Imię
Nazwisko
Miejscowość
Wpisz szukane słowo lub jego część
Znaleziono 1259 wyników dla: oraz Ład oraz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Skan
3 9 1814 Krzemieniec Władysław Głowacki 1 Krzemieniec s. Wojciecha i Marianny 299 39 40 ZP
10 3 1819 Krzemieniec Józef Szponarski 37 Krzemieniec pozostawił zakład i dzieci 299 90 25 ZP
25 5 1819 Krzemieniec Marianna Bilska 6 Kokorów c. Władysława i Anny Bilkowskiej 299 92 57 ZP
21 11 1819 Krzemieniec Władysław Sobolewski 3 Krzemieniec s. Ignacego Franciszka i Balbiny Winickiej 299 97 122 ZP
5 10 1825 Krzemieniec Władysław ? Kychman 5 Krzemieniec s. Hiacynta i Anny 299 226 142 ZP
16 11 1830 Jałowicze Michał, Władysław Pohorecki 6 dni Jarosławicze s. Bartłomieja i Anastazji Gajewskiej 816 248 R 53 ZP
9 10 1830 Kołki Władysław Cielecki 2 Sewerynówka s. Franciszka i Konstancji z Szyrmów 816 64 12 JF
5 7 1831 Jałowicze Marianna Chęcińska 48 Horodnica Mała wd. Konstanty, s. Władysław, Fortunat, c. Aniela 817 259 V 70 ZP
15 2 1831 Targowica Władysław Lechnicki 3 mies Babołoki s. Hipolita i Felicjanny Miaskowskiej 817 252 R 6 ZP
24 10 1831 Turzysk Władysław Wolski 61 Różyn ur. , żona Helena Żołtańska 846 243V 30 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0237.htm
17 3 1832 Turzysk Jan Władysław Jędrzejewski 1 Turopin s. Jana i Katarzyny z Polmanów 847 651 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0350.htm
15 12 1833 Kuniów Franciszka Wisznicka 28 Borowica Wielka z Firassów, mąz Wincenty, syn Władysław, córki Adelajda i Elżbieta 171-1-6 76 V 50 R
19 3 1836 Kuniów Mikołaj Jasiński 2 Dobryń s. Władysława i Agnieszki Rutkowskiej R 93 R 13 ZP
4 2 1836 Targowica Władysław Dryniewicz 4 Podłożce s. Marcina i Anny Subrys 140 25 2 ZP
1 7 1836 Targowica Władysław Iwiński 3 dni Ostryjów s. Antoniego i Agnieszki Godlewskiej 140 29 13 ZP
27 6 1837 Kuniów Wojciech Jasiński 1 Hucisko Stare s. urodzonych Władysława i Agnieszki z Rutkowskich 171-1-10 97 R 34 R
26 3 1839 Ostróg Marianna Supronicz 40 Hurby mąż Antoni, synowie Władysław i Filip 879 21 R 24
28 3 1839 Tajkury Władysław Zalewski 1.5 Krajów s. Stanisława i Antoniny z Podhoreckich 879 46 R 8
14 11 1839 Międzyrzec Władysław Białkowski 5/12 Agatówka s. Marcina i Anny z Promińskich 879 257 R 33
27 5 1840 Nowogród Wołyński Ignacy Władysław Przyszychowski 1/4 Stryjowa s. Franciszka i Salomei z Ilińskich 871 91 61
28 7 1840 Kuniów Jan Bartnicki 75 Poczapki herbu Dołęga, b.komornik pow.dubieńskiego, żona Wiktoria z Marcinkowskich, syn Władysław 880 60 R 25
6 8 1840 Ostróg Władysław 3 Płoska niewiadomych rodziców 880 21 R 61
13 12 1840 Ostróg Karolina Feindorf 8 Buszcza c. Władysława i Maryanny 880 24 R 88
8 10 1840 Lachowce Teodora Kamińska 43 Dzwonki z Podgurskich, synowie Mateusz i Władysław, córki Tekla i Pawlina 880 86 R 46
27 2 1840 Annopol Piotr Ziółkowski 65 Annopol żona Tekla z Ostrowskich, synowie Władysław i Piotr, córki Marianna, Lucyna, Józefa, Barbara i Julia 880 95 V 5
22 8 1840 Annopol Wiktoria Skirmunt 30 Annopol z Podlewskich, mąż Adam, synowie Władysław i Hipolit, córki Aleksandra i Teodora 880 97 R 19
26 11 1840 Deraźne Mikołaj Kuroski 80 Japołoć zona Marcjanna z Żulkowskich, synowie Władysław, Jan i Bogumił, córki Lucyna i Seweryna 880 173 V 22
5 5 1840 Korzec Małgorzata Karpow 33 Duplinki z domu Miładowska, wdowa 871 175 52 PW
3 11 1840 Korzec Władysław Zaleski 6 z 12 Tokarów syn Józefa i Agnieszki z Lewkowiczów 871 184 87 PW
2 12 1840 Targowica Konstanty Kawecki 42 Borzemiec wd. Elźbieta Brzezniakiewicz, s. Feliks, Jan, Władysław, c.Marianna 826 284 R 18 ZP
12 12 1840 Luboml Wawrzyniec Januszkiewicz 40 Luboml wolnożyjący, żona Prakseda z Kornelewiczów, synowie Aleksander, Fabian, Władysław, Jan i Józef, córka Karolina 855 282V 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
2 6 1840 Turzysk Julia Horodyska 31 Turzysk z Kulikowskich, mąż Antoni, s.Stanisław, Władysław, c. Julia, Zofia 716 13 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0008.htm
19 4 1840 Dederkały Salomea Sokołowska 60 Dederkały Wielkie z Marcinkowskich, wdowa po Mikole, synowie Cyryl, Apolin, Władysław i Florian, córki Aniela, Honorata i Klara 871 741 11 54 145 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0079.htm
5 5 1841 Łanowce Władysław Florian Zarzycki 1 Łanowce s.Wincentego i Róży z Tatarowskich 872 779 12
11 2 1841 St. Oleksiniec Władysław Łowiński 2 Stary Oleksiniec sJózefa i Antoniny z Mrozowskich 872 601 6
29 5 1841 St. Oleksiniec Barbara Bnińska 41 Borszczówka z Kozierowskich, mąż Wojciech, syn Władysław, córki Malwina, Paulina, Emilia i Kamilla 872 604 18
20 9 1841 St. Oleksiniec Władysław Korneli Łowiński 0.5 Stary Oleksiniec s.Józefa i Antoniny z Mrozowskich 872 606 24
28 12 1841 St. Oleksiniec Franciszka Nanowska 65 Nowy Oleksiniec z Nowakowskich, wdowa po Franciszku, synowie Wincenty, Władysław i Adam, córki Urszula, Honorata i Antonina 872 609 36
22 1 1841 St. Wiśniowiec Władysław Zakrzewski 13/12 Nowy Wiśniowiec s. Sylwestra i Eufrozyny z Tomaszewskich 872 640 8
22 4 1841 Wyszogródek Władysław Piotrowski 35 Żukowce żona Xenia z Szylików, bez potomstwa 872 681 12
20 9 1841 Wyszogródek Władysław Popławski 89 Sokołówka żona Anna z Lilijowskich, synowie Jan, Leon i Józef, córki Barbara, Honorata, Marianna, Xawera, Józefa, Antonina 872 683 24
14 12 1841 Jampol Małgorzata Łukaszczuk 3 Worobiówka c.Władysława i Marianny z Panczuków 872 528 49
17 5 1841 Krzemieniec Otylia Rolska 78 Krzemieniec dzieci: Adam, Władysław i Julianna 872 454 52
7 9 1841 Nowogród Wołyński Kazimierz Mielnicki 39 Tartak Ostrożecki żona Agata z Cybulskich, synowie Rafał i Władysław, córki Agnieszka i Franciszka 872 105 86
11 12 1841 Nowogród Wołyński Władysław Łobków 45 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyńskiej Inwalidnej Komendy sołdat 872 111 119
24 4 1841 Połonne Władysław Tomaszewski 5 Lasy Łabuńskie s. Antoniego i Teresy 872 161 29
3 11 1841 Połonne Władysław Niemcenowicz 1 Połonne s. Jana i Anny 872 171 70
26 8 1841 Annopol Pawlina Chęcińska 30 Annopol z Rudkowskich, mąż Stanisław, syn Władysław, córka Amelia R 80 V 23
26 10 1841 Targowica Władysław Starzycki 5 Targowica s. Jasna i Katarzyny Jędrzejewskiej 827 270 V 21 ZP
15 12 1841 Turzysk Zofia Machowska 46 Lityn z Domaradzkich, mąż Cyprian, córki Katarzyna i Emilia, synowie Adam i Władysław 856 383 22 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0208.htm
25 12 1842 Tajkury Władysław Grochowski 1/4 Pruski s. Mikołaja i Katarzyny z Zahorskich 881 73 R 25
4 6 1842 Ostróg Antoni Suprowicz 87 Hurby wdowiec, synowie Antoni, Jędrzej, Jan, Władysław i Felix, córka Franciszka 881 39 R 59
23 7 1842 Annopol Jakub Walański 57 Janoszówka, par. Krzywin żona Marianna z Chrząszczów, synowie Zygmunt, Wacław, Henryk i Władysław, córki Emilia i Helena 881 97 V 18
18 12 1842 Klewań Marianna Wiszniowska 32 Klewań z Pohojskich, mąż Stefan - sowietnik, kawaler orderu św. Stanisława, syn Witold Modest Władysław, córki Michalina i Stefanina 881 160 V 28
11 8 1842 Aleksandria Lucjan Władysław Jakubowski 9/12 Swiatije s. Aleksandra i Marianny z Rudnickich 881 216 R 20
30 8 1842 Korzec Roman Lewicki 50 Kropiwnia (okoliczny las) mieszkaniec parafii Zwiahel, żona Rozalia z Mrokowskich, synowie Wincenty, Józef, Władysław, córki Antonina i Franciszka 873 196 70 PW
22 8 1842 Targowica Elźbieta Kawecka 40 Borzemiec wdowa, s. Feliks, Jan, Władysław, c. Honorata, Marianna 828 132 V 17 ZP
1 10 1843 Kuniów Władysław Łuczyński 1 Radohoszcza Mała s. Wiktorii 882 72 R 26
3 2 1843 Ostróg Władysław Grochowski 3 Tesów s. Jana i Katarzyny z Woźnickich 882 25 V 18
22 4 1843 Stepań Teodor Zawojski 38 Mydzk żona Dorota z Płąskowskich, syn Władysław, Roman i Izydor małoletni 882 206 V 9
13 2 1843 Międzyrzec Magdalena Delair 75 Międzyrzec wdowa, syn Władysław, córka Eugenia 882 237 R 3
6 4 1843 Międzyrzec Michalina Delair 19/12 Międzyrzec c. Władysława i Julii z Wilczyńskich 882 238 R 9
30 1 1843 Szpanów Władysław Harczyński 2 Szpanów s. Stanisława i Ludwiki z Wolańskich 882 175 R 4
20 9 1843 Berezne Ignacy Makowski 63 Berezne żona Antonina z Chmielowskich, synowie Hipolit, Władysław, Felicjan, Bolesław i Henryk, córki Domicella, Zofia i Krystyna 882 220 R 19
30 4 1843 Nieświcz Ignacy Wileżyński 59 Nieświcz wielmożny, żona Józefa z Buderackich, synowie Seweryn, Henryk i Antoni, córki Orszula, Aniela, Wincenta i Władysława 438 15 15
25 1 1843 Korzec Jakub Popielewicz 43 Horodnica wdowiec po Mariannie z Stepczyńskich, synowie Władysław, Józef, Jan, córki Anastazja, Apolonia 874 246 9 PW
29 4 1843 Korzec Władysław Ostrowski 6 z 52 Majdan Bereźnicki Ssyn Grzegorza Józefa i Józefy z domu Beller 874 255 33 PW
25 5 1844 Szumbar Michalina Pinińska 28 Borki c. ś.p. Władysława i Teresy z Małachowskich 625 239 8
5 4 1844 Tajkury Apolonia Bagińska 73 Buhryn z Ładów, wdowa po Andrzeju, synowie Jan, Kazimierz, Wincenty i Grzegorz, córka Zofia 883 51 V 6
6 1 1844 Ostróg Agata Majewska 41 Mizocz z Mirewiczów, mąż Antoni, synowie Klemens, Władysław, Cyryak, Florian i Kazimierz, córki Franciszka, Bronisława i Celestyna 883 23 R 3
1 7 1844 Ostróg Benedykt Ulanicki 67 Borszczówka wdowiec po Agnieszce z Staniszewskich, synowie Franciszek, Urban, Mamert, Henryk, Jędrzej i Władysław, córki Waleria, Pawlina, Helena i Stefania 883 28 V 46
27 2 1844 Korzec Feliks Wachowski 34 Klecka Wielka żona Sabina z Olszewskich, syn Władysław 875 220 30 PW
5 1 1844 Korzec Władysław Mendaluk 3 z 12 Rzyczki syn Wojciecha i Reginy z Piaseckich 875 213 7 PW
1 3 1844 Targowica Władysław Dawidowicz 5 Podhajce s. Jana i Marianny Podgórskiej 830 194 R 7 ZP
28 6 1844 Korzec Władysław i Paulina Mikulicz 0 Pieczywody Peczywody bliźnięta Karola i Cecylii z Ciechońskich 875 232 64 PW
20 3 1845 Katerburg Julia Lewicka 34 Ludwiszcze z Błaszczewskich, mąż Feliks, syn Władysław 200 28 7
27 1 1845 Kuniów Tomasz Gilewski 60 Kozin komornik przysięgły, zona Emilia z Zawiszów, syn Władysław, córka Róża 884 109 R 3
1 3 1845 Kuniów Władysław Krynicki 7 Radohoszcza Mała s. Jana i Anny z Małeckich 884 110 R 12
30 9 1845 Aleksandria Michał Staszkiewicz 49 Aleksandria żona Aniela z Tomaszewskich, synowie Władysław i Julian, córka Teofila 884 193 R 16
14 1 1845 Tuczyn Jan Jucewicz 60 Matwiejówka żona Joanna, dzieci z 1-go małżeństwa: synowie Stanisław, Paweł, Józef. Karol, Jan i Władysław, córka Klementyna, z 2-go żadnego dziecka nie zostawił 884 180 R 1
27 2 1845 Horochów Lucyna Szumska 45 Uhów pracowita, wdowa, mąż Michał, synowie Jan, Władysław, Michał i Stanisław 83 48 7
8 5 1845 Korzec Władysław Plesiecki 1,5 Korzec syn Mikołaja i Józefy z Jakutowiczów 876 211 43 PW
20 2 1846 Beresteczko Józef Łabeński 80 Płaszowa zona Bogumiła z Golinkiewiczów, synowie Iwon, Michał, Władysław i Jan, córki Justyna i Małgorzata 8 22 7
6 6 1846 Nieświcz Antoni Cebrzyński 50 Wiktorzany żona Petronela, synowie Leonard, Władysław, Maciej, Adam, Józef i Michał, córki Paulina i Apolonia 441 14 16
10 5 1847 Nieświcz Władysława Wyhornicka 4 Ławrów c. Kaspra i Aleksandry 442 16 26
26 3 1847 Targowica Władysław Kawecki 9 Borzemiec s. Konstantego i Elźbiety Brzezniakiewicz 833 405 4 ZP
8 8 1848 Beresteczko Bogumiła Łabeńska 58 Płaszowa z Hrynkiewiczów, wdowa po Józefie, synowie Iwon, Michał, Władysław i Jan, córki Justyna i Małgorzata 10 25 18
27 12 1848 Kuniów Adam Dyczyński 50 Bołotkowce żona Teresa z Oberewiczów, synowie Piotr, Maciej i Władysław R 89 V 76
24 7 1848 Opalin Władysław Komorowski 5 Pulma s. wielmożnych Franciszka i Scholastyki z Jabłonowskich 525 9 5
18 3 1848 Dederkały Władysław Lewicki 18 Miziurzyńce urodzony, s.Feliksa i Heleny z Baczyńskich 54 21 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0012.htm
17 7 1848 Dederkały Władysław Leon Borkowski 30 Dederkały Małe szlachcic, żona Marianna z Ważewskich, córka Antonina 54 25 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0014.htm
13 10 1849 Beresteczko Władysław Tarnawski 2 Jeziorko c. Antponiego i Anny z Bielińskich 11 37 28
1 6 1849 Nieświcz Feliks Popławski 15 Nieświcz s. Władysława i Sabiny z Laskowskich 444 40 11
16 12 1849 Nieświcz Roman Popławski 13 Nieświcz s. odnodworców Władysława i Sabiny z Laskowskich 444 43 20
20 2 1851 Katerburg Władysław Mondzelewski 10/52 Katerburg s. Pawliny 202 276 2
14 10 1853 Jampol Władysław Łukaszczuk 50 Worobiówka żona Marianna z Chorowatych, synowie Grzegorz i Szymon, córki Aniela i Ewa 878 166 76
20 10 1853 Jampol Stanisław Romański 50 Krasnołuka żona Chima, synowie Władysław, Piotr i Wincenty, córki Elżbieta, Zofia i Agnieszka 878 167 78
5 1 1853 Szumsk Marianna Soczyńska 53 Majdan Dubieński z Kotwickich, mąż Adam, syn Władysław, córka Anna 878 245 5
6 4 1853 Wyszogródek Jan Zaręba 27 Musurowce żona Franciszka z Błażków, syn Władysław, córka Anna 878 412 16
19 4 1854 Korytnica Jan Zelent 38 Korytnica żona Rozalia z wesołowskich, syn Władysław 226 25 14
19 4 1854 Korytnica Jan Gajdemski 30 Stężarzyce żona Tekla z Orzechowskich, synowie Władysław i Norbert, córka Ortensja 226 25 15
18 9 1854 Korytnica Władysław Kunc 1 Korytnica s. Piotra i Teresy z Choroszuków 226 28 37
29 10 1854 Korytnica Bazyli Łuszczekiewicz 60 Czerniawka żona Anna z Szczerbińskich, synowie Franciszek, Józef i Władysław, córki Petronela i Agnieszka 226 29 45
4 3 1854 Maciejów Władysław Obieniski 4 Maciejów s. Marianny 418 15 3
10 5 1854 Maciejów Piotr Kazimierz Morawski 38 Truble żona Anneta z Podkoczymów, syn Władysław, córka Leonilda 418 17 7
29 1 1855 Katerburg Honorata Karasiewicz 23 Jankowce mąż Kazimierz, syn Władysław 201 78 3
22 8 1855 Korytnica Stefan Kosiński 64 Kładniów sołtys, żona Tekla, synowie Władysław i Jan., córki Julianna, Wiktoria i Klementyna 227 27 77
24 1 1855 Ołyka Władyslaw Skarżyński 14 Pyszny Bór s. jednodworców karola i marianny z Grochowskich 479 43 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0023.htm
19 3 1856 Beresteczko Waleria Otfinowska 37 Rydków z Wąsowiczów, mąż Józef, synowie Ludwik i Władysław Jan, córki Kamila, Aniela i Józefa 18 21 8
2 1 1856 Korytnica Adolfina Kosińska 1,5 Kładniów c. Władysława i Józefy z Kosińskich 228 20 11
16 9 1856 Kołki Władysław Szpryngiel 79 Majdan Czornyzki zost wdowa Agata z Cybulskich, Wiktor, Łukasz, Jan, Franciszka 22-1-160 91 23 Łuck
3 3 1858 Korytnica Władysław Sinicki 4 Wyhadanka s. Stanisława i Teresy z Soroczyńskich 230 27 7
19 2 1859 Włodzimierz Marianna Komarowska 27 Włodzimierz mąż Władysław - kolegialny rejestrator, synowie Jan i Władyslaw 795 54 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0029.htm
2 10 1859 Włodzimierz Henryka Cieszkowska 54 Ochnówka ziemianka, mąż Stanisław, synowie: 1) Antoni, 2) Karol, 3) Roman, 4) Teodor, 5) Leon, 6) Józef, 7) Władysław, córki 1) Felicja, 2) Leonia, 3) Kaliksta, 4) Aleksandra, 5) Marianna 795 64 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0034.htm
13 12 1860 Beresteczko Piotr Karolski 40 Płaszowa żona Aniela, synowie Władysław i Jan, córki Emilia i Konstancja 22 35 21
19 3 1860 Łuck Emilia Mozer 24 Łuck z Zajączkowskich, mąż Władysław, syn Rudolf, córka Bolesława 841 427 12
27 9 1860 Łuck Władysław Jakubowski 5/12 Żabno s. szlachciców Leona i Lucyny z Lichtańskich 841 432 30
31 7 1860 Ołyka Anna Brodowska 65 Ołyka z Wojnarowskich, wielmożna, wdowa po Kajetanie, synowie Karol, Edward i Władysław, córka Felicja 841 346 15
5 4 1860 Nieświcz Władysław Kondracki 3 Nieświcz s. Teofili 841 544 9
15 3 1863 Targowica Józefa Siczewska 24 Borzemiec z d. Krzewicka, mąż Stefan, syn Władysław 22-1-214 414 V 3 Ł
28 10 1863 Jałowicze Barbara Zdanowska 40 Jaroslawicze z d. Wasilewska, wdowa, synowie Władysław l.25, Józef l. 17 22-1-214 207 V 4 Ł
5 12 1864 Targowica Józefa Bereżecka 76 Mstyszyn z d. Niełowska, wielmozna, wdowa, synowie Piotr, Aleksamder i Władysław 842 789 5
26 4 1865 Szumbar Władyslaw Stachowski 1 Borki s.Kacpra i Kornelii z Kłosowskich 626 234
13 4 1867 Torczyn Józef Władysław Sobieszczański 49 Litwa żona Róża z Bogusławskich, synowie Marian Antoni, Pawlin, Modest i Eustachy 653 51 12
10 1 1868 Szumbar Antoni Jabłoński 47 Szumbar żona Stefania z Godlewskich, syn Władysław, córki Jadwiga i Dąbrówka 626 179
24 3 1868 Torczyn Apolonia Ossolińska 33 Koszów z Korzeniowskich, mąż Karol, synowie Władysław, Antoni i Paweł, córki Teofila i Aleksandra 654 46 15
7 3 1868 Radziwiłłów Władysław Stebelski 91 Leduchów ziemianin, synowie Herkul i August, córka Konstancja 76 R 10 T
1 10 1868 Radziwiłłów Antoni Slaski 80 Leduchów ziemianin, żona Teofila z d. Korzeniewicz, syn Władysław, córki Julia i Antonina 78 R 23 T
22 1 1870 Katerburg Antoni Wiszniewski 72 Piszczatyńce żona Anastazja z Ludkiewiczów, synowie Gabriel i Władysław 203 394 3
20 7 1870 Katerburg Władysław Gorski 4 Piszczatyńce s. Adama i Heleny z Sawickich 203 397 12
28 10 1870 Katerburg Jan Jakubowski 38 Wilja żona Józefa z Rokickich, synowie Antoni, Bolesław, Władysław i Stanisław, córka Rozalia 203 399 16
1 2 1870 Torczyn Aleksandra Olszamowska 50 Chorochoryń z Witwińskich, wdowa po Hubercie, synowie Władysław, Bronisław i Mieczysław 656 46 3
21 7 1870 Torczyn Władysław Jaworski 2 Siedmiarki s. Teofila i Eufrozyny z Tybulewiczów 656 54 27
4 11 1871 Katerburg Jakub Kortyński 62 Borszczówka żona Domicela z Morozowskich, synowie Klemend, Władysław, Adam (?) i Józef, córka ... 203 310 13
15 12 1871 Torczyn Michał Kamiński 64 Okorsk Mały wdowiec, syn Władysław, córki Julia Korzeniowska - wdowa i Helena 657 60 20
27 3 1871 Radziwiłłów Antoni Żygodzki 1,5 Radziwiłłów s. jednodworców Władysława i Ferdynandy z Głuchowskich 127 V 26
25 5 1871 Radziwiłłów Ludwika Dawidowicz 33 Srebno z d. Ładzińska, mieszczanka, mąż Franciszek, synowie Józef, Karol i Mikołaj, córki Maria i Anna 129 R 34
1 9 1872 Katerburg Władysław Wiszniewski 25 Piszczatyńce żona Karolina z Bieławskich, córka Ludwika 203 275 18
25 2 1872 Torczyn Władysław Ulanicki 2 Ulaniki c. Joachima i Antoniny z Jasnogórkich 658 49 3
17 9 1872 Torczyn Władysław Krupiński 6 Chorochoryń s. Tomasza i Zuzanny z Strzeleckich 658 59 33
3 11 1872 Torczyn Mikołaj Ziliński 50 Koszów żona Ludwika z Radziewiczów, synowie Aleksander i Władysław, córki Ludwika, Maria, Nadzieja, Aleksandra i Wanda 658 62 40
5 1 1872 Radziwiłłów Ferdynanda Żygodzka 22 Radziwiłłów z Głuchowskich, mąż Władysław, wcześniej straciła potomstwo 1-60 20 R 5 T
27 10 1873 Katerburg Władysław Piotrowski 6 Rybcza s. Jana i Karoliny z Niwińskich 203 239 25
10 5 1873 Torczyn Helena Łaskarzewska 2 Uroczyszcze Antonówka c. Władysława i Cecylii z Lichtańskich 659 46 17
20 11 1873 Torczyn Władysław Mroczkowski 12 Ulaniki s. Michała i Róży z Hulanickich 659 53 37
15 2 1873 Jałowicze Władysław Grudziński 1 Borzemiec s. chłopów Piotra i Józefy z Malinowskich 147 34 7
24 11 1873 Jałowicze Antoni Olfand 50 Nadczyce chłop, żona Emilia Pitkiewicz, synowie Walery, Zenon i Władysław, córki Maria i Katarzyna 147 37 14
4 1 1874 Torczyn Władysław Biernacki 4 Sadowa s. Jana i Wincentyny z Tuńskich 660 59 4
10 1 1874 Torczyn Władysław Klukowski 2 Chorochoryn s. Mikołaja i Józefy z Osińskich 660 60 5
5 10 1876 Torczyn Władysław Łopuszański 0,5 Usicze s. Franciszka i Anny z Tubilewiczów 662 45 18
18 2 1876 Tuczyn Władysław Mieszczański 24 Pustomyty chłop, kawaler 690 40 7
2 2 1877 Torczyn Anastazja Wiszniewska 70 Uroczyszcze Chmielnik wdowa, synowie Lewiton, Władysław i Błażej, córki Prakseda i Salomea 663 44 8
31 8 1877 Radziwiłłów Antonina Raczyńska 34 Radziwiłłów z d. Mackiewicz, mąż Władysław, czasowo mieszkająca w Radziwiłłowie 1-71 67 V 27 T
17 9 1878 Szumbar Józef Głowacki Szumbar s.Władysława i Anny z Zielińskich 626 39
21 1 1878 Torczyn Delfina Bogusławska 44 Chorochoryń mąż Władysław, córki Bronisława, Matylda, Maria i Klementyna 664 41 4
24 6 1878 Torczyn Józefa Łaskarzewska 50 Budki Chorochoryńskie mąż Jan, synowie Stanisław i Władyslaw, córka Teofila 664 46 19
21 2 1879 Dederkały Józefa Sierakowska 56 Dederkały Wielkie mąż Bartłomiej, synowie Władysław... 57 82 3
14 4 1879 Torczyn Bolesław Małaszczycki 50 Chorochoryń porucznik, żona Emilia z Lichtańskich, syn Władysław małoletni 665 50 10
11 12 1879 Torczyn Ludwik Pogorzelski 65 Torczyn z parafii Hołoby, żona Rozalia, synowie Władysław - żonaty, Adam i Paweł, córki Helena - zamężna, Józefa, Maria, Sabina i Emilia 665 55 25
1 4 1879 Radziwiłłów Władysław Grzegorz Dereng 5/12 Radziwiłłów s. mieszczan miasta Warszawy Alberta i Marii z Rudnickich 1-73 69 R 16 T
28 9 1880 Katerburg Władysław Jakubowski 18 Wilja s. Jana i Józefy z Rokickich 204 396 22
2 4 1880 Torczyn Władysław Pastrzewski 1 Szepel s. Józefa i Franciszki 666 44 15
21 6 1880 Torczyn Józef Pogonowski 3 Ulaniki s. Władysława i Leontyny z Malinowskich 666 46 21
29 6 1880 Torczyn Leontyna Pogonowska 22 Ulaniki z Malinowskich, mąż Władysław 666 47 22
28 10 1880 Torczyn Jan Pietkiewicz 75 Okorsk żona Tekla z Kamińskich, synowie Władysław - żonaty, Zenon i Franciszek - kawalerowie, córki Ewelina, Tekla i Antonina - panny 666 49 30
6 12 1880 Torczyn Władysław Kawarski 1/12 Chorochoryn s. Wacława i Józefy z Wiszniewskich 666 51 34
12 4 1881 Dederkały Władysław Kowalewski 2,5 Zahorce s.Tomasza i Marii z Ismontów 58 280
10 2 1881 Torczyn Salomea Bielnicka 45 Szepel z Leśniewiczów, mąż Michał, synowie Józef, Władysław i Marian małoletni, córka Marianna małoletnia 667 56 3
26 8 1881 Torczyn Marianna Łaskarzewska 60 Uroczyszcze Chmielnik z Łaskarzewskich, mąż Michał, synowie Władysław, Antoni, Witalis - żonaci, Jan, Karol - kawalerowie i Józef - małoletni, córki Michalina - zamężna i Katarzyna - panna 667 61 17
6 12 1882 Katerburg Wincenty Mysłowski 65 Piszczatyńce żona Honorata z Opolskich, synowie, Andrzej, Władysław, Franciszek, Antoni i Antoni, córka Anna 204 320 32
1 4 1882 Radziwiłłów Władysław Tereszkiewicz 7/12 Lewiatyn s. Stanisława i Rozalii z Bańkowskich 1-76 48 R 10 T
1 5 1882 Radziwiłłów Władysław Tuszakowski 4 Buhajówka s. Michała i Agnieszki z Witkowskich 1-76 49 R 17 T
15 2 1883 Katerburg Karolina Dobrowolska 52 Rybcza z Zawistowskich, mšż piotr, synowie Alrksander i Władysław, córka Konstancja 204 277 5
26 7 1883 Radziwiłłów Żygodzki 90 Krupiec od dawna wdowiec, synowie Dominik, Władyslaw i Grzegorz, córki Anna i Paulina 1-77 35 T
22 2 1884 Dederkały Anna Głowacka 31 Dederkały Wielkie z Zielińskich, mąż Władysław, syn Roman, córka Łucja 58 165
3 8 1884 Jałowicze Aleksander Szubiakowski 2 Ostrożec s. Władysława i Oktawii Walkiewicz 157 43 16
6 2 1885 Radziwiłłów Jan Narolski 45 Radziwiłłów mieszczanin, żona Józefa z d. Tuszakowska, syn Władysław, córki Aniela, Józefa, Maria i Julia 1-79 64 R 6 T
5 3 1886 Katerburg Wojciech Holek 55 Kuszlin - folwark austriacki poddany, żona Franciszka Gonda (lub Honda), dzieci: Władysław, Jan, Józefa i Katarzyna 204 183 7
5 5 1886 Radziwiłłów Filip Zawadoski 27 Chotyń chłop, żona Konstancja z Jankowskich, syn Władysław, córki Aniela i Bronisława 1-80 94 R 20 T
16 5 1887 Katerburg Maria Zielińska 4/365 Horynka c. Władysława i Marianny z Czerwińskich 204 155 10
16 5 1887 Katerburg Bolesław Zieliński 4/365 Horynka s. Władysława i Marianny z Czerwińskich 204 156 11
13 10 1887 Radziwiłłów Teofila Drzewiecka 44 Radziwiłłów z Sachnowskich, mąż Kazimierz, synowie Jerzy i Władysław, córki Marcelina, Józefa, Julia, Janina i Kazimiera T 68 V 38
2 3 1887 Kowel Władyslaw Grabowski 3 Kowel s. chłopów Józefa i Florentyny z Piersiowskich 288 97 16
9 8 1887 Grzymałów Władysława Bursztyńska 5/12 Grzymałów c.Andrzeja i Honoraty zd.Buczek 1614 74 18 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
5 9 1887 Grzymałów Władysław Michalski 47 Grzymałów mąż Anny zd.Krawiec 1614 75 20 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0039.htm
27 7 1888 Radziwiłłów Kazimiera Rochmanowska 1,5 Radziwiłłów c. wachmistrza straży granicznej Wołyńskiej Brygady Antoniego i Władysławy z Gromieńskich czasowo mieszkających w Radziwiłłowie 76 V 19
18 12 1889 Katerburg Jan Dobrowolski 12-maj Rybcza s. Władysława i Krystyny 204 98 17
18 1 1889 Kowel Stanisław Bernacki 72 Kowel miszczanin miasta Kowla, wdowiec, synowie Władysław, Piotr, Ferdynand i Antoni, córki Stanisława i Petronela 290 75 4
8 1 1892 Ołyka Karol Goltcz 60 Huta Bogusławka żona Zofia z Łosiów, dzieci Wincenty, Władysław, Zofia 1018 74 2 MO
21 8 1892 Ołyka Leon Ryszard Kern 5/12 Bereściany s. Ryszarda Władysława i B. Marii Keslerów 1018 86 38 MO
8 4 1893 Szumbar Franciszek Sierakowski 1 Dederkały Wielkie s. Władysława i Witaliny z Wodnickich 1020 193 8
29 10 1893 Szumbar Władysław Zarzecki 6 Dederkały Małe s. Jana i Teofili z Boguszów (dyfteryt) 1020 195 15
2 4 1893 Ołyka Władysław Ptak 9/52 Moszczanica Wojciecha i Marianny z Czajów 1018 229 34 MO
26 7 1893 Ołyka Władysław Szczerbiński 8/12 Huta Bogusławka Aleksander i Magdalena ze Słodkowskich 1018 239 64 MO
1 7 1893 Ołyka Onufry Wernechowski 64 Palcze żona Anna z Kowalików, s. Franciszek, Władysław, Hieronim, Apolonia i Michalina 1018 240 68 MO
15 6 1894 Szumbar Władysław Schabikowski 2 Dederkały Małe s.Pawła i Antoniny z Zarzeckich 627 82
9 8 1894 Jałowicze Władysław Szubiakowski 48 Ostrożec mieszczanin m. Krzemieńca, wdowiec, syn Edmund, córka Maria 166 51 10
27 3 1895 Turzysk Władysław Olerek 18 Radowicze s. chłopów Feliksa i Tekli z Jasinieckich 918 27 R 12
22 7 1895 Turzysk Karolina Ziarkowska 81 Syczycha z Sawickich, chłopka, wdowa po Pawle, syn Władysław, córka Helena 918 29 R 25
19 12 1895 Turzysk Katarzyna Dobrowolska 38 Radowicze z Babińskich, chłopka, mąż Piotr, synowie Władysław, Józef, Jan i Marcin 918 30 V 37
8 4 1896 Szumbar Franciszka Sadowska 20 Szumbar Z Piątkiewiczów, chłopka, mąż Władysław, córka Emilia 1020 87 10
14 9 1896 Radziwiłłów Julia Gryszczenko 60 Radziwiłłów z Lubeckich, wdowa, synowie Andrzej, Grzegorz, Władysław i Aleksander, córki Olimpia Jaguszewska i Aleksandra Karpiuk 1-81 K 70 V 26 T
27 1 1896 Kowel Władysław Kac 0,5 Biełaszów s. chłopów radomskiej gub. i pow. gm. Kuczki Tomasza i Franciszki z Marczyków 907 48 V 6
8 2 1896 Kowel Władysława Marczyk 0,5 Biełaszów c. rezerwowego żołnierza łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Brok Jana i Aleksandry z Witkowskich 907 49 V 9
4 2 1897 Jałowicze Władysław Kujawski 7/12 Holeszów s. Marcina i Katarzyny z Żmikowskich 905 44 R 2
2 3 1897 Szumbar Kajetan Mirzyjewski 55 Dederkały Wielkie mieszczanin, żona Józefa z Bereżeckich, synowie Jan, Władyslaw i Grzegorz, córki Pawlina i Witalina 1020 51 5
16 4 1898 Torczyn Władysława Zielińska 1,5 Okorsk Wielki c. Jana i Katarzyny z Pietrzaków 935 40 10
6 6 1898 Torczyn Feliks Malinowski 70 Okorsk Wielki żona Agnieszka z Tchorzewskich, synowie Władysław i Franciszek, córka Helena 935 43 18
19 7 1898 Łuck Władysław Cybulski 1m Hawczyce s. Katarzyny Cybulskiej 99 112 Łuck
14 3 1899 Jałowicze Józef Freme 61 Ostrożec chłop piotrkowskiej guberni gminy Meduk (?), żona Justyna, syn Władysław 930 27 6
20 11 1899 Jałowicze Władysława Paszkowska 4/12 Pianie c. mieszczan miasta Dubna Franciszka i Kamili z Pasiewiczów 930 32 15
7 5 1900 Tuczyn Rozalia Pons 25 Folwark Lin z Harasymowiczów, mąż Władysław, córka Maria 956 72 17
1 7 1900 Tuczyn Kornelia Bagińska 1 Kudranka c. Władysława i Serafiny z Ładeckich 956 73 24
31 10 1900 Tuczyn Władyslaw Wołkowiński 64 Tuczyn szlachcic, wdowiec 956 76 33
17 2 1900 Torczyn Helena Malinowska 57 Budki Usickie z Mroczkowskich, wdowa, synowie Józef i Władysław, córki Julia i Antonina 954 56 9
23 2 1900 Torczyn Katarzyna Staniszewska 43 Szepel z Szczepańskich, wdowa, mieszczanka gostynińska warszawskiej guberni, synowie Józef, Władyslaw i Paweł 954 58 13
1 8 1900 Torczyn Leonard Garczyński 8/365 Okorsk Duży s. Władysława i Bronisławy z Krupińskich 954 62 26
29 1 1900 Niewirków Władysław Łukomski 1 Stara Huta s. mieszczan społeczności rówieńskiej Lucjana i Elżbiety z Zalewskich 951 66 6
2 2 1900 Niewirków Feliks Bronowicki 0,5 Słoboda Promska s. chłopów Władysława i Weroniki i Wiszniewskich 951 66 8
10 8 1900 Szumbar Władyslaw Sierakowski 42 Obory chłop, żona Witalina z Wodnickich, dzieci: Marianna, Kalina (?), Adolf, Anna, Pawlina i Jan 89 V 6
2 2 1900 Krzemieniec Władysław Korf 2 Rybcza s. chłopów Piotra i Marii z Kwiatkowskich 32 V 9
7 10 1900 Krzemieniec Walerian Kaszycki 47 Krzemieniec s. Piotra, mieszczanin, żona Maria, synowie Władysław, Bronisław, Ludwik, Julian i Antoni, córki Aniela, Jóezfa, Stanisława i Walentyna 37 R 46
1 11 1900 Krzemieniec Władysława Nowicka 5 Krzemieniec c. mieszczan żytomierskich Józefa i Józefy z Smiszków 37 V 52
19 3 1900 Radziwiłłów Stanisław Capek 5/12 Budki s. chłopów Józefa i Petroneli z Hładiuków 58 R 5
29 11 1900 Łanowce Franciszka Polak 45 Łysogórka z Popławskich, chłopka, mąż Ksawery, synowie Rafał, Jan, Antoni, Władysław, Edmund i Józef, córki Julia, Bronisława i Maria 78 R 47
15 3 1900 Jałowicze Władysław Kwiatkowski 2,5 Borzemiec s. chłopów Adolfa i Apolonii z Dawidowiczów 945 27 6
15 1 1900 Kowel Stefan Bogusz 41 Kowel 2-ga żona Marianna z d. Ochman, z 1-go małż. syn Mikołaj, z 2-go synowie Jan, Klemens, Władysław, Jozefat i Józef, córki Anna i Julia 947 54 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0043.htm
4 1 1901 Torczyn Karolina Szyszko 68 Budki Horodyńskie z Rudnickich, mąż Franciszek, synowie Kajetan, Tomasz i Władysław, córki Emilia, Michalina i Helena 955 50 2
3 6 1901 Tuczyn Antoni Herman Marcinkowski 32 Tomachów s. Aleksandra, szlachcic guberni lubelskiej powiatu tomaszowskiego, żona Józefa, dzieci: Józef i Władysław 957 46 24
20 8 1901 Tuczyn Bronisław Szogdijer (?) 13 Kudranka s. Józefa i Władysławy z Leniewiczów 957 48 30
4 3 1901 Ołyka Wincenty Mieronko 48 Huta Bogusławka austriacki poddany, żona Teresa z Rożyczków, dzieci: Franciszek, Edmund, Władysława i Marianna 953 66 10
12 4 1901 Ołyka Ryszard Edward Kern 68 Berestiany żona Malwina Paulina z Dzbańskich, dzieci: od 1-ej żony Rudolf i Fryderyk, od 2-ej Alfred, Jan, Romuald, Marceli, Ryszard, Władysław, Artur, Józef, Henryk, Jerzy, Stanisław, Józef i Maria 953 69 21
3 11 1901 Ołyka Ignacy Władysław Wojcichowski 28 Horodyszcze kawaler 953 81 57
4 5 1901 Krzemieniec Aleksander Stefański 54 Rybcza s. Augustyna, chłop, żona Rozalia z Sokołowskich, syn Władysław, córki Paulina i Adolfina 33 V 1
21 6 1901 Krzemieniec Helena Suchodolska 70 Krzemieniec szlachcianka, c. Konstantego, synowie Władyslaw i Roman, córki Eugenia, Maria i Stefanina 45 R 31
17 12 1901 Krzemieniec Władysław Laskowski 0,5 Krzemieniec s. mieszczan Kazimierza i Anny z Łuszczewskich 48 V 58
9 9 1901 Radziwiłłów Nepomucena Szafrańska 38 Bat'ków z Sączkowskich, chłopka, mąż Józef, nieślubny syn Zygmunt, po mężu Wiktor, Marian, Gracjan, Franciszek i Władysław, córka Janina 151 V 14
1 12 1901 Radziwiłłów Józef Buczyński 53 Sestratyn chlop, żona Waleria, synowie Władyslaw, Marian i Jan, córki Leontyna, Anna i Aniela 152 R 17
24 7 1902 Krzemieniec Władysław Śliwiński 3/12 Wesołówka s. chłopów Stanisława i Marii z Pieszków 39 R 48
17 10 1903 Szumbar Teofila Morozowska 50 Dederkały Wielkie chłopka, mąż Mikolaj, syn Władyslaw, córki Ewelina i Julia 209 R 12
16 12 1903 Szumbar Konstanty Leszczynowicz 57 Tylawka Mieszczanin krzemieniecki, syn Władysław, córka Maria 209 V 15
22 5 1903 Krzemieniec Władysław Szylingowski 4 Szpikołosy s. chłopów Antoniego i Pauliny z Krówków 46 V 44
31 5 1903 Krzemieniec Władysław Krzemiński 55 Krzemieniec s. Pawła i Marii, mieszczanin 47 V 50
8 8 1903 Krzemieniec Władysław Jaworski 9/12 Królewski Most s. chłopów Andrzeja i Marii z Makusów 49 R 63
2 1 1903 Radziwiłłów Józef Konopacki 82 Niemirówka wdowiec, synowie Aleksander, Ignacy, Jan i Władysław, córka Olimpia Makowska 123 V 2
9 2 1903 Radziwiłłów Maria Zabożna 60 Radziwiłłów z Lewandowskich, chłopka, mąż Antoni, synowie Józef, Władysław i Julian 124 V 7
5 3 1904 Ołyka Maria Konefał 30 z Domalewskich, maż Dominik, s. Franciszek, Władysław, Wiktor, Piotr 984 71 19 MO
7 2 1904 Ołyka Mieczysław Majewski 1 Huta Bogusławka Władysław i Józefa Roś 984 70 13 MO
28 1 1904 Ołyka Władysław Kownacki 2 Pyszny Bór Antoniego i Emilii ze Skarżeńskich 984 69 10 MO
2 1 1904 Krzemieniec Bronisława Górska 8 Krzemieniec c. chłopów Władysława i Heleny 27 V 2
25 3 1904 Krzemieniec Władysław Malczewski 2 Rybcza s. chłopów Franciszka i Ludwiki z Minkowskich 31 V 39
8 4 1904 Ołyka Wojciech Jurkiewicz 58 Ołyka żona Anna Switko, dzieci Władysław, Andrzej, Jan c. Stanisława, Antonina 984 72 26 MO
27 5 1904 Ołyka Aniela Krajewska 17 Palcze Władysław i Wiktoria Szpitalewskich 984 74 39 MO
22 6 1904 Ołyka Władysław Chamczyk 2 Bakoryn Romana i Julianny z Gronowskich 984 75 45 MO
23 7 1904 Ołyka Władysław Czaja 2 Ołyka Antoni i Michalina Bartłomiejczuk 984 76 52 MO
8 8 1904 Ołyka Władysław Moszyński 5 Cumań Jan i Wiktoria ze Sroczyńskich 984 76 54 MO
26 10 1904 Ołyka Władysław Słodkowski 2/12 Balarka Jan i Karolina z Kamińskich 984 79 71 MO
28 12 1904 Ołyka Konstancja Grabowska 80 Palcze z Zaleczyckich, syn Adolf, c. Lucja, Władysława i Józefa 984 81 83 MO
12 1 1905 Ołyka Franciszek Lisowski 87 Ołyka żona Emilia, syn Władysław, córka Bronisława 985 68 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0063.htm
11 1905 Białogródka Stanisław Winiarski 53 Polachowa żona Karolina z Przebyszewskich, syn Jan, córki: Maria, Sabina, Władysława, Józefa 143 JZ 0
7 5 1905 Ołyka Władysław Karlicki 1/12 Wólka Kotowska Jan i Agata Szyler 985 74 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0069.htm
11 5 1905 Ołyka Władysław Baran 10 Bakoryn Kazimierz i Franciszka Sikora 985 74 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0069.htm
26 7 1905 Ołyka Konstantyn Werpechowski 1/2 Palcze Władysław i Bronisława z Niewińskich 985 76 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0071.htm
2 8 1905 Ołyka Władysław Bojkowski 1/2 Pyszny Bór Gabriel i Teofila Kownacka 985 77 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0072.htm
24 9 1905 Ołyka Katarzyna Sinkowska 65 Huta Bogusławka mąż Ignacy, synowie: Karol, Stanisław, Mikołaj, Franciszek, Władysław, Józef 985 79 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0074.htm
28 9 1905 Ołyka Paulina Szulakowska 30 Zaścianki z Ładygow, mąż Adam, s. Aleksander, Bolesław, Władysław, Jan i córka Zofia 985 80 73 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0075.htm
13 7 1905 Horochów Władyslaw Dawidowicz 13 Kołbania s. Mikołaja i Anieli z Asingerów 974 53V 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0049.htm
26 7 1905 Horochów Maria Ostrowska 19 Zagaje z Prejsnerów, mąż Jan, syn Władysław, córka Katarzyna 974 53V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0049.htm
20 8 1905 Horochów Mikołaj Konopko 58 Kupowalce żona Tekla z Stępkowskich, synowie jan, Mikołaj, Marian, Stanisław, Julian, Anastazy i Władysław, córka Maria 974 55R 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0050.htm
20 8 1905 Horochów Feliksa Szuryńska 6/52 Borotczyce c. Władysława i Julii z Czyżewskich 974 55R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0050.htm
26 8 1905 Horochów Maria Sobota 50 Chołoniów z Bednarzów, wdowa, synowie Wojciech i Władysław i córka Kunegunda od 1-go męża Franciszka Jaśkowca 974 55V 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0051.htm
21 11 1905 Horochów Wincenty Nazarkiewicz 70 Horochów żona Róża z Gilewiczów, synowie Antoni i Władysław, córka Wincentyna 974 59V 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0055.htm
10 6 1906 Szumbar Elżbieta Jankowska 65 Nowostaw z Hallerów, chłopka, wdowa, syn Władysław, córki Michalina i Bronisława 1020 120 13
1 4 1906 Białogródka Michał Zagajewski Książęcin żona Anna Ruczyńska, synowie Dyonizy, Władysław, Franciszek, Karol, córki: Antonina, Bronisława 43 JZ 0
1907 Łuck Józef Skarżyński 65 Aleksandria wdowiec po Ewie Ostrowskiej, pozostawił: Józefa, Jana, Bronisława, Zenona, Mieczysława, Władysława,Adolfa i c. Bronisławę 136 84 Łuck
10 1 1909 Tajkury Katarzyna Cwelong 70 Kolonia Nowosielecka z Michałów, austriacka poddana, wdowa, synowie Błażej, Władysław i Franciszek, córka Helena 1 R
29 3 1909 Tajkury Zofia Rojek 2 Zdołbica c. Władysława i Marii z Jerasków 17 R
20 5 1909 Tajkury Kazimierz Chorążewski 33 Zahoroszcz mieszczanin, zona Magdalena z Franczuków, dzieci: Władysław, Jan i Stanisław 28 R
18 10 1909 Tajkury Władysława Tyleżyńska 31 Porozów z d. Siedlaczek, mąż Antoni, dzieci: Antoni, Stanisław i Jadwiga 50 R
28 1 1910 Tajkury 2 mieszczan m. Równe Antoniego i Władysławy z Sied.. R-740-4-69 45 R 8
17 3 1910 Tajkury Władysława Brodzińska 7 Zahoroszcz c. chłopów Antoniego i Walerii z Górnostajskich R-740-4-69 46 V 19
26 3 1910 Tajkury Stanisława Rojek 1,5 Zdołbica c. austriackich poddanych Władysława i Marii z d. Irasek R-740-4-69 47 R 21
7 6 1910 Tajkury Władyslaw Wojcieszek 1,5 Zdołbunów s. chłopów gminy Łysobyli gub. siedleckiej, pow. Łuków Antoniego i Melanii z Stasiewiczów R-740-4-69 48 V 33
28 11 1910 Tajkury Władysława Gładkowski 37 Zdołbunów mieszczanin, żona Anna z Lachockich, dzieci: Wacław, Piotr, Mikołaj, Paweł, Michał i Maria R-740-4-69 52 R 63
19 4 1911 Radziwiłłów Feliks Domarecki 18 Leduchów s. chłopów podolskiej guberni , powiatu winnickiego, pikowskiej gminy Władysława i Magdaleny z Laskowskich 1-101 63 R 18 T
5 8 1911 Radziwiłłów Władysław Wilkowski 5 Rydków s. Józefa i Salomei Manichrowskich 1-101 65 R 30 T
17 4 1915 Białogródka Władysław Zagajewski 2/12 Dworce s. Wincentego i Emilii z Kucharskich 42 JZ 0
17 9 1918 Białogródka Józefa Zagajewska 27 Książęcin z d. Metelska, mąż Jóżef, syn Władysław 69 JZ 0
26 9 1918 Białogródka Władysław Zagajewski 5/12 Książęcin s. Jóżefa i Józefy z Metelskich 75 JZ 0
1919 Łuck Władysław Maszkowski 6m. Klepaczów Józefa i Józefy z Markowskich 131 131 Łuck
16 10 1919 Radziwiłłów Magdalena Domańska 51 Leduchów mąż Władysław 1-119 15 13 T
12 2 1920 Radziwiłłów Anna Łotocka 52 Radziwiłłów mąż Władysław 1-119 15 R 4 T
15 3 1920 Radziwiłłów Władysław Orłowski 0,5 Drańcza Polska s. Józefa i Anieli z Sobczyków 1-119 15 V 7 T
19 4 1920 Radziwiłłów Antoni Ceronik 3/12 Łosiatyn s. Janiny z Gładkowskich 1-119 15 V 12 T
13 9 1920 Radziwiłłów Józefa Domańska 19 Leduchów c. Władysława i Magdaleny 1-119 16 R 18 T
23 1 1921 Radziwiłłów Władysław Małecki 8 Drańcza Polska s. Kazimierza i Anny z Romaniuków 1-119 82 R 3 T
1 7 1921 Radziwiłłów Władysław Figel 2 Chotyń s. Bolesława i Maryi z Pasieczników 1-119 83 V 17 T
6 10 1922 Łuck Adam Wolak 5m. Bodiaczów s. Władysława i Marii z Sikackich Łuck
20 2 1922 Radziwiłłów Władysław Skowroński 0,5 Budki s. Kazimierza i Anieli 1-119 46 V 10 T
2 2 1923 Radziwiłłów Władysław Domański 70 Leduchów wdowiec 1-119 63 R 6
2 10 1925 Radziwiłłów Mateusz Zieliński 2/12 Radziwiłłów s. Władysława i Marii z Stajnowskich 1-119 110 R 23 T
27 12 1925 Radziwiłłów Aleksander Cichocki 84 Krupiec żona Franciszka, syn Władysław, córka Jadwiga 1-119 111 R 32 T
12 2 1926 Radziwiłłów Konstancja Zawadzka 69 Chotyń mąż Mateusz, synowie Władysław, Jan i Piotr, córki Elżbieta i Feliksa 1-119 131 V 4 R
12 3 1926 Radziwiłłów Antoni Michalski 74 Radziwiłłów żona Maria, synowie Wolfgang, Konstanty, Michał i Władysław, córki Maria, Genowefa i Leontyna 1-119 132 R 7 R
26 4 1926 Radziwiłłów Włodzimierz Władysław Łotocki 68 Radziwiłłów wdowiec, synowie Józef, Michał, Franciszek i Stanisław 1-119 132 V 11 R
2 9 1926 Radziwiłłów Władysław Domański 8/12 Radziwiłłów s. Józefa i Julianny z Bałdów 1-119 134 R 23 R
5 4 1927 Radziwiłłów Bolesław Malinowski 3/12 Radziwiłłów s. Władysława i Marii z Stojnowskich 1-119 157 R 8 R
30 11 1927 Radziwiłłów Józef Kamiński 13/12 Srebno s. Władysława i Marii z Wysockich 1-119 159 V 25 R
24 1 1928 Radziwiłłów Władysław Orłowski 0,5 Drańcza Polska s. Michała i Julii z Kornijczuków 1-119 178 V 3 T
29 5 1928 Radziwiłłów Helena Krawczyk 25 Brody z Zielińskich, mąż Marcin, synowie Władysław i Tadeusz 1-119 180 V 17 T
19 12 1928 Radziwiłłów Władysław Kamiński 2,5/12 Srebno s. Władysława i Marii z Wysockich 1-119 182 V 36 T
8 4 1929 Radziwiłłów Bronisław Malinowski 10/52 Radziwiłłów s. Władysława i Marii z Stojanowskich 1-119 255 V 9 T
8 10 1929 Radziwiłłów Władysław Jan Justyn 3 Sytno s. Donata i Marty z Jurczyków 1-119 257 V 26 T
12 5 1930 Radziwiłłów Henryka Łuczaj 65 Radziwiłłów z Janiszewskich, wdowa, synowie Władysław Marian, Paweł, Stefan i Hieronim Karol 1-119 230 R 9 T
12 7 1930 Radziwiłłów Stanisław Kamiński 6 Srebno s. Władysława i Marianny z Wysockich 1-119 230 V 15 T
18 10 1930 Radziwiłłów Maria Malinowska 28 Radziwiłłów z Stojanowskich, mąż Władysław, syn Jan, córka Józefa 1-119 232 R 25 T
7 12 1930 Radziwiłłów Michalina Luzarowska 37 Srebno z Krzystków, mąż Franciszek, synowie Jan, Zygmunt, Władysław i Stefan 1-119 232 V 29 T
25 3 1931 Sarny Marcin Cebulski 34 Janówka s. Jana i Ewy z Ostrowskich, zostawił ż.Władysławę i c. Irenę 740-7-204 42 12 Równe
5 2 1931 Radziwiłłów Władysław Kamiński 36 Srebno żona Maria z Wysockich, syn Henryk, córki Stanisława i Kazimiera 1-119 253 V 5 T
22 2 1931 Radziwiłłów Agnieszka Skoczek 58 Srebno z Hupów, mąż Kazimierz, synowie Jan, Stanislaw, Władysław, Adam i Stefan 1-119 253 V 7 T
11 7 1931 Radziwiłłów Jan Bezdzietny 0,5 Radziwiłłów s. Władysława i Antoniny z Januszewskich 1-119 255 R 20 T
22 5 1931 Radziwiłłów Władysław Mirecki 7/52 Drańcza Polska s. Jana i Anny z Kondratiuków 1-119 256 V 32 T
1932 Sarny Jan Cybulski 76 Janówka s. Józefa i Józefy. Zostawił ż. Ewę, s. Władysława, c. Aniela i Marianna 740-7-204 96 5 Równe
29 12 1932 Radziwiłłów Anna Muszyńska 65 Radziwiłłów z Krzyżewskich, wdowa, synowie Władysław, Aleksander i Marian, córka Maria 1-119 273 R 36 T
16 3 1933 Poczajów Franciszka Cyronik 41 Łosiatyn z Lachowskich, c. Jana i Anny ze Skibickich ur. 25.1.1892, mąż Teofil, dzieci: Władysław, Jan, Franciszek, Józef i Maria. 3
14 4 1933 Poczajów Julia Burmicz 2/12 Łosiatyn c. Władysława i Heleny z Derkaczów 5
5 9 1933 St. Oleksiniec Magdalena Krawczyk 54 Rydoml z Kurów, c. Szczepana i Marianny z Płatków, mąż Wojciech, synowie Władysław, Stefan, Mieczysław, Edward i Roman, córki Michalina, Stanisława, Janina i Pelagia. 4
18 8 1934 Szumbar Władysław Wójcicki 12 Cecyniówka s. Dionizego i Walerii z Brudzijewskich 8 V 7
3 12 1934 Szumbar Maria Pach 82 Sienkiewicze córka Helena, synowie Władysław i Stanisław 9 R 10
10 1 1934 Krzemieniec Władysław Zawalnicki 68 Krzemieniec rolnik, s. Adama i Julii z Wolskich, żona Czesława z d. Puchalska, dzieci: Władysław, Ludwika, Maria i Jadwiga 35 R 3
1 4 1934 Krzemieniec Władysław Lityński 11/12 Krzemieniec s. Antoniego i Lucyny z Rozkoszyńskich 37 R 20
15 5 1934 Krzemieniec Władysław Malczewski 53 Szpikołosy s. Antoniego i Franciszki z Grabowskich, żona Maria, dzieci: Sylwester, Franciszka, Antoni, Malwina i Faustyna 38 R 28
30 5 1934 Krzemieniec Stanisława Skalska 70 Krzemieniec z Niepońskich, c. Antoniego i Józefy z Mazurków, wdowa, dzieci: Władysław, Tadeusz, Aleksander, Zofia i Stanisława. 38 V 29
7 7 1934 Krzemieniec Franciszek Pawliczek 54 Andruha Mała s. Józefa i Joanny z Szlemerów, rolnik, żona Maria, dzieci: Bronisław, Leon, Władysław, Boleslaw, Stanisław, Helena, Jan i Jadwiga. 39 V 37
18 8 1934 Krzemieniec Konstanty Domaradzki 64 Góra Dziewicza s. Jakuba i Józefy, dzieci: Marcin, Mikołaj, Stanisław, Władysław, Anna i Józefa 41 R 50
5 9 1934 Krzemieniec Czesława Brzezik 4/12 Krzemieniec c. Władysława i Krystyny z Akajewiczów 42 R 59
7 9 1934 Krzemieniec Bolesław Krzewski 9/12 Krzemieniec s. Władysława i Ludwiki z Chorkowskich 42 R 60
2 11 1934 Krzemieniec Paulina Niezbrzycka 60 Andruha Wielka c. Józefa i Marii z Polaczków, wdowa po Aleksandrze, dzieci: Antoni, Władysław, Anna, Stanisława, Joanna i Helena. 43 V 70
14 11 1934 Krzemieniec Władysław Piotrowski 30 Równe s. Bernarda i Karoliny z Haraburdów, urzędnik, mieszkaniec Wiśniowca 44 R 73
7 12 1934 Dederkały Piotr Bieliński 59 Góry - futor s. Wojciecha i Karoliny z d. Gotewicz, żona Michalina z d. Nowosielska, dzieci: Stanisław, Władysław, Józef, Piotr i Maria 13
4 9 1934 Poczajów Olimpia Kamieńska 90 Poczajów z Tyszeckich - c. Aleksandra i Wiktorii z Porazińskich, dzieci: Władysław i Wiktoria 7
2 10 1934 Poczajów Julian Zasadziński 5 Poczajów Nowy s. Władysława i Stanisawy z Geradzkich 11
1 12 1935 Wyszogródek Rudolf Sowiński 20 Wierzbowiec s. Władysława i Matrony z Stebelskich 5 R 4
2 6 1935 Krzemieniec Ludwika Sobczewska 38 Mordwa c. Stefana i Konstancji, mąż Walery, dzieci: Władysław, Piotr, Maria, Helena i Emilia 37 V 29
2 7 1935 Krzemieniec Mikołaj Hrynkiewicz 63 Krzemieniec s. Kazimierza i Izabeli Malczewskich, urzędnik samorządowy, żona Maria, dzieci: Anna, Stanisława, Władysław, Helena i Julia. 38 R 34
22 9 1935 Krzemieniec Władyslaw Stradomski 28 Bereżce s. Michała i Marii z Dzierniaków 39 V 47
25 10 1935 Krzemieniec Antonina Góra 90 Bereżce z Fijasów - c. Jana i Ewy, wdowa po Janie, dzieci: Władysław, Józef i Katarzyna 40 V 53
20 11 1935 Krzemieniec Władysław Niezbrzycki 23 Krzemieniec s. Aleksandra i Pauliny z Polaczków z Andruhy Dużej, kawaler 41 V 61
30 12 1935 Poczajów Katarzyna Marciniuk 41 Komarówka z Domańskich, c. Władysława i Magdaleny, mąż Arseniusz, dzieci: Stefan, Nadzieja, Ludmiła Iroida i Katarzyna 1
27 3 1936 Radziwiłłów Jan Chumin 72 Podzamcze s. Wawrzyńca i Wiktorii, wyrobnik, żona Agata, dzieci: Władysław, Antoni, Czesław, Maria i Anna 3
21 10 1936 Radziwiłłów Maria Wojakowska 65 Radziwiłłów miasto z Sieleckich, c. Dominika i Joanny, dzieci: Stanisław, Adolf, Władysław, Edward, Malwina, Jadwiga i Kazimiera 22
3 4 1936 Poczajów Józef Myszkowski 3 Taraż Nowy s. Władysława i Eufrozyny z d. Achtanin 4
5 6 1936 Wyszogródek Władysław Hurnik 7/52 Korzkowce s. Stefana i Anastazji z Paszyńskich 9
18 3 1936 Krzemieniec Stanisław Zieliński 67 Moczary s. Tomasza i Antoniny, żona Bronisława, dzieci: Maria Krystyna, Władysław, Jan i Franciszek 10
22 5 1936 Krzemieniec Czesław Brojak 2/12 Baszkowce s. Władysława i Marii z d. Breus 45
16 12 1936 Krzemieniec Władysław Józefowicz 55 Krzemieniec s. Jana i Marii, woźny starostwa, żona Julia, dzieci: Franciszek, Antonina, Roman, Helena i Józef. 64
19 12 1936 Krzemieniec Franciszka Sztrajt 60 Krzemieniec z Bacdorfów, c. Antoniego i Katarzyny z Resnerów, wdowa, mieszkanka Andruhy Wielkiej, dzieci: Władysława, Stanisława i Helena. 67
19 12 1936 Dederkały Helena Ruczkowska 44 Potuturów c. Władysława i Ewy z Szmidtów, mąż Adam, syn Roman, córka Antonina 33-1-718 7 V 8 Ł
1 5 1937 Krzemieniec Leon Romaszewski 62 Krzemieniec s. Władysława i Józefy z Białoporów, woźny szkoły murarskiej, żona Niomiła, syn Leonidas, córka Apolinaria. 45 R 27
8 6 1937 Krzemieniec Stanisław Brojak 70 Baszkowce s. Ambrożego i Tekli, syn Władysław, córki Eleonora i Bronisława 46 R 35
7 9 1937 Krzemieniec Władysław Adam Weker 63 Krzemieniec ur. 6.3.1874 r. s. Stefana Romana i Anzelminy z Wilczopolskich , bezrobotny agronom, żona Stanisława z d. Tymiałowska 47 V 54
2 2 1937 Wyszogródek Maria Zalewska 71 Sokołówka z Popławskich, synowie Karol i Władysław, córka Julia 3
10 3 1938 St.Wiśniowiec Kazimierz Władysław Dziuba 1/52 Wola Wilsona s. Stanisława i Franciszki z Kołtunowiczów 22 V 7
1 10 1938 Smyga Julia Fink 34 Nosowica Nowa z d. Kozłowska, c. Adolfa i Aleksandry, mąż Stanisław l. 32, syn Władysław l. 9 i córka Irena l.5. 5
31 1 1938 Krzemieniec Andrzej Roman Krasicki 16 Krzemieniec s. Władysława i Antoniny z Węglewskich 6
15 4 1938 Krzemieniec Helena Horodecka 70 Krzemieniec z Podeszwińskich, c. Józefa i Agnieszki, mieszkanka Dederkał, mąż Teofil, dzieci: Antoni, Władysław, Piotr, Stefania i Irena 21
24 6 1938 Krzemieniec Wincenty Betka 46 Baszkowce s. Marcina i Katarzyny, żona Stanisława z Niwińskich, dzieci: Jan, Władysław, Jadwiga i Stanisława 34
10 8 1938 Krzemieniec Maria Szymańska 79 Krzemieniec ur. 13.2.1869 z Jelonków, c.Jana i Marii, syn Władysław 42
11 9 1938 Krzemieniec Salomea Tumińska 67 Krzemieniec ur. 28.3.1871 z Ładzińskich, c. Jana i Cezaryny z Kosowskich, dzieci: Władysław i Janina 44
11 12 1938 Krzemieniec Władysław Doleżan 0,6 Białokrynica s. Jana i Marii z Komnackich 56
11 1 1939 Krzemieniec Janina Machnicka 70 Krzemieniec z Sarneckich, c. Władysława i Łucji, p.v. Bielecka, mąż Bolesław, dzieci: Maria i Wacław Bieleccy, Edward Machnicki 3
30 4 1939 Krzemieniec Lucyna Łyś 3/52 Krzemieniec c. Władysława i Walentyny z Bogusławskich 30
1 5 1939 Krzemieniec Szczepan Karpiński 48 Krzemieniec s. Józefa i Anny, robotnik, żona Józefa z Bielickich, dzieci: Stanisław, Kazimierz, Mieczysław, Piotr, Jan, Stanisława i Władysława 31
14 6 1939 Krzemieniec Władysława Łuczkowska 62 Wesołówka z Rybińskich, c. Adolfa, dzieci: Henryk, Wiktor, Janina i Irena 42
23 6 1939 Krzemieniec Władysław Krzewski 38 Krzemieniec s. Antoniego i Felicji, szewc, żona Ludmiła, syn Bronisław 44
18 8 1939 Krzemieniec Emilia Doleżan 74 Andruha Wielka c. Józefa i Florentyny z d. Polaczek, dzieci: Franciszek, Józef, Antoni, Władysław, Michalina i Florentyna 49
3 11 1939 Krzemieniec Władysława Puszkiewicz 9/12 Lisznia c. Wincentego i Malwiny z Winnickich 79
26 11 1939 Krzemieniec Władysław Łagodziński 38 Białokrynica ur. 03.1901, s. Bazylego i Eleonory z d. Niczarka, żonaty, zam. Antonów, pow. Czortków, woj.Tarnopol 84
29 2 1940 Krzemieniec Władysław Tomaszewski 57 Krzemieniec s. Józefa i Zuzanny, maszynista, córka Luba 20
9 3 1940 Krzemieniec Władysław Bieńczycki 50 Krzemieniec s. Alfreda i Heleny, urzędnik, żona Maria, syn Stanisław. 21
19 4 1940 Krzemieniec Leontyna Polaczek 5 Białokrynica c. Władysława 35
12 7 1940 Krzemieniec Klementyna Chrecka 71 Krzemieniec c. Władysława i Marii z d. Ferna'n, nauczycielka 51
10 8 1940 Krzemieniec Władysław Izdebski 3/12 Wesołówka s. Franciszka i Joanny 55
10 5 1943 Romualda Zarzycka 36 z Ostrowskich, mąż Władysław AP
5 10 1973 Władyslaw Zarzycki 69 wdowiec po Romualdzie z Ostrowskich AP

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
2 10 1775 Leszniów Józefa Bielska Bużany Władysław nieczytelne data dopełnienia chrztu 1310 16 B 0
12 1 1777 Leszniów Marianna Honorata Bielska Szczurowice Władysław Balbina Władysław Mozdrownicki(kapitan Regim...).... 1310 18 B 0
25 9 1799 Szumbar Władysław Zaborski Szumbar Kazimierz Katarzyna Ł 4 R 0
15 3 1806 Szumbar Oktawian Władysław Aleksander Piniński Borki Wincenty Tekla Podhorska data chrztu 297-1-188 15 R Ł 0
12 8 1806 Szumbar Wawrzyniec Edward Piniński Borki Władysław Róża Małachowska 297-1-188 15 V Ł 0
22 11 1815 Szumbar Dymitr Józef Piniński Borki Władysław Róża Małachowska 297-1-188 35 V Ł 0
22 11 1815 Szumbar Dymitr Józef Piniński Borki Władysław Róża Małachowska dopełnienie 7.12.1815 297-1-188 36 R Ł 0
20 5 1821 Równe Władysław Adam Krzywicki Tynne Adam Elżbieta Chwistecka 879 109 R 13 0
2 12 1825 Kołki Jaromir (?) Władysław Młodzianowski Wincenty Salomea Bentkowska As. Jerzy Orsza, sędzia Piński, Marianna ż. Piotra Szyrmy Deputata, Józef Konop 819 71 22 JF 0
28 5 1827 Ołyka Wincenty Władysław Gruszecki Miełowica Marcin Urszula Leonowicz 813 151 22 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0151.htm
5 9 1829 Szumbar Władysław Winnicki Szumbar Jan Ludwika Barnawska 200 53 0
27 11 1829 Korytnica Władysław Delfin Kosiński Kładniów Józef Julia Ławrysiewicz 208 17 56
27 8 1829 Targowica Ewa, Władysława Pruszyńska Perekładowicze Franciszek Joanna Strojnowska Rafał Strojnowski, Józefa Lechnicka ż. Klemensa dopełnienie 829 118 R 14 ZP 0
30 8 1829 Kamień Koszyrski Jan Władysław Charzewski Bakowce Karol Marianna Justyńska 167 37 17 0
8 3 1830 Równe Aleksander Załęski Władysław Aniela Czarnecka dopełnienie 883 115 V 29
30 5 1830 Korytnica Aleksander Władysław Kosiński Kładniów Stefan Franciszka Kosińska 208 18 60 0
7 6 1830 Kuniów Władysław Wincenty Robert Antoni Wisznicki Borowica Wielka Wincenty Franciszka Tyress R 69 R 36 0
11 11 1830 Jałowicze Michał, Władysław Pohorecki Jarosławicze Bartłomiej Anastazja Gajewska Józef Wołoszyński, Anna Kunów 816 244 R 41 ZP 0
26 9 1830 Turzysk Władysław Jan Jędrzejewski Turopin Jan Katarzyna 709 37 110 EW 0
29 10 1831 Kuniów Piotr Władysław Kwiatkowski Noworoczyce Feliks Zuzanna Gembalska R 64 R 45 0
23 8 1831 Jałowicze Feliks Władysław Bońkowski Jarosławicze Józef Julianna Dobrzylewska Julian Zagrodecki, Zofia Konarzewska 817 256 R 53 138 19 0
23 8 1831 Jałowicze Feliks, Władysław Bońkowski Jarosławicze Józef Julia Dobrzylewska Leon Szemiot, Karolina Bońkowska dopełnienie 819 269 R 64 ZP 0
1 5 1831 Targowica Władysław Strojnowski Targowica Rafał Józefa Antonowicz Ludwik Złosnorowski, Joanna Pruszyńska ż. Franciszka 817 247 V 26 ZP 0
29 4 1831 Targowica Władysław, Piotr Strojnowski Targowica Rafał Józefa Antonowicz W.J.Antonowicz rotmistrz, Iluminata Buszczyńska wdowa, dopełnienie 813 208 V - 209 R 43 ZP 0
27 9 1831 Turzysk Władysław Antoni Machowski Lityn Cyprian Zofia Domaradzka 709 46 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0024.htm
11 4 1832 Korytnica Władysława Lehman Stężarzyce Jan Henryka Jakubin 208 31 6 0
11 9 1832 Kuniów Władysław Ignacy Pawulski Pererosłe Dominik Anna Jabłońska R 64 R 45 0
25 5 1833 Ostróg (Mizocz) Jan Erazm Frangdorf Hurby Władysław Marianna Jastrzembska Józef Siedlecki, Franciszka Piasecka 71 O 0
19 9 1833 Ostróg Władysław Wyszyński Ostróg NN Anna Stanisław Niewiński, Tekla Teodorówna 107 O 0
1 10 1833 Ostróg (Mizocz) Władysław Suprowicz Hurby Antoni Marianna Rózińska Władysław Freyrdof, Franciszka Piasecka 113 O 0
29 4 1834 Kuniów Mikołaj Dąbrowski Miakoty Antoni Władysław Anna Zawodzka R 72 R 36 0
29 9 1834 Kuniów Władysław Józefat Szpakowski Karpiłówka Antoni Agata Korsak R 75 R 63 0
16 17 1834 Jałowicze Władysław, Mateusz Olizar Jarosławicze Filip Laurentyna Augustynowicz Józef Czarnotuski marszałek łucki, Tekla Ulanicka - wdowa 820 241 V 74 138 27 0
12 9 1834 Ostróg (Mizocz) Władysław Paweł Zawadzki Mosty Paweł Katarzyna Telicka Ignacy Kulesza, Marianna Rybczyńska 88 O 0
9 11 1834 Ostróg Władysław Sobolewski Rozważ Grzegorz Józefa Wojciechowska Jah Deyczakowsi, Julia Wendełowska 107 O 0
15 7 1835 Jampol Władysław Skolimowski Tatarynowce Ludwik Katarzyna Moszczeńska 872 475 7 0
22 8 1835 Ostróg Władysław Karol Symforian Pieleszewski Ostróg Franciszek Filipina Moraczewska 884 7 V 40
7 3 1835 Bucyń Tomasz Władysław Kondratowicz Bródki, par. Kowel Kajetan Filipina Kamińska Erazm Krypski, Julia Dobrzyńska żona Pawła 7 EH
21 4 1836 Kuniów Wojciech Jasiński Dobryń Władysław Agnieszka Butkowska R 83 V 21 0
7 12 1836 Kuniów Aleksandra Katarzyna Dąbrowska Majdan Władysław Anna Zawadzka R 88 R 68 0
10 6 1836 Targowica Władysław Starzycki Targowica Jan Katarzyna Jędrzejowska Józef Gorczyński, Urszula Skrzypkowska ż. Jana 140 14 15 ZP 0
26 6 1836 Targowica Władysław Iwiński Ostryjów Antoni Agnieszka Godlewska Antoni Pernet, Marianna Piątkowska ż. Szymona 140 14 17 ZP 0
15 12 1836 Targowica Władysław Ulański Babołoki Kajetan Marianna Biernacka Józef Bonecki, Józefa Lechnicka ż. Klemensa 140 19 32 ZP 0
21 3 1836 Łokacze Władysław Aleksander Fenikowski Piatyhory Tomasz Dawid Honorata Pogonowska 341 1 2 0
27 6 1837 Annopol Leon Władysław Skiermónt Annopol Adam Wiktoria Padlewska 879 91 R 1 0
22 9 1837 Targowica Władysław Kawecki Borzemiec Konstanty Elźbieta Bruzniakiewicz Teodor Ławrenty Stasiuk, Salomea Kwiatkowska panna 823 304 V 15 ZP 0
0 1837 Targowica Pankracy Jan Bielski Kniahininka, par. Łuck Jan Władysław Marianna Serwatowska dopełnienie chrztu w 1856 r. 172-1-51 210 V-211 R 4 R 0
11 9 1838 Kuniów Władysław Sylwan Gilewski Porosłe Kazimierz Marianna Żułkiewicz 879 49 R 3 0
8 12 1838 Korytnica Mikołaj Władysław Brening Mikitycze Teodor Józefa Kosińska 212 8 17 0
27 6 1838 Kuniów Władysław, Stanisław Turski Lachów Wincenty Bonifacy Agnieszka Krasińska Eugeniusz Sarnowski, Eugenia Sarnowska - panna 171-1-11 79 V 36 ZP R 0
11 9 1838 Kuniów Eliasz Władysław Gilewski Pererosłe Tomasz Emilia Zawisza Franciszek ..., Józefa Bużyńska ż. Józefa 171-1-11 81 V 57 ZP R 0
24 11 1838 Kuniów Władysław Krynicki Radohoszcz Mała Jan Anna Małecka Franciszek Grodzki, Honorata Galimska ż. Mikołaja 82 V 66 ZP 0
12 2 1838 Lachowce Władysław Dwornicki Kaszczyńce Ignacy Domicela Kołosowska Sylwester Krynicki, Marianna Tokarska ż. Michała 96 R 12 ZP 0
21 9 1838 Targowica Władysław Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podgórska Stanisław Podgórski, Marianna Kętrzyńska ż. Ignacego 824 225 R 13 ZP 0
23 2 1838 Kowel Władysław Żuliński Szajno Józef Wiktoria Wołodźkiewicz 241 5 9 0
24 9 1838 Turzysk Władysław Jan Horodyński Wierzbiczno Antoni Julia Kulikowska 714 6 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0004.htm
27 6 1839 Lachowce Władysław Kamiński Dzwonki Franciszek Teodora Podgurska 879 69 R 32 0
17 7 1839 Klewań Władysław Józef Byczkowski Płoska Eliasz Aniela Horajn 879 129 V 20 0
14 11 1839 Klewań Władysław Pilarski Miłostów Mikołaj Brygida Psarska 879 130 V 27 0
17 10 1839 Horyńgród Florian Władysław Kostromski Dorohobuż Jan Antonina Przetocka 879 143 R 13 0
27 6 1839 Międzyrzec Władysłąw Białkowski Ignatówka Marcin Anna Promińska 879 237 V 16 0
15 8 1839 Niewirków Józef Maksymilian Władysław Marian Lubomirski Niewirków Marcelli Jadwiga Jabłonowska 879 261 V 23 0
24 4 1839 Ostróg Adam Dąbrowski Białopol, par. Zasław Antoni Władysław Anna Zawadzka 881 2 R 7 0
5 8 1839 Ostróg Władysław Stanisław Makowski Brusiłów, gub. kijowska Piotr Justyna Krzyżanowska 883 11 V 87
16 10 1839 Łuck Władysław Kalinowski Korma Ignacy Marianna Paszkowska Mikołaj Sawicki, Rozalia Paszkowska mężatka 375 27 53 ZP 0
17 4 1839 Targowica Władysław Ulański Podhajce Michał Antonina Hodowanska Józef Torczyński, Anna Kamińska panna 825 258 R 16 ZP 0
2 7 1839 Turzysk Juliusz Drohojewski Piórkowicze Władysław Emilia Wolska 715 9 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0005.htm
31 12 1840 Jampol Władysław Romaszewski Pohorylce Józef Tekla Mereżyńska 872 473 3 0
26 1 1840 Łanowce Franciszka Wołoszyńska Wolica Władysław Klementyna Miaskowska 871 669 2 0
2 1 1840 Łanowce Władysław Floryan Zarzycki Łanowce Wincenty Róża Tatarowska 871 671 6 0
13 2 1840 Łanowce Jordan Władysław Kański Grzybowa Celestyn Felicyanna Płoszowska 871 671-672 8 0
5 1 1840 Nowogród Wołyński Hilary Władysław Przyszychowski Stryjowa Franciszek Salomea Ilińska 871 12 42 0
21 9 1840 Nowogród Wołyński Władysław Łaszewicz Słoboda Spaska Bazyli Dorota Szypulska 871 46 177 0
19 5 1840 Krzemieniec Aleksander Władysław Gersztendorff Krzemieniec Józef Karolina Piaskowska 871 369 44 0
7 9 1840 Krzemieniec Władysław Gatłasz Krzemieniec NN Agata 871 376 66 0
27 6 1840 Krzemieniec Władysław Aleksandrowicz Nowy Kokurów Michał Karolina Uchocka 871 385 92 0
16 8 1840 Ostróg Władysław Wereszczyński Mizocz NN Marianna 880 10 R 87 0
10 4 1840 Krzywin Władysława Józefina Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmulska 880 26 R 7 0
12 7 1840 Krzywin Jan Władysław Białoszewski Krzywin Franciszek Marianna Lelawska 880 27 V 15 0
3 7 1840 Annopol Władysław Kościuszkiewicz Puzyrki Ignacy Cecylia Sokołowska 880 90 R 24 0
21 9 1840 Klewań Władysław Maurycy Krzemiński Susk Maciej Marianna Dworzańska 880 122 V 21 0
10 7 1840 Horyńgród Władysław Słotwiński Antopol Klemens Katarzyna Chodorowska 880 129 V 9 0
28 9 1840 Stepań Władysław Witold Śnieżek Mydzk Adam Elżbieta Krasińska 882 202 V 56 0
15 4 1840 Deraźne Władysław Łosowski Wowcze Wincenty Teresa Stachurska 880 162 R 14 0
25 11 1840 Deraźne Zygmunt Władysław Sredziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska 881 237 R 13 0
8 2 1840 Berezne Józef Władysław Skrzypkowski Berezne Leopold Emilia Dobrowolska 880 192 R 8 0
13 2 1840 Berezne Władysław Michał Zawadzki Chołopy Franciszek Anna Osowska 880 192 R 10 0
7 3 1840 Berezne Władysław Tomasz Łoś Jakubówka Szymon Brygida Burzyńska 880 193 R 16 0
31 8 1840 Nieświcz Wincenta Władysława Wileżyńska Nieświcz Ignacy Józefa Boderacka dopełnienie 436 11-12 24 0
7 4 1840 Korzec Władysław Zalewski Tokarów Józef Agnieszka Lewkowicz 871 124 69 PW 0
8 1 1840 Targowica Władysław, Ksawery Bieniewski Bokujma Feliks Marcjanna Bielska Grzegorz Wojcicki, Anna Zdanowicz wdowa 826 276 R 1 ZP 0
31 3 1841 St. Oleksiniec Korneli Władysław Łowiński Stary Oleksiniec Józef Antonina Mrozowska 872 582 11 0
16 1 1841 St. Wiśniowiec Władysław Goleniowski Nowy Wiśniowiec Jan Elżbieta Staniszewska 872 610 1 0
22 5 1841 Dederkały Władysław Makowski Dederkały Małe Józef Marianna Wróblewska 872 816 14 0
21 8 1841 Krzemieniec Joanna Dobroczyńska Baszkowce Władysław Julianna Paszkiewicz 872 408 60 0
24 9 1841 Miropol Władysław Dabrowski Miropol Błażej Marianna Czajkowska 872 368 63 0
20 10 1841 Miropol Albert Władysław Siestrzyński Ulanówka Michał Marianna Nagajewska 872 370 71 0
17 4 1841 Nowogród Wołyński Wiktoria Skalska Słobódka Romanowska Władysław Katarzyna Majewska 872 20 73 0
29 7 1841 Korzec Władysław Marcin Huczyński Folwark Zabara Jakub Lucyna Kamińska 872 203 74 0
24 11 1841 Stepań Władysław Roman Izydor Zawojski Mydzk Teodor Dorota Pląskowska 882 202 R 54 0
20 12 1841 Międzyrzec Władysław Bańkowski Charaług Fortunat Krystyna Zawadzka 881 179 R 4 0
27 9 1841 Beresteczko Władysław Krajewski Folwark Miełnicki Adam Tekla Wierzbicka Jan Zakrzewski, Apolonia Mitykowska ż. Jana 3 8 24
15 6 1841 Annopol Władysław Chęciński Annopol Stanisław Pawlina Rudkowska R 69 R 26 0
16 7 1841 Ostróg Henryk Alojzy Dąbrowski Majdan Płużeński Antoni Władysław Anna Zawadzka R 8 R 68 0
23 10 1841 Nieświcz Karolina Władysława Wileżyńska Nieświcz Ignacy Józefa Boderacka 436 12 25 0
18 12 1841 Turzysk Władysław Sawicki Rastów Jan Józefa Brzozowska 717 14 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20717/pages/PL_1_436_717_0009.htm
22 9 1842 Krzemieniec Władysław Żukowski 873 475 87 0
25 9 1842 Krzemieniec Władysław Butrzycki 873 474 84 0
25 9 1842 Krzemieniec Władysław Paszkowski 873 475 88 0
6 6 1842 Krzemieniec Władysław Zacharczyk 873 463 52 0
3 9 1842 Kuniów Władysław Łuczyński Radohoszcza Mała NN Wiktoria 881 52 R 54 0
6 9 1842 Tajkury Władysław Grochowski Pruski Mikołaj Katarzyna Zahorska 881 64 V 16 0
28 5 1842 Lachowce Władysław Jankowski Hulowce Piotr Teofila Osińska 881 117 V 30 0
2 11 1842 Lachowce Władysław Kapuściński Książęcin NN Magdalena 881 124 R 68 0
5 6 1842 Równe Władysław Jankowski Stawki Józef Antonina Morozowska 881 135 V 15 0
2 6 1842 Klewań Witold Modest Władysław Wieszeniewski Klewań Stefan Marianna Pohojska 881 150 R 12 0
5 12 1842 Klewań Władysław Seweryn Szymański Hołyszew Feliks Salomea Łukaszewicz 881 154 R 35 0
7 9 1842 Tuczyn Mikołaj Rudnicki Janin Władysław Justyna Bagińska 881 193 R 33 0
18 12 1842 Niewirków Władysław Gracjan Rzewuski Niewirków Antoni Józefa Sumińska 881 286 V 47 0
24 9 1842 Szpanów Władysław Stawski Żytyń Feliks Julia Niewiarowska 881 265 V 6 0
25 7 1842 Beresteczko Marceli Władysław Wadecki Folwark Naręczyński Kajetan Barbara Bej Ignacy Bagiński, Tekla Rembak 4 9 25
15 8 1842 Korzec Władysław Makowski Korzec Józef Salomea Zawadzka 873 143 93 PW 0
29 10 1842 Korzec Władysław Bołsunowski Koszelów Stanisław Brygida Guławska 873 154 128 PW 0
11 1 1842 Ostrówki Baltazar Władysław Łabicki Rowno Michał Anna Moszyńska 553 1 2 0
11 1 1842 Turzysk Ewelina Marianna Drohojewska Piórkowicze Władysław Emilia Wolska 718 2 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0002.htm
25 9 1843 Kuniów Władysław Roliński Chiniówka Marcin Magdalena 882 63 R 64 0
25 9 1843 Kuniów Władysław Dzwonkowski Martyń Antoni Petronela Ostaszewska 882 63 V 65 0
8 2 1843 Tajkury Leon Jan Uziębło Glinki Aleksander Władysław Bibiana Uziębło 882 47 R 7 0
21 2 1843 Ostróg Franciszek Władysław Feliks Jan Nepomucen Karwicki Mizocz Kazimierz Dunin Klementyna Rzyszczewska 882 4 R 25 0
19 9 1843 Lachowce Władysław Rudkowski Hulowce Wincenty Franciszka Ciecierska 882 82 V 54 0
21 10 1843 Lachowce Władysława Wincenta Pacewicz Lachowce Wincenty Julianna Halkiewicz 882 85 R 68 0
2 2 1843 Równe Marian Władysław Baczewski Basowy Kąt Józef Karolina Maciejewska 882 120 V 8 0
29 10 1843 Równe Narcyz Władysław Stokalski Równe Tomasz Karolina Kotowska 882 124 R 22 0
27 6 1843 Kazimierka Władysław Józef Tchórzewski Pępków Wincenty Katarzyna Zabłocka 882 222 V 12 0
25 9 1843 Berezne Władysław Kuryata Rudnia Potasznia Feliks Katarzyna Halczuk 882 213 R 25 0
10 2 1843 Korzec Władysław Sobolewski Huta Krywal Józef Agnieszka Zabłocka 874 177 30 PW 0
15 2 1843 Korzec Władysław Ostrowski Majdan Bereźnicki Grzegorz Józef Józefa Beller 874 187 60 PW 0
25 9 1843 Nowogród Wołyński Władysław Malinowski NW Maciey Helena Żyszko Malinowski Bazyli, Sokołowska Helena, ż.Szymona 165 JZ 0
13 6 1844 Szumbar Antonina Stefania Borkowska Władysław Maria Wieżewska 625 133-134 0
19 6 1844 Tajkury Maria Wanda Uziębło Glinki Władysław Bibiana Uziębło 883 47 R 11
25 1 1844 Kuniów Włodzimierz Sawicki Borowica Wielka Władyslaw Balbina Wołodkiewicz 883 68 R 1
21 4 1844 Kuniów Wiktor Władysław Doliński Kuniów Benedykt Józefa Wolska 883 70 V 35
8 4 1844 Dereźne Władysław Apolinary Hermanowski Postojne Norbert Marianna Dworzańska Aleksander Terlecki,Antonina Łapińska 883 172 V 27 B 0
31 8 1844 Dereźne Władysław Wodowicki Postojne Łukasz Ludwika Złotorzyńska Ludwik Dworzański, Sabina Cieszkowska, As. Jan Cieszko 883 175 R 39 B 0
8 4 1844 Dereźne Władysław Apolinary Hermanowski Postojne Norbert Marianna Dworzańska (dopełnienie) Witalis Porczyński, Aleksandra Woronicz 883 176 R 46 B 0
16 2 1844 Nowogród Wołyński Władysław Sokołowski NW Józef Emilia Popiel Mąkiewicz Ludwik, Rokus Salomea, ż.Piotra 56 JZ 0
13 6 1844 Dederkały Antonina Stefanina Borkowska Nowystaw, par. Szumbar Władysław Leon Marianna Wyżewska Kazimierz Ostrowski, Marianna Borkowska sędzina wdowa 54 97 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0053.htm
16 9 1845 Kazimierka Władysław Cybulski Ilniki Łukasz Antonina Żarczyńska 884 254 V 22
15 1 1845 Kuniów Bolesław Eliasz Sawicki Borowica Wielka Władyslaw Balbina Wołodkiewicz 884 95 R 2
1 9 1845 Kuniów Władysław Piotr Libek Noworoczyce Antoni Anna Kobylańska 884 100 V 57
28 9 1845 Kuniów Władysław Mogilnicki Radohoszcza Mała Jan Tekla Grabowska 884 101 R 60
1 10 1845 Kuniów Władysław Zawadowski Illaszówka Dominik Marianna Sokołowska 884 101 R 62
6 10 1845 Annopol Władysław Korycki Annopol Franciszek Marianna Tomasiewicz 884 73 V 31
17 1 1845 Ostróg Władysław Raszek Toczewiki Wawrzyniec Ewa Żołnowska 884 3 R 14
1 7 1845 Lachowce Władysław Sobolewski Żemelińce Jakub Petronela Koszycka 884 118 R 30
26 12 1845 Lachowce Dominik Władysław Giclewicz Lachowce Konstanty Dorota Wrześniowska 884 124 V 71
28 9 1845 Torczyn Władysław Rudnicki Okorsk Franciszek Marianna Leon Tchorzewski, Franciszka Rudnicka 632 28 EH
20 6 1846 Jałowicze Władysław Leon Majewski Połonka Justyn Faustyna Czernecka Kazimierz Komarnicki, Rozalia Tomaszewska panna 832 192 R - 192 V 4 ZP 0
4 12 1846 Targowica Władysław Antoni Józef Ledóchowski Bokujma Janusz Aniela Matyńska Józef Matyński, Anna Korzeniewska ż. Michała 833 396 2 ZP 0
15 7 1847 Katerburg Władysław Wiszniowski Temnohajce Antoni Maryanna Sierakowska 199 46 19 0
3 6 1847 Szumbar Władysław Gliński Zahajce Ignacy Józefa Tatarowska 625 191 7 0
31 5 1847 Katerburg Władysław Antoni Jasiński Matwijowce Antoni Tekla Jaśkiewicz 199 45 15 0
2 2 1847 Katerburg Władysław Maryan Karol Leduchowski Ezechiel Leon Izydor Laura Czosnowska 199 42 9 0
10 7 1847 Beresteczko Władysław Tarnawski Peremyl Antoni Anna Bilińska 9 6 11
27 5 1847 Korytnica Jan Władysław Jasiński Uściług Józef Marcelina Jawojsz 220 3 15 0
1 1 1847 Opalin Władyslaw Paszkowski Perekurka Józef Tekla Chorąży Augustyn Mysliński, Marianna Swiderska 524 1 2 0
6 1 1847 Opalin (Wólka Chrypska) Władyslaw Julian Wysocki Piszcza Roman Józefa Zakrzewska Józef Bieniecki, Wiktoria Gutowska z. Michała 524 2 3 0
26 6 1847 Dederkały Władysław Jan Piątkowski Radoszówka Jan Kanty Franciszka Karpińska Jan Naruszewicz, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja 54 38 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0020.htm
14 9 1847 Dederkały Władysław Andrzejowski Dederkały Wielkie Franciszek Konstancja Berezecka Michał Izewski, Ludwika Pacewicz ż. Wincentego 54 38 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0020.htm
5 1 1850 Szumbar Władysław Miedźwiecki Zahajce Marianna 625 149-150 1 0
26 6 1850 Beresteczko Władysław Jan Otfinowski Rydków Józef Waleria Wonsowicz 12 10-11 15
25 9 1850 Beresteczko Stanisław Władysław Wydżga Zboryszów Wincenty Wiktoria Felińska 12 14-15 21
26 3 1850 Łuck Aleksander Władysław Korewa Żwirów Józef Rozalia Kotlarska 835 11-12 30 0
24 4 1850 Sielec Jerzy Śliwowski Biskupicze Szlacheckie Władysław Julia Mijakowska Antoni Poluta, Maria Mijakowska wdowa 582 10-11 15 0
28 9 1850 Kowel Władysław Burczak Abramowicz Szajno Feliks Tekla Lesiecka 253 14-15 19 0
22 9 1850 Turzysk Teodor Franciszek Władysław Witold Michałowski Stawek Władysław Emilia Przezdziecka 723 10-11 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0006.htm
2 2 1851 Włodzimierz Antonina Wanda Kamińska Załuże Władyslaw Teresa Adamowicz 787 12-13 16 0
19 9 1851 Włodzimierz Władysław Kamieński Ochnówka Paweł Prakseda Wołoszyńska 787 32-33 48 0
26 4 1851 Turzysk Stanisław Drohojewski Piórkowicze Władysław Emilia Wolska 724 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0003.htm
20 9 1851 Puliny Władysław Smoczyński Sokołów Szymon Julia Łukaszewicz Borowski Feliks, Gniewkowska Franciszka, ż. Jóżefa 259 JZ 0 0
12 7 1852 Krzemieniec Władysław Osiński Bereżce Eliasz Karolina Kretowicz 878 17-18 24 0
21 4 1852 Torczyn Władysław Pogonowski Korszów Ignacy Franciszka Umańska (Omańska) Karol Osoliński (Ossoliński), Urszula Białecka panna 638 14 EH
6 6 1852 Korytnica Władysław Norbert Owsiany Uściług Albin Kamila Małachowska 224 6-7 17 0
13 7 1852 Korytnica Władysław Łuszczekiewicz Czerniawka Bazyli Anna Czerwińska 224 8-9 20 0
6 2 1852 Korytnica Władysław Norbert Owsiany Uściług Albin Kamila Małachowska dopełnienie 226 10-11 38 0
24 1 1852 Nieświcz Pawlina Popławska Nieświcz Władysław Sabina Łaskawska 447 4-5 5 0
13 1 1852 Targowica Władysław Feliks Buczkowski Bokujma Józef Celestyna Poznańska 836 333-334 1 0
7 7 1852 Targowica Władysław Rutkowski Wojnicze Bartłomiej Kamila Gorajewska 836 337-338 12 0
21 12 1852 Swojczów Franciszek Karol Antoni Michałowski Ossa Władyslaw Andrzej Emilia Przezdziecka 615 2-3 3 0
22 2 1852 Łuck Władysław Mikłaszewski Łuck Stanisław Apolonia Listowska Adolf Burczyński, Katarzyna Listowska ż. Józefa 388 14-15 19 0
9 8 1852 Turzysk Władysław Grabowski Tahaczyn Bazyli Barbara Brejer 725 6-7 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20725/pages/PL_1_436_725_0004.htm
6 2 1853 Krzemieniec Władysław Wesołowski Wesołówka Wincenty Julia Maszkowska 878 7-8 7 0
28 5 1853 Krzemieniec Władysław Sankowski Krzemieniec Franciszek Teresa Skrzynicka 878 27-28 39 0
8 4 1853 Krzemieniec Władysław Fortunat Apoloniusz Strumiński Komarówka Jakub Cecylia Obrycka 878 29-30 40 0
6 8 1853 Krzemieniec Ludwik Dobroczyński Baszkowce Władysław Julia Paszkiewicz 878 33-34 48 0
27 7 1853 Krzemieniec Flora Władysława Anna Paszkowicz Krzemieniec Władysław Agnieszka Kłodnicka 878 35-36 50 0
20 1 1853 Szumsk Władysław Baszota Szumsk Mikołaj Józefa Ciechanowska 878 177-178 10 0
15 2 1853 St. Oleksiniec Faustyn Władysław Moszyński Chotowica Piotr Kazimiera Mogilnicka 878 278-279 4 0
1 11 1853 St. Oleksiniec Olimpia Dubińska Łopuszna Władysław Konstancja Szarkowska 878 298-299 34 0
22 11 1853 Białozórka Władysław Marcin Strzeszkowski Białozórka Michał Marcella Stelaniewska 878 488-489 27 0
28 3 1853 Łanowce Władysław Rudzki Łanowce Tomasz Tekla Kochańska 878 514-515 5 0
26 6 1853 Łanowce Władysław Listowicz Domaninka Tomasz Dorota Porajska 878 520-521 12 0
4 8 1853 Korytnica Władysław Zelent Korytnica Jan Marianna Konopko 225 8-9 20 0
17 7 1853 Korytnica Władysław Kunc Korytnica Piotr Teresa Choroszuk (?) 225 8-9 19 0
9 1 1853 Korytnica Władysław Marceli Kowalewski Bortnów Leopold Marcjanna Łukomska Antoni Wierzchowski z Marceliną Wierzbowską ż. Stanisł 225 2-3 2 0
14 7 1853 Horochów Jan Perski Uhów Władysław Anna Wolańska 91 8-10 14 0
10 2 1853 Łuck Władysław Walery Rosiński Majdan Jaźwiński Rafał Katarzyna Paszkowska Piotr Oliwa, franciszka Zaręba ż. Jana 389 4-5 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0003.htm
26 3 1854 Korytnica Adolfina Kosińska Kładniów Władysław Józefa Kosińska 226 4-5 14 0
10 6 1854 Korytnica Władysław Turowski Poromów Jan Wiktoria Brożyk 226 8-9 29 0
17 11 1854 Korytnica Władysław Sienicki Ludzin Stanisław Teresa Soroczyńska 226 12-13 39 0
24 6 1854 Jałowicze Władysław Karpowicz Załawie Wincenty Ignacy Paulina Bieńkowska Józef Karwoski, Kamila Tuszewska 838 402-403 5 0
3 6 1854 Ostrówki Jan Erazm Władysław Iwanczewski Równo Erazm Julia Szubert 564 8-9 12 0
24 9 1854 Ostrówki Władysław Kuwałek Ostrówki Michał Magdalena Panasiuk 564 12-13 17 0
26 12 1855 Szumbar Władysław Stefan Goliszewski Sosnówka Adam Franciszka Budzińska 625 51-52 15 0
21 1 1855 Katerburg Władysław Józef Karasiewicz Jankowce Kazimierz Honorata Chraniewicz 201 2-3 2 0
17 4 1855 Łuck Rudolf Leopold Mezer Łuck Władysław Emilia Zajączkowska 391 14-15 14 0
14 9 1855 Łuck Józef Szymanowski Niebożka Władysław Franciszka Michalska Dominik Michalski, Maria Wreszczowa wdowa 391 26-27 26 0
2 10 1855 Ołyka Paweł Władysław Sawicki Dobra Kasper Marianna Trybulska 479 18-21 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0010.htm
30 3 1857 Korytnica Julian Kosiński Kładniów Władysław Józefa Kosińska 229 4-5 10 0
30 3 1857 Korytnica Franciszek Kosiński Kładniów Władysław Józefa Kosińska 229 4-5 11 0
28 10 1857 Zaturce Teofil Władysław Poziomkowski Wólka Sadowska Józef Apolonia Sarnecka 898 95 V-96 R 7 0
10 2 1857 Łuck Władysław Hulanicki Iwanczyce Grzegorz Stefan Teresa Kazik Aleksander Szmit, Teofila Wąsowicz 393 6-7 8 0
29 1 1858 Korytnica Filomena Władysława Kozłowska Stężarzyce Konstantyn Teofila Dolanowska 230 4-5 11 0
27 5 1858 Korytnica Feliks Władysław Nowiński Poromów Franciszek Zofia Karewicka 230 8-9 28 0
23 11 1858 Korytnica Emilia Kosińska Kładniów Władysław Józefa 230 14-15 48 0
21 4 1858 Ołyka Zygmunt Anzelm Ławiński Długoszyje Władyslaw Aniela Zdanowicz 482 14-17 19 0
20 6 1858 Ołyka Władysław Maszkowski Cumań Paweł Franciszka Sawicka Józef Rowiński, Julia Tyszczuk z. Stefana 482 20-21 26 0
8 7 1858 Łokacze Władysław Czerepkowski Wólka Markowiecka Stanisław Katarzyna Grzegorz Sawicki, Franciszka Łozowska z. Antoniego 362 8-9 12 0
11 8 1858 Kowel Hipolit Stanisław Machowski Kowel Władysław Wiktoria Lewandowska 260 20-21 19 0
1 9 1858 Kowel Władysław Gliniecki Rokietnica Franciszek Marcjanna Dorosiewicz 260 26-27 24 0
26 1 1859 Katerburg Romuald Władysław Lewicki Borszczówka Antoni Fryderyk Ludwika Libiszowska 202 18-19 6
21 6 1859 Korytnica Żłobnicka Ludzin Władysław Anna 231 8-9 23 0
16 1 1859 Torczyn Bronislawa Boguslawska Chorochoryn Władyslaw Delfina Szapel 645 4-5 5 0
19 2 1859 Torczyn Władysław Osoliński (Ossoliński) Chorochoryń Karol Paulina Korzeniowska Józef Garczyński, Marianna Romanowska ż. Wiktora 645 8-9 8 EH 0
25 9 1859 Torczyn Władyslaw Grodzki Budki Horodyńskie Walery Franciszka Szyszko 645 30-31 45 0
13 10 1859 Torczyn Władyslaw Chocholski Oderady Jan Aniela Hołdowiańska Wincenty Tubilewicz, Agnieszka Beregowa ż. Bazylego 645 34-35 51 0
25 6 1859 Turzysk Jan Władysław Trzyński Obeniże Karol Domicella Chojnacka 731 6-7 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0004.htm
12 1 1859 Szumbar Władysław Sierakowski Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Dawid Studnicki, Faustyna Omelańska ż. Antoniego 625 2-3 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0002.htm
24 10 1860 Beresteczko Rafał Jan Żuliński Werbeń Władysław Adolfa Rzączewska 22 16-17 16
28 4 1860 Łuck Władysław Jakubowski Żabno Leon Lucyna Lichtańska 841 378-379 34 0
1 3 1860 Kołki Albina Nicefora Bogumiła Szyrma Okońsk Władysław Celina Załęska 841 479-480 11 0
27 6 1860 Kołki Władysława Leontyna Bogucka Matwiejki Jan Sabina ...czyska 841 489-490 30 0
3 2 1860 Ołyka Błażej Ignacy Ławiński Długoszyje Władysław Aniela Zdanowicz Julian Ziliński, Aniela Szczepkowska 841 307-308 9 484 6-7 0
4 10 1861 Kowel Władysław Lisiecki Kowel Adam Paulina Piątkowska dop. Julian Łączyński, Anna Ferdman 263 20-21 20 0
1 5 1862 Kowel Antoni Jakub Filip Myśliński Myślina Władysław Anastazja Łączyńska Joachim Łobaczewski, Franciszka Myślińska 263 16-17 15 0
11 10 1862 Opalin Władysław Buczyński Jan Katarzyna Orłowska Karol Sawicki, Teofila Małaszewicz 539 8-9 10 0
27 6 1862 Kowel Władysław Dargiewicz Wólka Lubitowska Wacław Honorata Wąsowicz 263 24-25 23 0
14 4 1862 Maciejów Władysław Marceli Dawidowicz Maciejów Jan Kamila Radziszewska Tytus Paraziński, Józefa Fiwarkowska 424 8-9 7 0
29 1 1862 Torczyn Władysław Mroczkowski Ulaniki Michał Róża Ulanicka 648 4-5 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0003.htm
20 5 1862 Torczyn Władyslaw Żukowski Koszów Antoni Helena Żmudzka 648 14-15 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0008.htm
22 9 1862 Torczyn Władysław Bieliński Ulaniki Michał Salomea Leśniewicz 648 20-21 39 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0011.htm
23 6 1862 Torczyn Matylda Bogusławska Chorochoryń Władysław Delfina Szapelle 648 22-23 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0012.htm
12 1 1863 Szumbar Adalberta Franciszka Donata Bartosiewicz Szumbar Władysław Emilia Andrzejkiewicz 626 243-244 0
21 10 1863 Beresteczko Stanisław Władysław Gładkowski Łobaczówka Marceli Julia Wilczyńska 24 20-21 19
10 2 1863 Targowica Jan Władysław Pernet Bokujma Gabriel Elżbieta Gadomska 22-1-214 398 V-399 R 3 Ł 0
1 7 1865 Turzysk Władysław Chmielowski Radowicze Piotr Wiktoria Kowalska 734 10-11 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0006.htm
6 9 1865 Torczyn Małgorzata Bogusławska Chorochoryn Władysław Delfina Szepeler 651 22-23 32 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20651/pages/PL_1_436_650_0012.htm
14 5 1866 Torczyn Władysław Garczyński Okorsk? Józef Anna Werenga (Wręga) Leonard Rychlicki, Anna Wolak, as.: Michał Tchorzewsk 652 19 EH
15 6 1866 Turzysk Władysław Tadeusz Jan Dobrowolski Tuliczów Zygmunt Julia Czarnecka 735 6-7 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0004.htm
28 10 1866 Turzysk Władysław Cieszkowski Wierzbiczno Edward Zofia Jezierska 735 14-15 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0008.htm
6 12 1867 Torczyn Mikołaj Łaskarzewski Uroczyszcze Chmielnik Władysław Cecylia Lichtańska 653 36-37 72 0
23 9 1867 Radziwiłłów Władysław Pops Buhajówka Jan Regina Zawadzka 60 V-61 R 21 T 0
9 3 1868 Torczyn Władysław Krupiński Chorochoryń Tomasz Zuzanna Strzelecka 654 4-5 6 0
19 9 1868 Torczyn Władysław Jaworski Siedmiarki Teofil Fruzyna (Eufruzyna) Tubilewicz (Tybulewicz) Jan Łaskarzewski, Julia Kruczyńska (Krupińska?) ż. Baz 654 20-21 29 EH 0
8 4 1868 Tuczyn Władyslaw Bagiński Kudranka Jakub Agnieszka Łukomska 682 6-7 10 0
27 6 1869 Torczyn Władysław Józef Bogdaszewski Ulaniki Bolesław August Maria Ceglarska 655 24-25 35 0
20 1 1870 Torczyn Bronisław Łaskarzewski Uroczyszcze Chmielnik Władysław Cecylia Lichtańska 656 6-7 10 0
23 6 1870 Torczyn Władysław Piotr Ulanicki Ulaniki Joachim Antonina Jasnogórska 656 22-23 41 0
16 7 1870 Jałowicze Daniel Władysław Kwiatkowski Swiszczów Antoni Zofia Dobrzańska 144 6-7 6 0
1 9 1870 Jałowicze Władysław Laskowski Załawie Ludwik Cezar Matylda Kaczarowska 144 10-11 10 0
7 7 1870 Radziwiłłów Władysław Wołosiewicz Radziwiłłów Mikołaj Amelia Nowicka 1-51 6 V-7 R 21 T 0
6 9 1870 Luboml Mikołaj Sawicki Kupracze Władysław Katarzyna Stasiuk 313 38-39 92 0
22 12 1871 Torczyn Helena Łaskarzewska Uroczyszcze Chmielnik Władysław Cecylia Lichtańska 658 2-3 1 0
16 8 1871 Katerburg Ludwika Wiszniewska Piszczatyńce Władysław Karolina Bieławska 203 292-293 15
27 6 1871 Turzysk Tadeusz Władysław Dobrowolski Tuliczów Zygmunt Julia Czarnecka 739 4-5 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0003.htm
10 9 1871 Turzysk Kajetan Józef Falski Bobły Józef Władysława Winiawska 739 8-9 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0005.htm
25 3 1872 Torczyn Władysław Klukowski Chorochoryń Mikołaj Józefa Osińska 658 8-9 15 0
8 10 1872 Torczyn Władysław Szyszko Budki Horodyńskie Franciszek Karolina Rudnicka 658 26-27 51 0
26 11 1873 Torczyn Władysława Maria Peretiatkowicz Usicze Euzebiusz Marian Konstancja Krzywicka 660 2-3 2 0
25 10 1873 Torczyn Katarzyna Łaskarzewska Uroczyszcze Antonówka Władysław Cecylia Lichtańska 659 28-29 40 0
28 3 1873 Turzysk Wincenty Władysław Starzyński Turzysk Jakub Aniela Płońska 741 4-5 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0003.htm
6 8 1873 Turzysk Aleksandra Maria Falska Bobły Józef Władysława Winiawska 741 6-7 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0004.htm
26 9 1874 Szumbar Łucja Głowacka Cecyniówka Władysław Anna Zielińska 626 74-75 0
27 9 1874 Torczyn Władysław Fukiet Chorochoryn Mikołaj Feliksa Kurasiewicz 660 32-33 46 0
27 9 1874 Torczyn Władysław Biernacki Koszów Paweł Katarzyna Siatecka 660 32-33 47 0
4 12 1874 Grzymałów Władysław Rzeszowski Zarubińce Tomasz Anna Żukowska Antoni Bagiński, Karolina Żukowska 1677 21 EK 0
20 4 1874 Radziwiłłów Władysław Zabożny Radziwiłłów Antoni Maria Lewandowska 1-68 75 V-76 R 13 T 0
6 1 1875 Torczyn Jadwiga Władysława Kazimirska Okorsk Duży Władysław Stanislawa Kobylańska 661 4-5 6 0
18 2 1876 Katerburg Władysław Żukowski Piszczatyńce Walery Marcelina Wiszniewska 203 99-100 6
24 2 1876 Torczyn Władysław Łopuszański Usicze Franciszek Anna Tubilewicz 662 4-5 7 0
5 9 1876 Torczyn Róża Łaskarzewska Szepel Władysław Cecylia Łaskarzewska 662 18-19 34 0
28 12 1876 Radziwiłłów Władysław Narolski Radziwiłłów Jan Józefa Tuszakowska 1-71 42 V-43 R 6 T 0
12 4 1877 Torczyn Władysław Bogusławski Ulaniki Tomasz Leontyna Kaszewska 663 12-13 21 0
20 8 1877 Torczyn Józef Pogonowski Koszów Władysław Leontyna Malinowska January Hulanicki, Klara Jakubowska ż. Antoniego 663 18-19 36 EH 0
23 9 1877 Radziwiłłów Władysław Tuszakowski Buhajówka Michał Agnieszka Witkowska 1-71 52 V-53 R 34 T 0
3 2 1877 Horochów Władysław Bilecki Koziatyn Jan Marianna Leszczyńska 113 4-5 5 0
5 2 1878 Torczyn Antonina Łaskarzewska Uroczyszcze Antonówka Władysław Cecylia Lichtańska 664 6-7 9 0
24 4 1878 Grzymałów Adolf Dorosz Zarubińce Władysław Wleria Kordaszewska Włodzimierz Chomicki, Zuzanna Chomicka 1677 26 EK 0
14 7 1879 Szumbar Roman Głowacki Szumbar Władysław Anna Zielińska 626 6-7 0
19 1 1879 Torczyn Michał Łaskarzewski Antonówka Władysław Cecylia Lichtanowska 666 4-5 6 0
5 9 1879 Torczyn Władysław Majewski Torczyn Franciszek Wiktoria Karpińska 665 20-21 40 0
18 10 1879 Dederkały Piotr Bartosiewicz Szuńki W ładysław Seweryna Liszniecka 57 68-69 37 0
2 8 1879 Grzymałów Maria Dorosz Zarubińce Władysław Waleria Kordaszewska Ignacy Januszewski, Zofia Kamińska 1677 28 EK 0
2 6 1879 Turzysk Wacław Marian Kosiński Bobły Władysław Kamila Kuczyńska 747 4-5 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0003.htm
1 11 1880 Szumbar Władysław Studnicki Borki Szymon Antonina Wojda 626 123-124 0
14 7 1880 Katerburg Władysław Mazur Borszczówka Wincenty Antonina Sztabło 204 371-372 18 0
9 11 1880 Torczyn Władysław Kawarski Chorochoryn Wacław Józefa Wiszniewska 666 26-27 39 0
12 2 1880 Radziwiłłów Waleria Łabęcka Sytno Władysław Józefa Tobolewska 1-74 51 V-52 R 7 T 0
28 5 1880 Jałowicze Edmund Szubiakowski Ostrożec Władysław Wiktoria Waśkiewicz 154 2-3 2 0
8 8 1881 Szumbar Władysław Sławicki Szumbar Antoni Teofila ...lowska 627 15-16 0
10 1 1881 Szumbar Władysław Leszczynowicz Zahajce Konstanty Wiktoria Moszczyńska 627 11-12 0
21 5 1881 Katerburg Władysław Józefowicz Borszczówka Jan Marianna Horodecka 204 330-331 14 0
16 9 1881 Torczyn Władysław Krupiński Chorochoryń Bronisław Dorota Fukiet 667 36-37 43 0
9 11 1881 Torczyn Michalina Pietkiewicz Usicze Władysław Hanna Hyrycz 667 42-43 53 0
10 12 1881 Torczyn Władysław Suchodolski Chorochoryń Wincenty Teresa Strzelecka 667 44-45 56 0
7 9 1881 Dederkały Władysław Ejsmunt Bykowce Rudolf Marianna Jakubowska Franciszek Sławiński, Paulina Kornatowska ż. Rafała 58 248-249 14 0
15 4 1881 Grzymałów Antoni Dorosz Poznanka Władysław Waleria Kordaszewska Karol Klich, Teofila Dolińska 1677 30 EK 0
1 12 1881 Radziwiłłów Władysław Lech Lechnicki Kijów Alojzy Mieczysław Matylda Maria Knobloch 1-77 51 V-52 R 31 T 0
1 6 1881 Białogródka Franciszek Ruczyński Hulowce Władysław Julia Kamińska Wojciech Gutewicz Anna Zagajewska, ż. Michała 51 JZ 0 0
24 12 1881 Dederkały Marianna Sierakowska Dederkały Wielkie Władysław Witalina Wodnicka Stanisław Matusiewicz, Adela Zarzecka ż. Józefa 58 258-259 30 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0133.htm
9 7 1882 Katerburg Władysław Stefański Rybcza Aleksander Rozalia Sokołowska 204 295-296 24 0
15 8 1882 Kowel Anna Pióro Godowicze Władyslaw Petronela Stokalska 284 2-3 1 0
18 2 1882 Grzymałów Władysław Uhmbach Zarubińce Wilhelm Karolina Feller(?) Karol Szul, Waleria Dorosz 1677 32 EK 0
21 2 1882 Turzysk Józef Grabowski Piórkowicze Władysław Waleria Czypirska 750 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0003.htm
2 8 1883 Radziwiłłów Władysław Cichocki Krupiec Aleksander Franciszka Kruszyna 1-77 52 V-53 R 34 T 0
13 4 1883 Torczyn Tomasz Łaskarzewski Karczma Szepelska Władyslaw Cecylia Lechtańska 669 8-9 11 0
25 11 1883 Białogródka Władysław Zagajewski Okopy Michał Anna Ruczyńska Franciszek Medyński Petrunela Hryniowiecka, ż. Wincentego 180 JZ 0 0
1 7 1883 Turzysk Władysław Dobrowolski Radowicze Piotr Katarzyna Babińska 751 14-15 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0008.htm
2 4 1884 Dederkały Cecylia Sierakowska Dederkały Wielkie Władysław Witalina Wodnicka 58 124-125 0
29 11 1884 Torczyn Franciszka Hyrycz Usicze Władysław Teresa Garczyńska Gustaw Hyrycz, Leontyna Hyrycz 670 69 EH
8 9 1884 Grzymałów Władysław Józef Biliński Ostapie Aleksander Eugenia Białogłowska Józef Balicki, Maria Bilińska 1614 23 24 EK 0
21 6 1884 Radziwiłłów Władysław Zawadzki Chotyń Filip Konstancja Jankowska 1-78 43 V-44 R 24 T 0
4 2 1884 Turzysk Apolonia Bartnikowska Wierzbiczno Władysław Marianna Nowacka 752 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0003.htm
1 2 1884 Turzysk Władysława Gąsiorowska Wierzbiczno Aleksander Marianna Nowakowska 752 4-5 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0003.htm
10 2 1884 Turzysk Maria Graboska Piórkowicze Władysław Waleria Czypirska 752 4-5 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0003.htm
12 4 1884 Turzysk Władysław Włodkoski Tuliczów Adam Marianna Wożniak 752 8-9 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0005.htm
15 8 1884 Turzysk Władysław Kuźmiński Klusk Ludwik Wiktoria Młot 752 18-19 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0010.htm
28 2 1885 Turzysk Kazimierz Władysław Dobrzyński Zadyby Franciszek Julianna Raczyńska 753 6-7 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20753/pages/PL_1_436_753_0004.htm
24 10 1886 Torczyn Rozalia Hyrycz Usicze Władysław Teresa Garczyńska Jan Hyrycz, Matylda Pawłowska, as.: Gustaw Hyrycz, Ewe 672 40 EH
22 6 1886 Katerburg Władysław Czapliński Horynka Tomasz Petronela Głowata 204 165-166 11
9 12 1886 Tuczyn Piotr Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz MU 70 0
10 4 1886 Jałowicze Władysław Lentek Ostrożec Ludwik Katarzyna Sroczyńska 159 6-7 8 0
27 10 1886 Jałowicze Sabina Dziura Czekno Ignacy Władysława Formianicka 159 20-21 30 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0011.htm
15 6 1886 Turzysk Władysław Pasterzecki Wierzbiczno Kazimierz Franciszka Siatka 754 17-18 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0011.htm
27 6 1886 Turzysk Stanisława Bartnik Wierzbiczno Władysław Marianna Nowacka 754 17-18 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0011.htm
19 7 1886 Turzysk Władysław Szydłowski Obeniże Wojciech Anastazja Babińska 754 19-20 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0012.htm
6 12 1886 Turzysk Władysław Matusiak Wierzbiczno Stanisław Józefa Kozłowska 754 33-34 47 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0019.htm
6 5 1887 Szumbar Władysław Zieliński Borki Józef Józefa Studnicka 627 106-107 0
25 1 1887 Katerburg Władysław Bińkowski Piszczatyńce Wincenty Anna 204 129-130 4
2 3 1887 Katerburg Kazimierz Dobrowolski Rybcza Władysław Krystyna Mysłowska 204 131-132 7
12 5 1887 Katerburg Maria Zielińska Horynka Władysław Marianna Czerwińska 204 137-138 17
12 5 1887 Katerburg Bolesław Zieliński Horynka Władysław Marianna Czerwińska 204 137-138 18
17 8 1887 Grzymałów Władysław Pasławski Grzymałów Ludwik Zuzanna Sieniawska Józef Ceglecki, Karolina Galewicz 1614 3 20 EK 0
23 9 1887 Grzymałów Władysław Michał Wagner Grzymałów Grzegorz Julia Nowak Maciej Wilgosz, Maria Nowak 1614 4 26 EK 0
22 10 1887 Grzymałów Władysław Laska Grzymałów Grzegorz Anna Waganczyn Jan Smalczewski, Zofia Siarczyńska 1614 5 31 EK 0
17 12 1887 Grzymałów Władysław Myszka Grzymałów Michał Emilia Bidrowska Antoni Pielech, Maria Jarmarek 1614 5 37 EK 0
4 8 1887 Grzymałów Anna Królikoska Ostapie Władysław Maria Rupenthal Wojciech Żarnowski, Anna Plekaw 1614 26 44 EK 0
12 2 1887 Grzymałów Józef Julian Jaraczewski Poznanka Hetmańska Władysław Tekla Skorecka Jan Wyspyjański, Anna Sapiarka 1614 35 5 EK 0
2 10 1887 Radziwiłłów Władysław Bocianowski-Buczyński Sestratyn Józef Waleria Jankowska T 48 V-49 R 34 0
27 12 1887 Tuczyn Stefan Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz 702 2-3 1 MU 0
2 6 1887 Turzysk Władysław Wernik Wierzbiczno Jan Anna Kubaszek 755 12-13 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0007.htm
3 12 1887 Turzysk Franciszek Sobolewski Dąbrowa (uroczysko) Władysław Michalina Pradke 755 25-26 41 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0016.htm
6 12 1888 Torczyn Adam Hyrycz Usicze Władysław Teresa Garczyńska Jan Hyrycz, Józefa Teszecka (Tyszecka) 674 48 EH
26 8 1888 Grzymałów Marian Dumański Zarubińce Władysław Franciszka Dobrucka Wilhelm Umbach, Jadwiga Rot??? 1677 46 EK 0
2 2 1888 Radziwiłłów Maria Marcelina Michałowska Radzwiłłów Władysław Seweryna Skulimowska 51 V-52 R 3 0
22 8 1888 Turzysk Władysław Siemiątkowski Wierzbiczno Lucjan Anastazja Kawecka 756 16-17 30 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0009.htm
11 9 1888 Turzysk Władysław Chrabol Wierzbiczno Franciszek Maria Polewka 756 18-19 32 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0010.htm
27 6 1889 Dederkały Anna Sierakowska Władysław Witalina Wodnicka 58 51-52 0
12 7 1889 Katerburg Jan Dobrowolski Rybcza Władysław Krystyna Mysłowska 204 81-82 13 0
12 10 1889 Katerburg Władysław Mrozowski Piszczatyńce Mikołaj Teofila Majewska 204 85-86 21 Nul Null 0
22 6 1889 Grzymałów Władysław Kozłowski Zarubińce Franciszek Karolina Gorczyńska Wojciech Puklicz, Zofia Hryniewicz 1677 48 EK 0
15 7 1889 Radziwiłłów Władysław Żurawski Zabokrzyki, par. Ptycza Adam Jadwiga Korus 1-81 B 57 V-58 R 36 T 0
12 12 1889 Radziwiłłów Helena Łotocka Radziwiłłów Władysław Franciszka Lemieszczuk 1-81 B 62 V-63 R 56 T 0
26 1 1889 Turzysk Stanisława Bartnikowska Wierzbiczno Władysław Marianna Nowacka 757 4-5 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0003.htm
3 4 1889 Turzysk Władysława Sieczka Wierzbiczno Franciszek Marianna Ciechanowska 757 8-9 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0005.htm
9 9 1889 Turzysk Władysława Siemiątkowska Tuliczów Wojciech Katarzyna Tuchel 757 14-15 34 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0008.htm
26 10 1889 Turzysk Władysław Kozaczuk Wierzbiczno Feliks Aniela Kołodzińska 757 16-17 40 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0009.htm
20 11 1889 Turzysk Władysław Wysocki Wierzbiczno Stefan Tekla Chraboła 757 18-19 45 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0010.htm
28 5 1890 Szumbar Władysław Bieńczycki Zahorce, par. Kuniów Alfred Helena Nowakowska 1020 171-172 17 0
1 2 1890 Ołyka Antoni Chrzanowski Palcze Józef Władysława Maliszewska 510 8-9 13 0
24 9 1890 Turzysk Witold Sobolewski Dąbrowa Władysław Michalina Pretko 758 14-15 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0008.htm
24 12 1890 Turzysk Józef Wilczyński Turopin Władysław Anna Litwinczuk 758 20-21 40 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0011.htm
14 1 1891 Torczyn Paweł Hyrycz Usicze Władysław Teresa Garczyńska Jan Hyrycz, Anna Pietkiewicz ż. Władysława 677 2 EH
21 2 1891 Katerburg Piotr Dobrowolski Rybcza Władysław Krystyna Mysłowska 204 21-22 10 Nul Null 0
22 10 1891 Katerburg Władysław Orakowski Piszczatyńce Ludwik Marianna Mondzelewska 204 29-30 27 Nul Null 0
10 8 1891 Tuczyn Józefa Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz MU 56 0
16 8 1891 Grzymałów Wanda Dumańska Zarubińce Władysłąw Franciszka Dobrucka Paweł Buskowski, Maria Puklicz 1677 53 EK 0
24 3 1891 Turzysk Władysław Głogowski Wierzbiczno Adam Teofila Albin 759 10-11 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0006.htm
24 4 1891 Turzysk Władysław Kurnicki Radowicze Karol Marianna Raczyńska 759 12-13 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0007.htm
25 6 1891 Turzysk Władysław Murawski Turopin Józef Józefa Olszak 759 16-17 31 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0009.htm
15 6 1891 Turzysk Władysław Siemiątkowski Wierzbiczno Józef Katarzyna Tucher 759 18-19 36 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0010.htm
1 10 1891 Ołyka Władysław Wysocki Dermanka Józef Katarzyna Ryl 1018 101 10 MO 0
7 6 1892 Ołyka Władysław Ptak Moszczanica Wojciech Marianna Czaja 1018 30-31 58 MO 0
17 12 1892 Grzymałów Wincencja Dumańska Zarubińce Władysław Franciszka Dobrucka Antoni Dumański, Marcela Łukasiewicz 1677 57 EK 0
11 10 1892 Szumbar Władysław Schabikowski Dederkały Małe Paweł Antonina Zarzecka 1020 209-210 23 0
24 6 1892 Radziwiłłów Władysław Papurzyński Tarnawka, par. Ptycza Bronisław Apolonia Hryniewiecka 1-81 D 51 V-52 R 35 T 0
25 10 1892 Radziwiłłów Feliks Domański Leduchów Władysław Magdalena Lachowska 1-81 D 53 V-54 R 44 T 0
11 1 1892 Horochów Władysław Rzeszot Raczyn Wincenty Marianna Całka 128 4-5 6 0
18 1 1892 Włodzimierz Władysław Sakowski Helenówka Adam Antonina Tyburska Kazimierz Żeznik, Narianna Kotwica ż. Franciszka 810 4-5 6 0
4 4 1892 Ołyka Leon Ryszard Kern Bereściany Ryszard Władysław Benigna Maria Kesler 1018 18-19 35 MO 0
2 1 1892 Ołyka Piotr Tarnogórski Chorłupy Władysław Józefa Berezowska 1018 4-5 6 MO 0
13 3 1892 Turzysk Władysław Włodkowski Tuliczów Adam Józefa Leszczyńska 760 6-7 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0004.htm
17 4 1892 Turzysk Władysław Kempski Wierzbiczno Paweł Marianna Leszczyńska 760 8-9 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0005.htm
18 8 1892 Turzysk Władysław Rupnik Turopin Izydor Małgorzata Emeryk 760 16-17 30 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0009.htm
23 11 1892 Turzysk Wincenty Sobolewski Dubrowa Władysław Michalina Pretko 760 24-25 44 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0013.htm
27 6 1892 Ołyka Władysław Godlewski Stawiszcze Franciszek Emilia Gorska 1018 32 64 MO 0
11 8 1892 Ołyka Władysław Konefał Dermanka Adam Aniela Bobińska Leon Konefał. Marianna Konefał 1018 38 74 MO 0
15 8 1892 Ołyka Marianna Grabowska Bogusławka Władysław Franciszka Wojciechowska 1018 40 77 MO 0
6 11 1892 Ołyka Władysław Sulikowski Kadyszcze Adam Paulina Gładycz Józef Gładycz, Justyna Praczkowska 1018 56 109 MO 0
6 12 1893 Turzysk Władysław Kondratowicz Wierzbiczno Józef Tekla Małecka 762 4-5 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0003.htm
4 11 1893 Torczyn Bolesław Garczyński Okorsk Duży Władysław Bronisława Krupińska Jan Tchorzewski, Rozalia Malinowska 679 58 EH
23 10 1893 Tuczyn Aleksander Prokopowicz Leonówka Władysław Honorata Urbanowicz MU 63 0
5 1 1893 Włodzimierz Jan Motuszyński Spaszczyzna Władysław Emilia Borysiewicz 811 4-5 6 0
11 7 1893 Turzysk Władysław Siedlecki Radowicze Józef Marianna Hołdowańska 761 18-19 34 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0010.htm
12 8 1893 Turzysk Jan Bartnikowski Wierzbiczno Władysław Marianna Nowacka 761 22-23 41 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0012.htm
8 9 1893 Turzysk Władysław Żądło Turopin Andrzej Jadwiga Przybysz 761 26-27 50 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0014.htm
25 11 1893 Turzysk Władysław Simofenik Wierzbiczno Edward Augustyna Sikowska 761 34-35 65 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0017.htm
18 9 1893 Turzysk Władysław Borkowski Smolarnia Feliks Marianna Bajner 761 38-39 73 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0019.htm
29 3 1893 Ołyka Marianna Krajewska Palcze Władysław Wiktoria Szpitalewska 1018 117 35 MO 0
16 1 1893 Ołyka Władysław Giniberg Wólka Kotowska NN Aniela Giniberg 1018 127 49 MO 0
16 5 1893 Ołyka Władysław Kotowicz Długoszyje Stefan Sabina Dębicka 1018 131 55 MO 0
10 6 1893 Ołyka Władysława Bernacka Pyszny Bór Fabian Domicela Szyszka 1018 137 61 MO 0
17 6 1893 Ołyka Władysław Cybulski Dermanka Apolon Kamila Burczak 1018 139 64 MO 0
22 7 1893 Ołyka Maria Benigna Kern Bereściany Władysław Benigna Maria Kesler 1018 153 85 MO 0
3 12 1893 Ołyka Władysław Śliwa Horodyszcze Jakub Franciszka Krysztof 1018 183 131 MO 0
24 6 1894 Szumbar Władysław Stadnicki Dederkały Wielkie Maciej Aniela Godziszewska 627 59-60 0
12 3 1894 Szumbar Paulina Sierakowska Dederkały Wielkie Władysław Witalina Wodnicka 627 55-56 0
27 6 1894 Torczyn Władysław Siatecki Okorsk Duży Aleksander Teofila Ossolińska Franciszek Maturzyński, Maria Jasińska żona Dionizego 680 32</