Imię
Nazwisko
Miejscowość
Wpisz szukane słowo lub jego część
Znaleziono 1951 wyników dla: oraz Ład oraz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Skan
3 9 1814 Krzemieniec Władysław Głowacki 1 Krzemieniec s. Wojciecha i Marianny 299 39 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0023.htm
25 5 1819 Krzemieniec Marianna Bilska 6 Kokorów c. Władysława i Anny Bilkowskiej 299 92 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
21 11 1819 Krzemieniec Władysław Sobolewski 3 Krzemieniec s. Ignacego Franciszka i Balbiny Winickiej 299 97 122 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
5 10 1825 Krzemieniec Władysław Kychman 5 Krzemieniec s. Hiacynta i Anny 299 226 143 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0119.htm
16 11 1830 Jałowicze Michał, Władysław Pohorecki 6 dni Jarosławicze s. Bartłomieja i Anastazji Gajewskiej 816 248 R 53 ZP
11 4 1830 Ołyka Magdalena Maszkowska 40 Majdan Ogniski z Sawickich, zostawiła męża Taliona i synów: Jana, Władysława, Wincentego i Józefa 816 304 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0310.htm
9 10 1830 Kołki Władysław Cielecki 2 Sewerynówka s: Franciszka i Konstancji z Szyrmów; poch: 10.10. 816 64a 12 JF http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0066.htm
15 2 1831 Targowica Władysław Lechnicki 3 mies Babołoki s. Hipolita i Felicjanny Miaskowskiej 817 252 R 6 ZP
24 10 1831 Turzysk Władysław Wolski 61 Różyn ur. , żona Helena Żołtańska 846 243V 30 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0237.htm
23 3 1831 Radziwiłłów Marianna Hładun 60 Gaje mąż Jan Hładun 817 221a 30 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0225.htm
2 4 1831 Radziwiłłów Władysław Malinowski 7 Radziwiłłów s. Antoniego i Marianny Gajewskiej 817 222 42 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0226.htm
5 7 1831 Jałowicze Marianna Chęcińska 48 Horodnica Mała wd. Konstanty, s. Władysław, Fortunat, c. Aniela 817 259 V 70 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0269.htm
23 5 1831 Kołki Dominik Wolański 82 Hodomicze poz. ż. Brygidę z Kropiwnickich, s. Wincentego, Juliana, Władysława, c. Izabelę i Ludwikę; poch: 25.05. 817 64 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0068.htm
17 3 1832 Turzysk Jan Władysław Jędrzejewski 1 Turopin s. Jana i Katarzyny z Polmanów 847 651 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0350.htm
18 8 1832 Kołki Jan Stachowski 40 Kołki poz. ż. Mariannę z Dzikowskich, s. Grzegorza, Faustyna, Władysława, Ignacego, c. Józefę; poch: 20.08. 818 56 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
15 12 1833 Kuniów Franciszka Wisznicka 28 Borowica Wielka z Firassów, mąz Wincenty, syn Władysław, córki Adelajda i Elżbieta 171-1-6 76 V 50 R
1 11 1835 Radziwiłłów Wincenty Woyciechowski 54 Batków żona Teodozja Batkowska, synowie; Lucjan, Baltazar, Władysław, córki; Regina, Dioniza, Konstancja, Feliksa 821 243a 24 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0245.htm
4 5 1835 Ołyka Marcin Gruszecki 51 Ołyka żona Urszula z Leonowiczów, dzieci Władysław, Waleria, Zofia, Eufrozyna 821 142 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0143.htm
19 3 1836 Kuniów Mikołaj Jasiński 2 Dobryń s. Władysława i Agnieszki Rutkowskiej R 93 R 13 ZP
4 2 1836 Targowica Władysław Dryniewicz 4 Podłożce s. Marcina i Anny Subrys 140 25 2 ZP
1 7 1836 Targowica Władysław Iwiński 3 dni Ostryjów s. Antoniego i Agnieszki Godlewskiej 140 29 13 ZP
13 5 1836 Maciejów Helena Wolska 51 Smidyń z Kamińskich, ur., wdowa po Władysławie, bezpotomna 402 14 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0010.htm
27 6 1837 Kuniów Wojciech Jasiński 1 Hucisko Stare s. urodzonych Władysława i Agnieszki z Rutkowskich 171-1-10 97 R 34 R
4 3 1838 Ołyka Władysław Popławski 9/12 Moszczanica Władysława i Sabiny z Laskowskich 824 135 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0136.htm
19 8 1838 Włodzimierz Honorata Urbanowska 35 Łasków z Rutkowskich, ur., mąż Michał, synowie Władysław i Leon, córki Julia, Kaliksta, Emilia i Teofila 853 63 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0034.htm
26 3 1839 Ostróg Marianna Supronicz 40 Hurby mąż Antoni, synowie Władysław i Filip 879 21 R 24
28 3 1839 Tajkury Władysław Zalewski 1.5 Krajów s. Stanisława i Antoniny z Podhoreckich 879 46 R 8
14 11 1839 Międzyrzec Władysław Białkowski 5/12 Agatówka s. Marcina i Anny z Promińskich 879 257 R 33
27 5 1840 Nowogród Wołyński Ignacy Władysław Przyszychowski 1/4 Stryjowa s. Franciszka i Salomei z Ilińskich 871 91 61
28 7 1840 Kuniów Jan Bartnicki 75 Poczapki herbu Dołęga, b.komornik pow.dubieńskiego, żona Wiktoria z Marcinkowskich, syn Władysław 880 60 R 25
6 8 1840 Ostróg Władysław 3 Płoska niewiadomych rodziców 880 21 R 61
13 12 1840 Ostróg Karolina Feindorf 8 Buszcza c. Władysława i Maryanny 880 24 R 88
8 10 1840 Lachowce Teodora Kamińska 43 Dzwonki z Podgurskich, synowie Mateusz i Władysław, córki Tekla i Pawlina 880 86 R 46
27 2 1840 Annopol Piotr Ziółkowski 65 Annopol żona Tekla z Ostrowskich, synowie Władysław i Piotr, córki Marianna, Lucyna, Józefa, Barbara i Julia 880 95 V 5
22 8 1840 Annopol Wiktoria Skirmunt 30 Annopol z Podlewskich, mąż Adam, synowie Władysław i Hipolit, córki Aleksandra i Teodora 880 97 R 19
26 11 1840 Deraźne Mikołaj Kuroski 80 Japołoć zona Marcjanna z Żulkowskich, synowie Władysław, Jan i Bogumił, córki Lucyna i Seweryna 880 173 V 22
5 5 1840 Korzec Małgorzata Karpow 33 Duplinki z domu Miładowska, wdowa 871 175 52 PW
3 11 1840 Korzec Władysław Zaleski 6 z 12 Tokarów syn Józefa i Agnieszki z Lewkowiczów 871 184 87 PW
2 12 1840 Targowica Konstanty Kawecki 42 Borzemiec wd. Elźbieta Brzezniakiewicz, s. Feliks, Jan, Władysław, c.Marianna 826 284 R 18 ZP
12 12 1840 Luboml Wawrzyniec Januszkiewicz 40 Luboml wolnożyjący, żona Prakseda z Kornelewiczów, synowie Aleksander, Fabian, Władysław, Jan i Józef, córka Karolina 855 282V 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
2 6 1840 Turzysk Julia Horodyska 31 Turzysk z Kulikowskich, mąż Antoni, s.Stanisław, Władysław, c. Julia, Zofia 716 13 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0008.htm
19 4 1840 Dederkały Salomea Sokołowska 60 Dederkały Wielkie z Marcinkowskich, wdowa po Mikole, synowie Cyryl, Apolin, Władysław i Florian, córki Aniela, Honorata i Klara 871 741 11 54 145 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0079.htm
5 5 1841 Łanowce Władysław Florian Zarzycki 1 Łanowce s.Wincentego i Róży z Tatarowskich 872 779 12
11 2 1841 St. Oleksiniec Władysław Łowiński 2 Stary Oleksiniec sJózefa i Antoniny z Mrozowskich 872 601 6
29 5 1841 St. Oleksiniec Barbara Bnińska 41 Borszczówka z Kozierowskich, mąż Wojciech, syn Władysław, córki Malwina, Paulina, Emilia i Kamilla 872 604 18
20 9 1841 St. Oleksiniec Władysław Korneli Łowiński 0.5 Stary Oleksiniec s.Józefa i Antoniny z Mrozowskich 872 606 24
28 12 1841 St. Oleksiniec Franciszka Nanowska 65 Nowy Oleksiniec z Nowakowskich, wdowa po Franciszku, synowie Wincenty, Władysław i Adam, córki Urszula, Honorata i Antonina 872 609 36
22 1 1841 St. Wiśniowiec Władysław Zakrzewski 13/12 Nowy Wiśniowiec s. Sylwestra i Eufrozyny z Tomaszewskich 872 640 8
22 4 1841 Wyszogródek Władysław Piotrowski 35 Żukowce żona Xenia z Szylików, bez potomstwa 872 681 12
20 9 1841 Wyszogródek Władysław Popławski 89 Sokołówka żona Anna z Lilijowskich, synowie Jan, Leon i Józef, córki Barbara, Honorata, Marianna, Xawera, Józefa, Antonina 872 683 24
14 12 1841 Jampol Małgorzata Łukaszczuk 3 Worobiówka c.Władysława i Marianny z Panczuków 872 528 49
17 5 1841 Krzemieniec Otylia Rolska 78 Krzemieniec dzieci: Adam, Władysław i Julianna 872 454 52
7 9 1841 Nowogród Wołyński Kazimierz Mielnicki 39 Tartak Ostrożecki żona Agata z Cybulskich, synowie Rafał i Władysław, córki Agnieszka i Franciszka 872 105 86
11 12 1841 Nowogród Wołyński Władysław Łobków 45 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyńskiej Inwalidnej Komendy sołdat 872 111 119
24 4 1841 Połonne Władysław Tomaszewski 5 Lasy Łabuńskie s. Antoniego i Teresy 872 161 29
3 11 1841 Połonne Władysław Niemcenowicz 1 Połonne s. Jana i Anny 872 171 70
26 8 1841 Annopol Pawlina Chęcińska 30 Annopol z Rudkowskich, mąż Stanisław, syn Władysław, córka Amelia R 80 V 23
26 10 1841 Targowica Władysław Starzycki 5 Targowica s. Jasna i Katarzyny Jędrzejewskiej 827 270 V 21 ZP
15 12 1841 Turzysk Zofia Machowska 46 Lityn z Domaradzkich, mąż Cyprian, córki Katarzyna i Emilia, synowie Adam i Władysław 856 383 22 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0208.htm
25 12 1842 Tajkury Władysław Grochowski 1/4 Pruski s. Mikołaja i Katarzyny z Zahorskich 881 73 R 25
4 6 1842 Ostróg Antoni Suprowicz 87 Hurby wdowiec, synowie Antoni, Jędrzej, Jan, Władysław i Felix, córka Franciszka 881 39 R 59
23 7 1842 Annopol Jakub Walański 57 Janoszówka, par. Krzywin żona Marianna z Chrząszczów, synowie Zygmunt, Wacław, Henryk i Władysław, córki Emilia i Helena 881 97 V 18
18 12 1842 Klewań Marianna Wiszniowska 32 Klewań z Pohojskich, mąż Stefan - sowietnik, kawaler orderu św. Stanisława, syn Witold Modest Władysław, córki Michalina i Stefanina 881 160 V 28
11 8 1842 Aleksandria Lucjan Władysław Jakubowski 9/12 Swiatije s. Aleksandra i Marianny z Rudnickich 881 216 R 20
30 8 1842 Korzec Roman Lewicki 50 Kropiwnia (okoliczny las) mieszkaniec parafii Zwiahel, żona Rozalia z Mrokowskich, synowie Wincenty, Józef, Władysław, córki Antonina i Franciszka 873 196 70 PW
22 8 1842 Targowica Elźbieta Kawecka 40 Borzemiec wdowa, s. Feliks, Jan, Władysław, c. Honorata, Marianna 828 132 V 17 ZP
17 9 1842 Radziwiłłów Adelajda Jasińska 2 Radziwiłłów córka Władysława i Marianny z d. Kosińska 828 99 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0101.htm
5 9 1842 Ołyka Walenty Zieliński 67 Suchowce żona Anna z Perekładowskich, s. Tomasz i Leonard, c. Paulina za Bartłomiejem Mossakowskim, Julia 466 26 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0014.htm
1 10 1843 Kuniów Władysław Łuczyński 1 Radohoszcza Mała s. Wiktorii 882 72 R 26
3 2 1843 Ostróg Władysław Grochowski 3 Tesów s. Jana i Katarzyny z Woźnickich 882 25 V 18
22 4 1843 Stepań Teodor Zawojski 38 Mydzk żona Dorota z Płąskowskich, syn Władysław, Roman i Izydor małoletni 882 206 V 9
13 2 1843 Międzyrzec Magdalena Delair 75 Międzyrzec wdowa, syn Władysław, córka Eugenia 882 237 R 3
6 4 1843 Międzyrzec Michalina Delair 19/12 Międzyrzec c. Władysława i Julii z Wilczyńskich 882 238 R 9
30 1 1843 Szpanów Władysław Harczyński 2 Szpanów s. Stanisława i Ludwiki z Wolańskich 882 175 R 4
20 9 1843 Berezne Ignacy Makowski 63 Berezne żona Antonina z Chmielowskich, synowie Hipolit, Władysław, Felicjan, Bolesław i Henryk, córki Domicella, Zofia i Krystyna 882 220 R 19
30 4 1843 Nieświcz Ignacy Wileżyński 59 Nieświcz wielmożny, żona Józefa z Buderackich, synowie Seweryn, Henryk i Antoni, córki Orszula, Aniela, Wincenta i Władysława 438 15 15
25 1 1843 Korzec Jakub Popielewicz 43 Horodnica wdowiec po Mariannie z Stepczyńskich, synowie Władysław, Józef, Jan, córki Anastazja, Apolonia 874 246 9 PW
29 4 1843 Korzec Władysław Ostrowski 6 z 52 Majdan Bereźnicki Ssyn Grzegorza Józefa i Józefy z domu Beller 874 255 33 PW
25 5 1843 Ołyka Urszula Gruszecka 60 Ołyka z Leonowiczów, wdowa, dz. Waleria, Zofia, Eufruzyna i Władysław 467 18 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0011.htm
5 4 1844 Tajkury Apolonia Bagińska 73 Buhryn z Ładów, wdowa po Andrzeju, synowie Jan, Kazimierz, Wincenty i Grzegorz, córka Zofia 883 51 V 6
6 1 1844 Ostróg Agata Majewska 41 Mizocz z Mirewiczów, mąż Antoni, synowie Klemens, Władysław, Cyryak, Florian i Kazimierz, córki Franciszka, Bronisława i Celestyna 883 23 R 3
1 7 1844 Ostróg Benedykt Ulanicki 67 Borszczówka wdowiec po Agnieszce z Staniszewskich, synowie Franciszek, Urban, Mamert, Henryk, Jędrzej i Władysław, córki Waleria, Pawlina, Helena i Stefania 883 28 V 46
27 2 1844 Korzec Feliks Wachowski 34 Klecka Wielka żona Sabina z Olszewskich, syn Władysław 875 220 30 PW
5 1 1844 Korzec Władysław Mendaluk 3 z 12 Rzyczki syn Wojciecha i Reginy z Piaseckich 875 213 7 PW
1 3 1844 Targowica Władysław Dawidowicz 5 Podhajce s. Jana i Marianny Podgórskiej 830 194 R 7 ZP
28 6 1844 Korzec Władysław i Paulina Mikulicz 0 Pieczywody Peczywody bliźnięta Karola i Cecylii z Ciechońskich 875 232 64 PW
26 8 1844 Radziwiłłów Antoni Szytler 58 Radziwiłłów żona Anastazja Tumaszewska, synowie: Władysław, Kazimierz, córki: Emilia, Konstancja 830 225 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0229.htm
5 1 1844 Włodzimierz Dorota Petri 57 Włodzimierz z Gołębiowskich, wlm., mąż Włodzimierz - płk. wojsk ros., synowie Bolesław i Władyslaw, córki Julia i Konstancja 859 44 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0024.htm
11 1 1844 Włodzimierz Władysław Marcinkowski 0,5 Ochnówka s. Józefa i Aleksandry z Krzyczkowskich 859 45 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0024.htm
25 5 1844 Szumbar Michalina Pinińska 28 Borki c. ś.p. Władysława i Teresy z Małachowskich 625 239 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0127.htm
20 3 1845 Katerburg Julia Lewicka 34 Ludwiszcze z Błaszczewskich, mąż Feliks, syn Władysław 200 28 7
27 1 1845 Kuniów Tomasz Gilewski 60 Kozin komornik przysięgły, zona Emilia z Zawiszów, syn Władysław, córka Róża 884 109 R 3
1 3 1845 Kuniów Władysław Krynicki 7 Radohoszcza Mała s. Jana i Anny z Małeckich 884 110 R 12
30 9 1845 Aleksandria Michał Staszkiewicz 49 Aleksandria żona Aniela z Tomaszewskich, synowie Władysław i Julian, córka Teofila 884 193 R 16
14 1 1845 Tuczyn Jan Jucewicz 60 Matwiejówka żona Joanna, dzieci z 1-go małżeństwa: synowie Stanisław, Paweł, Józef. Karol, Jan i Władysław, córka Klementyna, z 2-go żadnego dziecka nie zostawił 884 180 R 1
27 2 1845 Horochów Lucyna Szumska 45 Uhów pracowita, wdowa, mąż Michał, synowie Jan, Władysław, Michał i Stanisław 83 48 7
8 5 1845 Korzec Władysław Plesiecki 1,5 Korzec syn Mikołaja i Józefy z Jakutowiczów 876 211 43 PW
2 5 1845 Radziwiłłów Marianna Jasińska 30 Radziwiłłów mąż Władysław, córka Aniela 831 250 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0256.htm
20 2 1845 Szumsk Władyslaw Wilczyński 1 Szumsk s. ur. Augustyna i Pauliny z Jackowskich 876 665 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0356.htm
15 7 1845 Szumsk Maciej Mostyński 70 Iserna wdowiec po Mariannie z Rekoniaków, synowie Tomasz, Jan i Władysław, córki izabella i Tekla 876 672 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0359.htm
20 2 1846 Beresteczko Józef Łabeński 80 Płaszowa ur., żona Bogumiła z Golinkiewiczów, synowie Iwon, Michał, Władysław i Jan, córki Justyna i Małgorzata 8 22 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0013.htm
6 6 1846 Nieświcz Antoni Cebrzyński 50 Wiktorzany żona Petronela, synowie Leonard, Władysław, Maciej, Adam, Józef i Michał, córki Paulina i Apolonia 441 14 16
25 1 1846 Korzec Agnieszka Lisowska 43 Rudnia Pereweżnia mąż Jan, syn Władysław, Józef, córka Anastazja 877 186 11 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0100.htm
1 10 1846 Kazimierka Cecylia Rudnicka 4 Karaczun z wolności żołądka, c. Alojzego i Teresy z Suszyńskich 885 258 23 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0268.htm
22 6 1846 Łuck Michał Słabniewicz 37 Łuck żona Wenoranda z Stefańskich, synowie Władysław i Witold, córki Leonilda, Julia i Aniela 382 48 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0026.htm
3 10 1846 Łuck Teresa Terpiłowska 36 Łuck z Dąbre, mąż Kajetan przyjeżdżający z Warszawy, syn Władysław, córki Aniela i Leonida 382 56 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0031.htm
22 11 1846 Łuck Władysław Tyszowiecki 45 Łuck żona Anna z Jakimów, syn Stanisław, córki Katarzyna, Anna i Barbara 382 65 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0036.htm
10 5 1847 Nieświcz Władysława Wyhornicka 4 Ławrów c. Kaspra i Aleksandry 442 16 26
26 3 1847 Targowica Władysław Kawecki 9 Borzemiec s. Konstantego i Elźbiety Brzezniakiewicz 833 405 4 ZP
5 4 1847 Ołyka Władysław Bernacki 10 Ołyka Ignacego i Rozalii z Pieniążków 471 30 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0018.htm
23 1 1847 Horochów Elżbieta Andrzejewska 60 Ulhówka ur., wdowa po Antonim, syn Władysław 85 38 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0022.htm
17 10 1847 Horochów Władysław Szuman 3 Horochów s. wolnożyj. Wojciecha i Józefy z Rutkowskich 85 47 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0026.htm
8 8 1848 Beresteczko Bogumiła Łabeńska 58 Płaszowa z Hrynkiewiczów, wdowa po Józefie, synowie Iwon, Michał, Władysław i Jan, córki Justyna i Małgorzata 10 25 18
27 12 1848 Kuniów Adam Dyczyński 50 Bołotkowce żona Teresa z Oberewiczów, synowie Piotr, Maciej i Władysław R 89 V 76
24 7 1848 Opalin Władysław Komorowski 5 Pulma s. wielmożnych Franciszka i Scholastyki z Jabłonowskich 525 9 5
18 3 1848 Dederkały Władysław Lewicki 18 Miziurzyńce urodzony, s.Feliksa i Heleny z Baczyńskich 54 21 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0012.htm
17 7 1848 Dederkały Władysław Leon Borkowski 30 Dederkały Małe szlachcic, żona Marianna z Wyżewskich, córka Antonina 54 25 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0014.htm
16 1 1848 Torczyn Tekla Piasecka 38 Okorsk z d. Tchorzewska, 1-dw., wdowa, syn Władysław 635 32 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0018.htm
13 10 1849 Beresteczko Władysław Tarnawski 2 Jeziorko c. Antponiego i Anny z Bielińskich 11 37 28
1 6 1849 Nieświcz Feliks Popławski 15 Nieświcz s. Władysława i Sabiny z Laskowskich 444 40 11
16 12 1849 Nieświcz Roman Popławski 13 Nieświcz s. odnodworców Władysława i Sabiny z Laskowskich 444 43 20
9 3 1849 Ołyka Władysław Zawadzki 5 Uizdce Jana i Rozalii z Mielipowiczów 473 57 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0032.htm
1 2 1850 Kowel Antoni Żarnowski 51 Kowel żołnierz, żona teresa Gładynowska, syn Dominik, córki Paulina i Franciszka 253 36 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0020.htm
8 2 1850 Łokacze Konstancja Baczewska 46 Łokacze z Rosowiczów, 1-dw., wdowa po Leonie, synowie Ludwik, Władysław, Adolf i Józef 354 20 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20354/pages/PL_1_436_354_0012.htm
20 2 1851 Katerburg Władysław Mondzelewski 10/52 Katerburg s. Pawliny 202 276 2
11 7 1851 Kowel Adela Strumiłło 35 Kalinówka z Anertów, wlm., mąż Michał, synowie Edward i Władyslaw 254 42 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0023.htm
8 6 1852 Torczyn Władysław Czeczel 2 Chorochoryn s. Bazylego i Julii z Sawickich 638 33 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0018.htm
14 10 1853 Jampol Władysław Łukaszczuk 50 Worobiówka żona Marianna z Chorowatych, synowie Grzegorz i Szymon, córki Aniela i Ewa 878 166 76
20 10 1853 Jampol Stanisław Romański 50 Krasnołuka żona Chima, synowie Władysław, Piotr i Wincenty, córki Elżbieta, Zofia i Agnieszka 878 167 78
5 1 1853 Szumsk Marianna Soczyńska 53 Majdan Dubieński z Kotwickich, mąż Adam, syn Władysław, córka Anna 878 245 5
6 4 1853 Wyszogródek Jan Zaręba 27 Musurowce żona Franciszka z Błażków, syn Władysław, córka Anna 878 412 16
9 9 1853 Turzysk Jan Zacharczyk 72 Turzysk żona Joanna Kestler, s. Antoni, Mirosław, Edward, Wilhelm i Władysław, c. Pelagia, Teofila, Ewelina, Amelia i Kamilla 865 281 25 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0148.htm
16 5 1853 Korytnica Justyna Czajkowska 80 Uściług z d. Gładczuk, wolna, wdowa po Janie 225 20 14
28 6 1853 Ołyka Władysław Krajewski 12 Chorłupy Jana i Tekli z Mierzlickich 477 62 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0033.htm
21 7 1854 Kamień Koszyrski Józef Wojtkiewicz 41 Hłusza 1-dw., żona Ksenia z Makarewiczów, synowie Aleksander, Władysław i Józef, córki ...da, Olimpia i Aleksandra 187 24 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20187/pages/PL_1_436_187_0014.htm
4 3 1854 Maciejów Władysław Obieniski 4 Maciejów s. Marianny 418 15 3
10 5 1854 Maciejów Piotr Kazimierz Morawski 38 Truble żona Anneta z Podkoczymów, syn Władysław, córka Leonilda 418 17 7
19 4 1854 Korytnica Jan Zelent 38 Korytnica żona Rozalia z Wesołowskich, syn Władysław 226 25 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0015.htm
18 9 1854 Korytnica Władysław Kunc 1 Korytnica s. Piotra i Teresy z Chorążych 226 28 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0016.htm
29 10 1854 Korytnica Bazyli Łuszczekiewicz 60 Czerniawka żona Anna z Szczerbińskich, synowie Franciszek, Józef i Władysław, córki Petronela i Agnieszka 226 29 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0019.htm
22 8 1855 Korytnica Stefan Kosiński 64 Kładniów sołtys, żona Tekla, synowie Władysław i Jan., córki Julianna, Wiktoria i Klementyna 227 27 77
23 7 1855 Sielec Ambroży Baranowski 35 Sielec żona Józefa z Miklerów, synowie Józef, Alojzy, Feliks i Władysław (cholera) 587 35 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0020.htm
24 1 1855 Ołyka Władyslaw Skarżyński 14 Pyszny Bór s. jednodworców Karola i Marianny z Grochowskich 479 43 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0023.htm
29 1 1855 Katerburg Honorata Karasiewicz 23 Jankowce mąż Kazimierz, syn Władysław 201 78 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0045.htm
16 4 1855 Katerburg Marianna Wiszniewska 53 Piszczatyńce szl., mąż Antoni, synowie Gabriel, Władysław i Karol 201 82 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0047.htm
31 5 1855 Kowel Franciszek Juszkiewicz 71 Kowel aresztant, szl., żona Wanda z Wendersonów, synowie Bolesław, Leopold, Władysław, Czesław i January 257 131 203 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0070.htm
17 1 1855 Łuck Władysław Berezowski 2 Serniki s. 1-dw. Jana i Katarzyny 391 56 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20391/pages/PL_1_436_391_0034.htm
29 1 1855 Łuck Władysław Górski 7/12 Łuck s. wlm. Ignacego i Ludwiki 391 58 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20391/pages/PL_1_436_391_0035.htm
19 3 1856 Beresteczko Waleria Otfinowska 37 Rydków z Wąsowiczów, mąż Józef, synowie Ludwik i Władysław Jan, córki Kamila, Aniela i Józefa 18 21 8
2 1 1856 Korytnica Adolfina Kosińska 1,5 Kładniów c. Władysława i Józefy z Kosińskich 228 20 11
16 9 1856 Kołki Władysław Szpryngiel 79 Majdan Czornyzki zost wdowa Agata z Cybulskich, Wiktor, Łukasz, Jan, Franciszka 22-1-160 91 23 Łuck
23 8 1857 Torczyn Marcelina Bartosiewicz 65 Torczyn wdowa po Michale, dzieci: Leopold, Władyslaw i Konstanty 643 47 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0026.htm
3 3 1858 Korytnica Władysław Sinicki 4 Wyhadanka s. Stanisława i Teresy z Soroczyńskich 230 27 7
7 4 1858 Turzysk Justyna Gostyńska 59 Klusk z d. Iwanicka, wdowa, s.Edward, Władysław, Mieczysław, Adolf, c. Henryka 730 19 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0011.htm
11 11 1858 Maciejów Józefa Ostrowska 42 Halina Wola z Czarneckich, jednodworka, wdowa, synowie Franciszek, Piotr i Władysław, córki Antonina, Wiktoria i Emilia 421 23-24 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20421/pages/PL_1_436_421_0014.htm
28 6 1858 Łuck Władysław Godlewski 19 Łuck s. Antoniego i Ludwiki 394 105 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0056.htm
19 2 1859 Włodzimierz Marianna Komarowska 27 Włodzimierz mąż Władysław - kolegialny rejestrator, synowie Jan i Władyslaw 795 54 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0029.htm
2 10 1859 Włodzimierz Henryka Cieszkowska 54 Ochnówka ziemianka, mąż Stanisław, synowie: 1) Antoni, 2) Karol, 3) Roman, 4) Teodor, 5) Leon, 6) Józef, 7) Władysław, córki 1) Felicja, 2) Leonia, 3) Kaliksta, 4) Aleksandra, 5) Marianna 795 64 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0034.htm
27 2 1859 Dederkały Paulina Rzewuska 50 Dederkały Małe Wlm.l mąż Klemens, syn Władysław, córki Anastazja, Karolina, Emilia, Marianna, Paulina, Teresa, Dorota i Konstancja 55 48 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0025.htm
25 8 1859 Ołyka Sabina Bieńkowska 44 Satyjów z Baranowskich, zostawiła męża Brunona, synów Władysława i Karola, córke Ludmiłę 483 47 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0026.htm
6 8 1859 Nieświcz Leonilda Żytyńska 49 Rykanie z Bromirskich, wlm., wdowa po Konstantym, synowie Władysław, Bolesław, Ludwik, Marian, Franciszek, Leonty i Antoni 454 34 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20454/pages/PL_1_436_454_0019.htm
13 12 1860 Beresteczko Piotr Karolski 40 Płaszowa żona Aniela, synowie Władysław i Jan, córki Emilia i Konstancja 22 35 21
9 1 1860 Dubno Michał Soczyński 27 Dubno szer. Ładożskiego Pułku Piechoty 841 58 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0031.htm
19 3 1860 Łuck Emilia Mozer 24 Łuck z Zajączkowskich, mąż Władysław, syn Rudolf, córka Bolesława 841 427 12
27 9 1860 Łuck Władysław Jakubowski 5/12 Żabno s. szlachciców Leona i Lucyny z Lichtańskich 841 432 30
31 7 1860 Ołyka Anna Brodowska 65 Ołyka z Wojnarowskich, wielmożna, wdowa po Kajetanie, synowie Karol, Edward i Władysław, córka Felicja 841 346 15
5 4 1860 Nieświcz Władysław Kondracki 3 Nieświcz s. Teofili 841 544 9
2 11 1860 Dederkały Władysław Sietrawski 2 Dederkały Wielkie s. Jana i Katarzyny z Majewskich 55 27 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0014.htm
23 2 1860 Torczyn Władysław Piasecki 20 Koszów s. 1-dw. Macieja i ś.p. Petroneli z Kazimirskich 646 34 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0019.htm
19 8 1860 Dubno Władyslaw Biełkowski 29 Dubno naczelnik wydziału dubieńskiego sądu, 841 68 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0037.htm
9 11 1860 Dubno Władyslaw Raude 21 Dubno szlachcic, kawaler 841 75 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0040.htm
13 10 1860 Bereżnica Katarzyna Kopij 2 Wydymer c. 1-dw. Władysława i Domiceli z Morczyńskich (?) 841 593 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0327.htm
13 10 1860 Bereżnica Marianna Kopij 2 Wydymer c. 1-dw. Władysława i Domiceli z Morczyńskich (?) 841 593 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0327.htm
15 3 1863 Targowica Józefa Siczewska 24 Borzemiec z d. Krzewicka, mąż Stefan, syn Władysław 22-1-214 414 V 3 Ł
28 10 1863 Jałowicze Barbara Zdanowska 40 Jaroslawicze z d. Wasilewska, wdowa, synowie Władysław l.25, Józef l. 17 22-1-214 207 V 4 Ł
5 1 1863 Łokacze Kamila Rutkowska 48 Łukowicze z Gorajewskich, szl., mąż Bartłomiej, synowie Zenon, Stanisław i Władysław, córki Anna i Seweryna 366 28 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20366/pages/PL_1_436_366_0016.htm
2 10 1863 Ołyka Władysław Michał Markowski 2/52 Turczyn Józefa i Marianny z Rowińskich 486 54 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0029.htm
5 12 1864 Targowica Józefa Bereżecka 76 Mstyszyn z d. Niełowska, wielmozna, wdowa, synowie Piotr, Aleksamder i Władysław 842 789 5
16 1 1864 Brody Zofia Zakrzewska 52 Smulno 40 z d. Władyczyńska, wdowa po Janie L 26
16 11 1864 Młynów Helena Korzeniowska 48 Kneruty z Kuszelewskich, mąż Stanisław, s. Władysław i Jerzy oraz c. Zofia i Antonina 842 659 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0351.htm
26 4 1865 Szumbar Władyslaw Stachowski 1 Borki s.Kacpra i Kornelii z Kłosowskich 626 234 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0121.htm
29 11 1865 Turzysk Władysław Chmielowski 0,5 Tuliczów s. Piotra i Wiktorii z Kowalewskich 734 28 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0016.htm
20 4 1866 Turzysk Rozalia Głowińska 56 Turzysk wdowa po Piotrze, po I mężu Józefie Skałeckim s. Władysław, c.Kornelia, Józefa, Pelagia, po II mężu c. Zuzanna 735 25 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0014.htm
12 11 1866 Brody Mikołaj Wojcienowski 2,5 s. Andrzeja i Anastazji z d. Hładun L 35R
13 4 1867 Torczyn Józef Władysław Sobieszczański 49 Litwa żona Róża z Bogusławskich, synowie Marian Antoni, Pawlin, Modest i Eustachy 653 51 12
24 3 1868 Torczyn Apolonia Ossolińska 33 Koszów z Korzeniowskich, mąż Karol, synowie Władysław, Antoni i Paweł, córki Teofila i Aleksandra 654 46 15
7 3 1868 Radziwiłłów Władysław Stebelski 91 Leduchów ziemianin, synowie Herkul i August, córka Konstancja 76 R 10 T
1 10 1868 Radziwiłłów Antoni Slaski 80 Leduchów ziemianin, żona Teofila z d. Korzeniewicz, syn Władysław, córki Julia i Antonina 78 R 23 T
19 2 1868 Turzysk Magdalena Piontkowska 75 Rużyn wdowa, synowie Władysław, Józef, c. Paulina 737 16 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20737/pages/PL_1_436_737_0008.htm
23 1 1868 Dederkały Klemens Rzewuski 68 Liski szlachcic, wdowiec po Paulinie z Nowakowskich, syn Władysław, córki Anastazja, Karolina, Emilia, Maryna, Paulina, Teresa, Dorota i Konstancja 56 71 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0039.htm
10 1 1868 Szumbar Antoni Jabłoński 47 Szumbar mieszcz., żona Stefania z Godlewskich, syn Władysław, córki Jadwiga i Dąbrówka 626 179 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0092.htm
16 3 1869 Ołyka Władysław Urbanowski 40 Metelno s. Michała, zostawił żonę Wiktorię z Domanowskich, syna Mariana Kaliksta i córkę Henrykę 490 67 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0035.htm
19 2 1869 Kowel Marianna Malinowska 50 Kowel mieszcz., mąż Wojciech, synowie Marceli i Władyslaw 270 39 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20270/pages/PL_1_436_270_0022.htm
22 1 1870 Katerburg Antoni Wiszniewski 72 Piszczatyńce żona Anastazja z Ludkiewiczów, synowie Gabriel i Władysław 203 394 3
20 7 1870 Katerburg Władysław Gorski 4 Piszczatyńce s. Adama i Heleny z Sawickich 203 397 12
28 10 1870 Katerburg Jan Jakubowski 38 Wilja żona Józefa z Rokickich, synowie Antoni, Bolesław, Władysław i Stanisław, córka Rozalia 203 399 16
1 2 1870 Torczyn Aleksandra Olszamowska 50 Chorochoryń z Witwińskich, wdowa po Hubercie, synowie Władysław, Bronisław i Mieczysław 656 46 3
21 7 1870 Torczyn Władysław Jaworski 2 Siedmiarki s. Teofila i Eufrozyny z Tybulewiczów 656 54 27
9 6 1870 Ołyka Leopold Józef Orzeszko 74 Nowosiółki s. Kazimierza, wdowiec po Emilii z Bogdaszewskich, c. Karola, 4 synowie : Lucjan, Franciszek Maurycy, Michał Fulgenty i Władysław, 6 córek: Karolina zamężna za Michałem Laskowskim, Antonina za Franciszkiem Zajkowskim, Maria za Konstantym Wierzbickim, Zuzanna, Julia i Felicja - panny. 491 62 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0033.htm
16 2 1870 Luboml Feliks Kunicki 65 Ziemlica 1-dw., żona Antonina z Jarockich, synowie Julian, Jan Władysław, Stanislaw, Tomasz i Zenon 313 115 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0060.htm
4 11 1871 Katerburg Jakub Kortyński 62 Borszczówka żona Domicela z Morozowskich, synowie Klemend, Władysław, Adam (?) i Józef, córka ... 203 310 13
15 12 1871 Torczyn Michał Kamiński 64 Okorsk Mały wdowiec, syn Władysław, córki Julia Korzeniowska - wdowa i Helena 657 60 20
6 10 1871 Dederkały Franciszka Bilczyńska 20 Adamówka mieszcz., mąż Paweł, syn Władysław 57 358 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0193.htm
27 3 1871 Radziwiłłów Antoni Żygodzki 1,5 Radziwiłłów s. jednodworców Władysława i Ferdynandy z Głuchowskich 127 V 26
25 5 1871 Radziwiłłów Ludwika Dawidowicz 33 Srebno z d. Ładzińska, mieszczanka, mąż Franciszek, synowie Józef, Karol i Mikołaj, córki Maria i Anna 129 R 34
1 9 1872 Katerburg Władysław Wiszniewski 25 Piszczatyńce żona Karolina z Bieławskich, córka Ludwika 203 275 18
5 1 1872 Radziwiłłów Ferdynanda Żygodzka 22 Radziwiłłów z Głuchowskich, mąż Władysław, wcześniej straciła potomstwo 1-60 20 R 5 T
25 2 1872 Torczyn Władysław Ulanicki 2 Ulaniki c. mieszczan Joachima i Antoniny z Jasnogórskich 658 49 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0026.htm
12 4 1872 Dederkały Stefan Jakubowski 56 Sadki 1-dw., żona Salomea z Fedorowskich, synowie Julian, Karol, Władysław i Józef, córki Aniela i Zuzanna 57 324 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0175.htm
20 4 1872 Dederkały Władysław Andrzejewski 21 Dederkały Wielkie 1-dw., żona Wiktoria z Konopackich, syn Jan 57 324 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0175.htm
7 12 1872 Ołyka Paweł Maszkowski 70 Kadyszcze żona Franciszka z Sawickich, s. Franciszek, Feliks, Wincenty, Wawrzyniec, Ludwik, Władysław, c. Anna zamężna za Ignacym Wolakiem, Katarzyna za Maciejem Łosiem, Marianna za Aleksanderm Kobrynowiczem i Antonina. 493 72 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0037.htm
28 10 1872 Brody Władysław Guleniewicz 1 h Stare Brody 16 s. NN i Apolonii L 11
23 5 1872 Torczyn Franciszka Pogonowska 46 Koszów z Omańskich, szlachcianka, mąż ignacy, synowie Władysław i Rafał, córki Józefa i Paulina 658 53 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0028.htm
17 9 1872 Torczyn Władysław Krupiński 6 Chorochoryń s. Tomasza i Zuzanny z Strzeleckich 658 59 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0031.htm
3 11 1872 Torczyn Mikołaj Ziliński 50 Koszów żona Ludwika z Radziewiczów, synowie Aleksander i Władysław, córki Ludwika, Maria, Nadzieja, Aleksandra i Wanda 658 62 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0032.htm
28 8 1872 Sidorów Maria Rubaszewska 3 Tłusteńkie 176 c. Władysława i Anny Międzybrodzkiej 1205L 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
27 10 1873 Katerburg Władysław Piotrowski 6 Rybcza s. Jana i Karoliny z Niwińskich 203 239 25
10 5 1873 Torczyn Helena Łaskarzewska 2 Uroczyszcze Antonówka c. Władysława i Cecylii z Lichtańskich 659 46 17
20 11 1873 Torczyn Władysław Mroczkowski 12 Ulaniki s. Michała i Róży z Hulanickich 659 53 37
15 2 1873 Jałowicze Władysław Grudziński 1 Borzemiec s. chłopów Piotra i Józefy z Malinowskich 147 34 7
24 11 1873 Jałowicze Antoni Olfand 50 Nadczyce chłop, żona Emilia Pitkiewicz, synowie Walery, Zenon i Władysław, córki Maria i Katarzyna 147 37 14
29 8 1873 Turzysk Elżbieta Macechoniuk 30 Rużyn z Marmurów, mąż Aleksander, s. Karol, c. Władysława, Marianna 741 17 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0010.htm
1 2 1873 Dederkały Władysław Jakubowski 12 Sadki s. 1-dw. Stefana i Salomei z Fedorowiczów 57 282 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0154.htm
29 10 1873 Ołyka Władysław Kownacki 2 Nowa Ziemia s. Jana i Rozalii z Wilkowskich 494 56 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0030.htm
3 10 1873 Brody Władysław Kazmirczuk 37 s. Jakuba i Anieli Waręzuk L 19
4 1 1874 Torczyn Władysław Biernacki 4 Sadowa s. Jana i Wincentyny z Tuńskich 660 59 4
10 1 1874 Torczyn Władysław Klukowski 2 Chorochoryn s. Mikołaja i Józefy z Osińskich 660 60 5
28 9 1874 Turzysk Zofia Cieszkowska 37 Wierzbiczno z Jezierskich, mąż Edward, s. Marek, Zygmunt, Władysław, Wacław, c.Łucja, Maria 742 24 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0014.htm
4 9 1874 Ołyka Franciszek Piasecki 80 Prażnin zostawił żonę Marię c. Jana, dzieci z I małżeństwa Józefa, Władysława, Joannę, Mariannę i Teresę 495 82 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0043.htm
1 12 1874 Ołyka Wawrzyniec Baron 3 Długoszyje s. Władysława i Agnieszki z Wonsów 495 87 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0045.htm
14 1 1874 Brody Władyslaw Januszewski 9/365 Stare Brody s. Mikołaja i Rozalii Fyndułko L 250
4 8 1875 Ołyka Genowefa Krajewska 60 Borbin z Błońskich, mąż Antoni, syn Władysław 496 73 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0038.htm
5 10 1876 Torczyn Władysław Łopuszański 0,5 Usicze s. Franciszka i Anny z Tubilewiczów 662 45 18
18 2 1876 Tuczyn Władysław Mieszczański 24 Pustomyty chłop, kawaler 690 40 7
8 11 1876 Turzysk Józefa Kobylińska 39 Dolsk z d. Lasucka, mąż Witalis, s. Wincenty, Mieczysław, Władysław, Witold 744 17 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0011.htm
2 2 1877 Torczyn Anastazja Wiszniewska 70 Uroczyszcze Chmielnik wdowa, synowie Lewiton, Władysław i Błażej, córki Prakseda i Salomea 663 44 8
31 8 1877 Radziwiłłów Antonina Raczyńska 34 Radziwiłłów z d. Mackiewicz, mąż Władysław, czasowo mieszkająca w Radziwiłłowie 1-71 67 V 27 T
4 10 1877 Ołyka Jerzy Stradal 50 Metelno żona Barbara z Sochorow, dzieci: Władysław, Józef i Weronika zamężna za Chudzikiem 498 82 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0042.htm
15 12 1877 Ołyka Ludwik Kownacki 32 Pyszny Bór s. Stanisława, żona Petronela z Szelążków, s. Czesław, Jan, Bronisław, Władysław 498 86 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0044.htm
26 4 1878 Jałowicze Władysław Kotecki 45 Nowostaw żonaty 152 27 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20152/pages/PL_1_436_152_0018.htm
21 1 1878 Torczyn Delfina Bogusławska 44 Chorochoryń mąż Władysław, córki Bronisława, Matylda, Maria i Klementyna 664 41 4
24 6 1878 Torczyn Józefa Łaskarzewska 50 Budki Chorochoryńskie mąż Jan, synowie Stanisław i Władyslaw, córka Teofila 664 46 19
17 9 1878 Szumbar Józefa Głowacka 1 Szumbar c. mieszcz.Władysława i Anny z Zielińskich 626 39 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0021.htm
6 3 1878 Ołyka Franciszka Maszkowska 72 Kadyszcze z Sawickich, wdowa po Pawle, zostawiła synów Franciszka, Feliksa, Wincentego, Ludwika, Władysława i trzy córki zamężne: Anna za Ignacym Wolakiem, Katarzyna za Maciejem Łosiem, Antonina za Augustynem Mozechem 499 80 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0042.htm
28 6 1878 Ołyka Władysław Kownacki 1,5 Pyszny Bór Ludwika i Petroneli z Szelążków 499 87 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0045.htm
21 2 1879 Dederkały Józefa Sierakowska 56 Dederkały Wielkie mąż Bartłomiej, synowie Władysław... 57 82 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0045.htm
14 4 1879 Torczyn Bolesław Małaszczycki 50 Chorochoryń porucznik, żona Emilia z Lichtańskich, syn Władysław małoletni 665 50 10
11 12 1879 Torczyn Ludwik Pogorzelski 65 Torczyn z parafii Hołoby, żona Rozalia, synowie Władysław - żonaty, Adam i Paweł, córki Helena - zamężna, Józefa, Maria, Sabina i Emilia 665 55 25
1 4 1879 Radziwiłłów Władysław Grzegorz Dereng 5/12 Radziwiłłów s. mieszczan miasta Warszawy Alberta i Marii z Rudnickich 1-73 69 R 16 T
7 2 1879 Turzysk Edmund Sosnoski 1,5 Wierzbiczno s. Władysława i Anny z Waśkowskich 747 20 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0013.htm
20 8 1879 Dederkały Władysław Solaż 3/12 Siwki s. austriackich poddanych Jakuba i Anny z d. Figożanek 57 87 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0047.htm
21 10 1879 Ołyka Władysław Bojkowski 3 Pyszny Bór Józefa i Teofili z Kitajewskich 500 92 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0048.htm
28 9 1880 Katerburg Władysław Jakubowski 18 Wilja s. Jana i Józefy z Rokickich 204 396 22
2 4 1880 Torczyn Władysław Pastrzewski 1 Szepel s. Józefa i Franciszki 666 44 15
21 6 1880 Torczyn Józef Pogonowski 3 Ulaniki s. Władysława i Leontyny z Malinowskich 666 46 21
29 6 1880 Torczyn Leontyna Pogonowska 22 Ulaniki z Malinowskich, mąż Władysław 666 47 22
28 10 1880 Torczyn Jan Pietkiewicz 75 Okorsk żona Tekla z Kamińskich, synowie Władysław - żonaty, Zenon i Franciszek - kawalerowie, córki Ewelina, Tekla i Antonina - panny 666 49 30
6 12 1880 Torczyn Władysław Kawarski 1/12 Chorochoryn s. Wacława i Józefy z Wiszniewskich 666 51 34
8 3 1880 Ołyka Konstancja Czarnecka 70 Tuszebin z Waleszczyńskich, wdowa po Janie, syowie Józef, Karol, Władysław, Michał, córki Franciszka zamężna za Stefanem Stankiewiczem, Anna za Piotrem Rolińskim, Helena za Antonim Poradowskim, Antonina za Janem Sanżarem 501 81 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0043.htm
10 2 1881 Torczyn Salomea Bielnicka 45 Szepel z Leśniewiczów, mąż Michał, synowie Józef, Władysław i Marian małoletni, córka Marianna małoletnia 667 56 3
26 8 1881 Torczyn Marianna Łaskarzewska 60 Uroczyszcze Chmielnik z Łaskarzewskich, mąż Michał, synowie Władysław, Antoni, Witalis - żonaci, Jan, Karol - kawalerowie i Józef - małoletni, córki Michalina - zamężna i Katarzyna - panna 667 61 17
7 12 1881 Turzysk Władysław Worcel 11 Turzysk s. Augusta i Aleksandry z Szulców 749 35 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0019.htm
12 4 1881 Dederkały Władysław Kowalewski 2,5 Zahorce s.Tomasza i Marii z Ejsmontów 58 280 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0144.htm
16 8 1881 Ołyka Władysław Ganc 2,5/12 Ołyka Franciszka i Katarzyny z Strosów 502 87 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0046.htm
6 12 1882 Katerburg Wincenty Mysłowski 65 Piszczatyńce żona Honorata z Opolskich, synowie, Andrzej, Władysław, Franciszek, Antoni i Antoni, córka Anna 204 320 32
1 4 1882 Radziwiłłów Władysław Tereszkiewicz 7/12 Lewiatyn s. Stanisława i Rozalii z Bańkowskich 1-76 48 R 10 T
1 5 1882 Radziwiłłów Władysław Tuszakowski 4 Buhajówka s. Michała i Agnieszki z Witkowskich 1-76 49 R 17 T
13 3 1882 Turzysk Barbara Grabowska 72 Piórkowicze mąż Bazyli, s. Antoni, Leopard, Władysław 750 27 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0016.htm
15 2 1883 Katerburg Karolina Dobrowolska 52 Rybcza z Zawistowskich, mšż piotr, synowie Alrksander i Władysław, córka Konstancja 204 277 5
26 7 1883 Radziwiłłów Żygodzki 90 Krupiec od dawna wdowiec, synowie Dominik, Władyslaw i Grzegorz, córki Anna i Paulina 1-77 35 T
20 4 1883 Turzysk Bazyli Grabowski 83 Tahaczyn wdowiec po Barbarze, s. Antoni, Leonard, Władysław 751 29 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0018.htm
17 12 1883 Dederkały Aleksander Bartosiewicz 75 Szuńki żona Małgorzata z Fedyków, synowie Ksawery, Piotr, Władysław i Ferdynand, córki Hipolita, Tekla i Bronislawa 58 230 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0119.htm
20 12 1883 Dederkały Władysław Kaczaniuk 4 Dederkały Wielkie s. Wiktora i Antoniny z Wasilewskich 58 231 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0119.htm
8 3 1883 Ołyka Augustyn Mozech 42 Dubiszcze zostawił żonę Antoninę z Maszkowskich, synów Teofila, Józefa, Wawrzyńca i Władysława, córki Apolonię i Anielę 504 80 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0041.htm
22 2 1884 Dederkały Anna Głowacka 31 Dederkały Wielkie z Zielińskich, mąż Władysław, syn Roman, córka Łucja 58 165 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0085.htm
22 11 1884 Dederkały Władysław Ejsmunt 3 Bykowce s. Rudolfa i Marii z Jakubowskich 58 172 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0088.htm
3 8 1884 Jałowicze Aleksander Szubiakowski 2 Ostrożec s. Władysława i Oktawii Walkiewicz 157 43 16
24 1 1884 Turzysk Władysław Drohojewski 73 Piórkowicze żona Emilia, s. Bolesław, Julian, c. Amelia, Stanisława 752 37 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0021.htm
6 2 1885 Radziwiłłów Jan Narolski 45 Radziwiłłów mieszczanin, żona Józefa z d. Tuszakowska, syn Władysław, córki Aniela, Józefa, Maria i Julia 1-79 64 R 6 T
13 12 1885 Ołyka Eustachy Paciejewski 43 Dubiszcze zostawił żonę Annę z Wilczewskich, synów Wiktora, Władysława, Edwarda, Ryszarda 506 100 73 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0052.htm
5 3 1886 Katerburg Wojciech Holek 55 Kuszlin - folwark austriacki poddany, żona Franciszka Gonda (lub Honda), dzieci: Władysław, Jan, Józefa i Katarzyna 204 183 7
5 5 1886 Radziwiłłów Filip Zawadoski 27 Chotyń chłop, żona Konstancja z Jankowskich, syn Władysław, córki Aniela i Bronisława 1-80 94 R 20 T
9 2 1886 Turzysk Władysław Włodkowski 2 Tuliczów s. Adama i Marianny z Woźniaków 754 44 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0026.htm
1 5 1886 Turzysk Witalis Kobyliński 55 Dolsk żona Antonina Ryl, s. Wincenty, Mieczysław, Władysław, Witold, Antoni, Jan 754 46 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0027.htm
17 5 1886 Turzysk Władysław Meller 10 Wólka Kluska s. Ludwika i Marianny z Libnerów 754 47 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0027.htm
20 2 1886 Ołyka Wacław Skorzepa 39 Ołyka zostawił żonę Franciszkę z Czernichów, synów Wacława, Franciszka, Józefa, Władysława, córkę Annę 507 84 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0044.htm
16 5 1887 Katerburg Maria Zielińska 4/365 Horynka c. Władysława i Marianny z Czerwińskich 204 155 10
16 5 1887 Katerburg Bolesław Zieliński 4/365 Horynka s. Władysława i Marianny z Czerwińskich 204 156 11
13 10 1887 Radziwiłłów Teofila Drzewiecka 44 Radziwiłłów z Sachnowskich, mąż Kazimierz, synowie Jerzy i Władysław, córki Marcelina, Józefa, Julia, Janina i Kazimiera T 68 V 38
2 3 1887 Kowel Władyslaw Grabowski 3 Kowel s. chłopów Józefa i Florentyny z Piersiowskich 288 97 16
9 8 1887 Grzymałów Władysława Bursztyńska 5/12 Grzymałów c.Andrzeja i Honoraty zd.Buczek 1614 74 18 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
5 9 1887 Grzymałów Władysław Michalski 47 Grzymałów mąż Anny zd.Krawiec 1614 75 20 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0039.htm
10 11 1887 Turzysk Tekla Oleruk 30 Radowicze mąż Feliks, s. Władysław, Piotr, Józef, Stefan 755 47 20 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0029.htm
24 12 1887 Turzysk Stanisława Bartnikowska 2 Wierzbiczno c. Władysława i Marianny z Nowickich 755 48 22 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0029.htm
27 7 1888 Radziwiłłów Kazimiera Rochmanowska 1,5 Radziwiłłów c. wachmistrza straży granicznej Wołyńskiej Brygady Antoniego i Władysławy z Gromieńskich czasowo mieszkających w Radziwiłłowie 76 V 19
13 12 1888 Turzysk Aniela Oleryk 23 Radowicze z d. Czechowska, mąż Feliks, s. Władysław, Piotr, Józef, Stefan, Tomasz, c. Marianna 756 52 19 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0029.htm
7 1 1888 Dederkały Małgorzata Bartosiewicz 93 Szuńki z Fidyków, synowie Ksawery, Piotr, Władysław i Feliks, córki Hipolita, Tekla i Bronisława 58 112 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0058.htm
10 3 1888 Dederkały Franciszek Bartosiewicz 5 Szuńki s. Władysława i Kseweryny z Liszniewskich 58 112 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0058.htm
12 3 1888 Dederkały Adam Bartosiewicz 3/12 Szuńki s. Władysława i Kseweryny z Liszniewskich 58 112 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0058.htm
7 6 1888 Ołyka Kazimierz Tarnogórski 1 Chorłupy Władysława i Józefy z Berezowskich 508 90 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0047.htm
4 8 1888 Ołyka Antoni Szulakowski 24 Kadyszcze mąż Celestyny z Wołoszkiewiczów, syn Władysław, córka Józefa 508 94 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0049.htm
18 12 1889 Katerburg Jan Dobrowolski 12-maj Rybcza s. Władysława i Krystyny 204 98 17
18 1 1889 Kowel Stanisław Bernacki 72 Kowel miszczanin miasta Kowla, wdowiec, synowie Władysław, Piotr, Ferdynand i Antoni, córki Stanisława i Petronela 290 75 4
7 2 1889 Turzysk Marianna Grochowska 43 Wierzbiczno mąż Marcin, s. Władysław, Antoni, c. Paulina 757 34 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0019.htm
7 4 1889 Turzysk Marianna Włodkowska 36 Tuliczów z Woźniakowskich, mąż Adam, s. Marceli, Piotr, c. Anastazja, Władysława, Józefa 757 35 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0019.htm
26 2 1889 Ołyka Bolesław Chrzanowski 1 Palcze Józefa i Władysławy z Maliszewskich 509 81 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0046.htm
20 4 1889 Ołyka Władysław Szelążek 7/52 Pyszny Bór Ignacego i Kamili Moroz 509 87 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0049.htm
17 7 1889 Ołyka Władysław Wojtkowski 4/12 Ołyka Józefa i Liberty z Sawickich 509 92 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0051.htm
17 12 1889 Ołyka Aleksander Rzepecki 41 Radochówka żona Karolina z Waszkiewiczów, dz - Józef, Stanisław, Władysław, Teofila, Zuzanna, Antonina 509 99 74 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0055.htm
28 11 1890 Torczyn Władysław Szczebietowski 3 Usicze s. Antoniego i Marianny z Jaworskich 676 48 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0025.htm
31 10 1890 Torczyn Paulina Kotarska 35 Chorochoryn lubelskiej guberni, pow. Zamość, z Franczewskich, mąż Władysław, synowie Wacław i Stanisław, córki Marianna i Władysława 676 47 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0025.htm
14 1 1890 Ołyka Władysław Kryński 2,5 Huta Bogusławka Pawła i Emilii z Oliwów 510 46 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0045.htm
8 2 1890 Ołyka Antoni Chrzanowski 1/12 Palcze Józefa i Władysławy z Maliszewskich 510 46 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0045.htm
9 3 1890 Ołyka Władysław Krzysztofowski 4 Satyjów syn Józefy Krzysztofowskiej 510 48 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0047.htm
10 10 1890 Ołyka Władysława Werpechowska 2 Palcze Józefa i Marianny z Kisielów 510 55 59 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0054.htm
6 5 1891 Turzysk Władysław Wyrzykowski 3 Zadyby s. Pawła i Józefy z Siergalskich 759 49 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0028.htm
26 5 1891 Turzysk Władysław Pasterzewski 5 Wierzbiczno s. Kazimierza i Franciszki z Siatkowskich 759 50 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0028.htm
19 12 1891 Szumbar Władyslaw Hartman 56 Jurówka szl., żona Zofia z Popławskich, syn Gustaw, córka Ludwika 1020 244 8
20 7 1892 Szumbar Elżbieta Dobrowolska 80 Borki z Kubikowskich, wdowa po Antonim, dzieci: Józef, Władysław, Piotr, Krystyna, Emilia i Adolfina 1020 223 9
3 3 1892 Szumbar Urszula Pikulska 79 Dederkały Wielkie z Świderskich, mieszcz., mąż Jan, dzieci: Władyslaw, Aleksandra i Helena 1020 222 6
8 1 1892 Ołyka Karol Goltcz 60 Huta Bogusławka żona Zofia z Łosiów, dzieci Wincenty, Władysław, Zofia 1018 74 2 MO
21 8 1892 Ołyka Leon Ryszard Kern 5/12 Bereściany s. Ryszarda Władysława i B. Marii Keslerów 1018 86 38 MO
20 9 1892 Turzysk Piotr Jastrzembski 19 Kleczkowicze s. Władysława i Katarzyny z Wilczyńskich 760 41 21 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0023.htm
2 11 1892 Turzysk Władysław Szydłowski 6 Obeniże s. Wojciecha i Anastazji z Babińskich 760 44 27 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0024.htm
7 10 1892 Torczyn Wiktor Myśliński 48 Usicze żona Michalina z Brodnickich, synowie paweł i Marian, córki Helena i Władysława 678 58 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0031.htm
28 11 1892 Torczyn Władysław Boguslawski 15 Ulaniki s. Tomasza i Leontyny z Łaskarzewskich 678 60 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0032.htm
21 1 1892 Luboml Franciszek Kitaszewski 40 Binduga chłop, żona Tekla z Hryniuków, dzieci Jan, Władysław i Józefa 335 95 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0051.htm
8 4 1893 Szumbar Franciszek Sierakowski 1 Dederkały Wielkie s. Władysława i Witaliny z Wodnickich 1020 193 8
29 10 1893 Szumbar Władysław Zarzecki 6 Dederkały Małe s. Jana i Teofili z Boguszów (dyfteryt) 1020 195 15
2 4 1893 Ołyka Władysław Ptak 9/52 Moszczanica Wojciecha i Marianny z Czajów 1018 229 34 MO
26 7 1893 Ołyka Władysław Szczerbiński 8/12 Huta Bogusławka Aleksander i Magdalena ze Słodkowskich 1018 239 64 MO
1 7 1893 Ołyka Onufry Werpechowski 64 Palcze żona Anna z Kowalików, s. Franciszek, Władysław, Hieronim, Apolonia i Michalina 1018 240 68 MO
2 4 1893 Turzysk Jan Czajkowski 40 Zagadka żona Konstancja Bunalska, s. Antoni, Władysław, c. Weronika 761 52 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0027.htm
31 5 1893 Turzysk Franciszek Szosty 26 Turopin żona Władysława Kraszczyńska 761 54 19 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0028.htm
4 8 1893 Turzysk Władysław Czajkowski 3 Zahatka s.Jana i Konstancji z Bunalskich 761 54 21 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0028.htm
14 8 1893 Turzysk Marcin Bartnikowski 18 Wierzbiczno s. Władysława i Marianny z Nowackich 761 55 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0028.htm
17 3 1893 Jałowicze Stanislaw Mądzelewski 0,5 Nadczyce s. chł. Władysława i Joanny z Koksanowiczów 165 38 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0022.htm
9 8 1894 Jałowicze Władysław Szubiakowski 48 Ostrożec mieszczanin m. Krzemieńca, wdowiec, syn Edmund, córka Maria 166 51 10
15 2 1894 Ołyka Marianna Kocawska 67 Borbin z Wrońskich, wdowa, syn Władysław 1018 378 16 MO
8 3 1894 Ołyka Władysława Sliwińska 2 Huta Bogusławka Adama i Sabiny z Mecnerów 1018 378 18 MO
16 12 1894 Ołyka Zofia Baran 78 Pietuszków z Ożgów, mąż Władysław Baran 1018 390 54 MO
17 5 1894 Turzysk Waleria Grabowska 35 Tahaczyn z d.Czepirska, mąż Władysław, s. Józef, c. Marianna, Julia, Romualda 762 48 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0025.htm
4 8 1894 Turzysk Agnieszka Bogusz 44 Wierzbiczno z d. Badzio, mąż Wawrzyniec, s. Piotr, Władysław, Jan, c. Karolina, Petronela, Aniela, Marianna 762 49 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0026.htm
15 6 1894 Szumbar Władysław Schabikowski 2 Dederkały Małe s.Pawła i Antoniny z Zarzeckich 627 82 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0047.htm
27 3 1895 Turzysk Władysław Olerek 18 Radowicze s. chłopów Feliksa i Tekli z Jasinieckich 918 27 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0028.htm
19 12 1895 Turzysk Katarzyna Dobrowolska 38 Radowicze z Babińskich, chłopka, mąż Piotr, synowie Władysław, Józef, Jan i Marcin 918 30 V 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0032.htm
22 7 1895 Turzysk Karolina Ziarkowska 81 Syczycha z Sawickich, chłopka, wdowa po Pawle, syn Władysław, córka Helena 918 29 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0030.htm
21 2 1895 Ołyka Władysława Grzegorzewska 18 Bogusławka z Mecnerów, maż Edmund 1018 497 16 MO
24 4 1895 Ołyka Zofia Kopij 25 Huta Bogusławka z Kownackich, mąż Władysław, córki Franciszka i Marianna 1018 502 33 MO
2 9 1895 Ołyka Władysław Kern 1,5 Cumań Alfred Jan i Maria z Zasławskich 1018 511 58 MO
16 1 1895 Tuczyn Maria Wołkowińska 46 Pokropiwna ze Śnieżków, szl., mąż Władysław 915 40R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0034.htm
16 2 1895 Tuczyn Joanna Prokopowicz 70 Leonówka z Kopiejów, mieszcz., mąż Tomasz, dzieci: Kamila, Teofila, Władyslaw i Adela 915 40V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0035.htm
8 4 1896 Szumbar Franciszka Sadowska 20 Szumbar Z Piątkiewiczów, chłopka, mąż Władysław, córka Emilia 1020 87 10
14 9 1896 Radziwiłłów Julia Gryszczenko 60 Radziwiłłów z Lubeckich, wdowa, synowie Andrzej, Grzegorz, Władysław i Aleksander, córki Olimpia Jaguszewska i Aleksandra Karpiuk 1-81 K 70 V 26 T
27 1 1896 Kowel Władysław Kac 0,5 Biełaszów s. chłopów radomskiej gub. i pow. gm. Kuczki Tomasza i Franciszki z Marczyków 907 48 V 6
8 2 1896 Kowel Władysława Marczyk 0,5 Biełaszów c. rezerwowego żołnierza łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Brok Jana i Aleksandry z Witkowskich 907 49 V 9
16 1 1896 Ołyka Anna Kownacka 35 Bolesławka z Czeczelów, mąż Florian, dz. Władysław, Jan, Józef i Emilia 1018 651 7 MO
2 2 1896 Ołyka Maria Krajewska 3 Długoszyje Władysław i Wiktoria Szpitalewska 1018 652 12 MO
24 3 1896 Ołyka Władysław Krzymiński 1,5 Metelno s. Franciszka i Stefanii z Kwiatkowskich 1018 655 19 MO
5 6 1896 Ołyka Władysław Łaszewski 70 Kalinówka wdowiec, zostawił s. Henryka-Antoniego, Antoniego i c. Marię 1018 660 35 MO
23 9 1896 Ołyka Władysław Karczmarzyk 8 Hajsin Franciszek i Antonina z Wiszniewskich 1018 665 51 MO
6 1 1896 Turzysk Apolinary Jurkowski 29 Lityn żona Julia, s. Władysław, Stanisław, c. Czesława, Eleonora 919 25V 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0022.htm
9 4 1896 Turzysk Jakub Wiszniewski 54 Tuliczów żona Tekla Sadowska, s. Antoni, Aleksander, Władysław, Franciszek, c. Bronisława, Aleksandra. 919 27V 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0024.htm
14 11 1896 Turzysk Wincenty Kozana 52 Turopin żona Marianna Jakubowska, s. Józef, Władysław, c. Franciszka, Małgorzata 919 30R 28 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0026.htm
7 12 1896 Turzysk Władysław Skalecki 51 Turzysk kawaler 919 30V 33 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0027.htm
4 2 1897 Jałowicze Władysław Kujawski 7/12 Holeszów s. Marcina i Katarzyny z Żmikowskich 905 44 R 2
2 3 1897 Szumbar Kajetan Mirzyjewski 55 Dederkały Wielkie mieszczanin, żona Józefa z Bereżeckich, synowie Jan, Władyslaw i Grzegorz, córki Pawlina i Witalina 1020 51 5
12 6 1897 Turzysk Agnieszka Lambach 26 Rużyn z d. Błażejewicz, mąż Antoni, c.Władysława, Helena, Stanisława, 920 28R 18 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0028.htm
15 8 1897 Turzysk Władysław Spodniewski 1 Klusk s. Józefa i Antoniny z Bartoszewskich 920 28V 25 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0029.htm
23 10 1897 Turzysk Franciszek Wielątek 75 Wierzbiczno żona Eleonora, dzieci z 1-go małżeństwa: Franciszka, Józefa, Ludwika, Sylwester i Tomasz, z 2-go Emilia, Tekla i Władysław 920 29V 30 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0030.htm
2 12 1897 Turzysk Władysława Żądło 3 Turopin c. Rozalii 920 30R 34 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0030.htm
22 1 1897 Ołyka Władysław Bernacki 1 Dermanka Józef i Sabina z Drzewickich 1018 795 6 MO
15 2 1897 Ołyka Władysław Cybulski 4 Dermanka Apolona i Kamili z Burczaków Cybulskich 1018 798 13 MO
3 6 1897 Ołyka Władysława Kunat 3 Długoszyje Kazimierz i Wiktoria Adamczyk 1018 809 46 MO
17 8 1897 Ołyka Władysława Jóźwiak 2 Romanów Szymon i Bronisława z Pietrzaków 1018 819 61 MO
15 11 1897 Ołyka Władysław Kowalski 39 Huta Bogusławka żona Bronisława z Kosakowskich, dzieci: Franciszek. Bronisław, Eugenia, Józefa i Wacława 1018 815 75 MO
19 7 1898 Łuck Władysław Cybulski 1m Hawczyce s. Katarzyny Cybulskiej 99 112 Łuck
10 5 1898 Ołyka Aniela Olkiewicz 21 Ołyka z Olfansów, mąż Franciszek, dz. Władysław, Józef, Wiktoria 1018 945 22 MO
13 11 1898 Ołyka Władysław Garczyński 56 Metelno mieszkaniec Warszawy, żona Michalina z Sarneckich, córka Michalina-Maria 1018 958 61 MO
7 5 1898 Turzysk Władysław Miszun 1 Bobły s. Juliana i Marianny z Kulickich 939 36 17 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0031.htm
30 5 1898 Turzysk Marianna Bartnikowska 17 Wierzbiczno c. Władysława i Marianny z Nowackich 939 36 19 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0031.htm
26 5 1898 Turzysk Leon Zygmunt Dobrowolski 73 Tuliczów żona Julia Czarnecka, s. Władysław, Kazimierz, Tadeusz, Józef, c. Teodozja 939 36 20 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0031.htm
17 8 1898 Turzysk Maciej Wiszniewski 66 Wierzbiczno żona Marianna Groszak, s. Stanisław, Piotr, Józef, Władysław, Jan, Bolesław, c. Józefa, Rozalia, Katarzyna 939 38 27 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0032.htm
11 7 1898 Kowel Tekla Ostrowska 76 Kowel mieszczanka Łucka, wdowa, syn Władysław 931 60 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0044.htm
16 4 1898 Torczyn Władysława Zielińska 1,5 Okorsk Wielki c. Jana i Katarzyny z Pietrzaków 935 40 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0032.htm
6 6 1898 Torczyn Feliks Malinowski 70 Okorsk Wielki żona Agnieszka z Tchorzewskich, synowie Władysław i Franciszek, córka Helena 935 43 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0034.htm
14 3 1899 Jałowicze Józef Freme 61 Ostrożec chłop piotrkowskiej guberni gminy Meduk (?), żona Justyna, syn Władysław 930 27 6
20 11 1899 Jałowicze Władysława Paszkowska 4/12 Pianie c. mieszczan miasta Dubna Franciszka i Kamili z Pasiewiczów 930 32 15
26 1 1899 Turzysk Władysław Gorczyca 10/12 Turopin s. Wojciecha i Marianny z Dulów 940 33 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0028.htm
23 4 1899 Turzysk Władysłąwa Skorupska 1 Turopin c. Antoniego i Konstancji z Kuźmińskich 940 37 19 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0030.htm
24 4 1899 Turzysk Władysław Kac 3/12 Turopin s. Józefa i Rozalii z Filów 940 37 20 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0030.htm
7 7 1899 Turzysk Stanisław Leszczyński 1,5 Wierzbiczno s. Jana i Władysławy z Włotkowskich 940 41 33 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0031.htm
18 8 1899 Turzysk Eleonora Wielątek 65 Wierzbiczno z d. Zalewska, wdowa, s. Paweł, Władysław, c. Emilia, Tekla 940 42 38 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0031.htm
28 8 1899 Turzysk Edward Cieszkowski 72 Wierzbiczno wdowiec, s. Marceli, Zygmunt, Władysław, Wacław, c. Maria 940 42 40 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0031.htm
7 5 1900 Tuczyn Rozalia Pons 25 Folwark Lin z Harasymowiczów, mąż Władysław, córka Maria 956 72 17
1 7 1900 Tuczyn Kornelia Bagińska 1 Kudranka c. Władysława i Serafiny z Ładeckich 956 73 24
31 10 1900 Tuczyn Władyslaw Wołkowiński 64 Tuczyn szlachcic, wdowiec 956 76 33
17 2 1900 Torczyn Helena Malinowska 57 Budki Usickie z Mroczkowskich, wdowa, synowie Józef i Władysław, córki Julia i Antonina 954 56 9
23 2 1900 Torczyn Katarzyna Staniszewska 43 Szepel z Szczepańskich, wdowa, mieszczanka gostynińska warszawskiej guberni, synowie Józef, Władyslaw i Paweł 954 58 13
1 8 1900 Torczyn Leonard Garczyński 8/365 Okorsk Duży s. Władysława i Bronisławy z Krupińskich 954 62 26
29 1 1900 Niewirków Władysław Łukomski 1 Stara Huta s. mieszczan społeczności rówieńskiej Lucjana i Elżbiety z Zalewskich 951 66 6
2 2 1900 Niewirków Feliks Bronowicki 0,5 Słoboda Promska s. chłopów Władysława i Weroniki i Wiszniewskich 951 66 8
10 8 1900 Szumbar Władyslaw Sierakowski 42 Obory chłop, żona Witalina z Wodnickich, dzieci: Marianna, Kalina (?), Adolf, Anna, Pawlina i Jan 89 V 6
2 2 1900 Krzemieniec Władysław Korf 2 Rybcza s. chłopów Piotra i Marii z Kwiatkowskich 32 V 9
7 10 1900 Krzemieniec Walerian Kaszycki 47 Krzemieniec s. Piotra, mieszczanin, żona Maria, synowie Władysław, Bronisław, Ludwik, Julian i Antoni, córki Aniela, Jóezfa, Stanisława i Walentyna 37 R 46
1 11 1900 Krzemieniec Władysława Nowicka 5 Krzemieniec c. mieszczan żytomierskich Józefa i Józefy z Smiszków 37 V 52
19 3 1900 Radziwiłłów Stanisław Capek 5/12 Budki s. chłopów Józefa i Petroneli z Hładiuków 58 R 5
29 11 1900 Łanowce Franciszka Polak 45 Łysogórka z Popławskich, chłopka, mąż Ksawery, synowie Rafał, Jan, Antoni, Władysław, Edmund i Józef, córki Julia, Bronisława i Maria 78 R 47
15 3 1900 Jałowicze Władysław Kwiatkowski 2,5 Borzemiec s. chłopów Adolfa i Apolonii z Dawidowiczów 945 27 6
15 1 1900 Kowel Stefan Bogusz 41 Kowel 2-ga żona Marianna z d. Ochman, z 1-go małż. syn Mikołaj, z 2-go synowie Jan, Klemens, Władysław, Jozefat i Józef, córki Anna i Julia 947 54 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0043.htm
16 5 1900 Jałowicze Filip Więckowski 38 Nowostaw żona Władysława z d. Kotecka, synowie Józef i Włodzimierz, córki Maria i Emilia 945 31 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0027.htm
4 1 1901 Torczyn Karolina Szyszko 68 Budki Horodyńskie z Rudnickich, mąż Franciszek, synowie Kajetan, Tomasz i Władysław, córki Emilia, Michalina i Helena 955 50 2
4 3 1901 Ołyka Wincenty Mieronko 48 Huta Bogusławka austriacki poddany, żona Teresa z Rożyczków, dzieci: Franciszek, Edmund, Władysława i Marianna 953 66 10
12 4 1901 Ołyka Ryszard Edward Kern 68 Berestiany żona Malwina Paulina z Dzbańskich, dzieci: od 1-ej żony Rudolf i Fryderyk, od 2-ej Alfred, Jan, Romuald, Marceli, Ryszard, Władysław, Artur, Józef, Henryk, Jerzy, Stanisław, Józef i Maria 953 69 21
3 11 1901 Ołyka Ignacy Władysław Wojcichowski 28 Horodyszcze kawaler 953 81 57
4 5 1901 Krzemieniec Aleksander Stefański 54 Rybcza s. Augustyna, chłop, żona Rozalia z Sokołowskich, syn Władysław, córki Paulina i Adolfina 33 V 1
21 6 1901 Krzemieniec Helena Suchodolska 70 Krzemieniec szlachcianka, c. Konstantego, synowie Władyslaw i Roman, córki Eugenia, Maria i Stefanina 45 R 31
17 12 1901 Krzemieniec Władysław Laskowski 0,5 Krzemieniec s. mieszczan Kazimierza i Anny z Łuszczewskich 48 V 58
9 9 1901 Radziwiłłów Nepomucena Szafrańska 38 Bat'ków z Sączkowskich, chłopka, mąż Józef, nieślubny syn Zygmunt, po mężu Wiktor, Marian, Gracjan, Franciszek i Władysław, córka Janina 151 V 14
1 12 1901 Radziwiłłów Józef Buczyński 53 Sestratyn chlop, żona Waleria, synowie Władyslaw, Marian i Jan, córki Leontyna, Anna i Aniela 152 R 17
3 6 1901 Tuczyn Antoni Herman Marcinkowski 32 Tomachów s. Aleksandra, szlachcic guberni lubelskiej powiatu tomaszowskiego, żona Józefa, dzieci: Józef i Władysław 957 46 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0037.htm
20 8 1901 Tuczyn Bronisław Szendier 13 Kudranka s. Józefa i Władysławy z Leniewiczów 957 48 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
24 7 1902 Krzemieniec Władysław Śliwiński 3/12 Wesołówka s. chłopów Stanisława i Marii z Pieszków 39 R 48
17 10 1903 Szumbar Teofila Morozowska 50 Dederkały Wielkie chłopka, mąż Mikolaj, syn Władyslaw, córki Ewelina i Julia 209 R 12
16 12 1903 Szumbar Konstanty Leszczynowicz 57 Tylawka Mieszczanin krzemieniecki, syn Władysław, córka Maria 209 V 15
22 5 1903 Krzemieniec Władysław Szylingowski 4 Szpikołosy s. chłopów Antoniego i Pauliny z Krówków 46 V 44
31 5 1903 Krzemieniec Władysław Krzemiński 55 Krzemieniec s. Pawła i Marii, mieszczanin 47 V 50
8 8 1903 Krzemieniec Władysław Jaworski 9/12 Królewski Most s. chłopów Andrzeja i Marii z Makusów 49 R 63
2 1 1903 Radziwiłłów Józef Konopacki 82 Niemirówka wdowiec, synowie Aleksander, Ignacy, Jan i Władysław, córka Olimpia Makowska 123 V 2
9 2 1903 Radziwiłłów Maria Zabożna 60 Radziwiłłów z Lewandowskich, chłopka, mąż Antoni, synowie Józef, Władysław i Julian 124 V 7
5 3 1904 Ołyka Maria Konefał 30 z Domalewskich, maż Dominik, s. Franciszek, Władysław, Wiktor, Piotr 984 71 19 MO
7 2 1904 Ołyka Mieczysław Majewski 1 Huta Bogusławka Władysław i Józefa Roś 984 70 13 MO
28 1 1904 Ołyka Władysław Kownacki 2 Pyszny Bór Antoniego i Emilii ze Skarżeńskich 984 69 10 MO
2 1 1904 Krzemieniec Bronisława Górska 8 Krzemieniec c. chłopów Władysława i Heleny 27 V 2
25 3 1904 Krzemieniec Władysław Malczewski 2 Rybcza s. chłopów Franciszka i Ludwiki z Minkowskich 31 V 39
8 4 1904 Ołyka Wojciech Jurkiewicz 58 Ołyka żona Anna Switko, dzieci Władysław, Andrzej, Jan c. Stanisława, Antonina 984 72 26 MO
27 5 1904 Ołyka Aniela Krajewska 17 Palcze Władysław i Wiktoria Szpitalewskich 984 74 39 MO
22 6 1904 Ołyka Władysław Chamczyk 2 Bakoryn Romana i Julianny z Gronowskich 984 75 45 MO
23 7 1904 Ołyka Władysław Czaja 2 Ołyka Antoni i Michalina Bartłomiejczuk 984 76 52 MO
8 8 1904 Ołyka Władysław Moszyński 5 Cumań Jan i Wiktoria ze Sroczyńskich 984 76 54 MO
26 10 1904 Ołyka Władysław Słodkowski 2/12 Balarka Jan i Karolina z Kamińskich 984 79 71 MO
28 12 1904 Ołyka Konstancja Grabowska 80 Palcze z Zaleczyckich, syn Adolf, c. Lucja, Władysława i Józefa 984 81 83 MO
11 1905 Białogródka Stanisław Winiarski 53 Polachowa żona Karolina z Przebyszewskich, syn Jan, córki: Maria, Sabina, Władysława, Józefa 143 JZ 0
28 9 1905 Ołyka Paulina Szulakowska 30 Zaścianki z Ładygow, mąż Adam, s. Aleksander, Bolesław, Wacław, Jan i córka Zofia 985 80 73 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0075.htm
24 9 1905 Ołyka Katarzyna Sinkowska 65 Huta Bogusławka mąż Ignacy, synowie: Karol, Stanisław, Mikołaj, Franciszek, Władysław, Józef 985 79 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0074.htm
2 8 1905 Ołyka Władysław Bojkowski 1/2 Pyszny Bór Gabriel i Teofila Kownacka 985 77 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0072.htm
26 7 1905 Ołyka Konstantyn Werpechowski 1/2 Palcze Władysław i Bronisława z Niewińskich 985 76 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0071.htm
11 5 1905 Ołyka Władysław Baran 10 Bakoryn Kazimierz i Franciszka Sikora 985 74 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0069.htm
7 5 1905 Ołyka Władysław Karlicki 1/12 Wólka Kotowska Jan i Agata Szyler 985 74 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0069.htm
12 1 1905 Ołyka Franciszek Lisowski 87 Ołyka żona Emilia, syn Władysław, córka Bronisława 985 68 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0063.htm
13 7 1905 Horochów Władyslaw Dawidowicz 13 Kołbania s. Mikołaja i Anieli z Asingerów 974 53V 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0049.htm
26 7 1905 Horochów Maria Ostrowska 19 Zagaje z Prejsnerów, mąż Jan, syn Władysław, córka Katarzyna 974 53V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0049.htm
20 8 1905 Horochów Mikołaj Konopko 58 Kupowalce żona Tekla z Stępkowskich, synowie jan, Mikołaj, Marian, Stanisław, Julian, Anastazy i Władysław, córka Maria 974 55R 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0050.htm
20 8 1905 Horochów Feliksa Szuryńska 6/52 Borotczyce c. Władysława i Julii z Czyżewskich 974 55R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0050.htm
26 8 1905 Horochów Maria Sobota 50 Chołoniów z Bednarzów, wdowa, synowie Wojciech i Władysław i córka Kunegunda od 1-go męża Franciszka Jaśkowca 974 55V 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0051.htm
21 11 1905 Horochów Wincenty Nazarkiewicz 70 Horochów żona Róża z Gilewiczów, synowie Antoni i Władysław, córka Wincentyna 974 59V 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0055.htm
23 1 1905 Niewirków Władysław Jasiński 46 Żarnówka żona Franciszka z Białokurów 983 80V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0071.htm
20 7 1905 Niewirków Władysław Bagiński 50 Ozirce mieszczanin, żona Marianna z Bagińskich, synowie Hilary i Roman, córki Teofila, Franciszka, Marcelina i Janina 983 86V 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0077.htm
14 10 1905 Niewirków Władysław Dąbrowski 4 Stara Huta s. Edwarda i Michaliny z Kondrackich 983 90V 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0081.htm
27 12 1905 Niewirków Wojciech Łoś 28 Stryj s. Władyslawa i Ludwiki z Żygadłów, żona Aniela z Żurawskich, syn Józef, córki Michalina i Franciszka 983 93V 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0084.htm
10 6 1906 Szumbar Elżbieta Jankowska 65 Nowostaw z Hallerów, chłopka, wdowa, syn Władysław, córki Michalina i Bronisława 1020 120 13
1 4 1906 Białogródka Michał Zagajewski Książęcin żona Anna Ruczyńska, synowie Dyonizy, Władysław, Franciszek, Karol, córki: Antonina, Bronisława 43 JZ 0
1907 Łuck Józef Skarżyński 65 Aleksandria wdowiec po Ewie Ostrowskiej, pozostawił: Józefa, Jana, Bronisława, Zenona, Mieczysława, Władysława,Adolfa i c. Bronisławę 136 84 Łuck
10 1 1909 Tajkury Katarzyna Cwelong 70 Kolonia Nowosielecka z Michałów, austriacka poddana, wdowa, synowie Błażej, Władysław i Franciszek, córka Helena 1 R
29 3 1909 Tajkury Zofia Rojek 2 Zdołbica c. Władysława i Marii z Jerasków 17 R
20 5 1909 Tajkury Kazimierz Chorążewski 33 Zahoroszcz mieszczanin, zona Magdalena z Franczuków, dzieci: Władysław, Jan i Stanisław 28 R
18 10 1909 Tajkury Władysława Tyleżyńska 31 Porozów z d. Siedlaczek, mąż Antoni, dzieci: Antoni, Stanisław i Jadwiga 50 R
24 6 1909 Gródek Władysław Słobodzian 8/12 Gródek s. Tomasza i Rozalii Zagórskiej 143 JZ
28 1 1910 Tajkury 2 mieszczan m. Równe Antoniego i Władysławy z Sied.. R-740-4-69 45 R 8
17 3 1910 Tajkury Władysława Brodzińska 7 Zahoroszcz c. chłopów Antoniego i Walerii z Górnostajskich R-740-4-69 46 V 19
26 3 1910 Tajkury Stanisława Rojek 1,5 Zdołbica c. austriackich poddanych Władysława i Marii z d. Irasek R-740-4-69 47 R 21
7 6 1910 Tajkury Władyslaw Wojcieszek 1,5 Zdołbunów s. chłopów gminy Łysobyli gub. siedleckiej, pow. Łuków Antoniego i Melanii z Stasiewiczów R-740-4-69 48 V 33
28 11 1910 Tajkury Władysława Gładkowski 37 Zdołbunów mieszczanin, żona Anna z Lachockich, dzieci: Wacław, Piotr, Mikołaj, Paweł, Michał i Maria R-740-4-69 52 R 63
19 4 1911 Radziwiłłów Feliks Domarecki 18 Leduchów s. chłopów podolskiej guberni , powiatu winnickiego, pikowskiej gminy Władysława i Magdaleny z Laskowskich 1-101 63 R 18 T
5 8 1911 Radziwiłłów Władysław Wilkowski 5 Rydków s. Józefa i Salomei Manichrowskich 1-101 65 R 30 T
7 1 1914 Włodzimierz Jan Szturc 20 s. Marcina i Marianny z Władyków 812 66-67 156 dopis http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0036.htm
17 4 1915 Białogródka Władysław Zagajewski 2/12 Dworce s. Wincentego i Emilii z Kucharskich 42 JZ 0
17 9 1918 Białogródka Józefa Zagajewska 27 Książęcin z d. Metelska, mąż Jóżef, syn Władysław 69 JZ 0
26 9 1918 Białogródka Władysław Zagajewski 5/12 Książęcin s. Jóżefa i Józefy z Metelskich 75 JZ 0
1919 Łuck Władysław Maszkowski 6m. Klepaczów Józefa i Józefy z Markowskich 131 131 Łuck
16 10 1919 Radziwiłłów Magdalena Domańska 51 Leduchów mąż Władysław 1-119 15 13 T
12 2 1920 Radziwiłłów Anna Łotocka 52 Radziwiłłów mąż Władysław 1-119 15 R 4 T
15 3 1920 Radziwiłłów Władysław Orłowski 0,5 Drańcza Polska s. Józefa i Anieli z Sobczyków 1-119 15 V 7 T
19 4 1920 Radziwiłłów Antoni Ceronik 3/12 Łosiatyn s. Janiny z Gładkowskich 1-119 15 V 12 T
13 9 1920 Radziwiłłów Józefa Domańska 19 Leduchów c. Władysława i Magdaleny 1-119 16 R 18 T
7 11 1920 Ostróg Władysław Boczkowski 1/52 Kurhany s. Antoniego i Marii z Witkowskich ch 25 150 dopis O
23 1 1921 Radziwiłłów Władysław Małecki 8 Drańcza Polska s. Kazimierza i Anny z Romaniuków 1-119 82 R 3 T
1 7 1921 Radziwiłłów Władysław Figel 2 Chotyń s. Bolesława i Maryi z Pasieczników 1-119 83 V 17 T
25 3 1921 Ostróg Władysław Popławski 0,5 Kurhany s. Józefa i Marii 134 O dop.
2 3 1921 Ostróg Albin Baszyński 0,5 Choteń s. Dominika i Olimpii z Ładzijewskich ch 25 148 dopis O
22 4 1921 Ostróg Władysław Bubła 4/12 s. Karola i Zofii z Wojciechowskich 32 178 O (U) dop.
6 10 1922 Łuck Adam Wolak 5m. Bodiaczów s. Władysława i Marii z Sikackich Łuck
20 2 1922 Radziwiłłów Władysław Skowroński 0,5 Budki s. Kazimierza i Anieli 1-119 46 V 10 T
2 2 1923 Radziwiłłów Władysław Domański 70 Leduchów wdowiec 1-119 63 R 6
2 10 1925 Radziwiłłów Mateusz Zieliński 2/12 Radziwiłłów s. Władysława i Marii z Stajnowskich 1-119 110 R 23 T
27 12 1925 Radziwiłłów Aleksander Cichocki 84 Krupiec żona Franciszka, syn Władysław, córka Jadwiga 1-119 111 R 32 T
12 2 1926 Radziwiłłów Konstancja Zawadzka 69 Chotyń mąż Mateusz, synowie Władysław, Jan i Piotr, córki Elżbieta i Feliksa 1-119 131 V 4 R
12 3 1926 Radziwiłłów Antoni Michalski 74 Radziwiłłów żona Maria, synowie Wolfgang, Konstanty, Michał i Władysław, córki Maria, Genowefa i Leontyna 1-119 132 R 7 R
26 4 1926 Radziwiłłów Włodzimierz Władysław Łotocki 68 Radziwiłłów wdowiec, synowie Józef, Michał, Franciszek i Stanisław 1-119 132 V 11 R
2 9 1926 Radziwiłłów Władysław Domański 8/12 Radziwiłłów s. Józefa i Julianny z Bałdów 1-119 134 R 23 R
5 4 1927 Radziwiłłów Bolesław Malinowski 3/12 Radziwiłłów s. Władysława i Marii z Stojnowskich 1-119 157 R 8 R
30 11 1927 Radziwiłłów Józef Kamiński 13/12 Srebno s. Władysława i Marii z Wysockich 1-119 159 V 25 R
24 1 1928 Radziwiłłów Władysław Orłowski 0,5 Drańcza Polska s. Michała i Julii z Kornijczuków 1-119 178 V 3 T
29 5 1928 Radziwiłłów Helena Krawczyk 25 Brody z Zielińskich, mąż Marcin, synowie Władysław i Tadeusz 1-119 180 V 17 T
19 12 1928 Radziwiłłów Władysław Kamiński 2,5/12 Srebno s. Władysława i Marii z Wysockich 1-119 182 V 36 T
8 4 1929 Radziwiłłów Bronisław Malinowski 10/52 Radziwiłłów s. Władysława i Marii z Stojanowskich 1-119 255 V 9 T
8 10 1929 Radziwiłłów Władysław Jan Justyn 3 Sytno s. Donata i Marty z Jurczyków 1-119 257 V 26 T
12 5 1930 Radziwiłłów Henryka Łuczaj 65 Radziwiłłów z Janiszewskich, wdowa, synowie Władysław Marian, Paweł, Stefan i Hieronim Karol 1-119 230 R 9 T
12 7 1930 Radziwiłłów Stanisław Kamiński 6 Srebno s. Władysława i Marianny z Wysockich 1-119 230 V 15 T
18 10 1930 Radziwiłłów Maria Malinowska 28 Radziwiłłów z Stojanowskich, mąż Władysław, syn Jan, córka Józefa 1-119 232 R 25 T
7 12 1930 Radziwiłłów Michalina Luzarowska 37 Srebno z Krzystków, mąż Franciszek, synowie Jan, Zygmunt, Władysław i Stefan 1-119 232 V 29 T
25 3 1931 Sarny Marcin Cebulski 34 Janówka s. Jana i Ewy z Ostrowskich, zostawił ż.Władysławę i c. Irenę 740-7-204 42 12 Równe
5 2 1931 Radziwiłłów Władysław Kamiński 36 Srebno żona Maria z Wysockich, syn Henryk, córki Stanisława i Kazimiera 1-119 253 V 5 T
22 2 1931 Radziwiłłów Agnieszka Skoczek 58 Srebno z Hupów, mąż Kazimierz, synowie Jan, Stanislaw, Władysław, Adam i Stefan 1-119 253 V 7 T
11 7 1931 Radziwiłłów Jan Bezdzietny 0,5 Radziwiłłów s. Władysława i Antoniny z Januszewskich 1-119 255 R 20 T
22 5 1931 Radziwiłłów Władysław Mirecki 7/52 Drańcza Polska s. Jana i Anny z Kondratiuków 1-119 256 V 32 T
1932 Sarny Jan Cybulski 76 Janówka s. Józefa i Józefy. Zostawił ż. Ewę, s. Władysława, c. Aniela i Marianna 740-7-204 96 5 Równe
29 12 1932 Radziwiłłów Anna Muszyńska 65 Radziwiłłów z Krzyżewskich, wdowa, synowie Władysław, Aleksander i Marian, córka Maria 1-119 273 R 36 T
16 3 1933 Poczajów Franciszka Cyronik 41 Łosiatyn z Lachowskich, c. Jana i Anny ze Skibickich ur. 25.1.1892, mąż Teofil, dzieci: Władysław, Jan, Franciszek, Józef i Maria. 3
14 4 1933 Poczajów Julia Burmicz 2/12 Łosiatyn c. Władysława i Heleny z Derkaczów 5
5 9 1933 St. Oleksiniec Magdalena Krawczyk 54 Rydoml z Kurów, c. Szczepana i Marianny z Płatków, mąż Wojciech, synowie Władysław, Stefan, Mieczysław, Edward i Roman, córki Michalina, Stanisława, Janina i Pelagia. 4
18 8 1934 Szumbar Władysław Wójcicki 12 Cecyniówka s. Dionizego i Walerii z Brudzijewskich 8 V 7
3 12 1934 Szumbar Maria Pach 82 Sienkiewicze córka Helena, synowie Władysław i Stanisław 9 R 10
10 1 1934 Krzemieniec Władysław Zawalnicki 68 Krzemieniec rolnik, s. Adama i Julii z Wolskich, żona Czesława z d. Puchalska, dzieci: Władysław, Ludwika, Maria i Jadwiga 35 R 3
1 4 1934 Krzemieniec Władysław Lityński 11/12 Krzemieniec s. Antoniego i Lucyny z Rozkoszyńskich 37 R 20
15 5 1934 Krzemieniec Władysław Malczewski 53 Szpikołosy s. Antoniego i Franciszki z Grabowskich, żona Maria, dzieci: Sylwester, Franciszka, Antoni, Malwina i Faustyna 38 R 28
30 5 1934 Krzemieniec Stanisława Skalska 70 Krzemieniec z Niepońskich, c. Antoniego i Józefy z Mazurków, wdowa, dzieci: Władysław, Tadeusz, Aleksander, Zofia i Stanisława. 38 V 29
7 7 1934 Krzemieniec Franciszek Pawliczek 54 Andruha Mała s. Józefa i Joanny z Szlemerów, rolnik, żona Maria, dzieci: Bronisław, Leon, Władysław, Boleslaw, Stanisław, Helena, Jan i Jadwiga. 39 V 37
18 8 1934 Krzemieniec Konstanty Domaradzki 64 Góra Dziewicza s. Jakuba i Józefy, dzieci: Marcin, Mikołaj, Stanisław, Władysław, Anna i Józefa 41 R 50
5 9 1934 Krzemieniec Czesława Brzezik 4/12 Krzemieniec c. Władysława i Krystyny z Akajewiczów 42 R 59
7 9 1934 Krzemieniec Bolesław Krzewski 9/12 Krzemieniec s. Władysława i Ludwiki z Chorkowskich 42 R 60
2 11 1934 Krzemieniec Paulina Niezbrzycka 60 Andruha Wielka c. Józefa i Marii z Polaczków, wdowa po Aleksandrze, dzieci: Antoni, Władysław, Anna, Stanisława, Joanna i Helena. 43 V 70
14 11 1934 Krzemieniec Władysław Piotrowski 30 Równe s. Bernarda i Karoliny z Haraburdów, urzędnik, mieszkaniec Wiśniowca 44 R 73
7 12 1934 Dederkały Piotr Bieliński 59 Góry - futor s. Wojciecha i Karoliny z d. Gotewicz, żona Michalina z d. Nowosielska, dzieci: Stanisław, Władysław, Józef, Piotr i Maria 13
4 9 1934 Poczajów Olimpia Kamieńska 90 Poczajów z Tyszeckich - c. Aleksandra i Wiktorii z Porazińskich, dzieci: Władysław i Wiktoria 7
2 10 1934 Poczajów Julian Zasadziński 5 Poczajów Nowy s. Władysława i Stanisławy z Geradzkich 11 T
1 12 1935 Wyszogródek Rudolf Sowiński 20 Wierzbowiec s. Władysława i Matrony z Stebelskich 5 R 4
2 6 1935 Krzemieniec Ludwika Sobczewska 38 Mordwa c. Stefana i Konstancji, mąż Walery, dzieci: Władysław, Piotr, Maria, Helena i Emilia 37 V 29
2 7 1935 Krzemieniec Mikołaj Hrynkiewicz 63 Krzemieniec s. Kazimierza i Izabeli Malczewskich, urzędnik samorządowy, żona Maria, dzieci: Anna, Stanisława, Władysław, Helena i Julia. 38 R 34
22 9 1935 Krzemieniec Władyslaw Stradomski 28 Bereżce s. Michała i Marii z Dzierniaków 39 V 47
25 10 1935 Krzemieniec Antonina Góra 90 Bereżce z Fijasów - c. Jana i Ewy, wdowa po Janie, dzieci: Władysław, Józef i Katarzyna 40 V 53
20 11 1935 Krzemieniec Władysław Niezbrzycki 23 Krzemieniec s. Aleksandra i Pauliny z Polaczków z Andruhy Dużej, kawaler 41 V 61
30 12 1935 Poczajów Katarzyna Marciniuk 41 Komarówka z Domańskich, c. Władysława i Magdaleny, mąż Arseniusz, dzieci: Stefan, Nadzieja, Ludmiła Iroida i Katarzyna 1
27 3 1936 Radziwiłłów Jan Chumin 72 Podzamcze s. Wawrzyńca i Wiktorii, wyrobnik, żona Agata, dzieci: Władysław, Antoni, Czesław, Maria i Anna 3
21 10 1936 Radziwiłłów Maria Wojakowska 65 Radziwiłłów miasto z Sieleckich, c. Dominika i Joanny, dzieci: Stanisław, Adolf, Władysław, Edward, Malwina, Jadwiga i Kazimiera 22
3 4 1936 Poczajów Józef Myszkowski 3 Taraż Nowy s. Władysława i Eufrozyny z d. Achtanin 4
5 6 1936 Wyszogródek Władysław Hurnik 7/52 Korzkowce s. Stefana i Anastazji z Paszyńskich 9
18 3 1936 Krzemieniec Stanisław Zieliński 67 Moczary s. Tomasza i Antoniny, żona Bronisława, dzieci: Maria Krystyna, Władysław, Jan i Franciszek 10
22 5 1936 Krzemieniec Czesław Brojak 2/12 Baszkowce s. Władysława i Marii z d. Breus 45
16 12 1936 Krzemieniec Władysław Józefowicz 55 Krzemieniec s. Jana i Marii, woźny starostwa, żona Julia, dzieci: Franciszek, Antonina, Roman, Helena i Józef. 64
19 12 1936 Krzemieniec Franciszka Sztrajt 60 Krzemieniec z Bacdorfów, c. Antoniego i Katarzyny z Resnerów, wdowa, mieszkanka Andruhy Wielkiej, dzieci: Władysława, Stanisława i Helena. 67
19 12 1936 Dederkały Helena Ruczkowska 44 Potuturów c. Władysława i Ewy z Szmidtów, mąż Adam, syn Roman, córka Antonina 33-1-718 7 V 8 Ł
1 5 1937 Krzemieniec Leon Romaszewski 62 Krzemieniec s. Władysława i Józefy z Białoporów, woźny szkoły murarskiej, żona Niomiła, syn Leonidas, córka Apolinaria. 45 R 27
8 6 1937 Krzemieniec Stanisław Brojak 70 Baszkowce s. Ambrożego i Tekli, syn Władysław, córki Eleonora i Bronisława 46 R 35
7 9 1937 Krzemieniec Władysław Adam Weker 63 Krzemieniec ur. 6.3.1874 r. s. Stefana Romana i Anzelminy z Wilczopolskich , bezrobotny agronom, żona Stanisława z d. Tymiałowska 47 V 54
2 2 1937 Wyszogródek Maria Zalewska 71 Sokołówka z Popławskich, synowie Karol i Władysław, córka Julia 3
29 10 1937 St.Oleksiniec Stanisław Szmigielski 55 Świniuchy s. Andrzeja i Anieli z Paszkowskich ur. 8.12.1882, zona Anna z Kaznowieckich, dzieci: Władysław, Adolf, Filomena i Zofia 7 T
10 3 1938 St.Wiśniowiec Kazimierz Władysław Dziuba 1/52 Wola Wilsona s. Stanisława i Franciszki z Kołtunowiczów 22 V 7
1 10 1938 Smyga Julia Fink 34 Nosowica Nowa z d. Kozłowska, c. Adolfa i Aleksandry, mąż Stanisław l. 32, syn Władysław l. 9 i córka Irena l.5. 5
31 1 1938 Krzemieniec Andrzej Roman Krasicki 16 Krzemieniec s. Władysława i Antoniny z Węglewskich 6
15 4 1938 Krzemieniec Helena Horodecka 70 Krzemieniec z Podeszwińskich, c. Józefa i Agnieszki, mieszkanka Dederkał, mąż Teofil, dzieci: Antoni, Władysław, Piotr, Stefania i Irena 21
24 6 1938 Krzemieniec Wincenty Betka 46 Baszkowce s. Marcina i Katarzyny, żona Stanisława z Niwińskich, dzieci: Jan, Władysław, Jadwiga i Stanisława 34
10 8 1938 Krzemieniec Maria Szymańska 79 Krzemieniec ur. 13.2.1869 z Jelonków, c.Jana i Marii, syn Władysław 42
11 9 1938 Krzemieniec Salomea Tumińska 67 Krzemieniec ur. 28.3.1871 z Ładzińskich, c. Jana i Cezaryny z Kosowskich, dzieci: Władysław i Janina 44
11 12 1938 Krzemieniec Władysław Doleżan 0,6 Białokrynica s. Jana i Marii z Komnackich 56
11 1 1939 Krzemieniec Janina Machnicka 70 Krzemieniec z Sarneckich, c. Władysława i Łucji, p.v. Bielecka, mąż Bolesław, dzieci: Maria i Wacław Bieleccy, Edward Machnicki 3
30 4 1939 Krzemieniec Lucyna Łyś 3/52 Krzemieniec c. Władysława i Walentyny z Bogusławskich 30
1 5 1939 Krzemieniec Szczepan Karpiński 48 Krzemieniec s. Józefa i Anny, robotnik, żona Józefa z Bielickich, dzieci: Stanisław, Kazimierz, Mieczysław, Piotr, Jan, Stanisława i Władysława 31
14 6 1939 Krzemieniec Władysława Łuczkowska 62 Wesołówka z Rybińskich, c. Adolfa, dzieci: Henryk, Wiktor, Janina i Irena 42
23 6 1939 Krzemieniec Władysław Krzewski 38 Krzemieniec s. Antoniego i Felicji, szewc, żona Ludmiła, syn Bronisław 44
18 8 1939 Krzemieniec Emilia Doleżan 74 Andruha Wielka c. Józefa i Florentyny z d. Polaczek, dzieci: Franciszek, Józef, Antoni, Władysław, Michalina i Florentyna 49
3 11 1939 Krzemieniec Władysława Puszkiewicz 9/12 Lisznia c. Wincentego i Malwiny z Winnickich 79
26 11 1939 Krzemieniec Władysław Łagodziński 38 Białokrynica ur. 03.1901, s. Bazylego i Eleonory z d. Niczarka, żonaty, zam. Antonów, pow. Czortków, woj.Tarnopol 84
29 2 1940 Krzemieniec Władysław Tomaszewski 57 Krzemieniec s. Józefa i Zuzanny, maszynista, córka Luba 20
9 3 1940 Krzemieniec Władysław Bieńczycki 50 Krzemieniec s. Alfreda i Heleny, urzędnik, żona Maria, syn Stanisław. 21
19 4 1940 Krzemieniec Leontyna Polaczek 5 Białokrynica c. Władysława 35
12 7 1940 Krzemieniec Klementyna Chrecka 71 Krzemieniec c. Władysława i Marii z d. Ferna'n, nauczycielka 51
10 8 1940 Krzemieniec Władysław Izdebski 3/12 Wesołówka s. Franciszka i Joanny 55
10 5 1943 Romualda Zarzycka 36 z Ostrowskich, mąż Władysław AP
5 10 1973 Władyslaw Zarzycki 69 wdowiec po Romualdzie z Ostrowskich AP

Urodzenia


<
Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
2 10 1775 Leszniów Józefa Bielska Bużany Władysław nieczytelne data dopełnienia chrztu 1310 16 B 0
12 1 1777 Leszniów Marianna Honorata Bielska Szczurowice Władysław Balbina Władysław Mozdrownicki(kapitan Regim...).... 1310 18 B 0
25 9 1799 Szumbar Władysław Zaborski Szumbar Kazimierz Katarzyna Ł 4 R 0
15 3 1806 Szumbar Oktawian Władysław Aleksander Piniński Borki Wincenty Tekla Podhorska data chrztu 297-1-188 15 R Ł 0
12 8 1806 Szumbar Wawrzyniec Edward Piniński Borki Władysław Róża Małachowska 297-1-188 15 V Ł 0
22 11 1815 Szumbar Dymitr Józef Piniński Borki Władysław Róża Małachowska 297-1-188 35 V Ł 0
22 11 1815 Szumbar Dymitr Józef Piniński Borki Władysław Róża Małachowska dopełnienie 7.12.1815 297-1-188 36 R Ł 0
20 5 1821 Równe Władysław Adam Krzywicki Tynne Adam Elżbieta Chwistecka 879 109 R 13 0
2 12 1825 Kołki Władysław Młodzianowski Sobiatyn Wincenty Salomea Bentkowska As: Jerzy Oksza, Marianna szyrma - ż. Piotra, Józef Konopacki, Konstancja Cielec 819 71 25 JF http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0072.htm
28 5 1827 Ołyka Wincenty Władysław Gruszecki Miełowica Marcin Urszula Leonowicz 813 151 22 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0151.htm
7 7 1827 Łuck Ludomiła Władysława Pulcheria Guckler Łuck Dominik Barbara Gort Jan Szlachów podpułkownik, Józefa Maciejowska małżonka Józefa 368 20 65 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0011.htm
27 12 1828 Ołyka Jan Władysław Żukowski Derno Marcin Eufrozyna Kulpińska 815 154 7 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0158.htm
28 12 1828 Ołyka Władysław Żukowski Ołyka Marcin Eufrozyna Kuplińska 817 300 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0309.htm
19 5 1828 Włodzimierz Władysław Wodziński Dubniki Marcin Marianna Ciechowska dopełnienie 858 20 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0012.htm
29 12 1828 Dubno Władysław Elmond Dawid Jagiełło Dubno Hieronim Tekla Olszewska 815 185V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0190.htm
27 11 1829 Korytnica Władysław Delfin Kosiński Kładniów Józef Julia Ławrysiewicz 208 17 56
13 5 1829 Kołki Łukasz Szpryngiel Majdan Czornyżki Władysław Agata Cybulska As: Józef Kownacki, Katarzyna Brusiewicz - ż. Antoniego; dop. ch: 29.01.1830. 816 55 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0057.htm
27 8 1829 Targowica Ewa, Władysława Pruszyńska Perekładowicze Franciszek Joanna Strojnowska Rafał Strojnowski, Józefa Lechnicka ż. Klemensa dopełnienie 829 118 R 14 ZP 0
30 8 1829 Kamień Koszyrski Jan Władysław Charzewski Bakowce Karol Marianna Justyńska 167 37 17 0
5 9 1829 Szumbar Władysław Winnicki Szumbar Jan Ludwika Barnawska 200 53
3 6 1829 Kołki Łukasz Cybulski Majdan Czernizki Władysław Agata Józef Komnacki, Katarzyna Trusiewicz - ż. Antoniego 815 110 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0111.htm
24 9 1829 Kołki Władysław Przybyszewski Uroczysko Miłarzewicz Jakub Anna Sulikowska Antoni Doliński, NN - ż. Prospera Jasienickiego; As: NN Narolski, Urszula Powsta 815 112a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0113.htm
8 3 1830 Równe Aleksander Załęski Władysław Aniela Czarnecka dopełnienie 883 115 V 29
30 5 1830 Korytnica Aleksander Władysław Kosiński Kładniów Stefan Franciszka Kosińska 208 18 60 0
7 6 1830 Kuniów Władysław Wincenty Robert Antoni Wisznicki Borowica Wielka Wincenty Franciszka Tyress R 69 R 36 0
11 11 1830 Jałowicze Michał, Władysław Pohorecki Jarosławicze Bartłomiej Anastazja Gasicka Józef Wołoszyński, Anna Kunów 816 244 R 41 ZP 0
26 9 1830 Turzysk Władysław Jan Jędrzejewski Turopin Jan Katarzyna 709 37 110 EW 0
17 4 1830 Radziwiłłów Władysław Piotr Kruczkowski Leduchów Aleksander Fortunata Bojarska 816 179 23 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0182.htm
11 11 1830 Jałowicze Michał Władysław Pohorecki Jarosławicze Bartłomiej Anastazja Gasicka Józef Wołoszyński, Anna Jajkoń 816 244 R 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0249.htm
29 10 1831 Kuniów Piotr Władysław Kwiatkowski Noworoczyce Feliks Zuzanna Gembalska R 64 R 45 0
1 5 1831 Targowica Władysław Strojnowski Targowica Rafał Józefa Antonowicz Ludwik Złosnorowski, Joanna Pruszyńska ż. Franciszka 817 247 V 26 ZP 0
29 4 1831 Targowica Władysław, Piotr Strojnowski Targowica Rafał Józefa Antonowicz W.J.Antonowicz rotmistrz, Iluminata Buszczyńska wdowa, dopełnienie 813 208 V - 209 R 43 ZP 0
27 9 1831 Turzysk Władysław Antoni Machowski Lityn Cyprian Zofia Domaradzka 709 46 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0024.htm
23 8 1831 Jałowicze Feliks Władysław Bońkowski Jarosławicze Józef Julianna Dobrzylewska Julian Zagrodecki, Zofia Konarzewska 817 256 R 53 138 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0010.htm
23 8 1831 Jałowicze Feliks Władysław Bońkowski Jarosławicze Józef Julia Dobrzylewska Leon Szemiot, Karolina Bońkowska dopełnienie 819 269 R 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0012.htm
11 4 1832 Korytnica Władysława Lehman Stężarzyce Jan Henryka Jakubin 208 31 6 0
11 9 1832 Kuniów Władysław Ignacy Pawulski Pererosłe Dominik Anna Jabłońska R 64 R 45 0
27 6 1832 Kozin Władysław Józef Dryniewicz Kozin Marcin Anna Subrys 296 48 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0026.htm
12 12 1832 Kołki Franciszek Szpryngiel Majdan Czornyzki Władysław Agata Cybulska Antoni Trusiewicz, Petronela Kozłowska - panna; ch: 12.12. 818 53a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0059.htm
25 9 1832 Wiszenki Władysław Folwart Rożyszcze Wincenty Tekla Kornatowska Kasper Firlijewski, Praxeda Tyszkowska - panna; as: Piotr Firlijewski, Salomea F 818 101a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0108.htm
25 5 1833 Ostróg (Mizocz) Jan Erazm Frangdorf Hurby Władysław Marianna Jastrzembska Józef Siedlecki, Franciszka Piasecka 71 O 0
19 9 1833 Ostróg Władysław Wyszyński Ostróg NN Anna Stanisław Niewiński, Tekla Teodorówna 107 O 0
1 10 1833 Ostróg (Mizocz) Władysław Suprowicz Hurby Antoni Marianna Rózińska Władysław Freyrdof, Franciszka Piasecka 113 O 0
26 6 1833 Ołyka Władysław Kopiej Majdan Łopateński Józef Rozalia Bober 819 142 63 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0148.htm
29 4 1834 Kuniów Mikołaj Dąbrowski Miakoty Antoni Władysław Anna Zawodzka R 72 R 36 0
29 9 1834 Kuniów Władysław Józefat Szpakowski Karpiłówka Antoni Agata Korsak R 75 R 63 0
12 9 1834 Ostróg (Mizocz) Władysław Paweł Zawadzki Mosty Paweł Katarzyna Telicka Ignacy Kulesza, Marianna Rybczyńska 88 O 0
9 11 1834 Ostróg Władysław Sobolewski Rozważ Grzegorz Józefa Wojciechowska Jah Deyczakowsi, Julia Wendełowska 107 O 0
16 17 1834 Jałowicze Władysław Mateusz Olizar Jarosławicze Filip Laurentyna Augustynowicz Józef Czarnotuski marszałek łucki, Tekla Ulanicka - wdowa 820 241 V 74 138 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0014.htm
15 7 1835 Jampol Władysław Skolimowski Tatarynowce Ludwik Katarzyna Moszczeńska 872 475 7 0
22 8 1835 Ostróg Władysław Karol Symforian Pieleszewski Ostróg Franciszek Filipina Moraczewska 884 7 V 40
7 3 1835 Bucyń Tomasz Władysław Kondratowicz Bródki, par. Kowel Kajetan Filipina Kamińska Erazm Krypski, Julia Dobrzyńska żona Pawła 7 EH
24 7 1835 Wiszenki Władysław Wróblewski Wiszenki Stanisław Anna Obraziej Jan Rubinowski, Marianna Wróblewska; as: Karol Obrazij, Marianna Rubinowska; ch: 821 51 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0052.htm
21 4 1836 Kuniów Wojciech Jasiński Dobryń Władysław Agnieszka Butkowska R 83 V 21 0
7 12 1836 Kuniów Aleksandra Katarzyna Dąbrowska Majdan Władysław Anna Zawadzka R 88 R 68 0
10 6 1836 Targowica Władysław Starzycki Targowica Jan Katarzyna Jędrzejowska Józef Gorczyński, Urszula Skrzypkowska ż. Jana 140 14 15 ZP 0
26 6 1836 Targowica Władysław Iwiński Ostryjów Antoni Agnieszka Godlewska Antoni Pernet, Marianna Piątkowska ż. Szymona 140 14 17 ZP 0
15 12 1836 Targowica Władysław Ulański Babołoki Kajetan Marianna Biernacka Józef Bonecki, Józefa Lechnicka ż. Klemensa 140 19 32 ZP 0
21 3 1836 Łokacze Władysław Aleksander Fenikowski Piatyhory Tomasz Dawid Honorata Pogonowska 341 1 2 0
23 9 1836 Dederkały Władysław Michał Tomaszewski Liski Michał Agnieszka Głuchowska Wincenty Podhorski podsedek pow. krzemienieckiego, Sabina Kożuchowska z. Ignaceg 54 239 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0128.htm
5 3 1836 Ołyka Romuald Karol Popławski Moszczanica Władysław Sabina Laszowska 822 275 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0284.htm
27 6 1836 Ołyka Władysław Michał Kisiel Malin Michał Elżbieta Śliwińska 822 282 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0292.htm
2 10 1836 Kołki Karol Władysław Myśliński Czornyż Jan Tekla Nerlichowska Karol Grabowski, Anna Wołodźko - "w"; ch: 04.10. 822 61 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0062.htm
27 6 1837 Annopol Leon Władysław Skiermónt Annopol Adam Wiktoria Padlewska 879 91 R 1 0
22 9 1837 Targowica Władysław Kawecki Borzemiec Konstanty Elźbieta Bruzniakiewicz Teodor Ławrenty Stasiuk, Salomea Kwiatkowska panna 823 304 V 15 ZP 0
0 1837 Targowica Pankracy Jan Bielski Kniahininka, par. Łuck Jan Władysław Marianna Serwatowska dopełnienie chrztu w 1856 r. 172-1-51 210 V-211 R 4 R 0
11 7 1837 Ołyka Władysław Popławski Moszczanica Władysław Sabina Laskowska 823 137 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0145.htm
17 2 1837 Krupiec Władysław Tereszkiewicz Komarówka Felicjan Antonina Liturska 823 225V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0235.htm
12 9 1837 Krupiec Eustachy Władysław Arciszewski Krupiec Feliks Petronela Pękiewicz 823 230R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0239.htm
16 4 1837 Kołki Rudolf Władysław Kudorowski Ośnica Mała Marcian Marianna Rawska Wincenty Młodzianowski, Joanna Zudra - ż. Józefa; as: Józef Zudra, Salomea Młodz 823 78a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0083.htm
11 9 1838 Kuniów Władysław Sylwan Gilewski Porosłe Kazimierz Marianna Żułkiewicz 879 49 R 3 0
8 12 1838 Korytnica Mikołaj Władysław Brening Mikitycze Teodor Józefa Kosińska 212 8 17 0
27 6 1838 Kuniów Władysław, Stanisław Turski Lachów Wincenty Bonifacy Agnieszka Krasińska Eugeniusz Sarnowski, Eugenia Sarnowska - panna 171-1-11 79 V 36 ZP R 0
11 9 1838 Kuniów Eliasz Władysław Gilewski Pererosłe Tomasz Emilia Zawisza Franciszek ..., Józefa Bużyńska ż. Józefa 171-1-11 81 V 57 ZP R 0
24 11 1838 Kuniów Władysław Krynicki Radohoszcz Mała Jan Anna Małecka Franciszek Grodzki, Honorata Galimska ż. Mikołaja 82 V 66 ZP 0
12 2 1838 Lachowce Władysław Dwornicki Kaszczyńce Ignacy Domicela Kołosowska Sylwester Krynicki, Marianna Tokarska ż. Michała 96 R 12 ZP 0
21 9 1838 Targowica Władysław Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podgórska Stanisław Podgórski, Marianna Kętrzyńska ż. Ignacego 824 225 R 13 ZP 0
23 2 1838 Kowel Władysław Żuliński Szajno Józef Wiktoria Wołodźkiewicz 241 5 9 0
24 9 1838 Turzysk Władysław Jan Horodyński Wierzbiczno Antoni Julia Kulikowska 714 6 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0004.htm
20 5 1838 Ołyka Władysław Celestyn Teleżynski Ołyka Konstanty Kamila Peretiatkiewicz 824 126 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0127.htm
27 6 1839 Lachowce Władysław Kamiński Dzwonki Franciszek Teodora Podgurska 879 69 R 32 0
17 7 1839 Klewań Władysław Józef Byczkowski Płoska Eliasz Aniela Horajn 879 129 V 20 0
14 11 1839 Klewań Władysław Pilarski Miłostów Mikołaj Brygida Psarska 879 130 V 27 0
17 10 1839 Horyńgród Florian Władysław Kostromski Dorohobuż Jan Antonina Przetocka 879 143 R 13 0
27 6 1839 Międzyrzec Władysław Białkowski Ignatówka Marcin Anna Promińska 879 237 V 16 0
15 8 1839 Niewirków Józef Maksymilian Władysław Marian Lubomirski Niewirków Marcelli Jadwiga Jabłonowska 879 261 V 23 0
24 4 1839 Ostróg Adam Dąbrowski Białopol, par. Zasław Antoni Władysław Anna Zawadzka 881 2 R 7 0
16 10 1839 Łuck Władysław Kalinowski Korma Ignacy Marianna Paszkowska Mikołaj Sawicki, Rozalia Paszkowska mężatka 375 27 53 ZP 0
17 4 1839 Targowica Władysław Ulański Podhajce Michał Antonina Hodowanska Józef Torczyński, Anna Kamińska panna 825 258 R 16 ZP 0
2 7 1839 Turzysk Juliusz Drohojewski Piórkowicze Władysław Emilia Wolska 715 9 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0005.htm
12 4 1839 Ołyka Józefa Popławska Moszczanica Władysław Sabina Laskowska 825 147 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0154.htm
3 7 1839 Ołyka Władysław Skawruński Romaszkowszczyzna Alojzy Karolina Bogucka 825 151 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0158.htm
5 8 1839 Ostróg Władysław Stanisław Makowski Brusiłów, gub. kijowska Piotr Justyna Krzyżanowska dopelnienie 883 11 V 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0015.htm
7 10 1839 Luboml Władysław Matyszczuk Rymacze Szymon Katarzyna Sobczuk 303 31 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0016.htm
31 12 1840 Jampol Władysław Romaszewski Pohorylce Józef Tekla Mereżyńska 872 473 3 0
26 1 1840 Łanowce Franciszka Wołoszyńska Wolica Władysław Klementyna Miaskowska 871 669 2 0
2 1 1840 Łanowce Władysław Floryan Zarzycki Łanowce Wincenty Róża Tatarowska 871 671 6 0
13 2 1840 Łanowce Jordan Władysław Kański Grzybowa Celestyn Felicyanna Płoszowska 871 671-672 8 0
5 1 1840 Nowogród Wołyński Hilary Władysław Przyszychowski Stryjowa Franciszek Salomea Ilińska 871 12 42 0
21 9 1840 Nowogród Wołyński Władysław Łaszewicz Słoboda Spaska Bazyli Dorota Szypulska 871 46 177 0
19 5 1840 Krzemieniec Aleksander Władysław Gersztendorff Krzemieniec Józef Karolina Piaskowska 871 369 44 0
7 9 1840 Krzemieniec Władysław Gatłasz Krzemieniec NN Agata 871 376 66 0
27 6 1840 Krzemieniec Władysław Aleksandrowicz Nowy Kokurów Michał Karolina Uchocka 871 385 92 0
16 8 1840 Ostróg Władysław Wereszczyński Mizocz NN Marianna 880 10 R 87 0
10 4 1840 Krzywin Władysława Józefina Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmulska 880 26 R 7 0
12 7 1840 Krzywin Jan Władysław Białoszewski Krzywin Franciszek Marianna Lelawska 880 27 V 15 0
3 7 1840 Annopol Władysław Kościuszkiewicz Puzyrki Ignacy Cecylia Sokołowska 880 90 R 24 0
21 9 1840 Klewań Władysław Maurycy Krzemiński Susk Maciej Marianna Dworzańska 880 122 V 21 0
10 7 1840 Horyńgród Władysław Słotwiński Antopol Klemens Katarzyna Chodorowska 880 129 V 9 0
28 9 1840 Stepań Władysław Witold Śnieżek Mydzk Adam Elżbieta Krasińska 882 202 V 56 0
15 4 1840 Deraźne Władysław Łosowski Wowcze Wincenty Teresa Stachurska 880 162 R 14 0
25 11 1840 Deraźne Zygmunt Władysław Sredziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska 881 237 R 13 0
8 2 1840 Berezne Józef Władysław Skrzypkowski Berezne Leopold Emilia Dobrowolska 880 192 R 8 0
13 2 1840 Berezne Władysław Michał Zawadzki Chołopy Franciszek Anna Osowska 880 192 R 10 0
7 3 1840 Berezne Władysław Tomasz Łoś Jakubówka Szymon Brygida Burzyńska 880 193 R 16 0
31 8 1840 Nieświcz Wincenta Władysława Wileżyńska Nieświcz Ignacy Józefa Boderacka dopełnienie 436 11-12 24 0
7 4 1840 Korzec Władysław Zalewski Tokarów Józef Agnieszka Lewkowicz 871 124 69 PW 0
8 1 1840 Targowica Władysław, Ksawery Bieniewski Bokujma Feliks Marcjanna Bielska Grzegorz Wojcicki, Anna Zdanowicz wdowa 826 276 R 1 ZP 0
21 2 1840 Sielec Romuald Bogdański Rusnów Władysław Marianna Wilczewska 573 2 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0002.htm
12 9 1840 Radziwiłłów Adelajda Jasińska Radziwiłłów Władysław Marianna Kosińska 826 241 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0242.htm
31 3 1841 St. Oleksiniec Korneli Władysław Łowiński Stary Oleksiniec Józef Antonina Mrozowska 872 582 11 0
16 1 1841 St. Wiśniowiec Władysław Goleniowski Nowy Wiśniowiec Jan Elżbieta Staniszewska 872 610 1 0
22 5 1841 Dederkały Władysław Makowski Dederkały Małe Józef Marianna Wróblewska 872 816 14 0
21 8 1841 Krzemieniec Joanna Dobroczyńska Baszkowce Władysław Julianna Paszkiewicz 872 408 60 0
24 9 1841 Miropol Władysław Dabrowski Miropol Błażej Marianna Czajkowska 872 368 63 0
20 10 1841 Miropol Albert Władysław Siestrzyński Ulanówka Michał Marianna Nagajewska 872 370 71 0
17 4 1841 Nowogród Wołyński Wiktoria Skalska Słobódka Romanowska Władysław Katarzyna Majewska 872 20 73 0
29 7 1841 Korzec Władysław Marcin Huczyński Folwark Zabara Jakub Lucyna Kamińska 872 203 74 0
24 11 1841 Stepań Władysław Roman Izydor Zawojski Mydzk Teodor Dorota Pląskowska 882 202 R 54 0
20 12 1841 Międzyrzec Władysław Bańkowski Charaług Fortunat Krystyna Zawadzka 881 179 R 4 0
27 9 1841 Beresteczko Władysław Krajewski Folwark Miełnicki Adam Tekla Wierzbicka Jan Zakrzewski, Apolonia Mitykowska ż. Jana 3 8 24
15 6 1841 Annopol Władysław Chęciński Annopol Stanisław Pawlina Rudkowska R 69 R 26 0
16 7 1841 Ostróg Henryk Alojzy Dąbrowski Majdan Płużeński Antoni Władysław Anna Zawadzka R 8 R 68 0
23 10 1841 Nieświcz Karolina Władysława Wileżyńska Nieświcz Ignacy Józefa Boderacka 436 12 25 0
18 12 1841 Turzysk Władysław Sawicki Rastów Jan Józefa Brzozowska 717 14 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20717/pages/PL_1_436_717_0009.htm
18 1 1841 Ołyka Władysław Liboraty Korzeniewski Dubiszcze Stanisław Helena Kuszelewska 827 154 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0157.htm
25 3 1841 Ołyka Benedykt Władysław Skarżyński Pyszny Bór Karol Marianna Grochowska 827 156 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0159.htm
31 10 1841 Aleksandria Lucjan Władysław Jakutowicz Aleksander Marianna Rudnicka 176 26 R JJ
3 9 1842 Kuniów Władysław Łuczyński Radohoszcza Mała NN Wiktoria 881 52 R 54 0
6 9 1842 Tajkury Władysław Grochowski Pruski Mikołaj Katarzyna Zahorska 881 64 V 16 0
28 5 1842 Lachowce Władysław Jankowski Hulowce Piotr Teofila Osińska 881 117 V 30 0
2 11 1842 Lachowce Władysław Kapuściński Książęcin NN Magdalena 881 124 R 68 0
5 6 1842 Równe Władysław Jankowski Stawki Józef Antonina Morozowska 881 135 V 15 0
2 6 1842 Klewań Witold Modest Władysław Wieszeniewski Klewań Stefan Marianna Pohojska 881 150 R 12 0
5 12 1842 Klewań Władysław Seweryn Szymański Hołyszew Feliks Salomea Łukaszewicz 881 154 R 35 0
7 9 1842 Tuczyn Mikołaj Rudnicki Janin Władysław Justyna Bagińska 881 193 R 33 0
18 12 1842 Niewirków Władysław Gracjan Rzewuski Niewirków Antoni Józefa Sumińska 881 286 V 47 0
24 9 1842 Szpanów Władysław Stawski Żytyń Feliks Julia Niewiarowska 881 265 V 6 0
25 7 1842 Beresteczko Marceli Władysław Wadecki Folwark Naręczyński Kajetan Barbara Bej Ignacy Bagiński, Tekla Rembak 4 9 25
15 8 1842 Korzec Władysław Makowski Korzec Józef Salomea Zawadzka 873 143 93 PW 0
29 10 1842 Korzec Władysław Bołsunowski Koszelów Stanisław Brygida Guławska 873 154 128 PW 0
11 1 1842 Ostrówki Baltazar Władysław Łabicki Rowno Michał Anna Moszyńska 553 1 2 0
11 1 1842 Turzysk Ewelina Marianna Drohojewska Piórkowicze Władysław Emilia Wolska 718 2 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0002.htm
22 9 1842 Krzemieniec Władysław Żukowski 873 475 87
25 9 1842 Krzemieniec Władysław Butrzycki 873 474 84
25 9 1842 Krzemieniec Władysław Paszkowski 873 475 88
6 6 1842 Krzemieniec Władysław Zacharczyk 873 463 52
25 9 1843 Kuniów Władysław Roliński Chiniówka Marcin Magdalena 882 63 R 64 0
25 9 1843 Kuniów Władysław Dzwonkowski Martyń Antoni Petronela Ostaszewska 882 63 V 65 0
8 2 1843 Tajkury Leon Jan Uziębło Glinki Aleksander Władysław Bibiana Uziębło 882 47 R 7 0
21 2 1843 Ostróg Franciszek Władysław Feliks Jan Nepomucen Karwicki Dunin Mizocz Kazimierz Klementyna Rzyszczewska Tadeusz Walewski, Celestyna hr. Karwicka panna 882 4 R 25
19 9 1843 Lachowce Władysław Rudkowski Hulowce Wincenty Franciszka Ciecierska 882 82 V 54 0
21 10 1843 Lachowce Władysława Wincenta Pacewicz Lachowce Wincenty Julianna Halkiewicz 882 85 R 68 0
2 2 1843 Równe Marian Władysław Baczewski Basowy Kąt Józef Karolina Maciejewska 882 120 V 8 0
29 10 1843 Równe Narcyz Władysław Stokalski Równe Tomasz Karolina Kotowska 882 124 R 22 0
27 6 1843 Kazimierka Władysław Józef Tchórzewski Pępków Wincenty Katarzyna Zabłocka 882 222 V 12 0
25 9 1843 Berezne Władysław Kuryata Rudnia Potasznia Feliks Katarzyna Halczuk 882 213 R 25 0
10 2 1843 Korzec Władysław Sobolewski Huta Krywal Józef Agnieszka Zabłocka 874 177 30 PW 0
15 2 1843 Korzec Władysław Ostrowski Majdan Bereźnicki Grzegorz Józef Józefa Beller 874 187 60 PW 0
25 9 1843 Nowogród Wołyński Władysław Malinowski NW Maciey Helena Żyszko Malinowski Bazyli, Sokołowska Helena, ż.Szymona 165 JZ 0
21 7 1843 Szumsk Władysława Leonarda Rożańska Zaliśce Jan Salomea Marszycka 874 732 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0371.htm
20 6 1843 Włodzimierz Władysław Marcinkowski Ochnówka Józef Aleksandra Krzyczkowska 858 13 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0008.htm
10 6 1843 Włodzimierz Amelia Paulina Drohojewska Łasków Władysław Emilia Wolska 858 17 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0010.htm
7 9 1843 Łokacze Władysław Feliks Wasilewski par. Łokacze Mateusz Anastazja 348 5-6 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20348/pages/PL_1_436_348_0003.htm
10 9 1843 Łokacze Władysław Walery Zauściński Piatyhory Edmund Kamila Kaszubska 348 6 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20348/pages/PL_1_436_348_0004.htm
19 6 1844 Tajkury Maria Wanda Uziębło Glinki Władysław Bibiana Uziębło 883 47 R 11
25 1 1844 Kuniów Włodzimierz Sawicki Borowica Wielka Władyslaw Balbina Wołodkiewicz 883 68 R 1
21 4 1844 Kuniów Wiktor Władysław Doliński Kuniów Benedykt Józefa Wolska 883 70 V 35
8 4 1844 Dereźne Władysław Apolinary Hermanowski Postojne Norbert Marianna Dworzańska Aleksander Terlecki,Antonina Łapińska 883 172 V 27 B 0
31 8 1844 Dereźne Władysław Wodowicki Postojne Łukasz Ludwika Złotorzyńska Ludwik Dworzański, Sabina Cieszkowska, As. Jan Cieszko 883 175 R 39 B 0
8 4 1844 Dereźne Władysław Apolinary Hermanowski Postojne Norbert Marianna Dworzańska (dopełnienie) Witalis Porczyński, Aleksandra Woronicz 883 176 R 46 B 0
16 2 1844 Nowogród Wołyński Władysław Sokołowski NW Józef Emilia Popiel Mąkiewicz Ludwik, Rokus Salomea, ż.Piotra 56 JZ 0
13 6 1844 Szumbar Antonina Stefania Borkowska Nowystaw Władysław Maria Wyżewska Antoni Gogowski, Stefania Ostrowska z. Kazimierza 625 133-134 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0071.htm
13 7 1844 Tuczyn Joanna Rudnicka Janin Władysław Justyna Bagińska Stanisław Kosarzecki, Marianna Reszczyńska 883 148R 26 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0151.htm
24 9 1844 Tuczyn Władysław Chodorowski Małe Siedliszcze Józef Katarzyna Domalewska Aleksander Kotowski, Teresa Łosiowa 883 150R 37 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0153.htm
14 3 1844 Ołyka Władysław Kozakiewicz Kołki Ignacy Aniela Sobotnicka dopełnienie 473 31 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0018.htm
16 9 1845 Kazimierka Władysław Cybulski Ilniki Łukasz Antonina Żarczyńska 884 254 V 22
15 1 1845 Kuniów Bolesław Eliasz Sawicki Borowica Wielka Władyslaw Balbina Wołodkiewicz 884 95 R 2
1 9 1845 Kuniów Władysław Piotr Libek Noworoczyce Antoni Anna Kobylańska 884 100 V 57
28 9 1845 Kuniów Władysław Mogilnicki Radohoszcza Mała Jan Tekla Grabowska 884 101 R 60
1 10 1845 Kuniów Władysław Zawadowski Illaszówka Dominik Marianna Sokołowska 884 101 R 62
6 10 1845 Annopol Władysław Korycki Annopol Franciszek Marianna Tomasiewicz 884 73 V 31
17 1 1845 Ostróg Władysław Raszek Toczewiki Wawrzyniec Ewa Żołnowska 884 3 R 14
1 7 1845 Lachowce Władysław Sobolewski Żemelińce Jakub Petronela Koszycka 884 118 R 30
26 12 1845 Lachowce Dominik Władysław Giclewicz Lachowce Konstanty Dorota Wrześniowska 884 124 V 71
28 9 1845 Torczyn Władysław Rudnicki Okorsk Franciszek Marianna Leon Tchorzewski, Franciszka Rudnicka 632 28 EH
25 9 1845 Ołyka Eustachy Władysław Orzeszko Nowosiółki Leopold Emilia Bogdaszewska 469 9 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0005.htm
5 12 1845 Łokacze Władysław Tomaszewski Wólka Markowiecka Józef Rozalia Solarska Stanisław Solarski kawaler, Tekla Sawicka mężatka 350 5 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20350/pages/PL_1_436_350_0003.htm
20 6 1846 Jałowicze Władysław Leon Majewski Połonka Justyn Faustyna Czernecka Kazimierz Komarnicki, Rozalia Tomaszewska panna 832 192 R - 192 V 4 ZP 0
4 12 1846 Targowica Władysław Antoni Józef Ledóchowski Bokujma Janusz Aniela Matyńska Józef Matyński, Anna Korzeniewska ż. Michała 833 396 2 ZP 0
21 4 1846 Tuczyn Agata Rudnicka Janin Władysław Justyna Bagińska Józef Dąbrowski, Marianna Bagińska 885 165V 17 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0172.htm
8 9 1846 Korzec Marian Władysław Lewicki Storożów Józef Izabela Zagórska 877 151 87 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0082.htm
1 11 1846 Korzec Władysław Hordyński Majdan Kropiwnia Mikołaj Elżbieta Malawska 877 157 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0085.htm
23 7 1846 Swojczów Ignacy Tadeusz Sobolewski Mokowicze Władyslaw Nadzieja Stefanowicz Antoni Pińkowski, Justyna Michalewicz wdowa 775 263 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0140.htm
10 7 1847 Beresteczko Władysław Tarnawski Peremyl Antoni Anna Bilińska 9 6 11
27 5 1847 Korytnica Jan Władysław Jasiński Uściług Józef Marcelina Jawojsz 220 3 15 0
1 1 1847 Opalin Władyslaw Paszkowski Perekurka Józef Tekla Chorąży Augustyn Mysliński, Marianna Swiderska 524 1 2 0
6 1 1847 Opalin (Wólka Chrypska) Władyslaw Julian Wysocki Piszcza Roman Józefa Zakrzewska Józef Bieniecki, Wiktoria Gutowska z. Michała 524 2 3 0
26 6 1847 Dederkały Władysław Jan Piątkowski Radoszówka Jan Kanty Franciszka Karpińska Jan Naruszewicz, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja 54 38 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0020.htm
14 9 1847 Dederkały Władysław Andrzejowski Dederkały Wielkie Franciszek Konstancja Berezecka Michał Izewski, Ludwika Pacewicz ż. Wincentego 54 38 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0020.htm
15 7 1847 Katerburg Władysław Wiszniowski Temnohajce Antoni Maryanna Sierakowska 199 46 19
31 5 1847 Katerburg Władysław Antoni Jasiński Matwijowce Antoni Tekla Jaśkiewicz 199 45 15
2 2 1847 Katerburg Władysław Maryan Karol Leduchowski Ezechiel Leon Izydor Laura Czosnowska 199 42 9
3 6 1847 Szumbar Władysław Gliński Zahajce Ignacy Józefa Tatarowska 625 191 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0101.htm
24 9 1848 Maciejów Władysław Ostrowski Halina Wola Stanisław Józefa Czarnecka 414 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0003.htm
25 7 1849 Ołyka Władysława Adela Kocowska Uizdce Andrzej Marianna Wrońska 473 21 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0013.htm
26 6 1850 Beresteczko Władysław Jan Otfinowski Rydków Józef Waleria Wonsowicz 12 10-11 15
25 9 1850 Beresteczko Stanisław Władysław Wydżga Zboryszów Wincenty Wiktoria Felińska 12 14-15 21
15 2 1850 Torczyn Władyslaw Pietkiewicz Boratyn Jan Tekla 636 2-5 2 835 61-62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20636/pages/PL_1_436_636_0002.htm
26 3 1850 Łuck Aleksander Władysław Korewa Żwirów Józef Rozalia Kotlarska 835 11-12 30 0
24 4 1850 Sielec Jerzy Śliwowski Biskupicze Szlacheckie Władysław Julia Mijakowska Antoni Poluta, Maria Mijakowska wdowa 582 10-11 15 0
28 9 1850 Kowel Władysław Burczak Abramowicz Szajno Feliks Tekla Lesiecka 253 14-15 19 0
22 9 1850 Turzysk Teodor Franciszek Władysław Witold Michałowski Stawek Władysław Emilia Przezdziecka 723 10-11 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0006.htm
5 1 1850 Szumbar Władysław Miedźwiecki Zahajce NN Marianna 625 149-150 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0079.htm
13 7 1850 Wiszenki Aleksander Władysław Bartosiewicz Stanisławka NN Elżbieta Konstanty Jasnogórski, Konstancja Mondzelewska z. Adama 775 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0008.htm
2 2 1851 Włodzimierz Antonina Wanda Kamińska Załuże Władyslaw Teresa Adamowicz 787 12-13 16 0
19 9 1851 Włodzimierz Władysław Kamieński Ochnówka Paweł Prakseda Wołoszyńska 787 32-33 48 0
26 4 1851 Turzysk Stanisława Aloiza Drohojewska Piórkowicze Władysław Emilia Wolska 724 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0003.htm
20 9 1851 Puliny Władysław Smoczyński Sokołów Szymon Julia Łukaszewicz Borowski Feliks, Gniewkowska Franciszka, ż. Jóżefa 259 JZ 0 0
7 8 1851 Kamień Koszyrski Władysław Ilkowski Wojehoszcz Konstanty Salomea Radziewicz Józef Bogdanowicz, Efimia Starczewska ż. Józefa 184 22-23 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0012.htm
12 7 1852 Krzemieniec Władysław Osiński Bereżce Eliasz Karolina Kretowicz 878 17-18 24 0
21 4 1852 Torczyn Władysław Pogonowski Korszów Ignacy Franciszka Umańska (Omańska) Karol Osoliński (Ossoliński), Urszula Białecka panna 638 14 EH
6 6 1852 Korytnica Władysław Norbert Owsiany Uściług Albin Kamila Małachowska 224 6-7 17 0
13 7 1852 Korytnica Władysław Łuszczekiewicz Czerniawka Bazyli Anna Czerwińska 224 8-9 20 0
6 2 1852 Korytnica Władysław Norbert Owsiany Uściług Albin Kamila Małachowska dopełnienie 226 10-11 38 0
24 1 1852 Nieświcz Pawlina Popławska Nieświcz Władysław Sabina Łaskawska 447 4-5 5 0
13 1 1852 Targowica Władysław Feliks Buczkowski Bokujma Józef Celestyna Poznańska 836 333-334 1 0
7 7 1852 Targowica Władysław Rutkowski Wojnicze Bartłomiej Kamila Gorajewska 836 337-338 12 0
21 12 1852 Swojczów Franciszek Karol Antoni Michałowski Ossa Władyslaw Andrzej Emilia Przezdziecka 615 2-3 3 0
22 2 1852 Łuck Władysław Mikłaszewski Łuck Stanisław Apolonia Listowska Adolf Burczyński, Katarzyna Listowska ż. Józefa 388 14-15 19 0
9 8 1852 Turzysk Władysław Grabowski Tahaczyn Bazyli Barbara Brejer 725 6-7 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20725/pages/PL_1_436_725_0004.htm
6 2 1853 Krzemieniec Władysław Wesołowski Wesołówka Wincenty Julia Maszkowska 878 7-8 7 0
28 5 1853 Krzemieniec Władysław Sankowski Krzemieniec Franciszek Teresa Skrzynicka 878 27-28 39 0
8 4 1853 Krzemieniec Władysław Fortunat Apoloniusz Strumiński Komarówka Jakub Cecylia Obrycka 878 29-30 40 0
6 8 1853 Krzemieniec Ludwik