Imię
Nazwisko
Miejscowość
Wpisz szukane słowo lub jego część
Znaleziono 351 wyników dla: oraz oraz Kras

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Skan
29 6 1812 Krzemieniec Teodor Krasiński 40 Folwarki Wielkie 299 16 43 ZP
28 2 1814 Krzemieniec Salomea Kraszewska 75 Ludwiszcze z Gdebskich 299 30 14 ZP
24 11 1822 Krzemieniec Feliks Krasiczuk 5 dni Krzemieniec s. Antoniego i Marianny 299 146 162 ZP
25 6 1829 Turzysk Magdalena Ostrowska 1/12 Turzysk c. rymarza Kazimierza i Józefy z Krasusskich 844 352 68 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0197.htm
22 4 1831 Kuniów Katarzyna Krassowska 30 Kuniów z Jakubowskich, mąż Jakub, bez potomstwa R 76 R 34
16 11 1831 Kuniów Andrzej Kowalewski 83 Kozin żona Marianna z Krassuckich, syn Mikołaj R 83 V 77
28 2 1832 Turzysk Józef Krasuski 70 Turzysk fabrykant, żona Anastazja Ciechanowska, s.Adam, Wincenty, Ignacy, Jan, c.Marianna 847 650 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0349.htm
16 6 1837 Katerburg Roman Krasnosielski 0,25 Ludwiszcze 200 199 23
25 6 1837 Turzysk Ignacy Krasuski 17 Turzysk s.Józefa i Anastazji z Chciechanowskich 713 19 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0012.htm
1 7 1837 Dederkały Cezara Krasowska 2 Sadki c. Wlm. Wincentego i Anny z Białostockich 54 190 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0103.htm
10 2 1839 Ostróg Anna Krasicka 80 Hurby wdowa, syn Wojciech 879 20 R 12
9 8 1839 Lachowce Marianna Krasuska 1 Żyźnikowce c. Wincentego i Marianny z Bronowskich 879 87 V 37
14 11 1839 Tuczyn Maria Józefa Konstancja Anna Pruszyńska 2/12 Sinne c. Antoniego i Tekli z hrabiów Krasickich 879 160 R 18
20 2 1840 Luboml Marianna Krassun 66 Luboml z Bachniuków, wdowa po Michale, syn Marek 855 278R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0289.htm
8 7 1840 St. Wiśniowiec Zofia Okraszewska 26 Nowy Wiśniowiec z Schulkesów, mąż Ludwik, synowie Stanisław i Ludwik, córka Julianna 871 585 29
3 1 1840 Berezdów Franciszek Krasuski 49 Siomaki żona Józefa z Pawłuskich 871 291 3
18 9 1840 Berezdów Antoni Miedziński 18 Jabłonówka s. Mikołaja i Magdaleny z Krasowskich 871 302 37
6 11 1840 Kuniów Marianna Krajewska 49 Kozin z Krassowskich, p.v. Michałowska, mąż Karol 880 60 V 35
27 1 1840 Ostróg Marianna Krasowska 36 Hurby z Adaszyńskich, mąż Michał, córka Marianna 880 16 V 6
21 6 1840 Ostróg Jan Krassowski 6 Białotyń s. Tomasza i Maryanny z Ostaszewskich 880 20 V 55
11 1 1840 Krzywin Julianna Borowska 89 Kołomla z Krasińskich, wdowa po Andrzeju, córka Tekla Okóńska, a z tej mnuki i prawnuki 880 33 R 2
29 12 1840 Korzec Julianna Kraszewska 2 Majdan Bereźnicki córka Krzysztofa i Ludwiki z Pawłowskich 871 189 103 PW
6 5 1840 Luboml Dorota Kraszczyńska 60 Luboml z Błaszczuków, sławetna, wdowa po Józefie, synowie Jakub i Michał, córka Helena 855 280R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0291.htm
1 11 1841 Szumsk Sebastian Lewandowski 8/12 Hucisko Surażskie s.Antoniego i Anieli z Krasickich 872 576 44
5 11 1841 Szumsk Mikołaj Krasicki 20 Huta Szumska s.Stanisława i Anastazji z Arembów 872 576 46
3 12 1841 Kołodno Marianna Krasowska 27 Hnizdyczno z Wojciechowych, mąż Karol 872 748-748a 50
4 11 1841 Krzemieniec Antoni Krassowski 3/12 Lisznia s.Wincentego i Aleksandry 872 467 92
20 9 1841 Korzec Ludwika Kraszewska 21 Majdan Bereźnicki z Pawłowskich, mąż Krzysztof, córka Marcelina 872 279 96
23 1 1841 Ostróg Szymon Krasucki 40 Góra Rumowa bezżenny R 20 V 7
24 11 1842 Lachowce Jakub Kobylański 73 Szymkowce żona Horpyna z Krasnodomskich 881 111 V 76
25 3 1842 Klewań Pawlina Krasińska 1 Miłostów c. Aleksandra i Apolonii z Matkowskich 881 158 V 12
14 7 1842 Klewań Franciszek Krasiński 45 Zarzyck żona Antonina, synowie Antoni, Józef, Ludwik i Leon, córka Zofia 881 159 V 22
29 8 1842 Deraźne Kamilla Horoszkiewicz 3 Debryca c. Feliksa i Apolonii z Kraśnikiewiczów 881 253 R 26
1 11 1842 Międzyrzec Bazyli Moskalczuk 78 Błudów żona Tekla z Kraszewskich, syn Paweł, córki Teodora, Anna. Anna i Krystyna 881 186 R 22
28 11 1842 Tuczyn Bonawentura Pruszyński 4/12 Sinne s. Antoniego i Tekli z Krasickich 881 204 V 20
28 6 1842 Korzec Marianna Kraszewska 31 Majdan Bereznicki mąż Teodor, synowie Jan, Stanisław i Wincenty 873 193 62 PW
19 12 1842 Korzec Benedykt Majewski 2 Majdan Bereznicki syn Andrzeja i Ewy z Kraszewskich 873 208 107 PW
26 7 1843 Ostróg Krystyna Kraśnicka 3 Storonicze c. Teodora i Marianny z Jasiewiczów 882 29 V 54
19 8 1843 Ostróg Stefan Krasiński 70 Tesów żona Agnieszka z Wiszniowskich, synowie Feliks, Stanisław i Marceli, córki Agnieszka, Apolonia i Aniela 882 29 V 58
11 2 1843 Korzec Saturnin Krasiński 17 Olszanica brak danych 874 248 14 PW
31 3 1843 Korzec Zofia Krasińska 2 z 12 Korzyść córka Franciszka i Honoraty z Teleżyńskich 874 253 27 PW
8 11 1843 Turzysk Franciszka Gertruda Krasuska 2 Turzysk c. Adama i Józefy z Baczewskich 719 15 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0010.htm
29 3 1844 Ostróg Karol Krassowski 1 Białotyń s. Tomasza i Maryanny z Ostaszewskich 883 26 V 28
5 4 1844 Ostróg Stanisław Krassowski 3 Białotyń s. Tomasza i Maryanny z Ostaszewskich 883 26 V 29
14 2 1845 Kuniów Jakub Krasowski 80 Pasieka Złoto wdowiec, potomstwa nie zostawił 884 109 V 9
1 5 1845 Tuczyn Tekla Pruszyńska 29 Majątek Sinne z hrabiów Krasickich, mąż Antoni, syn Leon 884 180 V 5
12 5 1845 Korzec Józefa Kraszewska 8 z 12 Majdan Bereźnicki córka Krzysztofa i Apolonii z Turowskich 876 211 45 PW
14 11 1845 Dederka?y Hieronim Krassowski 70 Sadki żona Róża z Trzeciaków, syn Wincenty 54 91 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0049.htm
25 3 1845 Turzysk Adam Krasuski 38 Turzysk żona Józefa Baczewska, s. Ludwik, Józef, Jan 721 14 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0009.htm
4 4 1845 Turzysk Anastazja Krasuska 67 Turzysk z Ciechanowskich, wdowa po Józefie, synowie Jan i Wincenty, córka Marianna 721 15 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0009.htm
12 9 1847 Korzec Szymon Majewski 9 Majdan Bereznicki s. wolnożyjących Andrzeja i Ewy z Kraszewskich 245-1-13 117 V 129 R
5 10 1847 Korzec Feliks Majewski 1,5 Majdan Bereznicki s. wolnożyjących Andrzeja i Ewy z Kraszewskich 245-1-13 118 R 133 R
9 9 1847 Dederkały Justyna Krasicka 2 Dederkały Wielkie c. NN i urodzonej Tekli Krasickiej 54 54 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0029.htm
16 1 1847 Dederkały Rozalia Krassowska 57 Sadki z Łopuszańskich, wielmożna, wdowa po Hieronimie, syn Wincenty 54 49 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0026.htm
22 12 1848 Kuniów Tekla Wrzesińska 65 Illaszówka z Krasuckich, wdowa bez dzieci R 89 V 73
8 12 1848 Dederkały Adolf Krasnosielski 4 Radoszówka s. odnodworki Franciszki z Seredzińskich 56 57 45
17 1 1850 Kamień Koszyrski Anna Romanowicz 3 Jałowateck c. chłopów Franciszka i Anieli z Kraśnigiewiczów 183 31-32 2
3 2 1852 Włodzimierzec Wincenty Krasicki 66 Włodzimierzec hrabia, żona Charytas z Stachowskich, syn Ferdynand żonaty, córki Anna zamężna, Eufrozyna i Pawlina - panny 837 326 5
15 1 1853 Krzemieniec Krystyna Krasicka 1.5 Krzemieniec c. Antoniego i Katarzyny 878 80 4
3 5 1853 Szumsk Piotr Krasicki 32 Huta Nowa żona Marianna z Chwedoruków, córka Pawlina 878 256 31
12 5 1854 Beresteczko Jan Dolinowski 35 Holatyn mieszkaniec Królestwa Polskiego miasteczka Puchaczowa pow. Krasnostawskiego, żona Pawlina z Paszkowskich, synowie Karol, Grzegorz i Szymon, córki Józefina i Filipina 16 29 12
14 8 1854 Korytnica Wawrzyniec Kraszewski 60 Stężarzyce żona Barbara z Ostrowskich, synowie Antoni, Jan, Józef i Wojciech, córki Dominika, Wiktoria i Anastazja 226 27 31
19 10 1854 Korytnica Marianna Soroczyńska 1 Stężarzyce c. Stefana i Anastazji z Kraszewskich 226 29 43
10 1 1855 Korytnica Adam Kraszewski 7 Stężarzyce s. Łukasza i Rozalii z Kobylańskich 227 18 2
11 8 1855 Korytnica Jan Rudnicki 43 Rokitnica żona Olimpia z Krasuckich, synowie Edmund, Stanisław, Jan i Izydor 227 26 73
5 4 1855 Kamień Koszyrski Aniela Romanowicz 35 Jałowateck z d. Kraśnikiewicz, mężatka, synowie Mateusz, Jakub i Wojciech 188 11 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0008.htm
12 12 1857 Korytnica Ignacy Krasnowski 10/12 Uściług s. Mikołaja i Pawliny z Biniewskich 229 23 35
20 2 1858 Korytnica Stefan Sarzyński 8/52 Stężarzyce s. Stefana i Anastazji z Kraszewskich 230 27 6
22 8 1862 Beresteczko Piotr Szuman 1,5 Holatyn s. Jana i Apolonii z Krasnowilskich 23 33 16
17 10 1863 Szumbar Franciszka Krasnosielska 45 Nowystaw wdowa, nie zostawiła po sobie dzieci 626 257
21 4 1865 Kamień Koszyrski Mateusz Krasnodębski 62 Kamień Koszyrski chłop, żona Eleonora z Baranowskich, dzieci: Jan, Franciszek, Stanisław, Grzegorz, Aleksander, Emilia, Maria, Kamea 197 30 2
23 7 1866 Kamień Koszyrski Leon Krasicki 12 Mariampol s. ich ekscelencji Edwarda i Gabrieli z Ogińskich 198 27 6
10 8 1869 Dederkały Aleksander Krasiński 2/12 Dederkały Wielkie s. szlachcianki Wandy 56 52 9
28 12 1871 Radziwiłłów Maksym Krasnopolski 60 Baszarówka chłop, wdowiec, córki Akentia i Anastazja 135 V 74
24 2 1878 Horochów Stefan Krasnowolski 1,5 Porwańcze s. Józefa i Antoniny 114 80 19
23 7 1880 Jałowicze Zofia Świdzińska 1 Swiszczów c. Stanisława i Heleny z Krasutskich 154 26 10
2 6 1881 Katerburg Julianna Porowska 1/52 Matwiejowce c. Michała Edwarda i Zofii z Okraszewskich 204 357 25
26 6 1881 Katerburg Gracjan Józef Porowski 4 Matwiejowce s. Michała Edwarda i Zofii z Okraszewskich 204 358 29
29 7 1882 Katerburg Józef Henryk Porowski 3/52 Matwiejowce s. Michała i Zofii z Okraszewskich 204 317 19
28 8 1882 Katerburg Józef Grzšdkowski 3 Rybcza s. Kazimierza i Teofili z Krasuckich 204 318 22
7 3 1883 Katerburg Wiktor Grzšdkowski 1 Rybcza s. Kazimierza i Teofili z Krasuckich 204 277 6
18 1 1887 Kowel Teofil Kwiatkowski 1 Biełaszów s. chłopów suwalskiej gub. sejneńskiego pow. gm. Krasnopol Adama i Agaty z Opanowskich 288 92 6
29 9 1887 Grzymałów Ewa Krasa 42 Grzymałów zd.Tęcza,żona Mateusza 1614 75 22 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0039.htm
19 6 1893 Ołyka Emilia Krasnikiewicz 3 Hajsyn Jan i Ludwika z Kownackich 1018 236 55 MO
28 6 1893 Ołyka Wincenty Krasnikiewicz 5/12 Hajsyn Jan i Ludwika z Kownackich 1018 236 56 MO
15 8 1893 Ołyka Stanisław Krasnikiewicz 5 Hajsyn Jana i Ludwiki z Kownackich 1018 241 71 MO
1 1 1896 Szumbar Tekla Krasicka 90 Dederkały Małe mieszczanka, panna 1020 84 2
4 1 1897 Kowel Franciszka Matusiewicz 36 Biełaszów z Szurowskich, chłopka suwalskiej gub. pow. Sejny gm. Krasnoczas, mąż Adam, synowie Wacław, marian i Józef, córka Feliksa 908 47 V 1
5 12 1900 Tuczyn Pelagia Krasińska 68 Urszulin z Jabłońskich, wdowa, dzieci: Anna, Franciszek, Kazimierz i Józef 956 77 37
10 1 1900 Torczyn Ludwika Podgórka 1,5 Koszów c. Marcina i Anieli z Kraszewskich 954 54 2
16 9 1903 Szumbar Zofia Porowska 54 Piszczatyńce z Okraszewskich, chłopka, mąż Michał, synowie Zenon i Edward 208 V 9
17 5 1903 Krzemieniec Ludwik Micewski 6 Szpikołosy s. Stanisława i Franciszki z Krasuckich 46 V 42
12 4 1905 Horochów Leon Kozak 5 Zawidów s. chłopów lubelskiej gub. krasnostawskiego pow., gm. Zakrzów Michala i Marii z Kobylaków 974 50R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0045.htm
22 12 1911 Radziwiłłów Roman Krasnopolski 93 Baszarówka chłop, syn Pantalemon 1-101 67 V 45 T
1934 Krzemieniec Jan Michałowski 13 Podolany s. Bazylego i Karoliny z Krasuckich 44 R 76
15 12 1935 Gaje Lewiatyńskie Zacharij Krasińskij 47 Gaje Lewiatyńskie s. Antoniego i Ksieni, żona, 2 dzieci 7
4 9 1936 Krzemieniec Karolina Michałowska 40 Podolany z Krasuckich, c. Antoniego i Anieli z Buszyńskich, mąż Bazyli, dzieci: Antoni, Maria i Piotr 46
9 10 1936 Krzemieniec Michalina Krasucka 40 Baszkowce z Wojdów, c. Marcina i Rozalii z Łopuszańskich, mąż Jakub, dzieci: Jan i Janina 50
31 1 1938 Krzemieniec Andrzej Roman Krasicki 16 Krzemieniec s. Władysława i Antoniny z Węglewskich 6
16 1 1939 Krzemieniec Jakub Krasucki 50 Baszkowce s. Antoniego i Anieli z Buszyńskich, żona Zofia z Iszczuków, dzieci: Jan i Janina 6

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
20 10 1827 Korytnica Józefa Michowska par. Korytnica Laurenty Anna Krasuniuk 208 5 15
10 6 1829 Korytnica Anna Michowska Kładniów Laurenty Anna Krasuniuk 208 14 46
27 5 1829 Turzysk Magdalena Ostrowska Turzysk Kazimierz Józefa Krassucka 709 22 64 EW 0
10 9 1829 Turzysk Tekla Suchecka Turzysk Michał Joanna Krasnowolska 709 26 76 EW 0
29 9 1830 Turzysk Emilia Ostrowska Turzysk Kazimierz Józefa Krasuska 709 39 114 EW 0
9 12 1832 Opalin Maryanna Piotrowska Opalin Franciszek Aniela Małdochowska Aleksander Kruk, Marianna Kraso?? 12 EH
9 12 1833 Korytnica Marianna Michowska Korytnica Laurenty Anna Krasuniak 208 41 16 0
10 6 1833 Ostróg Aniela Choina Białotyń Eliasz Anna Teodorowicz Jan Baszyński, Tekla Krasucka 73 O 0
15 6 1833 Ostróg Jan Krassowski Białotyń Tomasz Marianna Ostaszewska Marcin Gągała, Antonina Choina 77 O 0
4 4 1834 Zabłotce Klara Grabowska Iwanicze Jan Marianna Krasińska Rystytut? Podkowiński, Zofia Paprocka mężatka 25 EH
1 2 1834 Ostróg (Mizocz) Marianna Ludwika Krasnopolska Sujmy Brona Marianna Wolańska Józef Stężycki, Urszula Myszkowska 21 O 0
21 5 1834 Ostróg Bolesław Julian Kisiel Tesów Zachariasz Marianna Krasińska Józef Pawłowski, Marianna Nowodworska 53 O 0
11 8 1834 Ostróg Anna Krasnicka Storonicze Teodor Marianna Orzechowska Franciszek Suszyński, Tekla Lipczyńska 76 O 0
19 10 1834 Ostróg (Mizocz) Rafał Krasicki Hurby Antoni Marianna Kasper Okorewicz, Marianna Adaszyńska 100 O 0
5 12 1834 Ostróg Piotr Mieczysław Turski Tessów Bonifacy Agnieszka Krasińska Karol Lengerycht, Oktawia Drzewiecka 116 O 0
17 4 1834 Turzysk Stanisław Jędrzejowski Błażenik Jan Katarzyna Patman Adam Krassuski, Franciszka Kostecka mężatka, as.: Józef Jaworski, Katarzyna Tata 709 75 6 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0038.htm
1 8 1834 Turzysk Antoni Grabowski Tahaczyn Bazyli Barbara Brejer Maciej Tatarzyński, Marianna Szymańska, as.: Adam Krassuski, Zuzanna Łepkowska 709 78 16 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0040.htm
2 10 1835 Turzysk Ludwik Krassuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 711 10 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0006.htm
3 2 1836 Katerburg Romuald Krasnosielski Wilja Andrzej Franciszka Średnicka 199 68 8 0
1 8 1836 Puliny Marianna Borowska Koszelowce Stefan Teodora Gągało Kownacki Józef, Krasiecka Pelagia ż. Ignacego 198 JZ 0 0
9 3 1838 Kuniów Domicela Górecka Zakoty Michał Tekla Podgruszecka Marcin Kraszewski, Marianna Żuchowska ż. Pawła 171-1-11 78 R 20 ZP R 0
27 6 1838 Kuniów Władysław, Stanisław Turski Lachów Wincenty Bonifacy Agnieszka Krasińska Eugeniusz Sarnowski, Eugenia Sarnowska - panna 171-1-11 79 V 36 ZP R 0
19 2 1838 Turzysk Józef Krasuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 714 3 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0002.htm
18 3 1839 Ostróg Grzegorz Krasicki Klonów Adam Tekla Malinowska 879 3 V 23 0
7 7 1839 Ostróg Aleksandra Dominika Klaudyna Krasicka Sajnie Rafał Helena Komanowska 879 8 V 62 0
9 9 1839 Tuczyn Maria Józefa Konstancja Anna Pruszyńska Sinne Antoni Tekla Krasicka 879 154 V 34 0
18 3 1839 Deraźne Kamilla Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Kraśnikiewicz 879 182 R 15 0
10 5 1839 Stepań Antoni Witold Śnieżko Mydzk Adam Elżbieta Krasińska 879 197 R 17 0
10 1 1839 Kazimierka Mikołaj Kraszejewski Pieczałówka Paweł Krystyna Ziembicka 879 226 R 2 0
12 12 1839 Korzec Julia Kraszewska Majdan Bereźnicki Krzysztof Ludwika Pawłowska 871 107 4 PW 0
24 11 1839 Turzysk Jan Krasuski Turzysk Adam Józefa Baczewska 715 14 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0008.htm
13 4 1840 Katerburg Leon Krasnosielski Ludwiszcze Franciszka 199 124 12 871 704 0
16 2 1840 St. Wiśniowiec Julianna Franciszka Okraszewska Nowy Wiśniowiec Ludwik Zofia Sulder 871 550 17 0
1 1 1840 Szumsk Paweł Sylwester Krasicki Szumsk Jakub Petronela Zinkowska 871 468 3 0
2 2 1840 Szumsk Józef Krasicki Szumsk Antoni Katarzyna Jastrzębska 871 471 15 0
31 1 1840 Szumsk Karolina Krasicka Huta Piaseczna Grzegorz Helena Oberowicz 871 475 30 0
16 9 1840 Krzemieniec Tekla Krasnodemska Żołoby Jan Karolina Kowalska 871 378 71 0
17 10 1840 Krzemieniec Bogumiła Krasnostawska Huta Stożecka Szymon Katarzyna Baszot 871 381 79 0
19 3 1840 Ostróg Józef Krasicki Hurby Antoni Marianna Jastrzembska 880 4 V 32 0
23 11 1840 Ostróg Stanisław Kostka Krasowski Białotyń Tomasz Marianna Ostaszewska 880 11 V 102 0
23 1 1840 Lachowce Marianna Helena Krasuska Żyźnikowce Wincenty Marianna Bronowska 880 64 R 8 0
28 9 1840 Stepań Władysław Witold Śnieżek Mydzk Adam Elżbieta Krasińska 882 202 V 56 0
28 9 1840 Stepań Wacław Adolf Śnieżek Mydzk Adam Elżbieta Krasińska 880 181 R 30 0
29 6 1840 Deraźne Karol Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Kraśnikiewicz 880 164 V 20 0
9 1 1840 Korzec Wincenty Kraszewski Majdan Bereźnicki Teodor Marianna Majewska 871 112 26 PW 0
12 10 1840 Korzec Benedykt Majewski Majdan Bereźnicki Andrzej Ewa Kraszewska 871 137 117 PW 0
27 12 1840 Korzec Marcianna Kraszewska Majdan Bereźnicki Krzysztof Jadwiga Pawłowska 871 148 149 PW 0
1 12 1840 Zasław Św. Jana Andrzej Zagajewski Borysów Andrzej Franciszka Pulkiewicz Szymon Krasowski Katarzyna Robakiewicz, ż. Ignacego 41 JZ 0
20 1 1841 Szumsk Sebastian Lewandowski Hucisko Surażskie Antoni Aniela Krasicka 872 530 5 0
14 7 1841 Szumsk Jan Krasicki Szumsk Jan Petronela Zachowska 872 540 47 0
27 10 1841 Szumsk Urszula Krasicka Szumsk Antoni Katarzyna Krasicka 872 548 79 0
22 12 1841 Szumsk Joanna Krasowska Waśkowce Wincenty Marianna Bronowska 872 552 92 0
11 3 1841 Kamień Koszyrski Leon Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Leon i Antonina Krasiccy 856 AB 0
20 11 1841 Kołodno Elżbieta Krasowska Hnizdyczno Karol Marianna Załozcicka 872 709 43 0
17 10 1841 Jampol Marianna Justycka Wiązowiec Marcin Pawlina Krasicka 872 488 30 0
13 8 1841 Krzemieniec Antoni Krassowski Lisznia Wincenty Aleksandra Jankowska 872 407 57 0
20 11 1841 Nowogród Wołyński Feliks Kraszanowski Słobódka Czernicka Bartłomiej Marianna Wachowska 872 55 217 0
12 4 1841 Korzec Anastazja Kraszewska Majdan Bereźnicki Wojciech Marcelina Siedlecka 872 193 44 0
1 9 1841 Korzec Alexander Krasiński Korzyść Franciszek Honorata Teleżyńska 872 206 83 0
24 4 1841 Ostróg Paulina Krasicka Hurby Marek Marianna Zielińska R 5 R 38 0
23 4 1841 Ostróg Julia Krasicka Hurby Wojciech Marianna Żelińska R 5 V 40 0
17 2 1841 Targowica Józef Żłobiński Perekładowicze Grzegorz Aniela Rebczyńska Aleksander Krasicki, Marianna Lewczyńska panna 827 260 V 4 ZP 0
15 11 1841 Turzysk Franciszka Gertruda Krasuska Turzysk Adam Józefa Baczewska 717 12 23 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20717/pages/PL_1_436_717_0008.htm
1 7 1842 Szumsk Antoni Kowalczuk Waśkowce Stanisław Marianna Krasicka 873 575 42 0
26 7 1842 Szumsk Wincenty Lewandowski Suraż Antoni Aniela Krasicka 873 577 49 0
5 2 1842 Ostróg Apolonia Krasucka Klinowiec Adam Tekla Malinowska 881 4 R 20 0
23 6 1842 Ostróg Jan Krasicki Hurby Wojciech Magdalena Adaszyńska 881 10 V 59 0
11 1 1842 Krzywin Jagnieszka Rocińska Rudnia Polańska Franciszek Marianna Krasucka 881 74 R 2 0
17 8 1842 Deraźne Albina Józefa Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasińska 881 241 V 38 0
14 7 1842 Tuczyn Bonawentura Rafał Jędrzej Wawrzyniec Pruszyński Sinne Antoni Tekla Krasicka 881 192 V 28 0
2 1 1842 Kamień Koszyrski Eleonora Burczak-Abramowicz Podrzecze Jan Wiktoria Walicka Konstanty Krasicki, Barbara Wołkowycka 175 1 1 0
22 1 1842 Kamień Koszyrski Andrzej Krasnopolski Kamień Koszyrski Jan Małgorzata Wolańska 175 2 4 0
21 8 1842 Kamień Koszyrski Augustyn NN Wojehoszcz NN NN Jan Krasnopolski, Maria Ostrowska 175 8 16 0
2 11 1842 Kamień Koszyrski Stanisław Edmund Wodziński Hłusza Justyn Katarzyna Lehoinowicz Leon i Antonina hr. Krasiccy 175 12 23 0
5 8 1842 Zasław Św. Jana Urszula Krasowska Borysów Marcin Franciszka Żukowska Jędrzej Zagajewski Tekla Rogalińska, panna 34 JZ 0
9 3 1843 Ostróg Anna Krasucka Hulcza Jan Katarzyna Rogalińska 882 4 V 30 0
29 3 1843 Ostróg Mikołaj Ziliński Storonicze Wawrzyniec Domicella Krassowska 882 6 R 40 0
4 8 1843 Ostróg Karol Krasowski Białotyń Tomasz Marianna Ostaszewska 882 11 V 86 0
1 9 1843 Ostróg Franciszek Krasicki Hurby Wojciech Marianna Zielińska 882 13 R 96 0
27 1 1843 Deraźne Klemens Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka 882 177 V 3 0
28 3 1843 Deraźne Ludwik Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 882 179 R 12 0
21 9 1843 Berezne Bronisław Franciszek Walewski Łuck, par. Łuck Juliusz Faustyna Krasicka 882 213 R 26 0
4 2 1843 Korzec Zofia Julia Krasińska Korzyść Franciszek Honorata Teleżyńska 874 178 33 PW 0
25 11 1843 Korzec Marianna Majewska Majdan Bereźnicki Andrzej Ewa Kraszewska 874 217 148 PW 0
16 2 1843 Zasław Św. Jana Grzegorz Krasowski Borysów Eliasz Marianna Siedlarska Andrzej Zagajewski Marianna Łabodzińska, ż. Karola 7 JZ 0
23 6 1843 Dederkały Emilia Krassowska Łazurczynek, par. Bazalia Wincenty Anna Białostocka (dop.) Hieronim Krassowski chorąży, Urszula Korewa z. Franciszka 54 75 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0040.htm
21 5 1843 Dederkaly Celestyna Chodorowicz Sadki Szczepan Katarzyna Sawicka Hieronim Krasuski, Ludwika Krzeczkowska ż. Franciszka 54 114 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0062.htm
28 11 1844 Deraźne Rozalia Krasinkiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz 884 201 R 8
25 2 1844 Ostróg Maciej Krasicki Hurby Marek Marianna 883 4 R 27
5 5 1844 Ostróg Domicella Krasicka Hurby Wojciech Magdalena Adaszyńska 883 7 V 53
4 2 1844 Równe Jędrzej Zygmunt Engel Równe Jan Katarzyna Kraszewska 883 110 V 8
15 3 1844 Dereźne Józef Krasinkiewicz Balarka Michał Marianna Komnacka Karol Krasinkiewicz, Tekla Komnacka 883 170 V 15 B 0
17 4 1844 Korzec Antoni Metelski Balarka Kaczaniec Józefa Marianny Kraszewska 875 146 56 PW 0
30 4 1844 Korzec Zofia Katarzyna Krasińska Koseniów Franciszek Honorata Teleżyńska 875 152 76 PW 0
6 9 1844 Korzec Józef Kraszewski Majdan Bereźnicki Krzysztof Apolonia Turowska 875 167 119 PW 0
18 1 1844 Zasław Św. Jana Franciszka Opatowska Wojtowce Gabryel s. Mateusza Anna Krasucka Kazimierz Dobrowolski Marianna Lezińska, ż. Stanisława Stanisław Zagajewski Fran 6 JZ 0
1 3 1844 Dederkały Albin Krasnosielski Szkrobotówka NN Franciszka Michał Byczkowski, Apolonia Kapora ż. Łukiana 54 95-96 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0052.htm
19 3 1845 Deraźne Aniela Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 884 203 V 22
23 7 1845 Deraźne Klemens Horoszkiewicz Debryca Feliks Apolonia Krasinkiewicz 884 205 R 32
21 9 1845 Deraźne Franciszek Krasinkiewicz Ładessa Tomasz Magdalena Gutkowska 884 206 R 37
18 1 1845 Ostróg Franciszka Ksawera Krasicka Hurby Józef Rozalia Orłowska 884 3 V 15
8 4 1845 Ostróg Józef Krasowski Białotyń Tomasz Marianna Ostaszewska 884 10 R 52
6 4 1845 Ostróg Józefa Krasicka Hurby NN Katarzyna 884 12 V 66
1 6 1845 Ostróg Karolina Krasucka Chorów Piotr Franciszka Tomaszewska 884 13 R 69
5 11 1845 Korzec Karol Kraszewski Majdan Bereźnicki Wojciech Marcianna Siedlecka 876 168 128 PW 0
26 9 1845 Dederkały Justyna Krasicka Dederkały Wielkie NN Tekla Wawrzyniec Jurkowski, Katarzyna Biegaszewska ż. Jana 54 81 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0044.htm
5 9 1846 Zasław Św. Jana Anna Krasowska Borysów Eliasz Anna Krzeszczewska Jędrzej Zagajewski Katarzyna Krzeszczewska, ż. Franciszka 42 JZ 0
8 10 1846 Dederkały Dionizy Krassowski Sadki Wincenty Anna Białostocka Bartłomiej Dobrzański, Aleksandra Turowicka z. Wincentego 54 62 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0033.htm
21 10 1846 Dederkały Urszula Chęcińska Sadki Kazimierz Weronika Kamińska Michał Jeżowski, Róża Krassowska wdowa 54 62 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0033.htm
22 7 1849 Nieświcz Maria Augusta Elżbieta Kraszewska Hubin Józef Ignacy Zofia Woronicz 444 19-20 26 0
7 8 1850 Łuck Józefa Krasińska Łuck Seweryn Marianna Zwieżyńska 835 15-16 41 0
23 8 1853 Szumsk Aniela Krasicka Huta Piaseczna Sebastian Helena Oberewicz 878 207-208 69 0
11 12 1853 Szumsk Marianna Oborska Majdan Dubieński Jan Marcjanna Krasicka 878 223-224 101 0
21 9 1853 Swojczów Kamila Kraszewska Mołczanów Andrzej Antonina Gronowicz 615 16-17 22 0
5 8 1854 Turzysk Antoni Krasuski Turzysk Jan Lucyna Dybowska 866 213-214 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0112.htm
12 4 1855 Turzysk Kalikst Malinowski Obeniże Antoni Marianna Krasucka 727 2-3 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20727/pages/PL_1_436_727_0002.htm
28 12 1856 Kamień Koszyrski Leon Wilhelm Marian Krasicki Mała Głusza Edward Gabriela Ogińska 190 2-3 1 0
1 1 1857 Korytnica Kamil Kraszewski Stężarzyce Antoni Rozalia Kobylańska 229 2-3 4 0
1 2 1857 Korytnica Ignacy Krasnowski Wólka Michał Pawlina Biniewska 229 2-3 7 0
23 12 1857 Korytnica Stefan Sarzyński Stężarzyce Stefan Anastazja Kraszewska 229 10-11 30 0
29 12 1858 Korytnica Marianna Sarzyńska Stężarzyce Stefan Anastazja Kraszewska 231 2-3 1 0
17 2 1858 Turzysk Michalina Sabina Malinowska Turzysk Antoni Marianna Krasucka 730 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0002.htm
27 10 1858 Turzysk Ewaryst Józef Krasucki Turzysk Ludwik Józefa Skalecka 730 10-11 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0006.htm
11 9 1859 Dederkały Mikołaj Jarosław Krasowski Sadki Wincenty Brygida ...trzelecka 55 39-40 13 0
2 2 1859 Korytnica Józef Krasnowski Uściług Mikołaj Pawlina Biniewska 231 4-5 7 0
14 7 1859 Korytnica Małgorzata Kraszewska Stężarzyce Jan Józefa Kosińska 231 8-9 28 0
9 8 1859 Korytnica Wincenty Fereriusz Kraszewski Stężarzyce Antoni Rozalia Kobylańska 231 10-11 32 0
23 3 1859 Puliny Szymon Borowski Tesnowka Tomasz Anna Sinicka Talko Grzegorz, Krasicka Marianna, panna 91 JZ 0 0
23 5 1860 Łuck Zofia Antonina Krasińska Łuck Seweryn Marianna Wierzyńska 841 380-381 38 0
9 10 1860 Turzysk Dioniza Krasucka Turzysk Ludwik Józefa Skalecka 732 14-15 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0008.htm
29 12 1860 Turzysk Józef Malinowski Duliby Antoni Marianna Krasucka 890 114V-115R 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0117.htm
29 10 1862 Turzysk Marian Narcyz Krasucki Turzysk Ludwik Józefa Kalecka 891 145V-146R 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0128.htm
25 6 1863 Beresteczko Karolina Szumańska Holatyn Jan Apolonia Krasnowilska 24 11-paź 9 0
27 1 1863 Włodzimierz Franciszek Sarzyński Bilin Stefan Anastazja Kraszewska Mikołaj Sawicki, Marianna Gins ż. Piotra 798 6-7 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0004.htm
15 7 1864 Turzysk Adam Antoni Malinowski Turzysk Antoni Marianna Krasucka 733 14-15 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0008.htm
14 1 1865 Turzysk Maria Paulina Krassuska Turzysk Ludwik Józefa Ludwik Łebkowski, Tekla Markowska 734 2-3 1 0
5 2 1867 Turzysk Aleksander Krasucki Turzysk Ludwik Józefa Skalecka 736 2-3 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0002.htm
13 6 1867 Turzysk Antonina Malinowska Zadyby Antoni Marianna Krasucka 736 4-5 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0003.htm
18 6 1869 Dederkały Aleksander Krasiński Dederkały Wielkie NN Wanda 56 37-38 10 0
11 12 1870 Luboml Józef Dyczko Luboml Stefan Helena Kraszczyńska Paweł Kowalczuk, Apolonia Maciejoniuk wdowa 313 58-59 142 0
24 7 1876 Katerburg Anna Grządkowska Rybcza Kazimierz Teofila Krasucka 203 109-110 24
4 8 1876 Turzysk Tekla Daszkiewicz Radowicze Antoni Wiktoria Starzyńska Maciej babiński, Magdalena Krasuska ż. Ludwika 744 4-5 7 0
4 4 1878 Katerburg Konstancja Grządkowska Rybcza Kazimierz Teofila Krasucka 203 46-47 7
21 9 1879 Dederkały Stefan Wandolin Krasoski Sadki Dionizy Emilia Czarnecka 57 68-69 38 0
4 2 1880 Katerburg Józef Grządkowski Rybcza Kazimierz Teofila Krasucka 204 363-364 3 0
1 1 1881 Turzysk Jan Krasucki Radowicze Józef Elżbieta Tumanowska Ludwik Brzeski, Józefa Krasucka z. Ludwika 749 4-5 4 0
24 5 1881 Katerburg Julianna Porowska Matwiejowce Michał Edward Zofia Okraszewska 204 328-329 12 0
20 2 1882 Katerburg Wiktor Grządkowski Rybcza Kazimierz Teofila Krasucka 204 287-288 6 0
12 7 1882 Katerburg Józef Henryk Porowski Matwiejowce Michał Edward Zofia Okraszewska 204 297-298 26 0
15 4 1883 Turzysk Józefa Sadowska Błazennik Adam Marianna Krasuska 751 6-7 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0004.htm
28 5 1883 Turzysk Feliks Świderski Wierzbiczno Jan Antonina Krasa 751 10-11 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0006.htm
17 9 1884 Torczyn Franciszek Piotrowski Smolarnia Józef Katarzyna Leśniewicz Józef S??, Cecylia Okraszewska 670 52 EH
19 2 1884 Katerburg Wiktor Grządkowski Rybcza Kazimierz Teofila Krasucka 204 222-223 6 0
6 6 1884 Katerburg Zenon Urban Porowski Matwiejowce Michał Edward Zofia Okraszewska 204 232-233 24 0
4 8 1885 Turzysk Dominik Józefowicz Turzysk Leon Dioniza Krasucka 753 16-17 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20753/pages/PL_1_436_753_0009.htm
10 9 1886 Katerburg Petronela Grządkowska Rybcza Kazimierz Teofila Krasocka 204 169-170 18
23 4 1887 Grzymałów Maria Budnik Ostapie Fabian Franciszka Douhań Szymon Douhań, Anna Krasa 1614 23 26 EK 0
26 6 1887 Grzymałów Paweł Gadzicki Ostapie Jan Agata Kujbida Antoni Kołcz, Alina Krasa 1614 24 35 EK 0
18 8 1887 Turzysk Franciszek Świderski Wierzbiczno Jan Marianna Krasak 755 18-19 33 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0010.htm
28 2 1889 Dederkały Witold Krasowski Sadki 58 49-50 0
10 2 1889 Katerburg Emilia Grządkowska Rybcza Kazimierz Teofila Krasucka 204 75-76 4 Nul Null 0
13 9 1890 Katerburg Edward Porowski Matwiejowce Michał Edward Zofia Okraszewska 204 56-57 27 Nul Null 0
15 8 1891 Katerburg Maria Grządkowska Rybcza Kazimierz Teofila Krasucka 204 27-28 23 Nul Null 0
24 3 1891 Turzysk Aniela Świderska Wierzbiczno Jan Antonina Krasa 759 10-11 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0006.htm
27 7 1891 Krzemieniec Jakub Krasucki Baszkowce Antoni Aniela Buszyńska 0
17 7 1893 Szumbar Adela Drapaluk Dederkały Małe Józef Karolina Krasicka 1020 177-178 29 0
6 2 1893 Ołyka Wincenty Krasnikiewicz Hajsin Jan Ludwika Kownacka 1018 109 22 MO 0
5 6 1895 Turzysk Antoni Franc Tahaczyn Jan Joanna Krasowska 918 7 V-8 R 28 0
28 2 1896 Szumbar Władysław Suprowicz Miziurzyńce Antoni Maria Krasicka 1020 91,68 8 0
27 3 1898 Torczyn Bronisław Rusiński Budki Horodyńskie Piotr Aniela Kraszewska 935 6V-7R 21 0
25 8 1898 Torczyn Jadwiga Podgórska Koszów Marcin Aniela Kraszewska 935 13V-14R 51 0
26 11 1900 Tuczyn Leokadia Krasińska Urszulin Kazimierz Anastazja Wabiszczewicz 956 44-45 87 0
11 4 1900 Torczyn Pawlina Rusińska Budki Horodyńskie Piotr Aniela Kraszewska 954 14-15 33 0
17 1 1901 Torczyn Paweł Podgórski Koszów Marcin Aniela Kraszewska 955 4-5 7 0
10 9 1901 Niewirków Adam Opara Zastawie Tomasz Anna Krasocka 952 42-43 104 0
23 2 1901 Krzemieniec Marian Krasucki Baszkowce Antoni Aniela Buszyńska 5 V-6 R 18 0
6 12 1901 Krzemieniec Elżbieta Bindas Lisznia Stefan Maria Krasnostańska 27 V-28 R 106 0
23 11 1902 Szumbar Karol Drapaluk Dederkały Małe Józef Karolina Krasicka 6 V-7 R 23 0
30 12 1902 Krzemieniec Ludwik Micewski Szpikołosy Stanisław Franciszka Krasucka 1 V-2 R 1 0
1 4 1902 Luboml Franciszek Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Adam Kraszczyński, Elżbieta Marszura ż. Andrzeja 981 16 V-17 R 61 0
22 9 1902 Luboml Paweł Kraszczyński Luboml Szymon Anna Jankowska Adam Kraszczyński, Rozalia Pikulska ż. Jana 981 43 V-44 R 168 0
3 4 1903 Niewirków Wincenta Chorążewska Nowa Huta Adam Marianna Kraszewska Stefan Węgłowski, Marcelina Bagińska ż. Jana 966 17V-18R 65 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0018.htm
18 1 1904 Krzemieniec Stanisław Krasucki Baszkowce Antoni Aniela Buszyńska 9 0
5 8 1904 Krzemieniec Marek Micewski Szepetyn Stanisław Franciszka Krasucka 56 0
6 6 1905 Nowograd Wołyński Serafina Borowska Tupalce Aleksander Antonina Krasowska Malinowski Piotr, Zapałowska Kamila 344 JZ 0 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Skan
23 6 1793 Szumsk Wojciech Krasicki Marianna Szlachetkówna Ł 6 V
27 10 1807 Klewań Piotr Krasiński Hołyszów Katarzyna Szander Hołyszów 206 15 B
9 8 1825 Krzemieniec Marek Krasicki Huta Stożecka 20 Marianna Śliwińska Huta Stożecka 20 Franciszek Ilbarewicz, Józef Krajewski 300 58 36 ZP
24 6 1828 Kozin Feliks Malinowski Płaszowa 26 Franciszek Józefa Krasowska Anna Zonderpalin Płaszowa 24 Jan Justyna Szlacha 297 7 5
5 6 1832 Zasław Św Jana Franciszek Krasowski par Zasław 51 Stefan Katarzyna Domicella z Chocianowskich Zalewska par Zasław 50 Maciej Agnieszka Kalinowska Aleksander Hryniowiecki Jan Zagajewski 13 JZ
25 11 1834 Turzysk Adam Krasuski Cecylówka 28 Józef Anastazja Ciechanowska Józefa Baczewska Cecylówka 20 Antoni Regina Baczewska 710 35 5 EW
10 2 1835 Katerburg Andrzej Krasnosielski Temnohajce 28 Piotr Czajkowska Franciszka Średzińska Temnohajce 18 Jozefat Wiszniewska 199 193 3
27 1 1835 Nieświcz Cyprian Grabowski par. Torczyn 22 Jakub Marianna Dąbrowska Wiktoria Studzińska par. Nieświcz 16 Tomasz Katarzyna Krasnowolska 430 18 3
7 2 1837 Maciejów Bazyli Baranowski Maciejów 26 Jan Prakseda Krasnodubska Jozefata Tatusiewicz Maciejów 22 Tomasz Katarzyna Piątkowska 403 10 1
16 10 1838 Beresteczko Feliks Kasperski par. Beresteczko 25 Józef Tekla Krasicka Marianna Kalińska par. Beresteczko 25 Michał Tekla Tergulowska 1 22 8
30 10 1838 Kuniów Marcin Krasowski Zakoty 24 Józef Marianna Orłowska Franciszka Żuchowska Zakoty 18 Wojciech Marianna Podhorodecka 171-1-11 87 R 16 ZP R
21 8 1838 Zasław Św. Jana Stanisław Śliwiński par Zasław 35 Jan Marianna Zielińska Marianna Siedlarska par Zasław 18 Mikołaj Tekla Czaplińska Eliasz Krasowski Jan Zagajewski Marian Krasowski 3 JZ
16 9 1840 Szumsk Michał Krasicki Hurby par. Ostróg 40 Stanisław Katarzyna Szykanowska Elżbieta Zawadzka Huta Szumska 25 Leon Marianna Supińska 871 499 14
27 10 1840 Szumsk Piotr Wereszczyński Majdan Dubieński 24 Jan Aleksandra Piasecka Teresa z Pasewiczów Adaszyńska Majdan Dubieński 25 Antoni Tekla Staszewska Feliks Minkiewicz, Mikołaj Adrzański, Jakub Krasicki 871 501 19 EH - uz.
29 9 1840 Ostróg Wojciech Krasicki Hurby 20 Wojciech Magdalena Krasicka Magdalena Adaszyńska Hurby 20 Sebastian Aleksandra 880 14 V 11
29 10 1840 Równe Jan Pęski par. Równe 20 Gabriel Ewa Haczewska Marianna Krasnopolska par. Równe 16 Franciszek Eleonora Osypowicz 880 109 V 10
12 10 1841 Szumsk Wojciech Krasicki Huta Szumska 30 Stanisław Katarzyna Siekierzyńska Antonina z Oberewiczów Kondrat Huta Piaseczna 45 Mikołaj Helena Krasicka 872 558 11
16 11 1841 Krzywin Franciszek Rociński Białotyń, par. Ostróg 22 Jan Marianna Pólkiewicz Marianna z Krasuckich Link Jan Katarzyna Iwanicka R 38 R-V 6
31 5 1842 Kołodno Karol Krasowski Hnizdyczno 32 Bartłomiej Marianna Kubowa Maryanna Smułowa p.v. Maryszyn Hnizdyczno 30 Michał Juryanna Nagucowa 873 737 3
15 11 1842 Szumsk Józef Kupniewicz Iserna 23 Wincenty Marianna Krasicka Marianna Krajewska Iserna 20 Maciej Magdalena Martynowska 873 598-599 21
31 5 1842 Ostróg Jan Krasucki Ostróg 22 Józef Anastazja Łukomska Katarzyna Rogalińska Ostróg 17 Jan Marianna Kaczewska 881 25 R 11
8 2 1842 Międzyrzec Ignacy Krassowski Międzyrzec 21 Marcin Katarzyna Apolonia Borkowska Międzyrzec 19 Maciej Julianna Murakowska 881 183 R 2
9 8 1842 Aleksandria Teodor Malinowski Nowy Zawód 40 Grzegorz Rozalia Krasnowska Anna z Karczewskich Grochowska Nowy Zawód 35 Antoni Dominika 881 212 V 7
14 2 1843 Ostróg Franciszek Oborowicz Hurby 50 Mikołaj Helena Krasicka Regina Adaszyńska Hurby 44 Jędrzej Katarzyna Żurkowska 882 18 R 7
5 10 1843 Ostróg Ignacy Pisarski Boczanica, par. Międzyrzec Korecki 27 Paweł Katarzyna Niewiarowska Aniela Krasińska Tesów 18 Stefan Agnieszka Wiszniewska 882 22 R 30
14 2 1843 Lachowce Józef Kuźmiński Lachowce 34 Jakub Anna Gidzgilowska Antonina Piasecka Lachowce 18 Maciej Tekla Krasowska 882 89 R 6
30 5 1843 Korzec Konstanty Kuriata Balarka Myszakowa 29 Józef Agnieszka Górska Brygida Brzezicka Majdan Głuszkowo 17 Alojzy Tekla Krasnowska 874 238 26 PW
14 5 1844 Ostróg Piotr Krasucki Białotyń 23 Józef Anastazja Jakuszewska Franciszka Tomczykowska Szlachów 17 Jan Ludwika Rudkowska 883 18 R 14
17 9 1844 Ostróg Jan Zieliński Hurby 25 Wawrzyniec Magdalena Reszczyńska Magdalena z Adaszyńskich Krasicka Hurby 22 883 20 R 22
6 2 1844 Korytnica Wiktor Bańkowski par. Korytnica 25 Jan Barbara Zakrzewska Józefa Matkowska par. Korytnica 23 Jan Katarzyna Krasińska 217 5 1
1 7 1845 Deraźne Ludwik Żukowski Tuchirz 25 Józef Elżbieta Horoszkiewicz Aniela Krasinkiewicz Debryca 18 Stanisław Zofia Przybyszewska 884 212 V 6
14 1 1845 Lachowce Maciej Piasecki Lachowce 22 Maciej Tekla Krasucka Pawlina Uteusz Lachowce 20 Mikołaj Honorata Przedborska 884 126 R 1
25 11 1845 Korzec Leon Kraszewski Majdan Bereznicki 20 Szymon Marianna Oczeret Rozalia Radiuk Myszakowa 18 Franciszek Julianna Kuriata 876 196 40 PW
26 11 1848 Łysin Michał Krasowski Lisznia 33 Jan Zofia Olszewska Dominika Zabłocka Lisznia 20 Jan Marianna Bonisławska 834 513 4
19 2 1850 Turzysk Marcin Uszyński Ochnówka, par. Włodzimierz 31w Mikołaj Katarzyna Majewska Anna Połuchtowicz Błażennik 19 Jan Ewa Krasnowolska 723 15 1 EW
26 2 1850 Turzysk Antoni Malinowski Rokietnica, par. Kowel 29w Józef Katarzyna Pracka Marianna Krasucka Turzysk 22 Józef Anastazja Ciechanowska 723 16 2 EW
18 2 1851 Swojczów Antoni Gronowicz Szczęsnówka 22 Kazimierz Anna Kraszewska Anna Suchodolska Szczęsnówka 20 Wawrzyniec Tekla Świrzewska 613 32 2
8 2 1853 Szumsk Jan Zieliński Majdan Dubieński 28 Kazimierz Ewa Mińkowska Marcjanna Krasicka Majdan Dubieński 18 Wojciech Marianna Zielińska 878 229-230 2
26 11 1853 Korytnica Mikołaj Krasnowski Puzów 26 Piotr Franciszka Czernowska Pawlina Biniewska Zabłocie 25 Jan Marianna Łazińska 225 16 7
20 9 1853 Turzysk Jan Krasuski Turzysk 38 Józef Anastazja Ciechanowska Lucyna Dybowska Turzysk 25 Chryzostom Rozalia de Martini 865 270 1 EW
25 5 1857 Torczyn Antoni Błędowski 35 Józef Anna Garczyńska Karolina Siedlecka 20 Tomasz Antonina Krasowska Aleksander Siedlecki, Wiktor Romanowski 643 12 EH
27 1 1857 Wiszenki Stanisław Słodkowski Pyszny Bór 23 Jan Maria Maria Zalewska Majdan 18 Franciszek Katarzyna Krasicka 22-1- 122 27 AP Łuck
18 8 1858 Korytnica Jan Kraszewski Stężarzyce 22 Wawrzyniec Barbara Ostrowska Józefa Kosińska Kładniów 20 Józef Aleksandra 230 19 6
2 7 1858 Maciejów Witold Krasicki Worokomle 33 Leon Michalina Sutkowska Teresa Miączyńska Stachór 20 Atanazy Helena Ledóchowska 421 16 3
11 9 1860 Korytnica Kasper Zubko Wólka 23 Antoni Helena Kornyluk Anna Michowska Wólka 18 Wawrzyniec Anna Krasonianko 889 342 V 6 232 17
17 6 1870 Turzysk Kasper Czypirski par. Turzysk 39w Dymitr Marianna Postrucka Emilia z Ostrowskich Dębicka par. Turzysk 37 Kazimierz Józefa Krasuska 738 19 4
4 11 1879 Torczyn Marceli Sokołowski Liniów, par. Skórcze 22 Franciszek Antonina Krasnowolska Paulina Pogonowska Korszów 21 Ignacy Franciszka Omańska Paweł Biernacki, Piotr Garczyński 665 45 11 EH
26 10 1880 Jałowicze Benedykt Franciszek Marcel Walewski 35 Julian Franciszka Krasicka Anna Studzińska Holeszów 20 Franciszek Cecylia Lechnicka 154 19 3
14 7 1885 Torczyn Władysław Rudnicki Boguszówka (Hołoby) 57 Szymon Katarzyna Kornicka Salomea z Wiszniewskich Boratyńska Chmielnik 40 Andrzej Anastazja Kraszewska Franciszek Czeczel, Jowitan Wiszniewski 671 11 EH
15 2 1887 Turzysk Zygmunt Krasucki Turzysk 24 Jan Lucyna Dybowska Marianna Krasucka Turzysk 21 Ludwik Józefa Spilecka 755 30 3
28 2 1888 Ołyka Jan Krasnikiewicz Hajsin 23 Karol Katarzyna Kopiej Ludwika Kownacka Bolesławka 21 Wincenty Marianna Józef Krasnikiewicz, Stanislaw Kownacki, Marcin Chodorowski 508 63 2
16 2 1892 Ołyka Kazimierz Średziński 22 Michał Antonina Kraszewska Bogumiła Wernechowska 18 Tomasz Karolina Bogusz 1018 64 4 MO
12 10 1897 Luboml Szymon Kraszczyński Luboml 26 Jakub Agnieszka Pilinkiewicz Anna Jankowska Luboml 24 Wojciech Anastazja Mosiewicz 911 64 V 46
7 2 1899 Jałowicze Władyslaw Kordowski par. Młynów 19 Franciszek Aleksandra Sienkiewicz Marianna Wojdyła par. Jałowicze 22 Franciszek Zofia Krasna 930 19 3
13 2 1901 Ołyka Kasper Babiński Wertena, par. Łuck 30 Piotr Ludwika Mroczkowska Marianna Seredzińska Palcze 22 Michał Antonina Krasowska 953 47 10
4 2 1901 Krzemieniec Antoni Śliwiński Horska 28 Jan Emilia Kozyrska Maria Wesołowska Wesołówka 19 Ludwik Tekla Krasnodembska 34 V 6
9 10 1901 Krzemieniec Stanisław Micewski Szpikołosy 24 Paweł Antonina Bojanowska Franciszka Krasucka Baszkowce 15 Antoni Aniela Bumińska 38 R 20
18 9 1921 Radziwiłłów Jan Walczuk Piotr Maria Małecka Anna Melniczuk NN Horpyna Matwiej Krasnopolski, Kazimierz Małecki 1-119 25 V 15
2 11 1924 Radziwiłłów Władysław Sowiński Paweł Aniela Kobylańska Teodora Krasnopolska Klim Anna Boryk 1-119 83 V 26 T
17 8 1925 Ludwipol Stanisław (Kostka) Pawlak Nowiny 24 Walenty Zofia Szymańska Agata Kraszewska 952 7 11 dopisek
26 4 1931 Radziwiłłów Jan Andrusyk 27 Jan Katarzyna Konyszak Helena Machowska 24 Władysław Stefania Srednicka Konstanty Witwicki, Michał Krasowski 1-119 249 R 3 T
22 7 1934 Krzemieniec Karol Żurowski Krzemieniec 34 Maria Helena Orzechowska Białokrynica 23 Franciszek Teresa Krasicka 26 V 24
4 11 1934 Gaje Lewiatyńskie Piotr Gazewicz Gaje Lewiatyńskie 23 Jemilian Maria Gronicz Anna Krasińska Gaje Lewiatyńskie 31 Jow Chrystina Dymczyn 5
24 2 1935 Krzemieniec Aleksy Towlinew Krzemieniec 29 Adam Anisja Hołownia Maria Dworecka Krzemieniec 27 Łukasz Ludwika Krasnochocka 22 V 7
25 10 1936 Krzemieniec Bazyli Michajłow Podolany 39 Leon Eudokia Wiktoria Krasucka Baszkowce 29 Antoni Aniela Buszyńska 42
16 5 1937 Krzemieniec Jakub Krasucki Baszkowce 46 Antoni Aniela Buszyńska Zofia Iszczuk Wandżułów 25 Mikołaj Bronisława Gargolińska 28 V 16