Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 32 wyników dla: Simon

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
25 3 1870 Szumsk Karolina Simon 75 Szumsk wdowa, dzieci nie zostawiła 1-53 46V 20 RK
3 10 1891 Semenówka Piotr Marte 24 Semenówka przesiedleniec z gub. Bessarabskiej, żona Malwina z d. Renkwaus, syn Simon 52 37 Tb
1 2 1909 Tbilisi Piotr Simonowski 23 Tbilisi szeregowy kuryńskiego pułku 62 10 Tb
29 1 1909 Tbilisi Petros Simonow 4/12 Tbilisi perski poddany 67 37 Tb
1 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Kacper Kin 27 Kijów z Semenówki simonowskiej gminy powiatu pomyszeńskiego saratowskiej gub., ojciec: Jan 312/1/129 138V 85 m.K. JM1
11 10 1928 Radziwiłłów Maria Simon 8/12 Radziwiłłów c. Wincentego i Jadwigi z Papożymskich 1-119 181 V 26 T 0
27 9 1937 Ostróg Zbigniew Marian Piotrowski Ostróg ur. 7.08.1937, syn Jakuba i Olgi z Simonowiczów, ojciec robotnik 654-1-183 108V 35 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
13 2 1641 Ostróg Anna Simonowska Jakub Krystyna data chrztu, ojciec chrzestny Stanisław Branicki t.8. 622 ks. WŻ DM
9 4 1786 Brody Jan Henryk Simon Ponikowica 195 Dawid Gotlob Mariana Zangin 95L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2095/pages/PL_1_301_95_0004.htm
25 11 1828 Krzemieniec Piotr Rudkowski Krzemieniec Jan Julianna Sledzińska Bazyli Simonów i Barbara Bednarska 01-3 72R 226 T 572 DM
3 4 1839 Tuczyn Wincenty Prokopowicz Tuczyn Mikołaj Konstancja Bogucka Aleksander Propst, Rozalia Jamerska,asyst. Franciszek Jamerski, Aleksandra Simon 879 152 R 20 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0154.htm
0 1856 gmina ew. Juliane Simon Radesch Wilhelm Wilhelmine Werner BZ
31 3 1886 Grzymałów Franciszka Piestrak Zarubińce Stanisław Maria Batog Tomasz Bobiński, Emilia Simon 1677L 41 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0021.htm
5 8 1887 Grzymałów Anna Simon Mazurówka Krystian Maria Sośnicka Józef Pszeniczka, Parascewa Dziedzińska 1614 12 19 EK 0
11 12 1887 Grzymałów Maria Ziemba Podlesie Michał Rozalia Moroz Jan Simoń, Maria Dobrychłop 1614L 9 27 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0005.htm
6 3 1887 Szumsk Bolesław Pawiński Zaliśce IN Teodozja s. nieślubny, sołdat Aleksander Simon i Eleonora Karłowska ż. Dymitra 01-232 89V-90R 40 DM 957 T
23 4 1887 Szumsk Adela Ulanicka Bacaje Szymon Antonina Pendyk Aleksander Simon i Antonina Jakubowska ż. Aleksandra 01-232 95V-96R 67 DM 963 T
11 11 1911 Tbilisi Szuszan Simonowa Tbilisi Musza s. Józefa Mariam Muradowa Mikołaj Simonow, Isza Saparow 22V-23R 144 Tb
1 2 1912 Tbilisi Franciszek Babianc Tbilisi Georgij s. Franciszka Rebeka c. Sulemana Simonowa Amzaz Tamchonow 29V 32 Tb
5 6 1912 Tbilisi Aleksander Saratianc Tbilisi Ilia s. Sarata Chanusia Simonow Józef Warda Bakosow 35R 58 Tb
1 10 1912 Tbilisi Georgij Bakasow Tbilisi Józef Wardajewicz Sara Simonowna Dawid Iliajew 45R 109 Tb
28 7 1916 Tbilisi Anna Sajadowa Tbilisi Abraam Lea Simonowa Maria Sarkisowa (chaldejczycy) 151R 118 Tb
12 8 1916 Tbilisi Beniamin Karedżiu Tbilisi Michal Katrin Gilżo Simon Dawidon, Regina Karedżiu (chaldejczycy) 152V 124 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
5 5 1828 Krzemieniec Jan Zacharczyk Krzemieniec 45 Tomasz Marianna Biergal Joanna Kestler Krzemieniec 19 Franciszek Elżbieta de Czarnole Prezydent Krzemieńca, świad: Wlm Simon de Saint, August Małecki 01-5 18V 16 T 748 DM
14 5 1844 Ostróg Piotr Wieczffiński Płoska 28 Wincenty Magdalena Ledóchowska Amelia Hirsch Płoska 26 Franciszek Adella Simon 883 18 V 15
23 2 1873 Brody Marceli Skopowski Bortków 23 Jan Maria Łuszczyńska Aleksandra Krystyn Simon Ponikowica 195 20 Samuel Aniela Januszewska L
8 11 1899 Tbilisi Konstanty Sarijew Achalciche (ormianokat.) 24 Jakon Olga Mielkonowa Maria Oganiesowa (ormianogreg.) 16 Jakon Nina Simonowa Grigorij Arużynow, Koston Oskonow, Michal Saakow 138 53 Tb
13 11 1899 Tbilisi Szuborkis Murzajew Persja (chaldejczyk) 27 Juszann Chana Matysowa Dilbora Sorkisowa Persja (chaldejka) 18 Wartan Suprunia Abramowa Dawid Miecakonow, Jakub Simonow 139 54 Tb
5 2 1906 Tbilisi Nazar Simonow Persja (ajsoro-katolik) 33 Isaj Anna Musesowa Maria Antonowa Persja (ajsoro-kat.) 16 Piotr Rachela Awdiszewa Iwanes Karachczijew, Petros Massesow 130 9 Tb
7 2 1909 Tbilisi Ignacy Misiul pow. Nowoaleksandrowsk, kowieńska gub. 30 Adam Jadwiga Malwina Blum Ryga 22 Aniela Antoni Simonowicz, Konstanty Jonajtis 202 13 Tb
23 11 1919 Tbilisi Jan Łappo Kowno 36 Konstanty Michalina Randemońska Bronisława Wałanczunas Tbilisi 20 Adam Władysława Wyskowa Władysław Simonowicz, Antoni Minszewicz 477 43 Tb
21 12 1924 Tbilisi Zachary Mirzojew (chaldeo-kat.) 24 Michał Anna Isajewa Gajane Abuaszwili (chaldeo-kat.) 24 Andrzej Katarzyna Kupłaszwili Simon Ałchazow, Rachel Babajewa 547 19 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
177 233 ż. Julia z Simonczewskich 47 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
8 32 ż. Wiktoria z Simonków 33 Krzemieniec Marcelina 1907 Równe DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl