^Back To Top

Metryki Wołyń

XIX-wieczne metryki z Wołynia

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Księga spowiadających się parafian rzymsko-katolickiego kościoła ostrogskiego, pow. Ostróg za rok 1903

Przechowywana w archiwum parafialnym w Ostrogu

Nr

Nr

Nazwy miejscowości, Imiona i nazwiska osób

Wiek

gosp.

M

K

 

M

K

 

 

 

OSTRÓG

 

 

 

 

 

(pierwsza kartka urwana)

 

 

 

 

32

    c. Ludmiła

 

17

 

 

33

        Janina  

 

15

 

 

34

       Helena 

 

8

 

30

 

Bołtus Kazimierz

24

 

 

 

35

Budzko Kornelia z Makowskich wd.

 

59

 

31

 

Bilecki Wacław s. Wincentego

27

 

 

 

36

   ż. Józefa z Wereszczyńskich

 

22

 

32

 

      s. Jan

4

 

 

 

37

         c. Maria

 

3

 

 

38

            Julia Emilia

 

1

 

33

 

Białecki Michał s. Jana

27

 

 

 

39

         siostra Marcella

 

20

 

 

40

         siostra Jadwiga

 

17

 

 

41

Biełorus Anna z Zielińskich, mąż prawosławny

 

35

 

34

 

Bielawski Kasper s. Jana

61

 

 

 

42

żona Karolina z Kulikowskich

 

57

 

35

 

   s. Dionizy

23

 

 

36

 

       Stefan

18

 

 

 

43

         c. Jadwiga

 

21

 

 

44

             Maria

 

19

 

 

45

             Katarzyna

 

14

 

 

46

Bogusz Klementyna z Berków wd.

 

71

 

37

 

   s. Gracjan

17

 

 

38

 

       Zygmunt

16

 

 

39

 

Bogusławski Władyslaw

20

 

 

 

47

         siostra Katarzyna

 

31

 

40

 

Boruwiel Michał

25

 

 

 

48

Borasiewicz Karolina c. Stefana, wd.

 

62

 

41

 

Broszkiewicz Wincenty, kaw.

29

 

 

 

49

Broniewska Rozalia z Gajdowiczów, wd.

 

72

 

 

50

Brataniuk Karolina z Śliwińskich, m.praw.

 

41

 

 

51

         c. Bronisława Śliwińska

 

15

 

 

52

Buziniewicz Kamila z Muszyńskich, m.praw.

 

26

 

 

53

Bialobrzycka Adela, panna

 

22

 

 

 

W

 

 

 

 

54

Wasylgis Elżbieta z Karasiewiczów, wd.

 

56

 

42

 

Ważyński Feliks s. Antoniego, kawaler

55

 

 

43

 

Ważyński Leopold

41

 

 

 

55

   ż. Zofia z Gustyńskich

 

41

 

44

 

     s. Walery

17

 

 

45

 

         Albin

16

 

 

46

 

         Stanisław (skreślony-umarł)

15

 

42

 

56

Wicherska Maria panna (skreślona-umarła)

 

68

43

 

57

Wilczyńska Domicela z Kułakowskich wdowa

 

77

44

 

58

Wilczyńska Eleonora z Manów wdowa

 

50

 

47

 

     s. Teofil

29

 

 

48

 

         Stanisław

27

 

 

49

 

         Gabriel

23

 

 

50

 

         Michał

20

 

 

51

 

         Jan

12

 

 

 

59

           c. Maria

 

17

45

52

 

Witner Emil s. Antoniego, ż. praw.

27

 

46

 

60

Wiszniewska  Eleonora c. Andrzeja, panna

 

20

47

53

 

Wierzbicki Antoni c. Józefa

42

 

 

 

61

   ż. Klementyna z Pietrusiwskich

 

35

48

54

 

Wierzbicki Aleksander s. Mikołaja

43

 

 

 

62

   ż. Emilia z Wałuszewskich

 

38

 

55

 

     s. Bolesław

18

 

 

 

63

         c. Oktawia

 

17

 

 

64

            Amelia

 

13

 

 

65

            Aniela

 

11

 

 

66

            Helena

 

9

 

 

67

            Jadwiga

 

5

49

56

 

Wierzbicki Józef s. Apoliona

27

 

 

57

 

     brat Antoni

25

 

50

 

68

Wierzbicka Aleksandra c. Józefa panna

 

20

51

58

 

Wereszczyński Jan s. Honorata

35

 

 

 

69

     jego matka Wiktoria z Szymkowskich

 

66

 

 

70

Włosowa Anna z Zalewskich m. prawosł.

33

 

 

 

71

     jej matka Julia z Greczychów wd. (dop. umarła)

 

62

51

 

 

Wojciechowska Maria z Nawroc. wd.

 

31

 

59

 

     s. Michał

10

 

 

60

 

         Jan

9

 

 

61

 

         Stanisław

5

 

 

 

72

         c. Maria

 

18

52

62

 

Wojciechowski Mikołaj s. Marcina

29

 

 

 

73

   ż. Maria z Wojciechowskich

 

32

 

 

74

         c. Antonina

 

12

53

 

75

Wołowicz Eufrozyna c. Adama, panna

 

74

54

 

76

Wysocka Weronika c. Jana, panna

 

21

55

 

77

Wysocka Józefa c. Andrzeja, panna

 

32

56

 

78

Wyrodowa Maria z Sozańskich, m.praw.

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G

 

 

57

 

79

Galiszyńska Emilia z Krasuckich wd.

 

59

58

 

80

Gajek Antonina c. Ignacego, panna

 

56

59

 

81

Hartman Zofia z Popławskich wd.

 

32

 

63

 

     s. Gustaw

20

 

 

 

82

         c. Jadwiga

 

17

60

 

 

Haczyńskich Michalina, zamężna

 

22

 

 

 

mąż luteranin

 

 

 

 

84

     siostra Konstancja

 

18

61

 

85

Goliszewska Pulcheria z Kurowskich

 

75

62

 

86

Hołowczyc Joanna c. Józefa

 

22

63

 

87

Gonko Maria panna

 

19

64

 

88

Gorbaczewska Ludwika z Krasowskich

 

63

65

 

89

Gorecka Zofia z Chojnów wd.

 

27

 

64

 

     s. Wacław

8

 

66

65

 

Grzybowski Józef

35

 

 

 

90

   ż. Maria z Nehrebeckich

 

31

 

66

 

     s. Aleksander

14

 

 

67

 

         Mieczysław

6

 

 

 

91

            c. Wacława

 

17

 

 

92

                Stanisława

 

10

 

 

93

                Halina

 

4

 

 

94

       jego siostra Józefa

 

32

67

 

95

Grządkowska Paulina z Kortów

 

55

 

68

 

     s. Jan

 

19

 

69

 

         Mieczysław

 

16

68

70

 

Grabowski Jan s. Kazimierza

31

 

 

 

96

   ż. Bronisława z d. Janeczek

 

24

 

71

 

     s. Stanisław

3

 

 

72

 

         Józef

1

 

 

 

 

         Antoni

 

 

 

 

97

            c. Maria

 

4

69

73

 

Hryniewiecki Jan s. Macieja

36

 

 

 

98

   ż. Małgorzata z Wróbl.

 

25

70

 

 

Grebnicki Stanisław

47

 

 

 

 

   ż. Aurelia z d. Kimbor

 

41

 

 

 

                       dzieci

 

 

 

75

 

     s. Bolesław

20

 

 

76

 

         Konstanty

17

 

 

77

 

         Zygmunt

14

 

71

 

100

Grodzińska Anna panna

 

54

 

78

 

     s. Franciszek

17

 

 

 

101

            c. Emilia

 

26

 

 

102

                Marcelina

 

19

72

 

103

Greszczuk Cecylia z Szymańskich m.pr. (skreślona - dop. umarła 14 czerwca 1904 )

 

35

73

79

 

Gumiński Eliasz s. Jana

55

 

 

 

104

   ż. Maria z Piątkowskich  (skreślona - dop. um.)

 

35

 

80

 

     s. Adam

23

 

 

81

 

         Ludwik

22

 

 

82

 

         Piotr

12

 

 

83

 

         Antoni

7

 

 

 

105

            c. Honorata

 

18

 

 

106

                Władysława

 

15

 

 

107

                Jadwiga

 

14

 

 

108

                 Maria

 

4

73

 

109

Górska Katarzyna z Wierzbickich wd.

 

60

74

84

 

Górski Edward  ż. pr.

35

 

 

 

110

       siostra Maria

 

27

75

 

111

Górska Józefa z Adaszyńskich wd.

 

64

76

 

112

Górska Elżbieta z Kaznowskich (?) wd.

 

 

77

85

 

Górski Walery s. Jana

34

 

 

 

113

   ż. Maria z Adaszyńskich

 

31

 

86

 

     s. Wincenty

2

 

78

87

 

Górski Kazimierz   ż. pr.

62

 

79

88

 

Górski Dominik s. Onufrego

71

 

 

 

114

   ż. Maria z Bagińskich

 

61

80

89

89

G... Bronisława panna

 

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D

 

 

81

90

 

Der... Teodor

85

 

 

 

115

   ż. Tekla z Nowodworskich

 

77

82

91

 

Der... Henryk    kaw.

52

 

83

92

 

De...  ...

46

 

 

 

115

   ż. Maria z Bąków

 

31

 

93

 

     s. Jan

13

 

84

 

117

Dzwonkowska Teresa c. Józefa panna

 

30

85

 

118

Dzwonkowska Karolina c. Wawrzyńca

 

18

86

94

 

Dobrzański Kazimierz s. Macieja

24

 

87

 

119

Domańska Maria c. Klemensa

 

19

88

 

120

Dorożyńska Natalia z Juchnickich m.pr.

 

68

89

 

121

Doroszenko Maria m.pr.

 

71

90

 

122

Dorczyk Maria z Gągałów wd.

 

72

91

 

123

Dubiec Emilia z d. Klewer wd.

 

49

 

95

 

     s. Józef

15

 

 

96

 

         Antoni

13

 

92

97

 

Dioniziak Andrzej s. Grzegorza

38

 

 

 

124

   ż. Julia z Wilczyńskich

 

38

 

98

 

     s. Jan

17

 

 

99

 

         Bolesław

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Je

 

 

93

 

125

Jezierska Malwina c. Tomasza

 

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ż

 

 

94

100

 

Żygadło Piotr s. Kazimierza   ż. pr.

50

 

95

101

 

Żołtowski Wacław

36

 

 

 

126

   ż. Julia z d. Szejc

 

27

 

102

 

     s. Wacław

5

 

 

 

127

            c. Jadwiga

 

7

 

 

128

                Emilia

 

4

 

 

129

jego M......

 

 

96

 

130

Żukowska Maria wd.

 

45

97

 

131

Żukowska Helena panna

 

20

98

 

132

Żurawska Antonina z Lis.. m.pr.

 

49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z

 

 

99

103

 

Zabłocki Szymon s. Kazimierza, kawaler

25

 

100

104

 

Zagajewski Wiktor s. Władysława

29

 

 

 

133

   ż. Augustyna z Pijonskowskich

 

29

 

 

134

            c. Józefa

 

6

101

 

135

Zagajewska Karolina c. Ludwika panna

 

19

102

105

 

Zalewski Jan

47

 

 

 

136

   ż. Agnieszka z Wasiewiczów

 

38

103

106

 

Zalewski Józef s. Jakuba

32

 

 

 

137

   ż. Anna z Androcewiczów

 

31

 

 

138

            c. Rozalia

 

13

 

 

139

                Julia

 

2

104

 

140

Zalewska Julia z Gryczynów wd (skreślona - dop. um.)

 

65

 

 

141

            c. Zofia

 

26

105

107

 

Zajączkowski Władysław Leopold wd.

65

 

106

108

 

Zakrocki Władysław s. Michała

50

 

 

 

142

   ż. Józefa z Jarenc

 

42

 

109

 

     s. Franciszek

7

 

 

110

 

         Piotr

5

 

 

 

143

            c. Jadwiga

 

11

 

 

144

                Zofia

 

13

107

111

 

Zakrzewski Bronisław

40

 

 

 

145

   ż. Zuzanna z Zaleńskich

 

32

 

112

 

     s. Mieczysław

15

 

108

113

 

Zajno Onufry s. Macieja

39

 

 

 

146

   ż. Adela z Winiarskich

 

29

 

 

147

            c. Maria

 

1

 

 

148

   jej siostra Franciszka

 

17

109

114

 

Zieliński Jan s. Jana

30

 

 

 

149

   ż. Zofia z Zielińskich

 

26

 

115

 

     s. Leonard

11

 

110

116

 

Zieliński Ludwik s. Franciszka

16

 

111

 

 

Ziemba Jan s. Tomasza   ż. pr.

54

 

112

 

150

Ziembicka Jadwiga

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

 

 

113

 

151

Iwiśpiewicz Emilia panna

 

29

114

 

152

Izopolska Dorota c. Aleksandra

 

45

115

 

153

Izierska Malwina

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K

 

 

116

 

 

Kalinowska Franciszka wd.

 

82

117

118

 

Kamiński Wincenty

57

 

 

 

155

   ż. Katarzyna z Nawrockich

 

47

 

 

156

            c. Maria

 

14

118

 

157

Franciszka Kamińska wd.

 

52

 

119

 

     s. Jan

34

 

 

 

158

            c. Ludgarda

 

27

 

 

159

               Seweryna

 

24

119

120

 

Kamiński Ludwik s. Ludwika

32

 

 

 

160

   ż. Michalina z Witwickich

 

22

 

121

 

     s. Antoni

2

 

 

 

 

         Stanisław

 

 

120

 

161

Karszutko Justyna z Dubickich wd.

 

77

121

 

162

Kazik Justyna z Zajączkowskich   m.pr.

 

57

122

 

163

Kisiel Józefa z Raczyńskich   m.pr.

 

29

123

 

164

Kirkor Emilia panna

 

70

124

122

 

Kiwakowski Aleksander s. Piotra

58

 

 

 

165

   ż. Ludwika z d. Pal

 

50

 

123

 

     s. Władysław

32

 

 

124

 

         Józef

13

 

 

125

 

         Witold

11

 

 

 

166

            c. Anna

 

22

 

 

167

               Helena

 

19

 

 

168

               Jadwiga

 

14

125

126

 

Kobiezniak Jan

64

 

 

 

169

   ż. Aleksandra z Kunickich

 

54

126

127

 

Kowalewski Piotr s. Karola

43

 

 

 

170

   ż. Bogumiła z Wieganowskich

 

30

 

128

 

     s. Kazimierz

11

 

 

129

 

         Stanisław

3

 

 

130

 

         Władysław

7

 

 

 

 

         Dominik (dopisany)

 

 

 

 

171

            c. Ludmiła

 

8

127

 

172

Kowalewska Emilia    m. pr.

 

42

128

131

 

Kowalski Feliks s. Michała

77

 

 

 

173

            c. Bronisława

 

18

 

 

 

               Antonina

 

17

129

 

174

Kowalska Marcelina z Krotowiczów wd.

 

58

130

 

175

Kowalińska Tekla c. Franciszka panna

 

56

131

 

176

Kowalska Katarzyna z d. Krotowicz

 

40

132

 

177

Kowalińska Maria z Krzesińskich

 

35

 

 

178

            wychowanica Maria

 

8

133

132

 

Koczeń Bogdan

18

 

 

133

 

     br. Grzegorz

 

14

 

 

179

           siostry Anna

 

19

 

 

180

                       Janina

 

17

 

 

181

                       Maria

 

11

134

 

182

Kozieradzka Wiktoria z...

 

41

 

 

183

            c. Józefa

 

21

135

134

 

Koziełkiewicz Feliks

32

 

 

 

184

   ż. Maria z Manów

 

30

 

135

 

     s. Gustaw

5

 

 

 

185

            c. Janina

 

4

136

136

 

Kozypowicz Jan

42

 

 

 

186

   ż. Petronela z Ulica.

 

37

 

137

 

     s. Henryk (skreslony - dop. umarł)

6

 

 

138

 

         Romuald

 

3

137

139

 

Krasucki Michał s. Grzegorza ż. pr.

45

 

138

 

187

Kokorska Paulina c. Michala panna

 

19

139

140

 

Konopacz (?) z Szmitów c. Leona wdowa

 

30

 

141

 

     s. Józef

10

 

 

142

 

         Franciszek

7

 

 

143

 

         Wilhelm

3

 

 

 

188

   matka męża Anna z Kozaków

 

63

140

 

189

Konowalowa Julia z Sawickich,  m.pr.

 

40

141

144

 

Konopacki Aleksander

72

 

 

 

190

   ż. Michalina z d. Kirkor

 

59

 

145

 

     s. Romuald

 

 

142

146

 

Konczakowski Fortunat ś. Grzegorza

76

 

 

 

191

   ż. Stanisława z Dziwulskich

 

62

143

 

192

Kniażejewska Karolina z Żmijewskich wd.

 

35

144

147

 

Księżopolski Michał s. Władysława

19

 

145

148

 

Kima Leon Jan

31

 

 

 

193

   ż. Franciszka z Górskich

 

22

 

149

 

     s. Walery

3

 

146

150

 

Kondracki Antoni s. Jakuba kawaler

22

 

147

 

194

Knop Maria z Kołodeckich m. pr.

 

38

 

151

 

     s. Zygfryd s. Józefa

15

 

 

152

 

         Bronislaw

10

 

148

152

 

Kosowski Józef s. Jana ż. pr.

57

 

149

153

 

Kościukiewicz Wacław

18

 

150

 

195

Kosnowińska Maria c. Stanisława panna

 

29

151

154

 

Kotwicki Jan s. Tomasza

52

 

 

 

196

   ż. Maria z Maszkowskich

 

43

 

155

 

     s. Edward

20

 

 

156

 

         Władysław

9

 

 

 

197

            c. Bronisława

 

5

 

 

198

               Franciszka

 

14

 

 

199

   jego matka Konstancja z Sieleckich

 

62

152

 

200

Kmieć Katarzyna z Wereszczyńskich wd.

 

33

153

157

 

Krynicki Józef s. Jana

52

 

 

 

201

   ż. Anna z Piątkowskich

 

47

 

158

 

     s. Wawrzyniec

25

 

 

 

202

            c. Bronisława

 

18

154

 

203

Krynicka Anna z Galinskich wd.

 

37

 

 

204

            c. Maria

 

14

 

 

205

               Julia

 

12

 

 

206

   jej matka Antonina z Bednarskich

 

63

155

 

207

Krzemińska Maria m. w ...(skreślona - dop. um.)

 

32

156

 

208

Kucewicz Anna z Wierzęckich m.pr.

 

23

157

 

209

Kutniewicz Julia c. Franciszka

 

16

158

159

 

Kuczalski Władyslaw

52

 

 

 

210

   ż. Józefa z Nagrodzkich

 

42

 

160

 

     s. Stanislaw

22

 

 

161

 

         Michał

18

 

 

 

211

            c. Jadwiga

 

19

 

 

212

               Maria

 

16

159

162

 

Kuczarski Antoni

40

 

 

 

213

   ż. Franciszka z Zakryn.

 

44

160

163

 

Kucharski Adam s. Tomasza

30

 

 

 

214

   ż. Karolina z Dolińskich

 

25

 

164

 

     jego brat Julian

29

 

 

165

 

                      Zygmunt

26

 

161

166

 

Kufalski Jakub s. Aleksandra

32

 

162

 

215

Kuriata Oktawia c. Ewarysta panna

 

18

 

167

 

                     br. Karol

16

 

 

 

216

                          siostra  Apolonia

 

12

 

 

 

                     br. Stanisław

14

 

 

 

 

Ł

 

 

163

168

 

Ładziński Antoni

12

 

 

 

217

                          siostra  Anna

 

10

164

 

218

Łapińska Aleksandra panna

22

 

165

 

219

Lewandowska  Aleksandra panna

 

23

166

 

220

Lewkiewicz Maria c. Jana panna

 

32

167

169

 

Leszczyński Łukasz

52

 

168

 

221

   ż. Franciszka z Malinów

 

46

169

170

 

Lentowski Kajetan s. Wojciecha

52

 

 

 

222

   ż. Malwina z Łagodzin.

 

46

 

 

223

            c. Emilia

 

24

 

 

224

               Wiktoria

 

15

 

 

225

               Julia

 

8

 

 

226

               Adela

 

6

169

 

227

Liwecka Stanisława c. Stanisława

 

13

170

171

 

Liweżko Aleksander s. Teodora kawaler

71

 

171

172

 

Lityński Wincenty s. Ignacego

 

68

172

 

228

Łoboczewska Antonina z Otockich m.pr.

 

31

173

 

229

Łukomska Aniela z Zielińskich wd.

 

27

 

173

 

     s. Jan

8

 

174

 

230

Łuniewska Olimpia c. Antoniego panna

 

66

175

 

231

Łukomska Maria c. Jana

 

24

176

 

232

Lapidewska Witalia z Żurakomskich m.pr.

 

42

 

 

 

M

 

 

177

174

 

Malinowski Karol s. Józefa

52

 

 

 

233

   ż. Julia z Simonczewskich

 

47

 

175

 

     s. Bronisław

22

 

 

176

 

         Stanislaw

11

 

 

177

 

         Aleksander

6

 

 

 

234

            c. Marcelina

 

22

 

 

235

               Teofila

 

16

 

 

236

               Wiktoria

 

15

178

178

 

Maderski Ludwik s. Jana ż.pr.

46

 

 

179

 

     s. Michał

15

 

179

 

237

Maszkowska Maria z Raim  m.pr.

 

22

180

 

238

Mazarczuk Aniela z Tynckich m.pr.

 

61

181

 

239

Marek Emilia c. Wacława panna

 

17

182

 

240

Maciorkowska Maria z Olszewskich wdowa

 

61

183

 

241

Marcinkowska Anna z Jakuszewskich wd.

 

62

184

 

242

Majewska Krystyna z Dobrzańskich  m.pr.

 

31

 

180

 

     syn jej Mieczysław Dobrzański

16

 

 

 

243

            i M. Klementyna z Kosowskich wd.

 

57

185

 

 

Małachowski Bolesław s. Dominika wd.

40

 

 

181

 

     s. Leon

15

 

 

182

 

         Eugeniusz

11

 

 

 

244

            c. Ewelina

 

7

186

 

245

Majewska Kamila z Bernardzkich m.pr.

 

27

187

 

246

Małachowska Maria c. Oktawiana panna

 

47

188

183

 

Malewski Włodzimierz s. piotra ż.pr.

49

 

189

184

 

Mongorowski Jan

44

 

 

 

247

   ż. Amelia z Flejlin

 

42

190

 

248

Malczewska Anna z Lentowskich wd.

 

28

 

185

 

     s. Witold

8

 

191

 

249

Man Helena z Grzybowskich wd.

 

56

192

186

 

Man Franciszek s. Ignacego

62

 

 

 

250

   ż. Leokadia z Słowakiewiczów

 

67

193

187

 

Masłowski Józef

38

 

 

 

251

   ż. Katarzyna z Wereszczyńskich

 

33

 

 

252

            c. Bronisława

 

2

194

 

253

Makowska Maria panna

 

21

195

188

 

Moszyński Antoni s. Adama

30

 

 

 

254

   ż. Celestyna z Jankowskich

 

23

 

189

 

            jego brat Marceli

 

42

 

190

 

            jego ojciec Adam

82

 

196

191

 

Moszyński Bolesław s. Adama

32

 

 

 

 

   ż. Maria z Styków

 

 

 

 

 

     s. Marian

 

 

 

192

 

         Antoni

9

 

 

193

 

         Romuald

7

 

 

194

 

         Roman

6

 

 

195

 

         Mieczysław

5

 

197

196

 

Mogulski Edmund s. Stefana

56

 

 

 

255

   ż. Teodozja z Podgórskich

 

42

 

197

 

     s. Józef

12

 

 

 

256

            córki

 

 

 

 

257

 

 

 

198

 

258

Machowa Jadwiga z Winosławskich m.pr.

 

32

199

198

 

Malecki Jan ż.pr.

31

 

200

199

 

Mielnikieński Leon

48

 

 

 

 

   ż. Julia z Puchalskich

 

 

 

200

 

     dzieci: Edmund

24

 

 

201

 

                  Franciszek

22

 

 

202

 

                  Władysław

19

 

 

203

 

                  Gracjan

17

 

 

204

 

                  Tadeusz

12

 

201

205

 

Mierzejewski Franciszek s. Aleksandra

21

 

202

206

 

Mierzejewski Jan s. Józefa

28

 

 

 

260

   ż. Magdalena z Łopotańskich

 

27

203

207

 

Medyński Franciszek s. Wawrzyńca

24

 

204

 

261

Mirowska Aleksandra c. Romana panna

 

26

205

 

262

Miller  Ludwika c. Kazimierza

 

40

206

208

 

Miller Augustyn

40

 

 

 

263

   ż. Wiktoria z Szulińskich

 

32

 

209

 

     s. Antoni

7

 

 

210

 

         Jan

17

 

 

 

264

                c. Józefa

 

18

 

 

265

                    Jadwiga

 

16

 

 

266

                    Stanisława

 

12

207

 

267

Mokcińska teofila z Nagrod. m.pr.

 

43

208

211

 

Modliński Bronisław s. Konstantego ż.pr.

50

 

209

 

268

Mosiejczuk Bronisława z Ber. m.pr.

 

31

210

212

 

Mieroczyński Tomasz kawaler

20

 

211

213

 

Mianowski Adam

62

 

 

 

269

   ż. Agnieszka z Bieleckich

 

61

 

 

 

N

 

 

212

 

270

Nawrocka Stefania z Ba., m.pr.

 

28

213

214

 

Nawrocki Wiktor s. Józefa

 

44

214

215

 

Nazimow Jozef s. Szymona

33

 

 

 

271

   ż. Maria z Sawickich

 

 

 

 

272

                c. Antonina

 

3

 

 

273

                    Anna

 

1

215

216

 

Naumowicz Karol

50

 

216

217

 

Nehrebecki Karol s. Kacpra

78

 

 

 

274

   ż. Emilia z Krasuckich

 

60

217

 

275

Nowacka Antonina panna

 

49

218

 

276

Niełoczek Maria c. Joachima

 

19

219

 

277

Niepokolczycka Aniela c. Józefa

 

19

 

 

278

            siostra Petronela

 

17

220

218

 

Nesterski Leon s. Nepomucena, ż.pr.

42

 

221

219

 

Nowicki Stefan

50

 

 

 

279

   ż. Maria z Kamińskich

 

41

 

 

 

O

 

 

222

 

280

Ozimkowska Petronela panna

 

22

223

220

 

Olendzski Bronisław kaw.

23

 

 

221

 

            brat Henryk

26

 

224

222

 

Olszamowski Leopold

16

 

225

 

281

Olszamowska Teofila z Kor. (?)

 

39

 

223

 

     s. Lucjan

16

 

 

224

 

         Mikołaj

8

 

 

 

282

                c. Natalia

 

18

 

 

283

                    Maria

 

10

226

225

 

Oryszewski Antoni

34

 

 

 

284

żona Stanisława z Kasz.

 

32

 

226

 

     s. Bolesław

6

 

 

227

 

         Bronislaw

2

 

227

 

285

Ostrzylikowska Maria

 

52

 

 

286

                c. Janina

 

19

228

 

287

Ochotska Maria c. Wawrzyńca

 

59

229

 

288

Otomanczuk Karolina m.pr.

 

34

 

 

 

P

 

 

230

 

289

Pawłowska Józefa

 

69

 

 

290

                c. Gabriela

 

23

231

228

 

Parczewski Seweryn s. Jana

65

 

 

 

291

     siostra Helena

 

66

232

229

 

Pawelek Józef s. Jana

47

 

 

 

292

żona Katarzyna z Wopel

 

46

 

230

 

     s. Józef

24

 

 

231

 

         Jan

13

 

 

232

 

         Stanisław

10

 

 

 

293

                c. Maria

 

16

 

 

294

                    Franciszka

 

8

 

 

 

Kurzel Jan

74

 

233

 

295

Paciejewska Wiktoria z Wierzbickich

 

71

234

 

296

Paszyńska Helena panna

 

70

235

233

 

Paradowski Feliks kaw.

26

 

236

234

 

Perłowski Maksymilian s. Albina

16

 

237

235

 

Pietruszewski Stanislaw s. Edwarda

44

 

 

 

297

żona Antonina z Gąseckich

 

35

 

236

 

     s. Antoni

12

 

 

237

 

         Franciszek

19

 

 

 

298

                c. Paulina

 

6

238

238

 

Pietruszewski Antoni s. Edwarda

32

 

239

 

299

Piotrowska Jadwiga

 

17

240

 

300

Piotrowska Marianna z Głębockich

 

35

241

 

301

Pietrowska Kamila z Podhorodeckich m.pr.

 

35

242

 

302

Piotrowska Julia z Święcickich wd.

 

42

 

239

 

     s. Wacław

17

 

 

 

303

                c. Maria

 

19

243

 

304

Piotrowska z Lisieckich wd.

 

 

244

240

 

Pieszko Jan s. Juliana kawaler

32

 

245

 

305

Piesczyk Teodora c. Ignacego panna

 

35

246

 

306

Puzichowska Rozalia c. Jana panna

 

19

247

 

307

Pohaczuk Paulina m.pr.

 

27

248

241

 

Podhorodecki Szymon s. Jana

41

 

 

 

308

żona Michalina z Moczul.

 

41

 

242

 

     s. Bronisław

7

 

 

243

 

         Zygmunt

4

 

 

 

309

                c. Celestyna

 

11

249

 

310

Podhorodecka Maria c. Jana

 

32

 

 

311

                       jej siostra Katarzyna

 

22

250

 

312

Podhajecka Michalnina ze Skalskich

 

56

251

 

313

Podkulczycka Petronela panna

 

18

252

244

 

Polkiewicz Piotr s. Pawła kawaler

22

 

253

 

314

Poznakowska Sabina z Kuriatów m.pr.

 

23

 

245

 

                jej brat Stanisław Kuriata

12

 

254

246

 

Pomorski Mieczysław s. Eugeniusza

13

 

255

 

315

Popławska Maria z Czemorskich mąż nieobecny

 

32

256

 

316

Pruszyńska Olimpia z Koźlińskich wdowa

 

38

 

247

 

         s. Wacław

12

 

 

248

 

              Łukasz

5

 

257

 

317

Pruszyńska Lucyna z Jałow. wd.

 

60

258

 

318

Prykot Aniela z Ławrenowiczów wd.

 

48

 

 

319

                jej M. Martyna z Czepyszków

 

88

259

 

320

Przybytyńska Justyna c. Feliksa

 

37

 

249

 

     s. Leopold

16

 

 

 

321

                c. Ludwika

 

12

260

 

322

Pruszyńska Olimpia z Kamińskich wdowa

 

36

 

250

 

     s. Wacław

12

 

 

251

 

         Łukasz

5

 

 

 

323

                c. Maria

 

 

 

 

324

                    Helena

 

 

261

 

325

Pruszyńska Łucja z Jałowickich wd.

 

36

262

252

 

Piasczyński Romuald wd.

72

 

 

253

 

     s. Roman

26

 

 

 

 

R

 

 

263

254

 

Raczyński Józef s. Antoniego ż. pr.

69

 

264

255

 

Raczyński Stanisław

51

 

 

 

326

     żona Teresa z Waśkowskich

 

51

265

256

 

Raczyński Antoni s. Karola

42

 

 

 

327

     żona Aniela z Budiakowskich

 

42

 

257

 

         s. Julian

22

 

 

258

 

              Włodzimierz

17

 

 

259

 

              Józef

14

 

 

260

 

              Jan

12

 

 

 

328

                c. Antonina

 

19

 

 

329

                    Helena

 

13

 

 

330

                    Michalina

 

11

266

 

331

Rożycka Emilia z Derczymons. wd.

 

 

267

261

 

Rożycki Jan s. Henryka

26

 

 

 

332

     żona Anna z Choinów

 

18

 

 

 

                c. Helena

 

 

268

262

 

Rożycki Bronisław s. Henryka

36

 

 

 

333

     żona Maria z d. Kirkor

 

32

 

 

334

                c. Helena

 

2

269

263

 

Rożycki Wincenty

31

 

 

 

335

     żona Józefa z d. Zdzierska

 

30

 

264

 

         s. Jan

10

 

 

265

 

              Zygmunt

7

 

 

 

336

                c. Marianna

 

9

 

 

337

                    Janina

 

4

270

266

 

Rojek Stanisław

20

 

271

 

338

Rogozińska z Wierzbickich wd.

 

88

272

 

339

Romańska Anna z Sienk. wd.

 

53

 

 

 

                c. Maria

 

16

273

267

 

Romański Lucjan ż.pr.

 

 

274

 

340

Romanowska Paulina z Kul.

 

24

 

268

 

         s. Józef

5

 

275

269

 

Ruczkowski Antoni s.Franciszka

37

 

 

 

341

     żona Rozalia z Bartos.

 

25

 

270

 

         s. Leon

5

 

 

271

 

              Stanisław

5

 

 

 

342

                c. Józefa

 

6

276

272

 

Rusiecki Józef s. Stefana

22

 

277

273

 

Rutkowski Antoni s. Sylwestra

26

 

 

 

343

     żona Augustyna z Słonów

 

24

 

 

 

S

 

 

278

274

 

Sawicki Karol s. Jana ż.pr.

49

 

 

275

 

         br. Feliks kawaler

54

 

279

 

344

Samochodska Wanda z Podhorodeckich

 

85

280

276

 

Samochodski Bronon s. Wincentego

67

 

 

 

345

     żona Celestyna z Zakr.

 

63

281

 

346

Sarnowska Leokadia z Chodor. wd.

 

55

282

 

347

Symonowska Waleria z Gernów

 

31

283

277

 

Syrokomski Hieronim

42

 

 

 

348

     żona Ludwika z Ty…

 

28

 

 

349

                c. Irena

 

 

 

 

350

         jego siostra Łucja

 

 

284

278

 

Sikorski Karol s. Marcina wd.

71

 

285

 

351

Sikorska Agnieszka c. Pawła panna

 

18

286

279

 

Sobieszczański Michał s. Piotra

49

 

 

 

352

     żona Maria z Posid…

 

36

287

 

353

Sokołowska Karolina c. Wojciecha panna

 

17

288

 

354

Sokołowska Maria c. Jana panna

 

18

 

 

355

Sokołowska Emilia c. Jana panna

 

28

289

 

356

Sokołowska Oktawia c. Feliksa

15

 

290

 

357

Sorrer Kazimiera z Syrokom. wd.

 

54

291

 

358

Sukurska Maria z Szejc m.pr.

 

25

292

280

 

Soroczyński Klemens s. Andrzeja

50

 

293

281

 

Symniewski Antoni s. Stefana

51

 

 

 

359

     żona Emilia z Tachowskich

 

32

 

282

 

         s. Felicjan

9

 

 

283

 

              Władysław

4

 

 

284

 

              Stanisław

2

 

 

 

360

                c. Józefa

 

15

294

 

361

Sochacka Amelia

 

27

295

285

 

Sosnowski Seweryn

47

 

 

 

362

     żona Amelia z Filew.

 

45

 

286

 

         s. Wacław

5

 

 

 

363

                c. Eleonora

 

16

 

 

364

                    Stanisława

 

14

 

 

365

                    Anna

 

9

296

 

366

Świderska Faufemina z Bielin. m.pr.

 

41

297

 

367

Świderska Joanna z Gwozd.

 

56

298

 

368

Śliwińska Wiktoria z Kucher. m.pr.

 

29

299

 

369

Stachowicz Matylda z Nowa.

 

39

300

287

 

Spoglik Paweł s. Jana

26

 

301

288

 

Stejskal Józef s. Franciszka

19

 

302

 

370

Stępkowska Ana z Polów wd.

 

67

303

 

371

Stępkowska Sabina z Po… wd.

 

43

 

289

 

         s. Aleksander

18

 

 

290

 

              Marian

12

 

 

 

372

                c. Janina

 

19

 

 

373

                    Stanisława

 

15

304

291

 

Stratyński Zygmunt s.Józefa

15

 

305

 

374

Smolarska Anna z Izanowskich

 

49

306

 

375

Stułkowska Olimpia

 

18

307

292

 

Studziński Henryk

34

 

 

 

376

  ż. Helena z Rożyc

 

27

 

293

 

         s. Władysław

6

 

 

294

 

              Wacław

3

 

308

 

377

Studzińska Józefa c.Eliasza

 

20

309

295

 

Sterlik Paweł

29

 

310

 

378

Suska Anna z Białobsun

 

47

311

296

 

Sujka Feliks s. Mikołaja

39

 

 

 

379

   ż. Julia z Szczurkiewiczów

 

38

 

 

 

                      dzieci

 

 

 

297

 

         s. Antoni

12

 

 

298

 

              Paweł

8

 

 

299

 

              Julian

5

 

 

 

380

                c. Stanisława

 

3

312

300

 

Sikora Józef

51

 

 

 

381

   ż. Anna z Sładków

 

40

 

301

 

         s. Bogumił

19

 

 

302

 

              Franciszek

10

 

 

 

382

                c. Maria

 

18

 

 

383

                    Stefania

 

5

 

 

384

                    Anna

 

4

 

 

 

T

 

 

313

 

385

Tomaszewska Zofia wd. (skreślone - um.)

 

56

314

303

 

Tomaszewski Julian s. Józefa

66

 

 

 

386

   ż. Józefa z Zajączkowskich

 

56

 

 

387

                c. Maria

 

22

315

 

388

Tomaszewska Katarzyna panna

 

17

316

304

 

Tomczakowski Adam s.Jana

18

 

317

 

389

Tomczakowska Apolonia c. Piotra panna

 

22

318

305

 

Turczyński Karol s. Józefa

25

 

 

 

390

   ż. Waleria z Porębskich

 

24

319

 

391

Tyras Franciciszka z Rząd. wd.

 

88

 

 

 

Tyszkiewicz Karolina z Rus.

 

48

 

 

 

Tyszkiewicz Martyna

 

19

 

 

 

U

 

 

321

 

393

Ulanicka Wilhelmina wd.

 

61

322

 

394

Ulicka Antonina z Piaseckich wd.

 

47

323

307

 

Urszułowicz Teofil

40

 

 

 

395

     ż. Maria z Suskich

 

37

 

308

 

         s. Wilhelm

9

 

 

 

396

                c. Anna

 

7

 

 

 

Urbańska Franciszka

 

72

 

 

 

F

 

 

325

 

398

Filarowska Elżbieta panna

 

27

 

 

399

         siostra Emilia

 

22

326

 

400

Filipek Marianna c. Jakuba

 

16

327

 

401

Filewska Jadwiga

 

49

328

 

402

Franckiewicz Katarzyna

 

26

329

 

403

Franckiewicz Emilia c. Adama

 

36

 

309

 

         s. Zygmunt

19

 

 

 

404

                c. Antonina

 

15

 

 

 

Ch

 

 

330

 

405

Charczenko Adela z Krelcmar

 

42

331

 

406

Chęcińska Maria c. Feliksa panna

 

37

332

 

407

Chuślińska Maria

 

44

 

 

408

         siostra Rozalia

 

34

333

 

409

Chojno Zofia Anastazjewna

 

14

334

 

410

Chojno Aniela z Bileckich

 

51

335

 

412

Chojno Józefa z Dubrowskich wd.

 

51

 

 

413

                c. ....

 

 

 

 

414

                    ....

 

 

334

 

410

Chojno Aniela z Bileckich

 

51

 

 

 

         s. Mikołaj

15

 

 

 

411

                c. Maria

 

23

336

312

 

Chmielewski Adam

66

 

 

 

415

       ż. Feliksa z Gerujebjów

 

56

 

313

 

         s. Karol

17

 

337

314

 

Chmielewski Wiktor s. Mikołaja

31

 

 

 

416

     ż. Maria z Mroczyńskich

 

24

 

 

417

   jego matka Franciszka

 

52

338

315

 

Chmielewski Stanisław s. Mikołaja

30

 

 

 

418

   ż. Teofila z Wereszczyńskich

 

26

 

 

419

       jej matka Wiktoria z Szemków

 

69

339

 

420

Chmielewska Feliksa panna

 

17

 

 

 

C

 

 

340

 

421

Cwiatko Julia z Krynic. m.pr.

 

18

341

 

422

Celińska Julia z Mydlar.

 

47

 

 

423

                c. Antonina

 

 

342

 

424

Ciszewska Józefa z Kowal.

 

37

 

316

 

         s. Leon

11

 

 

 

425

                c. Józefa

 

16

 

 

426

                    Adolfina

 

13

343

317

 

Ciechoński Leon s. Wincentego

38

 

 

 

 

Cz

 

 

344

 

427

Czernicka Anna c. Kazimierza panna

 

52

345

318

 

Czjkowski Stanisław

36

 

 

 

428

   ż. Maria z Kiwikowskich

 

25

 

319

 

         s. Jerzy

4

 

 

 

429

                c. Kazimiera

 

6

 

 

430

                    Zofia

 

3

346

 

431

Czesnowska Wiktoria m.pr.

 

25

347

320

 

Czesnowski Szymon s. Józefa ż.pr.

59

 

348

 

432

Czujkowa Helena z Terasów m.pr.

 

39

349

321

 

Czyżyk Wacław s. Karola kawaler

21

 

 

 

 

Sz

 

 

350

322

 

Szal Jan

42

 

 

 

433

   ż. Maria z Masalskich

 

30

 

323

 

         s. Jan

7

 

 

 

434

                c. Stanisława

 

3

 

 

435

                    Zofia

 

1

351

324

 

Szulak Alojzy

20

 

 

325

 

         br. Fr.

16

 

 

 

 

Szcz

 

 

352

326

 

Szczawiński Adolf s. Władysława

31

 

 

 

436

       ż. Aniela z Studzińskich

 

31

 

327

 

         s. Antoni

9

 

 

328

 

              Hieronim

4

 

 

 

437

                c. Franciszka

 

 

 

 

438

                    Jadwiga

 

 

 

 

439

jego M. Teresa z Sorocz. (skreślone - dop. umarła)

 

69

353

 

440

Szczegołowa Dorotea z Kotwick. wdowa

 

43

354

 

441

Szczęsnowska Michalina z Gołumbow.

 

43

 

 

442

                c. Maria Miaskowska  (dop. mąż Witalis 30)

 

19

 

 

 

                    Janina

 

17

355

329

 

Szczepkowski Ludwik s. Jana

44

 

 

 

443

       ż. Tekla z Kliwigińsk.

 

32

 

330

 

         s. Józef

 

 

 

331

 

              Jan