^Back To Top

Metryki Wołyń

XIX-wieczne metryki z Wołynia

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Księga spowiadających się parafian rzymsko-katolickiego kościoła ostrogskiego, pow. Ostróg za rok 1903

Przechowywana w archiwum parafialnym w Ostrogu

Nr

Nr

Nazwy miejscowości, Imiona i nazwiska osób

Wiek

gosp.

M

K

 

M

K

 

 

 

Stojło

 

 

1

1

 

Białowąs Karol s. Franciszka wd.

72

 

 

2

 

           s. Stefan

32

 

2

3

 

Białowąs Jan s. Karola

45

 

 

 

1

       ż. Karolina z Kamińskich

 

42

 

4

 

           s. Władyslaw

16

 

 

5

 

               Witold

14

 

 

 

2

                c. Petronela

 

21

 

 

3

                    Olimpia

 

19

 

 

4

                    Jadwiga

 

17

 

 

5

                    Emilia

 

5

3

6

 

Białowąs Paweł s. Karola

44

 

 

 

6

       ż. Maria z Ostaszewskich

 

35

 

7

 

           s. Józef

8

 

 

8

 

               Wojciech

3

 

 

 

7

                c. Feliksa

 

14

 

 

8

                    Zofia

 

11

4

9

 

Białowąs Marcin s. Karola

39

 

 

 

9

       ż. Julia z Gągałów

 

32

 

10

 

           s. Józef

12

 

 

11

 

               Antoni

8

 

 

12

 

               Cezary

6

 

 

 

10

                c. Domicella

 

3

 

 

11

                    Wilhelmina

 

1

5

 

12

Bronowicka Teofila z Popł. wd.

 

62

6

13

 

Wedlarski Jan s. Andrzeja

38

 

 

 

13

       ż. Aniela z Kamińskich

 

39

 

14

 

           s. Antoni

12

 

 

 

14

                c. Wiktoria

 

11

 

 

15

                    Weronika

 

9

 

 

16

                    Bronisława

 

6

 

 

17

                    Michalina

 

3

7

 

18

Wedlarska Maria z Dobrzan. m.pr.

 

40

8

15

 

Więckowski Franciszek s. Mikołaja

18

 

9

16

 

Wojciechowski Stefan s. Adama wd.

52

 

 

17

 

           s. Józef

14

 

 

18

 

               Antoni

17

 

 

19

 

               Augustyn

18

 

 

20

 

               Kazimierz

24

 

 

21

 

               Rafał

22

 

 

 

19

                c. Faustyna

 

32

10

22

 

Wojciechowski Antoni s. Jana

40

 

 

 

20

       ż. Agnieszka z Filarowskich

 

32

 

23

 

           s. Florian

19

 

 

24

 

               Ignacy

2

 

 

 

21

                c. Bronisława

 

16

 

 

22

                    Zofia

 

14

 

 

23

                    Wiktoria

 

9

 

 

24

                    Maria

 

1

11

25

 

Wojciechowski Jan s. Ezechiela

42

 

 

 

25

       ż. Aleksandra z Dzwonkowskich

 

51

 

26

 

           s. Kazimierz

20

 

 

 

26

                c. Helena

 

18

 

 

27

                    Józefa

 

17

 

 

28

   Jego Matka Anna z Magnuszewskich wd.

 

74

12

27

 

Wierciński Antoni s. Jana

30

 

 

 

29

       ż. Aniela z Filarowskich

 

29

 

28

 

           s. Jan

5

 

 

29

 

               Antoni

4

 

 

30

 

               Józef

3

 

 

31

 

               Stanisław

1

 

13

32

 

Wierciński Stanisław s. Władysława (skreślony, dop. ożenił się z pr. 1904)

21

 

 

33

 

          br. Józef

14

 

 

 

30

             siostra Wilhelmina

 

17

14

34

 

Wysoczyński Paweł s. Antoniego (dop. wd.)

42

 

 

 

31

       ż. Maria z Piotrowskich (skreslona, dop. um.)

 

47

 

 

32

   jej matka Zofia z Nehrebeckich

 

74

15

35

 

Wróblewski Józef s. Jana

44

 

 

 

33

       ż. Teofila z Białowąsów

 

42

 

36

 

           s. Dionizy

 

 

 

37

 

               Wojciech

1

 

 

 

34

  c. Dobrzańskie Olimpia

 

18

 

 

35

                    Józefa

 

15

 

 

36

                    Oktawia

 

12

16

38

 

Gągało Antoni s. Grzegorza

26

 

 

 

37

       ż. Feliksa z Klejów

 

19

 

39

 

           s. Franciszek

1

 

 

 

 

                 c. Stanisława (dopisana)

 

 

17

40

 

Gołownik Franciszek s. Józefa

42

 

 

 

38

       ż. Anna z Biełogrodzkich

 

52

 

 

39

        kr. Celestyna Górska

 

32

 

 

40

                c. jej Apolonia

 

5

18

41

 

Zagórski Władysław s. Piotra

30

 

 

 

41

       ż. Konstancja z Rosialskich

 

22

 

42

 

           s. Franciszek

2

 

19

43

 

Zieliński Ludwik s. Macieja

31

 

20

 

42

Korzeniowska Wiktoria z Korejw. m.pr.

 

24

21

44

 

Klej Antoni s. Grzegorza

42

 

 

 

43

       ż. Olimpia z Baszy

 

35

 

45

 

           s. Czesław

14

 

 

46

 

               Zygmunt

5

 

 

 

44

      c. Franciszka (skreslona, dop. za mąż)

 

15

 

 

45

                    Michalina

 

8

 

 

46

                    Julia

 

4

22

47

 

Leszczyński Antoni s. Antoniego

20

 

23

48

 

Michałowski Antoni ż.pr.

79

 

24

 

47

Nowicka Klementyna z Susz m.pr.

 

24

25

49

 

Ludwik Nowosielski

54

 

 

 

48

       ż. Franciszka z Iwanowskich

 

37

 

50

 

           s. Marcin

24

 

 

51

 

               Stanisław

21

 

 

52

 

               Antoni

19

 

 

53

 

               Bronisław

16

 

 

54

 

               Józef

8

 

26

 

49

Ostaszewska Zofia z Fidyk. wd.

 

65

27

55

 

Ostaszewski Michał s. Karola

40

 

 

 

50

       ż. Olimpia z Markowk.

 

38

 

56

 

           s.  Jan (skreślony, dop. um.)

15

 

 

57

 

               Józef

3

 

 

 

51

                c. Rozalia

 

17

 

 

52

                    Karolina

 

14

 

 

53

                    Paulina

 

6

28

58

 

Pacewicz Bronislaw s. Karola

20

 

 

59

 

          br. Mieczysław

18

 

 

60

 

               Edward

14

 

29

61

 

Podgruszecki Ignacy

37

 

 

 

54

       ż. Oktawia z Zagórskich

 

36

 

62

 

           s. Albin

9

 

 

63

 

               Czesław

6

 

 

64

 

               Marian

4

 

 

 

55

                c. Janina

 

1

30

65

 

Postępski Tomasz s. Kaspra

8

 

31

66

 

Rusielski Piotr s. Karola

62

 

 

 

56

       ż. Antonina z Dzwonk.

 

47

 

67

 

           s. Roman

19

 

 

68

 

               Cezary

12

 

 

 

57

                c. Zuzanna

 

20

 

 

58

                    Jadwiga

 

16

32

69

 

Rusielski Feliks s. Karola

52

 

 

 

59

       ż. Maria z Górskich

 

42

 

70

 

           s. Antoni

16

 

 

71

 

               Jan

12

 

 

 

60

                c. Rozalia

 

10

33

72

 

Sokołowski Dominik s. Jakuba

62

 

 

 

61

       ż. Magdalena z Rusiel

 

52

 

73

 

           s. Franciszek

22

 

34

74

 

Sokołowski Jan s. Jakuba

29

 

 

 

62

       ż. Józefa z Dzwonk.

 

28

 

75

 

           s. Marceli

1

 

35

76

 

Sokołowski Józef s. Jakuba

40

 

 

 

63

       ż. Krystyna z Białowąsów

 

32

 

 

64

                c. Maria

 

12

 

 

65

                    Feliksa

 

16

 

 

66

                    Antonina

 

5

 

 

67

                    Paulina

 

3

36

77

 

Suszyński Roman s. Kazimierza

52

 

 

 

68

       ż. Karolina z Chojnów

 

50

 

78

 

           s. Józef

24

 

 

79

 

               Władysław

20

 

 

 

69

                c. Józefa

 

19

37

 

 

Ugleczuk Sabina z Piotrowsk.

 

42

 

80

 

           s. Marceli

16

 

 

81

 

               Jan

14

 

 

 

70

                c. Maria

 

9

38

82

 

Filarowski Karol

62

 

 

 

71

       ż. Zofia z Ostaszewskich

 

62

39

83

 

Filarowski Piotr s. Karola

45

 

 

 

72

       ż. Aniela z Sokołowskich

 

34

 

84

 

           s. Albin

9

 

 

85

 

               Kazimierz

2

 

 

86

 

               Franciszek

1

 

 

 

73

                c. Maria

 

6

40

87

 

Filarowski Kazimierz s. Jakuba

37

 

 

 

74

       ż. Aniela z Palcewiczów

 

27

 

 

75

                c. Malwina

 

9

41

88

 

Fidyk Marcin s. Franciszka

32

 

 

 

76

       ż. Waleria z Filarow.

 

23

 

89

 

           s. Leon

1

 

42

 

77

Cybulska Adela z Ugliczków m.pr.

 

23

43

90

 

Szczotkowski Szymon s. Piotra

19

 

 

 

 

Storonicze

 

 

1

1

 

Baszyński Jakub

70

 

 

 

1

       ż. Rozalia z Gągałów

 

64

2

2

 

Baszyński Feliks s. Jakuba

47

 

 

 

2

       ż. Paulina z Konczynsk.

42

 

 

3

 

           s. Edward

18

 

 

4

 

               Zefiryn

16

 

 

5

 

               Jan

14

 

 

6

 

               Piotr

10

 

 

 

3

                c. Bronisława

 

20

 

 

4

                    Anna

 

17

 

 

5

                    Karolina

 

8

 

 

6

                    Amelia

 

7

3

7

 

Baszyński Józef s. Karola

47

 

 

 

7

       ż. Zofia z Klejów

 

42

 

8

 

           s. Franciszek

15

 

 

9

 

               Antoni

7

 

 

 

8

                c. Malwina

 

16

 

 

9

                    Feliksa

 

11

 

 

10

                    Rozalia

 

6

 

 

11

                    Pelagia

 

5

 

 

12

                    Julia

 

3

4

10

 

Baszyński Franciszek s. Karola

41

 

 

 

13

       ż. Aniela z Siekieżyns.

 

37

 

11

 

           s. Antoni

15

 

 

12

 

               Stanisław

12

 

 

13

 

               Piotr

8

 

 

14

 

               Cezary

1

 

 

 

14

                c. Józefa

 

6

 

 

15

                    Apolonia

 

3

5

15

 

Baszyński Roman s. Karola

40

 

 

 

16

       ż. Antonina z Okowin.

 

32

 

16

 

           s. Jan

4

 

 

17

 

                 Cezary (skteslony, dop. umarł 1904)

1

 

 

 

 

            s. Zygmunt (dopisany)

 

 

 

 

17

Jego M. Paulina z Gąga.

 

70

6

18

 

Baszyński Apolinary s. Karola

37

 

 

 

18

       ż. Paulina z Suminsk.

 

32

 

19

 

           s. Józef

9

 

 

20

 

               Florian

3

 

 

 

19

                c. Teofila

 

12

 

 

20

                    Stanisława

 

5

 

 

21

                    Maria

 

2

7

21

 

Biskupski Dominik s. Jana

38

 

 

 

22

       ż. Marcelina z Basz.

 

27

 

 

23

                c. Feliksa

 

10

 

 

24

                    Malwina

 

8

 

 

25

                    Antonina

 

6

 

 

26

                    Józefa

 

4

8

22

 

Biskupski Franciszek wd.

71

 

 

23

 

           s. Władyslaw

23

 

9

24

 

Burkowski Tomasz s. Mateusza

72

 

 

 

27

       ż. Magdalena z Wereszczyńsk.

 

67

10

25

 

Burkowski Władysław s. Tomasza

42

 

 

 

28

       ż. Józefa z Baszyńskich (skreślina, dop. um.)

 

32

 

26

 

           s. Franciszek

17

 

 

27

 

               Stanisław

12

 

 

29

 

               Marceli

10

 

 

30

 

               Bronisław

5

 

 

 

29

                c. Karolina

 

15

 

 

30

                    Apolonia

 

3

 

 

31

                    Krystyna

 

1

11

 

32

Burkowska Paulina z Rusow. wd.

 

32

 

 

33

                c. Antonina

 

10

12

31

 

Burkowski Stanisław s. Tomasza

31

 

 

 

34

       ż. Celestyna z Kotoł.

 

24

 

 

 

            s. Józef (dopisany)

 

 

 

 

35

                c. Anna

 

5

 

 

36

                    Witalia

 

3

13

32

 

Woźnicki Karol s. Hipolita ż.pr.

68

 

 

33

 

Wereszczyński Władysław s. Michała

56

 

 

 

37

       ż. Kazimiera z Narkiewiczów

 

49

14

34

 

Wereszczyński Stanisław s. Michała

55

 

 

 

38

       ż. Maria z Motyleckich

 

39

 

35

 

           s. Stefan

18

 

15

36

 

Wereszczyński Wincenty

33

 

 

 

39

       ż. Karolina z Różanowsk.

 

30

 

37

 

           s. Zygmunt

11

 

 

38

 

               Celestyn

9

 

 

 

40

                c. Maria

 

4

16

39

 

Wiarkowski Jan s. Zygmunta

38

 

 

 

41

       ż. Antonina z Zielin. (?)

 

35

17

40

 

Galimski Piotr s. Jana

41

 

 

 

42

       ż. Maria z Burkowskich

 

36

 

41

 

           s. Jan

9

 

 

42

 

               Julian

7

 

 

43

 

               Wincenty

4

 

 

 

43

                c. Helena

 

15

 

 

44

                    Aniela

 

13

 

 

45

                    Rozalia

 

3

 

 

46

                    Józefa

 

1

18

44

 

Galimski Albin s. Jana

19

 

 

45

 

          br. Marian

25

 

19

46

 

Gągało Wawrzyniec

52

 

 

 

47

       ż. Antonina z Ozierskich

 

42

 

47

 

           s. Aleksander

19

 

 

48

 

               Leonard

14

 

 

49

 

               Wacław

25

 

 

 

48

                c. Stanisława

 

22

 

 

49

                    Kamilla

 

17

20

50

 

Hrynkiewicz Józef s. Franciszka

47

 

 

 

50

       ż. Maria z Rogulskich

 

37

 

 

51

                c. Kunegunda

 

12

 

 

52

                    Józefa

 

7

21

51

 

Giryń Antoni s. Antoniego kaw.

33

 

22

 

53

Duszyńska Celestyna z Jakowsk. m.pr.

 

20

23

52

 

Zieliński Adolf s. Wawrzyńca

72

 

 

 

54

       ż. Rozalia z Misińskich

 

56

24

53

 

Zieliński Jan s. Adama

31

 

 

 

55

       ż. Antonina z Lipczyńskich

 

29

 

54

 

           s. Józef

11

 

 

55

 

               Stefan

6

 

 

56

 

               Ludwik

1

 

 

 

56

                c. Jadwiga

 

9

 

 

57

                    Franciszka

 

7

 

 

58

                    Apolonia

 

4

 

 

59

                    Ewelina

 

2

25

57

 

Zieliński Mikołaj s. Wawrzyńca

62

 

 

 

60

       ż. Joanna z Łazanowskich

 

57

 

58

 

           s. Kazimierz

23

 

 

59

 

               Stanisław

14

 

 

60

 

               Jan

9

 

 

 

61

                c. Klementyna

 

21

 

 

62

                    Franciszka

 

11

26

61

 

Zieliński Cezary s. Mikołaja

29

 

 

 

63

       ż. Józefa z Jasińskich

 

18

27

62

 

Zieliński Michał s. Wawrzyńca

48

 

 

 

64

       ż. Antonina z Krajczyń.

 

37

 

63

 

           s. Jan

15

 

 

64

 

               Antoni

10

 

 

 

65

                c. Karolina

 

17

 

 

66

                    Filomena

 

3

 

 

67

                     Józefa (skreslona, dop. um.)

 

1

 

 

 

                     Julia  (dopisana)

 

 

28

65

 

Zieliński Józef s. Wawrzyńca

38

 

 

 

68

       ż. Paulina z Choinów

 

36

29

 

69

Zielińska Teofila z Gągałów

 

42

 

66

 

           s. Antoni

27

 

 

67

 

               Marian

22

 

 

 

70

                c. Paulina

 

12

30

68

 

Zajączkowski Kazimierz s. Michala

58

 

 

 

71

       ż. Salomea z Baszyńskich

 

50

 

69

 

           s. Zygmunt

23

 

 

 

72

                c. Józefa

 

18

 

 

73

   jej S. Michalina

 

73

31

 

74

Zajączkowska Franciszka z Wereszczyńskich wd.

 

49

 

70

 

           s. Polikarp

13

 

 

71

 

               Edward

7

 

 

 

75

                c. Izabella

 

20

 

 

76

                    Joanna

 

18

 

 

77

                    Antonina

 

16

 

 

78

                    Amelia

 

15

 

 

79

                    Karolina

 

9

 

 

80

                    Ludgarda

 

3

32

 

81

Zubrycka Maria z Jankiewiczów wd.

 

61

33

72

 

Kamiński Jan s. Antoniego

40

 

 

 

82

       ż. Konstancja z Lipczyńskich

 

40

 

73

 

           s. Józef

7

 

 

74

 

               Franciszek

3

 

 

75

 

               Bronisław

1

 

 

 

83

                c. Maria

 

6

 

 

84

                    Antonina

 

4

 

 

85

   jego siostra Aniela

 

24

34

76

 

Kotołowski Jan s. Pawła

72

 

 

 

86

       ż. Józefa z Bińkowskich

 

42

 

77

 

           s. Józef

22

 

 

78

 

               Zygmunt

18

 

 

 

87

                c. Bronisława

 

19

35

79

 

Kotołowski Walery s. Jana

30

 

 

 

88

       ż. Maria z Wiercińskich

 

25

 

80

 

           s. Edward

7

 

36

81

 

Kotołowski Jakub s. Pawła

56

 

 

 

89

       ż. Aniela z Wereszczyńskich

 

60

 

82

 

           s. Bolesław

26

 

 

83

 

               Antoni

16

 

 

 

90

                c. Bronisława

 

20

 

 

91

                    Amelia

 

18

37

84

 

Kozłowski Stanisław s. Stefana

62

 

 

 

92

       ż. Wiktoria z Kastanieckich

 

62

38

85

 

Kozłowski Józef s. Stefana

60

 

39

86

 

Krasowski Wojciech s. Antoniego

72

 

 

 

93

       ż. Justyna z Zieleńskich

 

62

 

87

 

           s. Cezary

26

 

 

 

 

   Żona Wiktoria z Jakuszewskich (?) (dopisana)

 

19

 

88

 

               Piotr

24

 

40

89

 

Krasowski Władysław s. Wojciecha

30

 

 

 

94

       ż. Karolina z Gągałów

 

23

41

90

 

Krynicki Stefan s. Franciszka

38

 

 

 

95

       ż. Adela z Łosowskich

 

30

 

91

 

           s. Józef

5

 

 

 

96

                c. Franciszka

 

7

 

 

97

                    Antonina

 

3

42

92

 

Ładzijewski Jakub s. Stefana

52

 

 

 

98

       ż. Paulina z Siekierzyn.

 

32

 

93

 

           s. Mieczysław

30

 

 

94

 

               Marceli

14

 

 

95

 

               Stefan

18

 

 

96

 

               Andrzej

9

 

 

97

 

               Cezary

5

 

 

 

99

                c. Feliksa

 

15

43

 

100

Ładzijewska Emilia z Pruszyńskich wd.

 

37

 

98

 

           s. Bolesław

16

 

 

 

101

                c. Olimpia

 

14

 

 

102

                    Antonina

 

5

44

99

 

Linkiewicz Adolf s. Ignacego

32

 

 

 

103

       ż. Eleonora z Marcinkow.

 

29

 

100

 

           s. Stanisław

3

 

 

101

 

               Jan

2

 

45

102

 

Łazanowski Franciszek s. Jana

43

 

 

 

104

       ż. Klementyna z Zagajewsk.

 

42

 

103

 

           s. Kazimierz

23

 

 

104

 

               Władysław

20

 

 

105

 

               Stanisław

16

 

 

106

 

               Bronisław

12

 

 

107

 

               Jan

10

 

 

108

 

               Marian

5

 

 

109

 

               Cezary

3

 

 

 

105

                c. Sabina

 

17

 

 

106

                    Amelia

 

8

46

 

107

Lentowska Petronela z Sutenko (?) wd.

 

52

47

110

 

Lityński Józef s. Jana wd.

66

 

 

111

 

           s. Kazimierz

23

 

 

112

 

               Marceli

14

 

 

113

 

               Piotr

10

 

 

 

108

                c. Emilia

 

32

 

 

109

                    Malwina

 

20

 

 

110

                    Honorata

 

12

48

114

 

Lityński Cezary s. Józefa

23

 

 

 

111

       ż. Kamilla z Marcinkowsk.

 

24

 

115

 

           s. Józef

4

 

 

116

 

               Włodzimierz

3

 

 

117

 

               Kazimierz

2

 

49

118

 

Łoziński Jan s. Szymona

45

 

 

 

112

       ż. Domicella z Zmasłowsk.

 

37

 

119

 

           s. Zygmunt

16

 

 

120

 

               Stanisław

14

 

 

 

113

                c. Maria

 

19

 

 

114

                    Anastazja

 

10

 

 

115

                    Julia

 

8

 

 

116

                    Kamilla

 

6

 

 

117

                    Józefa

 

4

 

 

118

                    Bronisława

 

3

 

 

 

                     Karolina (dopisana)

 

 

50

121

 

Łosowski Władysław s. Wincentego wd.

66

 

 

 

119

                c. Józefa

 

20

51

122

 

Łosowski Antoni s. Władysława

35

 

 

 

120

       ż. Zofia z Sabińskich

 

24

 

123

 

           s. Jan

10

 

 

124

 

               Stefan

7

 

 

125

 

               Piotr

6

 

 

 

121

                c. Bronisława

 

3

52

126

 

Mysłowski Florian wd.

77

 

53

127

 

Mysłowski Jan s. Antoniego

57

 

 

 

122

       ż. Wikltoria z Siekierzyń.

 

60

 

128

 

           s. Stanisław

14

 

 

129

 

               Antoni

12

 

 

130

 

               Mateusz

18

 

 

 

123

                c. Leonarda

 

23

54

131

 

Mysłowski Paweł s. Jana

39

 

 

 

124

       ż. Klementyna z Giżyck.

 

29

55

132

 

Marcinkowski Stanisław

57

 

 

 

125

       ż. Adela z Jakubowskich

 

55

 

133

 

           s. Antoni

20

 

 

134

 

               Stanisław

18

 

 

 

126

                c. Helena

 

6

56

135

 

Marcinkowski Stanisław

57

 

 

 

127

       ż. Józefa z Lipczyńskich

 

22

 

136

 

           s. Józef

1

 

57

137

 

Markowski Konstanty s. Feliksa

77

 

 

 

128

       ż. Justyna z Koziżewsk. (skreslona, dop. um.)

 

71

58

138

 

Markowski Augustyn s. Konstantego

47

 

 

 

129

       ż. Maria z Krajczyńskich

 

42

 

139

 

           s. Wincenty

13

 

 

 

130

                c. Marcelina

 

20

 

 

131

                    Anastazja

 

19

 

 

132

                    Franciszka

 

22

59

140

 

Markowski Stanisław s. Konstantego

28

 

 

 

133

       ż. Olimpia z Chojnów

 

28

 

141

 

           s. Michał

5

 

 

 

134

                c. Jadwiga

 

8

60

142

 

Markowski Jan s. Juliana

40

 

 

 

135

       ż. Julia z Burkowskich

 

37

 

143

 

           s. Zygmunt

3

 

 

144

 

               Edward

2

 

 

 

136

                c. Izabella

 

14

 

 

137

                    Teofila

 

12

 

 

138

                    Józefa

 

10

 

 

139

                    Bronisława

 

7

 

 

140

                    Helena

 

6

 

145

 

Jego O Julian s. Feliksa wd.

62

 

61

146

 

Markowski Stanislaw s. Juliana

32

 

 

 

141

       ż. Jadwiga z Kotołowskich

 

27

 

147

 

           s. Franciszek

7

 

 

148

 

               Cezary

5

 

 

 

142

                c. Maria

 

2

62

149

 

Narkiewicz Ludwik s. Franciszka

19

 

63

 

143

Ostaszewska Augustyna z Dabrowsk.

 

53

64

150

 

Prochorowicz Mikołaj

33

 

 

 

144

       ż. Emilia z Zielińskich

 

26

 

151

 

           s. Józef

5

 

 

152

 

               Stanisław

4

 

 

153

 

               Jan

2

 

 

154

 

               Roman

1

 

 

 

145

    jego Siostra Apolonia

 

20

65

155