Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 234 wyników dla: Baszynski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
11 4 1829 Krzywin Michał Baszyński 50 Rypiszcze Ur., ż. Dorota z Borkowskich, 3s. Mateusz, Augustyn, Jan oraz 2c. Marianna i Aniela 171-1-2 35V 6 R Mg
31 8 1829 Krzywin Leon Baszyński 1 Nietyszyn syn Sł. Floriana i Rozalii zd. Brandebur 171-1-2 36R 10 R Mg
9 12 1829 Ostróg Jędrzej Baszyński 28 Dorohoszcza zostawił wdowę Annę zd. Grabowska, w maj. Maksymiliana Jabłonowskiego 171-1-2 26V 50 R 7207 MZ
12 6 1831 Krzemieniec Maciej Baszyński 25 Krzemieniec sł., żona Apolonia z Kulimowskich 01-7 105V 125 T 974 DM
22 4 1831 Ostróg Jan Baszyński 8 Ostróg rodzice Jakub i Tekla zd Posztalewicz 1-171-4 25V 87 R MZ
6 7 1831 Ostróg Maciej Baszyński 116 Dorohoszcza wdowiec lat 116, potomstwa nie zostawił 1-171-4 29R 128 R MZ
12 7 1831 Ostróg Józef Baszyński 56 Dorohoszcza wdowa Anna zd Sadowa, dzieci Feliks, Bazyli, Johanna 1-171-4 29V 130 R MZ
4 9 1832 Krzywin Jakub Baszyński 1 Nietyszyn syn Prac. Floriana i Marianny zd. Kratiuk 171-1-5 44V 15 R Mg
17 11 1833 Krzywin Bazyli Baszyński 5/12 Nietyszyn syn Prac. Floriana i Marianny z Kratiuków 171-1-6 50R 35 R Mg
2 4 1834 Ostróg Piotr Baszyński 65 Białotynn z kaszlu, Wdowa Elżbieta zd Łukomska, synowie Wojciech, Franciszek, Dominik, Jan i Adam, córki Marianna, Józefa, Katarzyna i Anna 171-1-7 33V 31 R MZ 8711
31 8 1835 Ostróg Jakub Baszyński 80 Ostróg z opuchlizny, wdowa Tekla, syn Grzegorz, córki Tekla, Domicela, Anna, Marianna i Katarzyna 171-1-8 41V 78 R
27 7 1836 Szumsk Piotr Baszyński Paszyński 3 Waśkowce z suchot, ur., rodz. Norbert i Marianna 245-1-10 481R 38 R RK
24 4 1836 Krzywin Michał Baszyński 74 Sielce Ur., żona Marianna z Borkowskich, 2c. Ewa i Marianna 171-1-9 70V 6 R Mg
11 8 1836 Krzywin Błażej Kratiuk 29 Sielce Sł., żona Anna z Baszyńskich, 1 córka Marianna 171-1-9 71V 12 R Mg
21 2 1837 Nowogród Marianna Borowska 70 Rudnia Talecka z Baszyńskich, wdowa po Bazylim, syn Tomasz, córka Katarzyna 44 JZ
6 4 1837 Ostróg Feliks Bronowicki 2 Szlachowa s. Pawła i Marianny Baszyńskiej 171-1-10 37R 39 R DM
6 10 1838 Krzywin Stefan Baszyński 2/12 Nietyszyn s. Prac. Floriana i Marianny z Kratiuków 171-1-11 63R 31 R Mg
12 1 1838 Ostróg Stanisław Baszyński 1 Białotyń s. Benedykta i Apolonii z Burkowskich 171-1-11 30V 10 R DM
16 3 1838 Ostróg Wojciech Baszyński 80 Białotyń żona Magdalena, synowie Benedykt, Jan, Aleksander, Franciszek i Jan, córki Anna i Franciszka 171-1-11 36R 46 R DM
22 4 1838 Ostróg Mikołaj Bujnicki 42 Białotyń żona Anna z Baszyńskich 171-1-11 38R 63 R DM
29 4 1840 Krzywin Józef Baszyński 6/12 Nietykszyn s. Floriana i Marianny z Kratiuków 880 34 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0036.htm
6 1 1841 Ostróg Michał Baszyński 4 Białotyń s. Józefy R 20 R 3 0
4 5 1841 Ostróg Adolf Baszyński 2 Mizocz s. Augustyna i Zuzanny z Jaksiewiczów R 23 V 45 0
17 7 1841 Ostróg Stanisław Baszyński 6 Szlachów s. Józefa i Katarzyny z Pulkiewiczów R 25 V 66 0
5 8 1841 Ostróg Józef Baszyński 2 Szlachów s. Franciszka i Domicelli z Śliwińskich R 26 R 72 0
10 1 1842 Ostróg Jakub Baszyński 3 Ostróg s. Grzegorza i Franciszki z Kurzyńskich 881 32 R 2
14 2 1842 Ostróg Mikołaj Baszyński 5 Ostróg s. Grzegorza i Franciszki z Kurzyńskich 881 34 V 23
19 4 1842 Ostróg Jędrzej Baszyński 7/12 Klonowiec s. Anny nieprawego łoża 881 37 V 47
26 8 1842 Ostróg Franciszek Baszyński 80 Ostróg wdowiec po Rozalii z Przewłockich, synowie Paweł i Jakub, córki Małgorzata i Franciszka 881 41 V 75
20 7 1843 Krzywin Marianna Raczyńska 43 Sielec z Baszyńskich, mąż Franciszek, syn Antoni w stanie małżeńskim 882 41 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0043.htm
13 9 1843 Nowogród Wołyński Tomasz Antoni Baszyński 19/12 Nowogród Wołyński syn Augustyna i Zuzanny z domu Jarszyńska 874 158 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0082.htm
29 1 1844 Ostróg Fryderyk Enik 3/52 Ostróg s. Wojciecha i Honoraty z Baszyńskich 883 24 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0028.htm
24 6 1844 Ostróg Feliks Wankryt 3 Białotyń s. Wincentego i Józefy z Baszyńskich 883 28 V 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0032.htm
20 7 1844 Ostróg Karolina Wankryt 1 Białotyń c. Wincentego i Józefy z Baszyńskich 883 28 V 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0032.htm
6 10 1844 Ostróg Jan Baszyński 3/52 Dorohoszcza s. Bazylego i Józefy z Rucińskich 883 30 R 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0033.htm
12 1 1845 Białogródka Józef s. Mikołaja Baszyński 50 Polachówka 1-dw., żona Anna c. Feliksa z Skupskich, syn Feliks 178-03-113 110R 3 Ż DM
12 4 1845 Białogródka Grzegorz s. Wawrzyńca Baszyński 86 Gnojniczki ur., wdowiec po Annie z Teczyńskich c. Wincentego, syn Franciszek i córka Kasylda 178-03-113 114R 42 Ż DM
9 11 1845 Ostróg Paweł Baszyński 35 Sulechowa z suchot, Urodzony, wdowa Franciszka zd Piotruszeska,s. Franciszek, Józef, c. Marianna 884 58R 98 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0060.htm
30 5 1846 Krzywin Teodor Baszynski 40 Nietykszyn Rodzice: Maciej i Zofia Baszynscy 885 80 23 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0081.htm
31 5 1846 Ostróg Marcin Baszyński 45 Ostróg umarł w Lazarecie z gorączki 885 37V 53 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0039.htm
30 3 1847 Ostróg Petronela Pieńkowska 2 Hulcza c. urodz. Teodora i Anny z Baszyńskich 171-1-13 35V 38 R DM
11 2 1848 Ostróg Wiktoria Henik 2 Ostróg c. wolno żyjących Alberta i Marianny z Baszyńskich 171-1-14 33R 25 R DM
26 6 1848 Ostróg Wincenty Wankryt 33 Białotyń mieszczanin, żona Józefa z Baszyńskich, syn Feliks 171-1-14 38R 67 R DM
14 7 1848 Ostróg Wojciech Henik 32 Ostróg mieszczanin, żona Marianna z Baszyńskich, syn Jan 171-1-14 39V 78 R DM
16 7 1848 Ostróg Franciszek Baszyński 7 Ostróg s. ur. Grzegorza i Franciszki z Kurczyńskich (inny zapis Kurzyńska) 171-1-14 39V 79 R DM
29 7 1848 Ostróg Józef Baszyński 2 Ostróg s. ur., Grzegorza i Franciszki z Kurczyńskich (w akcie ur. Kurzyńska) 171-1-14 41R 91 R DM
19 8 1848 Ostróg Franciszek Baszyński 13 Dorohoszcza s. ur. Pawła i Franciszki z Pietruszewskich 171-1-14 43R 104 R DM
15 12 1853 Białogródka Jan Baszyński 15 Gnojniczka 1-dw., kawaler 178-03-121 528R 113 Ż DM
1 2 1863 Żytomierz Jan Baranowski 82 Żytomierz z przeziębienia, pododicer, Zostawił żonę Elżbietę z Baszyńskich i córkę Anielę 178-3-54 125R 36 Ż DG
6 11 1865 Żytomierz Jan Sabatyn 1 Żytomierz z żołądka, syn Aleksandra i Marianny z Baszyńskich 178-3-61 159V 311 Ż DG
7 11 1865 Żytomierz Józefa Sabatyn 4 Żytomierz z cholery, córka Aleksandra i Marianny z Baszyńskich 178-3-61 160R 319 Ż DG
24 2 1867 Kuniów Marceli Kamiński 4 Iliaszówka z ospy, s. Józefa i Marianny Baszyńskiej 178-3-78 134R 11 Ż DM
10 3 1867 Kuniów Katarzyna Choina 7 Martyń c. 1-dw Franciszka i Marianny Baszyńskiej 178-3-78 135R 16 Ż DM
24 9 1867 Kuniów Józef Baszyński 45 Dertka żona Marianna, synowie Piotr i Józef 178-3-78 138R 36 Ż DM
28 12 1867 Kuniów Franciszek Baszyński 12 Willa s. Franciszka i Kamilii Terleckiej 178-3-78 141R 53 Ż DM
20 3 1869 Białogródka Antoni Iwanowski 62 Teleżyńce 1-dw., żona Anna z Baszyńskich, potomstwa nie pozostawił 178-03-81 477R 23 Ż DM
16 9 1872 Jampol Józef Baszyński 50 Zahorce szl., żona Aniela z Gładkowskich, syn Antoni, córka Eufrozyna 1-58 30R 47 T 736
22 12 1874 Krzemieniec Ludwika Bereżecka 4 Baszkowce c. miesz. Mikołaja i Józefy z Baszyńskich 1-68 46V 109 T
16 2 1875 Kuniów Bronisław Kamiński 3 Iliaszówka z ospy, s. Józefa i Marianny Baszyńskiej 178-3-78 397V 14 Ż DM
29 3 1879 Kuniów Józef Kamiński 56 Iliaszówka żona Maria z Baszyńskich, synowie Karol, Wincenty i Jan, córki Teofila, Agnieszka i Rozalia 178-3-78 579V 19 Ż DM
9 11 1890 Kuniów Stanisław Baczyński (Baszyński) 65 fut. Koziński żona Julia z Jakuszewskich, synowie Józef, Franciszek, Grzegorz i Rafał i Jan, córki Petronela i Paulina 178-3-86 354V 50 Ż DM
14 12 1890 Kuniów Anna Iwanowska 72 Martyń z Baszyńskich, wdowa 178-3-86 355V 56 Ż DM
2 3 1921 Ostróg Albin Baszyński 0,5 Choteń s. Dominika i Olimpii z Ładzijewskich ch 25 148 dopis O

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
15 2 1801 Ostróg Dorota Rok... Dorochoszcza Marcin Marianna Jakub Baszyński, Marianna Markiewicz 297-1-136 2 Ł SK
16 3 1801 Ostróg Józef Baszyński Dorochoszcza Stefan Bazyli Nazarewicz, Joanna ? 297-1-136 4 Ł SK
18 9 1803 Ostróg Mateusz Baszyński Białotyn Michał Dorota Wojciech Kotto, Anna Przewłocka 297-1-136 36 Ł SK
13 4 1804 Ostróg Katarzyna Seneńska Rokoszewska Dorochoszcza Marcin Marianna Jakub Baszyński, Marianna Głowicka 297-1-136 41 Ł SK
20 4 1804 Ostróg Wojciech Baszyński Białotyn Piotr Elżbieta Grzegorz Malinowski, Anastazja Krasucka 297-1-136 41 Ł SK
2 10 1804 Ostróg Franciszek Baszyński Dorochoszcza Jakub Agnieszka Ignacy Baszyński, Matrona Baszyńska 297-1-136 46 Ł SK
15 8 1805 Ostróg Dorian Baszyński Białotyn Franciszek Rozalia Mikołaj Krzymowski, Katarzyna Garbcowa 297-1-136 52 Ł SK
4 12 1805 Ostróg Barbara Roko...ska Dorochoszcza Marcin Marianna Jakub Baszyński, Ma... Markiewiczowa 297-1-136 54 Ł SK
1 2 1806 Ostróg Marianna Baszyńska Białotyn Piotr Elżbieta Ignacy Baszyński, Anastazja Krasucka 297-1-136 56 Ł SK
10 7 1806 Ostróg Aleksy Baszyński Dorochoszcza Józef Anna Tomasz Kurowski, Motra Baszyńska 297-1-136 58 Ł SK
11 7 1806 Ostróg Wincenta Duklana Tekla Missuna Milatyn Feliks Anna Woynarowska Zachariasz Baszyński, Teresa Woynarowska 297-1-136 58 Ł SK
1 1 1807 Ostróg Jan Kosowski Storonicze Bartłomiej Tekla Michał Baszyński, Zofia Teodorowa 297-1-136 61 Ł 1090 SK
24 1 1807 Ostróg Paweł Baszyński Majdan Nowomaliński Franciszek Rozalia Ignacy Baszyński, Anna Trochymowa 297-1-136 62 Ł SK
5 3 1807 Ostróg Grzegorz Baszyński Dorohoszcz Jakub Agata Ignacy Baszyński, Anna Trochymowa 297-1-136 63 Ł SK
10 6 1807 Ostróg Antoni Zawalski Białotyn Wojciech Marianna Piotr Baszyński, Antonina Krasucka 297-1-136 65 Ł SK
? 6 1807 Ostróg Julianna Malinowska ? Grzegorz ? Metryka"ucięta": Wojciech Baszyński, Maria Jarmolińska panna 297-1-136 66 Ł SK
27 8 1807 Ostróg Augustyn Baszyński Storonicze Michał Dorota Burkowska Wojciech Pikuliński, Helena Wereszczyńska 297-1-136 67 Ł SK
9 2 1808 Ostróg Jan Baszyński Białotyn Piotr Elżbieta Józef Dobrowolski, Katarzyna Garbowska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
16 7 1808 Ostróg Aleksy Baszyński Ostróg Franciszek Ksenia Aleksander Laszkiewicz, Teresa Łozińska 297-1-136 79 Ł 1120 SK
1 11 1808 Ostróg Karol Baszyński Dorohoszcza Ignacy Franciszka Trofim Danieluk, Salomea Rawska 297-1-136 88 Ł 1131 SK
16 6 1810 Ostróg Piotr Paweł Jaroszewski Storonicze Tomasz Anastazja Michał Baszyński, Antonina ? 297-1-136 123 Ł SK
21 4 1812 Ostróg Józef Baszyński Białotyn Piotr Elżbieta Łukomski, Franciszka Baszyńska 297-1-136 178 Ł 893 CK
17 10 1812 Ostróg Marianna Baszyńska Storonicze Michał Dorota Wojciech Baszyński, Przewłocka 297-1-136 185 Ł 902 SK
23 3 1813 Ostróg Józef Baszyński Dorohoszcza Ignacy Franciszka Grzegorz Lisowski, Anastazja Księżowska 297-1-136 192 Ł 910 SK
26 5 1814 Ostróg Magdalena Rucińska Storonicze Jan Marianna Polkiewicz Michał Baszyński, Anastazja Burkowska 297-1-136 210 Ł SK
6 1 1815 Ostróg Juliusz Czerwiński Białotyn NN Marianna Czerwińska Wojciech Baszyński, Franciszka Malinowska 297-1-136 224 Ł SK
1 2 1815 Ostróg Dominik Piotr Baszyński Białotyn Piotr Elżbieta Łukomska Piotr Jasiński, Franciszka Baszyńska 297-1-136 224 Ł SK
1 9 1815 Ostróg Marianna Baszyńska Storonicze Michał Dorota Burakowska Wojciech Baszyński, Marianna Łaszowa 297-1-136 235 Ł SK
20 8 1816 Puliny Tekla Borowska - Antoni Marianna Baszyński Aleksander, Mirwińska Małgorzata 22R 2 JZ
30 12 1827 Ostróg Ludwik Śliwiński Białotyń Mateusz Teresa Annoska chrzest 1.01.1828, Franciszek Malinowski, Domicella Śliwińska panna, asytowali: Franciszek Baszyński 171-1-1 1aR 2 R Mg
30 12 1828 Ostróg Stefan Zieliński Klonowiec Grzegorz Klara Iżycka chrzest 31.12.1828, Grzegorz Baszyński, Marianna Choina ż. Mateusza 171-1-1 16R 66 R Mg
18 2 1828 Krzywin Walenty Baszyński Krzywin Feliks Rozalia Borkowska chrz.18.02.1828, Sław. Józef Zięba, Sław. Apolonia Grabowska ż. Jana 171-1-1 32V 6 R Mg
5 4 1828 Krzywin Wincenty Krabuk Stryhany NN Marianna Krabuk chrz.6.04.1828, Sław. Michał Baszyński, Prac. Marianna Ilko 171-1-1 33R 8 R Mg
17 9 1828 Krzywin Józef Galiński Rypiszcze Kazimierz Łucja Rybczyńska chrz.18.09.1828, matka G-R, Sław. Józef Baszyński, Sław. Dorota Baszyńska ż. Michała 171-1-1 35R 25 R Mg
15 10 1828 Krzywin Karolina Teresa Łagodzińska Balarnia August Wiktoria Polkiewicz chrz.18.10.1828, Ur. Józef Baszyński, Ur. Marianna Mirzejewska ż. Marcina 171-1-1 35V 28 R Mg
20 7 1828 Kuniów Jakub Baszyński Dertka Piotr Aleksandra Pasiecznik ch.21.07.1828, Prac. Maksymilian Lajczuk, Prac. Anastazja Lajczuk ż. Zachariasza 171-1-1 66V-67R 46 R Mg
21 5 1829 Krzywin Julia Mamczak Krupiec Jan Rozalia Dybaczewska ch.26.05.1829, Ur. Mateusz Baszyński kawaler, Ur. Elżbieta Wikrzemska ż. Gabriela 171-1-2 30R 10 R Mg
7 7 1829 Krzywin Jan z Dukli Polkiewicz Budy Balarskie Marcin Anna Bilecka ch.8.07.1829, Ur. Józef Baszyński, Ur. Marianna Polkiewicz panna 171-1-2 30V 14 R Mg
16 11 1829 Krzywin Marianna Kraśnicka Rypiszcze Teodor Marcjanna Szaszewicz ch.17.11.1829, Ur. Mateusz Baszyński, Ur. Marianna Lisowska ż Piotra 171-1-2 31V 22 R Mg
15 1 1829 Ostróg Jan Baszyński Jędrzej Anna Grabowska Jan Wereszczyński, Marianna Suchiewicz 171-1-2 2R 7 R MZ 718
4 3 1829 Ostróg Władysław Baszyński Nowomalin Ignacy Franciszka Łukomska 171-1-2 4V 25 R MZ 718
21 10 1829 Ostróg Aniela Kotołowska Białotyń Wojciech Krystyna Baszyńska Jan Baszyński, Marianna Dobrowolska 171-1-2 12R 94 R MZ 719
2 11 1830 Ostróg Pawlina Szwiczarska Białotyń Jan Anna Gongała urodzone w majątku WP Maksymiliana Jabłonowskiego, Aleksander Baszyński, Agnieszka Swiczarska 171-1-3 13V 103 R MZ
19 2 1831 Krzemieniec Konstanty Czułowski Krzemieniec Mikołaj Franciszka Turzańska Maciej Baszyński i Konstancja Samotymonna panna 01-3 150V 36 T 653 DM
2 3 1831 Krzywin Helena Łagodzińska Szlachowa August Wiktoria Polkiewicz ch.2.03.1831, Ur. Józef Baszyński, Ur. Marianna z Miecińskich Polkiewicz ż. Marcina 171-1-4 34R 3 R Mg
21 7 1831 Krzywin Jakub Baszyński Nietyszyn Florian Marianna Kratiuk ch.22.07.1831, Sł. Józef Ziemba, Sł. Apolonia Grabowska ż. Jakuba 171-1-4 35R 12 R Mg
14 8 1831 Krzywin Hipolit Michalewski Krupiec Aleksander Domicella Gontarok (G-R) ch.15.08.1831, Mateusz Baszyński, Franciszka Lipecka ż. Antoniego, asys. Piotr Pawłowski, Marianna B 171-1-4 35V 13 R Mg
23 6 1831 Ostróg Karolina Krasucka Białotyń Adam Tekla Malinowska Aleksander Baszyński, Katarzyna Choina 1-171-4 7R 46 R MZ 779
24 7 1832 Białogródka Jakub Strzemecki Polachowa Jan Katarzyna Brzyska Wojciech Baszyński i Franciszka Jeżewska ż. Feliksa 178-03-98 46V 77 Ż DM
21 2 1832 Ostróg Waleria Łukomska Białotyń Kajetan Marianna Osińska Ur. Jan Baszyński, Ur. Teresa Kutyłowska męzatka 171-1-5 3V 13 R MZ
16 11 1832 Ostróg Franciszek Świerzczewski Białotyń Jan Anna Gągała Ur. Aleksander Baszyński, Ur. Agnieszka Swierzczewska-panna 171-1-5 13R 97 R MZ
10 6 1833 Ostróg Aniela Choina Białotyń Eliasz Anna Teodorowicz Jan Baszyński, Tekla Krasucka 73 O 0
25 6 1833 Ostróg Marianna Choina Białotyń Jakub Katarzyna Kotołowska Aleksander Baszyński, Jadwiga Przybylska ż. Aleksandra 83 O 0
5 8 1833 Ostróg Apolonia Sadowska Białotyń Kajetan Katarzyna Łukońska Wojciech Baszyński, Anna Szwiczarska 96 O 0
5 10 1833 Ostróg Franciszek Baszyński Dorohoszcza Paweł Franciszka Pietruszewska ... Kromberk, Anna Kreliuk ż. Błażeja 114 O 0
21 10 1833 Ostróg (Międzyrzecz) Franciszka Rozalia Jaworska Nowomalin Kamil Marianna Astachańska Józef Baszyński, Petronela Iwaniuk ż. Andrzeja 117 O 0
15 6 1833 Krzywin Bazyli Baszyński Nietyszyn Florian Marianna Kratiuk ch. 15.06.1833, Sł. Paweł Bilecki, Sł. Apolonia z Gągałów Grabowska, wdowa 171-1-6 42V 16 R Mg
1 10 1833 Krzywin Franciszek Galiński Rypiszcze Kazimierz Łucja Rabczyńska ch. 2.10.1833, Ur. Wojciech Baszyński, Ur. Dorota Baszyńska wdowa, asys. Ur. Mateusz Bohdanowicz, Ur 171-1-6 44R 26 R Mg
10 1 1834 Ostróg Adam Baszyński Białotyń Benedykt Apolonia Szwiczarska Aleksander Baszyński, Anna Świszczewska ż. Jana 3 O 0
2 4 1835 Kuniów Józef Baszyński Dertka Piotr Aleksandra 171-1-8 87 R 21 R 0
20 6 1835 Puliny Piotr Komnacki Usyczna Gabryel Magdalena Swiżowska Baszyński Mateusz, Borowska Marianna ż. Szymona 95 JZ 0 0
9 6 1835 Krzywin Antonina Dobrzańska Krzywin Paweł Zofia Krasucka ch. 10.06.1835, Ur. Stanisław Baszyński, Ur. Antonina Tarnawska ż. Jana, asys. Ur. Józef Lippi, Ur. 171-1-8 69R 19 R Mg
16 8 1836 Puliny Anna Komnacka Usyczna Gabryel Magdalena Swiczowska Baszyński Mateusz, Borowska Marianna ż. Szymona 209 JZ
10 3 1836 Ostróg Stanisław Baszyński Szlachowa Józef Katarzyna Wlm Marcin Piotrowski (tytul.urzęd.) i Anna Małyszycka 171-1-9 5R 25 R DM
22 3 1836 Ostróg Józefa Jaworski Nowomalin Jarmoła Marianna Tycharska Józef Baszyński Katarzyna Skibicka 171-1-9 6R 31 R DM
29 9 1836 Ostróg Michał Baszyński Białotyń IN Józefa P. Jaszewski i Teresa Kutyłowska 171-1-9 17V 101 R DM
14 11 1836 Ostróg Stanisław Baszyński Białotyń Benedykt Apolonia Burkowska Jan Choina i Agnieszka Górska 171-1-9 20R 115 R DM
4 12 1837 Ostróg Mikołaj Baszyński Ostróg Grzegorz Franciszka Korzyńska Joachim Domacki i Domicela Abalichynowa 171-1-10 19R 110 R DM
4 12 1838 Krzemieniec Barbara Szubiakowska Folwarki Wielkie Michał Julia Mierzejewska Wlm Antoni Baszyński i ur. Helena Złotolińska 01-12 21R 99 T 234 DM
2 8 1838 Krzywin Stefan Baszyński Nietyszyn Florian Marianna Kratiuk ch.7.08.1838, Sł. Feliks Byrkowski, Ur. Helena Bartosiewicz wdowa 171-1-11 52R 28 R Mg
27 9 1838 Krzywin Wacław Baszyński Budki Szlachowe Józef Katarzyna Polkiewicz ch.28.09.1838, Ur. Wojciech Okoński, Ur. Honorata Jurkiewicz panna 171-1-11 52V 32 R Mg
29 5 1838 Ostróg Antoni Sękowski Hurby Piotr Dioniza Sukulska Augustyn Baszyński i Anna Suprowicz 171-1-11 9R 49 R DM
11 6 1838 Ostróg Jan Baszyński Białotyń IN Marianna Jan Malinowski i Sabina Ancypowa 171-1-11 10R 56 R DM
26 2 1838 Białogródka Petronela Gałęska Sosnówka Jan Teresa Marcinkiewicz Marcin Baszyński i Apolonia Oliszewska ż. Jana 178-3-110 134R 25 Ż DM
7 9 1839 Ostróg Jakub Baszyński Stojło Grzegorz Franciszka Kuczyńska 879 10 V 78 0
2 11 1839 Ostróg Adolf Antoni Baszyński Mizocz Augustyn Zuzanna Jaksińska 879 13 V 99 0
15 9 1839 Krzywin Józef Baszyński Nietykszyn Florian Marianna Kratiuk 879 30 V 17 0
27 5 1840 Zasław Św. Jana Jan Baszyński Gnojnica Franciszek Tekla Opałowska Jan Zagajewski Tekla Kalinowska, panna 14 JZ 0
11 3 1840 Ostróg Józef Baszyński Szlachów Franciszek Domicella Śliwińska 880 3 V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0005.htm
1 8 1840 Chabno Dominik Czepiel Rudnia Wyższa Hrezla Szymon Marianna Jan Baszyński, Tekla Smyk, mężatka, chrz. 4.08.1840 178-51-456 28R 25 Ż BS 68
12 9 1841 Ostróg Jędrzej Baszyński Ostróg NN Anna R 9 V 82 0
1 11 1841 Ostróg Józef Baszyński Hulcza Paweł Franciszka Pietruszewska R 11 V 99
5 7 1841 Krzywin Paweł Baszynski Nietyszyn Florian Marianna Kratiuk ch.6.07.1841, Prac. Florian Baszynski, Prac. Aleksandra Baczman ż. Stefana 171-1-12 33R 20 R Mg
4 12 1841 Krzywin Aleksander Kratiuk Rudnia Polańska Stanisław Marianna Baszyńska ch.7.12.1841, Ur. Dominik Baszyński, Helena Wilczopolska 171-1-12 35V 35 R Mg
23 2 1842 Ostróg Tomasz Antoni Baszyński Międzyrzecz Augustyn Zuzanna Jasińska 881 5 R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0006.htm
31 1 1843 Ostróg Bazyli Baszyński Ostróg NN Anna 882 2 V 12 0
17 11 1844 Nowogród Wołyński Leon Ostrowski Susły Jan Franciszka Mędecka Baszyński Augustyn, Olszewska Józefa, ż.Tadeusza 214 JZ 0
17 9 1844 Ostróg Jan Baszyński Dorohoszcza Bazyli Józefa Rucińska 883 11 R 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0014.htm
10 8 1844 Ostróg Jan Baszyński Ostróg Grzegorz Franciszka Wereszczyńska Albert Henik, Karolina Godleska wdowa 883 9 V 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0013.htm
30 3 1844 Ostróg Karol Baszyński Białotyń Franciszek Dominika Śliwińska 883 6 R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0009.htm
16 1 1845 Ostróg Stanisław Baszyński Białotyń Wojciech Ludwika Ziębicka 884 3 R 12
3 1 1846 Puliny Jan Łagowski Kisielówka Roman Petronela Borowska Baszyński Stefan, Borowska Barbara, panna 12 JZ
25 3 1846 Ostróg Albin Wierzbicki Szlachów Adrian Fermentyna Przyłucka Ur. Karol Baszyński, Aniela Baszyńska żona Ur. Józefa, Ass. Ur. Piotr Wroblewski, Ur. Julia Baszyńska 885 9V 49 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0011.htm
21 2 1847 Ostróg Józef Baszyński Ostróg Grzegorz Franciszka Kurzyńska Wojciech Henik i Domicela Abelchin wdowa 171-1-13 4R 20 R DM
24 3 1847 Ostróg Adolf Pulkiewicz Biełotyń IN Wincentyna Jan Baszyński i Katarzyna Baszyńska ż. Dominika 171-1-13 6R 31 R DM
10 5 1847 Ostróg Grzegorz Baszyński Biełotyń Antoni Marianna NN Kostanty Chwoina i Magdalena Kozaczkowa ż. Jana 171-1-13 10V 58 R DM
8 1 1847 Chabno Marcin Baszyński Klewiny Łukasz Katarzyna Rozduj Grzegorz Adamenko, Prakseda Raperowska, panna, chrz. 12.01.1847 178-51-548 128R 3 Ż BS 263
17 6 1847 Chabno Kazimierz Baszyński Rudnia Hreżla Kasper Anastazja Leńkiewicz Stanisław Burzyński, Marianna Baszyńska, chrz. 22.06.1847 178-51-548 131R 30 Ż BS 269
19 10 1847 Chabno Piotr Baszyński Rudnia Klewińska Mateusz Agrypina Baszyńska Paweł Konossacki, Anastazja Łuczenko, chrz. 21.10.1847 178-51-548 132V 42 Ż BS 272
15 5 1847 Białogródka Jan Nepomucen Baszyński Gnojniczka Franciszek Tekla Opatowska ur. Walenty Kaliński i 1-dw. Tekla Smichowska panna 178-3-116 104V 45 Ż DM
14 3 1848 Nowogród Dominik Gołębiowski Stara Huta Zwiahelska - Julianna Gołębiowska Baszyński Augustyn, Milaszewska Marianna, wdowa 57 JZ
4 11 1848 Ostróg Karolina Malinowska Klonowiec Karol Franciszka Baszyńska Józef Baszyński i Gertruda Piotrowska ż. Marcina 171-1-14 19V 111 R DM
18 7 1854 Trojanów Ludwik Baszyński Korczak Józef Marianna Kotwicka 178-3-38 455V-456R 41 Ż
30 3 1854 Białogródka Józef Baszyński Gnojniczka Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drojecki i Marianna Malicka ż. Franciszka 178-03-122 403V-404R 20 Ż DM
9 11 1856 Białogródka Ignacy Baszyński Gnojniczka Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drojecki i Karolina Markiewicz ż. Bazylego 178-03-124 591V-592R 123 Ż DM
18 10 1858 Puliny Rozalia Borowska Usyczna Jan Marianna Całko Baszyński Franciszek, Baszyńska Marianna, panna 308 JZ 0 0
21 11 1858 Puliny Apolonia Husakowska Nejmanowka Józef Petronela Baszyńska Baszyński Jakub, Borowska Marianna, ż. Jakuba 338 JZ 0 0
7 3 1859 Ostróg Franciszka Brzezicka Choteń Antoni Zuzanna Żytnikowska Antoni Baszyński i Teresa Jakuszewska ż. Ignacego 886 16-17 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0009.htm
6 5 1859 Ostróg Kazimierz Baszyński Białotyń Jan Teofila Kamińska Zachary Czapliński i Petronela Gągało ż. Jana 886 32-33 51 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0017.htm
1 11 1859 Ostróg Karol Baszyński Choteń Józef Barbara Jankowska Karol Baszyński i Marianna Kraśnicka ż. Michała 886 73-74 104 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0039.htm
9 7 1861 Ostróg Mikołaj Baszyński ? Białotyń Jan Teofila Kamilowska Mikołaj Choina i Katarzyna Borkowska ż. Józefa 654-1-36 3V Rapt. R DM
9 7 1861 Ostróg Feliks Baszyński ? Białotyń Jan Teofila Kamilowska Feliks Świerszczewski i Anna Świerszczewska panna 654-1-36 3V Rapt. R DM
20 1 1863 Kuniów Szymon Kotnicki Kozin Jan Honorata Podhorodecka Stanisław Baszyński i Tekla Kraśnicka ż. Łukasza 178-3-78 1V-2R 6 Ż DM
1 9 1863 Kuniów Piotr Baszyński Dertka Józef Marianna Wereszczyńska Szymon Zajęczkowski i Aleksandra Zajęczkowska panna 178-3-78 8V-9R 48 Ż DM
19 6 1863 Białogródka Piotr Baszyński Gnojniczka Franciszek Anna Michnicka Wincenty Drojecki i Eudokia Semeniuk ż. Andrzeja 178-03-81 15V-16V 57 Ż DM
13 8 1865 Żytomierz Stanisław Futor Sianuszewicza Rozalia Krasowska nieślubny syn / Jan BaszyńskiMaria Chinow 178-3-61 35 220 Ż DG
18 12 1865 Żytomierz Franciszek Baszyński Kamionka Józef Pawlina Złotkowska syn mieszczan/ Jan Mietelski, Rozalia Kodeliańska 178-3-61 50 329 Ż DG
15 9 1866 Kuniów Paulina Podhorodecka Hucisko Aleksander Honorata Jakuszewska Stanisław Baszyński i Tekla Kraśnicka 178-3-78 92V-93R 56 Ż DM
24 2 1866 Żytomierz Józef Baszyński Futor Januszewicza Jan Józefa Wengłowska [28.02.1866] syn 1-dw., Franciszek Kotwicki i Brygida Symon 178-3-63 14 53 Ż 27 i 28 DG
21 11 1866 Żytomierz Józefa Kotwicka Futor Rutkowskiego Mikołaj Karolina Baszyńska [28.11.1866] córka dw., Jan Baszyński-mieszcz., i Pawlina Paszyńska, żona Józefa, mieszcz. 178-3-63 65 313 Ż 127 i 128 DG
7 4 1867 Kuniów Józef Baszyński Dertka Józef Marianna Wereszczyńska Szymon Zajączkowski i Aleksandra Zajączkowska 178-3-78 113V-114R 19 Ż DM
25 1 1871 Kuniów Józef Piątkowski Hucisko Stanisław Karolina Jasińska Stanisław Baszyński i Petronela Sokołowska 178-3-78 241V-242R 8 Ż DM
20 6 1872 Kuniów Franciszek Baszyński Hucisko Stanisław Julia Jakuszewska Ignacy Świderski i Antonina Jakuszewska 178-3-78 280V-281R 38 Ż DM
16 1 1899 Kuniów Franciszek Popławski Dertka Anastazy Anna Łukomska Piotr Baszyński i Teofila Popławska ż. Karola 178-3-86 760V-761R 23 Ż DM
10 10 1900 Kuniów Stanisław Bielecki Maziarnia Ludwik Wilhelmina Przygoda Piotr Baszyński i Rozalia ż. Józefa 178-3-86 842V-843R 160 Ż DM
6 8 1920 Ostróg Albin Baszyński Choteń Dominik Olimpia Ładziejewska Mieczysław Brzezicki, Tekla Boruh 25 148 O

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
2 2 1830 Krzywin Jan Swiczarski par. Borysowska (G-R) 20 Maksym Eudoksja Borkowska Anna Gągała Sielce 18 Józef Marianna Zięba Sł. Józef Baszyński, Sł. Jan Malinowski, Sł. Jan Baszyński 171-1-3 41R 2 R Mg
2 11 1830 Krzywin Florian Baszyński Nietyszyn 37w Mikołaj Katarzyna Ruska Marianna Kratiuk Sielce 21 Józef Magdalena Gągała Prac. Adam Lipski, Prac.Andrzej Panasiuk, Młody wdowiec po Rozalii Brandebur 171-1-3 43R 9 R Mg
17 2 1831 Krzemieniec Maciej Baszyński Krzemieniec k Feliks Marianna Apolonia Skolimowska Krzemieniec p Józef Teresa Piotr Mińkiewicz i Jan Szafrański 01-5 60R 8 T 789 DM
17 1 1832 Ostróg Wojciech Kutylowski Ostróg 34w Antoni Helena Teresa Mierkiewicz (Markiewicz) Ostróg 27 Jan Rozalia Jan Pulkiewicz, Wawrzyniec Krynicki, Franciszek Baszyński 171-1-5 15R 1 R MZ
30 10 1832 Ostróg Paweł Baszyński Czerniwody 25 Franciszek Rozalia Przewłocka Franciszka Pietruszewska Czerniwody 18 Franciszek Marianna Lisowska Ur. Jakub Głębocki, Jan Wereszczyński, Aleksander Bronowicki 171-1-5 22R 22 R MZ
15 10 1833 Ostróg Andrzej Lipczyński Szlachów 25 Paweł Marianna Romaszewska Marianna Pulkiewicz Szlachów 18 Blażej Anna Morozowska Wojciech Baszyński, Pulkiewicz, Kazimierz Soszyński 171-1-6 26V 22 R 8413 MZ
1 7 1834 Ostróg Ksawery Małyszczycki par. Ostróg 21 Tomasz Marianna Świderska Anna Pulkiewicz Szlachów 18 Grzegorz Wiktoria Lachowicz Józef Baszyński Paweł Broniewicki Grzegorz Lachowicz 171-1-7 25R 9 R MZ 8702
10 11 1835 Puliny Mikołaj Całko Niepomucenówka 24 Bazyli Apolonia Kuriata Ewa Borowska Usyczna 18 Szymon Marianna Baszyńska Baszyński Adam Holski Rafal 52 JZ
17 5 1836 Puliny Wojciech Baszyński Korczak par Trojanowska 21 Stefan Wiktoria Borowska Sałomea Kulikowska Szyecka Buda 17 Krzysztof Ewa Rowiecka Kobrzycki Mateusz Bagiński Mikołaj 30 JZ
2 2 1836 Ptycza Jan Baszynski Mykitycze 24 Grzegorz Marianna Adaszynska Józefa Kułakowska Mykitycze 17 Michał Marianna Klimówska Kazimierz Szafrankowski, Szymon Szymanski 822 228R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0237.htm
26 7 1836 Szumsk Feliks Baszyński Waśkowce 38w Jan Barbara Barbara Mędrykowska zd. Gadomska 29w Jan Wiktoria Ignacy Myśliński, Tomasz Myśliński 245-1-10 468R 22 R RK
24 5 1836 Ostróg Franciszek Baszyński Białotyń 25 Piotr Elżbieta Łukomska Domicela Śliwińska Białotyń 22 Marcin Rozalia Krasucka Jan Choina, Leon Śliwiński, Feliks Baszyński 171-1-9 26R 13 R DM
24 10 1837 Zasław Św. Jana Franciszek Baszyński par Zasław 24 Grzegorz Anna Tyczyńska Tekla Opałowska par Zasław 18 Mateusz Katarzyna Rybczyńska Tomasz Roszkowski Jan Zagajewski Franciszek Zieliński 16 JZ 0
2 5 1838 Żytomierz Michał Bagiński Słoboda Dermania par.Trojanowska 40w Stanisław Magdalena Kotwicka Marianna Borowska zd. Krzyżanowska wieś Pobitowki 30w Paweł Anastazja Lewicka Kazimierz Swięcicki , Jan Baszyński 178 51 417 47 19 Ż Ni
25 9 1838 Żytomierz Łukasz Baszyński Chutor Bielecki 28 Gabriel Agnieszka Baranowska Katarzyna Grabowska Chutor Bielecki 20 Jan Katarzyna Kwiatkowska Łukasz Bobrownicki , Feliks Kowalski 178 51 417 56 53 Ż Ni
2 8 1838 Ostróg Augustyn Baszyński Międzyrzecz Ostrogski 29 Michał Dorota Borkowska Zuzanna Jaksińska Międzyrzecz Ostrogski 21 Mikołaj Julia Ćwiklińska Józef Złotoliński, Adam Żukowski, Marcin Piotrowski 171-1-11 24R 9 R DM
6 11 1838 Ostróg Sylwester Wysokiński Białotyń 24 Józef Marianna Cząstkowska Katarzyna Jakuszewska Białotyń 22 Wojciech Marianna Dworzycka Tomasz Jakuszewski, Jan Choina, Dominik Baszyński 171-1-11 28R 17 R DM
1 9 1840 Żytomierz Feliks Domaradzki 40w Ignacy Justyna Ratowska Tekla Sitka 20 Antoni Anna Suszańska Piotr Baszyński 178 3 10 68 37 Ż Ni
21 6 1842 Ostróg Józef Baszyński Zawidów 29 Ignacy Franciszka Łukomska Aniela Głatkowska Zawidów 19 Karol Dorota Kiełczewska 881 25V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0033.htm
15 11 1842 Ostróg Dominik Baszyński Białotyń 22 Piotr Elżbieta Łukomska Katarzyna Grabowska Białotyń 22 Józef Tekla Wiszniowska ur. Jan Mogilnicki, Wincenty Wankryt, Jan Malinowski 881 30 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0037.htm
23 5 1843 Ostróg Jan Baszyński Białotyń 22 Wojciech Magdalena Przewłocka Marianna Wiśniewska Białotyń 20 Ludwik Anna Rypczyńska 882 19 R 14
7 11 1843 Ostróg Bazyli Baszyński Dorohoszcza 21 Józef Anna Burkowska Józefa Rucińska Dorohoszcza 18 Jan Marianna Pulkiewicz 882 22 V 35
25 6 1844 Ostróg Benedykt Baszyński Białotyń 47 Wojciech Magdalena Przewłocka Tekla Bilecka Białotyń 24 Mikołaj Marianna Szumiska 883 19 R 18
30 4 1844 Krzywin Feliks Baszyński Nietykszyn 45 Michał Katarzyna Małgorzata Gargasiewicz Krzywin 30 Łukasz Petronela Zakrzewska 883 37 V 3 0
18 6 1844 Puliny Józef Baszyński Koruzówka par. Trojanowska 23 Stefan Wiktoria Borowska Marianna Kotwicka Szyecka Buda 17 Teodor Anastazja Kulikowska Górski Protazy Baszyński Janis 30 JZ
27 5 1845 Puliny Tomasz Borowski Usyczna 24 Szymon Marianna Baszyńska Anna Wolska Berezówka 20 Gabryel Magdalena Skokowska Baszyński Adam Węglowski Michał 25 JZ
25 11 1845 Żytomierz Ludwik Canto Ewangelik , Chutor Wrangla 27 Gotlib Rozyna Kin Anna Głębocka Sokołowa Góra 20 Wincenty Marcianna Mileniewska Marcin Smigielski , Piotr Baszyński 178 3 12 53 73 Ż Ni
3 2 1846 Ostróg Karol Baszyński Białotyń 23 Benedykt Apolonia Borkoska Pawlina Gongała Wielbowno 18 Stanisław Anna Pulkiewicz Jan Romuk, Feliks Małkoski, Teodor Siekierzyński 885 24V 7 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0026.htm
15 6 1847 Ostróg Wincenty Jankowski Balarka Choteńska 25 Jakub Anna Ożga Wincentyna Markowska Płużne 18 Ludwik Józefa Korczyńska Kazimierz Soszyński, Józef Baszyński 171-1-13 26R 9 R DM
6 7 1847 Żytomierz Józef Jaroszyński par. Pulińska 22 Piotr Marianna Mucharska Antonina Borowska Chutor Wasilewski 19 Walenty Marianna Lisowska Wincenty Baszyński ,Teodor Twardowski 178 3 1 56 34 Ż Ni
16 5 1848 Ostróg Józef Baszyński Choteń 21 Benedykt Apolonia Burkowska Barbara Jankowska Choteń 18 Jakub Anna Ożga Franciszek Bagiński, Bazyli Janicki, Mateusz Jankowski 171-1-14 26R 12 R DM
30 1 1849 Białogródka Józef Niewirowski Wojtówce par. Zasław 40w Paweł Agnieszka Kalnicka Katarzyna Kwaśnicka Gnojniczki 25 Kazimierz Krystyna Jastrzębska Feliks Woroniecki i Franciszek Baszyński 178-03-118 555V 6 Ż DM
22 1 1850 Białogródka Franciszek Baszyński 30w Grzegorz Anna Tyczyńska Anna Michnicka Gnojniczka 19 Wincenty Apolonia Dziekowicka Michał Jarzębski, Jakub Buderacki 178-03-119 495R 3 Ż DM
14 1 1851 Białogródka Krzysztof Zieliński Zawadyńce 45w Stanisław Magdalena Rosołowska Marianna Błażejewska Gnojniczka 22 Wawrzyniec Agnieszka Michnicka Józef Gutewicz, Franciszek Baszyński 178-03-120 469V 3 Ż DM
15 2 1859 Kuniów Feliks Falkowski Górszczyzna 20 Marcin Magdalena Popiel Emilia Łabędska Borowica 21 Franciszek Paulina Buderacka Jan Świderski i Stanisław Baszyński 886 260 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0136.htm
14 2 1865 Żytomierz Onufry Ganowski Budka Szyjecka Par.Puliny 30 Gabriel Anna Galicka Honorata Puchalska Futor Wasilewskiego 20 Józef Ewa Żurawska (wolnożyjący i 1-dw) Leon Bagiński, Stefan Baszyński 178-3-61 119R 39 Ż 129 DG
16 6 1868 Kuniów Stanisław Baszyński Kozin 40 Wojciech Teresa Falkowska Julianna Jakuszewska Kozin 19 Ludwik Klara Boguszyńska Feliks Falkowski, Ignacy Świderski, Antoni Jakuszewski 178-3-78 165V 6 Ż DM
26 1 1869 Kuniów Michał Zabłocki Kozin 22 Wojciech Joanna Poremska/Porajska Tekla Wiernicka Radohoszcz Wielka 18 Teodor Julianna Świderska Jan Wolski, Stanisław Baszyński, Augustyn Tylicki 178-3-78 194V 2 Ż DM
5 2 1878 Dederkały Jan Zarzycki Dederkały 22 Wincenty Barbara Stebelska Teofila Bogusz Dederkały 18 Adam Anna Lenartowicz Feliks Baszyński, Ludwik Kozicki 57 117 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0065.htm
24 2 1880 Kuniów Władysław Baszyński Chotyń par. Ostróg 28 Józef Barbara Jankowska Aniela Podhorodecka Hucisko 24 Gaspar Wiktoria Juchkiewicz Michał Nawrocki i Michał Kraśnicki 178-3-78 606R 4 Ż DM
9 10 1888 Kuniów Józef Baszyński Białotyń par. Ostróg 30w Jan Marianna Wiszniewska Marianna Sieniawska Hucisko Stare 19 Hipolit Karolina Mogilnicka Marcin Galimski i Feliks Drzewiecki 178-3-86 161R 28 Ż DM
24 2 1891 Kuniów Zygmunt Sarnacki Zahorce 25 Jan Maria Kozłowska Franciszka Werbachowska Dryżaki 18 Maciej Katarzyna Horbaczewska Marceli Bogusz i Antoni Baszyński 178-3-68 386V 6 Ż DM
31 1 1893 Kuniów Władysław Baszyński Białotyń par. Ostróg 21 Adolf Antonina Ziembicka Teofila Rudkowska (Rutkowska) par. Kuniów 20 Wawrzyniec Petronela Wolska Szymon Wolski i Józef Baszyński 178-3-86 492R 7 Ż DM
5 2 1895 Kuniów Zygmunt Białoszewski Korytno 35 Feliks Ludwika Krigier Weronika Podhorodecka? (Sokołowska) Hucisko Stare 22 Kazimierz Petronela Podhorodecka Adam Sokołowski i Jan Baszyński 178-3-91 575V 6 Ż DM
10 11 1896 Kuniów Bonawentura Henryk Studziński Serniki par. Lubartów gub. lubelska 28 Józef Waleria Chmielewska Helena Różycka Podczapki 21 Henryk Emilia Dergiman Wacław Baszyński, Bronisław Rózycki 178-3-86 636R 24 Ż DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl