Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 123 wyników dla: Olenska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
30 10 1827 Białogródka Balbina Oleńska 60 Suchorzyńce ur. wdowa po Piotrze, syn Franciszek, córki Tekla i Elżbieta 178-03-93 75R 81 Ż DM
9 10 1829 Białogródka Marianna Oleńska 80 Sosnoweczka ur., mąż Wojciech 178-03-95 98V 62 Ż DM
27 12 1829 Białogródka Apolonia Oleńska 3 Sosnoweczka c. wdowy ur. Marianny Oleńskiej z Rużyckich 178-03-95 101R 84 Ż DM
2 11 1835 Białogródka Honorata Oleńska 70 Sosnoweczka ur., z Kryniekickich [inny zapis:Kierniecka], wdowa po Antonim, synowie Jan, Michał i Józef 178-03-101 144R 102 Ż DM
23 9 1837 Ptycza Jan Jasiński 42 Wielkie Zahorce odnodworzec, żona Anna z d. Olenska 823 278V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0312.htm
20 7 1845 Ostróg Edward Władysław Petion 14 Ostróg z suchot, r. Wielmożni Ludwik Antoni, Karolina zd Smoleńska 884 51R 54 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0052.htm
13 6 1846 Luboml Jadwiga Dziwulska 1 Wysock r. Józef, Salomea Oleńska 861 511 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0222.htm
1 10 1850 Białogródka Marianna Oleńska 1 Sosnóweczka c. ur. Michała i Anny z Binkowskich 178-03-119 512V 59 Ż DM
17 2 1858 Łuck Cecylia Połońska 75 Niebożka z d. Smoleńska, szl., wdowa po Walerianie, synowie Julian i Stanislaw, córki Kamila i Ludgarda 394 114 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0060.htm
29 1 1859 Ostrówki Katarzyna Smoleńska 81 chł. , wdowa po Janie, córki Maria i Elżbieta 870 424 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0230.htm
26 11 1860 Białogródka Marianna Olenska [Olędzka] 46 Sosnóweczka 1-dw., wdowa po Józefie, syn Marcin i córka Tekla 178-03-75 157R 106 Ż DM
18 4 1871 Luboml Salomea Dziwulska 69 Wysock ur. Oleńska 314 137 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0070.htm
11 9 1874 Białogródka Petronela Oleńska [Olędzka] 25 Sosnóweczka chł., z d. Gorecka, mąż Antoni, córka Marianna 178-03-84 518R 105 Ż DM
10 2 1880 Jałowicze Michalina Smoleńska 4 Targowica c. szlachciców Zygmunta i Dąbrówki z Słoniewskich 154 24 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20154/pages/PL_1_436_154_0014.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
24 2 1633 Ostróg Marianna Zwoleńska Wojciech Jadwiga data chrztu t.8. 625 ks. WŻ DM
25 10 1761 Szumsk Felicjanna Żarnowska Borki Daniel Angela Tomasz Janiuch, Wiktoria Zwolenska 297-1-180 104R Ł 4439 RK
19 4 1767 Szumsk Agnieszka Hryciuk Chryciuk Hucisko Szumskie Paweł Franciszka Jan Zarnowski, Marianna Smolenska, Jan Kwiatkowski, Petronela Stankiewiczowa 297-1-180 138V Ł 4509 RK
24 4 1768 Szumsk Wojciech Cierkowski Sorkowski Curkows Szumsk Ignacy Apolonia Fedko Mielnik, Marianna Czolenska, Andrzej Lachowiecki, Barbara Olchowska 297-1-180 142V Ł 4518 RK
29 6 1770 Szumsk Piotr Winiarz Hucisko Mekieczkowe Prokop Helena Tomasz Sinkowski, Katarzyna Jakusiewiczowa, Józef Gizicki, Marianna Smolenska 297-1-180 152R Ł RK 4540
17 4 1774 Szumsk Helena Smoleńska Huta Dubieńska Andrzej Marianna Wojciech Toczynski, Anna Sliwinska 297-1-181 6R Ł 006a RK
22 7 1776 Szumsk Magdalena Smolinska Smoleńska Huta Szumska Mikołaj Marianna Jan Borkowski, Ludwika Rucka, Wojciech Zielinski, Slobowiczowa 297-1-181 16R Ł 016a RK
5 4 1781 Szumsk Franciszka Smoleyska Smoleńska? Hucisko Horodyskie Franciszek Marianna Andrzej Białobrzycki, Regina Sliwinska 297-1-181 46V Ł 47 RK
23 2 1783 Szumsk Julianna Smoleńska Huta Bernackiego Andrzej Marianna Tomasz Szkotnicki, Dorota Zielińska, Wojciech Stańkiewicz, Regina Bernacka 297-1-181 59V Ł 60 RK 0
29 6 1786 Szumsk Marianna Smoleńska Huta Szumska Andrzej Marianna Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 77V Ł 78 RK
20 3 1808 Ostróg Jan Krzemiński Nowomalin Łukasz Katarzyna Woyciechowska Stefan Białous, Ewa Smoleńska 297-1-136 74 Ł 1112 SK
20 6 1808 Ostróg Jan Białouk Nowomalin Stefan Katarzyna Marcinkowska Antoni Lachowicz, Ewa Smoleńska 297-1-136 77 Ł 1118 SK
? 11 1808 Ostróg Teresa Obornicka Nowomalin Stanisław Katarzyna Jan Turkiewicz, Ewa Smoleńska 297-1-136 88 Ł 1131 SK
15 5 1810 Ostróg Wojciech Smoleński Nowomalin Grzegorz Marianna Sylwester Sokołowski, Ewa Smoleńska 297-1-136 129 Ł SK
26 5 1810 Ostróg Agnieszka Białous Nowomalin Stefan Katarzyna Jan Białous, Ewa Smoleńska 297-1-136 121 Ł SK
18 9 1811 Ostróg Apolonia Franciszka Smoleńska Nowomalin Marcin Ewa Kamińska Jan Piątkowski, Agata Zieleniecka 297-1-136 162 Ł 877 SK
26 3 1812 Torczyn Maryanna Smolenska Sadów Kajetan Teresa Pielenkiewicz Michał Zulinski, Anna Nosalska 3a 18 EH Ł
19 2 1814 Ostróg Mateusz Marcinkowski Nowomalin Jakub Anastazja Józef Zaran, Ewa Smoleńska 297-1-136 204 Ł SK
2 7 1821 Torczyn Jan Nepomucen Wojcicki Torczyn Adam Marianna Pogrzebska chrz. 10.07; Paweł Augustynowicz, Marianna Woleńska 56 b/n Ł EH
4 9 1821 Torczyn Rozalia Wylesz Okorsk Józef Helena Jan Siedlar, Eufrozyna Oleńska 56 b/n Ł EH
4 12 1827 Turzysk Kajetan Głuszek Tuliczów Dymitr Justyna Andrejuk ur. Maksymilian Burczak Abramowicz kawaler, Karolina Zwoleńska panna 709 8 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0005.htm
25 10 1827 Szumsk Edward Sopiński Mosty Wawrzyniec Elżbieta Smolińska Smoleńska Sebastian Sadowski, Marianna Hornicka ż. Franciszka, Aleksy Bakun, Katarzyna Bozuczka ż. Jakima 245-1-1 385R 74 R RK
13 4 1827 Białogródka Apolonia Oleńska Bisóweczka Feliks Marianna Zarzycka Michał Niemierowicz i Agnieszka Gawrońska ż. Andrzeja 178-03-93 57R 30 Ż DM
22 8 1827 Białogródka Filip Rajewski Sosnoweczka Jan Julianna Szymańska Tadeusz Grzybowski i Honorata Oleńska ż. Antoniego 178-03-93 59V 56 Ż DM
30 9 1827 Białogródka Franciszek Bejczyński Sosnoweczka Marcin Marianna Oleńska Grzegorz Dubowicz i Honorata Oleńska ż. Antoniego 178-03-93 60R 66 Ż DM
22 11 1827 Białogródka Jan Żeliński Sosnówka Marcin Marianna Kobylańska Marcin Bejczymski i Honorata Oleńska ż. Antoniego 178-03-93 61V 79 Ż DM
4 8 1829 Białogródka Domicela Marianna Perłowska Zawadyńce Maksymilian Teresa Zajączkowska Aleksander Smoleński i Marianna Nowosielska ż. Józefa, as. Józef Nowosielski -Paroch Szelwowski i Marianna Smoleńska ż. Aleksandra 178-03-95 72V 68 Ż DM
28 9 1830 Szumsk Wiktoria Nowakowska Majdan Dubieński Jan Tekla Smoleńska Wojciech Zaręba, Eufrozyna Adaszyńska ż. Tomasza 245-1-4 378R 906 R RK
6 5 1830 Białogródka Wiktoria Jasińska Bisóweczka Jan Anna Oleńska Szymon Grzybowski i Agnieszka Trojanowska wdowa 178-03-96 56V 26 Ż DM
15 1 1830 Ostróg Agnieszka Iwanowska Nowomalin Jakub Elżbieta Smoleńska Jan Kowalski, Zofia Przewłocka, ass. Tomasz Iwanowski, Anna Krzywińska 171-1-3 1V 5 R MZ
29 11 1830 Cudnów Andrzej Kunicki Dryktów Szymon Aleksandra Wincenty Dobrowolski, Tekla Goleńska 178 3 3 R324 168 MP
8 10 1831 Białogródka Anna Brygida Kalnicka Sosnoweczka Jan Tekla Oleńska Wawrzyniec Rutkowski i Marianna Buderacka ż. Michała 178-3-97 77V 55 Ż DM
3 5 1832 Białogródka Marianna Aleksandra Oleńska Sosnoweczka Jan Franciszka Zawadzka Marcin Beyzymski i Katarzyna Ulicka ż. Stefana 178-03-98 42R 44 Ż DM
9 4 1833 Białogródka Leon Beyzymski Sosnoweczka Marcin Marianna Oleńska Maciej Wolski i Eleonora Oleńska ż. Antoniego 178-03-99 46V 39 Ż DM
25 12 1833 Białogródka Stefan Łaniecki Sosnoweczka Jan Anna Jakubowska Marcin Beyzymski i Tekla Oleńska z Kalińskich ż. Jana 178-03-99 54R 112 Ż DM
23 7 1835 Białogródka Apolonia Oleńska Sosnoweczka Jan Franciszka Zawadzka Marcin Beyzymski i Apolonia Jakubowska 178-03-101 117V 52 Ż DM
16 8 1835 Białogródka Klotylda Andruszewicz Sosnoweczka Gabriel Tekla Kędzierska Ignacy Mysłowski i Anna Oleńska ż. Michała 178-03-101 119V 67 Ż DM
15 11 1835 Białogródka Katarzyna Beyzymska Sosnoweczka Marcin Marianna Oleńska Jan Olszewski i Franciszka Oleńska ż. Jana 178-03-101 123R 94 Ż DM
18 11 1836 Szumsk Salomea Oborska Hucisko Piaseczne Franciszek Tekla Sosnowska Tomasz Zieliński, Marianna Smoleńska ż. Feliksa 245-1-10 457R 65 R RK
10 11 1836 Białozórka Emilia Ciecierska Szuszkowce Jan Anna Smoleńska ur. Adam Lerc, Marianna Leonowicz ż. Karola 245-1-10 413V 26 R
30 3 1836 Białogródka Krystyna Oleńska Sosnoweczka Michał Anna Bieńkowska Marcin Beyzym i Tekla Kalińska ż. Jana 178-03-106 118R 33 Ż DM
22 7 1836 Białogródka Jakub Sinicki Sosnoweczka Bazyli Katarzyna Korzeniowska Marcin Beyzymski i Franciszka Oleńska ż. Jana 178-03-106 121V 63 Ż DM
15 2 1837 Białogródka Franciszek Gałęski Sosnówka Mała Jan Teresa Marcinkiewicz Marcin Beyzymski i Franciszka Oleńska ż. Jana 178-03-108 147R 26 Ż DM
2 3 1837 Białogródka Helena Skulimowska Sosnóweczka Jan Agnieszka Jakubowska Józef Niemirowski i Anna Oleńska ż. Michała 178-03-108 147V 31 Ż DM
16 10 1838 Białozórka Klemens Łukasz Ciecierski Mołodków Jan Anna Smoleńska ur. Wojciech Manasterski, Katarzyna Bereżecka ż. Kazimierza 245-1-12 388R 23 R
24 7 1838 Białogródka Agnieszka Beyzymska Sosnóweczka Marcin Marianna Oleńska Wawrzyniec Kutkowski i Franciszka Oleńska ż. Jana 178-3-110 140V 78 Ż DM
11 5 1839 Białogródka Józefa Mysłowska Sosnówka Józef Helena Andruszewicz ur. Marcin Kędzierski i ur. Teresa Oleńska ż. Wojciecha 178-3-112 121R 57 Ż DM
25 7 1839 Białogródka Anna Sinicka Sosnówka Jakub Marianna Niemirowicz ur. Wawrzyniec Andruszewicz i ur. Marianna Oleńska ż. Jana 178-3-112 123R 72 Ż DM
21 9 1839 Białogródka Maciej Łoniewski Sosnówka Jan Anna Jakubowska ur. Maciej Beyzymski i ur. Franciszka Oleńska ż. Jana 178-3-112 124V 85 Ż DM
5 3 1840 Iwanków Wiktor Iwicki Kozarewicze Jerzy Franciszka Smoleńska Jędrzej Mickiewicz, Tekla Niedźwicka, as. Jan Woronicki, Marianna Czerwińska, panna, chrz. 18.04.1840 178-51-456 10R 10 Ż BS 22
27 3 1841 Białozórka Franciszka Ciecierska Mołotków Jan Anna Smoleńska Maciej Stebelski i Krystyna Stebelska 872 752 9
15 1 1841 Połonne Longina Pawlina Mikołajewska Baranówka Jakub Julia Smoleńska 872 138 125 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0074.htm
22 5 1842 Luboml Apolonia Broleńska Radziechów Jan Petronela Chmielewska Karol Borysiuk, Marianna Patyiewicz ż. Bazylego 857 495 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0266.htm
26 5 1845 Białogródka Marianna Oleńska Sosnoweczka Jan s. Antoniego Franciszka c. Macieja Zawacka Jan Mirecki i Apolonia Andruszewicz ż. Józefa 178-3-113 91R 60 Ż DM
9 12 1848 Zasław św. Józefa Aleksander Białozur Babia Góra Karol Julia Oleńska ob. Jan Pawłoski żonaty, szl. paulina Tomaszewska z. Franciszka 178-3-117 30V 121 Ż
6 11 1848 Białogródka Michał Mysłowski Sosnówka Józef Helena Andruszewicz Jan Gałęcki i Anna Oleńska ż. Michała 178-3-117 143R 110 Ż DM
13 11 1848 Białogródka Marianna Bielecka Sosnoweczka Andrzej Anna Kalińska Marcin Beyzymski i Franciszka Oleńska panna 178-3-117 143V 112 Ż DM
16 11 1848 Białogródka Agnieszka Andruszewicz Sosnoweczka Józef Teresa Gęsicka Jakub Sinicki i Marianna Oleńska panna 178-3-117 144R 115 Ż DM
24 9 1849 Białogródka Marianna Oleńska [Olędzka] Sosnóweczka Antoni [Michał] Anna Bińkowska Jan Galeński [Gałęzki] i Marianna Rutkowska ż. Wawrzyńca 178-03-118 543V-544R 130 Ż DM
14 3 1850 Lachowce Antonina Jakubowska Hulowce Franciszek Józefa Nawrocka Antoni Winogrodzki i Franciszka Oleńska ż. Piotra 171-1-16 292V-293R 13 R DM
19 5 1850 Białogródka Józef Ziobrowski Sosnóweczka Wiktor Petronela Śniatkowska Jakub Sinicki i Franciszka Oleńska ż. Jana 178-03-119 482V-483R 48 Ż DM
8 1 1851 Białogródka Franciszek Bilecki Sosnóweczka Andrzej Klementyna Kalińska Paweł Skulimowski i Franciszka Oleńska ż. Jana 178-03-120 434V-435R 10 Ż DM
25 1 1852 Białogródka Michalina Józefa Tekla Zofia Bratyńska Białogródka Michał Maria Smoleńska [Smolińska] dopeł.chrz.6.05.1856, as. Hrabia Tadeusz Kossowski i Ludwika Wimuth panna, Józef Michalski-Tyt.Sowietnik, Tekla Maliszewska ż. Floriana, Eugeniusz Pini i Józefa Jaworska ż. Zygmunta 178-03-124 574V-575R 54 Ż DM
3 1 1857 Białogródka Stefan Sinkiewicz Sosnóweczka Jan Apolonia Oleńska Roman Mirecki i Marianna Grzybowska ż. Kazimierza 178-3-73 139V-140R 6 Ż DM
22 12 1859 Nieświcz Aniela Smoleńska Wigurzyce Józef Zofia 840 144-145 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0077.htm
17 12 1859 Ostrówki Marianna Hulewicz Równo Józef Elżbieta Smoleńska Walenty Stachowski, Kamila Bogatko ż. Antoniego 870 404 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0220.htm
24 3 1860 Skole Helena Maria Smoleńska Kruszelnica Józef Marianna Maciejowska 1233L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201233/pages/PL_1_301_1233_0002.htm
18 1 1863 Żytomierz Piotr Żytomierz NN Marianna Jandroszewska Nieprawego łoża syn, chrzestni: Igor Jarmolenko, Katarzyna Oleńska 178-3-54 11 24 Ż DG
25 1 1863 Żytomierz Leonard Malecki Żytomierz Antoni Krystyna Święcicka Felix Wasilkowski, Helena Olenska ? 178-3-54 11 27 Ż DG
8 7 1869 Białogródka Elżbieta Oleńska Sosnoweczka Marcin Róża Gałęzka Tomasz Gałęzki i Tekla Sławecka ż. Wincentego 178-03-81 429V-430R 83 Ż DM
1 5 1871 Rzyszczów Kazimierz Korotkiewicz Prucki Wielkie Wincenty Wanda Oleńska Bazyli Zawodzki, Amelia Fajgel, żona Bazylego 312-1-100 376 24 m.K KM
16 5 1874 Białogródka Piotr Stawski Sosnówka Antoni Antonina Ignacy Karpiński i Antonina Oleńska ż. Jakuba 178-03-84 459V-460R 64 Ż DM
12 5 1875 Białogródka Franciszek Sławecki Chrystówka Wincenty Tekla Oleńska Franciszek Makowski i Katarzyna Niemirowicz wdowa 178-03-133 15V-16R 69 Ż DM
8 10 1877 Białogródka Franciszka Oleńska Sosnóweczka Apollon Józefa Zielińska Ludwik Jaskulski i Anna Rutkowska ż. Stefana 178-03-133 133V-134R 124 Ż DM
28 8 1881 Torczyn Józef Bubołowicz Okorsk Ludwik Marianna Smoleńska 667 32-33 39 0
0 1889 Ewangel.8 Karl Byzio Niewieca Johann Marie Smolenska BZ
0 1892 Ewang.1 Maria Byzio Newir Johann Marie Smolenska BZ
26 7 1894 Włodzimierz Anna Rosłan Adamówka Michał Zofia Draks Andrzej Sudol, Marianna Koleńska z. Marcina 812 56-57 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0031.htm
0 1894 Ewang.3 Charlotte Byzio Gluscha Johann Maria Smolenska BZ
0 1899 Ewang.9 Natalia Byzio Gluscha Johann Marianne Smolenska BZ
18 11 1901 Włodzimierz Stanisława Smoleńska Nowosiółki Jan Sylwester Kamila Zwolińska Feliks Berbecki, Tekla Staworzyńska ż. Adama 971 2V-3R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20971/pages/PL_1_436_971_0008.htm
9 8 1903 Włodzimierz Franciszka Koleńska Stefanówka Jan Kunegunda Puzio 972 31V-32R 155 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0037.htm
16 11 1904 Białogródka Władysław Foin Dworzec Apolinary Franciszka Olenska chł. Adam Lisniecki, Antonina Wołkowska panna 17-2-84 79V-80R 213 Ch
30 8 1905 Niewirków Bronisław Stawier Ozirce Andrzej Marianna Marcinkowska Franciszek Klepuszewski, Bronisława Zolenska ż. Franciszka 983 36V-37R 144 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0037.htm
13 4 1905 Białogródka Anastazja Olenska Sosnóweczka Feliks Teofila Niemirowska chł. Apolinary Foin, Marianna Niemirowicz ż. Dionizego 17-2-84 129V-130R 60 Ch
19 10 1914 Włodzimierz Wołyński Weronika Kolenska Stefanówka Jan Kunegunda Puzio 1058 43 209 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0044.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
9 2 1755 Szumsk Jan Skaliński Zahajce Anna Wolennicka Woleńska Zahajce Stefan Zabierniuk, Anna Wawrzeńcowa 297-1-180 23V Ł RK
8 11 1797 Szumsk Dominik Nowakowski Huta Barszczewskiego k Teresa Piekarowska Huta Barszczewskiego p Jakub Zarzycki, Józef Obrocki, Rozalia Smoleńska 297-1-183 25V Ł RK
6 6 1809 Szumsk Wawrzyniec Sopiński Hucisko Mostowe k Apolonia Smoleńska Smolińska Hucisko Szumskie p Jan Sińkowski, Wojciech Krasicki 297-1-183 69R Ł RK
2 2 1827 Turzysk Jan Szymański Wierzbiczno 22 Fryderyk Marianna Witambar Marcela Zwoleńska Wierzbiczno 18 Stanisław Małgorzata Sawicka 710 4 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0003.htm
26 2 1830 Białogródka Bazyli Ziobrowski Bisóweczka 23 Tomasz Marianna Myżyjewska Elżbieta Oleńska Bisóweczka 19 Jan Elżbieta Bujalska Maciej Kalnicki i Wojciech Rutkowski 178-03-96 68V 3 Ż DM
27 4 1830 Białogródka Jan Jasiński Bisóweczka 28 Piotr Marianna Anna Oleńska Bisóweczka 24 Piotr Marianna Chwilińska Jakub Bogusławski i Ignacy Kazimirowicz 178-03-96 70V 11 Ż DM
1 10 1831 Lachowce Karol Bieńkowski Krupiec par. Krzywin 32 Michał Katarzyna Smoleńska Marianna Kossowska Kaszczyńce 20 Ludwik Aniela Borkowska Wlm Jan Radzimiński, Wlm Julian Bieńkowski 171-1-4 99V 15 R DM
7 2 1832 Wiszenki Wincenty Ulanicki Kopaczówka 30 Mateusz Anastazja Olenska Teodora Romanowska Kopaczówka 36 Grzegorz Praxeda Tomasz Wąsowicz, Filip Kloparski 818 107 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0114.htm
13 11 1832 Wiszenki Kazimierz Hulanicki Kopaczówka 20 Mateusz Agnieszka Olenska Marianna Piotrowska Kopaczówka 20 Józef Rozalia Rogalska Feliks Kleparski, Aleksander Sobowski, Józef Toński 818 109 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0116.htm
28 1 1836 Białozórka Jan Ciecierski par. Białozórka 26 Grzegorz Rozalia Anna Smoleńska par. Białozórka 18 Kajetan Teresa ur. Józef Rozdolski, Józef Rakowski, Jan Przedakowski 171-1-10 415R 2 R
20 2 1836 Białogródka Stanisław Kosiński Bisóweczka 32w Maciej Marianna Oleńska Krystyna Mecherzyńska Bisóweczka 20 Marcin Apolonia Łaszcz Tomasz Brzyski, Piotr Miedziachowski 178-03-106 129V 4 Ż DM
14 2 1837 Szumsk Józef Suchodolski Huta Szumska 20 Antoni Anna Listowska Marianna Krajewska Iserna 18 Jan Wiktoria Smoleńska Smolińska Paweł Cymbaluk, Gabriel Jastrzębski, Kasper Suchodolski 245-1-11 488R 5 R RK
7 11 1837 Szumsk Franciszek Borkowski Obycz Maciej Apolonia Oborska Agnieszka Sopińska Mosty 18 Wawrzyniec Apolonia Smoleńska Wojciech Sopiński, Piotr Marciniuk, Ostap Daniluk 245-1-11 490V 16 R RK
6 2 1838 Szumsk Mateusz Suchodolski Huta Szumska 20 Piotr Barbara Sopińska Marianna Zielińska Majdan Dubieński 18 Jan Elżbieta Smolińska Smoleńska Józef Suchodolski, Jan Jastrzębski, Feliks Jarmoliński 245-1-12 289V 7 R RK
20 11 1838 Szumsk Ignacy Oborski Hucisko Pikulskie 35w Józef Aleksandra Smoleńska Smolińska Domicela Minkowska Majdan Antonowiecki 25 Karol Wiktoria Borkowska Antoni Oborski, Jan Adaszyński, Franciszek Oborski 245-1-12 294V 27 R RK
18 6 1844 Torczyn Kasper Leśniewicz Ulaniki 24 Franciszek Marianna Oleńska Józefa Hulanicka Ulaniki 25 Filip Kunegunda Sawicka 631 17 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20631/pages/PL_1_436_631_0010.htm
10 6 1845 Zasław św. Jana Jan Beyzymski par. Zasław/Jan 20 Marcin Marianna Oleńska Franciszka Hryniewiecka par. Zasław/Jan 18 Franciszek Marianna Bułajewska Józef Olencki, Jan Konferowicz 178-3-113 76R 6 Ż DM
24 11 1846 Krzywin Aleksander Karol Petion Ostróg, par. Ostróg 29 Ludwik Karolina Smoleńska Józefa Angeli Kołomla 19 Józef Karolina Sochacka Ignacy Franciszek Klimowicz, Karol Stasiewicz, Franciszek Karpowicz, Edward Emmott 885 78 4 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0079.htm
12 10 1847 Żytomierz Jan Smorzewski Berdyczów 40 Krzysztof Tekla Rakowicz Anna Oleńska Żytomierz 27 Józef Anna NN Józef Kobyliński 178 3 1 60 46 Ż Ni
10 2 1857 Sławuta Henryk Petion Sławuta 36 Ludwik Karolina Smoleńska Antonina Szatkowska Sławuta 18 Ludwik Marianna Żmigrodzka Ksawery Szatkowski, Stanisław Żmigrodzski 178-03-73 446V 5 Ż DM
6 11 1860 Białogródka Karol Winiarski Chrystówka 23 Jan Klementyna Honorata Olędzka [inne zapisy Oleńska] Sosnóweczka 18 Michał Anna Bieńkowska Franciszek Makowski, Mikołaj Paszkowski 178-03-75 138R 26 Ż DM
14 4 1896 Tbilisi Adam Wałunczunas kowieńska gub. 33 Józef Agnieszka Tiła Władyslawa Zysk łomżyńska gub. 23 Andrzej Ewa Smoleńska Walenty Dziwosz, Kacper Cała 61 5 Tb
2 2 1903 Włodzimierz Stanislaw Zaborny Kolonia Stawiecka, par. Przewały 27 Antoni Katarzyna Dzik Ewa Koleńska Adamówka 23 Marcin Marianna Getel 972 55R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0059.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl