Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 266 wyników dla: Kosinska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
12 9 1826 Krzemieniec Klara Kosinska 4 Tuniki c. Michała i Praksedy 299 249 155 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0130.htm
1828 Nowogród Justyna Kosińska Stefana i Anastazji Bagińskiej 201 JZ
9 8 1832 Włodzimierz Feliks Kosiorz 30 Włodzimierz wzięty do wojska z Królestwa Polskiego, żona Katarzyna Kosińska, syn Wincenty 847 65 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0034.htm
14 3 1833 Koblin Agnieszka Kosinska 70 Dorohostaje mąż Jan 819 209V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0218.htm
3 10 1834 Białogródka Joanna Kosińska 6/52 Bisóweczka c. ur. Stanisława i Anny z Łaszczów 171-1-100 99V 71 Ż DM
23 11 1835 Białogródka Anna Kosińska 30 Bisóweczka 1-dw., z Łaszczów, mąż Stanisław, syn Mikołaj i córka Agnieszka 178-03-101 144V-145R 109 Ż DM
15 12 1839 Korytnica Katarzyna Kosińska 22 Kładniów z Mańkowskich, mąż Jakub, syn i córka małoletni 213 6 5 0
11 11 1840 Korytnica Olimpia Kosińska 3 Kładniów c. Józefa i Julii z Ławrysiewiczów 214 7 5 0
16 3 1840 Nowogród Wołyński Anastazja Kosińska 45 Słobódka Czernicka z Karlińskich, mąż Jan, córki Ewa, Maryanna, Teresa, Franciszka i Teofila 871 86 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
17 9 1842 Radziwiłłów Adelajda Jasińska 2 Radziwiłłów córka Władysława i Marianny z d. Kosińska 828 99 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0101.htm
29 7 1843 Nowogród Wołyński Honorata Lublińska 1 Słoboda Czernicka córka Józefa i Marianny z domu Kosińska 874 154 79 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0080.htm
2 1 1844 Korytnica Anna Kosińska 71 Kładniów z Kośtiuków, synowie Józef żonaty i Jan bezżenny, córka Franciszka zamężna 217 8 1 DW
28 3 1844 Korytnica Ludwika Kosińska 0,5 Kładniów c. Antoniego i Franciszki z Ziemlickich 217 11 8
1 12 1844 Nowogród Jan Lubliński 5/52 Józef i Marianna Kosińska 133 JZ
8 11 1845 Korytnica Apolonia Kosińska 70 Kładniów z Terleckich, wdowa, synowie Kazimierz i Wojciech żonaci, córki Marianna, Anna i Pawlina zamężne 218 15 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0010.htm
14 3 1846 Korytnica Marianna Kosińska 55 Kładniów z Jasińskich, wdowa 219 15 8 DW
10 7 1848 Nowogród Jan Jędrzejewski 25 Susły żona Julianna Kosińska, synowie: Antoni, Józef, córka Rozalia 88 JZ
22 3 1849 Korytnica Katarzyna Kosińska 60 Uściług Jednodworka, wdowa po Józefie 222 35 12 0
13 10 1849 Nowogród Józef Lubliński 42 Wladzin żona Marianna Kosińska, syn Bernard, Antoni, Piotr, córka Katarzyna 100 JZ
21 9 1852 Korytnica Józefa Kosińska 2 Kładniów c. Antoniego i Franciszki z Ziemlickich 224 26 32 0
28 7 1855 Korytnica Teofila Kosińska 4 Kładniów c. sołtysów Wojciecha i Rozalii z Rejchów 227 24 49 0
27 8 1855 Korytnica Franciszka Kosińska 45 Kładniów sołtyska, mąż Józef, synowie Leopold i Stanisław, córki Józefa, Domicela, Marianna i Anna 227 27 80
30 9 1856 Korytnica Antonina Kosińska 2 Kładniów c. sołtysów Józefa i Aleksandry 228 25 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0015.htm
30 9 1856 Korytnica Zuzanna Kosińska 11 Kładniów c. sołtysów Jakuba i Justyny 228 25 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0015.htm
22 3 1856 Korytnica Emilia Kosińska 7 Kładniów c. sołtysów Wojciecha i Rozalii z Rejchów 228 24 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0014.htm
26 1 1856 Korytnica Marianna Kosińska 2 Kładniów c. Wojciecha i Rozalii z Rejchów 228 22 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0013.htm
2 1 1856 Korytnica Adolfina Kosińska 1,5 Kładniów c. Władysława i Józefy z Kosińskich 228 20 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0012.htm
3 4 1859 Krzemieniec Apolonia Kosińska 50 Krzemieniec chł., mąż Marcin, z 1-go małż. z Janem Zborowskich córki Katarzyna i Julia 0.1-32 51R 24 T
11 2 1860 Luboml Anna Kowalska 50 Huta ur. Kosińska 304 120 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0062.htm
16 11 1863 Luboml Aleksander Samborski 15 Luboml r. Franciszek, Paulina Kosińska 307 147 78 892 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0075.htm
19 5 1863 Białogródka Antonina Kosińska 25 Bisóweczka z Niewirowiczów, mąż Mikołaj, córka Magdalena 178-03-81 54R 30 Ż DM
30 11 1878 Kowel Franciszka Kosińska 56 Kowel mieszkanka warszawskiej gub., wdowa, synowie Władysław i Juliusz 279 88 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0046.htm
1 9 1895 Szumsk Maria Mokosińska 40 Litowiszcze z Jasińskich, chł., mąż Antoni, syn Piotr, córki Józefa i Agnieszka 01-233 256R 55 T
26 10 1895 Szumsk Wiktoria Mokosińska 4 Marynki c. chł. Stefana i Marianny z Widkowskich 01-233 259R 77 T
9 2 1902 Luboml Waleria Kosińska 1 Terebejki c. chł. Jana i Marianny z Stachniuków 981 80V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0076.htm
30 11 1902 Szumsk Maria Mokosińska 52 Litowiska z d. Oborska, chł., mąż Jan, 0.1-236 330V 107 T
16 10 1903 Szumbar Aniela Mokosińska 2/52 Dederkały Wielkie c. Józefa i Franciszki z Białoszuków 209 R 11 0
5 3 1903 Szumsk Domicela Mokosińska 60 Litowiska Józefa, Paulina, Antonina, Ludwika, Joanna i Teresa 0.1-237 87V 21 T
7 12 1905 Szumsk Aniela Mokosińska 3 Litowiska c. ch Antoniego i Antoniny z Giżyckich 01-236 223R 167 T
15 12 1905 Szumsk Franciszka Mokosińska 7 Litowiszcze c. chł. Antoniego i Antoniny z Giżyckiech 01-236 224R 174 T
30 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Kamila Kosińska 68 Kijów z domu Długoborska, wdowa po Kazimierzu Iwanowiczu, ojciec: Michał 312/1/129 166V 268 m.K. JM1
24 10 1915 Kijów, św. Aleksandr Magdalena Sadowska 68 Kijów z domu Kosińska, wdowa po Feliksie Feliksiewiczu, ojciec: Jan 312/1/129 171V 306 m.K. JM1
29 11 1935 Krzemieniec Sabina Kosińska 79 Krzemieniec z d. Bojuk, c. Jakuba i Petroneli, wdowa po Józefie, dzieci: Walerian, Seweryn i Maria 41 V 63 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
21 3 1827 Łuck Zenon Bronin Serniki Fryderyk Józefa Kosińska Jan Rudnicki, Apolonia Izdebska 368 5 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0003.htm
22 9 1827 Łuck Tekla Wręga Serniki Antoni Balbina Wiktorowska Piotr Wodowiecki, Prakseda Kosińska małżonka Jana 368 25 80 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0013.htm
1 1827 Łuck Marianna Sewruk Majdan Hawczycki Jan Nepomucen Franciszka Kamińska Dopełnienie: Jan Słowikowski, Marianna Kosińska 368 59 73 814 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0030.htm
26 3 1828 Korytnica Józefa Kosińska Kładniów Józef Franciszka Kosińska 208 7 24
16 2 1828 Nowogród Julianna Kosińska Talki Stefan Honorata Buczyńska Kosiński Jan, Zapałowska Marianna, mężatka 329 JZ
18 10 1828 Białogródka Agnieszka Kosińska Bisóweczka Jan Anna Łaszcz Ignacy Niemirowicz i Barbara Małecka 178-03-94 75R 75 Ż DM
24 2 1829 Korytnica Józef Syn Piasecki Kładniów Stefan Apolonia Kosińska 208 13 42
17 12 1829 Włodzimierz Marianna Chrzanowska Ryławica Jan Wiktoria Kosińska 844 32 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0019.htm
30 5 1830 Korytnica Aleksander Władysław Kosiński Kładniów Stefan Franciszka Kosińska 208 18 60 0
30 7 1831 Korytnica Marta Nowosad Kładniów Niceta Anna Kosińska 208 25 81 0
5 11 1831 Korytnica Julia Leontyna Kosińska Kładniów Józef Julia Ławrysiewicz 208 28 84 0
18 11 1832 Białogródka Salomea Kosińska Bisóweczka Stanisław Anna Łaszcz Ignacy Niemirowicz i Salomea Niemirowicz ż. Jakuba 178-03-98 52V 126 Ż DM
24 1 1832 Lachowce Jan Korycki Książęcin Jan Anna Kosińska Jan Dobrwolski i Barbara Rudkowska ż. Stefana 171-1-5 88V 5 R DM
14 5 1833 Korytnica Domicela Julia Kosińska Kładniów Józef Franciszka Kościuk 208 38 7 0
14 12 1833 Korytnica Józefa Kosińska Kładniów Józef Aleksandra 208 41 17 0
1 7 1834 Białogródka Julianna Kosińska Bisóweczka Stanisław Anna Łaszcz Ignacy Niewirowicz i Marcjanna z Konferowiczów Niewirowicz ż. Józefa 178-03-100 80V 54 Ż DM
6 12 1835 Korytnica Wiktoria Kosińska Kładniów Stefan Tekla 209 5 13 0
28 7 1835 Krzemieniec Anna Kosińska Krzemieniec Marcin Katarzyna Strzelecka Jakub Białoszewski i Franciszka Janowa 01-8 16V 79 T 1049 DM
3 8 1835 Motowidłówka Anna Kosińska Marinówka Maksymilian Marianna Mieliszko Józef Tonkiel, Anastazja Piotrowska, chrz. 4.08.1835 178-51-372 45R 14 Ż BS 92
24 6 1835 Rzyszczów Stanisław Iwankiewicz Szczuczynka Grzegorz Bogumiła Hawsiewicz Erazm Cywiński, Scholastyka Kosińska, ż. Narcyza, as. Stanisław Piotrowski, Justyna Wesołowska, chrz. 17.11.1835 178-51-372 57R 19 Ż BS 116
9 11 1836 Korytnica Antonina Kosińska Kładniów Józef Aleksandra 210 3 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20210/pages/PL_1_436_210_0002.htm
16 10 1837 Korytnica Aniela Kosińska Korytnica Jakub Katarzyna 211 13 14 0
2 1 1837 Nowogród Katarzyna Lubliński Czernicka Słobodka Józef Marianna Kosińska Mioduszewski Adam, Maszewska Ewa, ż. Łukasza? 7 JZ
18 4 1837 Młynów Chrystyna Kosińska Dorohostaje Apolinary Baltazara Ignacy Sowińska, Katarzyna Dąbrowska, Wojciech Jankowski, Anna Sowińska 823 191V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0200.htm
23 12 1837 Krzemieniec Adam Kosiński Krzemieniec Marcin Katarzyna Tarnowa Kazimierz Dąbrowski i Zofia Kosińska 01-11 27V 125 T 166 DM
1 1 1838 Korytnica Aleksandra Olimpia Kosińska Kładniów Józef Julianna Ławrysiewicz 212 1 1 0
8 12 1838 Korytnica Mikołaj Władysław Brening Mikitycze Teodor Józefa Kosińska 212 8 17 0
14 3 1838 Ostróg Józefa Kosińska Toczewiki Stefan Honorata Buczyńska Jan Górski i Anastazja Truźkiewiczowa 171-1-11 6R 30 R DM
27 1 1840 Korytnica Jan Chryzostom Wierzbicki Korytnica Franciszek Barbara Kosińska 214 1 1 0
12 9 1840 Radziwiłłów Adelajda Jasińska Radziwiłłów Władysław Marianna Kosińska 826 241 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0242.htm
24 6 1840 Jampol Paweł Kościński Olszanica Jan Zuzanna Kosińska 871 443 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0232.htm
15 6 1841 Krzemieniec Antonina Nowakowska Krzemieniec Innocenty Zofia Kosińska 872 403 44
3 8 1841 Krzemieniec Dominika Kosińska Krzemieniec Marcin Katarzyna Strzelecka 872 407 55
22 1 1841 Nowogród Wołyński Franciszek Malinowska Słobódka Czernicka Wojciech Elżbieta Kosińska 872 7 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0006.htm
16 11 1841 Nowogród Wołyński Antoni Jędrzejewski Elizaweta Jan Julianna Kosińska 872 54 213 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0031.htm
14 4 1842 Korytnica Marianna Kossińska Kładniów Józef Marianna Kosińska 215 2 3 0
25 8 1842 Korzec Ludwik Tuszyński Klecka Wielka Jakub Zofia Kosińska 873 143 94 PW 0
1 1 1842 Nowogród Wołyński Jan Święcicki Słobódka Czernicka Wojciech Teresa Kosińska 873 2 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0003.htm
6 4 1842 Nowogród Wołyński Honorata Lublińska Słobódka Czernicka Józef Marianna Kosińska Karliński Felix, Marczewska Ewa, ż.Łukasza 873 18 71 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0011.htm
10 6 1842 Luboml Antoni Kowalewski Kropiwnik Daniel Anna Kosińska Marcin Janowski, Prakseda Januszkiewicz wdowa 857 498 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0267.htm
23 1 1843 Włodzimierz Anastazja Kosińska Włodzimierz Stefan Katarzyna Czypowicz 858 5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0004.htm
5 1 1843 Młynów Aniela Kosińska Dobratyn Apolinary Baltazara Wojciech Jankowski, Regina Pawłowska 829 35R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0035.htm
10 1 1843 Dubno Honorata Senecka Semiduby Marcin Emilia Kosińska 829 1V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0003.htm
11 1 1843 Nowogród Wołyński Feliks Malinowski Słoboda Czernicka Wojciech Elżbieta Kosińska Marzewski Łukasz, Mioduszewska Marianna, ż.Adama 874 3 6 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0003.htm
14 6 1843 Nowogród Wołyński Faustyn Bagiński Smołdyrów Antoni Anna Kosińska 874 36 106 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0020.htm
06 8 1844 Nowogród Wołyński Jan Bagiński Smołdyrowo Antoni Anna Kosińska Szweychowski Jan, Gęsiorowska? Marianna, ż.Jana 155 JZ 0
24 4 1844 Korytnica Pelagia Wiktoria Kosińska Kładniów Jakub Justyna Kosińska Józef Perkowski, Antonina z Matkowskich Leontowiczowa, Antoni Kwiatkowski, Teres 217 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20217/pages/PL_1_436_217_0002.htm
05 3 1845 Nowogród Wołyński Teofila Malinowska Słoboda Czernicka Woyciech Elżbieta Kosińska Marzewski Łukasz, Myszkowska Franciszka, ż.Jana 47 JZ 0
17 7 1845 Dubno Faustyna Senecka Semiduby Marcin Emilia Kosińska Jan Sitnicki, Augustyna ż. Jana Randego 831 121V 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0125.htm
29 4 1845 Korytnica Anna Sabina Kosińska Kładniów Józef Franciszka Kosińska 218 4 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0003.htm
30 6 1845 Korytnica Antonina Kosińska Kładniów Antoni Franciszka Ziemlicka 218 5 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0003.htm
8 6 1845 Luboml Waleria Kowalewska Kropiwnik Daniel Anna Kosińska Marcin Janowski, Teresa Charzecka ż. Jana 860 384 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0206.htm
20 11 1845 Białogródka Józef Marcinkiewicz Sosnoweczka Dominik s. Franciszka Paulina c. Cypriana Ostrowska Szymon Kozłowski i Krystyna Kosińska ż. Stanisława 178-3-113 99V 125 Ż DM
1 8 1846 Korytnica Karolina Kosińska Kładniów Józef Aleksandra Musurska 219 5 17 0
20 9 1846 Korytnica Zuzanna Kosińska Kładniów Jakub Justyna Kosińska 219 6 22 0
7 1 1846 Korytnica Magdalena Zofia Kosińska Kładniów Józef Anna Polakowska 219 1 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20219/pages/PL_1_436_219_0001.htm
5 1 1846 Nowogród Wołyński Antoni Lubliński Słoboda Czernicka Józef Marianna Kosińska Rzepecki Adam, Żółkiewska Domicella, ż.Antoniego 877 2 6 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0003.htm
14 2 1847 Korytnica Aleksander Samborski Kładniów Franciszek Pawlina Kosińska 220 2 6 0
4 10 1847 Korytnica Józefa Kosińska Kładniów Józef Katarzyna Furmaniuk 220 5 29 0
2 3 1847 Targowica Marianna Gałęzowska Bokujma Józef Anna Wojcicka Adam Gałęzowski, Antonina Kosińska wdowa 833 397 4 ZP
7 7 1847 Nowogród Jan Malinowski Słobódka Czernicka Wojciech Elżbieta Kosińska Maszewski Łukasz, Skokowska Anna, ż. Szymona 121 JZ
13 5 1848 Jałowicze Zofia Kosińska Czekno Apolinary Baltazara Korobczyńska 834 724 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0377.htm
24 6 1848 Białogródka Jan Janiszewski Dworzec Joachim Marianna Kosińska Marcin Miedziachowski i Marianna Krymska ż. Stefana 178-3-117 134V 60 Ż DM
2 10 1848 Białogródka Franciszek Niewirowicz Bisóweczka Maciej Marianna Borkowska Józef Rowiński i Krystyna Kosińska ż. Stanisława 178-3-117 141V 100 Ż DM
14 11 1848 Białogródka Stanisław Konferowicz Bisóweczka Jan Anna Marcinkiewicz Franciszek Kozłowski i Krystyna Kosińska ż. Franciszka 178-3-117 143V 114 Ż DM
20 8 1849 Korytnica Emilia Samborska Kładniów Franciszek Pawlina Kosińska 222 13-14 24 0
22 9 1849 Korytnica Brygida Kosińska Kładniów Stefan Tekla Kosińska 222 15-16 30 0
13 10 1849 Korytnica Melania Kosińska Kładniów Wojciech Rozalia Rejch 222 17-18 38 0
6 10 1849 Lachowce Wiktoria Mirecka Bisówka Wojciech Marianna Więckowska Stefan Mirecki i Katarzyna Kosińska ż. Stanisława 171-1-15 153V-154R 55 R DM
29 1 1849 Białogródka Józefa Konferowicz Dosin Jan Marianna Kalnicka Szymon Kozłowski i Krystyna Kosińska ż. Stanisława 178-03-118 511V-512R 36 Ż DM
22 3 1850 Korytnica Teofila Kosińska Kładniów Jan Franciszka Karnińska 863 339-340 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0179.htm
1 1 1850 Korytnica Józefa Kosińska Kładniów Antoni Franciszka Zimlicka 863 335-336 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0177.htm
1 1 1850 Korytnica Franciszka Kosińska Kładniów Józef Katarzyna Furmaniuk 863 335-336 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0177.htm
14 11 1850 Białogródka Michał Konferowicz Bisóweczka Jan Anna Marcinowska Józef Kozłowski i Krystyna Kosińska ż. Stanisława 178-03-119 490V-491R 91 Ż DM 0
22 5 1851 Korytnica Antoni Samborski Kładniów Franciszek Paulina Kosińska 223 6-7 14 0
6 2 1852 Korytnica Anna Kosińska Kładniów Józef Katarzyna Furmaniuk 224 2-3 3 0
11 7 1852 Korytnica Teofila Kosińska Kładniów Wojciech Rozalia Rejch 224 8-9 19 0
29 11 1852 Włodzimierz Aniela Nadworska Budki Ryławickie Ludwik Marianna Kosińska 788 38-39 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0020.htm
2 6 1853 Korytnica Apolonia Samborska Kładniów Franciszek Pawlina Kosińska 225 6-7 16 0
9 4 1854 Korytnica Antonina Kosińska Kładniów Józef Aleksandra 226 6-7 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0004.htm
26 3 1854 Korytnica Adolfina Kosińska Kładniów Władysław Józefa Kosińska 226 4-5 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0003.htm
23 4 1854 Korytnica Maria Magdalena Kosińska Kładniów Wojciech Rozalia Rejch 226 6-7 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0004.htm
15 1 1854 Krzemieniec Ludwik Gruszycki Bereżce Jan Wiktoria Kosińska Filip Otocki, Paulina Zalewska ż. Mikołaja 0.1-26 2V-3R 5 T DW
27 7 1854 Krzemieniec Anna Nowakowska Grabówka Jacenty Zofia Kosińska 0.1-26 19V-20R 55 T
5 9 1855 Krzemieniec Ludwika Kosińska Grabówka NN Katarzyna 0.1-27 19V-20R 55 T
6 1 1855 Białogródka Klementyna Kosińska Bisówka Mała Mikołaj Julianna Słomińska Adam Niewirowicz i Apolonia Kozłowska panna 178-03-123 486V-487R 4 Ż DM
30 3 1857 Korytnica Julian Kosiński Kładniów Władysław Józefa Kosińska 229 4-5 10 0
30 3 1857 Korytnica Franciszek Kosiński Kładniów Władysław Józefa Kosińska 229 4-5 11 0
4 7 1857 Krzemieniec Józefa Gruszecka Bereżce Jan Wiktoria Kosińska 0.1-29 15V-16R 45 T
2 8 1858 Korytnica Marianna Turulska Kładniów Aleksander Marcjanna Wesołowska mieszcz. Antoni Grabowski, sołtyska Eleonora Kosińska panna 230 10-11 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0006.htm
23 11 1858 Korytnica Emilia Kosińska Kładniów Władysław Józefa 230 14-15 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0008.htm
14 7 1859 Korytnica Małgorzata Kraszewska Stężarzyce Jan Józefa Kosińska 231 8-9 28 0
10 5 1859 Luboml Mikołaj Kowalewski Szklana Huta Daniel Anna Kosińska 870 82-83 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0045.htm
28 4 1859 Krzemieniec Antoni Gruszecki Bereżce Jan Wiktoria Kosińska 0.1-32 13V-14R 38 T
16 4 1861 Korytnica Teresa Kosińska Kładniów Władysław Józefa 233 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20233/pages/PL_1_436_233_0003.htm
18 10 1864 Włodzimierz Apolonia Borusiewicz Włodzimierz Roman Anastazja Kosińska 799 38-39 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0020.htm
14 9 1865 Krzemieniec Piotr Gruszycki Bereżce Jan Wiktoria Kosińska chł. Leon Kosiński, Natalia Kosińska panna 1-37 20V-21R 80 T 28
15 10 1866 Włodzimierz Emilia Borusiewicz Włodzimierz Roman Anastazja Kosińska 801 24-25 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0014.htm
26 10 1868 Dederkały Marianna Oportowska Radoszówka Leon Teresa Kosińska em. żoł. Aleksander Pożarski, Józefa Jakubowska ż. Karola 56 67 22 T 911 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0037.htm
18 10 1869 Białogródka Franciszka Kozłowska Bisówka Antoni Marianna Zarzycka Antoni Sinicki i Magdalena Kosińska ż. Mikołaja 178-03-81 444V-445R 141 Ż DM
23 5 1874 Szumsk Teresa Młokosińska Litowiszcze Mikołaj Domicela Drzewiecka chrz. 26.05 Bazyli Bednarski, Marianna Mokosińska 1-227 14V-15R 54 T DM 519
26 10 1878 Szumsk Joanna Mołokosińska Litowiska Mikołaj Domicela Oborska chrz. 29.10 Jan Hornicki, Paulina Oborska ż. Piotra 1-230 31V-32R 131 T DM 746
13 1 1880 Turzysk Weronika Józefa Kosińska Dolsk Jan Antonina Marcinkowska 748 4-5 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0003.htm
3 9 1885 Szumbar Bronisława Maria Korewicka Borki Feliks Walezjusz Aniela Marta Kosińska Leon Leszczyński, Emilia Gulbińska 627 141-143 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0083.htm
25 4 1885 Włodzimierz Marcin Borysiewicz Włodzimierz Roman Anastazja Kosińska 803 22-23 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0012.htm
19 3 1891 Dederkały Józefa Makosińska Dederkały Wielkie Józef Franciszka Białoszuk 58 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0003.htm
1 2 1891 Turzysk Agrypina Janina Kosińska Turzysk Jan Antonina Marcinkowska Wincenty Kosiński, Marianna Elberg ż. Justyna 759 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0004.htm
26 10 1891 Szumsk Ewaryst Korewicki Potutury Feliks Aniela Kosińska 01-233 95V-96R 176 T
30 10 1892 Luboml Zygmunt Radziszewski Binduga Władysław Marianna Kosińska 335 62-63 121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0032.htm
6 2 1893 Szumsk Józef Godlewski Zaleśce Jan Ludwika Mokasińska Mokosińska Stanisław Synajewski, Józefa Sinkowska ż. Józefa 75V-76R 23 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDB?i=202&cat=834000
12 5 1894 Szumsk Waleria Sińkowska Litowiszcze Józef Józefa Mukosińska 01-233 282V-283R 69 T
7 2 1895 Szumsk Stanisław Kotlecki Litowiszcze Jan Ludwika Mukosińska 01-233 172V-173R 25 T
11 7 1895 Luboml Marianna Kosińska Kizie Antoni Julia Borylska? Stanisław Dembiński, Bronisława Sybilska ż. Antoniego 909 21V 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0022.htm
18 7 1898 Szumbar Antonina Mokosińska Sosnówka Józef Franciszka Białoszuk 1020 23-24 12 0
11 1 1901 Szumsk Bronislaw Naumowicz Litowiska Karol Paulina Mokosińska 0.1-236 336V-337R 6 T
12 11 1901 Szumsk Jan Sińkowski Litowiska Józef Józefa Mokosińska 0.1-236 381V-382R 196 T
16 11 1901 Szumsk Stanislaw Godlewski Zaliśce Jan Ludwika Młokosińska 0.1-236 382V-383R 199 T
17 2 1902 Szumsk Karol Gabruk Iserna Jan Teresa Mokosińska 01-236 237V-238R 45 T
16 5 1902 Szumsk Aniela Mokosińska Litowiska Antoni Antonina Zielińska 01-236 251V-252R 104 T
9 9 1903 Szumbar Aniela Mokosińska Dederkały Wielkie Józef Franciszka Białoszuk 199 V-200 R 19 0
10 6 1903 Szumsk Emilia Naumowicz Litowiska Karol Paulina Mokosińska 0.1-237 26V-27R 102 T
12 2 1904 Szumsk Paulina Gabruk Iserna Jan Teresa Mokosińska 0.1-238 11V-12R 41 T
11 8 1904 Szumsk Joanna Godlewska Zaleśce Jan Ludwika Mokosińska Franciszek Tomczuk, Karolina Godlewska panna 0.1-238 35V-36R 138 T
10 5 1905 Szumsk Jan Sopiński Litowiszcze Marceli Joanna Mokosińska 01-236 168V-169R 62 T
13 10 1905 Szumsk Bronisław Godlewski Zaliśce Jan Ludwika Mokosińska 01-236 182V-183R 135 T
23 9 1906 Szumsk Marianna Sińkowska Litowiszcze Józef Józefa Mokosińska 01-236 114V-115R 147 T
17 10 1906 Kowel Leokadia Rusiłowicz Kowel Antoni Weronika Józefa Kosińska 1004 1V-2R 3 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0004.htm
12 5 1906 Ołyka Feliks Kamiński Ołyka Józef Wacława Michalina Kosińska 1019 215 95 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0114.htm
28 3 1907 Szumsk Helena Gabruk Iserna Jan Teresa Mokosińska 01-236 13V-14R 64 T
1 10 1907 Szumsk Stanisław Godlewski Zaleśce Jan Ludwika Mokosińska 01-236 34V-35R 170 T
7 9 1907 Kowel Władysława Kosińska Gruszówka Stanisław Marianna Rożańska 1004 21V-22R 103 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0025.htm
20 3 1908 Szumsk Jan Adaszyńska Hucisko Horodyskie NN Barbara Adaszyńska Wiktor Adaszyński, Paulina Mokosińska ż. Jana 426-1-97 10V-11R 50 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-Q?i=614&cat=834002
14 5 1908 Szumsk Zofia Naumowicz Litowiszcze Karol Paulina Mokosińska Witalij Chruszczewski, Zuzanna Mokosińska ż. Karola 426-1-97 17V-18R 83 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HF-K?i=621&cat=834000
18 10 1908 Szumsk Aniela Chruszewska Kąty Witalij Marianna Mokosińska Karol Naumowicz, Zofia Mokosińska ż. Karola 426-1-97 35V-36R 172 T RK 640 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-K?i=639&cat=833999
21 6 1909 Szumsk Antoni Białobrzycki Kąty Józef Karolina Mokosińska Tomasz Chruszczewski, Olimpia Białobrzycka 67V-68R 93 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3C6-G?i=892&cat=834000
7 12 1909 Szumsk Waleria Sopińska Litowiszcze Marcin Joanna Mokosińska Andrzej Tomczuk, Antonina Mokosińska ż. Michała 88V-89R 217 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-L?i=913&cat=833998
1 2 1911 Krzemieniec Anna Olszewska Rybcza Piotr Karolina Kosińska 1-101 3V-4R 10 T 10 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D39W-B?i=12&cat=300453

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
5 2 1805 Szumsk Piotr Sinik Siruk Litowiszcze, obrz. gr. k Marianna Mogosińska Mokosińska Litowiszcze p Jerzy Mogosiński, Daniel Klimczuk, Jan Siruk, Jan Stepanow, Barbara Mogosińska 297-1-183 54R Ł RK
2 5 1809 Szumsk Teodor Mazurkiewicz Litowiszcze, obrz. gr.-ros. k Barbara Mogosińska Mokosińska Hucisko Horodyskie w Daniel Jaciuk, Dymitr Jampolczuk 297-1-183 69R Ł RK
6 2 1827 Kozin Józef Kunicki Budy Nowe 33 Jan Zofia Karolina Kosińska Budy Nowe 20 Józef Anna 297 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20297/pages/PL_1_436_297_0001.htm
6 11 1827 Korytnica Michał Pawluk Przewoźnik Korytnica (obrz. Greckiego) 22 Eliasz Anna Nakoneczna Anastazja Przewoźnik Kosińska Korytnica 20 Jan Apolonia Kosiniec 843 209 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0115.htm
6 11 1827 Korytnica Daniel Kowalewski par. Dubiczyńska (unita) 30 Kazimierz Apolonia Dubicka Anna Kosińska Kładniów 15 Jan Apolonia Wołoszyńska 843 209 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0115.htm
27 10 1829 Włodzimierz Stefan Kochański Budki Ossowskie, par. Swojczów 22 Jędrzej Katarzyna Balunowska Marianna Kosińska Budki Ryławickie 16 Wojciech Małgorzata Szymańska 844 41 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0025.htm
4 5 1830 Kotelnia Piotr Romanowski Halczyn 27w Gabriel Katarzyna Iwanicka Anastazja Osińska Halczyn 20 Andrzej Katarzyna Kosińska Jan Sieszycki, Piotr Berezowski, Józef Grzybowski 178-51-301 16V 6 Ż 34 BS
25 2 1831 Ołyka Jan Janicki Wilbicze 24 Józef Agnieszka Ostrowicz Tekla Judzińska Życzyca 19 Ludwik Marianna Kosińska 817 310 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0319.htm
13 11 1832 Luboml Aleksander Jasiński Bereżce 28 Michał Salomea Kosińska Helena Zajączkowska Bereżce 17 Ksawery Oksenia Aleksander Terejewicz, Michał Goździewicz 301 117 52 847 576 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0062.htm
9 2 1836 Luboml Wojciech Kostecki Binduga 20 Antoni Marianna Kosińska Katarzyna Malczewska Binduga 17 Jędrzej Matrona Olchowska Wawrzyniec Mikołajczuk, Antoni Matczuk 851 538 28 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0297.htm
14 2 1837 Korytnica Franciszek Wierzbicki par. Korytnica 19 Mikołaj Zofia Barbara Kosińska par. Korytnica 16 Piotr Anna 211 6 4
27 1 1837 Radziwiłłów Władysław Jasiński Radziwiłłów 31 Feliks Agnieszka Brzezińska Marianna Kosińska Radziwiłłów 20 Franciszek Katarzyna Rodowska 823 251 1 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0284.htm
31 1 1837 Nieświcz Piotr Pawluczyński par. Torczyn 18 Makary Katarzyna Fedko Franciszka Kosińska par. Nieświcz 18 Paweł Marianna prac. Karol Wojciechowski, Jan Bednarz 432 17 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0010.htm
2 10 1838 Targowica Marcin Senecki Podłożce 26 Stanisław Marianna Gołębiowska Emilia Kosińska Rudlów 20 Antoni Katarzyna Stawuszewska Dionizy Bogdański, Stanisław Woroniecki 824 226 R 1 ZP 0
26 5 1840 Nowogród Wołyński Jan Szumlański Słobódka Czernicka 24 Jakub Marianna Talko Tekla Płotnicka Słobódka Czernicka 19 Teodor Anna Kosińska Rzepecki Adam, Karliński Paweł 871 69 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0036.htm
10 11 1840 Korzec Jan Jędrzejowski Majdan Elisawet parafia Nowogród Wołyńs 19 Filip Apolonia Nowosielecka Julianna Kosińska Koszelów 19 Stanisław Teresa Bołsunowska 871 158 18 PW 0
1 2 1842 Stepań Jan Kobylański Hłyboszczek, par. Deraźne 23 Jan Anna Kosińska Konstancja Lipińska Majdan Huta 18 Walenty Agnieszka Kownacka 881 170 R - 170 V 2
18 10 1842 Nowogród Wawrzyniec Symon Tetiurka, par. Puliny 22 Stanisław Anna Swiejchowska Franciszka Kosińska Słoboda Czernicka 18 Jan Anastazja Karlińska 873 75 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0041.htm
1 11 1842 Nowogród Bazyli Malinowski Katerynówka 24 Onufry Teresa Puzyna Katarzyna Orłowska Medwedów 16 Franciszek Barbara Kosińska Malinowski Maciej, Korycki Jan 873 77 39 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0042.htm
3 10 1843 Ostróg Gracjan Chilewicz Dąbrówka, par. Nowogród Wołyński 28 Jan Julianna Kosińska Józefa Krzyżanowska Swiate 22 Apolinary Wiktoria Byczkowska 882 21 V 29
31 1 1843 Nowogród Wołyński Józef Orłowski Medwedów 20 Franciszek Barbara Kosińska Marcella Turowska Medwedów 16 Wincenty Anna Hajek Karol Wachowski, Tomasz Turowski 874 82 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0043.htm
30 1 1844 Ostróg Franciszek Kłosowski Borysów, par. Zasław 20 Jan Helena Kosińska Józefa Pulkiewicz Białotyń 18 Jan Marianna Broniewska 883 15 V 4
13 8 1844 Żytomierz Aleksander Kłoczkowski 22 Antoni Karolina Rozenberg Honorata Kosińska 20 Jan Marianna Radziszewska 178 51 514 48 Ż Ni
21 1 1845 Korytnica Franciszek Samborski par. Korytnica 28 Michał Tekla Mikołoska Pawlina Kosińska par. Korytnica 24 Jan Apolonia Terlecka 218 8 1
14 10 1845 Żytomierz Antoni Żurawski wieś Baraszówka 50w Franciszek Anastazja Kosińska Marianna Baranowska zd.Suchodolska Żytomierz 30w Konstanty Agnieszka NN Piotr Żurawski , Stanisław Kowalski 178 3 12 49 56 Ż Ni
2 10 1849 Starokonstantynów Ignacy Kurowski Swinna 27 Jan Marcelina Kosińska Katarzyna Szulakowska z Wesołowskich Swinna 25w Jan Rozalia Gorczyńska 178-3-118 34V 22 Ż
19 6 1849 Białogródka Jakub Mirecki Bisóweczka 25 Jakub Marianna Trojanowska Agnieszka Kamińska [Kosińska] Bisóweczka 18 Stanisław Anna Łaszcz Andrzej Olszewski i Wojciech Mirecki 178-03-118 559V 22 Ż DM
19 11 1850 Lachowce Jan Bogusławski Książęcin 23 Konstanty Aleksandra Kosińska Salomea Mirecka Książęcin 20 Jan Dorota Więckowska Wincenty Bogusławski i Michał Zawadzki, Jan Rudkowski 171-1-16 315R 20 R DM
11 11 1851 Korytnica Marcin Jagodziński Dubienka, par. Dubno 18 Izydor Franciszka Krakiewicz Domicela Kosińska Kładniów 17 Józef Franciszka Kosińska 223 25 13
4 11 1851 Włodzimierz Ludwik Nadworski Budki Ryławickie 20 Stanisław Anna Załuska Marianna Chrzanowska Budki Ryławickie 20 Jan Wiktoria Kosińska Stefan Kochański, Wincenty Nadworski 787 60 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0032.htm
28 2 1853 Korytnica Władysław Aleksander Kosiński Kładniów 23 Stefan Marianna Kosińska Józefa Kosińska Kładniów 24 Józef Franciszka Kosińska 225 14 3 DW
23 11 1856 Korytnica Jan Kunc Korytnica 30 Jan Marianna Chołodowska Rozalia z Rejczów Kosińska Kładniów 33 Krzysztof Katarzyna Wolańska 228 17 6 DW
21 11 1857 Swojczów Władysław Bielski Bodiaczów 32 Dionizy Krystyna Zagórska Józefa Kosińska Oździutycze 18 Fryderyk Marianna Białogórska szl. Joachim Sumowski, Maciej Brzeski 618 43 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20618/pages/PL_1_436_618_0023.htm
18 8 1858 Korytnica Jan Kraszewski Stężarzyce 22 Wawrzyniec Barbara Ostrowska Józefa Kosińska Kładniów 20 Józef Aleksandra 230 19 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0011.htm
5 10 1858 Korytnica Wojciech Zajączkowski Stężarzyce 25 Grzegorz Rozalia Rubinowska Kasylda Gajdemska Stężarzyce 17 Józef Aleksandra Kosińska 230 22 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0012.htm
8 11 1859 Turzysk Mieczysław Bryning Lubitów, par. Kowel 27 Teodor Józefa Kosińska Henryka Gostyńska Klusk 21 Tomasz Justyna Iwanicka 731 20 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0011.htm
17 1 1860 Ratno Wiktor Borowski Zauchów 29w Jan Anna Zaręba Domicella Kosińska Wólka Szczytyńska 20 Jan Anna Czwalińska Filip Siemaszko, Antoni Burczak, Wincenty Borowski 889 188V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0187.htm
22 5 1860 Luboml Wincenty Sidorski Głusza par. Kamień Koszyrski 32 Grzegorz Anna Gutowska Apolonia Kowalewska Huta 18 Daniel Anna Kosińska Antoni Ochman, Stanisław Wołosiewicz 889 67R 27 304 103 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0071.htm
19 11 1861 Korytnica Michał Kunc Korytnica 21 Piotr Teresa Chorąży Wiktoria Kosińska Kladniów 22 Stefan Tekla Kosińska 233 21 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20233/pages/PL_1_436_233_0013.htm
27 1 1863 Nowogród Wołyński Joachim Marczewski Susły 22 Ludwik Katarzyna Tymińska Teofila Malikowska Słoboda Czernicka 18 Wojciech Elżbieta Kosińska 178-3-152 2 4 Ż 4 MO
9 6 1863 Nowogród Wołyński Franciszek Białecki Słoboda Czernicka 20 Grzegorz Teresa Sosunowska Marianna Skokowska Słoboda Czernicka 18 Szymon Anna Kosińska 178-3-152 6 18 Ż 11 MO
1 3 1864 Nowogród Wołyński Jan Święcicki Huta Dziekonka 22 Wojciech Teresa Kosińska Rozalia Czyżewska Susły 19 Piotr Aniela Racilewicz 178-3-152 22 21 Ż 42 MO
14 2 1865 Korytnica Aleksander Kosiński Kładniów 21 Józef Aleksandra Musurska Józefa Kosińska Kładniów 17 Józef Katarzyna Furmaniuk 236 16 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20236/pages/PL_1_436_236_0009.htm
3 10 1865 Nowogród Wołyński Łukasz Miaskowski Huta Dziekonka 25 Jan Franciszka Kosińska Katarzyna Jasieniewicz Susły 18 Józef Brygida Grzybowska 178-3-152 54 41 Ż 108 MO
10 10 1865 Nowogród Wołyński Jan Bagiński Smołdyrów 22 Antoni Anna Kosińska Justyna Kuczyńska Tartak 19 Jan Honorata Domańska 178-3-152 56 44 Ż 111 MO
19 2 1867 Nowogród Wołyński Karol Buczyński Susły 22 Zachariasz Julianna Lublińska Wiktoria Kosińska Susły 17 Piotr Marianna Kulczycka 178-3-152 91 12 Ż 180 MO
6 6 1867 Nowogród Wołyński Jan Jankowski Majdan Kamienny 28 Tomasz Agnieszka Paszkowska Paulina Kosińska Majdan Kamienny 23 Stefan Honorata Buczyńska 178-3-152 96 22 Ż 190 MO
15 10 1867 Białogródka Roman Mierzejewski Białogródka 27 Stefan Cecylia Szwajdecka Petronela z d. Kosińska Gątek Białogródka 28w Marcin Aniela Terpiłowska Seweryn Mogiński, Tomasz Zarzycki 178-03-81 318R 26 Ż DM
4 2 1868 Nowogród Wołyński Izydor Tarnawski Futor Zwiachelski 20 Mikołaj Rozalia Dobrowolska Rozalia Sernicka Susły 20 Adam Teofila Kosińska 178-3-152 116 6 Ż 229 MO
24 11 1868 Nowogród Wołyński Józef Jędrzejewski Susły 21 Jan Julianna Kosińska Urszula Malinowska Słoboda Czernicka 20 Wojciech Elżbieta Kosińska 178-3-152 135 44 Ż 267 MO
18 1 1870 Nowogród Wołyński Jan Malinowski Słoboda Czernicka 23 Wojciech Elżbieta Kosińska Tekla Karlińska Słoboda Czernicka 17 Paweł Anastazja Szczyrska 178-3-152 163 3 Ż 322 MO
15 2 1870 Nowogród Wołyński Franciszek Paszkowski Huta Dziekonka 22 Jan Aleksandra Janicka Wiktoria Miaskowska Huta Dziekonka 19 Jan Franciszka Kosińska 178-3-152 171 19 Ż 338 MO
6 9 1870 Nowogród Wołyński Piotr Miaskowski Huta Dziekonka 25 Jan Franciszka Kosińska Marianna Wazynska Klarowka 18 Jan Teresa Wojciechowska 178-3-152 187 49 Ż 369 MO
8 11 1870 Nowogród Wołyński Marcin Bielawski Andryjowicze 22 Jakub Ewa Łebedyńska Karolina Skokowska Słoboda Czernicka 20 Szymon Anna Kosińska 178-3-152 194 64 Ż 384 MO
20 2 1873 Sidorów Wawrzyniec Dąbrowski Tłusteńkie 31 54 Józef Anna Barabolów Zofia z Bilińskich Sorokowska Tłusteńkie 203 48 Cyprian Anna Kosińska 1205L 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0038.htm
13 7 1875 Krzemieniec Jan Kozłowski Krzemieniec 26 Augustyn Agnieszka Rudkowska Józefa Gruszycka Bereżce 18 Jan Wiktoria Kosińska chł. Leon Kosiński, miesz. Grzegorz Lewiński 426-1-69 28R-V 13 T
8 1 1879 Horochów Marcin Jakubski par. obodowska 32 Marcin Apolonia Chodkiewicz Amelia Bielska par. Horochów 20 Władysław Józefa Kosińska 115 49 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0026.htm
13 5 1879 Luboml Zygmunt Kowalewski Kropiwnik 25 Daniło Anna Kosińska Aniela Dawiczyńska Świtaź 17 Andrzej Karolina Januszkiewicz Józef Janowski, Piotr Krzesicki 322 111 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0056.htm
20 2 1888 Dederkały Tomasz Kowalewski Borki, par. Szumbar 42w Ludwik Tekla Nowicka Paulina Korf Radoszówka 19 Antoni Rozalia Kosinska 58 99 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0051.htm
3 2 1891 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna 22 Wawrzyniec Marta Janicka Joanna Górska Załuże 18 Piotr Paulina Mukosińska 01-233 43R 6 T
1 2 1898 Szumsk Kazimierz Michaleczko Załuże 23 Eliasz Aniela Listowska Elżbieta Marciniuk Załuże 21 Benedykt Marianna Mokosińska 01-234 56V 10 T
25 10 1898 Szumsk Jan Gabruk Iserna 22 Kazimierz Joanna Kupniewicz Teresa Mokosińska Litowiszcze 18 Mikołaj Domicela Oborska 01-234 65R 43 T
27 6 1899 Luboml Jan Kosiński Sołtyse, par. Korytnica 30 Aleksander Józefa Kosińska Marianna z Stachniuków Andruszczuk Terebejki 40 Jakub Magdalena Dyczko 934 66 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0061.htm
30 5 1899 Szumsk Józef Bacajewski Załuże 18 Piotr Paulina Gołębiowska Marianna Marceluk Załuże 22 Benedykt Marianna Mokosińska 01-235 58V 22 T
6 10 1899 Horochów Władysław Bielski par. św. Katarzyny 31 Władysław Józefa Kosińska Maria Jakubska par. Horochów 19 Marcin Amelia Bielska 928 62 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0032.htm
4 2 1901 Szumsk Adolf Bilewicz Waśkowce 18 Jan Marianna Cyrklewicz Aniela Wereszczyńska Marynki 18 Kajetan Joanna Mokosińska 0.1-236 391V 6 T
4 2 1901 Szumsk Józef Białobrzycki Kąty 24 Jan Urszula Gabruk Karolina Mokosińska Litowiska 19 Mikołaj Domicela Oborska 0.1-236 392V 10 T
4 11 1901 Szumsk Marcin Supiński Litowiska 25 Józef Justyna Naumowicz Joanna Mokosińska Litowiska 18 Mikołaj Domicela Oborska 0.1-236 400V 42 T
19 1 1903 Szumsk Mikołaj Marciniuk par. Szumsk 23 Benedykt Maria Mokosińska Marcelina Tomczuk par. Szumsk 20 Łukasz Ludwika Marciniuk 0.1-237 58V 1 T
26 5 1903 Szumsk Jan Tomczuk par. Szumsk 43w Franciszek Magdalena Anna Gabruk par. Szumsk 21 Wawrzyniec Dorota Mokosińska 0.1-237 66V 33 T
12 11 1906 Szumsk Witold Chruszczewski Kąty 27 Grzegorz Teresa Margarewicz Maria Mokosińska Marynki 22 Stefan Joanna Hornicka 01-236 140V 46 T
1907 Szumbar ? Michał Kosiuba Józefa Makosińska Dederkały Wielkie 16 Józef Franciszka Białoszuk 58 4-5 6 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0003.htm
1 2 1909 Tbilisi Bronisław Dobrowolski pow. Wiłkomir, kowieńska gub. 26 Adolf Karolina Kosińska Paulina Szwirikas pow. Szawle 22 Antoni Weronika Żukowska Stanisław Tałalas, Michał Skardzus 199 8 Tb
7 2 1910 Szumsk Michał Łukomski Hucisko Pikulskie 25 Stanisław Maria Żukowska Waleria Sinkowska Litowiszcze 18 Józef Józefa Mokosińska Jan Sikorski, Franciszek Łukomski 72V 10 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34Z-H?i=1052&cat=834000
7 4 1912 Tbilisi Adam Przychodziński pow. Radom 27 Łukasz Teofila Kosińska Wanda Kuncewicz Słuck, mińska gub. 31 Franciszek Adela Bowet Podczaski i dr Żukowski 279 17 Tb
22 11 1915 Szumbar Jan Tomczuk Wiązowiec, par. Jampol 46W Ignacy Katarzyna Moroz Franciszka z Błaszczuków Mokosińska Dederkały Wielkie 45w Piotr Tekla Drapaluk 1-106 92R 2 T
11 4 1917 Tbilisi Franciszek Giedz pow. chełmski, lubelska gub. 29 Jan Antonina Walczuk Anna Jakubowska warszawska gub. 23 Andrzej Zofia Kosińska Józef Jakubowski, Felicjan Malinowski 360 18 Tb
2 9 1919 Włodzimierz Bronisław Bednarski m.Włodzimierz 24 Józef Wiktorya Harcyak Stanisława Woźniak m.Włodzimierz 17 Jan Paulina Kosińska Adam Ungerchajer Bazyli Lisiak 1076 97-98 75 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0051.htm
29 10 1922 Szumsk Paweł Borkowski Sadeczki Małe 28 Szymon Aniela Sopińska Marianna Sińkowska Litowiszcze 16 Józef Józefa Mokosińska 01-236 114V-115R 147 T dopisek
14 10 1924 Szumsk Paweł Zarzycki Hucisko Piaseczne 26 Paweł Teresa Głowadzka Aniela Mokosińska 01-234 21V-22R 82 T dopisek
17 10 1926 Kowel Stefan Różański Leokadia Rusiłowicz Kowel 20 Antoni Weronika Józefa Kosińska 1004 1V-2R 3 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0004.htm
20 2 1927 Kowel Bolesław Brudek ? Władysława Kosińska Gruszówka 20 Stanisław Marianna Rożańska nr aktu 22 1004 21V-22R 103 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0025.htm
20 2 1927 Ptycza Bolesław Szpitalewski Smordwa 34 Józef Maria Chodorowska Bronisława Kosińska 740-7-94 12V-13R 63 R DW dop.
10 11 1929 Kąty Jan Sopiński Litowiszcze 24 Marceli Joanna Mokosińska Helena Brączkowska 01-236 168V-169R 62 T dopisek
2 2 1930 Kąty Antoni Fedorowicz Suraż 26 Franciszek Józefa Wereszczyńska Marianna Mokosińska 0.1-238 43V-44R 169 dopisek T
29 1 1939 Łuck Jan Mużyła Wygoda 27 Julian Stefania Karabowicz Stanisława Kosińska akt nr 9 1046 2-3 3 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0003.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl