^Back To Top

Metryki Wołyń

XIX-wieczne metryki z Wołynia

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Spisanie ludności znajdującej się w Nowogrodwołyńskiej Parafii

Płci Męskiej jako też i Żeńskiej, oraz sposobnych i niesposobnych

do SS  sakramentów z 1844 roku

 

CDIAK ,sygn.1045-2/235 , mikrofilm u mormonów nr 2227235

https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGYC-9T3X?i=425&cat=989324

Opracowała Alina Stanula

 

nr

 

 wiek

domu

Nazwy miejscowości  , imiona i   nazwiska  osób

M

K

 

                            13.  Majdan  Serednia

 

 

1.

Szymon Guzowski

54

 

 

        Katarzyna z Gajdamowiczów     żona

 

44

 

                    s. Aleksander

13

 

 

                    s. Michał

9

 

 

                           c.Małgorzata     panna

 

22

2.

Wawrzyniec Sawicki    żonaty

44

 

 

            s. Jan   kawaler

22

 

 

            s. Bazyli   kawaler

18

 

 

            s. Jakub

11

 

3.

Odno. Jakub Nagalewski

59

 

 

                  Tekla z  Sikorskich           żona

 

34

 

                          s.Leon

16

 

 

                         s. Adam

6

 

 

                                       c. Apolonia

 

14

 

                                      c. Aleksandra

 

10

 

                                      c. Marianna

 

9

 

                                      c.Joanna

 

8

4.

Mateusz Marcinkowski       wd.

54

 

 

            c.Ewa

 

12

 

            c.Marianna

 

11

 

            c.Petronela

 

10

5.

Ur.Józef Guzowski   kawaler

21

 

 

Odno. Mikołaj Morozowski      wd.

79

 

6.

Domicela z Guzowskich Sobecka       wd.

 

54

 

             c. Katarzyna    nie panna

 

24

 

             c.  Teresa    panna

 

22

 

             c.Elżbieta   panna

 

21

 

Tekla    córka Katarzyny

 

1

7.

Michał Leszczyński      wd.

40

 

 

           s.Antoni

7

 

 

                     c.Ewa

 

10

8.

Ur.Wojciech  Orliński

54

 

 

              Petronela z Szczepkowskich      żona

 

39

 

                         s. Franciszek

9

 

 

                         s.Wincenty

6

 

 

                                    c.Agnieszka

 

4

 

Anna z Kowalskich Szczepkowska     wd.

 

69

9.

Ur. Tomasz Drohomirecki       kawaler

47

 

 

Piotr    syn jego brata         kawaler

18

 

 

Aleksander Drohomirecki       kawaler

23

 

10.

Ur. Stanisław Marcinkowski

34

 

 

              Antonina z Guzowskich          żona

 

29

 

                       s.Leon

8

 

 

                       s.Adam

2

 

 

                              c.Joanna

 

7

 

                              c.Aleksandra

 

5

11.

Odno. Wincenty Jakubowski

79

 

 

                    Marianna z Kuksów      żona

 

69

 

                              c.Franciszka   panna

 

22

 

                              c.Aniela           panna

 

19

12.

Odno. Karol Morozowski

30

 

 

                  Marianna z Dubrowskich           żona

 

26

13.

Ur.Euzebiusz Janicki

64

 

 

              Barbara z Masłowskich     żona

 

39

 

                        s.Tomasz

18

 

 

                                   c.Marianna

 

16

 

                                   c. Franciszka

 

17

 

                                   c.Michalina

 

9

14.

Regina z Guzowskich Łagowska        rekrutka

 

26

 

        s. Jan

4

 

 

                c.Lucyna

 

7

 

Domicela z Łagowskich  Wasilewska     wd.

 

29

 

Konstancja  Wasilewska

 

13

15.

Odno. Jan Jakubowski

32

 

 

                Karolina z Kulikowskich     żona

 

22

 

                           s.Jan

3

 

 

                                   c.Marianna

 

5

 

                                   c.Agnieszka

 

2

 

                            14. Wieś  Swynobycz

 

 

1.

Ur. Wincenty Zakrzewski

39

 

 

               Bogumiła z Padwińskim          żona

 

32

 

                          s.Wiktor

12

 

 

                          s.Marceli

10

 

 

                          s.Leonard

7

 

 

                          s. Flo.Joachim

4

 

 

                                         c.Florentyna

 

6

 

                             15. Wieś  Radulin

 

 

1.

Joanna z Hajdrejfów Wojcicka      wd.

 

53

 

           c.Marcelina    panna

 

19

 

Karolina z Piotrowskich  Walulewiczowa      wd.

 

43

 

                             16.Wieś  Dąbrówka

 

 

1.

Ur.Jan Chilewicz

62

 

 

         Julianna z Rosińskich      żona

 

49

 

                  c.Antonina       panna

 

28

2.

Ur.Aleksander Dawidowicz

53

 

 

            Agata z Janiewiczów      żona

 

33

 

Ur. Jan  Harasymowicz      wd.

60

 

 

           s.Józef    kawaler

21

 

 

Bartłomiej Malinowski    służący    kawaler

45

 

 

                                17.Wieś  Mirosław

 

 

1.

Ur.Julianna z Maluskiewiczów Bartoszyńska     wd.

 

47

 

              s.Florian    

11

 

 

                         c.Marianna      panna

 

20

 

                         c.Aniela

 

12

2.

Ur. Józefa z Maruszewskich  Maluśkiewicz       panna

 

48

 

              Waleriana  Czarnecka  panna

 

15

 

Kazimierz Ciesielski     sługa   kawaler

31

 

 

Katarzyna Olszańska  służąca

 

15

 

Ur. Julianna z Czaplińskich Dzingelewska     wd.

 

66

 

                          18. Miasto  Rohaczów

 

 

1.

W. Franciszek Sawicki

53

 

 

                  Benigna z Przesmyckich      żona

 

34

 

                            s.Kazimierz

12

 

 

                            s.Jan

8

 

 

                                   c.Joanna

 

11

 

                                  c.Benigna

 

9

2.

Kazimierz Bielawski   żonaty

38

 

 

                s.Paweł

9

 

 

Adam Bielawski   brat      kawaler

22

 

 

Jan Malinowski     wd.

54

 

3.

Ur. Domicela z Serwińskich  Malicka      mężatka

 

34

 

                   c.Marianna

 

14

 

                   c.Anna

 

12

 

                   c.Honorata

 

8

 

Katarzyna Serwińska     matka     wd.

 

59

4.

Andrzej Lewuszewski

15

 

 

              siostry : Aleksandra   panna

 

29

 

                           Marianna        panna

 

19

5.

Ur.Mikołaj Kropielnicki       wd.

79

 

 

            s. Jan   kawaler

24

 

 

           s. Tomasz     kawaler

23

 

 

           s. Apoloniusz    kawaler

20

 

 

                           Justyna

 

16

 

Rozalia Malinowska     panna

 

19

6.

Ur. Jan Karpiński

46

 

 

          Eleonora z Łobockich      żona

 

34

 

     z 1-go małż.  :s.Franciszek     kawaler     Niedzwiedzki

20

 

 

                            s. Józef          kawaler         Niedzwiedzki    

18

 

 

                             córki   Niedzwiedzkie :Marianna   panna     

 

21

 

                                                                 Balbina    panna

 

19

 

                                                                 Antonina                    

 

14

 

    z. 2-go małż. :   s.Władysław

3

 

 

                                        c.Benigna

 

8

 

                                        c. Franciszka

 

5

7.

Ur.Kajetan Sawicki   żonaty

35

 

 

                                             żona

 

30

 

                        s.Władysław

 

 

 

                       s.Józef

5

 

8.

Anna  z Janiszewskich  Kozicka   wd.

 

54

 

Paulina Kozicka    panna

 

18

9.

Jan  Niezabitowski

59

 

 

       Urszula z Żarnowieckich       żona

 

49

 

                c.Antonina   panna

 

21

 

                c.Anna

 

17

10.

Ksawery Kochanowski    żonaty

48

 

 

           s.Antoni

18

 

11.

Jan Boczkowski

52

 

 

       Marianna z Siemaszków    żona

 

52

 

                   c. Ludwika

 

22

 

Wiktoria z Wojnarowskich Boczkowska     mężatka 

 

24

12.

Tomasz Malicki

60

 

 

         Rozalia z Klionowskich       żona

 

54

13.

Aleksandra z Siekierzyńskich  Bielawska      wd.

 

53

 

               s.Piotr

16

 

 

                s. Jan

14

 

14.

Pr. Mateusz Boczkowski   żonaty

44

 

 

Anna z Bagińskich  Boratyńska   wd.

 

84

 

Krystyna Baczyńska   wd.

 

70

15.

Ur.Maciej Kozieradzki

50

 

 

            Teodora z Swirskich     żona

 

46

 

                      s.Jan

15

 

 

                               c.Paulina   panna

 

18

 

                               c.Anna

 

11

16.

Ur.Wawrzyniec Rybczyński

35

 

 

                Karolina  Czaborowska       żona

 

22

17.

Ur. Józef Płotnicki      wd.

25

 

 

Wincenty Sosnowski    kawaler

18

 

 

                                 19. Wieś  Ostrożek

 

 

1.

Ur. Eweryst Biegocki

28

 

 

              Regina z Bieleckich      żona

 

25

 

                        s.Ignacy

5

 

2.

Ur. Jan Pawłowski

47

 

 

           Joanna z Kowalskich     żona

 

43

 

                    s.Władysław

13

 

 

                                    c.Emilia

 

10

 

                                    c.Celestyna

 

8

3.

Odno. Konstanty Proszkowski              żonaty

38

 

 

                       s.Adam

16

 

 

                       s.Sylwester

7

 

 

Rozalia Petrykowska      panna

 

22

 

Antonina     z Wiszniewskich Bondarenkowa       mężatka

44

 

 

Piotr  Malinowski     kawaler

23

 

 

                      20. Stara Huta  Rohaczowska

 

 

1.

Ur. Michał Dobrzański

53

 

 

                Marianna z Rykowskich            żona

 

43

 

                            s.Józef    żonaty

33

 

 

                                      Teresa z Ostrzyńskich      żona

 

23

 

                          c.Justyna    panna

 

21

 

                          c. Zofia

 

10

2.

Ur. Jakub Rybiński      żonaty

59

 

 

Augustyn Lutecki            służący      wd.

83

 

3.

Zuzanna z Dubielewskich  Malicka       mężatka

 

43

 

             c.Marianna

 

15

4.

Ur. Wojciech Rykowski

43

 

 

                 Katarzyna z Szaciłów        żona

 

33

 

                                s.Erazm

6

 

 

                                s.Ludwik

4

 

 

                                          c.Eleonora

 

15

 

                                          c. Marianna

 

11

5.

Odno. Antoni Orzechowski

38

 

 

                  Anna z Boczkowskich         żona

 

33

 

                        s.Józef

8

 

 

                         s.Jan

6

 

 

                                   c.Julianna

 

15

 

Teresa z Boczkowskich Marcinowska       wd.

 

53

 

                                21. Wieś  Orla

 

 

1.

Bazyli Matrycki   żonaty

68

 

 

            c.Salomea  panna

 

18

 

                               22.  Wieś  Kołodianka

 

 

1.

 W. Erazm Jaksiński        kawaler

34

 

 

Urszula  Szczawińska      wd.

 

71

 

Gabriel  Szczawiński    kawaler

17

 

 

Stanisław Niezabitowski        żonaty

30

 

2.

Ur. Ignacy Marczewski

34

 

 

              Brygida z Terpiłowskich           żona

 

33

 

                            c.Apolonia

 

11

 

                            c.Paulina

 

8

 

Jan Szumski

45

 

 

Teresa  z Dydkowskich Zabłocka       

 

28

3.

Józef Marczewski           żonaty

55

 

 

                  s.Joachim   kawaler

25

 

 

                  s.Ludwik

28

 

 

                              Katarzyna z Tymińskich    żona

 

25

 

                                       c.Klara

 

2

 

Karol Marczewski

29

 

 

       Katarzyna z Koscińskich          żona

 

23

 

                    c.Marianna

 

3

 

Jan Waśkowski            kawaler

40

 

 

Jakub   Kudrycki           kawaler

23

 

4.

Jakub  Marczewski

23

 

 

        Tekla z Święcickich       żona

 

20

 

Tekla   z Kościńskich  Marczewska

 

65

5.

Aleksander Marczewski

31

 

 

            Petronela z Olszewskich     żona

 

25

 

                        s.Jan

6

 

 

                                c.Honorata

 

2

 

Marcin Badowski           kawaler

18

 

 

                              23.  Wieś  Kożuszki

 

 

1.

Ur.Józef Orzechowski

44

 

 

           Zuzanna z Harasymowiczów           żona

 

34

 

                     c.Lucyna

 

7

 

                    c.Barbara

 

4

2.

Julianna z Rozańskich  Kobylańska     wd.

 

44

 

                c.Marianna

 

16

3.

Ur. Grzegorz Rożański    żonaty

34

 

 

               s.Stefan

15

 

 

               s.Bazyli

12

 

 

               s.Franciszek

7

 

4.

Stanisław Rożański

49

 

 

           Katarzyna z Marczewskich          żona

 

39

 

Zofia  z Rożańskich Pieluszewska     wd.

 

34

 

           c.Ludwika

 

16

 

          c. Barbara

 

10

5.

Ur.Józef Orzechowski

64

 

 

          Karolina z Wężowskich        żona

 

32

 

Franciszka Orzechowska     wd.

 

74

6. skreślo

Karolina z Mireckich Widawska        wd.

 

57

na

           s. Franciszek     kawaler

19

 

 

                          c. Anna    panna

 

27

7.

Ur. Grzegorz  Rykowski

44

 

 

              Helena z Rożańskich      żona

 

39

 

                          s. Jakub

8

 

 

                                       c.Apolonia

 

17

 

                                      c.Agata

 

10

 

                                      c.Honorata

 

7

 

                                      c.Paulina

 

3

8.

Ur. Józef Jędrzejewski

54

 

 

            Paulina z Narczewskich        żona

 

45

 

                     s.Piotr    kawaler

24

 

 

                     s. Franciszek

14

 

 

                                      c.Julianna

 

11

9.

Marianna z Orzechowskich   Paszkowska       wd.

54

 

 

                  s.Wincenty    kawaler

28

 

 

                  s.Józef   żonaty

24

 

 

                           Anna z Boruszewskich    żona

 

25

 

   z 1-go małż.    syn Tomasz Zubrzycki

5

 

10.

Marianna z Jędrzejewskich   Orzechowska      wd.

 

29

 

             s.Walerian

16

 

 

            s.  Jan

7

 

 

                     c.Rozalia

 

10

11.

Stefan Orzechowski     kawaler

24

 

 

Walenty   brat           kawaler

 

34

 

         siostry : Antonina   panna

 

22

 

                      Domicela    panna

 

19

12.

Ur. Ludwik Orzechowski

84

 

 

              Katarzyna z Dolińskich      żona

 

64

 

                           s.Faustyn

32

 

 

                                       Teresa z Szpenglerów       żona

 

31

 

                                                 c.Julianna

 

2

13.

Ur.Aleksander Ostrowski

34

 

 

               Anna z Orzechowskich     żona

 

24

 

                      s.Józef

3

 

 

                              c.Paulina

 

7

 

                              c.Benigna

 

6

 

Walenty   Orzechowski           kawaler

44

 

14.

Ur. Wojciech  Marczewski

34

 

 

                 Ludwika z Szczerskich   żona

 

30

 

                           s.Ludwik

 

2

15.

Prakseda Grocholska      wd.

 

64

 

                              24. Wieś  Horbasza  Wielka

 

 

1.

Ur. Grzegorz Jurkowski

63

 

 

                 Elżbieta z Wyrzykowskich     żona

 

53

 

Tekla z Jurkowskich Wyrzykowska      wd.

 

 

1.

Julia z  Jurkowskich  Juszkiewiczowa     wd.

 

38

 

             c.Franciszka

 

15

 

             c.Hilaria

 

8

2.

Marcin  Seredyński

26

 

 

         Rozalia z  Szczerbaków       żona

 

23

 

                   s.Wiesław

8

 

 

                                 c.Leonarda

 

5

 

                             25. Wieś  Horbasza  Mała

 

 

1.

JW. Tomasz Wroczyński

41

 

 

                   Klara  z Suman        żona

 

35

 

                           s. Julian   kawaler

21

 

 

                           s.Adolf

14

 

 

                           s.Teofil

12

 

 

                          s.Zygmunt

10

 

 

                          s.Eugeniusz

9

 

 

                          s.Gustaw

6

 

 

                                       c.Emilia

 

11

 

     służące  : Ur. Piotr Piotrowski   żonaty

33

 

 

                               Tekla z Glińskich    żona

 

28

 

                                      c.Julianna

 

8

 

                                      c.Konstancja

 

5

 

Konstanty Berczyński     wd.

53

 

 

                s.Józef    kawaler

23

 

 

Agata Romanowska     panna

 

26

 

Michał Morozowski      kawaler

23

 

 

Bazyli  Szymański   żonaty

53

 

 

                            26. Wieś  Kudynowicze

 

 

1.

Ur. Franciszek Bołsunowski 

43

 

 

                 Tekla z Nowickich      żona

 

31

 

                        s.Jan

15

 

 

                       s.Bazyli

9

 

 

                       s.Leon

6

 

 

                                c. Julianna

 

11

2.

Ur. Placyd Bołsunowski

39

 

 

               Anastazja z Krajewskich      żona

 

29

 

                            s.Marcin

3 1/2

 

 

                                      c.Marianna

 

8

 

                                      c.Julianna

 

6

3.

Ur. Teodor Sankowski

71

 

 

                Dorota z Lewkowiczów       żona

 

41

 

                         s.Wincenty

11

 

 

                                      c.Anastazja

 

16

 

                                     c. Marianna

 

12

 

Dominik Korycki    służący       kawaler

21

 

4.

Ur. Józef Sankowski

33

 

 

             Franciszka z Zalewskich    żona 

 

33

 

                           s.Stefan

9

 

 

                                      c.Celestyna

 

8

5.

Ur. Stanisław  Kosiński

43

 

 

                 Teresa z Bołsunowskich       żona

 

43

 

                           s. Teodor   kawaler

22

 

 

                           s.Piotr

15

 

 

                           s.Franciszek

6

 

 

                                          c.Marianna

 

12

 

                                          c.Apolonia

 

8

 

                            27. Wieś  Hurki

 

 

1.

Ur. Antoni Pawulski

45

 

 

          Elzbieta z Turowskich     żona

 

36

 

                    s.Paweł

9

 

 

                               c.Feliksa

 

6

 

                               c. Aniela

 

4

2.

Ur. Mateusz Jędrzejewski

36

 

 

                Rozalia z Walickich       żona

 

33

 

                         s.Bartłomiej

7

 

 

                         s.Jakub

4

 

 

                                     c.Wiktoria

 

8

 

                                     c.Apolonia

 

6

 

Marianna z Dolińskich Jędrzejewska      matka    wd.

 

63

 

                jej córka  Anna   panna

 

21

3.

Ur. Stefan Jędrzejewski    żonaty

39

 

 

                         28. Wieś  Kurmań

 

 

1.

Ur. Aleksander Turowski    wd.

101

 

 

                    s.Stefan      kawaler

38

 

 

                    s.Antoni       kawaler

33

 

 

                         29. Wieś  Hrud

 

 

1.

Ur. Antoni  Grodziński

53

 

 

             Izydora  z Sokołowskich      żona

 

43

 

                         s.Franciszek

26

 

 

                         s.Leon      

10

 

 

                                   c.Anna

 

8

 

                        30. Wieś  Mołodków  Mały

 

 

1.

Balbina z Bołsonowskich  Brodowicz     mężatka

 

31

 

Katarzyna z Jankowskich Sarnicka      wd.

 

51

2.

Ur. Wawrzyniec Lisnicki

63

 

 

                    Zofia z Kotowskich        żona

 

48

 

                            s.Józef    żonaty

28

 

 

                                       Franciszka z Lewkowiczów    żona

 

37

 

                                                    c.Teresa

 

9

 

                                                   c.Marianna

 

6

 

                                                   c.Aleksandra

 

5

 

                           31. Wieś  Jaruń

 

 

1.

Ur.Stanisław  Dziarski    wd.

53

 

 

Wol.ży. Szymon Chomicki          kawaler

41

 

2.

Ur. Marianna z Sokorewiczów Gorajska    wd.

 

47

 

Ur. Barbara z Gorajskich Smolińska     wd.

 

47

3.

Ur. Józef Boniecki

61

 

 

              Memertyna z Wagińskich    żona

 

43

 

                         s.Antoni    kawaler

25

 

 

                         s.Piotr     kawaler

21

 

 

                         s.Roman

15

 

 

                         s.Aleksander

14

 

4.

Anastazja z Będkowskich Łukaszewska    mężatka

 

43

5.

Ur. Ludwik  Jankowski

39

 

 

              Amalia z Postolków     żona

 

29

 

                        s.Roman

11

 

 

                        s.Jan

10

 

 

                        s.Franciszek

4

 

 

                                      c.Antonina

 

8

6.

Ur. Jan Szydłowski  

43

 

 

          Helena z Hajewskich      żona

 

38

 

                     s.Adam    kawaler

27

 

 

                     s. Julian    kawaler

21

 

 

                     s.Wiktor

17

 

 

                                 c.Petronela

 

13

 

                                 c.Barbara

 

10

 

                                 c.Rozalia

 

7

7.

Pr.Bazyli  Buchińkewicz

28

 

 

              Agnieszka z Kaczuków      żona

 

23

 

                          c.Magdalena

 

6

 

              bracia :Augustyn    kawaler

23

 

 

                         Stanisław

15

 

 

Marianna z Brzezińskich Skabaryn    żona

 

44

 

                         32. Wieś  Jurkowszczyzna

 

 

1.

Ur. Łukasz Trzciński

63

 

 

             Paulina z Teleżyńskich      żona

 

35

 

                       s.Kornel     kawaler

24

 

 

                       s.Karol      kawaler

21

 

 

                       s.Stanisław       kawaler

18

 

 

                      s.Józef

10

 

 

Wiktoria  Leszczyńska    służąca  panna

 

23

2.

Ur.Jakub Wasilewski

45

 

 

Magdalena z  Świętochowskich     żona

 

43

 

                  c.Rozalia    panna

 

23

 

                  c.Izabela    

 

16

 

Pr. Józef  Leszczyński    kawaler

28

 

3.

Ur. Ignacy Jędrzejowski

38

 

 

            Marianna z Szczyrskich    żona

 

33

 

                        s. Hilary

9

 

 

                        s.Ludwik

4

 

 

                                   c.Katarzyna

 

6

4.

Ur. Jakub Zakrzewski

63

 

 

              Eufrozyna z Stawniów    żona

 

54

 

                        s. Sylwester       kawaler

19

 

 

                        s.Bazyli        żonaty

29

 

 

                                 c.Apolonia    panna

 

27

 

                                 c. Barbara z Mądrzejewskich     mężatka

 

23

5.

Ur. Ignacy Marczewski

33

 

 

              Brygida z Terpiłowskich           żona

 

33

 

                        s.Onufry

4

 

 

                                   c.Apolonia

 

8

 

                                   c.Paulina

 

7

 

Maciej Marczewski  wd.

46

 

 

Wiktoria   Marczewska  siostra

 

48

 

Ur. Józef Wierzbicki        wd.

63

 

 

Teresa Czapska    panna

 

43

6.

Odno Józef Boruszewski

38

 

 

                 Józefa z Terpiłowskich    żona

 

35

 

                           s.Karol

15

 

 

                                     c.Marianna   panna     

 

20

 

                                      c.Tekla

 

13

7.

Ur. Jan Kamiński

43

 

 

            Agnieszka z Boruszewskich    żona

 

40

 

                        s.Feliks

13

 

 

                                  c.Marianna    panna

 

20

8.

Ur. Karol Jasiński

30

 

 

             Tekla z Bosiorowskich     żona

 

28

 

                   c.Karolina

 

8

 

                        33.  Słobodka  Wola

 

 

1.

Ur. Stefan  Berezecki

61

 

 

              Franciszka z Bieleckich   żona

 

33

 

                            s.Franciszek    kawaler

22

 

 

                           s.Onufry

8

 

 

                           s. Stanisław

6

 

2.

Ur. Leon  Arabski

43

 

 

            Marianna z  Mędeckich     żona

 

29

 

                         s. Dominik

8

 

 

                                       c.Anna

 

10

 

                                         c.Katarzyna

 

6

3.

Ur. Maciej Dobrowolski

45

 

 

                Justyna z Swirskich     żona

 

36

 

                            c.Ludwika

 

11

 

                            c. Marianna

 

5

 

                            c.Klara

 

4

4.

Ur. Franciszka z Felińskich  Kownacka    wd.

 

43

 

                    s.Ludwik    kawaler

19

 

 

                    s.Antoni       kawaler

17

 

 

                   s. Paweł

11

 

5.

Ur. Michał Szulakowski     żonaty

33

 

 

                 s.Józef

15

 

 

Hipolit  Bilkiewicz     kawaler

18

 

6.

Ur. Andrzej  Swirski

48

 

 

               Małgorzata z Zubrzyckich      żona

 

33

 

    z 1-ej żony synowie :Nikodem    kawaler

21

 

 

                                      Łukasz      kawaler

18

 

 

Józefa Zubrzycka     siostra   panna

 

23

 

Wojciech Kamiński   kawaler

22

 

7.

Ur. Tomasz Pilarski

43

 

 

               Marianna z Zubrzyckich    żona

 

33

 

                             s.Ambroży

5

 

 

Apolonia Zubrzycka    siostra     panna

 

19

 

                             34.  Hałe  Błoto

 

 

1.

Ur. Stanisław Niewęgłowski

31

 

 

                 Tekla z Felińskich      żona

 

27

 

35.  Huta  Stara  Zwiahelska

 

 

1.

Wol.ży. Grzegorz Krupowicz

63

 

 

                        Antonina z Kotwickich    żona

 

43

 

                                     s.Franciszek

11

 

 

                                    s. Walenty

6

 

 

                                                 c.Teresa    panna

 

19

 

                                                 c.Anna

 

16

 

                                                 c.Honorata

 

9

2.

Wol.ży.  Ignacy Sliwiński

53

 

 

                       Marianna  z Jasińskich     żona

 

43

 

                                   s. Piotr

18

 

 

                                   s.Paweł

13

 

 

                                              c.Tekla      panna

 

21

 

                                              c.Franciszka

 

11

 

Maciej Sliwiński   brat    kawaler

28

 

3.

Wol.ży. Jakub Gołębiowski

63

 

 

                    Magdalena z Rogowskich    żona

 

41

 

                                 s. Franciszek

11

 

 

                                 s. Józef

6

 

 

                                            c.Katarzyna

 

23

 

                                            c. Julianna

 

18

 

                                            c.Franciszka

 

8

4.

Ur. Antoni Zarzycki    wd.

71

 

 

              s.Józef      kawaler

23

 

 

                       c.Agnieszka    panna

 

15

 

                          36.  Majdan  Elisawet

 

 

1.

Ur.Onufry Bielawski

45

 

 

               Marianna z  Hajków     żona

 

40

 

                          s.Franciszek

16

 

 

                          s.Feliks

12

 

 

                                    c.Marianna      panna

 

22

 

                                   c.Karolina

 

11

 

                                   c.Dorota

 

6

 

                                   c.Julianna

 

3

2.

Ur. Meliton Drewnowski

60

 

 

               Katarzyna z Zukowskich      żona

 

44

 

                            s.Franciszek    kawaler

22

 

 

                            s.Teofil

14

 

 

                                        c.Marianna     panna

 

17

3.

Pr. Józef  Łozowiecki

54

 

 

           Helena z  Kociubów    żona

 

44

 

                     s.Jan

17

 

 

                     s.Grzegorz

8

 

 

                                     c.Tekla

 

13

 

                                    c.Julianna

 

11

4.

Helena z Baranowskich  Bandylowska     wd.

 

74

 

Brygida z Bandylowskich     wd.

 

34

 

            c.Marianna     panna

 

21

 

            c.Teresa

 

14

5.

Filip Jędrzejewski     żonaty

48

 

 

           s.Aleksander      kawaler

20

 

6.

Józefa z Łotockich   mężatka

 

25

7.

Jakub Kędzierski    wd.

62

 

 

          s.Jakub        kawaler

24

 

 

          s.Jan

16

 

 

         s.Wincenty

14

 

 

                              37.  Kniaża  Zwiahelska

 

 

1.

Gabriel  Wąsowicz      kawaler

39

 

 

Józef    brat      kawaler

45

 

2.

Dominik Kotwicki

39

 

 

           Franciszka z Holaków     żona

 

31

 

                           s.Antoni

8

 

 

                          s.Mikołaj

5

 

 

Jakub  Holak

91

 

 

         Julianna z  Swięcickich      żona

 

81

 

                             38. Kniaża  Korecka

 

 

1.

Ur. Paweł Tuszyński

77

 

 

               Franciszka z Bieleckich      żona

 

51

 

Eleonora z Siedleckich  Bielecka     matka      wd.

 

81

 

                            39. Wieś  Michijowka

 

 

1.

Ur. Wincenty Bagiński      wd.

68

 

 

                    s.Stanisław    żonaty

20

 

 

                   s.Dymitr    kawaler

19

 

 

                   s.Franciszek

14

 

 

                                     c.Marianna

 

18

 

                                     c.Marcjanna

 

17

 

                                     c.Tekla

 

8