Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 11 wyników dla: Butowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
25 3 1839 Ostróg Józef Zybutowicz 26 Ostróg rekrut ilickigo piechotnego pułku mający rodzicó z wileńskiej guberni powiatu szawelskiego 879 21 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0022.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
20 4 1828 Białogródka Zofia Skomska Polachówka Wojciech Marianna Butowicz Tomasz Winiarski i Justyna Czaplińska ż. Piotra 178-03-94 69V 34 Ż DM
3 10 1847 Wasylów Edward Stankiewicz Słobudka Hermanowiecka Józef Karolina Brodowska Jan Butowicz, Eudoksja Sławińska, chrz.19.10.1847 178-51-548 24V 31 Ż BS 50
24 11 1862 Krzemieniec Franciszka Joanna Alojza Łabudzińska Zasław Dionizy Wincenty Erazmina Kublin dop., Atanazy Butowicz, W. Michalina Zielińska ż. Adama 426-1-39 8V-9R 32 T 254
21 10 1903 Włodzimierz Stanisław Babulski Bilin Józef Łucja Anna Butowicz 972 41V-42R 203 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0047.htm
6 3 1911 Włodzimierz Helena Babulska Bilin Józef Łucja Anna Butowicz 1038 10V-11R 47 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0014.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
3 7 1838 Żytomierz Dominik Butowicz Żytomierz 24 Grzegorz Petronela Małachowska Aniela Kowalewska Żytomierz 20 Paweł Barbara Kulczycka Tomasz Koziewicz , Franciszek Mińkiewicz 178 51 417 51 36 Ż Ni
27 9 1894 Tbilisi Józef Massalski kowieńska gub. 46 Michał Barbara Aniela Bilewska-Blumenfeld kurlandzka gub. 41 Jan Aniela Krauze Mieczysław Zabutowicz, Kazimierz Sabun, Łukasz Kusiakowski 39 18 Tb
11 10 1898 Tbilisi Wiktoryn Rogowski Łuknin, kowieńska gub. 30 Kazimierz Anna Możejko Antonina Adamska Wrocław, warszawska gub. 23 Marcin Anna Kwiatkowska Franciszek Jazbutowicz, Mieczysław Kozłowski 109 30 Tb
20 7 1919 Włodzimierz Walenty Łaniucha kol.Kałusowska 24w Józef Małgorzata Owczarek Rozalia Chorbutowicz  z Krzysztoniów kol.Chrynopol 28w Łukasz Joanna Bąk Walenty Winiarz Tomasz Urbaniak 1076 89-90 58 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0047.htm
4 8 1936 Krzemieniec Michał Puzichowski Paszuki 24 Bernard Aleksandra Narbutowicz Tamara Biełozub Ostróg 24 Symeon Antonina Sus 28 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl