Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 141 wyników dla: Brodowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 11 1827 Horodyszcze Magdalena Brodowska 15 Kamionka Józefa i Justyny z Sławińskich 178-3-93 100 52 Ż MO 197
21 1 1829 Horodyszcze Julianna Kornatowska 8/52 Białokrenicze rodzice ur. Michał Kornatowski, Marianna Brodowska, z kaszlu 178-3-95 119V 6 Ż 232 KP2
22 1 1829 Horodyszcze Helena Kornatowska 4 Białokrenicze rodzice ur. Michał Kornatowski, Marianna Brodowska, z ospy 178-3-95 119V 7 Ż 232 KP2
27 12 1829 Horodyszcze Elżbieta Brodowska 4/365 Kamionka rodzice ur. Feliks Brodowski, Franciszka Beyzym, z konwulsji 178-3-95 125V 56 Ż 244 KP2
3 9 1831 Ołyka Małgorzata Brodowska 60 Balarka z Sinickich, wdowa 817 324 57 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
24 6 1835 Zasław św. Józefa Leon Kornatowski 8/12 Białokrenicze Rodzice: Michał, Marianna Brodowska 178-3-101 94 75 Ż SK
25 12 1839 Stepań Marianna Brodowska 31 Wyrka z Magdzińskich, mąż Jakub, synowie Józef i Franciszek, córki Franciszka, Wiktoria i Karolina 879 212 V 16
3 10 1842 Korzec Józefa Brodowska 1,5 Balarka Lubtowska c. Szymona i Anny z Leśniewskich 873 198 77 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0104.htm
19 10 1843 Dederkały Marianna Brodowska 52 Szkrobotówka z Kossowskich, Wlm., mąż Antoni, syn Józef 54 129 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0070.htm
13 6 1843 Nowogród Wołyński Gertruda Brodowska 1/2 Kamienny Bród córka Mikołaja i Domiceli z domu Polańska 874 149 59 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0077.htm
9 12 1845 Korzec Anna Brodowska 30 Balarka Lubtowska z domu Leśniewska, mąż Szymon, syn Szymon, córka Rozalia 876 226 88 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0121.htm
29 4 1848 Zasław św. Józefa Marcjanna Brodowska 2 Kamionka c. 1-dw. Feliksa s. Józefa i Franciszki z Bejzymów c. Macieja 178-3-117 65R 73 Ż
21 9 1849 Starokonstantynów Marcjanna Brodowska 57 Ohyjowce c. szl. Franciszka i Marianny z Grocholskich, panna 178-3-118 58V 154 Ż 112 DW
31 7 1860 Ołyka Anna Brodowska 65 Ołyka z Wojnarowskich, wielmożna, wdowa po Kajetanie, synowie Karol, Edward i Władysław, córka Felicja 841 346 15 0
16 12 1862 Bazalia Marianna Brodowska 6 Czuchele c. Jana i Julii 178-03-131 137R 136 Ż DM
5 7 1872 Ostróg Aniela Dziwatykowska 13 Dermań r. Wojciech, Marianna zd Brodowska 654-1-56 78 L 9 R MZ
4 2 1873 Ostróg Florentyna Dobrzańska 20 Swiate zd Brodowska, wdowiec Kajetan, s. Józef 654-1-56 74L 7 R MZ
16 5 1880 Krzemieniec Katarzyna Brodowska 80 Krzemieniec wdowa 1-74 40V 38 T
6 11 1888 Ołyka Felicja Brodowska 68 Ołyka stanu wolnego 508 100 63 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0052.htm
9 8 1897 Młynów Ludwika Brodowska 78 Bożkiewicze z d. Jukowska, wdowa, mąż śp. Edward, dzieci: Kazimierz, Maria 740-2-412 48R 61 R 1782 RK
4 8 1900 Kuniów Aleksandra Brodowska 29 Laszówka szl., z Sokołowskich, mąż Michał, syn Włodzimierz i córka Zofia 178-3-86 867R 52 Ż DM
26 2 1906 Kowel Aleksander Czerwiński 47 Kowel miesz., żona Ewelina z d. Niebrodowska, córka Maria 1003 88 8 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201003/pages/1_436_0_0_1003_0049.htm
17 10 1910 Cudnów filia Romanów Rozalia Brodowska 36 Słoboda Niwna z d. Raczkowska, mąż Franciszek, synowie Izydor, Longin i Walenty, córka Longina 178-3-215 334R 99 Ż 629 DM
12 11 1910 Cudnów filia Romanów Balbina Brodowska 80 Majdan Czwarte z d. Bartnicka z baranowskiej gminy 178-3-215 337R 126 Ż 635 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 3 1735 Czartorysk Józef Ignacy Zakrzewski Franciszek Anna ur. Stanisław Niezielski, Elżbieta Brodowska, W. Antoni Nowacki, ur. Anna Wosczyńska 297-1-185 43V Ł
29 1 1793 Wiszenki Jan Sojkowski Rudnia Rożyska Tomasz Tekla Jeremiasz Brodowski, Motra Brodowska 297-1-12 2V AR
10 3 1816 Kupiel Jan Józef Hieronim Bucen Berliński Czuchiele/Czuchele, parafia Bazalia Hieronim Tekla Brodowska dop. Chrztu 1827, (ojciec wielmożny, sędzia powiatu Starokonstantynowskiego) Antoni Kruszyński, Anna Sośnicka 178-3-93 317R 6 Ż 608 KP2
8 6 1827 Starokonstantynów Dominikanie Seweryna Wierzbicka Hromówka Ludwik Dominika Kołkowska JW. Adam Sławek Podkomorzy Powiatu Starkonstantynowskiego, Wielmożna Antonina Brodowska 178-3-93 141R 50 Ż 271 KP2
24 3 1827 Kupiel Adolf Franciszek Helków Chołodec Ludwik Matylda Glisów JW. Józef Pczółka Wilczopolski podkomorzy powiatu Starokonstantynowskiego, Wielmożna Marcjanna Brodowska cześnikowa (ojciec - wielmożny, porucznik wojsk austriackich) 178-3-93 316V 5 Ż 607 KP2
28 7 1829 Kulczyny Roman Twardowski Krasiłów Roman Franciszka Brodowska chrzest: 1829.08.04, Wlm. Jan Haynrych, kapt. Wojsk Rosyjskich, Wlm. Elżbieta Wierzbicka, wdowa 178-03-95 351V 62 Ż Mg
14 4 1829 Stepań Katarzyna Janicka Wyrka Wojciech Katarzyna Brodowska Wm Bernard Zmiewski i JWm Narcyza Olizar, Kajetan Dobrzycki i Dioniza Wagner, Jan Szumski i Marianna Szumska 171-1-2 203V 12 R DM
23 12 1829 Horodyszcze Elżbieta Beyzym Kamionka ur. Franciszek Franciszka Brodowska ur. Mikołaj Ostrowski, Marianna Łukawska 178-3-95 110R 187 Ż 213 KP2
8 11 1830 Ołyka Wiktoria Brodowska Balarka Kotowska Jakub Marianna Magdziacka 816 293 38 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0299.htm
7 1 1830 Cudnów Seweryn Czapliński Huta Marianówka Jan Aniela Skiba Ignacy Kamiński, Agata Brodowska 178 3 3 V306 8 Ż MP
2 4 1831 Kulczyny Wincenty Twardowski Krasiłów Roman Franciszka Brodowska chrzest: 1831.04.12, Ur. Eustachy Szymański, porucznik WP, Ur. Tekla Kustowska, wdowa 178-03-97 376V 18 Ż Mg
14 3 1832 Kuniów Józef Bolesław Hryniewiecki Teremne Karol Antonina Brodowska 171-1-5 57 V-58 R 14 R DW
26 9 1833 Ołyka Franciszek Zalewski Pyszny Bór Jan Marianna Brodowska 819 137 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0143.htm
28 5 1833 Wiszenki Sabina Rybińska Rożyszcze Konrad Apolonia Brodowska Filip Pawłowski, Katarzyna Piątkowska; as: Antoni Piątkowski, Marianna Gwozdziko 819 53 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0054.htm
28 1 1833 Luboml Marianna Staniuk Kupracze Wojciech Katarzyna Brodowska Jan Kupracz, Anastazja Staniukowa 848 488 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0280.htm
25 1 1833 Biała Cerkiew Ludwik Ostrzyński Połowiecka Wielka Wincenty Adam Marianna Świrska Aleksander Emmé, Kaznodziej Brzeskiego Piechotnego Pułku, Józefa Brodowska, ż. Adama, as. Wawrzyniec Brodowski, Waleria Rafałowicz, ż. Jana, chrz. 3.08.1835 178-51-372 5V 27 Ż BS 13
26 12 1833 Butowce Apolonia Kalenik Lisińce Bazyli Marianna Brodowska Józef Michalski i Rozalia Ochrymowska ż. Jana 178-03-99 175V 49 Ż 338 DM
7 1 1834 Korzec Kazimierz Kadłubowski Balarka Lubtowska Jan Jadwiga Marcinkowska Andrzej Jankowski i Agata Brodowska ż. Jana, asystowali Szymon Hrynowiecki i Rozalia Pawłowska ż. Jakuba 245-1-8 64v 4 R Na
28 10 1834 Cudnów Salomea Dubińska Huta Marianówka Tomasz Helena chrzest 28.10.1834; wpis 1836; Antoni Zieliński i Agata Brodowska 569-1-59 36R 213 Ż 72 DM
28 11 1834 Kulczyny Anna Twardowska Krasiłów Roman Franciszka Brodowska Wlm Jakub Niepokojczycki i Marianna Domańska wdowa 178-03-100 344R 79 Ż 666 DM
28 1 1835 Biała Cerkiew Karol Zakrzewski Biała Cerkiew Antoni Anna Oliszewska Joachim Kozłowski, Anastazja Szkuratowska, wdowa, as. Adam Brodowski, Katarzyna Kozłowska, panna, Władysław Hrzadkowski, Józefa Brodowska, chrz. 3.02.1835 178-51-372 1V 4 Ż 5 BS
3 4 1835 Biała Cerkiew Waleria Krzyczkowska Fastówka Jan Anna Stanisławska Franciszek Lipczyński, Domicella Bohdanowicz, ż. Walentego, as. Ignacy Kochanowski, Józefa Brodowska, ż. Adama, Wiktor Nowicki, Julia Lipczyńska, ż. Franciszka, chrz. 16.04.1835 178-51-372 3R 12 Ż BS 8
18 1 1835 Biała Cerkiew Karolina Ostrzyńska Połowiecka Wielka Wincenty Adam Marianna Świrska Aleksander Emmé, Kaznodziej Brzeskiego Piechotnego Pułku, Józefa Brodowska, ż. Adama, as. Wawrzyniec Brodowski, Waleria Rafałowicz, ż. Jana, chrz. 3.08.1835 178-51-372 5V 28 Ż BS 13
27 6 1835 Bazalia Joanna Zalewska Klitna Wielka Kasper Agnieszka Sarywszów Ignacy Brodowski i Julia Rotharyusz, Tomasz Żukowski i Franciszka Brodowska 178-03-101 236R 56 Ż DM
8 9 1835 Bazalia f. Tereszki Marianna Sokołowska Rześniówka Nicyfor Franciszka Brodowska Kasper Nowakowski i Franciszka Brodowska 178-03-101 243R 39 Ż DM
20 3 1835 Korzec Józefa Brodowska Balarka Michijowska Jan Agata Bors, Borsa 245-1-9 57 24 R PW
29 6 1835 Stepań Aniela Janicka Wyrka Wojciech Katarzyna Brodowska Jakub Brodowski i Rozalia Czarnecka 171-1-8 199V 24 R 206 DM
1 10 1835 Stepań Michał Sawicki Wyrka Antoni Ewa Janicka Jakub Sulikowski i Marianna Brodowska ż. Jakuba 171-1-8 201R 31 R 207 DM
25 11 1836 Bazalia f. Tereszki Józef Władysław Sokołowski Rześniówka Nicefor Michał Franciszka Brodowska Tomasz Święcicki i Aniela Krzywicka 178-03-106 277V 54 Ż DM
10 9 1836 Korzec Serafina Stawska Koseniów Jerzy Zofia Brodowska Florian Jędrzejowski i Katarzyna Soroczyńska ż. Stefana 245-1-10 79r 103 R Na
23 1 1836 Cudnów Jan Bagiński Huta Marianówka Szymon Katarzyna Chłodnicka Józef Maszewski i Agata Brodowska ż. Augusta 569-1-59 3V 16 Ż 7 DM
20 1 1836 Cudnów Agata Sobecka Huta Marianówka Antoni Honorata Bagińska chrzest 20.01 Kaplica Gliniecka; Erazm Sobecki i Agata Brodowska ż. Augustyna 569-1-59 35R 206 Ż 70 DM
6 4 1837 Kulczyny Antoni Twardowski Krasiłów Roman Franciszka Brodowska Józef Słodkowski i Regina Przesławska ż. Tomasza 178-03-108 237R 38 464 Ż DM
13 2 1837 Stepań Karolina Brodowska Wyrka Jakub Marianna Magdzińska Michał Janicki i Konstancja Lubera ż. Józefa 171-1-10 217V 10 R 220 DM
17 5 1837 Stepań Ludwik Brzozowski Wyrka Michał Małgorzata Lubera Józef Lubera i Marianna Brodowska ż. Jakuba 171-1-10 220R 26 R 222 DM
10 10 1837 Stepań Maria Janicka Wyrka Wojciech Katarzyna Brodowska Maciej Lachowski i Marianna Brodowska ż. Jakuba 171-1-10 221V 35 R 224 DM
13 9 1838 Beresteczko Tekla Brodowska Mytnica Wincenty Katarzyna Sadowska 1 13 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0007.htm
29 4 1838 Stepań Karolina Lubera Wyrka Maciej Antonina Burzyńska Jan Burzyński i Marianna Brodowska ż. Jakuba 171-1-11 223R 19 R 225 DM 0
20 10 1838 Kulczyny Władysław Twardowski Krasiłów Roman Franciszka Brodowska Eustachy Szymański b.porucznik WR i Regina Przesławska ż. Tomasza 178-03-110 394V 67 756 Ż DM
29 5 1840 Beresteczko Helena Brodowska Mytnica Wincenty Katarzyna Sadowska 2 5 13
7 3 1841 Korzec Józefa Brodowska Balarka Lubtowska Szymon Anna Leśniewska 872 188 28 0
2 8 1842 Stepań Józef Janicki Wyrka Wojciech Katarzyna Brodowska 881 165 V 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0174.htm
14 11 1842 Nowogród Wołyński Gertruda Brodowska Kamienny Bród Michał Domicela Polańska 873 50 197 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0028.htm
6 2 1843 Stepań Dorota Brodowska Wyrka Jakub Magdalena Bielecka 882 194 R 8 0
15 5 1843 Nowogród Wołyński Zofia Brodowska Tartak Szymon Agata Cybulska 874 31 91 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0017.htm
14 8 1844 Korzec Marianna Gogoł Balarka Lubtowska Teodor Franciszka Brodowska 875 163 107 PW 0
22 11 1844 Białozórka Anna Maria Lileyka Białozórka Tadeusz Maria Brodowska JW.Michał hrabia Brzostowski z Moniną Wl. Sowietnina Franciszka Dobrowolskiego małżonką 875 979 23 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0520.htm
8 7 1845 Koszowata Karol Twardowski Koszowata ur. Roman Franciszka Brodowska ur. Michał Nodrzewski, Petronella Gołębiowska 685-2-1020 24v 11 Ch 48 KP2
13 6 1846 Korzec Feliksa Dziekońska Balarka Usteńska Tomasz Tekla Brodowska 877 143 62 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0078.htm
30 10 1846 Rzyszczów Adam Nowakowski Rassawa, par, Bohusławska Grzegorz Marianna Brodowska Józef Szabrański, Ludwika Rudkowska, chrz. 3.02.1847, ojciec - szlachcic 2-go rzędu 178-51-548 65V 66R 6 Ż BS 132
3 10 1847 Wasylów Edward Stankiewicz Słobudka Hermanowiecka Józef Karolina Brodowska Jan Butowicz, Eudoksja Sławińska, chrz.19.10.1847 178-51-548 24V 31 Ż BS 50
19 9 1847 Rokitna Józefa Brodowska Nastaszka Jan Marianna Szabrańska Stanisław Krzeczkowski, Marianna janikowska, ż.Jana,Podkomorzego, as. Stefan Huzowski, Zuzanna Pieńkowska, ż. Feliksa, chrz.9.11.1847 178-51-548 35V36R 18 Ż BS 72-
3 12 1850 Starokonstantynów Franciszka Ksawera Kustowska Starokonstantynów Augustyn Joanna Złotogórska płk. Leon Sztejn, szl. Ewelina Brodowska ż. Mikołaja 178-3-119 30V-31R 141 Ż 60 DW
15 1 1851 Korzec Antoni Czerwiński Balarka Lubtowska Jakub Anna Czekalska Łukasz Cyrklewicz i Katarzyna Brodowska ż. Szymona 178/3/72 59v-60r 9 Ż Na
4 1 1851 Korzec Tekla Gogol Balarka Lubtowska Jan Konstancja Brodowska Jan Leśniewski i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 178/3/72 60v-61r 10 Ż Na 0
2 2 1851 Korzec Michał Dziekoński Balarka Lubtowska Tomasz Tekla Brodowska Jan Kadłubowski i Waleria Hryniewiecka panna 178/3/72 61v-62r 13 Ż Na
20 9 1851 Korzec Fabian Rakowski Balarka Lubtowska Stefan Wiktoria Brodowska Jan Zabłocki i Aniela Brodowska ż. Jana 178/3/72 88v-89r 117 Ż Na
24 7 1856 Łabuń Krystyna Korzeniowska Łotówka Piotr Józefa Skrzyńska Marceli Jankowski i Eleonora Brodowska 178-03-124 660V-661R 44 Ż DM
2 4 1858 Korzec K.... Brodowska Balarka Lubtowa Jan Anna Łaskarzewska Maciej Łaskarzewski i Anna Kraciewska ż. Leona 650-1-1 13V-14R 50 R Na
2 6 1859 Tajkury Stanisław Pińkowski Nowostawce Józef Teofila Parnewska Julian Zakrzewski i Scholastyka Brodowska panna 886 317-321 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0167.htm
2 4 1859 Lubar Dominik Alpinias Antonowicz Lubar Konstanty Emilia Sikorska Wilhelm Łuczycki, Izabela Brodowska - panna, as: Antoni Żeromski, Adolfina Niemiłowska - panna 641-1-19 14 42 Ż MP
27 5 1860 Łabuń Antoni Murawski Fut. Łabuński Andrzej Marianna Brodowska Antoni Kaniewski i Barbara Kobierska 178-03-75 305V-306R 32 Ż DM
25 7 1861 Bazalia Anna Brodowska (Brodowicz) Czuchele Piotr Paulina Winogrodzka Wawrzyniec Bogucki i Julia Sakowska 17-1-5 24V-25R 93 Ch 48-49 DM
27 9 1861 Bazalia Franciszka Trymud Czuchele Leon Prakseda Paweł Żaborowski i Julia Brodowska 17-1-5 33V-34R 132 Ch 66-67 DM
18 1 1861 Bazalia Olimpia Lisowska Klitna Antoni Franciszka Filipowska chrzest 20.02.1864, Stanisław Makarewicz i Franciszka Brodowska 17-1-7 49V-50R 33 Ch 98-99 DM
21 12 1862 Żytomierz Waleria Wiktoria Brodowska Żytomierz Florian Teofila Zamczyjewska Stefan Połubiński, Eleonora Opielc ? 178-3-54 7 14 Ż DG
3 4 1862 Deraźne Maria Brodowska Podłużne Władysław Joanna Bogdaszewska Edward Brodowski i Adela Ostaszewska ż. Józefa, asyst. Feliks Terlecki i Antonina Zarzecka panna 887 132-133 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0071.htm
25 4 1862 Stepań Franciszek Bielecki Użanie Ksawery Marianna Pietrołaj Franciszek Bielecki i Dorota Brodowska panna 887 249-250 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0136.htm
29 5 1862 Stepań Adela Kulikowska Użanie Mikołaj Franciszka Brodowska Mikołaj Łozowicki i Marcelina Janicka ż. Piotra 887 253-254 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0138.htm
30 1 1862 Butowce Roman Pawłowski Koczówka Szymon Helena Rybczyńska Sylwester Sławiński i Eleonora Brodowska wdowa, asyst. Jan Popiel i Salomea Ruczkowska 178-3-77 283V-284R 5 Ż 563-568 DM
28 7 1862 Butowce Mieczysław Puchalski Zielińce par. Starokonstantynów Franciszek Antonina Koziakowska Dominik Bahrynowski i Eleonora Brodowska, asyst. Adolf Okolski i Aleksandra Białkowska 178-3-77 287V-288R 32 Ż 571-577 DM
7 11 1863 Bazalia Henryk Michał Nowakowski Czernelówka Ludwik Teresa Lipska Eustachy Malinowski i Franciszka Brodowska 17-1-7 34V-35R 134 Ch 69-70 DM
4 7 1865 Miropol Karolina Murawska Tyranówka Andrzej Marianna Brodowska 1-dw. Wincenty Osowski, szl. Franciszka Murawska panna 178-3-149 57V-58R 54 Ż 113 DW
29 7 1866 Bazalia Anna Brodowska Pilipy Ksawery Domicela Rudzka Antoni Wachowski i Teodora Gawryszkowa 17-1-7 164V-165R 100 Ch 232-233 DM
31 8 1872 Nowogród Piotr Telecki Jawne Mateusz Julianna Weselska Klemens Nesteruk, Józefa Brodowska 178-3-156 263V-264R 205 Ż 524 DW
27 10 1872 Nowogród Teofila Pawłowska Kamienny Bród Józef Karolina Brodowska Tomasz Adamowicz, Joanna Pawłowska 178-3-156 280V-281R 280 Ż 558 DW
2 4 1879 Kowel Maria Niebrodowska Kowel NN Ewelina 280 14-15 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20280/pages/PL_1_436_280_0008.htm
15 10 1883 Kulczyny Marianna Twardowska Krasiłów Roman Franciszka Brodowska Jan Twardowski i Marianna Czołobijewska wdowa 178-03-99 322V 70 Ż 612 DM
0 1899 Ewang.7 Johann Stieler Newir Wilhelm Friedrich Katharina Brodowska BZ
0 1899 Ewang.9 Mathias Klimach Newir Martin, Sohn des Martin Karoline Brodowska BZ
15 11 1899 Kuniów Zofia Brodowska Swiate Michał Aleksandra Sokołowska Mikołaj Sokołowski i Tekla Wysocka ż. Dominika 178-3-86 789V-790R 172 Ż DM
21 6 1902 Fastów Paulina Zielińska Bertniki Tomasz Zuzanna Brodowska Cyprian Zieliński, Maria Zielińska wdowa 1268-1-50 158V-159R 30 CDIAK 167 KM, DW
3 5 1907 Kowel Tadeusz Lewandowski Kowel Józef Antoni Maria Niebrodowska 1004 12V-13R 56 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0016.htm
22 1 1910 Cudnów filia Romanów Aleksandra Szczepkowska Hołubin Władysław Józefa Cybulska Franciszek Sofiński i Lucyna Brodowska ż. Tomasza 178-3-215 260V-261R 7 Ż 489-490 DM
24 3 1910 Cudnów filia Romanów Franciszka Szatkowska Marianówka Adolf Paulina Brodowska Kazimierz Misiuna i Marcelina Sobolewska ż. Kamila 178-3-215 267V-268R 52 Ż 503-504 DM
7 12 1910 Cudnów filia Romanów Józef Sawicki Słoboda Niwna Dionizy Adela Sobolewska Franciszek Sawicki i Lucyna Brodowska ż. Tomasza 178-3-215 302V-303R 298 Ż 573-574 DM
28 1 1911 Sł.Czernicka Leonard Gontar Tartak Aleksander Rozalia Brodowska Klarski Adolf, Husakowska Aniela, ż. Józefa 19 JZ 0 0
2 6 1911 Korzec f. Horodnica Paweł Cybulski Anastaziówka Wielka Mikołaj Maria Wiszniewska Kazimierz Gajdemski i Maria Brodowska ż. Fabiana 178-3-181 18V-19R 100 Ż 37-38 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 7 1828 Ołyka Wincenty Kowalski Pyszny Bór 30w Wojciech Agnieszka Tekla Kownacka Pyszny Bór 18 Pawel Małgorzata Brodowska 814 155 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0159.htm
5 10 1830 Wiszenki Iwan Jakimowski Wiszenki 42 Jakim Jakimczuk Agnieszka Malicka Wiszenki 30 Grzegorz Marianna Brodowska Dawid Kamiński, Wincenty Kownacki 816 51 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0053.htm
25 1 1831 Ołyka Grzegorz Bober Balarka 28 Aleksander Katarzyna Popławska Tekla z Jakubowskich Brodowska Balarka 30 Wojciech Apolonia Cybulska 817 309 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0318.htm
22 11 1831 Ołyka Jan Zalewski Balarka 18 Mikołaj Justyna Orlińska Marianna Brodowska Balarka 24 Dominik Małgorzata Sinicka 817 313 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0322.htm
29 1 1833 Ołyka Wincenty Kownacki Balarka 25 Paweł Małgorzata Brodowska Anna Orlińska Balarka ? Jan Agnieszka Żukowska 819 155 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0163.htm
29 1 1833 Ołyka Wojciech Domalewski Pyszny Bór 26 Maciej Magdalena Kuczyńska Marianna Kownacka Balarka 20 Paweł Małgorzata Brodowska 819 156 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0164.htm
15 1 1833 Stepań Jan Miszkiewicz Użanie 24 Bartłomiej Marcelina Żarczyńska Klara Janicka Wyrka 18 Wojciech Katarzyna Brodowska Michał Żarczyński, Jan Janicki, Franciszek Piotrowski 171-1-6 214R 1 R DM
21 6 1836 Korzec Tomasz Bieńkowski Balarka Michijowska 22 Wojciech Julianna Ślusarska Małgorzata Brodowska Balarka Michijowska 18 Jan Agata Bursowska Antoni Łasiewicz, Bazyli Sawicki 245-1-10 94r 17 R Na
23 11 1836 Cudnów Piotr Indulski Huta Marianówka 45w Mikołaj Marianna Bagińska Agata Brodowska z d. Zaleska Huta Marianówka 36w Antoni Wiktoria Zyżko Józef Maszewski, Franciszek Grabiarz 569-1-59 55V 75 Ż 111 DM
29 6 1837 Ołyka Bartłomiej Paszkowski Parafia Łuck 18 Gabriel Marianna Domalewska Antonina Kownacka Majdan Kotowski 17 Paweł Małgorzata Brodowska 823 144 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0152.htm
25 1 1837 Wiszenki Franciszek Paszkowski Majdan Jezierski 34 Józef Teresa Borecka Karolina Sawicka Majdan Jezierski 22 Kazimierz Magdalena Brodowska Jan Słowikowski, Paweł Drzewiński 823 68 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0073.htm
7 2 1837 Wiszenki Nikodem Sawicki Majdan Jezierski 28 Kazimierz Magdalena Brodowska Anna Wolek Majdan Jezierski 20 Szymon Justyna Bobrownicka Jan Słowikowski, Franciszek Zalewski 823 69a 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0074.htm
27 6 1843 Stepań Stanisław Sawicki Majdan Huta 26 Józef Ewa Dziekońska Łucja Janicka Wyrka 20 Wojciech Katarzyna Brodowska 882 204 R 5
14 11 1843 Stepań Jan Janicki Wyrka 27 Wojciech Katarzyna Brodowska Aniela Lachowska Soszniki 18 Wojciech Katarzyna Domalewska 882 205 R 8
7 2 1843 Korzec Teodor Gogoł Balarka Lubtowska 22 Bazyli Agata Bohajewska Bochajewska Franciszka Brodowska Balarka Lubtowska 20 Jan Agata Burs 874 230 10 PW 0
31 5 1843 Horodyszcze kaplica Sudył Teodor Kornatowski Białokrynicze 23 Michał Marianna Brodowska Apolonia Roszczyna Łeńkowce 18 Daniel Anna Omylanowicz Wojciech Łaskarzewski, Stefan Andruski, Tomasz Potapski 178-49-18 26V 6 Ż DM
8 7 1845 Korzec Tomasz Dziekoński Balarka Michijówka 26w Michał Magdalena Bursa Tekla Brodowska Balarka Michijówka 20 Jan Agata 876 186 21 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0100.htm
6 2 1849 Ołyka Aleksander Kownacki Pyszny Bór 25 Paweł Małgorzata Brodowska Aniela Bojkowska Pyszny Bór 25 Tomasz Apolonia Krzeczkowska 473 39 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0022.htm
18 11 1862 Stepań Aleksander Charewicz Użanie 20 Tadeusz Marianna Pietrołaj Dorota Brodowska Użanie 12 Jakub Magdalena Bielecka Michał Brzozowski, Kajetan lachowski, Szymon Janicki 887 284 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0154.htm
11 6 1867 Nowogród Wołyński Józef Sałaciński Lasy Łabuńskie 20 Franciszek Antonina Sawicka Magdalena Brodowska Tartak 18 Szymon Agata Cybulska 178-3-152 96 23 Ż 191 MO
25 1 1870 Dederkały Jan Kowalski Krzemieniec 35 Bartłomiej Marianna Brodowska Marcelina z Moczarskich Załotnik Szkrobotówka 34 Leon Magdalena Chęcińska 56 17 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0010.htm
1 11 1870 Nowogród Wołyński Antoni Gongało Józefówka 20 Teodor Franciszka Brodowska Konstancja Chodorowska Józefówka 20 Piotr Franciszka Osińska 178-3-152 193 62 Ż 382 MO
9 5 1910 Cudnów filia Romanów Konstanty Koziński par. Cudnów 49w Józef Honorata Bóbr Łucja z d. Syngajewska Brodowska par. Cudnów 40w Wiktor Maria Ilińska Jan Sawicki, Paweł Wierzchowiecki 178-3-215 309V 14 Ż 582 DM
17 10 1910 Cudnów filia Romanów Jan Cybulski par. Cudnów 25 Szymon Antonina Brodowska Marcelina Serafinowicz par. Cudnów 17 Wincenty Aleksandra Siomakiewicz Jan Święcicki, Paweł Popławski 178-3-215 318V 50 Ż 600 DM
21 8 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Sołtyk Kolonia Zików (zam. od 1896 r.) 21 Wacław Feliksa Michalczewska Aniela Brodowska Anastaziówka Wielka 21 Filip Marcelina Orzechowska Jakub Orzechowski, Adam Pawłowski 178-03-181 44R 12 Ż 88 DM
6 2 1911 Bazalia Jakub Łukarzewski Ordyńce 29 Michał Anna Brodowska Aniela Wróblewska Lutarówka 19 Ignacy Maria Olszewska Jan Okarski, Wincenty Kowalewski 17-1-8 603V 6 Ch 1176 DM
27 5 1912 Korzec f. Horodnica Kazimierz Gajdemski Anastaziówka Wielka 38w Leon Józefa Brodowska Celestyna z d. Nowosielecka Miedźwiedska Majdan Bereźnicki 28w Feliks Anastazja Kuriata Jakub Sawicki, Florian Chwoiński 178-3-181 103V 4 Ż 205 DM
30 4 1913 Korzec f. Horodnica Teofil Rakowski Budki Uściański 45w Jan Helena Turowska Anna z d. Orzechowska Brodowska Anastaziówka Wielka 40w Jan Irena Pawłowska Kazimierz Szczawiński, Aleksander Rusiecki 178-03-181 150V 9 Ż 297 DM
25 9 1916 Kijów, św. Mikołaja Władysław de-Larzak Kijów 29 Kazimierz Salomea Oliwkiewicz Józefa Brodowska Kijów 20 Władysław Zofia Butyńska Jan Piotrowicz Ciażko, Marian Marcinowicz Janczuk 312/1/109 108V 69 m.K JM1

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 córka po I-mężu Katarzyna Brodowska 29 Równe Krzywicze 1842 CDIAK DM 1045-2-230
24 Tekla z Łagowskich Brodowska wd. 61 Nowogród Wołyński Kamienny Bród 1844 CDIAK AS 1045-2-235
18 siostra żony Lucyna Brodowska 41 Ostróg Hulcza 1848 Równe SK 654-1-19
197 38 Wolnożyj. Magdalena Brodowska wdowa 43 Stepań Użanie 1863 CDIAK DW 1045-2-269
3047 6 Brodowska Marcjanna córka Walentego, wolnego stanu 33 Żytomierz Balarka 1864 Ż DM 178-51-90
4 11 Urodz. Brodowska Katarzyna c. Jana, wdowa 56 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
38 135 Brodowska Maria z d. Szabrańska 66 Stawiszcze Stawiszcze 1880 CDIAK DM 1042-1-16
11 21 Brodowska Stanisława, panna 19 Ostropol Ostropol 1888 Żytomierz DM 178-49-23
194 9 żona Karolina z d. Brodowska 52 Stepań Sielisko 1889 CDIAK DM 1045-2-707
252 1 Brodowska Marianna, panna 40 Młynów Bożkiewicze 1912 Żytomierz RK 178-49-51
254 59 Brodowska Anna z Orzechowskich, wdowa 37 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Wielka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
280 54 żona Tekla z d. Brodowska 40 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
282 60 żona Magdalena z d. Brodowska 50 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
292 15 żona Agata z d. Brodowska 35 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
517 10 żona Anna z d. Brodowska 57 Włodzimierzec Lisznia 1913 Żytomierz DM 178-49-55
521 252 żona Tekla z d. Brodowska 26 Korzec - filia Horodnica Zabara 1913 CDIAK DM 1045-2-940
773 5 Cecylia Brodowska z Bobrów, wdowa 67 Włodzimierzec Czajków 1913 Żytomierz DM 178-49-55
774 7 siostra Apolonia Brodowska 9 Włodzimierzec Czajków 1913 Żytomierz DM 178-49-55
34 131 Brodowska Marianna 8 Zasław św. Jana Zasław - Stare Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl