Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 830 wyników dla: Lipska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 10 1807 Moszny, filia Miedzyrzec Barbara Lipska 62 Międzyrzec ur. 178-51-190 29 Ż EH
10 9 1826 Krzemieniec Emilia Lipska 3/12 Krzemieniec c. Wincentego i Tekli 299 248 -249 152 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0130.htm
18 3 1827 Wołoczyska Helena Lipska z domu Repniewska 90 Łozów mąż urodzony Jan Lipski, ze starości 178-3-93 307R 39 Ż 590 KP2
29 12 1828 Bazalia -fil.Tereszki Anna Lipska 10 Pilipy c. wdowy Heleny Lipskiej z Gorczyńskich 178-3-95 244R 14 Ż DM
31 10 1828 Zasław św. Jana Ludwika Jankowska 10 tyg Zasław rodzice szlach. Piotr Jankowski i Aniela Lipska, z kaszlu 178-3-94 23V 54 Ż 44 KP2
25 4 1828 Wołoczyska Franciszek Jakubowski 2,5 Łozów rodzice ur. Piotr Jakubowski, Agnieszka Lipska, z suchot 178-3-94 283V 94 Ż 543 KP2
20 8 1829 Bazalia -fil.Tereszki Petronela Lipska 4 Malinki c. ur. Wincentego i Agaty 178-3-95 247R 24 Ż DM
28 4 1829 Kulczyny Petronela Lipska 3 Zastawki rodzice: Jan i Marianna zd. Żukowska 178-03-95 367V 28 Ż Mg
10 12 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Anna Lipska 90 W Skowródki wdowa po ur. Janie Lipskim, z kolek 178-3-95 178v/179r 125 Ż 344/345 KP2
22 12 1830 Kulczyny Marianna Lipska 6/12 Zastawki rodzice: Jan i Aleksandra zd. Żukowska 178-03-96 354R 65 Ż Mg
1 11 1830 Annopol Marianna Lipska 6/12 Hubelce c. Jana i Małgorzaty z Gregorskich 171-1-3 147R 31 R 152 DM 0
11 10 1831 Luboml Anna Lipska 17 Maszów 846 315V 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0310.htm
28 4 1831 Krzywin Apolonia Lipska 30 Rudnia Polańska Prac., z Majchrewiczów, mąż Kacper, syn Michał lat 6 171-1-4 40V 21 R Mg
27 4 1831 Annopol Anna Lipska 98 Baczmanówka z d. Chodakowska, wdowa po Jakubie, córki Marianna, Wiktoria, Teresa i Karolina 171-1-4 132R 32 R 139 DM
27 4 1831 Horodyszcze Joanna Lipska 67 Tyszewicze mąż Piotr, syn Franciszek i córka Marianna 178-3-97 123R 179 Ż 234 DM 0
5 11 1832 Włodzimierz Olimpia Lipska 9 Włodzimierz c. wdowca Lipskiego 847 71 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0037.htm
9 3 1832 Kulczyny Aleksandra Lipska 36 Zastawki z d. Żukowska, mąż Jan, córka Antonina 178-03-98 345V 19 Ż 654 DM
18 8 1833 Annopol Justyna Lipska 8/12 Puzyrki c. Aleksandra i Marianny z Hejów 171-1-6 113V 21 R 111 DM
22 9 1834 Annopol Marianna Lipska 80 Krasnosiółka z d. Sosnowska, wdowa po Antonim, córki Katarzyna, Katarzyna (II), Teresa i Teresa (II) 171-1-7 128R 33 R 133 DM
19 3 1835 Bazalia f. Tereszki Franciszka Lipska 46 Pilipy ur., z Lipińskich, mąż Stanisław, synowie Sylwester i Franciszek, córki Salomea i Rozalia 178-03-101 260V 10 Ż DM
11 5 1835 Zasław św. Józefa Marianna Lipska 4/12 Sławuta Rodzice: Jan, Aleksandra Czaińska 178-3-101 90 49 Ż SK
10 4 1835 Wołoczyska Szymon Iżewski 46 Porochnia Żona Rozalia, Lipska, syn Kazimierz 178-3-101 313 44 Ż 581 SK
3 4 1835 Kupiel Eleonora Lipska 48 Honorówka wdowa po Kazimierzu, bezdzietna 178-3-101 338 49 Ż 629 SK
2 2 1835 Starokonstantynów Jan Stojanowski 6 Zapadyńce Rodzice: Jan, Ewa Podfilipska 178-3-101 200 23 Ż SK
23 6 1836 Bazalia f. Tereszki Aniela Lipska 2 Pilipy c. ur. Stanisława i Franciszki 178-03-125 20 Ż DM
24 10 1836 Butowce Rozalia Lipska 1 Orzechówka c. Jana i Elżbiety z Radziszewskich 178-03-106 231R 23 Ż 447 DM
14 4 1837 Międzyrzec Teresa Lipska 90 Kołowerta c.Jana i Kunegundy z Pacewiczów z Laszkiewiczów,wd. c.Julianna 171-1-10 274V 24 R AS
10 5 1838 Krzywin Tekla Lipska 7 Łaszanówka c. Sł. Jana i Małgorzaty z Grzegorskich 171-1-11 62R 20 R Mg
10 11 1839 Annopol Paulina Lipska 3 Puzyrki c. Aleksandra i Marianny z Hejów 879 105 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0106.htm
1 12 1839 Bazalia filia Tereszki Karolina Lipska 3 Malinki c. Wincentego i Agaty 178-03-112 246R 43 Ż 473 DM
7 4 1842 Berezdów Antonina Lipska 8 Chorowiec c. ur. Leona Bonawentury i Marianny z Waśkowskich 873 271 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0141.htm
9 1 1844 Jałowicze Marianna Lipska 3 Nowostaw c. Aleksandra i Antoniny Rafałowicz 830 268 R 1 ZP 0
13 12 1845 Teofilpol Joanna Lipska 22 Kajetanówka z Popławskich, mąż Franciszek 178-3-113 415V 65 Ż DM
16 4 1845 Bazalia filia Tereszki Emilia Lipska 0,5 Hrycyki c. ur. Jana i Petroneli 178-03-113 249V 16 Ż DM
28 4 1845 Berezdów Tekla Solecka 60 Paszuki z d. Lipska, mąż Grzegorz, syn Jan i córka Teofila 876 447 16 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0241.htm
13 12 1846 Bazalia Ewelina Lipska 10/365 Bogdanówka c. Franciszka i Marianny 178-03-115 265R 87 Ż 520 DM
2 10 1846 Deraźne Felicja Dobrowolska 4 Podłużne córka Adama i Cecylii z.d. Lipska 885 201 V 20 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0212.htm
5 11 1846 Starokonstantynów Marianna Lipska 30 Woronkowce ur., z Konopnickich, wdowa po Janie, parafianka kulczyniecka 178-3-114 53R 110 Ż DM
24 1 1846 Bazalia filia Tereszki Anna Lipska 56 Tereszki wdowa, córki Marianna, Agnieszka, Tekla I Magdalena 178-03-115 266R 3 Ż 522 DM
21 8 1846 Bazalia filia Tereszki Tekla Lipska 23 Tereszki wolnego stanu parafianka 178-03-115 268R 27 Ż 526 DM
24 7 1846 Berezdów Marcjanna Lipska 7 Chorowiec c. Leona Bonawentury i Marianny z Waśkowskich 877 281 49 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0151.htm
23 3 1847 Krzywin Marianna Lipska 4 Rudnia Polańska córka Jakuba i Brygidy z Gutowskich 171-1-13 56V 11 R Mg
13 1 1847 Tajkury Helena Lipska 86 Krajów ze starości, z Dybaczewskich, mąż Ignacy, córka zamężna Róża Strutyńska 171-1-13 66R 3 R DW 855
25 5 1847 Butowce Antonina Lipska 2/52 Orzechówka c. Kaspra i Cecylii z Więckowskich 178-3-116 215R 19 Ż 425 DM
10 8 1847 Butowce Lucyna Lipska 2 Orzechówka c. Kaspra i Cecylia z Więckowskich 178-3-116 216V 31 Ż 428 DM
17 1 1848 Zasław św. Józefa Tekla Lipska 54 Łeńkowce z Broniszewskich, c. Macieja, 1-dw., wdowa po Andrzeju 178-3-117 54R 8 Ż
28 3 1848 Zasław św. Józefa Julianna Lipska 0,5 Łeńkowce z kaszlu, c. 1-dw. Andrzeja s. Andrzeja i Katarzyny z Wieczorów c. Ludwika 178-3-117 61R 46 Ż
10 9 1848 Krzywin Brygida Lipska 35 Rudnia Polańska zd. Gołkowska, mąż Jawow ?, 171-1-14 59R 25 R Mg
12 10 1849 Krzemieniec Marianna Lipska 1,5 Krzemieniec c. Jana i Magdaleny z Borkowskich 426-1-23 63V 76 T 905 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FDR?i=904&cat=300453
9 9 1849 Krzywin Salomea Lipska 80 Komarówka z d. Buczyńska, wdowa 171-1-15 68V 18 R 71 DM
17 4 1850 Horochów Dorota Lipska 10/52 Podberezie c. 1-dw. Wojciecha i Julii z Słusarkiewiczów 88 64 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0034.htm
28 12 1850 Korzec Marianna Filipska 70w ze starości; mąż Franciszek, córka Marianna 171-1-16 465v 97 R Na
24 2 1851 Zasław św. Józefa Marianna Ostrowska 47 Tyszewicze c.Piotra z d.Lipska, pozost.wd.Jana s.Jana oraz s.:Franciszka, Jana i Pawła 178-3-120 422V 25 Ż 828 RG
9 3 1851 Berezdów Eleonora Lipska 1 Huta c. zawodowego żołnierza Dominika i Petroneli z Nowickich 178-03-72 331R 15 Ż DM
5 4 1852 Torczyn Salomea Lipska 70 Torczyn szlachcianka, z d. Żabokrzycka, wdowa po Feliksie, bez dzieci 638 31 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0017.htm
9 7 1853 Jampol Klementyna Lipska 2 Zahorce c. Michała i Anny z Czajkowskich 878 158 41
27 5 1853 Zasław św. Józefa Apolonia Łoś 70 Mokijowce z d. Lipska, wd., pozost.s.: Antoniego i Aleksandra oraz c.Mariannę 178-3-121 445V 49 Ż 838 RG
24 7 1853 Bazalia Aniela Lipska 25 Czernelówka mąż Józef 178-1-121 136V 105 Ż 271 DM
13 1 1854 Berezdów Marianna Lipska 32 Paszuki z d. Paszyńska, mąż Wojciech, syn Michał, córki Aniela i Katarzyna 17-1-20 61V 2 Ch 76 DM
9 11 1855 Bazalia Emilia Lipska 4/12 Ordyńce c. Józefa i Marianny 178-03-123 138V 186 Ż DM
12 11 1855 Bazalia Paulina Lipska 4 Sorokouby c. Michała i Agaty 178-03-123 139R 189 Ż DM
27 7 1855 Krzemieniec Piotr Bodiakiewicz 56 Krzemieniec wlm., żona Pelagia z d. Lipska, dzieci nie zostawiła 426-1-27 48R 78 T 206 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHG-2?i=205&cat=300453
19 2 1856 Bazalia Marianna Lipska 7/12 Sorokoduby c. Michała i Agaty 178-03-124 116R 21 Ż DM
24 11 1859 Bazalia Anna Lipska 48 Korczówka 1-dw., mąż Michał, synowie Szczęsny, Leon, Bonawentura i Leonard 178-03-129 64R 101 Ż DM
9 12 1859 Bazalia Apolonia Lipińska 70 Sorokoduby ur., wdowa, synowie Dionizy, Jan, Antoni i Benedykt ; z I-małżeństwa syn Franciszek Lipski, córki Karolina Lipska i Ludwika Lipska 178-03-129 65R 112 Ż DM
24 9 1861 Bazalia Marcjanna Lipska 3 Triski c. Mateusza i Marianny 17-1-5 66V 73 Ch 133 DM
13 8 1862 Butowce Marianna Lipska 60 Orzechówka wdowa, syn Kasper, córki Marianna, Domicela i Franciszka 178-3-77 296V 18 Ż 588 DM
9 6 1863 Bazalia Teofila Lipska 22 Tereszki mąż Bernard, córki Karolina i Joanna 17-1-9 9V 61 Ch 17 DM
1 10 1863 Bazalia Joanna Lipska 1 Tereszki c. Bernarda i Teofili 17-1-9 13R 89 Ch 24 DM
17 12 1864 Butowce Aniela Lipska 2 Orzechówka c. Kaspra i Cecylii 178-3-82 27R 31 Ż 53 DM
27 11 1865 Żytomierz Kamilla Lipska 2 Kroszenka z choroby wewnętrznej, córka Józefa i Antoniny z Jaroszyńskich 178-3-61 163R 365 Ż DG
27 7 1866 Bazalia Agata Lipska 70 Tryski wdowa, syn Mateusz, córki Anna i Honorata 17-1-9 56V 69 Ch 110 DM
24 11 1866 Bazalia Apolonia Lipska 3 Żerebki Wielkie c. Józefa i Marianny 17-1-9 65V 122 Ch 128 DM
12 4 1867 Bazalia Zuzanna Lipska 57 Kolesiec par. Białozórka mąż Tomasz, synowie Adam i Maurycy, córki Krystyna i Teresa 17-1-9 74V 52 Ż 146 DM
1 6 1867 Butowce Agnieszka Lipska 54 Pechtyje mąż Piotr i córka Maria 178-3-82 91V 22 Ż 179 DM
22 7 1870 Butowce Cecylia Lipska 50 Orzechówka z d. Więckowska, wdowa, synowie Andrzej, Mikołaj, Władysław i Piotr, córka Antonina 178-3-82 147V 25 Ż 289 DM
14 8 1872 Białozórka Antonina Lipska 53 Halczyńce z d. Gurkowska, szl., mąż Dionizy, synowie Bronisław, Adam i Stanisław, córka Dorota 1-64 10V 14 T 963
8 8 1872 Białogródka Franciszka Czarnecka 40 Puzyrki Wielkie cholera, z d. Lipska, mąż Kornel, synowie Adolf i Gabriel, córki Honorata 178-3-84 308V 115 Ż DM
17 9 1878 Krzemieniec Martyna Lipska 14 Krzemieniec c. ziemian Michała i Agaty z Bujalskich 1-72 31R 63 T
1 1 1878 Horochów Anna Lipska 5 Zwiniacze c. Jana i Wiktorii z Banbolewiczów 114 77 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20114/pages/PL_1_436_114_0042.htm
23 1 1879 Horochów Katarzyna Lipska 70 Myślina z Danielów, chł., mąż Bazyli, synowie Jan Zenon i Kasper, córki Antonina i Marianna 115 76 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0041.htm
23 2 1882 Horochów Małgorzata Lipska 75 Kwasów z Poziumkowskich, chł., wdowa, syn Jan, córki Antonina i Petronela 118 65 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0037.htm
4 3 1883 Butowce Antonina Lipska 70 Orzechówka z d. Radziszewska, wdowa, córki Franciszka, Magdalena i Marianna 17-1-28 75R 14 Ch 146 DM
23 4 1893 Ołyka Konstancja Lipska 28 Suchowce z Sinkiewiczów, zostawiła męża Konstantyna i syna Floriana 1018 232 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0123.htm
2 12 1893 Szumbar Nepomucena Lipska 76 Dederkały Wielkie szlachcianka, panna, c. Szczepana i Róży z Przyłuskich 1020 196 18 0
29 12 1893 Torczyn Waleria Lipska 63 Torczyn z Żukowskich, wdowa, synowie Adam i Jan 679 60 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0033.htm
29 1 1894 Horochów Antonina Sawicka 70 Kupowalce z d. Lipska, chłopka, synowie Stefan i Michał, córki Katarzyna i Marianna 130 49 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0027.htm
24 9 1896 Ołyka Emilia Lipska 1 Humienniki Konstantyn i Anna Marszalak 1018 666 52 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0346.htm
5 12 1905 Ołyka Zofia Lipska 4/52 Huta Bogusławka Józef i Józefa Mejer 985 83 91 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0078.htm
19 3 1909 Horochów Wiktoria Lipska 70 Kołbania Gambymiewicz, mąż Jan 995 50 17 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0046.htm
24 9 1911 Horochów Maria Kuszyńska 80 Oszczów Lipska, mąż Stanisław 997 53 43 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0046.htm
6 1 1911 Młynów Jan Nepomucen Tadeusz Biszlager 52 Łukarówka żona Leontyna z d. Lipska, syn z pierwszego małżeństwa: Stanisław 740-4-447 109V 2 R 725 RK
3 1 1912 Horochów Jan Ostrowski 72 Boroczyce żona Maria Lipska, dzieci: Dominik, Joanna 1039 69 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0042.htm
25 10 1912 Szumbar Sabina Lipska 65 Szumbar z d. Śliwińska, wdowa, syn Emilian 426-1-102 16V 20 T/FS 126 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D3SW-V?i=125&cat=306849
31 10 1914 Ołyka Anna Lipska 40 Humienniki zostawiła męża Konstantyna, dzieci: Floriana i Piotra oraz Mariannę, Zofię, Anielę, Antoninę 1063 221 101 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0233.htm
17 10 1918 Horochów Stefania Lipska 27 Horochów córka Jana i Wiktorii z Humpoltów 1083 82 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0059.jpg
10 9 1920 Starokonstantynów Stanisława Lipska 1 Woronkowce z suchot, c. włościan Dionizego i Franciszki z Jasińskich 17-2-91 193R 221 Ch 346 DM
7 3 1934 Ostróg Jan Mikulski 70 Ostróg ur. 30/9/1854, r. Franciszek, Maria Szymowska, Wdowa Eleonora z d Lipska, s. Jan, c. Krystyna, Helena, Maria, Janina 654-1-183 86V 12 MZ

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 2 1744 Szumsk Maciej Kazimirczuk Kazimierczuk Kąty Piotr Anna Józef Sczucki, Anna Lipska 297-1-180 17R Ł RK 35
29 1 1769 Szczurowice Marianna Ochocińska Szczurowice Wojciech Rozalia Jan Podgórski, Reina Lipska 1310L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0003.htm
27 3 1772 Szczurowice Helena Marciniuk Romanówka Maciej Katarzyna Jakub Piziuk, Regina Lipska 1310L 10 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0006.htm
15 10 1802 Czartorysk Michał Mikołaj Młodzianowski Kościuchnówka Józef Teresa Lipska Wlm. Mikołaj Stecki, Barbara Młodzioanowska, as. Jan Młodzianowski, Katarzyna Załęska 297-1-185 148R Ł 9409 DW
13 4 1808 Targowica Gabriel Jan Chrzciciel Lipski Bułdury par. brodzkiej Jan Tekla Brzeska Antoni Lipski - starościc hnidawski, Helena Lipska wdowa (dopełnienie) 815 309 R 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0314.htm
18 6 1808 Ostróg Rozalia Klara Julianna Lipska Mizocz Ignacy Katarzyna Olszewska Feliks Zaborowicz, Klara Urbańska 297-1-136 77 Ł 1118 SK
11 6 1812 Ostróg Anastazja Ozulska Płużne Tomasz Antonina Aleksy Smitanin, Salomea Lipska 297-1-136 180 Ł 897 SK
24 12 1813 Starokonstantynów Dominikanie Ewa (14 lat) Podfilipska Werenijowce Ignacy Anna Filipowska dop. Chrztu 1827, Franciszek Szmoniewski, Domicella Charczewska 178-3-93 139R/139V 36 Ż 267/268 KP2 0
3 6 1815 Starokonstantynów Dominikanie Paulina Domicella (12 lat) Podfilipska Nastawnica Franciszek Regina Filipowska dop. Chrztu 1827, Franciszek Szmoniewski, Domicella Charczewska 178-3-93 139V 37 Ż 268 KP2
29 10 1817 Ostróg Anastazja Sienkiewicz Biełaszów Szymon Barbara Lipska Bazyli Kuskowski, Katarzyna Kat... ? 297-1-136 276 Ł 1006 SK
10 3 1818 Torczyn Erazm Jan Nepomucen Grodecki Ulaniki Cyryl Agnieszka Lipska, przed rozwodem cywilnym Szeptycka chrzest 30.03.1819 (1 rok); Juliusz Grodecki, Karolina Glinska, asysta: Hipolit 48 b/nr EH
17 2 1819 Torczyn Konstancja Eleonora Błońska Litwa Stefan Elżbieta Gajewska chrzest 18.02.1819; Wojciech Kozłowski, Helena Lipska, asysta: Józef Błoński, Pe 47a b/nr EH
15 3 1819 Torczyn Marianna Agnieszka Nepomucena Grodecka Ulaniki Cyryl Agnieszka Lipska, przed rozwodem cywilnym Szeptycka chrzest 30.03.1819; Hipolit Lipski, Karolina Glińska, asysta: Józef Bobrownicki, 48 b/nr EH
28 8 1819 Torczyn Róża Błędowska Litwa Józef Anna Garczyńska chrzest 29.08.1819; Kasper Garczyński, Helena Lipska, asysta: Stanisław Siatecki 50 b/nr EH
20 10 1819 Torczyn Teresa Siatecka Litwa Stanisław Dorota Listecka chrzest 21.10.1819Piotr Garczyński, Helena Lipska 50 b/nr EH
11 1821 Berezne Władysław Augustyn Lewicki par. Dederkały Stefan Urszula dopeł. 5.08.1828, W. Gaspar Walewski, W. Marianna Lipska 171-1-1 217V 16 R Mg
17 1 1822 Torczyn Antoni Błędowski Litwa Józef Anna Karczyńska chrz. 18.01; Kasper Garczyński, Helena Lipska 57, 57a b/n Ł EH
20 7 1822 Torczyn Marianna Helena Garczyńska Litwa Piotr Petronela Demińska (Dymińska) Leon Kulpiński, Helena Lipska 58a b/n Ł EH
24 12 1823 Torczyn Ewa Brzezicka Litwa nn Antonina Brzezicka chrz. 26.12;Józef Błędowski, Helena Lipska 63a b/n Ł EH
4 9 1824 Torczyn Wiktor Garczyński Litwa Piotr Petronela Demińska (Dymińska) chrz. 07.09; Jakub Mroczkowski, Helena Lipska 67 b/n Ł EH
11 9 1824 Torczyn Marianna Błędowska Litwa Józef Anna Garczyńska chrz. 14.09; Jan Garczyński, Helena Lipska, as. Felicjan Lipski, Teresa Górska 67a b/n Ł EH
30 7 1824 Stepań Marianna Leonida Józefa Haczkiewicz Radziwiłłów Antoni Klementyna Podfilipska dopeł.chrz.19.10.1833; as. Wm Stanisław Wawaryn Sędzia i Wm Marianna Chromcewicz panna 171-1-6 211V 45 R DM
4 5 1825 Torczyn Stanisław Jankowski Litwa Konrad Franciszka Błędowska chrz. 10.05; Piotr Garczyński, Helena Lipska 69a b/n Ł EH
17 12 1827 Turzysk Józef Horbaczewski Zadyby Tomasz Marianna Lipska 709 9 25 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0005.htm
1 4 1827 Krzemieniec Józefa Kruczkowska Krzemieniec Stanisław Weneranda Lipska c. doktora medycyny, ochrz. 4.04., Wlm Józef Kruczkowski kasjer i sekretarz Liceum Wołyń 01-3 10R 68 T 510 DM
2 8 1827 Krzemieniec Ignacy Tyczyński Krzemieniec Szymon Apolonia Lipska s.sławetnych ochrz. 2.08., sław. Antoni Makowiecki i Tacjanna Jarmusiewicz 01-3 16V 118 T 517 DM
17 11 1827 Butowce Salomea Jędruska Orzechówka Stanisław Wiktoria Lipska Piotr Lipski, Helena Skomarowska 178-3-93 266 25 Ż 514 KP2
25 3 1828 Łuck Cezary Artur Skarszewski Hnidawa Ludwik Kordula Lipska Iwan Nowosad, Anastazja Chwalkowska 368 45 26 814 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0023.htm
25 10 1828 Łuck Anna Laskowska Połonne Paweł Helena Lipska Piotr Krzewski, Wiktoria Lipska 368 66 97 814 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0034.htm
20 10 1828 Krzywin Michał Kratiuk Sielce Wojciech Tekla Majchrewicz chrz.21.10.1828, Sław. Mikołaj Kratiuk, Sław. Apolonia Lipska ż. Kacpra 171-1-1 35V 29 R Mg
24 12 1828 Annopol Jan Lewicki Żuków Franciszek Duklana Tokarska ch. 26.12.1828, Ur. Ignacy Tyszecki, Teresa Lipska, asyst.Ur. Klemens Krukowski, Ur. Helena Płotnick 171-1-1 135R 43 R Mg
12 6 1828 Kulczyny Antonina Zielińska Zastawki Szymon Marianna Lepska ch. 1828.06.14, Ur. Fabian Panowski, Ur. Julianna Lipska, ż. Jana, ass. Tomasz Lipski, Katarzyna Lipska, ż. Wojciecha 178-3-94 320V 45 Ż Mg
26 8 1828 Kulczyny Marianna Żakowska Zastawki Wojciech Magdalena Szepelska ch. 1828.08.28, Ur. Cyprian Wolski, Agnieszka Lipska, ż. Wojciecha, ass. Ur. Antoni Szałucki, Marianna Janowska, ż. Fabiana 178-3-94 321V 55 Ż Mg
6 12 1828 Kulczyny Sylwester Krzyżanowski Zastawki Mikołaj Katarzyna Witwicka ch. 1828.12.06, Ur. Jan Zawadzki, Ur. Agnieszka Lipska, ż. Wojciecha, ass. Ur. Wojciech Żukowski, Ur. Marianna Ganowska, ż. Fabiana 178-3-94 324R 73 Ż Mg
11 12 1828 Kulczyny Marianna Skąpska Peczyska Stefan Anna Lipińska ch. 1828.12.12, Ur. Stanisław Lipski, Ur. Anna Lipska, ż. Wojciecha 178-3-94 324R 74 Ż Mg
25 8 1828 Zasław św. Jana Ludwika Jankowska Zasław ur. Piotr Aniela Lipska wielm. Teodor Szkuratowski (chorąży wojsk rosyjskich), ur. Karolina Wiśnicka 178-3-94 8V 35 Ż 14 KP2
19 9 1828 Butowce Tekla Różańska Orzechówka ur. Jan Anna Teleżyńska ur. Walenty Różański, ur. Marianna Lipska 178-3-94 246V 48 Ż 472 KP2
26 4 1829 Krzywin Marcella Maychrewicz (Majchrewicz) Sielec Ignacy Anna Gągało ch.27.04.1829, Sł. Michał Gągało, Apolonia Lipska ż. Kacpra 171-1-2 29V 7 R Mg
20 8 1829 Bazalia -fil.Tereszki Rozalia Lipska Pilipy Stanisław Franciszka Lipińska ur. Maciej Jaworski i ur. Marianna Dzwoniewska 178-3-95 224R 32 Ż DM
17 11 1829 Kulczyny Stanisław Szepelski Zastawki Michał Teresa Behalska chrzest: 1829.11.17, Ur. Wojciech Żukowski, Ur. Aleksandra Lipska, ż. Jana 178-03-95 354V 80 Ż Mg
12 2 1829 Zasław św. Józefa Krystyna Baczewska Pleszczyna ur. Konstanty Teresa Okolska ur. Tomasz Waśkowski, Teresa Lipska 178-3-95 25V 8 Ż 47 KP2
1 10 1829 Horodyszcze Franciszka Jankowska Szepetówka ur. Piotr Angela Lipska ur. Ludwik Bordziakowski, Franciszka Bogdanowicz 178-3-95 108V 176 Ż 210 KP2
10 4 1829 Annopol Filipina Milinowska Hubelce Jędrzej Wiktoria Rudnicka Mikołaj Waśkowski i Marianna Lipska zamężna 171-1-2 116aR 19 R 127 DM 0
14 8 1829 Annopol Bartłomiej Sieromski Baczmanówka Mikołaj Karolina Lipska Józef Radomski i Teresa Pogorzelska ż. Pawła, asyst. Józef Trzciński i Helena rekrutka 171-1-2 119R 37 R 130 DM
4 3 1829 Klewań Kazimierz Justyn Gibiński Hruszwica Maciej Barbara Oleńska ur. Józef Jełowicki, Róża Lipska ż. Stefana, as. Gracjan Lipski, Franciszka Lipska, chrzest w Warkowiczach 171-1-2 152R 13 R 163 DW
17 3 1829 Klewań Józefa Daria Nowiczeh Hruszwica Danyło Stefania Dawbinek ur. Józef Hannequint, Antonina Lipska, Gracjan Lipski, Anna Lipska, chrzest w Warkowiczach 171-1-2 154R 29 R 165 DW
29 3 1830 Krzywin Marianna Lipska Łaszanówka Jan Małgorzata Grzegorska ch.29.03.1830, Sł. Franciszek Juszczyński, Ur. Helena Nowakowska panna, chrzest Sławuta, par. Zasław 171-1-3 38R 10 R Mg
24 9 1830 Krzywin Marianna Majchrewicz Sielce Ignacy Anna Gągała ch.24.09.1830, Sł. Michał Gągała, Sł. Apolonia Lipska ż. Kacpra 171-1-3 39V 21 R Mg
6 12 1830 Krzywin Jan Mikołaj Kulikowski Sielce Józef Agnieszka Lipska ch.6.12.1830, Prac. Błażej Kratiuk, Sł. Anastazja Majchrewicz ż. Franciszka 171-1-3 40V 28 R Mg
24 5 1830 Olewsk Władysław Strutyński Słoboda Justynburg Wiktor Róża Lipska Eustachy Roksanowicz i Marianna żona Jana Snadowicza 178-3-3 489V 15 Ż Na
24 2 1830 Kulczyny Aleksandra Sokołowska Dubiszcze Józef Antonina Staszewska chrzest: 1830.02.26, Ur. Kacper Lipski, Ur. Franciszka Lipska 178-03-96 328R 17 Ż Mg 0
10 6 1830 Kulczyny Małgorzata Horodelska Zastawki Antoni Tekla Mańkowska chrzest: 1830.06.10, Ur. Wojciech Żukowski, Ur. Katarzyna Lipska, ż. Michała 178-03-96 331V 43 Ż Mg
5 8 1830 Kulczyny Marianna Lipska Zastawki Jan Aleksandra Ziekowska chrzest: 1830.08.06, Ur. Jakub Zagurski, Ur. Agnieszka Papiel, wdowa 178-03-96 332R 50 Ż Mg
9 10 1830 Kulczyny Dionizy Werbachowski Zastawki Kacper Elżbieta Mańkowska chrzest: 1830.10.09, Ur. Karol Werbachowski, Ur. Katarzyna Lipska, z. Michała 178-03-96 334V 67 Ż Mg
11 1 1830 Żytomierz Honorata Lipska Krosznia Wojciech Ludwika Borowska Franciszek Bardecki KatarzynaPerechód 178 3 3 V2 11 Ż MP
28 4 1830 Cudnów Adam Józef Satkowski Gwożdziarnia Kazimierz Franciszka Lipska Wiktor Zeliński, Anna Łuszczówna 178 3 3 R313 73 Ż MP
28 9 1830 Krasnopol Marianna Mrozowska Steczkowce Mateusz Tekla Zahorska Karol Kudelski, Salomea Lipska, as: Franciszek Zawadzki, Elżbieta Zabłocka 178-3-3 242V 73 Ż MP
29 6 1830 Annopol Tekla Lipska Hubelce Aleksander Marianna Hej Ambroży Szczawiński i Marianna Rudnicka ż. Feliksa 171-1-3 130V 30 R 136 DM
26 11 1830 Annopol Jozafata Szymańska Peremyśl Maciej Marianna Ćwikowska Sylwester Wolański i Teresa Lipska ż. Kazimierza 171-1-3 134R 56 R 139 DM
30 12 1830 Annopol Tomasz Malinowski Hubelce Jędrzej Wiktoria Rudnicka Mikołaj Waśkowski i Marianna Lipska zamężna 171-1-3 134V 62 R 140 DM
21 1 1831 Kulczyny Rozalia Krzywicka Peczyska Mateusz Marianna Bujalska chrzest: 1831.01.22, Sł. Wojciech Budziński, Ur. Franciszka Lipska, ż. Stanisława 178-03-97 374V 5 Ż Mg
15 8 1831 Kulczyny Jan Wrublewski (Wróblewski) Zastawki Dominik Tekla Ganowska chrzest: 1831.08.16, Ur. Franciszek Słupski, Ur. Marianna Ganowska, ż. Fabiana, ass. Ur. Mikołaj Szepelski, Antonina Lipska, panna 178-03-97 382R 51 Ż Mg
21 8 1831 Kulczyny Jan Czostkowski Zastawki Michał Józefa Załuska chrzest: 1831.08.23, Ur. Jan Zawadzki, Ur. Tekla Lipska, ż. Józefa, ass. Ur. Jan Załuski, Helena Lipska, panna 178-03-97 383R 55 Ż Mg
7 3 1831 Nowogród Franciszka Lipska Rudnia Wierzchnica Ignacy Marianna Skokowska ur. Stefan Ostrowski, Marianna Zygadłowa 245-1-5 5R 1099 R 104 DW
11 2 1831 Annopol Paulina Eufrozyna Wikszemska Annopol Ludwik Julianna Drowolska dopeł.chrz. 23.09.1831, Józef Turkiewicz i Józefa Niwińska panna, Eliasz Ostrowicz i Teresa Lipska ż. Kazimierza 171-1-4 123R 32 R 130 DM
29 9 1831 Annopol Tekla Lipska Annopol Jan Agnieszka Grzegorska Bartłomiej Rudnicki i Apolonia Dytkowska ż. Stefana 171-1-4 123R 33 R 130 DM
5 1 1831 Butowce Jan Jędruski Orzechówka Stanisław Wiktoria Lipska Michał Wysocki i Marianna Sałacińska, Piotr Lipski i Marianna Sałacińska 178-3-97 212R 2 Ż 404 DM
5 6 1831 Butowce Marianna Rożańska Orzechówka Jan Anna Teleżyńska Stanisław Popławski i Marianna Lipska ż. Piotra 178-3-97 214R 13 Ż 408 DM
13 5 1832 Kołki Heliodor Achilleusz Nereusz Wołodźko Kołki Kajetan Zuzanna Czapska Józef Koprowski, Marianna Lipska - ż. Nikodema; as: Aleksy Iwanow, Anna Wołodźko 818 50 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0056.htm
4 12 1832 Kołki Barbara Adelajda Mąkiewicz Kołki Ignacy Helena Jazwińska Prochor Juzanowicz, Marianna Lipska - ż. Nikodema; as: Józef Budwiłł, Tekla Klim 818 52-53a 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0058.htm
7 9 1832 Łuck Aleksandra Lipska Bodiaczow Adam Marianna Sichacka Leon Raduk, Weronika Napaliluk 368 144 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0073.htm
3 4 1832 Lachowce Franciszek Trocki Lachowce Jan Marcjanna Lipska Maciej Tworkowicz i Tekla Piasecka ż. Macieja 171-1-5 91V 23 R DM
15 7 1832 Annopol Anna Żelisława Józefa Turkiewicz Annopol Józef Lucyna Lipska ur. Roman Lipski, Julia Wikszemska ż. Ludwika, as. Ludwik Wikszewski, Teresa Lipska ż. Kazimierza 171-1-5 123R 19 R 8212 DW
26 9 1832 Annopol Justyna Lipska Puzyrki Aleksander Marianna Hej ur. Jan Tyski, Tekla Iwanicka ż. Fabiana 171-1-5 124V 31 R 8214 DW
2 10 1832 Annopol Tomasz Sieromski Boszmanówka Mikołaj Karolina Lipska ur. Józef Trzciński, Anna Siromska ż. Jędrzeja 171-1-5 125R 33 R 8214 DW
1 2 1832 Kulczyny Ignacy Zieliński Zastawki Szymon Marianna Lipska Wojciech Żukowski i Józefa Czostkowska ż. Michała 178-03-98 330R 12 Ż 625 DM
8 2 1832 Kulczyny Teofil Werbachowski Zastawki Józef Tekla Stawińska Jan Lipski i Helena Lipska ż. Tomasza 178-03-98 331R 18 Ż 627 DM
4 10 1832 Butowce Antoni Jędruski Orzechówka Stanisław Wiktoria Lipska Leon Sałaciński i Marcjanna Wysoczyńska ż. Michała, asyst. Ludwik Łapiński i Honorata Jędruska panna 178-03-98 169V-170R 30 Ż 325-326 DM
14 12 1833 Dederkały Łucja Czerkawska Potuturów Jan Marcjanna Lipska c. urodz., chrz. 14.12., Wlm Józef Matusiewicz kawaler i urodz. Józefa Thorzewska panna, 01-4 22V 29 T DM 720
12 7 1833 Kulczyny Eliasz Kryłowski Krasówka Szymon Marianna Dzięgielowska Ignacy Junaczewski i Marianna Lipska ż. Łukasza 178-03-99 320V 51 Ż 608 DM
6 4 1834 Kołki Leon Stefan Strzeduchowski Omelno Jan Anastazja Nienatkiewicz (dop.) Michał Czechowski, Lucyna Lipska - "p"; as: Ignacy Jukowski, Apolonia Zaw 825 66 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0068.htm
5 2 1834 Krzywin Jan Grzegorski Łaszanówka Hieronim Marianna Bucen ch. 6.02.1834, Sł. Ludwik Juszczyński, Sł. Małgorzata Lipska ż. Jana 171-1-7 45R 2 R Mg
28 4 1834 Białogródka Wojciech Zeliński Zielona Bartłomiej Marianna Lipska Paweł Lipiński i Marianna z Jasińskich Zielińska ż. Grzegorza 178-03-100 77V 32 Ż DM
8 5 1834 Berezne Julianna Parchomicz Omelno Dominik Marianna Olszewska chrzest z wody 08.05.1834, dopełnienie obrządku chrztu 05.06.1845 Berezne; chrzestni Michał Czechowski i Marianna Lipska ż. Nikodema; asystowali Piotr Zukotyński i Marianna Lipska ż. Nikodema 884 239R 20 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0245.htm
2 6 1834 Kulczyny Karol Horodelski Zastawki Antoni Tekla Mańkowska Kasper Ochrzymowski i Marianna Lipska ż. Jana 178-03-100 340V 43 Ż 659 DM
16 6 1834 Kulczyny Antonina Werbachowska Zastawki Józef Tekla Sławińska Wincenty Nowicki i Marianna Lipska ż. Jana 178-03-100 340V 47 Ż 659 DM
1 1 1834 Międzyrzec Józefa Malwina Aniela Turkiewicz Międzyrzec Józef Lucyna Lipska Ur.Feliks Grocholski wd? Ur.Elżbieta Słabniewiczowa wd.As.Ur.Mikołaj Granowski kawaler,Ur.Teresa Lipska wd. 171-1-7 241R 2 R AS
5 2 1834 Butowce Oktawian Rożański Orzechówka Jan Anna Teleżyńska Stanisław Popławski i Marianna Lipska ż. Piotra 178-03-100 188V 59 Ż 368 DM
9 6 1834 Butowce Marianna Jędruska Orzechówka Stanisław Wiktoria Lipska Jan Lipski i Marianna Izdebska ż. Bazylego 178-03-100 191R 79 Ż 373 DM
18 8 1834 Butowce Stefan Hurkowski Łaszki Franciszek Kunegunda Lipska Jan Witwicki i Magdalena Sokołowska ż. Stefana, asyst. Stefan Sokołowski i Antonina Hurkowska panna 178-03-100 191V 84 Ż 374 DM
10 8 1834 Annopol Karolina Lipska Puzyrki Aleksander Marianna Ostrowska Jan Tyski i Marianna Jasińska ż. Tomasza 171-1-7 114V 29 R 120 DM
15 2 1835 Zasław św. Józefa Marianna Lipska Cwetocha Jan Aleksandra Czaińska Bazyli Krajewski, Marianna Czaińska 178-3-101 25 15 Ż SK
1 2 1835 Krzemieniec Lucjanna Klucz Krzemieniec Jan Marianna Ternowa Tomasz Paziukiewicz i Zofia Lipska 01-8 3R 11 T 1035 DM
11 1 1835 Krzywin Honorata Kulikowska Sielce Józef Agnieszka Lipska ch.12.01.1835, Sł. Błażej Kratiuk, Sł. Anastazja Majchrewicz ż. Franciszka 171-1-8 66R 2 R Mg
3 3 1835 Kijów Helena Juszczyńska Kijów Paweł Anna Kusińska Jędrzej Bohdaszew, Kancelarzysta, Matrona Lipska, panna, chrz. 5.03.1835 178-51-372 25V 12 Ż BS 53
19 9 1835 Motowidłówka Cyprian Radkiewicz Władysławka NN Justyna Radkiewicz Bazyli Nowicki, Julianna Lipska, ż. Pawła, chrz. 20.09.1835 178-51-372 46V 20 Ż BS 95
5 2 1835 Zasław św. Józefa Teofila Jankowska Sławuta Piotr Aniela Lipska Antoni Jatelnicki, Balbina Taborowska 178-3-101 27 22 Ż SK
7 1 1835 Bazalia f. Tereszki Honorata Lipska Malinki Wincenty Agata Kłopotowska Stanisław Jarocki i Franciszka Lipińska, Jan Lipiński i Zofia Jarocka 178-03-101 240R 3 Ż DM
17 7 1835 Bazalia f. Tereszki Władysław Dobrowolski Tereszki Adam Cecylia Lipska Jan Moczulski i Barbara Zarucka, Adam Zaruski i Teofila Gałecka 178-03-101 242V 30 Ż DM
29 10 1835 Bazalia f. Tereszki Narcyza Lipska Korczówka Karol Anna Hajewska Mikołaj Przetocki i Ludwika Jurkowska, Maksymilian Wójcicki i Marianna Jaworska 178-03-101 244R 46 Ż DM
6 11 1835 Bazalia f. Tereszki Michalina Krzywicka Malinki Jakub Marcjanna Zawadzka Józef Piotruszewski i Marianna Lipska 178-03-101 244R 48 Ż DM
12 1 1835 Butowce Franciszka NN Orzechówka NN NN Jan Konoplicki, Elżbieta Lipska 178-3-101 214R 1 Ż 394 SK
29 8 1835 Butowce Rozalia Lipska Orzechówka Jan Elżbieta Radziszewska Walenty Izdebski, Marianna Sałacińska 178-3-101 219V 35 Ż 405 SK
26 9 1835 Butowce Hipolit Różański Orzechówka Jan Anna Teleżyńska Stanisław Popławski, Marianna Lipska 178-3-101 220R 38 Ż 406 SK
17 8 1835 Starokonstantynów Wawrzyniec Piotrowski Pohoryła Wyższa Mikołaj Agnieszka Gałaszewska Ksawery Gumiński, Helena Lipska 178-3-101 173R 97 Ż 336 CK
26 12 1835 Starokonstantynów Jakub Stojanowski Zapadyńce Jan Ewa Podfilipska Franciszek Olszewski, Marianna Stojanowska 178-3-101 176V 132 Ż 343 CK
25 5 1835 Kulczyny Grzegorz Krzyżanowski Cecyniówka Bazyli Teresa Lipska Józef Szepelski, Prakseda Dałuczuk 178-3-101 350 34 Ż SK
16 6 1835 Kulczyny Petronela Zielińska Zastawki Szymon Marianna Lipska Fabian Ganowski, Tekla Lipińska 178-3-101 350 36 Ż SK
5 10 1835 Kulczyny Franciszek Taraszewski Zastawki Jan Anastazja Lipska Józef Werbachowski, Teresa Gilewicz 178-3-101 353 60 Ż SK
9 4 1835 Annopol Józefa Sieromska Baczmanówka Mikołaj Karolina Lipska ur. Jan Orzenski, Dorota Żołkiewska panna, as. Ur. Karol Pogorzelski, Julianna Mieleniewska ż. Antoniego 171-1-8 50V 11 R 9041 DW
15 11 1835 Annopol Leopold Stanisław Feliński Żuków Józef Tekla Wolańska ur. Mikołaj Przetocki, Franciszka Krukowska ż. Klemensa, Adam Chęciński, Teresa Lipska ż. Kazimierza 171-1-8 53R 25 R 9043 DW
1 1 1835 Kulczyny Władysław Lipski Macewicze par. Łabuń Grzegorz Apolonia Witwicka dopeł.chrztu 6.06.1837 kaplica Krasiłów, ch. Jan Jasiński i Anna Lipska, asyst.dopeł. Anastazy Pociata i Rozalia Jasińska ż. Jana 178-03-108 239R 48 468 Ż DM
1 3 1835 Międzyrzec Albina Klementyna Turkiewicz Międzyrzec Józef Lucyna Lipska ch. tylko z wody, Ur.Jan Celermant kaw.Ur.Teresa Lipska. As.Roman Lipski żon. Waleria Kozłowska 171-1-8 225R 7 R AS
1 3 1835 Międzyrzec Albina Konstancja Turkiewicz Międzyrzec Józef Lucyna Lipska dop.ch.14.3.1835r.As.Ur. Feliks Grocholski wd. Emilia ż.Ferdynanda Bakinowskiego,Ur.Kajetan Piastrzecki, Konstancja ż. Ur.Karola Seydla 171-1-8 225V 10 R AS
21 12 1836 Krzywin Tomasz Kulikowski Sielce Józef Agnieszka Lipska ch.22.12.1836, Ur. Kacper Lipski, Prac. Anastazja Majchrewicz ż. Franciszka 171-1-9 67R 37 R Mg
5 2 1836 Ostróg Józef Zięba Mohylany Tomasz Marianna Lipska Eliasz Stepanów i ...... 171-1-9 3V 17 R DM
28 9 1836 Białogródka Michalina Zielińska Zielona Bartłomiej Marianna Lipska Paweł Lipiński i Marianna Jasińska ż. Macieja 178-03-106 125R 87 Ż DM
24 12 1836 Butowce Edward Hurkowski Łaszki Franciszek Kunegunda Lipska ur. Jan Witwicki, Magdalena Sokołowska ż. Stefana, Jan Rozański, Apolonia Zawadowska ż. Kazimierza 178-3-106 225R 55 Ż 435 DW
26 12 1836 Butowce Józef Jan Popławski Orzechówka Michał Anna Jezierska ur. Walenty Izdebski m. Konstancji, Elżbieta Lipska ż. Jana 178-3-106 225V 56 Ż 436 DW
29 2 1836 Bazalia Kazimierz Tymanowski Czuchele Jan Karolina Lipska Franciszek Kaliński i Anna Krośnicka, Piotr Mikulski i Marianna Kamińska 178-03-106 263V 16 Ż DM
9 3 1836 Bazalia f. Tereszki Kazimierz Kozik Malinki Piotr Aleksandra Rutkowska Franciszek Pietruszewski i Agata Lipska 178-03-106 274R 12 Ż DM
13 8 1836 Bazalia f. Tereszki Marianna Kozik Malinki Maciej Franciszka Pietruszewska Szymon Sławecki i Agata Lipska 178-03-106 276V 42 Ż DM
5 7 1836 Kulczyny Józef Szymański Salicha Mała Jan Teresa Lipska Roch Mysłowski i Marianna Medwedowska ż. Stefana 178-03-106 238R 40 Ż 460 DM
6 10 1836 Kulczyny Józef Wachowski Krasiłów Kajetan Antonina Kamińska W. Atanazy Puciata i Julianna Busz panna, Jan Chmielnicki i Apolonia Lipska ż. Grzegorza, Jan Busz i Honorata Sieszycka panna 178-03-106 240V 61 Ż 465 DM
15 12 1836 Kulczyny Marianna Lipska Zastawki Andrzej Rozalia Ziębicka Ignacy Nowicki i Marianna Ganowska wdowa 178-03-106 243R 83 Ż 470 DM
22 1 1836 Ostropol Marianna Iwanowska Charkowce Karol Julianna Jasińska Kalikst Lipski i Marianna Łasiwicka, asyst. Leonard Łasiwicki i Anna Lipska 178-3-106 300V 4 Ż 579 DM
26 7 1837 Krzywin Anna Lipska Łaszanówka Jan Małgorzata Grzegorska ch.27.07.1837, Ur. Tomasz Kraskowski, Sł. Karolina Juszczyńska, ż. Franciszka 171-1-10 63V 15 R Mg
1 12 1837 Kulczyny Antonina Lipska Cecyniówka Jan Marianna Konopnicka Kajetan Wachowski i Apolonia Lipska ż. Grzegorza 178-03-108 244V 83 479 Ż DM
16 2 1837 Butowce Julianna Jędruska Orzechówka Stanisław Wiktoria Lipska Kasper Lipski i Marianna Izdebska ż. Bazylego 178-3-108 224R 8 Ż 438 DM
9 12 1837 Butowce Marianna Lipska Wierzbówka Jan Elżbieta Radziszewska Józef Popiel i Marianna Izdebska ż.. Bazylego 178-3-108 230R 43 Ż 450 DM
5 4 1837 Annopol Paulina Lipska Puzyrki Aleksander Marianna Hej Jan Tyski i Tekla Iwanicka ż. Fabiana 171-1-10 47V 14 R 51 DM
21 3 1838 Horochów Józefa Lipska Zwiniacze Franciszek Małgorzata Puziomska 853 108 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0058.htm
1 5 1838 Ptycza Anzelm Józef Dominikowski Nosowica Aleksander Katarzyna Leszniowska Józef Stobaczewski, Tekla Lipska, Kazimierz Badyński, Anna Radecka 824 204R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0205.htm
24 1 1838 Krzywin Marianna Kulikowska Sielce Józef Agnieszka Lipska ch.24.01.1838, Sł. Kacper Lipski, Sł. Anastazja Majchrewicz ż. Franciszka 171-1-11 48V 5 R Mg
15 8 1838 Ostróg Jan Ziemba Mohylany Tomasz Marianna Lipska Michał Kowal... i Praśka Hryćko 171-1-11 12V 71 R DM
10 1 1838 Białogródka Kasper Zieliński Zielona Bartłomiej Marianna Lipska Jan Lipski i Magdalena Roskoszyńska ż. Józefa 178-3-110 131R 4 Ż DM
28 1 1838 Bazalia Apolonia Tymanowska Czuchele Jan Karolina Lipska ur. Karol Werpachowski i Anna Krośnicka 178-03-110 234R 8 Ż DM
18 3 1838 Bazalia Józefa Chojecka Bogdanówka Antoni Marianna Lipska ur. Jan Wolski i Zauzanna Lipska 178-03-110 236V 25 Ż DM
30 1 1838 Bazalia f. Tereszki Franciszek Zakrzewski Sorokoduby Franciszek Marianna Lipska ur. Stefan Krośnicki i ur. Barbara Popławska 178-03-110 251V 5 Ż DM
4 9 1838 Berezne Edward Maryan Ulanicki Kaletynce,par. Kumanów Stanisław Katarzyna Sokulska dop. chrztu 13.08.1844r. W.Paweł Zawoliński,Aniela Leszczyńska.Asyst.:W.Józef Trzebuchowski,W.Marianna Jackoska,W.Mikołaj Rybczyński,Marianna Lipska ż.Nikodema,W.Jan Domański,Albina Małachowska ż.Leona 883 203V 27 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0214.htm
28 2 1838 Kulczyny Wincenty Taraszewski Zastawki Jan Anastazja Lipska Józef Werbachowski i Marianna Lipska ż. Jana 178-03-110 385V 10 738 Ż DM
10 7 1838 Kulczyny Ignacy Szymański Salicha Mała Jan Marianna Lipska Stanisław Ostrowski i Helena Zabierzewska ż. Jana 178-03-110 390V 42 748 Ż DM
6 8 1838 Kulczyny Paulina Konopnicka Woskodawińce Wincenty Katarzyna Supranowska Jan Mołodecki i Petronela Lipska ż. Łukasza 178-03-110 392R 50 Ż 751 DM
20 2 1838 Butowce Leon Hurkowski Łaszki Franciszek Kunegunda Lipska Jan Witwicki i Marianna Sredzińska (Szredzińska) ż. Franciszka 178-03-110 216R 6 Ż 412 DM
14 12 1838 Butowce Lucyna Bobrowska Orzechówka Paweł Marianna Lipska Leon Sałaciński i Teresa Łapińska ż. Ludwika 178-03-110 220V 34 Ż 421 DM
9 10 1838 Ostropol Aleksander Iwanowski Charkowce Karol Julia Jasińska Kalikst Lipski i Julia Jurkowska, asyst. Jakub Samsonowicz i Anna Lipska 178-3-110 283V 54 Ż 557 DM 0
8 5 1839 Targowica Zofia Gradomska Perekładowicze Karol Eleonora Domaracka Michał Mikłaszewski, Marianna Lipska ż. Józefa 825 258 V 21 ZP
15 8 1839 Puliny Anna Lipska Rudnia Bostowa Jan Marianna Borowska Weselski Mikołaj, Mierzwińska Anna, ż. Jana 186 JZ 0 0
18 10 1839 Dederkały Teresa Czerkawska Pototurów Jan Marianna Lipska Józef Weleżyński, Julianna Lipska ż. Antoniego 54 156 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0084.htm
26 4 1839 Łuck Helena Dobrzańska Berechy Anastazy Andrzej Teofila Kropiwnicka Dopełnienie: Wincenty Piotrowski, Helena Lipska Marszałkowa łucka 375 19 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0010.htm
21 3 1839 Bazalia Benedykt Lipiński Ordyńce Jan Apolonia Bujalska Antoni Leśniewicz i Zofia Lipska, asyst. Piotr Iwanicki i Justyna Konferewicz 178-03-112 218V 31 Ż 425 DM
26 4 1839 Bazalia Marianna Katarzyna Nowosielska Wasylówka Piotr Ludwika Lipska Dominik Bujalski i Honorata Popławska 178-03-112 219V 44 Ż 427 DM
5 5 1839 Bazalia Stanisław Olszewski Czuchele Szymon Honorata Kalińska Piotr Piotrowski i Franciszka Szulc, asyst. Piotr Kulczycki i Rozalia Mikulska, Piotr Mikulski i Helena Lipska 178-03-112 219V 46 Ż 427 DM
10 9 1839 Bazalia Mikołaj Winogrodzki Czuchele Maciej Franciszka Lachowska Stanisław Bogacki i Zuzanna Lipska asyst. Tomasz Lipski i Marianna Kamińska 178-03-112 222V 102 Ż 433 DM
15 11 1839 Bazalia Marcin Dubilewski Bogdanówka Józef Anna Bujalska Kajetan Bujalski i Zuzanna Lipska, asyst. Szczepan Bujalski i Franciszka Miłaszewska 178-03-112 223V 123 Ż 435 DM
9 3 1839 Bazalia f. Terszki Grzegorz Lachowski Wolica Wąsowicza Stanisław Apolonia Chodakowska Tomasz Lipski i Anna Danielecka, asyst. Antoni Leśniewicz i Zuzanna Lipska 178-3-112 227V 12 Ż 440 DM
6 7 1839 Bazalia f. Terszki Paweł Dzwoniewski Czernelówka Aleksander Katarzyna Komarnicka Jan Komarnicki i Salomea Lipska panna 178-3-112 229R 34 Ż 443 DM
8 10 1839 Kulczyny Antonina Załuska Zastawki Antoni Paulina Matuszewska Kasper Ochrzymowski i Agnieszka Lipska ż. Wojciecha 178-3-112 357V 88 Ż 688 DM
2 2 1839 Butowce Józef Błażejewski Wierzbówka Mikołaj Anna Żydkiewicz Franciszek Więckowski i Elżbieta Lipska ż. Jana 178-3-112 201R 7 Ż 391 DM 0
23 4 1839 Berezdów Marcjanna Lipska Chorowiec Leon Bonawentura Marianna Waśkowska Józef Rybicki i Marianna Przełuska ż. Michała 178-51-433 150R 38 Ż 158 DM
6 9 1839 Berezdów Justyna Sadowska Maraczówka Szymon Rozalia Lipska Mikołaj Paszyński i Helena Mieleniewska ż. Michała 178-51-433 155R 68 Ż 163 DM
13 12 1839 Berezdów Adolf Paszyński Huta Wojciech Angela Lipska Jan Waśkowski i Teodora Kochanowska ż. Bazylego 178-51-433 157V 83 Ż 166 DM
24 12 1839 Berezdów Wiktoria Kuźmińska Paszuki Kazimierz Tekla Żygadło Józef Iwanicki i Marianna Lipska ż. Leona 178-51-433 158R 87 Ż 166 DM
4 6 1840 Berezdów Agnieszka Iwanicka Paszuki Józef Hieronima Lipska 871 261 33 0
12 11 1840 Krzywin Marcin Kulikowski Sielec Józef Agnieszka Lipska 880 29 R 24 0
23 11 1840 Annopol Jan Sieromski Baczmanówka Mikołaj Katarzyna Lipska 880 91 V 37 0
20 11 1840 Dederkały Feliks Stanisław Karwowski Szkrobotówka Józef Anna Lipska 871 732 17 54 137 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0074.htm
4 3 1840 Katerburg Kazimierz Lipski Podhajce Magdalena Lipska 199 122 8 871 702
18 7 1840 Jałowicze Marianna Lipska Białogródka par. Ptycza Aleksander Antonina Rafałowicz Aleksander ...... dr. medycyny, Łucja Turkiewicz ż. Józefa dopełnienie 830 264 R 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0273.htm
16 2 1840 Brusiłów Maria Julianna Bohdanowicz Gnilec Erazm Emilia Bojarska JW. Pan Jan Waxman, Podczaszy Księstwa Zatorskiego i Oświęcimskiego, Wiel. Pulcheria Golejewska, Porucznikowa Wojsk Rosyjskich, as. Wiel. Dymitr Fon York, Dymisjonowany Kapitan Kamczackiego Jegierskiego Pułku, Wiel. Józefa Podfilipska, Chorążyna, wdo 178-51-456 42R 13 Ż BS 96
28 10 1840 Kotelnia Domicela Markiewicz Mińkowce Jan Marcjanna Podfilipska Dominik Kostecki i Petronela Hermanowicz ż. Grzegorza 178-3-9 170V 51 Ż 339 DM
9 11 1841 Krzywin Walery Narcyz Olszewski Krupiec Walery Leonora Torczyńska ch.13.11.1841, Ur. Napoleon Markowski, Ur. Salomea Lipska ż. Michała, asys. Ur. Maciej Szymański, Ur 171-1-12 34V 30 R Mg
7 12 1842 Międzyrzec Mikołaj Styrpiński Tudorów Jan Katarzyna Lipska 881 182 R 25 0
18 4 1842 Berezdów Szymon Sadowski Maraczówka Szymon Rozalia Lipska 873 218 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0114.htm
13 11 1842 Dederkały Katarzyna Maryanna Karwowska Szkrobotówka Józef Anna Lipska 873 814 17
12 4 1842 Łuck Leon Ostrowski Hnidawa Antoni Karol Julia Dąbrowska Antoni Lipski, Helena Lipska marszałkowa 378 11 30 828 145V 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0006.htm
12 1 1842 Berezdów Helena Paszyńska Krasnystaw Wojciech Aleksandra Lipska 873 211 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0111.htm
7 8 1842 Ostróg Jan Ziemba Mohylany Tomasz Marianna Lipska 881 12 R 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0013.htm
9 4 1842 Nowogród Wołyński Leon Kotwicki Rudnia Wierzchnia Stanisław Marianna Lipska 873 19 72 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0011.htm
13 8 1842 Berezdów Antonina Lipska Chorowiec Leon Bonawentura Marianna Waśkowska Michał Przełuski i Justyna Waśkowska panna 873 229 58 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0120.htm
26 8 1842 Berezdów Ludwik Radomski Maraczówka Michał Marianna Horbaczewska Stefan Paszyński i Jadwiga Sadowska ż. Pawła, asyst. Symforian Krzysztofowicz i Teresa Lipska ż. Jana 873 230 61 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0120.htm
10 9 1842 Berezdów Anna Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Andrzej Zawistowski i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Jan Lipski i Franciszka Zawistowska panna 873 231 66 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0121.htm
20 6 1843 Katerburg Alojzy Florian Łączewski Kuszlin Jan Zuzanna Lipska Ludwik Wiatrowski, Marcella Czarnecka ż. Bazylego 201 52 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0030.htm
13 6 1843 Krzywin Antonina Kulikowska Sielec Józef Agnieszka Lipska 882 35 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0037.htm
9 4 1843 Krzywin Marianna Lipska Rudnia Polańska Jakub Brygida Gutkowska wolni Józef Kulikowski, Anna Boguszewska panna 882 34 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0035.htm
27 8 1843 Nowogród Wołyński Marianna Lipska Huta Iwanówka Ignacy Agata Bernacka 874 49 145 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0026.htm
13 8 1843 Horodyszcze Paweł Ostrowski Tyszewicze Jan Marianna Lipska Kajetan Żytkiewicz i Teresa Wiszniowska ż. Ignacego 178-49-18 9V 51 Ż DM
3 2 1843 Berezdów Marianna Piotrowska Paszuki Grzegorz Anna Malinowska Kazimierz Kuźmiński i Urszula Pióro ż. Jana, asyst. Benedykt Zabłocki i Anna Lipska ż. Bazylego 874 273 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0140.htm
25 2 1843 Berezdów Wiktor Paszyński Krasnystaw Wojciech Aleksandra Lipska Teodor Zawadzki i Justyna Krzysztofowicz ż. Symforiana 874 275 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0141.htm
26 4 1843 Berezdów Marcin Kowaliński Paszuki Aleksander Rozalia Lipska Piotr Jankowski i Dorota Dyczyńska ż. Andrzeja, asyst. Józef Buczyński i Tekla Kuźmińska ż. Kazimierza, Jan Lipski kawaler i Franciszka Jankowska panna 874 280 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0143.htm
6 7 1843 Berezdów Piotr Kościuszkiewicz Paszuki Błażej Ludwika Sadowska Dionizy Zabłocki i Marianna Lipska ż. Wojciecha, asyst. Mikołaj Iwanicki i Barbara Różańska panna 874 285 40 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0146.htm
1 10 1843 Berezdów Antoni Iwanicki Paszuki Józef Jeronima Lipska Jan Szymański i Rozalia Sadowska ż. Szymona, asyst. Jan Waśkowski i Marianna Lipska panna 874 295 70 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0151.htm
27 10 1844 Toporyszcze Franciszka Hańba Kazimierówka Mikołaj Katarzyna Lipska Jan Szaciło i Helena Hornicka ż. Aleksandra 178-51-514 490R 87 Ż DM
14 7 1844 Berezne Daniel Heronim Imberg Berezne Aleksander Waleria Oczeretko W.Frydrych Eylland żonaty,W.Tekla Lipska panna. Asyst: Jozef Hermanoski, Tekla Embergowa ż.Feliksa 883 202V 23 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0213.htm
15 1 1844 Berezdów Paweł Szymański Paszuki Jan Rozalia Chodakowska Jan Kamiński i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Jan Bołsunowski i Julianna Kamińska ż. Józefa 875 247 7 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0126.htm
2 3 1844 Berezdów Roman Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Andrzej Zawistowski i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Jan Lipski i Franciszka Zawistowska panna 875 253 25 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0129.htm
6 4 1844 Berezdów Aniela Lipska Paszuki Wojciech Marianna Paszyńska Jan Szymański i Domicela Paszyńska ż. Tomasza, asyst. Tomasz Paszyński i Marianna Rybicka ż. Jakuba 875 258 42 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0132.htm
9 9 1844 Berezdów Feliks Sadowski Maraczówka Szymon Rozalia Lipska Mikołaj Paszyński i Helena Mieleniewska ż. Michała, asyst. Bazyli Siedlecki i Marianna Paszyńska panna 875 269 74 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0137.htm
19 11 1844 Berezdów Elżbieta Kulczycka Chorowiec Antoni Wiktoria Jasińska Jan Szymański i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Jan Kamiński i Rozalia Szymańska ż. Jana 875 273 85 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0139.htm
6 9 1844 Międzyrzec Marianna Sterpińska Tudorów Jan Katarzyna Lipska Jędrzej Jaroszewicz, Justyna Iwanicka 883 229R 27 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0235.htm
16 12 1844 Kulczyny Bronisław Lipski Woskodawińce Dionizy Antonina Hurkowska chrzest 01.01.1845, Grzegorz Lipski i Petronela Lipska wdowa 178-3-113 364R 2 Ż 702 DM
19 12 1844 Kulczyny Klementyna Górska Krasiłów Fortunat Anna Marcinkowska chrzest 01.01.1845, Wlm Jan Maller Kapitan WR i Apolonia Lipska ż. Grzegorza 178-3-113 364R 4 Ż 702 DM
13 11 1845 Dederkały Celestyna Martyna Karwowska Szkrobotówka Józef Anna Lipska płk. Bazyli Stojanów, Michalina Dobrowolska ż. płk. Antoniego 54 82 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0045.htm
27 5 1845 Butowce Magdalena Lipska Orzechówka Jan Elżbieta Radziszewska Tomasz Andruski i Konstancja Izdebska ż. Walentego 178-3-113 21 Ż DM
1 10 1845 Butowce Michał Izdebski Orzechówka Wiktor Antonina Goralewicz Stefan Sławecki i Cecylia Lipska ż. Kaspra 178-3-113 202V 38 Ż DM
13 12 1845 Butowce Gabriel Radziszewski Wierzbówka Dominik Domicela Lipska Franciszek Więckowski i Julianna Dombrowska ż. Feliksa 178-3-113 203V 45 Ż DM
3 2 1845 Bazalia Józefa Eleonora Lipska Łazuczynek Mały Aleksander Antonina Rafałowicz Ferdynand Giżycki - Chorąży i Karolina Dębicka 178-03-113 216R 14 Ż DM
5 3 1845 Bazalia Tomasz Tymanowski Ordyńce Jan Karolina Lipska Józef Fiałkowski i Elżbieta Nowosielska 178-03-113 217R 36 Ż DM
14 6 1845 Bazalia Wiktoria Lipska Bogdanówka Grzegorz Kasylda Buszyńska Antoni Chojecki i Marianna Kwiatkowska 178-03-113 219R 69 Ż DM
18 2 1845 Bazalia - filia Tereszki Petronela Lipska Tryski Ignacy Apolonia Skąpska Jan Wiliński i Katarzyna Wierzbicka 178-03-113 224V 10 Ż DM
29 9 1845 Bazalia - filia Tereszki Tekla Wojciechów Pilipy IN Katarzyna Jan Stawiński i Klara Lipska 178-03-113 226V 34 Ż DM
26 7 1845 Berezne Anna Balbina Małachowska Berezne Leon Albina Hnicka Jan Domański wdowiec i Lucyna Ćwikliczowa ż. Jana; asystowali Antoni Feliński sowietnik i Marianna Lipska ż. Nikodema 884 240R 25 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0246.htm
31 1 1845 Nowogród Wołyński Ludwik Kotwicki Wiersznica Jan Joanna Lipska Stanisław Kotwicki i Teresa Szukowska, żona Jana 876 6 22 5 SM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0005.htm
29 5 1845 Berezdów Piotr Rybicki Chorowiec Roman Magdalena Styczyńska Michał Przełuski i Anna Lipska ż. Bazylego, asyst. Leon Bonawentura Lipski i Marianna Kowalińska ż. Ludwika 876 390 35 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0210.htm
12 9 1845 Berezdów Stanisław Piotrowski Paszuki Grzegorz Anna Mieleniewska Jan Kamiński i Tekla Kuźmińska ż. Kazimierza, asyst. Kazimierz Kuźmiński i Teresa Lipska ż. Jana 876 398 58 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0215.htm
1 10 1845 Berezdów Antoni Bieńkowski Bronniki Mikołaj Paulina Markiewicz Antoni Kowaliński i Elżbieta Wińska wdowa, asyst. Andrzej Kuczyński i Brygida Lipska panna 876 399 61 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0215.htm
13 11 1845 Berezdów Marcjanna Paszyńska Chwoszczówka Wojciech Aleksandra Lipska Antoni Woźnicki i Jadwiga Hajewska ż. Konstantego 876 402 70 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0217.htm
20 11 1845 Ostropol Marianna Wiszniewska Ostropol IN Julia Wiszniewska c. nieślubna panny, Józef Czarnecki i Anna Lipska ż. Kaliksta 178-3-113 258R 38 Ż 516 DM
18 9 1845 Międzyrzec Ewa Sterpińska Tudorów Jan Katarzyna Lipska Andrzej Jaroszewicz, Franciszka Kobielska 884 262V 22 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0270.htm
23 2 1845 Leszczyn Tekla Baszyńska Leszczyn Kazimierz Karolina Suchocka Michał Lewicki i Karolina Lipska ż. Jana 178-03-12 282R 1 Ż 556 DM
5 4 1845 Uszomierz Aleksandra Galicka Rudnia Kamień Bazyli Domicela Lipska Marcin Żurawski i Aleksandra Żurawska ż. Ignacego 178-3-12 417R 45 Ż 815 DM
14 6 1845 Kulczyny Karolina Hurkowska Rosołowce Franciszek Kunegunda Lipska Antoni Rabczewski i Honorata Hurkowska ż. Jana 178-3-113 368V 49 Ż 711 DM
29 8 1845 Kulczyny Jan Popławski Woskodawińce Adam Katarzyna Szymańska Szczepan Milewicz i Antonina Lipska ż. Dionizego 178-3-113 371R 71 Ż 716 DM
4 10 1845 Kulczyny Dionizy Chojecki Zastawki Jan Eleonora Lipska Antoni Chojecki i Paulina Załuska ż. Antoniego 178-3-113 371V 77 Ż 717 DM
7 3 1846 Krzywin Waleria Kulikowska Sielce Józef Agnieszka Lipska Wincenty Kratiuk, Tekla Kopczyńska ż. Michała 885 74 8 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0075.htm
26 4 1846 Bazalia filia Tereszki Władysław Zakrzewski Tereszki Franciszek Marianna Lipska Błażej Nastasiewicz i Tekla Czerniawska 178-03-115 245R 23 Ż 483 DM
17 1 1846 Bazalia Petronela Chojecka Bogdanówka Franciszek Katarzyna Wolańska Antoni Chojecki i Zuzanna Lipska 178-03-115 231V 11 Ż 456 DM
26 3 1846 Bazalia Marianna Krotewicz Bogdanówka Łukasz Anastazja Modzelewska Franciszek Chojecki i Zuzanna Lipska 178-03-115 235R 46 Ż 463 DM
22 6 1846 Bazalia Marianna Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Mikulska Paweł Miłaszewski i Zuzanna Lipska 178-03-115 238R 83 Ż 469 DM
29 9 1846 Bazalia Hieronim Chojecki Klitenka Mała Kajetan Marianna Janicka Antoni Leśniewicz i Zuzanna Lipska 178-03-115 240R 109 Ż 473 DM
2 12 1846 Bazalia Ewelina Lipska Bogdanówka Franciszek Marianna Miłaszewska Józef Fijałkowski i Franciszka Miłaszewska 178-03-115 241V 126 Ż 476 DM
14 1 1846 Berezdów Paweł Kuczyński Bronniki Jędrzej Regina Bieńkowska Tomasz Bieńkowski i Tekla Lipska ż. Jana 877 207 3 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0110.htm
1 7 1846 Berezdów Anna Lipska Maraczówka Jan Teresa Orłowska Jan Kamiński i Rozalia Sadowska ż. Szymona, asyst. Jan Orłowski i Julianna Kamińska 877 224 52 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0121.htm
3 9 1846 Berezdów Grzegorz Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Andrzej Zawistowski i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Jan Lipski i Petronela Bołsunowska ż. Jana 877 231 75 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0124.htm
21 10 1846 Berezdów Jan Malinowski Paszuki Jakub Tekla Popiel Jan Popiel kawaler i Teresa Lipska ż. Jana, asyst. Franciszek Żygadło i Jadwiga Kościuszkiewicz ż. Błażeja 877 236 89 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0128.htm
23 11 1846 Berezdów Antonina Kamińska Paszuki Jan Teresa Mieleniewska Franciszek Piotrowski i Hieronima Lipska ż. Józefa, asyst. Jan Paszyński i Dorota Zabłocka panna 877 239 99 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0129.htm
28 3 1846 Butowce Józef Andruski Orzechówka Tomasz Magdalena Izdebska Ludwik Łapiński i Cecylia Lipska ż. Kaspra 178-3-115 216R 19 Ż 426 DM
6 1 1847 Berezne Lucjanna Małachowska Berezne Leon Albina Ilnicka Bartłomiej S... kawaler i Marianna Lipska ż. Nikodema, asystowali Jan Cwiklicz i Antonina Małachowska panna 171-1-13 239R 2 R Na
1 2 1847 Berezne Franciszek Marian Zukotyński Berezne Piotr Tekla Lipi Józef Trzebuchowski i Marianna Lipska ż. Nikodema, asystowali Julian Walewski i Anna Lipska panna 171-1-13 239V 4 R Na
22 3 1847 Międzyrzec Aleksandra Sterpińska Tudorów Jan Katarzyna Lipska Jędrzej Panszewicz, Marianna Korycka 171-1-13 265R 9 R AS
11 5 1847 Butowce Zofia Jasinowska Orzechówka Grzegorz Aleksandra Wysoczyńska Tomasz Andruski i Elżbieta Lipska ż. Jana 178-3-116 204R 19 Ż 405 DM
14 9 1847 Butowce Jan Rudkowski Metce par. Kulczyny Michał Marianna Różycka Michał Górski i Helena Lipska panna 178-3-116 207R 35 Ż 411 DM
7 1 1848 Białogródka Seweryna Lewicka Bisóweczka Feliks Marianna Urbanowska Adam Kalinowski i Antonina Lipska ż. Aleksandra 178-3-117 125V 4 Ż DM
18 5 1848 Berezdów Piotr Piotrowski Paszuki Grzegorz Anna Malinowska Jan Kamiński i Anna Lipska wdowa, asyst. Jan Witwicki i Tekla Rybicka panna 17-1-19 6V 34 Ch 13 DM
1 6 1848 Berezdów Erazm Kuczyński Bronniki Jędrzej Regina Bieńkowska Tomasz Bieńkowski i Brygida Lipska panna 17-1-19 7V 39 Ch 15 DM
4 9 1848 Berezdów Antoni Malinowski Klementowicze Jakub Marianna Lipska Piotr Urbanowicz i Małgorzata Iwanicka ż. Józefa 17-1-19 11R 62 Ch 22 DM
1 10 1848 Berezdów Michalina Waśkowska Paszuki Józef Klara Kowalska Jan Zagrobski i Katarzyna Waśkowska ż. Józefa, asyst. Józef Waśkowski i Anna Lipska panna 17-1-19 12V 70 Ch 25 DM
10 12 1848 Berezdów Mikołaj Urbanowicz Huta Kurczykowska Piotr Honorata Lipska Ignacy Wiszniewski i Paulina Zawistowska ż. Andrzeja 17-1-19 16V 93 Ch 33 DM
13 12 1848 Berezdów Klementyna Lipska Paszuki Jan Teresa Orłowska Antoni Iwanicki i Rozalia Sadowska ż. Szymona 17-1-19 17R 98 Ch 34 DM
16 12 1848 Butowce Marianna Lipska Orzechówka Jan Elżbieta Radziszewska Kasper Sokołowski i Teresa Łapińska ż. Ludwika 178-3-117 281V 47 Ż 552 DM
4 2 1848 Bazalia Jan Lipski Bogdanówka Grzegorz Kasylda Buszyńska Michał Bujalski i Zuzanna Lipska 178-3-117 294R 19 Ż 576 DM
12 2 1848 Bazalia Konstanty Piotr Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Mikulska Paweł Miłaszewski i Zuzanna Lipska 178-3-117 295R 25 Ż 578 DM
5 5 1848 Bazalia Antonina Bujalska Bogdanówka Michał Petronela Buszyńska Kajetan Bujalski i Zuzanna Lipska 178-3-117 298R 50 Ż 584 DM
24 6 1848 Bazalia Dominik Chojecki Bogdanówka Jan Eleonora Lipska Antoni Benedyktowicz i Zuzanna Lipska 178-3-117 300R 65 Ż 588 DM
21 7 1848 Bazalia Magdalena Tymanowska Wolica Wąsowicza Jan Karolina Lipska Józef Fijałkowski i Marianna Markiewicz 178-3-117 300V 72 Ż 589 DM
4 9 1848 Bazalia Rozalia Lipska Czuchele Józef Łucja Mikulska Lew Sokołowski i Zofia Kulesza 178-3-117 303V 94 Ż 595 DM
12 5 1849 Butowce Zofia Radziszewska Wierzbówka Dominik Domicela Lipska 1-dw. Tomasz Spowiecki, Marianna Sokołowska ż. Michała 178-3-118 65V-66R 14 Ż 126 DW
9 8 1849 Butowce Marianna Łapińska Wierzbówka Ludwik Marianna Kotowska 1-dw. Michał Wysoczyński, Cecylia Lipska ż. Kaspra 178-3-118 67V-68R 22 Ż 130 DW
6 8 1849 Bazalia Kajetan Żaborowski Bogdanówka Jan Józefa Tymanowska 1-dw. Karol Dąbrowski, Marianna Lipska 178-3-118 97V-98R 83 Ż DW 185
21 8 1849 Krzywin Karolina Kulikowska Sielce Józef Agnieszka Lipska Piotr Borkowski i Tekla Kopczyńska ż. Michała 171-1-15 61V-62R 25 R 64 DM
5 4 1850 Łuck Ewelina Wincenta Lipska Hnidawa Antoni Ewelina Pruszyńska Wincenty Piotrowski, Pelagia Bogdaniewicz ż. Piotra 835 11-12 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0007.htm
5 2 1850 Horochów Dorota Lipska Podberezie Wojciech Julia Ślusarkiewicz 88 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0002.htm
25 12 1850 Horochów Szczepan Sawicki Haliczany Jakub Antonina Lipska 88 28-29 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0015.htm
25 12 1850 Białogródka Honorata Czarnecka Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska Hieronim Lubikowski i Teresa Krajewska ż. Jana 178-03-119 492V-493R 97 Ż DM
29 11 1850 Starokonstantynów Eleonora Korczewska Hrehorówka Maciej Salomea Jędruska szl. Ignacy Czyżewski, Cecylia Lipska ż. Kaspra 178-3-119 28V-29R 133 Ż 56 DW
28 9 1850 Bazalia Franciszka Chojecka Bogdanówka Jan Eleonora Lipska szl. Tomasz Lipskai, 1-dw. Konstancja Benedyktowicz 178-3-119 89V-90R 94 Ż 176 DW
24 10 1850 Bazalia Seweryna Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska szl. Leon Sokołowski, Marianna Mikulska 178-3-119 90V-91R 101 Ż 178 DW
13 11 1850 Bazalia Serafina Lipska Czuchele Grzegorz Kasylda Buszyńska szl. Leon Sokołowski, Anna Krośnicka 178-3-119 93V-94R 111 Ż 184 DW
11 1 1850 Bazalia f. Tereszki Władysław Lipski Tereszki NN Magdalena Lipska Franciszek Zakrzewski, Apolonia Anastazowa 178-3-119 99V-100R 2 Ż 195 DW
11 6 1850 Bazalia f. Tereszki Antonina Kustowska Tryski Wincenty Anna Lipska 1-dw. Jan Lipiński, Marianna Zielińska 178-3-119 103V-104R 26 Ż 203 DW
28 10 1851 Białogródka Adolf Czernecki Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska HieronimLubikowski i Teresa Krajewska ż. Jana 178-03-120 462V-463R 123 Ż DM
1 1 1851 Berezdów Rozalia Kamińska Paszuki Józef Julianna Jasińska Jan Lipski i Marianna Sulimowska ż. Dominika, Antoni Iwanicki i Teresa Lipska ż. Jana 178-03-72 295V-296R 1 Ż DM 0
18 2 1851 Berezdów Jan Iwanicki Paszuki Józef Hieronima Lipska Jan Iwanicki i Marianna Sulimowska ż. Dominika, Stefan Iwanicki i Józefa Iwanicka ż. Jana 178-03-72 300V-301R 25 Ż DM
14 4 1851 Berezdów Marceli Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Józef Czyżewski i Emilia Kowalska panna, Michał Zawistowski i Apolonia Urbanowicz ż. Antoniego 178-03-72 302V-303R 39 Ż DM
21 4 1851 Berezdów Julian Ratowski Horowce Ludwik Anna Lipska Mikołaj Waśkowski i Tekla Rybicka ż. Franciszka 178-03-72 303V-304R 42 Ż DM
4 10 1851 Berezdów Tekla Lipska Paszuki Jan Teresa Orłowska Jan Orłowski i Tekla Mitraszewska panna, Antoni Iwanicki i Julia Kamińska ż. Józefa 178-03-72 311V-312R 82 Ż DM
5 10 1851 Berezdów Tekla Sadowska Maraczówka Szymon Rozalia Lipska Eliasz Trzciński i Konstancja Paszyńska ż. Mikołaja, Tomasz Paszyński i Karolina Sadowska panna 178-03-72 311V-312R 83 Ż DM
24 1 1851 Bazalia Paulina Lipska Czernelówka Michał Agata Bujalska Grzegorz Lipski i Franciszka Szulc 178-03-120 89V-90R 13 Ż DM
28 7 1851 Bazalia Anna Tumanowska Wolica Wąsowicza Jan Karolina Lipska Antoni Markiewicz i Barbara Dąbrowska 178-03-120 107V-108R 100 Ż DM
10 11 1851 Bazalia Tomasz Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Feliks Popławski i Marianna Mikulska 178-03-120 116V-117R 139 Ż DM
24 12 1851 Bazalia Ewa Jarocka Tryski Wincenty Aniela Torczyńska Paweł Lipiński i Agata Lipska 178-03-120 119V-120R 155 Ż DM
10 9 1851 Butowce Marianna Lipska Orzechówka Kasper Cecylia Więckowska 1-dw. Ludwik Lipiński, Julianna Sokołowska ż. Kaspra 178-3-120 9V-10R 34 Ż 20 DW
24 11 1851 Butowce Adam Konoplicki Orzechówka Eliasz Apolonia Ostaszewska 1-dw. Tomasz Skomorowski, Cecylia Lipska ż. Kaspra 178-3-120 11V-12R 40 Ż 24 DW
1 4 1851 Stary Konstantynów Antonina Kowalewska Zapadyńce Józef Franciszka Lipska 1-dw. Aleksander Wiszniewski, szl. Teresa Kowalewska ż. Adama 178-3-120 33V-34R 45 Ż 64 DW
11 4 1851 Stary Konstantynów Julian Kowalewski Zapadyńce Piotr Marianna Stojanowska szl. Karol Ejsmont, Teofila Paczowska panna, as. Ksawery Czajkowski, paulina Podfilipska panna 178-3-120 35V-36R 51 Ż 68 DW
19 9 1851 Zasław św. Józefa Józefa Kalińska Łeńkowce Franciszek s.Andrzeja Tekla Lipska Andrzej Lipski, Marianna Roszczyn 178-3-120 396V-397R 71 Ż 777-778 RG
15 12 1851 Zasław św. Józefa Adam Wyszkowski Szepetówka Leon Marianna Lipska Jan Jarzębski s.Tadeusza, Kornelia Pikulska c.Antoniego 178-3-120 405V-406R 99 Ż 795-796 RG
23 8 1853 Swojczów Józefa Pióro Szczęsnówka Paweł Antonina Lipska 615 12-13 18 0
13 10 1853 Białogródka Jadwiga Rogulska Suchorzyńce Jan Katarzyna Piasecka Major Zabałkańskiego Piechotnego Pułku Maliszew i Jadwiga Lipska panna 178-03-121 484V-485R 94 Ż DM
15 10 1853 Białogródka Józef Mikołajewski Polachowa Kasper Agnieszka Lipska Jan Gąsiński i Aleksandra Grzybowska ż. Jana 178-03-121 485V-486R 96 Ż DM
15 12 1853 Białogródka Adelajda Czarnecka Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska Hieronim Lubikowski i Agata Musienko ż. Macieja 178-03-121 490V-491R 116 Ż DM
17 2 1853 Bazalia Sabin Chojecki Bogdanówka Jan Eleonora Lipska Grzegorz Lipski i Lucyna Lipska 178-3-121 73V-74R 17 Ż 148-149 DM
4 6 1853 Bazalia Paulina Lipska Czuchele Grzegorz Kasylda Buszyńska Kajetan Szulc i Eleonora Chojecka 178-3-121 83V-84R 60 Ż 168-169 DM
19 6 1853 Bazalia Salomea Kustowska Tryski Wincenty Anna Lipska Tomasz Lipiński i Aniela Wolańska 178-3-121 85V-86R 65 Ż 172-173 DM
5 7 1853 Bazalia Karol Kulesza Czuchele Piotr Zofia Lewicka Mikołaj Kucewicz i Lucyna Lipska 178-3-121 87V-88R 74 Ż 176-177 DM
19 7 1853 Bazalia Wincenty Korycki Czuchele Hieronim Lucyna Niwińska Seweryn Sieniawski i Franciszka Lipska 178-3-121 89V-90R 82 Ż 180-181 DM
8 11 1853 Bazalia Józefa Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Jan Bujalski i Kasylda Lipska 178-3-121 100V-101R 127 Ż 202-203 DM
30 6 1853 Butowce Paulina Budzichowska Orzechówka Mikołaj Marianna Jastrzębska Augustyn Dzięgielewski i Elżbieta Lipska 178-3-121 582R 25 Ż 1097 DM
15 11 1853 Butowce Waleria Sławecka Orzechówka Stefan Marianna Popławska Kasper Sokołowski i Cecylia Lipska 178-3-121 585R 44 Ż 1103 DM
21 9 1854 Bazalia Konstancja Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Mikołaj Kucewicz i Zofia Kulesza 178-03-122 19V-20R 88 Ż DM
13 8 1854 Bazalia Marianna Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Mukulska Stefan Bujalski i Zuzanna Lipska 178-03-122 21V-22R 96 Ż DM 0
4 10 1854 Bazalia Helena Lipska Czuchele Andrzej Franciszka Bujalska Klemens Szulc i Agata Lipska 178-03-122 22V-23R 101 Ż DM
20 12 1854 Bazalia Franciszek Bobrowski Tryski Jan Franciszka Kłopotowska Wincenty Jarocki i Petronela Lipska 178-03-122 27V-28R 126 Ż DM
6 1 1854 Berezdów Dorota Jasińska Chwoszczówka Jakub Anna Zgrzebłowska Franciszek Jasiński i Tekla Lipska ż. Jana 17-1-20 1V-2R 1 Ch 3-4 DM 0
20 6 1854 Berezdów Lucyna Jasińska Huta Antoni Karolina Łukowska Stanisław Kamiński i Brygida Lipska panna 17-1-20 11V-12R 44 Ch 23-24 DM
4 7 1854 Berezdów Józefa Iwanicka Paszuki Józef Honorata Lipska Stefan Iwanicki i Józefa Iwanicka ż. Jana, asyst. Jan Iwanicki i Magdalena Rybicka ż. Romana 17-1-20 13V-14R 52 Ch 27-28 DM
30 9 1854 Berezdów Józef Urbanowicz Futor Kurczykowski Piotr Honorata Lipska Józef Czyżewski i Apolonia Urbanowicz ż. Antoniego 17-1-20 21V-22R 82 Ch 43-44 DM
13 10 1854 Berezdów Anna Paszyńska Chwoszczówka Wojciech Marianna Grabowska Antoni Woźnicki i Tekla Lipska ż. Jana 17-1-20 22V-23R 87 Ch 45-46 DM
12 11 1854 Berezdów Anna Lipska Paszuki Wojciech Teresa Mieleniewska Jakub Malinowski i Ludwika Otowczyc ż. Szymona, asyst. Jan Sadowski i Tekla Malinowska ż. Jakuba 17-1-20 24V-25R 93 Ch 49-50 DM
23 1 1854 Butowce Marcelina Kochal Orzechówka Ignacy Marianna Różańska Kasper Lipski i Elżbieta Lipska 178-3-122 532V 4 Ż 1039 DM
24 2 1854 Butowce Maciej Zaklicki Orzechówka Jakub Elżbieta Różańska Julian Szulc i Cecylia Lipska 178-3-122 533R 8 Ż 1040 DM
23 4 1854 Butowce Wojciech Ostrowski Orzechówka Franciszek Agnieszka Dzięgielowska Ignacy Kochal i Cecylia Lipska 178-3-122 535V 24 Ż 1045 DM
20 11 1854 Butowce Marianna Izdebska Orzechówka Wiktor Antonina Goralewicz Tomasz Jędruski i Cecylia Lipska 178-3-122 539V 46 Ż 1053 DM
16 8 1855 Białogródka Roch Czernecki Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska Hieronim Lubikowski i Teresa Krajewska ż. Jana 178-3-123 502V-503R 64 Ż DM
6 1 1855 Bazalia Antonina Żmudzka Czuchele Wojciech Katarzyna Nienadowska Stanisław Kulikowski i Franciszka Lipska 178-3-123 74V-75R 1 Ż DM
28 4 1855 Bazalia Anna Kulesza Czuchele Piotr Zofia Lewicka Jan Kulesza i Franciszka Lipska 178-03-123 84V-85R 42 Ż DM
20 7 1855 Bazalia Kamila Staszewska Tryski Michał Tekla Królikowska Antoni Staszewski i Marianna Lipska 178-03-123 89V-90R 64 Ż DM
23 8 1855 Bazalia Jan Chojecki Bogdanówka Jan Eleonora Lipska Łukasz Krotewicz i Józefa Pasalska 178-03-123 92V-93R 75 Ż DM
15 8 1855 Bazalia Marianna Lipska Sorokoduby Michał Agata Bujalska Szczęsny Żardecki i Feliksa Bujalska 178-03-123 94V-95R 81 Ż DM
5 1 1855 Butowce Jan Radziszewski Kapustyn Dominik Domicela Lipska Mikołaj Ko[...]ski i Tekla Popiel 178-3-123 659V-660R 2 Ż 1303-1304 DM
30 1 1855 Butowce Piotr Dzięgielowski Kapustyn Augustyn Katarzyna Bobrowska Dominik Radziszewski i Elżbieta Lipska 178-3-123 660V-661R 6 Ż 1305-1306 DM 0
11 3 1855 Butowce Aleksander Zaklicki Wolica par. Starokonstantynów Jakub Elżbieta Julian Szulga i Cecylia Lipska 178-3-123 662V-663R 16 Ż 1309-1310 DM
14 6 1855 Butowce Antoni Górski Orzechówka Michał Rozalia Różycka Mikołaj Zaklicki i Celestyna Lipska 178-3-123 663V-664R 25 Ż 1311-1312 DM
2 5 1856 Białogródka Aleksander Mikołajewski Polachówka Kasper Agnieszka Lipska Kajetan Podgórski i Aleksandra Grzybowska ż. Jana 178-03-124 573V-574R 52 Ż DM
25 3 1856 Bazalia Aleksander Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Andrzej Lipski i Teresa Lipska 178-03-124 65V-66R 26 Ż DM
15 4 1856 Bazalia Józef Kustowski Tryski Wincenty Anna Lipska Paweł Wierzbicki i Petronela Lipska 178-03-124 67V-68R 34 Ż DM
2 9 1856 Bazalia Aniela Lipska Bogdanówka Józef Marianna Mikulska Józef Lipski i Julia Dębicka 178-03-124 82V-83R 94 Ż DM
23 9 1856 Bazalia Władysław Pasalski Bogdanówka Dionizy Józefa Chojecka Antoni Dębicki i Zuzanna Lipska 178-03-124 83V-84R 98 Ż DM
23 9 1856 Bazalia Ludwika Nowosielska Czernelówka Ignacy Anna Lipska Ksawery Szymański Józefa Darwojda 178-03-124 84V-85R 101 Ż DM
8 10 1856 Bazalia Franciszka Kwiatkowska Czuchele Jan Paulina Piotrowska Andrzej Lipski i Kasylda Lipska 178-03-124 84V-85R 104 Ż DM
15 12 1856 Bazalia Adelajda Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Władysław Grabowski i Teresa Lipska 178-03-124 94V-95R 143 Ż DM
21 4 1856 Butowce Antonina Lipska Orzechówka Kasper Cecylia Więckowska Piotr Więckowski i Teresa Sławecka 178-3-124 617V-618R 7 Ż 1173-1174 DM
13 9 1856 Butowce Zofia Konoplicka Orzechówka Eliasz Apolonia Stachowska Piotr Więckowski i Cecylia Lipska 178-3-124 619V-620R 17 Ż 1177-1178 DM
18 4 1857 Łuck Apolonia Teodorowicz Żabka Mikołaj Aniela Borkowska Józef Malinowski, Franciszka Lipska 393 14-15 20 0
5 1 1857 Butowce Klementyna Liszczyńska Orzechówka Jakub Marianna Teleżyńska Feliks Jasinowski i Cecylia Lipska 178-3-73 296V-297R 1 Ż DM
11 3 1857 Butowce Józef Radziszewski Wierzbówka Dominik Domicela Lipska Ludwik Łapiński i Cecylia Lipska 178-3-73 297V-298R 8 Ż DM
3 3 1857 Butowce Jan Dziengieliowski Kapustyn Augustyn Katarzyna Bobrowska Feliks Jasinowski i Cecylia Lipska 178-3-73 297V-298R 9 Ż DM
6 4 1857 Sławuta Honorata Sieromska Kamionka Jan Marianna Lipska szl. Mikołaj Łukawski, 1-dw. Józefa Sieromska, Franciszek Sieromski, Sabina Duczyńska panna 178-3-73 430V-431R 13 Ż 810
9 9 1857 Sławuta Antoni Szymański Cwietocha Stanisław Rozalia szl. Jan Malinowski, 1-dw. Tekla Lipska 178-3-73 437V-438R 41 Ż 824
23 12 1857 Białogródka Adam Czernicki Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska Hieronim Lubikowski i Teresa Krajewska ż. Jana 178-3-73 168V-169R 123 Ż DM
4 4 1857 Bazalia Wincenta Lipska Halczyńce par. Białozórka Michał Agata Bujalska Jan Bujalski i Franciszka Lipska 178-03-125 10V-11R 40 Ż DM
14 7 1858 Łokacze Aniela Pióro Rohowicze Paweł Antonina Lipska Jan Dąbrowski, Franciszka Puchłowska panna 362 10-11 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0006.htm
14 12 1858 Lachowce Stanisław Baranowicz Załuże Iwana Eufrozyna Sławecka Stanisław Mianowski, Anna Lipska 886 149-150 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0078.htm
14 11 1858 Białogródka Gabriel Czernecki Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska Hieronim Lubikowski i Teresa Krajewska ż. Jana 178-3-74 238V-239R 102 Ż DM
22 1 1858 Łabuń Joanna Gąsiorowska Macewicze Małe Michał Marcelina Ostaszewska Franciszek Kulczycki i Anna Lipska 178-03-74 316V-317R 11 Ż DM
15 1 1858 Bazalia Antonina Sokołowska Czuchele Leon Rozalia Zielińska Mikołaj Kucewicz i Lucyna Lipska 178-03-127 1V-2R 4 Ż DM
15 1 1858 Bazalia Marcelina Lipska Tryski Mateusz Marianna Boruchowska Jan Jaworski i Petronela Lipińska 178-03-127 1V-2R 5 Ż DM
16 2 1858 Bazalia Józef Kukliński Tryski Jan Honorata Lipska Tomasz Lipiński i Salomea Wilińska 178-03-127 4V-5R 22 Ż DM
5 3 1858 Bazalia Teofila Medwedowska Tryski Jakub Franciszka Turczyńska Franciszek Żytkiewicz i Marianna Lipska 178-03-127 5V-6R 26 Ż DM
12 3 1858 Bazalia Grzegorz Chojecki Bogdanówka Jan Eleonora Lipska Józef Lipski i Julia Dębicka 178-03-127 5V-6R 29 Ż DM
16 3 1858 Bazalia Józefa Lipska Czuchele Andrzej Franciszka Bujalska Klemens Szulc i Wiktoria Kulesza 178-03-127 6V-7R 31 Ż DM
24 4 1858 Bazalia Marcelina Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Ludwik Nowakowski i Wiktoria Kulesza 178-03-127 9V-10R 48 Ż DM
1 5 1858 Bazalia Filipina Nowosielska Hrycenki Piotr Ludwika Lipska Józef Wierzbicki i Anna Mieszkowska 178-03-127 9V-10R 50 Ż DM
21 5 1858 Bazalia Julia Sawicka Bazalia Leon Julia Wolf Jan Janiszewski i Nepomucena Lipska 178-03-127 12V-13R 61 Ż DM
4 10 1858 Bazalia Franciszek Kustowski Tryski Wincenty Anna Lipska Jan Kłopotowski i Honorata Kulikowska 178-03-127 22V-23R 112 Ż DM
7 12 1858 Bazalia Ambroży Bujalski Borszczówka Michał Petronela Buszyńska Adam Bukowski i Kasylda Lipska 178-03-127 26V-27R 133 Ż DM
30 10 1858 Butowce Antonina Leszczyńska Orzechówka Jakub Marianna Teleżyńska Leon Leszczyński i Cecylia Lipska, Leon Wysoczyński i Marianna Jasinowska 178-3-74 278V-279R 38 Ż DM
30 11 1858 Butowce Tekla Zaklicki Orzechówka Jakub Elżbieta Różańska Eliasz Konoplicki i Cecylia Lipska 178-3-74 279V-280R 41 Ż DM
27 1 1859 Wieledniki Jan Zieleziński Lewkowicze Stanisław Eudokia Lipska 178-3-50 606V 10 Ż MW
10 4 1859 Wieledniki Krystyna Lipska Usow Sylwester Agata Chomutowska miejsce urodzenia parafia Petrykowska 178-3-50 608V 18 Ż MW
28 7 1859 Wieledniki Jan Synicki Rudnia Łuhińska Gabriel Tekla Lipska 178-3-50 613V 45 Ż MW
25 1 1859 Bazalia Paulina Szulc Czuchele Władysław Ludwika Rewera Franciszek Mikulski i Zuzanna Lipska 178-03-129 3V-4R 11 Ż DM
7 2 1859 Bazalia Dorota Lipska Halczyńce par. Białozórka Dionizy Antonina Hurkowska Urban Czochrajski i Marianna Mikulska 178-03-129 6V-7R 21 Ż DM
15 2 1859 Bazalia Faustyn Niwiński Czuchele Izydor Ludwika Wolska Józef Lipski i Franciszka Lipska 178-03-129 6V-7R 23 Ż DM
12 4 1859 Bazalia Justyna Lipska Wolica Wąsowicza Józef Lucyna Adamowska Jakub Tarczyński i Marianna Bezdecka 178-03-129 14V-15R 54 Ż DM
8 5 1859 Bazalia Domicela Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Andrzej Lipski i Wiktoria Kuleszowa 178-03-129 17V-18R 65 Ż DM
16 7 1859 Bazalia Marianna Lipska Halczyńce par. Białozórka Michał Anna Bujalska Jan Bujalski i Franciszka Lipska 178-03-129 21V-22R 84 Ż DM
14 4 1859 Annopol Karolina Laskowska IN Julia Laskowska c. panny, Jan Mierzwiński i Petronela Lipska 886 344-345 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0183.htm
22 5 1860 Białogródka Antoni Mikołajewski Polachówka Kasper Agnieszka Lipska Karol Szpaliński i Aleksandra Grzybowska ż. Jana 178-03-75 115V-116R 51 Ż DM
9 3 1860 Bazalia Franciszka Lipska Tryski Mateusz Marianna Boruchowska Dionizy Lipiński i Anna Kustowska 178-03-130 8V-9R 31 Ż DM
3 4 1860 Bazalia Ryszard Franciszek Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Mikołaj Szulc i Wiktoria Kulesza 178-03-130 11V-12R 43 Ż DM
12 8 1860 Bazalia Franciszek Kukliński Tryski Jan Honorata Lipska Wincenty Kosowski i Petronela Lipińska 178-03-130 23V-24R 86 Ż DM
29 5 1860 Butowce Antonina Jasinowska Orzechówka Józef Krystyna Piotrowska Piotr Więckowski i Cecylia Lipska 178-03-75 257V-258R 19 Ż 467-468 DM
12 8 1860 Butowce Józefa Wodzińska Orzechówka Celestyn Małgorzata Więckowska Piotr Więckowski i Cecylia Lipska 178-03-75 258V-259R 25 Ż 469-470 DM
1 10 1861 Białogródka Hieronim Czarnecki Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska Hieronim Lubikowski i Teresa Krajewska ż. Jana 178-03-76 134V-135R 81 Ż DM 0
22 1 1861 Bazalia Anastazja Żmudzka Czuchele Wojciech Antonina Kulczycka Jan Skrzypkowski i Franciszka Lipska 17-1-5 4V-5R 15 Ch 8-9 DM
25 2 1861 Bazalia Aleksander Kustowski Triski Wincenty Anna Lipska Wojciech Kłopotowski i Petronela Lipińska 17-1-5 8V-9R 29 Ch 16-17 DM
9 3 1861 Bazalia Józef Chojecki Bogdanówka Jan Eleonora Lipska Józef Lipski i Julia Dębicka 17-1-5 10V-11R 39 Ch 20-21 DM
7 8 1861 Bazalia Cezaryna Julia Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Leon Sokołowski i Wiktoria Kulesza 17-1-5 30V-31R 117 Ch 60-61 DM
29 11 1862 Żytomierz Salomea Lipska Krosznia Wojciech Ludwika Borowska Jan Kuman, Rozalia Baranowska 178-3-54 15 Ż DG
8 4 1862 Bazalia Apollon Jan Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Ludwik Kowalewski i Wiktoria Kulesza 178-03-131 72V-73R 42 Ż DM
15 10 1862 Bazalia Joanna Lipska Tereszki Teofila Cywińska Franciszek Lipski i Anna Tarczyńska 178-03-131 90V-91R 116 Ż DM
26 2 1862 Butowce Anastazja Wodzińska Orzechówka Celestyn Małgorzata Więckowska Józef Popławski i Cecylia Lipska 178-3-77 284V-285R 10 Ż 565-570 DM
23 7 1862 Butowce Anna Radziszewska Wierzbówka Dominik Domicela Lipska Jan Sławecki i Marianna Bobrowska 178-3-77 286V-287R 25 Ż 569-576 DM
7 8 1862 Butowce Albertyna Szepelska Medwedówka Józef Marianna Lipska Jan Janiszewski i Antonina Olszewska 178-3-77 287V-288R 29 Ż 571-574 DM
22 11 1862 Zasław św. Jana Katarzyna Boruchowska Michla Karol Anna Lipska Paweł Lipski i Antonina Żurakowska 178-3-77 266V-267R 53 Ż 531-532 DM
15 8 1863 Dederkały Józefa Łuszczewska Szkrobotówka NN Marianna JE Adolf Głowacki, JW. Nepomucena Lipska panna 56 201-202 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0106.htm
7 4 1863 Łokacze Dorota Lipska Rohowicze NN Waleria Jan Karpiński, Magdalena Janiszewska ż. Michala 366 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20366/pages/PL_1_436_366_0004.htm
5 3 1863 Żytomierz Julia Lipska Krosznia Józef Antonina Jaruszynska Józef Kamienski, Kamilla Omiecińska 178-3-54 23 52 Ż DG
26 9 1863 Wieledniki Tekla Sodel Rudnia Przebrodzka Klemens Felicjanna Lipska 178-3-56 10V 59 Ż MW
24 5 1863 Bazalia Marianna Lipska Triski Mateusz Marianna Boruchowska Stanisław Jastrzębski i Antonina Ostrowska 17-1-7 14V-15R 55 Ch 29-30 DM
2 7 1863 Bazalia Kamila Kustowska Triski Wincenty Anna Lipska Jan Kukliński i Petronela Lipińska 17-1-7 18V-19R 72 Ch 37-38 DM
31 8 1863 Bazalia Antoni Chojecki Bogdanówka Jan Eleonora Lipska Józef Lipski i Julia Dębicka 17-1-7 27V-28R 105 Ch 55-56 DM
2 9 1863 Bazalia Stefan Kukliński Triski Jan Honorata Lipska Wincenty Kustowski i Petronela Lipińska 17-1-7 27V-28R 106 Ch 55-56 DM
7 11 1863 Bazalia Henryk Michał Nowakowski Czernelówka Ludwik Teresa Lipska Eustachy Malinowski i Franciszka Brodowska 17-1-7 34V-35R 134 Ch 69-70 DM
20 3 1863 Butowce Aniela Lipska Orzechówka Kasper Domicela Więckowska Ludwik Łapiński i Teresa Więckowska 178-3-82 3V-4R 24 Ż 7-8 DM
27 9 1863 Butowce Andrzej Jastrzębski Orzechówka Józef Franciszka Lipska Józef Popławski i Helena Wysoczyńska 178-3-82 7V-8R 46 Ż 15-16 DM
10 10 1863 Butowce Katarzyna Sławecka Orzechówka Stefan Marianna Popławska Piotr Więckowski i Celestyna Lipska 178-3-82 7V-8R 48 Ż 15-16 DM
22 12 1863 Butowce Stanisław Sałaciński Orzechówka Feliks Brygida Sokołowska Stefan Sławecki i Cecylia Lipska 178-3-82 9V-10R 65 Ż 19-25 DM
4 10 1864 Lachowce Zygmunt Butkowski Załuże Kwiryn Wincentyna Rzepecka szl. Seweryn Kadłubiski i Karolina Lipska ż. Stefana 178-3-146 55V-56R 58 Ż DM
20 7 1864 Horochów Magdalena Korczyńska Zwiniacze Mikołaj Apolonia Paweł Lipski, Julia Lipska 100 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20100/pages/PL_1_436_100_0006.htm
7 7 1864 Białogródka Józef Czernecki Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska Hieronim Lubikowski i Petronela Kretowicz ż. Piotra 178-03-81 78V-79R 56 Ż DM
9 2 1864 Bazalia Apolonia Agata Lipska Żerebki Wielkie Józef Marianna Mikulska Antoni Dębicki i Marianna Chojecka 17-1-7 47V-48R 25 Ch 94-95 DM
16 3 1864 Bazalia Bolesław Lipski Czuchele Andrzej Franciszka Bujalska Stanisław Bujalski i Lucyna Lipska 17-1-7 52V-53R 46 Ch 104-105 DM
25 6 1864 Bazalia Jan Paweł Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Apolinary Szulc i Ewelina Kwiatkowska 17-1-7 63V-64R 90 Ch 126-127 DM
10 8 1864 Bazalia Marianna Kulesza Czuchele Piotr Zofia Lewicka Mikołaj Kucewicz i Franciszka Lipska 17-1-7 69V-70R 114 Ch 138-139 DM 0
16 10 1864 Bazalia Marianna Lipska Wasylówka Józef Lucyna Adamska Jan Stanisławski i Julia Popławska 17-1-7 79V-80R 146 Ch 158-159 DM
31 10 1864 Bazalia Teofila Laskowska Triski Józef Marianna Królikowska Jan Jaworski i Petronela Lipska 17-1-7 82V-85R 157 Ch 164-165 DM
16 11 1864 Bazalia Waleria Lipska Ordyńce Leon Aniela Bezdecka Wojciech Wierzbicki i Katarzyna Bujalska 17-1-7 86V-87R 167 Ch 171-172 DM
16 5 1864 Butowce Jan Kochanowski Orzechówka Józef Franciszka Popławska Jan Kostkiewicz i Cecylia Lipska 178-3-82 16V-17R 10 Ż 33-34 DM
27 5 1865 Żytomierz Antoni Jaworski Żytomierz Manswet Antonina Lipska syn dw./ Edward Martynowski, Regina Chymienczuk 178-3-61 24 146 Ż DG
2 1 1865 Wieledniki Stanisław Żurawski Rudnia Średnia Medweżańska Tomasz Elżbieta Lipska 178-3-56 48V 26 Ż MW
19 10 1865 Ostropol Wiktoryna Radecka Charkowce Ignacy Franciszka Jakubowska Franciszek Gątkiewicz i Anna Lipska wdowa 17-1-323 36V-37R 34 Ch 71-72 DM
23 12 1865 Zasław św. Jana Tomasz Baranowski Zasław Jakub Petronela Załucka Karol Bogdanowicz i Dioniza Lipska 685-6-6 73V-74R 58 Ch 146-147 DM
4 9 1865 Butowce Albin Więckowski Orzechówka Piotr Teresa Latyńska Piotr Latyńska i Franciszka Lipska 178-3-82 32V-33R 31 Ż 64-65 DM
10 12 1865 Butowce Wiktoria Jastrzębska Orzechówka Józef Franciszka Lipska Jan Lipiński i Katarzyna Sokołowska 178-3-82 35V-36R 48 Ż 70-71 DM
3 11 1866 Łuck Ludmiła Lipska Teremno Antoni Ewelina Pruszyńska 397 2-3 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20397/pages/PL_1_436_397_0002.htm
2 12 1866 Horochów Franciszka Lipska Horochów Józef Petronela Joachim Domański, Antonina Sęczkowska 102 18-19 33 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0010.htm
18 6 1866 Horochów (Drużkopol) Julianna Sęczkowska Kwasów Antoni Antonina Lipska 102 20-21 39 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0012.htm
20 2 1866 Żytomierz Pawlina Drohomirecka Kroszenka Wincenty Marianna Lipska [23.02.1866] córka dw., Józef Zabłocki i Pawlina Kanarzewska 178-3-63 12 44 Ż 23 i 24 DG
1 5 1866 Białogródka Jan Nowodworski Szarłajówka Józef Anna Tomasz Kozłowski i Marianna Lipska ż. Franciszka 178-03-81 208V-209R 39 Ż DM
12 2 1866 Butowce Marceli Popławski Orzechówka Józef Joanna Górecka Piotr Więckowski i Cecylia Lipska 178-3-82 46V-47R 8 Ż 90-94 DM 0
17 3 1866 Butowce Józefa Sławecka Orzechówka Stefan Marianna Popławska Piotr Więckowski i Cecylia Lipska 178-3-82 47V-48R 12 Ż 92-96 DM
2 5 1866 Butowce Marianna Dziedzic Kapustyn Feliks Antonina Piotrowska Szymon Kostkiewicz i Franciszka Lipska 178-3-82 49V-50R 19 Ż 96-99 DM
17 8 1866 Butowce Tekla Dziedzic Kapustyn Jan Teresa Olesińska Jan Miszczuk i Franciszka Lipska 178-3-82 52V-53R 32 Ż 102-106 DM
29 1 1866 Bazalia Franciszka Lipska Tryski Mateusz Marianna Boruchowska Jan Boruchowski i Anastazja Wiszniewska 17-1-7 144V-145R 19 Ch 192-193 DM
25 4 1866 Bazalia Domicela Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Narcyz Mikulski i Domicela Błażejewska 17-1-7 155V-156R 64 Ch 214-215 DM
27 4 1866 Bazalia Narcyz Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Michał Lipski i Wiktoria Kulesza 17-1-7 156V-157R 68 Ch 216-217 DM
13 9 1866 Bazalia Feliksa Mikulska Czuchele Fortunat Anna Błażejewska Apolinary Szulc i Lucyna Lipska 17-1-7 172V-173R 132 Ch 248-249 DM
30 10 1866 Bazalia Marianna Chojecka Bogdanówka Jan Eleonora Lipska Grzegorz Kulikowski i Julia Dębicka 17-1-7 177V-178R 150 Ch 258-259 DM
11 11 1866 Bazalia Paulina Lipska Żerebki Wielkie Józef Marianna Mikulska Leon Popławski i Helena Rogalewicz panna 17-1-7 178V-179R 155 Ch 260-261 DM
14 11 1867 Białogródka Jan Czernecki (Czarnecki) Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska Piotr Krotewicz i Wiktoria Bogusławska ż. Zachariasza 178-03-81 298V-299R 129 Ż DM
5 2 1867 Zasław św. Jana Jan Ruciński Zasław Antoni Anna Baranowska Karol Bogdanowicz, Dioniza Lipska 685-6-6 111V-112R 9 Ch RG
29 7 1867 Butowce Józefa Wodziński Orzechówka Franciszek Elżbieta Sałacińska Feliks Sałaciński i Franciszka Lipska 178-3-82 75V-76R 23 Ż 147-148 DM
14 8 1867 Butowce Franciszek Olszewski Orzechówka Józef Antonina Białokur Jan Wysoczyński i Franciszka Lipska 178-3-82 75V-76R 24 Ż 147-148 DM
8 6 1867 Bazalia Marianna Lipska Tereszki Bernard Honorata Piątkowska Stefan Piotrowski i Emilia Niewiarowska 17-1-7 202V-203R 86 Ch 308-309 DM
15 7 1868 Butowce Marianna Jastrzębska Orzechówka Józef Franciszka Lipska Feliks Sałaciński i Anna Sokołowska 178-3-82 99V-100R 26 Ż 195-196 DM
0 1869 Horochów Józef Wołoszkiewicz Franciszek Antonina Lipska 39
5 11 1869 Łuck Edmund Mierzejewski Miłusze Marcin Eleonora Lutowska Eliasz Piwnicki, Zdzisława Lipska 400 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20400/pages/PL_1_436_400_0002.htm
20 2 1869 Wieledniki Józef Żurawski Rudnia Przebrodzka Feliks Anna Lipska 178-3-56 121V 19 Ż MW
23 5 1869 Wieledniki Jan Synicki Usow Roman Ewa Lipska miejsce urodzenia Futor Usów- parafia Petrykowska 178-3-56 127V 44 Ż MW
1 8 1869 Wieledniki Małgorzata Lipska Rudnia Łochnica Wincenty Katarzyna Fliorek 178-3-56 128V 49 Ż MW
29 7 1870 Tuczyn Michalina Szepelska Ryświanka Józef Marianna Lipska Wiktor Papliński, Michalina Zacharzewska ż. Józefa 684 16, 20 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0011.htm
15 11 1870 Wieledniki Marcin Synicka Usow Roman Ewa Lipska miejsce urodzenia futor Usow- parafia Petrykowska 178-3-56 167V 12 Ż MW
10 3 1870 Wieledniki Marianna Lipska Rudnia Żmurna? Józef Paraskiewa Kocyńska 178-3-56 146V 23 Ż MW
15 3 1870 Wieledniki Apolonia Lipska Usow Józef Karolina Chomutowska miejsce urodzenia futor Usów- parafia Petrykowska 178-3-56 147V 28 Ż MW
23 5 1871 Wieledniki Katarzyna Lipska Usow Kazimierz Ewa Łapowska miejsce urodzenia futor Usow- parafia Petrykowska 178-3-56 171V 33 Ż MW
15 7 1871 Wieledniki Piotr Żurawski Rudnia Przebrodzka Feliks Anna Lipska 178-3-56 175V 57 Ż MW
11 7 1872 Horochów Marianna Krukowska Horochów Jan Magdalena Lipska miesz. Adam Dąbrowski, Apolonia Wajs 108 22-23 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0013.htm
21 2 1872 Nowogród Eleonora Lipska Serbska Słoboda Stanisław Anna Miączyńska Jan Malinowski, Marianna Nazarukowa 178-3-156 232V-233R 59 Ż 462 DW
3 8 1872 Nowogród Franciszek Kotwicki Niemylanka Kazimierz Tekla Lipska Franciszek Boczkowski, Paulina Tetera 178-3-156 259V-260R 186 Ż 516 DW
17 10 1872 Nowogród Tekla Janiszewska Wersznica Jan Anna Lipska Jan Lipski, Franciszka Żukowa 178-3-156 280V-281R 277 Ż 558 DW
25 9 1873 Wieledniki Andrzej Synicki Usow Roman Ewa Lipska miejsce urodzenia futor Usów- parafia etrykowska 178-3-56 212V 23 Ż MW
20 4 1873 Wieledniki Aniela Żurawska Rudnia Przebrodzka Feliks Anna Lipska 178-3-56 214V 36 Ż MW
15 2 1874 Wieledniki Pawlina Lipska Usow Józef Karolina Chomutowska miejsce urodzenia futor Usów- parafia petrykowska 178-3-56 240V 29 Ż MW
4 2 1875 Turzysk Maria Lipska Lityn Stanisław Katarzyna Buraczyńska 743 2-3 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20743/pages/PL_1_436_743_0002.htm
25 4 1875 Białogródka Teofil Krawczuk Jakimowce Stanisław Elżbieta Lipska Józef Kustowski i Petronela Matyniuk 178-03-133 14V-15R 63 Ż DM
21 4 1876 Dederkały Stanisław Wincenty Głuchowski Miziurzyńce Rajmund Malwina Ceceniowska Ewaryst Chrzanowski, Nepomucena Lipska panna 57 174-175 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0097.htm
3 5 1876 Butowce Zofia Jastrzemska Orzechówka Józef Franciszka Lipska Jan Łapiński i Marianna Wysoczyńska ż. Józefa 17-1-28 6V-7R 22 Ch 13-14 DM
29 9 1876 Butowce Petronela Zalubowska Orzechówka Jan Marianna Lipska Jan Wysoczyński i Marianna Wysoczyńska ż. Józefa 17-1-28 9V-10R 38 Ch 21-22 DM
18 4 1877 Rzyszczów Apolonia Bielecka Grigorowka Jan Agnieszka Lipska Tomasz Rokosowski, Sabina Podgórska ż. Aleksandra 312-1-110 299 15 m.K KM
11 7 1877 Białogródka Anna Jasińska Zielona Mikołaj Magdalena Ignacy Kozielski i Marianna Lipska 178-03-133 129V-130R 87 Ż DM
30 12 1877 Białogródka Jan Teleżyński Zielona Rajmund Antonina Lipska Modest Teleżyński i Anna Słomińska ż. Adama 178-03-133 140V-141V 170 Ż DM
19 7 1878 Rzyszczów Aleksander Bielecki Gregorów Jan Agnieszka Lipska Rokosowski, Sabina Podgórks, ż. Aleksandra 312-1-111 10 18 m.K KM
15 3 1878 Butowce Stanisław Jastrzębski Orzechówka Józef Franciszka Lipska Jan Wysoczyński i Rozalia Sałacińska ż. Zachariasza 17-1-28 35V-36R 11 Ch 70-71 DM
10 11 1878 Butowce Aniela Zalubowska Orzechówka Jan Marianna Lipska Jan Lipiński i Marianna Wysoczyńska ż. Józefa 17-1-28 45V-46R 48 Ch 90-91 DM
10 7 1879 Szumbar Maurycy Mieczysław Pawulski Szumbar Aleksander Franciszka Majewska Aleksander Kumanowski, Agata Lipska ż. Michała 626 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0005.htm
5 2 1880 Krzemieniec Antonina Agata Julia Waligórska Krzemieniec Bolesław Antoni Maria Anna Lipska 1-74 3V-4R 9 T
30 1 1881 Kowel Martyna Eugenia Waligórska Kowel Antoni Marianna Lipska 282 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0004.htm
28 3 1881 Berezdów Bernard Siedlecki Maraczówka Józef Teresa Lipska Wiktor Siedlecki i Teodora Orłowska ż. Justyna 178-03-169 598V-599R 25 Ż DM
23 6 1881 Berezdów Karolina Lipska Paszuki Michał Wiktoria Kuźmińska Piotr Kościukiewicz i Anna Lipska ż. Wojciecha 178-03-169 603V-604R 47 Ż DM
29 5 1881 Butowce Ludwika Jastrzemska Orzechówka Józef Franciszka Lipska Karol Budzikowski i Marianna Wysoczyńska ż. Józefa 17-1-29 4V-5R 19 Ch 9-10 DM 0
3 8 1881 Butowce Jadwiga Zalubowska Orzechówka Jan Marianna Lipska Karol Budzichowski i Marianna Wysoczyńska ż. Józefa 17-1-29 6V-7R 28 Ch 13-14 DM
23 1 1882 Berezdów Marianna Malinowska Paszuki Szymon Katarzyna Lipska Mikołaj Waśkowski i Anastazja Szuszkowska ż. Wincentego 178-3-169 626V-627R 10 Ż DM
17 3 1882 Berezdów Józefa Lipska Paszuki Franciszek Michalina Waśkowska Wincenty Szuszkowski i Karolina Zabłocka ż. Romana 178-3-169 629V-630R 22 Ż DM
22 12 1882 Butowce Tadeusz Bogusławski Orzechówka Józef Antonina Leszczyńska chrzest 1.01.1883; Mateusz Jasinowski i Marianna Lipska ż. Mikołaja 17-1-28 52V-53R 1 Ch 103-104 DM
2 1 1883 Krzywin Michalina Jakuszewska Nityszyn Mateusz Marianna Czyżakowska Grzegorz Jakuszewski i Agnieszka Lipska ż. Piotra 17-2-71 135V-136R 2 Ch 158-159 DM
28 7 1883 Butowce Antoni Zalubowski Orzechówka Jan Marianna Lipska Zachariasz Sałaciński i Ludwika Jasinowska ż. Antoniego 17-1-28 61V-62R 47 Ch 121-122 DM
19 3 1884 Szumbar Dymitr Bronisław Popławski Sosnówka Aleksander Józefa Maria Lipska dopełnienie 627 157-158 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0093.htm
1 10 1884 Młynów Franciszek Świętozielski Smordwa Damian Honorata Gałązowska Kniahinin, Kasper Lipski, Helena Wereszczyńska wdowa, Bronisław Wereszczyński, Wiktoria Lipska 740-2-402 15V-16R 60 R 1805 RK
8 9 1885 Szumbar Bronislaw Waligórski Sosnówka Antoni Maria Lipska 627 141-143 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0083.htm
14 6 1888 Radziwiłłów Zofia Maria Lipska Radzwiłłów Kazimierz Anzelmina Piątkowska 0.1-81A 53V-54R 17 T
18 12 1888 Szumbar Michał Popławski Szumbar Aleksander Józefa Maria Lipska 627 97 15 0.1-81 99V-100R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0056.htm
2 10 1888 Horochów Franciszek Gruszecki Kupowalce Benedykt Franciszka Lipska 124 36-37 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0019.htm
22 11 1888 Horochów Maria Lipska Zwiniacze Jan Helena Wilczyńska 124 44-45 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0023.htm
2 8 1890 Horochów Anna Aniela Lipska Zwiniacze Jan Maria Tynkiewicz 126 39-40 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0021.htm
20 10 1894 Białogródka Antonina Rutkowska Bisówka Andrzej Karolina Betlejemska Ambroży Rutkowski, Aniela Lipska ż. Franciszka 17-2-81 35V-36R 172 Ch
1 12 1894 Horochów Józef Gruszecki Kupowalce Benedykt Franciszka Lipska Zygmunt Gilewicz, Maria Sawicka ż. Stefana 130 34-35 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0018.htm
7 7 1895 Ołyka Emilia Lipska Suchowce Konstanty Anna Marszalak 1018 439 72 MO 0
8 1 1897 Białogródka Anna Lipska Książęcin Franciszek Aniela Będzielska Andrzej Mirecki, Katarzyna Boguszewska ż. Ignacego 17-2-83 2V-3R 7 Ch
22 2 1898 Horochów Piotr Lipski Zwiniacze Jan Maria Tynkiewicz Stanisław Kuszyński, Józefa Lipska panna 927 4V-5R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0005.htm
3 1 1901 Horochów Jadwiga Kondracka Kowbań Józef Józefa Lipska 944 2 1 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0002.htm
15 4 1901 Starokonstantynów Stanisława Chodakowska Starokonstantynów Fabian Józefa Lipska Grzegorz Święcicki i Paulina Więckiewicz wdowa 17-1-505 16V-17R 67 Ch 33-34 DM
1 6 1902 Horochów Antonina Kondracka Kowbań Józef Józefa Lipska 960 17 61 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0019.htm
28 4 1902 Jałowicze Zofia Lipska Jarosławicze Adam Iluminata Chiżewska 962 6V-7R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20962/pages/PL_1_436_962_0007.htm
23 11 1902 Fastów Wiktor Królikowski Ustynówka Franciszek Michalina Lipska Walery Dąbrowski, Klara żona Mikołaja Lipskiego 1268-1-50 165V-166R 60 CDIAK 174 KM, DW
22 1 1903 Horochów Maria Lipska Ulhówka Jan Apolonia Wilk 961 3 5 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0003.htm
25 1 1903 Horochów Zofia Lipska Zwiniacze Jan Maria Tynkiewicz 961 3 6 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0003.htm
3 10 1903 Żytomierz Joanna Butyniec-Lipska Żytomierz Jan Józefa Jarczewska Dominik Jarczewski, Marcelina Jarczewska ż. Mikołaja 178-3-171 165V-166R 381 Ż 327 DW
0 1904 Zaturce Helena Lipska Jan Maria Kałuża 12
10 11 1905 Ołyka Zofia Lipska Huta Bogusławka Józef Józefa Mejer 985 39 152 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0040.htm
7 6 1905 Nowograd Wołyński Adela Mokrzecka Czernicka Słobódka Ludwik Teofila Lipska Malinowski Jóżef, Mokrzecka Franciszka 331 JZ 0 0
10 4 1905 Białogródka Bronisław Kobylański Ledzianka Józef Franciszka Lipska Jan Kobylański, Antonina Kozielska wdowa 17-2-84 129V-130R 58 Ch
0 1906 Zaturce Józefa Lipska Jan Maria Kałuża 51
15 9 1906 Horochów Anna Kondracka Kowbań Józef Józefa Lipska 992 15 69 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0019.htm
15 9 1906 Horochów Maria Kondracka Kowbań Józef Józefa Lipska 992 15 70 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0019.htm
15 9 1906 Horochów Katarzyna Kondracka Kowbań Józef Józefa Lipska 992 16 71 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0020.htm
14 10 1906 Horochów Genowefa Lipska Kupowalce Aleksander Maria Siatecka 992 19 86 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0023.htm
26 10 1906 Horochów Helena Lipska Kowbań Mikołaj Waleria Ludwikowska 992 21 97 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0025.htm
26 7 1906 Młynów Bronisława Indental Pjanie par. Jałowicze Adam Marianna Krasinkiewicz austriaccy poddani, Stefan Ragus, Salomea Lipska ż. Michała 740-2-414 15V-16R 74 R 1485 RK
19 7 1906 Berezne Helena Bagińska Siedliszcze Józef Konstancja Lipska Ignacy Rudnicki i Waleria Rudnicka ż. Ignacego 740-4-2 27V-28R 133 R 29 DM
28 8 1906 Fastów Wiktoria Lipska Fastów Piotr Maria Stachowska Michał Lipski, Anna żona Mikołaja Kalityńskiego 1268-1-50 200V-201R 37 CDIAK 209 KM, DW
9 10 1906 Fastów Franciszek Królikowski Ustynówka Franciszek Michalina Lipska Walery Dąbrowski, Klara Lipska 1268-1-50 201V-202R 44 CDIAK 210 KM, DW 0
2 11 1906 Fastów Hipolit Podwysocki Potyjówka Bronisław Emilia Tchórzewska Henryk Sokołowski, Marianna Lipska 1268-1-50 203V-204R 52 CDIAK 212 KM, DW
25 9 1907 Ołyka Zofia Lipska Humienniki Konstanty Anna Marszałek 1019 407 146 MO
22 4 1907 Fastów Stanisława Pokornicka Fastów Paweł Pozalia Janiszewska Nikodem Janiszewski, Justyna Lipska 1268-1-50 218V-219R 19 CDIAK 227 KM, DW 0
26 10 1907 Fastów Stanisław Kobylański Śniegurowka Florian Magdalena Orłowska Mikołaj Orłowski, Maria Lipska 1268-1-50 229V-230R 65 CDIAK 238 KM, DW
10 1 1908 Fastów Bolesław Hryniewicz Ustynówka Józef Albina Lipska Franciszek Królikowski, Klara Lipska 1268-1-50 242V-243R 4 CDIAK 251 KM, DW
27 4 1908 Fastów Albert Podwysocki Potyjówka Bronisław Emilia Tchórzewska Henryk Sokołowski, Marianna Lipska 1268-1-50 249V-250R 29 CDIAK 258 KM, DW
6 6 1908 Fastów Mikołaj Królikowski Ustynówka Franciszek Michalina Lipska Walery Dombrowski, Klara Lipska 1268-1-50 250V-251R 35 CDIAK 259 KM, DW
10 4 1909 Horochów Stanisław Kulczycki Kowbań Józef Józefa Lipska 995 9 40 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0013.htm
1 12 1909 Ołyka Aniela Lipska Humienniki Konstanty Anna Marszalak Jan Narodowicz, Ludwika Zagrajewska 1019 104 246 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0057.htm
8 1 1909 Cudnów filia Romanów Helena Baranowska Wróblówka Cezary Sabina Lipska Stanisław Baranowski i Wiktoria Baranowska panna 178-3-215 194V-195R 7 Ż 364-365 DM
20 6 1909 Fastów Antonina Januszewska Fastów Nikodem Salomea Pilkiewicz Wacław Mościcki, Justyna Lipska 1268-1-50 276V-277R 23 CDIAK 282 KM, DW
23 11 1909 Fastów Klimenty Gryniewicz Ustynówka Józef Albina Lipska Franciszek Królikowski, Klara Lipska 1268-1-50 285V-286R 57 CDIAK 292 KM, DW
19 3 1910 Horochów Bolesław Krzymowski Bużany Franciszek Feliksa Lipska 996 9 38 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0011.htm
15 7 1910 Młynów Jan Gapa Hapa Bokujma par. Łysin Józef Wiktoria Kaczmarska Beresteczko, Jan Skorski, Marianna Lipska ż. Jana 740-4-447 43V-44R 80 R 657 RK
7 10 1910 Bazalia f. Tereszki Janina Lipska Malinki Paweł Maria Wawrynowska Jan Zalewski i Magdalena Karpińska ż. Władysława 17-2-47 107V 62 Ch 217 DM
30 11 1910 Bazalia f. Tereszki Jan Łanecki Sorokoduby Marcin Antonina Lipska Paweł Winogrodzki i Franciszka Popławska ż. Karola 17-2-47 108V 74 Ch 219 DM
5 2 1910 Fastów Helena Królikowska Ustynówka Franciszek Michalina Lipska Walery Dąbrowski, Klara Lipska 1268-1-50 332V-333R 9 CDIAK 304 KM, DW
26 2 1910 Fastów Konstancja Podwysocka Potyjówka Branisław Emilia Tchórzewska Adam Pilkiewicz, Maria Lipska 1268-1-50 333V-334R 16 CDIAK 305 KM, DW
20 11 1910 Fastów Stanisława Lipska Fastów Michał Katarzyna Ostrowska Marian Lipski, Aniela Pażowa 1268-1-50 346V-347R 66 CDIAK 318 KM, DW
12 11 1911 Ołyka Antonina Lipska Zarzyck, par. Klewań Konstantyn Anna Marszałek 1063 60 240 MO
24 9 1911 Horochów Antoni Kulczycki Kołbania Józef Józefa Lipska 997 23 85 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0026.htm
14 1 1911 Młynów Anna Lipska Bokujma par. Łysin Jan Maria Kunc Kniahinin, Michał Wójcicki, Maria Czepielewska ż. Jana 740-4-447 67V-68R 9 R 681 RK
7 1 1911 Młynów Zofia Pernat Piernat Bokujma par. Łysin Antoni Franciszka Lipska Warkowicze, Tytus Borzecki, Julia Przybytkowska ż. Antoniego 740-4-447 67V-68R 10 R 681 RK
27 2 1911 Bazalia f. Tereszki Aleksander Bujalski Korczówka Antoni Marianna Lipska Tomasz Białowolski i Marianna Zalewska ż. Dominika 17-2-47 110R-110V 13 Ch 221-222 DM
27 1 1912 Starokonstantynów Aleksander Dębicki Woronkowce Franciszek Feliksa Kurmin Stefan Cudzewicz i Emilia Lipska wdowa 17-2-89 3V-4R 12 Ch 9-10 DM
5 6 1912 Starokonstantynów Stanisław Głuchowski Starokonstantynów Teodor Petronela Lipska Jan Lipski i Rozalia Berezowska 17-2-89 16V-17R 62 Ch 35-36 DM
3 6 1913 Sł.Czernicka Antoni Mokrzecki Czernicka Słobódka Ludwik Teofila Lipska Mokrzecki Karol, Mokrzecka Marcelina, ż. Tomasza 141 JZ 0 0
26 7 1914 Horochów Wiktoria Kulczycka Kołbania Józef Józefa Lipska 1059 17 63 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0019.htm
29 4 1915 Horochów Salomea Lipska Kupowalce Aleksander Maria Siatecka 1066 11 39 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0013.htm
17 2 1915 Kijów Św. Aleksandra Zofia Czapuczyńska Kijów Karol Janina Topolnicka Kazimierz Dąbrowski i Wanda Lipska 312/1/129 24V-25R 94 m.K JM1
16 8 1915 Kijów Św. Aleksandra Julian Lipiński Kijów Stanisław Maria Lipska Kazimierz Łoweniecki i Klara Lipska, Kazimierz Lipiński i Zofia Łoweniecka 312/1/129 60V-61R 237 m.K JM1
28 5 1916 Sł.Czernicka Józef Mokrzecki Czernicka Słobódka Ludwik Teofila Lipska Malinowski Józef, Bańkowska Kamila, ż. Dominika 134 JZ
21 1 1916 Starokonstantynów Franciszek Lipski Woronkowce IN Józefa c. Franciszka Lipska Konstanty Kurmin i Wincentyna Karnicka panna 17-2-90 53V-54R 7 Ch 106-019 DM
25 4 1916 Starokonstantynów Albin Głuchowski Starokonstantynów Teodor Petronela Lipska Jan Świadzki i Rozalia Berezowska 17-2-90 63V-64R 47 Ch 126-129 DM
18 3 1917 Starokonstantynów Leokadia Lipska Woronkowce IN Anna c. Franciszka Lipska Antoni Karnicki i Michalina Wysocka wdowa 17-2-90 115V-116R 18 Ch 220-221 DM
2 1 1919 Tbilisi Barbara Maria Westing Tbilisi Tadeusz Roman Emilia c.Wincentego Lipska Feliks Nosowski, Wanda Lipska 216R 3 Tb DW
7 1 1921 Młynów Bronisława Lipska Adamówka Julian Elżbieta Dzikowska Feliks Dzi... 740-4-446 35V 4 R 519 RK
1 2 1921 Starokonstantynów Józefa Osowska Ihnatowce par. Międzybóż, Podole Józef Maria Szafran Stanisław Zawadowski i Teresa Lipska panna 17-2-91 cz.2 208V-209R 38 Ch 20-21 DM
8 8 1921 Butowce Piotr Krzeszniowski Czerniatyn Mały Feliks Józefa Lipska Władysław Kuzian i Bronisława Kuzian panna 17-2-90 317V 27 Ch 610 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
18 11 1727 Torczyn Jan Chwederko Ulanicki Teodora Lipska Łukasz Przekucki, Józef Kozłowski 46a b/nr EH
2 11 1802 Jampol Bazyli Pawłowski k Scholastyka Lipska Tychmol p Jakub Bogusławski, Franciszek Witwicki 178-51-184 4R 14 Ż 9 DM
6 2 1810 Kuniów Szymon Sienkiewicz Radohoszcza Wielka Barbara Lipska Radohoszcza Wielka 15 V 0
16 9 1823 Krzemieniec Maciej Kostecki Krzemieniec (gr-ros.) 30 Rozalia Lipska Krzemieniec 18 Andrzej Koroliński Aleksander Kostecki 300 16 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0009.htm
13 2 1827 Dubno Piotr Biszuk Dubno 21 Andrzej Agata Filipska Anna Mikitewicz z Godzińskich Dubno 30w Marcin Tekla Kryścińska 813 186a-186 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0188.htm
24 5 1827 Zasław Św. Józefa Piotr Jankowski Zasław 23w Tomasz Magdalena Halicka Aniela Lipska Barbarówka 23 Szymon Agnieszka Zakrzewska 178-03-009 43 10 Ż MO 86
6 11 1827 Bazalia Aleksander Dzwoniewski Żerebki Wielkie 22 Michał Marianna Lipska Katarzyna Komarnicka Żerebki Wielkie 18 Józef Teodozja Jan Markowicz, Petronela Leśniczowa 178-3-93 246V 27 Ż DM
22 1 1828 Łysin Józef Tomiński Ochmatków 25 Maciej Apolonia Tomaszewska Teresa Rozińska Ochmatków 18 Andrzej Tekla Lipska 814 221 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0225.htm
17 2 1829 Krzywin Józef Kulikowski Sielec 24 Mikołaj Agnieszka Zielińska Agnieszka Lipska Rudnia Polańska 20 Adam Rozalia Baszyńska Sł. Franciszek Majchrewicz, Sł. Marcin Kulikowski 171-1-2 33R 2 R Mg
3 11 1829 Bazalia -fil.Tereszki Tadeusz Turowski par. Bazalia 24 Filip Józefa Bielska Cecylia Dzwoniecka par. Bazalia 18 Michał Marianna Lipska Pius Piątkowski, Jakub Dzwoniewski. Agnieszka Piątkowska 178-3-95 235V 5 Ż DM
30 6 1829 Ostropol prac. Marek Partyka Żytyńce 42 Jan Anna Lipska prac. Teresa Szóstkowa Żytyńce 32 W Stanisław Kasztyła Marianna prac. Szymon Mazur, Józef Krawczuk 178-3-95 203v 20 Ż 392 KP2
1 11 1830 Zasław św. Józefa Mikołaj Zajączkowski Cwetocha 24 Paweł Marianna Jasińska Aniela Łoś Cwetocha 20 Maciej Apolonia Lipska Franciszek Mierzejewski, Tomasz Pochilski, Bazyli Kopaczewski 178-03-96 35V 16 Ż 64 RG
18 10 1831 Annopol Józef Turkiewicz Annopol 26 Ambroży Justyna Augustowska Lucyna Lipska Żuków 16 Kazimierz Teresa Nęcińska ur. Marcin Pikulski, Jan Turkiewicz, Aleksander Lipski, Piotr Gliniecki 171-1-4 127R 5 R 7912 DW, DM
31 1 1831 Butowce Leon Dzwoniecki par. Bazalia 25 Michał Marianna Lipska Agnieszka Jakulska par. Butowce 20 Józef Agnieszka Goralewicz Tadeusz Turowski, Jan Markiewicz 178-3-97 218R-218V 2 Ż 416-417 DM
4 9 1832 Szumbar Grzegorz Chwedorczuk Pasieka Zahajecka 37w Grzegorz Darka Antonina Stokowska Karczma Zahajecka 22 Antoni Rozalia Kaszubska Andrzej Krasnosielski, Wasyl Kiryluk, Antonina Lipska 245-1-6 426R 7 R RK
7 2 1832 Lachowce Franciszek Kamiński Czułhuzów 58w Jan Marianna Bilecka Katarzyna Lipska Czułhuzów 28 Szymon Marianna Sosnowska Józef Biernacki i Michał Stojanowski 171-1-5 105R 4 R DM
21 2 1832 Nowogród Woł. Stanisław Kotwicki Czyżówka 26w Jan Marianna Bagińska Marianna Lipska Czyżówka 20 Marcin Marianna ur. Jan Hańba, Jak Kotwicki 245-1-6 35V 200 R 1810 DW
25 11 1832 Międzyrzec Aleksander Grzybowski 27 Adam Józefa Lipska Krystyna Włodkowska Żawrów 19 Józefat Franciszka Faber Wiktor Kozicki, Józef Waniewicz, Michał Wysocki 171-1-4 261R 13 R AS
31 1 1832 Annopol Jan Orzencki Baczmanówka 19 Franciszek Marianna Lipska Magdalena Hejn Hubelce 16 Jan Anna Soroczyńska Józef Trzciński, Mikołaj Sieromski, Feliks Nietyksza 171-1-5 127V 3 R 136 DM
29 9 1833 Korzec Stanisław Żukotyński Cwila par. Zwiahel - Nowgród Wołyński 31 Tomasz Ewa Marecka Kamila Rafałowicz Dubniki 18 Wacław Tekla Lipska 245-1-7 96 26 R PW
29 9 1833 Korzec Augustyn Trzebiński Dubniki 29 Wojciech Eleonora Sawicka Izabela Rafałowicz Dubniki 17 Wacław Tekla Lipska 245-1-7 96 25 R PW
2 5 1833 Krzywin Kacper Kozłowski Krzywin 32w Wojciech Katarzyna Brzezicka Apolonia Lipska z Grzegorowiczów Krzywin 26w Łukasz Petronela Zakrzewska Sł. Paweł Bilecki, Sł. Piotr Kowalski, Sł. Łukasz Myszeniecki 171-1-6 45V 4 R Mg
4 6 1833 Białogródka Łukasz Baraniecki Kuźmińce 35 Ignacy Marianna Tyszkiewicz Marianna Mysłowska Kuźmińce 30w Jan Anna Lipska Szymon Dąbrowski, Józef Hryniewicki 178-3-99 58R 18 Ż DM
30 4 1833 Kulczyny Jan Taraszowski par. Kulczyny 22 Stefan Marianna Popławska Anastazja Lipska par. Kulczyny 16 Jan Marianna Żukowska Szymon Kobczyński, Tomasz Kraszewski, Mikołaj Popławski 178-03-99 326V 12 Ż 622 DM
22 10 1833 Kulczyny Franciszek Hurkowski Łaszki par. Butowce 19 Teodor Helena Lewandowska Kunegunda Lipska par. Kulczyny 17 Łukasz Petronela Drobuszewska Jan Rożański, Michał Sokołowski 178-03-99 329V 23 Ż 628 DM
26 11 1833 Kulczyny Grzegorz Pawłowski par. Kulczyny 26 Andrzej Apolonia Cahorska (Czochorska) Antonina Lipska Zastawki 18 Michał Katarzyna Ciołek Stefan Szmigielski, Paweł Krzywicki, Wawrzyniec Krzywicki 178-03-99 330V 27 Ż 630 DM 0
4 11 1834 Krzywin Tomasz Zięba Mohylany, par. Ostróg 23 Maciej Magdalena Borkowska Marianna Lipska Rudnia Polańska 20 Adam Rozalia Baszyńska Sł. Kacper Lipski, Sł. Kacper Borkowski, Sł. Andrzej Gargasiewicz 171-1-7 52V 7 R Mg
4 11 1834 Lachowce Jan Popławski Załuże 29 Emilian Helena Tekla Sieńkiewicz Załuże 18 Szymon Barbara Lipska Jan Złotoliński, Teodor Kuczyński, Jan Połchowski 171-1-7 102R 10 R DM
28 1 1834 Kulczyny Grzegorz Pawłowski Łahodyńce 21 Andrzej Apolonia Czochorska Antonina Lipska Zastawki 18 Michał Katarzyna Ciołek Stefan Szmigielski, Paweł Krzywicki, Wawrzyniec Krzywicki 178-03-100 345V 2 Ż 669 DM
28 4 1835 Kulczyny Jan Szymański Salicha Mała 50w Piotr Anna Mierzyiewska Teresa Lipska Salicha Mała 25 Wojciech Tekla Telczyńska Klemens Lipiński, Antoni Zacharzewski 178-3-101 359 11 Ż SK
10 5 1836 Bazalia Piotr Nowosielski Ordyńce 22 Jan Marianna Kułakowska Ludwika Lipska Ordyńce 17 Stanisław Apolonia Bujalska Piotr Boryslawski i Tomasz Topolnicki 178-03-106 281V 16 Ż DM
22 11 1836 Bazalia f. Tereszki Zakrzewski Czernelówka 22 Mateusz Marianna Dobrowolska Marianna Lipska Czernelówka 19 Wojciech Anna Gorczyńska Piotr Gorczyński, Aleksander Dzwoniewski, Stefan Jemiałowski 178-03-118 289R-289V 11 Ż DM
12 7 1836 Toporyszcze Jan Faliński par. Toporyszcze 25 Teodor Barbara Lipska Marianna Markiewicz Leżnik 21 Sylwester Zofia Lewicka Gabriel Gagan, Stefan Faliński 178-51-386 135R 21 Ż 138 DM
4 6 1837 Katerburg Jan Łączewski Horynka 40 Franciszek Salomea Markowska Zuzanna Lipska Horynka 22 Zachariasz Marianna 200 190 3
4 7 1837 Białogródka Andrzej Łoś par. Zasław 20 Maciej Apolonia Lipska Zofia Zubowicz Białogródka 18 Szymon Katarzyna Swirska Iwanowski, Mikołaj Głowacki 178-03-108 164R 14 Ż DM
21 11 1837 Butowce Paweł Bobrowski Rublanka par. Białogródka 25 Wincenty Marianna Sławecka Marianna Lipska Orzechówka 20 Piotr Marianna Izdebska Grzegorz Sławecki, Franciszek Sławecki 178-3-108 251R 15 Ż 491 DM
22 5 1838 Bazlia - f. Tereszki Jakub Bahrynowski Sorokoduby 30 Andrzej Petronela Bińska Antonina Wyszowata Sorokoduby 17 Antoni Petronela Orłowska Józef Lewicki, Iwon Nienadkiewicz, Anna Lipska 178-3-110 258R 5 Ż DM
2 2 1839 Krzywin Walery Olszewski Krupiec 42 Walerian Józefa Podfilipska Eleonora Torczyńska Krupiec 19 Stefan Teodozja Badowska 879 33 V 2
5 2 1839 Białogródka Jan Paszkiewicz Bisóweczka 22 Bartłomiej Marcjanna Lipska Franciszka Niemirowicz Bisóweczka 18 Jan Marianna Wolska ur. Franciszek Zieliński i ur. Jżoef Baczyński 178-03-112 132R 9 Ż DM
22 1 1839 Wieledniki Stefan Syczewski Józef Maria Lipska Tekla Smyk Jan Anastazja Jurczak 178-3-8 471R 3 Ż MW
10 10 1839 Bazalia Leon Sokołowski Orzechówka par. Butowce 33 Franciszek Apolonia Wysoczyńska Helena Lipska Czuchele 30w Piotr Mikulski, Piotr Piotrowski 178-03-112 233V 15 Ż DM
25 2 1840 Lachowce Karol Dłużniewski Bisówka 22 Teodor Karolina Kulczycka Emilia Sinkiewicz Załuże 18 Szymon Barbara Lipska 880 77V 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0080.htm
18 2 1840 Dederkały Józef Karwowski Szkrobotówka 25 Felicjan Zofia Jurkowska Anna Lipska Szkrobotówka 24 Stefan Róża Przyłuska 871 734-735 3 54 139 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0076.htm
4 2 1840 Wieledniki Konstanty Jurczak Bazyli Agnieszka Rychwalska Pelagia Syczewska Józef Maria Lipska 178-3-9 382R 3 Ż MW 0
3 11 1840 Annopol Jan Sterpiński par. Międzyrzecz 19 Mikołaj Anastazja Bocierowska (Bociarowska) Katarzyna Lipska Puzyrki 16 Aleksander Marianna Hej Bazyli Szczawiński, Michał Iwanicki 880 94R 6 AGAD 97 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0097.htm
25 5 1841 Berezdów Piotr Urbanowicz Chutorek Kurczykowski 20 Jan Zofia Chodakowska Honorata Lipska Paszuki Bazyli Anna Bołsunowska 872 318 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0169.htm
9 2 1841 Felsztyn ur. Michał Kapuściński Naftułówka 55W Maciej Zuzanna ur. Magdalena Aleksandrowicz Naftułówka 20W Paweł Tekla Lipska ur. Michał Pasławski, Katarzyna Szypińska 685-4-74 52r 9 Ch 102 KP2
15 11 1842 Dederkały Ignacy Kowalewski Sadki 23 Maciej Marianna Brodziejewska Julia Czerkawska Pototurów 18 Jan Marcella Lipska 873 826 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0432.htm
21 2 1843 Ostróg Jan Pawłowski Mizocz 38 Michał Scholastyka Lipska Urszula Jaruszkiewicz lub Januszkiewicz Mizocz 23 Teodor Barbara Kozieradzka 882 18 V 9 AGAD DW
12 9 1843 Lachowce Ksawery Mysłowski Załuże 24 Andrzej Wiktoria Jasińska Regina Sienkiewicz Załuże 18 Szymon Barbara Lipska 882 91 V 15
2 5 1843 Berezdów Józef Czyżakowski Futor Kurczykowski 23 Jan Konstancja Iwanicka Celestyna Szczawińska Futor Kurczykowski 20 Marcin Tekla Lipska Ignacy Lutowski, Andrzej Zawistowski, Kazimierz Styczyński 874 307 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0157.htm
30 10 1845 Lachowce Izydor Czarnecki Kurjanki 19 Józef Helena Lipska Marianna Izdebska Denysówka 18 Karol Eufrozyna Popławska Paweł Izdebski, Seweryn i Ludwik Rzepeccy 884 130 R 15
7 11 1845 Krzemieniec Józef Waniaucz Krzemieniec 37 Józef Franciszka Van Gersznet Konstancja Chilińska Krzemieniec 17 Szymon Karolina Lipska Albert Majewski i Jerzy Czyszak 01-18 32V 27 DM 567 T
11 11 1845 Butowce Maciej Korczewski Hrehorówka par. Starokonstantynów 25 Kazimierz Franciszka Witwicka Salomea Andruska Orzechówka 18 Stanisław Wiktoria Lipska Franciszek Mołodecki, Jan Sawicki 178-3-113 207V 12 Ż DM
4 11 1845 Toporyszcze Ambroży Faliński Słoboda Berezówka 25 Teodor Barbara Lipska Honorata z d. Skokowska Pirakowska Nowy Bobryk 27w Jan Katarzyna Borowska Antoni Chołostowicz, Antoni Bielak, Łukasz Skokowski 178-03-12 476R 17 Ż 929 DM
25 11 1845 Berezdów Józef Szpakowski Huta 20 Jan Joanna Waśkowska Teofila Solecka Paszuki 18 Grzegorz Tekla Lipska Teodor Waśkowski, Ludwik Waśkowski, Marcin Nowicki 876 438 33 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0236.htm
3 11 1846 Bazalia filia Tereszki Wincenty Kustowski Tryski 22 Rafał Rozalia Staszewska