Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 79 wyników dla: Konoplicka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
30 3 1827 Łabuń Marianna Konoplicka 7 Kustowce ojciec Tomasz i Honorata z Kosteneckich, przyczyna zgonu: ospa, ostatnim pomazaniem tylko opatrzone 178-3-93 122R 19 Ż 237 KP2
15 6 1827 Łabuń Andrzej Konoplicki 49 Tadeuszpol żona Marianna Konoplicka, pochodził z Korzowki,pozostawił po sobie 3 synów: Franciszek, Ludwik, Jan i córki: Mariannę i Dorotę, przyczyna zgonu: chorował przez 3 miesiące 178-3-93 124V 35 Ż 242 KP2
10 1 1828 Łabuń Józefa Konoplicka 10/12 Tadeuszpol rodzice ur. Stefan Konoplicki i Antonina z Kobierskich, z kaszlu 178-3-94 138R 1 Ż 268 KP2 0
12 3 1829 Łabuń Kazimierz Lesicki 4/365 Kustowce rodzice ur. Jan Lesicki, Prakseda Konoplicka, z niewiadomej słabości 178-3-95 145R 18 Ż 283 KP2
21 5 1829 Łabuń Walenty Kobierski 2 Tadeuszpol rodzice ur. Sebastian Kobierski, Dorota Konoplicka, z konwulsji 178-3-95 149R 30 Ż 288 KP2
5 8 1835 Ostróg Wiktor Karwat 6mcy Wierzchów z konwulsji syn Floriana i Tekli zd Konoplicka 171-1-8 39V 66 R
15 11 1855 Łabuń Klementyna Konoplicka 1 Kustowce c. 1-dw. Łukasza i Marianny Lisieckiej 178-03-123 730R 76 Ż DM
9 1 1858 Łabuń Józefa Konoplicka 75 Kraczanówka 1-dw., z Krześniowskich, wdowa po Szymonie, syn Ignacy i córka Joanna 178-03-74 344R 3 Ż DM
1 11 1861 Łabuń Józefa Konoplicka 3/12 Chrabuźna c. 1-dw. Ignacego i Pauliny Rudnickiej 178-03-76 367V 71 Ż DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
28 8 1799 Lubar Marianna Rudnicka Demkowce Michał Franciszka Jatkiewicz łacina, data chrztu, Franciszek Rudnicki, Marianna Konoplicka, ass. Onufry Jatkiewicz, Apolonia Zabucka 178-51-174 13V Ż Mg
7 10 1799 Lubar Marianna Józefa Konoplicka Demkowce Andrzej Regina Jędrzejowska łacina, data chrztu, Andrzej Pawłowski, Marianna Rudnicka 178-51-174 15V Ż Mg
8 11 1827 Łabuń Dorota Kobierska Tadeuszpol Jan Marianna Kłopaczowska Józef Porębski, Antonina Konoplicka 178-3-93 112R/112V 57 Ż 219/220 KP2
18 9 1827 Ostropol Józefa Łagodzińska Korzówka/Koszówka Maciej Anna Strzałkowska Jan Zuchowski, Gertruda Konoplicka 178-3-93 206V 62 Ż 400 KP2
25 12 1827 Ostropol Adam Konoplicki Korzówka/ Koszówka Andrzej Agnieszka Śliwińska Andrzej Stanowski, Gertruda Konoplicka 178-3-93 209R 81 Ż 405 KP2
4 9 1827 Butowce Feliks Dzengilowski Orzechówka Franciszek Franciszka Popławska Grzegorz Więckowski, Rozalia Konoplicka 178-3-93 265R 20 Ż 512 KP2
17 4 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Katarzyna Trocka Woronkowce ur. Maciej Teresa Satuchbiuk ur. Jędrzej Kurmin, ur. Anna Konoplicka 178-3-94 156V 50 Ż 302 KP2
19 8 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Jacek Kurmin Woronkowce ur. Andrzej Petronella Bedracka ur. Józef Minkowski, ur. Anna Konoplicka 178-3-94 159V 86 Ż 308 KP2
9 9 1828 Butowce Marianna Konoplicka Orzechówka ur. Jan Rozyna Bogusławska ur. Michał Wysoczyński, ur. Petronella Różańska 178-3-94 246R 45 Ż 471 KP2
8 7 1828 Łabuń Józef Kostecki Kustowce ur. Walenty Anna Konoplicka ur. Mikołaj Izdebski, Magdalena Konoplicka 178-3-94 123V 30 Ż 241 KP2
24 9 1828 Łabuń Tekla Konoplicka Kustowce ur. Tomasz Honorata Wysocka ur. Kazimierz Wojnarowski, Natalia Rudnicka 178-3-94 127R 49 Ż 248 KP2
5 12 1828 Łabuń Barbara Franciszka Rzymowska Kraczanówka ur. Kazimierz Helena Jaruzelska ur. B. Bogusławski, Józefa Konoplicka 178-3-94 129V/130R 64 Ż 253/254 KP2
8 4 1828 Ostropol Józef Biernacki Kozówka ? ur. Teodor Rozalia Kurowska Jan Kurowski, Gertruda Konoplicka 178-3-94 195R 20 Ż 373 KP2
7 1 1829 Łabuń Walenty Gaspar Kobierski Tadeuszpol ur. Sebastian Teresa Konoplicka ur. Józef Borysowicz, Barbara Rudkowska 178-3-95 127R 1 Ż 247 KP2
20 2 1829 Łabuń Ignacy Kobierski Tadeuszpol ur. Stefan Antonina Konoplicka ur. Józef Czułowski, Franciszka Rudnicka 178-3-95 128V 12 Ż 250 KP2
6 3 1829 Łabuń Jan Lesicki Kustowce ur. Jan Prakseda Konoplicka ur. Mikołaj Izdebski, Jozefata Lisicka 178-3-95 129V 18 Ż 252 KP2
16 7 1829 Łabuń Julia Balicka Moskalówka ur. Jan Konstancja Jaruszewska ur. Walenty Kostecki, Honorata Konoplicka 178-3-95 133V 42 Ż 260 KP2
1 12 1829 Łabuń Helena Konoplicka Tadeuszpol ur. Wojciech Franciszka Czajkowska ur. Jan Rybczyński, Józefa Czajkowska 178-3-95 137V 66 Ż 268 KP2
13 2 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Julianna Konoplicka Niemierówka ur. Antoni Marianna Szulakowska ur. Bazyli Jędrzejewski, Anna Radecka 178-3-95 156R 20 Ż 299 KP2
23 9 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Michał Kurmin Woronkowce ur. Jakub Rozalia Trocka ur. Michał Kanofolski, Anna Konoplicka 178-3-95 161R 96 Ż 311 KP2
28 12 1829 Ostropol Tomasz Sadłowski Ostropol ur. Andrzej Marianna Zielińska ur. Gabriel Karpiński, Wiktoria Konoplicka 178-3-95 199r 69 Ż 383 KP2
1 5 1830 Lubar Mikołaj Rudnicki Dembowce Stanisław Franciszka Konoplicka Marek GrowaczewskiBarbara Korendowicz 178 3 3 R361 35 Ż MP
30 3 1831 Ostróg Aleksander Górski Wierzchów Maciej Elżbieta Michał Wilczyński, Tekla Konoplicka 1-171-4 4V 27 R MZ 778
8 9 1835 Białogródka Jan Józef Sławecki Rublanka Daniel Joanna Konoplicka Tomasz Sławecki i Wiktoria Bogusławska ż. Tomasza 178-03-101 120V 76 Ż DM
26 3 1835 Łabuń Jan Kobierski Tadeuszpol Sebastian Dorota Konoplicka Piotr Czaykowski, Marianna Ostrowska 178-3-101 147V 15 Ż 292 SK
5 4 1835 Łabuń Eufrozyna Konoplicka Kochanówka Stefan Magdalena Lisiecka Aleksander Czarniecki, Anna Romanowa 178-3-101 147V 16 Ż 292 SK
24 6 1835 Łabuń Joanna Konoplicka Kustowce Tomasz Honorata Wysocka Mikołaj Izdebski, Józefa Lisiecka 178-3-101 149R 28 Ż 295 SK
9 5 1835 Starokonstantynów Anna Konoplicka Ohyjowce Onufry Marianna Woroniecka Wincenty Baczyński, Marianna Orzechowska 178-3-101 170R 63 Ż 330 CK 0
3 7 1837 Białogródka Józefa Sławecka Rublanka Daniel Marianna Konoplicka Jan Mroczko i Ewa Wolska 178-03-108 153R 73 Ż DM
18 2 1838 Połonne Piotr Gliwiński Połonne Paweł Agnieszka Franciszek Wkryński, Lucyna Konoplicka ż. Aleksandra, as. Józef Kurowski kawaler, Julianna Gliwińska panna 245-1-12 108R 43 R DW 298
12 5 1838 Połonne Zofia Konoplicka Połonne Jan Magdalena Augustyn Uruski kawaler, Antonina Czechowska ż. Antoniego 245-1-12 114R 90 R DW 299
25 12 1838 Połonne Adam Niepokojczycki Połonne Marcin Agnieszka Klemens Wojnarowski, Łucja Konoplicka ż. Aleksandra 245-1-12 127V 198 R DW 302
15 4 1840 Czarnobyl Józefa Wyszyńska Czarnobyl Bazyli Emilia Konoplicka Konstanty Piasecki, Marianna Gliwińska, chrz. 16.04.1840 178-51-456 37R 6 Ż BS 86
29 6 1842 Połonne Paulina Konoplicka Połonne Stefan Rozalia Paweł Falkowski żonaty, Marianna Sosnowska wdowa 873 315 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0163.htm
17 8 1842 Połonne Magdalena Konoplicka Połonne Aleksander Lucyna 873 320 119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0166.htm
27 2 1845 Łabuń Anastazja Wysocka Chrabuźna Józef Domicela Konoplicka 1-dw. Józef Wilczyński i Marianna Bobrowska ż. Pawła 178-3-113 122V 21 Ż DM
16 9 1845 Łabuń Franciszek Radecki Maciewiczki Małe Piotr Antonina Konoplicka 1-dw. Tomasz Brzostowski i Marianna Osowska ż. Jana 178-3-113 127V 63 Ż DM
15 12 1846 Horbulów Malwina Konoplicka Tarczyn Eliasz Józefa Koncewicz Ignacy Dubikowski, Marianna Pawlowska, panna, dop. chrz. 12.05.1847 178-51-548 104V 15 Ż BS 216
8 2 1847 Białogródka Apolonia Sławecka Rublanka Daniel Joanna Konoplicka ur. Ludwik Sławecki i Anna Wolska ż. Ludwika 178-3-116 100V 15 Ż DM
4 7 1849 Białogródka Franciszek Sławecki Rublanka Andrzej Joanna Konoplicka Ludwik Wolski i Marianna Krotowicz ż. Kajetana 178-03-118 534V-535R 104 Ż DM
2 4 1850 Starokonstantynów Kamila Konoplicka Woronkowce Wincenty Marianna Demska szl. Franciszek Zajączkowski, 1-dw. Salomea Sałacińska wdowa 178-3-119 9V-10R 39 Ż 18 DW
18 11 1850 Starokonstantynów Elżbieta Konoplicka Starokonstantynów Aleksander Aleksandra Wojnarowska szl. Marceli Ułłowicz, Anna Grabowska ż. Kajetana 178-3-119 27V-28R 126 Ż 54 DW
27 8 1851 Białogródka Mikołaj Sławecki Rublanka Daniel Joanna Konoplicka Jan Zieliński i Petronela Sławecka ż. Tomasza 178-03-120 457V-458R 101 Ż DM
24 1 1855 Łabuń Paweł Glewiński Kustowce Wincenty Tekla Konoplicka Jan Lisicki i Marianna Skalska 178-03-123 699V-700R 9 Ż DM 0
12 1 1855 Lubar Hilary Drozdowski Tisowszczyzna Mikołaj Antonina Konoplicka Jan Jagłowski,Pawlina Czołowska 641-1-15 4 5 Ż MP
1 9 1856 Łabuń Klementyna Glewińska Kustowce Wincenty Feliksa Konoplicka Jan Ilnicki i Apolonia Lisicka 178-03-124 662V-663R 55 Ż DM
15 12 1856 Łabuń Antoni Wysocki Chrabuźna Józef Domicela Konoplicka Eliasz Dąbrowski i Marianna Bobrowska wdowa 178-03-124 668V-669R 83 Ż DM
29 1 1857 Ostropol Franciszek Drozdowski Korzówka Mikołaj Antonina Konoplicka Jan Dobrzański i Apolonia Braków 178-3-73 314V-315R 3 Ż DM
19 3 1857 Ostropol Ludwika Konoplicka Korzówka Mikołaj Prakseda Mińkowska Jan Dobrzański i Tekla Hnat ż. Feliksa 178-3-73 318V-319R 12 Ż DM
6 7 1857 Ostropol Józef Segen Charkowce Michał Tekla Konoplicka Marcin Stryjewski i Julianna Mińkowska ż. Józefa 178-3-73 319V-320R 19 Ż DM
23 9 1857 Ostropol Tekla Konoplicka Wiszniopol Ludwik Anastazja Mańkowska Szymon Szarowski i Apolonia Brakow ż. Grzegorza 178-3-73 322V-323R 32 Ż DM
12 5 1857 Białogródka Bazyli Sławecki Rublanka Daniel Joanna Konoplicka Ludwik Sławecki i Petronela Sławecka ż. Tomasza 178-3-73 149V-150R 48 Ż DM
1 11 1858 Łabuń Michalina Dębicka Karpiłówka Florian Joanna Konoplicka Stanisław Wiszniewski i Marianna Resińska 178-03-74 329V-330R 74 Ż DM
1 1 1860 Łabuń Jan Wysocki Chrabuźna Józef Domicela Konoplicka Eliasz Dąbrowski i Ludwika Kostecka 178-03-75 300V-301R 1 Ż DM 0
28 1 1860 Łabuń Franciszka Wilczyńska Chrabuźna Józef Tekla Wojnarowska Eliasz Dąbrowski i Paulina Konoplicka 178-03-75 301V-302R 10 Ż DM
8 8 1860 Łabuń Karolina Konoplicka Kurhanówka Łukasz Marianna Lesicka Kazimierz Osłanowicz i Marianna Rosińska 178-03-75 310V-311R 54 Ż DM
4 10 1861 Łabuń Józefa Konoplicka Chrabuźna Ignacy Paulina Rudnicka Jan Kostecki i Paulina Borysowicz panna 178-03-76 345V-346R 69 Ż DM
19 11 1879 Rzyszczów Stanisław Feliks Zamoyski Prucki Wielkie Andrzej Platyn Paulina Konoplicka Bazyli Faygel, Marianna Gławicka żona Samuela, Samuel Gławicki, Helena Żukowska żona Ignacego 312-1-112 29 m.K KM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
24 2 1829 Stary Konstantynów Domini ur. Piotr Radecki Niemirówka 22 ur. Sebastian Magdalena Szeniawska ur. Antonina Konoplicka Niemirówka 18 ur. Antoni Marianna Szulakowska ur. Bazyl Jędrzejowski, Jan Wojnarowski 178-3-95 166r 6 Ż 320 KP2
20 10 1835 Łabuń Jan Kryński Tadeuszpol 25 Piotr Agnieszka Czaykowska Elżbieta Lisicka Kustowce 18 Jan Prakseda Konoplicka Jan Myszyński, Józef Gliwiński, Wincenty Butkowski 178-3-101 155R 13 Ż 306 SK
18 11 1845 Łabuń Jan Kostecki Chrabuźna 23 Walenty Anna Konoplicka Eufrozyna Sredzińska Rożyczna 17 Dominik Tekla Ostrowska Jan Wojnarowski, Adam Osmulski, Wojciech Kostecki 178-3-113 136R 21 Ż DM
13 6 1848 Żytomierz Jan Antonowicz 40 Józef Lityńska Julia Tesław 32 Aleksander Anastazja Konoplicka 178 3 23 59 24 Ż Ni
3 11 1857 Łabuń Florian Dembicki Karpiłówka 19 Ignacy Julianna Szczurowska Joanna Konoplicka Kustowce 17 Tomasz Honorata Wysocka Stanisław Wiszniewski i Wojciech Osłomowicz 178-3-73 366R 19 Ż DM
5 5 1857 Białogródka Marcin Dobrzański Wolica Tatarska par. Kulczyny 26 Piotr Honorata Krynicka Józefa Sławecka Rublanka 20 Daniel Joanna Konoplicka Franciszek Wierzbicki, Florian Bobrowski 178-03-73 179V 11 Ż DM
9 11 1858 Łabuń Józef Kobierski Tadeuszpol 24 Sebastian Dorota Konoplicka Barbara Orłowska Futor Łabuński Eliasz Petronela Kościewicz Jan Zasłocki, Kazimierz Dokucki 178-03-74 342R 25 Ż DM
10 9 1861 Łabuń Jan Dzierżyński Połonne par. Połonne 36w Tomasz Aleksandra Adamowicz Tekla Rudnicka Chrobuźna 27 Stanisław Franciszka Konoplicka Piotr Wilczyński, Roman Pitnicki 178-03-76 356R 13 Ż DM
5 11 1861 Połonne Jan Rudnicki Połonne 24 Stanisław Franciszka Konoplicka Michalina Wojnarowska Połonne 20 Klemens Marianna Gliwińska Józef Poniatowski, Tomasz Rogalski 178-03-76 76V 39 Ż DM
16 9 1862 Starokonstantynów Szymon Kostkiewicz Starokonstantynów 23 Mikołaj Brygida Wysocka Katarzyna Konoplicka Ohijowce 19 Onufry Marianna Woroniecka Jan Gorczyński, Mateusz Gilewicz 178-3-131 40R 24 Ż DM
19 11 1878 Białogródka Eliasz Szulatycki Nowa Wieś 33w Piotr Barbara Krupczyńska Marcelina Sławecka Rublanka 19 Daniel Joanna Konoplicka Piotr Welbel, Jan Krutewicz 178-03-133 197R 36 Ż DM
7 2 1879 Rzyszczów Andrzej Zamoyski kawaler 25 Konstanty Elżbieta Kod Paulina Konoplicka panna 23 Jakub Paulina Ciemiałowska Wincenty Walicki, Ludwik Mężyński 312-1-112 10 1 m.K KM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
342 2 Konoplicka Maria z Lenartowiczów, wdowa 56 Starokonstantynów Metyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
594 3 Konoplicka Franciszka 40 Starokonstantynów Ohijowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
41 2 żona Karolina Konoplicka 59 Łabuń Hryców 1915 Żytomierz DM 178-49-62
204 18 żona Stefania Konoplicka 33 Łabuń Kochanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
363 6 żona Justyna Konoplicka 25 Łabuń Ustianówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
423 14 Konoplicka Zofia z Rusanowskich, wdowa 49 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
425 18 Konoplicka Emilia z Popielów, wdowa 43 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
436 42 żona Karolina Konoplicka 51 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl