Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 146 wyników dla: Konoplicka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 3 1827 Łabuń Marianna Konoplicka 7 Kustowce ojciec Tomasz i Honorata z Kosteneckich, przyczyna zgonu: ospa, ostatnim pomazaniem tylko opatrzone 178-3-93 122R 19 Ż 237 KP2
15 6 1827 Łabuń Andrzej Konoplicki 49 Tadeuszpol żona Marianna Konoplicka, pochodził z Korzowki,pozostawił po sobie 3 synów: Franciszek, Ludwik, Jan i córki: Mariannę i Dorotę, przyczyna zgonu: chorował przez 3 miesiące 178-3-93 124V 35 Ż 242 KP2
10 1 1828 Łabuń Józefa Konoplicka 10/12 Tadeuszpol rodzice ur. Stefan Konoplicki i Antonina z Kobierskich, z kaszlu 178-3-94 138R 1 Ż 268 KP2 0
12 3 1829 Łabuń Kazimierz Lesicki 4/365 Kustowce rodzice ur. Jan Lesicki, Prakseda Konoplicka, z niewiadomej słabości 178-3-95 145R 18 Ż 283 KP2
21 5 1829 Łabuń Walenty Kobierski 2 Tadeuszpol rodzice ur. Sebastian Kobierski, Dorota Konoplicka, z konwulsji 178-3-95 149R 30 Ż 288 KP2
5 8 1835 Ostróg Wiktor Karwat 6mcy Wierzchów z konwulsji syn Floriana i Tekli zd Konoplicka 171-1-8 39V 66 R
2 11 1835 Starokonstantynów Anna Konoplicka ? Niemirówka Rodzice: Onufry, Marianna Woronicka 178-3-101 210 144 Ż SK
18 12 1837 Ostropol Katarzyna Konoplicka 3/52 Józefówka c. Franciszka i Franciszki z Malinowskich 178-3-108 347R 56 Ż 674 DM
4 6 1838 Butowce Magdalena Konoplicka 17 Orzechówka c. Jana i Rozalii z Bogusławskich 178-03-110 230R 26 Ż 437 DM
5 10 1846 Ostropol Rozalia Konoplicka 2 Józefówka c. Franciszka i Franciszki z Meleniewskich 178-3-115 292R 25 Ż 574 DM
20 12 1851 Starokonstantynów Anna Konoplicka 36 Ohyjowce od choroby wewnętrznej, z d. Ostaszewska, 1-dw., mąż Józef, potomstwa nie zostawiła 178-3-120 85V 168 Ż 167 DW
5 12 1851 Ostropol Rozalia Konoplicka 65 Ostropol wdowa 178-3-120 340R 31 Ż 667 DM
15 11 1855 Łabuń Klementyna Konoplicka 1 Kustowce c. 1-dw. Łukasza i Marianny Lisieckiej 178-03-123 730R 76 Ż DM
9 1 1858 Łabuń Józefa Konoplicka 75 Kraczanówka 1-dw., z Krześniowskich, wdowa po Szymonie, syn Ignacy i córka Joanna 178-03-74 344R 3 Ż DM
1 11 1861 Łabuń Józefa Konoplicka 3/12 Chrabuźna c. 1-dw. Ignacego i Pauliny Rudnickiej 178-03-76 367V 71 Ż DM
6 1 1861 Butowce Lucyna Konoplicka 6 Pieńki c. panny Lucyny Konoplickiej 178-03-76 235R 1 Ż 557 DM
16 7 1921 Starokonstantynów Elżbieta Karczewska 74 Starokonstantynów z starości, mieszczanka, z d. Konoplicka, wdowa, synowie Kazimierz i Władysław 17-2-91 cz.2 290V 69 Ch 174 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 8 1799 Lubar Marianna Rudnicka Demkowce Michał Franciszka Jatkiewicz łacina, data chrztu, Franciszek Rudnicki, Marianna Konoplicka, ass. Onufry Jatkiewicz, Apolonia Zabucka 178-51-174 13V Ż Mg
7 10 1799 Lubar Marianna Józefa Konoplicka Demkowce Andrzej Regina Jędrzejowska łacina, data chrztu, Andrzej Pawłowski, Marianna Rudnicka 178-51-174 15V Ż Mg
8 11 1827 Łabuń Dorota Kobierska Tadeuszpol Jan Marianna Kłopaczowska Józef Porębski, Antonina Konoplicka 178-3-93 112R/112V 57 Ż 219/220 KP2
18 9 1827 Ostropol Józefa Łagodzińska Korzówka Maciej Anna Strzałkowska Jan Zuchowski, Gertruda Konoplicka 178-3-93 206V 62 Ż 400 KP2, DM
25 12 1827 Ostropol Adam Konoplicki Korzówka Andrzej Agnieszka Śliwińska Andrzej Hajewski kawaler, Gertruda Konoplicka 178-3-93 209R 81 Ż 405 KP2, DM
4 9 1827 Butowce Feliks Dzengilowski Orzechówka Franciszek Franciszka Popławska Grzegorz Więckowski, Rozalia Konoplicka 178-3-93 265R 20 Ż 512 KP2
17 4 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Katarzyna Trocka Woronkowce ur. Maciej Teresa Satuchbiuk ur. Jędrzej Kurmin, ur. Anna Konoplicka 178-3-94 156V 50 Ż 302 KP2
19 8 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Jacek Kurmin Woronkowce ur. Andrzej Petronella Bedracka ur. Józef Minkowski, ur. Anna Konoplicka 178-3-94 159V 86 Ż 308 KP2
9 9 1828 Butowce Marianna Konoplicka Orzechówka ur. Jan Rozyna Bogusławska ur. Michał Wysoczyński, ur. Petronella Różańska 178-3-94 246R 45 Ż 471 KP2
8 7 1828 Łabuń Józef Kostecki Kustowce ur. Walenty Anna Konoplicka ur. Mikołaj Izdebski, Magdalena Konoplicka 178-3-94 123V 30 Ż 241 KP2
24 9 1828 Łabuń Tekla Konoplicka Kustowce ur. Tomasz Honorata Wysocka ur. Kazimierz Wojnarowski, Natalia Rudnicka 178-3-94 127R 49 Ż 248 KP2
5 12 1828 Łabuń Barbara Franciszka Rzymowska Kraczanówka ur. Kazimierz Helena Jaruzelska ur. B. Bogusławski, Józefa Konoplicka 178-3-94 129V/130R 64 Ż 253/254 KP2
8 4 1828 Ostropol Józef Biernacki Kozówka ? ur. Teodor Rozalia Kurowska Jan Kurowski, Gertruda Konoplicka 178-3-94 195R 20 Ż 373 KP2
7 1 1829 Łabuń Walenty Gaspar Kobierski Tadeuszpol ur. Sebastian Teresa Konoplicka ur. Józef Borysowicz, Barbara Rudkowska 178-3-95 127R 1 Ż 247 KP2
20 2 1829 Łabuń Ignacy Kobierski Tadeuszpol ur. Stefan Antonina Konoplicka ur. Józef Czułowski, Franciszka Rudnicka 178-3-95 128V 12 Ż 250 KP2
6 3 1829 Łabuń Jan Lesicki Kustowce ur. Jan Prakseda Konoplicka ur. Mikołaj Izdebski, Jozefata Lisicka 178-3-95 129V 18 Ż 252 KP2
16 7 1829 Łabuń Julia Balicka Moskalówka ur. Jan Konstancja Jaruszewska ur. Walenty Kostecki, Honorata Konoplicka 178-3-95 133V 42 Ż 260 KP2
1 12 1829 Łabuń Helena Konoplicka Tadeuszpol ur. Wojciech Franciszka Czajkowska ur. Jan Rybczyński, Józefa Czajkowska 178-3-95 137V 66 Ż 268 KP2
13 2 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Julianna Konoplicka Niemierówka ur. Antoni Marianna Szulakowska ur. Bazyli Jędrzejewski, Anna Radecka 178-3-95 156R 20 Ż 299 KP2
23 9 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Michał Kurmin Woronkowce ur. Jakub Rozalia Trocka ur. Michał Kanofolski, Anna Konoplicka 178-3-95 161R 96 Ż 311 KP2
28 12 1829 Ostropol Tomasz Sadłowski Ostropol ur. Andrzej Marianna Zielińska ur. Gabriel Karpiński, Wiktoria Konoplicka 178-3-95 199r 69 Ż 383 KP2
1 5 1830 Lubar Mikołaj Rudnicki Dembowce Stanisław Franciszka Konoplicka Marek GrowaczewskiBarbara Korendowicz 178 3 3 R361 35 Ż MP
11 6 1830 Ostropol Antonina Konoplicka Jan Gertruda Sokolska Teodor Kilijewicz i Marianna Domatewicz ż. Kajetana, asyst. Teodor Diaczek i Wiktoria Konoplicka wdowa 178-3-96 238V 29 Ż 442 DM
17 6 1830 Ostropol Jan Bernacki Korzówka Teodor Rozalia Kurowska Jan Konoplicki i Katarzyna Kasperska ż. Jędrzeja, asyst. Kajetan Markowski i Domicela Konoplicka panna 178-3-96 238V 32 Ż 442 DM 0
21 11 1830 Ostropol Klemens Feliks Matkowski Korzówka Kajetan Marianna Wiszniowska Eliasz Moraszewski i Gertruda Konoplicka ż. Jana, asyst. Kalennik i Marianna Wesołowska ż. Tomasza 178-3-96 242R 62 Ż 449 DM
30 3 1831 Ostróg Aleksander Górski Wierzchów Maciej Elżbieta Michał Wilczyński, Tekla Konoplicka 1-171-4 4V 27 R MZ 778
1 1 1831 Ostropol Katarzyna Konoplicka Korzówka Jędrzej Agnieszka Liszwińska Kajetan Donatowicz i Gertruda Konoplicka zamężna 178-3-97 259R 1 Ż 488 DM
7 1 1831 Ostropol Agnieszka Kasperska Korzówka Jan Katarzyna Kurowska Jan Donalewicz i Gertruda Konoplicka zamężna 178-3-97 259R 3 Ż 488 DM
29 9 1832 Ostropol Jan Matkowski Ostropol Kajetan Marianna Wiszniowska Bazyli Misiewicz i Marianna Matkowska panna, asyst. Feliks Miłoszyński i Rozalia Biernacka, Andrzej Sadłowski i Gertruda Konoplicka zamężna 178-3-98 222V 46 Ż 423 DM
2 12 1832 Butowce Franciszka Konoplicka Orzechówka Jan Różyna Bogusławska Michał Popławski i Marianna Izdebska, Piotr Chodakowski i Marcjanna Sałacińska ż. Leona 178-03-98 171R 40 Ż 328 DM
8 9 1835 Białogródka Jan Józef Sławecki Rublanka Daniel Joanna Konoplicka Tomasz Sławecki i Wiktoria Bogusławska ż. Tomasza 178-03-101 120V 76 Ż DM
26 3 1835 Łabuń Jan Kobierski Tadeuszpol Sebastian Dorota Konoplicka Piotr Czaykowski, Marianna Ostrowska 178-3-101 147V 15 Ż 292 SK
5 4 1835 Łabuń Eufrozyna Konoplicka Kochanówka Stefan Magdalena Lisiecka Aleksander Czarniecki, Anna Romanowa 178-3-101 147V 16 Ż 292 SK
24 6 1835 Łabuń Joanna Konoplicka Kustowce Tomasz Honorata Wysocka Mikołaj Izdebski, Józefa Lisiecka 178-3-101 149R 28 Ż 295 SK
9 5 1835 Starokonstantynów Anna Konoplicka Ohyjowce Onufry Marianna Woroniecka Wincenty Baczyński, Marianna Orzechowska 178-3-101 170R 63 Ż 330 CK 0
23 7 1836 Ostropol Jakub Kiliewicz Korzówka Teodor Tekla Kotlińska Dmytro Ihnatów i Gertruda Konoplicka, asyst. Jan Konoplicki i Domicela Śniechowska ż. Stefana 178-3-106 305R 29 Ż 588 DM
3 7 1837 Białogródka Józefa Sławecka Rublanka Daniel Marianna Konoplicka Jan Mroczko i Ewa Wolska 178-03-108 153R 73 Ż DM
18 2 1838 Połonne Piotr Gliwiński Połonne Paweł Agnieszka Franciszek Wkryński, Lucyna Konoplicka ż. Aleksandra, as. Józef Kurowski kawaler, Julianna Gliwińska panna 245-1-12 108R 43 R DW 298
12 5 1838 Połonne Zofia Konoplicka Połonne Jan Magdalena Augustyn Uruski kawaler, Antonina Czechowska ż. Antoniego 245-1-12 114R 90 R DW 299
25 12 1838 Połonne Adam Niepokojczycki Połonne Marcin Agnieszka Klemens Wojnarowski, Łucja Konoplicka ż. Aleksandra 245-1-12 127V 198 R DW 302
17 1 1839 Butowce Antonina Konoplicka Orzechówka Jan Rożyna Bogusławska Bazyli Izdebski i Anna Popławska ż. Michała 178-3-112 200V 5 Ż 390 DM
15 4 1840 Czarnobyl Józefa Wyszyńska Czarnobyl Bazyli Emilia Konoplicka Konstanty Piasecki, Marianna Gliwińska, chrz. 16.04.1840 178-51-456 37R 6 Ż BS 86
29 6 1842 Połonne Paulina Konoplicka Połonne Stefan Rozalia Paweł Falkowski żonaty, Marianna Sosnowska wdowa 873 315 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0163.htm
17 8 1842 Połonne Magdalena Konoplicka Połonne Aleksander Lucyna 873 320 119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0166.htm
27 2 1845 Łabuń Anastazja Wysocka Chrabuźna Józef Domicela Konoplicka 1-dw. Józef Wilczyński i Marianna Bobrowska ż. Pawła 178-3-113 122V 21 Ż DM
16 9 1845 Łabuń Franciszek Radecki Maciewiczki Małe Piotr Antonina Konoplicka 1-dw. Tomasz Brzostowski i Marianna Osowska ż. Jana 178-3-113 127V 63 Ż DM
15 12 1846 Horbulów Malwina Konoplicka Tarczyn Eliasz Józefa Koncewicz Ignacy Dubikowski, Marianna Pawlowska, panna, dop. chrz. 12.05.1847 178-51-548 104V 15 Ż BS 216
27 9 1846 Ostropol Rozalia Konoplicka Józefówka Franciszek Franciszka Mieleniewska Franciszek Domaszewski i Józefa Mańkowska ż. Józefa, asyst. Franciszek Kozieradzki i Antonina Domaszewska ż. Franciszka 178-03-115 277R 36 Ż 544 DM
8 2 1847 Białogródka Apolonia Sławecka Rublanka Daniel Joanna Konoplicka ur. Ludwik Sławecki i Anna Wolska ż. Ludwika 178-3-116 100V 15 Ż DM
2 6 1847 Ostropol Julia Domaszewska Pyszki Franciszek Antonina Meleniewska Tomasz Sehen i Franciszka Konoplicka ż. Franciszka 178-3-116 273R 14 Ż 538 DM
30 4 1848 Ostropol Józef Pokojuk Czarna Aleksander Marianna Ludwik Słowiński i Tekla Konoplicka panna 178-3-117 351V 22 Ż 689 DM
5 5 1848 Ostropol Aniela Konoplicka Józefówka Franciszek Franciszka Mieleniewska Piotr Liniewicz i Rozalia Mokrzycka wdowa 178-3-117 352R 24 Ż 690 DM
1 11 1848 Butowce Marianna Konoplicka Orzechówka Julian Apolonia Ostrowska Bartłomiej Sałaciński i Marianna Jasinowska ż. Feliksa 178-3-117 280V 41 Ż 550 DM
4 7 1849 Białogródka Franciszek Sławecki Rublanka Andrzej Joanna Konoplicka Ludwik Wolski i Marianna Krotowicz ż. Kajetana 178-03-118 534V-535R 104 Ż DM
26 9 1849 Ostropol Jozafata Gregorowicz Korzówka Franciszek Apolonia Plata Józef Skulbaszewski i Gertruda Konoplicka wdowa 178-3-118 203V-204R 24 Ż 377-381 DM
2 4 1850 Starokonstantynów Kamila Konoplicka Woronkowce Wincenty Marianna Demska szl. Franciszek Zajączkowski, 1-dw. Salomea Sałacińska wdowa 178-3-119 9V-10R 39 Ż 18 DW
18 11 1850 Starokonstantynów Elżbieta Konoplicka Starokonstantynów Aleksander Aleksandra Wojnarowska szl. Marceli Ułłowicz, Anna Grabowska ż. Kajetana 178-3-119 27V-28R 126 Ż 54 DW
9 3 1850 Stary Konstantynów Jan Moszczyński Szkarawka Mikołaj Domicela Bagińska chrzest 30.8.1851, Jan Sredziński, Józefa Konoplicka ż. Ignacego 178-3-120 47V-48R 111 Ż 92 DW
5 9 1850 Ostropol Jan Popławski Józefówka Onufry Tekla Konoplicka Franciszek Konoplicki i Rozalia Mokrzycka wdowa 178-3-119 248V-249R 32 Ż 486-487 DM
21 8 1850 Butowce Jan Konoplicki Orzechówka Eliasz Apolonia Ostaszewska Kasper Lipski i Maria Konoplicka ż. Wincentego 178-3-119 226V-227R 30 Ż 444-445 DM 0
27 8 1851 Białogródka Mikołaj Sławecki Rublanka Daniel Joanna Konoplicka Jan Zieliński i Petronela Sławecka ż. Tomasza 178-03-120 457V-458R 101 Ż DM
18 10 1851 Stary Konstantynów Piotr z Alkantary Wojnarowski Szkarawka Mała Szymon Marianna Mińkowska szl. Kazimierz Toruński, 1-dw. Józefa Konoplicka ż. Ignacego 178-3-120 52V-53R 136 Ż 102 DW
3 6 1854 Ostropol Aleksandra Konoplicka Korzówka Michał Prakseda Mińkowska Jan Dobrzański i Apolonia Brakowa ż. Grzegorza 178-3-122 553V-554R 18 Ż 1077-1078 DM
20 6 1854 Ostropol Petronela Mańkowska Pyszki IN Brygida Mańkowska c. panny, Eliasz Mańkowski i Anastazja Konoplicka ż. Franciszka 178-3-122 554V-555R 21 Ż 1079-1080 DM
29 7 1854 Ostropol Marianna Konoplicka Józefówka Franciszek Franciszka Miliniewska Bernard Łotocki i Rozalia Mokrzycka wdowa 178-3-122 557V-558R 28 Ż 1085-1086 DM
24 1 1855 Łabuń Paweł Glewiński Kustowce Wincenty Tekla Konoplicka Jan Lisicki i Marianna Skalska 178-03-123 699V-700R 9 Ż DM 0
12 1 1855 Lubar Hilary Drozdowski Tisowszczyzna Mikołaj Antonina Konoplicka Jan Jagłowski,Pawlina Czołowska 641-1-15 4 5 Ż MP
1 9 1856 Łabuń Klementyna Glewińska Kustowce Wincenty Feliksa Konoplicka Jan Ilnicki i Apolonia Lisicka 178-03-124 662V-663R 55 Ż DM
15 12 1856 Łabuń Antoni Wysocki Chrabuźna Józef Domicela Konoplicka Eliasz Dąbrowski i Marianna Bobrowska wdowa 178-03-124 668V-669R 83 Ż DM
29 1 1857 Ostropol Franciszek Drozdowski Korzówka Mikołaj Antonina Konoplicka Jan Dobrzański i Apolonia Braków 178-3-73 314V-315R 3 Ż DM
19 3 1857 Ostropol Ludwika Konoplicka Korzówka Mikołaj Prakseda Mińkowska Jan Dobrzański i Tekla Hnat ż. Feliksa 178-3-73 318V-319R 12 Ż DM
6 7 1857 Ostropol Józef Segen Charkowce Michał Tekla Konoplicka Marcin Stryjewski i Julianna Mińkowska ż. Józefa 178-3-73 319V-320R 19 Ż DM
23 9 1857 Ostropol Tekla Konoplicka Wiszniopol Ludwik Anastazja Mańkowska Szymon Szarowski i Apolonia Brakow ż. Grzegorza 178-3-73 322V-323R 32 Ż DM
12 5 1857 Białogródka Bazyli Sławecki Rublanka Daniel Joanna Konoplicka Ludwik Sławecki i Petronela Sławecka ż. Tomasza 178-3-73 149V-150R 48 Ż DM
1 11 1858 Łabuń Michalina Dębicka Karpiłówka Florian Joanna Konoplicka Stanisław Wiszniewski i Marianna Resińska 178-03-74 329V-330R 74 Ż DM
21 3 1858 Ostropol Ludwika Wysocka Korzówka Ignacy Tekla Pawłowska Jan Dobrzański i Prakseda Konoplicka ż. Mikołaja 178-3-74 289V-290R 8 Ż 550-553 DM
11 11 1858 Ostropol Marcin Drozdowski Ostropol Mikołaj Antonina Konoplicka Jan Adamski i Julia Samborska panna 178-3-74 297V-298R 43 Ż 566-570 DM
1 1 1860 Łabuń Jan Wysocki Chrabuźna Józef Domicela Konoplicka Eliasz Dąbrowski i Ludwika Kostecka 178-03-75 300V-301R 1 Ż DM 0
28 1 1860 Łabuń Franciszka Wilczyńska Chrabuźna Józef Tekla Wojnarowska Eliasz Dąbrowski i Paulina Konoplicka 178-03-75 301V-302R 10 Ż DM
8 8 1860 Łabuń Karolina Konoplicka Kurhanówka Łukasz Marianna Lesicka Kazimierz Osłanowicz i Marianna Rosińska 178-03-75 310V-311R 54 Ż DM
4 10 1861 Łabuń Józefa Konoplicka Chrabuźna Ignacy Paulina Rudnicka Jan Kostecki i Paulina Borysowicz panna 178-03-76 345V-346R 69 Ż DM
16 2 1861 Butowce Julianna Różańska Orzechówka Adam Kamila Święcicka Feliks Sałaciński i Apolonia Konoplicka 178-3-76 281V-282R 10 Ż 535-536 DM
1 3 1862 Butowce Helena Kochal Orzechówka Ignacy Marianna Różańska Maciej Korczewski i Apolonia Konoplicka 178-3-77 284V-285R 11 Ż 565-571 DM
25 5 1862 Butowce Jan Budziszewski Czerniatyn Wielki Kazimierz Katarzyna Pradyńska Ludwik Welbel i Apolonia Konoplicka 178-3-77 285V-286R 15 Ż 567-570 DM
25 6 1862 Butowce Petronela Łapińska Orzechówka Jan Julia Wierzbicka Józef Popławski i Apolonia Konoplicka 178-3-77 286V-287R 22 Ż 569-573 DM
9 8 1862 Butowce Marcelina Leszczyńska Orzechówka Jakub Marianna Teleżyńska Feliks Jasinowski i Apolonia Konoplicka 178-3-77 287V-288R 31 Ż 571-576 DM
13 9 1862 Butowce Marianna Izdebska Orzechówka Jan Franciszka Bobrowska Kasper Lipski i Apolonia Konoplicka 178-3-77 288V-289R 35 Ż 573-574 DM
24 6 1862 Ostropol Jan Drozdowski Korzówka Mikołaj Antonina Konoplicka Jakub Sankiewicz i Apolonia Grygoruk 178-3-77 302V-303R 22 Ż 600-601 DM
8 12 1862 Ostropol Marianna Pawska Wisznopol Wiktor Antonina Konoplicka Jan Skrzyński i Salomea Boguszewska 178-3-77 308V-309R 51 Ż 612-613 DM
3 11 1863 Ostropol Karol Sehen Charkowce Michał Tekla Konoplicka Józef Matkowski i Józefa Chamska 17-1-323 9V-10R 43 Ch 18-19 DM
18 3 1864 Butowce Józef Izdebski Orzechówka Franciszek Antonina Konoplicka Maciej Konoplicki i Anna Górecka 178-3-82 15V-16R 6 Ż 31-32 DM
2 8 1864 Ostropol Aniela Mamczuruk Ostropol Wojciech Łucja Łukaszów Stanisław Gorecki i Franciszka Konoplicka 17-1-323 20V-21R 32 Ch 39-40 DM
24 10 1864 Ostropol Jan Drozdowski Korzówka Mikołaj Antonina Konoplicka Jan Dobrzański i Karolina Domatowicz wdowa 17-1-323 23V-24R 41 Ch 45-46 DM
19 11 1864 Ostropol Mikołaj Pawski Wisznopol Wiktor Antonina Konoplicka Jan Skryński i Paulina Pluta 17-1-323 24V-25R 48 Ch 47-48 DM
26 11 1864 Ostropol Jan Sehen Józefówka Michał Ewa Konoplicka Józef Gorecki i Marianna Berezowska 17-1-323 25V-26R 49 Ch 49-50 DM
21 4 1865 Ostropol Wiktoria Konoplicka Korzówka Mikołaj Prakseda Maszkowska Jan Dobrzański i Katarzyna Ignatowicz 17-1-323 32V-33R 17 Ch 63-64 DM
7 1 1876 Butowce Jan Konoplicki Medwedówka Mała Maciej Joanna Jędruska Józef Bujalski i Teresa Konoplicka ż. Jana 17-1-28 2V-3R 6 Ch 5-6 DM
1 4 1878 Butowce Antonina Konoplicka Orzechówka Eliasz Wiktoria Budzikowska Karol Budzikowski i Helena Popławska ż. Jana 17-1-28 36V-37R 13 Ch 72-73 DM
19 11 1879 Rzyszczów Stanisław Feliks Zamoyski Prucki Wielkie Andrzej Platyn Paulina Konoplicka Bazyli Faygel, Marianna Gławicka żona Samuela, Samuel Gławicki, Helena Żukowska żona Ignacego 312-1-112 29 m.K KM
29 12 1882 Butowce Zofia Konoplicka Czerniatyn Wielki Mateusz Joanna Jędruska chrzest 1.01.1883; Jan Leszczyński i Franciszka Markiewicz ż. Michała 17-1-28 52V-53R 3 Ch 103-104 DM
5 1 1883 Butowce Klementyna Jasinowska Orzechówka Mateusz Marianna Popławska Jan Wysoczyński i Teresa Konoplicka ż. Jana 17-1-28 53V-54R 7 Ch 105-106 DM 0
6 8 1883 Butowce Józefa Zaklicka Orzechówka Piotr Aniela Ostrowska Sebastian Więckowski i Teresa Konoplicka ż. Jana 17-1-28 61V-62R 48 Ch 121-122 DM
10 9 1883 Butowce Wincentyna Karczewska Orzechówka Walenty Honorata Pawłowska Jan Jasinowski i Teresa Konoplicka ż. Jana 17-1-28 65V-66R 70 Ch 129-130 DM
27 9 1915 Starokonstantynów Stanisława Konoplicka Zielińce Franciszek Maria Lubikowska Józef Porębski i Karolina Krynicka ż. Feliksa 17-2-90 29V-30R 117 Ch 60-61 DM
8 1 1921 Starokonstantynów Genowefa Popławska Irszyki Jan Maria Konoplicka Józef Skomski i Felicja Chłodzińska ż. Józefa 17-2-91 cz.2 200V-201R 7 Ch 4-5 DM
3 1 1921 Butowce Bronisław Welbel Wierzbówka Albin Józefa Konoplicka Marian Radziszewski i Maria Sałacińska ż. Floriana 17-2-90 314V 1 Ch 604 DM
18 3 1921 Butowce Helena Jaskulska Wierzbówka Konstanty Rozalia Konoplicka Feliks Dąbrowski i Józefa Konoplicka panna 17-2-90 315R 8 Ch 605 DM
6 10 1921 Butowce Wacław Zaklicki Orzechówka Jan Karolina Konoplicka Władysław Konoplicki i Katarzyna Jasinowska ż. Antoniego 17-2-90 319R 37 Ch 613 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 2 1829 Stary Konstantynów Domini ur. Piotr Radecki Niemirówka 22 ur. Sebastian Magdalena Szeniawska ur. Antonina Konoplicka Niemirówka 18 ur. Antoni Marianna Szulakowska ur. Bazyl Jędrzejowski, Jan Wojnarowski 178-3-95 166r 6 Ż 320 KP2
20 10 1835 Łabuń Jan Kryński Tadeuszpol 25 Piotr Agnieszka Czaykowska Elżbieta Lisicka Kustowce 18 Jan Prakseda Konoplicka Jan Myszyński, Józef Gliwiński, Wincenty Butkowski 178-3-101 155R 13 Ż 306 SK
15 11 1836 Butowce Piotr Lesicki Kustowce par. Łabuń 23 Jan Prakseda Konoplicka Ludwika Pawłowska Bołkuny 17 Łukasz Salomea Wiszniowska Jan Konoplicki, Wincenty Sikorski, Andrzej Pogonowski 178-3-106 228R 9 Ż 441 DM
18 11 1845 Łabuń Jan Kostecki Chrabuźna 23 Walenty Anna Konoplicka Eufrozyna Sredzińska Rożyczna 17 Dominik Tekla Ostrowska Jan Wojnarowski, Adam Osmulski, Wojciech Kostecki 178-3-113 136R 21 Ż DM
13 6 1848 Żytomierz Jan Antonowicz 40 Józef Lityńska Julia Tesław 32 Aleksander Anastazja Konoplicka 178 3 23 59 24 Ż Ni
13 2 1849 Ostropol Onufry Popławski Józefówka 26w Józef Marianna Mokrzycka Tekla Konoplicka Ostropol 20 Maciej Wiktoria Niedźwiecka Wiktor Ciecierski i Józef Mańkowski 178-3-118 210V 4 Ż 387 DM
26 2 1856 Ostropol Michał Sehen Charkowce 40w Jan Anna Kaszubska Tekla z d. Konoplicka Popławska Charkowce 26w Andrzej Wiktoria Niedzielska Franciszek Gątkiewicz, Marcin Stryjewski 178-3-124 646V-647R 2 Ż 1228-1229 DM
3 11 1857 Łabuń Florian Dembicki Karpiłówka 19 Ignacy Julianna Szczurowska Joanna Konoplicka Kustowce 17 Tomasz Honorata Wysocka Stanisław Wiszniewski i Wojciech Osłomowicz 178-3-73 366R 19 Ż DM
5 5 1857 Białogródka Marcin Dobrzański Wolica Tatarska par. Kulczyny 26 Piotr Honorata Krynicka Józefa Sławecka Rublanka 20 Daniel Joanna Konoplicka Franciszek Wierzbicki, Florian Bobrowski 178-03-73 179V 11 Ż DM
9 11 1858 Łabuń Józef Kobierski Tadeuszpol 24 Sebastian Dorota Konoplicka Barbara Orłowska Futor Łabuński Eliasz Petronela Kościewicz Jan Zasłocki, Kazimierz Dokucki 178-03-74 342R 25 Ż DM
10 9 1861 Łabuń Jan Dzierżyński Połonne par. Połonne 36w Tomasz Aleksandra Adamowicz Tekla Rudnicka Chrobuźna 27 Stanisław Franciszka Konoplicka Piotr Wilczyński, Roman Pitnicki 178-03-76 356R 13 Ż DM
5 11 1861 Połonne Jan Rudnicki Połonne 24 Stanisław Franciszka Konoplicka Michalina Wojnarowska Połonne 20 Klemens Marianna Gliwińska Józef Poniatowski, Tomasz Rogalski 178-03-76 76V 39 Ż DM
16 9 1862 Starokonstantynów Szymon Kostkiewicz Starokonstantynów 23 Mikołaj Brygida Wysocka Katarzyna Konoplicka Ohijowce 19 Onufry Marianna Woroniecka Jan Gorczyński, Mateusz Gilewicz 178-3-131 40R 24 Ż DM
7 10 1862 Butowce Franciszek Izdebski Orzechówka 23 Bazyli Marianna Popławska Antonina Konoplicka Orzechówka 23 Jan Rozalia Bogusławska Feliks Jasinowski, Jan Wysoczyński 178-3-77 293R 7 Ż 581 DM
22 5 1866 Butowce Józef Stachowski Czerniatyn Mały 23 Wojciech Rozalia Konoplicka Katarzyna Łabuńska Czerniatyn Wielki 20 Jan Marianna Jaskulska Franciszek Piotrowski, Andrzej Karczewski 178-03-82 60R 2 Ż 116 DM
22 11 1870 Butowce Adam Sławecki Wolica par. Kulczyny 23 Daniel Tekla Konoplicka Marianna Więckowska Wierzbówka 19 Józef Rozalia Bujalska Tadeusz Bogusławski, Mikołaj Lubliński 178-03-82 144R 11 Ż 282 DM 0
19 11 1878 Białogródka Eliasz Szulatycki Nowa Wieś 33w Piotr Barbara Krupczyńska Marcelina Sławecka Rublanka 19 Daniel Joanna Konoplicka Piotr Welbel, Jan Krutewicz 178-03-133 197R 36 Ż DM
7 2 1879 Rzyszczów Andrzej Zamoyski kawaler 25 Konstanty Elżbieta Kod Paulina Konoplicka panna 23 Jakub Paulina Ciemiałowska Wincenty Walicki, Ludwik Mężyński 312-1-112 10 1 m.K KM
10 2 1908 Starokonstantynów Karol Wesołowski Werborodyńce 22w Jan Franciszka Ostrowska Paulina Kretowicz Świnna 27 Leon Elżbieta Konoplicka Józef Radzicki, Wincenty Niewęgłowski 17-2-88 45V 10 Ch 91 DM
3 10 1910 Starokonstantynów Andrzej Weliko-Iwanienko (ob. G-R Żytomierz par. Żytomierz (z gm. Wasylów) 25 Melenty Anna Marcelina Konoplicka Starokonstantynów 22 Adam Maria Żukowska Franciszek Kowalski, Wawrzyniec Bliźniukiewicz 17-2-88 151V 45 Ch 302 DM
26 6 1921 Starokonstantynów Władysław Dąbrowski Wierzbówka par. Butowce 28 Jan Aniela Smoczyńska Bronisława Konoplicka Czerniatyn Wielki par. Butowce 17 Józef Klementyna Wodzińska Franciszek Krynicki, Władysław Łabuński 17-2-91 cz. 2 264V 59 Ch 128 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
32 76 żona Józefa z d. Konoplicka 39 Ostropol Ostropol 1888 Żytomierz DM 178-49-23
113 8 żona Aleksandra z d. Konoplicka 34 Ostropol Korzówka 1888 Żytomierz DM 178-49-23
149 28 żona Maria z d. Konoplicka 28 Ostropol Pasieczna 1888 Żytomierz DM 178-49-23
225 3 żona Elżbieta z d. Konoplicka 35 Ostropol Worobijówka 1888 Żytomierz DM 178-49-23
342 2 Konoplicka Maria z Lenartowiczów, wdowa 56 Starokonstantynów Metyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
594 3 Konoplicka Franciszka 40 Starokonstantynów Ohijowce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
22 4 żona Anastazja z d. Konoplicka Krzywin Hołowelski Porub 1912 Ch DM 17-2-70
41 2 żona Karolina Konoplicka 59 Łabuń Hryców 1915 Żytomierz DM 178-49-62
204 18 żona Stefania Konoplicka 33 Łabuń Kochanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
363 6 żona Justyna Konoplicka 25 Łabuń Ustianówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
423 14 Konoplicka Zofia z Rusanowskich, wdowa 49 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
425 18 Konoplicka Emilia z Popielów, wdowa 43 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
436 42 żona Karolina Konoplicka 51 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl