Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 726 wyników dla: Sikorska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
13 12 1764 Szumsk Barbara Sikorska 2/52 Kąty rodzice: Wojciech i Katarzyna 297-1-184 65V Ł RK
5 5 1772 Szumsk Agnieszka Sikorska 4 Kąty 297-1-184 78V Ł RK
14 2 1827 Luboml Anastazja Sikorska 70 Luboml sł., wdowa po Janie, synowie Jan, Teodor i Wawrzyniec, córka Elżbieta 843 340 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0186.htm
4 5 1827 Stary Konstantynów Dom Józef Dubilewski 1 Źerebki ojciec Józef, matka Apolonia Sikorska, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 170R 65 Ż 329 KP2 0
10 6 1827 Stary Konstantynów Dom Jan Jurewicz 8/12 Sachnowce ojciec Bazyli, matka Marianna Sikorska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 171R 73 Ż 331 KP2
20 11 1827 Stary Konstantynów Dom Bregida Sikorska 80 W Bahłajki wdowa po Stanisławie Sikorskim, zostawiła syna Antoniego i córkę Mariannę, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 177R 120 Ż 343 KP2
20 5 1828 Międzyrzec Karolina Głębocka 9/12 Symonów c. Ur. Stanisława i Tekli zd. Sikorska 171-1-1 247aV 34 R Mg 7141
28 2 1829 Szumsk Marianna Sikorska 35 Huta Szumska z febry, prac. z Lisakowskich, mąż Kazimierz, 5 synów, 1 córka 245-1-3 402V 141 R
30 3 1829 Szumsk Franciszka Sikorska 2/52 Kąty c. prac. Franciszka i Julianny z Kokurowskich 245-1-3 404R 153 R
26 3 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Katarzyna Sikorska 99 W Żerebki z domu Busiacka, wdowa po ur. Antonim Sikorskim, dzieci: Józef, Apolonia, ze starości 178-3-95 173r 33 Ż 333 KP2
13 5 1829 Stary Konstantynów Dom Marianna Dublewska 8 mies Żerebki rodzice ur. Józef Dublewski, Apolonia Sikorska, z suchot 178-3-95 173v/174r 47 Ż 334/335 KP2
20 6 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Apolonia Dublewska 40 Żerebki z domu Sikorska, z puchliny, mąż ur. Józef Dublewski 178-3-95 174v 60 Ż 336 KP2
8 6 1829 Teofilpol Anna Sikorska 80W Kuńcza wdowa 178-3-95 339v 23 Ż 658 KP2
17 9 1829 Międzyrzec Piotr Głębocki 11/30 Szymonów s.Stanisława i Tekli zd. Sikorska,bliżnię 171-1-2 288R 51 R AS
17 9 1829 Międzyrzec Mikołaj Głębocki 11/30 Szymonów s.Stanisława i Tekli zd. Sikorska, bliżnię 171-1-2 288R 52 R AS
6 2 1831 Ostróg Anna Sikorska 60 Ostróg z cholery, wdowiec Jan 1-171-4 20R 21 R MZ
25 1 1831 Annopol Józefa Sikorska 2 Korostek c. Jakuba i Anny z Zabłockich 171-1-4 128V 6 R 136 DM 0
24 6 1832 Luboml Benigna Sikorska 3 Luboml r. Szymon, Agnieszka Janikowska 847 587 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0317.htm
3 1 1832 Szumsk Katarzyna Sikorska 1 Kąty z ospy, pr., rodz. Wawrzyniec i Marianna zd. Orłowska 245-1-6 409R 4 R RK
28 4 1832 Ostróg Katarzyna Sikorska 80 Ostróg zd Wysoczyńska, wdowa 171-1-5 29R 75 R MZ
5 7 1833 Annopol Apolonia Sikorska 2 Korostek c. Józefa i Julianny z Świdzińskich 171-1-6 113R 18 R 110 DM
2 9 1833 Annopol Franciszka Sikorska 50 Hubelce z d. Nowosielecka, wdowa po Bogusławie, syn Józef i córka Karolina 171-1-6 113V 23 R 111 DM
13 8 1834 Radziwiłłów Anna Sikorska 4 Drancza córka Franciszki Sikorskiej 820 228 19 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0232.htm
16 10 1834 Łuck Józefa Sikorska 17 Łuck Panna c. Piotra i Marianny z Olędzkich 372 31 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0016.htm
26 4 1834 Międzyrzec Zuzanna Jaroszewska 37 Międzyrzec zd.Sikorska,wd.c.Elżbieta panna,syn Stanisław kawaler,c,Eufrozyna panna, dz.nieślubne Jan i Narcyz 171-1-7 266R 18 R AS
27 3 1835 Ptycza Kazimierz Kutlinski 4/52 Werba rodzice: pr. Jan i Agnieszka z d. Sikorska 821 254V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0257.htm
30 11 1835 Ptycza Justyna Sikorska 25 Wielka Milcza wlm., z d. Różycka, mąż wlm. Feliks Sikorski, dziecko: Michał 821 256V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0259.htm
1 12 1835 Ptycza Elżbieta Sikorska 10/365 Wielka Milcza rodzice: wlm. Feliks i Justyna z d. Różycka 821 256V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0259.htm
19 5 1835 Białogródka Helena Sikorska 45 Podlisce ur., z Witkowskich, mąż Jan 178-03-101 139R 64 Ż DM
18 12 1835 Bazalia Franciszka Sikorska 4 Wolica Polowa c. ur. Leona i Agnieszki 178-03-101 259R 148 Ż DM
30 3 1835 Międzyrzec Marianna Sikorska 36 Międzyrzec zd.Nestorowska,żona Nikodema,s.Feliks i Józef, c.Tekla i Emilia 171-1-8 237R 14 R AS
26 4 1836 Szumsk Klara Sikorska 60 z kolki, pr., wdowa, mąż ś.p. Wojciech, dzieci: Kazimierz, Piotr, Józef, Józefa 245-1-10 479V 28 R RK
18 2 1837 Radziwiłłów Tekla Sikorska 63 Radziwiłłów wdowa po Franciszku, 823 256 8 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0289.htm
13 10 1837 Szumsk Franciszka Szykorska Sikorska 7 Kąty z ospy, pr., rodz. Tadeusz i Franciszka zd. Jasińska 245-1-11 501R 76 R RK
5 5 1838 Krzywin Paulina Sikorska 6/12 Łaszanówka c. Ur. Józefa i Agaty z Sawickich 171-1-11 62R 19 R Mg
7 12 1839 Bazalia Domicela Sikorska 6 Wolica Polowa c. Leona i Agnieszki 178-03-112 242V 86 Ż 467 DM
7 5 1840 Turzysk Marianna Sikorska 92 Błażennik wdowa 716 12 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0008.htm
27 11 1840 Młynów Ewelina Sikorska 11/12 Użeniec rodzice: ur. Feliks i Amelia 826 188R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0189.htm
7 12 1842 Krzywin Jadwiga Sikorska 1.5 Łaszanówka c. Józefa i Agaty z Sawickich 881 85 R 20 DW
1 12 1842 Korzec Teresa Sikorska 2 Korzec córka Stefana i Marianny z Stefanowskich 873 206 101 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0108.htm
13 2 1842 Tajkury Karolina Sikorska 4 Krajów z kuru, c. ur. Stanisława i Tekli z Mazurkiewiczów 881 70 R - 70 V 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0077.htm
8 8 1843 Krzywin Magdalena Sikorska 8/12 Łaszanówka c. Karoliny panny 882 41 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0043.htm
17 2 1843 Szumsk Marianna Sikorska 1 Kąty c. Tadeusza i Franciszki z Jasińskich 874 763 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0387.htm
23 6 1843 Młynów Małgorzata Sikorska 87 Młynów wdowa, dziecko: Feliks 829 37aR 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0047.htm
2 10 1843 Ostróg Tekla Sikorska 9 Ostróg c. ur. Stanisława i Tekli z Mazurkiewiczów 882 31 R 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0032.htm
5 3 1845 Korytnica Karolina Sikorska 1,5 Korytnica c. Jana i Katarzyny z Sorobińskich 218 10 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0007.htm
3 1 1845 Krzywin Anna Sikorska 1,5 Łaszanówka Rodzice: Józef i Agata z Sawickich 884 67 1 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0069.htm
21 10 1845 Korytnica Apolonia Sikorska 5 Paryduby c. włościan Franciszka (s. Antoniego) i Julianny z Szczerbińskich 218 15 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0010.htm
29 7 1845 Ostróg Stanisław Przewłocki 45 Ostróg Urodzony, wdowa Elżbieta zd Sikorska 884 51V 57 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0054.htm
20 11 1845 Bazalia Franciszka Sikorska 1 Wolica Polowa c. ur. Leona i Agnieszki z Zielińskich 178-03-113 247V 145 Ż DM 0
1 9 1846 Berezdów Tekla Nagalewska 50 Weresek z d. Sikorska, mąż Jakub, synowie Leon i Adam, córki Apolonia, Marianna, Joanna i Helena 877 282 54 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0152.htm
18 1 1847 Kazimierka Anna Sikorska 50 Jasnober panna 171-1-13 261R 1 R 269 DM
23 2 1848 Gródek Franciszek Trzciński 41 Stare Porzycze żona Rozalia Sikorska, syn Jan, córki Balbina, Marianna, Antonina 28 JZ
25 4 1848 Młynów Amelia Sikorska 29 Dorohostaje Wielkie z domu Chamiec, mąż Feliks, dzieci: Apolinary, Maria, Feliksa, Amelia 834 254R/495 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0256.htm
7 11 1848 Młynów Amelia Sikorska 1 Dorohostaje Wielkie rodzice: Feliks i Amelia z domu Chamiec 834 258R/503 49 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0261.htm
17 9 1848 Kuniów Józefa Sikorska 13 Kamionka c. Teresy 171-1-14 87 V 52 R DW
6 6 1849 Zasław św. Józefa Marianna Sikorska 65 Zasław Majdan wdowa, pozost.synów: Jana i Józefa i córki: Mariannę i Magdalenę 178-03-118 496R 46 Ż 909 RG
25 12 1849 Krzywin Petronela Sikorska 1 Ułaszanówka c. Józefa i Agaty z Sawickich 171-1-15 69R 24 R 71 DM
30 1 1850 Turzysk Albina Sikorska 4 Sołowicze c. Tekli 723 21 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0013.htm
21 3 1850 Starokonstantynów Marianna Sikorska 50 Żerebki od choroby wewnętrznej, 1-dw., z Manastyrskich, mąż Józef, córki Antonina i Marianna 178-3-119 48V 42 Ż 95 DW
13 4 1855 Łabuń Karolina Sikorska 4 Kustowce c. 1-dw. Józefa i Ludwiki Pawłowskiej 178-03-123 724R 20 Ż DM
2 2 1857 Korytnica Karolina Sikorska 5 Kładniów c. Józefa i Marianny 229 20 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20229/pages/PL_1_436_229_0012.htm
2 2 1857 Bazalia Ewa Sikorska 16 Wolica Polowa ur., panna 178-03-125 58R 8 Ż DM
15 6 1858 Łabuń Antoni Jankowski 37 Futor Łabuński 1-dw., żona Elżbieta Sikorska, córki Anastazja i Paulina 178-03-74 347V 36 Ż DM
28 8 1858 Lubar Paulina Jankowska 1 Lubarski Chutor c. Antoniego i Elżbiety z d. Sikorska 641-1-18 44R 58 Ż MP
2 9 1861 Łabuń Katarzyna Sikorska 2 Białopol c. 1-dw. Kaliksta i Julii Roszczyny 178-03-76 366V 63 Ż DM
7 11 1862 Bazalia Agnieszka Sikorska 18 Wasylówka mąż Jan, bez potomna 178-03-131 135R 119 Ż DM
18 9 1864 Szumsk Szymon Białobrzycki 71 Kąty wdowiec po Agnieszce zd. Sikorska, dzieci: Stefan, Tekla, Marianna, Franciszka 245-1-21 205V 42 R RK
7 12 1864 Szumsk Stefanina Sikorska 5 Kąty rodz. Franciszek i Paulina zd. Jasińska 245-1-21 208V 59 R RK
22 12 1864 Szumsk Magdalena Sikorska 6 Kąty rodz. Tadeusz i Franciszka zd. Jasińska 245-1-21 209V 65 R RK
30 12 1864 Szumsk Józefa Sikorska 7 Kąty rodz. Franciszek i Paulina zd. Jasińska 245-1-21 210V 69 R RK
18 5 1871 Luboml Zofia Klekociuk 63 Luboml ur. Sikorska 314 140 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0072.htm
16 8 1871 Ostróg Magdalena Wereszczyńska 50 Storonicze zd Sikorska, wdowiec Jan 654-1-56 88 P 5 R MZ
10 3 1872 Szumsk Magdalena Sikorska 2 Kąty z odry, c. chł. Franciszka i Magdaleny Jasińskiej 01-226 51R 39 T DM 368
9 4 1872 Szumsk Marianna Sikorska 18 Kąty z paraliżu, c. chł. Józefa i Marianny Kucharskiej, panna 01-226 52V 52 T DM 370
10 1873 Ostróg Michalina Sikorska 4 Ostróg r Karol, Franciszka zd Sokulska 654-1-56 72R 4 R MZ
22 5 1874 Szumsk Tekla Sikorska 1 Mosty koklusz, c. chł. Andrzeja i Marii Lublińskich 1-227 57R 28 T DM 561
18 5 1879 Szumsk Paulina Sikorska 1 Kąty c. Jakuba i Marceliny Oręba 01-226 174V 22 T 494 DM
10 3 1881 Szumsk Adam Jasiński 40 Kąty żona Joanna Sikorska, córka Franciszka 01-231 55R 35 T DM 846
9 12 1881 Szumsk Jan Bilewicz 30 Waśkowce z gruźlicy, żona Apolonia Sikorska, synowie Stanisław, Józef i Antoni, córka Paulina 01-231 67R 108 T DM 858
23 1 1881 Krzemieniec Zuzanna Prodosiewicz 84 Tuniki od zapalenia kiszek, z d. Sikorska, chł., wdowa, syn Jan, córki Maria, Michalina, Paulina i Franciszka 426-1-75 30V 14 T 39 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X478-J?i=38&cat=834010
23 10 1882 Radziwiłłów Tekla Falin 37 Radziwiłłów z d. Sikorska, mąż żołnierz rezerwy Bazyli, bez potomstwa 1-76 53 R 38 T 0
6 12 1882 Luboml Urszula Sikorska 70 Ziemlica ur. Dominczuk 325 141 115 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0073.htm
26 3 1885 Szumsk Marianna Sikorska 3 Kąty c. chł. Pawła i Magdaleny 01-232 214V 25 T
14 5 1885 Szumsk Urszula Sikorska 3 Kąty c. chł. Jakuba i Marceliny 01-232 216V 43 T
9 11 1887 Szumsk Magdalena Sikorska 26 Kąty z Krajewskich, chł., mąż Paweł, dzieci: Łukasz i Karolina 01-232 158R 65 T
21 10 1889 Szumsk Jan Kudluk vel Godlewski 29 Zaliście żona Rozalia Sikorska, synowie Franciszek, Adam i Józef, córka Antonina 01-232 77R 78 T 944 DM
20 1 1889 Szumsk Agnieszka Sikorska 1/365 Kąty c. Pawła i Urszuli Gabruk 01-232 66V 10 T 934 DM
8 12 1889 Szumsk Marcelina Sikorska 32 Kąty z Orębów, mąż Jakub, syn Jan, córka Marianna i Franciszka 01-232 79V 91 T 947 DM
8 9 1891 Szumsk Paulina Sikorska 1 Kąty c. chł. Jakuba i Józefy z Marciniuków 01-233 76V 69 T
25 12 1891 Szumsk Aleksandra Sikorska 18 Kąty c. chł. Kazimierza i Antoniny z Kucharskich 01-233 87V 133 T
13 1 1894 Luboml Anna Cybulska 66 Binduga ur. Sikorska 337 116 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0060.htm
28 2 1898 Szumsk Katarzyna Sikorska 3 Kąty c. chł. Pawła i Urszuli z Gabruków 01-234 84R 22 T
4 11 1902 Szumsk Marianna Sikorska 2/52 Kąty c. chł. Kaspra i Anny z Kucharskich 0.1-236 328V 95 T
16 12 1903 Luboml Helena Sikorska 76 Binduga ur. Dec 964 93R 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0080.htm
9 6 1904 Szumsk Maria Sikorska 3 Kąty c. chł. Pauliny 0.1-238 70R 64 T
12 1 1905 Szumsk Franciszka Sikorska 26 Kąty c. Wincentego, chł., panna, córka Joanna 01-236 208V 14 T
27 5 1905 Szumsk Anna Sikorska 3 Kąty c. chł. Jana i Antoniny z Wereszczyńskich 01-236 215V 93 T
26 9 1907 Tbilisi Maria Sikorska 67 Tbilisi chłopka 111 Tb
24 9 1907 Szumsk Paulina Sikorska 80 Kąty z Jasińskich, chł., wdowa, synowie Wincenty i Mikołaj, córki Rozalia, Antonina i Maria 01-236 80V 60 T
11 4 1910 Tajkury Franciszka Sikorska 52 Kolonia Kopytkowska z Kukulskich, chłopka, mąż Wojciech, dzieci: Antoni, Marianna, Józefa i Zofia R-740-4-69 47 V 24 R
27 10 1915 Kijów, św. Aleksandr Stanisław Łucewicz 2/12 Kijów Rodzice: Józef i Julianna Sikorska 312/1/129 172R 308 m.K. JM1
12 1 1920 Starokonstantynów Aniela Sikorska 53 Wierzchniaki z tyfusu, wdowa, z d. Szymańska, synowie Feliks, Kazimierz, Stanisław i Wacław, córki Józefa, Klementyna i Rozalia 17-2-91 160R 23 Ch 280 DM
7 2 1920 Starokonstantynów Elżbieta Sikorska 5 Motrunki z dyfterytu, c. włościan Michała i Antoniny z Żółkiewskich 17-2-91 169R 77 Ch 298 DM
8 2 1920 Starokonstantynów Maria Sikorska 2 Motrunki z dyfterytu, c. włościan Michała i Antoniny z Żółkiewskich 17-2-91 169R 78 Ch 298 DM
31 5 1920 Starokonstantynów Rozalia Pawłowska 23 Werborodyńce z suchot, włościanka, z d. Sikorska, mąż Jan 17-2-91 187V 188 Ch 335 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 7 1720 Czartorysk Judyta Susczewicz Butki Michał Teofila W. Jerzy Kołątaj, Judyta Konopacka, Józef Wilganiec, Marianna Sikorska panna 297-1-185 28R Ł
11 10 1745 Szumsk Wojciech Izbinski Kazimierz Ewa Sikorska Leon Mirski, Anna Lewicka 297-1-180 22V Ł RK 47
21 12 1755 Szumsk Wiktoria Sikorska Kąty Wojciech Katarzyna an Mielnicki, Franciszka Doroiewska, Michał Tkacz, Franciszka żona Marcina 297-1-180 64R Ł RK 161
22 4 1758 Szumsk Anna Polesiuk Kąty Sabba Marianna Franciszek Domagalska, Katarzyna Sikorska 297-1-180 78V Ł 200 RK
30 1 1759 Szumsk Marianna Sikorska Kąty Wojciech Katarzyna Jan Meteluk, Franciszka Bielawska 297-1-180 82V Ł RK 208
30 12 1761 Szumsk Agnieszka Sikorska Kąty Wojciech Katarzyna Andrzej Dąbrowski, Helena Jakusiowa 297-1-180 105R Ł 4442 RK
13 3 1763 Szumsk Marianna Włoszenska Włoszeńska Kąty Piotr Apolonia Andrzej Dombrowski, Katarzyna Sikorska 297-1-180 113V Ł 4459 RK
6 12 1763 Szumsk Katarzyna Podolska Kąty Maciej Agnieszka Józef Podolski, Katarzyna Sikorska 297-1-180 118V Ł 4469 RK
29 11 1764 Szumsk Barbara Sikorska Kąty Wojciech Katarzyna Łukasz Chrzanoski, Helena Jakusiowa 297-1-180 123V Ł 4479 RK
15 2 1773 Szumsk Antoni ze Stroncone Chmielewski Kąty Michał Teresa Michał Thorzeski, Rozalia Obarowiczowa, Jan Domagalski, Agnieszka Sikorska 297-1-180 163R Ł RK 4565
17 8 1777 Szczurowice Hiacenty Szafrański Szczurowice Paweł Katarzyna Franciszek Jaworski,Katarzyna Sikorska 1310L 19 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0011.htm
17 8 1777 Szczurowice Hiacenty Szafrański Zawidcze Paweł Katarzyna Framciszek Jaczaworski, Katarzyna Sikorska 1310L 26 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0014.htm
6 7 1779 Szumsk Dominika Chmielowska Kąty Michał Teresa Maciej Jakusiewicz, Rozalia Domańska, Jan Domagalski, Agnieszka Sikorska 297-1-181 34V Ł 35 RK
12 10 1781 Torczyn Marianna Sikorska Szepel Jan Anna Seweryn Leyman, Joanna , Franciszek Mscichowski, Barbara Sokołowna 12a b/nr Ł EH
1 1 1781 Szumsk Bazyli Krzyszczuk Kąty Łukasz Florianna Mateusz Jakusiewicz, Agnieszka Białobrzyska, Józef Swaluk, Agnieszka Sikorska 297-1-181 44V Ł 45 RK 0
14 7 1782 Torczyn Paulina Sokołowska Okorsk Kazimierz Tekla Sikorska chrz.: 20.07; Józef Bojalski, Katarzyna Bilińska 14 b/n Ł EH
16 1 1782 Szumsk Agnieszka Sakanik Siekan Kąty Piotr Teresa Józef Domagalski, Rozalia Damayska, Aleksander Domański, Marianna Sikorska 297-1-181 52R Ł 052a RK
2 3 1784 Torczyn Albin Franciszek Ksawery Sokołowski Okorsk Kazimierz Tekla Sikorska dop. 27.01.1788; Jan Chryzostom Kaczkowski, Ewa Aksakowa 35, 35a 1 Ł EH
19 3 1785 Torczyn Julianna Franciszka Palusińska Szepel Mateusz/ Maciej Anastazja chrz.: 04.05; Józef Tysiecki, Anna Sikorska, Piotr Sikorski, Regina Wisznowska 23, 23a 11 Ł EH
30 4 1785 Torczyn Aleksander Piotr Martyr Sokołowski Okorsk Kazimierz Tekla Sikorska dop. 27.01.1788; Antoni Raciborowski, Marianna Siliczówna panna 35a 2 Ł EH
30 6 1785 Szumsk Jakub Chmielowski Kąty Michał Teresa Józef Domagalski, Jadwiga Sikorska 297-1-181 74R Ł 074a RK
30 1 1787 Torczyn Ignacy Wojciech Sokołowski Okorsk Kazimierz Tekla Sikorska dop. 27.01.1788; Józef Swięcki, GD Tchorzewska panna 35a 3 Ł EH
9 8 1789 Szumsk Angela Sikorska Kąty Adam Magdalena Łukasz Kucharski, Agnieszka Jasińska 297-1-181 98V Ł 16 RK
20 7 1790 Czartorysk Wincenty Paszkowski Ośnica Bartłomiej Barbara Jan Borawski, Marianna Sikorska 297-1-185 118V Ł 7780 DW
25 3 1795 Lwów, św. Andrzeja Marianna Salomea Martynkiewicz Lwów 446 Wojciech Katarzyna Wirzbicka Szymon Szumarowski, Rozalia Sikorska 764L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20764/pages/PL_1_301_764_0002.htm
17 11 1801 Gródek Elżbieta Włoszczyńska Gródek Jan Franciszka Trzcińska Hołyński Jan, Sikorska Rozalia JZ
21 5 1801 Gródek Joanna Wysoczyńska Nowe Porzycze Jan Ludwika Sikorska Hołyński Jan, Juniewicz Ewa JZ
2 2 1801 Ostróg Agata Werbchowska Brodów Józef Marcjanna dop. chrztu 9.6.1801, Jan Brączek, Katarzyna Sikorska 297-1-136 6 Ł SK
17 12 1803 Lubar Łucja Sikorska Derewicze Józef Anna łacina, data chrztu, Grzegorz Michałowski, Marianna Łubkowska? 178-51-174 56R Ż Mg
26 2 1804 Ostróg Teofil Żebrowski Biełaszów Antoni Helena Sikorska Tadeusz Żebrowski, Rufina Żebrowska 297-1-136 40 Ł SK
12 5 1804 Ostróg Sabina Te... Żebrowska Bielmarz Antoni Helena Sikorska Kazimierz Głębocki, Katarzyna Oświęcimska 297-1-136 44 Ł SK
15 4 1804 Lubar Honorata Majewska Lubar Antoni Marianna łacina, chrzest 16.04.1804, Ignacy Podgórski, Anna Sikorska 178-51-174 59R Ż Mg
13 11 1804 Lubar Katarzyna Sikorska Lubar Wojciech Rozalia łacina, data chrztu, Wojciech Kotowski, Antonina Szarzyńska 178-51-174 65R Ż Mg
25 12 1804 Moszny, filia Miedzyrzec Ewa Sikorska Międzyrzec ur. Kazimierz Petronela prac.Maciej Ochrimenko, Anna Delikatna poddani Międzyrzecny 178-51-190 1 Ż EH
9 12 1805 Ostróg Tomasz Markiewicz Brodów Jakub Franciszka ...wicka Jan Stefanowski, Katarzyna Sikorska 297-1-136 54 Ł SK
1 9 1805 Lubar Ludwika Krasuska Korostki Kornel Anna łacina, chrzest 13.09.1805, Józef Pruszyński, Magdalena Sikorska, ass. Jan Dobrowolański, Antonina Pruszyńska, Aleksander Bośniacki, Ludwika Pruszyńska 178-51-174 73aR Ż Mg 169
2 9 1806 Lubar Anna Remiszewska Wolica Wincenty Anna łacina, chrzest 3.09.1806, Władysław Pomiernikowski, Anna Sikorska 178-51-174 84V 92 Ż Mg 203
22 10 1806 Lubar Marianna Sikorska Lubar Wojciech Rozalia Kleyn (Klejn) łacina, chrzest z wody 22.10.1806, dopeł. chrztu 23.10.1806, Wincenty Zwierzchowski, Klara Lewicka, Pantaleon Zaleski, Rozalia Berchmanowa, z bliźniąt 178-51-174 85V 105 Ż Mg 205
11 4 1807 Lubar Domicella Majewska Derewiczka (Derewicze) Jan Marianna Tomaszewska łacina, chrzest 12.04.1807, Grzegorz Morawski, Barbara Sikorska 178-51-174 91R Ż Mg 218
7 5 1807 Lubar Marianna Sikorska Lubar Jan Domicella Draczewska łacina, data ur. i chrztu, Bartłomiej Zakrzewski, Katarzyna Zalewska 178-51-174 92R Ż Mg 220 0
16 11 1807 Lubar Marianna Sikorska Lubar Wojciech Rozalia łacina, chrzest 17.11.1807, Stanisław Kerczmiński, Rozalia Berchman 178-51-174 96V Ż Mg 235
6 6 1809 Ostróg Józef Werbachowski Brodów Józef Marcjanna Tomasz Janiszewski, Katarzyna Sikorska 297-1-136 99 Ł 1147 SK
18 2 1813 Torczyn Apollonia Sikorska Szepel Piotr Marianna Olędzka Hieronim Malewicz, Konstancja Sokołowska 9 6 EH Ł
27 9 1814 Torczyn Józefa Tekla Sikorska Szepel Piotr Marianna Benedykt Orzeszko, Julianna Rudnicka 20a 44 EH Ł
25 10 1827 Korytnica Marianna Leszczuk Juszów Bazyli Katarzyna Sikorska 208 5 16
15 5 1827 Turzysk Tekla Sikorska Bobły Kacper Katarzyna Duleska 709 3 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0002.htm
1 5 1827 Kowel Marianna Sikorska Lubitów Ludwik Honorata Krzywobłocka 237 2 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0002.htm
28 8 1827 Białogródka Tekla Sikorska Beleżyńce Piotr Marianna Humienna Piotr ...charów i Katarzyna Humienna, as. Juźko Grzeszczuk i Marianna Lebiedzicka ż. Gabriela 178-03-93 59V 58 Ż DM
8 3 1827 Starokonstantynów Dominikanie Florian Nowicki Bahtajki Michał Marianna Cudzowicz Łukasz Bogusławski, Marianna Sikorska 178-3-93 136V 19 Ż 262 KP2 0
12 4 1828 Radziwiłłów Józefa Radecka Leduchów Marcin Helena Sikorska 814 249a 12 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0253.htm
7 2 1828 Szumsk Dorota Sikorska Kąty Wawrzyniec Marianna Orłowska Sebastian Kucharski, Aniela Błasczuk ż. Sebastiana 245-1-2 387V 123 R RK
13 10 1828 Szumsk Marceli Marek Tomaszewski Kąty Jędrzej Marianna Sikorska Roman Tomaszewski, Marianna Sikorska ż. Szymona 245-1-2 394R 201 R RK
29 11 1828 Annopol Józefa Aleksandra Sikorska Korostek Jakub Anna Nowasilecka ch. 29.11.1828, W. Marcin Pilecki, W. Monika Potocka ż. Ignacego 171-1-1 134V 40 R Mg
12 1 1829 Korytnica Marianna Bartczuk par. Korytnica Andrzej Aniela Sikorska 208 12 38
11 8 1829 Ptycza Zuzanna Idalia Łotocka Buderaż Aleksander Gabriel Julianna Kwiatkiewicz Ignacy Izycki, Małgorzata Sikorska, ??? Sikorski, Salomea Czechowska 815 302V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0308.htm
15 9 1829 Luboml Benigna Sikorska Luboml Szymon Agnieszka Janikowska Władysław Przesmycki, Benigna Przesmycka 844 545 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0297.htm
13 3 1829 Szumsk Franciszka Sikorska Kąty Franciszek Oleska Kukorowska 245-1-3 382R 231 R
28 4 1829 Białogródka Piotr Jaśko Suchorzyńce Szymon Tekla Juźko Piotr Wojciechów i Marianna Sikorska ż. Piotra 178-03-95 68R 43 Ż DM
19 9 1829 Zasław św. Jana Jan Ziliński Wójtowce ur. Bazyli Anna Krajewska ur. Jan Dzwonkowski, Marianna Sikorska 178-3-95 10R 48 Ż 16 KP2
26 10 1829 Łabuń Klemens Izdebski Kustowce ur. Mikołaj Marianna Lisicka ur. Jan Lisicki, Tekla Sikorska 178-3-95 136R 56 Ż 265 KP2
1 12 1829 Łabuń Franciszek Konoplicki Łabuń ur. Stefan Magdalena Sikorska ur. Romuald Węgrzynowicz, Elżbieta Jurkowska 178-3-95 137R 65 Ż 267 KP2
27 11 1829 Łabuń Józef Daniłowicz Kustowce ur. Wincenty Joanna Olszewska ur. Feliks Kaniewski, Rozalia Sikorska 178-3-95 137V 67 Ż 268 KP2
12 4 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Jan Michalewski Bahłajki ur. Bazyl Marianna Sikorska ur. Łukasz Bogusławski, Katarzyna Radziszewska 178-3-95 158R 46 Ż 303 KP2
15 8 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Jan Nowicki Bahłajki ur. Michał Marianna Codziewicz ur. Łukasz Bogusławski, Marianna Sikorska 178-3-95 160a 84 Ż 309 KP2
16 9 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Józef Bogusławski Bahłajki ur. Łukasz Wincenta Czyżewska ur. Michał Nowicki, Marianna Sikorska 178-3-95 161R 94 Ż 311 KP2
5 6 1829 Wołoczyska Adolf Maszycki Friderikówka ur. Józef Józefa Sikorska ur. Józef Sokolnicki, Marianna Dyszewska 178-3-95 276v 39 Ż 534 KP2 0
5 6 1829 Turzysk Antonina Sikorska Karusza Kacper Karolina Dylewska 709 22 65 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0012.htm
17 11 1829 Turzysk Salomea Drewicz Błazennik Andrzej Honorata Sikorska 709 28 83 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0015.htm
12 0 1829 Międzyrzec Jan Jaroszewski Andrusiejów Józef Olszewski Zuzanna Sikorska Jaroszewska ch.11.8.1832r. Ur.Klemens Rzewuski, Marianna Sikorska 171-1-5 242V 27 R AS
2 6 1829 Annopol Jan Sikorski Korostek Józef Julianna Świdzińska Piotr Szmigielski i Anna Sikorska zamężna 171-1-2 116aV 21 R 128 DM
6 12 1830 Radziwiłłów Anna Sikorska Radziwiłłów nn Franciszka 817 207 16 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0211.htm
1 4 1830 Luboml Anna Szczepaniuk Luboml Tomasz Elżbieta Sikorska Wojciech Skotnicki, Aniela Szulhan ż. Szymona 845 307V 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0301.htm
14 4 1830 Luboml Wincenty Łebeda? Luboml Ewa Łebediowa Józef Derecki, Anastazja Sikorska ż. Szymona 845 307V 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0301.htm
20 11 1830 Szumsk Katarzyna Sikorska Kąty Wawrzyniec Marianna Orłowska Sebastian Kucharski, Aniela Błaszczuk ż. Sebastiana 245-1-4 380R 1012 R RK
22 12 1830 Białogródka Ewa Sikorska Suchorzyńce Jaśko Barbara Orych Kazimierz Janczuk i Motra Rużycka ż. Klima 178-03-96 64R 80 Ż DM
2 5 1830 Korzec Waleria Prokopowicz m. Kilikijów Kazimierz Marianna Popławska dopełnienie chrztu, asystowali Michał Tomaszewski asesor sądu zimskiego ostrogskiego i Marianna Sikorska mężatka 245-1-6 63v 44 R Na
12 4 1830 Lubar Franciszka Galicka Hlezna, par. Połonne Antoni Katarzyna Sikorska Aleksander Iwański Teofila Lewandowska 178 3 3 R360 27 Ż MP
17 3 1830 Żytomierz Józef Zielicki Żytomierz Wincenty Anna Stranuska Józef Paszkowski Julianna Sikorska 178 3 3 R11 72 Ż MP
17 2 1830 Berdyczów Petronella Grabińska Berdyczów Jędrzej Honorata Sikorska Jakub Mroczkoski, Marianna Grabińska 178 3 3 V117 28 Ż MP
24 4 1830 Berdyczów Feliks Laskowski Kukulny Kazimierz Marianna Sikorska Krzysztof Skorecki, Apolonia Kociubińska 178 3 3 V122 73 Ż MP
1 4 1830 Międzyrzec Józef Szawłowski Kołowerta Jan Anastazja Kwala? Ur.Maksymilian Reymes, Marianna Sikorska.As.Pr. Tomasz Murga,Marta Stepanówna 171-1-3 266V 15 R AS
7 6 1830 Zasław św. Józefa Sabina Emilia Jezierska Zasław Majdan Mikołaj Łucja Sikorska Wincenty Noworzyski, Agata Okryńska 178-03-96 21R 32 Ż 37 RG
13 1 1831 Turzysk Paulina Derewicz Błazennik Jędrzej Honorata Sikorska 709 41 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0021.htm
26 6 1831 Korytnica Joanna Bartczuk par. Korytnica Andrzej Aniela Sikorska 208 25 79 0
19 6 1831 Targowica Piotr Ulański Babołoki Kajetan Marcjanna Bernacka Dominik Bibiewski, Agnieszka Sikorska ż. Feliksa 817 247 V 27 ZP 0
11 1 1831 Szumsk Agata Sikorska Kąty Franciszek Aleksandra Kukorowska Kokurowska Kazimierz Jasiński, Aniela Błasczuk ż. Sebastiana 245-1-5 367R 3 R RK
3 2 1831 Aleksandria Martyna Krynicka Kustyń Ignacy Anna Ertl Jan Kostowski i Marianna Sikorska ż. Nikodema, as. Apolonia Ihnatowska panna 171-1-4 178V 4 R DM 0
1 7 1831 Aleksandria Emilia Sikorska Kustyń Nikodem Marianna Niesterowska Stanisław Szawłowski i Katarzyna Jabłońska ż. Wincentego 171-1-4 181R 15 R DM
2 2 1831 Międzyrzec Narcyz Olszewski Andrusiejów Józef Zuzanna Sikorska Ur.Odyński Józef,Ur.Anna Sanowska 171-1-4 268V 3 R AS
0 1831 Międzyrzec Narcyz Jaroszewski Andrusiejów Józef Olszewski Zuzanna Sikorska Jaroszewska ch.11.8.1832r. Nikodem Sikorski,Paulina Rzewuska 171-1-5 243R 28 R AS
30 10 1832 Radziwiłłów Piotr Radecki Leduchów Marcin Helena Sikorska 818 286a 48 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0293.htm
3 9 1832 Luboml Benigna Ludwika Sikorska Luboml Ignacy Katarzyna Kołtuniuk Ludwik Przesmycki, Benigna Przesmycka 847 553 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0300.htm
5 11 1832 Luboml Michał Szczepaniuk Luboml Tomasz Elżbieta Sikorska Teodor Dwornicki, Agnieszka Mandryka ż. Grzegorza 847 556 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0301.htm
16 11 1832 Luboml Karol Naszczocki Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Józef Ciukiewicz, Anastazja Sikorska 847 556 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0301.htm
20 9 1832 Szumsk Apolonia Szamtkowska Waśkowce Klemens Franciszka Sikorska Szymon Lanczaruk, Aniela Błażczuk ż. Sebastiana 245-1-6 395R 52 R RK
22 10 1832 Korzec Jan Kanty Sikorski Słobódka Derażeńska NN Joanna Sikorska Joachim Chomicz i Franciszka Nowicka mężatka 245-1-6 75r 113 R Na
19 8 1832 Annopol Apolonia Sikorska Korostek Józef Julianna Świdzińska ur. Nasson Lichtański, Anna Sikorska ż. Jakuba 171-1-5 123V 23 R 8213 DW
30 1 1833 Korytnica Anna Panasiuk Korytnica Jan Petronela Sikorska 208 37 5 0
3 6 1833 Luboml Anna N Luboml N N N Jan Zakrzewski, Anastazja Sikorska ż. Jana 848 502 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0287.htm
21 12 1833 Luboml Tomasz Szczepaniuk Luboml Tomasz Elżbieta Sikorska Teodor Dwornicki, Aniela Szulhan ż. Szymona 848 524 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0298.htm
21 7 1833 Szumsk Magdalena Sikorska Kąty Franciszek Julianna Kokorowska Kokurowska Bazyli Tomaszewski, Aniela Błażczuk ż. Sebastiana 245-1-7 385R 42 R RK
5 1 1834 Korytnica Marianna Bartczuk Korytnica Andrzej Aniela Sikorska 208 42 1 0
13 12 1834 Targowica Mikołaj Woszczyński Bokujma Jan Franciszka Sikorska Łukasz Nowicki, Oksena Perset ż. Gabriela 820 248 V 100 ZP 0
17 4 1834 Turzysk Feliks Derewicz Błazennik Andrzej Honorata Sikorska 709 75 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0038.htm
3 3 1835 Ptycza Kazimierz Kotliński Werba Jan Agnieszka Sikorska Karol Gawecki, Marianna Chwatowa, Hipolit Nowicki, Marianna Zalęska 821 247R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0249.htm
20 11 1835 Ptycza Elżbieta Sikorska Wielka Milcza Feliks Justyna Różycka Jan Różycki, Małgorzata Sikorska 821 250R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0252.htm
13 10 1835 Ptycza Edward Szczepan Łotocki Buderaż Gabriel Julianna Kwalkiewicz Feliks Sikorski, Ewa Radlinska, Józef Chiliński, Małgorzata Sikorska, Stanisław 821 250V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0253.htm
11 9 1835 Fastów Jan Łukaszewicz Fastów Andrzej Marianna Mackiewicz Franciszek Łukaszewicz, Marianna Chmielowska, ż. Bartłomieja, as. Samuel Łukaszeiwcz, Agata Sikorska, wdowa, chrz. 12.09.1835 178-51-372 18V 12 Ż BS 39
16 1 1835 Łabuń Franciszek Błoński Kustowce Wojciech Julianna Lesiecka Józef Kuniewski, Tekla Sikorska 178-3-101 146R 2 Ż 289 SK
16 1 1835 Łabuń Antoni Grzyb Chrabuzno Jan Franciszka Sikorska Walenty Kostecki, Pałaska Sawczukowa 178-3-101 146R 3 Ż 289 SK
19 6 1835 Starokonstantynów Antoni Dzierzyński Szkarawce Feliks Aniela Grączewska Feliks Kaniewski, Tekla Sikorska 178-3-101 171R 74 Ż 332 CK
20 5 1836 Kisielin Honorata Sikorska Kupieczów NN Katarzyna Delewska Michał Sochacki, Julianna Iwanicka - ż. Onufrego; ch: 21.05. 851 281 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0158.htm
1 8 1836 Turzysk Ludwika Derewicz Błazennik Andrzej Honorata Sikorska 712 6 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0004.htm
15 3 1836 Ptycza Marianna Kotlinska Werba Mikołaj Franciszka Sikorska Hipolit Nowicki, Marianna Chwatowa 822 222R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0231.htm
18 7 1836 Targowica Magdalena Woszczyńska Bokujma Jan Franciszka Sikorska Franciszek Buczkowski, Franciszka Zawisza ż. Józefa 140 16 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
22 2 1836 Luboml Feliks Piotr Kozłowski Luboml Michał Brygida Sikorska Piotr Garlicki, Franciszka Kowalewska ż. Feliksa 851 485 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0269.htm
29 9 1836 Krzemieniec Michalina Predusiewicz Krzemieniec Bazyli Zuzanna Sikorska Jan Jasiński i Elżbieta Bohdiukiewicz 01-10 23V 92 T 65 DM
10 1 1836 Szumsk Joanna Sikorska Kąty Wawrzyniec Marianna Orłowska Antoni Jasiński, Katarzyna Kucharska 245-1-10 447V 5 R RK
14 10 1836 Szumsk Daniel Kukunowski Kokurowski Huta Szumska Kazimierz Katarzyna Michał Listowski, Aleksandra Sikorska mężatka 245-1-10 456R 58 R RK
30 3 1837 Turzysk Leon Szczepaniuk Wierzbiczno Tomasz Elżbieta Sikorska 713 6 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0004.htm
2 4 1837 Szumsk Franciszka Sikorska Kąty Tadeusz Franciszka Jusińska Jasińska Stefan Jasiński, Aniela Błaszczuk ż. Sebastiana 245-1-11 474V 23 R RK
6 11 1837 Szumsk Łucja Jasińska Kąty Tomasz Antonina Śliwińska Jędrzej Kucharski, Marianna Sikorska ż. Wawrzyńca, Józef Sikorski, Helena Kucharska 245-1-11 484R 81 R RK
24 9 1837 Krzywin Paulina Sikorska Łaszanówka Józef Agnieszka Sawicka ch.25.09.1837, Sł. Jan Lipski, Ur. Apolonia Sawicka ż. Marcina 171-1-10 64V 21 R Mg
29 12 1837 Horyńgród Tomasz Augustyn Czerniakowski Karłowszczyzna Franciszek Monika Swiderska ch.2.01.1838, Ur. Antoni Nowicki, Ur. Tekla Sikorska, as. Ur. Feliks Korzeniowski, Ur. Franciszka Boguszowa, Ur. Jan Bogusz, Ur. Franciszka Łukaszewicz 171-1-11 164R 2 R Mg
5 9 1838 Targowica Marianna Woszczyńska Bokujma Jan Franciszka Sikorska Gabriel Pernet, Zofia Rybczyńska ż. Józefa 824 224 V 12 ZP 0
27 11 1838 Ptycza Katarzyna Kotlinska Werba Jan Agnieszka Sikorska Hipolit Nowicki, Marianna Chwatowa 824 207R 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0208.htm
9 11 1838 Ptycza Franciszka Marianna Łotocka Buderaż Gabriel Julia Kwalkiewicz Ignacy Dubicki sędzia p-u Dubieńskiego kawaler, Amelia Sikorska, Fortunat Pohows 824 207R 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0208.htm
5 11 1838 Luboml Salomea Kozłowska Luboml Michał Brygida Sikorska Edward Przesmycki, Julianna Przesmycka 853 508 92 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0287.htm
30 4 1838 Szumsk Wojciech Jasiński Kąty Maciej Marcjanna Kozak Stefan Jasiński, Marianna Sikorska ż. Wawrzyńca 245-1-12 279R 32 R RK
9 12 1838 Horyńgród Waleria Marianna Bogusz Ilin Karolina Ankiewicz ch.13.12.1838, W. Faustyn Konarzewski, Ur. Tekla Sikorska, as. Ur. Ignacy Kamienski, Ur. Tekla Konarzewska, Ur. Franciszek Spendow, Ur. Antonina Zalewska, ksiądz nie wpisał imienia ojca dziec. 171-1-11 166R 18 R Mg
13 2 1838 Połonne Jordan Rudnicki Lubomirka Dionizy Marianna Józef Sieńkiewicz zonaty, Krystyna Sikorska ż. Pawła 245-1-12 107R 36 R DW 298
3 11 1838 Kodnia Karolina Kadłubowska Pawłopol Mikołaj Teodora Skorecka ur. Wincenty Wawrowski i Tekla Wincewicz ż. Józefa, Stefan Stepanowski i Marianna Sikorska ż. Bazylego 178-3-6 272R 37 Ż 526 DM
7 11 1838 Kotelnia Piotr Celestyn Chmielowski Gardyszówka Rafał Marianna Sikorska Tomasz Pstrągowski i Marianna Malczewska ż. Bazylego, asyst. Bazyli Czernichowski i Franciszka [...]mirska panna 178-3-6 161V 79 Ż 311 DM
4 1 1839 Turzysk Jan Derewicz Błazennik Andrzej Honorata Sikorska 715 1 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0001.htm
23 9 1839 Radziwiłłów Tekla Sikorska Radziwiłłów nn Franciszka 825 221 31 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0229.htm
24 12 1839 Ptycza Ewelina Katarzyna Sikorska Wielka Milcza Feliks Amelia Chamiec Kazimierz Ceceniowski podsędek były, Julia Łotocka sowietnikowa, Aleksander Łoto 826 255R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0257.htm
22 6 1839 Berdyczów Emilia Sikorska Rajgródek Jan Domicela Wyszyńska Stanisław Malinowski i Agata Kamińska ż. Antoniego 178-3-8 146V 127 Ż 274 DM
21 12 1840 Szumsk Tomasz Jasiński Kąty Tomasz Antonina Sikorska 871 492 93 DW
19 1 1840 Kotelnia Agnieszka Chmielowska Gardyszówka Rafał Marianna Sikorska Kazimierz Niewmierzycki i Marianna Nowaczewska ż. Bazylego, asyst. Paweł Rudziński i Helena Niewmierzycka panna córka Pawła 178-3-9 164R 2 Ż 326 DM
15 10 1840 Korzec Teresa Sikorska Korzec Stefan Marcianna Stefanowska 871 138 118 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0073.htm
29 1 1840 Korostyszew Franciszka Adolfa Niesiołowska Korostyszew Albert Mikołaj Celestyna Sikorska Adolf Bielski, Marianna Wisińska, as. Ludwik Zbrożek, Józefa Jagieło, Wincenty Kossakowski, Petronela Rembertowicz, Franciszek Łabęcki, Franciszka Kossakowska, panna, chrz. 22.02.1840 178-51-456 14R 10 Ż BS 38
20 12 1840 Chabno Anna Smyk Buda Warowska Jan Eudokia Sikorska Adam Drapinowski, Agata Rebryn, mężatka, chrz. 26.12.1840 178-51-456 30R 39 Ż BS 72
23 8 1840 Cudnów Aniela Simińska Wróblówka Grzegorz Barbara Sikorska August Baranowski i Emilia Baranowska panna, asyst. Teodor Gidkowski i Antonna Kłodnicka wdowa, Mikołaj Waśniowski i Emilia Laskowska ż. Jana 569-1-63 15R 139 Ż DM
23 9 1840 Cudnów Władysław Piątkowski Cudnów Bernard Marianna Włodkowska Kazimierz Staniszewski i Paulina Sikorska ż. Leona, asyst. Augustyn Chmielowski i Helena Sydorenko ż. Tymoteusza odstawnego wachmistrza, Antoni Bogucki i Magdalena malichowska ż. Jana 569-1-63 17R 155 Ż DM
4 1 1840 Kodnia Karol Żukowski Syngury Mateusz Marianna Sikorska Jan Szmigierzewski i Franciszka Terlecka ż. Jakuba, asyst. Gabriel Kisielów i Anna Zbrożek ż. Jędrzeja 178-3-9 295R 1 Ż 580 DM
15 5 1841 Gródek Antoni Wysoczyński Nowe Porzycze Feliks Marianna Trzcińska Bystrzycki Michał Medyński Jan, Trzcińska Rozalia, z. Franciszka Sikorska Marian 106 JZ
27 1 1841 Gródek Jan Trzciński Stare Porzycze Franciszek Rozalia Sikorska Wysokiński Feliks Sikorski Jan, Medyńska Rozalia, ż.Jana Sikorska Anna, panna 23 JZ
25 3 1841 Korzec Józefa Sikorska Korzec Mateusz Katarzyna Rudkowska 872 192 40 0
26 3 1841 Turzysk Erazm Derewicz Błazennik Andrzej Honorata Sikorska 717 6 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20717/pages/PL_1_436_717_0004.htm
17 12 1841 Młynów Zofia Turkiewicz Młynów Józef Lucyna Lipińska Piotr Gliniecki, Karolina Lipińska, Felician Suzin, Amelia Sikorska, Romuald Leb 827 172R 33 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0175.htm
1 10 1841 Połonne Franciszka Sikorska Nuczypały Józef Katarzyna 872 140 135 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0075.htm
18 10 1841 Krzywin Jadwiga Sikorska Łaszanówka Józef Agata Sawicka ch.18.10.1841, Jan Sawicki, Marianna Sawicka ż. Kazimierza 171-1-12 34V 29 R Mg
24 11 1842 Krzywin Magdalena Sikorska Łaszanówka NN Karolina 881 77 V 22 0
12 9 1842 Korytnica Michał Barczuk Korytnica Andrzej Aniela Sikorska 215 5 9 0
4 2 1842 Szumsk Marianna Sikorska Kąty Mateusz Franciszka Jasińska 873 567 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0294.htm
15 7 1842 Ptycza Jan Kotliński Werba Jan Marianna Sikorska Grzegorz Grzeszczuk, Anna Orłowska 828 102V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0105.htm
16 12 1843 Krzywin Anna Sikorska Łaszanówka Józef Agata Sawicka 882 39 R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0040.htm
7 11 1843 Turzysk Marianna Derewicz Błazennik Andrzej Honorata Sikorska 719 5 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0003.htm
15 7 1843 Szumsk Antonina Jasińska Kąty Tomasz Antonina Sikorska 874 732 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0371.htm
28 1 1843 Młynów Maria Karolina Cyryla Sikorska Użeniec Feliks Amelia Chamiec Henryk Otto Por. Wojsk Ros., Małgorzata Sikorska, Kazimierz Ziemiaczkowski, Magd 829 35V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0036.htm
6 4 1843 Korytnica Karolina Franciszka Sikorska Korytnica Jan Katarzyna Szczerbińska 216 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20216/pages/PL_1_436_216_0002.htm
1 10 1844 Luboml Adolf Leon Kobylański Krymno Karol Marianna Sikorska Maksymilian Kowalski, Rozalia Samborska 859 584 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0311.htm
14 1 1845 Młynów Katarzyna Feliksa Amelia Sikorska Młynów Feliks Amelia Chamiec Piotr Gliniecki, Anna Bereh, Edmund Otto, Józefa Kruczer 831 168R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0171.htm
10 4 1845 Kisielin Aleksander Lubaczewski Berezołupy Wielkie NN Marianna Józef Mikłaszewski, Tekla Sikorska - "p"; ch: 24.05. 860 321 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0169.htm
9 7 1845 Kisielin Elżbieta Sikorska Witoniż NN Tekla Jędrzey Krynicki, ż. Gotliba Gierzbana; ch: 15.08. 860 323 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0170.htm
12 8 1846 Korytnica Dominik Barczuk Korytnica Andrzej Aniela Sikorska 219 5 18 0
18 12 1846 Turzysk Gracjan Jan Derewicz Błazennik Andrzej Honorata Sikorska 722 1 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0001.htm
4 7 1846 Szumsk Agnieszka Sikorska Kąty Tadeusz Franciszka Jasińska 877 836 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0433.htm
22 8 1846 Korzec Marianna Sikorska Korzec Stefan Marianna Stepanowska 877 149 79 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0081.htm
16 6 1846 Luboml Julianna Kobylańska Luboml Karol Marianna Sikorska Maciej Samborski, Józefa Szczygłowska ż. Jakuba 861 463 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0198.htm
11 7 1846 Luboml Barbara Lachowska Luboml Ludwika Lachowska Aleksander Jasiński, Anastazja Sikorska ż. Szymona 861 464 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0198.htm
25 12 1846 Krzywin Anna Kraczkowska Łaszanówka Tomasz Rozalia Turczynska Zachariasz Bucyn, Karolina Sikorska 885 76 35 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0077.htm
29 1 1846 Bazalia filia Tereszki Martyna Gęsicka Wolica Polowa Franciszek Zofia Sikorska Mikołaj Faliński i Marcjanna Prejzner 178-03-115 243V 6 Ż 480 DM
23 7 1847 Korytnica Marianna Sikorska Korytnica Jan Katarzyna Szczerbińska 220 4 21 DW
12 10 1847 Młynów Amelia Maksymilianna Sikorska Dorohostaje Wielkie Feliks Amelia Chamiec Aleksander Trzeciak, Ludwika Otto 833 371R 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0200.htm
8 5 1847 Chabno Stanisław Morgulec Radcza Stara Wincenty Petronela Sikorska Michał Piotrowski, Bolata Łoś,chrz. 18.05.1847 178-51-548 129V 19 Ż BS 266
16 11 1847 Chabno Katarzyna Linkiewicz Ruda Ratczynowa Wincenty Tekla Sikorska Antoni Linkiewicz, Agata Linkiewicz, panna, chrz. 22.11.1847 178-51-548 132V 43 Ż BS 272
30 6 1847 Krzemieniec Paulina Peredosiewicz Krzemieniec Bazyli Zuzanna Sikorska Aleksander Hołub i Aleksandra Hołub ż. Jana 426-0.1-21 7R 38 T DM
13 11 1848 Annopol Aniela Sikorska Hubelce Michał Cecylia Ditkowska Wlm. Jakub Paszyński, Helena Ostrowska ż. Teodora 171-1-14 97R 43 R 1192 DW
4 7 1849 Bazalia f. Tereszki Pio Metelski Wolica Polowa. Antoni Katarzyna Małachowska 1-dw. Kazimierz Wachowski, Katarzyna Sikorska 178-3-118 114V-115R 27 Ż DW 218
26 3 1849 Krzywin Petronela Sikorska Łaszanówka Józef Agata Sawicka Józef Chmielowski i Rozalia Krasnowska 171-1-15 59V-60R 13 R 62 DM
9 1 1850 Starokonstantynów Apolonia Pienkowska Starokonstantynów Jan Magdalena Sikorska Ob. Erazm Tomaszewski, szl. Julia Żołądkowska wdowa 178-3-119 2V-3R 5 Ż 4 DW
18 3 1850 Zasław św. Józefa Aleksander Wincenty Trojacki Zasław Majdan Jan s.Sebastiana Marianna c.Józefa Sikorska Karol Zajbler cudzoz., Elżbieta Kopaczewska ż.Bazylego 178-03-119 380V-381R 39 Ż 741-742 RG
15 4 1851 Korytnica Karolina Sikorska Korytnica Józef Marianna Litwinowa 223 4-5 11 0
22 1 1851 Włodzimierz Maria Anastazja Kobylańska Ochnówka Karol Marianna Sikorska 787 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0006.htm
24 3 1851 Luboml Antonina Żukowska Luboml Andrzej Benigna Sikorska Ignacy Dorosiewicz, Eufrozyna Gruszecka 864 116 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0064.htm
16 9 1851 Bazalia Kornel Metelski Wolica Polowa Antoni Katarzyna Małachowska Jan Śniatkowski i Katarzyna Sikorska 178-03-120 112V-113R 121 Ż DM
27 8 1851 Krzemieniec Franciszka Predusiewicz Krzemieniec - Tuniki Bazyli Zuzanna Sikorska Łukasz Pamarański i Aleksandra Tokarczuk ż. Ostapa 426-1-24 16V-17R 48 T DM
27 12 1852 Włodzimierz Jan Kobylański Ochnówka Karol Maria Sikorska 789 2-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0002.htm
12 9 1853 Szumsk Antonina Wereszczyńska Hucisko Surażskie Marcin Agnieszka Sikorska 878 207-208 70 0
2 5 1853 Horochów Stanisław Żukowski Skobełka Andrzej Benigna Sikorska 91 6-7 7 0
29 6 1854 Ostróg Maria Chalimoska Emilczyn Grzegorz Franciszka Maciejewska 1870 kwiecien dopełnienie ,Józef Jełowicki, Franciszka Sikorska żona Karola 654-1-56 24R 1 R MZ
4 1 1855 Łabuń Franciszka Popiel Kustowce Jan Marianna Sikorska Łukasz Konoplicki i Aniela Kaniewska 178-03-123 698V-699R 1 Ż DM
4 4 1855 Lubar Wincenty Skubicki Lubar Kazimierz Marianna Pióro Jan Michalewski, Katarzyna Sikorska 641-1-15 7 23 Ż MP
25 11 1855 Lubar Wiktoria Sikorska Lubarski Chutor Tomasz Katarzyna Dombrowska Jan Lebiedziewicz, Marianna Jędrzejewska 641-1-15 17 80 Ż MP
18 9 1855 Bazalia Józef Zaklicki Wolica Polowa Józef Barbara Pasztalian Stefan Zawadzki i Katarzyna Sikorska 178-03-123 93V-94R 80 Ż DM
13 4 1856 Beresteczko Anna Suchodolska Kutrów Antoni Julianna Bogucka Ignacy Andrejewski żonaty, Barbara Sikorska ż. Łukasza 18 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0002.htm
1 5 1857 Luboml Apolonia Sikorska Luboml Tekla Sikorska Paweł Cukiewicz, Prakseda Gadzalińska 869 87 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0046.htm
28 6 1857 Łabuń Paulina Jankowska fut. Łabuński Antoni Elżbieta Sikorska Antoni Łaskarzewski i Marianna Murawska panna 178-3-73 344V-345R 36 Ż DM
18 11 1857 Łabuń Antoni Popiel Kustowce Jan Marianna Sikorska Antoni Łaskarzewski i Aniela Kaniewska 178-3-73 356V-357R 87 Ż DM
17 2 1858 Korytnica Feliks Żukowski Poromów Andrzej Benigna Sikorska 230 4-5 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0003.htm
10 10 1858 Bazalia Franciszek Sikorska Wolica Polowa Tomasz Paulina Zawadzka Józef Wachowski i Tekla Żabowska 178-03-127 23V-24R 115 Ż DM
3 4 1858 Lubar Filomena Byliński Chutor Lubarski Symeon Karolina Cichocka Kazimierz Rożniatowski, Marianna Sikorska 641-1-18 8 26 Ż MP
25 9 1859 Bazalia Władysław Metelski Wolica Polowa Józef Marianna Godlewska Kazimierz Prejzner [Preisner] i Paulina Sikorska 178-03-129 27V-28R 108 Ż DM
29 3 1859 Toporyszcze Aniela Issak Bułdeskuł Fasowska Rudnia Jan Józefa Sikorska Michał Szuniewicz i Zuzanna Terlecka, Joachim Terlecki i Katarzyna Szuniewicz, Rafał Jaworski i Józefa Bułdeskuł panna 178-03-50 698V-699R 32 Ż DM
3 10 1859 Annopol Franciszka Brodecka Kurasz Józef Rozalia Sikorska Ryszard Podkowicz i Anna Grajkowska panna 886 358-359 43 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0190.htm
22 1 1859 Lubar Wincenty Świrski Chutor Lubarski Jan Anna Jatkowicz Jan Dombrowski, Katarzyna Sikorska 641-1-19 5-7 7 Ż MP
2 4 1859 Lubar Dominik Alpinias Antonowicz Lubar Konstanty Emilia Sikorska Wilhelm Łuczycki, Izabela Brodowska - panna, as: Antoni Żeromski, Adolfina Niemiłowska - panna 641-1-19 14 42 Ż MP
6 11 1859 Lubar Ewa Karolina Sikorska Lubarski Futor Józef Katarzyna Dombrowska Stanisłąw Mundowicz, Katarzyna Kaczkowska 641-1-19 25 100 Ż MP
3 7 1860 Koblin-Młynów Kamilla Jaworowska Karolinka Konstanty Marianna Sikorska 841 150-151 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0083.htm
25 1 1860 Łysin Jan Walery Kosowski Rogóźno Marcin Katarzyna Zambrzycka Piotr Omański żonaty, Róża Sikorska wdowa 841 183-184 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0102.htm
5 7 1860 Łabuń Sabina Popiel Suszki Jan Marianna Sikorska Teodor Feliński i Anna Mondzelowska 178-03-75 308V-309R 46 Ż DM
5 10 1860 Łabuń Brygida Sikorska Kustowce Józef Ludwika Pawłowska Jan Lisiecki i Helena Błońska 178-03-75 311V-312R 63 Ż DM
8 10 1860 Bazalia Józefa Sikorska Wolica Polowa Tomasz Paulina Zawadzka Józef Metelski i Julia Żabowska 178-03-130 28V-29R 107 Ż DM
20 9 1860 Lubar Eustachy Antonowicz Lubar Konstanty Emilia Sikorska Jerzy Rajewski, Salomea Boguszewska 641-1-20 12 52 Ż MP
2 1 1861 Szumsk Joanna Wereszczyńska Marcin Agnieszka Sikorska 245-1-17 169V-170R 4 R
16 8 1861 Szumsk Klara Sikorska Kąty Jan Marianna Jasińska 245-1-17 183V-184R 59 R
16 11 1861 Szumsk Magdalena Sikorska Kąty Franciszek Paulina Jasińska 245-1-17 191V-192R 92 R DW
23 12 1861 Szumsk Karol Listowski Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchudolska Chł. Kasper Listowski, Marcjanna Sikorska ż. Karola 245-1-17 194V-195R 104 R
12 4 1861 Korytnica Eleonora Sikorska Korytnica Jan Katarzyna 233 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20233/pages/PL_1_436_233_0003.htm
6 6 1861 Łabuń Marianna Mondzelowska Suszki Marek Anna Sikorska Kalikst Sikorski i Tekla Klepacka 178-03-76 340V-341R 38 Ż DM
6 3 1861 Połonne Tomasz Siwakowski Niczypały Paweł Domicela Gierzkowska Stanisław Wysocki i Anastazja Sikorska ż. Aleksandra 178-03-76 11V-12R 43 Ż DM
13 3 1861 Połonne Józefa Kowalska Nowicze Tomasz Marianna Sikorska Fortunat Możejko i Honorata Kowalska ż. Józefa 178-03-76 13V-14R 49 Ż DM 0
8 10 1861 Połonne Marianna Sikorska Derewiczka Marcin Marianna Chodorowicz Jan Kozłowski i Marianna Dobrzańska panna 178-03-76 42V-43R 167 Ż DM
10 2 1861 Lubar Józef Turewicz Lubar Antoni Małgorzata Marcinkowska Michał Terlecki, Anastazja Sikorska 641-1-21 5 8 Ż MP
24 6 1861 Bazalia Jan Pasztalan Wolica Polowa Antoni Katarzyna Gilewicz Stanisław Borysławski Paulina Sikorska 17-1-5 19V-20R 73 Ch 38-39 DM
25 7 1861 Bazalia Anna Pasztalan Wolica Polowa Dominik Agnieszka Zaklicka Andrzej Żabowski i Paulina Sikorska 17-1-5 23V-24R 92 Ch 46-47 DM
1 8 1862 Swojczów Aleksander Żukowski Mohylno Andrzej Benigna Sikorska 623 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0008.htm
13 4 1863 Żytomierz Zofia Siemaszko Futor Wygowskiego Jan Katarzyna Sikorska Kazimierz Waśkiewicz, Ewelina Kinalewska 178-3-54 33 88 Ż DG
25 6 1863 Żytomierz Pawlina Szaciło Kulikowska Futor Makowskiego Michał Pawlina Szkorupińska Wojciech Sikorski, Filipina Sikorska 178-3-54 45 151 Ż DG
17 6 1863 Szumsk Michalina Listowska Waśkowce Kasper Marianna Budzińska Wawrzyniec Budziński, Marianna zd. Tomczuk Sikorska wdowa 245-1-21 185V-186R 50 R RK
23 6 1863 Szumsk Jan Jasiński Kąty Tomasz Antonina Sikorska Benedykt Giżycki, Józefa Jasińska ż. Adama 245-1-21 186V-187R 55 R RK
19 8 1863 Szumsk Wincenty Jasiński Kąty Józef Dorota Sikorska Mieczysław Kopaczewski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 245-1-21 190V-191R 72 R RK
26 8 1864 Włodzimierz Stanisław Kobylański Włodzimierz Karol Marianna Sikorska 799 32-33 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0017.htm
25 3 1864 Szumsk Aleksandra Sikorska Kąty Józef Marianna Kucharska 245-1-20 151V-152R 30 R
20 6 1864 Szumsk Michalina Sikorska Kąty Jan Marianna Jasińska 245-1-20 161V-162R 58 R
4 11 1864 Szumsk Karol Jasiński Kąty Adam Joanna Sikorska 245-1-20 176V-177R 103 R
22 1 1864 Bazalia Agnieszka Pasztelan Wolica Polowa Antoni Katarzyna Gawłowicz Stanisław Borysławski i Paulina Sikorska 17-1-7 43V-44R 10 Ch 86-87 DM
26 10 1864 Bazalia Petronela Podgórska Wolica Polowa Antoni Paulina Janiszewska Antoni Słomiński i Paulina Sikorska 17-1-7 81V-82R 154 Ch 162-163 DM
5 8 1865 Lachowce Dominik Kornatowski Denisówka Adam Eleonora Ejsmont szl. Jan Kornatowski i Józefa Sikorska ż. Jana 178-3-146 97V-98R 43 Ż DM
4 9 1865 Żytomierz Wincenty Siemaszko Futor Wyhowskiego Jan Katarzyna Sikorska córka ob. / Hipolit Reinski, Regina Kinalewska 178-3-61 36 231 Ż DG
30 4 1865 Żytomierz Jakób Jacewicz Żytomierz Grzegorz Zofia Sikorska syn obywateli, Daniel Tyszkiewicz, Aleksadra Stojanowska 178-3-61 18 100 Ż DG
10 1 1866 Włodzimierz Ludwika Żukowska Ochnówka Andrzej Benedykta Sikorska 801 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0003.htm
15 5 1866 Lachowce Aniela Zajączkowska Denisówka Dominik Karolina Zawadzka szl. Leon Kornatowski i Józefa Sikorska ż. Jana 178-3-146 130V-131R 24 Ż DM
8 7 1866 Lachowce Franciszek Kamiński Hulowce Wincenty Tekla Kornatowska szl. Franciszek Ruczyński i Józefa Sikorska ż. Jana 178-3-146 132V-133R 29 Ż DM
12 3 1866 Żytomierz Katarzyna Pientkowska Dubowiec Cyryl Pawlina Kotwicka [13.03.1866] córka dw., Julian Murawski i Filipina Sikorska 178-3-63 16 64 Ż 31 i 32 DG
23 1 1866 Bazalia Agnieszka Żabowska Wolica Polowa Andrzej Aleksandra Sokołowska Stanisław Borysławski i Paulina Sikorska 17-1-7 144V-145R 17 Ch 192-193 DM
8 3 1866 Bazalia Katarzyna Słomińska Wolica Polowa Antoni Anna Godlewska Józef Metelski i Paulina Sikorska 17-1-7 151V-152R 45 Ch 206-207 DM
10 9 1866 Bazalia Jan Podgórski Wolica Polowa Antoni Paulina Janiszewska Józef Metelski i Paulina Sikorska 17-1-7 172V-173R 130 Ch 248-249 DM 0
23 12 1867 Ostróg Emilia Waśkiewicz Mohylany Józef Katarzyna Zięba Stanisław Zięba, Julia Sikorska żona Kajetana 654-1-56 7R 1 R MZ
12 8 1867 Ostróg Tekla Sikorska Ostróg Karol Marcin Franciszka Sokulska Grzegorz sobolewski, Joanna Staszkiewicz ż. Ludwika 654-1-36 61R 5 R MZ 0
4 5 1867 Krzemieniec Józef Gabryluk Krzemieniec Kasper Magdalena Sikorska 426-1-41 9V-10R 35 T 472 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-435C-3?i=471&cat=300453
15 12 1869 Szumsk Agnieszka Jasińska Kąty Adam Joanna Sikorska Jan Kucharski, Ewa Kowalska ż. Piotra 1-53 1V-2R 3 T RK
27 12 1869 Szumsk Franciszka Sikorska Kąty Jan Maria Jasińska Adam Jasiński żołnierz, Antonia Kucharska ż. Antoniego 1-53 1V-2R 4 T RK
10 9 1869 Ostróg Michalina Maria Sikorska Ostróg Karol Marcin Franciszka Sokulska ? Grzegorz Sobolewski, Joanna Staszkiewicz żona Ludwika 654-1-56 15V 6 R MZ
25 10 1870 Szumsk Karolina Jasińska Kąty Jan Franciszka Sikorska Jan Chruszczewski, Apolonia Jasińska ż. Jana 1-53 24V-25R 102 T RK
13 9 1870 Szumsk Paulina Sikorska Kąty Józef Marcjanna Husiatyńska Jan Sikorski, Franciszka Jasińska ż. Franciszka 1-53 20V-21R 83 T RK
1 8 1870 Szumsk Ignacy Jasiński Kąty Adam Józefa Jasińska Franciszek Jasiński, Maria Sikorska ż. Jana 1-53 18V-19R 71 T RK
13 7 1870 Szumsk Michalina Oborska Kąty Kazimierz Brygida Jakuszewska Stanisław Wiszniewski, Marianna Sikorska ż. Jana 1-53 17V-18R 66 T RK
1 7 1870 Szumsk Anna Kucharska Kąty Stefan Antonina Szymańska Stefan WIszniewski, Marianna Sikorska ż. Jana 1-53 16V-17R 65 T RK
9 3 1870 Szumsk Magdalena Sikorska Kąty Franciszek Paulina Jasińska Łukasz Jasiński, Lucyna Jasińska ż. Stanisława 1-53 7V-8R 31 T RK
27 7 1871 Turzysk Maria Żukowska Turopin Andrzej Benigna Sikorska 739 6-7 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0004.htm
21 3 1872 Szumsk Helena Sikorska Kąty Kazimierz Antonina Kucharska 0.1-65 8V-9R 31 T
1 4 1872 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Kasper Magdalena Sikorska Tomasz Gabruk, Tekla Gabruk ż. Wojciecha 0.1-65 9V-10R 34 T
5 6 1872 Szumsk Marcelina Lewandowska Chodaki Jakub Marianna Sikorska 0.1-65 12V-13R 48 T
24 10 1872 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Marcin Katarzyna Sikorska 0.1-65 29V-30R 101 T
14 3 1872 Nowogród Józef Brodcki Kołodianka Józef Rozalia Sikorska Julian Tchorzewski, Franciszka Kisznierowa panna 178-3-156 234V-235R 69 Ż 466 DW
1 4 1873 Szumsk Jan Jasiński Kąty Michał Franciszka Adaszyńska chrz. 9.04 żołnierz Michał Smoliński, Marianna Sikorska ż. Jana 1-226 76V-77R 35 T DM 395
12 5 1873 Szumsk Stanisława Bilewicz Waśkowce Jan Apolonia Sikorska chrz. 13.05 Jan Kokorowski, Marianna Listowska ż. Kaspra 1-226 80V-81R 52 T DM 399
4 9 1873 Szumsk Marianna Chruszczewska Kąty Stefan Franciszka Jasińska chrz. 9.09 Piotr Gabruk, Marianna Sikorska ż. Jana 1-226 89V-90R 85 T DM 408
13 10 1873 Szumsk Piotr Jasiński Kąty Jan Franciszka Sikorska chrz. 16.10 Tomasz Kasperski, Antonina Listowska 1-226 93V-94R 103 T DM 412
8 7 1874 Szumsk Stanisław Jasiński Kąty Marcin Katarzyna Sikorska chrz. 13.07 Adam Chruszczewski, Marianna Mostyńska ż. Stanisława 1-227 15V-16R 57 T DM 520
5 7 1874 Szumsk Karolina Sikorska Kąty Adam Józefa Barańska chrz. 7.07 Jakub Chruszczewski, Marianna Smolińska panna 1-227 16V-17R 63 T DM 521
12 11 1874 Szumsk Józef Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska chrz. 13.11 Tomasz Gabruk, Anna Smolińska ż. Antoniego 1-227 28V-29R 110 T DM 533
12 1 1876 Szumsk Józef Baranowski Waśkowce Jan Agata Sikorska chrz. 25.01 Maciej Baranowski, Antonina Jasińska ż. Kaspra 1-228 2V-3R 7 T DM 585
16 7 1876 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Paweł Magdalena Lewandowska chrz. 18.07 Kasper Jasiński, Marianna Sikorska ż. Jana 1-228 21V-22R 81 T DM 604
31 7 1876 Szumsk Józef Jasiński Kąty Jan Apolonia Sikorska chrz. 2.08 Szymon Jasiński, Marianna Jasińska ż. Jana 1-228 21V-22R 84 T DM 604
14 8 1876 Szumsk Antonina Jasińska Załuże Jan Franciszka Sikorska chrz. 26.08 Daniel Kokurowski, Franciszka Kasperska ż. Tomasza 1-228 24V-25R 99 T DM 607
6 3 1877 Szumsk Paulina Sikorska Kąty Wincenty Antonina Jasińska chrz. 11.03 Feliks Maniakowski, Józefa Jasińska ż. Stanisława 1-229 9V-10R 34 T DM 655
15 12 1877 Szumsk Paulina Jasińska Kąty Stanisław Józefa Jasińska chrz. 1.01.1878 Franciszek Giżycki, Antonina Sikorska ż. Wincentego 1-230 1V-2R 1 T DM 716
11 2 1878 Szumsk Antoni Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska chrz. 12.02 Mikołaj Smoliński, Franciszka Gabruk ż. Tomasza 1-230 5V-6R 20 T DM 720
26 2 1878 Szumsk Paulina Bilewicz Waśkowce Jan Olimpia Sikorska chrz. 5.03 Jan Bilewicz, Marianna Malicka ż. Antoniego 1-230 7V-8R 26 T DM 722
18 8 1878 Szumsk Stefan Sikorski Kąty Paweł Magdalena Lewandowska chrz. 20.8 Jan Gabruk, Antonina Sikorska ż. Wincentego 1-230 24V-25R 96 T DM 739
3 10 1878 Szumsk Marianna Sikorska Kąty Franciszek Paulina Jacyńska chrz. 5.10 Kasper Jasiński, Józefa Jasińska ż. Stanisława 1-230 28V-29R 117 T DM 743
14 1 1879 Szumsk Paulina Jasińska Kąty Jan Franciszka Sikorska Paweł Sikorski i Ewa Chruszczewska ż. Jana 01-226 120V-121R 12 T 439 DM
15 1 1879 Szumsk Paulina Sikorska Kąty Jakub Marcjanna Oręba Ignacy Oręba i Marianna Zielińska ż. Jana 01-226 121V-112R 16 T 440 DM
8 9 1879 Szumsk Marianna Baranowska Kąty Jan Agnieszka Sikorska Wojciech Jasiński i Rozalia Sikorska panna 01-226 142V-143R 105 T 461 DM
28 9 1879 Szumsk Marianna Jasińska Kąty Marcin Katarzyna Sikorska Wojciech Jasiński i Franciszka Teodorowicz ż. Grzegorza 01-226 143V-144R 109 T 462 DM
4 10 1879 Szumsk Franciszka Sikorska Kąty Wincenty Antonina Jasińska Grzegorz Jasiński i Apolonia Bilewicz z. Jana 01-226 146V-147R 121 T 465 DM
18 1 1881 Szumsk Agnieszka Sikorska Kąty Paweł Magdalena Lewandowska chrz. 22.01 Jan Gabruk, Marianna Jasińska ż. Karola 01-231 2V-3R 5 T DM 794
1 2 1881 Szumsk Karol Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska chrz. 2.02 Feliks Maniakowski, Małgorzata Husiatyńska ż. Karola 01-231 4V-5R 14 T DM 796
18 2 1881 Szumsk Antonina Bilewicz Waśkowce Jan Apolonia Sikorska chrz. 22.02 Wincenty Sikorski, Marianna Traczuk ż. Radiona 01-231 5V-6R 19 T DM 797
19 2 1881 Szumsk Marianna Jasińska Kąty Wojciech Franciszka Bilewicz chrz. 22.02 żołnierz Mateusz Bilewicz, Antonina Sikorska ż. Wincentego 01-231 5V-6R 20 T DM 797
6 10 1881 Szumsk Antonina Oręba Majdan Dubieński Ignacy Marianna Chruszczewska chrz. 11.10 Jan Zieliński, Marianna Sikorska ż. Jakuba 01-231 32V-33R 126 T DM 824
11 12 1881 Szumsk Wincenty Baranowski Kąty Jan Agata Sikorska chrz. 27.12 Stanisław Sikorski, Józefa Cruszczewska ż. Adama 01-231 38V-39R 160 T DM 830
1 3 1881 Berezdów Marcin Kamiński Paszuki Paweł Franciszka Sikorska Piotr Kościuszkiewicz i Anastazja Szyszkowska ż. Wincentego 178-03-169 596V-597R 18 Ż DM
13 2 1882 Szumsk Antonina Jasińska Kąty Karol Marianna Sikorska Jan Gabruk, paulina Kucharska ż. Kaspra 01-232 293V-294R 18 T
12 2 1882 Szumsk Marianna Jasińska Kąty Jan Franciszka Sikorska 01-232 295V-296R 27 T
5 3 1882 Szumsk Józef Jasiński Kąty Marcin Katarzyna Sikorska 01-232 295V-296R 28 T
25 5 1882 Szumsk Mikołaj Janicki Hucisko Moszkowe Wincenty Aniela Sikorska Mikołaj Brączkowski, Konstantyna Gorbatiuk ż. Juliana 01-232 303V-304R 57 T
10 10 1882 Szumsk Franciszek Godlewski Zaliśce Jan Rozalia Sikorska Teodor Balczys, Karolina Jakubowska ż. Tomasza 01-232 317V-318R 117 T
9 10 1882 Szumsk Urszula Sikorska Kąty Jakub Marcjanna Zaręba Franciszek Fedorowicz, Józefa Chruszczewska ż. Adama 01-232 318V-319R 120 T
30 3 1882 Berezdów Piotr Kamiński Paszuki Paweł Franciszka Sikorska Piotr Kościukiewicz i Anastazja Szuszkowska ż. Wincentego 178-3-169 630V-631V 27 Ż DM
10 8 1883 Krzywin Marian Boguszewski Ułaszanówka Mateusz Anastazja Sikorska Jan Cielątkowski i Rozalia Wróblewska ż. Mateusza 17-2-71 139V-140R 24 Ch 166-167 DM
25 12 1883 Krzywin Adam Szatkowski Hołowle Mateusz Marianna Sikorska Stanisław Sikorski i Marcelina Sikorska ż. Antoniego 17-2-71 143V-144R 42 Ch 174-175 DM
2 1 1885 Szumsk Antonina Kucharska Kąty Stanisław Marcelina Sikorska 01-232 166V-167R 6 T
27 2 1885 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Antoni Marianna Sikorska Józef Kucharski, Agnieszka Gabruk ż. Jana 01-232 170V-171R 27 T
3 11 1885 Szumsk Wiktoria Jasińska Kąty Jan Franciszka Sikorska Kajetan Białobrzycki, Magdalena Sikorska ż. Pawła 01-232 191V-192R 136 T
14 10 1885 Szumsk Karol Jasiński Kąty Mateusz Franciszka Fedorowicz Kasper Jasiński, Marianna Sikorska panna, Wojciech Jasiński, Antonina Fedorowicz 103V-104R 124 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47J-D?i=692&cat=834001
16 2 1886 Szumsk Józef Jasiński Kąty Aleksander Marianna Sikorska 01-232 234V-235R 31 T
11 4 1886 Szumsk Karolina Sikorska Kąty Wincenty Antonina Kucharska 01-232 238V-239R 54 T
22 6 1886 Szumsk Paulina Sikorska Kąty Stanisław Marianna Jasińska 01-232 244V-245R 81 T
28 6 1886 Szumsk Antonina Sikorska Kąty Kasper Anna Kucharska 01-232 245V-246R 87 T
1 7 1886 Szumsk Adam Godlewski Zaliśce Jan Rozalia Sikorska 01-232 245V-246R 88 T
16 12 1886 Szumsk Mikołaj Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska 01-232 263V-264R 171 T
14 12 1886 Szumsk Franciszka Sikorska Kąty Jakub Marcelina Oręba 01-232 264V-265R 177 T
16 1 1887 Szumsk Wiktoria Jasińska Kąty Wojciech Bilewicz Wawrzyniec Jasiński i Antonina Sikorska ż. Wincentego 01-232 84V-85R 14 DM 952 T
10 1 1887 Szumsk Piotr Giżycki Kąty Kajetan Franciszka Jasińska Mikołaj Jasiński i Antonina Sikorska panna 01-232 85V-86R 19 DM 953 T
27 1 1887 Szumsk Petronela Lewandowska Chodaki Jan Aleksandra Sikorska Stefan Gabruk i Barbara ż. Marcina 01-232 85V-86R 20 DM 953 T
7 3 1887 Szumsk Paulina Kucharska Kąty Józef Anna Kucharska Jan Jasiński i Marianna Sikorska ż. Stanisława 01-232 90V-91R 42 DM 958 T
29 6 1887 Szumsk Paulina Sikorska Kąty Paweł Magdalena Sikorska Antoni Maniakowski i Agnieszka Gabruk ż. Jana 01-232 100V-101R 95 DM 968 T
30 7 1887 Szumsk Marianna Jasińska Kąty Mikołaj Małgorzata Sikorska Kasper Kucharski i Katarzyna Kucharska ż. Andrzeja 01-232 103V-104R 106 DM 971 T
25 11 1887 Szumsk Mikołaj Fedorowicz Kąty Józef Franciszka Korczewska Jan Jasiński i Teresa Sikorska ż. Adama 01-232 114V-115R 162 DM 982 T
29 12 1887 Szumsk Tomasz Baranowski Kąty Jan Agata Sikorska Paweł Leszczyński i Antonina Sikorska 01-232 120V-121R 176 DM 988 T
29 12 1887 Szumsk Dawid Baranowski Kąty Jan Agata Sikorska Stefan Tomczuk i Paulina Kucharska ż. Stanisława 01-232 120V-121R 177 DM 988 T
29 12 1887 Szumsk Katarzyna Baranowska Kąty Jan Agata Sikorska Wojciech Jasiński i Motra Kiryjczuk ż. Pawła 01-232 120V-121R 178 DM 988 T
2 9 1889 Białogródka Teodor Łukarzewski Szarłajówka Antoni Józefa Sikorska Józef Ratyński, Marianna Zaręba ż. Aleksandra 17-2-80 29V-30R 141 Ch
8 12 1889 Lwów-bazylika Wiktoria Ewa Adamska Lwów, Ruska 8 Antoni Magdalena Sikorska 1671L 2 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201671/pages/PL_1_301_1671_0002.htm
8 1 1889 Szumsk Marcjanna Wiszniewska Bryków Stefan Paulina Sikorska Franciszek Tylecki i Marcelina Romanowska ż. Leona 01-232 2V-3R 6 T 868 DM
19 1 1889 Szumsk Agnieszka Sikorska Kąty Paweł Urszula Gabruk Jakub Sikorski i Franciszka Teodorowicz ż. Antoniego 01-232 2V-3R 7 T 868 DM
21 4 1889 Szumsk Józef Godlewski Zaliśce Jan Rozalia Sikorska Roman Bednarski i Antonina Wiszniewska ż. Ignacego 01-232 13V-14R 62 T 879 DM
18 5 1889 Szumsk Karolina Sikorska Kąty Stanisław Marianna Jasińska Józef Kucharski i Marianna Maniakowska ż. Feliksa 01-232 16V-17R 77 T 882 DM
23 7 1889 Szumsk Anna Listowska Marynki Antoni Franciszka Sikorska Adam Sikorski i Antonina Kasiuba ż. Grzegorza 01-232 22V-23R 105 T 888 DM
11 11 1889 Szumsk Kasper Sikorski Kąty Józef Franciszka Bilewicz Piotr Bilewicz i Anna Sikorska ż. Kaspra 01-232 34V-35R 168 T 900 DM
29 12 1890 Turzysk Karolina Siemiątkowska Wierbiczno Edward Augustyna Sikorska 759 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0002.htm
4 1 1890 Szumsk Lucyna Sikorska Kąty Paweł Urszula Gabruk Jan Jasiński, Barbara Jasińska panna 01-233 100V-101R 2 T
17 1 1890 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna Jan Agnieszka Sikorska Wojciech Gabruk, Józefa Gabruk ż. Franciszka 01-233 103V-104R 17 T
23 2 1890 Szumsk Józef Jasiński Kąty Mikołaj Małgorzata Sikorska Aleksander Jasiński, Katarzyna Kucharska z. Andrzeja 01-233 108V-109R 45 T
4 8 1890 Szumsk Dominika Jasińska Kąty Jan Franciszka Sikorska 01-233 122V-123R 111 T
20 8 1890 Szumsk Filipina Baranowska Kąty Jan Agata Sikorska 01-233 123V-124R 119 T
6 11 1890 Szumsk Karolina Jasińska Kąty Aleksander Marianna Sikorska 01-233 132V-133R 158 T
15 12 1890 Szumsk Paulina Sikorska Kąty Jakub Józefa Marciniuk 01-233 135V-136R 170 T
20 6 1891 Szumsk Piotr Jasiński Kąty Marcin Katarzyna Sikorska 01-233 22V-23R 86 T
11 9 1891 Szumsk Franciszek Wiszniewski Bryków Ignacy Antonina Sikorska 1082 01-233 32V-33R 127 T
12 9 1891 Szumsk Anna Jasińska Kąty Karol Marianna Sikorska 01-233 33V-34R 132 T
4 10 1891 Szumsk Franciszka Sikorska Kąty Stanisław Marianna Jasińska 01-233 36V-37R 141 T
14 10 1891 Szumsk Teresa Sikorska Kąty Wincenty Franciszka Śliwińska 01-233 37V-38R 148 T
27 12 1891 Szumsk Antoni Listowski Marynki Antoni Franciszka Sikorska 01-233 98V-99R 186 T
14 8 1892 Dubno Rudolf Dąbrowski Semiduby Mikołaj Paulina Linert, Lipert Józef Moszek i Lucyna Sikorska 740-10-21 82V-83R 75 R 20 DM
12 1 1893 Szumsk Teofila Sikorska Zaleśce NN Rozalia Sikorska Karol Stankiewicz, Marianna Horoszewska ż. Mateusza 73V-74R 16 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDXQ?i=200&cat=834001
29 1 1893 Szumsk Maria Sikorska Kąty Józef Franciszka Bilewicz Kasper Sikorski, Marianna Leszczyńska ż. Mikołaja 74V-75R 18 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD68?i=200&cat=833999
11 3 1893 Szumsk Marian Kucharski Kąty Jan Aleksandra Sikorska Antoni Listowski, Marianna Pinczer ż. Stanisława 80V-81R 41 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDFM?i=207&cat=833998
26 5 1893 Szumsk Antonina Maniakowska Iserna Antoni Anna Sikorska Jan Gabruk, Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 89R 77 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8Y?i=216&cat=833998
27 6 1893 Szumsk Władysław Jasiński Kąty Aleksander Marianna Sikorska Wincenty Sikorski, Józefa Jasińska ż. Jana 92V-93R 94 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDD4?i=220&cat=833999
10 9 1893 Szumsk Tekla Janicka Hucisko Moszkowe Wincenty Aniela Sikorska Antoni Listowski, Anna Sikorska panna 100V-101R 125 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD13?i=228&cat=833998
29 10 1893 Szumsk Maria Sikorska Chodaki Piotr Paulina Łukomska Stefan Gabruk, Marianna Rawska ż. Józefa 107V-108R 154 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDBV?i=236&cat=833999
14 12 1893 Szumsk Anna Kucharski Kąty Stanisław Marcelina Sikorska Jerzy Baranowski, Franciszka Kucharska ż. Wincentego 114V-115R 183 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD82?i=244&cat=834000
2 3 1894 Szumsk Antonina Lewandowska Chodaki Piotr Marianna Sikorska 01-233 273V-274R 34 T
19 3 1894 Szumsk Józefa Baranowska Kąty Jan Agata Sikorska 01-233 275V-276R 41 T
19 4 1894 Szumsk Katarzyna Sikorska Kąty Paweł Urszula Gabruk 01-233 279V-280R 59 T
14 11 1894 Szumsk Marianna Wisznicka Bryków Ignacy Antonina Sikorska 01-233 301V-302R 148 T
20 1 1895 Szumsk Marianna Sikorska Kąty Wincenty Antonina Jasińska 01-233 167V-168R 8 T
23 5 1895 Szumsk Joanna Sikorska Kąty Paweł Magdalena Lewandowska 01-233 187V-188R 86 T
2 9 1895 Szumsk Franciszka Jasińska Kąty Aleksander Marianna Sikorska 01-233 202V-203R 147 T
23 9 1895 Szumsk Karolina Jasińska Załuże Karol Marianna Sikorska 01-233 204V-205R 156 T
23 3 1896 Gródek Antonina Liśniowska Kuźmińska Słobódka Józef Marianna Sikorska Cybulski Tomasz Sikorski Adam, Pacanowska Teofila, z. Franciszka Kalinowska Kata 86 JZ
27 1 1898 Szumsk Karolina Sikorska Kąty Kasper Anna Kucharska 01-234 4V-5R 16 T
25 9 1899 Szumsk Bronisława Sikorska Iserna Antoni Paulina Maniakowska 01-235 35V-36R 142 T
25 9 1899 Szumsk Władysława Sikorska Iserna Antoni Paulina Maniakowska 01-235 35V-36R 143 T
4 9 1901 Krzemieniec Anna Sikorska v.Pańczuk Kuty NN Lucyna c. Jana 20 V-21 R 80 0
15 1 1901 Szumsk Antonina Sikorska Kąty Paweł Urszula Gabruk 0.1-236 338V-339R 15 T
5 2 1901 Szumsk Joanna Sikorska Kąty NN Franciszka 0.1-236 341V-342R 26 T
8 4 1901 Szumsk Anna Sikorska Kąty Jakub Józefa Marciniuk 0.1-236 351V-352R 67 T
1 5 1901 Szumsk Marcelina Kucharska Kąty Jan Józefa Fedorowicz Jan Fedorowicz, Katarzyna Sikorska ż. Józefa 0.1-236 352V-353R 69 T
13 6 1901 Szumsk Antonina Lewandowska Żołobki Jan Aleksandra Sikorska 0.1-236 359V-360R 101 T
15 8 1901 Szumsk Bronisław Janicki Hucisko Janowe Wincenty Aniela Sikorska 0.1-236 365V-366R 128 T
26 8 1901 Szumsk Adolf Sikorski Chodaki Antoni Katarzyna Babiżewska Jan Gabruk, Anna Sikorska panna 0.1-236 368V-369R 139 T
15 10 1901 Szumsk Anna Jasińska Kąty Aleksander Marianna Sikorska 0.1-236 376V-377R 175 T
15 10 1901 Szumsk Dominik Jasiński Kąty Aleksander Marianna Sikorska 0.1-236 376V-377R 176 T
25 5 1902 Szumsk Maria Sikorska Iserna Antoni Paulina Maniakowska 01-236 250V-251R 100 T
24 7 1902 Szumsk Joanna Sikorska Kąty Jan Antonina Wereszczyńska 01-236 257V-258R 127 T
20 10 1902 Szumsk Maria Sikorska Kąty Kazimierz Anna Kucharska 01-236 273V-274R 191 T
1 11 1902 Szumsk Józef Lewandowski Chodaki Piotr Maria Sikorska 01-236 276V-277R 206 T
2 2 1903 Szumsk Maria Sikorska Kąty Józef Katarzyna Fedorowicz 0.1-237 5V-6R 18 T
1 2 1903 Szumsk Anna Sikorska Kąty Wincenty Franciszka Śliwińska 0.1-237 5V-6R 20 T
23 10 1903 Szumsk Ewelina Janicka Hucisko Janowe Wincenty Aniela Sikorska 0.1-237 44V-45R 174 T
26 11 1903 Szumsk Maria Kokurowska Waśkowce Franciszek Paulina Sikorska 0.1-237 51V-52R 203 T
24 3 1903 Żytomierz Jan Matusiewicz Żytomierz Aleksander Józefa Łanucka Szczepan Żołnierczuk, Teofila Sikorska panna 178-3-171 111V-112R 112 Ż 219 DW
16 5 1903 Żytomierz Emilia Sikorska Berezówka Antoni Aniela Newieska Jan Newieski, Antonina Kozieradzka ż. Józefa 178-3-171 131V-132R 214 Ż 259 DW
6 6 1903 Żytomierz Ludwika Bondarczuk Żytomierz NN Ludwika Bondarczuk Jan Charczenko, Teofila Sikorska 178-3-171 134V-135R 227 Ż 265 DW
10 6 1903 Żytomierz Cezaryna Winiarska Żytomierz Paweł Józefa Duńska Nikodem Duński, Teofila Sikorska panna 178-3-171 146V-147R 285 Ż 289 DW
30 8 1903 Żytomierz Władysław Tomaszewski Żytomierz NN Marcelina Jan Charczenko. Teofila Sikorska 178-3-171 156V-157R 337 Ż 309 DW 0
16 11 1903 Żytomierz Aniela Chodorowska Berezówka Alfred Antonina Żurawska Ludwik Kamiński, Józefa Sikorska ż. Józefa 178-3-171 176V-177R 438 Ż 349 DW
1 3 1904 Szumsk Antonina Listowska Marynki Józef Anna Sikorska 0.1-238 14V-15R 53 T
17 3 1904 Szumsk Adolf Lewandowski Chodaki Jan Aleksandra Sikorska 0.1-238 15V-16R 60 T
20 9 1904 Szumsk Stanislaw Lewandowski Chodaki Piotr Marianna Sikorska 0.1-238 39V-40R 155 T
15 4 1906 Szumsk Anastazja Sikorska Kąty Józef Franciszka Bilewicz 01-236 95V-96R 55 T
28 8 1906 Szumsk Augustyna Sikorska Iserna Antoni Paulina Maniakowska 01-236 110V-111R 129 T
7 9 1906 Szumsk Stanisław Lewandowski Chodaki Piotr Maria Sikorska 01-236 111V-112R 132 T
1 3 1906 Ołyka Janina Dorożyńska Ołyka Józef Edward Natalia Emilia Sikorska 1019 227 120 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0120.htm
13 4 1907 Szumsk Maria Kucharska Kąty Antoni Karolina Sikorska 01-236 14V-15R 68 T
4 4 1907 Szumsk Wiktoria Listowska Marynki Józef Anna Sikorska 01-236 16V-17R 78 T
29 4 1907 Szumsk Maria Kokurowska Kąty Antoni Adela Sikorska 01-236 18V-19R 86 T
22 10 1907 Szumsk Stanislaw Błażejewski Kąty Jan Antonina Sikorska 01-236 37V-38R 185 T
29 11 1907 Szumsk Franciszka Sikorska Kąty Jan Antonina Wereszczyńska 01-236 41V-42R 204 T
7 12 1907 Szumsk Sabina Bartosiewicz Szuńki Jan Agnieszka Sikorska 01-236 44V-45R 218 T
20 12 1907 Szumsk Anna Sikorska Kąty Antoni Józefa Husiatyńska 01-236 44V-45R 219 T
13 1 1908 Szumsk Anastazja Jasińska Kąty Antoni Paulina Sikorska Antoni Sikorski, Karolina Sikorska ż. Antoniego 426-1-97 3V-4R 11 T RK 608 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-T?i=607&cat=833998
1 3 1908 Szumsk Izydor Mortyński Iserna Mikołaj Antonina Łopuszańska Mikołaj Gabruk, Paulina Sikorska ż. Antoniego 426-1-97 10V-11R 46 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-Q?i=614&cat=833998
3 5 1908 Szumsk Antoni Fedorowicz Kąty Stanisław Tekla Jasińska Kajetan Jasiński, Katarzyna Sikorska ż. Józefa 426-1-97 16V-17R 76 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HF-R?i=620&cat=833998
22 6 1908 Szumsk Adela Adaszyńska Hucisko Horodyskie Marcin Honorata Sikorska Wincenty Adaszyński, Małgorzata Oborska ż. Piotra 426-1-97 21V-22R 103 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HF-B?i=625&cat=834000
3 7 1908 Szumsk Felicja Sikorska Chodaki Franciszek Agnieszka Górnicka Antoni Sikorski, Lucyna Kucharska ż. Franciszka 426-1-97 23V-24R 111 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WJ-K?i=627&cat=833998
26 8 1908 Szumsk Franciszka Lewandowska Chodaki Piotr Maria Sikorska Franciszek Kucharski, Maria Gabruk ż. Jana 426-1-97 28V-29R 136 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WX-8?i=632&cat=833998
13 11 1908 Szumsk Joanna Melnik Mielnik Chodaki Stefan Katarzyna Rawska Jan Gabruk, Emilia Sikorska ż. Franciszka 426-1-97 38V-39R 187 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-9?i=642&cat=833999
21 2 1909 Szumsk Stanisław Feodorowicz Kąty Jan Katarzyna Jasińska Józef Jasiński, Józefa Sikorska ż. Jana 56V-57R 26 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CJ-7?i=881&cat=833999
1 3 1909 Szumsk Karolina Sikorska Kąty Franciszek Filomena Syrokowska Jan Sikorski, Marianna Kucharska ż. Józefa 57V-58R 32 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-B?i=882&cat=833999
28 5 1909 Szumsk Józef Kucharski Kąty Antoni Karolina Sikorska Franciszek Sikorski, Antonina Jasińska ż. Józefa 65V-66R 82 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-P?i=890&cat=834001
2 9 1909 Szumsk Anna Kucharska Kąty Antoni Maria Fedorowicz Jan Fedorowicz, Katarzyna Sikorska ż. Józefa 74V-75R 136 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-S?i=899&cat=834001
8 10 1909 Szumsk Antonina Sikorska Kąty Antoni Józefa Husiatyńska Antoni Jasiński, Michalina Jasińska ż. Karola 78V-79R 162 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R341-S?i=903&cat=834003
10 10 1909 Szumsk Stanisław Kokurowski Waśkowce Franciszek Paulina Sikorska Marian Kokurowski, Karolina Kucharska ż. Antoniego 79V-80R 167 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-X?i=904&cat=834002
1 12 1909 Szumsk Antoni Maniakowski Iserna Mikołaj Bronisława Sikorska Józef Sikorski, Maria Sikorska ż. Jana 86V-87R 209 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-B?i=911&cat=834002
12 4 1910 Bazalia f. Tereszki Ludwik Turowski Tereszki Jan Helena Stawińska Jakub Kulski i Antonina Żarczyńska ż. Władysława, asyst, Teodor Gorczyński i Paulina Sikorska ż. Józefa 17-2-47 103V-104R 24 Ch 208-209 DM
24 9 1910 Cudnów filia Romanów Józefa Święcicka Marianówka Antoni Karolina Sikorska Wiktor Jaworski i Teofila Matusiewicz ż. Michała 178-3-215 291V-292R 223 Ż 551-552 DM
1 9 1911 Bazalia f. Tereszki Janina Pawłowska Wolica Polowa Ksawery Antonina Zaręba Apollon Wachowski i Katarzyna Sikorska panna 17-2-47 113V 43 Ch 228 DM
21 12 1911 Bazalia f. Tereszki Józefa Żarczyńska Klitna Wielka Franciszek Maria Krotewicz Michał Kulesza i Katarzyna Sikorska 17-2-47 115V 65 Ch 232 DM
12 10 1912 Tbilisi Sabina Sikorska Tbilisi Józef s. Marcina Marta c. Konstantyn Żutowska Dominik Gimbutis, Emilia Żutowska 46R 115 Tb
15 1 1912 Starokonstantynów Władysław Miśkiewicz Pohoryła Niższa Antoni Karolina Sikorska Hipolit Kamiński i Salomea Rogacka ż. Antoniego 17-2-89 3V-4R 10 Ch 9-10 DM
3 2 1912 Starokonstantynów Stanisława Chmielnicka Zapadyńce Piotr Aniela Sikorska Franciszek Krzyżanowski i Antonina Chmielnicka ż. Ignacego 17-2-89 4V-5R 16 Ch 11-12 DM
15 4 1912 Starokonstantynów Anna Cudzewicz Woronkowce Stefan Zofia Kurmin Józef Taborowski i Teresa Sikorska wdowa 17-2-89 11V-12R 44 Ch 25-26 DM
19 4 1912 Starokonstantynów Tadeusz Gilewicz Świnna Celestyn Bronisława Kurowska Feliks Kretowicz i Marcjanna Sikorska ż. Józefa 17-2-89 12V-13R 46 Ch 27-28 DM
5 8 1912 Starokonstantynów Janina Nowicka Motrunki Jan Aniela Sikorska Stanisław Zakrzewski i Rozalia Sikorska panna 17-2-89 24V-25R 94 Ch 51-52 DM
15 9 1912 Starokonstantynów Helena Taborowska Wierzchniaki Józef Maria Cudzewicz Dominik Andrejkiewicz i Teresa Sikorska wdowa 17-2-89 29V-30R 116 Ch 61-62 DM
2 10 1912 Starokonstantynów Feliks Ziębicki Wierzchniaki Julian Rozalia Niewidalska Edward Ziębicki i Anastazja Sikorska panna 17-2-89 31V-32R 124 Ch 65-66 DM
20 1 1912 Tajkury Marianna Sikorska Zdołbunów Michał Franciszka Kozicka Stanisław Bartoszyński i Michalina Przewłocka ż. Piotra 740-4-696 4V-5R 15 R 6 DM
9 12 1912 Tajkury Anna Skałecka Hłupanin Kajetan Maria Sikorska Franciszek Jaskulski i Stanisława Strzelecka panna 740-4-696 26V-27R 104 R 28 DM
29 5 1914 Tajkury Janina Sikorska Zdołbunów Michał Franciszka Kozicka Piotr Konotopski i Michalina Kozicka ż. Leona 740-4-697 70V-71R 53 R 66 DM
18 8 1915 Kijów Św. Aleksandra Bronisław Tadeusz Szpakowski Kijów Mieczysław Marian Jadwiga Szpakowska Bronisław Chlebowski i Jadwiga Sikorska, Tadeusz Widacki i Helena Domasłowska 312/1/129 51V-52R 204 m.K JM1
20 9 1915 Kijów Św. Aleksandra Stanisław Antoni Kalinowski Kijów Władysław Marianna Sikorska August Mintowski i Jadwiga Drozdowicz 312/1/129 62V-63R 246 m.K JM1
2 9 1915 Kijów Św. Aleksandra Stanisław Łucewicz Kijów Józef Julianna Sikorska Paweł Świrydowski i Agata Tonkiewicz 312/1/129 62V-63R 247 m.K JM1
7 6 1915 Starokonstantynów Feliksa Sikorska Wierzchniaki Stanisław Józefa Dębicka Tomasz Gradomski i Salomea Rogacka ż. Antoniego 17-2-90 16V-17R 67 Ch 34-35 DM
27 6 1915 Starokonstantynów Stanisław Porembski (Porębski) Zielińce Jan Zofia Bujalska Stanisław Galicki i Apolonia Sikorska ż. Ludwika 17-2-90 19V-20R 80 Ch 40-41 DM
6 3 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Teofil Karpiński Szepetówka Anastazy Apolonia Sikorska Ludwik Sidorski i Antonina Hryniewiecka 17-2-47a 64V-65R 29 Ch 127-128 DM
15 3 1917 Tbilisi Łucja Sikorska Tbilisi Józef s.Marcina Marta c.Konstantego Żołtowska Antoni Staniszewski, Józefa Jankowska 161R 28 Tb
4 2 1917 Starokonstantynów Ludwika Sikorska Beregiele IN Marcelina Gilewicz Jan Mołodecki i Anna Maciejewska ż. Franciszka 17-2-90 112V-113R 7 Ch 214-215 DM
27 1 1917 Starokonstantynów Helena Kurowska Wierzchniaki Stanisław Maria Gilewska Wincenty Konopelski i Teresa Sikorska wdowa 17-2-90 113V-114R 11 Ch 216-217 DM
25 2 1917 Starokonstantynów Antonina Mołodecka Beregiele Jan Maria Horodelska Erazm Gilewicz i Franciszka Sikorska ż. Antoniego 17-2-90 114V-115R 14 Ch 218-219 DM
30 4 1917 Starokonstantynów Jan Miśkiewicz Wierzchniaki Antoni Karolina Sikorska Kazimierz Ślusarski i Zofia Kazanowska ż. Karola 17-2-90 121V-122R 43 Ch 232-233 DM
30 5 1917 Starokonstantynów Władysław Szymański Pohoryła Wyższa Stanisław Aniela Horodelska Wincenty Horodelski i Klementyna Sikorska panna 17-2-90 125V-126R 58 Ch 240-241 DM
19 12 1920 Starokonstantynów Jadwiga Zakrzewski Michałowce Józef Rozalia Sikorska [chrzest 16.01.1921] Feliks Żołkiewski i Aniela Cybulska wdowa 17-2-91 cz.2 200V-201R 6 Ch 4-5 DM
12 3 1921 Ostróg Leonarda Zielińska Spiwak Karol Łucja Sikorska Józef Krasucki, Julia Krasucka 52 67 O DW
7 6 1921 Ostróg Mirosław Orliński Kuthany Adolf Helena Szczagel Jan Matusiak, Antonina Sikorska 66 124 O DW
14 3 1939 Krzemieniec Tadeusz Chidiuk vel Fediuk Białokrynica Paweł Franciszka Sikorska 37 V 44 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 11 1748 Szumsk Jan Kazimierczuk Kąty Elżbieta Pikulska Huta Jan Podolski, Katarzyna Sikorska 297-1-180 16R Ł RK
8 1 1764 Szumsk Bartłomiej Mosciński? Mostyński? Hucisko k Rozalia Cymbaluk Hucisko p Józef Podolosczuk, Katarzyna Sikorska 297-1-180 42R Ł RK
5 1 1778 Szczurowice Franciszek Brodzki Szczurowice Katarzyna Sikorska Romanówka 10 Jakub Jakub Piziuk Szczurowice, Michał Zalewski 1310L 64 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0044.htm
5 1 1778 Szczurowice Franciszek Brodzki Szczurowice Katarzyna Sikorska Smarzów 60 Jakub Jakub Piziuk Szczurowice, Michał Zalewski 1310L 65 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0045.htm
8 2 1797 Szumsk Jan Bjałobrzycki Białobrzyc Kuty k Wiktoria Kasińska Kuty p Antoni Listowski, Marianna Sikorska 297-1-183 22R Ł RK
10 6 1806 Szumsk Sebastian Błaszczuk Załuże k Angela Sikorska Kuty Kazimierz Obrocki, Michał Jasiński, Elżbieta Martyniukowa 297-1-183 56V Ł RK
22 10 1811 Szumsk Andrzej Nowakowski Waśkowce k Antonina Sikorska Kuty p Bazyli Mędruk, Kazimierz Sikorski 297-1-183 75R Ł RK
15 5 1827 Krzemieniec Bazyli Prydosiewicz Krzemieniec 20 Jan Anna Zuzanna Sikorska Krzemieniec 18 Stanisław Jadwiga Jan Iwasieniuk, Jacek Białorosiewicz i Bazyli Lepczuk 01-5 4V-5R 19 T 734 DM
15 1 1828 Luboml Tomasz Szczepaniuk Luboml 30w Marcin Katarzyna Wasylewicz Elżbieta Sikorska Luboml 22 Jan Pelagia Dybowska Jan Klekociuk, Tomasz Kaliszewicz 301 25 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0015.htm
29 1 1828 Szumsk Łukasz Chruszczewski Kąty 22 Daniło Marianna Sikorska Ewa Bielewicz Bilewicz Iserna 18 Andrzej Anna Kowal Jan Fiedorowicz, Wojciech Woyda 245-1-2 397V 33 R RK
14 10 1828 Szumsk Stanisław Kucharski Kąty 20 Michał Anna Krewocząk Honorata Suchodolska Kąty 16 Jan Katarzyna Sikorska Marcin Jasiński, Wawrzyniec Sikorski 245-1-2 402R 50 R RK
3 2 1829 Opalin Szymon Kajma Opalin 35 Jan Marianna Nakonińska Antonina Święcicka Opalin 23 Wincenty Katarzyna Sikorska 512 6 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20512/pages/PL_1_436_512_0004.htm
9 6 1829 Gródek Feliks Wysoczyński Nowe Porzycze 20 Jan Agnieszka Sikorska Marianna Trzcińska Nowe Porzycze 20 Józef - - Żukowski Szymon Komornicki Wojciech 40 JZ
17 2 1829 Kotelnia Paweł Hurkowski Chałajmgródek, par. Białopol 40w Michał Agnieszka Stefańska Marianna Zielicka Andruszówka nie Felicjan Marianna Sikorska Mateusz Kwiatkowski, Ludwik Nehrebecki, 178-51-301 10R 7 Ż 21 BS
29 10 1833 Targowica Jan Rybczyński Bokujma 20 Piotr Urszula Wotowicz Petronela Nowicka Borzemiec 18 Łukasz Katarzyna Sikorska Franciszek Buczkowski, Ksawery Kamiński 819 279 R 20 ZP
24 9 1833 Ptycza Jan Kotliński Stołpiec 50w Jan Agnieszka Agnieszka Sikorska Stołpiec 25 Mateusz Nowicki, Ostap Bednarczuk, Stefan Romanczuk, Marianna Potawa 819 263V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0273.htm
2 2 1833 Szumsk Jan Leszczyński Kąty 21 Adam Teresa Sikorska Agnieszka Kucharska Kąty 16 Łukasz Teodora Martyniuk Maciej Jasiński, Wojciech Baranowski, Marian Jasiński 245-1-7 391V 7 R RK
4 3 1834 Targowica Jan Woszczyński wdowiec 48 Józef Prakseda Romaniuk Franciszka Sikorska 26 Wojciech Magdalena Szymon Sajczyński, Joachim Witoski 820 249 V - 250 R 25 ZP
20 5 1834 Luboml Michał Kozłowski Luboml 25 Stanisław Katarzyna Jastrzębska Brygida Sikorska Luboml 17 Szymon Anastazja Jonakowska Piotr Gurlicki, Wojciech Majtykowski 301 160 29 849 491 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0084.htm
26 5 1835 Połonne Wacław Zaleski Dermanka 26 Tomasz Anastazja Sikorska Franciszka Załęska Dermanka 19 Krzysztof Katarzyna Józef Grochowski, Franciszek Załęski 245-1-9 161R 20 R DW 2819
13 10 1835 Zasław św. Józefa Wawrzyniec Kozłowski Szepetówka 25 Krzysztof Ewa Puchalska Aniela Sikorska Szepetówka 19 Stanisław Marianna Domaniewska Jan Wierzański, Jan Pankowski, Mikołaj Potapski 178-3-101 77 32 Ż SK
3 2 1835 Kulczyny Paweł Turczyński Orlińce 27 Józef Anna Hulewicz Antonina Wodzińska Orlińce 18 Roch Marianna Sikorska Stanisław Jarocki, Augustyn Białokur 178-3-101 358 5 Ż SK
3 2 1836 Targowica Michał Rybczyński Bokujma 24 Piotr Urszula Lwowicz Zofia Nowicka Bokujma 18 Łukasz Katarzyna Sikorska Grzegorz Wojnicki, Konstanty Kiryluk 140 21 1 ZP 0
8 11 1836 Szumsk Tomasz Jasiński Kąty 20 Marcin Marianna Listowska Antonina Sikorska Kąty 18 Kazimierz Marianna Szliwińska Śliwińska Jędrzej Kucharski, Wawrzyniec Jasiński, Wincenty Kucharski 245-1-10 474R 39 R RK
5 6 1838 Kotelnia Rafał Chmielowski Gardyszówka 26 Benedykt Marianna Kobernicka Marianna Sikorska Gardyszówka 20 Jan Agnieszka Ziółkowska Bazyli Nowaczewski, Jan Chrzanowski, Jan Waśkowski, Andrzej Goszycki, Tomasz Więcsławski 178-3-6 166R 13 Ż 320 DM
18 2 1840 Szumsk Józef Listowski Huta Szumska 18 Kazimierz Marianna Bilewicz Honorata Chruszczewska Kąty 18 Daniel Marianna Sikorska 871 495 4 AGAD DW
25 2 1840 Łanowce Leopold Stępniowski gub. kijowska, par. machnowiecka 26 Protazy Antonina Sikorska Karolina Bourguignon Niemierzyńce 18 Jakub Elżbieta Sabiliwicz 871 678 1 DW
4 2 1840 Tajkury Stanisław Staszkiewicz par. Tajkury 34 Bazyli Anna Galatowska Tekla z Mazurkiewiczów Sikorska par. Tajkury 37 Marcin Marianna Niemowska 880 41 R 1
11 2 1840 Ostrówki Leon Zając Perekurka 50 Michał Prakseda Prunk Małgorzata ze Święcickich Aleksander Równo 40w Wincenty Józefa Sikorska Jan Kloc, Józef Krajewski 855 294R 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0305.htm
26 10 1841 Połonne Józef Antonowicz Kasperówka 21 Franciszek Anastazja Teresa Sikorska Połonne 18 Mateusz Marianna Kazimierz Stopa i Prokop Murawski 872 153 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0083.htm
2 2 1841 Żytomierz Jan Ludwikowski 24 Krzysztof Józefa Sinicka Marianna Dąbrowska zd.Sikorska 30w Franciszek Konstancja Rudnicka 178 51 4 13 Ż Ni
3 10 1842 Targowica Feliks Doliński wdowiec Targowica 32 Józef Wiktoria Dulińska Anna Nowicka Targowica 19 Łukasz Katarzyna Sikorska Franciszek Myśliński,Józef Rebczyński 828 130 R 3 ZP
25 5 1843 Luboml Karol Kobylański Krymno 25 Franciszek Marianna Offman Marianna Sikorska Luboml 19 Szymon Anastazja Jonakowska Antoni Offman, Ignacy Dorosiewicz 858 523 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0277.htm
30 1 1844 Krzywin Ignacy Orłowski Ułaszanówka 25 Jan Agnieszka Milewska Julianna z Swidzińskich Sikorska Ułaszanówka 30 Jakub Aleksandra Kosciukiewicz (wdowa po Józefie) 883 37 R 1
7 5 1844 Targowica Jan Moroczyński wdowiec Bokujma 40 Konrad Marianna Brodzińska Tekla Weselska Bokujma 20 Mateusz Marianna Sikorska Józef Liesicki, Feliks Sikorski 830 191 V 2 ZP
18 6 1844 Stepań Antoni Lisiecki Kryczylsk 26 Michał Rozalia Nicelska Ludwika Duchnowska Kryczylsk 20 Jerzy Wiktoria Sikorska Franciszek Bużyński, Leon Maśnicki 883 195R 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0205.htm
18 2 1845 Szumsk Feliks Chruszczewski Kąty 30 Daniel Marianna Sikorska Apolonia Oborska Huta Szumska 20 Józef Anastazja Szliwińska 876 647-648 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0347.htm
4 11 1845 Szumsk Antoni Janicki Rudnia Antonowiecka 22 Stanisław Aleksandra Romaniuk Honorata z Chruszczewskich Listowska Huta Szumska 22 Daniel Marianna Sikorska 876 655 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0351.htm
11 2 1845 Krzywin Jan Iwaszkiewicz Ułaszanówka 18 Jan Katarzyna Zielińska Joanna Sikorska Ułaszanówka 18 Józef Julianna Swidzinska Michał Sokólski, Konstanty Iwaszkiewicz, Franciszek Iwaszkiewicz 884 65 2 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0067.htm
25 2 1845 Bazalia filia Tereszki Franciszek Gąsiecki Wolica Polowa 21 Jan Anna Falińska Zofia Sikorska Wolica Polowa 17 Leon Agnieszka Zielińska Franciszek Pasztalan, Jan Królikowski, Teresa Pasztalan 178-03-113 237R 6 Ż DM
10 6 1845 Cudnów Franciszek Wilczyński Gwoździarnia 35w Wojciech Marianna Brzezowska Agnieszka Sikorska Gwoździarnia 20 Paweł Anastazja Rudnicka Grzegorz Leński, Józef Osiński 178-03-12 206V 16 Ż DM
25 11 1845 Krasnopol Jan Gonta Nowosielski Krasnopol 29 Piotr Marianna Sikorska Anna Słomińska Burkowce Aleksander Marianna Zaruska Stanisław Kleczkowski, Piotr Grusicki, Hipolit Kopczyński 178-03-12 240V 26 Ż 479 DM
18 11 1846 Lachowce Maksymilian Janicki Jarowica, par. Łuck 27 Stanisław Luba Krajewska Eufrozyna Januszewska Jarowica, par. Łuck 21 Stanisław Zuzanna Sikorska wlm. Lucjan Lisikiewicz, 1-dw. Wincenty Sztulski 885 110R 14 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0111.htm
2 2 1847 Szumsk Józef Jasiński Kąty 20 Antoni Katarzyna Kozłowska Dorota Sikorska Kąty 18 Wawrzyniec Marianna Zielińska 245-1-13 349 R 5 R
22 2 1848 Berezdów Ignacy Lasota Stołby 24 Mikołaj Marianna Zamorska Apolonia Nagalewska Weresek 20 Jakub Tekla Sikorska Wawrzyniec Czyżewski, Maciej Lasota, Wojciech Jagielski 17-1-19 24V 8 Ch 46 DM
13 11 1849 Korytnica Eliasz Krynicki Paryduby 24 Jakub Tekla Iwanowa Joanna Barczuk Korytnica 17 Andrzej Aniela Sikorska 222 28-29 10
29 1 1850 Luboml Andrzej Żukowski Luboml 24 Benigna Sikorska Luboml 17 Szymon Anastazja Janowska Michał Iwanicki, Antoni Kobylański 863 600 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0318.htm
12 8 1850 Żytomierz Leopold Zdrożek 28 Stanisław Marianna Kadyszyńska Wiktoria Sikorska 18 Antoni Rozalia Kruszeroska 178 3 2 79 55 Ż Ni
28 5 1851 Krzemieniec Antoni Kowalski Krzemieniec 19 IN Józefa Kowalska Marianna Prydysiewicz Krzemieniec 21 Bazyli Zuzanna Sikorska Grzegorz Prydysiewicz, Grzegorz Kozaczek 426-1-24 34V 9 T DM
16 9 1851 Kotelnia Bazyli Poholski Żytomierz par. Żytomierz (G-R) 50w Grzegorz Maria Pomazańska Antonina Ejsmont Kotelnia 30 Leon Kunegunda Sikorska Zygmunt Pruszyński, Oskar Pruszyński, Szymon Ejsmont, Adam Ochman 178-3-31 361V 4 Ż 713 DM
18 2 1851 Zasław św. Józefa Wojciech Burzymski Zasław, par.Św.Józefa 48w Bazyli s.Jana Katarzyna c.Ignacego Zwolińska Magdalena Kulińska z d. Sikorska Zasław, par.Św.Józefa 35w Józef Marianna Godkiewicz On: b.kandydat zasławskiej drużyny inwalidów, wdowiec po Mariannie c.Mateusza z d.Majcherewicz. Bazyli Kopaczewski s.Józefa, Bazyli Borkowski s.Kazimierza 178-3-120 410V 5 Ż 805 RG
20 5 1856 Korytnica Stanisław Mrozowski Kładniów 23 Łukasz Julia Kowalewska Marianna z Litwinczuków Sikorska Kładniów 23 Paweł Katarzyna Siwińska 228 15 2 DW
12 2 1856 Targowica Leon Czyżewski par.Jałowicze 21 Jan Marianna Sikorska Paulina Kwiatkowska par. Targowica 19 Konstanty Katarzyna Chmielewska 172-1-51 215 V 1 R
3 11 1857 Przewały Michał Łepkowski Turyczany 24 Jan Joanna Barycka Aleksandra Dyrewicz Turyczany 26 Andrzej Honorata Sikorska 869 272 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0145.htm
2 11 1858 Przewały Jan Rubinowski Popówka, par. Swojczów 22 Wincenty Melania Siemieniuk Ludwika Dyrewicz (Derewicz) Turyczany 18 Andrzej Honorata Sikorska 888 110R-V 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0112.htm
26 10 1858 Łabuń Marek Mondzylewski Simoki 22 Adam Franciszka Wyszkowska Anna Sikorska Kustowce 18 Wincenty Tekla Pawłowska Dionizy Klepacki, Ludwik Szumowski 178-03-74 341V 24 Ż DM
31 1 1860 Szumsk Tomasz Kasperski Kąty 25 Wojciech Justyna Jasińska Franciszka Tomczuk Kąty 20 Szymon Agnieszka Sikorska 245-1-18 206R 2 R
13 11 1860 Szumsk Adam Jasiński Kąty 23 Antoni Apolonia Gawryluk Joanna Sikorska Kąty 18 Wawrzyniec Marianna Śliwińska 245-1-18 214V 19 R
14 2 1860 Bazalia Dominik Pasztelan Wolica Polowa 26 Piotr Marianna Sikorska Aniela Zaklicka Wolica Polowa 20 Antoni Justyna Jasińska Sylwester Lipiński, Jan Sikorski, Paulina Sikorska 178-03-130 41R 12 Ż DM
26 2 1861 Połonne Antoni Sienkiewicz Czartoria par. Lubar 20 Józef Klementyna Torczyńska Franciszka Sikorska Niczpały 20 Józef Katarzyna Pikulska Ignacy Sienkiewicz, Jan Zasłocki 178-03-76 63V 13 Ż DM
19 2 1861 Bazalia Jan Witkowski Wasylówka 23 Feliks Marianna Wierzbicka Józefa Rzepko Lutarówka 18 Józef Anna Panasewicz Wincenty Witkowski, Tomasz Borysławski, Paulina Sikorska 17-1-5 43V-44R 8 Ch 87-88 DM
27 1 1863 Włodzimierz Piotr Holc par. Włodzimierz 22 Michał Elżbieta Błędowska Julia Kobylańska Włodzimierz 18 Karol Marianna Sikorska 798 54 2 0
16 2 1864 Szumsk Franciszek Giżycki Waśkowce 20 Piotr Ewa Rojewska Marianna Listowska zd. Sikorska Kąty 25w Józef Ewa Różańska Kajetan Giżycki, Kasper Listowski, Paweł Różański 245-1-20 185V 7 R RK
8 11 1864 Szumsk Mateusz Jasiński Kąty 20 Marian Gertruda Martyniuk Marianna Szmatkowska Waśkowce 18 Jan Ludwika Sikorska Jan Sikorski, Klemens Charczuk, Karol Hulewicz 245-1-20 196R 28 R RK
7 11 1865 Krzemieniec Marcin Nowakowski Krzemieniec 25w Walenty Maria Kluczyńska Paulina Predosiewicz Krzemieniec 18 Bazyli Zuzanna Sikorska 1-37 38R-V 22 T 45
24 4 1866 Żytomierz Konstanty Pentkowski Żytomierz 29 Franciszek Pelagia Skalska Ludwika Kleps Żytomierz 27 Fryderyk Anna Sikorska (dw.i dw.) Jakób Kisilewski-sekr.kol. I dw. Cezary Korzeniewski 178-3-63 88R 27 Ż DG 143
8 11 1870 Szumsk Jan Bilewicz Waśkowce 18 Jan Antonina Budzińska Apolonia Sikorska Kąty 18 Józef Marianna Kucharska Tomasz Leszczyński, Franciszek Giżycki, Józef Krajewski 1-53 39V-40R 26 T RK
8 11 1870 Szumsk Kasper Jasiński Kąty 20 Tomasz Antonina Sikorska Antonina Maniak Iserna 20 Mikołaj Aleksandra Greluk Jan Sikorski, Mateusz Jasiński, Teodor Maniakowski 1-53 39V-40R 28 T RK
22 7 1873 Szumsk Franciszek Maniakowski Iserna 26w Mikołaj Aleksandra Sikorska Marianna z Husiatyńskich Sikorska Iserna 26w Jan Klara Wereszczyńska Paweł Gabruk Jan Gabruk Toedor Marciniuk 1-226 110V 15 T DM 429
28 10 1873 Bazalia Jan Śniatkowski Wolica Polowa 42 Józef Anna Pasztalian Katarzyna z d. Zaklicka Sikorska Wolica Polowa 30w Andrzej Tekla Wierzbicka Bolesław Śniatkowski, Karol Orłowski 17-1-8 150V 34 Ch 298 DM
12 5 1874 Szumsk Stefan Wiszniowski Bryków 30w Jan Agnieszka Bilewicz Apolonia Sikorska Kąty 20 Tadeusz Franciszka Jasińska Józef Romanowski, Teodor Bojko, Jan Sikorsaki 1-227 38R 6 T DM 542
6 11 1877 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna 24 Ignacy Ludwika Lewandowska Józefa Jasińska Kąty 18 Tomasz Antonina Sikorska Wawrzyniec Gabruk, Feliks Maniakowski, Antoni Fedorowicz 1-229 48R 22 T DM 693
17 9 1878 Szumsk Wincenty Janicki Hucisko Moszkowe 23 Franciszek Marianna Mogosinska Aniela Sikorska Chodaki 19 Jakub Aniela Tomczuk Wojciech Gabruk, Wincenty Rawski 1-230 50V 19 T DM 765
22 10 1878 Szumsk Karol Jasiński Kąty 22 Franciszek Marianna Chruszczewska Marianna Sikorska Kąty 20 Tadeusz Franciszka Jasińska Maciej Kucharski, Jan Gabruk 1-230 53R 24 T DM 767
28 1 1879 Szumsk Karol Osiatyński/ Husiatyński Iserna 22 Franciszek Lucyna Sikorska?/Gabruk Małgorzata Kucharska Kąty 22 Józef Aniela Jasińska?/ Marciniu Franciszek Tomczuk i Andrzej Kucharski 01-226 157R 2 T 475 DM
8 11 1881 Szumsk Jan Godlewski Zaliśce 19 Grzegorz Saturnina Kamińska Rozalia Sikorska Kąty 19 Franciszek Paulina Jasińska Piotr Oborski, Tomasz Jakubowski, Paweł Kucharski 01-231 46V 22 T DM 838
25 10 1881 Szumsk Kasper Jasiński Kąty 30w Tomasz Antonina Sikorska Tekla Bilewicz Bajmaki 20 Bazyli Marianna Szewczuk Aleksander Dobrowolski, Stefan Kucharski, Ludwik Bilewicz 01-231 44V 14 T DM 836
24 1 1882 Szumsk Aleksander Jasiński Kąty 20 Franciszek Lucyna Hornicka Marianna Sikorska Kąty 18 Kazimierz Antonina Kucharska Łukasz Giżycki, Wojciech Jasiński 01-232 328V 5 T
24 1 1882 Szumsk Kajetan Giżycki Kąty 19 Tomasz Anna Kozicka Franciszka Jasińska Kąty 18 Józef Dorota Sikorska Jan Giżycki, Józef Giżycki, Władysław Jastrzębski 01-232 328R 4 T
31 1 1882 Bazalia Antoni Łukarzewski Szarłajówka par. Białogródka 35w Michał Marianna Okarska Józefa Sikorska Tereszki 20 Tomasz Paulina Zawadzka Wincenty Cichocki, Aleksander Łukarzewski 17-1-8 243V 12 Ch 478 DM
20 1 1885 Meżyrów Aleksander Jakubiszyn 24 Jan Maria Sikorska Teresa Jarowicka Rów 17 Jan Stefania Wojnarowska 904-6-6 2 W JS1
9 2 1886 Szumsk Jan Lewandowski Chodaki 22 Wincenty Zuzanna Mostyńska Aleksandra Sikorska Kąty 20 Józef Marianna Kucharska Feliks Maniakowski, Józef Skorski, Piotr Woźniuk 01-232 266R 4 T
23 2 1886 Szumsk Atanazy Wereszczyński Hurby, par. Ostróg 21 Marcin Agnieszka Sikorska Józefa Wereszczyńska Zielony Dąb 18 Antoni Marianna Adaszyńska Jan Wereszczyński, Piotr Krasicki 01-232 267V 9 T
15 6 1886 Szumsk Maciej Kucharski Kąty 48w Marcin Marianna Jasińska Marianna z Jasińskich Sikorska Kąty 42 Marian Gertruda Franciszek Giżycki, Mateusz Jasiński 01-232 268R 11 T
19 10 1886 Szumsk Mikołaj Jasiński Kąty 22 Franciszek Marianna Chruszczewska Marianna Sikorska Kąty 19 Kazimierz Antonina Kucharska Andrzej Kucharski, Józef Kucharski, Aleksander Jasiński, Stanisław Chr 01-232 268V 14 T
25 1 1887 Szumsk Jan Husiatyński Iserna 22 Franciszek Lucyna Sikorska Marianna Listowska Marynki 18 Łukasz Marcelina Kiryjczuk Karol Husiatyński, Józef Krajewski 01-232 124R 1 T DM 991
29 1 1889 Szumsk Antoni Kukurowski Kąty 24 Jan Paulina Listowska Agnieszka Jasińska Kąty 18 Adam Joanna Sikorska Antoni Listowski i Antoni Listowski 1-232 43R 8 T 910 DM
12 2 1889 Szumsk Ignacy Wiszniowski Bryków 23 Stefan Krystyna Listowska Antonina Sikorska Kąty 19 Franciszek Paulina Jasińska Stefan Kucharski, Kasper Sikorski 1-232 45R 16 T DM 912
24 8 1889 Szumsk Łukasz Listowski Marynki 55 Michał Franciszka Chruszczewska Ewelina z Chruszczewskich Sikorska Kąty 45w Grzegorz Marcelina Jasińska Józef Krajewski, Jan Bednarski 1-232 47R 24 T DM 914
1 10 1889 Szumsk Tomasz Romanowski Bryków 18 Józef Tekla Tretiak Teresa Jasińska Kąty 19 Józef Dorota Sikorska Leon Romanowski, Florian Telicki 1-232 48V 30 T DM 916
3 11 1891 Szumsk Józef Maniakowski Iserna 19w Feliks Marianna Husiatyńska Karolina Jasińska Kąty 19 Jan Franciszka Sikorska 01-233 48V 29 T
10 11 1891 Włodzimierz Grzegorz Danilewicz Załuże 25 Ludwik Józefa Dzikowska Anna Gidzińska z Kobylańskich Włodzimierz 30w Karol Marianna Sikorska mieszcz. Paweł Potrasewicz, Jan Matusewicz 809 136 41 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0072.htm
10 11 1891 Meżyrów Jan Jakowczuk Tartak par. Brajłów 26 Jan Maria Sikorska Anna Szapowaluk Martynówka 18 Wojciech Maria Sadłowska 904-6-12 173R 14 W JS1
6 11 1892 Brody Adam Zawadzki Koniuszków 24 Tomasz Anastazja Topiłko Kunegunda Sikorska Koniuszków (*Złoczów) 29 NN Katarzyna L 2
14 11 1893 Tbilisi Józef Sadkowski Zasław 27 Dominik Emilia Sikorska Barbara Agapdżanianc ormiano-gregorianka 17 Piotr Takcja Kework Paweł Szarkowski, Michał Sadkowski 28 28 Tb
23 5 1895 Tbilisi Józef Florentyn Majewski Warszawa 28 Szymon Katarzyna Wnorowska Helena Petronela Paudyna 23 Maciej Marianna Sikorska Józef Massalski, Władysław Kowalski 49 13 Tb
29 10 1895 Szumsk Piotr Bacajewski Załuże 37w Franciszek Anna Sikorska Marianna Błaszczuk Kąty 22 Stefan Agnieszka Jasińska 01-233 230V 33 T
5 2 1895 Szumsk Franciszek Maniakowski Iserna 20 Bartłomiej Paulina Kaczanowska Paulina Gabruk Iserna 18 Jan Agnieszka Sikorska 01-233 225R 12 T
1 2 1898 Szumsk Józef Baranowski Kąty 22 Jan Agata Sikorska Franciszka Błażczuk Kąty 20 Stefan Agnieszka Jasińska 01-234 57V 13 T DW
1 2 1898 Szumsk Piotr Gabruk Iserna 24 Wawrzyniec Dorota Janicka Antonina Jasińska Kąty 20 Jan Franciszka Sikorska 01-234 58V 17 T DW
18 10 1898 Szumsk Hilary Świdziński Moszczanica, par. Ostróg 30 Wincenty Aleksandra Chodakowska Paulina Jasińska Kąty 19 Karol Maria Sikorska 01-234 64V 41 T
7 11 1899 Szumsk Franciszek Kokurowski Waśkowce 22 Michał Marianna Paulina Sikorska Kąty 20 Wincenty Antonina Jasińska 01-235 63R 40 T
3 10 1899 Szumsk Jan Gabruk Chodaki 19 Marcin Karolina Sudzińska Marianna Baranowska Kąty 18 Jan Agata Sikorska 01-235 60V 29 T
21 2 1899 Szumsk Franciszek Baranowski Kąty 22 Jan Agata Sikorska Paulina Jasińska Kąty 20 Michał Franciszka Adaszyńska 01-235 57V 17 T
14 2 1899 Szumsk Antoni Gabruk Iserna 21 Jan Agnieszka Sikorska Marcelina Kucharska Kąty 20 Franciszek Agnieszka Kokurowska 01-235 56V 14 T
28 1 1901 Szumsk Antoni Jasiński Kąty 28 Marcin Katarzyna Sikorska Konstancja Stychańska Zielony Dąb 21 Józef Karolina Fidikowska 0.1-236 391R 4 T
18 11 1901 Szumsk Piotr Jasiński Kąty 25 Jan Franciszka Sikorska Paulina Girzycka 20 Tymoteusz Anna Jastrzębska 0.1-236 401V 46 T
22 9 1902 Szumsk Stanisław Jasiński Kąty 22 Marcin Katarzyna Sikorska Leontyna Lewandowska Suraż 21 Franciszek Anna Bereżecka 0.1-236 293R 23 T
6 5 1903 Tbilisi Ludwik Kuśmirek kaliska gub. 29 Franciszek Marianna Sikorska Helena Will kubańska obłast' (luteranka) 20 Joann Rozyna Haas Witalis Cimmer, Herman Grejcinger 62 24 Tb
12 11 1903 Tbilisi Stefan Lipski radomska gub. 31 Adam Błażej Zdzisława Rogowska Wanda Norberta Tubelewicz wileńska gub. 19 Adam Norberta Sikorska Mieczysław Tubelewicz, Paweł Orłowski (rozwiązane 11.12.1912 r.) 75 50 Tb
6 2 1905 Szumsk Mikołaj Janicki Huta Nowa 20 Wincenty Aniela Sikorska Anna Borkowska Sadeczki 18 Franciszek Antonina Giżycka 01-236 197R 8 T
13 11 1905 Szumsk Antoni Kucharski Kąty 20 Józef Anna Kucharska Karolina Sikorska Kąty 19 Wincenty Antonina Jasińska 01-236 204R 35 T
10 9 1905 Tbilisi Józef Czyżewski Erywań 30 Feliks Aleksandra Juchnowicz Wanda Sikorska 20 Czesław Helena Lewicka Stefan Czibas, gen.mjr Proff 117 41 Tb
29 1 1906 Szumsk Paweł Kokurowski Marynki 28 Daniel Agnieszka Giżycka Paulina Jasińska Kąty 22 Jan Franciszka Sikorska 01-236 132R 11 T
29 1 1906 Szumsk Jan Błażejewski Kąty 20 Stefan Agnieszka Jasińska Antonina Sikorska Kąty 19 Kasper Anna Kucharska 01-236 131R 7 T
29 1 1906 Szumsk Marek Tomczuk Załuże 24 Jan Antonina Kowalska Maria Jasińska Kąty 23 Marcin Katarzyna Sikorska 01-236 130V 5 T
22 1 1906 Szumsk Antoni Kokurowski Marynki 24 Franciszek Anna Kucharska Adela Janicka Marynki 18 Wincenty Aniela Sikorska 01-236 129V 2 T
5 2 1906 Szumsk Piotr Kucharski Kąty 19 Stanisław Marcelina Sikorska Katarzyna Marcinkowska Załuże 21 Józef Elżbieta Franczuk 01-236 132V 13 T
27 8 1906 Szumsk Antoni Kucharski Kąty 26 Adam Joanna Jasińska Joanna Jasińska Kąty 28 Marcin Katarzyna Sikorska 01-236 136R 28 T
22 10 1906 Szumsk Adam Błażejewski Załuże 21 ... Agnieszka Sopińska Petronela Lewandowska Chodaki 19 Jan Aleksandra Sikorska 01-236 139R 39 T
29 10 1906 Szumsk Jan Jasiński Kąty 23 Wojciech Franciszka Bilewicz Antonina Kucharska Kąty 21 Stanisław Marcelina Sikorska 01-236 139R 40 T
26 11 1906 Szumsk Jan Bartosiewicz Szuńki 25 Ksawery Wiktoria Baranowicz Agnieszka Sikorska Kąty 20 Paweł Magdalena Lewandowska 01-236 142R 52 T