Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 318 wyników dla: Maciejewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 10 1820 Dubno Marianna Maciejewska 2 i 4/12 Dubno c. Michała i Zofii z Pniewskich 65 2 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0002.htm
28 3 1827 Dubno Tekla Maciejewska 56 Dubno wdowa po Tomaszu, od dawna potomstwa pozbawiona 813 195V 28 AGAD 198 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0198.htm
3 4 1827 Berezdów Marianna Maciejewska 2/52 Berezdów c. Piotra i Magdaleny z Juścińskich 245-1-1 117V 18 R 231 DM
13 7 1827 Berezdów Anna Maciejewska 17/52 Berezdów c. Piotra i Magdaleny z Juścińskich 245-1-1 119V 40 R 235 DM
24 2 1828 Zasław św. Józefa Jadwiga Maciejewska 60W Zasław wdowa po ur. Pawle Maciejewskim, z nnieznanej choroby 178-3-94 52R 13 Ż 100 KP2
11 10 1830 Dubno Justyna Maciejewska 1 par. Dubno c. Michała i Zofii z Pniewskich 816 147V 92 AGAD 149 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0149.htm
15 3 1831 Łanowce Marianna Maciejewska 60 Łanowce wdowa 245-1-5 349V 136 R 648 DM 0
27 3 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Anna Maciejewska 25 Ohijowce mąż Jan, potomstwa pozbawiona 178-3-97 181V 60 Ż 345 DM
16 9 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Marianna Siwik 86 Karaimówka z d. Maciejewska, wdowa po Kajetanie, synowie Jan i Józef, córki Tekla i Barbara 178-3-97 194R 163 Ż 370 DM
27 6 1832 Szumbar Ludwika Maciejewska 29/365 Zahajce c.Hipolita i Józefy z Faszczewskich 199 309 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0160.htm
11 11 1832 Szumbar Anna Teodozja Maciejewska 0,5 Zahajce c.Hipolita i Józefy z Faszerowskich 199 310 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0161.htm
27 2 1834 Berezdów Marcela Maciejewska 19/52 Berezdów c. Piotra i Helena z Juścińskich 245-1-8 123V 16 R 37 DM
29 11 1835 Łuck Piotr Pawłowski 38 Łuck wd. Józefa Maciejewska c. Klara, Bronisława, Aniela 373 107 80 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0057.htm
25 4 1835 Ostróg Tekla Maciejewska 48 Ostróg z gorączki, wdowiec Erazm, syn Grzegorz, córki Marianna i Aleksandra 171-1-8 36R 44 R
15 11 1835 Zasław św. Józefa Teresa Maciejewska 70 Łyńkowce z Potapskich, wdowa dzieci: Jan, Franciszka 178-3-101 103 126 Ż SK
16 7 1835 Międzyrzec Apolonia Maciejewska 56 Żeleżnica mąż Grzegorz, s.Tomasz i Wincenty, c.Anna 171-1-8 241R 39 R AS
7 4 1839 Szumbar Katarzyna Maciejewska 40 Borki panna 201 32 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0018.htm
23 5 1840 Lachowce Eleonora Maciejewska 10 Iwkowce c. Joachima i Tekli z Szymańskich 880 84 R 32
26 4 1842 Lachowce Zofia Maciejewska 0,5 Hulowce c. Jana i Julianny z Olszewskich 881 106 V 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0115.htm
10 8 1845 Berezdów Marianna Maciejewska 6/12 Berezdów c. Piotra i Tekli z Czernobajów 876 454 37 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0244.htm
21 10 1847 Starokonstantynów Marianna Krajewska 30 Werborodyńce z d. Maciejewska, mąż Marcin, synowie Ambroży i Benedykt, córka Marianna 178-3-116 197V 131 Ż 393 DM
28 6 1847 Berezdów Anna Maciejewska 9/12 Berezdów c. Piotra i Tekli z Czernobajów 245-1-13 258R 37 R 511 DM
20 1 1848 Beresteczko Marianna Maciejewska 63 Rydków pracowita, wdowa po Tomaszu, córka Agnieszka 10 20 2 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2010/pages/PL_1_436_10_0012.htm
8 2 1849 Wiszenki Helena Maciejewska 57 Smerdyn z d. Wachowska, wdowa po Janie zmarłym w 1848 r., potomstwa po sobie nie pozostawiła 22-1-120 147R 2 Ł DM
1 11 1849 Lachowce Julia Maciejewska 40 Hulowce z Olszewskich, mąż Jan, synowie Fabian i Grzegorz 171-1-15 183V 42 R DM
17 1 1851 Beresteczko Marianna Maciejewska 6 Rydków c. Wincentego i Agnieszki 13 26 1 AGAD 15 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2013/pages/PL_1_436_13_0015.htm
13 10 1851 Starokonstantynów Józefa Maciejewska 71 Krasnosiółka od starości, 1-dw., z d. Zakrzewska, wdowa, potomstwa nie zostawiła 178-3-120 82V 141 Ż 161 DW
7 2 1852 Dubno Wojciech Brzozowski 70 Dubno w. ż., żona Anna z d. Maciejewska, synowie Konstanty, Mikołaj, Karol i Feliks, córki Elżbieta i Katarzyna 836 123 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0064.htm
19 4 1853 Klewań Agnieszka Maciejewska 52 Grabów z Guzowskich, m. Atanazy 171-1-33 441R 12 R 435 BW
21 7 1853 Równe Marian Stanisław Maciejewski 4/12 Równe s. Adalberta i Michaliny z d. Kotkiewicz [akt chrztu nr 12 z 25.04.1853 córka Marianna Stanisława Maciejewska] 171-1-33 414V 40 R 409 BW
30 3 1854 Berezdów Paulina Maciejewska 9/12 Berezdów c. Józefa i Karoliny z Dworzańskich 17-1-20 64V 20 Ch 82 DM
23 11 1855 Szumsk Aleksandra Maciejewska 8 Szumsk c. nieślubna Marianny z Maciejewskich 172-1-41 432R 148 R / FS 434 DM
1 5 1856 Klewań Julianna Maciejewska 1,5 Bielów c. Anastazego i Teresy z Rymkiewiczów 171-1-67 194R 10 R 193 DM
13 3 1859 Toporyszcze Petronela Dydkowska 32 Kisielówka tyfus; ur., z d. Maciejewska, mąż Jan, synowie Hieronim, Franciszek, Gracjan i Lew/Leon, córki Józefa, Petronela i Salomea 178-3-50 730V 18 Ż DM
6 7 1860 Starokonstantynów Anna Radzicka 55 Ohijowce z d. Maciejewska, wdowa po Mikołaju, syn Franciszek i córka Marianna 178-3-130 321V 81 Ż 605 DM
3 7 1863 Lachowce Karolina Maciejewska 6/12 Hulowce c. 1-dw. Fabiana i Honoraty Szymańskiej 178-3-146 35R 31 Ż DM
26 12 1866 Białogródka Filomena Maciejewska 18 Czyżowka panna 178-3-81 263V 99 Ż DM
13 10 1866 Międzyrzec Korecki Józefa Maciejewska 68 Międzyrzec Korecki z d. Faszczewska, wdowa, synowie Kazimierz i Ludwik, córka Konstancja 487-1-64 31V 17 R 17 DM
7 12 1868 Białogródka Marianna Maciejewska 60 Białogródka pracowita, wdowa 178-3-81 407R 84 Ż DM
20 6 1870 Białogródka Marianna Maciejewska 60 Hulowce 1-dw., z Dąbrowskich, wdowa po Janie, córka Honorata 178-3-84 91V 61 Ż DM
22 12 1885 Szumsk Wiktoria Maciejewska 4/365 Szumsk c. chł. Jana i Katarzyny 426-1-232 226R 114 T
2 7 1889 Szumsk Katarzyna Maciejewska 36 Szumsk z Gabruków, mąż emeryt.żołnierz, syn Michał 426-1-232 74R 60 T 941 DM
5 3 1892 Białogródka Aniela Maciejewska 32 Hulowce z d. Tomaszewska, mąż Grzegorz, potomstwa nie pozostawiła 17-2-87 54V 23 Ch 97 DM
23 4 1892 Białogródka Franciszka Łaniecka 26 Hulowce z d. Maciejewska, mąż Wincenty, synowie Jan i Władysław, córka Franciszka 17-2-87 56V 40 Ch 101 DM
7 8 1895 Kowel Janina Maciejewska 1 Kowel od choroby wewnętrznej, c. mieszkańca m. Warszawy kaprala rez. Piotra Pawła i Janiny Józefiny z Miszewskich 906 54V 44 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0039.htm
23 6 1903 Niewirków Wiktoria Maciejewska 5 Niewirków Adolfa i Anny z Brzezińskich 981 81 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0074.htm
12 3 1905 Szumsk Anna Maciejewska 62 Bajmaki z Zaborowskich, chł. 426-1-236 212V 62 T
22 3 1908 Ołyka Teresa Maciejewska 95 Ołyka z Rynkiewiczów, wdowa, zostawiła syna Antoniego 1019 662 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0350.htm
29 4 1912 Korzec f. Horodnica Aleksandra Maciejewska 18 Butycha c. Piotra i Marianny z Pawłowskich 178-3-181 109R 26 Ż 215 DM
11 12 1915 Horodnica Ewa Murawska 25 Butycha z d. Maciejewska, mąż Gracjan i córka Kamila 178-3-181 267V 107 Ż 526 DM
20 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Helena Maciejewska 67 Kijów z domu Teodorowicz, ojciec: Michał 312/1/129 136R 70 m.K. JM1
22 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Józefa Maciejewska 49 Kijów ojciec: Tymoteusz 312/1/129 166V 269 m.K. JM1
7 6 1930 Radziwiłłów Maria Maciejewska 24 Radziwiłłów z Grodzickich, mąż Ludwik 1-119 230 V 13 T 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 11 1799 Lubar Małgorzata Kramarzewska Chwilińce (Filińce) Stefan Marianna Kotowska łacina, data chrztu, Kazimierz Gąsecki, Anna Maciejewska 178-51-174 17V Ż Mg
24 2 1801 Lubar Agnieszka Laskowska Demkowce Paweł Urszula Maciejewska łacina, data chrztu, Laureny Mieciński, Wiktoria Talko 178-51-174 30R Ż Mg
1 12 1811 Ostróg Andrzej NN Derewiancze NN Katarzyna Hawryło Witer, Barbara Maciejewska 297-1-136 169 Ł 884 SK
30 9 1813 Ostróg Katarzyna Tylicka Podobanka Józef Tekla Ignacy Malinowski, Tekla Maciejewska 297-1-136 197 Ł 915 SK
27 3 1826 Torczyn Jan Paweł Lubliński Siedmiarki Jakub Agnieszka Wiszniowska chrz. 28.03; Feliks Wiszniowski, Tekla Maciejewska 73a b/n Ł EH
19 7 1827 Zaturce Paweł Nikon Semerenki Jakub Chwedka Maciejewska Jan Jaworski, Anastazja Osińska 843 259 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0140.htm
21 9 1827 Starokonstantynów Dominikanie Mateusz Radzicki Ohijowce Mikołaj Anna Maciejewska Jan Krechowiecki, Karolina Błocka 178-3-93 146V 87 Ż 283 KP2
26 3 1827 Dubno Wiktoryn Kazimierz Ejgerd [Ejgiert] Dubno Eligiusz Ewa Borecka Jan Jankowski i Anna Brzozowska ż. Wojciecha, asyst. Marcin Kasner i Magdalena Maciejewska ż. Michała 813 170R 31 AGAD 172 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0172.htm
16 7 1827 Dubno Justyn Władysław Maciejewski Michał Zofia Pniewska Jan Jankowski i Eleonora Maciejewska panna 813 176V 69 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0178.htm
19 3 1827 Berezdów Anna Maciejewska Berezdów Piotr Magdalena Juścińska Kazimierz Juśkiewicz i Marianna Kamińska ż. Kazimierza 245-1-1 100V 15 R 197 DM
19 3 1827 Berezdów Marianna Maciejewska Berezdów Piotr Magdalena Juścińska Jan Łukaszewicz i Anna Otowczyc ż. Hipolita 245-1-1 100V 15 R 197 DM
6 2 1828 Krzemieniec Scholastyka Apolonia Gielewicz Krzemieniec Eliasz Anastazja Maciejewska Wlm Franciszek z Wlm Antoniną Reistrelli ż. Joachima 426-1-3 34V 44 T 535 DM
7 9 1828 Szumsk Marianna Urban Bryków Michał Marianna Włodzimirska Jan Ma?, Marianna Czuchawska ż. Kazimierza, Paweł Macieiewski, Anna Maciejewska ż. Jakuba 245-1-2 392V 184 R RK
16 5 1828 Dubno Anna Domicela Jaworowska Dubno NN Franciszka Ignacy Florewski i Małgorzata Maciejewska ż. Michała 814 166V 29 AGAD 171 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0171.htm
11 4 1829 Równe Marianna Lachocka Hlinsk Kasper Julianna Krzywicka ch. z wody 12.04.1829, Tomasz Porowski i Tekla Maciejewska 171-1-2 133V 17 R RG
4 8 1829 Lachowce Domicela Osińska Hulowce Bazyli Julianna Maciejewska Józef Mokrzycki i Marianna Kozińska ż. Wincentego 171-1-2 91R 50 R DM
27 1 1829 Starokonstantynów Dominikanie Franciszek Salezy Krzeczkowski Starokonstantynów ur. Szymon Marianna Maciejewska ur. Grzegorz Poleszkiewicz, Agnieszka Kowalska 178-3-95 155V 14 Ż 298 KP2
12 8 1829 Starokonstantynów Dominikanie Klara Radzicka Ohijowce ur. Mikołaj Anna Maciejewska ur. Jakub Łukowski, Honorata Krakowiecka 178-3-95 160a 83 Ż 309 KP2
20 8 1829 Dubno Emilia Maciejewska Dubno Michał Zofia Pniewska Jan Jankowski i Izabela Dederko panna 815 197V 77 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0202.htm
22 2 1830 Krzemieniec Eleonora Helena Gilewicz Krzemieniec Eliasz Anastazja Maciejewska Józef Swidziński i Petronela Budzińska ż. Jana 426-1-3 117R 31 T 618 DM
5 4 1830 Ostróg Grzegorz Szydłowski Chorów Stefan Elżbieta Gajewska Satnisław Sangurski, Anna Maciejewska panna 171-1-3 5R 32 R MZ
8 4 1830 Lachowce Franciszka Sieszycka Książęcin Jan Elżbieta Maciejewska Michał Medyński i Agnieszka Sapińska ż. Piotra 171-1-3 99R 25 R DM
1 6 1830 Trojanów Kasylda Maciejewska Bilpy Maciej Marianna Baczyńska Aleksander Rudkowski Pelagia Wołkanowska 178 3 3 R214 37 Ż MP
27 2 1830 Berezdów Franciszka Radomska Maraczówka Józef Marianna Maciejewska Ignacy Siedlecki i Marcela Murawska ż. Konstantego 245-1-4 90R 11 R 178 DM
2 10 1830 Dubno Franciszek Brzozowski Dubno Wojciech Anna Maciejewska Jan Jankowski i Marcela Bilska, asyst. Michał Maciejewski i Ewa Eigin wdowa, Jakub Kasprzyński i Marianna Olszewska, Michał Tarasiewicz wdowiec i Małgorzata Maciejewska ż. Michała 816 126R 85 AGAD 127 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0127.htm
27 10 1831 Lachowce Jan Sieszycki Książęcin Jan Elżbieta Maciejewska Michał Medyński i Teodora Sieszycka wdowa 171-1-4 93R 50 R DM
27 1 1831 Nowogród Wołyński Jan Izydor Baczyński Hulsk Józef Jan Waleria Maciejewska W. Ignacy Protasiewicz, Franciszka Tuszyńska, as. Paweł Tuszyński, Józefa Wyszlińska 245-1-5 3V 1088 R 24 DW
1 5 1831 Klewań Jakub Miśkiewicz Klewań Piotr Aleksandra Kondratczuk sław. Leon Guzowski, Magdalena Maciejewska 171-1-4 152R 8 R 7937 DW
4 4 1831 Równe Franciszka Atamnczuk Ulbarów Cyryl Marianna Szymko Ignacy Janczuk i Tekla Maciejewska 171-1-4 137V 9 R 145 DM
29 5 1832 Szumbar Joanna Ludwika Maciejewska Zahajce Hipolit Józefa Faszczewska 200 70 12
23 2 1832 Dubno Feliks Jan Boży Brzozowski Dubno Wojciech Anna Maciejewska Jakub Kasprzyński i Katarzyna Woźniakowska, asyst. Karol Milde i Katarzyna Kasprzyńska, Ignacy Florewski i Salomea Śniechowska zamężna 818 120V 20 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0128.htm
11 9 1832 Dubno Aleksander Bielski Dubno Łukasz Marianna Lewinowska Ksawery Lendzki i Zofia Maciejewska ż. Michała 818 135R 78 AGAD 142 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0142.htm
23 10 1833 Ostróg Jan Soszyński Storonicze Franciszek Anna Maciejewska Jan Lipczyński, Marianna Zajączkowska ż. Tomasza 118 O DW
6 4 1833 Ostróg Grzegorz Karpowicz Płużne Franciszek Eleonora Stasiewicz Andrzej Sokołowski, Józefa Maciejewska, Augustyn Stasiewicz, Helena Modzyńska, Józef Stasiewicz, Tekla Olszańska-panna 171-1-6 7R 45 R MZ
26 18 1833 Berezdów Marcjanna Maciejewska Berezdów Piotr Helena Juścińska Adam Raczkowski i Anna Otowczyc ż. Hipolita, asyst. Jan Wiński i Apolonia Niedaszkowska wdowa 245-1-7 127V 72 R 19 DM
18 6 1833 Równe Antoni Bodnarski Barmaki Jan Marianna Jan Olszewski i Anna Maciejewska 171-1-6 117V-118R 12 R 115 DM
3 8 1834 Zasław św. Józefa Augustyn Hipolit Liciński Wołkowce folwark Jan Wincenty Bonawentura Zuzanna Maciejewska Józef Stochalski, Eleonora Malska 178-3-100 38V 84 Ż 79 RG
11 11 1835 Klewań Marcin Benedykt Buczyński Klewań Marcin Marianna Zulińska sław. Szymon Przewarski, Agnieszka Maciejewska 171-1-8 143R 24 R 9134 DW
20 12 1836 Cudnów Anna Maciejewska Hłuboczek Marcin Aniela Józef Olszański i Marianna Szpakowska 569-1-59 32V 191 Ż 65 DM
5 5 1836 Klewań Jan Miśkiewicz Klewań Piotr Aleksandra Kondracka Jan Sobotowicz, Magdalena Maciejewska 171-1-9 140R- 140V 18 R 153- 154 AS
22 4 1837 Łuck Józef Niezbrodzki Teremno Stefan Marianna Hussakowska Józef Kamiński, Karolina Maciejewska 374 17 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0013.htm
1 11 1837 Starokonstantynów Piotr Weyman [Wejmann] Starokonstantynów Ludwik Marcjanna Maciejewska Jan Maciejowski i Aniela Tarczyńska ż. Serafina 178-3-108 194R 122 Ż 380 DM
3 7 1838 Klewań Leon Wereszczyński Klewań Agnieszka Wereszczyńska Bazyli Zubkiewicz, Agnieszka Maciejewska. As. Jan Lipiński, Rozalia Bazirowa 171-1-11 155R 18 R 159 AS
3 6 1838 Berezdów Petronela Maciejewska Berezdów Piotr Helena Juścińska Wincenty Juźkiewicz i Agnieszka Skorupska ż. Mikołaja 245-1-12 177R 43 R 177 DM
22 1 1841 Łuck Franciszek Baczewski Józef Karolina Maciejewska Aleksander Wieczffinski, Krystyna Nagrodzka mężatka 377 10 25 (26) 827 5V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0006.htm
9 3 1842 Międzyrzec Franciszek Tomaszewski Kołowerta Kazimierz Anna Maciejewska 881 179 V 6 0
18 7 1842 Szumsk Anna Maciejewska Bajmaki Aleksandra Ewa Antoni Kubikowski, Agnieszka Rojewska ż. Micyfora 873 576 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0299.htm
2 2 1843 Równe Marian Władysław Baczewski Basowy Kąt Józef Karolina Maciejewska 882 120 V 8 0
10 2 1843 Zasław św. Józefa Faustyna, Scholastyna Wereszczyńska Zubary Jan Julia Snowodecka Apolinary Frankowski, Tekla Maciejewska 178-51-510 27R 9 Ż 30 RG
3 6 1843 Zasław św. Józefa Marianna Maszkowska Czetyrboki Józef Marcjanna Drohojewska Józef Ostrowski, Marcjanna Maciejewska 178-51-510 36V 47 Ż 40 RG 0
4 7 1844 Dubno Eugenia Józefa Ulanicka Dubno Antoni Anna Maciejewska Feliks Rostkowski i Marianna Ulczycka ż. Józefa 830 120R 27 R 121 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0121.htm
1 8 1844 Dubno Jakub Sawicki Obhów Jan Teodora Rybczyńska Jan Naumowicz i Rozalia Maciejewska ż. Wojciecha 830 121R 32 R 122 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0122.htm
1 1 1845 Białogródka Tomasz Janczuk Suchorzyńce Jan s. Kazimierza Apolonia c. Łukasza Maciejewska Jakub Greszczuk i Salomea Magierowa ż. Szymona 178-3-113 84R 2 Ż DM
30 8 1845 Toporyszcze Tekla Maciejewska Fedorówka Leon Marianna Pernerowska Bazyli Błocki i Helena Szpakowska ż. Mateusza 178-3-12 460R 91 Ż 897 DM
1 8 1845 Toporyszcze Józefa Dydkowska Kisielówka Jan Petronela Maciejewska chrzest 20.12.1845, Tomasz Maciejewski i Zofia Tyszkiewicz ż. Floriana 178-3-12 467R 134 Ż 911 DM
3 4 1845 Starokonstantynów Benedykt Krajewski Werborodyńce Marcin Marianna Maciejewska Piotr Krajewski i Franciszka Kozieradzka ż. Jana 178-3-113 150R 41 Ż 300 DM
28 12 1845 Starokonstantynów Marcjanna Ślidzińska Futor Nowikowski Andrzej Agnieszka Maciejewska Jan Nepomucen Zawadzki i Eleonora Katyrinicz ż. Leona 178-3-113 165R 151 Ż 330 DM
17 2 1846 Stary Oleksiniec Konstancja Eleonora Sawicka Stary Taraż Sebastian Klara Gorecka ur. Piotr Kowalewski, Józefa Maciejewska ż. Hipolita, as. Stanislaw Mackiewicz, Paulina Kowalewska ż. Piotra 877 659 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0340.htm
8 12 1847 Międzyrzec Marianna Tomaszewska Żeleźnica Kazimierz Anna Maciejewska ch.7.2.1848 r. Ludwik Tomaszewski,Paulina Zawadzka panna 171-1-14 337V 6 R 1426 AS
29 3 1847 Starokonstantynów Józefa Śledzińska Starokonstantynów Andrzej Agnieszka Maciejewska Piotr Rudnicki i Zuzanna Ostrowska ż. Józefa 178-3-116 163V 28 Ż 325 DM
20 10 1847 Kulczyny Wojciech Albertowicz Kulczyny Jakub Teresa Rzeszniowska Ignacy Piotrowski i Marianna Maciejewska ż. Jana 178-3-116 400V 85 Ż 787 DM
14 9 1847 Szumsk Karolina Romanowska Bryków Wojciech Ewa Maciejewska Kajetan Romanowski i Julianna Kubikowska ż. Antoniego 245-1-13 342R 67 R 678 DM
14 9 1847 Szumsk Józefa Romanowska Bryków Wojciech Ewa Maciejewska Tomasz Romanowski i Agnieszka Jelenkowska ż. Karola 245-1-13 342R 68 R 678 DM
17 8 1848 Wiszenki Ludwika Rusinkiewicz Rudnia Marcin Karolina Iwanowska Józef Dargiewicz i Helena Maciejewska wdowa, asyst. Konstanty Jasnogórski i Anna Rusinkiewicz 834 173 36 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0095.htm
17 8 1849 Starokonstantynów Konstancja Radzicka Ohyjowce Mikołaj Anna Maciejewska 1-dw. Wincenty Ciesielski, Krystyna Radzicka ż. Stefana 178-3-118 16V-17R 80 Ż
6 2 1849 Niewirków Teofil Klingenberg Ludwipol Teodor Karolina Maciejewska Antoni Chruściewicz i Antonina Łabędzka ż. Stanisława 171-1-15 408V-409R 11 R 410 DM
23 10 1849 Szumsk Franciszka Romanowska Bryków Wojciech Ewa Maciejewska Michał Mysłowski i Agnieszka Sojawska ż Nicefora 245-1-15 222V-223R 95 R 303 DM
21 1 1850 Starokonstantynów Aleksander Sledziński Starokonstantynów Andrzej Agnieszka Maciejewska szl. Michał Szemierzeński, Anna Rudnicka ż. Piotra 178-3-119 3V-4R 10 Ż 6 DW
18 8 1850 Starokonstantynów Paulina Anglikowska Starokonstantynów Mikołaj Anna Maciejewska 1-dw. Jan Chodakowski, szl. Zuzanna Szemerzeńska ż. Michała 178-3-119 20V-21R 91 Ż 40 DW
25 3 1850 Zasław św. Józefa Marianna Maciejewska Kłębówka Daniel Emilia Dalanowska Józef Dominik Krzyżanowski s.Michała, Marianna Staszewska ż. Michała 178-3-119 382V-383R 44 Ż 745-746 RG
4 2 1851 Toporyszcze Franciszek Ditkowski Kisielówka Jan Petronela Maciejewska Ksawery Ditkowski i Józefa Swirszczewska ż. Andrzeja 178-3-31 547V-548R 13 Ż DM
12 5 1851 Lachowce Wincenty Ejsmont Hulowce Ludwik Marianna Ulicka Paweł Głuszczycki i Marianna Maciejewska ż. Jana, asyst. Jan Maciejewski i Franciszka Hulanicka ż. Piotra 171-2-1 367V-368R 31 373
4 3 1851 Berezne Karol Klingenberg Berezne Piotr Karolina Maciejewska chrzest 14.03.1851, Jan Domański i Anastazja Chlebcewicz ż. Andrzeja, as. Leon Małachowski i Julia Budzińska wdowa 171-2-1 56V-57R 13 R 59 BW
15 1 1851 Międzyrzec Paulina Tomaszewska Żeleźnica Kazimierz Anna Maciejewska chrzest 18.01.1851, Jan Kurewicz i Prakseda Tomaszewska panna 171-2-1 210V-211R 4 R 212 BW
2 11 1851 Niewirków Marianna Maciejewska Niewirków Mikołaj Rozalia Wojnarowska chrzest 2.01.1852, Józef Wilczyński i Zofia Trochimowicz ż. Pawła 171-1-17 537V-538R 2 R 540 BW
12 6 1852 Klewań Bazyli Miśkiewicz Klewań Piotr Anna Zielińska chrzest 16.06.1852, Franciszek Guzowski i Agnieszka Maciejewska ż. Anastazego 171-1-17 379V-380R 16 R 383 BW
6 2 1852 Międzyrzec Franciszek Tomaszewski Żeleźnica Kazimierz Anna Maciejewska chrzest 7.02.1852, Józef Gruszecki żonaty i Prakseda Tomaszewska panna 171-1-17 568V-569R 7 R 574 BW
29 6 1852 Korzec Kamila Sokołowska Samostrzały par. Miedzyrzec Korecki Henryk Emilia Jucewicz dopełnienie chrztu 24.10.1854, asyst. Paweł Jucewicz i Józefa Maciejewska ż. Hipolita 171-1-37 107V-108R 90 R 114 DM
14 6 1852 Szumsk Antoni Romanowski Bryków Wojciech Ewa Maciejewska Ignacy Kubikowski i Marianna Głowacka ż. Wojciecha 426-1-241 110V-111R 48 T 114 DM
20 12 1853 Szumsk Tomasz Romanowski Bryków Wojciech Ewa Maciejewska 878 225-226 105 0
20 12 1853 Szumsk Jan Romanowski Bryków Wojciech Ewa Maciejewska 878 225-226 106 0
15 7 1853 Międzyrzec Henryk Tomaszewski Żeleźnica Kazimierz Anna Maciejewska chrzest 26.07.1853, Włodzimierz Szczepkowski kawaler i Zofia Szczepkowska panna 171-1-33 616V-617R 15 R 602 BW
5 7 1853 Berezdów Maria Justyna Maciejewska Berezdów Józef Karolina Dworzańska Jan Kazimirski kawaler i Katarzyna Gorajska ż. Antoniego, asyst. Józef Kornijczuk i Justyna Krzysztofowicz ż. Symforiana 171-1-33 353V-354R 45 R 349 DM
30 3 1853 Równe Marianna Stanisława Maciejewska Adalbert Wilhelmina Kotkiewicz dop. chrztu 25.04.1853, as. Bazyli Cytowicz i Maria Kremer 171-1-33 392V-393R 12 R 387 BW
21 10 1853 Równe Wilhelmina Michalina Braun Równe Michał Marianna Stocka chrzest 25.10.1853, Jan Kwaśniewski i Wilhelmina Maciejewska ż. Adalberta 171-1-33 399V-400R 33 R 394 BW
6 9 1853 Beresteczko Marianna Maciejewska Rydków Wincenty Agnieszka Mielniczuk 15 10-11 13 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2015/pages/PL_1_436_15_0006.htm
19 3 1853 Korzec Walentyna Józefa Dobrowolska Korzec Antoni Konstancja Maciejewska Edward Wysocki i Cecylia Wojtkiewicz ż. Michała 171-1-33 279V-280R 42 R 278 DM
29 6 1854 Ostróg Maria Chalimoska Emilczyn Grzegorz Franciszka Maciejewska 1870 kwiecien dopełnienie ,Józef Jełowicki, Franciszka Sikorska żona Karola 654-1-56 24R 1 R MZ
29 8 1854 Zasław św. Józefa Maria Filipina Maciejewska Rypki Jan Ludwika Grandkowska (Grontkowska) Daniel Maciejewski, Maria Łączyńska 178-3-122 468V-469R 62 Ż 915-916 RG
7 3 1855 Korzec Kazimierz Dobrowolski Korzec Antoni Konstancja Maciejewska Hipolit Maciejewski i Bogumiła Rafałowicz ż. Wacława 171-1-51 95V-96R 24 R 103 DM
4 2 1856 Szumsk Józef Romanowski Bryków Wojciech Ewa Maciejewska Tomasz Romanowski i Agnieszka Rojewska ż. Nicefora 172-1-51 355V-356R 11 R / FS 362 DM
11 10 1857 Beresteczko Franciszka Maciejewska Rydków Wincenty Agnieszka 19 12-13 12
27 6 1857 Torczyn Aniela Bogusławska Ulaniki Michał Joanna Łaskarzewska Mieczysław Bogdaszewski, Wilhelmina Maciejewska wdowa 643 10-11 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0007.htm
20 2 1857 Kulczyny Anastazja Maciejewska Pilipy par. Bazalia Jan Marianna Żółkiewska Sylwester Lipski i Motra Krzyżanowska 178-3-125 125V-126R 22 Ż 240-241 DM
14 12 1858 Toporyszcze Gracjan Didkowski Kisielówka Jan Petronela Maciejewska Stanisław Didkowski i Józefa Świrszczewska 178-3-128 121V-122R 125 Ż 241-242 DM
3 5 1858 Zasław św. Jana Cezaryna Helena Maciejewska Zasław Daniel Izabella Szumowska Wincenty Szumowski i Tekla Szumowska wdowa 178-3-74 76V-77R 23 Ż 149-150 DM
9 8 1859 Skurcze Paulina Berlińska Watyn Wojciech Franciszka Żmudska Ignacy Baranowski, Rozalia Maciejewska ż. Teodora 840 317-318 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0170.htm
19 4 1859 Kodnia Cezary Kaliński Syngury Feliks Marianna Jakubowska Jan Jurczykowski i Eleonora Maciejewska ż. Ignacego 178-3-48 4V-5R 10 Ż 9-10 DM
9 4 1860 Berezdów Karolina Dworzańska Mokre Mikołaj Józefa Palczyńska Aleksander Gorczycki i Karolina Maciejewska ż. Józefa 17-1-23 7V-8R 27 Ch 15-16 DM
20 4 1860 Berezdów Celestyna Malarska Berezdów Jan Helena Skorupska Wincenty Jóźkiewicz i Karolina Maciejewska ż. Józefa 17-1-23 8V-9R 30 Ch 17-18 DM
20 3 1860 Starokonstantynów Józef Orzechowski Weremijówka Jan Franciszka Maciejewska Jan Korzeniowski i Tekla Kostecka ż. Jana 178-3-130 279V-280R 42 Ż 523-524 DM
4 9 1861 Kuniów Teofil Klingenberg Wilja Teodor Karolina Maciejewska chrzest 4.01.1862, Romuald Piaszczyński i Bronisława Tylicka 171-1-75 106V-107R 2 R 103 DM
2 10 1862 Międzyrzec Aniela Tomaszewska Żeleźnica Kazimierz Anna Maciejewska chrzest 9.10.1862, Józef Gruszecki i Marianna Pawłowska 887 307-308 21 AGAD 167 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0167.htm
2 12 1862 Białogródka Eugenia Julia Maciejewska Czyżówka Daniel Izabela Szumowska Wincenty Szumowski i Eleonora Szumowska panna 178-3-77 129V-130R 114 Ż DM
9 12 1862 Starokonstantynów Mikołaj Sałaciński Woronkowce Teodor Józefa Maciejewska Jan Dębicki i Franciszka Bujalska ż. Jakuba 178-3-131 31V-32R 142 Ż 64-65 DM
27 11 1862 Zasław św. Jana Marianna Józefa Kamińska Mokrzec Marceli Józefa Jankowska Herman Kamiński i Marianna Maciejewska panna 178-3-77 267V-268R 59 Ż 533-534 DM
1 3 1862 Berezdów Ewa Lasota Stołby Jan Aniela Radecka Jan Radecki i Karolina Maciejewska wdowa 17-1-25 8V-9R 30 Ch 17-18 DM
10 3 1862 Szumsk Jakub Mysłowski Bajmaki Michał Franciszka Jakubowska Mikołaj Bogumił i Agnieszka Maciewska [Maciejewska] ż. Jakuba, asyst. Piotr Maciewski i Lucyna Bogumił ż. Mikołaja 245-1-19 153V-154R 20 R 265-266 DM
5 12 1862 Lachowce Karolina Maciejewska Hulowce Fabian Honorata Szymańska Piotr Olszewski i Barbara Jakubowska ż. Antoniego 171-1-75 74V-75R 50 R 76 DM
17 12 1863 Butowce Kazimierz Orzechowski Żabcze Jan Franciszka Maciejewska Tomasz Jaszczuk i Julia Gawińska 178-3-82 9V-10R 62 Ż 19-22 DM
20 7 1863 Berezdów Eliasz Nowicki Berezdów Andrzej Marianna Szulimowska Tomasz Zgrzebłowski i Anna Maciejewska ż. Stefana 178-3-169 12V-13R 48 Ż 26-27 DM
18 4 1863 Kulczyny Anna Radecka Jaworowce Ksawery Katarzyna Krzyżanowska Paweł Lisowski i Marianna Maciejewska ż. Jana 17-1-235 9V-10R 36 Ch 19-20 DM 0
15 9 1864 Lachowce Franciszka Maciejewska Hulowce Fabian Honorata Szymańska Jan Gutewicz i Anna Iwińska ż. Jana 178-3-146 53V-54R 52 Ż DM
4 9 1864 Berezdów Rozalia Godziszewska Maraczówka Ignacy Petronela Maciejewska Feliks Waśkowski i Marcelina Sadowska ż. Michała 178-3-169 44V-45R 71 Ż 90-91 DM
17 9 1867 Lachowce Karolina Maciejewska Hulowce Fabian Honorata Szymańska Wincenty Nawrocki i Prakseda Iwińska ż. Jana 178-3-146 178V-179R 50 Ż DM
27 10 1870 Tuczyn Maria Malczewska Małatyń Józef Tekla Lesiekiewicz Nikifor Gładuniec, Paraskiewa Maciejewska ż. Daniela 684 27-28 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0015.htm
7 11 1871 Białogródka Adela Maciejowska [Maciejewska] Hulowce Fabian Honorata Szymańska Tomasz Tomaszewski i Magdalena Iwańska ż. Józefa 178-3-84 143V-144R 166 Ż DM
18 2 1873 Szumsk Julian Mysłowski Bajmaki Michał Franciszka Jakubowska chrz. 21.01 Aleksander Dobrowolski, Agnieszka Maciejewska ż. Jakuba 1-226 72V-73R 18 T DM 390
1 4 1873 Białogródka Klementyna Studzińska Sosnówka Tomasz Franciszka Niewirowicz Rajmund Maciejewski i Izabela Maciejewska ż. Daniela 178-3-84 350V-351R 64 Ż DM 0
9 10 1874 Białogródka Bronisława Gutewicz Sosnóweczka Stanisław Aniela Jakuszewska Albin Stanowski i Izabela Maciejewska panna c. Daniela 178-3-84 471V-472R 131 Ż DM
14 9 1877 Szumsk Mikołaj Mysłowski Bajmaki Michał Franciszka Jakubowska chrz. 18.09 Feliks Zieliński, Agnieszka Maciejewska ż. Jakuba 1-229 27V-28R 107 T DM 673
28 1 1880 Cudnów Teodor Lalewicz Bykownia Szymon Aniela Maciejewska Jan Zielonko i Katarzyna Kozłowicz ż. Bartłomieja 178-3-67 483V-484R 33 Ż 958-959 DM 0
16 12 1881 Ołyka Maria Komko Ołyka Wiktor Marcelina Maciejewska 502 54 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0028.htm
8 5 1881 Kowel Helena Szpeflik Biełaszów Stanisław Katarzyna Maciejewska 282 14-15 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0008.htm
14 6 1881 Kowel Władysław Gorkowski Biełaszów Wawrzyniec Franciszka Maciejewska 282 22-23 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0012.htm
12 8 1881 Berezdów Ludwik Ogilba Prawutyn Wielki Antoni Aniela Pilecka Paweł Zakrzewski i Marcjanna Maciejewska ż. Gabriela 178-3-169 608V-609R 68 Ż DM
5 2 1884 Ołyka Anna Komko Ołyka Wiktor Marcelina Maciejewska Antoni Kornatowski, Natalia Torrad ż. Celestyna 505 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0005.htm
19 12 1885 Szumsk Wiktoria Maciejewska Szumsk Jan Katarzyna Paweł Biskupski, Aleksandra Kołodzińska 426-1-232 196V-197R 156 T
1 3 1885 Tuczyn Stanisława Misiewicz Leonówka Franciszek Anna Jaworska Florian Urbanowicz, Zofia Maciejewska panna 699 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0005.htm
17 8 1886 Ołyka Józef Komko Ołyka Wiktor Marceina Maciejewska 507 46 75 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0024.htm
20 2 1888 Kowel Pelagia Bukowska Biełaszów Michał Antonina Maciejewska Ludwik Pożywje, Antonina Jagłowska z. Jana 289 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0004.htm
19 7 1888 Młynów Paulina Maciejewska Dobratyn Piotr Ludwika Kiluk gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Jan Baranowski, Bolesława Maciejewska ż. Jakuba 740-2-402 47V-48R 53 R 1834 RK
11 9 1888 Młynów Ludwik Bernadzki Dobratyn Szymon Teofila Miloszewska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Jan Baranowski, Ludwika Maciejewska ż. Piotra 740-2-402 50V-51R 70 R 1837 RK
21 5 1892 Turzysk Blondyna Szpeflik Wierzbiczno Stanisław Katarzyna Maciejewska 760 12-13 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0007.htm
2 8 1894 Białogródka Maria Wasilewska Hulowce Michał Karolina Maciejewska Eliasz Wasilewski, Witalisa Szyszkowska ż. Władyslawa 17-2-81 26V-27R 126 Ch
21 10 1894 Włodzimierz Katarzyna Maciejewska Anusin Paweł Apolonia Zawadzka 812 82-83 199 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0044.htm
20 4 1900 Tuczyn Maria Maciejewska Kolonia Kryniczka Czesław Marcelina Żukowska 956 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0010.htm
15 9 1901 Starokonstantynów Maria Musiewicz Beregiele Jan Michalina Maciejewska Jan Horodelski i Maria Mołodecka ż. Jana 17-1-505 31V-32R 126 Ch 63-64 DM
16 3 1902 Tuczyn Weronika Sowik Babin Franciszek Władysława Maciejewska 969 6V-7R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0009.htm
1 7 1903 Niewirków Leontyna Maciejewska Niewirków Adolf Anna Brzezińska 966 31V-32R 122 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0034.htm
1 11 1905 Niewirków Rozalia Maciejewska Niewirków Adolf Anna Brzezińska 983 47V-48R 187 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0048.htm
1 2 1905 Ostropol Julia Maciejewska Pasieczna Teofil Władysława Suchocka Antoni Drobiszewski i Marcelina Bobrowska panna 17-1-323 446V-447R 12 Ch 871-872 DM
15 4 1907 Korzec Adela Maciejewska Pereweźna Piotr Maria Pawłowska Stanisław Dębrowski i Klementyna Kuriata ż. Joachima 740-2-332 28V-29R 139 R 31 DM
29 1 1908 Starokonstantynów Władysław Kurowski Starokonstantynów IN Stanisława c. Jana Kurowska Ksawery Śledziński i Emilia Maciejewska ż. Antoniego 17-2-88 5V-6R 23 Ch 12-13 DM
19 2 1908 Starokonstantynów Maria Anglikowska Starokonstantynów Julian Antonina Gawińska Antoni Świacki i Emilia Maciejewska ż. Antoniego 17-2-88 8V-9R 35 Ch 18-19 DM
3 8 1908 Starokonstantynów Helena Wojciechowska Starokonstantynów Stanisław Maria Tomaszewska Ignacy Tychomirski i Emilia Maciejewska ż. Antoniego 17-2-88 23V-24R 93 Ch 48-49 DM
1 1 1909 Ostropol Stefan Narewicz Pasieka Maciej Stanisława Maciejewska Stanisław Stryjewski i Maria Statkiewicz ż. Kazimierza 17-2-93 1V-2R 1 Ch 2-3 DM
20 11 1910 Nowy Zawod Feliksa Bieńkowska Truszkowskie Budyszcze Ludwik Michalina Maciejewska Longin Święcicki i Antonina Bieńkowska panna 178-3-196 13V-14R 61 Ż 28-29 DM
3 7 1911 Włodzimierz Dominik Broński Dubniki Wincenty Zofia Maciejewska 1038 30V-31R 149 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0034.htm
22 3 1911 Nowy Zawod Rafalina Baszyńska Dermań Mikołaj Teofila Maciejewska Piotr Baszyński, Teofila Baszyńska ż. Kazimierza 178-3-196 51V-52R 253 Ż 104 DW
27 3 1911 Nowy Zawod Kazimiera Lech Wjunki Feliks Helena Baran (?) Karol Myśliński, Antonina Maciejewska panna 178-3-196 52V-53R 260 Ż 106 DW
28 3 1911 Nowy Zawod Walenty Fedorowski Huta Justynówka Kazimierz Emilia Maciejewska Longin Święcicki, Michalina Bieńkowska ż. Ludwika 178-3-196 53V-54R 264 Ż 108 DW
7 4 1911 Nowy Zawod Jan Maciejewski Czechowce Dionizy Antonina Kociubińska Longin Święcicki, Józefa Maciejewska panna 178-3-196 55V-56R 273 Ż 112 DW
8 4 1911 Nowy Zawod Antoni Malinowski Szyjecka Buda Antoni Balbina Achramowicz Józef Wojtkowski, Antonina Maciejewska panna 178-3-196 56V-57R 278 Ż 114 DW 0
13 6 1911 Nowy Zawod Wincenty Orzechowski Czechowce Erazm Paulina Maciejewska Feliks Maciejewski, Julia Dobrowolska ż. Anatola 178-3-196 80V-81R 400 Ż 162 DW
9 1 1911 Nowy Zawod Stanisław Popławski Olanówka, par. Trojanów Feliks Katarzyna Kowalska Jan Limiewski, Antonina Maciejewska 178-3-196 96V-97R 492 Ż 194 DW
19 7 1912 Torczyn Jadwiga Maciejewska Zabołotce Władysław Józefa Kliparska 1042 26-27 49 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0016.htm
12 2 1912 Starokonstantynów Emilia Horodelska Bergiele Jan Zofia Maciejewska Władysław Peszyński i Maria Mołodecka ż. Jana 17-2-89 7V-8R 26 Ch 17-18 DM
28 6 1912 Starokonstantynów Józefa Anglikowska Starokonstantynów Julian Antonina Gawińska Antoni Świadzki i Emilia Maciejewska ż. Antoniego 17-2-89 19V-20R 74 Ch 41-42 DM
2 8 1912 Starokonstantynów Aniela Misiewicz Werborodyńce Jan Michalina Maciejewska Franciszek Stefański i Zofia Horodelska ż. Jana 17-2-89 23V-24R 91 Ch 49-50 DM
5 10 1912 Starokonstantynów Fidelis Dubilewicz Starokonstantynów Ludwik Bronisława Maciejewska Jan Gilewicz i Józefa Maciejewska ż. Jana 17-2-89 32V-33R 127 Ch 67-68 DM
25 10 1912 Tajkury Franciszek Sowik Kopytków Józef Helena Maciejewska chrzest 1.01.1913, Stanisław Niteksa i Katarzyna Kądzielawa ż. Józefa 740-4-697 1V-2R 3 R 3 BW 0
4 7 1913 Starokonstantynów Bolesław Dubilewicz Starokonstantynów Stanisław Ludwika Ryczkowska Anioł Jędruski i Emilia Maciejewska ż. Antoniego 17-2-89 100V-101R 93 Ch 183-184 DM
17 1 1914 Włodzimierz Wołyński Aniela Bronska Dubniki Wincenty Zofia Maciejewska 1058 9 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0009.htm
25 11 1914 Włodzimierz Wołyński Stanisława Lewandowska Werba Leon Feliksa Maciejewska 1058 50 236 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0051.htm
19 1 1914 Tajkury Jadwiga Kikinger Zdołbunów Marian Maria Lemeszczuk Piotr Kowalski i Zofia Maciejewska panna 740-4-697 58V-59R 7 R 54 DM
14 1 1915 Starokonstantynów Janina Maciejewska Starokonstantynów Józef Antonina Uściłowska Jan Lipski i Salomea Rogacka ż. Antoniego 17-2-90 1V-2R 11 Ch 6-7 DM
8 7 1915 Starokonstantynów Albin Dubilewicz Starokonstantynów Ludwik Bronisława Maciejewska Jan Gilewicz i Józefa Maciejewska ż. Jana 17-2-90 20V-21R 84 Ch 42-43 DM
23 9 1915 Starokonstantynów Franciszek Śledziński Starokonstantynów Ksawery Maria Winer Józef Maciejewski i Emilia Maciejewska ż. Antoniego 17-2-90 29V-30R 120 Ch 60-61 DM
25 1 1916 Starokonstantynów Marcelina Horodelska Starokonstantynów Jan Zofia Maciejewska Anioł Jędruski i Emilia Maciejewska ż. Antoniego 17-2-90 53V-54R 8 Ch 106-020 DM
24 5 1916 Starokonstantynów Jadwiga Maciejewska Starokonstantynów Jan Józefa Tomaszewska Mikołaj Popiel i Wanda Domańska panna 17-2-90 65V-66R 53 Ch 130-131 DM
26 2 1916 Nowy Zawod Gabriela Maciejewska Kozina Franciszek Ewelina Weselska Feliks Weselski i Michalina Targońska ż. Michała, chrzest w f. Pokostówka 178-3-197 300V-301R 82 Ż 595-596 DM
21 10 1916 Nowy Zawod Ludwik Lewandowski Czechowce Jan Kamila Trybel Ludwik Słodkowski, Józefa Maciejewska panna 178-3-197 353V-354R 348 Ż 701 DW
28 11 1916 Nowy Zawod Bronisław Bieńkowski Tartaczek Ludwik Michalina Maciejewska Franciszek Całko, Maria Kulesza 178-3-197 360V-361R 384 Ż 715 DW
27 1 1917 Starokonstantynów Józefa Wojciechowska Paszkowce Teofil Maria Cudzewicz Józef Wojciechowski i Emilia Maciejewska ż. Antoniego 17-2-90 112V-113R 6 Ch 214-215 DM
4 2 1917 Starokonstantynów Ludwika Sikorska Beregiele IN Marcelina Gilewicz Jan Mołodecki i Anna Maciejewska ż. Franciszka 17-2-90 112V-113R 7 Ch 214-215 DM
10 12 1917 Starokonstantynów Józef Dubilewicz Starokonstantynów Ludwik Bronisława Maciejewska Jan Lipski i Antonina Maciejewska ż. Józefa 17-2-90 136V-137R 104 Ch 262-263 DM
9 7 1917 Tajkury Maria Kikinger Zdołbunów Marian Maria Lemieszczuk Florian Morgowski i Zofia Maciejewska panna 740-4-697 228V-229R 38 R 200 DM
23 7 1917 Tajkury Marianna Maciejewska Uholce Franciszek Stanisława Rogalska Jan Olszewski i Jadwiga Kowalska ż. Jana 740-4-697 229V-230R 41 R 201 DM
10 6 1917 Tajkury Janina Maciejewska Ulbarów Tytus Aleksandra Kwiatkowska Jan Barański i Antonina Medyńska ż. Wiktora 740-4-697 230V-231R 45 R 202 DM
13 1 1920 Starokonstantynów Władysław Dubilewicz Starokonstantynów Ludwik Bronisława Maciejewska Jan Horodelski i Antonina Majewska wdowa 17-1-91 106V-107R 11 Ch 203-204 DM
23 2 1921 Starokonstantynów Helena Maciejewska Starokonstantynów Jan Józefa Tomaszewska Mikołaj Popiel i Antonina Majewska wdowa 17-2-91 cz.2 208V-209R 39 Ch 20-21 DM
19 3 1921 Starokonstantynów Józef Jan Borowski Starokonstantynów Wincenty Franciszka Izdebska Władysław Karczewski i Maria Maciejewska ż. Feliksa 17-2-91 cz.2 211V-212R 48 Ch 26-27 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 1 1813 Dubno Wojciech Brzozowski 24 Izydor Anna Anna Maciejewska Dubno 18 Jan Katarzyna Jan Ostaszewski, Anna Brzozowska, Józefa Jankowska 64 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0012.htm
3 2 1825 Jampol Andrzej Malski k Eleonora Maciejewska Święciec p Jan Brodzic, Karol Sipajło, Karol Liciński, Antoni Zbigniewicz 178-51-184 43R Ż 87 DM
10 8 1828 Dubno Dominik Akcyz Dubno k Eleonora Maciejewska Dubno p Franciszek Styczyński, Leon Borecki 814 184a b/nr AGAD 188 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0188.htm
3 11 1829 Krzywin Jan Sawicki Łaszanówka 20 Marcin Klara Zwinogrodzka Tekla Grzegorska Łaszanówka 20 Bazyli Ewa Maciejewska Ur. Marcin Sawicki, Ur. Michał Grabowski, Ur. Franciszek Grabowski, Ur. Jan Lipski 171-1-2 33V 4 R Mg
27 1 1829 Lachowce Józef Niemirowski Bisówka 25 Paweł Agnieszka Kalnicka Petronela Grzybowska Bisówka 20 Stefan Agnieszka Maciejewska Jan Wolski, Andrzej Jaskulski 171-1-2 97R 1 R DM
28 7 1829 Lachowce Grzegorz Czyż Wolica par. Bazalia 41w Franciszek Marianna Dzwinkowska Barbara Gajewska Hulowce 18 Wojciech Anna Maciejewska Paweł Grzybowski i Jan aciejowski 171-1-2 102R 21 R DM
5 5 1829 Berezdów Józef Radomski Maraczówka 60w Antoni Marianna Bętkowska Marianna Maciejewska Berezdów 28 Leon Marianna Niewirowska Karol Soroczyński, Piotr Maciejewski 245-1-3 123R 9 R 241 DM
25 10 1831 Zasław św. Józefa Franciszek Juszczyński Łaszanówka par.Krzywin 20 Gabriel Marianna Maciejewska Karolina Reklińska Sławuta 16 Tomasz Józefa Szumowska Jan Grzegorzewski, Józef Pawłowski 178-3-97 50R 21 Ż 48 RG
27 9 1831 Krzywin Paweł Sadowski par. Berezdów 24w Eliasz Marianna Paszyńska Jadwiga z d. Grzegorska Siedlecka Łaszanówka 22w Bazyli Ewa Maciejewska Jan Sawicki, Stefan Paszyński, Paweł Bilecki 171-1-4 45R 5 R 50 DM
14 8 1832 Klewań Omelko Panasiuk [G-R] 34 Teodor Oksenia Byczuk Anastazja Maciejewska Płoska 20 Tomasz Marianna Koblicka Jakub Sepuszko, Jędrzej Sakowski 171-1-5 154R - 154V 11 R 166- 167 AS
8 1 1833 Luboml Jan Wietrzyński Luboml 40 Michał Marianna Protojerowicz Anna Kuźmińska Luboml 25 Paweł Elżbieta Maciejewska Łukasz Gutowski, Teodor Jankowski 301 118 1 848 527 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0062.htm
21 1 1834 Gródek Erazm Bajger Gródek 20 Erazm Magdalena Wendler Apolonia Trzcińska Gródek 20 Michał Rozalia Maciejewska Kwiatkowski Maciej Lewicki Mikołaj 1 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0029.htm
25 2 1834 Lachowce Józef Hryniowiecki Książęcin 25 Jan Marianna Popławska Małgorzata Kobierska Książęcin 16 Wojciech Elżbieta Maciejewska Adam Więckowski, Franciszek Piotrowski, Antoni Medyński 171-1-7 100R 1 R DM
6 10 1835 Żytomierz Jan Herner 39 Stefan Marianna Goraj Marianna Eluzicka zd. Maciejewska 30w Maciej Marianna Łozicka 178 51 3 44 Ż
5 6 1835 Łabuń Wawrzyniec Zakrzewski Szkarawka 62/ Józef Konstancja Olszewska Józefa Maciejewska Szkarawka 40 Franciszek Magdalena Wincenty Lipnicki, Bartłomiej Dzuryłowski 178-3-101 153V 5 Ż 303 SK 0
11 10 1836 Krzywin Tomasz Kraskowski Hubelce, par. Annopol 20 Stanisław Lucyna Rybicka Rozalia Juszczyńska Łaszanówka 16 Gabriel Marianna Maciejewska Ur. Bartłomiej Rudnicki, Ur. Jan Grzegorski, Ur. Franciszek Juszczyński 171-1-9 68V 2 R Mg
9 7 1839 Miropol Franciszek Kostynecki Prywitów 23 Jan Antonina Bohusz Rzepecka Prywitów 18 Mikołaj Ludwika Maciejewska Onufry Tokarski, Ignacy Siedlecki 178-51-433 194V 8 Ż 206 DM
29 1 1839 Berezdów Ludwik Juszczyński Łaszanówka par. Krzywin 21 Gabriel Marianna Maciejewska Marianna Radomska Maraczówka 18 Michał Anna Pogorzelska Jan Grzegorski, Stanisław Rykliński, Franciszek Juszczyński 178-51-433 161V 6 Ż 170 DM
10 11 1840 Międzyrzec Korecki Kazimierz Tomaszewski Żeleźnica 25 Jan Tekla Anna Maciejewska Żeleźnica 20 Dominik Apolonia Maciej Dzieczyński, Klemens Żurawski 880 221 V 4 AGAD 240 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0240.htm
26 10 1841 Szumsk Antoni Dobrowolski Szumsk 21 Feliks Marianna Mikołajewska Elżbieta Kubikowska Bryków 20 Wawrzyniec Ewa Maciejewska 872 559 13 DW
1 2 1841 Ptycza Antoni Ulanicki Ptycza 24 Piotr Agnieszka Jaroszewska Anna Maciejewska Ptycza 18 Michał Zofia Pniewska Józef Chiliński, Jakub Majewski 827 243R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0247.htm
13 5 1842 Żytomierz Józef Korbut 28 Michał Aniela NN Cecylia Kostrowicka 17 Piotr Magdalena Maciejewska 178 51 484 15 Ż Ni
18 8 1842 Zasław św. Józefa Teodor, Wilhelm Klingenberg/Klingerberg Sławuta 36 Jan Samuel Rozalia Buczek Karolina Maciejewska Sławuta 17 Michał Małgorzata Łukawska Ludwik Stachowski, Mikołaj Zaborowski 178-51-485 57R-57V 16 Ż 59-60 RG
2 7 1844 Lachowce Joachim Ulicki Książęcin 40 Jan Magdalena Gorska Petronela Kobierska Książęcin 22 Wojciech Elżbieta Maciejewska Adam Wieckowski Jan Piotrowski Józef Jaguszewski 883 100 V 15 AGAD DW
24 11 1846 Szumsk Wojciech Romanowski Bryków 32 Szymon Joanna Łukaszewicz Ewa Maciejewska Bryków 25 Jakub Katarzyna Masłowska Cyprian Rojewski, Ludwik Kubikowski, Nikodem Górski 877 868 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0449.htm
14 7 1846 Krzemieniec Aleksander Bublewicz Krzemieniec 25 Michał Antonina Scholastyka Gilewicz Krzemieniec 17 Eliasz Anastazja Maciejewska p. młody rodem z Lublina, Franciszek Chobrzański i Seweryn Sokoowski 426-1-19 22R 15 DM 613 T
10 8 1847 Krzemieniec Tadeusz Czudowski Krzemieniec 26 Joachim Józefa Biała Apolonia Gilewicz Krzemieniec 22 Eliasz Anastazja Maciejewska Józef Nowodworski i Elizeusz Horynowicz 426-1-21 21V 14 DM 716 T
23 11 1847 Białogródka Grzegorz Kobierski Książęcin par. Lachowce 25 Wojciech s. Mikołaja Elżbieta c. Feliksa Maciejewska Justyna Wierzbicka Ledzianka 20 Michał s. Jana Marianna c. Szymona Zasławska Antoni Zagajewski, Jan Piotrowski, Franciszek Malinowski 178-3-116 118V 20 Ż DM
18 2 1851 Zasław św. Jana Józef Struś par. Zasław św. Jana 27 Piotr Joanna Werner Zofia Zwolińska par. Zasław św. Jana Gotfryd Franciszka Maciejewska Aleksander Werbski, Feliks Proniewicz 178-3-120 361R 4 Ż 707 DM
7 1 1852 Korzec Antoni Dobrowolski Korzec 30 Walenty Teresa Kadłubowska Konstancja Maciejewska Zabara 22 Hipolit Józefa Faszczewska major inżynier Piotr Góralewski, Michał Wojtkiewicz kapitan, Ignacy Wesołowski 171-1-17 267R 1 R 270 DM
3 10 1854 Cudnów Jan Paszkowski Szaniawka 30w Stanisław Anastazja Łońska [Łąska] Brygida z d. Pierzanowska Maciejewska Kruteńka 42w Paweł Anna Bahrynowska Dominik Białokur, Szymon Pierzanowski 569-1-78 68V 29 Ż 133 DM
7 10 1856 Butowce Walenty Góralewicz Czerniatyn 30 Franciszek Marianna Maciejewska Katarzyna Dubilewska Czerniatyn Mikołaj Julianna Popławska Ludwik Welbel, Wawrzyniec Dobrzański 178-3-124 624V 6 Ż 1186 DM
27 10 1857 Bazalia Jan Sławecki Łazuczynek Mały 25 Bazyli Katarzyna Baczyńska Józefa Popławska Łazuczynek Mały 16 Andrzej Tersea Maciejewska Józef Chwiliński, Mikołaj Piechta, Rozalia Wierzbicka 178-3-125 53R 36 Ż DM
21 1 1862 Starokonstantynów Teodor Sałaciński Woronkowce 22 Antoni Salomea Krzeszniowska Józefa Maciejewska Starokonstantynów 18 Jan Marianna Łabuńska Jakub Bujalski, Mikołaj Zieliński 178-3-131 34V 1 Ż 70 DM
18 11 1862 Berezdów Feliks Brzozowski Szytnia par. Korzec 29 Wojciech Anna Maciejewska Józefa Kościuszkiewicz Siomaki 19 Dominik Julia Topolska Faustyn Manczurowski, Fabian Pacyna 17-1-25 59V 41 Ch 91 DM
28 10 1862 Szumsk Jakub Izdebski Białokrynica par. Krzemieniec 28 Kajetan Rozalia Makowska Antonina Romanowska Bryków 21 Antoni Wiktoria Maciejewska Franciszek Isernicki, Ludwik Jelinkowski, Łukasz Dobrowolski 245-1-19 181R 18 R 319 DM
10 5 1864 Zasław św. Jana Adam Werbski Zasław 33w Aleksander Gerard Antonina Karczewska Ludwika z d. Grontkowska Maciejewska Mokrzec 28w Ignacy Katarzyna Kozłowska Władysław Weber, Franciszek Tyras 685-6-6 50V 7 Ch 100 DM
24 5 1865 Kulczyny Karol Witwicki Starokonstantynów par. Starokonstantynów 35 Franciszek Marianna Maciejewska Marianna Sadowska Kulczyny 25 Antoni Marianna Borkowska Fiodor [Teodor] Rubiszewski, Szymon Żółkiewski 17-1-235 152V-153R 14 Ch 297-298 DM
28 1 1868 Białogródka Franciszek Ksawery Ejsmont Pererosłe par. Kuniów 59w Szymon Tekla Romanowska Marcjanna Maciejewska Sosnówka 45 Joachim Tekla Szymańska Daniel Maciejewski, Ihnacy Płoński 178-3-81 380R 6 Ż DM
16 11 1869 Nowogród Wołyński Kazimierz Nowakowski Kobyla par. Korzec 36w Tomasz Franciszka Trojanowska Rozalia Malinowska Huta Kurczycka 26 Jan Agata Maciejewska 178-3-152 160 45 Ż 315 MO
16 9 1879 Międzyrzec Korecki Stanisław Malinowski Siniów 28 Wojciech Julia Piasecka Benigna Tomaszewska Żeleźnica 20 Kazimierz Anna Maciejewska Antoni Tyszla [Tyszer ?] Józef Szwarcbach 740-2-301 21R 4 R 20 DM 0
3 2 1881 Ołyka Wiktor Komko Dydycze 20 Onufry Julia Kornatowska Marcelina Maciejewska Ołyka 24 Atanazy Teresa Ryńkiewicz Antoni Kornatowski, Antoni Maciejewski 502 62 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0032.htm
1 2 1881 Toporyszcze Stanisław Brodowski par. Puliny 25 Maciej Maria Maciejewska Józefa Zabrodzka par. Toporyszcze 20 Jan Anna Kotwicka Ksawery Łagowski, Szymon Bord... 178-3-268 137V 1 Ż 267 DM 0
6 6 1882 Berezne Jan Łoś Berezówka par. Korzec 45w Stanisław Katarzyna Harmaszewska Kamila z d. Kondracka Maciejewska Peresieki 35w Grzegorz Apolonia Misiun [Missun] Ignacy Bronowicki, Władysław Kondracki 740-2-5 110V 13 R 103 DM
20 2 1883 Toporyszcze Albin Brodowski par. Puliny 23 Piotr Marianna Maciejewska Marianna Bagińska par. Toporyszcze 20 Piotr Marianna Kotwicka Piotr Korycki, Ksawery Łagowski 178-3-268 157V 11 Ż 304 DM
5 5 1885 Białogródka Wincenty Łaniecki Sosnóweczka 22 Antoni Antonina [Józefa ?] Jadrowska Franciszka Maciejewska Sosnóweczka 19 Fabian Eleonora Szymańska Józef Iwiński, Adam Mysłowski 178-3-133 626V 17 Ż 1217 DM
27 9 1892 Białogródka Władysław Szyszkowski Białogródka 22 Józef Domicela Niemirowska Adela Maciejewska Hulowce 20 Fabian Honorata Szymańska Stefan Rutkowski, Jan Miedzianowski 17-2-87 42V 37 Ch 87 DM
6 2 1894 Białogródka Michał Wasilewski Hulowce 30w Józef Wiktoria Podgórska Karolina Maciejewska Hulowce 26w Fabian Honorata Karol Jaśkiewicz, Józef Zawadzki 17-2-81 52V 5 Ch
4 2 1901 Torczyn Stefan Janicki Chorochoryn 25 Ignacy Karolina Maciejewska Anastazja Kawarska Chorochoryn 19 Wacław Józefa Wiszniewska 955 39 1
21 10 1901 Starokonstantynów Jan Horodelski Beregiele 24 Wincenty Marcelina Sakiewicz Zofia Maciejewska Starokonstantynów 18 Antoni Justyna Gajewska Antoni Sałaciński, Jan Mosiewicz 17-1-505 49V 29 Ch 98 DM
11 11 1901 Starokonstantynów Ludwik Dubilewicz Starokonstantynów 23 Piotr Julia Markowska Bronisława Maciejewska Starokonstantynów 23 Maciej Maria Wolska Stanisław Dubilewicz, Antoni Maciejewski 17-1-505 50R 32 Ch 99 DM
29 10 1906 Ołyka Andrzej Mikulski Nowosiółki 28 Jan Marianna Maciejewska Paulina Skiba Nowosiółki Walenty Justyna Wiza 1019 301 43 MO
8 10 1906 Dubno Józef Sowiński Kurdybań 27 Wojciech Katarzyna Sześniak Zofia Głowacka Kurdybań 22 Józef Józefa Maciejewska Walenty Maciejewski, Józef Mętlik 740-4-162 41V 22 R 43 DM
1 7 1907 Włodzimierz Andrzej Szwed Marianówka 23 Krzysztof Marianna Winogrodzka Katarzyna Maciejewska Stefanówka 21 Józef Franciszka Kot 1034 69R 39 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0075.htm
19 9 1910 Dubno Jan Kowalski Kurdybań 23 Stefan Franciszka Wedler Maria Głowacka Kurdybań 22 Józef Józefa Maciejewska Klemens Kratka, Władysław Grabowski 740-4-162 116V 26 R 101 DM
23 10 1911 Korzec f. Horodnica Gracjan Murawski Peresieki par. Bereźne 24 Paweł Franciszka Dawidowicz Ewa Maciejewska Butycha 18 Piotr Marianna Pawłowska Antoni Borodycz, Mikołaj Szeremeta 178-3-181 45V 18 Ż 91 DM
20 2 1911 Dubno Leonard Słomski Kurdybań 26 Ignacy Małgorzata Maciejewska Elżbieta Rafalska Kurdybań 22 Jakub Prakseda Borkowska Władysław Słomski, Antoni Rafalski 740-4-158 38R 11 R 41 DM
15 5 1911 Dubno Klemens Kratka Kurdybań 21 Józef Barbara Radek Marianna Słomska Kurdybań 24 Ignacy Małgorzata Maciejewska Władysław Słomski, Antoni Rafalski 740-4-158 39R 15 R 42 DM
29 1 1912 Romanów Wincenty Feliński par. Romanów 27 Fabian Teofila Polikowska Emilia Lalewicz par. Romanów 22 Szymon Aniela Maciejewska Leon Gołębiowski, Kazimierz Górski 178-3-216 150R 12 Ż 290 DM
25 11 1913 Starokonstantynów Antoni Sałaciński 43w Teodor Józefa Maciejewska Michalina z d. Siemierzyńska Mogińska 42w Wincenty Cecylia Kwarciańska Władysław Szyk, Wawrzyniec Bliźniukiewicz 17-2-89 127V 32 Ch 236 DM
7 11 1915 Kijów, św.. Aleksandra Julian Józef Łapiński Kijów 32w Stanisław Teofila Maciejewska Janina Franciszka Zagrodska Kijów 31 Hipolit Maria Koczwarska Feliks Przewoski, Kacper Karliński 312-1-129 116V 126 m.K. JM1
7 8 1916 Starokonstantynów Nikodem Zielski Werborodyńce 56w Józef Salomea Michalina z d. Maciejewska Misiewicz Werborodyńce 44w Antoni Justyna Ignacy Tychomirski, Józef Wojciechowski 17-2-90 83R 8 Ch 164 DM
2 7 1917 Torczyn Emilian Rutkowski gub. Białostocka 25 Kazimierz Anna Maciejewska Janina Podgórska p. Torczyn 18 Piotr Maria Wangorska? 1082 23 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0024.htm
12 11 1917 Pokostówka Józef Filiński Sosnówka 27 Szymon Antonina Maciejewska Maria Domalewska Żółty Bród 22 Franciszek Emilia Kulikowska Antoni Filiński, Jan Kotwicki 178-3-211 23V 17 Ż 48 DM 0
1 10 1917 Starokonstantynów Franciszek Bońkowski Werborodyńce 26 Tomasz Józefa Kamecka Stanisława Mosiewicz Werborodyńce 20 Jan Michalina Maciejewska Jakub Kamecki, Semen Żyrawlew 17-2-90 147R 27 Ch 283 DM
21 10 1920 Korzec Cezary Turowski 25 Józef Kamila Kuriata Tekla Maciejewska 22 Piotr Maria Pawłowska Gracjan Kuriata, Adam Kuriata 740-4-351 30 47 R PW
6 2 1921 Łuck Józef Kołakowski 22 Wawrzyniec Anna Czerpak Anna Maciejewska dopisek 740-2-407 61R 72 R 1626 RK
21 10 1923 Niewirków Michał Jakuszewski Leontyna Maciejewska Niewirków 20 Adolf Anna Brzezińska 966 31V-32R 122 dopisek
22 9 1929 Młynów Jan Paklepa Młynów 23 Michał Józefa Nosal Bronisława Walczak Młynów 19 Wacław Józefa Maciejewska Jan Olechnowicz, Stanisław Maciejewski 740-6-332 101 29 R AK2

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
19 Małgorzata Maciejewska 31 Niewirków Niewirków 1838 CDIAK AS 1045-2-228
1 Karolina Maciejewska panna 27 Nowogród Wołyński 7.Kijanka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Ur. Teresa Maciejewska panna 20 Horyńgród Dorohobuż 1861 CDIAK DM 1045-2-253
6 15 chłopka Agnieszka Maciejewska m.prawosławny 41 Szumsk Bajmaki 1881 Równe RK 245-1-34
63 158 żona Antonina zd. Maciejewska 25 Szumsk Kąty 1881 Równe RK 245-1-34
50 160 Józefa Maciejewska z Ziarków 50 Deraźne Żobryn 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 5V 559
60 174 Maciejewska Justyna, wdowa 43 Starokonstantynów Starokonstantynów 1888 Żytomierz DM 178-49-24
7 19 Chł. Antonina z Zaborowakich Maciejewska mąż prawosławny 19 Szumsk Bajmaki 1891 Łuck DW 35-1-402
216 768 Katarzyna z d. Maciejewska 45 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
441 40 żona Józefa Maciejewska 52 Dubno Kurdybań 1912 Żytomierz DM 178-03-49
450 66 żona Małgorzata Maciejewska 50 Dubno Kurdybań 1912 Żytomierz DM 178-03-49
29 116 Maciejewska Cezaryna 54 Zasław św. Jana Zasław - Stare Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61
81 262 Maciejewska Anna, panna 21 Ostróg Ostróg 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl