Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 247 wyników dla: Izdebska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
25 2 1809 Krzemieniec Wojciech Kuczewski 40 Baszkowce Chorąży WP, żona Tekla Izdebska, syn Wojciech, córki Antonina i Franciszka, pogrzeb 27.02.1809 01-7 62V 433 T 931 DM
10 1 1819 Krzemieniec Aniela Izdebska 4 Wesołówka c. Franciszka i Marianny 299 88 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0048.htm
11 3 1823 Krzemieniec Justyna Izdebska 5 Szpikołosy c. Jakuba i Zofii 299 153 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0082.htm
24 9 1824 Krzemieniec Zofia Izdebska 30 Szpikołosy 299 191 133 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0101.htm
6 2 1828 Krzemieniec Helena Izdebska 2/12 Wesołówka c. Piotra i Anny 01-7 28R 202 T 896 DM
2 2 1828 Lachowce Józefa Stępowska 29 Kurijanki ż. W. Gaspra, z domu Izdebska, zost. s. Antoniego i 2c. Katarzynę i Józefę 171-1-1 123R 13 R Mg
14 10 1829 Łuck Kunegunda Izdebska 70 Łuck wd. po Michale 815 43 108 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0043.htm
17 8 1829 Ostrówki Stefan Papirzuk 15/365 Równo r. Jan, Anastazja Izdebska 545 28 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0015.htm
15 2 1830 Krzemieniec Anna Izdebska 0,5 Wesołówka c. pr. Kajetana i Rozalii 01-7 78V 590 T 947 DM
6 5 1835 Krzemieniec Antonina Izdebska 11/52 Wesołówka pracowita, parafianka krzemieniecka 01-8 56R 41 T 1089 DM
13 9 1837 Korytnica Justyna Izdebska 57 par. Korytnica mężatka 211 12 14 0
9 6 1837 Nieświcz Anna Izdebska 39 Wigurzyce z Kuźmińskich, 1-dw., mąż Jakub, syn Piotr, córki Julianna i Wiktoria 432 33 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0019.htm
5 9 1838 Lachowce Rozalia Izdebska 2 Denysówka c. Karola i Eufrozymy Popławskiej 118 R 33 ZP 0
5 9 1838 Lachowce Aniela Izdebska 1 Denysówka c. Karola i Eufrozymy Popławskiej 118 R 34 ZP 0
30 12 1842 Ostróg Krystyna Izdebska 70 Płużne wdowa po Karolu, córka Katarzyna 881 45 V 107
21 1 1848 Targowica Piotr Jakubowski 57 Bokujma wd. Anna Izdebska, s. Jan, c. Ewa, Marianna, Anna, Aleksandra, Marcjanna 834 366 V 4 ZP 0
24 3 1848 Nieświcz Justyna Izdebska 2 Wigurzyce c. 1-dw. Józefa i Marianny z Statkiewiczów 443 20 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0013.htm
21 12 1853 St. Oleksiniec Julia Izdebska 1 Wolica c. Jana i Anny z Bystrzyckich 878 329 45
24 2 1854 Łuck Marianna Izdebska 29 Łuck 838 60 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0033.htm
24 3 1855 Nieświcz Emilia Izdebska 25/52 Ławrów c. Piotra i Joanny 450 32 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0018.htm
17 1 1855 Szumbar Anna Izdebska 40 Borki z Hryniewieckich, wdowa po Piotrze bez potomstwa 625 57 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0032.htm
11 10 1857 Krzemieniec Agnieszka Izdebska 1 Szpikołosy c. NN i szl. Petroneli 0.1-29 66V 67 T
11 4 1857 Butowce Marianna Izdebska 1 Orzechówka c. sałdatki Antoniny Izdebskiej 178-3-73 312R 7 Ż DM
21 7 1858 Nieświcz Michalina Izdebska 4 Wigurzyce c. 1-dw Klemensa i Marii z Stankiewiczów 839 187 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0097.htm
22 5 1859 Lachowce Kamila Izdebska 38 Denisówka z Petersonów, wdowa po Pawle, synowie Wilhelm, Cezary, Wiktor, Ryszard, August i Kazimierz 886 198 21 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0104.htm
25 11 1860 Szumbar Elżbieta Izdebska 78 Szumbar wdowa po Janie, nie zostawiła dzieci 626 332 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0171.htm
31 12 1864 Krzemieniec Katarzyna Izdebska 60 Wesołówka chł., wdowa po Kazimierzu, syn Grzegorz, córki Rozalia, Marianna, Anna i Aniela 1-37 41V 1 T 49
22 4 1864 Lachowce Eufrozyna Izdebska 59 Daniłówka szl., z Popławskich, mąż Karol, synowie Józef, Władysław, Michał, córki Maria, Karolina i Antonina 178-3-146 78R 13 Ż DM
24 2 1865 Krzemieniec Petronela Izdebska 3,5 Krzemieniec c. NN i Katarzyny 1-37 44R-V 21 T 51
14 9 1865 Krzemieniec Małgorzata Izdebska 3/12 Wesołówka s. NN i rekrutki Anny 1-37 51V-52R 71 T 59
13 7 1865 Lachowce Ludwika Izdebska 3 Denisówka c. szl. Bolesława i Marii 178-3-146 119R 26 Ż DM
29 7 1865 Lachowce Emilia Izdebska 1 Denisówka c. szl. Bolesława i Marii 178-3-146 119V 29 Ż DM
14 2 1867 Nieświcz Maria Izdebska 50 Wigurzyce 1-dw., mąż Klemens, syn Feliks, córki Anastazja i Honorata 462 30 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0017.htm
2 3 1868 Katerburg Magdalena Izdebska 56 Piszczatyńce z Malczewskich, mąż Michał, synowie Jan, Andrzej, Jakub, Józef i córka Antonina 1-44 123V 7 T 893 DM
18 9 1871 Krzemieniec Franciszka Izdebska 45 Wesołówka mąż Jan - żołnierz, dzieci nie zostawiła 1-55 161R 63 T
9 8 1872 Katerburg Elżbieta Izdebska 5 Rybcza c. Jana i Pawliny z Korfów 203 274 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0147.htm
6 2 1877 Krzemieniec Apolonia Izdebska 77 Wesołówka chł., wdowa po Pawle, córka Antonina 1-71 30R 7 T
11 9 1878 Katerburg Maria Izdebska 2 Rybcza c. Macieja i Magdaleny z Grządkowskich 203 69 8
20 6 1879 Katerburg Wiktoria Izdebska 8 Piszczatyńce c. Jakuba i Józefy z Kanczukowskich 203 33 12
13 7 1880 Krzemieniec Paulina Izdebska 40 Wesołówka mąż Franciszek, córka Marianna 1-74 41V 45 T
11 5 1881 Katerburg Wiktoria Izdebska 3 c. Andrzeja i Józefy z Kanczukowskich 204 356 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0199.htm
19 6 1882 Katerburg Stanisława Izdebska 1/52 Rybcza c. Jana i Pawliny z Korfów 204 316 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0178.htm
18 4 1889 Krzemieniec Elżbieta Darewska 76 Wesołówka wdowa, córki Emilia Izdebska i Aniela Gilewicz 01-81B 41R 20 T
25 7 1892 Krzemieniec Antonina Izdebska 1 Wesołówka c. chł. Jakuba i Teofili 0.1-81D 38R 52 T
27 8 1892 Luboml Edmund Stasiuk 1 Jagodzin r. Franciszek, Marianna Izdebska 335 120 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0063.htm
6 1 1901 Włodzimierz Marianna Izdebska 68 Sierakówka z Goławskich, mieszkanka siedleckiej gub., mąż Aleksander, synowie Antoni, Aleksander i Walery, córka Anna 959 97 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20959/pages/PL_1_436_959_0085.htm
17 2 1902 Krzemieniec Emilia Izdebska 40 Wesołówka chłopka, mąż Grzegorz, syn Stanisław, córki Antonina, Anna, Honorata i Franciszka 35 R 16 0
31 4 1903 Krzemieniec Maria Izdebska 20 Rybcza c. mieszczan Jana i Pauliny z Korfów 46 R 38 0
25 11 1903 Krzemieniec Paulina Izdebska 50 Rybcza chłopka, synowie Kazimierz i Marceli, córki Apolonia, Wiktoria, Anna i Elżbieta 52 R 87 0
30 3 1906 Szumbar Bronisława Izdebska 8 Matwijowce c. Józefa i Marii z Korfów 1020 118 9 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0072.htm
20 10 1908 Luboml Anna Stasiuk 7 Jagodzin r. Franciszek, Marianna Izdebska 1010 95R 83 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0085.htm
7 1 1915 Szumbar Teofila Izdebska 80 Matwiejowce chł., wdowa, córka Marianna 1-106 95V 1 T
3 4 1915 Szumbar Marianna Izdebska 50 Matwiejowce chł., mąż Józef, córki Józefa, Elżbieta, Joanna i Marianna 1-106 96V 7 T
3 12 1939 Krzemieniec Honorata Izdebska 65 Wesołówka z Izdebskich, c. Grzegorza, wdowa po Bernardzie, dzieci: Piotr, Franciszek, Bronisław i Joanna 86 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
23 7 1746 Torczyn Jakub Rychlewski Jan Anna Izdebska Antoni Kretczmer, Angelika Łaniewska, Moszynski, Marianna Okorska 33a b/nr Ł EH
12 8 1755 Białogródka Felicja Klara Przebysławska Tarnawka Piotr Bogumiła Izdebska data ch., Józef Łapko i Teresa Leyman 178-51-95 8R 12 Ż DM
7 3 1778 Torczyn Jan Wiktor Olszamowski Chorochoryn Kazimierz Klara Bałłaban wpis 12.08,1781; Adam Czarnołuski, Justyna Izdebska 12a b/nr Ł EH
30 3 1826 Krzemieniec Jan Izdebski Szpikołosy Jakub Anna Sienkiewicz chrz.30.03.1826 wpis do rej.25.01.1831, Paweł Wyszyński i Rozalia Izdebska 01-3 148R 21 T 650 DM
19 4 1827 Korytnica Karolina Franciszka Izdebska Kładniów Jakub Aleksandra 208 2 5
21 3 1827 Łuck Zenon Bronin Serniki Fryderyk Józefa Kosińska Jan Rudnicki, Apolonia Izdebska 368 5 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0003.htm
1 7 1827 Krzemieniec Petronela Izdebska Szpikołosy Bazyli Rozalia Laskowska c. urodzonych ochrz. 3.07., urodz. Marceli Micowski z Teodorą Micowską ż. Wojciecha, asy 01-3 14V 102 T 515 DM
3 8 1827 Krzemieniec Maryanna Izdebska Wesołówka Paweł Apolonia c. pracowitych ochrz. 4.08., prac. Aleksander Ulas i Anna Laskowska ż. Grzegorza 01-3 17R 119 T 517 DM
10 10 1827 Krzemieniec Katarzyna Izdebska Andruha Wielka Piotr Anna c. prac., chrz. 11.12., prac. Kajetan Izdebski i Bona Zajączkowska ż. Jana 01-3 26V 182 T 527 DM
28 3 1828 Krzemieniec Jan Natiuk Wesołówka Wojciech Magdalena Izdebska Tymotiejów sołdat pułkowy i Katarzyna Maj ż. Józefa 01-3 41V 84 T 542 DM
19 5 1828 Krzemieniec Antoni Haskiewicz Wesołówka Wojciech Anna Berezowska Jakub Makowski i pr. Magdalena Izdebska 01-3 47V-48R 116 T 548 DM
1 4 1828 Ostróg Franciszek Lelawski Majdan Płużeński Michał Katarzyna Izdebska chrzest 3.04.1828, Zachariasz Żukowski, Marianna Kłosowska ż. Jana, asysta Stanisław Szymański, Ursz 171-1-1 8R 44 R Mg
15 10 1829 Krzemieniec Teresa Laskowska Krzemieniec Grzegorz Anna Izdebska Prokop Kozakiewicz i Katarzyna Choratewicz ż. Stefana 01-3 104R 169 T 605 DM
9 12 1829 Krzemieniec Anna Izdebska Wesołówka Kajetan Rozalia Antoni Stukowski i Rozalia Michalewicz ż. Jana 01-3 108R 193 T 609 DM
2 8 1829 Ostrówki Stefan Papirzuk Równo Jan Anastazja Izdebska Tomasz Stankiewicz m. Marianny, Chwieńka Adamowa ż. Jana 844 602 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0325.htm
26 4 1830 Krzemieniec Anna Prus Wesołówka Stefan Marianna Marcin Strzelecki i Magdalena Izdebska panna 01-3 121V 60 T 623 DM
25 6 1831 Targowica Anna Jakubowska Bokujma Piotr Anna Izdebska Kasper Tobolewski, Anastazja Żuczyńska panna 817 247 V 28 ZP 0
26 5 1832 Lachowce Karolina Filipina Izdebska Denysówka Karol Euzforyna Popławska JW. Anastazy Izdebski i Wlm Agnieszka Białostocka wdowa 171-1-5 94R 36 R DM
10 1 1833 Białogródka Ludwika Pisarska Sachnowce Jan Teodozja Izdebska Fortunat Makrewicz i Agnieszka Staszewska ż. Jana 178-03-81 199V-200R 3 Ż DM
25 3 1833 Białogródka Hieronim Zaręba Puzyrki Wielkie Jan Franciszka Izdebska chrz.25.03., Mikołaj Krajewski i Rozalia Bogusławska ż. Zachariasza 178-03-99 47R 41 Ż DM
28 10 1834 Korytnica Franciszka Adamczuk Bystraki Jan Barbara Izdebska 208 45 13 0
13 1 1834 Targowica Antoni Jakubowski Bokujma Piotr Joanna Izdebska Jan Burzyński, Anna Łuczyńska panna 820 245 R 81 ZP
25 4 1835 Korzec Aurelia Izdebska Futor Korecki Józefa Izdebska 873 132 62
12 6 1835 Lachowce Aniela Izdebska Denysówka Karol Eufrozyna Popławska Wlm Mateusz Lasocki i Wlm Agnieszka Białostocka wdowa 171-1-8 110V 24 R DM
22 1 1836 Nieświcz Anastazja Izdebska Wigurzyce Klemens Marianna Stankiewicz 431 2 3 822 16R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0002.htm
12 12 1836 Nieświcz Katarzyna Rutkowska Szprachy Paweł Marianna Izdebska 431 18 37 822 22R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0010.htm
11 12 1836 Korytnica Józef Adamkiewicz Kładniów Jakub Barbara Izdebska 210 4 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20210/pages/PL_1_436_210_0003.htm
29 8 1837 Lachowce Róża Izdebska Denisówka Karol Eufrozyna Popławska Józef Soszyński i Marianna Sławska ż. Wojciecha 171-1-10 107V 45 R DM
22 3 1839 Targowica Aleksandra Jakubowska Bokujma Piotr Anna Izdebska Stefan ..............lucki, Anastazja Polużyńska ż. Teodora 825 257 V 14 ZP 0
3 1 1839 Katerburg Jan Izdebski Kudłajówka Marianna Izdebska 200 138 1
19 2 1839 Nieświcz Eleonora Izdebska Szprachy Klemens Marianna Stańkiewicz 434 4 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0003.htm
6 7 1840 Targowica Marianna Lubrzycka Bokujma Jan Helena Izdebska Jan Starzycki, Franciszka Szajczyńska ż. Mikołaja 826 277 V 11 ZP
10 12 1841 Beresteczko Wiktoria Mandarecka Smolawa Daniel Brygida Galant sław. Szymon Łutejkiewicz, Pelagia Izdebska ż. Jana 3 10 30
25 8 1841 Nieświcz Ludwik Prutkowski Wigurzyce Paweł Marianna Izdebska 436 9 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0005.htm
6 1 1842 Krzemieniec Anastazya Izdebska Wesołów Paweł Apolonia Bojarska 873 447 7
25 3 1843 Targowica Anna Lubrzycka Bokujma Jan Julianna Izdebska Piotr Jakubowski, Anna Szeremecka ż. Juliana 829 117 R 7 ZP 0
30 3 1843 Targowica Marcela Jakubowska Bokujma Piotr Anna Izdebska Antoni Lipiński, Anastazja Polużyńska ż. Teodora 829 117 R 8 ZP
5 9 1843 Włodzimierz Adam Adamczuk Puzów Jakub Barbara Izdebska 858 21 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0012.htm
13 6 1844 Lachowce Antonina Zofia Izdebska Denysówka Karol Eufrozyna Popławska Ludwik Rzepecki, Kamilla Izdebska ż. Pawła 883 89 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0093.htm
1 9 1846 Lachowce Rozalia Czarnecka Denysówka Izydor Marianna Izdebska wlm. Paweł Izdebski, wlm. Karolina Izdebska, panna, asystowali wlm. Michał Orzeł, wlm. K 885 102V 47 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0104.htm
4 3 1846 Lachowce Kazimierz Święcicki Denysówka Jakub Aleksandra Ursyn wlm. Karol Izdebski, wlm. Kamilla Izdebska ż. Pawła 885 98V 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0100.htm
8 2 1846 Lachowce Michał Aleksander Dominik Izdebski Denisówka Karol Eufrozyna Popławska Mieczysław Łoziński i Kamila Izdebska ż. Pawła 171-1-16 301V-302R 42 R DM
14 6 1847 Czarnobyl Olimpia Izdebska Steczanka Seweryn Marcellina Struziewicz Mikołaj Blan, Porucznik, Tacja Piaskowska, as. Jakub Lewicki, Kamilla Pontus, Kajetan Wasilewski, Antonina Saczkowska, Sylwester Kołomeycow, Aleksandra Witkowska, chrz. 13.07.1847, ojciec-Porucznik 178-51-548 135R 135V 5 Ż BS 277
24 1 1848 Zasław św. Józefa Anna Izdebska Zasław Wiktor s. Walentego Antonina c. Franciszka Goralewicz 1-dw. Józef Dobrzański s. Floriana młodzian, Joanna Borkowska ż. Andrzeja 178-3-117 3R 10 Ż
18 5 1849 Włodzimierz Stanisław Adamczuk Puzów Jakub Barbara Izdebska 870 25-26 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0014.htm
17 12 1849 Włodzimierz Karolina Mrozowska Ochnówka Piotr Elżbieta Izdebska 870 47-48 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0026.htm
12 10 1849 Butowce Aniela Błażyjewska Orzechówka Dominik Antonina Izdebska 1-dw. Tymoteusz Jędruski, Aleksandra Jasinowska 178-3-118 68V-69R 29 Ż 132 DW
19 11 1849 Butowce Jan Ziniewicz Orzechówka NN Marianna 1-dw. Maciej Ostrowski, Antonina Izdebska 178-3-118 69V-70R 33 Ż 134 DW
29 7 1850 Lachowce Emilia Paulina Czarnecka Denisówka Izydor Marianna Izdebska Mieczysław Łoziński i Kamila Izdebska ż. Pawła 171-1-16 301V-302R 41 R DM
28 3 1852 Włodzimierz Ludwik Adamkiewicz Smolary Ochnowieckie Jakub Barbara Izdebska 788 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0005.htm
12 11 1853 Nieświcz Michalina Izdebska Szprachy Klemens Maria 448 16-17 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0010.htm
10 6 1853 Krzemieniec Antonina Izdebska Szepetyn Michał Magdalena Malczewska 878 31-32 43 0
20 10 1853 Krzemieniec Aniela Izdebska Wesołówka Antoni Anna Redkiewicz 878 43-44 63 0
5 1 1856 Krzemieniec Jan Czułowski Krzemieniec Jan Katarzyna Izdebska 0.1-28 2V-3R 3 T
9 1 1857 Nieświcz Michalina Izdebska Ławrów Piotr Joanna Weleszczyńska 452 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20452/pages/PL_1_436_452_0002.htm
28 10 1857 Butowce Aniela Izdebska Orzechówka Aleksander Franciszka Święcicka sołdat Jan Izdebski i Anna Gorecka 178-3-73 301V-302R 34 Ż DM
20 10 1858 Beresteczko Katarzyna Izdebska Piaski Ignacy Klara Jaworska 20 12-13 12
23 3 1858 Krzemieniec Katarzyna Lityńska Wesołówka Jakub Aniela Izdebska Karil Stokowski, Agata Zawadzka ż. Jana 0.1-30 8V-9R 23 T
12 3 1860 Nieświcz Aniela Omańska Szprachy Wojciech Anastazja Izdebska 841 527-528 15 0
1 10 1860 Nieświcz Maria Izdebska Ławrów Piotr Joanna Wonieszczyńska (?) 841 535-536 32 0
6 4 1860 Krzemieniec Celestyna Izdebska Krzemieniec NN Katarzyna 0.1-33 9V-10R 24 T
25 3 1861 Lachowce Feliks Wincenty Kutasiewicz Lachowce Karol Tekla Gann ch. 25.03.1864, szl. Zygmunt Jaworski i Eufruzyna Izdebska ż. Karola 178-3-146 46V-47R 21 Ż DM
13 5 1862 Nieświcz Stanisław Omański Wigurzyce Wojciech Anastazja Izdebska 457 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0004.htm
9 1 1862 Krzemieniec Marcin Brawicki Andruha Mała Piotr Anna Izdebska 0.1-35 3V-4R 7 T
31 5 1862 Krzemieniec Petronela Izdebska Krzemieniec NN Katarzyna 0.1-35 15V-16R 43 T
21 9 1862 Ostrówki Franciszka Izdebska Równo Grzegorz Franciszka Kowalczuk Dionizy Moszyński, Kamila Bogatko ż. Antoniego 568 14 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0008.htm
5 8 1863 Żytomierz Elżbieta Kozicka Żytomierz Marcel Wiktoria Janowska Tytus Zielicki, Maria Izdebska 178-3-54 67 240 Ż DG
25 5 1865 Krzemieniec Filip Brawicki Wesołówka Piotr Anna Izdebska 1-37 13V-14R 51 T 21
11 6 1865 Krzemieniec Małgorzata Izdebska Wesołówka Antoni Anna Radkiewicz 1-37 15V-16R 57 T 23
28 1 1865 Katerburg Julianna Izdebska m Piszcztyńce Maciej Magdalena Grządkowska Franciszek Leszczynowicz i Apolonia Dubiecka ż. Wincentego 1-37 105V-106R 1 T 113
19 5 1865 Lachowce Maria Izdebska Denisówka Bolesław Marianna Linczewska szl. Erazm Linczowski i Marianna Czarnecka wdowa 178-3-146 92V-93R 28 Ż DM
20 9 1866 Nieświcz Józefa Omańska Wigurzyce Wojciech Anna Izdebska 1-dw. Józef Strzałkowski, Maria Sobestiańska mężatka 461 12-13 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0007.htm
29 1 1866 Wysokie R-K Kaplica fil Franciszek Szulakowski Ośniki Łukasz Regina Wroblewska [12.02.1866] syn 1-dw., Juliusz Izdebski i Zuzanna Izdebska, ayst. Anastazy Izdebski i Marianna Fili 178-3-63 10 35 Ż 19 i 20 DG
7 1 1867 Katerburg Antonina Niewińska Piszczatyńce Alojzy Rozalia Schabikowska Stanisław Sokołowski i Magdalena Izdebska ż. Macieja 1-41 76V-77R 1 T 541 DM
26 3 1867 Katerburg Marianna Dubicka Piszczatyńce Wincenty Apolonia Leszczynowicz Fabian Pilecki i Magdalena Izdebska ż. Macieja 1-41 77V-78R 6 T 542 DM
21 10 1867 Katerburg Józefa Izdebska Temnohajce Maciej Magdalena Grządkowska Franciszek Witwicki i Antonina Grządkowska wdowa 1-41 82V-83R 27 T 547 DM
30 3 1868 Katerburg Wincenty Wyszomirski Rybcza Tomasz Józefa Grządkowska Wincenty Jaroszeski i Magdalena Izdebska ż. Macieja 01-44 109V-110R 5 T 879 DM
18 5 1869 Krzemieniec Zofia Brawicka Wesołówka Piotr Anna Izdebska 1-48 10V-11R 28 T
23 2 1871 Jampol Antoni Szymański Żemelińce Grzegorz Katarzyna Izdebska 1-55 74V-75R 9 T
5 1 1872 Katerburg Karolina Izdebska Piszczatyńce Jakub Józefa Kanczukowska 203 243-244 2
7 7 1872 Katerburg Apolonia Izdebska Rybcza Jan Pawlina Korf 203 255-256 20
26 12 1872 Szumsk Joanna Izdebska Bryków Jakub Antonina Romanowska 0.1-65 37V-38R 133 T
30 7 1872 Krzemieniec Ludwik Brawicki Andruha Mała Piotr Anna Izdebska 1-62 13V-14R 47 T 879
23 8 1874 Katerburg Maria Izdebska Rybcza Jan Pawlina Korf 203 170-171 23
26 2 1874 Krzemieniec Eleonora Izdebska Wesołówka Grzegorz Emilia Darowska chł. Leon Bordyczuk, Aniela Gilewicz ż. Bartłomieja 426-1-68 3V-4R 11 T
14 9 1875 Katerburg Maria Izdebska Piszczatyńce Jakub Józefa Kanczukowska 203 141-142 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0076.htm
9 3 1875 Krzemieniec Grzegorz Bindas Wesołówka Józef Tekla Żurachwa chł. Andrzej Petruk, Paulina Izdebska ż. Franciszka 426-1-69 5V-6R 19 T
23 12 1875 Krzemieniec Rozalia Jaworska Królewski Most Antoni Maria Izdebska 426-1-69 19V-20R 73 T
5 11 1876 Krzemieniec Józefa Korf Folwarki Wielkie Karol Antonina Izdebska 1-70 16V-17R 62 T
20 9 1876 Krzemieniec Franciszka Izdebska Wesołówka Grzegorz Emilia Darowska 1-70 13V-14R 52 T
10 12 1876 Katerburg Maria Izdebska Rybcza Maciej Magdalena Grządkowska 203 111-112 28
8 9 1877 Katerburg Joanna Izdebska Rybcza Jan Pawlina Korf 203 80-81 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0043.htm
10 12 1878 Katerburg Waleria Izdebska Piszczatyńce Andrzej Józefa Kanczakowska 203 56-57 23
4 10 1879 Katerburg Antoni Korf Rybcza Karol Antonina Izdebska 203 12-13 17
18 11 1879 Katerburg Wiktoria Izdebska Rybcza Jan Pawlina Korf 203 16-17 22
20 7 1879 Krzemieniec Krystyna Jaworska Królewski Most Antoni Maria Izdebska 426-1-73 10V-11R 41 T
14 6 1882 Katerburg Stanislawa Izdebska Rybcza Jan Pawlina Korf 204 291-292 16 0
8 1 1883 Katerburg Józefa Izdebska Matwiejowce Józef Marianna Korf 204 253-254 3 0
3 5 1883 Katerburg Magdalena Korf Rybcza Karol Antonina Izdebska 204 263-264 22 0
13 7 1883 Katerburg Anna Izdebska Rybcza Jan Pawlina Korf 204 265-266 27 0
15 11 1884 Katerburg Elżbieta Izdebska Matwiejowce Józef Marianna Korf 204 236-237 33 0
17 7 1884 Łanowce Małgorzata Czabaj Piszczatyńce par. Katerburg Konstanty Konstancja Błaszczuk Jan Błaszczuk i Józefa Izdebska ż. Jakuba 1-78 105V-106R 21 566 DM
27 7 1885 Katerburg Józefa Korf Rybcza Józef Julia Izdebska 204 196-197 16
15 12 1885 Katerburg Elżbieta Izdebska Rybcza Jan Pawlina Korf 204 206-207 33
26 6 1886 Katerburg ... Korf Rybcza Karol Antonina Izdebska 204 165-166 9
27 6 1887 Katerburg Piotr Korf Rybcza Karol Antonina Izdebska 204 139-140 22
8 10 1887 Katerburg Marcelina Izdebska Piszczatyńce Jakub Józefa Konczukowska 204 145-146 35
24 6 1888 Katerburg Jan Korf Rybcza Józef Julia Izdebska 204 109-110 17
11 2 1888 Turzysk Piotr Damian Ostroski Przywłoczyska Droga Mikołaj Anna Izdebska Zygmunt Jeliasiewicz z żoną Leontyną 756 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0004.htm
26 5 1888 Krzemieniec Józefa Izdebska Wesołówka Jakub Teofila Rejnot 01-81A 14V-15R 54 T
19 12 1889 Katerburg Józef Korf Piszczatyńce Karol Antonina Izdebska 204 87-88 27 Nul Null 0
19 12 1889 Katerburg Wiktoria Korf Piszczatyńce Karol Antonina Izdebska 204 87-88 28 Nul Null 0
25 2 1889 Dederkały Witold Krasowski Sadki Dionizy Emilia Czarnecka Leon Nagrodzki, Karolina Izdebska panna 58 49-50 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0026.htm
13 9 1890 Krzemieniec Anna Izdebska Wesołówka Grzegorz Emilia Kosaruk 0.1-81W 20V-21R 77 T
24 5 1891 Katerburg Maria Korf Rybcza Józef Julia Izdebska 204 25-26 17 Nul Null 0
16 8 1891 Krzemieniec Antonina Izdebska Nosowice, par. Ptycza Jakub Teofila 0.1-81G 16V-17R 63 T
15 11 1891 Luboml Edmund Stasiuk Jagodzin Franciszek Marianna Izdebska 334 80-81 157 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0042.htm
10 8 1894 Szumbar Joanna Izdebska Matwiejowce Józef Marianna Korf 627 61-62 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0037.htm
3 4 1896 Luboml Józefa Stasiuk Jagodzin Franciszek Marianna Izdebska Błażej Godzało, Marianna Szynkaruk ż. Mikołaja 910 11V 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0012.htm
18 10 1897 Turzysk Maria Izdebska Dolsk Władysław Malwina Montkiewicz 939 2V-3R 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0003.htm
20 10 1898 Luboml Antoni Stasiuk Jagodzin Franciszek Marianna Izdebska 933 39V-40R 155 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0040.htm
9 12 1899 Radziwiłłów Mikołaj Wiszniewski Taraż Nowy Paweł Ewa Izdebska 41 V-42 R 5 0
1 9 1900 Szumbar Marianna Izdebska Matwijowce Józef Marianna Korf 81 V-82 R 11 0
31 10 1900 Krzemieniec Anna Izdebska Rybcza Piotr Kamila Piotrowska Kazimierz Grządkowski, Helerna Janczyńska, ż. Pawła 19 V-20 R 73 0
12 11 1900 Włodzimierz Stanisława Izdebska Sierakówka Antoni Marianna Kicińska Łukasz Kulig, Józefa Metszel ż. Jana 958 52V-53R 223 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0053.htm
12 3 1901 Krzemieniec Joanna Stukowska Dębina Feliks Franciszka Izdebska 6 V-7 R 21 0
30 3 1901 Krzemieniec Witalis Listopadzki Wesołówka Feliks Joanna Izdebska 6 V-7 R 24 0
19 1 1901 Radziwiłłów Wiktoria Wiszniewska Taraż Nowy Pawel Ewa Izdebska 132 V-133 R 3 0
20 9 1901 Luboml Anna Stasiuk Jagodzin Franciszek Marianna Izdebska Walery Godzało, Karolina Matyszczuk ż. Antoniego 950 62 121 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0033.htm
22 9 1902 Szumbar Marcin Pawłowski Piszczatyńce Jan Maria Izdebska 5 V-6 R 17 0
29 5 1902 Krzemieniec Piotr Izdebski Wesołówka Bernardyn Honorata Izdebska 14 V-15 R 53 0
25 8 1903 Krzemieniec Maria Listopadzka Wesołówka Feliks Joanna Izdebska 19 V-20 R 76 0
1 6 1904 Krzemieniec Joanna Stukowska Wesołówka Filip Franciszka Izdebska 45 0
3 9 1904 Krzemieniec Maria Izdebska Rybcza Kajetan LKornelia Malczewska 67 0
5 11 1904 Białogródka Franciszka Zaręba Puzyrki Wielkie Józef Petronela Izdebska chł. Albin Lewandowski, Marcelina Lubikowska z. Daniela 17-2-84 79V-80R 211 Ch
7 5 1906 Luboml Franciszka Stasiuk Jagodzin Franciszek Marianna Izdebska Tomasz Godzało, Franciszka Szynkaruk ż. Karola 1009 340 64 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0183.htm
5 8 1907 Krzemieniec Władysław Stokowski Wesołówka Feliks Franciszka Izdebska zm. 29.11.1977 w Trzebiatowie pryw. WS
26 7 1912 Radziwiłłów Antoni Zawadski Chotyń Władysław Stanisława Izdebska 1-102 23 V-24 R 23 T 0
10 5 1914 Włodzimierz Wołyński Helena Izdebska Kracka Annonówka Par. Przewały Antoni Marianna Kicińska 1058 20 95 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0020.htm
20 11 1915 Szumbar Jan Wyszomirski Piszczatyńce Marcin Elżbieta Izdebska Piotr Leszczynowicz, Karolina Wyszomirska panna 1-106 89V-90R 22 T
1 12 1915 Kijów Św. Aleksandra Mikołaj Roman Szatkowski Kijów NN Cecylia c. Pawła Roman Bolesław Gadziński i Maria Izdebska 312/1/129 76V-77R 303 m.K JM1

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
9 11 1802 Klewań Jan Kołtunowski Miłostów Justyna Izdebska Miłostów 206 4 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20206/pages/PL_1_436_206_0003.htm
4 1 1829 Wiszenki Stanisław Kotelnicki Nezwirz 46 Jakub Joanna Stachurska Monika Izdebska Nezwirz 15 Aleksy Antonina Wojakowska Marcin Jełowiecki, Leonard Wojakowski, Józef Wojakowski, Franciszek Sk 815 101 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0104.htm
24 11 1829 Wiszenki Stanisław Załęski Wiszenki 36 Wawrzyniec Franciszka Gutowska Apolonia Izdebska Wiszenki 22 Xawery Estera Gidzińska Marcin Jełowicki, Remigian Jełowicki, Stanisław Kotelnicki 815 103 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0106.htm
20 6 1832 Sokul Franciszek Bohuszewicz Dumka 34 Gabriel Balbina Izdebska Wiktoria de Tournaur Dumka 17 Celestyn Fortunata Piotrowska Ferdynand Zaleski, Jan Wężyk, Kajetan Somelpertt 818 46R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0052.htm
7 2 1832 Dederkały Mikołaj Pierałowski Dederkały Wielkie 24 Wincenty Salomea Izdebska Ludwika Turowicz Dederkały Wielkie 20 Franciszek Franciszka Czaplińska Ksawery Chrzanowski, Felicjan Kozerski 245-1-6 433R 2 R RK
31 7 1832 Szumbar Hipolit Gniewkowski Karczma Zahajecka 20 Ignacy Marcela Heblewska Katarzyna Korekiewicz z d. Izdebska Karczma Zahajecka 32w Franciszek Marianna Sochacka Karol Wolański, Paweł Zieliński, Bazyli Karkowski 245-1-6 426R 6 R RK
21 5 1836 Targowica Benedykt Jankowski wdowiec Bokujma 50 Franciszek Anna Izdebska Marianna Kułakowska z Grabowskich wdowa Bokujma 40 Józef Agnieszka Kozakiewicz Kazimierz Dzikowski, Dymitr Kotowski 140 22 4 ZP 0
9 11 1841 Katerburg Jan Wyszomirski Łopuszna 25 Jan Franciszka Popławska Karolina Jańczyńska Rybcza 19 Jakub Rozalia Izdebska 199 107-108 3 872 804
18 2 1841 Ptycza Antoni Kowalski Redkoduby 25 Leon Helena Izdebska Paulina Wiszniowska Werba 20 Jan Franciszka Soroczyńska Hipolot Gniefkowski, Hipolit Nowicki, Hipolit Wyszyński 827 243V 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0248.htm
5 7 1842 Korytnica Jakub Kossiński par. Korytnica 26 Jan Marianna Izdebska Justyna Kossińska par. Korytnica 17 Stefan Tekla Kossińska 215 8 2
22 6 1844 Lachowce Mikołaj Jezierski Lachowce 50 Michał Rozalia Izdebska Wiktoria Karpińska Lachowce 22 Sylwester Magdalena Popławska 883 100 V 14 0
3 10 1845 Lachowce Józef Boruchowski Lachowce 25 Jan Teresa Izdebska Faustyna Sobieszczańska Lachowce 18 Jan? Marianna Kalinowska 884 129 V-130 R 14
30 10 1845 Lachowce Izydor Czarnecki Kurjanki 19 Józef Helena Lipska Marianna Izdebska Denysówka 18 Karol Eufrozyna Popławska Paweł Izdebski, Seweryn i Ludwik Rzepeccy 884 130 R 15
25 11 1845 Białogródka Feliks Gąsicki Puzyrki Wielkie 22 Roman s. Franciszka Marianna c. Jakuba Pużańska Honorata Zaręba Puzyrki Wielkie 21 Jan s. Antoniego Franciszka c. Jana Izdebska Feliks Suchowirski i Roman Czernecki 178-03-113 107R 22 Ż DM
9 6 1846 Krzemieniec Leon Korakiewicz Wesołówka 24 Stefan Katarzyna Izdebska Urszula Bańkowska Kulików 24 Ludwik Marianna Chmielowska Grzegorz Laskowski i Władysław Stokowski 01-19 21R 13 DM 612 T
14 7 1846 Ostróg Wojciech Górski Martyń parafia Kuniów 22 Maciej Katarzyna Sokołowska Klementyna Lelawska Płużne 19 Michał Katarzyna Izdebska Bazyli Zagirski, Stefan Mazurewski, Józef Sokołowski 885 26V 15 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0028.htm
3 8 1847 Krzemieniec Józef Laskowski Młynowiec 23 Grzegorz Anna Izdebska Antonina Otocka Bereżce Wielkie 18 Adam Barbara Tyczkowska Łukasz Turobiński i Jan Tyczkowski 01-21 21R 13 DM 715 T
7 11 1848 Katerburg Leon Grządkowski Rybcza 24 Stanisław Wiktoria Micewska Józefa Janczyńska Rybcza 18 Jakub Rozalia Izdebska 199 17-18 6
25 11 1848 Beresteczko Jan Perski par. Beresteczko 25 Michał Lucyna Motorowska Julia Sińkowska par. Beresteczko 17 Mikołaj Tekla Izdebska 10 18 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2010/pages/PL_1_436_10_0011.htm
16 2 1849 Lachowce Aleksander Jeżowski Denisówka 22 Wiktor Marianna Izdebska Paulina Ilińska Załuże 20 Aleksander Anna Szczawińska Józef Zagorski i Marcin Jeżowski 171-1-15 166R-166V 6 R DM
5 2 1850 Targowica Jan Radoski par. Ptycza 48 Jakub Konstancja Chylińska Marianna Jakubowska Bokujma 26 Piotr Anna Izdebska 835 811 1 0
30 9 1856 Włodzimierz Józef Adamczuk Smolary Ochnowieckie 22 Jakub Barbara Izdebska Magdalena Matuszyńska Bielin 18 Józef Magdalena Grzesiuk 792 21R-V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0030.htm
5 5 1857 Beresteczko Jan Tarnawski Smolawa 38 Maciej Marianna Izdebska Anastazja Panaskiewicz Smolawa 22 Grzegorz Franciszka 19 18 2
20 10 1857 Butowce Mateusz Konopnicki Orzechówka 20 Jan Rozyna Bogusławska Joanna Jendruska Orzechówka 16 Tomasz Magdalena Izdebska Maciej Karczewski i Dominik Boczkowski 178-3-73 309R-309V 13 Ż DM
14 6 1859 Nieświcz Wojciech Omański Szprachy 40 Wojciech Magdalena Łojewska Anastazja Izdebska Szprachy 20 Klemens Maria 454 25 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20454/pages/PL_1_436_454_0014.htm
29 1 1861 Krzemieniec Piotr Brawicki Andruha Mała 30 Wawrzyniec Barbara Gwoździcka Anna Izdebska Wesołówka 20 Kazimierz Katarzyna Sochacka 0.1-34 34V 3 T
9 9 1862 Nieświcz Grzegorz Kowalczuk Wigurzyce 20 Piotr Julia Honorata Izdebska Wigurzyce 19 Klemens Maria 457 24 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0013.htm
22 4 1862 Wiszenki Jan Kostkiewicz Łuck 33w Łukasz Marianna Dolińska Maria Załęska Wołodkowszczyzna 16 Stanisław Apolonia Izdebska 783 42 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0023.htm
23 9 1862 Swojczów Ludwik Mrozowski Ochnówka, par. Włodzimierz 21 Piotr Elżbieta Izdebska Anna Korolczuk Budy Ossowskie 17 Piotr Marianna Motorzyńska 623 35 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0019.htm
19 1 1864 Włodzimierz Jan Balinowski Spaszczyzna 23 Adam Marianna Bronicka Marianna Adamkiewicz Smolary Ochnowieckie 18 Jakub Barbara Izdebska 799 48 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0025.htm
4 10 1864 Włodzimierz Józef Kostecki Dubienka 22 Karol Teresa Turowicz Honorata Mrozowska Włodzimierz 19 Piotr Elżbieta Izdebska 799 60 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0031.htm
11 6 1872 Krzemieniec Józef Puszkiewicz Lisznia 45 Jan Katarzyna Zielenkiewicz Anna Izdebska z Radkiewiczów Wesołówka 40 Stefan Maria Prus 1-62 30V 11 T 896
5 11 1872 Krzemieniec Antoni Jaworski Królewski Most 26 Piotr Anastazja Oleksiuk Maria Izdebska Wesołówka 23 NN Marianna 1-62 33V 17 T 989
27 1 1874 Katerburg Karol Korf Rybcza 25 Józef Marianna Pilecka Antonina Izdebska Piszczatyńce 18 Michał Magdalena Malczewska 203 182 3
25 1 1876 Krzemieniec Antoni Żółkiewski Krzemieniec 45w Aleksander Maria Sęczkowska Paulina Kostowska Krzemieniec 21 Jakub Julia Izdebska 426-1-70 23V-24R 2 T
8 9 1876 Krzemieniec Mikołaj Kozakiewicz Białokrynica 65w Bartłomiej Marianna Anna z Ossowskich Izdebska Krzemieniec 35w Wincenty Honorata 426-1-70 27V-28R 10 T
22 4 1879 Krzemieniec Ludwik Laskowski Krzemieniec 59w Grzegorz Anna Izdebska Maria z Szemetyłów Czułowska Krzemieniec 47w Józef Agata Onyszczuk em. żołn. Augustyn Buniakiewicz, miesz. Wincenty Kamiński 1-73 25R 5 T
26 2 1883 Katerburg Józef Korf Rybcza 19 Antoni Barbara Sawicka Julia Izdebska Rybcza 17 Maciej Magdalena Grządkowska 204 273 4
6 11 1888 Krzemieniec Ludwik Izdebski Wesołówka 26 Karol Antonina Romanowska Zofia Browicka Wesołówka 18 Piotr Anna Izdebska 01-81A 39R 27 T
11 11 1890 Krzemieniec Feliks Listopacki Wesołówka 24 Antoni Petronela Wilczyńska Joanna Izdebska Wesołówka 18 Jakub Antonina 0.1-81W 30V 18 T
9 6 1891 Krzemieniec Bernard Izdebski Wesołówka 25 Jakub Antonina Honorata Izdebska Wesołówka 20 Grzegorz Emilia Franciszek Gęsiorowski, Wincenty Gilewicz 0.1-81G 31R 11 T
15 10 1895 Torczyn Karol Domaracki Nieświcz, par. Nieświcz 20 Dominik Paulina Izdebska Krystyna Ziemak Antonówka Szepelska 20 Maciej Marianna Ksiotek Szymon Mogilnicki, Józef Wacławczuk 912 35 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20912/pages/PL_1_436_912_0027.htm
15 2 1898 Torczyn Franciszek Siedlecki Wólka Sadowska, par. Zaturce 37 Józef (?) Maria Morozińska Jadwiga Umańska Futor Zaszków 19 Wojciech Anastazja Izdebska 935 29 10
9 10 1901 Krzemieniec Aleksander Dobroczyński Trzy Kopce 22 Ludwik Józefa Goliszewska Karolina Jaworska Królewski Most 19 Antoni Maria Izdebska 38 R 19 0
25 1 1904 Krzemieniec Antoni Gęsiorowski Wesołówka 20 Józef Maria Pasiecznik Wiktoria Izdebska Wesołówka 21 Jakub Teofila Hejn 24 R 3 0
8 10 1906 Szumbar Marcin Wyszomirski Piszczatyńce 23 Tomasz Marcela Makowiecka Elżbieta Izdebska Matwijowce 22 Józef Maria 1020 111 9 0
6 5 1912 Luboml Piotr Sawosz Sawosze 23 Błażej Teresa Wdowicka Marianna Stasiuk Jagodzin 18 Franciszek Marianna Izdebska Stanisław Kutas, Tpmasz Rudzki 1060 483 20 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0255.htm
10 11 1913 Dederkały Marcin Adamczuk Joanna Izdebska Matwiejowce 19 Józef Marianna Korf 627 61-62 18 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0037.htm
2 2 1914 Luboml Piotr Malec Jagodzin 19 Mateusz Cyryla Pawliczuk Józefa Stasiuk Jagodzin 18 Franciszek Marianna Izdebska Józef Lewczuk, Karol Szewczuk 1060 815 15 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0427.htm
29 9 1935 Krzemieniec Antoni Gęsiorowski Wesołówka 26 Antoni Wiktoria Izdebska Barbara Szewczuk Andruha Mała 20 Symeon Agrypina Fyszczuk 27 V 28 T
10 5 1936 Krzemieniec Władysław Stokowski Wesołówka 29 Feliks Franciszka Izdebska Anna Oleksiuk Białokrynica 28 Franciszek Marcelina Sokulska 13
7 7 1937 Krzemieniec Michał Zamrij Koniuszki Siemianowskie - Krzemieniec 27 Jan Anna Izdebska Nadzieja Kozłowska Krzemieniec 32 Tomasz Anna Mazurkiewicz 31 V 27 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
2 8 Chł. Emilia Izdebska panna 17 Jampol Semenów 1901 Tarnopol DW
9 26 Chł. Teofila Izdebska wdowa 26 Jampol Pohorylce 1901 Tarnopol DW
9 27 Matka Karolina Izdebska wdowa 60 Jampol Pohorylce 1901 Tarnopol DW
5 11 Panasiuk Antonina z d. Izdebska m.pr. 25 Szumbar Nowostaw 1903 Tarnopol DW
31 128 Izdebska Teofila wdowa 47 Krzemieniec Wesołówka 1903 Tarnopol DW 426-1-89
38 162 Izdebska Anna panna 17 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
39 568 Izdebska Paulina wdowa 51 Krzemieniec Rybcza 1903 Tarnopol DW
103 29 chł. Anastazja ur. Izdebska Umańska wdowa 80 Torczyn Zamogile 1910 Łuck EH


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl