Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 381 wyników dla: Kozakiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
14 3 1821 Krzemieniec Jan Kozakiewicz 3 Wesołówka s. Bartłomieja i Marianny 299 112 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
19 3 1827 Ptycza Wincenty Kozakiewicz 28 Piratyn żona unitka 813 284R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0259.htm
2 4 1827 Krzemieniec Katarzyna Kozakiewicz 1,5 Krzemieniec c. prac. Michała i Anieli 01-6 6V 48 T 875 DM
1 11 1829 Radziwiłłów Anna Kozakiewicz 14 Radziwiłłów panna 815 299a 45 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0304.htm
2 3 1830 Opalin Ludwik Kozakiewicz 2 Zalesie s. ur. Pawła i Zofii z Sawickich 513 9 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0005.htm
11 10 1830 Luboml Wincenty Kozakiewicz 1 Luboml m. Agnieszka Kozakiewicz 845 325R 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0318.htm
10 10 1830 Krzemieniec Piotr Kozakiewicz 30 Wesołówka żona Apolonia, syn Bartłomiej 01-7 89R 702 T 957 DM
11 2 1831 Horochów Jan Kozakiewicz 1 Boryszkowicze s. ur. Jerzego i Marianny z Krajewskich 846 79R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0080.htm
1 7 1832 Szumbar Stefan Kozakiewicz 47 Zahajce żona Katarzyna z Jadobskich 199 309 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0160.htm
28 1 1832 Luboml Benedykt Kozakiewicz 0,5 Luboml m. Agnieszka Kozakiewicz 847 578 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0313.htm
22 2 1833 Nabrzuska Konstancya Kozaczek Kozakiewicz 49 Majdan Karpiłowski wdowa po Filipie Kozaczku, zostawiła 5 córek: Tekla, Józefa, Małgorzata, Salomea, Cycylia 848 483 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0277.htm
17 10 1834 Ostróg Marianna Łukomska 12 Ostróg z gorączki, córka Antoniego Heleny zd Kozakiewicz 171-1-7 39V 76 R MZ 8717
11 5 1835 Krzemieniec Marianna Kozakiewicz 50 Wesołówka mąż Bartłomiej, s. Michał, Józef, Szymon, Mikołaj, Maciej i córka Tekla 01-8 56R 42 T 1089 DM
16 5 1835 Krzemieniec Bartłomiej Kozakiewicz 30 Wesołówka syn Michał, córka Rozalia, Marianna, Weronika, Tekla, s. Józef, Szymon, Mikołaj i Maciej 01-8 56V 44 T 1090 DM
22 4 1837 Młynów Teofila Franciszka Kozakiewicz 6/52 Pianie rodzice: ur. Józef i Zofia z d. Sobotnicka 823 200R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0208.htm
3 11 1837 Luboml Marcela Kozakiewicz 1 i 9/12 Luboml m. Agnieszka Kozakiewicz 852 607 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0318.htm
15 8 1837 Krzemieniec Tekla Kozakiewicz 18 Lisznia pracowita, parafianka krzemieniecka 01-11 54R 69 T 199 DM
14 8 1838 Włodzimierz Dionizy Pielecki 2 Uściług s. NN i ur. Agaty z Kozakiewiczów 853 63 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0034.htm
22 2 1841 Młynów Stanisław Kozakiewicz 3 Pianie rodzice: ur. Józef i Zofia 827 176V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0180.htm
19 5 1842 Nowogród Wołyński Agnieszka Kozakiewicz 3,5 Susły córka Szymona i Praksedy z Piaseckich 873 100 109 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
5 4 1842 Kołki Erazm Kozakiewicz 10/12 Kulikowicze r: Ignacy i Aniela z Sobotnickich; poch: 08.04. 828 235R 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0238.htm
4 10 1842 Szumbar Ignacy Szumlakowski 14 Zahajce s.Stanisława i Joanny z Kozakiewiczów 199 87 15 873 804 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0046.htm
16 2 1842 Nowogród Wołyński Wojciech Polański 4 Huta Dziekońka syn Marcina i Marianny z Kozakiewiczów 873 87 29 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0047.htm
25 2 1842 Nowogród Wołyński Ludwik Nowakowski 8 Susły syn Walentego i Marianny z Kozakiewiczów 873 88 38 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0047.htm
8 6 1842 Nowogród Wołyński Józef Kozakiewicz 10/52 Susły syn Aleksandra i Marianny z Nowakowskich 873 102 119 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0055.htm
27 6 1842 Nowogród Wołyński Józef Kozakiewicz 4/12 Susły syn Jana i Anny z Hordyńskich 873 103 125 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
21 8 1843 Bucyń Antoni Kurniewicz 3 Miżów s. urodzonych Jana i Honoraty z Kozakiewiczów 36 17 5 0
20 4 1843 Szumsk Ludwika Kucharska 2 Kąty c. Jakuba i Marianny z Kozakiewiczów 874 766 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0389.htm
21 7 1843 Młynów Katarzyna Kozakiewicz 3/12 Pianie rodzice: ur. Józef i Zofia 829 38aR 33 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0048.htm
17 2 1843 Nowogród Wołyński Apolonia Kozakiewicz 40 Susły z domu Matuszewska, mąż Jakub, synowie Grzegorz, Wawrzyniec, Józef, córka Julianna 874 140 21 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0073.htm
28 10 1845 Łuck Michał Kozakiewicz Łuck 381 44 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0024.htm
20 1 1846 Horochów Marianna Kozakiewicz 19 Myśliny c. Jana, prac., panna 84 53 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0030.htm
27 6 1846 Horochów Bazyli Kozakiewicz 50 Fusów ur., żona Marianna z Sinickich, córki Józefa i Marianna 84 60 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0033.htm
26 3 1846 Luboml Michał Kozakiewicz 20 Luboml 861 507 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0220.htm
21 4 1846 Luboml Antoni Kozakiewicz 23 Luboml 861 508 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0220.htm
18 4 1847 Nowogród Jan Jędrzejewski 15/12 Susły Klemensa i Anny Kozakiewicz 49 JZ
30 9 1850 Beresteczko Józef Kozakiewicz 14 Piaski s. Piotra i Anny 12 32 24
1 1 1855 Krzemieniec Leon Kozakiewicz-Rymarczuk 1 Wesołówka s. chł. Mikołaja i Anny z Haczkowskich 0.1-27 35V 2 T
12 6 1856 Krzemieniec Olimpia Muśnicka 7/12 Bereżce c. w.ż. Leona i Ludwiki z Kozakiewiczów 0.1-28 59R 52 T
16 6 1856 Krzemieniec Bartłomiej Kozakiewicz 0,5 Wesołówka s. chł. Mikołaja i Anny 0.1-28 59R 54 T
16 8 1858 Krzemieniec Aniela Kozakiewicz 60 Wesołówka chł., wdowa po Michale, synowie Franciszek i Ignacy, córki Rozalia, Marianna i Antonina 0.1-30 55V 61 T
16 10 1859 Korytnica Cyryl Stanisław Leszczyński 3/12 Poromów s. Szlachciców Leonarda i Marianny z Kozakiewiczów 231 22 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20231/pages/PL_1_436_231_0013.htm
3 1 1859 Zabłotce Michał Majewski 5 Bilicze s. chł. Mateusza i Franciszki z Kozakiewiczów 899 189V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0189.htm
15 8 1859 Nabrzuska Marianna Kozakiewicz 28 Budki Karpiłowskie Z domu Brzezicka, żona Onufrego, zmarła po porodzie, pozostawiła dzieci: Karol, Karolina i Ewa 870 307 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0166.htm
27 6 1859 Krzemieniec Ignacy Kozakiewicz 28 Wesołówka chłop, stanu wolnego 0.1-32 53V 39 T
16 8 1859 Krzemieniec Bolesław Muśnicki 2 Bereżce s. szl. Leona i Adeli z Kozakiewiczów 0.1-32 55V 50 T
26 9 1860 Nabrzuska Karol Kozakiewicz 7 Budki Karpiłowskie s. wolnożyjących Onufrego i Marianny z Brzezickich 889 213V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0212.htm
25 7 1860 Krzemieniec Rozalia Kozakiewicz 40 Wesołówka wdowa, syn Andrzej, córka Katarzyna 0.1-33 55R 48 T
31 12 1862 Krzemieniec Anna Bindas 1 Wesołówka c. Wincentego i Wiktorii z Kozakiewiczów 0.1-36 47V 1 T
22 5 1862 Nabrzuska Dominik Kozakiewicz 2 Majdan Karpiłowski syn Onufrego i Karoliny z Rudnickich 891 213R 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0191.htm
6 1 1863 Kowel Konstancja Wittan 25 Kowel z Kozakiewiczów, wlm., mąż Józef, dzieci nie zostawiła 264 47 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0026.htm
3 9 1863 Kowel Jan Kozakiewicz 10/12 Kowel s. wlm. Jana i Pauliny z Konkowskich 264 57 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0032.htm
4 2 1863 Żytomierz Antoni Milewski 52 Żytomierz z zapalenia płuc, zostawił żonę Mariannę z Kozakiewiczów 178-3-54 126R 44 Ż DG
12 2 1863 Luboml Wawrzyniec Kozakiewicz 80 Luboml 307 123 11 892 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0064.htm
22 9 1864 Krzemieniec Paulina Kozakiewicz 2,5 Białokrynica c. chł. Bartłomieja i Anny z Haczkowskich 1-38 65V-66R 69 T 234
6 10 1864 Krzemieniec Feliks Haczkowski 3/12 Wesołowka s. chł. Franciszka i Rozalii z d. Kozakiewicz 1-38 66V 72 T 235
29 7 1865 Krzemieniec Filipina Muśnicka 7/12 Bereżce c. Leona i Ludwiki z Kozakiewiczów 1-37 50V 63 T 58
1 11 1865 Żytomierz Adam Kozakiewicz 33 Żytomierz z cholery, dw., zmarł w szpitalu miejskim 178-3-61 157V 282 Ż DG
6 8 1866 Krzemieniec Michalina Kozakiewicz-Rymarczuk 3/12 Wesołówka od gorączki, c. chł. Franciszka i Rozalii z Haczkowskich 426-1-39 40V 48 T 286
16 3 1866 Rzyszczów Joanna Kozakiewicz 65 Kaniów zapalenie płuc, żona Jana, zd. Wirowska 312-1-90 227 7 m.K KM
16 2 1867 Ołyka Franciszka Ostrowska 50 Ołyka z Rudnickich, wdowa po Mikołaju, córka Joanna zamężna za Janem Kozakiewiczem 489 53 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0028.htm
20 7 1867 Krzemieniec Paulina Haczkowska 1/12 Wesołówka od zapalenia wnętrzności, c. chł. Franciszka i Rozalii z d. Kozakiewicz 426-1-41 46V 55 T 509
17 1 1869 Krzemieniec Wincenty Bindas 5,5 Wesołówka s. chł. Wincentego i Wiktorii z Kozakiewiczów 1-48 55V 3 T
29 3 1870 Ołyka Florenty Kozakiewicz 6/12 Ołyka syn NN i Antoniny Kozakiewicz 491 57 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0030.htm
30 3 1870 Ołyka Łukasz Kozakiewicz 6/12 Ołyka syn NN i Antoniny Kozakiewicz 491 58 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0031.htm
4 2 1871 Kowel Wanda Więckowska 1 Kowel c. wlm. Józefa i Zofii z Kozakiewiczów 272 31 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20272/pages/PL_1_436_272_0017.htm
18 2 1872 Krzemieniec Jordan Kozakiewicz 6/365 Krzemieniec s. NN i chł. Petroneli 1-62 39V 15 T 905
26 7 1872 Krzemieniec Anna Kozakiewicz 47 Białokrynica chł. mąż Mikołaj, syn Stanisław, córka Tekla 1-62 45V-46R 62 T 911
22 3 1873 Ołyka Józef Kozakiewicz 56 Cumań szlachcic, żona Zofia z Sobotnickich, synowie Leopold, Stanisław i Jan, córka Karolina za Wojciechem Kamińskim 494 49 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0027.htm
16 8 1875 Ołyka Marianna Paszkowska 48 Dobra z Sawickich, wdowa po Szymonie, zostawiła Bolesława, Wojciecha i Hipolita, Katarzynę zamężną za Kozakiewiczem i Bogusławę 496 73 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0038.htm
13 4 1875 Horochów Jan Kozakiewicz 95 Chołoniów chłop, żona Anastazja z Ludwiczyńskich, synowie Stanisław, Jan, Mikołaj, Daniel i Franciszek 111 79 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20111/pages/PL_1_436_111_0041.htm
3 10 1875 Krzemieniec Michał Bojarski 5/365 Andruha Wielka s. chł. Ignacego i Anieli z Kozakiewiczów 1-69 44V 74 T
24 9 1876 Krzemieniec Jan Kozakiewicz 5/52 Białokrynica s. chł. Stanisława i Marii z Zawadzkich 426-1-70 39V 50 T
4 9 1877 Turzysk Tekla Kozakiewicz 1 Dolsk c. Ludwika i Saturniny z Jaworskich 745 16 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20745/pages/PL_1_436_745_0010.htm
12 11 1878 Kowel Adolf Haczewski 50 Kowel registrator kowelskiej dumy, żona Katarzyna z d. Kozakiewicz 279 86 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0045.htm
20 1 1880 Krzemieniec Bolesław Kozakiewicz 1,5 Wesołówka s. NN i Petroneli panny 1-74 35R 5 T
19 11 1890 Krzemieniec Franciszek Kozakiewicz 80 Wesołówka wdowiec 0.1-81W 40R 59 T
17 12 1899 Turzysk Jadwiga Skorupska 1,5 Turopin c. Stanisława i Michaliny z Kozakiewiczów 940 45 51 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0034.htm
17 1 1902 Horochów Anastazja Kozakiewicz 90 Horochów wdowa, dzieci: Stanisław, Jan, Mikołaj, Daniel, Franciszek 960 48 4 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0043.htm
28 5 1904 Horochów Piotr Kozakiewicz 1 Horochów syn Daniela i Anny z Juszczyńskich 973 52 30 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0046.htm
27 11 1908 Ołyka Leopold Kozakiewicz 77 Bereściański Bór zostawił żonę Saturninę, syna Aleksandra, córki Antoninę, Marię i Stefaninę 1019 683 98 MO
2 12 1910 Horochów Anna Elżbieta Szuber 2 tyg Zagaje córka Andrzeja i Anieli Kozakiewicz 996 60 73 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0054.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
28 5 1827 Łuck Pelagia Antonina Zalewska Podhajce Antoni Urszula Bukowiecka Ignacy Kozakiewicz, Anna Promińska mężatka 368 12 42 813 8a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0007.htm
18 12 1827 Łuck Tomasz Fedorowicz Łuck NN Dorota Fedorowicz Paweł Mrozowski, Justyna Kozakiewicz małżonka Michała 368 34 108 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0018.htm
19 2 1827 Krzemieniec Andrzej Popowicz Wesołówka Joachim Ewa s.pracowitych ochrz.20.2, prac. Antoni Haczkowski i prac. Apolonia Kozakiewicz ż. Mikoła 01-3 6R 38 T 506 DM
27 4 1827 Krzemieniec Maryanna Jachniewicz Krzemieniec Leon Ksawera Lisowska c. urodzonych, ochrz. 1.05., szlach. Prokop Kozakiewicz i urodz. Apolonia Sokołowska ż. 01-3 11R 76 T 511 DM
19 10 1827 Krzemieniec Franciszek Kozakiewicz Wesołówka Michał Aniela s. prac., chrz.20.10., Wojciech Głowacki i urodz. Brygida Juchniewicz 01-3 21V 155 T 522 DM
4 8 1828 Krzemieniec Dominik Wojtanowski Krzemieniec Marcin Anna Sokołoska Bazyli Kochalski i Zofia Kozakiewicz ż. Prokopa 01-3 57V 166 T 558 DM
8 9 1828 Aleksandria Ludwika Adolfina Kozakiewicz Sołomka Kazimierz Izabela Mosakowska ch. 9.09.1828, Ur. Jan Tomaszewski, Marianna Czercycka panna 171-1-1 179V 17 R Mg
8 8 1829 Opalin Józef Pogonowski Pulma Piotr Anna Blonarska Paweł Kozakiewicz, Katarzyna Lambachowa 511 11 11 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0007.htm
29 10 1829 Nabrzuska Adolf Zacimowski Borowno Jan Franciszka Nowicka Jan Rużanski, Aniela Kozakiewicz 844 450 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0186.htm
1 8 1829 Luboml Wincenty Kozakiewicz Luboml Agnieszka Kozakiewicz Teodor Krawczenko, Franciszka Hreniuk? wdowa 844 539 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0294.htm
15 10 1829 Krzemieniec Teresa Laskowska Krzemieniec Grzegorz Anna Izdebska Prokop Kozakiewicz i Katarzyna Choratewicz ż. Stefana 01-3 104R 169 T 605 DM
18 8 1829 Białozórka Marianna Kozakiewicz Szybenna Jan Teresa szl. Feliks Pawłowski, Apolonia Hrenewicz ż. Antoniego 245-1-3 374V 20 R
19 11 1829 Równe Antoni Karasinski Jasiennicze Franciszek Agnieszka Kozakiewicz ch. 20.11.1829, Jakub Morozowski i Marianna Strawińska 171-1-2 138R 48 R RG
8 3 1830 Wiszenki Jan Kozakiewicz Rożyszcze Jerzy Marianna Krajewska Rupert Sokołowski, Tekla Brodnicka; As: Grzegorz Józefowicz, Apolonia Rybińska; 816 47 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
22 7 1830 Nabrzuska Eliasz Kozakiewicz (Kozaczek) Majdan Karpiłowski NN Konstancya Eliasz Kadłubowski, Maryanna Zając, Paweł Zając, Teodora Kadłubowska żona Stefan 845 288V 14 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0280.htm
1 11 1830 Nabrzuska Julia Agnieszka Kozakiewicz Borowno Ignacy Aniella Subotnicka (dop.) Jan Zarzecki, Karolina Wisłouch 847 531 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0288.htm
13 4 1830 Krzemieniec Anastazja Liszniewska Wesołówka Tomasz Helena Michał Kozakiewicz i Marianna Wiszniewska ż. Szymona 01-3 120V 53 T 622 DM
3 5 1830 Krzemieniec Rozalia Kozakiewicz Wesołówka Michał Aniela Michał Makowski i Elżbieta Chodorczuk wdowa 01-3 122V 65 T 624 DM
5 5 1830 Krzemieniec Katarzyna Kaczkowska Wesołówka Antoni Tekla pr. Michal Kozakiewicz i Anna Hankiewicz ż. Wojciecha 01-3 123V 70 T 625 DM
1 11 1830 Szumsk Marianna Kucharska Kąty Jakub Marianna Kozakiewicz Sebastian Kucharski, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-4 379V 1005 R RK
20 4 1831 Ptycza Anastazja Tobolewska Buderaż Sylwester Katarzyna Kozakiewicz Łukasz Stetkiewicz żonaty, Teresa Buszyńska ze wsi Buderaż 817 233V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0238.htm
20 3 1831 Luboml Benedykt Kozakiewicz Luboml Agnieszka Kozakiewicz Aleksander Studziński, Katarzyna Lewandowska 846 303R 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0297.htm
7 6 1832 Kowel Antonina Tobelska Ogrodniki Józef Agata Michalowska Stanislaw Kozakiewicz, Gertruda Bojkowska 847 325 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0174.htm
6 11 1832 Kowel Leonard Kozakiewicz Kowel Stanislaw Tekla Huzarska 847 331 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0177.htm
19 4 1832 Nabrzuska Józefa Kozakiewicz Borowno Ignacy Aniella Subotnicka Ignacy Zarzecki, Józefa Rucka, Józef Kozakiewicz, Antonina Zarzcka 847 531 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0288.htm
21 3 1832 Opalin Cyprian Stanisław Kozakiewicz Zalesie Paweł Zofia Sawicka 511 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0012.htm
28 11 1833 Młynów (Ostrożec) Ludwik Kozakiewicz Ostrożec Józef Zofia Sobotnicka Jan Danowski porucznik kawaler WR, Marianna Trzaszkowska, Franciszek Bienkowski, 821 180R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0182.htm
20 4 1834 Nabrzuska Justyna Szlachciuk Majdan Karpiłowski Ksawery Tekla Kozaczek Kozakiewicz Jan Zając, Maryanna Kadłubowska, żona Jacentego 849 445 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0243.htm
17 10 1834 Nabrzuska Adolf Łukasz Kozakiewicz Borowno Ignacy Aniella Sobotnicka (dop.) Maurycy Kisiel, Józefa Zarzecka 851 468 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0260.htm
24 3 1834 Opalin Izabella Aleksandra Kozakiewicz Zalisie Paweł Zofia Sawicka 511 31 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0017.htm
15 3 1835 Horochów Gabryel Jaworski Kumowiszcze Antoni Tekla Jan Kozakiewicz, Domicela Wolańska 22 EH 0
20 2 1836 Nabrzuska Fortunat Kozakiewicz Borowno Ignacy Aniella Sobotnicka Nepomucyn Sobotnicki, Józefa Przewłocka 851 469 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0261.htm
13 8 1836 Nabrzuska Kazimierz Kadłubowski Majdan Karpiłowski Mikołaj Józefa Kozaczek Kozakiewicz Andrzej Marcinkowski, Maryanna Zajączkowska żona Macieja 851 472 11 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0262.htm
15 1 1836 Luboml Marcela Kozakiewicz Luboml Agnieszka Kozakiewiczówna Dymitr Ulaniuk, Helena Prokopowicz ż. Maksymiliana 851 480 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0266.htm
8 5 1836 Białozórka Stanisław Witwicki Białozórka Tomasz Marianna Andrzej Czapliński, Anna Kozakiewicz 245-1-10 412R 12 R
4 2 1837 Kołki Agata Kozakiewicz Czersk, par. Hulewicze Ignacy Aniela Sobotnicka dop.ch: 28.12.1841, Adolf Kozakiewicz, Walerya Kazańska - "p"; as: Stanisław Jaworski, M 827 89a 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0091.htm
15 4 1837 Łuck Waleria Paszkowska Łuck Wincenty Teresa Roszek Andrzej Konaszewicz, Marianna Kozakiewicz 374 47 93 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0028.htm
7 3 1837 Młynów Teofila Franciszka Kozakiewicz Pianie Józef Zofia Sobotnicka Franciszek Bieńkowski, Zuzanna Złotnicka, Leopold Złotnicki, Waleria Kożańska 823 190V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0199.htm
31 3 1837 Nabrzuska Aniela Błaszczyk Majdan Karpiłowski Ksawery Tekla Kozaczek Kozakiewicz Franciszek Kadłubowski, Maryanna Zając 852 420 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0221.htm
5 9 1837 Krzemieniec Marianna Izdepska Wesołówka Jan Rozalia Kozakiewicz Mikołaj Petru i Anna Laskowska 01-11 18V 83 T 157 DM
24 9 1837 Krzemieniec Ignacy Kozakiewicz Wesołówka Michał Aniela Kucharz Jan Makowski i Marianna Chwieszczuk 01-11 20R 91 T 158 DM
27 1 1838 Horochów Karolina Anna Kozakiewicz Kumawiszcze Jan Franciszka Małlaszewska Tomasz Hryniewicz, Marianna Sobczyńska ż. Mikołaja 853 105 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0057.htm
17 8 1838 Horochów Marianna Kozakiewicz Chołoniów Bazyli Marianna Lisiecka 853 116 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0062.htm
20 11 1838 Horochów Teofil Stanisław Kozakiewicz Cehów Józef Zofia Sobotnicka 853 122 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0065.htm
9 12 1838 Młynów Walerian Romuald Górski Arszyczyn Antoni Apolonia Cyriak Sarnawski, Antonina Różycka, Tomasz Studziński, Józefa Kozakiewicz, Henry 824 142R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0143.htm
23 6 1838 Kisielin Karolina Zawadzka Majdan Ośmihowicze Mikołay Józefa Kozakiewicz Jacenty Kadłubowski, Anna Piotrowska; ch; 26.06. 853 266 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0147.htm
1 4 1838 Nabrzuska Teofila Marcinkowska Majdan Karpiłowski Andrzej Małgorzata Kozaczek Kozakiewicz Łukasz Zając, Maryanna Zając 853 474 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0269.htm
23 8 1838 Szumsk Bartłomiej Kucharski Kąty Jakub Marianna Kozakiewicz Jędrzej Kucharski, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-12 282R 50 R RK
15 8 1839 Puliny Marianna Grabowska Berezówka Kajetan Marianna Borowska Borowski Stefan, Kozakiewicz Praxeda, ż. Łukasza 187 JZ 0 0
8 10 1839 Kołki Aniela Brygida Kozakiewicz Kulikowicze Ignacy Aniela Sobotnicka dop. ch: 28.12., Julian Sobotnicki, Julia Kozakiewicz - "p"; as: Ludwik Sredziński, Anie 827 89a 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0091.htm
6 12 1839 Kołki Mikołaj Felicjan Tyszkiewicz Omelaniki, pow. Łucki Hipolit Anna Kasperska Aleksander Jaworski, Julia Kozakiewicz - "p"; as: Mikołaj Jankowski, Józefa Koza 828 230V 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0234.htm
25 10 1839 Annopol Seweryna Kozakiewicz Annopol NN Izabela Musakowska 879 97 V 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0099.htm
20 9 1839 Nabrzuska Franciszek Szlachciuk Majdan Karpiłowski Ksawery Tekla Kozaczek Kozakiewicz Felix Zajączkowski, Maryanna Zajączkowska 854 538 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0307.htm
28 3 1839 Krzemieniec Józef Gęsierowski Wesołówka Eliasz Marianna Karpowicz Jan Wawczyński i Marianna Kozakiewicz 01-13 7V 34 T 283 DM
5 11 1839 Krzemieniec Karol Izdebski Wesołówka Kazimierz Katarzyna Olejnik ur. Władysław Stokowski i pr. Tekla Kozakiewiczowa 01-13 18V 101 T 294 DM
7 11 1839 Krzemieniec Marcin Borek Podbereźce Jędrzej Marianna Tyczkowska ur. Feliks Kozakiewicz i ur. Emilia Niedzwiecka 01-13 19R 103 T 294 DM
29 3 1840 Nowogród Wołyński Aniela Polańska Huta Dziekunka Marcin Maryanna Kozakiewicz Wasilewski Antoni, Drągowska Marianna, ż.Woyciecha 871 20 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0011.htm
13 11 1840 Młynów Leopold Kozakiewicz Pianie Józef Zofia Sobotnicka Wincenty Sobotnicki, Józefa Tyszkiewicz, Bazyli Tyszkiewicz, Marianna Jasińska, 827 171V 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0175.htm
19 12 1840 Krzemieniec Wiktoria Kozakiewicz Wesołówka Józef Marianna Izdepska prac. Jan Makowski, Tekla Kozakiewiczówna 871 389 102 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0204.htm
20 8 1841 Szumsk Ludwika Kucharska Kąty Jakub Marcjanna Kozakiewicz 872 543 56
20 6 1841 Krzemieniec Antonina Kozakiewicz Wesołówka Michał Aniela Kurakowska 872 403 45
4 4 1841 Nowogród Wołyński Wincenty Polański Huta Dziekońka Teodor Antonina Kozakiewicz Wasilewski Antoni, Marzewska Anna, ż.Gabryela 872 19 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0012.htm
6 9 1841 Kowel Mikołaj Cieszyński Kowel Szymon Justyna Cieszyńska Franciszek Bartoszewski, Ewa Kozakiewicz panna 244 9 17 0
30 5 1841 Kołki Erazm Kozakiewicz Kulikowicze Ignacy Aniela Sobotnicka Stanisław Jaworski, Marianna Fremi - "w"; as: Remigian Jałowicki, Zuzanna Jawors 827 88 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0090.htm
2 11 1841 Młynów Marianna Pęska Arszyczyn Jan Marianna Julian Grabiański, Józefa Kozakiewicz 827 171R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0174.htm
20 11 1841 Nowogród Wołyński Franciszek Polański Huta Dziekońka Marcin Marianna Kozakiewicz 872 56 220 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0032.htm
4 1 1842 Łuck Scholastyka Kozakiewicz Poddębce NN NN Kozakiewicz Michał Kuczalski, Rozalia Więcławska 378 1 3 828 139R-139V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0001.htm
6 8 1842 Młynów Józefa Marcelina Tyszkiewicz Pianie Bazyli Józefa Rożańska Józef Kozakiewicz, Ksawera Piotrowska Kpt. Wojsk Rosyjskich, Andrzej Piotrowski 828 41V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0044.htm
16 1 1842 Nowogród Wołyński Józef Kozakiewicz Susły Jan Anna Ordyńska 873 5 17 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0004.htm
13 2 1842 Nowogród Wołyński Ludwik Kozakiewicz Susły Szymon Prakseda Piasecka 873 11 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0007.htm
21 3 1842 Nowogród Wołyński Józef Kozakiewicz Susły Aleksander Marianna Nowakowska 873 17 64 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0010.htm
30 4 1842 Nowogród Wołyński Piotr Kozakiewicz Fedorowka NN Dorota Popławski Antoni, Osińska Marianna, ż.Mikołaja 873 21 82 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0012.htm
27 9 1842 Kołki ... Jankowski Kulikowycze Mikołaj Xawera Głowacka Ks. Kalikst Czetweryński i Aniela Kozakiewicz 830 78R 15 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0079.htm
8 1 1843 Równe Jan Antoni Czajkowski Diatkiewicze Florian Julianna Kozakiewicz 882 119 R 1 0
30 4 1843 Młynów Katarzyna Adela Kozakiewicz Pianie Józef Zofia Sobotnicka Wincenty Sobotnicki, Aniela Kozakiewicz, Bazyli Tyszkiewicz, Waleria Korzańska 829 38R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0038.htm
22 8 1843 Młynów Jan Pęcka Arszyczyn Jan Marianna Krasnopolska Julian Grabiański, Józefa Kozakiewicz 829 39R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0039.htm
1 5 1843 Kisielin Stanisław Zawadzki Majdan Osmiechowicki Mikołaj Józefa Kozakiewicz Jan Smoktunowicz, Marianna krynicka - ż. Jędrzeja; ch: 02.05. 858 179 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0094.htm
12 6 1843 Nowogród Wołyński Antonina Kozakiewicz Susły Aleksander Marianna Nowakowska 874 35 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0019.htm
1 7 1843 Nowogród Wołyński Paweł Polański Dermanka Teodor Antonina Kozakiewicz 874 38 113 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0021.htm
25 8 1843 Nowogród Wołyński Ludwik Kozakiewicz Susły Jan Anna Ordyńska 874 48 141 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0026.htm
18 12 1843 Nowogród Wołyński Wiktoria Polańska Huta Dziekońka Marcin Marianna Kozakiewicz 874 75 224 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0039.htm
2 1 1844 Puliny Adam Grabowski Berezówka Kajetan Marianna Borowska Skokowski Szymon, Kozakiewicz Praxeda, ż. Łukasza 7 JZ 0
14 3 1844 Ołyka Władysław Kozakiewicz Kołki Ignacy Aniela Sobotnicka dopełnienie 473 31 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0018.htm
28 3 1844 Zabłotce Aleksander Chudyk Iwanicze Jan Katarzyna Misiuk Jan Zacharczuk żonaty, Marianna Kozakiewicz panna 859 235 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0123.htm
9 7 1844 Zabłotce Katarzyna Kozakiewicz Iwanicze Eliasz Marianna Zajączkowska Wiktor Nowicki żonaty, Katarzyna Wiszniewska mężatka 859 236 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0124.htm
28 12 1844 Nabrzuska Kornelia Marcinkowska Majdan Karpiłowski Jędrzej Małgorzata Kozakiewicz Adam Pawłowski, Apolonia Druzyńska 859 486 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0261.htm
11 1 1844 Nabrzuska Ludwik Marcinkowski Majdan Karpiłowski NN Barbara Paweł Budwinowski, Salomea Kozakiewiczówna 859 486 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0261.htm
27 4 1844 Horochów Józefa Kozakiewicz Nowosiółki Jan Joanna sław. Łukasz Krzątowski, ur. Joanna Ożerowska 82 10-11 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2082/pages/PL_1_436_82_0006.htm
25 3 1844 Kołki Witalis Marian Jankowski Kulikowycze Mikołaj Xawera Głowacka Ks. Kalikst Czetweryński i Aniela Kozakiewicz 830 78V 16 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0080.htm
27 10 1845 Szumsk Szymon Kucharski Kąty Jakub Marianna Kozakiewicz 876 638 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0342.htm
17 4 1845 Ołyka Cezary Kozakiewicz Kołki Ignacy Aniela Sobotnicka dopełnienie 473 33 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0019.htm
9 12 1845 Sielec Maria Waleria Jakimińska Sielec Franciszek Anna Lipińska Mikołaj Brauer, Salomea Kozakiewiczowa wdowa 861 197 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0105.htm
15 11 1845 Młynów Jan Koszycki Peremiłówka Antoni Marianna Głowacka Jan Wiszniowski, Józefa Kozakiewicz 831 172R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0175.htm
1 2 1846 Ołyka Julian Kozakiewicz Cumań Dionizy Jan Tekla Zarzecka 470 4 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0003.htm
4 5 1846 Ołyka Stanisław Jan Kozakiewicz Cumań Józef Zofia Sobotnicka 470 10 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0006.htm
1 1 1846 Sielec Maria Salomea Sierota Sielec NN NN Michał Jaśkiewicz, Salomea Kozakiewiczowa wdowa 861 198 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0106.htm
3 1 1847 Korytnica Józef Niczeporowski Bortnów Ignacy Brygida Kozakiewicz 220 1 2 0
25 4 1848 Nowogród Marianna Jędrzejewska Susły Klemens Anna Kozakiewicz Jędrzejewski Stefan, malinowska Rozalia, ż. Mikołaja 83 JZ
11 8 1848 Bucyń Zuzanna Tarasiewicz Serechowicze Stefan Magdalena Kozakiewicz 41 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0003.htm
16 5 1849 Ołyka Jan Kozakiewicz Cumań Józef Zofia Sobotnicka 473 15 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0010.htm
4 1 1850 Bucyń Teofila Tarasiewicz Serechowicze Stefan Magdalena Kozakiewicz 43 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2043/pages/PL_1_436_43_0002.htm
18 3 1850 Nabrzuska Katarzyna Rubinowska Budki Karpiłowskie Leon Salomea Kozakiewicz F. Zajączkowski, Franciszka Pawłowska 863 766-767 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0408.htm
1 1 1850 Sielec Sylwester Henryk Jakimiński Sielec Franciszek Anna Lipińska 1-dw. Michal Brzeziński, szl. Salomea Kozakiewicz wdowa 582 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20582/pages/PL_1_436_582_0002.htm
4 7 1851 Ołyka Józefa Karolina Kozakiewicz Cumań Józef Zofia Sobotnicka 475 16 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0009.htm
18 1 1851 Bucyń Justyn Tarasiewicz Serechowicze Stefan Magdalena Kozakiewicz 44 2-5 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2044/pages/PL_1_436_44_0002.htm
4 1 1852 Ołyka Helena Tekla Kozakiewicz Łopateń Jan Tekla Zarzecka 476 2 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0002.htm
6 11 1853 Nabrzuska Karol Kozakiewicz Budki Karpiłowskie Onufry Marianna Brzezicka Felix Zajączkowski, Franciszka Pawłowska 865 423-424 7 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0233.htm
12 4 1853 Nabrzuska Julia Zajączkowska Budki Karpiłowskie Feliks Marcjanna Czwalińska Adam Pawłowski, Marcjanna Kozakiewicz 865 423-424 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0231.htm
5 4 1853 Nabrzuska Kazimierz Rubinowski Budki Karpiłowskie Leon Salomea Kozakiewicz Felix Zajączkowski, Franciszka Pawłowska 865 423-424 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0231.htm
11 11 1853 Łanowce Ignacy Muśnicki Kozaczki Leon Adela Kozakiewicz 878 530-531 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0280.htm
5 4 1854 Beresteczko Marianna Oborewicz Mytnica Stanisław Ludwika Kozakiewicz 16 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0004.htm
17 1 1854 Krzemieniec Wincenty Kozakiewicz Wesołówka Franciszek Rozalia Rymarczuk 0.1-26 3V-4R 7 T
3 4 1854 Krzemieniec Leon Kozakiewicz Wesołówka Mikołaj Anna Haczkowska 0.1-26 10V-11R 28 T
24 7 1855 Krzemieniec Olimpia Muśnicka Bereżce Leon Adela Kozakiewicz 0.1-27 21V-22R 61 T
2 11 1855 Nabrzuska Karolina Kozakiewicz Budki Karpiłowskie Onufry Marianna Brzezicka Pawłowski, Salomea Rubinowska 867 583-584 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0316.htm
10 1 1856 Korytnica Piotr Kozakiewicz Musur NN Tekla 228 2-3 2 0
16 8 1856 Beresteczko Jan Oborewicz Mytnica Stanisław Ludwika Kozakiewicz Wojciech Oborewicz kawaler, Marianna Berezowska ż. Łukasza 18 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0004.htm
21 1 1856 Krzemieniec Bartłomiej Kozakiewicz Wesołówka Mikołaj Anna Haczkowska 0.1-28 4V-5R 7 T
20 1 1857 Łuck Maria Kozakiewicz Niebożka Aleksander Apolonia Zawadzka 393 8-9 10 0
16 5 1857 Nabrzuska Ewa Kozakiewicz Budki Karpiłowskie vel Majdan Onufry Marianna Brzezicka Leon Rubinowski, Franciszka Marszałkowska 869 356-357 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0190.htm
5 8 1857 Ostropol Marianna Baczyńska Jaremicze Jan Aleksandra Skrzyńska szl. Ludwik Jędrzyjewski i Domicela Kozakiewicz ż. Antoniego 178-3-73 320V-321R 25 Ż DM
24 9 1857 Ostropol Wincenty Kropielnicki Ostropol IN Apolonia Kropielnicka c. nieślubna panny, Jan Adamski i Domicela Kozakiewicz ż. Antoniego 178-3-73 322V-323R 33 Ż DM
9 2 1858 Kowel Salomea Apolonia Kozakiewicz Kowel Jan Paulina Konkowska 260 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0003.htm
6 6 1858 Kowel Jan Stanisław Więckowski Kowel Józef Zofia Kozakiewicz 260 16-17 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0009.htm
16 11 1858 Krzemieniec Wiktoryn Leon Muśnicki Bereżce Leon Adela Kozakiewicz 0.1-32 11V-12R 31 T
22 1 1858 Krzemieniec Anastazja Kozakiewicz Białokrynica Mikołaj Anna Haczkowska 0.1-30 3V-4R 7 T
4 10 1858 Krzemieniec Franciszek Bindas Wesołówka Wincenty Wiktoria Kozakiewicz 0.1-30 22V-23R 64 T
19 3 1858 Nabrzuska Teofila Rubinowska Budki Karpiłowskie Leon Salomea Kozakiewicz Adam Pawłowski, Marianna Kozakiewicz zona Onufrego 882 212V-213 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0213.htm
10 3 1858 Krasnopol Mikołaj Kozakiewicz Krasnopol Mikołaj s. Michała Aniela Ciszewska 178-3-45 5V-6R 34 Ż 11
26 8 1859 Beresteczko Teresa Oborewicz Smolawa Stanisław Ludwika Kozakiewicz 21 10-11 9
2 2 1859 Torczyn Marianna Marcinkowska Boratyn Wojciech Honorata Kowalska Józef Storczewski, Teresa Kozakiewicz ż. Wincentego 645 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0004.htm
9 7 1859 Korytnica Cyryl Stanisław Leszczyński Poromów Leonard Marianna Kozakiewicz 231 8-9 26 0
13 11 1859 Kowel Stanisława Kozakiewicz Kowel Jan Paulina Kąkowska 870 39-40 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0022.htm
10 12 1859 Torczyn Lucyna Żmudzka Koszów Wincenty Emilia Kozakiewicz 645 38-39 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0020.htm
20 11 1860 Krzemieniec Mikołaj Muśnicki Bereżce Leon Adolfina Kozakiewicz por. Jan Wierzbowski, Joanna Skrzyżewska 0.1-34 13V-14R 31 T
2 1 1860 Włodzimierzec Teofila Jankiewicz Prurwa Walenty Zofia Kozakiewicz 841 684-685 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0379.htm
4 8 1860 Nabrzuska Dominik Kozakiewicz Budki Karpiłowskie Onufry Karolina Rudnicka Grzegorz Tokarski, Marianna Sirocka 889 208 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0206.htm
26 12 1860 Nabrzuska Emilia Szymańska Budki Karpiłowskie Wilhelm Mina Goldfid Werner Rudolf Werner, Karolina Kozakiewicz żona Onufrego 889 209 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0207.htm
31 12 1861 Kowel Jan Sylwester Kozakiewicz Kowel Leonard Leontyna Lisiecka 263 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0002.htm
26 1 1861 Sielec Karolina Kozakiewicz Sielec NN Rozalia 593 8-9 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0005.htm
28 12 1861 Krzemieniec Anna Bindas Wesołówka Wincenty Wiktoria Kozakiewicz 0.1-35 1V-2R 2 T
16 2 1862 Kamień Koszyrski Włodzimierz Więckowski Mariampol Józef Zofia Kozakiewicz 194 12-13 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0007.htm
29 3 1862 Krzemieniec Paulina Bojarska Białokrynica Ignacy Aniela Aczkowska chł. Mikołaj Kozakiewicz, Katarzyna Makarewicz 0.1-35 8V-9R 23 T
14 7 1862 Krzemieniec Paulina Kozakiewicz Białokrynica Mikołaj Anna 0.1-35 18V-19R 54 T
8 4 1862 Kowel Zygmunt Apollo Hulewicz Kowel Ignacy Kazimierz Józef sy Helena Maksymowicz Józef Zawisza, Leontyna Kozakiewicz 263 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0007.htm
23 10 1862 Kowel Jan Kozakiewicz Kowel Jan Paulina Konkowska 263 30-31 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0016.htm
18 4 1863 Beresteczko Anna Oborewicz Beresteczko Stanisław Ludwika Kozakiewicz 24 05-kwi 4 0
11 5 1863 Kamień Koszyrski Bolesław Jan Więckowski Mariampol Józef Zofia Kozakiewicz 195 14-15 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20195/pages/PL_1_436_195_0008.htm
14 2 1863 Krzemieniec Henryk Walenty Muśnicki Bereżce Leon Idalia Kozakiewicz 0.1-36 24V-25R 70 T
26 4 1863 Nabrzuska Władysław Kozakiewicz Majdan Onufry Karolina Rudnicka Leon Rubinowski, Franciszka 892 283 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0265.htm
30 12 1863 Krzemieniec Sylwester Kaspruk Wesołówka Jan Maria Mikłaszewska szl. Wincenty Wesołowski, ob. Maria Kozakiewicz z. Józefa 1-38 1V-2R 1 T 168
15 8 1863 Żytomierz Marian Wiereszczak Żytomierz Antoni Stanisław Helena Struś Józef Struś, Antonina Drzewiecka, asystowali: Bolesław Kozakiewicz, Anna Szemiakicz 178-3-54 57 200 Ż DG
16 2 1864 Turzysk Feliks Kozakiewicz Tuliczów Jan Konstancja 733 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0003.htm
31 3 1864 Krzemieniec Wincenty Bindas Wesołówka Wincenty Wiktoria Kozakiewicz 1-38 12V-13R 36 T 180
10 7 1864 Krzemieniec Feliks Haczkowski Wesołówka Franciszek Rozalia Kozakiewicz 1-38 20V-21R 58 T 188
13 11 1864 Krzemieniec Filipina Muœnicka Bereżce Leon Ludwika Kozakiewicz 1-38 33V-34R 100 T 201
15 2 1864 Rzyszczów Edmund Juliusz Szulc Kaniów Ludwik Wiktoria Kozakiewicz Konstanty Chantyński, Elzbieta Żygulin, Karol Wsiewodzicz, Jadwiga Szulc 312-1-86 189 14 m.K KM
21 4 1865 Kowel Antoni Kozakiewicz Kowel Jan Paulina Konkowska Stefan Maluszkowicz, Teodozja Śnieżko 266 10-11 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0006.htm
26 4 1865 Kowel Jadwiga Winckowska Hłusza Wielka, par. Kamień Koszyrski Józef Zofia Kozakiewicz Leonard Kozakiewicz, Katarzyna Chaczewska z. Adolfa 266 20-21 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0011.htm
30 8 1865 Krzemieniec Róża Gniewkowska Wesołówka Jan Antonina Kozakiewicz 1-37 19V-20R 75 T 27
3 5 1866 Krzemieniec Michalina Kozakiewicz-Rymarczuk Wesołówka Kazimierz Rozalia Haczkowska 426-1-39 9V-10R 34 T 255
5 7 1866 Krzemieniec Antoni Musnicki Bereżce Leon Ludwika Kozakiewicz 426-1-39 12V-14R 47 T 258
17 2 1866 Żytomierz Hipolit Konaszewski Sołtyski Żytomierz Franciszek Antonina Jurkowska [25.02.1866] Mateusz Sokołowski i Elżbieta Kozakiewicz 178-3-63 13 50 Ż 25 i 26 DG
9 3 1866 Żytomierz Zygmunt-Jan Kozakiewicz Żytomierz Bolesław-Julian-Konstanty Bronisława Charska [02.04.1866] syn tyt.radcy, Konstanty Sydorenko- sekr.kol i Apolonia Charska, asyst. Aleksander Sydo 178-3-63 22 86 Ż 41 i 42 DG
5 8 1866 Żytomierz Marian Stojanowski Żytomierz Wojciech Anna Bukowska [14.08.1866] syn dw., Władysław Huczyński i Bronisława Kozakiewicz 178-3-63 42 193 Ż 81 i 82 DG
21 10 1866 Żytomierz Józefa-Urszula Raczkowska Żytomierz Michał Izabela Żukowska [05.11.1866] córka starszego sortownika, Sebastian Kozakiewicz i Eleonora Ulianicka 178-3-63 56 270 Ż 109 i 110 DG
15 1 1867 Kowel Piotr Paweł Kozakiewicz Kowel Leonard Leontyna Lisiecka Mieczysław Daszkiewicz, Helena Hulewicz 268 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0002.htm
10 2 1867 Krzemieniec Franciszek Bojarski Andruha Wielka Ignacy Aniela Kozakiewicz 426-1-41 5V-6R 16 T 468
28 6 1867 Krzemieniec Paulina Haczkowska Wesołówka Franciszek Rozalia Kozakiewicz 426-1-41 11V-12R 41 T 474
24 4 1868 Krzemieniec Feliksa Muśnicka Bereżce Leon Ludwika Kozakiewicz 1-dw. Tomasz Bielawski, Emilia Muśnicka panna 426-1-44 12V-13R 34 T 779 DW
23 8 1868 Krzemieniec Joanna Haczkowska Wesołówka Franciszek Rozalia Kozakiewicz chł. Bartłomiej Diaczuk, Rozalia Diaczuk ż. Jana 426-1-44 19V-20R 56 T 786 DW
12 9 1868 Krzemieniec Michalina Bindas Lisznia Piotr Apolonia Listopadzka chł. Franciszek Izdebski, Marianna Kozakiewicz ż. Józefa 426-1-44 20V-21R 60 T 787 DW
17 10 1869 Ołyka Florenty Kozakiewicz Ołyka NN Antonina Kozakiewicz 490 38 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0020.htm
18 10 1869 Ołyka Łukasz Kozakiewicz Ołyka NN Antonina Kozakiewicz 490 38 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0020.htm
7 9 1869 Krzemieniec Maria Haczkowska Wesołówka Franciszek Rozalia Kozakiewicz 1-48 18V-19R 53 T
30 11 1869 Krzemieniec Andrzej Bojarski Andruha Wielka Ignacy Aniela Kozakiewicz 1-48 25V-26R 74 T
12 2 1872 Krzemieniec Jordan Kozakiewicz Krzemieniec NN Petronela 1-62 3V-4R 10 T 869
21 7 1875 Krzemieniec Wiktor Kozakiewicz Wesołówka NN Petronela c.Michała 426-1-69 12V-13R 45 T
17 8 1876 Krzemieniec Jan Kozakiewicz Białokrynica Stanisław Maria Zawadzka chł. Dominik Oleksiuk, Teresa Strychar ż. Mikołaja 1-70 12V-13R 47 T
19 6 1876 Turzysk Tekla Kozakiewicz Kacapy Ludwik Saturnina Jaworska 745 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20745/pages/PL_1_436_745_0002.htm
28 3 1878 Krzemieniec Bolesław Kozakiewicz Krzemieniec NN Petronela c. Michała Kozakiewicz 426-1-72 4V-5R 13 T
29 1 1878 Krzemieniec Franciszek Oleksiuk Białokrynica Dominik Rozalia Chweszczuk chł. Zachary Petryczuk, Maria Kozakiewicz ż. Stanisława 426-1-72 2V-3R 5 T
1 4 1878 Ołyka Józef Kozakiewicz Dobra Stanisław Katarzyna Paszkowska 499 14 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0008.htm
1 9 1879 Turzysk Stefania Anna Kozakiewicz Dolsk Leopold Saturnina Jaworska 747 8-9 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0005.htm
14 11 1885 Włodzimierz Jan Pacaniuk Łasków Michał Karolina Kozakiewicz 803 62-63 169 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0032.htm
24 8 1886 Turzysk Stefan Skorupski Błazennik Stanisław Michalina Kozakiewicz 754 23-24 30 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0014.htm
2 2 1887 Horochów Aniela Kozakiewicz Horochów Daniel Anna 123 6,8 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0004.htm
22 6 1887 Horochów Piotr Kozakiewicz Haliczany Franciszek Adela Stańska 123 30-31 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0018.htm
9 2 1890 Turzysk Piotr Skorupski Wielkie Stanisław Michalina Kozakiewicz 758 2-3 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0002.htm
5 8 1893 Turzysk Marianna Skorupska Wólka Stanisław Michalina Kozakiewicz 761 20-21 39 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0011.htm
22 8 1894 Horochów Jan Kozakiewicz Horochów Daniel Anna Jarenkiewicz Aleksander Wołoszyński, Marianna Wawrynowicz ż. Stanisława 130 26-27 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0014.htm
10 11 1895 Turzysk Leon Skorupski Turopin - kol. Stanisław Michalina Kozakiewicz 918 16b V-16c R 72 0
26 4 1898 Turzysk Jadwiga Skorupska Turopin Stanisław Michalina Kozakiewicz 939 10V-11R 50 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0011.htm
17 12 1898 Horochów Ksawera Zwierzańska Chołoniów Aleksander Zofia Piróg Mikołaj Kozakiewicz. Karolina Jaworska ż. Władysława 927 23V-24R 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0024.htm
13 2 1900 Horochów Paweł Kozakiewicz Horochów Daniel Anna Juszyńska 943 5V-6R 17 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0006.htm
12 2 1903 Horochów Piotr Kozakiewicz Horochów Daniel Anna Junzińska 961 4 10 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0004.htm
15 11 1904 Ołyka Elżbieta Kozakiewicz Huta Bogusławka Tekla Kozakiewicz 984 45 174 MO
9 1 1907 Horochów Piotr Kozakiewicz Horochów Daniel Anna Juszczyńska 993 2 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0005.htm
19 11 1910 Horochów Anna Elzbieta Szuber Zagaje Andrzej Aniela Kozakiewicz 996 26 121 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0028.htm
14 9 1911 Tbilisi Leon Kozakiewicz Michajłow Bolesław s. Grzegorza Józefa c. Michala Zastowczyk Michał Szymoniewicz, Rozalia Zastowczyk 17R 116 Tb
28 5 1912 Horochów Stefania Szuber Zagaje Andrzej Aniela Kozakiewicz 1039 14 45 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0017.htm
1 6 1914 Horochów Anna Szuber Zagaje Andrzej Aniela Kozakiewicz 1059 14 49 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0016.htm
10 7 1917 Tbilisi Konstanty Golcer Tbilisi Daniel s.Daniela Zofia Wanda Kozakiewicz Bolesław Siedlecki, Wiktor Obsiukiewicz 174R 94 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
23 10 1757 Narajów Antoni Kozakiewicz Krotoszyn Katarzyna Skubakowska Narajów Andrzej Stupało, Jan Skubakowski 974L 1-2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20974/pages/PL_1_301_974_0001.htm
1 2 1797 Szumsk Kasper Suchocki Huta Antonowiecka k Barbara Wynaszewska Wojnaszewska Huta Antonowiecka p Mikołaj Kozakiewicz, Łukasz Woynaszewski, Dorota Zielińska 297-1-183 21V Ł RK
27 4 1824 Krzemieniec Michał Kozakiewicz Lisznia 18 Agnieszka Korkowska Lisznia 18 Jan Siechniewicz, Szymon Wiszniewski 300 31 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0016.htm
6 2 1827 Nowogród Kacper Żmijewski Susły 26 Benedykt Elżbieta Zapolska Rozalia Jędrzejewska Susły 17 Teodor Marianna Gołębiowski Józef Kozakiewicz Wojciech 7 JZ
22 7 1828 Krzemieniec Michał Bąkowski Rudki 30w Józef Anna Marianna z Morawskich p.v.? Rudki 30w Józef Justyna Sabek Stefan Grabowiec, Prokop Kozakiewicz 01-5 22R 25 T 751 DM
22 7 1828 Krzemieniec Cyprian Płaszowski par. Krzemieniec 40w Andrzej Marianna Marianna z Szafrańskich p.v.? par. Krzemieniec 30w Sebastian Teresa p.młoda wyz.greko-unickiego, Prokop Kozakiewicz, Stanisław Bednarski 01-5 22R-22V 26 T 751-752 DM
22 7 1828 Krzemieniec Jan Michalski Krzemieniec 32 Józef Marianna Marianna Kochalska Krzemieniec 19 Pantelion Anna Łukasz Sądowski, Prokop Kozakiewicz 01-5 22V 27 T 752 DM
3 5 1830 Żytomierz Jan Kozakiewicz Żytomierz 29 Antoni Teresa Podkowińska Wiktoria Hromowicz Żytomierz 19 Anastazy Angela Grodecka Kazimierz Czajkowski , Michał Alexandrowicz 178 3 3 56 30 Ż Ni
2 2 1831 Luboml Ludwik Wereszczyński par. Brześć 47w Michał Marianna Adolf Weronika Stefanowska Szack 27 Józef Apolonia Walicka Paweł Kozakiewicz, Franciszek Maliszewski 301 85 1 846 307R BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0045.htm
11 10 1831 Luboml Paweł Kuźmiński Luboml 60w Mikołaj Teodora Pop Magdalena Kozakiewicz z Kalicińskich Luboml 50w Jan Marcjanna Pietnicka Paweł Kaznikowski, Jędrzej Kaliszewski, Turulski 301 89 10 846 308R BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0047.htm
20 11 1832 Dorohostaje Józef Kozakiewicz Borowno, par. Nabrzuska 27 Tadeusz Agnieszka Bilińska Zofia Sobotnicka Zabłotce 17 Wincenty Marianna Donbalska 818 249V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0257.htm
31 1 1832 Krzemieniec Jan Sarnicki Krzemieniec 24 Jakub Ewa Tekla Jencow Krzemieniec 22 Jan Petronela Ignacy Staszkiewicz i Prokop Kozakiewicz, Łukasz Syndomirski 01-5 71V 3 T 801 DM
29 1 1833 Krzemieniec Paweł Kołodejczuk Krzemieniec 25w Bazil Elżbieta Rozalia Czękowska Krzemieniec 18 Damian Marianna p.młody unita, Prokop Kozakiewicz i Feliks Cybulski 01-5 87V 7 T 817 DM
5 2 1833 Krzemieniec Stanisław Lewicki Krzemieniec 70w Bazyli Anna Apolonia ur. Wesołowska Krzemieniec 60w Michał Helena Łukasz Sędomirski i Prokop Kozakiewicz 01-5 89R 12 T 818 DM
5 11 1833 Krzemieniec Jan Izdebski Wesołówka 23 Franciszek Marianna Haczkowska Rozalia Kozakiewicz Wesołówka 18 Bartłomiej Marianna Tarnowska Grzegorz Laskowski i Łukasz Sędomirski, Stefan Swiderski 01-5 94V 33 T 824 DM
4 11 1834 Włodzimierzec Walenty Jankiewicz par. Włodzimierzec 20 Bazyli Marianna Dutkowska Zofia Kozakiewicz par. Włodzimierzec 18 Onufry Małgorzata Żabińska 820 79 R-V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0082.htm
25 2 1834 Krzywin Jan Zagrobski Lisicze 31 Tomasz Marianna Dawidowicz Domicella Postępska Lisicze 18 Józef Helena Kozakiewicz W. Ignacy Chylewski, W. Eugidy Wyszatycki, W. Bazyli Mokrzycki 171-1-7 51R 2 R Mg
21 5 1836 Targowica Benedykt Jankowski wdowiec Bokujma 50 Franciszek Anna Izdebska Marianna Kułakowska z Grabowskich wdowa Bokujma 40 Józef Agnieszka Kozakiewicz Kazimierz Dzikowski, Dymitr Kotowski 140 22 4 ZP 0
2 11 1836 Opalin Antoni Chorąży Zalisie 22 Mateusz Urszula Gronkowska Zofia z Sawickich Kozakiewicz Zalisie 30 Jędrzej Katarzyna 515 9 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20515/pages/PL_1_436_515_0006.htm
31 10 1837 Łuck Bazyli Kozakiewicz Poddębce 50w Jan Faustyna Rozalia z Kasinowiczów Daniesiewicz par. łucka 30 Michal Klara Tarnogrodzka Jan Zinkiewicz, Antoni Jakimczuk 374 62 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0036.htm
7 11 1837 Krzemieniec Józef Kozakiewicz Wesołówka 20 Józef Marianna Greśk Marianna Iwaniuczek Stożek 18 Filip Tekla Askiewicz Jakub Kucharski i Michał Kozakiewicz 01-11 40V 24 DM 183 T
1 10 1839 Żytomierz Łukasz Maszkowski wieś Baraszuwki par. Żytomierz 28 Onufry Magdalena Zawadzka Paulina Kozakiewicz Hutor Kobyliński , par. Żytomierz 19 Stanisław Eleonora Lwowicz Jan de Bryxy Kobyliński ,Józef Skrutowski 178 3 7 66 46 Ż Ni
8 9 1840 Równe Florian Czajkowski par. Równe 20 Jan Marianna Wilczyńska Julia z Kozakiewiczów Janicka par. Równe 22 Kajetan Teresa Wiszniewska Marcin Piluszewski, Jan Engel 880 108 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0112.htm
8 6 1841 Nowogród Wołyński Jan Kozakiewicz Susły 48 Antoni Agata Terlikowska Anna Hordyńska Chutor Zwiahelski 20 Kajetan Prakseda Winiarska 872 75 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0042.htm
20 4 1841 Nowogród Wołyński Aleksander Kozakiewicz Susły 22 Jan Rozalia Garbolińska Marianna Nowakowska Susły 17 Antoni Franciszka Ostrowska 872 72 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0040.htm
13 9 1841 Łuck Dionizy Adamowski 27 Józef Katarzyna Jabłońska Marianna Kozakiewicz 20 Marcin Klara Turowska Pantalemon Czerniszewski, Jan Powstański 377 42 13 827 19V-20R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0023.htm
22 11 1842 Nowogród Józef Paszkowski Kożuszki 26 Jan Marianna Orzechowska Anna z Boruszewskich Zubrzycka Susły 22w Jan Franciszka Kozakiewicz 873 81 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0044.htm
21 2 1843 Nowogród Wołyński Józef Boruszewski Susły 20 Jan Franciszka Kozakiewicz Prakseda Grzybowska Susły 20 Michał Katarzyna Orzechowska 874 99 22 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0052.htm
23 5 1843 Nowogród Wołyński Tomasz Guławski Susły 25 Stanisław Józefa Świrska Teresa Boruszewska Susły 18 Jan Franciszka Kozakiewicz Ludwik Jędrzejewski, Antoni Lewicki 874 110 33 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0057.htm
10 10 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Kozakiewicz Susły 21 Wojciech Dorota Boczkowska Domicela Szczyrska Susły 18 Benedykt Tekla Malicka 874 127 50 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0066.htm
30 10 1843 Nowogród Wołyński Jakub Kozakiewicz Susły 45w Szymon Agata Piasecka Małgorzata Maklak Susły 23 Franciszek Elżbieta Lewkiewicz 874 129 52 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0067.htm
6 8 1844 Kołki Kazimierz Krzyżanowski Krasnowola 56 Michał Elżbieta Orzechowska Joanna Zielonka Krasnowola 30 Stanisław Helena Kruszczoska Ignacy Kozakiewicz i Aleksander Januszewski 830 83V 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0085.htm
4 2 1845 Krzemieniec Mikołaj Kozakiewicz Wesołówka 20 Bartłomiej Marianna Greczuk Anna Haczkowska Wesołówka 20 Antoni Tekla Krawczuk Mikołaj Oniszczuk i Mikołaj Bojakowski 01-18 23V 8 DM 558 T
28 4 1846 Kazimierka Antoni Kozakiewicz par. Kazimierka 22 Stefan Matrona Julia Szymanowska par. Kazimierka 18 Jacek Agnieszka Guzewicz Antoni Pałamarczuk, Stanisław Łukomski, Stefan Kutasiewicz 885 254 3 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0264.htm
20 4 1852 Ołyka Leon Jaworski Kołki 30 Stanisław Teresa Toczyńska Julia Kozakiewicz Cumań 20 Ignacy Aniela Sobotnicka 476 41 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0022.htm
5 10 1852 Ołyka Wincenty Kozakiewicz Cumań 23 Ignacy Aniela Sobotnicka Teresa Smorczewska Chorłupy 22 Józef Paulina Milińska 476 44 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0024.htm
1 3 1853 Beresteczko Stanisław Oborewicz Mytnica 27 Sebastian Elżbieta Marcinkowska Ludwika Kozakiewicz Mytnica 24 Piotr Pałaszka 15 18 2
25 1 1853 Nabrzuska Onufry Kozakiewicz Budki Karpiłowskie 25 Filip Konstancja Kadłubicka Marianna Brzezicka Budki Karpiłowskie 20 Piotr Marianna Jasińska Adam Pawłowski, Feliks Zajączkowski 865 431 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0235.htm
10 2 1857 Kowel Jan Kozakiewicz Kowel 26 Stanisław Tekla Huzarska Paulina Konkowska Kowel 26 Adam Salomea Siemaszko 259 40 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20259/pages/PL_1_436_259_0021.htm
27 10 1857 Krzemieniec Wincenty Bindas Lisznia 25 Maksym Justyna Wiktoria Kozakiewicz-Rymarczuk Wesołówka 19 Józef Maria szl. Paweł Bereżecki, chłop Maciej Kozakiewicz 0.1-29 42V 15 T
12 10 1858 Krzemieniec Ignacy Bojarski Andruha Wielka 23 Wojciech Maria Aniela Kozakiewicz Białokrynica 19 Antoni Tekla Haczkowska 0.1-30 40R 12 T
27 7 1858 Luboml Jakub Mazurkiewicz Binduga 35w Franciszek Marianna Cichocka Katarzyna Kostecka z Gryniuków Binduga 20w Maksym Marianna Kurt Wojciech Kuszeluk, Wawrzyniec Kozakiewicz 888 70R 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0072.htm
1 11 1858 Luboml Józef Kitaszewski Binduga 19 Jan Rozalia Doskocz Marianna Mikołajczuk Binduga 18 Andrzej Agata Skwarun Onufry Olchowski, Wawrzyniec Kozakiewicz 888 72V 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0075.htm
9 11 1858 Luboml Józef Stachniuk Terebejki 18 Franciszek Franciszka Jurczuk Apolonia Grabowska Rymacze 18 Ignacy Agnieszka Pradun Machał Stachniuk, Wawrzyniec Kozakiewicz 888 73R 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0075.htm
18 10 1859 Nabrzuska 0nufry Kozakiewicz Budki Karpiłowskie 30 Filip Konstancja Kadłubowska Karolina Rudnicka Budki Karpiłowskie 23 Augustyn Regina Adam Pawłowski, Feliks Zajączkowski 870 304 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0164.htm
4 2 1862 Kowel Józef Wittan Kowel 23 Jan Maria Makowska Konstancja Kozakiewicz Kowel 23 Stanisław Tekla Uzarska 263 35 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0019.htm
6 5 1862 Luboml Władysław Sawicki Kupracze 22 Michał Marianna Bonczuk Anna Pendel Jagodzin 33w Maciej Anna We? Mateusz Staniuk, Wawrzyniec Kozakiewicz 891 87V 13 306 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0071.htm
3 2 1863 Swojczów Jan Kozakiewicz Tuliczów, par. Turzysk 25 Stefan Anna Stasiuk Konstancja Berezowska Budki Ossowskie 20 Antoni Marianna Dobrowolska 624 28 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0015.htm
10 11 1863 Krzemieniec Jan Gniewkowski Wesołówka 19 Wincenty Anna Karpowicz Antonina Kozakiewicz Wesołówka 18 Michał Aniela Korkowska 0.1-36 49V 9 T
29 1 1863 Nabrzuska Mikołaj Zawacki Majdan 26 Hiacynt Anna Pawłowska Balbina Marcinkowska Majdan 18 Andrzej Małgorzata Kozakiewicz Feliks Zajączkowski, Stefan Litwinowicz 892 286V 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0268.htm
5 2 1863 Nabrzuska Piotr Zaręba Załuchów, par. Ratno 23 Józef Wiktoria Burczak Olimpia Zajączkowska Majdan 18 Feliks Marianna Czwalińska Onufry Kozakiewicz, Wiktor Borowski, Stefan Litwinowicz 892 287R 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0268.htm
3 2 1863 Nowogród Wołyński Jan Nowakowski Susły 24 Walenty Marianna Kozakiewicz Zofia Koszczyńska Zaremle 18 Franciszek Marianna Sidorska 178-3-152 3 5 Ż 5 MO
24 11 1863 Nowogród Wołyński Jan Nowakowski Susły 25w Walenty Marianna Kozakiewicz Zofia Leszczyńska Jarkowszczyzna 20 Mikołaj Apolonia Zakrzewska 178-3-152 15 55 Ż 29 MO
8 1 1864 Włodzimierzec Marcin Kozakiewicz Police 30 Jan Marianna Żurkiewicz Emilia Markowska par. Beresteczko 22 Bartłomiej Emilia Piotrowska 842 348 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0187.htm
8 11 1864 Krzemieniec Antoni Listopadzki Podliśce 22 Piotr Salomea Czugajewska Petronela Wilczyńska Wesołówka 19 Franciszek Weronika Kozakiewicz 1-38 43R 16 T 211
8 11 1864 Szumsk Wojciech Jasiński Kąty 20 Maciej Marianna Kozakiewicz Marianna Jasińska Kąty 20 Paweł Urszula Krajewska Łukasz Jasiński, Andrzej Baranowski, Franciszek Jasiński 245-1-20 195R 26 R RK
2 2 1864 Nowogród Wołyński Ludwik Kozakiewicz Susły 20 Szymon Praseda Piasecka Marianna Kapuścińska Susły 18 Wojciech Helena Paszkowska 178-3-152 18 8 Ż 35 MO
2 2 1866 Nowogród Wołyński Karol Korwal Rohaczew 25 Florian Konstancja Wiktoria Polańska Huta Dziekonka 19 Marcin Marianna Kozakiewicz 178-3-152 70 12 Ż 139 MO
29 10 1867 Nowogród Wołyński Lucjan Łuczyński Smołdyrów 56w Wincenty Apolonia Wasilewicz Anna Kozakiewicz z Ordyńskich Nowogród Wołyński 40w Kajetan Prakseda Jakubowska 178-3-152 105 41 Ż 209 MO
12 10 1869 Nowogród Wołyński Jan Chmielnicki Chmieryn 25 Tomasz Brygida Boczkowska Marianna Jędrzejewska Susły 20 Klemens Anna Kozakiewicz 178-3-152 151 27 Ż 297 MO
26 10 1869 Nowogród Wołyński Kajetan Kozakiewicz Józefówka 25 Jan Katarzyna Dobrzańska Petronela Juwchimowicz z Kraszewskich Józefówka 30w Wojciech Marcjanna Siedlecka 178-3-152 156 37 Ż 307 MO
16 11 1869 Nowogród Wołyński Franciszek Polański Huta Dziekonka 30 Marcin Marianna Kozakiewicz Aniela Hołub Huta Dziekonka 20 Wincenty Urszula Szatkowska 178-3-152 159 43 Ż 313 MO
23 11 1869 Nowogród Wołyński Wiktor Siedlecki Słoboda Kniazka 25 Mateusz Antonina Markiewicz Honorata Chmielowska Susły 20 Ambroży Franciszka Kozakiewicz 178-3-152 162 48 Ż 318 MO
22 2 1870 Nowogród Wołyński Andrzej Kozakiewicz Futor Zwiachelski 25 Jan Anna Ordyńska Brygida Lewicka Susły 16 Ignacy Józefa Adamowicz 178-3-152 175 27 Ż 346 MO
4 10 1870 Nowogród Wołyński Tomasz Kozakiewicz Kanuny 25 Franciszek Domicela Szczyrska Agnieszka Strojnowska Słoboda Czernicka 20 Stanisław Domicela Słowaczewska 178-3-152 190 55 Ż 375 MO
17 9 1871 Torczyn Ludwik Rakowski Boratyn 33 Eugeniusz Ksawera Konopacka Teresa z Smorczewskich Kozakiewicz Boratyn 38 Józef Apolonia Michalewska 657 44 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20657/pages/PL_1_436_657_0023.htm
12 10 1873 Sidorów Eliasz Kozakiewicz Zielona 26 Bazyli Rozalia Jasińska Anna Landfried Zielona 16 Henryk ? Elżbieta Sznajder 1205L 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0040.htm
25 8 1874 Ołyka Stanisław Jan Kozakiewicz Par. Kołki 31 Józef Zofia Sobotnicka Katarzyna Paszkowska Dobra 20 Szymon Marianna Sawicka 495 56 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0029.htm
10 11 1874 Krzemieniec Stanisław Kozakiewicz Białokrynica 18 Mikołaj Anna Haczkowska Maria Zawadzka Białokrynica 18 Jan Agata Lityńska em. szer. Szymon Kaszub, chł. Maciej Kozakiewicz 426-1-68 28V-29R 13 T
8 9 1876 Krzemieniec Mikołaj Kozakiewicz Białokrynica 65w Bartłomiej Marianna Anna z Ossowskich Izdebska Krzemieniec 35w Wincenty Honorata 426-1-70 27V-28R 10 T
17 4 1877 Krzemieniec Onufry Łabuszewski Młynowce 53w Jakub Paraskowia Wiktoria Haczkowska Wesołówka 19 Franciszek Rozalia Kozakiewicz chł. Makary Bindas, Franciszek Bindas 426-1-130 24V-25R 5 T
8 10 1878 Krzemieniec Franciszek Bindas Wesołówka 21 Wincenty Wiktoria Kozakiewicz Tekla Łopuszańska Tylawka 23 Jan Antonina Ochocka 426-1-72 20V 10 T
1879 Kazimierka Franciszek Walerian Urbanowicz Stefan Ewa Bagińska Józefa Kozakiewicz MU 10
4 2 1890 Kowel Feliks Andrzej Kozakiewicz Kowel 27 Aleksander Apolonia Zawadzka Helena Dolińska Kowel 19 Nikodem Józefa Kobylańska Boleslaw Nalepiński, Ksawery Kowalski 291 63 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0032.htm
17 2 1891 Krzemieniec Antoni Haczkowski Wesołówka 19 Franciszek Rozalia Kozakiewicz Apolonia Gęsiorowska Wesołówka 24 Józef Maria Żurawska 0.1-81G 30R 7 T
9 6 1891 Krzemieniec Antoni Brojanowski Krzemieniec 50w Antoni Aleksandra Petronela Kozakiewicz Wesołówka 50 Michał Aniela 0.1-81G 30V 9 T
21 6 1896 Tbilisi Zygmunt Łubiński pow. Święciany 29 Kazimierz Maria Mackiewicz Michalina Kaszyńska Warszawa 23 Jan Anna Czerepińska A. Arutiunow, Antoni Kozakiewicz 69 20 Tb
18 5 1897 Tbilisi Józef Maciejewski kaliska gub. 30 Michał Marianna Kozłowska Jadwiga Kozakiewicz grodnieńska gub. 20 Grzegorz Paulina Zazulińska Konstanty Kozakiewicz, Fedor Stepanow 85 16 Tb
12 7 1898 Tbilisi Ignacy Romanowski Kowno 37w Antoni Klara Penerewicz Emilia Kozakiewicz grodnieńska gub. 18 Grzegorz Paulina Zazameńska Piotr Kozakiewicz, Ignacy Helman 105 21 Tb
31 1 1899 Tbilisi Michał Pawłowski kowieńska gub. 28 Jan Konstancja Fedorowicz Karolina Arcimowicz grodnieńska gub. 17 Tadeusz Justyna Łuszczynowicz Konstanty Kozakiewicz, Wojciech Lisniewski 117 10 Tb
18 7 1900 Krzemieniec Jan Tolisz Krzemieniec 26 Grzegorz Józefa Filkiewicz Maria z Listopadskich Gorzkowska Krzemieniec 33 Anzelm Petronela Kozakiewicz 28 R 12
1 7 1901 Tbilisi Antoni Maksymowicz wileńska gub. 26 Ignacy Teresa Simaszko Apolonia Kozakiewicz 17 Grzegorz Paulina Zezulńska Konstanty i Bolesław Kozakiewicze, Michał Żłobiński 10 16 Tb
16 1 1905 Tbilisi Romuald Dogwiało kowieńska gub. 29 Antoni Anna Kozakiewicz Antonina Żabo kowieńska gub. 19 Ignacy Anna Debusińska Antoni Żybas, Tomasz Baranowicz 98 4 Tb
25 2 1907 Jałowicze Franciszek Kral Par. Nieświcz 22 Franciszek Marianna Gejs Antonina Kozakiewicz Par. Jałowicze 21 Franciszek Adela Stańska 998 5
1908 Kazimierka Józef Urbanowicz Franciszek Józefa Kozakiewicz Anastazja Hajdamowicz MU 14
1908 Kazimierka Stanisław Urbanowicz Franciszek Józefa Kozakiewicz Antonina Hajdamowicz MU 15
12 4 1909 Tbilisi Stanisław Koperek Noworadomsk, piotrkowska gub. 27 Stanisław Józefa Suchanek Eleonora Kopacka warszawska gub. 27 Józef Marianna Prusinowska Konstanty Kozakiewicz, Adolf Gaus 204 17 Tb
18 10 1909 Horochów Andrzej Szuber Zagaje 22 Józef Anna Rozebajger Aniela Kozakiewicz Horochów 21 Daniel Anna Juszczyńska 995 35 14 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0039.htm
26 8 1910 Tajkury Juliusz Jan Szulc luteranin 25 Jan Paulina Sztrunk Julia Kozakiewicz par. Tajkury 19 Feliks Andrzej Helena Dolińska R-740-4-69 37 R 19 R 0
29 7 1912 Ołyka Zenon Kozakiewicz Bogusławka 30w Stanisław Katarzyna Paszkowska Anna Wiernicka Bogusławka 16 Antoni Helena Winiewska 1050 128 23 MO
11 5 1914 Ołyka Jan Mikos Huta Bogusławka 25 Jan Katarzyna Kozakiewicz Teodora Winiewska Huta Bogusławka 21 Franciszek Rozalia Trojanowska 1063 203 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0214.htm
1 6 1914 Ołyka Bolesław Brodziński Ledne 28 Piotr Teresa Sulikowska Franciszka Jakubowska Huta Bogusławka 22 Jan Antonina Kozakiewicz 1063 204 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0215.htm
18 3 1917 Tbilisi Daniel Golcer pow. nikołajewski, samarska gub. 27 Daniel Katarzyna Naman Zofia Wanda Kozakiewicz pow. trocki, wileńska gub. 20 Dorota Kazimierz Bałtuszko, Wilhelm Szanfer 359 15 Tb
14 1 1919 Młynów Jan Własak Zofiówka 23 Józef Maria Długa Adela ? Jasińska Zofiówka 18 Jan Antoina Olfans Jan Kozakiewicz, Józef Janeczek 740-6-136 56V 12 R DW 26
26 1 1930 Drużkopol Władysław Ziemiański Zagaje 26 Józef Zofia Wapińska Stefania Szubert Zagaje 18 Andrzej Aniela Kozakiewicz 1039 14 45 973 14 50 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0017.htm
7 2 19?? Ołyka Jan Kozakiewicz Julia Tomaszczyk Chorłupy Jan Matylda Grabowska nr aktu 14 1063 29 114 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
16 72 Bratowa Wincentego - Marianna Kucharska z Kozakiewiczów wdowa 48 Szumsk Kuty (Kąty) 1857 Łuck DM 35-1-71
12 70 Włościanin Kozakiewicz Mikołaj 47 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
148 370 Żona Antonina z Kozakiewiczów 42 Korzec Koszelów 1885 Równe DW
195 312 żona Zuzanna ur. Kozakiewicz 28 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
204 328 Bielak Karolina ur. Kozakiewicz, wdowa 56 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
224 373 ż. Anna ur. Kozakiewicz 40 Nowogród Wołyński Apolonówka 1885 Równe EH
13 104 Kozakiewicz Maciej 61 Krzemieniec Wesołówka 1903 Tarnopol DW 426-1-89


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl