Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 421 wyników dla: Bober

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 8 1827 Ołyka Rozalia Bober 33 Łopateń mąż Piotr Bober, dzieci: Ludwik, Józef, Marianna, Anna 813 163 22 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0165.htm
29 11 1829 Zasław św. Józefa Tekla Bober 1 Brykula rodzice ur. Piotr Bober, Klementyna Lubaszewska, na kor 178-3-95 58V 73 Ż 112 KP2
15 12 1829 Zasław św. Józefa Józef Terlecki 18/12 Brykula rodzice ur. Piotr Terlecki, Klementyna Lubaszewska Bober, na kor 178-3-95 60R 82 Ż 115 KP2
6 1 1833 Ołyka Franciszek Bober 3 Majdan Łopatyński Piotra i Katarzyny z Paszkowskich 819 144 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0151.htm
28 3 1833 Ołyka NN Bober 30 Balarka żona Tekla z Jakubowskich 819 147 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0154.htm
28 8 1835 Zasław św. Józefa Józef Bober 2/52 Brykula Rodzice: Piotr, Klementyna Lubaszewska 178-3-101 97 91 Ż SK
29 8 1836 Korzec Antoni Borowski 1 Bielczaki z konwulsji, syn Jakuba i Katarzyny z d. Bober 245-1-10 109r 51 R Na
25 11 1836 Deraźne Franciszka Bober 1,5 Wowcze c. ur. Wawrzyńca i Mariany z Kopiejów 171-1-9 204V 29 R DM
28 1 1839 Łuck Helena Bober 8 Jezioro c. Augustyna i Wiktorii 375 58 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0032.htm
23 4 1839 Deraźne Piotr Bober 10/52 Wowcze s. Franciszka i Agaty z Kopiejów 879 190 V 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0193.htm
23 3 1842 Nowogród Wołyński Marcianna Bober 6 Huta Kuka córka Antoniego i Teresy z Bąkowskich 873 93 64 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0051.htm
2 1 1842 Deraźne Tomasz Bober 3 Nerucze s. Piotra i Katarzyny z Paszkowskich 881 249 R 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0263.htm
28 8 1843 Deraźne Piotr Bober 60 Nerucze żona Katarzyna z Paszkowskich, synowie Ludwik, Tomasz i Jan, córki Anna i Franciszka 882 191 V 28 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0193.htm
1 9 1843 Deraźne Ludwik Bober 28 Nerucze żona Marianna z Vhorążyczewskich, syn Jan, córka Kamilla 882 191 V 29 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0193.htm
7 9 1843 Deraźne Jan Bober 1 Nerucze s. Ludwika i Marianny z Chorążyczewskich 882 192 R 30 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0193.htm
11 1 1844 Korzec Feliks Borowski 1/12 Pereweżnia s. 1-dw. Błażeja i Katarzyny z domu Bober 875 215 13 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0110.htm
16 3 1845 Deraźne Katarzyna Bober 1 Wowcze c. Ludwika i Marianny z Chorążyczewskich 884 216 V 5 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0223.htm
20 3 1846 Deraźne Bartłomiej Żołędziewski 70 Nerucze ż.Ewa Bober dzieci: Adam, Jan, Ludwik, Krystyna, Franciszka, Wiktoria 885 199 R 8 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0209.htm
3 9 1846 Deraźne Józefa Bober 4 Wowcze córka Pawła i Feliksy z.d. Szelążek 885 200 V 16 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0211.htm
18 9 1846 Deraźne Michał Bober 6 Wowcze syn Pawła i Feliksy z.d. Szelążek 885 201 R 18 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0211.htm
1 11 1846 Deraźne Stanisław Bober 3 Wowcze syn Wawrzyńca i Maryanny z.d. Kopiej 885 201 V 21 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0212.htm
7 11 1846 Deraźne Maryanna Bober 3 Wowcze córka Franciszka i Agaty z.d. Kopiej 885 201 V 22 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0212.htm
4 6 1847 Krzywin Magdalena Bober 5 Szlachowa córka Jana i Rozalii z Tomczykowskich 171-1-13 57R 16 R Mg
12 2 1847 Deraźne Marianna Burzyńska 5/52 Nerucze umarła z kokluszu, c. Stanisława i Petroneli z d. Bober 171-1-13 217V 3 R 224 BW
14 8 1847 Deraźne Aniela Bober 7 Wowcze umarła na diarię (biegunkę), r. Wawrzyniec i Marianna z d. Kopiej 171-1-13 219R 20 R 227 BW
3 10 1847 Deraźne Anna Bober 17 Wowcze umarła na diarię (biegunkę), r. Paweł i Felicjanna z d. Szelążek 171-1-13 221V 27 R 229 BW
1 3 1848 Deraźne Stanisław Bober 31 Wowcze ż. Petronela z Burzyńskich 171-1-14 258R 6 R 255 BW
10 3 1849 Kazimierka Marcin Bober 55 Jasnober żona Marianna z Siedlickich, synowie Franciszek i Ludwik, córki Aniela, Franciszka i Julia 171-1-15 277R 3 R 279 DM
23 7 1850 Kazimierka Katarzyna Filiczkowska 2 Jasnober c. Stanisława i Salomei z Boberów 171-1-16 734V 10 R 747 DM
14 8 1850 Kazimierka Adam Kwiatkowski 3 Karaczun s. Ksawerego i Brygidy z Boberów 171-1-16 736V 18 R 749 DM
26 5 1858 Deraźne Józef Bober 15 Wowcze s. Augustyna i Wiktorii z Gadomskich 650-1-1 494R 12 R 555 BW
19 7 1860 Deraźne Michalina Zaręba 2,5 Zauholce c. Antoniego i Karoliny z d. Bober, zm. od zaduszenia [prawdopodobnie błonica] 171-3-24 257R 15 R 363 BW
5 1 1864 Deraźne Adolf Bober 2 Ładessa s. Tomasza i Emilii z Praczkowskich 171-1-83 261R 3 R 291 BW
25 2 1867 Olewsk Anastazja Bober 46 Słoboda Ludwipolska z kolek i kaszlu, z domu Chodorowska, mąż Franciszek Bober, synowie Józef, Mikołaj, Ignacy i Aleksander, córki Katarzyna i Aniela 178-3-246 16v 3 Ż Na
3 5 1870 Ołyka Teresa Bober 41 Satyjów z Narolskich, żona Józefa, dzieci Jan, Franciszek, Józefa, Michalina i Marianna 491 61 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0032.htm
14 7 1870 Olewsk Marianna Bober 2 Ludwipol z kokluszu, córka Józefa i Franciszki z d. Głowackiej 178-3-246 27r 26 Ż Na
15 7 1872 Olewsk Katarzyna Jurkiewicz 78w Rudnia Choczyńska ze starości, z d. Bober, synowie Józef, Konstanty i Tomasz, córki Agata i Józefa 178-3-246 33r 6 Ż Na
22 3 1874 Olewsk Kamila Bober 5/12 Radorobel z ospy, córka Mikołaja i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 42r 23 Ż Na
7 7 1874 Olewsk Mikołaj Bober 27 Radorobel z gorączki, s. Franciszka, żona Antonina z d. Garbowska, córka Wiktoria 178-3-246 43r 32 Ż Na 0
26 4 1876 Olewsk Marcin Dworzecki 50 Rudnia Choczyńska z wewnętrznej choroby, s. Ludwika, żona Józefa z d. Bober, syn Piotr i Wiktor, córki Aleksandra, Rozalia, Antonina, Feliksa i Tekla 178-3-246 54r 9 Ż Na
1 5 1878 Olewsk Paulina Bober 6/12 Radorobel z odry, córka Józefa i Franciszki z d. Głowackiej 178-3-246 64v 12 Ż Na
24 1 1882 Olewsk Urszula Bober 60 Radorobel z przeziębienia, z domu Rudnicka, mąż Franciszek Bober, syn Roman i córka Marianna 178-3-246 84r 2 Ż Na 0
7 8 1882 Krzywin Stanisław Bober 1 Chorowica s. Józefa i Józefy z Mierzwińskich 17-2-71 131V 8 Ch 151 DM
9 12 1885 Olewsk Waleria Bober 1 Radorobel z żoładka, córka Aleksandra i Agaty z d. Zajączkowskiej 178-3-246 106v 51 Ż Na
11 3 1887 Olewsk Paulina Bober 1/12 Słoboda Radowelska z krupu, córka Józefa i Franciszki z d. Głowackiej 178-3-246 116r 6 Ż Na
22 2 1890 Olewsk Dionizy Bober 4/12 Radorobel z przeziębienia, syn Józefa i Marianny z d. Zajączkowskiej 178-3-246 144v 13 Ż Na
26 7 1891 Turzysk Leon Bober 4 Rużyn s. Edwarda i Anastazji z Kobylińskich 759 51 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0029.htm
12 4 1891 Olewsk Marianna Bober 56 Radorobel z domu Bielawska, mąż Stanisław syn Teodora Bober, synowie Józef, Tomasz, Franciszek i Jan 178-3-246 152r 17 Ż Na
23 6 1891 Olewsk Michalina Bober 6/12 Radorobel z padaczki, córka Józefa i Marianny z d. Zajączkowskiej 178-3-246 153r 22 Ż Na
17 11 1891 Olewsk Adam Zalewski 3/12 Budki Borowskie z padaczki, syn Tomasza i Marianny z d. Bober 178-3-246 154v 32 Ż Na
23 9 1892 Olewsk Józef Bober 6/12 Radorobel z krwawej biegunki, syn Ignacego i Eleonory z d. Hanuszewicz 178-3-246 162r 35 Ż Na
18 6 1893 Ołyka Stanisław Bober 6 Dubiszcze s. Jana i Michaliny z Sawickich 1018 235 53 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0124.htm
18 6 1893 Ołyka Zofia Bober 4 Dubiszcze c. Jana i Michaliny z Sawickich 1018 235 54 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0124.htm
10 7 1893 Ołyka Marianna Bober 3/52 Dubiszcze Jana i Michaliny z Sawickich 1018 237 59 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0125.htm
3 3 1893 Młynów Florian Pizdor 12 Pereweredów od ospy, s. austr. pod. Jana i Katarzyny z d. Bober 740-7-94 40V 20 R 156 DW
11 3 1893 Młynów Stanisław Pizdor 8 Pereweredów od ospy, s. austr. pod. Jana i Katarzyny z d. Bober 740-7-94 41R 23 R 156 DW
16 3 1893 Młynów Stefan Pizdor 6 Pereweredów od ospy, s. austr. pod. Jana i Katarzyny z d. Bober 740-7-94 41V 26 R 157 DW
14 11 1894 Olewsk Kamila Boczkowska 7 Ludwipol ze szkarlatyny, córka Hieronima i Marianny z d. Bober 178-3-246 185v 73 Ż Na
27 11 1894 Olewsk Rozalia Boczkowska 1 uroczystko Artyńsk ze szkarlatyny, córka Hieronima i Marianny z d. Bober 178-3-246 186r 78 Ż Na
30 11 1894 Olewsk Piotr Bober 1/12 Nowa Aleksandrówka ze szkarlatyny, syn Kajetana i Anastazji z d. Zajączkowskiej 178-3-246 186v 79 Ż Na
4 12 1894 Olewsk Florian Bober 5 Rudnia Radowelska ze szkarlatyny, syn Aleksandra i Agaty z d. Zajączkowskiej 178-3-246 187v 86 Ż Na
12 1 1895 Olewsk Klementyna Bober 1 Radorobel z kaszlu, córka Józefa i Marianny z d. Zajączkowskiej 178-3-246 191r 18 Ż Na
12 3 1895 Olewsk Grzegorz Bober 7 Radorobel z krupu, syn Ignacego i Eleonory z d. Hanuszewicz 178-3-246 192v 33 Ż Na
20 5 1897 Olewsk Marianna Bober 56w Radorobel z suchot, z domu Bielawska, mąż Stanisław Bober, synowie Józef, Tomasz, Franciszek i Jan, córka Marianna 178-3-246 204r 11 Ż Na
11 9 1899 Olewsk Kamila Kuriata 6/12 Zolnia z kaszlu, córka Józefa i Ewy z d. Bober 178-3-246 223v 37 Ż Na
14 1 1907 Ołyka Jan Bober 6/52 Długoszyje s. chł. Ludwika i Marianny ze Skazów 1019 461 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0247.htm
9 1 1907 Cudnów filia Romanów Rozalia Bober 2 Hołubin pochówek 9.01., c. Walentego i Marii z Petrowskich 178-3-215 119V 26 Ż 230 DM
30 1 1908 Cudnów f. Romanów Józef Bober 3 Hołubin s. Floriana i Justyny z Lewandowskich 178-3-215 179V 13 Ż 342 DM
15 9 1908 Cudnów f. Romanów Kamil Bober 40 Hołubin żona Maria z Dronkowskich, syn Antoni 178-3-215 185V 90 Ż 354 DM
30 11 1908 Cudnów f. Romanów Marcel Bober 3/12 Hołubin s. Jana i Rozalii z Radyszów 178-3-215 187V 112 Ż 358 DM 0
7 10 1909 Cudnów filia Romanów Marian Bober 3 Hołubin s. Jana i Rozalii z Kaduszów 178-3-215 255R 91 Ż 478 DM
9 1 1911 Korzec f. Horodnica Józef Bober 73 Numery synowie Kazimierz, Piotr i Stanisław 178-3-181 48V 3 Ż 97 DM
22 1 1911 Korzec f. Horodnica Grzegorz Bober 79 Kurczycka Huta żona Zofia, syn Jan, córki Kamila i Ewa 178-3-181 49V 11 Ż 99 DM
26 4 1915 Ołyka Władysław Bober brak Metelno Stanisława i Anieli z Mrozów 1081 84 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0048.htm
10 1 1916 Ołyka Filipina Bober 16 Długoszyje Dionizego i Pauliny ze Stawskich 1081 167 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0093.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
0 0 1823 Deraźne Aleksander Żołędziewski Chołoniewicze Jan Marianna Grochowska dopeł.chrz. 7-letniego syna dnia 8.06.1830; asyt. M. Bober i Katarzyna Bobrowa, Grzegorz Bober i Marianna Bobrowa 171-1-3 222V 18a R DM
10 10 1826 Deraźne Dionizy Jan Chorążyczewski Majdan Chołoniewicki Jan Elżbieta Wawrzyniec Bober, Małgorzata Chorążyczewska 59 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0005.htm
0 0 1828 Deraźne Bazyli Żołędziewski Chołoniewicze Jan Marianna Grochowska dopeł.chrz. 2-letniego syna dnia 8.06.1830; asyst. M. Boberi Katarzyna Bobrowa, Grzegorz Bober i Marianna Bobrowa 171-1-3 222V 18 R DM
27 5 1828 Włodzimierzec Joanna Woźniuk Majdan Ossowski Jan Marianna Myszkiewicz Tomasz Bober i Marcjanna Miszkiewicz wdowa 814 106a 52 AGAD 110 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0110.htm
29 5 1830 Deraźne Jan Chorążyczewski Majdan Lipieński Michał Urszula Żołędziewska Wawrzyniec Bober i Marianna Bobrowa 171-1-3 223R 19 R DM
20 2 1831 Ołyka Bazyli Kopiej Łopateń Józef Marianna Bober 818 260 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0267.htm
3 2 1831 Olewsk Marianna Wiktoria Kozińska Majda Borowski Benedykt Anastazja Bober Wincenty Makarewicz i Magdalena Zalewska panna 178-3-4 446V 11 Ż Na 874
23 1 1831 Korzec Karolina Biryt Balarka Aleksandrowska Marcin Małgorzata Bober 245-1-5 57 11 R PW
13 7 1831 Deraźne Anna Bober Majdan Lipieński Paweł Felicjana Szeląg Wawrzyniec Bober i Katarzyna Bobr ż. Grzegorza 171-1-4 257R 11 R DM
21 12 1832 Ołyka Tomasz Bober Majdan Łopatyński Piotr Katarzyna Paszkowska 819 118 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0124.htm
27 9 1832 Kisielin Jan Bagnecki Kisielin Bazyli Elżbieta Bober Jan Rudkowski, Maryanna Woyciechowska; as: Wincenty Zialnowski, Katarzyna Mikłas 847 308 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0164.htm
26 6 1833 Ołyka Władysław Kopiej Majdan Łopateński Józef Rozalia Bober 819 142 63 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0148.htm
14 9 1833 Deraźne Rozalia Domalewska Łopatnia? Łopateń par. Kołki Jan Anna Brusilewicz Grzegorz Bober i Tekla Brusilewicz 171-1-7 196R 20 R DM
10 1 1833 Włodzimierzec Paweł Chorąży Majdan Kanonicki Feliks Karolina Rudnicka Jan Bober i Marianna Rudnicka z Lelewiczów ż. Antoniego 819 78R 1 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0080.htm
20 6 1834 Deraźne Ewa Bober Wowcze Paweł Felicjana Szelążek ... Chorążyczewski i Małgorzata Pawlikowska 171-1-7 195V 18 R DM
26 9 1834 Deraźne Ewa Chorążyczewska Hłuboczek Michał Justyna Sulikowska Maciej Bober i Marianna Boberowa 171-1-7 197V 29 R DM
14 10 1834 Deraźne Rozalia Chorążyczewska Wowcze Maciej Anna Kraśnikiewicz Grzegorz Bober i Marianna Boberowa 171-1-7 198R 32 R DM
27 11 1834 Zasław św. Józefa Andrzej Mierzejewska Brykula Walenty Tekla Kalinowska Piotr Bober, Apolonia Karpińska 178-3-100 45R 109 Ż 92 RG 0
15 1 1835 Zasław św. Józefa Aniela Bober Wierzbowce Augustyn Rozalia Popławska Jan Plutyński, Katarzyna Piotrowska 178-3-101 24 3 Ż CK
14 8 1835 Zasław św. Józefa Józef Bober Brykula Piotr Klementyna Lubaszewska Paweł Mierzewski, Marianna Plutyńska 178-3-101 48 104 Ż CK
24 6 1835 Deraźne Franciszka Bober Wowcze Wawrzyniec Marianna Kopiej Jan Kopiej i Ewa Komnacka 171-1-8 187R 15 R DM
3 11 1835 Deraźne Ludwik Karol Kopiej Zahułek Józef Rozalia Bober Ludwik Średziński i Marianna ...czyńska, Kajetan Marcinkiewicz i Teresa Michałowska 171-1-8 189V 29 R DM 0
30 5 1836 Deraźne Marianna Bobr Wowcze Augustyn Wiktoria Gadomska Grzegorz Bober i Marianna Bobrowa 171-1-9 191V 17 R DM
17 9 1836 Deraźne Józefa Kopiej Ładessa Wincenty Krystyna Żołędziewska Grzegorz Bober i Marianna Praszkowska 171-1-9 193V 28 R DM
27 12 1836 Deraźne Małgorzata Chorążyczewska Wowcze Maciej Anna Kraśnikiewicz Maciej Bober i Małgorzata Sulikowska 171-1-9 195V 40 R DM
27 12 1836 Deraźne Marianna Chorążyczewska Wowcze Maciej Anna Kraśnikiewicz Grzegorz Bober i Marianna Bobrowa zamężna 171-1-9 195V 40 R DM
27 9 1837 Korzec Michał Borowski Bielczaki Jakub Katarzyna Bóbr, Bober 245-1-11 90 104 R PW
25 1 1837 Deraźne Aniela Domalewska Wowcze Jan Anna Brusilewicz Grzegorz Bober i Tekla Brusilewicz panna 171-1-10 201V 3 R DM
20 8 1837 Deraźne Franciszek Kopiej Zahułek Józef Rozalia Bober Stanisław Domalewski i Konstancja Kopiej zamężna 171-1-10 206R 31 R DM
28 11 1837 Deraźne Adam Bober Wowcze Wawrzyniec Marianna Kopiej Stanisław Chorążyczewski i Małgorzata Chorążyczewska 171-1-10 208R 42 R DM
21 4 1837 Zasław św. Józefa Józefa Karpińska Brykula NN Tekla NN Piotr Bober, Katarzyna Piotrowska 178-3-108 59R 50 Ż 114 RG
17 2 1838 Wieledniki Dorota Bober (Bobrow) Małachówka Ignacy Elżbieta Rudkowska 178-3-6 424V 14 Ż MW
17 2 1838 Deraźne Tomasz Bober Nerucze Piotr Anna Paszkowska chrzest z samej wody; Stanisław Chorążyczewski i Marianna Bobrowa zamężna 171-1-11 207R 13 R DM
20 4 1838 Deraźne Eufrozyna Bober Wowcze Paweł Felicjanna Szelążek chrzest pełny 23.04.1838; Wawrzyniec Bober i Katarzyna Bobrowa 171-1-11 207V 17 R DM
29 6 1838 Deraźne Eufrozyna Bober Wowcze Paweł Julianna Szelonżek [Szelążek] chrzest z samej wody 30.06.1838; Karol Chorążyczewski i Małgorzata Pawlikowska (poz. 17 ?) 171-1-11 209R 25 R DM
27 8 1838 Deraźne Dominik Podgórski Wowcze Stanisław Małgorzata Chodorowska Maciej Bober i Tekla Brusilewicz panna 171-1-11 210R 33 R DM
28 9 1838 Deraźne Władysław Chorążyczewski Hłuboczek Michał Justyna Sulikowska Maciej Bober i Marianna Bober zamężna 171-1-11 211R 37 R DM
13 12 1838 Deraźne Cyprian Chorążyczewski Wowcze Maciej Antonina Kopiej Ludwik Bober i Tekla Chorążyczewska zamężna 171-1-11 211V 42 R DM
17 2 1838 Deraźne Tomasz Bober Nerucze Piotr Katarzyna Paszkowska 879 180 V 6 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0183.htm
18 7 1839 Kazimierka Szymon Narcyz Burzyński Karaczun Jan Ewa Bober 879 228 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0236.htm
22 2 1839 Targowica Franciszka Feliksa Drewnowska Rudłów Paweł Apolonia Bober Gabriel Ostrowski, Ewa Lechnicka ż. Alojzego 825 257 R 10 ZP 0
15 3 1839 Nowogród Wołyński Franciszka Kurowska Niepoznanicze Stefan Anna Suchowiecka Józef Bober i Wiktoria Suchowiecka ż. Antoniego 178-3-72 15R 112 Ż 30 DM
24 3 1839 Deraźne Kamilla Bober Nerucze Ludwik Marianna Chorążyczewska 879 182 V 16 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0185.htm
26 3 1839 Deraźne Piotr Bober Wowcze Franciszek Agata Kopiej 879 182 V 17 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0185.htm
21 11 1840 Krzywin Katarzyna Bober lub Bóbr Rypiszcze Jan Rozalia Tomczukowska 880 29 V 26 0
1 1 1840 Tuczyn Mieczysław Michalski Tuczyn Ludwik Regina Bóbr lub Bober 880 137 R 1 0
6 8 1840 Włodzimierzec Kajetan Teofil Grąkowski Hranie Józef Tekla Bober [Bóbr] Jędrzej Rudnicki i Wiktoria Miszkiewicz ż. Michała 826 107V 28 AGAD 109 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0109.htm
29 11 1840 Deraźne Aniela Bober Wowcze Wawrzyniec Marianna Kopiej 880 167 V 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0184.htm
18 11 1840 Deraźne Jan Bober Nerucze Piotr Katarzyna Paszkowska 880 167 R 37 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0183.htm
4 11 1840 Deraźne Michał Kopiej Zahułek Józef Rozalia Bober 880 167 R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0183.htm
26 10 1840 Deraźne Stanisław Bober Nerucze Ludwik Marianna Chorążyczewska 880 166 V 34 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0183.htm
8 7 1840 Deraźne Ewa Bober Wowcze Franciszek Agata Kopiej 880 165 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0181.htm
21 5 1840 Nowogród Wołyński Antoni Bober Karolówka Piotr Elżbieta Rutkowska ur. Jan Bober, Apolonia Ostrowska wdowa 871 32 122 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0017.htm
13 7 1841 Białozórka Marianna Rubach Moskalówka Michał Ludwika Jacko Boberła i Hupka Dobro..wa 872 753 13 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0397.htm
9 2 1841 Krzywin Apolonia Tomczakowska Stryhany Jędrzej Marianna Sawicka ch.23.02.1841, Ur. Jan Sadowski, Ur. Rozalia Bober ż. Jana 171-1-12 30V 4 R DW
13 3 1841 Deraźne Aniela Przybyszewska Makarówka Jakub Anna Sulikowska Maciej Bober i Marianna Przybyszewska zamężna 171-1-12 191V 10 R DM
7 4 1841 Deraźne Michał Bober Wowcze Paweł Feliksa Szelążek Karol Chorążyczewski i Marianna Bober zamężna 171-1-12 192V 15 R DM
15 5 1841 Deraźne Nepomucena Chorążyczewska Wowcze Maciej Antonina Kopiej Franciszek Bober i Anna Domalewska zamężna 171-1-12 193R 19 R DM
10 9 1841 Deraźne Ewa Żołędziewska Balarka Adam Franciszka Burzyńska Jan Żołędziewski i Katarzyna Bober zamężna 171-1-12 195R 30 R DM
18 9 1841 Deraźne Mateusz Kopiej Widymir Józef Helena Bober Józef Żołędziewski i Józefa Chodorowska zamężna 171-1-12 195R 32 R DM
24 8 1841 Stepań Ludwik Onochowski Odzgowa Kasper Rozalia Bober Wincenty Sulikowski i Anna Onochowska panna 171-1-12 209V 28 R 213 DM
25 2 1842 Kazimierka Walentyna Burzyńska Karaczun Jan Ewa Bober 881 217 V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0227.htm
14 8 1842 Deraźne Jan Bober Nerucze Ludwik Marianna Chorążyczewska 881 241 R 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0254.htm
9 1 1842 Połonne Marianna Kaczkowski Lasy Połońskie Paweł Marianna Paweł Bober żonaty, Aleksandra ...niewska ż. Pawła 873 297-298 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0154.htm
29 10 1842 Nowogród Wołyński Tekla Juchimowicz Józefówka Karol Franciszka Bober Bóbr 873 47 187 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0026.htm
4 11 1842 Nowogród Wołyński Wacław Bober Niepoznanicze Józef Barbara Sawicka 873 49 194 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0027.htm
14 6 1842 Zasław św. Józefa Wincenty Plutyński Brykula Jan Marianna Bober Augustyn Bober, Marianna Lublińska 178-51-485 36R 52 Ż 38 RG
20 5 1843 Krzywin Magdalena Bóbr lub Bober Budki Dachownia Jan Rozalia Tomczakowska wolni Wincenty Tomczakowski, Tekla Wróblewska ż. Piotra 882 35 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0036.htm
21 11 1843 Kazimierka Cecylia Seweryna Burzyńska Karaczun Jan Ewa Bober 882 224 R 24 0
17 11 1843 Korzec Feliks Borowski Rudnia Pereweżnia Błażej Katarzyna Bóbr Bober 874 215 144 PW 0
30 12 1843 Nowogród Wołyński Anna Bober Józefówka Kazimierz Marianna Osińska Augustyn Bielecki, Anna Osińska 875 2 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0005.htm
13 10 1843 Dąbrowica Teresa Grąkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Jędrzey Rudnicki, Maryanna Makarewicz; ch: 15.10. 829 246a 12 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0260.htm
7 2 1843 Nowogród Wołyński Jan Jeliński Józefówka Kazimierz Marianna Bober 874 8 23 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0006.htm
1 5 1843 Nowogród Wołyński Józef Bober Józefówka Franciszek Anastazja Chodorowska 874 26 76 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0015.htm
5 5 1843 Nowogród Wołyński Stanisław Osiński Józefówka Ignacy Anna Bober 874 28 81 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0016.htm
19 7 1843 Nowogród Wołyński Jan Naumowicz Balarka Józefówka Michał Konstancja Bober Bóbr 874 44 129 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0024.htm
25 8 1843 Nowogród Wołyński Ludwik Bober Huta Kuka Antoni Prakseda Sobolewska 874 48 142 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0026.htm
3 5 1843 Deraźne Stanisław Bober Wowcze Wawrzyniec Marianna Kopiej 882 179 V 15 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0181.htm
3 5 1843 Deraźne Kamilla Bober Wowcze Wawrzyniec Marianna Kopiej 882 179 V 16 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0181.htm
14 8 1843 Deraźne Józefa Bober Wowcze Paweł Feliksa Szelonżek 882 181 V 26 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0183.htm
22 9 1843 Deraźne Marianna Bober Wowcze Franciszek Agata Kopiej 882 182 R 30 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0183.htm
23 2 1844 Deraźne Katarzyna Bober Wowcze Ludwik Marianna Chorążyczewska Maciej Bober, Marianna Bober 883 170 R 13 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0180.htm
2 4 1844 Deraźne Józefa Bober Nerucze Piotr Katarzyna Paszkowska Józef Kopiej, Katarzyna Bober 883 171 V 21 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0182.htm
27 7 1844 Deraźne Feliks Kopiej Nerucze Józef Julianna Bober Maciej Bober, Franciszka Żołędziewska panna 883 174 R 34 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0184.htm
20 9 1844 Deraźne Gracjan Żołędziewski Nerucze Jan Agnieszka Dawidowicz Józef Kopiej, Katarzyna Bober 883 175 R 41 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
3 2 1844 Włodzimierzec Agata Biryt Majdan Hały Marcin Małgorzata Bober 830 89R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0090.htm
14 1 1845 Korzec Honorata Borowska Rudnia Pereweżnia Błażej Katarzyna Bober 876 131 17 AGAD PW
20 4 1845 Deraźne Józef Sulikowski Nerucze Franciszek Krystyna Żołędziewska Józef Bober, Agata Kopiej panna 884 204 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0210.htm
2 12 1845 Dąbrowica Maryanna Gronkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Jędrzey Ru..., Maryanna Makarewicz; ch: 03.01.1846. 832 114a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0121.htm
8 6 1845 Kazimierka Felicjan Burzyński Karaczun Jan Ewa Bober 884 254 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0260.htm
1 11 1845 Kołki Karol Sulikowski Rudnia Rafał Józefa Bober Ludwik Drzewiecki, Katarzyna Hubkiewicz 831 72 30 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0074.htm
5 1 1847 Dąbrowica Cecylia Bober Hranie Piotr Wincenta Dawidowicz 833 219 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0121.htm
6 1 1847 Deraźne Marianna Bober Nerucze Stanisław Petronela Burzyńska Adam Żołędziewski i Marianna Bobrowa 171-1-13 207V 3 R 213 BW
14 2 1847 Deraźne Dominika Kopiej Zahułek Józef Julianna Bober Aleksander Żołędziewski i Franciszka Żołędziewska 171-1-13 208V 9 R 214 BW
10 3 1847 Deraźne Józef Joncel [Janson] Chołoniewicze Mateusz Anna Bober Konstanty Kopiej i Anna Roskowińska 171-1-13 208V 11 R 214 BW
28 9 1847 Deraźne Hieronim Chorążyczewski Wowcze Karol Marianna Lipińska Michał Chorążyczewski i Marianna Bober 171-1-13 212V 34 R 219 BW
16 5 1848 Deraźne Franciszek Bober Zahułek Stanisław Petronela Burzyńska chrzest 23.05.1848, Franciszek Bielawski i Agata Żołędziewska mężatka 171-1-14 246V 16 R 243 BW
15 11 1848 Deraźne Karolina Bober Wowcze Franciszek Agata Kopiej chrzest 21.11.1848, Krzysztof Dawidowicz i Marcelina Sulikowska mężatka 171-1-14 249V 34 R 246 BW
18 11 1848 Deraźne Adam Sulikowski Nerucze Franciszek Krystyna Żołędziewska chrzest 24.11.1848, Kopiej i Marianna Bober mężatka 171-1-14 249V 35 R 246 BW 0
18 2 1849 Deraźne Ludwik Grochowski Zahułek Dionizy Domicela Bielawska chrzest 22.02.1849, Franciszek Bielawski i Petronela Bober wdowa 171-1-15 331 9 R 332 BW
13 5 1849 Deraźne Antonina Żołędziewska Nerucze Adam Franciszka Burzyńska chrzest 15.05.1849, Mateusz Bober i Krystyna Sulikowska mężatka 171-1-15 332 14 R 333 BW
1 9 1849 Deraźne Franciszek Kopiej Nerucze Józef Julianna Bober chrzest 4.09.1849, Mateusz Bober i Franciszka Sutkowska mężatka 171-1-15 336 30 R 337 BW
3 11 1849 Deraźne Katarzyna Chorążyczewska Wowcze Karol Marianna Lipnicka chrzest 6.11.1849, Michał Chorążyczewski i Marianna Bober mężatka 171-1-15 337 35 R 338 BW
6 11 1849 Deraźne Antonina Zaręba Hłuboczek Antoni Karolina Bober chrzest 8.11.1849, Michał Chorążyczewski i Franciszka Żołędziewska mężatka 171-1-15 338 36 R 339 BW
28 1 1850 Deraźne Franciszek Kopiej Zahułek Konstanty Magdalena Żukowska chrzest 29.01.1850, Ludwik Żukowski i Petronela Bober wdowa 171-1-16 675V-676R 10 R 688 BW
8 5 1850 Deraźne Antoni Joncel [Janson] Chołoniewicze Mateusz Anna Bober chrzest 14.05.1850, Stanisław Domalewski i Anna Roskowińska mężatka 171-1-16 677V-678R 19 R 690 BW
12 4 1850 Kazimierka Eleonora Kwiatkowska Karaczun Ksawery Brygida Bober Wiktor Domalewski i Katarzyna Burzyńska panna 171-1-16 720V-721R 7 R 733 DM
21 2 1851 Korzec Andrzej Borowski Pereweźnia Błażej Katarzyna Bober / Bóbr Jakub Kitowski i Apolonia Markowicz 178/3/72 62v-63r 17 Ż Na
1 5 1851 Deraźne Sabina Brusilewicz Wowcze Wojciech Ewa Drzewiecka chrzest 3.05.1851, Mateusz Bober i Dorota Krasinkiewicz mężatka 171-2-1 128V-129R 14 R 131 BW
16 8 1851 Deraźne Adam Bober Wowcze Franciszek Agata Kopiej chrzest 19.08.1851, Michał Chorążyczewski i Marianna Żołędziewska mężatka 171-2-1 130V-131R 24 R 133 BW
17 9 1851 Deraźne Anastazy Zaremba [Zaręba] Hłuboczek Antoni Karolina Bober chrzest 18.09.1851, Stanisław Brusilewicz i Aniela Zaremba [Zaręba] panna 171-2-1 131V-132R 27 R 134 BW
4 10 1851 Deraźne Franciszek Żołędziewski Nerucze Adam Franciszka Burzyńska chrzest 7.10.1851, Mateusz Bober i Katarzyna Bober mężatka 171-2-1 132V-133R 29 R 135 BW
20 9 1851 Deraźne Antoni Sulikowski Nerucze Franciszek Krystyna Żołędziewska chrzest 7.10.1851, Stanisław Brusilewicz i Ewa Bober panna 171-2-1 132V-133R 30 R 135 BW
17 2 1851 Kazimierka Kazimierz Fliliczkowski Jasnober Stanisław Salomea Bober chrzest 18.02.1851, Teodor Melaniczuk i Anna Filiczkowska panna 171-2-1 165V-166R 11 R 167 BW
24 7 1851 Kazimierka Jan Kłosowski Pępków Wawrzyniec Julianna Bober chrzest 25.07.1851, Alojzy Kutasiewicz i Honorata Zarzycka panna 171-2-1 167V-168R 18 R 169 BW 0
7 3 1851 Stepań Paulina Żarczyńska Soszniki Jan Marianna Bober chrzest 8.03.1851, Grzegorz Żarczyński i Julianna Kulikowska ż. Jana 171-2-1 182V-183R 11 R 184 BW
5 1 1852 Włodzimierzec Florian Bóbr (Bober) Police Jan Antonina Czajkowska w.ż. Marcin Tokarski, Konstancja Pitner ż. Wilhelma 837 302-303 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0165.htm
5 7 1852 Berezne Paulina Kwiatkowska Zabara Ksawery Brygida Bober Leopold Żebrowski i Anna Sadkowska żona Michała asystowali Franciszek Głowacki i Joanna Rosołowska panna 171-1-17 501V-502R 15 R AD1
2 5 1852 Deraźne Ewa Kopiej Nerucze Józef Julianna Bober chrzest 5.05.1852, Mateusz Bober i Katarzyna Bober panna 171-1-17 452V-453R 13 R 456 BW
9 7 1852 Deraźne Władysław Bober Wowcze Wawrzyniec Marianna Kopiej chrzest 12.07.1852, Karol Chorążyczewski i Małgorzata Pawlikowska wdowa 171-1-17 452V-453R 15 R 456 BW
3 9 1852 Deraźne Anastazy Chorążyczewski Wowcze Karol Marianna Lipińska chrzest 7.09.1852, Wincenty Chorążyczewski i Marianna Bober ż. Mateusza 171-1-17 454V-455R 21 R 458 BW
24 9 1852 Deraźne Józefa Bober Wowcze Józef Teresa Narolska chrzest 25.09.1852, Jan Chorążyczewski i Karolina Zaręba ż. Antoniego 171-1-17 455V-456R 23 R 459 BW
3 2 1853 Kazimierka Agata Kłosowska Pępków Wawrzyn Julia Bober chrzest 5.01.1853, Alojzy Kutasiewicz i Salomea Filiczkowska ż. Stanisława 171-1-33 574V-575R 5 R 564 BW
10 4 1853 Deraźne Adela Zaręba Wowcze Antoni Karolina Bober chrzest 20.04.1853, Jan Chorążyczewski i Teresa Bober ż. Józefa 171-1-33 512V-513R 8 R 504 BW
16 6 1853 Deraźne Franciszek Chorążyczewski Wowcze Michał Agapia Kopiej chrzest 18.06.1853, Jan Chorążyczewski i Katarzyna Bober panna 171-1-33 514V-515R 14 R 506 BW 0
8 1 1854 Deraźne Adam Brusilewicz Nerucze Stanisław Wiktoria Żołędziewska chrzest 10.01.1854, Józef Kopiej i Teresa Bober ż. Józefa 171-1-37 338V-339R 2 R 334 BW
25 2 1854 Deraźne Ludwik Sulikowski Nerucze Franciszek Krystyna Żołędziewska chrzest 28.02.1854, Stanisław Brusilewicz i Ewa Bober panna 171-1-37 339V-340R 6 R 335 BW
7 6 1854 Deraźne Antoni Sulikowski Nerucze Karol Katarzyna Żołędziewska chrzest 10.06.1854, Antoni Skarliński i Anna Bober panna 171-1-37 342V-343R 20 R 338 BW
12 8 1854 Deraźne Antoni Skibiński Lipne Mikołaj Franciszka Krauze chrzest 15.08.1854, Karol Chorążyczewski i Marianna Bober ż. Macieja 171-1-37 343V-344R 22 R 339 BW
27 3 1855 Kazimierka Aleksander Filiczkowski Jasnober Stanisław Salomea Bober chrzest 28.03.1855, Jan Burzyński i Urszula Burzyńska panna 171-1-51 418V-419R 6 R 419 BW
8 3 1855 Deraźne Konstanty Kopiej Nerucze Józef Julianna Bober chrzest 10.03.1855, Karol Chorążyczewski i Katarzyna Bober panna 171-1-51 383V-384R 2 R 387 BW
23 4 1855 Deraźne Józef Zaręba Zauholce Antoni Karolina Bober chrzest 24.04.1855, Jan Sawicki i Anna Dębołęcka ż. Józefa 171-1-51 383V-384R 4 R 387 BW
17 11 1855 Deraźne Anastazy Bober Wowcze Józef Teresa Narolska chrzest 20.11.1855, Jan Chorążyczewski i Julia Kopiej ż. Józefa 171-1-51 388V-389R 18 R 392 BW
14 5 1857 Kazimierka Zofia Czetwertyńska Pępków Jan Franciszka Bober chrzest 16.05.1857, Jakub Kłosowski i Aleksandra Pałamarczuk panna 171-1-72 363V-364R 17 R 503 BW 0
13 10 1857 Deraźne Michalina Zaręba Zauholce Antoni Karolina Bober chrzest 15.10.1857, Mikołaj Chorążyczewski i Agata Zaręba panna 171-1-72 336V-337R 15 R 459 BW
20 11 1857 Deraźne Klemens Kopiej Widymir Benedykt Ewa Bober chrzest 24.11.1857, Józef Kopiej i Ewa Żołędziewska panna 171-1-72 337V-338R 16 R 460 BW 0
1 12 1857 Deraźne Michalina Bober Wowcze Józef Teresa Narolska chrzest 4.01.1858, Aleksander Żołędziewski i Franciszka Bober panna 650-1-1 469V-470R 3 R 520 BW
15 6 1858 Bereźnica Jan Gronkowski Mosty Józef Tekla Bober 839 347-348 17 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0183.htm
11 7 1858 Dąbrowica Jan Gronkowski Budki Hrańskie Józef Tekla Bober 841 732-733 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0404.htm
1 1 1858 Kazimierka Weronika Kłosowska Pępków Wawrzyniec Julia Bober chrzest 2.01.1858, Stefan Pałamarczuk i Konstancja Ostrowska ż. Kazimierza 650-1-1 511V-512R 2 R 577 BW
25 1 1858 Deraźne Stanisław Kopiej Nerucze Józef Julianna Bober chrzest 28.01.1858, Aleksander Żołędziewski i Anna Janson ż. Mateusza 650-1-1 471V-472R 8 R 522 BW
4 9 1858 Deraźne Dionizy Bober Ładessa Tomasz Emilia Praczkowska chrzest 7.09.1858, Szymon Dawidowicz i Anna Janson ż. Mateusza 650-1-1 477V-478R 26 R 528 BW
5 2 1858 Kazimierka Andrzej Filiczkowski Jasnober Stanisław Salomea Bober chrzest 8.02.1858, Maciej Adaszyński i Aleksandra Cybulska ż. Bazylego 650-1-1 512V-513R 10 R 578 BW
13 4 1859 Gołogóry Józefa Waleriana Bober Nowosiółki 1 Marcin Wiktoria Zarudzka Daniłowicz, Antonina Dworzańska z. Mikołaja 1719L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201719/pages/PL_1_301_1719_0001.htm
17 12 1859 Dąbrowica Joanna Gronkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Józef Dawidowicz, Marianna Nikonowicz z. Szymona 841 734-735 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0405.htm
23 10 1859 Deraźne Franciszek Wysocki Wowcze Ludwik Katarzyna Bober chrzest 25.10.1859, Jan Wysocki i Ewa Brusilewicz ż. Wojciecha 171-1-73 413V-414R 33 R 399 BW
10 5 1859 Olewsk Antonina Naumowicz Słoboda Suszczańska Adam Marcelina Osińska Franciszek Bober i Marianna Łozowicka żona Jakuba 178/3/50 763V-764R 27 Ż Na
27 9 1860 Bereźnica Władysław Bober Wydymer Józef Aniela Żarczyńska 841 570-571 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0315.htm
6 6 1860 Włodzimierzec Wincenty Miszkiewicz Majdan Policki Roman Wincentyna Kunicka Wincenty Bober, Rozalia Miszkiewicz panna 841 696-697 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0385.htm
13 10 1860 Włodzimierzec Józef Miszkiewicz Majdan Policki Mikołaj Aniela Bielawska Wincenty Bober, Konstancja Pitner ż. Wilhelma 841 702-703 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0388.htm
8 5 1860 Deraźne Felicja Kopiej Wowcze Benedykt Ewa Bober chrzest 12.05.1860, Józef Adamski i Józefa Chodorowska ż. Józefa 171-3-24 236V-237R 16 R 324-325 BW
13 4 1860 Deraźne Michał Zaręba Zauholce Antoni Karolina Bober chrzest 17.04.1860, Michał Krasinkiewicz i Ewa Chorążyczewska ż. Mikołaja 171-3-24 234V-235R 11 R 320-321 BW
2 4 1860 Deraźne Franciszek Bober Ładessa Tomasz Emilia Praczkowska chrzest 4.04.1860, Antoni Skarliński i Anna Kopiej ż. Ignacego 171-3-24 233V-234R 8 R 318-319 BW
2 2 1860 Deraźne Marianna Bober Wowcze Józef Teresa Narolska chrzest 14.02.1860, Jan Chorążyczewski i Ewa Żołędziewska panna 171-3-24 232V-233R 4 R 316-317 BW
9 4 1860 Kazimierka Aleksander Czetwertyński Pępków Jan Franciszka Bober chrzest 10.04.1860, Kazimierz Ostrowski i Katarzyna Kołosowska panna 171-3-24 275V-276R 18 R 386 BW
5 11 1860 Kazimierka Stefan Kłosowski Pępków Wawrzyniec Julia Bober chrzest 6.11.1860, Stefan Pałamarczuk i Matylda Grocholska 171-3-24 279V-280R 35 R 390 BW
17 4 1860 Kołki Dionizy Sulikowski Majdan Harajmowski Adam Marianna Bóbr lub Bober 841 483-484 19 AGAD 267 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0267.htm
26 5 1860 Kołki Teofila Szulikowska Majdan Matwiejowski Rafał Józefa Bóbr lub Bober 841 489-490 31 AGAD 270 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0270.htm
8 6 1860 Kołki Ad.. (syn) Szpringel Majdan Czornyżski Franciszek Franciszka Bóbr lub Bober 841 491-492 32 AGAD 271 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0271.htm
28 8 1863 Deraźne Franciszek Burzyński Nerucze Adam Kamila Bober chrzest 1.09.1863, Ludwik Adamski i Magdalena Kopiej ż. Konstantego 650-1-2 235V-236R 32 R 305 BW
13 8 1863 Deraźne Michalina Żołędziewska Wowcze Klemens Ewa Bober chrzest 18.08.1863, Mateusz Chorążyczewski i Rozalia Chorążyczewska ż. Wincentego 650-1-2 235V-236R 31 R 305 BW
1 10 1863 Deraźne Marianna Tokarska Lipne Michał Tekla Roman chrzest 27.10.1863, Jan Roskowiński i Olimpia Bober ż. Tomasza 650-1-2 236V-237R 35 R 306 BW
14 4 1864 Ołyka Antonina Bober Prażnin Dominik Emilia Kołodyńska 487 10 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0006.htm
18 2 1864 Kazimierka Szymon Filiczkowski Jasnober Stanisław Salomea Bober chrzest 19.02.1864, Bazyli Cybulski i Małgorzata Fliczkowska ż. Franciszka 171-1-83 284V-285R 7 R 320 BW
16 5 1864 Deraźne Teofila Chorążyczewska Wowcze Michał Józefa Szczepkowska chrzest 17.05.1864, Adam Bober i Wiktoria Brusilewicz ż. Stanisława 171-1-83 244V-245R 14 R 268 BW
1 6 1864 Deraźne Adam Chorążyczewski Wowcze Jan Katarzyna Lipińska chrzest 2.06.1864, Adam Bober i Józefa Żołędziewska ż. Adama 171-1-83 245V-246R 17 R 269 BW
12 10 1864 Deraźne Aniela Żołędziewska Wowcze Klemens Ewa Bober chrzest 15.10.1864, Maciej Chorążyczewski i Rozalia Kopiej ż. Wincentego 171-1-83 249V-250R 29 R 273 BW
6 12 1864 Deraźne Adolf Burzyński Zahułek Adam Teofila Bober chrzest 8.12.1864, Józef Adamski i Krystyna Adamska ż. Ludwika 171-1-83 251V-252R 34 R 275 BW
24 12 1864 Deraźne Jan Wysocki Wowcze Ludwik Katarzyna Bober chrzest 27.12.1864, Jan Chorążyczewski i Ewa Żołędziewska ż. Ludwika 171-1-83 252V-253R 37 R 276 BW
2 12 1874 Ołyka Adolf Bober Satyjów Józef Aleksandra Jankowska 496 2 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0002.htm
6 3 1880 Ołyka Józef Bober Długoszyje Jan Wiktoria Łaptas 501 14 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0007.htm
6 1 1882 Ołyka Jan Szpryngiel Kadyszcze Franciszek Franciszka Bober 503 2 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0002.htm
11 9 1882 Olewsk Józefa Dworecka Rudnia Choszczyńska Piotr Kamila Garbowska Józef Bober, Zofia Hanuszewicz panna 178-3-57 333V-334R 81 Ż
8 8 1882 Krzywin Petronela Hips Chorowica Adam Julia Orlińska Józef Bober i Honorata Sadowska panna 17-2-71 121V-122R 21 Ch 134-135 DM
3 9 1882 Krzywin Edward Tomczakowski Chorowica Franciszek Zofia Galicka Józef Bober i Petronela Tomczakowska ż. Ignacego 17-2-71 121V-122R 22 Ch 134-135 DM
5 6 1883 Krzywin Paulina Bóbr Dachownia Józef Józefa Mierzwińska Franciszek Bober i Marianna Ładzińska panna 17-2-71 138V-139R 18 Ch 164-165 DM
26 5 1883 Butowce Jan Lubliński Brykula par. Zasław św. Józefa Antoni Helena Popławska Mikołaj Bober i Justyna Malinowska ż. Piotra 17-1-28 59V-60R 36 Ch 117-118 DM
3 5 1887 Grzymałów Tadeuszr Jan Bazylewicz Grzymałów Tadeusz Maria Olga Zakrzewska Ignacy Zakrzewski, Helena Boberska 1614L 3 21 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0002.htm
23 6 1887 Turzysk Leon Piotr Bober Sielec Edward Anastazja Kobylińska 755 12-13 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0007.htm
25 12 1891 Ołyka Wiktoria Bober Dubiszcze Jan Michalina Sawicka Franciszek Bober, Zofia Paszkowska 1018 2 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0004.htm
7 6 1893 Ołyka Marianna Bober Dubiszcze Jan Michalina Sawicka 1018 141 67 MO 0
8 12 1900 Włodzimierz Aleksander Bober Liski Aleksander Marianna Mazurek Franciszek Lipiński, Marianna Bober panna 958 54V-55R 235 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0056.htm
26 11 1906 Ołyka syn Bober Długoszyje Ludwik Marianna Skaza 1019 266 200 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0142.htm
22 1 1906 Nowogród Wołyński Antoni Bober Kurczycka Huta Jan Anna Błońska Mikołaj Suchodolski, Kamila Sikorodzka 178-3-202 6V-7R 37 Ż 13 DW
24 4 1906 Nowogród Wołyński Stanisława Ostrowska Czmiel Marcin Helena Boczkowska Benedykt Bober, Teofila Boczkowska 178-3-202 27V-28R 189 Ż 55 DW
11 11 1906 Nowogród Wołyński Aleksander Gacke Kuka Huta Wilhelm Leokadia Świnarska Grzegorz Bober i Józefa Śliwińska 178-3-202 96V-97R 570 Ż 193 DW
17 12 1906 Nowogród Wołyński Adela Bober Wersznica Dominik Petronela Ostrowska jan Skokowski i Marcelina Malinowska 178-3-202 116V-117R 667 Ż 233 DW
6 3 1907 Cudnów filia Romanów Marian Bober Hołubin Jan Rozalia Kadysz Jan Bober i Maria Bober ż. Walentego 178-3-215 72V-73R 74 Ż 141-142 DM
4 12 1909 Cudnów filia Romanów Stanisława Wojciechowska Słoboda Niwna Benedykt Agnieszka Bober Józef Bielecki i Romania Sawicka ż. Klemensa 178-3-215 239V-240R 277 Ż 454-455 DM
8 8 1911 Korzec f. Horodnica Klementyna Bober Numery par. Nowogród Wołyński Mikołaj Janina Łabęska Franciszek Bober i Zofia Wakulska ż. Pawła 178-3-181 25V-26R 144 Ż 51-52 DM
24 9 1911 Romanów Karol Bober Hołubin Walenty Maria Ostrowska Hilary Ostrowski i Franciszka Mazurkiewicz ż. Michała 178-3-216 39V-40R 234 Ż 79-80 DM
20 1 1911 Cudnów Wacław Olszewski Cudnów Karol Ludwika Krasowska Augustyn Bajkowski i Helena Bober panna 178-3-231 389V-390R 22 Ż 771-772 DM
28 10 1911 Ołyka Józefa Bober Długoszyje Stanisław Aniela Moroz 1063 53V-54R 213 AGAD 58 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0058.htm
17 11 1912 Korzec f. Horodnica Cezary Bober Kurczycka Huta Jan Joanna Błońska Stanisław Błoński i Antonina Sienicka żona Franciszka 178-3-181 95V-96R 223 Ż 191-192 DM
5 1 1913 Ołyka Antoni Gorbaliński Borbin Władysław Wiktoria Bober 1063 92 9 AGAD MO
18 12 1913 Kowel Ksawera Jaworska Maniewicze, par. Nabrzuska Jan Marianna Bober 1055 2-3 5 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0002.htm
7 4 1914 Deraźne Florian Bober Wilcze Felicjan Aniela Dawidowicz t. II 755-756 34
9 3 1914 Ołyka Władysława Bober Horodyszcze Stanisław Aniela Moros 1063 166 45 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0176.htm
13 2 1916 Ołyka Jan Bober Horodyszcze Stanisław Aniela Mróz 1081 99 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0056.htm
3 5 1916 Horodnica Genowefa Bober Numery Mikołaj Janina Łabęska Wiktor Dolenko i Wiktoria Łabęska panna 178-3-181 284V-285R 79 Ż 559-560 DM
15 4 1922 Sarny Wacław Kosiński Janówka Jan Zofia Opacka Jan Opacki, Marcelina Bober 740-4-753 80V 37 R 84 AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 10 1808 Ołyka Bartłomiej Żołędziewski Ewa Bober M.Łopateński 297-1 226 AP Łuck MO
20 2 1823 Krzemieniec Ludwik Lenczowski Krzemieniec 50w Marianna Śledzińska Krzemieniec 40 Marcin Bober Stanisław Bednarski 300 6 - 7 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0004.htm
24 1 1826 Deraźne Michał Chorążyczewski Urszula Żołędziowska Majdan Lipieński ur. Krzysztof Zaręba, Wawrzyniec Bober, Wojciech Niewiadomski 60 1 AGAD 1 EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2060/pages/PL_1_436_60_0001.htm
27 1 1826 Deraźne Maciej Bober Marianna Kopiej Majdan Lipieński Paweł Bober, Wawrzyniec Bober, Wincenty Kopiej 60 2 AGAD 2 EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2060/pages/PL_1_436_60_0002.htm
21 2 1826 Deraźne Wincenty Kopiej Krystyna Żołędziowska Majdan Chołoniewicki Piotr Bober, Antoni Kołodeński, Wojciech Domalewski 60 2 AGAD 2 EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2060/pages/PL_1_436_60_0002.htm
18 1 1827 Hulewicze Jan Michalewicz Kaszówka 28 Bazyli Apolonia Malińska Kunegunda Rynczewska Kaszówka 20 Roch Zofia Boberska Ignacy Gruszewski, Grzegorz Rynczewski, Jan Skawiński 843 486 3 AGAD 270 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0270.htm
1828 Ołyka Piotr Bober Majdan D. wd. Adam Teresa Popławska Katarzyna Paszkowska Majdan Pop. 20 Józef Teresa Borecka F. 83 344 156 a 10 JJ Łuck
19 8 1828 Ołyka Piotr Bober Majdan Łopatyński 40w Adam Teresa Popławska Katarzyna Paszkowska Majdan Popielny 20 Józef Teresa Borecka 814 156 10 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0160.htm
22 1 1828 Deraźne Ksawery Kobylański par. Stepań 22 Franciszka Kopylska Majdan Lipieński 20 Kacper Marianna Wysocka Ur. Jakub Wawrynowicz, Ur. Jan Gutkowski, Ur. Wawrzyn Bober 171-1-1 201R 1 R Mg
25 1 1831 Ołyka Grzegorz Bober Balarka 28 Aleksander Katarzyna Popławska Tekla z Jakubowskich Brodowska Balarka 30w Wojciech Apolonia Cybulska 817 309 1 AGAD 318 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0318.htm
19 6 1832 Ołyka Wawrzyniec Bober Majdan Lipiński - Par. Deraźne 27 Kasper Magdalena Chorążyczewska Marianna Kopiej Majdan Łopatyński 20 Andrzej Barbara Dziekańska 818 276 5 AGAD 283 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0283.htm
3 2 1835 Zasław św. Józefa Józef Pawłowski 37/ Bazyli Antonina Godlewska Agata Smutkowska 21 Szymon Barbara Karpińska Piotr Bober, Jan Paniecki 178-3-101 63 3 Ż SK
28 4 1835 Zasław św. Józefa Kazimierz Kalinowski 25 Eliasz Barbara Połabska Tekla Mierzejewska 18 Tomasz Marianna Wróblewska Adam Kostenecki, Antoni Ostrowski, Piotr Bober 178-3-101 64 5 Ż SK
24 11 1835 Zasław św. Józefa Jan Kucharski 21 Jan Marianna Bobrowska Anastazja Żukowska 17 Wawrzyniec Tekla Chodakowska Piotr Bober, Jan Poniecki, Adam Kostenecki 178-3-101 81 39 Ż SK
30 8 1836 Deraźne Adam Żołędziewski Nerucze 23 Bartłomiej Ewa Bóbr Franciszka Burzyńska Zahułek 20 Wojciech Rozalia Domalewska Dionizy Grochowski, Franciszek Bober 171-1-9 199R 9 R DM
8 11 1836 Deraźne Stanisław Chorążyczewski Wowcze 25 Antoni Agata Zielińska Tekla Domalewska Zahułek 20 Bartłomiej Rozalia Jagodzińska Maciej Bober, Karol Chorążyczewski, Stanisław Domalewski 171-1-9 200R 13 R DM
21 6 1836 Włodzimierzec Józef Borysiewicz Ossowa par. Bereźnica 26 Jan Katarzyna Jabłońska Katarzyna Woźniuk Majdan Kanonicki 18 Jan Marianna Miszkiewicz Michał Miszkiewicz, Wincenty Bober, Teodor Kozubowski 822 83R-83V 7 AGAD 84-85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0084.htm
28 2 1837 Deraźne Maciej Chorążyczewski Wowcze 45w Jan Teresa Kraczyńska Antonina Kopiej Zahułek 40 Dionizy Rozalia Szarafin Paweł Bober, Józef Chorążyczewski, Jan Kowalski 171-1-10 209V 3 R DM
6 6 1837 Deraźne Franciszek Bober Wowcze 32 Kasper Magdalena Chorążyczewska Agata Kopiej Balarka 16 Maciej Marianna Kownacka Maciej Bober, Wojciech Brusilewicz, Stanisław Grochowski 171-1-10 210R 4 R DM
10 10 1837 Deraźne Józef Kopiej Widymer 19 Maciej Marianna Kownacka Julianna Bober Wowcze 19 Kasper Magdalena Chorążyczewska Józef Kopiej, Franciszek Bober, Teodor Adamski 171-1-10 211R 9 R DM
13 2 1838 Deraźne Ludwik Bober Wowcze 22 Piotr Rozalia Kopiej Marianna Chorążyczewska Wowcze 20 Jan Elżbieta Niżyńska Wawrzyniec Bober, Jan Żołędziewski, Michał Chorążyczewski 171-1-11 214R 4 R DM
13 8 1839 Ostróg Jan Bober Dorohoszcza 25 Teodor Barbara Rozalia Tomczekowska Dorohoszcza Franciszek Agata 879 17 R 12 AGAD DW
2 11 1841 Kołki Wojciech Brusilewicz par. Kołki 24 Adam Rozalia Orlińska Ewa Drzewińska par. Kołki 20 Antoni Agata Sulikowska Marcin Bober, Michał Chorążyczewski, Jan Drzewiecki 827 92a 11 AGAD 94 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0094.htm
12 7 1842 Deraźne Jan Żarczyński Widymir (Słoboda) 20 Józef Anna ...lińska Marianna Bober Zuzanka 18 Piotr Rozalia Kopiej 881 246 V 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0260.htm
15 8 1843 Lachowce Aleksander Longin Bóbr lub Bober Siwki 27 Ksawery Salomea Obrzycka Hipolita Radzimińska Siwki 18 Jan Pawlina Pruszyńska 882 91 R 13 AGAD DW
7 2 1843 Deraźne Franciszek Sulikowski Mielnikowe, par. Stepań 25 Józef Marcellina Wilczyńska Krystyna Żołędziewska Nerucze 22 Bartłomiej Ewa Bober 882 185 V 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0187.htm
20 6 1843 Deraźne Rafał Sulikowski Rudeńka, par. Kołki 23 Bazyli Ewa Gorajewska Józefa Bober Wowcze 18 Paweł Feliksa Szelonżek 882 186 R 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0187.htm
14 10 1845 Deraźne Stanisław Bober Wowcze 25 Paweł Feliksa Szelążek Petronela Burzyńska Zahułek 23 Wojciech Magdalena Kopiej 884 215 V 12 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0222.htm
17 11 1846 Jampol Piotr Sobieszczański Sosnówka, par. Szumbar 27 Klemens Anna Sokołowska Johanna Krajewska Olszanica 20 Michał Marianna Ratomska jwlm. Teodor Bober, jwlm. Daniel Meżeński, jwlm. Klemens Sobieszański, jwlm. Michał Krajewski 877 768 8 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0397.htm
16 11 1847 Cudnów Józef Guzowski Ludwikówka par. Miropol 25 Paweł Marianna Michniewicz Franciszka Ostrowska Hułubin 19 Benedykt Marianna Kuriata Jan Jędrzejewski, Jan Bober 569-1-70 51V 52 Ż 102 DM
15 2 1848 Deraźne Jan Sulikowski Nerucze 22 Józef Marcelina Wilczyńska Franciszka Żołędziewska Nerucze 20 Bartłomiej Ewa Bober Maciej Bober, Bazyli Żołędziewski 171-1-14 251R 3 R 248 BW
3 10 1848 Deraźne Antoni Zaremba Głęboczek 20 Krzysztof Helena Chorążyczewska Karolina Bober Wowcze 19 Paweł Feliksa Szelążek Jakub Krasinkiewicz, Stanisław Brusilewicz 171-1-14 254R 9 R 251 BW
11 9 1849 Deraźne Bazyli Żołędziewski Widymir 21 Jan Marianna Grochowska Karolina Burzyńska Zahułek 19 Wojciech Magdalena Kopiej Maciej Bober, Michał Kopiej, Józef Burzyński 171-1-15 344V 7 R 345 BW
8 10 1850 Kazimierka Wawrzyniec Kłosowski Pępków 24 Jakub Marianna Olszewska Julia Bober Karaczun 20 Marcin Marianna Siedlecka Ksawery Kwiatkowski, Kazimierz Ostrowski, Jan Zawisza 171-1-16 731R 4 R 743 DM
22 4 1851 Kazimierka Wojciech Domalewski Karaczun 42w Szymon Marianna Łozińska Petronela Bober Karaczun 28w Wojciech Magdalena Kopiej Feliks Burzyński, Paweł Burzyński, Teodor Iliaszewicz 171-2-1 173V 1 R 175 BW
10 6 1851 Stepań Michał Sawicki Huta 50w Józef Ewa Dziekańska Marianna Bober z d. Chorążyczewska Huta 35w Jan Elżbieta Niżyńska Michał Chorążyczewski, Stanisław Sawicki, Józef Lubera 171-2-1 200V 7 R 202 BW
20 10 1852 Deraźne Mikołaj Skibicki Matwiejki par. Kołki 33w Bazyli Marianna Sulikowska Franciszka Krawcewicz Wowcze 25 Szymon Fewronia Korzun Mateusz Bober, Konon Paszkowski, Karol Chrapowicki 171-1-17 459V 3 R 463 BW 0
1 2 1853 Deraźne Stanisław Brusilewicz Wowcze 26 Michał Jadwiga Chorążyczewska Wiktoria Żołędziewska Nerucze 20 Bartłomiej Ewa Bober Aleksander Żołędziewski, Jan Chorążyczewski 171-1-33 520V 2 R 512 BW
29 8 1854 Deraźne Adam Sulikowski Horaimowka par. Kołki 35w Wincenty Agnieszka Niwińska Marianna Bober Wowcze 18 Augustyn Wiktoria Gadomska Krzysztof Dawidowicz, Gabriel Kopiej, Antoni Sulikowski 171-1-37 350R 4 R 345 BW
11 5 1857 Żytomierz Bazyli Suchowicz Żytomierz 38 Andrzej Wiktoria Bogucka Marianna z d. Chmielewska Bober Żytomierz 34w Marcin Apolonia Kurowska Feliks Truszkowski, Józef Leszczyński 178-3-44 100R 35 Ż 202 DM
3 2 1857 Kazimierka Jan Czetwertyński Pępków 24 Tomasz Lubka Adaszyńska Franciszka Bober Pępków 20 Marcin Marianna Siedlicka Jan Burzyński, Stefan Kutasiewicz, Jakub Kłosowski 171-1-72 372R 4 R 512 BW
27 1 1857 Deraźne Benedykt Kopiej Nerucze 24 Maciej Marianna Kownacka Ewa Bober Wowcze 20 Paweł Felicja Szelążek Aleksander Żołędziewski, Mikołaj Chorążyczewski, Karol Żołędziewski 171-1-72 339V 1 R 463 BW 0
3 11 1857 Deraźne Tomasz Bober Nerucze 22 Piotr Katarzyna Paszkowska Emilia Praczkowska Ładessa 18 Tomasz Magdalena Trusiewicz Antoni Kamiński, Antoni Skarliński, Mateusz Janson 171-1-72 345R 12 R 474 BW
19 1 1858 Deraźne Franciszek Szpryngiel Majdan Czornyzki zwany Niesześć par. Kołki 26 Stanisław Agata Cybulska Franciszka Bober Wowcze 21 Piotr Katarzyna Paszkowska Franciszek Wysocki, Józef Bober, Paweł Szpryngiel 650-1-1 483V 1 R 534 BW
20 9 1859 Deraźne Feliks Brzozowski Wyrka par. Stepań 28 Michał Małgorzata Lubera Eufrozyna Bober Wowcze 20 Paweł Feliksa Szelążek Józef W[...], Michał Brzozowski, Jan Lubera 171-1-73 421R 8 R 415 BW
22 11 1859 Deraźne Wincenty Chorążyczewski Wowcze 30 Maciej Anna Krasinkiewicz Rozalia Kopiej Witalisówka 25 Wincenty Krystyna Żołędziewska Michał Chorążyczewski, Adam Bober, Ignacy Kopiej 171-1-73 424R 14 R 418 BW
29 9 1860 Kołki Jan Onichowski par. Kołki 22 Kasper Rozalia Bóbr lub Bober Hieronima Szulikowska par. Kołki 20 Maciej Marianna Kobylańska 841 508 7 0
22 5 1860 Bereźnica Adam Kopij Wydymer 36w Józef Rozalia Bober Apolonia Rutkowska Dołhe 23 Michał Teresa Krasnowska Jan Myszkiewicz, Jan Korniewicz 841 583 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0322.htm
24 7 1860 Włodzimierzec Ignacy Jastrebski Żołudek 40 Józef Marianna Lewicka Karolina Birytta Żołudek 20 Marcin Małgorzata Bober 841 713 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0393.htm
25 9 1860 Włodzimierzec Teofil Gronkowski Majdan Policki 20 Józef Tekla Bober Rozalia Miszkiewicz Majdan Policki 18 Karol Antonina Rutkowska Wincenty Bober, Dominik Bober 841 714 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0394.htm
28 10 1860 Włodzimierzec Domink Bober Majdan Policki 20 Jan Anna Kunicka Emilia Kołodeńska Majdan Policki 19 Piotr Katarzyna Maławska 841 716 9 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0395.htm
21 1 1862 Stepań Tadeusz Kunicki Krupów par. Dąbrowica 25w Kazimierz Anna Tomaszewska Barbara z d. Janicka Duczyńska Wyrka 25w Marcin Franciszka Bielecka Maciej Konopacki, Dominik Bober 887 272 1 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0148.htm
23 9 1862 Deraźne Klemens Żołędziewski Wowcze 36 Jan Marianna Grochowska Ewa Bober Wowcze 21 Franciszek Agata Kopiej 887 157 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0084.htm
23 9 1862 Deraźne Adam Burzyński Zahułek 24 Wojciech Rozalia Domalewska Kamila Bober Wowcze 18 Wawrzyniec Marianna Kopiej 887 159 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0085.htm
11 2 1862 Berezne Ludwik Bober Zabara 23 Marcin Marianna Siedlecka Kamila Kotecka Tynne 17 Antoni Marianna Żuk Paweł Kotecki, Jakub Kołodowski [Chołodowski], Feliks Kurowski 887 488 4 AGAD 264 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0264.htm
13 10 1863 Nowogród Wołyński Kazimierz Kuriata Medwedów 28 Mikołaj Agnieszka Weselska Antonina Osińska Józefówka 19 Ignacy Anna Bober/Bóbr 178-3-152 9 30 Ż 17 MO
15 11 1864 Kazimierka Kazimierz Kuczyński Józefówka par. Aleksandria 24 Andrzej Marianna Czerwińska Walentyna Burzyńska Karaczun 22 Jan Ewa Bober Antoni Sawicki, Franciszek Drzewiecki, Franciszek Burzyński 171-1-83 311V 10 R 339 BW
14 2 1865 Cudnów Tomasz Ostryński, Ostrzyński Słoboda Szyjka 30 Andrzej Anastazja Kosilewska Franciszka Sawicka Hołubin 20 Jan Anna Bober Gabriel Ostryński, Dominik Ostryński 178-3-58 37R 23 Ż 72 DM
26 2 1867 Cudnów Antoni Mazurkiewicz Hołubin 30w Wojciech Ludwika Rudzińska Tekla Sawicka Hołubin 20 Jan Anna Bober Tomasz Ostrzyński, Franciszek Truszkowski 178-3-58 80R 24 Ż 157 DM
17 10 1871 Zasław św. Jana Michał Płotyński Brykuła par. Zasław św. Józef 20 Jan Maria Drogojewska Joanna Wachowska Borysów 19w Wincenty Anna Lubaszewska z d. Sobieszczańska, św.: Mikołaj Bober, Jan Mierzejewski 685-6-6 232R 12 Ch RG
3 6 1873 Zasław św. Jana Kazimierz Bober Zasław 30 Jan Antonina Czajkowska Joanna Baranowska Zasław 28 Franciszek Marianna Szczygiłowsla Jan Baranowski, Władysław Pańkowski 685-6-6 284R 8 Ch RG
25 1 1876 Krzywin Józef Bober Chorowica 23 Jan Rozalia Tomczakowska Józefa Mierzwińska Stryhany 19 Łukasz Katarzyna Kołosińska Roch Mierzwiński, Karol Chodakowski, Józef Hipis 17-2-71 20V 1 Ch DM
25 9 1877 Krzywin Wawrzyniec Gajewski Borysów par. Ostróg 30w Sylwester Agnieszka Krajewska Karolina Bober Dachownia 18 Jan Rozalia Tomczakowska Władysław Rombuld, Antoni Lachowicz, Karol Samkowski 17-2-71 40R 4 Ch DM
24 7 1883 Krzywin Wincenty Woźnicki Annopol par. Annopol 21 Ksawery Maria Kotosiowska Marianna Ładzińska par. Krzywin 20 Jan Helena Mierzwińska Antoni Mierzwiński, Jan Nowosad, Józef Bober 17-2-71 145V 5 Ch 180 DM
8 11 1898 Młynów Jakub Pizdor Pisdor Murawica 25 Jan Katarzyna Bober Aniela Koziarz Młynów 20 Franciszek Marianna Nikiel austriaccy poddani, Jan Mościcki, Józef Koziarz 740-2-409 31V 21 R 1728 RK
4 2 1901 Cudnów Wincenty Bober Hołubin 24 Antoni Józefa Telicka Marianna Ostrowska Hołubin 25 Ludwik Rozalia Meczkin Antoni Lewandowski, Florian Bober 178-3-263 276R 20 Ż 525 DM
22 7 1901 Cudnów Jan Dubiński Huta Marianówka 26 Antoni Antonina Bober Stanisława Święcicka Huta Marianówka 25 Feliks Katarzyna Sobecka Józef Żołnowski, Adolf Lewandowski 178-3-263 281R 39 Ż 535 DM
16 2 1903 Cudnów Adolf Bober Słoboda Niwna 28 Benedykt Konstancja Metelska Adela Gołębiowska Słoboda Niwna 20 Aleksander Rozalia Sawicka Albin Wojciechowski, Bernard Turowski 178-3-263 328R 35 Ż 623 DM
5 6 1905 Ołyka Ludwik Bober Długoszyje 23 Jan Józefa Guzowska Marianna Skaza Długoszyje 22 Jan Katarzyna Ziomek 985 56 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0053.htm
20 2 1905 Cudnów Marcin Czarnecki par. Miropol 29 Ambroży Katarzyna Bober Leokadia Kumoszyńska Omylne 20 Antoni Katarzyna Lisiecka Grzegorz Ka[...]kowski, Ignacy Sawicki 178-3-263 376V 21 Ż 719 DM
20 6 1906 Tbilisi Jerzy Milun pow. Lida, wileńska gub. 31 Adam Dominika Nartukiewicz Helena Werewkina Szusza 18 Piotr Nastazja Bober Woczancist Lewicki, Naderejszwili 141 32 Tb
6 2 1906 Nowogród Wołyński Dominik Bober Wersznica 26 Ludwik Paulina Zarudzka Petronela Ostrowska Fedorówka 25 Ignacy Joanna Lewicka Piotr Malinowski, Bartłomiej Malinowski 178-3-202 136R 47 Ż 271 DW
6 11 1909 Miropol Rafał Czarnecki Erazmówka 19 Ambroży Katarzyna Bober Paulina Saganowska Futor Kisłowiec 21 Wincenty Maria Malawska Grzegorz Kaczkowski, Adam Kozioł 178-3-192 47R 27 Ż 94 DM
15 11 1909 Miropol Walenty Czarnecki Erazmówka 26 Ambroży Katarzyna Bober Maria Lewandowska Zielone Stajło 17 Antoni Maria Ostrowska Grzegorz Kaczkowski, Józef Żygadło 178-3-192 47V 29 Ż 95 DM
6 2 1911 Romanów Julian Bober par. Romanów 26 Antoni Józefa Telicka Radomina Paluszkiewicz par. Romanów 23 Maciej Wiktoria Święcicka Ludwik Ostrowski, Feliks Bagiński 178-3-216 58V 5 Ż 112 DM
5 2 1912 Romanów Jan Sobolewski par. Miropol 45w Ambroży Justyna Rajkowska Maria z d. Grontkowska Bober par. Romanów 33w Jan Anastazja Kosińska Witalis Jabłoński 178-3-216 151V 18 Ż 293 DM
3 2 1913 Krzywin Stanisław Galicki Choniaków 27 Bazyli Anna Bober Maria Świdzińska Lisicze 17 Andrzej Franciszka Szczawińska Antoni Murawski, Rafał Rudnicki 17-2-70 246V 2 Ch 472 DM
2 6 1913 Krzywin Piotr Hips Hołoszewszczyzna 24 Józef Antonina Kozicka Malwina z d. Lipczyńska Hips Hołoszewszczyzna 28w Józef Paulina Klej Adam Bober, Antoni Chodakowski 17-2-70 248V 10 Ch 476 DM
1 10 1921 Sarny Jan Kosiński Antoni Antonina Burzyńska Zofia Boczkowska? wd Ksawery Marianna Żarczyńska Władysław Bober, Jan Opacki 740-4-753 13V 27 R 17 AS
7 9 1930 Kołki Aleksander Bober Liski, par. Włodzimierz 30 Aleksander Marianna Mazurek Helena Racin (?) 958 54V-55R 235 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0056.htm
14 8 1932 Dubno Jan Sikora Józefa Bober Długoszyje 21 Stanisław Aniela Moroz 1063 54 213 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 Grzegorz Bober 47 Deraźne Nerucze 1844 CDIAK DM 1045-2-236
1 Maciej Bober 37 Deraźne Wowcze 1844 CDIAK DM 1045-2-236
1 Helena Bober 17 Deraźne Wowcze 1844 CDIAK DM 1045-2-236
2 Katarzyna Bober 32 Deraźne Nerucze 1844 CDIAK DM 1045-2-236
2 Wawrzyniec Bober 36 Deraźne Wowcze 1844 CDIAK DM 1045-2-236
2 Salomea Bober 17 Deraźne Wowcze 1844 CDIAK DM 1045-2-236
2 Ur.Szymon Bober 54 Nowogród Wołyński 67.Majdan Niepoznanicze 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Franciszek Bober 24 Deraźne Wowcze 1844 CDIAK DM 1045-2-236
4 Paweł Bober 46 Deraźne Wowcze 1844 CDIAK DM 1045-2-236
6 Ur. Jan Bober 64 Nowogród Wołyński 50.Balarka Jozefówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
9 Marianna Bober 24 Deraźne Wowcze 1844 CDIAK DM 1045-2-236
11 Wol.ży. Teodor Bober 53 Nowogród Wołyński 50.Balarka Jozefówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
13 Ur. Antoni Bober 40 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
18 Ur. Kazimierz Bober 40 Nowogród Wołyński 50.Balarka Jozefówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 1 Wincenty Bober 39 Włodzimierzec Majdan Policki 1858 Łuck DM 22-1-308 118R 7
7 13 Jan Bober s. Józefa 47 Włodzimierzec Majdan Policki 1858 Łuck DM 22-1-308 118V 8
15 41 żona Katarzyna z d. Bober 40 Włodzimierzec Majdan Policki 1858 Łuck DM 22-1-308 119R 8
71 243 Szyszkowska Domicela z Boberów, wdowa 52 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81
49 .. 79 Batoryń Anna ur. Bober, sołdatka, mąż prawosł. .. 76 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
59 .. 92 Ż. Marianna ur. Bober .. 30 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
120 412 M. Ludwik Bober s. Marcina 52 Kazimierka Hołubne 1885 Równe DW 597-1-1
168 272 Kłyniec Tekla ur. Bober, mieszcz. N-W, mąż prawosławny 25 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
179 201 Bober Eliasz, szlach., żonaty 60 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
18 39 żona Celestyna z d. Bober 21 Ostropol Ostropol 1888 Żytomierz DM 178-49-23
304 1 Bobr lub Bober Franciszek 41 Stepań Słoboda Ost 1889 CDIAK DM 1045-2-707
451 5 żona Tekla z Boberów 19 Stepań Mielników 1889 CDIAK DM 1045-2-713
561 74 żona Kamila z Boberów 50 Stepań Omelanka 1889 CDIAK DM 1045-2-713
115 5 Franciszek Bober 40 Kołki Czernyż 1905 Łuck DM 22-1-314 478R 10 4
88 138 Tomasz Bober Klewań Hołyszew 1907 Równe BW 171-2-43 5V 7 1
221 419 żona Maria z d. Bober 34 Klewań Nowosiółki 1907 Równe BW 171-2-43 14R 15 6
43 14 Bober Józef 67 Krzywin Hołoszewszczyzna 1912 Ch DM 17-2-70
44 16 Bober Adam 27 Krzywin Hołoszewszczyzna 1912 Ch DM 17-2-70
47 140 syn Marii z 1-go małż. Antoni Bober 14 Miropol Huta Żaborzycka 1912 ES
153 11 Bober Dionizy 51 Ołyka Długoszyje 1912 Żytomierz DM 178-49-52
153 14 Bober Stanisław 25 Ołyka Długoszyje 1912 Żytomierz DM 178-49-52
248 44 Bober Władysław 41 Krzywin Chorowica 1912 Ch DM 17-2-70
284 5 żona Anna z d. Bober 51 Krzywin Choniaków 1912 Ch DM 17-2-70
285 10 Bober Piotr 49 Krzywin Choniaków 1912 Ch DM 17-2-70
362 20 Bober Jan 12 Krzywin 1-sza spowiedż 1912 Ch DM 17-2-70
371 29 Bober Fabian 12 Krzywin 1-sza spowiedż 1912 Ch DM 17-2-70
872 13 Bober Maria z Skazów 28 Ołyka Cumań 1912 Żytomierz DM 178-49-52
79 9 żona Anna z d. Bober 35 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
84 24 Tekla Bober z d. Szumiecka, wdowa 59 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
85 32 Adam Bober 39 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
86 34 Narcyz Bober 25 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
87 35 Mikołaj Bober 45 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
88 38 Kazimierz Bober 75 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
89 33 Leonia Kołodyńska z Boberów 28 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
107 96 Józef Bober 40 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
108 99 Mikołaj Bober 50 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
110 110 Andrzej Bober 40 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
113 102 żona Aniela z d. Bober 25 Włodzimierzec Wyrobki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
373 27 Bober Jan 44 Korzec - filia Horodnica Kurczycka Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
374 33 matka Bober Zofia 72 Korzec - filia Horodnica Kurczycka Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
391 111 Bober Józef 39 Korzec - filia Horodnica Kurczycka Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
535 50 żona Aniela z d. Bober 33 Włodzimierzec Lisznia 1913 Żytomierz DM 178-49-55
653 1 żona Paulina z d. Bober 45 Włodzimierzec Parośla/Porośl 1913 Żytomierz DM 178-49-55
653 5 ojciec Pauliny Józef Bober, wdowiec 95 Włodzimierzec Parośla/Porośl 1913 Żytomierz DM 178-49-55
654 6 Piotr Bober 64 Włodzimierzec Paroœla/Poroœl 1913 Żytomierz DM 178-49-55
662 33 żona Antonina z d. Bober 38 Włodzimierzec Parośla/Porośl 1913 Żytomierz DM 178-49-55
735 16 żona Waleria z d. Bober ? 45 Włodzimierzec Choromce 1913 Żytomierz DM 178-49-55
780 25 matka Cecylia z d. Bober, wdowa 70 Włodzimierzec Czajków 1913 Żytomierz DM 178-49-55
264 1 żona Tekla z d. Bober 42 Zasław św. Jana Borysów 1915 Żytomierz DM 178-49-61
322 3 Bober Ludwik 44 Zasław św. Józefa Brykula 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl