Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 662 wyników dla: Janicka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 5 1824 Kuniów Marianna Janicka 70 Illaszówka mieszcz., wdowa 297-1-086 66R Ł
20 11 1827 Teofilpol Ewa Janicka 46 Teofilpol ur., mąż Stanisław 178-3-93 345R 45 Ż DM
28 3 1828 Łuck Franciszka Janicka 2 Łuck c. Jakuba i Anastazji Wojciechowskiej 814 30 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0034.htm
23 2 1828 Łabuń ur. Tomasz Osowski 62 Maciewicze Małe żona Justyna Janicka, 4 synów: Jan, Wincenty, Szymon, Feliks Andrzej, ze starości 178-3-94 142V 19 Ż 277 KP2
28 7 1828 Ostropol Marianna Janicka 1 Futor Józefówka rodzice ur. Kajetan Janicki, Aleksandra Kowalska, z mocnego kaszlu 178-3-94 214V 70 Ż 411 KP2
29 12 1828 Ostropol ur. JP Antonina Baczyńska 75 Jaremicze z d. Janicka, dzieci: Kajetan, Antoni, Stanisław, Ignacy, Franciszka, Elżbieta, Aleksandra, Magdalena, z powodu wieku 178-3-94 218 102 Ż 418 KP2
16 10 1829 Bazalia Ksawera Janicka 2 Klitna c. WWlm Ignacego i Izabelli z Woroniczów 178-3-95 241V 100 Ż DM
29 11 1829 Kulczyny Anna Szmigielska 60 Krasiłów Ur., zd. Janicka, mąż Teodor, 2 synów: Jakub, Jan i córka Franciszka 178-03-95 372R 72 Ż Mg
18 2 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Szymon Kowalski 40 Karaimówka żona ur. Apolonia Janicka, córka Marianna, z przeziębienia 178-3-95 172r 16 Ż 331 KP2
14 5 1830 Ołyka Julia Janicka 15 Wilbicze Józefa i Agnieszki z Ostrowiczów 816 305 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0311.htm
24 8 1830 Stepań Agnieszka Janicka 70 Wyrka ur., z d. Naumowicz, mąż Walenty, synowie Wojciech, Łukasz, Stanisław, Marcin i Jan, córka Marianna 171-1-3 240V 19 R DM
14 3 1830 Zasław św. Jana szlach. Helena Janicka 100W Luterka dzieci: Błażej, Marianna, ze starości 178-3-96 10v 9 Ż 19 KP2
31 12 1831 Lachowce Julianna Janicka 30 Denysówka ur., z Rosołowskich, mąż Aleksander, córki Teresa i Tekla 171-1-4 117R 132 R DM
6 3 1831 Zasław św. Jana Marianna Janicka 7 Wojtowce c. ur. Ignacego i Marianny z Daszkiewiczów 178-3-97 17R 34 Ż DM
23 12 1831 Zasław św. Jana Marianna Janicka 40 Wojtowce ur., z Daszkiewiczów, mąż Ignacy, syn Jan 178-3-97 25V 99 Ż DM
7 6 1834 Lachowce Elzbieta Janicka 66 Lachowce ur., z Jankowskich, mąż Michał, potomstwa od dawna pozbawiona 171-1-7 106R 19 R DM
25 2 1834 Stepań Apolonia Janicka 1 Wyrka c. Stanisława i Honoraty z Marcinkowskich 171-1-7 220V 5 R 228 DM 0
1 1 1834 Zasław św. Jana Józefa Janicka 25/52 Wójtowce c. Józefa i Rozalii z Opatowskich 178-3-100 14R 1 Ż 29 DM 0
2 4 1835 Zasław św. Józefa Marianna Olimpia Pulkiewicz 2,5 Zasław Rodzice: Józef, Antonina Janicka 178-3-101 85 22 Ż SK
17 12 1835 Stepań Salomea Janicka 3/12 Wyrka c. Łukasza i Katarzyny z Stelmachów 171-1-8 208V 11 R 215 DM
27 2 1836 Równe Kunegunda Janicka 80 Omelana ur., wdowa po Pawle, syn Wojciech, córki Marianna i Karolina 171-1-9 130V 4 R DM 0
9 8 1836 Korzec Franciszka Janicka 57w Kobyla ze starości, wdowa po Andrzeju, syn Henryk, córki Katarzyna, Bronisława, Krystyna, Teresa i Helena 245-1-10 108r 43 R Na
25 12 1836 Stepań Marianna Janicka 6 Wyrka c. Wojciecha i Katarzyny z Brodowskich 171-1-23 222R 27 R 236 DM
2 9 1836 Zasław św. Jana Aniela Janicka 1,5 Wójtowce c. Ignacego i Rozalii z Opatowskich 178-3-106 17V 27 Ż 34 DM
9 9 1836 Zasław św. Jana Rozalia Janicka 35 Wójtowce mąż Ignacy, synowie Jan i Adam 178-3-106 17V 29 Ż 34 DM
26 3 1838 Ostróg Helena Janicka 76 Czerniwody mąż Piotr, synowie Andrzej i Antoni, córki Bogumiła i Antonina 171-1-11 36V 51 R DM
8 7 1838 Ostróg Józefa Janicka 10/12 Dorohoszcza c. Andrzeja i Zofii z Krupickich 171-1-11 41R 85 R DM
20 1 1839 Ostróg Agnieszka Janicka 70 Balarka Choteńska wdowa, syn Bazyli 879 19 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0020.htm
18 10 1841 Ostróg Brygida Janicka 5/365 Choteń c. wolnożyjących Bazylego i Anny z Grzesiuków R 28 R 97 0
2 6 1842 Nowogród Wołyński Helena Janicka 60 Futor Zwiahelski z domu Kulczycka, mąż Wincenty, z pierwszego małżeństwa z Kleczkowskim syn Jan, córka Zofia, z drugiego syn Stefan, córka Marianna 873 102 118 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0055.htm
1 9 1843 Stepań Katarzyna Janicka 17 Wyrka c. Wojciecha i Katarzyny z Brodowskich 882 208 R 23
6 7 1843 Dederkały Katarzyna Janicka 40 Sadki z Radwańskich, sław., mąż Paweł - żołnierz wojsk rosyjskich, syn Józef 54 127 15 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0069.htm
6 7 1843 Dederkały Marianna Janicka 14 Sadki c. Pawła i Katarzyny z Radwańskich 54 127 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0069.htm
1 10 1843 Horodyszcze Marianna Janicka 6/12 Horodniawka c. 1-dw. Daniela i Zuzanny Strumidłowskiej 178-49-18 39R 41 Ż DM
18 2 1845 Korzec Katarzyna Cybulska 41 Storożów z domu Janicka, wdowa po Bernardzie, syn Stanisław, córki Marianna, Klara, Michalina 876 203 18 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0109.htm
27 8 1845 Szumsk Honorata Janicka 23 Mosty z Listowskich, mąż Antoni, bez potomstwa 876 676 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0361.htm
8 4 1845 Ostróg Tekla Siedlecka 2/12 Balrka Choteńska Odnodworca Kazimierz, Marianna zd Janicka 884 46V 29 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0048.htm
29 4 1845 Bazalia filia Tereszki Emilia Janicka 1 Czernelówka c. ur. Jakuba i Ludwiki 178-03-113 250R 21 Ż DM
5 8 1845 Bazalia filia Tereszki Karolina Janicka 3 Czernelówka c. ur. Jakuba i Ludwiki 178-03-113 250V 28 Ż DM
23 1 1845 Berezdów Marianna Janicka 30 Widły z d. Murawska, mąż Aleksander, synowie Leon i Józef, córki Paulina, Seweryna i Maria 876 441 3 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0238.htm
18 5 1846 Starokonstantynów Wincenta Janicka 40 Zapadyńce rekrutka, jak z domu i jakie imię męża nie wiadomo, parafianka Lachowiecka, pozostawiła córki Franciszkę i Emilię 178-3-114 46R 54 Ż DM
19 2 1846 Łanowce Franciszka Janicka 2 Oryszkowce c. 1-dw. Ignacego i Anny z Heroćków 877 744 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0384.htm
21 4 1846 Ostróg Pawlina Siedlecka 10/365 Choteń z konwulsji, Odnodworcy Kazimierz, Marianna zd Janicka 885 35V 39 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0037.htm
28 4 1846 Ostróg Karolina Janicka 9/12 Dorohoszcza z kaszlu. Ur. Antoni, Zofia zd Krąberk 885 36V 45 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0038.htm
6 10 1846 Ostróg Stanisław Kosowski 11 Choteń z gorączki, Odnodworcy Mateusz, Katarzyna zd Janicka 885 44R 91 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0045.htm
7 2 1848 Berezdów Elżbieta Lasota 90 Stołby z d. Janicka, wdowa po Janie, synowie Franciszek, Mikołaj i Maciej, córka Katarzyna 17-1-19 36V 10 Ch 59 DM
9 2 1849 Ołyka Tekla Janicka 55 Ołyka wdowa po Grzegorzu, córka Anna 473 53 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0030.htm
5 11 1850 Ołyka Karolina Janicka 28 Cumań stanu wolnego 474 72 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0038.htm
6 2 1854 Łuck Marianna Janicka 40 Łuck 838 58 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0032.htm
6 2 1854 Łuck Marianna Janicka 40 Łuck 838 61 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0033.htm
27 4 1856 Krzemieniec Karolina Janicka 3 Marcelina c. w.ż. Jana i Doroty z Stankiewiczów 426-1-28 57R 41 T 277 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ43-5?i=276&cat=300453
11 2 1857 Ołyka Agnieszka Janicka 97 Cumań z Ostrowidzów, wdowa, zostawiła syna Floriana 481 63 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0034.htm
11 7 1857 Lubar Anna Żółkiewska 26 Lubar panna c. Antoniego i Domiceli z d. Janicka 641 -1-17 41V 35 Ż MP
29 8 1857 Lubar Fabian Zajączkowski 1,5 Filińce s. Piotra i Pauliny z d. Janicka 641 -1-17 42V 43 Ż MP
21 1 1862 Bazalia Małgorzata Janicka 6/12 Klitenka Mała c. Sebastiana i Marianny 178-03-131 122R 16 Ż DM
13 4 1862 Stepań Antonina Janicka 1 Soszniki c. Piotra i Marceliny z Kulikowskich 887 290 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0157.htm
30 11 1862 Stepań Julianna Sawicka 45 Huta z d. Janicka, mąż Józef, synowie Adam, Jan, Józef, Recess, Ludwik, Stanisław i Bolesław, córki Józefa, Narcyza, Katarzyna i Łucja 887 294 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0159.htm
18 4 1862 Butowce Franciszka Janicka 18 Medwedówka Mała panna 178-3-77 296R 10 Ż 587 DM
18 1 1863 Szumsk Marianna Bilewicz 4 Waśkowce rodz. Piotr i Joanna zd. Janicka 245-1-21 216V 3 R RK
28 5 1864 Turzysk Matylda Filimczuk 25 Kleczkowicze z d. Janicka, mąż Jan, bez potomstwa 733 26 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0015.htm
12 7 1868 Torczyn Teresa Janicka 55 Chorochoryń wdowa, synowie Ignacy i Adam, córki Anastazja i Katarzyna 654 49 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0030.htm
1 3 1869 Białogródka Marianna Janicka 70 Szarłajówka pracowita, wolnego stanu 178-03-81 475V 14 Ż DM
5 2 1870 Ołyka Anna Janicka 35 Satyjów z Sulikowskich, żona Ignacego, córka Tekla 491 56 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0030.htm
1 3 1870 Torczyn Katarzyna Janicka 17 Chorochoryń os goršczki, c. chł. Macieja i Teresy z Okorskich, panna upoœledzona umysłowo 656 49 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0026.htm
21 3 1871 Jampol Agnieszka Sołymczych 65 Lachowce z d. Janicka, chł., wdowa po Macieju, syn Józef 1-55 96V 17 T
16 2 1871 Ostróg Władyslaw Galimski 4 Dorohoszcza dziecie, r. Jan, Bogumiła zd Janicka 654-1-56 91 L 6 R MZ
25 9 1872 Ostróg Jan Galimski 2 Dorohoszcza r. Jan, Bogumiła zd Janicka (Sawicka ?) 654-1-56 79 P 6 R MZ
15 2 1873 Kuniów Tekla Janicka 52 Martyń pozostawila syna Feliksa 178-3-81 327V 14 Ż DM
18 11 1873 Ostróg Marianna Siedlecka 60 Choteń zd Janicka, wdowa po Kazimierzu, potomstwa nie pozostawiła 654-1-56 71L 3 R MZ
1 3 1878 Szumsk Paulina Janicka 27 Rudnia Antonowiecka mieszcz. Mąż Piotr, syn Józef, córki Petronela i Marianna 1-230 60R 11 T DM 774
9 1 1883 Ołyka Maria Magdalena Janicka 60 Ołyka z Masiukiewiczów,zostawiła męża Floriana, potomstwa nie zostawiła 504 75 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0039.htm
31 7 1889 Szumsk Dorota Janicka 70 Piaseczna mąż Jan Janicki, synowie Władysław, Antoni, córki Marianna Paszkowska 01-232 75R 65 T 942 DM
10 11 1899 Szumsk Antonina Janicka 3 Rudnia Antonowiecka c. chł. Józefa i Marii z Siniawskich 01-235 77V 72 T
27 11 1899 Szumsk Petronela Janicka 4/52 Rudnia Antonowiecka c. Józefa i Marii z Siniawskich 01-235 77V 73 T
10 2 1902 Szumsk Rozalia Janicka 9 Piaseczne c. chł. Antoniego i Barbary z Jastrzębskich 0.1-236 315V 16 T
24 1 1903 Szumsk Wawrzyniec Gabruk 80 Iserna chłop, żona Dorota z d. Janicka, synowie Michal, Piotr i Karol, córki Maria i Anna 0.1-237 85V 8 T
8 4 1904 Ołyka Stefania Charów 1 Wólka Kotowska Jan i Helena Janicka 984 72 28 MO 0
19 4 1921 Starokonstantynów Rozalia Janicka 48 Łanek z zadyszki, włościanka, z d. Lewicka, mąż Mikołaj, synowie Kazimierz, Edmund, Feliks i Piotr, córki Wincentyna, Leontyna i Leokadia 17-2-91 cz.2 287R 46 Ch 167 DM
7 6 1936 Ostróg Teresa Janicka Ostróg ur. 25.03.1867, córka Antoniego i Lucyny 654-1-183 99V 26 R Mg 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 11 1754 Szumsk Katarzyna Janicka Waśkowce Józef Józef Medynski, Magdalena Czechowska 297-1-180 58V Ł RK 143
23 2 1757 Szumsk Dorota Janicka Waśkowce Józef Anna Andrzej Bilewicz, Magdalena Czychoska, Józef Bilewicz, Antonina Czychoska 297-1-180 70R Ł RK 183
27 6 1779 Szumsk Paweł Wonsiak Wawrysiuk Szumbar Joachim Anna Bazyli Hawryluk, Marianna Janicka, Jakub Petruk, Apolonia Pulamczukowa 297-1-181 34V Ł 35 RK
23 12 1800 Lubar Adam Furman Chwilińce (Filińce) Karol Katarzyna łacina, data chrztu, Józef i Teodora Janicka 178-51-174 27V Ż Mg
21 6 1806 Moszny, filia Miedzyrzec Maria Magdalena Piskorz Lityński Międzyrzec JX Jan Eudoksja Muzyłowska chrz. i bierzmowanie 23.06; Onufry Janicki, leśniczy Luki Starosielskiej, Joanna Rzepnicka, Roman Sołominski, Helena Ewtymowiczowa, Michał Kobielski, Marianna Janicka 178-51-190 2 Ż EH
27 2 1807 Ostróg Ignacy Andrzej Józef Zubczewski Buszcza Piotr Anastazja Janicka Michał Drowolski, Marianna Wasilewiczowa 297-1-136 63 Ł SK
27 6 1807 Moszny, filia Miedzyrzec Emilia Wilgiforta Sokołowska Międzyrzec JP Józef Ludwika Sawicka chrzest i bierzmowanie; WJP Antoni Sowiecki, chorąży K.N., Franciszka Sołominska, kapitanowa, Nikodem Dumanski, Julianna Janicka 178-51-190 2 Ż EH
28 10 1807 Moszny, filia Miedzyrzec Tekla Ewtymowicz Międzyrzec ur. Roman Helena Sowinska WJP Józef Sokołowski, WJP Marianna Sawicka, as: Tadeusz Budzko, Ludwika Sokołowska, Nikodem Dumański, Marianna Janicka 178-51-190 2 Ż EH
6 12 1807 Moszny, filia Miedzyrzec Mikołaj Kobielski Międzyrzec JP Józef Marianna Stan WJP Antoni Sowiecki, Julianna Janicka, as: Ignacy Puzacki, Marianna Sowiecka 178-51-190 2 Ż EH
2 6 1809 Moszny, filia Miedzyrzec Marianna Kobielska Międzyrzec ur. Józef Marianna Stan o. ekonom międzyrzecki; ur. Ignacy Sokołowski, ekonom Zawadów, Julianna Janicka, leśniczyna, as: JP Petro Petrowicz Petrow, ekonom jabłonowski, panna Bertylda Zagurska 178-51-190 2a Ż EH
18 11 1809 Moszny, filia Miedzyrzec Elżbieta Anna Sokołowska Międzyrzec JP Józef Ludwika Sawicka chrz. i bierzmowanie 25.12; WJP Antoni Sowiecki, Julianna Janicka 178-51-190 2a Ż EH
25 12 1809 Moszny, filia Miedzyrzec Franciszek Liszczynski Międzyrzec JP Wawrzyniec Katarzyna dopeł. chrz. i bierzmowanie; JP Antoni Sawiecki, Julianna Janicka 178-51-190 2a Ż EH
25 1 1814 Torczyn Agnieszka Torczyn nn Marianna Janicka Paweł Jakubowski, Marianna Berczewska, asysta: K. Szczerski, Elżbieta Pawłowska, 15a 8 EH Ł
12 1 1816 Torczyn Martianna Kornicił[ow] Koszow Semen Agnieszka Janicka Józef Janicki, Petronella Romanowiczowa 28 5 EH Ł
8 2 1825 Lachowce Romuald Woyna Kornica Dominik Joanna Olszańska chrzest w tym samym dniu 8.02; Józef Komarnicki i Katarzyna Janicka, Józef Olszański i Magdalena Grodzicka 178-51-266 11R Ż 23 DM
8 11 1826 Równe Karolina Zofia Franciszka Pruchniakowska Omelana Stanisław Marianna Janicka 17.04.1828, dopełnienie chrztu, asyst. W. Lucjan Bogdaszewski kawaler, W. Zofia Bogdaszewska panna, 171-1-1 147R 11 R Mg
1 5 1827 Drużkopol Filip Hładyszewski Drużkopol Michał Marianna Janicka Stanisław Malinowski, Klara Żukowska panna c. Pawła i Marianny 62 5 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2062/pages/PL_1_436_62_0003.htm
24 10 1827 Puliny Anastazja Janicka Nowy Zawod Tomasz Jadwiga Twardowski Antoni, Borowska Agnieszka 43R 6 JZ
2 11 1827 Dederkały Salomea Grabnicka Dederkały Małe Sylwester Tekla c. urodz., chrz. 3.11., urodz. Jan Głowacki i urodz. Katarzyna Janicka ż. Pawła 01-4 3V 32 T 701 DM
12 2 1827 Szumsk Agnieszka Makowska Kąty Mikołaj Aniela Janicka Antoni Białobrzycki, Agnieszka Suchodolska ż. Antoniego 245-1-1 376R 20 R RK
20 8 1827 Białogródka Władysław Dobrowolski Suchorzyńce Tadeusz Franciszka Janicka Piotr Płotnicki i Aniela Grabowska ż. Franciszka, as. Teodor Żu i Marianna Płotnicka panna, Stefan Waśkowski i Katarzyna Grabowska panna 178-03-93 59R 54 Ż DM
1 1 1828 Targowica Ksawery Janiszewski Karczma "Za baru" Franciszek Agnieszka Piotrow Antoni Walentynowicz, Katarzyna Janicka 814 276 R 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0279.htm
15 2 1828 Ołyka Faustyna Lewicka Wilbicze Gabriel Lucyna Janicka 818 272 57 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0279.htm
18 12 1828 Krzywin Paweł Orłowski Hołowle Teodor Marianna Sokulska chrz.18.12.1828, Ur. Jan Perlewski, Ur. Krystyna Janicka ż. Bazylego, asyst. Ur. Paweł Bilecki, Ur. 171-1-1 36R 33 R Mg
21 4 1828 Stepań Wojciech Wawrzyniewicz Wyrka Józef Justyna Magdzińska ch. 22.04.1828, Szl. Mikołaj Borecki, Szl. Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-1 207V 15 R Mg 710
21 5 1828 Stepań Anna Janicka Wyrka Stanisław Honorata Marcinkowska ch. 22.05.1828, Sł. Szymon Hubeń, Ur. Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-1 208R 17 R 710 Mg
2 8 1828 Stepań Anna Brzozowska Wyrka Kacper Marianna Libor ch. 3.08.1828, Ur. Antoni Polakiewicz, Ur. Katarzyna Janicka 171-1-1 208V 24 R Mg 710
10 8 1828 Stepań Franciszek Magdziński Wyrka Marcin Rozalia Konopacka ch. 12.08.1828, Ur. Dominik Konopacki, Ur. Katarzyna Janicka 171-1-1 208V 25 R Mg 710
9 1 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Marcjanna Ksaweryna Janicka Stary Konstantynów ur. Ignacy Izabella Woronicz sław. Ignacy Zurbiawski, ur. Teofila Węgrzynowska 178-3-94 152V 8 Ż 296 KP2
10 11 1829 Nowogród Adam Buczyński Susły Franciszek Agnieszka Wojciechowska Gołębiowski Jan, Janicka Helena, mężatka 808 JZ
31 12 1829 Dederkały Marianna Janicka Sadki Paweł Katarzyna Radwańska c. urodz., chrz. 1.01.1830., urodz. Mikołaj Zalewski i urodz. Katarzyna Głowacka panna 01-4 10V 1 T 708 DM
16 7 1829 Ostróg Krystyna Wolfing ???? Karol Bogumiła Janicka Rolińska 171-1-2 10V 79 R MZ 718
5 1 1829 Stepań Marianna Borecka Wyrka Mikołaj Ludwika Stelmach Antoni Polakiewicz i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-2 202R 1 R DM 0
14 4 1829 Stepań Katarzyna Janicka Wyrka Wojciech Katarzyna Brodowska Wm Bernard Zmiewski i JWm Narcyza Olizar, Kajetan Dobrzycki i Dioniza Wagner, Jan Szumski i Marianna Szumska 171-1-2 203V 12 R DM
30 6 1829 Stepań Jan Zochowski [Orzechowski] Wyrka Jan Tekla Gołębiowska Antoni Polakiewicz i Katarzyna Janicka ż. Wojciecha 171-1-2 204V 22 R DM
1 11 1829 Stepań Stanisław Szumski Wyrka Franciszek Marianna Janicka Kasper Brzozowski i Ewa Janicka panna 171-1-2 206V 35 R DM
22 3 1829 Kupiel Marianna Paulina Szczepanowska Pisarzówka ur. Ignacy Anna Orzechowska ur. Franciszek Wachowski, Luiza Janicka 178-3-95 292V 22 Ż 567 KP2
30 4 1829 Kupiel Wojciech Kornacewicz Pisarzówka ur. Wojciech Aleksandra Czosnowska ur. Jan Nehrebecki, ur. Łucja Janicka 178-3-95 293V 31 Ż 569 KP2
11 6 1829 Klewań Zofia Rozalia Makowska Hruszwica Jan Marianna Janicka ur. Wojciech Babulka, Marianna Sienicka, as. Karol Sztanszewski, Rozalia Wierzbicka 171-1-2 153R 21 R 164 DW
7 2 1830 Szumsk Romuald Jan Choieski Kąty Kajetan Marianna Janicka Konstanty Kwiatkowski, Marcela Barszczewska wdowa, Stanisław Stobnicki, Franciszka Barszczewska pann 245-1-4 370V 324 R RK
17 11 1830 Szumsk Katarzyna Elżbieta Janicka Huta Surażska Ignacy Anna Orłowska Feliks Hurkowski, Marianna Baranowska ż. Jana 245-1-4 380R 1011 R RK
1 3 1830 Krzywin Helena Janicka Hołowle Bazyli Krystyna Pukas ch.2.03.1830, Ur. Michał Sokulski, Ur. Anna Konopnicka panna, asys. Ur. Hieronim Chołodnicki, Prac. 171-1-3 37V 7 R Mg
25 7 1830 Krzywin Anna Żółkowska Krzywin Maciej Domicella Janicka ch.25.07.1830, Ur. Hilary Staszkiewicz kawaler, Ur. Tekla Moszyńska panna 171-1-3 39R 15 R Mg
19 3 1830 Żytomierz Józefa faustyna Fedorowicz Żytomierz Franciszek Honorata Janicka Andrzej Morgulec Marianna Czepowska 178 3 3 V11 75 Ż MP
19 3 1830 Żytomierz Rozalia Fedorowicz Żytomierz Franciszek Honorata Janicka Andrzej Wachowski Marianna Ziembicka 178 3 3 V11 76 Ż MP
4 9 1830 Żytomierz Rozalia Mieszariusz Żytomierz Józef Anna Janicka Lewkowicz Marianna Pożarska 178 3 3 R32 227 Ż MP
0 1830 Żytomierz Jan Żytomierz NN NN Maciej Podgórski Domicella Janicka 178 3 3 R33 235 Ż MP
12 1830 Żytomierz Adelaida NN rodziców Żytomierz Jan Antonieski Domicella Janicka 178 3 3 R45 327 Ż MP
13 2 1830 Kodnia Franciszka Iwanowicz Kodnia Nicefor Marianna Janicka Leon Zieniewicz Marianna Nowakowska 178 3 3 V389 6 Ż MP
1 4 1830 Trojanów Józefa Rakowicz Reja Jan Magdalena Janicka Zachariasz Osowski i Klara Petrykowska ż. Jana, asyst. Jan Petrykowski i Teresa Wysocka wdowa 178-3-3 213R 28 Ż 400 MP, DM
24 4 1830 Stepań Grzegorz Janicka Wyrka Łukasz Katarzyna Stelmach Józef Lubera i Ewa Janicka panna 171-1-3 16 R DM
12 5 1830 Stepań Aniela Janicka Wyrka Michał Anna Dębal Jan Szumski i Anna Sulikowska 171-1-3 233R-233V 18 R DM
30 7 1830 Stepań Ignacy Janicki Wyrka Stanisław Honorata Marcinkowska Jędrzej Sulikowski i Ewa Janicka panna 171-1-3 234R 24 R DM
1 11 1830 Stepań Karol Brzozowski Wyrka Kasper Marianna Lubera Antoni Polakiewicz i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-3 235V 34 R DM
2 3 1831 Puliny (Barasze) Dominik Żelazko Berezówka Szymon Marianna Czerewko Borowski Jakub, Kotwicka Regina, Krajewski Wincenty, Janicka Anastazja 49 JZ 0 0
16 4 1831 Stepań Antonina Szumska Wyrka Franciszek Marianna Janicka Jakub Sulikowski i Honorata Janicka 171-1-4 200V 13 R DM
28 5 1831 Stepań Feliks Brzozowski Wyrka Michał Małgorzata Lubera Jakub Sulikowski i Ewa Janicka 171-1-4 201R 17 R DM
2 8 1831 Stepań Stefan Bielecki Tchory Wincenty Ewa Czarnecka Jan Szumski i Franciszka Janicka ż. Marcina 171-1-4 202R 24 R DM
13 8 1831 Stepań Marianna Janicka Wyrka Wojciech Katarzyna Brodowicz Antoni Polakiewicz i Marianna Sulikowska ż. Jędrzeja 171-1-4 202V 28 R DM
9 9 1831 Stepań Anna Wawrynowicz Wyrka Józef Justyna Magdzińska Wojciech Janicki i Krystyna Janicka ż. Łukasza 171-1-4 203V 33 R DM
19 12 1831 Stepań Adam Sulikowski Wyrka Jakub Anna Naumowicz Wojciech Janicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-4 204V 42 R DM
20 3 1831 Nowogród Aleksander Czapliński Hruda Ksawery Franciszka Janicka W. Mateusz Miłoszyński, Petronela Krystyńska, Rozalia Straszkiewicz panna, Ludgierd Święcicki 245-1-5 6R 1106 R 121 DW
20 10 1832 Horyńgród Ludwik Jan Wąż Horyńgród Stanisław Anna Janicka ch.20.10.1832, Ur. Jan Kozłowicz, Ur. Teresa Skrzyszewska 171-1-5 158V 13 R Mg
14 3 1832 Ostróg Zachariasz Gibowicz Ostróg Wincenty Antonina Kozłowska WJX Dominik Łyszewski, Teofila Mystowska, Fryderyk Lacherd, Aleksandra Janicka-panna 171-1-5 4V 21 R MZ
10 9 1832 Lachowce Franciszek Krasucki Czołhuzów IN Helena Krasucka s. panny, Tomasz Biernacki i Elżbieta Janicka wdowa 171-1-5 98R 61 R DM
14 5 1832 Zasław św. Jana Jan Hryniewiecki Wójtowce Aleksander Marianna Szumowska Bazyli Żyliński i Rozalia Janicka 178-3-98 2V 17 Ż DM
17 6 1832 Zasław św. Jana Anna Opatowska Bilczyn Andrzej Marianna Janicka Stefan Markiewicz i Marianna Markiewicz, as. Jędrzej Szczepanowski i Salomea Butyńska 178-3-98 3R 22 Ż DM
1 4 1832 Korzec Aleksandra Mamczurowska Balarka Michiejowiecka Michał Krystyna Janicka Dominik Dobraczyński i Eufrozyna Gasperska mężatka 245-1-6 62r 36 R Na 0
9 5 1832 Korzec Mikołaj Cybulski Piszczów Bernard Katarzyna Janicka Piotr Łabiedziński i Barbara Smolińska ż. Celestyna, asystowali Michał Kijowski i Franciszka Mileszkiewicz wdowa 245-1-6 65r 55 R Na
1 2 1832 Stepań Józef Orzechowski Wyrka Jan Tekla Gołębiowska Piotr Sawicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-5 204V 4 R DM
5 9 1832 Stepań Joanna Szumska Wyrka Jan Teresa Bielecka Jakub Sulikowski i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-5 207R 21 R DM
8 9 1832 Stepań Anna Janicka Wyrka Marcin Franciszka Bielecka Jan Janicki i Karolina Janicka panna 171-1-5 207V 24 R DM
3 11 1832 Stepań Karol Szumski Wyrka Franciszek Marianna Janicka Jakub Sulikowski i Janicka panna 171-1-5 208V 32 R DM
30 7 1832 Nowogród Antoni Jakub Żułkowski Majdan Dermanka Maciej Domicela Janicka ur. Jan Olszański, Waleria Baczyńska mężatka 245-1-6 15R 1338 R 1028 DW
8 5 1833 Zasław św. Jana Józefina Alojza Janicka Wójtowce Ignacy Rozalia Opatowska Antoni Kamiński i Anna Zielińska 178-03-99 4R 24 Ż DM
14 8 1833 Korzec Klara Cybulska Rzyczki Rzeczki Bernard Katarzyna Janicka 245-1-7 84 91 R PW
11 1 1833 Stepań Franciszka Janicka Wyrka Michał Anna Dębal Antoni Sawicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-6 206V 5 R DM
8 2 1833 Stepań Antoni Sulikowski Wyrka Andrzej Marianna Sawicka Antoni Sawicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-6 206V-207R 8 R DM
10 2 1833 Stepań Apolonia Janicka Wyrka Stanisław Honorata Dąbrowska Paweł Sawicki i Petronela Dziekańska ż. Andrzeja 171-1-6 207R 10 R DM
27 6 1833 Stepań Piotr Brzozowski Wyrka Michał Małgorzata Lubera Antoni Polachiewicz i Ewa Janicka panna 171-1-6 209V 32 R DM
14 9 1833 Stepań Szymon Brzozowski Wyrka Maciej Marianna Naumowicz Antoni Polakiewicz i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-6 210V 40 R DM
25 8 1834 Ostróg Jan Karpiński Choteń Józef Marianna Janicka Teodor Kosowski, Marianna Mydlarska 80 O 0
24 8 1834 Ostróg Jan Nieczyński Ostróg Józef Marianna Janicka Grzegorz Tymiński, Franciszka Mioduszewska 81 O 0
1 3 1834 Korzec Wiktor Albin Czapliński Kobyla Franciszek Ksawery Franciszka Janicka Antoni Liebek i Brygida Miłoszeńska ż. Mateusza, asystowali Mateusz Miłoszeński i Zofia Myślińska ż. Feliksa, Piotr Łabudziński i Katarzyna Cybulska ż. Bernarda 245-1-8 69v 37 R Na
8 2 1834 Stepań Grzegorz Piotrowski Użanie Wojciech Agnieszka Mokrzycka Antoni Polakiewicz i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-7 208R-208V 7 R 214-215 DM 0
28 4 1834 Stepań Józefa Roguska Wyrka Maciej Katarzyna Kuczyńska Jakub Sulikowski i Anna/Aniela Janicka ż. Michała 171-1-7 212V 26 R 220 DM
29 8 1834 Stepań Franciszek Miszkiewicz Użanie Jan Klara Janicka Wincenty Bielecki i Teresa Janicka ż. Jana 171-1-7 215R 39 R 222 DM 0
17 9 1834 Stepań Marcelina Czarnecka Wyrka Wawrzyniec Rozalia Dębal Mikołaj Borecki i Ewa Janicka panna 171-1-7 215R-215V 41 R 222-223 DM
20 12 1834 Zasław św. Jana Elżbieta Aniela Janicka Wójtowce Ignacy Rozalia Opatowska Dionizy Bułajewski i Marianna Zagajewska 178-3-100 11R 58 Ż 24 DM
26 2 1835 Stepań Maciej Szumski Wyrka Franciszek Marianna Janicka Jakub Sulikowski i Ewa Sawicka 171-1-8 197R 9 R 203 DM
3 5 1835 Krzemieniec Tomasz Ramski Kołosowa Eliasz Marianna Janicka Antoni Dymiński i Tekla Sandruczka 01-8 13V 56 T 1045 DM
2 9 1835 Krzemieniec Rozalia Bednarczuk Folwarki Wielkie Bazyli Krystyna Haydower Michał Skakalski i Anna Janicka 01-8 18R 87 T 1050 DM
1 5 1835 Zasław św. Jana Katarzyna Opałowska Wójtowce Jędrzej Marianna Janicka Antoni Kamiński, Tekla Siedlarska 178-3-101 4 22 Ż SK
2 1 1835 Ostróg Antonina Kossowska Choteń Mateusz Katarzyna Janicka Jan Golański Apolonia Myslarska 171-1-8 1R 2 R 899
24 11 1835 Ostróg KatarzySabina Janicka Dorohoszcz Andrzej Zofia Krupicka Dominik Łyczewski Antonina Pulkiewicz 171-1-8 16V 87 R 900
17 3 1835 Zasław św. Józefa Józefa Janicka Widły Feliks Julianna Goralska Adam Olszewski, Katarzyna Mierzwińska 178-3-101 41 77 Ż SK
19 9 1835 Starokonstantynów Grzegorz Łukowski Starokonstantynów Grzegorz Franciszka Janicka Jędrzej Markowski, KatarzynaKorkowiczowa 178-3-101 174V 110 Ż 339 CK
1 6 1835 Korzec Antonina Suchodolska Balarka Michijowska Wawrzyniec Rozalia Janicka 245-1-9 60 45 R PW
2 11 1835 Korzec Michalina Katarzyna Cybulska Kobyla Bernard Katarzyna Janicka 245-1-9 68 90 R PW
12 4 1835 Stepań Anna Sulikowska Wyrka Jędrzej Marianna Sawicka Antoni Sawicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-8 198R 13 R 204 DM
29 6 1835 Stepań Aniela Janicka Wyrka Wojciech Katarzyna Brodowska Jakub Brodowski i Rozalia Czarnecka 171-1-8 199V 24 R 206 DM
8 9 1835 Stepań Salomea Janicka Wyrka Łukasz Katarzyna Stelmach Józef Lubera i Anastazja Naumowicz ż. Macieja 171-1-8 200V 28 R 207 DM
29 9 1835 Stepań Aniela Miszkiewicz Użanie Jan Klara Janicka Franciszek Piotrowski i Tekla Myszkiewicz panna 171-1-8 200V 30 R 207 DM
1 10 1835 Stepań Michał Sawicki Wyrka Antoni Ewa Janicka Jakub Sulikowski i Marianna Brodowska ż. Jakuba 171-1-8 201R 31 R 207 DM
20 11 1835 Stepań Ewa Sulikowska Wyrka Jakub Anna Naumowicz Wojciech Janicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-8 201V 35 R 208 DM
2 12 1835 Stepań Franciszka Szumska Wyrka Jan Teresa Bielecka Jakub Sulikowski i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-8 202R 38 R 208 DM
5 12 1835 Stepań Barbara Janicka Wyrka Marcin Franciszka Bielecka Gabriel Gromadzki i Katarzyna Janicka ż. Wojciecha 171-1-8 202R 39 R 208 DM
19 12 1836 Dederkały Tomasz Szklaruk Sadki Hieronim Marianna Józef Radwański, Katarzyna Janicka ż. Pawła 54 242 25 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0129.htm
16 3 1836 Ostróg Jakub Karpiński Choteń Józef Marianna Janicka Mikołaj Chorążewski i Marianna Mydlarska 171-1-9 6V 34 R DM
30 7 1836 Ostróg Ignacy Brzezicki Choteń Franciszek Marianna Janicka Mikołaj Chorążewski i Lucyna Zielińska 171-1-9 14V 81 R DM
7 9 1836 Ostróg Piotr Wereszczyński Hurby Franciszek Marianna Stańkiewicz Wojciech Krasicki i Anna Janicka 171-1-9 16V 95 R DM
14 2 1836 Korzec Faustyn Mamczurowski Horodnica Michał Krystyna Janicka Andrzej Chlebowicz unit kapelan horodnicki i Kunegunda Skarżyńska ż. Józefa; aystowali Piotr Suchozanit i Anastazja Chlebowicz ż. Andrzeja 245-1-10 64r 13 R Na
27 3 1836 Stepań Salomea Lubera Wyrka Józef Konstancja Sawicka Jan Sawicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-9 207R 13 R 220 DM
24 5 1836 Stepań Franciszek Sulikowski Wyrka Jędrzej Marianna Sawicka Józef Lubera i Katarzyna Janicka ż. Wojciecha 171-1-9 208V 23 R 222 DM
27 6 1836 Stepań Piotr Brzozowski Siedliszcze Maciej Marianna Naumowicz Antoni Polakiewicz i Katarzyna Janicka ż. Wojciecha 171-1-9 209V 29 R 223 DM
21 10 1836 Stepań Grzegorz Miszkiewicz Użanie Wawrzyniec Małgorzata Janicka Franciszek Piotrowski i Wiktoryna Miszkiewicz panna 171-1-9 213R 51 R 226 DM
25 10 1836 Stepań Marcelina Janicka Użanie Jan Teresa Miszkiewicz Wojciech Piotrowski i Marcelina [...] ż. Jana 171-1-9 213R 52 R 227 DM
18 1 1837 Krzemieniec Marianna Janicka Krzemieniec Jan Franciszka Fraczakowska Łukasz Sędomirski i Antonina Lowińska 01-11 5R 17 T 141 DM
10 3 1837 Ostróg Franciszka Karpińska Choteń Józef Marianna Janicka Mikołaj Choroszewski i Marianna Mydlarska 171-1-10 5V 29 R DM
24 4 1837 Ostróg Eustachy Kosowski Choteń Mateusz Katarzyna Janicka Jan Golański i Apolonia Mydlarska 171-1-10 9R 50 R DM
7 10 1837 Ostróg Franciszka Brzezicka Choteń Franciszek Marianna Janicka Mikołaj Chorążewski i Lucjanna Zielińska 171-1-10 16V 93 R DM
6 9 1837 Ostróg Józefa Janicka Dorohoszcza Andrzej Zofia Krupicka chrz. 5.07.1838, Jan Dejczakowski i Marianna Orleańska 171-1-11 10V 59 R DM
1 1 1837 Stepań Franciszka Janicka Wyrka Stanisław Honorata Marcinkowska Antoni Polakiewicz i Anna Janicka ż. Michała 171-1-10 216R 1 R 218 DM
30 1 1837 Stepań Aniela Szumska Wyrka Franciszek Marianna Janicka Jakub Sulikowski i Anna Janicka ż. Michała 171-1-10 217R 7 R 219 DM
8 2 1837 Stepań Apolonia Janicka Wyrka Łukasz Katarzyna Dębal Jakub Brodowski i Katarzyna Janicka ż. Wojciecha 171-1-10 217R 9 R 219 DM
9 4 1837 Stepań Wojciech Sawicki Wyrka Antoni Ewa Janicka Jakub Sulikowski i Konstancja Siedlicka wdowa 171-1-10 218V 18 R 221 DM
15 4 1837 Stepań Teofila Jędrzejowska Użanie Mikołaj Gertruda Nicewska Tomasz Piotrowski i Teresa Janicka ż. Jana 171-1-10 219R 21 R 221 DM
17 9 1837 Stepań Julianna Janicka Wyrka Michał Anna Dębal Antoni Sawicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-10 221R 33 R 223 DM
10 10 1837 Stepań Maria Janicka Wyrka Wojciech Katarzyna Brodowska Maciej Lachowski i Marianna Brodowska ż. Jakuba 171-1-10 221V 35 R 224 DM
6 11 1837 Stepań Michał Myszkiewicz Użanie Jan Klara Janicka Piotr Żarczyński i Aniela Piotrowska ż. Franciszka 171-1-10 221V 36 R 224 DM 0
31 1 1838 Ostróg Piotr Karpiński Balarka Choteńska Józef Marianna Janicka 879 2 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0003.htm
3 2 1838 Krzemieniec Apolonia Telatycka Marcelina Jan Marianna Janicka pr. Filip Stec i Pelagia Stec 01-12 5R 17 T 217 DM
30 1 1838 Ostróg Brygida Boguszewska Dorohoszcza Julian Marianna Mierzwińska Stanisław ... i Zofia Janicka 171-1-11 2V 11 R DM
26 2 1838 Ostróg Franciszka Karpińska Choteń Józef Marianna Janicka Teodor Kosowski i Marianna Mydlarska 171-1-11 4V 21 R DM
30 11 1838 Bazalia Karolina Chojecka Bogdanówka Mikołaj Paulina Janicka ur. Franciszek Chojecki i Marianna Chojecka 178-03-110 247V 95 Ż DM
5 3 1838 Stepań Teofila Szumska Wyrka Jan Teresa Bielecka Dominik Sulikowski i Katarzyna Janicka ż. Wojciecha 171-1-11 222R 12 R 224 DM
5 11 1838 Stepań Anna Szumska Wyrka Franciszek Marianna Janicka Jakub Sulikowski i Julianna Janicka panna 171-1-11 226R 38 R 228 DM
27 10 1838 Stepań Sabina Janicka Użanie Jan Teresa Myszkiewicz Franciszek Piotrowski i Wiktoria Myszkiewicz panna 171-1-11 226R 36 R 228 DM
20 9 1838 Stepań Michał Lubera Wyrka Jan Rozalia Dębal Jakub Sulikowski i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-11 225R 31 R 227 DM
3 5 1838 Stepań Monika Guzowska Użanie Piotr Helena Janicka Jan Myszkiewicz i Gertruda Jędrzejowska ż. Mikołaja 171-1-11 223V 21 R 226 DM
22 3 1838 Kodnia Paweł Trubacz Kodnia Nicefor Marianna Janicka pr. Kondrat Bartłomiejów i pr. Justyna Protaczewska ż. Grzegorza 178-3-6 268R 12 Ż 518 DM
28 12 1838 Berdyczów Karolina Janicka Nizgórce Marcin Salomea Zagórska Karol Gałuszczyński i Justyna Gajer panna 178-3-8 131R 2 Ż 243 DM
9 9 1838 Zasław św. Jana Serafina Baszyńska Gnojnica Franciszek Tekla Opatowska Walenty Kaliński i Rozalia Janicka 178-3-110 7V 42 Ż 17 DM
20 9 1839 Ostróg Mateusz Brzezicki Balarka Choteńska Franciszek Marianna Janicka 879 11 V 83 0
24 12 1839 Stepań Adam Sawicki Majdan Huta Józef Julianna Janicka 880 175 V 3 0
6 2 1839 Stepań Franciszek Miszkiewicz Użanie Wawrzyniec Małgorzata Janicka 879 195 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0197.htm
11 1 1839 Stepań Antoni Sawicki Majdan Hupka Antoni Ewa Janicka 879 194 R 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0196.htm
25 5 1839 Kisielin Władysław Mikuszewski Nemir Antoni Franciszka Rybińska Antoni Janicki, Tekla Thorzewska; as: Jędrzey Mikłaszewski, Helena Janicka; ch: 854 319 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0186.htm
23 1 1839 Nieświcz Marianna Kamińska Wigurzyce Ludwik Aniela Janicka 434 3 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0002.htm
7 5 1839 Stepań Katarzyna Janicka Wyrka Marcin Franciszka Bielawska 879 196 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0199.htm
25 8 1839 Stepań Jan Kobylański Słoboda Józefina Ksawery Franciszka Wysocka ur. Jakub Brodowski, Katarzyna Janicka z. Łukasza 879 201 V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0204.htm
29 3 1839 Berdyczów Józef Rusowiecki Rajgródek Paweł Lucyna Janicka Jan Swoboda i Dioniza Kowalska panna 178-3-8 139R 67 Ż 259 DM
5 8 1839 Zasław św. Jana Paweł Opatowski Wójtowce Gabriel Anna Krasowska Marcin Zieliński i Rozalia Janicka 178-3-112 7R 32 Ż 15 DM
22 3 1840 Nowogród Wołyński Józef Polański Majdan  Dermanka Wincenty Karolina Janicka 871 19 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0011.htm
2 6 1840 Stepań Rozalia Miszkiewicz Użanie Jan Klara Janicka 880 178 R 17 0
26 1 1840 Ostróg Magdalena Domalewska Balarka Choteńska Ludwik Katarzyna Janicka w. ż. Teodor Kossowski, Apolonia Mydlarska 880 2 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0003.htm
1 1 1840 Korzec Sabina Chodakowska Hołownica Mikołaj Marianna Milewska Jakób Ostrowski żonaty, Agnieszka Janicka panna 871 108 9 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0058.htm
24 1 1840 Nowogród Wołyński Antoni Tymoteusz Żółkiewski Majdan  Dermanka Antoni Domicella Janicka 871 10 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0006.htm
28 10 1840 Krzemieniec Szymon Ramski Kołosów Eliasz Marianna Janicka 871 384 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0201.htm
25 6 1841 Krzemieniec Piotr Tylatycki Marcelówka Jan Marianna Janicka 872 404 48
15 11 1841 Korzec Stanisława Gertruda Mamczurowska Korzec Michał Krystyna Janicka 872 217 117 0
11 10 1841 Ostróg Brygida Janicka Choteń Bazyli Anna Grzesiuk R 10 V 90 0
17 7 1841 Nieświcz Barbara Marianna Kamińska Wigurzyce Ludwik Aniela Janicka 436 7 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0004.htm
17 7 1841 Nieświcz Józefa Kamińska Wigurzyce Ludwik Aniela Janicka Antoni Faszczewski, katarzyna Faszczewska z. Antoniego 436 7 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20436/pages/PL_1_436_436_0004.htm
1 5 1841 Ptycza Feliks Muszyński Pisczanka Ludwik Dorota Janicka Jan Chamiec, Klara Łagowska, Marcin Muszyński, Aleksandra Stupnicka 827 239R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0242.htm
15 2 1841 Lachowce Katarzyna Nahorniuk Kaletyńce Wielkie Jan Agata Galińska Józef Piotrowski i Marianna Janicka ż. Jakuba 178-49-17 4R 13 Ż
13 1 1841 Stepań Jan Sawicki Majdan Huta Józef Julianna Janicka Józef Lubera i Anna Sawicka ż. Michała 171-1-12 205R 1 R 208 DM
25 1 1841 Stepań Paweł Lech Butejki Jan Tekla Katajewska Andrzej Makowski i Katarzyna Janicka ż. Łukasza, asyst. Adam Sulimowski i Dorota Jankowska panna 171-1-12 205V 4 R 209 DM
1 2 1841 Stepań Józefa Zielińska Wyrka Jan Rozalia Janicka Grzegorz Mokrzycki i Teodora Janicka ż. Jana 171-1-12 205V 5 R 209 DM
9 6 1841 Stepań Jan Miszkiewicz Użanie Wawrzyniec Małgorzata Janicka Józef Miszkiewicz i Teresa Janicka ż. Jana 171-1-12 208V 23 R 212 DM
7 10 1841 Stepań Franciszek Borgiasz Lubera Wyrka Jan Rozalia Dębal Jakub Sulikowski i Anna Janicka ż. Michała 171-1-12 209V 30 R 213 DM
26 12 1841 Stepań Aniela Wawrynowicz Wyrka Bartłomiej Tekla Kulesza Jan Janicki i Aniela Janicka ż. Michała 171-1-12 213R 49 R 216 DM
20 4 1842 Stepań Aleksander Myszkiewicz Użanie Jan Katarzyna Janicka 881 162 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0171.htm
4 6 1842 Stepań Jan Janicki Wyrka Marcin Franciszka Bielecka ur. Maciej Lachowski, Łucja Janicka panna 881 164 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0173.htm
10 10 1842 Stepań Franciszek Borgiasz Sawicki Majdan Huta Wojciech Marianna Janicka 881 167 V 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0176.htm
8 11 1842 Stepań Katarzyna Janicka Wyrka Michał Anna Dąbal 881 168 R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0176.htm
28 11 1842 Stepań Narcyza Chomicz Majdan Huta Józef Julianna Janicka 881 168 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0177.htm
24 12 1842 Stepań Józef Piotrowski Użanie Mikołaj Marianna Kulikowska ur. Franciszek Piotrowski, Teresa Janicka ż. Jana 881 169 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0177.htm
5 5 1842 Ostróg Jakub Brzezicki Balarka Choteńska Franciszek Marianna Janicka w.ż. Franciszek Kursiński, 1-dw. Konstancya Krayczyńska ż. Piotra 881 7 V 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0009.htm
13 4 1842 Nowogród Wołyński Bazyli Polański Majdan Dermanka Wincenty Karolina Janicka 873 20 76 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0012.htm
29 9 1842 Nowogród Wołyński Michalina Róża Żółkiewska Majdan Dermanka Antoni Domicela Janicka 873 43 169 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0024.htm
30 1 1842 Włodzimierzec Franciszka Żarczyńska Majdan Hały Bartłomiej Justyna Kołodyńska ur. Jan Burzyński, Marianna Janicka ż. Marcina 828 239V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0243.htm
12 2 1843 Ostróg Katarzyna Janicka Choteń Bazyli Anna Grzesiuk 882 3 V 20 0
5 11 1843 Stepań Leonard Zieliński Wyrka Jan Rozalia Janicka 882 201 R 48 0
23 1 1843 Horodyszcze Marianna Janicka Horodniawka Daniel Zuzanna Strzemidłowska Antoni Boczkowski kawaler i Lucyna Dziekońska ż. Kazimierza 178-49-18 2R 7 Ż DM
2 8 1843 Horodyszcze Marianna Strumidłowska Horodniawka Szymon Marianna Kurkiewicz Aleksander Janicki i Zuzanna Janicka ż. Daniela 178-49-18 9V 49 Ż DM 0
23 8 1843 Horodyszcze Wawrzyniec Strzemidłowska Horodniawka Michał Katarzyna Jaworska Jan Strzemidłowski i Zuzanna Janicka 178-49-18 10R 54 Ż DM
23 4 1844 Szumsk Franciszka Janicka Mosty Jan Anna Horoch 875 663 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0348.htm
9 3 1844 Ostróg Józef Brzezicki Balarka Choteńska Franciszek Marianna Janicka 883 4 V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0006.htm
4 1 1844 Stepań Aniela Miszkiewicz Huta Wawrzyniec Małgorzata Janicka Franciszek Piotrowski i Teresa Janicka ż. Jana 883 186V 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0197.htm
4 1 1844 Stepań Aniela Miszkiewicz Huta Antoni Katarzyna Serafinowicz Franciszek Piotrowski i Teresa Janicka ż. Jana 883 186V 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0197.htm
15 1 1844 Stepań Katarzyna Lubera Wyrka Jan Róża Dębal Stanisław Brzozowski i Antonina Janicka ż. Jana 883 187R 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0197.htm
23 3 1844 Stepań Józef Sawicki Huta Józef Julianna Janicka Józef Lubera i Anna Sawicka panna 883 187V 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0198.htm
20 8 1844 Stepań Krystyna Myszkiewicz Użanie Jan Klara Janicka Franciszek Piotrowski i Marcelina Piotrowska ż. Tomasza 883 190R 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0200.htm
20 8 1844 Stepań Piotr Sawicki Huta Stanisław Łucja Janicka Józef Lubera i Anna Sawicka wdowa 883 190V 27 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0201.htm
6 9 1844 Stepań Witalis Sawicki Wyrka Paweł Karolina Kołodyńska Jan Janicki i Aniela Janicka panna 883 191R 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0201.htm
1 11 1844 Berezdów Maria Janicka Widły Aleksander Marianna Murawska Franciszek Mierzwiński i Marcelina Mierzwińska panna 875 275 91 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0140.htm
21 2 1845 Ostróg Tekla Siedzicka Balarka Choteńska Kazimierz Marianna Janicka 884 6 R 32
8 7 1845 Ostróg Karolina Janicka Dorohoszcza NN Zofia 884 15 R 83
5 9 1845 Ostróg Rozalia Zameluch Balarka Choteńska Tomasz Katarzyna Janicka 884 19 V 109
11 4 1845 Bazalia Katarzyna Staniszewska Czuchele Mikołaj Anna Janicka Józef Gutkiewicz i Anna Krośnicka 178-03-113 218R 46 Ż DM
1 4 1845 Bazalia - filia Tereszki Wilhelm Janicki Czernelówka Wojciech Apolonia Żydkiewicz Michał Jaźwiński i Ludwika Janicka 178-03-113 225R 14 Ż DM
16 11 1845 Bazalia - filia Tereszki Salomea Janicka Czernelówka Jakub Ludwika Żydkiewicz Jan Żydkiewicz i Justyna Bujalska 178-03-113 227R 39 Ż DM
12 2 1845 Nowogród Wołyński Aniela Żołkiewska Dermanka Antoni Domicela Janicka Ignacy Horodyski i Aniela Wierzbicka, żona Władysława 876 8 28 6 SM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0006.htm
2 2 1845 Cudnów Petronela Joanna Kozłowska Hordyjówka Franciszek s. Mateusza Marianna Janicka chrzest 27.12.1845, Alojzy Ruszkowski i Marianna Łaszcz ż. Ignacego 178-3-12 202V 217 Ż DM 0
29 12 1845 Bazalia filia Tereszki Tomasz Kamiński Wolica Polowa Prot Helena Janicka [chrzest 1.01.1846] Piotr Witkowski i Tekla Czaplińska 178-03-115 243R 2 Ż 479 DM 0
1 1 1845 Stepań Eufrozyna Janicka Wyrka Jan Antonina Czajkowska Jan Janicki i Teresa Szumska ż. Jana 884 221R 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0227.htm
7 2 1845 Stepań Marianna Janicka Wyrka Michał Anna Dębal Wojciech Janicki i Marianna Szumska wdowa 884 222V 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0229.htm
8 12 1845 Stepań Tomasz Wawrynowicz Wyrka Bartłomiej Tekla Kulesza Adam Jaworski i Honorata Janicka ż. Łukasza, asyst. Leon Maśnicki i Ludwika Kozakiewicz panna 884 229R 51 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0235.htm
17 12 1845 Stepań Ewa Sawicka Huta Wojciech Marianna Janicka Michał Chorążyczewski i Magdalena Kuczyńska ż. Wawrzyńca 884 229R 53 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0235.htm
7 12 1845 Trojanów Mikołaj Osowski Reja Stefan Rozalia Janicka Jan Petrykowski i Joanna Cecynowska ż. Bazylego 178-3-12 304V 62 Ż 596 DM
7 2 1846 Nieświcz Michalina Janicka Hubin NN Katarzyna 441 1 5 0
5 10 1846 Jałowicze Marianna Janicka Swiszczów NN Krystyna Janicka Hieronim Budkiewicz, Helena Rogalska panna 832 193 R 11 ZP 0
24 9 1846 Swojczów Jan Traczyński Dominopol Józef Tekla Janicka Jan Uleryk, Józefa Traczyńska mężatka 775 266 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0142.htm
14 1 1846 Deraźne Apolonia Janicka Zaucholce Jan Aniela Konopacka Jakób Przybyszewski / Helenna Dębowiecka 885 189 V 3 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0196.htm
10 4 1846 Ostróg Pawlina Siedlicka Balarka Choteńska Kazimierz Mariann a Janicka Tomasz Herman, Pelagia Frolowa żona Jędrzeja 885 8R 42 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0009.htm
24 2 1846 Ostróg Mieczysław Wiktor Wicherski Ostróg Józef Krystyna Sachert Ur. Jan Szepetowski, Wiel. Anna Janicka-wdowa 885 9R 46 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0010.htm
23 6 1846 Ostróg Jan Brzezicki Balarka Choteńska Franciszek Ksawery Marianna Janicka Mikołaj Chorążewski, Lucyna Zielińska żona Gabriela 885 12R 66 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0013.htm
6 7 1846 Ostróg Józef Kososki Ostróg Tomasz Barbara NN Wiel. Michał Baranowski, Wiel. Magdalena Janicka-panna 885 13R 70 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0014.htm
11 9 1846 Bazalia filia Tereszki Marian Żydkiewicz Czernelówka Jan Franciszka Jaźwińska Wojciech Janicki i Ludwika Janicka 178-03-115 246R 38 Ż 485 DM
29 9 1846 Bazalia Hieronim Chojecki Klitenka Mała Kajetan Marianna Janicka Antoni Leśniewicz i Zuzanna Lipska 178-03-115 240R 109 Ż 473 DM
28 3 1846 Stepań Józef Sawicki Huta Stanisław Łucja Janicka Józef Lubera i Julianna Sawicka ż. Józefa 885 204R 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0214.htm
1 6 1846 Stepań Antoni Borecki Wyrka Mikołaj Ludwika Stelmach Maciej Lubera i Antonina Janicka ż. Jana 885 206R 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0216.htm
9 10 1846 Stepań Jakub Szumski Wyrka Jakub Teresa Bielecka Michał Janicki i Antonina Janicka ż. Jana 885 208R 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0218.htm
5 8 1846 Berezdów Aniela Janicka Horodniawka Daniel Zuzanna Sławosińska Paweł Popławski i Lucyna Dziekońska ż. Kazimierza 877 227 63 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0122.htm
8 10 1846 Berezdów Franciszek Strzemidłowski Horodniawka Michał Katarzyna Jaworska Jan Strzemidłowski i Zuzanna Janicka ż. Daniela 877 235 85 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0127.htm
9 3 1847 Ostróg Kazimierz Bednarski Balarka Choteńska Michał Eufemia NN Konstanty Chomicz i Anna Janicka ż. Bazylego 171-1-13 5V 28 R DM
16 3 1847 Ostróg Marianna Janicka Dorohoszcza Antoni Zofia Krąberk Franciszek Krąberk i Marianna Pliwińska wdowa 171-1-13 7R 36 R DM
13 6 1847 Ostróg Aniela Sidlicka Choteń Kazimierz Marianna Janicka Tomasz Herman i Agnieszka Frol ż. Franciszka 171-1-13 12V 69 R DM
3 9 1847 Ostróg Mikołaj Zamel Balarka Choteńska Tomasz Katarzyna Janicka Michał Bednarski i Apolonia Mydlarska ż. Jakuba 171-1-13 16R 90 R DM
24 10 1847 Ostróg Rafał Grzesiuk Balarka Choteńska Antoni Anna Zalewska Tadeusz Mydalrski i Anna Janicka ż. Bazylego 171-1-13 19R 109 R DM
1 7 1847 Makarów Wincenty Zubrzycki Korda Julian Joanna Janicka Hieronim Janicki, Prakseda Malutinowa, chrz.6.07.1847 178-51-548 62R 21 Ż BS 125
6 7 1847 Makarów Elżbieta Dąbrowska Naliwajkówka Roman Petronela Rękas Józef Michałowski, Klara janicka, chrz.13.07.1847 178-51-548 62V 23 Ż BS 126
10 8 1847 Makarów Antoni Samar Naliwajkówka Józef Klara Rutkowska Józef Michałowski, Klara Janicka, chrz.19.08.1847 178-51-548 63R 25 Ż BS 127
24 1 1847 Stepań Piotr Myszkiewicz Użanie Wawrzyniec Małgorzata Jarucka Franciszek Pietrołaj i Teresa Janicka ż. Jana 171-1-13 222V 5 R 231 DM
24 2 1847 Stepań Recess Sawicki Słoboda Huta Józef Julianna Janicka Michał Sawicki wdowiec i Konstancja Kobylańska wdowa 171-1-13 223R 8 R 231 DM
11 4 1847 Stepań Anna Chomicz Wyrka Jan Marianna Naumowicz Michał Janicki i Aniela Janicka ż. Jana 171-1-13 224R 14 R 232 DM
30 5 1847 Stepań Katarzyna Sawicka Wyrka Paweł Karolina Kołodyńska Antoni Polakiewicz kawaler i Aniela Janicka panna 171-1-13 226R 26 R 234 DM
2 2 1847 Toporyszcze Marianna Czemerowska Rudeńka Styrteńska Tomasz Bronisława Janicka Wlm Antoni Kurowski Porucznik i Wlm Salomea Kalitowicz podsędkowa wdowa; Wlm Ferdynand Kurowski i Wlm Zuzanna Kalitowicz panna 178-3-19 496R 10 Ż 975 DM
21 7 1848 Ostróg Józefa Daniewska Wołoskowce Bazyli Agnieszka Woźnicka Wojciech Daniewski i Zofia Janicka ż. Antoniego 171-1-14 14R 79 R DM
2 1 1848 Butowce Antonina Dubilewska Żabcze Józef Justyna Gutewicz Jan Więckowski i Julianna Janicka ż. Kaspra 178-3-117 274R 2 Ż 537 DM
5 2 1849 Ostróg Józef Grzelak Balarka Choteńska Antoni Anna Zalewska Tadeusz Mydlarski i Anna Janicka ż. Jana 171-1-15 4V-5R 12 R 7 DM
15 4 1849 Ostróg Apolonia Antonowicz Choteń Wojciech Anna Teodor Kosowski i Anna Janicka ż. Bazylego 171-1-15 11V-12R 39 R 14 DM
29 12 1849 Ostropol Lucyna Chocianowska Ostropol Karol Marianna Obuchowicz chrzest 2.01.1850, Wincenty Komorski i Józefa Przeorska ż. Feliksa, asyst. Narcyz Janiszewski i Marianna Janicka ż. Wojciecha 178-3-119 241V-242R 2 Ż 472-473 DM
1 1 1850 Torczyn Elżbieta Antonina Charytonowicz Chorochoryn Feliks Marianna Janicka 638 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0003.htm
7 8 1850 Swojczów Kajetan Traczyński Dominopol Józef Tekla Janicka 612 16-17 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0009.htm
4 1 1850 Starokonstantynów Marianna Janicka Starokonstantynów Grzegorz Anna Poluskiewicz w.ż. Mateusz Poluskiewicz, szl. Apolonia Gutupińska wdowa 178-3-119 2V-3R 1 Ż 4 DW 0
27 10 1850 Bazalia Marianna Chojecka Bogdanówka Mikołaj Paulina Janicka 1-dw. Łukasz Krotewicz, Franciszka Korycka 178-3-119 91V-92R 102 Ż 180 DW
19 9 1850 Bazalia f. Tereszki January Kaminski Wolica Polowa Prot Helena Janicka Wlm. Adam Trzepyga, Dorota Witkowska 178-3-119 105V-106R 38 Ż 207 DW
26 1 1851 Torczyn Zuzanna Janicka Chorochoryn Mateusz Teresa Gawrylewicz 637 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20637/pages/PL_1_436_637_0003.htm
7 4 1851 Berezdów Teofila Janicka Horodiawka Daniel Zuzanna Strzemidłowska Paweł Popławski i Lucyna Dziekońska ż. Kazimierza 178-03-72 304V-305R 45 Ż DM
2 8 1851 Stary Konstantynów Piotr Konoplicki Szkarawka Ignacy Józefa Janicka szl. Jan Lesiecki, 1-dw. Tekla Osowska ż. Andrzeja 178-3-120 46V-47R 107 Ż 90 DW
30 9 1851 Stary Konstantynów Michalina Temperowska Stary Konstantynów Leon Barbara Janicka szl. Józef Kalasanty Rawicz, w.ż. Agnieszka Markiewicz ż. Joachima 178-3-120 50V-51R 127 Ż 98 DW
21 12 1851 Krzemieniec Wincenty Synajewski Marcelina Stefan Anna Cichońska Alojzy Las (za paszportem) i Apolonia Janicka ż. Tomasza 426-1-24 25V-26R 74 T DM
25 5 1853 Krzemieniec Karolina Janicka Marcelówka Jan Dorota Stankiewicz 878 27-28 38 0
15 3 1853 Łuck Antoni Wolski Krasne Piotr Marianna Janicka 389 12-13 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0007.htm
5 5 1853 Zasław św. Józefa Marcin Maszkowski Czetyrboki Józef s.Bartłomieja Anastazja Janicka Jan Dąbrowski, Zofia Ławicka 178-03-121 402V-403R 33 Ż 756-757 RG
13 12 1854 Łuck Emilia Janicka Czerczyce Franciszek Kamila Smolińska Eliasz Piwnicki, Lucyna Tarzykowicz ż. Jana 391 2-3 1 0
21 9 1854 Berezdów Jan Petrowski Horodniawka Józef Magdalena Janicka Wojciech Rzewuski i Marianna Janicka panna 17-1-20 23V-24R 90 Ch 47-48 DM
27 3 1855 Łuck Marianna Janicka Łuck Marcin Franciszka Leopold Wiszniewski, Julia Zahorska 391 8-9 8 0
31 10 1855 Łuck Elżbieta Wiktoria Jadwiga Kulczycka Worotniów Leon Prakseda Janicka 391 28-29 28 0
24 3 1855 Bazalia Wincenty Kamiński Wolica Polowa Prot Helena Janicka Kazimierz Białokur i Hieronima Białokur panna 178-03-123 80V-81R 27 Ż DM
28 7 1855 Ostropol Cezary Karaszewicz Mszaniec Grzegorz Aniela Otfinowska Wiktor Straszyński i Zofia Janicka wdowa, asyst. Julian Kaliński i Katarzyna Łozińska ż. Seweryna 178-3-123 685V-686R 29 Ż 1350-1351 DM
29 12 1856 Korytnica Karolina Janicka Chotiaczów Antoni Rozalia Szumlańska 229 2-3 1 0
22 2 1856 Krzemieniec Paulina Ciechońska Marcelina Franciszek Stefania Janicka 0.1-28 7V-8R 16 T
18 10 1856 Bazalia Łukasz Zaleski Borszczówka Józef Katarzyna Janicka Stanisław Niewiński i Marianna Bukowska 178-03-124 87V-88R 113 Ż DM 0
24 4 1857 Katerburg Marcelina Wiszniowska Piszczatyńce Gabriel Józefa Janicka 202 94-95 11
27 2 1857 Łuck Helena Weronika Amelia Kulczycka Worotniów Leon Prakseda Janicka 393 10-11 15 0
14 2 1857 Łabuń Franciszek Konoplicki Sasanówka Ignacy Józefa Janicka Łukasz Konoplicki i Tekla Gliwińska 178-3-73 340V-341R 14 Ż DM
30 5 1857 Bazalia Ferdynand Kamiński Wolica Polowa Prot Helena Janicka Piotr Witkowski i Róża Ostromęcka 178-03-125 18V-19R 70 Ż DM
26 9 1858 Łabuń Michalina Sierzycka Trawulin Michał Katarzyna Janicka Jan Kozłowski i Domicela Tysielska 178-03-74 327V-328R 64 Ż DM
21 8 1859 Katerburg Marianna Wiszniowska Piszczatyńce Gabriel Józefa Janicka 202 24-25 13
12 6 1859 Torczyn Antoni Pietkiewicz Horodynie Jan Tekla Kamińska Michał Bogusławski, Paulina Janicka panna 645 24-25 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0013.htm
2 9 1859 Ostróg Paulina Hrymniuk Choteń Antoni Anna Zalewska Konstanty Chomicz i Dorota Janicka ż. Bazyla 886 54-55 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0028.htm
17 9 1860 Ołyka Franciszek Markowski Silno Józef Marianna Drzewiecka szl. Stanisław Komarnicki, szl. Maria Magdalena Janicka ż. Floriana 841 321-322 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0012.htm
1 4 1860 Włodzimierzec Paulina Biryt Majdan Hały Cyprian Tekla Janicka Marcin Tokarski, katarzyne Slewińska ż. Wincentego 841 688-689 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0381.htm
3 4 1860 Łabuń Celestyn Sieszycki Trawulin Michał Katarzyna Janicka chrz. 19.04.1861; Teofil Konczewski i Domicela Teselska?, Jakub Petliński i Julia Koskowska 178-03-76 339V-340R 31 Ż DM
3 10 1860 Połonne Emilia Lewicka Majdan Wolański Józef Karolina Sokołowska Antoni Janicki i Emilia Janicka ż. Franciszka 178-03-76 18V-19R 70 Ż DM
27 9 1861 Ostróg Piotr Galiński Dorohoszcza Jan Bogumiła Janicka Justyn Gliński i Julianna Głowacka ż. Antoniego 654-1-36 4V Rapt. R DM
13 7 1861 Bazalia Małgorzata Janicka Klitenka Mała Sebastian Marianna Paweł Kozłowski i Marianna Bezdecka 17-1-5 22V-23R 88 Ch 44-45 DM
26 11 1861 Butowce Wiktoria Mikołajczuk Medwedówka Mała Teodor Marianna Janicka Florian Czernicki i Marianna Czarnecka 178-3-76 285V-286R 42 Ż 543-544 DM
29 8 1862 Deraźne Joanna Annuszkiewicz Makarówka Władysław Franciszka Janicka Stanisław Zaręba i Marianna Żarczyńska ż. Jana 887 140-141 27 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0075.htm
1 1 1862 Stepań Aniela Zaleska Soszniki Franciszek Kornelia Micewicz Jan Burzyński i Aniela Janicka ż. Jana 887 241-242 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0132.htm
28 1 1862 Stepań Maria Włoszczyńska Huta Hieronim Katarzyna Janicka Paweł Ostrowski i Karolina Borecka panna 887 243-244 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0133.htm
23 2 1862 Stepań Maciej Myszkiewicz Omelanka Grzegorz Aniela Kołodyńska Antoni Kołodyński i Teresa Janicka ż. Jana 887 245-246 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0134.htm
29 5 1862 Stepań Adela Kulikowska Użanie Mikołaj Franciszka Brodowska Mikołaj Łozowicki i Marcelina Janicka ż. Piotra 887 253-254 25 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0138.htm
26 9 1862 Stepań Michał Feliński Słoboda Ost Antoni Franciszka Janicka Józef Feliński i Rozalia Felińska ż. Mikołaja 887 261-262 42 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0142.htm
30 9 1862 Stepań Joanna Zielińska Słoboda Ost Antoni Apolonia Janicka Antoni Feliński i Konstancja Rudnicka ż. Feliksa 887 261-262 43 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0142.htm
28 11 1862 Stepań Leon Myszkiewicz Soszniki Józef Marianna Pietrołaj Mikołaj Łozowicki i Teresa Janicka ż. Jana 887 269-270 55 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0146.htm
9 8 1862 Korzec Elżbieta Straszewska Didowicze Jakub Magdalena Cyrklewicz Feliks Kukulski i Gertruda Janicka ż. Stefana 887 369-370 67 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0202.htm
10 8 1863 Szumsk Karolina Janicka Rudnia Antonowiecka Jan Marianna Pestrowicz Stanisław Paszkowski, Michalina Jankowska ż. Bazylego 245-1-21 189V-190R 68 R RK
1 1 1863 Bazalia Joanna Janicka Klitenka Sebastian Marianna Mościcka Kazimierz Popławski, Zofia Leśniewicz 17-1-7 1V-2R 1 Ch 3-4 DM
8 6 1863 Bazalia Antonina Janicka Czuchele Teodor Marianna Jastrzębska Piotr Błażejewski i Antonina Szulc 17-1-7 15V-16R 58 Ch 31-32 DM
26 7 1863 Bazalia Kajetan Wróblewski Czuchele Paweł Eleonora Cywińska Ignacy Batorski i Marianna Janicka 17-1-7 21V-22R 82 Ch 43-44 DM
14 4 1864 Szumsk Waleria Bilewicz Waśkowce Piotr Joanna Janicka 245-1-20 154V-155R 38 R
23 11 1864 Bazalia Katarzyna Janicka Czuchele Teodor Marianna Jastrzębska Franciszek Szyngier i Aleksandra Gluzicka 17-1-7 87V-88R 169 Ch 173-174 DM
12 3 1864 Butowce Aleksander Jaszczuk Żabcze Antoni Rozalia Janicka Jan Orzechowski i Marianna Kozłowska 178-3-82 15V-16R 4 Ż 31-32 DM
25 9 1865 Kuniów Michał Mederski Poczapki Józef Anna Baranowska Piotr Tylicki i Agnieszka Janicka ż. Gabriela 178-3-78 63V-64R 60 Ż DM
27 8 1865 Rzyszczów Józefa Sinkiewicz Jadwinów Adam Ewa Janicka Władysław Godyński, Barbara Bytska 312-1-89 193 53 m.K KM
11 11 1865 Białogródka Marcin Janicki Szarłajówka IN Marianna Janicka s. panny, Jan Czrnecki i Honorata Zarzycka ż. Grzegorza 178-03-81 159V-160R 105 Ż DM
23 4 1865 Butowce Józef Mikołajczuk Medwedówka Ftodor ? Marianna Janicka Florian Czernicki i Magdalena Chęcińska 178-3-82 30V-31R 14 Ż 60-61 DM
7 10 1866 Bazalia Joanna Janicka Klitenka Mała Sebastian Marianna Mościcka Kazimierz Popławski i Zofia Leśniewicz 17-1-7 174V-175R 139 Ch 252-253 DM
26 12 1866 Bazalia Stefania Janicka Czuchele Teodor Marianna Jastrzębska Jan Wiszniowski i Teresa Niwińska 17-1-7 183V-184R 173 Ch 270-271 DM
21 8 1866 Zasław św. Jana Jan Browicki Zasław Dominik Elżbieta Janicka Tomasz Siedlecki, Franciszka Michnicka 685-6-6 91V-92R 34 Ch RG
17 4 1867 Rzyszczów Konstanty Sinkiewicz Jabłonów Adam Ewa Janicka Franciszek Kmita, Julia Mironowska 312-1-92 212 14 m.K KM
2 2 1867 Torczyn Marianna Pawlukieńska Szepel Paweł Antonina Janicka 653 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0004.htm
4 11 1867 Ostróg Emilia Galimska Czerniwody Jan Bogumiła Janicka Kazimierz Goralski, Anna Galimska żona Wojciecha, Ass. Władysław Szmygulski, Marcela Wintakowska panna 654-1-56 6V 1 R MZ
25 2 1867 Ostróg Olimpia Zajączkowska Choteń Franciszek Honorata Karpińska Józef Zajączkowski, Dorota Janicka ż. Bazylego 654-1-36 55V 7 R 3000 MZ
26 2 1868 Lachowce Tomasz Odnodworski Książęcin Józef Marianna Janicka Gabriel Piotrowski i Zuzanna Nowicka wdowa 178-3-146 207V-208R 10 Ż DM
20 7 1870 Ołyka Antoni Lipiński Borbin Jan Anna Janicka 491 32 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0017.htm
8 7 1871 Ostróg Aleksander Galimski Dorohoszcza Jan Bogumiła Janicka Justyn Galimski, Justyna Galimska panna 654-1-56 40V 1 R 44 MZ
1 5 1872 Mogielnica Michał Beski Mogielnica 147 Antoni Antonina Janicka 1709L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201709/pages/PL_1_301_1709_0003.htm
2 9 1872 Szumsk Antonina Bilewicz Waśkowce Piotr Joanna Janicka 0.1-65 24V-25R 82 T
2 1 1872 Białogródka Antonina Oryszewska Szarłajówka Jan Marianna Janicka Józef Maciewicz i Antonina Krzywicka ż. Józefa 178-3-84 195V-196R 3 Ż DM
14 5 1872 Nowogród Leonard Rosnowski Huta Serednia Michał Franciszka Janicka Grzegorz Jaworski, Marianna Święcicka 178-3-156 243V-244R 117 Ż 484 DW
16 5 1873 Torczyn Joanna Pawłoszyńska Szepel Paweł Antonina Janicka 659 12-13 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20659/pages/PL_1_436_659_0008.htm
7 10 1873 Ostróg Antoni Galimski Dorohoszcza Jan Bogumila Janicka Władysław Szmigulski, Aniela Jasińska panna 654-1-56 66V 6 R MZ
19 12 1874 Jałowicze Karol Łoziński Ostrożec Stefan Józefa Janicka 148 16-17 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0010.htm
10 11 1875 Ołyka Marcin Lipiński Chorłupy Jan Anna Janicka 496 40 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0021.htm
1 10 1875 Kuniów Paulina Kulesza Chiniówka Jan Anna Kamińska Marian Goral i Aniela Janicka 178-3-78 378V-379R 72 Ż DM
20 9 1875 Białogródka Józef Goryszewski Futor Romanów Jan Marianna Janicka Ludwik Pałczyński i Feliksa Mączyńska ż. Tomasza 178-03-133 27V-28R 137 Ż DM
5 6 1876 Torczyn Karolina Pawluczyńska Szepel Paweł Antonina Janicka 662 12-13 21 0
20 4 1876 Szumsk Wojciech Paszkowski Huta Piaseczna Józef Marianna Janicka chrz. 26.04 Stefan Bączkowski, Tekla Zaręba ż. Jana 1-228 14V-15R 53 T DM 597
24 6 1877 Szumsk Jan Pacewicz Antonowce Paweł Tekla Janicka chrz. 3.07 Tadeusz Centkiewicz, Agnieszka Sopińska ż. Jana 1-229 18V-19R 71 T DM 664
21 1 1878 Szumsk Antonina Janicka Rudnia Antonowiecka Piotr Paulina Sawicka chrz. 22.01 Antoni Sawicki, Antonina Witkowska ż. Antoniego 1-230 3V-4R 12 T DM 718
30 9 1878 Rzyszczów Michał Sinkiewicz Mietwince Adam Ewa Janicka Kacper Śliwiński, Wiktoria Ciechanowska, ż. Stanisława 312-1-112 3 m.K KM
23 8 1879 Szumsk Adam Paszkowski Huta Pikulska Józef Marianna Janicka Franciszek Świderski i Teodozja Zielińska ż. Jana 01-226 139V-140R 94 T 458 DM
23 8 1879 Szumsk Ewa Paszkowska Huta Pikulska Józef Marianna Janicka Mikołaj Stańkiewicz i Marianna Janicka ż. Władysława 01-226 139V-140R 95 T 458 DM
23 9 1879 Szumsk Mikołaj Pacewicz Antonowce Paweł Tekla Janicka Michał Choina i Marianna Jasińska ż. Jana 01-226 143V-144R 112 T 462 DM
20 10 1879 Szumsk Anna Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Janicka Feliks Kowalski i Tekla Gabruk z. Wojciecha 01-226 147V-148R 125 T 466 DM
29 10 1879 Szumsk Alberta Janicka Huta Piaseczna Władysław Marianna Krawczyńska Jan Grządowski i Franciszka Stańkiewicz ż. Franciszka 01-226 149V-150R 134 T 468 DM
1 1 1880 Krzemieniec Józefa Ołocka Bereżce Filip Bronisława Janicka 1-74 2V-3R 5 T
1 1 1880 Krzemieniec Karol Ołocki Bereżce Filip Bronisława Janicka 1-74 2V-3R 4 T
17 5 1880 Berezdów Paweł Strzemidłowski Horodniawka Jan Kamila Strzemidłowska Adam Strzemidłowski i Apolonia Janicka ż. Walentego 178-3-169 576V-577R 42 Ż DM
10 9 1881 Berezdów Emilia Strzemidłowska Horodiawka Wawrzyniec Teofila Janicka Aleksander Iwanicki i Michalina Iwanicka zamężna 178-03-169 613V-614R 86 Ż DM
23 9 1881 Berezdów Tekla Strzemidłowska Horodiawka Marcin Marianna Możejko Daniel Tymborowski i Michalina Janicka ż. Jana 178-03-169 614V-615R 90 Ż DM
2 2 1882 Szumsk Józefa Janicka Rudnia Antonowiecka Piotr Franciszka Nawrocka Dionizy Ostapczuk, Marianna Przytomska ż. Wawrzyńca 01-232 294V-295R 23 T
17 3 1882 Szumsk Józef Pacewicz Antonowce Paweł Tekla Janicka Marcin Jasiński, Marianna Jasińska ż. Jana 01-232 296V-297R 29 T
1 10 1882 Szumsk Aniela Wereszczyńska Hucisko Moszkowe Kajetan Joanna Janicka Wojciech Gabruk, Anna Zielińska ż. Grzegorza 01-232 316V-317R 110 T
22 4 1882 Berezdów Adolf Stremidłowski Horodiawka Jan Kamila Stremidłowska Adam Stremidłowski i Apolonia Janicka ż. Walentego 178-3-169 632V-633R 35 Ż DM
15 12 1882 Berezdów Antoni Stremidłowski Horodiawka Wawrzyniec Teofila Janicka Walenty Janicki i Petronela Jakimczuk ż. Tomasza 178-3-169 660V-661R 144 Ż DM
12 3 1885 Szumsk Karolina Paszkowska Huta Antonowiecka Józef Marianna Janicka Antoni Bednarski, Antonina Ulanicka z. Antoniego 01-232 174V-175R 47 T
27 9 1885 Szumsk Waleria Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Janicka Ludwik Gabruk, Agnieszka Maniak ż. Grzegorza 01-232 187V-188R 115 T
13 10 1885 Szumsk Wereszczyński Marynki Kajetan Anna Janicka Grzegorz Ziliński, Marcelina Wereszczyńska ż. Józefa 01-232 190R 127 T
15 11 1885 Szumsk Stanisława Janicka Rudnia Tomasz Marianna Gryszpińska Bazyli Bączkowski, Karolina Sawicka z. Antoniego 01-232 191V-192R 138 T
5 5 1885 Torczyn Dominik Witamborski Usicze Jan Marcela Janicka Jan Chwedoński, Julia Klimkiewicz 671 10-11 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20671/pages/PL_1_436_671_0006.htm
15 5 1885 Meżyrów Zofia Janicka Rażepy Karol Aniela Ochmanowska 904-6-6 40 W JS1
17 8 1886 Szumsk Adela Janicka Marynki Wincenty Aniela Skalska 01-232 250V-251R 113 T
18 12 1886 Szumsk Honorata Bączkowska Piaseczna Bazyli Karolina Janicka 01-232 264V-265R 175 T
3 10 1887 Luboml Ludomir Janicki Kocury Bronisława Janicka Bernard Ładowski, Marianna Szuszkiewicz ż. Stanisława 330 80 157 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0042.htm
8 4 1887 Szumsk Apolonia Pacewicz Załuże Paweł Tekla Janicka Kazimierz Jakubowski i Agnieszka Supińska ż. Jana 01-232 93V-94R 58 DM 961 T
19 5 1887 Szumsk Julianna Sawicka Rudnia Antoni Karolina Pestrowicz Antoni Oborski i Marianna Janicka ż. Tomasza 01-232 97V-98R 79 DM 965 T
26 7 1887 Szumsk Franciszek Rekonwald Majdan Antonowiecki Antoni Marianna Nawrocka Micha Sawicki i Franciszka Janicka ż. Piotra 01-232 102V-103R 103 DM 970 T
19 11 1889 Horochów Aleksander Nowakowski Bużany Leonard Karolina Janicka Adolf Pętkowski, Helena Płońska z. Piotra 126 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0002.htm
19 12 1889 Torczyn Wiktoria Janicka Chorochoryń Adam Marianna Osińska 675 34-35 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0018.htm
4 7 1889 Szumsk Józef Oborski Hucisko Pikulskie Józef Marcelina Adaszyńska Wojciech Sińkowski i Aniela Janicka ż. Wincentego 01-232 20V-21R 97 T 886 DM
16 8 1889 Szumsk Piotr Sawicki Rudnia Mikołąj Katarzyna Lewicka Antoni Oborski i Marianna Janicka ż. Tomasza 01-232 23V-24R 113 T 889 DM
9 7 1889 Szumsk Wiktoria Janicka Rudnia Piotr Franciszka Nawrocka Wojciech Pestrowicz i Antonina Witkowska ż. Antoniego 01-232 23V-24R 114 T 889 DM
11 9 1889 Szumsk Petronela Oborska Rudnia Jakub Józefa Sawicka Franciszek Sawicki i Marianna Janicka ż. Tomasza 01-232 27V-28R 133 T 893 DM
29 9 1889 Szumsk Michalina Pacewicz Załuże Paweł Tekla Janicka Mikołaj Jasiński i Marianna Tomczuk ż. Daniela 01-232 30V-31R 146 T 896 DM
12 1 1890 Szumsk Marcelina Bączkowska Piaseczna Bazyli Karolina Janicka Wojciech Pestrowicz, Antonina Sarnocka ż. Leona 01-233 103V-104R 16 T
15 5 1890 Szumsk Jan Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Janicka 01-233 115V-116R 79 T
4 7 1890 Szumsk Malwina Stanisława Bagrynowska Szumsk NN Konstancja Janicka 01-233 120V-121R 105 T
10 7 1891 Szumsk Antonina Janicka Rudnia Antonowiecka Tymoteusz Maria Greszpińska 01-233 23V-24R 92 T
8 6 1891 Krzemieniec Franciszek Ulanicki Hucisko Stożeckie Antoni Joanna Janicka Jan Barański, Katarzyna Bereżecka ż. Jana 0.1-81G 11V-12R 44 T
1 10 1892 Torczyn Stanisława Janicka Chorochoryn Adam Marianna Osińska 678 26-27 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0014.htm
24 12 1892 Szumsk Marcelina Klepacka Marynki Karol Antonina Wereszczyńska Antoni Listowski, Aniela Janicka ż. Wincentego 70V-71R 2 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T6S3?i=197&cat=833998
1 6 1892 Dubno Emilia Janicka Tartak Władysław Maria Krawczyńska Piotr Choina i Maria Jakubowska 740-10-21 76V-77R 51 R 14 DM
4 8 1893 Szumsk Filomena Wojnaszewska Mosty Kazimierz Agnieszka Listowska Mikołaj Oborski, Domicela Janicka ż. Andrzeja 96V-97R 110 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-T6M8?i=224&cat=833999
10 9 1893 Szumsk Tekla Janicka Hucisko Moszkowe Wincenty Aniela Sikorska Antoni Listowski, Anna Sikorska panna 100V-101R 125 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD13?i=228&cat=833998
17 11 1893 Kuniów Feliks Majborski Zakoty Cyryl Julia Janicka Józef Daszkiewicz i Weronika Daszkiewicz ż. Andrzeja 178-3-86 456V-487R 154 Ż DM
11 1 1895 Włodzimierz Marcelina Janicka Chobułtów Józef Antonina Bielecka 921 4 V-5 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20921/pages/PL_1_436_921_0005.htm
2 2 1895 Szumsk Marian Bączkowski Iłowica Bazyli Karolina Janicka 01-233 171V-172R 22 T
20 4 1895 Szumsk Karol Gabruk Iserna Wawrzyniec Dorota Janicka 01-233 182V-183R 65 T
26 7 1898 Torczyn Konstancja Daszkiewicz Ulaniki NN Michalina Janicka 935 14V-15R 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0015.htm
12 10 1898 Torczyn Jadwiga Krupińska Chorochoryn Kajetan Stefania Klukowska Ludwik dyszyński, Jadwiga Janicka z. Jana 935 16V-17R 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0017.htm
1 10 1898 Szumsk Marianna Bączkowska Hucisko Piaseczne Bazyli Karolina Janicka 01-234 37V-38R 148 T
4 11 1899 Szumsk Petronela Janicka Rudnia Antonowiecka Tomasz Marianna Groszpińska 01-235 44V-45R 179 T
18 3 1900 Krzemieniec Gabriela Ładowska Popowce Andrzej Elżbieta Janicka 6 V-7 R 24 0
28 8 1900 Tuczyn Janina kamińska Kolonia Janin Adam Pawlina Janicka 956 32-33 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0017.htm
3 1 1901 Szumsk Józefa Jastrzębska Stara Huta Józef Marianna Janicka 0.1-236 337V-338R 10 T
3 1 1901 Szumsk Bronisława Jastrzębska Stara Huta Józef Marianna Janicka 0.1-236 337V-338R 11 T
18 2 1901 Szumsk Marianna Tomczuk Załuże Karol Paulina Janicka 0.1-236 342V-343R 30 T
14 10 1901 Szumsk Walentyna Janicka Antonowce Tomasz Maria Gryszpińska 0.1-236 377V-378R 177 T
6 11 1901 Szumsk Petronela Kozłowska Mosty Jan Marcelina Janicka 0.1-236 381V-382R 194 T
19 7 1902 Szumsk Aniela Bączkowska Hucisko Antonowieckie Bazyli Karolina Janicka 01-236 256V-257R 124 T
7 9 1902 Szumsk Bronisław Kasperski Marynki Karol Aniela Janicka 01-236 266V-267R 163 T
4 5 1903 Szumsk Maria Zielińska Hucisko Piaseczne Jan Karolina Stańkiewicz Piotr Zieliński, barbara janicka ż. Antoniego 0.1-237 20V-21R 77 T
29 8 1903 Szumsk Marek Tomczuk Załuże Karol Paulina Janicka Antoni Tomczuk, Paulina Tomczuk ż. Karola 0.1-237 37V-38R 148 T
7 10 1903 Szumsk Marek Bączkowski Huta Piaseczna Bazyli Karolina Janicka 0.1-237 42V-43R 167 T
23 10 1903 Szumsk Ewelina Janicka Hucisko Janowe Wincenty Aniela Sikorska 0.1-237 44V-45R 174 T
1 11 1903 Szumsk Wiktoria Jastrzębska Stara Huta Józef Maria Janicka 0.1-237 48V-49R 191 T
24 11 1903 Żytomierz Zofia Janicka Żytomierz Juliusz Aleksander Maria Potocka Ludwik Zwinogrodzki, Wanda Maria Krzyżanowska ż. Mikołaja 178-3-171 183V-184R 472 Ż 363 DW
5 8 1904 Torczyn Antonina Janicka Chorochoryn Stefan Anastazja Kawarska 986 10 V-11 R 47 0
10 9 1904 Torczyn Stanisława Janicka Szepel Józef Antonina Bielecka 986 13 V-14 R 64 0
28 7 1904 Kowel Ludwika Janicka Kowel Antoni Maria Sieduszewska 979 18V-19R 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0019.htm
12 10 1904 Szumsk Jadwiga Brączkowska Marynki Mikolaj Aniela Sawicka Kajetan Wereszczyński, Aniela Janicka ż. Wincentego 0.1-238 42V-43R 168 T
11 10 1905 Dubno Kazimierz Petrowski Detynicze Piotr Anna Janicka Wincenty Domański i Józefa Fido ż. Jana 740-10-21 26V-27R 99 R 28 DM
16 11 1906 Szumsk Karolina Janicka Hucisko Piaseczne Piotr Wiktoria Bączkowska 01-236 120V-121R 179 T
4 2 1907 Szumsk Andrzej Bączkowski Hucisko Piaseczne Bazyli Karolina Janicka 01-236 4V-5R 17 T
28 5 1907 Kowel Janina Janicka Kowel Antoni Maria Sieduszewska 1004 15V-16R 71 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0019.htm
25 1 1908 Szumsk Józef Jasiński Kąty Jan Antonina Kucharska Paweł Kucharski, Konstancja Janicka ż. Antoniego 426-1-97 3V-4R 14 T RK 608 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-T?i=607&cat=834001
5 4 1908 Szumsk Petronela Jastrzembska Huta Stara Józef Maria Janicka Adolf Janicki, Paulina Jastrzembska ż. Józefa 426-1-97 12V-13R 60 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-Z?i=616&cat=834002
1 12 1908 Szumsk Helena Jasińska Kąty Karol Paulina Iłowicz Franciszek Chruszczewski, Anna Janicka ż. Antoniego 426-1-97 40V-41R 197 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HL-Z?i=644&cat=833999
16 5 1909 Szumsk Feliks Jakubowski Bacaje Adolf Adela Janicka Józef Myśliński, Karolina Jakubowska ż. Karola 64V-65R 75 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CF-K?i=889&cat=834000
20 12 1909 Szumsk Franciszek Foina Rudnia Antonowiecka Jan Ewelina Zarzycka Antoni Zarzycki, Maria Janicka ż. Tomasza 88V-89R 222 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-L?i=913&cat=834003
1 3 1910 Tajkury Kazimierz Janicki Koszatów, par. Równe NN Bronisława Janicka Paweł Burza, Marianna Burza panna 740-4-694 9 V-10 R 38 R 11 DW
18 5 1911 Włodzimierz Antonina Pcionek Włodzimierz Michał Rozalia Janicka 1038 21V-22R 101 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0025.htm
25 5 1911 Włodzimierz Jadwiga Daszkiewicz Kalinówka Franciszek Maria Janicka 1038 28V-29R 139 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0032.htm
1 2 1911 Dubno Anastazja Janicka Tartak Józef Marianna Synajewska Marcin Witkowski i Aleksandra Sarnicka ż. Bazylego 740-4-158 3V-4R 19 R 5 DM
30 12 1911 Starokonstantynów Bronisław Orłowski Wierzchniaki Jan Ewelina Janicka [chrzest 1.01.1912] Józef Taborowski i Katarzyna Ziębicka ż. Jana 17-2-89 1V-2R 3 Ch 5-6 DM
25 10 1911 Bazalia f. Tereszki Faustyna Żydkiewicz Klitenka Mała Ludwik Anna Różycka Jan Lisowski i Helena Janicka ż. Bazylego, asyst. Tomasz Białowolski i Maria Żydkiewicz panna 17-2-47 114R 51 Ch 229 DM
13 4 1912 Torczyn Maria Janicka Chorochoryn Stefan Anastazja Kawarska Jan Janicki, Wiktoria Radkowska ż. Mariana 1042 16-17 32 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0011.htm
2 4 1913 Horochów Franciszka Janicka Odessa Józef Malwina Szumiela chrzest w Odessie 1045 30 116 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0032.htm
17 9 1914 Włodzimierz Wołyński Edward Pcionek Włodzimierz Michał Rozalia Janicka 1058 38 184 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0039.htm
30 11 1914 Włodzimierz Wołyński Anna Janicka Włodzimierz NN Julianna c.Piotra Janicka 1058 51 239 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0052.htm
17 12 1914 Kijów Św. Aleksandra Anna Witkowska Kijów Hiacynt Teresa Janicka Stanisław Olszewski i Stefania Janicka 312/1/129 1V-2R 3 m.K JM1
21 6 1914 Kijów Św. Aleksandra Konstantyn Janicki Kijów Franciszek Konstancja Duńska Leonard Pieczykolan i Daria Janicka 312/1/129 55V-56R 217 m.K JM1
18 6 1915 Kowel Paulina Janicka Kowel Antoni Maria Sieduszewska Jan Steczuk, Władysława Koszczycka 1072 29-30 71 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0016.htm
8 5 1915 Starokonstantynów Jadwiga Ryszko Świnna Grzegorz Kamila Janicka Jan Dembowski i Antonina Delfert ż. Aleksandra 17-2-90 14V-15R 57 Ch 30-31 DM
10 6 1917 Starokonstantynów Katarzyna Ryszko Futor Łanek Grzegorz Kamila Janicka Jan Dębicki i Katarzyna Zawadowska 17-2-90 124V-125R 53 Ch 238-239 DM
26 7 1917 Starokonstantynów Apollon Janicki Futor Łanek Kazimierz Maria Kretowicz Stanisław Bujalski i Antonina Janicka ż. Edmunda 17-2-90 128V-129R 71 Ch 246-247 DM
2 4 1920 Starokonstantynów Kazimierz Orłowski Wierzchniaki Jan Ewa Janicka Stanisław Sikorski i Katarzyna Żołkiewska ż. Justyna 17-1-91 112V-113R 34 Ch 215-216 DM
4 2 1921 Starokonstantynów Zygfryd Tomaszewski Łanek Świnnowski Wincenty Wincentyna Janicka Michał Ulanowski i Anastazja Krzanowska ż. Jana 17-2-91 cz.2 205V-206R 27 Ch 14-15 DM
15 5 1921 Starokonstantynów Stanisław Ryszko Łanek Świnnowski Grzegorz Kamila Janicka Kazimierz Ryszko i Maria Janicka panna 17-2-91 cz.2 220V-221R 84 Ch 44-45 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 1 1743 Szumsk Antoni Chryzanczuk Rudnia Teresa Bilak Rudnia Wojciech Hrynczuk, Anna Janicka, Bazyli Kusnik, Marianna Kozlakowa 297-1-180 6V Ł RK
25 6 1792 Szumsk Ignacy Mikulski Michałówka ...anna Janicka Michałówka Ł 4 V 0
4 11 1810 Leszniów (AL) Kornel (?) Sopczak Korsów 25 Marianna Janicka 23 Grzegorz Stepaniuk, Klementyn Stepaniuk 746 1 2
8 1 1811 Moszny, f. Miedzyrzec Feliks Serednicki Mliczew Marianna Janicka młodzi ur.; on ekonom mlijowski; św.: WJP Józef Sokołowski, Makary Woliński, Ignacy Sokołowski 178-51-190 21a Ż EH
6 2 1827 Czartorysk Gabryel Lewicki Medwedy 26 Michał Honorata Pałecka Lucyna Janicka Medwedy 24 Józef Agnieszka Ostrowicz Jan Lesniowski, Antoni Konopnicki, Wincenty Stachurski 813 137a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0137.htm
22 5 1827 Łabuń Stanisław Wróblewski Hubcza, parafia Konstantynów 27 Grzegorz Joanna Bógdańska Salomea Tuszewska Hryców 19 Grzegorz Katarzyna Janicka Bartłomiej Starzewski, Ignacy Tuszewski, Kajetan Kilewski, Tadeusz Ball 178-3-93 115R 4 Ż 224 KP2
11 9 1827 Ostropol Dominik Stryżewski Ostropol 26 Józef Barbara Janicka Julianna Niedaszkowska Ostropol 20 Stefan Anna Osowska Franciszek Kiliewicz, Józef Kiliński, Teodor Doalski 178-3-93 214V 16 Ż 415 KP2
30 1 1827 Stary Konstantynów Domini Feliks Ostrowski Werborodyńce 22 Wawrzyniec Brygida Janicka Zuzanna Dąbrowska Werborodyńce 21 Jan Franciszka Kurowska Wincenty Żurawski, Jan Sawicki 178-3-93 154R 5 Ż 298 KP2
3 7 1827 Stary Konstantynów Domini Jan Wysocki Zapadyńce 22 Maciej Antonina Pawłowska Katarzyna Zieleznicka Zapadyńce 18 Józef Rozalia Janicka Karol Mołodecki, Maciej Zaleski 178-3-93 158V 23 Ż 307 KP2
21 11 1828 Białogródka Ksawery Czapliński Pokoszczówka 28 Antoni Helena Horodyska Franciszka Janicka Pokoszczówka 20 Łukasz Brygida Izerska Piotr Łabudziński i Marcin Gurowski 178-03-94 81R 14 Ż DM
15 6 1830 Sielec Ignacy Jakimiński Sielec 23 Jan Marianna Janicka Franciszka Brzezińska Sielec 16 Antoni Agnieszka Kucharska 845 92V-93R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0098.htm
2 2 1830 Bereżnica Mikołaj Weremczyk Bereżnica 26 Mateusz Katarzyna Anna Janicka Bereżnica 19 Onufry Pelagia 816 85R 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0087.htm
9 2 1830 Stepań Michał Brzozowski Wyrka 21 Marcin Mołodecka Małgorzata Lubera Wyrka 19 Józef Józefa Janicka Szymon Hubenia, Antoni Polakiewicz, Józef Lubera 171-1-3 237V-238R 5 R DM
9 2 1830 Ostropol Stanisław Gumieniecki Pyszki 20 Karol Marianna Postańska Marcjanna Niedaszkowska Pyszki 30w Jan Rozalia Janicka Feliks Miłoszyński, Aleksander Kurowski 178-3-96 245R 10 Ż 455 DM
25 10 1831 Zasław św. Józefa Józef Polkiewicz Zasław 23 Franciszek Marianna Kurzyńska Antonina Janicka Zasław 22 Piotr Helena Janczewska Jan Perro, Franciszek Mierzejewski, Leonard Hurkowski 178-03-97 50R 20 Ż 48 RG
1 2 1831 Ostropol Ignacy Baczyński Jaremicze Jan Anastazja Janicka Franciszka Turkiewicz Jaremicze Stanisław Anna Okorska Franciszek Lasota, Wojciech Baczyński 178-03-97 267V 3 Ż 501 DM
8 5 1832 Stepań Łukasz Cybulski Wyrka 25 Jędrzej Teresa Janicka Franciszka Basińska Wyrka 20 Wojciech Katarzyna Kownacka Tomasz Bielawski, Piotr Bielawski 171-1-5 213V 7 R DM
29 6 1832 Stepań Maciej Roguski Stepań 28 Piotr Eufrozyna Radziewicz Katarzyna Kuczyńska Wyrka 25 Grzegorz Anastazja Janicka Stanisław Lachowski, Józef Paszkowski, Józef Bańkowski 171-1-5 214R 9 R DM
26 1 1832 Nowogród Woł. Klemens Szpiganowicz Emilczyn 27 Paweł Konstancja Wiszniewska Anna Janicka Emilczyn 18 Józef Eleonora Gedrojć JW. Alojzy Grzybinski, Franciszek Bezdon 245-1-6 31R 181 R 1627 DW
24 1 1832 Nowogród Woł. Jan Racilewicz Kanuny 24 Piotr Teresa Janicka Domicella Mędecka Kożuszki 16 Kasper Katarzyna Podgórska ur. Gabriel Mędecki, Jan Szczyrski 245-1-6 31R 182 R 1627 DW
26 6 1832 Nowogród Woł. Józef Karpiński Kamienny Bród 25 Piotr Małgorzata Kubuszyńska Marianna Janicka Tartak Rohaczewski 17 Jan Agnieszka Gołębiowska Jakub Kuczyński, Jan Wasilewicz 245-1-6 38V 211 R 1935 DW
6 11 1832 Kulczyny Wincenty Bujalski par. Kulczyny 24 Stanisław Anna Sieszycka Marianna Wojciechowska Czepelówka 20 Jan Joanna Janicka Antoni Różycki, Piotr Karpiński 178-03-98 342R 25 Ż 648 DM
15 1 1833 Stepań Jan Miszkiewicz Użanie 24 Bartłomiej Marcelina Żarczyńska Klara Janicka Wyrka 18 Wojciech Katarzyna Brodowska Michał Żarczyński, Jan Janicki, Franciszek Piotrowski 171-1-6 214R 1 R DM
28 10 1834 Kulczyny Jozafat Przełuski Krasiłów 24 Wojciech Marianna Bielińska Franciszka Szmigielska Krasiłów 16 Teodor Anna Janicka Aleksander Wiszniewski, Jan Szmigielski 178-03-100 349R 17 Ż 676 DM
17 2 1835 Kuniów Franciszek Brzezicki Miakoty 20 Antoni Marianna Iwanicka Marianna Janicka Miakoty 17 Antoni Katarzyna Wiszniowska 171-1-8 94 R 4 R 0
3 2 1835 Stepań Józef Lubera Wyrka 30 Tomasz Józefa Janicka Konstancja Sawicka Majdan Huta 20 Józef Ewa Dziekańska Łukasz Janicki, Jan Kosiński 171-1-8 204V 2 R 210-211 DM
17 2 1835 Stepań Antoni Sawicki Wyrka 40 Michał Krystyna Łozowicka Ewa Janicka Wyrka 25 Wojciech Anna Mokrzycka Wojciech Janicki, Grzegorz Mokrzycki 171-1-8 204V 4 R 211 DM
9 6 1836 Bazalia Mikołaj Chojecki Bogdanówka 40w Feliks Konstancja Baczyńska Paulina Janicka Bogdanówka 25 Andrzej Teresa Wierzbicka Jan Winogrodzki, Antoni Chojecki 178-03-106 282V 21 Ż DM
26 1 1836 Stepań Jan Lubera Wyrka 30 Tomasz Józefa Janicka Rozalia z d. Dębal Czarnecka Wyrka 23w Izydor Wiktoria Rutkowska Jan Rosiński, Michał Brzozowski 171-1-9 217R 2 R 230 DM
7 2 1837 Targowica Jan Lubrzycki Bokujma 45 Stefan Agnieszka Janicka Helena z Izdebskich Dąbrowska wdowa Bokujma 45 Kazimierz Katarzyna Buszyńska Jan Buszyński, Grzegorz Susicki 823 307 R 1 ZP 0
2 2 1837 Korzec Stanisław Jędrzejewski Korzec 37w Jakub Helena Nidzińska Antonina Sokołowska Korzec 18 Mateusz Katarzyna Janicka 245-1-11 104 8 R PW
7 2 1837 Stepań Maciej Lubera Wyrka 28 Tomasz Józefa Janicka Antonina Burzyńska Słoboda Siedlisko 18 Aleksander Tekla Koprowska Paweł Sawicki, Józef Lubera, Dominik Kołodyński 171-1-10 225R 5 R 227 DM
21 2 1837 Stepań Piotr Guzowski Niemowicze par. Bereźnica 19 Mikołaj Marcelina Kulikowska Helena Janicka Użanie 18 Stanisław Katarzyna Kloc Walenty i Maciej Kulikowscy, Tomasz Szumski 171-1-10 226R 9 R 228 DM
6 11 1838 Ostróg Ludwik Domalewski Choteń 20 Jan Agnieszka Gołębiowska Katarzyna z d. Janicka Kosowska Choteń 26w Walenty Tekla Żołędziowska Grzegorz Mydlarski i Tadeusz Mydlarski 171-1-11 27R 15 R DM
6 2 1838 Stepań Jan Zieliński Wyrka 21 Kazimierz Teresa Garbolińska Rozalia Janicka Wyrka 20 Wojciech Anna Mokrycka [Mokrzycka] Grzegorz Mokrzycki, Szymon Bo[...]rowski, Wincenty Domaszewicz 171-1-11 228R-228V 2 R 230-231 DM
22 1 1839 Stepań Józef Sawicki Majdan Huta 22 Józef Ewa Dziekońska Julianna Janicka Wyrka 19 Wojciech Katarzyna Brodawska 879 206 V 2 DW
21 11 1839 Radziwiłłów Józef Mazurkiewicz Radziwiłłów 29 Józef Tekla Janicka Izabela Zawadzka Radziwiłłów 17 Jan Franciszka Zielińska 825 227 10 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0235.htm
18 8 1840 Szumsk Antoni Jasiński Kąty 40 Michał Marianna Jakuszewska Marianna z Jasińskich Sadowska Jałowica Mała Jędrzej Jadwiga Janicka 871 498 12
25 2 1840 Korzec Prot Kamiński par. Korzec 25 Andrzej Augustyn Kazimier Franciszka Czajkowska Helena Janicka par. Korzec 18 Józef Franciszka Olszewska Ksawery Czapliński, Konstanty Różycki, Franciszek Zaruski 871 152 6 PW DM
8 9 1840 Równe Florian Czajkowski par. Równe 20 Jan Marianna Wilczyńska Julia z Kozakiewiczów Janicka par. Równe 22 Kajetan Teresa Wiszniewska Marcin Piluszewski, Jan Engel 880 108 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0112.htm
26 10 1841 Korzec Ludwik Olszański Balarka Lubtowska 42 Tomasz Agnieszka Janicka Anna z Bieleckich Kubicka Balarka Lubtowska 42 Grzegorz Anna 872 242 36 DW
26 1 1841 Swojczów Stanisław Markowski Hnojno 28 Błażej Marianna Janicka Konstancja Gutkowska Hnojno 26 Jakub Tekla Jaroszewska sław. Jan Trofimowicz, 1-dw. Andrzej Białkowski 603 12 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20603/pages/PL_1_436_603_0007.htm
26 1 1841 Lachowce Łukasz Kawalerski Lachowce 20 Jan Ewa Karolko Anna Salim (Sołomko) Lachowce 18 Jan Agnieszka Janicka Herorg Dymian, Stefan Trocyk, Jan Dobrowolski 178-49-17 17R 4 Ż DM
28 9 1841 Stepań Wojciech Sawicki Majdan Huta 22 Józef Ewa Dziekańska Marianna Janicka Wyrka 20 Łukasz Katarzyna Stelmach Józef Lubara, Jan Chomicz, Józef Sawicki 171-1-12 217R-217V 11 R 220-221 DM 0
8 2 1842 Stepań Bartłomiej Magdziński Wyrka 32 Jędrzej Marianna Janicka Antonina Bielecka Użanie 18 Wincenty Ewa Czarnecka 881 171 R - 171 V 5 AGAD DW
27 6 1843 Stepań Stanisław Sawicki Majdan Huta 26 Józef Ewa Dziekońska Łucja Janicka Wyrka 20 Wojciech Katarzyna Brodowska 882 204 R 5
25 7 1843 Korzec Jan Bielawski Balarka Lubtowska 23 Wincenty Marianna Zielińska Justyna Janicka Balarka Lubtowska 23 Michał Anastazja Łozowiecka 874 239 29 PW 0
30 5 1843 Nowogród Wołyński Jan Paszkowski Kamienny Bród 23 Jakub Domicela Wysocka Aleksandra Janicka Kamienny Bród 18 Józef Katarzyna 874 112 35 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0058.htm
26 11 1844 Szumsk Stefan Jasiński Kąty 40w Antoni Katarzyna Kozłowska Honorata z Suchodolskich Wojcieszko Kruholec 34 Jan Katarzyna Janicka 875 694 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0366.htm
27 3 1844 Żytomierz Aleksander Jaźwiński 32 Piotr Józefa Janicka Wincenta Blendowska 18 Aleksander Henryka Działyńska 178 51 514 17 Ż Ni
19 1 1845 Deraźne Fabian Sulikowski Makarówka 29 Jan Agnieszka Kunicka Marianna Janicka Makarówka 18 Stanisław Honorata Marcinkowska 884 210 R 1
28 1 1845 Beresteczko Walenty Obrębski Beresteczko 30 Karol Petronela Janicka Ewa Tokarzewska Beresteczko 20 Stefan Rozalia 7 12 1
1 7 1845 Korzec Wincenty Lewicki Suchowola 22 Roman Rozalia Mrukowska Marianna Cybulska Korzec 16 Bernard Katarzyna Janicka ur. Ksawery Czapliński, Ludwik Bohdanowicz, Mikołaj Nietyksza 876 186 20 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0100.htm
21 1 1845 Białogródka Marek Asłanowicz Luterówka par. Bazylia 35 Antoni s. Piotra Krystyna Janicka Marianna z d. Konferowicz Niewirowicz Bisóweczka 32w Stefan s. Michała Marianna c. Wojciecha Rutkowska Jan Konferowicz, Ludwik Kwiatkowski 178-03-113 120V 3 Ż DM
4 11 1845 Zasław św. Jana Paweł Opatowski par. Zasław/Jan 25w Jędrzej Marianna Janicka Domicela Malinowska par. Zasław/Jan 18 Jan Konstancja Rudnicka Grzegorz Kaliński, Maciej Malinowski, Jan Siedlecki 178-3-113 76V-77R 10 Ż DM
29 9 1846 Szumbar Daniel Ziółkowski Borki 26 Feliks Anna Mazur Domicella Pawurska Borki 20 Andrzej Joanna Janicka 625 210 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0111.htm
15 9 1846 Stepań Ludwik Sulikowski Wyrka 30w Wincenty Aleksandra Haracz Joanna Szumska Wyrka 19 Franciszek Marianna Janicka Jan Szumski, Józef Krzemiński 885 211V 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0222.htm
27 10 1846 Bazalia Aleksander Leśniewicz Klitenka Mała 31 Antoni Petronela Jaroszewicz Zofia Chodzińska Wolica Wąsowicza 17 Łukasz Julianna Janicka Jakub Bezdecki, Jakub Kulesza, Anna Danielowa 178-03-115 252V 24 Ż 497 DM
26 1 1847 Szumbar Konstanty Zaborowski Michałówka, par. Jampol 19 Andrzej Katarzyna Górska Marianna Miednicka Borki 17 Wojciech Katarzyna Janicka Jan Kowalewski, Marcin Miednicki 625 196 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0103.htm
1 2 1848 Nowogród Aleksander Kościński Sujemce 22 Jan Marianna Bagińska Marianna Janicka Serednia 18 Euzebiusz Barbara Masłowska Kościński Fraanciszek Denzkowski Józef 5 JZ
12 10 1849 Starokonstantynów Konstanty Pniewski Michałowce 42w Filip Marianna Poznańska Katarzyna Konopnicka z Sulimowskich Woronkowce 30w Benedykt Marianna Janicka 178-3-118 35V 25 Ż
1 11 1849 Krzemieniec Andrzej Teletycki Marcelówna 20 Jan Marianna Janicka Paulina Kobielska Wesołówka 18 Józef Julia ? Łucja Chonorowska ? (Chmurowska) Marcin Kossowski, Tomasz Janicki 01-23 48R 24 T DM
3 9 1850 Starokonstantynów Leon Temperowski Starokonstantynów 23 Łukasz Marianna Uszyńska Barbara Janicka Starokonstantynów 23 Maciej Wiktoria Piotrowska 1-dw. Jan Burtowski, Jan Buniewicz 178-3-119 39R 27 Ż 77 DW
4 2 1851 Kisielin Karol Trąciński Witowiż 42 Piotr Zofia Tarnawska Marianna Kaczorowska Witowiż 24 Bazyli Tekla Janicka 893 156R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0158.htm
11 2 1851 Berezdów Julian Krasiński Krasnosiółka par. Annopol 24 Szymon Balbina Oborowska Faustyna Lewicka Prawutyn Wielki 20 Gabriel Julia Janicka Józef Krasiński, Szymon Sztejn, Jan Balicki 178-03-72 322V 8 Ż DM
11 11 1851 Berezdów Józef Petrowski Horodiawka 25 Benedykt Marianna Manowska Magdalena Janicka Majdan Widły 23 Feliks Helena Góralska Daniel Janicki, Tadeusz Rogowski, Józef Popławski 178-03-72 326R 15 Ż DM
6 5 1851 Korzec Ignacy Lisowski Bohate 26w Jan Marianna Romanowska Klara Cybulska Kamionka Suchwolska 17 Bernard Katarzyna Janicka Wincenty Lewicki, Feliks Boczkowski, Jan Kalinowski 178-3-2 102r 9 Ż Na
21 5 1854 Horochów (Drużkopol) Karol Sobolewski Ochłopów 30 Ignacy Marianna Iżewska Eufrozyna Ostrowska Ochłopów 20 Józef Katarzyna Janicka 92 39 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2092/pages/PL_1_436_92_0021.htm
26 2 1856 Targowica Antoni Świeciński par. Targowica 28 Edmund Maria Janicka Aniela Bosiacka par. Targowica 21 Jan Maria Harasymowicz 172-1-51 215 V 2 R
8 5 1857 Torczyn Andrzej Świciński par. Torczyn 34 Edmund Marianna Janicka Apolonia Siedlecka par. Torczyn 30 Franciszek Katarzyna Kazimirska Gustaw Szczebietowicz, Edmund Romanowski 643 35 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0020.htm
10 11 1857 Łabuń Michał Syszycki Trawulin 36 Stefan Marianna Sieniawska Katarzyna Janicka Trawulin 22 Andrzej Zofia Kropilnicka Jan Pajewski i Stanisław Dakar 178-3-73 366R 20 Ż DM
7 2 1857 Żytomierz Jan Morgulec Żytomierz 25 Dominik Helena Cywińska Paulina Fedorowicz Żytomierz 18 Franciszek Honorata Janicka Karol Łaszkiewicz, Franciszek Misiurewicz 178-3-44 95V 17 Ż 193 DM
11 11 1857 Żytomierz Tomasz Linkiewicz Żytomierz 25 Franciszek Klara Dzierd[...] Rozalia Fedorowicz Żytomierz 20 Franciszek Honorata Janicka Jan Mirecki, Karol Łaszkiewicz 178-3-44 112V 85 Ż 227 DM
4 5 1858 Łuck Józef Szczepański Łuck 31 Kazimierz Marianna Korwin Petronela Janicka Łuck 33 Maciej Tekla Tońska 394 72 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0038.htm
4 8 1858 Łabuń Józef Dobrowolski Kośków 24 Jan Antonina Jarzemska Celestyna Pulkiewicz Kośków 18 Józef Antonina Janicka Franciszek Ponosewicz, Michał Kolkiewicz 178-03-74 340V 20 Ż DM
29 5 1859 Ostróg Jan Karpiński Choteń 25 Józef Marianna Janicka Katarzyna Bagińska Choteń 20 Franciszek Wiktoria Jankowska Wincenty Jankowski i Marcin Jankowski 886 94 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0050.htm
25 10 1859 Ostróg Jan Golimski Dorohoszcza 18 Jan Marcela Gągało Bogumiła Janicka Dorohoszcza 17 Antoni Zofia Krąbek Grzegorz Markiewicz, Jan Gągało 886 105 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0056.htm
13 11 1860 Bazalia Feliks Emilian Bogdanówka 27 Antoni Agnieszka Unelt Karolina Chojecka Bogdanówka 20 Mikołaj Paulina Janicka Nikodem Korycki, Kazimierz Krotewicz, Malgorzata Krotewicz 178-3-130 47V-48R 32 Ż DM
19 11 1861 Połonne Hilary Wysocki Niczypały 37 Józef Aleksandra Pikulska Teofila Szeptycka Lasy Łabuńskie 22 Jan Katarzyna Janicka Stefan Bagiński, Jan Ostrowski 178-03-76 82V 51 Ż DM
18 2 1862 Szumbar Bazyli Miednicki Wilja, par. Katerburg 43 Wojciech Katarzyna Janicka Marianna z Stefańskich Bilewicz Nowystaw 32 Piotr Karolina Sobiecka 626 280 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0144.htm
21 1 1862 Stepań Tadeusz Kunicki Krupów par. Dąbrowica 25w Kazimierz Anna Tomaszewska Barbara z d. Janicka Duczyńska Wyrka 25w Marcin Franciszka Bielecka Maciej Konopacki, Dominik Bober 887 272 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0148.htm
27 5 1862 Stepań Michał Myszkiewicz Użanie 23 Jan Klara Janicka Honorata Czarnecka Użanie 18 Stanisław Aniela Rybczyńska Jan Bielawski, Mikołaj Łozowicki 887 274 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0149.htm
23 9 1862 Stepań Jan Myszkiewicz Huta 22 Wawrzyniec Małgorzata Janicka Konstancja Kuczyńska Huta 18 Kazimierz Teresa Wawrynowicz Stefan Sulikowski, Walerian Sulikowski, Mikołaj Lachowicki 887 279 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0151.htm
27 1 1863 Bazalia Jan Szynger Czuchele 25 Franciszek Agata Stawińska Anna Tymanowska Czuchele 20 Marcin Aniela Błażejewska Kasper Krzywicki, Wojciech Kulesza, Katarzyna Janicka 17-1-8 2R 3 Ch 4 DM
4 11 1865 Radziwiłłów Stanisław Cybulski Radziwiłłów 35 Bernard Katarzyna Janicka Waleria Baczyńska Radziwiłłów 25 Paweł Petronela Dobrzańska Fortunat Pogdórski, Konstanty Mańko, Ludwik Rudnicki 1-37 73 R 4 T 0
7 11 1865 Cudnów Jan Mysłakowski Romanów 35 Stanisław Apolonia Ilnicka Joanna Kozłowska Hordyjówka 20 Franciszek Marianna Janicka Piotr Mysłakowski, Paweł Grabiarz 178-3-58 54V-55R 67 Ż 107-108 DM
6 4 1866 Kamień Koszyrski Maksymilian Boron Rakowy Las 30 Karol Marianna Buderkiewicz Seweryna Janicka Rakowy Las 18 Marceli Izabela Łozińska 198 19 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20198/pages/PL_1_436_198_0011.htm
31 7 1866 Żytomierz Antoni Misiurewicz Żytomierz 31 Józef Anna Janicka Julia Nickowska Żytomierz 18 Józef Salomea Zawadzka (mieszcz. i mieszcz.) Michał Rabowicz i Tytus Karpiński 178-3-63 92R 42 Ż DG 151
19 6 1866 Białogródka Józef Nowodworski Szarłąjówka 46w Jan Marcjanna Czyżewska Marianna Janicka Szarłajówka 24 Szymon Marianna Białokur Władysław Rutkowski, Antoni Rychliński 178-03-81 238V 15 Ż DM
14 9 1869 Nowogród Wołyński Antoni Karliński Dermanka 24 Paweł Marianna Lewandowska Marcjanna Polańska Dermanka 20 Wincenty Karolina Janicka 178-3-152 149 22 Ż 292 MO
22 11 1870 Białozórka Jan Staniszewski Janówka, par. Bazalia 25 Mikołaj Anna Janicka Aniela Nowakowska Mołotków 18 Franciszek Maria Sledzińska 1-dw. Jan Kulikowski, Józef Baczyński 1-53 63R 4 T
11 1 1870 Nowogród Wołyński Ignacy Kuczyński Nowogród Wołyński 36 Wincenty Fabianna Marianna Żytyńska Nowogród Wołyński 31 Antoni Julia Janicka 178-3-152 162 1 Ż 320 MO
15 2 1870 Nowogród Wołyński Franciszek Paszkowski Huta Dziekonka 22 Jan Aleksandra Janicka Wiktoria Miaskowska Huta Dziekonka 19 Jan Franciszka Kosińska 178-3-152 171 19 Ż 338 MO
11 10 1870 Nowogród Wołyński Piotr Jasiński Dermanka 20 Michał Karolina Zapolska Małgorzata Paszkowska Dermanka 20 Jan Aleksandra Janicka 178-3-152 192 59 Ż 379 MO
7 6 1870 Bazalia Kasper Ostrowski Budnówka par. Czarny Ostrów 24 Michał Joanna Janicka Antonina Bujalska Borszczówka 20 Michał Petronela Buszyńska Wincenty Kasperski, Michał Rześniowski 17-1-8 104V 26 Ch 208 DM
25 4 1871 Białogródka Jan Oryszewski Książęcin 30 Mikołaj Anna Zwiąckowska Marianna z d. Janicka Nowodworska Białogródka 27w Jan Marianna Białokur Tomasz Zarzycki, Ignacy Wyrzykowski 178-3-84 158R 14 Ż DM
24 9 1872 Szumsk Wawrzyniec Gabruk Iserna 32w Paweł Aniela Krajewska Dorota Janicka Hucisko? 19 Franciszek Maria Mokusińska Michał Tomczuk, Tomasz Gabruk 01-226 39R-40V 15 T DM 367
19 2 1872 Kuniów Józef Bronisław Chodorowski Radohoszcz 21 Józef Elżbieta Teleżyńska Zofia Ostrowska Ostróg par. Ostróg 20 Wincenty Magdalena Janicka Marian Arent, Józef Baryszewski, Antoni Głowacki 178-3-78 294R 3 Ż DM
11 6 1872 Białogródka Aleksander Gęsiorowski Oleksiniec Polny, par. Gródek guber. Podo 30 Jakub Tekla Kruszyńska Antonina Kamińska Białogródka 22 Prot Helena Janicka Feliks Podgórski, Antoni Wąsowicz 178-03-84 272V 43 Ż DM
8 11 1873 Sidorów Józef Hołubowicz Wasylków 8 23 Andrzej Helena Janicka Paulina Dąbrowska Wasylków 9 18 Ignacy Dorota Poczezańska 1205L 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0039.htm
25 11 1873 Radziwiłłów Paweł Juzwin Radziwiłłów 62w Tomasz Rozalia Wąsik Tekla z Wiszniewskich Skażewska Radziwiłłów 47w Jan Pelagia Janicka chł. Wincenty Kałakoć, miesz. Piotr Czerniawski 426-1-67 75R 4 T
24 6 1873 Szumsk Piotr Szuprowicz Majdan Dubieński 22 Tomasz Katarzyna Teodorowicz Józefa Bojanicka Majdan Dubieński 18 Józef Emilia Paszkowska szlachcic Władysław Szuprowicz, chł. Franciszek Oborski, Adolf Sawicki 1-226 109V 13 T DM 428
7 2 1874 Torczyn Stanisław Kawarski Chorochoryn 28 Tomasz Marianna Sładkowska Karolina z Jarockich Janicka Chorochoryn 30 Mikołaj Aleksandra Daniewska 660 47 4
1874 Szumsk Paweł Pacewicz Żołobki 24 Wincenty Ludwika Skrzypkowska Tekla Janicka Antonowce 18 Augustyn Aleksandra Rasołowska Tadeusz Centkiewicz, Sylwester Pacewicz 1-227 46R 22 T DM 560
16 2 1875 Białogródka Wincenty Dębicki Suchorzyńce 30 Michał Katarzyna Brzezińska Petronela Bronisława Kamińska Białogródka 22 Prot Helena Janicka January Kamiński, Walerian Zaręba 178-03-133 45R 14 Ż DM
26 11 1877 Białogródka January Kamiński Białogródka 27 Prot Helena Janicka Julia Popławska Chrystówka 18 Aleksander Aniela Terlecka Zygmunt Lewicki, Józef Kamiński 178-03-133 151V 33 Ż DM 0
13 9 1881 Szumsk Antoni Oborski Kamienna Góra 26 Kazimierz Klara Lewicka Karolina Janicka Rudnia Antonowiecka 20 Antoni Honorata Chruszczewska Wincenty Paszkowski, Wojciech Sińkowski, Jan Grzybowski 01-231 43R 8 T DM 834
7 11 1882 Szumsk Bazyli Bączkowski Stara Piaseczna 28 Grzegorz Marianna Jastrzębska Karolina Janicka Rudnia 20 Jan Marianna Pestrowicz 01-232 334R 28 T
28 10 1885 Szumsk Adam Przytomski Majdan Antonowiecki 30 Józef Tekla Mińkowska Petronela Janicka Rudnia 17 Piotr Paulina Sawicka Łukasz Przytomski, Antoni Oborski 01-232 208R 28 T
1 2 1887 Kowel Sylwestriusz Ładowski Kruhel 29 Andrzej Elżbieta Janicka Florentyna Rudnicka Rudniki 20 Józef Emilia Lisiecka 288 78 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0043.htm
11 2 1890 Kowel Wawrzyniec Zawadzki Koszary 23 Łukasz Józefa Musiał Bronisława Ładowska Koszary 25 Andrzej Elżbieta Janicka Karol Kornicki, Bernard Ładowski 291 65 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0033.htm
25 11 1890 Szumsk Karol Kasperski Marynki 26w Tomasz Franciszka Błaszczuk Antonina Wereszczyńska Marynki 20 Kajetan Joanna Janicka 01-233 143R 20 T
24 6 1890 Bazalia Michał Żarczyński Tereszki 21 Dominik Franciszka Asłanowicz Joanna Janicka Klitna Mała 24 Sebastian Marianna Mościcka Ignacy Mołodecki, Jan Kamiński 17-1-8 342V 34 Ch 671 DM
3 2 1891 Szumsk Franciszek Gabruk Iserna 22 Wawrzyniec Marta Janicka Joanna Górska Załuże 18 Piotr Paulina Mukosińska 01-233 43R 6 T
20 11 1894 Szumsk Józef Mazurek Waśkowce 60w Baltazar Marianna Trzeciak Anna Bilewicz Waśkowce 56 Jan Elżbieta Janicka 01-233 316V 37 T
25 1 1898 Szumsk Józef Jastrzębski Stara Huta 28 Antoni Magdalena Tychańska ? Maria Janicka Rudnia Antonowiecka 23 Piotr Paulina Sawicka 01-234 54V 1 T
1 2 1898 Szumsk Michał Gabruk Iserna 26 Wawrzyniec Dorota Janicka Adela Jastrzębska Marynki 20 Antoni Józefa Krasicka 01-234 58R 16 T DW
1 2 1898 Szumsk Piotr Gabruk Iserna 24 Wawrzyniec Dorota Janicka Antonina Jasińska Kąty 20 Jan Franciszka Sikorska 01-234 58V 17 T DW
8 2 1898 Szumsk Jan Pacewicz Załuże 20 Paweł Tekla Janicka Waleria Paszyńska Bacaje 19 Jan Apolonia Piotrowska 01-234 61R 27 T
24 10 1899 Szumsk Franciszek Wereszczyński Janów ? 22 Kajetan Joanna Janicka Marianna Kokurowska Kąty 20 Franciszek Joanna Kucharska 01-235 62R 35 T
11 10 1899 Szumsk Antoni Smoliński Iserna 25 Mikołaj Maria Janicka Elżbieta Maniakowska Iserna 21 Bartłoniej Paulina Chrzanowska 01-235 61V 34 T
21 2 1899 Szumsk Jan Gabruk Iserna 21 Paweł Joanna Mostyńska Małgorzata Gabruk Iserna 20 Wawrzyniec Karolina Janicka 01-235 57R 16 T
30 1 1899 Kuniów Cyryl Zaręba Noworodczyce 60w Józef Zofia Piotrowska Aniela z d. Janicka Zielińska Noworodczyce 50w Dionizy Marianna Eugeniusz Strzelecki i Cezary Tomaszewski 178-3-86 791V 2 Ż DM
7 11 1899 Młynów Marian Dominik Ladowski Ładowski Podhajce 25 Andrzej Elżbieta Janicka Karolina Parys Podhajce 20 Tytus Romualda Ancyt Józef Telicki, Antoni Pokorny 740-2-407 80R 16 R 1646 RK
27 10 1902 Szumsk Hieronim Maniakowski Iserna 27w Mikołaj Marcelina Maria z Gabruków Gabruk Iserna 25w Wawrzyniec Dorota Janicka 0.1-236 294R 27 T
6 7 1903 Krzemieniec Karol Boren (de Beaurain) Poronin, Galicja 37 Maksymilian Seweryna Janicka Maria Z Lewieckich Żołtowska Grembanin (Prusy) 37 Władyslaw Józefa Krzyżanowska 39 R 15 T
26 10 1903 Szumsk Piotr Janicki par. Szumsk 18 Antoni Barbara Jastrzębska Wiktoria Bączkowska par. Szumsk 16 Bazyli Karolina Janicka Franciszek Stankiewicz, Stanisław Janicki 0.1-237 70V 46 T
23 5 1904 Szumsk Roman Fojna (Foina) Martyń, par. Kuniów 26 Jan Anna Kupniewicz Barbara z Jastrzębskich Janicka Hucisko Piaseczne 30 Wawrzyniec Dorota Pilewicz 0.1-238 58V 21 T
13 2 1905 Szumsk Wojciech Paszkowski Hucisko Piaseczne 26 Józef Marianna Janicka Adela Bączkowska Hucisko Piaseczne 23 Stefan Teresa Cichońska 01-236 198R 11 T
22 1 1906 Szumsk Antoni Kokurowski Marynki 24 Franciszek Anna Kucharska Adela Janicka Marynki 18 Wincenty Aniela Sikorska 01-236 129V 2 T
22 1 1906 Włodzimierz Jan Cimosz Cieszyn 22 Julian Maria Janicka Tekla Sobiło Cieszyn 22 Tomasz Ewa Niesławko 1033 53V 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201033/pages/1_436_0_0_1033_0062.htm
11 6 1907 Szumsk Adam Paszkowski Majdan Dubieński 28 Józef Maria Janicka Emilia Bączkowska Iłowica 24 Stefan Teresa Cichońska 01-236 55R 32 T
11 11 1907 Szumsk Franciszek Michalowski Stara Huta 24 Grzegorz Karolina Oręba Marcelina Bączkowska Hucisko Piaseczne 18 Bazyli Karolina Janicka 01-236 61R 55 T
13 5 1907 Fastów Stanisław Jakubowski par. Fastów 26 Jan Aniela Jaworska Maria Janicka par. Fastów 31 Jakub Anna Łukaszewicz 1268-1-50 236R 7 CDIAK 244 KM, DW
29 6 1908 Szumsk Stanisław Stankiewicz Hucisko Piaseczne 26 Kasper Antonina Supińska Wiktoria Janicka Hucisko Piaseczne 20 Wasyl Karolina Janicka Feliks Stankiewicz, Stanisław Zarzycki 50R 19 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WD-Z?i=653&cat=834000
26 10 1908 Szumsk Mikołaj Janicka Marynki 25 Wincenty Aniela Sikorska Anna Jasińska Kąty 26 Jerzy Antonina Chruszczewska Antoni Białobrzycki, Franciszek Wereszczyński 53V 33 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3W6-6?i=657&cat=833998
25 1 1909 Szumsk Mikołaj Oremba Oręba Majdan Dubieński 25 Ignacy Marianna Chruszczewska Helena Janicka Rudnia Antonowiecka 20 Tomasz Marianna Przytomska Jan Oborski, Antoni Kozłowski 92R 4 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CL-S?i=916&cat=834001
13 9 1909 Starokonstantynów Jan Kozłowski Krzaczki par. Czarny Ostrów gub. podolska 30 Józef Antonina Janicka Helena Płoszczyńska Metyńce 19 Ignacy Domicela Kozłowska Marian Orłowski, Antoni Olszewski 17-2-88 59V 25 Ch 119 DM
26 1 1909 Bazalia Józef Rozwaga Czuchele 58w Mikołaj Ewa Petryczuk Franciszka z d. Janicka Walczuk Czuchele 49w Teodor Maria Jastrzębska Teodor Perko, Feliks Zbiński 17-1-8 575R 7 Ch 1120 DM
17 5 1909 Bazalia Jan Walczuk Czuchele 25 Tomasz Franciszka Janicka Apolonia Więckiewicz Czuchele 19 Feliks Wiktoria Paluchowska Adam Wolski, Antoni Fursa 17-1-8 579R 23 Ch 1128 DM
21 6 1909 Bazalia Łukasz Różycki Bazalia 26 Andrzej Karolina Szatulska Józefa Szostacka Bazalia 20 Feliks Paulina Janicka Bronisław Żukowski, Józef Słowicki 17-1-8 581V 34 Ch 1133 DM
14 6 1910 św. Kazimierza (Ameryka) Józef Pacewicz Antonowce 28 Paweł Tekla Janicka Wiktoria Maziarz 01-232 296V-297R 29 T dopisek
4 7 1910 Szumsk Dominik Fuina Foina Antonowce 34w Jan Maria Pestrowicz Tekla Grzybowska Antonowce 21 Jan Marcelina Janicka Stanisław Jakuszewski, Tomasz Kucharski 77R 27 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34Z-J?i=1056&cat=834001
10 10 1910 Szumsk Antoni Soczyński Góra Kamienna 30 Piotr Teresa Sinkowska Anna Janicka Góra Kamienna 20 Antoni Antonina Zarzycka Jan Soczyński, Tomasz Domański 80R 39 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34C-M?i=1059&cat=834001
21 2 1910 Bazalia Antoni Łysakowski Słobódka Kupielska par. Kupiel 30 Klaudiusz Maria Janicka Antonina Chojecka Bogdanówka 19 Grzegorz Stefania Pędzelska Feliks Godebski, Józef Łysakowski 17-1-8 593R 19 Ch 1155 DM
24 10 1910 Bazalia Józef Walczuk Czuchele 23 Tomasz Franciszka Janicka Feliksa Wolska Czuchele 17 Franciszek Maria Piotrowska Roman Walczuk, Antoni Fursa 17-1-8 600R 47 Ch 1169 DM
6 2 1911 Bazalia Wincenty Kwiatkowski Czuchele 20 Jan Agata Dąbrowska Maria Janicka Czuchele 18 Antoni Aleksandra Staniszewska Maciej Werbachowski, Stanisław Kucharczuk 17-1-8 603V 5 Ch 1176 DM
17 2 1913 Torczyn Antoni Krasucki Rudnia, par. Swojczów 23 Michał Adolfina Korzeniewska Stanisława Janicka Chorochoryn 20 Adam Marianna Osińska 1051 42 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0024.htm
1 5 1921 Szumsk Stanisław Ilnicki Petronela Kozłowska Mosty 20 Jan Marcelina Janicka 0.1-236 381V-382R 193 dopisek T
20 11 1921 Starokonstantynów Wincenty Marysiuk- Marysiukiewicz Stepek 24 Stanisław Zuzanna Tomaszewska Kazimiera z d. Dębicka Janicka Łanek Świnnowski 26w Mieczysław Józefa Borewicz Stanisław Dębicki, Feliks Janicki 17-2-91 cz. 2 275R 101 Ch 149 DM
8 2 1925 Dubno Piotr Jasiński Kąty 34 Marcin Katarzyna Sikorska Rozalia Janicka 01-233 22V-23R 86 T dopisek
6 2 1927 Szumsk Jan Korwin-Stocki Ewelina Janicka Hucisko Janowe 24 Wincenty Aniela Sikorska nr aktu 10 0.1-237 44V-45R 174 dopisek T
16 2 1927 Dubno Marek Tomczuk Załuże 24 Karol Paulina Janicka Rozalia Foina 0.1-237 37V-38R 148 dopisek T
11 11 1928 Kąty Bronisław Kasperski Marynki 26