Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 722 wyników dla: Naumowicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 4 1796 Wiszenki Wojciech Naumowicz wdowiec 297-1-14 5 Łuck 0
1801 Wiszenki Feliks Naumowicz Majdan Kotowski s. Kazimierza i Anny Naumowicz 297-1-14 12 Łuck 0
29 1 1802 Wiszenki Jan Naumowicz wdowiec 297-1-14 14 Łuck 0
1809 Kołki Józefa Naumowicz 2 Majdan Kulikowiecki s. Józefa i Marianny Naumowicz 297-1-64 3 Łuck 0
1809 Wiszenki Marianna Naumowicz c. Kazimierza i Anny Naumowicz 297-1-64 Łuck 0
20 10 1812 Kołki Paweł Naumowicz 1 Majdan Komarowski s. Józefa i Marii Naumowicz 297-1-64 Łuck 0
1 7 1813 Kołki Małgorzata Naumowicz 0 Majdan Komarowski c. Józefa i Marianny Naumowicz 297-1-64 Łuck 0
1 7 1813 Kołki Marianna Naumowicz 25 Majdan Komarowski 297-1-64 12 Łuck 0
2 5 1826 Ołyka Agnieszka Naumowicz Dermanka Kotowska 297-1-144 21 Łuck 0
1 4 1827 Wiszenki Maciej Malinowski 22 Wiszenki szl., poz. wdowa Katarzyna z Naumowiczów l.22 i s. Jan 813 98a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0098.htm
10 2 1827 Kołki Józef Naumowicz 50 Majdan Komorowski szl., żona Jadwiga z Szabańskich, poz. s. Wincentego, Adama, Karola i c. Karolinę; 10.02. Florian Pawłowski - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 109a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0109.htm
7 8 1827 Kołki Karolina Naumowicz 3 Majdan Cornyżki r: szl. Józef i Jadwiga z Szapańskich; 8.08. Szymon Jankiewicz - ksiądz 813 110a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
2 5 1827 Włodzimierzec Józefa Jaworska 2/52 Majdan Rubań c. Tomasza i Jadwigi z Naumowiczów 813 121a 10 AGAD 121 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0121.htm
7 4 1829 Bereźnica Stefan Naumowicz 36 Majdan Cepcewicki s. Jana i Katarzyny z Suchodolskich 815 135V 10 AGAD 140 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0140.htm
9 3 1829 Włodzimierzec Teodor Antonowicz 30 Rubań żona Katarzyna Naumowicz z Niewiadomskich, synowie Stanisław i Piotr 815 124V 6 AGAD 129 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0129.htm
2 6 1829 Włodzimierzec Franciszek Jaworski 6/12 Rubań s. Tomasza i Jadwigi z Naumowiczów 815 125V 14 AGAD 130 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0130.htm
24 8 1830 Stepań Agnieszka Janicka 70 Wyrka ur., z d. Naumowicz, mąż Walenty, synowie Wojciech, Łukasz, Stanisław, Marcin i Jan, córka Marianna 171-1-3 240V 19 R DM
4 4 1830 Miropol Teofila Pulikowska 4 Ulanówka c. Macieja i Marianny z Naumowiczów 245-1-4 157V 24 R 303 DM
13 4 1830 Miropol Stanisław Pulikowski 6/12 Ulanówka s. Macieja i Marianny z Naumowiczów 245-1-4 157V 25 R 303 DM
4 2 1831 Ołyka Michał Naumowicz 56 Ołyka wdowiec 817 314 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
9 3 1831 Aleksandria Jan Orliński 90 Majdan Hłażowski ur., żona Marianna z Naumowiczów 171-1-4 186V 5 R DM JJ
21 12 1831 Stepań Adam Sulikowski 2/365 Wyrka s. ur. Jakuba i Anny z Naumowiczów 171-1-4 210V 21 R DM
2 7 1832 Deraźne Kasper Naumowicz 20 Deraźne pracowity, włościanin ze wsi Ochnówki powiatu włodzimierskiego, utonął w rzece Horyń 171-1-5 202V 21 R DM
25 2 1832 Bereźnica Marianna Naumowicz 11 Antonówka c. Stefana i Elżbiety z Rybczyńskich 818 75V 11 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0082.htm
19 2 1833 Kołki Lucyna Tereszowska 2,5 Czartorysk r: Maciej i Agata z Naumowiczów; poch: 21.02. 819 74 8 AGAD 76 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0076.htm
28 9 1833 Kołki Karol Naumowicz 13 Majdan Czornyżki r: Józef i Jadwiga z Czabańskich; poch: 30.09. 819 76a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0078.htm
4 3 1833 Korzec Agata Naumowicz 25 Balarka Lubtowska z domu Marcinkowska, mąż Jan 245-1-7 105 32 R PW
23 2 1833 Stepań Walenty Janicki 80 Wyrka ur., żona Agnieszka z Naumowiczów, synowie Wojciech, Łukasz, Stanisław, Marcin, Michał i Jan, córka Marianna 171-1-6 217R 11 R DM
10 7 1834 Kołki Aleksandra Szemet 12/52 Sobiatyn r: Szymon i Elżbieta Naumowicz; poch: 12.07. 820 68 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0070.htm
1 1 1836 Kołki Maciej Tereszowski 42 Czartorysk poz. ż. Agatę z Naumowiczów, 5s.Sylwestra, Zenona, Dominika, Adama, Erazma; poch: 03.01. 822 65 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0066.htm
11 7 1836 Stepań Szymon Brzozowski 4 Siedliszcze s. Macieja i Marianny z Naumowiczów 171-1-9 220R 11 R 233 DM
28 12 1836 Stepań Jan Naumowicz 82 Użanie żona Katarzyna z Suchodolskich, córki Marianna i Agnieszka zamężne 171-1-9 222R 28 R 236 DM
1 1 1836 Miropol Michał Serafinowicz 45 Ulanówka żona Agnieszka z Anamowiczów [Naumowicz], syn Leon i córka Aniela 245-1-10 142R 10 R 146 DM
9 4 1837 Stepań Piotr Brzozowski 6/12 Siedlisko s. Marcina i Marianny z Naumowiczów 171-1-10 230V 23 R 233 DM
2 3 1837 Miropol Leon Szarafinowicz 4 Ulanówka s. Michała i Agnieszki z Nomowiczów [Naumowiczów] 245-1-11 245R 33 R 243 DM
24 3 1840 Stepań Anastazja Naumowicz 50 Wyrka z Magdzińskich, mąż Maciej, córki Anna - mężatka i Marianna - panna 880 188 V 7 AGAD DW
1 3 1842 Ostróg Wojciech Naumowicz 3 Mosty s. Franciszka i Brygidy z Zawadzkich 881 36 R 33
9 11 1842 Stepań Katarzyna Naumowicz 78 Siedlisko wdowa po Janie, córka Marianna zamężna 881 178 V 22 AGAD DW
19 4 1842 Aleksandria Marianna Orlińska 80 Majdan Łużowski z Naumowiczów, wdowa po Józefie, syn Antoni 881 215 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0224.htm
19 1 1842 Korzec Andrzej Sawicki 5 Balarka Lubomirka s. Macieja i Apolonii z Naumowiczów 873 174 6 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0092.htm
25 2 1842 Korzec Jan Sawicki 1 Balarka Lubomirka s. Macieja i Apolonii z Naumowiczów 873 177 15 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0093.htm
16 8 1843 Korzec Maciej Sawicki 42 Lubomirka żona Apolonia z Naumowiczów, synowie Klemens, Narcyz, Jakub 874 261 50 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0133.htm
16 1 1844 Stepań Józef Brzozowski 1 Sielisko s. Macieja i Marianny z Naumowiczów 883 197R 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0207.htm
7 11 1846 Ostróg Franciszka Antonowicz 2 Balarka Choteńska z konwulsji, Odnodworcy Wojciech, Anna zd Naumowicz 885 45V 100 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0047.htm
11 12 1846 Ostróg Rozalia Naumowicz 3/12 Hurby z kaszlu, Odnodworca Franciszek, Brygida zd Zawadzka 885 47R 108 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0048.htm
19 11 1846 Stepań Anna Sulikowska 40 Wyrka z d. Naumowicz, mąż Jakub, potomstwa od dawna pozbawiona 885 218R 31 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0228.htm
31 12 1847 Ostróg Jan Antonowicz 1 Choteń s. 1-dw. Wojciecha i Anny z Naumowiczów 171-1-14 30R 3 R DM
10 5 1849 Ostróg Apolonia Antonowicz 3/52 Choteń c. Wojciecha i Anny z Naumowiczów 171-1-15 48V 63 R 51 DM
7 9 1849 Aleksandria Krystyna Jasińska 2/12 Nowy Zawod c. Jakuba i Magdaleny Naumowicz 171-1-15 404V 10 R 406 BW
16 5 1849 Stepań Mateusz Brzozowski 65 Siedlisko ż. Marianna z Naumowiczów, s. Jan, Franciszek, Michał, Grzegorz, c. Katarzyna i Aniela 171-1-15 388V 12 R 390 BW
20 8 1850 Stepań Narcyz Naumowicz 0,5 Siedlisko c. Marcina i Marianny z Burzyńskich 171-1-16 715R 15 R 727 BW
3 9 1850 Stepań Anastazja Naumowicz 65 Siedlisko z d. Lubera, wdowa po Jakubie Naumowiczu, s. Marcin 171-1-16 716R 23 R 728 BW
10 2 1851 Stepań Anna Chomicz 3 Wyrka c. Jana i Marianny z Naumowiczów 171-2-1 204R 5 R 205 BW
21 2 1852 Katerburg Michał Kuczyński 75 Rybcza żona Tekla z Naumowiczów, synowie Andrzej, Julian, Konstanty, Jakub i Józef 202 232 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0122.htm
27 2 1852 Ostróg Kazimierz Naumowicz 90 Mosty wdowiec po Katarzynie, s. Franciszek, c. Anna 171-1-17 46R 25 R 47 BW
13 5 1852 Ostróg Marcelina Naumowicz 30 Choteń z Zawadzkich, m. Franciszek, s. Antoni, c. Tekla 171-1-17 50V 61 R 52 BW
16 5 1852 Ostróg Joachim Naumowicz 3 Derewiańcze s. Franciszka i Marceliny z Zawadzkich 171-1-17 51R 65 R 52 BW 0
16 12 1852 Stepań Maciej Naumowicz 80 Wyrka wdowiec po Anastazji z Magdzińskich, c. Marianna 171-1-17 496R 19 R 499 BW
9 3 1853 Deraźne Aniela Kołodyńska 4 Balarka c. Wincentego i Dominiki z d. Naumowicz 171-1-33 524V 11 R 516 BW
16 10 1857 Ołyka Filemona Paszkowska 1/12 Dobra Antoniego i Anastazji z Naumowiczów 481 71 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0038.htm
12 12 1857 Deraźne Ewa Naumowicz 18 Balarka c. Wincentego i Agnieszki z Krasinkiewiczów 171-1-72 351R 18 R 485 BW
12 11 1858 Ołyka Albertyna Paszkowska 5 Dobra Antoniego i Anastazji z Naumowiczów 482 58 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0031.htm
21 4 1860 Ptycza Magdalena Naumowicz 3 Pełcza c. Waleriana i Domiceli z Modzelewskich 841 276 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0152.htm
13 6 1860 Ptycza Marianna Naumowicz 14 Pełcza c. odnodworców Feliksa i Anny z Jakubowskich 841 276 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0152.htm
2 6 1860 Wiszenki Karolina Naumowicz 18 Czołnica c. 1-dw. Rocha i Zofii z Zielińskich 781 44 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0024.htm
11 3 1861 Szumsk Antoni Antonowicz 2 Androszówka s. 1-dw. Wojciecha i Anny z Naumowiczów 245-1-17 205V 14 R
18 10 1862 Klewań Jan Kołodyński 6 Moczułki s. Wincentego i Domiceli z Naumowiczów 887 636-637 28 AGAD 349 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0349.htm
8 11 1862 Klewań Paulina Kołodyńska 7 Moczułki c. Wincentego i Domiceli z Naumowiczów 887 637 29 AGAD 349 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0349.htm
17 2 1862 Ostróg Petronela Repczyńska [Rybczyńska] 2,5 Świate c. Piotra i Fruzyny z Naumowiczów 171-1-75 51R 28 R 52 DM
18 4 1863 Targowica Domicela Naumowicz 40 Bokujma z d. Modzilewska, jednodworka, mąż Walery, synowie Marceli, Piotr, Karol, Ludwik , córka Teofila 22-1-214 415 R 7 Ł 0
11 3 1864 Horyńgród Tekla Kuczyńska 80 Mikulin z Naumowiczów, wdowa po Michale, s. Józef 171-1-83 278V-279R 3 R 313-314 BW
31 12 1866 Żytomierz Marianna Wondziowska 56 Żytomierz z d.Naumowicz, z suchot, żołnierka, wdowa, zostawiła córki: Teklę i Balbinę 178-3-63 148R 394 Ż DG 242
30 12 1869 Szumsk Anna Antonowicz 45 Hucisko Surażskie z d. Naumowicz, mąż Wojciech Antonowicz, dzieci: Szymon, Teresa 1-53 43V 2 RK
30 7 1869 Ostróg Franciszka Rolińska 1,5 Mosty r. Tomasz, Franciszka zd Naumowicz 654-1-56 102 L 3 R 104 MZ
20 4 1870 Ostróg Feliks Naumowicz 35 Mosty wdowa Julianna zd Krasicka, c. Sabina 654-1-56 96 L 4 R MZ
1 2 1871 Ostróg Tomasz Roliński 60 Mosty z suchot, wdowa Franciszka zd Naumowicz, s. Maciej, Wojciech, c. Aniela, Pawlina, Marianna 654-1-56 92 P 4 R MZ
9 1 1872 Olewsk Michał Naumowicz 80 Radorobel ze starości, żona Rozalia z d. Suchodolska, synowie Adam, Jan i Hieronim, córki Wiktoria, Elżbieta, Marianna, Joanna i Joanna 178-3-246 32v 2 Ż Na 0
4 8 1874 Olewsk Hieronim Naumowicz 3 Radorobel z ospy, syn Jana i Marceliny z d. Garbowskiej 178-3-246 43v 34 Ż Na
1 5 1876 Olewsk Hieronim Naumowicz 25 Radorobel s. Michała , żona Marianna z d. Kozińska, córki Kamila i Michalina 178-3-246 54r 10 Ż Na
1 6 1877 Kuniów Emilia Sokołowska 8 Iliaszówka c. żołnierza Macieja i Katarzyny Naumowicz 178-3-78 491V 32 Ż DM
13 9 1879 Ołyka Longin Paszkowski 25 Dobra s. Antoniego i Anastazji z Naumowiczów 500 89 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0046.htm
15 11 1879 Ołyka Marianna Paszkowska 16 Dobra Antoniego i Anastazji z Naumowiczów 500 93 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0048.htm
9 10 1880 Olewsk Piotr Garbowski 6/12 Słoboda Radowelska z krupu, syn Adama i Joanny z d. Naumowicz 178-3-246 74r 23 Ż Na
13 2 1883 Olewsk Michalina Garbowska 6/12 Radorobel z koklusza, córka Adama i Joanny z d. Naumowicz 178-3-246 89r 8 Ż Na
19 3 1883 Olewsk Tekla Naumowicz 75 Radorobel ze starości, mieszczanka owruckiego towarzystwa i powiatu, z Pawlikowskich, wdowa, córka Joanna 178-3-246 90r 15 Ż Na
19 2 1885 Olewsk Marianna Naumowicz 32 Radorobel z zapalenia płuc, z domu Garbowska, mąż Jan Naumowicz, syn Mikołaj, córki Balbina i Antonina 178-3-246 100v 14 Ż Na
26 2 1886 Kuniów Franciszek Naumowicz 65 Laszówka żona Petronela z Żygadłów, pozostawił córkę Katarzynę 178-3-86 76V 8 Ż DM
11 3 1887 Olewsk Jan s. Michała Naumowicz 46w Słoboda Radowelska z zapalenia płuc, syn Mikołaj, córki Albina i Antonina 178-3-246 116r 7 Ż Na
19 2 1890 Ołyka Paulina Szulakowska 26 Kadyszcze z Naumowiczów, mąż Anastazy, synowie Lucjan, Jan i córka Józefa 510 47 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0046.htm
29 9 1890 Kuniów Konstanty Sokołowski 21 Laszówka s. Macieja i Katarzyny Naumowicz 178-3-86 354V 45 Ż DM
2 8 1891 Kuniów Petronela Naumowicz 55 Illaszówka mieszcznka, z Żygadłów, wdowa 178-3-86 396V 25 Ż DM
21 4 1893 Kuniów Maciej Sokołowski 71 Iliaszówka żona Katarzyna Naumowicz, syn Mikołaj 178-3-86 499V 9 Ż DM
24 11 1895 Szumsk Jan Zieliński 72 Stara Piaseczna chłop, żona Agnieszka z Naumowiczów, synowie Karol i August, córki marianna, Franciszka, Petronela i Emilia 01-233 260V 88 T
17 2 1895 Olewsk Piotr Chomątowski 2 Rudnia Perżańska z odry, syn Filipa i Kamili z d. Naumowicz 178-3-246 192v 30 Ż Na
12 10 1897 Kuniów Stanisław Naumowicz 43 Lachowa żołnierz, żona Hermenegilda z Tyszkiewiczów, synowie Jan i Edward, córka Maria 178-3-86 693R 52 Ż DM
27 4 1900 Kuniów Piotr Naumowicz 58 Daniłówka mieszczanin z miasta Rubiszewa, wdowiec, pozostawił córkę Neonilę wyznania prawosławnego 178-3-86 863R 28 Ż DM
4 8 1901 Młynów Józef Grabiański 10 Arszyczyn rodzice: Julian i Franciszka z d. Naumowicz 740-4-446 7R 34 R 491 RK
2 4 1905 Szumsk Justyna Sopińska 64 Litowiszcze z Naumowiczów, chł., mąż Józef, synowie Karol, Marceli i Antoni, córki Maria i Paulina 426-1-236 213V 70 T
29 7 1906 Dubno Julianna Naumowicz 3 mies. Nahorany c. Ludwika i Michaliny z Kożelów 740-4-162 63R 41 R 52 DM
9 11 1907 Młynów Ludwika Naumowicz 65 Grudziądz z d. Remiszewska, wdowa, dzieci: Jan, Kazimierz, Petronela, Rozalia, Józefa, Marianna 740-2-414 108R 47 R 1569 RK
2 3 1907 Jałowicze Bronisława Naumowicz 2 Łuczyce Stanisława i Julii z Szpigerów 998 36 3 AGAD 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20998/pages/1_436_0_0_998_0027.htm
17 4 1909 Jałowicze Anna Witkowska 5 Jałowicze Antoniego i Rozalii z Naumowiczów 1000 38 11 AGAD 19 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201000/pages/1_436_0_0_1000_0019.htm
23 5 1910 Jałowicze Piotr Naumowicz 4 Nadczyce Ludwika i Michaliny 1001 14 MO
13 1 1911 Dubno Karol Naumowicz 65 Surmicze mieszczanina, żona Józefa z Szymańskich, syn Stefan, Antoni i Hipolit, córka Tekla 740-4-158 56R 5 R 46 DM
10 2 1911 Dubno Marianna Lewicka 50 Komaszówka chł., z d. Naumowicz, mąż Franciszek, synowie Kazimierz i Antoni, córki Stanisława, Michalina i Leontyna 740-4-158 56V 9 R 47 DM
9 3 1911 Dubno Stefan Naumowicz 27 Surmicze mieszczanin, syn Karola, żona Stanisława z Brożkiewiczów, córka Helena 740-4-158 58R 17 R 48 DM 0
19 3 1911 Dubno Mateusz Naumowicz 102 Dubno chł., sudobickiej gminy 740-4-158 59R 23 R 49 DM
24 3 1911 Dubno Helena Naumowicz 8/12 Surmicze c. mieszczan Stefana i Stanisławy z Broszkiewiczów 740-4-158 59V 25 R 50 DM
20 5 1914 Tuczyn Stanisław Rogowski 23 Kudranka s. Teofila i Joanny z Naumowiczów 1057 70 22 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0038.htm
17 9 1915 Horodnica Tomasz Naumowicz 77 Lipina wdowiec, córki Aniela i Marcelina 178-3-181 262V 67 Ż 516 DM
13 6 1915 Horodnica Ignacy Nowakowski 66 Lipina żona Maria z Naumowiczów, synowie Jan, Adam i Franciszek, córki Franciszka i Olimpia 178-3-181 260V 49 Ż 512 DM 0
6 2 1915 Horodnica Jan Borowski 1 Krynice s. Grzegorza i Pauliny z Naumowiczów 178-3-181 256V 14 Ż 504 DM
8 10 1916 Horodnica Jan Naumowicz 7 Mieczysławka s. Jana i Agnieszki z Kuriatów 178-3-181 323R 83 Ż 633 DM
15 12 1916 Horodnica Jan Naumowicz 3 Lipina s. Józefa i Anastazji z Kozińskich 178-3-181 325R 105 Ż 637 DM
29 4 1919 Szumsk Hipolit Pestrowicz 30 Hucisko Piaseczne żona Filomena z d. Naumowicz, dzieci: Franciszek, Leontyna, Genowefa 426-1-258 63V 74 T 66 RK
17 7 1919 Szumsk Genowefa Suprowicz 1,5 Hucisko Piaseczne c. Hipolita i Feliksy z d. Naumowicz 426-1-258 65V 102 T 69 RK
15 7 1920 Młynów Antoni Naumowicz 2/12 Adamówka kol. syn Kazimierza i Emilii z Górewiczów 740-6-321 68 76 R AK2
25 12 1924 Młynów Naumowicz 12 Nowiny Dobratyńskie zapalenie mózgu, strona naderwana, córka, rodzice: Kazimierz i Emilia z d. Górewicz 740-8-158 2R 72 R 9968 RK
28 6 1935 Kąty Anna Naumowicz 30 Marynki z d. Kukurowska córka Stanisława i Marii, mąż Jan, synowie Józef, Stanisław i Jan, córki Maria i Genowefa 426-1-290 44V 32 T 87 DM
9 11 1935 Kąty Jan Naumowicz 7/12 Marynki data ur. 19.03.1935, s. Jana i Anny z Kokurowskich 426-1-290 46V 48 T 91 DM
29 10 1936 Kąty Eugeniusz Naumowicz 7/12 Marynki data ur. 15.03.1936, zmarł w szpitalu w Szumsku, s. Bronisława i Franciszki z Kokurowskich 426-1-291 44R 50 T 85 DM
11 12 1936 Kąty Mieczysław Naumowicz 5/365 Marynki data ur. 7.12.19336, s. Jana i Weroniki z Białobrzyckich 426-1-291 45R 60 T 87 DM
16 1 1940 Włodzimierz Wołyński NSJ Józef Naumowicz 96 Zimne s. Wincentego i Anny, wdowiec 1089 22 5 AGAD 22 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0022.jpg
14 8 1966 Zgierz Dionizy Naumowicz 66 Zgierz woj. łodzkie s. Józefa i Józefy z d. Greber, żona Janina z d. Jarmolińska pryw. PN 0
26 2 1969 Stryków Bolesław Naumowicz 83 Tymianka gm. Stryków s. Józefa i Józefy, żona Franciszka z d. Rolińska pryw. PN
23 12 1975 Zgierz Janina Naumowicz 69 Zgierz woj. łodzkie z d. Jarmolińska, c. Jana i Malwiny, wdowa po Dionizym Naumowiczu pryw. PN 0
11 5 1979 Zgierz Konstanty Naumowicz 45 Zgierz woj. łodzkie s. Dionizego i Janiny Jarmolińskiej, żona Irena z Olczaków pryw. PN
7 7 1983 Stryków Franciszka Naumowicz 85 Tymianka gm. Stryków z d. Rolińska c. Franciszka i Elżbiety, wdowa po Bolesławie Naumowiczu pryw. PN

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
? 0 1640 Ostróg Wojciech Naumowicz Jan Maryna data chrztu t.8. 620 ks. WŻ DM
1 11 1792 Wiszenki Marianna Jabłońska Majdan Retowski Łukasz Krystyna Wojciech Naumowicz, Katarzyna Rymbowska 297-1-12 1V AR
30 12 1792 Wiszenki Tomasz Kulik Budy Rożyskie Filip Agnieszka Jan Naumowicz, Marianna Czernecka 297-1-12 1V AR
27 1 1793 Wiszenki Marianna Jaroszyńska Majdan Retowski Paweł Joachimka Stefan Ostrowski, Anna Naumowicz 297-1-12 2V AR
5 1 1795 Wiszenki Tekla Naumowicz Majdan Retowski Kazimierz Anna Katarzyna Jarzenkowska, Tomasz Firlejowski organista 297-1-12 8V AR
2 4 1795 Wiszenki Erazm Wojciech Jaroszyński Retów Paweł Jadwiga ur. Kazimierz Kulesza, Anna Naumowicz 297-1-12 8V AR
30 6 1796 Wiszenki Piotr Jaroszyński Majdan Retowski Paweł Joanna (Janina) Kazimierz Naumowicz, Anna Naumowicz 297-1-12 9V AR
11 8 1796 Wiszenki Marianna Pieńkowska Rudnia Rożyska Andrzej Małgorzata pr. Anna Naumowicz, Maciej Skrypczuk, w akcie Penkowska 297-1-12 10R AR
0 1797 Kołki Urszula Naumowicz M.Domaszewski Teodor Parascewia 297-1-62 Ł MO
5 9 1797 Wiszenki Marianna Naumowicz Retów Kazimierz Anna Mateusz Naumowicz, Teresa Tomaszewska 297-1-12 12R AR
30 3 1798 Wiszenki Franciszek Rzymkowski Retów Stefan Katarzyna Maciej Naumowicz, Anna Naumowicz, Marcin Kulesza, Kunegunda Tuszyńska 297-1-12 14R AR
16 2 1799 Kołki Konstancja Naumowicz M.Domaszewski Benedykt Anna 297-1-62 Ł MO
8 4 1799 Kołki Agnieszka Naumowicz M.Domaszewski Jan Katarzyna 297-1-62 Ł MO
2 1 1799 Wiszenki Agnieszka Jaroszyńska Retów Paweł Julianna Anna Naumowicz, Kazimierz Naumowicz 297-1-12 16R AR
20 6 1800 Kołki Jan Naumowicz M.Domaszowski Benedykt Anna 297-1-62 176 Ł MO
29 5 1800 Wiszenki Feliks Naumowicz Majdan Retowski Kazimierz Anna Wawrzyniec Karwacki organista, uczc. Katarzyna Rąbkowska, uczc. Kazimierz Kulesza, Apolonia Karwacka 297-1-12 19V AR
20 7 1800 Wiszenki Anna Ozga (Ożga, Odżga) Majdan Jezierski Bazyli Jadwiga Wawrzyniec Karwacki, Anna Naumowicz. Dopełnienie ceremonii dnia 15.8.1802 297-1-12 25V AR
9 4 1801 Wiszenki Wincenty Jaroszyński Majdan Retowski Paweł Zofia Wawrzyniec Karwacki, Anna Naumowicz 297-1-12 22R AR
6 7 1801 Wiszenki Elżbieta Rzymkowska Majdan Retowski Stefan Katarzyna uczc. Maciej Naumowicz, Anna Naumowicz 297-1-12 22V AR
4 8 1801 Wiszenki Marianna Wiosniuk Majdan Retowski Jan Krystyna Józef Naumowicz, Anna Naumowicz. Możliwe nazwisko Rączkowski - dopisek w akcie 297-1-12 22V AR
8 2 1802 Wiszenki Jan Naumowicz Majdan Retowski Kazimierz Marianna Kacper Supruniuk, Anna Sakowska 297-1-12 24R AR
28 2 1802 Wiszenki Helena Naumowicz Majdan Retowski Kazimierz Agnieszka pr. Jakub Supruniuk, uczc. Katarzyna Grzymkowska 297-1-12 24V AR
10 9 1802 Wiszenki Marianna Żurawla Rudnia Rożyska Teodor Marianna pr. Augustyn Sakowski, uczc. Agnieszka Naumowicz 297-1-12 25V AR
31 1 1803 Wiszenki Szymon Naumowicz Majdan Retowski Józef Marianna uczc. Marcin Kulesza, Anna Naumowicz panna 297-1-12 27R AR
22 3 1803 Wiszenki Marianna Bochowska Majdan Retowski Jan Natalia Jakub Naumowicz, Anna Naumowicz 297-1-12 27V AR
19 7 1803 Wiszenki Kazimierz Jaroszyński Majdan Retowski Paweł Joanna Wawrzyniec Karwacki, Agnieszka Naumowicz 297-1-12 28R AR
10 3 1804 Wiszenki Józef Naumowicz Majdan Retowski Kazimierz Agnieszka Kazimierz Naumowicz, Teresa Tomczykowska 297-1-12 29V AR
9 4 1804 Wiszenki Wincenty Naumowicz Majdan Retowski Józef Marianna Tadeusz Tuczyński, Anna Naumowicz 297-1-12 29V AR
20 8 1804 Wiszenki Ludwika Naumowicz Majdan Retowski Kazimierz Anna Wawrzyniec Karwacki Apolonia Kajmowska 297-1-12 30V AR
31 3 1805 Wiszenki Józef Żurawla (Zurawla) Majdan Retowski Teodor Marianna Augustyn Sakowski, Anna Naumowicz, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 32V AR
8 4 1805 Wiszenki Marianna Supruniuk Rudnia Rożyska Andrzej Zofia Jan Chomiczuk, Anna Naumowicz, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 32V AR
17 2 1806 Wiszenki Andrzej Rebczyński Majdan Retowski Stefan Katarzyna Marcin Kulesza, Anna Naumowicz, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 37V AR
19 4 1806 Wiszenki Agafia Naumowicz Majdan Retowski Kazimierz Agnieszka pr. Szymon Kondratowicz, Marianna Chmielowska, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 38R AR
21 7 1807 Wiszenki Magdalena Naumowicz Retów Kazimierz Anna wlm. Paweł Ptaszkowski, Teresa Tomaszewska, data wg kal. juliańskiego 297-1-12 41R AR
20 2 1820 Wiszenki Apolonia Michałowska Wiszenki Aleksander Klara Maliszewska uczc. Bartłomiej Janiszewski, Ksawera Rochowa, Teodor Radomski, Małgorzata Radomska, Roch Naumowicz, Anna Janiszewska, chrzest 22.2.1820 297-1-12 73V Ł AR
4 4 1821 Wiszenki Franciszek Naumowicz Budki Wiszeneckie Roch Ksawera Linieżanka wlm. Jakub Drzewiecki, uczc. Małgorzata Serafinowa, chrzest 5.4.1821 297-1-12 78R Ł AR
7 8 1822 Wiszenki Zuzanna Michałowska Wiszenki Aleksander Zofia Malinowska Maciej Malinowski, Ksenia Naumowicz, Wojciech Skurczyński, Urszula Malinowska, chrzest 10.8.1822 297-1-12 83V Ł AR
5 5 1823 Wiszenki Jan Naumowicz Budki Wiszeneckie Roch Ksawera Leniewska Piotr Sawicki, Klara Maliszewska, chrzest 6.5.1823 297-1-12 86V Ł AR
7 4 1824 Wiszenki Marianna Naumowicz Wiszenki Roch Ksawera Tomasz Serafinowicz, Teresa Iwankowa 297-1-12 90V Ł AR
7 9 1824 Wiszenki Mikołaj Michałowski Wiszenki Aleksander Klara Maliszowska (Maliszewska, Malinowska ?) Jan Stelmachowicz, Ksenia Naumowicz, chrzest 8.9.1824 297-1-12 92V Ł AR
12 7 1825 Wiszenki Jan z Dukli Malinowski Wiszenki Maciej Katarzyna Naumowicz Piotr Janiszewski, Małgorzata Serafin, Józef Stankieiwcz, Zofia Kałuszowska, chrzest 13.7.1825 297-1-12 96R Ł AR
2 5 1826 Wiszenki Florian Zalewski Wiszenki Stanisław Katarzyna Feredorowska (Fedorowska ?) Aleksander Michałowski, Ksenia Naumowicz, chrzest 3.5.1826 297-1-12 99R Ł AR
28 6 1826 Wiszenki Anna Odżga Wiszenki Wawrzyniec Anna Kozłowska Klemens Bernadzki, Józefa Naumowicz, Jan Wachowski, Marianna Redler, być może tożsama z Anną Odżga ur. 14.5.1826 297-1-12 99V Ł AR
25 12 1826 Wiszenki Anastazja Naumowicz Wiszenki Roch Ksenia Linnik Marcin Kaliński, Anna Fedorowska, chrzest 26.12.1826 297-1-12 100V Ł AR
6 2 1827 Wiszenki Walenty Malinowski Wiszenki Piotr Orszula Serafin Chrz. 13.02.1827. szl. Roch Naumowicz z Klarą Michalewicza małżonką; Stefan Wy 813 86a 6 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0086.htm
12 4 1827 Czartorysk Maryanna Eufrozyna Naumowicz Majdan Lesiszcze Jan Dorota Kołodyńska Józef Horoszkiewicz, Teresa Kołodyńska - ż. Grzegorza; ch: 12.04. 813 135a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0135.htm
6 8 1827 Kołki Andrzej Naumowicz Majdan Czornyżki Józef Jadwiga Czamańska As: Antoni Trusiewicz, Katarzyna Trusiewicz - panna; ch: 15.08.1829. 815 111 30 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0112.htm
21 12 1827 Maciejów Tomasz Adam Nazarczuk Maciejów Antoni Apolonia Kozicka Mikołaj Bartoszewski i Anna Piątkowska, asyst. Eliasz Taraszczuk i Tatiana Naumowicz zamężna, Jakub Gabrylewski i Agata Plikowska zamężna 843 602 24 AGAD 335 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0335.htm
5 8 1827 Dubno Teofila Sawicka Obhów Szymon Katarzyna Myszkiewicz Józef Naumowicz i Agata Karpińska ż. Marcina 813 177R 73 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0179.htm
25 11 1827 Dubno Katarzyna Paszkowska Obhów Kazimierz Marianna Jelińska Józef Nahumowicz [Naumowicz] i Katarzyna Sawicka ż. Szymona 813 184R 112 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0186.htm
24 4 1827 Włodzimierzec Józefa Jaworska Majdan Rubań Tomasz Jadwiga Naumowicz Jędrzej Bułhajewski i Katarzyna Tuszyńska ż. Michała 813 115 11 AGAD 115 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0115.htm
27 6 1828 Wiszenki Józef Zalewski par. wiszenecka Stanisław Katarzyna Chodorowski Michał Zieliński, Xawera Naumowicz; As: Mateusz Wawrzynowski, Apolonia Bielaszew 814 80 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0084.htm
11 2 1828 Deraźne Kazimierz Naumowicz Deraźne Jan Justyna Żuczek ch. 12.02.1828, Ur. Stanisław Szymonowicz, Apolonia Kamińska, asyst. Franciszek Przyhuliński, Henryk 171-1-1 197V 6 R Mg
8 4 1828 Bereźnica Jakub Nahumowicz [Naumowicz] Niemowicze Stefan Elżbieta Rybczyńska Wojciech Pietrołaj i Aniela Pietrołaj z Myszkiewiczów 814 120a 17 AGAD 124 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0124.htm
6 9 1828 Bereźnica Joachim Bielecki Majdan Niemowicki Wincenty Ewa Czarnecka Mikołaj Guzowski i Elżbieta Nahumowicz [Naumowicz] 814 123 42 AGAD 127 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0127.htm
19 9 1828 Dubno Mateusz Naumowicz Obhów Marcin Agata Domolewska [Domalewska] Józef Naumowicz i Dorota Naumowicz 814 173R 75 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0177.htm
26 9 1828 Nowy Wiśniowiec Józef Świątkowski Zagrodzie Mateusz Daria Pańczuk Wojciech Tęcza, Eufrozyna Zabramna ż. Symeona, asys. Jakub Wieprecki, Marianna Naumowicz ż. Gabriela 245-1-2 304 37 R 584 DM1
3 6 1829 Wiszenki Aniela Malinowska Wiszenki Piotr Urszula Serafin ch: 04.06. Józef Olechnowicz, Xawera Naumowicz 815 98a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0101.htm
26 11 1829 Wiszenki Katarzyna Naumowicz Wiszenki Roch Oksenia Liniuk ch: 27.11. Piotr Magierowski, Apolonia Bielaszewicz - ż. Jakuba 815 100 43 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0103.htm
23 7 1829 Bereźnica Jakub Pietrołaj Majdan Niemowicki Tomasz Marianna Suchodolska Jan Naumowicz i Aniela Pietrołaj z Myszkiewiczów 815 130 V 20 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0135.htm
21 1 1829 Dubno Agnieszka Naumowicz Obhów Józef Marianna Kołodziejewska [Kołodyńska] Jan Zaręba i Franciszka Paszkowska ż. Wincentego 815 186V 11 AGAD 191 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0191.htm
15 2 1829 Dubno Marcjanna Paszkowska Obhów Kazimierz Marianna Zabłocka Marcin Cybulski i Marianna Naumowicz ż. Józefa 815 188V 22 AGAD 193 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0193.htm
27 5 1829 Dubno Filip Neriusz Naumowicz Obhów Jan Dorota Soleczyńska Adam Zaręba i Rozalia Cebulska ż. Pawła 815 192V 47 AGAD 197 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0197.htm
2 4 1830 Dubno Stanisław Paszkowski Dubno Wincenty Franciszka Grzybowska Józef Nahumowicz [Naumowicz] i Dorota Naumowicz ż. Jana 816 116V 34 AGAD 119 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0119.htm
18 8 1830 Dubno Ludwik Paszkowski Obhów Kazimierz Marianna Jelińska Jan Sawicki i Dorota Naumowicz ż. Jana 816 123V 71 AGAD 125 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0125.htm
19 10 1830 Dubno Marianna Naumowicz Obhów Marcin Agata Domalewska Wincenty Paszkowski i Dorota Naumowicz zamężna 816 126R 87 AGAD 127 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0127.htm
12 8 1831 Korzec Hipolit Sawicki Balarka Aleksandrowska Maciej Apolonia Niechoda Naumowicz 245-1-5 64 64 R PW
15 2 1831 Stepań Grzegorz Brzozowski Wyrka Maciej Marianna Naumowicz Antoni Polakiewicz i Marianna Fajkowska ż. Wincentego 171-1-4 4 R DM
19 12 1831 Stepań Adam Sulikowski Wyrka Jakub Anna Naumowicz Wojciech Janicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-4 204V 42 R DM
1 12 1832 Korzec Franciszek Naumowicz Majdan Michiejowiecki Jan Agata Marcinkowska Piotr Gajdomski i Prakseda Górska 245-1-6 78v 133 R Na
1 7 1832 Deraźne Jan Naumowicz Postójne Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Franciszek Horoszkiewicz i Ewa Kownacka 171-1-5 193R 20 R DM
10 5 1832 Dubno Tekla Sawicka Obhów Szymon Rozalia Zabłocka Jan Naumowicz i Agata Naumowicz ż. Marcina 818 125V 40 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0133.htm
12 6 1832 Dubno Antonina Naumowicz Obhów Jan Dorota Kołodzińska [Kołodyńska] Jan Sawicki i Marianna Sawicka panna 818 128R 51 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0135.htm
31 10 1832 Dubno Jan Paszkowski Obhów Franciszek Agnieszka Zabłocka Jan Sawicki i Dorota Naumowicz ż. Jana 818 138V 93 AGAD 146 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0146.htm
29 4 1832 Miropol Katarzyna Serafinowicz Ulanówka Michał Agata Nahumowicz [Naumowicz] Krzysztof Kostecki i Marianna Pulikowska ż. Stanisława 245-1-6 168R 20 R 170 DM
4 4 1833 Korzec Maria Naumowicz Majdan Bereźnicki Kazimierz Teodora Rynk, Rynka 245-1-7 76 40 R PW
14 9 1833 Stepań Szymon Brzozowski Wyrka Maciej Marianna Naumowicz Antoni Polakiewicz i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-6 210V 40 R DM
11 4 1833 Miropol Leon Szerafinowicz Ulanówka Michał Agnieszka Naumowicz Stanisław Pulikowski i Agnieszka Nagalewska ż. Jakuba 245-1-7 176V 20 R 183 DM
9 10 1834 Wiszenki Tekla Węgrzynowska Marjanówka Mateusz Katarzyna Naumowicz Stanisław Mysłowski, Klara Burzyńska; as: Józef Romanowski, Marianna Mysłowska; 820 46 66 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0046.htm
7 12 1834 Wiszenki Waleriana Wysocka Rożyszcze Ignacy Anna Naumowicz Andrzej Bugiłek, Marcela Tutkowska; as: Jan Horacy ..mowicz, Józefa Dargiewicz; 820 47 73 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0047.htm
29 4 1834 Dubno Józef Sawicki Obhów Szymon Rozalia Zabłocka Jan Naumowicz i Agata Naumowicz ż. Marcina 820 143V 40 AGAD 148 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0148.htm
24 9 1834 Dubno Franciszka Naumowicz Obhów Jan Dorota Zofia Kołodyńska Jan Łukomski i Marianna Naumowicz ż. Józefa 820 149R 74 AGAD 153 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0153.htm
23 12 1834 Włodzimierzec Wiktoryna Tokarska Majdan Kosyń Daniel Jadwiga Nahumowicz [Naumowicz] Ignacy Oczerett i Marianna Korkuś panna, asyst. Kazimierz Domański i Anna Żurkiewicz panna 820 76V-77R 41 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0080.htm
14 2 1835 Deraźne Rozalia Naumowicz Debryca Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Grzegorz Grochowski i Ewa Komnacka 171-1-8 185V 4 R DM
26 8 1835 Stepań Maria Brzozowska Wyrka Kasper Marianna Lubera Antoni Polakiewicz i Marianna Naumowicz panna 171-1-8 200R 26 R 206 DM 0
8 9 1835 Stepań Salomea Janicka Wyrka Łukasz Katarzyna Stelmach Józef Lubera i Anastazja Naumowicz ż. Macieja 171-1-8 200V 28 R 207 DM
20 11 1835 Stepań Ewa Sulikowska Wyrka Jakub Anna Naumowicz Wojciech Janicki i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-8 201V 35 R 208 DM
17 4 1836 Ostróg Agnieszka Naumowicz Mosty Franciszek Brygida Zawadzka Ignacy Kulesza i Katarzyna Zawadzka 171-1-9 8V 46 R DM
8 3 1836 Deraźne Józef Grochowski Balarka Stanisław Paulina Walczyńska Michał Komancki i Agnieszka Naumowicz 171-1-9 190R 8 R DM
27 6 1836 Stepań Piotr Brzozowski Siedliszcze Maciej Marianna Naumowicz Antoni Polakiewicz i Katarzyna Janicka ż. Wojciecha 171-1-9 209V 29 R 223 DM
20 5 1837 Deraźne Ewa Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Paweł Skarliński i Ewa Kownacka zamężna 171-1-10 204V 21 R DM
17 11 1837 Stepań Feliks Naumowicz Wyrka Marcin Marianna Burzyńska Maciej Brzozowski i żona Jana Sulikowskiego 171-1-10 222V 41 R 225 DM
30 1 1837 Dubno Stanisław Piotr Sawicki Obhów Jan Honorata Rybczyńska Józef Naumowicz i Rozalia Cybulska ż. Karola, asyst. Kazimierz Zaręba i Domicela Naumowicz ż. Waleriana 823 156V 5 AGAD 165 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0165.htm
16 5 1837 Włodzimierzec Karolina Tokarska Majdan Prurwa Daniel Jadwiga Naumowicz Jan Rudnicki i Marianna Jankiewicz ż. Macieja 823 92V 23 AGAD 98 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0098.htm
3 5 1838 Kuniów Florian Naumowicz Mosty Franciszek Brygida Zawadzka 171-1-11 79 R 34 0
16 1 1838 Deraźne Karolina Walczyńska Balarka Józef Franciszka Sawicka Stefan Grochowski i Agnieszka Naumowicz zamężna 171-1-11 205R 3 R DM
1 11 1838 Deraźne Michał Kraśnikiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz Karol Krasinkiewicz i Agnieszka Naumowicz zamężna 171-1-11 211R 38 R DM
24 4 1839 Stepań Józefa Naumowicz Słobódka Sielisko Marcin Marianna Burzyńska 879 196 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0198.htm
14 7 1839 Stepań Aniela Brzozowska Sielisko Maciej Marianna Naumowicz 879 200 V 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0203.htm
14 5 1840 Nowogród Wołyński Joanna Naumowicz Balarka Józefówka Michał Konstancja Bóbr 871 27 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0015.htm
21 4 1840 Kuniów Wojciech Naumowicz Chiniówka Franciszek Brygida Zawadzka Wincenty Paszkowski, Agnieszka Wilczyńska 880 49 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0052.htm
4 3 1840 Włodzimierzec Urszula Aniela Tokarska Majdan Prurwa Daniel Jadwiga Naumowicz Ignacy Oczeret i Zofia Jankiewicz ż. Bazylego 826 102V 7 AGAD 104 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0104.htm
14 5 1840 Wiszenki Paulina Węgrzynowska Uroczysko Stanisławka Mateusz Katarzyna Naumowicz Zacharyasz Wachowski, Marianna Kądracka; ch: 16.05. 826 83 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0084.htm
6 8 1840 Aleksandria Leonora Jasińska Chotenka Jakub Magdalena Naumowicz Daniel Ostapowicz, Leonora Jasińska 880 152 R 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0168.htm
29 6 1840 Deraźne Karol Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz chrzest 30.06.1840, Franciszek Kołodyński i Anna Skarlińska panna 880 164 V 20 AGAD 181 DW, BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0181.htm
1 11 1840 Nowogród Wołyński Stanisław Naumowicz Biłka Jan Domicella Malczewska 871 60 235 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0031.htm
7 12 1840 Korzec Jan Sawicki Balarka Lubomirka Maciej Apolonia Naumowicz ur. Stefan Żarczyński, Katarzyna Korzeniowska ż. Antoniego 871 145 139 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0077.htm
20 2 1840 Dubno Marcel Naumowicz Obhów Walerian Domicela Modzelewska Jan Sawicki i Józefa Dyńska panna 826 141R 17 AGAD 142 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0142.htm
4 3 1840 Dubno Józef Kazimierz Paszkowski Obhów Jan Kazimierz Marianna Jelińska Adam Zaręba i Domicela Naumowicz ż. Waleriana 826 142R 26 AGAD 143 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0143.htm
19 4 1842 Stepań Wojciech Naumowicz Siedlisko Marcin Marianna Buszyńska Michał Janicki, Katarzyna Janickiego małżonka 881 163 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0171.htm
15 5 1842 Stepań Stanisław Chomicz Wyrka Jan Marianna Naumowicz 881 164 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0172.htm
5 12 1842 Bereźnica Teofil Kotecka Wydymer Antoni Barbara Myszkowska Stanisław Brzozowski i Marianna Naumowicz ż. Marcina 828 266R 31 AGAD 272 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0272.htm
28 2 1843 Stepań Józef Brzozowski Wyrka Maciej Marianna Naumowicz 882 194 V 11 0
28 3 1843 Deraźne Ludwik Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 882 179R 12 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0180.htm
8 1 1843 Kuniów Kazimierz Naumowicz Chiniówka Franciszek Brygida Zawadzka 882 58 V 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0060.htm
27 8 1843 Aleksandria Justyna Jasińska Maszcza Jakub Magdalena Naumowicz 882 165 V 12 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0167.htm
22 2 1843 Dubno Eleonora Naumowicz Budki Obhoskie Jan Dorota Kołodyńska 829 2V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0004.htm
19 7 1843 Nowogród Wołyński Jan Naumowicz Balarka Józefówka Michał Konstancja Bober Bóbr 874 44 129 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0024.htm
5 8 1843 Toporyszcze Jan Sokołowski Kazimierówka Adam Feliksa Naumowicz chrzest 29.01.1844; Stefan Szajdecki i Aleksandra Pikulska ż. Franciszka 178-51-514 480R 10 Ż DM
1 2 1844 Deraźne Teofila Żołędziewska Balarka Adam Franciszka Burzyńska Feliks Horoszkiewicz, Agnieszka Naumowicz 883 168 V 5 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0179.htm
10 4 1844 Stepań Jan Naumowicz Sielisko Marcin Marianna Burzyńska Jan Brzozowski i Konstancja Gutkowska panna 883 188V 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0199.htm
28 5 1844 Stepań Felicjan Chomicz Wyrka Jan Marianna Naumowicz Jan Janicki i Teresa Szumska ż. Jana 883 189R 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0199.htm
9 2 1844 Kuniów Jan Naumowicz Chiniówka Franciszek Brygida Zawadzka 883 69 R 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0072.htm
19 2 1844 Kuniów Julianna Naumowicz Chiniówka NN Anna 883 69 R 17 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0072.htm
1 8 1844 Dubno Jakub Sawicki Obhów Jan Teodora Rybczyńska Jan Naumowicz i Rozalia Maciejewska ż. Wojciecha 830 121R 32 R 122 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0122.htm
9 7 1845 Aleksandria Elżbieta Grochowska Majdan Zawód Kazimierz Antonina Naumowicz 884 186 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0191.htm
25 3 1845 Ostróg Anna Antonowicz Balarka Choteńska Wojciech Aniela Naumowicz 884 8 V 43 AGAD DW
19 3 1845 Deraźne Aniela Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz 884 203 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0210.htm
23 3 1845 Ptycza Józefa Pozniak Budki Białogródeckie Michał Magdalena Jakubowska Walerian Naumowicz, Katarzyna Micherewicz 831 254V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0261.htm
9 4 1845 Stepań Franciszek Brzozowski Wyrka Kasper Marianna Lubera Antoni Polakiewicz i Marianna Naumowicz ż. Macieja 884 224V 24 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0231.htm
26 11 1845 Trojanów Antoni Żurawski Olanówka Wojciech Aleksandra Naumowicz Piotr Kłosowicz i Brygida Wanat ż. Jana 178-3-12 304R 59 Ż 595 DM
4 3 1846 Deraźne Kamila Walczyńska Balarka Józef Franciszka Sawicka Jan Kopica / Agnieszka Naumowicz 885 190 V 9 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0197.htm
17 9 1846 Ostróg Rozalia Naumowicz Mosty Franciszek Brygida Zawadzka Wojciech Antonowicz, Karolina Kuleszyn żona Ignacego 885 15R 84 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0016.htm
4 1 1847 Ostróg Jan Antonowicz Balarka Choteńska Wojciech Anna Naumowicz Ignacy Wysocki i Justyna Szarafinowa ż. Józefa 171-1-13 1V 3 R DM
11 4 1847 Stepań Anna Chomicz Wyrka Jan Marianna Naumowicz Michał Janicki i Aniela Janicka ż. Jana 171-1-13 224R 14 R 232 DM
1 11 1847 Deraźne Adam Bielawski Balarka Maciej Anna Kopiej Wincenty Naumowicz i Ewa Kowalska mężatka 171-1-13 212R 37 R 219 BW
5 6 1848 Puliny Józef Czerwiński Bobrycka Buda Franciszek Marianna Wierzbicka Naumowicz jakub, Husakowska Marianna, ż. Mateusza 156 JZ 0 0
5 2 1848 Ostróg Emilia Naumowicz Mosty Franciszek Brygida Zawacka (Zawadzka) Jakub Wysocki i Marianna Reszczyńska ż. Jakuba 171-1-14 4V 21 R DM
10 7 1848 Wiszenki Jan Węgrzynowski Nosaczewicze Mateusz Katarzyna Naumowicz Mateusz Chas i Maria Myszowska wdowa 834 169 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0093.htm
1 3 1848 Deraźne Michalina Kołodyńska Balarka Wincenty Dominika Naumowicz chrzest 2.03.1848, Antoni Skarliński i Tekla Skarlińska mężatka 171-1-14 244R 7 R 240 BW
12 3 1848 Korzec Franciszka Sawicka Balarka Lubtowa Franciszek Agnieszka Zabłocka Józef Naumowicz i Aniela Pawłowska ż. Stanisława 245-1-14 408V 52 R 790 DM
10 9 1849 Kuniów Joachim Naumowicz Radohoszcza Mała Franciszek Marianna Wilczyńska Michał Naumowicz i Anna Czerkawska ż. Pawła 171-1-15 93V-94R 61 R 96 DM
2 2 1849 Deraźne Apolonia Naumowicz Balarka Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz chrzest 3.02.1849, Jan Skarliński i Aniela Żukowska panna 171-1-15 330 7 R 331 BW
19 8 1849 Aleksandria Krystyna Jasińska Nowy Zawód Jakub Magdalena Naumowicz chrzest 21.08.1849, Stanisław Jasiński i Justyna Sawicka mężatka 171-1-15 395V-396R 15 R 397 JJ, BW
30 12 1849 Stepań Narcyz Naumowicz Siedlisko Marcin Marianna Burzyńska chrzest 1.01.1850, Jan Burawski i Józefa Sulikowska ż. Jana 171-1-16 694V-695R 2 R 707 BW
5 12 1849 Korzec Katarzyna Rakowska Balarka Lubtowska Kajetan Franciszka Chmielnicka Józef Pawłowski i Aleksandra Naumowicz ż. Aleksandra 245-1-15 452V-453R 125 R 605 DM
1 1 1850 Dubno Aniela Paulina Lewicka Obhów Jan Karolina Naumowicz 835 483-484 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0254.htm
12 1 1850 Dubno Emilia Rybczyńska Obhów Piotr Eufrozyna Naumowicz 835 483-484 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0254.htm
2 2 1850 Dubno Rozalia Pilc Dubno Wawrzyniec Katarzyna Naumowicz 835 485-486 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0255.htm
7 12 1850 Dubno Franciszka Naumowicz Obhów Fortunat Anna Godlewska 835 517-518 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0271.htm
1 9 1850 Korzec Jakub Leśniewski Balarka Lubtowa Ludwik Anastazja Górska Jakub Kowalski i Honorata Naumowicz ż. Tomasza, asyst. Aleksander Kralkowski i Elżbieta Chodorowska panna 171-1-16 416v-417r 88 R Na
18 1 1850 Deraźne Aniela Kołodyńska Balarka Wincenty Domicela Naumowicz chrzest 19.01.1850, Karol Krasinkiewicz i Aniela Żukowska 171-1-16 674V-675R 6 R 687 BW
1 6 1850 Ostróg Teresa Antonowicz Choteń Wojciech Anna Naumowicz chrzest 2.06.1850, Marcin Żytyński i Marianna Wrzesińska ż. Bartłomieja 171-1-16 111V-112R 62 R 116 BW
2 11 1850 Ostróg Karol Naumowicz Mosty Franciszek Brygida Zawadzka chrzest 4.11.1850, Jakub Wysocki i Karolina Kulesza mężatka 171-1-16 120V-121R 107 R 125 BW
12 7 1851 Korzec Józef Sawicki Balarka Lubtowska Franciszek Agnieszka Zabłocka Józef Naumowicz i Honorata Naumowicz ż. Tomasza 178/3/72 78v-79r 80 Ż Na
9 6 1851 Deraźne Antonina Kołodyńska Balarka Wincenty Domicela Naumowicz chrzest 11.06.1851, Feliks Choroszkiewicz i Paulina Grochowska mężatka 171-2-1 129V-130R 19 R 132 BW
16 9 1851 Stepań Franciszek Naumowicz Siedlisko Marcin Marianna Burzyńska chrzest 17.09.1851, Jan Burzyński i Rozalia Brzozowska ż. Jana 171-2-1 189V-190R 31 R 191 BW
23 9 1851 Ostróg Franciszka Rudnicka Mosty Andrzej Paulina Antonowicz chrzest 23.09.1851, Filip Możoruk i Brygida Naumowicz ż. Franciszka 171-2-1 258V-259R 85 R 263 BW
11 5 1852 Stepań Feliks Paszkowski Siedlisko Walenty Ewa Burzyńska chrzest 12.05.1852, Michał Brzozowski i Marianna Naumowicz ż. Marcina 171-1-17 474V-475R 23 R 478 BW
15 7 1852 Deraźne Adam Grochowski Balarka Stanisław Paulina Walczyńska chrzest 16.07.1852, Wincenty Naumowicz i Katarzyna Grochowska ż. Stefana 171-1-17 453V-454R 16 R 457 BW
17 9 1852 Korzec Józef Leśniewski Balarka Lubtowska Ludwik Anastazja Górska Jakub Kowalski i Honorata Naumowicz ż. Tomasza 171-1-17 255V-256R 100 R 259 DM
7 10 1852 Korzec Julianna Kraszewska Balarka Lubtowska Feliks Agata Ignacy Chodakowski i Agnieszka Naumowicz 171-1-17 259V-260R 118 R 263 DM
3 10 1853 Ostróg Karol Żeliński [Zieliński] Mosty Jan Agnieszka Naumowicz chrzest 8.10.1853, Jędrzej Wysocki i Teofila Jezierska panna 171-1-33 21V-22R 70 R 24 BW
22 11 1853 Ostróg Anna Wysocka Mosty Andrzej Antonina Antonowicz chrzest 23.11.1853, Wojciech Antonowicz i Brygida Naumowicz ż. Franciszka 171-1-33 25V-26R 84 R 28 BW
15 11 1853 Deraźne Józef Kołodyński Balarka Wincenty Dominika Naumowicz chrzest 17.11.1853, Stanisław Grochowski i Marianna Krasinkiewicz ż. Michała 171-1-33 517V-518R 22 R 509 BW
19 1 1854 Korzec Feliksa Zińkiewicz Storożów Felicjan Aniela Naumowicz Jan Kadłubowski i Małgorzata Jakutowicz ż. Jana 171-1-37 86V-87R 6 R 93 DM
12 5 1855 Ołyka Longin Paszkowski Dobra Antoni Anastazja Naumowicz 480 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0002.htm
28 10 1855 Deraźne Szymon Żukowski Debryca Ludwik Aniela Krasinkiewicz chrzest 30.10.1855, Antoni Skarliński i Rozalia Naumowicz panna 171-1-51 387V-388R 14 R 391 BW
7 6 1855 Korzec Andrzej Antoni Kowalski Balarka Lubtowska Aleksander Elżbieta Naumowicz Jan Brodowski i Antonina Górska panna 171-1-51 100V-101R 46 R 108 DM 0
30 7 1855 Korzec Hieronim Jaworski Balarka Lubtowska Feliks Agata Kraszewska Erazm Leśniewski i Agata Naumowicz ż. Józefa 171-1-51 104V-105R 62 R 112 DM 0
11 8 1857 Ołyka Filomena Paszkowska Dobra Antoni Anastazja Naumowicz 481 26 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0014.htm
5 5 1858 Korzec Aniela Paszkowska Słoboda Ujścieńska Antoni Rozalia Naumowicz Grzegorz Paszkowski i Anna Paszkowska ż. Augustyna 650-1-1 16V-17R 61 R Na
27 6 1858 Korzec Adam Zahorowski Balarka Lubtowa Grzegorz Aleksandra Paszkowska Józef Pawłowski i Domicella Naumowicz ż. Tomasza 650-1-1 20V-21R 76 R Na
4 9 1859 Ołyka Ludwik Paszkowski Dobra Antoni Anastazja Naumowicz 483 18 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0010.htm
10 1 1859 Kuniów Antoni Antonowicz Chiniówka Wojciech Anna Naumowicz Ksawery Malinowski i Zuzanna Winnicka ż. Ignacego 886 214-215 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0113.htm
28 11 1859 Deraźne Józefa Naumowicz Znamirówka Jan Teofila Kowalska chrzest 29.11.1859, Stanisław Horoszkiewicz i Aniela Bielawska panna 171-1-73 414V-415R 35 R 400 BW
10 5 1859 Olewsk Antonina Naumowicz Słoboda Suszczańska Adam Marcelina Osińska Franciszek Bober i Marianna Łozowicka żona Jakuba 178/3/50 763V-764R 27 Ż Na
15 4 1860 Klewań Ewelina Kołodyńska Wincenty Dominika Naumowicz Równe 0
18 3 1860 Ptycza Jan Szpitalewski Budy Pełczańskie Florian Agnieszka Naumowicz 841 250-251 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0137.htm
9 3 1860 Deraźne Lucjan Kowalski Znamirówka NN Kamila Kowalska s. nieślubny Kamili, chrzest 13.03.1860, Jan Chodorowski i Teofila Naumowicz ż. Jana 171-3-24 233V-234R 7 R 318-319 BW
10 10 1860 Deraźne Józefa Dawidowicz Balarka Mikołaj Franciszka Bielawska chrzest 11.10.1860, Szymon Naumowicz i Aniela Naumowicz panna 171-3-24 242V-243R 36 R 336-337 BW
11 11 1860 Szumsk Stanisław Paszkowski Majdan Dubieński Ludwik Petronela Sawicka Franciszek Paszkowski i Olimpia Naumowicz ż. Karola 245-1-18 201V-202R 107 R 205 DM
25 5 1861 Ostróg Marianna Rosielska Stojło Karol Aniela Zwirewicz Unter Oficer Franciszek Naumowicz i Karolina Białous ż. Michała 654-1-36 2V Rapt. R DM
28 6 1861 Ostróg Aniela Naumowicz Mosty Tomasz Franciszka Jan Naumowicz i Franciszka Kulesza ż. Jakuba 654-1-36 3R Rapt. R DM
4 7 1861 Ostróg Petronela Wysocka Mosty Szymon Małgorzata Kulesza Maciej Roliński i Franciszka Naumowicz ż. Floriana 654-1-36 4R Rapt. R DM
10 4 1862 Deraźne Franciszka Sarnecka Wowcze Łukasz Rozalia Chorążyczewska Antoni Chorążyczewski i Teofila Naumowicz ż. Jana 887 132-133 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0071.htm
18 3 1862 Korzec Stanisław Pawłowski Balarka Lubtowa Andrzej Aniela Naumowicz Tomasz Naumowicz i Marianna Pawłowska mężatka 887 339-340 24 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0187.htm
25 3 1862 Korzec Antoni Załęski Balarka Nastazówka Franciszek Marianna Gogoł Franciszek Naumowicz i Marianna Załęska ż. Konstantego 887 341-342 26 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0188.htm
19 8 1862 Korzec Ignacy Kuźmiński Anastazówka Franciszek Anna Abdanowska Tomasz Naumowicz i Agata Naumowicz ż. Józefa 887 367-368 64 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0201.htm
28 8 1862 Klewań Tomasz Kołodyński Moczułki Wincenty Domicela Naumowicz chrzest 2.09.1862, Tomasz Bielawski i Anna Garbulińska ż. Grzegorza 887 594-595 22 AGAD 325 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0325.htm
18 12 1862 Kuniów Józef Adaszyński Chiniówka Mikołaj Antonina Malinowska Julian Gurkowski i Petronela Naumowicz 171-1-75 120V-121R 75 R 117 DM
4 4 1863 Ołyka Marianna Paszkowska Dobra Antoni Anastazja Naumowicz 486 8 10 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0005.htm
19 5 1863 Deraźne Franciszek Naumowicz Balarka Jan Teofila Kowalska chrzest 20.05.1863, Ludwik Żukowski i Anna Naumowicz panna 650-1-2 232V-233R 23 R 302 BW 0
2 10 1863 Kuniów Rafał Jasiński Ilaszówka Jan Faustyna Katafoni Jan Baranowski i Petronela Naumowicz ż. Franciszka 178-3-78 9V-10R 54 Ż DM
13 6 1863 Ostróg Bazyli Jarosiewicz Ostróg NN Józefa Jarosiewicz chrzest 2.6.1869 r., Piotr Naumowicz, Aniela Kozaczuk żona Andrzeja 654-1-56 12R 1 R MZ
12 2 1863 Korzec f. Horodnica Antonina Załomska Anastaziówka Franciszek Marianna Gugała chrzest 12.02.1863, Tomasz Naumowicz i Agnieszka Naumowicz ż. Józefa 650-1-2 25V-26R 11 R 27 BW
23 6 1863 Korzec f. Horodnica Antonina Hanuszkiewicz Anastaziówka Antoni Marianna Zalewska chrzest 23.06.1863, Seweryn Chmielnicki i Agafia Naumowicz prawosławna 650-1-2 30V-31R 31 R 32 BW
29 6 1863 Korzec f. Horodnica Ewa Gajdemska Anastaziówka Maciej Tekla Bronowiecka chrzest 14.07.1863, Kazimierz Gajdemski i Domicela Naumowicz ż. Tomasza 650-1-2 30V-31R 32 R 32 BW
25 10 1863 Korzec f. Horodnica Katarzyna Brodowska Anastaziówka Jan Aniela Łaskarzewska chrzest 27.10.1863, Franciszek Załęski i Aleksandra Naumowicz ż. Aleksandra 650-1-2 33V-34R 42 R 35 BW
12 12 1863 Korzec f. Horodnica Marianna Górska Anastaziówka Mateusz Katarzyna Hanuszkiewicz chrzest 15.12.1863, Leon Gajdemski i Domicela Naumowicz ż. Tomasza 650-1-2 36V-37R 55 R 38 BW
1 1 1864 Wiszenki Józefa Zielińska Czołnica Ludwik Teresa Naumowicz 784 2-3 4 0
25 12 1864 Młynów Joanna Kupińska Młynów Józef Karolina Nahumowicz [Naumowicz] Adam Milewicz i Domicela Kwiatkowska panna 842 650 23 AGAD 345 MO, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0345.htm
15 7 1864 Szumsk Marianna Antonowicz Hucisko Surażskie Wojciech Anna Naumowicz 245-1-20 161V-162R 60 R
14 11 1864 Targowica Michał Naumowicz Bokujma Walerian Barbara Jakubowska Józef Wójcicki i Aniela Kajer ż. Kajetana 842 776-779 18 AGAD 415 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0415.htm
17 6 1865 Ostróg Antoni Wojciechowski Mosty Kasper Julia Zylińska Jan Naumowicz, Katarzyna Zawadzka ż. Pawła 654-1-36 40 7 R MZ
13 2 1866 Kuniów Piotr Łukomski Lachowa Mikołaj Aniela Żukowska Franciszek Naumowicz i Marianna Dżygadło 178-3-78 81V-84R 11 Ż DM
4 3 1866 Kuniów Petronela Dżygadło Chiniówka Franciszek Anna Marcinkowska Franciszek Naumowicz i Marianna Dżygadło 178-3-78 84V-85R 17 Ż DM
6 1 1866 Ostróg Marceli Wierzbicki Międzyrzecz Antoni Agnieszka Woźnicka Piotr Naumowicz, Paulina Klej ż. Grzegorza 654-1-36 46 4 R MZ
1 1 1866 Ostróg Antoni Naumowicz Mosty Florian Franciszka Żylińska Rafał Krasicki, Katarzyna Żylińska ż. Kaspra 654-1-36 46V 3 R MZ
1 3 1866 Ostróg Julianna Szeniawska Ostróg Ludwik Pawlina Zagier Piotr Naumowicz, Borkowska ż. Feliksa 654-1-36 48R 6 R MZ
29 5 1866 Ostróg Antonina Wysocka Mostów Józef Franciszka Malinowska Jan naumowicz, Mariann a Repczyńska ż. Jana 654-1-36 50R 7 R MZ
23 6 1866 Ostróg Jan Michalczuk Chorów Stanisław Józefa Zielińska Piotr Naumowicz, zagraniczna Marianna krewna Ks. Kazimierza ??? 654-1-36 50V 5 R MZ
6 12 1866 Ostróg Anna Repczyńska Świate Piotr Eufrozyna Naumowicz zapis skreslony, Władysław Kulczycki, Marcelina Repczyńska ż. Jana 654-1-36 54R 5 R 2945 MZ
8 5 1867 Kuniów Jan Misiewicz Iliaszówka Jan Paulina Szmityńska Stefan Suder i Petronela Naumowicz ż. Franciszka 178-3-78 113V-114R 23 Ż DM
18 6 1867 Kuniów Adela Naumowicz Chiniówka Jan Tekla Zielińska Józef Boguszewski i Antonina Sinkowska 178-3-78 115V-116R 33 Ż DM
31 5 1867 Ostróg Petronela Jankowska Choteń Mateusz Apolonia Tołpiszkiewicz Piotr Naumowicz, Teofila Bronowicka żona Antoniego 654-1-56 2R 1 R MZ
25 4 1867 Ostróg Dionizy Marcinkowski Bór Miedzyrzecki Józef Antonina Grochowska Piotr Naumowicz, Pawlina Marcinkowska ż. Józefa, Ass. Jan Marcinkowski, Anna Górska ż. Tomasza 654-1-36 58V 2 R MZ
23 6 1867 Ostróg Mikołaj Marcinkowski Storonicze Stanisław Adela Jaóbowska Piotr Naumowicz, Klementyna łosowska ż. Władysława, Ass. Władysław Wereszczyński, Rozalia Leziewicz ż. Erazma 654-1-36 58V 4 R MZ
16 7 1867 Ostróg Dionizy Galimski Piniowa Góra Justyn Klementyna Krasucka Piotr Naumowicz, Helena Szutecka ż. Ignacego. Ass. Ignacy Szulecki, Emilia Nahrebecka ż. Karola 654-1-36 60R 7 R MZ
16 10 1867 Ostróg Helena Wierzbicka Hucisko Nowomalińskie Wincenty Zofia Gwozdecka Piotr Naumowicz, Karolina Wierzbicka ż. Franciszka 654-1-36 61V 4 R MZ
21 12 1867 Ostróg Józefa Klej Nowomalin Grzegorz Pawlina Hajewska Piotr Naumowicz, Marianna Jarmuszewska ż. Antoniego 654-1-36 63V 3 R MZ
28 12 1867 Ostróg Antonina Okowińska Futor Międzyrzecki Jan Apolonia Szydłowska Piotr Naumowicz, Marianna Kamieńska wdowa 654-1-36 64R 4 R MZ
20 4 1868 Kuniów Konstanty Sokołowski Martyń Maciej Katarzyna Nagomowicz (Naumowicz) Roman Krawe (Korewa) i Aniela Sokołowska ż. Andrzeja 178-3-78 146V-147R 19 Ż DM
26 12 1868 Ostróg Joanna Naumowicz Mosty Jan Tekla Zielińska Jan Wysocki, Franciszka Kulesza żona Jakuba 654-1-56 8R 2 R MZ
11 2 1868 Ostróg Jan Józef Hulewicz Ostróg Józef Agata Krasicka chrzest sierpien 1869 Piotr Naumowicz, Ludgarda Borzymowska panna 654-1-56 14V 7 R MZ
18 11 1869 Kuniów Emilia Sokołowska Martyń Maciej Marianna Nagamowicz (Naumowicz) Stefan Sokołowski i Elżbieta Tylicka 178-3-78 190V-191R 57 Ż DM
28 12 1869 Ostróg Marianna Sokołowska Mosty Ludwik Karolina Sczerska Jan Naumowicz, Franciszka Zawadzka żona Mikołaja 654-1-56 20V 5 R MZ
26 11 1869 Ostróg Adelajda Rybczyńska Swiate Piotr Fruzyna Naumowicz Gabriel Wojciechowski, Antonina Żurawska żona Grzegorza 654-1-56 21R 4 R MZ
9 2 1869 Ostróg Teofila Kamińska Stójło Feliks Pawlina Korycka Piotr Naumowicz, Magdalena Wróblewska panna 654-1-56 9V 5 R MZ
5 4 1869 Ostróg Aurelia Żurawska Swiate Grzegorz Antonina Naumowicz Aleksander Stojan, Pawlina Sosianowska żona Wincentego 654-1-56 10V 3 R MZ
21 7 1869 Ostróg Marianna Nawrocka Bielmaż Stefan Barbara Kamińska Piotr Naumowicz, Maria Kamińska wdowa 654-1-56 13R 6 R MZ
22 9 1869 Ostróg Tekla Moczyńska Bielmaż Adam Marianna Wereszczyńska Piotr Naumowicz, Pawlina Malinowska żona Józefa 654-1-56 15V 5 R MZ 0
28 9 1869 Ostróg Karolina Ciecierska Chutor Ostrogski Hipolit Józefa Janczycka Piotr Naumowicz, Maria Kamińska wdowa 654-1-56 16R 1 R MZ
11 10 1869 Ostróg Franciszek Janoski Czerniwody Józefat Klementyna Gorajska Piotr Naumowicz, Helena Szulecka żona Ignacego 654-1-56 17R 4 R MZ
24 11 1869 Ostróg Katarzyna Giżycka Dorohoszcza .... Pawlina Bidakowska Piotr Naumowicz, Władysława Kalimberg żona Wiktora, Ass. Józef Bidakowska, Helena Szulecka żona Ignacego 654-1-56 18V 2 R MZ 0
14 2 1870 Ostróg Agnieszka Kulesza Mosty Jan Anna Kamińska Mikołaj Zawadzki, Tekla Naumowicz żona Jana 654-1-56 22R 8 R MZ
16 2 1870 Ostróg Julia Kokorska Klonowiec Jan ...na Kulikowska Piotr Naumowicz, Emilia Nehrebecka żona Karola, Ass. Jakub Gągało, Petronela Galimska panna 654-1-56 22V 2 R MZ
19 2 1870 Ostróg Faustyn Wereszczyński Czerniwody Eliasz Joanna Markowska Piotr Naumowicz, Faustyna Porębska żona Józefa, Ass. Feliks Tołpiszkiewicz, Tekla? Sokołowska żona Augustyna, Augustyn Sokołowski, Aleksandra Piekarska 654-1-56 22V 3 R MZ
1 4 1870 Ostróg Anton... Karpińsk Moszczanica Mikołaj Maria Sokulska Piotr Naumowicz, Wereszczyńska żona Honorata 654-1-56 23V 6 R MZ
18 4 1870 Ostróg Kamila Pietruszewska Ostróg Justyn Józefa Górska Piotr Naumowicz, zagraniczna Leokadia Mann żona Franciszka 654-1-56 24V 5 R MZ
4 7 1870 Ostróg Józefa Malinowska Ostróg Józef Maria Nowicka Piotr Naumowicz, Katarzyna Strzylecka żona Antoniego 654-1-56 27R 6 R MZ
20 9 1870 Ostróg Mari...??? Rolińska Swiate Tomasz Franciszka Naumowicz Antoni Badyński, Antonina Żur...ska żona Grzegorza 654-1-56 30V 5 R MZ
8 10 1870 Ostróg Dioniza Marcelina ...ska Ostróg Aleksander Aleksandra Goliszewska Piotr Naumowicz, Maria Lenkowska/Lensowska panna, Ass. Maksymilian Okoński, Władysława Kalimberg żona Wiktora, /izydor Baryszewski, Agnieszka Mianowska żona Adama 654-1-56 31V32R 1 R MZ
11 1 1871 Kuniów Jan Fidyk Kuniów Franciszek Karolina Piotrowska Piotr Nahumowicz [Naumowicz] i Lucyna Choina 178-3-78 240V-241R 4 Ż DM
23 1 1871 Kuniów Karol Nahumowicz [Naumowicz] Iliaszówka Jan Franciszka Kalatyńska Jan Góral i Anna Kuleszyńska 178-3-78 241V-242R 7 Ż DM
2 7 1871 Ostróg Krystyna Wojciechowska Mosty Kasper Julia Zielińska Karol Naumowicz, Franciszka Zawadzka 654-1-56 40R 7 R 43 MZ
22 3 1872 Szumsk Marcelina Zielińska Huta Piaseczna Jan Agnieszka Naumowicz 426-1-65 9V-10R 36 T
28 4 1872 Kuniów Adela Zawadowska Iliaszówka Franciszek Józefa Jezierska Franciszek Nahumowicz [Naumowicz] i Anna Dżygadło 178-3-78 276V-277R 24 Ż DM
14 9 1872 Ostróg Wilhelm Andrzej Spiegalski Ostróg Wojciech Maria Mikołajewicz chrzest listopad, Piotr Naumowicz, Maria Syrokomska ż. Franciszka, Ass. E. Spiegalski, Filipina Spiegalska panna 654-1-56 57V 1 R MZ
10 11 1873 Szumsk Adolf Naumowicz Zielony Dąb Karol Teodozja Zielińska chrz. 11.11 Piotr Przewłocki, Anna Paszkiewicz 1-226 97V-98R 120 T DM 416
7 5 1873 Kuniów Mikołaj Sokołowski Martyń Maciej Katarzyna Naumowicz Stefan Łukomski i Elżbieta Wasilewska 178-3-78 308V-309R 26 Ż DM
7 10 1873 Kuniów Bronisław Kamiński Iliaszówka Józef Marianna Baczyńska Franciszek Naumowicz i Franciszka Żygadło ż. Franciszka 178-3-78 314V-315R 52 Ż DM
16 4 1873 Ostróg Wojciech Naumowicz Buderaż Jan Tekla Zielińska Florian Naumowicz, Teodozja Naumowicz ż. Karola 654-1-56 61R 8 R MZ
1 11 1874 Szumsk Petronela Zielińska Huta Piaseczna Jan Anna Naumowicz chrz. 3.11 1-dw Stanisław Wereszczyński, Julia Domańska ż. Ludwika 1-227 26V-27R 101 T DM 531
9 2 1875 Kuniów Marianna Baranowska Iliaszówka Jan Antonina Telicka Stanisław Krzemiński i Petronela Naumowicz ż. Franciszka 178-3-78 363V-364R 9 Ż DM
5 3 1875 Kuniów Konstanty Paszkiewicz Chiniówka Leon Anna Zielińska Jan Naumowicz i Teodora Naumowicz 178-3-78 365V-366R 20 Ż DM
13 7 1875 Kuniów Franciszek Naumowicz Iliaszówka Jan Tekla Zielińska Jan Wysocki i Franciszka Zawadowska 178-3-78 374V-375R 55 Ż DM
6 9 1875 Kuniów Roman Ozimkowski Maziarnia Karol Teresa Jakuszewska Franciszek Naumowicz i Marianna Żygadło wdowa 178-3-78 377V-378R 66 Ż DM
23 12 1875 Kuniów Edward Maliszewski Iliaszówka Jan Paulina Malinowska Jan Naumowicz i Karolina Wysocka 178-3-78 383V-384R 92 Ż DM
14 1 1876 Kuniów Bronisław Naumowicz Chiniówka Karol Karolina Zielińska Stanisław Ziółkowski i Karolina Soroczyńska 178-3-78 404V-405R 7 Ż DM
14 1 1877 Szumsk Franciszek Zieliński Huta Dubieńska Jan Agnieszka Naumowicz chrz. 16.01 Jan Szuprowicz, Marianna Szuprowicz ż. Karola 1-229 2V-3R 5 T DM 648
28 6 1878 Szumsk Emilia Zielińska Huta Piaseczna Jan Agnieszka Naumowicz chrz. 2.07 Franciszek Świderski, Aniela Soroczyńska ż. Józefa 426-1-230 19V-20R 73 T DM 734
19 9 1879 Międzyrzec Korecki Bolesław Konstanty Woźnicki Symonów Stanisław Marianna Milewicz [Hulewicz ?] Piotr Neumowicz [Naumowicz] i Karolina Gutowska 740-2-301 10V-11R 29 R 12 DM
8 2 1880 Kuniów Julian Zawadowski Iliaszówka Bartłomiej Rozalia Jasińska Tomasz Jezierski i Petronela Naumowicz ż. Franciszka 178-3-78 585V-586R 11 Ż DM
1 1 1881 Międzyrzec Korecki Stanisław Woźnicki Symonów Stanisław Maria Hulewicz Piotr Naumowicz i Karolina Gutowska ż. Karola, asyst. Karol Gutowski i Teresa Woźnicka panna 740-2-301 89V-90R 1 R 51 DM
16 6 1882 Olewsk Michalina Garbolińska Radorobla Adam Joanna Naumowicz 178-3-57 325V-326R 50 Ż
13 12 1884 Ołyka Lucjan Jan Szulikowski Kadyszcze Anastazy Paulina Naumowicz 505 60 85 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0031.htm
4 12 1884 Kuniów Barbara Naumowicz par. Kuniów Karol Teodozja Zielińska Antoni Zieliński i Katarzyna Gawełko (wpisu dokonano 10.7.1907) 178-3-78 785V-786R-787 81a Ż DM
1 2 1884 Młynów Anna Grabiańska Arszyczyn Julian Franciszka Naumowicz Wawrzyniec Jasiński, Marianna Bednarzewska ż. Bazylego 740-2-402 3V-4R 9 R 1793 JJ, RK
25 4 1885 Kuniów Marcelina Naumowicz Daniłówka Karol Teodozja Zielińska Antoni Zieliński i Anna Paszkiewicz ż. Leona 178-3-86 8V-9R 29 Ż DM
1 8 1885 Kuniów Marianna Naumowicz Peremorówka Stanisław Hermenegilda Tyszkiewicz Józef Naumowicz i Tekla Naumowicz ż. Jana 178-3-86 16V-17R 62 Ż DM
1 3 1886 Ołyka Jan Szulakowski Reczyszcze Anastazy Paulina Naumowicz 507 18 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0010.htm
16 5 1887 Kuniów Joanna Naumowicz Laszówka Karol Dioniza Zielińska Michał Sokołowski i Aleksandra Łoś ż. Feliksa 178-3-86 89V-90R 27 Ż DM
23 10 1887 Kuniów Jan Naumowicz Chiniówka Stanisław Hermenegilda Tyszkiewicz Jan Naumowicz i Aniela Zielińska Grzegorza 178-3-86 99V-100R 66 Ż DM
11 2 1888 Ołyka Józefa Szulakowska Reczyszcze Anastazy Paulina Naumowicz 508 14 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0008.htm
10 4 1888 Ołyka Józefa Naumowicz Ołyka Ludwik Teofila Choińska 508 20 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0011.htm
5 5 1889 Szumsk Bolesław Naumowicz Majdan Dubieński Józef Teodozja Greber Jan Bednarski i Marcelina Hryniwicka ż. Antoniego 426-1-232 15V-16R 72 T 881 DM
27 2 1889 Kuniów Antoni Naumowicz Laszówka Karol Teodozja Zielińska Mikołaj Sokołowski i Tekla Sokołowska panna 178-3-86 182V-183R 23 Ż DM
3 2 1890 Ołyka Marianna Naumowicz Satyjów Ludwik Teofila 510 9 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0011.htm
28 2 1890 Krzemieniec Stanisław Morozowski Smyga Kazimierz Antonina Naumowicz 0.1-81W 8V-9R 29 T
15 5 1890 Kuniów Edward Naumowicz Chiniówka Stanisław Hermenegilda Tyszkiewicz Kazimierz Krasowski i Maria Tyszkiewicz panna 178-3-86 330V-331R 46 Ż DM
15 2 1891 Kuniów Konstanty Naumowicz Chiniówka Józef Teodozja Grabowska Kazimierz Naumowicz i Zofia Zielińska panna 178-3-86 361V-362R 23 Ż DM
30 8 1891 Szumbar Stanisław Kowalewski Pototurów, par. Dederkały Piotr Bogumiła Sitrawska Antoni Naumowicz, Feliksa Kowalewska z. Feliksa 1020 229-230 7 AGAD 133 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0133.htm
26 8 1892 Kuniów Róża Naumowicz Iliaszówka Karol Teodozja Zielińska Karol Zieliński i Anna Paszkiewicz ż. Leona 178-3-86 422V-423R 90 Ż DM
28 9 1892 Kuniów Wacława Hryniewiecka Chiniówka Antoni Marcelina Naumowicz Józef Naumowicz i Dioniza Naumowicz ż. Karola 178-3-86 427V-428R 109 Ż DM
23 9 1892 Dubno Tekla Naumowicz Surmicze Karol Józefa Szymańska Jan Sinicki i Helena Kobylańska 740-10-21 83V-84R 79 R 21 DM
11 4 1893 Kuniów Leon Naumowicz Siniawka Józef Teodozja Grabowska Antoni Hryniewiecki, Teodozja Naumowicz ż. Karola 178-3-86 469V-470R 55 Ż
13 7 1893 Młynów Emilia Naumowicz Dobratyn Józef Antonina Kiszła Jan Lewkowicz, Franciszka Wilczewska ż. Konstantego 740-7-94 15V-16R 84 R 128 DW
15 9 1893 Młynów Teofila Szulżyńska Dobratyn Stanisław Petronela Naumowicz Tadeusz Jurgilewicz, Anna Trochimowicz ż. Kazimierza 740-7-94 21V-22R 117 R 135 DW
9 10 1894 Kuniów Antoni Gawełko Ilaszówka Jan Barbara Jasun Adolf Naumowicz i Franciszka Sokołowska 178-3-86 515V-516R 115 Ż DM
22 11 1894 Kuniów Marianna Radziszewski Teremne Eliasz Katarzyna Horonoska ? (Gorzkowska) Kajetan Dobrzański i Katarzyna Naumowicz 178-3-86 517V-518R 133 Ż DM
26 12 1894 Kuniów Krystyna Lityńska Daniłówka Aleksander Teresa Błażewska Dominik Justycki i Dioniza Naumowicz 178-3-86 518V-519R 139 Ż DM
16 6 1895 Kuniów Aurelian Naumowicz Chiniówka Józef Józefa Gerewer Antoni Hryniewiecki i Teodozja Naumowicz ż. Karola 178-3-86 555V-556R 82 Ż DM,DW
27 8 1895 Kuniów Joanna Malinowska Laszówka Augustyn Marcelina Strzelecka Adolf Naumowicz i Paulina Strzelecka panna 178-3-86 558V-559R 100 Ż DM
27 10 1895 Kuniów Romuald Adaszyński Chiniówka Mikołaj Michalina Wysocka Józef Naumowicz i Malwina Jaroszyńska ż. Jana 178-3-86 565V-566R 135 Ż DM
2 9 1895 Młynów Marianna Naumowicz Dobratyn Józef Antonina Kisła gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Wincenty Ludwicki, Antonina Kulczawik panna 740-2-411 71V-72R 87 R 1388 RK
20 9 1895 Młynów Anna Szulżyńska Dobratyn Stanisław Petronela Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Kazimierz Trochimowicz, Józefa Naumowicz panna 740-2-411 71V-72R 88 R 1388 RK
4 2 1896 Kuniów Agata Hryniewiecka Chiniówka Antoni Marcelina Naumowicz Aleksander Ostaszewski i Apolonia Ostaszewska ż. Stanisława 178-3-86 599V-600R 15 Ż DM
7 9 1896 Kuniów Łucja Wierzbicka Daniłówka Gabriel Julia Lityńska Bronisław Naumowicz i Małgorzata Malinowska ż. Bronisława 178-3-86 620V-621R 98 Ż DM
29 2 1896 Młynów Helena Witkowska Młynów Antoni Rozalia Naumowicz Piotr Szczurek, Bronisława Goronska 740-7-94 53V-54R 27 R 169 DW
26 7 1897 Kuniów Wiktoria Ostaszewska Lachowa Augustyn Marianna Rudkowska Stanisław Naumowicz i Paulina Kamińska ż. Józefa 178-3-86 663V-664R 65 Ż DM
9 6 1897 Młynów Jan Jurgilewicz Jurgielewicz Dobratyn Tadeusz Marianna Mitrasz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Jan Lewkowicz, Józefa Naumowicz panna 740-2-412 11V-12R 54 R 1750 RK
13 10 1897 Młynów Marianna Szulżyńska Dobratyn Stanisław Petronela Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Antoni Witkowski, Marianna Jurgilewicz ż. Tadeusza 740-2-412 22V-23R 110 R 1761 RK
10 3 1898 Kuniów Leontyna Naumowicz Iliaszówka Józef Józefa Grebor Bronisław Naumowicz i Anna Naumowicz panna 178-3-86 707V-708R 46 Ż DM DW
1 6 1898 Młynów Marianna Witkowska Dobratyn Antoni Rozalia Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Franciszek Witkowski, Marianna Bielawska ż. Kazimierza 740-2-409 13V-14R 65 R 1710 RK
26 2 1899 Kuniów Katarzyna Zawadowska Daniłówka IN Domicela Michał Sokołowski i Anna Naumowicz panna 178-3-86 766V-767R 49 Ż DM
1 10 1899 Młynów Feliks Wąsecki Dobratyn Stanisław Józefa Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Feliks Baranowski, Marianna Rodzińska panna 740-2-407 67V-68R 109 R 1633 RK
10 8 1900 Tuczyn Wawrzyniec Rogowski Berezołuki Teofil Joanna Naumowicz 956 30-31 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0016.htm
10 8 1900 Kuniów Leontyna Mokszycka [Mokrzycka] Daniłówka Józef Anna Naumowicz Bronisław Malinowski i Józefa Łoś ż. Witolda 178-3-86 834V-835R 120 Ż DM
24 1 1900 Kuniów Dionizy Naumowicz Chiniówka Józef Józefa Greber pryw. PN
11 1 1901 Szumsk Bronislaw Naumowicz Litowiska Karol Paulina Mokosińska 0.1-236 336V-337R 6 T
24 2 1901 Młynów Zofia Wąsecka Dobratyn Stanisław Józefa Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Jan Kaczyński, Katarzyna Rogowska ż. Antoniego 740-2-402 79V-80R 22 R 1862 RK
4 3 1902 Młynów Kazimiera Szulżyńska Dobratyn Stanisław Petronela Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Kazimierz Bielawski, Zofia Wilczewska panna 740-2-407 97V-98R 32 R 1659 RK
10 6 1903 Szumsk Emilia Naumowicz Litowiska Karol Paulina Mokosińska 0.1-237 26V-27R 102 T
19 9 1903 Jałowicze Walerian Witkowski Jałowicze Antoni Rozalia Naumowicz 975 11V-12R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0012.htm
6 4 1903 Młynów Marianna Woniecki Wąsecki Dobratyn Stanisław Józefa Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Franciszek Rudziński, Marianna Naumowicz panna 740-2-411 9V-10R 45 R 1328 RK
7 9 1903 Młynów Józef Naumowicz Młynów Jan Rozalia Płoskowicka gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Bagno, Wincenty Płoskowicki, Karolina Kolasa panna 740-2-411 20V-21R 98 R 1339 RK
9 10 1903 Młynów Walerian Szulżyński Dobratyn Stanisław Petronela Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Kazimierz Naumowicz, Emilia Gorewicz panna 740-2-411 22V-23R 109 R 1341 RK
28 12 1904 Dubno Apolonia Szulc Zbytyń Frydrych Julia Naumowicz Felicjan Chomicki i Marianna Bereżecka ż. Antoniego 740-10-21 8V-9R 27 R 10 DM
2 11 1905 Młynów Władysław Wąsecki Grudziądz Stanisław Józefa Naumowicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Trochimówka, Władysław Kaczyński, Paulina Siwicka panna 740-2-411 138V-139R 115 R 1441 RK
13 12 1905 Młynów Zofia Naumowicz Dolina Kazimierz Emilia Górewicz gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Franciszek Szulżyński, Marianna Bielawska ż. Kazimierza 740-2-411 141V-142R 127 R 1444 RK
22 6 1906 Dubno Piotr Naumowicz Lipa Ludwik Michalina Kożel Walenty Antczak i Anna Juszczuk ż. Piotra 740-4-162 13V-14R 52 R 15 DM
29 7 1906 Nowogród Wołyński Hieronim Kitowski Paranin Teofil Antonina Naumowicz Jan Kraszewski i Kamila Osińska 178-3-202 47V-48R 323 Ż 95 DW
7 8 1906 Nowogród Wołyński Michalina Naumowicz Zabara Mikołaj Antonina Wachowska Mikołaj Wyszyński i Kamila Wachowska 178-3-202 61V-62R 391 Ż 123 DW
23 9 1906 Nowogród Wołyński Franciszek Drągowski Dermanka Hipolit Apolonia Weselska Łukasz Naumowicz i Franciszka Garlińska 178-3-202 73V-74R 454 Ż 147 DW
14 10 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Garbowski Karpiłówka Antoni Marcelina Kraszewska Józef Chodorowski i Teofila Naumowicz 178-3-202 84V-85R 508 Ż 169 DW
12 12 1906 Nowogród Wołyński Ewa Domańska Władymirówka Antoni Antonina Naumowicz Jan Niżyński i Aniela Górska 178-3-202 120V-121R 687 Ż 241 DW
24 7 1907 Młynów Anna Naumowicz Dolina NN Marianna Naumowicz nieślubna, Stanisław Wąsecki, Petronela Szulżyńska ż. Stanisława 740-2-414 70V-71R 81 R 1536 RK
19 12 1907 Cudnów filia Romanów Longina Rysicz Romanów Józef Kamila Rogowska Ignacy Naumowicz i Aniela Budzińska ż. Antoniego 178-3-215 110V-111R 305 Ż 217-218 DM 0
26 5 1907 Korzec Władysława Liśniewska Anastaziówka Wielka Józef Apolonia Zinkiewicz Feliks Orzechowski i Karolina Naumowicz ż. Macieja 740-2-332 34V-35R 169 R 37 DM
14 5 1908 Szumsk Zofia Naumowicz Litowiszcze Karol Paulina Mokosińska Witalij Chruszczewski, Zuzanna Mokosińska ż. Karola 426-1-97 17V-18R 83 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HF-K?i=621&cat=834000
30 5 1908 Szumsk Franciszek Mokosiński Marynki Jan Wiktoria Listowska Karol Naumowicz, Ewelina Oborska panna 426-1-97 22V-23R 110 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-X?i=626&cat=834002
18 10 1908 Szumsk Aniela Chruszewska Kąty Witalij Marianna Mokosińska Karol Naumowicz, Zofia Mokosińska ż. Karola 426-1-97 35V-36R 172 T RK 640 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-K?i=639&cat=833999
12 6 1908 Jałowicze Serafina Witkowska Jałowicze Antoni Rozalia Naumowicz 999 11 25 AGAD 12 MO, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20999/pages/1_436_0_0_999_0012.htm
8 1 1909 Ostropol [...] Bielecki Charkowce Józef Michalina Naumowicz Jan Karbowski i Ewa Zielińska ż. Franciszka 17-2-93 1V-2R 4 Ch 2-3 DM
25 1 1910 Młynów Władysław Naumowicz Smordwa Ludwik Michalina Korzel Sudobicze, Stanisław Naumowicz, Tapsa Dobroczyńska ż. Maksyma 740-4-447 32V-33R 21 R 646 RK 0
1 11 1910 Młynów Adolf Sadecki Zawale par. Jałowicze Michał Marianna Przytuła austriaccy poddani, Kazimierz Naumowicz, Franciszka Wilczewska ż. Konstantego 740-4-447 57V-58R 135 R 672 RK
15 12 1910 Młynów Stefania Witkowska Adamówka Antoni Rozalia Naumowicz Feliks Breczka, Stefania Witkowska panna 740-4-447 62V-63R 153 R 677 RK
30 7 1910 Dubno Helena Naumowicz Dubno Stefan Stanisława Bruszkiewicz Leonard Jarzębiński i Bolesława Bruszkiewicz panna 740-4-162 89V-90R 88 R 79 DM
12 10 1910 Nowy Zawod Zygmunt ? Naumowicz Nowy Zawod Stanisław Rozalia Wąsowicz Mikołaj Słowiński i Anna Szczerska ż. Albina 178-3-196 6V-7R 30 Ż 14-15 DM
21 12 1911 Korzec f. Horodnica Feliks Domański Włodymirka Antoni Antonina Naumowicz chrzest 2.02.1911, Mikołaj Bagiński i Marianna Bagińska 178-3-181 63V-64R 15 Ż 127-128 DM
7 4 1911 Korzec f. Horodnica Apolonia Naumowicz Anastaziówka Wielka Michał Domicela Gogol Stefan Gogol i Ewa Naumowicz 178-3-181 9V-10R 47 Ż 19-20 DM
6 6 1911 Korzec f. Horodnica Franciszek Naumowicz Lipina Jan Agnieszka Kuriata Wiktor Turowski i Ewa Rudnicka ż. Bolesława 178-3-181 17V-18R 94 Ż 35-36 DM
15 1 1912 Korzec f. Horodnica Aleksander Ewankiewicz [Iwankiewicz] Lipina Adam Ewa Naumowicz Józef Naumowicz i Emilia Nowakowska 178-3-181 63V-64R 17 Ż 127-128 DM 0
20 5 1912 Jałowicze Katarzyna Naumowicz Jarosławicze Ludwik Michalina Kurzyłuch 1046 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0005.htm
9 1 1912 Korzec f. Horodnica Józefa Grabowska Anastaziówka Wielka Jan Marianna Naumowicz Fabian Grabowski i Ewa Naumowicz panna 178-3-181 62V-63R 10 Ż 125-126 DM
21 5 1912 Korzec f. Horodnica Piotr Naumowicz Anastaziówka Wielka Feliks Teofila Bielecka Feliks Brodowski i Ewa Nowakowska panna 178-3-181 76V-77R 92 Ż 153-154 DM
19 7 1912 Korzec f. Horodnica Józefa Brodowska Anastaziówka Wielka Fabian Anna Waśkiewicz Feliks Naumowicz i Maria Brodowska ż. Jana 178-3-181 80V-81R 118 Ż 161-162 DM
1 1 1913 Korzec f. Horodnica Władysław Florkowski Mieczysławka Jakub Marianna Likowska, Lejkowska Władysław Nowakowski i Anna Naumowicz ż. Seweryna 178-3-181 116V-117R 8 Ż 230-232 DM
24 8 1913 Korzec f. Horodnica Daniel Naumowicz Anastaziówka Wielka Michał Domicela Gogoł Feliks Pawłowski i Agnieszka Gogol panna 178-3-181 138V-139R 144 Ż 274-275 DM
21 1 1914 Horodnica Elżbieta Brodowska Anastaziówka Wielka Jan Maria Naumowicz Feliks Naumowicz i Ewa Sagan ż. Piotra 178-3-181 171V-172R 25 Ż 337-338 DM
4 4 1914 Horodnica Jan Naumowicz Lipina Józef Anastazja Kozińska Antoni Kuriata i Antonina Kozińska panna 178-3-181 179V-180R 74 Ż 353-354 DM
1 6 1914 Horodnica Filomena Iwankiewicz Lipina Adam Ewa Naumowicz Józef Naumowicz i Emilia Nowakowska ż. Adama 178-3-181 186V-187R 113 Ż 367-368 DM
2 7 1914 Horodnica Janina Naumowicz Anastaziówka Wielka Feliks Teofila Bilecka Fabian Brodowski i Maria Brodowska ż. Jana 178-3-181 187V-188R 122 Ż 369-370 DM
19 8 1914 Horodnica Rafalina Brodowska Anastaziówka Wielka Fabian Anna Łaszewicz Feliks Naumowicz i Maria Brodowska ż. Jana 178-3-181 191V-192R 147 Ż 377-378 DM
6 6 1915 Horodnica Ludwika Naumowicz Lipina Jan Agnieszka Kuriata Wiktor Turowski i Honorata Niżyńska ż. Józefa 178-3-181 233V-234R 103 Ż 461-462 DM 0
7 8 1915 Horodnica Franciszek Wyszyński Lipina Roman Aniela Nowakowska Adam Naumowicz i Rozalia Kozińska panna 178-3-181 237V-238R 132 Ż 469-470 DM
6 4 1916 Nowy Zawod Leonida Sychowicz Stara Szyjka Józef Ewelina Naumowicz Dominik Stawiński, Maria Kotwicka ż. Gwidona 178-3-197 312V-313R 143 Ż 619 DW
2 2 1916 Horodnica Stanisława Kozińska Lipina Ignacy Bronisława Kotwicka Adam Naumowicz i Domicela Nieżyńska panna 178-3-181 274V-275R 27 Ż 539-540 DM
5 2 1916 Horodnica Nikodem Gajewski Anastaziówka Wielka Roman Barbara Kraszewska Stanisław Rakowski i Domicela Naumowicz ż. Michała 178-3-181 276V-277R 40 Ż 543-544 DM
16 6 1916 Horodnica Michał Brodowski Anastaziówka Wielka Jan Maria Naumowicz Fabian Brodowski i Rozalia Brodowska panna 178-3-181 290V-291R 109 Ż 571-572 DM
11 10 1916 Horodnica Felicjan Kraczkowski Ochmanówka Antoni Aniela Bagińska Stefan Guryn i Anna Naumowicz ż. Ksawerego 178-3-181 301V-302R 171 Ż 593-594 DM
1 11 1916 Horodnica Maria Garbowska Kaczan NN Katarzyna Garbowska s. panny, Teofil Wyszyński i Maria Naumowicz panna 178-3-181 303V-304R 184 Ż 597-598 DM
16 11 1916 Horodnica Roman Talko Anastaziówka Wielka Stanisław Teofila Czerniatewicz Roman Czerniatewicz i Stefania Naumowicz ż. Stefana 178-3-181 304V-305R 187 Ż 599-601 DM
24 5 1917 Szumsk Bolesław Romanowski Bryków Franciszek Elżbieta Domańska Antoni Naumowicz, Apolonia Romanowska ż. Stefana 426-1-257 19R 70 T 21 RK
18 6 1917 Szumsk Marian Wołkowski Sadki Wielkie Piotr Jadwiga Nowosielska Walerian Nowosielski, Józefa Naumowicz ż. Adolfa 426-1-257 21R 80 T 23 RK
9 7 1917 Szumsk Antoni Śliwiński Hurby par. Ostróg Józef Jadwiga Orzechowska Antoni Naumowicz, Zofia Orzechowska wdowa 426-1-257 23R 86 T 25 RK
7 4 1918 Tajkury Józefa Janosiewicz IN Ewa Janosinowicz Bolesław Naumowicz i Aniela Pawłowska ż. Zachariasza 740-4-697 265V-266R 15 R 232 DM
31 5 1920 Młynów Antoni Naumowicz Dobratyńskie Nowiny Kazimierz Emilia Górewicz Aleksander Wierzbicki, Teofila Czerpak żona Jana 740-6-321 9 61 R 9890 AK2
5 9 1920 Szumsk Genowefa Bożyńska [Burzyńska] Hucisko Piaseczne Józef Filomena Naumowicz Wiktor Bożyński, Franciszka Zielińska 426-1-259 7R 129 T 11 RK
17 12 1920 Szumsk Jadwiga Listowska Marynki Mikołaj Anna Babiżecka [Babiżewska] Adolf Naumowicz, Antonina Jastrzębska 426-1-259 12R 155 T 16 RK
14 5 1921 Młynów Franciszka Wonsecka Wąsecka Adamówka Stanisław Józefa Naumowicz Teofil Rakowski, Kazimiera Strzyżywska panna 740-4-446 41V 62 R 525 RK
5 4 1921 Sarny Władysław Kopij Sielec? Michał Wincentyna Naumowicz 740-4-753 6V 38 R 10 AS
8 1 1921 Szumsk Anna Mokosińska Marynki Jan Wiktoria Fiołkowska Adolf Naumowicz, Maria Chruszczewska 426-1-259 60R 57 T 98 RK
17 7 1921 Szumsk Maria Naumowicz Marynki Adolf Stanisława Sinkowska Jan Naumowicz, Karolina Sinkowska 426-1-259 71R 112 T 109 RK
18 10 1921 Szumsk Henryk Zieliński Hucisko Piaseczne [...] Marcelina Naumowicz Bolesław Zarzycki, Antonina Naumowicz 426-1-259 81R 165 T 119 RK
29 7 1922 Sarny Józef Kopij Sarny Mic.... Wincentyna Naumowicz Franciszek Naumowicz, Marcelina Naumowicz 740-4-753 59R 70 R 62 AS
20 11 1922 Szumsk Franciszka Naumowicz Marynki Adolf Stanisława Sinkowska Antoni Gabruk, Karolina Białobrzycka panna 426-1-259 1R 220 T 3 RK
5 1 1923 Szumsk Jarosława Zielińska Kamienna Góra Jan Marcelina Naumowicz Marian Zarzycki, Wiktoria Sawicka ż. Franciszka 426-1-260 11R 62 T 23 RK
28 10 1923 Szumsk Michał Krajewski Marynki Aleksander Michalina Zielińska Adolf Naumowicz, Stanisława Zielińska ż. Tomasza 426-1-260 32V 192 T 66 RK
25 11 1934 Noworodczyce Konstanty Naumowicz Chiniówka Dionizy Janina Jarmolińska pryw. PN

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 1 1827 Czartorysk Tomasz Bielawski Majdan Grabina 24 Józef Maryanna Kownacka Maryanna Kołodyńska Majdan Grabina 20 Jerzy Anna Zburowska Józef Naumowicz, Jan Bielawski 813 136 1 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0136.htm
22 1 1828 Kołki Stanisław Zborowski Majdan Czornyżki 23 Stanisław Jadwiga Zielińska Jadwiga z Czamańskich Naumowicz Majdan Czornyżski 35 Paweł Marianna Roszkowska Jan Zaborowski, Stanisław Komnacki 814 96 1 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0100.htm
5 2 1828 Stepań Michał Janicki Wyrka 25 Walenty Agnieszka Naumowicz Anna Dębal Wyrka 19 Izydor Wiktoria Rudkowska Ur. Franciszek Szumski, Ur. Wojciech Janicki, Ur. Marcin Naumowicz 171-1-1 211V 3 R 7104 Mg
3 2 1829 Stepań Jakub Sulikowski Ossowa 23 Wojciech Konstancja Duszyńska Anna Naumowicz Ossowa 19 Marcin Anastazja Magdzińska Jan Sulikowski, Tomasz Sulikowski, Leon Dawidowicz 171-1-2 208R 1 R DM
5 10 1829 Bereźnica Feliks Bandura Czakwa 28w Wojciech Teresa Raczkowska Elżbieta z d. Rybczyńska Naumowicz Czakwa 25 Stefan Katarzyna Stefan Lewicki, Mikołaj Guzowski, Maciej Kazanowski 815 134V 5 AGAD 139 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0139.htm
9 9 1830 Radziwiłłów Karol Kleczkowski Leduchów 32 Michał Marianna Naumowicz Julia z Baszotów Kiryło Leduchów 27 Józef Tekla - 816 190 15 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0194.htm
6 2 1830 Korzec Jan Naumowicz Majdan Storożowski 27 Benedykt Anna Brodowska Agata Marcinkowska Majdan Storożowski 18 Michał Marianna Żywicka Jan Górski, Jan Marcinkowski 245-1-4 75V 6 R 149 DM
27 7 1830 Korzec Tomasz Matwiejczuk par. Horodnica 32 Hryćko Helena Olewska Marianna Molakowska Dubniki 19 Tomasz Katarzyna Gorączkowska Teodor Koworza, Kasjan Naumowicz 245-1-4 77R 15 R 152 DM
14 6 1831 Ołyka Miron Illaszewicz Ołyka 42w Mikołaj Eufemia Naumowicz Anna z Koziorowskich Fonholow Ołyka 30 Stefan Rozalia Kamińska 817 311 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0320.htm
17 1 1832 Ołyka Jakub Siedlecki Balarka Kotowska 23 Wojciech Helena Naumowicz Julianna Wysocka Balarka Kotowska 21 Szymon Honorata Morozowska 818 275 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0282.htm
22 1 1833 Kołki Jakub Sawicki par. Kołki 30 Michał Agata Niemcewicz Józefa Ostrowska par. Kołki 18 Piotr Magdalena Kowalska Józef Gabryelski, Franciszek Naumowicz, Dominik Ostrowski 819 72 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0073.htm
5 2 1833 Stepań Jan Janicki Wyrka 25 Walenty Agnieszka Naumowicz Teresa Miszkiewicz Użanie 18 Bartłomiej Marcelina Żarczyńska Jakub Sulikowski, Jan ...siński 171-1-6 214V 3 R DM
29 10 1833 Włodzimierzec Daniel Tokarski Rubań 24 Aleksander Barbara Jagodzińska Jadwiga z d. Naumowicz Jaworska Rubań 25w Ignacy Oczeret, Jakub Cybulski 819 92R 10 AGAD 94 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0094.htm
1 11 1834 Szpanów Jan Łubkowski Szpanów 32 Jędrzej Regina Naumowicz Paulina Brzostowska Szpanów 23w Jan Apolonia Jagodzińska Antoni Osowski, Jan Józefski,Napo leon Babich 171-1-7 189V-190R 4 R AS
29 6 1834 Nowogród Wołyński Sylwester Pręt Tartak 33w Wojciech Anna Weselska Urszula Domańska Tartak 32 Wojciech Marianna Żurawska Paweł Zieliński, Wawrzyniec Naumowicz 245-1-8 41R 18 R 45 DM
14 7 1835 Kołki Alojzy Kamiński par. Kołki 20 Maciej Marianna Bernacka Teresa Siedlecka par. Kołki 18 Wojciech Marianna Naumowicz Kajetan Wołodźko, Stanisław Zarycki, Dawid Kamiński 821 75 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0076.htm
20 9 1836 Dubno Walerian Naumowicz Dubno 20 Józef Marianna Kołodyńska Domicela Modzelewska Dubno 18 Franciszek Julianna Strupińska JJ
24 1 1837 Stepań Jan Kosiński Wyrka 25 Ignacy Justyna Magdzińska Katarzyna Brzozowska Słoboda Siedlisko 19 Maciej Marianna Naumowicz Jakub Sulikowski, Jan Brzozowski, Józef Lubera 171-1-10 224R 1 R 226 DM
7 2 1837 Stepań Marcin Naumowicz Wyrka 25 Jakub Anastazja Lubera Marianna Burzyńska Słoboda Siedlisko 19 Aleksander Tekla Koprowska Jędrzej Sulikowski, Michał Chorążyczewski, Ludwik Sulikowski 171-1-10 224V 4 R 227 DM
5 9 1837 Miropol Antoni Pulikowski Ulanówka 39w Jędrzej Helena Kruczkowska Agnieszka z d. Naumowicz Szarafinowicz Ulanówka 40w Jan Katarzyna Suchodolska Wincenty Pulikowski, Ignacy Orliński, Wincenty Pulikowski 245-1-11 240R 13 R 238 DM
15 5 1838 Kołki Franciszek Szpryngier Majdan Czornyzki 60w Jan Urszula Barańska Magdalena Krzaczkowska Majdan Czornyzki 40 Jan Krystyna Naumowicz Stanisław Kozłowski, Józef Chorążyczewski 824 66 4 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0067.htm
2 2 1839 Dubno Fortunat Naumowicz Obhów 20 Józef Marianna Kołodyńska Antonina Godleweska Spasów 19 Antoni Julianna Sakowska 6 JJ
22 10 1839 Miropol Stefan Korejwa Polanki 20 Franciszek Agnieszka Sokołowska Aniela Szarafinowicz Ulanówka 18 Michał Agnieszka Naumowicz Kajetan Guzowski, Jan Pulikowski, Wincenty Pulikowski 178-51-433 195V 12 Ż 207 DM
7 7 1840 Dubno Aleksander Kostecki Dubno 20 Franciszek Teresa Szemplicka Józefa Dyńska Dubno 18 Łukasz Ludwika Skurzyńska Józef Naumowicz, Dominik Maciągowski 826 154R 12 AGAD 155 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0155.htm
9 11 1841 Targowica Marceli Jakubowski par. ptycka 20 Stanisław Tekla Chęcińska Regina Wojnjcka Bokujma 20 Grzegorz Domicela Mroczyńska Franciszek Naumowicz, Piotr Wojnicki 827 266 V 6 ZP 0
2 2 1841 Stepań Jan Chomicz Majdan Huta 25 Piotr Magdalena Naumowicz Wiktoria Miszkiewicz Użanie 22 Bartłomiej Marcelina Żarczyńska Wawrzyniec Kuczyński, Antoni Lipiński, Jan Janicki 171-1-12 215R 4 R 218 DM
2 2 1841 Stepań Jan Chomicz Majdan Huta 24 Adam Agnieszka Zielińska Marianna Naumowicz Wyrka 20 Maciej Anastazja Magdzińska Józefa Lubera, Wojciech Sawicki, Kazimierz Kuczyński 171-1-12 215R-215V 5 R 218-219 DM
26 10 1841 Stepań Jan Chomicz Majdan Huta 38k Piotr Magdalena Naumowicz Agnieszka Myszakowska Omelana 21 Marcin Katarzyna Kobylańska Antoni Kobylański, Dominik Kołodyński, Jan Nicewski 171-1-12 217V 12 R 221 DM
4 2 1841 Ostróg Franciszek Naumowicz Obhów par. Dubno 22 Józef Marianna Kołodyńska Marcelina Wilczyńska Mosty Antoni Agnieszka Zawadzka Szymon Sawicki, Franciszek Naumowicz 654-1-13 23R 5 R / FS 25 DW https://www.familysearch.org/records/images/image-details?creator=Church%20offices&page=1&keyword=654&rmsId=TH-7761-128820-7537-0&imageIndex=24&singleView=true
18 10 1842 Stepań Jan Brzozowski Siedlisko 24 Maciej Marianna Naumowicz Rozalia Gutkowska Siedlisko 18 Adam Małgorzata Mozsziarska 881 174R 13 AGAD DW
5 7 1842 Nowogród Wołyński Piotr Chodorowski Józefówka 31 Andrzej Agata Misiun Franciszka Osińska Józefówka 27 Andrzej Agata Misiun Michał Naumowicz, Adam Naumowicz 873 69 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0038.htm
8 2 1842 Aleksandria Kazimierz Grochowski Nowy Zawód 22 Joachim Joanna Czernicka Antonina Żukowska Nowy Zawód 17 Andrzej Tekla Naumowicz 881 211 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0220.htm
2 8 1842 Aleksandria Kajetan Grochowski Nowy Zawód 25 Michał Katarzyna Tekla Żukowska Nowy Zawód 20 Andrzej Tekla Naumowicz 881 212 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0221.htm
6 9 1842 Aleksandria Michał Wabiszewicz Czudwy, par. Deraźne 25 Cyryl Elżbieta Gromadzka Ewa Żukowska Nowy Zawód 22 Andrzej Tekla Naumowicz 881 213 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0222.htm
30 1 1844 Ostróg Wojciech Antonowicz Balarka Choteńska 23 Jan Konstancja Kozłowska Anna Naumowicz Mosty 19 Kazimierz Agnieszka Kulesza 883 15 V 3
28 10 1845 Korzec Mikołaj Jaworski Majdan Bereznicki 48w Mikołaj Wiktoria Szołomicka Agnieszka z Borowskich Jazwinczuk Majdan Bereznicki 36w Łukasz Agnieszka w.ż. Grzegorz Jaworski, Michał Naumowicz 876 191 30 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0103.htm
23 9 1845 Trojanów Wojciech Dawidowicz Olanówka 23 Michał Ewa Pawłowska Ewa Naumowicz Olanówka 16 Mikołaj Julianna Jan Dawidowicz, Wojciech Chomowicz 178-3-12 308R 14 Ż 603 DM
7 10 1845 Trojanów Paweł Naumowicz Olanówka 23 Michał Aleksandra Rakowska Tekla Pieńkowska Olanówka 18 Adam Zofia Sienkiewicz Jan Suchodolski, Józef Kłosowski 178-3-12 308V 16 Ż 604 DM
18 7 1848 Stepań Wojciech Janicki Wyrka 60w Walenty Agnieszka Naumowicz Helena z d. Felińska Bańkowska Szoszniki 45w Aleksander Tekla Drozdowska Recess Mieczkowski, Tadeusz Janicki, Ludwik Wiatr 171-1-14 276R 5 R 273 DM
5 9 1848 Stepań Franciszek Brzozowski Wyrka 24 Maciej lub Mateusz Marianna Naumowicz Marianna Bańkowska Siedlisko 20 Walenty Helena Felińska Michał i Jan Felińscy, Feliks Brzozowski 171-1-14 277R 9 R 274 DM
26 1 1848 Deraźne Wincenty Kołodyński Balarka 38 Eliasz Elżbieta Borucka Dominika Naumowicz Balarka 20 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Paweł Skarliński, Marcin Grochowski, Feliks Horoszkiewicz 171-1-14 250R 1 R 247 BW
23 5 1848 Cudnów Klemens Sawicki Słoboda Niwna 23 Maciej Apolonia Namowicz [Naumowicz ?] Agnieszka Hanuszkiewicz Słoboda Niwna 18 Teodor Anna Chomicz Jan Sawicki, Wawrzyniec Sawicki 569-1-71 44R 21 Ż 86 DM
23 10 1849 Stepań Jan Burawski Temne 24 Jan Teresa Łochnicka Franciszka Kołodyńska Omelanka 19 Marcin Agnieszka Kuczyńska Antoni Kownacki, Marcin Naumowicz 171-1-15 380R 10 R 381 BW
27 10 1852 Ołyka Antoni Paszkowski Dobra 32 Józef Katarzyna Słodkowska Anastazja Naumowicz Dobra 20 Anastazy Roch Zofia Ładyszewska 476 46 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0025.htm
3 2 1852 Ostróg Jan Zieliński Mosty 21 Józef Barbara Wąsowicz Agnieszka Naumowicz Mosty 18 Franciszek Brygida Zawadzka Wincenty Wierzbicki, Antoni Sokołowski, Mikołaj Jaworski 171-1-17 32V 3 R 34 BW
5 10 1852 Aleksandria Gabriel Czerwiński Majdan Koźliński 28 Bernard Zofia Suchodolska Konstancja Jasińska Majdan Koźliński 18 Jakub Magdalena Naumowicz Andrzej Kuczyński, Władysław Boratyński 171-1-17 433V 6 R 437 BW
8 2 1853 Korzec Feliks Zinkiewicz Storożów 21 Feliks Tatiana Mikołajczuk Aniela Naumowicz Balarka Usteńska 21 Jan Agata Marcinkowska Jan Kadłubowski, Antoni Zinkiewicz, Kazimierz Kadłubowski 171-1-33 311V 3 R 308 DM
20 1 1857 Żytomierz Błażej Turowski par. Puliny 28w Stanisław Anna Naumowicz Teofila Budzyńska Żytomierz 17 Jan Aleksandra Żalińska [...] Żaliński, Tomasz Morawicki, Michał Turowski 178-3-44 92V 6 Ż 187 DM
27 5 1857 Cudnów Jan Rudnicki Kajetanówka 60w Jakub Marianna Hanusiewicz Katarzyna Nahumowicz [Naumowicz] Kajetanówka 30 Szymon Rozalia Kosobucka Maciej Rudnicki, Antoni Szponarski 569-1-81 67R 23 Ż 129 DM 0
1 6 1858 Deraźne Jan Naumowicz Balarka 24 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Teofila Kowalska Znamirówka 22 Piotr Ewa Bielawska Michał Kopiej, Antoni Skarliński, Witalis Kołodyński 650-1-1 487R 8 R 541 BW
19 1 1858 Aleksandria Kornel Grochowski par. Aleksandria 35 Paweł Marcelina Sawicka Marianna Jasińska Majdan Koźliński 20 Jakub Magdalena Naumowicz Kazimierz Grochowski, Józef Chodorowski 650-1-1 459V 1 R 501 BW
9 11 1858 Aleksandria Michał Teleżyński par. Aleksandria 31 Ignacy Marianna Rogulska Honorata Jasińska Majdan Koźliński 20 Jakub Magdalena Naumowicz Norbert Orliński, Łukasz Jasiński 650-1-1 463R 8 R 508 BW
22 11 1859 Wiszenki Jan Kustowski Wiszenki 36 Józef Franciszka Tomaszewska Petronela Węgrzynowska Wiszenki 19 Maciej Katarzyna Naumowicz 840 252 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0135.htm
22 11 1859 Ostróg Grzegorz Żurawski Swiate 35 Antoni Maria Kotowska Antonina Naumowicz Hulcza 18 Jan Dorota Kołodyńska Władysław Godlewski, Antoni Szczyglewski 886 109 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0058.htm
19 6 1860 Deraźne Karol Naumowicz Balarka 19 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Ewa Bielawska Balarka 20 Maciej Anna Kopiej Antoni Żukowski, Julian Kopiej, Jan Naumowicz 171-3-24 249V 9 R 350 BW
28 10 1862 Wiszenki Antoni Węgrzynowski Koszelowa Grobla 32 Mateusz Katarzyna Naumowicz Rozalia Odżga Koszelowa Grobla 25 Wawrzyniec Anna Kozłowska 783 46 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0025.htm
27 5 1862 Stepań Piotr Sawicki Siedlisko 22 Jakub Katarzyna Chomicz Antonina Brzozowska Siedlisko 17 Jan Rozalia Gutkowska Felicjan Gutkowski, Wojciech Naumowicz, Tomasz Sulikowski 887 273 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0148.htm
23 9 1862 Stepań Jan Czarnecki Huta Wawrzyniec Rozalia Dębal Karolina Borecka Huta 20 Jan Anastazja Myszakowska Jan Janicki, Grzegorz Naumowicz, Michał Libera 887 279 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0151.htm
20 9 1862 Ostróg Hipolit Ciecierski par. Ostróg 21 Augustyn Karolina Trojanowska Józefa Janczyńska par. Ostróg 19 Kasper Tekla Węglarska Justyn Pietruszewski, Piotr Naumowicz 171-1-75 39V 23 R 41 DM
14 10 1862 Ostróg Kasper Wojciechowski par. Ostróg 25 Józef Brygida Baranowska Julia Zielińska par. Ostróg 19 Józef Barbara Wilczyńska Mikołaj Zawadzki, Fabian Szymański, Piotr Naumowicz 171-1-75 42V 29 R 44 DM
15 11 1864 Nowogród Wołyński Dominik Głowacki Józefówka 25 Szymon Agnieszka Kubaszewicz Justyna Naumowicz Józefówka 20 Michał Konstancja Bóbr 178-3-152 33 68 Ż 66 MO
28 6 1864 Deraźne Cyprian Kopiej Balarka 20 Jan Katarzyna Komnacka Aniela Naumowicz Balarka 20 Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Stanisław Chorążyczewski i Józef Kołodyński 171-1-83 255V 3 R 280 BW
19 7 1864 Korzec Florian Pawłowski Lubtowa 24 Andrzej Katarzyna Sawicka Marianna Bielawska Michinówka ? [Ochmanówka] 18 Jan Justyna Sawicka Tomasz Naumowicz, Stanisław Gogoł 171-1-83 53V 15 R 56 DM
19 2 1867 Kuniów Maciej Sokołowski Martyń 34 Kazimierz Paulina Kosmacka Katarzyna Naumowicz Iliaszówka 22 Franciszek Petronela Żygadło Stanisław Czechowski, Ignacy Zieliński, Ignacy Zabłocki 178-3-78 127R-127V 8 Ż DM
22 2 1870 Kuniów Bazyli Żygadło Dańkówka 30w Franciszek Antonina Adaszyńska Antonina Katafoni Iliaszówka 33w Jan Marianna Strzelecka Franciszek Naumowicz, Józef Baranowski, Józef Boguszewski 178-3-78 228V 5 Ż DM
1 11 1870 Kuniów Kazimierz Kulesza Mosty par. Ostróg 22 Ignacy Karolina Sawicka Józefa Ziembicka Kuniów 18 Paweł Anastazja Mazurenko Józef Łukomski, Jan Wysocki, Karol Naumowicz 178-3-78 230R 12 Ż DM
11 2 1873 Szumsk Karol Naumowicz Mosty par. Ostróg 22 Franciszek Brygida Zawadzka Teodozja Zielińska Huta Piaseczna 19 Kasper Katarzyna Szuprowicz Władysław Szuprowicz, Adam Zieliński, 1-226 107V 9 T DM 426
21 10 1873 Kuniów Roman Kulesza Mosty par. Ostróg 21 Ignacy Karolina Sawicka Petronela Sokołowska Martyń 18 Szymon Anastazja Rosińska Gabriel Wojciechowski, Stanisław Naumowicz 178-3-78 323V 14 Ż DM
21 4 1874 Szumsk Grzegorz Żyliński Mosty 40w Kazimierz Ewa Minkiewicz Aniela z Janickich Bereżnicka Litowiszcze 30w Dionizy Marianna Oborska 1-dw., Ludwik Naumowicz, Antoni Głowacki 1-227 37V 5 T DM 542
26 1 1875 Jałowicze Paweł Eszewski Pełcza, par. Ptycza 26 Gabriel Teofila Łopatyńska Aniela Paszkowska Pianie 22 Bartłomiej Antonina Komnacka Faustyn Łopatyński, Ludwik Naumowicz 149 19 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20149/pages/PL_1_436_149_0010.htm
5 5 1878 Szumsk Antoni Zarzycki ? 22 Paweł Teodora Pestrowicz Marianna Zielińska Szumsk 18 Jan Agnieszka Naumowicz Jan Zieliński, Adolf Zieliński 1-230 49R 16 T DM 763
4 2 1879 Szumsk Karol Zieliński 26 Jan Agnieszka Naumowicz Marcelina Dobrowolska Huta Piaseczna 16 Leon Agnieszka Dąbrowska Jan Zieliński i Paweł Dąbrowski 426-1-226 162R 12 T 480 DM
17 2 1880 Ołyka Ludwik Paszkowski Dobra 21 Antoni Anastazja Naumowicz Marianna Kownacka Bolesławka 20 Wincenty Marianna Wagner 501 62 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0032.htm
3 10 1882 Szumsk Szymon Antonowicz Stara Huta 25 Wojciech Agnieszka Naumowicz Franciszka Jarmolińska Cyranka 18 Józef Klara Jastrzębska 426-1-232 331V 18 T
29 6 1882 Kuniów Franciszek Żygadło Laszówka 58w Stefan Marianna Kamińska Katarzyna z d. Ziembicka Łukomska Lachowa 37w Franciszek Marianna Kwiatkowska Franciszek Naumowicz i Tomasz Jezierski 178-3-78 694R 15 Ż DM
11 11 1884 Kuniów Stanisław Naumowicz Chiniówka 30 Franciszek Brygida Zawadzka Hermenegilda Tyszkiewicz Peremorówka 21 Aleksander Maria Senecka Franciszek Matkowski i Jan Naumowicz 178-3-78 793V 14 Ż DM
2 8 1887 Kuniów Gabriel Wierzbicki fut. Wesołówka 24 Antoni Agnieszka Woźnicka Julia Lityńska Daniłówka 23 Florian Emilia Malinowska Józef Naumowicz i Jan Ostaszewski 178-3-86 109V 18 Ż DM
28 2 1888 Kuniów Piotr Szpakowski Teremne 22 Marcin Barbara Kolbuszewska Adela Rybczyńska Peremorówka 18 Piotr Eufrozyna Naumowicz Szymon Radziszewski i Piotr Szpakowski 178-3-86 157R 12 Ż DM
5 2 1889 Ołyka Ludwik Naumowicz Balarka 38w Wincenty Agnieszka Krasinkiewicz Eufrozyna Kownacka Huta Bogusławka 30 Wincenty Marianna Wagner Józef Krasinkiewicz, Franciszek Krasinkiewicz 509 61 5 AGAD 33 MO, BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0033.htm
19 9 1893 Ołyka Ludwik Naumowicz Balarka, par. Deraźne 26 Jan Teofila Kowalska Aniela Żukowska Hajsyn 18 Ludwik Anna Kownacka Józef Grochowski, Józef Naumowicz 1018 210 30 AGAD 111 MO, BW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0111.htm
7 2 1893 Młynów Antoni Witkowski Dobratyn 28 Wincenty Petronela Kowalewska Rozalia Naumowicz Dobratyn 20 Bartłomiej Ludwika Rajmuszewska Feliks Fedorowicz, Jan Ikowicz 740-7-94 31V 5 R 144 DW
20 2 1894 Kuniów Mikołaj Sokołowski par. Kuniów 20 Maciej Katarzyna Naumowicz Joanna Sokołowska Iliaszówka 20 Antoni Marianna Borowska Karol Naumowicz i Bronisław Krzemiński 178-3-86 523R 8 Ż DM
5 2 1895 Szumsk Mikołaj Zarzycki Huta Piaseczna 25 Paweł Teodora Pestrowicz Petronela Zielińska Huta Piaseczna 18 Jan Apolonia Naumowicz 426-1-233 227V 21 T
14 5 1895 Młynów Adolf Oborski Wołkowyje par. Łysin 27 Jan Zofia Ciślicka Teresa Pasiewicz Koryta 22 Jan Franciszka Witkowska Marcel Naumowicz, Franciszek Godlewski 740-2-411 89R 12 R 1403 RK
7 3 1896 Szumbar Antoni Naumowicz Chiniówka, par. Kuniów 30 Florian Franciszka Zielińska Elżbieta z Janczyńskich (wdowa) Szumbar 32 Franciszek Petronela Nowakowska 1020 80 3 0
17 5 1898 Młynów Stanisław Wąsecki Dobratyn 26 Kazimierz Aniela Kaczyńska Józefa Naumowicz Dobratyn 18 Bartłomiej Ludwika Remiszewska Jan Kaczyńska, Kazimierz Rodziński 740-2-409 28R 8 R 1724 RK
21 11 1899 Kuniów Józef Mokszycki [Mokrzycki] Daniłówka 27 Mikołaj Petronela Oryszewska Anna Naumowicz Daniłówka 21 Karol Teodozja Zielińska Józef Naumowicz i Józef Bezymski 178-3-86 798V 30 Ż DM
4 11 1901 Szumsk Antoni Supiński Litowiska 22 Józef Justyna Naumowicz Antonina Dzwonkowska Hucisko Pikulskie 19 Kazimierz Karolina Orłowska 426-1-236 400V 41 T
4 11 1901 Szumsk Marcin Supiński Litowiska 25 Józef Justyna Naumowicz Joanna Mokosińska Litowiska 18 Mikołaj Domicela Oborska 426-1-236 400V 42 T
8 7 1901 Młynów Paweł Kopniewicz Koryta 39w Józef Karolina Naumowicz Józefa Potocka Ozlijów 30 Ludwik Julia Czyżewska Feliks Bernacki, Karol Zacharzewski 740-2-402 111V 17 R 1892 RK
6 9 1901 Cudnów Michał Baszyński par. Trojanów 55w Józef Marianna Kotwicka Karolina z d. Dawidowicz Pawłowska Kruteńka 38w Wojciech Ewa Naumowicz Franciszek Pawłowski, Wincenty Bagiński 178-3-263 283R 48 Ż 539 DM
26 1 1903 Młynów Władysław Grabiański Arszyczyn 24 Julian Franciszka Naumowicz Stanisława Wierzbicka Ludwikówka 17 Marcin Franciszka Pajewis Władysław Zarzecki, Franciszek Świgoń 740-2-411 33R 3 R 1350 RK
17 10 1910 Młynów Franciszek Szulżyński Dobratyn 21 Stanisław Petronela Naumowicz Józefa Pieńkowska Karolinka 22 Karol Antonina Żarczyńska Stanisław Wąsecki, Adolf Kuprasz 740-4-447 9V 33 R 623 RK
13 6 1910 Cudnów filia Romanów Więcesław Naumowicz par. Cudnów 24 Adam Maria Ticha Bronisława Dembowczek par. Cudnów 32 Emilian Wiktoria Winczkowska Ignacy Naumowicz, Jan Dembowczek 178-3-215 311V 21 Ż 586 DM
14 8 1911 Korzec f. Horodnica Franciszek Głowacki Krapiłówka ?Karpiłówka par. Nowogród Woły 23 Mikołaj Marianna Kutwicka Elżbieta Naumowicz Lipina Jan Agnieszka Kuriata Jan Głowacki, Józef Naumowicz 178-3-181 44R 11 Ż 88 DM
29 9 1913 Korzec f. Horodnica Józef Naumowicz Lipina 24 Józef Emilia Kuriata Anastazja Kozińska Lipina 20 Eliasz Rozalia Rudnicka Dominik Kuriata i Adam Kuriata 178-3-181 155R 28 Ż 306 DM
4 5 1914 Horodnica Marian Chmielnicki IN Anna Chmielnicka Helena Kozłowska 17 Ignacy Waleria Sosnowska Józef Naumowicz, Antoni Kuriata 178-3-181 204V 10 Ż 404 DM
6 8 1916 Kijów, św. Mikołaja Antoni Kupniewicz Kijów 47w Józef Karolina Naumowicz Paulina Grzybowska Kijów 35w Adam Franciszka Ałnicka Tytus Markowicz Mikołajewski, Michał Tomaszewicz Truszczyński 312/1/109 105V 57 m.K JM1
23 5 1916 Horodnica Franciszek Żygadło Karpiłówka par. Nowogród Wołyński 43w Antoni Maria Kotwicka Aniela Naumowicz Lipina 20 Tomasz Paulina Jaworska Jan Lisowski, Jan Kotwicki 178-3-181 311R 12 Ż 611 DM
15 7 1917 Szumsk Jan Chruszczewski Kąty 70w Feliks Apolonia Gabruk Karolina Jakuszewska z d. Wereszczyńska Hucisko Pikulskie 55w Jan Katarzyna Jastrzębska Jan Jasiński, Antoni Naumowicz 426-1-257 45V 22 T 53 RK
24 7 1917 Szumsk Jan Mikołaj Surowiecki Szuńki 42 Leopold Petronela Makowiecka Tekla Okołozubkowska Szuńki 25 Bronisław Ewetach Helena Paszkowska Eleń Leszczyński, Antoni Naumowicz 426-1-257 46R 24 T 54 RK
14 9 1919 Szumsk Adolf Naumowicz Karol Paulina Mokosińska Stanisława Sinkowska Marcin Maria Kucharska Marceli Sopiński, Józef Gabruk 426-1-258 52V 53 T 55 RK
23 11 1919 Szumsk Józef Bużyński [Burzyński] 27 Stanisław Karolina Wereszczyńska Filomena Pestrowicz z d. Naumowicz 27w Karol Dioniza Zielińska Stanisław Oborski, Witold Suprowicz 426-1-258 54V 74 T 57 RK
12 2 1922 Szumsk Adolf Tomczuk Andrzej Paulina Jakubowska Wincentyna Chruszczewska Józef Maria Kokurowska Adolf Naumowicz, Marcin Sopiński 426-1-259 149R 11 T 218 RK
9 7 1922 Szumsk Adam Naumowicz Jakub Michalina Wojciechowska Wiktoria Zielińska Karol Joanna Daszkiewicz Jan Hawełko, Feliks Orzechowski 426-1-259 153R 36 T 226 RK
17 6 1923 Młynów Antoni Lewkowicz Tomaszówka kol. (par. Łuck) 21 Jan Katarzyna Wójcik Maria Wąsecka Adamówka kol. 20 Stanisław Józefa Naumowicz Władysław Ziobro, Julian Wilczewski 740-6-321 53 30 R AK2
11 9 1924 Szumsk Grzegorz Chruszczewski w Jan Ewa Krajewska Maria Kukurowska [Kokurowska] w Józef Justyna Naumowicz Franciszek Jankowski, Józef Białobrzycki 426-1-261 48R 46 T 94 RK
15 11 1925 Szumsk Jan Naumowicz Anna Kokurowska Marynki 22 Stanisław Maria Kucharska 426-1-237 38V-39R 151 dopisek T
25 1 1925 Noworodczyce Dyonizy Naumowicz Chinówka 25 Józef Józefa Greber Janina Jarmolińska Chiniówka 19 Jan Malwina Wojcieszkowska pryw. PN
31 1 1926 Młynów Stanisław Marek Schmidt Kazimiera Szulżyńska 24 Stanisław Petronela Naumowicz dopisek 740-2-407 98R 32 R 1659 RK
11 11 1928 Kąty Paweł Kucharski Marynki 25 Tomasz Karolina Listowska Emilia Naumowicz 426-1-237 28V-29R 112 dopisek T
20 2 1928 Janów Józef Naumowicz 25 Jan Rozalia Płoskowicka Waleria Bogdan dopisek, Janów, ziemia Wileńska 740-2-411 21R 98 R 1339 RK
18 11 1928 Młynów Władysław Wąsecki 23 Stanisław Józefa Naumowicz Adela Breczko dopisek 740-2-411 139R 115 R 1441 RK
12 2 1928 Młynów Ludwik Zynder Adamówka 24 Jan Tekla Zofia Wonsecka Adamówka 24 Stanisław Józefa Naumowicz Maciej Witkowski, Walerian Sulżyński 740-6-332 19 9 R AK2
25 11 1934 Kąty Józef Naumowicz Zakoty par. Ostróg 26 Albert Maria Miliszewska Kornelia Krasicka Hurby 16 Aleksander Józefa Mińkiewicz M. Telicki, S. Telicki 426-1-289 38V 51 T 77 DM
23 2 1936 Kąty Jan Naumowicz Marynki 37w Karol Paulina Białobrzycka Weronika Białobrzycka Kuty 32 Paweł Tekla Chruszczewska Franciszek Krasicki z Marynek, Marian Białobrzycki z Balarni 426-1-291 30R 14 T 58 DM
15 11 1936 Kąty Franciszek Pestrowicz Uhorsk 20 Hipolit Filomena Naumowicz Helena Kukurowska Marynki 24 Paweł Paulina Jasińska Jan Zieliński z Hurbów, Stanisław Pestrowicz z Huciska Piasecznego 426-1-291 35V 35 T 69 DM
28 12 1936 Kąty Stanisław Naumowicz Marynki 24 Karol Paulina Mokosińska Antonina Krasicka Marynki 19 Mikołaj Katarzyna Kasperska Jan Naumowicz, Bronisław Naumowicz, obaj z Marynek 426-1-291 36V 39 T 71 DM
7 3 1959 Zgierz Konstanty Naumowicz Zgierz ? Dionizy Janina Jarmolińska Irena Olczak Zgierz ? Józef Władysława Stóżewska pryw. PN 0
27 1 1968 USC Kowale (?) Wawrzyniec Rogowski Berezołuki 68 Teofil Joanna Naumowicz Stanisława Łochowska 956 30-31 58 dopisek 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
4 Jan Naumowicz, wdowiec 38 Ostróg Szlachowa 1837 Równe Mg 654-1-8
14 Kazimierz Naumowicz - wdowiec 68 Ostróg Mosty 1837 Równe Mg 654-1-8
10 Wincenty Naumowicz 40 Deraźne Balarka 1844 CDIAK DM 1045-2-236
16 Wol.ży Michał Naumowicz 55 Nowogród Wołyński 50.Balarka Jozefówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
13 12 żona Katarzyna z Naumowiczów 49 Wiszenki Koszelowa Grobla 1857 Łuck DM 1-35-62
93 16 żona Katarzyna z d. Naumowicz 22 Wiszenki Czołnica 1857 Łuck DM 1-35-62
24 60 żona Jadwiga z d. Nahumowicz [Naumowicz] 57 Włodzimierzec Majdan Prurwa 1858 Łuck DM 22-1-308 115V 5
9 25 Walerian Naumowicz 47 Targowica Bokujma 1861 Równe DM 172-2-1 5R 7
137 29 1-dw. Mateusz Naumowicz 33 Stepań Siedlisko 1863 CDIAK DW 1045-2-269
157 39 Żona Marianna z Naumowiczów 43 Stepań Wyrka 1863 CDIAK DW 1045-2-269
10 27 żona Agnieszka z d. Naumowicz 78 Włodzimierzec Majdan Prurwa 1864 Łuck AC1 22-1-216 116V 19
2611 284 Wądziowska Marianna z Naumowiczów, zamężna 57 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
42 154 Jego żona Marianna z Naumowiczów 50 Złoczówka Boremel 1869 Równe DW
119 344 Naumowicz Fortunat 47 Młynów Berehy 1869 Równe RK 171-1-104
119 345 Naumowicz Antoni 20 Młynów Berehy 1869 Równe RK 171-1-104
99 301 żona Tercja z Naumowiczów 31 Wiszenki Zakrynicze 1871 Łuck DM 22-1-239
100 304 żona Katarzyna z Naumowiczów 36 Wiszenki Zakrynicze 1871 Łuck DM 22-1-239
101 306 żona Marianna z Naumowiczów 46 Wiszenki Zakrynicze 1871 Łuck DM 22-1-239
17 54 żona Agnieszka z Naumowiczów 39 Szumsk Huta Piaseczna 1872 Łuck DM 193-1-164
119 379 Kupińska Karolina z Naumowiczów c. Ferdynanda wdowa 25 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
1 4 Antoni Naumowicz 14 Dederkały Dederkały-przy klasztorze 1881 Równe DW 245-1-34
2 6 żona Agnieszka zd. Naumowicz 50 Szumsk Huta Piaseczna 1881 Równe RK 245-1-34
234 515 Chł. Karol Naumowicz 62 Równe Ulbarów 1885 Równe DW
427 112 Naumowicz Aleksandra Mpraw. 70 Korzec Nastazówka Wielka 1885 Równe DW 597-1-1
427 112 Naumowicz Paulina Mpraw. 40 Korzec Nastazówka Wielka 1885 Równe DW 597-1-1
430 112 Naumowicz Karolina Mpraw. 30 Korzec Nastazówka Wielka 1885 Równe DW 597-1-1
431 961 Naumowicz Michal żołn. 60 Korzec Nastazówka Wielka 1885 Równe DW 597-1-1
551 143 Żona Maria z Naumowiczów 55 Korzec Rudnia Klonowa 1885 Równe DW 597-1-1
623 162 Żona Maria z Naumowiczów 30 Korzec Mieszelówka 1885 Równe DW 597-1-1
624 Naumowicz Wiktoria Mpraw. 65 Korzec Mieszelówka 1885 Równe DW 597-1-1
626 149 Naumowicz Tomasz Chł. 34 Korzec Mieszelówka 1885 Równe DW 597-1-1
164 442 żona Aniela z Naumowiczów 42 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 14R 567
171 392 Jan Naumowicz 56 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 15R 568
172 396 Karol Naumowicz 49 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 15R 568
173 397 Ludwik Naumowicz 46 Deraźne Balarka 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 15R 568
80 109 Naumowicz Jan 43 Stepań Huta Stepańska 1889 CDIAK DM 1045-2-707
200 23 Naumowicz Wojciech, wdowiec 48 Stepań Sielisko 1889 CDIAK DM 1045-2-707
201 26 Naumowicz Feliks 52 Stepań Sielisko 1889 CDIAK DM 1045-2-707
202 29 Naumowicz Franciszek 39 Stepań Sielisko 1889 CDIAK DM 1045-2-707
203 32 Naumowicz Stanisław 37 Stepań Sielisko 1889 CDIAK DM 1045-2-707
257 95 teściowa Honoraty po I-mężu Marianna Chomicz z Naumowiczów 90 Stepań Wyrka 1889 CDIAK DM 1045-2-707
12 25 Karol Naumowicz 62 Równe Ulbarów 1890 Równe DW
3 8 Ż. Agnieszka Naumowicz 58 Szumsk Piaseczna Nowa 1891 Łuck DW 35-1-402
19 51 Ż. Justyna Naumowicz 41 Szumsk Pikulskie Hucisko 1891 Łuck DW
22 31 Chł. Karol Naumowicz 75 Równe Ulbarów 1891 Równe DW
1 307 Naumowicz Magdalena 59 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 22-1-279a
3 3 Naumowicz Ludwik 39 Dubno Olibów 1892 Łuck DW 22-1-279a
4 11 Naumowicz Marcin 79 Dubno Wygnanka 1892 Łuck DW 22-1-279a
4 3 Naumowicz Franciszek 29 Dubno Kościaniec 1892 Łuck DW 22-1-279a
11 18 Naumowicz Maciej 62 Dubno Nahorany 1892 Łuck DW 22-1-279a
1 3 Chł. Józefa Naumowicz 29 Równe Ulbarów 1903 Równe DW
10 23 ż. Marcelina z Naumowiczów 39 Ostróg Hurby 1903 Ostróg par. DW
29 88 Naumowicz Jan s. Franciszka 60 Ostróg Mosty 1903 Ostróg par. DW
30 90 Naumowicz Kazimierz s. Jana 31 Ostróg Mosty 1903 Ostróg par. DW
31 93 Naumowicz Albert s. Jana 30 Ostróg Mosty 1903 Ostróg par. DW
215 216 Naumowicz Karol 50 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
189 27 żona Józefa z d. Naumowicz 42 Kołki Koszyszcze 1905 Łuck DM 22-1-314 482R 15
201 70 żona Józefa z d. Naumowicz 23 Kołki Koszyszcze 1905 Łuck DM 22-1-314 483R 16
3 4 żona Anna z Naumowiczów 42 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
6 10 Jan Naumowicz 37 Miropol Szabatów 1912 ES
23 73 Jan Naumowicz 37 Miropol Budzisko 1912 ES
23 76 synowie ich Antoni Naumowicz 7 Miropol Budzisko 1912 ES
23 77 Apolinary Naumowicz urodzony 3.01. 1911 Miropol Budzisko 1912 ES
48 142 Leon Naumowicz 33 Miropol Polanki 1912 ES
138 407 Naumowicz Antonina 40 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
138 408 Naumowicz Stanisława, wdowa 23 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
170 6 Naumowicz Marceli 70 Ptycza Lisica 1912 Żytomierz DM 178-49-49