Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 167 wyników dla: Zinkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 12 1829 Łabuń ur. Marianna Tuzinkiewicz 56 Moskwitynówka z kaszlu i dychawicy, panna 178-3-95 152 52 Ż 294 KP2
26 3 1831 Olewsk Jakub Zinkiewicz 111 Huta Zolnia wdowiec, zostawił po sobie syna Antoniego żonatego i córki Kunegundę i Annę, ze starości 178-3-4 450V 8 Ż Na
22 9 1831 Horodyszcze Jan Zinkiewicz 40 Łękowce żona Marianna, syn Franciszek i córka Anna 178-3-97 127R 213 Ż 242 DM
3 10 1832 Przewały Grzegorz Olszewski 4/12 Piotrówka s. Stanisława i Marianny z Zinkiewiczów 847 627 17 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0337.htm
12 2 1832 Horodyszcze Marianna Tuzinkiewicz 43 Zieleńce wdowa, córka Anna 178-3-98 106R 13 Ż 204 DM
9 5 1832 Horodyszcze Marianna Tuzinkiewicz 9/12 Zieleńce c. Jana i Ewy z Chodzińskich 178-3-98 109R 41 Ż 210 DM
3 11 1833 Przewały Honorata Olszewska 2/52 Stawki c. Stanislawa i Marianny z Zinkiewiczów 848 600 16 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0342.htm
11 4 1835 Korzec Mikołaj Zinkiewicz 22 Kobyla żona Matrona, synowie Michał i Józef 245-1-9 90 38 R PW
14 4 1835 Korzec Anastazja Zinkiewicz 80 Kobyla wdowa, synowie Franciszek, Wacław, Feliks i Jan, córki Marianna i Brygida 245-1-9 90 39 R PW
4 3 1836 Korzec Jan Zinkiewicz 25 Storożów z suchot, żona Franciszka z d. Sydorska 245-1-10 103v 17 R Na
12 3 1836 Korzec Franciszka Zinkiewicz 23w Storożów ze zgniłej gorączki, mąż Jan Zinkiewicz, córki Marianna, Michalina i Honorata 245-1-10 104r 19 R Na
14 10 1836 Korzec Marianna Zinkiewicz 5/365 Kobyla z konwulsji, córka Wacława i Apolonii z d. Zachłeniuk 245-1-10 110r 57 R Na
7 5 1839 Luboml Anastazja Zinkiewicz 63 Luboml ur. Mochniuk 854 634 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0360.htm
6 9 1839 Kodnia Karol Maszewski 9/12 Step Syngurski s. ur. Macieja i Anny z Zinkiewiczów 178-03-08 344V 27 Ż 660 DM
28 10 1840 Kotelnia Franciszka Hermanowicz 80 Mińkowce z d. Kostka, wdowa po Stefanie, synowie Maciej i Grzegorz, córki zamężne Ewa Markiewicz i Tekla Zinkiewicz 178-3-9 182V 44 Ż 362 DM
18 11 1843 Korzec Marcianna Zinkiewicz 2 Huta Krywal córka Franciszka i Marianny z Zielińskich 874 268 72 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0137.htm
7 5 1844 Korzec Wacław Zinkiewicz 50 Kobyle żona Apolonia z Łykusów, synowie Piotr, Karol, Antoni, córka Domicela 875 229 55 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0117.htm
25 4 1847 Kodnia Stefan Maszewski 5 Kodnia s. 1-dw. Macieja i Anny Zinkiewicz 178-03-18 11V 6 Ż DM
13 6 1847 Kodnia Joanna Maszewska 2/52 Kodnia c. 1-dw. Macieja i Anny Zinkiewicz 178-03-18 12R 11 Ż DM
5 11 1847 Toporyszcze Aniela Żydecka 54 Korytyszcze z d. Zinkiewicz lub Sinkiewicz, mąż Jakub, synowie Anzelm i Łukasz, córki Sabina i Paulina 178-3-19 521R 74 Ż 1024 DM
22 12 1848 Zasław św. Józefa Tomasz Gałuszewski 5/365 Siwki od epilepsji, c. 1-dw. Michała i Anny z Tuzinkiewiczów 178-3-117 92V 206 Ż
1 8 1850 Zasław św. Józefa Antonina Roszczyn 2 Żylińce c.Wojciecha i Marianny z d.Tuzinkiewicz 178-3-119 436R 71 Ż 852 RG 0
6 11 1851 Olewsk Karolina Boczkowska 2 Zolnia z biegunki, córka Stefana i Agnieszki z d. Zinkiewicz 178/3/31 613V 10 Ż Na
27 1 1851 Korzec Franciszek Zinkiewicz 60w Kobyla chromy na obie nogi, żona Klara, córka Agnieszka 178/3/72 116r 7 Ż Na
22 1 1852 Włodzimierzec Michał Radzicki 73 Chinocz szlachcic, wdowiec po Anastazji z Zinkiewiczów, synowie Franciszek, Atanazy i Antoni, córka Franciszka 837 326 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0178.htm
26 2 1854 Torczyn Apolonia Zinkiewicz 39 Sadów z Leszczyńskich, jednodw., wdowa, syn Hipolit, córka Magdalena zamężna 838 139 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0070.htm
6 5 1859 Owrucz Justyna Chomentowska 56 Rudnia Meczna od guza, w.ż., z Zinkiewiczów, mąż Jan Chomętowski, dzieci nie zostawiła 178-3-50 687R 20 Ż 1350 MW,DW
21 5 1863 Olewsk Marianna Zinkiewicz 15 Andrejówka z gorączki tyfusowej, córka Feliksa i Antoniny z d. Szydłowskiej 178-3-246 2r 8 Ż Na
26 2 1867 Białogródka Hipolit Zinkiewicz 7/12 Białogródka s. ur. Leona i Heleny 178-03-81 328R 16 Ż DM
23 5 1873 Olewsk Stefan Boczkowski 57 Andrejówka z choroby wewnętrznej, żona Aniela z d. Zinkiewicz, synowie Piotr i Leon, córka Ewa 178-3-246 37v 11 Ż Na
27 7 1874 Olewsk Magdalena Zinkiewicz 2 Sobiczyn z kaszlu, córka Jana i Rozalii z d. Laszewicz 178-3-246 43r 33 Ż Na
3 1 1875 Olewsk Antonina Zinkiewicz 53 Andrejówka z wewnętrznej choroby, mąż Feliks s. Antoniego Zinkiewicz, synowie Mikołaj, Antoni i Tomasz 178-3-246 47v 1 Ż Na
23 3 1878 Olewsk Henryk Zinkiewicz 2/12 Andrejówka z odry, syn Jana i Zofii z d. Laszewicz 178-3-246 64r 8 Ż Na
19 11 1878 Olewsk Feliksa Zinkiewicz 4 Andrejówka z kaszlu, córka Romana i Agnieszki z d. Hanuszewicz 178-3-246 65r 15 Ż Na
22 1 1880 Olewsk Wiktoria Laszewicz 7 Zolnia z kaszlu, córka Antoniego i Julii z d. Zinkiewicz 178-3-246 71v 2 Ż Na
16 4 1880 Olewsk Fabian Laszewicz 10/52 Zolnia z kaszlu, syn Antoniego i Julii z d. Zinkiewicz 178-3-246 72r 8 Ż Na
21 1 1881 Ołyka Marianna Kołodyńska 56 Ołyka z Górskich, zostawiła męża Jana, synów Piotra i Jana, córki Aleksandrę zamężną za Mateuszem Zinkiewiczem, Domicelę za Mikołajem Leoszko oraz Teklę 502 72 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0038.htm
6 3 1883 Olewsk Józef Gnitecki 8 Dzierżanówka z odry, syn Stanisława i Katarzyny z d. Zinkiewicz 178-3-246 90r 13 Ż Na
23 4 1883 Olewsk Franciszek Zalewski 3 Budki Borowskie z kokluszu, syn Andrzeja i Karoliny z d. Zinkiewicz 178-3-246 90v 18 Ż Na
28 6 1883 Olewsk Tomasz Zinkiewicz 24 Andrejówka z suchot, żołnierz, s. Feliksa, kawaler 178-3-246 91r 24 Ż Na
2 7 1886 Olewsk Jan s. Antoniego Zinkiewicz 53 Andrejówka żołnierz rezerwy, żona Rozalia Laszewicz, córka Ewa 178-3-246 111r 17 Ż Na 0
13 3 1887 Olewsk Agnieszka Boczkowska 59w Andrejówka z domu Zinkiewicz, syn Piotr i córka Ewa 178-3-246 116r 8 Ż Na
21 4 1887 Olewsk Stanisław Laszewicz 1 Zolnia z suchot, syn Antoniego i Uliany z d. Zinkiewicz 178-3-246 116v 11 Ż Na
10 5 1888 Ołyka Stanisław Zinkiewicz (Zinkowicz) 3/52 Romaszkowszczyzna Stefana i Franciszki z Uzińskich 508 88 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0046.htm
20 11 1888 Olewsk Marianna Chomątowska 2 Rudnia Perżańska z ospy, córka Jana i Karoliny z d. Zinkiewicz 178-3-246 130r 54 Ż Na
21 11 1888 Olewsk Dorota Zinkiewicz 38 Andrejówka z przeziębienia, z domu Hanuszewicz, mąż Mikołaj s. Feliksa Zinkiewicz, synowie Henryk, Franciszek i Jan, córki Antonina i Eleonora 178-3-246 130v 55 Ż Na
4 3 1889 Olewsk Michalina Gnietecka 5 Dzierżanówka z krupu, córka Stanisława i Katarzyny z d. Zinkiewicz 178-3-246 137v 26 Ż Na
6 5 1889 Olewsk Piotr Zinkiewicz 71 Dzierżanówka z choroby wodnej, żona Marianna z d. Błońska, córki Katarzyna i Nadzieja 178-3-246 139v 39 Ż Na 0
26 6 1890 Olewsk Antoni Zinkiewicz 4/12 Andrejówka z padaczki, syn Joachima i Józefy z d. Garbowskiej, włościanie powiatu nowograd-wołyńskiego 178-3-246 146r 22 Ż Na
18 12 1890 Olewsk Józefa Zinkiewicz 20 Andrejówka z gorączki tyfusowej, z domu Garbowska, mąż Joachim Zinkiewicz 178-3-246 147r 30 Ż Na
8 4 1891 Olewsk Paulina Zinkiewicz 1 Andrejówka z krupu, córka Mikołaja i Anieli z d. Lech, z powiatu nowograd-wołyńskiej, gminy Serby 178-3-246 151v 15 Ż Na
26 4 1892 Olewsk Marianna Zalewska 13 Buda Borowska z gorączki tyfusowej, córka Andrzeja i Karoliny z d. Zinkiewicz 178-3-246 160v 25 Ż Na
18 2 1893 Olewsk Feliks Zinkiewicz 79 Andrejówka s. Antoniego, synowie Mikołaj, Roman i Antoni, córki Julia i Agnieszka 178-3-246 167v 19 Ż Na
2 4 1894 Olewsk Helena Laszewicz 2 lub 4 Zolnia z odry, syn Antoniego i Julii z d. Zinkiewicz 178-3-246 176v 20 Ż Na
29 1 1895 Olewsk Teofila Boczkowska 35 Andrejówka z kaszlu, z domu Zinkiewicz, mąż Adam Boczkowski, synowie Jan i Józef, córka Marcjanna 178-3-246 192r 26 Ż Na
1 4 1896 Olewsk Antoni Laszewicz 58 Zolnia z suchot, żona Julia z d. Zinkiewicz, synowie Feliks, Aleksander i Józef, córki Sabina, Teofila i Filipina 178-3-246 198v 11 Ż Na
9 4 1896 Olewsk Mikołaj Zinkiewicz 45 Andrejówka z tufusu, żona Aniela z d. Lech, synowie Henryk, Jan, Teofil i Feliks, córki Antonina i Eleonora 178-3-246 198v 12 Ż Na
7 11 1896 Olewsk Lubwa Dworzecka 8 Słoboda Kupiel z utonięcia, córka Wiktora i Karoliny z d. Zinkiewicz 178-3-246 200v 22 Ż Na
22 1 1897 Olewsk Apolonia Suchodolska 44 Dworzyszcze z domu Zinkiewicz, mąż Aleksander Suchodolski, syn Jan i córka Aniela 178-3-246 202v 2 Ż Na
9 2 1898 Olewsk Filomena Laszewicz 5 Zolnia z zapalenia płuc, córka Antoniego i Julii z d Zinkiewicz 178-3-246 212v 26 Ż Na
16 5 1898 Olewsk Franciszka Chmielowska 4/12 Andrejówka z zapalenia mózgu, córka Piotra i Józefy z d. Zinkiewicz 178-3-246 215v 43 Ż Na
6 9 1899 Olewsk Paulina Zinkiewicz 2 Andrejówka z kaszlu, córka Antoniego i Kamili z d. Chaleckiej 178-3-246 223v 36 Ż Na
30 12 1906 Berezne Ewa Zinkiewicz 60 Łęczyn wdowa, mąż Dymitr, córki Małgorzata i Marta 740-4-2 78V 78 R 81 DM
27 9 1911 Korzec f. Horodnica Franciszek Chmielnicki 26 Myszakowa s. Karola i Pauliny z Zinkiewiczów 178-03-181 57V 69 Ż 115 DM
25 11 1912 Jałowicze Ignacy Brzezinkiewicz 50 Borzemiec chłop, żona Izalla z Grudzińskich, syn Ignacy, córki Maria, Józefa, Karolina i Feliksa 1046 52 24
22 4 1913 Korzec f. Horodnica Marcin Zinkiewicz 40 Anastaziówka Wielka syn Aleksandra; żona Teofila z Żarczyńskich, córki Maria i Ewelina 178-3-181 160V 29 Ż 316 DM
23 5 1916 Włodzimierz Bolesław Zinkiewicz 5 m.Włodzimierz Sz.W. s.Józefa i Jozefy z Kolędów 1077 12-13 43 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0007.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 2 1780 Szczurowice Jan z Malty Buczyński Romanówka Paweł Jadwiga Michał Zinkiewicz, Katarzyna Mamczur 1310L 29 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0017.htm
0 1815 Olewsk Stanisław Skurzyński Paweł Aleksandra Dudkowska Stanisław Chmielewski i Marianna Turowska, Antoni Zinkiewicz i Marianna Jakubowska 178-3-128 168v-169r 11 Ż Na
7 12 1827 Przewały Marianna Olszewska Stawki Stanisław Marianna Zinkiewicz 843 281 16 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0156.htm
2 7 1827 Koblin Jan Zinkiewicz Karolinka Franciszek Katarzyna Stasiok Józef Korecki, Tekla Nestor 813 212, 213a 12 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0214.htm
2 3 1829 Przewały Piotr Olszewski Stawki Stanisław Marianna Zinkiewicz 844 522 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0290.htm
24 10 1829 Horodyszcze Julianna Wieczór Zielińce ur. Kazimierz Franciszka Chocińska ur. Jan Tuzinkiewicz, Marianna Wojtyńska 178-3-95 109R 180 Ż 211 KP2
9 11 1830 Olewsk Teodor Bagiński Rudnia Zolnia Julian Marianna Szeremet Antoni Zinkiewicz i Tekla Borowska 178-3-3 492R 33 Ż Na
20 1 1830 Kodnia Jan Fabian Szepetowski Młyny Ujwiańskie Franciszek Małgorzata Chłanowska Karol Ławrynowicz Marianna Głowacka as: Filip Babczuk Marianna Zinkiewicz 178-3-3 379R 3 Ż MP, DM
23 8 1831 Horodyszcze Marianna Tuzinkiewicz Zielińce Jan Rozalia Kazimierz Magulski i Agata Trzelicka 178-3-97 108V 24 Ż 206 DM
2 5 1832 Przewały Grzegorz Olszewski Stawki Stanisław Marianna Zinkiewicz 847 608 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0327.htm
16 10 1832 Lachowce Celestyn Goliszewski Kaszczyńce Teodor Petronela Biernacka Leon Tuzinkiewicz i Teresa Pilecka ż. Jana 171-1-5 100R 72 R DM
11 3 1832 Korzec Michalina Zinkiewicz Storożów Jan Franciszka Sydorczuk Gabriel Żurawski i Regina Arenatiuk ż. Prokopa 245-1-6 60v 28 R Na
21 10 1833 Przewały Honorata Olszewska Stawki Stanisław Marianna Zinkiewicz 848 590 20 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0336.htm
7 6 1833 Korzec Felicjan Zinkiewicz Storożów Feliks Tekla Mikołajczuk 245-1-7 79 63 R PW 0
16 11 1834 Korzec Eleonora Zinkiewicz Storożów Jan Franciszka Sydorska Gabriel Żurawski i Petronela Kajciuk 245-1-8 83r 121 R Na
10 3 1835 Kisielin Jadwiga Sukulewicz Woronczyn Józef Maryanna Leszczyńska Jan Zinkiewicz, Agata Płońska; as: Stefan Nowicki, Apolonia Zinkiewicz; ch: 10.0 597 24 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0014.htm
26 7 1835 Zasław św. Józefa Kazimierz Ludwik Tuzinkiewicz Kośków Leon Wiktoria Wolańska Wiktor Krajewski, Anna Krajewska 178-3-101 53 126 Ż SK
8 10 1836 Korzec Marianna Zinkiewicz Kobyla Wacław Apolonia Zachłeniuk Franciszek Łykus i Anna Zachłeniuk ż. Andrzeja 245-1-10 81v 118 R Na
30 3 1838 Nowogród Wołyński Benigna Karpińska Rohaczów Jan Eleonora Zinkiewicz 873 57 226 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
11 5 1838 Zasław św. Józefa Marianna Wieczor Żylińce Wincenty Elżbieta Krymska Feliks Wieczor żonaty i Marianna Tuzinkiewicz panna 178-03-110 54V 48 Ż 105 DM
2 8 1838 Zasław św. Józefa Helena Magulska Żylińce Kazimierz Marianna Żublewska Kazimierz Tuzinkiewicz i Eleonora Wieczor, asyst. Andrzej Kalinowicz i Marianna Tuzinkiewicz 178-03-110 58V 64 Ż 113 DM
3 11 1838 Kodnia Karol Maszewski Futor Syngurski Maciej Anna Zinkiewicz pr. Aleksander Jarmoluk i ur. Marianna Rybicka ż. Antoniego, ur. Józef Didkowski i Ewa Borzymska 178-3-6 272R 36 Ż 526 DM
3 5 1838 Kotelnia Jan Sawicki Mińkowce Seweryn Ewa Jasińska chrzest 30.11., Jan Zinkiewicz i Teresa Makarewicz ż. Pawła 178-3-6 162V 85 Ż 313 DM
24 12 1839 Kodnia Adam Maszewski Syngury Maciej Anna Zinkiewicz ur. Augustyn Didykowski i ur. Katarzyna Perehuda ż. Leona, ur. Jan Łempicki i Ewa Borzymska 178-3-8 337V 47 Ż 647 DM
12 7 1839 Berdyczów Augustyn Radziszewski Berdyczów Błażej Anna Kamińska Wincenty Zinkiewicz i Anna Marcinowska ż. Marcina 178-3-8 149V 148 Ż 280 DM
3 10 1842 Korzec Ewa Zinkiewicz Huta Krywal Franciszek Marianna Zielińska 874 169 6 PW 0
1 4 1842 Nowogród Wołyński Władysław Karpiński Rohaczów Jan Eleonora Zinkiewicz 873 20 78 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0012.htm
12 2 1843 Korzec Domicela Zinkiewicz Kobyla Wacław Apolonia Łykus 874 177 29 PW 0
14 11 1843 Nowogród Wołyński Leopold Kondrat Tuzinkiewicz Użaczyn Leon Wiktoria Wolańska Juszkiewicz Julian, Dobrzańska Anastazja, ż. Parocha Czernickiego, Sopocki Michał, Choyniecka Marta, ż. Parocha Romanowieckiego 874 72 213 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0038.htm
25 9 1843 Horodyszcze Marianna Tuzinkiewicz Żylińce IN Marianna c. z nieprawego łoża, Wincenty Wieczor i Eleonora Wieczor, Kazimierz Magórski i Marianna Jastrzębska 178-49-18 12R 65 Ż DM 0
8 5 1845 Korzec Stanisław Zinkiewicz Storożów Feliks Tetiana Mikołajczak 876 148 66 PW 0
9 9 1845 Olewsk Marianna Zinkiewicz Zolnia Feliks Antonina Szydłowska Fabian Łaszewicz i Marianna Bagińska żona Apolona 178/3/12 439V 34 Ż Na
22 4 1847 Olewsk Katarzyna Bagińska Huta Zolnia Apolon Marianna Szeremet Feliks Zinkiewicz i Tekla Borowska żona Michała 178/3/19 480R 17 Ż Na
27 5 1847 Kodnia Joanna Maszewska Kodnia Maciej Anna Zinkiewicz Augustyn Ditkowski i Rozalia Rysicz ż. Mikołaja, Daniel Trębicki i Joannna Wyhowska ż. Gabriela 178-03-18 3V 16 Ż DM
17 12 1848 Zasław św. Józefa Tomasz Gałuszewski Siewki Michał Anna Tuzinkiewicz 1-dw. Wawrzyniec Harasimowicz żonaty, Julianna Krymska 178-3-117 29R 115 Ż
20 1 1848 Butowce Anastazja Zinkiewicz Orzechówka IN Maria Franciszek Ostrowski i Rozalia Górska ż. Michała 178-3-117 274V 4 Ż 538 DM
17 1 1849 Zasław św. Józefa Antonina Roszczyn Żylińce Wojciech Marianna Tuzinkiewicz Wincenty Wieczor s.Kazimierza, Anna Klim ż.Józefa 178-3-118 438V-439R 7 Ż 798-799 RG
1 4 1850 Zasław św. Józefa Józefa Petronela Gałuszewska Siewki Michał s.Tomasza Anna Tuzinkiewicz Kacper Krymski, Karolina Kobylańska 178-03-119 382V-383R 43 Ż 745-746 RG
9 8 1850 Butowce Klara Dzięgielowska Orzechówka Michał Anna Lewandowska Florian Zinkiewicz i Rozalia Górska ż. Michała 178-3-119 225V-226R 27 Ż 442-443 DM
12 2 1851 Korzec Józef Kadłubowski Balarka Usteńska Eliasz Marianna Zinkiewicz Norbert Leśniewski i Ewa Marcinkowska ż. Jana 178/3/72 61v-62r 15 Ż Na
12 5 1851 Zasław św. Józefa Józefa Roszczyn Żylińce Wojciech s.Jana Marianna c.Jana Tuzinkiewicz Wincenty Wieczor s.Kazimierza, Marianna Ostrowska ż.Antoniego 178-3-120 386V-387R 42 Ż 757-758 RG
6 3 1853 Zasław św. Józefa Tomasz Gałoszewski Siewki Michał s.Wincentego Anna Tuzinkiewicz Grzegorz Radziewicz s.Mikołaja, Karolina Sobieszczańska 178-03-121 395V-396R 13 Ż 742-743 RG
17 8 1853 Zasław św. Józefa Aniela Roszczyn Żylińce Wojciech s.Jana Marianna c.Jana Tuzinkiewicz Bazyli Szymański, Marianna Ostrowska 178-03-121 412V-413R 62 Ż 776-777 RG
3 1 1855 Swojczów Michał Zinkiewicz Mołczanów Grzegorz Marianna Zibicka 896 172V-173R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0173.htm
3 8 1856 Swojczów Jakub Gronowicz Ozdziutycze Józef Anna Kraszewska 1-dw. Grzegorz Zinkiewicz, chł. Teresa Kraszewska z. Michała 617 14-15 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0008.htm
28 12 1861 Białogródka Gracjan Traczewski Nowa Wieś Eustachy Celestyna Topolnicka Józef Sobieszczański i Hipolita Adamska ż. Karola, Leon Zinkiewicz i Emilia Sobieszczańska ż. Józefa 178-03-76 145V-146R 127 Ż DM
1 2 1863 Swojczów Jan Zienkiewicz Rudnia Roch Magdalena Dobrowolska Florian Zinkiewicz, Domicela Gronowicz ż. Antoniego 624 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0003.htm
2 6 1863 Żytomierz Justyna Liniewicz Zabruda Stanisław Justyna Zinkiewicz Jakób Bajkowski, Albina Wygowska 178-3-54 45 148 Ż DG
28 11 1866 Żytomierz Maria Kwiatkowska Żytomierz Jan Kamilla Zinkiewicz [27.12.1866] córka mieszcz., Adolf Zinkiewicz i Barbara Kamińska 178-3-63 63 307 Ż 123 i 124 DG
5 12 1872 Nowogród Piotr Juchimowicz Huta Kurczycka Franciszek Maria Sinicka Marcin Jaworski, Paulina Zinkiewicz 178-3-156 293V-294R 329 Ż 584 DW
20 4 1879 Tuczyn Bernard Masiewicz Tuczyn Józef Katarzyna Makowska Józef Zinkiewicz, Aniela Domańska panna 693 14-15 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0008.htm
1 1 1885 Włodzimierz Agnieszka Bielecka Cieszyn Jan Magdalena Skutnik Jan Lichwiarz, Eleonora Zinkiewicz z. Michała 803 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0003.htm
11 6 1887 Grzymałów Antoni Zinkiewicz Hlibów Jan Katarzyna Żakoska(?) Michał Hanczyn, Józefa Budnik 1614 15 20 EK 0
10 1 1893 Torczyn Piotr Tarnawski Koszów Wincenty Waleria Zinkiewicz 679 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0003.htm
31 12 1897 Turzysk Dyzma Młot Klusk Józef Apolonia Zinkiewicz 939 1V-2R 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0002.htm
1 7 1898 Torczyn ...lina Korzeniowska Wólka Sadowska Konstanty Marianna Zinkiewicz chrzest w Kisielinie 935 21V-22R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0022.htm
10 5 1901 Torczyn Marian Tarnawski Koszów Wincenty Waleria Zinkiewicz 955 16-17 36 0
27 8 1903 Włodzimierz Janina Szymańska Marcelówka Bronisław Katarzyna Zinkiewicz 972 34V-35R 170 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0040.htm
8 9 1911 Włodzimierz Maria Rzegaczek Włodzimierz Bogusław Franciszka Liszka Józef Zinkiewicz, Helena Berger ż. Huga 1038 37V-38R 185 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0042.htm
24 9 1912 Jałowicze Antoni Jankowski Podkajce Stanisław Karolina Brzezinkiewicz chrzest w Młynowie 1046 34-35 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0020.htm
5 4 1912 Korzec f. Horodnica Cecylia Ziemicka Myszakowa Jakub Joanna Zinkiewicz Antoni Michniewicz i Franciszka Szpekt 178-3-181 72V-73R 68 Ż 145-146 DM
6 8 1912 Korzec f. Horodnica Witalis Dąbrowski Kowalewicze Wincenty Marianna Zinkiewicz Franciszek Rudnicki i Wiktoria Dąbrowska panna 178-3-181 82V-83R 131 Ż 165-166 DM
5 7 1913 Swojczów Stanisław Zinkiewicz Oździutycze Faustyn Józefa Pilchowska nr aktu 33 t. VIII 969
15 2 1913 Tbilisi Władyslaw Zinkiewicz Tbilisi Michał s. Józefa Antonina c. Józefa Sobańska Stefan Muler, Julianna Wiszniewska 55R 38 Tb
2 1 1913 Korzec f. Horodnica Stefania Zinkiewicz Anastaziówka Marcin Teofila Czerniatewicz Józef Zasada i Zofia Gajdemska ż. Ludwika 178-3-181 118V-119R 21 Ż 234-237 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
3 2 1771 Szumsk Józef Obarowski? Obarowicz? Kąty k Rozalia Mekiecz Mykita? Kąty p Franciszek Duzinkiewicz, Maciej Gonczarz, Regina Listowska 297-1-180 53V Ł RK
15 6 1813 Dubno Karol Ziółkowski 23 Franciszek Elżbieta Apolonia Zinkiewicz Dubno 24 Mikołaj Teresa Michał Stasiewicz, Maciej Lindner 64 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0014.htm
6 2 1827 Kotelnia Teodor Berezowski Minkowice 28 Jan Domicella Zielińska Aniela Markiewicz Minkowice 20 Antoni Anastazja Niekraszow Jakub Tułobiński, Paweł Markiewicz,Marcin Zinkiewicz 178-51-301 1R 2 Ż 3 BS
27 10 1829 Horodyszcze sław. Feliks Wieczór Zielińce 22 sław. Jakub Helena Węgrowska sław. Honorata Tuzinkiewicz Zielińce 15 sław. Jan Ewa Chotyńska sław. Antoni Moguński, Wojciech Roszczyn 178-3-95 118R 29 Ż 229 KP2
9 11 1830 Kodnia Józef Zinkiewicz Kodnia 27 Kasper Franciszka Lisiecka Dorota Radecka Kodnia 18 Maciej Marianna Mileniewska Wojciech Drozdowski, Tomasz Abramowicz 178-3-3 384R 6 Ż 731 DM
23 9 1834 Butowce Jan Sokołowski Medwedówka Mała 30 Grzegorz Anna Ostrowska Marianna Krzeszniowska Medwedówka Mała 18 Tomasz Agnieszka Chodzińska Jan Tuzinkiewicz, Maciej Krajewski 178-03-100 197R 8 Ż 384 DM
2 6 1835 Korzec Wacław Zinkiewicz Kobyla 42 Stefan Anastazja Remiszewska Apolonia Zakleniuk z d. Łykus Kobyla 35w Jan Anna Bagińska 245-1-9 73 7 R PW
31 10 1837 Łuck Bazyli Kozakiewicz Poddębce 50w Jan Faustyna Rozalia z Kasinowiczów Daniesiewicz par. łucka 30 Michal Klara Tarnogrodzka Jan Zinkiewicz, Antoni Jakimczuk 374 62 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0036.htm
12 5 1838 Zasław św. Józefa Antoni Ostrowski Mokijowce 25 Bartłomiej Anna Jaworska Marianna Harasimowicz Zielińce 18 Mikołaj Aniela Węgrowska Kazimierz Tuzinkiewicz, Szymon Świdbowski, Jan Ostrowski 178-03-110 73V 6 Ż 143 DM
8 9 1838 Zasław św. Józefa Michał Kałuszewski Siewki 20 Tomasz Marianna Liniewicz Anna Tuzinkiewicz Zielińce 18 Józef Marianna Stefan Krymski, Ludwik Jaworski, Wincenty Siedlecki 178-03-110 79V 18 Ż 155 DM
9 2 1841 Nowogród Wołyński Onufry Babiński Huta Kuka 20 Franciszek Marianna Raszakowska Ewa Teter Huta Kuka 18 Jan Anna Zinkiewicz Jan Garbowski, Franciszek Weselski 872 70 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
11 10 1842 Nowogród Walenty Tetera Huta Kuka 20 Jan Anna Zinkiewicz Marianna Skokowska Huta Kuka 18 Walenty Marianna Czerewko Walenty Łabędzki, Pawel Brzezicki 873 74 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0040.htm
7 10 1845 Berezne Wincenty Buczkowski słoboda Andrejówka, par. Nowogród Woł. 20 Jan Apolonia Hanuszkiewicz Anna Kuriata Rudnia Bobrowska 18 Michał Eugenia Poliszuch Piotr Zinkiewicz, Józef Kuriata 884 246R 7 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0252.htm
16 11 1847 Korzec Eliasz Kadłubowski Balarka Usteńska 19 Jan Ludwika Marcinkowska Marianna Zinkiewicz Storożów 16 Jan Franciszka Sydorska 19 R PW
26 2 1850 Korzec Jan Rakowski Balarka Usteńska 29w Grzegorz Ewa Mrozowska Michalina Zinkiewicz Storożów 17 Jan Franciszka Sidorska Józef Zabłocki, Jan Jakutowski, Antoni Kokulski 171-1-16 435r 12 R Na
15 5 1857 Żytomierz Brunon Kwiatkowski Żytomierz 24 Józef Marianna Józefa Morgulec Żytomierz 20 Krzysztof Helena Adolf Zinkiewicz, Fabian Nesterowicz, Ignacy Korczewski 178-3-44 100R 36 Ż 202 DM
23 6 1857 Żytomierz Jan Postupalski Żytomierz 26 Franciszek Józefa Sawicka Karolina Słońska Żytomierz 20 Antoni Agnieszka Wojciechowska Adolf Zinkiewicz, Maciej Pieczycki, Romuald Pieczycki 178-3-44 103V 50 Ż 209 DM
25 1 1859 Kisielin Mikołaj Olszyński Chutory Leżachowskie 30 Stanisław Marianna Zinkiewicz Konstancja Młot Chutory Leżachowskie 31 Wojciech Kunegunda Brygozińska 899 205V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20899/pages/PL_1_436_899_0204.htm
21 7 1863 Nowogród Wołyński Grzegorz Zinkiewicz Huta Kurczycka 26 Franciszek Marianna Zelazko Paulina Sobol Huta Kurczycka 20 Antoni Konstancja Ziembicka 178-3-152 8 25 Ż 15 MO
12 7 1864 Nowogród Wołyński Mikołaj Gołembiowski Fedorówka 23 Ludwik Katarzyna Lewicka Petronela Niedzielska Fedorówka 20 Ignacy Franciszka Zinkiewicz 178-3-152 25 35 Ż 49 MO
14 1 1865 Żytomierz Franciszek Kaizer Żytomierz 47 Andrzej Agata Grodzka Marianna z Gędzorowskich Jankiewicz Żytomierz 46w Kazimierz Antonina Gislanc (ob.i dw.) Adolf Zinkiewicz, Adam Nowicki, Józef Jasiński 178-3-61 110V 5 Ż 114 DG
23 6 1868 Nowogród Wołyński Feliks Kuriata Karpiłówka 20 Grzegorz Anna Zinkiewicz Franciszka Marcinowska Huta Kurczycka 25 Andrzej Wiktoria Suchodolska 178-3-152 123 20 Ż 243 MO
3 11 1868 Nowogród Wołyński Eustachy Zinkiewicz Huta Użaczyńska 40w Franciszek Marianna Nagalewska Aniela Lewicka Fedorówka 30 Józef Anna Waśkowska 178-3-152 134 42 Ż 265 MO
12 10 1869 Nowogród Wołyński Paweł Adamowicz Huta Użaczyńska 28 Grzegorz Agnieszka Puzyna Katarzyna Morzanowska Huta Użaczyńska 20 Feliks Magdalena Zinkiewicz 178-3-152 152 29 Ż 299 MO
20 5 1890 Torczyn Antoni Zinkiewicz Rudnia Mołczanowska, par. Swojczów 23 Florian Ewa Miaskowska Leontyna Tchorzewska Okorsk Duży 21 Leon Marianna Korzeniowska 676 35 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0018.htm
2 2 1893 Torczyn Tomasz Zinkiewicz Rudka, par. Swojczów 31 Rafał Wiktoria Bajer Petronela Wereżyńska Chorochoryń 20 Bazyli Katarzyna Dymińska 679 40 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0021.htm
19 6 1894 Torczyn Adam Zinkiewicz Rudnia, par. Swojczów 29 Feliks Marianna Tchórzewska Ludwika Garczyńska Okorsk Duży 20 Stefan Feliksa Siatecka Antoni Zinkiewicz, Karol Korzeniowski 680 37 14 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0025.htm
12 10 1903 Niewirków Adam Kuczyński Stara Huta 23 Franciszek Antonina Olizarowska Olimpia Bagińska Nowa Huta 18 Karol Agnieszka Zinkiewicz 981 62 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0063.htm
15 9 1904 Niewirków Antoni Borowski Rudnia Klonowa, par. Korzec 23 Józef Stefanida Zinkiewicz Teofila Wereszczyńska Siwki 17 Konstanty Marianna Kuriata 982 64 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0060.htm
13 2 1911 Torczyn Stanisław Siatecki Koszów 35 Ludwik Anastazja Janiewicz Maria Tchorzewska Okorsk Duży 22 Emilian Zuzanna Zinkiewicz Stanisław Piasecki, Karol Żmudzki 1026 38V 5 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0024.htm
3 10 1911 Korzec f. Horodnica Bernard Zinkiewicz Andrzejówka par. Olewsk 24 Antoni Kamila Chalecka Teofila Borowska Kowalewicze 20 Józef Ewa Wilczyńska Feliks Rudnicki, Feliks Łaszewicz 178-03-181 45R 16 Ż 90 DM
26 2 1913 Korzec f. Horodnica Mikołaj Berezowski Anastaziówka Wielka 30 Benedykt Pelagia Lakiz[...] Bronisława Leśniewska Anastaziówka Wielka 20 Józef Apolonia Zinkowicz [Zinkiewicz] Paweł Brodowski, Aleksander Cielecki 178-03-181 150R 7 Ż 296 DM
26 1 1914 Włodzimierz Wołyński Adolf Pilecki Ulrichówka 27 Julian Ewa Zinkiewicz Antonina Stec Anusin 22 Jan Michalina Kuczyńska 1058 58 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0058.htm
30 1 1916 Włodzimierz Julian Gałęzowski Ulrychówka 20 Jan Józefa Mazurek Marta Dąbrowska Ulrychówka 18 Aleksander Eudokia Hałas Józef Margiel Antoni Zinkiewicz 1076 2-3 1 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0002.htm
9 6 1929 Międzyrzec Stefan Jaworski Zabara 26 Ignacy Łucja Drelich Anastazja Zinkiewicz dopisek 966 30V-31R 120 AGAD DW

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
4 Franciszek Zinkiewicz 32 Niewirków Siwki 1838 CDIAK AS 1045-2-228
16 Anna z Zinkiewiczów Teterowa wd. 40 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
487 24 żona Julianna z Zinkiewiczów 34 Kotelnia Mińkowce 1853 Żytomierz DM 178-3-37
489 23 Apollon Zinkiewicz syn Jakuba 27 Kotelnia Mińkowce 1853 Żytomierz DM 178-3-37
504 54 żona Julianna z Zinkiewiczów 31 Kotelnia Mińkowce 1853 Żytomierz DM 178-3-37
128 290 Żołn. Zinkiewicz Stanisław 43 Korzec Duplinki 1885 Równe DW
321 708 Zinkiewicz Karol żołn. rez. 60 Korzec Kobylnia 1885 Równe DW
427 111 Żona Apolonia z Zinkiewiczów 20 Korzec Nastazówka Wielka 1885 Równe DW 597-1-1
439 Zinkiewicz Aleksander 48 Korzec Nastazówka Wielka 1885 Równe DW 597-1-1
464 121 Żona Klara z Zinkiewiczów 29 Korzec Sapożyna 1885 Równe DW 597-1-1
551 143 Żona Stefania z Zinkiewiczów 28 Korzec Rudnia Klonowa 1885 Równe DW 597-1-1
1 136 Zinkiewicz Paulina 37 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 1-22-297a
124 18 chł. Zuzanna ur. Zinkiewicz Tchorzewska wdowa 48 Torczyn Okorsk Duży 1910 Łuck EH
27 69 żona Józefa z Zinkiewiczów 25 Kisielin ? 1912 Żytomierz DM 178-49-68
170 97 żona Paulina z d. Zinkiewicz (Zienkiewicz) 51 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
247 44 Zinkiewicz [Zienkiewicz] Jan 50 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Wielka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
250 47 żona Apolonia z d. Zinkiewicz 51 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Wielka 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl