Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 372 wyników dla: Chmielnicki

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 1 1827 Ożohowce Julianna Chojnacka 8 Jachnowce rodzice Teodor i Katarzyna Chojnaccy, pasierbica ekonoma Chmielnickiego, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 287V 6 Ż 553 KP2
30 9 1827 Ożohowce Wawrzyniec Chmielnicki 1 Jachnowce rodzice urodzeni Michał i Katarzyna Chmielniccy, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 289R 29 Ż 556 KP2
2 9 1827 Kulczyny Erazm Chmielnicki 13 Krasiłów s. Stanisława i Franciszki z Bujalskich 685-3-21 7R 59 Ch 13 DM
11 12 1832 Korzec Jaryna Chmielnicka 60w Majdan Bereznicki ze starości, mąż Jan Chmielnicki, synowie Piotr i Jan, córka Franciszka 245-1-6 103v 82 R Na
25 2 1834 Korzec Jan Chmielnicki 3 Balarka Lubtowska z ospy, syn Bartłomieja i Marianny Rakowskiej 245-1-8 92r 19 R Na
4 2 1834 Kulczyny Paweł Chmielnicki 10/365 Krasiłów s. Wojciecha i Anastazji z Markowskich 178-3-100 352V 5 Ż 682 DM
6 5 1835 Ostróg Wawrzyniec Jezierski 46 Bielmaż z gorączki, parafianin chmielnicki diec. kamienieckiej 171-1-8 36V 48 R
26 7 1835 Kulczyny Jan Kalinowski 53 Krasiłów Żona Marianna z Chmielnickich, dzieci: Wincenty, Franciszek, Antoni, Michał, Józefa 178-3-101 369 46 Ż SK
6 7 1836 Bazalia Apolonia Bujalska 0,5 Kołki c. ur. Jana i Agnieszki z Chmielnickich 178-3-106 293R 41 Ż DM
8 11 1836 Korzec Józef Chmielnicki 7/365 Majdan Bereźnicki z kaszlu, syn Jana i Wiktorii z d. Rybczyńskiej 245-1-10 111v 64 R Na 0
4 2 1837 Korzec Adam Chmielnicki 1 Majdan Bereźnicki syn Piotra i Zofii z domu Metelska 245-1-11 125 7 R PW
29 3 1838 Kulczyny Jan Chmielnicki 1 Krasiłów s. Juliana i Honoraty z Tatałjów 178-3-110 405R 10 Ż 774 DM
5 11 1838 Kulczyny Jan Chmielnicki 41 Krasiłów żona Marianna z Buszów, synowie Ignacy, Konstanty, Antoni, Leon i Ludwik, córki Michalina, Franciszka, Marianna i Katarzyna 178-3-110 409V 45 Ż 783 DM
20 12 1840 Krzemieniec Kazimierz Chmielnicki 78 Kołosów córka Józefa 871 437 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0228.htm
27 12 1840 Korzec Katarzyna Rakowska 1 z 52 Balarka Lubtowska córka Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 871 188 102 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0098.htm
8 1 1840 Włodzimierz Jan Chmielnicki 52 Uściług 1-dw., żona Agnieszka z Szumowiczów, córka małoletnia 855 32R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0035.htm
20 10 1842 Korzec Jan Rakowski 8/12 Balarka Lubtowska s. Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 873 200 82 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0105.htm
3 6 1845 Korzec Jan Rakowski 7/52 Balarka Lubtowska syn Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 876 214 52 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0115.htm
6 1 1845 Kulczyny Michał Chmielnicki 8 Krasiłów s. Juliana i Honoraty z Tatałajów 178-3-113 383V 6 Ż 739 DM
2 3 1846 Kulczyny Aleksander Chmielnicki 5 Krasiłów s. Juliana i Honoraty z Tałałajów 178-3-115 372R 10 Ż 729 DM
28 5 1847 Kulczyny Symforian Chmielnicki 3 Krasiłów s. Juliana i Honoraty z Tałałajów 178-3-116 415V 54 Ż 816 DM
31 8 1847 Kulczyny Jan Kunicki 2 Krasiłów s. Jana i Honoraty z Chmielnickich 178-3-116 417R 72 Ż 819 DM
6 1 1847 Korzec Jakub Chmielnicki 1,5 Majdan Bereźnicki syn Piotra i Zofii zd. Metelska 5 R PW
6 9 1848 Swojczów Antoni Chomicki 75 Beata chłop, żona Ewa z Chmielnickich, córki Małgorzata, Zuzanna i Marianna 610 32 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20610/pages/PL_1_436_610_0018.htm
29 5 1849 Krzemieniec Filip Lada 56 Ludwiszcze żona Józefa z Chmielnickich, bez potomny 426-1-23 59V 47 T 901 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQXR?i=900&cat=300453
7 1 1849 Korzec Tomasz Rakowski 7/365 Balarka Lubtowska s. Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 245-1-15 470V 6 R 635 DM
2 5 1850 Kulczyny Mikołaj Chmielnicki 90 Krasiłów wdowiec, synowie Józef, Tomasz, Jan i Aleksander, córki Julia i Anna 178-3-119 211R 32 Ż 414 DM
6 9 1850 Kulczyny Ksawery Kunicki 6 Krasiłów s. Jana i Honoraty z Chmielnickich 178-3-119 213V 60 Ż 419 DM
1 8 1851 Korzec Jakub Chmielnicki 1,25 Majdan Bereźnicki z biegunki, syn Piotra i Zofii z d. Metelskiej 178-3-72 125r 67 Ż Na
2 12 1852 Korzec Jan Chmielnicki 47 Majdan Bereźnicki żona Wiktoria z Rybczyńskich, synowie Michał, Jan i Feliks 171-1-17 299V 82 R 303 DM
17 10 1853 Korytnica Feliks Chmielnicki 7 Uściług s. Pawła i Marianny z Szczerbickich 225 23 38 0
2 1 1853 Bazalia Marceli Chmielnicki 35 Bogdanówka kawaler 178-1-121 123V 2 Ż 245 DM
10 1 1853 Korzec Józef Chmielnicki 3 Balarka Lubtowska s. Ksawerego i Marianny z Jaworskich 171-1-33 321V 8 R 317 DM
11 9 1853 Korzec Katarzyna Rakowska 3 Balarka Lubtowska c. Kajetana i Franciszki z Chmielnickich 171-1-33 336V 97 R 333 DM
7 3 1854 Kulczyny Marcin Głuchowski 50 Słodoba Krasiłowska żona Anna z Chmielnickich, syn Andrzej i córka Marianna 178-3-122 120V 23 Ż 232 DM
21 12 1855 Bazalia Józef Chmielnicki 6/12 Bogdanówka s. Macieja i Eleonory 178-3-123 142R 216 Ż DM
10 11 1856 Kulczyny Konstanty Chmielnicki 7 Krasiłów s. Jana i Marianny z Buniewiczów 178-3-124 219V 70 Ż 401 DM
1 4 1857 Łabuń Maria Hryniowiecka 2 Chrabuźna c. Ludwika i Salomei Chmielnickiej 178-3-73 371R 17 Ż DM
22 4 1857 Kulczyny Benedykt Chmielnicki 1/12 Krasiłów s. Piotra i Marianny z Zielińskich 178-3-125 158V 25 Ż 304 DM
2 11 1858 Bazalia Józef Chmielnicki 98 Wasylówka ur., żona Anna, synowie Tomasz i Maciej, córki Honorata, Krystyna, Agnieszka i Brygida 178-3-127 58V 84 Ż DM
17 1 1858 Kulczyny Julian Chmielnicki 50 Krasiłów żona Honorata z Tałałajów, synowie Józef i Jan 178-3-127 148V 6 Ż 289 DM
13 11 1860 Starokonstantynów Mikołaj Chmielnicki 3 Zapadyńce s. Jana i Anny z Cichockich 178-3-130 326R 128 Ż 614 DM
1 1 1862 Kulczyny Józef Chmielnicki 25 Krasiłów s. Wojciecha i Anastazji z Markowskich 178-3-131 194V 2 Ż 373 DM
30 6 1863 Żytomierz Karol Adam Chmielnicki 27 Żytomierz z gorączki durowej, urzędnik, kawaler 178-3-54 135V 171 Ż DG
26 10 1863 Żytomierz Julia Kornelowska 60 Żytomierz z choroby wewnętrznej, wdowa, mieszkanka gub. Podolskiej, pow.Lityńskiego, parafianka kościoła Chmielnickiego, zostawiła córkę Julię 178-3-54 141R 254 Ż DG
21 11 1863 Korzec f. Horodnica Bartłomiej Chmielnicki 75 Balarka Lubtowska ż. Marianna [z Rakowskich - BW], s. Kajetan, c. Aniela 650-1-2 67R 19 R 86 BW
21 3 1864 Korzec filia Horodnica Piotr Chmielnicki 6 Anastaziówka s. Ksawerego i Marianny z Jaworskich 171-1-83 76R 59 R 78 DM
23 4 1865 Kulczyny Anna Romiszewska 9/12 Krasiłów c. Józefa i Marianny z Chmielnickich 17-1-235 163V 18 Ch 319 DM
8 11 1865 Kulczyny Franciszek Chmielnicki 6/12 Słobódka Krasiłowska s. Jana i Anny z Cichockich 17-1-235 169R 62 Ch 330 DM
5 7 1905 Horochów Tomasz Chmielnicki 50 Horochów żona Anna z Krukowskich, synowie Antoni i Stanisław, corki Maria, Anastazja i Katarzyna 974 52V 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0048.htm
29 6 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Zalewski 5 Lubtów s. Feliksa i Stefanii z Chmielnickich 178-3-181 54R 47 Ż 108 DM
27 9 1911 Korzec f. Horodnica Franciszek Chmielnicki 26 Myszakowa s. Karola i Pauliny z Zinkiewiczów 178-3-181 57V 69 Ż 115 DM
26 11 1911 Korzec f. Horodnica Anastazja Pawłowska 20 Mieczysławka c. Stanisława i Petroneli z Chmielnickich, pozostawiła syna Antoniego 178-3-181 59R 79 Ż 118 DM
24 12 1911 Korzec f. Horodnica Wincenty Bielawski 25 Lubtów żona Magdalena z Chmielnickich, córka Bronisława 178-3-181 59R 80 Ż 118 DM
3 11 1912 Korzec f. Horodnica Adolfina Hryniewiecka 3/12 Anastaziówka Mała c. Antoniego i Magdaleny z Chmielnickich 178-3-181 113V 69 Ż 224 DM 0
23 7 1913 Korzec f. Horodnica Mikołaj Hryniewiecki 9/12 Anastaziówka Mała s. Antoniego i Magdaleny z Chmielnickich 178-3-181 161V 41 Ż 318 DM
1 11 1913 Korzec f. Horodnica Zygmunt Zalewski 2 Lubtów s. Witalisa i Marii z Chmielnickich 178-3-181 163V 60 Ż 322 DM
28 11 1913 Ostropol Domicela Budziszewska 98 Hubin wdowa parafianka ostropolska z powiatu chmielnickiego guberni podolskiej 17-2-93 200R 36 Ch 331 DM
21 6 1914 Horodnica Władysław Zalewski 9 Lubtów s. Witalisa i Marii z Chmielnickich 178-3-181 212R 30 Ż 419 DM
8 8 1914 Horodnica Józef Porowski 9 Anastaziówka Mała s. Jana i Antoniny z Chmielnickich 178-3-181 213R 35 Ż 421 DM
30 11 1915 Horodnica Oktawian Chmielnicki 1 Szopy s. Ksawerego i Franciszki z Cyrklewiczów 178-3-181 266V 100 Ż 524 DM
28 9 1915 Horodnica Jan Chmielnicki 45 Majdan Bereźnicki s. Antoniego, żona Ewa z Kozińskich, synowie Józef, Adam, Erazm i Wincenty, córka Teofila 178-3-181 263R 70 Ż 517 DM
30 8 1915 Horodnica Franciszek Orzechowski 60 Lubtów żona Franciszka z Chmielnickich, synowie Mikołaj, Benedykt i Bronisław, córki Feliksa i Rozalia 178-3-181 262R 61 Ż 515 DM
15 4 1915 Horodnica Adela Niżyńska 1 Kowalewicze c. Hipolita i Teofilii z Chmielnickich 178-3-181 259R 37 Ż 509 DM
17 4 1915 Horodnica Paulina Niżyńska 1 Kowalewicze c. Hipolita i Teofilii z Chmielnickich 178-3-181 259V 38 Ż 510 DM
6 1 1915 Horodnica Jan Chmielnicki 7/52 Majdan Bereźnicki s. Mariana i Heleny z Kozłowskich 178-3-181 255V 2 Ż 502 DM
3 1 1916 Horodnica Jan Chmielnicki 26 Kowalewicze s. Józefa i Franciszki z Chwoińskich 178-3-181 314V 5 Ż 616 DM
7 2 1916 Horodnica Antoni Falkowski 4 Myszakowa s. Jana i Józefy z Chmielnickich 178-3-181 316V 21 Ż 620 DM
1 8 1917 Starokonstantynów Władysław Chmielnicki 4/52 Zapadyńce s. Ignacego i Antoniny z Brodeckich, pochówek w Krasiłowie 17-2-90 175R 101 Ch 323 DM
14 4 1920 Korzec Antoni Chmielnicki 60 Dermanka żona Barbara z domu Bagińska 740-4-351 46 116 R PW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 10 1794 Zaturce Apolonia Gusiewicz Zaturce Maciej Anna data chrztu, uczc.Damian Chmielnicki, Apolonia Panasianka, Dymitr Karpo, Anna Stasiukówna 297-1-46 25R Ł 738 DW
23 4 1813 Ożohowce Józef Zakaszewski Nowa Grobla wielm. Antoni Marianna Malanowska wielm. Józef Chmielnicki, Franciszka Bielska, chrzest z wody 23.04.1813 r, z olejów 3.01.1829 r. 178-3-95 262R 1 Ż 506 KP2
17 1 1818 Ożohowce Marcelli Chmielnicki Jachnowce Józef Anna Topolnicka Adam Popławski, Kunegunda Chmielnicka (dop. chrztu 1827r. w wieku 9 lat) 178-3-93 279R 23 Ż 538 KP2
25 4 1824 Bazalia Karol Lipnicki par. Bazalia Szymon Salomea Kulesza dopeł.chrz.18.01.1828, ur. Józef Chmielnicki i Marianna Wierzbicka 178-3-94 219Va 9a Ż DM
16 7 1827 Korzec Józefa Małgorzata Dolanowska Horodnica Grzegorz Anna Jan Chmielnicki i Karolina Diupon zamężna 245-1-1 72R 73 R 142 DM 0
24 3 1828 Kulczyny Gabriel Michałowski Krasiłów Aleksander Rozalia Wierzyńska ch. 1828.03.27, Ur. Kazimierz Chmielnicki, Marianna Zielińska, ż. Tomasza, ass. Paweł Mroczkowski, Marianna Przyłuska, wdowa 178-3-94 318R 25 Ż Mg
0 1828 Kulczyny Lucjan Gurski dziecko 6 miesięczne, dopeł. 1828.05.03, chrz.z wody Ur. Piotr Ptaszkowski, Helena Malinowska, wdowa, dopeł. ch. Ur. Stanisław Markowski, Marianna Bekierska, ż. Mikołaja, ass. Wojciech Chmielnicki, Ur. Pelagia Komarowska, panna, w rubryce o rodzicac 178-3-94 319V 36 Ż Mg
27 5 1828 Kulczyny Piotr Chmielnicki Krasiłów Kazimierz Marianna Markiewicz ch. 1828.05.31, Ur. Wojciech Lipski, Ur. Teresa Janowska, ż. Jana, ass. Jakub Wiszniowski, Krystyna Chmielnicka, ż. Wojciecha 178-3-94 320R 43 Ż Mg
19 3 1828 Bereźnica Paweł Józef Daszkowski Horodziec Stefan Apolonia Tołczan Grzegorz Chmielnicki i Julia Arciszewska z Sawickich 814 119 13 AGAD 123 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0123.htm
8 1 1829 Korzec Seweryn Marcin Chmielnicki Majdan Bereźnicki Tomasz Motruna Jan Chmielnicki i Chweśka [...] zamężna, Jędrzej Majewski i Agnieszka Arabska panna 245-1-3 62V 5 R 122 DM
12 2 1829 Kulczyny Jan Chmielnicki Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska chrzest: 1829.02.14, Ur. Tomasz Pierzycki, Ur. Lucyna Żołtomirska, ż. Józefa 178-3-95 344R 16 Ż Mg
23 12 1829 Kulczyny Tomasz Zieliński Krasiłów Jakub Marcjanna Łukaszewicz chrzest: 1829.12.26, Ur. Kazimierz Chmielnicki, Ur. Marianna Zielińska, ż. Tomasza 178-3-95 356V 90 Ż Mg
19 12 1830 Żytomierz Tomasz Zatwardnicki Skomorochy Talimon Tekla Piszczewska Aleksander Chmielnicki Franciszka Zatwardnicka 178 3 3 R46 331 Ż MP
2 7 1830 Bereźnica Elżbieta Bandura Horodziec Łukasz Marianna Nowakowska chrzest z samej wody 3.07.1830, Grzegorz Chmielnicki, Ludwika Czarnecka 813 82V 29 AGAD 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0085.htm
1 6 1830 Korzec Jan Chmielnicki Majdan Bereźnicki Bartłomiej Marianna Żukowska Jan Rakowski kawaler i Katarzyna Borecka zamężna 245-1-4 65R 76 R 128 DM
19 10 1830 Korzec Mikołaj Edward Chmielnicki Majdan Bereźnicki Jan Wiktoria Rybczyńska Wincenty Metelica i Marianna Kraszewska ż. Józefa 245-1-4 70V 118 R 139 DM
1 11 1831 Kulczyny Karolina Piotrowska Krasiłów Jędrzej Agnieszka Lech chrzest: 1831.11.04, Ur. Mikołaj Chmielnicki, Ur. Antonina, ż. Floriana 178-3-97 386R 73 Ż Mg
12 6 1833 Bazalia Konstanty Krauze par. Bazalia Jan Magdalena Niwińska chrz. 29.01.1835; JWlm Józef Wilczopolski i Teresa Niwińska, Józef Chmielnicki i Franciszka Szmigielska 178-3-101 233R 15 Ż DM
8 6 1833 Kulczyny Antoni Wysocki Krasiłów Mateusz Agnieszka Rudnicka Julian Chmielnicki i żona Jana Jankowskiego 178-3-99 319V 39 Ż 606 DM
25 9 1833 Kulczyny Jan Stawecki (Sławski ?) Krasiłów Antoni Franciszka Bobrowska Julian Chmielnicki i Julianna Chmielnicka panna 178-3-99 322R 67 Ż 611 DM
24 1 1834 Korzec Karol Chmielnicki Balarka Lubtowska Piotr Zofia Jan Zalewski i Rozalia Pawłowska 245-1-8 67r 19 R Na
25 3 1834 Korzec Karol Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Matelska Wincenty R... i Joanna Sydorska ż. Jana 245-1-8 72r 55 R Na
24 1 1834 Kulczyny Paweł Chmielnicki Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Dominik Piotrowski i Tekla Piotrowska ż. Aleksandra 178-3-100 337V 14 Ż 653 DM
29 11 1834 Kulczyny Adam Chmielnicki Krasiłów Julian Honorata Tatałaj Jan Sławecki i Marianna Wysocka ż. Jana 178-3-100 344R 80 Ż 666 DM
11 7 1834 Bereźnica Paulina Małgorzata Kotecka Rudnia Sarneńska Paweł Felicjanna Sawicka Ludwik Feliński i Zofia Kujawska, asyst. Grzegorz Chmielnicki i Julianna Radziewicz panna 820 90V 13 AGAD 91 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0091.htm
21 11 1834 Bereźnica Feliks Kujawski Majdan Cepcewicki Wincenty Zofia Sawicka Grzegorz Chmielnicki i Honorata Tomaszewska, asyst. Antoni Sawicki i Marianna Jankiewicz 820 89R 35 AGAD 93 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0093.htm
28 6 1835 Ożohowce Petronela Fleming Hawratyń Józef Anastazja Michał Chmielnicki, Rozalia Olszewska 178-3-101 287 12 Ż SK
25 10 1835 Ożohowce Hilaria Zofia Skrzypkowska Ożohowce Roch Sabina Grabowska Józef Chmielnicki, Marianna Sienicka 178-3-101 288 21 Ż SK
12 5 1835 Bereźnica Paulina Małgorzata Kotecka Majdan Sarnecki Rudki Paweł Felicjana Sawicka Ludwik Feliński i Zofia Kujawska, asyst. Grzegorz Chmielnicki i Julianna Kuderowicz 821 113R 9 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0114.htm
25 5 1835 Bereźnica Franciszek Jan Sawicki Wydymer Piotr Kornelia Burzyńska Grzegorz Chmielnicki i Marianna Wiszniowska, asyst. Stanisław Laskowski i Julianna Kuderowicz panna 821 113V 13 AGAD 115 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0115.htm
2 8 1835 Bereźnica Stefania Aleksandra Ciechocka Horodziec Mikołaj Julia Bańkowska Grzegorz Chmielnicki i Joanna Bzowska panna 821 116R 28 AGAD 117 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0117.htm
7 1 1836 Korzec Kajetan Chmielnicki Balarka Michijowska Bartłomiej Marianna Rakowska ... Pawłowski i Małgorzata Rakowska ż. Mikołaja 245-1-10 68v 42 R Na
3 2 1836 Korzec Adam Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska Szymon Marciński i Katarzyna J..mińczuk ż. Tryfona 245-1-10 71v 59 R Na
2 3 1836 Kulczyny Kazimierz Chmielnicki Krasiłów Józef Józefa Ostrowska Wawrzyniec Parczewski i Anna Ostrowska ż. Józefa 178-3-106 235R 17 Ż 454 DM 0
6 10 1836 Kulczyny Józef Wachowski Krasiłów Kajetan Antonina Kamińska W. Atanazy Puciata i Julianna Busz panna, Jan Chmielnicki i Apolonia Lipska ż. Grzegorza, Jan Busz i Honorata Sieszycka panna 178-3-106 240V 61 Ż 465 DM
18 11 1836 Kulczyny Seweryn Ciszewski Krasiłów Jan Sabina Pęczkowska Jan Chmielnicki i Marianna Chmielnicka ż. Antoniego 178-3-106 241V 71 Ż 467 DM
23 1 1837 Korzec Stanisław Chmielnicki Balarka Lubtowska Bartłomiej Marianna Rakowska 245-1-11 66 8 R PW
5 1 1837 Kulczyny Telesfora Pawłowska Słobódka Krasiłowska Maciej Franciszka Politewicz Józef Chmielnicki i Anna Głuchowska ż. Marcina 178-3-108 231V 3 453 Ż DM
25 2 1837 Kulczyny Karolina Zielińska Krasiłów Aleksander Marianna Tatałaj Wojciech Chmielnicki i Anna Zielińska ż. Antoniego 178-3-108 234R 20 458 Ż DM
21 1 1837 Kulczyny Adam Karol Chmielnicki Krasiłów Jan Marianna Busz Erazm Krzyżanowski i Karolina Twardowska panna 178-3-108 234V 23 459 Ż DM
27 3 1837 Kulczyny Jan Chmielnicki Krasiłów Julian Honorata Tatałaj Jakub Zieliński i Anastazja Sławecka ż. Franciszka 178-3-108 236R 32 462 Ż DM
20 10 1838 Kulczyny Feliksa Zielińska Krasiłów Aleksander Marianna Tatałaj Julian Chmielnicki i Anastazja Stawska ż. Franciszka 170-3-110 394R 64 755 Ż DM
20 10 1838 Kulczyny Franciszka Czechowska Krasiłów Stanisław Julianna Bilińska Jan Chmielnicki i Karolina Matuszewska ż. Fryderyka 170-3-110 394V 66 756 Ż DM
10 11 1838 Kotelnia Andrzej Skibiński Harapówka Józef Wiktoria Sokołowska Jan Kossowski i Eufrozyna Wyhowska ż. Michała, asyst. Eufrozyn Chmielnicki i Helena Sokołowska panna 178-3-6 162R 80 Ż 312 DM
13 1 1838 Korzec Feliks Chmielnicki Majdan Bereźnicki Jan Wiktoria Rybczyńska Szymon Wojtkowski i Apolonia Kraszewska ż. Tomasza 245-1-12 60R 13 R 61 DM
24 2 1838 Bereźnica Antonina Bongowska [Bańkowska ?] Majdan Perespa Walenty Julianna Felińska Grzegorz Chmielnicki i Wiktoria Brzozowska ż. Łukasza 824 83R 9 AGAD 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0085.htm
1 12 1838 Bereźnica Piotr Czajkowski Horodziec Dawid Zofia Laszewicz Grzegorz Chmielnicki i Agnieszka Bańkowska 824 84V 24 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0087.htm
5 6 1838 Żytomierz Feliks Osieczyński Żytomierz Stefan Tekla Ditkowska Jakub Chmielnicki i Marianna panna 178-3-6 17R 163 Ż 35 DM
26 3 1839 Bazalia Józefa Grochowska Czuchele Grzegorz Marianna Uhreniewicz (Ochryniewicz) Mikołaj Stachurski i Karolina Bogacka, asyst. Tomasz Chmielnicki i Zofia Potażewicz 178-3-112 219R 34 Ż 426 DM
18 9 1839 Berdyczów Anna Kosińska Nizgórce Jan Katarzyna Sobolewska Stefan Chmielnicki i Anna Tokarska ż. Jana 178-3-8 155V 196 Ż 292 DM
24 4 1839 Kulczyny Wojciech Chmielnicki Krasiłów Józef Józefa Orłowska Wawrzyniec Parczewski i Anastazja Chmielnicka ż. Wojciecha 178-3-112 349R 37 Ż 671 DM
6 9 1839 Kulczyny Antonina Godlewska Krasiłów Paweł Teresa Grabowska Aleksander Chmielnicki i Józefa Chmielnicka ż. Józefa 178-3-112 356R 79 Ż 685 DM
27 9 1839 Kulczyny Michał Chmielnicki Krasiłów Julian Honorata Tałałaj Józef Zieliński i Magdalena Zielińska panna 178-3-112 357R 85 Ż 687 DM
27 11 1839 Kulczyny Józefa Mroczkowska Krasiłów Józef Magdalena Markowska Tomasz Chmielnicki i Magdalena Szmigielska ż. Jędrzeja 178-3-112 359V 102 Ż 692 DM
30 2 1839 Korzec Ignacy Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska Wojciech Kraszewski żonaty, Ludwika Kraszewska żona Krzysztofa 178-51-433 61R 31 Ż 66
27 4 1840 Bereźnica Wiktor Machlewski Horodziec Łukasz Brygida Romańska Grzegorz Chmielnicki kawaler i Joanna Ignatowska panna 826 130R 10 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0131.htm
12 1 1841 Korzec Marcin Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska 872 180 5 DW
16 7 1841 Bereźnica Julian Syczewski Majdan Sunia Urban Julia Guderowicz Grzegorz Chmielnicki i Katarzyna Felińska 827 127V 15 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0131.htm
14 12 1841 Bereźnica Grzegorz Syczewski Majdan Sunia Błażej Marianna Żylnicka Grzegorz Chmielnicki i Emilia Pejmer panna 827 129R 32 AGAD 132 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0132.htm
13 11 1842 Korzec Stanisław Chmielnicki Majdan Bereźnicki Tomasz Brygida Boczkowska 873 156 132 PW 0
21 1 1843 Bereźnica Agnieszka Syczewska Majdan Sunia Urban Janina Guderewicz Grzegorz Chmielnicki i Aniela Kalinowska panna 829 251R 2 AGAD 265 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0265.htm
25 3 1843 Bereźnica Marianna Batura Antonówka Jan Apolonia Domalewska Grzegorz Chmielnicki i Barbara Labiszewska ż. Józefa 829 252V 11 AGAD 267 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0267.htm
7 5 1843 Bereźnica Narcyza Czajkowska Horodziec Dawid Zofia Łaszkiewicz Grzegorz Chmielnicki i Joanna Brzozowska panna 829 253R 13 AGAD 267 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0267.htm
24 6 1844 Korzec Jan Chmielnicki Majdan Bereźnicki Tomasz Brygida Boczkowska 875 156 87 PW 0
30 4 1845 Korzec Jakub Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska 876 147 64 PW 0
14 1 1845 Kulczyny Gotfryd Kunicki Krasiłów Michał Apolonia Saszyńska Aleksander Chmielnicki i Anna Politewicz ż. Wincentego 178-3-113 365R 11 Ż 704 DM
30 6 1845 Kulczyny Jan Chmielnicki Krasiłów Aleksander Marianna Saszyńska Jan Żółtomierski i Julianna Brodowicz ż. Michała 178-3-113 369R 53 Ż 712 DM
27 7 1845 Kulczyny Franciszek Chmielnicki Krasiłów Jan Marianna Boniewicz Andrzej Zawadowski i Marianna Cechnicka ż. Antoniego 178-3-113 370R 62 Ż 714 DM
9 12 1845 Kulczyny Franciszek Boniewicz Krasiłów Stefan Tekla Lewandowska Jan Chmielnicki i Marianna Gryb ż. Sylwestra 178-3-113 373V 96 Ż 721 DM
25 2 1845 Kotelnia Domicela Makarewicz Mińkowce Gracjan Marianna Moszkowska Józef Chmielnicki i Petronela Hermanowicz ż. Grzegorza 178-3-12 260R 18 Ż 515 DM 0
18 12 1845 Starokonstantynów Szczepan Chmielnicki Suszki Tomasz Justyna Zaborowska Stefan Skłudanowski ? i Julia Wołkowińska ż. Mateusza 178-3-113 165R 149 Ż 330 DM
9 9 1846 Korzec Mikołaj Chmielnicki Majdan Bereźnicki Tomasz Brygida Boczkowska 877 150 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0082.htm
26 2 1846 Kulczyny Aleksander Chmielnicki Krasiłów Julian Honorata Tałałaj Stefan Teodorowicz i Marianna Zielińska ż. Józefa 178-3-115 350V 28 Ż 687 DM
15 7 1846 Kulczyny Marianna Piasecka Krasiłów Nikodem Katarzyna Radkowska Aleksander Chmielnicki i Tekla Różycka ż. Józefa 178-3-115 354V 62 Ż 695 DM
12 4 1847 Kulczyny Józef Chmielnicki Krasiłów Julian Honorata Tałałaj Aleksander Zieliński i Anastazja Sławska ż. Franciszka 178-3-116 394V 29 Ż 775 DM
8 2 1847 Kulczyny Apolonia Tomaszewska Krasiłów Andrzej Anna Wysocka Wojciech Chmielnicki i Marianna Fedorowicz ż. Stefana 178-3-116 392V 13 Ż 771 DM
20 5 1847 Kulczyny Karolina Tałałaj Krasiłów Franciszek Marianna Janowska Julian Chmielnicki Marianna Szymańska 178-3-116 396R 45 Ż 778 DM
16 5 1848 Kulczyny Władysław Chmielnicki Krasiłów Jan Maria Boniewicz Kazimierz Arabski i Maria żona Sylwestra 178-3-117 500R 42 Ż 982 DM
7 6 1848 Kulczyny Karol Chmielnicki Krasiłów Antoni Maria Horoszkiewicz Franciszek Bobrowski i Marianna 178-3-117 500V 47 Ż 983 DM
1 8 1848 Kulczyny Stefan Kunicki Krasiłów Jan Honorata Chmielnicka Julian Chmielnicki i Honorata Wakulińska 178-3-117 504R 67 Ż 990 DM
13 9 1848 Kulczyny Jacek Żółtomirski Krasiłów Jan Julianna Gorzkowska Julian Chmielnicki i Anastazja Sławska ż. Franciszka 178-3-117 505R 74 Ż 992 DM
15 4 1848 Korzec Elżbieta Chmielnicka Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska Ksawery Chmielnicki i Aleksandra Siecińska ż. Michała 245-1-14 411R 68 R 795 DM
1 9 1848 Korzec Marianna Kraszewska Majdan Bereźnicki Wojciech Marcjanna Siedlecka Ksawery Chmielnicki i Teodora Jaworska ż. Kazimierza 245-1-14 418V 111 R 810 DM
19 2 1849 Korytnica Tomasz Chmielnicki Uściług Stanisław Marianna Zaleska 222 7-8 6 0
10 1 1849 Kulczyny Seweryn Mogiński Krasiłów Jan Anna Nowicka Wojciech Chmielnicki i Lucyna Nowicka ż. Tomasza 178-3-118 160V-161R 7 Ż 303-304 DM
6 2 1849 Kulczyny Teofil Chmielnicki Słobódka Krasiłowska Józef Józefa Orłowska Antoni Stachowski i Katarzyna Łysakowska ż. Adama 178-3-118 162V-163R 22 Ż 307-308 DM
18 5 1849 Kulczyny Konstanty Chmielnicki Krasiłów Jan Marianna Boniewicz Jan Jamelkiewicz i Marianna Lewandowska ż. Teodora 178-3-118 166V-167R 47 Ż 315-316 DM
1 7 1849 Kulczyny Barbara Żytomirska Krasiłów Józef Marianna Jaźwińska Aleksander Chmielnicki i Marianna Jaworska 178-3-118 168V-169R 55 Ż 319-320 DM
18 10 1849 Kulczyny Jan Chmielnicki Krasiłów Julian Honorata Tałałaj Jakub Zieliński i Teresa Mileniewska ż. Józefa 178-3-118 173V-174R 86 Ż 329-330 DM
27 8 1850 Swojczów Cezary Chmielnicki Gnojno Piotr Julia Witkowska szl. Jan Pacewicz, szl. Julia Witkowska panna 612 16-17 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0009.htm
6 1 1850 Korzec Józef Chmielnicki Majdan Bereźnicki Ksawery Marianna Jaworska Bazyli Pawłowski i Apolonia Kraszewska ż. Tomasza 171-1-16 390v-391r 3 R Na
24 4 1850 Korzec Jakub Chmielnicki Majdan Bereźnicki Piotr Zofia Metelska Stefan Jaźwińczuk i Ewa Majewska ż. Andrzeja 171-1-16 406v-407r 50 R Na
18 1 1850 Kulczyny Karol Chmielnicki Krasiłów Julian Marianna Wysocka Ignacy Chmielnicki i Marcelina Grebczanka ż. Sylwestra 178-3-119 182V-183R 11 Ż 358-359 DM
2 7 1850 Kulczyny Jan Zieliński Krasiłów Aleksander Marianna Tałałaj Ignacy Chmielnicki i Katarzyna Kuczalska ż. Kajetana 178-3-119 192V-193R 73 Ż 376-377 DM
23 8 1850 Kulczyny Marianna Pawłowska Słobódka Krasiłowska Mikołaj Franciszka Polatewicz Tomasz Chmielnicki i Klara Chworostowska 178-3-119 195V-196R 88 Ż 382-383 DM
26 8 1850 Kulczyny Anastazja Zielińska Krasiłów Józef Marianna Zawadzka Julian Chmielnicki i Rozalia Kunicka ż. Kajetana 178-3-119 195V-196R 90 Ż 382-383 DM
7 4 1851 Starokonstantynów Paweł Wiszniewski Zapadyńce Aleksander Eleonora Piasecka szl. Tomasz Chmielnicki, 1-dw. Katarzyna Romanowska ż. Józefa 178-3-120 34V-35R 49 Ż 66 DW 0
25 8 1852 Korzec Marcjanna Chmielnicka Majdan Bereźnicki Antoni Franciszka Boczkowska Ksawery Chmielnicki i Magdalena Pawłowska ż. Bazylego 171-1-17 249V-250R 71 R 253 DM
1 11 1852 Korzec Zofia Cybulska Majdan Bereźniki Franciszek Domicela Turowska Marcin Chmielnicki i Paulina Jaźwińczuk 171-1-17 261V-262R 130 R 265 DM
20 4 1853 Korzec Antonina Chmielnicka Majdan Bereźnicki Antoni Franciszka Turowska Marcin Chmielnicki i Paulina Jaworska ż. Jana 171-1-33 280V-281R 45 R 279 DM
18 6 1853 Korzec Antoni Chmielnicki Majdan Bereźnicki Ksawery Marianna Kociuba Jan Cyrklewicz i Joanna Pawłowska ż. Grzegorza 171-1-33 284V-285R 56 R 283 DM
5 8 1854 Łokacze Józef Emilian Chmielnicki Buszkowicze Piotr Julia Witkowska 358 10-11 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20358/pages/PL_1_436_358_0006.htm
2 12 1854 Korzec Kazimierz Chmielnicki Balarka Lubtowska Tomasz Brygida Boczkowska Jan Kalicki i Apolonia Kraszewska 171-1-37 109V-110R 100 R 116 DM
23 1 1854 Kulczyny Franciszek Chmielnicki Krasiłów Oleksy Marianna Szuszyńska Józef Żółtomirski i Julianna Buniewicz ż. Michała 178-3-122 92V-93R 7 Ż 177-178 DM
27 4 1854 Kulczyny Antoni Chmielnicki Krasiłów Julian Marianna Wysocka Stefan Buniewicz i Marianna Hrebczenko ż. Sylwestra 178-3-122 95V-96R 27 Ż 183-184 DM
9 11 1854 Kulczyny Ludwik Tomaszewski Słobódka Krasiłowska Antoni Marianna Głuchowska Oleksy Chmielnicki i Honorata Polatewicz ż. Andrzeja 178-3-122 105V-106R 87 Ż 203-204 DM
6 7 1855 Bazalia Józef Chmielnicki Bogdanówka Maciej Eleonora Kancyrska Antoni Dębicki i Agnieszka Bujalska 178-3-123 88V-89R 60 Ż DM 0
1 10 1855 Korzec Józef Chmielnicki Balarka Lubtowska Ksawery Marianna Jaworska Tomasz Kraszewski i Marianna Kalicka ż. Jana 171-1-51 110V-111R 86 R 118 DM
8 2 1856 Łabuń Feliks Chmielnicki Hryców Józef Stefania Resińska [Ryszyńska] Jan Możejko i Marianna Resińska 178-3-124 653V-654R 9 Ż 1242-1243 DM
4 4 1856 Kulczyny Kazimierz Mikulski Krasiłów Hipolit Aleksandra Szczucka Jan Chmielnicki i Klara Werenkowska 178-3-124 186V-187R 28 Ż 338-339 DM
10 10 1856 Kulczyny Jan Domaracki Krasiłów Kazimierz Anastazja Brodecka Julian Chmielnicki i Marianna Tałałaj wdowa 178-3-124 196V-197R 78 Ż 356-357 DM
28 10 1856 Kulczyny Mikołaj Chmielnicki Krasiłów Jan Marianna Buniewicz Józef Nowicki i Zofia Górska 178-3-124 197V-198R 86 Ż 358-359 DM
9 1 1857 Kulczyny Antonina Politewicz Krasiłów Wincenty Anna Suszyńska Aleksander Chmielnicki i Apolonia Kunicka ż. Michała 178-3-125 121V-122R 5 Ż 232-233 DM
22 3 1857 Kulczyny Benedykt Chmielnicki Krasiłów Piotr Marianna Zielińska Jordan Ziębicki i Anna Zielińska ż. Franciszka 178-3-125 126V-127R 29 Ż 242-243 DM
12 3 1857 Kulczyny Tekla Derenowska Słobódka Krasiłowska Jan Anna Różycka Jan Chmielnicki i Tekla Różycka ż. Józefa 178-3-125 127V-128R 34 Ż 244-245 DM
24 4 1857 Kulczyny Mikołaj Chmielnicki Krasiłów Józef Cezaria Kaszubska Józef Malitowski i Antonina Markowska ż. Wawryka [Wawrzyńca] 178-3-125 128V-129R 39 Ż 246-247 DM
8 1 1858 Kulczyny Franciszka Nowicka Krasiłów Jan Tekla Gontkowska Jan Chmielnicki i Domicela Czucharska 178-3-127 112V-113R 2 Ż 221-222 DM
29 4 1858 Kulczyny Wojciech Chmielnicki Krasiłów Piotr Marianna Zielińska Franciszek Bobrowski i Marianna Tatarowska 178-3-127 118V-119R 39 Ż 233-234 DM
24 8 1858 Kulczyny Ludwik Celiński Krasiłów Serafin Joanna Dyminicz Dionizy Chmielnicki i Marianna Dyminicz 178-3-127 126V-127R 83 Ż 249-250 DM
13 8 1858 Starokonstantynów Mikołaj Chmielnicki Zapadyńce Jan Anna Cichocka chrzest 17.08.1860, Maciej Krzyżanowski i Anna Derenowska ż. Jana 178-3-130 291V-292R 101 Ż 547-548 DM
5 3 1859 Bazalia Kazimierz Witkowski Wasylówka Feliks Teresa Sicińska Maciej Chmielnicki i Brygida Bukowska 178-3-129 9V-10R 33 Ż DM
10 9 1859 Bazalia Mikołaj Romanowski Kołki Walerian Karolina Zielińska Wincenty Chmielnicki i Brygida Leniewicz 178-3-129 25V-26R 101 Ż DM
4 3 1859 Kulczyny Kazimierz Basamanowicz Krasiłów Michał Anna Szpilczewska Jan Chmielnicki i Tekla Nowicka ż. Józefa 178-3-129 117V-118R 25 Ż 246-247 DM
14 4 1859 Kulczyny Wincenty Chmielnicki Krasiłów Józef Cezaria Kasupska [Kaszubska] Jan Zwoliński i Eufemia Gozdadzka ? 178-3-129 120V-121R 43 Ż 252-253 DM
5 6 1859 Kulczyny Karolina Żółtomirska Krasiłów Józef Marianna Jasińska Aleksander Chmielnicki i Józefa Wachowska ż. Antoniego 178-3-129 122V-123R 55 Ż 256-257 DM
22 7 1859 Kulczyny Krystyna Michalewska Krasiłów Gabriel Konstancja Markowska Ignacy Chmielnicki i Magdalena Łukasiewicz ż. Jana 178-3-129 124V-125R 72 Ż 260-261 DM
19 9 1859 Kulczyny Mieczysław Chmielnicki Krasiłów Ksawery Marianna Krasowska Leonard Baranowski i Julia Chmielnicka panna 178-3-129 128V-129R 93 Ż 268-269 DM 0
9 10 1859 Kulczyny Honorata Popławska Słobódka Krasiłowska Józef Wiktoria Zarucka Jan Chmielnicki i Marcelina Pruska wdowa 178-3-129 130V-131R 107 Ż 272-273 DM
22 8 1861 Bazalia Aniela Szulc Wasylówka Antoni Katarzyna Sławecka Maciej Chmielnicki i Brygida Bukowska 17-1-5 29V-30R 114 Ch 58-59 DM
14 10 1862 Korzec Piotr Chmielnicki Balarka Anastazówka Jan Ludwika Kalicka Dominik Sobczyński i Apolonia Bagińska ż. Jana 887 385-386 92 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0210.htm
9 6 1862 Łabuń Antoni Chmielnicki Łabuń Józef Stefania [Reśniowska ] Ryszyńska korekta zapisu nazwiska 07.1880 na "Ryszyńska", Władysław Lamajkowski i Aniela Samborska zamężna 178-3-77 328V-329R 36 Ż 650-651 DM
7 2 1862 Kulczyny Marianna Badowska Krasiłów Apollon Teresa Szypińska Wojciech Chmielnicki i Oryszka Zajączkowska ż. Leona 178-3-131 149V-150R 30 Ż 286-287 DM
18 5 1862 Kulczyny Jan Polatewicz Jacenty Marianna Karpińska Jan Chmielnicki i Julia Pawłowska ż. Kaspra 178-3-131 159V-160R 72 Ż 306-307 DM
24 8 1862 Kulczyny Ludwik Batowski Krasiłów Jan Petronela Olendrowicz Jan Chmielnicki i Marcelina Cybulska ż. Michała 178-3-131 167V-168R 103 Ż 322-323 DM
4 10 1862 Kulczyny Anna Kowalewska Krasiłów Franciszek Franciszka Tałałaj Jan Chmielnicki i Antonina Sławska ż. Antoniego 178-3-131 171V-172R 119 Ż 330-331 DM
7 2 1863 Kulczyny Helena Buniewicz Krasiłów Jan Anna Rudnicka Jan Chmielnicki i Magdalena Arabska wdowa 17-1-235 4V-5R 14 Ch 9-10 DM
13 6 1863 Kulczyny Antonina Michalewska Krasiłów Gabriel Konstancja Markowska Ignacy Chmielnicki i Antonina Markowska 17-1-235 13V-14R 51 Ch 27-28 DM
23 6 1863 Korzec f. Horodnica Antonina Hanuszkiewicz Anastaziówka Antoni Marianna Zalewska chrzest 23.06.1863, Seweryn Chmielnicki i Agafia Naumowicz prawosławna 650-1-2 30V-31R 31 R 32 BW
2 7 1863 Korzec f. Horodnica Antoni Kubicki Balarka Lubtowska NN Dorota Kubicka s. nieślubny Doroty wdowy po Janie, chrzest 25.07.1863, Kajetan Chmielnicki i Regina Pawłowska ż. Józefa 650-1-2 31V-32R 34 R 33 BW
15 12 1863 Korzec f. Horodnica Hieronim Chmielnicki Balarka Lubtowa Kajetan Marianna Majewska chrzest 15.12.1863, Seweryn Chmielnicki i Marianna Kosowiecka ż. Jana 650-1-2 37V-38R 56 R 39 BW
10 5 1865 Kulczyny Konstanty Boczkowski Krasiłów Piotr Franciszka Proczkowska Franciszek Chmielnicki kawaler i Marianna Roszkowska ż. Antoniego 17-1-235 125V-126R 45 Ch 243-244 DM
5 6 1865 Kulczyny Franciszek Chmielnicki Słobódka Krasiłowska Jan Anna Ciechowska Jan Żukowski i Marianna Chmielnicka ż. Aleksandra 17-1-235 126V-127R 50 Ch 245-246 DM
14 8 1865 Kulczyny Władysław Michalewski Krasiłów Gabriel Konstancja Markowska Ignacy Chmielnicki i Antonina Markowska ż. Wawrzyńca 17-1-235 132V-133R 73 Ch 257-258 DM
6 12 1865 Kulczyny Mikołaj Chmielnicki Krasiłów Emilian Katarzyna Singielewicz Franciszek Pilecki i Marianna Remiszewska ż. Józefa 17-1-235 144V-145R 121 Ch 281-282 DM
2 3 1866 Bazalia Kazimierz Chmielnicki Wasylówka Maciej Eleonora Kancyrska Nestor Popławski i Honorata Bukowska 17-1-7 149V-150R 40 Ch 202-203 DM
23 1 1866 Kulczyny Karol Buniewicz Krasiłów Konstanty Albina Sawicka Jan Chmielnicki i Anna Buniewicz ż. Jana 17-1-235 174V-175R 9 Ch 341-342 DM
22 2 1871 Grzymałów Łukasz Chmielnicki Zarubińce Antoni Zofia Polnarska Jan Mazur, Rozalia Czerwińska 1677 15 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0008.htm
11 6 1872 Nowogród Wołyński Witalis Chmielnicki Chmieryn Jan Marianna Jędrzejewska Szymon Suchodolski, Barbara Całko 178-3-156 248V,251R 141 Ż 493 DW
19 7 1873 Grzymałów Eliasz Chmielnicki Zarubińce Franciszek Barbara Hołyk Jan Czerwiński, Eudoksja Sławska 1677 18 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0010.htm
8 5 1873 Kulczyny Stanisława Michalewicz Krasiłów Gabriel Konstancja Markowska chrzest 22.09.1874, Ignacy Chmielnicki i Honorata Ostrowska panna 17-1-235 688V-689R 102 Ch 1347-1348 DM
13 4 1874 Kulczyny Antonina Kowalewska Krasiłów Franciszek Franciszka Tałałaj Emilian Chmielnicki i Marianna Żółtomirska ż. Jana, asyst. Dominik Sowiński i Tekla Nowicka ż. Wojciecha 17-1-235 674V-675R 46 Ch 1319-1320 DM
17 6 1874 Kulczyny Piotr Chmielnicki Krasiłów Wojciech Aleksandra Mierzwińska Antoni Korzeniowski i Józefa Kunicka, asyst. Jan Chmielnicki i Cecylia Chmielnicka 17-1-235 679V-680R 67 Ch 1329-1330 DM
31 5 1877 Grzymałów Jan Chmielnicki Zarubińce Antoni Zofia Polnarska Maksym Sławski, Helena Denys 1677 25 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0013.htm
31 5 1878 Grzymałów Antoni Chmielnicki Zarubińce Franciszek Barbara Hołyk Polikarp Semeniuk, Maria Depatak(?) 1677 26 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0014.htm
21 6 1882 Grzymałów Paulina Czerwinska Zarubińce Wojciech Elżbieta Maceluch Franciszek Chmielnicki, Agata/Agafia Maceluch 1677 32 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0017.htm
9 10 1882 Grzymałów Łukasz Chmielnicki Zarubińce Franciszek Anna Czerwińska Daniel Kupecki, Karolina Melniczuk 1677L 33 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0017.htm
11 8 1887 Grzymałów Bartłomiej Chmielnicki Zarubińce Antoni Zofia Kamie... Paweł Gnida, Franciszka Czerwińska 1614 45 13 EK 0
11 8 1887 Grzymałów Bartłomiej Chmielnicki Zarubińce Antoni Zofia Polnarska Paweł Gnida, Józefa Czerwińska 1677 43 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0022.htm
29 8 1887 Grzymałów Michał Chmielnicki Zarubińce Franciszek Anna Czerwińska Paweł Kawka, Józefa Kawka 1677 43 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0022.htm
17 11 1889 Horochów Bolesław Chmielnicki Drużkopol Ksawery Maria Dobrzyńska Piotr Macewicz, Teresa Popow ż. Jana 126 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0005.htm
28 1 1890 Grzymałów Błażej Chmielnicki Zarubińce Franciszek Anna Suseł Łukasz Czerwiński, Anna Maceluch 1677 49 2 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0025.htm
30 4 1894 Horochów Leon Chmielnicki Drużkopol Ksawery Maria Dobrzyńska 130 14-15 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0008.htm
17 9 1899 Grzymałów Michał Chmielnicki Zarubińce Franciszek Anna Czerwińska Maciej Kawka, Anna Węgier 301-1677 75 16 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0038.htm
25 1 1907 Korzec Franciszek Pawłowski Bereźnicki Majdan Adam Waleria Wachowska Mikołaj Chmielnicki i Paulina Czerniatewicz ż. Jana 740-2-332 7V-8R 34 R 9 DM
19 5 1907 Korzec Józefa Niżyńska Kowalewicze Apolinary Teofila Chmielnicka Józef Chmielnicki i Maria Dąbrowska ż. Emeryka 740-2-332 34V-35R 170 R 37 DM
1 9 1907 Korzec Aleksander Chmielnicki Anastaziówka Mała Piotr Teofila Kraszewska Wincenty Cielecki i Anna Kuriata ż. Tomasza 740-2-332 48V-49R 237 R 51 DM
19 8 1910 Horochów Władysław Chmielnicki Horochów Antoni Ewelina Zielińska 996 19 89 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0021.htm
1 1 1910 Bazalia f. Tereszki Genowefa Chmielnicka Tryski Wiktor Rozalia Kustowska Jan Chmielnicki i Marianna Królikowska ż. Pawła, asyst. Józef Chmielnicki i Anna Kustowska panna 17-2-47 101V 2 Ch 204 DM
15 8 1910 Bazalia f. Tereszki Antonina Kodelska Krasiłów par. Kulczyny Franciszek Anna Popławska Jan Chmielnicki i Stanisława Popławska ż. Aleksandra 17-2-47 106R 48 Ch 213 DM
16 1 1911 Korzec f. Horodnica Bronisław Chmielnicki Lubtów Józef Anna Juźwińska Benedykt Orzechowski i Marianna Orzechowska ż. Ignacego 178-3-181 3V-4R 17 Ż 7-8 DM
18 8 1911 Korzec f. Horodnica Rozalia Chmielnicka Kowalewicze Józef Franciszka Chwoińska Mikołaj Chmielnicki i Rozalia Rudnicka ż. Hieronima 178-3-181 26V-27R 148 Ż 53-54 DM
21 12 1911 Korzec f. Horodnica Józefa Pawłowska Majdan Bereźnicki Adam Waleria Wachowska (brak imienia) Chmielnicki i Emilia Czerniatewicz ż. Konstantyna 178-3-181 39V-40R 233 Ż 79-80 DM
15 11 1912 Horochów Jan Chmielnicki Horochów Antoni Ewelina Zielińska 1039 25 90 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0029.htm
2 5 1912 Korzec f. Horodnica Adam Chmielnicki Myszakowa IN Maria Antoni Michniewicz i Adela Turowska ż. Tomasza 178-3-181 73V-74R 76 Ż 147-148 DM
26 10 1912 Korzec f. Horodnica Hieronim Chmielnicki Majdan Bereźnicki Jan Ewa Kuzińska (Kozińska) Antoni Bielawski i Antonina Kraszewska ż. Antoniego 178-3-181 92V-93R 203 Ż 185-186 DM
13 12 1912 Korzec f. Horodnica Erazm Górski Majdan Bereźnicki Piotr Katarzyna Feliks Chmielnicki i Antonina Krasińska ż. Adolfa 178-3-181 97V-98R 235 Ż 195-196 DM
20 3 1913 Korzec f. Horodnica Maria Bielawska Majdan Bereźnicki Antoni Felicja Czerniatewicz Jan Chmielnicki i Emilia Czerniatewicz Konstantego 178-3-181 124V-125R 59 Ż 246-247 DM
16 8 1913 Starokonstantynów Kazimierz Chmielnicki Zapadyńce Piotr Aniela Sikorska Marian Głuchowski i Antonina Chmielnicka ż. Ignacego 17-2-89 104V-105R 112 Ch 191-192 DM
15 6 1914 Włodzimierz Wołyński Jan Chmielnicki Siedmiarki Albin Katarzyna Bożek 1058 27 129 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0027.htm
10 12 1914 Horochów Kazimierz Chmielnicki Horochów Antoni Ewa Zielińska 1066 2 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0003.htm
4 9 1914 Horodnica Oktawian Chmielnicki Szopy Ksawery Franciszka Cyrklewicz Erazm Dolenko i Rozalia Dolenko panna 178-3-181 193V-194R 154 Ż 381-382 DM
20 11 1914 Horodnica Jan Chmielnicki Majdan Bereźnicki Marian Helena Kozłowska Adolf Kozłowski i Maria Siedlecka panna 178-3-181 199V-200R 191 Ż 393-394 DM
4 7 1915 Starokonstantynów Janina Chmielnicka Zapadyńce Mikołaj Michalina Wiszniewska Ignacy Chmielnicki i Stanisława Olichowska ż. Józefa 17-2-90 22V-23R 89 Ch 46-47 DM
15 1 1915 Horodnica s. [...] Pawłowski Majdan Bereźnicki Adam Waleria Wachowska Mikołaj Chmielnicki i Apolonia Czerniatewicz ż. Jana 178-3-181 217V-218R 12 Ż 429-430 DM
8 10 1916 Starokonstantynów Cyriak Krzyżanowski Zapadyńce Franciszek Emilia Kowalewska Ignacy Chmielnicki i Paulina Krzyżanowska ż. Bronisława 17-2-90 75V-76R 92 Ch 150-151 DM
5 1 1916 Horodnica Jan Chmielnicki Majdan Bereźnicki Marian Helena Kozłowska Jan Czerniatewicz i Maria Siedlecka panna 178-3-181 270V-271R 7 Ż 531-532 DM
27 5 1916 Horodnica Franciszek Chmielnicki Bereźnicki Majdan Feliks Maria Maszewicz Antoni Bielawski i Zofia Czerniatewicz ż. Pawła 178-3-181 288V-289R 96 Ż 567-568 DM
8 7 1917 Starokonstantynów Władysław Chmielnicki Zapadyńce Ignacy Antonina Brodecka Stanisław Werbachowski i Michalina Chmielnicka ż. Mikołaj 17-2-90 128V-129R 70 Ch 246-247 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
7 6 1826 Bereźnica (Horode Tomasz Czarnecki obrz. G-K Ludwika Ignatoska par. Bereźnica Grzegorz Chmielnicki, Paweł Relkowski, 25 9
24 5 1827 Ożohowce Michał Chmielnicki brak 30 brak brak Kunegunda Dobieszewska brak 26 W ojciec Malanowski matka Malanowska brak Wielmożny Antoni Zakaszewski, Józef Chmielnicki 178-3-93 284R 7 Ż 547 KP2 0
17 2 1829 Kulczyny Kazimierz Dąbrowski Krasiłów 22 Józef Zofia Chwedorowicz Marianna Sławska Krasiłów 22 Urodzeni, świad: Ur. Kacper Jarosiewicz, Jakub Zieliński, Jan Chmielnicki 178-3-95 358V 8 Ż Mg
6 10 1829 Korzec Jan Chmielnicki Bereźniki 18 Jerzy Jaryna Wolnicka Wiktoria Rebczyńska Dubniki 17 Jan Barbara Bagińska Józef Metelica, Leon Górowski 245-1-3 90R 26 R 175 DM
2 11 1830 Kulczyny Kajetan Wachowski Krasiłów 24 Stefan Marianna Bojalska Antonina Kamińska Krasiłów 18 Augustyn Tekla Sławińska Urodzeni, świad: Ksawery Chmielnicki, Teodor Danilewski 178-3-96 343R 21 Ż Mg
23 6 1830 Uściług Jędrzej Netorowicz par. Uściług 24 Bazyli Anna Lewicka Agnieszka Kamińska par. Uściług 20 Maciej Joanna Tryniecka Ignacy Nowicki, Mateusz Wereszczyński, Stanisław Chmielnicki 845 194R 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0174.htm
24 1 1832 Kulczyny Franciszek Sławski Krasiłów 20 Bazyli Wiktoria Fedorowicz Anastazja Krzyszewska Woskodawińce 16 Antoni Domicela Szymańska Kazimierz Dąbrowski, Jan Chmielnicki 178-3-98 338V 4 Ż 641 DM
24 1 1832 Kulczyny Jan Majewski Krasiłów 27 Stanisław Rozalia Wiktoria Kont Krasiłów 18 Fryderyk Marianna Busz Jan Busz, Ksawery Chmielnicki 178-3-98 338V-339R 5 Ż 642 DM
29 10 1833 Korzec Piotr Chmielnicki Majdan Bereźnicki 23 Jerzy Regina Wolińska Zofia Metelska Majdan Bereźnicki 23 Błażej Marianna Marcinkowska 245-1-7 97 29 R PW
29 1 1833 Kulczyny Jan Zabierzewski Salicha Mała 26w Józef Apolonia Moszczyńska Ewa z d. Medwedowska Pioruńska Salicha Mała 28w Jan Marianna Jaskulska Mikołaj Chmielnicki, Bazyli Krzyżanowski 178-3-99 324R 2 Ż 617 DM
5 2 1833 Kulczyny Julian Chmielnicki Krasiłów 23 Kazimierz Marianna Markiewicz Honorata Tatałaj Krasiłów 18 Józef Prakseda Jan Chmielnicki, Mikołaj Chmielnicki 178-3-99 325V 7 Ż 620 DM
15 7 1834 Kulczyny Ignacy Chmielnicki Krasiłów 34 Kazimierz Franciszka Szybińska Karolina Pilecka Kulczyny 33 Szymon Marianna Zacharzewska Leon Tuszewski, Ksawery Chmielnicki 178-3-100 346V 7 Ż 671 DM
22 9 1835 Uściług Stanisław Chmielnicki par. Uściług 21 Tomasz Katarzyna Buchres Katarzyna Adamowicz par. Uściług 19 Jan Marianna Słotwińska 850 225 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0125.htm
13 10 1835 Ożohowce Jan Jarowicki Hawratyń 28 Józef Magdalena Julianna Pimonowna Hawratyń 18 Ambroży Prakseda Michał Chmielnicki 178-3-101 290V 6 Ż 542 SK
10 11 1835 Kulczyny Jan Chmielnicki Krasiłów 25 Ignacy Katarzyna Szkodowska Marianna Boniewicz [Buniewicz] Krasiłów 17 Michał Julianna Kardaszewska Antoni Bańkowski, Wawrzyniec Markowski, Tomasz Chmielnicki 178-3-101 362V 22 Ż 678 SK, DM
22 11 1836 Kulczyny Jan Busz Krasiłów 41 Tomasz Marianna Wolner Celestyna Obyrn Krasiłów 26 Michał Elżbieta Leszczyńska Michał Wołodkiewicz, Jan Chmielnicki 178-3-106 252V 28 Ż 488 DM
29 1 1836 Kotelnia Bazyli Narbut par. Białopol 21 Szymon Barbara Hryniewiecka Marianna Obsztat Pawełki 21 Marcin Magdalena Chmielnicka Walenty Chmielnicki, Bazyli Janowicz, Bazyli Podlewski 178-51-386 288R 2 Ż 291 DM
11 7 1837 Bereźnica Błażej Syczewski Horodziec 22 Bazyli Marianna Wawrynowska Marianna z d. Bagińska Grodowicz Horodziec 31w Adam Magdalena Rudnicka Grzegorz Chmielnicki, Piotr Konopacki, Aleksander Lachowski 823 127R 4 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0135.htm
6 11 1838 Bazalia Pius Kozieradzki Łazuczynek Mały 22 Łukasz Barbara Kuźmińska Petronela Krotewicz Łazuczynek Mały 20w Marcin Teofila Jan Bujalski, Tomasz Chmielnicki 178-3-110 265R 29 Ż DM
29 5 1838 Kulczyny Tomasz Chmielnicki Krasiłów 23 Mikołaj Katarzyna Tomaszewska Justyna Zaborowska Krasiłów 18 Jan Marianna Domańska Mikołaj Pawłowski, Wincenty Kalinowski 178-3-110 400R 9 Ż 766 DM
22 1 1839 Bazalia Jakub Panosewicz Żerebki 45w Jan Agnieszka Woźniakowska Tekla Korzeniowska Zozulińce Małe 36w Michał Dorota Dąbrowska Ignacy Chmielnicki, Piotr Miłaszewski, Róża Brodecka 178-3-112 232R 2 Ż DM
29 4 1839 Kulczyny Józef Zieliński Krasiłów 21 Jakub Katarzyna Stachowicz Marianna Zawadzka Zastawki 17 Jan Katarzyna Dubilewska Ignacy Nowicki, Aleksander Chmielnicki 178-3-112 365V 11 Ż 703 DM
15 10 1839 Kulczyny Kornel Mikołajów Krasiłów 35 Mikołaj Apolonia Oksenia Mosiejów Krasiłów 35 Mosiej Aleksandra Józef Chmielnicki, Jędrzej Markowski 178-3-112 368R 22 Ż 708 DM
4 2 1840 Kotelnia Eufrozym Chmielnicki Antopol 22 Jan Teresa Kozierowicz Julia Markiewicz Mińkowce 19 Paweł Honorata Zabłocka Bartłomiej Miłkowski, Jakub Tułobiński, Paweł Kostecki 178-3-9 172V 3 Ż 343 DM
15 2 1842 Nowogród Wołyński Tomasz Chmielnicki Berezniki, par. Korzec 25 Tomasz Petronela Rudnicka Brygida Boczkowska Słoboda Spaska 21 Kazimierz Marianna Łaszewicz 873 62 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0034.htm
31 5 1843 Bereźnica Hipolit Chomicki Horodziec 23 Leon Kunegunda Krokowska Petronela Rybkowska Horodziec 16 Paweł Honorata Bańkowska Grzegorz Chmielnicki, Stefan [...], Konrad Baranowski, Wiktor Bańkowski 829 257R 2 AGAD 272 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0272.htm
1 10 1844 Cudnów Jerzy Chmielnicki Berdyczów par. Berdyczów 25 Aleksander Anna Kozarewicz Marianna Krasowska Raczki 25 Wawrzyniec Domicela Ruszkowska Grzegorz Pawłowski, Stanisław Ptaszyński 569-1-67 33V 41 Ż 67 DM
4 2 1845 Starokonstantynów Jan Buniewicz Starokonstantynów 26 Teodor Brygida Jakubowska Justyna Moszczyńska Starokonstantynów 20 Bazyli Katarzyna Łotocka Tomasz Chmielnicki, Piotr Moszczyński 178-3-113 167R 5 Ż 334 DM
4 2 1845 Kotelnia Teodor Chmielnicki Harapówka 21 Jan Teresa Koziarewicz Helena Sokołowska Harapówka 22 Kazimierz Magdalena Rudnicka Paweł Makarewicz, Paweł Borowski, Eufrozyn Chmielnicki 178-3-12 270R 5 Ż 534 DM
20 1 1846 Kulczyny Wojciech Słoniewski Sorokoduby par. Bazalia 27w Aleksander Julianna Czyżewska Józefa Kalinowska Słobódka Krasiłowska 24 Jan Marianna Chmielnicka Mikołaj Popławski, Marceli Chmielnicki, Kasper Różycki 178-3-115 365R 1 Ż 715 DM
5 5 1846 Kulczyny Maurycy Piasecki Słobódka Krasiłowska 26 Jędrzej Katarzyna Błażejewska Rozalia Żółkiewska Słobódka Krasiłowska 20 Jan Teresa Wilgocka Józef Żółtomirski i Julian Chmielnicki 178-3-115 367V 10 Ż 720 DM
5 5 1846 Kulczyny Stefan Buniewicz Krasiłów 21w Bazyli Wiktoria Mańkowska Katarzyna Czucharska Krasiłów 20 Jan Agnieszka Zawistowska Mateusz Sawicki, Jan Chmielnicki 178-3-115 368R 12 Ż 721 DM
26 9 1848 Korzec Ksawery Chmielnicki Majdan Bereźnicki 18 Tomasz Petronela Rudnicka Marianna Jaworska Majdan Bereźnicki 21 NN Tekla Jaworska Tomasz Kraszewski, Mikołaj Zieliński 245-1-14 435R 15 R 840 DM
6 2 1849 Korzec Bazyli Pawłowski Majdan Bereźnicki 24 Franciszek Marianna Cybulska Magdalena Chmielnicka Majdan Bereźnicki 17 Tomasz Petronela Rudnicka Kazimierz Jaworski, Antoni Chmielnicki 245-1-15 459R 4 R 613 DM
13 2 1849 Kulczyny Julian Chmielnicki Krasiłów 23 Wojciech Anastazja Markowska Marianna Wysocka Krasiłów 20 Maciej Agnieszka Rudnicka Aleksander Zieliński i Franciszek Zieliński 178-3-118 181V 8 Ż 340 DM
5 2 1850 Kulczyny Augustyn Jakubowski Krasiłów 22 Jan Marianna Żukowska Domicela Zielińska Krasiłów 18 Tomasz Marianna Okarska Julian Chmielnicki, Franciszek Zieliński 178-3-119 201R 6 Ż 394 DM
19 2 1850 Kulczyny Wincenty Tałałaj Krasiłów 42w Józef Julianna Tarska Marianna Szymańska Krasiłów 30 Aleksander Anna Chlebowska Julian Chmielnicki, Leon Ptaszkowski 178-3-119 202V 11 Ż 397 DM
25 11 1850 Kulczyny Ludwik Błażejewski Krasiłów 25 Antoni Marianna Kunicka Honorata Wachowska Krasiłów 23 Łukasz Rozalia Zielińska Jakub Zieliński, Julian Chmielnicki 178-3-119 207V 31 Ż 407 DM
20 5 1851 Kulczyny Hipolit Mikulski Kobyla par. Starokonstantynów 38w Józef Krystyna Killer Eleonora Szczucka Słobódka Krasiłowska 19 Paweł Anna Markowska Jan Tarczyński, Jan Chmielnicki 178-3-120 219R 8 Ż 430 DM
30 9 1851 Kulczyny Franciszek Górski 40w Jan Petronela Kozłowska Zofia z d. Krzyżanowska Ordyńska Krasiłów 30w Marcin Marianna Szczepanowska Jan Chmielnicki, Michał Rutkowski 178-3-120 219V 10 Ż 431 DM
21 11 1854 Korzec Franciszek Kubasiewicz [Kubaszewicz] Majdan Stary par. Nowogród Wołyński 27 Feliks Rozalia [Domicela] Hołówko Anna Cybulska Bereźniki 18 Grzegorz Marianna Metelska Tomasz Chmielnicki, Grzegorz Głowacki, Szymon Głowacki 171-1-37 123V 21 R 129 DM
22 1 1856 Bazalia Wincenty Chmielnicki Olejniki par. Teofilpol 40w Wojciech Katarzyna Liniewicz Honorata Słotwińska Tereszki 21 Szymon Franciszka Dąbrowska Józef Popławski, Franciszek Staniszewski, Brygida Bukowska 178-3-124 97V-98R 2 Ż DM
1 7 1856 Kulczyny Wiktor Ziobrowski par. Kulczyny 35 Franciszek Marianna Stachowska Józefa Jasińska Krasiłów 21 Michał Aleksandra Gągolewska Julian Chmielnicki, Jakub Ostrowski 178-3-124 207V 17 Ż 379 DM
3 11 1857 Kulczyny Jan Tałałaj Krasiłów 22 Wincenty Antonina Koso(w)ska Barbara Różycka Wolica Dubiska 18 Maciej Apolonia Derecka Julian Chmielnicki, Jan Derenowski 178-3-125 152R 27 Ż 292 DM 0
1859 Korzec Marceli Chmielnicki Piotr Zofia Metelska Karolina Jaworska nr aktu 26 t. VI 103
23 10 1860 Bazalia Leon Singielewicz Wasylówka 26 Mikołaj Krystyna Chmielnicka Tekla Witkowska Ordyńce 19 Michał Marianna Michalska Nestor Popławski, Maciej Chmielnicki, Eleonora Chmielnicka 178-3-130 46V-47R 29 Ż DM
30 10 1860 Starokonstantynów Ignacy Żółkiewski Zapadyńce 22 Stanisław Rozalia Ostrowska Karolina Chmielnicka Zapadyńce 16 Jan Anna Cichocka Tomasz Chmielnicki, Bazyli Krzyżanowski 178-3-130 310V-311R 22 Ż 584-585 DM
27 5 1862 Kulczyny Jan Boniewicz Krasiłów 40 Bazyli Wiktoria Mańkowska Anna z d. Rudnicka Żukowska Krasiłów 30w Maciej Katarzyna Mickiewicz Konstanty Boniewicz, Jan Chmielnicki 178-3-131 187R 20 Ż 358 DM
10 11 1863 Kulczyny Andrzej Chmielnicki Zapadyńce par. Starokonstantynów 22 Tomasz Justyna Zaborowska Józefa Krupicka Słobódka Krasiłowska 17 Grzegorz Helena Kulikowska Józef Krzyżanowski, Stefan Tomaszewski 17-1-235 45V 32 Ch 90 DM
1 11 1864 Nowogród Wołyński Stanisław Chmielnicki Majdan Bereznicki par. Korzec 23 Tomasz Brygida Boczkowska Józefa Ziembicka Słoboda Spaska 20 Jan Aleksandra Dudkowska 178-3-152 30 56 Ż 60 MO
23 2 1864 Kulczyny Jan Chmielnicki Krasiłów 50w Ignacy Katarzyna Szkodowska Marta Rutkowska Krasiłów 35 Mikołaj Salomea Konstanty Boniewicz [Buniewicz], Grzegorz Kurdybanowski 17-1-235 97V 4 Ch 190 DM
14 2 1865 Kulczyny Franciszek Niewiński Krasiłów 28 Piotr Marianna Godkiewicz [Gutkiewicz] Marianna Mierzwińska Krasiłów 20 Bartłomiej Paulina Górska Stanisław Żółtomirski, Franciszek Chmielnicki 17-1-235 151R 9 Ch 294 DM
14 2 1865 Kulczyny Piotr Chmielnicki Krasiłów 37w Kazimierz Marianna Markiewicz Franciszka Jasińska Krasiłów 20 Michał Aleksandra Gągolewska Julian Chmielnicki, Jakub Niewiński 17-1-235 151V 10 Ch 295 DM
5 9 1865 Kulczyny Józef Chmielnicki Krasiłów 23 Julian Honorata Tałałaj Franciszka Tatarowska Krasiłów 18 Józef Marianna Orzechowska Augustyn Jakubowski, Michał Ostrowski 17-1-235 155R 21 Ch 302 DM
17 2 1869 Nowogród Wołyński Mikołaj Chmielnicki Słoboda Spaska 23 Tomasz Brygida Boczkowska Marianna Suchodolska Huta Kurczycka 20 Piotr Antonina Kuriata 178-3-152 141 8 Ż 278 MO
12 10 1869 Nowogród Wołyński Jan Chmielnicki Chmieryn 25 Tomasz Brygida Boczkowska Marianna Jędrzejewska Susły 20 Klemens Anna Kozakiewicz 178-3-152 151 27 Ż 297 MO
25 10 1870 Bazalia Ludwik Chmielnicki Kołki 21 Wincenty Elżbieta Borkowska Sylwestra Prochorowicz Kołki 18 Jan Rozalia Tomińska Jakub Lipiński, Andrzej Borysławski 17-1-8 109R 42 Ch 217 DM
16 5 1871 Bazalia Celestyn Skąpski Tryski 22 Józef Antonina Ławecka Feliksa Żytkiewicz Tryski 18 Jan Apolonia Metelska Maciej Chmielnicki, Paweł Wierzbicki 17-1-8 116V 18 Ch 232 DM
30 1 1872 Bazalia Piotr Bystrzycki Zozulińczyki 22 Feliks Olimpia Szuszyńska Marianna Jaworska Wolica Poniatowskiego 17 Paweł Paulina Nowosielska Jan Chmielnicki, Błażej Dzwoniewski 17-1-8 127R 8 Ch 252 DM
28 4 1874 Kulczyny Stefan Chmielnicki Zapadyńce par. Starokonstantynów 28 Tomasz Justyna Żaborowska Anna Ptaszkowska Krasiłów 19 Wojciech Marianna Zalewska Józef Krzyżanowski, Andrzej Chmielnicki 17-1-235 708V-709R 17 Ch 1384-1385 DM
5 5 1874 Kulczyny Wincenty Karpiński Zapadyńce par. Starokonstantynów 28 Julian Marcjanna Wiszniewska Agnieszka Bezdecka Krasiłów 23 Piotr Aniela Nowicka Ignacy Kunicki, Karol Chmielnicki 17-1-235 709R 18 Ch 1385 DM
20 5 1874 Kulczyny Józef Pawłowski Krasiłów 23 Antoni Magdalena Zielińska Aniela Szmigielska Krasiłów 18 Józef Anastazja Skrzyżewska Ludwik Błażejewski, Antoni Chmielnicki 17-1-235 710V 22 Ch 1388 DM
26 5 1874 Kulczyny Antoni Wysocki Krasiłów 40w Mateusz Agnieszka Rudnicka Józefa Hapczuk Zastawki 24 Stanisław Teresa Juźków Julian Chmielnicki, Karol Chmielnicki 17-1-235 710V-711R 23 Ch 1388-1389 DM
8 5 1901 Starokonstantynów Ignacy Chmielnicki Holunki 21 Andrzej Józefa Krupicka Antonina Brodecka Holunki 18 Marcin Karolina Petrowska Aleksander Jabłoński, Franciszek Krzyżanowski 17-1-505 45R 12 Ch 89 DM
4 11 1903 Ostropol Antoni Chmielnicki Ostropol 43w Józef Anna Rosińska Joanna Dowhalska Ostropol 47w Marcin Anna Wiszniewska Aleksander [...]on, Franciszek Dowhalski 17-1-324 139V 10 Ch 263 DM
6 2 1905 Starokonstantynów Michał Popławski Krasiłów par. Kulczyny 20 Roman Józefa Chmielnicka Julia Dębicka Woronkowce 18 Rafał Aleksandra Stachowska Mikołaj Chmielnicki, Bolesław Chmielnicki 178-52-28 375R 10 Ż 378 DM
24 1 1906 Nowogród Wołyński Jan Sokołowski Chmeryn 27 Erazm Marianna Myszkiewicz Aniela Chmielnicka Chmeryn 20 Stanisław Józefa Ziębicka Piotr Adamski, Wiktor Chmielnicki 178-3-202 128R 15 Ż 255 DW
3 11 1909 Horochów Antoni Chmielnicki Horochów 26 Tomasz Anna Krokowska Ewelina Zielińska Podliski 22 Stanisław Justyna Niezabitowska 995 36 17 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0040.htm
24 1 1910 Starokonstantynów Mikołaj Chmielnicki Zapadyńce 31 Andrzej Józefa Krupicka Michalina Wiszniewska Zapadyńce 18 Franciszek Anna Brodecka Franciszek Krzyżanowski, Ignacy Chmielnicki 17-2-88 141R 4 Ch 281 DM
3 10 1910 Starokonstantynów Tomasz Skrzyszewski Zapadyńce 24 Jan Kamila Orzechowska Antonina Wiszniewska Zapadyńce 20 Karol Karolina Kowalewska Józef Chmielnicki, Kazimierz Wiszniewski 17-2-88 151R 44 Ch 301 DM
7 6 1910 Bazalia Michał Kołosowski Wolica par. Kulczyny 32 Filip Honorata Lipska Petronela Wilińska Tryski 18 Ludwik Barbara Szafrańska Jan Chmielnicki, Bartłomiej Lipiński 17-1-8 596R 31 Ch 1161 DM
20 11 1911 Korzec f. Horodnica Marcjan Chmielnicki Majdan Bereźnicki 25 IN Maria c. Karola Chmielnicka Konstancja Wierzbicka Myszakowa 22 Tomasz Franciszka Łoś Antoni Michniewicz, Antoni Chołodecki 178-3-181 47R 23 Ż 94 DM
16 9 1912 Bazalia Bronisław Biskupski Klitenka Mała 25 Karol Maria Zalewska Anna Staszewska Tryski 25 Stanisław Józefa Kalinowska Jan Chmielnicki, Feliks Wiszniewski 17-1-8 626V 49 Ch 1221 DM
24 11 1913 Korzec f. Horodnica Mikołaj Rakowski 22 Józef Marianna Niedźwiecka Ewa Garbowska Majdan Bereźnicki 19 Adam Marcelina Czerwińska Florian Lisowski, Mikołaj Chmielnicki 178-3-181 156R 32 Ż 308 DM
29 9 1913 Starokonstantynów Stefan Brodecki Holunki 26 Marcin Karolina Piotrowska Maria Lewandowska Zapadyńce 16 Cezary Antonina Tymanowska Ignacy Chmielnicki, Jan Wiszniewski 17-2-89 126V 28 Ch 234 DM
4 5 1914 Horodnica Marian Chmielnicki IN Anna Chmielnicka Helena Kozłowska 17 Ignacy Waleria Sosnowska Józef Naumowicz, Antoni Kuriata 178-3-181 204V 10 Ż 404 DM
10 7 1921 Starokonstantynów Piotr Brodecki Holunki par. Krasiłów 27 Marcin Karolina Piotrowska Bronisława Żołkiewska Motrunki 22 Tomasz Antonina Zakrzewska Jan Zakrzewski, Mikołaj Chmielnicki 17-2-91 cz. 2 265V 63 Ch 130 DM
3 2 1931 Skurcze Franciszek Chmielnicki Franciszka Sadzewicz Ferma Sadowska 18 Justyn Antonina Łaskarzewska 1051 14-15 25 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0009.htm
20 11 1937 Horochów Jan Chmielnicki Horochów 25 Antoni Ewelina Zielińska Antonina Szczepańska 1039 25 90 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0029.htm
20 11 1937 Horochów Jan Chmielnicki Antonina Szczepańska Połtawa-Rosja 19 Aleksander Wiktoria Tam dopisek 1083 63 35 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0048.jpg

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
262 13 Teodor Chmielnicki syn Jana 30 Kotelnia Harapówka 1853 Żytomierz DM 178-3-37
575 28 żona Katarzyna z Chmielnickich 28 Kotelnia Niechworoszcz 1853 Żytomierz DM 178-3-37
663 43 Magdalena Trześniowska z Chmielnickich 67 Kotelnia Pawełki 1853 Żytomierz DM 178-3-37
664 35 Gabriel Chmielnicki syn Ignacego 22 Kotelnia Pawełki 1853 Żytomierz DM 178-3-37
358 903 Żona Antonina z Chmielnickich 33 Korzec Majdan Bereźnicki 1885 Równe DW
360 777 Chmielnicki Antoni Chł. 59 Korzec Majdan Bereźnicki 1885 Równe DW
362 920 Żona Magdalena z Chmielnickich 57 Korzec Majdan Bereźnicki 1885 Równe DW
365 789 Chmielnicki Karol Chł. 54 Korzec Majdan Bereźnicki 1885 Równe DW
410 107 Żona Franciszka z Chmielnickich 23 Korzec Lubtów 1885 Równe DW 597-1-1
414 Chmielnicki Hieronim 23 Korzec Lubtów 1885 Równe DW 597-1-1
416 926 Chmielnicki Feliks 26 Korzec Lubtów 1885 Równe DW 597-1-1
453 102 Chmielnicki Piotr 23 Korzec Nastazówka Mała 1885 Równe DW 597-1-1
253 10 żona Karolina z Chmielnickich 45 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
262 45 żona Maria z Chmielnickich 50 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
263 36 Chmielnicki Andrzej 50 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
284 115 Onufrowa Malwina z Chmielnickich, mąż prawosławny 45 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
366 9 żona Wiktoria z Chmielnickich 42 Bazalia Kołki 1888 Żytomierz DM 178-49-67
381 10 żona Marianna z Chmielnickich 30 Bazalia Wasylówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
382 63 Chmielnicki Stefan 44 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
393 42 Chł. Chmielnicki Maciej, wdowiec 72 Bazalia Wasylówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
393 38 żona Franciszka z Chmielnickich 19 Bazalia Wasylówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
397 45 żona Julianna z Chmielnickich 52 Bazalia Wasylówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
397 103 żona Józefa z Chmielnickich 30 Starokonstantynów Skoworódki/ Skowródki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
4 7 Chmielnicki Tomasz 58 Horochów Horochów 1902 Łuck DM 193-1-161 1R 2
5 19 żona Maria z Chmielnickich 38 Horochów Chołoniów 1902 Łuck DM 193-1-161 18R 36
10 32 Chmielnicki Ksawery 52 Horochów Brany 1902 Łuck DM 193-1-161 30R 60
102 23 Chmielnicki Józef 49 Korzec - filia Horodnica Kowalewicze 1913 CDIAK DM 1045-2-940
164 87 Chmielnicki Marcin 26 Korzec - filia Horodnica Myszakowa / Myszakówka 1913 CDIAK DM 1045-2-940
265 7 Chmielnicki Hieronim 50 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
277 53 Chmielnicki Józef 22 Korzec - filia Horodnica Lubtów 1913 CDIAK DM 1045-2-940
293 23 Chmielnicki Piotr 50 Korzec - filia Horodnica Anastaziówka Mała 1913 CDIAK DM 1045-2-940
427 26 Chmielnicki Feliks 40 Korzec - filia Horodnica Majdan Bereźnicki 1913 CDIAK DM 1045-2-940
428 27 Chmielnicki Mikołaj 40 Korzec - filia Horodnica Majdan Bereźnicki 1913 CDIAK DM 1045-2-940
429 32 Chmielnicki Jan 35 Korzec - filia Horodnica Majdan Bereźnicki 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl