Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 402 wyników dla: Krotewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 3 1827 Białogródka Ludwika Krotewicz (Kretowicz) 50 Puzyrki Małe ur., z Ostrowskich, mąż Franciszek, synowie Kajetan i Paweł, córki Franciszka, Konstancja i Małgorzata 178-03-93 68V 22 Ż DM
14 1 1829 Bazalia Marcin Krotewicz 80 Łazuczyn Mały ur., zmarł nagle, wdowiec, pzostawił syna Jana 178-3-95 237R 7 Ż DM
20 9 1831 Kulczyny Górska 50 Dubiszcze Ur., zd. Krotewicz, mąż Jan, 4 synów: Piotr, Bazyli, Józef, Jakub i 3 córki: Tekla, Rozalia, Pawlina 178-03-97 406V 79 Ż Mg
10 6 1832 Szumsk Marianna Gordzielewska 24 Bykowce z febry, ur., zd. Krotewicz, mąż Józef Gordzielewski, dziecko: Agata 245-1-6 416V 64 R RK
4 5 1834 Lachowce Stefan Piotrowski 42 Lachowce ur., żona Franciszka z Krotewiczów, syn Józef i Jędrzej, córki Aleksandra i Marianna 171-1-7 105V 16 R DM
9 4 1838 Bazalia Teodor Krotewicz 35 Łazuczynek Mały kawaler 178-03-110 264V 38 Ż 523 DM
26 1 1839 Bazalia Gertruda Krotewicz 8 Łazuczynek Mały c. Józefa i Teresy 178-03-112 238V 8 Ż 459 DM
8 2 1845 Teofilpol Jan Krotewicz Stroki s. 1-dw. Grzegorza i Franciszki z Batowskich 178-3-113 409V 8 Ż DM
5 3 1845 Bazalia Józefa Krotewicz 2 Kołki c. ur. Antoniego i Urszuli z Bujalskich 178-03-113 240V 37 Ż DM
20 5 1847 Białogródka Antoni Krotewicz 5/12 Swerydy s. ur. Franciszka i Anieli z Sławeckich 178-3-116 124V 41 Ż DM
25 1 1848 Ostropol Marcjanna Kurowska 5 Hubin c. Dominika i Eleonory z Krotewiczów 178-3-117 362R 2 Ż 710 DM
27 3 1851 Bazalia Aleksander Krotewicz 1/365 Łazuczynek Mały s. Jana i Elżbiety 178-03-120 134V 43 Ż DM
5 4 1851 Bazalia Jan Krotewicz 9/365 Łazuczynek Mały s. Jana i Elżbiety 178-03-120 134V 45 Ż DM
5 1 1856 Bazalia Antoni Krotewicz 1 Łazuczynek Mały s. Antoniego i Urszuli 178-03-124 113V 4 Ż DM
21 5 1856 Bazalia Salomea Krotewicz 50 Łazuczynek Mały mąż Józef, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-03-124 122R 70 Ż DM
9 11 1856 Bazalia Anna Krotewicz 7 Łazuczynek Mały c. Jana i Elżbiety 178-03-124 135V 98 Ż DM
20 8 1857 Teofilpol Ignacy Krotewicz 54 Kajetanówka żona Anna, syn Zachariasz, córki Marianna, Joanna i Wiktoria 178-03-125 235R 30 Ż 450 DM
14 4 1857 Bazalia Joachim Krotewicz 2,5 Łazuczynek Mały s. 1-dw. Jana i Elżbiety 178-03-125 62R 40 Ż DM
29 1 1862 Bazalia Józef Krotewicz 80 Łazuczynek Mały wdowiec, synowie Antoni i Jan, córki Agnieszka i Franciszka 178-03-131 123R 21 Ż DM
13 9 1864 Szumsk Jan Krotewicz Kretowicz 1,5 Waśkowce rodz. Filip i Salomea zd. Jaśkiewicz 245-1-21 205R 39 R RK
19 8 1872 Białogródka Franciszka Krotewicz 28 Nowa Wieś z d. Karczewska, mąż Jan, synowie Wincenty i Mikołaj 178-3-84 312R 138 Ż DM
16 11 1873 Białogródka Joanna Krotewicz 22 Białogródka 1-dw., z Przyłuskich, mąż Jan, syn Jan 178-03-84 440V 91 Ż DM
27 12 1873 Białogródka Marian Kretowicz 5/12 Nowa Wieś s. mieszczan Stanisława i Ludwiki [w akcie ur. Krotewicz] 178-03-84 443V 109 Ż DM
17 1 1876 Katerburg Weronika Grządkowska 2 Rybcza c. Mateusza i Magdaleny z Krotewiczów 202 124 4
15 4 1901 Starokonstantynów Feliks Niewidalski 6/12 Świnna s. Juliana i Katarzyny z Krotewiczów 17-1-505 61V 56 Ch 122 DM
28 5 1901 Starokonstantynów Teofila Krotewicz 74 Świnna z d. Gilewicz, mąż Franciszek, synowie Józef i Feliks, córki Katarzyna, Bronisława i Józefa 17-1-505 65R 76 Ch 129 DM
13 8 1901 Starokonstantynów Karolina Roskoszyńska 53 Jemce z d. Krotewicz, mąż Feliks, syn Józef, córki Franciszka, Maria, Paulina i Antonina 17-1-505 67V 92 Ch 134 DM
28 11 1901 Starokonstantynów Marian Krotewicz 20 Świnna kawaler, s. Józefa i Apolonii z Terechowiczów 17-1-505 73R 124 Ch 145 DM
4 4 1907 Szumbar Maria Ludkiewicz 40 Piszczatyńce z d. Krotewicz, mąż Mikołaj, córki Stanisława, Bronisława, Katarzyna i Franciszka 426-1-95 52V 8 T DM
28 8 1915 Starokonstantynów Wiktoria Wawryniuk 50 Połowinniki z d. Krakowiecka, mąż Piotr, córka po I-mężu Franciszka Krotewicz 17-2-90 49R 83 Ch 99 DM
1 1 1920 Starokonstantynów Władysław Mazurek 15 Jemce z tyfusu, s. prac. Pawła i Katarzyny z Krotewiczów 17-2-91 156V 2 Ch 273 DM
8 3 1920 Starokonstantynów Kazimierz Krotewicz 14/12 Jemce z konwulsji, s. włościan Kajetana i Franciszki z Ostaszewskich 17-2-91 178R 131 Ch 316 DM
28 5 1921 Starokonstantynów Maria Krotewicz 11,5 Jemce z odry, c. włościan Józefa i Franciszki z Ostaszewskich 17-2-91 cz.2 289R 59 Ch 171 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 11 1766 Szumsk Elżbieta Krotewicz Kretowicz Michałowka Aleksander Marianna Piotr Chedorowski, Konstancja Stępkowska 297-1-180 136R Ł 4504 RK
13 5 1769 Szumsk Antoni Kazimierz Tyszkiewicz Michałowka Szymon Helena Apolonia Kozeska, Franciszek Krotewicz, Aleksandra Zielinska, Marcin Szymaszewski 297-1-180 146V Ł RK 4529
4 3 1773 Szumsk Józef Krotewicz Kretowicz Michałowka Tomasz Petronela Tomasz, Anna Kulczycka, Łukasz Zaklicki, Tyszkiewiczowa 297-1-180 163V Ł RK 4566
11 4 1775 Szumsk Leon Krotewicz Krotowicz Michałowka Tomasz Petronela Aleksander Domański, Magdalena Lewandowska, Tomasz Błazejewski, Marianna Federowska 297-1-181 12R Ł 012a RK
3 11 1782 Szumsk Katarzyna Zarzycka Michałowka Dominik Joanna Franciszek Krotewicz, Petronela Krotewiczowa 297-1-181 58R Ł 058a RK
28 10 1784 Szumsk Marianna Krotewicz Krotowicz Michałowka Tomasz Petronela Łukasz Zaklicki, Marianna Chodorowska 297-1-181 69V Ł 70 RK
15 2 1788 Szumsk Józef Krotewicz Michałówka Marcin Aleksandra 87 V 0
26 10 1788 Szumsk Franciszek Krotewicz Michałówka Tomasz Weronika 93 R 0
27 12 1788 Szumsk Jan Adamek Adamko Adamowski Michałowka Krzysztof Marianna Łukasz Zaklicki, Aleksandra Krotewiczowa 297-1-181 94R Ł 3 RK
22 1 1789 Szumsk Agnieszka Jakubowska Michałowka Szymon Anna Gabriel Mikulski, Petronela Krotewiczowa, Rafał Kulczycki, Marianna Zaklicka 297-1-181 94R Ł 3 RK
2 4 1789 Szumsk Franciszek Szczepanowski Szumsk Paweł Barbara Antoni Kowalecki, Petronela Krotewiczowa 297-1-181 96V Ł 9 RK
1 2 1790 Szumsk Apolonia Zaklicka Michałowka Łukasz Marianna Piotr Chodoroski, Petronela Krotowiczowa, Mateusz Krotewicz, Zofia Krotowiczowa, Rafał Kulczycki, Aleksandra Krotowicz 297-1-181 100R Ł 19 RK
12 2 1799 Białogródka Rozalia Krotewicz Puzyrki Małe Franciszek Jadwiga chrz. 13.02., g. Antoni Popławski i g. Barbara Wolska, as. G.Maciej Wolski i g. Franciszka Wolska 178-51-95 103R 18 Ż DM
15 5 1799 Białogródka Anna Popławska Puzyrki Małe Maciej Franciszka Jasińska data chrz., Franciszek Krotewicz i Marianna Ryszkowska 178-51-95 106V-107R 45 Ż DM
15 12 1813 Dederkały Jan Krotewicz Dederkały Wielkie Piotr Marianna 44 R 0
9 7 1827 Szumsk Antonina Krotewicz Kretowicz Bykowce Antoni Agnieszka Brodzieiewska Brodziejewska Ignacy Jasiński, Helena Brodzieiewska ż. Franciszka, Jan Kowalewski, Kornelia Jasińska ż. Ignacego 245-1-1 381V 52 R RK
13 11 1827 Szumsk Stanisław Jakubowski Bacaje Jan Marianna Krotewicz Kretowicz Mikołaj Hocewicz, Katarzyna Wróblewska ż. Wojciecha, Paweł Żukowski, Marianna Jakubowska ż. Szymona 245-1-1 386R 81 R RK
10 1 1827 Bazalia Honorata Krotewicz Łazuczynek Józef Teresa Piotrowska Mateusz Piotrowski i Magdalena Bukowska 178-3-93 226V 4 Ż DM
30 9 1827 Bazalia Klara Królikowska Piotr Magdalena Ławecka Józef Krotewicz i Rozalia Czerniawska 178-3-93 239R 109 Ż DM
20 10 1827 Kupiel Jan Gołyński Czerniawa Andrzej Teodozja Krotewicz Jędrzej Bielecki, Marianna Bilecka 178-3-93 319V 23 Ż 613 KP2
18 6 1828 Teofilpol Trynitarski Julianna Drohomirecka Teofilpol ur. Tomasz Franciszka brak ur. Józef Krotewicz, Wiktoria Dużecka 178-3-94 303R 26 Ż 581 KP2
28 1 1829 Szumbar Johanna Krotewicz Borki NN Johanna 200 51 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0028.htm
20 12 1829 Bazalia Lucyna Mazur Łazuczynek Mały Łukasz Tekla ur. Józef Krotewicz i Magdalena Bakowska 178-3-95 217R 99 Ż DM
22 3 1829 Teofilpol Marianna Piotrowska Kuńcza ur. Stefan Franciszka Krotewicz ur. Kazimierz Krotewicz, Marianna Czajkowska 178-3-95 325v 13 Ż 631 KP2
4 8 1830 Białozórka Dominik Koszkiewicz Białozórka Jan Anna Krotewicz Jan Przedakowski, Petronela Białkowska wdowa 245-1-4 360R 16 R RK
12 6 1832 Szumsk Józefa Jakubowska Bacaje Jan Marianna Krotewicz Franciszek Myśliński, Marianna Jakubowska ż. Szymona, Kazimierz Siestrzeński, Aleksandra Więckiewicz 245-1-6 392R 26 R RK
10 8 1832 Szumsk Zuzanna Krotewicz Bykowce Antoni Agnieszka Brodzewska Brodziewska Ludwik Szyndler, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja, Franciszek Krotewicz, Agnieszka Krotewicz panna 245-1-6 394R 44 R RK
26 1 1835 Bazalia Karolina Dubniewicz Borszczówka Jan Kunegunda Piotrowska Józef Piotrowski i Józefa Krotewicz, Piotr Krotewicz i Teresa Krotewicz 178-03-101 232V 12 Ż DM
19 5 1835 Bazalia Nikodem Bukowski Łazuczynek Mały Adam Urszula Buszyńska Tomasz Topolnicki i Barbara Żukowska, Józef Krotewicz i Magdalena Bukowska 178-03-101 235R 47 Ż DM
27 2 1835 Kupiel Józefa Jabłońska Sobkowce Wojciech Marianna Kruszyńska Teodor Wyszyński, Agnieszka Krotewicz 178-3-101 321 25 Ż SK
18 2 1836 Bazalia Kazimierz Niwiński Łazuczyn Mały Jan Anastazja Sokołowska Jan Turski i Urszula Bukowska, Piotr Sinicki i Teresa Krotewicz 178-03-106 263R 12 Ż DM
1 3 1836 Bazalia Kazimierz Krotewicz Łazuczynek Mały Piotr Józefa Szepelska Jan Żukowski i Katarzyna Sławecka, Tomasz Topolnicka i Anna Kaszkieiwcz, Jan Kaszkiewicz i BarbaranŻukowska 178-03-106 263V 17 Ż DM 0
17 5 1836 Bazalia Józef Powstański Bogdanówka Jan Katarzyna Kuszel Kajetan Bujalski i Tekla Miłaszewska, Antoni Krotewicz i Petronela Buszyńska 178-03-106 265V 39 Ż DM
11 8 1836 Bazalia Wawrzyniec Markun Łazuczynek Mały Grzegorz Katarzyna Józef Krotewicz i Marianna Niwińska 178-03-106 268V 76 Ż DM
22 8 1836 Bazalia Tekla Wojciechowska Łazuczynek Mały Łukasz Teresa Piasecka Jan Żukowski i Józefa Krotewicz 178-03-106 269R 84 Ż DM
11 5 1838 Bazalia Antonina Krotewicz Łazuczynek Mały IN Petronela ur. Marcin Żukowski i Teresa Wojciechowska 178-03-110 238R 35 Ż DM 0
26 9 1838 Bazalia Stanisław Krotewicz Łazuczynek Mały Piotr Józefa Szepelska ur. Józef Krotewicz i ur. Katarzyna Sławecka, Jakub Niwiński i Marianna Kozłowska 178-03-110 246R 85 Ż DM
24 8 1838 Bazalia f. Tereszki Ludwik Piotrowski Tryski Antoni Katarzyna Boruchowska ur. Mikołaj Krotewicz i ur. Marianna Boruchowska 178-03-110 257R 39 Ż DM
12 3 1839 Bazalia Józef Jakubczuk Łazuczynek Mały Mateusz Anna Józef Krotewicz i Marianna Jaśkowa 178-03-112 218V 26 Ż 425 DM
18 8 1839 Bazalia Roch Zawadzki Kołki Szymon Anna Bujalska Jan Bujalski i Marianna Zielińska, asyst. Jan Stanisławski Urszula Krotewicz 178-03-112 221V 84 Ż 431 DM
10 4 1839 Bazalia f. Terszki Anastazja Liniewicz Triski Daniel Konstancja Krotewicz Paweł Zalubowski i Faustyna Wojnowska 178-3-112 228V 21 Ż 442 DM
31 3 1841 Białozórka Wincenty Brant Mołotków Kajetan Katarzyna Steszyńska Józef Steszyński i Maryanna Krotewicz 872 752 10
28 12 1841 Katerburg Antonina Grządkowska Rybcza Józef Magdalena Dobrowolska ur. Franciszek Krotewicz, Anna Niewińska ż. Jana, Andrzej Grządkowski, Barbara D 199 104 42 872 801
24 7 1841 Katerburg Anna Woźnicka Horynka Franciszek Serafina Żołczowska ur. Franciszek Krotewicz, Anna Niewińska ż. Jana, Faustyn Zaborowski, Petronela 199 101 29 872 798
6 5 1844 Białogródka Anna Liniewicz Sachnowce Daniel Konstancja Krotewicz Franciszek Sławecki i Anna Jaskulska ż. Dominika 905-2-2 7V 56 W 15 DM
30 11 1844 Białogródka Andrzej Ludwik Sławecki Dańkowce Franciszek Aniela Krotewicz Ludwik Brzezicki i Lucyna Brzezicka panna 905-2-2 15R 118 W 30 DM
9 5 1845 Ostróg Wladysław Wereszczyński Storonicze Michał Katarzyna Krotewicz 884 11 V 60
1 1 1845 Teofilpol Marianna Ostrowska Karolina Jan Honorata Kraśnicka Teodor Szadkowski i Agnieszka Krotewicz ż. Józefa 178-3-113 394R 2 Ż DM
1 10 1845 Teofilpol Joanna Krotewicz Olejniki Ignacy Anna Boguszewska Jan Mosiewicz i Marcjanna Mosiewicz ż. Kazimierza 178-3-113 401V 61 Ż DM
1 12 1845 Teofilpol Joanna Krotewicz Stroki Grzegorz Franciszka Batowska Wojciech Mosiewicz i Marianna Mosiewicz ż. Andrzeja 178-3-113 403R 73 Ż DM
23 1 1845 Bazalia Agnieszka Sokołowska Łazuczynek Mały Tomasz Agnieszka Krotewicz Łukasz Wojciechowski i Barbara Żukowska 178-03-113 215R 7 Ż DM
4 8 1845 Bazalia Franciszek Łapiński Wasylówka Józef Elżbieta Krotewicz Franciszek Lipski i Marianna Żabowska 178-03-113 220R 85 Ż DM
14 9 1845 Bazalia Nikodem Kuźmiuk Łazuczynek Mały Kazimierz Helena Jan Krotewicz i Tekla Ostapiuk 178-03-113 221R 104 Ż DM
22 9 1845 Bazalia Tekla Bukowska Łazuczynek Mały Adam Urszula Baszyńska Józef Krotewicz i Franciszka Miłoszewska 178-03-113 221V 108 Ż DM
4 10 1845 Bazalia Eugenia Kuźmiuk Łazuczynek Mały IN Ludwika Ignacy Korycki i Elżbieta Krotewicz 178-03-113 221V 112 Ż DM
29 11 1845 Bazalia Andrzej Ciesielski Łazuczynek Mały Gabriel Anna Bujalska Tomasz Sokołowski i Elżbieta Krotewicz 178-03-113 223R 131 Ż DM
17 1 1846 Białogródka Antonina Budziszewska Nowa Wieś Wincenty s. Teodora Teresa c. Stefana Niedaszkowska Jakub Beyzymski i Marianna Krotewicz ż. Jana 178-03-115 127V 13 Ż DM
23 8 1846 Białogródka Marianna Strzemecka Puzyrki Wielkie Feliks s. Szymona Julia c. Gabriela Kobylańska Kajetan Krotewicz i Teresa Budziszewska ż. Wincentego 178-03-115 135V 78 Ż DM
1 9 1846 Starokonstantynów Wiktoria Terechowicz Świnna Tomasz Agnieszka Ognicka Konstanty Krotewicz i Franciszka Tomaszewska ż. Józefa 178-3-114 16V 121 Ż DM
10 11 1846 Starokonstantynów Karol Kurowski Świnna Antoni Wiktoria Krotewicz Konstanty Krotewicz i Agnieszka Terechowicz ż. Tomasza 178-3-114 21R 157 Ż DM
30 1 1846 Bazalia Agnieszka Łukarzewska Czuchele Jan Marianna Krotewicz Piotr Mikulski i Paulina Chojecka 178-03-115 232V 20 Ż 458 DM
26 3 1846 Bazalia Marianna Krotewicz Bogdanówka Łukasz Anastazja Modzelewska Franciszek Chojecki i Zuzanna Lipska 178-03-115 235R 46 Ż 463 DM
27 10 1846 Bazalia Marianna Sokołowska Łazuczynek Mały Tomasz Agnieszka Krotewicz Stanisław Przyłuski i Barbara Żukowska 178-03-115 240V 115 Ż 474 DM
10 11 1846 Bazalia Marcin Krotewicz Łazuczynek Mały Jan Elżbieta Olszewska Jan Żukowski i Eleonora Przyłuska 178-03-115 241R 118 Ż 475 DM
12 3 1849 Bazalia Grzegorz Łukarzewski Czuchele Jan Marianna Krotewicz 1-dw. Łukasz Krotewicz, Marianna Chojecka 178-3-118 88V-89R 38 Ż DW 167
17 8 1849 Bazalia Benigna Winogrodzka Bogdanówka Jakub Marianna Bujalska 1-dw. Łukasz Krotewicz, Elżbieta Korycka 178-3-118 99V-100R 90 Ż DW 189
1 4 1849 Bazalia f. Tereszki Franciszek Staszewski Tryski Józef Katarzyna Królikowska szl. Maksym Bobrzycki, Katarzyna Krotewiczowa 178-3-118 112V-113R 19 Ż DW 214
6 9 1850 Starokonstantynów Wojciech Gilewicz Swinna Franciszek Marcjanna Zabłocka 1-dw. Ludwik Kudelski, Ludwika Krotewicz ż. Konstantego 178-3-119 21V-22R 97 Ż 42 DW 0
20 4 1850 Bazalia Wiktor Krotewicz Łazuczynek Jan Elżbieta Olszewska 1-dw. Józef Sokołowski, Zofia Krotewiczowa 178-3-119 74V-75R 36 Ż 146 DW
20 4 1850 Bazalia Józefa Gutkowska Łazuczynek Karol Aniela Unelt 1-dw. Józef Krotewicz, Brygida Sienicka 178-3-119 74V-75R 38 Ż 146 DW
28 5 1850 Bazalia Lucjan Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska 1-dw. Łukasz Krotewicz, Magdalena Winogrodzka 178-3-119 77V-78R 47 Ż 152 DW
27 10 1850 Bazalia Marianna Chojecka Bogdanówka Mikołaj Paulina Janicka 1-dw. Łukasz Krotewicz, Franciszka Korycka 178-3-119 91V-92R 102 Ż 180 DW
7 11 1850 Bazalia Michalina Sokołowska Łazuczynek Tomasz Agnieszka Krotewicz 1-dw. Józef Sokołowski, Brygida Kozłowska 178-3-119 92V-93R 107 Ż 182 DW
1 12 1850 Bazalia Paulina Terlecka Bazalia Feliks Zofia Krotewicz 1-dw. Łukasz Krotewicz, Scholastyka Kamińska 178-3-119 94V-95R 117 Ż 186 DW
26 3 1851 Bazalia Aleksander Krotewicz Łazuczynek Mały Jan Elżbieta Olszewska Józef Sokołowski i Agnieszka Sokołowska 178-03-120 96V-97R 44 Ż DM
26 3 1851 Bazalia Jan Krotewicz Łazuczynek Mały Jan Elżbieta Olszewska Antoni Krotewicz i Franciszka Przyłuska 178-03-120 96V-97R 45 Ż DM
22 4 1851 Bazalia Antonina Słupska Bogdanówka Piotr Ewa Czapska Kazimierz Krotewicz i Zofia Szymków 178-03-120 99V-100R 59 Ż DM
29 7 1851 Bazalia Aniela Chojecka Bogdanówka Franciszek Katarzyna Wolańska Kazimierz Krotewicz i Paulina Chojecka 178-03-120 108V-109R 101 Ż DM
18 8 1851 Bazalia Marianna Krotewicz Łazuczynek Mały Antoni Urszula Bujalska Tomasz Sokołowski i Urszula Bukowska 178-03-120 109V-110R 107 Ż DM
17 2 1851 Stary Konstantynów Rajmund Dobrzański Swinna Gabriel Urszula Szulakowska 1-dw. Tomasz Terechowicz, Ludwika Krotewicz ż. Konstantyna 178-3-120 28V-29R 20 Ż 54 DW
17 8 1851 Stary Konstantynów Róża Terechowicz Swinna Tomasz Agnieszka Ognicka 1-dw. Konstanty Krotewicz, Julianna Centomirska ż. Macieja 178-3-120 45V-46R 105 Ż 88 DW
29 8 1851 Stary Konstantynów Stanisław Niewidalski Swinna NN Petronela 1-dw. Konstanty Krotewicz, Helena Dubielewska wdowa 178-3-120 46V-47R 110 Ż 90 DW
20 11 1853 Białogródka Cecylia Sławecka Swerydy Franciszek Aniela Krotewicz Hieronim Zaręba i Ewa Wolska ż. Adama 178-03-121 489V-490R 112 Ż DM
29 3 1853 Bazalia Aniela Łukarzewska Czuchele Jan Marianna Krotewicz Józef Baczyński Marianna Chojecka 178-3-121 77V-78R 36 Ż 156-157 DM
6 4 1853 Bazalia Apolonia Sokołowska Łazuczynek Mały Tomasz Agnieszka Krotewicz Józef Kozłowski i Marianna Pietruszewska 178-3-121 78V-79R 40 Ż 158-159 DM
29 6 1853 Bazalia Petronela Korycka Bogdanówka Józef Franciszka Krzywińska Łukasz Krotewicz i Marianna Chojecka 178-3-121 86V-87R 72 Ż 174-175 DM
17 9 1853 Bazalia Antonina Terlecka Bazalia Feliks Zofia Krotewicz Łukasz Krotewicz i Marianna Gluzicka 178-3-121 94V-95R 103 Ż 190-191 DM
9 3 1854 Białogródka Tomasz Metelski Nowa Wieś Bazyli Ewa Krotewicz Roch Metelski i Marianna Ostrowska ż. Rocha 178-03-122 402V-403R 17 Ż DM
17 5 1854 Bazalia Piotr Baranowski Łazuczynek Mały Józef Apolonia Krotewicz Jan Krotewicz i Urszula Ziemborska 178-03-122 10V-11R 45 Ż DM
4 9 1854 Bazalia Joachim Krotewicz Łazuczynek Mały Jan Elżbieta Olszewska Franciszek Olszewski i Agnieszka Sokołowska 178-03-122 18V-19R 84 Ż DM
23 9 1854 Bazalia Justyna Krzywińska Bogdanówka Józef Aleksandra Wachowska Łukasz Krotewicz i Franciszka Korycka 178-03-122 20V-21R 91 Ż DM
24 9 1854 Bazalia Józef Gorski Łazuczynek Mały Kajetan Feliksa Bujalska Józef Kozłowski i Józefa Krotewicz 178-03-122 20V-21R 95 Ż DM
11 11 1854 Bazalia Marcin Metelski Tryski Feliks Justyna Janiszewska Franciszek Żytkiewicz i Katarzyna Krotewicz 178-03-122 24V-25R 113 Ż DM
20 12 1854 Bazalia Franciszka Jastrzębska Tryski Michał Katarzyna Staszewska Feliks Metelski i Katarzyna Krotewicz 178-03-122 27V-28R 127 Ż DM
18 1 1855 Bazalia Antoni Krotewicz Łazuczynek Mały Antoni Urszula Bujalska Walerian Steczkowski i Urszula Olszewska 178-03-123 74V-75R 4 Ż DM
25 3 1855 Bazalia Marianna Szuszmańska Tryski Łukasz Brygida Krasińska Mikołaj Krotewicz i Teresa Kłopotowska 178-03-123 80V-81R 26 Ż DM
3 6 1855 Bazalia Ksawery Sokołowski Łazuczynek Mały Tomasz Agnieszka Krotewicz Jan Krotewicz i Marianna Pietruszewska 178-03-123 85V-86R 46 Ż DM
23 8 1855 Bazalia Jan Chojecki Bogdanówka Jan Eleonora Lipska Łukasz Krotewicz i Józefa Pasalska 178-03-123 92V-93R 75 Ż DM
11 9 1855 Bazalia Mikołaj Kłopotowski Tryski Jan Apolonia Piotrowska Mikołaj Krotewicz i Marianna Piotrowska 178-03-123 93V-94R 79 Ż DM
21 12 1855 Bazalia Daniel Kozłowski Łazuczyn Wielki Andrzej Marianna Krotewicz Wojciech Okarski i Brygida Turska 178-03-123 103V-104R 117 Ż DM
30 3 1856 Bazalia Kornel Jakuszewski Łazuczynek Mały Jan Anna Bujalska Walerian Steczkowski i Józefa Krotewicz 178-03-124 66V-67R 30 Ż DM
25 6 1856 Bazalia Pulcheria Ostrowska Czuchele Wincenty Anna Grochowska Dionizy Pasławski i Anastazja Krotewicz 178-03-124 74V-75R 61 Ż DM
3 7 1856 Bazalia Józef Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska Łukasz Krotewicz i Marianna Kulikowska 178-03-124 74V-75R 63 Ż DM
29 7 1856 Bazalia Anna Pietruszewska Łazuczynek Mały Franciszek Marianna Sokołowska Józef Kozłowski i Elżbieta Krotewicz 178-03-124 76V-77R 72 Ż DM
9 8 1856 Bazalia Zuzanna Mołodecka Tryski Jan Anna Gołębiowska Franciszek Żytkiewicz i Katarzyna Krotewicz 178-03-124 78V-79R 80 Ż DM
26 8 1856 Bazalia Marianna Terlecka Bazalia Feliks Zofia Krotewicz Łukasz Krotewicz i Marianna Lubieniecka 178-03-124 80V-81R 88 Ż DM
6 10 1857 Białogródka Jan Kozłowski Szarłajówka Tomasz Franciszka Krotewicz Mikołaj Faliński i Marianna Ratyńska ż. Teodora 178-3-73 160V-161R 92 Ż DM
9 10 1857 Białogródka Klara Sławecka Nowa Wieś Franciszek Aniela Krotewicz Marcin Sławecki i Anna Urbańska ż. Jana 178-3-73 161V-162R 94 Ż DM
2 2 1857 Bazalia Ignacy Zieliński Tryski Wincenty Ludwika Janiszewska Paweł Lipiński i Katarzyna Krotewicz 178-03-125 4V-5R 15 Ż DM
25 5 1857 Bazalia Petronela Krotewicz Bogdanówka Łukasz Anastazja Mondzelewska Kazimierz Krotewicz i Waleria Mondzelewska 178-03-125 15V-16R 58 Ż DM
1 9 1857 Bazalia Joachim Krotewicz Łazuczynek Mały Antoni Urszula Bujalska Józef Więckiewicz i Feliksa Górska 178-03-125 25V-26R 100 Ż DM
4 9 1857 Bazalia Tekla Sokołowska Łazuczynek Mały Tomasz Agata Krotewicz Józef Kozłowski i Marianna Stopnicka 178-03-125 26V-27R 103 Ż DM
8 11 1857 Bazalia Aniela Żaborowska Bogdanówka Jan Józefa Tymanowska Kazimierz Krotewicz i Anastazja Krotewicz 178-03-125 33V-34R 131 Ż DM 0
25 1 1858 Bazalia Dorota Przyłuska Łazuczynek Mały Kazimierz Eleonora Budzyńska Łukasz Wojciechowski i Elżbieta Krotewicz 178-03-127 3V-3Ra 14 Ż DM
3 2 1858 Bazalia Marianna Nowicka Bogdanówka IN Krystyna Kazimierz Krotewicz i Marianna Stachurska 178-03-127 3V-3Ra 15 Ż DM
9 5 1858 Bazalia Marianna Niwińska Bogdanówka Marcin Julianna Borewicz Łukasz Krotewicz i Aleksandra Niwińska 178-03-127 11V-12R 56 Ż DM
19 6 1858 Bazalia Marianna Chojecka Bogdanówka Franciszek Katarzyna Wolańska Kazimierz Krotewicz i Elżbietą Korycka 178-03-127 15V-16R 76 Ż DM
6 7 1858 Bazalia Karolina Dębicka Tryski Władysław Anastazja Boruchowska Łukasz Wiliński i Katarzyna Krotewicz 178-03-127 16V-17R 80 Ż DM
11 10 1858 Bazalia Franciszka Kozłowska Łazuczyn Wielki Andrzej Marianna Krotewicz Jan Piotrowski i Franciszka Okarska 178-03-127 22V-23R 114 Ż DM
14 11 1858 Bazalia Feliks Krotewicz Łazuczynek Mały Jan Elżbieta Olszewska Józef Zaleski i Wiktoria Przyłuska 178-03-127 25V-26R 126 Ż DM
2 3 1859 Lachowce Kazimierz Kornatowski Denysówka Stefan Antonina Krotewicz (Kretowicz) ur. Jan Kornatowski, Urszula Kornatowska, ż. Leona 886 147-148 19 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0077.htm
5 2 1859 Bazalia Jan Terlecki Bogdanówka Feliks Zofia Krotewicz Kazimierz Krotewicz i Franciszka Korycka 178-03-129 5V-6R 19 Ż DM
24 2 1859 Bazalia Jan Krzywiński Bogdanówka Józef Aleksandra Wachowska Kazimierz Krotewicz i Marianna Stachurska 178-03-129 7V-8R 27 Ż DM
22 3 1859 Bazalia Szymon Gałęzowski Łazuczynek Mały Józef Apolonia Krotewicz Józef Sokołowski i Marianna Dworecka 178-03-129 11V-12R 42 Ż DM
2 8 1859 Bazalia Katarzyna Szatkowska Łazuczynek Mały Józef Elżbieta Wesołowska Józef Kozłowski i Elżbieta Krotewicz 178-03-129 22V-23R 87 Ż DM
5 11 1859 Bazalia Stanisław Zawadzki Bogdanówka Ignacy Marianna Olszewska Łukasz Krotewicz i Katarzyna Petysz 178-03-129 31V-32R 127 Ż DM
17 11 1859 Bazalia Stanisław Steczkowski Łazuczynek Mały Józef Urszula Olszewska Franciszek Olszewski i Elżbieta Krotewicz 178-03-129 32V-33R 135 Ż DM
17 3 1860 Białogródka Grzegorz Kozłowski Szarłajówka Tomasz Franciszka Krotewicz Jan Czarnecki i Marianna Ratyńska ż. Teodora 178-03-75 110V-111R 29 Ż DM
27 2 1860 Bazalia Anastazja Szmiglewska Żerebki Małe Feliks Agata Bogucka Kazimierz Krotewicz i Marianna Kulikowska 178-03-130 7V-8R 27 Ż DM
29 3 1860 Bazalia Leon Żaborowski Bogdanówka Jan Józefa Tymanowska Gabriel Olszewski i Anastazja Krotewicz 178-03-130 11V-12R 41 Ż DM
29 3 1860 Bazalia Kornelia Żaborowska Bogdanówka Jan Józefa Tymanowska Kazimierz Krotewicz i Marianna Zawadzka 178-03-130 11V-12R 42 Ż DM
21 5 1860 Bazalia Julian Krotewicz Tryski Salwin Józefa Dębicka Wincenty Zieliński i Salomea Wilińska 178-03-130 15V-16R 54 Ż DM
2 6 1860 Bazalia Petronela Krotewicz Łazucyznek Mały Antoni Urszula Bujalska Józef Więckiewicz i Urszula Styczkowska 178-03-130 17V-18R 63 Ż DM
8 6 1860 Bazalia Jan Sokołowski Łazuczynek Mały Tomasz Agnieszka Krotewicz Adam Bujalski i Konstancja Kozłowska 178-03-130 18V-19R 65 Ż DM
23 11 1860 Bazalia Joanna Krotewicz Łazuczynek Mały Kazimierz Antonina Górska Adam Wierzbicki i Ludwika Szulc 178-03-130 32V-33R 123 Ż DM
25 12 1860 Bazalia Adam Niwiński Bogdanówka Marcin Julianna Borewicz Łukasz Krotewicz i Marianna Kulikowska 178-03-130 34V-35R 131 Ż DM
27 1 1861 Bazalia Andrzej Krotewicz Łazuczynek Mały Jan Elżbieta Olszewska Franciszek Olszewski i Agnieszka Sokołowska 17-1-5 5V-6R 17 Ch 10-11 DM 0
8 3 1861 Bazalia Franciszka Metelska Triski Feliks Justyna Janiszewska Antoni Staszewski i Katarzyna Krotewicz 17-1-5 10V-11R 37 Ch 20-21 DM
17 3 1861 Bazalia Aleksandra Dębicka Triski Władysław Anastazja Boruchowska Łukasz Biliński i Katarzyna Krotewicz 17-1-5 12V-13R 45 Ch 24-25 DM
29 6 1861 Bazalia Petronela Kwiatkowska Łazuczynek Mały Zachariasz Marcelina Jakubowska Tomasz Sokołowski i Elżbieta Krotewicz 17-1-5 20V-21R 78 Ch 40-41 DM
23 12 1861 Bazalia Wiktoria Bujalska Bogdanówka Jan Marianna Olszewska Łukasz Krotewicz i Zofia Terlecka 17-1-5 82R 169 Ch 148 DM
11 4 1862 Białogródka Kajetan Teleżyński Puzyrki Wielkie Józef Marianna Liniewicz Jan Krotewicz i Aniela Sławecka ż. Franciszka 178-03-77 108V-109R 29 Ż DM
17 8 1862 Białogródka Klementyna Kozłowska Szarłajówka Tomasz Franciszka Krotewicz Andrzej Kozłowski i Honorata Łukarzewska ż. Jana 178-03-77 119V-120R 76 Ż DM
1 10 1862 Białogródka Aniela Karpińska Czyżówka Franciszek Marianna Krotewicz Stanisław Sienicki i Lucyna Niewirowicz ż. Adama 178-03-77 123V-124R 89 Ż DM
15 11 1862 Białogródka Franciszek Krotewicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Jan Krajewski i Katarzyna Lubikowska ż. Hieronima 178-03-77 126V-127R 102 Ż DM
27 12 1862 Białogródka Jan Sławecki Nowa Wieś Franciszek Aniela Kretowicz Jan Krotewicz i Antonina Różycka ż. Adama 178-03-77 129V-130R 115 Ż DM
25 10 1862 Bazalia Józefa Krotewicz Tryski Kajetan Anna Wierzbicka Roman Wojnowski i Salomea Wilińska 178-03-131 91V-92R 120 Ż DM
12 11 1862 Bazalia Marcin Krotewicz Bogdanówka Kazimierz Małgorzata Korycka Stanisław Niwiński i Marianna Kulikowska 178-03-131 93V-94R 125 Ż DM 0
14 2 1862 Starokonstantynów Antoni Wesołowski Świnna Michał Petronela Niezbrzycka Konstanty Krotewicz i Julianna Centomirska ż. Macieja 178-03-131 6V-7R 23 Ż DM
15 6 1862 Starokonstantynów Aniela Ognicka Świnna Mikołaj Honorata Centomirska Ludwik Krotewicz i Paulina Nowicka ż. Antoniego 178-03-131 20V-21R 78 Ż DM
15 6 1862 Starokonstantynów Emilia Krotewicz Świnna Konstanty Ludwika Tomaszewska Antoni Nowicki i Anastazja Piotrowska ż. Tomasza 178-03-131 20V-21R 79 Ż DM
6 8 1862 Starokonstantynów Dominik Krotewicz Świnna Ludwik Franciszka Dubielewska Tomasz Piotrowski i Julia Centomirska ż. Macieja 178-03-131 24V-25R 98 Ż DM
17 11 1862 Starokonstantynów Stanisław Niewidalski Świnna Augustyn Karolina Tomaszewska Ludwik Krotewicz i Ludwika Abramowicz panna 178-03-131 30V-31R 133 Ż DM
21 1 1862 Ostropol Agnieszka Kurowska Hubin Dominik Eleonora Krotewicz Joachim Ognicki i Wiktoria Kurowska 178-3-77 298V-299R 4 Ż 592-593 DM
20 8 1863 Lachowce Józef Kornatowski Denisówka Stefan Antonina Krotewicz (Kretowicz) szl. Jan Kornatowski i Justyna Jurkiewicz wdowa 178-3-146 9V-10R 34 Ż DM
14 2 1863 Bazalia Antoni Dokucki Tereszki Julian Olimpia Krotewicz Józef Krepiniewicz i Anna Baczyńska 17-1-7 4V-5R 14 Ch 9-10 DM
16 2 1863 Bazalia Jan Krotewicz Bogdanówka Łukasz Anastazja Mondzelewska Kazimierz Krotewicz i Marianna Kulikowska 17-1-7 4V-5R 15 Ch 9-10 DM 0
16 3 1863 Bazalia Aniela Sokołowska Łazuczynek Mały Tomasz Agnieszka Krotewicz Józef Więckiewicz i Barbara Stopnicka 17-1-7 8V-9R 29 Ch 17-18 DM
19 4 1863 Bazalia Antonina Krotewicz Triski Salwin Józefa Dębicka Ignacy Michałowski i Salomea Wilińska 17-1-7 10V-11R 40 Ch 21-22 DM
10 6 1863 Bazalia Antoni Krotewicz Łazuczynek Mały Kazimierz Antonina Górska Józef Więckiewicz i Urszula Styczkowska 17-1-7 15V-16R 59 Ch 31-32 DM
4 7 1863 Bazalia Józefa Królikowska Triski Karol Katarzyna Krotewicz Tomasz Lipiński i Marianna Staszewska 17-1-7 19V-20R 73 Ch 39-40 DM
30 7 1863 Bazalia Ignacy Bujalski Triski Jan Marianna Olszewska Łukasz Krotewicz i Józefa Żaborowska 17-1-7 21V-22R 83 Ch 43-44 DM
28 8 1863 Bazalia Cezaryna Sokołowska Łazuczynek Mały Michał Barbara Stopnicka Jan Krotewicz i Barbara Stopnicka 17-1-7 26V-27R 102 Ch 53-54 DM
25 10 1863 Bazalia Franciszka Dębicka Triski Władysław Anastazja Boruchowska Jan Boruchowski i Katarzyna Krotewicz 17-1-7 32V-33R 126 Ch 65-66 DM
30 11 1863 Bazalia Andrzej Więckiewicz Łazuczynek Mały Adam Agnieszka Sokołowska Jan Krotewicz i Paulina Stopnicka 17-1-7 36V-37R 143 Ch 73-74 DM 0
24 1 1864 Szumsk Józefa Wereszczyńska Suraż Jan Klara Krotewicz szl. Jakub Sieniawski, chł. Magdalena Korniejczuk ż. Jacka 245-1-20 144V-145R 9 R
23 7 1864 Białogródka Józef Bogusławski Puzyrki Wielkie Jan Katarzyna Popławska Feliks Teleżyński i Petronela Krotewicz (Kretowicz) ż. Piotra 178-03-81 83V-84R 73 Ż DM
3 11 1864 Białogródka Teofila Bereżecka Zawadyńce Jakub Marianna Krotewicz (Kretowicz) Feliks Krasuski i Aniela Radzimińska ż. Zygmunta 178-03-81 90V-91R 102 Ż DM
11 2 1864 Bazalia Marianna Medyńska Kupiel par. Kupiel Mateusz Honorata Suska Antoni Tomaszewski i Julia Krotewicz 17-1-7 42V-43R 7 Ch 84-85 DM
14 2 1864 Bazalia Julianna Skąpska Triski Hubert Maria Zielińska Sylwester Krotewicz i Apolonia Żytkiewicz 17-1-7 47V-48R 28 Ch 94-95 DM
18 3 1864 Bazalia Wiktoria Dyszkowska Triski Józef Paulina Wierzbicka Andrzej Wiliński i Anna Krotewicz 17-1-7 55V-56R 59 Ch 110-111 DM
30 6 1864 Bazalia Piotr Krotewicz Łazuczynek Mały Jan Elżbieta Olszewska Tomasz Sokołowski i Marianna Stopnicka 17-1-7 63V-64R 92 Ch 126-127 DM
14 8 1864 Bazalia Dominika Krotewicz Bogdanówka Łukasz Julia Nemirowska Kazimierz Krotewicz i Elżbieta Korycka 17-1-7 69V-70R 116 Ch 138-139 DM
16 9 1864 Bazalia Franciszka Jaguszewska Łazuczynek Mały Antoni Ludwika Rewera Kazimierz Krotewicz i Elżbieta Fedorowska 17-1-7 73V-74R 132 Ch 146-147 DM
23 10 1864 Bazalia Marianna Rydwaniecka Bogdanówka Jan Aniela Korycka Feliks Szmigielski i Joanna Krotewicz 17-1-7 80V-81R 149 Ch 160-161 DM
11 2 1864 Ostropol Salomea Narewicz Kalinówka Michał Salomea Piątkowska Piotr Krotewicz i Karolina Wiercińska panna 17-1-323 15V-16R 10 Ch 29-30 DM 0
29 10 1865 Białogródka Andrzej Lubikowski Puzyrki Wielkie Józef Karolina Karczewska Jan Krotewicz i Michalina Zaręba ż. Jana 178-03-81 157V-158R 97 Ż DM
6 12 1865 Białogródka Mikołaj Krotewicz Nowe Sioło Jan Franciszka Karczewska Jan Sławecki i Marianna Sławecka ż. Marcina 178-03-81 160V-161R 111 Ż DM
25 3 1866 Białogródka Paulina Kaniewska Nowa Wieś Jan Franciszka Gołębiowska Jan Krotewicz i Paulina Mierzejewska ż. Walentego 178-03-81 205V-206R 27 Ż DM
19 1 1866 Bazalia Paulina Żmudzka Łazuczynek Mały Antoni Józefa Jaguszewska Jan Krotewicz i Tekla Piotrowska 17-1-7 143V-144R 13 Ch 190-191 DM
16 2 1866 Bazalia Julian Piotrowski Tryski Wiktor Józefa Boruchowska Salwin Krotewicz i Anna Kustowska 17-1-7 147V-148R 29 Ch 198-199 DM
23 2 1866 Bazalia Maciej Cieliński Bogdanówka Wawrzyniec Balbina Korzeniowska Marcin Niwiński i Joanna Krotewicz 17-1-7 148V-149R 35 Ch 200-201 DM
24 3 1866 Bazalia Wincenty Krotewicz Łazuczynek Mały Kazimierz Antonina Górska Józef Kozłowski i Ludwika Jaguszewska 17-1-7 152V-153R 51 Ch 208-209 DM
21 6 1866 Bazalia Joanna Prochnicka Bogdanówka Wawrzyniec Marianna Bujalska Łukasz Krotewicz i Marianna Bujalska 17-1-7 160V-161R 82 Ch 224-225 DM 0
25 9 1866 Bazalia Władysław Królikowski Tryski Karol Katarzyna Krotewicz Józef Boruchowski i Teofila Boruchowska 17-1-7 173V-174R 135 Ch 250-251 DM
1 12 1866 Bazalia Andrzej Iwanowski Klitna Wielka Mikołaj Honorata Olszewska Karol Krotewicz i Anna Krotewicz 17-1-7 181V-182R 166 Ch 266-267 DM
15 1 1867 Białogródka Paweł Krotewicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Karol Pisarski i Katarzyna Bogusławska ż. Jana 178-03-81 265V-266R 3 Ż DM
8 10 1867 Białogródka Dionizy Sławecki Nowe Sioło Andrzej Marianna Zagajewska Stanisław Krotewicz i Marianna Sławecka ż. Marcina 178-03-81 291V-292R 104 Ż DM, JZ
14 11 1867 Białogródka Jan Czernecki (Czarnecki) Puzyrki Wielkie Kornel Franciszka Lipska Piotr Krotewicz i Wiktoria Bogusławska ż. Zachariasza 178-03-81 298V-299R 129 Ż DM
26 1 1868 Dederkały Wincenty Kowalewski Bykowce Antoni Marcjanna Krotewicz 56 59-60 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0033.htm
4 7 1868 Białogródka Karol Krupczyński Puzyrki Małe Józef Antonina Teleżyńska Piotr Krotewicz i Michalina Zaręba ż. Jana 178-03-81 357V-358R 60 Ż DM
11 5 1870 Dederkały Ludwika Krotewicz Dederkały Wielkie Stanisław Franciszka Szymańska 56 6-7 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0004.htm
26 7 1870 Białogródka Krystyna Krotewicz Puzyrki Wielkie Piotr Petronela Bobrowska Karol Pisarski i Katarzyna Bogusławska 178-3-84 29V-30R 101 Ż DM
19 11 1870 Białogródka Elżbieta Krotewicz Nowa Wieś Jan Franciszka Karczewska Pafnucy Lisiecki i Marianna Sławecka panna 178-3-84 41V-42R 149 Ż DM
13 12 1870 Białogródka Adam Słomiński Nowa Wieś Adam Marianna Kozielska Jan Krotewicz i Antonina Kobylańska 178-3-84 44V-45R 161 Ż DM 0
30 1 1871 Białogródka Brygida Kozłowska Szarłajówka Tomasz Franciszka Krotewicz Teodor Ratyński i Anna Iwerska ż. Ignacego 178-3-84 106V-107R 20 Ż DM
22 3 1871 Białogródka Ludwik Lubikowski Puzyrki Małe Jan Agnieszka Ostrowska Piotr Krotewicz i Katarzyna Bogusławska 178-03-84 112V-113R 44 Ż DM
15 8 1873 Białogródka Marian Krotewicz Nowa Wieś Stanisław Ludwika Krajewska Andrzej Sławecki i Barbara Wielb ż. Piotra 178-03-84 368V-369R 118 Ż DM
17 11 1875 Białogródka Stanisław Słomiński Nowa Wieś Gabriel Marcelina Szyszkowska Stanisław Krotewicz i Marianna Słomińska ż. Jana 178-03-133 31V-32R 162 Ż DM
25 4 1876 Szumsk Mikołaj Jakuszyński Litowiszcze Jan Marianna Krotewicz chrz. 4.05 Michał Wróblewski, Justyna Soczyńska ż. Szymona 1-228 15V-16R 60 T DM 598
6 9 1876 Butowce Marcelina Teleżyńska Medwedówka Feliks Krystyna Zatorska Franciszek Witwicki i Petronela Krotewicz ż. Piotra 17-1-28 8V-9R 35 Ch 19-20 DM
16 11 1876 Butowce Feliks Bogusławski Medwedówka Mała Jan Katarzyna Popławska Karol Pisarski i Petronela Krotewicz ż. Piotra 17-1-28 11V-12R 48 Ch 25-26 DM 0
5 12 1876 Butowce Franciszka Bogusławski Medwedówka Mała Adolf Karolina Zaluboszczan Józef Krotewicz i Honorata Lubikowska ż. Franciszka 17-1-28 13V-14R 54 Ch 29-30 DM
12 2 1877 Białogródka Jan Słomiński Ledzianka Adam Anna Teleżyńska Jan Krotewicz i Barbara Welbel ż. Piotra 178-03-133 122V-123R 23 Ż DM
4 12 1877 Białogródka Michalina Kozłowska Szarłajówka Tomasz Franciszka Krotewicz Teodor Ratyński i Wiktoria Remasza ż. Kazimierza 178-03-133 137V-138R 149 Ż DM
16 1 1881 Butowce Antoni Bogusławski Puzyrki Wielkie par. Białogródka Adolf Karolina Zalubowska Józef Krotewicz i Honorata Lubikowska ż. Franciszka 17-1-29 1V-2R 3 Ch 3-4 DM 0
11 3 1881 Butowce Teofila Szyld Puzyrki Wielkie par. Białogródka Kasper Marianna Orzeł Józef Krotewicz i Karolina Lubikowska ż. Józefa 17-1-29 2V-3R 10 Ch 5-6 DM
11 1 1895 Białogródka (syn) Krotewicz Puzyrki Wielkie Paweł Emilia Malinowska Józef Bogusławski, Anna Suchowirska ż. Jana 17-2-82 1R Ch
20 10 1903 Białogródka Wincentyna Krotewicz Puzyrki Wielkie Kazimierz Aniela Malinowska Michał Zubowicz, Józefa Krajewska ż. Jana 17-2-84 4V-5R 155 Ch
11 4 1910 Bazalia f. Tereszki Kazimierz Mołodecki Tryski Mikołaj Marianna Ostrowska Anastazy Wojnowski i Klementyna Krotewicz ż. Zygmunta, asyst. Wincenty Wierzbicki i Petronela Metelska panna 17-2-47 104R 26 Ch 209 DM
24 10 1910 Bazalia f. Tereszki Feliks Baranowski Tryski Józef Marianna Wyrzykowska Marian Wyrzykowski i Honorata Krotewicz panna 17-2-47 107V-108R 67 Ch 217-218 DM
20 1 1911 Bazalia f. Tereszki Jan Królikowski Tryski Augustyn Antonina Żółkiewska Hieronim Kłopotowski i Honorata Krotewicz panna, asyst. Feliks Wyrzekowski i Julia Piotrowska ż. Juliana 17-2-47 109V 3 Ch 220 DM
21 12 1911 Bazalia f. Tereszki Józefa Żarczyńska Klitna Wielka Franciszek Maria Krotewicz Michał Kulesza i Katarzyna Sikorska 17-2-47 115V 65 Ch 232 DM
13 12 1911 Bazalia f. Tereszki Henryk Krotewicz Tryski Zygmunt Klementyna Ruczkowska Feliks Ruczkowski i Anna Terpiłowska ż. Pawła, asyst. Józef Wierzbicki i Antonina Wierzbicka panna 17-2-47 115V 66 Ch 232 DM
19 4 1915 Starokonstantynów Maria Gajewska Świnna Franciszek Aniela Woroniecka Jan Dubilewicz i Paulina Krotewicz ż. Piotra 17-2-90 13V-14R 54 Ch 28-29 DM
19 4 1920 Starokonstantynów Stanisław Krotewicz Starokonstantynów Jan Franciszka Michalska Kazimierz Janik i Rozalia Gilewska ż. Jana 17-1-91 119V-120R 63 Ch 229-230 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 10 1827 Kupiel Jan Krotewicz Mały Łazuczyn, parafia Bazalia 23 Marcin Magdalena Popławska Agnieszka Ostrowska Sobkowce 17 Józef Anna Uchrenewicz Józef Moszczyński, Mikołaj Piotrowski, Michał Burkowski 178-3-93 322V 7 Ż 618 KP2
25 11 1829 Bazalia Michał Borkowski Łazuczynek Mały 27 Franciszek Rozalia Wiktoria Wysocka Łazuczynek Mały 19 Jan Tekla Jan Grządkowski, Antoni Kozłowski, Piotr Krotewicz 178-3-95 231R 41 Ż DM
12 2 1833 Szumsk Franciszek Eysmund Ejsmont Bykowce 23 Szymon Tekla Romanowska Urszula Krotewicz Bykowce 20 Antoni Agnieszka Brodziewska Jan Kowalewski, Ksawery Ejsmund, Tomasz Nipokulorycki 245-1-7 392V 11 R RK
29 10 1833 Szumsk Jan Dąbrowski Suraż 18 Michał Anna Dębicka Zuzanna Porańska Suraż 24 Wojciech Marianna Skrzypkowska Piotr Mrowski, Kazimierz Krotewicz, Klemens Gordzielewski 245-1-7 394V 20 R RK
3 6 1835 Bazalia Piotr Wysokiński Łazuczyn Mały 34w Antoni Apolonia Anna Borowska Łazuczyn Mały 30 Bazyli Apolonia Józef Krotewicz, Jakub Wysokiński 178-03-101 247R 18 Ż DM
22 11 1836 Bazalia f. Tereszki Dominik Zieliński Tryski 22 Wawrzyniec Franciszka Krzyszkowska Franciszka Królikowska Tryski 18 Wojciech Teresa Skąpska Mikołaj Krotewicz, Paweł Skąpski, Marcin Wieliński 178-03-118 289R 10 Ż DM
1 8 1837 Krzemieniec Stanisław Rafałowski Krzemieniec 52w Ignacy Ewa Krzyżanowska Tekla Zarzycka Krzemieniec 40 Dominik Joanna Krotewicz Jan Zarzycki i Franciszek Wróblewski 01-11 37V 18 DM 178 T
6 11 1838 Bazalia Pius Kozieradzki Łazuczynek Mały 22 Łukasz Barbara Kuźmińska Petronela Krotewicz Łazuczynek Mały 20w Marcin Teofila Jan Bujalski, Tomasz Chmielnicki 178-3-110 265R 29 Ż DM
28 10 1845 Bazalia Piotr Górski Łazuczynek Mały 28 Antoni Helena Krotewicz Franciszka Nowoszycka Łazuczynek Mały 21 Walenty Anna Staszewska Jan Wojciechowski, Aleksander Dębicki, Helena Ciesielska 178-03-113 233R 28 Ż DM
18 11 1845 Bazalia Feliks Terlecki Bazalia 25 Jan Teodora Winiarska Zofia Krotewicz Bogdanówka 19 Józef Anastazja Wróblewska Piotr Lubiniecki, Kazimierz Krotewicz,Marianna Baczyńska 178-03-113 234R 33 Ż DM 0
17 2 1846 Bazalia Jakub Majewski Bogdanówka 43w Jan Katarzyna Popławska Balbina Wolska Czuchele 28 Jan Julianna Andrzejowska Tomasz Pawłowicz, Kazimierz Krotewicz, Franciszka Miłaszewska 178-03-115 250R 9 Ż 492 DM
26 10 1847 Bazalia Franciszek Wiszniowski Bogdanówka 27 Wawrzyniec Józefa Kowalska Marianna Piasecka Bogdanówka 20 Tomasz Helena Jędrzejowska Franciszek Chojecki, Kazimierz Krotewicz, Elżbieta Korycka 178-03-116 251R 24 Ż DM
5 2 1850 Bazalia Piotr Wysokiński 55w Antoni Apolonia Zaleska Rozalia Baranowska Łazuczynek Mały 25 Wawrzyniec Marianna Czerniawska Józef Krotewicz, Józef Więckiewicz, Anna Wojciechowska 178-03-119 111R-111V 5 Ż DM
4 6 1850 Bazalia Andrzej Kozłowski Łazuczyn Wielki 21 Wojciech Helena Miłaszewska Marianna Krotewicz Łazuczynek Mały 19 Józef Teresa Piotrowska Feliks Witkowski, Wawrzyniec Turski, Elżbieta Krotewicz 178-03-119 113V-114R 12 Ż DM
16 9 1851 Starokonstantynów Ludwik Krotewicz par. Starokonstantynów 22 Kajetan Apolonia Kamińska Franciszka Dubielewska par. Starokonstantynów 20 Kazimierz Marianna Tomaszewska 1-dw. Maciej Centomirski, Antoni Kurowski 178-3-120 62R 19 Ż 120 DW
15 2 1853 Białogródka Józef Teleżyński Puzyrki Wielkie 22 Ignacy Marianna Rogulska Marianna Leniewicz Puzyrki Wielkie 18 Daniel Konstancja Krotewicz Franciszek Karczewski, Karol Pisarski 178-03-121 496V 7 Ż DM
7 10 1854 Białogródka Jan Sławecki Kuczmanówka 23 Józef Franciszka Święcicka Anna Białokur Rublanka 16 Antoni Agnieszka Popławska Maciej Sławecki, Jan Krotewicz 178-03-122 432V 15 Ż DM Mg
17 1 1854 Bazalia Andrzej Wolański Porochnia par. Wołoczyska 40 Jan Apolonia Sowińska Klara Wiszniowska Bogdanówka 20 Michał Marianna Markiewicz Franciszek Chojecki, Kazimierz Krotewicz, Marianna Wolańska 178-03-122 30V 1 Ż DM
14 2 1854 Bazalia Izydor Niwiński Czuchele 25 Julian Marianna Łukarzewska Katarzyna Krotewicz Klitna Wielka 19 Józef Agnieszka Szatkowska Andrzej Lipski, Wincenty Kamiński, Franciszka Lipska 178-03-122 32V 9 Ż DM
23 5 1854 Bazalia Tomasz Kozłowski Szarłajówka par. Białogródka 20 Jan Marianna Rymsza Franciszka Krotewicz Łazuczynek Mały 17 Józef Teresa Piotrowska Klemens Krechowiecki, Andrzej Kozłowski, Anna Iwerska 178-03-122 33V 13 Ż DM
13 6 1854 Bazalia Jakub Górski Dubiszcze par. Kulczyny 28 Jan Katarzyna Krotewicz Marianna Pawłowska Pilipy 19 Jakub Agnieszka Zaręba Józef Kuczalski, Piotr Pawłowski, Petronela Krzyżanowska 178-03-122 33V 14 Ż DM
7 11 1854 Bazalia Jan Kłopotowski Tryski 26 Paweł Teresa Krotewicz Apolonia Piotrowska Tryski 20 Antoni Katarzyna Boruchowska Wincenty Wierzbicki, Józef Boruchowski, Salwina Krotewicz 178-03-122 35V 22 Ż DM
14 7 1857 Białogródka Salwan Krotewicz Tryski par. Bazalia 22 Mikołaj Katarzyna Lipińska Józefa Dębicka Ledzianka 18 Andrzej Marianna Różycka Paweł Lipiński, Józef Laskowski 178-03-73 182V 17 Ż DM
24 11 1857 Białogródka Jan Krotewicz Nowa Wieś 19 Kajetan Marianna Wolska Franciszka Krajewska? [Karczewska] Puzyrki Wielkie 17 Franciszek Aniela Mecherewicz Jan Sławecki, Mikołaj Sławecki 178-03-73 189R 34 Ż DM
17 2 1857 Bazalia Marcin Niwiński Bogdanówka 24 Franciszek Marianna Kulikowska Julia Borewicz Bogdanówka 22 Mikołaj Anna Miłaszewska Łukasz Krotewicz, Michał Kulikowski, Eleonora Chmielnicka 178-03-125 45R 12 Ż DM
19 5 1857 Bazalia Romuald Niwiński Bogdanówka 55k Urban Franciszka Popławska Aleksandra z d. Ursyn Święcicka Żerebki Małe 34w Ignacy Marianna Kotyjewska Michał Buszyński, Kazimierz Krotewicz, Julia Dębicka 178-03-125 46R 15 Ż DM
16 6 1857 Bazalia Augustyn Lipiński Tryski 20 Paweł Teresa Zielińska Urszula Kłopotowska Tryski 22 Paweł Anna Krotewicz Dominik Wiliński, Silwan Krotewicz, Katarzyna Wierzbicka 178-03-125 48V 22 Ż DM
20 10 1857 Bazalia Hubert Skąpski Tryski 21 Józef Antonina Ławecka Wiktoria Zielińska Tryski 18 Bazyli Marcjanna Bujalska Wincenty Kustowski, Jan Słotwiński, Katarzyna Krotewicz 178-03-125 51V-52R 32 Ż DM
22 9 1857 Teofilpol Augustyn Paszkowski Kajetanówka 25 Jan Aniela Krotewicz Teresa Karpińska Kajetanówka 23 Paweł Helena Mendecka Franciszek Nowosielski, Gabriel Mosiewicz 178-03-125 227R-227V 6 Ż 434-435 DM
26 1 1858 Bazalia Roman Ostrowski Salicha par. Kulczyny 19 Roch Marcelina Zielińska Józefa Kuklińska Tryski 18 Paweł Marianna Sławecka Wincenty Bilicki, Ignacy Krotewicz, Teofila Bilicka 178-03-127 31V-32R 5 Ż DM
20 4 1858 Bazalia Wawrzyniec Celiński Wójtowce par. Kupiel 43w Feliks Agnieszka Chwalińska Balbina Korzeniowska Bogdanówka Grzegorz Marianna Niemirowska Łukasz Krotewicz, Kazimierz Krotewicz, Aleksander Niwiński 178-03-127 35V-36R 17 Ż DM 0
9 11 1858 Bazalia Józef Cichocki Klitna Wielka 20 Andrzej Petronela Żółkiewska Honorata Krotewicz Klitna Wielka 17 Józef Agnieszka Szatkowska Franciszek Kaliński , Piotr Żółkiewski, Domicela Nowicka 178-03-127 44V 43 Ż DM
25 1 1859 Bazalia Dominik Wiliński Tryski 29w Jan Rozalia Ciszewska Olimpia Krotewicz Tryski 20 Mikołaj Katarzyna Lipińska Andrzej Wiliński, Kalikst Żytkiewicz, Justyna Wierzbicka 178-03-129 40R 3 Ż DM
1 2 1859 Bazalia Kazimierz Krotewicz Bogdanówka 37 Józef Anastazja Wróblewska Małgorzata Korycka Bogdanówka 19 Józef Franciszka Krzywińska Nikodem Korycki, Michał Celiński 178-03-129 40V 4 Ż DM
31 1 1860 Bazalia Kazimierz Krotewicz Łazuczynek Mały 23 Piotr Józefa Szepelska Antonina Górska Łazuczynek Mały 18 Józef Katarzyna Piotrowska Jan Krotewicz, Leon Sokołowski, Barbara Stupnicka 178-03-130 38V 4 Ż DM
13 11 1860 Bazalia Feliks Emilian Bogdanówka 27 Antoni Agnieszka Unelt Karolina Chojecka Bogdanówka 20 Mikołaj Paulina Janicka Nikodem Korycki, Kazimierz Krotewicz, Malgorzata Krotewicz 178-3-130 47V-48R 32 Ż DM
12 2 1861 Bazalia Kajetan Krotewicz Triski 23 Mikołaj Katarzyna Lipińska Anna Wierzbicka Triski 19 Jan Katarzyna Sławecka Antoni Lipiński, Michał Kłopotowski, Emilia Lipińska 17-1-5 43R 6 Ch 86 DM
4 6 1861 Bazalia Michał Kłopotowski Triski 22 Paweł Teresa Krotewicz Kazimiera Lipińska Triski 18 Tomasz Justyna Wierzbicka Wincenty Kustowski, Ludwik Wiliński, Anna Kustowska 17-1-5 48R 21 Ch 96 DM
24 9 1861 Bazalia Julian Dokucki Tereszki 29w Andrzej Teresa Wilczyńska Olimpia Wilińska z d. Krotewicz Triski 22w Mikołaj Katarzyna Lipińska Maksymilian Bobrzycki, Stefan Bobrzycki, Marianna Michałowska 17-1-5 51V-52R 32 Ch 103-104 DM
5 11 1861 Bazalia Adam Więckiewicz Łazuczynek Mały 22 Józef Zofia Piotrowska Agnieszka Sokołowska Łazuczynek Mały 17 Tomasz Agata Krotewicz Józef Kozłowski, Tomasz Borysławski, Elżbieta Krotewicz 17-1-5 55V-56R 44 Ch 112-113 DM
4 11 1862 Bazalia Mikołaj Mosiewicz Łazuczynek Mały 23 Franciszek Joanna Rudnicka Honorata Wysokińska Łazuczynek Mały 18 Jakub Feliksa Wąsowicz Antoni Krotewicz, Paweł Mosiewicz, Ludwika Szulc 178-03-131 111V 34 Ż DM 0
18 11 1862 Bazalia Grzegorz Akajewicz Kotiurzyńce par. Teofilpol 23 Mikołaj Brygida Fedorowicz Wiktoria Krotewicz Łazuczynek Mały 18 Jan Elżbieta Olszewska Feliks Akajewicz, Szymon Ulanicki, Paulina Teodorowicz 178-03-131 115V 46 Ż DM
21 10 1862 Ostropol Józef Burczyński Wisznopol 23 Wincenty Marianna Wiszniewska Franciszka Kurowska Hubin 19 Dominik Leontyna Krotewicz Jan Skrzyński, Maciej Sadłowski 178-3-77 312V 9 Ż 619 DM
2 6 1863 Bazalia Grzegorz Ostromęcki Łazuczyn Wielki 40w Michał Anna Chwedorowicz Zofia Terlecka z d. Krotewicz Bogdanówka 34w Józef Anastazja Wróblewska Jan Piotrowski, Jan Gluzicki, Małgorzata Krotewicz 17-1-8 6V 16 Ch 13 DM
13 10 1863 Bazalia Antoni Jaguszewski Łazuczynek Mały 24 Stanisław Marianna Ruszkowska Ludwika Szulc z d. Rewera Łazuczynek Mały 22w Sylwester Marcelina Szepelska Antoni Żmudzki, Stanisław Krotewicz, Anna Jaguszewska 17-1-8 9R 24 Ch 18 DM
27 10 1863 Bazalia Łukasz Krotewicz Bogdanówka 49w Józef Anastazja Niwińska Julianna Niemirowska Bazalia 30 Wojciech Karolina Skibicka Grzegorz Ostromęcki, Jan Chwedorowski, Marianna Bujalska 17-1-8 11R 30 Ch 22 DM
31 5 1864 Lachowce Franciszek Ruczyński Hulowce 39w Józef Cecylia Pilipowska Eleonora Dobrowolska Hulowce 19 Kazimierz Katarzyna Krotewicz Wojciech Bieliński, Marcin Rybiński, Jan Unolt 178-3-146 64V 6 Ż DM
27 9 1864 Bazalia Mikołaj Boguchwalski Triski 32w Szymon Antonina Akajewicz Józefa Baranowska Triski 22 Antoni Paulina Metelska Kajetan Krotewicz, Jakub Tymanowski, Anna Krotewicz 17-1-8 20V-21R 17 Ch 41-42 DM 0
25 10 1864 Bazalia Marcin Rakowski Teofilpol par. Teofilpol 42 Grzegorz Marianna Sobolewska Antonina Baranowska Łazuczynek Mały 20 Józef Apolonia Krotewicz Kazimierz Przyłuski, Antoni Sokołowski, Agnieszka Hordyńska 17-1-8 22V 22 Ch 45 DM
25 10 1864 Ostropol Piotr Krotewicz Ostropol 25 Kajetan Apolonia Rozalia Wojciechowska Ostropol 19 Jakub Honorata Merdynek Konstanty Krotewicz, Maciej Sadłowski 17-1-324 5V 5 Ch 10 DM
17 10 1865 Lachowce Władysław Malinowski Załuże 26 Wincenty Lucyna Rzepecka Julia Dobrowolska Załuże 22 Kazimierz Katarzyna Krotewicz Erazm Łastowski, szl. Jan Baranowicz, Leon Malinowski 178-3-146 111R 13 Ż DM
30 1 1866 Lachowce Andrzej Sławecki Nowa Wieś (Nowe Sioło) par. Białogródka 23 Franciszek Aniela Krotewicz Marianna Zagajewska Książęcin 19 Franciszek Katarzyna Chwalińska Marcin Sławecki, Stanisław Krotewicz, Franciszek Wolski 178-3-146 148R 6 Ż DM JZ
22 10 1867 Lachowce Filip Faliński Kuzmińce par. Białogródka 22 Franciszek Marianna Łukarzewska Karolina Kornatowska Denisówka 18 Stefan Antonina Krotewicz (Kretowic Jan Rychlicki, Ignacy Małachowski, Karol Kutasiewicz 178-3-146 193R 10 Ż DM
19 2 1867 Dederkały Tomasz Kowalewski Bykowce 21 Ludwik Tekla Nowicka Marianna Ejsmont Bykowce 18 Franciszek Urszula Krotewicz Jan Kretowicz, Antoni Sławecki, Szymon Bączkowski 56 127 2 1-41 126R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0067.htm
5 2 1867 Białogródka Leon Kłopotowski Tryski par. Bazalia 23 Paweł Teresa Krotewicz Tekla Metelska Chwedorówka 17 Jan Aleksandra Zielińska Fortunat Piotrowski, Maciej Rużycki 178-03-81 309R 8 Ż DM
8 9 1868 Lachowce Dominik Oberewicz Hurby par. Ostróg 22 Wojciech Barbara Sińkowska Franciszka Dobrowolska Żałuże 20 Kazimierz Katarzyna Krotewicz Jakub Nukij, Michał Kalnicki, Aleksander Ostaszewski 178-3-146 234R 8 Ż DM
28 1 1868 Białogródka Antoni Sokołowski Łazuczynek par. Bazalia 22 Tomasz Agnieszka Krotewicz Elżbieta Falińska Szarłajówka 18 Mikołaj Marcelina Gabriel Sokołowski, Grzegorz Stupnicki 178-03-81 379V 5 Ż DM
8 2 1870 Białogródka Antoni Piotrowski Salicha par. Kulczyny 19 Józef Katarzyna Wysoczyńska Ludwika Krotewicz Nowe Sioło 17 Kajetan Marianna Wolska Antoni Łapiński, Józef Sławecki 178-03-84 56V 11 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Stanisław Krotewicz Nowe Sioło 25 Kajetan Marianna Wolska Ludwika Krajewska Puzyrki Wielkie 19 Jan Teresa Łapińska Julian Wolski, Józef Sławecki 178-03-84 73V 45 Ż DM
8 11 1870 Białogródka Dionizy Krotewicz Tryski par. Bazalia 19 Mikołaj Katarzyna Lipińska Agata Święcicka Chwedorówka 18 Franciszek Rozalia Wolska Antoni Lipiński, Celestyn Skąpski 178-03-84 76V 51 Ż DM
15 2 1870 Bazalia Franciszek Górski Łazuczynek Mały 29 Franciszek Marianna Piotrowska Michalina Sieracka Łazuczynek Mały 22 Franciszek Tekla Kozieradzka Melchior Malinowski, Marcin Krotewicz 17-1-8 102R 16 Ch 203 DM
8 11 1870 Bazalia Marcin Krotewicz Bogdanówka 28 Paweł Eufrozyna Niewiadomska Katarzyna Kozłowska Łazuczynek Mały 19 Paweł Tekla Jasińska Jan Bujalski, Marcin Krotewicz 17-1-8 110R 45 Ch 219 DM
8 11 1870 Bazalia Piotr Łukarzewski Czuchele 32 Łukasz Rozalia Pasztalian Józefa Chudecka Czuchele 18 Michał Apolonia Krotewicz Paweł Iwanicki, Kazimierz Kamiński 17-1-8 110R 46 Ch 219 DM
15 11 1870 Bazalia Jakub Ostrowski Bogdanówka 22 Wincenty Anna Horochowska Aniela Romanowska Bogdanówka 21 Joachim Bronisława Korzeniowska Antoni Krotewicz, Franciszek Korycki 17-1-8 111R 49 Ch 221 DM
21 11 1871 Białogródka Kazimierz Lubecki Medce [Metce] par. Kulczyny 24 Stanisław Agnieszka Dąbrowska Sabina Metelska Chwedorówka 19 Bazyli Ewa Kretowicz [Krotewicz] Benedykt Dąbrowski, Tomasz Faliński 178-3-84 171R 40 Ż DM
17 1 1871 Bazalia Salwin Krotewicz Tryski 35w Mikołaj Katarzyna Lipińska Ludwika Jastrzębska Tryski 19 Stanisław Kunegunda Mołodecka Józef Makarewicz, Hilary Metelski 17-1-8 113R 3 Ch 225 DM 0
24 1 1871 Bazalia Marcin Krotewicz Łazuczynek Mały Jan Elżbieta Olszewska Marianna Szatkowska Łazuczynek Mały 19 Tomasz Marianna Brodecka Grzegorz Stupnicki, Wincenty Szatkowski 17-1-8 113V 5 Ch 226 DM
31 1 1871 Bazalia Ludwik Czerniawski Wolica Wąsowicza 24 Karol Marianna Turowska Paulina Krotewicz Wolica Wąsowicza 18 Seweryn Marianna Modzelewska Dominik Piotrowski, Apollon Turowski 17-1-8 113V 6 Ch 226 DM
21 11 1871 Bazalia Michał Malewski Wyszogródek par. Wyszogródek 40w Paweł Marianna Dowhopolska Michalina Sokołowska Łazuczynek Mały 25 Tomasz Agnieszka Krotewicz Jan Apłaksin, Franciszek Piotrowski 17-1-8 123V 46 Ch 246 DM
6 2 1872 Białogródka Jan Kobylański Ledzianka 20 Michał Domicela Wierzbicka Aniela Teleżyńska Puzyrki Wielkie 17 Józef Marianna Liniewicz Jan Krotewicz, Józef Sławecki 178-03-84 253V 5 Ż DM
22 10 1872 Białogródka Jan Krotewicz Nowa Wieś 30w Kajetan Marianna Wolska Joanna z d. Przyłucka [Przyłuska] Szwajdecka Białogródka 20w Wacław Tekla Zańkowska Piotr Webel, Franciszek Kejl 178-03-84 280R 58 Ż DM
20 2 1872 Bazalia Erazm Czerniawski Kajetanówka par. Teofilpol 30 Antoni Apolonia Grontkowska Antonina Terlecka Łazuczyn Wielki 18 Feliks Zofia Krotewicz Jan Więckiewicz, Józef Czarnecki 17-1-8 130R 19 Ch 258 DM
8 10 1872 Bazalia Paweł Musztafa Kotiużyńce par. Teofilpol 24 Hilary Barbra Fagerasz Honorata Baranowska Łazuczynek Mały 24 Józef Apolonia Krotewicz Stanisław Brodecki, Jan Musztafa 17-1-8 135V 41 Ch 269 DM
11 11 1873 Bazalia Marcin Chwedorowicz Koszelówka 21 Franciszek Tekla Lachowska Marianna Terlecka Łazuczyn Wielki 17 Feliks Zofia Krotewicz Stefan Ostromęcki, Andrzej Lachowski 17-1-8 152V 41 Ch 302 DM
13 11 1877 Szumsk Michał Czechowski Sadki Wielkie par. Dederkały 28 Jakub Agata Szpakowska Katarzyna Jakuszewska Bajmaki 19 Jakub Marianna Krotewicz Józef Andrzejewski, Władysław Pacewicz 1-229 48V 23 T DM 694
21 1 1879 Białogródka Józef Krotewicz Nowa Wieś 25w Piotr Petronela Bobrowska Anna Teleżyńska Puzyrki Wielkie 18 Stefan Lucyna Królikowska Józef Głuchowski, Feliks Bogusławski 178-03-133 236V 1 Ż 459 DM
17 2 1880 Bazalia Jan Paluchowski Bazalia 40w Ksawery Teresa Joanna Krotewicz z d. Niemirowska Bazalia 42w Wojciech Karolina Skibicka Leontyn Niemirowski, Feliks Ejsmont 17-1-8 224V 5 Ch 443 DM
18 5 1880 Bazalia Piotr Michalski Łazuczynek Mały 36w Wojciech Franciszka Michalska Serafina Miłaszewska Łazuczynek Mały 22 Bartłomiej Apolonia Olszewska Andrzej Krotewicz, Joachim Krotewicz 17-1-8 225R 8 Ch 444 DM
9 11 1880 Bazalia Franciszek Krotewicz Łazuczynek Mały 36 Jan Elżbieta Olszewska Aniela Baranowska z d. Dubilewska Łazuczynek Mały 38w Kazimierz Anna Obudzińska Franciszek Piotrowski, Marcin Szatkowski 17-1-8 229R 23 Ch 452 DM
23 11 1880 Bazalia Piotr Szynger Łazuczynek Mały 21 Stanisław Marianna Szatkowska Helena Wereszczyńska Łazuczynek Mały 23 Józef Anna Bernadzka Marcin Krotewicz, Fortunat Jaguszewski 17-1-8 229V 25 Ch 453 DM
25 10 1881 Białogródka Franciszek Ksawery Krotewicz Świnna par. Stary Konstantynów 26w Konstanty Ludwika Tomaszewska Agata Wolska Chwedorówka 17 Romuald Honorata Białokur Dionizy Krotewicz, Feliks Nowicki 178-03-133 354R 32 Ż 685 DM
7 2 1882 Białogródka Antoni Terechowicz Sachnowce par. Stary Konstantynów 28 Tomasz Agnieszka Ognińska Karolina Bujalska Ledzianka 20 Tomasz Marianna Ładzińska Franciszek Proczkowski, Franciszek Krotewicz 178-03-133 404V 18 Ż 783 DM
25 4 1882 Bazalia Stefan Wolański Kolesiec par. Białozórka 33 Józef Marianna Czajkowska Joanna Szulc Łazuczynek Mały 18 Antoni Ludwika Rewera Narcyz Werbachowski, Piotr Krotewicz 17-1-8 245R 18 Ch 481 DM
17 10 1882 Bazalia Dionizy Motylewski Łazuczynek Mały 27 Paweł Józefa Kamińska Tekla Ratyńska Łazuczynek Mały 20 Andrzej Klara Kozłowska Antoni Wojciechowski, Joachim Krotewicz 17-1-8 249R 34 Ch 489 DM
2 2 1883 Białogródka Tomasz Faliński Ledzianka 58w Józef Marianna Zielińska Honorata Liniewicz Puzyrki Wielkie 35 Daniel Konstancja Krotewicz Grzegorz Kobierski, Jan Kobylański 178-3-133 473R 4 Ż DW 914
26 6 1883 Bazalia Joachim Krotewicz Łazuczynek Mały 25 Antoni Urszula Bujalska Franciszka Sengelewicz Wasylówka 18 Leonard Tekla Witkowska Jan Sienicki, Andrzej Krotewicz 17-1-8 260V 29 Ch 511 DM
6 2 1883 Butowce Wincenty Kozieradzki Dańkowce par. Białogródka 21 Stanisław Teresa Stremecka Józefa Krupska Dracze 18 Jan Teofila Mierzejewska Jan Lewandowski, Kajetan Ostrowski, Paweł Krotewicz 17-1-28 68R 3 Ch 135 DM
29 1 1884 Bazalia Julian Mosiewicz Bazalia 36 Kazimierz Marcelina Boguszewska Katarzyna z d. Kozłowska Krotewicz Łazuczynek Mały 34w Paweł Tekla Jasińska Paweł Mosiewicz, Karol Motylewski 17-1-8 266V 2 Ch 522 DM
12 2 1884 Bazalia Stanisław Bujalski Bogdanówka 22 Paweł Antonina Woronowicz Franciszka Zdaniewicz Czuchele 19 Leon Klara Niewińska Jan Piasecki i Marcin Krotewicz 17-1-8 268R 8 Ch 525 DM
10 6 1884 Bazalia Leon Piotrowski Książęcin par. Białogródka 22w Jan Petronela Olicka (Ulicka) Antonina Krotewicz Triski 21 Salwin Józefa Dębicka Wincenty Piotrowski, Dominik Dąbrowski 17-1-8 271R 19 Ch 531 DM
18 11 1884 Bazalia Ludwik Szynger Łazuczynek Mały 22 Stanisław Marianna Szatkowska Petronela Krotewicz Łazuczynek Mały 18 Antoni Urszula Bujalska Kazimierz Szatkowski, Wojciech Gałęzowski 17-1-8 273R 27 Ch 535 DM
15 9 1885 Białogródka Józef Skomski Tryski par. Bazalia 23 Kornel Eufrozyna Zielińska Joanna Wojnowska Puzyrki Małe 23 Jan Emilia Bujalska Zygmunt Krotewicz, Stefan Szepelski 178-03-133 629R 28 Ż 1222 DM 0
1 6 1886 Bazalia Józef Krotewicz Salicha par. Kulczyny 23 Jan Apolonia Mondzelewska Antonina Skąpska Triski 21 Kornel Eufrozyna Zielińska Mateusz Mondzelewski, Jan Jarocki 17-1-8 290R 19 Ch 568 DM
15 6 1886 Bazalia Andrzej Olszewski Łazuczynek Mały 55w Wincenty Aniela Zaleska Helena Wierzbicka Klitna Wielka 26 Faustyn Franciszka Niwińska Piotr Krotewicz , Piotr Bernadski 17-1-8 290V 21 Ch 569 DM
22 6 1886 Bazalia Hilary Szatkowski Łazuczynek Mały 28 Tomasz Marianna Brodecka Honorata Krotewicz Bogdanówka 18 Kazimierz Małgorzata Korycka Grzegorz Chojecki, Hilary Witwicki 17-1-8 291R 23 Ch 570 DM
25 1 1887 Bazalia Kazimierz Szatkowski Łazuczynek Mały 25 Tomasz Marianna Brodecka Marianna Biernadzka [Biernacka] Łazuczynek Mały 18 Piotr Teofila Olszewska Wincenty Szatkowski, Piotr Krotewicz 17-1-8 295R 3 Ch 577 DM
26 4 1887 Bazalia Piotr Ostapiuk Łazuczynek Mały 30 Michał Tekla Niewiadomska Krystyna Czajkowska Łazuczynek Mały 17 Jan Antonina Jakubowska Piotr Krotewicz, Jan Wysokiński 17-1-8 297V 13 Ch 582 DM 0
12 7 1887 Bazalia Dionizy Motylewski Łazuczynek Mały 30 Paweł Józefa Kamińska Petronela Krotewicz Łazuczynek Mały 19 Kazimierz Antonina Górska Ksawery Dębicki, Piotr Kondracki 17-1-8 301R 27 Ch 589 DM
12 7 1887 Bazalia Józef Małecki Łazuczynek Mały 49w Jerzy Katarzyna Bernadzka Petronela z d. Krotewicz Krzewińska Bogdanówka 33w Łukasz Anastazja Mondzelewska Antoni Nowosielski, Piotr Jaguszewski 17-1-8 301R 28 Ch 589 DM
18 10 1887 Bazalia Aleksander Piechta Bazalia 29 Antoni Agnieszka Żytkiewicz Aniela Karpińska Bazalia 24 Franciszek Marianna Krotewicz Feliks Wróblewski i Aleksander Wiszniewski 17-1-8 301V 30 Ch 590 DM
22 11 1887 Bazalia Stanisław Lipiński Triski 27 Antoni Emilia Lipińska Marianna Krotewicz Klitna Wielka 20 Karol Ludwika Bujalska Dionizy Krotewicz, Karol Białokur 17-1-8 303V 38 Ch 594 DM
7 2 1888 Bazalia Szymon Baranowski Łazuczynek Mały 28 Józef Apolonia Krotewicz Serafina z d. Miłaszewska ? Borboniuk Łazuczynek Mały 30w Bartłomiej Apolonia Olszewska Jan Piotrowski, Jan Pawłowski 17-1-8 307V 9 Ch 602 DM
14 2 1888 Bazalia Leon Jankowski Czuchele 24 Piotr Ludwika Jarowicka Tekla Bernadzka Łazuczynek Mały 18 Piotr Teofila Olszewska Piotr Krotewicz, Jan Pawłowski 17-1-8 308V 13 Ch 604 DM
14 2 1888 Bazalia Józef Okarski Łazuczyn Wielki 27 Wojciech Franciszka Wyrzykowska Elżbieta Ostromecka Łazuczyn Wielki 17 Grzegorz Zofia Krotewicz Paweł Mosiewicz, Łukasz Okarski 17-1-8 308V 14 Ch 604 DM
14 2 1888 Bazalia Wincenty Bogusławski Puzyrki Wielkie par. Białogródka 25 Zachariasz Wiktoria Strzelecka Anna Królikowska Triski 18 Karol Katarzyna Krotewicz Józef Karczewski, Bolesław Staszkiewicz 17-1-8 310V 22 Ch 608 DM
15 5 1888 Bazalia Marcin Gałęzowski Świnna 31 Józef Franciszka Lipińska Albina Sokołowska Łazuczynek Mały 20 Michał Barbara Stopnicka Piotr Krotewicz, Paweł Kowalewski 17-1-8 314R 36 Ch 615 DM
6 11 1888 Bazalia Piotr Krotewicz Łazuczynek Mały 24 Jan Elżbieta Olszewska Salomea Stopnicka Łazuczynek Mały 20 Mateusz Paulina Fedorowska Jan Pawłowski, Feliks Ejsmont 17-1-8 321R 64 Ch 629 DM
5 2 1889 Bazalia Roman Malinowski Sulżyn par. Zasław św. Józefa 31 Wincenty Maria Paszkowska Józefa Krotewicz Triski 28 Kajetan Anna Wierzbicka Franciszek Stawiński, Józef Makarewicz 17-1-8 328R 16 Ch 642 DM 0
19 2 1889 Bazalia Marian Witwicki Pisarówka par. Kupiel 30 Józef Marianna Staniszewska Stanisława Kornatowska Janówka 18 Stefan Antonina Krotewicz [Kretowicz] Antoni Kornatowski, Filip Faliński 17-1-8 329R 20 Ch 644 DM
19 2 1889 Bazalia Leon Wojciechowski Triski 22 IN Agnieszka Wojciechowska Franciszka Skąpska Triski 20 Dominik Teodora Staszewska Dionizy Krotewicz, Franciszek Jastrzębski 17-1-8 329V 21 Ch 645 DM
7 5 1889 Bazalia Marcin Kazanowski Łazuczynek Mały 22 Kazimierz Lucyna Krotewicz Helena Korkucka Czuchele 21 Piotr Ludwika Jaguszewska Szymon Czerniawski, Stanisław Sokołowski 17-1-8 329V 22 Ch 645 DM
16 9 1890 Szumsk Wincenty Kowalewski Waśkowce 22 Antoni Marcelina Krotewicz Marianna Bączkowska Sadeczki Małe 18 Szymon Anna Waszkiewicz 01-233 141R 11 T
21 1 1890 Bazalia Teodor Baranowski Łazuczynek Mały 20 Fabian Aniela Dubilewska Franciszka Krotewicz Łazuczynek Mały 21 Stanisław Rozalia Pawłowska Jan Pawłowski, Franciszek Miłaszewski 17-1-8 335R 4 Ch 656 DM
11 2 1890 Bazalia Teofil Majewski Żerebki Wielkie 25 Kasper Domicela Wiszniewska Marianna Kwiatkowska Łazuczynek Mały 21 Zachariasz Marcelina Jakubowska Piotr Krotewicz, Jan Ostrowski 17-1-8 338R 15 Ch 662 DM
11 2 1890 Bazalia Władysław Piotrowski Triski 24 Julian Joanna Gołębiowska Wiktoria Wierzbicka Triski 18 Teodor Teresa Żytkiewicz Dionizy Krotewicz, Józef Wolski 17-1-8 338R 16 Ch 662 DM
1 7 1890 Bazalia Fortunat Romaszewski Klitna Wielka 26 Piotr Anna Ostromecka Franciszka Iwanowska Klitna Wielka 19 Mikołaj Honorata Olszewska Tomasz Kaliński, Jan Krotewicz 17-1-8 343R 36 Ch 672 DM
21 10 1890 Bazalia Stanisław Krotewicz Nowa Wieś par. Białogródka 40w Kajetan Marianna Wolska Agnieszka Królikowska Triski 17 Jan Marcelina Skąpska Karol Królikowski, Piotr Izdebski 17-1-8 344R 40 Ch 674 DM
25 11 1890 Bazalia Augustyn Paszkowski Wasylówka 61w Jan Aniela Krotewicz Ewelina z d. Olszewska Siecichodzka Wasylówka 50w Michał Karolina Bińkowska Marceli Ładziński, Eliasz Siecichodzki 17-1-8 345V 45 Ch 677 DM
27 1 1891 Krzemieniec Jan Pawłowicz Krzemieniec 27 Michał Salomea Reszakowska Julia Micherska Folwarki 28 Stanisław Joanna Krotewicz 0.1-81G 28V 2 T
25 1 1898 Szumsk Franciszek Barski Pererosłe, par. Kuniów 23 Jan Rozalia Nawrocka Waleria Krotewicz Bykowce 18 Franciszek Marianna Dzwonkowska 01-234 54V 2 T
28 1 1901 Starokonstantynów Antoni Krotewicz Świnna 32w Ludwik Franciszka Dubilewska Rozalia Winogrodzka Starokonstantynów 24 Piotr Aniela Czerniewska Feliks Krotewicz, Józef Krotewicz 17-1-505 41R 4 Ch 81 DM
9 9 1901 Starokonstantynów Józef Szepelski Werborodyńce 20 Kazimierz Katarzyna Buszczyńska Anna Krotewicz Jemce 19 Leon Elżbieta Konoplicka Józef Buszczyński, Sylwester Szepelski 17-1-505 48V 25 Ch 96 DM 0
20 10 1902 Szumsk Bronislaw Śliwiński Bykowce 24 Franciszek Zefiryna Ejsmont Malwina z Pacewiczów Krotewicz Bykowce 27w Sylwester maria Skrzypkowska 0.1-236 293V 26 T
25 1 1904 Bazalia Bazyli Żmudzki Łazuczyn Mały 30 Antoni Józefa Jaguszewska Jadwiga Krotewicz Łazuczyn Mały 19 Stanisław Rozalia Pawłowska Dionizy Jaguszewski, Antoni Pasławski 17-1-8 512V 10 Ch 998 DM
8 2 1904 Bazalia Michał Stasiuk Janówka 25 Maciej Wiktoria Kucharuk Apolonia Kozłowska Łazuczyn Mały 22 Mikołaj Joanna Krotewicz Leon Prochimowicz, Piotr Grzeszczuk 17-1-8 515R 20 Ch 1003 DM
16 1 1905 Bazalia Franciszek Staszewski Triski 29 Stanisław Józefa Kalinowska Julia Zielińska Triski 18 Ignacy Rozalia Wierzbicka Franciszek Krotewicz, Stanisław Wierzbicki 17-1-8 522V 2 Ch 1018 DM
4 6 1906 Bazalia Franciszek Żarczyński Koszelówka 24 Jan Karolina Lipska Maria Krotewicz Żerebki Małe 23 Antoni Anastazja Szmigielska Jan Sadowski, Michał Kulesza 17-1-8 539R 27 Ch 1051 DM
25 6 1906 Bazalia Paweł Mołodecki Triski 22 Leon Karolina Dębicka Józefa Kulczycka Łazuczyn Mały 19 Paweł Paulina Sokołowska Piotr Ostrowski, Zygmunt Krotewicz 17-1-8 541V 37 Ch 1056 DM
29 10 1906 Bazalia Bronisław Kazanowski Łazuczyn Mały 20 Kazimierz Łucja Krotewicz Ewa Zalewska Łazuczyn Mały 18 Władysław Franciszka Ratyńska Marcin Kazanowski, Dionizy Jaguszewski 17-1-8 544V 50 Ch 1062 DM
11 6 1907 Szumbar Jan Mysłowski Piszczatyńce 28w Karol Maria Makowiecka Stanisława Ludkiewicz Piszczatyńce 20 Mikołaj Maria Krotewicz Andrzej Mysłowski, Józef Krotewicz 426-1-95 48R 4 T FS DM
4 2 1907 Bazalia Jan Czerniawski Jachnowce par. Wołoczyska 29w Szymon Maria Krotewicz Maria Kowalewska Zozulińce Małe 18 Franciszek Ludwika Kalińska Dionizy Jaguszewski, Franciszek Krotewicz 17-1-8 549V 5 Ch 1071 DM
21 10 1907 Bazalia Jan Tychomirski Starokonstantynów par. Starokonstantynów 24 Feliks Aleksandra Markiewicz Feliksa Makarewicz Tryski 22 Józef Klementyna Krotewicz 17-1-8 556V 33 Ch 1085 DM 0
25 11 1907 Bazalia Jan Popławski Karabijówka par. Teofilpol 30 Hipolit Józefa Czerniawska Filipina Krotewicz Łazuczynek Mały 21 Marcin Maria Szatkowska Eliasz Popławski, Władysław Czerniawski 17-1-8 557V 38 Ch 1087 DM
26 11 1907 Bazalia Antoni Krotewicz Sobkowce par. Kupiel 60w Jan Agnieszka Ostrowska Agafia z d. Nowakowska Kamińska Czuchele 56w Franciszek Maria Ślezińska Marcin Nowakowski, Feliks Kamiński 17-1-8 558R 39 Ch 1088 DM
17 2 1908 Bazalia Dionizy Krotewicz Łazuczynek Mały 34w Stanisław Rozalia Pawłowska Aniela Kozłowska Łazuczynek Mały 20 Adam Maria Dubowicz Kazimierz Pawłowski, Franciszek Sienicki 17-1-8 565R 24 Ch 1101 DM
24 2 1908 Bazalia Stanisław Makowski Bazalia 24 Gerazym Sabina Barwicka Franciszka Krotewicz Żerebki Małe 20 Antoni Anastazja Szmigielska Antoni Sikorski, Antoni Mosiewicz 17-1-8 567R 31 Ch 1105 DM
22 6 1908 Bazalia Jan Mosiewicz Żerebki Wielkie 28 Jan Józefa Krotewicz Wiktoria Tyszkowska Żerebki Małe 27 Karol Franciszka Błażejewska Józef Mosiewicz, Piotr Juszczuk 17-1-8 569R 40 Ch 1109 DM
12 10 1908 Bazalia Marcin Kazanowski Łazuczynek Mały 40w Kazimierz Łucja Krzewicz Ludwika z d. Kołosowska Żukowska Łazuczynek Mały 28w Franciszek Anna Stolarowska Joachim Krotewicz i Feliks Zbiński 17-1-8 570R 44 Ch 1111 DM
25 1 1909 Bazalia Zygmunt Krotewicz Tryski 26 Kajetan Anna Wierzbicka Klementyna Rutkowska Tryski 22 Dionizy Aleksandra Dębicka Marian Krotewicz i Anastazy Wojnowski 17-1-8 574R 4 Ch 1118 DM
8 2 1909 Bazalia Marcin Kozłowski Łazuczynek Mały 20 Mikołaj Joanna Krotewicz Klementyna Mosiewicz Łazuczynek Mały 19 Julian Katarzyna Kozłowska Antoni Mosiewicz, Stanisław Krotewicz 17-1-8 577R 15 Ch 1124 DM
7 11 1910 Bazalia Jan Kozłowski Łazuczynek Mały 27 Adam Maria Dubowicz Agnieszka Sturycz Łazuczynek Mały 24 Grzegorz Aniela Łozińska Wincenty Krotewicz, Wawrzyniec Kozłowski 17-1-8 600R 48 Ch 1169 DM
21 11 1910 Bazalia Tomasz Krotewicz Łazuczynek Mały 23 Paweł Apolonia Turowska Michalina Górska Łazuczynek Mały 17 Józef Sabina Kozłowska Dominik Sokołowski, Józef Kazimiruk 17-1-8 601R 52 Ch 1171 DM
6 2 1911 Bazalia Wawrzyniec Wróblewski Ożohowce par. Wołoczyska 25 Kasper Józefa Iwińska Paulina Więckiewicz Łazuczynek Mały 20 Kazimierz Apolonia Sienicka Joachim Krotewicz, Jan Wróblewski 17-1-8 603R 4 Ch 1175 DM
20 2 1911 Bazalia Franciszek Jaguszewski Łazuczynek Mały 35w Piotr Tekla Krotewicz Franciszka Górska Łazuczynek Mały 21 Jan Sabina Zalewska Joachim Krotewicz, Feliks Górski 17-1-8 606R 16 Ch 1181 DM
26 7 1911 Bazalia Antoni Pawłowski Łazuczynek Mały 26 Józef Aniela Gluzicka Antonina Borszczyńska Łazuczynek Mały 18 Franciszek Agnieszka Biernacka Marcin Pawłowski i Franciszek Krotewicz 17-1-8 610V 33 Ch 1190 DM 0
22 1 1912 Bazalia Kornel Sienicki Łazuczynek Mały 26 Piotr Anna Baczyńska Antonina Kozłowska Łazuczynek Mały 20 Wojciech Maria Kozłowska Franciszek Sienicki, Franciszek Krotewicz 17-1-8 615R 3 Ch 1198 DM
29 1 1912 Bazalia Tomasz Górski Łazuczynek Mały 25 Jan Sabina Zalewska Paulina Krotewicz Łazuczynek Mały 17 Joachim Franciszka Syngilewicz Franciszek Jakuszewski, Leon Górski 17-1-8 616V 9 Ch 1201 DM
15 2 1912 Bazalia Franciszek Wierzbicki Tryski 20 Teodor Rozalia Wodzińska Ludwika Lipińska Tryski 19 Stefan Maria Krotewicz Anastazy Wierzbicki, Wincenty Wiliński 17-1-8 617V 14 Ch 1203 DM
15 2 1912 Bazalia Antoni Kamiński Ordyńce 21 Adam Paulina Kamińska Bronisława Tomaszewska Łazuczynek Mały 18 Antoni Wiktoria Borewicz Jan Piotrowski, Franciszek Krotewicz 17-1-8 618R 15 Ch 1204 DM 0
6 5 1912 Bazalia Piotr Mołodecki Tryski 26 Leon Karolina Dębicka Michalina Staszewska Tryski 22 Stanisław Józefa Kalinowska Zygmunt Krotewicz, Marian Jaworski 17-1-8 620R 23 Ch 1208 DM
17 5 1912 Bazalia Tomasz Gluzicki Nowostawce par. Teofilpol 30 Marian Magdalena Hartman Józefa Krotewicz Łazuczynek Mały 21 Andrzej Maria Mondzelewska Hilary Gorecki, Herman Krzewicki 17-1-8 621V 30 Ch 1211 DM
20 6 1920 Starokonstantynów Teofil Dzierżyński Świnna 18 Józef Bronisława Krotewicz Bronisława Żołkiewska Motrunki 18 Andrzej Ewelina Kamińska Walery Krotewicz, Edward Ognicki 17-1-91 146V 28 Ch 264 DM
6 11 1921 Starokonstantynów Witold Jędruski Łanek Świnnowski 20 Jan Maria Krutewicz Maria Józefowicz Bieleckie 19 Marian Julia Walerian Krotewicz, Edmund Janicki 17-2-91 cz. 2 273V 96 Ch 146 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
3 9 żona Marianna zd. Krotewicz 40 Szumsk Bryków 1881 Równe RK 245-1-34
33 69 żona Aleksandra zd. Krotewicz 49 Szumsk Załuże 1881 Równe RK 245-1-34
8 21 żona Filomena z Krotewiczów 26 Łanowce Bereżanka 1885 Równe DM 245-1-37
37 106 106 Chł. Krotewicz Antoni 28 Bazalia Bazalia 1888 Żytomierz DM 178-49-67
38 108 żona Józefa z Krotewiczów 35 Bazalia Bazalia 1888 Żytomierz DM 178-49-67
40 2 syn Joanny po I-mężu Henryk Krotewicz 17 Bazalia Nowa Grobla 1888 Żytomierz DM 178-49-67
40 3 Chł. Marcin Krotewicz 44 Bazalia Nowa Grobla 1888 Żytomierz DM 178-49-67
175 6 żona Tekla z Krotewiczów 32 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
193 49 Chł. Krotewicz Joachim 32 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
196 51 żona Joanna z Krotewiczów 25 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
200 66 żona Honorata z Krotewiczów 20 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
210 93 żona Lucyna z Krotewiczów 34 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
219 129 Chł. Krotewicz Marcin 43 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
225 2 Krotewicz Leon 45 Ostropol Worobijówka 1888 Żytomierz DM 178-49-23
240 169 Chł. Krotewicz Elżbieta, wdowa 72 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
267 51 Krotewicz Wincenty 22 Starokonstantynów Zapadyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
286 298 jego żona Petronela z Krotewiczów 25 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
287 299 żona Marianna z Krotewiczów 38 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
290 332 Chł. Krotewicz Paweł 52 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
293 338 Chł. Krotewicz Stanisław 52 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
294 322 córka Katarzyny po I-mężu Petronela Krotewicz 11 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
294 323 córka Katarzyny po I-mężu Wiktoria Krotewicz 4 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
301 342 Chł. Krotewicz Antonina, wdowa 41 Bazalia Łazuczynek Mały 1888 Żytomierz DM 178-49-67
302 1 żona Zofia z Krotewiczów 62 Bazalia Łazuczyn Wielki 1888 Żytomierz DM 178-49-67
325 23 Krotewicz Józef 30 Starokonstantynów Kuźmin 1888 Żytomierz DM 178-49-24
326 30 żona Antonina Krotewicz 67 Bazalia Janówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
416 17 Chł. Krotewicz Karol, wdowiec 47 Bazalia Klitna Wielka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
436 12 Chł. Krotewicz Anna, wdowa 71 Bazalia Borszczówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
482 5 żona Katarzyna z Krotewiczów 29 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
486 20 Krotewicz Franciszek 58 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
486 22 Krotewicz Józef 32 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
487 24 Krotewicz Franciszek 28 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
487 26 Krotewicz Antoni 21 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
494 45 Krotewicz Franciszek 33 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
623 20 żona Bronisława z Krotewiczów 25 Starokonstantynów Szkarawka Mała 1888 Żytomierz DM 178-49-24
26 65 Żona Maria z Krotewiczów 33 Szumbar Piszczatyńce 1901 Tarnopol DW
26 67 Matka Salomea z Jaśkiewiczów Krotewicz 58 Szumbar Piszczatyńce 1901 Tarnopol DW
9 24 Krotewicz Salonea z d. Jaśkiewicz wd. 60 Szumbar Piszczatyńce 1903 Tarnopol DW 426-1-60
28 71 Żona Maria z Krotewiczów 35 Szumbar Piszczatyńce 1903 Tarnopol DW 426-1-60
3 7 Krotewicz Józef 59 Białogródka Puzyrki Wielkie 1915 Żytomierz DM 178-49-60
3 b/n Krotewicz Stanisław 26 Białogródka Puzyrki Wielkie 1915 Żytomierz DM 178-49-60
9 28 żona Antonina Krotewicz 35 Białogródka Dosin 1915 Żytomierz DM 178-49-60
14 37 żona Karolina Krotewicz 35 Białogródka Romanów 1915 Żytomierz DM 178-49-60
16 45 Krotewicz Antoni 21 Białogródka Nowa Wieś 1915 Żytomierz DM 178-49-60
17 46 Krotewicz Jan 54 Białogródka Nowa Wieś 1915 Żytomierz DM 178-49-60
17 47 Krotewicz Karol 31 Białogródka Nowa Wieś 1915 Żytomierz DM 178-49-60
18 48 Krotewicz Jan 74 Białogródka Nowa Wieś 1915 Żytomierz DM 178-49-60
18 51 Krotewicz Karol 37 Białogródka Nowa Wieś 1915 Żytomierz DM 178-49-60
18 53 Krotewicz Józef 35 Białogródka Nowa Wieś 1915 Żytomierz DM 178-49-60
24 76 Krotewicz Mikołaj 43 Białogródka Puzyrki Wielkie 1915 Żytomierz DM 178-49-60
39 114 Krotewicz Julian 39 Białogródka Puzyrki Wielkie 1915 Żytomierz DM 178-49-60
317 20 żona Józefa z d. Krotewicz 50 Zasław św. Józefa Sulżyn 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl