Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 108 wyników dla: Leniewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
29 11 1827 Drużkopol Jan Holeniewicz 30 Kniaza prac., kawaler 63 11 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0006.htm
22 12 1830 Białogródka Samuel Leniewicz 50 Jakimowce ur., wdowiec po Franciszce z Zawistowskich, synowie Daniel i Jędrzej 178-03-96 85R 74 Ż DM
13 10 1832 Czartorysk Pudencjana Celestyna Dyszkleniewicz 5/12 Czartorysk r: NN i Rozalia; poch: 15.10. 818 83a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0089.htm
18 1 1835 Białogródka Antoni Zalubowski 1 Puzyrki Małe s. ur. Pawła i Elżbiety z Leniewiczów 178-03-101 132R 9 Ż DM
9 5 1837 Białogródka Aniela Leniewicz 3 Puzyrki Małe c. ur. Macieja i Justyny z Zarzyckich 178-03-108 172V 54 Ż DM
3 1 1838 Białogródka Teofila Leniewicz 1 Jakimowce c. ur. Daniela i Konstancji z Kretowiczów 178-3-110 157R 1 Ż DM
17 12 1838 Białogródka Kazimierz Pełczyński 82 Białogródka ur., żona Honorata z Leniewiczów, synowie Wiktor, Ignacy i Apolinary, córki Tekla, Felicjana i Józefa 178-3-110 165V 91 Ż DM
2 4 1840 Niewirków Mikołaj Leniewicz 78 Siedliszcze żona Anna z Kosowiczów, syn Jan, córki Marianna i Cecylia, z pierwszej żony Tomczyńskiej synowie Marcin, Stanisław i Tadeusz 880 242 R 9
17 8 1841 Annopol Michał Fabrycy 97 Żuków żona Teresa z Leniewiczów, syn Ignacy, córka Franciszka, a z drugiego małżeństwa córka Anna Ponkówna R 80 V 22 0
7 2 1841 St. Wiśniowiec Stanisław Zieleniewicz 8 Stary Wiśniowiec s.prac, Daniela i Marianny z Bartoszyńskich 872 642 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0341.htm
3 6 1841 St. Wiśniowiec Antoni Zieleniewicz 4 Stary Wiśniowiec s.NN i prac.Marianny 872 650 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0345.htm
22 4 1845 Białogródka Apolon Zalubowski 1 Puzyrki Małe s. 1-dw. Andrzeja s. Michała i Florentyny z Leniewiczów c. Macieja 178-03-113 114V 46 Ż DM
11 4 1846 Białogródka Adolf Leniewicz 10 Zielona s. 1-dw. Daniela s. Samuela i Konstancji Kretowicz c. Franciszka 178-03-115 152R 30 Ż DM
17 1 1847 Białogródka Antoni Leniewicz 3 Puzyrki Małe s. 1-dw. Macieja i Justyny z Zarzyckich 178-3-116 120V 5 Ż DM
7 12 1848 Dąbrowica Aleksandra Seleniewicz 40 Dąbrowica szl., mąż Karol s. Kazimierza, potomstwa nie zostawiła. 834 154a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0162.htm
20 3 1860 Brody Tekla Zieleniewicz 54 Suchowola 44 z d. Molińska, mąż (od 32 lat) Jan L 110R
12 6 1860 Brody Józef Zieleniewicz 14 Suchowola 44 s. Jana i Tekli z Molińskich L 110V
10 7 1863 Brody Jan Zieleniewicz 58 Suchowola 44 wdowiec po Tekli Molińskiej L 33
15 2 1869 Białogródka Konstancja Leniewicz 65 Puzyrki 1-dw., z Kretowiczów, wdowa po Franciszku, córki Marianna i Honorata 178-03-81 474V 9 Ż DM
24 1 1870 Brody Kazimierz Zieleniewicz 3 Suchowola 104 S. Michala i Tekli z d. Kozodój L 159R
29 6 1872 Brody Józef Zieleniewicz 3/12 Suchowola 44 s. Michała i Tekli Kozodój L 7
28 10 1872 Brody Jan Guleniewicz 12 h Stare Brody 16 s. NN i Apolonii L 10
28 10 1872 Brody Władysław Guleniewicz 1 h Stare Brody 16 s. NN i Apolonii L 11
9 5 1878 Brody Modest Zieleniewicz 2,5/12 Suchowola 44 s. Michała i Tekli Kozodój L
14 11 1888 Brody Maria Zieleniewicz 52 Suchowola 44 z d. Molińska, mąż Jan L 175
11 10 1895 Brody Łukasz Janczyn 2 Suchowola 242 s. Łukasza i Tekli Zieleniewicz L 16
20 8 1901 Tuczyn Bronisław Szendier 13 Kudranka s. Józefa i Władysławy z Leniewiczów 957 48 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
23 5 1910 Tajkury Jadwiga Janikowska 4/12 Zdołbunów c. chłopów malogoskiej gminy kieleckiej guberni Walentego i Anny z Leniewiczów R-740-4-69 48 R 29 R
10 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Klementyna Saleniewicz 69 Kijów mieszcz. teplijowska pow. taraszczańskiego, ojciec: Michał 312/1/129 134V 63 m.K. JM1

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
21 1 1720 Czartorysk Antoni Leniewicz Paweł Marianna ur. Maciej Raczyński, Anna Skrzeszowska panna 297-1-185 27V Ł
10 1 1790 Dźwiniaczka Franciszek Saleniewicz Kudryńce Józef Eufrozyna Suzańska 310 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20310/pages/1_301_0_0_310_0004.htm
10 1 1790 Dźwiniaczka Augustyn Saleniewicz Kudryńce Józef Eufrozyna Suzańska 310 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20310/pages/1_301_0_0_310_0004.htm
27 9 1827 Krzemieniec Michalina Maryanna Chęcińska Folwarki Wielkie Grzegorz Anna Żarnowiecka c. urodzonych, ochrz. 27.09., W. Jan Nepomucen Wyszopolski i W. Anna Leniewicz sekretarz 01-3 20R 143 T 520 DM
15 12 1828 Dederkały Marcin Waleniewicz Sadki Teodor Motra Sieniuta s. prac., chrz. 16.12., prac. Daniło Kondratiuk i urodz. Konstancja Blicharska ż. Pawła 01-4 6V 23 T 704 DM
28 8 1828 Niewirków Marianna Leniewicz Bystrzyce Mikołaj Anna ch. 29.08.1828, Ur. Franciszek Niewinski, Franciszka Goryszewska 171-1-1 262V 93 R 7156 Mg
23 9 1828 Niewirków Tekla Dymian Niewirków Jan Apolonia ch. 24.09.1828, Ur. Bartłomiej Leniewicz, Ur. Salomea Złotolinska panna 171-1-1 264R 100 R 7157 Mg
7 11 1828 Niewirków Józef Leniewicz Bystrzyce Stanisław Joanna ch. 11.11.1828, Ur. Bartłomiej Abramowski, Ur. Tekla Stankiewicz panna 171-1-1 265V 105 R 7159 Mg
7 11 1828 Niewirków Rozalia Leniewicz Bystrzyce Stanisław Joanna ch. 11.11.1828, Ur. Witalis Miler, Ur. Dorota Niewinska panna 171-1-1 265V 106 R 7159 Mg
23 3 1829 Ostróg Franciszka Marianna Kozłowska Miedzyrzecz Antoni Wiktoria Pasztoleniewicz Filip Górka, Małgorzata Nowakowska 171-1-2 5R 31 R MZ 718
28 10 1830 Białogródka Teresa Leniewicz Puzyrki Małe Maciej Justyna Zarzycka Paweł Kretowicz i Teresa Moszczyńska ż. Jędrzeja 178-03-96 62V 68 Ż DM
8 11 1830 Białogródka Teresa Leniewicz Puzyrki Małe Maciej Justyna Zarzycka chrzest w Kaplicy Trusiłowskiej, Paweł Kretowicz i Teresa Moszczyńska 178-03-96 65R 86 Ż DM
4 10 1831 Krzemieniec Franciszek Stachurski Krzemieniec Wojciech Anna Zwoleniewicz szl. Tomasz Wiszniowski i Fruzyna Andruszkiewicz ż. Bazylego 01-3 164R 118 T 666 DM
19 5 1832 Czartorysk Pudencjanna Celestyna Dyszkleniewicz Czartorysk NN Rozalia Dyszkleniewicz Jan Eysmont, Wiktorya Kraszewska -"w"; as: Tomasz Abramski, Maryanna Bojanowska 818 79 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0085.htm
14 9 1832 Białogródka Hipolit Dąbrowski Puzyrki Małe Stefan Katarzyna Wojnowska Franciszek Wierzbicki i Justyna Leniewicz ż. Józefa 178-03-98 52V 125 Ż DM
13 4 1833 Białogródka Gabriel Zaklicki Puzyrki Małe Jędrzej Tekla Makowska Maciej Leniewicz i Marianna Zaklicka 178-03-99 47V 49 Ż DM
21 1 1834 Białogródka Antoni Jan Zalubowski Puzyrki Małe Paweł Elżbieta Leniewicz Franciszek Wierzbicki i Teresa Moczulska ż. Jędrzeja 178-03-100 75R 10 Ż DM
24 9 1834 Białogródka Aniela Leniewicz Puzyrki Małe Maciej Justyna Zarzycka Andrzej Zarzycki i Joanna Wolska ż. Andrzeja 178-03-100 84R 84 Ż DM
24 9 1835 Krzemieniec Władysław Paradowski Bonówka Paweł Rozalia Sczękowska Tomasz Oleniewicz i Anna Fareikowa 01-8 19V 96 T 1052 DM
6 10 1836 Butowce Marianna Leniewicz Bołkuny Jan Teofila Makowska ur. Jan Pawłowski m. Marianny, Marianna Zalubowska ż. Piotra, as. Grzegorz Zawadzki, Teresa Makowska panna 178-3-106 223R 41 Ż 431 DW
4 2 1837 Krzemieniec Agata Oleniewicz Bonówka Tomasz Anastazja Eliasz Kucewicz i Anna Forziewicz 01-11 7R 26 T 143 DM
3 2 1838 Białogródka Marianna Zaklicka Puzyrki Małe Antoni Justyna Jasińska Maciej Leniewicz i Tekla Pasztalan ż. Kaspra 178-3-110 133R 19 Ż DM
17 12 1838 Białogródka Mikołaj Wojnowski Puzyrki Małe Józef Faustyna Kamińska Mikołaj Białokur i Justyna Leniewicz ż. Macieja 178-3-110 148R 137 Ż DM
24 12 1839 Białogródka Adam Zalubowski Pazurki Małe Paweł Elżbieta Leniewicz chrz. Kaplica Tereszki fil. Par. Bazalia, 25.12, ur. Stanisław Sławecki i ur. Antonina Solecka ż. Benedykta 178-3-112 129R 123 Ż DM
6 1 1841 Kowel Gasper Leniewicz Lubitów Michał Brygida Kozłowska 244 1 1 0
14 2 1841 Dąbrowica Ignacy Czyżynkiewicz Urwanica Teodor Anna Kamińska Teodor Mileniewicz (Cygan), Matruna Czyżynkiewicz; as: Ostap Olesiuk, Maryna Tar 827 117 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0120.htm
22 12 1842 Dąbrowica Wiktor Nierodkiewicz Dąbrowica Jakub Anna Łotuszko Józef Nierodkiewicz, Aleksandra Sieleniewicz; ch: 25.12. 828 225 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0260.htm
2 7 1844 Dąbrowica Dominik Czeszeyko-Sochacki Sochy Jan Anna Dublewicz Karol Sileniewicz, Emilia Tanowska; as: Hipolit Piekarski - "k", Aleksandra Sile 830 111 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0112.htm
2 2 1845 Dąbrowica Kaietan Józef Kapustyński Jelno Teodor Franciszka Sawicka Karol Seleniewicz, Agnieszka Baranowicz; as: Ignacy Karaszewicz, Aleksandra Sele 831 95a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
25 4 1845 Dąbrowica Jerzy Józef Terpiłowski Dąbrowica Jan Julia Jabłońska Karol Seleniewicz, Ludwika Żytyńska; as:Józef Żytyński, Anna Seleniewicz - "w"; 831 95 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
9 5 1845 Dąbrowica Mikolay Nerodkiewicz Dąbrowica Jakub Anna Łotuszkiewicz Jan Linkiewicz, Aleksandra Seleniewicz; as: Franciszek Romanowski, Albertyna Ter 831 95 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
2 12 1845 Białogródka Barbara Zalubowska Puzyrki Małe Paweł Elżbieta c. Macieja Leniewicz Mikołaj Leniewicz i Ewa Wolska ż. Adama 178-3-113 100V 131 Ż DM
20 7 1845 Ostropol Eliasz Lipiński Józefówka Franciszek Krystyna Statkiewicz Piotr Leniewicz i Barbara Łotocka ż. Bernarda 178-3-113 255R 20 Ż DM
3 1 1846 Białogródka Honorata Leniewicz Zielona Daniel s. Samuela Konstancja c. Tomasza Kretowicz Jan Zieliński i Marianna Kretowicz ż. Kajetana 178-03-115 126R 2 Ż DM
6 2 1846 Białogródka Dorota Zalubowska Piłki Andrzej s. Pawła Florentyna c. Macieja Leniewicz Konstanty Wojciechowski i Lucyna Kobylańska ż. Feliksa 178-03-115 129R 24 Ż DM
13 12 1847 Dąbrowica Teodor Sczepan Czeszejko Sochy Jan Anna Dublewicz Jan Horbaczewski - "w", Aleksandra Seleniewicz; ch: 02.01.1848. 834 146 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0153.htm
17 2 1847 Motowidłówka Konstancja Perehuda Marianówka Wincenty Cezaryna Holeniewicz Filip Kozłowski, Katarzyna Tchórzewska, ż.Józefa, chrz.18.02.1847 178-51-548 11V 10 Ż BS 24
11 4 1847 Motowidłówka Konstancja Holeniewicz Marianówka Antoni Katarzyna Olszewska Filip Kozłowski, Urszula Trzaskowska, ż.Jana, chrz.12.04.1847 178-51-548 13R 16 Ż BS 27
23 8 1847 Motowidłówka Marianna Tchórzewska Fastów Józef Katarzyna Holeniewicz Franciszek Muszewski, Petronella Kulicka,ż. Józefa, chrz. 24.08.1847 178-51-548 16V 17r 29 Ż BS 34-
1 5 1847 Wiszewicze Leontyna Rozalia Gołaszewska Wyszewice Stanisław Brygida Grabowska Henryk Kanicki, Salomea Gołaszewska, panna, as. Józef Rapy, Anna Leniewicz, chrz. 10.09.1847 178-51-548 100V 28 Ż BS 200
3 3 1847 Białogródka Antonina Jasińska Zielona Wojciech Anna Jakubowska 1-dw. Łukasz Zieliński i 1-dw. Konstancja Leniewicz ż. Daniela 178-3-116 101V 20 Ż DM
21 3 1848 Dąbrowica Aniela Julia Trusiewicz Kołki Wojciech Rozalia Protasiewicz Erazm Ostaszewski, Aleksandra Seleniewicz; ch; 07.05. 834 148 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0155.htm
21 10 1848 Białogródka Marianna Zalubowska Puzyrki Małe Paweł Elżbieta Leniewicz Mikołaj Leniewicz i Zuzanna Wysoczyńska ż. Andrzeja 178-3-117 142R 104 Ż DM
12 9 1865 Żytomierz Mikołaj Kozierewicz Krosznia Andrzej Marianna Leniewicz syn 1-dw./ Piotr Świencicki, Józefa Branowicka 178-3-61 37 239 Ż DG
2 12 1865 Białogródka Klementyna Teleżyńska Puzyrki Wielkie Józef Marianna Leniewicz Antoni Teleżyński i Tekla Małachowska wdowa 178-03-81 160V-161R 109 Ż DM
27 11 1866 Wysokie R-K Kaplica fil Feliks Gromnadzki Wysokie Łukasz Małgorzata Leniewicz [28.11.1866] syn wolnożyjących, Adam Stefański i Pawlina Tarajewicz 178-3-63 60 292 Ż 117 i 118 DG
1 1 1868 Tuczyn Julian Leniewicz Mała Leonówka Wincenty Joanna Sewruk 682 2-3 1 0
10 12 1868 Białogródka Klementyna Szepelska Puzyrki Małe Stefan Agnieszka Zalubowska Józef Leniewicz i Józefa Białokur 178-03-81 409V-410R 1 Ż DM
3 6 1869 Torczyn Józef Pietkiewicz Horodynie Mieczysław Teofila Leniewicz 655 18-19 26 0
27 9 1869 Białogródka Michalina Bujalska Puzyrki Wielkie Wincenty Rozalia Jasińska Józef Leniewicz i Marianna Żytkiewicz ż. Tomasza 178-03-81 439V-440R 121 Ż DM
6 6 1870 Tuczyn Antoni Leniewicz Leonówka Wincenty Joanna Sewruk Adolf Sewruk, Aniela Reszczyńska ż. Wiktora 684 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0007.htm
17 3 1872 Brody Józef Zieleniewicz Suchowola 44 Michał Tekla Kozodój L
19 4 1881 Brody Mikołaj Mazur Suchowola 156 Józef Anna Buhaj Jan Zieleniewicz, Magdalena Janczyn ż. Jana L 5
6 12 1885 Brody Anna Bilecka Suchowola 44 Mikołaj Wiktoria Zieleniewicz Józef mazur, Anna Bielecka ż. Juliana L 14
2 4 1887 Brody Jan Mazur Suchowola 29 Jan Maria Kłym Jan Zieleniewicz, Marta Kozodój ż. Grzegorza L 218
1 7 1887 Brody Maria Bielecka Suchowola 112 Józef Ewa Hanczarnik Jan Zieleniewicz, Teodozja Pańkowiecka z. Mikołaja L 221

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
11 1 1761 Szumsk Stanisław Krzemiński Hucisko Surażskie Jadwiga Pantoleniewicz Hucisko Surażskie Józef Jakusiewicz, Marianna Berkowska, Jakub Jakusiewicz, Magdalena Grabowska, Jakub Zuchoski, Apolonia Hilarowska, Stanisław Zalewski, Zofia Wróbląsczanka 297-1-180 35R Ł RK
5 2 1828 Niewirków Stanisław Leniewicz Bystrzyca 28 Mikołaj Marianna Jaszczynska Joanna Ułłowicz Bystrzyca 18 Stanisław Klara Miler Ur. Franciszek Niwinski, Ur. Witalis Miler, wszywka - akt bez numeru 171-1-1 266aR-266aV R Mg 7160
17 2 1829 Białogródka Daniel Leniewicz Puzyrki Małe 27 Samuel Aleksandra Krynicka Konstancja Kretowicz Puzyrki Małe 18 Franciszek Elżbieta Ostrowska Jędrzej Wolski i Jan Bereżański 178-03-95 81R 6 Ż DM
23 11 1830 Dederkały Józef Woynowski Wojnowski par. Białogródka 25 Jan Marianna Leniewicz Faustyna Kamińska Sadki 19 Tadeusz Konstancja Hulewicz Jędrzej Wolski, Onufry Tomaszewski, Jan Tomaszewski, Wiktor Głuchowski 245-1-4 415V 12 RK
16 2 1830 Białogródka Jan Sieniądkowski Dworzec 33 Stefan Marianna Majewska Józefa Pełczyńska Dworzec 23 Kazimierz Honorata Leniewicz Piotr Łabudziński-Ekonom Generalny i Maciej Gurowski 178-03-96 70R 9 Ż DM
7 2 1832 Krzemieniec Łukasz Domagalski Lisznia 25 Kasper Marianna Franciszka Korkowska Lisznia 22 Jan Prakseda Aleksander Doliński i Paweł Leniewicz 01-5 75V 21 T 805 DM
5 6 1832 Białogródka Ignacy Solski Jakimowce 54w Michał Aniela Witwicka Tekla Czopska Jakimowce 35 Stanisław Marcjanna Więckowska Michał Wojnowski, Daniel Leniewicz 178-03-98 59V 16 Ż DM
5 7 1836 Białogródka Stanisław Mondzelowski Jakimowce 26 Leon Aleksandra Kardaszewicz Marianna Żytkiewicz Jakimowce 18 Józef Rozalia Leniewicz Daniel Leniewicz, Michał Baranowski 178-03-106 133V 19 Ż DM
12 7 1836 Białogródka Jan Kryński Białogródka 36w Michał Marianna Majewska Józefa z d. Pełczyńska Siniatkowska Białogródka 26w Kazimierz Honorata Leniewicz Jędrzej Pełczyński, Wincenty Maliszewski 178-03-106 133V 20 Ż DM
26 1 1839 Żytomierz Franciszek Bronicki Żytomierz 25 Benedykt Pryska Leniewicz Ludwika Dziadowicz zd.Bronicka Żytomierz 24w Kazimierz Marianna Osińska Józef Stachowski , Józef Pasiewicz 178 3 7 56 6 Ż Ni
24 11 1840 Dąbrowica Karol Sieleniewicz Dąbrowica 25 Kazimierz Anna Jabłońska Aleksandra Jabłońska Dąbrowica 30 Józef Franciszka Piesiecka Jan Terpiłowski, Jan Lenkiewicz, Jan Chocianowski 826 125a-125 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0126.htm
9 1 1844 Żytomierz Aleksander Bronicki 22 Benedykt Prakseda Leniewicz Elżbieta Złotkowska 20 Konstanty Barbara Krukowska 178 51 514 1 Ż Ni
4 4 1847 Żytomierz Łukasz Gromadzki Wieś Wysokie 29 Grzegorz Anna NN Małgorzata Leniewicz wieś Wysokie 18 Stanisław Paulina Bojemska Paweł Jastrzembski , Jakub Talk 178 3 1 53 19 Ż Ni
23 11 1847 Białogródka Mikołaj Leniewicz Puzyrki Małe 22 Maciej s. Michała Justyna Zarzycka Michalina Wojciechowska Szarłajówka 19 Piotr s. Józefa Julianna c. Jana Nowicka Jędrzej Wysokiński, Karol Dąbrowski, Jan Wojciechowski 178-3-116 119R 21 Ż DM
31 1 1865 Żytomierz Paweł Święcicki Smołówka par.Iwnicka 25 Kazimierz Ewa Sabała Marianna Godlewska Zabrudzie 17 Mateusz Tekla Leniewicz (dw.,wdowiec i dw.) Michał Wilczyński, Michał Szumiński, 178-3-61 113V 17 Ż 118 DG
2 5 1865 Żytomierz Andrzej Kozierewicz Żytomierz 21 Jan Zofia Marianna Leniewicz Żytomierz 17 Józef Nepomucena Kocińska (1-dw. i 1-dw) Konstanty Sypniewicz, Wawrzyniec Perehuda 178-3-61 121R 47 Ż 133 DG
5 6 1866 Żytomierz Franciszek Jankowski Żytomierz 19 Jakób Agata Święcicka Maria Nowicka Żytomierz 19 Jan Marianna Kosakowska (ob.. I mieszcz.) Dionizy Leniewicz i Konstanty Padeski 178-3-63 89R 31 Ż DG 145
15 5 1875 Białogródka Józef Orłowski Kuczmanowka 31 Franciszek Katarzyna Zagajewska Franciszka Studzińska Smoroniszki 20 Jan Teressa Leniewicz Leon Studziński Wincenty Studziński 20 JZ 0
9 2 1892 Brody Józef Rogocki Suchowola 50 42, Antoni Anna Zdryl Tekla z Kozodojów Zieleniewicz Suchowola 24 49 Piotr Ewa Bielecka L 2
30 1 1900 Tuczyn Dionizy Chodorowski Horyńgród 28 Lucjan Cecylia Leniewicz Boleslawa Korczakowska Tuczyn 23 Jan Anna Wabiszczewicz 956 52 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0028.htm
13 2 1900 Tuczyn Antoni Bagiński Leonówka 39 Jan Margaryta Sinicka Wiktoria z Chodorowskich Łoś Leonówka 30 Lucjan Cecylia Leniewicz 956 57 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0030.htm
11 9 1905 Tbilisi Benedykt Juchno kowieńska gub. 30 Aleksander Magdalena Zieleniewicz Joanna Święcicka Poniewież, kowieńska gub. 23 NN Paulina Święcicka Konstanty Szałkowski, Mnacakan Zazijew 117 42 Tb
17 7 1934 Szumbar Józef Markiewicz Sienkiewicze 40 Julian Aleksandra Abramowicz Henryka Maria Piątkowska Krzemieniec 29 Bolesław Maria Bieleniewicz 6 R 2 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
2 9 Chłop JJan Leniewicz kawaler 28 Jampol Siwki 1901 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl