Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 262 wyników dla: Leniewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 7 1798 Lubar Aleksandra Leniewicz 3 Lubar łacina, rodzice: Antoni, Elżbieta 178-49-3 610R Ż Mg
12 5 1800 Lubar Dorota Leniewicz 2 Semenówka łacina, rodzice: Antoni, Franciszka 178-49-3 657R Ż Mg
29 11 1827 Drużkopol Jan Holeniewicz 30 Kniaza prac., kawaler 63 11 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0006.htm
4 12 1829 Łabuń ur. Marianna Leniewicz 80 W Mikulin wdowa po ur. Dymitrze Leniewicz, ze starości, dzieci żonate i zamężne: Franciszek, Jan, Marcjanna, Marianna 178-3-95 152 51 Ż 294 KP2
22 12 1830 Białogródka Samuel Leniewicz 50 Jakimowce ur., wdowiec po Franciszce z Zawistowskich, synowie Daniel i Jędrzej 178-03-96 85R 74 Ż DM
16 2 1830 Ostropol Piotr Górecki 6/12 Józefówka s. ur. Piotra i Marianny z Leniewiczów 178-3-96 247V 5 Ż 460 DM
16 3 1831 Niewirków Rozalia Leniewicz 5 Siedliszcze c.Stanisława i Joanny z Ułowiczów 171-1-4 250 R 13 R AS
30 3 1831 Leszczyn Józef Paszkowski 66 Piski żona Marcjanna z Leniewiczów, syn Jan 178-3-04 193R 8 Ż 382 DM
13 10 1832 Czartorysk Pudencjana Celestyna Dyszkleniewicz 5/12 Czartorysk r: NN i Rozalia; poch: 15.10. 818 83a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0089.htm
2 7 1832 Niewirków Józef Leniewicz 3 s.Mikołaja i Anny z Kekierwiczów 171-1-5 282 V 20 R AS
17 11 1832 Butowce Jan Kochanowski 1,5 Bołkuny s. Karola i Marianny z Leniewiczów 178-3-98 182R 39 Ż 347 DM
18 1 1835 Białogródka Antoni Zalubowski 1 Puzyrki Małe s. ur. Pawła i Elżbiety z Leniewiczów 178-03-101 132R 9 Ż DM
3 8 1835 Bazalia f. Tereszki Franciszka Leniewicz 20 Triski ur., mąż Andrzej, syn Dominik 178-03-101 261V 25 Ż DM
31 1 1835 Zasław św. Józefa Tomasz Kałuszewski 60 Siwki Żona: Marianna Leniewicz, dzieci: Mateusz, Michał, Anastazja, Marianna 178-3-101 83 9 Ż SK
10 1 1836 Cudnów Małgorzata Leniewicz 14 Cudnów panna 569-1-59 61V 6 Ż 114 DM
24 1 1836 Cudnów Paweł Studziński 4 Wójtowce s. ur. Teodora i Apolonii z Leniewiczów 569-1-59 62R 12 Ż 115 DM
5 4 1836 Cudnów Józef Saleniewicz 3 Kikcie s. ur. Michała i Julianny z Rychlińskich 569-1-59 64R 30a Ż 119 DM
15 12 1836 Cudnów Józefa Leniewicz 6/12 Wójtowce c. ur. Walentego i Pauliny z Paprockich 569-1-59 73V 106 Ż 138 DM
9 5 1837 Białogródka Aniela Leniewicz 3 Puzyrki Małe c. ur. Macieja i Justyny z Zarzyckich 178-03-108 172V 54 Ż DM
29 3 1837 Ostropol Antoni Leniewicz 9/12 Józefówka s. Fabiana i Barbary z Chmielowskich 178-3-108 341R 21 Ż 662 DM
14 4 1837 Ostropol Ludwik Leniewicz 35 Józefówka żona Józefa z Berezowskich, syn Kalikst 178-3-108 341R 22 Ż 662 DM
26 4 1837 Ostropol Mikołaj Leniewicz 6 Józefówka s. Piotra Józefy z Skorodyńskich 178-3-108 341V-342R 26 Ż 663-664 DM
3 1 1838 Białogródka Teofila Leniewicz 1 Jakimowce c. ur. Daniela i Konstancji z Kretowiczów 178-3-110 157R 1 Ż DM
17 12 1838 Białogródka Kazimierz Pełczyński 82 Białogródka ur., żona Honorata z Leniewiczów, synowie Wiktor, Ignacy i Apolinary, córki Tekla, Felicjana i Józefa 178-3-110 165V 91 Ż DM
2 4 1840 Niewirków Mikołaj Leniewicz 78 Siedliszcze żona Anna z Kosowiczów, syn Jan, córki Marianna i Cecylia, z pierwszej żony Tomczyńskiej synowie Marcin, Stanisław i Tadeusz 880 242 R 9
17 8 1841 Annopol Michał Fabrycy 97 Żuków żona Teresa z Leniewiczów, syn Ignacy, córka Franciszka, a z drugiego małżeństwa córka Anna Ponkówna R 80 V 22 0
7 2 1841 St. Wiśniowiec Stanisław Zieleniewicz 8 Stary Wiśniowiec s.prac, Daniela i Marianny z Bartoszyńskich 872 642 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0341.htm
3 6 1841 St. Wiśniowiec Antoni Zieleniewicz 4 Stary Wiśniowiec s.NN i prac.Marianny 872 650 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0345.htm
22 4 1845 Białogródka Apolon Zalubowski 1 Puzyrki Małe s. 1-dw. Andrzeja s. Michała i Florentyny z Leniewiczów c. Macieja 178-03-113 114V 46 Ż DM
21 3 1845 Ostropol Jakub Leniewicz 2 Józefówka s. 1-dw. Andrzeja i Józefy 178-3-113 265R 9 Ż 530 DM
11 4 1846 Białogródka Adolf Leniewicz 10 Zielona s. 1-dw. Daniela s. Samuela i Konstancji Kretowicz c. Franciszka 178-03-115 152R 30 Ż DM
4 11 1846 Wyszogródek Katarzyna Maciuk 80 Płyska z d. Zieleniewicz, wdowa po Szymonie, synowie Jan i Marcin, córka Franciszka 877 713 20 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0367.htm
6 6 1846 Butowce Karol Kochanowski 60 Bołkuny żona Marianna z Leniewiczów 178-3-115 227V 19 Ż 449 DM 0
17 1 1847 Białogródka Antoni Leniewicz 3 Puzyrki Małe s. 1-dw. Macieja i Justyny z Zarzyckich 178-3-116 120V 5 Ż DM
7 12 1848 Dąbrowica Aleksandra Seleniewicz 40 Dąbrowica szl., mąż Karol s. Kazimierza, potomstwa nie zostawiła. 834 154a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0162.htm
3 3 1849 Białogródka Marianna Wojnowska 60 Puzyrki Małe 1-dw., z Leniewiczów, pozostawila syna Józefa 178-03-118 568R 24 Ż DM
22 3 1849 Białogródka Petronela Zalubowska 1/12 Piłki c. 1-dw. Andrzeja i Marianny z Leniewiczów 178-03-118 570V 38 Ż DM
18 7 1849 Białogródka Marianna Zalubowska 3/12 Puzyrki Małe c. 1-dw. Pawła i Elżbiety z Leniewiczów 178-03-118 575V 67 Ż DM
10 12 1851 Zasław św. Józefa Michał Samborski 60 Kłębówka pozost.: wd.Mariannę z d.Leniewicz, s.Kazimierza i c.Anastazję 178-3-120 431R 76 Ż 845 RG
12 8 1853 Bazalia Katarzyna Leniewicz 87 Kołki wdowa, synowie Michał i Dominik, córka Agnieszka 178-1-121 138R 114 Ż 274 DM
28 7 1855 Ostropol Roman Łotocki 6/12 Józefówka s. Władysława i Marianny z Leniewiczów 178-3-123 695R 26 Ż 1366 DM
20 3 1860 Brody Tekla Zieleniewicz 54 Suchowola 44 z d. Molińska, mąż (od 32 lat) Jan L 110R
12 6 1860 Brody Józef Zieleniewicz 14 Suchowola 44 s. Jana i Tekli z Molińskich L 110V
21 1 1860 Białogródka Józef Zalubowski 14 Puzyrki Małe s. 1-dw. Pawła i Elżbiety Leniewicz 178-03-75 142V 8 Ż DM
9 12 1862 Ostropol Anna Łotocki 9 Józefówka c. Władysława i Marianny z Leniewiczów 178-3-77 319V 44 Ż 633 DM
10 7 1863 Brody Jan Zieleniewicz 58 Suchowola 44 wdowiec po Tekli Molińskiej L 33
15 2 1869 Białogródka Konstancja Leniewicz 65 Puzyrki 1-dw., z Kretowiczów, wdowa po Franciszku, córki Marianna i Honorata 178-03-81 474V 9 Ż DM
24 1 1870 Brody Kazimierz Zieleniewicz 3 Suchowola 104 S. Michala i Tekli z d. Kozodój L 159R
29 6 1872 Brody Józef Zieleniewicz 3/12 Suchowola 44 s. Michała i Tekli Kozodój L 7
28 10 1872 Brody Jan Guleniewicz 12 h Stare Brody 16 s. NN i Apolonii L 10
28 10 1872 Brody Władysław Guleniewicz 1 h Stare Brody 16 s. NN i Apolonii L 11
9 5 1878 Brody Modest Zieleniewicz 2,5/12 Suchowola 44 s. Michała i Tekli Kozodój L
14 11 1888 Brody Maria Zieleniewicz 52 Suchowola 44 z d. Molińska, mąż Jan L 175
11 10 1895 Brody Łukasz Janczyn 2 Suchowola 242 s. Łukasza i Tekli Zieleniewicz L 16
20 8 1901 Tuczyn Bronisław Szendier 13 Kudranka s. Józefa i Władysławy z Leniewiczów 957 48 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
10 3 1909 Ostropol Franciszka Rabczewska 70 Ostropol z d. Leniewicz, wdowa 17-2-93 160V 9 Ch 32 DM 0
23 5 1910 Tajkury Jadwiga Janikowska 4/12 Zdołbunów c. chłopów malogoskiej gminy kieleckiej guberni Walentego i Anny z Leniewiczów R-740-4-69 48 R 29 R
17 5 1910 Dubno Marcjanna Leniewicz '3/12 Dubno c. nieślubna Antoniny Leniewicz córki Wincentego 740-4-162 137V 44 R 114 DM
10 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Klementyna Saleniewicz 69 Kijów mieszcz. teplijowska pow. taraszczańskiego, ojciec: Michał 312/1/129 134V 63 m.K. JM1

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 1 1720 Czartorysk Antoni Leniewicz Paweł Marianna ur. Maciej Raczyński, Anna Skrzeszowska panna 297-1-185 27V Ł
7 5 1768 Szumsk Wojciech Pastelenic Pasztalenic Rudnia Chodacka Kazimierz Małaszka Sebastian Pastaleniewicz, Barbara Pastaleniewiczowa 297-1-180 142V Ł 4518 RK
10 1 1790 Dźwiniaczka Franciszek Saleniewicz Kudryńce Józef Eufrozyna Suzańska 310 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20310/pages/1_301_0_0_310_0004.htm
10 1 1790 Dźwiniaczka Augustyn Saleniewicz Kudryńce Józef Eufrozyna Suzańska 310 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20310/pages/1_301_0_0_310_0004.htm
4 9 1799 Lubar Antoni Leniewicz Kiryówka (Kiryjówka) Kazimierz Marianna łacina, data chrztu, Dominik Michalski, Antonina Tchórzewska 178-51-174 14V Ż Mg
11 2 1800 Lubar Walenty Leniewicz Rohoźna Antoni Franciszka Olszewka łacina, data chrztu, Wincenty Mikulicz, Marianna Rzeczycka 178-51-174 20V Ż Mg
3 2 1802 Lubar Franciszek Leniewicz Kiryówka (Kiryjówka) Kazimierz Marianna łacina, chrzest 4.02.1802, Wincenty Wolański, Klara Zabłocka 178-51-174 37V Ż Mg
17 2 1802 Lubar Marianna Leniewicz Lipna Maciej Teofila łacina, chrzest 18.02.1802, Gabriel Sadowski, Ludwika Jotnianowa ? 178-51-174 38V Ż Mg
8 3 1802 Lubar Jan Kamiński Lipna Tomasz Katarzyna łacina, chrzest 9.03.1802, Maciej Leniewicz, Anastazja ...? 178-51-174 39R Ż Mg
14 12 1802 Lubar Tomasz Leniewicz Ożarówka Antoni Franciszka Olszewska łacina, chrzest 15.12.1802, Franciszek Jankowski, Marianna Kowalska 178-51-174 47R Ż Mg
15 4 1803 Lubar Marianna Michałoska Rohoźna Augustyn Matrona łacina, data chrztu, Stefan Sokulski, Franciszka Leniewicz 178-51-174 50R Ż Mg
28 2 1805 Lubar Wincenty Leniewicz Jurówka Antoni Franciszka łacina, data chrztu, Grzegorz Małucki, Marianna Krajewska, ass. Jakub Danikowski, Marianna Piątkowska 178-51-174 68V Ż Mg
30 9 1805 Lubar Marianna Czerniechowska Lubar Albert Rozalia łacina, chrzest 1.10.1805, Antoni Leniewicz, Barbara Zawistowska 178-51-174 74R Ż Mg 172
17 11 1805 Lubar Mateusz Bonisławski Kowalenki Kazimierz Salomea Olszanoska (Olszanowska) polski, chrzest 18.11.1805, Jan Leniewicz, Julianna Ciesielska, wszywka 1 po karcie nr 75 178-51-174 Ż Mg 177
14 12 1805 Lubar Tomasz Piątkowski Lubar Tomasz Marianna łacina, chrzest 15.12.1805, Michał Klaryn, Franciszka Leniewicz 178-51-174 76V Ż Mg 180
24 6 1807 Lubar Józef Leniewicz Lubar Antoni Franciszka Olszewska łacina, chrzest 25.06.1807, Jan Gołębiowski, Julianna Czyżewska 178-51-174 93V Ż Mg 223
11 11 1807 Lubar Franciszka Leniewicz Kiryówka (Kiryjówka) Kazimierz Marianna łacina, chrzest 12.11.1807, Jan Rudnicki, Franciszka Małachowska 178-51-174 96V Ż Mg 235
21 6 1814 Zasław św. Józefa Jan Baranowski Radoszówka Józef Anna [chrzest 23.06] Grzegorz Łagodziński i Anna Leniewicz, asyst. Tomasz Siedlecki i Łucja Jaworska 178-51-232 6V Ż 9 DM
27 9 1827 Krzemieniec Michalina Maryanna Chęcińska Folwarki Wielkie Grzegorz Anna Żarnowiecka c. urodzonych, ochrz. 27.09., W. Jan Nepomucen Wyszopolski i W. Anna Leniewicz sekretarz 01-3 20R 143 T 520 DM
6 4 1827 Teofilpol Michał Matyaszuk Stroki Mikołaj Ewa Kazimierz Zieleniewicz i Urszula Juchimowicz 178-3-93 330R 16 Ż DM
12 10 1827 Starokonstantynów Dominikanie Edward Stojanowski Zapadyńce Antoni Anna Poleniewicz Seweryn Stojanowski, Tekla Rolska 178-3-93 148R/148V 100 Ż 286/287 KP2
15 12 1828 Dederkały Marcin Waleniewicz Sadki Teodor Motra Sieniuta s. prac., chrz. 16.12., prac. Daniło Kondratiuk i urodz. Konstancja Blicharska ż. Pawła 01-4 6V 23 T 704 DM
28 8 1828 Niewirków Marianna Leniewicz Bystrzyce Mikołaj Anna ch. 29.08.1828, Ur. Franciszek Niewinski, Franciszka Goryszewska 171-1-1 262V 93 R 7156 Mg
23 9 1828 Niewirków Tekla Dymian Niewirków Jan Apolonia ch. 24.09.1828, Ur. Bartłomiej Leniewicz, Ur. Salomea Złotolinska panna 171-1-1 264R 100 R 7157 Mg
7 11 1828 Niewirków Józef Leniewicz Bystrzyce Stanisław Joanna ch. 11.11.1828, Ur. Bartłomiej Abramowski, Ur. Tekla Stankiewicz panna 171-1-1 265V 105 R 7159 Mg
7 11 1828 Niewirków Rozalia Leniewicz Bystrzyce Stanisław Joanna ch. 11.11.1828, Ur. Witalis Miler, Ur. Dorota Niewinska panna 171-1-1 265V 106 R 7159 Mg
7 3 1828 Zasław św. Józefa Agata Berezowska (gr -kat.) Ławrynowce ur. Jędrzej Marianna Werzyńska ur. Ignacy Leniewicz, ur. Domicella Waśkiewicz 178-3-94 34V 58 Ż 65 KP2
13 11 1828 Łabuń Karol Leniewicz Mikulin ur. Jan Teofila Magnuszewska ur. Jan Makowski,Agnieszka Batowska 178-3-94 128V 59 Ż 251 KP2
23 3 1829 Ostróg Franciszka Marianna Kozłowska Miedzyrzecz Antoni Wiktoria Pasztoleniewicz Filip Górka, Małgorzata Nowakowska 171-1-2 5R 31 R MZ 718
16 2 1829 Ostropol Marcella Gorecka Józefówka ur. Józef Petronella Dumska ur. Ignacy Leniewicz, Marianna Gorecka 178-3-95 193v 14 Ż 372 KP2
5 5 1829 Ostropol Adam Jakimowicz Józefówka ur. Aleksander Anna Leniewicz ur. Ignacy Odynecki, Franciszka Dederkałowa 178-3-95 194v 25 Ż 374 KP2
15 5 1829 Ostropol Marianna Leniewicz Józefówka ur. Piotr Józefa Skorodyńska ur. Piotr Gorecki, Apolonia Leniewicz 178-3-95 194v 29 Ż 374 KP2
19 5 1829 Ostropol Piotr Gorecki Józefówka ur. Piotr Marianna Leniewicz ur. Aleksander Jachimowicz, Rozalia Gorecka 178-3-95 195r 31 Ż 375 KP2
7 7 1829 Ostropol Joanna Odynecka Józefówka ur. Leon Małgorzata Paskucka ur. Piotr Gorecki, Apolonia Leniewicz 178-3-95 195v 39 Ż 376 KP2 0
2 8 1829 Ostropol Jan Brzozowski Józefówka ur. Michał Marianna Bronicz ur. Ludwik Leniewicz, Marianna Garlińska 178-3-95 196r 43 Ż 377 KP2
31 12 1829 Ostropol Anastazja Berezowska Józefówka ur. Franciszek Agnieszka Strutyńska ur. Tomasz Filipowicz, Apolonia Leniewicz 178-3-95 199v 70 Ż 384 KP2 0
31 12 1829 Ostropol Agnieszka Gorecka Józefówka ur. Antoni Rozalia Leniewicz ur. Marcin Kaszperski, Katarzyna Statkiewicz 178-3-95 199v 71 Ż 384 KP2
28 10 1830 Białogródka Teresa Leniewicz Puzyrki Małe Maciej Justyna Zarzycka Paweł Kretowicz i Teresa Moszczyńska ż. Jędrzeja 178-03-96 62V 68 Ż DM
8 11 1830 Białogródka Teresa Leniewicz Puzyrki Małe Maciej Justyna Zarzycka chrzest w Kaplicy Trusiłowskiej, Paweł Kretowicz i Teresa Moszczyńska 178-03-96 65R 86 Ż DM
11 8 1830 Lubar Dawid Drąkowski Kiryjówka Jan Franciszka Leniewicz Łukasz Szymanowicz Agnieszka Łudkowska as:Grzegorz Szpinczewski Marianna Kurowska 178 3 3 R366 74 Ż MP
3 3 1830 Cudnów Kunegunda Leniewicz Jasnogród Józef Anna Dawid Kuczminczuk, Katarzyna Kowalska 178 3 3 R310 41 Ż MP
26 11 1830 Cudnów Piotr Leniewicz Hordyjowce Józefa Nepomucena Kocińśka Stanisław Goryszewski, Aleksandra Przygolińska 178 3 3 R324 167 MP
4 7 1830 Ostropol Karolina Niedaszkowska Jsznopol ? (Wisznopol) Dominik Aleksandra Jan Ostroski i Marianna Różańska, asyst. Teodor Kileniewicz i Rozalia Domańska 178-3-96 239R 34 Ż 443 DM
19 7 1830 Ostropol Magdalena Kaszperska Józefówka Marcin Katarzyna Górecka Piotr Górecki i Apolonia Leniewicz ż. Ignacego, asyst. Franciszek Krzyżanowski i Helena Minkowska ż. Antoniego 178-3-96 239R 38 Ż 443 DM
18 7 1830 Ostropol Józef Statkiewicz Józefówka Józef Marianna Pawłowska Ignacy Leniewicz i Marianna Steblewicz ż. Gabriela 178-3-96 239V 40 Ż 444 DM
10 9 1830 Ostropol Mikołaj Górecki Józefówka Jan Brygida Statkiewicz Ignacy Odynecki i Franciszka Statkiewicz ż. Jana, asyst. Jan Statkiewicz i Apolonia Leniewicz ż. Ignacego 178-3-96 240R 46 Ż 445 DM
4 10 1831 Krzemieniec Franciszek Stachurski Krzemieniec Wojciech Anna Zwoleniewicz szl. Tomasz Wiszniowski i Fruzyna Andruszkiewicz ż. Bazylego 426-1-3 164R 118 T 666 DM
19 5 1832 Czartorysk Pudencjanna Celestyna Dyszkleniewicz Czartorysk NN Rozalia Dyszkleniewicz Jan Eysmont, Wiktorya Kraszewska -"w"; as: Tomasz Abramski, Maryanna Bojanowska 818 79 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0085.htm
14 9 1832 Białogródka Hipolit Dąbrowski Puzyrki Małe Stefan Katarzyna Wojnowska Franciszek Wierzbicki i Justyna Leniewicz ż. Józefa 178-03-98 52V 125 Ż DM
22 3 1832 Niewirków Józef Leniewicz Bystrzyca Mikołaj Anna Moszewicz Wincenty Omieciński kaw, Anna Golańska panna,Asyst. Marceli Karczewski kawaler, Karolina Buszkiewicz panna 171-1-5 265 V 18 R AS
1 7 1832 Niewirków Władysław Leniewicz Siedliszcze Stanisław Joanna Ułowicz Ignacy Jachałkowski,Teresa Miler męż. 171-1-5 267 V 29 R AS
28 10 1832 Ostropol Teresa Gorecka Józefówka Jan Brygida Statkiewicz Jan Statkiewicz i Apolonia Leniewicz ż. Ignacego 178-3-98 224R 55 Ż 426 DM
13 4 1833 Białogródka Gabriel Zaklicki Puzyrki Małe Jędrzej Tekla Makowska Maciej Leniewicz i Marianna Zaklicka 178-03-99 47V 49 Ż DM
24 7 1833 Butowce Jakub Leniewicz Bołkuny Jan Teofila Makowska Jan Pawłowski kawaler i Agnieszka Sebastiańska ż. Aleksandra 178-03-99 173V 35 Ż 334 DM
21 1 1834 Białogródka Antoni Jan Zalubowski Puzyrki Małe Paweł Elżbieta Leniewicz Franciszek Wierzbicki i Teresa Moczulska ż. Jędrzeja 178-03-100 75R 10 Ż DM
24 9 1834 Białogródka Aniela Leniewicz Puzyrki Małe Maciej Justyna Zarzycka Andrzej Zarzycki i Joanna Wolska ż. Andrzeja 178-03-100 84R 84 Ż DM
22 3 1834 Niewirków Paulina i Balbina bliżnięta Boczkowska Huta Siedliska Piotr Barbara Reszczyńska Do ch.Paulinę trzymali: Stanisław Pulikowski żon. Tekla Sobolewska.Balbinę: Stanisław Leniewicz żonaty, Marianna Bagińska męż. 171-1-7 276 R 13 R AS
22 7 1834 Niewirków Balbina Boczkowska Huta Siedliska Piotr Barbara Reszczyńska Dopeł.chrztu 15.08,1834 r., z bliźniąt, Stanisław Leniewicz,Marianna Bagińska 171-1-7 282 V 40 R AS
23 9 1834 Niewirków Karolina Tekla Leniewicz Siedliszcze Stanisław Joanna Ułowicz Łukasz Michałowski, Agnieszka Jahałkowska męż. 171-1-7 284 R 45 R AS
24 9 1835 Krzemieniec Władysław Paradowski Bonówka Paweł Rozalia Sczękowska Tomasz Oleniewicz i Anna Fareikowa 01-8 19V 96 T 1052 DM
30 5 1835 Motowidłówka Franciszek Tonkiel Marinówka Józef Klara Perchud Piotr Holeniewicz, Aleksandra Murawicka, wdowa, as. Mikołaj Murawicki, Marianna Holeniewicz, chrz. 31.05.1835 178-51-372 42V 43R 4 Ż BS 87-
14 6 1835 Motowidłówka Bazyli Antoni Brodowski Słoboda Jan Marianna Szabrańska Tomasz Kaszycki, Teresa Szabrańska, as. Józef Holeniewicz, Franciszka Czajkowska, chrz. 16.06.1835 178-51-372 43R 43V 6 Ż BS 88-
14 8 1835 Motowidłówka Marianna Trzaskowska Władysławka Jan Urszula Holeniewicz Piotr Holeniewicz, Marianna Murawicka, ż. Mikołaja, as. Antoni Holeniewicz, Konstancja Michałowska ż. ...ryasza, chrz. 15.08.1835 178-51-372 45V 16 Ż BS 93
2 8 1835 Bazalia f. Tereszki Kajetan Zalubowski Puzyrki par. Białogródka Paweł Elżbieta Leniewicz chrz. Kaplica Tereszki; Daniel Leniewicz i Teresa Moszczyńska, Andrzej Moszczyński i Konstancja Leniewicz 178-03-101 242V 33 Ż DM
1 1 1835 Niewirków Cecylia Honorata Leniewicz Bystrzyca Mikołaj Anna Kaszewicz Antoni Karczewski ekonom,Katarzyna Masłowska ż.Józefa 171-1-8 246 R 3 R AS
6 10 1836 Butowce Marianna Leniewicz Bołkuny Jan Teofila Makowska ur. Jan Pawłowski m. Marianny, Marianna Zalubowska ż. Piotra, as. Grzegorz Zawadzki, Teresa Makowska panna 178-3-106 223R 41 Ż 431 DW
13 1 1836 Cudnów Antonina Kwilińska Wójtowce Andrzej Ewa Moderacka Piotr Gruszczyński i Józefa Bohdanowicz ż. Szymona, asyst. Jakub Wierzchowski i Urszula Leniewicz panna 569-1-59 3R 12 Ż 6 DM
29 5 1836 Cudnów Józefa Leniewicz Wójtowce Walenty Paulina Paprocka Atanazy Bogatko i Józefa Bohdanowicz ż. Szymona, asyst. Wawrzyniec Bohdanowicz i Krystyna Popiel panna 569-1-59 16R 90 Ż 32 DM 0
29 5 1836 Cudnów Petronela Wierzchowiecka Wójtowce Franciszek Rozalia Borutka Wincenty Gruszczyński i Józefa Bohdanowicz ż. Szymona, asyst. Franciszek Zgierski i Urszula Leniewicz panna 569-1-59 16R 92 Ż 32 DM
21 6 1836 Cudnów Jan Wierzchowiecki Wójtowce Ambroży Magdalena Sokół Walenty Leniewicz i Agnieszka Chwedorczenko ż. Antoniego, asyst. Ignacy Bystrzycki i Rozalia Sokół panna 569-1-59 20R 115 Ż 40 DM
12 8 1836 Cudnów Ludwik Leniewicz Hordyjówka Józef Nepomucena Kocińska Jakub Kamiński i Wiktoria Derdelewicz ż. Karola 569-1-59 21V 124 Ż 43 DM
4 2 1837 Krzemieniec Agata Oleniewicz Bonówka Tomasz Anastazja Eliasz Kucewicz i Anna Forziewicz 01-11 7R 26 T 143 DM
7 1 1837 Ostropol Kasper Leniewicz Józefówka Piotr Józefa Skorodyńska Józef Mańkowski i Józefa Leniewicz ż. Ludwika 178-3-108 316R 1 Ż 613 DM
3 2 1838 Białogródka Marianna Zaklicka Puzyrki Małe Antoni Justyna Jasińska Maciej Leniewicz i Tekla Pasztalan ż. Kaspra 178-3-110 133R 19 Ż DM
17 12 1838 Białogródka Mikołaj Wojnowski Puzyrki Małe Józef Faustyna Kamińska Mikołaj Białokur i Justyna Leniewicz ż. Macieja 178-3-110 148R 137 Ż DM
24 12 1839 Białogródka Adam Zalubowski Pazurki Małe Paweł Elżbieta Leniewicz chrz. Kaplica Tereszki fil. Par. Bazalia, 25.12, ur. Stanisław Sławecki i ur. Antonina Solecka ż. Benedykta 178-3-112 129R 123 Ż DM
23 6 1839 Butowce Jan Leniewicz Bołkuny Jan Teofila Makowska Piotr Zalubowski i Teresa Zalubowska ż. Grzegorza 178-3-112 204V 29 Ż 398 DM
25 12 1840 Krzemieniec Stefan Karnaczewski Grabówka Tomasz Anna Dombrowska prac. Tomasz Oleniewicz, Marianna Kozłowska 871 390 103 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0204.htm
22 7 1840 Cudnów Jakub Padeska Wójtowce Szymon Wiktoria Rudnicka Piotr Gruszczyński i Petronela Zgierska ż. Antoniego, asyst. Walenty Leniewicz i Małgorzata Rzeszniewicka panna 569-1-63 12R 109 Ż DM
18 8 1840 Cudnów Helena Czachórska Cudnów Jakub Teofila Leniewicz Marcin Kuźmiński i Pulcheria Paprocka ż. Onufrego, asyst. Antoni Tchorzewski i Ewa Lebiedziewicz ż. Antoniego 569-1-63 15R 136 Ż DM
29 10 1840 Cudnów Karolina Karpińska Wójtowce Hilary Urszula Leniewicz Wincenty Gruszczyński i Marianna Wierzchowiecka ż. Franciszka 569-1-63 20R 185 Ż DM
6 1 1841 Kowel Gasper Leniewicz Lubitów Michał Brygida Kozłowska 244 1 1 0
14 2 1841 Dąbrowica Ignacy Czyżynkiewicz Urwanica Teodor Anna Kamińska Teodor Mileniewicz (Cygan), Matruna Czyżynkiewicz; as: Ostap Olesiuk, Maryna Tar 827 117 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0120.htm
22 12 1842 Dąbrowica Wiktor Nierodkiewicz Dąbrowica Jakub Anna Łotuszko Józef Nierodkiewicz, Aleksandra Sieleniewicz; ch: 25.12. 828 225 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0260.htm
2 7 1844 Dąbrowica Dominik Czeszeyko-Sochacki Sochy Jan Anna Dublewicz Karol Sileniewicz, Emilia Tanowska; as: Hipolit Piekarski - "k", Aleksandra Sile 830 111 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0112.htm
4 7 1844 Niewirków Antoni Szenherow [Szenher] Bystrzyca Hipolit Konstancja Razenchryst Michał Sadkowski,Petronela Zielińska panna . Asyst. Stanisław Mamczurowski, Marianna Leniewicz panna 883 244R 45 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0250.htm
22 12 1844 Owrucz Wiktorya Saleniewicz Korczówka Michał Julia Rychlińska 178-3-12 382R 2 Ż MW
26 4 1844 Białogródka Antoni Leniewicz Puzyrki Małe Maciej Justyna Zarzycka Józef Wojnowski i Tekla z Wolskich Kasztelen ż. Kaspra 905-2-2 7R 51 W 14 DM
2 2 1845 Dąbrowica Kaietan Józef Kapustyński Jelno Teodor Franciszka Sawicka Karol Seleniewicz, Agnieszka Baranowicz; as: Ignacy Karaszewicz, Aleksandra Sele 831 95a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
25 4 1845 Dąbrowica Jerzy Józef Terpiłowski Dąbrowica Jan Julia Jabłońska Karol Seleniewicz, Ludwika Żytyńska; as:Józef Żytyński, Anna Seleniewicz - "w"; 831 95 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
9 5 1845 Dąbrowica Mikolay Nerodkiewicz Dąbrowica Jakub Anna Łotuszkiewicz Jan Linkiewicz, Aleksandra Seleniewicz; as: Franciszek Romanowski, Albertyna Ter 831 95 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
2 12 1845 Białogródka Barbara Zalubowska Puzyrki Małe Paweł Elżbieta c. Macieja Leniewicz Mikołaj Leniewicz i Ewa Wolska ż. Adama 178-3-113 100V 131 Ż DM
6 3 1845 Cudnów Teofila Zgierska Wojtówce Franciszek s. Antoniego Paulina Rudzka Szymon Bohdanowicz i Marianna Bohdanowicz ż. Wincentego, asyst. Albin Leniewicz i Marianna Bogatko panna 178-3-12 186V 55 Ż DM
8 4 1845 Cudnów Celestyna Leniewicz Wojtówce Walenty s Antoniego Paulina Paprocka Michał Sitarski i Weronika Bystrzycka ż. Mikołaja, asyst. Jan Bystrzycki i Małgorzata Brześniowska panna 178-3-12 187R 65 Ż DM
27 8 1845 Cudnów Celestyna Studzińska Wojtówce Wojciech s. Teodora Wiktoria Michalewska Franciszek Zgierski i Józefa Bohdanowicz ż. Szymona, asyst. Jan Leniewicz i Agnieszka Stachowska panna 178-3-12 195R 140 Ż DM
17 9 1845 Cudnów Marianna Leniewicz Wróblówka Józef s. Jana Nepomucena Kocińska Augustyn Kociński i Franciszka Wołkowicka panna 178-3-12 196R 151 Ż DM
20 7 1845 Ostropol Eliasz Lipiński Józefówka Franciszek Krystyna Statkiewicz Piotr Leniewicz i Barbara Łotocka ż. Bernarda 178-3-113 255R 20 Ż 510 DM
1 7 1845 Lubar s. Motylowski Futor Lubarski Hilary Agnieszka Leniewicz Grzegorz Grodzki i Eleonora Minkiewicz ż. Józefa 178-3-12 164R 62 Ż 326 DM
8 2 1845 Lubar Konstancja Drągowska Kiryłówka Jan Agnieszka Leniewicz chrzest 4.10., Józef Bardecki i Prakseda Wierzbicka ż. Felicjana 178-3-12 166V 85 Ż 331 DM
3 1 1846 Białogródka Honorata Leniewicz Zielona Daniel s. Samuela Konstancja c. Tomasza Kretowicz Jan Zieliński i Marianna Kretowicz ż. Kajetana 178-03-115 126R 2 Ż DM
6 2 1846 Białogródka Dorota Zalubowska Piłki Andrzej s. Pawła Florentyna c. Macieja Leniewicz Konstanty Wojciechowski i Lucyna Kobylańska ż. Feliksa 178-03-115 129R 24 Ż DM
26 12 1846 Niewirków Szczepan Lech Bystrzyca Mikołaj Karolina Bierzyńska chrzest 12.01.1847r. W. Michał Kadłubicki, Anastazja Janowska ż. Bazylego. Asystowali: Franciszek Pomadowski Marianna Leniewicz panna 171-1-13 278 R 1 R AS
13 12 1847 Dąbrowica Teodor Sczepan Czeszejko Sochy Jan Anna Dublewicz Jan Horbaczewski - "w", Aleksandra Seleniewicz; ch: 02.01.1848. 834 146 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0153.htm
17 2 1847 Motowidłówka Konstancja Perehuda Marianówka Wincenty Cezaryna Holeniewicz Filip Kozłowski, Katarzyna Tchórzewska, ż.Józefa, chrz.18.02.1847 178-51-548 11V 10 Ż BS 24
11 4 1847 Motowidłówka Konstancja Holeniewicz Marianówka Antoni Katarzyna Olszewska Filip Kozłowski, Urszula Trzaskowska, ż.Jana, chrz.12.04.1847 178-51-548 13R 16 Ż BS 27
23 8 1847 Motowidłówka Marianna Tchórzewska Fastówek Józef Katarzyna Holeniewicz c. ur., chrz. 24.08, chrzestni: ur. Franciszek Muszewski, sław. Petronela Kulicka żona Józefa 178-51-548 16V 17r 29 Ż BS, EH 34-
1 5 1847 Wiszewicze Leontyna Rozalia Gołaszewska Wyszewice Stanisław Brygida Grabowska Henryk Kanicki, Salomea Gołaszewska, panna, as. Józef Rapy, Anna Leniewicz, chrz. 10.09.1847 178-51-548 100V 28 Ż BS 200
3 3 1847 Białogródka Antonina Jasińska Zielona Wojciech Anna Jakubowska 1-dw. Łukasz Zieliński i 1-dw. Konstancja Leniewicz ż. Daniela 178-3-116 101V 20 Ż DM
1 9 1847 Krzemieniec Szymon Aleksandrowicz Bonówka Damian Helena Oleniewicz Bazyli Oliniewicz i Agata Klimowska ż. Mikołaja 426-0.1-21 8V 49 T DM 0
30 11 1847 Niewirków Józef Kalasanty Szenherow [Szenher] Bystrzyca Hipolit Konstancja Ramzochryst Franciszek Miłaszewski, Apolonia Wieczorek panna Asyst.Franciszek Jamadowski, Marcjanna Leniewicz panna 171-1-13 286 R 48 R AS
21 3 1848 Dąbrowica Aniela Julia Trusiewicz Kołki Wojciech Rozalia Protasiewicz Erazm Ostaszewski, Aleksandra Seleniewicz; ch; 07.05. 834 148 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0155.htm
21 10 1848 Białogródka Marianna Zalubowska Puzyrki Małe Paweł Elżbieta Leniewicz Mikołaj Leniewicz i Zuzanna Wysoczyńska ż. Andrzeja 178-3-117 142R 104 Ż DM
24 1 1849 Białogródka Ludwika Leniewicz Zielona Daniel Konstancja Krotowicz Wojciech Wolski i Marianna Krotowicz ż. Kajetana 178-03-118 510V-511R 32 Ż DM
1 4 1851 Białogródka Wiktoria Wysoczyńska Puzyrki Małe Andrzej Zuzanna Wolska Mikołaj Leniewicz i Justyna Studzińska 178-03-120 446V-447R 56 Ż DM
27 9 1851 Białogródka Franciszka Studzińska Smorszczki Jan Teresa Leniewicz Mikołaj Leniewicz i Julianna Popławska 178-03-120 460V-461R 114 Ż DM
12 6 1851 Krzemieniec Antoni Marciniuk Folwarki Wielkie Bazyli Katarzyna Moroziuk Piotr Stasiuk i Anastazja Leniewicz ż. Tomasza, Józef Leniewicz i Elżbieta Stasiuk ż. Kaspra 426-1-24 13V-14R 37 T DM
12 5 1851 Zasław św. Józefa Jakub Leniewicz Sulżyn IN Julia NN Stanisław Pawłowski, Helena Mondzelewska ż.Stanisława 178-3-120 386V-387R 41 Ż 757-758 RG 0
28 10 1853 Zasław św. Józefa Kazimierz Leonowicz Sulżyn Jan Julia Leniewicz Pius Iwanicki, Julia Wojciechowska 178-03-121 419V-420R 83 Ż 790-791 RG 0
1 5 1854 Białogródka Jan Dąbrowski Puzyrki Małe Teofil Dioniza Słomińska Mikołaj Leniewicz i Justyna Słomińska panna 178-03-122 404V-405R 27 Ż DM
19 2 1855 Ostropol Romuald Łotocki Józefówka Władysław Marianna Leniewicz Bernard Łotocki i Anna Mańkowska ż. Antoniego, asyst. Franciszek Ortyński (Ordyński) i Salomea Maszko ż. Franciszka 178-3-123 680V-681R 2 Ż 1340-1341 DM
31 3 1857 Białogródka Hieronim Janiewicz Dańkowce Fortunat Maria Leniewicz Modest Wiszniewski i Marianna Śliwińska ż. Józefa 178-3-73 151V-152R 54 Ż DM
10 9 1859 Bazalia Mikołaj Romanowski Kołki Walerian Karolina Zielińska Wincenty Chmielnicki i Brygida Leniewicz 178-03-129 25V-26R 101 Ż DM
9 10 1861 Lubar Ludwika Lewicka Wolica Mateusz Lucyna Leniewicz Ignacy Remiszewski, Anna Jaworska 641-1-21 20 79 Ż MP
24 1 1862 Starokonstantynów Paweł Świadzki Werborodyńce Karol Antonina Ostaszewska Ludwik Jędrzejewski i Aniela Leniewicz ż. Jakuba 178-03-131 3V-4R 11 Ż DM
12 9 1865 Żytomierz Mikołaj Kozierewicz Krosznia Andrzej Marianna Leniewicz syn 1-dw./ Piotr Świencicki, Józefa Branowicka 178-3-61 37 239 Ż DG
2 12 1865 Białogródka Klementyna Teleżyńska Puzyrki Wielkie Józef Marianna Leniewicz Antoni Teleżyński i Tekla Małachowska wdowa 178-03-81 160V-161R 109 Ż DM
27 11 1866 Wysokie R-K Kaplica fil Feliks Gromnadzki Wysokie Łukasz Małgorzata Leniewicz [28.11.1866] syn wolnożyjących, Adam Stefański i Pawlina Tarajewicz 178-3-63 60 292 Ż 117 i 118 DG
1 1 1868 Tuczyn Julian Leniewicz Mała Leonówka Wincenty Joanna Sewruk 682 2-3 1 0
10 12 1868 Białogródka Klementyna Szepelska Puzyrki Małe Stefan Agnieszka Zalubowska Józef Leniewicz i Józefa Białokur 178-03-81 409V-410R 1 Ż DM
3 6 1869 Torczyn Józef Pietkiewicz Horodynie Mieczysław Teofila Leniewicz 655 18-19 26 0
27 9 1869 Białogródka Michalina Bujalska Puzyrki Wielkie Wincenty Rozalia Jasińska Józef Leniewicz i Marianna Żytkiewicz ż. Tomasza 178-03-81 439V-440R 121 Ż DM
6 6 1870 Tuczyn Antoni Leniewicz Leonówka Wincenty Joanna Sewruk Adolf Sewruk, Aniela Reszczyńska ż. Wiktora 684 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0007.htm
17 3 1872 Brody Józef Zieleniewicz Suchowola 44 Michał Tekla Kozodój L
9 9 1872 Białogródka Ludwik Studziński Smorszczki Jan Teresa Leniewicz Jan Studziński i Marianna Tkaczuk ż. Jana 178-3-84 229V-230R 105 Ż DM
21 12 1872 Białogródka Józefa Białokur Puzyrki Małe Władysław Honorata Sławecka Kazimierz Moszczyński i Józefa Białokur, Adolf Leniewicz i Antonina Białokur 178-3-84 248V-249R 162 Ż DM
19 4 1881 Brody Mikołaj Mazur Suchowola 156 Józef Anna Buhaj Jan Zieleniewicz, Magdalena Janczyn ż. Jana L 5
6 12 1885 Brody Anna Bilecka Suchowola 44 Mikołaj Wiktoria Zieleniewicz Józef mazur, Anna Bielecka ż. Juliana L 14
2 4 1887 Brody Jan Mazur Suchowola 29 Jan Maria Kłym Jan Zieleniewicz, Marta Kozodój ż. Grzegorza L 218
1 7 1887 Brody Maria Bielecka Suchowola 112 Józef Ewa Hanczarnik Jan Zieleniewicz, Teodozja Pańkowiecka z. Mikołaja L 221
11 5 1911 Dubno Joanna Leniewicz Dubno IN Antonina Leniewicz Jan Zagórski i Józefa Suprowicz ż. Piotra 740-4-158 12V-13R 55 R 14 DM
6 9 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Feliks Jabłoński Szepetówka Adam Adela Leniewicz Antoni Morawski i Bronisława Galicka 17-2-47a 27V-28R 86 Ch 55-56 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 1 1761 Szumsk Stanisław Krzemiński Hucisko Surażskie Jadwiga Pantoleniewicz Hucisko Surażskie Józef Jakusiewicz, Marianna Berkowska, Jakub Jakusiewicz, Magdalena Grabowska, Jakub Zuchoski, Apolonia Hilarowska, Stanisław Zalewski, Zofia Wróbląsczanka 297-1-180 35R Ł RK
31 1 1798 Białogródka Samuel Leniewicz Puzyrki Małe w Aleksandra Krynicka Waśkowczyki p G. Michał Leniewicz, G. Stanisław Szeręgowski z Tarnawki 178-49-5 8R Ż DM
13 1 1827 Łabuń Jan Leniewicz Mikulin 23 Franciszek Julianna Zalubowska Teofila Makowska Sasanówka 17 Sebastian Ludwika Osicka Jan Gułowski, Franciszek Leniewicz 178-3-93 114R/114V 2 Ż 222/223 KP2
18 5 1827 Stary Konstantynów Domini Feliks Klechniowski Stary Konstantynów 27 Tedor Ewa Leniewicz Petronela Białobrzeska Stary Konstantynów 18 Antoni Urszula Grębecka Ignacy Skrocki, Stanisław Szymaniecki 178-3-93 157R 17 Ż 304 KP2
5 2 1828 Niewirków Stanisław Leniewicz Bystrzyca 28 Mikołaj Marianna Jaszczynska Joanna Ułłowicz Bystrzyca 18 Stanisław Klara Miler Ur. Franciszek Niwinski, Ur. Witalis Miler, wszywka - akt bez numeru 171-1-1 266aR-266aV R Mg 7160
17 2 1829 Białogródka Daniel Leniewicz Puzyrki Małe 27 Samuel Aleksandra Krynicka Konstancja Kretowicz Puzyrki Małe 18 Franciszek Elżbieta Ostrowska Jędrzej Wolski i Jan Bereżański 178-03-95 81R 6 Ż DM
3 2 1829 Zasław św. Józefa ur. Mateusz Kałuszewski Siwki 26 ur. Tomasz Marianna Leniewicz prac. Marianna Dębosów Siwki 20 prac. Maciej Anna ur. Wawrzyniec Siedlecki, Franciszek Siedlecki, Gaspar Krymski 178-3-95 39V 6 Ż 75 KP2
27 1 1829 Ostropol ur. Franciszek Brzezowski Józefówka 24 Stefan Magdalena Konarzewska ur. Agnieszka Strutyńska Józefówka 18 Jan Justyna Lewicka ur. Ludwik Leniewicz, Jan Statkiewicz 178-3-95 200r 1 Ż 385 KP2 0
17 11 1829 Ostropol ur. Andrzej Kaszperski Józefówka 28 Paweł Anna Kowalska ur. Katarzyna Kurowska Józefówka 18 Andrzej Marianna Statkiewicz ur. Ignacy Leniewicz, Mateusz Adamski 178-3-95 204v 27 Ż 394 KP2
23 11 1830 Dederkały Józef Woynowski Wojnowski par. Białogródka 25 Jan Marianna Leniewicz Faustyna Kamińska Sadki 19 Tadeusz Konstancja Hulewicz Jędrzej Wolski, Onufry Tomaszewski, Jan Tomaszewski, Wiktor Głuchowski 245-1-4 415V 12 RK
16 2 1830 Białogródka Jan Sieniądkowski Dworzec 33 Stefan Marianna Majewska Józefa Pełczyńska Dworzec 23 Kazimierz Honorata Leniewicz Piotr Łabudziński-Ekonom Generalny i Maciej Gurowski 178-03-96 70R 9 Ż DM
9 2 1830 Ostropol Fabian Leniewicz Józefówka 32 Stanisław Teofila Piotrowska Barbara Chmielowska Józefówka 20 Paweł Wiktoria Starżyska Aleksander i Wiktor Odynecki 178-3-96 244V 8 Ż 454 DM
26 1 1830 Lubar Stefan Nęczyński Pedynki 40w Marcin Marianna Leniewicz Domicela z d. Szepetowska Pawłowska Lubar 30w Łukasz Helena Wieliżyńska Grzegorz Grodzki, Tomasz Akajewicz 178-3-3 363R 5 Ż 690 DM
31 5 1831 Ostropol Michał Berezowski Józefówka 35w Bazyli Anna Marianna Kusmińska Józefówka 28w Jan Marianna Ludwik Leniewicz, Piotr Leniewicz 178-03-97 269R-269V 10 Ż 504-505 DM
7 2 1832 Krzemieniec Łukasz Domagalski Lisznia 25 Kasper Marianna Franciszka Korkowska Lisznia 22 Jan Prakseda Aleksander Doliński i Paweł Leniewicz 01-5 75V 21 T 805 DM
5 6 1832 Białogródka Ignacy Solski Jakimowce 54w Michał Aniela Witwicka Tekla Czopska Jakimowce 35 Stanisław Marcjanna Więckowska Michał Wojnowski, Daniel Leniewicz 178-03-98 59V 16 Ż DM
28 10 1834 Ostropol Jan Kosiński Józefówka 20 Maciej Teofila Berezowska Rozalia Szyszkowska Józefówka 20 Gabriel Lucyna Maszkowska Ignacy Leniewicz, Władysław Gorecki 178-03-100 247R 10 Ż 478 DM
27 10 1835 Cudnów Wojciech Kociński Sadki 20 Szymon Julianna Piotrowska Joanna Łukaszewicz Szulajki 18 Jan Marianna Białkiewicz Aleksander Zieliński, Józef Leniewicz 569-1-58 41V 36 Ż 57 DM
5 7 1836 Białogródka Stanisław Mondzelowski Jakimowce 26 Leon Aleksandra Kardaszewicz Marianna Żytkiewicz Jakimowce 18 Józef Rozalia Leniewicz Daniel Leniewicz, Michał Baranowski 178-03-106 133V 19 Ż DM
12 7 1836 Białogródka Jan Kryński Białogródka 36w Michał Marianna Majewska Józefa z d. Pełczyńska Siniatkowska Białogródka 26w Kazimierz Honorata Leniewicz Jędrzej Pełczyński, Wincenty Maliszewski 178-03-106 133V 20 Ż DM
2 2 1836 Cudnów Klemens Wierzchowiecki Wójtowce 22 Szymon Marcela Rzeszniewiecka Dorota Moskalewska Wróblówka 18 Wojciech Aleksandra Leniewicz Walenty Leniewicz, Franciszek Zgierski 569-1-59 42R 20 Ż 84 DM
5 7 1836 Cudnów Hilary Karpiński Wójtowce 22 Michał Magdalena Podlesiecka Urszula Leniewicz Wójtowce 20 Tadeusz Marianna Łagocka Piotr Grzeszczyński, Jan Kulczycki 569-1-59 48V 46 Ż 97 DM
8 11 1836 Cudnów Teodor Studziński Wójtowce 21 Stefan Marcela Sokołowska Honorata Malawska Hordyjówka 18 Teodor Franciszka Gwoździszewska Walenty Leniewicz, Paweł Malawski 569-1-59 54V 70 Ż 109 DM
21 2 1837 Ostropol Franciszek Maszkowski Józefówka 22 Bazyli Rozalia Wierzbicka Salomea Zielińska Józefówka 16 Wincenty Konstancja Skorodyńska Tomasz Kowalski, Piotr Leniewicz 178-03-108 331V-332R 10 Ż 643-644 DM
28 2 1837 Ostropol Andrzej Leniewicz Józefówka 28w Samuel Franciszka Zawistowska Józefa Statkiewicz Józefówka 20 Bartłomiej Anna Gątkiewicz Jan Strz..., Ignacy Leniewicz 178-03-108 332V 12 Ż 645 DM
26 1 1839 Żytomierz Franciszek Bronicki Żytomierz 25 Benedykt Pryska Leniewicz Ludwika Dziadowicz zd.Bronicka Żytomierz 24w Kazimierz Marianna Osińska Józef Stachowski , Józef Pasiewicz 178 3 7 56 6 Ż Ni
17 9 1839 Cudnów Mateusz Gruszczyński Wójtowce 37w Maciej Anastazja Sokół Anna z d. Danilewicz Leniewicz Wróblówka 27w Grzegorz Wiktoria Zielińska Mikołaj Bystrzycki, Piotr Gruszczyński 569-1-62 32V 30 Ż 65 DM
8 10 1839 Cudnów Franciszek Leniewicz Rudnia Nowa 27 Kazimierz Tekla Suchodolska Wiktoria Galicka Rudnia Frysarka 20 Stanisław Ewa Pieńkowska Kazimierz Kruszewski, Jan Gamocki 569-1-62 33R 32 Ż 66 DM
29 10 1839 Cudnów Jakub Czachurski Cudnów 26 Jakub Aleksandra Bondar Teofila Leniewicz Cudnów 17 Józef Helena Mańkowska Ludwik Czyżewski, Szymon Jakubowicz 569-1-62 34R 36 Ż 68 DM
24 11 1840 Dąbrowica Karol Sieleniewicz Dąbrowica 25 Kazimierz Anna Jabłońska Aleksandra Jabłońska Dąbrowica 30 Józef Franciszka Piesiecka Jan Terpiłowski, Jan Lenkiewicz, Jan Chocianowski 826 125a-125 5 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0126.htm
19 8 1843 Niewirków Teodor Łukaszewicz Bystrzyca 25 Bazyli Marianna Grębecka Joanna z Ułłowiczów Leniewicz Bystrzyca 32w Stanisław Klara Miler 882 255 R 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0256.htm
9 1 1844 Żytomierz Aleksander Bronicki 22 Benedykt Prakseda Leniewicz Elżbieta Złotkowska 20 Konstanty Barbara Krukowska 178 51 514 1 Ż Ni
14 1 1845 Cudnów Adam Szponarski Sieniawka 20 Piotr Ludwika Zawistowska Brygida Malinowska Futor Żerebecki 18 Maciej Małgorzata Leniewicz Jan Wasiutyński, Jakub Hładysz 178-03-12 204V 3 Ż DM
13 5 1845 Cudnów Andrzej Wojciechowski Wojtowce 24 Andrzej Maria Ostaszewska Małgorzata Rześniowska Wojtowce 19 Franciszek Wincenta Skibicka Szymon Bohdanowicz, Jan Leniewicz 178-03-12 205V 11 Ż DM
11 11 1845 Cudnów Józef Leśnikowski Wojtowce 19 Michał Anna Rudnicka Marianna Bogatko Wojtowce 18 Atanazy Ludwika Skibicka Jędrzej Wojciechowski, Jan Leniewicz 178-03-12 210R 37 Ż DM
25 2 1845 Lubar Hilary Motylowski Lubar 50w Jan Franciszka Klukowska Agnieszka z d. Leniewicz Aleksjów Lubar 25w Kajetan Katarzyna Reber Jan Grabowski, Grzegorz Zalubowski 178-3-12 172R 12 Ż 341 DM
21 1 1845 Trojanów Józef Bankowski Sosnówka 35w Stanisław Marianna Leniewicz Anna Masło Sosnówka 18 Bazyli Anna Nowicka Józef Sowiński, Józef Sinicki 178-3-12 305R 2 Ż 597 DM
17 11 1846 Berezne Tadeusz Leniewicz Ludwipol, par. Niewirków 31 Mikołaj Marianna Tomczyńska Józefa Chomicka Druchowa 17 Andrzej Teresa Szwejkowska Dominik Chomicki, Stanisław Łabędzki 885 227V 6 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0238.htm
3 11 1846 Ostropol Andrzej Leniewicz par. Ostropol 40w Samuel Franciszka Zawistowska Balbina Oszczapowska Charkowce 30 Stefan Marianna Mężyńska Stefan Szatkowski, Feliks Sehen 178-03-115 287V 14 Ż 564 DM
17 2 1846 Cudnów Franciszek Watras Wójtowce 20 Grzegorz Maria Apolonia Sitarska Wójtowce 19 Jędrzej Maria Walenty Leniewicz, Karol Leśnikowski 569-1-69 22V 8 Ż 45 DM
4 4 1847 Żytomierz Łukasz Gromadzki Wieś Wysokie 29 Grzegorz Anna NN Małgorzata Leniewicz wieś Wysokie 18 Stanisław Paulina Bojemska Paweł Jastrzembski , Jakub Talk 178 3 1 53 19 Ż Ni
23 11 1847 Białogródka Mikołaj Leniewicz Puzyrki Małe 22 Maciej s. Michała Justyna Zarzycka Michalina Wojciechowska Szarłajówka 19 Piotr s. Józefa Julianna c. Jana Nowicka Jędrzej Wysokiński, Karol Dąbrowski, Jan Wojciechowski 178-3-116 119R 21 Ż DM
27 4 1847 Cudnów Jan Jastrzębski Maciewicze par. Łabuń 33w Jędrzej Katarzyna Ulańska ? (Ulanicka) Rozalia Sokół Wójtowce 24 Bazyli Barbara Pasucka Walenty Leniewicz, Karol Małachowski 569-1-70 43V 20 Ż 86 DM
9 11 1847 Cudnów Paweł Radzimiński Wróblówka 24 Antoni Tekla Wołkowicka Honorata Moskalewska Wróblówka 20 Wojciech Aleksandra Leniewicz Jan Laskowski, Józef Łubkowski 569-1-70 50V 48 Ż 100 DM
10 5 1848 Butowce Jan Więckowski Pechtyje 41w Kazimierz Marianna Galicka Marianna Budziszewska Pechtyje 34 Teodor Anastazja Leniewicz Franciszek Więckowski, Feliks Dąbrowski 178-3-117 283V 3 Ż 556 DM
31 10 1848 Butowce Tomasz Kochański Bołkuny 20 Karol Marianna Leniewicz Agnieszka Berezowska Dracze 18 Andrzej Marianna Wyżyńska Jan Zalubowski, Dionizy Kochanowski 178-3-117 284R 5 Ż 557 DM
28 1 1851 Zasław św. Józefa Wawrzyniec Wodziński Szepetówka 46w Stefan s.Wojciecha Katarzyna c.Tomasza Siwiecka Apolonia Mazurkiewicz Pliszczyn 20 Szymon s.Piotra Teodora c.Adama Mileniewicz On podoficer w stan.spocz., wd.po Mariannie z d.Przełonickiej. Grzegorz Zwoliński, Józef Wilibicki. 178-3-120 409R 2 Ż 802 RG
4 2 1851 Ostropol Adam Juchimowicz Józefówka 22 Aleksander Anna Leniewicz Tekla Lipińska Józefówka 20 Jakub Marianna Maszkowska Karol Odynecki, Jakub Biliński, Franciszek Kurowski 178-03-120 332V 3 Ż 653 DM
11 2 1851 Ostropol Stanisław Górecki Mszaniec 22 Piotr Marianna Leniewicz Teresa Lublińska Mszaniec 20 Jan Anna Słomińska Filip Piasecki, Franciszek Berezowski 178-03-120 333R 4 Ż 654 DM
15 2 1853 Białogródka Józef Teleżyński Puzyrki Wielkie 22 Ignacy Marianna Rogulska Marianna Leniewicz Puzyrki Wielkie 18 Daniel Konstancja Krotewicz Franciszek Karczewski, Karol Pisarski 178-03-121 496V 7 Ż DM
26 5 1857 Lubar Szymon Borkowski Kirijówka 33 Dominik Petronela Sawicka Tekla Drongowska [Drągowska] Kirijówka 20 Jan Franciszka Leniewicz Paweł Małachowski, Józef Borkowski, Piotr Płoński 641-1-17 29R 15 Ż 33 DM
8 6 1858 Lubar Dominik Drągowski Kirejówka 27 Jakub Franciszka Leniewicz Rozalia Kozicka Kirejówka 17 Maciej Marianna Moczulska Józef Borkowski, Dominik Miałkowski 178-3-128 773V 10 Ż 1475 DM
22 6 1858 Lubar Jan Buderacki Wójtowce par. Cudnów 30 Feliks Marianna Leniewicz Julia Wiszniewska Lubar 20 Maciej Marcjanna Suderacka Wojciech Studziński, Jan Lebiedziewicz, Józef Miłkowski 178-3-128 774V-775R 14 Ż 1477-1478 DM
31 1 1865 Żytomierz Paweł Święcicki Smołówka par.Iwnicka 25 Kazimierz Ewa Sabała Marianna Godlewska Zabrudzie 17 Mateusz Tekla Leniewicz (dw.,wdowiec i dw.) Michał Wilczyński, Michał Szumiński, 178-3-61 113V 17 Ż 118 DG
2 5 1865 Żytomierz Andrzej Kozierewicz Żytomierz 21 Jan Zofia Marianna Leniewicz Żytomierz 17 Józef Nepomucena Kocińska (1-dw. i 1-dw) Konstanty Sypniewicz, Wawrzyniec Perehuda 178-3-61 121R 47 Ż 133 DG
5 6 1866 Żytomierz Franciszek Jankowski Żytomierz 19 Jakób Agata Święcicka Maria Nowicka Żytomierz 19 Jan Marianna Kosakowska (ob.. I mieszcz.) Dionizy Leniewicz i Konstanty Padeski 178-3-63 89R 31 Ż DG 145
17 6 1879 Białogródka Józef Ratyński Szarłajówka 24 Teodor Marianna Sławecka Józefa Leniewicz Szarłajówka 18 Jan Zuzanna Krotowicz Julian Łukarzewski, Jan Kornatowski 178-03-133 244R 32 Ż 474 DM
9 2 1892 Brody Józef Rogocki Suchowola 50 42, Antoni Anna Zdryl Tekla z Kozodojów Zieleniewicz Suchowola 24 49 Piotr Ewa Bielecka L 2
30 1 1900 Tuczyn Dionizy Chodorowski Horyńgród 28 Lucjan Cecylia Leniewicz Boleslawa Korczakowska Tuczyn 23 Jan Anna Wabiszczewicz 956 52 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0028.htm
13 2 1900 Tuczyn Antoni Bagiński Leonówka 39 Jan Margaryta Sinicka Wiktoria z Chodorowskich Łoś Leonówka 30 Lucjan Cecylia Leniewicz 956 57 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0030.htm
11 9 1905 Tbilisi Benedykt Juchno kowieńska gub. 30 Aleksander Magdalena Zieleniewicz Joanna Święcicka Poniewież, kowieńska gub. 23 NN Paulina Święcicka Konstanty Szałkowski, Mnacakan Zazijew 117 42 Tb
17 7 1934 Szumbar Józef Markiewicz Sienkiewicze 40 Julian Aleksandra Abramowicz Henryka Maria Piątkowska Krzemieniec 29 Bolesław Maria Bieleniewicz 6 R 2 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
2 9 Chłop JJan Leniewicz kawaler 28 Jampol Siwki 1901 Tarnopol DW
120 343 Leniewicz Antonina, panna 26 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
120 345 Leniewicz Franciszka, panna 24 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
1364 10 Leniewicz Teofil 51 Ostróg Stubło 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl