Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Znaleziono 428 wyników dla: Suchodolska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Skan
17 5 1822 Dubno Franciszka Suchodolska 3 Dubno c. Antoniego i Magdaleny z Neymanów, pracow 65 22 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0012.htm
14 9 1825 Krzemieniec Rozalia Suchodolska 20 Krzemieniec 299 223 124 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0117.htm
31 1 1831 Ołyka Franciszka Suchodolska 90 Balarka z Malinowskich, wdowa, zostawiła s. Jana i Jakuba i c. Petronellę za Wincentym Jadaszyńskim 817 314 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
30 12 1836 Ptycza Marianna Suchodolska 60 Nosowica z d. Zajączkowska, wdowa, mąż ś.p. pr. Stefan Suchodolski, dziecko: żonaty Maciej 822 232V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0242.htm
27 3 1837 Łuck Teresa Suchodolska 60 Worotniów Wdowa pozostawiła syna Benedykta 374 69 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0040.htm
4 6 1840 Horochów Marianna Suchodolska 2 Horochów c. ur. Marcjanny 78 58 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0033.htm
26 9 1840 Nowogród Wołyński Marianna Suchodolska 30 Kurczyce z Turowskich, mąż Piotr, syn Szymon, córka Teofila 871 104 127 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0056.htm
12 11 1840 Nowogród Wołyński Magdalena Suchodolska 7/52 Kurczyce c. Piotra i Maryanny z Turowskich 871 105 128 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0056.htm
22 9 1841 Korzec Rozalia Suchodolska 50 Balarka Lubtowska z Śliwińskich, mąż Wawrzyniec, syn Jan, córki Alexandra i Elżbieta 872 279 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0148.htm
22 9 1842 Beresteczko Aniela Suchodolska 5 Płaszowa c. Antoniego i Julianny z Boguckich 4 25 20
10 12 1842 Korzec Franciszka Suchodolska 34 Rudnia Klonowska z Linkiewiczów, mąż Jan, synowie Bazyli, Marcin, córki Ewa, Honorata, Antonina, Wiktoria 873 207 104 PW
10 7 1842 Nowogród Wołyński Teofila Suchodolska 5,5 Kurczyce córka Piotra i Marianny z Łaskarzewskich 873 103 128 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
16 1 1845 Torczyn Józefa Suchodolska 33 Torczyn guberska sekretarzowa, mąż Atanazy, synowie Jan, Ksawery, Józef i Aleksander, córka Paulina 632 22 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20632/pages/PL_1_436_632_0012.htm
16 8 1845 Wiszenki Marcianna Suchodolska 50 Majdan Jezierski z Żarczyńskich; poz. m. Antoniego, 2s. Mikołaja i Jana, c. Wiktorię 771 29 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0016.htm
11 4 1851 Łuck Antonina Suchodolska 1,5 Worotniów c. 1-dw. Franciszka i Katarzyny 387 89 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0047.htm
22 8 1853 Szumsk Antonina Suchodolska 2 Rachmanów c. Franca i Aleksandry z Kozłowskich 878 264 51
22 2 1853 Torczyn Karolina Suchodolska 2 Budki Horodyńskie c. 1-dw. Bartłomieja 639 37 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0021.htm
22 4 1854 Beresteczko Marianna Suchodolska 57 Kutrów wdowa po Janie, synowie Antoni i Józef, córki Joanna, Agata i Karolina 16 29 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0016.htm
25 5 1854 Torczyn Ludwika Suchodolska 1 Ulaniki c. 1-dw. Bartłomieja i Julianny z Jakubowskich 838 141 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0071.htm
20 7 1854 Torczyn Julia Suchodolska 30 Ulaniki z d. Jakubowska, mąż Bartłomiej, syn Józef, córki Marianna i Paulina 838 143 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0072.htm
10 5 1855 Beresteczko Agnieszka Suchodolska 2 Kutrów c. Antoniego i Julianny z Boguckich 17 30 13
21 10 1857 Beresteczko Anna Suchodolska 1,5 Kutrów c. Antoniego i Julianny z Boguckich 19 28 13
21 11 1872 Szumsk Marianna Suchodolska 50 Stara Huta z gruźlicy, chłopka, wdowa, c. Ludwika 01-226 65R 133 T DM
7 10 1874 Ołyka Klara Suchodolska 14/365 Wólka Kotowska c. NN i Elżbiety Suchodolskiej 495 85 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0044.htm
17 6 1878 Torczyn Wiktoria Suchodolska 1 Torczyn c. Józefa i Henryki z Karpińskich 664 46 20
20 5 1878 Dederkały Aniela Suchodolska 3 Kaletyńce Wielkie c. Józefa i Marianny z Piaseckich 57 127 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0073.htm
24 5 1878 Dederkały Aniela Suchodolska 1 Kaletyńce Wielkie c. Józefa i Marianny z Piaseckich 57 128 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0073.htm
26 12 1878 Ołyka Albertyna Suchodolska 1/12 Wólka Kotowska Jana i Doroty z Garbalińskich 499 93 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0048.htm
6 1 1880 Torczyn Rozalia Suchodolska 9 Czernyw c. Józefa i Sabiny z Jakubowskich 666 41 4
17 10 1882 Szumsk Aniela Suchodolska 1,5 Kąty c. chł. Michala i Ludwiki 1-232 374V 67 T
19 2 1884 Dederkały Joanna Suchodolska 80 Kaletyńce Wielkie wdowa 58 165 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0085.htm
20 10 1885 Szumsk Antonina Jasińska 65 Kąty chł., mąż Tomasz, syn Kasper, córki Ludwika Suchodolska i Józefa Gabruk 01-232 223V 97 T
10 11 1886 Szumsk Marianna Suchodolska 80 Stara Huta chł., wdowa, syn Tomasz 01-232 285R 86 T
11 7 1887 Szumsk Ludwika Suchodolska 50 Kąty z Jasińskich, chł., mąż Michał, stnowie Jan, Jakub, Antoni i Adolf 01-232 154R 42 T
13 2 1890 Radziwiłłów Anna Suchodolska 2 Radziwiłłów c. chł. Józefa i Konstancji z Solarwowiczów 0.1-81W 64V 7 T
23 5 1892 Ołyka Katarzyna Suchodolska 60 Wólka Kotowska mąż Franciszek, dzieci Jan, Daniel, Teofil, Franciszka 1018 81 23 MO
12 3 1893 Torczyn Julia Suchodolska 2 Uroczyszcze Wierchy c. mieszcz. Józefa i Henryki z Karpińskich 679 52 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0029.htm
29 10 1893 Torczyn Helena Suchodolska 6 Uroczyszcze Wierchy c. miesz. Józefa i Henryki z Karpińskich 679 57 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0031.htm
3 9 1893 Ołyka Dorota Suchodolska 35 Wólka Kotowska z Garwalińskich, zostawiła męża Jana, s. Stanisława, Teofila,Józefa, Piotra i c. Leontynę 1018 244 79 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0129.htm
26 6 1901 Torczyn Teresa Suchodolska 50 Kolonia Jamki z Strzeleckich, mąż Wincenty, córki Bronisława, Stefania i Antonina 955 56 21
21 6 1901 Krzemieniec Helena Suchodolska 70 Krzemieniec szlachcianka, c. Konstantego, synowie Władyslaw i Roman, córki Eugenia, Maria i Stefanina 45 R 31
1 9 1901 Radziwiłłów Katarzyna Suchodolska 20 Buhajówka c. chłopów Józefa i Konstancji z Maliszewskich 151 R 12
28 12 1902 Szumsk Antonina Suchodolska 50 Stara Huta z d. Głowadzka, chł., mąż Piotr, syn Jan, córki Paulina i Marianna 0.1-236 333R 122 T
28 8 1907 Ołyka Cyryla Suchodolska 12 Wólka Kotowska Jana i Józefy z Kownackich 1019 479 57 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0256.htm
1 12 1907 Ołyka Bronisława Suchodolska 3/12 Wólka Kotowska Stanisława i Weroniki z Wysockich 1019 491 92 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0262.htm
21 2 1909 Ołyka Wiktoria Suchodolska 1,5 Bereściany Antoniego i Anny z Millerów 1019 141 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0076.htm
3 1 1909 Ołyka Lucjanna Suchodolska 3/52 Wólka Kotowska Stanisława i Weroniki z Wysockich 1019 136 1 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0074.htm
19 12 1911 Ołyka Zofia Suchodolska 40 Wólka z Galów, zostawiła męża Daniela, s. Józefa, Bronisława, Stefana, c. Kazimierę i Adelę 1063 88 110 MO
30 3 1914 Ołyka Michalina Suchodolska 5/52 Wólka Kotowska Jana i Anny z d. Batiuszka 1063 212 27 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0224.htm
10 6 1922 Radziwiłłów Konstancja Suchodolska 68 Radziwiłłów z Matuszewskich 1-119 47 R 16 T

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
12 5 1782 Torczyn Antonina Stolarska Ulaniki Mateusz/ Maciej (Mathia) Marianna Suchodolska chrz.: 14.05; Antoni Józefelski, Elżbieta Sokulska, Wawrzyniec Sokulski, Apolonia Suchod 14 b/n Ł EH
12 10 1783 Torczyn Teresa Stolarska Ulaniki Maciej/ Mateusz (Mathia) Marcianna Suchodolska chrz.: 14.10; Marek Iwanowski, Marianna Hryczowa 18, 18a b/n Ł EH
26 8 1827 Ołyka Rozalia Kulesza Dermanka Marcin Elżbieta Suchodolska 814 144 13 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0148.htm
7 12 1828 Łuck Barbara Ziemiączkowska Wólka Ignacy Marianna Suchodolska Franciszek Butyński, Klara Janiszewska 368 69 107 814 19a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0035.htm
7 12 1828 Łuck Barbara Joanna Ziemiączkowska Wólka Ignacy Marianna Suchodolska Dopełnienie: Leopold Sieciński, Klara Janiszewska 368 70 109 814 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0036.htm
24 8 1831 Aleksandria Joanna Czerwińska Kamienna Góra Bernard Zofia Suchodolska 21 Rowne JJ 0
6 1 1831 Łuck Kasper Melchior Balatazar Ziemiaczkowski Wólka Ignacy Marianna Suchodolska Stanisław Skowroński, Katarzyna Suchodolska panna 368 117 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0059.htm
22 3 1831 Ptycza Gabriel NN Nosowica NN Anna Gabriel Grzeczkowski kowal, Anna z d. Szymańska Suchodolska mężatka 817 233R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0237.htm
15 5 1831 Ptycza Katarzyna Domarasiewicz Nosowica Andrzej Paulina Kliczewska Anna Suchodolska akuszerka mężatka 817 234R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0238.htm
25 6 1832 Aleksandria Joanna Suchodolska Kamienna Góra Jakub Regina Bagińska Marcin Eysmont, Anastazja Prokopowicz ż.Bazylego 7 Rowne JJ 0
18 7 1832 Turzysk Jan Kozion Rastów Łukasz Katarzyna Suchodolska 709 56 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0029.htm
26 3 1833 Ptycza Aleksander Jańkowski Rosowiczów Jan Ksawera Jan Iwanow, Antonina Popławska, Jędrzej Broński, Anna Suchodolska, Hasym Niczepo 819 258V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0268.htm
29 3 1834 Aleksandria Franciszek Czerwiński Kamienucha Bernard Zofia Dsuchodolska R JJ 0
11 2 1834 Wiszenki Domicela Suchodolska Zapust Wiszenecki Wojciech Katarzyna Chodorowska Stanisław Mysłowski, Justyna Milińska; as: Michał Gągalski, Katarzyna Wengrzynow 820 39a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0039.htm
2 9 1834 Ptycza Marianna Szyszkiewicz Nosowica Andrzej Anna Pawłowska Maciej Suchodolski, Karolina Łaszczynska, Szymon Kokorciuk, Anna Suchodolska 820 233R 39 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0237.htm
18 6 1834 Kisielin Lucyna Suchodolska Marianówka Marcin Honorata Lichtańska Sylwester Słodkowski, Johanna Słodkowska; ch: 18.11. 849 240 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0134.htm
26 2 1835 Wiszenki Marek Murzyński Sołtysy Mikołaj Agata Kowalewska Józef Stachowski, Katarzyna Suchodolska; ch: 14.07. 821 51a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0052.htm
6 2 1835 Łuck Edward Ziemniaczkowski Łuck Ignacy Marianna Suchodolska Dopełnienie: Aleksander Tyszecki, Tekla Podstańska 373 13 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0007.htm
26 8 1836 Wiszenki Anna Franciszka Suchodolska Czołnica Antoni Marcella Żarczyńska Antoni Kamiński, Anastazja Paszkowska; ch: 01.09. 822 48 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0049.htm
20 5 1837 Wiszenki Ludwik Jan Grębowski Majdan Jezierski Izydor Apolonia Myślińska Piotr Sawicki, Marianna Suchodolska; as: Jan Sawicki, Marcjanna Wolek, Paweł Wol 824 40a 6 765 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
20 5 1837 Wiszenki Ludwik Jan Grębowski Majdan Jezierski Izydor Apolonia Myślińska Piotr Sawicki, Marianna Suchodolska; as: Jan Sawicki, Marcjanna Wolek, Paweł Wol 824 40a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
15 11 1838 Beresteczko Karolina Suchodolska Płaszowa Jan Magdalena Zarzycka 1 15 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0008.htm
13 2 1838 Swojczów Anastazja Suszyńska Swojczów Jan Rozalia Suchodolska 600 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0001.htm
24 3 1838 Horochów Marianna Suchodolska Horochów NN Katarzyna Suchodolska 853 109 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0059.htm
29 4 1839 Berezne Franciszka Węgłowska Rudnia Bobrowska Jan Anna Suchodolska 879 215 R 8 0
7 11 1839 Berezne Agnieszka Kuryata Koziernik Paweł Brygida Suchodolska 879 217 V 30 0
8 11 1839 Berezne Agnieszka Kuryata Koziarnik Paweł Brygida Suchodolska 880 191 R 2 0
18 1 1840 Niewirków Marianna Bagińska Huta Siedliska Gabriel Pawlina Suchodolska 880 230 R 10 0
18 3 1840 Niewirków Gabriel Wasilewski Siwki Jan Franciszka Suchodolska 880 232 V 28 0
12 9 1840 Beresteczko Maria Suchodolska Sołoniów Antoni Julianna Bogucka 2 7 21
27 1 1840 Korzec Agata Janiszewska Balarka Lubomirka Franciszek Anna Suchodolska Ignacy Rybczyński, Agnieszka Janiszewska ż. Teodora 871 115 37 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0062.htm
1 2 1840 Korzec Wiktoria Suchodolska Rudnia Piaskowa Jan Franciszka Linkiewicz 871 118 46 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0063.htm
22 9 1840 Nowogród Wołyński Magdalena Suchodolska Kurczyce Piotr Maryanna Łaskarzewska 871 47 180 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0025.htm
18 3 1841 Szumsk Józefa Bielewicz Waśkowce Józef Antonina Suchodolska 872 533 18
28 1 1841 Włodzimierz Franciszek Eugeniusz Salutryński Włodzimierz Tomasz Joanna Suchodolska Mikołaj Nieczaj dr med.., Lucyna Glińska ż. Grzegorza 856 7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0004.htm
27 9 1841 Nowogród Wołyński Tekla Suchodolska Kurczyce Piotr Antonina Kuriata 873 46 183 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0026.htm
6 5 1842 Niewirków Stanisław Wasilewski Siwki Jan Franciszka Suchodolska 881 282 V 24 0
6 10 1842 Berezne Ludwik Węgłowski Rudnia Bobrowska Jan Anna Suchodolska 881 272 V 28 0
28 3 1842 Szumsk Antonina Aremba Majdan Dubieński Feliks Marianna Suchodolska 873 570 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0296.htm
20 4 1842 Kołodno Petronela Zielińska Kołodno Wojciech Agnieszka Suchodolska 873 717 21
8 6 1842 Wiszenki Feliciana Suchodolska Uroczysko Plaszów Wojciech Katarzyna Chodorowska Szymon Wakuliński, Anna Rudnicka; ch: 10.06. 828 215R 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0218.htm
24 2 1843 Niewirków Jan Kuryata Siwki Paweł Barbara Suchodolska 882 244 R 20 0
10 9 1843 Korzec Mikołaj Sawicki Balarka Lubtowska Maciej Aleksandra Suchodolska 874 207 120 PW 0
14 5 1843 Szumsk Antonina Suchodolska Huta Szumska Mateusz Marianna Zielińska Franciszek Kowalewski, Katarzyna Jastrzębska z. Gabriela 874 728 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0369.htm
3 7 1843 Szumsk Marianna Bilewicz Waśkowce Józef Antonina Suchodolska 874 731 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0371.htm
7 7 1843 Kołki Jan Kamiński Majdan Trostenecki Tomasz Marianna Borecka Jan Kamiński, Katarzyna Suchodolska - "p"; ch: 25.07. 829 215R 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0229.htm
12 2 1843 Berezne Katarzyna Sabina Bagińska Rudnia Potasznia Gabriel Pawlina Suchodolska 882 209 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0211.htm
4 9 1844 Szumsk Jan Aremba Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska 875 673 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0354.htm
20 1 1844 Wiszenki Paweł Słodkowski Majdan Jezierski Franciszek Agnieszka Paszkowska Józef Kraczkowski, Wiktoria Suchodolska; ch: 21.01. 770 4 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0003.htm
21 1 1844 Wiszenki Witalis Borecki Majdan Jezierski NN Anna Borecka Konstanty Jasnogórski, Katarzyna Suchodolska; ch; 22.01. 770 4 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0003.htm
28 8 1844 Wiszenki Izabella Jankowska Swoz Roch Honorata Słoniewska Konstanty Jasnogórski, Katarzyna Suchodolska; ch: 29.08. 770 30 50 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0016.htm
10 4 1845 Szumsk Leon Bilewicz Waśkowce Józef Antonina Suchodolska 876 615 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0331.htm
15 11 1845 Szumsk Agnieszka Jasińska Kąty Stefan Honorata Suchodolska 876 641 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0344.htm
25 12 1845 Szumsk Joanna Suchodolska Huta Szumska Mateusz Marianna Szliwińska Gabriel Jastrzębski, Antonina Jastrzębska ż. Stanisława 876 644 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0345.htm
1 3 1845 Dubno Malwina Katarzyna Suchodolska Dubno Stanisław Helena Kamińska Jan Śnieszko, Karolina Drzewińska ż. Marcina 831 114R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0117.htm
12 6 1845 Dubno Antonina Julia Dybska Dubno Witalis Kamilla Drzewińska Kajetan Wosmont, Helena Suchodolska z. Stanisława 831 118R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0121.htm
24 3 1846 Wiszenki Emilia Galla Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska Krystian Herman Wiktoria Suchodolska; as: Wawrzyniec Wierzbiński, Tekla Sinicka; 772 3-4 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0002.htm
7 1 1847 Beresteczko Marcjanna Soroczyńska Rydków Szymon Joanna Suchodolska 9 1 2
9 8 1847 Beresteczko Klara Suchodolska Piaski Antoni Julianna Bogucka 9 7 13
7 12 1849 Beresteczko Anna Suchodolska Kutrów Józef Katarzyna Wyszyńska 11 17-18 24
22 3 1850 Swojczów Marianna Suszyńska Czesnówka Jan Rozalia Suchodolska 612 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0005.htm
9 4 1850 Wiszenki Gracjan Gall Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska Marcin Oliwa, Katarzyna Herman panna 775 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0004.htm
17 4 1850 Torczyn Wojciech Hyrycz Usicze Paweł Kamila Jan Tchorzewski, Petronela Suchodolska 636 10-11 9 835 65-66 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20636/pages/PL_1_436_636_0006.htm
7 3 1850 Wiszenki Aniela Rosińska Majdan Jezierski Wojciech Wiktoria Suchodolska 775 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0003.htm
10 11 1851 Dederkały Marcin Brączkowski Dederkały Wielkie Antoni Franciszka Suchodolska Stefan Demichowicz, Marianna Demichowicz ż. Stefana 55 305-306 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0158.htm
1 2 1852 Beresteczko Marianna Soroczyńska Rydków Szymon Joanna Suchodolska 14 2-3 1
16 8 1852 Torczyn Jacek Łaskarzewski Horodynie Aleksander Brygida Borowska Dionizy Łaskarzewski, Julia Suchodolska 837 105-106 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0058.htm
27 3 1853 Szumsk Marianna Arembiuk Majdan Dubieński Feliks Agnieszka Suchodolska 878 183-184 20 0
15 9 1853 Szumsk Marcjanna Listowska Hucisko Piekulskie Józef Rozalia Suchodolska 878 207-208 71 0
11 3 1853 Torczyn Ludwika Suchodolska Horodynie Bartłomiej Julia Jakubowska 1-dw. Manuel Biliński, Marianna Łaskarzewska 639 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0005.htm
18 4 1853 Swojczów Katarzyna Gronowicz Szczęsnówka Antoni Anna Suchodolska Michał Suchodolski, Józefa Gronowicz ż. Piotra 615 6-7 8 0
15 7 1853 Swojczów Feliks Suszyński Szczęsnówka Jan Rozalia Suchodolska Franciszek Suchodolski, Marianna Sinkiewicz ż. Ludwika 615 10-11 14 0
20 1 1854 Beresteczko Agnieszka Suchodolska Kutrów Antoni Julianna Bogucka 16 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0002.htm
11 9 1854 Torczyn Klementyna Selwestrowicz Siedmiarki Wincenty Antonina Niedźwiecka Jan Chocholski, Katarzyna Suchodolska ż. Klemensa 838 115-116 33 0
10 1 1855 Kowel Edmund Kadziewicz Worokoml Jan Brygida Baczewska Ignacy Czerwiński, Julia Suchodolska 257 10-11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0006.htm
1 6 1856 Łuck Marianna Suchodolska Worotniów Franciszek Katarzyna Bernacka dopełnienie 393 2-3 1 0
13 4 1856 Beresteczko Anna Suchodolska Kutrów Antoni Julianna Bogucka Ignacy Andrejewski żonaty, Barbara Sikorska ż. Łukasza 18 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0002.htm
2 3 1856 Swojczów Michał Gronowicz Szczesnówka Antoni Anna Suchodolska 617 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0003.htm
23 3 1857 Beresteczko Paweł Bogucki Beresteczko Józef Karolina Suchodolska Ignacy Andrejewski żonaty, Julianna Suchodolska z. Antoniego 19 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2019/pages/PL_1_436_19_0002.htm
8 5 1858 Beresteczko Stanisława Zofia Soroczyńska Rydków Szymon Joanna Suchodolska 20 4-5 4
12 11 1858 Beresteczko Konstanty Bogucki Beresteczko Józef Karolina Suchodolska 20 14-15 14
18 7 1858 Kowel Jan Szymon Rudnicki Rudniki Józef Emilia Lisiecka Michał Gliński, Helena Suchodolska panna 260 22-23 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0012.htm
15 11 1859 Beresteczko Józef Stanisław Sakowski Piaski Adam Marianna Suchodolska 21 14-15 14
1 10 1860 Łuck Józefa Suchodolska Żwirów Franciszek Katarzyna Bednarska 841 398-399 66 0
15 6 1860 Kołki Pawlina Suchodolska Majdan Łyczkowski Dominik Te... Łozowicka 841 489-490 28 0
29 5 1860 Beresteczko Franciszka Suchodolska Kutrów Antoni Julianna Bogucka Ignacy Jędrzejewski, Joanna Soroczyńska ż. Szymona 22 8-9 7 841 118-119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0065.htm
25 1 1860 Wiszenki Marianna Rosińska Czołnica Wojciech Wiktoria Suchodolska 781 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0002.htm
25 3 1860 Wiszenki Bronisława Suchodolska Czołnica Jan Marianna Wolek Jan Wolek, Salomea Dziedzicka panna 781 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0003.htm
28 10 1860 Beresteczko Ignacy Sakowski Piaski Adam Marianna Suchodolska 22 18-19 17 841 124-125 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0068.htm
10 7 1861 Wiszenki Józef Galle Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska Andrzej Galle, Helena Galle ż. Marcina 782 10-11 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0005.htm
7 7 1862 Beresteczko Jan Andrzejewski Piaski Jędrzej Anastazja Suchodolska 23 15-16 8
30 11 1862 Beresteczko Katarzyna Sakowska Piaski Adam Marianna Suchodolska 23 25-26 17
17 3 1862 Torczyn Karolina Jakubowska Czarne Łozy Feliks Lucyna Suchodolska Leon Jakubowski, Salomea Piotrowska ż. Marcina 648 6-7 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0004.htm
19 5 1863 Beresteczko Piotr Bogucki Beresteczko Józef Karolina Suchodolska 24 07-cze 6 0
19 9 1863 Swojczów Józef Kraszewski Rudnia Andrzej Salomea Suchodolska Jan Kaszewski, Apolonia Gronowicz ż. Antoniego 624 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0008.htm
8 1 1864 Wiszenki Aniela Ginibor Majdan Jeziorski Ferdynand Frozyna Szyszko Kasper Roziński kawaler, Dominika Suchodolska ż. Mikołaja 784 2-3 3
26 4 1864 Szumsk Katarzyna Aręba Majdan Dubieński Feliks Aniela Suchodolska 245-1-20 157V-158R 46 R
3 11 1864 Szumsk Joanna Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchodolska 245-1-20 174V-175R 98 R
22 11 1864 Wiszenki Mikołaj Gall Majdan Nowosady Antoni Katarzyna Suchodolska 784 26-27 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0014.htm
17 11 1867 Ołyka Salomea Suchodolska Wólka Kotowska NN Apolonia Suchodolska 489 34 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0018.htm
24 12 1867 Torczyn Adam Suchodolski Ulaniki NN Pawlina Suchodolska 653 36-37 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0019.htm
4 6 1870 Torczyn Helena Jaworska Bujany Józef Maria Suchodolska 656 18-19 36 0
5 4 1870 Ołyka Józef Suchodolski Wólka Kotowska NN Apolonia Suchodolska 491 18 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0010.htm
7 7 1870 Ołyka Teofila Suchodolska Wólka Kotowska Franciszek Ewa Biernacka 491 24 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0013.htm
10 3 1872 Torczyn Jan Jaworski Smolarnia Józef Marianna Suchodolska 658 20-21 36 0
1 3 1872 Dederkały Karolina Suchodolska Kaletyńce Józef Katarzyna Niedzielska 57 295-296 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0161.htm
9 3 1872 Szumsk Antonina Zielińska Stara Huta Wincenty Joanna Suchodolska Antoni Kaliński, Lucyna Listowska ż. Franciszka 0.1-65 8V-9R 29 T
22 10 1872 Szumsk Anna Jasińska Hucisko Pikulskie Hieronim Marcjanna Suchodolska 0.1-65 28V-29R 97 T
14 8 1873 Dederkały Aniela Suchodolska Kaletyńce Józef Marianna Piasecka Szymon Wojciechowski, Barbara Moroziuk z. Antoniego 57 255-256 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0140.htm
12 8 1873 Ołyka Klara Suchodolska Długoszyje NN Elżbieta Suchodolska 494 22 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0012.htm
10 4 1874 Torczyn Marcelina Suchodolska Torczyn Józef Henryka Karpińska 660 12-13 18 0
12 10 1874 Torczyn Karolina Suchodolska Szepel Józef Sabina Jakubowska 660 38-39 55 0
2 4 1874 Ołyka Franciszka Suchodolska Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Biernacka 495 20 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0011.htm
22 12 1875 Torczyn Bronisława Suchodolska Usicze Wincenty Teresa Strzelecka Wojciech Hyrycz, Zofia Dmitrowska ż. Antoniego 661 38-39 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0020.htm
26 2 1876 Torczyn Antonina Suchodolska Szepel Józef Wiktoria Henryka Karpińska 662 4-5 8 0
26 9 1876 Torczyn Józef Jaworski Torczyn Józef Marianna Suchodolska 663 12-13 22 0
26 11 1876 Szumsk Antonina Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Ludwika Suchodolska chrz. 5.12 Ignacy Oborski, Antonina Rawska ż. Antoniego 1-228 33V-34R 137 T DM 616
3 2 1877 Torczyn Marianna Suchodolska Usicze Józef Sabina Jakubowska 663 8-9 13 0
1 10 1877 Torczyn Wiktoria Suchodolska Torczyn Józef Antonina Karpińska 663 22-23 42 0
25 3 1877 Dederkały Joanna Suchodolska Kaletyńce Wielkie Józef Maria Lutostańska 57 139-140 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0079.htm
19 1 1877 Szumsk Jan Giżycki Stara Huta Wincenty Katarzyna Zawadzka chrz. 23.01 Feliks Kucharski, Franciszka Suchodolska ż. Tomasza 1-229 4V-5R 13 T DM 650
7 5 1877 Szumsk Szymon Jastrzębski Stara Huta Józef Agnieszka Jarmolińska chrz. 16.05 Józef Jastrzębski, Franciszka Suchodolska ż. Tomasza 1-229 13V-14R 52 T DM 659
2 9 1877 Szumsk Tomasz Bilewicz Waśkowce Jan Maria Suchodolska chrz. 4.09 Tomasz Leszczyński, Agnieszka Krajewska ż. Jana 1-229 24V-25R 93 T DM 670
15 9 1877 Szumsk Paulina Suchodolska Stara Huta Piotr Antonina Głowacka chrz. 18.09 Jan Jastrzębski, Franciszka Suchodolska ż. Tomasza 1-229 26V-27R 104 T DM 672
26 12 1878 Torczyn Stefania Suchodolska Chorochoryń Wincenty Teresa Strzelecka 664 26-27 49 0
29 11 1878 Ołyka Albertyna Suchodolska Wólka Kotowska Jan Dorota Garbalińska 499 54 74 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0028.htm
10 4 1878 Szumsk Antoni Pestrowicz Huta Piaseczna Franciszek Petronela Suchodolska chrz. 17.04 Antoni Sawicki, Konstancja Stańkiewicz ż. Mikołaja 1-230 11V-12R 42 T DM 726
29 5 1878 Szumsk Emilia Głowacka Kąty Szymon Maria Suchodolska chrz. 1.06 Józef Adaszyński, Konstancja Wołoska ż. Wincentego 1-230 15V-16R 57 T DM 730
29 7 1878 Szumsk Bronisława Suchodolska Stara Huta Tomasz Franciszka Stychańska chrz. 6.08 Antoni Jastrzębski, Agnieszka Jastrzębska ż. Józefa 1-230 23V-24R 89 T DM 738
4 11 1878 Szumsk Paulina Listowska Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchodolska chrz. 12.11 Piotr Suchodolski, Antonina Kowalska ż. Jana 1-230 32V-33R 136 T DM 747
20 6 1879 Torczyn Anna Jaworska Torczyn Józef Marianna Suchodolska 665 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0010.htm
24 1 1879 Szumsk Antonina Tomczuk Załuże Jan Agnieszka Suchodolska Piotr Oborski i Emilia Kozłowska ż. Pawła 01-226 121V-112R 19 T 440 DM
1 11 1881 Torczyn Maria Suchodolska Torczyn Józef Henryka Karpińska 667 40-41 51 0
12 3 1881 Ołyka Grzegorz Kitajewski Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Suchodolska 502 12 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0007.htm
29 3 1881 Szumsk Józef Głowacki Litowiszcze Szymon Marianna Suchodolska chrz. 30.03 Józef Adaszyński, Lucyna Listowska ż. Franciszka 01-231 11V-12R 41 T DM 803
3 6 1881 Szumsk Aniela Suchodolska Kąty Michał Ludwika Jasińska chrz. 7,06 Paweł Kiryjczuk, Marianna Mokusińska ż. Jana 01-231 17V-18R 68 T DM 809
12 7 1881 Szumsk Marianna Suchodolska Stara Huta Tomasz Franciszka Stechańska chrz. 26.07 Antoni Jastzrębski, Katarzyna Stechańska ż. Jana 01-231 20V-21R 79 T DM 812
28 9 1881 Szumsk Michał Tomczuk Załuże Jan Agnieszka Suchodolska chrz. 28.09 Michał Tomczuk, Marcjanna Błaszczuk panna 01-231 31V-32R 121 T DM 823
5 2 1882 Ołyka Józef Kitajewski Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Suchodolska 503 8 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0005.htm
25 2 1882 Dederkały Ignacy Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska Jakub Grocholski i Agnieszka Tomczuk ż. Jana 1-76 122V-123R 6 T DM 291
2 1 1882 Szumsk Adolf Listowski Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchodolska Józef Adaszyński, Marianna Głowacka ż. Szymona 01-232 289V-290R 4 T
17 2 1882 Szumsk Petronela Jastrzębska Stara Huta Mikołaj Antonina Suchodolska Ignacy Jastrzębski, Antonina Jastrzębska z. Józefa 01-232 294V-295R 21 T
21 7 1882 Szumsk Marianna Suchodolska Stara Huta Piotr Antonina Głowacka Feliks Kucharski, Marianna Głowacka z. Szymona 01-232 308V-309R 77 T
22 9 1882 Szumsk Stanisław Jastrzębski Stara Huta Jan Marcelina Adaszyńska Antoni Jastrzębski, Abtonina Suchodolska ż. Piotra 01-232 313V-314R 100 T
24 12 1883 Ołyka Ewa Kitajewska Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Suchodolska 504 58 85 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0030.htm
13 12 1884 Ołyka Marianna Kitajewska Suchowce Franciszek Katarzyna Suchodolska 505 62 89 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0032.htm
10 10 1885 Szumsk Stanisław Kucharski Kąty Feliks Agnieszka Głowacka Stefan Kucharski, Marianna Głowacka panna, Adam Sikorski, Antonina Suchodolska 103V-104R 122 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47J-D?i=692&cat=833999
19 2 1886 Ołyka Leontyna Suchodolska Wólka Kotowska Jan Dorota Garbalińska 507 14 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0008.htm
9 10 1886 Ołyka Izydor Kitajewski Wólka Kotowska Franciszek Katarzyna Suchodolska 507 56 94 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0029.htm
20 2 1886 Szumsk Leon Marciniuk Kąty Maciej Brygida Suchodolska 01-232 233V-234R 29 T
23 9 1886 Szumsk Antonina Głowacka Hucisko Horodyskie Szymon Marianna Suchodolska 01-232 256V-257R 137 T
30 7 1888 Radziwiłłów Anna Suchodolska Buhajówka Józef Konstancja Maliszewska 0.1-81A 54V-55R 24 T
28 7 1889 Ołyka Leonard Suchodolski Wólka Kotowska NN Paulina Suchodolska 509 32 61 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0017.htm
23 7 1889 Torczyn Dominika Suchodolska Wierchy Józef Henryka Karpińska 675 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0010.htm
18 10 1889 Torczyn Petronela Jaworska Boratyn NN Helena Jaworska Jan Szwajkowski, Henryka Suchodolska żona Józefa 675 30-31 57 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0016.htm
2 11 1889 Krzemieniec Maria Amelia Zaborowska Komnatka Kazimierz Maria Suchodolska 01-81B 25V-26R 98 T
25 1 1891 Dederkały Wiktoria Suchodolska Kaletyńce Piotr Katarzyna Orłaczuk Piotr Orłaczuk, Maria Kotwicka z. Antoniego 58 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0002.htm
4 3 1891 Dederkały Kazimiera Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska 58 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0003.htm
25 5 1891 Torczyn Julia Suchodolska Uroczyszcze Wierchy Józef Henryka Karpińska 677 24-25 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0013.htm
20 3 1891 Szumsk Karolina Jastrzębska Stara Huta Wojciech Teresa Jelinkowska Franciszek Oborski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 01-233 10V-11R 40 T
16 3 1891 Szumsk Zuzanna Jelinkowska Stara Huta Jan Katarzyna Jastrzębska Józef Kalinowski, Antonina Suchodolska ż. Piotra, Mikołaj Jastrzębski, Antonina 01-233 19V-20R 73 T
17 7 1891 Szumsk Marianna Tomczuk Załuże Jan Agnieszka Suchodolska 01-233 24V-25R 95 T
11 3 1892 Ołyka Kazimiera Suchodolska Wólka Kotowska Daniel Zofia Gala 1018 14-15 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0010.htm
15 6 1893 Torczyn Leokadia Krupińska Szepel Kazimierz Karolina Suchodolska Wincenty Suchodolski, Katarzyna Krupińska panna 679 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0010.htm
5 2 1893 Szumsk Paulina Jastrzembska Huta Stara Karol Marcelina Polakowska Hieronim Jastrzembski, Anna Suchodolska ż. Piotra 75V-76R 22 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDB?i=202&cat=833999
8 7 1893 Szumsk Dominika Jasińska Kąty Kasper Tekla Bilewicz Stefan Błaszczuk, Józefa Suchodolska ż. Jana 93V-94R 100 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDW?i=221&cat=834001
16 7 1893 Szumsk Wiktoria Jastrzembska Huta Stara Wojciech Teofila Helinkowska Antoni Jastrzembski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 94V-95R 102 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDD9?i=222&cat=833999
4 7 1893 Szumsk Anna Suchodolska Kaletyńce Wielkie Piotr Katarzyna Orłowska Piotr Orłowski, Marianna Bogucka ż. Dionizego 94V-95R 103 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDD9?i=222&cat=834000
10 9 1893 Szumsk Antoni Jastrzembski Huta Stara Jan Ludwika Bereżecka Paweł Jastrzembski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 99V-100R 122 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD6Q?i=227&cat=833999
21 12 1893 Szumsk Jan Listowski Hucisko Piaseczne Józef Adela Słupczyńska Paweł Jastrzembski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 113V-114R 180 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD14?i=243&cat=834001
12 6 1894 Ołyka Stanisław Kwiatkowski Reczyszcze Franciszek Zofia Suchodolska Jan Kiełbasa, Agnieszka Wantuch 1018 311 96 MO 0
5 6 1894 Ołyka Bolesław Paszkowski Wólka Kotowska Stanisław Paulina Suchodolska 1018 309 92 MO 0
17 6 1894 Szumbar Teofila Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska Grzegorz Grocholski, Karolina Drapaluk ż. Józefa 627 59-60 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0036.htm
18 7 1894 Szumsk Antonina Tomczuk Załuże Jan Agnieszka Suchodolska 01-233 290V-291R 101 T
28 6 1895 Ołyka Cyryla Suchodolska Wólka Kotowska Jan Józefa Kownacka 1018 439 71 MO 0
9 4 1895 Szumsk Marianna Suchodolska Kaletyńce Piotr Katarzyna Orłowska 01-233 180V-181R 59 T
11 6 1895 Szumsk Karolina Suchodolska Kąty Jan Franciszka Jasińska 01-233 189V-190R 93 T
1 9 1895 Szumsk Władysława Śliwińska Stara Huta Antoni Aniela Łopuszańska Józef Kalinowski, Antonina Suchodolska ż. Piotra 01-233 201V-202R 142 T
21 10 1896 Szumbar Marianna Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska 1020 75-76 21 0
18 1 1896 Torczyn Marcelina Krupińska Szepel Kazimierz Karolina Suchodolska 913 2V-3R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20913/pages/PL_1_436_913_0003.htm
7 5 1897 Ołyka Bronisława Paszkowska Wólka Kotowska Stanisław Paulina Suchodolska 1018 710 56 MO 0
8 6 1897 Ołyka Marianna Kwiatkowska Moszczanica Franciszek Zofia Suchodolska 1018 716 65 MO 0
4 4 1898 Torczyn Antoni Krupiński Łucka Droga Kazimierz Karolina Suchodolska 935 5V-6R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0006.htm
5 11 1898 Ołyka Mieczysław Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 1018 902 123 MO
29 5 1898 Tuczyn Janica Kuszpitowska Woskodawy Antoni Leopold Zofia Suchodolska Leon Kulczyński, Franciszka Suchodolska panna 937 11V-12R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0012.htm
4 6 1898 Torczyn Maria Krupińska Kolonia Jamki Franciszek Aniela Olszamowska Jan Krupiński, Stefanina Suchodolska panna 935 10V-11R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0011.htm
29 4 1898 Szumsk Maria Suchodolska Kąty Jan Franciszka Jasińska 01-234 17V-18R 65 T
2 1 1900 Torczyn Klementyna Kowalska Uroczyszcze Wierchy Józef Antonina Suchodolska 954 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0003.htm
12 1 1900 Torczyn Franciszek Krupiński Antonówka Szepelska Kazimierz Karolina Suchodolska 954 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0003.htm
18 3 1900 Torczyn Julianna Błędowska Litwa Konstantyn Bronisława Suchodolska 954 10-11 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0006.htm
8 5 1900 Tuczyn Antonina Kuszpietowska Woskodawy Antoni Zofia Suchodolska 957 1V-2R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0002.htm
17 5 1901 Torczyn Emilia Suchodolska Szepel Antoni Michalina Kowalska 955 16-17 39 0
14 10 1901 Torczyn Witalis Sadzewicz Kolonia Jamki Jan Stefania Suchodolska 955 26-27 62 0
2 11 1901 Torczyn Eliza Kowalska Szepel Józef Antonina Suchodolska 955 28-29 66 0
14 2 1901 Torczyn Władysław Holc Boratyn Jan Maria Suchodolska 955 6-7 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0004.htm
24 6 1901 Szumsk Rozalia Jarmolińska Cyranka Karol Aniela Suchodolska 0.1-236 360V-361R 105 T
18 9 1901 Niewirków Leontyna Suchodolska Stara Huta Władysław Katarzyna Węgłowska 952 44-45 108 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0023.htm
4 6 1902 Szumbar Teofila Mazurek Dederkały Małe Mikołaj Franciszka Suchodolska 3 V-4 R 10 0
18 2 1902 Torczyn Kazimierz Łaskarzewski Szepel Adam Maria Suchodolska 967 3V-4R 15 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0004.htm
1 5 1902 Torczyn Bronisława Holc Boratyń Jan Maria Suchodolska 967 7V-8R 34 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0008.htm
3 8 1902 Torczyn Adam Krupiński Smolarnia Horodyńska Kazimierz Karolina Suchodolska 967 14V-15R 66 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0015.htm
20 11 1902 Torczyn Feliks Błędowski Litwa Konstanty Bronisława Suchodolska 967 20V-21R 98 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0021.htm
29 1 1902 Tuczyn Tadeusz Franciszek Kuszpitowski Woskodawy Antoni Zofia Suchodolska Leon Kulczycki, Michalina z Suchodolskich Żłobnicka 969 9V-10R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0012.htm
20 2 1903 Niewirków Ewa Suchodolska Stara Huta Władysław Katarzyna Węgłowska 966 9V-10R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0010.htm
8 5 1903 Niewirków Stanisław (Biskup) Dąbrowski Stara Huta Antoni Franciszka Suchodolska 966 23V-24R 91 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0024.htm
22 6 1903 Niewirków Feliksa Bagińska Nowa Huta Tomasz Marianna Suchodolska 966 29V-30R 113 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0032.htm
17 3 1903 Szumsk Józefa Jarmolińska Cyranka Karol Aniela Suchodolska 0.1-237 12V-13R 47 T
29 11 1903 Szumsk Stanisław Borkowski Stara Huta Józef Bronisława Suchodolska 0.1-237 55V-56R 217 T
7 4 1904 Torczyn Leokadia Łaskarzewska Siedmiarki Adam Maria Suchodolska 986 5 V-6R 21 0
15 7 1904 Ołyka Antonina Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 984 28 105 MO 0
17 1 1904 Ołyka Emilian Babinski Wólka Leonard Franciszka Suchodolska 984 5 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0005.htm
28 2 1904 Szumsk Zofia Suchodolska Stara Huta Jan Helena Staszewska 0.1-238 13V-14R 51 T
15 4 1904 Szumsk Maria Suchodolska Kąty Antoni Anna Kokorowska 0.1-238 20V-21R 80 T
4 11 1904 Szumsk Genowefa Jastrzębska Stara Huta Stanisław Petronela Kalinowska Mikołaj Jastrzębski, Helena Suchodolska ż. Jana 0.1-238 45V-46R 178 T
1 12 1904 Szumsk Anna Suchodolska Kaletyńce Wielkie Piotr Katarzyna Orłaczuk 0.1-238 50V-51R 203 T
30 3 1905 Ołyka Jan Babiński Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 985 13 47 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0013.htm
12 6 1905 Ołyka Antoni Kwiatkowski Borbin Franciszek Franciszka Suchodolska 985 23 86 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0024.htm
19 9 1905 Ołyka Kasper Suchodolski Wólka Kotowska Stanisław Weronika Wysocka Adam Bernacki, Leontyna Suchodolska 985 32 124 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0032.htm
8 5 1905 Tuczyn Stanisław Kuszpitowski Woskodawy Antoni Zofia Suchodolska 988 8V-9R 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0009.htm
9 9 1905 Niewirków Marianna Suchodolska Stara Huta Władyslaw Katarzyna Węgłowska 983 37V-38R 146 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0038.htm
16 10 1905 Niewirków Marian Żygadło Słoboda Stryj Józef Petronela Łoś Kazimierz Misiuna, Sabina Suchodolska ż Franciszka. 983 44V-45R 174 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0045.htm
10 3 1905 Szumsk Józefa Suchodolska Kąty Jan Franciszka Jasińska 01-236 163V-164R 36 T
19 3 1905 Szumsk Józefa Suchodolska Iserna Jakub Antonina Gabruk 1260 01-236 163V-164R 37 T
1 7 1905 Szumsk Petronela Suchodolska Stara Huta Stanisław Adela Jastrzębska 01-236 172V-173R 84 T
12 1 1905 Torczyn Adela Zmijewska Ulaniki Jan Joanna Wodowicka Stefan Hulanicki, Teresa Suchodolska ż. Wincentego 987 2V-3R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20987/pages/PL_1_436_987_0003.htm
4 10 1906 Szumsk Franciszka Borkowska Stara Huta Józef Bronislawa Suchodolska 01-236 115V-116R 151 T
25 2 1907 Ołyka Aleksandra Bojkowska Moszczanica Edward Leontyna Suchodolska 1019 349 30 MO
10 3 1907 Ołyka Władysława Babińska Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 1019 355 43 MO
20 5 1907 Ołyka Regina Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 1019 375 83 MO
3 7 1907 Ołyka Wiktoria Suchodolska Bereściany Antoni Anna Miller 1019 387 106 MO
3 8 1907 Ołyka Bronisława Suchodolska Wólka Kotowska Stanisław Weronika Wysocka 1019 393 119 MO
1 10 1907 Szumsk Aniela Suchodolska Stara Huta Jan Helena Ostaszewska 01-236 34V-35R 169 T
1 10 1907 Szumsk Aniela Suchodolska Kaletyńce Wielkie Piotr Katarzyna Orłowska 01-236 37V-38R 181 T
14 11 1907 Szumsk Teofil Jastrzębski Stara Huta Mikołaj Paulina Suchodolska 01-236 40V-41R 197 T
8 12 1907 Szumsk Marianna Suchodolska Iserna Jakub Antonina Gabruk 01-236 43V-44R 211 T
10 5 1908 Ołyka Czesław Bojkowski Moszczanica Edward Leontyna Suchodolska 1019 550 109 MO
16 8 1908 Ołyka Wiktoria Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 1019 580 172 MO
15 10 1908 Ołyka Antoni Babiński Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 1019 598 208 MO
14 12 1908 Ołyka Lucjanna Suchodolska Wólka Kotowska Stanisław Weronika Wysocka 1019 614 237 MO
21 12 1908 Ołyka Stanisław Kownacki Baszłyki Fabian Albertyna Suchodolska 1019 616 244 MO
14 2 1908 Horochów Izydor Sadzewicz Zwiniacze Jan Stefania Suchodolska 994 5 16 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0008.htm
26 7 1909 Ołyka Maria Suchodolska Bereściany Antoni Anna Miller 1019 62 141 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0036.htm
13 2 1909 Szumsk Janina Jastrzembska Huta Stara Stanisław Adela Krajewska Karol Krajewski, Helena Suchodolska ż. Jana 56V-57R 25 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CJ-7?i=881&cat=833998
10 3 1909 Szumsk Józefa Jasińska Kąty Jan Maria Wiszniewska Józef Jasiński, Franciszka Suchodolska ż. Jana 58V-59R 41 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R345-B?i=883&cat=834002
14 6 1909 Szumsk Marianna Borkowska Huta Stara Józef Bronisława Suchodolska Jan Jastrzembski, Waleria Białobrzycka ż. Karola 66V-67R 90 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34R-L?i=891&cat=834003
23 12 1911 Ołyka Leokadia Babińska Wólka Leonard Franciszka Suchodolska 1050 8 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0006.htm
14 6 1911 Ołyka Antonina Ostrowska Dobra Kasper Aniela Suchodolska 1063 30 120 MO
25 9 1911 Ołyka Janina Kownacka Zalisocze Fabian Albertyna Suchodolska 1063 46 184 MO
30 10 1911 Ołyka Kazimiera Suchodolska Bereściany Antoni Anna Miller 1063 57 228 MO
13 6 1911 Kołki Józefa Mąkos Żeleźnica Antoni Julianna Suchodolska protokół zeznań z 31.7.1929 t. VII 615
2 8 1912 Torczyn Konstanty Łaskarzewski Siedmiarki Adam Maria Suchodolska 1042 26-27 50 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0016.htm
16 8 1912 Ołyka Łucja Bojkowska Wólka Edward Leontyna Suchodolska 1050 70 135 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0037.htm
17 7 1913 Ołyka Władysław Babiński Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 1063 113 95 MO
7 9 1913 Ołyka Baltazar Wąsowicz Wólka Kotowska Józef Teofila Suchodolska 1063 117 119 MO
10 1 1913 Torczyn Janina Suchodolska Kolonia Szepelska Stefan Maria Komarowska 1051 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0004.htm
6 11 1913 Torczyn Tadeusz Sadzewicz Jamki Jan Stefania Suchodolska 1051 32-33 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0018.htm
4 3 1914 Torczyn Kazimierz Koleta Ulaniki Ignacy Antonina Suchodolska 1056 14-15 26
4 3 1914 Torczyn Weronika Koleta Ulaniki Ignacy Antonina Suchodolska 1056 14-15 27
21 7 1914 Torczyn Witold Leśniewicz Ulaniki Kazimierz Albina Suchodolska 1056 24-25 46
11 2 1914 Ołyka Michalina Suchodolska Kotowska Wólka Jan Anna Batiuszka 1063 162 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0172.htm
6 8 1914 Ołyka Piotr Suchodolska Huta Bogusławka Józef Marcelina Domalewska 1063 181 108 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0192.htm
9 11 1914 Ołyka Franciszek Judycki Wólka Antoni Ludwika Suchodolska 1063 192 149 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0203.htm
27 10 1917 Kołki Jadwiga Suchodolska gr. Trosteniec Grzegorz Michalina Józef Suchodolski, Adela Suchodolska 1078 9 24 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0010.htm
21 11 1917 Kołki Jan Ostrowski Dobra Kacper Aniela Suchodolska Józef Ostrowski, Franciszka Ostrowska 1078 10 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0011.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Skan
15 2 1797 Szumsk Antoni Bjałobrzycki Białobrzyc Hucisko Stanisławowe k Tekla Rogowska Hucisko Stanisławowe p Jakub Jakusiewicz, Marianna Suchodolska 297-1-183 23R Ł RK
5 2 1811 Dubno Leon Sobkowski Marianna Suchodolska Dubno Marcin Płoszczewski, Jan Szymański 64 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0003.htm
9 6 1812 Dubno Jan Domański w Aleksandra Szymańska Dubno Gabriel Strzelecki, Teresa Suchodolska 64 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0008.htm
4 10 1831 Sokul Walenty Burzymowski Czebenie 35 Jędrzej Teresa Suchodolska Klara Michalewska z d.Malinowska Czebenie 38 Adam Agnieszka Kozłowska Jakub Kaszyński, Antoni Bańkowski 817 43V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0045.htm
5 2 1833 Ołyka Jakub Rybczyński Dermanka 21 Maciej Katarzyna Wysocka Marianna Kulesza Dermanka 18 Jan Rozalia Suchodolska 819 158 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0166.htm
5 2 1833 Włodzimierzec Józef Piotrołai Hały 29 Jakub Zofia Marcińkiewicz Aleksandra Łozowicka Hały 18 Franciszek Maria Suchodolska Józef Czarnecki, Franciszek Piotrołai, Szymon Kunicki 819 91-92 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0092.htm
11 9 1835 Dubno Ignacy Kulesza Mosty, par. Ostróg 21 Jan Rozalia Suchodolska Karolina Sawicka Obhów 18 Szymon Katarzyna Miszkiewicz 821 162V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0165.htm
8 6 1837 Ptycza Tymko Samoniuk Buderaż, par. Unicka Pełcza 20 Antoni Katarzyna Marianna Lasecka Pełcza 20 Wojciech Ewa Suchodolska Jan Wiszniowski, Piotr Piotrowski, Paweł Ilczuk 823 272V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0306.htm
2 2 1841 Szumsk Feliks Arembski Majdan Dubieński 19 Wawrzyniec Kunegunda Donelak Agnieszka Suchodolska Huta Szumska 19 Piotr Barbara Sopińska 872 555 6
8 2 1841 Korzec Józef Bielecki Balarka Lubomirka 25 Marcin Ewa Suchodolska Tekla Rakowska Balarka Usteńska 21 Grzegorz Ewa Moroz 872 231 14
24 8 1841 Kuniów Kazimierz Roliński Chiniówka 22 Marcin Krystyna Józefa Kulesza Chiniówka 18 Jan Rozalia Suchodolska R 61 R 6
18 5 1841 Opalin Józef Świderski Smolarze 50w Antoni Elżbieta Świebodzian Marianna z Boroczyńskich Suchodolska Smolarze 44 Franciszek Marianna 519 5 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20519/pages/PL_1_436_519_0004.htm
8 6 1842 Kołki Grzegorz Falkowski Medweżki 31 Paweł Marianna Suchodolska Zofia Kowalska Medweżki 20 Jan Katarzyna Sołtys Felix Korzeniowski, Stefan Jazwiński 828 233V 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0237.htm
1 2 1842 Stepań Grzegorz Mokrzycki Wyrka 28 Adam Marianna Mołodecka Ludwika Piotrowska Użanie 19 Tomasz Marcella Suchodolska 881 170 V 3
1 2 1842 Stepań Mikołaj Piotrowski Użanie 25 Tomasz Marcella Suchodolska Marianna Kulikowska Użanie 21 Maciej Eleonora Piętrzyńska 881 171 R 4
15 2 1842 Korzec Marcin Sawicki Balarka Lubtowska 21 Aleksander Helena Strumidłowska Aleksandra Suchodolska Balarka Lubtowska 20 Wawrzyniec Rozalia Śliwińska 873 163 5 PW
21 6 1842 Nowogród Jan Wojcicki Hłumcza 40 Andrzej Agnieszka Suchodolska Justyna Koszelewska Zwiahel 21 Feliks Apolonia 873 68 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0037.htm
15 2 1842 Tuczyn Karol Sewruk Siedliszcze Małe 20 Kazimierz Katarzyna Suchodolska Anna Prokopowicz Siedliszcze Małe 27 Bazyli Anastazja Torgońska 881 197 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0205.htm
21 2 1843 Kuniów Franciszek Malinowski Chiniówka 30 Szymon Marianna Popławska Anna Kulesza Chiniówka 22 Jan Rozalia Suchodolska 882 66 V 11
21 2 1843 Korzec Piotr Żarczyński Balarka Lubomirka 24 Szymon Ewa Nogaj ? Karolina Holakowska wdowa Balarka Lubomirka 31 Marcin Ewa Suchodolska 874 235 21 PW
15 10 1844 Tuczyn Andrzej Sewruk Małe Siedliszcze 27 Kazimierz Katarzyna Suchodolska Ludwika Chodorowska Małe Siedliszcze 25 Jan Marianna Oszczepowska Stefan Szuwarski, Wojciech Chodorowski 883 155V 8 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0159.htm
12 11 1844 Tuczyn Kazimierz Łukomski Sobówka 35w Mikołaj Apolonia Suchodolska Balbina Uchańska Nowy Majdan 25 Mikołaj Marianna Boczkowska Walenty Chorążyczewski, Grzegorz Łukomski 883 157 10 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0160.htm
28 10 1845 Aleksandria Józef Ostapowicz Kamienna Góra 46 Józef Marianna Regina z Bagnickich Suchodolska Kamienna Góra 46 Jan Agnieszka 884 190 R 4
25 11 1845 Tuczyn Wojciech Chodorowski Siedliszcze Małe 27 Jan Marcelina Oszczep...wska Pawlina Sewruk Siedliszcze Małe 19 Kazimierz Katarzyna Suchodolska 884 179 V 4
28 1 1845 Korzec Ludwik Piasecki Rzyczki 21 Piotr Zofia Gajewska Marianna Bagińska Michijówka parafia Nowogród Wołyński Zwiahel 18 Wincenty Magdalena Suchodolska 876 177 2 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0096.htm
21 1 1845 Korzec Heliodor Metelski Balarka Kaczeniec 22 Feliks Anna Domańska Ewa Suchodolska Rudnia Klonowska 19 Jan Franciszka Linkiewicz 876 176 1 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0095.htm
21 1 1845 Wiszenki Antoni Galla Nowosady 26 Jan Marianna Wróblewska Katarzyna Suchodolska Majdan Jezierski Jan Marcjanna Żarczyńska Bogusław Galla, Krzysztof Herman, Gotlib Herman 771 18 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0010.htm
17 2 1846 Torczyn Jakub Garczyński Chorochoryń 19 Piotr Petronela Dymińska Antonina Sinkowska Chorochoryń 22 Faustyn Marianna Suchodolska Michał Jakubowski,Jan Strzałkowski 832 43V 4 633 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0049.htm
27 10 1846 Szumsk Jan Bruczkowski Litowiszcze 20 Ludwik Aleksandra Dobrotwór Franciszka Suchodolska Huta Szumska 18 Antoni Agnieszka Domańska 877 864 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0447.htm
1 6 1847 Korzec Józef Bielecki Balarka Usteńska 30 Marcin Ewa Suchodolska Justyna Marcinkowska Balarka Usteńska 24 Michał Marianna Żywicka 6 PW R
28 9 1847 Wiszenki Wojciech Rosiński par. Wiszenki 20 Mikołaj Tekla Wolak Wiktoria Suchodolska par. Wiszenki 18 Jan Marianna Żarczyńska Seweryn Rosiński, Jan Suchodolski 773 22 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0012.htm
18 2 1851 Swojczów Antoni Gronowicz Szczęsnówka 22 Kazimierz Anna Kraszewska Anna Suchodolska Szczęsnówka 20 Wawrzyniec Tekla Świrzewska 613 32 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0017.htm
18 9 1855 Beresteczko Józef Bogucki Beresteczko 21 Kazimierz Tekla Karolina Suchodolska Kutrów 16 Jan Marianna 17 21 1
17 11 1857 Swojczów Jan Uleryk Dominopol 28 Błażej Franciszka Mołodecka Atanazja Suszyńska Szczęsnówka 18 Jan Rozalia Suchodolska 618 42 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20618/pages/PL_1_436_618_0022.htm
26 10 1858 Beresteczko Adam Sakowski Beresteczko 21 Filip Teresa Marianna Suchodolska Kutrów 19 Andrzej Julianna Bogucka 20 27 7
19 11 1861 Szumsk Tomasz Szlachetko Huta Piaseczna 36w Antoni Marianna Śliwińska Ludwika Suchodolska Huta Piaseczna 20 Wawrzyniec Marianna Jastrzębska Augustyn Dromaracki, Józef Soroczyński, Józef Soczyński 245-1-17 202R 10 R
1861 Beresteczko Jędrzej Jędrzejewski Ignacy Ewa Staczyńska Anastazja Suchodolska nr aktu 2 t. IV 521
13 5 1862 Niewirków Feliks Żygadło Janówka 25 Ignacy Rozalia Mikłaszewska Franciszka Węgłowska Janówka 20 Jan Anna Suchodolska 887 72 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0038.htm
13 11 1866 Torczyn Józef Jaworski 26 Kazimierz Katarzyna Bogusławska Marianna Suchodolska Ulaniki 25 Bartłomiej Anna 652 45 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20652/pages/PL_1_436_652_0024.htm
29 10 1867 Radziwiłłów Józef Borowy Suchodoły 20 Andrzej Anna Mączakowska Marianna Soroczyńska Poczajów 18 Szymon Anna Suchodolska 68 R 3 T
8 11 1870 Szumsk Eliasz Bilewicz par. Szumsk 22 Józef Antonina Suchodolska Aniela Listowska Waśkowce Sylwester Agnieszka Kucharska Tomasz Leszczyński, Franciszek Giżycki, Jan Bilewicz 1-53 39V-40R 27 T RK
8 11 1870 Szumsk Mikołaj Leszczyński Kąty 22 Stefan Franciszka Kucharska Brygida Oręba Majdan Dubieński 19 Feliks Agnieszka Suchodolska Jan Sikorski, Mikołaj Jastrzembski, Grzegorz Chruszczewski 1-53 40V-41R 29 T RK
22 11 1870 Szumsk Szymon Głowacki par. Szumsk 30w Piotr Marianna Ryszczyńska Maria Suchodolska Kąty 18 Mateusz Marianna Zielińska 1-53 40V-41R 32 T RK
3 9 1871 Wyszogródek Franciszek Popiel Ułaszczyńce 39w Piotr Weronika Suchodolska Franciszka Czajkowska Ułaszczyńce 22 Ludwik Wiktoria Lewandowska 1-55 62V 5 T
17 11 1872 Sidorów Michał Kaczyński Suchodól 4 28 Michał Eufrozyna Kaliniak Józefa Szara Suchodól 6 24 Grzegorz Dimicella Suchodolska 1205L 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0012.htm
11 11 1873 Szumsk Jan Franczuk Załuże 20 Grzegorz Marianna Suchodolska Joanna Jasińska Kąty 18 Marian Gertruda Martynowska Mateusz Franczuk, Grzegorz Kasiuba 1-226 115V 25 T DM
12 10 1875 Radziwiłłów Jan Wojtuszyszyn-Sitar Sestratyn 26 Józef Maria Bocianowska Stanisława Soroczyńska Sestratyn 17 Szymon Joanna Suchodolska 1-69 72V 7 T
6 11 1877 Dederkały Piotr Orłaczuk Kaletyńce 20 Jan Marianna Daszkiewicz Wiktoria Stasiuk Kaletyńce 18 Bazyli Katarzyna Suchodolska 57 156 1 1-71 85V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0088.htm
19 2 1878 Szumsk Jakub Sikorski Majdan Dubienski 26 Michał Tekla Tomczuk Marcelina Oręba Majdan Dubieński 18 Feliks Agnieszka Suchodolska Jan Zieliński, Kasper Jasiński 1-230 44R 6 T DM
26 2 1878 Szumsk Piotr Tomczuk Waśkowce 36w Wawrzyniec Marianna Franczuk Agnieszka Suchodolska Waśkowce 20 Franciszek Aleksandra Kotowska Jan Tomczuk, Jakub Zagor 1-230 46R 10 T DM
4 11 1879 Szumsk Benedykt Jasiński Kąty 18 Jan Apolonia Szmatkowska Karolina Listowska Waśkowce 18 Józef Rozalia Suchodolska Grzegorz Fedorowicz i Łukasz Giżycki 01-226 169R 26 T 487
26 10 1880 Ołyka Franciszek Kitajewski Wólka Kotowska 31 Konstanty Rozalia Kowalska Katarzyna Suchodolska Wólka Kotowska 18 Franciszek Katarzyna Bernacka 501 68 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0035.htm
26 10 1880 Ołyka Ludwik Harzyński Wólka Kotowska 24 Alojzy Katarzyna Mazurkiewicz Marianna Suchodolska Wólka Kotowska 22 Franciszek Katarzyna Bernacka 501 69 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0036.htm
1 1 1881 Szumsk Mikołaj Mazurek par. Dederkały 21 Wawrzyniec Katarzyna Błaszczuk Franciszka Suchodolska Załuże 18 Franciszek Helena Kozłowska Emilian Niewiadomski, Jakub Kozłowski , Piotr Oborski 01-231 41V 1 T DM
3 2 1885 Szumsk Maciej Marciniuk Załuże 25 Mikołaj Tekla Kowalska Brygida z Zielińskich Leszczyńska Kąty 34 Feliks Agnieszka Suchodolska Józef Marciniuk, Jan Tomczuk 01-232 203V 10 T
20 6 1888 Krzemieniec Kazimierz Karol Zaborowski Komnatka 32 Karol Maria Włodzimirska Maria Suchodolska Krzemieniec 21 Mikołaj Helena Pniewska 01-81A 36V 17 T
17 9 1889 Szumsk Leon Błaszczuk Hucisko Pikulskie 18 Tomasz Franciszka Sopińska Teresa Jasińska Hucisko Pikulskie 21 Hieronim Marcelina Suchodolska Mateusz Franczuk, Jan Brączkowski 1-232 47V 26 T DM
28 10 1890 Szumsk Tomasz Oborski Stara Huta 24 Franciszek Franciszka Paszkowska Franciszka Zielińska Stara Huta 18 Wincenty Anna Suchodolska 01-233 142R 16 T
10 11 1891 Torczyn Kazimierz Krupiński Chorochoryn 27 Adam Maria Strzelecka Karolina Suchodolska Łucka Droga 19 Józef Sabina Jakubowska Wincenty Suchodolski, Jan Krupiński, Klemens Krupiński 677 49 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0026.htm
3 7 1894 Torczyn Konstanty Błędowski Litwa 22 Michał Rozalia Jastrzębska Bronisława Suchodolska Jamki 18 Wincenty Teresa Strzelecka 680 38 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0025.htm
16 10 1894 Szumsk Mikołaj Jastrzębski Stara Huta 21 Jakub Julia Krasicka Paulina Suchodolska Stara Huta 18 Piotr Antonina Głowacka 01-233 315V 33 T
29 1 1895 Szumsk Karol Jarmoliński Cyranka 26 Józef Klara Jastrzębska Aniela Suchodolska Stara Huta 18 Tomasz Franciszka Stefańska 01-233 223V 6 T
26 10 1897 Torczyn Kajetan Szyszko Budki Horodyńskie 41 Franciszek Karolina Rudnicka Anna Jaworska Chorochoryn 18 Józef Maria Suchodolska Julian Skobiński, Franciszek Rudnicki 914 34 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20914/pages/PL_1_436_914_0027.htm
18 10 1898 Torczyn Jan Sadzewicz Folwark Sadowski 26 Wincenty Stanisława Jakubowska Stefanina Suchodolska Kolonia Jamki 20 Wincenty Teresa Strzelecka 935 30 12
22 11 1898 Torczyn Tomasz Dąbrowski 56 Franciszek Rozalia Harasymowicz Marcelina Suchodolska Uroczysko Wierchy 25 Józef Henryka Karpińska 935 33 18
16 2 1898 Ołyka Józef Wąsowicz Wólka Kotowska 25 Jan Aleksandra Orlińska Teofila Suchodolska Wólka Kotowska 22 Franciszek Katarzyna Bernacka 1018 922 11 MO
22 11 1898 Szumsk Aleksander Paszkowski Obhów, par. Dubno 25 Ludwik Petronela Sawicka Emilia Głowacka Drygany 20 Szymon Maria Suchodolska 01-234 67V 53 T
31 1 1899 Torczyn Józef Kowalski Semerynki, par. Zaturce 22 Jan Marianna Kowalska Antonina Suchodolska Wierchy 20 Józef Henryka Karpińska Tomasz Szyszko, Władysław Garczyński 936 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0021.htm
16 5 1899 Torczyn Jan Jaworski Budki Horodyńskie 30 Józef Marianna Suchodolska Marianna z Puszczewiczów Rudnicka Budki Horodyńskie 29w Ignacy Zuzanna Orzechowska Franciszek Dżec, Tomasz Szyszko. 936 26 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0023.htm
23 1 1900 Torczyn Jan Holc Chorochoryn 30 Michał Karolina Kunc Maria Suchodolska Uroczyszcze Wierchy 18 Józef Henryka Karpińska 954 43 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0024.htm
6 10 1902 Szumsk Ignacy Mazurkiewicz Dederkały Małe, par. Szumbar 20 Mikołaj Franciszka Suchodolska Julia Morozowska Dederkały Wielkie, par. Szumb 20 Mikołaj Teofila Czugajewska 0.1-236 293R 24 T
2 2 1903 Szumsk Józef Borkowski par. Szumsk 27 Stanisław Maria Jastrzębska Bronislawa Suchodolska par. Szumsk 21 Tomasz Franciszka Stychańska 0.1-237 60V 10 T
11 5 1903 Szumsk Stanisław Jahołkowski par. Szumsk 48w Jan Felicja Anna z Listowskich Oborska par. Szumsk 38 Franciszek Lucyna Suchodolska 0.1-237 66R 31 T
6 6 1904 Radziwiłłów Józef Kaczyński Buhajówka 27 Józef Aniela Maliszewska Marianna Suchodolska Buhajówka 20 Józef Konstancja Maliszewska 48 V 5
10 10 1904 Torczyn Ignacy Koleta Marianówka, par. Nieświcz 25 Andrzej Maria Stępień Antonina Suchodolska Ulaniki 22 Wincenty Teresa Strzelecka 986 40V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0024.htm
16 10 1905 Szumsk Paweł Kucharski Kąty 22 Zygmut Marcelina Tomczuk Barbara Tomczuk Załuże 18 Józef Agnieszka Suchodolska 01-236 203R 31 T
28 5 1906 Ołyka Edward Bojkowski Moczulce 23 Jan Anna Wąsowicz Leontyna Suchodolska Wólka Kotowska 19 Jan Dorota Garbalińska 1019 290 22 MO
29 10 1906 Szumsk Michał Tomczuk Załuże 24 Jan Agnieszka Suchodolska Kamila Bilewicz Waśkowce 20 Maciej Katarzyna Stachowska 01-236 140R 43 T
17 2 1908 Ołyka Antoni Gala Przebraże Par. Wiszenki 25 Stanisław Bronisława Suchodolska Marianna Kownacka Wólka Kotowska 19 Jozef Aniela Bernacka 1019 630 18 MO
12 10 1908 Szumsk Bronisław Oborski Huta Stara 29 Wojciech Anna Orłowska Bronisława Głowacka Drygany 18 Szymon Maria Suchodolska Jan Orłowski, Aleksandra Paszkowska 52V 30 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HN-V?i=656&cat=833999
26 10 1908 Szumsk Stanisław Markowski Załuże par. Dubno 25 Dominik Marianna Kozłowska Marianna Suchodolska Huta Stara 20 Tomasz Franciszka Stychońska Mikołaj Jastrzembski, Józef Maszczylewski 53V 34 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3W6-6?i=657&cat=833999
16 5 1910 Szumsk Józef Bacajewski Załuże 27w Piotr Maria Błażejewska Antonina Marciniuk Kąty 20 Maciej Brygida Suchodolska Mikoła Marciniuk, Jan Błażejewski 75V 22 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CW-B?i=1055&cat=834000
25 1 1911 Szumsk Józef Kucharski Kazimiera Mazurek Dederkały Małe 20 Mikołaj Franciszka Suchodolska 58 4-5 5 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0003.htm
13 5 1912 Torczyn Kazimierz Leśniewicz Ulaniki 27 Feliks Rozalia Chmielewska Albina Suchodolska Ulaniki 17 Stanisław Maria Dobrucka 1042 53 14 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0031.htm
2 6 1913 Ołyka Antoni Judycki Pjanie, par. Jałowicze 23 Bronisław Ludwika Paszkowska Kazimiera Suchodolska Wólka 21 Daniel Zofia Gala 1063 135 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0143.htm
25 1 1915 Torczyn Adolf Błędowski Litwa 19 Konstanty Bronisława Suchodolska Maria Kantopa Smoligów 20 Teofil Józefa Błońska 1064 47 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201064/pages/1_436_0_0_1064_0028.htm
1919 Niewirków Hilary Misiuna Stanisław Ewa Suchodolska Janina Kadłubowska nr aktu 54 t. VI 409
30 1 1921 Szumsk Jan Biernacki Stara Huta 26 Ignacy Tekla Giżycka Krystyna Suchodolska 01-233 191V-192R 104 T dopisek
15 7 1923 Ludwipol Stanisław (Biskup) Dąbrowski Stara Huta 20 Antoni Franciszka Suchodolska Aniela Bagińska 966 23V-24R 91
7 6 1925 Szumsk Hipolit Wasilewski Zofia Suchodolska Stara Huta 21 Jan Helena Staszewska 0.1-238 13V-14R 51 dopisek T
20 2 1927 Ludwipol Paweł Guzek Ewa Suchodolska Stara Huta 24 Władysław Katarzyna Węgłowska 966 9V-10R 33
25 9 1927 Ołyka Florian Paszkowski Wiktoria Wąsowicz Wólka Kotowska 19 Józef Teofila Suchodolska 1019 580 172 MO
6 2 1927 Szumsk Jan Biernacki Petronela Suchodolska Stara Huta 22 Stanisław Adela Jastrzębska 01-236 172V-173R 84 T dopisek
10 5 1928 Łuck Adam Suchodolski Ulaniki, par. Torczyn 61 NN Pawlina Suchodolska Maria Kopińska (?) 953 37 71 dopisek
21 12 1928 Łokacze Feliks Błędowski Litwa, par. Torczyn 26 Konstanty Bronisława Suchodolska Rozalia Strich 967 20V-21R 98 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0021.htm
26 12 1929 Torczyn Aleksander Pyska (?) Leokadia Łaskarzewska Siedmiarki 25 Adam Maria Suchodolska 986 5 V-6R 21 dopisek
20 10 1929 Torczyn Franciszek Krupiński Antonówka Szepelska 29 Kazimierz Karolina Suchodolska Maria Poroszewska 954 4-5 9 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0003.htm
30 5 1930 Łuck Adam Krupiński Smolarnia Horodyńska 28 Kazimierz Karolina Suchodolska Maria Puszczewicz 967 14V-15R 66 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0015.htm
19 10 1930 Kąty Jan Leszczyński Kąty 25 Józef Karolina Kucharska Józefa Suchodolska Kąty 25 Jan Franciszka Jasińska 01-236 163V-164R 36 T dopisek
26 11 1930 Wiszenki Bazyli Szulgacz Maria Suchodolska Bereściany 21 Antoni Anna Miller 1019 62 141 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0036.htm
25 1 1931 Kąty Józef Jarmoliński Cyranka 24 Aleksander Wiktoria Jarmolińska Aniela Suchodolska Stara Huta 24 Jan Helena Ostaszewska 01-236 34V-35R 169 T dopisek
15 2 1931 Kąty Jan Jasiński Kąty 25 Józef Franciszka Wereszczyńska Maria Suchodolska Kąty 33 Jan Franciszka Jasińska 01-234 17V-18R 65 T dopisek
15 2 1931 Nieświcz Izydor Sadzewicz Zwiniacze 23 Jan Stefania Suchodolska Wojdanowicz 994 5 16 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0008.htm
31 1 1932 Kąty Teofil Jastrzębski Stara Huta 26 Mikołaj Paulina Suchodolska Marcelina Jastrzębska 01-236 40V-41R 197 T dopisek
7 2 1932 Kąty Dominik Jasiński Kąty 25 Józef Anna Kucharska Aniela Suchodolska 01-236 25V-26R 123 T dopisek
7 1 1933 Ludwipol Paweł Kutasiewicz Cecylówka 31 Józef Helena Zacharzewska Karolina Suchodolska 969 2V-3R 7 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0003.htm
19 11 1933 Ludwipol Antoni Węgłowski Marianna Suchodolska Stara Huta 28 Władyslaw Katarzyna Węgłowska 983 36V-37R 146 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0038.htm
21 5 1933 Ołyka Bolesław Olszewski Janina Kownacka Zalisocze 22 Fabian Albertyna Suchodolska 1063 46 184 dopisek
28 1 1934 Kiwerce Bolesław Burawski Pełża 26 Stanisław Zofia Praczkowska Genowefa Suchodolska 1019 584 178 MO
9 11 1935 Krzemieniec Piotr Kaczyński Białokrynica 26 Józef Maria Suchodolska Elżbieta Jaśkiewicz Krzemieniec 24 Józef Joanna Różycka 29 V 35
19 5 1935 Zaturce Jan Gut Weronika Koleta Ulaniki 21 Ignacy Antonina Suchodolska 1056 14-15 27 dopisek
13 11 1935 Zofiówka Stanisław Kondracki Antonina Ostrowska Dobra 24 Kasper Aniela Suchodolska 1063 30 120 dopisek
24 1 1937 Zaturce Konstanty Łaskarzewski Siedmiarki 25 Adam Maria Suchodolska Marianna Linek 1042 26-27 50 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0016.htm
8 2 1939 Ołyka Antoni Charłapow Władysława Babińska Wólka Kotowska 32 Leonard Franciszka Suchodolska 1019 355 43 dopisek MO

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok
55 295 Maryanna Suchodolska - wdowa 30 Ostróg Ostróg 1813
95 294 Ż. Marianna Suchodolska 38 Szumsk Kąty 1891
6 .. 20 ż. ??rcelina ur. Suchodolska .. 37 ??rczyn ??rczyn 1910


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl