Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 306 wyników dla: Miller

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 3 1756 Szumsk Katarzyna Mulier Miller 90 Załuże mąż: Szymon 297-1-184 25V Ł 58 RK
25 4 1821 Krzemieniec Antoni Miller 24 Krzemieniec 299 113 46 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
2 6 1828 Łuck Florentyn Marekmiller 2 Łuck s. Franciszka i Anieli Wietrzyńskiej 814 32 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0036.htm
5 5 1828 Zasław św. Józefa Jakub Hieronim Skrzynecki 9/12 Sławuta rodzice ur. Stanisław Skrzynecki, Tekla Miller, z kaszlu 178-3-94 56R 40 Ż 108 KP2
1 9 1829 Koblin Magdalena Miller 30 Młynów mąż ś.p. Jan Miller 815 240V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0245.htm
18 9 1831 Radziwiłłów Ludwik Miller 50 Leduchów wdowiec po Katarzynie 817 228 87 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0232.htm
27 8 1831 Ołyka Apolonia Miller 80 Moszczanica z Muszańskich, wdowa 817 324 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
30 3 1831 Białogródka Antoni Miller 28 Dańkowce ur., żona Joanna z Rużyckich, syn Fortunat 178-3-97 96V 37 Ż DM
1 4 1831 Butowce Barbara Miller 98 Malkia wdowa, córka Elżbieta 178-3-97 223R 11 Ż 425 DM
6 2 1832 Włodzimierz Zuzanna Miller 27 prac., mąż Piotr 847 50 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0027.htm
6 3 1834 Międzyrzec Rozalia Miller 74 par.Międzyrzec zd.Lencewicz wd.Zostawila z 1-go małż s.Szczepana,z 2-go po Johannie Markiewicz? bez potomstwa,z 3-go Stefana Zajwelewicza?,który zm.w 1826r,z 4-go Johan Miler bez potomstwa 171-1-7 264R 8 R AS 0
16 2 1840 Nowogród Wołyński Marianna Miller 50 Nowogród Wołyński z Szpileckich, mąż Jerzy - jeniec wojenny, córki Aleksandra i Maryanna 871 83 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0044.htm
30 4 1841 Bucyń Marianna Miller 50 Serechowicze wdowa po Franciszku, córki Franciszka i Julia 34 11-12 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2034/pages/PL_1_436_34_0008.htm
8 8 1842 Horyńgród Teresa Miller 30 Drozdów mąż Witalis, ekonom wsi Iljina, bez potomstwa 881 233 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0244.htm
5 7 1842 Berezdów Władysław Miller 5/12 Zabara s, ur. Franciszka i Józefy z Kostrzyńskich 873 282 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0147.htm
11 7 1842 Berezdów Elżbieta Czyżewska 2 Stołby c. ur. Jana i Marianny z Millerów 873 283 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0147.htm
16 8 1842 Berezdów Magdalena Miller 38 Prawutyń Mały z Szymańskich, ur., mąż Jan, syn Tomasz 873 288 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0150.htm
20 8 1845 Zasław św. Jana Wincenty Klaybll 1 Zasław s. ur. Wincentego i Franciszki z Millerów 178-3-113 81V 38 Ż DM
6 11 1848 Zasław św. Jana Maria Franciszka Ułłowicz 4 Zasław od szkarlatyny, c. W. Leopolda i Marii z Millerów 178-3-117 116R 102 Ż
29 3 1849 Ostróg Franciszek Miller 2 Biełaszów s. Fortunata i Heleny z Szydłowskich 171-1-15 46V 46 R 49 DM
24 11 1849 Annopol Marianna Miller 10/12 Korostek c. panny Franciszki Miller 171-1-15 135R 44 R 137 DM
25 6 1855 Kowel Ernest Miller 25 Kowel szeregowy jekaterynosławskiego pułku lejbgwardii Jego Imperatorskiej Wysokości , kawaler 257 160 261 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0084.htm
9 3 1856 Krzemieniec Józef Miller 79 Andruha Wielka towarzysz b. wojsk polskich, dawno stracił żonę i potomstwo 426-1-28 54R 24 T 274 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4C-8?i=273&cat=300453
25 10 1861 Zasław św. Jana Franciszka Klajbl 43 Zasław z d. Miller, pozost. wd. Wincentego, pozost.s,: Seweryna i Władysława oraz c.Juliannę 17-1-119 32R 38 Ch RG
5 2 1862 Zasław św. Jana Joanna Miller Bielczyn c. Jana i Nadieżdy z Kawrajskich 178-3-77 275R 7 Ż 546 DM
8 6 1870 Krzemieniec Michał Miller 83 Krzemieniec żona Kamila, dzieci nie zostawił 1-50 46R 53 T
19 1 1881 Krzemieniec Kamila Miller 82 Krzemieniec od starości, z Głębockich, szl., wdowa 426-1-75 29V 10 T 38 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9HH?i=37&cat=834010
28 7 1885 Ołyka Marianna Miller 1 Humienniki Karola i Barbary z Woryszków 506 91 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0047.htm
26 2 1886 Ołyka Stanisława Miller 9/12 Bogusławka Ksawerego i Ameli z Gitlerów 507 85 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0045.htm
19 10 1888 Ołyka Ksawery Ignacy Miller 33 Bogusławka żona Amalia z Gitlerów, zost. synów Emiliana, Józefa... 508 99 60 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0051.htm
13 2 1889 Ołyka Józefa Miller 3 Romanów córka Pauliny Miller 509 79 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0045.htm
10 9 1891 Semenówka Józef Miller (Müller) 1 Semenówka s. austr. poddanych Paula i Christiny z d. Mec (Mez, Metz) 51 31 Tb
14 10 1891 Semenówka Maria Anna Miller (Müller) 0,5 Semenówka c. chł. Andreasa i Katarzyny z d. Herlein (Herrlein) 52 40 Tb
5 11 1891 Semenówka Gotlib (Gottlieb) Miller (Müller) 38 stanica Tifliska przesiedl. z saratowskiej gub. wsi Karaulnego Bufaka, żona Maria Anna z d. Geit (a. Geins) 54 47 Tb
20 8 1892 Ołyka Stanisław Gugał 2 Romanów s. Łukasza i Pauliny z Millerów 1018 86 37 MO 0
21 8 1893 Ołyka Dionizy Miller 6/12 Huta Bogusławka Jana i Józefy z Hermanów 1018 242 75 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0128.htm
8 10 1901 Ołyka Józefa Miller 18 Ołyka z Wiszniewskich, pruska poddana, mąż Filip 953 80 53 0
7 9 1901 Młynów Rudolf Werka 3,5 Pereweredów rodzice: Szymon i Julia z d. Miller 740-4-446 7V 36 R 492 RK
19 8 1901 Starokonstantynów Stanisław Miller 21/12 Werborodyńce s. Fryderyka Ignacego i Julii z Szepelskich z guberni radomskiej 17-1-505 68R 94 Ch 135 DM
1 11 1905 Ołyka Antonina Miller 1 Moszczanica Filip i Katarzyna Dudek 985 81 81 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0076.htm
30 8 1905 Ołyka Marian Miller 3/52 Huta Bogusławka Emil i Marianna z Mecnerów 985 78 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0073.htm
17 8 1905 Ołyka Marianna Miller 27 Huta Bogusławka z Mecnerów, mąż Emil, dzieci: Jan, Marian, Henryka 985 78 63 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0073.htm
8 2 1905 Młynów Marta Siedlarz Sedlar 2 Kosarewo Czesi, rodzice: Wilhelm i Barbara z d. Miller 740-2-411 155V 9 R 1457 RK
19 4 1906 Romanów Waleria Miller 6/12 Monastyrek c. Antoniego i Marii z Bagińskich 178-3-215 53R 36 Ż 103 DM
4 12 1906 Romanów Walenty Miller 5/12 Monastyrek s. Feliksa i Faustyny z Święcickich 178-3-215 58V 97 Ż 114 DM
15 1 1908 Ołyka Feliksa Miller 7/12 Bogusławka Emila i Stanisławy z Szmauzów 1019 652 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0345.htm
21 2 1909 Ołyka Wiktoria Suchodolska 1,5 Bereściany Antoniego i Anny z Millerów 1019 141 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0076.htm
7 12 1909 Ołyka Jan Miller 9/12 Huta Bogusławka Emila i Marii Mecner 1019 166 108 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0089.htm
11 2 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Józefa Zielińska 36 Szepetówka z d. Miller, mąż Aleksander, syn Władysław i córka Zofia 17-2-47a 38V 8 Ch 75 DM
26 8 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Józef Miller Szepetówka zmarł w lazarecie wojskowym, austriacki szeregowy - jeniec (brak zapisu wieku) 17-2-47a 45V 49 Ch 89 DM
8 3 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Teodor Miller Szepetówka żołnierz szeregowy z Guberni Piotrkowskiej z miasta Łodzi 17-2-47a 89R 23 Ch 174 DM
22 12 1917 Tbilisi August Miller 52 Tbilisi s. Moryca, obywatel m. Odessy, żona Maria, dzieci: Alina l. 17, Frydrych l. 12 i Maria l. 10 350 342 Tb
16 1 1923 Młynów Anastazja Sztechmiller 11/12 Nowiny Dobratyńskie córka Andrzeja, Stanisławy z Paszkowskich, z przeziębienia 740-6-321 73 3 R AK2

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
? 0 1 Krzemieniec Elżbieta Marianna Morawska Krzemieniec Piotr Kunegunda Miller dopeł.chrz.12.04., Wlm Jan Aleksandrowski i Benedykta Świętochowska 01-3 43R 92 T 543 DM
10 1 1718 Tarnopol Jan Mikołaj Lejman Maciej Zofia Jan Beckier, Katarzyna Millerowa 1343L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201343/pages/PL_1_301_1343_0001.htm
23 2 1789 Szumsk Maciej Sleziński Śliwiński? Szumsk Teodor Katarzyna Hiacynt Blicharski, Konstancja Millerówna, Łukasz Kozłowski, Julianna Bilińska 297-1-181 95R Ł 6 RK
15 3 1789 Szumsk Jan Komornicki Załuże Feliks Marianna Piotr Krupiński, Konstancja Millerówna, Hiacynt Biliński, Teresa Dębicka 297-1-181 95V Ł 7 RK
16 7 1789 Szumsk Bonawentura Esman Ejsmont Bykowce NN Marianna Esman Paweł Szczepanowski, Konstancja Millerowna 297-1-181 97V Ł 12 RK
12 8 1798 Lubar Bogdana Marcinowska Lubar Michał Marianna łacina, data chrztu z wody, Nikifor Lewicki, Marcjanna Miller 178-49-3 605V Ż Mg
30 10 1798 Białogródka Marcjanna Sokołowska Krzyworudka Piotr Teresa Chorostecka MD. Karol Miller - konsyliarz i MD Karolina Frankowska Stolnikowa 178-51-95 99V 54 Ż DM
26 3 1799 Lubar Wincenty Ferrariusz Szulakowski Lubar Piotr Teresa Załęska łacina, chrzest z wody 27.03.1799, dopeł. 19.04.1799, Jan Bzowski, Marcjanna Millerowa, Ludwik Leczewski, Marianna Marcinowska, Michał Marcinowski, Marianna Saskiewicz 178-51-174 5V Ż Mg
29 5 1799 Lubar Antoni Haydrych Lubar Michał Marianna łacina, chrzest 31.05.1799, Michał Marcinowski, Marianna Miller, ass. Samuel Wittke, Marianna Dąbrowska 178-51-174 10R Ż Mg
24 11 1799 Lubar Katarzyna Mitkowska Lubar Jan Marianna łacina, data chrztu, Jakub Jankowski, Marcjanna Miller, ass. Piotr Sulikowski organista, Apolonia Wysoczańska 178-51-174 17R Ż Mg
10 1 1800 Lubar Marianna Korycka Lubar Stanisław Antonina Wasylewska łacina, chrzest z wody 11.01.1800, dopeł. chrztu 15.01.1800, Jakub Dankowski, Zofia Korycka, ass. Tomasz Agatyn, Marianna Miller, Franciszek Czarnecki, Julianna Dankowska 178-51-174 19R Ż Mg
7 3 1800 Lubar Joanna Grodzka Lubar Mikołaj Elżbieta Pruszyńska łacina, data chrztu, Tomasz Agatyn, Marcjanna Miller 178-51-174 22R Ż Mg
14 2 1801 Lubar Ignacy Samuel Hieronim Skrobocki Lubar Maciej Helena łacina, chrzest 15.02.1801, Samuel Witke, Marcjanna Millerowa 178-51-174 29V Ż Mg
10 3 1801 Lubar Fortunat Marcinowski Lubar Michał Marcjanna łacina, chrzest z wody 11.03.1801, Samuel Wittke, Marcjanna Millerowa 178-51-174 30V Ż Mg
30 4 1801 Lubar Florian Radzikowski Lubar Szymon Rozalia łacina, data ur. i chrztu, Michał Marcinowski, Marcjanna Miller 178-51-174 31V Ż Mg
26 7 1801 Lubar Anna Zienkiewicz Lubar Józef Marianna łacina, data chrztu, Michał Marcinowski, Marcjanna Miller 178-51-174 33V Ż Mg
9 4 1802 Lubar Leon Stański Lubar Stefan Marianna łacina, chrzest 13.04.1802, Andrzej Miller, Marianna Marcinowska 178-51-174 40R Ż Mg
7 9 1802 Lubar Franciszek Erazm Korycki Lubar Stanisław Antonina łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Marcjanna Miller 178-51-174 44R Ż Mg
24 11 1802 Lubar Jan Lubrański Lubar Michał Honorata Mejer łacina, data chrztu, Antoni Pawski, Felicjanna Dziakiewicz, ass. Andrzej Miller, Julianna Januszewska 178-51-174 46V Ż Mg
26 11 1802 Lubar Katarzyna Małgorzata Sabuszewska Lubar Gabriel Marianna Walicka łacina, data chrztu, Prokop Markiewicz, Małgorzata Kacperska, ass. Michał Malinowski, Marianna Miller, Piotr Lewandowski, Apolonia Jędrzejowska, Piotr Gurski, Julianna Dankowska, Jan Pawłowski, Tekla Markiewiczowa 178-51-174 46V Ż Mg
3 4 1807 Lubar Franciszka Ostaszewska Lubar Jakub Julianna Jagielska łacina, chrzest 4.04.1807, Michał Klaryn, Anna Millerowa 178-51-174 91R Ż Mg 218
26 10 1809 Ostróg Jan Wrzesiowski Mizocz Kajetan Anna Ignacy Czerniakowski, Magdalena Millerowa 297-1-136 106 Ł 1157 SK
16 12 1809 Ostróg Łucja Wiktoria Wrzesiowska Mizocz Mikołaj Zofia Chrzest 19.12.1809: Feliks Zaborowicz, Magdalena Millerowa 297-1-136 109 Ł 1161 SK
30 1 1811 Ostróg Franciszek Dilbeiter Mizocz Antoni Marianna Amplerówna Krystian Miller, Katarzyna Woycicka 297-1-136 139 Ł 851 SK
20 8 1814 Zasław św. Józefa Bernard Jan Müller [Miller] Zasław Karol Katarzyna Borkowska [chrzest 21.08] Kasper Żukowski i Teresa Grzegorzewska 178-51-232 8V Ż 11 DM
20 8 1814 Zasław św. Józefa Franciszka Angela Müller [Miller] Zasław Karol Katarzyna Borkowska [chrzest 21.08] Kasper Żukowski i Angela Kossowska 178-51-232 8V Ż 11 DM
15 6 1815 Krzemieniec Anna Miller Urmanie, Galicja Józef Tekla Bilska chrz.25.06.1830, Gabriel Piatnicki i Brygida Leśnicka 01-3 128R 97 T 629 DM
11 1 1825 Bucyń Marianna Honorata Miller Bucyń Franciszek Marianna Mokrzycka (dopełnienie) Erazm Krypski, Urszula Liwtinowicz, Mari 26 1 1 B 0
24 5 1825 Horyńgród Aleksander Hankiewicz Wiszewicze, par. Malin, powiat radomyski Jan Domicella Zawistowska dopeł. ch. 9.08.1837, as. Ur. Paweł Miller, Ur. Anna Pawłowska, ch.z wody w dniu urodz., Ur. Jan Cemerski, Ur. Tekla Butewicz 171-1-10 163V 14 R Mg
17 10 1827 Łuck Florentyn Łukasz Jan Kanty Markmiller Łuck Franciszek Ksawery Aniela Wietrzyńska Ignacy Byczkowski sędzia, Salomea Tomaszewska małżonka Rocha 368 28 90 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0015.htm
26 7 1827 Zasław św. Józefa Jakub Hieronim Skrzynecki Sławuta Stanisław Tekla Miller 178-03-009 36 53 Ż MO 71
18 1 1828 Łuck Wincenta Ewa Poźniakowska Łuck Wojciech Helena Jarocka Alojzy Korewa, Prakseda Miller z Dawidowiczów 368 38 5 814 2a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0020.htm
7 11 1828 Łuck Leonard Oliwa Wólka Adam Katarzyna Błońska Ksawery Markmiller doktor, Kunegunda Granowska generałowa 368 68 103 814 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0035.htm
25 3 1828 Krzemieniec Onufry Łopuszański Andruha Sylwester Elżbieta Romaszewska Jakub Kamiński i ur. Anna Miller 01-3 41R 79 T 542 DM
18 11 1828 Zasław św. Józefa Łukasz Perakiewicz Majdan Zasław ur. Kajetan Helena Puszkin ur. Grzegorz Jarosław Miciński, ur. Aleksandra Tripoli, Antoni Miller, Klementyna Kleblowa 178-3-94 41R 98 Ż 78 KP2
10 12 1828 Zasław św. Józefa Marianna Ostrowska Majdan Zasław ur. Jan Agnieszka Polińska ur. Antoni Miller, ur. Honorata Dobraczyńska 178-3-94 41V 100 Ż 79 KP2
10 2 1829 Łuck Jan Eliasz Listowski Łuck Józef Wiktoria Więckowska Erazm Szczucki, Prakseda Miller 368 74 12 815 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0038.htm
8 5 1829 Łuck Jan Nepomucen Stanisław Erazm Markmiller Łuck Franciszek Ksawery Aniela Wietrzyńska Dominik Stobnicki, Klara Stobnicka panna 368 78 28 815 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0040.htm
1 6 1829 Łuck Wiktoria Partycka Worotniów Mojżesz Katarzyna Łoś Jan Baczewski, Prakseda Miller 368 81 40 815 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0041.htm
5 7 1829 Łuck Marianna Zwierzyńska Krasne Daniel Ewa Ścilska Ignacy Bohdanowicz, Aniela Markmiller małżonka Marka 368 82 41 815 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0042.htm
14 11 1829 Łuck Katarzyna Romanowska Łuck Daniel Katarzyna Czyż Ignacy Celiński, Prakseda Miller małżonka Józefa 368 89 63 815 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0045.htm
9 4 1830 Łuck Maria Egipcjanka, Suzanna Józefa Guckler Łuck Dominik Barbara Gorth Franciszek Markmiller lekarz, Karolina Balegh 368 101 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0051.htm
18 6 1830 Łuck Mikołaj Marceli Chiliński Łuck Mikołaj Aleksandra Matuszyńska Franciszek Ksawery Markomiller, Rozalia Tanczewska małżonka Antoniego 368 102 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0052.htm
8 2 1830 Lachowce Jan Goliszewski Kaszczyńce Teodor Petronela Biernacka Maciej de Lamer -Assesor Pow. Ostrogskiego i Marianna Miller panna 171-1-3 97V 12 R DM
14 10 1830 Żytomierz Szymon Drohomirecki Futor Mejorka Jan Prakseda Werbowska Jan Szymanowski Agnieszka Szymanowska as: Feliks Ludwikowski Tekla Miller 178 3 3 R37 267 Ż MP
26 5 1830 Zasław św. Józefa Filip Zapałowski Zasław Majdan Michał Anna Rutkiewicz Antoni Miller, Leonora Chitrowa 178-03-96 19V 30 Ż 36 RG
20 8 1831 Krzemieniec Bernard Ludwik Brzeźniakiewicz Andruha Wielka Wincenty Anna Miller chrz.z samej wody, Wiktor Załuski i żona Wróblewskiego 01-3 160R 99 T 662 DM
5 4 1831 Lachowce Wincenty Walerian Ułłowicz Lachowce Leopold Marianna Miller Wlm Andrzej Klejn i Antonina Kobylińska ż. Kajetana 171-1-4 89R 19 R DM
16 9 1831 Butowce Wacław Kornel Sławiński Malki Adolf Elżbieta Miller Karol Lasota i Tekla Ślaska panna, Aleksander Doliński i Tekla Lasota 178-3-97 216V 29 Ż 413 DM
9 4 1832 Bucyń Andrzej Nahrebecki Serechowicze Paweł Julianna Toczyska As.Józef Hudziński,Franciszka Miller 26 43 2 B 0
25 12 1832 Targowica Anna Dzikowska Bokujma Kazimierz Marcela Miller Józef Omelański, Józefa Tyszkiewicz ż. Bazylego 818 208 R 38 ZP 0
1 5 1832 Ostróg Alfons Rodziński Ostróg Paweł Anna Miller Józef Walter von Kronik, Ur. Teodora Nowicka 171-1-5 6V 33 R MZ
1 2 1832 Korzec Eleonora Dębowiecka Korzec Szymon Anna Nowicka Aleksander Jakutowicz i Marianna Miller ż. Jana 245-1-6 57v 12 R Na
24 12 1832 Nowogród Stefan Kaczanowski Nowogród NN Magdalena ur. Jerzy Miller, Marianna Ryzwowa ż. Grzegorza 245-1-6 27V 1435 R 1518 DW
5 2 1833 Dederkały Agata Teofila Ułłowicz Liski Leopold Marianna Miller c. urodz., chrz. 11.02. Wlm Jan Radzimiński Podkomorzy Ostrowski i Wlm Julianna Janiszewska 01-4 19R 4 T DM 716
8 3 1833 Butowce Eleonora Herman Czerniatyn Wielki Jan Aniela Lwowicz dop. chrztu 29.1.1836, as. W. Franciszek Piotrowski, Barbara Małecka ż. Franciszka, Franciszek Małecki, Franciszka Piotrowska, Józef Miller, Kunegunda Kuleszyna wdowa 178-3-106 218V 6 Ż 422 DW
2 11 1834 Butowce Teofil Witalis Sławiński Malkia Adolf Elżbieta Miller JW. Mikołaj Przyłuski deputat Sądu Głównego Guber. Kijowskiej i JW. Róża Piotrowska ż. Eligiego prezesa Sądu Głównego Ziemskiego 178-03-100 193R 96 Ż 377 DM
21 5 1835 Zasław św. Józefa Julian Krotowski Zasław Jan Marianna Włodyszewska Antoni Miller, Marianna Grabowska 178-3-101 34 49 Ż SK 0
1 12 1836 Butowce Lucyna Sławińska Malki Adolf Elżbieta Miller ur. Jakub Buławiński, Teresa Piotrowska panna 178-3-106 224V 51 Ż 434 DW
23 4 1836 Cudnów Józef Wojciech Paszkowski Korowińce Wielkie Adam Katarzyna Bojakowska JW. Hr. Wincenty Józef Czosnowski i W. Kamila Rogozińska panna, asyst. WW Adolf Suryn i Joanna Miller panna 569-1-59 15R 84 Ż 30 DM
9 12 1836 Butowce Lucyna Sławińska Malki Adolf Elżbieta Miller dopełnienie chrztu 24.06.1837, Wincenty Mikulicz i Aniela Mikulicz, asyst. Mieczysław Pruszyński i Teresa Piotrowska panna 178-3-108 227R 25 Ż 444 DM
20 2 1837 Łuck Piotr Baczewski Zmieniniec Kazimierz Florentyna Bartosiewicz Józef Markmiller, Sabina Markmiller 374 10 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0008.htm
21 4 1838 Tuczyn Wojciech Wiktor Ułłowicz Drozdów Ignacy Klara Wlm Ronald Lenkiewicz i Wlm Teresa Miller, Wlm Augustyn Wierciński i Wlm Leonarda Konarzewska. Wlm Maciej Samkorski i Wlm Apolonia Wiercińska 171-1-11 173R 13 R DM
24 2 1841 Tajkury Wiktoria Helena Konarzewska Wilhor Faustyn Eleonora Łowicka JW Adam Wilner, W. Teresa Miller ż. Witalisa, as. W. Ksawery Małaszczycki, Tekla Ekieltowa 171-1-12 42V 6 R DW 549
8 1 1841 Łuck Seweryna Lucyna Marcelina Teleżyńska Biwaki Cyprian Benigna Rokosowska Aleksander Szemiot, Sabina Markmiller 377 4 12 827 3R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0003.htm
11 1 1842 Berezdów Władysław Miller Zabar Franciszek Józefa Kostrzyńska 873 211 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0111.htm
28 1 1843 Nowogród Wołyński Franciszka Miler, Miller Nowogród Wołyński NN Aleksandra Miler 874 8 21 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0006.htm
21 6 1843 Berezdów Paulina Czyżewska Stołby Jan Marianna Miller Wawrzyniec Czyżewski i Anastazja Ejsmont panna, asyst. Franciszek Miller i Helena Wiszniewska ż. Jana 874 284 38 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0145.htm
0 1844 Gm.ew. Andreas Ryll Neudorf Martin Katharina Millert BZ
3 12 1844 Zasław św. Jana Franciszka Marianna Ułowicz Zasław Leopold Marianna Miller chrz.10.01.1845, Wlm Kajetan Klaybll i Wlm Aniela Lasota ż. Piotra 178-3-113 66V 4 Ż DM
20 11 1844 Berezdów Lucyna Miller Prawutyn Mały Jan Katarzyna Urbanowicz Franciszek Sawicki i Stefania Brzozowska wdowa, asyst. Symforian Krzysztofowicz i Honorata Wychowska ż. Józefa 875 273 87 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0139.htm
16 3 1845 Łokacze Józef Miller Jakowicze Piotr Katarzyna Andrzej Dromirecki żonaty, Tekla Zakrzywicka mężatka 350 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20350/pages/PL_1_436_350_0001.htm
5 1 1845 Toporyszcze Honorata Perehuda Krasnorzeczka Józef Anna Zabrodzka Józef Zabrodzki i Marcjanna Miller ż. Aleksandra 178-03-12 447R 14 Ż 871 DM
13 6 1845 Toporyszcze Antoni Kaleński Rudnia Toporzyska Feliks Katarzyna Lachur Michał Perehuda i Marianna Miller ż. Aleksandra 178-03-12 457R 74 Ż 891 DM
13 2 1845 Berezdów Aleksandra Bagińska Zabara Mateusz Katarzyna Domańska Felicjan Mieleniewski i Regina Gocka ż. Tomasza, asyst. Franciszek Miller i Teofila Balicka panna 876 385 19 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0207.htm
23 10 1846 Toporyszcze Feliks Perehuda Krasnorzeczka Józef Anna Zabrodzka Józef Zabrodzki i Marcjanna Miller ż. Aleksandra 178-03-15 453R 62 Ż 68 DM
19 6 1846 Berezdów Karolina Czyżewska Jabłonówka Jan Marianna Miller Teodor Gutowski kawaler i Antonina Zora ż. Daniły, asyst. Paweł czyżewski i Karolina Łukowska panna 877 222 48 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0120.htm
21 8 1846 Berezdów Marianna Miller Berezdów Tomasz Elżbieta Łukaszewicz Konstanty Kornatowski i Anna Tynicka panna 877 229 68 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0123.htm
2 12 1846 Berezdów Franciszek Mikołaj Miller Maraczówka Fortunat Aleksandra Szydłowska Józef Szydłowski kawaler i Józefa Waśkowska ż. Grzegorza, asyst. Jan Orłowski i Marcjanna Siedlecka ż. Bazylego 877 241 103 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0130.htm
8 1 1846 Zasław św. Jana Seweryn Gracjan Klajbel Zasław Wincenty Franciszka Miller Piotr Lasota i Katarzyna Selingier ż. Stanisława 178-3-115 1V 6 Ż 4 DM
28 7 1847 Brusiłów Włodzimierz Fiałkowski Brusiłów Gabriel Rozalia Tomaszewska Wiel. Jan Koplewski, Dymisjonowany od Ułanów Porucznik Wojsk Rosyjskich, Regina Miller, ż. Ambrożego, as. Ambroży Miller, Antonina Fiałkowska, panna, chrz. 28.07.1847 178-51-548 78R 38 Ż BS 157
11 1 1847 Korostyszew Piotr Wincenty Hoppe Korostyszew Franciszek Klara Rijdt Ferdynand Carbuk, Eliza Roll, as. Johan Kasper, Rachella Miller,chrz. 13.01.1847 178-51-548 87V 5 Ż BS 176
10 1 1847 Chabno Wilhelm Hygin Żabicki Hrezla Chabeńska Paweł Julia Piotrowska Witalis Miller, Marianna Mizdaszewska, as. Fryderyk Berg......., Wiktoria Hankiewicz, Mikołaj Harasymowicz, Katarzyna Kaczanowska, chrz. 24.03.1847 178-51-548 129R 14 Ż BS 265
8 2 1848 Berezdów Józef Miller Zabara Jan Katarzyna Urbanowicz Julian Bagiński i Wiktoria Mieleniewska Felicjana, asyst. Jan Balicki i Helena Krajewska panna 17-1-19 2V 9 Ch 5 DM
13 6 1849 Zasław św. Jana Julianna Filomena Klejbel Zasław Wincenty Franciszka Miller Konstanty Soronda i Adela Lasota 178-3-118 402V-403R 35 Ż 748-749 DM
21 6 1849 Tajkury Magdalena Miller Kornin Franciszek Marianna Kotowska Jan Kotowski i Urszula Kitlińska 171-1-15 72V-73R 9 R 75 DM
12 12 1850 Deraźne Mikołaj Wodnicki Deraźne Aleksander Joanna Miller chrzest 15.12.1850, Cezary Winiarski i Klementyna Myślińska, as. Antoni Kołokołow i Domicela Smolińska panna 171-1-16 681V-682R 33 R 694 BW
9 8 1851 Berezdów Roman Miller Siomaki IN Marianna chrz. 17.12; Symforian Krzysztofowicz i Teresa Juśkiewicz ż. Wincentego 178-03-72 316V-317R 101 Ż DM
16 3 1852 Łuck Bolesław Ziemiański Łuck Zygmunt Teresa Bożant dopełnienie, as. Franc Markmiller, Tekla Danowska 393 20-21 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0011.htm
0 1852 gm.ew. Karoline Ryll Neudorf Martin Katharina Millert BZ
18 2 1857 Sielec Marianna Petronela Giergielewicz Sielec Michał Marianna Miller 898 190V-191R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0193.htm
28 5 1861 Wiszenki Herman Gabrych Żałobów Jakub Julia Zomer Wilhelm Miller, Rozyna Gabrych ż. Johanna 782 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0004.htm
2 6 1861 Sielec Jan Giergielewicz Biskupicze Ruskie Mikołaj Marianna Miller 593 14-15 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0008.htm
18 1 1861 Żytomierz Maria Martyna Miller Wiktor Anna Brunett przy dopełnieniu obrządku asystowali Leon Święcicki, Lucja Rucińka 178-3-54 13 Ż DG
6 5 1861 Zasław św. Jana Anna Miller Kaletyńce Jan Nadzieja Kawrajska? Augustyn Dobrowolski, Domicela Jarzębowska 17-1-119 8V-9R 29 Ch RG
6 5 1861 Zasław św. Jana Domicela Miller Kaletyńce Jan Nadzieja Kawrajska? Mateusz Ciszewski, Marianna Butkowska 17-1-119 8V-9R 30 Ch RG
12 9 1863 Żytomierz Julia Felicja Miller Żytomierz Wiktor Anna Brenet Feliks Iwanowski, Julia Puczkowska 178-3-54 67 234 Ż DG
3 10 1863 Żytomierz Dioniza Teresa Gudeczko Krosznia Feliks Honorata Stempkowska Mateusz Łukaszewicz, Eleonora Kuliszewska, asystowali: Mieczysłąw Rychliński, Ludwika Miller 178-3-54 71 253 Ż DG
12 3 1865 Luboml Józef Miller Luboml Fryderyk Joanna Olszewska ksiądz Ignacy Kulikowski, Józefa Berno ż. Klemensa ... 309 22 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0012.htm
19 2 1865 Żytomierz Zofia Tekla Drochoń Żytomierz Inocenty Eleonora Korzeniowska córka dw., Wiktor-Eugeniusz Miller, Narcyza Korzeniowska, asystowali: Antoni Lipnicki, Wincenta Szyd 178-3-61 9 41 Ż DG
31 5 1868 Łuck August Miller Teremne Michal Katarzyna Łoś 398 18-19 34 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0010.htm
17 7 1868 Krzemieniec Berta Klementyna Miller (Müller) Krzemieniec Konstanty Władyslaw Seweryna Żulińska Feliks Iwanowski, Julia Kozieracka wdowa, Antoni Bopre, W. Jadwiga Kondratowicz 426-1-44 17V-18R 51 T 784 DW
6 6 1869 Rzyszczów Norbert Aleksander Szetkiewicz Połogi gub Połtawska Kazimierz Zofia Grotycz Aleksander Giniecki, Anna Miller 312-1-96 225 33 m.K KM
17 11 1872 Nowogród Piotr Gilewski Huta Iwanówka Jan Małgorzata Dubicka Aleksander Miller, Marianna Kowalewska 178-3-156 288V-289R 312 Ż 574 DW
24 6 1876 Ołyka Anna Miller Malin Franciszek Maria Sawkun 497 24 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0013.htm
1 5 1879 Kowel Antoni Miller Kowel August Jadwiga Moweł 280 20-21 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20280/pages/PL_1_436_280_0011.htm
25 1 1880 Berezdów Franciszka Miller Korytyszcze Jan Aniela Bzowska Paweł Romanowski i Marianna Łuczyńska panna 178-3-169 570V-571R 7 Ż DM
15 2 1880 Berezdów Antonina Woźnicka Korytyszcze Józef Marianna Jasińska Jan Miller i Ludwika Soroczyńska ż. Tomasza 178-3-169 571V-572R 14 Ż DM
2 3 1880 Berezdów Tekla Kowalska Zakrynicze Franciszek Emilia Łukaszewicz Antoni Łukaszewicz i Antonina Miller ż. Stanisława 178-3-169 572V-573R 22 Ż DM
25 4 1880 Berezdów Marcelina Lasota Weresna Mikołaj Paulina Miller Ludwik Chodakowski i Marianna Wychowska (Wachowska) ż. Eliasza 178-3-169 575V-576R 39 Ż DM
11 8 1880 Berezdów Anna Piotrowska Korytyszcze Łukasz Brygida Jagielska Józef Łuczyński i Paulina Miller ż. Jana 178-3-169 582V-583R 79 Ż DM
28 8 1880 Berezdów Jan Zgrzebłowski Berezdów Ignacy Waleria Miller Józef Rybicki i Wiktoria Jasińska ż. Wiktora 178-3-169 582V-583R 81 Ż DM
13 6 1881 Kowel Antoni Miller Kowel Augustyn Jadwiga Mell 282 20-21 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0011.htm
5 4 1881 Berezdów Wincentyna Woźnicka Korytyszcze Jan Brygida Zabłocka Paweł Romanowski i Paulina Miller ż. Jana 178-03-169 598V-599R 28 Ż DM
14 9 1881 Berezdów Nikodem Lassota Weresna Mikołaj Paulina Miller Aleksander Wiński i Elżbieta Jasińska ż. Jana 178-03-169 614V-615R 89 Ż DM
12 12 1881 Berezdów Paweł Miller Wołcze Stanisław Antonina Ogilba Ignacy Zgrzebłowski i Anna Brodecka ż. Andrzeja 178-03-169 620V-621R 115 Ż DM
6 10 1881 Zasław św. Jana Ludwik Ostrowski Krasóweczka/Krasówka Józef Anna Drugoślecka Mieczysław Miller, Ludwika Andrzejewicz 17-2-72 12V-13R 47 Ch 25-26 RG
5 4 1882 Berezdów Wincenty Miller Korytyszcze Jan Paulina Buzowska Stanisław Miller i Aniela Romanowska ż. Pawła 178-3-169 631V-632R 31 Ż DM
15 7 1882 Berezdów Antoni Zgrzebłowski Berezdów Ignacy Waleria Miller Proboszcz Mikołaj Trocki i Wiktoria Jasińska ż. Wiktora 178-3-169 640V-641R 65 Ż DM
8 11 1882 Berezdów Michalina Woźnicka Korytyszcze Józef Marianna Jasińska Łukasz Piotrowski i Paulina Miller ż. Jana 178-3-169 655V-656R 127 Ż DM
15 12 1882 Berezdów Paweł Kowalski Zabara IN Emilia Łukaszewicz s. z niepr.łoża wdowy, Józef Miller i Zakrzewska ż. Andrzeja 178-3-169 659V-660R 140 Ż DM
30 12 1882 Berezdów Marianna Siemaszko Korytyszcze Jan Franciszka Rewucka Jan Miller i Marianna Siemaszko panna 178-3-169 661V-662R 151 Ż DM
3 9 1884 Ołyka Maria Miller Humieniki Karol Barbara Waryszko 505 50 72 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0026.htm
20 1 1884 Młynów Antonina Miller Nowiny Jan Rozalia Nowak Czesi, Wacław Smita, Antonina Miller ż. Antoniego 740-2-402 2V-3R 6 R 1792 RK
15 4 1884 Młynów Franciszka Górnik Hornik Nowiny Wincenty Maria Miller Czesi, Józef Drwota, Franciszka Nowak ż. Franciszka 740-2-402 8V-9R 29 R 1798 RK
2 7 1884 Młynów Józef Lubowicki Nowiny Jan Agnieszka Miller Czesi, Czeskie Dubieńskie, Franciszek Leszak, Anna Żdziarska ż. Wacława 740-2-402 11V-12R 43 R 1801 RK
14 8 1884 Młynów Franciszek Łysak Lešak Nowiny Franciszek Maria Faltman Czesi, Franciszek Miller, Agnieszka Lubowicka ż. Jana 740-2-402 13V-14R 50 R 1803 RK
6 11 1884 Młynów Jan Miller Nowiny Antoni Antonina Wetrowiec Czesi, Czeskie Dubieńskie, Jan Kwarda, Rozalia Miller ż. Jana 740-2-402 16V-17R 64 R 1806 RK
2 8 1888 Ołyka Adam Gągała Romanów NN Paulina Miller 508 36 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0019.htm
3 3 1888 Młynów Antoni Kunc Nowiny Antoni Anna Mirel Miller uwaga na marginesie: prawosławny, Czesi, Dubno, Wincenty Hornik, Maria Hornik ż. Wincentego 740-2-402 41V-42R 22 R 1828 RK
23 5 1890 Łuck Stanisław Szyller Wiszniew Adam Paulina Maszkowska Franc. Miller z Heleną 18 85 Łuck 0
17 3 1890 Radziwiłłów Paulina Miller Radziwiłłów Henryk s. Fridricha Anna c. Christiana Gurmitt 0.1-81W 45V-46R 9 T
27 2 1890 Tuczyn Natalia Katarzyna Pruszyńska Równe Leon Katarzyna Miller 988 16V-17R 76 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0017.htm
9 2 1891 Semenówka Filip Folmer (Volkmer, Vollmer) Karaułny Bufrak Henryk (Heinrich) Barbara Cingraf (Zingraf) Filip Miller (Müller) z żoną Zuzanną z d. Lel 3 11 Tb
3 3 1891 Semenówka Kunegunda Bajer (Bayer) Semenówka Antoni Kunegunda Miller (Müller) Antoni Ortman (Ortmann) z żoną Elżbietą z d. Rausz (Rausch) 4 16 Tb
9 3 1891 Semenówka Maria Miller (Müller) Semenówka Andreas Katarzyna (Katharin Herlein (Herrlein) Christian Szmalec (Schmalz) z żoną Marią z d. Micich (Mizig) 5 19 Tb
4 6 1891 Semenówka Filip Kenich (König) Semenówka Piotr Peter) Barbara Edelman (Edelmann) Filip Miller (Müller) z żoną Zuzanną (Susane) z d. Lel 13 51 Tb
28 6 1891 Semenówka Barbara Miller Semenówka Filip Zuzanna Lel Piotr Kenich i Barbara z d. Edelman 16 61 Tb
18 1 1892 Dubno Jan Picz Ziniówka Antoni Józefa Podgruszecka Gotlib Buss i Rozalia Miller 740-10-21 65V-66R 6 R 3 DM
2 2 1892 Dubno Maria Szwarc Wygnanka Jan Roza Miller Józef Broczek i Teresa Tylcak wdowa 740-10-21 69V-70R 24 R 7 DM
28 6 1894 Ołyka Janina Miller Huta Bogusławka Jan Józefa Herman 1018 313 98 MO 0
1 6 1894 Ołyka Antonina Grzegorzewska Huta Bogusławka Wacław Maria Miller 1018 309 91 MO 0
15 2 1895 Zdołbunów Aleksandra z Millerów Matwijczuk Bolesław Julianna Harpall akt konwersji 14/1921 O DW
2 10 1895 Kowel Karol Pietkiewicz Kowel Piotr Franciszek Maria Miller 906 19V-20R 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0020.htm
8 1 1896 Radziwiłłów Maria Paulina Jastrzębska Srebno Atanazy Helena Falkowska Aleksander Miller, Helena Magierowska 1-81 K 50 V-51 R 6 T
3 3 1898 Stawiszcze Franciszka Blinowska Żytniki par. Piatyhory Stefan Petronela Chrzanowska Grzegorz Bereźnicki i Paulina Miller ż. Dionizego 1042-1-27 51V-52R 14 CDIAK 52 DM
13 12 1899 Fastów Sabina Stanisława Pacewicz Kijów Jan Joachim Julia Anna Miller chrzest 11.11.1907, Paweł Borysewicz, Maria Karaczewska 1268-1-50 230V-231R 68 CDIAK 239 KM, DW
15 10 1900 Horochów Antonii Werk Jungówka Szymon Julia Miller 943 23V-24R 89 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0024.htm
26 5 1901 Młynów Emilia Siedlarz Kosarewo Wilhelm Barbara Miller austriaccy poddani, Władysław Zarzecki, Marianna Grochowska ż. Jana 740-2-402 87V-88R 64 R 1870 RK
12 3 1901 Starokonstantynów Malwina Miller Skowródki Fryderyk Julia Szepelska Błażej Szepelski i Józefa Sakiewicz ż. Ignacego 17-1-505 9V-10R 37 Ch 19-20 DM
18 5 1902 Fastów Irena Rozalia Pacewicz Kijów Jan Joachim Julia Anna Miller chrzest 11.11.1907, Stanisław Graf, Janina Korzel 1268-1-50 230V-231R 69 CDIAK 239 KM, DW
16 2 1903 Młynów Emilia Niedźwiedzka Smordwa Michał Anna Drabert pow. Ostróg, Józef Masiek, Maria Miller ż. Fryderyka 740-2-411 7V-8R 31 R 1326 RK
12 11 1903 Żytomierz Marcelina Balicka Żytomierz Albin Antonina Miller Piotr Balicki, Sabina Musiewicz ż. Adama 178-3-171 176V-177R 435 Ż 349 DW
11 12 1904 Fastów Paulina Jadwiga Pacewicz Kijów Jan Joachim Julia Anna Miller chrzest 11.11.1907, Eugeniusz Krasnodębski, Antonina Łozicka 1268-1-50 230V-231R 70 CDIAK 239 KM, DW
4 5 1905 Dubno Antoni Maksym Kurdybań Józef Maria Drewniak Frydrych Miller i Katarzyna Grylak ż. Antoniego 740-10-21 15V-16R 54 R 17 DM
8 2 1906 Ołyka Maria Miller Moszczanica Filip Katarzyna Dudek 1019 183 31 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0098.htm
12 11 1906 Dubno Emilia Świtek Dubno Franciszek Alojza Miller Antoni Miller i Anastazja Tarnawiec ż. Augustyna 740-4-162 29V-30R 115 R 31 DM
20 12 1906 Fastów Franciszka Maria Pacewicz Fastów Jan Joachim Julia Anna Miller chrzest 11.11.1907, Bronisław Krasnodębski, Elżbieta Żakowska 1268-1-50 231V-232R 71 CDIAK 240 KM, DW
15 3 1907 Ołyka Stefan Grzegorzewski Bogusławka Wacław Marianna Miller 1019 353 39 MO
3 7 1907 Ołyka Wiktoria Suchodolska Bereściany Antoni Anna Miller 1019 387 106 MO
13 12 1907 Ołyka Józefa Miller Moszczanica Filip Katarzyna Dudek 1019 429 191 MO
23 3 1907 Kowel Józef Martyniuk Kowel NN Marianna Miller 1004 7V-8R 33 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0010.htm
29 3 1907 Cudnów filia Romanów Waleria Miller Monstyrek Antoni Maria Bagińska Jan Rudzki i Antonina Kowalska ż. Jana 178-3-215 75V-76R 92 Ż 147-148 DM
18 7 1908 Ołyka Mieczysław Miller Bogusławka Emil Stanisława Szmauz 1019 566 142 MO
2 3 1908 Ołyka Stanisław Miller Ołyka Jabub Karolina Tazbirek 1019 518-519 48 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0276.htm
26 7 1909 Ołyka Maria Suchodolska Bereściany Antoni Anna Miller 1019 62 141 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0036.htm
28 3 1909 Cudnów filia Romanów Helena Miller Monastyrek Antoni Maria Bagińska Bronisław Akajewicz i Józefa Jandulska ż. Piotra 178-3-215 206V-207R 79 Ż 388-389 DM
27 3 1909 Fastów Antonina Pacewicz Fastów Jan Joachim Julia Miller chrzest 14.2.1910, Franciszek Goliszewski, Weronika Pacewicz 1268-1-50 333V-334R 14 CDIAK 305 KM, DW
22 3 1910 Młynów Wacław Sobieski Koryta Jan Joanna Mazurkiewicz Malin, Antoni Miller, Maria Golasek ż. Wacława 740-4-447 36V-37R 40 R 650 RK
14 5 1910 Cudnów filia Romanów Wacław Polanowski Monastyrek Józef Antonina Miller Eliasz Lebied i Bronisława Rodnicka panna 178-3-215 275V-276R 107 Ż 519-520 DM
30 10 1911 Ołyka Kazimiera Suchodolska Bereściany Antoni Anna Miller 1063 57 228 MO
17 12 1911 Tbilisi Maria Gaos v. Haos Tbilisi Antoni s. Antoniego Paulina c. Pawła Ruder Joann Ruder, Maria Miller 20R 130 Tb
3 7 1911 Młynów Jarosław Sztech Štech Koryta Józef Franciszka Sodomka Czesi, Malin, Adolf Sodomka, Maria Miller ż. Antoniego 740-4-447 87V-88R 90 R 702 RK
6 1 1912 Ołyka Helena Miller Suchowce Jakub Karolina Tazbirek 1050 8 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0006.htm
17 4 1913 Tbilisi Paulina Miller Tbilisi Dawid s. Ferdynanda Maria c. Jana Hammerszmidt Krzysztof Hochman, Paulina Bitec 56R 45 Tb
7 2 1914 Ołyka Anna Miller Suchowce Jakub Karolina Tazbirek 1063 167 50 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0177.htm
11 10 1914 Kijów Św. Aleksandra Irena Bondi Kijów Kazimierz Maria Szuszkowska Włodzimierz Junosza-Piotrowski i Luda Miller 312/1/129 53V-54R 211 m.K JM1
3 3 1921 Młynów Władysław Diwiszek Dziwiszek Iwankowce Józef Marianna Wieczorek Franciszek Albryszewski, Jadwiga Miller 740-4-446 40R 48 R 523 RK
1 5 1921 Młynów Ludomiła Żarska Koryta Wincenty Anna Moch Franciszek Najman, Maria Miller ż. Antoniego 740-4-446 41R 56 R 524 RK
10 3 1922 Młynów Maria Olfans Falkowszczyzna Zenon Maria Cieślicka Franciszek Godlewski, Maria Miller ż. Antoniego 740-8-158 23R 53 R 9991 RK
2 5 1922 Młynów Maria Miller Stomorgi Jan Józefa Jaruszewicz August Klan, Aniela Świderska panna 740-8-158 27R 87 R 9995 RK
25 11 1922 Sarny Katarzyna Natalia Karwatowicz Antonówka Lucyna Karwatowicz Andrzej ...rzyński, Waleria Bielawska, Stefan Szyrko, Leokadia Miller 740-4-753 64R 120 R 67 AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 6 1827 Łuck Jan Marszewski Wólka 27 Paweł Marianna Lipiańska Marianaa Koppa Łuck 14 Józef Regina Gorska Józef Miller, Łukasz Rombiszewski 813 20a 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0021.htm
20 5 1828 Berezne Witalis Miller Bystrzyce par. Niewirków 22 Józef Agnieszka Teresa Hankiewicz Druchowa 18 Jan Dominika Ur. Józef Miller, Ur. Jan Białobłocki, Ur. Andrzej Chomicki 171-1-1 220V 3 R Mg, Na
2 2 1830 Krzemieniec Piotr Romaszewski Andruha Wielka 23 Michał Marianna Anna Wiszniewska Andruha Wielka 24 Jan Tekla Józef Miller i Antoni Rożycki 426-1-5 45V 9 T/FS 775 DM
13 2 1830 Lachowce Leopold Ułłowicz Lachowce 31 Jan Krystyna ? [Justyna] Bańkowska Marianna Miller Kaszczyńce 17 Karol Katarzyna Borkowska Wlm Maciej de Lamert, Andrzej Pacewicz Chorąży 171-1-3 110V 7 R DM
13 5 1833 Kołomyja Jerzy Miller 24 nieczytelne Katarzyna Maria nieczytelne Kołomyja 14 18 566L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20566/pages/PL_1_301_566_0002.htm
13 5 1833 Kołomyja Franciszek Behner 28 Jerzy Katarzyna Maria Miller Kołomyja 22 19 nieczytelne Katarzyna 566L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20566/pages/PL_1_301_566_0002.htm
17 10 1833 Butowce Julian Umiński Rześniówka par. Ostropol 31 Józef Tekla Rogowska Emilia Białów Malkia 17 Emilian Elżbieta Miller Adolf Sławiński, Ksawery Umiński, Daniel Łatyński 178-03-99 179V 16 Ż 346 DM
6 11 1838 Młynów Jan Rybczyński par. Młynów 24 Antoni Katarzyna Anna Miller par. Młynów 18 Karol Magdalena Grzegorz Rożkiewicz, Mateusz Bojarczuk, Bazyli Marciniuk 824 144V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0147.htm
4 5 1838 Żytomierz Justynian Ruciński par. Litowierska 27 Ignacy Zofia Modzelewska Lucyna Miller Żytomierz 19 Ignacy Zofia Struś Ignacy Miller , Adolf Roszkowski 178 51 417 48 22 Ż Ni
9 1 1838 Cudnów Feliks Frankowski 27 Wojciech Agnieszka Lisiecka Joanna Miller par. Cudnów 27 Józef Tekla Wyhowska Rafał Hanecki, Adam Paszkowski porucznik WP 569-1-61 30R 1 Ż 57 DM 0
8 9 1840 Nowogród Wołyński Jan Miller Zabara par.Berezdów 20 Jan Krystyna NN Magdalena Swirska Słobódka Wola 20 Stefan Marianna Mańkiewicz 871 74 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0039.htm
9 2 1841 Horyńgród Jakub Ekkielt Horyńgród 29 Matias Józefa Tekla Hankiewicz Ilin 18 Jan Domicella Karol Łukaszewski, Faustyn Konarzewski, Witalis Miller 171-1-12 151R 1 R Mg
15 11 1842 Łuck Jan Nowicki Parafia łucka 25 Jakub Apolonia Radecka Teresa Rodziewicz Parafia łucka 26 Antoni Marianna Kozawska Paweł Węgrzecki Marszałek powiatu, Franciszek Markmiller 378 36-37 15 828 160R-160V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0020.htm
26 11 1842 Łuck Filip Żeromski Parafia włodzimierska 33 Piotr Konstancja Komianowska Joanna Markmiller Parafia łucka 22 Franciszek Aniela Wietrzyńska Gwidon Baranowski, Aleksy Woszczynin 378 38 17 828 161R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0021.htm
13 9 1842 Berezdów Jan Miller Prawutyn Mały 47w Kasper Agnieszka Czychowska Katarzyna z d. Urbanowicz Miedzińska Futor Kurczykowski 23w Andrzej Magdalena Różańska Wincenty Wyhowski, Jan Wiński, Szymon Otowczyc 873 248 7 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0129.htm
3 10 1843 Bucyń Leopold Juszkiewicz Serechowicze 20 Franciszek Wanda Henderson Julianna Miller Serechowicze 18 Franciszek Marianna Mokrzycka 36 13 3
29 6 1843 Żytomierz Karol Puczkowski 29 Kazimierz Teresa Storczewska Julia Miller 21 Ignacy Zofia Struś 178 51 5 46 Ż Ni
6 6 1844 Berezdów Tomasz Miller Prawutyn Mały 20 Jan Magdalena Szymańska Elżbieta Łukaszewicz Berezdów 25 Jan Marianna Poniecka Michał Urbanowicz, Stanisław Tyniecki 875 289 10 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0148.htm
20 5 1845 Złotopol ur. Jan Krupski 28 Mikołaj Zofia Szostacka ur. Emilia Filipowicz 20 Grzegorz Agnieszka Kościńska Jakub Hass, Miller, Feliks Możarowski 685-2-1021 23r 13 Ch 41 KP2
16 9 1845 Złotopol ur. Aleksander Dolina Nowomirhorod 27 Szymon Elżbieta Garylewska wielm. Antonina Listopadzka Winogradawka 24 Stanisław Józefa Protabawer wielm. Ludwik Listopadzki, Jakub Miller, Jakub Telesfor Hass 685-2-1021 25v 18 Ch 46 KP2
11 2 1845 Berezdów Libery Czyżewski Stołby 20 Klemens Katarzyna Babińska Honorata Ogilba Prawutyn Mały 18 Michał Ewa Mroczkowska Kazimierz Styczyński, Franciszek Orzęcki, Franciszek Kornatowski, Jan i Paweł Czyżewscy, Franciszek Miller 876 409 4 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0221.htm
27 1 1846 Berezdów Fortunat Miller Sławuta par. Zasław św. Józefa 20 Antoni Julia Różycka Aleksandra Szydłowska Maraczówka 18 Jan Justyna Paszyńska Jan Miller, Franciszek Waśkowski, Józef Szydłowski 877 246 2 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0133.htm
2 2 1847 Niewirków Fryderyk Winkielman Lipki 21 Karol Beata Miller Franciszka Francell Wołkoszów 20 Karol Marianna Beksellow W. Faustyna Michalewicz, Szl.Karol Hofman 171-1-13 287 V 3 R AS
22 7 1848 Dubno Józef Fiszer Dubno 28 Jakub Barbara Gitler Katarzyna Miller Dubno 18 Antoni Katarzyna Nafman Antoni Miller, Fryderyk Konrad 834 354 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0184.htm
4 11 1851 Korzec Michał Fijałkowski Korzec 21 Józef Marianna Nowicka Magdalena Miller Piszczów 20 Jan Magdalena Marianna Janiewicz Piotr Mempel, Mikołaj Mempel 178-3-2 112r 29 Ż Na
29 7 1851 Sielec Michał Giergielewicz Sielec 20 Bazyli Franciszka Wojtowicka Marianna Miller Biskupicze Ruskie 18 Piotr Katarzyna Burdzińska Wojciech Ratyński, Szymon Sabba 583 12 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0007.htm
5 3 1861 Zasław św. Jana Jan Miller Kaletyńce 45 Karol Katarzyna Borkowska Nadzieja Kawrajska Kaletyńce 27 Tomasz Teresa Łuszkiewicz Gerazym Kromberg, Mateusz Czyżewski, 17-1-119 21R 7 Ch RG
14 7 1863 Żytomierz August Biszoff Korszstimowa 46 Traugott Elisawieta Tauch Anna z Troszyńskich Fuks Żytomierz, par. Żytomierz 33 Józef Zofia Wówczas poddany pruski, luteranin, wdowiec, dw. katoliczka, wdowa, Andrzej Barański, August Miller 178-3-54 100 R 31 Ż DG
12 6 1865 Żytomierz Fortunat Grabowski Żytomierz 61 Józef Wiktoria Jarzyna Julia Puczkowska Żytomierz 40 Ignacy Miller Zofia Struś (dw. i dw.. Wdowa z Millerów) Ignacy Ruciński, Wiktor Miller, Justynian Ruciński 178-3-61 122V 53 Ż 136 DG
7 2 1865 Nowogród Wołyński Antoni Temoszwer Nowogród Wołyński 20 Kazimierz Marianna Miller Józefa Bagińska Huta Zwiahelska 18 Stanisław Karolina Lewkowicz 178-3-152 37 7 Ż 74 MO
20 5 1879 Hulcza (husyci) Karol Gart Berdyczów 21, Ferdynand Anna Miller Berdyczów (reformatka) 18,5 Karol Maria Janko 0.1-238A 61V-62R 11 T
24 4 1890 Kowel Teodor Żebrowski Kowel 26 Wincenty Barbara Olkowicz Lucyna Miller Kowel 22 Erazm Leokadia Jadowska Franciszek Jadowski, Zdzisław Filipowicz 291 66 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0034.htm
22 10 1891 Semenówka Fridrich Sztib Semenówka 18 Walenty Elżbieta Miller (Müller) Barbara Rozenbach (Rosenbach) Semenówka 17 Karol Christina Domme Anton Bajer (Bayer) , Johannes Szamer (Schamer) 39 13 Tb
8 10 1892 Tbilisi Engelbert Egier Niemcy 52 Johan Anna Herten Matrona Bułuk Austria 34 Grzegorz Teodozja Hryniew Teodor Miller, Robert Peters 10 20 Tb
3 10 1893 Ołyka Wacław Grzegorzewski Huta Bogusławka 27 Ferdynand Emilia Szwarc Maria Miller Huta Bogusławka Ksawery Amalia Gertler 1018 211 32 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0111.htm
21 1 1896 Ołyka Anzelm Miller Długoszyje 32 Antoni Marianna Rast Antonina Galińska Długoszyje 19 Wacław Helena Wajcik 1018 628 2 MO
28 11 1897 Tbilisi Jakub Klejn saratowska gub. 24 Piotr Barbara Mezler Otylia Rul 20 Józef Elżbieta Garajs Joann Miller, Franc Holcman 94 33 Tb
30 9 1901 Ołyka Filip Miller Ołyka 25 Ludwik Barbara Liber Józefa Wiszniewska Ołyka 17 Stefan Joanna Fus 953 57 29 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0054.htm
14 10 1901 Ołyka Emil Miller Huta Bogusławka 25 Ksawery Amalia Getler Maria Mecner Huta Bogusławka 21 Stanisław Władysława Kosakowska 953 58 32 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0054.htm
23 10 1905 Ołyka Jakub Miller Ołyka 21 Ludwik Barbara Iberl Karolina Tazbirek Ołyka 19 Tomasz Katarzyna Madur 985 61 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0058.htm
22 1 1906 Ołyka Józef Miller Bogusławka 27 Ksawery Amalia Hitler Marianna Deminet Bogusławska 21 Maksymilian Emilia Grzegorzewska 1019 280 2 MO
25 6 1906 Ołyka Antoni Suchodolski Bereściany 25 Bronisław Benigna Żołędziewska Anna Miller Huta Bogusławka 22 Franciszek Franciszka Grochowska 1019 291 24 MO
23 7 1906 Ołyka Emil Miller Huta Bogusławka 29w Ksawery Amalia Getner Stanisława Szmauz Huta Bogusławka 19 Jan Apolonia Bader 1019 293 27 MO
27 8 1906 Ołyka Józef Szmidt Ołyka 67w Jan Ludwika Gutknecht Barbara z Iberlów Miller Ołyka 48 Ludwik Katarzyna Rambuszek 1019 296 33 MO
17 9 1906 Młynów Albert Karol Miller Smordwa 28 Edward Paulina Raczek Agnieszka Mazurkiewicz Smordwa 28 Andrzej Katarzyna Jakowiec on: luteranin, Stanisław Drewniak, Józef Maksym 740-2-414 35V 18 R 1502 RK
14 2 1906 Dubno Antoni Józef Ira Semiduby 34 Franciszek Maria Laholka Roza z d. Krammer Rybaczek Dubno 42w Józef Anna Miller Mieczysław Kobylański, Józef Kordij 740-4-162 38V 9 R 40 DM
28 1 1907 Młynów Andrzej Sztychmiller par. Łuck 36w Krzysztof Teofila Martynowicz Stanisława Paszkowska Adamówka 23 Jan Antonina Maszkowska Józef Cybulski, Stanisław Sztychmiler 740-2-414 89V 6 R 1550 RK
8 11 1909 Cudnów filia Romanów Bronisław Święcicki par. Cudnów 24 Ignacy Wiktoria Świc Berta Szulc (ob. luterańskiego) par. Cudnów 20 Roman Matylda Miller Jan Kupniewicz, Hieronim Kondracki 178-3-215 306V 1 Ż 576 DM
7 2 1910 Tajkury Antoni Charski par. Tajkury 24 Edward Julia Prybyskoska Julia Charska par. Tajkury 21 Kazimierz Jadwiga Miller Józef Gawłowski, Mieczysław Dunin R-740-4-69 33 V 5 R 0
10 10 1910 Cudnów filia Romanów Józef Michalski par. Cudnów 20 Karol Emilia Miller Rozalia Karel par. Cudnów 19 Józef Katarzyna Wajskeber Jan Kulganek, Franciszek Smutny 178-3-215 318R 47 Ż 599 DM
15 10 1911 Tuczyn Gustaw Cywiński Natalia Katarzyna Pruszyńska Równe 21 Leon Katarzyna Miller 988 16V-17R 76 dopisek
3 7 1911 Romanów Bronisław Bieliński par. Romanów 22 Wincenty Stefania Zawadzka Bronisława Rudnicka par. Romanów 20 Mikołaj Józefa Miller Antoni Miller, Witalis Bieliński 178-3-216 64R 27 Ż 123 DM
22 1 1912 Ołyka Stanisław Obuch Bogusławka 25 Stanisław Maria Wróblewska Wiktoria Miller Bogusławka 23 Fryderyk Franciszka Klasz 1050 118 4 MO
26 8 1912 Ołyka Edward Miller Bogusławka 22 Fryderyk Franciszka Klesz Franciszka Kopij Bogusławka 16 Władysław Zofia Kownacka 1050 128 24 MO
13 5 1915 Horochów Fryderyk Samuel Klata Drużkopol 23 Józef Luiza Miller Aniela Targowicka Drużkopol 30 Wasyl Józefa Hertman 1066 32 4 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0028.htm
13 11 1916 Tbilisi Stanisław Rydecki Warszawa 24 Hilary Ludwika Listopadzka Marianna Anna Lewandowska pow. Warszawa 26 Józef Paulina Miller Piotr Szabratko, Teodor Pieniążek 350 25 Tb
1 8 1916 Kijów, św. Mikołaja Czesław Miller Kijów 25 Roman Anna Krzos Janina Kalinowska Bachmutek? 21 Franciszek Julia Gajewska Felicjan Romanowicz Miller, Tytus Markowicz Mikołajewski 312/1/109 105R 56 m.K JM1
17 10 1916 Kijów, św. Mikołaja Antoni Demud Kijów 33 Antoni Franciszka Rutt? Joanna Kolczyk Kijów 28 Wiaczesław Maria Miller Antoni Francewicz Czepeliak, Józef Wacławowicz Prousk 312/1/109 109V 73 m.K JM1
6 8 1922 Berezne Adolf Miller Julian Barbara Makowska Walentyna Bielik Grzegorz Nadia Czadina Feliks Trepowski, Bazyli Sobolewski, Indult nr 2609 z 3.7.1922r. 740-4-11 189V 28 R AS
4 2 1923 Młynów Edward Krauzer Nowiny Dobratyńskie 18 Edward Maria Miller Kornelia Lipa Nowiny Dobratyńskie 20 Piotr Marcelina Wiszniewska Adolf Buczyński, Stanisław Szuba 740-6-321 50 11 R AK2
11 7 1923 Młynów Władysław Ostrowski Huta Stepańska 37w Józef Michalina Zabłocka Maria Kieliszek Nowiny Dobratyńskie 20 Jan Emilia Olfans Feliks Broniewski, Jan Sztychmiller 740-6-321 54 35 R AK2
21 10 1923 Młynów Edward Kruszyński Adamówka kol. 29 Julian Anna Eisenbergiers Jadwiga Paszkowska Adamówka kol. 20 Adam Balbina Romanowska Władysław Jankowski, J. Sztychmiller 740-6-321 57 50 R AK2
14 9 1924 Międzyrzec Stanisław Kudoszyn m.Lida,ziemia wileńska 26 Jan Maria Jodko Felicja Miller Międzyrzec Korzecki 24 Julian Barbara Makowska Józef Olszowy, Bolesław Witkowski. Dysp. Nr 4434. 740-4-363 136R 15 R AS
4 9 1927 Turzysk Józef Sobieszczański Turzysk 36 Modest Apolonia Kołaczyńska Aniela Miller 759 22-23 43 dopisek
8 11 1927 Młynów Stanisław Sztychmiller Sztechmiler Aniela Olfans 20 Zenon Maria Cieślicka dopisek 740-2-414 63R 45 R 1526 RK
8 11 1927 Młynów Stanisław Sztychmiller Adamówka 38 w. Franciszek Wiktoria Romanowska Aniela Olfans Falkowszczyzna 21 Zenon Maria Cieślicka Władysław Cieślicki, Aleksander Malczyński z Białego (?) 740-6-332 49 33 R AK2
15 7 1928 Żbików Józef Martyniuk Kowel 21 NN Marianna Miller Stanisława Szymańska 1004 7V-8R 33 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0010.htm
21 10 1928 Młynów Franciszek Wiśniewski Adamówka 23 Stanisław Balbina Godlewska Franciszka Siwek Adamówka 17 Józef Maria Sztychmiller Władysław Jankowski, Antoni Witkowski 740-6-332 23 33 R RK, AK2
26 11 1930 Wiszenki Bazyli Szulgacz Maria Suchodolska Bereściany 21 Antoni Anna Miller 1019 62 141 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0036.htm
11 2 1934 Młynów Mieczysław Miller Bogusławka 26 Emil Stanisława Szmajz Helena Tomczyk dopisek 1019 566 142 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0300.htm
18 6 1939 Horochów Piotr Miller Orżew w Zofia Kuszyńska Chołoniów 32 Mikołaj Antonina Rążewska 993 6 24 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0009.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
11 Jan Miller, kawaler 20 Ostróg Hulcza 1837 Równe Mg 654-1-8
11 Franciszka Miller, panna 21 Ostróg Hulcza 1837 Równe Mg 654-1-8
2 Ur.Jan Miller 22 Nowogród Wołyński 65.Cecylówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
5 Elżbieta z Millerów żona 29 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1844 CDIAK AS 1045-2-235
93 Jerzy Miller wd. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1844 CDIAK AS 1045-2-235
93 c. Marianna Miller 16 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1923 199 Puczkowska Julia z Millerów, wdowa 42 Żytomierz Żytomierz P 1864 Ż DM 178-51-90
3294 37 Miller Ludwika z Rychlińskich, wdowa 46 Żytomierz Krosznia 1864 Ż DM 178-51-90
602 4 Miller Augustyn (cudzoziemiec) 36 Ostróg Tesów 1875 Równe DM 654-1-81
4 14 Eleonora Miller wdowa 42 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
5 17 Mieszcz. Józef Miller 36 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
5 18 Mieszcz. Tomasz Miller 64 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
6 19 M. Stanisław Miller 36 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
9 20 Aniela z Millerów Esmontowa Mpr. 35 Berezdów Krasula 1885 Równe DW
10 31 Żona Karolina z Millerów 20 Berezdów Zabara 1885 Równe DW
12 26 Żona Salomea z Millerów 29 Berezdów Korytyszcza 1885 Równe DW
17 .. 23 Ż. Marianna ur. Miller .. 65 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
17 44 Mieszcz. Jan Miller 41 Berezdów Korytyszcza 1885 Równe DW
26 58 Żona Waleria z Millerów 32 Berezdów Berezdów 1885 Równe DW
44 104 Żona Maria z Millerów 45 Berezdów Berezdów 1885 Równe DW
44 .. 73 Miller Marianna, mieszcz. N-W, wdowa .. 40 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
132 .. 212 Ż. Wiktoria ur. Miller .. 40 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
196 228 Miuller (Miller) Józef, mieszcz. N-W 30 Nowogród Wołyński Futory Zwiahelskie 1885 Równe EH
14 21 Miller Augustyn s. Karola 68 Ostróg Międzyrzecz 1903 Ostróg par. DW
205 262 Miller Ludwika c. Kazimierza 40 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
206 208 Miller Augustyn 40 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
232 21 żona Róża Miller 46 Dubno Wygnanka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
472 7 Miller Anzelm 50 Ołyka Ferdynandów 1912 Żytomierz DM 178-49-52
513 24 żona Anna Miller 26 Ołyka Bereściany 1912 Żytomierz DM 178-49-52
522 9 żona Stanisława Miller 32 Ołyka Baraki 1912 Żytomierz DM 178-49-52
602 200 Miller Emil 30 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
602 205 Miller Amelia z Gertlerów, wdowa 63 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
608 226 Miller Franciszka z Klaginów 60 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
611 232 żona Wiktoria z Millerów 21 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
677 3 Miller Maria, wdowa 56 Dubno Strakłów 1912 Żytomierz DM 178-03-49
938 7 Miller Jakub 28 Ołyka Józefin folwark 1912 Żytomierz DM 178-49-52
67 59 Miller Marian s. Juliana 42 Łabuń Hryców 1915 Żytomierz DM 178-49-62
68 60 Miller Jerzy s. Juliana 35 Łabuń Hryców 1915 Żytomierz DM 178-49-62
100 166 Miller Barbara, wdowa 53 Łabuń Hryców 1915 Żytomierz DM 178-49-62
100 283 Miller Antoni 79 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
103 418 Miller Waleria z Gąsiorowskich, wdowa 78 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
104 293 Miller Konstanty 36 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
106 298 Miller Antoni 49 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
108 303 Miller Adam 40 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
141 585 Poziomska Maria z Millerów, wdowa 44 Sławuta Sławuta 1915 Żytomierz DM 178-49-68
241 135 Miller Mieczysław 57 Zasław św. Jana Wójtowce 1915 Żytomierz DM 178-49-61
242 136 Miller Bronisław 28 Zasław św. Jana Wójtowce 1915 Żytomierz DM 178-49-61
332 42 Miller Aleksandra 49 Łabuń Tytków 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl