Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 838 wyników dla: Bielecka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 5 1746 Szumsk Teresa Bielecka 28 Huta Szumska dziecko: Sebastian Bielecki 297-1-184 8V Ł 22 RK
14 5 1746 Szumsk Sebastian Bielecki 11 Huta Szumska matka: Teresa Bielecka 297-1-184 8V Ł 22 RK
25 5 1746 Szumsk Katarzyna Bielecka Huta Szumska rodzice: Maciej? I Teresa 297-1-184 9R Ł 23 RK
3 1779 Szumsk Katarzyna Bielicka Bielecka 9/12 Waśkowce rodzice: Andrzej i Marianna 297-1-184 92R Ł RK
28 11 1814 Nowogród Wołyński Marianna Bielecka 20 Susły panna 1045-2-195 2R CDIAK 8 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YLZ?i=7&cc=1503045&cat=1126563
16 6 1822 Dubno Petronela Bielecka 1 Warkowicze c. Jana i Katarzyny, mieszczanie 65 22 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0012.htm
12 4 1827 Dubno Prakseda Bielecka 25 Dubno c. Jakuba i Anny z Szuszyńskich 813 196R 32 AGAD 198 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0198.htm
7 2 1828 St. Wiśniowiec Katarzyna Bielecka 76 Stary Wiśniowiec z domu Zudzicka, wdowa po Antonim 245-1-2 295 15 R 567 DM1
21 3 1831 Ostróg Marianna Bielecka 45 Choteń wdowiec Mikołaj, dzieci Wojciech, Józef, Wincenty, Tekla,Jadwiga, Katarzyna 171-1-4 23R 57 R MZ
17 5 1831 Korzec Jan Kubicki 54 Balarka Sapożynka żona Anna z domu Bielecka, synowie Jan, Paweł i Wincenty, córki Katarzyna, Marianna, Marcela, Justyna i Aniela 245-1-5 89 71 R PW
9 3 1831 Zasław św. Józefa Julianna Bielecka 43 Zasław Majdan ż. Nikodema, pozost. s. Wincentego i córki: Mariannę i Anielę 178-3-97 57R 32 Ż 60 RG 0
3 3 1832 Radziwiłłów Joanna Bielecka 2 Radziwiłłów c. Marianny Bieleckiej, ojciec nieznany 818 289 4 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0296.htm
9 5 1834 Ostróg Józefa Karolina Bielecka 10/12 Ostróg z konwulsji, córka Pawła i Katarzyny zd Drohocimska 171-1-7 35R 40 R 8712 MZ
1 3 1834 Korzec Julianna Bielecka 7 Balarka Lubtowska z ospy, córka Wojciecha i Łucji Chorążyczewskiej 245-1-8 92v 22 R Na
13 12 1834 Korzec Anna Bielecka 98w Balarka Sapożynka ze starości, mąż Grzegorz Bielecki, synowie Aleksander i Tomasz, córki Anastazja, Marianna i Anna 245-1-8 102v 85 R Na
27 1 1834 Ostropol Katarzyna Bielecka 32 Ładyhy z d. Kalińska, mąż Jan, synowie Jan i Ksawery, córka Marianna 178-3-100 249R-249V 4 Ż 481-482 DM
9 10 1835 Kuniów Marianna Bielecka 2/12 Futor Peremerowiecki c. Wojciecha i Katarzyny z Żutnikowskich 171-1-8 104 V 42 R DW
14 1 1835 Kupiel Jan Kasperski 18 Czerniawa Rodzice: Szymon, Marianna Bielecka 178-3-101 334 6 Ż 622 SK
14 3 1835 Kupiel Kunegunda Woynarowska 2 Rabijówka Rodzice: Nikodem, Marianna Bielecka 178-3-101 336 34 Ż 626 SK
20 8 1835 Kupiel Wiktor Woynarowski 4/12 Rabijówka Rodzice: Nikodem, Marianna Bielecka 178-3-101 342 102 Ż 638 SK
14 11 1835 Kupiel Katarzyna Bielecka 7 Czerniawa Rodzice: Marianna Bielecka wdowa 178-3-101 343 118 Ż 640 SK
28 12 1836 Sokul Anastazy Ludwik Zacharewicz 23/12 Padałówka rodzice: ur. Mikołaj i Ludwika z domu Bielecka 822 42R 8 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0043.htm
23 2 1836 Miropol Marianna Bielecka 60 Kotelanka mąż Krzysztof, synowie Jakub, Józef i Mateusz, córki Franciszka i Marianna 245-1-10 141V 6 R 146 DM
17 6 1837 Korzec Józef Marcinkowski 14/52 Michijówka syn Jana i Anieli z domu Bielecka 245-1-11 137 41 R PW
25 8 1837 Korzec Antonina Bielecka 1,5 Sapożynka córka Macieja i Marianny z domu Pisarska 245-1-11 140 52 R PW
7 11 1837 Zasław św. Jana Barbara Bilecka, Bielecka 54 Borysów z d. Wasylewska, wdowa po Piotrze, syn Zachariasz 178-3-108 22V 47 Ż 45 DM
10 12 1838 Młynów Katarzyna Bielecka 78 Murawica wdowa, dzieci: Wincenty, Marianna, Zofia, Karolina 824 150R 33 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0152.htm
14 9 1838 Białogródka Rozalia Bielecka 2 Bisówka c. ur. Jana i Marianny z Jezierskich 178-3-110 163R 63 Ż DM
23 4 1838 Korzec Małgorzata Bielecka 52 Balarka Sapożynka z d. Klepuszewska, wdowa po Tomaszu 245-1-12 95V 56 R 97 DM
5 10 1838 Korzec Aniela Bielecka 11/12 Balarka Sapożynka c. Macieja i Rozalii z Dziekońskich 245-1-12 99R 92 R 100 DM 0
22 3 1839 Równe Marcjanna Bielecka 6 Krzewicze c. Józefa i Jadwigi z Korysków 879 120 V 9
29 12 1839 Ostróg Katarzyna Bielecka 60 Szlachów wdowa 879 27 R 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0028.htm
6 4 1840 Łuck Anna Bielecka 40 Łuck Wdowa, pozostawiła syna 376 44 33 826 30V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0028.htm
12 4 1840 Korzec Franciszka Bielecka 1 Balarka Lubomirka córka Mikołaja i Tekli 871 173 44 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0091.htm
18 4 1840 Korzec Apolonia Bielecka 6 Balarka Lubomirka córka ur. Mikołaja i Heleny z Garbalińskich 871 174 49 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0091.htm
8 3 1841 Łuck Marianna Bielecka 40 Łuck żona Gabriela; pozostawiła synów: Bazylego i Kazimierza, córkę Mariannę. 377 51 23 827 25V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0028.htm
1 5 1841 Korzec Rozalia Bielecka 28 Balarka Sapożynka z Dziekońskich, mąż Maciej, bez potomstwa 872 267 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0142.htm
19 1 1841 Lachowce Marianna Bielecka 59 Lachowce z Jasińskich, wdowa po Benedykcie, synowie Mikołaj i Jan, córki Jozefa i Antonina 178-49-17 23V 6 Ż DM
10 10 1842 Ostróg Anna Bielecka 14/12 Tesów córka nieprawego łoża Maryanny 881 43 R 89
11 3 1842 Nowogród Wołyński Magdalena Bielecka 3 Zwiahel córka Bartłomieja i Lucyny z Mieleniewskich 873 90 50 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0048.htm
18 3 1842 Nowogród Wołyński Franciszka Bielecka 6/52 Zwiahel córka Bartłomieja i Lucyny z Mieleniewskich 873 91 53 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0049.htm
19 1 1842 Korzec Antonina Bielecka 3/12 Balarka Sapożynka c. Macieja i Marianny z Pisarskich 873 174 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0092.htm
18 12 1845 Korzec Marianna Bielecka 2/52 Balarka Usteńska córka Józefa i Tekli z Rakowskich 876 227 91 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0121.htm
11 7 1845 Cudnów Katarzyna Osińska 27 Jasnogród 1-dw., z d. Bielecka, mąż Leon, syn Feliks i córka Marcjanna 178-3-12 218R 69 Ż DM
7 2 1845 Kulczyny Izabella Bielecka 50 Salicha Mała z d. Łopuszańska, wdowa po I-mężu Junaczewskim i synowie Franciszek, Grzegorz i Dominik, II-mąż Jan Bielecki, synowie Jan, Wincenty i Grzegorz 178-3-113 384V 19 Ż 741 DM
19 1 1846 Korzec Katarzyna Bielecka 64 Balarka Sapożynka wdowa po Aleksandrze, z domu Orzechowska, syn Wojciech,Maciej, Jan, córka Agata, Urszula, Marianna 877 185 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0099.htm
18 10 1846 Nowogród Wołyński Małgorzata Bielecka 2 Iwanówka Kazimierz i Barbara Mędecka 116 JZ
13 2 1847 Korzec Tekla Bielecka 27 Balarka Usteńska z domu Rakowska, mąż Józef, syn Feliks, córka Aleksandra 26 PW R
6 2 1847 Katerburg Feliksa Bielecka 38 Matwiejowce mąż Stanisław, syn Bartłomiej, córki Karolina i Marianna 199 60 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0031.htm
19 3 1847 Międzyrzec Franciszka Bielecka 62 Huszcza wd. 171-1-13 274R 14 R AS
3 2 1848 Berezne Julianna Bielecka 6/12 Berezne ze słabości żołądkowej, córka Anny Bieleckiej 171-1-14 299R 2 R Na
27 1 1848 Korzec Łucja Bielecka 7 Balarka Sapożynka c. Macieja i Marianny z Pisarskich 245-1-14 447R 18 R 861 DM
25 10 1848 Korzec Marianna Bielecka 32 Balarka Sapożynka z d. Pisarska, mąż Maciej, synowie Józef, Jan i Antoni, córka Salomea 245-1-14 469R 151 R 905 DM
28 3 1849 Krzywin Katarzyna Bielecka 45 Krzywin z d. Drohajewska (Drohojewska) mąż Paweł, syn Adam Juliusz 171-1-15 68R 9 R 70 DM
18 8 1850 Butowce Franciszka Bielecka 70 Orzechówka z d. Różańska, wdowa, syn Stanisław, córki Barbara i Katarzyna 178-3-119 238R 18 Ż 465 DM
21 5 1850 Korzec Anna Bielecka 43 Korzec z suchot; z d. Urban, mąż podoficer Stefan Bielecki, syn Mikołaj, córki Elżbieta, Aleksandra i Anna 171-1-16 458r 53 R Na
5 3 1850 Ostróg Katarzyna Kamińska 50 Stojło z d. Bielecka, mąż Andrzej, synowie Tomasz, Józef, Joachim, Szymon, Feliks, Antoni i Stanisław, córki Marianna, Anna, Julia i Paulina 171-1-16 143R 28 R 150 DM
23 10 1851 Łuck Kamila Bielecka 0,5 Łuck c. obywateli Tomasza i Petroneli 387 105 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0057.htm
1 11 1851 Starokonstantynów Paulina Bielecka 10 Michałowce od kaszlu, c. 1-dw. Stanisława i Anny z d. Werękowskiej 178-3-120 83R 147 Ż 162 DW
19 10 1851 Ostróg Bielecka 50 Międzyrzecz Ostrogski z d. Latsiejewicz [Letysiewicz], m. Kazimierz Bielecki 171-2-1 290R 75 R 294 BW
21 12 1851 Beresteczko Marianna Bielecka 52 Krasiłówka wdowa po Janie, syn Teodor, córka Marcjanna 13 33 23 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2013/pages/PL_1_436_13_0018.htm
25 3 1852 Deraźne Marianna Bielecka 3 Znamirówka c. nieślubna Katarzyny Bieleckiej 171-1-17 463R 7 R 466 BW
26 8 1852 Korzec Józefa Bielecka 1 Balarka Sapożynka c. z nieprawego łoża wdowy Marianny Bileckiej 171-1-17 296R 63 R 299 DM
25 12 1852 Korzec Franciszka Kadłubowska 28 Balarka Usteńska z d. Bielecka, mąż Jan 171-1-17 300R 85 R 303 DM
24 1 1853 Ostropol Antonina Bielecka 56 Pyszki wdowa, syn Piotr, córki Ludwika i Teodora 178-3-121 801V 2 Ż 1509 DM
20 11 1853 Krzywin Marianna Bielecka 1 Ułaszanówka c. Stanisława i Zofii z Czerwińskich 171-1-33 126R 31 R 124 BW
1 6 1855 Lubar Antonina Bielecka 95 Lubar z d. Czaplewska, mąż Mikołaj Bielecki, 641-1-15 32R 51 Ż MP
28 7 1856 Ostrówki Jan Winnicki 4 Równo r. Teodor, Agnieszka Bielecka? 566 34 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20566/pages/PL_1_436_566_0019.htm
19 4 1857 Łabuń Marianna Bielecka 45 z Chwalkowskich, mąż Antoni, synowie Jan, Nikifor i Maksymilian 178-3-73 371V 21 Ż DM
16 11 1858 Lubar Anastazja Kucijewska 80 Siemienówka włościanie, z d. Bielecka, m. zmarły Jan, s. Sylwester, Stefan, Aleksander, Kalikst 641-1-18 46V 78 Ż MP
10 6 1861 Białogródka Michalina Bielecka 2 Sosnóweczka c. 1-dw. Andrzeja i Klementyny Kalińskiej 178-3-76 173R 41 Ż DM
28 2 1862 Korzec Walenty Dąbrowski 62 Balarka Sapożynka z gorączki, żona Agata z d. Bielecka, synowie Jan i Antoni, córki Maria i Franciszka 887 446 22 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0242.htm
19 12 1863 Hulewicze Karolina Bielecka 73 Majdan Hulewiczowski z bólu piersi, 1-dw., wdowa po Hieronimie, syn Władysław, córka Karolina 892 172R 21 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0169.htm
1 12 1868 Brody Grzegorz Mazur 43 Suchowola żona Tekla z d. Bielecka L 113
15 6 1870 Szumsk Petronela Skibicka 3 Szumsk córka Jana i Adeli zd. Bielecka 1-53 49V 38 RK
12 9 1871 Rzyszczów Marianna Bielecka 1 Pije córka Walentego i Heleny z Wisniewskich 312-1-100 292 20 m.K KM
24 6 1871 Ostróg Bronisław Gągała 6 Białotyń z krupu, r. Jan, Petronela zd Bielecka 654-1-56 89 P 7 R MZ
3 9 1871 Ostróg Helena Bielecka 0,5 Białotyń ze szkarlatyny, matka panna Katarzyna 654-1-56 87 P 1 R MZ
27 8 1872 Ołyka Jadwiga Bielecka 3 Ołyka córka NN i Ludwiki Bieleckiej 493 68 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0035.htm
25 11 1873 Zasław św. Jana Petronela Bielecka 1/12 Borysów c. Feliksa i Tekli z d. Krasowskiej 685-6-6 291R 36 Ch RG 0
12 1 1874 Kowel Helena Bielecka 4 Kowel c.chł. Mikolaja i Stefanii z Krzynowskich 275 45 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0025.htm
24 7 1875 Kupiel Maria Bielecka 1 Słoboda Gajdajska c. 1-dw. Jana i Marii 178-3-80 161V 63 Ż 314 DW
15 5 1875 Sidorów Tekla Bielecka 23 Sidorów 285 z d. Greisner, mąż Paweł 301-1205 154 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0098.htm
11 3 1878 Rzyszczów Maria Bielecka 26 Piwce zapalenie płuc, z domu Szeik, zostawiła wdowca Adolfa, synów Aleksandra, Antoniego i Brunona, córkę Teofilę 312-1-111 28 13 m.K KM
30 9 1886 Rzyszczów Waleria Cezaryna Bielecka 9/12 Rzyszczów c. mieszcz. Adama i Cezaryny z Wątowskich 1268-2-26 54 24 CDIAK
19 1 1886 Rzyszczów Maria Bielecka 3 Pije c. mieszcz. Hipolita i Antoniny z Majbrodzkich 1268-2-26 52 2 CDIAK
25 7 1887 Brody Anna Bielecka 24/365 Suchowola 112 c. Józefa i Ewy Hanczarek L 240
3 1 1893 Monasterzyska Franciszek Dyczek 53 Dubienko 38 żona Franciszka z d. Bielecka 1676L 1 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201676/pages/PL_1_301_1676_0001.htm
31 7 1894 Kuniów Ewelina Bielecka 1 Kuniów c. Antoniego i Karoliny Ziembickiej 178-3-86 533R 30 Ż DM
29 11 1900 Kuniów Maria Bielecka 1 Nowomalin c. Faustyna i Marianny z Dobrzanskich 178-3-86 872R 83 Ż DM
5 9 1905 Włodzimierz Marianna Bielecka 20/12 Werba c. austr. podd. Józefa i Franciszki z Lenartów 991 89V 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0088.htm
2 2 1907 Brody Anna Zbawdeń 23 Suchowola 104 z d. Bielecka, mąż Nikifor L 2
31 1 1910 Horochów Anastazia Bielecka 2 Koziatyń córka Józefa i Tekli Szynak 996 49 12 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0043.htm
16 8 1910 Luboml Waleria Pałczyńska 45 Luboml ur. Bielecka 1060 169 70 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0093.htm
9 4 1914 Włodzimierz Marianna Bielecka 72 Antoniówka wdowa po Wojciechu, zostawiła synów Tomasza, Józefa i córki Ewę i Katarzynę 1058 88 50 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0075.htm
4 3 1920 Korzec Kazimierz Sawicki 1 usteńskie Budki syn Ksawerego i Karoliny z domu Bielecka 740-4-351 43 76 R PW
18 2 1921 Starokonstantynów Rozalia Stańkiewicz 80 Samczyńce z starości, włościanka, z d. Bielecka, wdowa, syn Antoni, córki Maria, Ludwika i Barbara 17-2-91 cz.2 282R 18 Ch 157 DM
16 8 1934 Poczajów Leokadia Bielecka 33 Łosiatyn z d. Wolniak - c. Stanisława i Franciszki ur.15.3.1901, mąż Tomasz, dzieci: Zdzisław Stanisław, Jadwiga i Zbigniew 5 0
11 1 1939 Krzemieniec Janina Machnicka 70 Krzemieniec z Sarneckich, c. Władysława i Łucji, p.v. Bielecka, mąż Bolesław, dzieci: Maria i Wacław Bieleccy, Edward Machnicki 3 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
22 3 1739 Szumsk Barbara Bielecka Huta Rachmanowska Marcin Teresa Piotr, Marianna Śliwińska 297-1-180 2V Ł RK 5
7 11 1745 Szumsk Magdalena Bielecka Huta Szumska Marcin Teresa Maciej Ilczuk, Marianna Józefowa 297-1-180 22V Ł RK 47
14 4 1765 Szumsk Barbara Moszynska Moszyńska Waśkowce Michał Marianna Józef Bielecki, Anastazja Bielecka 297-1-180 125V Ł 4483 RK
24 9 1765 Szumsk Barbara Bielecka Białecka Szumsk Maciej Helena Grzegorz Bilski, Ewa Antoniowa 297-1-180 127V Ł 4487 RK
4 2 1770 Szumsk Dorota Bielecka Bielicka Hucisko Szumskie Andrzej Marianna Marcin Szumaszeski, Regina Bernacka 297-1-180 149V Ł RK 4535
23 2 1773 Szumsk Maciej Suchocki Szumsk Józef Marianna Stefan Wiurkoski, Zofia Bielecka, Walenty Bielecki, Helena Wierkoska 297-1-180 163V Ł RK 4566
15 5 1774 Szumsk Stanisław Bąkowski Wołkowiec Jan Marianna Wawrzyniec Szydłowski, Zofia Bielecka 297-1-181 6R Ł 006a RK
29 10 1775 Szumsk Marianna Burkowska Sadeczki Jan Barbara Aleksander Borowski, Anastazja Skibicka, Tadeusz Matemberski, Zofia Bielecka 297-1-181 14R Ł 014a RK
28 11 1776 Szumsk Andrzej Stępkoski Stępkowski Szumsk Antoni Zuzanna Franciszek Krotowicz, Anastazja Skibicka, Bohdan Jewniewicz, Katarzyna Kowaleska, Antoni Kowaleski, Zofia Bielecka 297-1-181 18V Ł 19 RK
13 4 1777 Szumsk Katarzyna ze Sieny Huta Szumska Marcin Eufrozyna Jakub Markowski, Zofia Bielecka 297-1-181 20R Ł 020a RK
15 1 1778 Szumsk Paweł Cymbaluk Szumsk Krzysztof Katarzyna Drzewińska Łukasz Mielnik, Apolonia Sliwinska, Szymon Hornicki, Zofia Bielecka 297-1-181 24R Ł 024a RK
16 3 1778 Szumsk Józef Zieliński Sadeczki Antoni Katarzyna Buk Zofia Bielecka, Jan Aresztowicz 297-1-181 25V Ł 26 RK
5 4 1778 Szumsk Marianna Szymańska Huta Mekieczkowa Walenty Teresa Wawrzyniec Jadaszek, Zofia Bielecka, Leon Elkan, Franciszka Szymanska 297-1-181 25V Ł 26 RK
7 4 1778 Szumsk Justyna Marianna Łapczyńska Szumsk Jakub Marianna Jakub Blicharski, Katarzyna Błaszkowska, Wawrzyniec Orłowski, Zofia Bielecka, Atanazy Piotrowski, Katarzyna Szydłowska 297-1-181 26R Ł 026a RK
21 5 1778 Szumsk Feliks de Valois Jadaszko Jadaszyński Iserna Wawrzyniec Helena Gabriel Cymbaluk, Franciszka Szymanska, Paweł Bowtiuk, Zofia Bielecka 297-1-181 27R Ł 027a RK
25 5 1778 Szumsk Paweł Szczypanowski Szczepanowski Szumsk Paweł Helena Wawrzyniec Orłowski, Anastazja Bielecka 297-1-181 27R Ł 027a RK 0
25 6 1778 Szumsk Julianna Podgurska Podgórska Huta Stanisława Wojciech Katarzyna Jakub Jakusiewicz, Regina Biernacka, Franciszek Strutyński, Anastazja Bielecka 297-1-181 28R Ł 028a RK
25 7 1778 Szumsk Jakub Drzewiecki Onyszkowce Piotr Teresa Tomasz Orłowski, Teresa Izewska, Jan Jakubowski, Zofia Bielecka 297-1-181 29V Ł 30 RK
15 8 1778 Szumsk Hiacynt Roch Kędzierski Szumsk Wawrzyniec Anna Wincenty Zieliński, Katarzyna Błaszkoska, Andrzej Dąbroski, Zofia Bielecka 297-1-181 30R Ł 030a RK
8 11 1778 Szumsk Marianna Jaworska Szumsk Wawrzyniec Katarzyna Jakub Blicharski, Zofia Bielecka 297-1-181 31V Ł 32 RK
25 3 1779 Szumsk Marianna Sliwinska Śliwińska Hucisko Szymon Apolonia Maciej Jadaszynski, Marianna Kukurowska, Józef Rudnicki, Zofia Bielecka 297-1-181 33V Ł 34 RK
4 4 1779 Szumsk Anna Szymanska Szymańska Hucisko Surażskie Józef Franciszka Paweł Szczepanowski, Zofia Bielecka 297-1-181 33V Ł 34 RK
4 4 1779 Szumsk Marianna Szymanska Szymańska Hucisko Surażskie Józef Franciszka Paweł Szczepanowski, Zofia Bielecka 297-1-181 33V Ł 34 RK
18 7 1779 Szumsk Katarzyna Riszkiewicz Ryszkiewicz Chodaki Franciszek Marianna Jakub Blicharski, Zofia Bielecka 297-1-181 34V Ł 35 RK
2 8 1779 Szumsk Stefan Błasczuk Błaszczuk Załuże Szymon Antonina Maciej Kowalewski, Zofia Bielecka, Maciej Jadaszynski, Dorota Błasczukowa 297-1-181 35R Ł 035a RK
25 12 1779 Szumsk Anastazja Podgurska Podgórska Szumsk Wojciech Katarzyna Jan Rowinski, Zofia Bielecka, Antoni Bielecki, Anastazja Izewska 297-1-181 37R Ł 037a RK 0
25 6 1780 Sokal Elżbieta Joanna Bielecka Sokal Maciej Marianna 1236L 1a http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201236/pages/PL_1_301_1236_0002.htm
6 1 1780 Szumsk Marianna Bielewicz Cyranka Józef Franciszka Jakub Blicharski, Zofia Bielecka, Bazyli Chaladych, Katarzyna Szydłowska 297-1-181 37R Ł 037a RK
30 1 1780 Szumsk Agnieszka Cimbaluk Cymbaluk Iserna Bartłomiej Marianna Ludwik Szymanski, Apolonia Sliwinska, Szymon Laskowski, Zofia Bielecka 297-1-181 37V Ł 38 RK
23 2 1780 Szumsk Konstancja Jakusiewicz Hucisko Horodyskie Kryspin Katarzyna Józef Smolinski, Katarzyna Pastrowiczowa, Leon Ekler, Zofia Bielecka 297-1-181 38R Ł 038a RK
17 3 1780 Szumsk Apolonia Snikowska Sinkowska Huta Sebastiana Jan Katarzyna Wojciech Kwiatkowski, Rozalia Pucharowska, Antoni Jakusiewicz, Zofia Bielecka 297-1-181 38V Ł 39 RK
1 11 1780 Szumsk Teresa Szatkoska Szatkowska Iserna Maciej Marianna Jan Lewandoski, Elżbieta Jadaszeska, Wincenty Wesołoski, Zofia Bielecka 297-1-181 43R Ł 043a RK
25 1 1781 Szumsk Agnieszka Tuchalska Tucholska? Sadki Walenty Katarzyna Aleksander Domanski, Zofia Bielecka 297-1-181 44V Ł 45 RK
13 3 1781 Szumsk Kazimierz Rewucki Rzewuski Huta Dubieńska Onufry Katarzyna Jan Janaszewicz, Zofia Bielecka, Kazimierz Rowinski, Agnieszka Obrocka 297-1-181 46R Ł 046a RK
4 4 1781 Szumsk Wincenty Ferreriusz Jadaszynski Jadaszyński Szumsk Maciej Teresa Jakub Blicharski, Zofia Bielecka, Jan Rowienski, Barbara Rowienska 297-1-181 46V Ł 47 RK
6 11 1781 Szumsk Andrzej Zwolski Hucisko Surażskie Maciej Dorota Paweł Szczepanoski, Anna Wałędowska, Ludwik Szuty, Zofia Bielecka 297-1-181 51V Ł 52 RK
9 3 1782 Szumsk Sebastian Błaszczuk Błażczuk Załuże Szymon Antonina Maciej Kowaleski, Zofia Bielecka, Wawrzyniec Szydłowski, Agnieszka Tomczukowa 297-1-181 53R Ł 053a RK
2 5 1782 Szumsk Ignacy Jakub Zieliński Huta Stanisława Wincenty Dorota Aleksander Domański, Regina Bernacka, Andrzej Bernacki, Zofia Bielecka 297-1-181 54R Ł 054a RK
6 5 1782 Szumsk Katarzyna Jasińska Pasieka Bracka Antoni Agnieszka Andrzej Dąbrowski, Rozalia Kozłowska, Kazimierz Rowinski, Rozalia Bielecka 297-1-181 54V Ł 55 RK
7 5 1782 Szumsk Stanisław Jadaszyński Iserna Michał Marianna Maciej Szymanski, Zofia Bielecka, Leon Ekler, Marianna Boreykowa 297-1-181 54V Ł 55 RK
2 6 1782 Szumsk Marcjanna Podgurska Podgórska Podhorsk Szumsk Wojciech Katarzyna Stanisław Podgurski, Zofia Rowinska, Andrzej Dąbrowski, Zofia Bielecka 297-1-181 55R Ł 055a RK
13 6 1782 Szumsk Marianna Moskiewicz Hucisko Dubieńskie Paweł Teresa Paweł Sczepanowski, Zofia Bielecka 297-1-181 55R Ł 055a RK
19 9 1782 Szumsk Maciej Nowakowski Huta Szumska Jakub Magdalena Jan Rowinski, Zofia Bielecka 297-1-181 57R Ł 057a RK
3 12 1797 Wiszenki Mikołaj Klimuczuk Wiszenki Stefan Anastazja Jan S..ński, Rozalia Bielecka, Jan Myluciuk, Prakseda Anczarukówna 297-1-12 12V AR
21 6 1799 Białogródka Jan Słotwiński Dworzec Stefan Helena data chrz., Stefan Pis..or i Agata Demianczuk, Grandowski i Barbara Bielecka 178-51-95 107R-108V 50 Ż DM
26 1 1799 Wiszenki Franciszka Tuńska Kopaczówka Stefan Katarzyna Antoni Rusowiecki, Marianna Rusowiecka, dop. Ceremonii dnia 12.4.1799 św. Adam Sobkowski, Rozalia Bielecka, wlm. Józef Maniecki, Agnieszka Stupnicka panna 297-1-12 17R AR
26 1 1799 Wiszenki Marianna Tuńska Kopaczówka Stefan Katarzyna Antoni Rusowiecki, Marianna Rusowiecka, dop. Ceremonii dnia 12.4.1799 św. Adam Sobkowski, Rozalia Bielecka, wlm. Józef Maniecki, Agnieszka Stupnicka panna 297-1-12 17R AR
20 5 1799 Wiszenki Helena Kowalska Wiszenki Mikołaj Marianna wlm. Józef Maniecki, ur. Rozalia Bielecka 297-1-12 17V AR
18 9 1802 Ostróg Tekla Tesow Jan Eudoksja Hiacynt ...wski, Teresa Bielecka 297-1-136 24 Ł SK
29 6 1802 Ostróg Marianna Bielecka Płużne Barbara Sebastian Lizowiecki, Zuz... 297-1-136 20 Ł SK
12 10 1802 Ostróg Michał Kłaczynski Majdan Ostrogski Bartłomiej Antonina Bazyli Bielecki, Ma... Bielecka 297-1-136 25 Ł SK
13 6 1804 Ostróg Rozalia Bielecka Zawidów Jan Tekla Śliwińska Piotr Tążewski, Franciszka Szawińska 297-1-136 42 Ł SK
28 11 1804 Ostróg Katarzyna Eudoksja Julianna Bielecka Hulcza Ludwik Teresa Snopacka ? Rendzycum, Eudoksja Boguszowa 297-1-136 47 Ł SK
13 1 1804 Łysianka Feliks Dąbrowski Łysianka Fryderyk Katarzyna Gojewska s. gen., chrz.14.01, chrzestni: GD Augustyn Smidowicz, Jadwiga Bielecka 178-51-195 342 Ż EH
25 4 1806 Ostróg Tekla Bielecka Płużne Piotr Barbara Maksym Czajkowski, Tekla Zierniwiczowa 297-1-136 57 Ł SK
28 2 1806 Lubar Helena Orzechowska Lubar Andrzej Magdalena Bielecka łacina, chrzest 1.03.1806, Piotr Kozłowski, Franciszka Rafałowska 178-51-174 79R 30 Ż Mg 186
17 7 1808 Ostróg Anna Chęcińska Milatyn Dionizy Anna Stefan Kudrzycki, Katarzyna Bielecka 297-1-136 79 Ł 1120 SK
9 10 1808 Ostróg Michał Falkowski Choten Bartłomiej Marianna Józef Galimski, Marianna Bielecka 297-1-136 87 Ł 1130 SK
20 12 1808 Ostróg Tomasz Maciejowski Sadki Dominik Agata Tadeusz Waśniewski, Marianna Bielecka 297-1-136 90 Ł 1135 SK
21 2 1809 Ostróg Tekla Bohosławska Międzyrzecz Jan Marianna Jakub Żorgacz, Marianna Bielecka 297-1-136 93 Ł 1141 SK
28 9 1809 Ostróg Michał Podolski Nowomalin Wojciech Tekla Kruszczyńska Łukasz Kurowski, Katarzyna Bielecka 297-1-136 105 Ł 1155 SK
9 2 1811 Ostróg Apolonia Smolińska Nowomalin Marcin Ewa Franciszek Korzeniowski, Katarzyna Bielecka 297-1-136 140 Ł 853 SK
7 2 1821 Wiszenki Apolonia Tuńska Kopaczówka Kazimierz Teresa Rejkin Józef Tuński, Marianna Bielecka, chrzest 8.2.1821 297-1-12 77V Ł AR
3 8 1823 Torczyn Maria Bielecka Chorochoryn Stefan Zuzanna Łaskarzewska Stanisław Okorski, Marianna Kapuścińska 61a b/n Ł EH
9 1 1827 Krasnopol Jan Cichanowski Halijówka Antoni Helena Bielecka chrzest 9.01.1827, Leon Bielecki i Marianna Narelska 178-51-302 8R 29 Ż 10 DM
9 3 1828 Nowogród Wołyński Apolonia Buczyńska Susły Szymon Tekla Bielecka Goławski Teodor, Brodowicz Małgorzata 361 JZ
5 3 1828 Kuniów Joanna Jasińska Hucisko Nowe Ignacy Helena Skalska ch. 6.03.1828, Ur. Michał Jakuszewski, Ur. Justyna Bielecka ż. Jana, asyst. Ur. Jan Paciurkowski, Ur 171-1-1 57V-58R 17 R Mg
4 11 1828 Bazalia Karolina Świerszczewska Lutarówka Jan Domicela Kazanowska ur. Feliks Oczarski i Marianna Bielecka 178-3-94 228V 89 Ż DM
1 6 1828 Kupiel Helena Jakubowska Czerniawa ur. Józef Marianna Bielecka ur. Mikołaj Zubrzycki, ur. Rozalia Ruszkowska 178-3-94 291V 32 Ż 559 KP2
17 9 1828 Kupiel Tekla Wojnarowska Rabijówka ur. Nikodem Marianna Bielecka ur. Paweł Witwicki, Marianna Słodkowska 178-3-94 293V 44 Ż 562 KP2
19 10 1828 Jampol Teresa Dreżyruk Worobijówka Szymon Anna Bielecka Bartłomiej Misiewicz, Marianna Nawrocka panna, asys. Adam Trawiński, Marianna Lewczych 245-1-2 241 45 R 460 DM1
7 11 1829 Korytnica Katarzyna Bielecka Bystraki Józef Magdalena Adamczuk 208 17 55
12 11 1829 Krzemieniec Stanisław Stefański Krzemieniec Józef Marianna Bielecka Bazyli Kaliński i Tekla Szemega 426-1-3 106R 182 T 607 DM
27 10 1829 Rzyszczów Aniela Lewicka Juszki Jan s. Andrzeja Magdalena c. Adama Niezabitowska c. ur., chrz. 31.10, chrzestni: wlm. Gabriel Chilinski pułkownik wojsk rosyjskich, Józefa Bielecka żona Kwiryna, as.: ur. Franciszek Bielecki, Róza Bieniewska żona Wincentego 178-51-339 102 37 Ż EH
24 1 1829 Zasław św. Jana Franciszka Popławska Iwanówka ur. Stanisław Anna Kamińska ur. Józef Rożański, Ewa Bielecka 178-3-95 4V 5 Ż 5 KP2
27 10 1829 Stepań Jan Janicki Wyrka Marcin Franciszka Bielecka Piotr Dąbrowski i Apolonia Chomicka 171-1-2 206R 34 R DM
8 3 1829 Kupiel Katarzyna Bielecka Czerniawa ur. Jan Marianna ur. Michał Asłamowicz, ur. Regina Szymańska 178-3-95 292R 19 Ż 566 KP2
11 8 1829 Kupiel Marianna Bielecka Czerniawa ur. Andrzej Marianna Ałtanowicz ur. Mikołaj Gołyński, Anna Wysocka 178-3-95 297V 60 Ż 577 KP2
4 10 1829 Kupiel Franciszka Anna Suczyńska Czerniawa ur. Dominik Cecylia Ławecka ur. Antoni Nowicki, Marianna Bielecka 178-3-95 300R 83 Ż 582 KP2
2 12 1829 Kupiel Mikołaj Iwanowski Czerniawa ur. Józef Anna ur. Antoni Nowicki, Marianna Bielecka 178-3-95 302R 98 Ż 586 KP2
27 1 1829 Bereźnica Ksawery Nicewicz Majdan Niemowicki Onufry Helena Bielecka Walenty Kulikowski i Franciszka Jędrzejowska z Czarneckich 815 130 R 10 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0133.htm
28 5 1830 Czartorysk Magdalena Maryanna Bielecka Serchów Antoni Anna Kondyńska as: Jan Mierzejewski, Maryanna Tryhubowicz - "p", Dominik Baykowski, Teofila Kon 817 8 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0091.htm
21 6 1830 Białogródka Lucyna Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Bielecka chrz. 22.06.1832, Stanisław Witkiewicz i Eufrozyna Witkiewicz panna 178-3-98 40R 28 Ż DM
29 4 1830 Białołówka  (Biliłówka) Witalis Mioduszewski Czerniawka wielka Jan s. Antoniego Magdalena c. Mikołaja Bielecka s. ur., chrz. 30.04, chrzestni: ur.ur. Wawrzyniec Juchnowicz, Apolonia Terlecka 178-51-339 307 19 Ż EH
27 2 1830 Żytomierz Ludwika Michnio Żytomierz Stanisław Katarzyna Fidler Kazimierz czerwińśki Karolina Bielecka 178 3 3 R9 55 Ż MP
15 3 1830 Żytomierz Zachary Longin Fiszher Żytomierz Jan Joanna Wasilewska Roman Bahrynowski Anastazja Kudrańska as: Wilhelm Becher Karolina Bielecka 178 3 3 R11 70 Ż MP
16 3 1830 Żytomierz Józefa Faustyna Wirowska Żytomierz Mikołaj Franciszka Jabłońska Aleksander Ossowski Marianna Bielecka as:Adam Rogoziński Marianna Święcicka 178-3-3 11R 71 Ż MP
19 4 1830 Stepań Teodor Lubera Wyrka Marcin Marianna Bielecka Jakub Wawrynowicz i Anna Polakiewicz 171-1-3 232V 14 R DM 0
6 4 1830 Kazimierka Wincenty Kubicki [...?] Jan Anna Bilicka (Bielecka) Jakub Kościuszkiewicz i Barbara [...] 171-1-3 254V 5 R 258 DM 0
18 8 1830 Bereźnica Aniela Nicewicz Majdan Niemowicki Onufry Helena Bielecka Maciej Kaznowski i Agata Kulmanowska 816 81V 21 AGAD 84 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0084.htm
19 2 1831 Mielnica Agata Tobelska Mielnica Maciej Marianna Bielecka 846 246R 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0239.htm
25 12 1831 Stepań Józefa Jędrzejowska Romejki Mikołaj Franciszka Czarnecka Franciszek Pietrowski i Ewa Bielecka ż. Wincentego 171-1-4 205R 45 R DM
10 3 1831 Nowogród Wołyński Katarzyna Olszańska Kamienny Bród Jan Katarzyna Bielecka Dymitr Esmont, Julianna Bielecka mężatka 245-1-5 5R 1100 R 104 DW
22 3 1831 Ostropol Marianna Paprocka Ostropol Piotr Dorota Pogorzelska Konstanty Kilijewicz i Marianna Bielecka wdowa 178-3-97 260R 11 Ż 490 DM
9 3 1831 Luboml Katarzyna Stolarczuk Binduga Wojciech Tekla Koszeluk Jan Jaszczuk, Katarzyna Bielecka 846 303R 30 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0297.htm
4 6 1832 Kuniów Antoni Jakuszewski Radohoszcz Mała Kazimierz Katarzyna Bielecka R 60 R 26 0
13 11 1832 Kuniów Marcjanna Bielecka Kuniów Anastazy Małgorzata Choina ur. Tobiasz Szymański, Marianna Choina ż. Macieja 171-1-5 67 V 62 R
9 1 1832 Białogródka Marianna Chojna Puzyrki Wielkie Grzegorz Magdalena Bielecka chrz.11.01.1832 Roman i Agata Bogusławscy małżonkowie 178-3-98 42R 42 Ż DM
19 12 1832 Białogródka Jan Lachowski Chrystówka Tomasz Franciszka Bielecka jeden z bliźniąt z przedwczesnego urodzenia ochrzczony w wody przez akuszerkę bez rodz. chrzestnych 178-3-98 54R 139 Ż DM
19 12 1832 Białogródka Jan Lachowski Chrystówka Tomasz Franciszka Bielecka drugi z bliźniąt o tym samym imieniu z przedwczesnego urodzenia ochrzczony w wody przez akuszerkę bez rodz. chrzestnych 178-3-98 54R 140 Ż DM
16 7 1832 Korzec Marianna Dąbrowska Balarka Sapożynka Walenty Agata Bielecka Maciej Bielecki i Anastazja Borjanowska mężatka 245-1-6 66r 60 R Na
5 9 1832 Stepań Joanna Szumska Wyrka Jan Teresa Bielecka Jakub Sulikowski i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-5 207R 21 R DM
8 9 1832 Stepań Anna Janicka Wyrka Marcin Franciszka Bielecka Jan Janicki i Karolina Janicka panna 171-1-5 207V 24 R DM
21 5 1832 Nowogród Wołyński Konstancja Bielecka Kamienny Bród Adam Helena Rakoska ur. Feliks Słowaczewski, Katarzyna Rogowska mężatka 245-1-6 9V 1293 R 807 DW
23 5 1832 Dubno Feliks Czapkowski Warkowicze Franciszek Tekla Sinkiewicz Teodor Kozłowski i Katarzyna Bielecka, asyst. Jan Horbaczyński i Marianna Kozłowska ż. Teodora 818 125V 41 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0133.htm
17 11 1832 Włodzimierzec Salomea Bielecka Serchów Arsen [Arseniusz] Anna Kondyńska dopełnienie chrztu 20.05.1834, asyst. Jan Mierzejewski i Marianna Tryhubowicz panna, Jana Tryhuchowicz i Julianna Pieśnicka panna, Jan Bikier i Franciszka Tryhubowicz ż. Jana 820 73V 21 AGAD 76 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0076.htm
23 2 1833 Kuniów Marianna Kamińska Kamionka Andrzej Katarzyna Bielecka R 64 R 19 0
23 6 1833 Kuniów Józefa Kalesanta Bielecka Dołocz Paweł Katarzyna Teofila Drohojowska R 65 V 35 0
10 6 1833 Zasław św. Józefa Waleria Bielecka Czerepki pow. owrucki Józef Joanna Licińska Witalis Teleziński, Marianna Prosidowiczowa 178-3-101 26 16 Ż SK
22 4 1834 Korytnica Katarzyna Kosciuk Kładniów Tomasz Marianna Bielecka 208 43 5 0
24 6 1834 Zasław św. Jana Joanna Woniatowska Zasław Wincenty Marianna Bielecka Aleksy Czerników i Klementyna Butyńska 178-3-100 5V 26 Ż 13 DM
20 10 1834 Korzec Elżbieta Dąbrowska Balarka Sapożynka Walenty Agnieszka Bielecka Jakub Czerwiński i Rozalia Bielecka ż. Macieja 245-1-8 80v 106 R Na
13 4 1834 Kulczyny Antoni Bielecki Salicha Mała Jakub Salomea Zielińska Stanisław Ostrowski i Izabella Bielecka ż. Jana 178-3-100 338V 24 Ż 655 DM
8 3 1834 Łabuń Stanisław Nowicki Łabuń Ludwik Teresa Bielecka Jan Pajewski i Anna Łabanowska, Jan Łabanowski i Petronela Kowalska 178-3-100 104R 17 Ż 209 DM
17 9 1835 Kuniów Marianna Bielecka Kuniów Anastazy Małgorzata Choina R 91 R 52 0
5 12 1835 Łuck Maria Suszczewska Serniki Jan Tekla Bielecka Gabriel Bielecki, Klara Krynicka 373 42 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0022.htm
26 4 1835 Młynów Marcelina Bielecka Dorohostaje Małe Jan Salomea Jędrzej Wysocki, Kornelia Jurewicz, Aleksander Domanski, Rozalia Buczkowska 821 179R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0181.htm
9 9 1835 Zasław św. Jana Marian Śliwiński Borysów Franciszek Marianna Bielecka Roman Lubarski, Agata Kurylowa 178-3-101 8 42 Ż SK
9 10 1835 Biała Cerkiew Dioniza Brygida Gozdowska Jezierna Jan Domicella Witosławska JW. Jerzy Wrangell, Pułkownik Achtyrskiego Husarskiego Pułku, W. Justyna Gliwicz, Chorążyna, wdowa, as. Ludwik Gozdowski, Teofila Postupalska, panna, Matwiej Podsędkowski, Kolegski Sekretarz, Domicella Bielecka, panna, chrz. 20.10.1835 178-51-372 7V 37 Ż BS 17
6 10 1835 Wasylów Brygida Kamińska Perehonówka Franciszek Gertruda Bielecka Antoni Iżakowski, Franciszka, ż. Unter Oficera Derebera, as. Józef Niedźwiedzki, Franciszka Kamińska, panna, chrz.8.10.1835 178-51-372 63V 25 Ż BS 129
16 3 1835 Kupiel Józefa Rudnicka Krzaczki Ignacy Antonina Bielecka Bartłomiej Wysocki, Anna Woronowicz 178-3-101 322 29 Ż SK
19 4 1835 Kupiel Wiktor Woynaroski Rabijówka Nikodem Marianna Bielecka Antoni Witwicki, Katarzyna Staszeska 178-3-101 322 36 Ż SK
25 8 1835 Kupiel Róża Zubrzycka Kupiel Feliks Antonina Wesołowska Jakub Panasewicz, Marianna Bielecka, wdowa 178-3-101 325 66 Ż SK
17 9 1835 Kupiel Apolonia Ruczyńska Czerniawa Jakub Tekla Bielecka Mikołaj Wyszyński, Wiktoria Petysz 178-3-101 326 69 Ż SK
12 3 1835 Kulczyny Antonina Bielecka Salicha Mała Jan Izabela Łopuszyńska Szymon Czarnecki, Dorota Ostrowska 178-3-101 347 11 Ż SK
21 10 1835 Kulczyny Wincenty Strzelecki Salicha Mała Kazimierz Marianna Jasińska Antoni Ostrowski, Salomea Bielecka 178-3-101 354 65 Ż SK
21 11 1835 Korzec Marianna Persyk Korzec Jan Marianna Bielecka 245-1-9 68 88 R PW
1 10 1835 Deraźne Anastazy Bielecka Złaźne IN Agnieszka Jan Babiszczewicz i Konstancja Bilińska 171-1-8 189R 24 R DM
2 12 1835 Stepań Franciszka Szumska Wyrka Jan Teresa Bielecka Jakub Sulikowski i Katarzyna Janicka ż. Łukasza 171-1-8 202R 38 R 208 DM
5 12 1835 Stepań Barbara Janicka Wyrka Marcin Franciszka Bielecka Gabriel Gromadzki i Katarzyna Janicka ż. Wojciecha 171-1-8 202R 39 R 208 DM
15 4 1835 Maciejów Julian Leon Wierzbowski Józef Eufemia Szularowska Józef Raszkiewicz i Ewa Bielecka, asyst. Stefan Zocharzewski i Anna Sawicka, Jędrzej Webuszczuk i Apolonia Kisielewska 401 4 7 AGAD 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20401/pages/PL_1_436_401_0003.htm
16 8 1835 Maciejów Bazyli Bońkowski Widuty Paweł Julianna Kazańska Jan Kazański i Ewa Bielecka 401 7 15 AGAD 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20401/pages/PL_1_436_401_0004.htm
24 12 1836 Krupiec Paweł Chrostecki Poczajów Ignacy Marianna Chrysztof Porfiry Krzywicki, Rozalia Bielecka ż. Jakuba 823 224R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0233.htm
23 10 1836 Kisielin Anna Ziółkowska Kisielin Stefan Marcellina Huczkowska Stanisław Stolarski, Teresa Kraszewska; as: Paweł Ostrowski, Aleksandra Bielecka 851 284 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0159.htm
9 6 1836 Korzec Antonina Bielecka Balarka Sapożyna Maciej Marianna Pisarska Walenty Dąbrowski i Łucja Bielecka ż. Wojciecha; asyst. Jan Kubicki i Agata Dąbrowska ż. Walentego 245-1-10 71v 58 R Na
15 11 1836 Cudnów Grzegorz Bagiński Huta Marianówka Bartłomiej Justyna Hożga Franciszek Sieracki i Regina Bielecka panna 569-1-59 29V 173 Ż 59 DM
22 12 1836 Aleksandria Adam Łoś Balarka Jan Zofia Bielecka Ludwik Chodorowski i Marianna Łoś panna 171-1-9 174V 28 R 188 DM
29 8 1836 Kotelnia Anna Siomaszko Mińkowce Stefan Ewa Bielecka Michał Miłkowski i Teresa Markiewicz ż. Pawła 178-51-386 283R 60 Ż 286 DM
27 2 1837 Korzec Józef Marcinkowski Balarka Lubtowska Jan Aniela Bielecka 245-1-11 70 25 R PW
11 7 1837 Nowogród Wołyński Paulina Malinowski Kanuny Jan Ewa Bielecka Marcinowski Stanisław, Sarnicka Barbara, ż. Szymona 143 JZ
7 2 1837 Młynów Apolonia Bielecka Pianie Stanisław Zofia Placyd Złotnicki, Karolina Złotnicka 823 189R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0197.htm
13 10 1837 Korzec Aniela Bielecka Sapożyn Maciej Rozalia Dziekońska 245-1-11 91 110 R PW
21 11 1837 Korzec Salomea Bielecka Sapożyn Maciej Marianna Pisarska 245-1-11 95 123 R PW
9 12 1837 Korzec Cyprian Józef Czerwiński Sapożyn Jakub Helena Dziekońska 1-dw. Maciej Bielecki, ur. Józefa Dziekońska panna, ur. ? Dąbrowski kawaler, 1-dw. Rozalia Bielecka panna 245-1-11 97 132 R 4332 PW
2 1 1837 Stepań Anna Lubera Wyrka Marcin Marianna Bielecka Jakub Sulikowski i Rozalia Lubera ż. Jana 171-1-10 216R-216V 3 R 218-219 DM
26 6 1837 Stepań Leon Piotrowski Użanie Tomasz Marcelina Suchodolska Franciszek Piotrowski i Ewa Bielecka ż. Wincentego 171-1-10 220V 29 R 223 DM
15 4 1837 Zasław św. Jana Marcjanna Dobrowolska Wójtowce Jakub Małgorzata Bielecka Antoni Piekarski i Agnieszka Makowska 178-3-108 2V 12 Ż 6 DM
6 9 1837 Dubno Aleksander Jaworski Dubno Ignacy Apolonia Bielicka Cyprian Piątkowski i Emilia Ekielt panna, asyst. Maksymilian Bratanowski i Łucja Bielecka panna 823 166R 62 AGAD 174 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0174.htm
30 12 1837 Korzec Honorata Dąbrowska Balarka Sapożynka Józef Anna Dziekońska chrzest 1.01.1838, Kazimierz Dziekoński kawaler i Łucja Bielecka ż. Wojciecha 245-1-12 58R 2 R 59 DM
10 6 1838 Krzemieniec Tekla Bielecka Krzemieniec IN Antonina c. nieślubna, sł. Bazyli Cipkin i sł. Antonina Chruczewska 01-12 14V 61 T 228 DM
14 2 1838 Połonne Apolonia Bielecka Józefówka Paweł Tekla 245-1-12 107V 38 R DW 298
15 6 1838 Wieledniki Pawlina Hajewska Hamarnia Pełczańska Wincenty Karolina Bielecka 178-3-6 430R 62 Ż MW
5 3 1838 Stepań Teofila Szumska Wyrka Jan Teresa Bielecka Dominik Sulikowski i Katarzyna Janicka ż. Wojciecha 171-1-11 222R 12 R 224 DM
1 4 1838 Korzec Franciszka Dąbrowska Balarka Sapożynka Walenty Agata Bielecka Jakub Czerwiński i Rozalia Bielecka ż. Macieja, asyst. Maciej Bielecki i Ewa Dąbrowska panna 245-1-12 66R 48 R 67 DM
27 5 1838 Korzec Feliks Persyk Korzec Jan Marianna Bielińska Jan Poradowski kawaler i Marcelina Bielecka panna 245-1-12 68R 60 R 69 DM
15 9 1838 Korzec Franciszek Marcinkowski Słoboda Usteńska Jan Aniela Bielecka Antoni Korzeniowski i Marianna Hryniewiecka ż. Tomasza, asyst. Tomasz Hryniewiecki i Tekla Zabłocka ż. Józefa 245-1-12 76V 111 R 78 DM
9 12 1839 Katerburg Maryanna Bielecka Temnohajce Stanisław Feliksa Mickiewicz 199 125 17 871 707
28 6 1839 Stepań Katarzyna Bielecka Użanie Wincenty Ewa Czarnocka 879 199 R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0201.htm
20 10 1839 Stepań Marianna Luber Wyrka Marcin Marianna Bielecka 879 203 V 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0206.htm
22 1 1839 Berdyczów Anna Kowalska Hryszkowce Józef Stanisława Pęckowska Antoni Bromiński i Antonina Bielecka ż. Mateusza 178-3-8 133R 17 Ż 247 DM
19 4 1839 Berdyczów Józef Suchodolski Berdyczów Konstanty Anastazja Obodyńska Stefan Hankiewicz i Karolina Bielecka ż. Nikodema 178-3-8 142R 90 Ż 265 DM
17 9 1839 Miropol Franciszka Sosnowy Kotelanka Szymon Aleksandra Bielecka Józef Bielecki i Katarzyna Niechciał zamężna 178-51-433 189V 59 Ż 200 DM
13 11 1839 Miropol Marcin Szymański Kotelanka Mikołaj Franciszka Bielecka Józef Rajski i Marianna Szumińska ż. Jana 178-51-433 191V 75 Ż 202 DM
2 3 1839 Nowogród Wołyński Franciszka Bielecka Balarka Aleksandrówka Mikołaj Tekla Kalinowska Konrad Kotwicki i Magdalena Bielecka ż. Romana 178-3-72 7V 53 Ż 15 DM
22 5 1839 Nowogród Wołyński Sylwester Proczkowski Ostrożek Rohaczewski Konstanty Marianna Bielecka Kazimierz Bielawski i Eleonora Karpińska ż. Jana 178-3-72 14V 108 Ż 29 DM
19 7 1839 Nowogród Wołyński Anna Hornicka Huta Kuka Feliks Paulina Bielecka Jan Garbowski i Aleksandra Weselska ż. Franciszka 178-3-72 16R 120 Ż 32 DM
1 8 1839 Nowogród Wołyński Barbara Malinowska Kanuny Jan Ewa Bielecka Stefan Bereżecki i Barbara Bielecka ż. Szymona 178-3-72 17R 130 Ż 34 DM
12 10 1839 Korzec Karolina Dziekońska Balarka Sapożyńska Łukasz Apolonia Bielecka Józef Dąbrowski żonaty, Agata Dąbrowska żona 178-51-433 76R 122 Ż 81
24 7 1840 Kołodno Jakub Gołębiowski Kołodno Michał Katarzyna Bielecka 871 627 30 0
1 1 1840 Nowogród Wołyński Magdalena Bielecka Chutor Zwiahelski Bartłomiej Ewa Mieleniewska 871 2 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0002.htm
14 1 1840 Nowogród Wołyński Karolina Chlebowicz Kaszuny Stanisław Klara Bielecka 871 5 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0004.htm
19 6 1840 Nowogród Wołyński Julianna Bielecka Kamienny Bród Jan Anna Popławska 871 33 124 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0018.htm
30 7 1840 Nowogród Wołyński Ignacy Bigocki Ostróżek Ewaryst Regina Bielecka ur. Maciej Kozieradzki, Antonina Maxymowicz ż. odst. Kondrata 871 40 154 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0021.htm
29 11 1840 Nowogród Wołyński Katarzyna Krzyczkowska Hulsk Kazimierz Marcyanna Olszewska ur. Dymitr Krzeczkowski, Marianna Bielecka ż. Kaspra 871 59 228 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0031.htm
29 1 1840 Korostyszew Wiktoria Prodkiewicz Stawki Jan Małgorzata Dwojecka Bazyli Nieckiewicz, Zofia Bielecka, panna, chrz. 30.01.1840 178-51-456 13V 6 Ż BS 37
14 8 1840 Wieledniki Józef Hajewski Młyny Hoszowskie Wincenty Katarzyna Bielecka 178-3-9 381R 49 Ż MW 0
18 10 1840 Kotelnia Łukasz Szulicki Słoboda Wołosowska Jan Honorata Bielecka Wawrzyniec Sokół i Antonina Podhajecka ż. Łukasza, asyst. Benedykt Wyhowski i Teresa Sokół ż. Wawrzyńca 178-3-9 169V 43 Ż 337 DM
31 12 1840 Miropol Sylwester Bielecki Kotelanka Ignacy Marianna Gudz Szymon Noga i Franciszka Bielecka ż. Mikołaja 871 321 82 AGAD 166 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0166.htm
15 3 1840 Maciejów Józef Wierzbowski Widuty Józef Joachima Szularowska Władysław Miączyński i Eudoksia Ochrymowicz, asyst. Kazimierz Miączyński i Ewa Bielecka 406 3 5 AGAD 2 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20406/pages/PL_1_436_406_0002.htm
31 1 1840 Dubno Kazimierz Czubkowski Warkowicze Franciszek Tekla Witkowska Szymon Kowalski i Katarzyna Bielecka ż. Jana, asyst. Ignacy Dymitrowski i Tekla Starzewska panna 826 140V 11 AGAD 142 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0142.htm
22 7 1840 Dubno Jan Antoni Hubicki Warkowicze Tomasz Honorata Kobylańska Franciszek Oleksiński i Katarzyna Bielecka ż. Jana 826 145R 47 AGAD 146 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0146.htm
12 2 1841 Miropol Walenty Sosnowy Kotelanka Józef Marianna Hucał Szymon Sosnowy i Franciszka Bielecka ż. Mikołaja 872 359 17 AGAD 190 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0190.htm
1 1 1841 Korzec Agnieszka Holakowska Balarka Lubomirka Wojciech Karolina Bielecka 872 179 1 AGAD DW
17 1 1841 Korzec Honorata Dziekońska Balarka Sapożynka Łukasz Apolonia Bielecka 872 180 4 DW
11 2 1841 Korzec Katarzyna Bielecka Balarka Lubomirka Mikołaj Tekla Malinowska 872 185 18 DW
26 5 1841 Korzec Stanisław Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Angela Bielecka 872 197 55 0
7 6 1841 Korzec Antoni Dąbrowski Balarka Sapożynka Walenty Agata Bielecka 872 198 59
3 9 1841 Korzec Antoni Nieczyporowski Balarka Lubtowska Alexander Franciszka Bielecka 872 206 84 0
28 10 1841 Korzec Antonina Bielecka Balarka Sapożynka Maciej Maryanna Pisarska 872 214 106 0
24 5 1841 Kowel Joanna Paulina Zacharewicz Bużyn Mikołaj Ludwika Bielecka 244 4 7
10 12 1841 Młynów Marianna Bielecka Pianie Stanisław Zofia Julian Żytkiewicz, Karolina Giertner 828 39R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0041.htm
18 7 1841 Nowogród Wołyński Apolonia Chlebowicz Kaszuny Stanisław Klara Bielecka 872 34 129 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0020.htm
1 8 1841 Nowogród Wołyński Petronella Bereżecka Słobódka Wola Stefan Franciszka Bielecka 872 36 137 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0021.htm
20 8 1841 Nowogród Wołyński Joanna Bielecka Nemylnia Kazimierz Marianna Garder 872 37 147 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0022.htm
13 10 1841 Połonne Teresa Bielecka Józefówka Teodor Marcella 872 141 139 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0076.htm
23 1 1841 Stepań Franciszek Szumski Wyrka Franciszek Teresa Bielecka Ignacy Burzymski i Katarzyna Jezierska ż. Dominika 171-1-12 205R 3 R 208 DM
17 2 1841 Stepań Emilia Bielecka Użanie Antoni Marianna Kulikowska Jan Szumowski i Magdalena Szumska wdowa 171-1-12 206R 7 R 209 DM
26 5 1841 Miropol Marianna Noga Kotelanka Szymon Agnieszka Michałko Walenty Sosnowy i Marianna Bielecka ż. Ignacego 872 365 46 AGAD 193 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0193.htm
21 4 1842 Korzec Tekla Marcinkowska Balarka Usteńska Aleksander Karolina Bielecka 873 130 54 AGAD PW
6 12 1842 Korzec Paulina Bielecka Balarka Sapożynka Jan Marianna Czerwińska 873 158 140 AGAD PW
4 6 1842 Stepań Jan Janicki Wyrka Marcin Franciszka Bielecka ur. Maciej Lachowski, Łucja Janicka panna 881 164 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0173.htm
21 7 1842 Stepań Mikołaj Luber Wyrka Marcin Marianna Bielecka 881 165 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0174.htm
27 1 1842 Nowogród Wołyński Franciszka Bielecka Nowogród Wołyński - Zwiahel Bartłomiej Franciszka Mieleniewska 873 7 27 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0005.htm
7 2 1842 Nowogród Wołyński Dorota Jasińska Huta Kuleszowska Józef Paulina Bielecka 873 10 39 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0007.htm
2 5 1842 Nowogród Wołyński Filip Malinowski Kijanka Jan Ewa Bielecka 873 22 86 AGAD 13 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0013.htm
17 12 1842 Nowogród Wołyński Justyna Bielecka Kamienny Bród Jan Anna Popławska 873 55 217 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0030.htm
6 2 1843 Stepań Dorota Brodowska Wyrka Jakub Magdalena Bielecka 882 194 R 8 0
26 5 1843 Stepań Jan Magdziński Wyrka Bartłomiej Antonina Bielecka 882 197 R 26 0
30 5 1843 Stepań Franciszka Szumska Wyrka Jan Teresa Bielecka 882 197 V 28 0
20 3 1843 Korzec Aleksandra Bielecka Balarka Lubtowska Józef Tekla Rakowska 874 182 45 AGAD PW
7 6 1843 Korzec Antoni Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Angela Bielecka 874 196 87 PW 0
20 9 1843 Korzec Stanisław Nieczyporowski Balarka Lubtowska Aleksander Franciszka Bielecka 874 209 126 AGAD PW
3 11 1843 Korzec Karol Żarczyński Balarka Lubomirka Piotr Karolina Bielecka 874 214 140 PW 0
20 11 1843 Korzec Feliks Kadłubowski Balarka Usteńska Jan Franciszka Bielecka 874 216 145 PW 0
20 12 1843 Katerburg Maryanna Klementyna Bielecka Borowica Stanisław Feliksa Mickiewicz 199 2 3
1 6 1843 Bucyń Agata NN Nece NN NN Michał Szwigost, Teresa Bielecka 36 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2036/pages/PL_1_436_36_0003.htm
29 6 1843 Miropol Pawlina [Paulina] Sosnowy Kotelanka Szymon Aleksandra Bielecka Szymon Kornafel i Katarzyna Nuch[...] ż. Józefa 874 366 65 AGAD 187 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0187.htm
15 1 1844 Korzec Marianna Dziekońska Balarka Sapożynka Łukasz Apolonia Bielecka 875 130 10 AGAD PW
8 8 1844 Korzec Wawrzyniec Marcinkowski Balarka Usteńska Aleksander Karolina Bielecka 875 161 103 PW
08 6 1844 Nowogród Wołyński Małgorzata Bielecka Niemylnia Kazimierz Barbara Mędecka Zapałowski Leon, Buczyńska Marianna, ż.Kaspra 137 JZ 0
6 1 1844 Ostróg Karolina Frol Balarka Choteńska Franciszek Agnieszka Bielecka 883 1 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0003.htm
14 10 1844 Złotopol Lucyna Oktawia Rusiecka Pasterskie ur. Andrzej Małgorzata Bielecka chrzest 3.06.1845 r., ur. Józef Zubowski, Zofia Michałowska 685-2-1020 50v 58 Ch 100 KP2
14 3 1844 Stepań Wiktoria Bielecka Użanie Wincenty Ewa Czarnecka Tomasz Piotrowski i Małgorzata Miszkiewicz ż. Wawrzyńca 883 187V 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0198.htm
26 10 1844 Stepań Jan Brodowski Soszniki Jakub Magdalena Bielecka Jakub Sulikowski i Antonina Bardzińska ż. Bartłomieja 883 192V 39 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0203.htm
18 12 1844 Stepań Józef Janicki Wyrka Marcin Franciszka Bielecka Jan Szumski i Anna Sulikowska ż. Jakuba 883 193R 43 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0203.htm
10 7 1844 Białogródka Helena Mierzejewska Białogródka Stefan Cecylia Szwajdecka Stanisław Karpiński i Marianna Bielecka panna 905-2-2 10R 74 W 20 DM
12 4 1844 Lubar Mikołaj Niepokojczycki Lubar Mikołaj s. Aleksandra Franciszka Koreniewicz Władysław Korczyński i Joanna Bielecka ż. Jana 178-51-514 315R 26 Ż 10 DM
17 1 1845 Korzec Antonina Bielecka Balarka Sapożynka Jan Marianna Czerwińska 876 134 26 PW 0
4 12 1845 Korzec Marianna Bielecka Balarka Usteńska Józef Tekla Rakowska 876 171 140 PW 0
1 12 1845 Korzec Franciszek Ksawery Nieczyporowski Balarka Sapożynka Aleksander Franciszka Bielecka 876 173 144 PW 0
30 5 1845 Nowogród Wołyński Katarzyna Bielecka Słoboda Czernicka Marcin Apolonia Szczyrska Mokrzecki Klemens, Karlińska Domicella, wdowa 99 JZ 0
1 6 1845 Dubno Emilia Bielecka Warkowicze Jan Katarzyna Malinoska Napoleon Horbaczyński, Wiktoria Blęderowa 831 116V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0120.htm
15 1 1845 Łabuń Apolonia Bielecka Białopol Daniel Marianna Rychlicka pr. Piotr Kozłowski i Franciszka Żytkiewicz mężatka 178-3-113 121R 10 Ż DM
3 11 1845 Bazalia Wincenty Dubiniewicz Kołki Jan Magdalena Bielecka Szymon Zawadzki i Marianna Bujalska 178-3-113 222V 122 Ż DM
13 9 1845 Stawiszcze Amelia Bielecka Bahwa ur. Kazimierz Aleksandra Iskrzycka odn. Panataleon Biliński, Marianna Stocka 685-2-1020 7r 32 Ch 13 KP2
9 6 1845 Bohusław Antoni Bielecki Tahańcza ur. Klemens Antonina Hunkler JW. Maurycy Poniatowski szambelan, ur. Antonina Bielecka 685-2-1020 43v 12 Ch 86 KP2
23 3 1845 Cudnów Feliks Osiński Jasnogród Leon s. Józefa Katarzyna Bielecka Andrzej Zawadzki i Karolina Dąbrowska ż. Wojciecha 178-3-12 187R 61 Ż DM
15 4 1845 Cudnów Kalikst Biegocki Huta Maryanówka Ewaryst s. Jana Regina Bielecka Józef Zalewski i Anna Maszewska ż. Józefa 178-3-12 187V 69 Ż DM
21 7 1845 Stepań Dominik Lubera Wyrka Marcin Marianna Bielecka Jakub Sulikowski i Katarzyna Rogucka 884 226V 36 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0233.htm
9 11 1845 Stepań Marcin Magdziński Wyrka Bartłomiej Antonina Bielecka Jan Szumski i Magdalena Rad...ska ż. Jakuba 884 227V 44 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0234.htm
10 3 1846 Korzec Franciszek Tyszecki Kamionka Suchowolska Florian Antonina Bielecka 877 134 35 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0074.htm
29 3 1846 Korzec Antoni Kuklinowski Majdan Kropiwnia Piotr Urszula Bielecka 877 137 43 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0075.htm
3 7 1846 Korzec Franciszka Bielecka Balarka Sapożynka Maciej Tekla Zwolska 877 145 68 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0079.htm
3 1 1846 Korytnica Antonina Bielecka Bystraki Mikołaj Teresa Adamczuk 219 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20219/pages/PL_1_436_219_0001.htm
9 10 1846 Stepań Jakub Szumski Wyrka Jakub Teresa Bielecka Michał Janicki i Antonina Janicka ż. Jana 885 208R 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0218.htm
21 12 1846 Stepań Tomasz Pietrołaj Użanie Maciej Józefa Kołodyńska Grzegorz Mokrzycki i Marianna Bielecka ż. Antoniego, asyst. Józef Pietrołaj i Aniela Pietrołaj ż. Franciszka 885 209R 37 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0219.htm
26 1 1846 Stawiszcze Agnieszka Kowalska Teterówka Szymon Anna Bielecka Grzegorz Jurkiewicz i Helena Leśniowska 1042-1-8 2V 5 CDIAK DM
20 1 1846 Butowce Teofila Czaszyńska Medwedówka Mała Wojciech Marianna Bielecka Jan Wierzbicki i Anna Kołemejcowa 178-3-115 213V 5 Ż 421 DM
21 11 1846 Kulczyny Cecylia Junaczewska Salicha Mała Grzegorz Marianna Bielecka Stefan Medwedowski i Helena Zabirzewska ż. Jana 178-3-115 361R 113 Ż 708 DM
18 6 1846 Starokonstantynów Emilia Ryszko Kosteniec Piotr Honorata Wierzbicka Michał Swiacki i Katarzyna Bielecka ż. Grzegorza 178-3-114 12R 86 Ż 24 DM
6 11 1846 Miropol Magdalena Bielecka Kotelanka Ignacy Marianna Gudz Szymon Noga i Marianna Sosnowy ż. Walentego 877 317 75 AGAD 169 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0169.htm
10 6 1847 Korzec Onufry Marcinkowski Balarka Usteńska Aleksander Karolina Bielecka 23 63 PW R
29 1 1847 Krzemieniec Franciszek Rzewuski Studzianka Klemens Paulina Nowakowska Feliks Ruszkowski i Teresa Jackiewicz ż. Andrzeja, Gabriel Ostrowicki i Paulina Bielecka panna 426-0.1-21 2V 10 T DM
13 6 1847 Wasylów Antoni Władysław Szuszkiewicz Kibinew, par. Pułtawska Tomasz Amelia Jackowska Kwiryn Bielecki, Marianna Chodorska, as. Sebastian Chodorski, Józefa Bielecka, Adam Woyszycki, Dorot 178-51-548 23R 23V 25 Ż BS 47-
29 9 1847 Wasylów Ewa Bielecka Wasylów Jan Barbara Zilińska Stefan Bielecki, Katarzyna Engiel,ż. Stefana, chrz. 30.09.1847 178-51-548 23V 24R 28 Ż BS 48-
30 8 1847 Ostróg Wacław Malinowski Biełotyń Jan Rozalia Bielecka Mikołaj Malinowski i Patronela Dawidowska ż. Grzegorza 171-1-13 15V 88 R DM
18 6 1847 Berezne Gerwazy Protazy Bielecki Berezne NN Anna Bielecka Feliks Imberg żonaty i Waleria Imberg ż. Aleksandra 171-1-13 241V 17 R Na
18 6 1847 Berezne Julianna Bielecka Berezne NN Anna Bielecka Kajetan Kuriata żonaty i Marianna Muchorowska wdowa 171-1-13 241V 18 R Na
7 10 1847 Kuniów Aniela Bielecka Kamionka Andrzej Elżbieta Wyszkowska Antoni Choina, Marianna Iwanowska ż. Wincentego 171-1-13 75V 56 R 865 DW
1 11 1847 Kuniów Teofila Piasecka Kamionka Ignacy Brygida Bielecka Paweł Choina, Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 171-1-13 76R 61 R 865 DW
16 1 1847 Łabuń Filomena Kasperska Łabuń Mikołaj Franciszka Meleniewska Mikołaj Meleniewski i Antonina Bielecka ż. Mikołaja 178-3-116 132V 5 Ż 264 DM
2 6 1848 Nowogród Wołyński Paulina Bielecka Kamienny Brod Jan Anna Popławska Kuczyński Józef, Bielecka Marianna, ż. Kacpra 126 JZ
1 3 1848 Nowogród Wołyński Antonina Bielecka Niemylnia Kazimierz Barbara Mędecka Zapałowski Leon, Buczyńska Marianna, ż. Kaspra 40 JZ
27 10 1848 Bucyń Maria Marianna Bielecka Serechowicze Aleksander Katarzyna Dąbrowska 41 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0004.htm
13 11 1848 Białogródka Marianna Bielecka Sosnoweczka Andrzej Anna Kalińska Marcin Beyzymski i Franciszka Oleńska panna 178-3-117 143V 112 Ż DM
9 2 1848 Stepań Teresa Niecewicz Nieklukwin Onufry Helena Bielecka Stanisław Lachowski i Franciszka Rymałowska panna 171-1-14 267V 15 R 265 DM
10 4 1848 Stepań Teofila Lubera Wyrka Marcin Marianna Bielecka Michał Mokrzycki i Katarzyna Roguska ż. Macieja 171-1-14 268V 21 R 266 DM
5 1 1848 Korzec Julianna Dziekońska Balarka Sapożynka Łukasz Apolonia Bielecka Jakub Czerwiński i Marcelina Bielecka ż. Jana 245-1-14 402R 12 R 777 DM
2 2 1848 Korzec Agata Dąbrowska Balarka Sapożynka Jan Franciszka Czerwińska Jakub Czerwiński i Tekla Bielecka ż. Macieja 245-1-14 404V 29 R 782 DM
23 8 1848 Korzec Ludwika Kuklinowska Balarka Sapożynka Piotr Urszula Bielecka Jakub Kowalski i Marianna Pawłowska ż. Józefa 245-1-14 417V 106 R 808 DM
7 12 1848 Korzec Barbara Tyszecka Kamionka Suchowolska Florian Antonina Bielecka Józef Feliński i Elżbieta Tyszecka 245-1-14 423R 139 R 819 DM 0
28 8 1849 Białogródka Roza [Rozalia] Zdaniewicz Sachnowce Jakub Antonina Białecka [Bielecka] Jan Dubicki i Helena Ziębicka ż. Dominika 178-3-118 540V-541R 122 Ż DM
3 5 1849 Ostróg Stanisław Kamieniecki Stójło Andrzej Katarzyna Bielecka Tomasz Piasecki i Stefania Iwanowa ż. Chwedora 171-1-15 12V-13R 43 R 15 DM
4 9 1849 Zasław św. Józefa Aleksandra Pińkowska Czetyrboki Antoni s.Andrzeja Domicela c.Wincentego Mierzejewska Dominik Kłopotowski s.Józefa, Marianna Bielecka 178-3-118 461V-462R 77 Ż 844-845 RG
16 1 1849 Krzywin Marceli Dydkowski Krzywin Józef Honorata Jurkiewicz Paweł Bielecki i Elżbieta Jaroszyńska wdowa, asyst. Józef Stycha i Teofila Bielecka ż. Pawła 171-1-15 57V-58R 5 R 60 DM
23 2 1849 Stepań Paulina Bielecka Użanie Szymon Aniela Kamińska chrzest 6.03.1849, Ksawery Bielecki i Maria Bielecka mężatka 171-1-15 356V-357R 12 R 358 BW
11 5 1849 Stepań Stanisław Jędrzejewski Użanie Michał Anna Miedzwiedzka chrzest 15.05.1849, Rafał Pietrołaj i Marianna Bielecka mężatka 171-1-15 359V-360R 19 R 361 BW
10 7 1849 Stepań Anna Brodowska Użanie Jakub Magdalena Bielecka chrzest 11.07.1849, Rafał Pietrołaj i Katarzyna Myszkiewicz mężatka 171-1-15 362V-363R 29 R 364 BW
19 10 1849 Korzec Lucyna Bielecka Balarka Sapożynka Maciej Aleksandra Dąbrowska Tomasz Czerwiński i Tekla Jankowska 245-1-15 446V-447R 103 R 599 DM
30 11 1849 Korzec Andrzej Kraczkowski Balarka Sapożynka Stanisław Franciszka Bielecka Jan Dąbrowski, Józefa Dąbrowska 245-1-15 451V-452R 123 R 604 DM
10 3 1850 Łuck Kamila Anastazja Bielecka Łuck Tomasz Petronela Olifiur 835 9-10 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0006.htm
15 10 1850 Dubno Jan Mężyński Warkowicze Michał Cecylia Bielecka chł. Jan Kotwiński, Regina Kotowska ż. Jana 835 511-512 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0268.htm
27 1 1850 Bazalia Cyryl Dubiniewicz Zozulińczyki 1-dw. Jan Rozalia Bielecka szl. Andrzej Niewiński, Domicela Kowalewska 178-3-119 66V-67R 5 Ż 130 DW
9 1 1850 Kuniów Teofila Sokołowska Martyń Józef Krystyna Żytnikowska Mikołaj Suszyński i Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja, asyst. Szymon Sokołowski i Tekla Suszyńska ż. Kazimierza 171-1-16 154V-155R 5 R 162 DM
19 2 1850 Ostróg Szymon Bielecki Sadki IN Antonina Bielecka chrzest 20.02.1850, Jan Kamiński i Julianna Boguszewska ż. Mariana 171-1-16 102V-103R 18 R 107 BW 0
1 5 1850 Ostróg Wiktoria Frol Choteń Franciszek Franciszka Bielecka chrzest 8.05.1850, Paweł Mydlarski i Anna Grzesiuk ż. Antoniego 171-1-16 109V-110R 53 R 114 BW
29 4 1850 Aleksandria Piotr Łoś Józefówka Jan Zofia Bilec (Bielecka) chrzest 30.04.1850, Wojciech Szuwarski i Magdalena Łoś zamężna 171-1-16 646V-647R 19 R 659 JJ, BW
4 1 1850 Stepań Antonina Bielecka Użanie Ksawery Marianna Pietrołaj chrzest 5.01.1850, Rafał Pietrołaj i Magdalena Brodowska ż. Jana 171-1-16 694V-695R 4 R 707 BW
25 9 1850 Stepań Narcyz Magdziński Wyrka Bartłomiej Antonina Bielecka chrzest 27.09.1850, Antoni Wawrynowicz i Teodora Janicka ż. Jana 171-1-16 702V-703R 40 R 715 BW
18 3 1850 Miropol Aleksandra Wańko Kotelanka Błażej Agnieszka Studnik Jan Kuzdrowski [Kozdrowski] i Marianna Bielecka ż. Józefa 171-1-16 238V-239R 32 R 246 DM
2 5 1851 Białogródka Józef Urbański Krzyworudka Stanisław Franciszka Wieczór Grzegorz Burkowski i Marianna Bielecka c. Antoniego panna 178-3-120 447V-448R 62 Ż DM
2 8 1851 Korzec Wiktor Dąbrowski Balarka Sapożynka Jan Franciszka Czerwińska Stanisław Kraczkowski i Tekla Bielecka ż. Macieja 178/3/72 83v-84r 97 Ż Na
13 10 1851 Korzec Józef Marcinkowski Balarka Sapożynka Teodor Marianna Kunicka Andrzej Kowalski i Tekla Bielecka ż. Macieja 178/3/72 90v-91r 126 Ż Na
26 12 1851 Korzec Franciszka Marcinkowska Balarka Usteńska Aleksander Karolina Bielecka Romuald Górski i Anastazja Rakowska ż. Jana 178/3/72 94v-95r 144 Ż Na
18 11 1851 Kuniów Michalina Bielecka Kamionka Jan Elżbieta Janusz Szawelski i Marianna Choina ż. Kazimierza 17-2-1 302V-303R 53 R 308 DM
23 2 1851 Lubar Kamila Zielińska Lubar Ksawery Magdalena Kotowska Dominik Łšczyński i Anna Bielecka wdowa 178-3-31 438V-439R 13 Ż 857-858 DM
2 2 1851 Ostróg Dorota Bielecka Białotyn Wojciech Katarzyna Żytnikowska chrzest 4.02.1851, Adam Jakubowski i Anna Aladelska ż. Mikołaja 171-2-1 240V-241R 14 R 241 BW
31 10 1851 Ostróg Antonina Piasecka Stojło Ignacy Brygida Bielecka chrzest 4.11.1851, Jędrzej Bielecki i Marianna Choina ż. Jana 171-2-1 261V-262R 95 R 266 BW
9 2 1851 Annopol Anna Dąbrowska Annopol Piotr Tekla Bielecka chrzest 9.02.1851, Jan Tomasiewicz i Karolina Sych ż. Pawła 171-2-1 343V-344R 13 R 348 BW
22 9 1851 Miropol Olimpia Zielińska Miropol Kamil Izabela Iwanicka Jakub Malinowski i Anna Bielecka wdowa 178-3-72 271V-272R 67 Ż 535-536 DM
6 4 1852 Klewań Franciszka Apolonia Weidler Kardasz Johann Katarzyna Bielecka chrzest 8.04.1852, Gracjan Lipski i Katarzyna Weidler ż. Jana, as. Bazyli Kowalski i Salezja Dębicka ż. Marcina, Marcin Dębicki i Feliksa Pieńkiewicz panna 171-1-17 378V-379R 13 R 382 BW 0
20 8 1852 Klewań Antoni Żuliński Klewań Franciszek Marianna Lech chrzest 24.08.1852, Józef Balicki i Anastazja Bielecka ż. Jana 171-1-17 382V-383R 23 R 386 BW
26 12 1852 Kuniów Sabina Sokołowska Martyń Józef Katarzyna Popławska Karol Rosielski i Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 171-1-17 78V-79R 49 R 81 DM
27 8 1852 Ostróg Karolina Bielecka Stojło Fabian Antonina Sakiewicz chrzest 28.08.1852, Tomasz Piasecki i Elżbieta Bielecka ż. Antoniego 171-1-17 20V-21R 84 R 23 BW
21 6 1852 Aleksandria Paulina Łoś Józefówka Jan Zofia Bilc [Bielecka?] chrzest 22.06.1852, Adam Dziekoński i Magdalena Łoś zamężna 171-1-17 427V-428R 19 R 431 BW
1 3 1853 Ostrówki Jan Winnicki Rowno Teodor Agnieszka Bielecka Erazm Iwanczeski, Julia Szubert panna 563 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0003.htm
19 1 1853 Międzyrzec Józefa Bielecka Międzyrzec Leon Helena Sochacka chrzest 20.01.1853, Jan Babiński żonaty i Katarzyna Grzegorzewska ż. Mikołaja, as. Paweł Ostrowski i Barbara Gąsiewicz 171-1-33 613V-614R 4 R 599 BW
18 3 1853 Kuniów Józefa Łukomska Martyń Mikołaj Aniela Żukowska chrzest 20.03.1853, Stefan Łukomski i Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 171-1-33 71V-71R 18 R 71 BW
14 7 1853 Kuniów Marianna Sokołowska Dańkówka Andrzej Magdalena Piątkowska chrzest 16.07.1853, Jan Sokołowski i Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 171-1-33 78V-79R 46 R 79 BW
28 5 1853 Stepań Zofia Magdzińska Wyrka Bartłomiej Antonina Bielecka chrzest 8.06.1853, Antoni Wawrynowicz i Aniela Burawska panna 171-1-33 534V-535R 17 R 526 BW
8 9 1854 Jałowicze Marianna Bielecka Horodnica Wielka Kazimierz Salomea Kwiatkowska 838 402-403 6 0
1 6 1854 Dederkały Marianna Kułakowska Sadki Ignacy Franciszka Bielecka Mikołaj Hulewicz, Domicela Zaręba ż. Kazimierza 55 180-181 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0095.htm
5 4 1855 Łuck Gabriela Michalska Filip Maria Bielecka 391 10-11 10 AGAD DW
23 7 1855 Dederkały Elżbieta Kułakowska Sadki Ignacy Franciszka Bielecka Mikołaj Hulewicz, Salomea Jakubowska ż. Stefana 55 145-146 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0077.htm
3 11 1855 Ostrówki Józef Szewczuk Rowno Mikołaj Franciszka Bielecka 565 14-15 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0008.htm
7 12 1855 Łabuń Karol Jaskulski Tatarska Berezna Piotr Petronela Majewska Józef Kowalski i Marcjanna Bielecka 178-3-123 715V-716R 89 Ż DM 0
29 6 1857 Brody Paulina Mazur Suchowola 39 Grzegorz Tekla Bielecka L 59R
8 9 1857 Łabuń Franciszka Lubaszewska Białopol Jan Agnieszka Bielecka Ludwik Tomaszkiewicz i Teofila Sułkowska 178-3-73 350V-351R 62 Ż DM
13 11 1857 Łabuń Serafina Pracewicz Kochanówka IN Waleria c. nieślubna, Antoni Łaskarzewski i Anna Bielecka wdowa 178-3-73 355V-356R 85 Ż DM
2 6 1857 Miropol Marcelina Sosnowy Kotelanka Szymon Aleksandra Bielecka Józef Czernodubow i Tekla Noga z. Jakuba 178-3-73 389V-390R 39 Ż 730-731 DM
30 12 1857 Miropol Stefania Bielecka Kotelanka Hilary Brygida Boćwina Józef Marciniuk i Aleksandra Sosnowy ż. Juliana 178-3-73 705-706R 88 Ż 762-763 DM
1 3 1858 Łuck Bazyli Laskowski Górka Andrzej Marianna Bielecka 839 13-14 12 AGAD 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0008.htm
8 2 1858 Łabuń Feliks Berezowski Hryców Franciszek Cecylia Kosowska Grzegorz Siedlecki i Julia Bielecka 178-3-74 317V-318R 13 Ż DM
13 6 1858 Korzec Antoni Dąbrowski Balarka Sapożynka Jan Franciszka Czerwińska Józef Dąbrowski i Tekla Bielecka ż. Macieja 650-1-1 19V-20R 73 R Na
6 9 1858 Korzec Rozalia Marcinkowska Balarka Ujścieńska Aleksander Karolina Bielecka Norbert Leśniewski i Anastazja Rakowska ż. Jana 650-1-1 25V-26R 95 R Na
19 1 1858 Ostróg Jan Krzymiński Stojło Karol Antonina Białous 1-dw. Józef Marcinkowski, 1-dw. Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 171-4-1 1V-2R 4 R 124455 DW
16 3 1858 Aleksandria Bolesław Łoś Józefówka Jan Zofia Bilecka [Bielecka] chrzest 17.03.1858, Adam Dziekoński i Magdalena Łoś ż. Józefa 650-1-1 451V-452R 10 R 493 JJ, BW
29 6 1859 Ostróg Piotr Herman Stojło Andrzej Marianna Bielecka Józef Kamiński i Anna Piotrowska ż. Aleksandra 886 44-45 67 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0023.htm
24 10 1859 Krzywin Rafał Chmielewski Łaszanówka Aleksander Aniela Zawistowska Grzegorz i Zofia Bielecka ż. Stanisława 886 301-303 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0157.htm
8 6 1859 Toporyszcze Paweł Wachowski Rudnia Szlachowa Ignacy Marianna Czepiel Stanisław Święcicki i Marianna Bielecka ż. Jana 178-3-50 705V-706R 59 Ż DM
13 8 1860 Ostrówki Marianna Szewczuk Równo Mikołaj Franciszka Bielecka Erazm Iwanczewski, Kazimiera Bogatko ż. Antoniego 889 221V 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0220.htm
17 11 1860 Ostrówki Stanisława Winnicka Równo Teodor Agnieszka Bielecka Jan Ogrodnicki, Kamila Bogatko ż. Antoniego 889 223V 31 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0222.htm
5 7 1860 Łabuń Katarzyna Jasińska Szkarawka Wlk Konstanty Tekla Kudelska Józef Ostaszewski i Marianna Bielecka 178-3-75 307V-308R 43 Ż DM
2 10 1860 Berezdów Aniela Zabłocka Paszuki Władysław Apolonia Kuźmińska Roman Popiel i Teofila Bielecka ż. Jana 17-1-23 17V-18R 68 Ch 35-36 DM
6 11 1860 Berezdów Stanisława Bielecka Maraczówka Adam Antonina Sadowska Feliks Waśkowski i Karolina Waśkowska ż. Grzegorza 17-1-23 20V-21R 79 Ch 41-42 DM
1 2 1861 Połonne Władysław Bielecki Józefówka IN Katarzyna Bielecka s. panny; Piotr Marcinowski i Marianna Marcinowska panna 178-3-76 6V-7R 21 Ż DM
23 4 1862 Dederkały Marianna Stanisława Konopacka Wołkowce Aleksander Karolina Bielecka 56 222-223 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0117.htm
1 10 1862 Hulewicze Michał Orechowski Majdan Hulewiczowski Ludwik Karolina Bielecka 136 14-15 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0008.htm
6 11 1862 Ostrówki Bronisława Szewczuk Równo Mikołaj Franciszka Bielecka Władysłąw Gutowski,Kamila Bogatko ż. Antoniego 568 18 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0010.htm
27 4 1862 Korzec Józef Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Franciszka Bielecka Michał Chodakowski i Rozalia Malicka wdowa 887 349-350 37 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0192.htm
27 4 1862 Korzec Anna Markiewicz Kamionka Suchowolska Franciszek Franciszka Bielecka Eliasz Bodzyński i Elżbieta Chodakowska wdowa 887 349-350 38 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0192.htm
1 6 1862 Korzec Antoni Marcinkowski Budki Usteńskie Aleksander Karolina Bielecka Jan Janowski i Agnieszka Zabłocka ż. Tadeusza 887 357-358 50 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0196.htm
23 3 1862 Kuniów Antoni Józef Ziębicki Martyń Karol Katarzyna Jakuszewska Feliks Mazurenko i Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 171-1-75 110V-111R 22 R 107 DM
4 5 1862 Kuniów Marianna Nowosielecka Bołotkowce Konstanty Brygida Bielecka Michał Sokołowski i Wiktoria Kotulska ż. Kazimierza 171-1-75 111V-112R 30 R 108 DM 0
1 6 1862 Kuniów Adela Sokołowska Dańkówka Jan Franciszka Bielecka Adam Bielecki i Łucja Choina ż. Pawła 171-1-75 112V-113R 33 R 109 DM
20 6 1862 Kuniów Marianna Bielecka Dańkówka Andrzej Józefa Sokołowska Michał Sokołowski i Antonina Sokołowska ż. Jana 171-1-75 112V-113R 35 R 109 DM
25 2 1862 Ostróg Michalina Herman Stojło Andrzej Marcelina Bielecka Teodor Borkowski i Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 171-1-75 4V-5R 19 R 7 DM
27 2 1862 Ostróg Anna Bielecka Ostróg Józef Fruzyna Jan Morozowski i Chima Kozłowska ż. Romana 171-1-75 5V-6R 22 R 8 DM
25 12 1863 Korzec Katarzyna Milewska Szytnia Stanisław Joanna Chomicz chrzest 26.12.1863, Franciszek Milewski i Marcelina Bielecka wdowa 650-1-2 22V-23R 78 R 24 BW
10 4 1863 Korzec f. Horodnica Leon Korzeniowski Lubomirka Jan Wiktoria Bielecka chrzest 11.04.1863, Wojciech Ręczkowski i Ewa Marcinkowska panna 650-1-2 28V-29R 23 R 30 BW
13 10 1865 Kuniów Emilia Skibicka Kamionka Jan Adela Bielecka Augustyn Sokołowski i Antonina Adaszyńska 178-3-78 64V-65R 62 Ż DM
6 12 1865 Kuniów Adam Święcicki Radohoszcz Franciszek Marianna Galimska Zygmunt Jankowski i Antonina Bielecka 178-3-78 65V-66R 70 Ż DM
22 2 1866 Kuniów Szymon Zieliński Radohoszcz NN Karolina Zielińska Aleksander Tomaszewski i Antonina Bielecka 178-3-78 81V-84R 14 Ż DM
9 3 1866 Kuniów Wincenty Nowosielski Bołotkowce Konstanty Brygida Bielecka Paweł Choina i Aniela Sokołowska ż. Andrzeja 178-3-78 84V-85R 20 Ż DM
18 5 1866 Kuniów Antoni Dżygadło Dańkówka Bazyli Franciszka Choina Jan Ziembicki i Julia Bielecka ż. Adama 178-3-78 87V-88R 33 Ż DM
13 6 1866 Ostróg Antoni Konopacki Brody Aleksander Karolina Bielecka Henryk Sokołowski, Marcela Konopacka ż. Ignacego, Ass. Ignacy Konopacki, Kamila Sokołowska panna 654-1-36 51R 7 R MZ
28 5 1867 Kuniów Petronela Skibicka Borowica Jan Adela Bielecka Marcin Gajdaszyński i Rozalia Wiercińska 178-3-78 114V-115R 28 Ż DM
14 12 1867 Ostróg Jan Bielecka Białotyń NN Rozalia Bielecka Jan Baszyński, Franciszka Polkiewicz wdowa 654-1-56 7R 3 R MZ
29 5 1867 Ostróg Marianna Bielecka Białotyń Kazimierz Józefa Skwarowska Piotr Gągała, Katrzyna Baszyńska ż. Dominika 654-1-36 58V 3 R MZ
3 9 1867 Krzemieniec Wiktoria Winnicka Krzemieniec Jan Katarzyna Bielecka szl. Aleksander Wierzbicki, Rozalia Pimen ż. szer. Parfenija 426-1-41 16V-17R 61 T 479 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43KY-Z?i=478&cat=300453
4 4 1868 Horochów Marianna Bielecka Horochów Mikolaj Stefania Krzyżanowska Antoni Blizoński, Helena Stecka wdowa 104 6-7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20104/pages/PL_1_436_104_0004.htm
4 3 1868 Kuniów Kazimierz Nowosielski Bołotkowce Konstanty Brygida Bielecka Gabriel Podhorodecki i Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 178-3-78 145V-146R 13 Ż DM
13 8 1868 Kuniów Dionizy Sokołowski Martyń Stanisław Teofila Choina Michał Sokołowski i Józefa Bielecka 178-3-78 151V-152R 37 Ż DM
2 11 1869 Łuck Helena Henryka Bielecka Krupa Mikołaj Stefania Krzyżanowska 400 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20400/pages/PL_1_436_400_0004.htm
15 9 1869 Luboml Michał Jaszczuk Kąty Wawrzyniec Franciszka Stasiuk Łukasz Kupracz, Franciszka Bielecka? ż. Józefa 312 34 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0020.htm
24 1 1869 Rzyszczów Józef Endruszewski Stefańce Jan Anastazja Bielecka Libory Piotrowski, Wiktoria Ciechanowska 312-1-96 222 24 m.K KM
2 4 1869 Ostróg Aniela Bielecka Białotyń Kazimierz Józefa Komarowska Wiktor Rusiewski, Katarzyna Bielecka panna 654-1-56 11V 1 R MZ 0
22 4 1869 Ostróg Feliks Gągała Białotyń Jan Petronela Bielecka Ignacy Skomorowski, Karolina Polkiewicz panna 654-1-56 11V 4 R MZ
7 2 1870 Ostróg Helena Bielecka Białotyń NN Katarzyna Bielecka Adam Suszyński, Marianna Przewłocka wdowa po Stanisławie 654-1-56 22R 4 R MZ
19 2 1871 Kuniów Anna German Kamionka Andrzej Marcelina Bielecka Adam Zieliński i Elżbieta Bielecka 178-3-78 243V-244R 13 Ż DM
16 8 1871 Rzyszczów Stanisław Jędrzejewski Stefańce Jan Anastazja Bielecka Feliks Wiśniewski, Agata Berlin 312-1-100 377 29 m.K KM
17 12 1871 Ostróg Anastazja Bielecka Białotyń Kazimierz Józefa ..rowska ..Gągała, Maria Przewłocka wdowa 654-1-56 45V 2 R 49 MZ
1 10 1872 Sidorów Michał Mączka Sidorów 1 Franciszek Anna Bielecka Andrzej Pelczar, Helena Szapsa ż. Pawła 1205L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0004.htm
22 1 1872 Sidorów Agnieszka Bielecka Sidorów 285 Paweł Tekla Preissner 301-1205 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0001.htm
7 1 1872 Sidorów Michał Glazar Sidorów 1 Maciej Katarzyna Bielecka Andrzej Ryż, Katarzyna Ryż ż. Wojciecha 1205L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0001.htm
14 3 1872 Ostróg Józefa Gągała Białotyń Jan Petronela Bielecka Marcełi Rombolt, Maria Mielniczuk ż. Jana 654-1-56 49R 8 R MZ
1 9 1872 Ostróg Bronisław Jakuszewski Białotyń Jan Katarzyna Bielecka Jan Baczyński, Rozalia Lisiecka ż. Jana 654-1-56 54R 1 R MZ
21 3 1872 Nowogród Wołyński Benedykt Chomicz Józefówka Piotr Marianna Bielecka Franciszek Osiński, Honorata Skórzyńska 178-3-156 235V-236R 76 Ż 468 DW
1 8 1872 Nowogród Wołyński Karolina Bielecka Czernicka Słobódka Franciszek Katarzyna Lublińska Dominik Maszewski, Franciszka Święcicka 178-3-156 259V-260R 188 Ż 516 DW
9 8 1872 Nowogród Wołyński Antonina Kuczyńska Kamienny Bród Jakub Paulina Bielecka Daniel Słowaczewski, Justyna Bielecka 178-3-156 260V-261R 190 Ż 518 DW 0
24 11 1872 Nowogród Wołyński Jan Lasocki Elizaweta Józef Marianna Bielecka Jakub Bielak, Aleksandra Bielak 178-3-156 290V-291R 317 Ż 578 DW
12 4 1873 Sidorów Piotr Weiss Sidorów 18 Jan Tekla Bielecka 1205L 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0020.htm
3 1 1873 Kuniów Józef German Martyń Andrzej Marcelina Bielecka Antoni Bielecki i Marianna Łukomska 178-3-78 302V-303R 2 Ż DM
6 6 1874 Sidorów Marianna Glazar Sidorów 205 Maciej Katarzyna Bielecka 1205L 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0053.htm
9 3 1874 Kulczyny Franciszek Żółkiewski Antoniny Tomasz Marianna Bielecka Józef Wierzbicki i Marianna Bielecka, asyst. Józef Medecki i Marianna Wierzbicka 17-1-235 670V-671R 29 Ch 1311-1312 DM
21 1 1876 Ołyka Marian Sulikowski osada na trasie kolei Kijów-Brześć Edward Katarzyna Bielecka 497 6 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0004.htm
15 10 1876 Kuniów Olimpia Skibicka Borowica Jan Adolfina Bielecka szl. Jan Giżycki i Karolina Siemanczewska wdowa 178-3-78 425V-426R 92 Ż DM
25 12 1876 Kuniów Stefan Ziembicki Kuniów IN Sabina s. nieślubny, Jan Ziembicki i Katarzyna Bielecka ż. Antoniego 178-3-78 429V-430R 106 Ż DM
18 4 1877 Rzyszczów Apolonia Bielecka Grigorowka Jan Agnieszka Lipska Tomasz Rokosowski, Sabina Podgórska ż. Aleksandra 312-1-110 299 15 m.K KM
3 1 1878 Brody Maria Bielecka Suchowola 25 Łukasz Maria Mazur L
23 2 1878 Brody Anastazja Mazur Suchowola 122 Józef Anna Buhaj Jan Janczyn, Anna Bielecka L
5 3 1878 Rzyszczów Teofila Bielecka Piwce Adolf Maria Franciszek Napieralski, Bronisława Szczepanowska 312-1-111 4 5 m.K KM
8 1 1879 Rzyszczów Seweryna Maria Bielecka Rzyszczów Adam Cezaryna Wojkowska Kajetan Stawiński, Maria Pietraszewska 312-1-112 5 m.K KM
22 5 1879 Rzyszczów Julia Bendnarzewska Pije Gustaw Helena Bielecka Jan Bożydar Podgorodzieński, Ludwika Podgorodzieńska, panna 312-1-112 5 15 m.K KM
14 7 1879 Rzyszczów Marianna Bielecka Rzyszczów Kazimierz Anna Dąbrowska Adam Bielecki, Adela Grabowska żona Włodzimierza, Ludwik Dąbrowski, maria Bielecka żona Adama 312-1-112 5 16 m.K KM
8 8 1880 Rzyszczów Marian Antoni Badnarzewski August Helena Bielecka Ludwik Jankowski, Emilia Wojtkowska, Ewaryst i Emilai Ginzi 312-1-114 4 14 m.K KM
27 11 1880 Rzyszczów Antoni Tomasz Miszkowski Rzyszczów Seweryn Kamila Kłosowska Kajetan Stawiński, Cezaryna Bielecka, ż. Adama, Adam Bielecki, Julia Kłosowska 312-1-114 7 27 m.K KM
10 4 1880 Cudnów Teofil Anuszkiewicz Słoboda Niwna Mikołaj Marianna Krajewska Jan Brodowski i Ludwika Bielecka panna 178-3-67 496V-497R 100 Ż 984-985 DM
26 4 1880 Cudnów Izydor Syngajewski Słoboda Niwna Wiktor Domicela Metelska Jan Janiszewski i Karolina Bielecka ż. Jana 178-3-67 499V-500R 115 Ż 990-991 DM
10 12 1880 Cudnów Jan Bagiński Słoboda Niwna Hipolit Urszula Święcicka Jan Sawicki i Karolina Bielecka ż. Jana 178-3-67 537V-538R 301 Ż 1066-1067 DM
10 11 1882 Berezdów Andrzej Bielecki Chyżawka Jakub Ewa Makowska Józef Kamiński i Marianna Bielecka panna 178-3-169 655V-656R 125 Ż DM
4 1 1883 Kowel Jadwiga Bielecka Kowel Mikołaj Stefania Krzyżanowska Eliasz Starzyński, Maria Palczarska 284 6-7 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20284/pages/PL_1_436_284_0004.htm
1 1 1885 Włodzimierz Agnieszka Bielecka Cieszyn Jan Magdalena Skutnik Jan Lichwiarz, Eleonora Zinkiewicz z. Michała 803 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0003.htm
6 12 1885 Brody Anna Bilecka Suchowola 44 Mikołaj Wiktoria Zieleniewicz Józef mazur, Anna Bielecka ż. Juliana L 14
18 6 1885 Międzyrzec Korecki Aniela Bielecka Majków Franciszek Leontyna Bodowska Jan Pieczkowski i Eliza Chodorowska 740-2-302 95V-96R 20 R 54 DM
24 1 1886 Kowel Stanisław Jankowski Kowel Maciej Józefa Bielecka 287 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20287/pages/PL_1_436_287_0003.htm
1 7 1887 Brody Maria Bielecka Suchowola 112 Józef Ewa Hanczarnik Jan Zieleniewicz, Teodozja Pańkowiecka z. Mikołaja L 221
1 7 1887 Brody Anna Bielecka Suchowola 112 Józef Ewa Hanczarnik L 222
13 10 1887 Grzymałów Jan Wargocki Grzymałów Florian Agnieszka Bielecka Michał Nowakowski, Anna Buczyńska 1614L 4 28 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0003.htm
13 11 1887 Grzymałów Franciszka Bielecka Grzymałów Karol Paulina Czerkiewska Stefan Wroński, Joanna Szulgenia 1614L 5 33 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0003.htm
0 1887 Ewangel.6 Emilie Ludwig Bystraki Johann Theophila Bielecka BZ
23 7 1888 Brody Tekla Pendyk Suchowola 89 Paweł Elżbieta Puszka Maksym Petryszyn, Maria Bielecka ż. Łukasza L 217
10 4 1889 Krzemieniec Julia Bielecka Krzemieniec Ludwik Maria Nowacka 01-81B 11V-12R 41 T
6 2 1890 Kuniów Mieczysław Sokołowski Radohoszcz Wielka Michał Anna Pietruszewska Piotr Sokołowski i Maria Bielecka ż. Feliksa 178-3-86 326V-327R 19 Ż DM
7 7 1891 Brody Władyslaw Hinglut Suchowola 210 Antoni Maria Michalewicz Grzegorz Kozodój, Maria Bielecka ż. Łukasza L 10
21 2 1891 Kuniów Antoni Wejdel Kamionka Jan Aniela Piotrowska Karol Zieliński i Wilhelmina Bielecka ż. Ludwika 178-3-86 362V-363R 27 Ż DM
9 11 1891 Kuniów Antonina Choina Dańkówka Aleksander Teofila Mazurenko Michał Mazurenko i Maria Bielecka ż. Feliksa 178-3-86 380V-381R 118 Ż DM
7 1 1892 Kuniów Julian Krasicki Gurszczyzna Antoni Marianna Bilicka Franciszek Krasicki i Marianna Bielecka ż. Feliksa 178-3-86 401V-402R 6 Ż DM
20 1 1892 Kuniów Józefa Bielecka Martyń Jan Olimpia Wereszczyńska Franciszek Ziembicki i Elżbieta Sokołowska ż. Stanisława 178-3-86 402V-403R 10 Ż DM
12 6 1892 Kuniów Marianna Choina Dańkówka Anastazy Anna Galimska Adolf Galimski i Maria Bielecka panna 178-3-86 415V-416R 61 Ż DM
12 12 1892 Kuniów Marianna Bielecka Kamionka Ludwik Wilhelmina Przygoda Józef Oryszewski i Paulina Szulc ż. Augusta 178-3-86 435V-436R 142 Ż DM
24 12 1892 Kuniów Anna Sokołowska Dańkówka Franciszek Karolina Popławska Anastazy Chwoina i Olimpia Bielecka ż. Jana 178-3-86 470V-471R 57 Ż DM
1 3 1893 Kuniów Michał Dobrzański Nowomalin par. Ostróg Jakub Ewelina Bielecka Jan Fidyk i Maria Bielecka ż. Feliksa 178-3-86 466V-467R 34 Ż DM
29 3 1893 Kuniów Marianna Bielecka Dańkówka Faustyn Marcelina Dobrzańska Józef Celiński, Paulina Dobrzańska panna 178-3-86 469V-470R 51 Ż
17 8 1893 Kuniów Ewelina Bielecka Kuniów Antoni Karolina Ziembicka Krzysztof Boltrojan i Wincentyna Polak ż. Józefa 178-3-86 479V-480R 115 Ż DM
16 12 1893 Kuniów Antoni Bielecki Dańkówka Jan Olimpia Wiercińska Jan Wereszczyński i Maria Bielecka ż. Feliksa 178-3-86 487V-488R 160 Ż DM
13 2 1894 Kuniów Aniela Garnel Kamionka IN Julianna Marceli Galiński i Barbara Bielecka 178-3-86 506V-507R 24 Ż DM
11 12 1894 Berezne Janina Winosławska Mokwin Zygmunt Rozalia Bielecka Piotr Górski i Maria Sobańska z. Józefa 740-2-7 19V-20R 118 R 24 AD1 0
11 1 1895 Włodzimierz Marcelina Janicka Chobułtów Józef Antonina Bielecka 921 4 V-5 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20921/pages/PL_1_436_921_0005.htm
13 2 1895 Brody Jan Zdril Suchowola 131 Mikołaj Anna Bielecka L 8
18 2 1895 Kuniów Marianna Sokołowska Dańkówka Franciszek Karolina Popławska Józef Popławski i Marianna Bielecka ż. Feliksa 178-3-86 546V-547R 36 Ż DM
18 5 1895 Kuniów Anastazja Popławska Dertka Karol Teofila Bielecka Maciej Krynicki i Marianna Bielecka ż. Feliksa 178-3-86 549V-550R 53 Ż DM
10 12 1895 Kuniów Zygmunt Choina Dańkówka Anastazy Anna Galimska Franciszek Struczek i Marianna Bielecka ż. Feliksa 178-3-86 570V-571R 160 Ż DM
1 4 1896 Ołyka Roman Bzowski Długoszyje Feliks Marianna Bielecka 1018 550 47 MO 0
27 6 1896 Kuniów Władysław Krasicki Hurby par. Ostróg Antoni Marianna Bielecka Dominik Ostaszewski i Joanna Telicka ż. Michała 178-3-86 612V-613R 67 Ż DM
13 8 1896 Kuniów Michał Dobrzański Nowomalin par. Ostróg Jakub Ewelina Bielecka Józef Dobrzański i Helena Łukomska ż. Antoniego 178-3-86 617V-618R 88 Ż DM
18 10 1898 Kuniów Maria Dobrzańska Nowomalin par. Ostróg Jakub Ewelina Bielecka Józef Dzwonkowski i Emilia Sokołowska ż. Piotra 178-3-86 727V-728R 127 Ż DM
6 2 1899 Kuniów Józef Krasicki Hurby Antoni Maria Bielecka Adolf Ostaszewski i Anna Ostaszewska ż. Michała 178-3-86 763V-764R 36 Ż DM
13 11 1899 Kuniów Maria Bielecka Nowomalin Faustyn Marcelina Dobrzańska Jan Fidyk i Aniela Oczeretowicz ż. Piotra 178-3-86 785V-786R 155 Ż DM
16 5 1900 Horochów Jan Jabkowski Koziatyn Mikołaj Antonina Bielecka Jan Mrozowski, Aniela Bielecka panna 943 12V-13R 46 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0013.htm
7 10 1900 Luboml Irena Marta Pałczyńska Nudyże Mieczysław Waleria Bielecka Jan Goławski, Maria Goławska 949 76 149 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0039.htm
3 6 1900 Kuniów Stanisław Sokołowski Hucisko Stare Adam Maria Piotrowska Feliks Bielecki i Jadwiga Bielecka 178-3-86 827V-828R 86 Ż DM
26 8 1900 Ostropol Filomena Swaryczewska Ostropol Edward Franciszka Statkiewicz Jan Zieliński i Anna Bielecka 17-1-323 274V-375R 34 Ch 732-733 DM
8 5 1900 Krzemieniec Stanisław Jaroszewski Wilja Antoni Malwina Bielecka Bronisław Bielecki, Maria Staniszewska, as. Dominik Goliszewski, Magdalena Rokitnicka 426-1-82 9 V-10 R 33 T/FS 18 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R9H2-J?i=17&cat=833690
23 11 1900 Krzemieniec Klementyna Dobrowolska Rybcza Konstanty Anastazja Ulanicka Jan Stefański, Maria Bielecka ż. Józefa 426-1-82 20 V-21 R 78 T/FS 30 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R98N-V?i=29&cat=833690
8 4 1901 Krzemieniec Mieczysław Jaroszewski Wilja Antoni Malwina Bielecka 8 V-9 R 30 0
24 8 1901 Krzemieniec Stefanina Przędza Królewski Most Stefan Julia Bielecka 20 V-21 R 79 0
4 2 1901 Brody Maria Puszka Suchowola 89 Jan Maria Bielecka L 3
10 5 1902 Szumbar Izydor Jaroszewski Wilja Antoni Malwina Bielecka 2 V-3 R 6 0
1 6 1903 Krzemieniec Władysław Jaroszewski Wilja, par. Szumbar Antoni Malwina Bielecka 13 V-14 R 51 0
25 3 1903 Włodzimierz Marianna Bielecka Antonówka Tomasz Ewa Dąbal 972 9V-10R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0015.htm
15 5 1903 Włodzimierz Jan Dłużniewski Wodzinek Franciszek Agnieszka Cudziło chł. Franciszek Błaszczewski, Antonina Bielecka ż. Wojciecha 972 18V-19R 89 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0024.htm
23 9 1903 Włodzimierz Zofia Jagusztyn Marianówka Franciszek Ewa Bielecka 972 37V-38R 182 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0043.htm
26 12 1903 Włodzimierz Marianna Bielecka Adamówka Józef Franciszka Lenart 972 47V-49R 236 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0055.htm
11 1 1903 Horochów Aleksander Hryniewiecki Koziatyn Mikołaj Antonina Bielecka 961 2 3 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0002.htm
18 4 1904 Krzemieniec Wanda Przędzak Smyga Stefan Julia Bielecka 61 0
10 9 1904 Torczyn Stanisława Janicka Szepel Józef Antonina Bielecka 986 13 V-14 R 64 0
0 1904 Kuniów Paulina Bielecka Nowomalin Faustyn Marcelina Dobrzańska 27/1943 O
19 11 1904 Szumsk Janina Bielecka Litowiska Władysław Petronela Śliwińska 0.1-238 46V-47R 184 T
29 1 1905 Ołyka Katarzyna Bzowska Długoszyje Feliks Marianna Bielecka 985 6 19 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0006.htm
1 5 1905 Szumsk Janina Chojecka Litowiszcze Zygmunt Klementyna Bielecka 426-1-236 167V-168R 60 T
4 8 1906 Kowel Waleria Bielecka Zielona Antoni Michalina Rosłan 105
24 9 1906 Nowogród Wołyński Zofia Bołdyn Nowogród Wołyński Adam Elżbieta Sznuryńska Wojciech Holak i Petronela Bielecka 178-3-202 75V-76R 464 Ż 151 DW
20 4 1907 Horochów Anastazja Bielecka Koziatyń Józef Tekla Szyna 993 10 40 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0013.htm
10 2 1907 Cudnów filia Romanów Stanisława Kozłowska Słoboda Niwna Piotr Kamila Janiszewska Benedykt Wojciechowski i Wincentyna Bielecka ż. Wincentego 178-3-215 68V-69R 51 Ż 133-134 DM
15 12 1907 Cudnów filia Romanów Antonina Sawicka Słoboda Niwna Bernard Kamila Dudyńska Józef Sawicki i Ewa Bielecka ż. Ignacego 178-3-215 108V-109R 293 Ż 213-214 DM
24 5 1907 Korzec Paulina Bielecka Czerteż Aleksander Antonina Korzeniewska Jan Turowski i Adela Wysocka ż. Antoniego 740-2-332 32V-33R 160 R 35 DM
17 2 1908 Szumsk Leontyna Jaroszewska Zielony Dąb Antoni Malwina Bilecka Bielecka Bronisław Bilecki, Justyna Bilecka panna 426-1-97 7V-8R 34 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WN-L?i=611&cat=834001
11 1 1908 Ostropol Roman Bielecki Bieleck Feliks Stanisława Suchaniewicz Wincenty Bł[...]towski i Ludwika Bielecka panna 17-1-323 500V-501R 7 Ch 976-977 DM
26 12 1909 Tajkury Stefanina Sowczek (Sobczek ?) Zdołbunów Jan Helena Bielecka Józef Przyzycki, Antonina Bielecka panna, chrzest w Zdołbunowie 740-4-694 3 V-4 R 13 R 5 DW
1 7 1909 Ostropol Tadeusz Bielecki Bieleckie IN Ludwika Bielecka Bronisław Jankowski i Antonina Sińkiewicz ż. Franciszka 17-2-93 6V-7R 25 Ch 14-15 DM 0
3 1 1909 Krzemieniec Franciszek Józefowicz Krzemieniec Władysław Julia Bielecka Antoni Rubanowski, Stanisława Simaszewska panna 426-1-99 1V-2R 2 T 827 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WM-1?i=826&cat=300453
13 12 1909 Cudnów filia Romanów Witalis Fedorowski Słoboda Niwna Józef Paulina Synhajewska Stefan Sawicki i Rafalina Bielecka ż. Witalisa 178-3-215 238V-239R 271 Ż 452-453 DM
9 5 1910 Horochów Anna Bielecka Kolonia Boroczyce Grzegorz Barbara Dziużyńskich 996 13 56 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0015.htm
29 3 1910 Dubno Władysław Bzowski Warkowicze Feliks Maria Bielecka Władysław Lipczan i Karolina Bzowska ż. Franciszka 740-4-162 78V-79R 41 R 68 DM
7 4 1910 Cudnów filia Romanów Teofila Dobrowolska Futor Ożgi IN Wiktoria Dobrowolska Józef Bielecki i Aniela Bielecka ż. Edwarda 178-3-215 272V-273R 86 Ż 513-514 DM
16 4 1911 Włodzimierz Marianna Jagusztyn Sierakówka Franciszek Ewa Bielecka 1038 17V-18R 82 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0021.htm
20 8 1911 Włodzimierz Adam Madej Antonówka Piotr Katarzyna Bielecka 1038 34V-35R 169 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0038.htm
27 7 1911 Horochów Józef Frank Koziatyń Ludwik Aniela Bielecka 997 19 69 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0022.htm
8 7 1911 Korzec f. Horodnica Józefa Czekalska Pro[...] par. Korzec Leon Anastazja Bielecka Stefan Rudnicki i Ludwika Lewkowicz ż. Grzegorza 178-3-181 22V-23R 128 Ż 45-46 DM
8 7 1911 Nowy Zawod Janina Węgłowska Ulianówka, par. Trojanów Franciszek Maria Twardowska Augustyn Kłosowicz, Katarzyna Bielecka ż. Leona 178-3-196 86V-87R 433 Ż 174 DW
18 11 1911 Nowy Zawod Maria Sidlicka Olanówka, par. Trojanów Kazimierz Antonina Chodska Ignacy Sidlicki, Katarzyna Bielecka ż. Leona 178-3-196 120V-121R 639 Ż 242 DW
8 12 1911 Nowy Zawod Mikołaj Kotwicki Huta Justynówka Ludwik Kamila Bielecka Dominik Kotwicki, Katarzyna Gągała 178-3-196 126V-127R 673 Ż 254 DW
14 5 1912 Radziwiłłów Wiktoria Sobczuk Drańcza Jan Anna Bielecka Józef Sobczuk, Rozalia Kowalczuk ż. Jana 1-102 22 V-23 R 20 T 0
15 10 1912 Horochów Józefa Bielecka Roszcza, gm. Bielunka Leon Malwina Stefanowicz chrzest w Kałudze 1039 55 106 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0033.htm
21 5 1912 Korzec f. Horodnica Piotr Naumowicz Anastaziówka Wielka Feliks Teofila Bielecka Feliks Brodowski i Ewa Nowakowska panna 178-3-181 76V-77R 92 Ż 153-154 DM
29 8 1912 Korzec f. Horodnica Jan Feszczuk Głuszków Aleksander Józefa Bielecka Adam Gołębiowski i Marcjanna Wąsowicz ż. Franciszka 178-3-181 84V-85R 145 Ż 169-170 DM 0
24 6 1912 Korzec f. Horodnica Jan Fiszycki Głuszków Aleksander Józefa Bielecka Adam Gołębiowski i Marcelina Wąsowicz panna 178-3-181 88V-89R 176 Ż 177-178 DM
22 1 1913 Horochów Stefan Frank Koziatyń Ludwik Aniela Bielecka 1045 6 17 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0007.htm
8 9 1913 Korzec f. Horodnica Antoni Bohorodicz Lewacze par. Korzec Mikołaj Aniela Niżyńska Michał Wereszczyński i Antonina Bielecka 178-3-181 140V-141R 152 Ż 278-279 DM
27 1 1913 Starokonstantynów Maria Rogalska Ohijowce Wincenty Maria Magdalena Bielecka Adolf Bagiński i Maria Łaszucka ż. Jana 17-2-89 79V-80R 10 Ch 141-142 DM
27 1 1914 Włodzimierz Wołyński Józefa Jagusztin Sierakówka Franciszek Ewa Bielecka 1058 6 21 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0006.htm
26 11 1914 Włodzimierz Wołyński Adela Madej Antonówka Piotr Katarzyna Bielecka 1058 49 234 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0050.htm
2 2 1914 Horochów Wiktoria Bielecka Koziatyń Stanisław Józefa Grzybowska 1059 7 21 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0008.htm
23 12 1914 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Maria Trzaskowska Szepetówka Józef Anna Bielecka Jan Nizowicz i Stefania Głowińska 17-2-47a 1R 6 Ch 2 DM
10 4 1914 Tajkury Aleksander Sowczek Zdołbunów Jan Helena Bielecka Karol Kopijkowski i Stanisława Sztrajt ż. Jana 740-4-697 66V-67R 40 R 62 DM
14 9 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Walerian Lipski Seredyńce Mikołaj Wiktoria Korzeniewska Marian Głuszkowski i Leontyna Bielecka 17-2-47a 25V-26R 80 Ch 51-52 DM
25 2 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Zofia Bielecka Seredyńce Piotr Leontyna Popiel Mikołaj Lipski i Julia Łukarzewska 17-2-47a 62V-63R 24 Ch 123-124 DM
9 4 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Stanisław Trzaskowski Szepetówka Józef Anna Bielecka Grzegorz Kostewski i Maria Szeręgowska 17-2-47a 65V-66R 33 Ch 129-130 DM
26 12 1917 Tajkury Maria Bielecka Zdołbunów Józef Stanisława Nuszkiewicz Czesław Wilban i Zenobia Basińska ż. Konrada 740-4-697 233V-234R 57 R 205 DM
26 12 1917 Tajkury Stefania Bielecka Zdołbunów Józef Stanisława Nuszkiewicz Mieczysław Rafalski i Józefa Rojek ż. Franciszka 740-4-697 233V-234R 58 R 205 DM
6 7 1920 Ostróg Władysław Ferdynand Wysocki Ostróg Hieronim Domicela Malinowska Stanisław Bzowski, Emilia Bielecka 107 O DW
31 8 1920 Ostróg Ewelina Witkowska Choteń Wiktor Maria Bielecka Aleksander Świtko, Maria Witkowska 124 O DW
27 12 1920 Ostróg Zygmunt Zieliński Storonicze Antoni Maria Bielecka chrzest w 1921 r., Piotr Góralski, Anna Mokrzycka 37 6 O DW
1 6 1920 Międzyrzec Halina Maria Bokacka Międzyrzec Korecki Stefan Józefa Bielecka Kazimierz Wasilewski, Seweryna Niewiarowska ż.Konstantego.Bierzm.16.6. 1931r. imieniem Jadwiga 740-4-363 26V 1 R AS
22 2 1920 Korzec Waleria Walerya Turakiewicz Franciszek Klementyna Bielecka Stanisław Bogucki, Anna Bogucka 740-4-351 4 30 R PW
10 1 1921 Ostróg Tomasz Jasiński fut. Brodowskie Ignacy Michalina Zielińska Tomasz Krzymiński, Stanisława Bielecka 38 9 O DW
4 6 1921 Ostróg Jan Naftygał Letewa Feliks Maria Bielecka Stanisław Bielecki, Czesława Chojna 69 134 O DW
7 12 1921 Ostróg Władysław Wysocki Ostróg Aleksander Emilia Karpińska Ludwik Frankowski, Józefa Bielecka 89 216 O DW
2 12 1922 Międzyrzec Marcelina Bukacka Międzyrzec Korzecki Stefan Józefa Bielecka Kazim.Wasilewski,Kamila Pejkert wd. 740-4-363 93R 19 R AS
14 7 1923 Radziwiłłów Łukasz Orłowski Drańcza Polska Józef Klara Bielecka Marcin Małecki, Petronela Mirecka 1-119 55 R 48 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 2 1765 Szumsk Jakub Krempicki Załuże k Angela Bielecka Kąty p Jakub Tomczuk, Marianna Tadeuszowa 297-1-180 44V Ł RK
5 2 1792 Szumsk Mikołaj Listowski Waśkowce Marianna Bielecka Waśkowce Ł 4 R 0
31 1 1815 Kuniów Kazimierz Jakuszewski Hucisko Stare 23 Katarzyna Bielecka Hucisko Stare 20 24 R 0
14 8 1827 Białogródka Tomasz Lechowski Polachówka 36 Józef Anastazja Klukowska Franciszka Bielecka Polachówka 22 Feliks Agnieszka Górska Jędrzej Drużbiński i Łukasz 178-3-93 65R 9 Ż DM
20 11 1827 Starokonstantynów Dominikanie Grzegorz Sieliński Woronkowce 35 Aleksander Katarzyna Bielecka Marianna Korzeniowska z d. Ostrowska Woronkowce 30 W Jan Marianna Gajewska Kazimierz Brzeziński, Tomasz Dębicki 178-3-93 160V 31 Ż 311 KP2
30 1 1827 Bereźnica Onufry Nicewicz Niemowicze 18 Jan Agata Niewęgłowska Helena Bielecka Niemowicze 20 Wincenty Ewa Czarnecka Mikołaj Guzowski, Jakub Czarnecki 813 127a 1 AGAD 127 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0127.htm
3 2 1828 Bazalia Jakub Pawłowski (wyz. G-R) 22 Franciszek Marianna Agnieszka Zaręba Zozulińce 24 Antoni Marianna Tomasz Bielecki i Ewa Bielecka 178-3-94 231V 8 Ż DM
8 7 1828 Horodyszcze ur. Antoni Baczyński Mohijowce (gr.-kat.) 30W ur. Sebastian Katarzyna Bielecka Zofia Ostrowska Białopole 20 ur. Kazimierz Franciszka Skomorowska sław. Adam Tuniecki, Franciszek Żydkiewicz 178-3-94 109V 7 Ż 213 KP2
22 1 1828 Berezdów Antoni Jarocki Paszuki 26 Kazimierz Rozalia Bielecka Rozalia Kościukiewicz Paszuki 20 Daniel Aleksandra Waśkowska Jan Malinowski, Łukasz Popiel 245-1-2 78R 1 R 157 DM 0
17 2 1829 Szumbar Paweł Jakubowski par. Katerburg 23 Jan Wiktoria Bielecka Józefa Wierzbicka Cecyniówka 21 Michał Marianna Pawłowska ur. Józef Witowski, Feliks Czepelowski 245-1-3 416V-417R 4 R DW
17 2 1829 Lachowce Tomasz Bojanowski Hulowce 20 Stanisław Agnieszka Bielecka Apolonia Paciorkowska Hulowce 16 Bartłomiej Elżbieta Podgruszecka Jędrzej Ziobrowski i Jan Olszewski 171-1-2 98R 6 R DM
27 8 1829 Bereźnica Grzegorz Łyszkiewicz par. Bereźnica 36w Daniel Antonina Czajkowska Wiktoria Radziewicz par. Bereźnica 32 Maciej Marcelina Bielecka Marcin Piekarski, Szczepan Buczyński 815 134R 4 AGAD 138 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0138.htm
29 6 1830 Białogródka Wojciech Zieliński Gnojniczki 22 Bartłomiej Katarzyna Wierzbicka Józefa Bielecka Gnojniczki 20 Józef Jadwiga Rutkowska Konstanty i Franciszek Zarzyccy oraz Feliks Kobylański 178-3-96 71V 14 Ż DM
22 6 1830 Stepań Jan Szumski Wyrka 24 Dymitr Teodora Stelmaszeńko Teresa Bielecka Wyrka 24 Chomątowska Jakub Sulikowski, Franciszek Szumski, Jakub Wawrynowicz 171-1-3 238R 6 R DM
2 8 1831 Korzec Walenty Dąbrowski Sapożynka 25 Jakub Ewa Dziekońska Agata Bielecka Sapożynka 20 Aleksander Katarzyna Stelmaszewska 245-1-5 74 8 R PW
1 3 1831 Białogródka Jan Jarocki Ledzianka 32w Kazimierz Rozalia Bielecka Rozalia Zaręba Ledzianka 30w Jan Anastazja Laskowska Franciszek Zieliński, Jędrzej Gęsicki 178-3-97 83V 8 Ż DM
2 2 1832 Sokul Kasper Ferlejewski Nawoz 23 Marcin Marianna Bielecka Salomea Chmielewska Nawoz 33 Stanisław Wiktoria Godlewska Wincenty de Folsar, Jan Domanski 818 45R 1 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0051.htm
23 10 1832 Ostróg Bazyli Kwasowski Lachowce , par. G-R Teofilpol 27 Teodor Katarzyna Józefa Bielecka Łebedie 17 Benedykt Marianna Jasieni.. Wincenty Głukiewicz, Mikołaj Bielecki 171-1-5 19V 20 R MZ
16 10 1832 Korzec Benedykt Kuriata 18 Józef Marianna Bielecka Agnieszka Jaworska 18 Grzegorz Marianna Dawidowska Mateusz Kuriata i Tadeusz Jaworski 245-1-6 87v 28 R Na
31 1 1832 Kulczyny Mikołaj Wysoczyński Metce 26 Dominik Petronela Żytkiewicz Marianna Rożańska Krassówka 17 Franciszek Franciszka Bielecka Józef Łoziński, Józef Jasinowski 178-3-98 339R 7 Ż 642 DM
29 1 1833 Korzec Jan Janiszewski Balarka Aleksandrówka 23 Marcin Anna Bielecka Anna Żarczyńska Balarka Aleksandrówka 16 Jan Łucja Gadomska 245-1-7 92 10 R PW
21 5 1833 Koblin (Młynów) Michał Borecki Młynów 34w Michał Antonina Marianna Bielecka Młynów 26 Jan Katarzyna Jan Kaznowski, Kalasanty Borecki 819 208V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0216.htm
9 7 1833 Krzywin Franciszek Popławski Sadki, par. Ostróg 20 Ignacy Konstancja Bielecka Aniela Iwaszkiewicz Ułaszanówka 20 Józef Tekla Dobrowolska Ur. Jan Iwaszkiewicz, Ur. Antoni Bresel, Ur. Paweł Bilecki 171-1-6 46R 5 R Mg
20 7 1834 Włodzimierz farny Paweł Piotrowski Włodzimierz 19 Jan Marianna Bielecka Katarzyna Swistowska Włodzimierz 20 Florian Marianna Susnikiewicz Grzegorz Pankiewicz, Tomasz Karkuszewski 849 10 EH
11 11 1834 Korzec Wincenty Zwolski Kamionka Suchowolska 25 Maciej Marianna Kuriata Katarzyna Rubicka Balarka Sapożynka 20 Jan Anna Bielecka Michał ...ski i Grzegorz Jowd...wicz 245-1-8 88v 20 R Na
12 2 1834 Butowce Zachariasz Dobrzański Kumanówka par. Machnówka 24 Jan Jadwiga Bielecka Anna Jaworska Butowce 18 Józef Marianna Dolińska Szymon Iwaszkiewicz, Andrzej Burkowski, Józef Rudnicki 178-3-100 196R 4 Ż 382 DM
4 3 1834 Łabuń Ludwik Nowicki Łabuń 54w Alojzy Antonina Stachurska Teresa Bielecka Łabuń 21 Mikołaj Karolina Nawrocka Jan Pajewski, Jakub Kowalski 178-3-100 111R 6 Ż 223 DM
3 2 1835 Wiszenki Piotr Firlejowski Nawoz, par. Sokul 21 Marcin Konstancja Bielecka Katarzyna Ładyszewska Łuków 22 Tomasz Wiktoria Niwińska Ignacy Ładyszewski, Gaspar Firlejowski, Stefan Zacharczuk 821 58 3 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0059.htm
24 11 1835 Dubno Antoni Doliński Załuże 18 Mikołaj Magdalena Aniela Adamowska Warkowicze 19 Paweł Apolonia Bielecka 821 164V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0167.htm
15 11 1836 Lachowce Kasper Wołkowski par.Lachowce 27 Karol Aniela Bielecka Brygida Słoboda Żemelince 18 Franciszek Tekla Katarzyckich Kajetan Grochowski, Jan Unolt 171-1-9 112R 14 R DM
10 5 1836 Bazalia Jan Komarnicki Żerebki Wielkie 28 Józef Anna Marianna Bielecka Żerebki Wielkie 26w Michał Marianna Aleksander Dzwoniewski, Marcin Nowicki 178-3-106 282R 18 Ż DM
28 6 1836 Tuczyn Antoni Żarczyński Janin 25 Wojciech Marianna Bielecka Marcela Reszczyńska Janin 18 Maciej Magdalena Gajdamowicz Jan Reszczyński, Marcin Reszczyński 171-1-9 161V 2 R DM
12 7 1836 Cudnów Karol Pawłowski Huta Marianówka 25 Kazimierz Regina Wilczyńska Katarzyna Bielecka Huta Marianówka 27 Maciej Marianna Jaworska Józef Skiba, Stefan Rajkowski 569-1-59 49V 51 Ż 99 DM
2 2 1836 Aleksandria Jan Łoś Józefówka 30 Jakub Anastazja Malczewska Zofia Bielecka Józefówka 23 Wojciech Katarzyna Cyryna Kasper Łoś, Jan Łoś 171-1-9 178R 3 R 191 DM
21 6 1836 Kotelnia Jan Przetocki par. Białopol 24 Wojciech Katarzyna Bielecka Marianna Korzeniowska Pawełki 20 Paweł Apolonia Kostka Andrzej Grocholski, Jakub Górski, Jakub Nehrebecki 178-51-386 290V 11 Ż 294 DM
19 1 1836 Miropol Mikołaj Szymański Kotelanka 23 Grzegorz Marianna Chmielowska Franciszka Bielecka Kotelanka 20 Marcin Marianna Stanisław Cholewiński, Marcin Kłaczkowski, Ignacy Bielecki 245-1-10 129R 1 R 133 DM
24 6 1836 Miropol Michał Bohulski Pliszczyn 50w Józef Anna Bochaniewicz Antonina z d. Niemcenowicz Bielecka Ulcha 30w Józef Wiktoria Gulińska Franciszek Korejwa, Mikołaj Talko, Piotr Malawski 245-1-10 137R 17 R 141 DM
14 2 1837 Korytnica Józef Adamkiewicz par. Korytnica 18 Łukasz Joanna Marianna Bielecka par. Korytnica 16 Bazyli Petronela 211 5 1
1 11 1837 Korzec Łukasz Dziekoński Sapożynka 21 Michał Magdalena Wasilewska Apolonia Bielecka Sapożynka 18 Aleksander Katarzyna Kuczyńska 245-1-11 122 44 R PW
28 2 1837 Stepań Tomasz Szumski Wyrka 23 Dymitr Teodora Stelmaszenko Magdalena Bielecka Użanie 17 Wincenty Ewa Czarnecka Marcin Janicki, Franciszek Janicki, Antoni Bielecki 171-1-10 226V 11 R 229 DM
10 10 1837 Butowce Wojciech Czaszyński Medwedówka Mała 36w Jan Marianna Rakowska Marianna Bielecka Medwedówka Mała 18 Jan Rakowski, Rafał Owczarski 178-3-108 250R-250V 13 Ż 489 DM
7 2 1837 Miropol Szymon Sosnowy Kotelanka 20 Kasper Marianna Babiarz Aleksandra Bielecka Kotelanka 20 Marcin Marianna Chwedko Koweni, Józef Sosnowy, Szymon Cechmistrzuk 245-1-11 236R 5 R 234 DM
3 10 1837 Złoczówka Grzegorz Szydłowski (ksiądz G-U) par. Pełcza 42w Szymon Tatiana Bielecka Rozalia Krysińska Boremel 20 Antoni Tekla Mysłowska Ks. Michał Petricki, Jan Olenicki, Stanisław Ziemborski 823 222V 6 AGAD 232 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0232.htm
8 5 1838 Kulczyny Wawrzyniec Radziszewski Salicha Mała 22 Kajetan Elżbieta Kaliszewska Barbara Różycka Salicha Mała 19 Mikołaj Franciszka Bielecka Jan Mondzelowski, Mikołaj Czyż 178-3-110 399V 7 Ż 765 DM
29 6 1838 Zasław św. Józefa Franciszek Karpiński Zasław 25 Stefan Marianna Bielecka Teresa Wiszniewska Zasław 20 Sylwester Magdalena Kuklińska Tomasz Porański, Mateusz Grudziński, Tomasz Gajewski 178-3-110 76V 12 Ż 149 DM
13 11 1838 Kazimierka Daniel Kunicki par. Kazimierka 45w Kazimierz Anna Anna Żarczyńska par. Kazimierka 22 Wojciech Marianna Bielecka Ludwik Bolechowski, Teodor Marcinkowski 171-1-11 247R 1 R 249 DM
5 2 1838 Cudnów Leon Osiński Cudnów 26 Józef Marianna Zielińska Katarzyna Bilecka (Bielecka) Cudnów 19 Jan Apolonia Przelińska Jakub Śniechowski, Anatazy Urzędowski 569-1-61 31R 6 Ż 59 DM
18 9 1838 Korzec Jan Kubicki Balarka Sapożynka 26 Jan Anna Bielecka Teodor Nieczyporowska Balarka Michijówka 21 Jan Teodora Mielińska Jan Zwolski, Ignacy Zwolski, Wincenty Burianowski 245-1-12 85V 23 R 87 DM
28 6 1839 Ostróg Franciszek Frolik Balarka Choteńska 30 Krystien Helena Agnieszka Bielecka Balarka Choteńska 19 Mikołaj Marianna Szarniewska 879 16 R 7
29 1 1839 Kazimierka Łukasz Cybulski par. Kazimierka 22 Józef Teresa Marcinkowska Antonina Żarczyńska par. Kazimierka 20 Wojciech Marianna Bielecka 879 230 R-230 V 2 AGAD DW
22 1 1839 Łuck Jan Michalski par. Łuck 37 Tekla Bielecka par. Łuck 28 375 36 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0019.htm
17 9 1839 Klewań Franciszek Lewandowski par. Klewań 27 Florian Rozalia Konstancja Bielecka par. Klewań 30 879 135R 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0136.htm
8 10 1839 Cudnów Ewaryst Bigocki Ostróżek par. Nowogród Wołyński 22 Jan Katarzyna Pomazańska Regina Bielecka Huta Marianówka 20 Maciej Marianna Telicka Jan Winogrodzki, Bazyli Bigocki 569-1-62 33V 33 Ż 67 DM
23 7 1839 Korzec Aleksander Marcinkowski par. Korzec 20 Ignacy Agnieszka Przybysz Karolina Bielecka par. Korzec 17 Marcin Ewa Suchodolska Józef Rybczyński, August Ortiński 178-51-433 86V 13 Ż 92
8 9 1840 Nieświcz Atanazy Ułanowski Korszów 38 Aleksander Marianna Bielecka Katarzyna Jodłowska Korszów 25 Kazimierz Julia Solarska 435 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0010.htm
30 6 1840 Korzec Franciszek Dziekoński par. Korzec 28 Michał Magdalena Wasilewska Justyna Kubicka par. Korzec 20 Jan Anna Bielecka Jan Rakowski, Antoni Dziekoński 871 154 9 AGAD 81 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0081.htm
8 9 1840 Kamień Koszyrski Kajetan Strojnowski Karpiłówka, par. Nabrzuska 33 Feliks Elżbieta Rudkowska Waleria Bernatowicz Borki 19 Józef Ludwika Bielecka 173 14 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20173/pages/PL_1_436_173_0008.htm
16 6 1840 Lubar Andrzej Michałowski Lubar 35 Ignacy Brygida Brzeźnicka Karolina Kobylańska Lubar 19 Grzegorz Marianna Bielecka Adam Jurkowski, Teodor Zwoliński, Antoni Jurkowski 178-3-9 283R 12 Ż 556 DM
24 11 1840 Korzec Aleksander Nieczyporowski Balarka Lubtowska 21 Jan Katarzyna Raczkowska Franciszka Bielecka Balarka Sapożynka 19 Wojciech Łucja Chorążyczewska Łukasz Cyrklewicz, Antoni Dziekoński 871 160 21 AGAD 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0084.htm
26 10 1841 Korzec Ludwik Olszański Balarka Lubtowska 42w Tomasz Agnieszka Ilnicka Anna z d. Bielecka Kubicka Balarka Lubtowska 42w Grzegorz Anna Józef Zabłocki, Jan Kadłubowski 872 242 36 AGAD 130 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0130.htm
8 2 1842 Stepań Bartłomiej Magdziński Wyrka 32 Jędrzej Marianna Janicka Antonina Bielecka Użanie 18 Wincenty Ewa Czarnecka 881 171 R - 171 V 5 AGAD DW
14 6 1842 Korzec Franciszek Janiszewski Balarka Lubomirka 32 Marcin Anna Bielecka Anna Sawicka Balarka Lubomirka 18 Maciej Apolonia ? 873 165 9 AGAD PW
14 6 1842 Korzec Teodor Janiszewski Balarka Lubomirka 40 Marcin Anna Bielecka Apolonia Odlewańska Balarka Lubomirka 25 Józef Helena Sydorska 873 165 10 AGAD PW
22 11 1842 Korzec Ignacy Janiszewski Balarka Lubomirka 21 Marcin Anna Bielecka Teodora Sawicka Balarka Brzozówka 27 Szymon Anna Górska 873 171 22 AGAD PW
10 5 1842 Kamień Koszyrski Eugeniusz Stempowski Łabuń, par. Łabuń 27 Ksawery Julianna Ilińska Teofila Bernatowicz Borki 18 Józef Ludwika Bielecka 175 18 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0010.htm
24 1 1843 Korzec Jan Kadłubowski Balarka Usteńska 20 Jan Jadwiga Marcinkowska Franciszka Bielecka Balarka Usteńska 19 Tomasz Agnieszka Klepuszewska 874 226 2 PW 0
21 2 1843 Korzec Florian Tyszecki Kamionka Suchowolska 20 Antoni Zuzanna Lisiewicz Antonina Bielecka Balarka Sapożynka 18 Wojciech Łucja Chorążyczewska 874 234 18 AGAD PW
7 2 1843 Cudnów Stanisław Jaworski Huta Marianówka 26 Wojciech Agata Bielecka Honorata z d. Bagińska Sobecka Majdan Czwarte 26w Jędrzej Katarzyna Święcicka Józef Maszewski, Feliks Telicki 569-1-66 30V 7 Ż 62 DM 0
26 10 1843 Annopol Jan Witwicki Annopol 20 Stefan Marianna Bielecka Wiktoria Brzezicka Annopol 18 Stefan Marianna Zarajska 882 111 V 12 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0113.htm
30 1 1844 Korzec Antoni Dziekoński BD 28 Wojciech Franciszka Kowalska Marcjanna Kubicka BD 20 Jan Anna Bielecka 875 196 6 PW
2 7 1844 Korzec Piotr Kuklinowski BD 21 Marcin Katarzyna Burkowska Urszula Bielecka BD 19 Aleksander Katarzyna Orzechowska 875 205 15 PW
25 6 1844 Niewirków Piotr Żygadło Willa 46w Józef Pelagia Aleksandra z Janiszewskich Czerwińska Moczulanka 30 Marcin Anna Bielecka 883 249V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0256.htm
18 2 1845 Kazimierka Sylwester Cybulski par. Kazimierka 22 Józef Teresa Marcinkowska Aniela Kubicka par. Kazimierka 19 Jan Anna Bielecka 884 256 R 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0263.htm
18 2 1845 Lachowce Ignacy Kułakowski Kaletyńce Wielkie 22 Szymon Franciszka Lityńska Franciszka Bielecka Kaszczyńce 16 Jan Tekla Michałowska 884 128 R 8 AGAD DW
3 6 1845 Żytomierz Szymon Dobrowolski Żytomierz 40 Adam Marianna Bielecka Agnieszka Chodakowska Żytomierz 28 Józef Marianna NN Antoni Małecki , Mateusz Siedlecki 178 3 12 42 27 Ż Ni
17 8 1845 Złotopol ur. Jan Feliński 29 Stefan Katarzyna Bielecka ur. Tekla Starzyńska 17 Grzegorz Katarzyna Kotwicka Józef Lutowski, Wincenty Gumiński, Józef Zalewski chorąży mirhorodskiego pułku 685-2-1021 24r 15 Ch 43 KP2
10 2 1846 Nieświcz Dionizy Ulanowski Czaruków 29 Aleksander Marianna Bielecka Aleksandra Chomentowska Czaruków 26 Michał Franciszka Jankowska 441 9 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20441/pages/PL_1_436_441_0006.htm
31 1 1846 Kazimierka Piotr Kunicki par. Berezne 25 Mateusz Marianna Przyłuska Marianna Żarczyńska par. Berezne 21 Wojciech Marianna Bielecka Józef Kunicki, Łukasz Cybulski, Paweł Żarczyński 885 253 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0263.htm
10 2 1846 Kazimierka Stefan Hnitecki par. Kazimierka 24 Walenty Barbara Żuk Paulina Żarczyńska par. Kazimierka 19 Wojciech Marianna Bielecka Grzegorz Cybulski, Mikołaj Żarczyński, Teodor Illaszewicz 885 253 2 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0263.htm
3 2 1846 Hulewicze Tomasz Kraszewski Majdan Hulewiczowski 22 Mikołaj Anna Ostrowska Antonina Bielecka Majdan Hulewiczowski 17 Hieronim Konstancja Sawicka Antoni Mirowski, Władyslaw Bielecki 134 15 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0008.htm
17 2 1846 Zasław św. Jana Grzegorz Kurzyński par. Zasław św. Jana 20 Józef Urszula Bielecka Marianna Makowska par. Zasław św. Jana 19 Feliks Anna Marecka Michał Błażejewski, Franciszek Kurzyński, Jan Siedlarski 178-3-115 12R 11 Ż 24 DM
23 11 1847 Ostropol Andrzej Chamski Charkowce 18 Jan Anastazja Sehen Marianna Mańkowska Korzówka 16 Bazyli Agnieszka Bielecka Franciszek Gątkiewicz, Feliks Zieliński 178-3-116 282R-282V 12 Ż 556-557 DM
3 10 1848 Dederkały Wawrzyniec Szymczuk Dederkały Wielkie 31 Filip Apolonia Mosiejczuk Apolonia z Malczewskich Bielecka Dederkały Wielkie 30 Teodor Wiktoria Zielińska Stefan Demichowicz, Fanciszek Kaczaniuk 54 16