Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 872 wyników dla: Kotwicki

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 12 1761 Szumsk Aleksander Kotnicki Kotwicki 20/52 Rudnia Antonowiecka rodzice: Grzegorz i Agnieszka 297-1-184 51R Ł 116 RK
10 9 1827 Białogródka Jędrzej Jaśkiewicz 50 Bisóweczka ur., żona Zofia z Kotwickich, od dawna potomstwa pozbawiony 178-3-93 74R 71 Ż DM
21 6 1827 Zasław, Św. Józefa Tekla Spiewakowska 5 Cwetocha Jana i Salomei z Kotwickich 178-3-93 49 48 Ż MO 97
8 7 1827 Zasław, Św. Józefa Antonina Reitter 2 Cwetocha Józefa i Józefy z Kotwickich 178-3-93 50 50 Ż MO 98
26 4 1827 Berezdów Paweł Mierzwiński 40 Stanisławówka żona Katarzyna z Kotwickich, syn Jan i córka Anna 245-1-1 118R 24 R 232 DM
8 1 1828 Zasław św. Józefa Apolonia Kotwicka 1 Cwetocha ur. Stanisław Kotwicki i Agnieszka Jasińska, z suchot 178-3-94 50R 3 Ż 96 KP2
14 3 1830 Lachowce Andrzej Grek 63 Semenów ur., żona Marianna z Kotwickich, syn Michał 171-1-3 116V 18 R DM
14 8 1830 Olewsk Anna Rękas 3/52 Rudnia Perżańska córka Pawła i Brygidy z Kotwickich, z suchot dziecinnych 178-3-3 496V 17 Ż Na
18 9 1830 Miropol Jakub Kotwicki 67 Polanki wdowiec 245-1-4 160V 54 R 309 DM
26 3 1831 Olewsk Józef Kotwicki 8 Rudnia Siedliska syn Wojciecha i Heleny z Targoniów, z konwulsji 178-3-4 450V 7 Ż Na
20 9 1831 Olewsk Michał Kotwicki 2 Balarka Radowelska syn Józefa i Anastazji z Bojarskich, z cholery 178-3-4 451V 20 Ż Na
1 2 1831 Nowogród Wołyński. Marcin Kotwicki 1/4 Rudnia Czyżówka z kaszlu, s. uczc. Stanisława i Salomei z Gołębiowskich 245-1-5 34R 599 R 1245 DW
28 10 1833 Łuck Antoni Kotwicki 46 Łuck kawaler z par. żytomierskiej 370 26 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0015.htm
24 6 1833 Zasław św. Józefa Jan Rejtter (Ritter) 20/52 Sławuta s. Szczepana i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-99 39V 35 Ż 83 RG
17 7 1834 Zasław św. Józefa Ignacy Śpiewakowski 6/12 Sławuta s. Jana i Salomei z d. Kotwickiej 178-3-100 65V 52 Ż 133 RG
7 10 1834 Zasław św. Józefa Józef Rejter Reyter 15/12 Sławuta s. Szczepana i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-100 70R 77 Ż 142 RG
24 7 1836 Kotelnia Franciszka Wroczyński 60 Mińkowce żona Magdalena z Kotwickich, syn Kasper i córka Apolonia panna 178-51-386 298V 31 Ż 302 DM
29 10 1837 Zasław św. Józefa Leon Rejter Reyter 4/12 Sławuta s. Szczepana i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-108 104V 75 Ż 202 RG
30 5 1838 Berezne Józef Kotwicki 10/52 Rudnia Bobrowska s. Jana i Katarzyny z d. Klakowskiej 171-1-11 243R 12 R Na
19 4 1839 Olewsk Cyryl Kotwicki 9 Rudnia Radowelska z choroby św. Walentego 178-3-8 501V 7 Ż Na
4 10 1839 Berdyczów Antoni Starzyński 8/12 Berdyczów s. ur. Grzegorza i Katarzyny z Kotwickich 178-3-08 189R 156 Ż 358 DM
20 5 1839 Nowogród Wołyński Jan Kotwicki 70 Rudnia Kuleszowska wdowiec, synowie Marcin, Wawrzyniec, Kazimierz i Aleksander 178-3-72 49R 60 Ż 95 DM
1 6 1839 Nowogród Wołyński Dominik Lisowski 13/52 Rudnia Karpiłówka s. Marcina i Katarzyny z Kotwickich 178-3-72 49V 65 Ż 96 DM
23 10 1839 Nowogród Wołyński Jan Kotwicki 6/12 Rudnia Wierzchnica s. Piotra i Marianny z Hodiuków 178-3-72 54R 112 Ż 105 DM
6 7 1840 Nowogród Wołyński Maryanna Malinowska 6 Majdan Fedorówka c. Karola i Maryanny z Kotwickich 871 95 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0051.htm
16 2 1840 Olewsk Wojciech Kotwicki 8/12 Rudnia Radowel z konwulsji 178/3/9 411R 3 Ż Na
10 3 1840 Cudnów Antoni Szymański 65 Tewelówka żona Elżbieta z Kotwickich (po I-mężu Szponarska), syn Wincenty 569-1-63 43V 30 Ż DM
3 1 1842 Berezdów Antoni Kotwicki 4 Senihów s. ur. Jóżefa i Zofii z Bołsunowskich 873 257 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0134.htm
14 2 1842 Nowogród Wołyński Antoni Kotwicki 80 Medwedów żona Marianna z Szaciłłów, syn Walenty 873 97 91 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0053.htm
15 5 1842 Nowogród Wołyński Jan Kotwicki 3,5 Wierzchnica syn Stanisława i Marianny z Lipskich 873 99 105 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
2 11 1842 Nowogród Wołyński Petronela Krupowicz 1,5 Stara Huta córka Grzegorza i Antoniny z Kotwickich 873 107 151 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0058.htm
9 10 1842 Zasław św. Józefa Ludwika Rejter 3/12 Sławuta s. Stefana i Józefy z d. Kotwickiej 178-51-485 77R 78 Ż 79 RG
21 3 1843 Nowogród Wołyński Kazimierz Czechowicz (Czechowski) 9/12 Huta Kuleszowska syn Antoniego i Tekli z Kotwickich 874 143 33 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0074.htm
9 9 1843 Berezdów Stefan Kościuszkiewicz 1 Senihów s. Remjana i Marianny z Kotwickich 874 338 42 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0173.htm
15 12 1843 Berezdów Franciszek Waśkowski 3 Mokre s. Jana i Anny z Kotwickich 874 343 55 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0175.htm
5 1 1844 Lachowce Ludwik Kotwicki 3 Kornica s. Michała i Urszuli z Zygmuntów 883 103 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0106.htm
7 7 1845 Aleksandria Franciszek Kotwicki 21 Koźlin wolnego stanu 884 192 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0199.htm
11 4 1845 Cudnów Marianna Kotwicka 1 Rudnia Wysokopiecka c. z nieprawego łoża sław. Magdaleny Kotwickiej 178-3-12 216R 44 Ż DM
3 7 1845 Olewsk Aleksandra Garbowska 3 Rudnia Radowelska z zapalenia gardła, córka Macieja i Magdaleny z d. Kotwickiej 178/3/12 443V 12 Ż Na
3 3 1845 Toporyszcze Piotr Kotwicki 40 Huta Paliowska ur., żona Franciszka z Jakuszewskich, synowie Teofil i Paweł 178-3-12 478R 7 Ż 933 DM
28 10 1845 Trojanów Ludwik Baszyński Korczak s. Józefa i Marianny z Kotwickich 178-3-12 320R 42 Ż 626 DM 0
11 5 1845 Uszomierz Franciszek Kotwicki 3/12 Słoboda Kamienohórka s. Jana i Agnieszki z Całków 178-3-12 433R 31 Ż 846 DM
22 12 1846 Toporyszcze Jan Czapliński 70 Rudnia Szlachowa rudnik, żona Teresa z Kotwickich 178-3-15 475V 65 Ż 112 DM 0
3 5 1847 Korzec Dorota Rejter Reiter 4 Pieczywody córka Stefana i Józefy z Kotwickich 98 PW R
3 7 1847 Olewsk Karol Kotwicki 25 Rudnia Radowelska z konwulsji, żona Anna z d. Charczyńska, syn Marcin, córka Józefa 178/3/19 484V 9 Ż Na 0
25 2 1847 Aleksandria Mateusz Kotwicki 100 Koźlin sławetny, wdowiec syn Kazimierz i córka Aniela 171-1-13 197R 3 R 202 DM
12 12 1847 Berezdów Antoni Kotwicki 3/12 Senihów s. Józefa i Zofii z Bołsunowskich 245-1-13 264V 76 R 524 DM
4 12 1848 Nowogród Wołyński Piotr Kotwicki 4 Katerynówka s. Andrzeja i Rozalii Husakowskiej 177 JZ
10 11 1848 Berezdów Aleksander Kotwicki 70 Senihów żona Anna z Galickich, syn Józef, córki Anna i Marianna 17-1-19 51V 100 Ch 89 DM 0
4 12 1850 Zasław św. Józefa Marceli Kotwicki 4 Szepetówka s.Wincentego i Teresy 178-3-119 443R 112 Ż 866 RG
3 12 1850 Berezdów Paweł Waśkowski 9/12 Senihów s. Jana i Anny z Kotwickich 171-1-16 587V 101 R 600 DM
8 7 1851 Wieledniki Jan Kotwicki 50 Rudnia Nowa Wygnanka syn Kazimierza 178-3-31 506V 35 Ż MW
2 3 1851 Toporyszcze Lew Kotwicki 3 Toporyska Rudnia s. wolno żyjących Macieja i Zofii z Szaciłów 178-3-31 582R 17 Ż DM
9 8 1851 Korzec Franciszka Kuriata 7 Pereweźnia z konwulsji, córka Stanisława i Anny z d. Kotwickiej 178-3-72 125v 71 Ż Na
22 8 1851 Korzec Antonina Kuriata 2 Perweźnia z suchot, córka Stanisława i Anny z d. Kotwickiej 178-3-72 125v 72 Ż Na
5 1 1853 Szumsk Marianna Soczyńska 53 Majdan Dubieński z Kotwickich, mąż Adam, syn Władysław, córka Anna 878 245 5
14 4 1853 Aleksandria Kazimierz Kotwicki 40 Koźlin ż. Oryszka, s. Niczypor, Omelan, c. Małaszka, Chwedora 171-1-33 496V 10 R 488 BW
30 10 1854 Berezdów Paulina Kostiukiewicz 3/12 Senihów c. Romana i Marianny z Kotwickich 17-1-20 70R 52 Ch 93 DM
24 5 1854 Cudnów Tekla Górska 10 Słoboda Widły c. Nikodema i Elżbiety z Kotwickich 569-1-78 83V 73 Ż 158 DM
27 8 1854 Cudnów Feliks Denysiuk 4/12 Rudnia Dryhłowska s. Piotra i Konstancji z Kotwickich 569-1-78 88R 109 Ż 167 DM
25 9 1854 Zasław św. Józefa Klementyna Laskowska 4 Szepetówka s. Jakuba (?) i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-122 498V 57 Ż 975 RG
25 1 1857 Olewsk Józef Kotwicki 55 par. Puliny z wewnętrznego zapalenia, zam. Słoboda Radowelska, ż. Anastazja, synowie Benedykt i Mamert, córki Brygida, Józefa i Marianna 178-3-126 800R 4 Ż Na
10 7 1857 Toporyszcze Elżbieta Wodzińska 3 Toporyska Rudnia c. Grzegorza i Katarzyny z Kotwickich 178-3-126 754R 21 Ż 1414 DM
18 2 1857 Kulczyny Józef Kotwicki 2 Jaworowce s. Michała i Marianny z Wierzbickich 178-3-125 156V 10 Ż 300 DM
29 7 1859 Olewsk Jakub Kotwicki 5 Rudnia Radowelska z padaczki, syn Jana i Marianny z d. Rękas 178/3/50 775R 12 Ż Na
25 3 1859 Wieledniki Cyprian Rychwalski 1 Rudnia Pełczanka syn Symeona i Domiceli Kotwickiej 178-3-50 625R 8 Ż MW
11 11 1859 Wieledniki Domicela Rychwalska 35 Rudnia Staropełczańska z Kotwickich 178-3-50 627R 31 Ż MW
17 1 1859 Toporyszcze Lucyna Kruszewska 5 Sławów krupa; c. ur. Piotra i Marcjanny Kotwickiej 178-3-50 729V 6 Ż DM
10 1 1862 Korzec Emilia Kuriata 17/52 Pereweźnia córka Stanisława i Anny z d. Kotwickiej 887 442 8 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0240.htm
15 1 1863 Żytomierz Franciszek Błażejewski 2 Albinowka z suchot, syn Jana i Anny z Kotwickich 178-3-54 122V 12 Ż DG
1 2 1863 Żytomierz Józef Borowski 82 Futor Wasilewskiego od silnego uderzenia drzewem, ob., zostawił żonę Mariannę z Kotwickich, synów Kazimierza, Jakóba, Dominika, Józefa i Adama i córkę Annę 178-3-54 125V 41 Ż DG
4 2 1863 Żytomierz Józefa Twardowska 10 Futor Wasilewskiego z konwulsji, córka Bonifacego i Antoniny z Kotwickich 178-3-54 126R 43 Ż DG
7 2 1863 Żytomierz Jan Kotwicki 3 Kamionka Większa z konwulsji, syn Dominika i Heleny z Słowińskich 178-3-54 126R 46 Ż DG
20 3 1863 Żytomierz Kamilla Murawska 4 Futor Makowskiego z konwulsji, córka Juliana i Antoniny z Kotwickich 178-3-54 129V 90 Ż DG
9 6 1863 Żytomierz Ludwik Kotwicki 3 Futor Wasilewskiego z suchot, syn Franciszka i Konstacji z Łonskich 178-3-54 134V 155 Ż DG
13 2 1863 Olewsk Agnieszka Kotwicka 35 Słoboda Radowelska z gruźlicy, z domu Rudnicka, mąż Benedykt Kotwicki, syn Konstanty 178-3-246 1v 1 Ż Na
15 3 1863 Olewsk Anastazja Piekarska 11 Budki Radowelskie z gorączki tyfusowej, córka Kazimierza i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 1v 4 Ż Na
1 8 1863 Olewsk Tekla Kotwicka 70w Rykówka ze starości, z domu Rudnicka, mąż Jan Kotwicki, synowie Stefan i Paweł, córki Apolonia, Teresa, Anna i Marianna 178-3-246 3v 21 Ż Na
14 10 1863 Olewsk Roman Kotwicki 3 Rudnia Radowelska z naturalnej ospy, syn Feliksa i Felicji z d. Targońskiej 178-3-246 4r 25 Ż Na
1 1 1864 Olewsk Agata Kotwicka 40 Rudnia Tepenicka z domu Dawidowicz, mąż Tomasz Kotwicki, synowie Piotr, Stefan i Adam, córki Antonina i Marta 178-3-246 6r 1 Ż Na
2 1 1864 Olewsk Kajetan Kotwicki 7 Rudnia Radowelska z naturalnej ospy, syn Marcina i Marianny z d. Targoni 178-3-246 6r 2 Ż Na
4 1 1864 Olewsk Mikołaj Kotwicki 3 Rudnia Radowelska z naturalnej ospy, syn Marcina i Marianny z d. Targoni 178-3-246 6r 3 Ż Na
7 1 1864 Olewsk Adam Kotwicki 1 Rudnia Tepenicka z zapalenia gardła, syn Władysława i Teresy z d. Rękas 178-3-246 6r 4 Ż Na
20 1 1864 Olewsk Katarzyna Lech 1 Rudnia Tepenicka z suchot, córka Wojciecha i Rozalii z d. Kotwickiej 178-3-246 6v 5 Ż Na
11 4 1864 Olewsk Jan Kotwicki 36 Rudnia Radowelska żona Marianna, synowie Franciszek, Jan i Józef 178-3-246 7v 14 Ż Na
23 7 1864 Olewsk Jan Kotwicki 4/12 Słoboda Radowelska z padaczki, syn Mamerta i Łucji z d. Garbowskiej 178-3-246 8v 22 Ż Na
20 4 1864 Berezdów Kalikst Jarzębski 9/12 Romanów s. Aleksandra i Teofili z Kotwickich 17-1-26 63R 12 Ch 95 DM
29 7 1865 Lachowce Wincenty Kotwicki 1 Kornica s. chł., Stanisława i Magdaleny 178-3-146 119V 30 Ż DM
3 6 1865 Żytomierz Stanisław Łukaszewicz 54 Żytomierz z zapalenia płuc, zostawił żonę Helenę z Kotwickich, synów Franciszka i Adama oraz córki Lulię, Annę i Anielę 178-3-61 147R 126 Ż DG
19 2 1865 Olewsk Władysław Kotwicki 50 Rudnia Tepenicka z kaszlu i bólu w piersiach, żona Teresa z d. Rękas, córki Justyna, Marianna, Helena, Elżbieta i Magdalena 178-3-246 10v 3 Ż Na
25 2 1865 Olewsk Jan Kotwicki 42 Rudnia Tepenicka z gorączki tyfusowej, żona Józefa z d. Zajączkowska, syn Andrzej, córki Dorota, Aniela, Kamila i Karolina 178-3-246 10v-11r 4 Ż Na
23 9 1865 Olewsk Franciszek Kotwicki 3 Słoboda Radowelska z zapalenia gardła, syn Mamerta i Marcjanny z d. Garbowskiej 178-3-246 12r 11 Ż Na
23 9 1865 Olewsk Feliks Piekarski 3 Słoboda Radowelska z bólu głowy, syn Antoniego i Apolonii z d. Kotwickiej 178-3-246 12r 12 Ż Na
29 1 1866 Olewsk Jan Zajączkowski 4 Rudnia Bystra z konwulsji, syn Jakuba i Doroty z d. Kotwickiej 178-3-246 13v 4 Ż Na
21 2 1866 Olewsk Józef Kotwicki 5 Rudnia Radowelska syn Kacpra i Katarzyny z d. Tyszeckiej 178-3-246 14r 5 Ż Na
15 11 1866 Olewsk Feliks Kotwicki 6/12 Rudnia Radowelska syn Andrzeja i Marty z d. Rękas 178-3-246 15r 16 Ż Na
7 1 1868 Lachowce Wincenty Kotwicki 1 Kornica s. chł. Stanisława i Magdaleny 178-3-146 240V 2 Ż DM
7 3 1868 Olewsk Waleria Rudnicka 1 Kupiel Sobicki córka Mateusza i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 18v 3 Ż Na
12 6 1868 Olewsk Katarzyna Januszewicz 8/12 Sobiczyn z gorączki, córka Józefa i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 19v 10 Ż Na
29 6 1868 Olewsk Marianna Garbowska 6/12 Staryki z konwulsji, córka Mateusza i Teofili z d. Kotwickiej 178-3-246 19v 14 Ż Na 0
28 3 1869 Olewsk Marcin Kotwicki 3 Rudnia Radowelska z gorączki, syn Marcina i Marianny z d. Targoni 178-3-246 21v 3 Ż Na
7 8 1870 Olewsk Stefan Kotwicki 49 Rykówka ojciec Jan, żona Marianna z d. Garbowska, synowie Jan i Józef, córki Karolina i Paulina 178-3-246 27v 31 Ż Na
19 2 1870 Olewsk Franciszek Kotwicki 8/12 Rykówka z kokluszu, syn Pawła i Józefy z d. Hanuszkiewicz 178-3-246 24v 5 Ż Na
20 3 1870 Olewsk Józef Lech 3 Rudnia Lwa z konwulsji, syn Jana i Franciszki z d. Kotwickiej 178-3-246 25v 11 Ż Na
19 7 1870 Olewsk Honorata Skurzyńska 6 Rudnia Lwa z kokluszu, córka Mateusza i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 27r 27 Ż Na
7 12 1871 Olewsk Jan Kotwicki 50 Rudnia Radowelska z choroby wewnętrznej, żona Urszula z d. Rudnicka, synowie Roman i Feliks, córki Marianna i Anna 178-3-246 31v 18 Ż Na
16 6 1871 Olewsk Jan Kotwicki 1 Rudnia Radowelska z kokluszu, syn Jana i Marianny z d. Rękas 178-3-246 30v 12 Ż Na
4 4 1871 Olewsk Teresa Kotwicka 50 Rudnia Tepenica z choroby wewnętrznej, mąż Władysław Kotwicki, córki Justyna, Marianna, Helena, Katarzyna i Magdalena 178-3-246 30r 7 Ż Na
3 2 1872 Olewsk Łucja Kotwicka 42 Rudnia Radowelska z choroby wewnętrzej, z domu Targoni, mąż Feliks Kotwicki, synowie Antoni, Stefan i Adam 178-3-246 32v 3 Ż Na
2 10 1873 Olewsk Mikołaj Janowicz 3 Sobiczyn z ospy, syn Józefa i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 38r 20 Ż Na
1 12 1873 Olewsk Marceli Garbowski 1 Staryki z wewnętrznej choroby, syn Macieja i Teofili z d. Kotwickiej 178-3-246 38v 21 Ż Na
2 2 1874 Olewsk Piotr Lech 2 Tepenica z ospy, syn Wojciecha i Justyny z d. Kotwickiej 178-3-246 40v 11 Ż Na
24 3 1874 Olewsk Józef Kotwicki 20 Rykówka z suchot, syn Wojciecha i Anny z d. Lech 178-3-246 42r 24 Ż Na
5 10 1874 Olewsk Tomasz Lech 5 Rudnia Lwa z krwawej biegunki, syn Tomasza i Anny z d. Kotwickiej 178-3-246 44v 46 Ż Na
8 10 1874 Olewsk Teresa Lech 2 Rudnia Lwa z krwawej biegunki, córka Adama i Anny z d. Kotwickiej 178-3-246 45r 47 Ż Na
18 11 1874 Olewsk Anna Kotwicka 53 Rykówka z wewnętrznej choroby, z domu Lech, mąż Wojciech s. Ludwika Kotwicki, synowie Michał i Piotr, córka Karolina 178-3-246 45v 56 Ż Na
15 1 1875 Olewsk Adam Lech 9 Rudnia Lwa z żołądka, syn Jana i Franciszki z d. Kotwickiej 178-3-246 47v 3 Ż Na
23 6 1876 Olewsk Stanisław Buczkowski 1 Andrejówka z żołądka, syn Piotra i Katarzyny z d. Kotwickiej 178-3-246 54v 13 Ż Na
1 7 1876 Olewsk Józef Skurzyński 14 Dołhań z zapalenia gardła, syn Macieja i Marty z d. Kotwickiej 178-3-246 54v 14 Ż Na
25 10 1876 Olewsk Franciszek Dworzecki 6/12 Słoboda Kupiel z czarnej choroby, syn Alojzego i Aleksandry z d. Kotwickiej 178-3-246 55r 19 Ż Na
11 8 1877 Olewsk Aleksander Kotwicki 5/12 Rudnia Radowelska z czarnej choroby, syn Antoniego i Teresy z d. Smyk 178-3-246 59v 11 Ż Na
3 8 1878 Olewsk Elżbieta Rękas 2 Rudnia Zamysłowska z kaszlu. córka Jana i Antoniny z d. Kotwickiej 178-3-246 65r 14 Ż Na
10 11 1878 Olewsk Mikołaj Kotwicki 1 Rudnia Radowelska z suchot, syn Kazimierza i Marceliny z d. Lisowskiej 178-3-246 65r 16 Ż Na 0
20 10 1879 Olewsk Jakub Kotwicki 5 Rykówka z bólu żołądka, syn Michała i Marianny z d. Lech 178-3-246 68r 10 Ż Na
8 12 1879 Olewsk Katarzyna Kotwicka 55 Rudnia Radowelska z gorączki, z domu Tyszecka, mąż Kacper Kotwicki, synowie Stanisław, Paweł, Ignacy i Michał, córka Marianna 178-3-246 69r 15 Ż Na
17 4 1880 Olewsk Karolina Dworzecka 1/52 Słoboda Kupiel z czarnej choroby, córka Aleksandra i Aleksandry z d. Kotwickiej 178-3-246 72v 9 Ż Na
23 3 1881 Olewsk Wincenty Kotwicki 2 Rykówka z ospy, syn Konstantego i Ewy z d. Januszewicz 178-3-246 78r 8 Ż Na
29 5 1881 Olewsk Michał Lech 1 Rudnia Lwa z ospy, syn Adama i Anny z d. Kotwickiej 178-3-246 79v 18 Ż Na
1 6 1881 Olewsk Paweł Kotwicki 3 Rudnia Radowelska z ospy, syn Marcina i Franciszki z d. Bogusz 178-3-246 80r 20 Ż Na 0
10 6 1881 Olewsk Aleksander Kotwicki 1 Rudnia Radowelska z ospy, syn Franciszka i Anny z d. Bielskiej 178-3-246 80r 21 Ż Na
15 3 1882 Olewsk Franciszek Kotwicki 30 Rudnia Radowelska z paraliżu, żona Anna z d. Bielska, syn Jan i córka Marianna 178-3-246 84v 5 Ż Na
6 2 1882 Olewsk Teodor Kotwicki 70 Rudnia Radowelska ze starości 178-3-246 84r 3 Ż Na
20 1 1882 Olewsk Wiktor Kotwicki 6 Balarka Radowelska z puchlizny, syn Alojzego i Katarzyny z d. Chmielowskiej 178-3-246 84r 1 Ż Na
1 2 1882 Berezne Kamila Targoni 3/12 Rudnia Bobrowska c. Jana i Barbary z Kotwickich 740-2-5 118V 9 R 108 DM
20 3 1883 Berezne Stefan Kotwicki 4 Rudnia Bobrowska s. Kajetana i Anieli z Mucharowskich 740-2-5 165V 15 R 150 DM
25 1 1884 Olewsk Marianna Kotwicka 40 Słoboda Kupiel z gorączki tyfusowej, z domu Skurzyńska, mąż Grzegorz Kotwicki, syn Ludwik, córki Marianna, Karolina, Antonina, Anastazja, Michalina, Józefa i Ewa 178-3-246 94v 7 Ż Na
12 2 1884 Olewsk Jan Garbowski 2 Balarka Radowelska z padaczki, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 94v 8 Ż Na
15 2 1884 Olewsk Marianna Lech 2 Rudnia Tepenicka z odry, córka Wincentego i Justyny z d. Kotwickiej 178-3-246 94v 9 Ż Na
10 4 1884 Olewsk Stefan Kotwicki 25 Tepenica z padaczki, czasowo urlopowany żołnierz 27. witebskiego pułku 178-3-246 96r 16 Ż Na
12 12 1884 Olewsk Tomasz Kotwicki 67 Rudnia Tepenicka ze starości, s. Piotra, wdowiec synowie Adam i Piotra, córki Antonina i Marcelina 178-3-246 96v 20 Ż Na 0
23 1 1885 Olewsk Feliks Kotwicki 71 Rudnia Radowelska z rozlania krwi, urlopowany szeregowy, s. Jakuba, żona Ewa, synowie Antoni, Adam i Jan 178-3-246 99v 9 Ż Na
23 8 1885 Olewsk Katarzyna Lech 7 Rudnia Tepenicka z krwawej biegunki, córka Wojciecha i Justyny z d. Kotwickiej 178-3-246 104v 38 Ż Na
12 9 1885 Olewsk Adam Lech 1 Rudnia Tepenicka z krwawej biegunki, syn Wojciecha i Justyny z d. Kotwickiej 178-3-246 105v 43 Ż Na
22 1 1886 Olewsk Karolina Kotwicka 1 Rudnia Radowelska z krawej biegunki, córka Grzegorza i Tekli z d. Kotwickiej 178-3-246 109v 6 Ż Na
24 11 1886 Olewsk Marianna Chanecka 2 Zamysłowicze z krupu, córka Henryka i Kamili z d. Kotwickiej 178-3-246 112v 32 Ż Na
2 1 1887 Olewsk Marianna Kotwicka 65 Rudnia Radowelska z puchliny, mąż Marcin Kotwicki, synowie Piotr, Jan i Benedykt, córka Józefa 178-3-246 115v 1 Ż Na
26 9 1887 Olewsk Stefan Kotwicki 6/12 Słoboda Kupiel z krwawej biegunki, syn Grzegorza i Ewy z d. Tyszeckiej 178-3-246 117r 16 Ż Na
9 8 1887 Berezne Jakub Kotwicki 65 Rudnia Bobrowska żona Ewa Żygadło, córki z I małżeństwa Stanisława, Romana i Teofila 720-2-6 114R 36 R 104 AD1
1 2 1888 Olewsk Franciszka Kotwicka 42 Rudnia Radowelska z porodu, mąż Andrzej Kotwicki, synowie Mateusz, Aleksander i Piotr, córki Tekla, Kamila, Paulina i Marianna 178-3-246 122r 6 Ż Na
26 2 1888 Olewsk Piotr s. Marcina Kotwicki 40 Rudnia Radowelska z zapalenia płuc, żona Aleksandra z d. Kotwicka 178-3-246 123r 12 Ż Na
9 4 1888 Olewsk Antonina Całko 2 Zolnia z suchot, córka Antoniego i Doroty z d. Kotwickiej 178-3-246 123v 15 Ż Na
9 4 1888 Olewsk Marianna Kotwicka 6 Rudnia Radowelska z krupu, córka Marcina i Franciszki z d. Kotwickiej 178-3-246 124r 16 Ż Na
18 7 1888 Olewsk Hilary Gnietecki 4 Zolnia z ospy, syn Feliksa i Anieli z d. Kotwickiej 178-3-246 126r 28 Ż Na
9 11 1888 Olewsk Tomasz Dworzecki 14 Słoboda Kupiel z ospy, syn Alojzego i Aleksandry z d. Kotwickiej 178-3-246 130r 52 Ż Na
22 11 1888 Olewsk Katarzyna Bielska 2 Barbarówka z krupu, córka Pawła i Anieli z d. Kotwickiej 178-3-246 130v 56 Ż Na
5 12 1888 Olewsk Paweł Kotwicki 1,5 Rudnia Sobiczyńska z ospy, syn Piotra i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 131r 58 Ż Na
25 1 1889 Olewsk Katarzyna Chanecka 1,5 Zamysłowicze ze szklarlatyny, córka Henryka i Kamili z d. Kotwickiej 178-3-246 136r 17 Ż Na
12 3 1889 Olewsk Józef Garbowski 2 Balarka Radowelska z ospy, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 138r 28 Ż Na
12 3 1889 Olewsk Piotr Garbowski 6/12 Rudnia Radowelska z krupu, syn Franciszka i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 138r 29 Ż Na
16 3 1889 Olewsk Paweł Kotwicki 3 Rudnia Radowelska z ospy, syn Jana i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 138v 31 Ż Na
21 12 1889 Olewsk Benedykt Kotwicki 71 Rykówka z zapalenia płuc, s. Józefa, żona Agnieszka z d. Węgłowska, synowie Konstanty, Wilhelm, Franciszek i Antoni, córki Marianna, Katarzyna, Teresa, Kamila i Anna 178-3-246 141v 49 Ż Na
4 2 1889 Olewsk Florian Kotwicki 16 Balarka Radowelska z przeziębienia, syn Dionizego i Katarzyny z d. Chmielowskiej 178-3-246 143v 9 Ż Na
12 4 1890 Olewsk Józefa Kotwicka 58 Słoboda Kupiel z puchliny, z domu Lech, mąż Wincenty Kotwicki, synowie Aleksander, Paweł i Tomasz, córki Antonina, Karolina, Albina, Paulina i Ewa 178-3-246 145r 16 Ż Na
4 10 1890 Olewsk Józef Kotwicki 6 Balarka Radowelska z krupu, syn Konstantego i Ewy z d. Hanuszewicz 178-3-246 146v 26 Ż Na
16 2 1891 Olewsk Józef Kotwicki 1 Rudnia Radowelska z gorączki tyfusowej, syn Jana i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 151r 11 Ż Na 0
23 8 1891 Olewsk Franciszek Kotwicki 8 Słoboda Kupiel z krwawej biegunki, syn Aleksandra i Katarzyny z d. Suchowieckiej 178-3-246 153r 24 Ż Na
3 9 1891 Olewsk Jan Kotwicki 4 Słoboda Kupiel z krwawej biegunki, syn Aleksandra i Katarzyny z d. Suchowieckiej 178-3-246 153v 26 Ż Na
17 7 1891 Berezne Aniela Kotwicka 50 Rudnia Bobrowska z Mucharowskich mąż Kajetan Kotwicki, syn Jan, córki Bronisława, Barbara Targoni, Serafina Kuriata 740-2-6 197V 14 R 199 AD1
17 2 1892 Olewsk Piotr Kotwicki 4/12 Rudnia Tepenicka z padaczki, syn Andrzeja i Karoliny z d. Rudnickiej 178-3-246 158v 14 Ż Na
10 3 1892 Olewsk Jan Kotwicki 2/12 Rykówka z przeziębienia, syn Piotra i Marianny z d. Żurawskiej 178-3-246 159v 21 Ż Na
30 4 1892 Olewsk Kamila Bielska 2 Barbarówka z gorączki tyfusowej, córka Pawła i Anieli z d. Kotwickiej 178-3-246 160v 26 Ż Na
20 11 1892 Olewsk Marcin s. Jakuba Kotwicki 67 Rudnia Radowelska z zapalenia płuc, synowie Jan i Benedykt, córka Zofia 178-3-246 162v 38 Ż Na
21 8 1892 Olewsk Jan Lech 3 Rudnia Lwa z gorączki tyfusowej, syn Michała i Agnieszki z d. Kotwickiej, mieszczan rowieńskich (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166r 12 Ż Na
22 2 1892 Berezne Roman Żygadło 2.12 Rudnia Bobrowska s. Franciszka i Marceliny z Kotwickich 740-2-8 239R 7 R 231 AD1
21 4 1893 Olewsk Piotr Kotwicki 1 Balarka Radowelska z padaczki, syn Dominika i Antoniny z d. Gołębiowskiej 178-3-246 169r 29 Ż Na
12 8 1893 Olewsk Jan Garbowski 5 Balarka Radowelska z krwawej biegunki, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 170v 39 Ż Na
20 8 1893 Olewsk Karolina Całko 2 Rudnia Załawie z krupu, córka Antoniego i Doroty z d. Kotwickiej 178-3-246 171r 40 Ż Na 0
20 8 1893 Olewsk Feliks Garbowski 2 Balarka Radowelska z krupu, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 171r 41 Ż Na
2 1 1894 Olewsk Hilary Gnietecki 2 Andrejówka z krupu, syn Feliksa i Heleny z d. Kotwickiej 178-3-246 173v 1 Ż Na
15 3 1894 Olewsk Emila Boczkowska 6/12 Andrejówka ze szklarlatyny, córka Jana i Michaliny z d. Kotwickiej 178-3-246 176r 17 Ż Na
2 5 1894 Olewsk Antoni Kotwicki 3 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, syn Dionizego i Katarzyny z d. Chmielowskiej 178-3-246 177v 26 Ż Na 0
29 6 1894 Olewsk Ludwika Piekarska 3 Balarka Radowelska z krupu, córka Stanisława i Elżbiety z d. Kotwickiej 178-3-246 178v 33 Ż Na
8 7 1894 Olewsk Antonina Piekarska 6 Balarka Radowelska z gorączki tyfusowej, syn Stanisława i Elżbiety z d. Kotwickiej 178-3-246 179r 35 Ż Na
14 7 1894 Olewsk Franciszka Garbowska 2 Balarka Radowelska z gorączki tyfusowej, córka Stanisława i Pauliny z d. Kotwickiej 178-3-246 179v 37 Ż Na
15 8 1894 Olewsk Grzegorz Kotwicki 4 Rudnia Radowelska ze szkarlatyny, syn Benedykta i Anny z d. Targoni 178-3-246 180r 42 Ż Na 0
22 8 1894 Olewsk Ewa Rękas 4 Rudnia Zamysłowska z przeziębienia, córka Jana i Aleksandry z d. Kotwickiej 178-3-246 180v 45 Ż Na
4 9 1894 Olewsk Stanisław Kotwicki 2 Balarka Radowelska z przeziębienia, syn Konstantego i Ewy z d. Hanuszewicz 178-3-246 181r 48 Ż Na
9 11 1894 Olewsk Piotr Kotwicki 1 Rudnia Tepenicka z odry, nieślubny syn Zofii Kotwickiej 178-3-246 184v 68 Ż Na
26 1 1895 Olewsk Stanisław Rudnicki 3 Nowa Aleksandrówka ze szkarlatyny, syn Jana i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 191v 22 Ż Na 0
2 5 1895 Olewsk Marcjanna Kotwicka 62 Rudnia Radowelska z puchliny, z domu Lasowska, mąż Kazimierz Kotwicki, synowie Feliks i Wiktor, córki Katarzyna i Michalina 178-3-246 193r 41 Ż Na
13 5 1895 Olewsk Emilia Boczkowska 6/12 Rykówka z czarnej choroby, córka Joachima i Karoliny z d. Kotwickiej 178-3-246 193v 45 Ż Na
8 7 1896 Olewsk Józef Boczkowski 6/12 Andrejówka z czarnej choroby, syn Jana i Michaliny z d. Kotwickiej 178-3-246 199v 18 Ż Na
2 1 1897 Olewsk Waleria Boczkowska 6/12 Rykówka z czarnej choroby , córka Jana i Anieli z d. Kotwickiej 178-3-246 202v 1 Ż Na 0
11 11 1897 Olewsk Franciszka Boczkowska 4 Andrejówka z krupu, córka Jana i Michaliny z d. Kotwickiej, mieszczan miasta Bereznego guberni wołyńskiej 178-3-246 206r 23 Ż Na
5 12 1897 Olewsk Franciszek Tyszecki 1 Zolnia z zapalenia płuc, syn Feliksa i Heleny z d. Kotwickiej 178-3-246 206v 27 Ż Na
5 12 1897 Olewsk Kacper Kotwicki 90 słoboda Ozirańska Dąbrowa ze starości, żona Katarzyna z d. Tyszecka, synowie Stanisław, Paweł, Ignacy i Michał, córka Marianna 178-3-246 207r 28 Ż Na
16 3 1898 Olewsk Antoni Boczkowski 1,5/12 Rykówka z konwulsji, syn Jana i Michaliny z d. Kotwickiej 178-3-246 213v 33 Ż Na
19 3 1898 Olewsk Marianna Piekarska 1 Słoboda Balarka z kokluszu, córka Stanisława i Elżbiety z d. Kotwickiej 178-3-246 214r 35 Ż Na
12 12 1898 Olewsk Celestyn Rękas 2 Rudnia Zamysłowska z ospy, syn Jana i Antoniny z d. Kotwickiej 178-3-246 217v 55 Ż Na
22 3 1899 Olewsk Teofila Boczkowska 2 Kolonia Suszczańska z ospy, córka Jana i Anieli z d. Kotwickiej 178-3-246 221r 15 Ż Na
26 3 1899 Olewsk Marianna Kotwicka 80w Rykówka ze starości, mąż Stefan Kotwicki 178-3-246 221v 16 Ż Na
30 5 1899 Olewsk Józef Kotwicki 1/52 Słoboda Balarka z kaszlu, syn Dominika i Antoniny z d. Gołębiowskiej 178-3-246 222v 24 Ż Na
10 12 1899 Olewsk Ewa Skurzyńska 8/12 Olewsk z czarnej choroby, córka Wiktora i Marceliny z d. Kotwickiej 178-3-246 225r 52 Ż Na
12 12 1899 Olewsk Antonina Boczkowska 20 Andrejówka z kaszlu, córka Piotra i Katarzyny z d. Kotwickiej, mieszczan emilczyńskich 178-3-246 225r 53 Ż Na
18 5 1906 Berezne Adam Kuriata 5 Woronówka s. Franciszka i Serafiny Kotwickiej 740-4-2 73R 34 R 75 DM
24 11 1906 Berezne Julian Kotwicki 6/12 Bobrowska Rudnia s. Romana i Rozalii z Węgłowskich 740-4-2 77R 68 R 79 DM
9 12 1910 Cudnów filia Romanów Izydor Kotwicki 2 Braczki s. Karola i Heleny z Misiunów 178-3-215 336R 120 Ż 633 DM
8 10 1910 Cudnów filia Romanów Adam Kotwicki 1,5 Braczki s. Karola i Heleny z Misiunów 178-3-215 337R 129 Ż 635 DM
28 3 1911 Romanów Mikołaj Lewandowski 19 Romanów kawaler, s. Szczepana i Marii z Kotwickich 178-3-216 77V 32 Ż 147 DM
7 2 1914 Horodnica Paweł Koziński 18 Mieczysławka s. Dionizego i Marceliny z Kotwickich 178-3-181 209V 11 Ż 414 DM
9 2 1914 Horodnica Antoni Zalewski 25 Zabara kawaler, s. Feliksa i Aleksandry z Kotwickich 178-3-181 210R 12 Ż 415 DM
13 1 1916 Nowy Zawod Marian Szpakowski 0,5 Nowy Zawod od epilepsji, s. mieszcz. Jana i Teofili z Kotwickich 178-3-197 391V 9 Ż 763 DW
2 2 1916 Nowy Zawod Józefa Kotwicki 86 Huta Justynówka od starości, mieszcz., żona Ewa z Łagowskich, synowie Gwidon, Kazimierz i Ludwik, córka Petronela 178-3-197 394R 30 Ż 768 DW
4 3 1916 Nowy Zawod Łukasz Wolski 75 Czechowce od starości, żona Teofila z Kotwickich, syn Ignacy, córki Franciszka, Kamila, Helena, Wiktoria i Filomena 178-3-197 398V 66 Ż 777 DW
6 3 1916 Nowy Zawod Leon Niedźwiecki 3 Babiczówka, par. Puliny od szkarlatyny, s. mieszcz. Franciszka i Sabiny z Kotwickich 178-3-197 398V 68 Ż 777 DW
14 4 1916 Nowy Zawod Anna Nesterczuk 87 Stara Szyjka od starości, z Kotwickich, wdowa, syn Grzegorz, córka Joanna 178-3-197 407R 134 Ż 794 DW
30 7 1917 Pokostówka Rafalina Teter 19 Pokostówka c. Jana i Marii z Kotwickich 178-3-211 31V 26 Ż 63 DM
31 7 1917 Pokostówka Józef Siemaszko 58 Budyszcze żona Antonina z Kotwickich, synowie Kazimierz i Piotr, córki Antonina, Dominika i Wincentyna 178-3-211 31V 27 Ż 63 DM
27 11 1917 Pokostówka Dominik Kotwicki 58 Berezówka żona Emilia z Rewuckich, synowie Kazimierz, Józef i Albin, córki Waleria, Rozalia, Rafalina, Bronisława i Teofila 178-3-211 37R 59 Ż 74 DM
27 3 1917 Berezne Józef Kotwicki 50 Rudnia Bobrowska żona Aniela, synowie Jan, Gracjan, Adam, Piotr, Dionizy i Felicjan, córki Antonina i Marcelina 740-4-8 148V 31 R 68 DM
24 9 1917 Berezne Jan Kotwicki 12 Rudnia Bobrowska s. Romana i Rozalii z Węgłowskich 740-4-8 154R 64 R 73 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 2 1807 Puliny Piotr Kotwicki - Jan Anna Borowy Piotr, Dworecka Marianna 14R 1 JZ
0 1813 Olewsk Józef Skurzyński Paweł Aleksandra Dudkowska Jakub Garbowski i Helena Chomętowska, Wojciech Kotwicki i Marianna Kotwicka 178-3-128 168v-169r 10 Ż Na
9 12 1828 Zasław św. Józefa Ambroży Kotwicki Cwetocha ur. Stanisław Agnieszka Jasińska ur. Michał Malinowski, Katarzyna Bogdanowicz 178-3-94 41V 102 Ż 79 KP2
27 12 1828 Berezdów Jakub Midlarski Majdan Korytne NN Teresa Midlarska Andrzej Kotwicki i Anna Jankowska 245-1-2 77R 105 R 156 DM
2 1 1830 Żytomierz Karol Popławski Futor Wasilewskiego Tomasz Marianna Wróblewska Jan Kotwicki Marianna Święcicka 178 3 3 R1 1 Ż MP 0
17 4 1830 Olewsk Jan Kotwicki Balarka Radowelska Jakub Dumna Bendar Mikołaj Węgłowski i Anastazja żona Józefa Kotwickiego 178-3-3 489R 12 Ż Na 895
14 4 1830 Olewsk Kazimierz Smykowski Rudnia Perżańska Józef Anna Chomontowska Jan Kotwicki i Anna żona Piotra Szybickiego 178-3-3 490R 18 Ż Na
22 2 1830 Żytomierz Marianna Kotwicka Futor Wasilewskiego Jan Marianna Wanat Kazimierz Kotwicki Elżbieta Kotwicka 178 3 3 R8 50 Ż MP
22 3 1830 Żytomierz Marianna Kotwicka Futor Wasilewskiego Maciej Elżbieta Lech Kazimierz Kotwicki Rozalia Żurawska 178 3 3 R12 78 Ż MP
15 5 1830 Żytomierz Rozalia Kociubińska Kamionka Rudnia Jan Dorota Kurjat Franciszek Kotwicki Agnieszka Borowska 178-3-3 18R 122 Ż MP
21 2 1830 Trojanów Kazimierz Kotwicki Słobódka Korczaków Jakub Franciszka Bagińska Benedykt Kotwicki, Wiktoria Baszyńska 178-3-3 211V 16 Ż MP
1 2 1830 Cudnów Symeon Kotwicki Rudnia Adam Marianna Maciej Galiski, Teresa Okczuczka 178-3-3 312R 64 Ż MP
12 3 1830 Cudnów Benedykt Kotwicki Tryserce Stanisław Julianna Tomko Nehoda, Agnieszka Semeniukowa 178 3 3 R326 185 MP
28 9 1830 Cudnów Jan Bagiński Hodysze Michał Aleksandra Kazimierz Kotwicki, Marianna Lechowiczówna, as: Grzegorz Iwanicki, Krystyna Wołoszyńska 178-3-3 327R 193 Ż MP
20 11 1830 Cudnów Feliks Kotwicki Rudnia Hodysze Kazimierz Anastazja Jan Prajsz, Elżbieta Badzichowska, as: Łukasz Pawłow, Marianna Prajsz 178 3 3 V327 197 MP
12 3 1831 Puliny (Barasze) Franciszek Kotwicki Krzemieniec Mateusz Marianna Jurkowska Kotwicki Eliasz, Borowska Apolonia 82 JZ
15 5 1831 Olewsk Szymon Piekarski Balarka Radowelska Andrzej Barbara Targoni Wojciech Kotwicki i Ewa Rudnicka panna 178-3-4 447R 12 Ż Na
4 7 1831 Berezne Jakub Kotwicki Rudnia Bobrowska Jan Katarzyna Jan Lech i Anna Węgłowska mężatka 171-1-4 213V 10 R Na
12 12 1831 Berezne Tomasz Lech Rudnia Bobrowska Jan Magdalena Kazimierz Kotwicki żonaty i Marianna Węgłowska panna 171-1-4 215R 18 R Na
22 4 1831 Nowogród Wołyński Wojciech Kotwicki Majdan Serednia Onufry Ewa Maciszewska ur. Jakub Nagalewski, Katarzyna Zielińska mężatka 245-1-5 7V 1119 R 157 DW
27 3 1832 Korzec Franciszek Bilecki Balarka Aleksandrowska Roman Magdalena Piotrowska Kondrat Kotwicki i Katarzyna Mysiuk mężatka 245-1-6 61v 32 R Na
25 1 1832 Nowogród Wołyński Ignacy Kotwicki Elizawata Majdan Antoni Marianna Stachowska ur. Tomasz Marczewski, wolna Marianna Sawicka mężatka 245-1-6 4V 1255 R 617 DW
25 11 1832 Nowogród Wołyński Franciszka Krupowska Stara Huta Grzegorz Antonina Kotwicka Mikołaj Kotwicki, Helena Borewiczowa ż. Jakuba 245-1-6 24R 1410 R 1350 DW
18 1 1832 Nowogród Wołyński Jan Kotwicki Rudnia Kuleszowska Marcin Helena Tyńkowska ur. Leon Wojna, Marianna Napolska 245-1-6 25V 1419 R 1430 DW
13 4 1832 Włodzimierzec Marek Franciszek Kotwicki Majdan Kanoniecki Wojciech Anna Masłowska Mikołaj Rudnicki i Justyna Bobrowa wdowa 818 57V 6 AGAD 64 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0064.htm
13 4 1832 Włodzimierzec Franciszek Kotwicki Majdan Kanoniecki Wojciech Anna Masłowska Michał Myszkiewicz i Marianna Woźnicka z Myszkiewiczów ż. Jana 818 57V 6 AGAD 64 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0064.htm
24 9 1833 Lachowce Jan Michał Kotwicki Okniny Łukasz Antonina Jakuszewska Feliks Stołkowski i Tekla Barkacka 171-1-6 84V 52 R DM
17 9 1834 Berezne Mikołaj Lech Rudnia Bobrowska Jan Marianna Kuriata Kazimierz Kotwicki żonaty i Anna Węgłowska mężatka 171-1-7 226R 18 R Na
23 8 1835 Zasław św. Józefa Zacheusz Kotwicki Cwetocha Stanisław Agnieszka Jasińska Jan Białaczewski, Anna Deleżay 178-3-101 49 109 Ż CK
3 8 1835 Berezne Kajetan Kotwicki Rudnia Bobrowska Jan Katarzyna Jan Lech i Anna Węgłowska ż. Jana 171-1-8 211V 17 R Na
8 6 1836 Puliny Marianna Żelazko Berezówka Karol Agata Borowska Kotwicki Eliasz, Grabowska Zofia, wdowa 183 JZ
9 10 1836 Berezne Dionizy Węgłowski Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Jan Kotwicki i Magdalena Lech ż. Jana 171-1-9 225V 18 R Na
30 1 1836 Olewsk Piotr Piekarski Rykówka Józef Marcela Szeremet Wojciech Kotwicki i Franciszka Rudnicka panna 178/51/386 558r 2 Ż Na
20 1 1836 Olewsk Eleonora Rudnicka Buda Radowelska Grzegorz Marianna Piekarska Wojciech Kotwicki i Barbara Piekarska ż. Andrzeja 178/51/386 558v 6 Ż Na
3 5 1836 Olewsk Gustaw Kotwicki Rudnia Radowelska Jakub Domna Bondar Stefan Kotwicki i Apolonia Piekarska ż. Antoniego 178/51/386 559r 13 Ż Na
24 4 1836 Toporyszcze Wiktoria Potebnia Rudnia Staryki Aleksander Agnieszka Łoś Michał Kotwicki i Marianna Skokowska 178-51-386 120R 32 Ż 123 DM
4 8 1836 Toporyszcze Wiktoria Twardowska Poromówka Stefan Anna Jan Kotwicki i Teodozja Andrzejowa 178-51-386 123R 59 Ż 126 DM
16 8 1836 Toporyszcze Helena Bagińska Huta Polowa Franciszek Justyna Święcicka Piotr Kotwicki i Agnieszka Telecka 178-51-386 124R 64 Ż 127 DM
3 2 1838 Olewsk Andrzej Kotwicki Rudnia Radowelska Maciej Tekla Garbowska Ludwik Kotwicki i Teresa ż. Piotra Kotwickiego 178-3-6 451R 5 Ż Na
27 4 1838 Olewsk Witalis Kotwicki Balarka Radowelska Ludwik Agnieszka Hanuszkiewicz Andrzej Piekarski i Marianna ż. Grzegorza Rudnickiego 178-3-6 451V 7 Ż Na
21 5 1838 Olewsk Julia Piekarska Balarka Radowelska Józef Marcjanna Szeremet Wojciech Kotwicki i Tekla z. Jana Kotwickiego 178-3-6 452R 15 Ż Na 878
13 6 1838 Olewsk Antonina Piekarska Balarka Radowelska Grzegorz Józefa Kotwicka Józef Buczkowski i Agnieszka ż. Ludwika Kotwickiego 178-3-6 452R 17 Ż Na 878
2 6 1838 Olewsk Justyna Kozińska Budki Borowe Bartłomiej Katarzyna Bagińska Ludwik Kotwicki i Teresa ż. Grzegorza Skurzyńskiego 178-3-6 452V 18 Ż Na 879
8 9 1838 Olewsk Józef Chomątowski Rudnia Perżańska Jan Julianna Krzyżanowska Stefan Kotwicki i Marianna ż. Grzegorza Rudnickiego 178-3-6 452V 22 Ż Na 879
27 12 1838 Olewsk Marianna Kotwicka Rudnia Radowelska Karol Anna Charczyńska Piotr Kotwicki i Marcela ż. Jana Garbowskiego 178-3-8 495R 3 Ż Na
18 3 1838 Berezne Józef Kotwicki Rudnia Bobrowska Jan Katarzyna Klękowska Stefan Paszkowski? żonaty i Anna Węgłowska mężatka 171-1-11 234V 7 R Na
18 3 1838 Berezne Aleksander Kotwicki Rudnia Bobrowska Jan Katarzyna Klękowska Leon Mucharowski żonaty i Franciszka Węgłowska mężatka Na
9 8 1838 Berezne Klara Węgłowska Rudnia Bobrowska Józef Anastazja Lech Jan Kotwicki i Magdalena Lech ż. Jana 171-1-11 236R 19 R Na
13 4 1839 Olewsk Wojciech Kotwicki Rudnia Radowelska Jakub Domicela Bondar Szymon Smyk i Agnieszka ż. Ludwika Kotwickiego 178-3-8 495V 9 Ż Na
12 10 1839 Olewsk Franciszka Rękas Rudnia Zamysłowska Gabriel Jadwiga Targoni Jan Rękas i Teresa ż. Piotra Kotwickiego 178-3-8 497V 27 Ż Na
31 10 1839 Olewsk Serapion Piekarski Balarka Radowelska Wojciech Apolonia Kotwicka Hieronim Szydłowski i Anastazja ż. Józefa Kotwickiego 178-3-8 497V 28 Ż Na
20 7 1839 Bazalia Hieronim Kotwicki Zozulińczyki Małe Jan Józefa Żółkiewska Andrzej Niewiński i Józefa Żółkiewska, asyst. Jan Żółkiewski i Teresa Lisowska 178-3-112 221R 71 Ż 430 DM
5 10 1839 Berezdów Władysław Kotwicki Senihów Józef Zofia Bołsunowska Bazyli Jezierski i Wiktoria Rapaciewicz ż. Jana 178-51-433 156R 73 Ż 164 DM
4 1 1839 Nowogród Wołyński Jan Kotwicki Rudnia Kuleszowska Kazimierz Józefa Ostrowska Wincenty Żygadło i Anna Żygadło ż. Józefa 178-3-72 2R 9 Ż 4 DM
2 3 1839 Nowogród Wołyński Franciszka Bielecka Balarka Aleksandrówka Mikołaj Tekla Kalinowska Konrad Kotwicki i Magdalena Bielecka ż. Romana 178-3-72 7V 53 Ż 15 DM
19 8 1840 Lachowce Ludwik Kotwicki Kornica Michał Orszula Zygmunt 880 72 R 57 DW
29 9 1840 Nowogród Wołyński Hieronim Kotwicki Rudnia Czyżówka Piotr Marianna Hodiuk 871 47 183 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0025.htm
29 3 1840 Olewsk Paweł Kotwicki Rykówka Jan Tekla Rudnicka Gaspar Kotwicki i Anna Garbowska panna 178/3/9 405V 17 Ż Na 0
28 7 1840 Olewsk Marta Rękas Rudnia Zamysłowska Grzegorz Teodora Targoni Jan Kotwicki i Zofia Dworzecka żona Pawła 178/3/9 407R 28 Ż Na
25 6 1840 Cudnów Jan Galicki Nowa Rudnia Fabian Ewa Konstanty Kotwicki i Melania Łukijanczuk ż. Józefa, asyst. Stefan Łukijanczuk i Justyna Omelczuk panna 569-1-63 10V 93 Ż DM
4 9 1840 Cudnów Wiktor Kotwicki Wysoki Piec Jędrzej Anna Martyniuk Karol Juściński i Anna Maliszewska ż. Antoniego, asyst. Paweł Baranowski i Marianna Radzichowska ż. Piotra 569-1-63 15V 144 Ż DM
16 3 1840 Krasnopol Józefina Franciszka Malarewicz Nosówki Jan Agnieszka Góral Teodor Kotwicki i Paulina Zdanowska ż. Tomasza 178-3-9 201V 20 Ż 397 DM
14 6 1841 Nowogród Wołyński Bazyli Kotwicki Rudnia Kuleszowska Franciszek Anna Sawicka Napolski Jan, Zygadło Anna, ż.Józefa 872 30 115 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0018.htm
29 7 1841 Nowogród Wołyński Ignacy Kotwicki Czyżówka Józef Anastazja Zawadzka Stanisław Łukasiewicz, Marianna Kotwicka ż. Feliksa 872 36 136 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0021.htm
16 8 1841 Nowogród Wołyński Marcin Kotwicki Medwedów Kazimierz Józefa Ostrowska 872 39 153 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0023.htm
10 3 1841 Berezne Franciszka Lech Rudnia Bobrowska Michał Rozalia Kuriata Antoni Kotwicki kawaler i Franciszka Węgłowska mężatka 171-1-12 227V 13 R Na
9 4 1842 Nowogród Wołyński Leon Kotwicki Rudnia Wierzchnia Stanisław Marianna Lipska 873 19 72 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0011.htm
14 9 1842 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Balarka Nemylanka Aleksander Marianna Teter 873 40 159 PW gadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn. 873/pages/PL_1_436_873_0022.htm
10 11 1842 Nowogród Wołyński Marcin Kotwicki Kniaża Zwiahelska Dominik Franciszka Holak 873 50 196 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0028.htm
20 11 1842 Berezdów Feliks Kotwicki Senihów Józef Zofia Bołsunowska Józef Bołsunowski i Wiktoria Rapaciewicz ż. Jana 873 237 84 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0124.htm
11 10 1842 Zasław św. Józefa Franciszek Zajączkowski Cwetocha Mikołaj Marianna Kotwicka Wincenty Kotwicki, Magdalena Krajewska 178-51-485 42R-42V 75 Ż 44-45 RG
3 7 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Czyzówka Kalikst Anna Skokowska 874 39 115 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0021.htm
1 12 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Czyżowka Tomasz Domicella Szaciłło Bagiński Adam, Kotwicka Anastazja, panna 874 72 215 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0038.htm
16 2 1844 Puliny Józef Borowski Bobrycka Buda Jan Apolonia Żaborowska Kotwicki Józef, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 52 JZ
29 1 1844 Nowogród Wołyński Franciszka Karasiewicz Katerynówka Woyciech Agnieszka Hnetecka Kotwicki Antoni, Sokołowska Agnieszka, ż.Rafała 41 JZ 0
5 3 1844 Lachowce Tomasz Kotwicki Kornica Michał Urszula Zygmunt 1-dw. Paweł Rudkowski, Marianna Popławska ż. Rajmunda 883 86 V-87 R 20 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0090.htm
1 7 1844 Toporyszcze Paweł Kotwicki Huta Polowska Piotr Franciszka Jakuszewska Augustyn Bagiński i Marianna Święcicka ż. Łukasza 178-51-514 486aV 50 Ż DM
25 12 1844 Uszomierz Adam Kotwicki Rudnia Baranowiecka Marcin Marianna Żurawska chrzest 08.01.1845, Adam Rychwalski i Marianna Kotwicka ż. Józefa 178-3-12 413V 10 Ż 808 DM
5 1 1845 Berezdów Jan Kotwicki Senihów Józef Zofia Bołsunowska Józef Bołsunowski i Wiktoria Rapaciewicz ż. Jana 876 379 3 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0204.htm
2 3 1845 Olewsk Jan Rękas Rudnia Zamysłowicka Gabriel Jadwiga Targoni Władysław Kotwicki i Teresa Kotwicka żona Piotra 178/3/12 437V 10 Ż Na
25 3 1845 Olewsk Kazimierz Kotwicki Rudnia Radowelska Maciej Agnieszka Garbowska Wojciech Kotwicki i Anna Garbowska żona Jana 178/3/12 438V 17 Ż Na
11 9 1845 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Radowelska Maciej Magdalena Kotwicka Kasper Kotwicki i Petronela Targoni żona Józefa 178/3/12 440R 35 Ż Na
1 7 1845 Wieledniki Kazimierz Kotwicki Bołsuny Jan Helena Rychwalska 178-3-12 395R 43 Ż MW
3 6 1845 Toporyszcze Jan Kotwicki Rudnia Toporzyska Adam Aleksandra Targoni Stanisław Święcicki i Marianna Talko panna córka Jana 178-3-12 455V 66 Ż 888 DM
11 10 1845 Toporyszcze Paulina Bagińska Huta Paliowska Augustyn Aleksandra Telicka Adam Kotwicki i Józefa Teodorowicz ż. Leona 178-3-12 462V 107 Ż 902 DM
31 1 1845 Nowogród Wołyński Ludwik Kotwicki Wiersznica Jan Joanna Lipska Stanisław Kotwicki i Teresa Szukowska, żona Jana 876 6 22 5 SM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0005.htm
17 9 1845 Cudnów Antonina Bagińska Huta Sobolówka IN Tekla Jan Kotwicki i Zuzanna Bagińska ż. Ignacego 178-3-12 197V 167 Ż DM
10 2 1845 Trojanów Jędrzej Kotwicki Koszcza Józef Józefa Szaciło Michał Szaciło i Marianna Bóbr ż. Jana 178-3-12 298V 6 Ż 584 DM
4 5 1845 Trojanów Józefa Szaciło Koszcza Wyższa Franciszek Agnieszka Nowicka Jan Kotwicki i Marianna Bóbr ż. Jana 178-3-12 300R 21 Ż 587 DM
2 9 1845 Trojanów Stefan Strojwąs Koszcza Wyższa Antoni Kunegunda Umińska Jan Kotwicki i Marianna [...] córka Grzegorza 178-3-12 301V 39 Ż 590 DM
15 9 1845 Trojanów Michał Jakubowski Trojanów Mikołaj Lucyna Juszkowska Jan Kotwicki i Anna Strojwąs ż. Jędrzeja 178-3-12 302R 41 Ż 591 DM
26 1 1845 Uszomierz Franciszek Kotwicki Słoboda Krasnohórka Jan Agnieszka Całka Józef Werbałowicz i Katarzyna Rychwalska ż. Marcina 178-3-12 414V 17 Ż 810 DM 0
1 3 1845 Uszomierz Kazimierz Kotwicki Rudnia Baranowiecka Franciszek Anna Hank Marcin Kotwicki i Marianna Rychalska ż. Adama 178-3-12 415R 25 Ż 811 DM
13 9 1845 Uszomierz Tekla Kotwicka Rudnia Baranowiecka Józef Marianna Mazurkiewicz Marcin Kotwicki i Marianna Rychalska ż. Adama 178-3-12 420V 79 Ż 822 DM
19 10 1846 Nowogród Wołyński Marianna Skokowska Wiersznica Jakub Barbara Husakowska Kotwicki Alexander, Skokowska Joanna, ż.Kazimierza 178 JZ 0
18 10 1846 Miropol Lucyna Kotwicka Ludwikówka Eliasz Anna Wasilewska Marcin Kotwicki i Marianna Siestrzyńska ż. Michała 877 315 67 AGAD 168 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0168.htm
2 7 1847 Olewsk August Piekarski Balarka Radowelska Grzegorz Józefa Kotwicka Benedykt Kotwicki i Franciszka Kotwicka żona Ludwika 178-3-19 480R 20 Ż Na
22 7 1847 Olewsk Marianna Kotwicka Rudnia Radowelska Karol Anna Charczyńska Piotr Kotwicki i Barbara Piekarska żona Andrzeja 178-3-19 480V 21 Ż Na
29 6 1847 Olewsk Piotr Dworecki Rudnia Choczyńska Ludwik Anna Targoni Józef Kotwicki i Dorota Garbowska żona Kazimierza 178-3-19 480V 22 Ż Na
5 10 1847 Olewsk Teresa Kotwicka Rudnia Radowelska Kasper Katarzyna Tyszecka Marcin Kotwicki i Francizka Kotwicka panna córka Ludwika 178-3-19 481V 29 Ż Na
15 2 1847 Toporyszcze Jan Kotwicki Kropiwenka Aleksander Regina Galicka chrz. 3.05; Jakub Borowski i Dorota Makowska 178-3-19 499V 40 Ż 982 DM
7 3 1847 Toporyszcze Tomasz Kotwicki Buda Ryżańska Józef Anna Drohomirecka Jan Kotwicki i Anna Jakowczuk ż. Bazylego 178-3-19 500V 47 Ż 984 DM
20 8 1847 Berezdów Antoni Kotwicki Senihów Józef Zofia Bołsunowska Longin Kostkiewicz kawaler i Wiktoria Rapaciewicz ż. Jana 245-1-13 231V 54 R 459 DM
20 10 1848 Berezdów Mikołaj Kotwicki Senihów Józef Zofia Bołsunowska Mikołaj Terlecki i Wiktoria Rapacewicz ż. Jana 17-1-19 14R 79 Ch 28 DM
28 1 1849 Nowogród Wołyński Franciszka Skokowska Wiersznica Jakub Barbara Husakowska Kotwicki Aleksander, Skokowska Joanna, ż. Kazimierza 30 JZ
28 10 1849 Berezne Szymon Kotwicki Rudnia Bobrowska Antoni Magdalena Kuriata Józef Kuriata i Anna Kuriata ż. Wojciecha 171-1-15 224V-225R 26 R 227 DM
1 5 1850 Zasław św. Józefa Marceli Kotwicki Szepetówka Wincenty s.Stanisława Teresa c.Józefa Lachowska Stanisław Jabłoński, Marianna Jabłońska 178-3-119 385V-386R 54 Ż 751-752 RG
28 4 1851 Berezdów Piotr Kotwicki Futor Kurczykowski Józef Zofia Bołsunowska Józef Bołsunowski i Katarzyna Wieszczycka wdowa 178-3-72 303V-304R 43 Ż 597-598 DM
7 4 1851 Olewsk Andrzej Kotwicki Rudnia Siedliska Jan Józefa Zajączkowska Nazar Chalecki i Marianna Kotwicka żona Piotra 178/3/31 603V-604R 13 Ż Na
17 4 1851 Olewsk Stanisław Piekarski Balarka Radowelska Grzegorz Józefa Kotwicka Hipolit Kotwicki i Katarzyna Boczkowska 178/3/31 603V-604R 14 Ż Na
5 8 1851 Olewsk Piotr Kotwicki Rudnia Radowelska Tomasz Elżbieta Dawidowicz Jan Rudnicki i Katarzyna Zalewska żona Waleriana 178/3/31 606V-607R 26 Ż Na
6 10 1851 Olewsk Michał Kotwicki Balarka Radowelska Wojciech Anna Lech Stefan Kotwicki i Anna Kotwicka panna 178/3/31 607V-608R 32 Ż Na
4 11 1851 Olewsk Feliks Kotwicki Rudnia Radowelska Jan Marianna Rękas Kazimierz Piekarski i Marianna Kotwicka żona Stefana 178/3/31 608V-609R 34 Ż Na
14 10 1851 Bazalia Franciszek Kutwicki [Kotwicki] Zozulińce Wielkie Michał Marianna Jędrzejewska Hilary Musztafa i Salomea Wierzbicka 178-3-120 114V-115R 133 Ż DM
16 10 1851 Toporyszcze Józefa Bagińska Polowska Huta Augustyn Aleksandra Telicka Adam Kotwicki i Rozalia Bagińska ż. Adama 178-3-31 566V-567R 87 Ż DM
15 2 1851 Zasław św. Józefa Ignacy Kotwicki Kłębówka Benedykt Tekla Strzemiecka Michał Lesiewski, Franciszka Mazurkiewicz ż.Antoniego 178-3-120 379V-380R 21 Ż 743-744 RG
11 3 1853 Zasław św. Józefa Grzegorz Wodziński Szepetówka Wawrzyniec Apolonia Mazurkiewicz Wincenty Kotwicki, Zofia Łabudzińska ż. Andrzeja 178-3-121 396V-397R 14 Ż 744-745 RG
19 7 1853 Zasław św. Józefa Wincenty Laskowski Bielów Wojciech s. Szymona Marianna c.Stanisława Kotwicka Zacheusz Kotwicki s.Stanisława, Agnieszka Kotwicka c.Kazimierza 178-3-121 409V-410R 54 Ż 770-771 RG
21 11 1853 Zasław św. Józefa Marcin Stanisław Dębicki Szepetówka Jan Aleksandra Wincenty Kotwicki, Eleonora Paszkowska 178-3-121 420V-421R 87 Ż 792-793 RG
14 12 1853 Zasław św. Józefa Marceli Kotwicki Szepetówka Wincenty Teresa Wacław Ruś (?) kapitan b.Wojsk Polskich, Julia Będlarska 178-3-121 421V-422R 90 Ż 794-795 RG
8 7 1853 Lachowce Elżbieta Kotwicka Żemelińce Jan Katarzyna Dobrzańska chrzest 9.07.1853, Piotr Kotwicki i Anna Hołowczyc ż. Franciszka 171-1-33 173V-174R 39 R 172 BW
14 12 1853 Lachowce Jan Kotwicki Załuże Stanisław Magdalena Malicka chrzest 14.12.1853, Paweł Zaręba i Helena Wolska ż. Floriana 171-1-33 179V-180R 69 R 178 BW
29 8 1854 Trojanów Jan Kotwicki Koszcza Jan Katarzyna Kowalska w. ż. Tomasz Szawurski, Rozalia Jaworska ż. Adama 178-3-38 457V-458R 50 Ż
11 3 1854 Olewsk Kazimierz Kotwicki Rudnia Radowelska Jan Urszula Rudnicka Joachim Chmielewski i Petronela Chmielewska wdowa 178/3/38 697V-198R 9 Ż Na
4 7 1854 Olewsk Marcin Kotwicki Budki Radowel Stefan Marianna Garbowska Benedykt Kotwicki i Marianna Kotwicka panna 178/3/38 700V-701R 18 Ż Na
10 8 1854 Olewsk Antoni Całkowski Rudnia Załawie Gabriel Marianna? Zarucka Grzegorz Kotwicki i Marianna Siedlecka panna 178/3/38 701V-702R 21 Ż Na 0
22 10 1854 Bazalia Jozefat Kotwicki Zozulińce Wielkie Michał Marianna Jędrzejewska Apollon Starzyński i Marianna Wilgocka 178-3-122 22V-23R 104 Ż DM
24 5 1854 Toporyszcze Grzegorz Potebnia Horoszkowska Rudnia Klementyn Marianna Borowska Piotr Kotwicki i Aleksandra Potebnia panna 178-3-38 642V-653R 64 Ż DM
24 8 1854 Berezdów Ignacy Kotwicki Kruhlik Józef Zofia Bołsunowska Józef Bołsunowski i Wiktoria Huczyńska ż. Jana 17-1-20 17V-18R 66 Ch 35-36 DM
21 4 1856 Ostropol Wojciech Jurewicz Charkowce Paweł Julia Sadłowska Jan Kotwicki i Joanna Strutyńska ż. Wawrzyńca 178-3-124 636V-637R 22 Ż 1209-1210 DM
4 6 1856 Lachowce Aleksander Wolski Kornica Florian Helena Turzańska Stanisław Kotwicki i Anastazja Skąpska ż. Pawła 171-1-67 581V-582R 22 R 564 DM
30 9 1856 Lachowce Aniela Kamińska Kornica Karol Joanna Turzańska Stanisław Kotwicki i Monika Malicka ż. Jakuba 171-1-67 584V-585R 42 R 567 DM
1 11 1857 Sławuta Karol Wolski Sławuta Jan Rozalia Galicka chł. Jan Kotwicki, cudzoz. Marianna Traczer 178-3-73 439V-440R 52 Ż 828
1 1 1857 Olewsk Konstanty Kotwicki Słoboda Radowelska Benedykt Agnieszka Rudnicka Mamert Kotwicki i Marianna Kotwicka panna 178-3-126 785V-786R 1 Ż Na
1 2 1857 Olewsk Marta Kotwicka Rudnia Sielicka Tomasz Elżbieta Dawidowicz Władysław Kotwicki i Joanna Chalecka panna 178-3-126 786V-787R 5 Ż Na 0
20 4 1857 Olewsk Karolina Garbowska Słoboda Radowelska Teodor Franciszka Rudnicka Stefan Kotwicki i Anna Rudnicka ż. Karola 178-3-126 787V-788R 9 Ż Na
20 7 1857 Olewsk Paweł Kotwicki Rudnia Radowelska Kacper Katarzyna Tyszecka Jan Kotwicki i Marianna Rudnicka ż. Mateusza 178-3-126 789V-790R 17 Ż Na
2 8 1857 Olewsk Marta Lech Rudnia Lwa Jan Marianna Lech Witalis Kotwicki i Teresa Lech panna 178-3-126 790V-791R 22 Ż Na
10 8 1857 Olewsk Kajetan Kotwicki Rudnia Radowelska Marcin Marianna Smyk Wincenty Smyk i Petronela Targoni ż. Józefa 178-3-126 790V-791R 23 Ż Na
10 9 1857 Olewsk Rozalia Chomontowska Rudnia Perżańska Jan Rozalia Kotwicka Władysław Kotwicki i Magdalena Kotwicka wdowa 178-3-126 790V-791R 24 Ż Na
13 9 1857 Olewsk Franciszek Kotwicki Rudnia Radowelska Jan Marcjanna Rękas Paweł Szydłowski i Emilia Targoni ż. Tomasza 178-3-126 792-V-793R 31 Ż Na
5 4 1857 Toporyszcze Domicela Kołodzińska Ryżańska Buda Stefan Aleksandra Gluz Wacław Kotwicki i Małgorzata Wachowska panna 178-3-126 716V-717R 37 Ż 1347-1348 DM
11 10 1857 Toporyszcze Anna Tołokiewicz Toporyska Rudnia Jan Aleksandra Kaleńska Eliasz Kotwicki i Salomea Borowska ż. Jana 178-3-126 732V-733R 87 Ż DM
6 6 1857 Kulczyny Antoni Kotwicki Jaworowce Michał Marianna Jędrzejewska Kajetan Kuczalski i Anna Mikołajewska ż. Andrzeja 178-3-125 131V-132R 52 Ż 252-253 DM
2 4 1858 Olewsk Leon Chomętowski Rudnia Perżańska Jan Julia Ledziankowska Jan Kotwicki i Brygida Rękas ż. Pawła 178-3-128 170v-171r 18 Ż Na
25 6 1858 Olewsk Piotr Kotwicki Słoboda Rykówka Wojciech Anna Lech Mamert Kotwicki i Teofila Kotwicka panna 178-3-128 173v-174r 31 Ż Na
3 8 1858 Olewsk Stefan Kotwicki Rudnia Siedliska Feliks Elżbieta Dawidowicz Kazimierz Piekarski i Katarzyna Zalewska rekrutka 178-3-128 174v-175r 35 Ż Na
12 8 1858 Olewsk Stefan Kotwicki Rudnia Radowelska Feliks Lucyna Targoni Teodor Garbowski i Agata Targoni panna 178-3-128 175v-176r 37 Ż Na
12 5 1858 Olewsk Magdalena Lech Rudnia Lwa Wawrzyniec Marianna Garbowska Wojciech Kotwicki i Teresa Garbowska żołnierka 178-3-128 176v-177r 39 Ż Na
25 10 1858 Olewsk Szymon Rudnicki Słoboda Radowelska Karol Anna Rudnicka Witalis Kotwicki i Marianna Piekarska ż. Kazimierza 178-3-128 177v-178r 43 Ż Na
23 1 1858 Toporyszcze Aleksandra Święcicka Berezówka Konstanty Małgorzata Głowacka Franciszek Kotwicki i Marianna Morawicka ż. Ludwika 178-3-128 93V-94R 13 Ż 185-186 DM 0
4 12 1858 Toporyszcze Barbara Talko Berezówka Teodor Lucyna Sachniewicz Franciszek Kotwicki i Prakseda Skrzycka panna 178-3-128 119V-120R 119 Ż 237-238 DM
3 5 1858 Kodnia Jan Kostecki Rużki, Rożki Piotr Anna Jabłońska Dominik Kotficki (Kotwicki) i Aniela Hulecka ż. Leona 178-3-128 708V-709R 14 Ż 1362-1363 DM
3 4 1859 Olewsk Eleonora Tuszyńska Słoboda Dzierżanowska Piotr Marianna Rudnicka Benedykt Kotwicki i Fruzyna Garbowska panna 178/3/50 761V-762R 18 Ż Na
12 3 1859 Olewsk Marianna Garbowska Słoboda Radowelska Andrzej Agata Dworecka Stefan Kotwicki i Fruzyna Hanuszkiewicz żona Macieja 178/3/50 761V-762R 19 Ż Na
15 7 1859 Olewsk Antoni Kotwicki Słoboda Radowelska Witalis Józefa Lech Jan Rudnicki i Marianna Kotwicka żona Stefana 178/3/50 766V-767R 37 Ż Na
4 6 1859 Toporyszcze Aleksandra Rozbicka Korytyszcze Adam Mariana Kotwicka Eliasz Kotwicki i Konstancja Szymańska panna 178-3-50 704V-705R 53 Ż DM
9 11 1859 Toporyszcze Michalina Garb Toporyska Rudnia Maciej Marianna Czyżewska Jan Kotwicki i Feliksa Bogdanowicz ż. Maksymiliana 178-3-50 714V-715R 103 Ż DM
20 12 1859 Toporyszcze Joanna Zabrodzka Mielnica Sielańska Jan Anna Kotwicka Franciszek Kotwicki i Marianna Bagińska 178-3-50 717V-718R 117 Ż DM
28 11 1862 Białogródka Teresa Pilawska Dworzec Józef Marianna Bujalska Stanisław Kotwicki i Marianna Wołkowska ż. Kaspra 178-3-77 127V-128R 107 Ż DM 0
6 2 1862 Kulczyny Franciszek Nowicki Jaworowce Antoni Marianna Goryszewska Michał Kotwicki i Katarzyna Radecka ż. Ksawerego 178-3-131 149V-150R 31 Ż 286-287 DM
7 9 1862 Berezne Józef Lech Tomasz Elżbieta Bielak chrzest 9.09.1862, Jakub Kotwicki i Teresa Pawłowska z d. Lech 887 474-475 24 AGAD 257 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0257.htm
15 2 1863 Żytomierz Dominik Kotwicki Futor Wasilewskiego Franciszek Konstancja Łąska Walenty Łąski, Petronella Łąska 178-3-54 19 43 Ż DG
13 4 1863 Żytomierz Marianna Wengłow Kamionka Wyższa Herman Dorota Trzinska Dominik Kotwicki, Anna Kotwicka 178-3-54 33 89 Ż DG
25 12 1863 Żytomierz Jan Kotwicki Kamionka Franciszek Salezy Józef Anna Szczepańska Dominik Kotwicki, Marianna Borecka 178-3-54 89 323 Ż DG
7 10 1863 Lachowce Dionizy Zakrzewski Kaletyńce Wielkie Jan Ewa Malicka Stanisław Kotwicki i Barbara Nowicka ż. Bazylego 178-3-146 12V-13R 46 Ż DM
17 1 1864 Lachowce Antoni Kucharski Załuże Karol Marianna Dobrowolska Stanisław Kotwicki i Fruzyna Ostaszewska ż. Mikołaja 178-3-146 42V-43R 6 Ż DM
14 10 1864 Lachowce Jan Liśniowski Kornica Michał Tekla Sinicka Tomasz Kotwicki i Marianna Sinicka ż. Stanisława 178-3-146 56V-57R 61 Ż DM
10 11 1864 Lachowce Wincenty Kotwicki Kornica Stanisław Magdalena Malicka Karol Kucharski i Anna Pilawska ż. Ignacego 178-3-146 57V-58R 68 Ż DM
6 8 1864 Kulczyny Mikołaj Kotwicki Jaworowce Michał Anna Wierzbicka Antoni Nowicki i Agnieszka Pawłowicz ż. Antoniego 17-1-235 82V-83R 84 Ch 162-163 DM
14 7 1865 Lachowce Ludwik Brzezicki Kornica Antoni Antonina Zawadzka Stanisław Kotwicki i Anna Krajewska ż. Antoniego 178-3-146 95V-96R 38 Ż DM
28 6 1865 Żytomierz Jakób Kotwicki Futor Wasilewskiego Franciszek Katarzyna Łońska Walenty Łoński, Anna Kucharska 178-3-61 27 164 Ż DG
21 3 1865 Żytomierz Franciszka Borowska Kolenka Jan Marianna Sofińska córka obywateli, Jan Kotwicki, Marianna Sudarska 178-3-61 12 67 Ż DG
10 1 1865 Żytomierz Dominik Kurowski Dubowiec Tomasz Anastazja Janczyńska syn 1-dw., Jakób Kotwicki, Tekla Godlewska 178-3-61 4 8 Ż DG
14 1 1866 Lachowce Apolonia Bartosiewicz Turówka Piotr Marianna Zakrzewska Stanisław Kotwicki i Krystyna Dorakowska ż. Izydora 178-3-146 123V-124R 3 Ż DM
9 3 1866 Lachowce Wincenty Kotwicki Kornica Stanisław Małgorzata Machicka Karol Kucharski i Helena Wolska ż. Floriana 178-3-146 127V-128R 13 Ż DM
17 2 1866 Żytomierz Antoni Kotwicki Kamionka Wyższa Franciszek Salezy-Józef Anna Szczepańska [17.02.1866] syn dw., Jan Borowski i Agnieszka Kroszelnicka 178-3-63 11 39 Ż 21 i 22 DG
24 2 1866 Żytomierz Józef Baszyński Futor Januszewicza Jan Józefa Wengłowska [28.02.1866] syn 1-dw., Franciszek Kotwicki i Brygida Symon 178-3-63 14 53 Ż 27 i 28 DG
27 7 1866 Żytomierz Ludwik Kotwicki Kamionka Wyższa Dominik Helena Słowińska [31.07.1866] Ludwik Słowiński i Aniela Słowińska 178-3-63 39 180 Ż 75 i 76 DG
28 8 1866 Żytomierz Jan Antoniewski Futor Widły Konstanty Elżbieta Krusznicka [04.09.1866] syn 1-dw., Dominik Kotwicki i Anna Kotwicka 178-3-63 44 206 Ż 85 i 86 DG
27 10 1866 Żytomierz Franciszek Rasnowski Dubowiec Karol Antonina Kurowska [30.10.1866] syn 1-dw., Jakób Kotwicki i Anastazja Kutowska 178-3-63 54 263 Ż 105 i 106 DG
18 11 1866 Żytomierz Marcelina Szczepańska Poprawka Franciszek Rozalia Maszkowska [22.11.1866] córka 1-dw., Franciszek Kotwicki i Julia Rudnicka 178-3-63 59 286 Ż 115 i 116 DG
22 12 1866 Białogródka Tomasz Pilawski Dworzec Józef Marcelina Bujalska Stanisław Kotwicki i Marianna Wolska ż. Kaspra 178-3-81 229V-230R 122 Ż DM
6 8 1866 Kulczyny Józef Kotwicki Krasiłów Mikołaj Petronela Proczkowska Wojciech Doliński i Franciszka Zima ż. Andrzeja 17-1-235 188V-189R 67 Ch 369-370 DM
10 1 1867 Olewsk Wilhelm Kotwicki Rykówka Benedykt Agnieszka Węgłowska szl. Jan Rudnicki, mieszcz. Józefa Kotwicka z. Pawła 178-3-57 62V-63R 6 Ż
2 4 1867 Olewsk Franciszek Rudnicki Rykówka Jan Anna Lech szl. Stefan Kotwicki, Ewa Rudnicka ż. Kazimierza 178-3-57 64V-65R 17 Ż DW
26 4 1867 Olewsk Marcin Kotwicki Rudnia Radowelska Marcin Marianna Targońska 178-3-57 68V-69R 38 Ż
29 10 1867 Olewsk Benedykt Kotwicki Rudnia Radowelska Andrzej Marcjanna Rękas 178-3-57 72V-73R 57 Ż
26 6 1867 Lachowce Paulina Ostaszewska Załuże Wincenty Tekla Słomińska Stanisław Kotwicki i Tekla Męcińska ż. Aleksandra 178-3-146 171V-172R 28 Ż DM
15 9 1867 Lachowce Józefa Wolska Kornica Florian Helena Turzańska Stanisław Kotwicki i Aniela Zaręba ż. Pawła 178-3-146 178V-179R 49 Ż DM
16 2 1869 Białogródka Antonina Zielińska Ledzianka Wojciech Marianna Bujalska Tomasz Kotwicki i Anastazja Leśniowska ż. Pafnucego 178-3-81 415V-416R 27 Ż DM
8 8 1869 Białogródka Stefan Kotwicki Dworzec Tomasz Marianna Zaręba Dionizy Sławecki i Joanna Wołkowska panna 178-3-81 434V-435R 102 Ż DM
16 8 1869 Białogródka Antonina Bartosiewicz Szuńki Piotr Urszula Turzańska Stanisław Kotwicki i Helena Wolska ż. Floriana 178-3-81 442V-443R 133 Ż DM
5 11 1869 Białogródka Karolina Romanowska Kornica Piotr Petronela Dąbrowska Stanisław Kotwicki i Józefa Wolska panna 178-3-81 446V-447R 151 Ż DM
2 10 1870 Białogródka Dionizy Kozielski Sosnówka Franciszek Józefa Kornatowska Stanisław Kotwicki i Klementyna Korzeniowska 178-3-84 36V-37R 129 Ż DM 0
30 8 1870 Zasław św. Jana Antoni Różycki Zasław NN Antonina NN Ignacy Kotwicki, Anna Borkowska ż. Bazylego 685-6-6 195V-196R 19 Ch RG
19 1 1871 Białogródka Marianna Janiszewska Kornica Jan Sabina Iwińska Stanisław Kotwicki i Salomea Głowacka ż. Jakuba 178-3-84 104V-105R 14 Ż DM
9 6 1871 Białogródka Antoni Zieliński Kornica Mikołaj Karolina Jakuszewska Stanisław Kotwicki i Konstancja Tarnawska 178-3-84 120V-121R 76 Ż DM
27 8 1871 Białogródka Anna Łastowska Kornica Marcin Antonina Zawadzka Tomasz Kotwicki i Marianna Łozińska ż. Józefa 178-3-84 129V-130R 114 Ż DM
17 9 1871 Białogródka Ludwik Asłanowicz Kornica Józef Marianna Zawadzka Stanisław Kotwicki i Celestyna Tarnawska panna 178-3-84 133V-134R 129 Ż DM 0
14 12 1871 Białogródka Stanisław Kotwicki Kornica Tomasz Marianna Zaręba Erazm Wołkowski i Joanna Sławecka ż. Dionizego 178-3-84 149V-150R 188 Ż DM
2 3 1872 Wieledniki Adam Kotwicki Rudnia Wygnanka Kazimierz Agata Rychwalska 178-3-56 193V 31 Ż MW
3 2 1872 Białogródka Ignacy Wołkowski Dworzec Erazm Katarzyna Ratyńska Tomasz Kotwicki i Eleonora Pilawska ż. Juliana 178-3-84 199V-200R 14 Ż DM
11 8 1872 Białogródka Jan Zawadzki Kornica Franciszek Petronela Bujalska Jan Kotwicki i Józefa Bujalska ż. Ludwika 178-3-84 226V-227R 94 Ż DM
21 12 1872 Białogródka Ludwika Gawryszewska Hulowce Józef Marianna Czyż Stanisław Kotwicki i Karolina Bartosiewicz ż. Karola 178-3-84 245V-246R 153 Ż DM
18 3 1872 Nowogród Wołyński Józefa Bielawska Rohaczów Sylwester Franciszka Małaszkiewicz Aleksander Kotwicki, Tekla Kowalewska 178-3-156 234V-235R 70 Ż 466 DW
21 4 1872 Nowogród Wołyński Florian Ostrogski Fedorówka Franciszek Anna Malinowska Marcin Kotwicki, Magdalena Kajdanowiczowa 178-3-156 239V-240R 97 Ż 476 DW
28 4 1872 Nowogród Wołyński Kamila Dubicka Niemylanka Paweł Marcelina Kotwicka Kazimierz Kotwicki, Aniela Boczkowska 178-3-156 240V-241R 100 Ż 478 DW
5 5 1872 Nowogród Wołyński Józef Żyszko Katerynówka Jan Magdalena Zarucka Michał Kotwicki, Julianna Żyszko 178-3-156 241V-242R 107 Ż 480 DW
22 6 1872 Nowogród Wołyński Stanisław Kotwicki Iwanówka Cyryl Tekla Iwanowska Kazimierz Buczkowski, Marianna Kowalewska 178-3-156 251V-252R 148 Ż 500 DW
3 8 1872 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Niemylanka Kazimierz Tekla Lipska Franciszek Boczkowski, Paulina Tetera 178-3-156 259V-260R 186 Ż 516 DW
6 9 1872 Nowogród Wołyński Marianna Kotwicka Czyżówka Bazyli Karolina Kulikowska Cyryl Kotwicki, Marianna Hańba 178-3-156 264V-265R 211 Ż 526 DW
30 10 1872 Nowogród Wołyński Paulina Kurowska Niemylanka Józef Katarzyna Dubicka Kazimierz Kotwicki, Franciszka Boczkowska 178-3-156 284V-285R 296 Ż 566 DW
1 3 1873 Białogródka Jan Baranowicz Załuże Józef Aleksandra Micińska Jan Kotwicki i Anastazja Baranowicz ż. Piotra 178-3-84 342V-343R 41 Ż DM
14 9 1873 Białogródka Jan Kośmiński Załuże Jan Rozalia Radzicka? Stanisław Kotwicki i Marianna Baranowicz 178-3-84 375V-376R 141 Ż DM
8 4 1874 Białogródka Jan Ruczyński Tarnawka Karol Karolina Zaręba Tomasz Kotwicki i Anastazja Goralska ż. Antoniego 178-3-84 456V-457R 50 Ż DM
23 12 1874 Białogródka Antoni Kotwicki Kornica Jan Paulina Malinowska Jan Baranowicz i Elżbieta Malinowska ż. Ludwika 178-3-84 478V-479R 169 Ż DM
29 4 1875 Białogródka Joanna Gawryszewska Hulowce Józef Marianna Czyż Stanisław Kotwicki i Katarzyna Mirecka ż. Antoniego 178-3-133 14V-15R 65 Ż DM 0
26 11 1875 Białogródka Anna Jasińska Dworzec Ignacy Marianna Burkowska Tomasz Kotwicki i Antonina Pilawska ż. Józefa 178-3-133 32V-33R 170 Ż DM
23 12 1877 Olewsk Mikołaj Kotwicki Rudnia Radowelska Kazimierz Marcelina Lesowska chł. Marcin Kotwicki, Marta Kotwicka ż. Andrzeja 178-3-57 240V-241R 12 Ż
15 9 1877 Białogródka Jan Kotwicki Kornica Tomasz Marianna Korzeniowska Erazm Wołkowski i Joanna Sławecka ż. Tytusa 178-3-133 133V-134R 117 Ż DM
11 3 1878 Olewsk Marianna Kotwicka Rudnia Tepienicka Andrzej Karolina Rudnicka chł. Piotr Kotwicki, Aniela Rudnicka ż. Michała 178-3-57 242V-243R 20 Ż
3 4 1878 Olewsk Marcjanna Kotwicka Rykówka Benedykt Agnieszka Węgłowska Paweł Kotwicki, Antonina Rudnicka ż. Józefa 178-3-57 243V-244R 23 Ż
22 5 1878 Olewsk Paweł Kotwicki Rudnia Radowelska Marcin Franciszka Bogusz 178-3-57 247V-248R 37 Ż
13 5 1878 Olewsk Jan Kotwicki Rudnia Radowelska Franciszek Anna Bielska 178-3-57 247V-248R 38 Ż
30 9 1878 Olewsk Jan Kotwicki Rykówka Piotr Teresa Lech 178-3-57 251V-252R 53 Ż
30 12 1879 Cudnów Jan Baszyński Wiły Wacław Joanna Święcicka chrzest 3.01.1880, Stefan Kotwicki i Aleksandra Kotwicka ż. Michała 178-3-67 478V-479R 6 Ż 948-949 DM
8 9 1880 Berezne Kajetan Garbowski Omelno Jan Marianna Lech Roman Kotwicki i Marianna Rudnicka panna 740-2-5 15V-16R 73 R 18 DM
1 3 1880 Berezne Stanisław Lech Rudnia Bobrowska Antoni Franciszka Lech Aleksander Kotwicki i Apolonia Lech panna 740-2-5 6V-7R 28 R 9 DM
3 2 1880 Cudnów Franciszek Kotwicki Wiły Ludwik Marianna Tyborowska Jan Dworzecki i Michalina Górska ż. Jana 178-3-67 484V-485R 37 Ż 960-961 DM
15 4 1880 Cudnów Marcin Kotwicki Wiły Jan Anna Grabowska Dominik Kotwicki i Anna Kotwicka ż. Piotra 178-3-67 497V-498R 102 Ż 986-987 DM
25 5 1880 Cudnów Franciszka Kotwicka Wiły Antoni Leonarda Kotwicka Jan Kotwicki i Elżbieta Kotwicka ż. Mikołaja 178-3-67 504V-505R 137 Ż 1000-1001 DM
18 9 1881 Białogródka Aniela Sławecka Dworzec Stanisław Karolina Zagajewska Tomasz Kotwicki Józefa Kornatowska, ż. Józefa 17-2-76 18V-19R 104 Ch JZ
13 12 1881 Berezne Karolina Kuriata Rudnia Borowska Edward Ewa Żurawska chrzest 01.01.1882, Aleksander Kotwicki i Aniela Kotwicka ż. Kajetana 740-2-5 78V-79R 2 R 73 DM
20 8 1881 Berezne Marianna Mucharska Rudnia Bobrowska Józef Aniela Garbowska Aleksander Kotwicki i Franciszka Lech ż. Piotra 740-2-5 52V-53R 53 R 52 DM
23 5 1881 Berezne Bolesław Lech Rudnia Bobrowska Piotr Franciszka Węgłowska Aleksander Kotwicki i Aniela Lech ż. Wojciecha 740-2-5 48V-49R 37 R 48 DM
1 5 1881 Berezne Kazimierz Kotwicki Rudnia Bobrowska Kajetan Aniela Mocharska [Mucharowska] Gracjan Węgłowski i Ewa Kuriata ż. Edwarda 740-2-5 46V-47R 31 R 46 DM
4 3 1882 Olewsk Tomasz Kotwicki Radowska Balarka Konstanty Ewa Januszewicz Dominik Kotwicki, Bona Kotwicka panna 178-3-57 317V-318R 21 Ż
10 4 1882 Olewsk Katarzyna Kotwicka Rudnia Radowelska Andrzej Marta Rękas Antoni Kotwicki, Rozalia Rudnicka ż. Feliksa 178-3-57 324V-325R 45 Ż
27 6 1882 Olewsk Franciszek Kotwicki Kupiel Roman Anna Hanuszewicz 178-3-57 325V-326R 51 Ż
10 6 1882 Berezne Jan Lech Rudnia Borowska Wojciech Aniela Wilczyńska Aleksander Kotwicki i Marcelina Węgłowska ż. Gracjana 740-2-5 89V-90R 47 R 84 DM
30 3 1883 Berezne Franciszek Lech Rudnia Bobrowska Antoni Franciszka Lech Aleksander Kotwicki i Anna Kuriata ż. Adama 740-2-5 132V-133R 32 R 123 DM
23 10 1883 Berezne Helena Kuriata Rudnia Bobrowska Edward Ewa Kurowska Aleksander Kotwicki i Aniela Kotwicka ż. Kajetana 740-2-5 145V-146R 83 R 136 DM
11 2 1886 Berezne Stanisław Mucharowski Rudnia Bobrowska Tomasz Marianna Węgłowska Aleksander Kotwicki i Aniela Mucharowska ż. Józefa 740-2-6 46V-47R 19 R 46 AD1
26 2 1886 Berezne Franciszek Kuriata Rudnia Bobrowska Edward Ewa Żurawska Aleksander Kotwicki i Anna Kuriata ż. Józefa 740-2-6 46V-47R 21 R 46 AD1 0
1 11 1887 Berezne Paulina Kuriata Rudnia Bobrowska Aleksander Teofila Kuriata Józef Kotwicki i Marcelin Żygadło ż. Franciszka 740-2-6 95V-96R 87 R 88 AD1
5 3 1891 Berezne Jan Kotwicki Rudnia Bobrowska Józef Aniela Maksymowicz Jan Zygadło, Paulina Kuriata ż. Jana 740-2-6 169V-170R 24 R 173 AD1
16 9 1891 Berezne Stanisław Kuriata Rudnia Łęczyńska Józef Magdalena Kotwicka Roman Kotwicki, Marianna Lech ż. Adama 740-2-6 175V-176R 60 R 179 AD1
29 12 1891 Berezne Roman Żygadło Rudnia Bobrowska Franciszek Marianna Kotwicka chrzest 06.01.1892 Stanisław Kotwicki , Walentyna Węgłowska panna 740-2-8 204V-205R 2 R 204 AD1
3 9 1893 Berezne Gracjan Kotwicki Rudnia Bobrowska Józef Aniela Maksymowicz Stanisław Kotwicki i Wiktoria Mucharowska ż. Jana 740-2-8 259V260R 84 R 250 AD1
16 10 1893 Berezne Felicjan Muchorowski Rudnia Bobrowska Jan Marianna Czerwińska Stanisław Kotwicki i Barbara Targoni ż. Jana 740-2-8 263V-264R 103 R 254 AD1
10 4 1894 Berezne Ewa Lewandowska Rudnia Bobrowska Józef Klara Węgłowska córka kolonistów z gub. płockiej, Józef Kotwicki i Waleria Węgłowska panna 740-2-7 6V-7R 35 R 9 AD1
1 2 1895 Berezne Adam Mucharowski Rudnia Bobrowska Jan Marianna Czerwińska Stanisław Kotwicki i Barbara Targoni ż. Jana 740-2-7 43V-44R 16 R 45 AD1
2 10 1895 Berezne Franciszka Kotwicka Rudnia Bobrowska Józef Aniela Maksymowicz Walenty Kotwicki i Marianna Mucharowska ż. Jana 740-2-7 58V-59R 117 R 60 AD1
12 5 1901 Zasław św. Jana Zofia Domaszewska Luterka Jan Karolina Rybicka Zygmunt "Kotficki" [Kotwicki] i Kamila Skrzypkowska 17-2-72 7V-8R 27 Ch 538-539 DM
16 2 1903 Żytomierz Stanisław Narbut Chutor Januszewicza Polikarp Serafina Rybczyńska Stanisław Kotwicki, Stanislawa Czarnecka panna 178-3-171 102V-103R 68 Ż 201 DW
14 3 1903 Żytomierz Józef Kotwicki Chutor Wasilewskiego Gwidon Anna Gołub Antoni Kotwicki, Domicela Kotwicka ż. Ludwika 178-3-171 109V-110R 104 Ż 215 DW
1 4 1903 Żytomierz Leonarda Fijałkowska Balarka Antoni Michalina Węgłowska Antoni Kotwicki, Maria Słowińska ż. Franciszka 178-3-171 115V-116R 131 Ż 227 DW
29 3 1903 Żytomierz Mikołaj Kotwicki Krosznia Stanisław Teofila Jaroszyńska Józef Rysicz, Aniela Kulesza panna 178-3-171 116V-117R 136 Ż 229 DW 0
28 2 1903 Żytomierz Piotr Kotwicki Żytomierz Dominik Emilia Rublewska Franciszek Kotwicki, Wiktoria Kotwicka ż. Jakuba 178-3-171 117V-118R 145 Ż 231 DW
4 5 1903 Żytomierz Józef Kotwicki Chutor Wasilewskiego Antoni Marcelina Paszkowska Antoni Buczyński, Maria Kurowska ż. Antoniego 178-3-171 126V-127R 185 Ż 249 DW
12 7 1903 Żytomierz Józef Kotwicki Żytomierz Feliks Anna Domańska Józef perehuda, Antonina Domańska panna 178-3-171 147V-148R 291 Ż 291 DW
10 8 1903 Żytomierz Marcelina Buczyńska Chutor Buczyńskiego Antoni Filomena Paszkowska Józef Kotwicki, Marcelina Kotwicka 178-3-171 154V-155R 324 Ż 305 DW
12 9 1903 Żytomierz Jan Węgłowski Chutor Wasilewskiego Józef Kamila Sofińska Teodor Kotwicki, Ewa Sofińska ż. Stanisława 178-3-171 161V-162R 363 Ż 319 DW
13 11 1903 Żytomierz Wacław Kotwicki Chutor Wasilewskiego Ludwik Dominika Ostryńska Franciszek Talko, Elżbieta Kotwicka ż. Antoniego 178-3-171 175V-176R 430 Ż 347 DW
25 11 1903 Żytomierz Helena Talko Chutor Wasilewskiego Franciszek Domicela Goraj Gwidon Kotwicki, Maria Kotwicka ż. Antoniego 178-3-171 177V-178R 441 Ż 351 DW
7 12 1903 Zasław św. Jana Wincentyna de'Rigel Soszne Franciszek Apolonia Orwert chrzest 12.07.1904, Edmund Kotwicki i Kamila Skrzypkowska 17-2-72 8V-9R 32 Ch 594-595 DM
28 12 1905 Nowogród Wołyński Sebastian Kotwicki Wierówka Wincenty Marcelina Malinowska Chrzest 1.1.1906, Stefan Żygadło. Paulina Goławska 178-3-202 11V-12R 73 Ż 23 DW
12 7 1906 Berezne Bronisława Kotwicka Bobrowska Rudnia Jan Katarzyna Lech Walerian Kotwicki i Franciszka Kotwicka ż. Teofila 740-4-2 26V-27R 125 R 28 DM
3 5 1906 Berezne Julian Kotwicki Bobrowska Rudnia Roman Rozalia Węgłowska Sylwester Targoni i Narcyza Niewęgłowska 740-4-2 18V-19R 86 R 20 DM
3 5 1906 Berezne Jan Kotwicki Bobrowska Rudnia Roman Rozalia Węgłowska Walerian Kotwicki i Ludwika Kuriata zamężna 740-4-2 18V-19R 85 R 20 DM
17 12 1906 Berezne Bronisław Kotwicki Bobrowska Rudnia Józef Aniela Maksymowicz Walerian Kotwicki i Celestyna Bielak ż. Dominika 740-4-2 46V-47R 225 R 48 DM 0
5 1 1906 Nowogród Wołyński Karolina Bobrowska Medwedów Florian Paulina Kotwicka Ambrozy Kotwicki, Katarzyna Turowska 178-3-202 2V-3R 8 Ż 5 DW
30 1 1906 Nowogród Wołyński Franciszka Kotwicka Iwanówka Stanisław Kamila Drapikowska Karol Kotwicki, Teofila Kotwicka 178-3-202 7V-8R 45 Ż 15 DW
29 1 1906 Nowogród Wołyński Wincenty Kotwicki Iwanówka Antoni Feliksa Gajdamowicz Henryk Niewęgłowski, Teofila Śliwińska 178-3-202 8V-9R 52 Ż 17 DW
2 3 1906 Nowogród Wołyński Antoni Garbowski Katerynówka Jan Kamila Wojciechowska Józef Kotwicki, Maria Wojciechowska 178-3-202 18V-19R 121 Ż 37 DW
29 3 1906 Nowogród Wołyński Elżbieta Garbowska Kuleszowski Majdan Karol Maria Kotwicka Paweł Kotwicki, Antonina Kotwicka 178-3-202 23V-24R 160 Ż 47 DW
29 4 1906 Nowogród Wołyński Ludwik Kotwicki Katerynówka Józef Łucja Wachowska Antoni Malinowski, Karolina Malicka 178-3-202 33V-34R 228 Ż 67 DW
2 5 1906 Nowogród Wołyński Karol Fudal Krzywa Rzeczka Dionizy Franciszka Falkowska Stefan Kotwicki i Maria Głowacka 178-3-202 34V-35R 237 Ż 69 DW
7 5 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Kulikowski Iwanówka Andrzej Zofia Jędrzejewska Karol Kotwicki i Zofia Paczkowska 178-3-202 35V-36R 243 Ż 71 DW
1 6 1906 Nowogród Wołyński Aleksander Kotwicki Kuleszowski Majdan Piotr Karolina Garbowska Paweł Kotwicki i Józefa Kotwicka 178-3-202 44V-45R 309 Ż 89 DW
25 6 1906 Nowogród Wołyński Bronisława Kotwicka Katerynówka Antoni Antonina Malinowska Antoni Kotwicki i Maria Malinowska 178-3-202 50V-51R 336 Ż 101 DW
29 6 1906 Nowogród Wołyński Jan Bagiński Czyżówka Mieczysław Antonina Kotwicka Józef Kotwicki i Rozalia Kotwicka 178-3-202 51V-52R 345 Ż 103 DW
22 7 1906 Nowogród Wołyński Piotr Kotwicki Czyżówka Wiktor Józefa Świtelska Stanisław Kotwicki i Rozalia Kotwicka 178-3-202 57V-58R 372 Ż 115 DW
20 8 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Kotwicki Czyżówka Antoni Zofia Gilewska Wiktor Kotwicki i Antonina Bagińska 178-3-202 67V-68R 422 Ż 135 DW
9 9 1906 Nowogród Wołyński Stanislaw Cal-Całko Wiersznica Bazyli Maria Kotwicka Adolf Kotwicki i Kazimiera Kotwicka 178-3-202 70V-71R 440 Ż 141 DW
13 10 1906 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Katerynówka Adolf Antonina Kołakowska Antoni Kotwicki i Aniela Kotwicka 178-3-202 85V-86R 513 Ż 171 DW
14 10 1906 Nowogród Wołyński Adolf Kotwicki Katerynówka Stanisław Paulina Zalewska Adolf Kotwicki i Ewa Zarudzka 178-3-202 85V-86R 514 Ż 171 DW 0
28 10 1906 Nowogród Wołyński Antonina Kułakowska Katerynówka Franciszek Maria Zajączkowska Adolf Kotwicki i Maria Kamińska 178-3-202 91V-92R 543 Ż 183 DW
2 11 1906 Nowogród Wołyński Celestyna Kotwicka Iwanówka Antoni Justyna Garlińska Jan Kotwicki i Maria Kotwicka 178-3-202 92V-93R 550 Ż 185 DW
11 11 1906 Nowogród Wołyński Marcelina Majewska Karpiłówka Piotr Franciszka Adamska Stefan Kotwicki i Petronela Budiaszewska 178-3-202 104V-105R 609 Ż 209 DW
25 11 1906 Nowogród Wołyński Mikołaj Kotwicki Czyżówka Karol Łucja Krywal Stanislaw Bagiński i Maria Kotwicka 178-3-202 109V-110R 631 Ż 219 DW
3 12 1906 Nowogród Wołyński Piotr Osiński Kurczycki Majdan Franciszek Paulina Kotwicka Stefan Kotwicki i Urszula Ogińska 178-3-202 110V-111R 640 Ż 221 DW
20 10 1910 Nowy Zawod c. [...] Wolska Czechowce Teofil Helena Rebczyńska Jan Kotwicki i Apolonia Wolska panna 178-3-196 7V-8R 35 Ż 16-17 DM
7 11 1910 Nowy Zawod Albin Wąsowicz Piczkurskie Chatki Jan Emilia Kotwicka Alojzy Kotwicki i Wincentyna Kotwicka 178-3-196 11V-12R 53 Ż 24-25 DM
19 12 1911 Romanów Wiktoria Hołub Futor Hołuba Gwidon Franciszka Rudnicka Gwidon Kotwicki i Wiktoria Gołębiowska panna 178-3-216 51V-52R 301 Ż 103-104 DM
12 2 1911 Nowy Zawod Piotr Kotwicki Huta Justynówka Leon Kamila Rebczyńska Franciszek Niedźwiedzki, Sabina Kazanecka wdowa 178-3-196 39V-40R 195 Ż 80 DW 0
18 3 1911 Nowy Zawod Jan Pietrakowski Balareczka Dominik Marcelina Słodkowska Jan Kotwicki, Telimena Jaroszyńska ż. Józefa 178-3-196 49V-50R 242 Ż 100 DW
6 4 1911 Nowy Zawod Marianna Siemaszko Budyszcza Józef Antonina Kotwicka Dominik Kotwicki, Marianna Goraj ż. Ludwika 178-3-196 58V-59R 288 Ż 118 DW
13 4 1911 Nowy Zawod Józef Kotwicki Berezówka, par. Cudnów Paweł Serafima Rewucka Józef Kotwicki, Antonina Szatyło ż. Franciszka 178-3-196 59V-60R 292 Ż 120 DW
29 4 1911 Nowy Zawod Janina Goraj Szyjecka Buda Wincenty Michalina Kotwicka Józef Kotwicki, Antonina Suchodolska z. Gwidona 178-3-196 63V-64R 313 Ż 128 DW
13 5 1911 Nowy Zawod Leonarda Kotwicka Huta Justynówka Dominik Ludwika Suchodolska Gwidon Kotwicki, Maria Suchodolska ż. Feliksa 178-3-196 71V-72R 354 Ż 144 DW
5 6 1911 Nowy Zawod Leonard Kotwicki Huta Justynówka Franciszek Teofila Fiałkowska Ludwik Fiałkowski, Michalina Pietrakowska ż. Dominika 178-3-196 79V-80R 393 Ż 160 DW
16 7 1911 Nowy Zawod Szymon Gągała Huta Justynówka Jan Katarzyna Kotwicka Ludwik Kotwicki, Teofila Trybel ż. Antoniego 178-3-196 88V-89R 448 Ż 178 DW
11 8 1911 Nowy Zawod Hieronim Kotwicki Wiły, par. Cudnów Franciszek Maria Lewandowska Kazimierz Kotwicki, Marcelina Lewandowska panna 178-3-196 97V-98R 501 Ż 196 DW
28 8 1911 Nowy Zawod Aniela Kotwicka Wiły, par. Cudnów NN Ksaweryna c. Jakuba Antoni Kotwicki, Rozalia Wąsowicz z. Antoniego 178-3-196 98V-99R 504 Ż 198 DW
14 9 1911 Nowy Zawod Cezary Kotwicki Berezówka, par. Cudnów Fabian Antonina Rogalska Witalis Szatyło, Franciszka Halicka panna 178-3-196 106V-107R 552 Ż 214 DW
27 10 1911 Nowy Zawod Sabina Rzyszko Stefanówka par. Puliny Franciszek Agnieszka Sikorska Jan Kotwicki, Wiktoria Lisowska ż. Kamila 178-3-196 116V-117R 613 Ż 234 DW
7 11 1911 Nowy Zawod Julia (?) Halicka Aleksander Genowefa Kotwicka Gwidon Kotwicki, Katarzyna ??? 178-3-196 119V-120R 634 Ż 240 DW
10 11 1911 Nowy Zawod Ludwika Kotwicka Berezówka, par. Cudnów Karol Stanisława Trygel Paweł Kotwicki, Antonina Rogalska ż. Fabiana 178-3-196 121V-122R 644 Ż 244 DW
24 11 1911 Nowy Zawod Stanisław Ochramowicz Olanówka, par. Trojanów NN Dominika Franciszek Kotwicki, Paulina Borzymska 178-3-196 125V-126R 669 Ż 252 DW
8 12 1911 Nowy Zawod Mikołaj Kotwicki Huta Justynówka Ludwik Kamila Bielecka Dominik Kotwicki, Katarzyna Gągała 178-3-196 126V-127R 673 Ż 254 DW
18 12 1911 Nowy Zawod ? Kotwicki Balarka (?) Antoni Paulina Sieradska Wincenty Kotwicki, kamila Sachniewicz 178-3-196 129V-130R 694 Ż 260 DW
10 2 1911 Cudnów Maria Masłowska Frysarka Antoni Anna Omiecińska Józef Kotwicki i Józefa Bagińska ż. Kajetana 178-3-231 392V-393R 39 Ż 777-778 DM
16 7 1911 Cudnów Dominik Szaciło- Kulikowski Rudnia Nowa Walenty Kamila Kotwicka Józef Kotwicki i Adela Szaciło-Kulikowska ż. Antoniego 178-3-231 410V-411R 129 Ż 813-814 DM 0
2 10 1911 Cudnów Rafalina Szaciło- Kulikowska Rudnia Nowa Paweł Paulina Cisławska Józef Kotwicki i Anastazja Moszyńska ż. Łukasza 178-3-231 422V-423R 188 Ż 837-838 DM
20 8 1913 Sł.Czernicka Franciszek Karliński Czernicka Słobódka Antoni Józefa Święcicka Kotwicki Bolesław, Mokrzecka Justyna, ż. Bazylego 199 JZ 0 0
24 7 1915 Kijów Św. Aleksandra Klaudiusz Kotwicki Kijów Edmund Regina Krajewska Konstantyn Górski i Klaudia Szypowicz 312/1/129 49V-50R 194 m.K JM1
25 6 1916 Pokostówka Wacława Marcelina Kotwicka Futor Wasilewskiego par. Żytomierz IN Aniela [chrzest 26.08.1917] Wincenty Kotwicki i Apolonia Weselska panna 178-3-211 10V-11R 59 Ż 23-24 DM
15 1 1916 Nowy Zawod Paulina Molewicz Czechowce Paweł Karolina Orzechowska Piotr Kotwicki i Karolina Kozieracka ż. Jana 178-3-197 286V-287R 15 Ż 567-568 DM
23 1 1916 Nowy Zawod Franciszek Święcicki Huta Justynówka Ludwik Józefa Remczemska Kazimierz Kotwicki i Antonina Święcicka panna 178-3-197 289V-290R 26 Ż 573-574 DM
25 1 1916 Nowy Zawod Janina Kotwicka Huta Justynówka Gwidon Karolina Ganowska Antoni Kotwicki i Marcelina Kotwicka ż. Franciszka 178-3-197 294V-295R 52 Ż 583-584 DM
8 4 1916 Nowy Zawod Bronisław Weselski Szyjecka Buda Franciszek Marcelina Kotwicka Celestyn Kotwicki, Cecylia Kotwicka ż. Bolesława 178-3-197 306V-307R 115 Ż 607 DW
29 4 1916 Nowy Zawod Ludwik Kulikowski Szyjecka Buda Piotr M... Łońska Bronisław Kotwicki, Petronela Kotwicka ż. Celestyna 178-3-197 313V-314R 150 Ż 621 DW
20 7 1916 Nowy Zawod Józef Kotwicki Widły, par. Cudnów Rafał Anna Gnatecka Antoni Wąsowicz, Maria Gnatecka ż. Stanisława 178-3-197 333V-334R 250 Ż 661 DW
5 9 1916 Nowy Zawod Jan Kotwicki Szyjecka Buda Bronisław Cecylia Łazowska Piotr Kulikowski, Józefa Drzewiecka ż. Piotra 178-3-197 344V-345R 301 Ż 683 DW
9 10 1916 Nowy Zawod Helena Kotwicka Stara Balarka Wincenty Maria Żalińska Stanisław Kotwicki, Kamila Żalińska panna 178-3-197 350V-351R 333 Ż 695 DW
29 10 1916 Nowy Zawod Józef Medzwiedzki Huta Justynówka Teofil Antonina Adamowicz Kazimierz Kotwicki, Emilia Zielińska ż. Dominika 178-3-197 353V-354R 350 Ż 701 DW
10 12 1916 Berezne Wacław Targoni Rudnia Bobrowska IN Elżbieta Targoni chrzest 6.01.1917, s. panny; Jan Kotwicki i Antonina Lech 740-4-8 4V-5R 7 R 5 DM 0
15 5 1917 Pokostówka Kamil Kotwicki Berezówka Fabian Antonina Rogalska Adolf Temborski i Emilia Jaroszyńska panna 178-3-211 6V-7R 32 Ż 15-16 DM
24 6 1917 Pokostówka Feliks Kotwicki Berezówka Józef Michalina Kotwicka Franciszek Grzybowski i Anna Bagińska ż. Jana 178-3-211 8V-9R 43 Ż 19-20 DM
5 7 1917 Pokostówka Zofia Lech Żuły Bród Dominik Agnieszka Kruszewska Alojzy Kotwicki i Józefa Baszyńska ż. Wiktora 178-3-211 8V-9R 47 Ż 19-20 DM
3 11 1917 Pokostówka Bronisława Kotwicka Berezówka Alojzy Józefa Kruszewska Paweł Kotwicki i Ewa Tymborska ż. Adolfa 178-3-211 14V-15R 83 Ż 31-32 DM
11 11 1917 Pokostówka Teofila Bagińska Nowa Rudnia Józef Marianna Kruszewska Józef Kotwicki i Paulina Kotwicka ż. Kazimierza 178-3-211 15V-16R 86 Ż 33-34 DM
16 3 1917 Berezne Stanisław Kuriata Rudnia Bobrowska Franciszek Teofila Niżyńska Stanisław Kotwicki i Paulina Kuriata 740-4-8 16V-17R 44 R 17 DM
23 11 1917 Berezne Stanisław Kotwicki Rudnia Bobrowska Paweł Marianna Bronowicka Jan Kotwicki i Anastazja Węgłowska 740-4-8 45V-46R 132 R 46 DM
24 12 1917 Berezne Longina Lech Rudnia Bobrowska Marek Anna Żygadło Teodor Kotwicki i Katarzyna Kotwicka 740-4-8 49V-50R 148 R 50 DM
14 2 1919 Berezne Jan Kotwicki Bobrowska Rudnia Teofil Franciszka Lech Antoni Żygadło i Rozalia Lech 740-4-11 4R 23 R 5 DM
5 10 1919 Berezne Walentyna Kuriata Rudnia Bobrowska Adam Ewa Zalewska Stanisław Kotwicki, Marianna Węgłowska 740-4-11 20R 149 R AS
1 6 1920 Berezne Stanisław Lech Rudnia Bobrowska Florian Rozalia Kuriata Jan Kotwicki, Longina Kotwicka 740-4-11 96R 83 R AS
6 6 1920 Berezne Bronisława Kotwicka Bronisławka Paweł Marianna Bronowicka Jan Kotwicki,Marcelina Kotwicka 740-4-11 97R 89 R AS
16 8 1920 Berezne Anastazja Mucharowska Rudnia Bobrowska Roman Rozalia Kotwicka Stanisław Kotwicki, Marcelina Kotwicka 740-4-11 105V 160 R AS
1 11 1920 Berezne Jadwiga Targoni Rudnia Bobrowska Tomasz Dioniza Bagińska Bronisław Kotwicki, Rozalia Mucharowska 740-4-11 106V 168 R AS
12 4 1922 Berezne Stanisław Mucharowski Rudnia Bobrowska Roman Rozalia Kotwicka Bronisław Kotwicki, Marcelina Kotwicka 740-4-11 165V 64 R AS
16 4 1922 Berezne Franciszek Żygadło Rudnia Bobrowska Stanisław Marianna Kuriata Zygmunt Kotwicki, Bronisława Kotwicka panna 740-4-11 166R 66 R AS
17 6 1922 Berezne Anastazja Kuriata Rudnia Bobrowska Franciszek Teofila Niżyńska Stanisław Kotwicki,Teofila Kuriata 740-4-11 172R 114 R AS
22 8 1922 Berezne Longina Lech Rudnia Bobrowska Florian Rozalia Kuriata Bronisław Kotwicki, Petronela Kuriata 740-4-11 176R 145 R AS
22 8 1922 Berezne Zygmunt Bielak Rudnia Bobrowska Felicjan Stanisława Lech Stanisław Kotwicki, Stanisława Bielak 740-4-11 176R 146 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
2 2 1766 Szumsk Kazimierz Kokoruczuk Kokurowski Rudnia Antonowiecka k Marianna Jasińska Kąty p Antoni Kotwicki, Eliasz Michalczuk 297-1-180 47R Ł RK
18 2 1821 Leszniów (AL) Konrad Życzkowski 22 Jan Joanna Komadorska 19 Zarębina Paweł Kotwicki,Daniel....... 746 3 4
11 11 1823 Cudnów Józef Galicki Rudnia Nowa 30 Ewa Sydorczuk z d. Gałecka Rudnia Nowa 22w Adam Kotwicki, Ewa Karpowiczowa 569-1-56 26V-27R-27V 41 Ż DM
2 6 1829 Białogródka Michał Kotwicki (od dzieciństwa Białogródka 28 b/d b/d b/d Urszula Zygmunt Białogródka 27 Antoni Zuzanna Ładowska Józef Rutkowski i Ksawery Karpiński 178-3-95 82V 12 Ż DM
3 2 1829 Bazalia Jan Kotwicki Hlibki par. Kupiel 25 Mateusz Anna Józefa Żółkiewska Zozulińce Małe 18 Paweł Marianna Piotr Żółkiewski, Antoni Gerecki , Jan Żółkiewski 178-3-95 226R 4 Ż DM
12 10 1830 Bereźnica Mikołaj Ciechocki Horodec 24 Andrzej Anna Adasiewicz Beńkowska Horodziec 17 Jan Marianna Szoszyńska Józef Kotwicki, Michał Lachowski, Franciszek Lewandowski 816 86R 5 AGAD 88 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0088.htm
26 1 1830 Żytomierz Kazimierz Kotwicki Chutor Wasilewski 22 Bartłomiej Teresa Berlińska Antonina Zaborowska 17 Kazimierz Apolonia Niewiszewicz Benedykt Rogalski Franciszek Kotwicki , Michał Rogalski 178-3-3 50 6 Ż Ni Ni
27 7 1830 Olewsk Nazar Targoni Rudnia Perżańska 15 Grzegorz Marta Kowalczuk Aleksandra Chomontowska Rudnia Perżańska 15 Franciszek Jiryna Smyk Stefan Kotwicki, Onufry Targoni, Bazyli Kochanowicz 178-3-3 493V 4 Ż Na 904
24 8 1830 Olewsk Wincenty Dworecki Rudnia Choczyńska 24 Paweł Franciszka Żygadło Helena Węgłowska Rudnia Choczyńska 18 Stanisław Marcela Całko Jakub Kotwicki, Piotr Głębocki 178-3-3 493V 5 Ż Na 904
25 1 1831 Żytomierz Jędrzej Nowicki Żytomierz 24 Wincenty / Poczętowska Franciszka Baranowska Młyny Synogurskie 23 Szymon Aleksandra NN Stanisław Nowicki , Tomasz Kotwicki 178-3-4 44 5 Ż Ni
3 5 1831 Olewsk Maciej Kotwicki Rudnia Radowelska 30 Jan Marianna Wachowska Tekla Garbowska Rudnia Radowelska 20 Jakub Marianna Chomątowska Jakub Kotwicki, Wincenty Dworecki, Jan Probosz 178-3-4 449R 1 Ż 879 Na
22 5 1832 Korzec Dominik Kotwicki 19 Wojciech Anastazja Szermo Franciszka Holak 16 Jakub Julianna Święcicka Józef Rybczyński i Jan Janiszewski 245-1-6 84r 13 R Na
7 2 1832 Nowogród Wołyński Grzegorz Krupowicz Czyżówka 40 Ignacy Anna Antonina Kotwicka Czyżówka 30 Jan Marianna Bagińska wolni Jan Kotwicki, Jakub Borewicz 245-1-6 34V 196 R 1747 DW
21 2 1832 Nowogród Wołyński Stanisław Kotwicki Czyżówka 26w Jan Marianna Bagińska Marianna Lipska Czyżówka 20 Marcin Marianna ur. Jan Hańba, Jak Kotwicki 245-1-6 35V 200 R 1810 DW
21 2 1832 Nowogród Wołyński Piotr Kotwicki Czyżówka 20 Jan Marianna Bagińska Marianna Odiuk Czyżówka 19 Jan Anna Górska ur. Jan Kotwicki, Jan Bagiński 245-1-6 36R 201 R 1817 DW
16 10 1832 Nowogród Wołyński Nikodem Kotwicki Słoboda Marianowiecka 24 Józef Elżbieta Marianna Forsiewicz Andryjowicze 24 Jan Eufrozyna ur. Antoni Czechowski, Bartłomiej Leszczyński 245-1-6 40R 218 R 2000 DW
6 11 1832 Nowogród Wołyński Aleksander Podajski Rudnia Czyżowiecka (G-R) 22 Prochor Marianna Kowalewska Marianna Smyczek Czyżówka 23 Grzegorz Marianna Jasińska prac. Wawrzyn Kotwicki, Jan Turowski 245-1-6 41V 223 R 2037 DW
5 11 1833 Berezne Józef Węgłowski Rudnia Bobrowska 26 Grzegorz Katarzyna Ryfalska Anastazja Lech Rudnia Bobrowska 23 Szymon Justyna Czerniewska Piotr Bielak, Bazyli Lech, Kazimierz Kotwicki 171/6 223V 6 R Na
28 5 1835 Żytomierz Marcin Kotwicki 28w Jakub Katarzyna NN Marianna Szaciło Kulikowska 20 Kazimierz Marcianna Borowska 178 51 3 16 Ż
6 10 1835 Berezne Michał Lech Rudnia Bobrowska 23 Antoni Anastazja Kunicka Rozalia Kuriata Rudnia Bobrowska 18 Aleksander Aleksandra Dzygadło Bazyli Lech, Leon Mucharowski, Antoni Kotwicki 171-1-8 213R-213V 3 R Na
11 8 1835 Cudnów Wincenty Kotwicki Słoboda Widły 30w Jan Marianna Kalinowska Agnieszka Szaciło Kulikowska Słoboda Widły 23 Jakub Helena Tetera Tomasz Lech, Mikołaj Grabiarz 569-1-58 38V 24 Ż 51 DM
1 9 1835 Cudnów Jan Zakusiło Słoboda Kruteńska (wyz. G-U par. Tryhórsk 30 Bartłomiej Elżbieta Czubińska Karolina z d. Rogalska Drozdowska Rudnia Wysoki Piec 26w Andrzej Anna Rzewuska Andrzej Osiński, Kazimierz Kotwicki 569-1-58 39R 26 Ż 52 DM
8 9 1836 Równe Józef Kotwitski [Kotwicki] par. Równe 28 Szymon Barbara Marianna z d. Zacharzewska Ostapów 24w Michał Anna Stanisław Grodecki, Jan Urbański, Stanisław Zacharzewski 171-1-9 128R-128V 5 R DM
19 7 1836 Olewsk Piotr Kotwicki Pustelnia 19 Stefan Julianna Targoni Marianna Chomątowska Rudnia Perha 16 Aleksander Eudokia Syczewska Jan Chomątowski, Jan Kotwicki 178/51/386 563v 8 Ż Na
10 5 1836 Berezdów Józef Kotwicki Senihów 21 Aleksander Anna Galicka Zofia Bołsunowska Senihów 18 Bazyli Urszula Górska Mikołaj Terlecki, Teodor Waśkowski 245-1-10 160V 11 R 29
7 6 1837 Cudnów Antoni Rudkowski Rudnia Poczta 23 Kasper Katarzyna Święcicka Dorota Kuriata Rudnia Hodycha 16 Gabriel Katarzyna Szaciło Adam Rudkowski, Adam Kotwicki 569-1-60 36R 22 Ż 66 DM
7 6 1837 Cudnów Grzegorz Zahijko (G-U) Wysoki Piec 45 Tomasz Marianna Marcela Zalichowska Rudnia Hodycha 20 Bartłomiej Elżbieta Kuriata Jędrzej Kotwicki, Jan Zakusiło 569-1-60 36V 23 Ż 67 DM
26 1 1838 Żytomierz Antoni Zahorski par. Pulińska 37 Wojciech Marianna Krzyżanowska Anna Szaciło zd. Krotowicz Chutor Wasylewski 35w Benedykt Katarzyna NN Maciej Kotwicki , Stanisław Symon 178 51 417 44 5 Ż Ni
12 5 1838 Olewsk Wojciech Kotwicki Rudnia Siedlicka 49 Jan Marianna Wachowska Jadwiga Tyszecka Rudnia Siedlicka 30 NN Marianna Smyk Piotr Kotwicki, Jóżef Hanuszkiewicz 178-3-6 455V 5 Ż Na 884
30 1 1838 Cudnów Feliks Kotwicki Rudnia Hodycha 25 Maciej Marianna Piołun Joanna Szatkowska Rudnia Dryhłowska 18 Antoni Aleksandra Szulc Grzegorz Kuriata, Teodor Goliński 569-1-61 30V 4 Ż 58 DM
27 8 1839 Olewsk Jan Charczyński Bystra 20 Maciej Marianna Mielnik Julia Szymańska Barbarówka 20 Gabriel Marianna Koszejed Marcin Charczyński, Józef Kotwicki, Szymon Smyk 178-3-8 499V 3 Ż Na
22 10 1839 Wieledniki Tomasz Kotwicki Jakub Dumna Anastazja Hańkiewicz ze Smykowskich Jan Anna kawaler i wdowa, ze Smykowskich 178-3-8 472V 11 Ż MW 0
8 5 1839 Berezne Łukasz Bielak Rudnia Bobrowska 21 Piotr Anastazja Mucharowska Tekla Kuriata Rudnia Potasznia 17 Maciej Apolonia szl. Leon Mucharowski, Antoni Kotwicki, Feliks Kuriata 879 219 V 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0228.htm
27 10 1840 Miropol Eliasz Kotwicki Balarka Ludwikówka 19 Onufry Ewa Maciszewska Anna Wasylewska Ulanówka 25 Jan Anna Cybulska Wojciech Domalewski, Kasper Czernecki 871 335 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0174.htm
12 10 1841 Nowogród Wołyński Aleksander Kotwicki Wiechrznica 20 Jan Marianna Dworzecka Marianna Teter Nemylanka 18 Wawrzyniec Franciszka Kłosowicz 872 84 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0046.htm
2 2 1841 Nowogród Wołyński Józef Tyć Bobryk par. pulińska 27 Andrzej Katarzyna Domicella Gągała Huta Kuleszowska 20 Bartłomiej Aleksandra Weselska Feliks Mazurkiewicz, Józef Kotwicki 872 69 16 AGAD 39 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
29 6 1841 Żytomierz Wincenty Kotwicki 25 Bartłomiej Teresa Garlińska Barbara Bagińska 21 Stefan Marianna Korzun 178-51-465 39 Ż Ni
10 5 1842 Nowogród Wołyński Piotr Kotwicki Czyżówka 30w Jan Marianna Katarzyna Gołębiowska Stara Hutka 20 Jakub Franciszka Łozowicka 873 66 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0036.htm
1 11 1842 Żytomierz Jan Kotwicki 30 Antoni Rozalia Kratowicz Marianna Balicka 30w Józef Józefa Pieńkowska 178-51-484 62 Ż Ni
5 10 1842 Cudnów Teodor Lalewicz Futor Borejki 22 Telemon Anna Sawicka Barbara Bagińska Huta Sobolówka 20 Wincenty Teresa Suszkowska Jan Kotwicki, Jan Baszyński 569-1-65 31V 19 Ż 57 DM
24 1 1843 Nowogród Wołyński Tomasz Kotwicki Czyżówka 20 Mikołaj Tekla Borowska Domicella Szaciłło Czyżówka 17 Jędrzej Justyna Dolińska Jan Hańba, Kalikst 874 80 3 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0042.htm
31 5 1843 Cudnów Jan Kotwicki Hodycha 23 Maciej Marianna Nesyn Salomea Galicka Hodycha 19 Mikołaj Aniela Krat Seweryn Denisiuk, Teodor Wołoszyński 569-1-66 33V 19 Ż 68 DM
28 5 1844 Nowogród Wołyński Jędrzej Żurawski Mostowa Rudnia par. pulińskiej? 36 Jan Anna Lisowska Julianna z Garbowskich Szpakowska Rudnia Kuleszowska 30 Stanisław Ewa Żygadło Eliasz Kotwicki, Józef Kotwicki 875 22 EH
23 1 1844 Nowogród Wołyński Jakub Skokowski Wersznica 25 Gabriel Agnieszka Kotwicka Barbara Husakowska Fedorowka 20 Jan Rozalia Gaydamowicz Kotwicki Stanisław, Husakowski Piotr 875 5 AGAD JZ
29 4 1844 Toporyszcze Augustyn Bagiński Huta Polowska 20 Walenty Anna Zelizko Aleksandra Telicka Huta Polowska 20 Józef Agnieszka Wąsowicz Jakub Misiun, Piotr Kotwicki, Adam Kotwicki 178-51-514 495R 13 Ż DM
28 5 1844 Berezne Antoni Mironowski Chołopy 27 Jan Helena Szymańska Marianna Osowska Chołopy 23 Karol Apolonia Wiszniowska Franciszek Zawadzki, Jan Kotwicki 883 212V 2 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0218.htm
6 2 1844 Cudnów Grzegorz Wąsowicz Futor Piczkury par. Puliny 28 Tomasz Marianna Kuczyńska Katarzyna Chęcińska Huta Stara Cudnowska 19 Michał Barbara Pałaszkiewicz Jan Kotwicki, Tomasz Lech 569-1-67 29V 16 Ż 59 DM
30 1 1845 Puliny Teodor Sawlewicz Sorocznia 28 Ignacy Konstancja Marianna Łukomska Sorocznia 20 Ludwik Marianna Misiuna Mateusz Kułkowski, Stanisław Kotwicki 178-3-12 353V 3 Ż 696 DM
1 7 1845 Żytomierz Józef Żurawski Chutor Wasilewski 25 Szymon Anna Kotwicka Petronela Twardowska Chutor Wasilewski 18 Wojciech Teresa Borowska Jan Kotwicki , Jakub Żurawski 178 3 12 44 33 Ż Ni
20 5 1845 Olewsk Stefan Kotwicki Słoboda Radowelska 18 Jan Tekla Rudnicka Marianna Garbowska Słoboda Radowelska 20 Jan Matrona Skorochód Wojciech Piekarski, Wojciech Kotwicki 178/3/12 441V 4 Ż Na
1 7 1845 Olewsk Kasper Kotwicki Rudnia Radowelska 24 Maciej Marta Całko Katarzyna Tyszecka Balarka Snowidowska 18 Grzegorz Marianna Hanuszkiewicz Ludwik Kotwicki, Jan Lech 178/3/12 441V 6 Ż Na
8 7 1845 Olewsk Benedykt Kotwicki Buda Radowelska 18 Józef Anastazja Bojarska Agnieszka Rudnicka Balarka Radowelska 18 Grzegorz Marianna Piekarska Andrzej Piekarski, Mikołaj Rudnicki 178/3/12 442R 7 Ż Na
18 2 1845 Toporyszcze Klemens Potebnia Rudnia Horoszkowska 27 Bazyli Marcjanna Łoś Marianna Borowska Rudnia Szlachowa 25 Grzegorz Agnieszka Malecka Paweł Skokowski, Mikołaj Kotwicki 178-3-12 470R 5 Ż 917 DM
28 1 1845 Cudnów Grzegorz Szaciło Rudnia Hodycha 23 Szymon Franciszka Lubkowska Marianna Goraj Rudnia Hodycha 20 Józef Ewa Mitrowicz Piotr Szczaniawski, Jan Kotwicki 178-3-12 204V 4 Ż DM
13 5 1845 Trojanów Ignacy Kotwicki Koszcza Niższa 26w Tomasz Honorata Żurawska Karolina Borowska par. Trojanów 17 Jan Anastazja Piatuszyńska Michał Szaciło, Jan Kotwicki 178-3-12 307R 9 Ż 601 DM
21 10 1845 Trojanów Jan Kotwicki Koszcza Niższa 24 Kazimierz Zofia Borowska Katarzyna Kowalska Koszcza Niższa 17 Bazyli Teresa Galicka Ignacy Kotwicki, Jan Szaciło 178-3-12 309R 17 Ż 605 DM
18 11 1845 Trojanów Antoni Lisowski Koszcza Niższa 30 Józef Marianna Łagowska Aleksandra Sawicka Olanówka 20 Ignacy Elżbieta Jarocka Tomasz Wroczyński, Jan Kotwicki 178-3-12 310V 24 Ż 608 DM
9 5 1845 Puliny Jan Talko Jahodenka 43w Florian Zofia Eysmont Franciszka z d. Ostryńska Kotwicka Tietiórka, Tytiórka 40w Jakub Agnieszka Lisowska Jakub Zahurski, Bazyli Kotwicki 178-3-12 358R 22 Ż 705 DM
22 7 1845 Puliny Jan Garbowski Majdan Kamienny par. Nowogród Wołyński 22 Piotr Teresa Ma[...] Rozalia Weselska Bostowa [Rosłowa?] 17 Jan Franciszka Skokowska Kazimierz Kotwicki, Jan Skokowski 178-3-12 361V 36 Ż 712 DM
27 1 1846 Żytomierz Józef Kotwicki Słoboda Maryówka 20 Wojciech Agnieszka Omiecińska Marianna Borowska Słoboda Maryówka 16 Feliks Agnieszka Miszur Jan Żurawski , Teodor Twardowski 178-3-14 54 5 Ż Ni
14 2 1846 Żytomierz Bazyli Bigocki Żytomierz 35w Jędrzej Justyna Świrczewska Ewa Tarnowska Żytomierz 31 Jan Anna Chłopicka Jakub Kotwicki , Ignacy Kniatkowski 178 3 14 59 25 Ż Ni
15 9 1846 Cudnów Andrzej Kotwicki Rudnia Wysokopiecka 42w Kazimierz Marianna Bagińska Marianna z d. Targoni Grabowska Swoboda Szyjka w Józef Anastazja Orzechowska Rafał Lech, Adam Goraj, Grzegorz Dworzecki 569-1-69 28V 31 Ż 57 DM
3 11 1846 Cudnów Józef Prejs Rudnia Wysokopiecka 23 Jan Marianna Rogalska Marianna Stawińska Rudnia Wysokopiecka 20 Jędrzej Rozalia Orzechowska Kazimierz Kotwicki, Piotr Tarnawski 569-1-69 30R 37 Ż 60 DM
5 4 1847 Olewsk Tomasz Kotwicki Rudnia Siedliska 20 Piotr Marianna Łoś Elżbieta Piotrowska Buda Borowska 20 Jan Magdalena Dawidowicz Marcin Kotwicki, Józef Borowski? 178/3/19 482R 2 Ż Na
12 5 1847 Cudnów Stefan Kotwicki Buda Szyjecka par. Puliny 20 Teodor Anastazja Kulikowska Emilia Baszyńska Słoboda Widły 18 Piotr Marianna Kokowska Nikodem Górski, Teodor Słowiński 569-1-70 44R 22 Ż 87 DM 0
14 9 1847 Cudnów Stanisław Żychowski Wysoki Piec 26 Szymon Magdalena Krucicka Petronela Chęcińska Huta Stara Cudnowska 20 Michał Barbara Pałaszkiewicz Piotr Ostryński, Józef Kotwicki 178-3-19 248R 38 Ż 491 DM 0
6 6 1848 Berezne Antoni Kotwicki Rudnia Bobrowiecka 30 Jan Anastazja Kuriata Magdalena Lech Rudnia Bobrowska 30w Jan Eudokia Maksymowicz Kazimierz Muchorowski, Adam Kuriata 171-1-14 296V 4 R Na
10 10 1848 Cudnów Szymon Bagiński Huta Sobolówka 23 Mikołaj Anastazja Hołub Ewa Dziekońska Towsza 17 Grzegorz Marianna Rudnicka Jan Kotwicki, Franciszek Tyborowski 569-1-71 48V 40 Ż 95 DM
21 11 1848 Cudnów Kirył [Cyryl] Filiński Bykówka 22 Tomasz Agnieszka Guzowska Zuzanna Bagińska Bykówka 18 Paweł Anastazja Felińska Józef Kotwicki, Jan Piekarski 569-1-71 51R 50 Ż 100 DM
13 2 1849 Cudnów Felicjan Goraj Piczkury par. Puliny 28 Karol Marcelina Świtelska Marianna z d. Kruszewska Tymanowska Rudnia Poczta 24w Kazimierz Salomea Myronowska Nikodem Górski, Adam Kotwicki 569-1-72 45V 14 Ż 93 DM
12 11 1850 Bazalia Michał Kotwicki Zozulińce Wielkie 20 Jan Józefa Żółkiewska Marianna Andrzejowska Zozulińce Wielkie 20 Jakub Anna Łabędzka Antoni Iwanowski, Jan Łabędzki, Tekla Iwanowska 178-3-119 116V-117R 20 Ż DM
12 2 1850 Cudnów Adam Kotwicki Frysarka 17 Jakub Tekla Dokijczuk Maria Wanat Rudnia Wysoki Piec 17 Franciszek Justyna Więckowska Jan Charytonow, Jan Dobrowolski 569-1-73 63R 11 Ż 95 DM
12 6 1850 Cudnów Leon Kotwicki Rudnia Nowa 22 Afanazy Zofia Lenoska Katarzyna Drozdowska Rudnia Wysoki Piec 20 Stanisław Karolina Rogalska Konstanty Kotwicki, Maciej Kotwicki 569-1-73 67R 30 Ż 103 DM
7 1 1851 Cudnów Dominik Lewandowski Futor Kołecki 22 Kazimierz Antonina Balicka Wiktoria Todorowicz Futor Bernardyński 18 Franciszek Anna Ostrzyńska Józef Kotwicki, Grzegorz Ostrzyński 569-1-75 63V 1 Ż 84 DM
15 2 1852 Zasław św. Józefa Jan Dębicki par.Zasław Św.Józef 24 Józef Balbina Aleksandra Szumowska par.Zasław Św.Józef 18 Klemens Marianna Wincenty Kotwicki, Ignacy Łaski 178-3-121 428R 6 Ż 804 RG
25 1 1853 Lachowce Stanisław Kotwicki Kornica 25 Michał Urszula Zygmunt Magdalena Malicka Okniny 19 Karol Anastazja Zakrzewska Paweł Zaremba, Jakub Malicki 171-1-33 182R 2 R 180 BW
29 8 1854 Olewsk Eliasz Rudnicki par. Żytomierz 25 Adam Rozalia Kruszycka Józefa Kotwicka Budki Radowelskie 19 Józef Anastazja Bojarska Jakub Zarucki, Dominik? Kotwicki, Benedykt Kotwicki 178/3/38 706R 3 Ż Na
18 7 1854 Cudnów Józef Kotwicki Rudnia Wysoki Piec 25 Kazimierz Anastazja Piekarska Honorata Studzińska Pilipy 24 Kazimierz Antonina Iwanicka Jan Ofman [Hofman ?], Mateusz Goliński 569-1-78 67V 26 Ż 131 DM
14 11 1854 Cudnów Józef Kotwicki Widły 28 Jan Elżbieta Wanat Małgorzata Górska Widły 22 Jan Maria Kowalska Nikodem Górski, Jan Baszyński 569-1-78 71R 39 Ż 138 DM
17 10 1854 Łanowce Jakub Misiński Napadówka 24 Franciszek Franciszka Malicka Marianna Jaruszewska Siniowce 18 Franciszek Wiktoria Niwińska Stanisław Kotwicki, Karol Malicki 172-1-30 509R 4 R 511 DM
11 11 1856 Cudnów Jan Kotwicki Kamionka par. Żytomierz 24 Kazimierz Antonina Żaborowska Anna Symon Rudnia Dryhłowska 17 Roman Marianna Zielonko Dominik Kotwicki, Jan Goraj 569-1-80 73R 45 Ż 133 DM
28 1 1857 Białogródka Jacek Ostaszewski Załuże par. Lachowce 25 Mikołaj Teresa Sołohub Tekla Słomińska Chwedorówka 20 Antoni Marianna Terpiłowska Stanisław Kotwicki, Antoni Sławecki 178-3-73 175R 2 Ż DM
7 7 1857 Olewsk Konrat Zajączkowski Rudnia Bystra 30 Bazyli Anna Kozińska Marianna Kozińska Słoboda Borowa 25 Bartłomiej Katarzyna Bagińska Wojciech Zajączkowski, Kazimierz Piekarski, Jan Kotwicki 178-3-126 797R 8 Ż Na
23 9 1857 Olewsk Witalis Kotwicki Słoboda Radowelska 19 Ludwik Agnieszka Hanuszkiewicz Józefa Lachowska Rudnia Lwa 18 Franciszek Katarzyna Garbowska Stefan Kotwicki, Serafin Piekarski 178-3-126 797V 10 Ż Na
16 2 1857 Żytomierz Wincenty Lech Balarka 25 Franciszek Barbara Choś Julia Tetera Balarka 18 Dominik Marianna Kotwicka Dominik Kotwicki, Eliasz Słowiński, Józef Baszyński 178-3-44 98R 27 Ż 198 DM
29 9 1857 Cudnów Antoni Safiński Słoboda Widły 22 Józef Franciszka Korżewska Zuzanna Ostrzyńska Słoboda Widły 18 Bazyli Marianna Pałaszkiewicz Mikołaj Baszyński, Stefan Kotwicki 569-1-81 71R 39 Ż 137 DM 0
10 11 1857 Cudnów Grzegorz Ostrzyński Huta Cudnowska 27 Kazimierz Teresa Borowska Marianna Lalewicz Huta Cudnowska 24 Jan Katarzyna Weselska Józef Kotwicki, Jakub Baczmanowski 569-1-81 99R 56 Ż 181 DM
10 11 1857 Cudnów Wincenty Pawłowski Kruteńka 23 Jan Brygida Guzowska Franciszka Łukaszewicz Kruteńka 17 Tomasz Zuzanna Święcicka Józef Kotwicki, Jakub Baczmanowski 569-1-81 99V 57 Ż 182 DM
2 11 1858 Olewsk Wincenty Tuszyński Słoboda Dzierżanówka 25 Tomasz Teresa Korczewska Julia Piekarska Słoboda Radowelska 18 Józef Marianna Szeremiet Celestyn Kotwicki, Piotr Piekarski 178-3-128 184r 16 Ż Na
2 11 1858 Olewsk Narcyz Garbowski Rudnia Staryki 20 Jan Agata Targoni Franciszka Lech Rudnia Staryki 18 Jan Marianna Kuriata Wojciech Kotwicki, Maciej Garbowski 178-3-128 184v 17 Ż Na 0
16 11 1858 Olewsk Mateusz Garbowski Rudnia Staryki 20 Franciszek Julia Czerwińska Teofila Kotwicka Słoboda Radowelska 18 Ludwik Agnieszka Januszkiewicz Jan Lech, Jan Kotwicki 178-3-128 185r 19 Ż Na
16 11 1858 Olewsk Piotr Garbowski Rudnia Radowelska 19 Michał Franciszka Piekarska Albina Strutyńska Rudnia Radowelska 18 Jan Anna Szymańska Jan Lech, Jan Kotwicki 178-3-128 185r 20 Ż Na
15 2 1859 Olewsk Jakub Zarucki Dołgosile 20 Kazimierz Teresa Januszkiewicz Józefa Zajączkowska Rudnia Bystra 22 Mikołaj Apolonia Szkurzyńska Wojciech Zajączkowski, Stanisław Zarucki, Jan Kotwicki 178/3/50 769V-770R 3 Ż Na
6 9 1859 Olewsk Kazimierz Chomątowski Rudnia Chotyńska 30w Franciszek Regina Smyk Anna Lech Rykówka 20 Wojciech Marcelina Garbowska Benedykt Kotwicki, Andrzej Garbowski 178/3/50 771V 10 Ż Na
15 11 1859 Olewsk Jan Rudnicki Słoboda Radowelska 29 Franciszek Agnieszka Całko Józefa Chmielewska Słoboda Snowidowiecka 18 Joachim Marianna Boczkowska Józef Rudnicki, Stefan Kotwicki, Teodor Garbowski 178/3/50 772R-772V 12 Ż Na
1 7 1862 Białogródka Karol Kaleński Kaletyńce par. Zasław św. Jana 40w Antoni Julianna Tekla Karpińska Krzyworudka 20 Karol Zofia Kustowska Wincenty Drojecki, Stanisław Kotwicki 178-3-77 139R 15 Ż DM
11 2 1862 Berezne Piotr Lech Rudnia Bobrowska 20 Jan Magdalena Lech Franciszka Węgłowska Bronisławka 19 Karol Honorata Żygadło Adam Kuriata, Aleksander Kotwicki 887 487 2 AGAD 264 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0264.htm
30 8 1862 Berezne Walerian Lech Rudnia Łęczyńska 26 Bazyli Anna Borowska Brygida Kuriata Rudnia Bobrowska 20 Józef Marianna Kozińska Tomasz Lech, Aleksander Kotwicki 887 492 11 AGAD 266 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0266.htm
21 4 1863 Wieledniki Benedykt Kotwicki Józef Anastazja Bylewska Agnieszka Węgłowska Kazimierz Marianna Chomutowska wdowiec i panna 178-3-56 15V 2 Ż MW
15 8 1863 Berezne Aleksander Kotwicki Rudnia Bobrowska 20 Jan Katarzyna Klepas Józefa Lech Rudnia Bobrowska 20 Wojciech Marianna Grabowska Józef Kotwicki, Jan Bronowicki 650-1-2 81V 3 R 103 BW
4 10 1864 Lachowce Tomasz Kotwicki Kornica 21 Michał Urszula Zygmunt Marianna Korzeniowska Kornica 20 Szymon Aniela Korzeniowska? Karol Kucharski, Stefan Pilawski, chł.Aleksander Kwiatkowski 178-3-146 67V 12 Ż DM
25 10 1864 Lachowce Piotr Bartosiewicz Kaletyńce Wielkie 23 Grzegorz Filomena Kozak Marianna Krajewicz Kaletyńce Wielkie 18 Jan Ewa Malicka Grzegorz Bartosiewicz, Stanisław Kotwicki, Ksawery Bartosiewicz 178-3-146 70V 18 Ż DM
12 7 1864 Nowogród Wołyński Franciszek Kotwicki Czyżówka 20 Kalikst Katarzyna Skokowska Teofila Lichtańska Mołodków 19 Jan Elzbieta Czajkowska 178-3-152 25 34 Ż 48 MO
4 10 1864 Nowogród Wołyński Marcin Kotwicki Huta Dziekonka 20 Kazimierz Józefa Ostrowska Celestyna Bołsunowska Kudenowicze 20 Franciszek Tekla Nowicka 178-3-152 29 49 Ż 56 MO
8 11 1864 Nowogród Wołyński Jan Kotwicki Niemylnia 24 Marcin Helena Tyszka Elżbieta Zelazko Mohylówka 18 Jan Rozalia Łoś 178-3-152 32 63 Ż 63 MO
19 1 1864 Wieledniki Kazimierz Kotwicki Jan Anna Rychwalska Eudoksja Jurkowska Wincenty Marta Ryszko? 178-3-56 32V 2 Ż MW
14 2 1865 Żytomierz Andrzej Stasulewicz Kamionka Niż. 33 Jan Agata Joanna Zielizko Kamionka Niż. 17 Paweł Franciszka Józefowicz (szer.i ob.) Kazimierz Chodorowski, Jan Kotwicki 178-3-61 118V 37 Ż 128 DG
14 2 1865 Żytomierz Jan Kotwicki Koszcza par.Trojanów 22 Józef Józefa Szaciło Tekla Gołębiowska Balarka 18 Gabriel Agnieszka z wołyńskich Gołębiowskich (1-dw. I 1-dw) Ignacy Kotwicki, Feliks Fijałkowski 178-3-61 119R 40 Ż 129 DG
18 7 1865 Żytomierz Kazimierz Borysewicz Żytomierz 25 Bazyli Anna Kunegunda Pienska Futor Buczyńskiego 19 Wawrzyniec Maria Buczyńska (mieszcz.i ob.) podoficer Jan Kopacki, szlachta: Marcin Połoniecki, Jan Kotwicki i Karol Gromadzki 178-3-61 124V 62 Ż 140 DG
26 9 1865 Żytomierz Ludwik Słowiński Nowy Zawód, par. Puliny 24 Teodor Barbara Kotwicka Marianna Twardowska Futor Wasilewskiego 18 Jakób Jadwiga Kotwicka (dw.kawaler i panna) Dominik Kotwicki, Wiktor Murawski 178-3-61 127V 73 Ż 146 DG
3 10 1865 Żytomierz Witalis Gołembiowski Guty-Justynówka par.Puliny 23 Andrzej Agnieszka Niedźwiecka Petromela Talko Balarka 20 Bazyli Antonina Krzemińska (1-dw.i 1-dw.) Michał Niedżwiecki, Józef Kotwicki 178-3-61 128V 77 Ż 148 DG
21 11 1865 Żytomierz Jan Kotwicki Kamionka 45 Maciej Marianna Szponarska Aniela Szaciłło-Kulikowska Kamionka 22 Jan Rozalia Turowska (szer., wdowiec i 1-dw.) Dominik Kotwicki, Feliks Chpumielnicki ? 178-3-61 133R 96 Ż 157 DG
24 1 1865 Kulczyny Mikołaj Kotwicki Jaworowce 22 Jan Józefa Żółkiewska Petronela Proczkowska Krasiłów 18 Szymon Julia Markowska Ignacy Wilichowski i Feliks Batarin 17-1-235 149V 4 Ch 291 DM
16 5 1866 Cudnów Aleksander Szaciło-Kulikowski Rudnia Nowa 25 Józef Marianna Drozdowska Marianna Bereza Rudnia Nowa 18 Gabriel Józefa Korosondowicz [Koresendowicz] Stanisław Szaciło-Kulikowski, Józef Kotwicki 178-3-58 63V 14 Ż 125 DM
2 7 1867 Białogródka Tomasz Sinicki Sosnoweczka 40w Bazyli Katarzyna Korzeniowska Anna Malicka Kuźmińce 25 Karol Anastazja Zakrzewska Stanisław Kotwicki, Szymon Brzyski 178-3-81 314V 19 Ż DM
27 10 1868 Lachowce Antoni Malicki Okniny 21 Karol Katarzyna Zakrzewska Marianna Bogusławska Dzwonki 18 Jan Franciszka Kotewicz Józef Wyrzykowski, Dominik Jasiński, Stanisław Kotwicki 178-3-146 236R 12 Ż DM
4 2 1868 Nowogród Wołyński Marcin Kotwicki Karpiłówka 22 Dominik Franciszka Holak Anna Lisowska Karpiłówka 18 Józef Konstancja Boczkowska 178-3-152 117 9 Ż 232 MO
14 9 1869 Nowogród Wołyński Jan Kotwicki Nowogród Wołyński 22 Kalikst Katarzyna Skoczek Marcjanna Nowakowska ? Nowogród Wołyński 18 Józef Antonina Orzechowska 178-3-152 148 21 Ż 291 MO
9 6 1869 Białogródka Erazm Wołkowski Dworzec 26 Kasper Brygida Swoboda Katarzyna Ratyńska Szarłajówka 18 Teodor Marianna Ławecka Karol Jasiński, Tomasz Kotwicki 178-3-81 462V 11 Ż DM
9 2 1869 Wieledniki Kazimierz Kotwicki Maciej Tekla Marcelina Lisowska Józef Marianna 178-3-56 136R 3 Ż MW
27 10 1870 Nowogród Wołyński Piotr Kotwicki Marianówka 38 Józef Elżbieta Wachowska Karolina Grabowska Marianówka 20 Szymon Tekla Morzanowska 178-3-152 193 61 Ż 381 MO
25 1 1870 Białogródka Paweł Ostaszewski Załuże 45w Mikołaj Teresa Sołohub Augustyna z d. Dąbrowska Sityńska Kornica 24w Józef Maria Iwanowska Stanisław Kotwicki, Józef Pilawski 178-3-84 53R 4 Ż DM
10 5 1870 Białogródka Józef Baranowicz Załuże 25 Aleksander Marianna Markiewicz Aleksandra Micińska Załuże 17 Wojciech Tekla Sieńkiewicz Piotr Baranowicz, Stanisław Kotwicki 178-3-84 60V 19 Ż DM
28 6 1870 Białogródka Franciszek Zawadzki Kornica 20 Piotr Józefa Malinowska Petronela Bujalska Polachowa 22 Michał Anna Zbińska Piotr Kotwicki i Józef Asłanowicz 178-3-84 65R 28 Ż DM
5 7 1870 Białogródka Józef Łoziński Kornica 20 Szymon Antonina Wolska Marianna Krynicka Kornica 18 Karol Julia Medyńska Piotr Kotwicki, Jan Wolski 178-3-84 65V 29 Ż DM
31 5 1870 Butowce Jan Jasiński Dworzec par. Białogródka 24 Karol Marianna Kalnicka Józefa Kaleńska Lisińce 19 Franciszek Antonina Korczewska Stanisław Kotwicki, Jan Kobylański 178-3-82 142R 3 Ż 278 DM
2 5 1871 Białogródka Ludwik Bujalski Kornica 21 Michał Anna Bińska Józefa Zaręba Kornica 21 Paweł Aniela Korzeniowska Karol Jasiński, Tomasz Kotwicki 178-3-84 159V 17 Ż DM
31 10 1871 Wieledniki Mateusz Kotwicki Marcin Marianna Anna Borejko Stanisław Karolina 178-3-56 183R 11 Ż MW
20 2 1872 Dederkały Jan Pawłowski Kornica, par. Białogródka 25 Mikołaj Rozalia Medyńska Hipolita Bartosiewicz Szuńki 21 Aleksander Małgorzata Fidyk Stanisław Kotwicki, Józef Medyński, Tadeusz Oportowski 426-1-66 36V 3 T 86 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QKG?i=85&cat=306849
28 5 1873 Białogródka Karol Ruciński Tarnawka 22 Tomasz Rozalia