Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 314 wyników dla: Tyszecka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 11 1825 Kotelnia Walenty Załenski (Załęski) 4 Zabara s. gen. Andrzej i Gertruda Tyszecka 178-51-251 24a Ż EH
5 12 1825 Kotelnia Gabriel Załenski (Załęski) 6/12 Zabara s. gen. Andrzej i Gertruda Tyszecka 178-51-251 24a Ż EH
23 6 1828 Zasław św. Józefa Wiktor Jarczewski 6 Sławuta rodzice ur. Piotr Jarczewski, Rozalia Tyszecka, z ospy 178-3-94 57V 48 Ż 111 KP2
14 8 1830 Międzyrzec Karolina Tyszecka 9 Międzyrzec c.Jana i Marianny z d.Palczewska 171-1-3 280V 30 R AS 0
21 3 1831 Korzec Antonina Tyszecka 5 Kamionka Storożowska córka Antoniego i Zuzanny z domu Lisiewicz 245-1-5 84 33 R PW 0
6 9 1831 Kotelnia Katarzyna Długosz 40 Zabara z d. Tyszecka, mąż Franciszek, córki Konstancja, Elżbieta i Teresa 178-3-4 216R 66 Ż 427 DM
25 6 1833 Korzec Władysław Rekowski 1/52 Futor Korecki syn Józefa i Józefy z domu Tyszecka 245-1-7 110 62 R PW
20 6 1834 Białogródka Barbara Tyszecka 87 Polachowa ur., z Kaszperskich, wdowa po Janie, synowie Dominik i Ignacy, córki Zuzanna i Dorota 171-1-100 98R 49 Ż DM
7 3 1834 Korzec Domicella Tyszecka 56 Duplinki z gorączki, z d. Honczewska, mąż Wacław Tyszecki, synowie Franciszek i Benedykt, córki Józefata, Małgorzata i Salomea 245-1-8 92v 24 R Na
20 2 1837 Annopol Katarzyna Malinowska 40 Narajówka z d. Tyszecka, mąż Marcin, córki Paulina, Franciszka i Wincentyna 171-1-10 58R 18 R 60 DM
4 2 1837 Dubno Anna Tyszecka 32 Sady zmarła nagle, parafianka dubieńska 823 178R 11 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0186.htm
26 12 1838 Olewsk Franciszka Tyszecka 1 Balarka Snowidowska z ospy 178-3-6 458R 18 Ż Na
3 5 1839 Korzec Dorota Domańska 40 Korzec z d. Tyszecka, mąż Jan, synowie Joachim i Antoni 178-51-433 94R 42 Ż 101
4 5 1840 Owrucz Ewa Tyszecka 16/52 Owrucz z ospy, c. Wlm. Rocha i Ewy z Janowskich 178-3-9 392R 6 Ż 768 MW, DW
23 7 1841 Krzywin Zofia Tyszecka 76w Lisicze Ur., z domu Jaśkowska, wdowa po Stefanie, syn Walenty, córka Agnieszka 171-1-12 40V 16 R Mg
28 8 1841 Niewirków Honorata Tyszecka 79 Niewirków wdowa,z Baranowskich, nie pozostawiła potomstwa 171-1-12 272 V 22 R AS
16 4 1842 Korzec Franciszka Tyszecka 2 Kamionka Suchowolska c. Macieja i Elżbiety z Felińskich 873 186 41 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0098.htm
15 6 1843 Korzec Marianna Tyszecka 4 Huta Krywal córka Józefa i Franciszki 874 258 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0132.htm
28 2 1844 Korzec Małgorzata Tyszecka 82 Futor Korecki bezdzietna wdowa 875 221 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0113.htm
9 3 1845 Korzec Marianna Tyszecka 50 Kamionka Suchowolska z domu Sydorska, mąż Dionizy, synowie Antoni, Maciej, córki Teresa, Aniela, Antonina 876 205 27 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0110.htm
11 1 1847 Korzec Karolina Tyszecka 3 Kamionka Suchowolska córka Rocha i Rozalii z Łaskarzewskich 10 PW R
24 7 1848 Korzec Marianna Tyszecka 51 Korzec z d. Kretowicz, mąż Ignacy, potomstwa nie miała 245-1-14 460R 98 R 887 DM
5 8 1848 Korzec Franciszka Tyszecka 48 Rzeczki epid. cholery, z d. Indykowska [ale i też zapisywana jako Judykowska], mąż Józef synowie Andrzej, Hieronim i Jan, córki Rozalia, Agnieszka, Marcelina, Agnieszka i Tekla 245-1-14 463R 115 R 893 DM
27 11 1850 Korzec Kazimierz Milewski 40 Kamionka Suchowolska z suchot; żona Teresa Tyszecka, synowie Wojciech, Grzegorz i Kajetan, córka Marianna 171-1-16 464v 91 R Na
28 1 1851 Korzec Józef Rykowski 48 Futor Korecki z gniłej gorączki, żona Józefa z d. Tyszecka, synowie Jan, Wincenty, Adam i Aleksander, córki Aniela i Konstancja 178-3-72 116r 8 Ż Na
13 2 1851 Korzec Józefa Rykowska 42w Futor Korecki ze zgniłej gorączki, z d. Tyszecka, mąż Józef, synowie Jan, Wincenty, Adam i Aleksander, córki Aniela i Konstancja 178-3-72 116v 12 Ż Na 0
9 1 1855 Horochów f.Drużkopol Tekla Tyszecka 73 Ochłopów wdowa, synowie Andrzej i Franciszek 93 69 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0040.htm
3 12 1858 Białogródka Anna Tyszecka 67 Beleżyńce ur., mąż Dominik, synowie Józef i Ludwik, córka Franciszka 178-3-74 270V 81 Ż DM
19 5 1862 Korzec Katarzyna Tyszecka 56w Korzec z d. Węgłowska 887 452 47 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0245.htm
10 12 1862 Równe Wiktoria Tyszecka 67 Równe z d. Zarębska, wdowa po Kazimierzu, s. Adam 887 572 47 AGAD 313 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0313.htm
22 1 1862 Berezdów Aleksandra Tyszecka 8/12 Weresek c. Antoniego i Salomei z Waśkowskich 17-1-25 62V 7 Ch 97 DM
22 8 1863 Równe Maria Kazimiera Tyszecka 7/12 Równe c. Adama i Eweryldy z d. Szałaj [Sałaj] 650-1-2 117R 28 R 155 BW
16 10 1865 Żytomierz Józefa Tyszecka 58 Żytomierz z cholery, wdowa z Janowskich, zostawiłą córki: Marię, Salomeę i Zofię po mężu Kuklińską 178-3-61 153V 231 Ż DG
23 2 1866 Krzemieniec Maria Tyszecka 84 Krzemieniec od starości, wdowa po Janie, córki Florentyna i Adolfina 426-1-39 36R 17 T 281 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43R6-T?i=280&cat=305376
5 7 1866 Olewsk Magdalena Rękas 35 Rudnia Zamysłowska z puchliny, z domu Tyszecka, mąż Wincenty Rękas, syn Teodor, Jan, Piotr i Stanisław, córki Marianna i Teresa 178-3-246 14r 8 Ż Na
2 3 1867 St. Oleksiniec Apolonia Wisznicka 75 Stary Taraż ze starości, z d. Tyszecka, szl., wdowa po Ignacym, syn Wincenty 426-1-41 104V 7 T 570
10 8 1870 Olewsk Anastazja Tyszecka 4 Słoboda Snowidowska z gorączki, córka Michała i Domicelli z d. Dawidowicz 178-3-246 27v 32 Ż Na
9 9 1873 Wieledniki Agnieszka Tyszecka 90 Rudnia Niższa Medweżańska wdowa, mąż Teodor Tyszecki 178-3-56 229V 16 Ż MW
10 12 1875 Olewsk Katarzyna Tyszecka 50 Staryki z wewnętrznej choroby, z d. Lech, mąż Jan Tyszecki, synowie Walerian, Piotr Wojciech i Wawrzyniec, córki Paulina, Marianna i Ewa 178-3-246 51r 36 Ż Na
17 10 1879 Olewsk Katarzyna Tyszecka 50 Słoboda Sobiczyńska z bólu głowy, z domu Lech, mąż Tomasz Tyszecki, synowie Karol, Józef, Jan, Franciszek, Stanisław i Michał, córki Teresa, Joanna, Aniela, Karolina i Paulina 178-3-246 68r 8 Ż Na
8 12 1879 Olewsk Katarzyna Kotwicka 55 Rudnia Radowelska z gorączki, z domu Tyszecka, mąż Kacper Kotwicki, synowie Stanisław, Paweł, Ignacy i Michał, córka Marianna 178-3-246 69r 15 Ż Na
27 12 1882 Olewsk Paulina Hanuszewicz 26 Słoboda Aleksandrówka z porodu, z domu Tyszecka, mąż Franciszek Hanuszewicz, synowie Felicjan i Onufry 178-3-246 87r 21 Ż Na
6 6 1882 Olewsk Ewa Tyszecka 7/52 Budki Snowidowskie z czarnej choroby, córka Karola i Agnieszki z d. Kozińskiej 178-3-246 85r 11 Ż Na
27 3 1884 Olewsk Michalina Pokotyło 30 Zolnia z zapalenia płuc, z domu Tyszecka, mąż Feliks Pokotyło, synowie Józef i Michał, córki Ludwika i Antonina 178-3-246 95v 15 Ż Na
30 8 1885 Olewsk Marianna Tyszecka 5 Ludwipol z krwawej biegunki, córka Ignacego i Agnieszki z d. Piekarskiej 178-3-246 105r 41 Ż Na
18 11 1888 Olewsk Rozalia Tyszecka 1 Buda Snowidowska z ospy, córka Jana i Marianny z d. Dawidowicz 178-3-246 130r 53 Ż Na
8 7 1892 Olewsk Ewa Tyszecka 4 Staryki z krwawej biegunki, córka Piotra i Marianny z d. Bronowickiej (wpis w 1893 r.) 178-3-246 165v 7 Ż Na
6 1 1892 Berezne Michalina Tyszecka 4 Tatynne c. Wojciecha i Katarzyny z Anuszkiewiczów 740-2-8 238V 1 R 231 AD1
19 2 1892 Berezne Wojciech Kuriata 70 Rudnia Bobrowska wdowiec, synowie Edward, Teofil, córki Joanna Bekieszczuk i Rozalia Tyszecka 740-2-8 239R 5 R 231 AD1
19 4 1894 Olewsk Aniela Tyszecka 20 lub 18 Buda Snowidowska z suchot, córka Karola i Agnieszki z d. Kozińskiej 178-3-246 177r 23 Ż Na
29 4 1895 Olewsk Domicela Tyszecka 59 Budki Snowidowskie z tyfusu, z domu Dawidowicz, mąż Michał Tyszecki, synowie Feliks i Adam 178-3-246 193r 39 Ż Na
17 5 1897 Olewsk Magdalena Tyszecka 38 Budki Snowidowskie z domu Lech, mąż Józef Tyszecki, synowie Piotr i Wiktor, córki Anastazja, Rozalia, Anna, Paulina i Aniela 178-3-246 204r 12 Ż Na
21 5 1897 Olewsk Magdalena Garbowska 80w Słoboda Lwa ze starości, z domu Tyszecka, mąż szeregowy rezerwy Józef Garbowski 178-3-246 204v 13 Ż Na
7 8 1897 Olewsk Emilia Tyszecka 5 Budki Snowidowskie córka Tomasz i Marianny z d. Dawidowicz 178-3-246 205r 17 Ż Na 0
8 8 1897 Olewsk Aniela Tyszecka 4/12 Budki Snowidowskie z suchot, córka Józefa i Magdaleny z d. Lech 178-3-246 205r 18 Ż Na
23 9 1897 Olewsk Rozalia Tyszecka 2 Budki Snowidowskie z zapalenia płuc, córka Karola i Agnieszki z d. Kozińskiej 178-3-246 206r 22 Ż Na
5 12 1897 Olewsk Kacper Kotwicki 90 słoboda Ozirańska Dąbrowa ze starości, żona Katarzyna z d. Tyszecka, synowie Stanisław, Paweł, Ignacy i Michał, córka Marianna 178-3-246 207r 28 Ż Na
7 2 1899 Olewsk Emilia Tyszecka 1/12 Słoboda Snowidowska z suchot, córka Michała i Łucji z d. Garbowskiej 178-3-246 220r 7 Ż Na
17 2 1899 Olewsk Anastazja Tyszecka 5 Słoboda Snowidowska z tyfusu, córka Józefa i Marii z d. Całko 178-3-246 220v 9 Ż Na
20 3 1907 Korzec Domicela Godunow 62 Budki Uścieńskie z d. Tyszecka, wdowa, nikogo po sobie nie pozostawiła 740-2-332 89V 33 R 95 DM 0
1 2 1920 Korzec Wiktoria Kucmus 60 Rzeczki z domu Tyszecka, mąż Łukasz 740-4-351 38 27 R PW
9 2 1920 Korzec Maria Skubicka 58 Duplinki z domu Tyszecka 740-4-351 39 38 R PW
10 2 1920 Korzec Zofia Tyszecka 35 Kamionka Suchowolska z domu Chodakowska, mąż Bronisław 740-4-351 39 42 R PW
15 2 1920 Korzec Feliks Turowski 3 Czerteż syn Jana i Adeli z domu Tyszecka 740-4-351 40 46 R PW
6 4 1920 Korzec Marian Turowski 17 Czerteż syn Jana i Adeli z domu Tyszecka 740-4-351 45 104 R PW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
14 3 1787 Zaturce Józef Drozdowski Semerynki Marcin Apolonia Wlm. Filip Frankowski kawaler, Tekla Tyszecka panna, Ignacy Missiński, Brygitta Borzęcka panna 297-1-46 7V Ł 698 DW 0
18 3 1807 Ostróg Gabriel Chęciński Milatyn Dionizy Anna Tyszecka Jan Laskowski, Marianna Rutkowska 297-1-136 63 Ł SK
6 5 1827 Zasław św. Józefa Joanna Galińska Sławuta Wincenty Łucja Tyszecka 178-3-9 34 34 Ż MO 67
18 6 1827 Korzec Norbert Antoni Domański Przedmieście Korca Jan Dorota Tyszecka Stanisław Domański wdowiec i Katarzyna Ber 245-1-1 70V 60 R 139 DM
9 2 1829 Krzywin Apolonia Terlecka Lisicze Andrzej Agnieszka Tyszecka ch.10.02.1829, Ur. Jan Wilchem, Sł. Aniela Piasecka ż. Stefana 171-1-2 29R 3 R Mg
15 2 1829 Kotelnia Antonina Załęska Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka c. ur., chrzest 15.02, chrzestni: ur.ur. Sabba Niemierzycki, Salomea Moszkowska żona Bazylego, as.: Eliasz Kłodnicki, Marianna Borzymska żona Felicjana 178-51-300 17 12 Ż EH
7 2 1829 Międzyrzec Romuald Jan z Maty Czerwiński Międzyrzec Feliks Marianna Kosmowska Jan Kowacz,Honorata z Baranowskich Tyszecka.As. Augustyn Oponowicz,Tekla z Serwińskich Marczewska 171-1-2 257V 12 R AS
18 5 1829 Korzec Antoni Sikorski Karczma Kazimierz Marianna Wakulska Wincenty Zbrożek i Petronela Tyszecka panna 245-1-3 70R 51 R 137 DM
15 6 1829 Korzec Jan Sikorski Słobódka Dereżeńska Grzegorz Ludwika Łabudzińska Jakub Chomicz i Teresa Sawicka, asyst. Mateusz Sikorski i Franciszka Tyszecka zamężna 245-1-3 72R 61 R 141 DM
30 7 1830 Olewsk Katarzyna Tyszecka Balarka Olewska Teodor Agnieszka Gawłowska Grzegorz Tyszecki i Teresa Sosnowska panna 178-3-3 490V 24 Ż Na
18 9 1830 Olewsk Franciszka Tyszecka Balarka Snowidowska Grzegorz Marianna Januszkiewicz Joachim Chmielowski, Apolonia żona Jana Boczkowskiego 178-3-4 446R 6 Ż Na 873
25 8 1830 Żytomierz Ludwika Róża Tyszecka Żytomierz Roch Hipolit Józefa Janowska Andrzej Zarębski Regina Kiryczenko Anna ZarębskaDawid Piątkowski Wiktoria Tyszecka 178-3-3 35V 256 Ż MP
8 2 1830 Zasław św. Józefa Leon Konstanty Galiński Sławuta Wincenty Łucja Tyszecka Stanisław Traczewski, Franciszka Misiurewicz 178-3-96 17R 13 Ż 31 RG
31 10 1830 Annopol Antoni Ignacy Lisowski Glinniki Franciszek Franciszka Tołczan dopeł.chrztu 11.11., Tomasz Kulczycki i Marianna Tyszecka ż. Ignacego 171-1-3 133V 53 R 139 DM
27 12 1830 Annopol Franciszka Malinowska Narajówka Marian Katarzyna Tyszecka Tomasz Janiszewski i Konstancja Jasińska ż. Stanisława 171-1-3 134V 61 R 140 DM
4 8 1830 Berezdów Justyna Aniela Rykowska Chyżawka Józef Józefa Tyszecka Ambroży Tyszecki i Krystyna Jasińska panna, asyst. Eliasz Roszkowski i Marianna żona Bazylego 245-1-4 95V 68 R 189 DM
29 1 1830 Korzec Antonina Tyszecka Kamionka Dominik Marianna Sidorska Wojciech Dąbrowski i Salomea Wasilewska panna 245-1-4 57V 14 R 113 DM
8 2 1830 Korzec Agnieszka Tyszecka Słobódka Derażeńska Józef Franciszka Indykowska Wawrzyniec Leśnicki i Anna Jezierska ż. Józefa 245-1-4 58V 22 R 115 DM
2 5 1830 Korzec Józefa Kamińska Koszelów Maciej Magdalena Tyszecka Mikołaj Anglikowski i Eleonora Raczewska panna, asyst. Karol Betner i Katarzyna Zalewska panna 245-1-4 63R 58 R 124 DM
1 6 1830 Korzec Ferdynand Ostrowski Hołownica Józef Julianna Chrzanowska Antoni Kokulski i Petronela Tyszecka panna 245-1-4 64V 69 R 127 DM
24 11 1831 Krzywin Katarzyna Terlecka Lisicze Jędrzej Agnieszka Tyszecka ch.26.11.1831, Ur. Jan Wilchelm, Ur. Benedykta Sadkowska panna 171-1-4 36R 19 R Mg
22 1 1831 Olewsk Marcelina Tyszecka Balarka Snowidowska Paweł Jadwiga Rudnicka Józef Rudnicki, Marcela Boczkowska 178-3-4 446R 2 Ż Na 873
2 1 1831 Zasław św. Józefa Jan Ewangelista Wiktor Tarczewski Sławuta ur. Piotr Rozalia Tyszecka ur.Michał Malinowski, Marianna Mierzejewska. 178-3-97 26V 3 Ż 52 RG
20 8 1831 Kotelnia Kajetan Załenski (Załęski) Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka chrzest 20.08., Felicjan Burzymski i Salomea Moszkowska ż. Bazylego 178-3-4 197V 24 Ż 391 EH, DM
17 11 1832 Białogródka Konstancja Sankowska Teleżyńce Gabriel Tekla Mulakowska Michał Dębicki i Anna Tyszecka ż. Dominika 178-3-98 52R 121 Ż DM
24 6 1832 Korzec Zofia Tyszecka Kamionka Antoni Zuzanna Lesiewicz Dionizy Tyszecki i Zofia Milewska ż. Antoniego 245-1-6 65r 54 R Na
6 7 1832 Korzec Marianna Sidorska karczemka Wierzyca Kazimierz Kunegunda Konefał Jan Wieczorkowski i Marianna Tyszecka wdowa 245-1-6 66r 59 R Na
16 7 1832 Korzec Rozalia Czarnecka Korzec Jakub Agata Bilewicz Leopold Mikulski i Petronella Tyszecka 245-1-6 66v 62 R Na
27 7 1832 Zasław św. Józefa Ignacy Kozłowski Sławuta Józef Łucja Tyszecka Jan Szostakowski, Justyna Sieromska 178-3-98 20R 47 Ż 39 RG
14 12 1833 Kotelnia Franciszek Załenski (Załęski) Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka s. ur., chrzest 15.12, chrzestni: ur.ur.: Felicjan Burzymski, Józefa Sieszycka żona Jana, as.: Eliasz Kłodnicki, Marianna Berezowska panna 178-51-300 61 48 Ż EH
14 1 1833 Korzec Marcelina Tyszecka Futor Hołownicki, Hołownica Józef Franciszka Judykowska 245-1-7 70 9 R PW
15 1 1833 Korzec Petronela Marcela Malinowska Futor Korecki Bazyli Dorota Tyszecka 245-1-7 71 11 R PW
19 6 1833 Korzec Władysław Rekowski Futor Korecki Józef Józefa Tyszecka 245-1-7 81 70 R PW
8 5 1833 Niewirków Marianna Kamińska Niewirków Maciej Magdalena Tyszecka Karol Jasiński,Wiktoria Romana ż.Asyst.Grzegorz Filonczuk, Marianna Prokopnikowa 171-1-6 263 R 19 R AS
15 12 1834 Kuniów Tomasz Rudnicki Kuniów Franciszek Emilia Tyszecka R 77 V 91 0
3 4 1834 Krzywin Wincenta Malinowska Hołowle Marcin Katarzyna Tyszecka ch. 4.04.1834, Ur. Franciszek Białoszewski, Ur. Agata Malinowska panna 171-1-7 46R 11 R Mg
28 2 1834 Korzec Wacław Milewski Kamionka Suchowolska Kazimierz Teresa Tyszecka Jan Milewski i Anastazja Kuklinowska ż. Wawrzyńca 245-1-8 69v 38 R Na
29 8 1834 Korzec Jan Rekowski Futor Korecki Józef Józefa Tyszecka Wawrzyniec Prota... promot kościoła koreckiego i Anna Rekowska ż. Jana 245-1-8 78v 96 R Na
5 11 1834 Korzec Karolina Malinowska Futor Korecki Andrzej Dorota Tyszecka Jan Rykowski i Rozalia Chodakowska ż. Wincentego, asystowali Franciszek Kokulski i Jóżefa Rykowska ż. Józefa 245-1-8 81v 114 R Na
17 9 1834 Berezdów Józef z Kupertynu Lisowski Berezdów Tomasz Franciszka Tołczan Piotr Tchórzewski i Marianna Tyszecka ż. Ignacego, Feliks Świderski i Anna Otowczyc 245-1-8 111R 57 R 16 DM
15 2 1834 Zasław św. Józefa Konstanty Tarczewski Sławuta Piotr Rozalia Tyszecka Adam Sieromski, Agata Markowska 178-3-100 20V 11 Ż 43 RG
3 4 1835 Krzywin Wincenty Terlecki Lisicze Andrzej Agnieszka Tyszecka ch. 9.04.1835, Ur. Jan Wilchem, Ur. Tekla Okońska ż. Wojciecha 171-1-8 67V 12 R Mg
30 5 1835 Zasław św. Józefa Feliks Kozłowski Sławuta Józef Łucja Tyszecka Józef Iwaszkiewicz, Marianna Lubekowa 178-3-101 43 85 Ż SK
1 1 1835 Korzec Agnieszka Tyszecka Bryków Józef Franciszka Judykowska 245-1-9 53 2 R PW
21 3 1836 Lachowce Marianna Łastowska Mikłasze Hieronim Agnieszka Malinowska Franciszek Kałamarzewicz i Tekla Tyszecka ż. Józefa 171-1-9 101R 21 R DM
11 5 1836 Lachowce Zygmunt Mamert Rudnicki Turówka Franciszek Emilia Tyszewska [Tyszecka] Feliks Urbanowicz i Józefa Popławska ż. Jana 171-1-9 103R 36 R DM
2 11 1836 Korzec Grzegorz Milewski Kamionka Suchowolska Kazimierz Franciszka Tyszecka Józef Iwanicki i Elżbieta Felińska panna 245-1-10 83r 129 R Na 0
23 12 1836 Korzec Anna Malinowska Futor Korecki Bazyli Dorota Tyszecka Józef Rykowski i Rozalia Chodakowska ż. Wincentego; asyst. Józef Kisiel i Marianna Siecińska ż. Antoniego 245-1-10 85v 142 R Na
27 4 1836 Kotelnia Helena Załęska Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka Felicjan Burzymski i Salomea Moszkowska ż. Bazylego 178-51-386 279V 31 Ż 283 DM
21 8 1836 Kotelnia Stefan Siomaszko Mińkowce Fortunat Rozalia Tyszecka Jan Kłapiszewski i Łucja Miłkowska ż. Michała 178-51-386 283R 59 Ż 286 DM
23 9 1837 Lachowce Aniela Tekla Rudnicka Turówka Franciszek Emilia Tyszecka Wlm Andrzej Popławski i Katarzyna Gluzicka ż. Jana 171-1-10 109R 55 R DM
17 4 1837 Białogródka Honorata Krauze Tarnawka Mikołaj Honorata Rabczewska Jan Radzimiński i Anna Tyszecka 178-3-108 150V 53 Ż DM
8 5 1837 Korzec Wincenty Teresiusz Rykowski Futor Korecki Józef Józefa Tyszecka 245-1-11 81 68 R PW
10 10 1837 Korzec Franciszka Tyszecka Kamionka Roch Rozalia Łaskarzewska 245-1-11 91 108 R PW
22 10 1837 Korzec Tekla Tyszecka Bryków Józef Franciszka Indykowska (Judykowska) 245-1-11 92 112 R PW
30 9 1837 Zasław św. Józefa Hieronim Kozłowski Sławuta Józef Łucja Tyszecka Stanisław Sławecki, Marianna Lubek 178-3-108 70R 93 Ż 134 RG
13 4 1838 Białogródka Leon Rogulski Suchorzyńce Jędrzej Marianna Glińska Ignacy Różycki i Anna Tyszecka ż. Dominika 178-3-110 136V 46 Ż DM
12 1 1838 Korzec Paulina Tyszecka Hozdów Franciszek Honorata Czaplińska Ignacy Tyszecki i Dominika Kondratowicz 245-1-12 60V 15 R 62 DM
28 1 1838 Korzec Antonina Czerkawska Korzec Wojciech Teofila Masłowska Wincenty Czerkawski i Marianna Tyszecka zamężna 245-1-12 61V 23 R 63 DM
4 3 1838 Korzec Wiktoria Chodakowska Futor Korecki Ignacy Marianna Czaplińska Konstanty Chodakowski i Józefa Tyszecka ż. Józefa 245-1-12 63V 35 R 65 DM
16 7 1838 Korzec Anna Tyszecka Kamionka Suchowolska Maciej Elżbieta Chilińska Franciszek Markiewicz i Wiktoria Korzeniowska zamężna 245-1-12 71V 83 R 73 DM
19 7 1838 Korzec Anna Hryciuk Korzec Kazimierz Marianna Jaźwińska Franciszek Śmiałkowski i Marianna Tyszecka wdowa 245-1-12 72R 85 R 73 DM
19 12 1839 Korzec Stanisław Milewski Kamionka Suchowolska Kazimierz Teresa Tyszecka 871 126 79 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0067.htm
11 11 1839 Zasław św. Jana Michalina Rudnicka Zasław Franciszek Emilia Tyszecka Narcyz Fotyński i Anna Poznańska 178-3-112 9V 47 Ż 20 DM
13 2 1839 Korzec Franciszka Julia Kałużyńska Korzec Franciszek Marianna Marcinkiewicz Ludwik Kamiński żonaty, Marianna Tyszecka wdowa 178-51-433 60R 24 Ż 65
18 9 1839 Korzec Józef Dulewicz Korzec Ignacy Apolonia Myczkowska Piotr Budkiewicz żonaty, Marianna Tyszecka wdowa 178-51-433 75R 115 Ż 80
25 12 1839 Korzec Adam Rykowski Futur Hozdowski Józef Józefa Tyszecka Ignacy Tyszecki żonaty, Marianna Rykowska żona 178-51-433 80V 142 Ż 85
18 4 1840 Korzec Marianna Tyszecka Horodnica Józef Franciszka Judykowska 871 122 64 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0065.htm
29 8 1840 Korzec Augustyn Chudziec Horodnica Piotr Zofia Głowacka Franciszek Osiński, Franciszka Tyszecka żona Józefa 871 132 101 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0070.htm
3 10 1840 Korzec Franciszka Tyszecka Kamionka Suchowolska Maciej Elżbieta Felińska 871 136 114 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0072.htm
29 4 1840 Kotelnia Stanisław Załęski Zabara Andrzej Gertruda Tyszecka Grzegorz Długosz i Urszula Berezowska ż. Kazimierza 178-3-9 166V 19 Ż 331 DM
14 12 1841 Korzec Franciszek Borowski Korzec Stanisław Angela Tyszecka 872 220 125 0
12 1 1841 Kuniów Antonina Augustyna Tyszecka Dobryń Ambroży Franciszek Honorata Czaplińska 171-1-12 53 R 3 R
6 12 1841 Miropol Barbara Bagińska Polanki Kazimierz Marianna Jasińska Józef Jasiński i Marianna Tyszecka ż. Jana 872 372 81 AGAD 197 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0197.htm
31 10 1842 Tuczyn Karol Kozłowski Tuczyn Józef Łucja Tyszecka 881 194 V 40 0
22 1 1842 Korzec Agata Felińska Kamionka Suchowolska Józef Elżbieta Tyszecka 873 116 14 PW 0
14 8 1842 Korzec Kajetan Milewski Kamionka Suchowolska Kazimierz Teresa Tyszecka 873 141 89 PW 0
28 7 1842 Nieświcz Zofia Golijewska Nieświcz Jan Marianna Lesiecka Dominik Jachowski, Apolonia Tyszecka 437 5 21 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0003.htm
19 3 1843 Korzec Aleksander Rykowski Ołyczówka Józef Józefa Tyszecka 874 183 46 PW 0
13 4 1843 Korzec Karolina Tyszecka Kamionka Suchowolska Roch Rozalia Łaskarzewska 874 188 62 PW 0
15 11 1844 Białogródka Aleksander Budkowski Chrystówka Kwiryn Wincentyna Rzepecka Mikołaj Strzemecki i Anna Tyszecka ż. Dominika 905-2-2 15R 114 W 30 DM
19 4 1845 Korzec Jan Milewski Balarka Lubtowska Kazimierz Teresa Tyszecka 876 145 57 PW 0
2 10 1845 Korzec Teofila Tyszecka Kamionka Suchowolska Roch Rozalia Łaskarzewska 876 162 110 PW 0
14 8 1845 Toporyszcze Euzebiusz Rudnicki Horoszki Franciszek Emilia Tyszecka Samuel van Raaben i Mina Selemberg ż. Fryderyka 178-3-12 462R 105 Ż 901 DM
17 2 1846 Korzec Julia Konstancja Rykowska Futor Korecki Józef Józefa Tyszecka 877 130 23 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0072.htm
6 8 1846 Korzec Klara Felińska Kamionka Suchowolska Józef Elżbieta Tyszecka 877 147 74 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0080.htm
1 5 1847 Korzec Marianna Tyszecka Kamionka Suchowolska Dionizy Katarzyna Węglowska 245-1-13 70 V 42 R 0
31 5 1847 Korzec Marianna Milewska Kamionka Suchowolska Kazimierz Teresa Tyszecka 20 54 PW R
23 9 1847 Korzec Tekla Tyszecka Kamionka Suchowolska Maciej Elżbieta Felińska 36 100 R PW
4 2 1847 Olewsk Agnieszka Lech Staryki Jan Teresa Lech Michał Lech i Katarzyna Tyszecka żona Jana 178-3-19 479R 10 Ż Na
5 10 1847 Olewsk Teresa Kotwicka Rudnia Radowelska Kasper Katarzyna Tyszecka Marcin Kotwicki i Francizka Kotwicka panna córka Ludwika 178-3-19 481V 29 Ż Na
18 6 1847 Torczyn Wiktor? Hyrycz Usicze Paweł Klara Tchorzewska? Luciusz Szczebietowicz, Apolonia Tyszecka 634 7 19 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20634/pages/PL_1_436_634_0004.htm
23 2 1848 Korzec Jan Feliński Kamionka Suchowolska Józef Elżbieta Tyszecka Franciszek Czekalski i Apolonia Bagińska 245-1-14 406V 41 R 786 DM
14 3 1848 Korzec Grzegorz Różański Korzec Jakub Teresa Tyszecka Piotr Poradowski i Aniela Borkowska ż. Stanisława 245-1-14 408V 53 R 790 DM
29 5 1848 Korzec Michalina Tyszecka Kamionka Suchowolska Roch Rozalia Łaskarzewska Konstanty Czekalski i Anna Budzińska ż. Eliasza 245-1-14 412V 76 R 798 DM
7 12 1848 Korzec Barbara Tyszecka Kamionka Suchowolska Florian Antonina Bielecka Józef Feliński i Elżbieta Tyszecka 245-1-14 423R 139 R 819 DM 0
28 7 1849 Starokonstantynów Roman Faszowicz Holunki Erazm Róża Tyszecka 178-3-118 18V-19R 90 Ż
15 1 1849 Korzec Antoni Czapliński Koseniów Tadeusz Tekla Rykowska Bazyli Chodakowski i Honorata Tyszecka ż. Ambrożego 245-1-15 421V-423R 6 R 575 DM
16 4 1850 Białogródka Józefa Wolska Tarnawka Jan Feliksa Tyszecka Edward Kessler i Eleonora Głowacka ż. Mikołaja 178-3-119 478V-479R 31 Ż DM
19 2 1850 Korzec Helena Różańska Korzec Jakub Teresa Tyszecka Piotr Poradowski i Eleonora Talkowicz ż. Stanisława 171-1-16 398v-399r 27 R Na
19 3 1850 Korzec Józefa Tyszecka Kamionka Suchowolska Maciej Elżbieta Felińska Tadeusz Korzeniowski i Franciszka Borowska 171-1-16 402v-403r 38 R Na 0
24 9 1850 Korzec Tekla Tyszecka Hozdów Ambroży Honorata Czaplińska Andrzej Bronakowski i Barbara Sydonowicz ż. Franciszka 171-1-16 419v-420r 99 R Na
26 9 1850 Korzec Michał Jankowski Balarka Lubtowa Józef Joanna Tyszecka Jakub Czerwiński i Jadwiga Gajdemska ż. Andrzeja 171-1-16 419v-420r 100 R Na
2 5 1851 Olewsk Antonina Rękas Rudnia Zamysłowicka Wincenty Magdalena Tyszecka Paweł Rękas i Brygida Rękas 178/3/31 603V-604R 16 Ż Na
8 8 1851 Olewsk Paweł Garbowski Rudnia Lwa Józef Magdalena Tyszecka Piotr Chomątowski i Maria Hanuszkiewicz panna 178/3/31 606V-607R 27 Ż Na
20 12 1851 Olewsk Aniela Tyszecka Balarka Snowidowicka Tomasz Katarzyna Lech Wincenty Gawłowski i Agnieszka Gawłowska żona Pawła 178/3/31 608V-609R 35 Ż Na
21 2 1851 Korzec Anna Mampel Korzec Mikołaj Tekla F...kowska Andrzej Bronikowski i Marianna Tyszecka 178/3/72 62v-63r 16 Ż Na
25 2 1851 Korzec Jan Feliński Kamionka Suchowolska Józef Elżbieta Tyszecka Konstanty Czekalski i Elżbieta Tyszecka ż. Macieja 178/3/72 65v-66r 26 Ż Na 0
21 6 1854 Olewsk Teodor Rękas Rudnia Zamysłowska Wincenty Magdalena Tyszecka Paweł Rękas i Rozalia Chomętowska żona Jana 178/3/38 700V-701R 16 Ż Na
15 3 1856 Olewsk Marianna Lech Staryki Feliks Agnieszka Lech Jan Garbowski i Katarzyna Tyszecka ż. Jana 178-3-126 788V-789R 13 Ż Na
10 1 1856 Olewsk Paulina Tyszecka Staryki Jan Katarzyna Lech Jan Garbowski i Anna Hanuszkiewicz panna 178-3-126 788V-789R 14 Ż Na
23 9 1856 Lachowce Piotr Zaręba Kornica Paweł Aniela Korzeniowska Józef Pilewski i Franciszka Tyszecka panna 171-1-67 584V-585R 41 R 567 DM
20 7 1857 Olewsk Paweł Kotwicki Rudnia Radowelska Kacper Katarzyna Tyszecka Jan Kotwicki i Marianna Rudnicka ż. Mateusza 178-3-126 789V-790R 17 Ż Na
12 2 1858 Korzec Piotr Jankowski Kamionka Suchowolska Józef Joanna Tyszecka Michał Korzeniowski i Agnieszka Karasiewicz ż. Józefa 650-1-1 6V-7R 22 R Na 0
28 3 1858 Korzec Stanisław Bazyliński Majdan Wieżycki Mikołaj Justyna Zawadzka Jan Kowalski i Honorata Tyszecka ż. Ambrożego 650-1-1 13V-14R 47 R Na
2 4 1858 Korzec Monika Tyszecka Kamionka Suchowolska Maciej Elżbieta Felińska Józef Feliński i Katarzyna Zawadzka 650-1-1 14V-15R 51 R Na
15 8 1858 Korzec Warzyniec Feliński Kamionka Suchowolska Józef Elżbieta Tyszecka Michał Korzeniowski i Elżbieta Tyszecka ż. Macieja 650-1-1 23V-24R 87 R Na
25 5 1858 Olewsk Piotr Rękas Rudnia Zamysłowska Wincenty Magdalena Tyszecka Julian Szydłowski i Teresa Hanuszkiewicz ż. Jana 178-3-128 173v-174r 29 Ż Na
7 11 1860 Białogródka Leonard Sławecki Ledzianka Tomasz Marianna Wierzbicka Bazyli Sławecki i Agata Tyszecka ż. Józefa 178-3-75 126V-127R 107 Ż DM 0
3 6 1861 Białogródka Waleria Tyszecka Ledzianka Józef Agata Sławecka Bazyli Sławecki i Justyna Kobierska ż. Grzegorza 178-3-76 123V-124R 37 Ż DM
24 11 1861 Ostropol Jan Miliniewski Józefówka Jan Helena Kozieradzka Bernard Łotocki i Teresa Tyszecka ż. Jana, asyst. Władysław Łotocki i Hiacynta Mańkowska ż. Timofieja 178-3-76 314V-315R 49 Ż 595-596 DM
13 10 1863 Berezdów Teresa Tyszecka Zabara Antoni Salomea Waśkowska Leon Nagalewski i Karolina Wyhowska ż. Eliasza 178-3-169 18V-19R 71 Ż 38-39 DM
22 3 1863 Korzec Marcelina Chodorowska Kropiwnia Józef Joanna Tyszecka chrzest 24.03.1863, Stanisław Wiszniewski i Agnieszka Kalińska ż. Jakuba 650-1-2 6V-7R 18 R 8 BW
11 4 1863 Korzec Kamila Gołdowska Kamionka Suchowolska Stanisław Franciszka Tyszecka chrzest 14.04.1863, Antoni Markiewicz i Julia Czekalska ż. Leona 650-1-2 7V-8R 23 R 9 BW
24 4 1863 Korzec Grzegorz Jankowski Kamionka Józef Julianna Tyszecka chrzest 25.04.1863, Konstanty Czekalski i Zofia Jankowska ż. Antoniego 650-1-2 8V-9R 27 R 10 BW
21 11 1863 Korzec Anna Gajewska Kamionka Suchowolska Teodor Teofila Tyszecka chrzest 23.11.1863, Grzegorz Karasiewicz i Julianna Czekalska ż. Wojciecha 650-1-2 20V-21R 70 R 22 BW
3 3 1863 Równe Maria Kazimiera Myszecka Równe Adam Ewerylda Szałaj chrzest 10.03.1863, Franciszek Dziczkowski i Aleksandra Szałaj, as. Kazimierz Dobroniski i Jadwiga Tyszecka panna 650-1-2 94V-95R 10 R 125 BW
20 10 1864 Białogródka Maria Józefa Sławecka Rublanka Bazyli Marianna Janczyńska Jan Sławecki i Agata Tyszecka ż. Józefa 178-3-81 89V-90R 96 Ż DM
20 12 1865 Wieledniki Waleria Turowska Berezowy Grud Jan Tekla Tyszecka 178-3-56 66V 15 Ż MW
7 5 1865 Berezdów Antonina Jasińska Zabara Franciszek Marianna Bronicz Eliasz Wyhowski i Salomea Tyszecka ż. Antoniego 178-3-169 36V-37R 38 Ż 74-75 DM
26 12 1866 Olewsk Antoni Garbowski Borowska Słoboda Jan Teresa Tyszecka 178-3-57 61V-62R 2 Ż
16 10 1866 Olewsk Lucjanna Tyszecka Rudnia Staryki Mikołaj Dorota Lech mieszcz. Jan Lech, 1-dw. Klara Tyszecka panna 178-3-57 67V-68R 35 Ż
27 4 1867 Torczyn Ludwik Hyrycz Usicze Kajetan Anastazja Romanowska Łukasz Hyrycz, Marianna Tyszecka ż. Gabriela, as.: Gabriel Tyszecki, Agnieszka H 653 10-11 19 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0006.htm
24 10 1868 Wieledniki Ludwika Turowska Berezowy Grud Jan Tekla Tyszecka 178-3-56 119V 11 Ż MW
14 9 1869 Białogródka Maria Tyszecka Ledzianka Józef Agnieszka Sławecka Tomasz Faliński i Marianna Sławecka 178-3-81 437V-438R 114 Ż DM
10 1 1871 Wieledniki Marek Turowski Berezowy Grud Jan Tekla Tyszecka 178-3-56 169V 23 Ż MW
15 9 1872 Nowogród Wołyński Marianna Bazylińska Chutor Zwiahelski Rafał Teresa Bielak Tomasz Borewicz, Regina Tyszecka panna 178-3-156 265V-266R 217 Ż 528 DW
30 1 1873 Wieledniki Antoni Turowski Berezowy Grud Jan Tekla Tyszecka 178-3-56 211V 16 Ż MW
30 1 1873 Wieledniki Wincenty Turowski Berezowy Grud Jan Tekla Tyszecka 178-3-56 211V 17 Ż MW
6 3 1878 Radziwiłłów Katarzyna Tyszecka Radziwiłłów Ludomir Maria Bartwińska 1-72 36V-37R 8 T
21 1 1880 Radziwiłłów Bronisława Tyszecka Kiwerce Ludomir Maria Bartwińska 1-74 52 V-53 R 8 T 0
2 10 1880 Berezdów Rozalia Radomska Maraczówka Ludwik Wiktoria Waśkowska Wincenty Ejsmont i Salomea Tyszecka ż. Antoniego 178-3-169 586V-587R 105 Ż DM
15 12 1880 Berezdów Piotr Tymiński Chwoszczówka Tomasz Teofila Bilecka Rafał Turakiewicz i Teresa Tyszecka panna 178-3-169 589V-590V 124 Ż DM
13 10 1880 Krzemieniec Zofia Skawińska Kokorów NN Józefa Herkulian Stebelski, Wiktoria Tyszecka 426-1-75 5V-6R 18 T 14 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47W-M?i=13&cat=834008
3 5 1881 Berezdów Wincentyna Łukomska Korytyszcze Wojciech Aniela Tyszecka Adam Nagalewski i Teresa Tyszecka panna 178-3-169 600V-601R 36 Ż DM
17 8 1881 Berezdów Waleria Nagajewska Maraczówka Adam Eleonora Mińkiewicz Stanisław Majewski i Salomea Tyszecka ż. Józefa 178-3-169 610V-611R 74 Ż DM
1 3 1881 Krzemieniec Wiktoria Albina Kamieńska Kokorów Witold Izydor Olimpia Maria Tyszecka Józef Kamiński, Felicja Tyszecka 426-1-75 5V-6R 17 T 14 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47W-M?i=13&cat=834008
5 6 1881 Berezne Felicjan Garbowski Omelno Jan Teresa Tyszecka Tomasz Garbowski i Katarzyna Lech ż. Jana 740-2-5 49V-50R 43 R 49 DM
29 3 1881 Berezne Jan Bronowicki Rudnia Nowa Mikołaj Klara Tyszecka Karol Żygadło i Marianna Bronowicka ż. Bazylego 740-2-5 47V-48R 33 R 47 DM 0
16 4 1882 Olewsk Ewa Tyszecka Snowidowicze Karol Antonina Skurzyńska 178-3-57 321V-322R 33 Ż
31 7 1882 Olewsk Marianna Zalewska Borowskie Budki Walerian Tekla Tyszecka 178-3-57 327V-328R 58 Ż
20 8 1882 Olewsk Ewa Zalewska Borowskie Budki Franciszek Ewa Tyszecka 178-3-57 329V-330R 65 Ż
2 12 1882 Olewsk Franciszka Tyszecka Snowidowskie Budki Franciszek Marianna Lech 178-3-57 334V-335R 85 Ż
22 2 1882 Berezne Marianna Kuriata Rudnia Kniaźsielska Adam Anna Tyszecka Karol Żygadło i Ludwika Kuriata ż. Wojciecha 740-2-5 86V-87R 35 R 81 DM
13 9 1886 Berezne Jan Garbowski Omelno Jan Teresa Tyszecka Tomasz Żygadło i leontyna Lech panna 740-2-6 55V-56R 78 R 55 AD1
19 3 1887 Berezne Józef Bronowicki Nowa Rudnia Mikołaj Klara Tyszecka Grzegorz Bronowicki i Marianna Kuriata panna 740-2-6 86V-87R 34 R 79 AD1
24 3 1887 Berezne Karolina Kuriata Nowa Rudnia Adam Anna Tyszecka Franciszek Kuriata i Irena Kuriata ż. Kacpra 740-2-6 86V-87R 36 R 79 AD1
6 12 1888 Torczyn Adam Hyrycz Usicze Władysław Teresa Garczyńska Jan Hyrycz, Józefa Teszecka (Tyszecka) 674 48 EH
18 8 1890 Torczyn Ludwik Cygan Usicze Paweł Salomea Witwińska Michał Cygan, Antonina Tyszecka ż. Józefa 676 16-17 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0009.htm
29 7 1890 Krzemieniec Władysław Ignacy Kamiński Kokorów Witold Izydor Olimpia Tyszecka 0.1-81W 19V-20R 73 T
20 11 1892 Torczyn Klementyna Holc Usicze Marcin Karolina Siedlecka Antoni Bujalski, Józefa Tyszecka z. Łukasza 678 30-31 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0016.htm
28 2 1893 Berezne Marcelina Kuriata Nowa Rudnia Adam Anna Tyszecka Franciszek Cielecki i Katarzyna Kuriata ż. Stefana 740-2-8 253V-254R 45 R 244 AD1
20 4 1895 Berezne Józef Kuriata Nowa Rudnia Adam Anna Tyszecka Jan Kuriata i Zofia Bronowicka ż. Wincentego 740-2-7 47V-48R 42 R 49 AD1
20 9 1898 Torczyn Piotr Staniszewski Usicze NN Katarzyna Szczepańska Antoni Tyszecki, Anna Tyszecka panna 935 14V-15R 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0015.htm
15 2 1903 Berezne Agafia Tyszecka Tyszyca Wojciech Katarzyna Anuszewicz Marcin Rudnicki i Marianna Lech zamężna 740-4-2 12V-13R 57 R 14 DM
2 1 1907 Korzec Serafina Budzińska Kamionka Suchowolska Franciszek Domicela Turowska Antoni Wiszniewski i Ludwika Tyszecka ż. Feliksa 740-2-332 3V-4R 12 R 5 DM
29 3 1907 Korzec Tekla Romańska Rzeczki Franciszek Zuzanna Tyszecka Ignacy Bilewicz i Paulina Tyszecka panna 740-2-332 22V-23R 110 R 25 DM
8 4 1907 Korzec Bronisława Tyszecka Futor Gwozdowski Jan Aniela Wilczyńska Andrzej Tyszecki i Aleksandra Bilewicz ż. Ignacego 740-2-332 24V-25R 119 R 27 DM
31 7 1907 Korzec Ignacy Bronowicki Kozak Dominik Maria Sadowska Mikołaj Zwolski i Paulina Tyszecka panna 740-2-332 42V-43R 206 R 45 DM
28 8 1907 Korzec Bronisława Konobrocka Kamionka Suchowolska Rajmund Emilia Kolor Feliks Kolor i Aniela Tyszecka ż. Franciszka 740-2-332 47V-48R 232 R 50 DM
16 10 1907 Korzec Bronisława Nieczyporowska Kamionka Suchowolska Konstanty Kornelia Tyszecka Mikołaj Tyszecki i Zofia Chodakowska panna 740-2-332 55V-56R 271 R 58 DM
24 10 1907 Korzec Adolf Turowski Czerteż Jan Adela Tyszecka Antoni Bronowicki i Paulina Tyszecka panna 740-2-332 55V-56R 274 R 58 DM
1 3 1912 Korzec f. Horodnica Aniela Dorosz Anastaziówka Mała Leon Emilia Cyrklewicz Wincenty Cyrklewicz i Maria Tyszecka ż. Hipolita 178-3-181 66V-67R 31 Ż 133-134 DM
1 6 1912 Torczyn Zygmunt Tyszecki Usicze Nikodem Bronisława Błędowska Erazm Szczebietowicz, Zofia Tyszecka ż. Konstantego 1042 20-21 37 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0013.htm
5 4 1917 Torczyn Wincentyna Tyszecka Usicze Nikodem Bronisława Blendowska 1082 7 21 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0007.htm
1 11 1920 Berezne Zofia Lech Rudnia Bobrowska Józef Antonina Tyszecka Romuald Dowhalski, Katarzyna Kotwicka 740-4-11 106V 167 R AS
15 10 1920 Międzyrzec Ludwik Kozłowski Międzyrzec Korecki Józef Anna Tyszecka Stefan Bokacki,Stefania Małaszewska panna 740-4-363 11V 43 R AS
2 2 1920 Korzec Maria Tyszecka Mikołaj Aniela Czekalska Adolf Bagiński, Sabina Ostrowska 740-4-351 1 12 R PW
4 3 1920 Korzec Apolonia Tyszecka Wincenty Józefa Soroczyńska Mikołaj Soroczyński, Bronisława Soroczyńska 740-4-351 4 36 R PW
6 4 1920 Korzec Lucjan Budziński Franciszek Domicela Turowska Józef Karasiewicz, Józefa Tyszecka 740-4-351 6 47 R PW
5 4 1920 Korzec Adam Jankowski Kamionka Suchowolska Grzegorz Petronela Tyszecka Feliks Tyszecki, Agata Dąbrowska 740-4-351 7 56 R PW
6 10 1921 Międzyrzec Jan Chodakowski Daniczów Franciszek Paulina Tyszecka Aleksander Chodakowski, Weronika Kuczyńska żona Hipolita.Bierzm.6.6.1937 r. im. Władysław 740-4-363 36V 41 R AS
30 12 1921 Międzyrzec Anna Kuczyńska Wacławka Roman Agata Żygadło Józef Kuczyński, Anna Tyszecka ż.Franciszka. Bierzm.16.2.1831r. im.Maria 740-4-363 54 4 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 5 1827 Kotelnia Fortunat Siomaszko Lasawka 20 Marianna Miałkowska Rozalia Tyszecka Gardyszówka 20 Symforian nie wpisano Bohdańska Kazimierz Sokół, Gabriel Bielecki, Jan Wyhowski, Walenty Łazański 178-51-301 2V 7 Ż 6 BS
18 8 1829 Korzec Józef Rykowski par. Berezdów 23 Sebastian Katarzyna Kmita Józefa Tyszecka Futor Korecki Jan Marianna Kozłowska Leon Balicki, Dominik Zieliński 245-1-3 90R 25 R 175 DM
8 11 1831 Korzec Piotr Ziembicki 20 Józef Małgorzata Kubaszewicz Salomea Wasylewska 20 Mikołaj Katarzyna Tyszecka Antoni Konopacki, Wincenty Konefał 245-1-5 76 19 R PW
28 11 1831 Białogródka Michał Kijowski Białogródka 34 Antoni Petronela Tyszecka Hipolita Zasterc Białogródka 18 Tomasz Anna Kanarek Marcin Szadkowski, Mikołaj Popławski, Aleksander Zasterc 178-3-97 89V 33 Ż DM
20 11 1832 Białogródka Jan Recholt Chrystówka 33 Antoni Salomea Zielińska Antonina z d. Kijowska Romańska Chrystówka 31 Antoni Petronela Tyszecka Franciszek Świrczyński, Seweryn Wilczyński 178-3-98 63R 29 Ż DM
2 2 1832 Korzec Bazyli Malinowski prawosławny 40w Jan Anna Odeluk Dorota Tyszecka prawosławny Ludwik Marianna Zagórska Mikołaj Chudakowski i Ambroży Tyszecki 245-1-6 81v 4 R Na
5 2 1833 Korzec Grzegorz Hańka, Hańko Korzec 38 Jan Teofila Tchórzewska Aniela Czerneszewicz z domu Kijowska Korzec wdow Antoni Petronela Tyszecka 245-1-7 93 12 R PW
29 1 1833 Korzec Kazimierz Milewski Kamionka Storożowska 21 Antoni Zofia Krajewska Teresa Tyszecka Kamionka Storożowska 18 Antoni Zuzanna Lesiewicz 245-1-7 92 9 R PW
21 5 1833 Niewirków Tomasz Toczyński Wołkoszów 28 Jan Aleksandra Jankowska Katarzyna Kierkiewicz Wołkoszów 28 Adam Antonina Tyszecka Stanisław Dyczyński Józef Kierkiewicz 171-1-6 272 V 8 R AS
11 2 1834 Korzec Franciszek Rudnicki par. Berezdów, m. Berezdów 25 Michał Justyna Tołpiszkiewicz Emilia Tyszecka Futor Korecki 16 Jan Marianna Kozłowska Mateusz Sztejn, Adam Jankowski i Józej Wajakowski 245-1-8 85v 7 R Na
20 2 1834 Zasław św. Józefa Grzegorz Husarski Sławuta 23 Baltazar Marianna Jarczewska Antonina Jarczewska Sławuta 18 Piotr Rozalia Tyszecka Józef Kozłowski, Adam Sieromski 178-3-100 50R 6 Ż 102 RG
4 3 1834 Zasław św. Józefa Franciszek Jarczewski 23 Piotr Rozalia Tyszecka Elżbieta Brzezińska 18 Marcin Anna Dydyńska Adam Sieromski, Józef Markowski, Teofil Podkowicz 178-3-100 51R 8 Ż 104 RG
23 8 1836 Luboml Michał Pińkowski Kuśniska 27 Feliks Zuzanna Tyszecka Karolina Hadziewicz Kuśniska 18 Jan Marianna Miejska Feliks Wernicki, Gruzinkowic 851 549 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0302.htm
19 4 1836 Kotelnia Jan Kozłowski Zabara 40w Aleksander Katarzyna Ordyńska Elżbieta Długosz Zabara 20 Franciszek Katarzyna Tyszecka Jan Sieszycki, Eliasz Horodyski, Felicjan Dymiński 178-51-386 290R 9 Ż 293 DM
28 2 1837 Niewirków Kajetan Bagiński Medwedówka 25 Łukasz Tekla Bagińska Marianna Kierkiewicz Wołkoszów 20 Adam Antonina Tyszecka Maciej Bagiński, Franciszek Bagiński 171-1-10 290 V 10 R AS
13 6 1837 Niewirków Kazimierz Kierkiewicz 23 Adam Antonina Tyszecka Marianna Kuriata Wołkoszów 18 Gaspar Joanna Kuriata Jan Boczarowski, Józef Moczulski 171-1-10 291 R 13 R AS
7 11 1837 Zasław św. Józefa Feliks Jarczewski Sławuta 24 Piotr Rozalia Tyszecka Wiktoria Karpińska Sławuta 18 Łukasz Anna Iwanicka Jakub Malinowski, Tomasz Mazurkiewicz, Michał Malinowski 178-3-108 89V 22 Ż 172 RG
12 5 1838 Olewsk Wojciech Kotwicki Rudnia Siedlicka 49 Jan Marianna Wachowska Jadwiga Tyszecka Rudnia Siedlicka 30 NN Marianna Smyk Piotr Kotwicki, Jóżef Hanuszkiewicz 178-3-6 455V 5 Ż Na 884
26 10 1841 Korzec Jan Feliński Kamionka Suchowolska 21 Jan Maryanna Czarnecka Elżbieta Tyszecka Kamionka Suchowolska 19 Antoni Zuzanna Leśniewicz 872 243 38
10 2 1841 Klewań Józef Ostrożyński par. Klewań 25 Tadeusz Tekla Mankie... Florentyna Tyszecka par.Klewań 20 Jan Marianna Palczeska Antoni Nikaszewicz, ... Kotkowski 171-1-12 140V 2 R 143 AS 0
19 1 1841 Korzec Stanisław Bórkowski Korzec 22 Roch Aleksandra Masalska Angela Tyszecka Kamionka Suchowolska 19 Dionizy Marianna Sidorska Antoni Sieciński, Franciszek Mempel 872 225 1 AGAD 121 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0121.htm
26 10 1841 Korzec Jan Feliński Kamionka Suchowolska 21 Jan Marianna Czarnecka Elżbieta Tyszecka Kamionka Suchowolska 19 Antoni Zuzanna Leśniewicz Ignacy Tyszecki, Wawrzyniec Borowski 872 243 38 AGAD 130 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0130.htm
15 11 1842 Ostróg Bartłomiej Medyński Zawizów, par. Tajkury 28 Szymon Apolonia Tyszecka Aniela Popławska Sijańce 25 Ignacy Konstancja Mirecka 881 30V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0038.htm
7 5 1844 Włodzimierz Bazyli Walicki Włodzimierz 47 Dominik Marianna Gąsiorowska Franciszka Tyszecka Włodzimierz 27 Tadeusz Tekla Kanicka 859 39 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0021.htm
11 11 1845 Korzec Józef Klewaniec Korzec 31 Dymitr Helena Węglowska Józefa Sokołowska Korzec 20 Ambroży Zuzanna Tyszecka 876 192 32 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0103.htm
1 7 1845 Olewsk Kasper Kotwicki Rudnia Radowelska 24 Maciej Marta Całko Katarzyna Tyszecka Balarka Snowidowska 18 Grzegorz Marianna Hanuszkiewicz Ludwik Kotwicki, Jan Lech 178/3/12 441V 6 Ż Na
11 11 1845 Kotelnia Jan Załęski Zabara 22 Andrzej Gertruda Tyszecka Justyna Wilczyńska Zabara 20 Jan Agnieszka Moszkowska Jan Sieszycki, Łukasz Burzymski, Józef Turski 178-3-12 273V 18 Ż 541 DM
24 11 1846 Żytomierz Joachim Domański Żytomierz 29 Jan Dorota Tyszecka Marianna Łukin Żytomierz 21 Jędrzej Eleonora Barańska Andrzej Wychowski , Teodor Kalnaryn 178 3 14 71 73 Ż Ni
26 1 1847 Korzec Jakub Różański Korzec 27w Andrzej Marianna Wieczorkowska Teresa Tyszecka Kamionka Suchowolska 26 Dionizy Marianna Sydorska 2 R PW
29 4 1847 Żytomierz Nikodem Tomaszewski Żytomierz 22 Stanisław Epifania Pasławska Marianna Godlewska Żytomierz 25 Jan Marianna Tyszecka Adrian Zaharowski 178 3 1 52 17 Ż Ni
22 2 1848 Białogródka Jan Wolski Czetyroboki par. Zasław św. Józefa 27w Walenty Anna Dubska Felicjana Tyszecka Waśkowczyki 22 Dominik Anna Pieńkowska (wd/p Rozalii Kwiatkowskiej) Feliks Rozwadowski, Mikołaj Głowacki 178-3-117 145R 2 Ż DM
15 2 1848 Korzec Józef Jankowski Balarka Lubtowa 20 Andrzej Brygida Turowska Joanna Tyszecka Balarka Lubtowa 16 Antoni Zuzanna Leśniewicz Wojciech Zabłocki, Franciszek Klepuszewski, Jan Bazyliński 245-1-14 429R 3 R 828 DM
7 3 1850 Żytomierz Feliks Kukliński 33 Józef Leonarda Pląskowska Zofia Tyszecka 21 Roch Hipolit Józefa Janowska 178 3 2 72 28 Ż Ni
31 3 1853 Annopol Jan Galiński Sławuta par. Sławuta 40 Wincenty Lucyna Tyszecka Marianna Mamczurska Annopol 20 Jan Rozalia Dybowska Józef Mamczurski, Stefan Mieleniewski 171-1-33 154V 9 R 153 BW
15 11 1853 Krzywin Józef Hej par. Annopol 21 Franciszek Tekla Waśkowska Katarzyna Terlecka Lisicze 22 Andrzej Agnieszka Tyszecka Jan Tomasiewicz, Kazimierz Terlecki 171-1-33 119V 11 R 118 BW
24 4 1862 Krzemieniec Aleksander Pieńkowski Tarakanów, par. Dubno 36 Feliks Zuzanna Tyszecka Maria Rajska Krzemieniec 18 Ignacy Urszula Switarska 426-1-35 37V 11 T
23 9 1862 Krzemieniec Franciszek Syrokomski Krzemieniec 24 Józef Magdalena Wojciechowska Maria Ostrożyńska Krzemieniec 19 Józef Florentyna Tyszecka 426-1-35 41V 19 T
30 8 1864 Korzec Adam Kuriata Kamionka Suchodolska 20 Wojciech Justyna Markiewicz Michalina Tyszecka Kamionka Suchodolska 17 Roch Rozalia Łaskarzewska Ambroży Tyszecki, Kalikst Zwolski, Jan Jędrzejewski 171-1-83 55R 18 R 57 DM
13 2 1883 Białogródka Feliks Zieliński Ledzianka 28 Wawrzyniec Katarzyna Hryniewiecka Waleria Tyszecka Ledzianka 20 Józef Agata Sławecka Teodor Kukliński, Franciszek Zieliński 178-3-133 474V 10 Ż DW 917
20 9 1892 Berezne Gracjan Bronowicki Nowa Rudnia 22 Mikołaj Klara Tyszecka Marianna Kuriata Rudnia Łęczyńska 19 Franciszek Franciszka Kuriata Antoni Bronowicki , Józef Bronowicki 740-2-8 232R 16 R 226 AD1
18 9 1894 Berezne Adam Cielecki Nowa rudnia 23 Michał Sabina Bagińska Anna Bronowicka Bronisławka 18 Mikołaj Klara Tyszecka Wincenty Bagiński i Marcin Kunicki 740-2-7 26R 11 R 30 AD1 0
17 5 1909 Niewirków Wojciech Małek Niewirków 29 Józef Marianna Skowronek Malwina Sawicka Niewirków 20 Józef Tekla Tyszecka Dominik Filończuk, Franciszek Olejniczak, Jan Małek 1015 64R 12 AGAD 61 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0061.htm
27 1 1913 Torczyn Jan Zagórski Zaborol, par. Łuck 29 Marcin Maria Moszczyńska Maria Tyszecka Usicze 19 Bazyli Wiktoria Jaworska 1051 39 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0022.htm
25 5 1918 Tbilisi Karol Andreoletti Włochy 19 Giowanni Augustyna Gresner Aleksandra Maria Tyszecka par. Tbilisi 18 Konstanty Ludwika Bujko Walenty Andreoletti, Aleksander Tyszecki 427 45 Tb
25 1 1920 Berezne Józef Kuriata Adam Anna Tyszecka Helena Kuriata Karol Honorata Bielak Wład.Kuriata, Adolf Żygadło 740-4-11 109R 7 R AS
21 11 1920 Berezne Józef Bronowicki Marcin Narcyza Hnitecka Ewa Żygadło Antoni Karolina Tyszecka Adolf Żygadło, Antoni Lech 740-4-11 114V 51 R AS
23 5 1920 Korzec Florian Skubicki 20 Dominik Maria Tyszecka Antonina Terlecka 18 Adam Aleksandra Łykus Antoni Choiński, Adam Skubicki 740-4-351 27 29 R PW
21 10 1920 Korzec Piotr Bagiński 28 Gabriel Katarzyna Dubczak Anna Brusiło 30 w Augustyn Józefa Tyszecka Gracjan Bagiński, Leon Welko 740-4-351 29 45 R PW
14 11 1920 Korzec Józef Załęski 28 Wincenty Anna Bronowicka Maria Turowska 18 Jan Adela Tyszecka Aleksander Wilczyński, Adam Bazeliński 740-4-351 31 54 R PW
30 1 1921 Berezne Felicjan Hanuszewski Władysław Cecylia Bagińska Ewa Tyszecka Piotr Karolina Zarudzka Jan Lech, Adam Koziński 740-4-11 143R 14 R 120 AS
8 2 1921 Berezne Feliks Wachowski Adam Rozalia Pawicka Filomena Kuriata Franciszek Rozalia Tyszecka Piotr Dudkowski, Franciszka Pawicka 740-4-11 145V 36 R 123 AS
23 9 1921 Berezne Piotr Zalewski Walerian Tekla Tyszecka Paulina Kuriata Józef Marcelina Kostrzycka Jakub Zalewski, Klemens Zalewski 740-4-11 150R 69 R 127 AS
13 11 1921 Berezne Antoni Bronowicki Piotr Marcelina Bekeszczuk Anna Żygadło Antoni Karolina Tyszecka Franciszek Mucharowski, Bronisław Lech 740-4-11 152R 85 R 129 AS
18 9 1921 Tajkury Jan Hołdys 24 Antoni Anna Bosak Helena Tyszecka 24 Rafał Teresa Ćwieląg Józef Kot, Jan Stykowski 740-4-698 41V 19 R 43 BW

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
15 Honorata z Baranowskich Tyszecka 62 Niewirków Niewirków 1838 CDIAK AS 1045-2-228
1 Tyszecka 39 Równe Obarów 1842 CDIAK DM 1045-2-230
78 17 Tyszecka Tekla c. Jozafata 17 Toporyszcze Worów 1853 Żytomierz DM 178-03-37
14 4 Ur. Antonina Tyszecka panna 20 Horyńgród Szubków 1857 AGAD DM 433-7
403 3 Tyszecka Franciszka, panna 50 Ostróg Moszczanica 1875 Równe DM 654-1-81
23 65 Mieszcz. Salomea z Waśkowskich, po 1. mężu Tyszecka a po 2. m. Majewska M praw. 44 Berezdów Korytyszcza 1885 Równe DW
511 133 Tyszecka Monika 27 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
531 138 Tyszecka Domicela panna 34 Korzec Kamionka Suchowolska 1885 Równe DW 597-1-1
45 .. 52 chł. Józefa ur. Siedlecka Tyszecka wdowa .. 52 Torczyn Usicze 1910 Łuck EH
46 .. 59 chł. Teresa ur. Sawicka Tyszecka wdowa .. 64 Torczyn Usicze 1910 Łuck EH
47 .. 61 chł. Antonina ur. Bujalska Tyszecka wdowa .. 52 Torczyn Usicze 1910 Łuck EH
48 .. 64 ż. Maria ur. Tyszecka .. 48 Torczyn Usicze 1910 Łuck EH


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl