Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 382 wyników dla: Garbowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 2 1830 Olewsk Józef Garbowski 25 Rudnia Miakotowska kawaler, z kurczu wewnętrznego 178-3-3 495V 6 Ż 907 Na
6 4 1830 Olewsk Teresa Lech 3 Rudnia Lwa córka Wojciecha i Marianny z Garbowskich, z ospy 178-3-3 496R 11 Ż Na
20 8 1830 Olewsk Jan Garbowski 19 Rudnia Staryki młodzieniec wolnego stanu, z biegunki 178-3-3 497R 21 Ż Na 910
20 1 1831 Olewsk Grzegorz Garbowski 60 Ruda Radowelska owdowił żonę i pięcioro dzieci, z kolek 178-3-4 450R 4 Ż Na
12 8 1831 Olewsk Jan Garbowski 36 Rudnia Staryki owdowił Annę, zostawił po sobie synów Jana i Grzegorza oraz corki Katarzynę i Rozalię; umarł nagle 178-3-4 451V 17 Ż Na
1 4 1839 Olewsk Jan Garbowski 70 Rudnia Radowelska zostawił po sobie synów Jana i Teodora oraz córkę Mariannę, ze starości 178-3-8 501R 6 Ż Na
19 3 1841 Nowogród Wołyński Józef Garbowski 12/365 Majdan Kuleszowski s.Kaspra i Agnieszki z Lisowskich 872 94 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0052.htm
27 10 1841 Nowogród Wołyński Aniela Skokowska 2 Rudnia Talecka c.Jana i Katarzyny z Garbowskich 872 107 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0058.htm
8 7 1842 Nowogród Wołyński Kacper Szpakowski 12/52 Iwanówka syn Józefa i Julianny z Garbowskich 873 103 127 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
4 11 1843 Beresteczko Antoni Garbowski 90 Rydków wdowiec po Teresie, syn Michał 5 22 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0013.htm
19 3 1843 Nowogród Wołyński Józef Szpakowski 40 Iwanówka żona Julianna z Garbowskich 874 142 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0074.htm
27 3 1843 Nowogród Wołyński Rozalia Garbowska 80 Rudnia Talecka wdowa po Garbowskim, synowie Maciej, Stefan, córki Katarzyna, Agnieszka 874 145 40 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0075.htm
19 7 1843 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Garbowski 97 Rudnia Talecka żona Agnieszka z domu Lisowska 874 153 74 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0079.htm
29 12 1844 Olewsk Marianna Garbowska 52 Staryki ze starości lat, mąż Mikołaj Garbowski, synowie Jan, Maciej, Kazimierz i Wojciech, córki Katarzyna, Agnieszka i Ewa 178/3/12 443R 2 Ż Na
16 4 1847 Olewsk Wojciech Garbowski 21 Staryki z suchot, żona Katarzyna z d. Lech, syn Jan, córka Anna 178/3/19 484R 5 Ż Na
1 10 1847 Toporyszcze Jan Garbowski 3 Fedorówka s. Mateusza i Teofili z Ulaszyńskich 178-3-19 520V 68 Ż 1023 DM
29 8 1847 Międzyrzec Jan Garbowski 57 Kołowerta wd.s.Ignacy,Henryk,Józef,c.Magdalena,Salomea,Marianna, Emilia,Franciszka 171-1-13 276V 29 R AS
3 9 1851 Olewsk Agnieszka Garbowska 80 Słoboda Radowelska wdowa, mąż Grzegorz Garbowski, synowie Andrzej, Marcin i Jan 178/3/31 613R 9 Ż Na
20 5 1854 Olewsk Piotr Siemko 3 Rudnia Bystrowska z drgawek, syn Lucjana i Anny z d. Garbowskiej 178/3/38 710R 5 Ż Na
25 4 1854 Wieledniki Anna Chomutowska 62 Rudnia Zletyńska z Garbowskich 178-3-38 574R 23 Ż MW 0
29 9 1857 Olewsk Jan Garbowski 86w Staryki z bólu wewnętrznego, synowie Józef, Mateusz i Antoni, córka Agnieszka 178-3-126 800V 6 Ż Na 0
12 4 1859 Olewsk Julianna Garbowska 70 Słoboda Stary Kut z puchlizny, z d. Czerwińska, mąż Franciszek Garbowski, synowie Feliks, Grzegorz, Jóżef, Aleksander i Mateusz, córka Marianna 178/3/50 774R 6 Ż Na
25 5 1863 Olewsk Antoni Hanuszewicz 3 Budki Snowidowskie z naturalnej ospy, syn Bazylego i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 2v 10 Ż Na 0
9 6 1864 Olewsk Franciszek Garbowski 7 Rykówka z odry, syn Marcina i Marianny z d. Dawidowicz 178-3-246 8r 18 Ż Na
23 7 1864 Olewsk Jan Kotwicki 4/12 Słoboda Radowelska z padaczki, syn Mamerta i Łucji z d. Garbowskiej 178-3-246 8v 22 Ż Na
7 9 1864 Olewsk Franciszek Garbowski 100 Staryki z bólu w piersiach, synowie Feliks, Grzegorz, Józef, Aleksander i Maciej, córka Marianna 178-3-246 9r 25 Ż Na
19 12 1864 Olewsk Jan Garbowski 70w Staryki ze starości, synowie Piotr, Narcyz, Wincenty i Jan, córki Agnieszka i Aniela 178-3-246 9v 29 Ż Na
23 9 1865 Olewsk Franciszek Kotwicki 3 Słoboda Radowelska z zapalenia gardła, syn Mamerta i Marcjanny z d. Garbowskiej 178-3-246 12r 11 Ż Na
3 10 1866 Olewsk Marianna Garbowska 2 Słoboda Radowelska z kaszlu, córka Seweryna i Aleksandry z d. Garbowskiej 178-3-246 14v 12 Ż Na
13 10 1866 Olewsk Helena Garbowska 62 Staryki z d. Kuriata, z puchliny i kolek, mąż Józef Garbowski, synowie Tomasz, Mikołaj i Jan, córka Marianna 178-3-246 15r 14 Ż Na
10 12 1866 Olewsk Piotr Garbowski 50 Rudnia Radowelska z puchliny i choroby żołądka, żona Anna z d. Korczyńska, syn Franciszek 178-3-246 15v 17 Ż Na
27 3 1868 Olewsk Jan Garbowski 50 Rykówka z kaszlu, żołnierz rezerwy, kawaler 178-3-246 19r 5 Ż Na
28 6 1868 Olewsk Gracjan Garbowski 7/12 Staryki z gorączki, syn Marka i Dionizy z d. Felińskiej 178-3-246 19v 13 Ż Na
4 7 1868 Olewsk Antonina Lech 8/12 Staryki z gorączki, córka Jana i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 20r 15 Ż Na
20 10 1869 Olewsk Marcin Garbowski 60w Rykówka z choroby wewnętrznej, s. Grzegorza, synowie Kazimierz i Stefan, córki Rozalia i Teresa 178-3-246 22v 15 Ż Na
30 3 1869 Olewsk Brygida Garbowska 40 uroczysko Kupiel z gorączki, mąż Jan Garbowski, syn Adam, córki Kamila i Ewa 178-3-246 21v 4 Ż Na
5 8 1870 Olewsk Florian Garbowski 3 Staryki z choroby wewnętrznej, syn Jana i Małgorzaty z d. Lech 178-3-246 27v 30 Ż Na
24 2 1870 Olewsk Antoni Lech 5 Rudnia Lwa z gorączki, syn Wawrzyńca i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 25r 7 Ż Na
2 7 1870 Olewsk Franciszek Garbowski 3 Staryki z gorączki, syn Aleksandra i Ewy z d. Lech 178-3-246 26v 24 Ż Na
4 6 1870 Olewsk Tomasz Garbowski 25 Rudnia Radowelska z suchot, ojciec Michał 178-3-246 26r 19 Ż Na
8 8 1872 Olewsk Rajmund Garbowski 4/12 Staryki z konwulsji, syn Marka i Dionizji z d. Felińskiej 178-3-246 33v 11 Ż Na
22 8 1872 Olewsk Antonina Radomska 8 Staryki z krwawej biegunki, córka Dionizego i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 33v 13 Ż Na
1 9 1872 Olewsk Anastazja Radomska 1 Staryki z krwawej biegunki, córka Dionizego i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 34r 15 Ż Na
10 6 1873 Olewsk Anna Garbowska 60w Słoboda Radowelska z paraliżu, mąż Jan Garbowski, synowie Adami i Feliks, córka Antonina 178-3-246 37v 15 Ż Na
1 12 1873 Olewsk Marceli Garbowski 1 Staryki z wewnętrznej choroby, syn Macieja i Teofili z d. Kotwickiej 178-3-246 38v 21 Ż Na
23 1 1874 Olewsk Piotr Garbowski 6/12 Staryki z ospy, syn Aleksandra i Ewy z d. Lech 178-3-246 40v 9 Ż Na
22 3 1874 Olewsk Kamila Bober 5/12 Radorobel z ospy, córka Mikołaja i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 42r 23 Ż Na
4 8 1874 Olewsk Hieronim Naumowicz 3 Radorobel z ospy, syn Jana i Marceliny z d. Garbowskiej 178-3-246 43v 34 Ż Na
30 8 1874 Olewsk Antonina Dawidowicz 6 Słoboda Sobiczyńska z żołądka, córka Anastazego i Eufrozyny z d. Garbowskiej 178-3-246 43v 36 Ż Na
11 9 1874 Olewsk Katarzyna Dawidowicz 8 Słoboda Sobiczyńska z krwawej biegunki, córka Anastazego i Eufrozyny z d. Garbowskiej 178-3-246 44r 40 Ż Na
8 11 1874 Olewsk Łukasz Garbowski 2 Rudnia Sobiczyńska z gorączki, syn Jana i Agnieszki z d. Janowicz 178-3-246 45v 53 Ż Na
12 11 1874 Olewsk Feliks Garbowski 2 Rudnia Sobiczyńska z gorączki, syn Stanisława i Franciszki z d. Lech 178-3-246 45v 54 Ż Na
23 3 1875 Olewsk Stanisław Smykowski 6 Rudnia Bystra z tyfusu, syn Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 48v 13 Ż Na
27 6 1875 Olewsk Karol Rudnicki 6/12 Balarka Radowelska z czarnej choroby, syn Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 49r 18 Ż Na
20 9 1875 Olewsk Piotr Garbowski 4 Słoboda Aleksandrówka z gorączki, syn Tomasza i Ewy z d. Hanuszewicz 178-3-246 50r 29 Ż Na
14 10 1875 Olewsk Tomasz Radomski 18 Rokitne z gorączki, syn Dionizego i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 50r 30 Ż Na
10 11 1875 Olewsk Aniela Kotwicka 3 Balarka Radowelska z czarnej choroby, córka Mamerta i Łucji z d. Garbowskiej 178-3-246 50v 32 Ż Na 0
15 12 1875 Olewsk Maciej Garbowski 3 Staryki z żołądka, syn Leona i Pauliny z d. Pawłowskiej 178-3-246 51r 38 Ż Na
11 1 1876 Olewsk Marcjanna Garbowska 60 Balarka Radowelska z boleści piersiowej, z domu Rudnicka, mąż Jan s. Jana Garbowski, syn Cyprian, córki Antonina, Łucja i ... 178-3-246 53r 3 Ż Na
1 6 1876 Olewsk Ewa Dawidowicz 3/12 Słoboda Snowidowska z żołądka, córka Anastazego i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 54r 12 Ż Na
20 7 1876 Olewsk Jan Garbowski 75 Rudnia Radowelska ze starości, s. Jakuba, wdowiec, synowie Kazimierz i Kalikst, córka Marianna 178-3-246 54v 15 Ż Na
6 1 1877 Olewsk Tomasz Smyk 5 Rudnia Bystra z gorączki, syn Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 58r 1 Ż Na 0
13 1 1877 Olewsk Teresa Garbowska 52 Staryki z zapalenia płuc, z domu Lech, mąż Piotr Garbowski, synowie Mikolaj, Piotr i Kazimierz, córki Anna i Apolonia 178-3-246 58r 2 Ż Na
15 1 1878 Olewsk Piotr Garbowski 1/12 Rudnia Radowelska z gorączki, syn Kazimierza i Tekli z d. Zajączkowskiej 178-3-246 62v 3 Ż Na
30 8 1879 Olewsk Aleksander Garbowski 60 Staryki z paraliżu, s. Franciszka, żona Ewa z d. Lech, synowie Tomasz, Stanisław, Hieronim, Bazyli i Grzegorz, córka Marianna 178-3-246 67v 5 Ż Na
25 11 1879 Olewsk Antoni Garbowski 5 Słoboda Sobiczyńska ze szkarlatyny, syn Piotra i Wiktorii z d. Hanuszkiewicz 178-3-246 68v 13 Ż Na
8 5 1880 Olewsk Modest Garbowski 8 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, syn Cypriana i Ewy z d. Chmielowskiej 178-3-246 73r 13 Ż Na
8 5 1880 Olewsk Antoni Garbowski 6 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, syn Cypriana i Ewy z d. Chmielowskiej 178-3-246 73r 14 Ż Na
11 5 1880 Olewsk Paulina Rudnicka 3 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, córka Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 73r 15 Ż Na
17 5 1880 Olewsk Kamila Buczkowska 4 Ludwipol ze szkarlatyny, córka Józefa i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 73v 17 Ż Na
27 5 1880 Olewsk Apolonia Garbowska 31 Sobiczyński Młynek z połogu, z domu Kotwicka, mąż Jan Garbowski, syn Michał, córki Łucja, Ewa i Józefa 178-3-246 73v 20 Ż Na
9 10 1880 Olewsk Piotr Garbowski 6/12 Słoboda Radowelska z krupu, syn Adama i Joanny z d. Naumowicz 178-3-246 74r 23 Ż Na
14 3 1881 Olewsk Marcelina Garbowska 5 Balarka Radowelska z ospy, córka Seweryna i Aleksandry z d. Garbowskiej 178-3-246 78r 7 Ż Na
14 4 1881 Olewsk Feliks Chmielowski 6/12 Słoboda Snowidowska z ospy, syn Benedykta i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 78v 10 Ż Na
28 5 1881 Olewsk Adam Sokołowski 6/12 Słoboda Aleksandrówka z ospy. syn Józefa i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 79v 17 Ż Na
9 11 1882 Olewsk Mikołaj Garbowski 40 Słoboda Aleksandrówka z suchot, żona Marianna z d. Hanuszewicz, synowie Edward i Franciszek, córki Ewa i Antonina 178-3-246 86v 18 Ż Na 0
20 5 1882 Olewsk Ewa Smykowska 2 Rudnia Bystra z czarmej choroby, córka Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 85r 9 Ż Na
24 3 1882 Olewsk Tomasz Jasiński 5 Staryki ze szkarlatyny, syn Adama i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 84v 7 Ż Na
3 1 1882 Berezne Józef Garbowski 2 Łomsk s. Jana i Teresy z Tyszeckich 740-2-5 117V 3 R 107 DM
8 2 1883 Olewsk Piotr Garbowski 60 Staryki ze starości, em. podoficer Gruzińskiego Pułku Grenadierów, żona Marianna z d. Kotwicka, synowie Piotr i Kazimierz 178-3-246 89r 7 Ż Na
22 2 1883 Olewsk Tomasz Garbowski 53 Słoboda Aleksandrówka z wewnętrznej choroby, em. szeregowiec Tomskiego Pułku Piechoty, żona Ewa z d. Hanuszewicz, syn Florian i córka Paulina 178-3-246 89v 11 Ż Na
17 6 1883 Olewsk Jan Garbowski 4 Rudnia Lwa z czarnej choroby, syn Pawła i Doroty z d. Kuriaty 178-3-246 91r 22 Ż Na 0
8 9 1883 Olewsk Jan Garbowski 80 Balarka Radowelska ze starości, chł., wdowiec 178-3-246 91v 27 Ż Na
26 9 1883 Olewsk Adam Garbowski 1 Staryki z żołądka, syn Marka i Dionizy z d. Felińskiej 178-3-246 91v 28 Ż Na
24 12 1883 Olewsk Maciej Garbowski 66 Staryki ze starości, żona Lucyna z d. Hanuszewicz, synowie Kazimierz i Marek, córki Anna, Marianna, Paulina i Zofia 178-3-246 92r 31 Ż Na
12 2 1884 Olewsk Jan Garbowski 2 Balarka Radowelska z padaczki, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 94v 8 Ż Na
14 1 1885 Olewsk Anna Garbowska 64 Rudnia Radowelska ze starości, z domu Chrząska, wdowa, mąż Piotr Garbowski, synowie Marcin i Franciszek, córka Józefa 178-3-246 98v 3 Ż Na
4 6 1885 Olewsk Teofila Garbowska 48 Staryki z padaczki, z domu Kotwicka, mąż Maciej Garbowski, synowie Maciej, Witalis i Grzegorz, córki Ewa, Aniela i Anastazja 178-3-246 100r 10 Ż Na
21 7 1885 Olewsk Józef Garbowski 5 Balarka Radowelska z żołądka, syn Seweryna i Aleksandry z d. Garbowskiej 178-3-246 102v 27 Ż Na
4 8 1885 Olewsk Paulina Boczkowska 6/12 Ludwipol z krwawej biegunki, córka Józefa i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 103r 28 Ż Na
4 8 1885 Olewsk Marianna Boczkowska 6 Andrejówka z krwawej biegunki, córka Józefa i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 103r 29 Ż Na
4 8 1885 Olewsk Józef Garbowski 76 Rudnia Sobiczyńska z paraliżu, emerytowany szeregowy, s. Franciszka, wdowiec, synowie Jan i Stanisław 178-3-246 103v 31 Ż Na
10 8 1885 Olewsk Piotr Garbowski 4 Rykówka z biegunki, córka Kazimierza i Tekli z d. Zajączkowskiej 178-3-246 103v 33 Ż Na 0
27 8 1885 Olewsk Andrzej Garbowski 76 Rykówka z krwawej biegunki, s. Grzegorza, żona Anastazja z d. Kozińska, synowie Kazimierz, Mikołaj i Michał, córki Julia, Katarzyna, Łucja, Antonina, Marianna i Saturnina 178-3-246 105r 40 Ż Na
13 10 1885 Olewsk Józef Garbowski 90 Staryki ze starości, s. Jana, wdowiec, syn Jan i cóka Marianna 178-3-246 106r 46 Ż Na
13 3 1886 Tuczyn Józef Garbowski 1,1 Sitonowski Futor s.szl. Ignacego i Katarzyny z Kuriatów 700 57 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20700/pages/PL_1_436_700_0031.htm
1 4 1886 Olewsk Aleksandra Garbowska 54 Nowa Aleksandrówka mąż Jan Garbowski, synowie Feliks i Grzegorz 178-3-246 110v 14 Ż Na
11 10 1886 Olewsk Wiktoria Garbowska 45 Nowa Aleksandrówka z tyfusu, mąż Piotr Garbowski, synowie Stanisław, Jan i Hieronim 178-3-246 112r 25 Ż Na
27 12 1887 Olewsk Michalina Siedlecka 2 Budki Wojtkiewickie z puchliny, córka Jana i Lucyny z d. Garbowskiej 178-3-246 119r 28 Ż Na
16 10 1887 Olewsk Paulina Rudnicka 7 Staryki z krupu, córka Michała i Zofii z d. Garbowskiej 178-3-246 121v 3 Ż Na
21 11 1887 Olewsk Józef Garbowski 1 Staryki z krupu, syn Stanisława i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 122r 4 Ż Na
27 4 1888 Olewsk Franciszka Dworzecka 5 Rudnia Choczyńska z ospy, córka Piotra i Kamili z d. Garbowskiej 178-3-246 124r 18 Ż Na
19 5 1888 Olewsk Feliks Dworzecki 10 Rudnia Choczyńska utonął w Uborci z nieostrożności, syn Piotra i Kamili z d. Garbowskiej 178-3-246 124v 20 Ż Na
5 9 1888 Olewsk Aniela Lech 18 Staryki z krwawej biegunki, córka Bazylego i Anny z d. Garbowskiej 178-3-246 126v 32 Ż Na
5 12 1888 Olewsk Paweł Kotwicki 1,5 Rudnia Sobiczyńska z ospy, syn Piotra i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 131r 58 Ż Na
20 12 1888 Olewsk Jan Chmielowski 6 Buda Snowidowska z ospy, syn Benedykta i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 131r 60 Ż Na
9 1 1889 Olewsk Paulina Garbowska 1 Staryki z krupu, córka Kazimierza i Teresy z d. Garbowskiej 178-3-246 135r 10 Ż Na
9 1 1889 Olewsk Michał Garbowski 3 Staryki ze szkarlatyny, syn Jana i Adeli z d. Lech 178-3-246 135r 11 Ż Na
10 1 1889 Olewsk Hipolit Garbowski 7 Staryki ze szkarlatyny, syn Antoniego i Antoniny z d. Lech 178-3-246 135r 12 Ż Na
10 1 1889 Olewsk Kazimierz Garbowski 3 Staryki ze szkarlatyny, syn Marka i Dionizy z d. Felińskiej 178-3-246 135v 13 Ż Na
27 1 1889 Olewsk Mateusz Siedlecki 9 Buda Wojtkiewicka z ospy, syn Jana i Lucyny z d. Garbowskiej 178-3-246 136v 19 Ż Na
12 3 1889 Olewsk Józef Garbowski 2 Balarka Radowelska z ospy, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 138r 28 Ż Na
12 3 1889 Olewsk Piotr Garbowski 6/12 Rudnia Radowelska z krupu, syn Franciszka i Marianny z d. Kotwickiej 178-3-246 138r 29 Ż Na
16 3 1889 Olewsk Paweł Kotwicki 3 Rudnia Radowelska z ospy, syn Jana i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 138v 31 Ż Na
16 4 1889 Olewsk Aniela Lech 3 Słoboda Kupiel ze szkarlatyny, córka Marcina i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 139v 37 Ż Na
4 3 1889 Olewsk Jan Lech 5 Staryki ze szkarlatyny, syn Adama i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 141r 46 Ż Na
2 10 1889 Olewsk Aleksander Garbowski 1 Staryki z przeziębienia, syn Stanisława i Anastazji z d. Garbowskiej 178-3-246 143r 4 Ż Na
18 11 1889 Olewsk Kamila Grzesiuk 14 Buda Wojtkiewicka z przeziębienia, córka Konstantego i Teresy z d. Garbowskiej 178-3-246 142v 3 Ż Na
26 6 1890 Olewsk Antoni Zinkiewicz 4/12 Andrejówka z padaczki, syn Joachima i Józefy z d. Garbowskiej, włościanie powiatu nowograd-wołyńskiego 178-3-246 146r 22 Ż Na
4 9 1890 Olewsk Jan Rudnicki 1 Nowa Aleksandrówka z padaczki, syn Marcina i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 146r 24 Ż Na
20 12 1890 Olewsk Antoni Garbowski 46 Staryki z gorączki tyfusowej, s. Feliksa, żona Antonina z d. Lech, synowie Hilary, Tomasz, Józef, Teofil, Hipolit i Wiktor, córka Antonina 178-3-246 147v 31 Ż Na
18 1 1891 Olewsk Adam Smykowski 17 Rudnia Bystra z gorączki tyfusowej, syn Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 150r 4 Ż Na
16 2 1891 Olewsk Józef Kotwicki 1 Rudnia Radowelska z gorączki tyfusowej, syn Jana i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 151r 11 Ż Na 0
27 11 1891 Olewsk Apolon Rudnicki 1 Balarka Radowelska z przeziębienia, syn Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 155r 35 Ż Na
10 3 1892 Olewsk Narcyz Garbowski 44 Staryki z zapalenia płuc, żona Franciszka Lech 178-3-246 160r 22 Ż Na
26 4 1892 Olewsk Gertruda Garbowska 77 Nowa Aleksandrówka ze starości, mąż Antoni Garbowski, synowie Augustyn i Ignacy 178-3-246 160r 23 Ż Na
10 7 1892 Olewsk Michalina Lech 10 Staryki z krwawej biegunki, córka Adama i Feliksy z d. Garbowskiej (wpis w 1893 r.) 178-3-246 165v 8 Ż Na 0
15 7 1892 Olewsk Hieronim Garbowski 4 Staryki z krwawej biegunki, syn Rafała i Antoniny z d. Hanuszewicz (wpis w 1893 r.) 178-3-246 165v 9 Ż Na
15 7 1892 Olewsk Daniel Garbowski 3 Staryki z krwawej biegunki, syn Rafała i Antoniny z d. Hanuszewicz (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166r 10 Ż Na
22 7 1892 Olewsk Adam Lech 1 Staryki z krwawej biegunki, syn Wojciecha i Kamili z d. Garbowskiej, mieszczan rowieńskich (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166r 11 Ż Na
3 10 1892 Olewsk Stanisław Lech 5 Staryki z krwawej biegunki, syn Adama i Marianny z Garbowskiej, mieszczan rowieńskich (wpis w 1893 r.) 178-3-246 166v 13 Ż Na
23 7 1893 Olewsk Fryderyk Rudnicki 6/12 Balarka Radowelska z suchot, syn Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 170v 37 Ż Na
12 8 1893 Olewsk Jan Garbowski 5 Balarka Radowelska z krwawej biegunki, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 170v 39 Ż Na
20 8 1893 Olewsk Feliks Garbowski 2 Balarka Radowelska z krupu, syn Mikołaja i Józefy z d. Kotwickiej 178-3-246 171r 41 Ż Na
20 6 1893 Olewsk Kazimierz Garbowski 60 Staryki z choroby wewnętrznej, żona Teresa z d. Garbowska, synowie Wiktor, Wawrzyniec, Rafał i Ludwik, córki Marcjanna, Adela, Antonina i Anastazja 178-3-246 174r 6 Ż Na
11 1 1894 Olewsk Leon Garbowski 27 Staryki z paraliżu, żona Albina z d. Pawłowska, synowie Antoni i Stanisław, córki Elżbieta i Ewa 178-3-246 174v 8 Ż Na
11 1 1894 Olewsk Franciszek Garbowski 2 Budki Borowskie z przeziębienia, syn Wincentego i Ewy z d. Garbowskiej 178-3-246 176r 16 Ż Na
6 4 1894 Olewsk Anastazja Skurzyńska 2 Kisorycka Aleksandrówka z przeziębienia, córka Józefa i Franciszki z d. Garbowskiej 178-3-246 177r 22 Ż Na
8 5 1894 Olewsk Augustyn Garbowski 50 Nowa Aleksandrówka z zapalenia płuc, s. Antoniego, żona Teresa z d. Boczkowska, synowie Antoni, Klemens, Franciszek, Józef i Władysław, córka Antonina 178-3-246 178r 28 Ż Na
5 6 1894 Olewsk Franciszek Boczkowski 8/12 Dworzyszcze z utonięcia, syn Piotra i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 178v 32 Ż Na
14 8 1894 Olewsk Tekla Kotwicka 3 Rudnia Radowelska z krupu, córka Jana i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 180r 41 Ż Na
13 9 1894 Olewsk Marianna Garbowska 30 Staryki z zapalenia płuc, z domu Kotwicka, mąż Piotr Garbowski, synowie Wincenty i Jan, córki Ewa i Marianna 178-3-246 181v 50 Ż Na
4 11 1894 Olewsk Teofila Rudnicka 7 Balarka Radowelska ze szkarlatyny, córka Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 184r 66 Ż Na
5 12 1894 Olewsk Adam Garbowski 6/12 Rudnia Sobiecka z odry, syn Kazimierza i Antoniny z d. Chomątowskiej 178-3-246 187r 84 Ż Na
2 1 1895 Olewsk Małgorzata Garbowska 52 Staryki z kaszlu, z domu Lech, mąż Jan Garbowski, syn Karol i córka Karolina 178-3-246 189v 3 Ż Na
2 1 1895 Olewsk Serafin Garbowski 1,5 Staryki z gorączki, syn Marcina i Karoliny z d. Garbowskiej 178-3-246 189v 4 Ż Na
2 1 1895 Olewsk Tomasz Garbowski 2 Staryki z kości w gardle, syn Piotra i Franciszki z d. Kozińskiej 178-3-246 189v 5 Ż Na
5 1 1895 Olewsk Wincenty Garbowski 1 Dołhań z odry, syn Wincentego i Ewy z d. Garbowskiej 178-3-246 190r 9 Ż Na
11 1 1895 Olewsk Ewa Grzesiuk 3 Budki Wojtkiewickie ze szkarlatyny, córka Konstantego i Teresy z d. Garbowskiej 178-3-246 190v 15 Ż Na
27 1 1895 Olewsk Stanisław Garbowski 3 Nowa Aleksandrówka ze szkarlatyny, syn Stanisława i Apolonii z d. Lech 178-3-246 191v 23 Ż Na
26 3 1895 Olewsk Michał s. Jakuba Garbowski 98w Rudnia Radowelska ze starości, synowie Piotr i Leon 178-3-246 193r 37 Ż Na
7 5 1895 Olewsk Marcjanna Rudnicka 6/12 Balarka Radowelska z krupu, córka Józefa i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 193v 42 Ż Na
11 5 1895 Olewsk Onufry Garbowski 6/12 Staryki z czarnej choroby, syn Rafała i Antoniny z d. Hanuszewicz 178-3-246 193v 44 Ż Na
14 11 1895 Olewsk Marianna Garbowska 1 Staryki z odry, córka Michała i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 195v 62 Ż Na
23 2 1895 Olewsk Maciej Garbowski 75w Staryki z suchot, synowie Maciej i Witalis, córki Ewa, Anastazja i Aniela 178-3-246 196r 63 Ż Na
26 1 1896 Olewsk Seweryn Garbowski 59 Radorobel z guza, żona Aleksandra z d. Garbowska, synowie Jan i Feliks, córki Ludwa, Ewelina, Łucja i Stanisława 178-3-246 198r 6 Ż Na
10 6 1896 Olewsk Anastazja Januszkiewicz 1 Słoboda Borki z czarnej choroby, córka Michała i Ewy z d. Garbowskiej 178-3-246 199v 16 Ż Na
21 5 1897 Olewsk Magdalena Garbowska 80w Słoboda Lwa ze starości, z domu Tyszecka, mąż szeregowy rezerwy Józef Garbowski 178-3-246 204v 13 Ż Na
20 7 1897 Olewsk Paulina Kotwicka 3/12 Stary Zawód z suchot, córka Pawła i Anieli z d. Garbowskiej 178-3-246 204v 14 Ż Na
6 9 1897 Olewsk Piotr Garbowski 8 Budki Sobieckie z krwawej biegunki, syn Ignacego i Józefy z d. Rudnickiej 178-3-246 205v 20 Ż Na
10 10 1897 Olewsk Rafał Garbowski 1/12 Rudnia Lwa z suchot, syn Wawrzyńca i Antoniny z d. Lech 178-3-246 210v 13 Ż Na
6 12 1897 Olewsk Zofia Garbowska 2 Staryki z zapalenia płuc, córka Michała i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 211r 16 Ż Na
12 12 1897 Olewsk Grzegorz Garbowski 85 Staryki ze starości 178-3-246 211r 18 Ż Na
30 5 1898 Olewsk Józef Garbowski 3/12 Lado z suchot, córka Aleksandra i Kamili z d. Hanuszewicz, parafian kościoła berezneńskiego 178-3-246 208v 3 Ż Na
2 2 1898 Olewsk Kamila Rudnicka 2 Staryki z zapalenia płuc, córka Hieronima i Pauliny z d. Garbowskiej 178-3-246 212r 24 Ż Na
15 12 1898 Olewsk Aniela Boczkowska 2 Dworzyszcze z odry, córka Piotra i Antoniny z d. Garbowskiej 178-3-246 217v 57 Ż Na
6 1 1899 Olewsk Julian Rękas 1 Rudnia Zamysłowska z ospy, syn Feliksa i Katarzyny z d. Garbowskiej 178-3-246 219v 2 Ż Na
7 2 1899 Olewsk Emilia Tyszecka 1/12 Słoboda Snowidowska z suchot, córka Michała i Łucji z d. Garbowskiej 178-3-246 220r 7 Ż Na
28 lu 6 1899 Olewsk Marianna Kotwicka 1 Stary Zawód z konwulsji, córka Pawła i Anieli z d. Garbowskiej 178-3-246 223r 29 Ż Na
17 7 1899 Olewsk Ewa Garbowska 30 Budki Borowskie z padaczki, z domu Garbowska, mąż Wincenty Garbowski, synowie Adam i Piotr 178-3-246 223r 30 Ż Na
24 12 1899 Olewsk Filip Garbowski 4/12 Rykówka (lub 25) z czarnej choroby, syn Jana i Pauliny z d. Rudnickiej 178-3-246 225v 55 Ż Na
19 11 1911 Romanów Antoni Anuszkiewicz 1 Słoboda Niwna s. Jana i Antoniny z Garbowskich mieszczan pulińskich 178-3-216 82R 66 Ż 156 DM
8 3 1914 Tuczyn Kazimierz Garbowski 60 Kudranka żona Pelagia, dzieci Albin, Aniela, Apolonia i Maria 1057 67 12 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0037.htm
11 11 1917 Pokostówka Marianna Szaciło 2 Nowoszyjka c. Jana i Ludwiki z Garbowskich 178-03-211 36V 56 Ż 73 DM
7 12 1917 Pokostówka Teofil Weselski 1,5 Leśna Poruba s. Jana i Pauliny z Garbowskich 178-03-211 37V 62 Ż 75 DM
11 10 1937 Krzemieniec Roman Szwinienko 13 Krzemieniec ur. 9.8.1924 r., s. Kosmy i Franciszki z Garbowskich. 49 R 66 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 3 1804 Dąbrowica Adam Sulimowski Michał Helena dop. ch: 29.06.1836 As: Franciszek Garbowski, Marianna Tyszkiewicz, Marcin Łodzi 822 96a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0097.htm
0 1813 Olewsk Józef Skurzyński Paweł Aleksandra Dudkowska Jakub Garbowski i Helena Chomętowska, Wojciech Kotwicki i Marianna Kotwicka 178-3-128 168v-169r 10 Ż Na
4 12 1829 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Staryki Józef Helena Kuriata Jan Lech i Anna Lechówna 178-3-3 488R 4 Ż Na
18 2 1830 Olewsk Maciej Garbowski Rudnia Staryki Franciszek Julianna Czerwińska Walenty Lech i Katarzyna żona Franciszka Lecha 178-3-3 488V 7 Ż Na
25 5 1830 Olewsk Józef Garbowski Rudnia Staryki Jan Anna Lech Jan Garbowski i Marianna żona Jana Lecha 178-3-3 489V 14 Ż Na
23 7 1830 Olewsk Feliks Garbowski Rudnia Staryki Franciszek Anna Lech Jan Lech i Wiktoria żona Antoniego Garbowskiego 178-3-3 490V 23 Ż Na
2 11 1830 Olewsk Teresa Jasińska Rudnia Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jan Garbowski i Małgorzata Lechówna 178-3-3 492V 37 Ż Na
10 10 1830 Lubar Franciszek Jabłońśki Lubar Maciej Marianna Kacperska Dominik Kowaliński Marianna łuczycka as:Aleksander Garbowski Marianna Kolwaińśka 178 3 3 V368 91 Ż MP
2 2 1831 Olewsk Agata Garbowska Rudnia Staryki Jan Marianna Lech Grzegorz Sawicki, Anna żona Franciszka Garbowskiego 178-3-4 446R 4 Ż Na 873
31 7 1831 Olewsk Anna Lech Rudnia Staryki Franciszek Katarzyna Garbowska Tomasz Garbowski i Anna żona Franciszka Lecha 178-3-4 447V 17 Ż Na
22 10 1831 Olewsk Rozalia Lech Rudnia Staryki Michał Magdalena Bartosz Franciszek Lech i Anna żona Jana Garbowskiego 178-3-4 448R 26 Ż Na
21 1 1832 Nowogród Jan Garbowski Rudnia Talecka Mateusz Tekla Wach prac. Tomasz Borowski, ur. Domicela ...kowa mężatka 245-1-6 3V 1250 R 601 DW
19 2 1833 Berezne Józef Garbowski Rudnia Druchowska Józef Helena Piotr ...głowski i Marianna Gnitecka 171-1-6 220V 4 R Na
4 11 1834 Zasław św. Jana Karolina Burkowska Kominy Feliks Wiktoria Skibicka Antoni Garbowski i Anna Chwoina 178-3-100 9V 51 Ż 21 DM
7 7 1836 Berezne Piotr Garbowski Rudnia Bobrowska Józef Helena Kuriata Piotr Węgłowski żonaty i Rozalia Lech ż. Michała 171-1-9 224R 8 R Na
7 12 1836 Berezne Mikołaj Węgłowski Rudnia Bobrowska Piotr Franciszka Lech Józef Garbowski i Magdalena Lech ż. Jana 171-1-9 227R 27 R Na
25 8 1836 Olewsk Antonina Garbowska Łomsk Franciszek Anna Lech Bazyli Garbowski i Katarzyna Gis ż. Pawła 178/51/386 560r 21 Ż Na
21 1 1837 Ostróg Agnieszka Sabańska Bodiaki Józef Karolina Tokarska Adam Garbowski Teodora Kolińska 171-1-10 2R 8 R DM
25 1 1837 Ostróg Polikarp Piotr Nowicki Mizocz Jan Franciszka Dziekowska Adam Garbowski i Katarzyna Promińska 171-1-10 3R 12 R DM
7 2 1838 Olewsk Dorota Hermaszewska Łomsk Sylwester Katarzyna Jasińska Jan Garbowski i Antonina ż. Józefa Tchornickiego 178-3-6 451V 8 Ż Na
10 1 1838 Olewsk Tekla Lech Staryki Franciszek Katarzyna Bur Maciej Garbowski i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 452R 12 Ż 878 Na
13 6 1838 Olewsk Piotr Garbowski Rudnia Radowelska Michał Franciszka Piekarska Teodor Garbowski i Apolonia ż. Wojciecha Piekarskiego 178-3-6 452R 16 Ż Na 878
6 5 1838 Olewsk Teresa Gajdemska Balarka Wojtkiewicka Ignacy Agata Bielawska Aleksander Garbowski i Marianna ż. Jakuba Grzesiuka 178-3-6 453R 26 Ż Na
14 9 1838 Olewsk Krzysztof Garbowski Łomsk Antoni Wiktoria Jasińska Aleksander Garbowski i Rozalia Hermaszewska wdowa 178-3-6 453R 29 Ż Na
23 8 1838 Olewsk Jan Garbowski Staryki Feliks Anna Romaniewicz Jakub Lech i Marianna Garbowska panna 178-3-6 453V 30 Ż Na
2 7 1838 Olewsk Małgorzata Lech Staryki Jan Anna Kuriata Aleksander Garbowski i Katarzyna ż. Franciszka Lecha 178-3-6 453V 32 Ż Na
27 12 1838 Olewsk Marianna Kotwicka Rudnia Radowelska Karol Anna Charczyńska Piotr Kotwicki i Marcela ż. Jana Garbowskiego 178-3-8 495R 3 Ż Na
20 10 1839 Dąbrowica Jędrzey Garbowski Karasin Franciszek Anna Lech Józef Dębowski, Anna Nierodkiewicz; ch: 29.10. 825 113a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0119.htm
18 1 1839 Olewsk Piotr Garbowski Rudnia Radowelska Teodor Franciszka Rudnicka Józef Targoni i Katarzyna ż. Grzegorza Węgla 178-3-8 495R 2 Ż Na
4 3 1839 Olewsk Kazimierz Garbowski Staryki Maciej Łucja Hanuszkiewicz Maciej Hanuszkiewicz i Marianna Hanuszkiewicz panna 178-3-8 496R 12 Ż Na
6 4 1839 Olewsk Wilhelm Garbowski Staryki Jan Agata Targoni Jan Lech i Marianna Lech panna 178-3-8 496R 13 Ż Na
21 2 1839 Olewsk Leon Garbowski Staryki NN Anna Targoni Jan Garbowski i Marinna ż. Jakuba Lecha, matka wdowa po mężu Garbowska,dziecko pozamałżeńskie 178-3-8 496R 14 Ż Na
7 5 1839 Olewsk Anna Jasińska Staryki Gabriel Wiktoria Lech Jan Garbowski i Marinna ż. Jakuba Lecha 178-3-8 496V 16 Ż Na
30 3 1839 Olewsk Franciszka Lech Staryki NN Marianna Lech Józef Garbowski i Katarzyna Lech panna, niewpisane imię ojca 178-3-8 496V 17 Ż Na
6 12 1840 Berezne Mikołaj Garbowski Rudnia Bobrowska Józef Julianna Kuryata 880 196 R 41 0
2 8 1840 Nowogród Wołyński Piotr Garbowski Rudnia Talecka Maciej Anna Skokowska 871 39 151 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0021.htm
23 12 1840 Nowogród Wołyński Józef Garbowski Majdan Kuleszowski Kasper Agnieszka Lisowska 871 63 244 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0033.htm
6 5 1840 Korostyszew Jan Garbowski Borczówka Mateusz Teofila Ulaszyńska Jan Sokulski, Katarzyna Wojciechowska, chrz. 9.05.1840 178-51-456 15V 21 Ż BS 41
26 5 1840 Olewsk Jan Garbowski Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Jakub Lech i Anna Lech panna 178/3/9 406V 25 Ż Na
1 11 1840 Olewsk Antoni Garbowski Staryki Feliks Anna Romaniewicz Franciszek Lech i Marianna Lech żona Jana 178/3/9 408R 41 Ż Na
8 8 1841 Nowogród Wołyński Klara Hajko Huta Kuka Kazimierz Julianna Hornicka Jan Garbowski, Aleksandra Weselska ż. Franciszka 872 36 (2.) 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0022.htm
27 12 1841 Nowogród Wołyński Tomasz Garbowski Wyhoda Piotr Klara Marciszowska 872 60 237 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0034.htm
1 5 1842 Nowogród Wołyński Jakub Garbowski Majdan Kuleszowski Kasper Ewa Lisowska 873 22 87 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0013.htm
27 1 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Garbowski Rudnia Talecka Józef Elżbieta Całka 874 7 20 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0005.htm
6 11 1843 Nowogród Wołyński Teodor Garbowski Majdan Kamienny Piotr Klara Pieluszewska 874 67 200 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0035.htm
7 11 1843 Nowogród Wołyński Stanisław Garbowski Majdan Kuleszowski Michał Dorota Boczkowska 874 70 208 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0037.htm
7 11 1844 Olewsk Katarzyna Garbowska Staryki Antoni Gertruda Rudnicka Maciej Garbowski i Anna Rudnicka żona Józefa 178/3/12 437R 1 Ż Na
24 6 1844 Olewsk Jan Garbowski Staryki Jan Agata Targoni Jan Lech i Katarzyna Lech żona Franciszka 178/3/12 437R 3 Ż Na
9 8 1845 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Garbowski Karpilowka Antoni Józefa Kuriata Garbowski Jan, Skokowska Marianna, ż.Leona 144 JZ 0
15 3 1845 Olewsk Aleksander Garbowski Staryki Maciej Anna Targoni Józef Garbowski i Eufrozyna Chalecka panna córka Nazara 178/3/12 438V 21 Ż Na
23 2 1845 Olewsk Piotr Garbowski Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Julian Szydłowski i Franciszka Kotwicka panna córka Ludwika 178/3/12 439R 23 Ż Na
5 2 1845 Olewsk Jan Garbowski Staryki Wojciech Katarzyna Lech Piotr Garbowski i Tekla Kozińska panna córka Antoniego 178/3/12 439R 25 Ż Na
11 4 1845 Olewsk Józef Jasiński Staryki Gabriel Wiktoria Lech Józef Garbowski i Marianna Lech żona Jakuba 178/3/12 439V 29 Ż Na
7 8 1845 Olewsk Marianna Piekarska Balarka Radowelska Wojciech Apolonia Kotwicka Jan Garbowski i Anastazja Kotwicka żona Józefa 178/3/12 439V 32 Ż Na 0
11 9 1845 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Radowelska Maciej Magdalena Kotwicka Kasper Kotwicki i Petronela Targoni żona Józefa 178/3/12 440R 35 Ż Na
6 9 1845 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Radowelska Michał Franciszka Piekarska Kazimierz Piekarski i Magdalena Garbowska żona Macieja 178/3/12 440R 36 Ż Na
1 10 1845 Olewsk Teresa Garbowska Staryki Jan Anastazja Lech Józef Garbowski i Katarzyna Garbowska żona Franciszka 178/3/12 440V 42 Ż Na
2 12 1846 Olewsk Marianna Garbowska Staryki Maciej Anna Targoni Maciej Garbowski i Agnieszka Garbowska panna 178/3/19 479V 13 Ż Na
11 1 1847 Nowogród Feliks Garbowski Rudnia Talecka Józef Elżbieta Całko Wysocki Maciej, Garbowska Tekla, ż. Mateusza 9 JZ
18 2 1847 Olewsk Franciszka Lech Staryki Jan Marianna Lech Aleksander Garbowski i Marianna Lech żona Jana 178/3/19 479R 11 Ż Na
29 12 1847 Olewsk Anna? Garbowska Staryki Wojciech Katarzyna Lech Maciej Garbowski i Wiktoria Jasińska żona Gabriela 178/3/19 479R 12 Ż Na
22 6 1847 Olewsk Jan Garbowski Staryki Józef Helena Kuriata Józef Zalewski i Dorota Lech panna córka Jana 178/3/19 481R 25 Ż Na
15 3 1848 Puliny Józef Szemet Kisielówka Kazimierz Małgorzata Borowska Garbowski Stefan, Borowska Łucja, panna 81 JZ
18 9 1848 Nowogród Jan Wachowski Cwilka Roman Marcianna Drapikowska Garbowski Grzegorz, Drapejkowska Katarzyna, ż. Wincentego 205 JZ
14 1 1851 Olewsk Rozalia Rudnicka Balarka Radowelska Mikołaj Marianna Hanuszkiewicz Teodor Garbowski i jego siostra Anastazja Garbowska 178/3/31 600V-601R 4 Ż Na
22 4 1851 Olewsk Józefa Piekarska Balarka Radowelska Wojciech Apolonia Kotwicka Jan Garbowski i Katarzyna Rudnicka 178/3/31 603V-604R 15 Ż Na
8 8 1851 Olewsk Paweł Garbowski Rudnia Lwa Józef Magdalena Tyszecka Piotr Chomątowski i Maria Hanuszkiewicz panna 178/3/31 606V-607R 27 Ż Na
28 2 1854 Olewsk Jan Rudnicki Budki Radowelskie Karol Anna Rudnicka Teodor Garbowski i Aleksandra Kotwicka panna 178/3/38 696V-697R 8 Ż Na
5 8 1854 Olewsk Jan Piekarski Budki Radowel Grzegorz Józefa Kotwicka Jan Garbowski i Aleksandra Kotwicka panna 178/3/38 701V-702R 20 Ż Na
15 3 1856 Olewsk Marianna Lech Staryki Feliks Agnieszka Lech Jan Garbowski i Katarzyna Tyszecka ż. Jana 178-3-126 788V-789R 13 Ż Na
10 1 1856 Olewsk Paulina Tyszecka Staryki Jan Katarzyna Lech Jan Garbowski i Anna Hanuszkiewicz panna 178-3-126 788V-789R 14 Ż Na
4 9 1857 Olewsk Michalina Garbowska Staryki Jan Anastazja Lech Grzegorz Garbowski i Józefa Lech ż. Piotra 178-3-126 791V-792R 25 Ż Na
25 5 1857 Olewsk Joanna Lech Staryki Jan Marianna Garbowska Grzegorz Garbowski i Józefa Lech ż. Piotra 178-3-126 791V-792R 28 Ż Na
10 1 1858 Olewsk Aniela Jasińska Rudnia Staryki Gabriel Domicella Hnetecka Kazimierz Garbowski i Agnieszka Garbowska panna 178-3-128 167v-168r 6 Ż Na
12 1 1858 Olewsk Stanisław Garbowski Rudnia Staryki Aleksander Ewa Lech Narcyz Garbowski i Anna Garbowska panna 178-3-128 167v-168r 7 Ż Na
25 1 1858 Olewsk Wincenty Lech Rudnia Staryki Jakub Marianna Lech Grzegorz Garbowski i Ewa Garbowska ż. Aleksandra 178-3-128 170v-171r 20 Ż Na
12 8 1858 Olewsk Stefan Kotwicki Rudnia Radowelska Feliks Lucyna Targoni Teodor Garbowski i Agata Targoni panna 178-3-128 175v-176r 37 Ż Na
2 10 1858 Olewsk Michał Garbowski Słoboda Radowelska Marcin Marianna Dawidowicz Feliks Szydłowski i Julia Garbowska panna 178-3-128 176v-177r 40 Ż Na
8 1 1859 Olewsk Piotr Tyszecki Staryki Jan Katarzyna Lech Mateusz Garbowski i Anastazja Lech żona Jana 178/3/50 759V-760R 10 Ż Na
13 2 1859 Olewsk Stanisław Garbowski Słoboda Snowidowska Piotr Wiktoria Hanuszkiewicz Piotr Chmielewski i Teresa Hanuszkiewicz żona Jana 178/3/50 760V-761R 14 Ż Na
20 2 1859 Olewsk Ignacy Garbowski Słoboda Snowidowska Antoni Gertruda Rudnicka Jan Hanuszkiewicz i Karolina Chmielowska żona Leona 178/3/50 760V-761R 15 Ż Na
2 3 1859 Olewsk Wincenty Koziński Słoboda Borowska Mikołaj Justyna Januszkiewicz Aleksander Garbowski i Apolonia Garbowska żona Feliksa 178/3/50 762V-763R 23 Ż Na
19 6 1861 Lubar Józef Garbowski Lubar Andrzej Franciszka Jatkiewicz Maciej Skulski, Honorata Terechowicz 641-1-21 12 43 Ż MP
5 9 1861 Lubar Wiktor Gutowski Piedynki Bazyli Teresa Kasperska Jan Garbowski, Katarzyna Ogińska, (dziecko zmarło 9 kwietnia 1863) 641-1-21 17 66 Ż MP
13 3 1863 Ostropol Wiktoria Dowhalska Ostropol Leon Tekla Gorecka Teodor Garbowski i Agnieszka Albertowicz 17-1-323 2V-3R 9 Ch 4-5 DM
26 12 1866 Olewsk Antoni Garbowski Borowska Słoboda Jan Teresa Tyszecka 178-3-57 61V-62R 2 Ż
25 12 1866 Olewsk Fabian Garbowski Rudnia Staryki Jan Aniela Lech 178-3-57 62V-63R 8 Ż
15 11 1866 Żytomierz Emilia Żytomierz Marianna Wiszniewska [16.11.1866] nieślubna córka mieszcz., Kacper Garbowski i Zofia Mazurkiewicz 178-3-63 58 281 Ż 113 i 114 DG
29 1 1867 Olewsk Franciszek Garbowski Rudnia Staryki Aleksander Ewa Lech szl. Narcyz Garbowski, Klara Garbowska panna 178-3-57 65V-66R 25 Ż
19 11 1867 Olewsk Stanisław Garbowski Radowelska Słoboda Cyprian Ewa Dawidowicz 178-3-57 72V-73R 59 Ż
22 1 1872 Nowogród Wincenty Garbowski Karpiłówka Ignacy Katarzyna Sokołowska Walenty Całko, Orszula Garbowska 178-3-156 222V-223R 20 Ż 442 DW
22 1 1872 Nowogród Jan Garbowski Słoboda Krasna Karol Emilia Czerniachowicz Piotr Czerniachowicz, Aniela Popławska 178-3-156 223V-224R 26 Ż 444 DW
10 3 1872 Nowogród Antoni Kułakowski Rudnia Jan Franciszka Paszkowska Paweł Garbowski, Franciszka Karlińska 178-3-156 233V-234R 67 Ż 464 DW
12 5 1872 Nowogród Stanisław Garbowski Kamienny Majdan Tomasz Rozalia Żurawska Mateusz Skokowski, Marianna Garbowska 178-3-156 242V-243R 112 Ż 482 DW
11 6 1872 Nowogród Antoni Nowacki Rudnia Talecka Tadeusz Paulina Polańska Piotr Garbowski, Katarzyna Zapałowska panna 178-3-156 247V-248R 138 Ż 492 DW
5 7 1872 Nowogród Ewa Garbowska Kamienny Majdan Wojciech Julianna Paszkowska Adam Garbowski, Justyna Lewandowska 178-3-156 255V-256R 167 Ż 508 DW
28 7 1872 Nowogród Katarzyna Drapikowska Rudnia Talecka Jakub Antonina Lublińska Antoni Garbowski, Aniela Rykowska 178-3-156 258V-259R 179 Ż 514 DW
28 8 1872 Nowogród Domicela Garlińska Żadkówka Piotr Małgorzata Garbowska Józef Garbowski, Franciszka Garbowska 178-3-156 262V-263R 199 Ż 522 DW
6 9 1872 Nowogród Michał Całko Kamienny Majdan Jan Katarzyna Zawadzka Teodor Garbowski, Petronela Stochalska 178-3-156 264V-265R 212 Ż 526 DW
14 9 1872 Nowogród Tomasz Garbowski Kamienny Majdan Jan Franciszka Całko Józef Całko, Katarzyna Całko 178-3-156 265V-266R 218 Ż 528 DW
30 9 1872 Nowogród Hieronim Garbowski Kamienny Majdan Erazm Teresa Drapikowska Piotr Skokowski, Petroneka Stochalska 178-3-156 268V-269R 230 Ż 534 DW
8 12 1872 Nowogród Józef Garbowski Horodyszcze NN Antonina Jan Komnacki, Karolina Szulakowska panna 178-3-156 295V-296R 337 Ż 588 DW
16 12 1872 Nowogród Józef Garbowski Nowogród NN Tekla Feliks Rejter, Marianna Nawrocka 178-3-156 296V-297R 341 Ż 590 DW
12 10 1877 Olewsk Rafał Garbowski Rudnia Staryki Wincenty Agnieszka Hanuszewicz Bernard Lech, Marianna Garbowska ż. Józefa 178-3-57 238V-239R 1 Ż
29 3 1878 Olewsk Hilary Garbowski Rudnia Lwa Adam Anna Lech 178-3-57 245V-246R 32 Ż
1 11 1879 Berezne Łucja Lech Omelno Bazyli Aniela Lech chrzest 30.01.1880, Stanisław Garbowski i Dorota Lech panna 740-2-5 2V-3R 9 R 5 DM
8 9 1880 Berezne Kajetan Garbowski Omelno Jan Marianna Lech Roman Kotwicki i Marianna Rudnicka panna 740-2-5 15V-16R 73 R 18 DM
6 12 1881 Olewsk Konstanty Garbowski Rudnia Staryki Jan Aniela Lech 178-3-57 314V-315R 10 Ż
28 12 1881 Olewsk Tomasz Skurzyński Rudnia Staryki Tomasz Katarzyna Piekarska szl. Józef Garbowski, Apolonia Lech 178-3-57 314V-315R 11 Ż
5 6 1881 Berezne Felicjan Garbowski Omelno Jan Teresa Tyszecka Tomasz Garbowski i Katarzyna Lech ż. Jana 740-2-5 49V-50R 43 R 49 DM
21 4 1882 Olewsk Adam Garbowski Staryki Marek Dioniza Felińska 178-3-57 321V-322R 36 Ż
16 4 1882 Olewsk Piotr Garbowski Rykówka Kazimierz Tekla Zajączkowska 178-3-57 320V-321R 30 Ż
28 12 1882 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Staryki Rafał Antonina Januszewicz 178-3-57 314V-315R 12 Ż
30 1 1882 Olewsk Jan Garbowski Radowska Balarka Mikołaj Józefa Kotwicka 178-3-57 313V-314R 9 Ż
26 5 1882 Olewsk Jan Garbowski Radowelska Balarka Cyprian Ewa Dawidowicz 178-3-57 323V-324R 44 Ż
24 4 1882 Olewsk Teodor Garbowski Rudnia Radowelska Piotr Marianna Rękas Kazimierz Rudnicki, Wiktoria Garbowska ż. Piotra 178-3-57 324V-325R 46 Ż
12 7 1882 Olewsk Antonina Hanuszewicz Aleksandrówka Stanisław Katarzyna Lech Mikołaj Garbowski, Antonina Polinkiewicz z. Mariana 178-3-57 330V-331R 69 Ż
9 10 1882 Olewsk Grzegorz Garbowski Aleksandrówka Nowa Jan Aleksandra Całko 178-3-57 332V-333R 77 Ż
25 10 1882 Berezne Franciszek Lech Tatynne Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Tomasz Garbowski i Tekla Hanuszkiewicz ż. Bronisława 740-2-5 104V-105R 105 R 98 DM
16 4 1883 Berezne Florian Garbowski Łomsk Piotr Karolina Anuszkiewicz Adam Pawłowski i Leontyna Lech panna 740-2-5 138V-139R 56 R 129 DM
11 2 1883 Berezne Lucjan Garbowski Czabel Piotr Tekla Kuriata Stefan Kutasiewicz i Honorata Bronowicka ż. Karola 740-2-5 128V-129R 15 R 119 DM
4 9 1883 Berezne Hieronim Garbowski Tynne Teofil Julia Kuriata Ignacy Żygadło i Lucja Garbowska panna 740-2-5 141V-142R 68 R 132 DM
28 1 1885 Tuczyn Józef Garbowski Majdan Buhryński Ignacy Katarzyna Kuriata 699 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0003.htm
15 3 1885 Berezne Józef Garbowski Łomsk Tomasz Marianna Wasilewska Wincenty Lech i Katarzyna Lech ż. Jana 740-2-6 8V-9R 40 R 11 AD1
21 4 1885 Berezne Adela Bronowicka Lado Stanisław Józefa Jasińska Jan Garbowski i Anna Januszkiewicz panna 740-2-6 9V-10R 44 R 12 AD1
20 5 1885 Berezne Zofia Januszkiewicz Lado Antoni Waleria Hanuszewicz Marek Garbowski i Katarzyna Hanuszewicz panna 740-2-6 13V-14R 63 R 16 AD1
4 11 1904 Berezne Teofil Pawłowski Łady Adam Joanna Łabędzka [chrzest 11.01.1906] Paweł Garbowski i Józefa Garbowska ż. Jana 740-4-2 3V-4R 12 R 5 DM
12 12 1905 Berezne Rozalia Żygadło Łomsk Marceli Aniela Garbowska [chrzest 10.01.1906] Stanisław Garbowski i Anna Hanuszkiewicz panna 740-4-2 3V-4R 10 R 5 DM
28 3 1906 Berezne Hipolit Garbowski Omelno Paweł Rozalia Lech Piotr Januszkiewicz i Michalina Faber panna 740-4-2 20V-21R 97 R 22 DM 0
2 2 1906 Berezne Zygmunt Anuszkiewicz Lado Adam Adela Bronowicka Hilary Garbowski i Maria Szpakowska panna 740-4-2 12V-13R 55 R 14 DM
20 2 1906 Berezne Władysław Garbowski Lado Aleksander Kamila Anuszkiewicz Antoni Lech i Franciszka Anuszkiewicz zamężna 740-4-2 11V-12R 53 R 13 DM
12 1 1906 Berezne Anna Garbowska Pohaczówka (Puhaczówka) Michał Urszula Żarczyńska Franciszek Garbowski i Karolina Garbowska panna 740-4-2 4V-5R 17 R 6 DM 0
31 7 1908 Szumsk Józefa Gabruk Iserna Piotr Antonina Jasińska Jan Garbowski, Aleksandra Smolińska ż. Józefa 426-1-97 25V-26R 122 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-R?i=629&cat=833999
1 7 1910 Cudnów filia Romanów Stanisława Winogrodzka Futor Ożgi Jakub Cecylia Żołnowska Józef Garbowski i Karolina Lisowska panna 178-3-215 280V-281R 147 Ż 529-530 DM
22 12 1910 Cudnów filia Romanów Jan Garbowski Futor Ożgi Józef Kamila Kościewska Piotr Kościewski i Adela Chmielowska ż. Antoniego 178-3-215 302V-303R 297 Ż 573-574 DM
19 9 1911 Sł.Czernicka Bronisław Mokrzecki Czernicka Słobódka Jan Elżbieta Lewicka Garbowski Florian, Bilecka Józefa, ż. Celestyna 209 JZ 0 0
18 10 1911 Sł.Czernicka Marian Garbowski Kamienny Majdan Jakub Maria Zapolska Mokrzecki Józef, Mokrzecka Elżbieta, ż. Ludwika 239 JZ 0 0
17 2 1911 Romanów Maciej Kosowski Futor Ożgi Andrzej Paulina Sobolewska Józef Garbowski i Stefania Sobolewska panna 178-3-216 11V-12R 62 Ż 23-24 DM
27 10 1911 Romanów Janina Chmielowska Futor Ożgi Antoni Adolfina Safińska Józef Garbowski i Teofila Weselska ż. Teofila 178-3-216 43V-44R 253 Ż 87-88 DM
20 5 1912 Sł.Czernicka Józef Garbowski Czernicka Słobódka Jan Zofia Szczyrska Mokrzecki Józef, Szczyrska Anna, panna 145 JZ 0 0
9 6 1915 Sł.Czernicka Bolesław Mokrzecki Kamienny Majdan Józef Bronisława Szilke Garbowski Adolf, Garbowska Maria, ż. Jakuba 122 JZ
24 11 1915 Kijów Św. Aleksandra Janina Krzeszowska Kijów Antoni Zofia Garbowska Grzegorz Garbowski i Wera Garbowska 312/1/129 73V-74R 292 m.K JM1
5 6 1919 Berezne Franciszek Garbowski Staryki par. Olewsk Michał Ewa Lech Michał Jasiński,Rozalia Kuriata 740-4-11 13R 95 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 2 1830 Żytomierz Paweł Połubiński par. Leszczynska 26 Jan Marianna Muraszewska Katarzyna Garbowska Żytomierz 24 Wawrzyniec Anna Murawska Wawrzyniec Garbowski , Andrzej Wachowski 178 3 3 53 19 Ż Ni
24 1 1832 Nowogród Woł. Aleksander Czerkieski Rudnia Talecka 23 Wojciech Ewa Skeczkowska Anna Nazarewicz Dermanka 18 Tomasz Barbara ur. Tomasz Rogowski, Maciej Garbowski 245-1-6 32R 185 R 1648 DW
29 6 1836 Dąbrowica Adam Sulimowski Karasin 32 Michał Helena Anna Lach Karasin 20 Maciej Anna Jan Garbowski, Franciszek Garbowski, Antoni Lach 822 100 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0101.htm
2 2 1836 Olewsk Bazyli Garbowski Staryki 21 Jan Marianna Lech Katarzyna Ziembicka Sechy 16 Antoni Tekla Lewkowska Maciej Garbowski, Stanisław NN, Hieronim NN 178/51/386 562r 2 Ż Na
9 2 1836 Olewsk Mikołaj Lech Rudnia Lwa 22 Wojciech Katarzyna Kuriata Agnieszka Garbowska Staryki 22 Mikołaj Marianna Jasińska Wojciech Lech, Paweł Skurzyński, Maciej Garbowski 178/51/386 562v 3 Ż Na
9 2 1836 Olewsk Jan Garbowski Balarka Łozowska 22 Maciej Krystyna Bur Marianna Targoni Balarka Łozowska 16 Józef Anastazja Grzechowska Maciej Garbowski, Jan Lech, Wojciech Lech 178/51/386 562v 4 Ż Na
10 5 1836 Olewsk Feliks Garbowski Staryki 24 Grzegorz Anna Lech Anna Romaniewicz Rudnia Lwa 17 Łukasz Marianna Lech Grzegorz Lech, Jan Lech, Jakub Romaniewicz 178/51/386 563r 6 Ż Na
3 10 1837 Korzec Szymon Garbowski Korzec 25 Teodor Elżbieta Sieczkan, Sieczka Katarzyna Waskiewicz, Waśkiewicz Korzec 19 Józef Julianna Goliszewska 245-1-11 120 41 R PW
24 5 1838 Olewsk Maciej Garbowski Rudnia Radowelska 24 Grzegorz Anastazja Dworzecka Magdalena Kotwicka Rudnia Siedlicka 19 Wojciech Helena Targoni Maciej Hanuszkiewicz, Stefan Boczkowski, Wincenty Jakubowski 178-3-6 456R 7 Ż Na
12 6 1838 Olewsk Andrzej Garbowski Budki Radowelskie 20 Grzegorz Agnieszka Suchodolska Agata Dworak Rudnia Perżańska 18 Piotr Anastazja Smyk Grzegorz Rudnicki, Jan Garbowski, Maciej Garbowski 178-3-6 456R 8 Ż Na
19 11 1839 Olewsk Paweł Gnietecki Dierżanówka 25 Wojciech Marianna Targoni Anna Garbowska Zubrowicze 31 Grzegorz Anastazja Dworak Andrzej Garbowski, Szymon Skurzyński, Jan Jasiński 178-3-8 500R 6 Ż Na
9 2 1841 Nowogród Wołyński Onufry Babiński Huta Kuka 20 Franciszek Marianna Raszakowska Ewa Teter Huta Kuka 18 Jan Anna Zinkiewicz Jan Garbowski, Franciszek Weselski 872 70 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
10 5 1842 Nowogród Jan Adamowicz Narajówka 24 Grzegorz Katarzyna Puzyna Tekla Nieświastowska Narajówka 17 Wojciech Marianna Drapiejkowska Walenty Garbowski, Grzegorz Zawadzki 873 66 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0036.htm
9 5 1843 Nowogród Wołyński Stefan Garbowski Rudnia Talecka 26 Mateusz Rozalia Nazarewicz Julianna Herba Rudnia Talecka 20 Jan Katarzyna Kotwicka 874 104 27 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0054.htm
28 5 1844 Nowogród Wołyński Jędrzej Żurawski Mostowa Rudnia par. pulińskiej? 36 Jan Anna Lisowska Julianna z Garbowskich Szpakowska Rudnia Kuleszowska 30 Stanisław Ewa Żygadło Eliasz Kotwicki, Józef Kotwicki 875 22 EH
18 2 1845 Olewsk Piotr Garbowski Staryki 20 Jan Apolonia Targoni Teresa Lech Rudnia Lwa 20 Jan Cecylia Czerwińska Wojciech Garbowski, Szymon Lech 178/3/12 441R 2 Ż Na
25 2 1845 Olewsk Wawrzyniec Lech Rudnia Lwa 22 Jakub Franciszka Żygadło Marianna Garbowska Staryki 21 Franciszek Julianna Czerwińska Jan Lech, Grzegorz Garbowski 178/3/12 441R 3 Ż Na
17 6 1845 Olewsk Maciej Hanuszkiewicz Buda Sobieczyńska 33w Adam Wiktoria Borowska Eufrozyna Chalecka Buda Sobieczyńska 20 Nazar Katarzyna Kotwicka Mikołaj Rudnicki, Antoni Garbowski, Józef Garbowski 178/3/12 441V 5 Ż Na
26 1 1847 Olewsk Szymon Lech Rudnia Lwa 25 Jan Cecylia Czerwińska Katarzyna Garbowska Staryki 22 Jan Anna Lech Antoni Skurzyński, Jan Garbowski 178/3/19 482R 1 Ż Na
19 10 1847 Olewsk Feliks Lech Staryki 23 Michał Mełania Bertasz Agnieszka Lech Rudnia Lwa 23 Grzegorz Katarzyna Bronowicka Grzegorz Garbowski, Maciej Lech 178/3/19 482V 3 Ż Na
4 7 1848 Żytomierz Antoni Garbowski 25 Jan NN Anna Murawska 28 Jan Marianna NN 178 3 23 61 31 Ż Ni
1 10 1850 Żytomierz Józef Garbowski 55w Laurenty Anna Murawska Marianna Wachowska 30 Piotr Agnieszka Brużewska 178 3 2 80 60 Ż Ni
6 6 1851 Olewsk Piotr Lech 30 Mikołaj Anna Kuriata Józefa Garbowska 23 Karol Katarzyna Petrykowska Jan Lech, Tomasz Garbowski 178/3/31 610V 3 Ż Na
22 7 1851 Olewsk Grzegorz Garbowski 40 Franciszek Julia Czerwińska Agnieszka Skurzyńska 45 Jan Jadwiga Kuriata Ignacy Lech, Andrzej Garbowski, Jan Hanuszkiewicz 178/3/31 610V 4 Ż Na
17 2 1857 Olewsk Feliks Dworzecki Rudnia Choczyńska 20 Jan Magdalena Chomątowska Katarzyna Targoni Rudnia Pereżańska 18 Grzegorz Helena Zajączkowska Kazimierz Chomątowski, Andrzej Garbowski 178-3-126 796V 5 Ż Na
24 11 1857 Olewsk Piotr Garbowski Staryki 22 Atanazy Anna Targoni Wiktoria Hanuszkiewicz Słoboda Snowidowska 18 Andrzej Anastazja Rudnicka Franciszek Rudnicki, Atanazy Dawidowicz 178-3-126 798V 13 Ż Na
4 5 1858 Olewsk Jan Garbowski Słoboda Sobiczyńska 21 Atanazy Anna Targoni Brygida Rudnicka Słoboda Snowidowska 20 Józef Józefa Hanuszkiewicz Stanisław Hanuszkiewicz, Michał Szydłowski, Bronisław Hanuszkiewicz 178-3-128 181v 6 Ż Na
2 11 1858 Olewsk Narcyz Garbowski Rudnia Staryki 20 Jan Agata Targoni Franciszka Lech Rudnia Staryki 18 Jan Marianna Kuriata Wojciech Kotwicki, Maciej Garbowski 178-3-128 184v 17 Ż Na 0
9 11 1858 Olewsk Bernard Lech Rudnia Staryki 22 Tomasz Anna Lech Agnieszka Garbowska Rudnia Staryki 18 Jan Agata Targoni Jan Garbowski, Mikołaj Garbowski 178-3-128 184v 18 Ż Na
16 11 1858 Olewsk Mateusz Garbowski Rudnia Staryki 20 Franciszek Julia Czerwińska Teofila Kotwicka Słoboda Radowelska 18 Ludwik Agnieszka Januszkiewicz Jan Lech, Jan Kotwicki 178-3-128 185r 19 Ż Na
16 11 1858 Olewsk Piotr Garbowski Rudnia Radowelska 19 Michał Franciszka Piekarska Albina Strutyńska Rudnia Radowelska 18 Jan Anna Szymańska Jan Lech, Jan Kotwicki 178-3-128 185r 20 Ż Na
12 1 1858 Bereżnica Kasper Garbowski Luchcza 24 Antoni Wiktoria Jasińska Ludwika Niewęgłowska Majdan Chwoszczowaty 19 Aleksander Katarzyna Felińska Antoni Feliński, Jan Niewęgłowski, Lucjan Feliński, Grzegorz Łyszkiewicz 839 360 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0190.htm
10 5 1859 Olewsk Ludwik Koziński Słoboda Borowa 20w Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Magdalena Rudnicka Słoboda Radowelska 20 Grzegorz Marianna Piekarska Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz, Teodor Garbowski 178/3/50 770R-770V 5 Ż Na
6 9 1859 Olewsk Kazimierz Chomątowski Rudnia Chotyńska 30w Franciszek Regina Smyk Anna Lech Rykówka 20 Wojciech Marcelina Garbowska Benedykt Kotwicki, Andrzej Garbowski 178/3/50 771V 10 Ż Na
15 11 1859 Olewsk Jan Rudnicki Słoboda Radowelska 29 Franciszek Agnieszka Całko Józefa Chmielewska Słoboda Snowidowiecka 18 Joachim Marianna Boczkowska Józef Rudnicki, Stefan Kotwicki, Teodor Garbowski 178/3/50 772R-772V 12 Ż Na
19 5 1863 Nowogród Wołyński Korol Błoński Huta Kurczycka 20 Jan Anna Gnietecka Salomea Drapiejkowska z Garbowskich Rudnia Karpiłówka 20w Antoni Józefa Kuriata 178-3-152 5 13 Ż 9 MO
16 2 1864 Nowogród Wołyński Jan Garbowski Kamienna 30w Piotr Teresa Mazurenko Marianna Wiszniewska Huta Użaczynska 29 Jakub Katarzyna Wojciechowska 178-3-152 21 18 Ż 40 MO
20 9 1864 Nowogród Wołyński Stanisław Garbowski Majdan Kuleszowski 20 Michał Dorota Borkowska Marianna Zarudzka Wersznica 20 Nikodem Zofia Malinowska 178-3-152 28 48 Ż 56 MO
8 11 1864 Nowogród Wołyński Hieronim Garbowski Majdan Kamienny 23 Piotr Klara Marcinkowska Teresa Drapiejkowska Rudnia Talecka 20 Tychon Łucja Kuriata 178-3-152 31 60 Ż 62 MO
26 9 1865 Nowogród Wołyński Aleksander Kulikowski Kropiwka 56w Franciszek Apolonia Jankowska Krystyna Plechowska z Garbowskich Huta Użaczyńska 30w Piotr Teresa Mazurenko 178-3-152 54 40 Ż 107 MO
21 11 1865 Nowogród Wołyński Piotr Garbowski Rudnia Talecka 25 Maciej Anna Skokowska Tekla Skurzyńska Rudnia Talecka 20 Kazimierz Rozalia Nadoruchowicz 178-3-152 65 63 Ż 130 MO
20 11 1866 Cudnów Jan Garbowski Futor Szeremety par. Puliny 25 Adam Anna Całka Katarzyna Miszkiewicz Bykówka 17 Jan Ludwika Ilińska Wincenty Weselski, Franciszek Wolski 178-3-58 72V 50 Ż 143 DM
22 8 1868 Nowogród Wołyński Karol Garbowski Huta Srebnia 25 Jan Marcjanna Szymanowska Emilia Czerniachewicz Marianówka 18 Erazm Marianna Bonkowska 178-3-152 128 30 Ż 253 MO
20 10 1868 Nowogród Wołyński Jan Garbowski Majdan Kamienny 23 Józef Elżbieta Całko Rozalia Bielecka Kikowa 20 Tomasz Domicela Klinkiewicz 178-3-152 130 35 Ż 258 MO
27 10 1868 Nowogród Wołyński Paweł Garbowski Rudnia Talecka 25 Mateusz Tekla Wachowska Franciszka Lewicka Susły 20 Piotr Agnieszka Borewicz 178-3-152 132 38 Ż 261 MO
28 9 1869 Nowogród Wołyński Jan Garbowski Narajówka 20 Walenty Franciszka Skobelska Anna Podlewska Serby 18 Ignacy Marianna Osińska 178-3-152 149 23 Ż 293 MO
6 7 1880 Berezne Kazimierz Garbowski Kudranka par. Tuczyn 29 Franciszek Anna Lech Pelagia Kopiejkowska Druchowa 18 Ignacy Franciszka Garczyńska [Lityńska] Tomasz Bagiński, Aleksander Bagiński 740-2-12 25R 8 R 25 DM
11 10 1881 Berezne Adam Pawłowski Omelno 21 Stefan Marianna Kotwicka Joanna Łabęcka Omelno 18 Antoni Emilia Jakubowska Jakub Garbowski, Marcin Kunicki 740-2-5 62R 11 R 61 DM
17 9 1883 Toporyszcze Filip Zińkiewicz par. Toporyszcze 21 Grzegorz Paulina Sobolewska Marianna Rudnicka par. Toporyszcze 20 Mikołaj Aniela Nieboraczek Stanisław Popławski, Karol Garbowski 178-3-268 161V 27 Ż 312 DM
13 2 1905 Niewirków Maciej Garbowski Łada, par. Berezne 37w Jan Marianna Lech Barbara Boczkowska Siwki 20 Paweł Apolonia Maciejewicz 983 62V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0063.htm
5 2 1906 Berezne Mikołaj Garbowski Staryki par. Olewsk 26 Mikołaj Balbina Lech Petronela Bagińska Potasznia 20 Jan Marianna Kuriata Kajetan Lech, Edward Mrówka 740-4-2 50V 5 R 52 DM
5 2 1906 Berezne Józef Żygadło Rudnia Łęczyńska 23 Wincenty Ewa Kuriata Helena Lisiecka Podrałówka 18 Wawrzyniec Julianna Kuriata Mikołaj Garbowski, Ambroży Mystkowski 740-4-2 50V 6 R 52 DM
18 6 1906 Berezne Piotr Januszkiewicz Omylna 25 Wincenty Karolina Jasińska Paulina Garbowska Łomsk 17 Tomasz Marianna Wasilewska Józef Garbowski i Bazyli Garbowski z Łomska 740-4-2 55R 23 R 56 DM
14 8 1911 Romanów Wiktor Suchodolski par. Romanów 26 Dominik Franciszka Sawicka Józefa Baszyńska par. Romanów 18 Antoni Aniela Zielonko Marian Garbowski, Teofil Sawicki 178-3-216 65R 31 Ż 125 DM 0
27 7 1919 Berezne Feliks Garbowski Tomasz Michalina Kozińska Teofila Bielak Dominik Celestyna Boczkowska Jan Bielak, Jan Garbowski 740-4-11 43V 62 R AS
15 2 1920 Berezne Florian Garbowski w Tomasz Ewa Hanuszewicz Kamila Lisiecka w Adam Agnieszka Nieżyńska Romuald Dowhalski, Michał Lisiecki 740-4-11 110V 17 R AS
23 1 1921 Berezne Jan Zalewski Tomasz Apolonia Rudnicka Teofila Nieżyńska w Józef Franciszka z Garbowskich Sokołowska Wiktor Kuriata, Stanisław Fedorowicz 740-4-11 141V 4 R AS
30 1 1921 Berezne Józef Tyszecki w Walenty Rozalia Kuriata Kamila Bronowicka Józef Ewa Kuriata Józef Bronowicki , Franciszek Garbowski 740-4-11 142R 5 R AS
30 1 1921 Berezne Władysław Sieradzki Ignacy Marcjanna Kamińska Joanna Skurzyńska Jan Łucja Rudnicka Zygmunt Pietrzykowski, Jan Garbowski 740-4-11 142V 9 R AS
30 1 1921 Berezne Adam Boczkowski Piotr Antonina Garbowska Apolonia Zalewska Piotr Anastazja Nieżyńska Jan Garbowski, Antoni Boczkowski 740-4-11 142V 10 R AS
30 1 1921 Berezne Dominik Garbowski Kazimierz Aniela Lech Marianna Lech Adam Feliksa Garbowska Adam Lech, M.Garbowski 740-4-11 142V 11 R AS
30 1 1921 Berezne Adam Rudnicki Hieronim Paulina Garbowska Marianna Garbowska Stanisław Anastazja z Garbowskich Adam Lech, Michał Garbowski 740-4-11 142V 12 R AS
30 1 1921 Berezne Michał Garbowski Stanisław Anastazja Garbowska Kamila Lech Mikołaj Zofia Hanuszewska Zygmunt Pietrzykowski, M. Garbowski 740-4-11 143R 13 R AS

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
22 Adam Garbowski Ostróg Mizocz 1837 Równe Mg 654-1-8
1 Ur. Piotr Garbowski 43 Nowogród Wołyński Wyhoda 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Ur. Walenty Garbowski 33 Nowogród Wołyński 59.Narajówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 Ur. Kacper Garbowski 30 Nowogród Wołyński 70.Majdan Kuleszowski 1844 CDIAK AS 1045-2-235
2 Michał Garbowski 24 Nowogród Wołyński 70.Majdan Kuleszowski 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Agnieszka z Garbowskich żona 23 Nowogród Wołyński Michałówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Ur. Antoni Garbowski zięć 39 Nowogród Wołyński 45.Rudnia Karpiłówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Barbara z Garbowskich żona 34 Nowogród Wołyński 62.Słoboda Werbów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Tekla z Garbowskich żona 24 Nowogród Wołyński 62.Słoboda Werbów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
3 Ur. Stanisław Garbowski wd. 64 Nowogród Wołyński 70.Majdan Kuleszowski 1844 CDIAK AS 1045-2-235
5 Marianna z Garbowskich Lachewiczowa mężatka 34 Nowogród Wołyński Hulsk 1844 CDIAK AS 1045-2-235
6 Ur. Michał Garbowski 60 Nowogród Wołyński Rudnia Talecka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
6 Marianna z Garbowskich matka wd. 84 Nowogród Wołyński 45.Rudnia Karpiłówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
7 Ur. Mateusz Garbowski 36 Nowogród Wołyński Rudnia Talecka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
7 Ur.Jan Garbowski 34 Nowogród Wołyński 77.Huta Kuka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
8 Ur.Maciej Garbowski 30 Nowogród Wołyński Rudnia Talecka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
8 Stefan Garbowski żonaty 25 Nowogród Wołyński Rudnia Talecka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
9 Katarzyna z Garbowskich żona 24 Nowogród Wołyński Majdan Kamienny 1844 CDIAK AS 1045-2-235
20 Julianna z Garbowskich Szpakowska wd. 26 Nowogród Wołyński 78.Huta Iwanówka 1844 CDIAK AS 1045-2-235
158 72 Garbowski Maciej s. Józefa 35 Toporyszcze Kisielówka 1853 Żytomierz DM 178-03-37
3646 14 Garbowski Andrzej syn Leona 31 Żytomierz Futor Ejzyka 1864 Ż DM 178-51-90
1 1 Żona Agata z Garbowskich 51 Berezne Orłówka 1885 Równe DW 597-1-1
1 1 Szl. Jan Garbowski 41 Berezne Omelno 1885 Równe DW 597-1-1
1 1 Żona Katarzyna z Garbowskich 39 Berezne 16.Łomsk 1885 Równe DW 597-1-1
1 1 Szl. Piotr Garbowski 37 Berezne 18.Czabel 1885 Równe DW 597-1-1
2 5 Adam Garbowski 31 Berezne Tynne 1885 Równe DW 597-1-1
3 7 Szl. Tomasz Garbowski 29 Berezne 16.Łomsk 1885 Równe DW 597-1-1
3 6 Żona Klara z Garbowskich 29 Berezne Słoboda Pipło 1885 Równe DW 597-1-1
4 425 Szl. Ignacy Garbowski 39 Aleksandria Antonówka 1885 Równe DW 597-1-1
4 9 Szl. Teofil Garbowski 37 Berezne Tynne 1885 Równe DW 597-1-1
4 10 Mieszcz. Stanisław Garbowski 26 Berezne 16.Łomsk 1885 Równe DW 597-1-1
5 11 Szl. Piotr Garbowski 30 Berezne 16.Łomsk 1885 Równe DW 597-1-1
6 17 Jan Garbowski 38 Berezne Lado 1885 Równe DW 597-1-1
6 15 Żona Marianna z Garbowskich 32 Berezne Rudnia Łęczyńska 1885 Równe DW 597-1-1
15 39 Żona Aniela z Garbowskich 36 Berezne Rudnia Bobrowska 1885 Równe DW 597-1-1
64 116 Garbowski Aleksander Chł. 46 Korzec Przedm. Zaruwie 1885 Równe DW
80 82 .. Garbowski Adam, chł. ???? ???????, żona prawosł. 40 .. Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH
242 318 Garbowski Stanisław, mieszcz. Puliny, żonaty 40 Nowogród Wołyński Abramek 1885 Równe EH
603 142 Garbowski Stefan Mieszcz. 32 Korzec Berezówka 1885 Równe DW 597-1-1
15 34 Garbowski Kazimierz 71 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
16 37 Garbowski Ignacy 29 Emilczyn Zabara 1910 CDIAK DW 1045-2-925
327 66 żona Antonina z Garbowskich 29 Bereźnica Wydymer 1911 Żytomierz DM 178-49-37
386 109 żona Karolina z Garbowskich 50 Bereźnica Dołhe 1911 Żytomierz DM 178-49-37
392 1 żona Leokadia z Garbowskich 36 Bereźnica Załomy 1911 Żytomierz DM 178-49-37
430 1 Garbowski Krzysztof, wdowiec 73 Bereźnica Obórki 1911 Żytomierz DM 178-49-37
431 5 Garbowski Stefan 44 Bereźnica Obórki 1911 Żytomierz DM 178-49-37
774 5 Garbowski Andrzej, wdowiec 66 Bereźnica Radzież 1911 Żytomierz DM 178-49-37
775 6 Garbowski Antoni 33 Bereźnica Radzież 1911 Żytomierz DM 178-49-37
776 9 Garbowski Norbert 36 Bereźnica Radzież 1911 Żytomierz DM 178-49-37
777 12 Garbowski Grzegorz 42 Bereźnica Radzież 1911 Żytomierz DM 178-49-37
779 15. Garbowski Rafał 30 Bereźnica Radzież 1911 Żytomierz DM 178-49-37
780 17 Garbowski Władysław b/w Bereźnica Radzież 1911 Żytomierz DM 178-49-37
310 7 Garbowski Wawrzyniec 60 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
471 62 Garbowski Ignacy 37 Korzec - filia Horodnica Zabara 1913 CDIAK DM 1045-2-940
471 64 Garbowski Kazimierz, wdowiec 80 Korzec - filia Horodnica Zabara 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl