Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 227 wyników dla: Januszkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 8 1827 Koblin Aleksander Januszkiewicz 5/12 Arszyczyn Jan i Rozalia z Kuczkowskich 813 217 8 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0220.htm
27 10 1830 Lubar Franciszka Wojciechowska 13 Lubar c. Leona i Marianny z Januszkiewiczów 178-3-3 377V 108 Ż 718 DM
7 1 1838 Olewsk Stanisław Pokotyło 31 owdowił Mariannę z Januszkiewiczów, pozostawił po sobie synów Feliksa i Marcelego, z wewnętrznej słabości 178-3-6 457R 1 Ż Na
8 1 1838 Kotelnia Tekla Januszkiewicz 42 Lasawka z d. Pruszkowska, wdowa po Michale, syn Rafał, córki Zofia i Anna 178-3-6 168R 2 Ż 323 DM
20 2 1839 Wiszenki Michał Januszkiewicz 90 Niezwirz stanu wolnego; poch: 22.02. 825 62a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0064.htm
12 12 1840 Luboml Wawrzyniec Januszkiewicz 40 Luboml wolnożyjący, żona Prakseda z Kornelewiczów, synowie Aleksander, Fabian, Władysław, Jan i Józef, córka Karolina 855 282V 94 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
15 11 1840 Młynów Marianna Januszkiewicz 75 Ostrożec wdowa 826 187V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0189.htm
27 9 1843 Annopol Apolonia Kumejska 6 Sosnówka c. Alfonsa i Tekli z Januszkiewiczów 882 117 R 35
21 3 1843 Jampol Apolonia Januszkiewicz 5 Worobiówka c. ur. Jakóba i Katarzyny 874 681 14 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0344.htm
26 5 1844 Korzec Stefan Komar 9/12 Derażnia Wielka syn Pawła i Karoliny z Januszkiewiczów 875 230 60 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0118.htm
23 9 1845 Humań Marianna Zaleska 3 Humań rodzice ur. Józef i Marianna z Januszkiewiczów Zalescy 685-2-1022 38v 29 Ch 67 KP2 0
17 6 1847 Kotelnia Wincenty Januszkiewicz 5 Antopol s. Konstantego i Julianny z Didkowskich 178-3-19 291R 32 Ż 576 DM
17 3 1848 Dederkały Alojzy Januszkiewicz 2 Dederkały Wielkie s.Andrzeja i Elżbiety z Marcinkowskich 54 20 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0011.htm
29 10 1848 Humań Wincenty Januszkiewicz 36 Humań odndw. żona Teresa, synów 3: Stefan, Michał, Szymon, córki 2: Helena i Marianna 685-2-1025 8 57 Ch EH 0
8 10 1851 Korzec Antonina Komar 3,5 Derażnia Wielka z kokluszu, córka Pawła i Antoniny z d. Januszkiewicz 178/3/72 126v 77 Ż Na
28 10 1854 Dederkały Andrzej Januszkiewicz 56 Dederkaly Wielkie żona Elżbieta z Marcinkowskich, synowie Aleksander i Albin, córki Karolina, Krystyna, Marcelina, Paulina, Antonina i Agnieszka 55 208 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0109.htm
22 5 1855 Kamień Koszyrski Innocenty Januszkiewicz 30 Kamień Koszyrski s. Antoniego i Wiktorii, żona Eleonora, synowie Konstanty i Michał 188 13 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0009.htm
9 6 1855 Kowel Anastazja Januszkiewicz 70 Wólka Kowelska z Jarockich, chł., mąż Jan, bezpotomna 257 139 219 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0074.htm
13 11 1855 Kowel Jan Januszkiewicz 79 Kowel wdowiec po Annie zmarłej 5 miesiecy wcześniej, bezpotomny 257 198 338 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0104.htm
14 1 1858 Luboml Prakseda Januszkiewicz 60 Butmer 888 77V 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0080.htm
26 11 1858 Lubar Regina Januszkiewicz 70 Piedynki z d. Szulc, m. Jan, s. Karol, c. Marianna 641-1-18 47R 81 Ż MP 0
16 6 1859 Łanowce Władysław Niwiński 3 Siniowce s. 1-dw. Jana i Krystyny z Januszkiewiczów 245-1-16 324V 8 R
5 1 1859 Olewsk Marianna Kozińska 15 Słoboda Borowa z choroby wewnętrznej, córka Michała i Tekli z d. Januszkiewicz 178/3/50 773V 2 Ż Na
3 4 1859 Olewsk Tekla Kozińska 27 Słoboda Borowa z suchot, z d. Januszkiewicz, mąż Michał Koziński, syn Józef, córki Magdalena i Marianna 178/3/50 773V 3 Ż Na
5 3 1859 Olewsk Honorata Januszkiewicz 5 Słoboda Borowa z odry, córka Tomasza i Katarzyny z d. Lech 178/3/50 773V 4 Ż Na
25 3 1859 Olewsk Stefan Januszkiewicz 6/12 Słoboda Borowa z odry, syn Tomasza i Katarzyny z d. Lech 178/3/50 774R 5 Ż Na
18 12 1861 Dederkały Kazimierz Schabikowski 47 Szkrobotówka emerytowany żołnierz, zona Karolina z Januszkiewiczów, synowie Tomasz i Franciszek, córka Katarzyna 56 270 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0142.htm
16 4 1862 Dederkały Salomea Piotrowska 1 Dederkały Wielkie c. Michała i Marceli z Januszkiewiczów 56 243 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0127.htm
4 2 1862 Nabrzuska Ewa Szylzgawiec 90 Grywa z Januszkiewiczów, wdowa po Józefie, dzieci nie miała 891 213V 1 AGAD MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0191.htm
12 6 1863 Olewsk Marianna Januszkiewicz 6 Budki Borowskie z naturalnej ospy, córka Jana i Marianny z d. Kozińskiej 178-3-246 2v 13 Ż Na
16 7 1863 Olewsk Władysław Januszkiewicz 3 Budki Borowskie z naturalnej ospy, syn Józefa i Tekli z d. Głowackiej 178-3-246 3r 18 Ż Na
3 11 1863 Olewsk Kazimierz Januszkiewicz 80 Budki Borowskie ze starości, żona Ewa z d. Hajko, synowie Tomasz, Józef, Jan i Wincenty, córki Aleksandra, Tekla i Justyna 178-3-246 4r 26 Ż Na 0
25 10 1864 Szumsk Antonina Januszkiewicz 2 Suraż rodz. Aleksander i Petronela zd. Gordzielewska 245-1-21 206V 48 R RK
16 3 1865 Olewsk Franciszka Rudnicka 5 Andrejówka z kaszlu, córka Karola i Agaty z d. Januszkiewicz 178-3-246 11v 8 Ż Na
16 4 1867 Olewsk Franciszka Januszkiewicz 23 Słoboda Borowska z porodu, z domu Lech, mąż Wincenty Januszkiewicz, syn Antoni, córka Kamila 178-3-246 16v-17r 4 Ż Na
23 4 1867 Olewsk Piotr Januszkiewicz 95w Słoboda Borowska z bólu w piersiach i bardziej ze starości, synowie Maciej i Jan, córki Marianna i Anna 178-3-246 17r 5 Ż Na
6 1 1871 Jampol Marianna Januszkiewicz 3 Worobiówka c. 1-dw. Albina i Petroneli z d. Dreżerukowej 1-55 95R 4 T
13 7 1872 Luboml Paweł Dawiczyński 13 Świtaź r. Andrzej, Karolina Januszkiewicz 315 105 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0056.htm
24 11 1876 Olewsk Petronela Bielska 26 Barbarówka z guza, syn Grzegorza i Tekli z d. Januszkiewicz 178-3-246 55r 20 Ż Na
18 5 1880 Luboml Karolina Dawiczyńska 56 Świtaź ur. Januszkiewicz 323 143 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0077.htm
4 5 1880 Berezne Marianna Januszkiewicz 50 Lado z d. Kozińska, mąż Jan 740-2-5 34V 26 R 35 DM
1 1 1884 Dederkały Elżbieta Januszkiewicz 80 Dederkały wdowa, synowie Aleksander i Albin, córki Marcelina, Paulina, Antonina i Agnieszka 58 161 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0083.htm
15 2 1887 Berezne Adam Januszkiewicz 1 Lado s. Jana i Walerii z Hanuszkiewiczów 720-2-6 112V 14 R 103 AD1
24 6 1888 Olewsk Karolina Januszkiewicz 19 uroczysko Borki z suchot, córka Józefa i Tekli z d. Głowackiej 178-3-246 125v 25 Ż Na
4 11 1888 Olewsk Feliks Koziński 1 uroczysko Borki z ospy, syn Józefa i Józefy z d. Januszkiewicz 178-3-246 129v 50 Ż Na
29 11 1888 Olewsk Ewa Januszkiewicz 101w chutor Borki ze starości, z domu Gajkowska, mąż Kazimierz Januszkiewicz, synowie Józef, Wincenty i Jan, córki Aleksandra, Tekla i Justyna 178-3-246 130v 57 Ż Na
20 12 1888 Olewsk Antonina Dawidowicz 2 Buda Snowidowska z ospy, córka Floriana i Michaliny z d. Januszkiewicz 178-3-246 131v 61 Ż Na
27 1 1893 Olewsk Grzegorz Bielski 80 Barbarówka ze starości, s. Jakuba, żona Tekla Januszkiewicz, synowie Antoni, Bartłomiej, Paweł, Dominik i Mamert, córki Julia, Anna, Marianna i Elżbieta 178-3-246 167r 17 Ż Na
20 4 1896 Olewsk Michał Januszkiewicz 21 Budki Borowskie z guza, syn Jana i Anny z d. Turowskiej 178-3-246 199r 13 Ż Na
10 6 1896 Olewsk Anastazja Januszkiewicz 1 Słoboda Borki z czarnej choroby, córka Michała i Ewy z d. Garbowskiej 178-3-246 199v 16 Ż Na
2 3 1897 Olewsk Paulina Januszkiewicz 18 Słoboda Borki z paraliżu, córka Józefa i Tekli z d. Głowackiej 178-3-246 203r 5 Ż Na
1 2 1906 Berezne Jan Januszkiewicz 80 Łada wdowiec, syn Piotra 740-4-2 71V 19 R 74 DM 0
7 4 1906 Berezne Łucja Januszkiewicz 18 Taszyne? [może Tyszyca] panna, c. Antoniego i Walerii Hanuszkiewicz 740-4-2 72V 27 R 75 DM
30 1 1907 Tbilisi Aleksander Januszkiewicz 4 Tbilisi s. rezerwowego niższego urzędnika 11 Tb

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 3 1739 Czartorysk Grzegorz Januszkiewicz Czartorysk Hiacynt Marianna Mikołaj Tatarowski, Helena Tokarska 297-1-185 49R Ł
31 12 1827 Krzemieniec Aleksander Mikołaj Rudnicki Krzemieniec Stanisław Zofia Januszkiewicz Wlm Stefan Roussel i Ruczkowska ż. Jana 01-3 28R 1 T 528 DM
15 3 1827 Koblin Aleksander Januszkiewicz Arszyczyn Łukasz Agnieszka Franciszek Jaworski, Konstancja Litanowska 813 210,211a 3 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0212.htm
6 7 1830 Olewsk Paulina Zarucka Majdan Borowski Kazimierz Teresa Januszkiewicz Michał Boczkowski i Rozalia żona Mateusza Jakubowskiego 178-3-3 491R 26 Ż Na
18 9 1830 Olewsk Franciszka Tyszecka Balarka Snowidowska Grzegorz Marianna Januszkiewicz Joachim Chmielowski, Apolonia żona Jana Boczkowskiego 178-3-4 446R 6 Ż Na 873
7 12 1830 Krasnopol Marianna Szczygielska Januszpol Wincenty Pawlina Naczkowska Szymon Januszkiewicz, Anastazja Sobolewska, as:Andrzej Łapiński, Katarzyna Mierzejewska 178 3 3 V244 94 Ż MP
24 12 1830 Krasnopol Ludwika Łapińska Januszpol Jędrzej Helena Malszewska Tadeusz Rakiewicz, Anastazja Sobolewska, as: Szymon Januszkiewicz, Apolonia Rękiewiczowa 178 3 3 R245 100 Ż MP
7 9 1831 Stepań Marianna Januszkiewicz [Hanuszkiewicz Ossowa Piotr Katarzyna Sulikowska Marcin Sulikowski i Zofia Sulikowska ż. Dominika 171-1-4 203V 32 R DM
1 2 1832 Wiszenki Jędrzej Nieswirz NN Józefa Michał Januszkiewicz, Tekla Domańska; ch: 06.02. 818 48a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
29 8 1834 Targowica Jan Szpitalewski Bokujma Maciej Brygida Kwiatkowska Albin Stepnowski, Karolina Januszkiewicz dopełnienie 821 265 R - 265 V 7 ZP 0
15 2 1834 Kamień Koszyrski Piotr Czwaliński Wólka Szczytyńska Feliks Justyna Wróblewska (dop.) Innocenty Januszkiewicz, Marianna Sawicka wdowa 186 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0002.htm
11 5 1835 Stepań Stanisław Sulikowski Słoboda Ossowa Wawrzyniec Agnieszka Kobylańska Piotr Januszkiewicz i Franciszka Kobylańska ż. Ksawerego 171-1-8 198R 15 R 204 DM
11 6 1835 Stepań Antoni Januszkiewicz Słoboda Ossowa Piotr Katarzyna Sulikowska Michał Sulikowski i Helena Sulikowska ż. Marcina 171-1-8 199R 21 R 205 DM
15 5 1836 Wiszenki Jan Kraiński Łuków Aleksander Anastazja Podlaska Michał Januszkiewicz, Tekla Mładanowiczowa; ch: 16.05. 822 47a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0048.htm
31 7 1836 Olewsk Jakub Zarucki Kisorycze Kazimierz Teresa Januszkiewicz Benedykt Koziński i Elżbieta Kozińska wdowa 178/51/386 561r 29 Ż Na
15 1 1837 Kuniów Pawlina Kumecka Radohoszcza Mała Norbert Tekla Januszkiewicz 882 61 R 39 0
3 1 1838 Kotelnia Marianna Januszkiewicz Antopol Konstanty Marianna Didkowska Jan Sieszycki i Urszula Berezowska ż. Kazimierza, asyst. Wincenty Burzymski i Agnieszka Burzymska ż. Klemensa 178-3-6 152R 2 Ż 292 DM
9 2 1839 Olewsk Feliks Koziński Budki Borowskie Mikołaj Paulina Marymkiewicz Dominik Gnietecki i Tekla Januszkiewicz panna 178-3-8 495V 7 Ż Na
20 6 1839 Olewsk Tekla Zarucka Kisorycze Kazimierz Teresa Januszkiewicz Antoni Koziński i Tekla Januszkiewicz panna 178-3-8 497V 26 Ż Na
31 1 1840 Jampol Ignacy Zaklicki Worobiówka Jakub Katarzyna Januszkiewicz 871 439 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
13 4 1840 Jampol Walerianna Ostachowska Worobiówka Jakub Elżbieta Januszkiewicz 871 440 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
4 11 1840 Jampol Katarzyna Schabikowska Worobiówka Kazimierz Katarzyna Januszkiewicz 871 450 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0235.htm
26 10 1840 Korostyszew Anna Kołosowska Ewandorf NN Marianna Kołosowska Konrad Sobot, Anna Januszkiewicz, chrz. 27.10.1840 178-51-456 18V 42 Ż BS 47
29 3 1840 Olewsk Wincenty Januszkiewicz Budki Borowe Kazimierz Ewa Hajko Tomasz Januszkiewicz i Anna Januszkiewicz panna 178/3/9 406R 20 Ż Na
25 5 1840 Olewsk Teresa Kozińska Okopy Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Feliks Dawidowicz i Teresa Januszkiewicz panna 178/3/9 406R 21 Ż Na
10 7 1840 Kotelnia Eliasz Januszkiewicz Zabara Konstanty Marianna Didkowska Jan Sieszycki i Tekla Kozłowska ż. Grzegorza, asyst. Mikołaj Burzymski i Józefa Sieszycka ż. Jana 178-3-9 167V 27 Ż 333 DM
29 11 1841 Berezdów Kamila Kuczkowska Żołobne Jan Franciszka Strykier 9.12.1841 chrzest z samej wody Józef Krasiński i Karolina Januszkiewicz panna, dopeł.chrz.14.04.1843 Józef Janiszewski i Celestyna Michałowska ż. Jana Nepomucena 874 277 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0142.htm
26 12 1842 Nowogród Wołyński Klemens Rudnicki Zabara Dawidowka Karol Agnieszka Januszkiewicz ur. Ludwik Gołębiowski, Franciszka Dombrowska ż. Wawrzyńca 873 57 225 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
10 6 1842 Luboml Antoni Kowalewski Kropiwnik Daniel Anna Kosińska Marcin Janowski, Prakseda Januszkiewicz wdowa 857 498 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0267.htm
13 2 1842 Jampol Albin Januszkiewicz Worobiówka Andrzej Elżbieta Marcinkowska ur. Wawrzyniec Szymański, ur. Katarzyna Szymańska, ż. Pawła 873 539 9 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0280.htm
11 5 1842 Jampol Marianna Szymańska Worobiówka Andrzej Aleksandra Musiewicz Józef Tyszkiewicz, Elżbieta Januszkiewicz, ż. Andrzeja 873 543 22 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0282.htm
3 8 1843 Korzec Stefan Komar Derażnia Wielka Paweł Karolina Januszkiewicz 875 152 75 PW 0
3 8 1844 Jampol Stefan Szumański Worobiówka Andrzej Aleksandra Musiewicz Andrzej Kozłowski, Elżbieta Januszkiewicz, ż. Andrzeja 875 610 38 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0321.htm
9 8 1844 Jampol Jan Złotousty (Jan Chryzostom) Trafiński Worobiówka Stanisław Franciszka Zalewska Andrzej Januszkiewicz, Marianna Dąbrzańska wdowa 875 611 40 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0321.htm
25 9 1844 Jampol Jan Chryzostom (Złotousty) Dobrzański Worobiówka Antoni Magdalena Musiewicz Andrzej Januszkiewicz, Franciszka Trafińska, ż. Stanisława 875 615 48 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0323.htm
6 5 1845 Korzec Tekla Domicela Komar Derażnia Wielka Paweł Karolina Januszkiewicz 876 148 67 PW 0
4 11 1845 Kazimierka Karol Kuriata Lipniki Antoni Marianna Januszkiewicz 884 255 R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0262.htm
22 2 1845 Olewsk Karolina Januszkiewicz Słoboda Borowska Maciej Aniela Jakubowska Julian Szydłowski i Tekla Kozińska panna córka Antoniego 178/3/12 438R 14 Ż Na
4 2 1845 Olewsk Jacek Januszkiewicz Słoboda Borowska Tomasz Antonina Kozińska Paweł Boczkowski i Teofika Zarucka żona Łukasza 178/3/12 438R 16 Ż Na 0
2 12 1845 Bohusław Idalia Januszkiewicz ur. Dionizy Franciszka Kaczorowska Piotr Grudziński, Aleksandra Jureniowa 685-2-1020 46r 27 Ch 91 KP2
2 11 1845 Trojanów Józef Januszkiewicz Olanówka Grzegorz Marianna Iwanicka Józef Kłosowicz i Marianna Orzechowska ż. Władysława 178-3-12 303R 54 Ż 593 DM
19 6 1846 Dederkały Alojzy Januszkiewicz Dederkały Wielkie Andrzej Elżbieta Marcinkowska Jan Skarzewski, Marianna Górska z. Ludwika 54 61 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0033.htm
7 7 1846 Opalin Zenon Dawieczyński Pulmo Andrzej Karolina Januszkiewicz Kalikst Dawieczyński, Scholastyka Komorowska żona Franciszka 523 3 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20523/pages/PL_1_436_523_0002.htm
2 11 1847 Opalin Karol Dawiczyński Zalisie Andrzej Karolina Januszkiewicz dopełnienie 525 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20525/pages/PL_1_436_525_0002.htm
14 6 1847 Korzec Antonina Marianna Komar Derażnia Wielka Paweł Karolina Januszkiewicz 27 73 PW R
19 10 1847 Olewsk Karolina Januszkiewicz Budki Borowskie Tomasz Antonina Kozińska Walerian Koziński i Elżbieta Kozińska żona Tomasza 178/3/19 481R 27 Ż Na
9 7 1850 Opalin Antonina Dowiaczyńska Pulma Andrzej Karolina Januszkiewicz 527 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20527/pages/PL_1_436_527_0007.htm
24 12 1850 Kamień Koszyrski Emilia Szpigunowa Wojehoszcz Wincenty Anna Szeremetynowa Ignacy Januszkiewicz, Wincenta Bobyłowska 184 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0002.htm
15 11 1851 Dederkały Agnieszka Biełoszuk Dederkały Wielkie Adam Józefa Plutiuk Mikołaj Plutiuk, Elzbieta Januszkiewicz ż. Andrzeja 55 305-306 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0158.htm
18 12 1851 Dederkały Magdalena Januszkiewicz Dederkały Wielkie NN Krystyna Franciszek Andrzejewski, Katarzyna Stolarska panna 55 307-308 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0159.htm
14 1 1851 Olewsk Michalina Kozińska Budki Borowskie Mikołaj Justyna Januszkiewicz Tomasz Januszkiewicz i Anna Januszkiewicz panna 178/3/31 600V-601R 1 Ż Na 0
15 4 1851 Kotelnia Franciszek Januszkiewicz Zabara Konstanty Marianna Didkowska Grzegorz Kozłowski i Ewa Suszycka ż. Jana, asyst. Ignacy Palczyński i Marianna Żarska ż. Bonifacego 178-3-31 343V-344R 29 Ż 677-678 DM
13 4 1852 Korytnica Wojciech Januszkiewicz Piatydnie NN Marianna 224 6-7 12 0
24 12 1852 Korytnica Maria Magdalenia Januszkiewicz Piatydnie Szymon Franciszka Szymańska 224 12-13 29 0
26 12 1852 Kamień Koszyrski Tymoteusz Puchalski Wojehoszcz NN Marianna Innocenty Januszkiewicz, Marianna Kuczyńska ż. Józefa 186 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0005.htm
6 7 1854 Dederkały Wawrzyniec Piotrowski Dederkały Wielkie Michał Marcela Januszkiewicz Jan Kański, Marianna Górska z. Ludwika 55 184-185 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0097.htm
10 8 1855 Lubar Wawrzyniec Kwaśnicki Pedynki Henryk Franciszka Owsianicka Jan Zalewski, Antonina Januszkiewicz ż. Wawrzyńca 641-1-15 8V-9R 46 Ż 11 MP, DM
24 2 1856 Dederkały Jan Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Józefa Godziszewska z. Franciszka 55 112-113 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0059.htm
14 1 1858 Dederkały Feliks Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Barbara Zarzycka ż. Wincentego 55 56-57 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0030.htm
4 10 1859 Dederkały Franciszek Schabikowski Szkrobotówka Kazimierz Karolina Januszkiewicz Jakub Zaklicki, Katarzyna Szymańska ż. Pawła 55 37-38 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0020.htm
10 1 1859 Olewsk Ewa Januszkiewicz Słoboda Borowa Józef Tekla Głowacka Jan Januszkiewicz i Tekla Zalewska żona Tomasza 178/3/50 759V-760R 11 Ż Na
10 1 1859 Olewsk Anastazja Januszkiewicz Słoboda Borowa Józef Tekla Głowacka Florian Kuriata i Michalina Januszkiewicz żona Onyska 178/3/50 759V-760R 12 Ż Na
2 3 1859 Olewsk Wincenty Koziński Słoboda Borowska Mikołaj Justyna Januszkiewicz Aleksander Garbowski i Apolonia Garbowska żona Feliksa 178/3/50 762V-763R 23 Ż Na
13 5 1860 Dederkały Piotr Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Wawrzyniec Schabikowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 8-9 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0005.htm
11 1 1861 Dederkały Agneta Piotrowska Dederkały Wielkie Michał Marcelina Januszkiewicz 56 248-249 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0131.htm
11 1 1861 Dederkały Salomea Piotrowska Dederkały Wielkie Michał Marcelina Januszkiewicz Franciszek Jehałkowski, Józefa Godziszewska ż. Franciszka 56 248-249 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0131.htm
27 1 1862 Dederkały Franciszka Januszkiewicz Dederkały Wielkie NN Agnieszka Stanisław Krajewski, Marianna Pietrowska z. Michała 56 220-221 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0116.htm
4 9 1862 Dederkały Józef Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 56 226-227 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0119.htm
29 4 1862 Starokonstantynów Aniela Centomirska Świnna Franciszek Antonina Januszkiewicz Sylwester Mokrzański i Petronela Bukowska ż. Grzegorza 178-03-131 15V-16R 58 Ż DM
27 2 1863 Szumsk Antonina Januszkiewicz Suraż Aleksander Petronela Gordzilewska Paweł Czyrkawski, Kunegunda Gordzilewska ż. Klemensa 245-1-21 179V-180R 22 R RK
1 7 1865 Bucyń Ludwik Klaudiusz Januszkiewicz Piaseczno Władysław Julia Korzanowska Aleksander Brunet z żoną Teofilą 53 8-9 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2053/pages/PL_1_436_53_0005.htm
17 10 1867 Dederkały Łukasz Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 1-dw. Bartłomiej Sierakowski, chł. Anna Grędysz ż. Piotra 56 120-121 18 1-41 120V-121R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0064.htm
3 6 1867 Dederkały Antoni Piotrowski Dederkały Wielkie Michał Marcela Januszkiewicz Ignacy Goliszewski, Anna Grendysz ż. Piotra 56 114-115 8 1-41 117V-118R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0061.htm
15 4 1867 Olewsk Kamilla Januszkiewicz Borowska Słoboda Wincenty Franciszka Lech 178-3-57 64V-65R 18 Ż
21 3 1867 Olewsk Franciszka Kozińska Borowska Słoboda Mikołaj Justyna Januszkiewicz 178-3-57 65V-66R 23 Ż
23 7 1867 Olewsk Antoni Januszkiewicz Borowska Słoboda Józef Tekla Głowacka 178-3-57 70V-71R 47 Ż
6 11 1867 Olewsk Michał Januszkiewicz Borowska Słoboda Jan Marianna Kozińska 178-3-57 73V-74R 66 Ż
16 6 1871 Dederkały Józef Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 57 340-341 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0184.htm
14 4 1872 Jampol Helena Dobrzańska Worobiówka Franciszek Petronela Popławska chł. Albin Januszkiewicz, Agata Mosiewicz ż. Tadeusza 1-58 6V-7R 26 T 713
5 1 1874 Brody Władysław Januszkiewicz Starebrody 38 Mikołaj Rozalia Syndułka Józef Mrozyński, Konstancja Jaworczuk L
13 9 1878 Dederkały Anna Dobrzańska Horo...wka Jan Karolina Okajewicz Tomasz Dobrzański, Albina Januszkiewicz ż. Piotra 57 107-108 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0058.htm
5 11 1880 Berezne Franciszek Januszkiewicz Lado Jan Waleria Hanuszkiewicz chrzest 14.01.1881, Stefan Łabędzki i Joanna Bagińska 740-2-5 40V-41R 6 R 40 DM
15 2 1880 Berezne Felicjan Łabędzki Lado Stefan Karolina Januszkiewicz Jan Januszkiewicz i Emilia Łabędzka 740-2-5 7V-8R 34 R 10 DM
1 10 1881 Berezne Tekla Jasińska Sieliszcze Wojciech Katarzyna Zajączkowska chrzest 15.08.1882, Wincenty Januszkiewicz i Marianna Jasińska ż. Alberta 740-2-5 94V-95R 67 R 88 DM
28 10 1881 Berezne Rafał Januszkiewicz Tatynne Antoni Rozalia Lech chrzest 28.01.1882, Jan Januszkiewicz i Karolina Łabędzka ż. Stefana 740-2-5 80V-81R 10 R 75 DM
5 10 1881 Berezne Wojciech Żygadło Rudnia Kniaźsielska Karol Ewa Januszkiewicz Mikołaj Bielak i Stanisława Żygadło ż. Grzegorza 740-2-5 54V-55R 61 R 54 DM
16 8 1881 Berezne Adam Januszkiewicz Lado Jan Helena Dawidowicz Antoni Tomaszewski i Aniela Kuriata panna 740-2-5 53V-54R 60 R 53 DM
14 3 1882 Olewsk Aniela Januszkiewicz Słoboda Borowska Jan Anna Turowska 178-3-57 321V-322R 35 Ż
19 2 1882 Berezne Adam Bagiński Omelno Florian Joanna Rudnicka Jan Januszkiewicz i Dorota Klepuszewska ż. Feliksa 740-2-5 87V-88R 37 R 82 DM
1 1 1882 Berezne Piotr Hanuszkiewicz Omelno Wincenty Karolina Januszkiewicz Stefan Łabędzki i Waleria Januszkiewicz ż. Jana 740-2-5 80V-81R 11 R 75 DM
20 11 1882 Berezne Antonina Januszkiewicz Lado Jan Waleria Hanuszkiewicz Antoni Łabędzki i Wiktoria Szyczewska panna 740-2-5 103V-104R 101 R 97 DM
14 9 1882 Berezne Marianna Jasińska Lado Piotr Franciszka Zarucka Stefan Łabędzki i Waleria Januszkiewicz ż. Jana 740-2-5 103V-104R 102 R 97 DM 0
28 6 1883 Berezne Franciszek Pawłowski Omelno Adam Joanna Łabędzka Adam Łabędzki i Honorata Januszkiewicz panna 740-2-5 138V-139R 55 R 129 DM
7 3 1883 Berezne Franciszek Januszkiewicz Omelno Antoni Waleria Hanuszkiewicz Antoni Hanuszkiewicz i Aleksandra Lech panna 740-2-5 138V-139R 54 R 129 DM
20 4 1883 Berezne Marcjanna Januszkiewicz Lado Jan Helena Dawidowicz Stefan Łabędzki i Waleria Januszkiewicz 740-2-5 135V-136R 43 R 126 DM
15 4 1885 Berezne Piotr Januszkiewicz Lado Jan Waleria Hanuszkiewicz Stefan Łabędzki i Marianna Lech ż. Jana 740-2-6 9V-10R 42 R 12 AD1
15 4 1885 Berezne Adam Januszkiewicz Lado Jan Waleria Hanuszkiewicz Bazyli Lech i Paulina Garbowska panna 740-2-6 9V-10R 43 R 12 AD1
21 4 1885 Berezne Adela Bronowicka Lado Stanisław Józefa Jasińska Jan Garbowski i Anna Januszkiewicz panna 740-2-6 9V-10R 44 R 12 AD1
20 5 1885 Berezne Zofia Januszkiewicz Lado Antoni Waleria Hanuszewicz Marek Garbowski i Katarzyna Hanuszewicz panna 740-2-6 13V-14R 63 R 16 AD1
29 12 1885 Berezne Paulina Januszkiewicz Omelno Wincenty Karolina Jasińska chrzest 29.01.1886 r. Stefan Łabędzki i Honorata Januszkiewicz panna 740-2-6 44V-45R 11 R 44 AD1
9 2 1886 Berezne Stanisław Żygadło Omelno Tomasz Ewa Kozińska Wincenty Januszkiewicz i Stanisława Łabencka ż. Adama 740-2-6 48V-49R 36 R 48 AD1
20 12 1895 Kuniów Ewa Januszkiewicz Radohoszcz Antoni Marianna Jasińska Franciszek Jasiński i Aniela Jasińska panna 178-3-86 571V-572R 163 Ż DM
1 4 1903 Żytomierz Bronisława Orłowska Żytomierz Feliks Anna Januszkiewicz Mieczysław Sitnicki, Antonina Mierzejewska ż. Stanisława 178-3-171 120V-121R 159 Ż 237 DW
28 3 1906 Berezne Hipolit Garbowski Omelno Paweł Rozalia Lech Piotr Januszkiewicz i Michalina Faber panna 740-4-2 20V-21R 97 R 22 DM 0
16 3 1906 Berezne Stanisława Łabędzka Łomsk Gracjan Antonina Szydłowska Tomasz Lech i Antonina Januszkiewicz panna 740-4-2 19V-20R 92 R 21 DM
2 4 1907 Cudnów filia Romanów Franciszek Biliński Sieniawka Celestyn Aniela Ochman Jakub Januszkiewicz i Teofila Ochman panna 178-3-215 79V-80R 116 Ż 155-156 DM
3 11 1911 Tbilisi Zygmunt Januszkiewicz Tbilisi Hipolit s. Antoniego Boni Wanda c. Jana Ratowt Jan Firtaznatowicz, Natalia Ratowt 19R 126 Tb
4 9 1915 Kijów Św. Aleksandra Włodzimierz Józef von Walter Kijów Wacław Anna Januszkiewicz Tadeusz Grabowski i Antonina Januszkiewicz 312/1/129 56V-57R 222 m.K JM1
2 9 1919 Berezne Hieronim Zalewski Olewsk Stanisław Antonina Januszkiewicz Wład.Januszkiewicz, Józefa Zalewska 740-4-11 18R 133 R AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 11 1800 Jampol Adam Trawiński k Anna Korzeniowska Worobijówka p Franciszek Kulczycki, Stanisław Januszkiewicz 178-51-184 1R 6 Ż 3 DM
3 9 1801 Jampol Kazimierz Gumieniuk k Franciszka Neofita Worobijówka p Stanisław Januszkiewicz, Antoni Kowalewski 178-51-184 2R 9 Ż 5 DM
7 2 1804 Jampol Jakub Sierakowski 22 Józef Teresa Jakobowska Ewa Leszczyńska Worobijówka 14 Tomasz Marianna Czapska Stanisław Januszkiewicz, Adam Trawiński 178-51-184 7R 1 Ż 15 DM
13 11 1804 Jampol Jakub Tyszkowski 20 Antoni Elżbieta Januszkiewicz Rozalia Rożańska Jampol 16 Jakub Teresa Wolska Piotr Malski, Jan Załęski 178-51-184 8V 13 Ż 18 DM
8 11 1808 Jampol Jakub Trawiński k Marianna Różańska Jampol p Mikołaj Dobrzański, Stanisław Januszkiewicz 178-51-184 17R 19 Ż 35 DM
29 10 1816 Jampol Andrzej Januszkiewicz 20 Brygida Dobrzańska Worobijówka 18 Mikołaj Dobrzański, Józef Łosiński, Jan Opolski 178-51-184 29V Ż 60 DM
16 2 1819 Jampol Jan Chodorowicz w Magdalena Stawicka Worobijówka w Wojciech Zieliński, Franciszek Kaczanowski, Salomea Januszkiewicz 178-51-184 33R Ż 67 DM
13 11 1821 Jampol Feliks Opolski k Katarzyna Chomiak Worobijówka p Andrzej Januszkiewicz, Szymon Leszczyński 178-51-184 36R Ż 73 DM
3 11 1823 Jampol Jakub Zaklicki k Katarzyna Januszkiewicz Worobijówka p Wojciech Zieliński, Adam Trawiński, Grzegorz Opolski, Antoni Zaklicki 178-51-184 39R-39V Ż 79-80 DM
18 11 1823 Jampol Jan Gajewski k Marianna Piątkiewicz Tychoml p Józef Łosiński, Jan Trawiński, Mitrofan Byczkowski, Andrzej Januszkiewicz 178-51-184 39V Ż 80 DM
10 2 1824 Jampol Andrzej Januszkiewicz w Elżbieta Marcinkowska Święciec p Józef Łosiński, Jan Trawiński, Stanisław Rajewski 178-51-184 40V Ż 82 DM
24 8 1830 Luboml Jan Staniewicz Huta Lubomelska 22 Jan Marianna Ludwika Gołębiowska Huta Lubomelska 20 Paweł Zofia Hajer Wawrzyniec Januszkiewicz, Piotr Gołębiowski 301 81 41 845 318 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0043.htm
4 10 1831 Kotelnia Stanisław Ber Zabara 25 Józef Rozalia Januszkiewicz Aleksandra Kozłowska Zabara 20 Aleksander Katarzyna Ordyńska Bazyli Moszkowski, Piotr Berezowski, Daniel Sichniewicz 178-51-301 19V 8 Ż 40 BS
7 2 1832 Kołki Wojciech Lipkowski par. Wiszenki 45w Józef Marianna Niewiadomska Tekla Konopska Czetwertnia 20 Filip Małgorzata Junicka Michał Januszkiewicz, Ignacy Władyczewski 818 93 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0059.htm
7 6 1836 Kowel Jan Januszkiewicz Rudniki 40 Grzegorz Oksenia Juszkiewicz Anastazja Jarocka Rudniki 49w Jan Marianna ur. Adam Lisiecki, prac. Grzegorz Wróblewski 240 25 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20240/pages/PL_1_436_240_0014.htm
7 2 1839 Berezne Antoni Kuryata 33 Bazyli Tekla Bóbr Marianna z Januszkiewiczów Pokutyłowa Balarka Bobrowska 24 Piotr Małgorzata Zarudzka 879 219 R-29 V 2
3 6 1840 Kotelnia Ignacy Burzymski Zabara 50w Andrzej Felicjana Obodzińska Marcjanna z d. Moszkowska Olizarowska Zabara 52w Grzegorz Marianna Licka Jan Szuszycki, Daniel Siechniewicz, Onufry Januszkiewicz 178-3-9 174V 11 Ż 347 DM
30 6 1840 Kotelnia Maciej Draczewski Zabara 60w Jan Marianna Więckowska Marianna Zielińska Zabara 22 Maciej Brygida Olizarowska Grzegorz Nanowski, Mateusz Krajewski, Onufry Januszkiewicz 178-3-9 174V 12 Ż 347 DM
11 10 1842 Berezdów Paweł Komar Derażnia par. Korzec 50w Piotr Teofila Florkiewicz Karolina Januszkiewicz Żołobne 20 Łukasz Agnieszka Kuczkowska Jan Kuczkowski, Bazyli Chodakowski 873 250 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0130.htm
21 2 1843 Ostróg Jan Pawłowski Mizocz 38 Michał Scholastyka Lipska Urszula Jaruszkiewicz lub Januszkiewicz Mizocz 23 Teodor Barbara Kozieradzka 882 18 V 9 AGAD DW
2 7 1844 Luboml Jędrzej Dawidowicz Butmer 25 Jan Justyna Korniluk Karolina Januszkiewicz Butmer 18 Wawrzyniec Prakseda Rudzka sław. Józef Gutowski, Bazyli Słoniukiewicz 859 611 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0325.htm
30 1 1844 Jampol Michał Wajgiel Worobiówka 20 Jan Joanna Sokołowska Elżbieta Opolska Worobiówka 17 Feliks Katarzyna Chomiaczuk Andrzej Januszkiewicz, Szymon Schabikowski, Jan Sirakowski, Kazimierz 875 623-624 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0328.htm
11 2 1845 Jampol Jan Łuszczyński par. Lachowce 25 Maciej Marianna Krymska Brygida Dobrzańska par. Jampol 18 Jan Teresa Nawrocka Andrzej Januszkiewicz, Dominik Jurkowski, Józef Jurkowski 876 583 4 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0314.htm
26 11 1847 Olewsk Stanisław Lech Rudnia Lwa 33w Andrzej Apolonia Mocharowska Marianna Zarucka Kisorycze 27 Kazimierz Teresa Januszkiewicz Jak Zarucki, Jan Lech 178/3/19 483R 5 Ż Na
28 8 1855 Dederkały Wawrzyniec Kowalewski Dederkały Wielkie 30 Andrzej Tekla Bogusławska Paulina Januszkiewicz Dederkały Wielkie 25 Andrzej Elżbieta Marcinkowska Benedykt Skrzypkowski, Franciszek Andrzejewski 55 152 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0080.htm
17 2 1857 Olewsk Konstanty Wyszyński par. Nowogród Wołyński, Zabara 26 Stanisław Rozalia Raczkowska Józefa Kozińska Słoboda Borowska 16 Andrzej Anna Dawidowicz Jan Wyszyński, Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz 178-3-126 797R 7 Ż Na
25 11 1858 Dederkały Aleksander Januszkiewicz Sadki 23 Andrzej Elżbieta Marcinkowska Petronela Gordzilewska Sadki 19 Józef Elżbieta Sieniawska Stefan Jakubowski, Józef Sieniawski 55 80 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0042.htm
19 1 1858 Olewsk Józef Januszkiewicz Słoboda Borowa 20 Kazimierz Ewa Gajko Tekla Głowacka Netreba 19 Edward Julia Bużymowa Stanisław Zarucki, Grzegorz Bielski 178-3-128 180v 2 Ż Na
5 10 1858 Olewsk Stefan Zalewski Słoboda Borowa 19w Józef Marianna Antoniuk Marcela Kozińska Słoboda Borowa 16 Benedykt Anastazja Popielewa (powinno być: Borows Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz 178-3-128 183r 12 Ż Na
16 11 1858 Olewsk Mateusz Garbowski Rudnia Staryki 20 Franciszek Julia Czerwińska Teofila Kotwicka Słoboda Radowelska 18 Ludwik Agnieszka Januszkiewicz Jan Lech, Jan Kotwicki 178-3-128 185r 19 Ż Na
25 1 1859 Olewsk Grzegorz Lech Rudnia Lwa 24 Tomasz Marianna Całko Karolina Lech Staryki 18 Jakub Marianna Lech Tomasz Januszkiewicz, Adam Lech 178/3/50 769V 1 Ż Na 0
25 1 1859 Olewsk Jan Lech Rudnia Lwa 20 Tomasz Odiuszka Zarucka Anna Jasińska Staryki 18 Gabriel Wiktoria Lech Tomasz Januszkiewicz, Adam Lech 178/3/50 769V 2 Ż Na
15 2 1859 Olewsk Jakub Zarucki Dołgosile 20 Kazimierz Teresa Januszkiewicz Józefa Zajączkowska Rudnia Bystra 22 Mikołaj Apolonia Szkurzyńska Wojciech Zajączkowski, Stanisław Zarucki, Jan Kotwicki 178/3/50 769V-770R 3 Ż Na
10 5 1859 Olewsk Ludwik Koziński Słoboda Borowa 20w Mikołaj Paulina Marcinkiewicz Magdalena Rudnicka Słoboda Radowelska 20 Grzegorz Marianna Piekarska Adam Zalewski, Jan Januszkiewicz, Teodor Garbowski 178/3/50 770R-770V 5 Ż Na
30 8 1859 Olewsk Telesfor Rękas Rudnia Zamysłowska 20 Paweł Brygida Kotwicka Łucja Januszkiewicz Słoboda Snowidowska 20 Bazyli Marianna Garbowska Wincenty Rękas, Wincenty Rudnicki 178/3/50 771V 9 Ż Na
23 11 1869 Jałowicze Edward Więckowski par. Jałowicze 29 Wojciech Marianna Dąbrowska Stefania Matusiewicz par. Jałowicze 18 Kajetan Teresa Januszkiewicz 143 11 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20143/pages/PL_1_436_143_0007.htm
8 11 1870 Łanowce Andrzej Moszczyński Zahajce par. Szumbar 25 Mikołaj Joanna Magdalena Niwińska Siniowce 18 Jan Krystyna Januszkiewicz Jakub Misiński i Andrzej Wyszomirski 1-46 12V 5 T 1027 DM
17 10 1871 Jampol Tomasz Schabikowski Worobiówka 22 Kazimierz Karolina Januszkiewicz Marianna Greniuk Worobiówka 16 Walenty Anna Korycka 1-55 91R 11 T
29 10 1872 Jampol Rafał Janczyński Wiązowiec 20 Jan Józefa Adaszyńska Katarzyna Schabikowska Worobiówka 25 Kazimierz Karolina Januszkiewicz 1-58 21V 9 T 728
8 10 1873 Luboml Piotr Krasicki par. Ostrówki 27 Józef Tekla Piłankiewicz? Karolina Dawiczyńska? Świteź 17 Andrzej Karolina Januszkiewicz Michał Gospiczewski, Tomasz Pogonowski 316 70 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0036.htm
23 2 1875 Dederkały Jan Kowalewski par. Dederkały 19 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Petronela Sidorowicz par. Dederkały 17 Jan Katarzyna Kossowska 57 209 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0116.htm
6 10 1879 Dederkały Tomasz Moczarski Dederkały Wielkie 20 Antoni Teresa Łozińska Agnieszka Piotrowska Dederkały Wielkie 18 Michał Marcelina Januszkiewicz 57 79 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0043.htm
13 5 1879 Luboml Zygmunt Kowalewski Kropiwnik 25 Daniło Anna Kosińska Aniela Dawiczyńska Świtaź 17 Andrzej Karolina Januszkiewicz Józef Janowski, Piotr Krzesicki 322 111 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0056.htm
17 2 1880 Dederkały Feliks Kowalewski Dederkały Wielkie 22 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Filomena z Łączewskich Dyszymowicz Dederkały Wielkie 21w Józef Marianna Malewska Kajetan Mierzejewski, Wawrzyniec Piotrowski 57 30 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0017.htm
26 10 1880 Berezne Jan Januszkiewicz Lado 50w Piotr Marianna Zarucka Aleksandra Dawidowicz Bronisławka 22 Stanisław Paulina Klepuszewska Jan Kostrzycki, Jan Januszkiewicz 740-2-19 28V 15 R 29 DM
1 2 1881 Berezne Antoni Kozicki Omelno 20 Mikołaj Justyna Januszkiewicz Dorota Lech Tynne 19 Ignacy Wiktoria Hanuszkiewicz Wojciech Januszkiewicz, Onufry Pawłowski 740-2-5 59V 2 R 59 DM
17 5 1882 Berezne Adam Łabędzki Lado 21 Antoni Kamila Jakubowska Stanisława Bagińska Omelno 18 Florian Joanna Rudnicka Jan Januszkiewicz, Feliks Klepuszewski 740-2-5 109V 9 R 102 DM
31 1 1882 Berezne Antoni Januszkiewicz Omelno 20 Wincenty Franciszka Lech Waleria Hanuszkiewicz Tatynne Stanisław Anna Rudnicka Stefan Łabędzki, Józef Koziński 740-2-5 108R 4 R 100 DM
22 5 1887 Berezne Władysław Koziński Omelno 21 Mikołaj Justyna Januszkiewicz Leontyna Lech Łomsk 20 Jan Katarzyna Garbowska Teodor Jędrzejewski i Michał Żłobnicki 720-2-6 104V 13 R 97 AD1
31 1 1888 Dederkały Piotr Kowalewski Bykowce 25 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Bogumiła Sitrawska Dederkały Wielkie 18 Dominik Marcelina Łączewska 58 96 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0050.htm
6 11 1888 Bazalia Franciszek Schabikowski Worobijówka par. Jampol 29 Kazimierz Teresa [Karolina ?] Januszkiewicz Franciszka z d. Gałęzowska Karpińska Łazuczynek Mały 32w Paweł Aleksandra Piotrowska Stefan Łukarzewski, Feliks Ejsmont 17-1-8 321V 65 Ch 630 DM 0
21 1 1890 Dederkały Józef Kowalewski Dederkały 19 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Helena Sawicka Szkrobotówka 16 Wincenty Julia Iwańska 0.1-81W 66V 1 T
29 1 1895 Szumbar Łukasz Kowalewski Dederkały Wielkie 27 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Franciszka Godziszewska Dederkały Wielkie 19 Ignacy Anna Jałkowska 1020 146 4 0
6 7 1899 Tbilisi Andrzej Witek kielecka gub. 36 Tomasz Marianna Maciejszek Michalina Białobrodzka grodnieńska gub. 23 Mikołaj Maria Januszkiewicz Jan Białobrodzki, Szymon Malec 129 34 Tb
1 1906 Tajkury Karol Głowacki Spasów, par. Dubno 23 Mateusz Regina Marcelina Januszkiewicz Lidawa 20 Aleksander Honorata Żygadło 2 R 0
5 11 1906 Tbilisi Jan Białobrodzki grodnieńska gub. 29 Mikołaj Maria Januszkiewicz Maria Szpakowska witebska gub. 25 Józef Adolfa Zdanowska Bolesław Fedorowicz, Ludwik Leszkiewicz 152 53 Tb
18 6 1906 Berezne Piotr Januszkiewicz Omylna 25 Wincenty Karolina Jasińska Paulina Garbowska Łomsk 17 Tomasz Marianna Wasilewska Józef Garbowski i Bazyli Garbowski z Łomska 740-4-2 55R 23 R 56 DM
24 8 1910 Tbilisi Hipolit Januszkiewicz Kowno 29 Jakub Helena Pawlun Wanda Ratowt kowieńska gub. 23 Jan Kazimiera Rusilewicz Józef Januszkiewicz, Zygmunt Ratowt 237 34 Tb
2 2 1914 Tbilisi Bolesław Białobrodzki pow. Prużana, grodzieńska gub. 22 Mikołaj Marianna Januszkiewicz Helena Kazimierzak radomska gub. 23 Łukasz Katarzyna Oskierko Franciszek Jesienowski, Sergiej Tułupar 314 3 Tb
2 3 1919 Berezne Władysław Rękas wd Tomasz Katarzyna Mazecka Antonina Januszkiewicz wd Jan Waleria Hanuszkiewicz Jan Rękas, Stanisław Kuriata 740-4-11 41R 37 R AS
6 7 1919 Berezne Apolinary Januszkiewicz Julian Julia Polikowska Antonina Kotecka Antoni Filipina Zarzycka Cezary Palikowski, Antoni Płomiński 740-4-11 42V 53 R AS
30 1 1921 Berezne Rafał Bagiński Felicjan Honorata Januszkiewicz Filomena Garbowska Kajetan Teofila Bronowicka Antoni Januszkiewicz Jan Łabeński 740-4-11 143R 16 R AS
5 2 1922 Berezne Michał Lech Tomasz Agnieszka z Lechów Filomena Bronowicka Wincenty Zofia Dąbrowska Franciszek Januszkiewicz Albin Atamański 740-4-11 187V 10 R AS
18 10 1922 Berezne Adam Bronowicki Grzegorz Józefa Januszkiewicz Marcelina Cielecka Wiktor Teofila z Cieleckich Julian Bekeszczuk, Marcel Bekeszczuk 740-4-11 191V 42 R AS

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
370 168 Konstanty Januszkiewicz syn Onufrego 41 Kotelnia Zabara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
516 78 żona Anna z Januszkiewiczów 32 Kotelnia Mińkowce 1853 Żytomierz DM 178-3-37
516 81 Zofia Januszkiewicz, siostra Anny 31 Kotelnia Mińkowce 1853 Żytomierz DM 178-3-37
2 służąca Agnieszka Januszkiewicz c. Andrzeja 18 Dederkały Szkrobotówka 1857 AGAD DM 433-5
11 Jednodworka Elżbieta Januszkiewicz z Marcińkowskich 60 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
11 jej syn Albin Januszkiewicz 15 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
16 pozostający w usługach jednodworca Aleksander Januszkiewicz 20 Dederkały Sadki 1857 AGAD DM 433-5
27 jego żona Marcella z Januszkiewiczów c. Andrzeja 30 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
38 jego żona Paulina z Januszkiewiczów c. Andrzeja 27 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
5 Kuzyn Urodz. Aleksander Januszkiewicz s. Andrzeja 25 Dederkały Sadki 1860 Tarnopol DW 426-2-242
11 Żona Karolina z Januszkiewiczów 41 Dederkały Szkrobotówka 1860 Tarnopol DW 426-2-242
35 Żona Marcelia z Januszkiewiczów 22 Dederkały Dederkały Wyższe 1860 Tarnopol DW 426-2-242
43 Żona Paulina z Januszkiewiczów c. Andrzeja 28 Dederkały Dederkały Wyższe 1860 Tarnopol DW 426-2-242
25 79 Żona Paulina z Januszkiewiczów 40 Dederkały Dederkaly Wielkie 1881 Równe DW 245-1-34
1 1 Żona Wiktoria z Januszkiewiczów 48 Berezne Tatynno 1885 Równe DW 597-1-1
3 6 Mieszcz. Jacenty Januszkiewicz 39 Berezne Omelno 1885 Równe DW 597-1-1
5 12 Żona Justyna z Januszkiewiczów 52 Berezne Omelno 1885 Równe DW 597-1-1
5 19 Żona Karolina z Januszkiewiczów 28 Berezne 16.Łomsk 1885 Równe DW 597-1-1
9 25 Mieszcz. Bronisław Januszkiewicz 44 Berezne Lado 1885 Równe DW 597-1-1
455 119 Żona Józefa z Januszkiewiczów 23 Korzec Nastazówka Mała 1885 Równe DW 597-1-1
497 48 żona Antonina z Januszkiewiczów 49 Starokonstantynów Świnna 1888 Żytomierz DM 178-49-24
293 37 Januszkiewicz Michał 47 Stepań Dworzec 1889 CDIAK DM 1045-2-707
5 11 _ Agnieszka Januszkiewicz m.pr. 42 Szumsk Liski 1891 Łuck DW 35-1-402
12 27 Żona Paulina z Januszkiewiczów 45 Szumbar Dederkały Wielkie 1901 Tarnopol DW
43 123 Chł. Albin Januszkiewicz 50 Jampol Worobiówka 1901 Tarnopol DW
43 125 Chł. Ambroży Januszkiewicz 30 Jampol Worobiówka 1901 Tarnopol DW
19 48 Kowalewska Paulina z d. Januszkiewicz wd. 47 Szumbar Dederkały Wielkie 1903 Tarnopol DW
63 4 Antoni Januszkiewicz 55 Włodzimierzec Borowa 1913 Żytomierz DM 178-49-55
129 458 Januszkiewicz Antonina, panna 29 Ostróg Ostróg 1915 Żytomierz DM 178-49-63
142 108 Januszkiewicz Stanisława 19 Zasław św. Józefa Kłębówka - wieś i folwark 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl