Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 887 wyników dla: Marcinkowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 12 1749 Szumsk Jan Marcinkowski 50 Sadki 297-1-184 14R Ł 33 RK
14 5 1755 Szumsk Józef Marcinkowski 3 Huta Surażska rodzice: Stanisław i Zofia 297-1-184 24R Ł 55 RK
17 5 1799 Lubar Mateusz Marcinkowski 1 Czartoryja łacina, rodzice: Mikołaj, Ewa zd. Cichocka 178-49-3 633R Ż Mg 0
21 5 1827 Ołyka Jan Krupiński 1 Dermanka Marka i Anny z Marcinkowskich 813 162 16 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0164.htm
30 6 1827 Jałowicze Józef Jurkiewicz 82 Połonka ur., żona Anastazja z Marcinkowskich, syn Leon, córki Helena, Józefa 813 299a 6 AGAD ZP, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20139/pages/PL_1_436_139_0002.htm
13 3 1828 Aleksandria Michał Marcinkowski 3 s., Sł.Jana i Katarzyny 171-1-1 182R 6 R Mg
13 4 1828 Włodzimierzec Stefan Marcinkowski 32 Jezioro parafianin z par. Czartorysk, żona Honorata z Brzezickich, potomstwa nie pozostawił 814 114a 25 AGAD 118 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0118.htm
23 8 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Elżbieta Marcinkowska 60 W Starokonstantynów z domu Urbańska, wdowa po ur. Walentym Marcinkowskim, z gorączki 178-3-95 176r 88 Ż 339 KP2
28 1 1832 Ostróg Jan Marcinkowski 20 Nowomalin Z konwulsji, kawaler 171-1-5 24R 17 R MZ
19 9 1833 Ołyka Szymon Krupiński 1 Dermanka Marka i Anny z Marcinkowskich 819 151 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0158.htm
29 9 1833 Ołyka Tekla Krupińska 3 Dermanka Marka i Anny z Marcinkowskich 819 151 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0158.htm
2 1 1834 Korzec Tomasz Jabłoński 2 Balarka Lubtowska z ospy, syn Karola i Anny Marcinkowskiej 245-1-8 89v 6 R Na
24 10 1834 Korzec Agnieszka Marcinkowska 50w Balarka Michijowska z gorączki, mąż Ignacy Marcinkowski, synowie Jan, Aleksander, Józef i Jan, córka Antonina 245-1-8 100v 70 R Na
25 2 1834 Stepań Apolonia Janicka 1 Wyrka c. Stanisława i Honoraty z Marcinkowskich 171-1-7 220V 5 R 228 DM 0
12 10 1835 Kuniów Jakub Marcinkowski 75 Peremerówka żona Marianna, synowie Piotr i Wawrzyniec, córki Marianna, Franciszka, Wiktoria i Aniela 171-1-8 104 V 43 R 0
17 12 1836 Ołyka Michał Marcinkowski 1,5 Chorłupy Wojciecha i Leonory z Niewiadomskich 822 312 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0323.htm
16 3 1836 Maciejów Benedykt Fułkowski 70 Godowicze ur., żona Magdalena z Marcinkowskich, syn Jan, córka Justyna 402 13 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0010.htm
31 8 1836 Bazalia Józef Marcinkowski 19 Czuchele szlachetny, kawaler, zmarł nagle, pochowany po uczynionym śledztwie i wydaniu zezwolenia przez Bukojemskiego i Asesora Duchnowskiego 178-3-106 293V 48 Ż DM
13 7 1836 Cudnów Hipolit Marcinkowski 1 Romanów s. Ur. Onufrego i Julianny Brawer 569-1-59 68R 58 Ż 127 DM
7 12 1836 Cudnów Karolina Akeńczyc 6/12 Romanów c. ur. Dominika i Justyny z Marcinkowskich 569-1-59 73R 102 Ż 137 DM
10 10 1836 Krzemieniec Jan Marcinkowski 6 Krzemieniec z ospy, sławetny 426-1-10 61V 96 T 122 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FXN?i=121&cat=300453
17 6 1837 Korzec Józef Marcinkowski 14/52 Michijówka syn Jana i Anieli z domu Bielecka 245-1-11 137 41 R PW
25 6 1837 Deraźne Apolonia Uszczapowska 9 Deraźne c. ur. Michała i Julii z Marcinkowskich 171-1-10 215R 16 R DM
25 4 1837 Kazimierka Wojciech Marcinkowski 80 Ilniki żona Anna z Winiarskich, synowie Teodor i Michał żonaci, córka Teresa panna 171-1-10 254V 5 R 257 DM
11 6 1837 Hulewicze Maciej Marcinkowski 45 Czeremoszno żona Brygida z Wissów, synowie Jan, Piotr, Franciszek, Leon i Antoni, córka Franciszka 852 372 28 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0195.htm
15 1 1838 Kuniów Leon Marcinkowski 45 Bołotkowce nieżonaty R 89 R 1 ZP 0
20 1 1838 Miropol Anastazja Szymańska 62 Miropol ze starości, ur., z Głodkowskich, wdowa po Szymańskim, wdowa po I-mężu Ludwiku Marcinkowskim i po nim synowie Kazimierz, Jan, Franciszek, Michał i Florian, córki Rozalia, Anna i Ewa 245-1-12 166R 2 R 166 DW
3 10 1838 Korzec Antoni Jabłoński 4/12 Balarka Lubtowska s. Karola i Anny z Marcinkowskich 245-1-12 99R 91 R 100 DM
5 5 1839 Kazimierka Tadeusz Bolichowski 6/12 Ilniki s. Ludwika i Teresy z Marcinkowskich 879 233 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0241.htm
12 4 1839 Korzec Karol Jabłoński 50 Balarka Lubtowska żona Anna z Marcinkowskich, jeden syn i córka 178-51-433 94V 37 Ż 101
5 12 1839 Korzec Franciszka Kałużyńska 9/12 Korzec c. Franciszka i Marianny z Marcinkowskich 178-51-433 100V 87 Ż 107
19 4 1840 Dederkały Salomea Sokołowska 60 Dederkały Wielkie z Marcinkowskich, wdowa po Mikole, synowie Cyryl, Apolin, Władysław i Florian, córki Aniela, Honorata i Klara 871 741 11 54 145 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0079.htm
28 7 1840 Kuniów Jan Bartnicki 75 Poczapki herbu Dołęga, b.komornik pow.dubieńskiego, żona Wiktoria z Marcinkowskich, syn Władysław 880 60 R 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0062.htm
28 2 1841 Korzec Anna Jabłońska 38 Balarka Lubtowska z Marcinkowskich, wdowa po Karolu, syn Roman, córka Felixa 872 256 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0137.htm
15 5 1841 Kuniów Aniela Grabowska 2 Martyń c. Wincentego i Ewy z Marcinkowskich R 50 V 18
17 6 1841 Kuniów Jan Choina 1 Chutor Gnilica s. Antoniego i Katarzyny z Marcinkowskich R 50 V- 51 R 23 0
18 12 1841 Deraźne Helena Uszczapowska 0,5 Deraźne c. Michała i Julianny z Marcinkowskich 171-1-12 204R 32 R DM
29 7 1841 Kazimierka Jan Marcinkowski 1 m-c Ilniki s. Teodora i Marceli z Sawickich 171-1-12 242R 4 R 245 DM 0
28 12 1843 Ołyka Jadwiga Smorczewska 16 Chorłupy Józefa i Pauliny z Marcinkowskich 467 23 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0013.htm
5 4 1843 Miropol Szymon Polański 70 Bubno wdowiec po I-żonie Agnieszce z Marcinkowskich i synowie Kalikst, Franciszek i Feliks, pozostała II-żona Małgorzata z Bagińskich oraz synowie Marcin, Tomasz i Józef, córka Zofia 874 423 25 AGAD 211 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0211.htm
11 1 1844 Włodzimierz Władysław Marcinkowski 0,5 Ochnówka s. Józefa i Aleksandry z Krzyczkowskich 859 45 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0024.htm
28 3 1844 Korzec Michał Marcinkowski 70 Balarka Usteńska ur., żona Marianna z Żywickich, syn Jan, córki Justyna i Petronela 875 224 40 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0115.htm
10 7 1844 Korzec Antoni Marcinkowski 15/12 Balarka Usteńska syn Jana i Anieli z Bieleckich 875 233 69 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0119.htm
6 6 1845 Kazimierka Wiktor Marcinkowski 9/12 Ilniki s. Michała i Marcelli 884 258 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0265.htm
1 9 1845 Cudnów Rafał Krasowski 3 Romanów s. ur. Floriana i Anieli z Marcinkowskich 178-3-12 221V 104 Ż DM
4 9 1846 Kazimierka Gracjan Lisiecki 2,5 Jabłonne z konwulsji, s. Pawła i Teresy z Marcinkowskich 885 258 20 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0268.htm
26 12 1847 Korzec Jadwiga Zabłocka 50 Balarka Usteńska z Marcinkowskich, urodzona, mąż Michał, z 1-go małż. z Kadłubowskim synowie Jan, Eliasz i Kazimierz, córka Tekla 245-1-13 121 V 152 R 0
30 3 1847 Korzec Paweł Jankowski 4 Balarka Lubtowska syn Wincentego i Aleksandry z Marcinkowskich 66 PW R
6 4 1847 Korzec Wojciech Marcinkowski 4 Balarka Lubtowska syn Jana i Franciszki z Chorążyczewskich 72 PW R
14 4 1847 Korzec Aleksander Jankowski 2 Balarka Lubtowska syn Wincentego i Aleksandry z Marcinkowskich 83 PW R
10 8 1847 Korzec Stanisław Marcinkowski 6 Balarka Usteńska syn Jana i Anieli z Bieleckich 245-1-13 123 R PW
17 8 1847 Ostróg Wiktor Grabowski 6/12 Słobuda Ostrogska s. wolno żyjących Wincentego i Ewy z Marcinkowskich 171-1-13 41V 86 R DM
27 8 1847 Ostróg Wincenty Marcinkowski 7 Międzyrzec Ostrogski s. 1-dw., Stanisława i Katarzyny z Górskich 171-1-13 42V 91 R DM
4 9 1847 Ostróg Antoni Marcinkowski 2 Międzyrzec Ostrogski c. 1-dw., Stanisława i Katarzyny z Górskich 171-1-13 42V 94 R DM
1 1 1847 Klewań Maria Wickiewicz 2 Ponebyl c.Daniela i Julii z Marcinkowskich 171-1-13 159R 1 R 162 AS
7 1 1847 Klewań Julia Wickiewicz 6 Ponebyl c.Daniela i Julii z Marcinkowskich 171-1-13 159R 2 R 162 AS
3 11 1848 Targowica Kazimierz Marcinkowski 93 Podłożce szlachcic, żona Tekla z Strojnowskich, 834 720 31 0
17 3 1848 Dederkały Alojzy Januszkiewicz 2 Dederkały Wielkie s.Andrzeja i Elżbiety z Marcinkowskich 54 20 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0011.htm
20 7 1848 Radziwiłłów Michalina Spytecka 6 Radziwiłłów córka Michała i Katarzyny z Marcinkowskich 834 602 36 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0313.htm
27 8 1848 Zasław św. Józefa Józef Marcinkowski 48 Zasław - Majdan od cholery, s. Józefa, ob., żona Tekla z Łukaszewiczów, syn Dominik, córki Elżbieta, Konstancja, Julia i Teresa 178-3-117 76V 142 Ż
20 3 1848 Kuniów Wincenty Choina 3 Chutor Gnilica s. Antoniego i Katarzyny z Marcinkowskich 171-1-14 85 R 17 R DW
29 10 1848 Kuniów Józef Rosiński 35 Kamionka żona Karolina z Marcinkowskich, synowie Mikołaj i Karol, córki Józefa i Marianna 171-1-14 89 R 68 R DW
2 1 1848 Korzec Onufry Marcinkowski 6/12 Balarka Usteńska s. Aleksandra i Karoliny z Bielawskich 245-1-14 444R 2 R 855 DM
20 1 1848 Bazalia Józef Marcinkowski 60 Czuchele żona Marianna, syn Franciszek i córka Tekla 178-3-117 327V 35 Ż 642 DM
10 1 1849 Ostróg Honorata Grabowska 4 Międzyrzecz Ostrogski c. Wincentego i Ewy z Marcinkowskich 171-1-15 41V 4 R 44 DM
22 12 1849 Korzec Mikołaj Marcinkowski 79 Balarka Usteńska żona Katarzyna z Kadłubowskich, synowie Bernard, Jan i Szymon 245-1-15 490R 83 R 674 DM
21 1 1850 Starokonstantynów Kazimierz Marcinkowski 3 Starokonstantynów z krupu, s. szl. Antoniego i kamili z Rutkowskich 178-3-119 45V 17 Ż 89 DW 0
27 4 1850 Zasław św. Józefa Dominik Marcinkowski 25 Zasław Majdan s.Józefa, pozost.wd.Józefę c.Piotra z d.Migucką oraz c.Petronelę i Franciszkę 178-3-119 433R 54 Ż 846 RG
10 2 1850 Kuniów Paulina Sokołowska 3 Martyń c. Maksyma i Tekli z Marcinkowskich 171-1-16 170V 2 R 178 DM
4 9 1850 Korzec Antoni Marcinkowski 4 Balarka Usteńska z biegunki; s. Jana i Elżbiety Niczyporowskiej 171-1-16 461r 71 R Na
13 8 1850 Ostróg Jan Grabowski 2 Hrozów s. Wincentego i Ewy Marcinkowskiej 171-1-16 149V 77 R 157 DM
28 11 1850 Miropol Marianna Bochaniewicz 40 Miropol z d. Szczawińska, mąż Łukasz, po I-mężu Marcinkowskim synowie Klemens i Piotr, córki Marianna i 2-ga też Marianna 171-1-16 286R 43 R 293 DM
16 3 1851 Nabrzuska Andrzej Marcinkowski 50 Budki Karpiłowskie żona Małgorzata, dzieci:Adam, Teofila, Kornelia, Balbina i Marcjanna 864 436 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0241.htm
7 8 1851 Korzec Szymon Marcinkowski 45 Majdan Bereźnicki żona Marianna z d. Rudnicka, syn Franciszek, córka Karolina 178-3-72 125r 69 Ż Na
7 1 1851 Lubar Michał Marcinkowski 2 Lubar s. Michała i Marianny z Ochrymowskich 178-3-31 464V 2 Ż 912 DM
25 4 1851 Lubar Stefan Marcinkowski 62 Lubar żona Marianna z Sikorskich, synowie Adam, Franciszek i Michał, córki Małgorzata i Franciszka 178-3-31 469R 39 Ż 921 DM
28 3 1852 Radziwiłłów Paulina Spytocka 36 Radziwiłłów z Marcinkowskich, wielmożna, mąż Michał, synowie Feliks, Adolf i Seweryn, córka Eleonora 836 381 10 0
29 1 1852 Klewań Jan Zieliński 16/356 Oleszwa s. Feliksa i Anieli z Marcinkowskich 171-1-17 396R 5 R 399 BW
21 3 1852 Ostróg Narcyz Marcinkowski 7 Wierzchów s. Michała i Domiceli z Marczewskich 171-1-17 47V 37 R 49 BW
2 6 1852 Korzec Wojciech Marcinkowski 3,5 Balarka Usteńska s. Jana i Magdaleny z Paszkowskich 171-1-17 294V 53 R 298 DM
12 8 1852 Korzec Karol Marcinkowski 1,5 Balarka Usteńska s. Józefa i Anny z Masłowskich 171-1-17 295V 60 R 299 DM
8 3 1853 Korzec Andrzej Marcinkowski 7 Balarka Usteńska s. Jana i Magdaleny z Paszkowskich 171-1-33 324V 25 R 320 DM
28 10 1854 Dederkały Andrzej Januszkiewicz 56 Dederkaly Wielkie żona Elżbieta z Marcinkowskich, synowie Aleksander i Albin, córki Karolina, Krystyna, Marcelina, Paulina, Antonina i Agnieszka 55 208 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0109.htm
22 12 1854 Kazimierka Józef Marcinkowski 4 s. Teodora i Marianny z Kunickich 171-1-37 390R 15 R 380 BW
27 7 1855 Sielec Jan Marcinkowski 19 Sielec szlachcic, kawaler (cholera) 587 38 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0021.htm
1 4 1856 Torczyn Anna Krupińska 54 z Marcinkowskich, zostawiła męża Marka Krupińskiego, s. Jakuba, Franciszka, Stanisława, Adama, Jana, Tomasza, Bronisława, c. Katarzynę i Emilię 22-1-160 55 11 Ł MO
13 3 1856 Ołyka Józef Marcinkowski 45 Malin mąż Aleksandry Zawackiej, dzieci - Franciszek, Aleksander, Antonina 480 59 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0032.htm
16 11 1857 Bazalia Stanisław Marcinkowski 6 Czuchele s. 1-dw. Franciszka i Katarzyny 178-3-125 67V 82 Ż DM
2 1 1857 Kazimierka Elżbieta Burzyńska 2/12 Jasnober c. Tomasza i Apolonii z Marcinkowskich 171-1-72 376V 1 R 521 BW
18 12 1859 Kodnia Klementyna Lewkowska 19 Kodnia panna, c. Jana i Józefy z Marcinkowskich 178-3-48 23V 30 Ż 37 DM
16 5 1860 Bazalia Mikołaj Marcinkowski 0,5 Czuchele s. 1-dw. Franciszka i Katarzyny 178-3-130 60V 74 Ż DM
22 3 1860 Kazimierka Rozalia Marcinkowska 45 Lipniki c. zmarłego Jana Marcinkowskiego 171-3-24 289R 12 R 402 BW
11 3 1862 Korzec Maksymilian Marcinkowski 3,5 Budki Usteńskie z ospy, syn Józefa i Julianny z d. Orzechowskiej 887 448 32 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0243.htm
30 9 1862 Korzec Bronisława Broniewiecka 3 Balarka Lubomirka z ospy, córka Wincentego i Anny z d. Marcinkowskiej 887 457 65 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0248.htm
15 7 1862 Klewań Henryk Stanisław Gojarski 1,5 Klewań s. Jana i Magdaleny z Marcinkowskich 887 632 20 AGAD 347 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0347.htm
8 10 1863 Nabrzuska Ewa Marcinkowska 4 Majdan nieślubna córka Małgorzaty Marcinkowskiej, wdowy, 892 288V 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0270.htm
3 9 1864 Kazimierka Stanisław Bielawski 30 Lipniki ż. Julia z Marcinkowskich, s. Piotr, Tomasz, Michał, c. Filipina, Krystyna, Franciszka 171-1-83 315V 6 R 343 BW
17 11 1864 Kazimierka Andrzej Feliński 2 Ilniki s. Benedykta i Marianny z Marcinkowskich 171-1-83 316R 9 R 344 BW
4 12 1864 Kazimierka Marianna Felińska 2 Ilniki c. Benedykta i Marianny z Marcinkowskich 171-1-83 316V 10 R 345 BW
19 2 1864 Korzec Ewa Bilecka 2/12 Sapożyn c. Jana i Honoraty z Marcinkowskich 171-1-83 68V 14 R 71 DM
19 10 1865 Żytomierz Maria Sobotkiewicz 27 Żytomierz z porodu, dw., z Marcinkowskich, zostawiła męża Jacka radcę tytularnego syna Jana i córki Helenę i Marię-Teklę 178-3-61 154R 238 Ż DG
13 2 1867 Kuniów Faustyn Marcinkowski 0,5 Martyń z kaszlu, s. Antoniego i Anieli Jakuszewskiej 178-3-78 133V 7 Ż DM
19 10 1867 Ostróg Mikołaj Marcinkowski 2 Storonicze rodzice Stanisław, Adela zd Jakubowska 654-1-56 107 P 6 R 109 MZ
13 8 1868 Torczyn Adolf Marcinkowski 55 Szepel odstawny żołnierz, kawaler 654 51 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0031.htm
9 1 1869 Torczyn Antonina Rudnicka 3 Budki Horodyńskie c. Alojzego i Pawliny z Marcinkowskich 655 56 5 0
6 7 1874 Olewsk Paulina Hanuszewicz 1 słoboda Ludwipol z ospy, córka Franciszka i Franciszki z d. Marcinkowskiej 178-3-246 43r 31 Ż Na
3 4 1876 Torczyn Feliks Marcinkowski 71 Budki Horodyńskie wdowiec, synowie Piotr żonaty i Klemens, córki Tekla i Pawlina zamężne 662 42 7 0
7 10 1878 Rzyszczów Mikołaj Chojecki 45 Koziń zostawił wdowę Zuzannę z Marcinkowskich, synów Konstantego i Mikołaja, córkę Bronisławę 312-1-111 30 23 m.K KM
12 3 1879 Turzysk Franciszek Kosiński 2 Dolsk s. Jana i Antoniny z Marcinkowskich 747 21 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0013.htm
8 9 1880 Kuniów Stanisław Marcinkowski 50 Teremne żona Aleksandra, synowie Mojżesz i Szymon 178-3-78 618V 50 Ż DM
15 11 1880 Kuniów Michał Sokołowski 65 Martyń żona Tekla z Marcinkowskich, synowie Stanisław, Wojciech, Jan i Marceli 178-3-78 619V 57 Ż DM
3 8 1881 Berezne Adolf Marcinkowski 6/12 s. Sebastiana i Kunegundy z Żarczyńskich 740-2-5 73V 27 R 69 DM 0
10 9 1881 Międzyrzec Korecki Wincenty Bronowicki 50 Worobiówka żona Anna z Marcinkowskich, synowie walerian, Jan, Edward i Ewaryst, córki Maria i Ludwika 740-2-301 115R 22 R 68 DM
20 4 1882 Kuniów Anna Żygadło 50 Laszówka z Marcinkowskich, mąż Franciszek, syn Jakub i córka Patronela 178-3-78 704R 18 Ż DM
20 3 1884 Kuniów Tekla Sokołowska 70 Martyń z Marcinkowskich, wdowa po Michale, synowie Wojciech, Stanisław, Jan i Marceli 178-3-78 798R 12 Ż DM
20 10 1884 Międzyrzec Korecki Bernard Marcinkowski 75 Woronucha wdowiec po Helenie z Rakowskich, synowie Franciszek, Adam, Dionizy i Józef, córka Petronela 740-2-302 76R 19 R 42 DM
19 10 1885 Kuniów Marceli Sokołowski 25 Martyń żołnierz, s. Michała i Tekli z Marcinkowskich 178-3-86 42V 37 Ż DM
2 3 1886 Międzyrzec Korecki Antoni Marcinkowski 1 Woronucha s. Joachima i Pauliny z Bielińskich 740-2-302 260R 3 R 89 DM
6 1 1887 Kowel Piotr Marcinkowski 64 Kowel kolegialny asesor, żona Zofia z d. Piątkowska, synowie Aleksander i Tomasz, córka Maria 288 90 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0050.htm
9 7 1887 Berezne Sabina Wegłowska 3 Bronisławka c. Józefa i Joanny z Marcinkowskich 720-2-6 114R 32 R 104 AD1
16 11 1889 Kuniów Feliks Marcinkowski 60 Teremne żona Triska, syn Antoni i córki Eudokia, Salomea i Teodora 178-3-86 321R 47 Ż DM
31 8 1892 Berezne Kazimierz Marcinkowski 4 Kniaźsioło Folwark s. Michała i Marianny z Słowickich 740-2-8 242R 29 R 234 AD1
24 7 1895 Berezne Cecylia Kutasiewicz 1.2 Lipniki córka Andrzeja i Albiny z Marcinkowskich 740-2-7 75R 23 R 73 AD1
4 4 1899 Jałowicze Józefa Słodkowska 3 Nadczyce c. mieszczan Jana i Józefy z Marcinkowskich 930 28 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20930/pages/PL_1_436_930_0027.htm
11 11 1901 Torczyn Tekla Szyszko 73 Budki Horodyńskie z Marcinkowskich, mąż Stefan, z 1-go męża Rudnickiego syn Kazimierz i córka Pawlina, z 2-go synowie Józef i Jan, córki Katarzyna i Karolina 955 62 39 DW
3 6 1901 Tuczyn Antoni Herman Marcinkowski 32 Tomachów s. Aleksandra, szlachcic guberni lubelskiej powiatu tomaszowskiego, żona Józefa, dzieci: Józef i Władysław 957 46 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0037.htm
16 1 1901 Zasław św. Jana Władysław Kamiński 60 Łopuszne żona Antonina z Marcinkowskich, córki Józefa, Tekla, Maria i Joanna 17-2-72 28R 5 Ch 571 DM
21 2 1906 Kowel Aleksander Marcinkowski 42 Kowel szl., kawaler 1003 88 7 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201003/pages/1_436_0_0_1003_0049.htm
15 5 1906 Berezne Adolf Kosek 1,5 Żurne s. Józefa i Rozalii z Marcinkowskich, z Guberni Płockiej 740-4-2 73R 33 R 75 DM
30 3 1907 Cudnów filia Romanów Józef Libisz 3/12 Romanów s. Ksawerego i Joanny z Marcinkowskich 178-3-215 120V 35 Ż 232 DM
13 3 1907 Korzec Wojciech Marcinkowski 45 Budki Uścieńskie s. Mateusza, żona Anna z Czykalskich, synowie Florian, Wincenty i Jan, córka Petronela 740-2-332 89V 32 R 95 DM
5 8 1907 Korzec Feliks Marcinkowski 41 Budki Uścieńskie s. Jana, żona Anna z Bileckich, synowie Florian i Bolesław, córka Teofila 740-2-332 94V 72 R 100 DM
23 8 1907 Korzec Katarzyna Marcinkowska 81 Sapożyn z d. Korzeniowska, wdowa po II-mężu [Janie Marcinkowskim -DM], po I-mężu Michale Rakowskim synowie Marcel i Feliks 740-2-332 94V 73 R 100 DM
26 9 1907 Korzec Antoni Marcinkowski 1,5 Budki Uścieńskie s. Mikołaja i Anny z Dziekańskich 740-2-332 96V 88 R 102 DM
1 10 1907 Korzec Wincenty Marcinkowski 6/12 Lubomirka s. Józefa i Antoniny z Turowskich 740-2-332 97R 91 R 102 DM
17 10 1907 Korzec Franciszek Czerwiński 7 Budki Uścieńskie s. Stanisława i Ewy z Marcinkowskich 740-2-332 98R 99 R 103 DM
17 10 1907 Korzec Franciszek Czerwiński 7 Budki Uścieńskie s. Stanisława i Ewy z Marcinkowskich 740-2-332 98V 106 R 104 DM
2 12 1907 Korzec Gracjan Marcinkowski 2 Lubomirka s. Józefa i Antoniny z Turowskich 740-2-332 100V 122 R 106 DM
25 7 1910 Tajkury Antoni Marcinkowski 16 Zdołbica s. chłopów wacławskiego powiatu warszawskiej guberni Franciszka i Marianny z Sławińskich 740-4-694 49 V 43 R
2 8 1911 Korzec f. Horodnica Leon Bagiński 2,5 Nowa Huta s. Grzegorza i Anny z Marcinkowskich 178-3-181 55V 57 Ż 111 DM
7 9 1911 Romanów Cezary Gładysz 9/12 Romanów s. Cezarego i Franciszki z Marcinkowskich 178-3-216 80R 53 Ż 152 DM
15 1 1913 Torczyn Jan Marcinkowski 1,5 Budki Horodyńskie s. chł. Antoniego i Marii z Rudnickich 1051 50 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0029.htm
27 8 1913 Korzec f. Horodnica Adam Marcinkowski 67 Rudnia Klonowa syn Bernarda; żona Zofia z Bagińskich, synowie Teofil, Antoni, Jan, córki Anna i Maria 178-3-181 162V 52 Ż 320 DM
12 11 1913 Korzec f. Horodnica Jan Marcinkowski 16 Dzików s. Władysława i Marianny z Bałdyczów 178-3-181 164R 61 Ż 323 DM
26 6 1913 Starokonstantynów Kajetan Marcinkowski 50 Starokonstantynów austriacki poddany, ekonom, kawaler 17-2-89 140V 68 Ch 261 DM
7 10 1914 Tuczyn Helena Żukowska 3 Majdan c. Stefana i Stanislawy z Marcinkowskich 1057 77 43 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0042.htm
2 2 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Józef Marcinkowski Sudyłków s. mieszczan Żytomierza Albina i Rozalii z Potańskich 17-2-47a 39V 13 Ch 77 DM
27 8 1917 Torczyn Julian Rudnicki 34 Horodyńskie Budki zostawił żonę Marie z Marcinkowskich, córki Dominikę i Amelię 1082 39 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0041.htm
2 12 1917 Torczyn Antoni Marcinkowski 46 Horodyńskie Budki zostawił wdowę Marie z Rudnickich, dzieci Kaliksta, Janinę, Pelagię, Paulinę, Petronelę i Adelę 1082 41 47 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0043.htm
8 8 1920 Międzyrzec Bonifacy Marcinkowski 2 Chmielówka s.Tomasza i Józefy z Klimaszewskich 740-4-363 22R 42 R AS
19 2 1920 Korzec Marian Marcińkowski / Marcinkowski 12 Usteńskie Budki syn Antoniego i Karoliny z domu Marcinkowska 740-4-351 40 52 R PW
20 2 1920 Korzec Jan Marcińkowski / Marcinkowski 73 Usteńskie Budki 740-4-351 41 62 R PW
29 2 1920 Korzec Antoni Marcińkowski / Marcinkowski 50 Usteńskie Budki 740-4-351 42 68 R PW
29 2 1920 Korzec Antoni Marcińkowski / Marcinkowski 6 Usteńskie Budki syn Antoniego i Anny z domu Pawłowska 740-4-351 42 69 R PW
20 3 1920 Korzec Józef Marcinkowski 43 Dermanka żona Franciszka z domu Hryniewiecka 740-4-351 45 97 R PW 0
12 4 1920 Korzec Antoni Marcinkowski 59 Usteńskie Budki żona Karolina z domu Marcinkowska 740-4-351 46 112 R PW
20 12 1920 Korzec Konstanty Marcinkowski 70 Mikołajówki żona Pawlina z domu Wysocka 740-4-351 57 217 R PW
7 12 1922 Kazimierka Józef Żarczyński 63 Ilniki żona Marianna z Marcinkowskich, synowie: Mikołaj, Ignacy, córka Anna. 38 AM
21 1 1923 Międzyrzec Wincenty Marcinkowski 1,5 Woronucha s.Bronislawa i Janiny z Witruków 740-4-363 107R 4 R AS
25 5 1923 Międzyrzec Zofia Żygadło 2 Szczykiczyn c.Klemensa i Anieli z Marcinkowskich 740-4-363 108R 10 R AS
23 12 1924 Korzec Kazimierz Ostrowski 2 Budki s. Adama i Marii z Marcinkowskich 740-4-352 38R 56 R 39 DM
10 6 1935 Ostróg Józef Zbyszewski Milatyn ur. 4.02.1897 (Rosja), syn Wincentego i Aleksandry z Marcinkowskich, sekwestrator, żona Maria zd. Budkowska 654-1-183 93V 21 R Mg 0
16 5 1938 Ostróg Władysław Marcinkowski Bór ur. 26.12.1879, syn Antoniego i Petroneli z Nowosielskich, rolnik, żona Jadwiga z Nowosielskich 654-1-183 115R 25 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 3 1739 Szumsk Kazimierz Marcinkowski Michał Helena Józef Medynski, Helena Stręczyńska 297-1-180 2V Ł RK 5
20 7 1787 Torczyn Erazm Eliasz Marcinkowski Torczyn Antoni Angelika chrz. 22.07; Jan Pogorzelski kawaler, Zuzanna Kostkiewiczowna panna 34a b/n Ł EH
16 6 1801 Ostróg Jan a Facundo Marcinkowski Nowomalin Mateusz Jadwiga Paweł Kowalski, Ewa Smolińska 297-1-136 6 Ł SK
9 9 1801 Ostróg Magdalena Czarnecka Nowomalin Stanisław Brygida Jakub Marcinkowski, Ewa Smolińska 297-1-136 9 Ł SK
28 9 1802 Ostróg Tekla Tarczynska Nowomalin Józef Rozalia Mateusz Marcinkowski, ... Kowalska 297-1-136 24 Ł SK
7 3 1802 Lubar Józef Żukowski Derewicze Szymon Marianna łacina, chrzest 8.03.1802, Mikołaj Marcinkowski, Anna Mikorska 178-51-174 39R Ż Mg
31 1 1804 Ostróg Piotr Marcinkowski Nowomalin Mateusz He... Grzegorz Maksymowicz, Brygida Piasecka 297-1-136 39 Ł SK
14 8 1804 Ostróg Jan Marcinkowski Bielmarz Hiacynt M... Jakub Żorgacz, Teofila Zielińska 297-1-136 44 Ł SK
8 6 1805 Ostróg Antoni Marcinkowski Nowomalin Jakub Anastazja Franciszek Wadecki, Ewa Smolińska 297-1-136 51 Ł SK
8 8 1805 Lubar Dominika Szymańska Demkowce Józef Marianna łacina, data chrztu, Antoni Krajewski, Barbara Jabłońska, ass. Kajetan Malinowski, Julia Jabłońska, Jaxa (Jakub) Marcinkowski, Balbina Sweykowska, Wincenty Bardecki, Tekla Krajewska 178-51-174 73R Ż Mg 167
27 4 1811 Ostróg Mikołaj Marcinkowski Nowomalin Jakub Anastazja Michał Kornicki, Ewa Smolińska 297-1-136 149 Ł 863 SK
19 2 1814 Ostróg Mateusz Marcinkowski Nowomalin Jakub Anastazja Józef Zaran, Ewa Smoleńska 297-1-136 204 Ł SK
19 4 1814 Ostróg Mateusz Marcinkowski Nowomalin Jakub Anastazja Łukasz Korniewicz, Marianna Obarewiczówna 297-1-136 208 Ł SK
12 8 1823 Wiszenki Paweł Soroczyński Wiszenki Mikołaj Marianna Michał Marcinkowski, Marianna Marcinkowska, Jan Janikowski, Jadwiga Kadłubowska 297-1-12 87V Ł AR
15 7 1824 Wiszenki Jan Marcinkowski Wiszenki Michał Marianna Żywicka Jan Stelmaski, Elena Wiszańska, Mikołaj Marcinkowski, Brygida Jankowska, 16.7.1824 297-1-12 91V Ł AR
11 4 1826 Hulewicze Dominik Marcinkowski Czeremoszno Maciej Brygida Wiss dopełnienie chrztu 8.08.1837, Aleksander Bielański i Zofia Pazderska ż. Michała 852 358 27 AGAD 188 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0188.htm
3 3 1827 Korzec Kazimierz Marcinkowski Majdan Bereźnicki Jan Regina Cybulska Benedykt Wakulski i Chweśka Popszczuk 245-1-1 66R 24 R 130 DM
30 3 1827 Korzec Marianna Kadłubowska Balarka Lubtowa Jan Jadwiga Marcinkowska Piotr Gajdemski i Agata Brodowska, asyst. Jan Marcinkowski i Marianna Hryniewiecka 245-1-1 68R 38 R 134 DM
23 10 1827 Korzec Szymon Marcinkowski Balarka Lubtowa Mikołaj Katarzyna Kadłubowska Łukasz Cyrklewicz i Rozalia Pawłowska zamężna 245-1-1 76R 104 R 150 DM
16 10 1827 St. Wiśniowiec Łukasz Grzymotowicz Wiśniowiec Stary Stanisław Joanna Barabasz Stanisław Marcinkowski, Anastazja Barabasz ż. Bazylego asys. Ignacy Dudkowski, Anna Orzechowska ż. Andrzeja 245-1-1 296 31 R 559 DM1
23 11 1827 St. Wiśniowiec Teresa Sachar Bodaki Jan Anna Jan Marcinkowski, Tekla Sobkowa 245-1-1 297 40 R 562 DM1
17 5 1827 Nowy Wiśniowiec Zofia Kokoszyńska Muchawiec Józef Teresa Świdwrska Jan Marcinkowski, Katarzyna Baran ż. Teodora 245-1-1 309 22 R 584 DM1
5 10 1828 Kuniów Stanisław Grzegorzewski Nowomalin par. Ostróg Kazimierz Marianna Marcinkowska ch. 7.10.1828, Ur. Piotr Kolotyniec, Prac. Apolonia Łukasz ż. Filipa, asyst. Ur. Antoni Marcinkowski 171-1-1 71V-72R 62 R Mg
30 12 1828 Kulczyny Ewa Wróblewska Zastawki Dominik Tekla Ganowska ch. 1828.12.30, prac. Grzegorz Marcinkowski, kawaler, Ur. Apolonia Gorowska, wdowa 178-3-94 325R 80 Ż Mg
19 12 1829 Starokonstantynów Dominikanie Gracjan Marcinkowski Starokonstantynów ur. Antoni Kamila Rutkowska JW. Adam Siedliski sędzia kowelski, JW. z książąt Lubomirskich hrabini Konstancja Rzewuska Hetmanowa Koronna 178-3-95 163V 125 Ż 316 KP2
20 1 1830 Ostróg Jakub Marcinkowski Stójło Stanisław Katarzyna Górska Jan Pawłowski, Marianna Jakuszewska 171-1-3 2R 8 R MZ
20 1 1830 Ostróg Jakub Marcinkowski Stójło Stanisław Katarzyna Maciej Choina, Anna Skarzewska 171-1-3 5V 39 R MZ
14 9 1830 Żytomierz Mateusz Marcinkowski Kalinówka Jakób Marianna Pokotył Antoni rzewuski 178 3 3 R33 238 Ż MP
6 8 1830 Trojanów Kajetan Risicz Słobódka Antonówka Teodor Marianna Zawadzka Karol Marcinkowski Marianna Marcinkowska 178 3 3 V215 52 Ż MP
1 1 1830 Cudnów Sylwester Kamiński Futor Suszczewicza Szymon Franciszka Sagowska Jan Brzeziński, Agnieszka Czyżewska, as:Onufry Marcinkowski, Elżbieta Kulikowska 178 3 3 R306 1 Ż MP 0
25 12 1830 Międzyrzec Adam Stanisław Mazur Daniczów Michał Anastazja Dudara ? ch.z wody w kap.w Daniczowie,Ur.Maksymilian Marcinkowski,Marcjanna Czajkowska 171-1-3 273V 52 R AS
29 9 1830 Korzec Jan Brodowski Majdan Storożowski Jan Agata Bors Marcin Marcinkowski kawaler i Brygida Jankowska ż. Jędrzeja 245-1-4 69R 107 R 136 DM 0
10 11 1830 Korzec Józef Marcinkowski Majdan Lubtowa Jan Łucja Górska Piotr Gajdemski i Jadwiga Kadłubiska ż. Jana 245-1-4 72R 132 R 142 DM
5 2 1830 Hulewicze Franciszek Wiszniewski Majdan Lipieniecki Jędrzej Anastazja Kalinowska Jędrzej Marcinkowski i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 845 197V 6 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0177.htm
22 5 1831 Zasław św. Józefa Józef Marcinkowski Zasław Majdan ur.Józef Teresa Jezierska ur.Stanisław Kozłowski, ur.Apolonia Mazurkiewicz. 178-3-97 32R 37 Ż 63 RG
14 1 1831 Równe Antoni Zajączkowski Diatkiewicze Eliasz Anastazja Kulikowska Wojciech Marcinkowski i Aleksandra Paszkowska panna 171-1-4 136R 2 R 143 DM
30 9 1831 Łabuń Hieronim Marcinkowski Futor Bilicza Tomasz Anastazja Głowacka Józef Brezicki [Brzezicki] i Aleksandra Dzierżyńska 178-3-97 135V 42 Ż 258 DM
15 12 1832 Ostróg Bazyli Grzegorzewski Nowomalin Kazimierz Marianna Marcinkowska Ur. Antoni Marcinkowski, Pelagia Korzeniewska żona Filipa 171-1-5 14V 111 R MZ
18 12 1832 Korzec Adam Marcinkowski Michijówka Jan Magdalena Paszkowska Szymon Hryniewiecki, Cecylia Górska 245-1-7 69 2 R PW
24 11 1832 Zasław św. Józefa Marceli Nahajewski Zasław Nowe Miasto Józef Cecylia Wiszniewska Józef Marcinkowski, Regina Grudzińska 178-3-98 24R 72 Ż 47 RG
10 12 1832 Sielec Jan Dionizy Marcinkowski Rusnów Józef Helena Grzeszkowska Jan Tyszewicz, Brygida Tatarzyńska ż. Jakuba 847 174 24 AGAD 95 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0095.htm
25 7 1833 Ostróg (Międzyrzec) Katarzyna Niemczycka Stójło Ignacy Tekla Oberewicz Stanisław Marcinkowski, Agnieszka Rosińska ż. Jana 91 O DW
16 4 1833 Nabrzuska Marcin Kadłubowski Majdan Karpiłowski Jacenty Marianna Bazylewicz ( dop.) Andrzej Marcinkowski, Rozalia Marcinkowska żona Jakuba 851 470 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0261.htm
29 11 1833 Hulewicze Elżbieta Jastrzębska Majdan Jan Agnieszka Czyżewska Salomon Marcinkowski i Marcela Suszkiewicz ż. Jakuba, asyst. Stefan Kołodyński i Katarzyna Orzechowska ż. Mikołaja 848 340 33 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0195.htm
23 11 1833 Hulewicze Tekla Lewkowicz Majdan Bazyli Anastazja Orzechowska Salomon Marcinkowski i Barbara Kraszewska ż. Wawrzyńca , Rafał [...] i Anna Kraszewska ż. Mikołaja, Mikołaj Wiszniewski kawaler i Marianna Lewkowicz panna 848 339 31 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0195.htm
5 10 1834 Nabrzuska Dominik Rudkowski Majdan Karpiłowski Jan Anna Marcinkowska Andrzej Marcinkowski, Józefa Zawadzka żona Mikołaja 851 471 10 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0262.htm
6 12 1834 Starokonstantynów Wacław Chraniewicz Ostrykowce Tomasz s. Grzegorza Marianna Olińska dop. chrztu 8.12.1850, as. szl. Antoni Marcinkowski, W. Marianna Filipowicz z. Michała 178-3-119 29V-30R 137 Ż 58 DW
23 2 1834 Korzec Aleksander Marcinkowski Balarka Lubtowska Jan Łucja Górska Feliks Marcinkowski i Jadwiga Kadłubowska, asystowali Szymon Hryniewicki i Cecylia Górska panna 245-1-8 69r 34 R Na
1 3 1834 Korzec Aleksandra Marcinkowska Balarka Lubtowska Jan Łucja Górska Jan Marcinkowski i Marianna Hrynowiecka ż. Tomasza 245-1-8 71v 51 R Na
4 3 1834 Korzec Helena Piasecka Rzeczki Paweł Dorota Skrzyńska Wawrzyniec Marcinkowski i Franciszka Chudzicka ż. Jakuba 245-1-10 64v 16 R Na
7 7 1834 Miropol Joanna Halicka Miropol Szymon Franciszka Czajkowska Błażej Dąbrowski i żona Grzegorza Czerniachowskiego, asyst. Kazimierz Marcinkowski i Joanna Grabowska panna 245-1-8 175V 43 R 181 DM
9 8 1834 Zasław św. Józefa Karol Sławecki Radyszówka Mikołaj Aniela Sachanowska Józef Marcinkowski, Brygina Szwejdecka 178-3-100 38R 82 Ż 78 RG
2 12 1834 Sielec Franciszek Ksawery Marcinkowski Rusnów Józef Helena Grzeszkowska Jan Tyssiewicz, Marianna Bilińska żona Jana 849 140 25 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0080.htm
18 11 1834 Hulewicze Jan Rafalski Powursk Kajetan Tekla Kwiatkowska Marcin Marcinkowski i Julianna Olkuszewska ż. Franciszka 849 322 43 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0179.htm
18 8 1835 Ołyka Ludwik Michał Marcinkowski Chorłupy Wojciech Honorata Kowalska 821 130 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0131.htm
8 8 1835 Zasław św. Józefa Klementyna Nahaiewska Zasław Józef Cecylia Wiszniewska Józef Marcinkowski, Elżbieta Malinowska 178-3-101 47 103 Ż CK
25 3 1835 Korzec Franciszek Marcinkowski Balarka Lubtowska Jan Magdalena Paszkowska 245-1-9 56 19 R PW
12 12 1835 Krzemieniec Dionizy Marcinkowski Kołosowa Jan Pelagia Orłowska Jan Popławski i Ludwika Dymińska 426-1-8 23V 122 T/FS 1056 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997S-H?i=1055&cat=300453
10 2 1835 Miropol Piotr Marcinkowski Miropol Kazimierz Marianna Szczawińska Piotr Rzeciński i Katarzyna Kalemberg, asyst. Ignacy Szatkowski i Ewa Marcinkowska panna 245-1-9 125R 2 R 52 DM 0
28 9 1835 Miropol Tekla Krzyżanowska Miropol NN Domicela Krzyżanowska Kazimierz Marcinkowski i Józefa Bochaniewicz 245-1-9 129V 36 R 61 DM
8 9 1835 Hulewicze Antoni Marcinkowski Czeremoszno Maciej Brygida Wiss Józef Kozakiewicz i Franciszka Marcinkowska panna 850 529 16 AGAD 281 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0281.htm
13 8 1836 Nabrzuska Kazimierz Kadłubowski Majdan Karpiłowski Mikołaj Józefa Kozaczek Kozakiewicz Andrzej Marcinkowski, Maryanna Zajączkowska żona Macieja 851 472 11 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0262.htm
1 8 1836 Korzec Józef Kadłubowski Balarka Michijowska Jan Jadwiga Marcinkowska Jan Metelski i Marianna Hrynowiecka; asyst. Jan Marcinkowski i Rozalia Pawłowska ż. Jana 245-1-10 75v 82 R Na
15 9 1836 Korzec Julia Metelska Balarka Michijowska Jan Katarzyna Leśniewska Jan Marcinkowski i Anna Zambrocka ż. Leona 245-1-10 78v 101 R Na
18 9 1836 Korzec Eustachy Kuzmiński Balarka Michijowska Mikołaj Katarzyna Olszańska Jan Marcinkowski i Brygida Jankowska ż. Andrzeja 245-1-10 79v 107 R Na
20 9 1836 Korzec Aniela Ręczkowska Balarka Michijowska Wojciech Cecylia Górska Jan Marcinkowski i Marianna Rakowska ż. Grzegorza 245-1-10 79v 108 R Na
26 9 1836 Korzec Jan Rakowski Balarka Michijowska Mikołaj Małgorzata Ostrowska Jan Marcinkowski i Anastazja Rakowska ż. Jana; asyst. Bazyli Sawicki i Franciszka Milewicz panna 245-1-10 80v 112 R Na
26 10 1836 Korzec Aniela Cyrklewicz Balarka Michijowska Łukasz Marianna Pawlikowska Jan Marcinkowski i Jadwiga Kadłubowska wdowa; asyst. Jan Marcinkowski i Katarzyna Bielawska ż. Jana 245-1-10 82v 126 R Na
24 12 1836 Lubar Adam Marcinkowski Lubar Stefan Marianna Sikorska Szymon Nielipowicz i Serafina Krzyżanowska panna, asyst. Gabriel Wierzyński i Honorata Kamińska wdowa 178-51-386 412V 120 Ż 416 DM
28 3 1836 Miropol Domicela Łaszcz Miropol Mikołaj Salomea Ruszkowska Alojzy Ruszkowski i Tekla Marcinkowska, asyst. Kazimierz Marcinkowski i Marianna Łaszcz ż. Ignacego 245-1-10 119R 26 R 123 DM
8 3 1836 Bereźnica Franciszka Benedykta Konopacka Sarny Wojciech Klotylda Muszyńska Marcinkowski i Cecylia Kaszowska z Wisłockich, asyst. Teodor Kaszowski i Ludwika Stecka panna 822 104V-105R 6 AGAD 106 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0106.htm
27 2 1837 Korzec Józef Marcinkowski Balarka Lubtowska Jan Aniela Bielecka 245-1-11 70 25 R PW
16 3 1837 Ostróg Feliks Marcinkowski Stojło Stanisław Katarzyna Górska Michał Januszewski i Anna Dębicka 171-1-10 6R 32 R DM
7 11 1837 Berezne Karol Leonard Marcinkowski par. Kazimirka Michał Marcella Leśkiewicz Teodor Marcinkowski żonaty i Antonina Żarczyńska panna, asystowali Franciszek Bolechowski i Ewa Paszkowska 171-1-10 239V 28 R Na
2 12 1837 Korzec Franciszek Marcinkowski Majdan Bereźnicki Szymon Marianna Rudawska (Rudnicka) 245-1-11 96 130 R PW
26 12 1837 Korzec Tomasz Marcinkowski Balarka Lubtowska Jan Magdalena Paszkowska 245-1-11 100 143 R PW
22 4 1837 Kazimierka Katarzyna Cybulska Ilniki Grzegorz Marianna Kubicka Mikołaj Marcinkowski i Ewa Paszkowska ż. Stefana 171-1-10 247V 5 R 250 DM
19 5 1837 Kazimierka Piotr Celestyn Żarczyński Ilniki Antoni Marcelina Reszczyńska Teodor Marcinkowski i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 171-1-10 248R 7 R 250 DM
20 11 1837 Starokonstantynów Andrzej Kudelski Starokonstantynów NN Aleksandra Kudelska s. panny, Aleksander Marcinkowski i Antonina Ziemianowska wdowa 178-3-108 195R 128 Ż 382 DM
22 3 1837 Zasław św. Józefa Jan Sławecki Radyszówka Mikołaj Aniela Sachanowska Józef Marcinkowski, Katarzyna Siedlecka 178-3-108 54V 32 Ż 105 RG
18 4 1837 Zasław św. Józefa Karol Janczarski Zasław Majdan Wiktor Józefa Krasnopolska Józef Marcinkowski, Tekla Czernelewska 178-3-108 58R 45 Ż 112 RG
1 9 1837 Zasław św. Józefa Marceli Czarkowski Zasław Majdan Michał Eufrozyna Mądzelewska Józef Marcinkowski, Tekla Święcicka 178-3-108 67V 84 Ż 129 RG
23 12 1838 Ostróg Stefan Jan Marcinkowski Stojło Stanisław Katarzyna Górska M... Jakuszewski i Julianna Choina 171-1-11 19V 111 R DM
24 1 1838 Bazalia Józef Marcinkowski Zuzulińce Małe Antoni Kamilia Rudkowska W. Antoni Biliński i Marianna Kostiukiewicz 170-3-110 235R 15 Ż DM
28 3 1838 Bazalia Mateusz Władysław Żukowski Nowa Grobla Tomasz Wiktoria Marcinkowska ur. Antoni Marcinkowski Rejent i ur. Izabela Marcinkowska panna 170-3-110 239R 39 Ż DM
7 7 1838 Bazalia Anastazy Eliasz Brodecki Zozulińce Małe Paweł Róża Stawicka ur. Antoni Marcinkowski i Honorata Woronicz 170-3-110 241R 53 Ż DM
16 7 1838 Berezne Anna Nitecka Tyszyca Jan Zofia Cybulska Michał Marcinkowski żonaty i Anna Żarczyńska panna 171-1-11 235V 15 R Na
19 12 1838 Berezne Tomasz Marcinkowski Ilniki, par. Kazimirka Michał Marianna Leszkowicz Teodor Marcinkowski żonaty i Antonina Żarczyńska panna, asystowali Franciszek Nowicki i Katarzyna Imberk panna 171-1-11 239R 36 R Na
26 9 1838 Kazimierka Władysław Żarczyński Ilniki Antoni Marianna Reszczyńska Michał Marcinkowski i Antonina panna 171-1-11 245V 5 R 248 DM
26 12 1838 Zasław św. Jana Szczepan Szyszkowski Zasław Kazimierz Marianna Jastrzębska Karol Marcinkowski i Anna Sobieszczańska 178-3-110 10V 59 Ż 23 DM
19 8 1838 Miropol Jacek Łaszcz Miropol Mikołaj Salomea Ruczkowska Marcin Szatkowski i Marianna Marcinkowska z Szczawińskich, Kazimierz Marcinkowski i Tekla Szatkowska 245-1-12 155V 46 R 156 ES
15 9 1838 Korzec Franciszek Marcinkowski Słoboda Usteńska Jan Aniela Bielecka Antoni Korzeniowski i Marianna Hryniewiecka ż. Tomasza, asyst. Tomasz Hryniewiecki i Tekla Zabłocka ż. Józefa 245-1-12 76V 111 R 78 DM
7 10 1839 Krzemieniec Franciszek Marcinkowski Krzemieniec Jan Pelagia Orłowska sł. Jędrzej Skrzyński i sł. Marianna Alexsandrowicz 01-13 17R 91 T 292 DM
27 10 1839 Bazalia Klementyna Próchnicka Zozulińce Wielkie Wawrzyniec Petronela Dąbrowska W. Stanisław Wrodziński podsędek i JW. Księżna Honorata Sapieha, asyst. W. Antoni Marcinkowski adwokat i Józefa Wieprzecka panna 178-3-112 223R 111 Ż 434 DM
2 1 1839 Korzec Jan Słowiński Słoboda Usteńska Józef Marianna Kamińska Jan Marcinkowski żonaty, Tekla Zabłocka żona Józefa 178-51-433 59V 10 Ż 63
4 2 1839 Korzec Teofil Antoni Marcinkowski Słodoba Usteńska Jan Magdalena Paszkowska Szymon Hrynowiecki żonaty, Marianna Hrynowiecka żona Tomasza 178-51-433 60R 18 Ż 64
4 9 1839 Zasław św. Józefa Rozalia Anna Kopaczewska Zasław Majdan Bazyli Marianna Zilińska Józef Marcinkowski, Wiktoria Bykowska 178-3-112 62R 97 Ż 120 RG
14 12 1839 Zasław św. Józefa Jakub Sławecki Radyszówka Mikołaj Aniela Serhanowska Józef Marcinkowski, Marianna Binduchowska 178-3-112 67V 131 Ż 131 RG
5 4 1840 Kazimierka Aniela Reszczyńska Lipniki Stanisław Franciszka Żarczyńska Teodor Marcinkowski wdowiec, Salomea Żarczyńska panna 880 201 R - 201 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0219.htm
17 7 1840 Korzec Aniela Górska Budki Usteńskie Szymon Rozalia Krajewska ur. Jan Marcinkowski żonaty, Rozalia Popławska z. Jakuba 871 129 92 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0069.htm
17 5 1841 Korzec Antoni Marcinkowski Balarka Usteńska Michał Wiktoria Orlińska 872 195 51 0
26 5 1841 Korzec Stanisław Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Angela Bielecka 872 197 55 0
21 1 1841 Ostróg Wincenty Marcinkowski Międzyrzecz Stanisław Katarzyna Górska R 2 R 8 0
24 8 1841 Kuniów Ludwik Marcinkowski Kamionka Maciej Józefa Choina 171-1-12 58 R 47 R
12 2 1841 Włodzimierz Wiktor Marcinkowski Werba Józef Aleksandra Grzeszkowska Wiktor Sobieszczański, Podhorodeńska wdowa 856 8 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0005.htm
14 9 1841 Włodzimierz Rozalia Jarzębowska Dubniki Gasper Prakseda Sińkiewicz Józef Marcinkowski, Antonina Bogdanowicz panna 856 26 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0014.htm
23 5 1841 Kazimierka Julia Marcinkowska Ilnik Michał Marcelina Leszkiewicz Teodor Marcinkowski i Marianna [...]czyńska panna 171-1-12 237V 5 R 241 DM
1 7 1841 Kazimierka Jan Marcinkowski Ilnik Teodor Marcelina Sawicka Wiktor i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 171-1-12 238V 12a R 242 DM
1 1 1842 Kamień Koszyrski Piotr Marcinkowski Załuchów Gabriel Antonina Burczak 175 3 5 0
28 11 1842 Kazimierka Andrzej Marcinkowski Ilniki Teodor Marcelina Sawicka Bernard Burzyński, Antonina Cybulska mężatka 881 220 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
28 6 1842 Hołoby Piotr Paweł Kozłowski Rajmiasto Antoni Konstancja Stadnicka Jan Marcinkowski Olimpii z Naklickich małżonek, Karolina Kobylańska panna, Anton 857 190V/361 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0195.htm
3 7 1842 Kisielin Karol Kadłubowski Majdan Osmihowicki Franciszek Marianna Gajdemska Feliks Marcinkowski, Marianna Butowska; ch: 05.07. 857 287 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0156.htm
31 5 1842 Miropol Feliks Marcinkowski Miropol Kazimierz Marianna Szczawińska Józef Misiurewicz i Franciszka Nęcińska ż. Aleksandra 873 391 34 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0202.htm
8 11 1842 Miropol Marianna Kalewska Miropol NN Salomea Kalewska Kazimierz Marcinkowski i Franciszka Nęcińska ż. Aleksandra 873 401 65 AGAD 208 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0208.htm
22 10 1842 Zasław św. Józefa Wiktoria Grudzińska Zasław Majdan Mateusz Regina Różycka Józef Marcinkowski, Marianna Czerkowska 178-51-485 42V-43R 77 Ż 45 RG
27 12 1842 Zasław św. Józefa Krystyna Pulkiewicz Zasław Majdan Józef Tekla Kucharska Józef Marcinkowski, Rozalia Pulkiewicz 178-51-485 48R-48V 93 Ż 50-51 RG
20 1 1843 Kazimierka Sebastian Marcinkowski Ilniki Michał Marcella Leszkiewicz 882 221 V 4 0
12 1 1843 Korzec Wojciech Marcinkowski Balarka Lubtowska Jan Franciszka Chorążyczewska 874 172 16 PW 0
7 6 1843 Korzec Antoni Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Angela Bielecka 874 196 87 PW 0
20 6 1843 Włodzimierz Władysław Marcinkowski Ochnówka Józef Aleksandra Krzyczkowska 858 13 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0008.htm
10 1 1844 Korzec Antoni Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Magdalena Paszkowska 875 128 5 PW 0
22 5 1844 Korzec Wiktor Marcinkowski Balarka Lubtowska Jan Franciszka Chorążyczewska 875 153 79 PW 0
8 8 1844 Korzec Wawrzyniec Marcinkowski Balarka Usteńska Aleksander Karolina Bielecka 875 161 103 PW
27 2 1844 Kowel Aleksander Marcinkowski Kowel Jan Olimpia Naklicka 859 297 6 247 3 0
11 1 1844 Nabrzuska Ludwik Marcinkowski Majdan Karpiłowski NN Barbara Paweł Budwinowski, Salomea Kozakiewiczówna 859 486 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0261.htm
15 11 1844 Nabrzuska Paweł Marcinkowski Borowno Kasper Józefa Zdzitowiecka Mikołaj Rużkowski, Kamila Rużkowska 859 488 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0262.htm
5 11 1844 Kazimierka Michał Marcinkowski Ilniki Michał Marcela Leszkiewicz Teodor Marcinkowski, Franciszka Burzyńska ż. Jana 883 221 R 27 AGAD 227 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0227.htm
30 9 1844 Lubar Hieronim Sulikowski Lubar Józef Petronela Turewicz Antoni Cyranowski i Marianna Korczyńska ż. Władysława, asyst. Stefan Marcinkowski i Marianna Pińkowska wdowa 178-51-514 323V 75 Ż 27 DM 0
2 6 1845 Ostróg Antoni Marcinkowski Stojło Stanisław Katarzyna Gorska 884 13 R 70
12 9 1845 Ostróg Franciszek Marcinkowski Stojło Maciej Józefa Chwoina 884 20 R 113
4 10 1845 Korzec Franciszek Marcinkowski Balarka Usteńska Gabriel Bernard Helena Rakowska 876 163 111 PW 0
7 7 1845 Kisielin Klaudiusz Marcinkowski Majdan Osmiechowicki Filon Joanna Kadłubowska Jan Smoktunowicz, Agnieszka Grodzka - ż. Michała; ch: 08.07. 860 322 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0170.htm
30 7 1845 Lubar Ignacy Marcinkowski Lubar Stefan Marianna Sikorska Szymon Nielipowicz i Honorata Kamińska wdowa 178-3-12 164V 65 Ż 327 DM 0
9 11 1845 Lubar Karolina Ryżko Lubar IN Marianna Ryżko c. panny, Stefan Marcinkowski i Marianna Szliga panna 178-3-12 167R 93 Ż 332 DM
26 11 1846 Korzec Andrzej Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Magdalena Paszkowska 877 160 113 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0087.htm
4 1 1846 Kazimierka Telesfor Cybulski Ilniki Sylwester Aniela Kubicka Teodor Marcinkowski, Marianna Żarczyńska panna 885 248 2 AGAD MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0258.htm
18 7 1846 Kazimierka Wincenty Cybulski Ilniki Grzegorz Marianna Kubiczańska Michał Marcinkowski żonaty, Brygida Burzyńska, ż. Bernarda 885 250 14 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0260.htm
11 7 1846 Lubar Katarzyna Marciniuk Bratałów Mały Gaspar Marianna Hrebieniuk Stefan Marcinkowski i Marianna Suchnowicz ż. Franciszka 178-3-15 274V 66 Ż 15 DM
20 10 1846 Lubar Aniela Piątkowska Karań Piotr Julianna Rudnicka Stefan Marcinkowski i Anastazja Łopuszańska ż. Jędrzeja 178-3-15 277R 90 Ż 20 DM
4 4 1846 Starokonstantynów Kazimierz Eugeniusz Marcinkowski Starokonstantynów Antoni Kamila Rutkowska Wlm Florian Brzozowski i Wlm Honorata Kosowska ż. Felicjana 178-3-114 8V 57 Ż 17 DM
11 2 1847 Korzec Antoni Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Ewa Nieczyporowska 245-1-13 66 R 16 R 0
10 6 1847 Korzec Onufry Marcinkowski Balarka Usteńska Aleksander Karolina Bielecka 245-1-13 23 63 R PW
15 8 1847 Byszów Eugeniusz Marcinkowski Nowosiółki Wiel. Ferdynand Józefa Żuk JW. Erazm Kruczkowski, JW. Genowefa Żuk, chrz. 4.11.1847 178-51-548 55R 17 Ż 111 BS
8 10 1847 Kuniów Antoni Marcinkowski fut. Gnilica Maciej Józefa Choina Antoni Choina, Franciszka Rutkowska wdowa 171-1-13 75V 57 R 865 DW
16 2 1847 Lubar Kamila Domańska Ożarówka Karol Konstancja Marcinkowska Tomasz Marcinkowski i Antonina Godlewska ż. Krzysztofa 178-3-19 296R 21 Ż 586 DM
25 11 1847 Lubar Jędrzej Spinczewski Futor Lubarski Jan Anna Ulatowska Stefan Marcinkowski i Katarzyna Wysocka ż. Franciszka 178-3-19 304V 102 Ż 603 DM
14 10 1847 Starokonstantynów Franciszek Boniecki Starokonstantynów Antoni Antonina Trembicka Adam Marcinkowski i Eleonora Hass ż. Józefa 178-3-116 172R 103 Ż 342 DM
28 4 1848 Ołyka Mirok Antoni Marcinkowski Chorłupy Wojciech Honorata Kowalska szl. Ludwik Smorczewski, Teresa Smorczewska panna, as. Emil Kołb Sielecki, Marianna Smorczewska panna 472 9 15 MO, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0005.htm
10 3 1848 Kamień Koszyrski Aleksander Marcinkowski Załuchów Gabriel Antonina Burczak 181 10 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20181/pages/PL_1_436_181_0006.htm
18 7 1848 Ostróg Jan Grabowski Stojło Wincenty Ewa Marcinkowska Józef Marcinkowski i Marianna Marcinkowska panna 171-1-14 14R 78 R DM
4 2 1848 Kazimierka Apolonia Kunicka Ilniki Daniel Anna Żarczyńska Teodor Marcinkowski i Marcjanna Żarczyńska ż. Antoniego 171-1-14 305R 7 R 302 DM
13 4 1848 Kazimierka Jan Marcinkowski Ilniki Michał Marcjanna Leszkiewicz Teodor Marcinkowski wdowiec i Apolonia Kotecka ż. Jana 171-1-14 305R 8 R 302 DM
13 4 1848 Kazimierka Wojciech Marcinkowski Ilniki Michał Marcjanna Leszkiewicz Jan Burzyński i Anastazja Cybulska ż. Łukasza 171-1-14 305V 9 R 303 DM
23 9 1848 Korzec Karolina Ręczkowska Balarka Lubtowa Wojciech Marianna Chorążyczewska Jan Marcinkowski i Aniela Pawłowska ż. Stanisława 245-1-14 419R 115 R 811 DM
5 12 1848 Korzec Mikołaj Marcinkowski Balarka Usteńska Aleksander Karolina Sielecka Romuald Górski i Anastazja Rakowska ż. Jana 245-1-14 423R 138 R 819 DM
16 12 1848 Korzec Józef Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Domicela Ostrowska Stanisław Ostrowski i Tekla Zabłocka ż. Józefa 245-1-14 424R 142 R 821 DM
17 9 1849 Starokonstantynów Franciszka Ernestyna Dobrzańska Starokonstantynów Wilhelm Wincenty Aleksander Wiktoria Wodzicka szl. Mikołaj Krzeczkowski, Kamila Marcinkowska z. Antoniego, Henryk Marcinkowski, Honorata Wodzicka panna 178-3-119 10V-11R 43 Ż 20 DW
20 11 1849 Zasław św. Jana Emilia Tchorzewska Borysów Józef Joanna Migurska Dominik Marcinkowski i Karolina Tarczewska ż. Macieja 178-3-118 409V-410R 67 Ż 762-763 DM
19 2 1849 Kazimierka Apolonia Żarczyńska Ilniki Antoni Marcelina Ryszczyńska Teodor Marcinkowski i Marianna Żarczyńska panna 171-1-15 262V-263R 7 R 265 DM
25 6 1849 Kazimierka Piotr Paweł Marcinkowski Ilniki Teodor Marianna Kunicka Paweł Żarczyński i Balbina Burzyńska ż. Jana 171-1-15 265V-266R 17 R 268 DM
20 9 1849 Kazimierka Józef Cybulski Ilniki Grzegorz Maria Kubicz [Kubicka] Michał Marcinkowski i Balbina Burzyńska ż. Jana 171-1-15 267V-268R 23 R 270 DM
15 4 1849 Korzec Wojciech Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Magdalena Paszkowska Józef Zabłocki i Katarzyna Ostrowska ż. Stanisława 245-1-15 430V-431R 39 R 583 DM
13 11 1849 Korzec Stanisław Marcinkowski Balarka Lubtowska Jan Franciszka Chorążyczewska Jan Leśnicki i Katarzyna Orzechowska ż. Piotra 245-1-15 449V-450R 115 R 602 DM
31 3 1850 Starokonstantynów Adam Kornel Marcinkowski Starokonstantynów Adam Aniela Kozłowska szl. Wilhelm Dobrzański, Tekla Zaruska ż. Franciszka, as. Franciszek Zaruski,Honorata Lewiecka panna 178-3-119 12V-13R 53 Ż 24 DW
9 4 1850 Korzec Konstancja Ręczkowska Balarka Lubtowska Wojciech Marianna Chorążyczewska Jan Marcinkowski i Aniela Pawłowska ż. Stanisława 171-1-16 405v-406r 46 R Na
15 4 1850 Kazimierka Marianna Kunicka Ilniki Daniel Anna Żarczyńska Teodor Marcinkowski i Tekla Imberg ż. Feliksa 171-1-16 720V-721R 8 R 733 DM
19 5 1850 Kazimierka Julian Marcinkowski Ilniki Michał Marcelina Leszkiewicz Jan Burzyński i Marianna Marcinkowska ż. Teodora 171-1-16 720V-721R 9 R 733 DM
30 10 1850 Kazimierka Jan Cybulski Ilniki Sylwester Aniela Kubicka Michał Marcinkowski i Marianna Marcinkowska ż. Teodora 171-1-16 725V-726R 23 R 738 DM
12 2 1850 Ostróg Józef Marcinkowski Futor Międzyrzecki Maciej Józefa Choina chrzest 14.02.1850, Antoni Choina i Petronela Marcinkowska ż. Jakuba 171-1-16 102V-103R 16 R 107 BW
6 5 1851 Bazalia Stanisław Marcinkowski Czuchele Franciszek Katarzyna Wróblewska Dominik Szulc i Wiktoria Wiszniowska 178-3-120 100V-101R 64 Ż DM
18 1 1851 Korzec Karol Marcinkowski Balarka Usteńska Józef Anna Masłowska Jan Kadłubowski i Antonina Leśniewska ż. Norberta 178/3/72 60v-61r 12 Ż Na
2 5 1851 Korzec Jakub Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Julianna Bagińska Józef Zabłocki i Ewa Marcinkowska 178/3/72 75v-76r 66 Ż Na
8 7 1851 Korzec Dominik Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Domicella Ostrowska Stanisław Ostrowski i Tekla Zabłocka ż. Józefa 178/3/72 78v-79r 79 Ż Na
29 8 1851 Korzec Józef Rakowski Balarka Usteńska Jan Honorata Marcinkowska Michał Marcinkowski i Tekla Zabłocka ż. Józefa, Jan Szatkowski i Tekla Zabłocka 178/3/72 84v-85r 104 Ż Na
1 9 1851 Korzec Ludwik Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Magdalena Paszkowska Michał Marcinkowski i Tekla Zabłocka ż. Józefa 178/3/72 85v-86r 105 Ż Na
13 10 1851 Korzec Józef Marcinkowski Balarka Sapożynka Teodor Marianna Kunicka Andrzej Kowalski i Tekla Bielecka ż. Macieja 178/3/72 90v-91r 126 Ż Na
6 12 1851 Korzec Adam Marcinkowski Balarka Usteńska Bernard Helena Rakowska Józef Zabłocki i Antonina Leśniewska ż. Norberta 178/3/72 94v-95r 143 Ż Na
25 7 1851 Kazimierka Elżbieta Żarczyńska Ilniki Mikołaj Emilia Kotecka chrzest 29.07.1851, Michał Marcinkowski i Paulina Gnitecka ż. Stefana 171-2-1 168V-169R 21 R 170 BW
6 2 1851 Lubar Adela Strutyńska Lipna Benedykt Lucyna Omanowska Antoni Marcinkowski i Franciszka Koszeliowa ż. Aleksego 178-3-31 437V-438R 10 Ż 855-856 DM
7 8 1851 Lubar Kamila Rzymska Lubar Stefan Karolina Jaszewska Tomasz Marcinkowski i Franciszka Dąbrowska ż. Aleksandra 178-3-31 447V-448R 58 Ż 879-880 DM
3 5 1851 Horyńgród Katarzyna Kucharewicz Dorohobuż Antoni Benedykta [Zaremba - BW] chrzest 8.05.1851, Feliks Trojanowski i [...] Marcinkowska, as. Aleksander Marcinkowski i Marianna Złotkowska 171-2-1 144V-145R 4 R 147 BW
5 5 1852 Kazimierka Marianna Cybulska Ilniki Grzegorz Marianna Kubicka chrzest 7.05.1852, Michał Marcinkowski i Antonina Cybulska ż. Lucjana 171-1-17 518V-519R 15 R 521 BW
16 9 1852 Kazimierka Marianna Żarczyńska Ilniki Mikołaj Katarzyna Kotecka chrzest 17.09.1852, Michał Marcinkowski i Paulina Gnitecka ż. Stefana 171-1-17 522V-523R 27 R 525 BW
14 2 1852 Korzec Konstanty Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Franciszka Chorążyczewska Jan Chorążyczewski i Marianna Ręczkowska ż. Wojciecha 171-1-17 249V-250R 68 R 253 DM
7 3 1852 Korzec Kazimierz Wojciechowski Balarka Lubomirka NN Łucja Jan Marcinkowski i Katarzyna Więckowska 171-1-17 250V-251R 72 R 254 DM
1 9 1852 Korzec Walerian Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Ewa Nieczyporowska Jan Kadłubowski i Antonina Leśniewska ż. Norberta 171-1-17 252V-253R 84 R 256 DM
25 6 1853 Bazalia Joanna Jasińska Czuchele IN Anna Franciszek Marcinkowski i Teresa Niwińska 178-3-121 85V-86R 68 Ż 172-173 DM
3 5 1853 Kazimierka Florian Cybulski Ilniki Marek Apolonia Lisiecka chrzest 5.05.1853, Michał Marcinkowski i Anna Kunicka wdowa 171-1-33 576V-577R 16 R 566 BW 0
2 7 1853 Korzec Karol Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Ewa Nieczyporowska Jan Kadłubowski i Ludwika Leśniewska 171-1-33 286V-287R 62 R 285 DM
20 8 1853 Korzec Ludwik Ręczkowski Balarka Lubomirka Wojciech Marianna Chorążyczewska Jan Marcinkowski i Teresa Ostrowska ż. Floriana 171-1-33 292V-293R 80 R 291 DM
2 11 1853 Korzec Wiktor Marcinkowski Balarka Usteńska Jan Domicela Ostrowska Jan Kadłubowski i Tekla Zabłocka ż. Józefa 171-1-33 302V-303R 110 R 300 DM
24 4 1854 Bucyń Stanisław Wojciech Marcinkowski Suszyczno Leon Paulina Dunin W. Jan Szyszkowski, Michalina Brzezicka 46 4-5 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0003.htm
16 5 1854 Korzec Michał Marcinkowski Balarka Usteńska Józef Anna Mysłowska Jan Kadłubowski i Antonina Leśniewska 171-1-37 96V-97R 45 R 103 DM
24 7 1854 Korzec Adolf Kuczyński Balarka Usteńska Michał Waleria Hryniewiecka Adam Marcinkowski i Anna Paszkowska 171-1-37 99V-100R 60 R 106 DM
20 11 1854 Międzyrzec Korecki Feliks Kamiński Rusywel Ignacy Rozalia Matuszewska chrzest 1.01.1855, Jan Marcinkowski i Katarzyna Orzechowska ż. Ignacego 171-1-51 465V-466R 1 R 464 DM
9 10 1855 Kazimierka Franciszka Felińska Ilniki Benedykt Marianna Marcinkowska chrzest 11.10.1855, Antoni Marcinkowski i Marcela Marcinkowska ż. Michała 171-1-51 421V-422R 21 R 422 BW
1 5 1855 Korzec Aniela Zabłocka Budki Usteńskie Tadeusz Agnieszka Dziekońska Adam Marcinkowski i Antonina Leśniewska ż. Norberta 171-1-51 98V-99R 35 R 106 DM
9 10 1855 Korzec Dionizy Marcinkowski Balarka Usteńska Bernard Julianna Rakowska Kazimierz Kadłubowski kawaler i Antonina Leśniewska ż. Norberta 171-1-51 111V-112R 89 R 119 DM
13 10 1856 Ołyka Edward Marcinkowski Chorłupy Wojciech Eleonora Kowalska 480 34 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0018.htm
17 9 1856 Kazimierka Dominik Żarczyński Antoni Marcela Reszczyńska Teodor Marcinkowski i Agata Bielawska ż. Jana 171-1-67 340V-341R 16 R 337 DM
19 9 1856 Kazimierka Mateusz Cybulski Ilniki Sylwester Aniela Kubicka Teodor Marcinkowski i Agata Bielawska ż. Jana 171-1-67 341V-342R 17 R 338 DM
2 9 1856 Berezne Rozalia Kunicka Bronne Piotr Maria Żarczyńska Teodor Marcinkowski i Maria Żarczyńska panna 171-1-67 136V-137R 29 R 139 DM
13 3 1857 Kazimierka Kazimiera Żarczyńska Ilniki Mikołaj Emilia Kotecka chrzest 14.03.1857, Antoni Marcinkowski i Marianna Żarczyńska panna 171-1-72 361V-362R 8 R 501 BW
15 3 1857 Bazalia Zachariasz Marcinkowski Czuchele Franciszek Kasylda Wróblewska Apolinary Szulc i Paulina Kwiatkowska 178-3-125 8V-9R 31 Ż DM
11 6 1857 Kazimierka Paweł Cybulski Ilniki Łukasz Antonina Żarczyńska chrzest 11.06.1857, Antoni Marcinkowski i Marianna Żarczyńska panna 171-1-72 363V-364R 20 R 503 BW
17 1 1858 Kazimierka Antonina Burzyńska Jasnober Tomasz Apolonia Marcinkowska chrzest 20.01.1858, Antoni Marcinkowski i Ludwika Filiczkowska ż. Jana 650-1-1 511V-512R 4 R 577 BW
23 2 1858 Nabrzuska Franciszka Jadwiga Sierocka Karasin Teodozjusz Marianna Łaskarzewska Leon Dominik Marcinkowski, Prakseda Mieleszkowicz 888 212V-213 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0213.htm
20 2 1858 Korzec Józef Czerniachowicz Huta Krywalska Feliks Elżbieta Umińska Józef Marcinkowski i Joanna Stawińska ż. B... 650-1-1 8V-97 27 R Na
12 8 1858 Korzec Antoni Ręczkowski Balarka Lubomirka Wojciech Marianna Chorążewska Jan Marcinkowski i Tekla Kuczyńska ż. Piotra 650-1-1 22V-23R 86 R Na 0
12 10 1858 Korzec Maksymilian Marcinkowski Buda Ujściańska Józef Helena ... ... 650-1-1 27V 106 R Na
5 10 1858 Lubar Michalina Wacława Krzyżanowska Wolice Maciej Klementyna Wyszomirska Jan Siemaszkiewicz, Józefa Jastrzembska - panna, as: Tomasz Marcinkowski, Marianna Siemaszkiewicz, Franciszek Dobrzański, Emilia Pulkiewicz - panna 641-1-18 19 79 Ż MP
19 1 1858 Ostróg Jan Krzymiński Stojło Karol Antonina Białous 1-dw. Józef Marcinkowski, 1-dw. Elżbieta Bielecka ż. Andrzeja 171-4-1 1V-2R 4 R 124455 DW
17 1 1858 Kazimierka Marcelina Cybulska Ilniki Sylwester Aniela Kubicka chrzest 20.01.1858, Michał Marcinkowski i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 650-1-1 511V-512R 6 R 577 BW
11 6 1858 Kazimierka Barnaba Marcinkowski Ilniki Michał Marcelina Leszkiewicz chrzest 13.06.1858, Teodor Marcinkowski i Apolonia Kotecka ż. Jana 650-1-1 515V-516R 29 R 581 BW
4 10 1858 Kazimierka Hipolit Cybulski Ilniki Marek Apolonia Lisiecka chrzest 10.10.1858, Antoni Marcinkowski i Marcelina Marcinkowska ż. Michała 650-1-1 517V-518R 35 R 583 BW
3 10 1858 Kazimierka Michalina Żarczyńska Ilniki Mikołaj Emilia Kotecka chrzest 5.10.1858, Tomasz Marcinkowski i Marianna Żarczyńska panna 650-1-1 517V-518R 36 R 583 BW
11 4 1859 Nabrzuska Aniela Nazarewicz Maniewicze Hilary Waleria Wadlewska Antoni Daniłowski, Leonora Wiszniowiecka, Lubomir Marcinkowski, Michalina Marcin 870 298-299 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0161.htm
5 12 1859 Bazalia Mikołaj Marcinkowski Czuchele Franciszek Katarzyna Wróblewska Piotr Wróblewski i Domicela Błażewska 178-3-129 34V-35R 143 Ż DM
2 1 1859 Kazimierka Gracjan Żarczyński Ilniki Antoni Marcelina Mełczyńska [Reszczyńska] chrzest 3.01.1859, Teodor Marcinkowski i Marianna Żarczyńska panna 171-1-73 441V-442R 4 R 434 BW
1 1 1860 Kazimierka Tomasz Feliński Ilniki Benedykt Marianna Marcinkowska chrzest 2.01.1860, Antoni Marcinkowski i Aniela Żarczyńska panna 171-3-24 271V-272R 3 R 382 BW
6 4 1862 Torczyn Wincenty Marcinkowski Piotr Konstancja Grodzka 648 12-13 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0007.htm
11 12 1862 Kowel Mieczysław Marcinkowski Kowel Piotr Zofia Piątkowska 264 6-7 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0004.htm
29 12 1862 Deraźne Tomasz Martynkowski [Marcinkowski] Podłużne Piotr Aleksandra Szweingruber chrzest 2.02.1853, Józef Maleczyński i Antonina Zarzecka panna, as. Józef Ostaszewski i Franciszka Szweingruber panna 650-1-2 228V-229R 11 R 298 BW
9 12 1862 Kazimierka Marcelina Felińska Ilniki Benedykt Marianna Marcinkowska Andrzej Marcinkowski i Aniela Żarczyńska panna 887 229-230 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0124.htm
8 1 1862 Korzec Anna Kadłubowska Budki Usteńskie Kazimierz Józefa Bagińska Teofil Marcinkowski i Anna Marcinkowska panna 887 325-326 3 AGAD DW, Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0180.htm
17 1 1862 Korzec Anna Kadłubowska Balarka Usteńska Kazimierz Józefa Bagińska Teofil Marcinkowski i Anna Marcinkowska 887 327-328 6 AGAD DW, Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0181.htm
7 3 1862 Korzec Rozalia Zabłocka Balarka Lubomirka Wojciech Joanna Hryniewiecka Jan Marcinkowski i Tekla Zabłocka 887 337-338 19 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0186.htm
22 3 1862 Korzec Wojciech Marcinkowski Zapuście Poddubieckie Franciszek Lucyna Kuklinowska Franciszek Piątkowski i Anna Marcinkowska ż. Adama 887 341-342 25 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0188.htm
30 4 1862 Korzec Piotr Ręczkowski Lubomirka Józef Marianna Chorążyczewska Tomasz Marcinkowski i Aniela Bronowiecka ż. Klemensa 887 351-352 41 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0193.htm
1 6 1862 Korzec Antoni Marcinkowski Budki Usteńskie Aleksander Karolina Bielecka Jan Janowski i Agnieszka Zabłocka ż. Tadeusza 887 357-358 50 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0196.htm
12 11 1862 Korzec (imię niewpisane) Marcinkowski Buda Usteńska Teofil Rozalia Boczkowska [powinno być: Rakowska] Stanisław Rabowski i Joanna Marcinkowska panna 887 391-392 102 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0213.htm
26 12 1862 Korzec Szczepan Załęski Lubomirka Antoni Teofila Hryniewiecka Tomasz Marcinkowski i Waleria Kuriata ż. Michała 887 401-402 117 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0218.htm
27 1 1862 Kuniów Józefa Marcinkowska Peremerówka Antoni Aniela Ozimkowska Stanisław Marcinkowski i Marianna Ozimkowska ż. Piotra 171-1-75 107V-108R 6 R 104 DM
7 4 1862 Ostróg Kazimierz Marenkowski [Marcinkowski] Futor Międzyrzecki Feliks Waleria Przewłocka Wojciech Przewłocki i Marianna Choina ż. Jana 171-1-75 7V-8R 33 R 10 DM 0
12 7 1863 Żytomierz Władysław Marcinkowski Żytomierz Piotr Teresa Kozińska Tomasz Cybulski, Maria Białostocka 178-3-54 49 163 Ż DG
21 7 1863 Kuniów Jakub Drzygadło Chiniówka Franciszek Aniela Marcinkowska Józef Marcinkowski i Waleria Przewłocka 178-3-78 7V-8R 40 Ż DM
23 10 1863 Lachowce Julia Kwiatkowska Lachowce IN Marianna c. nieślubna, Wawrzyniec Marcinkowski i Marianna Chmielewska wdowa 178-3-146 13V-14R 50 Ż DM
14 11 1863 Bazalia Marcin Marcinkowski Czuchele Franciszek Katarzyna Wróblewska Teodor Janicki i Teresa Niwińska 17-1-7 34V-35R 133 Ch 69-70 DM
12 4 1863 Kazimierka Franciszek Żarczyński Ilniki Mikołaj Emilia Kotecka chrzest 20.04.1863, Sebastian Marcinkowski i Aniela Żarczyńska ż. Pawła 650-1-2 263V-264R 10 R 342 BW
22 6 1863 Kazimierka Paulina Marcinkowska Ilniki Teodor Marianna Kunicka chrzest 23.06.1863, Michał Marcinkowski i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 650-1-2 267V-268R 18 R 347 BW
11 8 1863 Kazimierka Franciszka Hajdamowicz Hołubne NN Marianna Hajdamowicz c. nieślubna Marianny, chrzest 13.08.1863, Teodor Marcinkowski i Teresa Lisiecka panna 650-1-2 268V-269R 24 R 348 BW
2 3 1863 Berezne Stanisław Węgłowski Polany Karol Honorata Żygadło chrzest 3.03.1863, Teodor Marcinkowski i Helena Zarębińska panna 650-1-2 69V 10 R 91 BW
28 10 1863 Berezne Katarzyna Marcinkowska Zalesie Tomasz Tekla Tabińska chrzest 30.10.1863, Sebastian Marcinkowski i Helena Zarębińska panna 650-1-2 73R 39 R 98 BW
29 5 1863 Korzec Antoni Zabłocki Balarka Usteńska Tadeusz Agnieszka Dziekońska chrzest 30.05.1863, Adam Marcinkowski i Antonina Leśniewska ż. Norberta 650-1-2 11V-12R 36 R 13 BW
4 6 1863 Korzec Franciszek Marcinkowski Balarka Usteńska Adam Aniela Zabłocka chrzest 5.06.1863, Stanisław Ostrowski i Antonina Leśniewska ż. Norberta 650-1-2 11V-12R 37 R 13 BW
16 10 1863 Korzec Wiktor Chomicz Lubomirka Jan Justyna Broniewiecka chrzest 17.10.1863, Adam Marcinkowski i Anna Marcinkowska panna 650-1-2 16V-17R 59 R 18 BW
25 11 1863 Korzec Józef Jankowski Majdan Krzyżyk Jan Marianna chrzest 26.11.1863, Adam Marcinkowski i Waleria Kuczyńska ż. Michała 650-1-2 20V-21R 71 R 22 BW
3 2 1863 Korzec f. Horodnica Franciszka Rakowska Balarka Usteńska Jan Michalina Zińkiewicz chrzest 4.04.1863, Józef Marcinkowski i Waleria Kuczyńska ż. Michała 650-1-2 28V-29R 22 R 30 BW
7 3 1864 Lachowce Anna Woniatowska Lachowce Mikołaj Teofila Borodicz żołnierz Wawrzyniec Marcinkowski i Aleksandra Lepczyńska wdowa 178-3-146 44V-45R 16 Ż DM
27 10 1864 Kazimierka Urszula Cybulska Kurhany Marek Apolonia Lisiecka chrzest 29.10.1864, Sebastian Marcinkowski i Joanna Burzyńska ż. Pawła 171-1-83 291V-292R 34 R 327 BW
13 9 1865 Torczyn Wilhelmina Rudnicka Budki Horodyńskie Kajetan Marianna Sawicka Kajetan Marcinkowski, Marianna Krupińska, as:: Waldemar Rudnicki, ...? Sawicka p 651 22-23 31 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20651/pages/PL_1_436_650_0012.htm
2 7 1865 Kuniów Mikołaj Marcinkowski Kuniów Antoni Anna Jakuszewska Michał Cybulski i Rozalia Ziembicka 178-3-78 61V-62R 46 Ż DM
21 12 1865 Ostróg Wiktor Sikorski Ostróg Karol Marcin Franciszka Sukulska Stanisław Kardaszewicz, Antonina Borzymowska ż. Jana, Ass. Antoni Marcinkowski, Helena Choina ż. Ambrożego, 654-1-36 46 3 R MZ
20 4 1866 Torczyn Antonina Rudnicka Budki Horodyńskie Alojzy Paulina Marcinkowska Jednodw. Klemens Marcinkowski, Karolina Szyszko 652 EH
14 4 1866 Kamień Koszyrski Walenty Marcinkowski Zagłusze Józef Paulina Burczak Marcin Sidorski, Marianna Budakowska panna 198 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20198/pages/PL_1_436_198_0005.htm
13 1 1866 Kuniów Franciszka Malinowska Iliaszówka Antoni Marcela Przewłocka Władysław Marcinkowski i Paulina Malinowska ż. Jana 178-3-78 79V-80R 2 Ż DM
25 8 1866 Kuniów Faustyn Marcinkowski Martyń Antoni Anna Remiz Jan Krzemiński i Katarzyna Ziembicka 178-3-78 91V-92R 53 Ż DM
28 4 1866 Żytomierz Zofia Zabrocka Żytomierz Jan Wiktoria Klepacka [01.05.1866] córka dw., Marcin Marcinkowski i Magdalena Zahorowska 178-3-63 27 109 Ż 51 i 52 DG
29 3 1866 Ostróg Jan Dobrzański Nowomalin ??? Marianna Grabowska Feliks Marcinkowski, Zofia Jaworska ż. Mikołaja, Ass. Mikołaj Jaworski, Pawlina Malinowska ż. ??? 654-1-36 48V 6 R MZ
30 4 1866 Ostróg Emilia Przewłocka Podobanka Ludwik Józefa Kozińska Marcinkowski, Pawlina Malinowska ż. Józefa, Ass. Ludwik Marcinkowski, Justyna przewłocka ż. Antoniego 654-1-36 49V 7 R MZ
5 6 1866 Ostróg Emilia Lipczyńska Storonicze Józef Pawlina Choina Jan Marcinkowski, Józefa Przewłocka ż. Ludwika, Ass. Franiszek Marcinkowksi, Pawlina Malinowska ż. Józefa 654-1-36 50V 2 R MZ
7 2 1867 Ostróg Józef Pieliński Nowomalin Jakub Agata Grabowska Piotr Dobrzański, Zofia Jaworska żona Mikołaja,Ass. Franciszek Marcinkowski, Karolina Sokołowska żona Ludwika 654-1-56 1R 2 R MZ
1 11 1867 Ostróg Bronisław Marcinkowski Bór Miedzyrzecki Jan Józefa Wojtyńska Dezydory Boryszewski, Pawlina Malinowska żona Józefa, Ass. Franciszek Marcinkowski, Anastazja Zawadowska żona Ignacego 654-1-56 6R 5 R MZ
17 4 1867 Ostróg Michał Dobrzański Nowomalin Franciszek Apolonia Wierzbicka Włościanin Teodor Marcinkowski, Mieszczanka Katarzyna Wierzbicka panna 654-1-36 56V 3 R 3022 MZ
24 4 1867 Ostróg Józef Marcinkowski Międzyrzecz Feliks Waleria Przewłocka Wlościanin Wojciech Przewłocki, Marianna Choina ż. Jana, asyst. Karol Koziński [Rosiński], 1-dw. Marianna Przewłocka panna 654-1-36 57R 3 R 3022 MZ
20 5 1867 Ostróg Józef Marcinkowski Międzyrzecz Feliks Waleria Wojciech Przewłocki, Marianna Choina ż. Jana, Ass. Karol Rosiński, Marianna Przewłocka panna 654-1-36 58R 3 R MZ
25 4 1867 Ostróg Dionizy Marcinkowski Bór Miedzyrzecki Józef Antonina Grochowska Piotr Naumowicz, Pawlina Marcinkowska ż. Józefa, Ass. Jan Marcinkowski, Anna Górska ż. Tomasza 654-1-36 58V 2 R MZ
23 6 1867 Ostróg Mikołaj Marcinkowski Storonicze Stanisław Adela Jaóbowska Piotr Naumowicz, Klementyna łosowska ż. Władysława, Ass. Władysław Wereszczyński, Rozalia Leziewicz ż. Erazma 654-1-36 58V 4 R MZ
17 1 1869 Torczyn Józef Marcinkowski Budki Usickie Piotr Konstancja Grodzka 655 6-7 7 0
18 1 1869 Ostróg Józef Rosiński Chutor Międzyrzecki Mikołaja Helena Przywłocka Jan Marcinkowski, Karolina Malinowska żona Józefa, Apolonia Bialous żona Konstantego 654-1-56 8V 1 R MZ
1 12 1869 Ostróg Karol Marcinkowski Międzyrzec Józef Antonina Grocholska Jan Marcinkowski, Pawlina Malinowska mężatka 654-1-56 18V 1 R MZ
23 9 1869 Berezne Jozafat Węgłowski Oczerecianka Andrzej Petronela Gnitecka Andrzej Marcinkowski i Elżbieta Żarczyńska 487-1-28 10V-11R 37 R 13 DM
17 2 1870 Ostróg Franciszek Marcinkowski Chutor Międzyrzecki Feliks Waleria Przewłocka Józef Marcinkowski, Pawlina Malinowska żona Józefa 654-1-56 23R 5 R MZ
23 6 1870 Ostróg Władysław Krassowski Storonicze Wojciech Faustyna Zielińska Stanisław Marcinkowski, Urszula Finger żona Pawła 654-1-56 28R 2 R MZ
4 10 1870 Ostróg Antonia Marcinkowska Międzyrzec Franciszek Paulina Gągała Grzegorz Gągało, Paulina Marcinkowska żona Józefa, Ass. Antoni Marcinkowski, Paulina Marcinkowska panna 654-1-56 31V 4 R MZ
25 5 1871 Ostróg Leonarda Topolnicka Milatyn Adolf Józefa Siewicka Kornel Marcinkowski, Maria Siewicka panna 654-1-56 39R 6 R 42 MZ
8 5 1872 Ostróg Stanisław Marcinkowski Chutor Międzyrzecki Józef Antonina Grochowska Antoni Marcinkowski, Eleonora Grochowska ż. Piotra 654-1-56 51R 3 R MZ 0
6 6 1872 Ostróg Fruzyna Dobrzańska Nowomalin Piotr Marianna Grabowska Feliks Marcinkowski, Pawlina Klej ż. Grzegorza, Ass. Ludwik nowosielski, Petronela Kiryluk 654-1-56 51V 4 R MZ
24 9 1872 Ostróg Anastazja Marcinkowska Chutor Międzyrzecki Feliks Waleria Przewłocka Józef Marcinkowski, Justyna Przewłocka ż. Antoniego, Ass. Ignacy Zawadzki, Pawlina Malinowska 654-1-56 55R 3 R MZ
8 12 1872 Ostróg Jan Topolnicki Milatyn Adolf Józefa Siwicka Cezary Szymański, Teresa Marcinkowska ż. Kornela, Ass. Kornel Marcinkowski, Julia Szymaska ż. Cezarego 654-1-56 58R 3 R MZ
7 9 1873 Kuniów Antoni Szpakowski Teremne Jan Katarzyna Radziszewska Stanisław Marcinkowski i Józefa Szpakowska ż. Stefana 178-3-78 312V-313R 43 Ż DM
3 1 1873 Ostróg Cezary Kotołowski Storonicze Jakub Klementyna Pruszyńska zmarlo 6-1-1873, Stanisław Marcinkowski, Salomea Zajączkowska ż. Kazimierza 654-1-56 58V 2 R MZ
25 3 1873 Ostróg Bronisława Boryczewska Chutor Miedzyrzecki Józef Petronela Fodin Dezydery Boryczewski, Petronela Krzemińska ż. Jana, Ludwik Marcinkowski, Pawlina Malinowska ż. Józefa 654-1-56 59V 7 R MZ
4 2 1873 Ostróg Mieczysław Piasecki Łebedie Grzegorz Aniela Czygłowska Filip Marcinkowski, Szczygłowska ż. Karola 654-1-56 61V 5 R MZ
22 12 1874 Kuniów Teofila Sokołowska Martyń Wojciech Antonina Żytnikowska Franciszek Marcinkowski i Marianna Kowalska 178-3-78 345V-346R 69 Ż DM
22 12 1875 Kuniów Teofila Kulesza Iliaszówka Roman Petronela Sokołowska Krystian Marcinkowski i Waleria Góral ż. Karola 178-3-78 383V-384R 91 Ż DM
13 5 1876 Kuniów Michalina Sokołowska Martyń Wojciech Antonina Żytnikowska Franciszek Marcinkowski i Tekla Sokołowska ż. Augusta 178-3-78 413V-414R 44 Ż DM
1 12 1878 Kuniów Edmund Wojtyński Kamionka Franciszek Elżbieta Sokołowska Feliks Marcinkowski i Józefa Marcinkowska ż. Jana 178-3-78 517V-518R 90 Ż DM
10 7 1878 Luboml Marianna Sztuber Jagodzin Maciej Katarzyna Godzało Adam Marcinkowski, Aleksandra Wasilewska ż. Aleksego 321 26 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0014.htm
11 11 1879 Międzyrzec Korecki Marcelina Chorążewska Worobiówka Jan Teresa Komnacka Teofil Martynkowski [Marcinkowski] i Cecylia Pawłowska 740-2-301 12V-13R 36 R 14 DM
21 9 1879 Międzyrzec Korecki Stanisław Martynkowski [Marcinkowski] Worobiówka Franciszek Józefa Kuklanowska [Kuklinowska] Grzegorz Chrążewski [Chorążewski] i Marianna Wilczyńska 740-2-301 10V-11R 30 R 12 DM
11 9 1879 Międzyrzec Korecki Józef Martynkowski [Marcinkowski] Worobiówka Teofil Rozalia Rakowska Maurycy Kurewicz i Marianna Wilczyńska 740-2-301 9V-10R 27 R 11 DM
17 5 1879 Międzyrzec Korecki Teofila Żygadło Woronucha Jan Franciszka Komnacka Franciszek Marcinkowski i Zofia Kurewicz ż. Maurycego 740-2-301 4V-5R 12 R 6 DM
15 5 1880 Kuniów Stanisława Sokołowska Martyń Jan Klementyna Ostaszewska Franciszek Marcinkowski i Maria Grabowska ż. Bazylego 178-3-78 590V-591R 32 Ż DM
21 4 1880 Cudnów Bronisława Czarnecka Manie January Marianna Olimpińska Jakub Marcinkowski i Franciszka Barchat ż. Michała 178-3-67 499V-500R 112 Ż 990-991 DM
27 4 1880 Cudnów Bonawentura Zieliński Cudnów IN Domicela Maciej Marcinkowski i Lucyna Kamińska panna 178-3-67 513V-514R 183 Ż 1018-1019 DM
5 8 1880 Międzyrzec Korecki Jan Marcinkowski Wacławka Adam Zofia Bagińska Franciszek Kuczyński i Karolina Milewska ż. Jana 740-2-301 49V-50R 15 R 31 DM
6 1 1881 Berezne Gracjan Korkuś Bronisławka Ludwik Antonina Dąbrowska Piotr Marcinkowski i Franciszka Korkuś panna 740-2-5 42V-43R 14 R 42 DM
8 12 1882 Międzyrzec Korecki Aniela Zabłocka Woronucha Adam Anna Hankiewicz Teofil Marcinkowski i Teofila Kowalska ż. Feliksa 740-2-301 140V-141R 36 R 84 DM
3 10 1883 Torczyn Konstancja Michalska Chmielnik Paweł Anna Knaszak Mikołaj Marcinkowski, Cecylia Łaskarzewska 669 28-29 42 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20669/pages/PL_1_436_669_0015.htm
26 1 1883 Międzyrzec Korecki Antoni Marcinkowski Woronucha Franciszek Józefa Kuczyńska Franciszek Marcinkowski i Zofia Kurewicz 740-2-302 1V-2R 1 R 3 DM
14 5 1883 Międzyrzec Korecki Marianna Kożdon Czudnica Franciszek Agata Cwieke Ignacy Marcinkowski i Franciszka Wiśniewska 740-2-302 4V-5R 11 R 6 DM
2 8 1883 Międzyrzec Korecki Aniela Chorążyczewska Worobiówka Jan Teresa Kownacka Teofil Marcinkowski i Celestyna Pawłowska 740-2-302 5V-6R 14 R 7 DM
25 12 1884 Berezne Walentyna Kwiatkowska Białaszówka Emeryk Zofia Orlińska chrzest 06.01.1885 Andrzej Marcinkowski i Aleksandra Falkowska ż. Klemensa 740-2-6 1V-2R 1 R 4 AD1 0
4 8 1884 Międzyrzec Korecki Antoni Klimaszewski Woronucha Stanisław Józefa Koleta [Kaleta] Teofil Marcinkowski i Celestyna Pawłowska ż. Jana 740-2-302 51V-52R 20 R 29 DM
13 8 1885 Międzyrzec Korecki Jacenty Pawłowski Woronucha Jan Celestyna Czapska Teofil Marcinkowski i Karolina Galińska 740-2-302 97V-98R 25 R 56 DM
6 10 1885 Międzyrzec Korecki Antoni Marcinkowski Woronucha Joachim Paulina Bilińska Adolf Milewski i Teofila Kamińska 740-2-302 200V-201R 34 R 59 DM
5 4 1886 Międzyrzec Korecki Józef Marcinkowski Woronucha Franciszek Józefa Kuklinowska Franciszek Marcinkowski i Cecylia Pawłowska 740-2-302 234V-235R 8 R 76 DM
14 4 1886 Międzyrzec Korecki Ludwik Zabłocki Woronucha Adam Anna Hańkiewicz Teofil Marcinkowski i Paulina Chorążewska 740-2-302 235V-236R 9 R 77 DM
10 12 1886 Międzyrzec Korecki Andrzej Galicki Woronucha Kazimierz Antonina Rakowska Wojciech Marcinkowski i Teofila Sawicka panna 740-2-302 241V-242R 34 R 83 DM
17 12 1887 Torczyn Lucyna Rudnicka Jamki Edward Anna Garczyńska Stanisław Marcinkowski, Aniela Fligert, as.: Józef Fli 673 53 EH
24 3 1890 Krzemieniec Franciszek Marcinkowski Krzemieniec Ignacy Petronela Łuszczewska Grzegorz Łuszczewski, Teresa Sichniewicz ż. Stanisława 0.1-81W 8V-9R 30 T
8 11 1892 Berezne Andrzej Steblewski Albin Kazimierz Kamila Czarnecka Bernard Marcinkowski , Ludwika Kalinowska ż. Jana 740-2-8 218V-219R 89 R 218 AD1
16 1 1893 Berezne Jan Marcinkowski Mokwin Jakub Maria Tarasińska Jakub Dolański i Michalina Malinowska ż. Juliana 740-2-8 247V-248R 10 R 240 AD1
19 2 1894 Ostróg Maria Jakubowska Storonicze Karol Józefa Gąsecka Ludwik Marcinkowski, Paulina Lipczyńska 654-1-121 29V-30R 56 R 164619 DW
16 10 1894 Berezne Gracjan Marcinkowski Ilniki Sebastian Kunegunda Żarczyńska Piotr Czarnecki i Apolonia Stawska ż. Floriana 740-2-7 15V-!6R 90 R 20 AD1
26 4 1898 Torczyn Konstantyn Rudnicki Kolonia Chmielnik Józef Marianna Grzel Ksawery Marcinkowski, Anna Rudnicka ż. Franciszka 935 7V-8R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0008.htm
1 3 1898 Jałowicze Stanisław Marcinkowski Pjanie Antoni Anna Ślusarz 929 2V-3R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20929/pages/PL_1_436_929_0005.htm
14 2 1900 Ostróg Walentyna Jamejkis Marianówka Jan Marianna Zajączkowska Włodzimierz Marcinkowski, Izabela Zajączkowska panna 654-1-134 43 R DW
15 8 1904 Torczyn Kalikst Marcinkowski Marianówka Antoni Maria Rudnicka 986 13 V-14 R 63 0
8 9 1905 Niewirków Feliks Marcinkowski Rudnia Klonowska Jan Teresa Borowska 983 39V-40R 154 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0040.htm
1 10 1905 Korzec Adolf Paszkowski Hranne Anastazy Teodora Chodakowska chrzest 1.01.1907, Wincenty Marcinkowski i Kazimiera Marcinkowska panna 740-2-332 1V-2R 1 R 3 DM 0
14 2 1905 Dubno Stanisław Marcinkowski Aleksandrówka Józef Anna Szarek Ludwik Jabłoński i Zofia Szarek ż. Piotra 740-10-21 7V-8R 24 R 9 DM
23 11 1906 Szumsk Aleksander Marcinkowski (Świnobojczu Zaleśce Jakub Helena Olef 426-1-236 121V-122R 184 T
6 6 1906 Berezne Stanisław Marcinkowski Ilniki par. Kazimierka Julian Marianna Nitecka Adam Marcinkowski i Agata Żarczyńska ż. Macieja 740-4-2 22V-23R 105 R 24 DM
31 12 1906 Cudnów filia Romanów Józef Libisz Romanów Ksawery Joanna Marcinkowska chrzest 2.01.1907, Sebastian Marcinkowski i Regina Iglatowska ż. Kazimierza 178-3-215 60V-61R 2 Ż 117-118 DM
1 10 1906 Nowogród Wołyński Emilia Pawłowska Spaska Słoboda Karol Paulina Łaszewicz Piotr Marcinkowski i Antonina Marcinkowska 178-3-202 80V-81R 486 Ż 161 DW
14 2 1907 Cudnów filia Romanów Franciszek Marcinkowski Siaberka Albin Salomea Raczkowska Cezary Hładysz i Joanna Raczkowska panna 178-3-215 69V-70R 57 Ż 135-136 DM
10 1 1907 Korzec Teofil Czerwiński Budki Uścieńskie Baltazar Marianna Liśniewska Bronisław Marcinkowski i Kornelia Gawdowska ż. Teodora 740-2-332 6V-7R 26 R 8 DM
13 2 1907 Korzec Adolf Markiewicz Kamionka Suchowolska Michał Bronisława Bagińska Fabian Marcinkowski i Kamila Bagińska panna 740-2-332 13V-14R 61 R 16 DM
16 2 1907 Korzec Wincenty Marcinkowski Lubomirka Józef Antonina Turowska Antoni Bronowicki i Brygida Marcinkowska ż. Wiktora 740-2-332 13V-14R 65 R 16 DM 0
26 1 1907 Korzec Wincenty Marcinkowski Lubomirka Józef Antonina Turowska Anastazy Bronowicki i Brygida Marcinkowska ż. Wiktora 740-2-332 16V-17R 79 R 19 DM
11 3 1907 Korzec Hieronima Żygadło Rudnia Klonowa Franciszek Waleria Lisowska Jan Marcinkowski i Józefa Dąbrowska ż. Grzegorza 740-2-332 20V-21R 100 R 23 DM
14 5 1907 Korzec Bronisława Czerniatewicz Krywalska Huta Antoni Faustyna Łabęska Bronisław Marcinkowski i Bronisława Łabęska ż. Dominika 740-2-332 32V-33R 158 R 35 DM
27 5 1907 Korzec Bronisława Niemirowska Piszczów Wincenty Wacława Dulańska Stanisław Marcinkowski i Helena Marcinkowska panna 740-2-332 34V-35R 167 R 37 DM
10 6 1907 Korzec Klemens Marcinkowski Budki Uścieńskie Bronisław Anna Lewicka Kazimierz Liśniewicz i Helena Marcinkowska ż. Michała 740-2-332 37V-38R 183 R 40 DM
21 6 1907 Korzec Filomena Załęska Dermanka Adam Paulina Klepuszewska Wincenty Marcinkowski i Antonina Kuczyńska ż. Floriana 740-2-332 38V-39R 190 R 41 DM
2 8 1907 Korzec Józef Bagiński Dermanka Mikołaj Wincentyna Boczkowska Wincenty Marcinkowski i Bronisława Załęska ż. Franciszka 740-2-332 42V-43R 207 R 45 DM
8 8 1907 Korzec Lucjan Rakowski Budki Uścieńskie Mikołaj Apolonia Sawicka Michał Marcinkowski i Aleksandra Hryniewiecka ż. Stanisława 740-2-332 44V-45R 216 R 47 DM
22 2 1908 Szumsk Emilia Tomczuk Załuże Feliks Karolina Fronczuk Franczuk Jan Marcinkowski, Józefa Kasiuba ż. Andrzeja 426-1-97 7V-8R 35 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WN-L?i=611&cat=834002
19 6 1908 Szumsk syn Lewiński Soszyszcze Aleksander Józefata Paszkowska Jakub Marcinkowski, Helena Lewińska panna 426-1-97 21V-22R 105 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HF-B?i=625&cat=834002
11 10 1908 Szumsk Stanisław Marcinkowski Załuże Jan Agnieszka Listowska Szymon Marcinkowski, Stefania Tomczuk ż. Albina 426-1-97 33V-34R 164 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HD-1?i=637&cat=834001
20 3 1908 Międzyrzec Korecki Gabriela Chorążewska Woronucha Franciszek Ewelina Zabłocka Tomasz Marcinkowski i Aniela Pawłowska ż. Kazimierza 740-4-360 2V-3R 8 R 4 DM
20 10 1908 Międzyrzec Korecki Franciszek Klimaszewski Puzyrewo Jan Adela Burkowska Tomasz Marcinkowski i Marianna Czapla ż. Stanisława 740-4-360 9V-10R 35 R 11 DM
15 12 1908 Międzyrzec Korecki Walenty Marcinkowski Woronucha Wojciech Marianna Żygadło Tomasz Marcinkowski i Julia Żygadło ż. Michała 740-4-360 11V-12R 44 R 13 DM
27 1 1909 Niewirków Paweł Marcinkowski Pulk Stanisław s.Józefa Emilia Krawczyk 1015 7V-8R 28 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0010.htm
13 4 1909 Niewirków Walerian Marcinkowski ..ronucha ? Joachim s.Franciszka Paulina Zielińska Julian Łoś, Bronisława Brzezicka panna 1015 16V-17R 67 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0019.htm
28 10 1909 Niewirków Marceli Marcinkowski Woronucha Paweł Franciszka Kosarzycka 1015 40V-41R 168 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0043.htm
4 2 1910 Tajkury Aleksander Marcinkowski Buhryn Antoni Franciszka Sokołowska Franciszek Matuszewski, Józefa Dzińska ż. Edwarda 740-4-694 8 V-9 R 32 R 10 DW
27 5 1910 Cudnów filia Romanów Aleksander Marcinkowski Siaberka Walenty Stanisława Sawicka Gracjan Raczkowski i Rafalina Sawicka panna 178-3-215 276V-277R 114 Ż 521-522 DM
2 10 1910 Cudnów filia Romanów Leonard Marcinkowski Romanów Sabin Katarzyna Michajłowska Franciszek Szpatykowski i Ludwika Trusman ż. Karola 178-3-215 293V-294R 233 Ż 555-556 DM
10 11 1910 Cudnów filia Romanów Bolesław Marcinkowski Romanów Antoni Zofia Trawińska Wincenty Dorożyński i Regina Iglatowska ż. Kazimierza 178-3-215 297V-298R 265 Ż 563-564 DM
8 8 1911 Włodzimierz Czesław Marcinkowski Werba Józef Karolina Kafel 1038 34V-35R 166 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0038.htm
27 10 1912 Starokonstantynów Feliks Marcinkowski Rasztówka Jan Antonina Gradomska Mikołaj Kucewicz i Maria Kochanowska ż. Romana 17-2-89 34V-35R 133 Ch 71-72 DM
1 9 1913 Ołyka Edmund Marcinkowski Długosze Antoni Antonina Wedler 28.3.1998 zmarł w Szczecinku 1063 117 118 MO
1 6 1913 Korzec f. Horodnica Genowefa Lisowska Głuszków Jan Karolina Łabęska Bronisław Marcinkowski i Teofila Stachurska ż. Stanisława 178-3-181 130V-131R 92 Ż 258-259 DM
14 7 1914 Horodnica Apolonia Zwolska Krasiłówka par. Korzec Adam Kazimiera Marcinkowska Wincenty Marcinkowski i Antonina Kozieracka ż. Franciszka 178-3-181 189V-190R 130 Ż 373-374 DM
7 2 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Józef Marcinkowski Sudyłków Albin Rozalia Potapska Roman Bednarski i Longina Tanicka 17-2-47a 3V-4R 15 Ch 7-8 DM
22 12 1915 Tajkury Walentyna Feliksa Marcinkowska Zdołbunów IN Helena chrzest 13.01.1916, Józef Marcinkowski i Aleksandra Reszke ż. Leona 740-4-697 174V-175R 3 R 155 DM
1 12 1915 Horodnica Tekla Marcinkowska Budki Uścieńskie par. Korzec Antoni Ewa Hryniewiecka Aleksander Marcinkowski i Wincentyna Pawłowska panna 178-3-181 247V-248R 191 Ż 489-490 DM
2 1 1916 Horodnica Leontyna Marcinkowska Budki Uścieńskie Aleksander Teofila Hryniewska Karol Marcinkowski i Antonina Krukowska ż. Franciszka 178-3-181 270V-271R 8 Ż 531-532 DM
12 2 1916 Horodnica Dominik Wilczyński Piaskówka Antoni Teofila Teodorowska Feliks Marcinkowski i Józefa Nagalewska ż. Antoniego 178-3-181 276V-277R 38 Ż 543-544 DM
15 1 1917 Berezne Weronika Bielawska Ilniki par. Kazimirka Adolf Stanisława Bronowicka Tomasz Marcinkowski i Leokadia Żarczyńska 740-4-8 7V-8R 17 R 8 DM
25 8 1917 Berezne Kamila Lisiecka Ilniki par. Kazimirka Karol Ewa Marcinkowska Julian Marcinkowski i Antonina Marcinkowska 740-4-8 36V-37R 103 R 37 DM 0
6 7 1917 Szumsk Józefa Kucharska Załuże Jan Antonina Franczuk Mikołaj Marcinkowski, Karolina Tomczuk ż. Feliksa 426-1-257 22R 84 T 24 RK
6 12 1919 Ostróg Stanisław Uhliczek Stójło Marceli Julia Nej Stanisław Marcinkowski, Adela Cybulska 3 61 O DW
16 2 1919 Berezne Bronisław Marcinkowski Ilniki Wojciech Helena Cybulska Bronisław Żarczyński i Kamila Cybulska 740-4-11 4V 26 R 6 DM
16 2 1919 Berezne Leontyna Marcinkowska Ilniki Wojciech Helena Cybulska Gracjan Marcinkowski i Paulina Marcinkowska 740-4-11 4V 27 R 6 DM
15 3 1919 Berezne Paweł Kuriata Lipniki par. Kazimierka Bolesław Ewelina Orlińska Adam Marcinkowski i Maria Zawisza 740-4-11 6R 39 R 7 DM
25 6 1919 Berezne Bronisław Marcinkowski Ilniki par. Berezne Stanisław Adela Żarczyńska Tomasz Żygadło, Michalina Żarczyńska 740-4-11 14R 104 R AS
22 6 1919 Berezne Bronisław Marcinkowski Ilniki par. Berezne Jan Paulina Lesicka Wincenty Lesicki, Adela Lesicka 740-4-11 14V 105 R AS
27 6 1919 Berezne Jan Marcinkowski Ilniki par. Berezne Kazimierz Teofila Żarczyńska Tomasz Lesicki,Helena Żarczyńska 740-4-11 15R 109 R AS
2 8 1919 Tajkury Mieczysława Machlewski Tajkury Feliks Antonina Łukasiewicz chrzest 10.08.1919, Ludwik Marcinkowski i Anna Machowska ż. Michała 740-4-698 6R 18 R 7 BW
15 11 1919 Szumsk Władysław Polański Zabara Stanisław Katarzyna Aleksandrowicz Antoni Marcinkowski, Anna Bereżecka 426-1-258 43R 166 T 45 RK
8 3 1920 Ostróg Edward Marcinkowski Bór Maksymilian Maria Gawłocka Józef Jakuszewski, Anastazja Jakuszewska 1 54 O DW
10 1 1920 Berezne Jadwiga Marcinkowska Ilniki par.Kazimierka Marian Janina Żarczyńska Tomasz Marcinkowski, Janina Żarczyńska 740-4-11 87V 13 R AS
31 1 1920 Międzyrzec Wincenty Piotrowski Woronucha Antoni Bronislawa Marcinkowska Kazimierz Marcinkowski, Gabriela Piotrowska panna Bierzm.16.6.1931 imieniem Józef 740-4-363 1V 4 R AS
6 6 1920 Korzec Fortunat Krukowski Usteńskie Budki Franciszek Antonina Hryniewiecka Aleksander Marcinkowski, Zofia Zabłocka 740-4-351 10 77 R PW
14 8 1920 Tajkury Eugenia Głowacka Nowomylsk Kazimierz Julia Pleszek chrzest 1.09.1920, Franciszek Marcinkowski i Stanisława Górska ż. Pawła 740-4-698 20R 8 R 21 BW
1 2 1921 Ostróg Ignacy Fidyk Nowomalin Dionizy Teofila Jakuszewska Michał Marcinkowski, Marcelina Dobrzańska 40 18 O DW
8 9 1921 Międzyrzec Antoni Marcinkowski Woronucha Paweł Dioniza Kosarzecka Kazimierz Wasilewski, Franciszka Baginska żona Bolesława.Bierzm.16.6.1931r imieniem Stanisław 740-4-363 34V 34 R AS
1 7 1921 Szumsk Rozalia Tomczuk Załuże Antoni Seweryna Tomczuk Mikołaj Marcinkowski, Antonina Marcinkowska 426-1-259 69R 101 T 107 RK
25 9 1921 Szumsk Maria Wróblewska Załuże Paweł Witalina Kowalska Mikołaj Marcinkowski, Karolina Błaszczykowska 426-1-259 76R 139 T 114 RK
15 11 1921 Szumsk Anna Błażejewska Załuże Witold Paulina Jasińska Kazimierz Marcinkowski, Leontyna Kasiuba 426-1-259 84R 178 T 122 RK
7 11 1921 Szumsk Stanisława Chruszczewska Iserna Mikołaj Stefania Gabruk Mikołaj Marcinkowski, Paulina Gabruk 426-1-259 85R 181 T 123 RK
14 6 1922 Ostróg Jadwiga Burkowska Korczunek Grozowski Roman Aniela Marcinkowska Stanisław Marcinkowski, Bronisława Zawidowska 120 115 O DW
8 7 1922 Ostróg Anna Zagórska Stójło Stanisław Władysława Sokolnicka Józef Marcinkowski, Jadwiga Maliszewska 125 135 O DW
6 1 1922 Międzyrzec Jadwiga Brusiło Woronucha Marceli Teofila Kuriata Kazimierz Marcinkowski, Antonina Bagińska panna. Bierzm.16.2.1931 r. imien. Jadwiga? 740-4-363 54V 5 R AS
28 1 1922 Międzyrzec Franciszek Murawski Woronucha Gabriel Elżbieta Brusiło Kazimierz Marcinkowski, Wincentyna Murawska panna 740-4-363 56R 11 R AS
20 5 1922 Międzyrzec Wiktoria Murawska Woronucha Marceli Maria Rychter Kazimierz Marcinkowski, Elżbieta Murawska żona Gabriela.Bierzm.6.3.1937 r. im.Maria 740-4-363 61R 31 R AS
9 6 1922 Międzyrzec Helena Piotrowska Woronucha Antoni Bronisława Marcinkowska Kazimierz Marcinkowski, Gabriela Piiotrowska.Bierzm. 6.3.1937 r. im.Tekla 740-4-363 63R 39 R AS
5 8 1922 Międzyrzec Helena Kuczyńska Puzyrewo Piotr Izabela z Milewskich Kołosińskich Gracjan Marcinkowski,Maria Bronowicka ż.Marcelego. Bierzm.16.3.1931 r. im. Jadwiga 740-4-363 64V 46 R AS
2 6 1922 Sarny Bronisława Wilczy...ska Sarny Tomasz Maria Hołubowicz Franciszek Marcinkowski, Antonina Ordzijewska 740-4-753 58V 64 R 62 AS
24 12 1922 Berezne Piotr Marcinkowski Zalesie Antoni Emilia Cybulska Feliks Kossek,Waleria Cybulska panna 740-4-11 183V 208 R AS 0
10 12 1922 Międzyrzec Wincenty Marcinkowski Woronucha Bronisław Janina Witruk Bogumił Kuklinowski, Apolonia Łukomska żona Teofila 740-4-363 71V 73 R AS
28 3 1923 Międzyrzec Jan Marcinkowski Worobiówka kolonia Gracjan Anna Kołosińska Wojciech Marcinkowski, Paulina Bagińska żona Albina 740-4-363 92V 18 R AS
11 4 1923 Międzyrzec Walenty Marcinkowski Woronucha Kazimierz Antonina Brusiło Jan Brusiło, Antonina Marcinkowska panna 740-4-363 93V 21 R AS
21 7 1923 Międzyrzec Stefan Brusiło Woronucha Marceli Anna Pawłowska Kazimierz Marcinkowski, Wincentyna Pawłowska 740-4-363 96R 31 R AS
26 8 1923 Międzyrzec Stanisław Murawski Woronucha Wincentyna Murawska Kazimierz Marcinkowski, Marianna Murawska żona Marcelego 740-4-363 96V 34 R AS
27 6 1923 Ostróg Kazimierz Marcinkowski Bór Maciej Maria Gałocka Antoni Jakuszewski, Jadwiga Marcinkowska 170 112 O MZ
31 1 1923 Szumsk Stanisław Marcinkowski Uhorsk Antoni Antonina Aleksandrowicz Mikołaj Aleksandrowicz, Agata Piotrowska ż. Mikołaja, Jan Prysiażniuk, Helena Aleksandrowicz panna 426-1-260 5R 25 T 11 RK
26 12 1923 Międzyrzec Janina Brusiło Woronucha Marceli Teofila Kuriata Kazimierz Marcinkowski, Anna Brusiło męż. 740-4-363 112R 4 R AS
1 3 1924 Berezne Franciszek Marcinkowski Ilniki par.Kazimierka Wojciech Helena Cybulska Gracjan Marcinkowski, Kamila Marcinkowska 740-4-11 213 25 R AS
10 2 1924 Międzyrzec Franciszek Marcinkowski Woronucha Dominik Karolina Jasińska Stanisław Remiszewski, Adela Ostrowska panna 740-4-363 114V 14 R AS 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 1 1755 Szumsk Marcin Zieliński Huta Surażska Marianna Jadach Huta Surażska Józef Wereszczyński, Stanisław Marcinkowski, Agnieszka Wereszczyńska 297-1-180 23R Ł RK
30 11 1758 Szumsk Wojciech Marcinkoski Marcinkowski Bryków Eleonora Żukoska Żukowska Bryków Dominik Podhorski, Michał Czaplicz, Marcin Trębiński, Bieniowska 297-1-180 29R Ł RK
7 11 1820 Kuniów Stanisław Marcinkowski Martyń Katarzyna Pańska Martyń 35 V - 36 R 0
22 5 1827 Korzec Jan Gajewski Balarka Lubtowska 18 Dominik Teresa Katarzyna Leśniewska Balarka Lubtowska 14 Józef Helena Łukasz Cyrklewicz, Stanisław Leśniewski, Jan Marcinkowski 245-1-1 83V 15 R 164 DM
20 11 1827 Korzec Jan Marcinkowski Michijówka 24 Wincenty Agata Łucja Górska Michijówka 20 Jan Marianna Łukasz Cyrklewicz, Teodor Marcinkowski 245-1-1 86V 27 R 170 DM
24 2 1829 Bazalia Józef Marcinkowski Klitna 54w Izabela Jagielska Borszczówka 24 Gabriel Teresa Nagrodzka JW. Krzysztof Tąszewski, Sebastian Gładyszewski, Teodor Brodowicz, Tomasz Tąszewski 178-3-95 228V 22 Ż DM
26 2 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Antoni Marcinkowski Hromówka 26 ur. Józef Aleksandra Bocheńska ur. Kamila Rutkowska Hromówka 16 ur. Józef Anna Boruchowska wielm. Jan Sieraczyński 178-3-95 166v 9 Ż 321 KP2
7 7 1829 Korzec Szymon Marcinkowski Majdan Bereźnicki 20 Jan Anna Guzowska Marianna Rudnicka Majdan Bereźnicki 25 Maciej Anna Kostro Grzegorz Cybulski, Filip Metelski 245-1-3 89R 22 R 173 DM
18 5 1830 Ostróg Michał Jakuszewski Stójło 26 Jakub Barbara Anna Górska Stójło 19 Tomasz Katarzyna Jan Skorszewski, Stanisław Marcinkowski 171-1-3 18V 8 R MZ
6 2 1830 Korzec Jan Naumowicz Majdan Storożowski 27 Benedykt Anna Brodowska Agata Marcinkowska Majdan Storożowski 18 Michał Marianna Żywicka Jan Górski, Jan Marcinkowski 245-1-4 75V 6 R 149 DM
9 2 1830 Korzec Maciej Zalewski Majdan Storożowski 40w Jędrzej Agata Turowska Klara Łaskarzewska Majdan Storożowski 20 Antoni Magdalena Szypulnicka Antoni Lasiewicki, Jan Marcinkowski 245-1-4 76R 9 R 150 DM
12 1 1830 Miropol Faustyn Zaręba Miropol 25 Adam Anna Szczawińska Marianna Talko Miropol 15 Jędrzej Apolonia Gumińska Kazimierz Marcinkowski, Mikołaj Krzyżanowski, Tomasz Żytyński 245-1-4 151V 2 R 293 DM
14 2 1832 Niewirków Jan Marcinkowski par.Korzec 20 Ignacy Agnieszka Przybysz Magdalena Paszkowska Medwedówka 16 Michał Chymka Bagińska Kantor Bagiński, Szymon Argnienicki 171-1-5 275 V 8 R AS
26 6 1832 Zasław św. Józefa Józef Marcinkowski 30w Jan Marianna Kwiatkowska Zofia Wiszniewska Zasław Nowe Miasto 22 Leon Konstancja Jaworska Jan Suchodolski, Antoni Bienduchowski 178-3-98 28R 24 Ż 55 RG
22 10 1833 Krzemieniec Jan Marcinkowski Kołosowa 21 Stanisław Pelagia Pelagia Orłowska Kołosowa 18 Dymitr Apolonia Antoni Szlachetka i Eliasz Ramski, Eliasz Omilański 426-1-5 92V 26 T 822 DM
4 2 1834 Korzec Maciej Bielecki Balarka Sapożynka 20 Tomasz Agnieszka Klepuszewicz Rozalia Dziekońska Balarka Sapożynka 20 Wojciech Franciszka Sobolewska Teodor Marcinkowski, Walery Dąbrowski i Tomasz Jaworski 245-1-8 84v 4 R Na
11 2 1834 Miropol Piotr Krynicki Miropol 28w Dionizy Brygida Pisarska Marianna Wysocka Miropol 16 Władysław Marianna Leszczyńska Kazimierz Marcinkowski, Czesław Krzyżanowski 245-1-8 181V 3 R 186 DM
19 5 1835 Bazalia Stanisław Woronicz Klitna Wielka 38 Józef Marianna Honorata Marcinkowska Klitna Wielka 19 Kazimierz Aleksandra Józef Marcinkowski, Konstanty Chomętowski. Gabriel Michalowski, Jan Miłoszewski 178-3-101 247R 17 Ż DM 0
3 11 1835 Bazalia Jakub Niepokojczycki Krasiłów par. Kulczyny 67w Antoni Magdalena Tekla Jagielska Borszczówka 29 Gabriel Teresa Kazimierz Marcinkowski, Dionizy Borkowski 178-3-101 248R 26 Ż DM
29 9 1835 Zasław św. Józefa Józef Nahajewski 40/ Jan Rozalia Przyłuska Tekla Mandziokiewiczówna 23 Jan Marianna Żukowska Józef Marcinkowski, Mikołaj Paratomowicz, Jan Mandziukiewicz 178-3-101 75 27 Ż SK
11 10 1836 Nabrzuska Andrzej Marcinkowski Majdan Karpiłowski 40 Stanisław Rozalia Barszewska Małgorzata Kozaczek Majdan Karpiłowski 20 Filip Anna Pawłowska Jan Zając, Marcin Hołodiuk 851 474 2 AGAD MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0263.htm
11 10 1836 Bazalia Józef Zaleski Klitna 27 Ignacy Aleksandra Górska Sabina Szeniawska Klitna 24w Jan Karolina Czerkierska Wlm Ksawery Duchnowski, Kazimierz Marcinkowski 178-3-106 284R 30 Ż DM
19 9 1837 Kazimierka Jan Nidecki Tyszyca par. Bereźne 25 Zofia Cybulska Ilniki 18 Teodor Marcinkowski, Łukasz Cybulski 171-1-10 252V 6 R 255 DM
24 10 1837 Kazimierka Ludwik Bolechowski Ilniki 33 Tadeusz Rozalia Baczyńska Teresa Marcinkowska Ilniki 20 Wojciech Anna Winiarska Teodor Marcinkowski, Łukasz Cybulski, Feliks Burzyński 171-1-10 252V-253R 7 R 255 DM
13 11 1838 Kazimierka Daniel Kunicki par. Kazimierka 45w Kazimierz Anna Anna Żarczyńska par. Kazimierka 22 Wojciech Marianna Bielecka Ludwik Bolechowski, Teodor Marcinkowski 171-1-11 247R 1 R 249 DM
3 7 1838 Korzec Jan Marcinkowski Balarka Michijówka 33 Wincenty Agata Łukomska Franciszka Chorążyczewska Balarka Michijówka 20 Jan Małgorzata Zabłocka Wojciech Zabłocki, Łukasz Cyrklewicz 245-1-12 83V 14 R 85 DM
23 7 1839 Korzec Aleksander Marcinkowski par. Korzec 20 Ignacy Agnieszka Przybysz Karolina Bielecka par. Korzec 17 Marcin Ewa Suchodolska Józef Rybczyński, August Ortiński 178-51-433 86V 13 Ż 92
19 11 1839 Zasław św. Józefa Antoni Sztabowicz Zasław Stare Miasto par. Zasław św. Jana 25 Franciszek Marianna Kapuścińska Marcjanna Podolska Zasław Majdan 20 Józef Wiktoria Sokolnicka Antoni Sztabowicz, Józef Marcinkowski, Józef Łoziński 178-3-112 76V 22 Ż 149 DM
27 10 1840 Kuniów Maciej Marcinkowski Kamionka 25 Jakub Anastazja Wojciechowska Józefa Choina Kamionka 17 Maciej Marianna Piasecka 880 56 V 17 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0059.htm
24 11 1840 Korzec Teodor Marcinkowski par. Kazimierka 30w Wojciech Anna Winiarska Marcelina Sawicka Balarka Lubomirka 24 Wojciech Anna K[...]ska Grzegorz Cybulski, Jan Sawicki 871 161 23 AGAD 85 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0085.htm
5 10 1841 Korzec Bernard Marcinkowski Balarka Usteńska 20 Mikołaj Katarzyna Kadłubowska Julianna Rakowska Balarka Lubtowska 18 Jan Marcjanna 872 240 31 DW
26 1 1841 Korzec Tadeusz Zabłocki Balarka Usteńska 24 Michał Wiktoria Leśniewska Agnieszka Dziekońska Balarka Sapożynka 18 Michał Magdalena Wasilewska Jan Rakowski, Józef Marcinkowski, Franciszek Dziekoński 872 227 5 AGAD 122 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0122.htm
8 2 1841 Korzec Józef Bielecki Balarka Lubomirka 25 Marcin Ewa Suchodolska Tekla Rakowska Balarka Usteńska 21 Grzegorz Ewa Moroz Jan Marcinkowski, Józef Marcinkowski 872 231 14 AGAD 124 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0124.htm
27 4 1841 Korzec Józef Marcinkowski Balarka Usteńska 21 Ignacy Agnieszka Anna Masłowska Korzec 23 Józef Julia Iwaszkiewicz Franciszek Kokulski, Michał Antonowicz 872 232 16 AGAD 125 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0125.htm
5 10 1841 Korzec Bernard Marcinkowski Balarka Usteńska 20 Mikołaj Katarzyna Kadłubowska Julianna Rakowska Balarka Lubtowska 18 Jan Marcjanna Jan Marcinkowski, Tadeusz Zabłocki 872 240 31 AGAD 129 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0129.htm
4 2 1842 Hołoby Jan Marcinkowski par. Hołoby 25 Maciej Brygida Wis Olimpia Naklicka par. Hołoby 20 Wincenty Konstancja Jarecka Adolf Dybczyński, Hilary Naklicki, Józefa Szadurska 857 365 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0197.htm
1 3 1842 Zasław św. Józefa Józef Pulkiewicz Sławuta 28 Mateusz Anna Bazyl Tekla Kucharska Sławuta 17 Teodor Aniela Mańkowska Józef Marcinkowski, Franciszek Binduchowski 178-51-485 54R 8 Ż 56 RG
24 5 1842 Zasław św. Józefa Stanisław Męczyński Zasław Majdan 20 Ignacy Anna Hopinowska Anna Kapuścińska Zasław Majdan 17 Gabriel Franciszka Mazurkiewicz Fortunat Ulatowski, Józef Marcinkowski 178-51-485 54V-55R 10 Ż 57 RG
7 2 1843 Korzec Jan Marcinkowski Balarka Usteńska 19 Michał Marianna Zynicka Julia Bagińska Balarka Usteńska 21 Daniel Julianna Żygadło 874 229 9 PW 0
26 9 1843 Zasław św. Józefa Piotr Czajkowski Zasław Majdan 27 Jan Aniela Wiszniewska Julianna Felińska Zasław Majdan 21 Tomasz Marianna Kopcińska Józef Marcinkowski, Antoni Szerszewicz 178-51-510 64R 27 Ż 67 RG
16 5 1844 Korzec Jan Marcinkowski BD 32 Ignacy Agnieszka Przybysz Domicela Ostrowska BD 19 Józef Helena Chrzanowska 875 200 10 PW 0
30 1 1844 Lubar Michał Grąbczewski Gizowszczyzna 20 Teodor Marianna Tutkiewicz Marianna z d. Skibicka Lebiedziewicz Lubar 23w Jan Marianna Dąbrowska Adam Osmólski, Stefan Marcinkowski, Gabriel Wierzyński 178-51-514 329V 4 Ż 38 DM
21 9 1844 Lubar Dominik Pawłowski par. Winnica 23 Maciej Franciszka Wołkowińska Emilia Łucja Szczygielska Lubar 22 Karol Klara Kowalczyńska Michał Marcinkowski, Seweryn Zajączkowski 178-51-514 334V 23 Ż 48 DM
25 11 1845 Korzec Jan Marcinkowski Balarka Usteńska 24 Mikołaj Apolonia Marcinkowska Ewa Nieczyporowska Balarka Lubtowska 22 Jan Katarzyna 876 195 39 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0105.htm
18 2 1845 Bazalia Stanisław Marcinkowski Czuchele 28 Józef Marianna Przyłucka Anna Uhryniewicz Czuchele 17 Maciej Helena Monastyrska Józef Baczyński, Paweł Uhrynowicz, Helena Janowa 178-3-113 230V 11 Ż DM
18 2 1845 Trojanów Józef Ratyński Rudnia Niższa 29 Łukasz Wiktoria Stecka Anna Dąbrowska Trojanów 19 Michał Marianna Szczygielska Zachariasz Rostkowski, Stefan Marcinkowski 178-3-12 305V 4 Ż 598 DM
18 2 1845 Trojanów Marcin Marcinkowski Trojanów 24 Tomasz Joanna Olszewska Karolina Klepacka Trojanów 18 Ignacy Elżbieta Kisilińska Zachariasz Rostkowski, Stefan Marcinkowski 178-3-12 306R 5 Ż 599 DM
10 6 1845 Połonne Sylwester Kuklinowski Nowaki 20 Jan Rozalia Wiktoria Wasilewska Lasy Łabuńskie 18 Jakub Marianna Antoni Marcinkowski, Jan Sobolewski 876 291-292 25 AGAD 155 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0155.htm
17 2 1846 Horyńgród Dominik Marcinkowski par. Horyńgród 23 Józef Konstancja Józefa Migucka par. Horyńgród 18 Piotr Cecylia Paweł Jarosiewicz, Feliks Ossenkowski, Józef Harwatt 885 159 1 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0165.htm
13 2 1846 Lubar Paweł Pińkowski Motowidłówka 20 Józef Tekla Pawlicz Honorata Pociata Motowidłówka 20 Marcin Helena Mikulska Szymon Czarnołuski, Paweł Konarzewski, Stefan Marcinkowski 178-3-15 282R 12 Ż 30 DM
13 8 1846 Lubar Wincenty Przygocki Bazalia par. Bazalia 48w Antoni Marianna Gajewska Helena Paradowska Lubar 30 Jan Apolonia Stefan Marcinkowski, Dominik Czyż, Franciszek Kurowski 178-3-15 282V 17 Ż 31 DM
18 10 1846 Lubar Sylwester Pawlicz Motowidłówka 24 Tomasz Magdalena Bojarska Waleria Michalska Semenówka 18 Jan Anna Starzyńska Rafał Remiszewski, Stefan Marcinkowski, Marceli Żółtowski 178-3-15 284R 24 Ż 34 DM
25 10 1846 Lubar Antoni Kazimierzów Wolica 22 Jakub Krystyna Guluk Aniela Sunduk Wolica 18 Tomasz Teresa Pomiernikowska Michał Marcinkowski, Teofil Zgierski, Antoni Guluk 178-3-15 284R 26 Ż 34 DM
9 11 1847 Dederkały Grzegorz Adamczuk v. Turczuk Dederkały Małe 25 Adam Marianna Sobko Katarzyna Petruk Dederkały Małe 24 Michał Agata Grocholska Piotr Juchkiewicz, Paweł Marcinkowski, Franciszek Ejsmund 54 47 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0025.htm
13 4 1847 Bazalia Grzegorz Grochowski Czuchele 43w Jan Marianna Malinowska Tekla Sieniawska Czuchele 35w Józef Marianna Przyłuska Stanisław Marcinkowski, Józef Fijałkowski, Rozalia Biernadzka 178-3-116 248V 12 Ż DM
20 7 1847 Berezne Jan Żygadło par. Niewirków, Mokre 20 Mikołaj Marianna Łukomska Magdalena Kondracka Balarka Chotyńska 17 Tomasz Marianna Ziembowska Teodor Marcinkowski, Wawrzyniec Żygadło 171-1-13 248V 4 R Na
21 4 1847 Lubar Teodor Leonowicz Berezówka par. Kumanowce 24 Tomasz Wiktoria Śliwińska Ewelina Stetkiewicz Kirijówka 23 Konstanty Julia Godlewska Dominik Piotrowski, Stefan Marcinkowski 178-3-19 307V 4 Ż 608 DM
28 9 1847 Lubar Franciszek Wysocki Lubar 27 Leon Aleksandra Turczyńska Katarzyna Dobrzańska Lubar 20 Józef Marianna Żółtowska Łukasz Stanowski, Stefan Marcinkowski, Wojciech Sawicki 178-3-19 308V 10 Ż 610 DM
16 11 1847 Lubar Antoni Pawlicz Lubar 35 Adam Katarzyna Czerniej Anna Glindzewska Lubar 24 Jan Salomea Kostecka Franciszek Kamiński, Stefan Marcinkowski, Antoni Grodecki 178-3-19 310R 18 Ż 613 DM
30 5 1848 Berezne Teodor Marcinkowski par. Kazimirka, Ilniki 40w Wojciech Anna Winarska Marianna Kunicka Polany 25 Mateusz Julianna Przełuska Paweł Lisowski, Paweł Żarczyński 171-1-14 296R 3 R Na
2 2 1850 Kisielin Tomasz Rudnicki par. Torczyn 22 Piotr Agata Wojtkowska Tekla Marcinkowska Majdan Osmichowicki 20 Filon Joanna Kadłubowska Mamert Pietkiewicz, Jan Pietkiewicz, Piotr Marcinkowski 863 295 2 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0156.htm
12 11 1850 Starokonstantynów Wilhelm Hilary Brunak Starokonstantynów 28 Antoni Marianna Konczewska Marcelina Lewiecka Starokonstantynów 31 Jan Nepomucen Antonina Bagieńska szl. Franciszek Ponosiewicz, Adam Marcinkowski 178-3-119 41V 37 Ż 82 DW
29 1 1850 Kuniów Jakub Marcinkowski Stojło par. Ostróg 19 Stanisław Katarzyna Górska Petronela Żygadło Chiniówka 17 Stefan Marianna Kamińska Jan Choina, Stanisław Białous, Franciszek Żygadło 171-1-16 166V 1 R 174 DM
11 6 1850 Kazimierka Mikołaj Żarczyński Ilniki 23 Wojciech Marianna Bielecka Emilia Kotecka Ilniki 19 Jan Apolonia Burzyńska Marcin Marcinkowski, Bernard Burzyński 171-1-16 729V 1 R 742 DM
26 2 1850 Berezne Jan Kutasiewicz Pempków par. Kazimirka 28 Jan Katarzyna Borowska Ludwika Kunicka Polany 23 Mateusz Julianna Przełuska Piotr Marcinkowski, Franciszek Łoziński 171-1-16 479V 3 R 491 BW
5 3 1850 Cudnów Klemens Marcinkowski Huta Stara Cudnowska 24 Kazimierz Marianna Szczawińska Helena Święcicka Huta Stara Cudnowska 18 Jan Maria Sińkiewicz Łukasz Różański, Wojciech Święcicki 569-1-73 65R 22 Ż 99 DM
5 2 1850 Połonne Jan Dermanowski Józefówka 25 Gabriel Ewa Borkowska Petronela Marcinkowska Józefówka 20 Piotr Katarzyna Bielecka Paweł Murawski, Szymon Marcinkowski, Bazyli Leśniewski 171-1-16 56R 6 R 60 DM
25 5 1850 Równe Konstanty Hagin Równe 30 Gustaw Katarzyna Agata Fiszer Równe 22 Jan Maria Jan Czestnikow, Walenty Marcinkowski 171-1-16 504V-505R 4 R 516 BW 0
22 6 1851 Bucyń Leon Marcinkowski par. Bucyń 24 Maciej Brygida Wis Paulina Dunin par. Bucyń 30 Grzegorz Barbara Moczulska 44 19 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2044/pages/PL_1_436_44_0011.htm
18 2 1851 Miropol Adam Marcinkowski Rohaczów par. Nowogród Wołyński 38w Jan Marianna Bagińska Teofila Żytnicka Pilipy 20 Jan Wiktoria Prokowska Antoni Ilnicki, Michał Talko 178-3-51 278V 1 Ż 549 DM
23 9 1851 Korzec Eliasz Zabłocki Balarka Lubtowska 21 Franciszek Apolonia Szeremeta Rozalia Pawłowska Balarka Lubtowska 21 Mikołaj Marianna Gogol Wojciech Zabłocki, Józef Marcinkowski 178-3-72 109R 23 Ż 213 Na
11 11 1851 Korzec Mikołaj Dziekoński Balarka Usteńska 30 Wojciech Franciszka Kowalska Krystyna Pawłowska Balarka Usteńska 22 Jakub Rozalia Stelmachowska Jan Rakowski, Adam Marcinkowski 178-3-72 112V 30 Ż 220 Na
18 4 1852 Międzyrzec Jan Marcinkowski Międzyrzec 37w Stanisław Melania Tekla Butkiewicz z d. Korba Sapożyn 35w Franciszek Anna [Sidor - BW] Franciszek Szatkowski, Bazyli Małaszewski, Wojciech Szatkowski 171-1-17 577R 2 R 582 BW
24 8 1852 Korzec Józef Marcinkowski Balarka Usteńska 22 Jan Łucja Górska Julianna Orzechowska Balarka Lubtowska 18 Piotr Tekla Zabłocka Jan Marcinkowski, Adam Marcinkowski, Romuald Górski 171-1-17 280V 28 R 284 DM
23 11 1852 Korzec Michał Kuczyński Balarka Lubtowska 19 Kasper Małgorzata Bieńkowska Waleria Hryniewiecka Balarka Usteńska 18 Tomasz Marianna Paszkowska Józef Zabłocki, Adam Marcinkowski 171-1-17 284R 35 R 287 DM
1 2 1853 Włodzimierz Bazyli Sawrut 33 Mikołaj Agnieszka Julia Gusowska Włodzimierz 22 Jan Joanna Walenty Marcinkowski, Bazyli Dobrowolski 789 50 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0026.htm
24 10 1854 Cudnów Jakub Marcinkowski Manie 24 Antoni Wiktoria Kuźmińska Honorata Raciborzyńska Manie 22 Mikołaj Maria Witkowska Józef Śniechowski, Franciszek Puchalski 569-1-78 69V 33 Ż 135 DM
17 1 1854 Korzec Konstanty Załęski Balarka Lubtowska 22 Krzysztof Franciszka Zabłocka Marianna Kowarska Balarka Usteńska 18 Grzegorz Franciszka Marcinkowska Józef Zabłocki, Adam Marcinkowski, Jan Chomicz 171-1-37 113V 1 R 119 DM
19 11 1855 Kowel Piotr Marcinkowski Kowel 30 Maciej Maria Wis Zofia Piątkowska Kowel 19 Antoni Katarzyna Łozińska 257 25 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0014.htm
6 2 1855 Korzec Adam Marcinkowski Balarka Usteńska 21 Jan Magdalena Paszkowska Aniela Zabłocka Balarka Usteńska 16 Józef Tekla Hryniewiecka Jan Kadłubowski, Stanisław Rakowski 171-1-51 122V 9 R 130 DM
12 2 1856 Kazimierka Piotr Żarczyński Oczerecianka par. Berezne 26 Wojciech Marianna Bilecka [Bielecka] Aniela Adaszyńska Jasnober 17 Maciej Antonina Burzyńska Teodor Marcinkowski, Mikołaj Żarczyński 171-1-67 349R 4 R 344 DM
9 5 1857 Żytomierz Ignacy Klepacki Żytomierz 60w Jan Anna Rewutowicz Julia z d. Augustynowicz Krotofilska Żytomierz 52w Wojciech Tekla Wojnał Jan Orzechowski, Marcin Marcinkowski, Franciszek Janczewski 178-3-44 99V 33 Ż 201 DM
15 8 1858 Olewsk Jan Gajdemski Słoboda Wojtkiewicka 20 Andrzej Agata Bielawska Marianna Dworzecka Rudnia Choczyńska 18 Jan Małgorzata Chomętowska Jan Suchowiecki, Kazimierz Marcinkowski 178-3-128 182v 9 Ż Na
26 1 1858 Kazimierka Kazimierz Guzewicz Jasnober 24 Kajetan Józefa Adaszyńska Julia Szelążek Karaczun 18 Wojciech Katarzyna Bielawska Teodor Marcinkowski, Tomasz Burzyński, Aleksander Sawicki 650-1-1 521V 1 R 586 BW
12 10 1858 Kazimierka Piotr Kunicki Bronne par. Berezne 40 Maciej Marianna Przełuska Alojza Hołubecka Karaczun 30 Stanisław Anna Markiewicz Jan Kułaczkowski, Teodor Marcinkowski, Franciszek Burzyński 650-1-1 523R 5 R 588 BW
17 5 1859 Włodzimierz Franciszek Kopczyński Królestwo Polskie 55w Paweł Anna Łandowicz Tekla z Marcinkowskich Niewiadomska Włodzimierz 33w Andrzej Katarzyna Krzakowska 795 46 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0024.htm
14 5 1859 Kazimierka Stanisław Bielawski Lipniki 32w Wawrzyniec Agnieszka Morawska Julia Marcinkowska Ilniki 18 Michał Marcelina Jaśkiewicz Marcin Narolski, Antoni Marcinkowski, Jan Sawicki 171-1-73 452V 4 R 445 BW
21 6 1859 Kazimierka [Stanisław?] Szlejf Chotyń par. Berezne 21 Hipolit Julia Kamińska Józefa Banachowska Ilniki 19 Ludwik Teresa Marcinkowska Teodor Marcinkowski, Adam Osowski, Władysław Kunikowski 171-1-73 452V-453R 5 R 445 BW
9 11 1860 Dubno Artemiusz Marcinkowski Młodawa 44 Józef Zofia Stołkowska Honorata Trajewska Mokre 30 Jan Anna Chmielewska 841 55 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0029.htm
7 2 1860 Żytomierz Hipolit Reiński Trojanów par. Trojanów 22 Józef Franciszka Roszkowska Sabina Adamowicz Żytomierz 16 Józef Marianna Zaklikowska Marcin Marcinkowski, Tomasz Chomiński, Stanisław Adamowicz 178-3-52 80R 16 Ż 163 DM
11 9 1860 Żytomierz Piotr Marcinkowski Żytomierz 40 Stanisław Małgorzata Kuczer Konstancja Kozińska Żytomierz 23 Józef Agata Skomska Jan Stadnikow, Krzysztof Cywiński 178-3-52 88V 49 Ż 180 DM
4 2 1862 Niewirków Paweł Sokołowski Słoboda Spaska, par. Nowogród Wołyński 23 Józef Wiktoria Swielska Ludwika Żygadło Rudnia Stryj 21 Grzegorz Marianna Łukomska Gabriel Witwiński, Franciszek Marcinkowski 887 72 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0038.htm
4 2 1862 Korzec Teofil Marcinkowski Balarka Usteńska 24 Jan Magdalena Paszkowska Rozalia Rakowska Balarka Usteńska 22 Jan Anastazja Dziekońska 887 411 4 AGAD DW, Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0224.htm
30 9 1862 Korzec Stefan Broniewiecki Balarka Sapożynka 25 Sebastian Tekla Bagińska Julianna Czerwińska Balarka Sapożynka Tomasz Anastazja Dąbrowska Franciszek Gogoł i Tomasz Marcinkowski 887 432 25 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0234.htm
4 11 1862 Ostróg Jan Marcinkowski par. Ostróg 25 Stanisław Katarzyna Górska Józefa Wojtyńska par. Ostróg 18 Piotr Salomea Krasicka Feliks Berkowski 171-1-75 45R 34 R 46 DM
13 10 1863 Kuniów Józef Stefański 27 Wojciech Elżbieta Lewandowska Józefa Tylicka 18 Ludwik Apolonia Chmurowska Fedor Marcinkowski, Jan Rutkowski, Antoni Tylicki 178-3-78 17V-18R 8 Ż DM
24 11 1863 Żytomierz Franciszek Klepacki Żytomierz, par. Żytomierz 21 Ignacy Elżbieta Kosakowska Marianna Siemaszko Żytomierz, par. Żytomierz 17 Jan Michalina Tomaszewska 1-dw. i mieszczka, Jan Orzechowski, Marcin Marcinkowski 178-3-54 107 V 62 Ż DG
27 10 1863 Kazimierka Stanisław Rakowski Słoboda Usteńska par. Korzec 25 Jan Anastazja Dziekońska Magdalena Marcinkowska Ilniki 19 Teodor Marcelina Sawicka Teofil Marcinkowski, Tomasz Marcinkowski, Bernard Burzyński 650-1-2 279R 7 R 360 BW
3 11 1863 Korzec Tomasz Romański Hozdów 23 Maciej Prakseda Kowalska Ewa Marcinkowska Balarka Usteńska 20 Jan Julianna Bagińska Tomasz Marcinkowski, Jan Tyszecki 650-1-2 49R 13 R 54 BW
24 11 1863 Korzec Jan Bilecki par. Korzec 22 Maciej Marianna Boryszewska Aniela Ręczkowska par. Korzec 18 Wojciech Marianna Chorążewska Tomasz Marcinkowski, Józef Bronowiecki 650-1-2 51R 17 R 58 BW
28 11 1864 Korzec Jan Tyszecki Futor Hozdowski 20 Ambroży Honorata Czaplińska Cecylia Zabłocka Słoboda Usteńska 20 Tadeusz Agnieszka Dziekońska Tomasz Marcinkowski, Maciej Romański 171-1-83 63V 35 R 66 DM
7 2 1865 Cudnów Mateusz Zamkowski Romanów 21 Łukasz Apolonia Zielińska Anna Rudnicka Kozara 21 Jan Anna Bochoniewicz Antoni Marcinkowski, Aleksander Zamkowski 178-3-58 35R 15 Ż 68 DM
2 2 1866 Kamień Koszyrski Józef Marcinkowski Zagłusze 40 Wincenty Zofia Szymańska Rozalia Sidorska Głusza Wielka 25 Grzegorz Anna Gutowska 198 18 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20198/pages/PL_1_436_198_0011.htm
3 11 1868 Torczyn Andrzej Kwiatkowski par.Torczyn 28 Adam Petronela Józwiekiewicz Emilia Krupińska par.Torczyn 20 Marek Anna Marcinkiewicz Jak Krupiński, Klemens Marcinkowski 654 39 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0024.htm
7 7 1868 Kuniów Jan Misiurewicz Mizocz par. Ostróg 56w Jan Katarzyna Muraska Małgorzata Mazurenko Martyń 50w Wawrzyniec Anna Ziembicka Maciej Marcinkowski, Stanisław Marcinkowski, Józef Malinowski 178-3-78 166R 7 Ż DM
24 11 1868 Kuniów Marcin Bezymski Wojtowce par. Zasław 20 Jan Franciszka Grynowiecka Józefa Krzemińska Hucisko 18 Stanisław Marianna Sienicka Antoni Tylicki, Józef Olszewski, Maciej Marcinkowski 178-3-78 167V-168R 14 Ż DM
14 10 1873 Kuniów Franciszek Wojtyński Międzyrzecz par. Ostróg 24 Piotr Salomea Krasowska Elżbieta Sokołowska Martyń 20 Jakub Wiktoria Podgruszecka Andrzej Bernadzki, Feliks Marcinkowski 178-3-78 323V 13 Ż DM
14 7 1874 Tuczyn Józef Marcinkowski Dermanka, par. Korzec 55w Jan Agnieszka Kuczyńska Katarzyna Prokopowicz Leonówka 30 Bazyli Anastazja Targoni Jan Choroniawski i Tomasz Marcinkowski 688 AK
12 5 1874 Krzemieniec Antoni Marcinkowski Stójło, par. Ostróg 25 Maciej Józefa Choina Petronela Nowosielska Ludwiszcze 22 Ignacy Maria Łatyńska 426-1-68 25R-V 5 T
16 11 1875 Kuniów Franciszek Sokołowski Martyń 29 Józef Katarzyna Żygadło Elżbieta Filarowska Martyń 19 Wojciech Waleria Stupnicka Franciszek Marcinkowski, Jan Sokołowski, Feliks Bielecki 178-3-78 392V 23 Ż DM
1877 Korzec, f. Horodnica Józef Marcinkowski Jan Domicela Ostrowska Johanna Dziekońska 4
26 6 1877 Torczyn Stanisław Orliński Budki Horodyńskie 25 Ksawery Marcelina Kuderowicz? Marianna Rudnicka Budki Horodyńskie 19 Tomasz Tekla Marcinkowska Franciszek Krupiński, Ksawery Marcinkowski, Narcyz Kawarski 663 36 4 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20663/pages/PL_1_436_663_0019.htm
4 2 1879 Krzemieniec Ignacy Marcinkowski Krzemieniec 30 Klemens Helena Rożyńska Petronela Łuszczewska Krzemieniec 23 Jan Tekla Tarkowska 1-73 23V-24R 2 T
22 2 1881 Międzyrzec Korecki Adolf Kuczyński Dermanka par. Korzec 27 Michał Waleria Hryniewiecka Ludwika Żygadło Dermanka par. Korzec 22 Jan Franciszka Komnacka Józef Cyrklewicz, Michał Marcinkowski, Józef Górski 740-2-301 103V 2 R 61 DM
20 11 1883 Międzyrzec Korecki Aleksander Jankowski par. Międzyrzec Korecki 30 Michał Magdalena Liśniewska Józefa Hankiewicz par. Międzyrzec Korecki 20 Ksawery Elżbieta Mit Teofil Marcinkowski, Ambroży Bagiński 740-2-302 20R 3 R 14 DM
1884 Korzec, f. Horodnica Józef Marcinkowski Jan Franciszka Chorążewska Antonina Turowska 15 </