Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 434 wyników dla: Kunicka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
1 3 1812 Krzemieniec Agnieszka Zagórska 60 Podlisce wdowa, córka Anna Kunicka l. 25 299 10 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0007.htm
11 5 1823 Krzemieniec Jan Wojarowski 30 Andrucha Wielka wd. Zuzanna z d. Kunicka, 1-v Niżyńska, córka Maria Ludwika Franciszka 299 157 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0084.htm
16 5 1828 Łabuń Apolonia Kunicka 45 Sawarce z d. Maszkowska, wdowa, synowie Piotr, Marcin, Józef i Wojciech 178-3-94 147R 47 Ż 286 KP2
1 3 1831 Bereźnica Franciszka Kwiatkowska 62 Bereźnica z d. Kunicka, wdowa po I-mężu Miałkowskim, drugi mąż Franciszek Kwiatkowski 817 74V 2 AGAD 79 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0079.htm
27 4 1831 Ostropol Józefa Kunicka 25 Irszyki z d. Boier, mąż Hilary 178-3-97 278V 48 Ż 521 DM
19 9 1833 Włodzimierzec Felicjanna Kunicka 12 Majdan Kanonicze c. Mikołaja i Anny z Tychowskich 819 96R 16 AGAD 98 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0098.htm
24 8 1834 Włodzimierzec Eufrozyna Sulikowska 60 Rubań z d. Kunicka, wdowa po Pawle 820 83V 20 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0087.htm
18 4 1835 Białozórka Józefa Kunicka 32 Szybenna mąż Karol, synowie Jędrzej, Narcyz i Jan, córki Marianna i Magdalena 245-1-9 342V 13 R 670 DM
28 11 1836 Turzysk Zofia Gęsicka 76 Tuliczów z d. Kunicka, wdowa po Mikołaju, s.Andrzej 712 30 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0017.htm
11 3 1836 Włodzimierzec Anna Kunicka 52 Majdan Kanonicki z d. Tychowska, mąż Mikołaj, syn Józef, córki Ewa i Elżbieta 822 88R-88V 6 AGAD 89-90 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0089.htm
14 5 1837 Kazimierka Marianna Kunicka 50 Płatyczne z d. Dąbrowska, mąż Jan, synowie Józef, Feliks i Paweł, córki Antonina i Zofia 171-1-10 254V-255R 7 R 257 DM
9 11 1837 Włodzimierzec Rozalia Grejner 62 Huta Stepangrodzka z d. Kunicka, mąż Wincenty, syn Jędrzej, córki Regina i Paulina 823 107R 22 AGAD 112 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0112.htm
25 11 1837 Włodzimierzec Ewa Kunicka 25 Huta Stepangrodzka z d. Wilczyńska, mąż Kazimierz, syn Dionizy, córki Konstancja i Teodora 823 107V 26 AGAD 113 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0113.htm
31 8 1838 Kazimierka Barbara Kunicka 49 Płatyczne w połogu, z d. Dąbrowska, mąż Daniel, córka Julianna lat 12 i syn Hilary niemowlę 171-1-11 249R 1 R 251 DM
30 8 1840 Kazimierka Karolina Kunicka 1,5 Ilniki c. Daniela i Anny z Żarczyńskich 880 208 R 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0226.htm
14 4 1841 Dąbrowica Katarzyna Kunicka 41 Sochy "w" po Karolu, bezdzietna; poch: 16.04. 827 124 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0127.htm
28 7 1841 Felsztyn Franciszka Kunicka 2 Niemeczyńce rodz. ur. Franciszek i Domicella Kuniccy, z koru 685-4-74 72v 70 Ch 142 KP2 0
18 7 1841 Białozórka Pawlina Kunicka 2 Szybenna c.Karola i Tekli 872 762 9 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0402.htm
21 8 1843 Białozórka Joanna Kunicka 1 Szybenna c. sław. Karola i Tekli z Kuczalskich 874 1019 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0507.htm
18 11 1845 Łokacze Anna Kunicka 87 Wujkowicze stanu wolnego 350 10 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20350/pages/PL_1_436_350_0007.htm
26 12 1845 Kołki Maryanna Kunicka 45 Rudnia z Sachniewiczów, m. Grzegorz Kunicki, oraz synowie:Jan i Andrzej, oraz córki: Aleksandra, Róża i Antonina. 831 81 29 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0084.htm
17 9 1845 Cudnów Anna Kunicka 40 Karpowce ur., z d. Karpińska, mąż Wojciech, synowie Leonard, Gabiel, Aleksy i Ezechiel, córki Julia i Magdalena 178-3-12 222R 110 Ż DM
2 2 1846 Kazimierka Marianna Kunicka 4 Ilniki z ospy, c. Daniela i Anny z Żarczyńskich 885 256 6 AGAD MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0266.htm
9 2 1846 Kazimierka Sylwestra Kunicka 3 Ilniki z ospy, c. Daniela i Anny z Żarczyńskich 885 256 7 AGAD MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0266.htm
8 5 1847 Kazimierka Marianna Kunicka 3 Ilniki c. Daniela i Anny z Żarczyńskich 171-1-13 262R-262V 9 R 270-271 DM
12 8 1848 Kazimierka Apolonia Kunicka 0,5 Ilniki c. Daniela i Anny z Żarczyńskich 171-1-14 314V 17 R 312 DM
16 4 1849 Berezne Karolina Kunicka 1 Polany c. Piotra i Marianny z Żarczyńskich 171-1-15 12 R 235 DM 0
2 2 1851 Kamień Koszyrski Anna Białobłocka 40 Szczytyń z d. Kunicka, mąż Hieronim, synowie Józef, Antoni, Aleksander i Florian 184 41 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0022.htm
23 4 1851 Kazimierka Marianna Kunicka 1 Ilniki c. Daniela i Anny z Żarczyńskich 171-2-1 176R 4 R 177 BW
7 8 1852 Berezne Paulina Kunicka 8 Lipniki c. Franciszka i Tekli z Urbanowiczów 171-1-17 512V 21 R AD1
29 6 1853 Białozórka Aniela Kunicka 1 Szybenna c. Karola i Tekli z Kugalskich 878 504 18 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0265.htm
2 3 1853 Berezne Apolonia Kunicka 2 Kamienne c. Franciszka i Tekli z Urbanowiczów 171-1-17 569R 8 R AD1
7 12 1853 Kazimierka Tekla Kunicka 40 Szpanów z d. Urbanowicz, m. Franciszek, s. Paweł, c. Franciszka, Tekla, Franciszka 171-1-33 589V 20 R 578 BW
25 7 1853 Szpanów Tekla Kunicka 40 Szpanów z Urbanowskich, m. Franciszek, s. Paweł, c. Franciszka, Tekla, Franciszka 171-1-33 508R 8 R 499 BW
11 10 1856 Berezne Rozalia Kunicka 6/12 Bronne c. Piotra i Marii z Żarczyńskich 171-1-67 147R 16 R 149 DM
20 4 1866 Rzyszczów Ludwika Kunicka 30 Grzegorzówka od gorączki, syn G? i Pauliny Jackowskiej 312-1-90 228 18 m.K KM
15 11 1867 Ołyka Elzbieta Kunicka 28 Silno z Olkiewiczów, zostawiła męża Stanisława i syna Ludwika, 489 65 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0034.htm
11 9 1872 Sidorów Julianna Kunicka 50 Tłusteńkie 123 z d. Popiel, wdowa po Janie 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
18 9 1872 Białozórka Eleonora Kunicka 40 Szybenna z Tyszkiewiczów, 1-dw., mąż Narcyz, córki Maria i Ludwika 426-1-64 11R 19 T/FS 963 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9Q85-Z?i=962&cat=834006
6 4 1880 Berezne Eliza Kunicka 55 Lipniki z d. Hołubecka, wdowa 740-2-5 33V 18 R 34 DM
17 5 1895 Berezne Aniela Kunicka 2 Lipniki córka Pawła i Katarzyny z Kozakiewiczów 740-2-7 75R 16 R 72 AD1
5 8 1913 Jałowicze Antonina Brzeźniakiewicz 90 Borzemiec z d. Kunicka, chł., wdowa po Antonim, dzieci nie zostawiła 1047 43 15
15 7 1917 Berezne Teresa Kunicka 68 Lipniki par. Kazimierka panna z parafii Kazimierka 740-4-8 152R 52 R 71 DM
5 2 1924 Sarny Lucjan Szumski 75 Folwark syn Józefa, wdowiec, synowie Feliks, Anastazy i Adam, córki Helena Kunicka i Filipina Sawicka 740-4-754 89V 6 R 93 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
0 181 Berdyczów brak Kunicka brak Franciszek Marianna Bernacka dop. Chrztu nad kilkunastoletnią dzieczyną 21.4.1830, Gracjan Lenkiewicz - Marszałek Guberni Wołyńśkiej, Zofia Szlemerowa 178 3 3 R122 68 Ż 226 MP
6 11 1715 Czartorysk Kazimierz Szablowski Wojciech Józef Anna Karol Slaski, Anna Kunicka 297-1-185 22V Ł DW
26 8 1777 Czartorysk Bartłomiej Sulikowski Huta Lisowska Jakub Anna prac. Dominik Sulikowski, Anastazja Kunicka 297-1-185 97R Ł 9314 DW
17 10 1798 Lubar Łukasz Kalikst Zozuliński Demkowce Jan Helena łacina, data chrztu, Laurenty Miciński, Helena Kunicka 178-49-3 612R Ż Mg
23 2 1799 Czartorysk Marianna Kunicka Huta Lisowska Józef Marta Stanisław Sulikowski, Agnieszka Sulikowska 297-1-185 136R Ł 7814 DW
27 9 1803 Wiszenki Michał Rubczyński (Rybczyński) NN Stefan Katarzyna Ignacy Kupczyński, Barbara Kunicka 297-1-12 28V AR
18 12 1805 Ostróg Walerian Wiktor Wiśnicki Derman Jakub Józefa Poznańska Józef Doszkiewicz, Wiktoria Kunicka 297-1-136 54 Ł SK
17 11 1805 Czartorysk Katarzyna Sulikowska Huta Jan Agnieszka Kunicka Andrzej Dalidowicz. Agnieszka Sulikowska 297-1-185 158R Ł 9428 DW
28 5 1807 Lubar Anna Gajewska Lubar Tomasz Katarzyna Kunicka łacina, chrzest dziecka w zagrożeniu życia, Jan Owsianicki, Marcjanna ..... ? 178-51-174 92V Ż Mg 221
17 3 1826 Berdyczów Józef Konstanty Dąbski Piatyhorka Ignacy - sędzia latyczowski Józefa Kunicka Konstanty Dębowski płk. Wojsk Polskich, Klotylda Kamińska, Podsęd.. Wasilkowska 178 3 3 R122 67 Ż 226 MP
20 11 1827 Dombrowica Marjanna Zatuszkiewicz Dombrowica Dyonizy Marjanna Kunicka Jan Osocki, Marjanna Jipayłło - "w"; ch: 22.11. 813 141 29 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0141.htm
19 10 1827 Ożohowce Tomasz Diaczuk Nowa Grobla Bazyli Daria brak Teodor Radkiewicz, Maria Kunicka 178-3-93 281V 47 Ż 543 KP2
29 1 1827 Włodzimierzec Jędrzej Faustyn Grejner Stepangród Jakub Zofia Wilczyńska chrzest 7.02.1828, Leon Grejner i Teresa Kunicka ż. Jakuba, asyst. Onufry Frasołowicz i Ewa Wilczyńska panna 814 103a 40 AGAD 107 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0107.htm
9 7 1827 Włodzimierzec Elżbieta Julianna Kunicka Włodzimierzec Mikołaj Joanna Kurowska Tomasz Bobrowski i Brygida Michniewicz ż. Bazylego 813 115 15 AGAD 115 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0115.htm
18 1 1828 Włodzimierzec Rozalia Antonina Bóbr Kanonicze Tomasz Zuzanna Rudnicka Michał Miszkiewicz i Anna Kunicka z Lipińskich ż. Wojciecha 814 101 35 AGAD 105 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
16 10 1828 Włodzimierzec Marianna Łaskarzewska Majdan Stepangrodzki Tomasz Karolina Kunicka dopełnienie chrztu 1.10.1828, asyst. Szymon Kunicki i Helena Kunicka ż. Jakuba 814 109a 64 AGAD 113 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0113.htm
9 10 1829 Tajkury Teresa Magnuszewska Nowosiółki Stanisław Gertruda Kunicka Jędrzej Starzycki i Petronela Malewicz z Lachowiczów 171-1-2 40R-40V 56 R 47-48 DM
13 6 1829 Włodzimierzec Barbara Niewiadomska Majdan Kanonicki NN NN ur. Maciej Kunicki, Justyna z Maławskich Czerwiakowska ż. Leona, as. Michał Milewski, Natalia z Borodziejów Kunicka ż. Macieja 815 119R 23 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0123.htm
6 8 1830 Dąbrowica Walerya Zuzanna Łotuszkiewicz Dąbrowica Dyonizy Marjanna Kunicka Jan Osocki, Petronela Pawłowicz; as: Antoni Nierodkiewicz, Brygida Zamoyska; ch: 816 103 72 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0105.htm
3 6 1830 Cudnów Justyna Kurpowce Walenty Stanisława Cimborska Karol Pozmier, Anna Kunicka 178 3 3 V314 88 Ż MP
19 6 1830 Cudnów Gerwazy Moraczkow Karpowice Maciej Marcianna Osińska Grzegorz Machniuk, Anna Kunicka 178 3 3 R315 94 Ż MP
5 10 1830 Cudnów Józefat Terlecki Karpowce Piotr Marianna Bałkinoska Dominik Lewkowicz, Anna Kunicka 178-3-3 321V 142 Ż MP
5 3 1830 Berdyczów Kazimierz Olszańśki Berdyczów Teodor Zofia Kunicka Wincenty Nowicki, Magdalena Kulczewicz 178 3 3 V118 39 Ż MP
4 7 1830 Berdyczów Julia Kamila Kunicka Piatyhorce Jan Katarzyna Trypolska Mateusz Zwoliński, Jona Boruchowska 178-3-3 129V 140 Ż MP
17 5 1830 Kazimierka Zofia Kunicka Karaczun Jan Marianna Dąbrowska Jakub Burzyński i Marianna Łozińska ż. Wojciecha 171-1-3 255R 7 R 258 DM
17 10 1831 Turzysk Helena Kunicka Turopin Józef Karolina Kasińska 709 48 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0025.htm
1 2 1831 Nowogród Wołyński Ignacy Kunicki Kamienny Bród Stanisław Magdalena Zawacka Jan Wasylewicz kawaler, Domicela Kunicka mężatka 245-1-5 2V 1082 R 5913 DW
17 5 1831 Cudnów Julia Rokicka Stołpów Piotr Marianna Sokołowska Józef Zieliński i Marianna Kunicka ż. Jana 178-3-4 287R 60 Ż 565 DM
16 4 1831 Włodzimierzec Rozalia Dawidowicz Majdan Stepangrodzki Jan Julianna Turowska dopełnienie chrztu 6.03.1833, asyst. Franciszek Szostakowski i Katarzyna Kunicka ż. Jana 819 80R 12 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0082.htm
26 1 1832 Kołki Jan Kiętrzyński Sitnica Ignacy Magdalena Szachnowicz Gaspar Guraiewski, Salomea Kunicka - ż. Feliksa; ch: 31.01. 818 50a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0056.htm
18 3 1832 Berezne Marianna Łoś Biłka Feliks Marianna Kunicka 171-1-5 219V 5 R 8317 Na
22 4 1832 Włodzimierzec Teofila Kunicka Huta Stepangrodzka Jan Katarzyna Dawidowicz dopełnienie chrztu 6.03.1833, asyst. Jan Iwanowski i Izabela Korzeniowska panna 819 79V 11 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0082.htm
30 11 1832 Włodzimierzec Jędrzej Sulikowski Huta Rafałowiecka Szymon Ewa Kunicka Wojciech Maławski i Petronela Żytnicka panna 818 60R 25 AGAD 66 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0066.htm
17 2 1833 Ołyka Andrzej Kunicka Silno Piotr Agafia Rojek 819 122 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0128.htm
19 11 1833 Kołki Rozalia Kunicka Rudnia Olchowska Grzegorz Marianna Sachniewicz Łukasz Stachniewicz, Anastazja Guraiewska - panna; ch: 21.11. 819 71 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0072.htm
5 4 1833 Stepań Stanisław Sulikowski Ossowa Antoni Helena Kunicka Michał Miarowski i Aleksandra Sulikowska ż. Dominika 171-1-6 208R 19 R DM
5 2 1833 Włodzimierzec Ignacy Sadowski Majdan Stepangrodzki Tomasz Aniela Dawidowicz dopełnienie chrztu 4.04.1833, asyst. Kazimierz Kunicki i Zofia Kunicka panna 819 80V 17 AGAD 83 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0083.htm
22 6 1833 Włodzimierzec Antonina Dawidowicz Majdan Stepangrodzki Jan Julia Turowska dopełnienie chrztu 3.09.1833, asyst. Maciej Turowski i Katarzyna Kunicka ż. Jana 819 84V 41 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0087.htm
6 7 1833 Włodzimierzec Petronela Turowska Majdan Stepangrodzki Tomasz Karolina Kunicka dopełnienie chrztu 3.09.1833, asyst. Szymon Kunicki i Regina Grejner panna 819 85R 42 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0087.htm
9 4 1833 Włodzimierzec Szymon Sulikowski Huta Stepangrodzka Jacenty Anna Michalewicz dopełnienie chrztu 16.01.1836, asyst. Leon Grejner i Marianna Kunicka panna 822 67V 3 AGAD 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
2 10 1834 Berezne Franciszka Kunicka Biłka Franciszek Tekla Urbanowicz Michał Ubranowicz żonaty i Tekla Kosarzycka panna 171-1-7 226R 21 R Na
5 10 1834 Włodzimierzec Józefa Turowska Huta Stepangrodzka Tomasz Karolina Kunicka dopełnienie chrztu 7.01.1835, asyst. Dominik Bajkowski i Anna Kunicka panna 821 81R 2 AGAD 82 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0082.htm
17 7 1834 Włodzimierzec Eliasz Sulikowski Huta Rafałowiecka Szymon Ewa Kunicka Piotr Bułhajewski i Eudokia Pieszczańska ż. Jana 820 75R 29 AGAD 78 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0078.htm
7 12 1835 Kołki Antonina Lucyna Goraiewska Rudnia Olchowiecka Norbert Marianna Wysocka Feliks Narolski, Salomea Kunicka - ż. Feliksa; as: Józef Kizierowski, Lucyna Nar 821 73a-73 45 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0074.htm
27 6 1835 Stepań Joanna Sulikowska Słoboda Ossowa Antoni Helena Kunicka Łukasz Sulikowski i Agnieszka Dawidowicz panna 171-1-8 199V 22 R 206 DM
23 3 1835 Włodzimierzec Teodora Kunicka Huta Stepangrodzka Kazimierz Ewa Wilczyńska dopełnienie chrztu 16.01.1836, asyst. Kajetan Kunicki i Paulina Grejner panna 822 67R 2 AGAD 68 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0068.htm
18 12 1835 Włodzimierzec Franciszek Turowski Huta Stepangrodzka Michał Katarzyna Dawidowicz dopełnienie chrztu 16.01.1836, asyst. Dominik Bajkowski i Anna Kunicka ż. Kazimierza 822 67V-68R 4 AGAD 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
21 1 1835 Włodzimierzec Agnieszka Franciszka Cecylia Nowicka Czudla Panalion [Pantaleon] Agnieszka Kunicka Józef Stroniewski i Tekla Wosińska ż. Stefana, asyst. Stefan Wosiński i Krystyna Kępińska ż. Joachima 821 82V 8 AGAD 84 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0084.htm
17 4 1835 Włodzimierzec Joanna Grejner Huta Stepangrodzka Jakub Rozalia Kunicka Dominik Bajkowski i Karolina Wilczyńska z Turowskich ż. Dionizego 821 90V 45 AGAD 92 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0092.htm
1 1 1836 Kołki Kasper Kętrzyński Sitnica Ignacy Magdalena Sochnowicz Herbert Goraiewski, Salomea Kunicka - ż. Feliksa; ch: 05.01. 822 57 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0058.htm
12 1 1836 Dąbrowica Paulina Honorata Kunicka Urwanica Jakub Helena Poniatowska Karol Kunicki, Marcelin Wysocka - "w"; as: Piotr Czeszeyko, Karolina Cholewińska 822 93 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0094.htm
6 10 1836 Dąbrowica Tomasz Filip Łoś Pracuki Paweł Konstancya Słodkowska Piotr Czeszeyko, Katarzyna Kunicka; as: Jan Kunicki, Agata Hodkowska - "p"; ch: 822 97a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0098.htm
7 5 1836 Cudnów Stanisław Galicki Rudnia Dryhłowska Adam Marianna Drozdowska Józef Kratiuk i Marianna Kunicka wdowa, asyst. Jan Jakubowski i Anna Balicka ż. Antoniego 569-1-59 13V 77 Ż 27 DM
19 6 1836 Cudnów Anastazja Grzybowska Karpowce Antoni Elżbieta Bojakowska Jan Bojakowski i Anna Kunicka ż. Wojciecha, asyst. Andrzej Bojakowski i Katarzyna Dąbrowska ż. Kazimierza 569-1-59 18R 102 Ż 36 DM
13 7 1836 Włodzimierzec Wincenty Turowski Huta Stepangrodzka Tomasz Karolina Kunicka Szymon Kunicki i Helena Kunicka ż. Jakuba 822 74V 30 AGAD 76 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0076.htm
28 8 1836 Włodzimierzec Tadeusz Kunicki Huta Stepangrodzka Kazimierz Anna Tomaszewska dopełnienie chrztu 4.10.1836, asyst. Tomasz Turowski i Zofia Kunicka panna 822 76V 37 AGAD 78 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0078.htm
25 10 1836 Włodzimierzec Teofila Kunicka Huta Stepangrodzka Szymon Agata Krepiniewicz Karol Kunicki i Anna Kunicka ż. Jakuba 822 77V-78R 42 AGAD 79 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0079.htm
22 6 1836 Włodzimierzec Piotr Turowski Huta Stepangrodzka Tomasz Karolina Kunicka dopełnienie chrztu 21.01.1837, asyst. Dominik Bajkowski i Petronela Grejner ż. Leona, asyst. Franciszek Turowski i Anna Sulikowska panna 823 87R 1 AGAD 92 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0092.htm
18 5 1837 Dąbrowica Julia Joanna Janowska Sochy Jan Emilia Tyszkiewicz Piotr Czeszeyko, Anna Henrych; as: Karol Przełuski, Katarzyna Kunicka; ch; 19.05 823 112a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0117.htm
10 1 1837 Łysin Honorata Iwanicka Grabowiec Prokop Dorota Kunicka Aleksander Szydłowski i Aleksandra Szczepkowska wdowa, asyst. Jan Mierzwiński i Marianna Iwanicka, Stefan Mańkiewicz i Zofia Waśkiewicz wdowa 823 204R 2 AGAD 212 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0212.htm
14 9 1837 Łabuń Kornel Sokołowski Rożyczna Bazyli Zofia Fistyk Rafał Wowczyński i Domicela Kunicka 178-3-108 31V 53 Ż 63 DM
23 12 1837 Włodzimierzec Adam Rudnicki Majdan Kanonicki Antoni Marcelina Lelewicz Szymon Skokowski i Justyna Kunicka ż. Mikołaja 823 97R-97V 46 AGAD 102-103 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0102.htm
1 1 1838 Kamień Koszyrski Michał Białobłocki Szczytyń Hieronim Anna Kunicka Adam Czwaliński i Marianna Niedźwiedzka 853 395b AB
20 12 1838 Kołki Gracyan Kownacki Rudnia Franciszek Petronela Sulikowska Kazimierz Narolski, Salomea Kunicka - ż. Feliksa; ch: 03.01.1839. 825 66a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0068.htm
12 4 1838 Sokul Juliusz Kalikst Niepokojczycki Ihnatówka Jan Salomea Kunicka Józef Jędrzejowski, Ludwika Lachajewicz Mikołaja małżonka, Adolf Bądyni, Zofia B 824 33V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0035.htm
28 2 1838 Dąbrowica Kazimierz Tomasz Czeszeyko Sochy Dyonizy Praxeda Horbaczewska Jan Czeszeyko, Katarzyna Dyszkowska; as: Piotr Czeszeyko, Katarzyna Kunicka, Jan 824 91-92a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0092.htm
13 1 1838 Kołki Antoni Maszkowski Sitnica Bazyli Teresa Gorajewska Franciszek Kownacki, Marianna Kunicka - ż. Grzegorza; as: Daniel Powstański, Małgorzata 824 57 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0058.htm
18 7 1838 Białozórka Anna Kunicka Szybenna Karol Tekla Kuczalska ur. Józef Rzepecki, Justyna Kwiatkowska ż. Marcina 245-1-12 387V 17 R
20 9 1838 Berezne Tekla Kunicka Druchowa Franciszek Tekla Urbanowicz Michał Urbanowicz żonaty i Tekla Kosarzycka panna 171-1-11 237R 26 R Na
25 10 1839 Kamień Koszyrski Józef Białobłocki Szczytyń Hieronim Anna Kunicka Wiktor Rutkowski i Marianna Czwalińska 854 467 AB
29 9 1839 Stepań Hipolit Wabiszczewicz Trostaniec Sylwester Cecylia Gurowska Płotnicka ur. Jan Lichtański, Rozalia Kunicka ż. Wawrzyńca 879 202 V 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0205.htm
20 6 1840 Białozórka Pawlina Kunicka Szybenna Karol Tekla Kuczalska Andrzej Tyszkiewicz, Justyna Kwiatkowska ż. Marcina 871 660 17 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0351.htm
16 2 1840 Białozórka Julianna Kałuska Szybenna Michał Marianna Kunicka ur. Wojciech Niwiński, Marianna Łosińska ż. Tomasza 871 658 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0350.htm
20 2 1840 Dąbrowica Maryanna Kunicka Urwanica Jakub Helena Iwniatowska Jan Kunicki, Katarzyna Dyszkowska - "p"; as: Adam Krypiniewicz, Anna Nierodkiewi 826 117a-117 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0118.htm
11 11 1840 Dąbrowica Stanisław Kostka Łyszkiewicz Urwanica Tomasz Aniela Słodkowska Józef Lisowski, Helena Kunicka; as: Leon Łobojacki, Anna Nierodkiewicz; ch: 17.1 826 120a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0121.htm
2 12 1840 Cudnów Franciszek Jankowski Stołpów Feliks Barbara Kunicka Józef Truszkowski i Julianna Zielińska ż. Józefa 569-1-63 22V 209 Ż DM 0
18 3 1840 Miropol Józefa Rajkowska Huta Zaborzyca Kazimierz Agnieszka Sieracka Ignacy Wiszniowski i Domicela Kunicka ż. Jerzego 871 309 16 AGAD 160 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0160.htm
15 2 1841 Kołki Julijan Kownacki Rudnia Franciszek Petronela Sulikowska Leon Samborski, Salomea Kunicka - ż. Juliana; as: Józef Drzewiecki, Tekla Markow 827 83 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0085.htm
25 12 1841 Kołki Antonina Ewa Kunicka Rudnia Grzegorz Marianna Sachniewicz Franciszek Wroczyński, Antonina Barszczewska - "p"; ch: 28.12. 827 88 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0090.htm
6 1 1841 Równe Kasper Lucjan Krynicki Hlińsk [inne zapisy Glińsk] Ignacy Joanna Ertl Jan Staniszewski i Zofia Przedborska, as. Oskar Lebrun i Joanna Kunicka 171-1-12 112R 1 R DM
10 3 1841 Felsztyn Aniela Remiszewska Niemeczyńce ur. Sebastian Honorata Kunicka Franciszek Chojecki, Helena Dunajewska 685-4-74 10v 55 Ch 21 KP2
29 5 1841 Felsztyn Antonina Kunicka Niemeczyńce ur. Franciszek Domicella Sawicka ur. Andrzej Statkiewicz, Helena Dunajewska 685-4-74 17r 94 Ch 34 KP2
1 10 1841 Kazimierka Marianna Kunicka Ilnik Daniel Anna Żarczyńska chrzest 2.10; Jan Nowicki kawaler i Marcjanna Marcinkowska zamężna 171-1-12 240R 21 R 243 DM
16 8 1842 Kamień Koszyrski Antoni Białobłocki Szczytyń Hieronim Anna Kunicka Jakub Ostrowski i Teresa Rutkowska 175 9 17 857 431 AB
22 4 1842 Kazimierka Franciszka Orlińska Płatyczne Jan Marianna Botwińska Franciszek Kwiatkowski, Salomea Kunicka ż. Józefa 881 218 R 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0227.htm
1 4 1842 Kazimierka Franciszka Kunicka Lipniki Franciszek Tekla Urbanowicz 881 221 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
20 4 1842 Stepań Aleksandra Agnieszka Kunicka Stepań Wawrzyniec Rozalia Niewińska 881 163 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0172.htm
15 5 1842 Białozórka Joanna Kunicka Szybenna sł. Karol Tekla Kurzalska ur. Marcin Kwiatkowski z Marianną ur. Andrzeja Tyszkiewicza małżonką 873 762 13 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0397.htm
20 1 1842 Włodzimierzec Marcin Grejner Huta Stepanhorodzka Leon Petronela Żytnicka w.ż. Dionizy Wilczyński, Magdalena Kunicka panna 828 241R 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0244.htm
30 1 1842 Włodzimierzec Paulina Turowska Huta Stepanhorodzka Tomasz Zofia Kunicka w.ż. Dionizy Wilczyński, ur. Agata Kunicka ż. Szymona, as. Ur. Marcin Kunicki, Tekla Bagińska ż. Jana 828 242R 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0245.htm
15 1 1842 Zasław św. Józefa Jan Paweł Ułłowicz Rypki Ignacy Klara Sieńkowska (Sinkowska) Mikołaj Trzemecki, Apolonia Kunicka 178-3-122 451V-452R 12 Ż 881-882 RG
26 8 1843 Kazimierka Róża Kunicka Płatyczne Józef Salomea Romanowska 882 223 R - 223 V 17 0
17 3 1843 Kołki Antonina Aleksandra Powstańska Łyszcz Daniel Urszula Opczyńska Antoni Czakurski, Salomea Kunicka - ż. Felixa; ch: 21.03. 829 211R 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0225.htm
26 11 1843 Kołki Jan Kownacki Rudnia Franciszek Petronela Sulikowska Franciszek Barwiński, Marianna Kunicka - "p"; ch: 27.11. 829 216V 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0231.htm
29 9 1843 Białozórka Katarzyna Kunicka Szybenna sł. Karol Tekla Kurzalska sł. Jędrzej Tyszkiewicz z Marianną ur. Mikołaja Ostrowskiego małżonką 874 1010 26 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0498.htm
19 12 1843 Białozórka Józefa Kałuska Szybenna sł. Michał Marianna Kunicka ur. Kazimierz Koszkiewicz z Marianną ur. Mikołaja Ostrowskiego małżonką 874 1012 35 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0499.htm
3 8 1844 Kołki Domicella Drzewiecka par. Kołki Józef Katarzyna Chorążyczewska Franciszek Barwiński i Maryanna Kunicka 830 80R 26 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0081.htm
2 5 1844 Sielec Magdalena Ratyńska Sielec NN Janina Ratyńska Józef Mirowski, Anna Kunicka panna 576 3 9 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0002.htm
22 6 1845 Kamień Koszyrski Aleksander Białobłocki Szczytyń Hieronim Anna Kunicka Jakub Ostrowski, Franciszka Jabłońska 178 14 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20178/pages/PL_1_436_178_0009.htm
15 1 1845 Kazimierka Pawlina Kunicka Lipniki Franciszek Tekla Urbanowicz 884 252 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0258.htm
1 4 1845 Kazimierka Marianna Kunicka Ilniki Daniel Anna Żarczyńska ur. Antoni Żarczyński, Tekla I...gowa ż. Feliksa 884 253 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0260.htm
3 11 1845 Kazimierka Karolina Kunicka Płatyczne Józef Salomea Romanowska 884 254 V - 255 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0262.htm
2 9 1845 Łabuń Stefania Miliniewska Łotówka Ignacy Zuzanna Siwakowska 1-dw. Paweł Siwakowski i Dominika Kunicka 178-3-113 127R 59 Ż DM
12 10 1845 Kołki Filomena Bielska Kołki Dominik Petronela Dobrowolska Franciszek Kownacki, Salomea Kunicka 831 72 29 AGAD LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0074.htm
22 9 1845 Cudnów Tomasz Zieliński Stołpów Franciszek s. Jana Karolina Kunicka Józef Truszkowski i Aniela Horbaczewska ż. Jakuba, asyst. Jakub Horbaczewski i Ludwika Wasilkowska panna 178-3-12 196V 156 Ż DM
1 4 1845 Stepań Balbina Lipińska Mielnica Antoni Elżbieta Burzyńska Adam Jaworowski i Rozalia Kunicka ż. Wawrzyńca 884 223R 14 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0229.htm
14 12 1845 Stepań Stefan Dąbrowski Dworzec Jan Ewa Gromadzka Ignacy Orzechowski i Rozalia Kunicka ż. Wawrzyńca 884 229R 52 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0235.htm
15 2 1846 Kołki Julianna Marzowska Sinin Lasek Tomasz Maryanna Kunicka Ludwik Drzewiecki, Katarzyna Hulkiewicz 832 82 3 AGAD LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0088.htm
23 12 1846 Białozórka Aniela Kałuska Szybenna Michał Marianna Kunicka sł. Andrzej Kałuski z Marianną Mikołaja Ostrowskiego małżonką 877 723 25 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0372.htm
1 4 1846 Berezne Marianna Kuriata Woronówka Walenty Apolonia Kurzyńska Bazyli Kuriata kawaler i Marianna Kunicka ż. Piotra 885 221R 14 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0231.htm
21 1 1846 Łabuń Agnieszka Kwiatkowska Kośków NN Marianna Wierewicz c. nieślubna wdowy, Jan Lebikowski i Antonina Kunicka 178-3-115 105R 8 Ż 207 DM
20 7 1846 Łabuń Magdalena Kunicka Rożyczna Wojciech Marianna Średzińska Mikołaj Kotkowski i Katarzyna Siemaszkiewicz wdowa 178-3-115 110V 54 Ż 218 DM 0
10 2 1847 Włodzimierz Apolonia Walkiewicz Zimno Marcin Anna Kunicka 862 5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0004.htm
12 1 1847 Kołki Ludwik Maszkowski Uroczysko Ostrowie Michał Katarzyna Sulikowska Franciszek Drzewiecki, Salomea Kunicka 833 160 3 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0090.htm
7 7 1847 Berezne Karolina Kunicka Polany Piotr Marianna Żarczyńska Antoni Żarczyński żonaty i Ludwika Kunicka panna 171-1-13 242V 23 R Na
29 7 1847 Kazimierka Zuzanna Fulon Jarynówka Ludwik Aleksandra Adaszyńska Apolinary Makrocki i Salomea Kunicka ż. Józefa 171-1-13 256V-257R 11 R 265 DM 0
25 5 1847 Łabuń Nikodem Kunicki Sawerce Marcin Domicela Czarnecka Konstanty Kunicki i Tekla Kunicka ż. Błażeja 178-3-116 136V 37 Ż 272 DM
27 6 1847 Łabuń Jan Kunicki Sawerce Konstanty Honorata Kamińska Józef Kunicki i Tekla Kunicka 178-3-116 137V 44 Ż 274 DM
4 2 1848 Kazimierka Apolonia Kunicka Ilniki Daniel Anna Żarczyńska Teodor Marcinkowski i Marcjanna Żarczyńska ż. Antoniego 171-1-14 305R 7 R 302 DM
2 6 1849 Kazimierka Norbert Kutasiewicz Płatyczne Alojzy Antonina Kunicka Kazimierz Ostrowski i Paulina Łozińska ż. Franciszka 171-1-15 264V-265R 13 R 267 DM
25 6 1849 Kazimierka Piotr Paweł Marcinkowski Ilniki Teodor Marianna Kunicka Paweł Żarczyński i Balbina Burzyńska ż. Jana 171-1-15 265V-266R 17 R 268 DM
1 9 1849 Berezne Joanna Kunicka Polany Piotr Marianna Żarczyńska Antoni Żarczyński i Katarzyna Zarębińska ż. Jana 171-1-15 223V-224R 23 R 226 DM
15 4 1850 Kazimierka Marianna Kunicka Ilniki Daniel Anna Żarczyńska Teodor Marcinkowski i Tekla Imberg ż. Feliksa 171-1-16 720V-721R 8 R 733 DM
3 8 1850 Kazimierka Kunegunda Marczyńska Ilniki Paweł Julia Kunicka Stefan Gnidecki i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 171-1-16 724V-725R 19 R 737 DM
8 1 1850 Berezne Marcjanna Kunicka Tyszyca Józef Salomea Romańska chrzest 10.01.1850, Józef Hermanowski i Tekla Imberg ż. Feliksa 171-1-16 467V-468R 5 R 479 BW
13 10 1851 Korzec Józef Marcinkowski Balarka Sapożynka Teodor Marianna Kunicka Andrzej Kowalski i Tekla Bielecka ż. Macieja 178/3/72 90v-91r 126 Ż Na
9 1 1851 Kazimierka Wincenty Kutasiewicz Płatyczne Alojzy Antonina Kunicka chrzest 11.01.1851, Kazimierz Ostrowski i Paulina Łozińska ż. Franciszka 171-2-1 163V-164R 6 R 165 BW
25 9 1851 Stepań Lucyna Matylda Fisz Stydynie Marcin Ludwika Kwiatkowska chrzest 17.10.1851, Jan Trusiewicz i Marianna Marska ż. Franciszka, as. Franciszek Marski i Rozalia Kunicka ż. Wawrzyńca, Mikołaj Frołow i Ewa Dobrawska ż. Jana 171-2-1 191V-192R 38 R 193 BW
19 10 1851 Berezne Teresa Kunicka Biłka Piotr Marianna Żarczyńska chrzest 21.10.1851, Franciszek Kunicki i Katarzyna Zarembińska ż. Jana 171-2-1 59V-60R 31 R 62 BW
26 2 1852 Kazimierka Apolonia Kunicka Lipniki Franciszek Tekla Urbanowicz chrzest 27.02.1852, Jakub Maliszewski i Gertruda Kuriata ż. Grzegorza 171-1-17 515V-516R 6 R 518 BW
16 8 1852 Kazimierka Honorata Kuriata Lipniki Tomasz Katarzyna Kuriata chrzest 17.08.1852, Maciej Kuriata i Marianna Kunicka ż. Piotra 171-1-17 521V-522R 22 R 524 BW
9 3 1853 Kazimierka Jan Kutasiewicz Płatyczne Alojzy Antonina Kunicka chrzest 10.03.1853, Karol Prokopowicz i Paulina Łozińska ż. Franciszka 171-1-33 575V-576R 9 R 565 BW
3 5 1853 Kazimierka Florian Cybulski Ilniki Marek Apolonia Lisiecka chrzest 5.05.1853, Michał Marcinkowski i Anna Kunicka wdowa 171-1-33 576V-577R 16 R 566 BW 0
11 10 1853 Kazimierka Jakub Żarczyński Ilniki Paweł Julia Kunicka chrzest 12.10.1853, Stefan Gnitecki i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 171-1-33 578V-579R 23 R 568 BW
9 9 1854 Kazimierka Karolina Marcinkowska Ilniki Teodor Marianna Kunicka chrzest 10.09.1854, Paweł Żarczyński i Aniela Urbanowicz ż. Wiktora 171-1-37 377V-378R 22 R 369 BW
1 12 1854 Kazimierka Andrzej Kutasiewicz Pieczałówka Jan Ludwika Kunicka chrzest 5.12.1854, Marcin Gregorowicz i Tekla Gregorowicz ż. Kazimierza 171-1-37 379V-380R 28 R 371 BW
9 7 1854 Berezne Aniela Kunicka Bronne Piotr Marianna Żarczyńska chrzest 11.07.1854, Antoni Żarczyński i Katarzyna Zarembińska ż. Jana 171-1-37 152V-153R 18 R 157 BW
18 2 1855 Sielec Henryk Konstanty Procajło Sielec Jan Józefa Antoniewska Ambroży Baranowski, Karolina Kunicka ż. Wawrzyńca 587 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0002.htm
10 8 1855 Łabuń Marianna Kunicka Kośków Leontyn Domicela Wilczyńska Mikołaj Kunicki i Anna Ćwiklińska 178-3-123 709V-710R 60 Ż DM
7 11 1856 Sielec Michalina Sioch Chmielów Piotr Leontyna Jastrzębska Kacper Gdulewicz, Karolina Kunicka ż. Wawrzyńca 588 18-19 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20588/pages/PL_1_436_588_0010.htm
14 2 1856 Kazimierka Walenty Cybulski Ilniki Marek Apolonia Lisiecka Grzegorz Cybulski i Anna Kunicka wdowa 171-1-67 337V-338R 4 R 334 DM
20 2 1856 Kazimierka Julianna Marcinkowska Ilniki Teodor Marianna Kunicka Mikołaj Żarczyński i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 171-1-67 338V-339R 6 R 335 DM 0
2 9 1856 Berezne Rozalia Kunicka Bronne Piotr Maria Żarczyńska Teodor Marcinkowski i Maria Żarczyńska panna 171-1-67 136V-137R 29 R 139 DM
19 2 1856 Aleksandria Julianna Kutasiewicz Koźlin Alojzy Antonina Kunicka chrzest 20.02.1856, Jan Kopijkowski i Katarzyna Grochowska ż. Mikołaja 171-1-67 289V-290R 6 R 288 BW
28 12 1857 Łabuń Anna Sielska Rożyczna Izydor Antonina Bóbr Julian Średziński i Marianna Kunicka 178-3-73 357V-358R 95 Ż DM
9 1 1857 Kulczyny Antonina Politewicz Krasiłów Wincenty Anna Suszyńska Aleksander Chmielnicki i Apolonia Kunicka ż. Michała 178-3-125 121V-122R 5 Ż 232-233 DM
1 9 1857 Kazimierka Stefanina Żarczyńska Ilniki Paweł Julianna Kunicka chrzest 3.09.1857, Marek Cybulski i Marianna Kunicka ż. Piotra 171-1-72 364V-365R 24 R 504 BW
1 2 1858 Łabuń Antonina Kunicka Łotówka Marcin Domicela Chrzanowska Ignacy Mileniewski i Marianna Kunicka 178-3-74 316V-317R 9 Ż DM
31 3 1858 Łabuń Karolina Kunicka Kośków Leontyn Domicela Wincenty Zarzycki i Anna Ćwiklińska 178-3-74 320V-321R 25 Ż DM
15 9 1858 Kazimierka Marianna Marcinkowska Ilniki Teodor Marianna Kunicka chrzest 18.09.1858, Dominik Zieliński i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 650-1-1 516V-517R 34 R 582 BW
27 10 1859 Dąbrowica Józefa Sulikowska Pracuki Florian Konstancja Kunicka 841 730-731 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0403.htm
4 3 1859 Aleksandria Kazimierz Kutasiewicz Koźlin Alojzy Antonina Kunicka chrzest 6.03.1859, Daniel Kuszpitowski i Julia Romanowska ż. Jana 171-1-73 382V-383R 8 R 377 BW
8 5 1859 Kulczyny Paulina Niwińska Krasiłów Jakub Anna Nieczaj Tomasz Kuczalski i Apolonia Kunicka ż. Michała 178-3-129 121V-122R 50 Ż 254-255 DM
28 9 1860 Dąbrowica Marianna Kunicka Krupowie Tadeusz Katarzyna Zawadzka 841 740-743 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0408.htm
6 6 1860 Włodzimierzec Wincenty Miszkiewicz Majdan Policki Roman Wincentyna Kunicka Wincenty Bober, Rozalia Miszkiewicz panna 841 696-697 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0385.htm
4 1 1860 Deraźne Stefan Lelawski Japołot NN Honorata Lelawska s. nieślubny Honoraty, chrzest 6.01.1860, Dymitr Dymidowicz i Tekla Kunicka ż. Kazimierza 171-3-24 231V-232R 2 R 314-315 BW
29 1 1860 Kulczyny Anna Kunicka Krasiłów Jan Honorata Chmielnicka Ludwik Michałowski i Franciszka Sławska ż. Antoniego 178-3-130 122V-123R 9 Ż 237-238 DM
25 8 1860 Kulczyny Ludwika Kunicka Krasiłów Michał Apolonia Suszyńska Aleksander Kunicki i Tekla Różycka ż. Józefa 178-3-130 133V-134R 62 Ż 259-260 DM
1 9 1860 Kulczyny Stanisław Jakubowski Krasiłów Augustyn Domicela Zielińska Franciszek Zieliński i Aleksandra Kunicka ż. Ignacego 178-3-130 133V-134R 65 Ż 259-260 DM
18 11 1860 Kazimierka Ludwik Bielawski Lipniki Stanisław Julia Marcinkowska chrzest 20.11.1860, Stefan Urbanowicz i Franciszka Kunicka panna 171-3-24 281V-282R 40 R 392 BW
14 12 1860 Kazimierka Anna Marcinkowska Lipniki Teodor Marianna Kunicka chrzest 26.12.1860, Feliks Imberg i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 171-3-24 281V-282R 41 R 392 BW 0
11 1 1861 Łabuń Karol Sułkowski Białopol Jakub Stefania Wasilewska Paweł Wasilewicz i Honorata Kunicka 178-3-76 334V-335R 1 Ż DM
9 9 1862 Starokonstantynów Marianna Kunicka Starokonstantynów Wincenty Tekla Pawłowska Hilary Lisowski i Franciszka Albertowicz ż. Jacka 178-3-131 25V-26R 107 Ż 52-53 DM
4 9 1862 Kazimierka Adam Burzyński Płatyczne Teodor Julia Hołubecka Kazimierz Worumzer i Alojza Kunicka zamężna 887 221-222 12 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0120.htm
30 5 1862 Stepań Adolf Feliński Słoboda Ost Lucjan Rozalia Kunicka Adolf Feliński i Franciszka Felińska ż. Antoniego 887 253-254 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0138.htm
4 7 1862 Stepań Józefa Karolina Kobylańska Stepań Jan Aleksandra Kunicka Władysław Płotnicki i Antonina Gowarska ż. Adolfa, asyst. Marceli Kunicki i Aniela Łozowska panna 887 257-258 33 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0140.htm
26 11 1862 Stepań Jozafat Janicki Soszniki Jan Aniela Lachowska Michał Brzozowski i Aniela Kunicka Jana 887 267-268 54 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0145.htm
9 3 1862 Kulczyny Katarzyna Niwińska Krasiłów Jakub Anna Nieczaj Jan Biliński i Apolonia Kunicka ż. Michała 178-3-131 152V-153R 43 Ż 292-293 DM
6 10 1862 Berezne Hieronim Nidecki Oczerecianka Stefan Paulina Żarczyńska chrzest 7.10.1862, Tomasz Marcinkiewicz i Anna Kunicka z d. Marcinkowska 887 478-479 31 AGAD 259 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0259.htm
20 11 1862 Berezne Feliks Szlejf Komary [Majątek Chotyński na Komarni] Jan Dominika Zawadzka chrzest 26.11.1862, Marcin Tokarski i Karolina Kunicka panna 887 482-483 37 AGAD 261 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0261.htm
1 11 1863 Przewały Stanisław Kostka Edmund Zieliński Hajki Antoni Elżbieta Kunicka 892 127V-128R 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0127.htm
22 6 1863 Kazimierka Paulina Marcinkowska Ilniki Teodor Marianna Kunicka chrzest 23.06.1863, Michał Marcinkowski i Marianna Cybulska ż. Grzegorza 650-1-2 267V-268R 18 R 347 BW
10 8 1863 Kazimierka Apolonia Kunicka Lipniki Piotr Alojza Hołubecka chrzest 12.08.1863, Kazimierz Worumzer i Teresa Kamińska 650-1-2 268V-269R 23 R 348 BW
13 7 1863 Stepań Marianna Kunicka Złotolin Kazimierz Tekla Grzybowska chrzest 16.07.1863, Władysław Płotnicki i Aniela Kunicka ż. Wawrzyńca, as. Fortunat Rudnicki i Aleksandra Kobylańska ż. Jana 650-1-2 316V-317R 52 R 397 BW
25 10 1863 Niewirków Ludwik Misiewicz Józefówka Szymon Tekla Kunicka chrzest 26.10.1863, Antoni Łukomski i Apolonia Łoś panna 650-1-2 189V-190R 52 R 248 BW
8 5 1864 Kazimierka Michał Bielawski Lipniki Stanisław Julianna Marcinkowska chrzest 8.05.1864, Walenty Hermaszewski i Teresa Kunicka 171-1-83 286V-287R 14 R 322 BW
6 9 1864 Kazimierka Anna Kutasiewicz Jabłonne Jan Ludwika Kunicka chrzest 8.09.1864, Marcin Gregorowicz i Marianna Marcinkowska 171-1-83 289V-290R 28 R 325 BW
8 11 1864 Kazimierka Stanisława Gajdamowicz Lipniki Tomasz Marianna Prokopowicz chrzest 10.11.1864, Jan Bielawski i Franciszka Kunicka 171-1-83 291V-292R 36 R 327 BW
9 4 1865 Maciejów Franciszek Marmur Maciejów Ludwik Marianna Wołosiewicz Paweł Piątkowski, Rozalia Kunicka ż. Pawła 426 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20426/pages/PL_1_436_426_0004.htm
10 4 1865 Rzyszczów Oktawia Wróblewska Rzyszczów Tadeusz Domicela Małecka Walenty Grabowski, Fawentyna Kunicka ż. Antoniego, Władysław Kunicki, Tekla Kocińska 312-1-89 188 20 m.K KM
13 9 1865 Rzyszczów Sabina Ilnicka Rzyszczów Adam Magdalena Okitkiewicz Władysław Kunicki, Faustyna Kunicka ż. Antoniego 312-1-89 191 41 m.K KM
25 9 1865 Kulczyny Jan Górecki Wolica Tatarska Józef Aniela Popiel Piotr Iwanów i Katarzyna Kunicka 17-1-235 136V-137R 91 Ch 265-266 DM
19 1 1866 Żytomierz Wincenty Kozłowski Żytomierz Kacer Tekla Kunicka [23.01.1866] córka 1-dw., Jakób Koczurow i Apolonia Szymańska 178-3-63 6 15 Ż 11 i 12 DG
16 7 1866 Kulczyny Marianna Kunicka Krasiłów Jan Anna Kurdybanowska Jan Mogiński i Sabina Dubiniewicz panna 17-1-235 185V-186R 56 Ch 363-364 DM
12 1 1872 Ołyka Stanisława Kunicka Silno Stanisław Paulina Koksa 493 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0004.htm
22 10 1873 Sidorów Marianna Kunicka Tłusteńkie 151 Marcin Marcella Berezańska Teodor Popiel, Maria Barańska 1205L 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0031.htm
5 9 1874 Szumsk Karolina Kunicka Majdan Antonowiecki Ignacy Apolonia Jankowska chrz. 8.09 Józef Czejański, Karolina Sinicka ż. Maksyma 1-227 20V-21R 77 T DM 525
17 6 1874 Kulczyny Piotr Chmielnicki Krasiłów Wojciech Aleksandra Mierzwińska Antoni Korzeniowski i Józefa Kunicka, asyst. Jan Chmielnicki i Cecylia Chmielnicka 17-1-235 679V-680R 67 Ch 1329-1330 DM
25 12 1874 Kulczyny Stefan Orzechowski Krasiłów Wojciech Antonina Sławska Atanazy Zieliński i Marcelina Korzeniowska ż. Antoniego, asyst. Stefan Wróblewski i Józefa Kunicka ż. Józefa 17-1-235 700V-701R 149 Ch 1371-1372 DM
19 6 1880 Berezne Sylwester Kwiatkowski Białaszówka Emeryk Zofia Orlińska Antoni Żygadło i Konstancja Kunicka panna 740-2-5 9V-10R 45 R 12 DM
24 2 1881 Butowce Wiktor Skrzyński Stećki Wacław Karolina Kunicka Tomasz Michałowski i Marianna Nowicka panna 17-1-29 2V-3R 7 Ch 5-6 DM
11 10 1881 Berezne Sebastian Bronowicki Folwark Kniaźsielski Jan Anna Kunicka Franciszek Kuriata i Anna Lech ż. Mikołaja 740-2-5 54V-55R 64 R 54 DM
14 5 1881 Berezne Marcelina Bekieszczuk Smolarnia Kajetan Aniela Kunicka Józef Kuriata i Marianna Lisiecka ż. Bazylego 740-2-5 47V-48R 35 R 47 DM
27 2 1881 Berezne Anastazja Żygadło Jakubówka Tomasz Józefa Kuriata Klemens Falkowski i Elżbieta Kunicka ż. Marcina 740-2-5 44V-45R 23 R 44 DM
26 2 1883 Butowce Ignacy Krzeszniowski Czerniatynka Mikołaj Antonina Kunicka Mikołaj Popławski i Katarzyn Górecka ż. Dionizego 17-1-28 55V-56R 19 Ch 109-110 DM
17 8 1883 Berezne Marianna Dawidowicz Bronisławka Józef Konstancja Kunicka Bazyli Lisiecki i Sabina Cielecka ż. Szymona 740-2-5 140V-141R 61 R 131 DM
1 11 1883 Berezne Karolina Bekieszczuk Smolarnia Kajetan Aniela Kunicka Antoni Chomicz i Marianna Kuriata ż. Tomasza 740-2-5 146V-147R 87 R 137 DM
19 4 1885 Berezne Kamila Kuriata Pypło Tomasz Franciszka Bronowicka Mikołaj Kuriata i Elżbieta Kunicka ż. Marcina 740-2-6 7V-8R 34 R 10 AD1
15 8 1886 Berezne Marianna Bekieszczuk Smolarnia Kajetan Aniela Kunicka Tomasz Kuriata i Marianna Lisiecka ż. Bazylego 740-2-6 52V-53R 59 R 52 AD1
15 9 1886 Berezne Hieronim Dawidowicz Bronisławka Józef Konstancja Kunicka Paweł Morawski i Rozalia Karczewska ż. Mikołaja 740-2-6 54V-55R 72 R 54 AD1
28 5 1887 Berezne Adam Bronowicki Peresieki Jan Anna Kunicka Kajetan Bekieszczuk i Marianna Kuriata żz. Franciszka 740-2-6 89R-90V 51 R 82 AD1
26 6 1891 Berezne Paulina Kunicka Futor Ostrów Marcin Alżbieta Sawicka Józef Osiński, Aniela Bekieszczuk ż. Kajetana 740-2-6 172V-173R 40 R 176 AD1
21 5 1892 Berezne Stanisław Bekieszczuk Smolarnia Kajetan Aniela Kunicka Antoni Chomicz , Marianna Suchodolska ż. Ignacego 740-2-8 211V-212R 45 R 211 AD1
7 10 1892 Berezne Helena Dawidowicz Bronisławka Józef Konstancja Kunicka Antoni Bronowicki , Marianna Bronowicka ż. Adama 740-2-8 217V-218R 80 R 217 AD1
20 2 1894 Berezne Franciszka Łoś Wielkie Pole Gracjan Anna Wereszczyńska Piotr Teodorowicz i Kamila Kunicka ż. Jana 740-2-7 4V-5R 20 R 7 AD1
10 3 1895 Berezne Bronisława Dawidowicz Bronisławka Józef Konstancja Kunicka Antoni Bronowicki i Marcelina Kondracka ż. Floriana 740-2-7 45V-46R 30 R 47 AD1
5 2 1897 Jałowicze Teofila Kunicka Swiszczów Adam Maria Dawidowicz 905 3 V-4 R 7 0
2 12 1897 Jałowicze Władysław Bernadzki Swiszczów Józef Stanisława Kunicka 905 14 V-15 R 42 0
20 4 1900 Jałowicze Ewa Kunicka Swiszczów Teofil Aniela Niżyńska 945 4 V-5 R 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0005.htm
12 8 1903 Jałowicze Wawrzyniec Błaszczyk Świszczów Walery Maria Kunicka 975 9V-10R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0010.htm
1 8 1906 Berezne Czesława Falkowska Jakubówka Gracjan Elżbieta Sawicka Paweł Złobnicki i Antonina Kunicka ż. Franciszka 740-4-2 29V-30R 142 R 31 DM
2 4 1906 Nowogród Wołyński Stanisław Gołębiowski Fedorówka Aleksander Paulina Kunicka Franciszek Gołębiowski, Maria Malinowska 178-3-202 28V-29R 193 Ż 57 DW
5 8 1907 Szumsk Maria Mytkowska Stepanówka Julian Konstancja Kunicka 426-1-236 32V-33R 160 T
1 10 1907 Cudnów filia Romanów Cezary Semeniuk Hołubin IN Maria Guzowska Antoni Szklarski i Emilia Kunicka panna 178-3-215 100V-101R 241 Ż 197-198 DM 0
7 4 1909 Jałowicze Marceli Błaszczyk Świszczów Walery Marianna Kunicka 1000 6 MO
3 3 1912 Jałowicze Józef Błażkowski Świszczów Walery Marianna Kunicka chrzest w Młynowie 1046 18-19 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0012.htm
11 3 1917 Berezne Konstanty Nitecki Kamionka par. Kazimierka Florian Michalina Kunicka Antoni Kuriata i Anna Kuriata panna 740-4-8 15V-16R 41 R 16 DM
1 8 1919 Berezne Kamila Morawska Lipniki par. Kazimierka Marcel Anastazja Malinowska Lucyna Hajdamowicz, Kamila Kunicka 740-4-11 15V 115 R AS
17 8 1919 Berezne Emilia Urbanowicz Lipniki par. Berezne Florian Antonina Kuriata Marcel Urbanowicz, Katarzyna Kunicka 740-4-11 17R 125 R AS
11 3 1921 Sarny Roman Kunicki Janówka Grzegorz Helena Szumska Stanisław Bronowicki, Helena Kunicka 740-4-753 5V 30 R 9 AS
10 12 1921 Sarny Walenty Sawicki Sarny Feliks Anna Kunicka Wacław Michałowski, Anna Jewłampja 740-4-753 17V 99 R 21 AS
14 3 1922 Sarny Mirosław Szumski Folwark Feliks Paulina Kunicka Anastazy Kunicki, Feliński, Franciszka Sawicka 740-4-753 80R 30 R 83 AS
1 11 1922 Sarny Julian Kunicki Janówka Grzegorz Helena Szumska Feliks Szumski, Helena Kunicka 740-4-753 63V 113 R 67 AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 8 1777 Czartorysk Paweł Sulikowski Huta Lisowska Eufrozyna Kunicka Huta Lisowska Mikołaj Tatarowski, Jan Przyłucki, Anastazja Wierzbicka 297-1-185 208r Ł 7857 Na
29 5 1827 Łabuń Stanisław Magnuszewski Łotówka 22 Wojciech Rozalia Różańska Gertruda Kunicka Sawarców 18 Michał Wiktoria Kalińska Michał Hurkowski, Kazimierz Dorotowski, Mateusz Kaleński, Stanisław Sławicki 178-3-93 115R/115V 5 Ż 224/225 KP2
30 10 1827 Bereźnica Paweł Grejner par. Bereźnica 26 Wincenty Rozalia Kunicka Anna Grabowska Bereźnica 20 Jan Katarzyna Drewnowska Feliks Mierzwiński, Kazimierz Ostrowski, Szczepan Buczyński 813 128 7 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0128.htm
25 9 1827 Włodzimierzec Tomasz Łaskarzewski Stepangród 20 Jan Konstancja Kowalewska Karolina Kunicka Stepangród 18 Wawrzyniec Felicjanna Sulikowska Dionizy Wilczyński, Józef Piliński, Jan Iwaszkiewicz 813 119 4 AGAD 119 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0119.htm
23 10 1827 Włodzimierzec Jan Michniewicz Pieczonki 16 Bazyli Brygida Kunicka Anastazja Chodniewicz Huta Stepangrodzka 16 Michał Mikołaj Kunicki, Maciej Kunicki 813 119 5 AGAD 119 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0119.htm
8 7 1828 Ptycza Stefan Jaskiewicz Wielka Milcza (z m. Brody) 29 Jakub Anastazja Katarzyna Szpaczynska Wielka Milcza 20 Jan Rozalia Kunicka Jan Szpaczynski, Bonifacy Jakubowski, Feliks Gustowski 814 271a 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0274.htm
3 2 1829 Włodzimierzec Paweł Kozubowski Wysock par. G-U 18 Jan Felicjanna Agnieszka Michniewicz Pieczonki 15 Bazyli Brygida Kunicka Tomasz Grodzki, Józef Kozubowski, Szymon Grodzki, Tekla Grodzka, Szymon Kozubowski 815 122R 2 AGAD 126 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0126.htm
15 11 1830 Stepań Bazyli Dawidowicz Ossowa 40w Bartłomiej Łucja Kunicka Marianna Sulikowska Ossowa 25 Stanisław Elżbieta Niwińska Antoni Dawidowicz, Mateusz Sulikowski 171-1-3 238V 8 R DM
9 2 1830 Cudnów Krzysztof Maślukowski Romanów 20 Maciej Kunegunda Skomska Marianna Szwarczewska Tewelówka 19 Wojciech Tekla Kunicka Jerzy Wasilewski, Stanisław Maślukowski 178-3-3 321R 10 Ż 608 DM
16 2 1830 Cudnów Jędrzej Horbaczewski Tewelówka 22 Jan Marianna Kunicka Marianna Tomaszewska Tewelówka 18 Jan Honorata Kulczycka Jan Tomaszewski, Feliks Tomaszewski 178-3-3 322V 17 Ż 611 DM
16 2 1830 Łabuń Teofil Konczewski Łabuń 26 Łukasz Rozalia Jedlińska Elżbieta Ziubrzycka Łabuń 20 Antoni Julianna Kunicka Grzegorz Wróblewski, Ferdynand Bogucki 178-3-96 115V 6 Ż 219 DM
6 9 1831 Olewsk Szymon Wyszyński Balarka Netreba 25 Szymon Krystyna Dziekońska Magdalena Zalewska Balarka Netreba 20 Dominik Regina Kunicka Benedykt Koziński, Teodor Droszewski, Hieronim Szydłowski 178-3-4 449R 3 Ż Na 879
7 2 1832 Klewań Kondrat Ostapiew par. konerutowska [G-R] 22 Ostap Joachimczuk Agrypa Meszuk Agnieszka Bartoszewicz par.Klewań 19 Jan Marta Kunicka Iwan Joachimczuk, Kyrył Antoniuk 171-1-5 152R- 152V 2 R 164-165 AS
7 8 1832 Włodzimierzec Tomasz Sadowski Huta Rafałowiecka 20 Michał Zuzanna Baryczewska Aniela Dawidowicz Huta Rafałowiecka 19 Maciej Teresa Kunicka Kazimierz Kunicki, Leon Grejner 818 61R 3 AGAD 67 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0067.htm
29 1 1833 Stepań Michał Chorążyczewski Hłuboczek par. Deraźne 36w Jan Teresa Krajczyńska Justyna Sulikowska Ossowa 20 Stefan Franciszka Kunicka Krzysztof Zaręba, Stanisław Chorążyczewski. Wawrzyniec Dawidowicz 171-1-6 214R-214V 2 R DM
9 10 1833 Włodzimierzec Jan Smorodzki par. G-U 27 Sofron [Sofroniusz] Justyna Anna Michniewicz par. Włodzimierzec 14 Bazyli Brygida Kunicka Michał Smorodzki, Jakub Kunicki 819 91V-92R 9 AGAD 94 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0094.htm
30 11 1833 Włodzimierzec Kazimierz Dawidowicz Rybczyce 25 Maciej Rozalia Kunicka Marianna Tomaszewska Rybczyce 18 Michał Justyna Rymont Kazimierz Kunicki, Ignacy Kwiatkowski 819 93R-93V 13 AGAD 95-96 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0095.htm
18 2 1834 Dąbrowica Adam Zalewski Sochy 31 Józef Petronella Kunicka Kunegunda Czeszeyko Sochy 22 Andrzej Aleksandra Prawosudowicz Karol Kunicki, Franciszek Stecki, Józef Zalewski 820 98-99a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0102.htm
24 1 1834 Stepań Aleksander Dawidowicz Słoboda Ossowa 20 Tadeusz Magdalena Sulikowska Marianna Sulikowska Słoboda Ossowa 20 Jan Agnieszka Kunicka Aleksander Dawidowicz, Jakub Dawidowicz, Erazm Paszkowski 171-1-7 218R 2 R 225 DM
15 11 1834 Klewań Ignacy Lipowski par.Klewań 36 Stanisław Teodora Dzięgiel Agnieszka Gutkowska par.Klewań 33w Tadeusz Katarzyna Kunicka Benedykt Tytkiewicz, Grzegorz Miwiński 171-1-7 153V- 153R 3 R 158 AS
22 7 1834 Włodzimierzec Leon Grejner Huta Rafałowiecka 26 Wincenty Rozalia Kunicka Petronela Żytnicka Huta Rafałowiecka 20 Jan Marianna Rudnicka Franciszek Kunicki, Dionizy Wilczyński 820 78V-79R 3 AGAD 82 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0082.htm
3 2 1835 Bazalia f. Tereszki Jan Zalewski Korczówka 45w Józef Anna Żydecka Antonina z d. Biniewska Teych Korczówka 48w Piotr Elżbieta Kunicka Aleksander Kochanowski, Tomasz Kołyszko Stolnik Bracławski 178-3-101 249R 3 Ż DM
6 10 1835 Berezne Michał Lech Rudnia Bobrowska 23 Antoni Anastazja Kunicka Rozalia Kuriata Rudnia Bobrowska 18 Aleksander Aleksandra Dzygadło Bazyli Lech, Leon Mucharowski, Antoni Kotwicki 171-1-8 213R-213V 3 R Na
9 6 1835 Cudnów Józef Izbicki Michałówka 48w Klemens Agata Dozowska Wiktoria z d. Piotrowska Kunicka Karpowce 30w Stefan Marianna Jędrzej Osiński, Marcin Nowalski 569-1-58 37R 17 Ż 48 DM
10 11 1835 Cudnów Feliks Jankowski Stołpów 20 Maciej Katarzyna Barbara Kunicka Stołpów 19 Jan Marianna Truszkowska Maciej Zahorowski, Łukasz Jaworski 569-1-58 42R 38 Ż 58 DM
22 9 1835 Włodzimierzec Jan Bóbr par. Włodzimierzec 21 Józef Justyna Wysocka Anna Kunicka par. Włodzimierzec 19 Feliks Marianna Miedźwiedzka Marcin Czarnecki, Bazyli Hryniewicz, Szymon Kunicki 821 94R-94V 4 AGAD 95-96 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0095.htm
20 1 1835 Włodzimierzec Michał Turowski par. Włodzimierzec 61w Krzysztof Katarzyna z d. Dawidowicz Kunicka Huta Stepangrodzka 36w ur. Jan Turowski, sław. Adam Imberg 821 93R 1 AGAD 94 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0094.htm
19 1 1836 Kołki Franciszek Barwiński par. Kołki 22 Marcin Teodora Starkiewicz Antonina Kunicka par. Kołki 17 Feliks Salomea Mamrowska Kaietan Wołodźko, Paweł Barwiński, Feliks Narolski 822 63 1 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0064.htm
2 2 1836 Hołoby Karol Kański par. Kisielin 27 Florian Anastazja Barańska Antonina Szybicka Jezierzany Jan Agnieszka Kunicka Jan Prohorowicz, Piotr Szybiński, Stefan Wołoszkiewicz 851 191R/372 1 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0206.htm
19 1 1836 Dąbrowica Jakub Nierodkiewicz Dąbrowica 29 Maxym Franciszka Anna Łotuszkiewicz Dąbrowica 18 Dyonizy Maryanna Kunicka Franciszek Romanowski, Józef Łobojacki 822 99a 2 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0100.htm
2 2 1836 Cudnów Franciszek Wilczyński Rudnia Bartkowa 24 Wojciech Marianna Korczewska Wiktoria Kunicka Rudnia Bartkowa 18 Paweł Klara Wanat Kazimierz Kamiński, Szczepan Mazurkiewicz 569-1-59 41V 19 Ż 83 DM
19 7 1836 Cudnów Jakub Horbaczewski Tewelówka 22 Jan Marianna Kunicka Aniela Zielińska Tewelówka 19 Jan Kunegunda Myślińska Ludwik Truszkowski, Jan Kunicki 569-1-59 50R 53 Ż 100 DM
31 5 1836 Włodzimierzec Michał Milewicz Majdan Kanonicki 22 Józef Anastazja Kunicka Marianna Niewiadomska Rubań 25 Mikołaj Dorota Popławska Maciej Kunicki, Jan Michniewicz, Franciszek Kownacki 822 82V-83R 6 AGAD 84 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0084.htm
23 5 1837 Krupiec Aleksander Jan Powstański par. Krupiec 22 Daniel Urszuka Marianna Ryńkiewicz par. Krupiec 24 Feliks Katarzyna Kunicka 823 234R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0267.htm
30 5 1837 Krzemieniec Jan Mikityniec Krzemieniec 26 Michał Helena Kunicka Józefa Dąbrowska Krzemieniec 18 Kazimierz Magdalena Kuklińska Józef Strzelecki i Wojciech Nowakowski 01-11 35V 14 DM 176 T
30 5 1837 Cudnów Kazimierz Denysiuk Rudnia Dryhłowska 40w Stefan Tekla Kaleńska Klara z d. Wanat Kunicka Rudnia Bartkowa 38w Stefan Anna Piołun Mikołaj Galicki, Piotr Tarnawski 569-1-60 36R 21 Ż 66 DM
14 11 1837 Cudnów Antoni Szatkowski Tewelówka 21 Dominik Krystyna Czernichowska Anna Kunicka Stołpów 16 Jan Marianna Truszkowska Jan Szatkowski, Józef Zieliński 569-1-60 43R 49 Ż 80 DM
21 2 1837 Dubno Antoni Bałan Dubno 48w Marcin Anna Katarzyna z d. Wraugiel Kunicka Dubno 38w Józef Helena Trusiewicz Aleksander Karpow, Bazyli Maciejow 823 173R 8 AGAD 181 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0181.htm
10 1 1837 Włodzimierzec Franciszek Turowski Huta Stepangrodzka 20 Jan Konstancja Kowalska Rozalia Grejner Huta Stepangrodzka 20 Wincenty Rozalia Kunicka Franciszek Turowski, Szymon Kunicki, Aleksander Kunicki 823 98R 1 AGAD 103 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0103.htm
5 6 1838 Włodzimierzec Michał Wincenty Sadowski Huta Stepanhorodzka 35 Michał Zuzanna Lenkiewicz Anna z Kunickich Kunicka Huta Stepanhorodzka 22 Jacek Anna Michalewicz Leon Grejner, Aleksander Kunicki 824 76 V 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0079.htm
12 6 1838 Włodzimierzec Tomasz Turowski Huta Stepanhorodzka 36 Michał Agnieszka Niewiadomska Zofia Kunicka Huta Stepanhorodzka 37 Wawrzyniec Felicjanna Kuzmińska 824 77 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0079.htm
29 1 1839 Stepań Łukasz Sulikowski Makarówka, par. Deraźne 25 Jan Agnieszka Kunicka Tekla Bronowska Kryczylsk 17 Szymon Balbina Sieczkowska 879 207 R 3 AGAD DW
15 1 1839 Włodzimierzec Antoni Tuszyński Majdan Rubań 23 Michał Katarzyna Dawidowicz Apolonia Miszkiewicz (Milewicz) Majdan Rubań 18 Józef Anastazja Kunicka 1-dw. Ludwik Niewiadomski, Jan Rudnicki 825 86V 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0089.htm
17 9 1839 Berezne Antoni Lech Rudnia Bobrowska 50w Tomasz Karolina Kunicka Marianna Kondracka z Gilewskich Balarka Chotyńska 36w Piotr Teresa Łozińska sz. Maciej Cielecki, Aleksander Emberg 879 220 V 8 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0229.htm
4 1 1840 Berezne Kazimierz Żygadło Mokre, par. Niewirków 22 Paweł Anna Antonina Łoś Jakubówka 20 Feliks Marianna Kunicka 880 197 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0215.htm
17 8 1841 Żytomierz Wojciech Kulbanowicz 46w Piotr Anna Kunicka Prakseda Zailska 22 Ignacy Katarzyna Barszczewska 178-51-465 45 Ż Ni
21 9 1841 Stepań Łukasz Sulikowski Odzgowa 27w Jan Agnieszka Kunicka Barbara Onochowska Odzgowa 24 Antoni Helena Kobylańska Antoni Sulikowski, Jakub Karczewski 171-1-12 217R 10 R 220 DM
15 8 1843 Deraźne Antoni Sulikowski Makarówka 21 Jan Agnieszka Kunicka Kamilla Dębołecka Złaźne 18 Grzegorz Balbina Laskowska 882 186 V 6 AGAD DW
10 6 1843 Cudnów Mateusz Szemit Huta Sobolówka 25 Łukasz Zofia Kunicka Anna Sawicka Huta Sobolówka 22 Jan Marianna Suchodolska Mikołaj Grabiarz, Franciszek Grabiarz 569-1-66 35R 25 Ż 71 DM
14 11 1843 Cudnów Andrzej Antoni Jaworski Stołpów 18 Łukasz Anna Matusiewicz Cecylia Szwaryczewska Stołpów 18 Wojciech Tekla Kunicka Krzysztof Mysłakowski, Ignacy Zieliński 569-1-66 40V 63 Ż 80 DM
14 11 1843 Miropol Leon Boczkowski Huta Żaborzycka 20 Jan Zofia Lisowska Zofia Leśniowska Huta Żaborzycka 20 Paweł Katarzyna Kunicka Sebastian Leśniewski, Grzegorz Czarnecki, Jan Leśniowski 874 414 20 AGAD 206 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0206.htm
16 4 1844 Katerburg Stanisław Kozłowski Piszczatyńce 30 Ignacy Katarzyna Różańska Wiktorya Wasilewska Piszczatyńce 26 Wiktor Barbara Kunicka 199 330 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0171.htm
30 7 1844 Sielec Marcin Walkiewicz Sielec 24 Józef Regina Głowacka Anna Kunicka Sielec 23 Marcin Marianna Jan Kwasiński, Mikołaj Sokołow 576 12 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0007.htm
6 10 1844 Kołki Tomasz Markowski Rudna 22 Michał Teodora Maciej Maryanna Kunicka Rudna 19 Feliks Salomea Mamrowska Franciszek Kownacki i Jan Markowski 830 84R 5 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0085.htm
9 7 1844 Cudnów Alojzy Piotrowski Olszanka 20 Maciej Marianna Kobelska Anastazja Kunicka Stołpów 17 Jan Marianna Truszkowska Wojciech Łęski, Feliks Jankowski 569-1-67 32R 31 Ż 64 DM
12 11 1844 Cudnów Franciszek Zieliński Stołpów 20 Jan Kunegunda Myślińska Karolina Kunicka Stołpów 18 Jan Marianna Józef Zieliński, Ignacy Zieliński 569-1-67 35R 50 Ż 70 DM
25 2 1845 Katerburg Józef Szendyrowski Piszczatyńce 32 Józef Marianna Miłoszewska Magdalena Kożuchowska Piszczatyńce 32 Antoni Antonina Kunicka 200 23-24 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0013.htm
19 1 1845 Deraźne Fabian Sulikowski Makarówka 29 Jan Agnieszka Kunicka Marianna Janicka Makarówka 18 Stanisław Honorata Marcinkowska 884 210 R 1
4 2 1845 Zwinogródka ur. Józef Zubowicz 23 Paweł Barbara Sobczyńska ur. Aleksandra Kunicka 19 Antoni Tekla Olanicka Jakub Szlachetko, Szymon Romejko, Marcin Zakrzewski 685-2-1021 14v 5 Ch 25 KP2
12 10 1847 Sielec Kazimierz Stolarski Sielec 22 Jan Petronela Wojtowicka Teresa Kunicka Sielec 18 Marcin Marianna 579 13 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20579/pages/PL_1_436_579_0008.htm
1847 Berezne Stefan Żygadło Feliks Marianna Kunicka Franciszka Łoś AP Równe MO
12 10 1847 Berezne Stefan Żygadło par. Niewirków, Rudnia Stryj 26 Jan Anna Bagińska Franciszka Łoś Białaszówka 20 Feliks Marianna Kunicka Franciszek Bagiński, Bazyli Wereszczyński 171-1-13 249R 5 R Na
23 11 1847 Cudnów Jędrzej Szwarczewski Stołpów 23 Wojciech Tekla Kunicka Katarzyna Piątkowska Cudnów 17 Antoni Apolonia Kozicka Krzysztof Mysłakowski, Franciszek Zieliński 569-1-70 51V 54 Ż 102 DM 0
25 11 1847 Cudnów Piotr Szwarczewski Stołpów 22 Wojciech Tekla Kunicka Rozalia Krasucka Cudnów 20 Wojciech Anna Narajewska Kasper Stachowski, Jan Bogatko 569-1-70 52V 59 Ż 104 DM
19 2 1848 Radziwiłłów Wacław Rynkiewicz Radziwiłłów 27 Feliks Konstancja Kunicka Kamelia Slaska Radziwiłłów 22 Maciej Dorota Korzeniowska 834 585 2 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0305.htm
30 5 1848 Berezne Teodor Marcinkowski par. Kazimirka, Ilniki 40w Wojciech Anna Winarska Marianna Kunicka Polany 25 Mateusz Julianna Przełuska Paweł Lisowski, Paweł Żarczyński 171-1-14 296R 3 R Na
25 1 1848 Kazimierka Alojzy Kutasiewicz par. Kazimierka 24 Jan Katarzyna Borowska Antonina Kunicka par. Kazimierka 22 Jan Marianna Dąbrowska Franciszek Łoziński, Karol Prokopowicz, Feliks Kunicki 171-1-14 310R 1 R 307 DM 0
19 10 1848 Kazimierka Paweł Żarczyński Ilniki 25 Wojciech Marianna Bielawska Julia Kunicka Ilniki 20 Daniel Barbara Dąbrowska Stefan Hnidecki, Mikołaj Żarczyński 171-1-14 310V 2 R 308 DM
29 1 1850 Kamień Koszyrski Franciszek Jasiński Postupel 30 Mateusz Franciszka Kunicka Joanna Juchimowska par. Kamień Koszyrski 25 Karol Franciszka Ptaszycka 183 24-25 1 0
25 11 1850 Kulczyny Ludwik Błażejewski Krasiłów 25 Antoni Marianna Kunicka Honorata Wachowska Krasiłów 23 Łukasz Rozalia Zielińska Jakub Zieliński, Julian Chmielnicki 178-3-119 207V 31 Ż 407 DM
26 2 1850 Berezne Jan Kutasiewicz Pempków par. Kazimirka 28 Jan Katarzyna Borowska Ludwika Kunicka Polany 23 Mateusz Julianna Przełuska Piotr Marcinkowski, Franciszek Łoziński 171-1-16 479V 3 R 491 BW
7 5 1850 Połonne Piotr Czajkowski Siahrów 56w Łukasz Antonina Karczewska Gertruda z d. Kinicka [Kunicka] Magnuszewska Siahrów 36w Ignacy Apolonia Maszkowska Jan Gliwiński, Jan Wojnarowski 171-1-16 60V 19 R 65 DM
27 5 1851 Cudnów Mateusz Szemet Sobolówka 30w Łukasz Zofia Kunicka Agnieszka Szpadykowska Nowosiółka 22 Marcin Marianna Jaworska Wawrzyniec Balicki, Stefan Domalewski 569-1-75 68R 20 Ż 93 DM
26 2 1853 Luboml Stefan Stadnicki Ziemlica 19 Franciszek Katarzyna Domańczuk Magdalena Kunicka Ziemlica 20 Jan Zofia Tatasiuk Franciszek Wawryniuk, Antoni Steczuk 865 155 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0082.htm
22 2 1853 Klewań Mikołaj Wiszniewski Nowosiółki 30 Kajetan Konstancja Piasecka Justyna Trębicka Klewań 20 Ignacy Zofia Kunicka Stanisław Trębicki, Ignacy Pisarski, Wincenty Kamiński 171-1-33 434R 3 R 428 BW
1 3 1853 Stepań Józef Sulikowski Odżgów 22 Wojciech Domicela Trusiewicz Wiktoria Tuszyńska Tchory 19 Jan Urszula Kunicka Michał Kwiatkowski, Wawrzyniec Dawidowicz, Franciszek Magdziński 171-1-33 546R 3 R 536 BW
19 2 1856 Luboml Adam Teteziuk Ziemlica 25w Jan Franciszka Wawryszek Marcela Józyczak Ziemlica 22 Andrzej Zofia Kunicka 868 116 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0061.htm
19 1 1858 Deraźne Władysław Anuszkiewicz Wowcze 25 Piotr Katarzyna Kunicka Franciszka Janicka Zauholce 19 Stanisław Honorata Marcinkowska Karol Sulikowski, Piotr Dawidowicz, Władysław Chorążyczewski 650-1-1 484R 2 R 535 BW
25 1 1859 Lubar Wiktor Grodzicki Troszcza par. Krasnopol 38 Klementyn Agata Kunicka Józefa Kurowska Gizowszczyzna 18 Feliks Katarzyna Marcinkiewicz Jan Grondżewski ? (Gronczewski) , Antoni Lewicki 641-1-19 25V 1 Ż 30 DM 0
30 10 1860 Bereźnica Lucjan Feliński par. Stepań 22 Wawrzyniec Antonina Szczepkowska Rozalia Kunicka Czudło 18 Józef Salomea Romanowska Edward Łyszkiewicz, Wincenty Korniewicz 841 586 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0323.htm
22 5 1860 Włodzimierzec Jan Zawacki Huta Stepanhorodzka 20 Jan Aleksandra Sawicka Aniela Turowska Huta Stepanhorodzka 19 Tomasz Karolina Kunicka 841 712 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0393.htm
28 10 1860 Włodzimierzec Domink Bober Majdan Policki 20 Jan Anna Kunicka Emilia Kołodeńska Majdan Policki 19 Piotr Katarzyna Maławska 841 716 9 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0395.htm
23 10 1860 Łabuń Michał Feliński Medwedówka par. Połonne 20 Tomasz Lucyna Gułowska Marianna Kunicka Sawarzec 18 Marcin Domicela Czarniecka Stefan Głowacki, Paweł Falkowski 178-3-75 323R 18 Ż DM 0
11 11 1862 Berezdów Ignacy Swoboda Horodnica par. Korzec 33 Józef Anna Kunicka Franciszka Perczyńska Weresna 22 Stanisław Józefa Labenau Józef Korbut, Ludwik Myczkowski 17-1-25 58V 39 Ch 89 DM
27 10 1863 Berezne Michał Burzyński par. Kazimierka 25 Jan Balbina Gudziewicz [Guziewicz] Karolina Kunicka Berezne 18 Józef Salomea Romanowska Lucjan Feliński, Franciszek Orliński 650-1-2 84R 8 R 108 BW
17 5 1864 Włodzimierzec Wilhelm Pitner Majdan Wyrobki 37w Józef Józefa Wiktoria z Nowickich Malinowska Czudle 36 Pantaleon Agnieszka Kunicka 842 353 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0189.htm
8 8 1864 Włodzimierzec Walenty Czajkowski Majdan Wyrobki 18 Dawid Zofia Kunicka Ewa z Krawlewiczów Płachcińska Majdan Wyrobki 30 Szymon Katarzyna 842 355 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0190.htm
6 2 1866 Nowogród Wołyński Karol Rakowski Dowbysz Pullińska 26 Wojciech Marianna Kowalska Gertruda Kowalska Tartak 18 Jakub Marianna Kunicka 178-3-152 71 17 Ż 142 MO
3 9 1867 Cudnów Józef Jankowski Stołpów 28 Feliks Barbara Kunicka Karolina Szponarska Wróblówka 18 Kalikst Franciszka Baranowska Alojzy Petrowski, Ignacy Rokicki 178-3-58 85R 43 Ż 167 DM
7 6 1874 Sidorów Bazyli Czajkowski Tłusteńkie 98 24 Jakub Rozalia Jaworska Julianna Kunicka Tłusteńkie 68 28 Jan Julianna Popiel Andrzej Jaworski, Marcin Kunicki 1205L 118 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0072.htm
10 10 1876 Ołyka Jan Kutasiewicz Prażnin 23 Alojzy Antonina Kunicka Aleksandra Morawska Prażnin 23 Walenty Antonina Łoś 497 64 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0033.htm
6 2 1877 Cudnów Franciszek Kowalski par. Nowogród Wołyński 29w Jakub Marcjanna Kunicka Kamila Paluszkiewicz Wiły 19 Longin Julia Bielewska 178-3-58 231R 15 Ż 458
27 5 1882 Berezne Józef Dawidowicz Bronisławka 21 Stanisław Paulina Klepuszewska Konstancja Kunicka Białaszówka 18 Józef Salomea Romanowska Bazyli Lisiecki, Kajetan Bekieszczuk 740-2-5 110R 11 R 102 DM
8 2 1887 Berezne Franciszek Rakowski Stryj 34 Ludwik Barbara Kitowska Kamila Ziembowska Chołopy 18 Stanisław Michalina Kunicka Stefan Rodziewicz i Ignacy Żygadło 720-2-6 102V 5 R 95 AD1
12 11 1895 Berezne Władysław Bagiński Kudranka par. Aleksandria 25 Jakub Agnieszka Łukomska Aleksandra Ładecka Druchowa 22 Wincenty Franciszka Kunicka Władysław Bagiński i Serafin Ładecki 740-2-7 67R 16 R 68 AD1
12 2 1895 Berezne Jan Szachniewicz Podrałówka 26 Andrzej Petronela Pawicka Helena Bekieszczuk Podrałówka 18 Kajetan Aniela Kunicka Jan Teodorowicz i Gracjan Lisiecki 740-2-7 65R 7 R 66 AD1
13 2 1900 Niewirków Witalis Feliński Józefówka 26 Adolf Florentyna Kosarzycka Kamila Misiewicz Józefówka 18 Szymon Tekla Kunicka 951 49 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0050.htm
21 1 1901 Tbilisi Józef Butrymowicz kowieńska gub. 26 Jan Anna Ryndejkowska Marcelina Burzyńska podolska gub. 21 Michał Karolina Kunicka 3 2 Tb
4 2 1901 Starokonstantynów Józef Skrzyński Kośków par. Łabuń 22 Wacław Karolina Kunicka Paulina Gawińska Szkarawka Mała 21 Ignacy Rozalia Roszek Karol Michalski, Michał Głowadzki 17-1-505 41V 6 Ch 82 DM
29 9 1902 Tbilisi Edward Kozłowski tbiliska gub. 23 Józef Julia Abramowicz Teofila Burzyńska wołyńska gub. 19 Michał Karolina Kunicka M. Łazowski i inni 45 47 Tb DW
2 2 1903 Niewirków Aleksander Żygadło Korczomka, par. Aleksandria 25 Łukasz Paulina Kalinowska Paulina Misewicz Józefówka 23 Szymon Tekla Kunicka 981 57 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0058.htm
9 2 1903 Jałowicze Paweł Matusiewicz par. Jałowicze 22 Stefan Wiktoria Komnacka Franciszka Kunicka/ Komnacka par. Jałowicze 18 975 25V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0018.htm
2 2 1904 Niewirków Karol Bagiński Ozirce 23 Franciszek Marcelina Kozłowska Marianna Kuriata Rudnia Pohoryłowska 18 Józef Kamila Kunicka 982 59 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0055.htm
10 10 1905 Bazalia Ignacy Krzeszniowski Słoboda Krasiłowska par. Kulczyny 23 Mikołaj Antonina Kunicka Anna z d. Wąsowicz Kowalewska Zozulińce Małe 27w Grzegorz Karolina Burzyńska Paweł Wizowski, Edward Piechta 17-1-8 530R 32 Ch 1033 DM
25 9 1905 Cudnów Aleksander Góra Rudnia Dryhłowska 26 Bazyli Franciszka Dobrowolska Apolonia Kunicka Rudnia Dryhłowska 19 Jakub Petronela Rewucka Franciszek Denesiuk, Teodor Denesiuk 178-3-263 383V 50 Ż 733 DM
14 5 1906 Starokonstantynów Wiktor Skrzyński Hryców par. Łabuń 25 Wacław Karolina Kunicka Petronela Dobrzańska Szkarawka Mała 23 Piotr Franciszka Wojnarowska Józef Skrzyński, Stefan Suchaniewicz 178-52-28 386R 15 Ż 389 DM
9 1 1911 Cudnów Witalis Zdanowski Gwoździarnia 27 Adam Józefa Kunicka Józefa Chodorowska Gwoździarnia 20 Teofil Serafina Andrzejewska Andrzej Rywucki, Kalikst Chodorowski 178-3-263 531V 1 Ż 1018 DM
10 2 1913 Korzec f. Horodnica Ludwik Kunicki Klonów 26 Bazyli Anna Kunicka Agata Szachniewicz Klonów 17 Wawrzyniec Anna Galicka Feliks Umiński, Aleksander Rudnicki 178-3-181 149R 3 Ż 294 DM
9 2 1914 Tbilisi Ignacy Rypiński 41 Włodzimierz Maria Kliszewska Kamilla Kłosek 21 Jan Maria Kunicka Jan Plewakow, Władysław Iwański 315 6 Tb
9 2 1914 Cudnów Jan Zdanowski Hodycha 26 Łukasz Józefa Kunicka Maria Zielińska Hodycha 20 Józef Petronela Galicka Józef Wojnasz, Jan Kociubiński 178-3-263 588V 14 Ż 1126 DM
24 10 1915 Kijów, św.. Aleksandra Julian Wiktor Bartnicki Kijów 32 Wiktor Franciszek Wanda Regina Skierska Helena Kunicka Kijów 21 Bronisław Roman Maria Snarska Edward Zudkowicz, Antoni Piotr Kunicki 312-1-129 114V 117 m.K. JM1
4 10 1915 Cudnów Antoni Zdanowski Hodycha 28 Adam Józefa Kunicka Michalina z d. Borowska Kociubińska Hodycha 35w Jakub Sabina Bagińska Dominik Tomaszewski, Jan Zdanowski 178-3-263 603R 20 Ż 1152 DM
24 7 1916 Kijów, św. Mikołaja Jan Mojsiejew Kijów 21 Antoni Aniela Rusecka Antonina Kobylańska Kijów 24 Walerian Wincentyna Kunicka Giennadij Michajłowicz Lermontow, Konstantyn Michajłowicz Twarkowski 312/1/109 104V 53 m.K JM1
19 10 1919 Tbilisi Antoni Lejmanowski wołyńska gub. 45w Aleksander Katarzyna Kunicka Stanisława Rupejko kowieńska gub. 28 Jan Jadwiga Baswiło Franciszek Kikowski, Jan Jurek 474 36 Tb DW
23 11 1919 Wiszenki Stanisław Gala Rożyszcze Wojciech Maria Kunicka Józefa Stankiewicz z d. Herman Rożyszcze NN Michalina Herman ona: nieślubna, Antoni Kobylański, Bolesław Futkowski 35-9-1359 35V 47 Ł 100125 RK
16 2 1919 Berezne Gracjan Morawski Paweł Franciszka Dawidowicz Anastazja Bekieszczuk Kajetan Aniela Kunicka Bronisław Lisiecki, Jan Bagiński 740-4-11 40R 26 R 31 AS
31 10 1920 Berezne Hieronim Kuriata Józef Kamila Kunicka Maria Panfilewicz Jan Aleksandra Mroczek Józef Limański, Romuald Dowhalski 740-4-11 113R 40 R AS
1 6 1921 Tbilisi Konstanty Panczeko Ukraina (prawosławny) 28 Georgij s. Michała Eufimia Potocka Wanda Mikunicka 20 Julian s. Ludwika Anna c. Wojciecha Sumowska Julian Ryndyk, Władyslaw Jokajtis 504 13 Tb
2 2 1921 Berezne Hieronim Kuriata Józef Kamila Kunicka Marianna Pamfilewicz Jan Aleksandra Mroczkowska Romuald Dowhalski, Józef Lemański,ślub na mocy dyspensy biskupa nr 1949 740-4-11 145R 30 R 122 AS
31 7 1921 Berezne Augustyn Cielecki Dionizy Antonina Bronowicka Antonina Dawidowicz Józef Konstancja Kunicka Jan Bronowicki, Adam Kondracki 740-4-11 148R 53 R 125 AS
13 11 1921 Berezne Karol Zabłocki Ignacy Antonina Klekus Bronisława Dawidowicz Józef Konstancja Kunicka Jan Cielecki, Wawrzyniec Ilkowiec 740-4-11 152R 86 R 129 AS
9 5 1924 Tbilisi Kazimierz Potrzebski 22 Antoni Amalia Szulc Jadwiga Mikunicka 21 Julian Anna Szymańska I. Potrzebski, Ł. Fijałkowski 542 10 Tb
23 11 1925 Rokitno Władysław Bernadzki Świszczów 28 Józef Stanisława Kunicka Stanisława Lipert 905 14 V-15 R 42 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20905/pages/PL_1_436_905_0020.htm
1 2 1925 Kostopol Michał Cyl 44w Ferdynand Ludwika Rychert Kamila Jasińska 19 Hipolit Brygida Kunicka Wacław Bukowski, Felicjan Jasiński 740-4-415 25R 4 R 27 DM
4 10 1925 Kostopol Feliks Jasiński 22 Hipolit Brygida Kunicka Józefa Bętkowska 19 Jan Franciszka Władysław Butkowski, Jan Słowiński 740-4-415 28V 26 R 31 DM
10 5 1936 Kołki Marceli Błaszczyk Świszczów 27 Walery Marianna Kunicka Stefania Szewczyk 1000 6 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
34 13 Katarzyna Kunicka 25 Kamień Koszyrski Krymno 1826 AGAD DM 433-13
3 Marianna Kunicka panna 20 Berezne Polany 1844 CDIAK AS 1045-2-238
3 Ludwika Kunicka panna 19 Berezne Polany 1844 CDIAK AS 1045-2-238
299 8 Julia Kunicka córka Jana 22 Kotelnia Zabara 1853 Żytomierz DM 178-3-37
7 22 Salomea Kunicka wdowa 66 Berezne Bronisławka 1885 Równe DW 597-1-1 325R 6213
117 397 Teresa Kunicka 31 Kazimierka Lipniki 1885 Równe DW 597-1-1
117 398 Rozalia Kunicka 13 Kazimierka Lipniki 1885 Równe DW 597-1-1
134 47 Kunicka Krystyna 14 Ostropol Pyszki 1888 Żytomierz DM 178-49-23
435 12 Kunicka Domicela z Zagórskich, z zab. austriackiego 40 Starokonstantynów Samerynki/ Semerynki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
5 13 Kunicka Karolina 48 Dubno Wygnanka 1892 Łuck DW 22-1-279a
298 2 Sabina Kunicka z d. Łozińska 34 Kołki Jamskie 1905 Łuck DM 22-1-314 489R 22
272 19 Kunicka Narcyza, siostra Marceliny 19 Bereźnica Karczemka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
873 66 żona Anna Kunicka 20 Bereźnica Janówka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
3 3 żona Franciszka Kunicka 27 Jałowicze Horodnica Wielka 1913 Żytomierz DM 178-49-67
4 8 Kunicka Karolina 80 Jałowicze Borzemiec 1913 Żytomierz DM 178-49-67
5 9 żona Ludwika Kunicka 32 Jałowicze Borzemiec 1913 Żytomierz DM 178-49-67
12 19 Kunicka Maria 80 Łanowce Białozórka 1913 Żytomierz DM 178-49-56
70 10 żona Leontyna z d. Kunicka 30 Włodzimierzec Burki / Borki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
71 12 żona Marianna z d. Kunicka 32 Włodzimierzec Burki / Borki 1913 Żytomierz DM 178-49-55
202 25 żona Karolina z d. Kunicka 41 Włodzimierzec Górno /Górne 1913 Żytomierz DM 178-49-55
216 65 żona Petronela z d. Kunicka 36 Włodzimierzec Górno /Górne 1913 Żytomierz DM 178-49-55
235 32 żona Franciszka z d. Kunicka 25 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
244 50 Maria Turowska z d. Kunicka, wdowa 45 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
247 53 Józefa (Kunicka ?) z d. Sulikowska, wdowa 50 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
259 78 żona Franciszka z d. Kunicka 20 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
268 99 Maria Turowska z d. Kunicka, wdowa 60 Włodzimierzec Huta Stepangrodzka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
288 17 żona Maria z d. Kunicka 57 Włodzimierzec Dobryń 1913 Żytomierz DM 178-49-55
299 55 Rozalia Kunicka, panna 15 Włodzimierzec Dobryń 1913 Żytomierz DM 178-49-55
305 68 żona Benigna z d. Kunicka 34 Włodzimierzec Dobryń 1913 Żytomierz DM 178-49-55
332 12 żona Franciszka z d. Kunicka 30 Włodzimierzec Żełuck Duży /Żołuck Wielk 1913 Żytomierz DM 178-49-55
422 18 żona Antonina z d. Kunicka 26 Włodzimierzec Ostry Róg 1913 Żytomierz DM 178-49-55
429 39 żona Józefa z d. Kunicka 50 Włodzimierzec Ostry Róg 1913 Żytomierz DM 178-49-55
587 6 Maria Kunicka, wdowa 47 Włodzimierzec Podoły 1913 Żytomierz DM 178-49-55
590 12 Marianna Kunicka z d. Żarczyńska, wdowa 50 Włodzimierzec Podoły 1913 Żytomierz DM 178-49-55
696 27 Kunicka Maria, wdowa 40 Włodzimierzec Rafałówka 1913 Żytomierz DM 178-49-55
784 8 żona Kamila z d. Kunicka 27 Włodzimierzec Czernyż /Czarnyż 1913 Żytomierz DM 178-49-55
816 1 żona Maria z d. Kunicka 46 Włodzimierzec Ciołkowicze folwark 1913 Żytomierz DM 178-49-55
213 63 żona Józefa z d. Kunicka 46 Zasław św. Józefa Lenkowce 1915 Żytomierz DM 178-49-61
277 4 żona Joanna Kunicka 34 Łabuń Siwerce 1915 Żytomierz DM 178-49-62
277 6 Kunicka Klementyna, wdowa 56 Łabuń Siwerce 1915 Żytomierz DM 178-49-62
425 17 żona Stanisława Kunicka 38 Łabuń Kurhanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl