Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 131 wyników dla: Andrzejewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
18 11 1826 Krzemieniec Katarzyna Andrzejewska 62 Krzemieniec z Sobińskich 299 251 176 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0131.htm
1 2 1828 Stary Konstantynów Dom Dorota Rudkowska 9/12 Stary Konstantynów rodzice sław. Paweł Rudkowski i Marianna Andrzejewska, z konwulsji 178-3-94 169V 22 Ż 326 KP2
14 11 1833 Dąbrowica Zofia Andrzejewska 56 Dąbrowica z Zakrzewskich, "w" po Janie; poch: 15.11. 819 109 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0115.htm
9 1 1836 Katerburg Józefa Andrzejewska Ludwiszcze z Koców, wdowa po Jakubie 201 99 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0056.htm
2 1 1838 Katerburg Katarzyna Andrzejewska 54 Ludwiszcze z Maniewskich, mąż Ludwik 199 164 1 217
30 10 1842 Szumbar Katarzyna Andrzejewska 81 Zahajce z Moraczewskich, wdowa, synowie Wincenty i Hipolit 199 88 16 873 804 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0047.htm
23 1 1847 Horochów Elżbieta Andrzejewska 60 Ulhówka ur., wdowa po Antonim, syn Władysław 85 38 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0022.htm
16 8 1848 Beresteczko Agata Andrzejewska 1 Piaski c.Ignacego i Ewy z Sraczyńskich 10 27 24
8 2 1850 Beresteczko Antonina Andrzejewska 8 Piaski c. Ignacego i Ewy z Staczyńskich 12 26 4
30 5 1856 Lubar Antonina Godziszewska 2 Lubar c. Józefata i Julii z d. Andrzejewska 641-1-16 39V 37 Ż MP
11 10 1857 Lubar Antonina Godziszewski 2 Lubar c. Józefata i Julii z d. Andrzejewska 641 -1-17 43R 49 Ż MP
7 5 1865 Krzemieniec Domicela Popławska 70 Ludwiszcze z d. Andrzejewska, szl., mąż Józef, synowie Kajetan i Hilary, córki Paulina i Antonina 1-37 48R 48 T 55
28 1 1872 Dederkały Konstancja Andrzejewska 46 Dederkały Wielkie z d. Bereżecka, 1-dw., mąż Franciszek, synowie Wojciech, Józef i Stanislaw, córki Marianna i Agnieszka 57 322 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0174.htm
8 9 1903 Niewirków Marcelina Andrzejewska 3 Niewirków córka Marianny Walentiewnej Andrzejewskiej 981 83 60 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0076.htm
19 2 1921 Starokonstantynów Feliksa Andrzejewska 2 Niemirówka z suchot, c. włościan Pawła i Anny 17-2-91 cz.2 282V 19 Ch 158 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 1 1827 Szumsk Jan Maciejewski Bryków Jakub Anna Czernietów Jan Dowaluk, Joanna Mikołajowska, Kazimierz Czernietów, Anna Andrzejewska panna 245-1-1 374R 7 R RK
27 4 1830 Cudnów Anastazja Andrzejewska Romanów Kazimierz Dorota Matkowska Wincenty Kariewski, EfrozynaLebedziewicz 178 3 3 R312 60 Ż MP
23 1 1831 Krzemieniec Józef Rekonwald Ludwiszcze Franciszek Balbina Andrzejewska Jan Romaszewski i Domicella Popławska ż. Józefa 01-3 148R 20 T 650 DM
1 10 1833 Ostróg Antoni Jankowski Badówka NN Anna Apolon Dąbrowski, Nadzieja Andrzejewska 111 O 0
16 4 1835 Katerburg Wojciech Popławski Ludwiszcze Józef Domicella Andrzejewska 199 180 11
11 11 1835 Fastów Gertruda Dobrowolska Trylissy Ferdynand Franciszka Duchnowska Andrzej Dębiński, Helena Andrzejewska, chrz. 14.11.1835 178-51-372 20V 20 Ż BS 43
26 2 1835 Stepań Wiktoria Andrzejewska Użanie Mikołaj Gertruda Nicewicz Tomasz Piotrowski i Aniela Piotrowska ż. Franciszka 171-1-8 197V 10 R 204 DM 0
1 1 1836 Katerburg Zofia Rekonwald Ludwiszcze Franciszek Balbina Andrzejewska ur. Ignacy Juchniewicz, Maria z Bukowskich Ostaszewska, Jan Rudkowski, Konstancja Kwiatkowska panna 199 66 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0034.htm
2 9 1836 Toporyszcze Stefan Kułakowski Korytyszcze Antoni Marianna Andrzejewska Jan Wojciechowski i Scholastyka Żydecka 178-51-386 124V 69 Ż 128 DM
11 7 1837 Katerburg Joanna Rekonwald Ludwiszcze Franciszek Balbina Andrzejewska 200 182 26
18 6 1837 Krzemieniec Petronela Pawlina Popławska Ludwiszcze Józef Domicella Andrzejewska Adam Rorski i Gertruda Zankowska 01-11 16R 69 T 152 DM
15 1 1839 Ołyka Paulina Dziwulska Malin Jan Anna Andrzejewska 825 145 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0152.htm
9 9 1839 Białozórka Rozalia Andrzejewska Białozórka Karol Apolonia Witwicka Piotr Chmielarski i Franciszka Szorer ż. Albana 178-51-433 381R 14 Ż 397 DM
22 11 1840 Krzemieniec Cecylia Andrzejewska Krzemieniec NN Aleksandra 871 388 98 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0203.htm
26 11 1842 Równe Katarzyna Bogucka Omelana Michał Zofia Andrzejewska 881 139 R 31 0
9 1 1842 Krzemieniec Michał Rekonwald Ludwiszcze Franciszek Balbina Andrzejewska 873 446 4
7 8 1845 Dederkały Józefa Franciszka Andrzejewska Dederkały Wielkie Franciszek Konstancja Bereżecka Michał Iżowski, Marianna Kretowicz ż. Karola 54 80 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0044.htm
10 11 1845 Szumsk Katarzyna Andrzejewska Kruholec NN Marianna 876 641 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0344.htm
16 5 1845 Zasław św. Jana Celestyna Nepomucena Konstantynowicz Zasław Bonifacy Józefa Witkowska Wlm Konstanty Klaybll i Wlm Pulcheria Andrzejewska ż. Aleksandra 178-3-113 70R 32 Ż DM
16 8 1845 Humań Konstancja Piotrowska Humań odn. Karolina Piotrowska prosty sołdat Jan Giliow, Marianna Andrzejewska 685-2-1020 80r 45 Ch 156 KP2
3 7 1846 Zasław św. Jana Michał Aleksander Malewski Zasław Telesfor Rozalia Krzyżanowska Augustyn Bulkowski i Pulcheria Andrzejewska ż. Aleksandra 178-3-115 4V 30 Ż 10 DM
4 2 1847 Byszów Andrzej Brzeziński Lisznia Marcin Barbara Kurmanowicz Hieronim Malczewski, Marcjanna Andrzejewska, as. Piotr Malczewski, Katarzyna Bedkowna, chrz. 5.02.1847 178-51-548 51R 2 Ż BS 103
2 8 1847 Butowce Gotfryd Korbut Wiśniowiecki Dańkowce par. Białogródka Józef Eleonora Fost Aleksander Andrzejewski i Emilia Lippoman ż. Władysława, asyst. Władysław Lippoman i Maria Andrzejewska panna 178-3-116 206V 32 Ż 410 DM
31 5 1847 Zasław św. Jana Eugenia Śledziewska Zasław Gabriel Paulina Saar Feliks Michalski i Pulcheria Andrzejewska ż. Aleksandra 178-3-116 4R 27 Ż 9 DM
2 1 1848 Ptycza Adam Bogacki Mykitycze Augustyn Anna Andrzejewska Kazimierz Rembiszewski, Agnieszka Prandecka 834 618 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0321.htm
25 7 1850 Łuck Anna Andrzejewska Podhajce Benedykt Kunegunda Chi...wska 835 15-16 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0009.htm
12 2 1853 St. Wiśniowiec Marianna Siwak Polany Antoni Tekla Andrzejewska 878 332-333 4 0
2 5 1854 Dederkały Konstancja Biernadzka Radoszówka Dominik Katarzyna Krupiecz Jan Biernadzki, Konstancja Andrzejewska ż. Franciszka 55 180-181 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0095.htm
14 1 1854 Bazalia Hilaryna Borewicz Lutarówka Mikołaj Franciszka Czajkowska Jan Borysławski i Józefa Andrzejewska 178-03-122 2V-3R 2 Ż DM
16 8 1855 Ostropol Anna Kamińska Jaremicze Hipolit Wincentyna Baczyńska Timofiej (Tomasz) Kamiński i Helena Andrzejewska ż. Ludwika 178-3-123 684V-685R 23 Ż 1348-1349 DM
22 11 1857 Beresteczko Cecylia Andrzejewska Piaski Ignacy Ewa Staczyńska 19 14-15 13
9 4 1857 Lubar Katarzyna Jakubowska Filińce Marcin Anna Andrzejewska Piotr Koniuszewski, Anna Zajączkowska, as: Marcin Grodecki, Marianna Jakubowska 641-1-17 10 33 Ż. MP
11 7 1857 Lubar Eliasz Pawlowski Koryn Jan Ewa Bernicka Józef Lipnicki, Antonina Andrzejewska 641-1-17 15 59 Ż. MP
1 9 1857 Lubar Kazimierz Łopuszański Karan Jan Anna Klingmeier Eliasz Andrzejewski, Marianna Małachowska, as: Józef Łopuszański, Anna Andrzejewska 641-1-17 20 72 Ż. MP
6 8 1857 Toporyszcze Dominika Kluk Rudnia Szlachowa Bazyli Agnieszka Grabowska Stanisław Niewiarowski i Andrzejewska panna 178-3-126 725V-726R 57 Ż 1361-1362 DM
10 3 1858 Łuck Paweł Traczuk Krasne Mikołaj Marianna Andrzejewska 839 15-16 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0009.htm
14 1 1858 Lubar Hilary Antoni Godziszewski Lubar Józefat Julia Andrzejewska Władysław Iskrzycki, Julia Wierzyńska 641-1-18 5 10 Ż MP
20 10 1859 Kowel Kazimierz Towiański Kowel Kazimierz Franciszka Andrzejewska 870 35-36 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0019.htm
28 4 1861 Ostropol Wiktor Kamiński Jaremicze Hipolit Wincentyna Bagińska Jan Bagiński i Helena Andrzejewska, asyst. Ludwik Andrzejewski i Franciszka Sadłowska ż. Macieja 178-03-76 303V-304R 17 Ż 573-574 DM
15 12 1862 Starokonstantynów Wiktor Żubbe Skowródki Krystian Wiktoria Ostrowska Piotr Remer i Helena Andrzejewska ż. Józefa 178-03-131 32V-33R 146 Ż DM
16 10 1863 Krzemieniec Michalina Rowdewicz Krzemieniec Kazimierz Ludwika Andrzejewska 0.1-36 26V-27R 75 T
14 12 1863 Żytomierz Wincenty Żytomierz Ludwika Galicka Nieprawego łoża syn, Leon Paszkowski, Apolonia Andrzejewska 178-3-54 87 314 Ż DG
18 9 1865 Dederkały Marianna Andrzejewska Dederkały Wielkie Franciszek Konstancja Bereżecka Marian Michałowski, Marianna Górska z. Ludwika 56 171-172 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0090.htm
18 1 1868 Dederkały Agnieszka Andrzejewska Dederkały Wielkie Franciszek Konstancja Bereżecka 56 59-60 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0033.htm
26 9 1868 Dederkały Michał Mieroszewski Dederkały Wielkie Józef Józefa Andrzejewska 56 65-66 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0036.htm
29 10 1871 Dederkały Karolina Mierzejewska Dederkały Wielkie Józef Józefa Andrzejewska Kajetan Mierzejewski, Julia Gołębiowska ż. Józefa 57 344-345 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0186.htm
1 2 1872 Dederkały Anastazja Goliszewska Dederkały Wielkie Ignacy Anna Jałkowska Józef Ratner, Wiktoria Andrzejewska ż. Władysława 57 295-296 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0161.htm
1 10 1873 Szumsk Wiktoria Gordzielewska Suraż Franciszek Katarzyna Andrzejewska chrz. 7.10 Jan Rowiński, Józefa Mierzejewska 1-226 92V-93R 100 T DM 411
6 9 1876 Szumsk Michalina Gordzylewska Suraż Franciszek Katarzyna Andrzejewska chrz. 8.09 Franciszek Andrzejewski, Franciszka Oberowicz ż. Jana 1-228 25V-26R 101 T DM 608
20 2 1877 Dederkały Jan Mierzejewski Dederkały Wielkie Józef Józefa Andrzejewska 57 137-138 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0078.htm
0 1877 Kowel Józefa Andrzejewska Leopold Olga Moll 21
10 8 1878 Szumbar Maria Pożywiałkowska Zahajce Antoni Elżbieta Andrzejewska Włodzimierz Chlebowski, Idalia Jełowicka 626 26-27 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0014.htm
11 8 1879 Szumsk Anna Gordzielewska Suraż Franciszek Katarzyna Andrzejewska Jan Wereszczyński i Franciszka Sińkowska ż. Franciszka 01-226 138V-139R 91 T 457 DM
1 4 1880 Szumbar Jadwiga Pożywiałkowska Zahajce Antoni Eliza Andrzejewska Stanisław Andrzejewski, Anna Zielińska 626 119-20 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0061.htm
8 12 1881 Turzysk Tomasz Kacprzyk Wierzbiczno Józef Marianna Andrzejewska 749 20-21 30 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0011.htm
8 8 1881 Dederkały Marian Mierzejewski Chutor Unijew Józef Józefa Andrzejewska 58 244-245 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0125.htm
7 10 1882 Szumsk Jan Gordzylewski Suraż Franciszek Katarzyna Andrzejewska Karol Kulczycki, Karolina Gordzylewska ż. Karola 01-232 317V-318R 116 T
5 9 1883 Turzysk Wawrzyniec Kasprzuk Wierzbiczno Józef Maria Andrzejewska 751 16-17 22 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0009.htm
18 12 1885 Szumsk Dioniza Mierzejewska Waśkowce Józef Józefa Andrzejewska Józef Dobrowolski, Katarzyna Gordzielewska ż. Franciszka 01-232 197V-198R 161 T
10 9 1886 Turzysk Mikołaj Daszkiewicz Radowicze Wojciech Antonina Andrzejewska 754 25-26 33 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0015.htm
30 6 1887 Katerburg Zofia Orakowska Piszczatyńce Ludwik Maria Andrzejewska 204 139-140 24
12 7 1889 Szumsk Bronisława Dobrowolska Kąty Józef Marianna Andrzejewska Aleksander Dobrowolski i Marcelina Kucharska ż. Łukasza 01-232 21V-22R 100 T 887 DM
19 2 1890 Szumsk Władysław Gordzielewski Suraż Franciszek Katarzyna Andrzejewska Klemens Proniewicz, Marianna Lewandowska ż. Franciszka 01-233 108V-109R 43 T
17 3 1891 Turzysk Franciszka Kacprzyk Wierzbiczno Józef Marianna Andrzejewska 759 8-9 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0005.htm
9 7 1892 Torczyn Helena Ostrowska Torczyn Jan Aleksandra Andrzejewska 678 20-21 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0011.htm
25 12 1902 Młynów Mieczysław Bochniak Młynów Józef Aniela Skowronek gub. Lubelska, pow. Krasnystaw, gm. Gorzków, Józef Myśliński, Antonina Andrzejewska panna 740-2-407 113V-114R 114 R 1675 RK
15 10 1905 Ołyka Feliks Baran Bakorzyn Kazimierz Franciszka Sikora Jakub Jarosiński, Julia Andrzejewska 985 38 147 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0039.htm
1 7 1906 Szumsk Michalina Sopińska Obycz Michał Karolina Andrzejewska 01-236 104V-105R 96 T DW
14 12 1906 Cudnów filia Romanów Rozalia Andrzejewska Romanów Henryk Józefa Dronkowska chrzest 25.02.1907, Stefan Kapuściński i Maria Andrzejewska ż. Tomasza 178-3-215 70V-71R 65 Ż 137-138 DM 0
29 6 1907 Cudnów filia Romanów Piotr Ganowski Futor Ożgi Józef Franciszka Andrzejewska Filip Cekiel i Klementyna Brodowska ż. Adolfa 178-3-215 87V-88R 166 Ż 171-172 DM
8 10 1907 Cudnów filia Romanów Wacław Andrzejewski Romanów Tomasz Maria Sinkowska Kazimierz Wojnarowski i Felicja Andrzejewska ż. Witalisa 178-3-215 102V-103R 253 Ż 201-202 DM
3 11 1907 Cudnów filia Romanów Ksawera Andrzejewska Romanów Leon Karolina Leszczyńska Onufry Leszczyński i Józefa Iglatowska panna 178-3-215 104V-105R 270 Ż 205-206 DM
19 12 1907 Cudnów filia Romanów Maria Leszczyńska Tewelówka Bazyli Franciszka Tołowińska Piotr Tołowiński i Karolina Andrzejewska ż. Leona 178-3-215 110V-111R 303 Ż 217-218 DM
14 3 1908 Ołyka Bolesław Szender Borbin Józef Julianna Andrzejewska 1019 520 52 MO
5 10 1909 Ołyka Stanisława Wawrzyńska Pokaszczów Piotr Karolina Andrzejewska 1019 84 195 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0047.htm
8 10 1909 Ołyka Eufemia Andrzejewska Bogusławka Michał Michalina Bartnicka 1019 92 212 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0051.htm
27 3 1909 Cudnów filia Romanów Kamila Andrzejewska Sieniawka Rafał Marcelina Domalewska Jan Buderacki i Karolina Bielińska ż. Grzegorza 178-3-215 205V-206R 76 Ż 386-387 DM
14 5 1909 Cudnów filia Romanów Stanisława Ganowska Futor Ożgi Józef Franciszka Andrzejewska Adolf Brodowski i Paulina Cekal ż. Filipa 178-3-215 214V-215R 127 Ż 404-405 DM
17 12 1909 Cudnów filia Romanów Elżbieta Andrzejewska Romanów Tymofiej Maria Sinkowska Kazimierz Wojnarowski i Feliksa Iglatowska panna 178-3-215 239V-240R 279 Ż 454-455 DM
23 7 1910 Tajkury Józef Tyl Zdołbunów Władysław Antonina Popławska Adolf Czertel, Maria Andrzejewska panna, chrzest w Zdołbunowie 740-4-694 18 V-19 R 75 R 20 DW
5 9 1910 Cudnów filia Romanów Antoni Korociński Tewelówka Jan Walentyna Leszczyńska Bazyli Leszczyński i Karolina Andrzejewska ż. Leona 178-3-215 287V-288R 192 Ż 543-544 DM
21 9 1910 Cudnów filia Romanów Anna Kapustyńska Romanów Stefan Jadwiga Andrzejewska Witalis Andrzejewski i Aniela Andrzejewska panna 178-3-215 290V-291R 213 Ż 549-550 DM
7 5 1911 Romanów Adela Ganowska Futor Ożgi Józef Franciszka Andrzejewska Filip Cekels i Teodora Brodowska ż. Adolfa 178-3-216 24V-25R 142 Ż 49-50 DM
10 3 1913 Korzec f. Horodnica Józef Romaniuk Bronnica Augustyn Elżbieta Piątkowska Fabian Rudnicki i Bogumiła Andrzejewska 178-3-181 123V-124R 51 Ż 244-245 DM
7 3 1913 Korzec f. Horodnica Czesław Lubieniecki Bronnica Józef Franciszka Sytyn Jan Kral i Bronisława Andrzejewska ż. Bogusława 178-3-181 124V-125R 55 Ż 246-247 DM
8 7 1913 Korzec f. Horodnica Marian Subczyński Krywalska Huta Wojciech Paulina Andrzejewska Ignacy Lisowski i Rozalia Szczawińska 178-3-181 134V-135R 119 Ż 266-267 DM
3 3 1914 Włodzimierz Wołyński Józef Bazylewicz Werba Aleksander Rozalia Andrzejewska 1058 16 72 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0016.htm
8 1 1914 Horodnica Bolesław Andruch Mieczysławka Andrzej Jadwiga Andrzejewska Józef Paszkowski i Helena Jaworska ż. Piotra 178-3-181 171V-172R 26 Ż 337-338 DM
2 1 1919 Berezne Mieczysław Pietrzak Mokwiński Majdan Jan Natalia Andrzejewska Maksymilian Kuriata i Helena Filiczkowska 740-4-11 2V 9 R 4 DM
13 2 1919 Berezne Stanisława Kuriata Kolonia Stara - Natalia Adam Anna Andrzejewska Jan Gajewski i Teofila Irzycka 740-4-11 5R 30 R 6 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 6 1756 Szumsk Antoni Woycik Wójcik Zaleśce Apolonia Wołskowska? Litwa Maciej Woycik Frater, Katarzyna Andrzejewska 297-1-180 25V Ł RK
20 11 1827 Białogródka Józef Rutkowski Białogródka 37w Andrzej Marianna Chomińska Agnieszka Łapserdak Białogródka 21 Piotr Antonina Andrzejewska Erazm Hurczyński i Feliks Szwajdecki 178-03-93 66V 15 Ż DM
24 9 1839 Klewań Marcin Kobyliński par. Klewań 38 Andrzej Joanna Andrzejewska Domicella Bzowska par. Klewań 25 Jan Marianna Mulner 879 135V 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0137.htm
29 4 1851 Krzemieniec Józef Rekonwald Ludwisze 20 Franciszek Balbina Andrzejewska Józefa Popławska Ludwiszcze 18 Wincenty Marianna Tysowska Marceli Grudzewski, Hieronim Krzaczkowski 426-1-24 33V 7 T DM
24 10 1854 Krzemieniec Stanisław Jakubowski Bacaje, par.Szumsk 25 Jan Marianna Kretowicz Zofia Rekonwald par.Krzemieniec 19 Franciszek Balbina Andrzejewska 0.1-26 40R 14 T
24 1 1854 Krzemieniec Hilary Popławski Ludwiszcze 21 Józef Domicella Andrzejewska Adela Wyżykowska Ludwiszcze 17 Kazimierz Cecylia Giżycka 0.1-26 34R 2 T
2 6 1857 Lubar Adam Malarewicz Nosówki par. Krasnopol 21 Jan Agnieszka Żurawska Julia Andrzejewska Futor Lubarski 19 Andrzej Regina Jakubowska Jan Pawłowski, Jan Malarewicz, Władysław Korczyński 641-1-17 29R 16 Ż 33 DM
23 7 1867 Dederkały Józef Mierzejewski Dederkały Wielkie 32 Maciej Antonina Olszewska Józefa Andrzejewska Dederkały Wielkie 20 Franciszek Konstancja Bereżecka Franciszek Bułkiewski, Kajetan Mierzejewski 56 131 6 1-41 128R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0069.htm
13 2 1872 Dederkały Franciszek Gordzielewski Suraż, par. Szumsk 28 Klemens Kunegunda Rowińkowska Katarzyna Andrzejewska Dederkały Wielkie 23 Franciszek Konstancja Bereżecka Wincenty Jałkowski, Ambroży Brojak, Ludwik Kowalewski 57 314 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0170.htm
13 2 1872 Dederkały Franciszek Gordzielewski Suraż, par. Szumsk 28 Klemens Kunegunda Rowińkowska Katarzyna Andrzejewska Dederkały Wielkie 23 Franciszek Konstancja Bereżecka Wincenty Jałkowski, Ambroży Brojak, Ludwik Kowalewski 426-1-66 36R 2 T 85 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9W2M?i=84&cat=306849
19 10 1875 Szumbar Aleksander Wojciechowski Sosnówka 25 Jan Karolina Andrzejewska Feliksa Osińska Nowystaw 18 Eliasz Karolina Kretowicz Adam Olszewski, Narcyz Micherski 626 62 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0033.htm
18 10 1887 Szumsk Józef Dobrowolski Waśkowce 19 Piotr Rozalia Kowalewska Marianna Andrzejewska Szumsk 20 Franciszek Konstancja Bereżecka Józef Kowalski, Antoni Kucharski 01-232 128R 17 T DM 996
23 6 1889 Szumsk Michał Supiński Obycz 28 Marcin Marianna Supińska Karolina Mierzejewska Rochmanów 18 Józef Józefa Andrzejewska Antoni Mierzejewski, Ignacy Supiński 1-232 47R 23 T DM 914
18 1 1904 Ołyka Michał Skrzypczak Stanisławka 36 Izydor Marianna Andrzejewska Marianna z Gałkowskich Szczupak Nowosiółki 23 Jan Marianna Mikulska 984 52 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0052.htm
5 9 1904 Ołyka Klemens Richter Stanisławka 39w Jan Marta Karesz Zofia Skrzypczak Stanisławka 29 Idzi Anna Andrzejewska 984 59 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0059.htm
10 9 1906 Ołyka Józef Szender Borbin 24 Paweł Julianna Prydiuk Julianna Andrzejewska Bakoryn 23 Antoni Marianna Brunowska 1019 299 39 MO
4 2 1907 Ołyka Wiktor Plata Ołyka 40 Franciszek Petronela Kuszewska Cecylia z Murawskich Iliaszewicz Ołyka 37 Józef Maria Andrzejewska 1019 437 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0234.htm
5 10 1908 Horochów Jan Szuryńska kol. Boroczyce 23 Władysław Julianna Czyżewska Stanisława Kasprzyk kol. Boroczyce 21 Józef Maria Andrzejewska 994 35 15 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0045.htm
28 9 1908 Horochów Tomasz Kasprzyk kol. Boroczyce 25 Józef Maria Andrzejewska Józefa Szuryńska kol. Boroczyce 18 Władysław Julianna Czyżewska 994 35 14 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0045.htm
9 11 1908 Szumsk Stanisław Gordzielewski Suraż 24 Franciszek Katarzyna Andrzejewska Kamila Jastrzembska Huta Stara 24 Antoni Magdalena Stychońska Stanisław Gordziejewski, Józef Jastrzembski 54R 35 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3W6-6?i=657&cat=834000
25 1 1909 Starokonstantynów Adolf Bońkowski Świnna 26 Wojciech Natalia Asłamowicz Józefa Niewidalska Świnna 18 Stanisław Joanna Andrzejewska Mikołaj Tomaszewski, Antoni Woroniecki 17-2-88 54V 6 Ch 109 DM
15 8 1910 Cudnów filia Romanów Józef Ożgo par. Cudnów 19 Jan Ewelina Andrzejewska Emilia Polanowska par. Cudnów 20 Józef Franciszka Butync Stanisław Ożgo, Dionizy Malinowski 178-3-215 313R 28 Ż 589 DM
10 11 1913 Horochów Stanisław Niezabitowski Horochów 29 Jan Rozalia Tyszkiewicz Franciszka Kasprzyk kol. Szeroka 21 Józef Maria Andrzejewska 1045 37 24 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0039.htm
10 9 1916 Kijów, św. Mikołaja Jan Smogorzewski Kijów 34 Marcin Maria Swidzka Maria Malicka Kijów 21 Leontyn Anna Andrzejewska Feliks Baltazarowicz Żurbicki, Sergiusz Matwiejew Malicki 312/1/109 107R 63 m.K JM1
17 2 1924 Berezne Ignacy Szymański 20 Tomasz Franciszka Sobuń Janina Kuriata 21 Adam Anna Andrzejewska Onufry Kuriata, Norbert Feliczkowski 740-4-11 248 7 R AS
20 6 1927 Młynów Jan Olechowicz Murawica 29 Wincenty Karolina Bujak Maria Andrzejewska Murawica 33 w Tadeusz Rozalia Lemieszczuk Piotr Szymanek rolnik z Murawicy, Stanisław Podkowiński z Młynowa 740-6-332 46 16 R AK2

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
102 służąca Wiktoria Andrzejewska 17 Równe Równe 1842 CDIAK DM 1045-2-230
83 Franciszka Andrzejewska służąca skarbnika /kaznaczeja / panna 20 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1844 CDIAK AS 1045-2-235
2 4 Andrzejewska Lukierda c. Szymona, panna 58 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
2 5 Andrzejewska Honorata c. Jana, panna 34 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
2 6 Andrzejewska Franciszka c. Jana, panna (siostra Honoraty) 25 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
3 7 żona Katarzyna zd. Andrzejewska 33 Szumsk Suraż 1881 Równe RK 245-1-34
104 186 Chł. Magdalena Andrzejewska, wdowa 60 Bazalia Czuchele 1888 Żytomierz DM 178-49-67
2 5 Ż. Marianna Andrzejewska 29 Szumsk Waśkowce 1891 Łuck DW
2 7 Ż. Katarzyna Andrzejewska 44 Szumsk Suraż 1891 Łuck DW 35-1-402
42 112 Andrzejewska Katarzyna, wdowa po Leonie 54 Nieświcz Nieświcz 1911 Żytomierz DM 178-49-39
584 258 żona Maria Andrzejewska 46 Bereźnica Sarny 1911 Żytomierz DM 178-49-37
711 4 Andrzejewska Anna, wdowa b/w Bereźnica Huta Niemowicka (Parejma) 1911 Żytomierz DM 178-49-37
721 22 żona Marcelina Andrzejewska 47 Bereźnica Huta Niemowicka (Parejma) 1911 Żytomierz DM 178-49-37
745 80 żona Bronisława Andrzejewska 32 Bereźnica Huta Niemowicka (Parejma) 1911 Żytomierz DM 178-49-37
759 109 żona Elżbieta Andrzejewska 23 Bereźnica Huta Niemowicka (Parejma) 1911 Żytomierz DM 178-49-37
837 25 żona Antonina Andrzejewska 46 Bereźnica Jaźwinki 1911 Żytomierz DM 178-49-37
880 84 żona Marcelina Andrzejewska 38 Bereźnica Janówka 1911 Żytomierz DM 178-49-37
182 79 żona Kazimiera Andrzejewska 47 Beresteczko Kołmaczówka 1912 Żytomierz DM 178-49-48
423 1 żona Maria Andrzejewska 44 Dubno Kryłów 1912 Żytomierz DM 178-03-49
1 4 Andrzejewska Franciszka wdowa 40 Łanowce Szczasnówka 1913 Żytomierz DM 178-49-56
1 4 Andrzejewska Teresa, wdowa 85 Zasław św. Józefa Zasław - Nowe Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61
1 5 Andrzejewska Maria 35 Zasław św. Józefa Zasław - Nowe Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl