Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 99 wyników dla: Garbowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 12 1840 Nowogród Wołyński Brygida Garbowska 6/52 Wyhód c. Piotra i Klary z Marcinowskich 871 101 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0054.htm
15 5 1842 Nowogród Wołyński Agata Garbowska 10/52 Rudnia Talecka córka Mateusza i Tekli z Wachowskich 873 100 106 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0054.htm
21 3 1842 Nowogród Wołyński Marianna Garbowska 1 Rudnia Talecka córka Józefa i Elżbiety z Całków 873 92 61 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0049.htm
8 1 1865 Żytomierz Karolina Garbowska 1 Futor Ejzyka z konwulsji, córka Szymona i Aleksandry z Jasińskich 178-3-61 137V 1 Ż DG
3 5 1912 Sł.Czernicka Maria Mokrzecka 61 Czernicka Słobódka z d. Garbowska, wdowa, synowie: Ludwik, Franciszek, Jan, Hipolit, Antoni, Paweł, córki: Józefa, Wiktoria 30 JZ 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
1 4 1786 Kołomyja Marianna Kozakowska Piadyki 5 Bazyli Helena Garbowska 597L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0003.htm
19 7 1820 Torczyn Julianna Garbowska Szepel Stefan Anastazja Wojciechowska Franciszek Szymonowicz, Wiktoria Solawska 53 b/n Ł EH
7 4 1840 Berezne Wincenty Żygadło Rudnia Siedliska Józef Tekla Garbowska 880 194 R 25
22 1 1840 Nowogród Wołyński Jan Całka Rudnia Talecka Jan Małgorzata Kotwicka Paweł Brzezicki, Tekla Garbowska ż. Mateusza 871 9 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0006.htm
8 2 1840 Nowogród Wołyński Jan Wachowski Rudnia Talecka Stanisław Helena Sawicka Skokowski Jan, Garbowska Tekla, ż.Mateusza 871 11 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0007.htm
29 7 1840 Nowogród Wołyński Aniela Garbowska Rudnia Karpiłówka Antoni Józefa Kuryata 871 39 150 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0021.htm
2 10 1840 Nowogród Wołyński Brygida Garbowska Wyhód Piotr Klara Marcinowska 871 49 188 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0026.htm
26 10 1840 Nowogród Wołyński Urszula Garbowska Majdan Kuleszowski Michał Dorota Borkowska 871 54 209 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0028.htm
7 5 1841 Nowogród Wołyński Marianna Garbowska Rudnia Talecka Józef Elżbieta Całko Skokowski Jan, Skokowska Marianna, ż.Michała 872 23 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0014.htm
3 4 1841 Nowogród Wołyński Paweł Borowski Rudnia Talecka Tomasz Marianna Giżycka Krzeczkowski Dymitr, Garbowska Tekla, ż.Mateusza 872 19 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0012.htm
16 6 1841 Nowogród Wołyński Antonina Garbowska Narajówka Walenty Franciszka Skobelska 872 31 118 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0019.htm
29 6 1841 Nowogród Wołyński Petronella Skokowska Rudnia Talecka Jan Katarzyna Garbowska 872 32 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0019.htm
28 10 1841 Nowogród Wołyński Tekla Miaskowska Michałówka Karol Agnieszka Garbowska Drągowski Woyciech, Całko Regina, ż.Jana 872 50 198 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0029.htm
29 12 1841 Nowogród Woł. Kacper Szpakowski Huta Iwanówka Józef Julianna Garbowska 873 1 1 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0002.htm
7 1 1842 Nowogród Wołyński Paulina Garbowska Huta Kuka Jan Marcjanna Szymanowska Józef Wąchalski, Justyna Brzezicka - żona Pawła 873 2 6 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0003.htm
5 1 1842 Nowogród Wołyński Lucyna Garbowska Rudnia Talecka Maciej Anna Skokowska 873 2 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0003.htm
20 2 1842 Nowogród Wołyński Agnieszka Garbowska Rudnia Talecka Mateusz Tekla Wachowska 873 12 47 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0008.htm
17 1 1843 Nowogród Wołyński Scholastyka Garbowska Karpiłówka Antoni Józefa Kuriata 874 3 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0003.htm
6 10 1846 Nowogród Wołyński Emilia Garbowska Huta Kuka Józef Marianna Szymanowska Pawe?????? Paweł, Błońska Anna, ż.Jana 175 JZ 0
25 8 1847 Nowogród Rozalia Garbowska Kuleszowski Majdan Ignacy Tekla Adamowicz 147 JZ
11 1 1847 Nowogród Feliks Garbowski Rudnia Talecka Józef Elżbieta Całko Wysocki Maciej, Garbowska Tekla, ż. Mateusza 9 JZ
26 1 1854 Bereżnica Salezja Hermaszewska Majdan Sarnecki Wincenty Jagniszka Garbowska 838 258-259 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0138.htm
15 4 1859 Bereżnica Karolina Garbowska Luchcze Kasper Ludwika Niewęgłowska 840 270-271 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0145.htm
1 11 1863 Żytomierz Karolina Garbowska Futor Wasilewskiego Szymon Aleksandra Jasinska Faustyn Mondżewski, Lucjana Kuriatow 178-3-54 75 273 Ż DG
10 12 1866 Olewsk Szymon Siedlecki Wojtkiewickie Budki Jan Lucjanna Garbowska 178-3-57 61V-62R 5 Ż
25 12 1866 Olewsk Ewa Garbowska Rudnia Staryki Mikołaj Marianna Hanuszewicz 178-3-57 63V-64R 11 Ż
21 4 1866 Żytomierz Marianna Garbowska Futor Wyhowskiego Szymon Aleksandra Jasińska [23.04.1866] Antoni Sokołowski i Lucyna Kuriata 178-3-63 25 102 Ż 47 i 48 DG
31 3 1866 Żytomierz Wincentyna Garbowska Futor Ejzyka Andrzej Tekla Jakubowska [24.94.1866] córka mieszczan, Cyryl Balicki i Joanna Garbowska 178-3-63 26 104 Ż 49 i 50 DG
13 5 1866 Żytomierz Marcella Gumowska Futor Ejzyka Jan Marianna Garbowska [15.05.1866] córka 1-dw., Franciszek Popiel i Balbina Żnykrup, asyst.: Walenty Murawski i Petronela 178-3-63 28 118 Ż 53 i 54 DG
19 2 1867 Olewsk Bona Kotwicka Radowelska Słoboda Mamert Lucjanna Garbowska 178-3-57 63V-64R 12 Ż
29 1 1867 Olewsk Franciszek Garbowski Rudnia Staryki Aleksander Ewa Lech szl. Narcyz Garbowski, Klara Garbowska panna 178-3-57 65V-66R 25 Ż
12 4 1867 Olewsk Elżbieta Garbowska Rudnia Staryki Leon Balbina Pawłowska 178-3-57 66V-67R 26 Ż
26 2 1867 Olewsk Franciszka Garbowska Rudnia Staryki Jan Anastazja Lech 178-3-57 66V-67R 30 Ż
24 5 1867 Olewsk Teresa Lech Rudnia Staryki Bernard Agnieszka Garbowska 178-3-57 67V-68R 33 Ż
24 2 1867 Olewsk Ewa Lech Rudnia Staryki Jan Marianna Garbowska 178-3-57 67V-68R 34 Ż
5 6 1867 Olewsk Antonina Dawidowicz Snowidowska Słoboda Atanazy Fruzyna Garbowska 178-3-57 67V-68R 36 Ż
11 9 1867 Olewsk Ewa Garbowska Rudnia Sobicka Jan Agnieszka Janowicz 178-3-57 70V-71R 48 Ż
16 9 1867 Olewsk Marianna Garbowska Rudnia Staryki Maciej Teofila Kotwicka 178-3-57 71V-72R 53 Ż
23 10 1867 Olewsk Wiktor Chmielewski Snowidowska Słoboda Benedykt Marianna Garbowska 178-3-57 71V-72R 56 Ż
20 10 1867 Olewsk Ewa Garbowska Rudnia Staryki Antoni Antonina Lech 178-3-57 73V-74R 63 Ż
10 12 1867 Olewsk Paulina Garbowska Snowidowska Słoboda Tomasz Ewa Hanuszewicz 178-3-57 74V-75R 67 Ż
15 4 1872 Tuczyn Wojciech Gnietecki Kudranka Antoni Antonina Garbowska 686 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0006.htm
12 10 1877 Olewsk Rafał Garbowski Rudnia Staryki Wincenty Agnieszka Hanuszewicz Bernard Lech, Marianna Garbowska ż. Józefa 178-3-57 238V-239R 1 Ż
13 12 1877 Olewsk Joanna Garbowska Radorobla Adam Joanna Namowicz 178-3-57 239V-240R 6 Ż
8 1 1878 Olewsk Marianna Rudnicka Budy Michał Aniela Tyc Jan Rudnicki, Aleksandra Garbowska z. Seweryna 178-3-57 241V-242R 14 Ż
3 3 1878 Olewsk Anastazja Chmielowska Snowidowska Słoboda Benedykt Marianna Garbowska 178-3-57 242V-243R 19 Ż
15 3 1878 Olewsk Feliks Dworecki Rudnia Choczyńska Piotr Kamila Garbowska 178-3-57 244V-245R 28 Ż
14 5 1878 Olewsk Marcjanna Garbowska Rudnia Staryki Piotr Marcjanna Kotwicka 178-3-57 247V-248R 39 Ż
15 6 1878 Olewsk Antonina Garbowska Rudnia Staryki Kazimierz Teresa Garbowska 178-3-57 248V-249R 42 Ż
20 10 1881 Olewsk Albertyna Garbowska Rudnia Lwa Paweł Dorota Kuriata 178-3-57 316V-317R 17 Ż
20 10 1881 Olewsk Stanisława Garbowska Rudnia Lwa Adam Anna Lech 178-3-57 315V-316R 15 Ż
10 4 1882 Olewsk Jan Chmielewski Słoboda Snowidowicka Benedykt Marianna Garbowska 178-3-57 320V-321R 32 Ż
2 4 1882 Olewsk Jan Boczkowski Andrejówka Józef Karolina Garbowska 178-3-57 320V-321R 29 Ż
1 3 1882 Olewsk Zofia Sokołowska Aleksandrówka Józef Franciszka Garbowska 178-3-57 318V-319R 25 Ż
2 1 1882 Olewsk Jan Rudnicki Słoboda Sobiczyńska Adam Aniela Hanuszewicz szl. Mateusz Hanuszewicz, Teresa Garbowska ż. Augustyna 178-3-57 311V-312R 1 Ż
24 4 1882 Olewsk Teodor Garbowski Rudnia Radowelska Piotr Marianna Rękas Kazimierz Rudnicki, Wiktoria Garbowska ż. Piotra 178-3-57 324V-325R 46 Ż
14 9 1882 Olewsk Filomena Garbowska Rudnia Staryki Tomasz Teresa Skurzyńska 178-3-57 332V-333R 76 Ż
1 10 1882 Olewsk Felicjan Jasiński Rudnia Staryki Adam Marianna Garbowska 178-3-57 332V-333R 78 Ż
11 9 1882 Olewsk Józefa Dworecka Rudnia Choszczyńska Piotr Kamila Garbowska Józef Bober, Zofia Hanuszewicz panna 178-3-57 333V-334R 81 Ż
17 1 1883 Tuczyn Petronela Gnietecka Kudranka Antoni Antonina Garbowska Maciej Reszczyński, Józefa Gorajewska 697 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20697/pages/PL_1_436_697_0004.htm
10 1 1897 Tuczyn Czesław Reszczyński Buhryn Maciej Sabina Garbowska 917 2 V-3 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20917/pages/PL_1_436_917_0003.htm
20 8 1898 Tuczyn Maria Garbowska Kudranka Kazimierz Pelagia Kupikowska 937 14V-15R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0015.htm
26 5 1900 Tuczyn Kamila Bagińska Kudranka Czesław Franciszka Kuriata Celestyn Kuriata, Pelagia Garbowska ż. Kazimierza 956 22-23 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0012.htm
4 9 1905 Niewirków Piotr Niżyński Siwki Antoni Sabina Garbowska Adam Kuriata, Apolonia Chorążewska ż. Faustyna 983 39V-40R 156 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0040.htm
20 2 1912 Sł.Czernicka Rafał Ostrzyński Kamienny Majdan Wiktor Adela Wojciechowska Mokrzecki Ludwik, Garbowska Petrunela, z. Adolfa 53 JZ 0 0
1 12 1913 Sł.Czernicka Marian Mokrzecki Kamienny Majdan Józef Helena Garbowska Mokrzecki Ludwik, Paszkowska Maria, ż. Józefa 290 JZ 0 0
20 4 1914 Sł.Czernicka Rafalina Garbowska Kamienny Majdan Jakub Maria Zapolska Mokrzecki Józef, Zapolska Zofia, panna 116 JZ
23 4 1915 Sł.Czernicka Franciszka Smykowska Kamienny Majdan Aleksander Rozalia Garbowska Mokrzecki Józef, Oswiałt Faustyna, ż. Jana 95 JZ
9 6 1915 Sł.Czernicka Bolesław Mokrzecki Kamienny Majdan Józef Bronisława Szilke Garbowski Adolf, Garbowska Maria, ż. Jakuba 122 JZ
24 11 1915 Kijów Św. Aleksandra Janina Krzeszowska Kijów Antoni Zofia Garbowska Grzegorz Garbowski i Wera Garbowska 312/1/129 73V-74R 292 m.K JM1

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
16 2 1830 Żytomierz Paweł Połubiński 26 Jan Marianna Muraszewska Katarzyna Garbowska 24 Wawrzyniec Anna Murawska 178-3-3 19 Ż
10 11 1840 Nowogród Wołyński Karol Miaskowski Kamienny Bród 18 Kazimierz Marianna Słodkowska Agnieszka Garbowska Rudnia Talecka 17 Maciej Rozalia Nazarewicz 871 77 32
7 7 1840 Nowogród Wołyński Łukasz Gągała Słoboda Tomaszówka 20 Michał Barbara Garbowska Katarzyna Wolska Huta Maryanówka 18 Antoni Dorota Wachowska Antoni Olszewski, Gabriel Gągała 871 71 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0038.htm
14 7 1840 Nowogród Wołyński Ignacy Zelazko Huta Maryanówka 20 Tomasz Agnieszka Garbowska Petronella Weselska Huta Kuleszowska 18 Jakub Agnieszka Węglowska 871 72 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0038.htm
2 2 1841 Nowogród Wołyński Józef Szpakowski Iwanówka 40 Kazimierz Marianna Borecka Julianna Garbowska Majdan Kuleszowski 25 Stanisław Ewa Żygadło 872 67 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0038.htm
23 11 1841 Nowogród Wołyński Kacper Ostrowski Fedorówka 20 Szymon Jadwiga Zapolska Krystyna Garbowska Wyhoda 17 Piotr Teresa Mazurenko 872 87 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0048.htm
27 10 1863 Żytomierz Szymon Łagowski Słoboda Kozynka, par.Puliny 26 Wojciech Agnieszka Garbowska Seweryna Dubrawska Żytomierz, par. Żytomierz 18 Józef Balbina Dynowska dw., Józef Weselski, Rafał Szafirowski, Adam Gutowski 178-3-54 104 R 49 Ż DG
14 7 1863 Nowogród Wołyński Teodor Weselski Huta Kuleszowska 20 Mateusz Barbara Dworecka Stefanina Garbowska Majdan Kuleszowski 16 Kasper Agnieszka Lisowska 178-3-152 7 23 Ż 14 MO
25 7 1865 Żytomierz Mieczysław Gumowski Żytomierz 19 Jan Joanna Bielska Marianna Garbowska Żytomierz 19 Adam Anna Popieł (mieszcz.i mieszcz.) Jan Szukiewicz, Benedykt Błocki, Aleksander Kinalewski 178-3-61 125R 63 Ż 141 DG
14 2 1865 Nowogród Wołyński Piotr Lewandowski Słoboda Czernicka 28 Franciszek Klara Karlińska Justyna Garbowska Majdan Kamienny 20 Jan Rozalia Lisowska 178-3-152 42 17 Ż 84 MO
4 7 1865 Nowogród Wołyński Franciszek Stochalski Majdan Kamienny 23 Szymon Tekla Łagowska Katarzyna Garbowska Rudnia Talecka 18 Maciej Anna Skokowska 178-3-152 48 28 Ż 95 MO
17 4 1866 Nowogród Wołyński Wawrzyniec Gongała Marianówka 50w Michał Barbara Garbowska Katarzyna Gajdamowicz Marianówka 25 Stanisław Marianna Wazińska 178-3-152 72 22 Ż 144 MO
24 8 1867 Nowogród Wołyński Franciszek Sztachmalski Horodnica 36 Kazimierz Anastazja Kuriata Aleksandra Garbowska z Perpudow Horodnica 40w Piotr Katarzyna Sokołowska 178-3-152 100 30 Ż 198 MO
22 10 1867 Nowogród Wołyński Jan Adamski Fedorówka 20 Piotr Apolonia Kardas Karolina Ostrowska Huta Użaczyńska 18 Kasper Krystyna Garbowska 178-3-152 105 40 Ż 208 MO
29 10 1867 Nowogród Wołyński Franciszek Grzymała Adamówka 23 Stanisław Elżbieta Anna Garbowska Majdan Kuleszowski 17 Michał Rozalia Borkowska 178-3-152 106 43 Ż 211 MO
12 11 1867 Nowogród Wołyński Antoni Ostrowski Huta Użaczyńska 20 Kasper Krystyna Garbowska Gertruda Lewandowska Majdan Kamienny 19 Franciszek Klara Karlińska 178-3-152 108 47 Ż 215 MO
12 10 1869 Nowogród Wołyński Karol Mokrzycki Słoboda Czernicka 25 Klemens Magdalena Polańska Marianna Garbowska Rudnia Talecka 18 Maciej Anna Skoczek 178-3-152 153 30 Ż 300 MO
1 11 1869 Nowogród Wołyński Kazimierz Hajko Wersznica 20 Piotr Franciszka Sokołowska Tekla Garbowska Użaczyn 18 Adam Marianna Weselska 178-3-152 157 38 Ż 308 MO
15 2 1870 Nowogród Wołyński Grzegorz Zawadzki Majdan Kuleszowski 25 Jan Anastazja Żelazko Rozalia Garbowska Majdan Kuleszowski 20 Ignacy Tekla Adamowicz 178-3-152 169 15 Ż 334 MO
21 6 1870 Nowogród Wołyński Stanisław Drapikowski Karpiłówka 20 Wincenty Katarzyna Bagińska Józefa Wachowska Karpiłówka 17 Józef Marianna Garbowska 178-3-152 182 40 Ż 359 MO
12 2 1884 Tuczyn Rafał Gnietecki Kudranka 22 Antoni Antonina Garbowska Elżbieta Kąsewicz Sobówka 18 Hipolit Kunegunda Grochowska 698 30 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0016.htm
1898 Berezne Wincenty Mucharowski Józefat Aniela Garbowska Natalia Żygadło Nr aktu 18 t. IV 386
10 28 1912 Cz.Słobodka Józef Mądrzejewski Susły 23 Karol Franciszka Nowakowska Wiktoria Mokrzecka Czernicka Słobódka 20 Karol Maria Garbowska Jędrzejewski Jan Mądrzejewski Jan 33 JZ
3 2 1913 Cz.Słobodka Hipolit Mokrzecki Czernicka Słobódka 29 Karol Maria Garbowska Rafalina Kamińska Tartak 22 Franciszek Magdalena Rudnicka Tymiński Jan Bilecki Celestyn 3 JZ

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
64 147 Garbowska Katarzyna wdowa 68 Korzec Przedm. Zaruwie 1885 Równe DW
65 149 Garbowska Józefa M praw. 40 Korzec Przedm. Zaruwie 1885 Równe DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl