Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 140 wyników dla: Syczewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 3 1833 Łuck Tekla Syczewska 30 Łuck mężatka 370 6 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0005.htm
9 7 1837 Młynów Teresa Dębowska 40 Młynów 1.v. Syczewska, 2.v. Dębowska, mąż Paweł Dębowski, dzieci: Szczepan, Marcin, Wiktor, Elżbieta, Anna, Małgorzata 823 201R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0209.htm
20 4 1838 Wieledniki Teresa Syczewska 21 Hamarnia Pełczańska mąż Stefan Syczewski 178-3-6 437R 14 Ż MW
5 3 1847 Wieledniki Anna Syczewska 4 Rudnia Frankówka córka Mikołaja i Elżbiety 178-3-19 453V 11 Ż MW 0
24 6 1847 Wieledniki Marianna Syczewska 57 Hutlanka z Lipickich 178-3-19 454V 22 Ż MW
29 3 1859 Wieledniki Aniela Syczewska 7 Rudnia Hutlanka córka Bazylego iAntoniny z Lisowskich 178-3-50 625V 13 Ż MW
30 3 1859 Wieledniki Anna Syczewska 2 Rudnia Hutlanka córka Macieja i Heleny z Baszyńskich 178-3-50 625V 14 Ż MW
3 2 1859 Wieledniki Eudokia Syczewska 50 Rudnia Hamarnia Łuhińska z Rychwalskich 178-3-50 626R 19 Ż MW
23 1 1859 Wieledniki Katarzyna Syczewska 1,5 Hamarnia Łuhińska córka Pawła i Franciszki Rychwalskiej 178-3-50 626R 21 Ż MW 0
7 11 1863 Wieledniki Helena Syczewska 35 Bołsuny z Szatiłów 178-3-56 21R 29 Ż MW
27 3 1864 Wieledniki Katarzyna Syczewska 4 Hutlanka córka Macieja i Heleny 178-3-56 40R 32 Ż MW 0
20 7 1864 Wieledniki Prakseda Syczewska 6/12 Rudnia Hutlanka córka Grzegorza i Pawliny 178-3-56 41V 51 Ż MW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
12 5 1835 Młynów Zofia Kowalska Młynów Antoni Aleksandra Aleks Baranowski, Agnieszka Rojewska, Jan Siedlewski, Teresa Syczewska 821 179V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0182.htm
7 3 1837 Młynów Wiktor Dębowski Młynów Paweł Teresa Jan Grzybowski, Apolonia Wrześniowska, Jóżef Buderkiewicz, Anna Syczewska 823 190V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0199.htm
9 5 1838 Młynów Teofila Sowińska Młynów Ignacy Anna Konstanty Gilewicz, Anna Syczewska, Józef Budyrkiewicz, Petronella Brzozowska 824 139V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0141.htm
19 2 1838 Wieledniki Maksymilian Smyk Hamarnia Pełczańska Teodor Ewa Syczewska 178-3-6 425R 19 Ż MW
14 9 1838 Wieledniki Tekla Jurczak Rudnia Pełczanka Ignacy Anna Syczewska bliźnięta 178-3-6 430R 64 Ż MW
14 9 1838 Wieledniki Helena Jurczak Rudnia Pełczanka Ignacy Anna Syczewska bliźnięta 178-3-6 430V 65 Ż MW
19 11 1838 Wieledniki Marianna Rychwalska Grabarka Wawrzyniec Pawlina Syczewska 178-3-6 431V 74 Ż MW
28 12 1839 Wieledniki Julia Syczewska Rudnia Łuhińska Tomasz Marianna Rychwalska 178-3-9 378V 14 Ż MW
13 2 1840 Malin Katarzyna Syczewska Syczów Słoboda Dionizy Wiktoria Maleniecka Jan Szmet, Agnieszak, Franciszka Malinicka, małżonka, chrz. 13.02.1840 178-51-456 1V 2R 4 Ż BS 5-6
21 2 1840 Malin Marcin Mordalewski Ostrów huta Tadeusz Hanna Siewko Grzegorz Syczewski, Anastazja Syczewska, ż. Konrada, chrz. 21.02.1840 178-51-456 2R 2V 6 Ż BS 6-7
25 2 1840 Malin Marianna Syczewska Korolówka Rudnia Tomasz Hanna Murgo Joachim Jęko kupiec 3-ej gildii, Tekla Browińska, ż. Wincentego, chrz. 25.02.1840 178-51-456 2V 3R 8 Ż BS 7-8
23 6 1840 Malin Piotr Oborski Czopowska Rudnia NN Petronela c. Teodora Oborska Paweł Szeletycki, Anastazja Syczewska, ż. Konrada, chrz. 23.06.1840 178-51-456 4V 5R 15 Ż BS 11-
10 8 1840 Malin Franciszka Kupniewicz Ostrów Huta Antoni Tekla Jakusiewicz Wojciech Łukasz Bagiński, Anastazja Syczewska, ż. Konrada, chrz. 11.08.1840 178-51-456 5V 18 Ż BS 13
1 11 1840 Wyszewicze  Katarzyna Galicka Krymska Rudnia Bartłomiej Apolonia Syczewska Jan Syczewski, Franciszka Pawłowska, chrz. 3.11.1840 178-51-456 52V 27 Ż BS 117
24 12 1840 Wyszewicze  Adam Malincki Rudeńka Radomilska Wojciech Agnieszka Lisowska Grzegorz Czernenko, Tekla Syczewska, chrz. 25.12.1840 178-51-456 53V 32 Ż BS 119
15 1 1840 Wieledniki Agnieszka Syczewska Rudnia Hutlanka Stefan Tetiana Smyk 178-3-9 378V 10 Ż MW
10 1 1840 Wieledniki Pawlina Syczewska Rudnia Hutlanka Maciej Helena Baszyńska 178-3-9 378V 11 Ż MW
17 3 1840 Wieledniki Józefa Syczewska Hamarnia Pełczańska Franciszek Aleksandra Baszyńska 178-3-9 380R 34 Ż MW
21 1 1843 Bereżnica Agnieszka Syczewska Majdan Sunia Urban Julianna Gederewicz 829 251R 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0265.htm
31 12 1844 Wieledniki Ewa Jurczak Rudnia Pełczanka Konstanty Pelagia Syczewska 178-3-12 391R 1 Ż MW
15 5 1845 Wieledniki Jan Żurawski Rudnia Przebrodzka Daniel Tekla Syczewska 178-3-12 392V 19 Ż MW
25 4 1845 Wieledniki Marianna Smykowska Hamarnia Pełczańska Teodor Ewa Syczewska 178-3-12 394R 30 Ż MW
20 1 1845 Wieledniki Ewa Rychwalska Rudnia Pełczańska Teodor Anna Syczewska 178-3-12 394R 31 Ż MW
6 8 1845 Wieledniki Wiktoria Syczewska Rudnia Hamarnia Łuhińska Bazyli Eudokia Rychwalska 178-3-12 395V 47 Ż MW
3 2 1847 Korostyszew Julianna Mordalewicz Minijki Feliks Prakseda Syczewska Gabriel Halkiewicz, Marianna Halkiewicz, chrz. 4.02.1847 178-51-548 87V 88R 8 Ż BS 176
17 9 1847 Korostyszew Józef Bilski Korostyszew Mikołaj Aleksandra Syczewska Teodor Konowasław, Żołnierz, Marianna Łagocka, chrz. 18.09.1847 178-51-548 92V 42 Ż BS 186
14 4 1847 Wiszewicze Anna Bagińska Komarówka Łukasz Helena Milewska Michał Pióro, Anna Syczewska, as. Szymon Syczewski, Horpyna Pióro, chrz. 15.04.1847 178-51-548 96R 9 Ż BS 193
26 5 1847 Wiszewicze Marianna Syczewska Krymska Rudnia Bazyli Anna Goraj Andrzej Pawłowski, Marianna Oborska, chrz. 1.06.1847 178-51-548 96V 12 Ż BS 194
10 7 1847 Wiszewicze Antoni Wuchowski Stasiowa Huta Jan Regina Syczewska Jan Dworakowski, Julia Walorek, chrz. 10.07.1847 178-51-548 97V 18 Ż BS 196
24 0 1847 Wiszewicze Karolina Syczewska Krymska Rudnia Jakub Marianna Ludwikowska Feliks Klusko, Justyna Klusko, chrz. 10.08.1847 178-51-548 98R 21 Ż BS 197
9 10 1847 Wiszewicze Franciszka Syczewska Krymska Rudnia Antoni Teresa Pawłowska Andrzej Pawłowski, Anna Syczewska, chrz. 10.10.1847 178-51-548 100V 29 Ż BS 200
24 10 1847 Wiszewicze Rozalia Goraj Krymska Rudnia Bazyli Julianna Syczewska Jan Syczewski, Marianna Syczewska, chrz. 26.10.1847 178-51-548 101R 31 Ż BS 201
10 1 1847 Malin Antonina Syczewska Ostrów Huta Dionizy Wiktoria Mieleniewska Antoni Oborski, Anastazja Syczewska, małżonka, chrz. 13.01.1847 178-51-548 108V 8 Ż BS 224
8 5 1847 Iwanków Kunegunda Górecka Cerkowie Michał Kazimira Cydrowska Wincenty Dąbrowski, Katarzyna Syczewska, chrz. 27.07.1847 178-51-548 119V 12 Ż BS 246
1 10 1847 Chabno Tekla Jarkowska Radcza Stara Konstanty Pelagia Syczewska Paweł Rypiński, Domicella Rypińska, chrz. 4.10.1847 178-51-548 132R 39 Ż BS 271
31 8 1847 Wieledniki Joachim Rychwalski Rudnia Staropełczańska Jakub Tekla Syczewska 178-3-19 449R 33 Ż MW
6 11 1847 Wieledniki Karolina Syczewska Rudnia Hamarnia Pełczańska Józef Tekla Smykowska 178-3-19 450R 42 Ż MW
18 12 1847 Wieledniki Domicela Rychwalska Rudnia Staropełczańska Teodor Anna Syczewska 178-3-19 450V 46 Ż MW
21 1 1851 Wieledniki Wincenty Żurawski Rudnia Przebrodzka Daniel Tekla Syczewska 178-3-31 491V 4 Ż MW
21 3 1851 Wieledniki Józef Linkiewicz Rudnia Syrnica Antoni Franciszka Syczewska 178-3-31 493V 14 Ż MW
24 3 1854 Wieledniki Katarzyna Syczewska Rudnia Frankówka Franciszek Pawlina Sodyl 178-3-38 560V 17 Ż MW
3 6 1854 Wieledniki Aniela Syczewska Rudnia Hutlanka Bazyli Antonina Lisowska 178-3-38 563V 33 Ż MW
18 8 1854 Wieledniki Wincenty Żurawski Rudnia Przebrodzka Daniel Tekla Syczewska 178-3-38 564V 39 Ż MW
9 11 1854 Wieledniki Stanisław Linkiewicz Rudnia Syrnica Antoni Franciszka Syczewska 178-3-38 565V 45 Ż MW
3 12 1859 Beresteczko Franciszek Ksawery Józef Szaszowski Ostrów Jan Anna Syczewska Hilary Korzeniowski kawaler, Pelagia Witosławska z. Wincentego 22 2-3 1 841 114-115 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0063.htm
1 1 1859 Wieledniki Stefanina Syczewska Rudnia Frankówka Franciszek Pawlina Sodyl 178-3-50 604V 1 Ż MW
22 1 1859 Wieledniki Anastazy Żurawski Rudnia Przebrodzka Daniel Tekla Syczewska 178-3-50 605V 7 Ż MW
1 3 1859 Wieledniki Helena Syczewska Rudnia Czerwonka Kacper Tekla Kulesza 178-3-50 607V 16 Ż MW
13 7 1859 Wieledniki Adam Chomutowski Rudnia Średnia Medweżańska Józef Helena Syczewska 178-3-50 612V 38 Ż MW
7 10 1859 Wieledniki Brygida Syczewska Rudnia Czerwonka Józef Katarzyna Linkiewicz 178-3-50 613V 46 Ż MW
4 11 1859 Wieledniki Marcela Rychwalska Rudnia Staropełczańska Jakub Tekla Syczewska 178-3-50 616V 58 Ż MW
22 3 1863 Wieledniki Ewa Synicka Rudnia Hutlanka Grzegorz Pawlina Syczewska 178-3-56 7V 38 Ż MW
25 3 1863 Wieledniki Marianna Syczewska Rudnia Duby Karol Marianna Bazajew 178-3-56 6V 33 Ż MW 0
21 9 1863 Wieledniki Władysław Smykowski Rudnia Wygnanka Seweryn Ewa Syczewska 178-3-56 10V 57 Ż MW
2 9 1863 Wieledniki Jan Rychwalski Rudnia Staropełczańska Jakub Franciszka Syczewska 178-3-56 11V 62 Ż MW
28 12 1863 Wieledniki Tomasz Rychwalski Rudnia Czerwonka Mateusz Marianna Syczewska 178-3-56 13V 75 Ż MW
18 2 1864 Wieledniki Prakseda Smykowska Rudnia Hutlanka Ignacy Pawlina Syczewska 178-3-56 23V 11 Ż MW
21 4 1864 Wieledniki Wiktoria Syczewska Rudnia Czerwonka Kacper Tekla Kulesza 178-3-56 24V 15 Ż MW
1 5 1864 Wieledniki Ewa Rychwalska Rudnia Wygnanka Jan Aleksandra Syczewska 178-3-56 24V 18 Ż MW
5 6 1864 Wieledniki Paweł Sodel Rudnia Przebrodzka Kazimierz Anna Syczewska 178-3-56 25V 24 Ż MW
13 8 1864 Wieledniki Marianna Syczewska Rudnia Hutlanka Eliasz Marianna Rypińska 178-3-56 27V 31 Ż MW
25 8 1864 Wieledniki Ludwika Syczewska Rudnia Wygnanka Bazyli Antonina Lisowska 178-3-56 27V 34 Ż MW
14 12 1864 Wieledniki Marianna Linkiewicz Tartak Rudnia Antoni Franciszka Syczewska 178-3-56 29V 45 Ż MW
25 12 1864 Wieledniki Ewa Polanowska Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 44V 5 Ż MW
1 1 1864 Wieledniki Jan Chomutowski Futor Lisnica? Józef Helena Syczewska 178-3-56 51V 41 Ż MW
21 2 1865 Żytomierz Antonina Żytomierz Anna Syczewska nieślubna córka, Dawid Ulianow podoficer, Cecylia Zabrodzka 178-3-61 9 40 Ż DG
11 12 1866 Wieledniki Marianna Rychwalska Hamarnia Pełczańska Jakub Tekla Syczewska 178-3-56 82V 7 Ż MW
11 11 1866 Wieledniki Aleksander Polanowski Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 85V 25 Ż MW
15 2 1866 Wieledniki Paweł Chomutowski Rudnia Średnia Medweżańska Józef Helena Syczewska 178-3-56 68V 25 Ż MW
18 6 1866 Wieledniki Julianna Syczewska Hamarnia Łuhińska Paweł Brygida Synicka 178-3-56 69V 32 Ż MW
18 7 1866 Wieledniki Teofila Godlewska Berezowy Grud Sylwester Marianna Syczewska 178-3-56 70V 38 Ż MW
11 11 1866 Wieledniki Marianna Rychwalska Rudnia Czerwonka Maciej Marianna Syczewska 178-3-56 71V 45 Ż MW
19 1 1867 Wieledniki Domicela Syczewska Hamarnia Pełczańska Bazyli Antonina Lisowska 178-3-56 82V 9 Ż MW
11 3 1867 Wieledniki Jan Żurawski Rudnia Przebrodzka Jan Marianna Syczewska 178-3-56 83V 17 Ż MW
15 2 1867 Wieledniki Franciszka Syczewska Rudnia Duby Karol Marianna Bozijew 178-3-56 86V 34 Ż MW
17 12 1867 Wieledniki Aleksandra Syczewska Rudnia Duby Grzegorz Anna Zielezińska 178-3-56 92V 69 Ż MW 0
6 12 1868 Wieledniki Marcela Polanowska Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 119V 9 Ż MW
1 1 1868 Wieledniki Ludwik Godlewski Berezowy Grud Bazyli Karolina Syczewska 178-3-56 100V 4 Ż MW
11 2 1869 Wieledniki Anna Rychwalska Rudnia Kowanka Maciej Marianna Syczewska 178-3-56 121V 21 Ż MW
10 3 1869 Wieledniki Grzegorz Rychwalski Rudnia Kowanka Maciej Marianna Syczewska dopisano akt w księdze urodzeń z 1869 roku dnia 14.08.1890 r., chrzest 28.04.1869 178-3-56 123 Ż MW
28 7 1869 Wieledniki Anna Jurkowska Rudnia Łuhinkowska Jan Domicela Syczewska 178-3-56 127V 43 Ż MW
3 8 1869 Wieledniki Aniela Syczewska Hamarnia Pełczańska Jan Marianna Rypik 178-3-56 127V 47 Ż MW
12 9 1869 Wieledniki Marianna Syczewska Rudnia Bokijewska Polikarp Franciszka Synicka 178-3-56 128V 53 Ż MW
30 11 1869 Wieledniki Elżbieta Syczewska Rudnia Czerwonka Józef Katarzyna Linkiewicz 178-3-56 143V 5 Ż MW
15 12 1869 Wieledniki Marianna Polanowska Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 144V 11 Ż MW
25 12 1869 Wieledniki Cecylia Godlewska Berezowy Grud Sylwester Marianna Syczewska 178-3-56 144V 12 Ż MW
19 11 1870 Wieledniki Teofila Lisowska Berezowy Grud Stanisław Karolina Syczewska 178-3-56 151V 49 Ż MW 0
7 2 1871 Wieledniki Anna Sodel Rudnia Przebrodzka Aleksander Marianna Syczewska 178-3-56 167V 10 Ż MW
15 5 1871 Wieledniki Antoni Jurkowski Rudnia Łuhinkowska Jan Domicela Syczewska 178-3-56 172V 39 Ż MW
15 10 1871 Wieledniki Teofila Syczewska Hamarnia Pełczańska Jan Marianna Rychwalska 178-3-56 176V 62 Ż MW
12 9 1871 Wieledniki Piotr Polanowski Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 176V 63 Ż MW 0
14 5 1871 Wieledniki Marianna Syczewska Rudnia Kobylin Kacper Tekla Kulesza 178-3-56 178V 74 Ż MW
18 11 1871 Wieledniki Michalina Syczewska Hamarnia Pełczańska Sylwester Apolonia Ligicka 178-3-56 178V 76 Ż MW
15 11 1871 Wieledniki Teofila Ligicka Rudnia Makakowska Bazyli Tekla Syczewska 178-3-56 178V 77 Ż MW
10 9 1872 Wieledniki Szczepan Rychwalski Hamarnia Pełczańska Jan Krystyna Syczewska 178-3-56 196V 52 Ż MW
30 9 1872 Wieledniki Marianna Jurkowska Rudnia Łuhinkowska Jan Domicela Syczewska 178-3-56 197V 57 Ż MW
20 4 1873 Wieledniki Marianna Chłań Rudnia Łuhinkowska Andrzej Prakseda Syczewska 178-3-56 213V 26 Ż MW
24 5 1873 Wieledniki Feliks Sodel Rudnia Przebrodzka Symeon Katarzyna Syczewska 178-3-56 214V 34 Ż MW
4 6 1873 Wieledniki Piotr Rychwalski Rudnia Kowanka Maciej Marianna Syczewska 178-3-56 215V 42 Ż MW
20 6 1873 Wieledniki Rozalia Syczewska Rudnia Czerwonka Kacper Tekla Kulesza 178-3-56 218V 59 Ż MW
28 7 1873 Wieledniki Anastazja Syczewska Hamarnia Łuhińska Paweł Brygida Synicka 178-3-56 222V 79 Ż MW
15 3 1874 Wieledniki Marianna Syczewska Żydowa Jan Anna Synicka futor Żydowa 178-3-56 235V 16 Ż MW
31 3 1874 Wieledniki Pawlina Likowska Berezowy Grud Stanisław Karolina Syczewska 178-3-56 236V 19 Ż MW
15 12 1874 Wieledniki Mikołaj Jurkowski Rudnia Wygnanka Jan Domicela Syczewska 178-3-56 238V 24 Ż MW
2 8 1874 Wieledniki Rafał Polanowski Berezowy Grud Stanisław Wiktoria Syczewska 178-3-56 244V 42 Ż MW
26 5 1874 Wieledniki Jan Rychwalski Rudnia Kowanka Mateusz Marianna Syczewska 178-3-56 245V 45 Ż MW
10 2 1874 Wieledniki Katarzyna Syczewska Rudnia Duby Paweł Marianna Bazaj? 178-3-56 246V 47 Ż MW
17 2 1874 Wieledniki Pawlina Syczewska Rudnia Duby Antoni Antonina Linkiewicz 178-3-56 246V 48 Ż MW
6 11 1874 Wieledniki Marianna Syczewska Hamarnia Łuhińska Franciszek Anastazja Synicka 178-3-56 252V 67 Ż MW
26 9 1874 Wieledniki Stanisław Synicki Rudnia Pełczańska Andrzej Teresa Syczewska 178-3-56 253V 68 Ż MW
26 2 1894 Włodzimierz Anna Danilewicz Włodzimierz Antoni Emilia Matuszyńska Leon Rogucki, Emilia Syczewska ż. Nikifora 812 21-22 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0012.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
6 6 1835 Młynów Paweł Dębowski par. Młynów 50 Grzegorz Teresa Teresa Syczewska z d. Kaminska par. Młynów 36 Fryderyk Anna Jan Jurkiewicz, Szymon Buczkowski 821 187R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0189.htm
20 6 1837 Młynów Leon Grzybowski par. Młynów 19 Jan Anna Elżbieta Syczewska par. Młynów 19 Józef Teresa Kajetan Wojniłowicz, Konstanty Gilewicz, Józef Buderkiewicz 823 197V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0206.htm
20 11 1838 Młynów Jan Szaszewski par. Młynów 32 Stanisław Marianna Anna Syczewska par. Młynów 18 Józef Teresa Hilary Kunicki, Karol Borem, Franciszek Grabowski 824 145R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0147.htm
29 5 1838 Wieledniki Michał Smykowski Maciej Katarzyna Syczewska Marianna Jurczak Michał Joanna 178-3-6 433R 6 Ż MW 0
4 2 1840 Wieledniki Konstanty Jurczak Bazyli Agnieszka Rychwalska Pelagia Syczewska Józef Maria Lipska 178-3-9 382R 3 Ż MW 0
23 6 1840 Wieledniki Maksym Szatyło Tomasz Marianna Pawlina Rychwalska Jan Anna Syczewska wdowiec i wdowa 178-3-9 383R 7 Ż MW
14 5 1844 Dąbrowica Józef Nerodkiewicz par. Dąbrowica 22 Maksymilian Franciszka Markiewicz Eufrozyna Syczewska par. Dąbrowica 19 Bazyli Maryanna Wincenty Heinrych, Jakub Nerodkiewicz, Urban Syczewski 830 114 - 115a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0115.htm
23 4 1844 Żytomierz Ambroży Bagiński 28 Jan Agnieszka Syczewska Marianna Borowska 18 Eliasz Agnieszka NN 178 51 514 21 Ż Ni
12 2 1850 Włodzimierz Bazyli Turowicz Włodzimierz 20 Jan Marianna Syczewska Anastazja Petruszkiewicz Włodzimierz 16 Jan Marianna Szumowska mieszcz. Piotr Weremkowicz, Dymitr Szumowski 863 58 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0034.htm
21 6 1859 Wieledniki Atanazy Lisowski Michał Dominika Syczewska Ewa Jurkowska Bazyli Marta Rypińska 178-3-50 621R 8 Ż MW
12 7 1859 Wieledniki Lambert Jurkowski Andrzej Tetiana Aniela Lisowska Andrzej Domicela Syczewska 178-3-50 621V 10 Ż MW
8 11 1859 Wieledniki Benedykt Smykowski Maciej Katarzyna Syczewska Anna Rychwalska Stanisław Tekla Witkowska 178-3-50 623V 14 Ż MW
22 11 1859 Wieledniki Nikifor Lisowski Teodor Dumna Agnieszka Syczewska Stefan Tetiana Smykowska 178-3-50 623R 15 Ż MW
3 11 1863 Wieledniki Jan Rychwalski Jakub Wiktoria Syczewska Krystyna Synicka Franciszek Marianna Rychwalska 178-3-56 17R 7 Ż MW
24 11 1863 Wieledniki Tomasz Rychwalski Szymon Domicela Kotwicka Ewa Rychwalska Teodor Anna Syczewska 178-3-56 17R 8 Ż MW
5 2 1911 Tbilisi Aleksander Michniewicz pow. Nowogródek, mińska gub. 30 Jan Zofia Syczewska Dominika Lewandowska Płock 26 Józef Julia Podczaska A. Dębski 250 8 Tb
15 6 1916 Kijów, św. Mikołaja Józef Wachowski Kijów 52 Jan Marianna Syczewska Teofila Fabirowska Kijów 38 Eliasz Elżbieta Manska Jan Karolowicz Manski, Antoni Ilicz Pobierowski 312/1/109 101R 39 m.K JM1

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl