Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 101 wyników dla: Danilewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
22 2 1836 Kuniów Marianna Danilewicz 66 Peremorówka wdowa, dwóch synów R 92 V 9 ZP 0
16 4 1836 Sokul Antoni Danilewicz 3 Sokul rodzice: ur. Karol i Aksenia z d. Morozowicz 822 41R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0042.htm
24 8 1837 Kołki Adam Danilewicz 0,5 Majdan Harajmowski r: Józef i Tekla z Sulikowskich; poch: 26.08. 823 86a 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0091.htm
12 3 1842 Wiszenki Kunegunda Danilewicz 74 Rożyszcze z Szawlińskich, "w"; poz. 3s. Karola (ż), Ignacego (k) i Mikołaja (k); poch: 16.03. 828 223R 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0226.htm
6 11 1846 Beresteczko Ewa Danilewicz 39 Kutrów mąż Józef, syn Teodor, córka Marianna 8 28 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0016.htm
26 10 1847 Sielec Michał Brzeziński 50 Sielec sł., z Lemieszowa par. Horochów, żona Lucyna z Danilewiczów, syn Stefan, córki Elżbieta, Domicella i Anna 579 20 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20579/pages/PL_1_436_579_0012.htm
29 11 1847 Przewały Wojciech Głowacki 45 Owłoczym żona Agata Danilewicz 862 442 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0235.htm
29 10 1848 Radziwiłłów Antoni Danilewicz 40 Radziwiłłów wdowiec 834 615 75 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0320.htm
21 9 1849 Korytnica Maciej Danilewicz 36 Uściług chłop stanu wolnego 222 39 25 0
9 8 1850 Katerburg Józefa Konkowska 1,5 Piszczatyńce c. Wincentego i Katarzyny z Danilewiczów 202 322 17
8 1 1853 Białozórka Tomasz Danilewicz 1/12 Mołotków s. Jana i Anny 878 499 2
25 9 1854 Przewały Stanisław Poznański 22 Hajki s. Wawrzyńca i Marianny z d. Danilewicz 866 253 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0134.htm
3 3 1857 Krzemieniec Michał Danilewicz 60 Wesołówka żona Marianna z Jaworskich, syn Bartłomiej 0.1-29 58V 21 T
26 1 1860 Włodzimierz Jan Danilewicz 1 Zimno s. miesz. Michala i Tekli z Kaczorowskich 889 278V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0276.htm
7 8 1861 Włodzimierz Tekla Danilewicz 30 Włodzimierz miesz., mąż Michał, córka Anna 796 80 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0042.htm
29 1 1893 Włodzimierz Ludwik Danilewicz 55 Załuże miesz., wdowiec po Józefie z Zdzichowskich, synowie Grzegorz, Adolf i Onufry, córki Julia i Marianna 811 125 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0064.htm
25 1 1900 Torczyn Adam Danilewicz 21 Ulaniki s. Rudolfa i Antoniny z Biniewskich 954 55 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0030.htm
15 4 1906 Torczyn Józef Niewidok 51 Pasieka Sadowska pruski podd., żona Katarzyna z d. Danilewicz, dzieci z 1-go małż. synowie Michał, Franciszek i Władysław, córki Władysława, Józefa, Waleria i Wanda 1021 48V 8 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0030.htm
13 8 1914 Włodzimierz Aleksander Danilewicz 2,4 Włodzimierz Józefa i Marianny z Pawłowskich 1058 100 125 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0087.htm
26 5 1917 Tbilisi Emilia Danilewicz 79 Tbilisi c. Mikołaja, wdowa po tytularnym radcy 322 204 Tb

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
23 7 1711 Czartorysk Jakub Danilewicz Nowosiółki Walenty Katarzyna Samuel Daniłowicz, Wasia Sachnicka 297-1-185 19R Ł
27 9 1714 Czartorysk Brygida Nowosiółki Walenty Katarzyna Samuel Danilewicz, Barbara Sachnicka 297-1-185 22R Ł
17 11 1717 Czartorysk Grzegorz Michał Olko Nowosiółki Walenty Katarzyna Samuel Danilewicz, Wosia Sachnowa 297-1-185 24V Ł
11 8 1721 Czartorysk Anna Danilewicz Nowosiółki Walenty Katarzyna Jan Anczuk, Wasia Sachabór 297-1-185 28V Ł
11 7 1812 Torczyn Agnieszka Dorosz Torczynskie Budki Jan Marianna Łukasz Danilewicz, Rozalia Grodzka, asysta Franciszek Szczerski, Wincenta Dąbska 5 29 EH Ł
30 10 1830 Krzemieniec Szymon Gudziński Krzemieniec IN Teresa s. z nieprawego łoża, Józef Danilewicz i Rozalia Mruczkowska 01-3 139V 187 T 642 DM
8 6 1832 Sokul Jan Antoni Danilewicz Sokul Karol Aksenia Morozewicz Szymon Byszkarczuk, Aleksandra Morozowicz Szymona małżonka, Teodor Przeszkar, An 818 44R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0050.htm
30 12 1834 Sokul Tomasz Danilewicz Sokul Karol Oksenia Morozowicz Tomasz Judycki, Aleksandra Morozowicz Semena małżonka, Szymon Łączyński, Mariann 821 42R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0043.htm
3 11 1840 Krzemieniec Karol Stokowski Wesołówka Piotr Katarzyna Danilewicz 871 383 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0201.htm
27 1 1841 Włodzimierz Michał Stachurski Włodzimierz Franciszek Ewa Danilewicz Jan Maścicki, Józefa Doje ż. Augusta 856 5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0003.htm
17 9 1841 Włodzimierz Józef Borusiewicz Włodzimierz Marcin Anastazja Szumowska Gmytro Danilewicz, Wiktoria Osypowicz ż. Stefana 856 25 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0013.htm
21 10 1843 Włodzimierz Waleria Ossypowicz Włodzimierz Stefan Wiktoria Zacharewicz Dominik Danilewicz. Prakseda Nikońska ż. Grzegorza 858 23 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0013.htm
20 12 1846 Biała Cerkiew Marianna Danilewicz Biała Cerkiew Aleksander Katarzyna Hussarowska Stanisław Nowiński, Konstancja Wernicka, asystowali Romuald Wernicki, Anna Kosacka,Ferdynand Kosacki 178-51-548 1V 5 Ż BS 4
15 1 1850 Włodzimierz Paweł Pietrusiewicz Włodzimierz Szymon Michalina Danilewicz wolny Wincenty Stachurski, Marianna Stachurska panna 786 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20786/pages/PL_1_436_786_0002.htm
9 12 1850 Sielec Anna Danilewicz Czerczyce Michał Tekla Kosiatowska 582 22-23 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20582/pages/PL_1_436_582_0012.htm
24 10 1851 Przewały Feliks Danilewicz Stawki Antoni Joanna Prokopowicz 864 214-215 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0116.htm
26 2 1852 Włodzimierz Aleksander Danilewicz Włodzimierz Mikołaj Prakseda Hajdukiewicz 788 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0004.htm
16 9 1852 Włodzimierz Józefa Potrasewicz Włodzimierz Szymon Michalina Danilewicz mieszcz. Klemens Weremkowicz, Marianna Weremkowicz ż. Aleksandra 788 26-27 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0014.htm
23 7 1854 Katerburg Stefan Christofer Konkowski Katerburg Wincenty Katarzyna Danilewicz 202 152-153 13
1 5 1858 Opalin Antonina Pastryk Piskarówka Fryderyk Franciszka Chorąża Łazarz Danilewicz, Karolina Ryl mężatka 535 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20535/pages/PL_1_436_535_0003.htm
30 4 1859 Włodzimierz Stanisław Danilewicz Włodzimierz Dominik Teresa Terpiłowska 795 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0008.htm
9 12 1859 Krzemieniec Joanna Kuczakowska Huta Stożecka Antoni Apolonia Minkowska Jan Kuczakowski, Józefa Danilewicz ż. Józefa 0.1-32 29V-30R 85 T
27 4 1861 Krzemieniec Katarzyna Danilewicz Huta Stożecka Bartłomiej Józefa Konach 0.1-34 16V-18R 39 T
27 8 1863 Torczyn Augustyn Hyrycz Usicze Paweł Kamila Szyszko Gabriel Tyszecki, Marianna Danilowicz (Danilewicz?) ż. 649 36 EH
20 1 1874 Tuczyn Marcelina Głuchowska (Grochowska) Woskodawy Dominik Krystyna Rudo Adam Majewicz, Julia Danilewicz ż. Maksymiliana 688 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20688/pages/PL_1_436_688_0002.htm
30 3 1883 Luboml Aleksander Sielecki Luboml Aleksander Joanna Danilewicz Konstanty Turzański, Maria Szowska ż. Wasyla 326 26 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0014.htm
21 3 1885 Włodzimierz Maria Kopczyńska Włodzimierz Józef Maria Danilewicz 803 14-15 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0008.htm
6 7 1885 Włodzimierz Maria Bielińska Włodzimierz Wiktor Elżbieta Danilewicz 803 34-35 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0018.htm
2 11 1894 Włodzimierz Bronisław Karkuszewski Folwark Tyszkiewicki, par. Litowiż Andrzej Eleonora Gidzińska Andrzej Dębicki, Emilia Danilewicz ż. Antoniego 812 84-85 204 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0045.htm
28 7 1894 Włodzimierz Wiktoria Zajdel Falemicze Fryderyk Katarzyna Zarosińska Antoni Bejner, Anna Danilewicz ż. Grzegorza 812 58-59 138 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0032.htm
26 2 1894 Włodzimierz Anna Danilewicz Włodzimierz Antoni Emilia Matuszyńska Leon Rogucki, Emilia Syczewska ż. Nikifora 812 21-22 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0012.htm
16 7 1894 Torczyn Henryk Danilewicz Ulaniki Jan Weronika Leśniewicz 680 18-19 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0010.htm
15 2 1896 Torczyn Faustyna Danilewicz Ulaniki Jan Weronika Leśniewicz 913 3V-4R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20913/pages/PL_1_436_913_0004.htm
6 9 1898 Torczyn Józef Piotrowski Smolarnia Horodyńska Franciszek Klementyna Hulanicka Konstanty Danilewicz, Zuzanna Hulanicka z. Stanisława 935 17V-18R 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0018.htm
24 12 1898 Torczyn Adam Danilewicz Ulaniki Rudolf Antonina Biniewska 936 1V-2R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0002.htm
15 12 1900 Włodzimierz Alojzy Kondracki Bielin Hilary Julia Danilewicz 958 56V-57R 243 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0058.htm
30 9 1900 Torczyn Regina Danilewicz Bujany Rudolf Antonina Biniewska 954 30-31 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0017.htm
1 1 1901 Torczyn Henryk Leśniewicz Ulaniki Faustyn Jadwiga Jakubowska Longin Leśniewicz, Weronika Danilewicz ż. Jana 955 6-7 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0004.htm
3 5 1902 Torczyn Aleksander Leśniewicz Ulaniki Feliks Henryka Omelańska Jan Danilewicz, Konstancja Malinowska ż. Leona 967 10V-11R 49 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0011.htm
25 6 1908 Horochów Władysław Danilewicz Półhany Karol Franciszka Krupińska 994 17 62 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0021.htm
2 8 1908 Tuczyn Augustyna Danilewicz Tuczyn Ignacy Karolina Kuriata 1029 26-27 62 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0017.htm
2 4 1911 Włodzimierz Bronisław Danilewicz Włodzimierz Leon Wiktoria Kondracka 1038 15V-16R 75 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0019.htm
19 1 1914 Włodzimierz Wołyński Regina Kenig Włodzimierz Jan Petronela Danilewicz 1058 5 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0005.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
9 6 1831 Dubno Ułas Danilewicz unita 44w Teodor Praxeda Skrypturowicz Tekla z Dąbrowskich Krosińska Dubno 30w Józef Prakseda Nowicka Marcin Trześniowski, Zachary Horbaczewski 817 108R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0111.htm
19 11 1833 Krzemieniec Jan Strutyński Krzemieniec 22 Mikołaj Marianna Dobrowolska Pawlina Frankowska Krzemieniec 20 Wincenty Małgorzata Karpińska Łukasz Sędomirski i Antoni Danilewicz 01-5 95V 38 T 825 DM
2 2 1837 Sokul Jan Bogućki Pożarki 26 Kiryk Agnieszka Katarzyna Kądracka Pożarki 19 Stefan Agnieszka Łączynska Franciszek Kaminski, Jan Mikulski, Karol Danilewicz 823 57R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0061.htm
29 1 1839 Wiszenki Józefat Markowski Klepaczów, par. Łuck 24 Grzegorz Apolonia Michalewicz Joanna Kuzikowska Rożyszcze 20 Józef Praxeda Danilewicz Gasper Romanowski, Stanisław Dargiewicz, Jan Dargiewicz 825 57-58a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0059.htm
4 8 1840 Krzemieniec Piotr Stokowski Wesołówka 22 Antoni Rozalia Katarzyna Danilewicz Krzemieniec 19 Jan Domicella 871 400 10
7 7 1840 Radziwiłłów Antoni Danilewicz Radziwiłłów 28 Jan Domicela Jaworska Marianna Bahrynowska Radziwiłłów 19 Józef Helena Kosakowska 826 245 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0246.htm
2 2 1841 Kowel Józef Dąbrowski Lubitów 19 Jan Marianna Danilewicz Franciszka Mikłaszewska Lubitów 19 Wincenty Teresa Zielińska 244 14 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0008.htm
29 1 1850 Włodzimierz Michał Danilewicz Włodzimierz 21 Bazyli Julia Borusiewicz Tekla Kaczorowska Włodzimierz 18 Wincenty Marianna Krzeczkowska mieszcz. Andrzej Danilewicz, Kazimierz Gordyjewicz 863 57 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0033.htm
14 7 1857 Korytnica Dominik Danilewicz Włodzimierz 45 Mikołaj Marianna Walczuk Teresa Terpiłowska Piatydnie 25 Franciszek Marianna Rajewska 229 16 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20229/pages/PL_1_436_229_0009.htm
23 11 1858 Włodzimierz Józef Traczyński Dominopol 28 Wincenty Regina Leszpykiewicz Marianna Stachurska Włodzimierz 25 Franciszek Ewa Danilewicz Karol Łazarski, Witalis Romanowski 794 60 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0031.htm
25 1 1870 Szumsk Karol Stokowski Wesołówka, par. Krzemieniec 28 Piotr Katarzyna Danilewicz Franciszka Śliwińska Uhorsk 20 Grzegorz Maria Koczakowska Jan Koczakowski, Piotr Wiszniewski, Piotr Stokowski 1-53 34V-35R 5 T RK
26 11 1872 Tuczyn Karol Dąbrowski par. Tuczyn 22 Antoni Maria Korczewska Antonina Danilewicz par. Tuczyn 18 Maksymilian Julia Laskowska 686 44 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0025.htm
29 5 1877 Cudnów Antoni Zieliński par. Miropol 30 Jakub Aniela Żukowska Katarzyna Danilewicz Wróblówka Andrzej Franciszka Olszamowska 178-3-58 233R 24 Ż 462
17 11 1885 Włodzimierz Jan Janisławski par. Włodzimierz 26 Jan Regina Paszkowska Julia Danilewicz par. Włodzimierz 19 Antoni Joanna Zajączkowska Michał Kopczyński, Maciej Zborowski 803 93 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0047.htm
18 9 1888 Włodzimierz Józef Ciesielski Włodzimierz 29 Michał Apolonia Zdzichowska Julia Szczepińska Włodzimierz 26 Julian Rozalia Berezowska Ignacy Szpotowski, Grzegorz Danilewicz 806 114 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0059.htm
24 10 1893 Torczyn Jan Danilewicz Ulaniki 27 NN Antonina Weronika Leśniewicz Ulaniki 25 Mikołaj Kunegunda Hulanicka 679 45 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0025.htm
16 1 1894 Torczyn Jan Boguszewski Koszów 49w Karol Tekla Żmudzka Feliksa z Siateckich Danilewicz Koszów 29 Ludwik Anastazja Janiewicz Zenon Konopka, Antoni Siedlecki 680 31 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0022.htm
27 8 1895 Torczyn Rudolf Danilewicz Ulaniki 27 NN Antonina Petronela Leśniewicz Ulaniki 23 Mikołaj Kunegunda Hulanicka Joachim Łaskarzewski, Antoni Hulanicki, Jan Danilewicz 912 35a 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20912/pages/PL_1_436_912_0027.htm
5 5 1896 Tbilisi Augustyn Pietrajtis kowieńska gub. 26 Mikołaj Anna Danilewicz Liza (Helena) Galicyna (ewangeliczka - luteranka) 20 Fridrich Karolina Nider Mikołaj Iwanow, Mina Baczjew Omagłobielij 64 9 Tb
8 2 1898 Torczyn Rudolf Danilewicz Ulaniki 26 NN Antonina Antonina Biniewska Bujany 21 Józef Maria Wojcicka 935 27 5
6 2 1900 Torczyn Józef Janiszewski Kolonia Jamki 22 Piotr Bronisława Jaworska Pawlina Siedlecka Ulaniki 17 Piotr Ludwika Danilewicz 954 45 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0025.htm
11 2 1901 Torczyn Konstantyn Danilewicz Ulaniki 30 NN Antonina Anna Wawrzyniecka 16 Antoni Julia Kozłowska 955 41 5
19 2 1902 Włodzimierz Wiktor Izmajłowski-Buła Włodzimierz 35 Mikołaj Marianna Stasiuk Adela Bilińska Włodzimierz 28 Wiktor Elżbieta Danilewicz 971 56V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20971/pages/PL_1_436_971_0068.htm
13 11 1905 Horochów Jan Zacharkiewicz Horochów 25 Wincenty Maria Ligowska Marianna Czerny Horochów 20 Franciszek Wiktoria Kocmata Józef Jakuszewski, Józef Danilewicz 974 38 R 23
22 1 1912 Torczyn Wojciech Paszkowski Ulaniki 30 NN Tekla Helena Siedlecka Ulaniki 20 Piotr Ludwika Danilewicz 1042 49 5 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0029.htm
10 2 1913 Torczyn Kazimierz Siedlecki Ulaniki 27 Piotr Ludwika Danilewicz Zofia Pastryk Bujanie 20 Ludwik Michalina Łaskarzewska 1051 41 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0023.htm
13 1 1913 Włodzimierz Feliks Mołodkiewicz Horodło, lubelska gub. 23 Tomasz Katarzyna Mielech Anna Danilewicz Włodzimierz 19 Antoni Emilia Matuszyńska 1053 116 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201053/pages/1_436_0_0_1053_0059.htm
8 6 1914 Włodzimierz Wołyński Leonard Sosnowski (Sośnicki) Berezowicze, par. Łokacze 25 Leonard Karolina Sinkiewicz Antonina Kopczyńska Włodzimierz 20 Józef Maria Danilewicz 1058 63 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0063.htm
2 4 1915 Torczyn Marian Leśniewicz Ulaniki 31 Mikołaj Kunegunda Ulanicka Benigna Danilewicz Ulaniki 35 NN Antonina 1064 48 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201064/pages/1_436_0_0_1064_0028.htm
20 9 1915 Włodzimierz Stanisław Kopcziński m.Wlodzimierz 32w Józef Marianna Danilewicz Aniela Kraszczyńska fut.Długołoza 21 Ludwik Józefa Zakrzewska Stanisław Kowalski Karol Barabasz 1070 101 13 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201070/pages/1_436_0_0_1070_0054.htm
18 11 1917 Włodzimierz Stanisław Matuszyński w.Bielin 20 Jan Honorata Swirczyńska Sabina Kenig kol.Cieszyn 16 Jan Petronella Danilewicz Stanisław Matuszyński Władysław Oszyński 1076 32-33 30 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0017.htm
6 10 1918 Włodzimierz Wacław Fikejs m.Włodzimierz 29 Wincenty Franciszka Nepowim Walerya Kopczyńska m.Włodzimierz 22 Józef Marya Danilewicz Ambrozy Borowski Franciszek Karkuszewski Michał Lang 1076 52-54 27 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0027.htm http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0028.htm
27 1 1918 Włodzimierz Józef Leszczyński m.Włodzimierz 27 Klemens Anna Łubiara Bronisława Lachowicz m.Włodzimierz 20 Jan Petronella Kopczyńska Józef Danilewicz Leon Stanisławski 1076 42-43 6 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0022.htm
18 2 1919 Tbilisi Ludwik Bolesław Sorokko pow. oszmiański, wileńska gub. 44w Aleksander Elżbieta Popławska Regina Barbara Ejdrygiewicz wileńska gub. 37 Karol Barbara Danilewicz Walenty Niczyperowicz, Maksymilian Zalisz 459 7 Tb
10 2 1924 Aleksandria Józef Papis Augustyna Danilewicz Tuczyn 16 Ignacy Karolina Kuriata 1029 26-27 62 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0017.htm
5 11 1929 Torczyn Władysław Danilewicz Półhany 21 Karol Franciszka Krupińska Antonina Myszkowska 994 17 62 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0021.htm
24 6 1936 Krzemieniec Paweł Danilewicz Tylawka 29 Klemens Helena Sendulska Celina Maria Matusiak Tylawka 26 Wiktor Wacław Eugenia Mentel 23 0
28 5 1939 Aleksandria Leonard Marbosz Augustyna z Danilewiczów Papis Tuczyn 31w Ignacy Karolina Kuriata 1029 26-27 62 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0017.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
168 985 Paweł Danilewicz - Służy 40 Ostróg Hulcza 1813 Ostróg par. DW
2 1 Szlachcic Maksymilian Danilewicz 50 Równe Równe 1862 Równe DW
96 1 Skarbnik Faustyn Danilewicz 46 Równe Równe 1862 Równe DW
144 359 Danilewicz Balbina 34 Korzec Deraźnia Średnia 1885 Równe DW
79 .. 10 ż. Katarzyna ur. Danilewicz .. 20 Torczyn Oderady 1910 Łuck EH


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl