Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1017 wyników dla: Gajewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 6 1762 Szumsk Marianna Gaiewska Gajewska Gajows 14 Huta Franciszkowa rodzice: Kazimierz i Anastazja 297-1-184 55V Ł 127 RK
13 4 1827 Starokonstantynów Dominikanie Dymitr Tomaszewski 60 Nowosielica żona Brygida Gajewska, pozostawił po sobie 3 synów: Józefa, Augustyna, Kazimierza i córkę Mariannę, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 169R 55 Ż 327 KP2
11 7 1827 Starokonstantynów Dominikanie Apolonia Gajewska z domu Kierszni 24 Krasnosiółka mąż Józef Gajewski, zostawiła po sobie syna Jana, przyczyna zgonu: ból wewnętrzny 178-3-93 172R 81 Ż 333 KP2 0
23 4 1828 Kuniów Tekla Okowińska 18 Bołotkowce Sł., zd. Gajewska, zost. męża Jana i córkę Agatę 171-1-1 92V-93R 22 R Mg
5 5 1828 Zasław św. Jana Anna (ur.) Gajewska z domu Nowicka 36 Iwanów mąż Franciszek Nowicki, z połogu 178-3-94 20V 29 Ż 38 KP2
18 11 1828 Zasław św. Józefa ur. Tekla Gajewska 80W Futory córki: Marianna Samborska lat 36, Tekla panna lat 25, z gangreny 178-3-94 62R 78 Ż 120 KP2
23 11 1828 Zasław św. Józefa Katarzyna Gajewska z Giembskich 64W Sławuta ze starości 178-3-94 62V 79 Ż 121 KP2
4 1 1828 Starokonstantynów Dominikanie Marcjanna Gajewska 1,5 Krasnosiółka rodzice ur. Ignacy Gajewski i Marianna Krekowiecka, z wrzodów 178-3-94 168R 4 Ż 323 KP2
15 8 1829 Starokonstantynów Dominikanie Salomea Gajewska 5 Swinna rodzice ur. Wojciech Gajewski, Agata Błocka, z ospy 178-3-95 175v 79 Ż 338 KP2
20 8 1830 Jałowicze Brygida Gajewska 65 Jarosławicze ur., mąż Józef nieżyjący, c. Anastazja Pohorecka 816 247 V 48 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0253.htm
18 8 1830 Lachowce Katarzyna Zagajewska 50 Książęcin ur., z Brzyskich, mąż Szymon, synowie Jan i Piotr, córki Marianna, Franciszka i Helena 171-1-3 119V 48 R DM
4 4 1830 Poryck Konstancja Gajewska 62 Zawidów par. Horochów z d. Piątkowska, wdowa po Janie, synowie Antoni, Franciszek, Stanisław i Tomasz, córki Barbara i Anna (pochowana w Porycku) 845 46R 10 AGAD 50 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0050.htm
28 3 1831 Radziwiłłów Marianna Malinowska 26 Radziwiłłów z domu Gajewska, mąż Antoni 817 222a 37 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0226.htm
24 12 1831 Lachowce Agnieszka Gajewska 50 Denysówka ur., z Popławskich, wdowa po Łukaszu, syn Jędrzej 171-1-4 116V 129 R DM
8 5 1831 Korzec Feliks Pawelec 9/12 Rzeczki syn Stanisława i Teresy z domu Gajewska 245-1-5 89 69 R PW
23 10 1831 Korzec Anna Piasecka 3 Rzeczki córka Piotra i Zofii z domu Gajewska 245-1-5 95 122 R PW
26 4 1832 Ptycza Elżbieta Zagajewska 50 Pełcza z d. Rupnicka, wdowa, nic po sobie nie zostawiła 818 300R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0307.htm
22 5 1832 Ostróg Julianna Zagajewska 6/12 Choteń z ospy, c. wdowy pracowitej Anny 171-1-5 30R 88 R MZ
19 1 1832 Lachowce Helena Zagajewska 2 Książęcin c. Szymona i Katarzyny z Brzyskich 171-1-5 110V-111R 6 R DM
22 4 1832 Lachowce Marianna Gajewska 6 Hulowce c. ur. Wojciecha i Marianny z Janiszewskich 171-1-5 114V 34 R DM
25 11 1832 Lachowce Marianna Gajewska 40 Hulowce ur., z Kwiatkowskich, mąż Wojciech, córki Magdalena, Marianna, Teodora i Anna 171-1-5 121R 85 R DM
4 5 1833 Ostróg Agnieszka Sypek 4/12 Buszcza z kaszlu, r. pracowici Kasper, Katarzyna zd. Gajewska 171-1-6 34V35R 41 R 8421 MZ
12 7 1833 Korzec Adam Pawelec 1 Rzeczki syn Stanisława i Teresy z domu Gajewska 245-1-7 111 66 R PW
18 11 1834 Lachowce Marianna Zagajewska 18 Książęcin od dzieciństwa osierocona, niewiadomych rodziców 171-1-7 108V 39 R DM
21 4 1834 Korzec Marianna Gajewska 8 Hanówka z konwulsji, córka Teodora i Marianny 245-1-8 96r 45 R Na
15 5 1834 Korzec Wiktoria Pawelec 50 Rzeczki z d. Gajewska, mąż Jan Pawelec, synowie Andrzej i Wincenty, córki Elżbieta i Bogumiła 245-1-8 96v 48 R Na
29 1 1834 Zasław św. Jana Katarzyna Gajewska 58 Zasław wdowa po Jędrzeju, synowie Jędrzej i Jan, córka Regina 178-3-100 14R 5 Ż 29 DM
12 4 1834 Dubno Magdalena Gajewska 33 Kniahinin mąż Mikołaj leśniczy, córki Aniela, Julianna, Marcela i Józefa 820 164V 29 AGAD 168 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0168.htm
28 10 1835 Młynów Tekla Gajewska 5 Murawica rodzice: ur. Antoni i Józefa 821 190V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0193.htm
13 11 1835 Młynów Teofila Gajewska 2 Brzuchów rodzice: ur. Antoni i Józefa 821 191R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0193.htm
19 5 1835 Ostróg Grzegorz Makowski 16 Derewiańcze z konwulsji, syn Stanisława i Wiktori zd Gajewska 171-1-8 37R 52 R
1 12 1835 Ostróg Marcin Szydłowski 2/52 Chorów z konwulsji, syn Stefana i Elżbiety zd Gajewska 171-1-8 45V 102 R
4 1 1835 Lachowce Joanna Zagajewska 2/52 Książęcin c. Franciszka i Karoliny z Falińskich 171-1-8 118R 2 R DM
24 7 1835 Tajkury Marianna Gajewska 2 Krajów z kaszlu, c. Wlm. Kajetana i Agnieszki 171-1-8 81V 15 R 9072 DW
28 8 1836 Kuniów Piotr Choina 32 Kamionka wdowa Marcjanna Gajewska R 94 V 28 ZP 0
5 2 1836 Młynów Marianna Gajewska 70 Brzuchów wdowa, dziecko: Antoni 822 167V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0171.htm
3 8 1836 Korzec Józefa Gajewska 1 Korzec z konwulsji, córka Teodora i Marianny z d. Jaszczuk 245-1-10 107v 40 R Na
28 10 1837 Horyńgród Urszula Zagajewska 6/365 Szubków córka Ur. Wojciecha i Salomei 171-1-10 168V 13 R Mg
29 12 1839 Równe Teodozja Gajewska 60 Ulbarów mąż Gasper 879 125 V 30
9 3 1839 Bazalia filia Tereszki Katarzyna Gajewska 55 Mońki wdowa, córki Helena, Anna i Karolina 178-3-112 244R 7 Ż 469 DM
29 1 1840 Korzec Marianna Piekarz 24 Rzeczki z domu Gajewska, mąż Wincenty, syn Jan 871 164 10 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0086.htm
5 4 1840 Korzec Katarzyna Gajewska 66 Rzeczki z domu Zielińska, wdowa po Józefie 871 172 42 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0090.htm
29 11 1842 Horyńgród Anna Zagajewska 2,5 Szubków c. Wojciecha i Salomei 881 234 R 19 AGAD DW
28 11 1842 Miropol Petronela Gajewska 9/12 Miropol c. Pawła i Marianny z Krzyształowskich 873 442 120 AGAD 231 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0231.htm
9 1 1843 Dubno Katarzyna Gajewska 3 Dubno c. hrażdan Antoniego i Józefy z Kowalowskich 829 14R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0014.htm
23 9 1843 Miropol Paulina Gajewska 3/12 Miropol c. Pawła i Marianny z Krzyształowskich 874 428 45 AGAD 214 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0214.htm
15 5 1845 Sielec Jędrzej Koziurczuk 55 Sielec ż.Magdalena z d. Gajewska, syn Wawrzyniec, córki Agnieszka, Karolina, Marianna 577 20 16 AGAD 11 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20577/pages/PL_1_436_577_0011.htm
18 1 1845 Cudnów Zuzanna Gajewska 3,5 Futor Borejki c. 1-dw. Piotra i Katarzyny z Kwiecińskich 178-3-12 212V 9 Ż DM
20 8 1845 Zasław św. Jana Marianna Zagajewska 1,5 Wojtowce c. 1-dw. Jana i Tekli z Kurzyńskich 178-3-113 81V 39 Ż DM JZ
27 8 1846 Łuck Cecylia Gajewska 89 Boratynek wdowa 382 53 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0030.htm
28 1 1846 Ostróg Gabriel Gajewski 4/12 Ostróg z suchot, matka odnodworka Rufina Gajewska 885 30V 11 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0032.htm
12 4 1846 Ostróg Stefan Szydłowski 60 Chorów z opuchlizny, Pracowity, wdowa Elżbieta zd Gajewska, c. Karolina, Apolonia 885 34V 34 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0036.htm
12 12 1846 Toporyszcze Franciszka Gajewska 3 Toporzyszcze c. Piotra i Marianny z Walendowskich 178-3-15 475R 60 Ż 111 DM
20 9 1846 Starokonstantynów Marianna Gajewska 4 Świnna c. 1-dw., Andrzeja i Heleny z Chodakowskich 178-3-114 51R 97 Ż 85 DM 0
16 3 1847 Korzec Józefa Chudzik 25 Rzeczki z domu Gajewska, mąż Ambroży, córka Barbara 49 PW R
22 1 1847 Ostróg Prakseda Gajewska 70 Ostróg urodz., z Bartosiewiczów, wdowa po Józefie, pozostawiła córkę Marcelinę 171-1-13 32V 11 R DM
17 7 1847 Ostróg Marianna Gajewska 67 Hulcza wdowa po Bazylim Gajewskim, synowie Kasper, Antoni i Stefan, córki Elżbieta, Joanna i Lucyna 171-1-13 41R 80 R DM
13 4 1847 Białogródka Katarzyna Gajewska 81 Puzyrki Wielkie ur., z Bogusławskich c. Benedykta, wdowa po Franciszku, córki Tekla i Marianna 178-3-116 124R 35 Ż DM
13 2 1848 Ostróg Magdalena Gajewska 26 Borszczówka c. prac. Grzegorza i Jozefy z Goralów 171-1-14 33R 27 R DM
16 2 1848 Ostróg Marianna Gajewska 10/12 Borszczówka c. prac. Magdaleny Gajewskiej z nieprawego łoża 171-1-14 33V 29 R DM
26 3 1848 Tajkury Marianna Gajewska 6 Krajów od ospy, c. 1-dw. Kajetana i Agnieszki 171-1-14 66V 8 R 1161 DW 0
25 2 1848 Korzec Teresa Gajewska 94 Horodnica wolnego stanu parafianka 245-1-14 448V 29 R 864 DM
23 4 1848 Korzec Zofia Piasecka 56 Rzeczki z d. Gajewska, wdowa po Piotrze, syn Ludwik, córki Apolonia i Elżbieta 245-1-14 451V 47 R 870 DM
12 8 1848 Korzec Teresa Pawelec 46 Rzeczki epid. cholery, z d. Gajewska, mąż Stanisław, synowie Andrzej, Wincenty i Jan, córka Aleksandra 245-1-14 465R 127 R 897 DM
15 8 1849 Starokonstantynów Anna Gajewska 2,5 Starokonstantynów od suchot, c. chł. Stefana i Apolonii z Woźnych 178-3-118 57R 143 Ż 109 DW
20 11 1849 Białogródka Gajewska 50 Puzyrki Wielkie brak zapisanego imienia, 1-dw., nikogo po sobie nie pozostawiła 178-3-118 579R 88 Ż DM
1 1 1849 Ostróg Emilia Gajewska 2 Buszcza c. Kajetana i Marianny z Szeremetów 171-1-15 41R 2 R 43 DM
14 9 1850 Zasław św. Józefa Katarzyna Nagajewska 6/12 Horodyszcze s.Teodora i Julianny 178-3-119 438V 85 Ż 857 RG
15 9 1850 Zasław św. Józefa Józefa Gajewska 6/12 Zasław Majdan c.nieślubna Reginy Gajewskiej 178-3-119 439R 90 Ż 858 RG
14 6 1850 Ostróg Lucyna Przegodska [Przygodzka] 29 Ostróg z d. Gajewska, mąż Wilhelm, syn Franciszek i córka Helena 171-1-16 147V 61 R 155 DM
9 9 1851 Białogródka Honorata Gajewska 20 Bisóweczka wolnego stanu panna 178-3-120 486R 53 Ż DM
7 12 1851 Korzec Anastazja Rudzyńska 53 Korzec z żółtaczki, z d. Gajewska, mąż Jan, synowie Henryk i Konstanty 178-3-72 128v 90 Ż Na
22 1 1851 Starokonstantynów Józefa Gorczyńska 19 Ohijówka od gorączki, z d. Gajewska, 1-dw., mąż Franciszek, potomstwa nie zostawiła 178-3-120 67R 13 Ż 130 DW
28 11 1851 Tuczyn Anastazja Bagińska 50 Kudranka z d. Nagajewska, m. Maciej Bagiński, s. Jakub, Franciszek, Ludwik, Aleksander, c. Benedykta, Apolonia 171-2-1 86V 19 R 89 BW
24 9 1852 Berezdów Józefa Gajewska 1 Chwoszczówka c. Jana i Konstancji z Jasińskich 171-1-17 342R 44 R 344 DM
23 5 1853 Zasław Katarzyna Adziewicz 29 Zasław z d. Winiarska, mąż Józef Adziewicz, córka z I małżeństwa Antonina Zagajewska 44 JZ 0 0
6 11 1853 Tajkury Łucja Gajewska 7 Nowosiółki c. Kajetana i Agnieszki z Kopyłowskich 171-1-33 138V 25 R 137 BW
15 8 1853 Ostróg Regina Gajewska 70 Borszczówka wdowa, potomstwa nie zostawiła 171-1-33 58R 104 R 58 BW
23 10 1853 Lachowce Julianna Zagajewska 30 Hulowce z Jaskulskich, m. Maciej, s. Franciszek 171-1-33 194R 50 R 192 BW
3 11 1855 Krzemieniec Paulina Gajewska 50 Krzemieniec Mieszczanka stanu wolnego 426-1-27 52V 105 T 211 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4Z-S?i=210&cat=300453
25 2 1856 Łabuń Magdalena Zagajewska 50 Futor Łabuński 1-dw., z Wiszniowskich, wdowa po Florianie, synowie Michał i Jan 178-3-124 681R 12 Ż DM
7 9 1856 Krzemieniec Zofia Gajewska 50 Krzemieniec z d. Zmijewska, 1-dw., mąż Jan, bezpotomna 426-1-28 62R 71 T 282 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHF-D?i=281&cat=300453
12 4 1856 Lachowce Róża Zagajewska 7/12 Książęcin c. Franciszka i Karoliny z Falińskich 171-1-67 602V 26 R 583 DM
26 11 1857 Zasław Józefa Zagajewska 20 Wojtowce z d. Jakubowicz, mąż żołnierz Franciszek Zagajewski 48 JZ
30 5 1858 Zasław św. Jana Julia Gajewska 2 Zasław c. Jana i Ewy z Koseckich 178-3-74 96R 23 Ż 185 DM
22 3 1860 Białogródka Marianna Gajewska 20 Białogródka 1-dw., panna 178-3-75 147R 35 Ż DM
20 8 1860 Starokonstantynów Anna Gajewska 55 Starokonstantynów z d. Wojcieszczyna, wdowa po Janie, syn Antoni, córki Marianna i Aniela 178-3-130 324R 107 Ż 610 DM
14 12 1866 Lachowce Adam Leszczyński 80 Bisówka Wielka szl., żona Domicela Zagajewska 178-3-146 161R 34 Ż DM, J
19 10 1866 Żytomierz Antonina Głuszkowska 75 Żytomierz z d.Gajewska, c.Stefana, ze starości, dw., wdowa po Janie Gajewskim, bezdzietna 178-3-63 141R 326 Ż DG 228
15 11 1869 Krzemieniec Joanna Czugajewska 2 Krzemieniec c. em. szer. Jana i Marianny z Stefańskich 1-48 67V 67 T
10 12 1869 Zasław św. Jana Franciszka Zagajewska 60 Borysów wdowa, pozost. c. Mariannę 685-6-6 189R 36 Ch RG
4 3 1870 Ostróg Adela Gajewska 7/12 Piniowa Góra r. Wawrzyniec, Katarzyna zd Rombult 654-1-56 97 L 2 R MZ
5 1 1871 Jampol Olimpia Zagajewska 3 Olszanica c. chł. Piotra i Elżbiety z Łosińskich 426-1-55 94V 3 T/FS DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QHB-Q?i=491&cat=834012
29 11 1872 Ostróg Kajetan Szermeta 80 Borszczówka wdowa Marianna zd Gajewska, s. Franciszek 654-1-56 77 L 5 R MZ
9 4 1875 Teofipol Marianna Zagajewska 2 Ridkie c. Piotra i Elżbiety Łozińskiej 12 JZ 0 0
29 5 1878 Białogródka Karolina Zagajewska 70 Książęcin z d. Falińska, synowie Michał, Mikołaj, Ludwik, córki Paulina, Konstancja, Maria, Franciszka 43 JZ 0 0
18 12 1878 Krzemieniec Aniela Gajewska 48 Krzemieniec mąż Franciszek - em. żołn., syn Franciszek, córki Julia i Zofia 1-72 33R 79 T
23 2 1878 Horochów Eleonora Gajewska 60 Sielce z Nowickich, chłopka, wdowa 114 80 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20114/pages/PL_1_436_114_0043.htm
10 2 1881 Białogródka Apolonia Zagajewska 2 Okop c. Michała i Anny z Ruczyńskich 17-2-76 6 Ch JZ
24 4 1885 Białogródka Feliksa Zagajewska 3 Okop c. Michała i Anny z Ruczyńskich 31 JZ
10 10 1887 Białogródka Franciszka Ulicka 75 Okopy z d. Zagajewska, wdowa, potomstwa nie pozostawiła 17-2-78 78V 69 Ch 119 DM
7 10 1888 Białogródka Domicela Leszczyńska 76 Hulowce z d. Zagajewska, wdowa, potomstwa nie pozostawiła 17-2-79 56R 68 Ch 110 DM
3 2 1893 Turzysk Rozalia Gajewska 63 Wierzbiczno z d. Staniszewska, wdowa po Paulinie, s. Stanisław, Roch,, c. Aleksandra, Marianna 761 50 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0026.htm
29 7 1894 Turzysk Jadwiga Kordalska 63 Klusk z d. Gajewska, wdowa po Franciszku, s. Stanisław, Józef, Antoni, c. Julia, Rozalia 762 49 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0026.htm
27 11 1894 Luboml Kazimierz Czarnomski 5 Rymacze r. Józef, Adela Gajewska 337 144 93 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0075.htm
22 12 1894 Luboml Adela Czarnowska 11 Rymacze r. Józef, Adela Gajewska 337 149 106 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0079.htm
19 3 1895 Białogródka Bronisława Zagajewska 1 Okop c. Ludwika i Antoniny z Malinowskich 17-2-82 50 Ch JZ
8 4 1895 Białogródka Petrunela Zagajewska 80 Okop z d. Jurkowska, synowie Jan, Józef, Piotr, Wincenty, Franciszek, Andrzej, córki Teofila, Maria, Karolina 17-2-82 62 Ch JZ
2 9 1897 Białogródka Antonina Zagajewska 52 Polachowa z d. Gęsicka, mąż Józef, synowie Feliks, Ignacy, Mikołaj, córki Tekla, Karolina, Petrunela 17-2-83 81 Ch JZ
25 3 1901 Zasław św. Jana Aniela Zagajewska 1,5 Wójtowce c. Józefa i Józefy z Kurzyńskich 17-2-72 29V 18 Ch 574 JZ, DM
30 1 1901 Starokonstantynów Aniela Gajewska 10 Maliszówka c. Kajetana i Marii z Dubilewskich 17-1-505 55V 19 Ch 110 DM 0
13 11 1904 Teofipol Janina Zagajewska 3/12 Ridkie c. Ignacego i Franciszki z Kobylańskich 28 JZ 0 0
19 11 1905 Białogródka Aniela Zagajewska 2 Białogródka c. Józefa i Józefy z Iwińskich 138 JZ 0 0
28 7 1906 Białogródka Aniela Zagajewska 47 Książęcin z d. Jakuszewska, maż Wincenty, synowie: Franciszek, Józef, córki Klementyna, Józefa, Rozalia, Antonina 164 JZ 0 0
25 11 1906 Białogródka Antonina Zagajewska 1,5 Polachowa c. Feliksa i Marianny z Urbańskich 141 JZ 0 0
22 6 1908 Starokonstantynów Maria Gajewska 62 Futory z d. Dubilewska, wdowa, syn Franciszek, córki Maria i Antonina 17-2-88 72R 47 Ch 143 DM
30 12 1908 Starokonstantynów Julia Gajewska 9/365 Świnna c. Franciszka i Anieli 17-1-500 691R 110 Ch 1291 DM
1 12 1909 Cudnów filia Romanów Antonina Syngajewska 60 Słoboda Niwna z d. Chomicz, mąż Antoni, synowie Kalikst, Rafał, Fabian, Wincenty i Witalis, córki Rafalina, Katarzyna i Stanisława 178-3-215 258R 123 Ż 484 DM
9 11 1910 Tajkury Katarzyna Gajewska 65 Nowosiółki z Terleckich, chłopka, mąż Paweł, synowie Antoni, Ksawery, Piotr i Wacław, córki Barbara i Joanna 740-4-694 51 V 59 R
11 1 1912 Białogródka Bronisława Zagajewska 4 Hulowce c. Ludwika i Anieli z Kobylańskich 8 JZ 0 0
29 10 1912 Starokonstantynów Maria Gajewska 4 Starokonstantynów c. Ignacego i Stanisławy z Cybulskich 17-2-89 74R 100 Ch 130 DM 0
25 10 1912 Starokonstantynów Władysława Gajewska 1,5 Starokonstantynów c. Ignacego i Stanisławy z Cybulskich 17-2-89 73V 97 Ch 129 DM
23 6 1912 Starokonstantynów Anna Gajewska 3/12 Starokonstantynów c. Jana i Franciszki z Gryszczuków 17-2-89 67R 58 Ch 116 DM
21 11 1913 Gródek Karol Biniecki 80 Kupin żona Marianna Gajewska, syn Antoni, córka Anna 246 JZ
28 2 1914 Horodnica Franciszka Gajewska 87 Lubtów z d. Dąbrowska, synowie Franciszek i Józef, córka Klementyna 178-3-181 210R 15 Ż 415 DM
28 4 1915 Tajkury Wincenty Mikołajewicz 21 Zdołbunów s. Macieja i Magdaleny z d. Gajech [Gajewska?] 740-4-697 162R 37 R 143 BW
14 2 1916 Białogródka Antonina Zagajewska 62 Książęcin z d. Ostrowska, synowie: Michał, Józef, Andrzej 19 JZ 0 0
7 3 1916 Starokonstantynów Teodor Sałaciński 70 Starokonstantynów żona z powtórnego małżeństwa Justyna Gajewska i syn po I-żonie Antoni Sałaciński 17-2-90 94R 28 Ch 178 DM
9 8 1917 Starokonstantynów Marcelina Gajewska 6/52 Starokonstantynów c. Pawła i Józefy z Górskich 17-2-90 172R 82 Ch 317 DM
9 4 1917 Tajkury Julia Gajewska 1 Nowosiółki c. Piotra i Karoliny Czapek 740-4-697 253V 25 R 220 DM
29 1 1918 Białogródka Karolina Zagajewska 5 Książęcin c. Józefa i Józefy z Metelskich 7 JZ 0 0
17 9 1918 Białogródka Józefa Zagajewska 27 Książęcin z d. Metelska, mąż Jóżef, syn Władysław 69 JZ 0 0
2 3 1920 Starokonstantynów Anna Gajewska 1 Starokonstantynów z gorączki, c. włościan Ignacego i Stanisławy z Cybulskich 17-2-91 176V 123 Ch 313 DM
6 3 1920 Krzemieniec Stanisława Gajewska 34 Krzemieniec z tyfusu, z d. Simaszewska, mąż Piotr, córka Helena 426-1-122 13R 37 T 383 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4XB8?i=382&cat=300453
19 1 1924 Tajkury Maria Gajewska 80 Nowy Dwór z d. Bucel, wdowa, c. Maria, Jadwiga 740-4-698 103V 5 R 104 BW
30 3 1934 Dederkały Katarzyna Piotrowska 61 Michałówka wdowa, córka Michalina Gajewska 5 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 2 1740 Szumsk Antoni Maiewski Majewski Szumsk Maciej Marianna Tomasz Rudzki, Ewa Gajewska 297-1-180 5R Ł RK 10
12 4 1757 Czartorysk Wiktoria Aniela Zagajewska Kościuchnówka Marcin Katarzyna JW Józef Kaszowski, Franciszka Goska, as. Józef Goski, Florencja Kaszowska, Adam Konopacki, Anna Wojnarowska 297-1-185 71V Ł 9265 DW
24 1 1795 Lubar Dominik Wiszniowski Hryniowce Mikołaj Anastazja Gajewska łacina, data chrztu, Piotr Dankowski, Marianna Miałkowska, wszywka karta nr 1 178-51-174 1R Ż Mg 0
30 8 1798 Lubar Jan Pawłowski Lubar Józef Apolonia łacina, data chrztu, Teodor Łopuszański, Anna Zielińska, ass. Andrzej Osiński, Anna Gajewska 178-49-3 606R Ż Mg
17 7 1799 Zasław Św. Jana Jan Bułajewski Wojtowce Józef Franciszka Jan Opałowski Franciszka Zagajewska l.172 JZ 0
9 2 1800 Lubar Apolonia Dorota Gajewska Lubar Ignacy Anna łacina, data chrztu, Michał Wysoczański, Dorota Daszkowska, Antoni Malinowski, Marianna Krajewska 178-51-174 20R-20V Ż Mg
26 12 1800 Lubar Marianna Stefania Zajączkowska Lubar Kacper Marianna Rudnicka łacina, data dopeł. chrztu trzyletniego dziecka, Michał Wysoczański, Anna Gajewska 178-51-174 27V Ż Mg
24 2 1801 Lubar Maciej NN Lubar NN NN łacina, data ur. i chrztu, Antoni Przygocki, Anna Gajewska 178-51-174 30V Ż Mg
13 8 1802 Ostróg Wawrzyniec Krynicki Płużne Zachariasz Marianna Zagajewska Andrzej Za..., Zuzanna Skopska 297-1-136 22 Ł SK
12 2 1802 Lubar Antoni Drochowirecki Lubar Stefan Marianna łacina, chrzest 13.02.1802, Stanisław Boniecki, Anna Gajewska 178-51-174 38R Ż Mg
27 7 1802 Lubar Jakub Sokołowski Lubar Jan Wiktoria Gajewska łacina, data chrztu, Teodor Łopuszński, Ewa Woynarowska 178-51-174 42V Ż Mg
25 1 1803 Ostróg Paweł Paszko Mizocz NN Franciszka Mikołaj Wrzesiowski, Wiktoria Gajewska 297-1-136 29 Ł SK
16 8 1804 Lubar Marianna Zofia Mytkowska Lubar Jakub Marianna Słomczyńska łacina, data chrztu, Piotr Górski, Marianna Marcinowska ass. Szymon Radzikowski, Apolonia Kobylańska, Jakub Dankowski, Marianna Gajewska 178-51-174 62V Ż Mg
27 9 1804 Lubar Jan Onufry Sokołowski Lubar Jan Wiktoria Gajewska łacina, data chrztu, Michał Klaren, Teodora Daszkowska, ass. Teodor Szczerbatowski, Apolonia Wysoczańska, Jan Dobrowlański, Elżbieta Ziembicka 178-51-174 64V Ż Mg
4 5 1805 Sokul Jan Aleksander Błonski Lubliniec, par. Kowel Stefan Elżbieta Gajewska (dop.) Wincenty Rakuza, Olimpia Rakuza panna siostra, Jan Nepo. Wierzbicki, ?? T 813 79a 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0079.htm
5 3 1805 Ostróg Józef Krynicki Płużne Zachariasz Marianna Zagajewska Andrzej Zakrzewski, Marianna Podgruszecka 297-1-136 49 Ł SK
22 8 1805 Lubar Tekla Wiszniowska Lubar Mikołaj Marcjanna Gajewska łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Apolonia Miałkowska, Albert Miałkowski, Agnieszka Myszkowska 178-51-174 73V Ż Mg 168
17 1 1806 Lubar Franciszka Przygodzka Lubar Antoni Marianna Gajewska łacina, chrzest 18.01.1806, Feliks Dobrowolański, Justyna Hosińska 178-51-174 78R 15 Ż Mg 184
30 6 1807 Ostróg Marianna Gajewska Buderaż B... Marianna Jan Tkaczuk, Magdalena ? 297-1-136 66 Ł SK
26 3 1807 Lubar Balbina Sokołowska Lubar Jan Marianna Gajewska łacina, chrzest 27.03.1807, Walenty Szczepański, Magdalena Dobrowlańska 178-51-174 90V Ż Mg 216
28 5 1807 Lubar Anna Gajewska Lubar Tomasz Katarzyna Kunicka łacina, chrzest dziecka w zagrożeniu życia, Jan Owsianicki, Marcjanna ..... ? 178-51-174 92V Ż Mg 221
3 5 1808 Ostróg Jan Kowalski Derewiancze Tomasz Franciszka Jakub Okowiński, Józefa Gajewska 297-1-136 75 Ł 1115 SK
12 12 1809 Ostróg Łucja Marianna Gajewska Buderaż Bazyli Marianna Franciszek Domański, Klara Orłowska 297-1-136 109 Ł 1161 SK
18 1 1812 Ostróg Agnieszka Puszkowska Borszczówka NN Franciszka Łukasz Mrozowski, Józefa Gajewska 297-1-136 173 Ł 888 SK
21 1 1812 Ostróg Józef Maykowski Toczewiki Stanisław Wiktoria Gajewska Jakub Okowiński, Agnieszka Majkowska 297-1-136 174 Ł 889 SK
25 1 1812 Ostróg Józef Maykowski Hucisko Nowomalińskie Stanisław Wiktoria Gajewska Jakub Okowiński, Agata Majkowska 297-1-136 174 Ł 889 SK
0 0 1812 Iwnica Antoni Tołkacz Iwnica Piotr Agnieszka Gajewska wpis do księgi 1858, Filip Gajewski i Anastazja Puchalska z Tołkaczów 178-3-128 727V-728R 11 Ż 1391-1392 DM
5 2 1816 Ostróg Agnieszka Maćkowska Hucisko Nowomalińskie Stanisław Wiktoria Gajewska Grzegorz Gajewski, Katarzyna Wierzbicka 297-1-136 243 Ł CK
13 12 1817 Ostróg Tomasz Iglicki Barszczówka Błażej Rozalia Wierzbicka Wojciech Wachowski, Józefa Gajewska 297-1-136 279 Ł 1009 SK
17 2 1819 Torczyn Konstancja Eleonora Błońska Litwa Stefan Elżbieta Gajewska chrzest 18.02.1819; Wojciech Kozłowski, Helena Lipska, asysta: Józef Błoński, Pe 47a b/nr EH
10 3 1824 Lachowce Franciszka Gajewska Bisówka Dominik Agata Wiszniewska data chrztu; Jan Mysłowski i Aleksandra Korzeniowska 178-51-266 1V Ż 4 DM
17 9 1825 Lachowce Anna Jakubowska Książęcin Jan Agnieszka Oryszewska data chrztu; Michał Medyński i Katarzyna Zagajewska 178-51-266 18V Ż 38 JZ, DM
26 10 1826 Lachowce Józef Piotrowski Książęcin Franciszek Anna Zagajewska data chrztu; Józef Sieszycki i Anna Niewińska, asyst. Franciszek Zagajewski i Marianna Zwięckowska 178-51-266 30V Ż 62 JZ, DM
24 3 1827 Teofilpol Ludwik Krakowski Teofilpol Antoni Agata Gajewska Antoni Mazurkiewicz i Katarzyna Nowotarska 178-3-93 331R 23 Ż DM
14 11 1827 Starokonstantynów Dominikanie Marcjanna Chwat Zasłucza Dymko Marianna Bajbikowa Grzegorz Zielanowski (sławetny), Zofia Gajewska (sławetna) 178-3-93 150R 112 Ż 290 KP2
14 1 1827 Zasław św. Jana Franciszka Hryniewiecka Wojtowce Franciszek Anna Bułajewska Andrzej Zieliński, Marianna Zagajewska 178-3-93 1 4 Ż 4 MO, JZ
29 1 1827 Krasnopol Agnieszka NN Borkowce IN IN NN Adam Zawadzki i Agnieszka Gajewska 178-51-302 2R 4 Ż 4 DM
29 7 1827 Korzec Marianna Gajewska Hanówka Chwedko Marianna Piotr Piasecki i Barbara Turowska zamężna 245-1-1 72V 75 R 143 DM
27 8 1827 Korzec Rozalia Janc Rzeczki Stanisław Marianna Piasecka Szymon Piasecki i Katarzyna Gajewska zamężna 245-1-1 73R 81 R 144 DM
15 2 1828 Kuniów Agata Wowkowiński Bołotkowce Jan Tekla Gajewska ch. 16.03.1828, Ur. Jakub Huczyński, Ur. Helena Kasperska ż. Józefa, asyst.Prac. Szymon Mielniczuk, 171-1-1 56V-57R 15 R Mg
8 4 1828 Zasław św. Jana Stanisław Szumowski Wójtowce ur. Aleskander Kunegunda Zagajewska Ur. Michał Daszkiewicz, Rozalia Opatowska, Gabriel Zieliński Antonina Daszkiewicz panna 178-3-94 5R 12 Ż 7 JZ, KP2
21 5 1828 Zasław św. Jana Julianna Czyż Wójtowce ur. Jacenty Franciszka Błońska Ur. Adam Chełechowski, Marianna Zagajewska, Jan Dzwonkowski Katarzyna Dzwonkowska 178-3-94 5V 15 Ż 8 JZ, KP2
18 3 1829 Lachowce Gabriel Piotrowski Książęcin Franciszek Anna Zagajewska Jan Zawadzki i Elżbieta Kobierska wdowa 171-1-2 87V 22 R DM
27 10 1829 Lachowce Helena Zagajewska Książęcin Szymon Katarzyna Brykowska [Brzyska] Stefan Rudkowski i Teodora Sieszycka ż. Józefa 171-1-2 95V 76 R DM
2 1 1829 Zasław św. Jana Anna Makowska Wójtowce ur. Franciszek Agata Piekarska ur. Jan Dzwonkowski, Marianna Makowska, Bazyli Zieliński, Marianna Zagajewska 178-3-95 4R 1 Ż 4 KP2, JZ
25 10 1829 Starokonstantynów Dominikanie Teresa Bobrowska Krasnosiółka ur. Mikołaj Anna Remiszewska ur. Jan Wojnarowski, Marianna Gajewska 178-3-95 162R 105 Ż 313 KP2
17 3 1829 Ostropol Aleksandra Szkodlarska Ostropol ur. Mateusz Aniela Gajewska ur. Stefan Misiewicz, Rozalia Niedzielska 178-3-95 193v 17 Ż 372 KP2
4 5 1829 Sielec Florian Kozieracki Sielec Andrzej Magdalena Gajewska Józef Adugalski, Elżbieta Drozdowska 844 167 14 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0094.htm
14 6 1829 Korzec Jan Suchodolski Majdan Michijowski Wawrzyniec Rozalia Śliwińska Tomasz Hryniewiecki i Brygida Jankowska zamężna, asyst. Franciszek Leśniewski i Katarzyna Gajewska zamężna 245-1-3 71V 60 R 140 DM
15 8 1829 Korzec Anna Piasecka Rzeczki Piotr Zofia Gajewska Jakub Czarnecki i Oleśka [...] zamężna 245-1-3 74V 77 R 146 DM
10 1 1829 Dubno Julianna Marianna Gajewska Kniahinin Mikołaj Magdalena Wojciechowska Prochor Kielnichow i Honorata Mihalska [Michalska] wdowa 815 185V-186R 8 AGAD 190 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0190.htm
5 4 1830 Ostróg Grzegorz Szydłowski Chorów Stefan Elżbieta Gajewska Satnisław Sangurski, Anna Maciejewska panna 171-1-3 5R 32 R MZ
21 7 1830 Ostróg Ludwik Przewłocki Podobanka Antoni Teresa Tylicka Piotr Sołtan, Tekla Zagajewska żona Tomasza 171-1-3 8R 58b R MZ
5 8 1830 Ostróg Tekla Mackowska Buszcza Kasper Katarzyna Kazimierz Bernacki, Józefa Gajewska 171-1-3 10V 78 R MZ
29 1 1830 Lachowce Franciszka Biskupska Hulowce IN Marianna Biskupska c. panny, Jan Leyman i Marianna Gajewska 171-1-3 96V 6 R DM
8 6 1830 Korzec Feliks Pawelec Rzeczki Stanisław Teresa Gajewska Wojciech Tokarzewski i żona Szymona Janiewicza 245-1-4 64V 72 R 127 DM
16 8 1830 Korzec Apolonia Łozińska Hanówka [Annówka] Teodor Marianna Gajewska Piotr Piasecki i Warka Olszańska ż. Teodora 245-1-4 67R 90 R 132 DM
8 11 1830 Korzec Bazyli Łykus Kobyla Franciszek Dorota Gajewska Kornij Jaśków i Jaryna Zukuniuk ż. Piotra 245-1-4 71V 127 R 141 DM
3 3 1830 Dubno Franciszka Godlewska Spasów Antoni Julianna Sakowska Gabriel Gąglewski i Magdalena Gajewska zamężna 816 114R 21 AGAD 116 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0116.htm
17 4 1830 Dubno Tekla Poroska Warkowicze Karol Joanna Gajewska Mikołaj Piotrowski i Wiktoria Blejder zamężna 816 118V 46 AGAD 121 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0121.htm
6 12 1831 Łuck Mikołaj Hipolit Kaniewski Wólka Hipolit Katarzyna Gajewska Marcin Czepórkowski, Apolonia Barwińska 368 129 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0065.htm
29 7 1831 Sielec ... syn Koziarzewski Sielec Andrzej Magdalena Gajewska Józef Adugalski, Eleonora Drozdowska wd. 846 115V 13 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0118.htm
29 1 1831 Ostróg Józefa Gajewska Borszczówka Grzegorz Józefa Barszczewska Kazimierz Biernacki, Marianna Lityńska 171-1-4 2R 7 R MZ 778
1 1 1831 Zasław św. Jana Stefan Antoni Czyż Wójtowce Hiacynt (Jacenty) Franciszka Błońska Adam Chełkowski i Henryka Rasz panna, as. Jan Nowakowski i Marianna Zagajewska zamężna, Ignacy Butyński i Katarzyna Żukowska 178-3-97 1R 1 Ż DM JZ
21 1 1831 Kulczyny Wincenty Boczkowski Krassówka Wincenty Marianna Gajewska chrzest: 1831.01.22, Ur. Marcin Paprocki, Ur. Izabella Januszewska, wdowa 178-3-97 374V 4 Ż Mg
11 3 1831 Owrucz Grzegorz Puchowski Józefówka Jan Petronela Gajewska 178-3-4 396R 12 Ż MW
28 4 1831 Butowce Jakub Draczewski Medwedówka Mała Teodor Marianna Gajewska Roman Wyżyński i Marianna Rakowska ż. Jana 178-3-97 213V 11 Ż 407 DM
3 9 1831 Cudnów Stanisław Różycki Hłuboczek Jozafat Zofia Gajewska Ignacy Czerwiński i Apolonia Szpakowska ż. Grzegorza 178-3-4 294R 144 Ż 579 DM
11 3 1832 Białogródka Marianna Orłowska Kuczmanówka Franciszek Katarzyna Zagajewska Jan Kryński i Marianna Biskupska ż. Józefa, as. Daniel Mondzelewski i Salomea Zawadzka panna 178-3-98 40V 30 Ż DM
10 7 1832 Ostróg Antoni Roliński Borszczówka Andrzej Julianna Gajewska Ur. Józef Jołtuchow, Bibiana Kus..ka, Ass. Jan Pawłowski, Katarzyna Olszewska 171-1-5 8V 53 R MZ
5 7 1832 Korzec Adam Pawelec Rzeczki Stanisław Teresa Gajewska Wojciech Mondaluk i Franciszka Terlecka ż. Jakuba 245-1-6 65v 58 R Na
27 1 1832 Kulczyny Karolina Roszkowska Dubiszcze Jan Elżbieta Gajewska Tomasz Roszkowski i Marianna Wyszkowska ż. Jana 178-3-98 330R 11 Ż 625 DM
12 2 1832 Ostropol Tekla Szkodlarska Ostropol Mateusz Aniela Gajewska Fortunat Bydłowski i Tekla Polhemówna panna 178-3-98 215V 6 Ż 409 DM 0
18 11 1832 Butowce Elżbieta Dzięgielowska Czerniatyn Wielki Jan Franciszka Gajewska Tadeusz Wysocki i Elżbieta Jaskulska ż. Jana, Sebastian Jaskluski i Marianna Karczewska ż. Ignacego 178-3-98 170V-171R 37 Ż 327-328 DM
24 4 1832 Równe Wojciech Równe IN Motra Bazyli Ignatów i Anna Gajewska 171-1-5 137R 11 R 145 DM
7 6 1832 Dubno Aleksander Sakowski Spasów Jan Marianna Gajewska Michał Stawicki i Marianna Chorbowicz ż. Pawła 818 127V 48 AGAD 135 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0135.htm
15 7 1832 Dubno Bronisława Porowska Kryłów Karol Anna Gajewska Stefan Pawłowski i Marianna Pekulewicz wdowa 818 131R 62 AGAD 138 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0138.htm
24 10 1832 Kodnia Jan Rafał Łoński Wertykijówka Józef Salomea Gajewska Tytus Niemierzycki i Szczęsna Niemierzycka, asyst. Andrzej Niemierzycki i Zofia Matusewicz 178-51-287 29R 26 Ż 32 DM
21 10 1833 Zasław Św. Jana Urszula Bułajewska Wojtowce Eliasz Anna Dzwonkowska Wojciech Nikanyński Marianna Zagajewska, ż. Jana 178-3-99 7R 50 Ż JZ
9 3 1833 Koblin Bolesław Michałowski Murawica Wincenty Julia Krzymińska Jan Markiewicz Kapitan WP, Tekla Marchilewicz, Marek Majewski, Józefa Gajewska 819 201V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0210.htm
27 11 1833 Białogródka Andrzej Orłowski Kuczmanówka Franciszek Katarzyna Zagajewska Józef Biskupski i i Salomea Zawadzka panna 178-3-99 53V 109 Ż DM,JZ
2 6 1833 Lachowce Piotr Piotrowski Książęcin Franciszek Anna Zagajewska Kazimierz Mikulski i Barbara Galińska ż. Jakuba 171-1-6 81V 30 R DM
20 3 1834 Ostróg (Mizocz) Katarzyna Rolińska Borszczówka Jędrzej Julianna Gajewska Jan Bartosiewicz, Prakseda Gajewska 34 O 0
22 6 1834 Ostróg (Mizocz) Julianna NN Borszczówka NN Anna Józef Jołtuchowski, Prakseda Gajewska 60 O 0
8 2 1834 Jałowicze Teofila Gajewska Holeszów Antoni Józefa Nowakowska Szymon Piątkowski, Elźbieta Gobiat ż. Jana 820 241 R 71 138 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0014.htm
7 3 1834 Lachowce Joanna Zaborowska Książęcin Tomasz Marianna Mondzelewska Jędrzej Niemirowiski i Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-1-7 90R 13 R DM
26 12 1834 Lachowce Joanna Zagajewska Książęcin Franciszek Karolina Falińska Kazimierz Mikulski i Anna Malinowska ż. Stanisława, as. Adam Leszczyński i Salomea Lipnicka ż. Jana 171-1-7 98V 65 R DM
21 4 1834 Korzec Józefa Gajewska Brzezówka Teodor Marianna Gajewska Jan Czumak i Anna Michalczuk ż. Makara 245-1-8 70v 45 R Na
24 3 1834 Korzec Aleksandra Górska Balarka Lubtowska Dominik Prakseda Nieczyporowska Szymon Górski i Katarzyna Gajewska ż. Jana 245-1-8 70v 47 R Na
16 11 1834 Korzec Ignacy Metelski Balarka Sapożynka Jan Katarzyna Gajewska Tomasz Hrynowiecki i Brygida Jankowska ż. Andrzeja 245-1-8 82v 120 R Na
20 12 1834 Zasław św. Jana Elżbieta Aniela Janicka Wójtowce Ignacy Rozalia Opatowska Dionizy Bułajewski i Marianna Zagajewska 178-3-100 11R 58 Ż 24 DM
4 5 1834 Sielec Florian Kościuk Sielec Andrzej Magdalena Gajewska Józef Adugalski, Antonina Mandziukiewicz ż. Antoniego 849 137 10 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0078.htm
20 8 1835 Horyńgród Franciszka Swidłowska Szubków Maciej Marianna ch.21.08.1835, Ucz. Maciej Romański, Ur. Agnieszka Chomicka, as. Ur. Jan Łukasiewicz, Ur. Helena Czarnecka, Ucz. Bazyli Woytkowski, Ucz. Marianna Zagajewska 171-1-8 151R 12 R Mg
26 8 1835 Lachowce Marianna Gajewska Hulowce Wojciech Marianna Daniewska Józef Jaśkiewicz i Anastazja Jakubowska ż. Ignacego 171-1-8 113R 40 R DM
13 9 1835 Zasław św. Józefa Aniela Świdbowska Dąbrowa Szymon Rozalia Borzemska Franciszek Chmielowski, Łucja Gajewska 178-3-101 49 111 Ż SK
5 2 1835 Starokonstantynów Antonina Gajewska Ohyjowce Józef Anna Waniewicz Jan Woynarowski, Anna Radzicka 178-3-101 164R 10 Ż 318 CK
29 11 1835 Krzemieniec Stanisław Znamirowski Krzemieniec Paweł Marianna Gajewska JW. Hrabia Gustaw Olizar i Celestyna Ożarowska 426-1-8 23V 121 T/FS 1056 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997S-H?i=1055&cat=300453
19 8 1836 Ostróg Ludwik Sypko Buszcza Kasper Marianna Gajewska Wojciech Sypko i Marianna Podporna 171-1-9 15R 84 R DM
22 4 1836 Białogródka Wojciech Orłowski Kuczmanówka Franciszek Katarzyna Zagajewska Jan Kryński i Franciszka Sławecka ż. Józefa 178-3-106 118V 37 Ż DM JZ
16 11 1836 Lachowce Józefa Piotrowska Książęcin Franciszek Anna Ogajewska (Zagajewska) Jan Zawadzki i Anna Medyńska ż. Jakuba 171-1-9 107R 67 R DM
18 8 1836 Równe Emilia Leśniewska Diatkiewicze Ignacy Tekla Gajewska Wlm Jakub Masiukiewicz Kolegialny Registrator i Wlm Aleksandra Samarska Kolegialna Sekretarzowa 171-1-9 122V 18 R DM
25 3 1837 Łuck Jan Berezowski Łuck Wojciech Marianna Safanowicz Michał Safanowicz, Marianna Gajewska panna 374 13 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0009.htm
12 5 1837 Ostróg Petronela Rolińska Buszcza Andrzej Julianna Gajewska Józef Oborski i Magdalena Rolińska 171-1-10 10R 56 R DM
20 10 1837 Horyńgród Urszula Zagajewska Szubków Wojciech Salomea ch.23.10.1837, Ucz. Franciszek Teodorowicz, Ucz. Agnieszka Słotwińska, as. Ucz. Tomasz Berdecki, Ucz. Anna Teodorowicz 171-1-10 163V 16 R Mg
9 5 1837 Korzec Jan Pawelec Rzeczki Stanisław Teresa Gajewska 245-1-11 81 70 R PW
19 10 1837 Korzec Teresa Łykus Kobyla Franciszek Dorota Gajewska 245-1-11 92 111 R PW
5 9 1837 Krzemieniec Wiktor Dymiński Kołosowa Antoni Ludwika Łotocka Piotr Romer i Katarzyna Gajewska 426-1-11 18V 82 T/FS 157 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQ6D?i=156&cat=300453
14 8 1838 Młynów Marianna Kaznowska Dorohostaje Małe Jan Konstancja Antoni Gajewski, Konstancja Kaznowska, Karol Barcikowski, Józefa Gajewska 824 141R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0142.htm
6 7 1838 Lachowce Pawlina Zagajewska Książęcin Franciszek Karolina Chwalińska Kazimierz Mikulski, Anna Malinowska ż. Bazylego 171-1-11 100 R 38 R ZP 311
21 9 1838 Lachowce Franciszek Medyński Książęcin Jakub Cecylia Zagajewska Jan Zawacki, Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-1-11 102 R 50 R ZP 313
19 11 1838 Lachowce Felicjanna Zagajewska Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Adam Leszczyński, Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-1-11 104 V 65 R ZP 316 0
20 11 1838 Lachowce Feliks Piotrowski Książęcin Franciszek Anna Zagajewska Adam Dzwięckowski, Cecylia Medyńska ż. Jakuba 171-1-11 105 R 66 R ZP 316
31 8 1838 Białogródka Ludwik Orłowski Kuczmanówka Franciszek Katarzyna Zagajewska Marcin Popławski i Franciszka Sławecka ż. Józefa 178-3-110 143V 101 Ż DM JZ
29 9 1838 Bazalia Michał Czyż Kołki Grzegorz Barbara Gajewska ur. Szymon Zawadzki i ur. Urszula Bujalska 170-3-110 246R 86 Ż DM
18 2 1838 Bazalia f. Tereszki Konstanty Lisowski Mońki Karol Anna Gajewska ur. Antoni Wyszowaty i Teodozja Sawicz panna 170-3-110 252V 10 Ż DM
9 9 1838 Zasław św. Józefa Julianna Gajewska Karczma Żychalicha Franciszek Lucyna Ryńkiewicz Michał Jerzemski żonaty i Marianna Oleńska ż. Franciszka 170-3-110 61V 76 Ż 119 DM
2 1 1838 Ostropol Julian Baltazar Łącki Wiszniopol Józef Salomea Gajewska Antoni Kraszewski i Paulina Rzymska panna, asyst. Franciszek Zinkowicz i Jadwiga Kraszewska, Kazimierz Rzymowski i Klemensa Tyszkiewicz panna 178-3-110 276R 2 Ż 542 DM
22 9 1838 Równe Marcjanna Liśniewska Diatkiewicze Ignacy Tekla Gajewska Piotr Jarzębski i Honorata Marcinkiewicz ż. Wojciecha 171-1-11 143R 21 R 147 DM
20 3 1838 Korzec Jan Piekarz Rzeczki Wincenty Marianna Gajewska Antoni Mendaluk i Elżbieta Radiuk panna 245-1-12 65R 42 R 66 DM
30 1 1839 Ostróg Franciszka Sypko Buszcza Kasper Katarzyna Gajewska Wojciech Sypko, Maryanna Podhirnia 879 2 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0003.htm
10 5 1839 Ostróg Apolonia Szydłowska Chorów Stefan Elżbieta Gajewska 879 6 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0008.htm
13 1 1839 Młynów Paulina Hyldybrant Murawica Stanisław Joanna Bazyli Sieklucki, Józefa Gajewska, Michał Borzecki, Agata Sieklucka 825 168R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0175.htm
9 2 1839 Krzemieniec Apolonia Listopadska Podliśce Piotr Salomea Czugajewska sł. Mikołaj Kaliński i sł. Aniela Grudzińska 01-13 5V 21 T 281 DM
15 2 1839 Zasław św. Jana Antoni Gajewski Borysów Sylwester Agnieszka Krasowska Jan Kozłowski i Agata Gajewska panna 178-3-112 3V 9 Ż 8 DM
3 11 1839 Zasław św. Jana Katarzyna Kłosińska Borysów Ignacy Katarzyna Niderowska Marcin Wilczyński i Agata Gajewska 178-3-112 9R 43 Ż 19 DM
6 2 1839 Zasław św. Józefa Dorota Żółkowska Zasław Majdan NN Dorota Żółkowska Ludwik Mierzejewski, Franciszka Gajewska 178-3-112 48R 12 Ż 92 RG
24 9 1840 Lachowce Tekla Medyńska Książęcin Jakub Cecylia Zagajewska Jan Zawadzki, Anna Piotrowska, ż. Franciszka, Michał Zawadzki, Marianna Dzwięcko 880 73 R 63
1 1 1840 Korzec Salomea Samojłowicz Rzeczki Grzegorz Apolonia Gajewska Antoni Mendaluk, Elżbieta Romaniewska żona Józefa 871 107 3 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0058.htm
24 7 1840 Horyńgród Anna Zagajewska Szubków Wojciech Salomea 880 129 V - 130 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0133.htm
29 4 1840 Młynów Katarzyna Gajewska Brzuchów Antoni Józefa Ignacy Skalski, Agnieszka Maszewska 826 180V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0182.htm
9 12 1840 Korzec Marianna Pawelec Rzeczki Stanisław Teresa Gajewska Paweł Piasecki, Marianna Mendaluk żona Antoniego 871 145 140 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0077.htm
23 7 1840 Ostróg Franciszek Roliński Borszczówka Andrzej Julianna Gajewska ur. Maciej Roliński, Marianna Gajewska panna 880 8 R 70 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
7 8 1840 Dubno Antoni Porowski Warkowicze NN Joanna Gajewska s. z nieprawego łoża rekrutki, Franciszek Miaskowski i Julianna Łaskowska ż. Karola 826 145R-145V 49 AGAD 146 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0146.htm
22 8 1841 Tajkury Marianna Łędowska Lidawa Wojciech Wiktoria Zagajewska ur. Józef Śliwiński, Apolonia Iwanicka ż. Andrzeja, as. Andrzej Iwanicki, Anna Rucińska ż. Franciszka 171-1-12 44R 15 R DW 550
26 7 1841 Włodzimierz Anna Szulerowska Ochnówka Franciszek Klara Szujska Karol Cieszkowski, Franciszka Gajewska ż. Tomasza 856 20 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0011.htm
13 2 1841 Kołomyja Katarzyna Zamulińska Piadyki 13 Józef Gunegunda Gajewska Jan Żołobajluk, Helena Hnatiuk 562L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0001.htm
27 2 1841 Lachowce Konstancja Zagajewska Książęcin Franciszek Karolina Chwalińska Bazyli Malinowski, Domicella Leszczyńska ż. Adama, asyst. Adam Więckowski, Anna Malinonowska 178-49-17 4V 18 Ż
20 10 1841 Miropol Albert Władysław Siestrzyński Ulanówka Michał Marianna Nagajewska Wincenty Nagajewski i Helena Raczkowska ż. Teodora 872 370 71 AGAD 196 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0196.htm
20 3 1842 Białogródka Józef Orłowski Kuczmanowka Franciszek Katarzyna Zagajewska Franciszek Słąwecki Marianna Rużycka, wdowa 33 JZ 0
7 1 1842 Beresteczko Marcelina Gajewska Rydków Mikołaj Marianna 4 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%204/pages/PL_1_436_4_0002.htm
19 8 1842 Lachowce Franciszka Szymańska Bisówka Paweł Magdalena Nagajewska 881 121 R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0129.htm
7 2 1842 Miropol Petronela Gajewska Miropol Paweł Marianna Krzyształowska Piotr Sokołowski i Konstancja Szatkowska z Jaworskich 873 381 6 AGAD 197 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0197.htm
13 6 1842 Miropol Antoni Łabęski Miropol Szczepan Krystyna Drągowska Konstanty Terlecki i Marianna Gajewska ż. Pawła, asyst. Augustyn Orański i Marianna Majewska ż. Ignacego 873 391 36 AGAD 202 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0202.htm
4 12 1842 Miropol Franciszek Czmielan Miropol Marcin Marianna Makarewicz Józef Misiurewicz i Marianna Nęcińska wdowa, asyst. Piotr Makarewicz i Marianna Gajewska ż. Pawła 873 403 70 AGAD 209 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0209.htm
20 1 1842 Zasław św. Jana Agnieszka Zielińska Borysów Kazimierz Rozalia Siedlecka Jan Kozłowski, Agata Gajewska 178-51-485 1R 3 Ż 3 RG
19 11 1842 Zasław św. Jana Marianna Zagajewska Wojtowce Jan Tekla Kurzyńska Marcin Zieliński, Tekla Zielińska ż. Franciszka Jan Czyż, Marianna Hryniowiecka, ż. Jędrzeja 178-51-485 9R 51 Ż 11 JZ, RG
2 2 1843 Lachowce Antoni Medyński Książęcin Jakub Cecylia Zagajewska Adam Leszczyński, Elżbieta Gałęcka, ż. Józefa 882 75 V 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0077.htm
18 5 1843 Korzec Antoni Pawelec Rzeczki Maciej Teresa Gajewska 874 193 78 PW 0
1 11 1843 Jampol Karol Zieliński Tychoml Adam Agnieszka Pieszko Jan Kaczanowski, Marianna Gajewska, wdowa 874 668 51 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0337.htm
9 9 1843 Lachowce Marianna Zagajewska Książęcin Franciszek Karolina Felińska Adam Więckowski, Anna Malinowska, ż. Bazylego 882 82 R 50 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0083.htm
1 3 1843 Miropol Konstancja Siestrzyńska Ulcha Michał Marianna Nagajewska Wincenty Nagajewski i Elżbieta Bochaniewicz ż. Jakuba 874 349 15 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0178.htm
21 6 1843 Miropol Pawlina [Paulina] Gajewska Miropol Paweł Marianna Krzyształowska Tomasz Jahołkowski i Marianna Nęcińska wdowa 874 363 57 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0185.htm
6 11 1843 Zasław św. Józefa Eleonora, Henryka, Maria Pilecka Sławuta Karol Wiktoria Gajewska Tomasz Moszyński, Marianna Dyszlewska 178-51-510 46V 88 Ż 50 RG
30 8 1843 Zasław św. Jana Rozalia Czyż Wojtowce Jan Józefa Zagajewska Jan Dzwonkowski, Tekla Zielińska ż. Franciszka Hieronim Bułajewski Katarzyna Zagajewska 178-51-510 8R 43 Ż 11 JZ, RG
21 4 1844 Korzec Helena Łykus Kobyla Franciszek Dorota Gajewska 875 148 63 PW 0
7 4 1844 Zasław Św. Jana Marianna Zagajewska Wojtowce Jędrzej s. Antoniego Franciszka Pulkiewicz Teodor Zieliński Anna Zielińska, panna 21 JZ 0
15 2 1844 Ostróg Antoni Roliński Borszczówka Andrzej Julia Gajewska 883 4 R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0005.htm
2 8 1844 Lachowce Stefan Medyński Książęcin Jakub Cecylia Zagajewska Adam Więckowski, Karolina Zagajewska ż. Franciszka 883 91 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0094.htm
21 12 1844 Lachowce Marianna Niemirowska Książęcin Jan Franciszka Leszczyńska Franciszek Orłowski, Karolina Zagajewska, ż. Franciszka 883 95 V 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0099.htm
21 12 1844 Lachowce Elżbieta Niemirowska Książęcin Jan Franciszka Leszczyńska Antoni Medyński, Petrunella Zagajewska, ż. Antoniego 883 95 V 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0099.htm
8 7 1844 Kołomyja Franciszka Żamulińska Piadyki 13 Józef Kunegunda Gajewska 562L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0002.htm
15 1 1844 Łuck Pawlina Gajewska Łuck-Wólka Antoni Maryanna Murawska Piotr Czerkawski, Marianna Kirecka 380 3 7 AGAD 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20380/pages/PL_1_436_380_0002.htm
5 9 1844 Równe Wiktor Mikołaj Leśniowski Diadkiewicze Ignacy Tekla Gajewska Feliks Fiałkowski i Agata Tarnawska, Paweł Pruchniakowski i Anna Fiałkowska 883 117R 35 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0120.htm
19 10 1844 Dubno Jan Prochowski Dubno NN Antonina Aleksander Dominikowski i Józefa Gajewska 830 122V 44 R 124 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0124.htm
15 12 1845 Tajkury Marianna Gajewska Krajów Kajetan Agnieszka Kopołowska 884 87 V 22
22 7 1845 Lachowce Magdalena Eysmond Książęcin Jacek Franciszka Zagajewska Antoni Medyński, Dorota Korzeniowska, wdowa 884 118 V 34
1 3 1845 Łabuń Wiktoria Łońska Kustowce Józef Salomea Gajewska 1-dw. Stefan Piaskowski i Malwina Bagińska ż. Bazylego 178-3-113 122V 22 Ż DM
19 12 1845 Zasław św. Jana Tomasz Hryniewiecki Wojtowce Antoni s. Bazylego Marianna Rybczyńska Szymon Korsak i Tekla Zagajewska ż. Jana, Jędrzej Hryniewiecki 178-3-113 74R 67 Ż DM, JZ
27 4 1845 Starokonstantynów Marianna Gajewska Hromówka Andrzej Helena Chodakowska Bazyli Opatowicz i Anna Gajewska ż. Józefa 178-3-113 152R 52 Ż 304 DM
14 2 1845 Starokonstantynów Marianna Gajewska Starokonstantynów Stefan Apolonia Woźna Jan Górnicki i Paulina Ślusarenko ż. Dominika 178-3-113 147V 21 Ż 295 DM
25 5 1845 Starokonstantynów Jan Wesołowski Ohijowce Kazimierz Marcjanna Gajewska Józef Orzechowski i Franciszka Woroniecka ż. Dymitra 178-3-113 153V 62 Ż 307 DM
2 12 1845 Starokonstantynów Andrzej Holejnik Starokonstantynów Wincenty Marianna Kazczyszyn Wincenty Wojcieszyn i Apolonia Gajewska ż. Stefana 178-3-113 163R 136 Ż 326 DM
8 1 1845 Beresteczko Seweryna Gajewska Rydków NN Marianna 7 2 3 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0002.htm
8 12 1846 Korzec Marianna Chudzik Rzeczki Ambroży Józefa Gajewska 877 161 116 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0087.htm
13 10 1846 Lachowce Marianna Madyńska Książęcin Jakub Cecylia Zagajewska ur. Bazyli Maliński, 1-dw. Petronella Zagajewska, ż. Antoniego 885 104R 58 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0105.htm
28 5 1846 Lachowce Marianna Zagajewska Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Antoni Medyński Anna Jakuszewska, ż. Jóżefa 885 100 V 31 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0102.htm
22 12 1846 Lachowce Antonina Piotrowska Książęcin Franciszek Anna Zagajewska Kazimierz Mikulski, Marcjanna Zawadzka, ż. Józefa 885 106R 74 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0107.htm
27 12 1846 Horyńgród Joanna Majewska Szubków Józef Salomea ch.1.01.1847, Michał Kozłowski, Julia Rzepecka, parochowa, as. Adam Cykalewicz, Marcella Zagajewska panna 171-1-13 186R 1 R Mg
8 5 1846 Ostróg Stanisław Łętowski Ostróg Wojciech Wiktoria Zagajewska Julian Targani, Marcelina Berkowska żona Feliksa, Ass. Paweł Gorlecki, MariannaTargoni 885 10R 54 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0011.htm
4 3 1846 Bazalia Teofila Janiuk Janówka Ignacy Marianna Michał Tomaszewski i Rufina Gajewska 178-3-115 234R 36 Ż 461 DM
14 12 1846 Bazalia Domicela Zamłyńska Mecherzyńce Jan Marianna Walewska Józef Fijałkowski i Eufrozyna Gajewska 178-3-115 242R 130 Ż 477 DM
22 1 1846 Zasław św. Jana Antonina Zagajewska Wójtowce Stanisław s. Antoniego Katarzyna Winiarska Jan Bułajewski i Tekla Zielińska ż. Franciszka 178-3-115 2R 8 Ż 5 JZ, DM
10 3 1846 Zasław św. Jana Antonina Czyż Wójtowce Jan s. Jacka Józefa Zagajewska Walenty Kaliński i Tekla Zielińska ż. Franciszka, Hieronim Bułajewski, Karolina Kurzyńska, ż. Stanisława 178-3-115 3R 17 Ż 7 JZ, DM
24 7 1846 Zasław św. Jana Jan Roszkowski Wójtowce Tomasz Anna Falkowska Antoni Piekarski i Katarzyna Zagajewska ż. Stanisława 178-3-115 5R 35 Ż 11 JZ, DM
26 7 1846 Kulczyny Anna Lisowska Dubiszcze Karol Faustyna Gajewska Julian Bujalski i Marianna Łatyńska ż. Andrzeja 178-3-115 355V 68 Ż 697 DM
14 3 1846 Lubar Anna Golicka Futor Lubarski Kasper Rozalia Suska Jan Michalski i Marianna Gajewska ż. Pawła 178-3-15 270V 29 Ż 7 DM
2 6 1846 Starokonstantynów Jan Gurnicki Starokonstantynów Jan Magdalena Wincenty Wicków i Katarzyna Gajewska ż. Karola 178-3-114 10R 70 Ż 20 DM
12 2 1846 Łabuń Jędrzej Kwiatkowski Suszki Antoni Marianna Felińska Antoni Szumowski i Apolonia Zagajewska ż. Tomasza 178-3-115 105V 13 Ż 208 DM
16 7 1846 Łabuń Marianna Zagajewska Suszki Florian Magdalena Wiszniewska Piotr Kowalski i Rozalia Kobylańska ż. Tomasza 178-3-115 110V 53 Ż 218 DM
12 8 1846 Łabuń Walery Szumowski Suszki Mikołaj Franciszka Andrzejkiewicz Adam Mondzylewski i Apolonia Zagajewska ż. Tomasza 178-3-115 111V 63 Ż 220 DM
14 12 1847 Tajkury Łucja Gajewska Krajów Kajetan Agnieszka Stanisław Staniszewski i Aleksandra Charczyńska 171-1-13 63R 21 R 66 DM
11 6 1847 Kołki Jan nn Zahorówka nn Magdalena nn Leopold Gajewski, Aniela Gajewska 833 168 23 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0094.htm
18 1 1847 Ostróg Emilia Morozowska Borszczówka Kajetan Marianna Gajewska Marian Roliński i Józefa Fabrycyusz ż. Ignacego 171-1-13 2V 10 R DM
2 6 1847 Ostróg Marianna Gajewska Borszczówka IN Magdalena Dawid Olszewicz i Marianna Szeremeta ż. Kajetana 171-1-13 12R 67 R DM
25 12 1847 Ostróg Jan Roliński Borszczówka Andrzej Julianna Gajewska Maksymilian Michaluk i Prakseda Kondrat ż. Mikołaja 171-1-13 23R 131 R DM
27 6 1847 Horyńgród Paulina Chomicka Szubków Tomasz Wiktoria ch.29.06.1847, Eustachy Kierkiewicz, Marcjanna Zagajewska, as. Józef Brzostowski, Helena Stanisławowa 171-1-13 187R 14 R Mg
4 4 1847 Równe Józef Leśniewski Diatkiewicze Ignacy Tekla Gajewska Wlm Teodor Niwiński i Anna Fiałkowska, as. Jakub Fiałkowski i Emilia Niwińska 171-1-13 127R 10 R DM
1 9 1847 Lachowce Jan Ejsmont Książęcin Wincenty Franciszka Zagajewska Antoni Medyński i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 171-1-13 93R 44 R DM
19 7 1847 Zasław św. Jana Wincenty Hryniewiecki Wójtowce Jan Marianna Kostenecka Jan Czyż i Marianna Zagajewska ż. Antoniego 178-3-116 5R 34 Ż 11 JZ, DM
28 3 1847 Starokonstantynów Marianna Grzeszczuk Starokonstantynów Franciszek Rozalia Gajewska Michał Czernysz i Zofia Czernysz ż. Feliksa 178-3-116 163V 27 Ż 325 DM
31 3 1847 Starokonstantynów Marianna Markiewicz Starokonstantynów Jan Anna Gajewska Szymon Karpiński i Katarzyna Gajewska ż. Karola 178-3-116 163V 30 Ż 325 DM
5 12 1847 Starokonstantynów Anna Gajewska Starokonstantynów Stefan Apolonia Woźna Wincenty Gajewski i Paulina Ślusarenko ż. Dominika 178-3-116 175V 132 Ż 349 DM
11 5 1847 Łabuń Grzegorz Szumowski Suszki Franciszek Anastazja Felińska Urban Kwiatkowski i Apolonia Zagajewska ż. Tomasza 178-3-116 136R 34 Ż 271 DM
21 12 1847 Łabuń Wiktoria Szumowska Suszki Mikołaj Franciszka Andrzykiewicz Karp Sawczuk i Magdalena Zagajewska ż. Floriana 178-3-116 144R 95 Ż 287 DM
10 5 1848 Zasław św. Józefa Mikołaj Jerzak Horodyszcze Wincenty s. Józefa Teresa c. Józefa Kopytyńska Maciej Jaworski s. Jana żonaty, Julia Nagajewska 178-3-117 15R 57 Ż 31 DW
20 12 1848 Zasław św. Józefa Franciszek Opaliński Seredyńce Jan s. Wincentego Tekla c. Karola Nagajewska 1-dw. Kajetan Roszczyna s. Daniela, szl. Anastazja Majerska ż. Edwarda 178-3-117 30R 118 Ż
15 11 1848 Zasław św. Jana Marianna Zagajewska Wojtowce Stanisław s. Antoniego Katarzyna Winiarska Hieronim Bułajewski Tekla Kalińska Walenty Kaliński Franciszka Bejzymska, ż. Jana 178-3-117 101R 48 Ż JZ
22 12 1848 Zasław św. Jana Anna Hryniowiecka Wojtowce Antoni s. Bazylego Marianna Rybczyńska Andrzej Hryniowiecki Tekla Zagajewska, ż. Jana 178-3-117 102R 57 Ż JZ
17 5 1848 Ostróg Domicela Lentowska Ostróg Wojciech Anna Zagajewska Julian Targoni i Rozalia Pawlikowska ż. Edmunda 171-1-14 11R 60 R DM
22 12 1848 Horyńgród Tomasz Majewski Szubków Józef Salomea ch.26.12.1848, Filip Rzepecki, Aniela Kryszcztałowiczowa, as. Michał Kozłowski, Marcelina Zagajewska 171-1-14 222V 19 R Mg
28 5 1848 Ostróg Helena Przygodzka Starokonstantynów par. Starokonstantynów Wilhelm Lucyna Gajewska chrzest 2.04.1849, Zenon Olszyński i Joanna Przygodzka panna 171-1-15 9V-10R 31 R 12 DM
10 9 1848 Berezdów Teresa Gajewska Chwoszczówka Jan Antonina Paszyńska Symforian Krzysztofowicz i Anna Jasińska ż. Jakuba 17-1-19 11V 64 Ch 23 DM
8 12 1848 Berezdów Waleria Gajewska Chwoszczówka Marcin Marianna Wieszczycka Jan Zabłocki i Klara Zgrzebłowska ż. Tadeusza 17-1-19 16R 92 Ch 32 DM
20 7 1848 Korzec Paulina Łykus Kobyla Franciszek Dorota Gajewska Antoni Danilczuk i Natalka Zachliniuk ż. Mosieja 245-1-14 415V 94 R 804 DM
15 5 1849 Lachowce Wincenty Medyński Książęcin Jakub Cecylia Zagajewska Adam Leszczyński i Marianna Niemirowska ż. Jana 171-1-15 141V-142R 20 R DM
14 3 1849 Lachowce Józef Czyż Bisówka Jan Józefa Zagajewska Jan Niemirowski i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-1-15 139V-140R 12 R DM
12 11 1849 Starokonstantynów Tekla Markiewicz Starokonstantynów Jan Aniela Gajewska 178-3-118 23V-24R 112 Ż DW
27 7 1849 Lachowce Marianna Szymańska Bisówka Paweł Magdalena Gajewska Stefan Trocki i Honorata Gajewska panna 171-1-15 148V-149R 39 R DM
8 6 1849 Ostróg Mikołaj Łukaszuk Borszczówka Kajetan Marianna Gajewska Jan Koziarski i Józefa Fabrycjusz ż. Ignacego 171-1-15 15V-16R 55 R 18 DM
5 7 1849 Ostróg Franciszek Salezy Przygodzki Ostróg Wilhelm Lucyna Gajewska Piotr Posiników Pułkownik WR i Marianna Tuszowska ż. Józefa, asyst. Terenty Łukomski Horodniczy Ostrogski i Maria Wróblewska 171-1-15 21V-22R 77 R 24 DM
23 2 1849 Zasław św. Jana Marianna Daszkiewicz Wójtowce Michał Antonina Dzięciołowska Józef Dzięciołowski i Katarzyna Zagajewska ż. Stanisława 178-3-118 396V-397R 10 Ż 736-737 JZ, DM
13 6 1849 Zasław św. Jana Antoni Zieliński Borysów Kazimierz Teresa Kłodzińska Stefan Zieliński i Agata Gajewska panna 178-3-118 402V-403R 34 Ż 748-749 DM
27 12 1849 Zasław św. Jana Józefa Gajewska Zasław IN Regina Franciszek Rychter i Hapka Babczewa 178-3-118 410V-411R 71 Ż 764-765 DM
9 1 1849 Krzemieniec Petronela Matusiewicz Bereźce Kajetan Teresa Białyszkiewicz Piotr Grudziński i Katarzyna Gajewska ż. Kajetana 426-1-23 2V-3R 5 T/FS 842 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQPR?i=841&cat=300453
5 3 1849 Kulczyny Tekla Karczewska Jaworowce Antoni Aleksandra Gajewska Piotr Lipski i Magdalena Kulmanowska panna 178-3-118 164V-165R 31 Ż 311-312 DM
20 4 1850 Dubno Anastazja Gajewska Dubno Antoni Józefa Nowakowska 835 495-496 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0260.htm
9 1 1850 Lachowce Łukasz Hryniewiecki Książęcin Gabriel Anna Łozińska Adam Popławski i Prakseda Zagajewska ż. Franciszka 171-1-16 288V-289R 1 R DM
28 3 1850 Lachowce Grzegorz Ulicki Książęcin Joachim Petronela Kobylańska? (Kobierska) Adam Więckowski i Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-1-16 292V-293R 15 R DM
25 7 1850 Lachowce Anna Zagajewska Jurówka Piotr Magdalena Krzyżanowska Józef Krzyżanowski i Marianna Koc ż. Teodora 171-1-16 300V-301R 37 R DM
8 2 1850 Starokonstantynów Apolonia Greszczuk Starokonstantynów Franciszek Rozalia Gajewska chł. Franciszek Barylski, Zofia Czernisz ż. Feliksa 178-3-119 5V-6R 16 Ż 10 DW
24 3 1850 Starokonstantynów Antonina Franczuk Połowinniki Wawrzyniec Klara Giluk chł. Tomasz Wojtiuk, Franciszka Gajewska ż. Franciszka 178-3-119 8V-9R 33 Ż 16 DW 0
8 7 1850 Starokonstantynów Elżbieta Szmuryk Starokonstantynów Wincenty Marianna Kazczyszyn mieszcz. Szymon Karpiński, Apolonia Gajewska ż. Stefana 178-3-119 16V-17R 72 Ż 32 DW
30 12 1850 Starokonstantynów Antoni Michałkowy Hrehorówka Piotr Rozalia Zamulukowa chł. Kasper Jackow, Katarzyna Gajewska ż. Michała 178-3-119 30V-31R 143 Ż 60 DW
26 1 1850 Zasław św. Józefa Katarzyna Nagajewska Horodyszcze Teodor Julia Michał Piaskorski s.Wawrzyńca, Teresa Jerzak ż.Wincentego 178-3-119 371V-372R 10 Ż 723-724 RG
18 2 1850 Zasław św. Józefa Marianna Opalińska Seredyńce Jan s.Szymona Tekla c.Karola Nagajewska Szymon Malinowski, Justyna Korzeniowska ż.Łukasza 178-3-119 375V-376R 23 Ż 731-732 RG
22 12 1850 Ostróg Wiktoria Łętowska Ostróg Wojciech Wiktoria Zagajewska chrzest 24.12.1850, Florian Targosz i Tekla Zagajewska panna 171-1-16 121V-122R 115 R 126 BW
1 4 1850 Annopol Franciszka Tyska Puzyrki Ignacy Franciszka Gajewska chrzest 2.04.1850, Piotr Obiedziński i Petronela Dąbrowska ż. Stanisława 171-1-16 211V-212R 9 R 220 BW
15 1 1850 Tajkury Feliks Popiel Tajkury Dominik Aniela Gajewska chrzest 15.01.1850, Józef Nowakowski i Franciszka Lisiecka panna 171-1-16 196V-197R 1 R 205 BW
2 2 1850 Tajkury Katarzyna Gajewska Nowosiółki Kajetan Agnieszka Kopyłowska chrzest 2.02.1850, Jan Kopyłowski i Aleksandra Wasylewska 171-1-16 196V-197R 3 R 205 BW
14 2 1850 Berezdów Julian Zgrzebłowski Chwoszczówka Tadeusz Klara Brzezicka Jakub Jasiński i Karolina Zabłocka ż. Jana, asyst. Symforian Krzysztofowicz i Marianna Gajewska panna 171-1-16 537V-538R 13 R 552 DM
11 5 1850 Berezdów Maria Klej Chwoszczówka Grzegorz Paulina Gajewska Jakub Jasiński i Marianna Brzezicka panna 171-1-16 542V-543R 37 R 557 DM
18 6 1850 Berezdów Włodzimierz Mańkiewicz Chwoszczówka Józef Agnieszka Terlecka Franciszek Salezy Kornatowski i Karolina Zabłocka ż. Jana, asyst. Symforian Krzysztofowicz i Konstancja Gajewska ż. Jana 171-1-16 545V-546R 52 R 560 DM
18 1 1850 Kulczyny Jan Lisowski Dubiszcze Karol Anna Gajewska Stanisław Czołobijewski i Katarzyna Zalewska 178-3-119 182V-183R 9 Ż 358-359 DM
15 1 1851 Starokonstantynów Marianna Greszczukow Starokonstantynów Piotr Dorota Mirkiewicz chł. Ludwik Frankow, Apolonia Gajewska ż. Stefana 178-3-120 25V-26R 5 Ż 48 DW
3 5 1851 Starokonstantynów Wojciech Karpiński Starokonstantynów Szymon Anna Sitnik mieszcz. Julian Karpowicz, chł. Katarzyna Gajewska ż. Karola 178-3-120 36V-37R 56 Ż 70 DW
26 5 1851 Starokonstantynów Rozalia Górnicka Starokonstantynów Jan Marianna Szmuryk chł. Wincenty Szmuryk, Katarzyna Gajewska ż. Karola 178-3-120 37V-38R 64 Ż 72 DW
29 12 1851 Korzec Honorata Gajewska Storożów NN Katarzyna Leśniewska Jakub Kowalczuk i Anastazja Zielińska, matka wdowa 178/3/72 95v-96r 145 Ż Na
6 1 1851 Zasław św. Jana Lucyna Zielińska Borysów Kazimierz Teresa Kołodynicka Maciej Zieliński i Agata Gajewska panna 178-3-120 342V-343R 1 Ż 671-672 DM
14 2 1851 Zasław św. Jana Ludwik Zieliński Borysów Wincenty Petronela Perłowska Marcin Kłosiński i Agata Gajewska panna 178-3-120 345V-346R 14 Ż 677-678 DM
26 3 1851 Zasław św. Jana Józef Zagajewski Wójtowce Jan Tekla Kurzyńska Hieronim Bułajewski i Antonina Piekarska ż. Antoniego, as. Mateusz Kobierski, Katarzyna Zagajewska 178-3-120 347V-348R 24 Ż 681-682 JZ, DM
24 3 1851 Lachowce Józef Medyński Książęcin Jakub Cecylia Zagajewska Michał Zawadzki i Dorota Piotrowska 171-2-1 365V-366R 18 R 371 DM
17 7 1851 Lachowce Wincenta Czyż Bisówka Jan Józefa Zagajewska Jan Grzybowski i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-2-1 369V-370R 42 R 375 DM
21 8 1851 Lachowce Wincenty Zagajewski Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Adam Więckowski i Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-2-1 371V-372R 53 R 377 DM 0
17 11 1851 Horyńgród Stanisław Małecki Horyńgród Jan Tekla chrzest 18.11.1851, Jan Mroczyński i Marianna Skorciszewska, as. Ksawery Korzeniewski i Franciszka Zagajewska 171-2-1 146V-147R 9 R 149 BW
23 2 1851 Ostróg Katarzyna Rolińska Borszczówka Andrzej Helena Gajewska chrzest 24.02.1851, Mikołaj Aresztowicz i Józefa Ganczaruk ż. Jana 171-2-1 243V-244R 25 R 244 BW
9 4 1851 Ostróg Jan Szeremeta Borszczówka Kajetan Marianna Gajewska chrzest 12.04.1851, Cyryl Iwanowicz i Marianna Krynicka ż. Emiliana 171-2-1 247V-248R 42 R 248 BW
12 2 1852 Berezdów Julian Jasiński Chwoszczówka Jakub Anna Zgrzebłowska Joachim Piasecki i Marianna Gajewska ż. Marcina 171-1-17 304V-305R 17 R 308 DM
18 9 1852 Berezdów Józefa Gajewska Chwoszczówka Jan Konstancja Jasińska Wojciech Paszyński i Karolina Zabłocka ż. Jana 171-1-17 314V-315R 67 R 318 DM
14 10 1852 Tajkury Teresa Czwalińska Nowosiółki Jan Helena Kozieradzka chrzest 14.10.1852, Antoni Gwozdecki i Agnieszka Gajewska 171-1-17 117V-118R 16 R 120 BW
7 8 1852 Ostróg Kajetan Łętowski Ostróg Tatarska Ulica Wojciech Wiktoria Zagajewska chrzest 7.08.1852, Julian Targoni i Emilia Panasiewicz panna 171-1-17 18V-19R 77 R 21 BW
7 6 1852 Lachowce Marcjanna Piotrowska Książęcin Jan Petronela Wolicka chrzest 7.06.1852, Adam Więckowski i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 171-1-17 157V-158R 35 R 160 BW
20 9 1852 Lachowce Franciszka Zagajewska Książęcin Franciszek Karolina Chwalińska chrzest 20.09.1852, Leon Kornatowski i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 171-1-17 159V-160R 55 R 162 BW
28 6 1852 Korzec Paulina Krymska Kamionka Suchowolska Jan Marianna Gajewska Józef Dąbrowski i Anna Czerwińska ż. Józefa 171-1-17 246V-247R 54 R 250 DM
8 4 1853 Zasław św. Józefa Anna Nagajewska Putryńce Jan s.Andrzeja Marianna c.Joachima Michnowiecka Stefan Szacki s.Onufrego, Marianna Ordyńska ż.Prokopa 178-3-121 397V-398R 17 Ż 746-747 RG
1 5 1853 Zasław św. Józefa Franciszek Opaliński Seredyńce Jan Tekla Nagajewska Szymon Malinowski, Justyna Korzeniewska ż.Łukasza 178-3-121 399V-400R 25 Ż 750-751 RG
21 4 1853 Ostropol Aniela Łońska Wisznopol Józef Salomea Gajewska Andrzej Pawski i Teresa Skrzyńska ż. Jana 178-3-121 788V-789R 14 Ż 1485-1486 DM
27 4 1853 Berezdów Antoni Klej Chwoszczówka Grzegorz Paulina Gajewska Ludwik Myczkowski kawaler i Antonina Zgrzebłowska panna 171-1-33 349V-350R 31 R 345 DM
8 7 1853 Lachowce Antonina Mirecka Książęcin Stefan Paulina Czarnecka chrzest 8.07.1853, Mikołaj Zagajewski i Paulina Zagajewska panna 171-1-33 173V-174R 38 R 172 BW
1 10 1853 Lachowce Aniela Czyż Bisówka Jan Józefa Zagajewska chrzest 1.10.1853, Antoni Zagajewski i Emilia Dłużniewska ż. Karola 171-1-33 177V-178R 56 R 176 BW
3 11 1853 Lachowce Karolina Zagajewska Książęcin Antoni Petronela Jurkowska chrzest 3.11.1853, Jan Niemirowski i Anna [Domicela?] Nieszczyńska [Leszczyńska] ż. Adama 171-1-33 178V-179R 62 R 177 BW
26 11 1853 Annopol Gertruda Gajewska Krasnosiółka Jan Konstancja Jasińska chrzest 27.11.1853, Stefan Obiedziński i Franciszka Siedlecka 171-1-33 149V-150R 38 R 148 BW
4 3 1854 Białogródka Kazimierz Buderacki Białogródka Jakub Magdalena Gajewska Grzegorz Szwajdecki i Paulina Mierzejewska ż. Stefana 178-3-122 401V-402R 13 Ż DM
28 6 1854 Lachowce Leon Zajączkowski Książęcin Piotr Marianna Więckowska Franciszek Piotrowski i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 171-1-37 615V-616R 29 R 603 DM 0
30 8 1854 Lachowce Róża Ulicka Książęcin Joachim Petronela Kobierska Stefan Mirecki i Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-1-37 619V-620R 48 R 607 DM
1 9 1854 Lachowce Antoni Hryniewiecki Książęcin Gabriel Anna Łozińska Franciszek Zagajewski i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 171-1-37 619V-620R 49 R 607 DM
1 11 1854 Lachowce Józef Niemirowski Książęcin Jan Marianna Winiarska Adam Leszczyński i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 171-1-37 622V-623R 64 R 610 DM
27 10 1854 Kulczyny Szymon Borowski Krasiłów Franciszek Marianna Zamłyńska Tomasz Kuczalski i Katarzyna Gajewska ż. Kazimierza 178-3-122 104V-105R 79 Ż 201-202 DM
16 10 1855 Zasław Św. Jana Piotr Kosiński Borszowa Jan Józefa Dzwonkowska Wojciech Kozłowski Elżbieta Zagajewska 43 JZ 0
3 9 1855 Lubar Augustyn Władysław Łoński Gizowszczyzna Józef Salomea Gajewska Ziemianin Konstanty Konopacki, Zofia Konopacka ż. Franciszka, szl. Jakub Jarmichowicz, Wlm. Katarzyna Duninowa wdowa 641-1-15 10V-11R 55 Ż 13 MP, DM
16 4 1855 Kodnia Katarzyna Korzun Kodnia Ignacy Anna Gajewska Maciej Dubiniecki i Anna Łempicka ż. Dominika 178-3-40 4V-5R 11 Ż 9-10 DM
16 4 1855 Kodnia Józefa Korzun Kodnia Ignacy Anna Gajewska Franciszek Kozłowski i Aleksandra Hryniewicz ż. Bazylego 178-3-40 4V-5R 12 Ż 9-10 DM
11 2 1856 Bazalia Roman Staniszewski Czuchele Mikołaj Marianna Gajewska Józef Gutkiewicz i Honorata Kulikowska 178-3-124 61V-62R 10 Ż DM
1 9 1856 Lachowce Stefan Zajączkowski Książęcin Piotr Marianna Więckowska Paweł Czaszyński i Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-1-67 583V-584R 33 R 566 DM
3 6 1857 Korytnica Karolina Kasperska Wierchnów Jan Helena Gajewska 229 6-7 16 0
14 5 1858 Krzemieniec Zofia Gajewska Krzemieniec Franciszek Aniela Iwanicka szer. Jan Budziński, Tekla Silwanowa ż. Tomasza 426-1-30 13V-14R 36 T/FS 390 DW
25 3 1858 Białogródka Marianna Podgórska Kuźmińce Jan Feliksa Zagajewska Jan Dubowicz i Barbara Małachowska ż. Ignacego 178-3-74 221V-222R 33 Ż DM JZ
15 8 1858 Białogródka Anna Popławska Czyżówka Mikołaj Róża Medyńska Karol Pilawski i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 178-3-74 232V-233R 77 Ż DM JZ
28 6 1858 Łabuń Paweł Nuszkiewicz Hryców Tomasz Karolina Kucharska Józef Ostaszewski i Franciszka Gajewska 178-3-74 323V-324R 43 Ż DM
17 1 1858 Korzec Antonina Kuriata Brzezówka Augustyn Regina Syngajewska Feliks Kuriata i Agnieszka Felińska ż. Jana 650-1-1 4V-5R 14 R Na
8 10 1858 Korzec Józef Kowalski ... Stanisław ... Gajewska ... 650-1-1 27V 104 R Na
3 3 1858 Bazalia Teofila Staniszewska Czuchele Mikołaj Marianna Gajewska Jan Łukaszewski i Marianna Koziurko 178-3-127 4V-5R 25 Ż DM
7 3 1858 Zasław św. Jana Tomasz Kłosiński Borszowa [Borysów] Jan Józefa Dzwonkowska Ludwik Kozłowski i Elżbieta Zagajewska ż. Macieja 178-3-74 73V-74R 12 Ż 143-144 JZ, DM
1 11 1858 Zasław św. Jana Karolina Gągalska Zasław Piotr Anna Masłowska Maciej Gutewicz i Ewa Gajewska 178-3-74 84V-85R 49 Ż 163-164 DM
31 3 1859 Korytnica Józefa Kasperska Wierchnów Jan Helena Gajewska 231 6-7 17 0
9 6 1859 Lachowce Erazma Ulicka Książęcin Joachim Petronela Kobierska Zawadzki Michał, Karolina Zagajewska, ż. Franciszka 886 155-156 36 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0081.htm
2 4 1859 Ostróg Anna Niemczycka Choteń Antoni Domicela Golińska Aleksander Kossowski i Franciszka Zagajewska ż. Michała 886 22-23 34 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0012.htm
2 10 1860 Włodzimierzec Cyprian Jan Woźniuk Majdan Kanonicki Leon Antonina Brzowska Wincenty Bułgajewski, Joanna Bułgajewska ż. Józefa 841 700-701 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0387.htm
15 12 1860 Bazalia Maria Magdalena Krzyżanowska Czuchele Ksawery Wiktoria Piechta Jan Stachurski i Magdalena Gajewska 178-3-130 33V-34R 128 Ż DM
1 1 1860 Zasław św. Jana Marianna Zielińska Borysów Jan Aniela Kutyłowska Bazyli Tomolewski i Agata Gajewska panna 178-3-75 222V-223R 2 Ż 406-407 DM
10 1 1860 Zasław św. Jana Józef Zieliński Borysów Wincenty Petronela Perłowska Wojciech Kalinowski i Agata Gajewska 178-3-75 223V-224R 8 Ż 408-409 DM
27 7 1860 Zasław św. Jana Anna Makowska Zasław Feliks Karolina Bogucka Maciej Gutowicz i Ewa Gajewska 178-3-75 230V-231R 34 Ż 422-423 DM
26 6 1861 Ostróg Aniela Kozielska Choteń Feliks Rozalia Gulańska Feliks Krajczyński i Franciszka Zagajewska ż. Franciszka 654-1-36 3V Rapt. R DM
9 3 1861 Bazalia Antonina Staniszewska Czuchele Mikołaj Marianna Gajewska Jan Łukarzewski i Marianna Lubiniecka 17-1-5 11V-12R 43 Ch 22-23 DM
5 3 1861 Zasław św. Jana Franciszka Zagajewska Wojtowce Marcin Elżbieta Dzwonkowska Marcin Hryniowiecki, Anna Siedlarska 17-1-119 4V-5R 13 Ch JZ, RG
27 6 1861 Zasław św. Jana Paulina Gajewska Zasław Jan Ewa Kosecka Mikołaj Tyczyński, Tekla Gutewicz 17-1-119 10V-11R 40 Ch RG
16 8 1861 Zasław św. Jana Marianna Zagajewska Wojtowce Franciszek Karolina Obert Michał Kulesza, Marianna Hryniewiecka 17-1-119 13V-14R 53 Ch JZ, RG
22 10 1861 Zasław św. Jana Jan Burkowski Soszne Feliks Anna Wilczyńska Stefan Kumec(?), Ewa Gajewska 17-1-119 15V-16R 66 Ch RG
21 11 1861 Zasław św. Jana Feliks Gągalski Zasław Piotr Anna Masłowska Teodor Czyżewski, Ewa Gajewska 17-1-119 16V-17R 74 Ch RG
20 11 1861 Korytnica Feliksa Kasperska Chotiaczów Jan Helena Gajewska wolny Benedykt Gajewski, Marianna Gajewska ż. Józefa 233 12-13 34 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20233/pages/PL_1_436_233_0008.htm
30 4 1862 Białogródka Mikołaj Sławecki Kuczmanówka Michał Konstancja Zagajewska Kazimierz Mądzelewski i Karolina Tokarska ż. Kazimierza 178-3-77 110V-111R 39 Ż DM, JZ
3 2 1862 Starokonstantynów Marianna Karpińska Starokonstantynów Anna Sitnik c. wdowy; Karol Sitnik i Marianna Gajewska ż. Antoniego 178-3-131 4V-5R 15 Ż 10-11 DM
20 6 1862 Starokonstantynów Józefa Gajewska Szkarawka Mała Wojciech Waleria Wojnarowska Jan Suchaniewicz i Apolonia Dzierżyńska ż. Franciszka 178-3-131 21V-22R 82 Ż 44-45 DM
18 4 1862 Korzec Feliks Czekalski Kamionka Leon Julia Gajewska Antoni Markiewicz i Zofia Jankowska ż. Antoniego 887 345-346 33 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0190.htm
20 2 1862 Zasław św. Jana Józef Zieliński Borysów Maciej Teresa Jasińska Jan Zieliński i Agata Gajewska panna 178-3-77 257V-258R 9 Ż 513-514 DM
21 2 1862 Zasław św. Jana Wincenty Kłosiński Borysów Jan Józefa Dzwonkowska Aleksander Kacianowski i Elżbieta Zagajewska wdowa 178-3-77 258V-259R 11 Ż 515-516 DM
22 11 1862 Horyńgród Feliks Kirkiewicz Karlowszczyzna Klemens Justyna Bagińska chrzest 22.11.1862, Ignacy Zagajewski Marianna Zagajewska 887 182V-184R 11 AGAD 100 JZ, BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0100.htm
22 1 1862 Tajkury Franciszka Kazimirczuk Tajkury Wincenty Marianna Gajewska Kasper Wadyński [Badyński] i Paulina Ruczkowska panna 171-1-75 162V-163R 3 R 158 DM
2 9 1862 Ostróg Jadwiga Klej Hrozów Grzegorz Paulina Gajewska Jacek Hornowski i Eufrozyna Baszyńska 171-1-75 17V-18R 78 R 20 DM
14 3 1863 Żytomierz Józef Kowalewski Żytomierz Mieczysław Marcianna Gajewska Józef Wróblewski, Zofia Germakow ? 178-3-54 25 57 Ż DG
14 10 1863 Lachowce Teresa Podgórska Książęcin Jan Filomena (Teofila) Zagajewska Józef Zagajewski i Petronela Piotrowska ż. Jana 178-3-146 13V-14R 49 Ż DM JZ
18 1 1863 Bazalia Franciszka Staniszewska Czuchele Mikołaj Marianna Gajewska Jakub Stepanów i Marianna Koziurka 17-1-7 2V-3R 7 Ch 5-6 DM
25 2 1863 Zasław św. Jana Aleksander Zieliński Borysów Maciej Teresa Jasińska Jan Zieliński i Agata Gajewska panna 685-6-6 3V-4R 12 Ch 7-8 DM
21 3 1863 Zasław św. Jana Aniela Papusz Zasław IN Regina Gajewska c. nieślubna wdowy, Michał Charczenko i Anna Bazylewa wdowa 685-6-6 3V-4R 15 Ch 7-8 DM
14 4 1863 Zasław św. Jana Józefa Kłosińska Borysów Jan Józefa Dzwonkowska Aleksander Kocianowski i Elżbieta Zagajewska 685-6-6 4V-5R 19 Ch 9-10 DM
10 3 1863 Berezdów Franciszek Bilecki Chyżawka Jan Rozalia Siedlecka Ignacy Lichtański i Marianna Gajewska ż. Marcina 178-3-169 6V-7R 22 Ż 14-15 DM
26 4 1863 Berezdów Marceli Kornatowski Ryławka Franciszek Julianna Gajewska Wlm January Lewicki i Rozalia Wińska ż. Michała 178-3-169 7V-8R 28 Ż 16-17 DM
18 3 1863 Korzec Antonina Kucmus Rzeczki Tomasz Apolonia Gajewska chrzest 18.03.1863, Wincenty Reznik i Magdalena Mendaluk ż. Grzegorza 650-1-2 6V-7R 17 R 8 BW
14 11 1863 Korzec Marianna Kowalska Czarnokały Stanisław Karolina Gajewska chrzest 15.11.1863, Gabriel Gajewski i Paulina Gajewska panna 650-1-2 19V-20R 67 R 21 BW
21 11 1863 Korzec Anna Gajewska Kamionka Suchowolska Teodor Teofila Tyszecka chrzest 23.11.1863, Grzegorz Karasiewicz i Julianna Czekalska ż. Wojciecha 650-1-2 20V-21R 70 R 22 BW
17 11 1863 Niewirków Florian Czerwiński Huta Siedlisko Paweł Rozalia Syngajewska chrzest 17.11.1863, Grzegorz Bagiński i Katarzyna Kozłowska ż. Antoniego 650-1-2 190V-191R 59 R 249 BW
17 3 1864 Włodzimierz Apolonia Gajewska Dziegciów Benedykt Antonina Kamińska 799 14-15 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0008.htm
8 11 1864 Włodzimierz Henryk Lichtański Olizarów, par. Horochów Julian Felicjanna Gajewska 799 40-41 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0021.htm
7 12 1864 Włodzimierz Anna Kasperska Łasków Jan Helena Gajewska 799 44-45 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0023.htm
23 1 1864 Krzemieniec Aleksander Cichocki Krzemieniec Erazm Anna Borzym szer. Jan Żor, Aniela Gajewska ż. żołn. Franciszka 1-38 4V-5R 11 T 171
4 4 1864 Lachowce Julianna Czyż Bisówka Wielka Jan Józefa Zagajewska Michał Zaleski i Domicella Leszczyńska ż. Adama 178-3-146 46V-47R 23 Ż DM JZ
10 8 1864 Lachowce Wawrzyniec Romaszewski Książęcin Kalikst Łukasz Aleksandra Rowinkowska Jan Niemirowski i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 178-3-146 51V-52R 44 Ż DM JZ
9 3 1864 Białogródka Jan Ciszewski Ledzianka Antoni Dorota Bujalska Tomasz Kozielski i Cecylia Gajewska ż. Rafała 178-3-81 70V-71R 24 Ż DM
20 12 1864 Białogródka Józef Sławecki Kuczmanówka Michał Konstancja Zagajewska Leonard Burkowski i Wincentyna Gołębiowska wdowa 178-3-81 95V-96R 121 Ż DM, JZ
30 1 1864 Zasław św. Jana Franciszek Renczkowski Borysów Franciszek Józefa Krasowska Antoni Kamiński i Agata Gajewska panna 685-6-6 28V-29R 4 Ch 57-58 DM
1 8 1864 Berezdów Paulina Jasińska Sieliczów Marek Rozalia Gajewska Gabriel Gajewski i Teofila Juszkiewicz ż. Wiktora 178-3-169 41V-42R 58 Ż 84-85 DM
11 11 1865 Krzemieniec Karolina Czugajewska Krzemieniec Jan Maria Stefańska 1-37 22V-23R 88 T 30
27 9 1865 Żytomierz Stanisław Kowalewski Żytomierz Mieczysław Marcelina Gajewska Jan Kowalski, Józefina Mogilewska 178-3-61 40 257 Ż DG
19 8 1865 Żytomierz Karol Korczewski Poprawka Erazm Marianna Gajewska Mateusz Korczewski, Zofia Mazurkiewicz 178-3-61 35 219 Ż DG
17 12 1865 Żytomierz Stefan Porymski ? Żytomierz Karol Pawlina Gajewska syn mieszczan, Roman Fiodorow, Maria Bliźniak 178-3-61 51 336 Ż DG
22 9 1865 Rzyszczów Adam Wilhelm Trunke Rzyszczów Wilhelm August Marianna Michorojewska Donat Dąbrowski, Petronela Bugajewska ż. Tymoteusza 312-1-89 192 44 m.K KM
21 5 1865 Zasław św. Jana Helena Hryniewiecka par. Zasław św. Jana Andrzej Marianna Zabłocka Jan Zieliński i Helena Zagajewska 685-6-6 68V-69R 32 Ch 136-137 DM
11 11 1865 Zasław św. Jana Stanisław Witkowski Borysów Kasper Karolina Jasińska Maciej Kołosowski i Agata Gajewska 685-6-6 71V-72R 52 Ch 142-143 DM
18 2 1866 Lachowce Piotr Podgórski Książęcin Jan Feliksa (Teofila) Zagajewska ch. 19.02, Gabriel Piotrowski i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 124V-125R 5 Ż DM JZ
25 6 1866 Białogródka Marianna Niewodzińska (Niewodzyńska) Polachówka Franciszek Karolina Zawadzka Tomasz Kozielski i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-3-81 211V-212R 51 Ż DM, JZ
16 11 1866 Białogródka Marcin Olędzki Polachowa Tomasz Anna Kornatowska Józef Bołsunowski i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-3-81 224V-225R 102 Ż DM, JZ
7 12 1866 Białogródka Jan Mysłowski Futor Romanów Maciej (Mateusz) Antonina Zagajewska Paweł Mądzelowski i Klementyna Zarzycka 178-3-81 226V-227R 112 Ż DM
24 12 1866 Białogródka Ewa Sławecka Kuczmanówka Michał Konstancja Zagajewska Kazimierz Mądzelowski i Karolina Tokarska 178-3-81 228V-229R 117 Ż DM, JZ
2 1 1866 Bazalia Tytus Sowiński Zozulińce Wielkie Wincenty Julianna Jamko Teodor Zaleski i Katarzyna Gajewska 17-1-7 140V-141R 1 Ch 184-185 DM
5 5 1866 Bazalia Aleksandra Zamłyńska Mecherzyńce IN Marianna c. nieślubna wdowy, Teofil Meńko i Rozalia Gajewska 17-1-7 157V-158R 69 Ch 218-219 DM
14 2 1866 Zasław św. Jana Aniela Krzyżanowska Borysów Józef Ludwika Saczkowska Błażej Tomolewski, Agata Gajewska 685-6-6 86V-87R 9 Ch RG
9 7 1866 Zasław św. Jana Aniela Popławska Wojtowce Stanisław Rozalia Szumowska Franciszek Kurzyński, Salomea Zagajewska 685-6-6 89V-90R 25 Ch RG
4 10 1866 Zasław św. Jana Franciszka Rybczyńska Soszne Józef Marianna Antoni Kuliński, Ewa Gajewska 685-6-6 93V-94R 41 Ch RG
11 12 1866 Kulczyny Aleksandra Gajewska Bułajówka Jan Rozalia Torczyńska Piotr Górecki i Franciszka Pioruńska 17-1-235 198V-199R 107 Ch 389-390 DM
24 10 1867 Lachowce Rozalia Zajączkowska Książęcin Piotr Marianna Dzwonkowska Stefan Mikulski i Petronela Zagajewska ż. Antoniego 178-3-146 181V-182R 60 Ż DM JZ
8 10 1867 Białogródka Dionizy Sławecki Nowe Sioło Andrzej Marianna Zagajewska Stanisław Krotewicz i Marianna Sławecka ż. Marcina 178-3-81 291V-292R 104 Ż DM, JZ
18 10 1867 Krzemieniec Marianna Czugajewska Krzemieniec Jan Marianna Stefańska 426-1-41 19V-20R 73 T 482 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-43KY-3?i=481&cat=300453
17 7 1868 Horochów - f. Drużkopo Jan Daszkiewicz Sielec Kornel Marianna Gajewska 104 20-21 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20104/pages/PL_1_436_104_0011.htm
17 9 1868 Białogródka Marianna Mysłowska Futor Romanów Maciej (Mateusz) Antonina Zagajewska Jan Niemirowski i Anna Borychowska ż. Karola 178-3-81 366V-367R 94 Ż DM, JZ
22 9 1868 Białogródka Tekla Zagajewska Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Królikowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-3-81 366V-367R 96 Ż DM, JZ
21 9 1868 Zasław św. Jana Mateusz Zawadzki Michla Jan Apolonia Kozłowska Grzegorz Siekierzyński, Marianna Nagajewska 685-6-6 149V-150R 50 Ch RG
19 10 1868 Zasław św. Jana Jan Hryniewiecki Wojtowce Tomasz Antonina Michałowska Ignacy Czyż, Franciszka Zagajewska 685-6-6 150V-151R 53 Ch RG
10 6 1869 Białogródka Jan Zagajewski Książęcin Mikołaj Honorata Białokur Michał Trębecki i Aniela Zagajewska ż. Gabriela 178-3-81 427V-428R 74 Ż DM, JZ
1 8 1869 Białogródka Piotr Winiarski Polachowa Jan Marianna Ostrowska Ignacy Królikowski i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-3-81 439V-440R 124 Ż DM, JZ
25 10 1869 Białogródka Marianna Cichocka Polachowa Stanisław Józefa Gąsińska Tomasz Kozielski i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-3-81 445V-446R 145 Ż DM
5 11 1869 Białogródka Marcjanna Królikowska Polachowa Ignacy Marianna Brzezińska Wincenty Brzeziński i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-3-81 446V-447R 149 Ż DM, JZ
8 11 1869 Białogródka Teodor Sławecki Kuźmińce Michał Konstancja Zagajewska Kazimierz Mądzelowski i Anna Sławecka ż. Jana 178-3-81 447V-448R 155 Ż DM, JZ
27 3 1869 Ostróg Katarzyana Zagajewska Choteń Michał Franciszka Golańska Antoni Niemczycki, Anna Szerafin żona Grzegorza 654-1-56 11R 1 R MZ
1 8 1869 Ostróg Delia Gajewska Piniowa Góra Wawrzyniec Katarzyna Rombult Karol Lachowicz, Józefa Rombult żona Marcyna 654-1-56 14R 4 R MZ
10 7 1869 Zasław św. Jana Józefa Kulińska Soszne Antoni Lucyna Siedlecka Wincenty Kamiński, Maria Zagajewska 685-6-6 170V-171R 35 Ch RG
11 10 1869 Zasław św. Jana Józef Krasowski Borysów Leon Karolina Jasińska Stefan Krasowski, Agata Gajewska 685-6-6 174V-175R 54 Ch RG
3 1 1870 Białogródka Marianna Podgórska Książęcin Jan Teofila Zagajewska Jan Bogusławski i Tekla Mikulska 178-3-84 1V-2R 2 Ż DM, JZ
15 1 1870 Białogródka Stefan Sieciechowski Książęcin Eliasz Marianna Zagajewska Franciszek Medyński i Aniela Piotrowska 178-3-84 8V-9R 24 Ż DM, JZ
29 7 1870 Białogródka Marianna Słomińska Polachowa Tomasz Anna Kornatowska Józef Bołsunowski i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-3-84 28V-29R 98 Ż DM, JZ
30 7 1871 St. Wiśniowiec Maria Porajska Maniów Antoni Anna Gajewska 1-55 30V-31R 43 T
6 3 1871 Jampol Dymitr Marian Surdij Tychoml Kajetan Julia Gajewska 1-55 76V-77R 16 T
24 3 1871 Białogródka Józef Mysłowski Bisóweczka Maciej Antonina Zagajewska Ludwik Jaskulski i Salomea Mysłowska ż. Feliksa 178-3-84 112V-113R 46 Ż DM, JZ
3 7 1871 Zasław św. Jana Józefa Zagajewska Wojtowce Franciszek Karolina Obert Franciszek Kuliński, Joanna Hryniewiecka ż. Jana 685-6-6 221V-222R 31 Ch RG
29 5 1871 Zasław św. Jana Feliks Mieciński Zasław Henryk Marianna Zagajewska Paweł Sawicki, Joanna Czechowska ż. Pawła 685-6-6 223V-224R 42 Ch RG
8 11 1871 Zasław św. Jana Maria Zawadzka Michla Jan Apolonia Kozłowska Stefan Szacki, Marianna Nagajewska ż. Jana 685-6-6 225V-226R 54 Ch RG
27 2 1872 Sidorów Jan Surolów Czarnokuńce 361 Józef Ludwika Gajewska Jan Kaszuk, Anna Majewska 1205L 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0005.htm
5 10 1872 Ostróg Wiktoria Zagajewska Choteń Michał Franciszka Golańska Antoni Miemczyński, Anna Serafin ż. Grzegorza 654-1-56 56R 3 R MZ
23 1 1872 Białogródka Józefa Zagajewska Hulowce Mikołaj Honorata Białokur Fabian Maciejewski i Magdalena Iwińska ż. Józefa 178-3-84 197V-198R 9 Ż DM, JZ
21 7 1872 Białogródka Franciszka Sławecka Nowa Wieś Andrzej Maria Zagajewska Henryk Ostrowski i Barbara Welbel ż. Piotra 178-3-84 221V-222R 80 Ż DM, JZ
1 9 1872 Białogródka Franciszek Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Józef Kustowski i Cecylia Bukowska, Stefan Kustowski i Antonina Zagajewska 178-3-84 228V-229R 101 Ż DM, JZ
9 9 1872 Białogródka Karolina Sławecka Kuczmanówka Michał Katarzyna ? Zagajewska Marcin Sławecki i Wiktoria Sławecka ż. Antoniego 178-3-84 230V-231R 106 Ż DM, JZ
22 1 1872 Zasław św. Jana Paulina Krasowska Borysów Leon Karolina Jasińska Wawrzyniec Gągalski, Agata Gajewska 685-6-6 240V-241R 9 Ch RG
20 7 1872 Zasław św. Jana Krystyna Płotyńska Borysów Michał Józefa Nagajewska Karol Różycki (żołn. w st. spocz.), Józefa Polatewicz 685-6-6 246V-247R 39 Ch RG
14 2 1873 Białogródka Marianna Zarzycka Polachowa Grzegorz Klementyna Winiarska Józef Bułsanowski i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-3-84 341V-342R 37 Ż DM, JZ
15 7 1873 Białogródka Jan Słomiński Polachowa Tomasz Anna Kornatowska Ignacy Szyszkowski i Antonina Zagajewska ż. Józefa 178-3-84 363V-364R 103 Ż DM, JZ
16 9 1873 Białogródka Wincenty Mirecki Książęcin Józef Karolina Zagajewska Jan Podgórski i Antonina Piotrowska ż. Wincentego 178-3-84 377V-378R 146 Ż DM, JZ
30 9 1873 Białogródka Franciszek Podgórski Książęcin Jan Teofila Zagajewska Jan Bogusławski i Aniela Piotrowska ż. Gabriela 178-3-84 381V-382R 157 Ż DM, JZ
15 6 1873 Zasław św. Jana Mikołaj Zieliński Borysów Jan Aniela Kotołowska Maciej Zieliński, Agata Gajewska 685-6-6 271V-272R 29 Ch RG
22 12 1873 Zasław św. Jana Stanisław Płutyński Borysów Michał Joanna Nagajewska Karol Różycki, Julianna Płutyńska ż. Dominika 685-6-6 280V-281R 72 Ch RG
11 4 1874 Białogródka Wincenty Mysłowski Książęcin Maciej Antonina Zagajewska Franciszek Medyński i Julia Lipecka ż. Hipolita 178-3-84 456V-457R 49 Ż DM, JZ
1 8 1874 Zasław św. Jana Karol Piekarski Mokrzec Aleksander Anna Nagajewska Bonifacy Nagajewski, Apolonia Wolska 685-6-6 298V-299R 29 Ch 580-581 RG 0
4 10 1874 Zasław św. Jana Olimpia Zagajewska Wojtowce Ignacy Karolina Robakiewicz Jakub Chwystyk, Julia Makowska ż. Marcina 685-6-6 300V-301R 36 Ch 584-585 RG
21 2 1874 Kulczyny Piotr Wyszkowski Słobódka Krasiłowska Ksawery Marianna Zielińska Jan Sołomowicz i Reneta Soowik ż. Seweryna, asyst. Józef Godebski i Rozalia Gajewska ż. Jana 17-1-235 667V-668R 20 Ch 1305-1306 DM
3 2 1875 Białogródka Marianna Sławecka Nowa Wieś Andrzej Marianna Zagajewska Henryk Ostrowski i Barbara Welbel ż. Piotra 178-3-133 5V-6R 25 Ż DM, JZ
20 2 1875 Białogródka Ignacy Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Józef Kustowski i Antonina Zagajewska 178-3-133 7V-8R 31 Ż DM, JZ
3 11 1875 Białogródka Anna Zagajewska Książęcin Piotr Elżbieta Józef Krzyżański i Cecylia Piotrowska ż. Bernarda 178-3-133 30V-31R 158 Ż DM JZ
30 1 1876 Białogródka Karol Sławecki Dworzec Stanisław Karolina Zagajewska Józef Pilawski Joanna Sławecka, ż. Tytusa 20 JZ 0 0
24 7 1876 Białogródka Jan Niemirowski Książęcin Franciszek Katarzyna Jurkowska Wincenty Zagajewski Tekla Zagajewska, ż. Jana 100 JZ 0 0
6 2 1877 Białogródka Stefan Mysłowski Białogródka Maciej Antonina Zagajewska Hieronim Mysłowski i Małgorzata Kułakowska ż. Piotra 178-3-133 122V-123R 22 Ż DM, JZ
1 3 1877 Białogródka Aniela Podgórska Hulowce Jan Teofila Zagajewska Jan Zagajewski i Aniela Piotrowska 178-3-133 123V-124R 32 Ż DM, JZ
4 6 1877 Białogródka Antonina Zagajewska Książęcin Michał Anna Ruczyńska ur. 4.06; chrzest 9.06; Jan Zagajewski i Teofila Podgórska ż. Jana 178-3-133 127V-128R 64 Ż DM, JZ
27 6 1877 Białogródka Paweł Winiarski Polachowa Wawrzyniec Maria Szyszkowska ur. 27.6., chrzest 29.06; Józef Zagajewski i Franciszka Zagajewska 178-3-133 128V-129R 71 Ż DM, JZ
29 12 1877 Białogródka Klementyna Zagajewska Książęcin Wincenty Aniela Jakuszewska Jan Zagajewski i Józefa Piotrowska ż. Feliksa 178-3-133 140V-141V 171 Ż DM, JZ
13 2 1878 Białogródka Antonina Kozielska Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Ignacy Królikowski Antonina Zagajewska, ż. Józefa 13 JZ 0 0
15 12 1878 Białogródka Karolina Medyńska+F91 Książęcin Stefan Joanna Cichocka Wincenty Niemirowicz Antonina Zagajewska, ż. Wincentego 177 JZ 0 0
21 12 1878 Białogródka Anna Sławecka Nowe Selo Andrzej Marianna Zagajewska Henryk Ostrowski Julia Kulczycka 197 JZ 0 0
11 1 1878 Dederkały Paulina Zagajewska Radoszówka Piotr Elżbieta Łozińska 57 97-98 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0053.htm
3 5 1879 Białogródka Antonina Sławecka Dworzec Stanisław Karolina Zagajewska Tomasz Kalnicki Katarzyna Wilkowska, ż. Erazma 41 JZ 0 0
7 7 1879 Białogródka Franciszka Słomińska Polachowa Kazimierz Teressa Giżycka Józef Zagajewski Marianna Zagajewska ż. Antoniego 66 JZ 0 0
23 9 1879 Białogródka Franciszka Podgórska Książęcin Jan Teofila Zagajewska Jan Zagajewski Teressa Mikulska, ż. Stefana 110 JZ 0 0
2 11 1879 Białogródka Apolonia Zagajewska Książęcin Michał Anna Ruczyńska Franciszek Medyński Aniela Piotrowska, ż. Gabriela 151 JZ 0 0
6 12 1879 Białogródka Józefa Zagajewska Książęcin Wincenty Aniela Jakuszewska Wincenty Piotrowski Maria Zajączkowska, ż. Antoniego 174 JZ 0 0
30 1 1880 Białogródka Petrunela Zagajewska Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Królikowski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 18 JZ 0 0
16 8 1880 Białogródka Rozalia Piotrowska Książęcin Wincenty Antonina Mirecka Franciszek Medyński Aniela Zagajewska, ż. Wincentego 112 JZ 0 0
11 9 1880 Białogródka Franciszka Hryniowiecka Książęcin Wincenty Petronela Brzezicka Michał Zagajewski Antonina Zagajewska, ż. Piotra 126 JZ 0 0
14 9 1880 Białogródka Karol Kozielski Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Stefan Kustowski Antonina Zagajewska, ż. Józefa 128 JZ 0 0
28 3 1880 Berezdów Teofila Gajewska Chwoszczówka Jan Anna Korzeniowska Grzegorz Woźnicki i Aniela Jasińska ż. Jana 178-3-169 573V-574R 27 Ż DM
6 8 1880 Berezdów Paweł Jasiński Chwoszczówka Roman Marianna Urbaniewicz Feliks Zarębski i Anna Gajewska ż. Jana 178-3-169 581V-582R 76 Ż DM
20 10 1880 Berezdów Józef Styczyński Zubowszczyzna Jan Paulina Gajewska Marek Jasiński i Sabina Gajewska ż. Gabriela 178-3-169 586V-587R 103 Ż DM
3 2 1880 Cudnów Romania Metelska Słoboda Niwna Konstanty Łucja Syngajewska Kajetan Metelski i Agnieszka Rybczyńska panna 178-3-67 483V-484R 35 Ż 958-959 DM
1 6 1881 Białogródka Franciszek Ruczyński Hulowce Władysław Julia Kamińska Wojciech Gutewicz Anna Zagajewska, ż. Michała 17-2-76 51 Ch JZ
18 9 1881 Białogródka Aniela Sławecka Dworzec Stanisław Karolina Zagajewska Tomasz Kotwicki Józefa Kornatowska, ż. Józefa 17-2-76 18V-19R 104 Ch JZ
10 11 1881 Białogródka Jan Wyżykowski Białogródka Piotr Marianna Czajkowska Ignacy Podgórski, Franciszka Zagajewska ż. Wincentego 17-2-76 25V-26R 151 Ch
4 2 1881 Berezdów Franciszek Jasiński Berezdów Marek Rozalia Gajewska Marek Kamiński i Paulina Styczyńska ż. Jana 178-3-169 594V-595R 11 Ż DM
17 8 1881 Berezdów Waleria Nagajewska Maraczówka Adam Eleonora Mińkiewicz Stanisław Majewski i Salomea Tyszecka ż. Józefa 178-3-169 610V-611R 74 Ż DM
18 10 1881 Berezdów Lucyna Woźnicka Chwoszczówka Grzegorz Sabina Łysogórska Feliks Brzezicki i Anna Gajewska ż. Jana 178-3-169 616V-617R 99 Ż DM
28 6 1881 Krzemieniec Leon Boryszewski Krzemieniec Dezydery Ludwika Kuchcicka Piotr Budziński, Maria Czugajewska 426-1-75 9V-10R 33 T 18 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X477-9?i=17&cat=834008
6 7 1881 Zasław św. Jana Józef Piekarski Michla Aleksander Anna Nagajewska Jan Piekarski, Ludwika Nagajewska 17-2-72 8V-9R 30 Ch 17-18 RG
24 5 1882 Białogródka Filomena Zagajewska Okopy Michał Anna Ruczyńska Franciszek Medyński Joanna Medyńska, ż. Stefana 17-2-77 48 Ch JZ
2 7 1882 Białogródka Aniela Trawińska Okopy Ludwik Marianna Dubowicz Jan Zagajewski Franciszka Zagajewska, ż. Wincentego 17-2-77 59 Ch JZ
11 1 1882 Berezdów Aleksander Lichtański Stołby Jan Waleria Gajewska Józef Radecki i Antonina Budzinowska ż. Floriana 178-3-169 625V-626R 5 Ż DM
8 10 1882 Berezdów Piotr Gajewski Chwoszczówka Jan Anna Korzeniowska Feliks Zarębski i Joanna Gajewska ż. Marcelego 178-3-169 651V-652R 111 Ż DM
6 7 1883 Białogródka Feliks Niewodzyński Polachowa Teofil Józefa Rewera Wawrzyniec Winiarski Antonina Zagajewska, ż. Józefa 79 JZ 0 0
1 10 1883 Białogródka Karolina Wyrzykowska Białogródka Piotr Marianna Czajkowska Józef Wyrzykowski Franciszka Zagajewska, ż. Wincentego 140 JZ 0 0
17 10 1884 Białogródka Karolina Zagajewski Okopy Ludwik Antonina Malinowska Franciszek Medyński Tekla Zagajewska, ż. Jana 159 JZ
8 8 1884 Białogródka Jan Sławecki Dworzec Stanisław Karolina Zagajewska Józef Kornatowski Marianna Kotwicka, ż. Tomasza 118 JZ
1 2 1885 Białogródka Ignacy Piotrowski Okopy Wincenty Antonina Mirecka Antoni Zajączkowski Aniela Zagajewska, ż. Wincentego 15 JZ
17 3 1885 Białogródka Józef Zagajewski Okopy Piotr Antonina Ostrowska Józef Medyński Aniela Zagajewska, ż. Wincentego 41 JZ
24 8 1885 Kuniów Jan Jedliński Radohoszcz Józef Paulina Jakuszewska Marek Jakuszewski i Aniela Zagajewska ż. Wincentego 178-3-86 19V-20R 74 Ż DM
29 8 1885 Berezne Janina Gajewska Alfredówka Mateusz Antonina Chyrowska Kacper Bukowski i Władysława Bukowska panna 740-2-6 16V-17R 79 R 19 AD1
20 3 1888 Radziwiłłów Józefa Szust Chotyń Roman Maria Gajewska 0.1-81A 51V-52R 12 T
18 8 1888 Turzysk Stanisław Dondalski Wierzbiczno Antoni Marianna Gajewska 756 14-15 28 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0008.htm
4 8 1888 Włodzimierz Rozalia Gajewska Franciszek Marianna Błażejewska nr aktu 188 t. V 511
4 9 1889 Białogródka Bronisław Trawiński Okopy Ludwik Marianna Dubowicz Wincenty Piotrowski, Karolina Zagajewska z. Andrzeja 17-2-80 29V-30R 144 Ch
16 2 1890 Turzysk Antonina Dondalska Wierzbiczno Antoni Marianna Gajewska 758 6-7 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0004.htm
22 7 1890 Krzemieniec Magdalena Kogajewska Krzemieniec NN Joanna 0.1-81W 14V-15R 55 T
21 2 1891 Dederkały Piotr Krajewski Kara... Franciszek Katarzyna Gajewska 58 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0002.htm
27 2 1891 Horochów Stanisław Wdowicki Brany Konstanty Józefa Gajewska 127 12-13 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20127/pages/PL_1_436_127_0007.htm
9 6 1892 Radziwiłłów Aleksandra Gajewska Wołkowyje, par. Łysin Wincenty Antonina Bocianowska Aleksander Paszkowski, Maria Pogorzelska, as. Jan Kral, Anastazja Paszkowska 0.1-81D 50 V-51 R 31 T
10 9 1892 Luboml Władysław Czarnomski? Rymacze Józef Franciszka Gajewska Stanisław Gittner, Adela Czarnomska 337 82 161 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0042.htm
13 3 1892 Ostróg Klementyna Frankowska Stanisławka Antoni Elżbieta Wesołowska Antoni Karpiński, Klementyna Zagajewska 654-1-121 3V-4R 58 R 171419 DW
29 10 1893 Turzysk Józef Dondalski Wierzbiczno Antoni Marianna Gajewska 761 30-31 58 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0016.htm
29 10 1893 Turzysk Stanisława Dondalska Wierzbiczno Antoni Marianna Gajewska 761 30-31 59 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0016.htm
24 1 1893 Berezne Stanisława Gajewska Kolonia Alfredówka Mateusz Antonina Bobrowidzka koloniści z gub. warszawskiej, Antoni Kaczor i Marianna Ciechowska ż. Mariana 740-2-8 254V-255R 53 R 245 AD1
30 3 1894 Szumbar Franciszka Krajewska Dederkały Małe Franciszek Katarzyna Gajewska Onufry Sitkowski, Serafina Krajewska ż. Lucjana 627 57-58 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0035.htm
25 9 1894 Kuniów Anna Jakuszewska Hucisko Stare Franciszek Karolina Krzemińska Piotr Podhorodecki i Klementyna Zagajewska panna 178-3-86 515V-516R 109 Ż DM
16 10 1895 Turzysk Franciszek Dądalski Wierzbiczno Antoni Marianna Gajewska 918 13 V-14 R 53 0
14 5 1895 Szumsk Michalina Buzderewicz Zinki Stanisław Aniela Gajewska 426-1-233 185V-186R 79 T
2 10 1895 Młynów Marianna Gajewska Młynów Antoni Anna Starczewska Tesłuhów, Józef Trendyk, Karolina Stawińska ż. Józefa 740-2-411 72V-73R 94 R 1389 RK
9 1 1895 Młynów Marcelina Mazurkiewicz Młynów Stanisław Aniela Starczewska Krzemieniec, Józef Trendyk, Anna Gajewska ż. Antoniego 740-2-411 57R / 13V 3 740-8-158 R RK
2 1 1897 Szumbar Jan Krajewski Dederkały Wielkie Franciszek Katarzyna Gajewska 1020 33-34 1 0
30 5 1897 Turzysk Antonina Kowalewska Wierzbiczno Adam Aleksandra Gajewska 920 7V-8R 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0008.htm
11 11 1897 Turzysk Aleksandra Dądalska Wierzbiczno Antoni Marianna Gajewska 920 14V-15R 56 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0015.htm
14 2 1897 Tbilisi Katarzyna Fomenko Tbilisi Mikołaj s.Radiona Barbara c.Justyna Samadurowa Kazimierz Bałtuszko, Maria Gajewska 178R 118 Tb
1 5 1898 Horochów Anna Gajewska Zwiniacze Antoni Maria Rzepecka 927 10V-11R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0011.htm
5 9 1899 Turzysk Jadwiga Kowalewska Wierzbiczno Adam Aleksandra Gajewska 940 16V-17R 79 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0017.htm
26 11 1899 Turzysk Leokadia Dondalska Wierzbiczno Antoni Marianna Gajewska 940 17V-18R 82 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0018.htm
19 1 1900 Ostropol Agafia Gajewska Worobijówka Jan Maria Wyszyńska Jan Chodorowski i Karolina Wesołowska 17-1-323 367V-368R 4 Ch 718-719 DM
15 5 1901 Ostróg Cezary Łazanowski Storonicze Franciszek Klementyna Zagajewska Władysław Krasowski, Paulina Ładzijewska ż. Jakuba 654-1-143 88 R
28 8 1901 Zasław św. Jana Maria Wilczyńska Luterka Mikołaj Katarzyna Nagajewska Dionizy Nagajewski i Honorata Nagajewska 17-2-72 10V-11R 39 Ch 544-545 DM 0
18 4 1901 Starokonstantynów Stefan Gajewski Starokonstantynów Jan Maria Czyrnysz Paweł Gajewski i Julia Gajewska ż. Dominika 17-1-505 14V-15R 60 Ch 29-30 DM
3 6 1901 Starokonstantynów Aleksander Kowalski Futory Jan Maria Gajewska Marian Wolski i Antonina Gajewska panna 17-1-505 21V-22R 86 Ch 43-44 DM 0
10 8 1901 Starokonstantynów Maria Dzierżyńska Szkarawka Mała Mikołaj Sabina Cichocka Kazimierz Suchaniewicz i Maria Gajewska ż. Jana 17-1-505 28V-29R 115 Ch 57-58 DM
12 7 1902 Wiszenki Maria Orzańska Sławatycze Józef Antonina Gajewska TD
20 9 1903 Białogródka Kozielski Polachowa Ignacy Józefa Winiarska Józef królikowski, Marianna Zagajewska ż. Feliksa 17-2-84 3R 143 Ch
9 3 1903 Żytomierz Rozalia Zawadzka Cmokówka Jozafat Antonina Gajewska Feliks Kozłowski, Wanda Zawadzka ż. Szczepana 178-3-171 108V-109R 100 Ż 213 DW
10 5 1903 Żytomierz Felicja Gajewska Chutor Ajzyka Feliks Maria Czerniawska Jan Charczenko, Emilia Znamirowska panna 178-3-171 126V-127R 187 Ż 249 DW
27 7 1903 Żytomierz Bronisław Bobrownicki Żytomierz Roman Cezaryna Gajewska Marian Gajewski, Teresa Mądrzejewska ż. Józefa 178-3-171 148V-149R 295 Ż 293 DW
27 9 1903 Żytomierz Maria Gajewska Żytomierz Adolf Leontyna Bielińska Sylwester Soczanow, Aniela Naborowska ż. Jana 178-3-171 165V-166R 382 Ż 327 DW
19 8 1904 Teofilpol Janina Zagajewska Ridkie Ignacy Franciszka Kobylańska Jan Czyż Marcelina Gładyszewska, ż. Piotra 30 JZ 0 0
18 6 1904 Tbilisi Ludmiła Maleczkina Kutais Mikołaj s.Iwana Wiera c.Aleksandra Melnikowa (konwersja 1922) as. Franciszek Goknełow, Maria Gajewska 260V 57 Tb
27 3 1904 Zasław św. Jana Marianna Siedlarska Wójtowce Franciszek Ludwika Kobylańska Stanisław Zagajewski i Elżbieta Zagajewska 17-2-72 4V-5R 13 Ch 586-587 DM 0
9 4 1904 Zasław św. Jana Marianna Zagajewska Wójtowce Józef Olimpia Piotrowska Jan Piotrowski i Domicela Bronowicka 17-2-72 5V-6R 19 Ch 588-589 JZ, DM
7 9 1904 Zasław św. Jana Rozalia Zagajewska Wójtowce Jan Józefa Kacianowska Karol Kacianowski i Bronisława Czyż 17-2-72 9V-10R 35 Ch 596-597 JZ, DM
4 12 1905 Białogródka Marianna Zagajewska Białogródka Józef Józefa Iwińska Karol Miedzianowski Aniela Mysłowska, ż. Stefana 184 JZ 0 0
12 6 1905 Białogródka Antonina Zagajewska Polachowa Feliks Marianna Urbańska Piotr Nowosielski Józefa Kozielska, ż. Jóżefa 17-2-84 79 JZ 0
23 6 1906 Teofipol Bronisława Zagajewska Ridkie Wincenty Aleksandra Karst Leon Widkowski Mariana Zagajewska, ż. Michała 33 JZ 0 0
12 7 1906 Białogródka Antonina Zagajewska Polachowa Ignacy Franciszka Kobylańska Jan Czyż Klementyna Brzezińska, ż. Antoniego 118 JZ 0 0
3 1 1906 Młynów Józef Henryk Łukaszewicz-Półka Młynów Jan Bronisława Gajewska gub. Radomska, pow. Kozienice, gm. Sieciechów, Bartłomiej Kacprzak, Olimpia Zasada ż. Władysława 740-2-414 2V-3R 7 R 1472 RK
8 10 1906 Berezne Marianna Czarnecka Wyry Bronisław Leontyna Bułgajewska Piotr Hermaszewski i Michalina Mrówka ż. Izydora 740-4-2 38V-39R 184 R 40 DM
29 12 1906 Cudnów filia Romanów Filipina Sawicka Słoboda Niwna Walenty Teofila Metelska chrzest 9.01.1907, Paweł Syngajewski i Paulina Syngajewska ż. Józefa 178-3-215 61V-62R 9 Ż 119-120 DM
28 3 1906 Tajkury Józef Rzepa Nowosiółki Antoni Balbina Gajewska chrzest 3.04.1906, Ksawery Gajewski i Joanna Filipowicz ż. Leona 740-4-692 66V-67R 26 R 66 BW
22 1 1906 Nowogród Wołyński Marcelina Skalska Hałe Błoto Michał Maria Gajewska Jan Tarnawski, Anna Ignatowicz 178-3-202 6V-7R 39 Ż 13 DW
9 10 1906 Nowogród Wołyński Paulina Tetera Fedorówka Aleksander Kamila Kanarska Franciszek Kajdanowicz i Karolina Gajewska 178-3-202 83V-84R 504 Ż 167 DW
4 7 1907 Białogródka Józef Winiarski Polachowa Jan Antonina Cichocka Jan Zieliński Franciszka Zagajewska, ż. Ignacego 115 JZ 0 0
9 8 1907 Tbilisi Maria Mczedliszwili Tbilisi Wasyl s.Aleksandra Nina c.Jana Orłowska (konwersja 1924) as. Maria Gajewska, Leon Wardajew 272R 8 Tb
24 5 1907 Kowel Aleksandra Gajewska Kowel NN Weronika Jan Brzozowski, Małgorzata Szestkiewicz panna 1004 13V-14R 62 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0017.htm
12 8 1907 Fastów Zofia Kulczycka Koszczejówka Leon Antonina Cyngajewska Dominik Cyngajewski, Teofila Wiecka 1268-1-50 225V-226R 49 CDIAK 234 KM, DW
14 8 1907 Fastów Stanisława Zielińska Fastów Mikołaj Józefa Kruszyńska Antoni Kirlis, Marianna Syngajewska 1268-1-50 225V-226R 50 CDIAK 234 KM, DW
4 4 1907 Cudnów filia Romanów Maria Syngajewska Słoboda Niwna Izydor Teofila Gurowska Grzegorz Czarnecki i Maria Pulikowska panna 178-3-215 76V-77R 100 Ż 149-150 DM
14 5 1907 Cudnów filia Romanów Agnieszka Syngajewska Słoboda Niwna Paweł Wiktoria Janiszewska Hipolit Sawicki i Teofila Bilińska ż. Antoniego 178-3-215 82V-83R 138 Ż 161-162 DM
24 5 1907 Cudnów filia Romanów Stanisława Żarczyńska Słoboda Niwna Józef Salomea Sawicka Cezary Iliński i Salomea Syngajewska ż. Kaliksta 178-3-215 83V-84R 140 Ż 163-164 DM
5 7 1907 Cudnów filia Romanów Antoni Sawicki Hołubin Andrzej Rafalina Syngajewska Franciszek Hajko i Paulina Chodorowska ż. Józefa 178-3-215 86V-87R 162 Ż 169-170 DM
2 7 1907 Cudnów filia Romanów Salomea Lińkiewicz Słoboda Niwna IN Aleksandra Lińkiewicz Benedykt Wojciechowski i Salomea Syngajewska ż. Kaliksta 178-3-215 89V-90R 177 Ż 175-176 DM 0
28 8 1907 Cudnów filia Romanów Ludwika Ilińska Słoboda Niwna Cezary Teofila Turowska Klemens Sawicki i Teofila Syngajewska ż. Izydora 178-3-215 95V-96R 215 Ż 187-188 DM
2 8 1907 Ostropol Józef Kowalski Chiżniki Jan Marianna Gajewska Franciszek Gajewski i Konstancja Dołgiert ż. Bazylego 17-1-323 490V-491R 33 Ch 955-956 DM
10 2 1907 Korzec Faustyn Osiński Numery Jan Adela Gajewska Adolf Guze i Ewa Chacanowska ż. Andrzeja 740-2-332 15V-16R 73 R 18 DM
11 5 1907 Korzec Bronisława Gajewska Mużyłowicze Józef Julia Czyżewska Franciszek Winckowski i Maria Lipińska panna 740-2-332 31V-32R 152 R 34 DM
10 2 1908 Starokonstantynów Bronisława Janowska Futory Hilary Antonina Gajewska Józef Janowski i Aniela Janowska ż. Stanisława 17-2-88 8V-9R 34 Ch 18-19 DM
7 8 1908 Starokonstantynów Maria Gajewska Starokonstantynów Ignacy Stanisława Cybulska Paweł Sznurkowski i Anna Średzińska wdowa 17-2-88 24V-25R 97 Ch 50-51 DM
28 9 1908 Starokonstantynów Tekla Sznuryk Starokonstantynów Paweł Anastazja Gajewska Piotr Tychomirski i Tekla Karpińska wdowa 17-2-88 28V-29R 115 Ch 58-59 DM
23 12 1908 Starokonstantynów Julia Gajewska Świnna Franciszek Aniela Woroniecka Feliks Woroniecki i Jadwiga Tarnawska panna 17-2-88 41V-42R 166 Ch 84-85 DM
22 12 1909 Cudnów filia Romanów Kalikst Żarczyński Słoboda Niwna Konstanty Rozalia Syngajewska chrzest 1.01.1910, Kalikst Syngajewski i Teofila Syngajewska ż. Teodora 178-3-215 260V-261R 1 Ż 489-490 DM 0
25 1 1909 Krzemieniec Paweł Wyszomirski Rybcza Wincenty Anna Gajewska Aleksander Dobrowolski, Katarzyna Krajewska ż. Franciszka 426-1-99 3V-4R 10 T 829 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3W9-8?i=828&cat=300453
4 1 1909 Fastów Józef Kulczycki Koszczejówka Leon Antonina Syngajewska Józef Wiecki, Teofila Wiecka 1268-1-50 267V-268R 2 CDIAK 277 KM, DW
27 8 1910 Bazalia f. Tereszki Zofia Jaźwińska Mońki Feliks Maria Gajewska Albin Kowalewski i Rozalia Pawłowicz 17-2-47 106R-106V 51 Ch 213-214 DM
15 8 1910 Romanów Julia Czarnecka Słoboda Niwna Grzegorz Aleksandra Syngajewska Bernard Turowski i Teofila Syngajewska ż. Izydora 178-3-216 35V-36R 208 Ż 71-72 DM
6 3 1910 Ostropol Janina Kowalska Kalinówka Jan Maria Gajewska Julian Lubczyński i Konstancja Dołgiert ż. Bazylego 17-2-93 22V-23R 10 Ch 45-46 DM
18 3 1910 Fastów Franciszka Zielińska Fastów Mikołaj Józefa Kruszyńska Kazimierz Moskalewski, Maria Syngajewska 1268-1-50 334V-335R 19 CDIAK 306 KM, DW
14 8 1910 Fastów Ewelina Syngajewska Fastów Ignacy Maria Szymańska Paweł Cieszkowski, Elżbieta Niekraszewicz 1268-1-50 340V-341R 42 CDIAK 312 KM, DW
7 12 1910 Fastów Maria Teresa Syngajewska Fastów Józef Maria Straszyńska Kazimierz Moskalewski, Józefa Zielińska 1268-1-50 347V-348R 71 CDIAK 319 KM, DW
7 5 1911 Tbilisi Wiktoria Szczeneko Tbilisi Aleksander Barbara Chmielnicka Stanisław Siemaszko, Maria Gajewska 8R 68 Tb
2 5 1911 Tbilisi Joann Wacher Tbilisi Jan Maria Nowak Franciszek Nowak, Maria Gajewska 10R 78 Tb
27 6 1911 Tbilisi Nina Saakow Tbilisi Piotr s. Stefana Zofia Chitorowa Jan Chiterow, Maria Gajewska 11V-12R 89 Tb
30 11 1911 Korzec f. Horodnica Ewa Duchnowska Huta Korycka Hieronim Rozalia Rybczyńska [chrzest 18.01.1911] Adolf Polański i Adela Gajewska 178-3-181 1V-2R 4 Ż 3-4 DM
19 1 1911 Korzec f. Horodnica Alojzy Cyrklewicz Anastaziówka Mała Józef Maria Gajewska Alfons Klauze i Helena Gajewska 178-3-181 4V-5R 20 Ż 9-10 DM
9 2 1911 Korzec f. Horodnica Walentyna Suchodolska Kurczycka Huta Mikołaj Kamila Łozowicka Antoni Domański i Ludwika Bugajewska 178-3-181 5V-6R 26 Ż 11-12 DM
28 6 1911 Korzec f. Horodnica Jan Begoński Kurczycka Huta Stanisław Teofila Milewska Baltazar Śliwiński i Waleria Bugajewska ż. Konrada 178-3-181 21V-22R 122 Ż 43-44 DM
11 7 1911 Korzec f. Horodnica Mieczysław Czerniatewicz Numery par. Nowogród Wołyński Aleksander Aleksandra Gajewska Erazm Paczkowski i Maria Czerniatewicz córka Józefa 178-3-181 23V-24R 133 Ż 47-48 DM
26 9 1911 Korzec f. Horodnica Ewelina Błońska Kurczycka Huta Kazimierz Adela Jaworska Antoni Jaworski i Ludwika Bogajewska 178-3-181 29V-30R 167 Ż 59-60 DM
11 12 1911 Bazalia f. Tereszki Helena Kuklińska Ferma Juzin Władysław Michalina Biegajewska Mikołaj W[...]czewski i Antonina Wolska ż. Józefa 17-2-47 115V 64 Ch 232 DM
2 2 1911 Romanów Feliksa Metelska Słoboda Niwna Władysław Katarzyna Mokrinc Walenty Ostrowski i Salomea Syngajewska ż. Kaliksta 178-3-216 8V-9R 48 Ż 17-18 DM
26 7 1911 Romanów Adam Sawicki Słoboda Niwna Michał Karolina Kuczyńska Hipolit Sawicki i Paulina Syngajewska ż. Józefa 178-3-216 33V-34R 194 Ż 65-66 DM
29 11 1911 Fastów Stanisław Kulczycki Koszczejówka Leon Antonina Syngajewska Józef Wiecki, Teofila Wiecka 1268-1-50 353V-354R 79 CDIAK 362 DW
9 4 1911 Tajkury Ewelina Gajewska Nowosiółki Antoni Maria Filipowicz chrzest 11.04.1911, Piotr Filipowicz i Maria Gajewska ż. Karola 740-4-695 10V-11R 40 R 12 BW
3 5 1911 Cudnów Aleksander Chrzanowski Sidaczówka Franciszek Honorata Orlikowska Józef Brzeżewski i Wiktoria Czugajewska ż. Antoniego 178-3-231 403V-404R 93 Ż 799-800 DM
2 6 1911 Cudnów Antoni Nowosilecki Korowińce Jakub Katarzyna Osińska Leon Nowosilecki i Wiktoria Czugajewska ż. Antoniego 178-3-231 406V-407R 108 Ż 805-806 DM
21 1 1912 Białogródka Wiktoria Zagajewska Dosin Józef Józefa Iwińska Józef Piotrowski Aniela Mysłowska, ż. Jana 23 JZ 0 0
9 8 1912 Białogródka Dominik Zagajewski Książęcin Jan Michalina Piotrowska Józef Izierski Katarzyna Zagajewska, ż. Józefa 146 JZ 0 0
26 8 1912 Białogródka Helena Zagajewska Polachowa Ignacy Franciszka Kobylańska Jan Winiarski Klementyna Brzezińska, ż. Antoniego 151 JZ 0 0
17 3 1912 Starokonstantynów Anna Gajewska Starokonstantynów Jan Franciszka Griszczuk Stefan Zamuliuk i Maria Ignatiuk 17-2-89 8V-9R 32 Ch 19-20 DM
19 9 1912 Starokonstantynów Karolina Boner Świnna Józef Domicela Farcabej Bronisław Śliwiński i Aniela Gajewska ż. Franciszka 17-2-89 29V-30R 114 Ch 61-62 DM
24 12 1912 Krzywin Anna Zagajewska Hołoszewszczyzna Stanisław Franciszka Skałecka chrzest 6.01.1913, Aleksander Borkowski i Honorata Skałecka panna 17-2-70 233V-234R 2 Ch 447-448 DM
15 2 1913 Białogródka Julian Zagajewski Polachowa Stefan Katarzyna Kustowska Stanisław Kustowski Franciszka Zagajewska, ż. Ignacego 32 JZ 0 0
8 10 1913 Białogródka Rafał Trawiński Książęcin Franciszek Filomena Olszewska Kajetan Niemirowski Katarzyna Zagajewska, ż. Jóżefa 148 JZ 0 0
20 10 1913 Tbilisi Roza Inr Tbilisi August Edward Karolina Jakoniłc Kazimierz Bałtuszko, Maria Gajewska 68R 106 Tb
26 12 1913 Horodnica Maria Gajewska Anastaziówka Wielka Roman Barbara Kraszewska chrzest 2.01.1914, Józef Zalewski i Karolina Gogol ż. Jana 178-3-181 167V-168R 1 Ż 329-330 DM
31 1 1913 Tajkury Tomasz Rzepa Tajkury Antoni Balbina Gajewska chrzest 3.02.1913, Wiktor Słotwiński i Paulina Słotwińska ż. Bonifacego 740-4-697 3V-4R 12 R 5 BW
18 2 1913 Tajkury Helena Filipowicz Ożenin Piotr Emilia Czapek [Čapek] chrzest 24.02.1913, Leon Filipowicz i Karolina Gajewska ż. Piotra 740-4-697 6V-7R 21 R 8 BW
6 8 1913 Tajkury Józefa Gajewska Nowosiółki Antoni Maria Filipowicz chrzest 15.08.1913, Piotr Filipowicz i Barbara Mierzwińska ż. Franciszka 740-4-697 20V-21R 78 R 22 BW
13 1 1913 Starokonstantynów Helena Gajewska Połowinniki Jan Antonina Popławska Jan Kowalski i Emilia Popławska ż. Stanisława 17-2-89 79V-80R 9 Ch 141-142 DM
10 4 1913 Starokonstantynów Maria Pawłowska Sachnowce Feliks Zofia Bońkowska Władysław Bońkowski i Antonina Gajewska ż. Jana 17-2-89 88V-89R 46 Ch 159-160 DM
5 6 1913 Starokonstantynów Zofia Sznuryk Starokonstantynów Paweł Anastazja Gajewska Ignacy Gajewski i Anna Nesterczuk 17-2-89 94V-95R 72 Ch 171-172 DM
19 8 1913 Starokonstantynów Helena Gajewska Starokonstantynów Ignacy Stanisława Cybulska Kazimierz Janik i Tekla Czerniawska wdowa 17-2-89 104V-105R 111 Ch 191-192 DM
8 10 1913 Krzywin Bolesław Piotrowski Polany Dionizy Franciszka Gajewska Antoni Kamiński i Józefa Kondracka ż. Aleksandra 17-2-70 241V-242R 54 Ch 463-464 DM
27 9 1914 Tbilisi Michał Jackiewicz Borżam Jan s. Rocha Małgorzata c. Aleksandra Poniatkowska Jan Poniatowski, Maria Gajewska 91R 87 Tb DW
14 7 1914 Tajkury Leontyna Gajewska Nowosiółki Ksawery Marcelina Herasimowicz Antoni Gajewski i Anna Filipowicz ż. Leona 740-4-697 75V-76R 73 R 71 DM
26 7 1914 Tajkury Anna Gajewska Nowosiółki Piotr Karolina Czapek Leon Filipowicz i Barbara Mierzwińska ż. Franciszka 740-4-697 76V-77R 77 R 72 DM
23 3 1914 Horodnica Rozalia Gajewska Kurczycka Huta Aleksander Michalina Partycka Ludwik Korzeniewski i Kamila Głowacka ż. Adama 178-3-181 180V-181R 77 Ż 355-356 DM
12 5 1914 Horodnica Adam Czerniatewicz Adamowo Aleksander Aleksandra Gajewska Antoni Jurczyński i Kamila Milewska ż. Dionizego 178-3-181 184V-185R 103 Ż 363-364 DM
16 11 1915 Tbilisi Witold Piotrowski Ziud OstowKultuk, bakińska gub. Stanisław s.Jana Maria c.Aleksandra Poniatowska Jan Jackiewicz, Maria Gajewska 140R-V 74 Tb
19 4 1915 Starokonstantynów Maria Gajewska Świnna Franciszek Aniela Woroniecka Jan Dubilewicz i Paulina Krotewicz ż. Piotra 17-2-90 13V-14R 54 Ch 28-29 DM
16 4 1915 Starokonstantynów Roman Bońkowski Starokonstantynów Antoni Antonina Bońkowska Antoni Gajewski i Anna Gajewska wdowa 17-2-90 13V-14R 56 Ch 28-29 DM
13 6 1915 Starokonstantynów Antonina Janik Starokonstantynów Kazimierz Tekla Gajewska Mikołaj Grom i Jadwiga Janik panna 17-2-90 17V-18R 72 Ch 36-37 DM
6 9 1915 Starokonstantynów Bronisława Gajewska Połowinniki Jan Antonina Popławska Jan Popławski i Maria Popławska ż. Jana 17-2-90 27V-28R 112 Ch 56-57 DM
24 10 1915 Starokonstantynów Aniela Gajewska Starokonstantynów Ignacy Stanisława Cybulska Paweł Sznurek i Anna Nesterczukowa wdowa 17-2-90 31V-32R 128 Ch 64-65 DM
18 5 1916 Tbilisi Aniela Jackiewicz Borzom Jan s.Rocha Małgorzata c.Aleksa Poniatowska Jan Olcik, Maria Gajewska 140R 73 Tb
10 1 1916 Tajkury Julia Gajewska Nowosiółki Piotr Karolina Czapek Franciszek Mierzwiński i Anna Filipowicz ż. Leona 740-4-697 174V-175R 4 R 155 DM
9 3 1916 Starokonstantynów Helena Sznuryk (Sznurek) Starokonstantynów Paweł Anastazja Gajewska Ignacy Gajewski i Anna Nesterczukowa wdowa 17-2-90 59V-60R 29 Ch 118-119 DM
1 4 1916 Starokonstantynów Jan Tychomirski Starokonstantynów Wincenty Józefa Śledzińska Paweł Sznurek i Stanisława Gajewska ż. Ignacego 17-2-90 60V-61R 35 Ch 120-123 DM
8 4 1916 Starokonstantynów Bronisław Popławski Iryszki Jan Maria Konoplicka Józef Skomski i Antonina Gajewska ż. Jana 17-2-90 62V-63R 43 Ch 124-127 DM
16 6 1917 Jałowicze Władysław Kembłowski Ostrożec Maliński Wawrzyniec Agnieszka Gajewska 1084 6 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201084/album/index.html#img=1_436_0_0_1084_0006.jpg
3 4 1917 Starokonstantynów Leontyna Gajewska Starokonstantynów Stanisław s. Filipa Maria Ganczarska Walerian Lebiedziński i Katarzyna Ganczarska panna 17-2-90 118V-119R 31 Ch 226-227 DM 0
18 6 1917 Starokonstantynów Marcelina Gajewska Starokonstantynów Paweł Józefa Górska Paweł Sznurkowski i Józefa Tychomirska ż. Józefa 17-2-90 124V-125R 56 Ch 238-239 DM
22 6 1917 Starokonstantynów Jan Sznurek-Sznurkowski Starokonstantynów Paweł Anastazja Gajewska Józef Janik i Tekla Janik z Gajewskich ż. Kazimierza 17-2-90 125V-126R 57 Ch 240-241 DM
3 3 1918 Kowel Kazimierz Zalewski Kowel Wojciech Stefania Gajewska 1086 62 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201086/album/index.html#img=1_436_0_0_1086_0086.jpg
20 10 1918 Tajkury Helena Gajewska Nowosiółki Ksawery Marcelina Harasimowicz Wacław Gajewski i Maria Mierzwińska panna 740-4-697 277V-278R 64 R 244 DM
26 8 1919 Tbilisi Władysław Kałandariszwili Tbilisi Teodor s.Dymitra Emilia c.Józefa Izak Antoni Sołdajtis, Maria Gajewska 227V 70 Tb DW
5 8 1919 Berezne Bronisław Cielentkowski Nowa Natalia Józef Janina Żygadło Mikołaj Cielentkowski, Paulina Gajewska 740-4-11 15V 116 R AS
5 8 1919 Berezne Władysława Bagińska Józefówka par.Niewirków Adolf Wiktoria Cielenkowska Józef Cielenkowski, Paulina Gajewska 740-4-11 16V 123 R AS
10 12 1919 Berezne Stanisław Sobiecki Alfredówka Antoni Genowefa Czechowska Bronisław Roznerski, Marianna Gajewska 740-4-11 25V 193 R AS 0
23 12 1920 Starokonstantynów Zofia Gilewicz Starokonstantynów Kazimierz Rozalia Gajewska [chrzest 9.01.1921] Feliks Topolnicki i Katarzyna Gajewska ż. Andrzeja 17-2-91 cz.2 200V-201R 4 Ch 4-5 DM
23 6 1921 Ostróg Wacław Zagajewski Stanisławka Stanislaw Olimpia Jankowska Feliks Zieliński, Filomena Zagajewska 64 116 O DW
28 3 1921 Starokonstantynów Stanisław Sznurkowski Starokonstantynów Paweł Anastazja Gajewska Marian Kobylański i Tekla Janik ż. Kazimierza 17-2-91 cz.2 212V-213R 54 Ch 28-29 DM
8 12 1921 Starokonstantynów Wiktoria Kobylańska Starokonstantynów Marian Anna Gajewska Józef Gilewski i Ludwika Sznurkowska ż. Pawła 17-2-91 cz.2 243V-244R 176 Ch 90-91 DM
12 3 1921 Berezne Janina Roznerska Alfredówka Bronisław Aniela Kuriata Walenty Kuriata, Marianna Gajewska 740-4-11 120V 33 R AS 0
9 9 1921 Berezne Wladysława Cielontkowska Nowa Natalia Józef Janina Żygadło Mikołaj Cielontkowski, Paulina Gajewska 740-4-11 133V 140 R AS
4 7 1921 Tbilisi Sergiej Bogatello Tbilisi Georgij s.Roberta Maria c.Gariła Litanowa (chrzest 1922) Andrzej Krakowiak s.Pawła, Maria Gajewska 251V 6 Tb DW
8 12 1921 Tajkury Wiktoria Stolarz Nowosiółki Antoni Maria Papuga chrzest 31.12.1921, Paweł Górski i Marcelina Gajewska ż. Seweryna 740-4-698 37V 34 R 39 BW
18 1 1922 Ostróg Jadwiga Zagajewska Ostróg Aleksander Olimpia Kosowska Jan Pioruński, Nadzieja Kuźmin 94 11 O DW
2 2 1922 Ostróg Maria Filipowicz Majówka Piotr Emilia Czapka Teodor Białous, Karolina Gajewska 99 32 O DW
15 12 1922 Sarny Władysław Hartel(a) Antonówka par.Bereźnica Herman Marcelina Jasińska Jan Jasiński, Bronisława Gajewska żona Władysława 740-4-753 65R 131 R 68 AS
18 12 1922 Międzyrzec Stanisław Karpiński Międzyrzec Korzecki Gwidon Helena Gajewska Antoni Lewandowski, Maria Witkowska ż.Bolesława 740-4-363 71V 74 R AS
22 11 1922 Ostróg Aleksander Łukasik Kolonia Hrynorówka Józef Aniela Partyńska Chrzest 7 1 1923; Antoni Partyński, Władysława Gajewska 143 2 O 8520 MZ
17 4 1922 Szumsk Wacław Krutewicz [Kretowicz] Posiwie Antoni Apolonia Zagajewska Jan Brodowski, Stanisława Zagajewska panna 426-1-259 131R 79 T 195 RK
23 4 1923 Ostróg Helena Zagajewska Chorów Aleksander Klementyna Kossowska Leon Boczkowski, Konstancja Wegner 160 70 O MZ