Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 318 wyników dla: Sakowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
16 2 1717 Kozowa Marcin Kosakowski 702L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20702/pages/PL_1_301_702_0001a,b.htm
13 12 1750 Szumsk Jan Łysakowski 6 Szumbar rodzice: Stefan i Teresa 297-1-184 17V Ł 41 RK
20 9 1760 Szumsk Bazyli Łysakowski 6 Horbowce rodzice: Stefan i Teresa 297-1-184 44R Ł 101 RK
12 9 1774 Szumsk Antoni Łysakowski 20 Bykowce 297-1-184 82V Ł RK
22 6 1812 Kuniów Antoni Sakowski 5/365 Kuniów a. szl. Sylwestra i Anastazji 297-1-086 31V Ł
24 5 1821 Krzemieniec Jan Kossakowski 8/12 Krzemieniec s. Konrada i Anny 299 115 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0062.htm
5 4 1821 Dubno Wawrzyniec Sakowski 3 Kryłów s. Bartłomieja i Anastazji, szlachta 65 10 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0006.htm
19 12 1827 Wiszenki Helena Sakowska 68 Wiszenki prac. Augustyna Sakowskiego żona 813 99a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0099.htm
16 2 1827 Nowogród Dorota Wasylewska 1 Niepoznanicze Jędrzeja i Rozalii Husakowskiej 28 JZ
20 9 1827 Krzemieniec Salomea Lachmanowicz 14 Krzemieniec c. Michała i Antoniny Mossakowskiej 01-6 17R 130 T 885 DM
21 9 1827 Krzemieniec Helena Kozłowska 2 Krzemieniec c. Wawrzyńca i Anny z Mosakowskich 01-6 17R 132 T 885 DM
13 3 1827 Zasław, Św. Józefa Jan Kossakowski 67 Bejzymy stanu wolnego 178-3-93 48 27 Ż MO 94
21 2 1828 Łuck Gabriel Mossakowski 70 Worotniów Wdowa Marianna Czechowicz, synowie: Stanisław, Bartłomiej, córki: Tekla, Klementyna, Aleksandra. 814 29a 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0033.htm
28 2 1829 Szumsk Marianna Sikorska 35 Huta Szumska z febry, prac. z Lisakowskich, mąż Kazimierz, 5 synów, 1 córka 245-1-3 402V 141 R
3 12 1829 Lachowce Michał Chmielewski 50 Kaletyńce Wielkie ur., wdowiec po Joannie z Sakowskich, synowie Leon, Wojciech i Wincenty 171-1-2 112R 60 R DM
15 3 1829 Zasław św. Jana prac. Maciej Kosakowski 70W Zasław wdowiec, ze starości 178-3-95 19V 18 Ż 35 KP2
27 3 1830 Turzysk Józef Jabłoński 8/12 Turzysk s. Leona i Anny z Mosakowskich 845 335V 91 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0329.htm
22 2 1830 Radziwiłłów Katarzyna Stebelska 10 Leduchów c. Wawrzyńca i Katarzyny Mosakowskiej 816 196 38 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0200.htm
22 8 1830 Wiszenki Feliks Kossakowski 67 Wiszenki poz. ż. Domicellę z Kotelnickich, s. Ignacego i c. Paulinę; poch: 24.08. 816 53 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
24 3 1831 Kuniów Franciszka Malska 55 Radohoszcz Wielka z Kossakowskich, wdowa, syn żonaty, córka niezamężna Marianna R 75 V 32 0
2 8 1831 Puliny Józef Husakowski 11 Lubarskie Budki s. Bazylego 116 JZ 0
27 3 1831 Radziwiłłów Justyna Kossakowska 66 Radziwiłłów mąż Franciszek Kossakowski 817 221 33 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0225.htm
7 8 1831 Radziwiłłów Stanisław Łysakowski 75 Batków żona Rozalia 817 228a 81 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0232.htm
28 1 1831 Nabrzuska Augustyn Służewski 54 Obzyr Mały wdowiec po Tekli z Kosakowskich, pozostawił synów: Stanisława i Antoniego 846 298V 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0293.htm
22 1 1831 Zasław św. Jana Józef Grudziński 36 Zasław kawaler, s. szlachetnych Bartłomieja i Marianny z Kossakowskich 178-3-97 13V 8 Ż DM
18 5 1831 Kulczyny Wojciech Łysakowski 25 Krasiłów Ur., żona Franciszka zd. Chmielnicka 178-03-97 402V 46 Ż Mg
14 8 1833 Wiszenki Jan Sakowski 7/12 Wiszenki r: Paweł i Helena z Moliczonków; poch: 15.08. 819 67a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0068.htm
4 10 1833 Nabrzuska Józef Chojnacki 70 Kraśnica wdowiec po Barbarze z Kosakowskich, pozostawił syna Alojzego i córkę Teklę 848 485 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0278.htm
2 6 1833 Kulczyny Jan Łysakowski 1,5 Słobódka Krasiłowska s. Adama i Katarzyny z Ostrowskich 178-03-99 336V 48 Ż 642 DM
13 9 1835 Ołyka Dominik Kwiatkowski 14/12 Pełża Feliksa i Aleksandry z Mossakowskich 821 143 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0144.htm
20 12 1835 Łuck Aleksandra Hulewicz 0,5 Serniki c. Joachima i Józefy Mossakowskiej 373 111 89 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0059.htm
29 8 1835 Ostróg Marek Mossakowski 60 Płużne stanu wolnego 171-1-8 41R 76 R
18 6 1837 Horochów Anna Mosakowska 1 Borotczyce c. NN i ur. Mosakowskiej 75 75-76 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0040.htm
5 2 1837 Bucyń Stanisław Kossakowski 74 Łyczyny JW, podkomorzy pow. kowelskiego, żona Brygida z d. Borzemska, córki Antonina już zamężna, Józefa, Fortunata i Marianna, syn Walerian 30 13 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2030/pages/PL_1_436_30_0009.htm
7 8 1838 Wiszenki Paweł Sakowski 38 Nosacewicze s. Mateusza i Marianny; poz. ż. Helenę, s. Szymona, c. Mariannę; poch: 09.08. 824 56a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0057.htm
17 11 1839 Równe Bolesław Ławrowski 2 Równe s. Jana i Michaliny z Mosakowskich 879 124 V 26
8 9 1839 Międzyrzec Anzelm Kajetan Wyszpolski 76 Błudów s. Stefana i Katarzyny z Mosakowskich, żona Kunegunda, syn Jan, córka Felicja 879 255 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0264.htm
13 7 1839 Wiszenki Stefan Sakowski 6 Wiszenki r: Józef i Apolonia z Rokickich; poch: 16.07. 825 63a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0065.htm
16 8 1840 Cudnów Nazariusz Mieniakowski 3/52 Szulajki s. Kazimierza i Agaty z Usakowskich 569-1-63 47R 73 Ż DM
18 1 1841 Nowogród Wołyński Paweł Zapolski 70 Majdan Fedorówka żona Małgorzata z Usakowskich, synowie Józef, Michał, Jan i Aleksander 872 90 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0050.htm
22 11 1841 Beresteczko Felicjan Sakowski 5/12 Piaski s. Andrzeja i Teresy z Woronieckich 3 22 32
1 7 1841 Ołyka Jan Sakowski 67 Ołyka żona Marianna z Lubilewskich, dzieci Anzelm, Ewa, Magdalena 827 165 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0168.htm
14 3 1841 Wiszenki Adam Sakowski 4 NN r: Paweł i Tatiana z Szewczuków 827 78a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0080.htm
21 3 1841 Wiszenki Antoni Sakowski 3 Wiszenki r: Józef i Apolonia z Rokickich 827 78a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0080.htm
11 9 1841 Wyszogródek Konstanty Sysakowski 10 Sokołówka s.Wojciecha i Marianny z Kwiatkowskich 872 683 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0361.htm
12 6 1842 Beresteczko Jan Sakowski 18 Piaski s. Marcina i Anny 4 23 15
5 9 1842 Ołyka Walenty Zieliński 67 Suchowce żona Anna z Perekładowskich, s. Tomasz i Leonard, c. Paulina za Bartłomiejem Mossakowskim, Julia 466 26 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0014.htm
26 12 1842 Lachowce Aleksander Mosakowski 4 Kaszczyńce s. nieprawego łoża ur. Izabeli 881 112 V 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0121.htm
11 1 1843 Równe Anna Szymczuk 51 Ulbarów z Mossakowskich, mąż Jan, syn Bazyli 882 129 R 1
6 12 1844 Puliny Andrzej Jakubowski 45 Usyczna ż. Anna z Husakowskich 80 JZ 0
12 8 1844 Beresteczko Tekla Łotocka 38 Beresteczko z Sakowskich, mąż Filip, córka Katarzyna zamężna 6 18 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%206/pages/PL_1_436_6_0012.htm
29 1 1844 Nabrzuska Antoni Sakowski Sakowicz 16 Nabrzuska syn Wincentego i Maryanny z Mańkowskich 859 492 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0264.htm
12 12 1845 Nowogród Bazyli Husakowski 80 Kamienny Brod żona Agnieszka Cybulska, synowie Julian, Jan, Justyna 134 JZ
24 2 1845 Hulewicze Bazyli Śmiechowski 5 Majdan Hulewiczowski s. 1-dw. Jana i Justyny z Kossakowskich 133 22 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0015.htm
19 2 1846 Turzysk Ewa Tatarzyńska 41 Turzysk z Kossakowskich, mąż Maciej, c. Katarzyna 861 535 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0232.htm
18 9 1847 Beresteczko Wawrzyniec Sakowski 56 Piaski sławetny, żona Marta, synowie Stanisław, Tomaszi Jan, córka Helena 9 18 14
12 2 1847 Puliny Dionizy Jakubowski 7 Usyczna s. Andrzeja i Anny z Husakowskich 34 JZ 0
2 3 1847 Puliny Leon Borkowski 2 Nieborówka s. Grzegorza i Aleksandry z Husakowskich 40 JZ
2 2 1847 Nowogród Jan Malinowski 2/12 Katerinówka Antoniego i Anny Husakowskiej 41 JZ
22 4 1848 Beresteczko Joachim Sakowski 70 Płaszowa pracowity, wdowiec po Ewie, synowie Bazyli, Onufry i Hryćko, córki Anna i Marianna 10 22 9
16 8 1848 Beresteczko Tomasz Sakowski 53 Jurydyka Kazienna żona Julianna z Wa?kiewiczów, syn Mikołaj, córki Konstancja i Barbara 10 28 25
20 7 1848 Radziwiłłów Zachariasz Sakowski 36 Radziwiłłów żona Katarzyna z Sawerynów, córki Marianna i Apolonia 834 601 34 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0313.htm
4 12 1848 Nowogród Piotr Kotwicki 4 Katerynówka s. Andrzeja i Rozalii Husakowskiej 177 JZ
9 12 1850 Beresteczko Andrzej Sakowski 51 Piaski żona Teresa, synowie Hilary, Adam i Teodor, córki Agnieszka, Tekla i Helena 12 36 34
5 12 1850 Luboml Franciszek Kosakowski 45 Luboml 863 636 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0336.htm
21 7 1851 Swojczów Karolina Mikołajewicz 25 Swojczów panna, c. Teodora i Pelagii z Kossakowskich 613 41 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0022.htm
25 4 1852 Łuck Kasper Sakowski 19 Krasne s. Grzegorza i Tekli 388 72 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0042.htm
29 5 1853 Przewały Wincenty Wolański 60 Ochotniki żona Marianna Scisławska, c. Brygida żona Stanisława Kossakowskiego 865 297 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0157.htm
26 12 1854 Korytnica Hieronim Buksakowski 42 Uściług Adiunkt Wydziału Wojskowego Gubernialnego Rządu Lubelskiego, gubernialny sekretarz, żona Michalina z Chamerskich, syn Leopold, córki Pelagia i Michalina 226 30 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0019.htm
6 2 1855 Lubar Teresa Gussakowska 70 Lubarski Popowski Hutor z d. Samborska mąż Jan Gussakowski, syn Dominik i córka Katarzyna; 641-1-15 29R 16 Ż MP
29 11 1858 Puliny Józef Husakowski 2 Nejmanowka s. Jana i Marianny z Wolskich 173 JZ 0
29 11 1859 Beresteczko Józef Stanisław Sakowski 15/365 Piaski s. Adama i Marianny z Suchodolskich 21 28 20
1 6 1859 Puliny Józef Husakowski 10 Starczanka s. Tomasza i Anny z Piaskowskich 48 JZ 0
13 8 1859 Puliny Karolina Borowska 5 Buda Bobrycka c. Antoniego i Marianny z Husakowskich 92 JZ 0
2 11 1860 Beresteczko Róża Omiecińska 85 Lipa z Musakowskich, wdowa po Franciszku, synowie Karol i Aleksander 22 35 19 841 141 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0078.htm
7 7 1862 Beresteczko Ignacy Sakowski 1,5 Piaski s. Adama i Marianny z Suchodolskich 23 31 10
14 2 1865 Żytomierz Oktawia Petrowska 14 Żytomierz z suchot, córka Adolfa i Józefy z Musakowskich 178-3-61 140R 36 Ż DG
23 2 1867 St. Oleksiniec Jan Kowalczuk 7 Rydoml s. chł. Jana i Wiktorii z Gusakowskich 426-1-41 104R 6 T 569
1 4 1870 Krzemieniec Petronela Tychowiecka 63 Krzemieniec z Mossakowskich, W., wdowa po Janie, dawno straciła potomstwo 1-50 43V 38 T
17 9 1871 Jampol Stefan Niezbrycki 85 Warywodki chłop, wdowiec po Mariannie z Osakowskich, synowie Jan, August, Piotr i Józef, cóeka Teodora 1-55 102R 51 T
24 2 1872 Wiśniowiec Marcin Pasławski 84 Nowy Wiśniowiec chł., żona Józefa z Sakowskich, syn Michał 1-56 23R 13 T
11 2 1875 Krzemieniec Jan Mossakowski 58 Krzemieniec kolegialny radca, żona Eleonora, córka Maria Adelajda 1-69 36R 18 T
1 6 1881 Ołyka Józef Sakowski 15 Budka na 403 w. kolei Kijów Brześć Józefa i Apolonii z Wasilewskich 502 82 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0043.htm
21 9 1882 Ołyka Kazimierz Tomaszewski 1 Stacja Ołyka Antoniego i Ewy z Sakowskich 503 90 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0048.htm
10 12 1889 Brody Władyslaw Kobylański 2,5 Sydynówka s. Jana i Rozalii Łysakowskiej L 18
15 11 1897 Ołyka Władysław Kowalski 39 Huta Bogusławka żona Bronisława z Kosakowskich, dzieci: Franciszek. Bronisław, Eugenia, Józefa i Wacława 1018 815 75 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0424.htm
27 12 1901 Horochów Bolesław Baran 28/12 Strzelcze syn Józefa i Michaliny Kossakowskiej 944 56 58 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0045.htm
28 9 1902 Krzemieniec Konstancja Pamfilewicz 75 Krzemieniec z Kossakowskich, c. Jana, córki Maria i Zofia 40 V 57 0
25 11 1913 Horochów Władysław Sakowski 1 Haliczany syn Feliksa i Marceliny Gruszczyńskiej 1045 85 54 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0048.htm
16 5 1917 Torczyn Magdalena Flejszer 74 Dąbrówka z Sakowskich, wdowa, zostawiła Wawrzyńca, Wojciecha, Stanisława, Mariannę i Julię 1082 37 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0039.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
30 11 1720 Torczyn Katarzyna Torczyn Andrzej Anna Teodor Kosakowski, Anastazja Kondratowiczowa 9 b/nr Ł EH
25 1 1758 Czartorysk Agnieszka Tatarowska Czartorysk Mikołaj Natalia W. Dominik Kosakowski, Aleksandra Łysakiewicz 297-1-185 73R Ł 9268 DW
29 1 1778 Torczyn Franciszek Salezy Bałwanowicz Torczyn Antoni Marcianna Dubiecka chrz.: 2.02; Jan Łysakowski, Antonina Kosciuszkowa 2a 2 Ł EH
27 6 1779 Szumsk Piotr Łysakowski Szumbar Bartłomiej Magdalena Grzegorz Beznosik, Krystyna Michalanka 297-1-181 34V Ł 35 RK
6 1 1780 Torczyn Kasper Łopatkiewicz Torczyn Grzegorz Marianna chrz.: 8.01; Jan Łysakowski, Antonina Kościuszkowa 8 1 Ł EH
16 2 1780 Torczyn Apolonia Gawrońska Torczyn Ignacy Urszula chrz.: 18.02; Wiktor Teodor Kossakowski, Marcianna Jukowska, Jan Sewczyko, Małgorzata Dr 9 8 Ł EH
4 5 1783 Torczyn Florian Franciszek Salezy Zaliwski Litwa Józef Marianna Teodor Kossakowski, Barbara Piotrowska 16a 7 Ł EH
10 6 1783 Torczyn Antoni Franciszek Janicki Torczyn Stefan Teresa Duninowa chrz.: 19.06; Teodor Kossakowski, Antonina Kosciuszkowa, Adam Białostocki, Zofia Binkows 16a, 17 9 Ł EH
10 11 1797 Gródek Andrzej Płaziński Gródek Jakub Teresa Lipińska Łysakowski Jan, Rojecka Zofia JZ
30 1 1812 Ostróg Brygida Kozicka Ostróg Leon Franciszka Kotkowska Ignacy Kossakowski, Paulina Kotkowska 297-1-136 175 Ł 890 SK
11 7 1816 Ostróg ? Lewicki Ostróg Maksym Anna Sieracka Jan Bosakowski, Zofia Wasilkowska 297-1-136 254 Ł SK
27 12 1821 Bucyń Jan Sawicki Mielnica Marcin Marianna Smolińska (dopełnienie) Jan Cieszkowskiski, Antonina z Kossakowskich Skorupska 26 52 6 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0027.htm
26 6 1827 Wiszenki Aleksandra Weremińska Rożyszcze Bazyli Maryanna Sakowska Chrz. 28.06.1827. szl. Józef Sakowski i Praxeda Statkiewiczowa. As: Grzegorz Sa 813 88 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0088.htm
17 11 1827 Nowogród Jan Husakowski Fedorówka Mateusz Agata Bachurzyńska Gaydamowicz Franciszek, Mordas Domicella, ż. Teodora 247 JZ
2 6 1827 Dombrowica Marjanna Laskowska Dombrowica NN Marjanna Karol Sakowski, Eufrozyna Winiarska - "p"; ch: 02.06. 813 139a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0139.htm
6 8 1827 Dombrowica Dominik Sadowski Dombrowica NN Domicella Karol Sakowski, Eufrozyna Winiarska - "p"; ch: 06.08. 813 139 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0139.htm
9 7 1827 Dederkały Jan Sakowski Miziurzyńce Maciej Ludwika s. urodz., chrz. 10.07., urodz. Ignacy Gniewkowski i Agnieszka Hrynioweicka, asyst., uro 01-4 2V 20 T 700 DM
22 7 1828 Horochów Lambert Henryk Kossakowski Laszki Dominik Helena Chrzczeszewska 844 85 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0053.htm
13 7 1828 Równe Jan Krajewski Równe Józef Marianna Gołębiowska ch.15.07.1828, Ur. Benedykt Chorążyczewski kawaler, Ur. Helena Mirowska panna, Ur. Bazyli Husakowski 171-1-1 148R 19 R Mg
5 3 1828 Ostropol Kazimierz Kowalski Mszaniec ur. Tomasz Aleksandra Daszyńska ur. Andrzej Sakowski, prac. Tatiana Omelkowa 178-3-94 194V 13 Ż 372 KP2
8 1 1829 Aleksandria Antoni Kasper Sakowski Sołomka Stanisław Agata Nienadkiewicz Jan Pielecki i Marcjanna Dudinowa 171-1-2 169R 1 R DM,JJ
3 3 1829 Wiszenki Kazimierz Sakowski Nosaczewica Stanisław Ewa Dużyc ch: 4.03. Jan Sakowski z Poliszko 815 97a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0100.htm
22 6 1829 Równe Jan Antoni Janicki Krzywicze Augustyn Anna Krzywicka ch. 23.06.1829, Eliasz Wibrowski i Bogumiła Potyska, asystowali Franciszek Sakowski i Apolonia z Baczyńskich Podolska 171-1-2 135R 32 R RG
16 5 1829 Kulczyny Jakub Łysakowski Krasiłów Adam Katarzyna Ostrowska chrzest: 1829.05.17, Ur. Stefan Tomaszewski, Ur. Marianna Rużycka, ż. Wojciecha 178-03-95 348R 41 Ż Mg
19 3 1830 Równe Teodora Bilewicz Krzywicze Józef Agata ur. Franciszek Sakowski, Rozalia Baczyńska, as. Herman Zielonka, Magdalena Zielińska 171-1-3 150V 11 R 7627 DW
1 2 1830 Puliny Helena Narucenicz Popławka Jan Dorota Zmijewska Husakowski Józef, Morzekowska Aleksandra, ż. Bazylego 21 JZ 0 0
24 9 1830 Puliny Henryk Borkowski Jagodzienka Grzegorz Marianna Husakowska Husakowski Mikołaj, Talko Marianna ż. Jana 99 JZ 0 0
5 4 1830 Wiszenki Ludwika Folwart Wiszenki Wincenty Tekla Kornatowska Jan Kossakowski, Eleonora Odzga 816 47 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
10 3 1831 Puliny Maciej Husakowski Jagodzienka Mikołaj Tekla Symon Talko Jan, Burkowska Marianna, ż. Piotra 77 JZ
17 1 1831 Łuck Antoni Sakowski Krasne Grzegorz Tekla Bartmańska Olcza Kornacz, Ewa Zwierzyńska małżonka Daniela 368 117 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0059.htm
9 3 1831 Ostróg Franciszka Anna Kotołowska Ostróg Antoni Katarzyna Gągała Jan Kosakowski, Emilia Kwarkowska 1-171-4 3R 15 R MZ 778
16 7 1831 Aleksandria Józef Kalasanty Sakowski Sołomka Stanisław Agata Nienadkiewicz Ksiądz Teodor Czerwiński i Karolina Dubińska ż. Jana, as. Jan Dubiński i Marianna Michałowska ż. Jana 171-1-4 181R 16 R DM
29 8 1831 Kulczyny Ignacy Ostrowski Krasiłów Józef Anna Tomaszewska chrzest: 1831.08.30, Ur. Wawrzyniec Markowski, Ur. Wiltoria Do...ska, ż. Jakuba, ass. Ur. Adam Łysakowski, Ur. Anna Szczucka, ż. Pawła 178-03-97 383V 60 Ż Mg
14 6 1831 Kulczyny Antonina Ostrowska Krasiłów Wojciech Urszula Płoszczyńska chrzest: 1831.06.14, Ur. Wojciech Łysakowski, Ur. Wiktoria Derenowska, mężatka 178-03-97 386V 78 Ż Mg
12 6 1831 Nowogród Adam Dyczyński Jurkowszczyzna Wojciech Magdalena Buczyńska ur. Józef Sakowski, Aleksandra Nowicka 245-1-5 11R 1146 R 355 DW
30 12 1831 Nowogród Józef Hussakowski Majdan Fedorówka Jan Franciszka Walenkiewicz Jan Trybel, Franciszka Zapolska ż. Jana 245-1-6 1R 1232 R 142 DW 0
30 5 1832 Wiszenki Piotr Sakowski Nosaczewicze Stanisław Ewa Duzuk Jan Miliński, Honorata Warmińska; as: Wincenty Bohtański, Chwedora NN; ch: 01.06 818 100a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0107.htm
7 11 1832 Wiszenki Jędrzej Malinowski Wiszenki Piotr Urszula Serafin Ignacy Kosakowski, Apolonia Chodzińska; as: Paweł Obraziej, Paulina Kosakowska - 818 102 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0109.htm
20 2 1832 Łuck Piotr Kowalski Krasne Michał Kalina Trociuk Grzegorz Sakowski, Honorata Budzińska 368 133 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0067.htm
3 4 1832 Dąbrowica Józef NN Dąbrowica NN NN NN Karol Sakowski, Agata Laskowska; ch: 03.04. 818 85 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0091.htm
19 10 1832 Dąbrowica Piotr Michał Szemiot Zaleszany NN Nepomucena Szemiotówna Karol Sakowski, Agata Laskowska; ch: 20.10. 818 86 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0092.htm
14 11 1832 Ostróg Serafin Stanisław Wiktor Gorliński Tesów Izydor Brygida Kadłuboska chrz. 4.1. 1833, Józef Mossakowski, Grafinia Salomea Worcel, as. Nikodem Szczepkowski, Justyna Gostyńska, Tomasz Gostyński, Marcin Miecznikowski, Franciszka Czarnecka 171-1-6 1R 1 R MZ
11 1 1833 Wiszenki Ignacy Suchodolski Zapust Nowy Wojciech Katarzyna Chodorowska Ignacy Kosakowski, Apolonia Bielawska; ch: 15.01. 819 48a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0049.htm
25 9 1833 Dąbrowica Jozefat Karpiński Jasieniec Teodor Agnieszka Krassowska Karol Sakowski, Anna Łotuszkiewicz - "p"; ch: 01.11. 819 100V 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0103.htm
1 4 1833 Stepań Marianna Emilia Dolanowska Połonne par. Połonne Mikołaj Krystyna Fiszer dopeł.chrz.26.12.1833; Wm Kajetan Wierzchowski i Ludwika Bahautowa, Ludwik Bahautów i Anna Pląskowska, Izydor Pląsakowski i Zofia Karska ż. Stanisława i inni 171-1-6 213R-213V 55 R DM
6 1 1834 Wiszenki Szczepan Sakowski Rudnia Józef Apolonia Rokicka Paweł Bazyli Warmiunski, Anna Kalińska; as: Maciej Kurpiński, Tekla Warmińska; c 820 38a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0038.htm
25 6 1834 Luboml Pulcheria Kamila Makowska Kropiwnik Józef Anna Broniewicz Stanisław Kossakowski, Katarzyna Sztejn 849 461 54 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0255.htm
10 6 1834 Derażne Aleksander Antoni Sakowski Stydynie Stanisław Agata Nienadkiewicz Franciszek Jaworski i Antonina Kurowicka, Michał Kurowicki i Eleonora Truszkowska 171-1-7 195V 17 R DM 0
27 1 1835 Zasław św. Józefa Joanna Kukłowska Beyzymy Stanisław Ludwika Zakrzewska Feliks Kossakowski, Marianna Teleżyńska 178-3-101 24 8 Ż SK
28 11 1835 Wiszenki Jakub Sakowski Nosaczewicze Paweł Helena Maliczenko Jan Rubinowski, Eudoxia Kułajowa; ch: 01.12. 821 55 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0056.htm
24 12 1836 Wiszenki Adam Sakowski Wiszenki Paweł Tatiana Prądecka Piotr Magirowski, Paulina Kossakowska - "p"; ch: 26.12. 822 50a 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0051.htm
26 12 1836 Luboml Stefan Gustaw Kossakowski Hołowno Franciszek Teofila Wolańska Karol Lipczyński, Anna Łapińska ż. Antoniego 852 503 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0266.htm
17 3 1836 Butowce Józef Szymański Czerniatyn Mały Wojciech Franciszka Goralewicz ur. Jakub Sakowski m. Marianny, Aniela Gorecka z. Tomasza, as. Jan Gorecki, Salomea Sałacińska ż. Antoniego 178-3-106 220R 15 Ż 425 DW
12 10 1836 Butowce Antoni Popławski Czerniatyn Wielki Kazimierz Marianna Walicka ur. Jakub Sakowski m. Marianny, Apolonia Wolska panna 178-3-106 223V 44 Ż 432 DW
3 12 1837 Wiszenki Franciszek Magierowski Wiszenki Piotr Rozalia Jabłonowska Michał Kotowicz, Paulina Kotelnicka z Kossakowskich - "p"; as: Karol Łoziński -" 824 41 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0042.htm
6 4 1837 Równe Wilhelm Bronisław Kosakowski par. Horochów Dominik Helena Chrząszczewska 880 102 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0105.htm
18 10 1838 Beresteczko Łukasz Sakowski Piaski Kasper Helena Romaniuk sław. Kondrat Bahniukiewicz, Onyszka Paszkiewicz 1 14 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0008.htm
21 3 1838 Beresteczko Józef Sakowski Beresteczko Wawrzyniec Marta Józefacz 1 4 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0003.htm
15 11 1838 Targowica Józef Kossakowski Bokujma Ludwik Julianna Buszyńska Julian Szeremecki, Agata Szadurska ż. Grzegorza 824 225 R 16 ZP 0
7 9 1838 Wiszenki Zacharyasz Sakowski Wiszenki Paweł Tekla Prandecka Piotr Magierowski, Paulina Kossakowska - "p"; as: Wawrzyniec Wachowski, Tatiana 824 47a 48 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0048.htm
2 1 1838 Kisielin Anna Maryanna Brzozowska Trysteń Michał Łucya Piotr Oyryna, Maryanna Lisakowska; as: Szymon Lisakowski, Wałczecka - "p"; ch: 1 853 263 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0146.htm
1 2 1838 Krzemieniec Marianna Zalewska Krzemieniec IN Karolina ur. Konstanty Mosakowski i ur. Lucyna Drozdalska 01-12 12V 50 T 226 DM
13 3 1839 Puliny Eufrosinia Maszkowska par. Puliny Mikołaj Marianna Niełyksza Husakowski Józef, Sobolewska Anastazja, z. Jana 58 JZ 0 0
25 2 1839 Luboml Wiktor Kossakowski Hołowno Franciszek Teofila Wolańska Stanisław Kossakowski, Marianna Wolańska ż. Wincentego 303 11 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0006.htm
22 1 1839 Łuck Wincenty Sakowski Łuck Krasne Grzegorz Tekla Burtnowska Wincenty Zawadzki, Brygida Szypruk 375 4 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0003.htm
3 5 1840 Puliny Jóżefa Burba Popławka Jan Elżbieta Szkorupińska Husakowski Paweł, Komarowska Marianna, ż. Stanisława, Kurowski Kajetan, Husakows 91 JZ 0 0
15 8 1840 Puliny Antoni Kurowski Popławka Kajetan Ewa Stachowska Husakowski Paweł, Kurowska Agata, ż. Pawła 154 JZ 0 0
16 6 1840 Równe Modest Antoni Kosakowski Równe Dominik Helena Chrząszczewska 880 102 V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0106.htm
29 3 1840 Młynów Aleksander Zaleski Smordwa Ksawery Franciszka Bartłomiej Mossakowski, Franciszka Siemaszko, Franciszek Zielinski, Marianna Sie 826 180V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0182.htm
2 4 1840 Nabrzuska Franciszek Szmigielski Ludwik Prakseda Lewicka Józef Kosakowski, Ludwika Sierpińska 855 231 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0240.htm
29 1 1840 Korostyszew Franciszka Adolfa Niesiołowska Korostyszew Albert Mikołaj Celestyna Sikorska Adolf Bielski, Marianna Wisińska, as. Ludwik Zbrożek, Józefa Jagieło, Wincenty Kossakowski, Petronela Rembertowicz, Franciszek Łabęcki, Franciszka Kossakowska, panna, chrz. 22.02.1840 178-51-456 14R 10 Ż BS 38
16 5 1841 Beresteczko Jan Nepomucen Sakowski Piaski Andrzej Teresa Woroniecka 3 4 13
20 4 1841 Radziwiłłów Jan Gorzkowski Radziwiłłów Józef Pelagia Hrycaj prac. Zachariasz Sakowski, Magdalena Stepanicka wdowa, as. Franciszek Duszakowski 827 221 10 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0224.htm
29 12 1841 Łuck Tomasz Rutkowski Czerczyce NN Marianna Rutkowska Grzegorz Sakowski, Anna Zujola 378 1 2 828 139R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0001.htm
24 3 1841 Luboml Adolf Józef Kossakowski Krymno Franciszek Teofila Wolańska Piotr Laskowski, Domicela Fenikowska 856 528 79 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0289.htm
3 5 1842 Wiszenki Aleksander Sakowski Wiszenki Paweł Tatiana Prandecka Jan Wachowski, Marianna Warmińska; ch: 04.05. 828 214R 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0217.htm
23 2 1842 Łuck Aleksander Władysław Lechtański Rokinie Piotr Kamilla Sobiecka Jan Kosakowski, Teresa Wiszniewska 378 3-4 9 828 141R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0002.htm
20 2 1842 Torczyn Eugeniusz Michał Mosakowski Powicie Jan Joanna Kadłubska Wlm. Wincenty Kadłubski, Zuzanna Nowicka, as. Feliks Nowicki, Krystyna Nagrocka 633 1 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0001.htm
25 11 1843 Hołoby Katarzyna Klementyna Klerże Hołoby Jan Honorata Witkoska Eustachy Wilga Julii z Zbijewskich małżonek, Antonina z Kossakowskich Walentego 858 211V/406 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0215.htm
5 4 1844 Puliny Wincenty Husakowski Popławka Jan Elżbieta Kurowska Husakowski Tomasz, Burba Elżbieta, ż. Jana 103 JZ 0
12 6 1844 Puliny Józefa - Bobrycka Buda - Tekla Żółnowska Husakowski Jan, Bachurzyńska Franciszka, ż. Andrzeja 169 JZ 0
27 6 1844 Puliny Piotr Kurowski Popławka Paweł Agata Krzemińska Husakowski Tomasz, Burba Marianna, ż. Jana 182 JZ 0
29 7 1844 Puliny Aniela Waśkowska Popławka Jan Marianna Burba Husakowski Paweł, Zmijewska Antonina ż. Antoniego, Nietyksza Mateusz, Szkorupińs 193 JZ 0
13 4 1844 Dąbrowica Leon Kunicki Bereza Jan Anastazya Ożelewska Jan Taniewicz, Katarzyna Dyszkowska - "p"; as: Karol Sakowski - "k", Katarzyna C 830 111a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0112.htm
7 1 1844 Torczyn Adolf Wincenty Mosakowski Powicie Jan Joanna Kadłubska Wlm. Wincenty Kadłubski, Zuzanna Nowicka, as. Feliks Nowicki, Krystyna Nagrocka 633 1 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0001.htm
6 4 1845 Puliny Jan Michalski Popławka Feliks Konstancja Krotowicz Husakowski Jan, Kurowska Teresa, ż. Stanisława 86 JZ 0 0
10 12 1845 Puliny Emilia Husakowska Popławka Jan Elżbieta Kurowska Husakowski Tomasz, Burba Elżbieta, ż. Jana 238 JZ 0 0
3 6 1845 Ołyka Stanisław Karol Mossakowski Suchowce Bartłomiej Paulina Zielińska 469 6 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0004.htm
26 7 1845 Młynów Roman Pantalion Mossakowski Kneruty NN Aleksandra Władysław Popławski, Honorata Kaczarowska 831 170V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0174.htm
20 5 1845 Smiła Konstanty Kossakowski Białozor ur. Julian Marianna Święcicka ur. Marek Kostecki, Katarzyna Glińska 685-2-1020 68r 13 Ch 132 KP2
1 12 1846 Puliny Marianna Ochman Bobrycka Buda Józef Franciszka Wazińska Husakowski Jan, Borecka Tekla 255 JZ 0 0
18 9 1847 Puliny Łukasz Husakowski Popławka Tomasz Anna Piaskowska Maszkowski Michał, Burba Lucyna, z. Mikołaja 190 JZ 0 0
19 10 1847 Puliny Tomasz Husakowski Bobrycka Buda Jan Marianna Wolska Trybel Andrzej, Borowska Marianna, ż. Antoniego 205 JZ 0 0
8 7 1847 Wiszenki Piotr Paweł Kossakowski Kolonia Oleszkiewicze NN Tekla Józef Brodnicki, Wiktoria Michałowska; ch: 09.07. 773 8 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0005.htm
15 3 1847 Korostyszew Józefa Słoniewska Korostyszew Antoni Izabella Kozubowska Adolf Be... Dep..., Apolonia Kwiatkowska, as. Wincenty Kossakowski, Julia Kwiatkowska, panna, Jan Kwiatkowski, Franciszka Kossakowska, panna, 24.03.1847 178-51-548 88V 89R 15 Ż BS 178
5 8 1848 Białogródka Katarzyna Zajączkowska Waśkowczyki Stanisław Konstancja Osmulska Feliks Kosakowski i Anna Pieńkowska ż. Dominika 178-3-117 137R 75 Ż DM
30 4 1850 Starokonstantynów Antonina Ostrowska Weremijówka Ignacy Rozalia Porczewska 1-dw. Adam Misakowski, szl. Klara Chworostowska ż. Ignacego 178-3-119 11V-12R 50 Ż 22 DW
26 10 1851 Puliny Ludwik Husakowski Stawczanka Tomasz Anna Piaskowska Maszkowski Michał, Strzemińska Anna, ż. Jana 277 JZ 0 0
11 9 1853 St. Oleksiniec Tekla Jaszczuk Rydoml Jan Wiktoria Husakowska chł. Antoni Husakowski, Helena Reznik ż. Piotra 878 290-291 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0153.htm
22 2 1854 Puliny Aleksander Husakowski Nejmanowka Stanisław Tekla Żułnowska Borecki Kazimierz, Bernacka Tekla, ż. Jóżefa 37 JZ 0 0
11 10 1856 Ostrówki Michalina Holc Kolonia Świerże Hieronim Anna Chorąży Ignacy Mysakowski, Barbara Mysakowska 868 367 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0200.htm
19 8 1856 Łabuń Hipolit Issakowski Futor Łabuński Ksawery Katarzyna Ostrowska Stanisław Issakowski i Barbara Jackieiwcz 178-03-124 661V-662R 49 Ż DM
28 1 1857 Puliny Karol Borecki Nejmanowka Franciszek Agnieszka Ochman Husakowski Stanisław, Witkowska Marianna, ż. Andrzeja 30 JZ 0 0
9 9 1857 Puliny Józef Czerwiński Nejmanowka Jan Ewa Husakowska Husakowski Stanisław, Hofman Marcela, ż. Franciszka 217 JZ 0 0
15 11 1857 Puliny Karol Husakowski Nejmanowka Stanisław Tekla Żułnowska Hofman Franciszek, Husakowska Marianna, ż. Jana 275 JZ 0 0
28 12 1857 Puliny Paulina Husakowska Nejmanowka Jan Teresa Wolska Husakowski Stanisław, Hofman marcela, ż. Franciszka 312 JZ 0 0
21 4 1858 Puliny Karolina Hofman Nejmanowka Józef Franciszka Wazińska Husakowski Jan, Borecka tekla, ż. Józefa 138 JZ 0 0
15 8 1858 Puliny Franciszek Jakuszewski Bobrycka Buda Tomasz Marianna Paszkowska Husakowski Stanisław, Paszkowska Helena, panna 261 JZ 0 0
4 12 1858 Puliny Anna Borecka Nejmanowka Franciszek Agnieszka Ochman Husakowski Stanisław, Ochman Marcela, ż. Franciszka 348 JZ 0 0
15 11 1859 Beresteczko Józef Stanisław Sakowski Piaski Adam Marianna Suchodolska 21 14-15 14
18 6 1859 Puliny Stanisław Ochman Nejmanowka Franciszek Marcianna Czerwińska Husakowski Jan, Husakowska Petrunela, ż. Józefa 169 JZ 0 0
6 8 1859 Puliny Kajetan Husakowski Nejmanowka Jan Marianna Wolska Witkowski Andrzej, Husakowska petrunela, ż. Józefa 206 JZ 0 0
28 10 1860 Beresteczko Ignacy Sakowski Piaski Adam Marianna Suchodolska 22 18-19 17 841 124-125 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0068.htm
18 8 1861 Turzysk Jacenty Tadeusz Myszkowski (Mysakowski) Dolsk Florian Barbara Szymańska 890 117V-118R 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0120.htm
24 5 1862 Luboml Kazimierz Kwiatkowski Zamłynie Antoni Karolina Sz? Florian Mysakowski, Paulina O? 306 48 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0025.htm
11 10 1862 Luboml Bronisława Kuczewska Luboml Kazimiera Klementyna Kuczewska Florian Mysakowski, Barbara Sztejn? 306 72 136 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0037.htm
7 3 1863 Luboml Marianna Szumska Maszów Ludwika Szumska Florian Mysakowski, Paulina Bialiwońska? ż. Grzegorza 307 20 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0011.htm
2 10 1863 Luboml Wojciech Iwanczuk Rymacze Wojciech Katarzyna Adamczuk Florian Mysakowski, Aniela Rudzka ż. Franciszka 307 56 103 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0029.htm
20 7 1863 Żytomierz Wincenty Krosznia NN Ewa Nietykszow ? Nieprawego łoża syn, Jakób Sakowski, Justyna Możarowska 178-3-54 51 170 Ż DG
25 3 1865 Horochów Aleksander Palcz Drużkopol Michał Antonina Jakub Bosakowski, Anna Kundzir 101 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0008.htm
4 1 1866 Luboml Anna Błaszczuk Kąty Tomasz Magdalena Macegoniuk Jan Błaszczuk, Jadwiga Błaszczuk ż. Łukasza, Florian Mysakowski, Marianna Błaszczuk ż. R 310 2 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0002.htm
20 4 1866 Luboml Cezar Jan Mysakowski Luboml Florian Barbara Szymakowska? ksiądz Stanisław Małachowski, Ludwika Wunderlich, Felin Mysakowski, Anna Golc ż. Hieroni 310 28 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0015.htm
15 5 1866 Luboml Zofia Iwko Kupracze Kacper Franciszka Godzało Florian Mysakowski, Teresa Jaszczuk ż. Macieja 310 30 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0016.htm
20 10 1866 Luboml Jan Dzieczyński Maszów Marianna Dzieczyńska Jan Ogrodnicki, Tekla Władowicz ż. Pawła, Florian Mysakowski, Marianna Grontkowska 310 58 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0030.htm
17 1 1868 Luboml Stanisław Błaszczuk Luboml Józef Tekla Wołosiewicz Florian Mysakowski, Helena Kliczkowska 311 6 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0004.htm
4 11 1868 Krzemieniec Karol Niedźwiedzki Krzemieniec Wincenty Karolina Rutkowska Jan Mossakowski, Michalina Zielińska ż. Adama, as. Ludwik Tomazowicz, Maria Łomonosow ż. Aleksandra 426-1-44 25V-26R 75 T 792 DW
8 9 1869 Luboml Marianna Witryk Bereżce Stanisław Anna Niegoda Florian Mysakowski, Helena B? ż. Ignacego 312 32 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0019.htm
10 4 1876 Szumsk Marianna Woruszyło Szumsk Stanisław Wiktoria Trzeciak chrz. 15.04 Franciszek Bosakowski, Marianna Ciechanowska 1-228 12V-13R 47 T DM 595
1 1 1882 Horochów Jan Gusakowski Kniaż Józef Elżbieta Gruszecka 118 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0003.htm
2 2 1884 Włodzimierz Józef Nieratko Antonówka Kasper Zofia Kata austr. podd. Sebastian Sakowski, Tekla Kata ż. Michała 802 6-7 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20802/pages/PL_1_436_802_0004.htm
26 7 1886 Rzyszczów Hipolit Łysakowski Kostaniec Ludwik Stefania Podgórska 1268-2-26 45-46 27 CDIAK
15 12 1890 Horochów Aleksander Usakowski Kniaże Józef Elżbieta Gruszecka Michał Szuber, Zofia Szuber ż. Jana 126 57-58 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0030.htm
18 1 1892 Włodzimierz Władysław Sakowski Helenówka Adam Antonina Tyburska Kazimierz Żeznik, Narianna Kotwica ż. Franciszka 810 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20810/pages/PL_1_436_810_0003.htm
29 10 1898 Turzysk Bronisław Kossakowski Stawek Aleksander Ewa Plińska 939 17V-18R 81 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0019.htm
10 2 1902 Horochów Franciszek Gusakowski Kniaże Joachim Rozalia Kulczycka 960 10 35 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0010.htm
2 1 1905 Niewirków Władyslaw Gładkowski Niewirków Jan Julia Baszora Władysław Mossakowski, Józefa Kryst ż. Antoniego 983 2V-3R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0003.htm
21 2 1905 Niewirków Amelia Mystkowska Lipki Adam Faustyna Kuczyńska Władysław Mossakowski, Łucja Jaworska z. ignacego 983 8V-9R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0009.htm
10 9 1905 Luboml Michał Uzdowski Luboml Walery Amelia Mysłakowska Michał Mysakowski, Tekla Kamińska ż. Władysława 1009 211 116 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0115.htm
21 2 1911 Sł.Czernicka Kamila Jasińska Dermanka Piotr Anna Rewucka Husakowski Franciszek, Ejsmunt Krystyna, ż. Jana 41 JZ 0 0
3 7 1915 Sł.Czernicka Leonard Husakowski Tartak Antoni Zofia Zakon Husakowski Adolf, Husakowska Rozalia, ż. Bronisalwa 140 JZ
2 11 1915 Sł.Czernicka Longin Husakowski Tartak Stanisław Franciszka Popławska Wróblewski Antoni, Niedzielska Antonina, ż. Wojciecha 225 JZ
1 11 1915 Sł.Czernicka Franciszek Husakowski Tartak Adolf Helena Rudnicka Zembowicz Leonard, Osińska Bronisąlwa, panna 231 JZ
23 11 1915 Sł.Czernicka Leonard Husakowski Tartak Franciszek Zenobia Jasińska Husakowski Antoni, Acman Genowefa, ż. Emila 244 JZ
27 11 1915 Sł.Czernicka Władysław Husakowski Tartak Cezary Waleria Niedźwiedzka Kowalski Eduard, Dytkowska Helena, ż. Aleksandra 266 JZ
20 9 1918 Wiszenki Klementyna Sawicka Stanisław Stanisława Kozakiewicz Stanisław Mysakowski, Julianna Marel wdowa 35-9-769 19V-20R 91 Ł 4540-4541 RK
5 5 1919 Wiszenki Konstanty Wasylewski Wasilewski Krzemieniec Andrzej Balbina Czubak Józef Mysakowski, Maria Kida ż. Piotra 35-9-1359 9V-10R 43 Ł 95804 RK 0
30 3 1920 Młynów Stefan Kosakowski Smordwa Józef Katarzyna Żołędź Teodor Indra, Helena Świętozielska żona Franciszka 740-6-321 8 51 R 9888 AK2
10 3 1920 Młynów Bolesław Jakubczyk Smordwa Antoni Joanna Gontyk Józef Kosakowski, Józefa Buiłek panna 740-6-321 10 65 R 9890 AK2

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
11 1728 Hanaczów Andrzej Sutilla Hanaczów Magdalena Łamasz Hanaczów Kazimierz Kolanowski, Wojciech Kosakowski 405L 0V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20405/pages/PL_1_301_405_0001.htm
14 5 1786 Złoczów Sebastian Kiszyński 20 Zofia Lewando Jelechowice 40 Łukasz Sakowski, Stanisław Machniewicz 1535L 1d 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201535/pages/PL_1_301_1535_0004.htm
21 2 1804 Szumsk Jan Sakowski Szumsk k Marianna Jabłońska Szumsk p Sebastian Woliński, Cyprian Baczyński, Jakub Blicharski, Marianna Blicharska 297-1-183 49V Ł RK
16 11 1813 Dubno Jan Hussakowski 24w Eliasz Aniela Anna Teresewicz Podborze 18 Florian Agata Józef Supczewski, Piotr Stanycki 64 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0018.htm
3 2 1827 Krupiec Dominik Szostak par. Radziwiłłów 23 Teodor Barbara Barbara Krajewska Kruki 19 Konstanty Magdalena Królikowska Michał Mossakowski, Mikołaj Dworzycki 813 243 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0246.htm
6 11 1827 Łabuń Marcin Husakowski Futor Łabuński 30 Maciej Tekla Kalinowska Marianna Radwańska Futor Łabuński 28 Tomasz Apolonia Górska Józef Wyszyński, Piotr Rogowski, Mikołaj Cichocki 178-3-93 117V 12 Ż 229 KP2
7 10 1828 Krzemieniec Antoni Pacierkiewicz Krzemieniec 29 Karol Anna Magdalena Sledzińska Krzemieniec 15 Kasper Marianna Bartłomiej Barszczewski, Konstanty Mosakowski 01-5 26V-27R 36 T 756 DM
29 1 1828 Klewań Kacper Gajewski Hruszwica 28 Michał Katarzyna Bieniewska Teodozja Chrzanowska Hruszwica 36 Kazimierz Julianna Czepurkowska Ur. M. Gajewski, Józef Sakowski, Szymon Hurkowski 171-1-1 163V 4 R Mg 7055
10 11 1829 Łuck Grzegorz Sakowski Krasne 26 Mateusz Marianna Tekla Z Bortkowskich Szyprun Krasne 21 Jan Anna Korczyńska Jan Ostymiuk, Michał Kowalczuk 815 28 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0028.htm
27 7 1830 Krzemieniec Jakub Kowalski Krzemieniec wdo Jan Prakseda Franciszka Prasławska Krzemieniec p Wojciech Anastazja Ludwik Rudkowski i Bazyli Sakowski 01-5 52R 35 T 781 DM
6 11 1832 Dąbrowica Jan Marcinkiewicz par. Dąbrowica 22 Paweł Helena Romanowska Anastazya Żuromska par. Dąbrowica 23 Dominik Maryanna Karol Sakowski, Tadeusz Łakinowicz 818 89a-89 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0095.htm
2 2 1833 Dąbrowica Marcin Karpowicz Dąbrowica 25 Jan Marjanna Szed Domicella Rabeszko Dąbrowica 27 Jan Katarzyna Karol Sakowski, Teodor Rabeszko 819 104a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0110.htm
24 9 1833 Luboml Franciszek Kossakowski Skiby 28 Michał Róża Iwanicka Teofila Wolańska Skiby 22 Tomasz Rozalia Lesiecka Karol Lipczyński, Jan Szyszkowski 301 137 38 848 545 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0072.htm
21 11 1834 Dąbrowica Jan Stefanowski pow. Pińsk, mińska gub. 28 Bazyli Tekla Szpakowska Julia Daniewicz par. Dąbrowica 19 Franciszek Elżbieta Taraszkiewicz Wawrzyniec Kozłowski, Karol Sakowski 820 99a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0103.htm
1 11 1834 Dąbrowica Jan Stefanowski Terebeżew, par. Pińsk, mińska gub. 28 Bazyli Tekla Szpakowska Julia Daniewicz Wysock 19 Franciszek Elżbieta Taraszkiewicz Wawrzyniec Kozłowski, Karol Sakowski 821 106 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0107.htm
3 2 1835 Puliny Józef Skorostecki Starczanka 20 Jgnacy Katarzyna Marianna Kurowska Popławka 16 Antoni Katarzyna Kozieracka Husakowski Józef Husakowski Paweł 5 JZ
14 7 1835 Puliny Mikołaj Husakowski Starczanka 40 Dionizy Barbara Felińska Antonina Niełyksza Popławka 25 Stefan Marcianna Trzcińska Z? Antoni Sychowicz Joahim 28 JZ
9 2 1836 Ołyka Bartłomiej Mossakowski Nowosiółki 28 Gabriel Marianna Czachewicz Karolina Zielińska Suchowce 19 Walenty Anna Perekładowska 822 295 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0307.htm
10 5 1836 Dąbrowica Teodor From par. Dąbrowicka G-U w Iwan Eudoxya Horun Maryanna z Husakowskich Szafrańska par. Dąbrowicka Jerzy Anna Grzegorz Balel, Andrzey Jakimowicz 822 100a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0101.htm
3 2 1836 Ostróg Leon Śliwiński Radohoszcza par. Kuniów 22 Marcin Rozalia Krasucka Lucyna Kosowska Choteń 18 Józef Marianna Kraśnicka Jan Strusiewicz, Wawrzyniec Krynicki, Franciszek Bosakowski 171-1-9 24V 7 R DM
9 2 1837 Radziwiłłów Brunon Wierzbicki Radziwiłłów 38 Sebastian Tekla Kulczycka Petronela z Kosakowskich Faltynowska Radziwiłłów 36 Józef Marianna Ostrowska 823 252 3 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0285.htm
23 5 1838 Żytomierz Wincenty Talka Popławki , par. Pulińska 23 Jakub Agnieszka Januszewicz Teresa Omiecińska wieś Dubowiec 20 Michał Ewa Bilska Paweł Hussakowski , Kajetan Kurowski 178 51 417 50 29 Ż Ni
6 2 1838 Żytomierz Józef Hussakowski Popławki , par Pulińska 45w Piotr Teresa Nietyksz Teresa Hryniewicz zd.Kołosowska Żytomierz 30w Łukasz Tekla Swirska Grzegorz Skortecki , Bazyli Barankiewicz 178 51 417 46 14 Ż Ni
9 2 1841 Luboml Stanisław Kossakowski Szack 30 Michał Rozalia Iwanicka Brygida Wolańska Szack 18 Wincenty Marianna Wysocka Asesor Aratowski, Michał Pinkowski 856 536 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0294.htm
11 2 1841 Kamień Koszyrski Józef Brzostowski Kaczyn, par, Bucyń 33 Hieronim Tekla Czempkowska Kazimiera Kurdwanowska Szczytyń 19 Tomasz Feliksa Chojnacka ur. Wincenty Chojnacki, Jan Służewicki, Jan Mosakowski 856 428 4 AB http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0234.htm
16 6 1842 Żytomierz Ignacy Kosakowski 25 Paweł Anna Czaplińska Józefa Augustynowicz 23 Wojciech Tekla Wejmar 178 51 484 24 Ż Ni
1 6 1843 Lachowce Franciszek Sakowski Warywodki 32 Stanisław Marianna Czarnecka Wiktoria Piątkowska Warywodki 28 Maciej Marianna Haczewska 882 90 R 10
8 10 1844 Puliny Jan Husakowski Buda Bobrycka 20 Jan Franciszka Waleńkiewicz Marianna Wolska Dubienik 18 Jan Franciszka Halicka Witkowski jakub Pińkowski Franciszek 48 JZ
23 1 1844 Nowogród Jakub Skokowski Wersznica 25 Gabriel Agnieszka Kotwicka Barbara Husakowska Fedorowka 20 Jan Rozalia Gaydamowicz Kotwicki Stanisław, Husakowski Piotr 875 5 JZ
23 1 1844 Dąbrowica Wiktor Bańkowski par. Bereźnica 30w Jan Maryanna Soszyńska Kamilla Rebeszko par. Dąbrowica 19 Jan Eufrozyna Osocka Konrad Baranowski, Karol Sakowski, Aleksander Rebeszko 830 113 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0114.htm
22 10 1844 Żytomierz Tomasz Hussakowski 25 Józef Justyna Korostecka Anna Piaskowska 20 Mateusz Marianna Zaprocka 178 51 514 66 Ż Ni
25 11 1845 Puliny Stanisław Husakowski Buda Bobrycka 20 Mateusz Agata Bachurzyńska Tekla Żułnowska Buda Bobrycka 21 Jan Aleksandra Ochman Strzałkowski jakub Bachurzyński Paweł 58 JZ
10 2 1846 Żytomierz Kajetan Husakowski Żytomierz 30 Jan Katarzyna Gajewska Barbara Sokołowska Żytomierz 20 Antoni Tekla Sobolewska Konstanty Czaykowski , Józef Miziowski 178 3 14 58 21 Ż Ni
14 11 1846 Żytomierz Józef Godziemba Żytomierz 29 Andrzej Paulina Cedrońska Katarzyna Korbut Żytomierz 28 Paweł Leon Barbara Olszewska Indult wydany przez Gen. Wikarego Diec. Łucko-Żyt. Prałata Stanisława Łoweckiego . Bazyli Czajkowski ,Franciszek Kosakowski , Paweł Korbut 178 3 14 70 70 Ż Ni
16 10 1849 Beresteczko Stanisław Sakowski Piaski 21 Wawrzyniec Motruna Asafat Katarzyna Hukowska Piaski 18 Jan Marianna Malicka 11 24 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2011/pages/PL_1_436_11_0014.htm
13 6 1850 Beresteczko Hilary Sakowski Beresteczko 19 Andrzej Teresa Woroniecka Antonina Jarmołowicz Beresteczko 18 Andrzej Zofia Godlewska 12 20 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2012/pages/PL_1_436_12_0011.htm
10 10 1854 Puliny Antoni Zakusiła Popławce 25 Jan Marcela Zilewska Franciszka Burba Popławka 18 Grzegorz Ewa Niełyksza Doroszyński Klemens Husakowski Paweł 39 JZ
16 10 1855 Łabuń Ksawery Isakowski Dobre Łozy 23 Marcin Marianna Rydwańska Katarzyna Ostrowska Tadeuszpol 18 Wojciech Aleksandra Górska Florian Ciesielski, Wojciech Ostrowski 178-03-123 720V 10 Ż DM
10 11 1857 Puliny Józef Husakowski Nejmanowka 20 Jan Franciszka Waleńkiewicz Petronela Baszyńska Buda Bobrycka 20 Jan Brygida Wojciechowska Ochman Józef Ochman Franciszek Witkowski Jan 70 JZ
26 10 1858 Beresteczko Adam Sakowski Beresteczko 21 Filip Teresa Marianna Suchodolska Kutrów 19 Andrzej Julianna Bogucka 20 27 7
26 1 1858 Łabuń Stanisław Isakowski Łabuń 23 Marcin Marianna Rydwańska Franciszka Wiszniewska Łabuń 19 Szymon Katarzyna Domagalska Florian Ciesielski, Feliks Suski 178-03-74 336V 3 Ż DM
18 10 1859 Puliny Franciszek Jasiński Babiczówka 50 Gabryel Apolonia Talko Teresa z Husakowskich Kurowska Popławka 40 Mikołaj Magdalena Paszkowska Bilecki Konstanty Józef Burba Szwichewicz Franciszek 55 JZ
27 11 1859 Puliny Franciszek Jasiński 50 Dominik Barbara Czepel Teresa z Husakowskich Kurowska Popławka 40 Franciszek Franciszka Buchowska Bilecki Konstanty Bilecki Jan Szwichewicz Joahim 74 JZ
18 11 1860 Brody Adam Łysakowski Kamionka Strumiłowa 25 Aleksander Anna Roszkowska Maria Wojnicz Smolno 26 Sebestian Anna Mikołajewicz L
2 10 1860 Dubno Franciszek Sakowski Kniahinin 29 Józef Marianna Wojciechowska Katarzyna z Makowskich Baranowska Kniahinin 30 Cyprian Zofia Domaracka 841 53 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0028.htm
6 11 1860 Beresteczko Stefan Majewski Beresteczko 20 Józef Franciszka Elżbieta Sakowska Beresteczko 18 Tomasz Teresa Ludwik Woroniecki, Hilary Sakowski 22 26 4 841 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0072.htm
15 11 1864 Luboml Kazimierz Pastryk Korytnica, par. Korytnica 40w Michał Apolonia Anna Prochonowicz Mosur 20 Marcin Julia Zielińska Kazimierz Pawłowski, Florian Mysakowski 308 94 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0049.htm
8 11 1864 Luboml Stanisław Witryk Bereżce 20 Franciszek Agnieszka Krawczuk Anna Niegoda Jagodzin 20 Paweł Agnieszka Florian Mysakowski, Michał Kowalczuk 308 92 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0048.htm
18 10 1864 Luboml Jan Rudzki Rakowiec 19 Leon Teresa Gadzała Marcela Szynkaruk Jagodzin 18 Maciej Helena Matyszczuk Szymon Grabowski, Florian Mysakowski 308 90 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0047.htm
7 2 1865 Żytomierz Felicjan Lisakowski Żytomierz 31 Tomasz Małgorzata Wiszniewska Petromela Kotwicka Żytomierz 23 Adam Marianna (szer.i mieszcz.) Wojciech Ilkiewicz, Stanisław Łuczycki, Michał Łapiński 178-3-61 116R 27 Ż 123 DG
7 2 1865 Żytomierz Wojciech Kosakowski Futor Ejzyka 22 Ignacy Józefa Augustynowicz Agata Bilewicz Żytomierz 17 Leon Helena Zorger (Zorher ?) (mieszcz.i mieszcz.) Teodor Laskowski, Szymon Bilewicz 178-3-61 116R 28 Ż 123 DG
6 6 1865 Białogródka Franciszek Witwicki Junaczki Małe par. Kulczyny Stanisław Honorata Górska Klementyna Teleżyńska Puzyrki Wielkie 19 Jan Franciszka Szeniawska Dominik Zalubowski i Franciszek Sakowski 178-03-81 176R 15 Ż DM
15 5 1866 Nowogród Wołyński Michał Sakowski Słoboda Kniazka 32 Walenty Aleksandra Jurkowska Marianna Kuriata Słoboda Kniazka 20 Antoni Honorata Marcinowska 178-3-152 73 25 Ż 146 MO
1 10 1867 Nieświcz Teodor Sakowski Beresteczko, par.Beresteczko 27 Andrzej Teresa Józefa Ulanowska Nieświcz 18 Feliks Apolonia 462 27 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0015.htm
19 10 1869 Luboml Jakub Grabowski Jankowce 20 Marcin Agnieszka Dąbrowska Agnieszka Matyszczuk Rymacze 20 Wojciech Agnieszka Żur Szymon Rekuta, Florian Mysakowski 312 78 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0043.htm
31 1 1871 Horochów Józef Gusakowski par. Horochów 23 Jan Marianna Elżbieta Gruszecka par. Horochów 20 Łukasz Apolonia Kanarska 107 57 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20107/pages/PL_1_436_107_0031.htm
14 10 1873 Białogródka Tomasz Czyż Sosnóweczka 35 Andrzej Marianna Gordewicz [Hordyjewska] Joanna Rowińska Bisóweczka 19 Józef Zuzanna Kamińska [Kalińska] Karol Nosakowski, Tomasz Skulimowski 178-03-84 416V 31 Ż DM
16 6 1874 Białogródka Jan Ostrowski Krasiłów par. Kulczyny 28 Feliks Antonina Rzepecka Krystyna Wachowska Ledzianka 18 Jan Franciszka Słomińska Józef Żukowski, Ignacy Łysakowski 178-03-84 496V 33 Ż DM
19 2 1878 Białogródka Franciszek Staszewski Jakimowce 25 Jan Agnieszka Boruchowska Antonina Wojnowska Puzyrki Małe 17 Jan Emilia Bujalska Rafał Sakowski, Piotr Staszewski 178-03-133 191V 14 Ż DM
27 6 1882 Kuniów Adam Konopacki Borowica 27 Ignacy Marcelina Morawska Wiktoria Kowalska Borowica 20 Jan Rosa Soczycka Michał Mosakowski i Bernard Kalnicki 178-3-78 693V 14 Ż DM
17 1 1884 Włodzimierz Kazimierz Rzeźnik Helenówka 25 Maciej Antonina Cetnarska Brygida Kumoś Helenówka 20 Błażej Katarzyna Tobor Sebastian Sakowski, Józef Kuczyński 802 65 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20802/pages/PL_1_436_802_0034.htm
10 6 1889 Brody Sawa Czyż Suchowola 44 26w Tito Karolina Szewczuk Agnieszka z Pozniaków Hutniak Suchowola 77 (ur. Toporów) 40 Józef Maria Trzaskowska Jan Czyż, Jan Łysakowski L 1
29 1 1895 Kowel Maurycy Mieczysław Antoni Krukowski St. Zdołbunów, par. Tajkury 40w Jan Michalina Romanowska Bronisława Dolińska z Mysakowskich par. Kowel 26w Florian Barbara Szymanowska Michał Romanowski, Kazimierz Tarnowski 906 32R 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0024.htm
16 11 1897 Turzysk Aleksander Kosakowski Dąbrowa 23 Franciszek Marianna Pożywa Ewa Plińska Turzysk 23 Jan Ludwika Dudek 920 21R 16 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0023.htm
14 2 1899 Horochów Joachim Usakowski par. Horochów 22 Józef Elżbieta Gruszecka Rozalia Kulczycka par. Horochów 18 Henryk Franciszka Krasnowolska 928 55 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0029.htm
13 7 1903 Włodzimierz Józef Kosakowski Stawki 26 Franciszek Marianna Pożywa Franciszka Zientak Andresówka 25 Tomasz Rozalia Kowalczyk 972 59R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0063.htm
26 9 1904 Niewirków Józef Brzeziński Żarnówka 24 Aleksander Marianna Pasnicka Józefa Brzozowska Żarnówka 17 Antoni Ewa Tomczyk Chł. Antoni Miszkurski, szl. Władysław Mosakowski 982 65 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0061.htm
4 3 1907 Horochów Józef Łysakowski Stawisko 24 Jan Michalina Ostrowska Tekla Zarzycka Półhany 23 Józef Anna Kostecka 993 34 10 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0040.htm
13 9 1909 Gródek Antoni Zagórski Gródek 25 Szymon Aleksandra Bruszniewska Petrunela Kokowska Gródek 23 Piotr Petronila Zagórska Łysakowski Józef Fedoszczuk Antoni 61 JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0105.htm
10 7 1911 Młynów Antoni Kossakowski Smordwa 25 Adam Marianna Wojtusiewicz Wiktoria Żołędź Żołądź Smordwa 20 Andrzej Marianna Barnas Kazimierz Ludwicki, Stanisław Kucharski 740-4-447 104R 20 R 719 RK
9 6 1913 Włodzimierz Antoni Pawłowski Oranie 23 Paweł Stanisława Ciukiewicz Małgorzata Filbrich Oranie (luteranka) 17 Jan Andrzej Ernestyna Beker Adam Bortnowski, Jan Kosakowski, Michał Horoszkiewicz 1053 126 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201053/pages/1_436_0_0_1053_0064.htm
20 6 1915 Kowel Józef Antoniak Kowel 43w Michał Ewa Szmit Tekla Szmydel Kowel 20 Julian Zofia Korzeniewska Jan Mysakowski, Stefan Siudel 1072 55 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0029.htm
18 9 1916 Kijów, św. Mikołaja Henryk Massakowski Kijów 48w Stefan Wiktoria Zadurska Weronika Drukierowa Kijów 49w Jan Karolina Dwilejcz Tytus Markowicz Mikołajewski, Jan Iwanowicz Lazarczyk 312/1/109 107V 66 m.K JM1
23 11 1919 Łuck Stefan Mysakoski Mysakowski Józefa Kuźmicka 24 Jan Wiktoria Naruk dopisek 740-2-411 76R 107 R 1392 RK
19 1 1919 Wiszenki Antoni Judycki par. Ołyka Bronisław Ludwika Paszkowska Józefa Wachowska z d. Herman Mosty w Antoni Aniela Korzeniowska Dominik Wachowski, Bolesław Mysakowski, Julian Brodnicki 35-9-1359 26R 4 Ł 95956 RK
2 3 1919 Wiszenki Adam Kozłowski Wiszenki Piotr Augusta Sochalska Waleria Dolanowska Wiszenki Ignacy Waleria Łodzińska Apolon Kozłowski, Antoni Siedlecki, Bolesław Mysakowski 35-9-1359 30R 22 Ł 100032 RK
5 5 1919 Wiszenki Apolon Szejna Sejna Kopaczówka Józef Justyna Łogin Tekla Smarkos Kopaczówka Jan Anna Bartosiewicz Stefan Mysakowski, Walenty ?cki 35-9-1359 31R 26 Ł 100041 RK
22 1 1923 Młynów Piotr Kosakowski Smordowa 28 Adam Marianna Wojcilewicz Stanisława Anczak Czerec 18 Stefan Anna Kwiatek Mikołaj Starzyk, Antoni Jakubczak 740-6-321 49 2 R AK2
19 2 1928 Boremel Franciszek Gusakowski Kniaże 26 Joachim Rozalia Kulczycka Zofia Kwiatkowska 960 10 35 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0010.htm
5 7 1930 Łuck Władysław Korwin-Kossakowski Maria Laskowska Cumań 29 Lucjan Wincenty Janina Pawłowska 953 29V 120 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
96 Sławet Walenty Sakowski Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1844 CDIAK AS 1045-2-235
1 2 Franciszek Sakowski 54 Równe Wieś Behen 1862 Równe DW
1 6 Chł. Józefa z Sakowskich Pasławska wdowa 72 Stary Wiśniowiec Czerepia 1872 Tarnopol DW 426-2-231
15 24 Chł. Kasper Sakowski 50 Aleksandria Aleksandria 1885 Równe DW 597-1-1
16 26 Chł. Klemens Sakowski 25 Aleksandria Aleksandria 1885 Równe DW 597-1-1
199 20 Sakowski Wincenty 30 Skurcze Bubnów 1911 Żytomierz DM 178-49-41
55 33 Sakowski Piotr 49 Beresteczko Piaski 1912 Żytomierz DM 178-49-48
55 36 Sakowski Stanisław, kawaler 28 Beresteczko Piaski 1912 Żytomierz DM 178-49-48
152 17 Sakowski Jan 31 Beresteczko Kutrów 1912 Żytomierz DM 178-49-48


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl