Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 11212 wyników dla: -

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 8 171 Białogródka Marcin Popławski 72 Chrystówka 1-dw., żona Julia z Malawskich, syn Ludwik, córki Maria i Katarzyna 178-03-84 183R 60 Ż DM
1725 Torczyn nn Sierakowski 5 brak dnia, m-ca 55a b/n Ł EH
4 6 1776 Kozłów Anastazja Leńska 42 Kozłów 86 mąż Andrzej - paroch kozłowski obrządku greckiego 679L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20679/pages/PL_1_301_679_0001.htm
8 8 1778 Szczurowice Anna Dąbrowska 23/52 Baryłów 1 ojciec-Michał Dąbrowski 1310L 56 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0037.htm
6 3 1779 Szczurowice Jadwiga Kucharska 50 Mikołajów mąż- Mikołaj Kucharski 1310L 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0035.htm
1 2 1785 Brody Maciej Czehii 63,5 Brody vice-członek Legionu Ochrony, kawaler 98L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2097/pages/PL_1_301_97_0001.htm
13 11 1805 Kuniów Stefan Starczewski 31 Kuniów szl., zostawił żonę i dwie córki - Franciszkę lat 9 i Petronelę 1 rok i 5 miesięcy 297-1-086 11R Ł
12 2 1806 Skazińce Marianna Raciborzyńska 28 Bałakiery - 6 JZ
20 6 1810 Skazińce Marek Słobodzian 75 Bałakiery - 42 JZ
12 12 1810 Skazińce Apolonia Wysoczańska 42 Kujawy - 79 JZ
26 7 1811 Krzemieniec Józef Czeczel - Sudymuntowicz Andruha s. szl. Andrzeja i Justyny Łukaszewicz, porucznik artylerii Wojska Polskiego 299 2 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0002.htm
25 8 1811 Krzemieniec Marianna Malczewska 46 Krzemieniec z Micewskich, 1-v Laskowska, wdowa, c. Róża 299 4 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0003.htm
23 3 1812 Krzemieniec Marianna Karaś 40 Andruha wdowa, ze Skąpskich, 1-v Żalińska, c. Rafaela 299 11 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0008.htm
26 1 1812 Krzemieniec Genowefa Wierszewska Szepetyn c. Faustyna i Anny Wysockiej 1-v Batkowska, 2-v Sapińska, 3-v Hryniewicz 299 7 - 8 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0006.htm
17 2 1814 Krzemieniec Michał Szymański-Pastuch 56 Folwarki Wielkie pozostała wdowa 299 29 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0017.htm
6 3 1817 Krzemieniec Józef Mazurek 75 Folwarki Wielkie pozostała wdowa z 3-go małżeństwa 299 57 -58 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0032.htm
24 8 1817 Krzemieniec Florian Kamieński 55 Baszkowce Po 1. żonie Bębnowskiej - s. Seweryn l.17, c. Felicjanna l.12, 2. żona Rozalia z d. Sielińska 299 64 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0036.htm
2 6 1817 Łuck Ksawera Żychowicz 28 Łuck ze Starczewskich, wlm., żona Józefa - profesora matematyki Łuckiej Szkoły Publicznej 95 R-V Ł
9 2 1817 Moszny, filia Miedzyrzec Piotr Jaroszyński 26 Hamernia Międzyrzecka ritus latini; kotlarz, chorował 4 m-ce i dni 7; żona ritus orientali; 178-51-190 31 Ż EH
12 10 1819 Krzemieniec Jan Zagłoba- Jaroszewski 73 Folwarki Wielkie wdowiec 299 95 101 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
15 2 1820 Krzemieniec Anna Kretowicz 56 Folwarki Wielkie z d. Załuska, 1-v Czepirska, 2-v Kretowicz, c. Wojciecha i Marianny Mikołajewskiej, wd. Józef 299 100 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
11 3 1820 Krzemieniec Urszula Białkowska 63 Folwarki Wielkie 1-v Karpińska, pozostał wdowiec 299 101 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
14 3 1820 Krzemieniec Wiktoria Malinowska 60 Krzemieniec 1-v Witkowska, wdowa 299 101 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
8 6 1820 Krzemieniec Barbara Szymańska 64 Krzemieniec 1-v Radomska, wdowa 299 103 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0056.htm
22 12 1820 Krzemieniec Katarzyna Baczyńska 39 Krzemieniec z Tolkaczów , 1-v Szelechowska, wd. Antoni, 299 108 95 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0059.htm
21 12 1821 Krzemieniec Elźbieta Mierwicka 70 Krzemieniec 1-v Strzelecka 299 123 126 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0067.htm
10 3 1822 Kotelnia Dionizy Nachrebecki (Nehrebecki) 84 Kotowka gen.,wdowiec, z 1-go mał. s. Benedykt, z 2-go synowie: Jakub, Bartłomiej, Łukasz, Gabriel, córki: Aleksandra, Magdalena 178-51-251 9a Ż EH
11 5 1823 Krzemieniec Jan Wojarowski 30 Andrucha Wielka wd. Zuzanna z d. Kunicka, 1-v Niżyńska, córka Maria Ludwika Franciszka 299 157 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0084.htm
23 12 1823 Krzemieniec Stefanida Wyżewska 10/12 Krzemieniec s. Szczepana - profesora Liceum Wołyńskiego i Józefy Goździjowskiej 299 168 130 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0090.htm
6 2 1823 Kotelnia Mikołaj Wiszniowski 60 Kotelnia gen. żona Zofia Majewska, z 1-go mał. Syn Franciszek, corka Anastazja 178-51-251 14 Ż EH 0
4 12 1825 Krzemieniec Tekla Dawidowska 66 Kokorów z Konopackich, z 1-go małż. z Wincentym Aleksandrowiczem s. Andrzej, Jan i Michał, z 2-go z Marcinem Dawidowskim s. Ferdynand i Jan 299 228 163 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0120.htm
14 2 1827 Horochów Prakseda Lelawska 57 Horochów z Łuczyńskich, ur., mąż Antoni - paroch horochowski 72 3 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2072/pages/PL_1_436_72_0002.htm
8 12 1827 Turzysk Grzegorz Andrzejowski 50 Mokrzec kucharz, ż.Marianna, z 1-go małż. córka Aleksandra, z 2-go Euksencja 843 368 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0203.htm
22 8 1827 Targowica Teresa Malińska 73 Bokujma wdowa po Antonim - Cześniku, s. Marek, c. Tekla 813 292 10 ZP 0
2 7 1827 Ołyka Franciszka Elżbieta Zagórska 9/12 Ołyka Tadeusza - dr lazaretu ołyckiego i Izabeli Poradowskiej 813 162 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0164.htm
1 11 1827 Torczyn Hieronim Krajewski 15/12 Bujany s. wielebnych Teodora kapłana greko-unickiego i Antoniny z Zyryckich 813 55 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0056.htm
1 1 1827 Kołki Angela Karolina Sulikowska 9/52 par. Stepań r: szl. Maciej i Marcelina z Magreckich; 2.01. Florian Pawłowski - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 108 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0108.htm
3 1 1827 Kołki Ignacy Hulewicz 67 Trościaniec Horodniczy Włodzimierski; poz. ż. Teklę z Polanowskich, s. Adama i c. Józefę; 8.01. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 108 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0108.htm
17 1 1827 Kołki Marianna Tomaszewska 30 Krasne panna; 19.01. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 108 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0108.htm
5 2 1827 Kołki Paweł Kopylec 70 Kołki prac., poz. S. Mikołaja; 6.02.Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 108-109a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0108.htm
5 2 1827 Kołki Józef Hulewicz 90 Łyszcze wdowiec, Podczaszy Trębowski; 9.02. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 109a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0109.htm
10 2 1827 Kołki Józef Naumowicz 50 Majdan Komorowski szl., żona Jadwiga z Szabańskich, poz. s. Wincentego, Adama, Karola i c. Karolinę; 10.02. Florian Pawłowski - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 109a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0109.htm
15 2 1827 Kołki Adam Przybyszewski 76 Majdan Krasnowolski wdowiec, poz. S. Wincentego, Wojciecha, Jana i Jakuba; 18.02. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 109a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0109.htm
27 4 1827 Kołki Ignacy Piasecki 40 Żurawicze Towarzysz Pułku Lit. Ułańskiego; 28.04. Szymon Jankiewicz - ksiądz 813 109 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0109.htm
13 5 1827 Kołki Michał Wasilewski 70 Czetwertnia wdowiec, furman; 14.05. Szymon Jankiewicz - ksiądz 813 109 9 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0109.htm
27 6 1827 Kołki Jan Bobek 1 Kołki r: Stefan, żołnierz Pułku Mińskiego Piechotnego i Marianna z Zielińskich; 28.06. Szymon Jankiewicz - ksiądz 813 109 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0109.htm
3 7 1827 Kołki Antoni Święcki 1,5 Ostrów r: szl. Leon i Joanna z Leszczyńskich; 4.07. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 110a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
7 8 1827 Kołki Karolina Naumowicz 3 Majdan Cornyżki r: szl. Józef i Jadwiga z Szapańskich; 8.08. Szymon Jankiewicz - ksiądz 813 110a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
8 9 1827 Kołki Szymon Jankiewicz 73 Kołki Paroch Cerkwi G-U, wdowiec, poz. S. Jana i Maksimiliana (kapłani) i Jakuba, c. Mariannę; 10.09. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 110a-110 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
20 9 1827 Kołki Honorata Przybyszewska 1,5 Majdan Krasnowolski r: Jakub i Anna z Sulikowskich; 21.09. Doroteusz Filipowicz - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 110 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
24 9 1827 Kołki Paulina Pajewska 15 Zahorowce r: Antoni i Aniela z Arfenów; 27.09. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 110 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
1 10 1827 Kołki Kajetan Hulewicz 65 Chopniów kawaler, Horodniczy Włodzimierski; 12.10. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 110-111a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
7 11 1827 Kołki Leontyna Wosińska 2 Słodomicze r: Fabian i Zofia z Jakubowskich; 8.11. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 111a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
10 11 1827 Kołki Ewa Karaziej 40 Kołki z d. Gorajewska, sław., poz. M. Iwana Karazieja, s. Omelna i Niczypora; 11.11. Doroteusz Filipowicz - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 111a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
18 11 1827 Kołki Romuald Bardecki 57 Horaimowka szl., poz. Ż. Teklę z Krzeczkowskich, bez dzieci; 19.11. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 111a-111 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
18 11 1827 Kołki Marianna Ihnatiuk 25 Trościaniec prac., poz. M. Andrzeja J. i s. Bazylego; 20.11. Doroteusz Filipowicz - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 111 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
26 11 1827 Kołki Jakub Zaręba 43 Majdan Łyczkowski szl., poz. ż. Annę z Goworskich i s. Jana , Feliksa, Ludwika, c. Katarzynę; 28.11. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 111 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
26 12 1827 Kołki Jan Adam Narolski 4 Rudnia r: szl. Kazimierz i Katarzyna z Tuszyńskich; 27.12. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 111 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
20 3 1827 Drużkopol Paweł Supran 50 Wolica Drużkopolska pracowity, żona Kseńka i córki obrz. Greko-Ros. 63 3 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0002.htm
27 6 1827 Łuck Marcjanna Mogielnicka 26 Łuck z Bodakowskich, pozostał mąż Tomasz i 7 - letni syn Józef 813 35a 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0036.htm
23 8 1827 Drużkopol Łukasz Pajuluk 50 Brany prac., wdowiec po drugiej żonie Mariannie, z 1-ej żony Teodory syn Grzegorz 63 8 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0005.htm
17 1 1827 Hołoby Paulina Budwiłło 2/365 Gończy Bród rodzice: wlm. Józef -pisarz pow. kowelskiego i Sabina z domu Bromirska 843 500 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0279.htm
26 2 1827 Hołoby Onufry Karaczkowski 90 Miasteczko wdowiec, dzieci: Jan, Ma- 843 500 3 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0279.htm
25 1 1827 Krzemieniec Katarzyna Berezowska 32 Komarówka z Plejderów, mąż Stefan 38-letni, syn Łukasz 4-letni 01-6 2R 10 T 870 DM
6 7 1827 Krzemieniec Stanisław Kulczycki 2 Bereźce s. ur. Antoniego i Katarzyny Zalewskiej (akt 8 - Zielińska) 01-6 10R 75 T 878 DM
18 4 1827 Bazalia Regina Łysa 60 Bazalia prac., wdowa po Tedorze, synowie Ignacy i Bazyli, córki dwie - obie Marianny 178-3-93 254V 57 Ż DM
15 9 1827 Bazalia Henryk Cyran 9 Żerebki Wielkie utonął w studni, s. Jana i Józefy z Zalewskich - starostów Żerebeckich 178-3-93 259R 107 Ż DM
8 11 1827 Bazalia Teresa Sapieha Wisłocka 83 Kotiurzyńce par. Kupiel wdowa, JWlm z Suffczyńskich, po II mężu Wisłocka Marszałkowa, z I-małżeństwa z Franciszkiem Sapiehą pozostawiła synów Jana, Mikołaja i Pawła oraz córkę Annę (pochowana na cmentarzu Bazaliańskim 19.11.1827) 178-3-93 260R 119 Ż DM
11 5 1827 Teofilpol Jan brak zapisu nazwiska 4 Kuńcza s. ur., brak imienia ojca i Marianny - ślubnych małżonków 178-3-93 343V 15 Ż DM
16 12 1827 Teofilpol Augustyn Iwanicki 39 Teofilpol były assesor powiatu starokonstantynowskiego, żona Marianna, córka Joanna 9-letnia 178-3-93 345V 50 Ż DM
18 1 1827 Łabuń Antonina Tołkacz 3 Tytków rodzice Mikołaj i Felicja Tołkacz- małżeństwo (przyczyna zgonu: kaszel) 178-3-93 119R 2 Ż 231 KP2
19 1 1827 Łabuń Małgorzata Bagińska 18 Łabuń Roman i Katarzyna Bagińscy- małżeństwo (przyczyna zgonu: suchoty) 178-3-93 119R 3 Ż 231 KP2
21 1 1827 Łabuń Andrzej Sitarski 10/52 Chrabuźna matka Franciszka Sitarska- nieślubna, ojciec NN (przyczyna zgonu: ospa) 178-3-93 119V 4 Ż 232 KP2
20 10 1827 Łabuń Regina Derkacz 40 Łabuń łacińskiego wyznania, ojciec Feliks Derkacz, zostawiła córkę łac. Wyznania i dwóch synów grek.-kat. Wyznania, przyczyna zgonu: połóg 178-3-93 128V 58 Ż 250 KP2
29 11 1827 Łabuń Michał Grzyb 45 Chrabuźna ojciec Grzegorz Grzyb, matka Teresa z Toruszewiczów, zostawił po sobie żonę Agatę (grek.-kat.) i córkę Mariannę 178-3-93 130R 68 Ż 253 KP2
19 11 1827 Ostropol Andrzej Jerzak 40 Kisiele syn Jerzego, matki niewiadomej, z Polski- blisko Radomia mieszkał, rodem ze wsi Gallina, furman W Kraszewskiego, przyczyna zgonu: puchlizna wodna 178-3-93 434 77 Ż 224V KP2
21 1 1827 Wołoczyska Marianna nieznane (gr.-kat.) 30 Wołoczyska rodzice NN, kaleka, zmarła w szpitalu z kordonu ciśnienia i wewnętrznej słabości 178-3-93 314 150 Ż 604 KP2
17 6 1827 Stary Konstantynów Dom Marianna Nowakowska (sławetna) 40 Stary Konstantynów mąż Daniel Nowakowski (sławetny), zostawiła po sobie 3 córki: Eufrozynę, Stefaninę i Aleksandrę, 1 syna obrządku greko-katol., przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 171V 75 Ż 332 KP2
16 7 1828 Radziwiłłów Marianna - 9 Drancza c. Wojciecha i Marianny Zielińskiej 814 264a 31 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0268.htm
1 1 1828 Wiszenki Teodor Sobik 3/12 Rudnia r: prac. Dymitr i Marianna z d. Szwanc; 2.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
2 1 1828 Wiszenki Franciszek Rybczyński 3 Rożyszcze r: szl. Benedykt i Anna; 3.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
21 1 1828 Wiszenki Grzegorz Zajszły 17 Wołodkowszczyzna r: prac. Gabriel i Katarzyna; 23.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
23 1 1828 Wiszenki Marcin Korzeniowski 30 Rożyszcze przechodzący,r: N; 25.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
5 2 1828 Wiszenki Maria Zielińska 24 Czołnica c. prac.Antoniego i NN Owrzyńskich; poz. Męża Mikołaja, bezdzietna; 6.02. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
5 3 1828 Wiszenki Jadwiga Biernacka 70 Budki Wiszeneckie poz. s. Klemensa i c. Ewę i Dorotę; 6.03. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
10 3 1828 Wiszenki Piotr Poliszuk 70 Wiszenki prac.; 11.03. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 86a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
15 3 1828 Wiszenki Ignacy Andrzej Bliziński 63 Susk r: szl. Marcin i Dominika; 16.03. Jan Czajkowski - Kapelan rożyski 814 86a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
25 3 1828 Wiszenki Xenia 75 Sopulno prac. Wdowa; 26.03. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 86a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
29 3 1828 Wiszenki Marianna Brodnicka 50 Kopaczówka poz. S. Pawła, c. Marcjannę, par. nieznanej; 30.03. Jan Czajkowski - Kapelan rożyski 814 86a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
29 3 1828 Wiszenki Ewa Prymaczuk 60 par. wiszenecka prac., wdowa po Tomaszu, s. Szymon; 30.03. Antonii Łowicki - Wikariusz Katedry łuckiej 814 86a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
29 3 1828 Wiszenki Karolina Ładanowicz 4 Łuków r: szl. Wincenty i Tekla zd. Michałowska; 30.03. Antonii Łowiecki - Wikariusz Katedry łuckiej 814 86a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
29 3 1828 Wiszenki Magdalena Wolska 51 Rożyszcze zd. Łozińska, poz. S. Tadeusza i Antoniego, c. Kunegunda, Paulina i Domicela; 30.03. Antonii Łowicki - Wikariusz Katedry łuckiej 814 86 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
30 1 1828 Wiszenki Kazimierz Lichtański 0,5 Wiszenki r: szl. Wincenty i Marianna zd. Gągalska; 31.03. Antonii Łowicki - Wikariusz Katedry łuckiej 814 86 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
2 4 1828 Wiszenki Ewa Sewerynowa 50 par. wiszenecka prac., poz. s. Ułasa i Filipa, c. Praxedę i Chwedorę; 3.04. Antonii Łowicki - Wikariusz Katedry łuckiej 814 86 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
17 4 1828 Wiszenki Antoni Wilczewski 55 Kopaczówka szl., poz. s. Pantikoma, Rafała, Sebastiana, Józefa, c. Mariannę; 18.04. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 86 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
6 5 1828 Wiszenki Szymon Sawicki 3 Czołnica r: szl. Jakub i Marianna zd. Hodakowska; 8.05. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 86 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
7 5 1828 Wiszenki Julianna Wilczewska 60 Kopaczówka szl. zd. Hulanicka, poz. M. Piotra, c. Apolonia i Marianna; 8.05. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 87a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
11 5 1828 Wiszenki Piotr Reykomowicz 0,5 Rożyszcze r: uczc. Józef i Regina zd. Głowacka; 12.05. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 87a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
14 5 1828 Wiszenki Teofila Strojnowska 2 Rożyszcze r: szl. Jakub i Feliksa zd. Brodska; 15.05. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 87a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
9 6 1828 Wiszenki Joanna Kotelnicka 89 Wiszenki wd.po Jakubie, dziedziczka, zd. Tachurska, poz. s. Stanisława, c. Honoratę, Scholastykę, Domicelę i Beatę; 11.06. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego, Jan Czaykowski - Kapelan rożyski 814 87a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
25 6 1828 Wiszenki Marianna Kotelczuk 31 prac., poz. m. Antona i s. Jana; 26.06. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 87 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
1 8 1828 Wiszenki Marianna Murzynska 1 Susk r: prac. Wincenty i Apolonia; 2.08. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 87 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
8 11 1828 Wiszenki Małgorzata Oliwa 5 Susk r: szl. Marcin i Agnieszka; 8.11. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 87 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
8 11 1828 Wiszenki Tomasz Serafin 35 Wiszenki szl., poz. ż. Małgorzatę, c. Rozalię, Justynę, Honoratę, Mariannę, Józefę; 11.11. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 87 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
10 11 1828 Wiszenki Józefa Serafin 2 Wiszenki r: szl.Tomasz i Małgorzata zd. Sawicka; 11.11. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 88a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
10 11 1828 Wiszenki Julianna Wyżewska 76 Wiszenki poz. m. Stefana i s. Stefana; 12.11. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego i Jan Czaykowski - Kapelan rożyski 814 88a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
15 11 1828 Wiszenki Józef Juzwa 48 Rudnia prac., poz. ż. Helenę i s. Jana i Piotra; 16.11. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 88a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
29 11 1828 Wiszenki Franciszka Załęska 70 Wołodkowszczyzna wd. po Wawrzyńcu, szl., poz. s. Józefa, Stanisława i Pawła, c. Helenę i Antoninę; Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego 814 88a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
8 12 1828 Wiszenki Jan Furman 50 Nezwirz prac., poz. ż. Mariannę; 10.12. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 88 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
28 12 1828 Wiszenki Chweska Sitarz 60 Rudnia wd. po Piotrze, prac., poz. c. Agnieszkę i Franciszkę; 30.12. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 88 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
20 1 1828 Gródek Balbina Olszewska 62 Gródek - 22 JZ
5 1 1828 Kołki Józef Zwoliński 23 Czetwertnia młodz. stanu wolnego, szl., poch. 07.01. Szymon Niwiński - Proboszcz Kołkowski 814 99 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0103.htm
19 2 1828 Kołki Stefan Sulikowski 68 Rudniki szl., poz. "w" Krystynę z Sokołowskich, s. Józefa, Jakuba i Franciszka, c. Justynę; poch. 20.02. Szymon Niwiński - Proboszcz Kołkowski 814 99 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0103.htm
25 4 1828 Kołki Antoni Nowaczyński 25 Czetwertnia młodz. stanu wolnego, szl., poch. 20.04. Szymon Niwiński - Proboszcz Kołkowski 814 100a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
12 5 1828 Kołki Julian Toczyski 36 Matwiejki szl., Deputat Poziemielney Komisji z pow. Łuckiego, poz. "w" Helenę z Muszyńskich, c. Martynę Juliannę i Sabinę Ludwikę; poch. 15.04. Antoni Orchowski - Wikariusz Ołycki 814 100a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
18 5 1828 Kołki Szymon Niwiński 59 Kołki Proboszcz Kołkowski, poch. 21.05. Antoni Orchowski - Wikariusz Ołycki 814 100a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
19 8 1828 Kołki Julian Ludwik Jełowicki 2 Dołżyca rodz.szl. Remigiusz i Honorata z Muszyńskich; poch. 21.08. Maciej Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 100 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
17 9 1828 Kołki Aleksandra Tekla 5/12 Jaromel nieznanych rodziców, poch. Mateusz Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 100 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
23 9 1828 Kołki Jan Skatuliński 1 Myków rodz., szl. Dominik i Helena z Zalewskich; poch. Mateusz Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 100 8 RS RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
11 12 1828 Kołki Julian Jasinnicki 2 Dąbrowa Kołkowska rodz. , szl. Ludwik i Marianna z Trusiewiczów; poch.13.12. Mateusz Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 101a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
22 12 1828 Kołki Józef Krzaczkowski 8/12 Dąbrowa Domaszewska rodz., szl. Paweł i Marianna z Kamińskich; poch. 23.12. Maciej Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 101a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
26 12 1828 Kołki Michał Sabański 70 Kulikowicze prac.; poch. 28.12. Maciej Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 101a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
16 7 1828 Łuck Stanisław Naumowski 67 Łuck Wdowa Teresa Skrzyńska, c. Marianna - wdowa 814 34a 62 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0038.htm
11 2 1828 Sokul Marianna Czmielewska 18 Czebenie z d. Rafałowska, mąż Klemens Czmielewski, dzieci obrządku greko-rosyjskiego: Jakub, Jan 814 77 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0081.htm
7 8 1828 Dederkały Aleksandra Obodyńska 75 Szkrobotówka wlm., z Kamieńskich, wdowa po Wojciechu z 1 małż., 2-małż., z Ignacym Obodyńskim Szambelanem Dworu Polskiego, parafianka Kościoła Łanowieckiego, córka Tekla żona Wlm Ignacego Skąpskiego 01-6 4V 22 T 841 DM
20 10 1828 Dederkały Konstancja Szuszkowska 38 Szkrobotówka pracowita, z Jankowskich, z 1 małż., z urodzonym Janem Szteynikiem pozostawiła synów Szymona, Józefa i Piotra, z 2-małż., z pracowitym Piotrem Szuszkowskim pozostawiła syna Bazylego 01-6 5V 26 T 842 DM
13 1 1828 Ostróg Wojciech Szernelski 40 Mizocz Sław., poz. ż Metrę G-R, c. Katarzynę 171-1-1 24R 9 R Mg
26 3 1828 Ostróg Jakub Wokowiński 80 Hucisko Nowomalinowskie Sław., poz. ż. Agnieszkę zd. Klaczyńska, 3 s. Zachariasza, Jana i Józefa, 3 c. Magdalenę - wdowa, Katarzynę i Franciszkę (mężatka) 171-1-1 27R 33 R Mg
13 4 1828 Ostróg Marek Krzyżanowski 28 Ostróg Wiel., porucznik wojsk rosyjskich, poz. ż. Franciszkę zd. Orłowska - Podkomorzankę Borysowską, s. Szymona 171-1-1 27V 37 R Mg
7 6 1828 Kuniów Prakseda Hawryluk 44 Illaszówka Prac., zost. męża Teodora i syna Grzegorza, G-R 171-1-1 94V-95R 29 R Mg
20 5 1828 Klewań Ignacy Jaskiewicz 60 Klewań uczciwy, G-U, dzieci nie zostawił 171-1-1 169V 13 R 7062 Mg
10 4 1828 Międzyrzec Gertruda Matezeusz 83w Charucza Ur., wdowa po Samuelu, zd. Wołodkiewicz, zost. 2 córki - Joannę żonę Ur. Grzegorza Szpilewskiego i Gertrudę żonę ś.p. Franciszka Kayzera 171-1-1 247V 28 R Mg 7140
15 5 1828 Międzyrzec Teodor Mokrzycki 50 Włodzimierka Ur., żona Ludwika, zd. Socharzewska 1v. Dąbrowska, zost. 2 synów żony- Antoniego i Szymona Dąbrowskich oraz dzieci z tego małż. 2 s. Ludwika i Józefa oraz c. Anielę 171-1-1 247aV 33 R Mg 7141
11 7 1828 Międzyrzec Tekla Petrow 26/12 Daniczów c. Prac. Miwy (G-R) i Marianny zd. Dąbska 171-1-1 248R 38 R Mg 7141
14 12 1828 Międzyrzec Marcin Kowalski 70 Hoszcza Prac., żona Anastazja zd. Coruk zost. córkę Helenę (G-R) 171-1-1 250V 55 R Mg 7144
17 12 1828 Międzyrzec Zofia Smiałkowska 75w Międzyrzec Ur., zost. syna Jana kawalera, 4 córki - Karolinę za Kozłowskim, Franciszkę za Myczkowskim, Mariannę za Żurowskim, Magdalenę pannę 171-1-1 250V 57 R Mg 7144
20 11 1828 Białogródka Józef Sinicki 70 Polachowa ur., żona Agnieszka, synowie Maciej, Bazyli, Jakub, Konstanty i 2-gi Jakub 178-03-94 96R 119 Ż DM
7 10 1828 Bazalia -fil.Tereszki Elżbieta Dębicka 28 Tryski ur., mąż Maciej, pozostawiła dzieci małoletnie - syna i dwie córki 178-3-95 243V 6 Ż DM
15 12 1828 Bazalia -fil.Tereszki Jan Mielniczuk 65 Mończyńce prac., żona Agnieszka, syn żonaty obrządku gr.-ros. 178-3-95 244R 13 Ż DM
12 12 1828 Kulczyny Jan Poniatowski 51 Kulczyny J.W., hrabia, pułkownik WP, żona Honorata, córka Otylda - zamężna 178-3-94 343R 82 Ż Mg
30 3 1828 Stary Konstantynów Kap prac. Jan Grzeszczuk 32 Przedmieście żona prac. Anna Moroz (gr.-kat.), syn Jan (gr.-kat.), z wewnętrznej słabości 178-3-94 189R 52 Ż 362 KP2
22 4 1828 Stary Konstantynów Kap prac. Anastazja Terlecka z d. Kucharska 50 Popowce mąż prac. Bazyli Terlecki (gr.-kat.), córka Aleksandra, na suchoty 178-3-94 189V 56 Ż 363 KP2
2 5 1829 Szumbar Stanisław Adamczuk 81 Cecyniówka wdowiec po Agnieszce, 1 syn i 1 córka obrządku greko-rosyjskiego 199 291 12 577
26 11 1829 Szumbar Stefan Kosicki 75 Borki żona Praxeda obrządku greko-ruskiego 199 292 20 585
23 6 1829 Kuniów Anna Dergiman 80 Dertka ze starości, ur., z Głuchowskich, s. Feliks - żonaty 171-1-2 76V-77R 19 R 7257 ZP
1 4 1829 Kuniów Anna Sztunder 36 Bołotkowce z konwulsji, pracowita, z Górskich, mąż Panas obrz. G-R, syn Miron G-R, córki Julianna, Prakseda, Anastazja, Jadwiga i Stefania 171-1-2 75 R 11 R 7255 DW
19 3 1829 Kuniów Agata Rogowska 50 Hucisko Stare z gorączki, ur., z Maksymczuków, mąż Jan, synowie Jakub i Stanislaw, córki Barbara, Tekla, Domicella, Lucya - zamężne, Honorata - panna 171-1-2 74 V - 75 R 10 R 7255 DW
4 3 1829 Kuniów Anna Breza 58 Siekierzyńce z suchot, JW., z Czarnieckich, wdowa po Macieju, synowie Józef, Achil, Hipolit, Maksymilian i Teofil - kawalerowie, córki Joanna, Tekla, Teresa i Rozalia - panny 171-1-2 74 V 9 R 7255 DW
11 2 1829 Kuniów Ignacy Drohojewski 90 Illaszówka ze starości, wlm., wdowiec po Leonorze z Hołowińskich, córki Józefa, Rozalia i Teofila zamężne, syn Antoni - kawaler 171-1-2 73 R-V 4 R 7253 DW
4 2 1829 Kuniów Eliasz Torczyński 65 Pererosłe ze słabości na bok lewy, ksiądz obrządku greko-unickiego, żonaty, synowie Stefan żonaty, Cyryl kawaler, Szymon - ksiądz, Leon - kawaler, córki Marianna i Domicella - zamężne, Aleksandra - panna 171-1-2 73 R 3 R 7253 DW
21 3 1829 Ołyka Felicjanna Brodzka 70 Zabłotce z Luborowskich, wdowa po Onufrym Brodzkim, dzieci - Fortunat, Romuald, Teofila, Izabela 815 176 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0180.htm
16 3 1829 Kołki Apolonia Teodorowicz 70 Łyszcze z Pleskaczewiczów, wdowa po Kajetanie Teodorowiczu - Księdzu G-U, poz. s. Jana; poch: 19.03. 815 114a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
8 5 1829 Kołki Rozalia Dybowska 28 Jaromel ze Słabiniewiczów, poz. m.Jana - Tytularnego Sowietnika, 3 s. Karola, Jana i Fortunata; poch: 11.05. 815 114 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
19 2 1829 Łuck Aniela Jeremeńko 23 Łuck c. Anny Jeremeńko 2-v Gebel wdowy 815 31 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0031.htm
24 2 1829 Łuck Brygida Łopek 32 Jarowica c. Marianny Bryjeckiej wdowy, opusczona przez męża Maksyma, pozostawiła syna Jana 1-no letniego 815 32 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0032.htm
19 7 1829 Łuck Agnieszka Korzeniowska 50 Łuck z Roszkowskich. Wd. Józef Franciszek Krzywiński Korzeniowski - archiwista sądowy, 2c. Dorota Tekla, Joanna Józefa, 1s. Wincenty Erazm 815 38 66 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0038.htm
30 7 1829 Łuck Waleria Marianna Rzepko-Łaska 15/52 Łuck c. Ludwika i Elźbiety Sawickiej 815 39 73 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
21 10 1829 Łuck Paweł Szypusz 66 Rowańce wdowiec. Pozostawił c. Prakseda, Wiktoria, Franciszka - wszystkie zamężne 815 44 112 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0044.htm
22 10 1829 Łuck Magdalena Pawłowska 66 Łuck wd. po Michale. Pozostała c. Marianna - zamężna 815 44 113 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0044.htm
26 10 1829 Łuck Tekla Myślińska 56 Łuck 1-voto Jundziłł. Wd. po Franciszku Myślińskim. Pozostawiła z 1-voto s. Ludwik, Józef, Dominik, c. Róża 815 44 115 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0044.htm
16 11 1829 Ptycza Paweł Słomka 68 Mała Milcza bezżenny, dziadek szpitalny, zaszły, ubogi, niemający familii, religii rzymsko-katolickiej, obrządku łacińskiego 815 308R 33 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0313.htm
24 2 1829 Dederkały Katarzyna Puzikowska 56 Dederkały Wielkie z naturalnej słabości, z Bimerskich, z 1-małż., pozostawiła syna Józefa Stryjewskiego, 2-mał., mąż urodzony Stefan Puzikowski 01-6 6V 5 T 842 DM
21 1 1829 Krzemieniec Marianna Jagodzińska 65 Krzemieniec wdowa po Antonim, pozostawila 40-letnią córkę 01-7 56R 367 T 924 DM
31 1 1829 Krzemieniec Stanisław Romaszewski 50 Krzemieniec żona Kaatrzyna Sulicka, od 3 m-cy zamieszkały w Krzemieńcu przybyły z Starego Konstantynopola 01-7 56V 371 T 925 DM
23 7 1829 Krzemieniec Bogusław Mathias 63 Krzemieniec pierwotnie wyzn.ewangelicko-luterańskiego, przed śmiercią wyzn.rzym.kat., żona Salomea z Talków, pozostawił z I-żony syna Aleksandra i córki Emilię i Wilhelminę 01-7 65V 461 T 934 DM
20 10 1829 Krzemieniec Julia Brawer 25 Krzemieniec ur., z Osuchowskich, zmarła z połogu, pozostawiła męża Mikołaja i córkę 3-tygodniową Eleonorę 01-7 70V 512 T 939 DM
16 1 1829 Krzywin Grzegorz Mazurkiewicz 60w Krzywin Prac., wdowiec po Annie z Dawidiuków, zost. 3 synów i 3 córki G-R 171-1-2 35R 1 R Mg 7215
1 3 1829 Białogródka Anna Hrehorowicz 50 Szelwów ur., wdowa po Łukaszu, pozostawiła po sobie 4 potomstwa wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-95 91R 16 Ż DM
26 11 1829 Białogródka Andrzej Rewera 43 Polachowa ur., wdowiec po Agnieszce z Bryszczyńskich, pozostawił córkę 10-letnią Apolonię 178-03-95 100R 75 Ż DM
8 1 1829 Horyńgród Feliks Wigura 62 Horbaków Wiel., Podkomorzy Ostrogski, druga żona Antonina Trypolska, bezdzietny, poz. sukcesorów: braci - Teodora, Wojciecha, Wincentego oraz synowców - Feliksa i Honorata Wigurów oraz Mariannę Rokosowską 171-1-2 184R 2 R Mg
12 3 1829 Lachowce Tomasz Bojanowski 24 Hulowce ur., żona Apolonia z Sałaszów [Paciorkowskich - D.M] 171-1-2 107V 16 R DM
17 1 1829 Bazalia Marcin Kazimiruk 80 Żerebki Małe prac., żona Justyna wyz. gr-ros., syn Piotr 178-3-95 237V 14 Ż DM
22 2 1829 Bazalia Maciej Wojtusiuk 25 Świnna prac., żona Marianna, córki Tedora, Domicela i Marcela obrządku gr.-ros. 178-3-95 238R 24 Ż DM
28 2 1829 Bazalia Wawrzyniec Misiuczek 50 Wolica Polowa prac., żonaty, pozostawił syna Sylwestra i córki Aleksandra i Prakseda obrządku gr.-ros. 178-3-95 238V 30 Ż DM
20 6 1829 Bazalia Wojciech Babian 30 Popowce prac., żona Hanka obrządku gr.-ros., syn Franciszek 178-3-95 240R 67 Ż DM
26 7 1829 Bazalia Andrzej Wróblewski 50 Szmyrki ur., zabity od piorunu, wdowiec, córki 20-letnia Marianna i 18-letnia Anna 178-3-95 240R 71 Ż DM
9 10 1829 Bazalia Roch Wojtusiuk 31 Świnna prac., żona Hapka obrządku gr.-ros., syn Wincenty 178-3-95 241V 99 Ż DM
16 3 1829 Bazalia -fil.Tereszki Mikołaj Bulon 45 Tereszki prac., żona Joanna obrządku gr.-ros., córka Justyna obrządku katolickiego 178-3-95 245V 9 Ż DM
1 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Rozalia Szpiluk 80 Czernelowce prac., wdowa, synowie Hryhory i Łukian obrządku gr-ros. 178-3-95 246V 19 Ż DM
13 9 1829 Bazalia -fil.Tereszki Michałko Dzisiętnik 76 par. Bazalia prac., żona obrządku greko-rosyjskiego, bez potomny 178-3-95 247R 25 Ż DM
28 12 1829 Kuniów Wincenty Olszewski 72 Dobryń z suchot, ur. żona Anastazja z Jeziorskich, z 1-go małż. synowie Grzegorz i Ksawery, z 2-go córka Aleksandra, z 3-go córka Rozalia 171-1-2 81 V-82 R 49 R 7263 DW 0
6 3 1829 Tuczyn Józef Łasiewicz 73 Tuczyn ur., żona Tekla, pozostawił syna Jana 24-letniego, Wincentego, córkę Apolonię 15-letnią 171-1-2 191R 5 R DM
16 6 1829 Zasław św. Jana ur. Karol Ton-Remer 73 Zasław tytularny sowietnik, żona ur. Apolonia Wasilewska, ze starości 178-3-95 21R 32 Ż 38 KP2
19 2 1829 Butowce ur. Wojciech Błażyjewski 52 Lesińce żona ur. Helena Błażyjewska, dzieci: Klara, Dominik, Jan-Dominik, z suchot 178-3-95 258V 6 Ż 500 KP2
11 3 1829 Butowce ur. Franciszek Góralewicz 45 Czerniatynek Mały żona ur. Marianna Góralewicz, dzieci: Marcjanna-Antonina, Walenty, z przeziębienia 178-3-95 258V 8 Ż 500 KP2
8 6 1829 Butowce ur. Ambroży Lubecki 50 Pieńki żona ur. Franciszka Lubecka, dzieci: Dionizy-Józef, Feliks, Dominik, Marianna, z suchot 178-3-95 260R 23 Ż 503 KP2
20 1 1829 Zasław św. Józefa Marianna Wilczyńska 1/365 Zubary rodzice ur. Grzegorz Wilczyński, Marianna Burzymska, z przypadku od greko-ros. kapłana ochrzczona i bierzmowana 178-3-95 48V 4 Ż 92 KP2
6 2 1829 Horodyszcze Rozalia Zawalewicz (gr.-un.) 72W Sudełków wdowa 178-3-95 126R Ż 245 KP2
27 2 1829 Derażne Karol Janowicz 40 Derażne ur., porucznik wojsk rosyjskich, żona Marianna z Zienkiewiczów, syn 3-imion Lambert-Karol-Józef i córka Wiktoria 171-1-2 199R 3 R DM
15 4 1829 Derażne Józef Łodzia Iwanowski 60 Lipne wielmożny, chorąży smoleński, żona Wilgeforta z Pawlikowskich, z I-małżeństwa pozostawił córki Zofię, Julię, Katarzynę i Józefę 171-1-2 199V 8 R DM
13 6 1829 Derażne Michał Walczyński 24 Chołoniewicze ur., budnik, żona Magdalena z Nahumowiczów, córka 6-miesięczna Wiktoria 171-1-2 199V 9 R DM
17 7 1829 Derażne Jan Topolnicki 60 Podłużne obrządku greko-unickiego; kapelan dworu Księcia Michała Radziwiłła, pozostawił po sobie syna Stefana 171-1-2 200R 11 R DM
29 8 1829 Derażne Agnieszka Zarembska 70 Korczyn ur., wdowa z parafii klewańskiej, pozostawiła synów Teodora i Stefana, córki Franciszkę i Pelagię - obie zamężne 171-1-2 200R 13 R DM
20 5 1829 Międzyrzec Bazyli Karczewski 28 Tudorów s.Leona i Zofii zd. Lelińska (G-U),z parafii hoszczańskiej 171-1-2 285V 35 R AS
4 6 1829 Międzyrzec Jan Medyński 52 Charaług ż.Katarzyna zd Niewiarowska,po 1-ym mężu Pisarska,nie zostawił potomstwa 171-1-2 285V 36 R AS
9 5 1829 Krzemieniec Józef Piotrowski 33 Krzemieniec z objaśnienia Policji Krzemienieckiej z dn.13.02.1832 r. - zmarł z powodu własnego zabicia się, pozostawił żonę Elżbietę z Ilkiewiczów i córkę Olimpię 426-1-7 117V 22 T 986 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HS-Y?i=985&cat=300453
11 6 1830 Szumbar Jan Chmilewski 45 Cecyniówka żona Chweska, córki Pelagia i Wiktoryna obrządku grecko-rosyjskiego 199 296 11 598
17 2 1830 Kuniów Franciszek Wiszniowski 44 Kuniów żona Hapka z Korysów, z 1-go małżeństwa syn Antoni i córka Anna, z 2-go Prakseda R 86 R 10
30 4 1830 Kuniów Grzegorz Nowotworski 90 Martyń żona Agata z Rogowskich, syn Jan - żonaty R 88 R-V 22 0
28 6 1830 Kuniów Antoni Mochelski 60 Dołocz żona Marianna z Huczyńskich, syn Stanisław, córki Józefa Langowa - zamężna i Marianna - panna R 89 V-90 R 31 0
20 9 1830 Kuniów Klara Żuchowska 80 Zakoty z Świderskich, wdowa po Szymonie, synowie Piotr i Jan - zonaci, córki Marianna i Tekla - zamężne R 92 R 43 0
1 10 1830 Kuniów Jan Rogowski 85 Hucisko Stare wdowiec po Agacie z Maksymczuków, synowie Jakub i Stanisław - kawalerowie, córki Barbara, Tekla, Łucja i Domicella - zamężne i Honorata - panna R 92 V 46 0
7 12 1830 Kuniów Rozalia Choina 55 Kamionka z Barszczewskich, mąż Józef, synowie Grzegorz - zonaty, Franciszek i Jan - kawalerowie R 94 R 54 0
23 3 1830 Targowica Józef Kals - Kisiel 70 Ostryjów ur., wd. Rozalia Piaskowska, s. Maurycy, Julian, Ignacy, c. Józefa, Feliksa, Kasilda, Aniela 816 226 R 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0231.htm
6 2 1830 Sokul Michał Jełowicki 74 Kopyle par. Kołki Ksiądz Kanonik Żytomirski, Wikary Kościoła Parafialnego Sokulskiego, spadkobierca - synowiec Marcin Jełowicki 816 43V 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0046.htm
4 4 1830 Sokul Józefa Menk 1 Sokul rodzice: pr. Grzegorz obrządku greko-rosyjskiego i Katarzyna z domu Głowacka obrządku łacińskiego 816 43V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0046.htm
26 1 1830 Krzemieniec Hipolit Żerlarz/Gerlache 51 Krzemieniec nauczyciel literatury francuskiej w Liceum Wołyńskim (bardziej prawdopodobnie Hipolit Gerlache wg "Krzemienieckie nekropolie"- DM) 01-7 77V 581 T 946 DM
23 2 1830 Krzemieniec Józef Werbienowicz 80 Budki wdowiec, żona Marianna, córki z I-żony Marianna i Magdalena 01-7 84R 643 T 952 DM
21 4 1830 Krzemieniec Anna Kamińska 80 Budki syn Tomasz i córka Marianna po I-mężu, syn Bazyli po II-mężu 01-7 84V 647 T 953 DM
1 11 1830 Krzemieniec Marianna Dziekuńska 52 Krzemieniec po II-mężu Dziekuńska, po I-mężu Zbiszewska 01-7 90R 714 T 958 DM
6 4 1830 Krzywin Dorota Grabarczuk 32 Krzywin Prac., zd. Kupczyńska, mąż Klemen, syn Stefan (G-R) 171-1-3 45R 3 R Mg
8 9 1830 Krzywin Stanisław Link 0 Sielce z bliźniąt, s. Prac. Wincentego i Melachii z Łebediuk (G-R), ur. 8.09.1830, chrzest z wody, umarł wkrótce po urodzeniu 171-1-3 46V 17 R Mg
8 9 1830 Krzywin Jan Link 0 Sielce z bliźniąt, s. Prac. Wincentego i Melachii z Łebediuk (G-R), ur. 8.09.1830, chrzest z wody, umarł wkrótce po urodzeniu 171-1-3 46V 17 R Mg
14 1 1830 Białogródka Antoni Grabowski 1,5 Białogródka s. ur. Franciszka-Assesora Powiatu Zasławskiego i Anieli z Ilczyńskich 178-03-96 76R 3 Ż DM
5 4 1830 Białogródka Franciszek Mazur 50 Suchorzyńce prac., żona Marianna z Szewczukow, pozostawił po sibie 6-cioro potomstwa 178-03-96 79R 26 Ż DM
14 2 1830 Lachowce Marianna Kierzkowska 63 Lachowce ur. z Zielińskich, wdowa po I-mężu Antonim Gajewskim, II-mężu Ignacym Suskim, III-mążu Sebastianie Kierzkowskim potomstwo: syn Mikołaj i 2 syn Manswet w Zakonie Kaznodziejskim, córki Małgorzta-Aniela, Teresa-Aleksandra i Anastazja 171-1-3 116R 13 R DM
4 8 1830 Lachowce Eleonora Żuromska (Żeromska) 63 Daniłówka ur., z Wysockich, pozostawiła męża Piotra Żeromskiego (II- małżeństwo), z I-małżeństwa wdowa po Janie Peretiakowiczu, 171-1-3 119V 47 R DM
29 9 1830 Lachowce Helena Stołkowska 78 Okniny prac., wdowa po Stanisławie, synowie Jan, Mikołaj i 2-gi Jan, córki Tekla i Helena 171-1-3 120V 59 R DM
20 3 1830 Derażne Jan Czajkowski 80 Chołoniewicze kapelan obrządku greko-unickiego 171-1-3 227R 5 R DM
4 2 1830 Stepań Kazimierz Kowalka 23 Stepań żołnierz frontowy 49 Jegierskiego Pułku I-go Batalionu 3-ciej Roty; syn pracowitego Pawła Kowalka 171-1-3 239R 2 R DM
29 7 1830 Stepań Łukasz Stupnicki 43 Rudnia Mydzka pozostawił żonę Annę wyznania greko-rosyjskiego oraz córki Mariannę, Kalinę i Teklę 171-1-3 240R 11 R DM
6 8 1830 Stepań Maron Stupnicki 64 Rudnia Mydzka żona wyznania grecko-rosyjskiego, synowie Paweł i Roman, córka Pelagia 171-1-3 240R 13 R DM
14 6 1830 Międzyrzec Józefa Kosińska 60 Międzyrzec z d.Szemblówna,mąż Ambroży,zostawiła po 1-ym mężu Sokołowskim s.Mikołaja 171-1-3 280R 23 R AS
21 8 1830 Międzyrzec Franciszka Markiewicz 80 Daniczów z d.Miodyńska,mąż Karol,zostawiła z 1-go małż.męża Jana Czabowskiego s. Szymona i Kalasantego,po 2-im mężu Karolu Markiewiczu s.Hieronim 171-1-3 281R 33 R AS
25 12 1830 Międzyrzec Jarosz Pawłowski 66 Daniczów wd.po nieznanego imienia żonie wyzn. greko-ros.,s.Jan i c.Helena 171-1-3 283R 57 R AS
11 10 1830 Zasław św. Józefa Jakub Podkamiński 66 Sławuta żona Marianna ze Smoleńskich, synowie Franciszek-Ksawery i Dionizy, córki Filipinę Mariannę, Magdalenę, Kamillę i Dorotę 178-03-96 47R 72 Ż 86 RG
5 11 1830 Zasław św. Józefa Natalia Sanguszko 23 Sławuta Księżna z Potockich, mąż Romana Sanguszko i córka 4-imion Maria Klementyna Anna Bogdana 178-03-96 48R 81 Ż 88 RG
23 4 1830 Annopol Marianna Łosiewicz 82 Annopol z d. Bułajewska, wdowa po III-mężu Janie Łosiewiczu, syn Józef i córka Joanna 171-1-3 144R 12 R 149 DM
4 3 1831 Kuniów Antoni Kazimierz Wojciechowski 90 Illaszówka żona Anna z Strzeleckich, synowie Jan żonaty, Józef i Antoni - kawaler, córki Helena zamężna i Anna - panna R 73 R-V 20 0
13 4 1831 Kuniów Aleksander Święcicki 45 Dertka żona Anastazja, synowie Józef, Mikołaj i Franciszek, córki Teresa - zamężna, Petronela i Julianna 75 V-76 R 33 R DW
29 4 1831 Kuniów Jan Popiel 40 Kozin żona - nie wiadomo jakiego imienia i jak z domu R 77 R 39 0
27 9 1831 Kuniów Donaty Ułłowicz 0,5 Pererosłe s. Ignacego i Klary z Lińgoskich [Sińgoskich-Sękowskich] czasowo w tejże parafii zamieszkałych 171-1-4 81 V 66 R DW, DM
16 11 1831 Kuniów Wincenty Wolski 80 Radohoszcz Mała żona Leonora z Jaworskich, synowie Józef - zonaty, Jan, Wojciech i Łukasz, córki Paulina i Teresa - zamężne i Franciszka - panna R 83 V 78 0
22 4 1831 Ołyka Tadeusz Dubiski 68 Ołyka wdowiec, syn Ignacy, córki Helena za Józefem Radlińskim, Marianna za Mikołajem Harasimowiczem i Apolonia - panna 817 319 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
6 1 1831 Kołki Anna Zielińska 61 Rudka z Kwiatkowskich; poz. M. Franciszka Józefa, s. Erazma, Ignacego, Wincentego, Kajetana, Marcina, Szczepana, Seweryna, Albina, Michała, c. Barbarę - pannę; poch: 14.01. 817 61 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0064.htm
5 8 1831 Hołoby Jan Czaban 25 Byteń rodzice: ur. Jan i Pelagia z domu Pacholczuk, żona Eudoksja wyznania grek-unic., dziecko: Julianna 846 230R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0223.htm
17 1 1831 Sokul Katarzyna Romanowska 1 Sokul rodzice: pr. Daniel obrządku greko-rosyjskiego i Katarzyna z domu Ciżewska 817 45R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0046.htm
22 1 1831 Dederkały Floryan Szklaruk 2 Sadki z ospy, (2 lata i 7 m-cy) s. pracowitego Hieronima i Marianny Grzegoruk 01-6 11R 2 T 847 DM
5 3 1831 Ostróg Grzegorz Zemna 2 Mizocz rodzice Jan i Maria-obrządek Grecko Unicki 1-171-4 21V 40 R MZ
23 6 1831 Białogródka Jan Ks. Mieszkowski 72 m. Łuck s. Jakuba i Kunegundy z Podhorodeńskich, Kanonik Łucko-Żytomierski, Proboszcz Białogródecki w latach 1796 do 1831 po rezygnacji Księdza Andrzeja Jaśkiewicza (pochowany w Łucku) 178-3-97 99V 60 Ż DM
23 7 1831 Białogródka Wincenty Białokur 40 Białogródka e. cholery, ur., żona Dorota z Wojtkiewiczów, syn Feliks i dwie córki - Dorota i (brak imienia) 178-3-97 100R 65 Ż DM
2 9 1831 Białogródka Roman Szadkowski 1,5 Białogródka s. ur. Ludwika i Marianny z Żmigrodzkich (ur. 02/1831- mający pół roku, a nie 1,5 roku) 178-3-97 102V 84 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Maciej Zieliński 40 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 89 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Ludwika Zielińska 28 Ledzianka e. cholery, żona Ludwika, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 90 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Marcjanna Zielińska 8 Ledzianka e. cholery, córka Macieja i Ludwiki, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 91 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Wojciech Zieliński 30 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 92 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Franciszek Sławecki 42 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 93 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Kazimierz Kobylański 30 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 94 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Marianna Wierzbicka 38 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 95 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Marianna Kokotycka 28 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 96 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Lucyna Ciszewska 20 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 97 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Franciszka Bujalska 10 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 98 Ż DM
19 12 1831 Białogródka Teresa Rużycka 60 Polachowa ur., z Rożków, wdowa po Janie, synowie Wojciech, Piotr, Maciej i Gabriel, córka Tekla (inny zapis - Teresa Reszko) 178-3-97 104V 110 Ż DM
29 4 1831 Lachowce Jan Gniadowski 40 Lachowce e. cholery, ur., żona Marcelina z Kuźmińskich (Baczmańskich -poz. 60-61), syn Andrzej 171-1-4 109V 58 R DM
22 7 1831 Lachowce Marianna Trusiewicz 59 Lachowce e. cholery, z Koncewiczów, mąż Jan Trusiewicz, z I-małżeństwa po zmarłym Macieju Bielińskim pozostawiła syna Dominika 171-1-4 113R 94 R DM
27 10 1831 Aleksandria Jan Chodorowski 3 Sołomka s. ur. Józefa i Katarzyny z Domańskich (inny zapis - Domaniewska) 171-1-4 189R 24 R DM
3 4 1831 Zasław św. Jana Teodora Czyżewska 45 Zasław cholera, ur., wdowa po Michale, syn Mikołaj, córki Marianna-Teodora i Aniela 178-3-97 19V 52 Ż DM
17 4 1831 Zasław św. Jana Cyryl Żurakowski 64 Borysów ur., żona Ludwika z Krzyżanowskich, synowie Paweł, Grzegorz, Jan i Konstanty, córki Marianna-Tekla i Marianna 178-3-97 20R 59 Ż DM
1 3 1831 Tuczyn Eliasz Tołkacz 28 Tuczyn s. Antoniego, kawaler, żołnierz Artylerii 3-Lekkiej Roty 171-1-4 229R 4 R DM
14 3 1831 Tuczyn Magdalena Teodorowicz 49 Tuczyn z Chwedorowskich, po I -mężu Olizarowskim pozostawiła syna Stanisława i Edwarda, po II-mężu Antonim Teodorowiczu pozostawiła synów Józefa i Wojciecha oraz córki Apolonię i Marinnę 171-1-4 229V 6 R DM
31 3 1831 Tuczyn Piotr Orański 56 Tuczyn WJ Ksiądz - Proboszcz Tuczyński, syn niegdyś Wlm Józefa i Teresy z Młodzianowskich 171-1-4 230R 10 R DM
30 4 1831 Nowogród Woł. Teodora 20 Nowogród Woł. z gorączki, syn Jerzy, córka Marianna - oboje nieprawego łoża 245-1-5 41R 653 R 1536 DW 0
17 9 1831 Nowogród Woł. Stanisław Zakrzewski 60 Nowogród Woł. ze starości, sław., wdowiec po Mariannie z Kiryłów obrz, greko-ros., potomstwa nie zostawił 245-1-5 49V 722 R 1810 DW
18 9 1831 Nowogród Woł. Wojciech Paszkowski 36 Zwiahel z cholery, ur., żona Anna obrz. Greko-ros., synowie Łukasz, Aleksander i Jan 245-1-5 49V 725 R 1810 DW
19 9 1831 Nowogród Woł. Regina Stelmach 40 Fedorówka z kolek, prac., mąż Paweł obrz. Greko-ros., córka Petronela zamężna 245-1-5 50R 726 R 1815 DW
10 10 1831 Niewirków Balbina Bagińska 6 c.Stefana i Marianny z Łukomskich (powinno być 6 m-cy a nie lat?) 171-1-4 254 R 48 R AS
7 4 1831 Owrucz Rozalia Petryczenko 26 Owrucz od cholery, mąż Paweł Petryczenko - żołnierz 178-3-4 401R 12 Ż 788 MW, DW
12 1 1831 Krzemieniec Ignacy NN 3 Folwarki Małe s. pr., Anny - podrzucony do obcego domu 426-1-7 94R 19 T 962 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9972-H?i=961&cat=300453
13 7 1831 Krzemieniec Adam Oleksiuk 50 Sawczyce z cholery, żona Marianna wyznania greko-rosyjskiego 426-1-7 108R 157 T 976 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997K-9?i=975&cat=300453
17 2 1831 Międzyrzec Jan Tymoszczuk 50 Żelaznica ż.Tecjanna,s.Kazimierz,Ignacy,Ludwik,c. Rozeda,Odenia,Marianna [G-R] 171-1-4 282V 14 R AS
9 4 1831 Międzyrzec Agnieszka [Jagnieszka] Połynczuk 32 Międzyrzec z d.Starzecka,mąż Szymon Połynczuk s. Iwan obrządku G-R,c.Tekla ob. Łac. 171-1-4 285R 38 R AS
30 5 1831 Międzyrzec Kajetan Opacki 88 Hłuboczek ż.Magdalena Zwierzchowska,po 1-ym mężu Ochrzymowska.Zost. z 1-go małż. s.Antoniego i c.Józefę ż.Ur.Miptunowa 171-1-4 287R 55 R AS
8 7 1831 Międzyrzec Franciszka Pągowska 50 Międzyrzec na cholerę,ż.Ur.Michała Pągowskiego z 2-go małż.,wd,po 1-ym mężu Feliksie Klemensie Wereszczyńskim.Zost.dz. z 1-ego małz. s.Jan ,Maksymilisn,Józefat , Maurycy i c.Tekla.Z 2-go małż. S.Otton 171-1-4 287V 59 R AS
12 7 1831 Międzyrzec Marianna Safsa 34 Kołowerta z Szawłowskich,na cholerę,ż.Wasyla Safsa,s.Stefan obrządku G-R,c.Teresa ż.Pawłą Kondratiuka i Łucja 171-1-4 288R 61 R AS
11 4 1831 Annopol Antoni Malinowski 65 Annopol e. cholery, żona z Stabickich, po I-żonie syn Józef i córka Honorata, po II-żonie bez potomny 171-1-4 131V 30 R 139 DM
29 4 1831 Annopol Agnieszka Brzezicka 53 Annopol wdowa po Janie Kinalu, po I-mężu synowie Wojciech i Benedykt, córka Teresa, po II-mężu bez potomna 171-1-4 132R 34 R 139 DM
13 6 1831 Annopol Kajetan Oczeretowicz 47 Sknyt Wielki żona Antonina z Milewskich, synowie Florian, Franciszek i Piotr, córki dwie Honorata i 2-ga nieznanego imienia 171-1-4 133V 43 R 141 DM
21 7 1831 Annopol Bazyli Janiewicz 80 Annopol ks. Obrządku greko-unickiego, żona Regina z Korzeniewiczów, synowie Julian i Józef, córki Marianna i Katarzyna 171-1-4 133V 46 R 141 DM
29 8 1831 Annopol Maciej Laskowski 49 Korostek żona Oksenia z Majszuków, syn Jan po II-żonie, syn Jakub po III-żonie Jakub 171-1-4 135R 56 R 142 DM
5 12 1831 Annopol Marianna Onisko 60 Korostek wdowa po Pawle wyznania greko-rosyjskiego, synowie Tomasz i Paweł 171-1-4 135V 58 R 143 DM
11 7 1832 Turzysk Józef Ulanowski 28 Turzysk mąż Magdaleny Szeniawskiej, z 1-go małż. córka Klementyna 847 654 25 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0351.htm
1 5 1832 Jałowicze Mikołaj Laskowski 5 Pułhanów s. Franciszki z Cieszkowskich - wdowy 818 223 R 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0230.htm
3 2 1832 Kołki Wincenty Świętopełk Zawadzki 86 Trosteniec wdowiec, poz. s. Ignacego i c. Różę - ż. Antoniego Olszewskiego z par. Beresteczko; poch: 06.02. 818 55 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0061.htm
8 10 1832 Kołki Seweryn Zaręba Cielecki 60 Kołki poz. ż. Agnieszkę z Wirowskich, s. Franciszka i Antoniego, c. Mariannę - ż. Piotra Szyrmy; poch: 09.10. 818 56 20 JF http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
23 11 1832 Hołoby Emilia Czyżewska 30 Tychotyń z domu Andruszkiewicz, mąż Jan Podsędek P-u Kowelskiego, dziecko: Amelia 847 224V/397 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0215.htm
10 3 1832 Kuniów Jan Okowiński 38 Bołotkowce żona Stefania z Kowalów, z 1-go małżeństwa córka Agata, z 2-go córka Anastazja, ale ta po rusku 171-1-5 79 V 10 R
11 4 1832 Kuniów Ewa Kłosińska 80 Radohoszcz Mała z Malinowskich, wdowa, synowie Jakub i Francisze - żonaci i Wincenty - kawaler, córki Apolonia i Marianna - zamężne 171-1-5 82 V 28 R
27 10 1832 Kuniów Paweł Galimski 60 Radohoszcz Mała żona Marianna z Paszkowskich, po 1-ej żonie Tekli z Skąpskich synowie Bazyli i Jan i córka Agnieszka, po 2-ej syn Piotr, córki Katarzyna i Pawlina 171-1-5 85 V 45 R
2 11 1832 Kuniów Michał Zabłocki 70 Hucisko Stare żona Magdalena z Kamińskich, syn wawrzyniec, córki Julianna - panna i Honorata - zamężna 171-1-5 86 R 47 R
18 11 1832 Kuniów Marcin Kamiński 80 Kamionka ur., żona Katarzyna z Sokołowskich, z 1-go małżeństwa syn Wincenty żonaty, córka Zofia - panna 171-1-5 86 R 49 R
20 11 1832 Kuniów Ignacy Tatarowski 50 Radohoszcz Wielka żona Wiktoria z Kunickich, po 1-ej żonie syn Faustyn i córka Róża - zamężna 171-1-5 86 V 51 R
5 1 1832 Krzywin Michał Drowolski 80 Januszówka Ur., mąż Marianny z Laskowskich, 3s. Józef, Tomasz, Walerian oraz 5c. Franciszka Krukowska, Karolina Raczyńska, Julianna Wikszemska , Marianna i Antonina - panny 171-1-5 43R 1 R Mg
3 1 1832 Białogródka Jakub Popławski 52 Rublanka ur., żona Marianna z Szepanowskich, synowie Aleksander, Roman i Józef, córki Weronika, Ludwika, Antonina-Adolfina i Teresa 178-03-98 65R 3 Ż DM
13 2 1832 Białogródka Rozalia Wiszniewska 40 Swerydy ur., z Boniczkowskich, mąż Piotr-Paweł, synowie Ignacy, Kalikst, Dionizy i Władysław, córka Teofila 178-03-98 65V 12 Ż DM
14 10 1832 Białogródka Marianna Grabowska 4/12 Białogródka c. Wlm Franciszka-Sowietnika, Kawalera Orderów i Anieli Ilczyńskiej 178-3-98 69V 73 Ż DM
11 3 1832 Ostróg Ludwik Fraże 10 Ostróg rodzice Wiel. Jakub-Kapitan, Klara 171-1-5 26R 40 R MZ
19 4 1832 Ostróg Oktawia Rosowiecka 4 Ostróg z konwulsji, rodzice Aleksander-Sekretarz Gubernialny, Marianna zd Czerkawska 171-1-5 28V 70 R MZ
5 8 1832 Ostróg Julianna Makowska 6/12 Milatyn z konwulsji, rodzice Wiel. Piotr -Kapitan, Franciszka zd Kopycka 171-1-5 32R 111 R MZ
30 9 1832 Ostróg Ludwika Udonowicz 18 Ostróg z połogu, zd Kozika, wdowiec Wiel. Aleksander -assesor,s. Andrzej 171-1-5 33V 122 R MZ
7 2 1832 Krzemieniec Katarzyna Wołoszyniuk 43 Budki pr., mąż Filip 50 letni obrządku greko-rosyjskiego 426-1-7 117R 17 T 985 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HS-S?i=984&cat=300453
14 2 1832 Krzemieniec Jan Wincenty Zieliński 2 Krzemieniec s. WWlm Wincentego - adwokata Sądu Powiatowego Krzemienieckiego i Heleny z Swietlickich 426-1-7 118R 25 T 986 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HS-Y?i=985&cat=300453
4 3 1832 Krzemieniec Jan Lenczy? (Lenzi) 68 Krzemieniec nauczyciel muzyki Liceum Wołyńskiego, pozostawił żonę Helenę z Zawackich, synów Franciszka, Jana, Józefa i Mikołaja, córki Antonina, Barabra, Justyna i Magdalena (wł. nazwisko Lenzi Franciszek Jan - DM) 426-1-7 119R 36 T 987 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997X-5?i=986&cat=300453
28 8 1832 Krzemieniec Melania Januszewska 4 Krzemieniec c. ur., Teofila i Ersili de Bekin (wł. Hersylia BĂ(C)cu- DM) 426-1-7 127V 101 T 996 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HM-W?i=995&cat=300453
5 8 1832 Międzyrzec Julia Aleksandra Łucja Anna Stecka 4 8/1 Niewirków Metryka opuszczona w1832r. Córka Ur.Ludwika prezesa 1-go depart.Gub. Woł. i śp.Julii zd. Czacka Steckich 171-1-6 257V 32 R AS
8 2 1832 Międzyrzec Teodor Jędrzykowski 54 Symonów mąż Julianny,s.Bazyli,Hipolit,c.Warka [ G-R] 171-1-5 249V 5 R AS
2 4 1832 Międzyrzec Józef Stecki 65 Międzyrzec ż.Tekla z Wilgów,b.marszałek rówien. Czł.Uniw.Wileńskiego,kaw.orderów, ciało pochowano w sklepieniu kość. w Międzyrzecu,zostawił 1-go syna 171-1-5 250V 10 R AS 0
15 12 1832 Ostropol Grzegorz Lebied (-iów) 40 Ostropol żona Anna z Romanowych, synowie Józef i Franciszek 178-3-98 236V 37 Ż 448 DM
15 1 1832 Annopol Katarzyna Zielińska Annopol wdowa po Janie, po I-mężu syn Franciszek 171-1-5 131R 3 R 139 DM
24 4 1832 Annopol Ignacy Gromadziński 70 Hubelce wdowiec, po I-żonie syn Felicjan, po II-żonie córka Marianna 171-1-5 132V 12 R 141 DM
21 10 1832 Annopol Józef Linhart 26 par. Annopol zmarł nagle w parafii annopolskiej; parafianin z miasta Ostropola i tejże parafii, żona Tekla z Czaplińskich, po I-żonie Emilii z Czarneckich pozostawił syna Romualda i córkę Klementynę 171-1-5 134R 27 R 142 DM
22 2 1833 Kuniów Salomea Boczkowska 80 Zakoty z Radziewskich, wdowa po Andrzeju, synowie Cyprian, Joachim i Iwon - żonaci 171-1-6 73 R 10 R 0
8 3 1833 Kuniów Zachariasz Krynicki 70 Radohoszcz Mała żona Marianna z Zagajewskich, synowie Wawrzyniec - żonaty i Szymon, córka Petronrla - panna 171-1-6 73 V 17 R 0
17 8 1833 Radziwiłłów Gertruda Sierykow 36 Radziwiłłów z d. Przesmycka, mąż Włodzimierz, syn Erazm z 1-go małż. 819 254 27 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
5 1 1833 Kołki Agnieszka Serafinowicz 7 Słoboda Czornyżka c. Małgorzaty Serafinowicz - wdowy; poch: 07.01. 819 74 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0076.htm
11 6 1833 Kołki Piotr Weremczyk 56 Czornyż wdowiec, poz. c. Aleksandrę - ż. Dominika Sulikowskiego; poch: 13.06. 819 75 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0077.htm
18 4 1833 Łuck Jan 3/52 Kuczkarowiec s. Tekli - sołdatki 370 12 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0008.htm
20 4 1833 Łuck Anna Krasnowa 50 Łuck z Gregorowiczów. Zostawiła syna z 1-go małżeństwa Józefa Bujańskiego 370 12 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0008.htm
13 3 1833 Sokul Marianna Tkaczuk 31 Kozin z domu Rumaszewska, mąż Paweł Tkaczuk obrządku greko-rosyjskiego, dzieci: Jan, Paweł 819 45V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0047.htm
22 2 1833 Ptycza Ignacy Szymański 3/52 Turkowicze rodzice: ur. Piotr i Marianna z d. Kaczorowska Nocno-Miłosniccy 819 266R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
21 4 1833 Białogródka Grzegorz Wysoczyński 40 Jakimowce ur., żona Marianna z Kozłowskich, pozostawił syna Igncego, córki Antoninę i Aleksandrę (popełnił samobójstwo-powiesił się, pochowany na granicy drogi wsi Jakimowce) 178-3-99 64R 46 Ż DM
20 9 1833 Lachowce Aniela Dobrowolska 82 Lachowce ur., wdowa, synowie Józef -50 letni i Wincenty -45 letni 171-1-6 97R 44 R DM
4 12 1833 Lachowce Paweł Niemirowski 70 Bisówka ur., żona Agnieszka, synowie Andrzej, Józef i 2-gi Józef 171-1-6 97V 51 R DM
25 12 1833 Ostróg Franciszka Makowska 26 Milatyn z suchot, zd. Kopycka, Wiel. Wdowiec Major Wojs Rosyjskich Piotr, córka Marianna-Dominika 171-1-6 40R 79 R MZ 8426
3 1 1833 Tuczyn Hieronim Kolumna- Walewski 55 Mydzk par. Stepań wieś Mydzk - dobra Walewskich, Wlm, Wojewoda Sieradzki, Marszałek Rówieński, s. Wlm Michała i Ksawery z Turnów, żona Cecylia z Potockich, potomstwa przy życiu po sobie nie pozostawił, poch. 16.01 w grobie familijnym w Tuczynie 171-1-6 160R 1 R DM
13 2 1833 Tuczyn Rozalia Łukomska 30 Kudranka ur., mąż Daniel, pozostawiła po I-mężu Magdzińskim synów Michała i Franciszka, a po mężu Danielu córkę Agnieszkę 171-1-6 160R 2 R DM 0
12 6 1833 Tuczyn Marianna Jezierska 70 Ryświanka ur., z Wysockich, wdowa, synowie Walenty-Jan, Antoni i Józef 171-1-6 161R 10 R DM
9 8 1833 Tuczyn Urszula Pruszyńska 50 Pustomyty Wlm z Janiszewskich, zmarła w swoich dobrach Pustomytach, wdowa po Janie Nepomucenie Pruszyńskim - stolniku, synowie Piotr i Antoni, córki Feliksa i Aniela, pochowana w grobie familijnym w Tuczynie 28.08, 171-1-6 161V 16 R DM
1 12 1833 Tuczyn Anna Malczewska 50 Tuczyn prac., mąż Paweł, pozstawiła po sobie syna z I-małżeństwa Stanisława Sadowskiego 171-1-6 162R 18 R DM 0
7 5 1833 Korzec Antonina Marcinkowska 2 Majdan Bereźnicki (w księdze jest Rudnicka - błąd) córka Szymona i Marianny 245-1-7 107 45 R PW
21 3 1834 Łuck Maciej Kazimirski 62 Łuck wd. Teofila z Malinowskich, s. Stanisław z 1-ej żony, c. Teofila z drugiej żony 372 8 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0005.htm
2 3 1834 Łuck Marianna Szlachowa 45 Jarowica z Czajkowskich, wd. po Janie, c. Anna, Elźbieta i dwóch małoletnich synów wyzn. gr-ros. 372 7 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0004.htm
30 10 1834 Łuck Marianna N.N. Łuck Podrzucona w m-cu lipcu 372 34 81 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0018.htm
14 11 1834 Sokul Apolonia Bielaszow 32 Czebenie z domu Orkisz, mąż Jakub Bielaszow obrządku greko-rosyjskiego, dzieci: Grzegorz, Anna, Marianna 820 36R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0036.htm
23 3 1834 Krzywin Krystyna Gągała 19 Sielce Ur., zd. Kossobucka, mąż Jan, syn Gabriel 6-dni 171-1-7 55V 8 R Mg
21 2 1834 Białogródka Rozalia Krzymińska 40 Szarłajówka ur., z Lewandowskich, mąż Jan, pozostawiła z I-małżeństwa córkę Wiktorię Pogonowską 171-1-100 94V 7 Ż DM
26 2 1834 Białogródka Łukasz Bartoszuk 56 Białogródka zmarał w szpitalu w Białogródce, prac., ze wsi Sosnówki, żona Małaszaka wyz.G-R, syna Eliasz i dwie córki 171-1-100 94V 11 Ż DM
15 3 1834 Białogródka Tekla Traczewska 47 Waśkowczyki ur., z Wojtkiewiczów, wdowa po Tomaszu, synowie Józef, Cezar, Piotr- Paweł-Julian, Henryk, Konstanty i Teofil 171-1-100 95V 22 Ż DM
1 1 1834 Białogródka Wiktoria Zabrodzka 60 Pokoszczówka prac., mąż Benedykt, synowie Piotr, Stefan i 2-gi Piotr, córki Aleksandra i Anastazaja 171-1-100 96R 30 Ż DM
22 9 1834 Białogródka Kazimierz Jarocki 86 Ledzianka ur., wdowiec po Rozalii z Zakrzewskich, synowie Jan, Antoni, Nikodem i 2-gi Jan 171-1-100 99R 69 Ż DM
19 9 1834 Białogródka Leopold Malski 35 Białogródka 1-dw., kawaler syn Krzysztofa Malskiego 171-1-100 99V 70 Ż DM
15 10 1834 Białogródka Wiktoria Szymańska 6/12 Białogródka c. 1-dw. Szymona i Katarzyny z Dobrzańskich 171-1-100 100R 75 Ż DM
26 11 1834 Białogródka Teresa Wolska 79 Bisóweczka ur., z Jakubowskich, wdowa po Andrzeju, synowie Maciej i Jan, córki Lucyna, Marianna, Marianna-2-ga i Agnieszka 171-1-100 100V 87 Ż DM
14 8 1834 Lachowce Marianna Przybyszewska 70 Czartoria Wielka wdowa po Wlm Janie Przybyszewskim-Podsędku pochowana w Lachowcach dnia 5.09.1834 za zgodą Gubernatora Korsakowego pozostawiła zamężne córki Różę i Ludwikę 171-1-7 107V 30 R DM
3 2 1834 Tuczyn Jan Stawicki 60 Tuczyn zmarł w szpitalu przy Kościele, od niedawna zamieszkały w tej parafii; czy potomstwo pozostawił lub nie? - nie wiadomo 171-1-7 172V 4 R DM
25 10 1834 Tuczyn Marianna Gajdamowicz 56 Janin ur., mąż Stefan, potomstwo po I-mężu: syn Wojciech, córki Konstancja i Anastazja; synowie po II-mężu Bartłomiej, Antoni i Bazyli, córki Rozalia, Marianna i Franciszka 171-1-7 175V 22 R DM
4 1 1834 Derażne Klemens Murawski 25 Podłużne ur., pozostawił żonę i potomstwo wyznania greko-rosyjskiego 171-1-7 202R 1 R DM
19 4 1834 Derażne Zuzanna Średzińska 36 Chołoniewicze zmarła w połogu, Wm z d. Brocka, mąż Ludwik - porucznik 171-1-7 203V 10 R DM
25 2 1834 Międzyrzec Franciszka Duszyńska 63 Czudnica z Duszyńskich,1-voto Czuchnowska, 2 Stangulska,3 Duszyńska.Miała c. z 1-go małż. 171-1-7 263R 4 R AS
6 3 1834 Międzyrzec Rozalia Miller 74 par.Międzyrzec zd.Lencewicz wd.Zostawila z 1-go małż s.Szczepana,z 2-go po Johannie Markiewicz? bez potomstwa,z 3-go Stefana Zajwelewicza?,który zm.w 1826r,z 4-go Johan Miler bez potomstwa 171-1-7 264R 8 R AS 0
1 4 1834 Międzyrzec Katarzyna Więczkowska 80 Kołowerta wd,z 1-go męża Matyroma Rozenberg, z 2-go Więczkowska, s.Jan Więczkowski 171-1-7 264V 11 R AS
27 4 1835 Łuck Wojciech Rudnicki 11 Łuck s. Macieja i Wiktorii z Radomylskich 2-voto Michałowskiej 373 85 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0046.htm
12 1 1835 Horochów Grzegorz Szafrański 17 Horochów sławetny, s. zmarlego Grzegorza i Anastazji z 2-go małżeństwa Karawańskiej 73 56 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2073/pages/PL_1_436_73_0030.htm
27 1 1835 Białogródka Józef Sinkowski 80 Białogródka 1-dw., żona Marianna z Lachowskich, syn Mikołaj 178-03-101 132R 11 Ż DM
27 1 1835 Białogródka Anastazja Gustwicka 5/12 Ledzianka c. 1-dw. Szymona i Franciszki z Teleżyńskich 178-03-101 132R-132V 12 Ż DM
12 2 1835 Białogródka Tadeusz Seredyński 40 Rublanka 1-dw., żona Tekla z Sokołowskich, syn Narcyz 178-03-101 133R 18 Ż DM
18 3 1835 Białogródka Teresa Łaszcz 5 Dworzec c. 1-dw. Feliksa i Wiktorii z Czychowskich 178-03-101 134V 29 Ż DM
20 3 1835 Białogródka Ignacy Rymsza 40 Szarłajówka 1-dw., żona Apolonia z Tomczewskich 178-03-101 134V 30 Ż DM
4 5 1835 Białogródka Mikołaj Koziobrocki 67 Kropiwna 1-dw., żona Aleksandra z Malinowskich, córki Antonina, Karolina i Krystyna 178-03-101 138R 56 Ż DM
15 5 1835 Białogródka Julianna Jasińska 12 Zielona c. 1-dw. Józefa i Katarzyny z Krzymińskich 178-03-101 138V 61 Ż DM
18 6 1835 Białogródka Ignacy Andrusiewicz 45 Waśkowczyki 1-dw., żona Anna z Czetyńskich, córka Julianna 178-03-101 139V 69 Ż DM
5 7 1835 Białogródka Teodor Sadowski 28 Ledzianka 1-dw., żona Domicela z Dębickich 178-03-101 140R 72 Ż DM
11 7 1835 Białogródka Józef Pisarski 3/12 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Leona i Marianny z Krajewskich 178-03-101 140V 74 Ż DM
31 7 1835 Białogródka Walenty Świstowski 55 Zawadyńce 1-dw., żona Marianna z Mazurów, syn Jan i córka Marianna 178-03-101 141V 83 Ż DM
4 8 1835 Białogródka Klemens Szymański 1/52 Waśkowczyki s. 1-dw. Leona i Katarzyny z Kalinickich 178-03-101 142R 86 Ż DM
9 9 1835 Białogródka Józefa Jarocka 1 Ledzianka c. 1-dw. Jana i Rozalii z Terleckich 178-03-101 143R 96 Ż DM
26 9 1835 Białogródka Andrzej Paradowski 70 Polachowa 1-dw., wdowiec, pozostawił jedną córkę po mężu Winiarską 178-03-101 143V 98 Ż DM
22 10 1835 Białogródka Agata Makarewicz 8 Zielona c. 1-dw. Pawła i Marianny z Kobylańskich 178-03-101 143V 100 Ż DM
2 11 1835 Białogródka Stanisław Ziobrowski 55 Dworzec 1-dw., żona Katarzyna z Pilawskich 178-03-101 143V-144R 101 Ż DM
23 11 1835 Białogródka Anna Kosińska 30 Bisóweczka 1-dw., z Łaszczów, mąż Stanisław, syn Mikołaj i córka Agnieszka 178-03-101 144V-145R 109 Ż DM
27 11 1835 Białogródka Marianna Kiryk 50 Zawadyńce prac., z Horczyńskich, mąż Oleksy, synowie Piotr, Marcin, Jan, Tomasz, Jan -2-gi i Aleksander 178-03-101 145R 112 Ż DM
12 12 1835 Białogródka Agnieszka Błażejewska 50 Gnojniczka ur., z Michnickich, mąż Wawrzyniec, syn Ludwik, córki Marianna, Anna i Marianna -2-ga 178-03-101 145V 115 Ż DM
7 5 1835 Lachowce Rozalia Zawadzka 60 Książęcin ur., mąż Michał, od I -go męża Stanisława Dąbrowskiego pozostawiła syna Szymona i córkę Barbarę, od II-go męża Wojciecha Jaskulskiego - córkę Teklę 171-1-8 121R 31 R DM
9 9 1835 Lachowce Dominik Unolt 2 Żemelińce s. 1-dw. Karola i Rozalii z Nowickich 171-1-8 123V 52 R DM
17 10 1835 Lachowce Jan Nowicki 25 Żemelińce zmarł nagle, 1-dw., żona Tekla z Koryckich, syn Józef i córka Katarzyna 171-1-8 123V-124R 56 R DM
4 12 1835 Lachowce Marcin Jakubowski 56 Lachowce 1-dw., żona Marianna z Popławskich, syn Wincenty 171-1-8 125R 68 R DM
5 12 1835 Lachowce Teodor Jakubowski 17 Lachowce 1-dw., s. Marcina i Marianny z Popławskich 171-1-8 125R 69 R DM
8 12 1835 Lachowce Marianna Jukiewicz 7 Semenów c. 1-dw. Michała i Marianny z Lewandowskich 171-1-8 125V 71 R DM
9 3 1835 Bazalia Anna Bogusławska 65 Bogdanówka prac., wdowa, córka Katarzyna wyznania greko-rosyjskiego 178-03-101 253V 30 Ż DM
14 3 1835 Bazalia Agnieszka Waszczuk 80 Popowce prac., wdowa, córka Ewa i syn wyznania greko-rosyjskiego 178-03-101 253V 33 Ż DM 0
15 3 1835 Bazalia Teresa Witraniuk 38 Bogdanówka prac., mąż i synowie wyznania greko-rosyjskiego 178-03-101 253V 37 Ż DM
18 3 1835 Bazalia Wojciech Kołb-Sielecki 65 Zozulińce Małe ur., wdowiec, syn Ludwik i córka Franciszka 178-03-101 254R 43 Ż DM
23 3 1835 Bazalia Marianna Onyszczuk 30 Bazalia prac., mąż i potomstwo wyznania greko-rosyjskiego 178-03-101 254R 45 Ż DM
7 4 1835 Bazalia Antoni Fedorowski 50 Bazalia ur., żona i córka wyznania greko-rosyjskiego, synowie Jan i Tomasz 178-03-101 255R 67 Ż DM
11 4 1835 Bazalia Anna Taradaj 30 Bogdanówka prac., mąż wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 255V 71 Ż DM
16 4 1835 Bazalia Piotr Sobków 50 Popowce prac., żona i dwie córki wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 255V 74 Ż DM
20 4 1835 Bazalia Jakub Grześków 30 Bazalia prac., żona i potomstwo wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 256R 81 Ż DM 0
5 5 1835 Bazalia Franciszek Ksawery Socha- Chomętowski 68 Świnna Wlm, były Podkomorzy Powiatu Starokonstantynowskiego, żona Domicela z Majewskich - z tego małżeństwa brak potomstwa, a z drugiej żony a pozostałej wdowy rodzonej siostry Balbiny pozostawił córkę Serafinę; pochówek w grobie familijnym w Dederkałach Wielkich 178-03-101 256R 89 Ż DM
2 6 1835 Bazalia Agnieszka Serwetnik 35 Świnna prac., wdowa, potomstwo wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 256V 98 Ż DM
25 6 1835 Bazalia Franciszka Martyniuk 66 Popowce prac., mąż i synowie wyznania greko-rosyjskiego, córka Ewa 178-03-101 257R 103 Ż DM
8 9 1835 Bazalia Agnieszka Szewczuk 40 Łazuczynek Mały prac., mąż wyznania grecko-rosyjskiego, córki Antonina i Anna 178-03-101 258R 127 Ż DM
18 9 1835 Bazalia Anna Charatyn 25 Popowce prac., mąż wyzania grecko-rosyjskiego 178-03-101 258R 128 Ż DM
29 10 1835 Bazalia Marianna Semenów 75 Łazuczyn Wielki prac., mąż Semen wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 258V 138 Ż DM
3 12 1835 Bazalia Michał Wołoszyński 14 Koszelówka s. w.ż. Wincentego i Anny (matka - wyznania grecko-rosyjskiego) 178-03-101 259R 145 Ż DM 0
12 2 1835 Krzemieniec Zuzanna Migorowicz 4 Krzemieniec parafianka krzemieniecka [brak zapisu o rodzicach-DM] 426-1-8 52V 10 T 1085 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994P-B?i=1084&cat=300453
18 2 1835 Krzemieniec Kazimierz Kulbaszewski 2 Krzemieniec parafianin krzemieniecki [brak zapisu o rodzicach-DM] 426-1-8 52V 11 T 1085 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994P-B?i=1084&cat=300453
28 1 1835 Krzemieniec Faustyn Posławski 6 Szpikołosy z gorączki, [brak zapisu o rodzicach-DM] 426-1-8 53R 14 T 1085 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994P-B?i=1084&cat=300453
14 4 1835 Krzemieniec Feliks Cybulski 1,5 Krzemieniec parafianin krzemieniecki [brak zapisu o rodzicach-DM] 426-1-8 54V 23 T 1087 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994V-J?i=1086&cat=300453
15 4 1835 Krzemieniec Filip Rudnicki 8/52 Krzemieniec parafianin krzemieniecki [brak zapisu o rodzicach-DM] 426-1-8 55R 24 T 1087 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994V-J?i=1086&cat=300453
16 4 1835 Krzemieniec Piotr Markuszewski 6 Podliśce parafianin krzemieniecki [brak zapisu o rodzicach-DM] 426-1-8 55V 28 T 1088 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994K-K?i=1087&cat=300453
20 9 1835 Krzemieniec Ignacy Lewandowski 62 Krzemieniec Wielmożny, syn Erazm i syn 3-imion Ignacy Stanisław Hermanegild, córka Katarzyna 426-1-8 62R 79 T 1094 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99QY-K?i=1093&cat=300453
28 1 1835 Międzyrzec Antoni Kaznowski 59 Tudorów wd.po Karolinie z Chorcewian, b.assesor p-ku lidzkiego gub.grodzieńskiej rodem ze wsi Siesiulki, s. Benedykt, Samuel, Józef i Konstanty, c.Adelajda męż. W par.Międzyrzec od 9 lat 171-1-8 235R 3 R AS
27 4 1835 Międzyrzec Antonina Saczewska 73 Międzyrzec wd.po 1-ym mężu Kochanowski,po 2-im Jan Saczewski,c.Tekla 171-1-8 238V 24 R AS
3 5 1835 Aleksandria Jan Słupiak 51 Kostopol żona Odarka, po I-żonie synowie Stefan, Jan i Maksym, córka Małaszka, po II-żonie synowie Ostap i Grzegorz (Kaplica cmentarna Podłużne par. Derażne) 171-1-8 178V 15 R 185 DM
3 2 1836 Ostrówki Ignacy Chmielewski 67 Folwark Kaznopolski s. 1-dw. Piotra i Teressy z Rostkowskich 547 24 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0013.htm
19 1 1836 Dederkały Helena Rogoska 45 Dederkały Wielkie wdowa po Jakubie Drasiu, 2.mąż Jakub, syn z 1-go małż. Maciej 54 248 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0132.htm
28 12 1836 Korzec Antoni Józef Omieciński 78 Bystrzyce par. Niewirków wdowiec po Izabeli z Trypolskich, synowie Jakub, Wincenty, Kajetan - ksiadz, córki Kornelia i Elżbieta 877 205 81 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0109.htm
3 9 1836 Maciejów Stanisław Ruczyński 66 Horodno JW., aktualny podkomorzy Dworu Polskiego, wdowiec po Franciszce z Dłuzskich, synowie: Józef - b. chorąży pow.kowelskiego i Eustachy, córki Emilia Piotruszewska i Józefa Miączyńska hrabina 402 14-15 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0010.htm
27 12 1836 Kołki Marcin Gruszecki 60 Kołki Bernardyn, Z-ca Wikarego przy Kościele Kołkowskim; poch: 29.12. 822 66 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
25 5 1836 Kisielin Brygida Chamiec 75 Mokowicze z Raciborowskich; "w" po Bonawenturze, poz. 4s. Jana - "k", Ignacego, Kalixta, Joachima - żonatych, 3c. Maryannę, Annę i Józefę - mężatki; poch: 01.06. 851 293 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0165.htm
17 10 1836 Kisielin Teodora Biełecki 50 Kisielin poz. ż. Aleksandrę i c. Ewę, wyzn. G-R; poch: 19.10. 851 294 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0165.htm
8 5 1836 Ostróg Katarzyna Krąberg-Oczkin 46 Ostróg wdowa po Bazylim Oczkine, Pułkowniku, synowie Michał i Paweł 171-1-9 33V 36 R DM
20 6 1836 Ostróg Agata Skędzierska 46 Ostróg wdowa po Ksawerym - Doktorze Wojsk Rosyjskich, pozostawiła córkę Józefę 171-1-9 34V 44 R DM
24 2 1836 Białogródka Florentyna Sieracka 2 Chwedorówka c. 1-dw. Salezego i Tekli z Kozierackich 178-03-106 140V 20 Ż DM
26 2 1836 Białogródka Michał Hryniewieckich 2/52 Szarłajówka s. 1-dw. Jan i Julianny z Maciewiczów 178-03-106 140V 21 Ż DM
27 2 1836 Białogródka Jakub Mierzejewski 3 Białogródka s. 1-dw. Stefana i Cecylii z Szwajdeckch 178-03-106 140V 22 Ż DM
2 3 1836 Białogródka Karol Karpiński 3 Białogródka c. 1-dw. Stanisława i Zofii z Burkowskich 178-03-106 140V 23 Ż DM
2 7 1836 Białogródka Honorata Karpińska 35 Szarłajówka 1-dw., z Grockich, mąż Karol, synowie Stefan i Tomasz, córka Julianna 178-03-106 143R 43 Ż DM
1 11 1836 Białogródka Stanisław Zarzycki 4 Chwedorówka s. 1-dw. Jana i Joanny z Strzelbickich 178-03-106 146R 67 Ż DM
7 12 1836 Białogródka Marianna Rakowska 1,5 Polachowa c. 1-dw. Konstntego i Krystyny z Niewodzińskich 178-03-106 147R 72 Ż DM
9 12 1836 Białogródka Anna Rajewska 3 Sosnoweczka c. 1-dw. Jana i Julianny z Szymańskich 178-03-106 147R 73 Ż DM
24 12 1836 Białogródka Maciej Rożycki 60 Jakimowce 1-dw., żona Anna z Łozińskich, syn Jan 178-03-106 147V 77 Ż DM
26 12 1836 Białogródka Stanisław Zabrocki 55 Zawadyńce 1-dw., wdowie po Mariannie z Nazarów, synowie Józef i Tomasz, córka Teodora 178-03-106 147V 78 Ż DM
22 1 1836 Lachowce Dominik Jasielski 1 Kaletyńce Wielkie s. 1-dw. Michała i Heleny 171-1-9 113V 6 R DM
5 2 1836 Lachowce Rozalia Unolt 30 Żemelińce 1-dw., mąż Karol 171-1-9 113V 8 R DM
15 5 1836 Lachowce Marianna Sobolewska 35 Lachowce 1-dw., mąż Wojciech, synowie Faustyn i Józef, córki Agnieszka i Michalina 171-1-9 114V 16 R DM
16 4 1836 Lachowce Teresa Jezierska 65 Denysówka 1-dw., wdowa po Józefie, syn Józef i córka Antonina 171-1-9 114V-115R 17 R DM
18 7 1836 Lachowce Wincenty Kopecki 5 Żemelińce s. 1-dw. Piotra i Franciszki z Muszyńskich 171-1-9 115V 22 R DM
25 7 1836 Lachowce Jan Unolt 1 Żemelińce s. 1-dw. Antoniego i Marianny z Dębskich 171-1-9 115V 25 R DM
15 9 1836 Lachowce Antonina Gutkowska 66 Książęcin 1-dw., mąż Jan, córki Marianna, Aniela i Józefa 171-1-9 116R 27 R DM
18 10 1836 Lachowce Zuzanna Krymska 4 Mikłasze c. 1-dw. Józefa i Józefy z Zahatyńskich 171-1-9 116R 29 R DM
20 10 1836 Lachowce Zofia Szymańska 14 Książęcin c. 1-dw. Józefa i Teresy z Dobrzańskich 171-1-9 116R 30 R DM
24 10 1836 Lachowce Anna Unolt 21 Żemelińce c. 1-dw. Franciszka i Tekli z Iwińskich 171-1-9 116V 31 R DM
14 11 1836 Lachowce Teodor Węzykowski 28 Książęcin s. 1-dw. Baltazara i Marianny z Rużyckich 171-1-9 116V 32 R DM
9 12 1836 Lachowce Michalina Sobolewska 7 Lachowce c. 1-dw. Wojciecha i Marianny z Zalewskich 171-1-9 117R 37 R DM
15 12 1836 Lachowce Aleksander Oryszewski 80 Książęcin 1-dw., żona Dorota, synowie Wincenty, Michał, Jan, Józef i Grzegorz, córka Agnieszka 171-1-9 117R-117V 39 R DM
18 12 1836 Lachowce Wojciech Gałęzowski 50 Żemelińce 1-dw., żona Anna, synowie Józef i Wincenty 171-1-9 117V 41 R DM
20 12 1836 Lachowce Anastazja Krynicka 28 fut. Lachowicki 1-dw., mąż Erazm, synowie Jan, Bonawentura i Szymon 171-1-9 117V 42 R DM
25 12 1836 Lachowce Józefa Kozyrska 2 Bisówka c. 1-dw. Anny Kozyrskiej wdowy 171-1-9 118R 45 R DM
25 12 1836 Lachowce Antonina Kozyrska 6/12 Bisówka c. 1-dw. Anny Kozyrskiej wdowy 171-1-9 118R 46 R DM
28 12 1836 Lachowce Paulina Rozwalska 15 Lachowce c. 1-dw. Jakuba i Honoraty z Chochołowskich 171-1-9 118V 49 R DM
9 5 1836 Równe Hipolit Szukiewicz 70 Równe JWlm Pułkownik Wojsk Polsko-Francuskich, żona Barabra c. Teodora, parafianin z Gubernii Charkowskiej Powiatu Wołkowskiego ze wsi Korczunowa. Potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-9 132R 14 R DM
6 12 1836 Równe Piotr Fryderyk Krzywicki 6 Broniki par. Klewań s. Wlm Adama i Elżbiety z Chwisteckich - Podsędekowstwa Sądu Powiatowego Rówieńskiego 171-1-9 134R-134V 28 R DM
12 12 1836 Równe Ludwika Lubomirska 85 Równe ze starości, w dobrach swoich dziedzicznych, JO Księżna z Sosnowskich Wojewodów Połockich, wdowa po Księciu Józefie Lubomirskim Kasztalanie Kijowskim - parafianka i kollatorka Kościoła Rówieńskiego, synowie Henryk i Fryderyk, córka Helena 171-1-9 134V 29 R DM, E
20 12 1836 Równe Elżbieta Chodorowska 59 Równe ur. z Kłosowskich, wdowa po I-mężu Janie Goltzu, II-mężu Jakubie Chodorowskim, pozostawiła syna po I-mężu Jana Goltza 171-1-9 135R 32 R DM
3 2 1836 Bazalia Magdalena Osiowska 76 Klitna ur., wdowa, syn z I-małżeństwa Walenty Zalewski, syn z II-małżeństwa Teodor i córki: Agnieszka i Józefa 178-03-106 290R 6 Ż DM
19 3 1836 Bazalia Antonina Zaleska 65 Zozulińce Małe Wlm z Bieniawskich, po I mężu Teych, po II-mężu Zaleska, nie pozostawiła po sobie potomstwa 178-03-106 291V 23 Ż DM
16 4 1836 Bazalia Gabriel Studziński 57 Wolica Polowa ur., żona Tekla z Moszyńskich, z I-żony Rozalii Rosołowskiej synowie Jan i Julian, córki Marianna i Marianna, z II-żony Tekli synowie Julian i Tomasz 178-03-106 292R 30 Ż DM
22 12 1836 Bazalia Teresa Oczakowa 50 Bogdanówka prac., mąż Mikołaj, synowie Stefan, Teodor i Jan, córka Urszula (mąż i potomstwo wyznania grecko-rosyjskiego) 178-03-106 295V 72 Ż DM
7 3 1836 Tuczyn Hipolit Zacharewicz 26 Sobówka ur., żona Apolonia, syn Hilary po I-żonie, córka Franciszka po II-żonie 171-1-9 165V 7 R DM
10 1 1836 Derażne Urszula Dębołęcka 18 Złaźne c. 1-dw. Grzegorza i Balbiny z Laskowskich 171-1-9 201R 3 R DM
12 5 1836 Derażne Paulina Zielińska 7 Podłużne c. 1-dw. Mikołaja i Magdaleny z Kuców 171-1-9 202R 12 R DM
9 11 1836 Derażne Stanisław Soszyński 4/52 Mały Lasek s. 1-dw. Marcina i Agnieszki z Boreckich 171-1-9 204R 27 R DM
21 1 1836 Cudnów Mikołaj Nowicki 21 Rudnia Leśna 1-dw., kawaler z przypadku zastrzelenia 569-1-59 62R 11 Ż 115 DM
6 3 1836 Cudnów Florian Kiernożycki 20 Michałówka 1-dw., kawaler 569-1-59 63V 25 Ż 118 DM
8 3 1836 Cudnów Marianna Mulinek 7 Karpowce c. 1-dw. Felicjana i Aleksandry z Nowickich 569-1-59 63V 26 Ż 118 DM
10 4 1836 Cudnów Katarzyna Kowalska 50 Gwoździarnia 1-dw., z d. Merewicz, wdowa po Kasprze, córka Marianna 569-1-59 64V 32 Ż 120 DM 0
26 4 1836 Cudnów Bartłomiej Bydłowski 77 Romanów ur., żona Marianna z Sapacińskich, po I-żonie Petroneli Zarzyckiej pozostawił syna Ignacego i córkę Wiktorię, po II-żonie Mariannie z Sapacińskich synów: Fortunata, Ludwika, Józefa, Antoniego, Leona i Jana, córki Mariannę, Honoratę i Ludwikę 569-1-59 65R 35 Ż 121 DM
11 5 1836 Cudnów Wincenty Statkiewicz 5 Kniażyn s. 1-dw. Jana i Katarzyny z Siennickich 569-1-59 65R 37 Ż 121 DM
24 5 1836 Cudnów Konstancja Malawska 70 Mieleńce ur., z d. Gumińska, wdowa po I-mężu Eliaszu Piotrowskim, wdowa po II-mężu Ignacym Malawskim, pozostawiła dwóch synów Macieja i Józefa Piotrowskich 569-1-59 66R 42 Ż 123 DM
24 6 1836 Cudnów Polikarp Mosijowicz 1 Nowosiółka s. 1-dw. Aleksandra i Franciszki z Kuczmarskich 569-1-59 67R 52 Ż 125 DM
5 8 1836 Cudnów Dionizy Sługocki 5 Cudnów s. 1-dw. Franciszka i Reginy z Murawskich 569-1-59 69R 66 Ż 129 DM
5 11 1836 Cudnów Marcjanna Kowalczyńska 40 Kułki 1-dw., z d. Nowakowska, mąż Jan, córka Aleksandra 569-1-59 71V 90 Ż 134 DM
25 11 1836 Cudnów Anna Grzybowska 20 Korowińce Małe 1-dw., panna 569-1-59 72R 94 Ż 135 DM
10 12 1836 Cudnów Józef Dąbrowski 8/12 Gwoździarnia s. 1-dw. Stefana i Małgorzaty z Łeńskich 569-1-59 73V 104 Ż 138 DM
24 7 1836 Kulczyny Marianna Gadomska 82 Metce z d. Podhajecka, wdowa po Bazylim, syn Roman - pochówek 26.07. 178-03-106 257R 31 Ż 496 DM 0
25 7 1836 Kulczyny Marianna Gadomska 82 Metce z d. Podhajecka, wdowa po Bazylim, syn Roman - pochówek 27.07. 178-03-106 257R 33 Ż 496 DM
2 8 1836 Kulczyny Bogumiła Grocholska 36 Rosołowce z d. Wąż, mąż Wiktor - marszałek staro konstantynowski, syn Mikołaj i córka Tekla 178-03-106 257V 34 Ż 497 DM
29 9 1836 Kulczyny Szymon Gilewicz 42 Krasiłów żona Kasylda z Przyłuskich i jej synowie po I-mężu Aleksander i Antoni Rybińscy 178-03-106 258V 42 Ż 499 DM
1 12 1836 Kulczyny Marianna Boczkowska 45 Krassówka z d. Gniewska, mąż Wincenty, syn Wincenty i córka Anna Boczkowscy oraz po I-mężu Onufrym Kustowskim synowie Jan i Stanisław 178-03-106 259V 52 Ż 501 DM
12 12 1836 Białozórka Agnieszka Eustafiewa 52 z gorączki, mąż Konstanty Eustafiew- żołnierz w służbie pogranicznej, dzieci z tego małżeństwa nie miała 245-1-10 418V 15 R 3352 DW
12 2 1836 Ostropol Domicela Jędrzejewska 48 Ostropol 1-dw., mąż Andrzej, po I-mężu Młynarskim synowie Wincenty i Franciszek 178-3-106 314V 6 Ż 606 DM
25 2 1836 Ostropol Jan Buczyński 50 Mecherzyńce 1-dw., żona Marianna z Mańkowskich, syn Teodor, córki Marianna i Prakseda 178-3-106 315V 11 Ż 608 DM
8 4 1836 Ostropol Stanisław Saszewski Pyszki s. 1-dw. Mikołaja i Marcjanny z Wiszniowskich 178-3-106 316R 16 Ż 609 DM
6 6 1836 Ostropol Józef Nowicki 37 Pasieczna 1-dw., żona z Pochilewiczów, syn Michał, córki Tekla i Eufrozyna 178-3-106 317R 20 Ż 611 DM
23 9 1836 Ostropol Marcjanna Zielińska 15 Wisznopol c. 1-dw. Adama i Teresy z Kośmińskich 178-3-106 317V-318R 26 Ż 612-613 DM
22 9 1836 Ostropol Franciszka Swaryczewska 50 Hubin 1-dw., z d. Kurowska, mąż Antoni, synowie Andrzej i Antoni, córki Marianna i Teresa 178-3-106 318R 27 Ż 613 DM
5 10 1836 Ostropol Anna Gorecka 6 Józefówka c. 1-dw. Józefa i Brygidy z Statkiewiczów 178-3-106 318R 28 Ż 613 DM
28 10 1836 Ostropol Jan Drozdowski 2 Wisznopol s. 1-dw. Stanisława i Agnieszki z Ciecierskich 178-3-106 318V 30 Ż 614 DM
16 11 1836 Ostropol Rozalia Obuchowicz 50 Hubin 1-dw., z d. Zielińska, mąż Andrzej 178-3-106 318V 32 Ż 614 DM
30 12 1836 Ostropol Agata Kosińska 1 Józefówka c. 1-dw. Grzegorza i Tekli z Butwiłów 178-3-106 319V 37 Ż 616 DM
22 12 1836 Toporyszcze Bazyli Makowski 36 Rudnia Kropiwenka żona Aleksandra, córka 3letnia i córka 6-miesięczna 178-51-386 142R 38 Ż 145 DM
29 1 1837 Jałowicze Julianna Bońkowska 40 Jarosławicze z Dobrzelewskich wd. Józef - kapitan W.P. s. Stanisław, Feliks, c. Antonina 823 283 R 1 ZP 0
4 7 1837 Horochów Zenobia Rykaczewska 26 Rzyszczów z Gorbowskich, wlm., mąż Seweryn - kapitan wojsk ros., 75 76-77 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0041.htm
15 9 1837 Horochów Arabska Pieczychwosty z Wojakowskich, wlm., mąż Wilhelm - rejent pow. Dubieńskiego, parafianka dubieńska 75 79 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0042.htm
31 10 1837 Horochów Marianna Lisun Derezyna z Janiszewskich, uczciwa, mąż Konstanty - żołnierz straży pogranicznej, 75 81 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0043.htm
5 1 1837 Nieświcz Rozalia Goliciwska 3 Nieświcz c. 1-dw. Jana i Marianny z Lisnickich 432 30 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0017.htm
7 1 1837 Nieświcz Jan Chrząstowski 3 Wigurzyce s. 1-dw. Stanisława i Zuzanny z Sulatyckich 432 30 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0017.htm
19 4 1837 Nieświcz Stefan Sobestiański 0,5 Szprachy s. 1-dw. Mikołaja i Tekli z Studzińskich 432 32 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0018.htm
27 4 1837 Nieświcz Konstancja Strzałkowska 0,5 Szprachy c. 1-dw. Stanisława i Marianny z Marmuckich 432 33 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0019.htm
23 1 1837 Wiszenki Paulina Janiszewska 11 Bejnarówka c. 1-dw. Wojciecha i Balbiny z Siastrzyckich 764 25 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0014.htm
8 4 1837 Wiszenki Julian Łozowicki 1 Bohoszówka s. 1-dw. Grzegorza i Marianny z Ozgów 764 27 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0015.htm
24 4 1837 Wiszenki Julian Mroczkowski 1/52 Kopaczówka s. 1-dw. Ludwika i Marianny z Górskich 764 28 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0016.htm
24 4 1837 Wiszenki Karolina Bajkowska 16/52 Chlewiszcze c. 1-dw. Sylwestra i Józefy z Łaskarzewskich 764 28 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0016.htm
3 5 1837 Wiszenki Justyna Milińska 40 Wiszenki 1-dw., wdowa po Janie 764 29 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0016.htm
19 5 1837 Wiszenki Dominik Mrozowski 0,5 Łuków s. NN i 1-dw. Elżbiety z Janberków 764 29 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0016.htm
27 8 1837 Wiszenki Jakub Teodorowicz 30 Wiszenki żona Tekla wyzn, G-R, córka Motrona wyzn. G-R 764 30 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0017.htm
6 10 1837 Wiszenki Franciszka Maliszewska 70 Słoboda Wiszeniecka z Oczgów, 1-dw., wdowa po Janie, córki Jagniszka, Józefa i Katarzyna mężatki 764 32 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0018.htm
29 12 1837 Kołki Teodora Barwińska 50 Hodomicze ze Starkiewiczów, poz. m. Marcina, 3s. Wawrzyńca, Pawła i Franciszka, c. Katarzynę - ż. Jana Drzewińskiego; poch: 31.12. 823 87a 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0092.htm
27 6 1837 Łuck Karolina Szwejkowska 42 Łuck ze Skirniewskich, wd. Bazyli - podpułkownik, bezdzietna 374 76 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0044.htm
27 8 1837 Łuck Stefan Zawadzki 70 Łuck Dziadek kościelny - wdowiec 374 92 86 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0052.htm
27 8 1837 Łuck Anna Waksztyńska 18 Łuck Panna - c. Mikołaja i Józefy z Rzeszowskich 374 92 88 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0052.htm
20 9 1837 Łuck Karol Englisz 58 Łuck Żołnierz - wdowiec bezdzietny 374 95 99 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0053.htm
9 6 1837 Nieświcz Anna Izdebska 39 Wigurzyce z Kuźmińskich, 1-dw., mąż Jakub, syn Piotr, córki Julianna i Wiktoria 432 33 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0019.htm
27 9 1837 Nieświcz Neszo Jarczewski 70 Hubin 1-dw., bezżenny 432 37 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0021.htm
1 9 1837 Nieświcz Marcin Kondracki 80 Korszów 1-dw., żona Marianna, syn Aleksander 432 35 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0020.htm
26 3 1837 Targowica Petronela Buszyńska 50 Bokujma z Grzybowskich, 1-dw., wd. Antoni, s. Onufry, Jan, c. Anastazja, Anna, 823 310 V 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0344.htm
17 9 1837 Swojczów Stanisław Malinowski 40 Mokowicze 1-dw., żona Justyna 599 34 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20599/pages/PL_1_436_599_0020.htm
16 11 1837 Swojczów Anna Malinowska 50 Mokowicze z Szymańskich, 1-dw., wdowa po Sylwestrze 599 35 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20599/pages/PL_1_436_599_0020.htm
18 1 1837 Lachowce Marianna Sienkiewicz 7 Załuże c. 1-dw. Szymona i Barbary z Lipskich 171-1-10 123V 4 R DM
24 2 1837 Lachowce Józef Dłużniewski 4 Bisówka s. 1-dw. Teodora i Karoliny z Kulczyńskich 171-1-10 125R 18 R DM
8 3 1837 Lachowce Marianna Biskupska 2 Hulowce c. 1-dw. Heleny Biskupskiej z nieprawego łoża 171-1-10 125R 19 R DM
23 3 1837 Lachowce Szymon Krynicki 2 fut. Lachowicki s. 1-dw. Erazma i Anastazji z Zieszyńskich ? 171-1-10 125V-126R 23 R DM
26 4 1837 Lachowce Marianna Damaszewska 60 Lachowce 1-dw., wdowa po Jakubie, synowie Antoni i Dominik, córka Józefa 171-1-10 127R 32 R DM
2 5 1837 Lachowce Franciszka Oryszewska 4 Książęcin c. 1-dw. Mikołaja i Anny z Więckowskich 171-1-10 127V 35 R DM
22 7 1837 Lachowce Jan Sawicki 43 Lachowce 1-dw., żona Katarzyna z Lipczyńskich, syn Wincenty, córki Anna i Julia 171-1-10 128V-129R 46 R DM
28 7 1837 Lachowce Dominik Płochowski 2 Kurjanki s. urodzonych Jana i Tekli z Ilnickich [zgon matki Tekla Połchowska poz.36-DM] 171-1-10 129R 48 R DM
19 8 1837 Lachowce Modest Kraskówski 18 Kaletyńce Wielkie s. 1-dw. Jana i Franciszki z Werbachowskich 171-1-10 129V 51 R DM
2 12 1837 Lachowce Antoni Michalski 14 Mikłasze s. 1-dw. Mikołaja i Marianny z Jakubowskich 171-1-10 132R 70 R DM
15 12 1837 Lachowce Jan Skulimowski 3 Bisówka s. 1-dw. Grzegorza i Konstancji z Wierzchowskich 171-1-10 132V 73 R DM
25 12 1837 Lachowce Antonina Kuźmińska 9 Lachowce c. 1-dw. Teodora i Anieli z Kucharskich 171-1-10 133R 77 R DM
13 1 1837 Ostróg Jan Rusiecki 20 Ostróg z 1-dw., rekrut syn Macieja 171-1-10 32V 5 R DM
27 2 1837 Ostróg Konstancja Torczyńska 26 Płużne z Kłosowskich, mąż Szymon Torczyński-Kapłan unicki, synowie Jan, córki Julia, Teresa i Eleonora 171-1-10 35V 24 R DM
25 1 1837 Białogródka Piotr Szpilczewski 3 Waśkowczyki s. 1-dw., Marcina i Anastazji z Ostrowskich 178-03-108 167V 7 Ż DM
26 1 1837 Białogródka Dionizy Zarzycki 60 Chwedorówka 1-dw., żona Aniela z Krasnopolskich, syn Jan 178-03-108 167V 8 Ż DM
24 2 1837 Białogródka Pelagia Radzimińska 17 Szarłajówka ur., z Popławskich, mąż Szymon, syn 3-imion Piotr-Karol-Józef 178-03-108 168V 15 Ż DM
5 3 1837 Białogródka Marcin Rogulski 12/52 Suchorzyńce s. 1-dw., Jędrzeja i Marianny z Glińskich 178-03-108 168V 18 Ż DM
20 3 1837 Białogródka Nikodem Niepokulczycki 56 Białogródka sławetny, żona Franciszka z Kopczyńskich, synowie Izydor, Józef, Ignacy, Wincenty, Stanisław-Jędrzej i Wojciech 178-03-108 169V 25 Ż DM
21 3 1837 Białogródka Jan Szafrański 6/12 Tarnawka s. 1-dw. Grzegorza i Elżbiety z Chwedorowskich 178-03-108 169V 26 Ż DM
28 3 1837 Białogródka Paulina Dębicka 1 Ledzianka c. 1-dw. Andrzeja i Marianny z Różyckich 178-03-108 170R 29 Ż DM
30 3 1837 Białogródka Marianna Jasińska 26 Zielona 1-dw., z Bogusławskich, mąż Marcin, synowie Jakub i Jan, córka Katarzyna 178-03-108 170V 34 Ż DM
3 4 1837 Białogródka Ksawery Jasiński 6/12 Zielona s. 1-dw. Józefa i Katarzyny z Krzemińskich 178-03-108 170V 35 Ż DM
7 4 1837 Białogródka Katarzyna Jasińska 5 Zielona c. 1-dw., Macieja i Mariany z Bogusławskich 178-03-108 170V 37 Ż DM
12 4 1837 Białogródka Maciej Dębicki 5 Chwedorówka s. 1-dw. Józefa i Klary z Strzelbickich 178-03-108 171R 42 Ż DM
18 4 1837 Białogródka Honorata Brzyska 4 Krzyworudka c. 1-dw. Macieja i Anny z Słomińskich 178-03-108 171R 43 Ż DM
21 4 1837 Białogródka Dominik Zwirewicz 2 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Piotra i Agaty z Pisarskich 178-03-108 171V 46 Ż DM
1 5 1837 Białogródka Jakub Rakowski 2/52 Polachowa s. 1-dw. Konstantego i Krystyny z Niewodzińskich 178-03-108 172R 50 Ż DM
8 7 1837 Białogródka Anastazja Gąsecka 16 Puzyrki c. 1-dw. Romana i Marianny z Poznańskich 178-03-108 174R 73 Ż DM
8 7 1837 Białogródka Marianna Brzyska 2/52 Pokoszczówka c. 1-dw.Pawła i Elżbiety z Wolańskich 178-03-108 174V 74 Ż DM
4 9 1837 Białogródka Teodor Makadenowicz 3/12 Zielona s. 1-dw. Pawła i Marianny z Zielińskich 178-03-108 175V 88 Ż DM
10 9 1837 Białogródka Aleksander Kwiatkowski 2 Białogródka s. 1-dw.Ludwika i Magdaleny z Szwajdeckich 178-03-108 176R 89 Ż DM
16 9 1837 Białogródka Jan Zieliński 6/12 Białogródka s. 1-dw. Katarzyny Zielińskiej z nieprawego łoża 178-03-108 176R 92 Ż DM
17 11 1837 Białogródka Stanisław Kaczkowski 2 Białogródka s. 1-dw. Jakuba i Salomei z Skuckich 178-03-108 177R 103 Ż DM
26 11 1837 Białogródka Anna Karpińska 31 Kropiwna 1-dw., z Szepańskich [Szeptyckich], mąż Kazimierz, synowie Mikołaj i Stefan 178-03-108 177V 105 Ż DM
26 12 1837 Białogródka Benedykt Zabrocki 70 Pokoszczówka prac., wdowie po Krystynie z Iwanów, synowie Piotr, Stefan i 2-gi Piotr, córki Anastazja i Aleksandra 178-03-108 178V 112 Ż DM
18 10 1837 Równe Paulina Włodzimirska 17 Równe c. Wlm Aleksandra i Marianny z Skalskich - Radców Honorowych 171-1-10 147V 26 R DM
4 1 1837 Derażne Eliasz Kochanowski 69 Lubasza 1-dw., wdowiec, synowie Tomasz i Klemens, córki Katarzyna, Stefania i Weronika 171-1-10 213R 3 R DM
21 6 1837 Bereżnica Józef Sawicki 82 Wydymer ze starości, szl. Rzędu 2-go, żona Anastazja z Rudzickich, synowie Wojciech, Szymon, Walenty i Józef, córka Marianna 823 130R 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0138.htm
18 3 1837 Międzyrzec Franciszek Jasiński 57 Kołowerta s.Stanisława i Barbary z Korbutów,ż.Pulcheria z Cierpick- ich,c.Kamila,Apolonia 171-1-10 273V 17 R AS 0
9 8 1837 Międzyrzec Błażej Kwiatkowski 56 Międzyrzec ż.Marta [G-R] 171-1-10 277R 39 R AS
23 11 1837 Ostropol Jan Mazur 75 Hubin pracowity, synowie Teodor, Kasper, Tomasz, Bazyli i Jan, córki ob. G-R Franciszka i Marianna 178-3-108 346R 49 Ż 672 DM
21 3 1838 Dąbrowica Wiktorya Korklińska 70 Pracuki "w"; poz. s. Józefa, z 2-go męża Słodkowskiego, a c. zamężną Teklę Nieżwałowską i Konstancję - "p"; poch: 24.03. 824 98a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0099.htm
14 1 1838 Bazalia f. Tereszki Antoni Gorczyński 60 Czernelówka żona Franciszka, synowie Piotr, Michał, córki Anna, Marianna, Marianna -druga i Tekla 178-03-110 271V 7 Ż 535 DM
15 11 1838 Włodzimierz Ludwik Nawrocki 1/52 Werba s. 1-dw. Walentego i Marianny z Jabłońskich 853 67 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0036.htm
29 9 1838 Łokacze Waleria Nienatkiewicz 13 Łokacze c. 1-dw. Maksymiliana i Antoniny 343 14 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20343/pages/PL_1_436_343_0010.htm
14 12 1838 Łokacze Salomea Dobrowolska 3/52 Łukowicze c. 1-dw. Jana i Aleksandry 343 15 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20343/pages/PL_1_436_343_0010.htm
28 3 1838 Kołki Małgorzata Szpryngier 40 Majdan Czornyzki z Sawickich, po 1 m. Serafinowicz; poz. m. Wincentego i 5c. z 1-ego mał.: Rozalię, Justynę, Honoratę, Mariannę i Katarzynę; poch: 30.03. 824 69a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0070.htm
9 11 1838 Kołki Józef Podgurski 68 Kołki poz. ż. Mariannę z Bohunów, s. Seweryna, c. Zuzannę -ż. kapitana Leontowicza; poch: 12.11. 824 70 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0071.htm
22 4 1838 Wiszenki Marcella Boczkowska 50 Rudnia poz. m. Jana, żonatego s. Stanisława, zamężną c. Mariannę, s. Piotra - kawalera; poch: 23.04. 824 55a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0056.htm
2 2 1838 Beresteczko Teresa Rudnicka 42 Krasiłówka mąż Jacek, z 1-go małżeństwa z Franciszkiem Ksawerym Kierlierem synowie Paweł, Edward i Ksawery i córka Wirginia za Szczepickim, z Jackiem Rudnickim córka Izabella (od gangreny) 1 24 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0014.htm
23 11 1838 Stepań Jan Laroppe 31 Stepań nauczyciel szkoły parafialnej w Stepaniu, żona Helena z Witwickich, synowie Jan i Franciszek, córka Zofia - potomstwo małotenie 171-1-11 233R 17 R 235 DM 0
25 9 1838 Stepań Katarzyna Lichatańska 25 Dworzec w połogu, z d. Siemaszko, mąż Jan, syn 2-imion Mieczysław Ignacy i córka Lucyna - oboje małoletni 171-1-11 232R 15 R 235 DM
25 2 1838 Stepań Eleonora Płotnicka 25 Trosteniec z wielmożnych, z d. Biernacka, mąż Michał, syn 3-imion Mieczysław Józef Serafin 171-1-11 231R 9 R 233 DM
20 2 1838 Stepań Tekla Szymkiewicz 51 Butejki z d. Abramowicz, mąż Stanisław, syn Jan Żarczyński z I-małżeństwa żonaty, synowie z II-małżeństwa Hipolit, Wincenty i Stanisław kawalerowie 171-1-11 231R 7 R 233 DM
27 1 1838 Stepań Justyna Sulikowska 85 Odżgow z d. Hryniewicz, wdowa, synowie Michał, Antoni i Bazyli żonaci i 2-gi Michał kawaler 171-1-11 230R 3 R 232 DM
27 3 1838 Lachowce Franciszek Kamiński 50 Czołhuzów 1-dw., wdowiec po Barbarze, córka Marianna 171-1-10 126R 26 R DM
10 3 1838 Ostróg Krzysztof, Jan Nepomucen, Ga Dunin-Karwicki 1,3 Mizocz s. Hrabiego Kazimierza i Klementyny Rzyszczewskiej 171-1-11 35R 39 R DM
8 4 1838 Ostróg Zuzanna Krzyżanowska 22 Chorów z Turowickich, zm. w połogu, mąż Wlm Józef Krzyżanowski Kolegialny Registrator, synowie Michał-Wincenty-Jakub i Franciszek-Michał 171-1-11 37R 55 R DM
10 4 1838 Ostróg Karolina Zajączkowska 2 Storonicze c. Michała-Tomasza i Marianny 171-1-11 37V 57 R DM
27 4 1838 Ostróg Jan Zajączkowski 3/12 Storonicze s. Michała-Tomasza i Marianny z Kozłowskich 171-1-11 38V 66 R DM
15 10 1838 Horyńgród Jan Łukasz Krajewski 64 Ilin Ur., żona Tekla z Anglikowskich, 5 synów Hilary, Antoni, Wincenty, Józef, Cyriak oraz córka Paulina, przybył kilka m-cy wcześniej z Międzyrzecza Koreckiego 171-1-11 169R-169V 9 R Mg
4 1 1838 Białogródka Konstancja Kłymczuk 50 Tarnawka prac., wdowa po Wasylu, córki Hapka-Zofia, Wiktoria i Pryśka 178-3-110 157R 3 Ż DM
9 1 1838 Białogródka Antonina Rowińska 6/12 Kuźmińce c. 1-dw. Marcina i Dominiki z Mądzielowskich 178-3-110 157R 5 Ż DM
6 2 1838 Białogródka Jozefata Rowinkowska 6/12 Kuźmińce c. 1-dw. Marcina i Domiceli z Mądzielowskich 178-3-110 157V 10 Ż DM
11 2 1838 Białogródka Anna Zaręba 6/12 Puzyrki Małe c. 1-dw. Grzegorza i Marianny z Śniatkowskich 178-3-110 158R 13 Ż DM
16 2 1838 Białogródka Jan Zaręba 5/52 Szarłajówka s. 1-dw. Franciszka i Marianny z Niewodzińskich 178-3-110 158V 18 Ż DM
18 2 1838 Białogródka Szymon Rogulski 3 Suchorzyńce s. 1-dw. Andrzeja i Marianny z Glińskich 178-3-110 158V 19 Ż DM
6 3 1838 Białogródka Stefan Chodecki 23 Piłki 1-dw., żona Honorata z Czaplińskich, córka Marianna 178-3-110 159R 23 Ż DM
23 5 1838 Białogródka Marianna Zwirewicz 6/12 Puzyrki Wielkie c. 1-dw. Piotra i Agaty z Pisarskich 178-3-110 161R 45 Ż DM
10 7 1838 Białogródka Anastazja Czułowska 32 Waśkowczyki 1-dw., wdowa po Szymonie, córki Pelagia, Kamila i Julianna 178-3-110 161V 51 Ż DM
23 8 1838 Białogródka Jan Nawrocki 1,5 Białogródka s. 1-dw. Wincentego i Franciszki z Kobylańskich 178-3-110 162V 58 Ż DM
28 8 1838 Białogródka Franciszka Czernicka 1 Puzyrki Wielkie c. 1-dw. Floriana i Agnieszki z Makowskich 178-3-110 162V 59 Ż DM
4 10 1838 Białogródka Agnieszka Brzyska 5 Białogródka c. 1-dw. Pawła i Elżbiety z Wilańskich 178-3-110 163R 65 Ż DM
28 10 1838 Białogródka Tekla Zaklicka 30 Puzyrki Małe 1-dw., mąż Andrzej, synowie Józef, Piotr, Gabriel i Adolf, córka Marianna 178-3-110 164R 72 Ż DM
8 11 1838 Białogródka Józef Brzyski 6/365 Krzyworudka s. 1-dw. Macieja i Anny z Słomińskich 178-3-110 164R 76 Ż DM
17 11 1838 Białogródka Marianna Zaręba 40 Szarłajówka 1-dw., z Grockich, mąż Michał, córki Kunegunda i Franciszka, syn Franciszek 178-3-110 164V 79 Ż DM
19 2 1838 Bazalia Marianna Markoniuk 30 Czuchele mąż i potomstwa wyznania greko-rosyjskiego 178-03-110 262V 21 Ż 519 DM
22 2 1838 Bazalia Elżbieta Daciuk 60 Popowce mąż wyznania greko-rosyjskiego, córki Ludwika, Oksenia i Chima - wyznania łacińskiego 178-03-110 263R 22 Ż 520 DM
23 3 1838 Bazalia Jan Paluchowski 76 Bazalia wdowiec, potomstwa wyznania greko-rosyjskiego 178-03-110 263V 28 Ż 521 DM
31 3 1838 Bazalia Ignacy Kuryłowicz 55 Bazalia ksiądz - wikary Kościoła Bazalii 178-03-110 264R 35 Ż 522 DM
23 4 1838 Bazalia Franciszek Kubów 40 Czuchele żona wyznania greko-rosyjskiego, bez potomny 178-03-110 265R 46 Ż 524 DM
2 7 1838 Bazalia Marianna Olszewska 48 parafianka ze wsi Łuczówki par. Kupiel; Wielmożna z Załęskich, mąż Tomasz - deputat, syn Józef, córki Hilaria i Karolina 178-03-110 265V 53 Ż 525 DM
15 10 1838 Bazalia Wojciech Mazur 66 Mecherzyńce wdowiec, potomstwo wyznania greko-rosyjskiego 178-03-110 267R 74 Ż 528 DM
9 2 1838 Derażne Kasper Orłowski 18 Złaźne s. ur. Mateusza ? [Eliasza] i Melanii z Łoposzów (zapisano zmarło niemowlę? -DM) 171-1-11 215R 3 R DM
29 8 1838 Derażne Grzegorz Dębołęcki 50 Złaźne 1-dw., żona Tekla z Laskowskich, synowie Piotr, Paweł i Józef, córki Apolonia, Kamila i Teresa 171-1-11 217R 17 R DM 0
5 12 1838 Owrucz Michał Ulanicki 10 Owrucz z suchot, s.1-dw. Ludwika i Marii 178-3-6 422R 13 Ż MW, DW
4 5 1838 Kodnia Ewa Berlicka 24/365 Kodnia c. 1-dw. Piotra i Marianny z Udzińskich 178-03-6 278R 10 Ż 538 DM
19 5 1838 Kodnia Julia Stępkowska 53 Kodnia z d. Krechowiecka, wdowa po Hipolicie -guberskim sekretarzu, potomstwa nie pozostawiła 178-03-6 278V 12 Ż 539 DM
7 1 1838 Kotelnia Anastazja Grabowska 50 Lasawka z d. Słodkowska, wdowa po Ignacym, córki Marianna i Franciszka Grabowskie, z I-małżeństwa syn Gracjan Krukowski 178-3-6 168R 1 Ż 323 DM
19 2 1838 Kotelnia Dominik Włodek 62 Andruszówka żona Marianna z Synhajewska, synowie Hipolit i Wiktor, po I-żonie Mariannie Rożanowskiej syn Grzegorz 178-3-6 169V 12 Ż 326 DM
22 7 1838 Kotelnia Teodora Plastowiecka 65 Kotówka z d. Krukowska, wdowa po 2-mężu Klemensie Plastowieckim, wdowa po I-mężu Marcinie Gołębiowskim, syn Antoni Gołębiowski i córka Anna z Gołębiowskich po mężu Nehrebecka 178-3-6 172V 37 Ż 332 DM
11 1 1838 Międzyrzec Józef Podgórski 61 Duliby ż.Paulina [G-R],s.Tomasz,Jan,c.Teodora,Tekla 171-1-11 263R 2 R AS
4 2 1838 Butowce Zuzanna Licińska 35 Medwedówka Mała z Wm., z d. Maciejowska, mąż Wincenty, synowie Stanisław-Florian, Seweryn i Hipolit-August, córki Marianna i Wincentyna 178-03-110 228R 10 Ż 433 DM
27 4 1838 Aleksandria Wawrzyniec Petowt 60 Aleksandria 1-dw., wolnego stanu parafianin 171-1-11 195V 5 R 199 DM 0
17 11 1839 Szumbar Marcin Krakowiak 72 Sosnówka żona Praxeda obrządku greko-ruskiego 201 35 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0019.htm
3 2 1839 Równe Tomasz Kucharz 61 Krzywicze żona Marianna, córki Prakseda, Matuszka i Marianna obrz. gr.-ros. 879 119 R 2
11 3 1839 Równe Grzegorz Jachiewicz 54 Równe odstawny podoficer służący przysiężnym przy kaznaczestwie rówieńskim, żona Agata, syn Jakub, córka Prakseda obrz. gr.-ros. 879 120 R 6
12 2 1839 Stepań Agnieszka Lipińska 45 Majdan Huta z Kownackich, mąż walenty, syn Ludwik Żonaty, córki Justyna, Maryanna, Konstancja, Julianna, Katarzyna i Eufrozyna - panny 879 211 R 6
20 3 1839 Stepań Franciszek Szumski 40 Wyrka żona Maryanna z Janickich, synowie Stanisłąw, Karol i Maciej, córki Johanna, Anastazja, Aniela i Anna- wszystkie dzieci małoletnie 879 211 V 10
18 9 1839 Berezne Ewa Horoch 60 Berezne z Mareckich, wdowa po Kazimierzu, z 1-go małżeństwa po Tomaszu Żukotyńskim synowie Stanisław i Piotr i córka Elżbieta 879 224 V 25
14 3 1839 Korytnica Jacek Barczuk 82 Korytnica żona Pelagia, 2 synów i 3 córki - wszystkie w stanie małżeńskim 213 4 2 0
14 9 1839 Łokacze Adolf Omelański 5 Łokacze s. 1-dw. Józefa i Marianny z Ilkowskich 344 11 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20344/pages/PL_1_436_344_0008.htm
1 11 1839 Szpanów Franciszek Bartoński 77 Szpanów 1-dw., wdowiec, syn Jan, córka Elżbieta 879 178 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0181.htm
3 3 1839 Białogródka Marcin Gustwicki 86 Ledzianka 1-dw., żona Anna z Różyckich, syn Szymon, córki Agnieszka i Kunegunda 178-3-112 139V 18 Ż DM
27 3 1839 Białogródka Katarzyna Niemiłowska 66 Ledzianka 1-dw., z Zielińskich, wdowa po Stefanie Niemiłowskim, syn Józef i córka Marianna 178-3-112 140R 24 Ż DM
13 4 1839 Białogródka Aleksander Mierzejewski 3/52 Białogródka s. 1-dw. Stefana i Cecylii z Szwajdeckich 178-3-112 140V 29 Ż DM
21 6 1839 Białogródka Jan Kobylański 40 Szarłajówka w wypadku zabicia przez buhaja, 1-dw., żona Marianna z Czerneckich, synowie Szymon i Józef, córki Jadwiga, Barbara i Marianna 178-3-112 142R 44 Ż DM
26 7 1839 Białogródka Jan Ostrowski 18 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Michała i Marianny 178-3-112 142V 48 Ż DM
29 8 1839 Białogródka Adolf Zaklicki 2 Puzyrki Małe s. 1-dw. Jędrzeja i Tekli z Makowska 178-3-112 143R 55 Ż DM
19 9 1839 Białogródka Ksawery Karpiński 9/12 Kropiwna s. 1-dw. Kazimierza i Julianny z Niedaszkowskich 178-3-112 144R 61 Ż DM
1 10 1839 Białogródka Antoni Rogulski 2 Tarnawka s. 1-dw. Tomasza i Marianny z Krzemińskich 178-3-112 144V 68 Ż DM
7 10 1839 Białogródka Kasper Łaszcz 1 Dworzec s. 1-dw. Feliksa i Wiktorii z Czechowskich 178-3-112 144V 69 Ż DM
1 11 1839 Białogródka Łucja Łabuzowska 2 Sachnowce c. 1-dw. Michała i Marianny z Lepczyńskich 178-3-112 145R 73 Ż DM
12 11 1839 Białogródka Agnieszka Kobylańska 1 Piłki c. 1-dw. Feliksa i Lucyny z Chódeckich 178-3-112 145R 74 Ż DM
23 11 1839 Białogródka Jan Rajewski 40 Sosnówka 1-dw., żona Julianna z Szymańskich, syn Antoni i córka Łucja 178-3-112 145V 79 Ż DM
29 12 1839 Białogródka Marianna Piotrowska 1 Kropiwna c. 1-dw. Karola i Józefy z Krzemińskich 178-3-112 146R 84 Ż DM
1 4 1839 Krzywin Konstancja Tymczuk 40 Stryhany z gorączki, prac., z Gągałłów, mąż Sydor obrz. gr.-ros., córka Katarzyna 879 35 V 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0037.htm
5 2 1839 Targowica Wincenty Rybczyński 58 Wojnica z gorączki, 1-dw., żona Katarzyna Bornel, s. Ludwik, c. Marianna, Zofia, Barbara, 825 264 R 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0273.htm
15 3 1839 Targowica Apolonia Rybczyńska 5/52 Bokujma z konwulsji, c. 1-dw. Jana i Petroneli Nowickiej 825 264 V 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0274.htm
5 4 1839 Targowica Rozalia Walicka 40 Babołoki z gorączki, z Dzikowskich, 1-dw., wdowa po Ignacym, s. Antoni 825 265 R 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0274.htm
26 4 1839 Targowica Julianna Zarzycka 3/12 Bokujma z konwulsji, c. 1-dw. Ignacego i Domiceli Kosowskiej 825 265 V 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0275.htm
24 9 1839 Targowica Agnieszka Leszczyńska 60 Podlisce z gorączki, 1-dw., wdowa, s. Józef, c. Zofia 825 266 V 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0276.htm
18 12 1839 Targowica Anna Kozłowska 0,5 Borzemiec z konwulsji, c. 1-dw. Ludwika i Franciszki Czemerskiej 825 267 R 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0276.htm
27 3 1839 Bazalia Maciej Cybulski 50 Czuchele żona Marianna, synowie Antoni, Bazyli i Antoni, córka Domicela wyzania grecko-rosyjskiego 178-03-112 239V 27 Ż 461 DM
24 7 1839 Bazalia Maciej Fursa 50 Czuchele żona Anna, córki Marianna i Anna wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-112 240V 46 Ż 463 DM
2 12 1839 Bazalia Wojciech Krośnicki 62 Czuchele żona Tekla, po I-żonie synowie Antoni, Ignacy, Jan, Wincenty i Kazimierz, córka Filipina 178-03-112 242V 84 Ż 467 DM
5 12 1839 Bazalia Marcin Wąsowicz 55 Zozulińczyki Małe żona Rozalia, po I-żonie syn Ignacy, po II-żonie synowie Józef i Grzegorz, córki Prakseda i Elżbieta 178-03-112 242V 85 Ż 467 DM
1 1 1839 Berdyczów Marianna Grabińska 6/12 c. 1-dw. Andrzeja i Honoraty z Sikorskich 178-3-08 171R 1 Ż 322 DM 0
21 1 1839 Berdyczów Cecylia Stępkowska 89 Berdyczów 1-dw., wdowa, synowie Paweł i Jan 178-3-08 172R 11 Ż 324 DM
28 1 1839 Berdyczów Rafał Kołtkiewicz 4 Berdyczów s. 1-dw. Franciszka i Marianny z Popielów 178-3-08 172V 14 Ż 325 DM
14 2 1839 Berdyczów Lucyna Czeczewicz 20 Berdyczów 1-dw., mąż Dionizy, syn Piotr 178-3-08 174R 27 Ż 328 DM
6 3 1839 Berdyczów Magdalena Grabińska 66 Berdyczów 1-dw., wdowa po Piotrze, synowie Andrzej i Jakub 178-3-08 176V 44 Ż 333 DM
6 3 1839 Berdyczów Marianna Kwiatkowska 3 Berdyczów c. 1-dw. Jana i Julianny z Krzyżewskich 178-3-08 176V 45 Ż 333 DM
7 3 1839 Berdyczów Teresa Sokołowska 50 Berdyczów 1-dw., z d. Zielińska, wdowa, po I-mężu Stefanie Kaweckim synowie Józef i Jan 178-3-08 176V 46 Ż 333 DM
17 3 1839 Berdyczów Rozalia Skrzyńska 28 Berdyczów 1-dw., z d. Horodyńska, mąż Ignacy, syn Jan 178-3-08 177V 53 Ż 335 DM
21 3 1839 Berdyczów Józefa Stawska 3 Berdyczów c. 1-dw., Augustyna i Aleksandry 178-3-08 178R 58 Ż 336 DM
7 4 1839 Berdyczów Faustyn Haśkiewicz 2 Berdyczów s. 1-dw. Jana i Marianny z Korowskich 178-3-08 179R 66 Ż 338 DM
17 4 1839 Berdyczów Stefan Królikowski 50 Berdyczów 1-dw., 178-3-08 179V 69 Ż 339 DM
17 4 1839 Berdyczów Agnieszka Krymińska 24 Berdyczów 1-dw., z d. Zagranowska, mąż Teodor 178-3-08 179V 70 Ż 339 DM
20 4 1839 Berdyczów Antoni Różycki 48 Berdyczów 1-dw., zmarł w lazarecie 178-3-08 180R 72 Ż 340 DM
7 5 1839 Berdyczów Antoni Piątkowski 60 Berdyczów zmarł w lazarecie, 1-dw., syn Marcina, żona Anna z Jaworskich, córka Joanna 178-3-08 180V 77 Ż 341 DM
30 5 1839 Berdyczów Wawrzyniec Czernij 2 Semenówka s. 1-dw., Szymona i Apolonii 178-3-08 181R 84 Ż 342 DM
11 6 1839 Berdyczów Tekla Wyrzykowska 6/12 Berdyczów c. 1-dw. Piotra i Julii z Ostrowskich 178-3-08 181V 88 Ż 343 DM
21 6 1839 Berdyczów Adam Lubacki 6/12 s. 1-dw. Kazimierza i Katarzyny z Lisowskich 178-3-08 182R 90 Ż 344 DM
24 6 1839 Berdyczów Rozalia Borucka 43 Berdyczów 1-dw., zmarła w lazarecie 178-3-08 182R 93 Ż 344 DM
26 6 1839 Berdyczów Jan Galicki 65 Berdyczów 1-dw., zmarł w lazarecie, z suchot 178-3-08 182V 96 Ż 345 DM
6 7 1839 Berdyczów Józefa Podgórska 7 Berdyczów c. 1-dw., wdowy Anny Podgórskiej z Biernackich 178-3-08 183R 102 Ż 346 DM
16 7 1839 Berdyczów Zuzanna Konowalska 40 Berdyczów 1-dw., z d. Zubrzycka, mąż Mikołaj 178-3-08 183V 106 Ż 347 DM
17 7 1839 Berdyczów Katarzyna Kozłowska 1,5 Nizgórce c. 1-dw. Magdaleny Kozłowskiej 178-3-08 183V 107 Ż 347 DM
21 7 1839 Berdyczów Konstancja Biernadzka, Biernacka 1,5 Berdyczów c. 1-dw. Jana i Małgorzaty z Dąbrowskich 178-3-08 184V 114 Ż 349 DM
23 7 1839 Berdyczów Franciszek Suchodolski 2 Berdyczów s. 1-dw. Konstantego i Anastazji z Obodyńskich 178-3-08 184V 115 Ż 349 DM
29 7 1839 Berdyczów Paweł Giełbutowski 6/12 Berdyczów s. 1 d-w., Jana i Domiceli z Putkowskich 178-3-08 185V 122 Ż 351 DM
1 8 1839 Berdyczów Ludwik Duszyński 1 Piatyhora s. 1-dw. Piotra i Rozalii z Medyńskich 178-3-08 185V 123 Ż 351 DM
3 8 1839 Berdyczów Katarzyna Kruchalska 1 Berdyczów c. 1-dw. Augustyna i Anny z Korbutów 178-3-08 185V 125 Ż 351 DM
14 8 1839 Berdyczów Anna Żukowska 15/52 Berdyczów c. 1-dw. Michała i Franciszki z Lisieckich 178-3-08 186R 130 Ż 352 DM
14 8 1839 Berdyczów Tekla Sieracka 1 Rajgródek c. 1-dw. Aleksandra i Marianny z Ciwińskich 178-3-08 186V 131 Ż 353 DM
16 8 1839 Berdyczów Józef Suchodolski 6/12 Berdyczów s. 1-dw. Konstantego i Anastazji z Obodyńskich 178-3-08 186V 132 Ż 353 DM
19 8 1839 Berdyczów Magdalena Lewińska 2,5 Berdyczów c. nieślubna 1-dw. Katarzyny Lewińskiej 178-3-08 186V 133 Ż 353 DM
22 8 1839 Berdyczów Zuzanna Białkowska 1 Berdyczów c. 1-dw. Antoniego i Marianny z Piotrowskich 178-3-08 186V 134 Ż 353 DM
20 9 1839 Berdyczów Urszula Żarlińska 27 Berdyczów zmarła w lazarecie, 1-dw., 178-3-08 188V 150 Ż 357 DM
2 10 1839 Berdyczów Józef Sidorski 45 Piatyhora 1-dw., kawaler 178-3-08 189R 154 Ż 358 DM
3 10 1839 Berdyczów Józefa Borkowska 12/52 Piatyhora c. 1-dw. Gabriela i Marianny z Wiszniowskich 178-3-08 189R 155 Ż 358 DM
5 10 1839 Berdyczów Augustyn Dąbrowski 6/52 Berdyczów s. 1-dw. Michała i Doroty z Węglowskich 178-3-08 189R 157 Ż 358 DM
5 10 1839 Berdyczów Zuzanna Ryżko 11 Gardyszówka c. 1-dw. Jana i Anastazji z Kalinowskich 178-3-08 189V 158 Ż 359 DM
20 10 1839 Berdyczów Jan Adamski 14 Berdyczów zmarł w lazarecie, z 1-dw. 178-3-08 190R 168 Ż 360 DM
28 10 1839 Berdyczów Anastazja Czyśniecka 12/52 Berdyczów c. 1-dw. Józefa i Marianny z Tanowskich 178-3-08 190V 170 Ż 361 DM
22 11 1839 Berdyczów Apolonia Gałęzowska 1,5 Berdyczów c. 1-dw. Adama i Doroty z Zacharzewskich 178-3-08 191R 178 Ż 362 DM
28 11 1839 Berdyczów Ambroży Głowacki 3 Berdyczów s. 1-dw. Michała i Heleny z Chodakowskich 178-3-08 191V 180 Ż 363 DM
10 12 1839 Berdyczów Teresa Rudkowska 80 Berdyczów 1-dw., wdowa, synowie Wincenty i Paweł 178-3-08 192R 186 Ż 364 DM
18 12 1839 Berdyczów Jan Żądkowski 70 Berdyczów 1-dw., żona Anastazja z Pitefonów 178-3-08 192V 191 Ż 365 DM
30 12 1839 Berdyczów Wincenty Podlesiecki 22 Berdyczów 1-dw., kawaler 178-3-08 194R 204 Ż 368 DM
3 3 1839 Kodnia Marcin Szczepanowski 27 Kodnia s. 1-dw. Karoliny z Łukaszów Koniuszych Szczepanowskiej wdowy 178-03-08 342V 7 Ż 656 DM
9 4 1839 Kodnia Michał Pacholewicki 55 Żurbińce żona Katarzyna z Gadomskich, po I-żonie Franciszce Lewkowskiej pozostawił synów Augustyna i Dionizego, a po II-żonie Katarzynie Gadomskiej córkę Teklę 178-03-08 343R 10 Ż 657 DM
13 8 1839 Kodnia Józef Mioduszewski 31 Halczyńce kawaler, zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku - jadąc wozem ze zbożem wywrócił się i został przygnieciony workami ze zbożem 178-03-08 344V 25 Ż 660 DM
25 9 1839 Kodnia Emilian Sawicki 75 Prażów 1-dw., wdowiec po Małgorzacie z Sawickich, synowie Jan i Michał, córki Franciszka i Małgorzata 178-03-08 345R 29 Ż 661 DM
17 3 1839 Kulczyny Tekla Kwiatkowska 42 Metce z d. Łozińska, mąż Józef i syn Wincenty oraz po I-mężu Macieju Różyckim syn Jan i córki Rozalia, Lucyna i dwie Marianny 178-3-112 373V 21 Ż 718 DM
27 12 1839 Kulczyny Justyna Kamińska 45 Antoniny z d. Krajewska, mąż W. Kazimierz Kamiński, po I-mężu Janie Karczewskim syn Ignacy Karczewski, po II-mężu Kazimierzu córki Michalina, Marianna i Franciszka Kamińskie 178-3-112 379R 64 Ż 729 DM
1 7 1840 Sielec Marta Krotkiewicz 62 Sielec z Szyprykiewiczów, ur., mąż Jan - proboszcz, synowie Józef i Adam, córki Agnieszka, Wiktoria i Tekla 573 13 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0008.htm
7 1 1840 Stepań Anna Kołodyńska 70 Omelanka z Polityków, wdowa po Jerzym, synowie Marcin, Antoni i Janusz - żonaci 880 187 R 1
20 1 1840 Stepań Jan Lichtański 70 Folwark Dworzec żona Rozalia z Sokołowskich, synowie Teodor, Jan i Piotr - żonaci, córki Julia i Teresa - zamężne 880 187 R 2
3 3 1840 Stepań Teresa Dziekońska 86 Wyrka z Kuczyńskich, wdowa po Pawle, synowie Franciszek i Stanisław - żonaci, córki Katarzyna i Krystyna - mężatki 880 188 R 5
24 3 1840 Stepań Anastazja Naumowicz 50 Wyrka z Magdzińskich, mąż Maciej, córki Anna - mężatka i Marianna - panna 880 188 V 7 AGAD DW
17 5 1840 Stepań Antonina Kowalska 43 Zbuż z Krzyczewskich, mąż Ignacy, córki Antonina i Julia - panny 880 189 V 11
8 12 1840 Stepań Krystyna Borecka 80 Majdan Huta wdpwa po Antonim, syn Jan - żonaty, córki Rozalia i Konstancja - zamężne 880 190 R 14
2 3 1840 Tuczyn Małgorzata Sawicka 70 Janin wdowa, córki z 1-go małżeństwa Anna, Marianna i Zofia 880 145 R 9
10 10 1840 Tuczyn Gasper Kamiński 70 Sobówka żona Agnieszka, z 1- go małżeństwa syn Jan, córki Anna i Marianna 880 147 V 30
9 3 1840 Wiszenki Aleksander Pikuliński 69 Susk poz. ż. Joannę z Wiszyńskich, 2s. Gracyana i Jana, c. Apolonię - ż. Piotra Kwiatkowskiego; poch: 13.03. 826 88 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0089.htm
16 2 1840 Wiszenki Bazyli Szymański 46 Sołtysy r: Łukasz i Rozalia z Debowskich; poz. Ż. Rozalię z Moszyńskich, s. Pawła, 4c. - "p"; poch: 19.02. 826 88a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0089.htm
6 1 1840 Horyńgród Wincenty Wigura 60 Horbaków podsędek pow. Ostrogskiego, guberski sekretarz, żona Tekla z Płąskowskich, syn Artur Emil, córka Michalina - dziś Ignacego Ilińskiego małżonka 880 134 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0137.htm
14 2 1840 Horyńgród Agnieszka Jachimiuk 40 Raśniki mąż Semen wyzn. Gr. - ros. 880 134 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0138.htm
16 9 1840 Horyńgród Marianna Zielińska 40 Karłowszczyzna mąż Michał - stelmach 880 135 R 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0138.htm
12 2 1840 Ostróg Jadwiga Ewa Wołkowińska 2 Ostróg c. Tomasza - nadwornego sowietnika doktora medycyny i Maryanny z Baranowskich 880 16 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
27 10 1840 Nabrzuska Mateusz Dąbrowski 86 Nabrzuska kapłan G-U latynizowany, proboszcz kościoła nabrzuskiego, żona Agata z Bobułowiczów, synowie: Teofil, Wincenty, Michał, córka Eufrozyna 855 234 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0244.htm
16 2 1840 Nowogród Wołyński Marianna Miller 50 Nowogród Wołyński z Szpileckich, mąż Jerzy - jeniec wojenny, córki Aleksandra i Maryanna 871 83 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0044.htm
28 4 1840 Nowogród Wołyński Michał Hulewicz 70 Pilipowicze 1-dw., żona Anna z Osińskich, synowie Ignacy, Antoni, Paweł i Piotr 871 89 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0047.htm
19 12 1840 Nowogród Wołyński Stanisław Skokowski 50 Rudnia Cwilska żona Anna z Czerniuków obrz. Gr.-ros., córka Petronela 871 103 118 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0055.htm
16 6 1840 Berezdów Jan Nowicki 40 Huta 1-dw., żona Marcjanna z Iwanickich, syn Marcin, córki: Petronella, Balbina i Aniela 871 300 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0155.htm
8 1 1840 Włodzimierz Jan Chmielnicki 52 Uściług 1-dw., żona Agnieszka z Szumowiczów, córka małoletnia 855 32R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0035.htm
15 1 1840 Włodzimierz Kazimierz Skotnicki 69 Werba ze starości, 1-dw., potomstwa nie zostawił 855 33R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0036.htm
16 3 1840 Włodzimierz Petronela Szpotowska 2 Włodzimierz c. 1-dw. Ferliksa i Marianny z Orzechowskich 855 39R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0042.htm
9 5 1840 Włodzimierz Justyna Chmielnicka 43 Włodzimierz 1-dw., potomstwa nie zostwiła, z gorączki 855 42V 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0046.htm
19 1 1840 Nieświcz Kazimierz Wysocki 80 Rykanie 1-dw., żona Anna z Brzezniakiewiczów, potomstwa nie zostawił 435 20 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0013.htm
5 3 1840 Nieświcz Józefa Kułakowska 70 Chrechorowicze 1-dw., mąż Jan, syn Józef 435 22 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0014.htm
3 5 1840 Nieświcz Józefa Kulikowska 50 Wigurzyce 1-dw., nie miała żadnego mężą ni potomstwa 435 23 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0014.htm
15 6 1840 Nieświcz Władysław Paszkowski 15 Hubin s. 1-dw. Wawrzyńca i Marianny z Łojewskich 435 24 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0015.htm
13 12 1840 Nieświcz Jan Kozierowski 55 Rykanie 1- dw., żona Marianna z Wojcickich, syn Karol, córka Anna 435 27-28 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0016.htm
22 3 1840 Bereżnica Aniela Łozińska 51 Bereżnica z gorączki żółciowej, z Serwatowskich, wlm., mąż Wojciech, syn Gracjan Jan, z 1-go małż córka Helena po Antonim, z 2-go Filipina Anastazja po Wojciechu 826 136R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0137.htm
24 6 1840 Bereżnica Franciszek Kuliszewski 1 Cepcewicze z robaków, s. 1-dw. Jana i Urszuli z Kulbackich 826 137R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0138.htm
23 2 1840 Owrucz Piotr Ulanicki 4 Owrucz z gorączki, s. 1-dw. Ludwika i Marii 178-3-9 392R 4 Ż 768 MW, DW
31 10 1840 Owrucz Wojciech Michalewski 38 Owrucz z puchliny, 1-dw., kawaler 178-3-9 393R 12 Ż 770 MW, DW
26 2 1840 Cudnów Józef Temberski 67 Karczmy Szyjeckie żona Marianna z Zahackich i od niej syn Antoni; po I-żonie Mariannie z Jabłońskich syn Tomasz i córka Anna 569-1-63 42V 17 Ż DM
1 3 1840 Cudnów Augustyn Chmielowski Rudnia Hodysze s. Józefa, brak wpisu o wieku - zmarło dziecię 569-1-63 42V 22 Ż DM
6 3 1840 Cudnów Ignacy Wesołowski 60 Gwoździarnia żona Anna z Bielińskich, po I-żonie Prasce z Kuźmiuków synowie Jan, Tomasz i Teodor, córka Marianna 569-1-63 43R 24 Ż DM
10 3 1840 Cudnów Antoni Szymański 65 Tewelówka żona Elżbieta z Kotwickich (po I-mężu Szponarska), syn Wincenty 569-1-63 43V 30 Ż DM
28 10 1840 Cudnów Eliasz Olszański 67 Słoboda Kruteńka wdowiec po Teresie z Sinkiewiczów, po I-żonie Marcjannie z Niemerów synowie Józef i Jan, córka Marianna 569-1-63 48V 89 Ż DM
9 11 1841 Miropol Teodor Skalski 35 Polanki wdowiec po Teresie Maximow-Skalskiej, synowie Józef i Bazyli, córki Marianna i Domicella 872 385 44
7 4 1841 Korzec Aniela Witkowska 18 Piszczów c. Stanisława i Domicelli z Juźkiewiczów - panna 872 264 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0141.htm
20 1 1841 Kołki Teresa Szemielak 80 Sobjatyn ż. Piotra Sołdata, poz. c. Elżbietę z 1-go małż.; poch: 23.01. 827 93 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0095.htm
3 2 1841 Torczyn Marianna Garczyńska 5 Koszów c. 1-dw. Franciszka i Reginy z Kaletyńskich 628 16 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20628/pages/PL_1_436_628_0009.htm
5 3 1841 Torczyn Honorata Jastrzębska 7 Siedmiarki c. 1-dw. Michala i Franciszki z Bieniewskich 628 17 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20628/pages/PL_1_436_628_0010.htm
19 2 1841 Młynów Andrzej Sokołowski 54 Pianie 1-dw., żona Petronella, dzieci: Adam, Wojciech, Maciej, Konstanty, Walerian, Stanisław, Domicella 827 176R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0179.htm
7 1 1841 Ptycza Aniela Bokujemska 60 Białogródka 1-dw., synowie Filip i Jan, córki Marianna i Franciszka 827 246V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0251.htm
10 5 1841 Ptycza Helena Stetkiewicz 1 Buderaż c. 1-dw. Łukasza i Małgorzaty z Jankowskich 827 248R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0252.htm
8 7 1841 Połonne Marianna Kurowska 60 Połonne mąż Józef, z I małżeństwa syn Alexander i córka Emilia, z II - syn Michał Karol i córka Eleonora 872 164 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0089.htm
27 6 1841 Miropol Rozalia Branowska 87 Polanki wdowa po Filipie - unicie, syn Jan, córka Rozalia za Tomaszem Bodzowskim 872 382 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0203.htm
25 8 1841 Miropol Franciszka Korcywa 3 Ulanówka c. 1-dw. Wojciecha i Róży z Pulikowskich 872 383 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0203.htm
30 3 1841 Dąbrowica Franciszek Sadowski 50 Dąbrowica poz. ż. Juliannę, 2c. zamężną Annę i Katarzynę- "p"; poch: 01.04. 827 124 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0127.htm
21 6 1841 Nowogród Wołyński Emilia Szczepanowska 9 Nowogród Wołyński c. 1-dw. Jędrzeja i Antoniny 872 100 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0055.htm
13 6 1841 Korzec Klara Rudzka 45 Korzec z Nidermajerów, mąż Julian - rotmistrz wojsk rosyjskich, bez potomstwa 872 273 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0145.htm
19 6 1841 Kowel Marianna Jaworska 85 Czerkasy z Kunickich, 1-dw., wdowa 244 26 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0015.htm
11 1 1841 Lachowce Marianna Ludkiewicz 30 Szuńki 1-dw., mąż Mikołaj, synowie Wojciech, Tomasz, Joachim i Ludwik, córki Tekla, Józefa i Magdalena 178-49-17 23R 2 Ż DM
16 1 1841 Lachowce Teresa Ziobrowska 1 Bisówka Wielka c. 1-dw., Wiktora i Magdaleny z Gerneckich 178-49-17 23V 4 Ż DM
19 1 1841 Lachowce Maciej Osiecki 1 Adamówka s. 1-dw., Jozefa i Marianny z Jakuszewskich 178-49-17 23V 5 Ż DM
22 1 1841 Lachowce Marianna Grzybowska 81 Bisówka wdowa po Szymonie, syn od I-męża Józef Rowiński i córka Anna, córka od II-męża Marianna Grzybowska 178-49-17 23V-24R 7 Ż DM
13 2 1841 Lachowce Katarzyna Kamilowska 55 Załuże 1-dw., wdowa po Janie, synowie Jakub i Franciszek, córka Teofila 178-49-17 24V 13 Ż DM
10 3 1841 Lachowce Michał Ulint 40 Lachowce 1-dw., z powodu upadku z dachu, żona Eufemia, syn Jan 178-49-17 25R 17 Ż DM
13 3 1841 Lachowce Emilia Oryszewska 0,5 Hulowce c. 1-dw. Józefa i Marianny z Ziobrowskich 178-49-17 25R 18 Ż DM
27 3 1841 Lachowce Bazyli Kamiński 52 Żemielińce 1-dw., żona Marianna z Wojciechowskich, syn Piotr 178-49-17 25V 20 Ż DM
4 4 1841 Lachowce Tekla Rudkowska 50 Żemielińce ur., mąż Jan, od I-męża Unelta pozostawiła córki Zuzannę, Mariannę i Marcjannę 178-49-17 26R 23 Ż DM
8 5 1841 Lachowce Katarzyna Goliszewska 2 Unijów c. 1-dw. Stanisława i Tekli z Mazurkiewiczów 178-49-17 26V 28 Ż DM
15 5 1841 Lachowce Magdalena Ludkiewicz 1 Szuńki c. 1-dw. Mikołaja i Marianny z Podgruszeckich 178-49-17 26V 29 Ż DM
5 7 1841 Lachowce Franciszek Unelt (Unolt) 2 Żemielińce s. 1-dw. Ignacego i Heleny z Wolańskich 178-49-17 27V 35 Ż DM
11 7 1841 Lachowce Jan Stopnicki 1,5 Kornica s. 1-dw. Eugenii Stopnickiej wdowy 178-49-17 27V 37 Ż DM
18 7 1841 Lachowce Józefa Bożewska 28 Lachowce 1-dw., z Domaszewskich, wdowa po Panteleonie, córki Teofila i Tekla 178-49-17 27V 38 Ż DM
7 8 1841 Lachowce Mikołaj Turzański 9/12 Okniny s. 1-dw. Franciszka i Tekli z Wiercińskich 178-49-17 28V 43 Ż DM
22 8 1841 Lachowce Modesta Bojarska 40 Lachowce 1-dw., z Moszczańskich, mąż Szymon 178-49-17 28V 45 Ż DM
25 8 1841 Lachowce Karol Bojarski 2 Żemielińce s. 1-dw. Stefana i Marianny z Kłosowskich 178-49-17 28V 46 Ż DM
28 8 1841 Lachowce Marianna Nowicka 2 Żemielińce c. 1-dw. Jana i Anny z Lebczyńskich (Lepczyńskich) 178-49-17 29R 47 Ż DM
5 10 1841 Lachowce Marianna Jakubowska 57 Lachowce 1-dw., z Święcickich, wdowa po Józefie Jakubowskim, synowie Kasper i Michał, córka Anna 178-49-17 29V 53 Ż DM
19 11 1841 Lachowce Piotr Godlewski 102 Hulowce ur., żona Agnieszka z Popławskich, dzieci od I-szej żony - syn Alojzy i córka Marianna 178-49-17 30V 60 Ż DM
16 4 1841 Horyńgród Stanisław Światopełk - Czetwertyńs 65w Horyńgród JOX., wdowiec od 18 lat po JOX. Anieli z Czetwertyńskich, dziedzic Horyńgrodu i innych dóbr, były Marszałek Bracławski, Prezes Guberni Wołyńskiej, kolator Kościoła, potomstwa nie zostawił 171-1-12 152V 6 R Mg
5 4 1841 Tuczyn Antoni Łukaszewicz 50 Ryczyca szlachetny, żona Marianna, synowie Stefan, Józef, Jan i Józef 2-gi 171-1-12 168V 12 Ż DM
7 3 1841 Równe Aniela Kaczkowska 65 Złotyjów Wlm z Dworzańskich, wdowa po Dominiku - Szambelanie, córka Cecylia Pohowska ? 171-1-12 128R 7 R DM
1 3 1841 Aleksandria Szymon Bagiński 18/12 Aleksandria s. 1-dw. Piotra i Magdaleny z Struczewskich 171-1-12 179R 3 R DM
14 5 1841 Niewirków Teodor Szakalewski - Stadnik 52 Niewirków wolnego st.wdowiec.Z 1- go małż.zostawił syna Andrzeja,c.Mariannę,z 2- go s.Bazylego wyznania greko-rosyjskiego 171-1-12 271 V 13 R AS 0
10 1 1841 Derażne Marianna Sawicka 60 Zauholec 1-dw., wdowa, syn Józef i córka Helena 171-1-12 199R 2 R DM
13 1 1841 Derażne Adam Tokarski 1 Makarówka s. 1-dw. Jana i Ludwiki z Wakulichów 171-1-12 199R 3 R DM
1 6 1841 Derażne Józef Borecki 0,5 Mały Lasek s. 1-dw. Józefa i Katarzyny z Boczkowskich 171-1-12 201R 15 R DM
13 11 1841 Derażne Piotr Kamiński 2 Postójne s. 1-dw. Piotra i Klary z Ertlów 171-1-12 203R 27 R DM
22 1 1841 Stepań Justyna Wawrynowicz 48 Wyrka z d. Magdzińska, mąż Józef, synowie Jan Rosiński żonaty, Bartłomiej, Wincenty, Stanisław i Wojciech kawalerowie, córki Franciszka i Teresa zamężne oraz Anna - panna 171-1-12 220R 2 R 223 DM
7 2 1841 Stepań Magdalena Chomicz 80 Majdan Huta sławetna, wdowa po Piotrze, synowie Konstanty i Jan żonaci, 2-gi syn Jan kawaler, córki Rozalia i Józefa zamężne 171-1-12 220V 5 R 224 DM
28 1 1841 Międzyrzec Kacper Słupecki 70 Charucza Mała ż.[G-R],s.Antoni i dwie córki wyznania G-R 171-1-12 250V 6 R AS
19 2 1841 Międzyrzec Józef Szulak 55 Daniczów żona i córka wyzn.G-R,s.Mikołaj,Jan,Kazimierz 171-1-12 251R 9 R AS
27 9 1841 Międzyrzec Cecylia Augustynowicz 25 25 Międzyrzec w połogu,zostawiła męża i dwoch synów wyzn.G-R 171-1-12 254R 33 R AS
24 10 1842 Kuniów Marianna Korsyniuk 35 Siwer z Ożalskich, mąż Mojżesz - odstawny żołnierz, syn Jakub, córki Helena, Agnieszka i Prakseda 881 60 V 29
29 11 1842 Kuniów Agata Jaroszewska 65 Miakoty z Cielickich, mąż Grzegorz - major wojsk rosyjskich, córka Marianna 881 60 V 33
24 2 1842 Ostróg Mieczysław Łobaczewski 14 Ostróg uczeń klasy 2-ej, s. Euzebiusza i Maryanny z Chodakowskich 881 35 V 30
30 6 1842 Ostróg Wiktoria Krzyżanowska .6/12 Milatyn c. Wawrzyńca - kapitana wojsk ros. I Ewy z Duszyńskich 881 39 V 62
25 8 1842 Ostróg Onufry Malewski 50 Ostróg żona Petronella z Lachowiczów, z 1-ej zony Katarzyny z Tubkiewiczów synowie Jan i Józef i córka Katarzyna, z 2-ej żony synowie Adam, Onufry, Karol, Waleryan, Marceli, Antoni i Zenon, córki Maryanna i Weronika 881 41 R 73
8 9 1842 Ostróg Marianna Niecicka 60 Hulcza z Abramowiczów, wdowa po Wojciechu - kapitanie wojsk polskich, dzieci nie zostawiła 881 42 V 84
20 12 1842 Ostróg Anna Orłów 74 Ostróg z Bagińskich, wdowa po Szymonie - sowietniku tytularnym, synowie Jan i Michał 881 45 R 104
11 7 1842 Nowogród Wołyński Rafał Szulkiewicz 2 Zwiahel syn 1-dw. Pawła i Agaty z Borowskich 873 103 129 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
2 11 1842 Stepań Agnieszka Charucka 60 Omelanka wdowa po Jakubie, córki Aniela - zamężna, Scholastyka i Marianna - małoletnie 881 178 R 19
5 11 1842 Stepań Konstancja Sulikowska 88 Temne wdowa po Wojciechu, synowie Msciej, Dominik i Jakub, córki Agnieszka, Anna i Katarzyna - zamężne 881 178 R 21
10 5 1842 Międzyrzec Anna Dubiecka 54 Terentijów z Rohozińskich, wlm., wdowa po Karolu - sędzim pow. ostrogskiego, córka Tekla 881 185 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0193.htm
23 11 1842 Tuczyn Daniel Łukomski 65 Siedliszcze Małe żona Gertruda, dzieci z 1-go małżeństwa: syn Jan, córki Apolonia, Urszula, Franciszka, Klara i Łucja, z 2-go córka Agnieszka 881 204 R 18
6 5 1842 Beresteczko Józef Majewski 53 Staryki żona Franciszka, z Franciszki synowie Mikołaj i Stefan, z 1-ej żony Marianny z Skibickich syn Stefan 4 22 12
6 12 1842 Beresteczko Franciszek Ogibowski 62 Ostrów żona Rozalia, z 1-ej zony Marianny z Lewandowskich synowie Józef, Ignacy, Franciszek i Karol 4 26 24
15 1 1842 Korytnica Julia Werbska 50 Stężarzyce z Illińskich, mąż Kajetan, córki Zofia i Kamilla - panny 215 10 1 0
10 3 1842 Korytnica Błażej Piotrowski 82 Korytnica żona Zofia z Ciobewiczów, dwóch synów - jeden żonaty, drugi małoletni i córka zamężna 215 11 4 0
1 10 1842 Korytnica Jakub Izdebski 62 Kładniów sołtys, żona Anna z Pawłowskich, 2 synów - jeden żonaty, drugi dorosły bezżenny, 2 córki zamężne 215 15 11 0
6 2 1842 Nieświcz Urszula Choińska 1 Hubin matka-Marianna 437 14 6 B
27 11 1842 Nieświcz Wiktoria Wardyńska 1 Wigurzyce matka-Tekla, ojciec NN 437 15 16 B 0
27 11 1842 Nieświcz Prakseda Olesiuk 2 Nieświcz matka - wdowa Marianna 437 15 17 B 0
20 1 1842 Berezdów Remjan Gliński 99 Berezdów szl., wdowiec po 1-ej żonie Apolonii z Woźnickich i 2-ej Mariannie z Mieleniewskich, z 2-go małż. syn Gabriel 873 258 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0135.htm
7 4 1842 Torczyn Michał Strzałkowski 41 Oderady 1-dw., żona Marianna z Słupskich, synowie Jakub, Andrzej, Marcin, Feliks i Jan, córka Franciszka 629 25 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0014.htm
28 2 1842 Torczyn Domicela Kurasiewicz 3 Chorochoryn c. 1-dw. Aleksandra i Heleny z Pruszyńskich 629 24 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0014.htm
13 1 1842 Krupiec Wincenty Gadomski 87 Kruki 1-dw., żona Honorata z Przewodzkich, potomstwa nie zostawił 828 76V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0079.htm
22 6 1842 Horyńgród Rozalia Puchalska 60 Horyńgród mąż Stanisław, syn jakub, córka Marianna - panna 881 235 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0243.htm
21 11 1842 Kowel Bonifacy Rudnicki 64 Czerkasy ur., żona Ludwika z Mijakowskich, z 1-go małż. synowie Józefat i Izydor, córka Karolina, z 2-go syn Benedykt i córka Julia 425 19 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0013.htm
17 3 1842 Kamień Koszyrski Zofia Siemaszko 108 Olble Ruskie z Jankowskich, wlm., wdowa po Józefie rotmistrzu b. kawalerii pow-ej, synowie Augustyn i Tadeusz, córka Wiktoria 175 21 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0013.htm
2 5 1842 Łuck Aleksandra Marianna Józefata Szatrzycka 50 Łuck Panna urodzona we wsi Szczytyn par. koszyrsko-kamieńskiej, c. Marcina i Marianny z Grochowskich 378 45 28 828 165V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0025.htm
17 7 1842 Łuck Eugenia Franciszka Krzyżanowska 41 Łuck De Gramont-Charsande, pozostał wdowiec Mikołaj nauczyciel w Łucku. Bez potomstwa 378 50 50 828 168V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0028.htm
13 11 1842 Łuck Marianna Marczewska 30 Łuck z Koppów. Pozostawiła wdowca Jana - kupca Trzeciej Gildy, córki: Agatę lat 10, Wincentę l.8, Józefę lat 6. 378 55 71 828 171V-17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0030.htm
21 9 1842 Torczyn Andrzej Golański 81 Kwasowica 1-dw., wdowiec bez potomstwa 629 28 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0016.htm
2 12 1842 Torczyn Salomea Błędowska 10 Koszów c. 1-dw. Wojciecha i Rozalii z Żmudzkich 629 29 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0016.htm
15 12 1842 Kisielin Marianna Szymańska 105 Kisielin "w", poz. z 1-go małż.; poch; 17.12. 857 299 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0162.htm
12 2 1842 Bucyń Bonawentura Raczyński 80 Horodyszcze ur., wdowiec po Brygidzie z Paszkowskich, córki Salomea i Rozalia z 1-go małz. 35 10 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2035/pages/PL_1_436_35_0007.htm
3 1 1842 Połonne Karolina Smielan 6 Połonne c. 1-dw. Feliksa i Franciszki 873 351 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0181.htm
11 1 1842 Połonne Władysław Ostrowski 1 Poninka s. 1-dw. Feliksa i Antoniny 873 353 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0182.htm
7 2 1842 Połonne Franciszka Bagińska 5 Lasy Łabuńskie c. 1-dw. Józefa i Justyny 873 358 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0185.htm
9 2 1842 Połonne Justyna Bagińska 8 Lasy Połońskie c. 1-dw. Józefa i Justyny 873 359 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0185.htm
3 4 1842 Połonne Antoni Smielan 0,5 Połonne s. 1-dw. Feliksa i Franciszki 873 362 49 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0187.htm
3 4 1842 Połonne Dominik Dąbrowski 4 Berezna s. 1-dw. Jana i Marianny 873 362 50 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0187.htm
16 4 1842 Połonne Karol Wiszniowski 4 Medwedówka s. 1-dw. Łukasza i Zuzanny 873 363 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0187.htm
16 4 1842 Połonne Stanisław Wiszniowski 1 Medwedówka s. 1-dw. Łukasza i Zuzanny 873 363 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0187.htm
28 4 1842 Połonne Leon Krasnowolski 3 Połonne s. 1-dw. Piotra i Magdaleny 873 366 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0189.htm
1 5 1842 Połonne Sylwester Dąbrowski 4/12 Berezna s. 1-dw. Jana i Marianny 873 366 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0189.htm
20 5 1842 Połonne Emilia Dąbrowska 3 Połonne c. 1-dw. Józefa i Rozalii 873 368 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0190.htm
22 5 1842 Połonne Jan Wolski 3 Połonne s. 1-dw. Teodora i Anny 873 369 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0190.htm
26 5 1842 Połonne Józef Oczkowski 0,5 Połonne s. 1-dw. Mikołaja i Marianny 873 369 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0190.htm
23 6 1842 Połonne Tomasz Krzyżanowski 3 Nowicze s. 1-dw. Jana i Franciszki 873 373 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0192.htm
3 7 1842 Połonne Eliasz Jaworski 2 Lasy Łabuńskie s. 1-dw. Kaliksta i Franciszki 873 373 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0192.htm
26 8 1842 Połon