Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 707 wyników dla: Dzik

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 3 1760 Szumsk Agnieszka Hokdzik 6/52 Huta Surażska rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 41V Ł 94 RK
8 8 1771 Szumsk Dzikowski 1,5 Waśkowce syn, rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 77V Ł RK
28 10 1772 Szumsk Anna Dwaikowska Dzikowska? 2 Zahajce rodzice: Antoni i Anna 297-1-184 79R Ł RK
15 10 1773 Szumsk Elżbieta Dzikowska 14/12 Waśkowce rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 81V Ł RK
23 10 1773 Szumsk Elżbieta Dzikowska 6/12 Waśkowce rodzice: Jakub i Agnieszka 297-1-184 81V Ł RK
5 12 1818 Kuniów Piotr Idzikowski 67 Bołotkowce ur., żona Marta z d. Dąbrowska, synowie Stanisław, Maciej, Józef, Felicjan i Jan, córki Julianna, Wiktoria i Teresa 297-1-086 50R Ł
27 8 1819 Krzemieniec Helena Wadzikowska 70 Krzemieniec 299 94 90 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
5 3 1827 Ostrówki Franciszka Dzik 1 Wola Ostrowiecka c. prac. Stanislawa i Marianny z Armatów 545 3 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0002.htm
12 3 1827 Ostrówki Marianna Dzik 21 Wola Ostrowiecka z Armatów, c. Andrzeja, prac., mąż Stanisław 545 5 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0003.htm
11 7 1827 Ostropol Edward Radzikowski 9 nieczytelne rodzice Daniel i Helena Radzikowscy, przyczyna zgonu: dyzenteria 178-3-93 431 55 Ż 223R KP2
5 11 1828 Szumbar Sabina Jankowska 1 Cecyniówka c.Józefa i Anny z Radzikowskich ze wsi Janówka par.bazylejskiej 199 289 18 564
14 9 1829 Wiszenki Antoni Kudzikowski 2 Rożyszcze N, poch. 14.09. 815 105a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0108.htm
24 10 1829 Krzemieniec Marianna Widzikowska 91 Krzemieniec sł., z Żurawskich, pozostawiła córkę Agnieszkę 01-7 70V 514 T 939 DM
1 7 1829 Zasław św. Jana Joanna Oleńska 7/365 Myślatyn rodzice ur. Franciszek Oleński, Marianna Dzikowiecka, z kaszlu 178-3-95 21R 33 Ż 38 KP2 0
7 4 1829 Zasław św. Józefa ur. Jakub Beyz 55W Zasław Nowe Miasto żona ś.p. ur. Aniela Dzikowska, zostawił córkę zamężną Rozalię Taraszewicz, z apopleksji 178-3-95 51V 26 Ż 98 KP2
4 2 1830 Włodzimierz Katarzyna Zdzikowska 65 Załuże z Poddzejów, sław., mąż Aleksander, syn Kazimierz, córka Małgorzata 845 21R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0025.htm
9 4 1830 Lachowce Wincenty Dzikowski 2 Szuńki s. ur. panny Józefy Dzikowskiej 171-1-3 117R 22 R DM
20 4 1831 Kołki Weronika Dzikońska 60 Kołki z Łuszczyńskich, wdowa, poz. s. Mikołaja; poch: 20.04. 817 64 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0068.htm
4 9 1831 Korzec Kunegunda Wiczwińska, Wiczfińska, 50 Derażnia z domu Sendzikowska, mąż Władysław, syn Feliks, córka Dorota 245-1-5 94 111 R PW
30 5 1832 Targowica Marcjanna Dzikowska 72 Rudłów panna 818 218 R 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0225.htm
17 8 1832 Kołki Franciszka Stachowska 3,5 Kołki c: Jana i Marianny z Dzikowskich; poch: 19.08. 818 56 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
18 8 1832 Kołki Jan Stachowski 40 Kołki poz. ż. Mariannę z Dzikowskich, s. Grzegorza, Faustyna, Władysława, Ignacego, c. Józefę; poch: 20.08. 818 56 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
29 2 1832 Wiszenki Jan Kudzikowski 100 Rożyszcze poz. s. Tomasza i Józefa, c. Rozalie i Teklę; poch: 03.03. 818 113 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0120.htm
24 10 1832 Wiszenki Tomasz Kudzikowski 45 Rożyszcze poz. ż. Annę z Prokopów, s. Franciszka, c. Teklę, Mariannę, Juliannę, Domicelę, Anastazję; poch: 26.10. 818 115 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0122.htm
1 2 1833 Ostrówki Marianna Dzik 27 Wola Ostrowiecka ur. Chryciuk 545 73 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0037.htm
25 5 1835 Wiszenki Wojciech Brodnicki 40 Kopaczówka poz. II ż. Mariannę Teklę z Kudzikowskich i c. Julianę; z I ż. Tekli z Rossowieckich poz. 2s. Leona i Karola, c. Brygidę; poch: 28.05. 821 62a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0063.htm
1 5 1836 Kołki Józefa Stachowska 16 Kołki r: Jan i Marianna z Dzikowskich; poch: 04.05. 822 66a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
5 7 1836 Młynów Teresa Dzikowska 50 Smordwa wdowa, dzieci: Karol, Rozalia, Marianna 822 169V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0173.htm
24 12 1837 Szumbar Tekla Gudzikowska 12 Borki c. sławetnych Sebastiana i Domicelli 54 205 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0110.htm
8 4 1837 Wiszenki Piotr Brodnicki 2 Kopaczówka s. szl. Wojciecha i Tekli z Gwadzikowskich 764 27 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0015.htm
13 1 1838 Jałowicze Rozalia Dzikowska 3 Pułhanów c. Jakuba i Anastazji Papierzanek 824 222 R 1 ZP 0
8 2 1838 Jałowicze Antoni Dzikowski 1 Pułhanów s. Jakuba i Anastazji Papierzanek 824 222 R 2 ZP 0
26 8 1838 Targowica Stefan Dzikowski 2 Bokujma s. Jana i Marianny Sawickiej 824 229 R 18 ZP 0
4 11 1838 Targowica Kazimierz Dzikowski 40 Bokujma wd. Marianna, s. Paweł, Józef, c. Patronela, Paulina, Rozalia, Anna, Julianna, 824 229 V - 230 R 23 ZP 0
9 1 1838 Ołyka Wiktoria Dzikowska 4/52 Malin Jana i Anny z Połykowskich 824 134 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0135.htm
29 1 1839 Ostrówki Joachim Muzyka 2 Ostrówki r. Jędrzej, Marianna Dzik 550 33 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20550/pages/PL_1_436_550_0019.htm
5 4 1839 Targowica Rozalia Walicka 40 Babołoki z gorączki, z Dzikowskich, 1-dw., wdowa po Ignacym, s. Antoni 825 265 R 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0274.htm
17 4 1839 Targowica Emilia Dzikowska 3/12 Bokujma z konwulsji, c. ur. Jana i Marianny Sawickiej 825 265 R 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0274.htm
14 6 1839 Targowica Jan Dzikowski 1 Bokujma z konwulsji, s. ur. Kazimierza i Marianny Michalewicz 825 266 R 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0275.htm
5 12 1839 Targowica Julianna Dzikowska 3 Bokujma z kaszlu, c. ur. Kazimierza i Marcjanny Michalewicz 825 267 R 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0276.htm
22 12 1840 St. Wiśniowiec Marianna Dzik 46 Nowy Wiśniowiec mąż Krzysztof, syn Józef, córka Wiktorya 871 591 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0312.htm
30 11 1840 Cudnów Klara Dzikowska 14/52 Cudnów c. Kajetana i Apolonii z Rogowskich 569-1-63 49V 100 Ż DM
21 11 1841 Młynów Władysław Dzikowski 2,5 Smordwa rodzice: ur. Karol i Tekla 827 178V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0182.htm
13 8 1841 Annopol Edward Szałacki 1i7/52 Annopol s. Grzegorza i Agnieszki z Rodzikowskich R 80 V 21 0
28 3 1841 Targowica Marianna Dzikowska 38 Bokujma z Michalewiczów wdowa po Kazimierzu, s. Paweł, c.Petronela, Pawlina, Rozalia, Anna 827 268 R 7 ZP 0
20 11 1841 Ołyka Marianna Dzikowska 30 Borbin z Sawickich, żona Jana, dzieci Fabian, Józef i Waleria 827 166 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0169.htm
24 11 1841 Ołyka Józef Dzikowski 7/12 Borbin Jana i Marianny z Sawickich 827 166 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0169.htm
14 4 1842 Ołyka Franciszka Dzikowska 76 Borbin wdowa, syn Jan 466 23 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0013.htm
7 6 1842 Ołyka Apolonia Dzikowska 2 Malin córka Katarzyny Dzikowskiej 466 24 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0013.htm
15 2 1842 Krupiec Piotr Chyliński 80 Kozin ur., wdowiec po Mariannie z Gwozdzikowskich, syn Józef, córki Anna i Marianna 828 77R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0079.htm
22 2 1842 Wiszenki Leon Kudzikowski 36 Rożyszcze r: Józef i Praxeda z Supruniuków; poz. ż. Aleksandrę; poch: 25.02. 828 222V 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0226.htm
21 6 1843 Targowica Antonina Buszczyńska 6 Rudłów c. Łukasza i Rozalii Dzikowskiej 829 124 V 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0137.htm
1 4 1843 Deraźne Aleksander Trochaniewski 1/52 Ugliszcze s. Jana i Cecylii z Dzikowskich 882 189 R 8
21 1 1843 Jałowicze Jerzy Dzikowski 3 Nowostaw s. Jakuba i Anastazji Papierzanek 829 113 R 2 ZP 0
18 1 1843 Wiszenki Jan Wiszniewski 45 Rożyszcze poz. ż. Juliannę z Kudzikowskich; poch: 21.01. 829 206V 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0221.htm
6 4 1844 Ołyka Józef Dzikowski 4 Borbin Feliksa i Marianny z Rutkowskich 468 26 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0015.htm
29 7 1844 Ołyka Jan Franciszek Dzikowski 1,5 Borbin Feliksa i Marianny z Jaworskich 468 29 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0016.htm
22 7 1845 Korzec Wawrzyniec Janiec 1 Rzyczki syn Jakuba i Franciszki z domu Chudzik 876 216 58 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0116.htm
10 8 1845 Wiszenki Andrzej Ziemba 4/52 Rudnia r: Wojciech i Marianna z Guzdzikowskich 771 29 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0016.htm
11 1 1845 Zwinogródka ur. Leon Radzikowski 69 Łotaszowa żona Tekla, dzieci: Mikołaj, Eliasz, Jan, Hipolit, Domicella, Marianna, Klara, z gorączki 685-2-1022 15r 1 Ch 27 KP2
8 10 1846 Beresteczko Ewa Gwoździk 60 Beresteczko pracowita, wdowa po Gabrielu, 8 27 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0016.htm
29 7 1846 Wiszenki Ignacy Kudzikowski 2 Rożyszcze r: Tomasz i Emilia z Niemirowskich 772 22 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0013.htm
20 12 1846 Młynów Franciszka Dzikowska 9/12 Użeniec rodzice: Odnodworce Karol i Tekla z d. Słowińska 832 191V 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0201.htm
16 3 1847 Korzec Józefa Chudzik 25 Rzyczki z domu Gajewska, mąż Ambroży, córka Barbara 49 PW R
1 12 1847 Wiszenki Szymon Kudzikowski 2,5 Rożyszcze r: Franciszek i Helena z Labidowskich; poch: 03.12. 773 35 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0019.htm
21 3 1848 Katerburg Dorota Gwoździkowska 38 Matwiejowce z Turzyckich, mąż Sylwester, syn fabjan, córka Pelagia 199 21 8 480
3 1 1848 Ołyka Antonina Dzikowska 3 Borbin Jana i Franciszki z Mierzwińskich 472 34 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0019.htm
3 1 1848 Ołyka Eleonora Dzikowska 14/12 Borbin Jana i Franciszki z Mierzwińskich 472 34 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0019.htm
14 10 1848 Ołyka Józefa Dzikowska 4 Borbin Feliksa i Marianny z Jaworskich 472 50 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0027.htm
26 3 1848 Młynów Feliksa Dzikowska 10 Karolinka rodzice: 1-dw. Karol i Tekla 834 253V/494 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0256.htm
25 10 1850 Ołyka Magdalena Dzikowska 6/52 Ołyka córka Marianny 474 71 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0038.htm
10 11 1850 Ołyka Marianna Dzikowska 30 Ołyka z Jaworskich wdowa po Janie, córka Marianna 474 72 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0038.htm
14 11 1850 Ołyka Marianna Dzikowska 2 Ołyka córka Marianny 474 73 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0039.htm
14 3 1852 Ostrówki Karolina Bortnik 4/12 Wola Ostrowiecka r. Tymoteusz, Anna Dzik 562 46 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0025.htm
5 8 1855 Korytnica Julianna Guminiuk 70 Bystraki z Radzikowskich, wdowa po Szymonie 227 25 61 0
20 3 1855 Ostrówki Franciszek Bartniczuk 4 Wola Ostrowiecka s. Tomasza i Anny z Dzików 565 32 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0018.htm
28 8 1855 Ostrówki Tomasz Bartniuk 37 Wola Ostrowiecka żona Anna z d. Dzik, syn Piotr, córki Agnieszka i Katarzyna 565 37 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0020.htm
5 8 1855 Sielec Helena Wiszniewska 12 Sielec c. Wojciecha i Ewy z d. Mandzikiewicz (cholera) 587 40 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0022.htm
19 12 1856 Krzemieniec Józefa Miednicka 20 Krzemieniec c. szl. Marcina i Marianny z Dzikowskich 0.1-28 65V 92 T
1 9 1857 Ostrówki Franciszek Muzyka 14 Ostrówki r. Andrzej, Marianna Dzik 869 471 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0251.htm
20 9 1857 Łabuń Barabra Żeromska 80 Moskalówka szl., z Radzikowskich, wdowa po Janie 178-3-73 373V 43 Ż DM
22 8 1858 Krzemieniec Franciszka Rodzikin 65 Krzemieniec z d. Dworzańska, wdowa po Gabrielu, córka Emilia 0.1-30 55V 62 T
20 11 1859 Krzemieniec Antoni Widzikowski 25 Syczówka stanu wolnego 0.1-32 57V 63 T
10 3 1859 Ostrówki Katarzyna Muzyka 7 Ostrówki c. chł. Andrzeja i Marianny z Dzików 870 427 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0232.htm
7 6 1860 Ostrówki Michał Muzyka 10 Ostrówki r. Andrzej, Marianna Dzik 889 246R 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0235.htm
16 9 1861 Wiszenki Andrzej Kudzikowski 4 Rożyszcze s. chł. Józefa i Marianny z Górskich 782 36 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0020.htm
15 2 1861 Ostrówki Józefa Szwed 5 Wola Ostrowiecka r. Józef, Agnieszka Dzik 890 230R 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0225.htm
15 2 1861 Łabuń Julia Hulanicka 48 Moskalówka szl., z Radzikowskich, mąż Antoni, bez potomna 178-03-76 361V 7 Ż DM
26 7 1863 Żytomierz Teofil Olszański 53 Żytomierz z reumatyzmu, urzędnik, zostawił żonę Anastazję z Godzikowskich, z 1. małżeństwa syna Adama i 3 córki: Adelę, Bronisławę i Petrilę ? z 2. małż. synów: Juliana, Mikołaja i Wiktora 178-3-54 136V 193 Ż DG
4 3 1865 Ostrówki Stanislaw Dzik 70 Wola Ostrowiecka chłop, żona Anna, córki Anna i Agnieszka 571 48 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0027.htm
2 5 1865 Ostrówki Marianna Dzik 85 Wola Ostrowiecka stanu wolnego 571 50 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0028.htm
11 2 1866 Żytomierz Emilia Podhorodecka 60 Żytomierz z trądziku szybko umarłą dw., wdowa, dzieci nie zostawiła 178-3-63 118R 68 Ż DG 183
1 11 1867 Rzyszcz?w Grzegorz Radzikowski 66 Kani?w zostawil wdow? Juli?, syn?w Ksawerego, Eugeniusza i Januarego, c?rk? Pelagi? 312-1-92 228 38 m.K KM
16 8 1869 Ołyka Karol Wacław Dzikowski 60 Borbin żona Tekla ze Słowikowskich, córki Aniela za Karolem Witwińskim i Katarzyna za Ignacym Romanowskim 490 72 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0038.htm
23 11 1869 Rzyszcz?w Karolina Dzikowska 1 Troszczyn c. Wilhelma i Zofii z Turk?w 312-1-96 242 36 m.K KM
12 8 1870 Katerburg Benedykt Dawidowicz 1,5 Matwiejowce s. Jana i Kamili z Radzikowskich 203 398 13
2 5 1872 Wiśniowiec Michał Buszyński 51 Wierzbowiec chłop, żona Marcelina z Dzikowskich, synowie Stanisław i Władyslaw, córki Michalina, Franciszka, Józefa, Anna i Antonina 1-56 25V 34 T
29 8 1873 Ołyka Tekla Romanowska 7/52 Ołyka c. NN i wdowy Katarzyny z Dzikowskich 494 55 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0030.htm
29 9 1873 Ołyka Marianna Witwicka 12 Ołyka c. Karola i Anieli z Dzikońskich 494 55 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0030.htm
11 5 1873 Sidorów Maria Dudzik 1 Czarnokońce Wielkie 300 c. Antoniego i Salomei Wałach 1205L 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0043.htm
8 4 1874 Ołyka Tekla Dziekowska (Dzikowska) 56 Ołyka ze Słowikowskich, wdowa po Karolu, córki Aniela zamężna za Karolem Witwińskim, Katarzyna za Romanowskim 495 73 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0038.htm
26 3 1874 Sidorów Andrzej Siudyło 3 Czarnokońce Wielkie 199 s. Kazimierza i Marianny Dudzik 1205L 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0080.htm
18 3 1874 Sidorów Łukasz Gudzik 29 Trojanówka 22 s. Szymona i Marianny Hołosko 1205L 134 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0081.htm
8 8 1874 Sidorów Anna Gudzik 11/365 Trojanówka 1 c. Andrzeja i Ewy Haczyńskiej 1205L 134 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0081.htm
15 12 1876 Krzemieniec Eleonora Dawidowska 17 Krzemieniec c. W. Jana i Kamili z Radzikowskich 426-1-70 41R 60 T
4 10 1877 Ołyka Jerzy Stradal 50 Metelno żona Barbara z Sochorow, dzieci: Władysław, Józef i Weronika zamężna za Chudzikiem 498 82 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0042.htm
3 5 1877 Krzemieniec Andrzej Widzikowski 56 Syczówka chłop, żona Maria, 1-71 33R 30 T
11 10 1877 Krzemieniec Aleksandra Idzikowska 12 Krzemieniec c. em. kapitana Anastazego i Marii z Konigowskich 1-71 37V 66 T
20 8 1877 Jałowicze Adolf Dzikowski 6 Nowostaw s. Gabruka i Marianny z Bileckich 151 27 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20151/pages/PL_1_436_151_0017.htm
13 3 1878 Ołyka Antoni Chudzik 6/12 Ołyka Wawrzyńca i Weroniki ze Stradałów 499 81 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0042.htm
1 12 1878 Ołyka Ludwik Bajka 1/12 Długoszyje Leona i Franciszki z Chudzików 499 92 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0048.htm
23 2 1880 Ołyka Wawrzyniec Chudzik 40 Długoszyje żona Weronika z Stradałów, syn Andrzej 501 80 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0042.htm
27 1 1885 Jałowicze Antoni Dzikowski 4 Nowostaw s. Gabriela i Marianny z Bileckich 158 40 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20158/pages/PL_1_436_158_0022.htm
15 10 1885 Brody Katarzyna Bogdan 22/12 Ponikowica 71 c. Gabriela i Ewy Hudzik L 11
4 2 1885 Włodzimierz Mikołaj Dzikowski 75 Włodzimierz mieszcz., żona Anna z Osipowiczów 803 101 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0052.htm
6 8 1888 Młynów Franciszka Baek 55 Dobratyn austriacka poddana, z d. Chudzik, mąż Leon, dzieci: Franciszek, Marianna, Tekla 740-2-402 73R 21 R 1854 RK
12 9 1888 Młynów Antoni Dzikowski 2 Beregi rodzice: Aleksander i Katarzyna z d. Krzywicka 740-2-402 73R 22 R 1854 RK 0
5 1 1889 Kowel Antoni Finkowski 15 Kruhel s. chłopów płockiej guberni, rywińskiego powitu gminy Osiek Romana i Marianny z Dzikowskich 290 74 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0040.htm
9 10 1891 Kuniów Maria Hundzik 10/52 Antonówka c. Wacława i Franciszki z Lenochów 178-3-86 397V 34 Ż DM
21 1 1894 Jałowicze Gabriel Chmielewski vel Dzikowski 60 Nowostaw chłop, żona Marianna z Bileckich, synowie Michał i Józef, córki Brygida i Aniela 166 47 1 DW
1 11 1895 Tuczyn Franciszka Bagińska 28 Leonówka z Dzikońskich, miesz., mąż Antoni, córki Aniela i Wincentyna 915 44V 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0039.htm
1 11 1895 Tuczyn Teofila Bagińska 4 Leonówka c. miesz. Antoniego i Franciszki z Dzikońskich 915 44V 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0039.htm
18 11 1895 Tuczyn Wincentyna Bagińska 1,5 Leonówka c. miesz. Antoniego i Franciszki z Dzikońskich 915 45R 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0039.htm
4 2 1897 Kowel Ludwika Dzikowicka 1/12 Kowel c. szlachciców sztabskapitana Kowelskiego 165 Pułku Piechoty Włodzimierza i Kazimiery z Molskich 908 49 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0040.htm
11 8 1897 Kuniów Maria Gondzik 70 Antonówka mąż Antoni, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-86 690R 35 Ż DM
5 11 1897 Kuniów Wacław Gondzik 1 Antonówka s. chł. Wacława i Franciszki Lenich 178-3-86 693V 55 Ż DM
10 1 1898 Młynów Franciszka Dzikowska 85 Smordwa z d. Mierzwińska, wdowa, mąż śp. Jan, dzieci: Aleksander, Paweł, Michalina 740-2-409 38V 2 R 1731 RK
11 1 1902 Kowel Bolesław Edmund Brodzikowski 1 Kowel od szkarlatyny, s. szl. Bolesława i Julii z Iwanickich 963 49V 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0051.htm
12 1 1902 Młynów Antonina Dzikowska 1,5 Dobratyn rodzice: Tomasz i Marianna z d. Trochimowicz 740-2-407 128V 3 R 1686 RK
28 8 1903 Młynów Adam Bolesław Paszkowski 27 Dobratyn żona Michalina z d. Dzikowska, dziecko: Michał 740-2-411 52R 47 R 1367 RK
6 9 1908 Tbilisi Józef Arkadiusz Szmidecki 49 Tbilisi s. Aleksandra, inżynier górniczy, radca stanu, żona Aleksandra z d. Radzik c. Walentego, córki Maria i Zofia 48 82 Tb
7 10 1909 Ołyka Stanisław Dzikoński 10/12 Satyjów s. miesz. Serafina i Marii z Milów 1019 160 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0086.htm
5 10 1910 Młynów Teofila Dzikowska 6 Adamówka rodzice: Paweł i Dominika z d. Szyligowska 740-4-447 25R 71 R 638 RK
16 10 1910 Młynów Karolina Dzikowska 23 Rudka parafia Łysin, rodzice: Piotr i Maria z d. Sawicka 740-4-447 26R 76 R 639 RK
5 1 1911 Ołyka Ignacy Dzikoński 78 Satyjów zostawił wdowę Kornelię, synów Serafina, Stanisława, córki Anielę, Franciszkę, Anastazję 1063 74 5 MO
29 11 1913 Młynów Maria Dzikowska 4 Szczęśliwa rodzice: Franciszek i Ewelina z d. Paszkowska 740-4-447 159R 74 R 773 RK
16 6 1914 Tuczyn Krystyna Dzikońska 70 Tuczyn z Libnerów, wdowa 1057 71 26 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0039.htm
10 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Edward Idzikowski 1,5 Kijów Rodzice: Stanisław i Waleria Dąbrowska 312/1/129 129V 33 m.K. JM1
3 5 1915 Kijów, św. Aleksandr Włodzimierz Dzikowicki 57 Kijów mąż Kazimiery Ignatowny Molskiej, dzieci: Ryszard, Kazimierz, Bolesław, Maria i Helena, ojciec: Albin 312/1/129 142V 109 m.K. JM1
12 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Kazimiera Krystyna Dzikowicka 54 Kijów z domu Molska, wdowa po Włodzimierzu Albinowiczu, dzieci: Ryszard, Bolesław, Kazimierz, Maria i Helena, ojciec: Ignacy 312/1/129 162R 237 m.K. JM1
11 9 1918 Tbilisi Maria Cudzik 60 Tbilisi c. Tomasza, wdowa po obywatelu radomskiej gub. 377 73 Tb
21 11 1918 Włodzimierz Bronisława Rudzik 1 3/12 w.Chrypalicze c.Maryanny Rudzik, niezamężnej 1077 102-103 140 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0052.htm
16 5 1920 Młynów Franciszek Dzikowski 6/12 Adamówka kol. syn Franciszka i Eweliny z Paszkowskich 740-6-321 66 58 R AK2
2 2 1921 Młynów Maria Dzikowska 68 Wełnicze par. Łysin z d. Sawicka, mąż Piotr, dzieci: Władysław, Stanisław-Zygmunt, Józef, Zofia, Filipina, Bronisława 740-4-446 52R 7 R 535 RK
8 8 1921 Młynów Cyryla Dzikowska 15 Adamówka panna, rodzice: Franciszek i Ewelina z d. Paszkowska 740-4-446 57V 42 R 541 RK
19 1 1922 Młynów Władyslawa Misarko 20 Malowana z tyfusu, z Dzikowskich 740-8-158 58V 13 R 28 DW
25 4 1928 Radziwiłłów Edward Wacław Furdzik 5/12 Radziwiłłów s. Marii 1-119 180 R 15 T 0
12 2 1935 Ostróg Maria Haberzak Wierzchów ur. 2.08.1877, zd. Bernadzikowska, córka Wawrzyńca i Eleonory, mąż Henryk 654-1-183 92R 3 R Mg
23 6 2002 Bochnia USC Aniela Międzik 88 Bochnia z d. Prychodko, 1v. Derkacz, c. Stefana i Michaliny z d. Bazyluk, nr aktu 288 1059 13 48 dopis http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0014.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
25 3 1627 Ostróg Wojciech Radzikowski IN Szczęsna data chrztu, s. nieślubny Szczęsnej "mazurki" t.8. 621 ks. WŻ DM
20 1 1675 Żółkiew Paweł Dudzik Tuszynka Szymon Marianna 1576L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201576/pages/PL_1_301_1576_0002.htm
11 5 1733 Czartorysk Franciszka Antonina Bylińska Hołuzja Stefan Rozalia W. Dominik Konopacki, Róża Załenska, Jan Sielicki, Barbara Młodecka, Michał Dzik, Młodecka 297-1-185 41R Ł
21 10 1744 Szumsk Antoni Kaniegowski? Bryków Józef Marianna Maciej Konstanty Bazaliski, Józefata Bieniewska, Andrzej Wylezyński, Franciszka Radzikiewska 297-1-180 18V Ł RK 38
8 11 1744 Szumsk Katarzyna Bogumiła Polska Dederkały Wielkie data chrztu, żydówka, Józef Wylezyński, Teresa Zbrozkowa, Antoni Wyszpolski, Franciszka Radzikowska, Michał Kołątay, Elżbieta Wyszpolska, Stefan Baranowski, Katarzyna Kołątaiówna 297-1-180 19R Ł RK 40
29 6 1748 Szumsk Małgorzata Dzik? Chodaki Marcin Anna Wojciech, Marianna Janicha 297-1-180 32V Ł RK 67
23 2 1749 Czartorysk Franciszka Medwedzik Huta Jan Anna Stefan Bajkowski, Antonina Tokarska 297-1-185 61R Ł
8 9 1757 Szumsk Mikołaj Bodzik Budzik Budzyna Sadeczki Bartłomiej Marianna Bazyli Szasiec, Barbara Petrycha 297-1-180 73R Ł RK 189
7 1 1767 Szumsk Piotr Dzikowski Liski Jakub Marianna Wojciech Niewiadomski, Magdalena Terlecka 297-1-180 137R Ł 4506 RK
3 1769 Szumsk Feliks Kazimierz Dzikowski Bajmaki Jakub Marianna Michał Kobierski, Helena Gąsiorowska, Michał Białohur, Marianna Kobierska 297-1-180 145V Ł RK 4526
23 1 1770 Szumsk Jakub Wincenty Dzikowski Bryków Jakub Marianna Michał Białokur, Marianna Kobierska 297-1-180 149V Ł RK 4535
10 4 1772 Szumsk Elżbieta Dzikowska Waśkowce Jakub Marianna Andrzej Błazkowski, Anastazja Skibicka, Stanisław Bernacki, Helena Wirkoska 297-1-180 159V Ł RK 4557
31 1 1773 Szumsk Piotr Ignacy Czechowski Waśkowce Antoni Antonina Antoni Zaturski, Marianna Dzikoska 297-1-180 162V Ł RK 4564
10 11 1774 Szumsk Marcin Kędzierski Szumsk Wawrzyniec Anna Andrzej Dąbrowski, Marianna Dzikowska, Stefan Wirkowski, Helena Wirkowska 297-1-181 10R Ł 010a RK
11 1 1776 Szumsk Agnieszka Mazurek Mazur Waśkowce Hiacynt Marianna Wojciech Jadzikowski, Helena Jabłonska 297-1-181 14V Ł 15 RK
24 3 1776 Szumsk Marianna Dzikoska Dzikowska Waśkowce Jakub Marianna Tadeusz Matymborski, Marianna Enklerowa 297-1-181 15R Ł 015a RK
6 5 1777 Szumsk Jan Gudzikowski Gudkowski Waśkowce Wojciech Agata Józef Walczuk, Anastazja Głogowszczanka panna 297-1-181 20V Ł 21 RK
14 2 1778 Podhajce Walenty Dzikowicz Podhajce Łukasz Marianna 1071L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201071/pages/PL_1_301_1071_0002.htm
6 1 1779 Szumsk Antoni Dzikowski Rachmanów Jakub Marianna Stanisław Biernacki, Marianna Eklerowa, Jan Kuzminski, Brygida Chodorowiczowa 297-1-181 32R Ł 032a RK
3 11 1791 Czartorysk Karol Józef Choiński Nowosiółki Wojciech Agnieszka dop. Chrztu 5.10.1794, Wlm. Józef Młodzianowski, Pelagia Kropiewnicka, Aleksander Czarniawski, ur. Anna Dzikowska 297-1-185 125R Ł 7793 DW
3 7 1798 Białogródka Heliodor Tomaszewski Ledzianka Michał Anna g. Bazyli Kobylański i g. Katarzyna Wierzbicka, g. Leon Radzikowski i g. Lucja Bujalska 178-51-95 97V 31 Ż DM
5 4 1798 Białogródka Marianna Kobylańska Ledzianka Adam Anna g. Leon Radzikowski i g. Marianna Dębicka 178-51-95 95V 13 Ż DM
7 12 1798 Białogródka Albert Stawski Ledzianka Franciszek Wiktoria chrz. 8.12., Jakub ...owicz i Apolonia Radzikowska, as. Stefan Kobylański i Marianna Kasperska 178-51-95 100V 68 Ż DM
25 9 1798 Czartorysk Tekla Barańska Ośnica Mała Julian Anna Wlm. Antoni Turski, Magdalena Bogdaszewska, as. Antoni Dzikowski, Marianna Szczuczyna 297-1-185 135R Ł 7812 DW
12 10 1799 Białogródka Justyna Zarzycka Zielona Jan Franciszka Radzikowska data chrz., g. Stefan Kobylański i Franciszka Popławska 178-51-95 110V 80 Ż DM
8 10 1799 Białogródka Łukasz Różycki Ledzianka Jan Magdalena Terpiłowska data chrz., Leon Radzikowski i Lucja Bujalska 178-51-95 111V 97 Ż DM
8 11 1801 Ostróg Urszula Zielińska Pruski Kajetan Anna Jagodoska Józef Gwardzikoski, Aleksandra Mikołajowa 297-1-136 12 Ł SK
28 10 1801 Ostróg Karolina Teodora Parsznicka Płużne Łukasz Marianna Thurzeska Aleksy Dzikoski, Dorota ? 297-1-136 12 Ł SK
6 8 1801 Ostróg Albrecht Wiktor Augustyn Dzikoski Ostróg Oleksy Marianna Jakubowska Mateusz Boroski, Dorota Jakubowska panna 297-1-136 17 Ł SK
30 4 1801 Lubar Florian Radzikowski Lubar Szymon Rozalia łacina, data ur. i chrztu, Michał Marcinowski, Marcjanna Miller 178-51-174 31V Ż Mg
21 9 1802 Lubar Tekla Zielińska Lubar Marcin Anna łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Franciszka Witkiewicz 178-51-174 44V Ż Mg
9 10 1802 Lubar Ludwik Bernard Osiński Lubar Andrzej Justyna Bogucka łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Apolonia Wyhowska 178-51-174 45R Ż Mg
26 1 1803 Ostróg Antoni Apoloniusz Erazm Dzikoski Aleksy Marianna Onufry Piotrowski, Dorota Jakuboska 297-1-136 29 Ł
7 4 1803 Ostróg Franciszek Nikodem Dzikiewicz Sadki Michał Franciszka Mończynska Ignacy Jakubowski, Matylda Michaloska 297-1-136 31 Ł SK
4 9 1803 Ostróg Rozalia Zielińska Pruski Kajetan Anna Józef Gwoździkowski, Anna Zagorska 297-1-136 35 Ł SK
6 10 1803 Ostróg Gracjan Florian Ochicimski Ostróg Michał Magdalena Miączyńska Chrzest 10.07.1804, chrzestni: Jan Paszyński, Marianna Dzikowska 297-1-136 43 Ł SK
30 12 1803 Lubar Wiktoria Rynkiewicz Hryniowce Mikołaj Petronela łacina, data chrztu, Wilhelm Gliński, Kunegunda Sędzikowska ? 178-51-174 56R Ż Mg
29 3 1804 Nieświcz Maria Cydzik Trosteniec, par. Stepań Antoni Benedykta Grzelska dopełnienie 442 6 23 0
30 4 1804 Lubar Magdalena Radzikowska Lubar Szymon Apolonia łacina, chrzest 1.05.1804, Michał Marcinowski, Anna Piotrowska 178-51-174 59V Ż Mg
7 8 1804 Lubar Dominik Hotyński Lubar Kazimierz Regina łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Anna Zielińska, ass. Franciszek Doryński?, Ewa Walentowa 178-51-174 62V Ż Mg
16 8 1804 Lubar Marianna Zofia Mytkowska Lubar Jakub Marianna Słomczyńska łacina, data chrztu, Piotr Górski, Marianna Marcinowska ass. Szymon Radzikowski, Apolonia Kobylańska, Jakub Dankowski, Marianna Gajewska 178-51-174 62V Ż Mg
10 12 1804 Lubar Marianna Jakubowicz Lubar Dymitr Zofia łacina, data chrztu, Michał Marcinowski, Julianna Kobylańska, ass. Szymon Radzikowski, Franciszka Szczerbatowska 178-51-174 66R Ż Mg
14 12 1804 Lubar Barbara Słońska Lubar Stefan Marianna łacina, data chrztu z wody, dopeł. 15.12.1804, Grzegorz Michalewski, Apolonia Radzikowska 178-51-174 66R Ż Mg 0
24 5 1804 Kulczyny Kalikst Polański herbu Stary Koń Kulczyny Franciszek Regina Huczyńska chrzest 24.05.1804 roku w kościele parafialnym w Kulczynach, chrzestni Nobilis Romuald Sędzikowski i Nobilis Anna Dobrowolska ( teczki wywodowe rodowitości szlacheckiej Polańskich ) 230-1-5053 Ch fotografi KP2
7 2 1805 Lubar Marianna Mielkowska Lubar Szymon Teresa łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Marianna Cyranowska, ass. Michał Wysoczański, Aleksandra Reczycowa 178-51-174 67V-68R Ż Mg
22 8 1805 Lubar Tekla Wiszniowska Lubar Mikołaj Marcjanna Gajewska łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Apolonia Miałkowska, Albert Miałkowski, Agnieszka Myszkowska 178-51-174 73V Ż Mg 168
14 12 1805 Lubar Adam Miałkowski Demkowce Wincenty Teofila Rybczyńska łacina, dopeł. chrztu 14.01.1806, Józef Łaszewski, Krystyna Gwoździkowska 178-51-174 77V 10 Ż Mg 182
7 3 1806 Lubar Antonina Madeyska Lubar Michał Teresa łacina, data ur. i chrztu, Szymon Radzikowski, Honorata Lubrańska 178-51-174 79R 32 Ż Mg 186 0
25 4 1807 Lubar Piotr Radzikowski Lubar Szymon Apolonia Gurska łacina, data ur. i chrztu, Michał Marcinowski, Honorata Lubarska 178-51-174 91V Ż Mg 219
0 1810 Torczyn Dominika Tekla Baczewska Torczyn Kazimierz Brygida Gezdzikowska chrzest 16.10.1818; Jan Kanty Bozedar Podhorodeński, Elzbieta Karszyna,asysta: J 45a, 46 b/nr EH
21 4 1810 Ostróg Apolonia Dzikowska Sadki Aleksander Marianna Jakubowska 7-letnie dziecko, chrzestni: Sebastian Szczepkowski, Apolonia Kotkowska 297-1-136 119 Ł SK
25 3 1812 Ołyka Ignacy Cyryl Józef Tomkowicz parafia olszewska, powiat Prużany guberia Grodzieńska Benedykt Teresa Dzikowska 822 279 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0289.htm
5 11 1827 Wiszenki Salomeia Dargiewicz Wełnianka Rożyska Stanisław Agrypina Podłucka Chrz. 6.11.1827. Paweł Kraszyński i Maryanna Gwozdzikowska..; Stefan Wyżewski k 813 91 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0091.htm
16 3 1827 Wiszenki Józefa Gabryela Kudzikowska Rożyszcze Helena Łobodowska Chrz. 17.03.1827. utcz. Paweł Skarbicki i Anna Rybaczakowa; Stefan Wyżewski kom 813 86 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0086.htm
30 7 1827 Czartorysk Jan Paweł Dzikowski Hołuzja NN Maryanna Dzikowska As: Tomasz Podgórski, Regina Haczarowa dop. ch: 25.01.1828 814 131a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0135.htm
10 4 1827 Targowica Józef Buczkowski Bokujma Franciszek Anna Łukasz Honicki,Marcelina Dzikowska 813 288 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0263.htm
30 1 1827 Białogródka Piotr Błażejewski Gnojniczka Wawrzyniec Agnieszka Michnicka Michał Jadrowski i Aleksandra Urbańska ż. Jana, as. Franciszek Wolański i Apolonia Dzikowicka panna 178-03-93 54V 9 Ż DM
9 2 1827 Białogródka Jan Jadrowski Gnojniczka Michał Franciszka Malinowska Ignacy Prytyka i Aleksandra Dzikowicka panna 178-03-93 55R 12 Ż DM
23 11 1827 Zasław św. Józefa Józef Gudzikowski Zasław - Majdan Jan Marianna Karkot 178-03-009 40 90 Ż MO 81
30 8 1828 Targowica Fabian Dzikowski Bokujma Jan Marianna Sawicka Ludwik Zdaniewicz, Marianna Małkowska 814 277 V 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0281.htm
15 1 1828 Wiszenki Jan Romanowski Rożyszcze NN Regina Leon Samborski, Halina Gwozdzikowska; ch: 16.01. Jan Czajkowski - Kapelan rożysk 814 79a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0083.htm
10 2 1828 Białogródka Małgorzata Błażejewska Gnojniczka Stanisław Marianna Wilczyńska Wawrzyniec Błażejewski i Helena Dzikowiecka ż. Jana 178-03-94 65V 10 Ż DM
3 4 1829 Targowica Leonora Zdaniewicz Bokujma Ludwik Anna Hipolit Wołkowski, Marianna Dzikowska 815 310 R 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0315.htm
17 2 1829 Targowica Teodor Kułakowski Bokujma Wawrzyniec Marianna Kazimierz Dzikowski, Anna Wiloska 815 310 R 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0315.htm
14 2 1829 Targowica Grzegorz Lewczyński Targowica Teodor Małaszka Gabryk Wincenty Grazowicz, Tekla Gwoździkowska 815 309 V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0315.htm
9 9 1829 Targowica Marianna, Wiktoria Tyszkiewicz Woynarowce Hipolit Anna Kasperska Kazimierz Dzikowski, Agnieszka Czyhurska ż. Klemensa dopełnienie 813 211 V 59 ZP 0
3 8 1829 Targowica Rozalia Dzikowska Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Jan Czyż, Rozalia Michalewicz panna 820 247 V 95 ZP 0
5 5 1829 Wiszenki Angelina Rybczyńska Rożyszcze Konrad Ahapia (Agata) Brodowicz ch: 06.05. Jan Lewicki, Marianna - ż. Jana Gwozdzikowskiego; as: Ignacy Podłuski 815 97 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0100.htm
25 2 1829 Kołki Nestor Franciszek Stachowski Starosile Jan Marianna Dzikowska Jan Terpiłowski, Anna Dziejów - ż. Andrzeja; as: Jan Janicki, Tekla Szymborska - 815 109 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0110.htm
7 8 1829 Ostrówki Agnieszka Dzik Wola Ostrowiecka Stanisław Marianna Grabowska Walenty Swied m. Apolonii, Anna Dziuran ż. Tomasza 844 602 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0325.htm
26 9 1829 Ostróg Maciej Wojciechowski Tesów Jan Apolonia Michał Dzikiewicz, Dorota Szawłowska 171-1-2 13R 101 R MZ 719
24 6 1829 Zasław św. Jana Joanna Oleńska Myślatyn ur. Franciszek Marianna Dzikowiecka ur. Jan Dziakowski, Aleksandra Słackowska 178-3-95 8R 33 Ż 12 KP2 0
16 7 1830 Targowica Marianna Zawisza Bokujma Józef Franciszka Witkowska Józef Pasieki, Marianna Dzikowska ż. Kazimierza 816 220 V - 221 R 15 ZP 0
9 8 1830 Hołoby Kajetan Wacław Wawrzyniec Gromacki Świdniki Jan Kazimierz Wiktoria Necewicz Jan Dzikowiecki, Saloma Pólikowska, Roch Pólikowski, Anna Orzechowska 845 213V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0193.htm
24 6 1830 Lachowce Jan Chrzciciel Żeromski Litowiszcze par. Szumsk Stanisław Teresa Stelmaszewska dopeł.chrzt. 18.06.1834 Lachowce, chrzetsni: Wlm Julian Jabłoński i Wlm Anna Ziółkowska wdowa, as.Wlm Jan Żeromski Marszałek pow. Zwiahelskiego i Karolina Żeromska ż. Piotra, Wlm Antoni Hulanicki i Julia Radzikowska panna 171-1-7 92V 28 R DM
25 9 1830 Zasław św. Jana Michał Ryszkowski Zasław Grzegorz Marianna Leopold Dzikowski i Tekla Urbańska wdowa 178-03-96 5R 30 Ż DM
27 3 1830 Lubar Wiktoria Katarzyna Boczkowska Wyszczykasy Piotr Magdalena Radzikowska Ignacy Buczyński Franciszka Bębnowska as:Wincenty Janczewski Aleksandra Buczyńska 178 3 3 V359 23 Ż MP
20 3 1830 Lubar Wincenty Ciechocki Wolica Jan Aniela Gwozdzikowska Wincenty Janicki Zofia Świdzinska as:Jan Dorzyński Anna Cichocka 178 3 3 V370 110 Ż MP 0
18 1 1830 Żytomierz Marcelli Karczewsko Żytomierz Feliks Agata Grodzka Leopold Dzikowski Helena Kisielewska 178 3 3 R4 20 Ż MP
5 2 1830 Żytomierz Aleksander Kisielewski Żytomierz Franciszek Antonina Biniewska Leopold Dzikowski Tekla Dzikowska as:Feliks teleżyńśki Kamila Pacholewska 178 3 3 V6 36 Ż MP
13 6 1830 Żytomierz Paulina Ligocka Skomorochy Szymon Franciszka Zatwardnicka Jan Mandzikowski Anna Grabowska as:Andrzej Wachowski Anastazja Baranowska 178 3 3 R22 154 Ż MP
25 4 1830 Żytomierz Marek Zenon Czerwiński Żytomierz Kazimierz Róża Mandzikowska Antoni Stańkowski Aleksandra Strózewska as: Józef Wagotowicz Tekla de Prebych 178 3 3 V28 204 Ż MP
31 12 1830 Żytomierz Róza Seweryna Rozalia Czerwińśka Żytomierz kazimierz Róza Mandzikowska Franciszek Pankiewicz marianna Mandzikowska as: Ambroży Strózewski Domicella Stańkowska Antoni Stańkowski Antonina Mayno 178 3 3 R29 205 Ż MP
7 11 1830 Żytomierz Honorata Dzikowska Żytomierz Wiktor Tekla Niedzielska Tomasz Janicki Aleksandra Łyszkowska as: Benedykt Malicki Józefa Batrosewicz Fryderyk Albercht Pawlina Łyszkowska 178 3 3 V39 289 Ż MP
20 2 1830 Trojanów Julianna Gryniewicz Gwozdawiec Libor Józefa Blicharska Mikołąj Radzikowski Marianna Pawska 178 3 3 V211 17 Ż MP
20 1 1830 Cudnów Fabian Wojnerowski Sieniawka Michał Magdalena Kuczyńska Grzegorz Biliński, Marianna Burdzik 178 3 3 R308 21 Ż MP
13 5 1830 Cudnów Anastazja Dzikowska Cudnów NN Marianna Dzikowska Antoni Słobodzki, Marianna Słobodzka 178 3 3 V313 76 Ż MP
19 10 1830 Cudnów Jan Dzikowski Cudnów Kajetan Apolonia Taraban Antoni Piątkowski, Marianna Areftej 178 3 3 R322 146 MP
9 11 1830 Cudnów Karolina Tomaszewska Futor Borejki Michał tekla Wyczałkowska Sylwester Bordzikowski, Brygida Piotrowska, as:Grzegorz Biliński, Johanna Wasilewska 178 3 3 V323 160 MP
20 3 1831 Kulczyny Joanna Miednicka Krasiłów Marcin Marianna Dzikowska chrzest: 1831.04.26, Ur. Jakub Zagurski, Ur. Domicella Nowicka, panna 178-03-97 377V 23 Ż Mg
25 12 1832 Targowica Anna Dzikowska Bokujma Kazimierz Marcela Miller Józef Omelański, Józefa Tyszkiewicz ż. Bazylego 818 208 R 38 ZP 0
26 8 1832 Targowica Jan Witkowski Bokujma Hipolit Justyna Słowikowska Jan Dzikowski, Domicela Wojciechowska 813 210 R 51 ZP 0
14 7 1832 Ostrówki Jan Armata Wola Ostrowiecka Wojciech Katarzyna Pawluszuk Szymon Chudziak m. Ewy, Marianna Dzik ż. Stanisława 847 475 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0260.htm
10 1 1832 Białogródka Anna Michniewska [Michnicka] Gnojniczka Wincenty Apolonia Dzikowicka [Dzikowiecka] Wawrzyniec Błażejewski i Aleksandra Dzikowiecka ż. Jana 178-03-98 38R 11 Ż DM
9 5 1832 Białogródka Franciszka Kułakowska Gnojniczka Ignacy Domicela Dąbrowska Jan Dzikowiecki i Agnieszka Wiśniowska ż. Andrzeja 178-03-98 43R 49 Ż DM
15 8 1832 Ostróg Jakub Żukowski Choteń Maciej Honorata Mandzikowska Ur. Jakub Wierzbicki, Ur. Apolonia ..likowa 171-1-5 10V 70 R MZ
28 5 1833 Wiszenki Sabina Rybińska Rożyszcze Konrad Apolonia Brodowska Filip Pawłowski, Katarzyna Piątkowska; as: Antoni Piątkowski, Marianna Gwozdziko 819 53 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0054.htm
13 12 1833 Wiszenki Antoni Kuczmiński Rożyszcze Jan Justyna Sawicka Jan Arasimowicz, Marianna Gwozdzikowska; ch: 15.12. 819 58 63 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0059.htm
29 10 1833 Dederkały Szymon Kaczeniuk Dederkały Wielkie Bazyli Motra Szajdzik s. prac., chrz. 30.10., prac. Jan Guluk i prac. Marianna Omelczuk ż. Omelka 01-4 22V 27 T DM 720
22 2 1833 Ostrówki Franciszka Stelmach Wola Ostrowiecka Jan Barbara Łysiak Stanisław Dzik wdowiec, Marianna Waleczek ż. Szymona 848 442 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0253.htm
5 4 1833 Białogródka Wincenty Oleński Gnojniczka Franciszek Marianna Dzikowiecka Adam Gutewicz i Aleksandra Dzikowiecka ż. Jana 178-03-99 46V 37 Ż DM
16 7 1833 Białogródka Anna Błażejewska Gnojniczka Wawrzyniec Agnieszka Michnicka Stefan Markiewicz i Marianna Olędzka z Dzikowieckich ż. Franciszka 178-03-99 49R 61 Ż DM
11 8 1833 Białogródka Joanna Michnicka Gnojniczka Wincenty Apolonia Dzikowiecka Franciszek Olędzki i Aleksandra Dzikowiecka ż. Jana 178-03-99 50R 71 Ż DM
18 5 1834 Targowica Piotr, Celestyn Zdanowicz Bokujma Tomasz Anna Wojcicka Kazimierz Dzikowski, Katarzyna Kamińska ż. Ksawerego 820 247 R 92 ZP 0
5 5 1834 Targowica Paweł Dzikowski Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Jan Rożański, Domicela Wojcicka ż. Grzegorza 820 247 V 96 ZP 0
28 2 1834 Wiszenki Tomasz Kudzikowski Rożyszcze Franciszek Helena Lubiedowska Leon Samborski, Tekla Natkiewicz; as: Mateusz Romanowski, Agata Jabłonowska; ch: 820 40a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0040.htm
11 12 1834 Ostrówki Anna Muzyka Ostrówki Jędrzej Marianna Dzik Jakub Łysiak m.Marianny, Marianna Frączek 849 423 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0234.htm
16 11 1834 Korzec Marianna Chudzik Rzyczki Stanisław Marianna Piasecka Wojciech Mendaluk i Franciszka Terlicka ż. Jakuba 245-1-8 82v 118 R Na
15 9 1834 Kulczyny Marianna Marciniuk Łahodyńce Elżbieta Mormyluk Piotr Kazimirczuk i Chima Jadzik ż. Damiana 178-03-100 342V 66 Ż 663 DM
1 3 1835 Targowica Albin Kazimierz Kamiński Bokujma Ksawery Katarzyna Zdanowicz Jan Dzikowski, Apolonia Zdanowicz ż. Ignacego 821 266 R 11 ZP
28 8 1835 Jałowicze Rozalia Dzikowska Pułhanów Jakub Anastazja Rudnieska Maciej Chmielowski, Tekla Pawłow 821 259 R 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0261.htm
29 6 1835 Wiszenki Piotr Brodnicki Kopaczówka Wojciech Tekla Kudzikowska Jakub Wilczewski, Apolonia Hulanicka; ch: 30.06. 821 50a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0051.htm
21 10 1835 Wiszenki Franciszek Futkowski Rożyszcze Bazyli Marianna Brodnicka Antoni Lazarewicz, Marianna Godzikowska; as: Jan Gesko, Agata Krewowa; ch: 07.11 821 55a 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0056.htm
20 8 1835 Białogródka Franciszek Michnicki Gnojniczka Wincenty Apolonia Dzikowiecka Franciszek Oleński i Aleksandra Dzikowiecka ż. Jana 178-03-101 120R 71 Ż DM
8 3 1836 Targowica Franciszka Słowikowska Bokujma Tomasz Teresa Kułakowska Kazimierz Dzikowski, Agata Marcinkiewicz wdowa 140 11 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0008.htm
14 2 1836 Targowica Julianna Dzikowska Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Grzegorz Wojcicki, Justyna Witkowska ż. Hipolita 140 11 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0008.htm
1 1 1836 Targowica Julianna Zdanowicz Bokujma Ignacy Apolonia Szadurska Piotr Szadurski, Marianna Dzikowska ż. Jana 140 9 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0007.htm
15 2 1836 Wiszenki Julian Cytrycki Rożyszcze Andrzej Barbara Gozdzkowska Antoni Koralkowski, Teresa Tutkowska; as: Józef Dargiewicz, Helena Kudzikowska; 822 43 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0044.htm
31 3 1836 Młynów Feliksa Dzikowska Smordwa Karol Tekla Słowikowska Kasper Zacharzewski, Marianna Dzikowska 822 158R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0161.htm
4 3 1836 Targowica Teofil, Wincenty Brzezniakiewicz Bokujma Michał Tekla Kopczyńska Stanisław Bielski, Marianna Dzikowska ż. Kazimierza 140 12 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0009.htm
1 8 1836 Targowica Petronela Zdanowicz Bokujma Tomasz Anna Wojcicka Kazimierz Dzikowski, Barbara Bielska ż. Stanisława 140 16 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
3 8 1836 Targowica Stefan Dzikowski Bokujma Jan Marianna Sawicka Gabriel Pernet, Barbara Zdaniewicz ż. Ignacego 140 16 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
17 8 1836 Targowica Katarzyna Zarzycka Bokujma Ignacy Domicela Kosowska Kazimierz Dzikowski, Anna Zdanowicz wdowa 140 17 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
7 12 1836 Targowica Mikołaj Baranowski Bokujma Bartłomiej Julianna Witkowska Kazimierz Dzikowski, Apolonia Kułakowska ż. Ksawerego 140 19 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
15 3 1836 Cudnów Józef Dombrowski Gwoździarnia Stefan Małgorzata Leńska Grzegorz Leński i Wiktoria Hołub ż. Józefa, asyst. Wincenty Radzikowski i Marianna Dąbrowska ż. Jana 569-1-59 7R 37 Ż 14 DM
26 6 1836 Cudnów Jan Koncki Koroczenki Wincenty Marianna Lalicka Władysław Siciński i Teofila Dzikowska panna, asyst. Karol Kaupe i Magdalena Lalicka panna 569-1-59 19R 109 Ż 38 DM
10 5 1837 Targowica Mikołaj Witkowski Bokujma Hipolit Justyna Słowikowska Kazimierz Dzikowski, Domicela Wojcicka ż. Grzegorza 823 303 V 9 ZP 0
27 12 1837 Ołyka Wiktoria Dzikowska Malin Jan Anna Połykowska 823 141 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0149.htm
11 1 1837 Jałowicze Antoni Dzikowski Pułhanów Jakub Anastazja Papierzanek Mikołaj Dzikowski, Katarzyna Zajczuk ż. Juliana 823 281 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0314.htm
6 9 1837 Ostrówki Joachim Wawryniuk Ostrówki Jędrzej Marianna Dzik Adam Pazdzierski, Anna Krajewska ż. Józefa 852 437 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0231.htm
8 4 1837 Kulczyny Anna Karpińska Krasiłów Jan Helena Woronkowska Piotr Ptaszkowski i Katarzyna Radzikowska ż. Kazimierza 178-03-108 237R 37 464 Ż DM
15 4 1838 Targowica Józef Dzikowski Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Karol Zdanowicz, Agata Szadurska ż. Grzegorza 824 223 V 4 ZP 0
27 3 1838 Jałowicze Gabriel Dzikowski Pułhanów Jakub Anastazja Papierzanek Erazm Zeluki, Tekla Jedowicz ż. Pawła 824 219 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0220.htm
6 2 1838 Wiszenki Agnieszka Ossoska Rudnia Tomasz Julianna Jankiewicz Leon Kudzikowski, Marianna Ossowska; ch: 06.02. 824 41a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0042.htm
11 6 1838 Wiszenki Adolf Kopall Rożyszcze Franciszek Marianna Skorupska Karol Szteynhar, Marianna Gwozdzikowska - ż. Jana; as: Jan Latopolski, Rozynolan 824 45 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0046.htm
10 3 1838 Młynów Antonina Buszyńska Smordwa Łukasz Rozalia Karol Dzikowski, Ewa Szydłowska 824 138V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0140.htm
26 9 1838 Krzemieniec Michalina Wierzbowska Krzemieniec IN IN NN podrzutek, wlm Teodor Dzikowicki i Wlm Antonina Czechowska panna 01-12 18V 85 T 232 DM
28 6 1838 Krzywin Paweł Malinowski Baranie Franciszek Marianna Krasucka ch.29.06.1838, Ur. Feliks Welski, Ur. Karolina Radzikowska ż. Fabiana, asys. Ur. Mateusz Bogdanowicz, Ur. Anna Welska ż. Feliksa 171-1-11 51R 22 R Mg
19 3 1838 Zasław św. Józefa Józef Franciszek Olędzki Michnów Franciszek Marianna Dzikowiecka Hieronim Lwów Porucznik Wojsk Rosyjskich i Antonina Grątkowska 178-03-110 52V 39 Ż 101 DM
19 3 1838 Zasław św. Józefa Józefa Marianna Olędzka Michnów Franciszek Marianna Dzikowiecka Ignacy Grątkowski i Marianna Makarewicz 178-03-110 52V 40 Ż 101 DM
30 12 1839 Korzec Katarzyna Mendaluk Rzyczki Wojciech Ewa Chrząszcz Antoni Mendaluk żonaty, Elżbieta Chudzik panna 871 107 6 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0058.htm
16 1 1839 Targowica Emilia Dzikowska Bokujma Jan Marianna Sawicka Filip Jankowski, Anna Zdanowicz panna 825 256 R 4 ZP 0
9 10 1839 Targowica Marianna Kamińska Bokujma Ksawery Katarzyna Zdanowicz Jan Dzikowski, Justyna Witkwska ż. Hipolita 825 260 R 38 ZP 0
15 9 1839 Młynów Władysław Dzikowski Smordwa Karol Tekla Józef Szydłowski, Anna Szydłowska, Tomasz Słowikowski, Justyna Wiktowska 825 171V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0179.htm
1 8 1839 Ptycza Stefan Koladiuk Stołpiec Kondrat Ewa Dzikowska Mikołaj Michaliszyn, Pałaszka Nowosad 825 240R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0248.htm
1 11 1839 Kisielin Tekla Kliszewska Wiczyn Dawid Franciszka Madzikroska Nikita Marczuk, Marta Chweszczuk; ch: 05.11. 854 324 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
14 4 1840 Annopol Edward Szałacki Annopol Grzegorz Agnieszka Rudzikowska 880 89 R 16 0
19 4 1840 Jałowicze Jerzy Dzikowski Nowostaw Jakub Anastazja Papiernik Piotr Ostrowski, Elźbieta Bartosiewicz panna 826 270 R - 270 V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0272.htm
27 2 1840 Łuck Anastazja Marczuk Klepaczów Józef Joanna Kadzikowska Karol Pawłowski, Helena Guzowska 376 5 15 826 4R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0003.htm
11 8 1840 Łuck Wawrzyniec Zenon Chociński Łuck Łukasz Julianna Makarewicz, 1v. Bydłowska Aleksander Mandzikowski, Marianna Łuczkowska 376 15 45 826 11V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0008.htm
6 1 1840 Ostrówki Agnieszka Bartniczuk Wola Ostrowiecka Tomasz Anna Dzik 551 3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20551/pages/PL_1_436_551_0002.htm
2 2 1840 Ostrówki Paweł Muzyka Ostrówki Jędrzej Marianna Dzik 551 4 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20551/pages/PL_1_436_551_0003.htm
17 9 1840 Targowica Justyna Zdanowicz Bokujma Józef Petronela Dzikowska Ignacy Zdanowicz, Marianna Bieniewska ż. Feliksa 826 277 V 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0280.htm
25 2 1840 Cudnów Aleksander Hołub Gwoździarnia Jan Anna Lewkowicz Jan Dobrowolski i Marianna Szponarska ż. Michała, asyst. Tomasz Radzikowski i Magdalena Hankiewicz ż. Pawła 569-1-63 3V 25 Ż DM
22 6 1840 Cudnów Alojza Rudnicka Kajetanówka Jan Waleria Pałaszkiewicz Jędrzej Pulikowski i Anastazja Turowska ż. Piotra, asyst. Wincenty Dzikuński i Agnieszka Turowska panna 569-1-63 10R 89 Ż DM
12 8 1840 Cudnów Klara Dzikowska Cudnów Kajetan Apolonia Rogowska Józef Boniakiewicz i Franciszka Dublan ż. Tomasza 569-1-63 14R 126 Ż DM
25 11 1841 St. Wiśniowiec Cecylia Lewczuk Nowy Wiśniowiec Łukasz Marianna Radzikowska 872 627 48 0
8 12 1841 Annopol Marianna Szałacka Annopol Grzegorz Agnieszka Radzikowska R 73 R 49 0
15 5 1841 Ołyka Józef Dzikowski Borbin Jan Marianna Sawicka 827 156 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0159.htm
28 12 1842 Ołyka Jan Franciszek Dzikowski Borbin Feliks Marianna Jaworska 467 1 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0001.htm
16 4 1842 Korytnica Józefa Lusztykowicz Stężarzyce Bazyli Anna Budzik 215 3 5 0
8 7 1842 Ostrówki Katarzyna Walczak Wola Ostrowiecka Tomasz Magdalena Mysiuk Stanisław Dzik, Teresa Giedz 553 9 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0005.htm
13 12 1843 Korzec Barbara Chudzik Rzyczki Ambroży Józefa Gniewska 874 219 154 PW 0
13 7 1843 Wiszenki Adam Machowski Rożyszcze NN Sabina Jeremiasz Podłucki, Helena Guzdzikowska 769 8 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20769/pages/PL_1_436_769_0005.htm
25 2 1843 Ołyka Aleksander Dzikowski Borbin Jan Franciszka Mierzwińska 467 4 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0003.htm
15 3 1843 Młynów Katarzyna Dzikowska Smordwa Karol Tekla Feliks Domaradzki, Anna Szydłowska 829 37R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0037.htm
8 5 1843 Młynów Stanisław Witkowski Smordwa NN Klementyna Karol Dzikowski, Helena Zacharzewska 829 37V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0038.htm
28 1 1843 Ostrówki Franciszek Muzyka Ostrówki Jędrzej Marianna Dzik Grzegorz Muzyka, Krystyna Frączek 554 2 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0002.htm
29 1 1843 Ostrówki Antonina Pradun Ostrówki Szymon Ewa Muzyka Stanisław Dzik, Anna Kryłos 554 3 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0002.htm
22 2 1843 Ostrówki Piotr Bartniczuk Wola Ostrowiecka Tomasz Anna Dzik Tomasz Walczak, Magdalena Przestupa 554 4 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0003.htm
16 4 1844 Targowica Aniela Zdanowicz Bokujma Józef Petronela Dzikowska Józef Gałęzowski, Marianna Wojcicka panna 830 187 V 8 ZP 0
9 8 1844 Korzec Wawrzyniec Janiec Rzyczki Jakub Franciszka Chudzik 875 162 104 PW 0
15 3 1844 Ołyka Józef Dzikowski Borbin Feliks Marianna Rutkowska 468 5 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0003.htm
17 6 1844 Szumbar Ludwika Miednicka Borki Marcin Marianna Dzikowska 625 235 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0125.htm
1 10 1844 Zwinogródka Dionizy Hałuziński Stojkowa ur. Bazyli Marianna Zaleska chrzest 9.05.1845 r., ur. Gabriel Godlewski, Tekla Radzikowska 685-2-1020 33v 10 Ch 66 KP2
20 10 1844 Cudnów Urszula Radzikowska Rudnia Hodycha Wincenty s. Pawła Waleria Temborska chrzest 21.10.1844 (wpis 12.1845) Tomasz Kociuba i Anna Chmielowska ż. Józefa 178-3-12 203R 221 Ż DM
3 2 1845 Jałowicze Ignacy Rudzikowski Połonka Tomasz Emilia Niewiarowska Paweł Szczurkiewicz, Petronela Boguszewska ż. Andrzeja 831 177 R - 177 V 2 ZP 0
3 2 1845 Dubno Karolina Dzikowska Sady Jakub Maria Dobrowolska 831 112V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0116.htm
9 1 1845 Ołyka Franciszka Dzikowska Borbin Jan Franciszka Mierzwińska 469 1 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0001.htm
3 5 1845 Ołyka Feliksa Dzikowska Borbin Feliks Marianna Jaworska 469 3 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0002.htm
24 3 1845 Wiszenki Szymon Kudzikowski Rożyszcze Franciszek Helena Libidowska Józef Eszch, Ulana Tomanowicz; as: Józef Kłaczkowski, Marianna Tomaszewicz; ch: 771 6 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0004.htm
11 7 1845 Wiszenki Andrzej Ziemba Rudnia Wojciech Marianna Gudzikowska Jędrzej Buiłek, Eleonora Sawicka; ch: 13.07. 771 12 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0007.htm
8 11 1845 Kisielin Stanislaw Kawercki Trysteń Tomasz Marianna Słodkowska Tomasz Sawicki, Aniela Dzikowiecka - "p"; ch: 18.11. 860 324 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0171.htm
3 8 1845 Ostrówki Kazimierz Muzyka Wola Ostrowiecka Jędrzej Marianna Zadzik Tomasz Bartniczuk m. Anny, Magdalena Popek ż. Joachima 556 13 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0007.htm
27 11 1845 Ostrówki Stanisław Stasiuk Wola Ostrowiecka Jan Agnieszka Dąbrowa Ksawery Fedorowicz, Anna Dzik 556 18 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0010.htm
19 12 1845 Ostrówki Elżbieta Prystupa Wola Ostrowiecka Michał Magdalena Bahniuk Tomasz Dzik m. Agnieszki, Marianna Smulska 556 20 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0011.htm
3 4 1845 Białogródka Wanda Konstancja Gwinczewska Waśkowczyki Leontyn s. Piotra Antonina c. Józefa Kustowska Paweł Sędzikowski i Tekla Maliszewska ż. Floriana 178-3-113 88V 37 Ż DM
7 11 1845 Białogródka Katarzyna Wachniak Białogródka Wojciech s. Błażeja Marianna Kopczyńska Paweł Sędzikowski-Kapitan WR i Franciszka Łukaszewicz ż. Wincentego 178-3-113 98V 118 Ż DM
23 2 1845 Wyszogródek Petronela Szawłowska Musurowce IN Katarzyna Szawłowska Stefan Raczyński i Marianna Idzikowska panna 876 741 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0395.htm
2 5 1845 Cudnów Zuzanna Bochoniewicz Kozara Aleksander s. Jana Zofia Dzikowska Karol Ilnicki i Apolonia Ilnicka ż. Jana 178-3-12 189V 82 Ż DM
30 11 1845 Cudnów Hieronim Roman Odrowąż Pieniążek Didkowce Antoni s. Ignacego Joanna Święcicka Feliks Dzikowski i Cecylia Seyfert panna 178-3-12 202R 210 Ż DM
2 1 1846 Korzec Szczepan Chudzik Rzyczki Wojciech Katarzyna Korytko 877 123 1 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0068.htm
8 12 1846 Korzec Marianna Chudzik Rzyczki Ambroży Józefa Gajewska 877 161 116 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0087.htm
7 11 1846 Ołyka Eleonora Paulina Dzikowska Borbin Jan Franciszka Mierzwińska 470 23 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0012.htm
23 7 1846 Wiszenki Józef Ziemba Rudnia Wojciech Marianna Guzdzikowska Antoni Buiłek, Elżbieta Rosińska; ch: 25.07. 772 5 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0003.htm
8 3 1846 Młynów Franciszka Dzikowska Użeniec Karol Tekla Fabian Konopka, Zofia Jedlińska, Jan Kuczyński, Prakseda Łukaszow 832 183V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0193.htm
2 8 1846 Hołoby Stanisław Piotr Lisiewicz Rajmiasto Andrzej Józefa Dzikowiecka Bonifacy Mijakowski żonaty, Tekla z Bałabanow Mijakowska jego żona, Piotr Czarno 861 554 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0242.htm
11 10 1847 Targowica Franciszek Zdanowicz Bokujma Józef Petronela Dzikowska Józef Gałęzowski, Helena Zacharzewska ż. Gaspra 833 400 12 ZP 0
2 1 1847 Kodnia Florentyna Elżbieta Wnorowska Kodnia Antoni Feliksa Dzidowska Wlm Antoni Dzikowski i Konstancja Jurkiewicz wdowa, Michał Wnorowski i Marianna Toczyska panna 178-03-18 1R 1 Ż DM 0
1 11 1847 Ostrówki Karolina Maniec Wola Ostrowiecka Tomasz Anna Dzik 557 19 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20557/pages/PL_1_436_557_0010.htm
NN 4 1847 Wiszenki Apolonia NN Rożyszcze NN NN Maciej Łączy ński, Helena Gwozdzikowska; ch: 07.04. 773 5 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0003.htm
29 2 1847 Brusiłów Aleksander Michałowski Wysokie Jakub Klara Piotrowska Franciszek Minakowski, Franciszka Bildzikiewicz,panna, as. Szymon Białocki, Marianna Górnicka, ż. Antoniego, chrz. 29.02.1847 178-51-548 74R 17 Ż BS 149
29 5 1847 Brusiłów Józefa Wołotowska Kustowce Klemens Apolonia Bildzikiewicz Antoni Bildzikiewicz, Wiel. Ewelina Rudnicka, Podsękówna P. Radomyskiego, panna, chrz. 1.06.1847 178-51-548 76V 77R 31 Ż BS 154
9 8 1847 Brusiłów Wawrzyniec Grzegorzewski Karabaczyn Rafał Klara Bildzikiewicz Antoni Bildzikiewicz, kawaler, Aleksandra Rusiecka, ż. Tomasz, chrz. 11.08.1847 178-51-548 78V 41 Ż BS 158
9 10 1847 Brusiłów Ludwika Olszewska Wysokie Józef Franciszka Kowalska Antoni Bildzikiewicz, Marianna Magierowska, ż. Kaspra, chrz. 9.10.1847 178-51-548 80V 51 Ż BS 162
12 10 1847 Brusiłów Teresa Gałecka Rajówka Antoni Marianna Chocimska Antoni Bildzikiewicz, Marianna Senkiewicz, ż. Antoniego, chrz. 13.10.1847 178-51-548 80V 81R 52 Ż BS 162
14 11 1847 Brusiłów Katarzyna Gornicka Wysokie Antoni Marianna Miniakowska Antoni Bildzikiewicz, Apolonia Kucharska, ż.Mikołaja, as. Franciszek Miniakowski, Petronella Hrehowicz, ż. Jana, chrz. 17.11.1847 178-51-548 82V 83R 61 Ż BS 166
30 1 1848 Ostrówki Brygida Dzik Wola Ostrowiecka Paweł Ewa 558 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20558/pages/PL_1_436_558_0001.htm
6 4 1848 Ołyka Stanisław Mogilewski Długoszyje Wincenty Anna Cieślicka 1-dw. Jan Dzikowski, Marianna Zdanowicz panna 472 7 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0004.htm
6 5 1848 Ołyka Marianna Dzikowska Borbin Jan Franciszka Mierzwińska 472 10 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0006.htm
29 10 1848 Ołyka Michalina Dzikowska Borbin Jan Agnieszka Mierzwińska 472 21 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0011.htm
3 7 1848 Młynów Marianna Dzikowska Karolinka Karol Tekla Słowikowska Leon Krzepicka, Apolonia Dębicka 834 246R/479 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0248.htm
22 9 1848 Młynów Jan Grodzki Karolinka Kazimierz Marianna Karol Dzikowski, Katarzyna Szemejko 834 246V/480 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
18 11 1848 Młynów Feliks Radziewicz Karolinka Szymon Karolina Karol Dzikowski, Tekla ż. Mikołaja Kordowska, Karol Sienkiewicz, Antonina Szumej 834 248V//484 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0251.htm
6 12 1848 Targowica Maria Jankowska Bokujma Jan Rozalia Dzikowska 834 700 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0365.htm
7 3 1848 Wiszenki Jan Kudzikowski Rożyszcze Józef Marianna Górska 834 164 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0091.htm
16 7 1849 Aleksandria Felicianna Łoś Słoboda Józefówka Stefan Dorota Krzeminowska Adam Dzikoński z Antoniną Sosińską 396 12 Równe JJ
26 3 1849 Ostrówki Katarzyna Stelmach Wola Ostrowiecka Andrzej Ewa Stanisław Dzik, Magdalena Prystupa 559 19 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20559/pages/PL_1_436_559_0011.htm
27 2 1850 Targowica Anastazja Zdanowicz Bokujma Józef Petronela Dzikowska 835 798-799 5 0
8 9 1850 Ołyka Magdalena Dzikowska Ołyka NN Marianna Jaworska wdowa 474 32 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0017.htm
7 5 1850 Wiszenki Józefa Kudzikowska Rożyszcze Józef Marianna Górska Andrzej Bujłok, Kunegunda Blejch 775 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0006.htm
7 5 1850 Wiszenki Antonina Kudzikowska Rożyszcze Józef Marianna Górska 775 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0006.htm
27 5 1850 Wiszenki Franciszka Ziombar Nowa Rudnia Wojciech Marianna Kudzikowska 775 12-13 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0007.htm
19 7 1850 Ostrówki Jan Chudzik Wola Ostrowiecka Jan Marianna 560 18-19 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20560/pages/PL_1_436_560_0010.htm
8 11 1851 Ostrówki Katarzyna Muzyka Ostrówki Andrzej Maria Dzik Szymon Pradun, Krystyna Frączek ż. Macieja 561 26 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20561/pages/PL_1_436_561_0014.htm
1 8 1851 Stary Konstantynów Marianna Petronela Dzikowicka Stary Konstantynów Mikołaj Paulina Kowalewska Józef Zaorski, Barbara Kowalewska ż. Bazylego 178-3-120 44V-45R 97 Ż 86 DW 0
14 10 1852 Targowica Helena Zdanowicz Bokujma Józef Petronela Dzikowska 836 337-338 15 0
29 8 1852 Ostrówki Antoni Szwed Wola Ostrowiecka Józef Agnieszka Dzik 562 18-19 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0010.htm
28 2 1853 Wyszogródek Jan Kalinowski Musurowce Aleksander Marianna Idzikowska 878 378-379 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0201.htm
19 3 1853 Włodzimierz Eufemia Szatrzycka Włodzimierz Leon Franciszka Dzikońska 789 16-17 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0009.htm
14 3 1853 Ostrówki Bartłomiej Waleczek Wola Ostrowiecka Jan Agnieszka Dąbrowa Jakub Jesionczuk, Agnieszka Dzik ż. Józefa 563 6-7 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0004.htm
27 4 1853 Łuck Jan Markowski Klepaczów Jozefat Joanna Gwoździk 389 20-21 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0011.htm
1 11 1853 Ostrówki Rozalia Bartniczuk Wola Ostrowiecka Tomasz Anna Dzik Stanisław Smolski, Agnieszka Dzik ż. Józefa 563 16 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0009.htm
21 4 1854 Włodzimierz Karolina Gidzińska Włodzimierz Stanisław Katarzyna Dzikowska 895 27V-28R 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0029.htm
2 6 1854 Wiszenki Aleksander Czerwiński Rożyszcze Stefan Anna Godzikowska dop. 780 22-23 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0012.htm
18 9 1856 Ostrówki Józefa Dzik Wola Ostrowiecka Józef Agnieszka Romańczuk Franciszek Panasiuk, Rozalia Szwed ż. Tomasza 868 363 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0198.htm
9 10 1856 Ostrówki Franciszek Szwed Wola Ostrowiecka Michał Marianna Jasionczak Józef Dzik, Marianna Jasionczak ż. Pawła 868 365 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0199.htm
2 1 1857 Ostrówki Stefan Kloc Wola Ostrowiecka Jan Katarzyna Szwed Józef Dzik, Anastazja Matys ż. Walentego 869 432 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0232.htm
9 9 1858 Ostrówki Władysław Dzik Wilczy Przewóz Andrzej Maria Giedz Adam Klekociuk, Teodozja? Kotia ż. Piotra 888 225V 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0226.htm
21 4 1858 Korzec Wincenty Ferreriusz Janiec (może Rzyczki?) NN Anna (wdowa) Paweł Janiec i Katarzyna Chudzik ż. Wojeciecha 650-1-1 15V-16R 58 R Na
23 7 1858 Korzec Magdalena Kucmus Rzeczki Dominik Jadwiga Samejłowicz Ambroży Chudzik i Wiktoria Mendaluk 650-1-1 21V-22R 80 R Na
1 1 1859 Ostrówki Tomasz Walczuk Wola Ostrowiecka Tomasz Anna Dzik Jan Soroka, Anna Kloc 870 378 1 BK 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0207.htm
1 1 1859 Ostrówki Joanna Walczuk Wola Ostrowiecka Tomasz Anna Dzik Tomasz Jasionczak, Agnieszka Dzik ż. Józefa 870 378 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0207.htm
3 5 1859 Ostrówki Anastazy Dziurian Wola Ostrowiecka Jan Agnieszka Macica Michał Parys, Agnieszka Dzik ż. Józefa 870 386 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0211.htm
3 12 1859 Toporyszcze Franciszka Barbara Olszewska Czerniachów Feliks Klementyna Rozenfeld Antoni Rozenfeld i Petronela Sobolewska ż. Stefana, Antoni Hicha i Karolina Radzikowska wdowa 178-03-50 717V-718R 118 Ż DM
19 3 1860 Wiszenki Józefa Kudzikowska Rożyszcze Józef Marianna Górska 781 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20781/pages/PL_1_436_781_0003.htm
21 10 1861 Ołyka Marianna Witwińska Borbin Karol Aniela Dzikowska 485 22 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0012.htm
20 9 1861 Krzemieniec Helena Bogumiła Radzikowska Krzemieniec Adam Kamila Drużbacka Kazimierz Młodzianowski, Maria Młodzianowska panna 0.1-34 29V-30R 77 T
7 9 1861 Ostrówki Mikołaj Dzik Wilczy Przewóz Andrzej Marianna Giedz Adam Klekociuk, Marianna Nowosad 890 217V 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0214.htm
9 10 1863 Ołyka Teresa Witwińska Borbin Karol Aniela Dzikowska 486 28 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0015.htm
17 4 1863 Żytomierz Rudolf Antoni Krzeczkowski Żytomierz Mikołaj Krystyna Wróblewska Mikołaj Dzikowicki, Emilia Szczawinska, asystowali: Adrian Czarnecki, Aleksandra Kwaśnicka 178-3-54 41 132 Ż DG
26 9 1863 Żytomierz Józefa Dzikowicka Żytomierz Mikołaj Pawlina Kowalewska Paweł Korbut, Krystyna Wróblewska 178-3-54 67 241 Ż DG
16 5 1863 Szumsk Adolf Oborski Hucisko Pikulskie Teodor Helena Czarnecka Kazimierz Dzikowski, Karolina Błażejewska ż. Jana 245-1-21 183V-184R 41 R RK
27 12 1863 Szumsk Stefania Dawidowska Rachmanów Jan Kamila Radzikowska Ludwik Trelewski, Kamila Świderska ż. Teofila, Jan Wiczyński, Józefa Miler ż. Fryderyka 245-1-21 203V-204R 122 R RK
1 12 1864 Brody Andrzej Hoszowski Piotr Marianna Dzikiewicz Jan Hreperta, Elżbieta Władyczynik L 37 DW
20 11 1864 Włodzimierz Feliks Holc Werba Ludwik Antonina Dzikońska 799 42-43 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0022.htm
11 7 1864 Wiszenki Pelagia Kudzikowska Rożyszcze Tomasz Aniela Ulanicka Mikołaj Tuński, Monika Tomaszewicz ż. Andrzeja 784 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0008.htm
10 7 1864 Rzyszczów Maurycy Dzikowski Przeniczniki Wilhelm Zofia Turkiewicz August Janowski, Matylda Wojciechowska 312-1-86 193 27 m.K KM
7 4 1864 Tuczyn Józef Dzikowski Woskodawy Adam Katarzyna Ławińska Antoni Kulesza i Józefa Zalewska wdowa 1045-2-200 6V-7R 16 CDIAK 332 DM
2 7 1865 Ołyka Marianna Romanowska Borbin Ignacy Katarzyna Dzikowska 488 18 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0010.htm
17 7 1865 Żytomierz Wincenty Bielicki Żytomierz Daniel Agnieszka Łazowska syn 1-dw./ Hipolit Olizarowski, Marcianna Dzikowska 178-3-61 31 194 Ż DG
21 8 1865 Rzyszczów Wiktoria Dzikowska Studzińce Henryk Franciszka Bogucka Leon Dzikowski, Augustyna Neweń 312-1-89 192 43 m.K KM
7 2 1866 Żytomierz Romuald-Erazm Woliński Żytomierz Erazm Honorata Dzikowska [29.03.1866] syn dw,. Sekretarza kol., Mikołąj Niewielski- sekr.kol. I Katarzyna Minell 178-3-63 20 80 Ż 37 i 38 DG
16 2 1866 Żytomierz Julia Paderewska Futor Wasilewskiego Wincenty Teofila Dzikowska [17.05.1866] córka dw., Adam Jasnogurski i Antonina Tokarska 178-3-63 29 123 Ż 55 i 56 DG
8 4 1866 Rzyszczów Apagon Władysław Dzikowski Troszczyk Wilhelm Zofia Turzewska Augustyn Janowski, Katarzyna Neweń 312-1-90 221 16 m.K KM
2 6 1867 Ołyka Salomea Witwińska Borbin Karol Aniela Dzikowska 489 18 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0010.htm
20 2 1868 Łuck Adamina Gładzik Korm Franciszek Anna Pruszek 398 6-7 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0004.htm
17 9 1868 Rzyszczów Karolina Dzikowska Troszczyn Wilhelm Zofia Turkiewicz Augustyn Janowski, Korolina Knaut 312-1-96 218 5 m.K KM
28 8 1870 Rzyszczów Augustyna Anna Dzikowska Troszczyk Wilhelm Zofia Turkiewicz Gustaw Neweń, Matylda Wojciechowska 312-1-100 372 2 m.K KM
3 5 1872 Sidorów Maria Dudzik Czarnokuńce 310 Walenty Salomea Waloch 1205L 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0005.htm
16 10 1872 Sidorów Józef Pindyk Czarnokuńce 290 Kazimierz Maria Dudzik Tomasz Michaluk, Eudoksja Borowska ż. Jana 1205L 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0005.htm
14 7 1873 Ołyka Tekla Romanowska Ołyka NN Katarzyna Dzikowska 494 20 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0011.htm
28 7 1874 Jałowicze Rozalia Dzikoska Nowostaw Gabruk Marianna Gilecka Karol Kwiatkowski, Adela Więckowska 148 10-11 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20148/pages/PL_1_436_148_0007.htm
29 8 1874 Ołyka Tekla Bajek Długoszyje Leon Franciszka Chudzik 495 34 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0018.htm
7 6 1874 Sidorów Franciszek Dudzik Czarnokońce Wielkie 308 Antoni Salomea Wałtuch 1205L 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0056.htm
11 10 1877 Rzyszczów Albina Chomentowska Rzyszczów Franciszek Paulina Dzikowska Bazyli Lauban, Albina Jankowska, ż. Gracjana 312-1-110 305 33 m.K KM
24 10 1878 Ołyka Ludwik Bajka Długoszyje Leon Franciszka Chudzik 499 48 64 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0025.htm
8 4 1878 Rzyszczów Stanisław Dzikiewicz Kutelów Maurycy Felicja Neweń Mikołaj Jewsiew, Julia Łukaszewicz 312-1-114 3 9 m.K KM
18 11 1879 Ołyka Andrzej Chudzik Długoszyje Wawrzyniec Weronika Stradał 500 50 73 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0026.htm
1 2 1879 Jałowicze Brygida Dzikowska Nowostaw Gabruk Marianna Bilecka 153 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20153/pages/PL_1_436_153_0002.htm
22 12 1879 Rzyszczów Ludwika Dzikiewicz Kutelów Maurycy Felicja Neweń August Kaliński, Wiktoria Ciechanowska, ż. Stanisława 312-1-114 3 10 m.K KM
15 1 1884 Jałowicze Aleksander Zaleski Nadczyce Józef Michalina Dzikoska 157 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20157/pages/PL_1_436_157_0004.htm
19 12 1884 Turzysk Tomasz Wodzik Turopin Franciszek Agnieszka Bełza 752 26-27 37 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0014.htm
3 4 1884 Włodzimierz Ryszard Henryk Dzikowiecki Włodzimierz Włodzimierz Albin Krystyna Kazimiera Molska dop., Mamert Molski, Maria Molska z. Ignacego 803 66-67 186 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0034.htm
1 10 1884 Meżyrów Jadwiga Radzikowska Słobódka Meżyrowska Bolesław Julia Miltner? 904-6-6 37 W JS1
4 12 1885 Włodzimierz Euzebiusz Dzikowski Włodzimierz Edward Bronisława Huskowska 803 64-65 177 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0033.htm
20 7 1886 Jałowicze Tekla Dzikowska Nowostaw Gabriel Maria Bilecka 159 10-11 15 0
12 9 1888 Brody Jan Chudzik Suchowola 148 Franciszek Aleksandra Kruk L 219
20 1 1888 Kowel Ignacy Idzikowski Kruhel Józef Aniela Gryczewska Konstanty Chincz, Antonina Idzikowska ż. Franciszka 289 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0002.htm
12 1 1888 Młynów Weronika Dzikowska Smordwa Edward Bronisława Żurkowska Władysław Kaliński, Aniela Wodzicka ż. Jana 740-2-402 37V-38R 5 R 1823 1824 RK
6 11 1889 Tbilisi Aleksandra Hofman z d.Dowhal Hamburg Jan s.Nikity Helena c.Konstantego Idzikowska (konwersja 1920) as. Antoni Sołdajtis, Józef Łapinas 233R 22 Tb
19 5 1890 Młynów Piotr Biernadzki Biernacki Dobratyn Szymon Teofila Miłoszewska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Czarna Wieś, Adolf Dzikowski, Ludwika Naruk ż. Mateusza 740-2-407 9V-10R 41 R 1583 RK
4 6 1891 Kuniów Franciszka Adle (Andrele) Antonówka Karol Maria Doleżał Franciszek Datal i Franciszka Gondzik ż. Marcina 178-3-86 368V-369R 58 Ż DM
3 8 1891 Kuniów Maria Gondzik Antonówka Wacław Franciszka Lenoch Franciszek Andle i Franciszka Żas ż. Franciszka 178-3-86 373V-374R 80 Ż DM
23 9 1892 Kuniów Wacław Pomp Antonówka Józef Maria Gundzik Wacław Gundzik i Franciszka Żas ż. Franciszka 178-3-86 427V-428R 110 Ż DM
21 11 1892 Kuniów Anna Gondzik Antonówka Wacław Franciszka Lenoch Franciszek Andle i Franciszka Kras ż. Franciszka 178-3-86 432V-433R 131 Ż DM
23 12 1893 Młynów Franciszka Bernadzka Dobratyn Szymon Teofila Miłoszewska Adolf Dzikowski, Rozalia Sosnowska z. Feliksa 740-7-94 26V-27R 151 R 140 DW
2 2 1894 Ołyka Elżbieta Waliow Silno Antoni Marianna Gwozdzik 1018 278 46 MO 0
15 2 1894 Włodzimierz Jan Pucko Moczysk Józef Marianna Echt Jan Góreczny, Zofia Rudzik 812 19-20 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0011.htm
5 1 1894 Kowel Zofia Dzikowska Kruhel Józef Aniela Gryczewska Szymon Dąbrowski, Wiktoria Dąbrowska z. Szymona 295 4-5 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20295/pages/PL_1_436_295_0003.htm
20 11 1894 Brody Antoni Chudzik Suchowola 148 Franciszek Aleksandra Kruk Bazyli Pankowiecki, Helena Puszko ż. Michała L 15
17 9 1894 Kuniów Józef Pomp Antonówka Józef Marianna Gondzik Wacław Gondzik Marianna Żas 178-3-86 515V-516R 111 Ż DM
26 10 1894 Kuniów Franciszek Gondzik Antonówka Wacław Franciszka Lenoch Franciszek Żas i Marianna Andle 178-3-86 516V-517R 123 Ż DM
21 1 1894 Młynów Katarzyna Lubrzycka Beregi Antoni Anna Dzikowska Werda, Tomasz Dzikowski, Michalina Dzikowska panna 740-2-407 48V-49R 15 R 1614 RK
26 5 1895 Kowel Maria Dzikowiecka Kowel Włodzimierz Albin Krystyna Kazimiera Dzikowiecka W. Marceli Trzaskowski, Izydora Sulicka ż. Stanisława 906 10V-11R 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0011.htm
13 5 1895 Brody Henryk Jan Godzik Suchowola 137 Tomasz Janina Maria Bernacka L 10
11 8 1895 Kowel Zuzanna Kozik Biełaszów Antoni Julia Wojcik Władysław Zamościński, Józefa Chudzik ż. Józefa 906 14V-15R 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0015.htm
22 1 1895 Luboml Józef Turski Luboml Jan Agnieszka Dudzik Konstanty Świeszewski, Sylwia Łupińska ż. Józefa 909 4V 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0005.htm
6 7 1895 Młynów Dominika Bernadzka Dobratyn Szymon Teofila Miłoszewska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Walery Miłoszewski, Michalina Dzikowska panna 740-2-411 83V-84R 67 R 1398 RK
1 8 1895 Młynów Marianna Lubrzycka Beregi Antoni Anna Dzikowska Werda, Franciszek Dzikowski, Michalina Dzikowska panna 740-2-407 49V-50R 16 R 1615 RK
20 11 1896 Jałowicze Franciszek Drożdzik Ostrożec Franciszek Zofia Bartoszek 904 14 V-15 R 42 0
4 4 1896 Kuniów Maria Rzas Antonówka Franciszek Franciszka Gandzik Jan Janeczek i Zofia Krupka panna 178-3-86 605V-606R 39 Ż DM
31 8 1896 Kuniów Wacław Gondzik Antonówka Wacław Franciszka Franciszek Rzas i Marianna Andrel ż. Franciszka 178-3-86 620V-621R 97 Ż DM
14 11 1898 Horochów Antonina Dudzik Janin Józef Katarzyna Matłak 927 19V-20R 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20927/pages/PL_1_436_927_0020.htm
12 10 1898 Kuniów Franciszka Gondzik Antonówka Wacław Franciszka Lenoch Franciszek Andrele i Franciszka Żas ż. Franciszka 178-3-86 727V-728R 128 Ż DM
21 5 1898 Młynów Wincenty Dzikowski Beregi Tomasz Marianna Trochimowicz Tomasz Świetlicki, Michalina Dzikowska panna 740-2-409 12V-13R 59 R 1709 RK
23 2 1899 Kuniów Józef Struczek Antonówka Franciszek Maria Gondzik Franciszek Andrel i Franciszka Lenoch ż. Wacława 178-3-86 765V-766R 43 Ż DM
24 2 1900 Tuczyn Anna Karasińska Woskodawy Jan Kamila Słotwińska Edward Dzikoński, Franciszka Czarnous ż. Teodora 956 6-7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0004.htm
4 3 1900 Luboml Józefa Maciukiewicz Rymacze Feliks Urszula Radzikowska Franciszek Radziszewski, Feliksa Kochaniec ż. Józefa 949 20 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0011.htm
24 10 1900 Młynów Rafał Dzikowski Pereweredów Piotr Marianna Sawicka Cyryl Wysocki, Karolina Dzikowska panna 740-2-402 79V-80R 25 R 1862 RK
20 1 1901 Brody Łukasz Pyndyk Suchowola Mikołaj Tekla Miśków Józef Rogocki, Aleksandra Chudzik ż. Franciszka L 2
2 2 1901 Niewirków Antoni Szyszko Zastawie Józef Anna Chudzik 952 8-9 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0005.htm
13 3 1901 Niewirków Stanisław (Biskup) Chudzik Nowiny Michał Marianna Feliszko 952 16-17 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0009.htm
31 12 1901 Młynów Sylwester Dzikowski Dobratyn Tomasz Marianna Trochimowicz Franciszek Dzikowski, Marianna Dzikowska panna 740-2-407 91V-92R 2 R 1653 RK
8 7 1901 Młynów Elżbieta Dzikowska Dobratyn Franciszek Ewelina Paszkowska Adam Paszkowski, Marianna Karabiniewicz ż. Piotra 740-2-402 90V-91R 78 R 1873 RK
4 7 1902 Luboml Jan Maciukiewicz Rymacze Feliks Urszula Radzikowska Franciszek Maciukiewicz, Konstancja Sobczyńska ż. Franciszka 981 26 V-27 R 102 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0027.htm
12 5 1902 Tuczyn Zofia Maliszkiewicz Tuczyn Adam Jadwiga Dzikońska 969 10V-11R 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0013.htm
15 4 1903 Niewirków Józefa Szyszko Zastawie Józef Anna Chudzik 966 20V-21R 78 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0021.htm
15 2 1903 Włodzimierz Karolina Rudzik Piwnik, par. Korytnica Józef Zofia Sosler 972 5V-6R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0011.htm
10 7 1903 Młynów Stanisława Dzikowska Dobratyn Paweł Dominika Szyligowska Tomasz Dzikowski, Michalina Paszkowska ż. Adama 740-2-411 16V-17R 80 R 1335 RK
9 11 1903 Młynów Maria Dzikowska Dobratyn Tomasz Marianna Trochimowicz Adam Paszkowski, Anna Rakowska panna 740-2-411 25V-26R 122 R 1344 RK
1 7 1904 Krzemieniec Zygmunt Gwoździk Krzemieniec Wojciech Józefa Nagórska 53 0
10 2 1904 Niewirków Adam Chudzik Nowiny Michał Marianna Feliszko Fabian Gasz, Florentyna Grabowska ż. Stanisława 982 7V-8R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0008.htm
10 2 1904 Niewirków Ewa Chudzik Nowiny Michał Marianna Feliszko 982 7V-8R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0008.htm
11 1 1904 Kowel Zuzanna Onyśko Gruszówka Jan Paulina Chudzik 979 2V-3R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0003.htm
15 5 1904 Kowel Zofia Łypko Kowel Józef Józefa Chudzik 979 11V-12R 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0012.htm
10 4 1905 Tuczyn Adolf Polakowski Leonówka Zygmunt Hieronima Dzikowska 988 8V-9R 35 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0009.htm
2 11 1905 Tuczyn Edmund Maliszkiewicz Tuczyn Adam Jadwiga Dzikońska 988 20V-21R 95 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0021.htm
17 1 1905 Młynów Teofila Dzikowska Adamówka Paweł Dominika Szyligowska Antoni Sztechmiler, Ludwika Rakowska panna 740-2-411 117V-118R 8 R 1420 RK
15 2 1905 Młynów Józef Dzikowski Dobratyn Tomasz Marianna Trochimowicz Tomasz Szeremecki, Petronela Dzikowska panna 740-2-411 119V-120R 19 R 1422 RK
20 2 1906 Młynów Cyrylla Nadzieja Dzikowska Koryta Franciszek Ewelina Paszkowska Józef Paszkowski, Marianna Krzewicka panna 740-2-414 5V-6R 25 R 1475 RK
29 9 1906 Młynów Michał Zaremba Zaręba Adamówka Władysław Petronela Dzikowska Werda, Franciszek Zaremba, Marianna Szeremecka ż. Tomasza 740-2-414 20V-21R 97 R 1490 RK 0
28 7 1907 Ołyka Aniela Swedzikowska Bogusławka Jan Stefania Kryńska 1019 395 121 MO
10 6 1907 Luboml Jan Chudzik Rymacze Wincenty Marianna Staniuk Marcin Rudzki, Rozalia Tołyż ż. Piotra 1009 545 87 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0290.htm
21 7 1907 Luboml Szczepan Maciukiewicz Bereżce Feliks Urszula Radzikowska Władysław Kiciński, Zofia Tołyż ż. Sebastiana 1009 565 126 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0300.htm
11 2 1907 Młynów Petronela Dzikowska Adamówka Tomasz Marianna Trochimowicz Franciszek Dzikowski, Petronela Zaremba ż. Władysława 740-2-414 56V-57R 15 R 1520 RK
11 2 1907 Młynów Helena Dzikowska Adamówka Paweł Dominika Seligowska Władysław Zaremba, Ludwika Herz ż. Gotlita 740-2-414 57V-58R 16 R 1521 RK
20 6 1908 Tuczyn Adela Reszczyńska Urszulin Mateusz Franciszka Dzikońska 1029 22-23 55 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0015.htm
7 8 1908 Tuczyn Ludwik Polikowski Leonówka Zygmunt Hieronima Dzikońska 1029 28-29 66 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0018.htm
24 12 1910 Młynów Józef Lubrzycki Adamówka Antoni Anna Dzikowska Werda, Franciszek Dzikowski, Petronela Zaremba ż. Władysława 740-4-447 66V-67R 7 R 680 RK
18 4 1910 Młynów Maria Dzikowska Szczęśliwa Franciszek Ewelina Paszkowska Paweł Dzikowski, Maria Martynowicz panna 740-4-447 40V-41R 56 R 654 RK
17 6 1910 Młynów Adela Zaremba Zaręba Adamówka Władysław Petronela Dzikowska Feliks Baranowski, Marianna Szeremecka ż. Tomasza 740-4-447 44V-45R 83 R 658 RK
14 11 1910 Młynów Bolesław Dzikowski Adamówka Józef Adela Grabowska Antoni Grabowski, Paulina Grabowska ż. Fabiana 740-4-447 59V-60R 141 R 674 RK 0
4 9 1910 Dubno Piotr Dzikowski Surmicze Euzebiusz Antonina Jarzębińska Jan Lewicki i Teofila Jarzębińska panna 740-4-162 93V-94R 103 R 83 DM
26 10 1910 Dubno Jadwiga Domańska Dubno Bronisław Anna Trojanowska Eugeniusz Dzikowski i Adela Wojtanowicz ż. Józefa 740-4-162 97V-98R 119 R 87 DM
10 4 1911 Ołyka Antoni Dzikoński Satyjów Serafin Maria Mila 1063 19 75 MO
22 12 1911 Włodzimierz Janina Rudzik Moczysk Józef Zofia Sosler 1038 53V-54R 261 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0060.htm
8 8 1911 Młynów Józef Dzikowski Adamówka Tomasz Marianna Trochimowicz Paweł Dzikowski, Zofia Głębocka panna 740-4-447 94V-95R 117 R 710 RK
20 10 1911 Młynów Zofia Dzikowska Adamówka Paweł Dominika Szyligowska Feliks Baranowski, Zofia Potapa panna 740-4-447 129V-130R 150 R 743 RK
2 8 1911 Dubno Marian Dzikowski Górniki Jan Nepomucen Agnieszka Żychlińska Ferdynand Witawski i Katarzyna Witawska ż. Stefana 740-4-158 23V-24R 109 R 25 DM
28 11 1911 Dubno Andrzej Dzikowski Dubno Euzebiusz Antonina Jarzębińska Jan Lewicki i Feliksa Jarzębińska panna 740-4-158 31V-32R 146 R 33 DM
6 10 1913 Młynów Stanisław Hieronim Dzikowski Adamówka Paweł Dominika Szyligowska Wiktor Potapa, Teofila Gnidziejko panna 740-4-447 191V-192R 120 R 806 RK
10 12 1913 Młynów Antoni Gnidziejko Gniedziejko Szczęśliwa Konstanty Anna Zawadzka Zawacka gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Aleksander Dzikowski, Michalina Witkowska ż. Franciszka 740-4-447 198V-199R 146 R 814 RK
20 12 1914 Ołyka Władysław Dzikoński Satyjów Serafin Marianna Milew 1081 2 2 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0004.htm
23 2 1915 Kijów Św. Aleksandra Janina Walentyna Piasecka Kijów Stanisław Jan Walentyna Wanda Bagieńska Mamert Radzikowski i Maria Piasecka, Józef Piasecki i Józefa Dobrowolska 312/1/129 12V-13R 46 m.K JM1
10 1 1915 Kowel Jadwiga Onisk Gruszówka Jan Paulina Chudzik Tomasz Onisk 1072 2-3 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0002.htm
10 5 1915 Kowel Władysława Mizio Kowel Feliks Ewa Prawdzik Władysław Kloser, Maria Roszkowska 1072 24-25 58 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0013.htm
15 12 1916 Tbilisi Waleria Cytrycka Tbilisi Erazm s.Tymoteusza Helena c.Jana Kmiecińska Mieczysław Kmieciński, Ksenia Cudzik 158R-V 18 Tb
26 7 1917 Tbilisi Henryk Dzikowski Tbilisi Edmund s.Józefa Maria Awadkowa Stanisław Grybuszyński, Stefania Kejcz 174R 93 Tb
15 10 1919 Tbilisi Wanda Dzikowska Tbilisi Edmund s.Józefa Maria c.Szymona Awadko (chrzest 1920) Józef Baranowicz, Maria Rutkowska 232R 17 Tb DW
1 11 1919 Młynów Franciszek Dzikowski Franciszek Ewelina Paszkowska Paweł Dzikoski, Maria Paszkoska ż. Józefa 740-8-158 43V 1 R 11 RK
6 2 1920 Młynów Edward Peter Dobratyń Jan Franciszka Mazurkiewicz Michał Jankowski, Maria Moniek, asystowali Franciszek Dzikowski, Anna Rodziewicz żona Jana 740-6-321 4 24 R 9885 AK2
5 5 1920 Młynów Jadwiga Aniela Zaremba Adamówka Władysław Petronela Dzikowska Michał Paszkowski, Bronisława Wójcicka żona Michała 740-6-321 9 57 R 9889 AK2
6 12 1920 Młynów Jadwiga Dzikowska Adamówka Józef Adela Grabowska Stanisław Jaszczołt, Maria Grabowska żona Antoniego 740-6-321 14 99 R 9894 AK2
17 12 1920 Ostróg Jerzy Radzikowski Ostróg Mikołaj Zofia Różycka Cezary Wilczewski, Marcelina Różycka 35 190 O DW
7 1 1921 Młynów Bronisława Lipska Adamówka Julian Elżbieta Dzikowska Feliks Dzi... 740-4-446 35V 4 R 519 RK
28 11 1927 Radziwiłłów Edward Wacław Furdzik Lwów NN Maria Stanislaw Przytulski, Irena Furdzik panna 1-119 148 V 74 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
6 1761 Szumsk Sebastian Wronoski Wronowski Chodaki Zofia Francuz Chodaki Antoni Dzikowski, Anna Dzikowska 297-1-180 36R Ł RK
3 11 1798 Szumsk Andrzej Nowakowski Bołożówka k Julianna Prawdzicka Prawdzik Bołożówka p Antoni Nowicki, Bartłomiej Łukaszewicz 297-1-183 28V Ł RK
29 6 1827 Luboml Stanisław Dzik parafia Ostrówki 40w Józef Marianna Dzik Marianna Romaniuk ze Stahniuków Jagodzin 30w Michał Helena Rudzka Szymon Chudy, Antoni Gadzaliński 301 19 36 843 332 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0012.htm
30 1 1827 Zasław św. Jana Jan Dzikowski Par. Białogrodecka 16 Paweł Teresa Aleksandra Wilczyńska Par. zasławska 22 Michał Rozalia 178-03-009 13 1 Ż MO 26
27 11 1828 Zasław św. Józefa ur. Feliks Honżak Sławuta 32 ur. śp. Mateusz Brygida Latyszewicz ur. Sabina Izdebska Sławuta 21 ur. śp. Józef śp. Klara Sędzikowska ur. Dominik Lityński, Franciszek Dziczkowski, Karol Alcher 178-3-94 49R 43 Ż 94 KP2 0
16 6 1829 Białogródka Wincenty Michnicki Gnojniczka Mała 41w Stefan Agnieszka Walicka Apolonia Dzikowicka Gnojniczka Mała 22 Michał Apolonia Sawicka Jan Bereżański i Wawrzyniec Błażejewski 178-03-95 84R 17 Ż DM
10 2 1829 Kotelnia Michał Hofman Wołosowa 30 Józef Julianna Radzikowska Anna Krasnodemska Wołosowa 20 Ignacy Anna Tarnopolska Kazimierz Sokol, Marcin Prażmowski, Jan Bielecki, Julian Sokol, Michał Buczyński 178-51-301 9R 4 Ż 19 BS
2 2 1830 Targowica Tomasz Zdanowicz Bokujma 26 Ludwik Anna Dzikowska Anna Wojcicka Bokujma 19 Józef Marianna Darzycka Kazimierz Dzikowski, Tomasz Słowikowski 816 223 V 3 ZP
11 5 1830 Targowica Karol Dzikowski Bokujma 20 Antoni Teresa Zdanowicz Tekla Słowikowska Bokujma 20 Bazyli Marianna Jasińska Tomasz Słowikowski, Ignacy Zdanowicz 816 224 R 6 ZP
26 5 1830 Ptycza Augustyn Bogacki Mykitycze 30 Jan Marianna Sawicka Anna Andrzejowska Mykitycze 24 Szymon Gertruda Piotr Bogacki brat starszy, Franciszek Prędecki, Kazimierz Dzikowski 816 202V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0208.htm
18 5 1830 Żytomierz Tomasz Tyszkiewicz Żytomierz 47w Stanisław Marianna Domańska Julianna Wyhowska zd.Piątkowska Żytomierz 32w Maciej Rozalia Makron Jan Mandzikowski , Andrzej Wachowski 178 3 3 57 35 Ż Ni
22 11 1831 Targowica Hipolit Witkowski Bokujma 50w Józef Katarzyna Burczyńska Justyna Wojcicka ze Słowikowskich wdowa Bokujma 33 Gabriel Pernet, Kazimierz Dzikowski 817 251 R -251 V 15 ZP
9 5 1831 Wiszenki Wojciech Brodnicki Kopaczówka 31 Bartłomiej Agnieszka Podgórska Tekla Gudzikowska Kopaczówka 15 Tomasz Jan Brodnicki, Floryan Brodnicki 818 105 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0112.htm
18 10 1831 Sokul Aleksander Nienadkiewicz Pożarki 50 Teodor Marianna Metelska Tekla Radzikowska z d.Karpiok Pożarki 38 Jan Chrystyna Bałaban Albert Białostocki, Mateusz Koralkowski 817 43V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0045.htm
31 1 1832 Wiszenki Józef Pinkowski par. Wiszenki 20 Eliasz Teodora Szupr Franciszka Budzikowska par. Wiszenki 18 Józef Praxeda Wasyluk Józef Chołodzinski, Dymitr Sowiuk 818 107a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0114.htm
28 10 1832 Ptycza Jan Kincerzanek greko-unicka par. Milczańska 36 Jan Marianna Baszyńska Katarzyna Targoni-Szydłowska par. Ptycza 17 Baszyńska Kazimierz Dzikowski, Józef Szydłowski 818 298V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0306.htm
24 1 1832 Luboml Tomasz Panasowicz Luboml 26 Łukasz Ewa Julianna Katner Luboml 18 Henryk Barbara Karol Holstein, Stanisław Dzikowski 301 93 5 847 560 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0049.htm
10 7 1832 Białogródka Grzegorz Zorgacz Zawadyńce 18 Jan Teofila Kuczyńska Katarzyna Kamińska Zawadyńce 18 Bazyli Anna Popławska Jan Dzikowicki, Maciej Moszyński 178-03-98 61R 21 Ż DM
29 1 1833 Kołki Wawrzyniec Kuczyński par. Stepań 22 Maciej Marianna Konopacka Magdalena Trusiewicz par. Kołki 19 Franciszek Magdalena Starlińska Stanisław Dzikoński, Marcin Rogowski, Jan Chomiczuk 819 72-73a 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0073.htm
30 4 1833 Ostrówki Wojciech Lewek Wola Ostrowiecka 32w Maciej Katarzyna Dzik Marianna Bednarz Wola Ostrowiecka 32w Antoni Agnieszka Chańczur Antoni Giedz, Antoni Palec, Jan Wasiuczko 848 459 5 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0262.htm
25 6 1833 Ostrówki Andrzej Muzyka Ostrówki 23 Wawrzyniec Marianna Łysiak Marianna Dzik Wola Ostrowiecka 18 Stanisław Agnieszka Giedz Kazimierz Jadamiuk, Łukasz Łysiak, Wojciech Lewko 848 464 10 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0265.htm
28 2 1834 Targowica Ksawery Kamiński Bokujma 20 Łukasz Gertruda Dowhalska Katarzyna Banowicz Bokujma 18 Ludwik Anna Dzikowska Kazimierz Dzikowski, Jan Zalewski 820 249 V 24 ZP
7 10 1834 Wiszenki Dionizy Biernacki Borowicze, par. Sokul 19 Kazimierz Katarzyna Mandzik Barbara Bartnikowska par. Wiszenki 20 Jan Marianna Władysław Rydzewski, Józef Romanowski, Wawrzyniec Barwiński 820 52a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0052.htm
18 2 1834 Ostrówki Tomasz Maciej Wola Ostrowiecka 16 Jakub Rozalia Pawelec Anna Dzik Wola Ostrowiecka 15 Stanisław Marianna Giedz Walenty Swied, Stanisław Kudan, Michał Jasiąk 849 431 7 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0238.htm
21 1 1834 Kotelnia Antoni Bilecki Zarubińce, par. Chodorkowska 45w Stefan Teofila Lewkowska Anna Gadzikowska Lasawka 20 Antoni Katarzyna Szatkowska Antoni Iskrzycki, Bazyli Pruszkowski, Jan Krukowski 178-51-301 31V 1 Ż 64 BS
4 2 1834 Korzec Antoni Skibicki Duplinki 20 Karol Barbara Starkowicz Marianna Podosek Rzyczki 17 Tomasz Józefata Piekarz Bazyli Telecki, Stanisław Chudzik i Jan Sawicki 245-1-8 84r 2 R Na
10 6 1834 Korzec Andrzej Piekarz Rzyczki 25w Jan Wiktoria Gajewska Ludwika Janiec Rzyczki 18 Szymon Helena Podosek Stanisław Chudzik, Piotr Piasecki i Mikołaj Kucmus 245-1-8 87v 16 R Na
1 7 1834 Korzec Antoni Mendaluk Rzyczki 18 Andrzej Marianna Kucmus Marianna Chwid Rzyczki 18 Mateusz Teresa Piekarz Stanisław Chudzik, Jan Piasecki i Karol Kiśluk 245-1-8 88r 17 R Na
17 2 1835 Targowica Tomasz Słowikowski Bokujma 24 Bazyli Marianna Jasińska Teresa Kułakowska Bokujma 18 Wawrzyniec Marianna Grabowska Kazimierz Dzikowski, Ignacy Zdanowicz 821 271 R 1 ZP
27 1 1835 Nieświcz Ignacy Zdaniewicz par. Targowica 23 Ludwik Anna Dzikowska Apolonia Szadurska par. Nieświcz 25 Ignacy Marianna Bogdaszewska Jan Dzikowski, piotr Wojcicki 430 17 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0010.htm
5 5 1835 Ostrówki Stanisław Dzik par. Ostrówki 48w Józef Marianna Melezek Anna Chorzewska Wola Ostrowiecka 30 Jan Marianna Kamińska Antoni Soroka, Tomasz Walczak 546 19 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0011.htm
21 5 1836 Targowica Benedykt Jankowski wdowiec Bokujma 50 Franciszek Anna Izdebska Marianna Kułakowska z Grabowskich wdowa Bokujma 40 Józef Agnieszka Kozakiewicz Kazimierz Dzikowski, Dymitr Kotowski 140 22 4 ZP 0
25 10 1836 Targowica Grzegorz Szadurski Kubin (Hubin) ? Par. niedroickiej 28 Dominik Konstancja Bohdanowicz Agata Masiukiewicz z Wojcickich wdowa Bokujma 20 Józef Marianna Zarzycka Kazimierz Dzikowski, Paweł Myśliński 140 23 5 ZP 0
7 5 1836 Kołki Jakub Kobylański par. Kołki 42 Kasper Ludwika Marianna z Węgrzeckich Dzikowska par. Kołki 33 Kaietan Katarzyna Piotr Milecki, Xawery Mocarski, Wojciech Lipkowski 822 64a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0065.htm
19 7 1836 Ptycza Franciszek Niedziałkowski Roztoki par. Olesiniec 23 Ludwik Julianna Nowicka Marianna Deńczynska Bereh Paweł Anna Dzikowska Franciszek Wysocki, Karol Niedziałkowski 822 228V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0238.htm
26 7 1836 Cudnów Sebastian Stusak Kamieński Cudnów 30 Jan Katarzyna Anna Radzikowska Gwoździarnia 20 Ludwik Lubka Klim Sorokopud, Józef Zaklikowski 569-1-59 51R 56 Ż 102 DM
7 2 1837 Targowica Stefan Siklucki Bokujma 20 Tomasz Marianna Romanowska Magdalena Zdanowicz Bokujma 18 Ludwik Anna Dzikowska Gabriel Pernet, Ludwik Siesicki 823 307 V 2 ZP 0
2 2 1837 Ołyka Feliks Dzikowski Borbin 30 Franciszek Marianna Dziwulska Marianna Jaworska Borbin 17 Wincenty Ewa Butkowska 823 142 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0150.htm
24 1 1837 Młynów Karol Domaradzki par. Młynów 26 Piotr Bogumiła Marianna Karpińska par. Młynów 19 Franciszek Julianna Kasper Zacharzewski, Kazimierz Dzikowski, Franciszek Augustynowicz 823 196R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0204.htm
30 7 1839 Annopol Grzegorz Szalacki Sknyt Wielki 40 Karol Marianna Brzostowska Agnieszka Radzikowska Annopol 20 Mikołaj Tekla Kowalińska 879 100 V 6
22 1 1839 Targowica Fabian Konopka Sadowa par. Dubno 25 Jan Brygida Sawicka Florentyna Zdanowicz Bokujma 16 Ludwik Anna Dzikowska Jan Dzikowski, Leon Szczewoński 825 262 R 2 ZP
29 1 1839 Targowica Ludwik Zdanowicz Bokujma 25 Feliks Domicela Jaworska Petronela Dzikowska Bokujma 16 Kazimierz Marianna Michalewicz Jan Dzikowski, Franciszek Barszczewski 825 263 R 5 ZP
8 9 1839 Wiszenki Mateusz Łoś Bereźnica, par. Bereżnica 39 Jan Teresa Burzymska Jaryna Szyrma Wołodkowszczyzna 26 Felix Marianna Kobylańska Franciszek Nowicki, Grzegorz Kudzikowski, Józef Nowicki 825 59 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0061.htm
4 11 1841 Korzec Ambroży Chudzik Rzyczki 19 Stanisław Maryanna Piasecka Józefa Gniewska Rzyczki 20 Jan Tekla 872 244 40
2 2 1841 Ostróg Franciszek Turkiewicz Zakoty, par. Kuniów 42 Jan Magdalena Rosińska Magdalena Bujanowska Ostróg 33 Michał Marianna Radzikowska R 14 R 2 0
1 3 1842 Wiszenki Antoni Cytrycki Kopaczówka 22 Jędrzej Barbara Gozdzikowska Marianna Futkowska Kopaczówka Tomasz Cytrycki, Mateusz Nowicki, Rafał Wilczewski 828 220R-V 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0224.htm
8 6 1842 Złoczówka Jan Dzikowski Borbin, par. Ołyka 38w Józef Franciszka Jasińska Franciszka Mierzwińska Kołodeże 24 Jakub Agnieszka Budkiewicz Ignacy Zdanowicz, Ludwik Podgórski, Jan Humański, Antoni Podgórski 828 62R 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0064.htm
10 10 1843 Korzec Ignacy Piasecki Rzyczki 21 Jan Marianna Korytko Teresa Tomaszczuk Ołyczówka 20 Franciszek Agata Bagińska Antoni Mendaluk, Ambroży Chudzik, Ignacy Mendaluk 874 240 31 EH 0
23 5 1843 Wiszenki Tomasz Cytrycki Rożyszcze 27 Andrzej Barbara Gwozdzikowska Karolina Zosimowska Rożyszcze 21 Jan Franciszka Nowicka Jan Kamiński, Jan Brodnicki 829 204R 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0218.htm
30 1 1844 Jałowicze Tomasz Kudzikowski Rożyszcze par. wiszeniecka 21 Józef Prakseda Jakubowska Emilia Niewierowska Połonka Kalikst Tekla Jankowska Franciszek Szczurkiewicz, Michał Niewierowski 830 267 R - 267 V 2 ZP
23 1 1844 Korzec Wojciech Chudzik Rzyczki 18 Stanisław Marianna Piasecka Katarzyna Kuriata Rzyczki 16 Wojciech Marcela Taczkowska Antoni Mendaluk, Jan Piasecki 875 192 2 PW 0
6 2 1844 Wiszenki Szymon Toński Kopaczówka 25 Maciej Zofia Dąbrowska Anna Cytrycka Kopaczówka 19 Jędrzej Barbara Guzdzikowska Wojciech Więckowski, Stanisław Bernacki, Floryan Brodnicki 770 20 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0011.htm
30 7 1844 Żytomierz Aleksander Jankowski 27 Szymon Apolonia Sabicka Lucyna Czerwińska 21 Kazimierz Róża Mańdzikowska 178 51 514 46 Ż Ni
11 11 1845 Targowica Piotr Jankowski Ptycza par. ptycka 25 Paweł Marianna Krestecka Honorata Zdanowicz Bokujma 17 Ludwik Anna Dzikowska Klemens Ciślicki, Sylwester Jakubowski 831 191 V - 192 R 3 ZP 0
20 5 1845 Zasław św. Jana Karol Białozub par. Zasław/Jan 25 Teodor Teresa Julianna Olędzka par. Zasław/Jan 18 Franciszek Marianna Dzikowicka Paweł Pisarski, Wincenty Woniatowski, Jan Lewicki 178-3-113 75V-76R 5 Ż DM
17 8 1847 Nieświcz Antoni Szweygart Nieświcz 29 Jan Barbara Marianna Cydzik Nieświcz 43 Antoni Benedykta Grzelska 442 11 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20442/pages/PL_1_436_442_0007.htm
4 5 1847 Wiszenki Józef Kudzikowski par. Wiszenki 22 Franciszek Helena Marianna Gurska par. Wiszenki 23 Jakub Marianna Maliszewska Wojciech Ziemba, Julian Kłaczkowski, Maksymilian Jurkiewicz 773 19 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0011.htm
1 2 1848 Targowica Jan Jankowski Bokujma 22 Benedykt Anna Dąbrowska Rozalia Dzikowska Bokujma 18 Kazimierz Marianna Michalewicz Józef Gałęzowski, Konstanty Paprocki 834 363 R 1 ZP 0
20 7 1848 Dąbrowica Dzikowicki par. Jampol 53w Nikifor Reina Korzeniewicz Anastazja Michałowska Dąbrowica 23 Andrzej Dominika Romanowska 834 293 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0158.htm
30 1 1849 Ostrówki Józef Szwed Wola Ostrowiecka 22 Walenty Apolonia Agnieszka Dzik Wola Ostrowiecka 18 Stanisław Marianna 559 34 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20559/pages/PL_1_436_559_0019.htm
31 7 1849 Żytomierz Michał Domański 31 Paweł Elżbieta Kaszyca Marianna Radzikowska 23 Ignacy Zuzanna Terlecka 178 3 76 39 Ż Ni
5 3 1850 Białogródka Jan Olędzki [i.z.Oleński] Smorszczki 23 Franciszek Marianna Dzikowicka Waleria Gałecka Trusiłówka 17 Ludwik Teofila Piotrowska Piotr Iwanicki i Feliks Terpiłowski 178-03-119 500R 23 Ż DM
1 10 1850 Starokonstantynów Mikołaj Dzikowicki Starokonstantynów 23 Jan Petronela Orzechowska Paulina Kowalewska Starokonstantynów 17 Paweł Klara Białobrzeska Leon Sztejn, szl. Józef Konkowski 178-3-119 39R 28 Ż 77 DW
5 8 1851 Luboml Wincenty Szurowski Lubochynie 25 Andrzej Anastazja Prawosudowicz Apolonia Cholewińska Lubochynie 20 Aleksy Józefa Zelfrid Napoleon Cholewiński, T. Dzikowicki 864 160 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0086.htm
10 2 1852 Szumbar Ksawery Porajski Dederkały 25 Antoni Tekla Malczewska Joanna Miednicka Borki 22 Marcin Marianna Dzikowska Józef Skrzyński, Antoni Rudnicki 625 122 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0065.htm
15 2 1853 Horochów Feliks Wiczffiński par. Horochów 38 Władysław Kunegunda Sędzikowska Ewelina Zofiowska par. Horochów 16 Michał Józefa Mogilnicka Wincenty Wiczffiński, Leopold Nagrodzki 91 39 2 894 79 V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2091/pages/PL_1_436_91_0021.htm
29 9 1854 Krzemieniec Adam Radzikowski Krzemieniec 30 Józef Tekla Garlicka Kamila Drużbacka Krzemieniec 18 Felicjan Domicela Siedliska 0.1-26 39V 13 T
8 5 1855 Łokacze Aleksander Ejsmont Rohowicze 26 Aleksander Wiktoria Aniela Dzikowicka Rohowicze 22 Adam Helena Andrzej Popławski, Piotr Cieszkowski 896 217 V 4 359 24 0
23 9 1856 Ostrówki Tomasz Wolczuk Wola Ostrowiecka 47w Jan Agnieszka Mazurek Anna z Dzików Bortniczuk Wola Ostrowiecka 38w Stanisław Agnieszka Giedz 566 25 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20566/pages/PL_1_436_566_0014.htm
26 10 1858 Aleksandria Jakub Kotowski 62w Jan Anna Cybulska Marianna Czernicka Jan Marianna Rudzik 650-1 463 7 AP Równe MO
26 1 1858 Ostrówki Wawrzyniec Proncuk Kąty par. Luboml 36w Wojciech Teodora Kołtuniuk Anna z Mysanów Panasiuk Ostrówki 24w Andrzej Marianna Dzik Franciszek Wawryniuk, Jan Muzyka 888 233R 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0232.htm
11 5 1858 Ostrówki Jan Dziurian Wola Ostrowiecka 20 Andrzej Franciszka Kruk Agnieszka Bortniczuk Wola Ostrowiecka 20 Tomasz Anna Dzik Józef Bandura, Mikołaj Lewczuk 888 234R 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0233.htm
13 7 1858 Białogródka Jan Hryniowiecki Wojtowce, par. Zasław św. Jana 30 Franciszek Anna Bułajewska Joanna Michnicka Gnojniczka 21 Wincenty Apolonia Dzikowicka Marcin Zieliński, Jakub Kornatowski 178-03-74 253R 17 Ż DM
8 11 1859 Ostrówki Kajetan Szwed Wola Ostrowiecka 22 Walenty Apolonia Katelak Marianna Jasionczak Wola Ostrowiecka 18 Jan Anna Matys Jan Kozaczuk, Józef Dzik 870 419 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0228.htm
5 6 1860 Targowica Sylwester Lisiecki par. Młynów 27 Józef Joanna Koprowska Justyna Zdanowicz par. Targowica 19 Józef Petronela Dzikowska 841 295 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0163.htm
29 6 1860 Ostrówki Tomasz Mikołajczuk Wola Ostrowiecka 50w Wawrzyniec Zofia Dzik Barbara z Muzyków Palec Wola Ostrowiecka 33w Wawrzyniec Marianna Hulewicz Wojciech Giedz, Franciszek Jasionek 567 38 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20567/pages/PL_1_436_567_0020.htm
28 1 1862 Wiszenki Jan Kudzikowski Rożyszcze 35 Józef Prakseda Supruniuk Aniela Paszkowska Rytów 21 Jan Maria Sawicka 783 38 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0021.htm
18 11 1862 Krzemieniec Jan Wiedzkiewicz Krzemieniec 24 Grzegorz Martyna Ziobrowska Michalina Buszyńska Krzemieniec 18 Michał Marcjanna Idzikowska Józef Lisiecki z Królestwa Polskiego, chł. Grzegorz Nadżusowicz 0.1-35 44V 25 T
21 10 1862 Ostrówki Piotr Macyca Wola Ostrowiecka 22 Tomasz Anna Dzik Ewa Tomeczek Wola Ostrowiecka 23 Mikołaj Zofia Marciœ Józef Dzik, Antoni Suchecki 568 37 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0019.htm
18 2 1862 Starokonstantynów Piotr Idzikowski Starokonstantynów 27 Feliks Rozalia Gogińska Leokadia Sokołowska Starokonstantynów 18 Grzegorz Emilia Wyszmirska Aleksander von Lewel, Franciszek Michałowski 178-3-131 36V 9 Ż DM
27 1 1863 Ołyka Ignacy Romanowski Par. Młynów 23 Wincenty Agnieszka Kowalska Katarzyna Dzikowska Borbin 20 Karol Tekla Słowikowska 486 37 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0020.htm
3 2 1863 Ostrówki Kazimierz Muzyka Ostrówki 18 Andrzej Marianna Dzik Krystyna Kołtun Ostrówki 18 Paweł Franciszka Jasionek Maciej Fronczak, Franciszek Macegoniuk 569 37 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0020.htm
10 2 1863 Żytomierz Jan Makarewicz Żytomierz, par. Żytomierz 43 Jan Józefa Zaleska Oktawia Kozłowska Żytomierz, par. Żytomierz 23 Jakób Ewa Rychmiewska dw., wdowiec, Jasim Rutkowski, Aleksander Pandzikowski 178-3-54 94 R 12 Ż DG
1 3 1864 Rzyszczów Eliasz Czarkowski par. Rzyszczów 35 Wiktor Konstancja Sobolewska Felicja Olszamowska par. Rzyszczów 25 Antoni Józefa Doinowicz Ludwik Dzikowski, 312-1-86 200 1 m.K KM
7 2 1865 Żytomierz Kalikst Kurowski Poprawka 28 Bazyli Honorata Radzikowska Franciszka Gruszecka Dubowiec 18 Józef Anna Omiecińska (1-dw.i 1-dw.) Piotr Omieciński, Ignacy Drohomirecki 178-3-61 115R 24 Ż 121 DG
27 6 1865 Żytomierz Ludwik Wasilewski Żytomierz 29 Mikołaj Lucja Idzikowska Franciszka Korzeniowska Żytomierz 17 Cezary Pawlina Piotrowska (dw.i dw.) Bolesław Cetnerowicz, Teodor Wasilewski 178-3-61 124R 60 Ż 139 DG
14 11 1865 Nowogród Wołyński Piotr Zieliński Nowogród Wołyński 30w Jan Michalina Brzezicka Anna Gajewska Nowogród Wołyński 40w Walenty Dorota Nędzikowicz 178-3-152 64 62 Ż 128 MO
2 9 1865 Rzyszczów Aleksander Turkiewicz 29 Michał Rozalia Szmigielska Petronela Wróblewska par. Rzyszczów 26 Szymon Józefa Siucińska Cezary Czyżewski, Aleksander Magier, Henryk Dzikowski 312-1-89 197 6 m.K KM
28 11 1868 Krzemieniec Tomasz Kościuszkiewicz Krzemieniec 43 Grzegorz Bogumiła Gostyńska Domicela Olizar z Siedliskich Krzemieniec 48w Adam Elżbieta Dobraczyńska podpułkownik Julian Jordan, cudzoziemiec Pio Newa, ziem. Adam Radzikowski 426-1-44 39R 21 T DW 806
22 6 1869 Torczyn Ludwik Tobelski Uroczyszcze Antonówka 35 Józef Agnieszka Jakubowska Antonina z Słodkowskich Dzikowska Szepel 30 Sylwester Rozalia Łaskarzewska Piotr Więckowski, Krzysztof Pawłowski 655 49 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20655/pages/PL_1_436_655_0028.htm
23 8 1870 Jałowicze Gabruk Dzikowski wd. Nowostaw 30 Jakub Anastazja Górowska Marianna Bilecka Nowostaw 18 Karol Marianna Kulbakowska 144 15 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20144/pages/PL_1_436_144_0009.htm
9 1 1872 Luboml Tymoteusz Prończuk Jagodzin 41w Jan Anna Tołyż Katarzyna Godzała z Chudzików Jagodzin 40w Maciej Marianna Szewczuk Franciszek Godzała, Ignacy Wdowicki 315 61 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0032.htm
18 5 1873 Sidorów Szymon Adamowski Tłusteńkie 87, *Łanowce 28 Kazimierz Teresa Smereczyńska Aniela z Baczyńskich Kicznicka Tłusteńkie 248 42 Michał Eufrozyna Chadzikowska 1205L 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0038.htm
14 7 1874 Ołyka Wawrzyniec Chudzik Długoszyje 32 Błażej Agnieszka Rabisz Weronika Stradal Długoszyje 22 Jerzy Barbara Tetur 495 54 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0028.htm
11 11 1874 Sidorów Jan Burba 27 Piotr Agnieszka Wołochaty Antonina Struś z d. Franciszków Bednarówka 37w Marcin Helena Gudzik 1205L 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0076.htm
26 1 1875 Krzemieniec Kazimierz Witlicki Krzemieniec 52w Aleksander Maria Mroczkowska Maria Buszyńska Krzemieniec 23 Michał Marcelina Idzikowska Anastazy Idzikowski, miesz. Sylwester Żukowski 426-1-69 24R-V 3 T
16 9 1879 Rzyszczów ? Kosakiewicz? kawaler 30 Jan Joanna Maria Dzikowska panna 20 Wilhelm Zofia Turkiewicz skan słabo czytelny 312-1-112 13 6 m.K KM
11 7 1882 Kowel Józef Idzikowski Kruhel 24 Franciszek Antonina Giżyńska Aniela Gryczewska Kruhel 18 Marian Franciszka Markowska 283 51 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20283/pages/PL_1_436_283_0028.htm
5 9 1882 Kowel Sylwester Wielądek Biełaszów 25 Franciszek Antonina Komorowska Józefa Wąsowicz Biełaszów 23 Franciszek Magdalena Chudzik Adam Gnatowski, Stanislaw Ostrowski 283 54 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20283/pages/PL_1_436_283_0029.htm
22 1 1884 Włodzimierz Józef Rudzik Moczysk 20 Piotr Marianna Gureczna Zofia Sosler Moczysk 18 Jan Anna Mroczek 802 66 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20802/pages/PL_1_436_802_0034.htm
23 2 1886 Turzysk Maciej Gancar Turopin 24 Andrzej Zofia Dudzik Anna Litwinczuk Turopin 16 Michał Marianna Jasiczuk 754 39 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0022.htm
21 2 1888 Katerburg Jan Stabło Borszczówka 21 Benedykt Agnieszka Kruk Marianna Kubiak Borszczówka 22 Wincenty Józefa Derdzikowska 204 121 4 DW
1 2 1888 Grzymałów Jan Tobuch Ostapie 22 Jan Maria Rudzik Elżbieta Kusy Ostapie 17 Jan Agnieszka Mazur Błażej Wargocki, Michał Nicpoń 1614 167 1 LJ 0
28 2 1888 Kowel Jan Dąbrowski Biełaszew 23 Jakub Marianna Radyszewska Anna Finkowska par. Kowel 19 Roman Marianna Idzikowska 289 56 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0029.htm
12 2 1889 Grzymałów Konstanty Rudzik Ostapie 23 Antoni Anna Kujbida Franciszka Dorosz Ostapie 15 Jan Helena Pałac Jan Pałac, Ludwik Mudry 1614 228 3 LJ
16 7 1889 Krzemieniec Antoni Szczepanowski par. Krzemieniec 45w Tomasz Maria Marciniewicz Józefa Buszyńska par. Krzemieniec 35 Michał Marcelina Idzikowska 01-81B 36R 8 T
16 9 1890 Kowel Józef Szpeflicki Kruhel 24 Walenty Katarzyna Mariańska Pelagia Zbikowska Kruhel 20 Jan Paulina Idzikowska 291 73 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0037.htm
10 11 1890 Brody Dymitr Twerdochleb Suchowola 95 (*Podkamień) 54 Bazyli Maria Hudzik Anna z Molińskich Hutniak Suchowola 46 43 Maciej Katarzyna Greszczuk L
10 11 1891 Włodzimierz Grzegorz Danilewicz Załuże 25 Ludwik Józefa Dzikowska Anna Gidzińska z Kobylańskich Włodzimierz 30w Karol Marianna Sikorska mieszcz. Paweł Potrasewicz, Jan Matusewicz 809 136 41 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0072.htm
26 9 1893 Tbilisi Juliusz Pregula Prusy 54w Franciszek Franciszka Lipon Emilia Kercher z d. Goufer luteranka 25 Hercog Lapka Jan Kmieciński, Andrzej Cudzik 24 21 Tb
3 10 1893 Tbilisi Mikołaj Turkiewicz 29 Roman Maria Paulina Witman 21 Georgij Małgorzata Kinderknech Stanisław Dzikowski, Bazyli Makk 26 25 Tb
7 2 1893 Luboml Stanisław Finkowski Krugel par. Kowel 24 Roman Marianna Dzikowska Ewa Lewandowska Maszów 19 Józef Maria Szerowicz Władysław Gryczewski, Józef Dzikowski 336 99 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0051.htm
21 10 1894 Brody Eliasz Rak Smólno 52 25, Marcin Paraskiewa Jakimczuk Maria z Chudzików Koroluk Smólno 24 45 Michał Maria Ziemba Antoni Dębicki, Michał Pawluk L 4
10 7 1894 Tbilisi Piotr Feliks Gamdzik gm. Sypniewo, pow. Maków 29 Antoni Agnieszka Kozicka Julianna Paprocka gm. Głuchowo pow. Lipno 34 Roman Marianna Sztolcman Jan Radzicki, Andrzej Krakowiak 35 10 Tb
19 9 1895 Tbilisi Józef Banach pow. koleniński 31 Adam Katarzyna Domańska Józefa Franckiewicz par. derchowska wileńskiej gu 30 Leonard Józefa Kaczanowska Andrzej Cudzik, Łukasz Garm 55 25 Tb
28 11 1895 Kuniów Franciszek Struczek Kuniów 36w Grzegorz Karolina Doleżał Maria z d. Pomp Gandzik Antonówka 25w Antoni Barbara Lupalko Józef Polak i Franciszek Andeli, Jakub Pucholski 178-3-100 578R 15 Ż DM
29 2 1895 Kowel Ignacy Finkowski Kruhel 23 Roman Marianna Dzikowska Józefa Sobotko Biełaszów 18 Józef Anna Lubak Jan Dąbrowski, Kazimierz Ejsmont 906 32R 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0024.htm
9 6 1896 Ołyka Jan Babiński Suchowce 27 Franciszek Julia Pacholuwecka Salomea Witwińska Metelno 26 Karol Aniela Dzikowska 1018 636 18 MO
7 9 1897 Tbilisi Józef Łukaszewicz suwalska gub. 34 Antoni Katarzyna Maria Emilia Dudzikowska kielecka gub. 41 Józef Agata Barankiewicz Jakub Boniszewski, Józef Pilecki 89 24 Tb
26 1 1897 Kowel Feliks Dąbrowski Lublin, par. bernardynów 27 Walenty Paulina Filip Helena Kwiatkowska Kowel 20 Wawrzyniec Marianna Dziewandzik Walenty Dąbrowski, Stanisław Cichocki 908 33R 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0032.htm
20 1 1898 Tbilisi Jan Wojciechowski siedlecka gub. 25 Szymon Teresa Goździkowska Józefa Judkiewicz suwalska gub. 22 Franciszek Benedykta Mikulska Ignacy Helman, Jan Jurek 97 5 Tb
26 4 1898 Tbilisi Stanisław Dzikowski kaliska gub. 47 Józef Katarzyna Malinowska Leokadia Katarzyna Wyżykowska 21 Stanisław Ewa Ciborowska Stanisław Skrzyński, Lewan Minidze 100 11 Tb
27 10 1899 Młynów Adam Bolesław Paszkowski Dobratyn 23 Julian Aleksander Antonina Kobylańska Michalina Dzikowska Dobratyn 19 Aleksander Katarzyna Krzewicka ślub zawarty w Częstochowie, Marcin Kaczmarek, Antoni Stachał 740-2-407 81V 22 R 1648 RK
30 1 1900 Niewirków Michał Chudzik Nowiny 22 Franciszek Magdalena Mróz Marianna Felisik Nowiny 28 Maciej Antonina Karbownik 951 43 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0046.htm
3 2 1901 Młynów Franciszek Dzikowski Dobratyn 26 Aleksander Katarzyna Krzewicka Ewelina Paszkowska Dobratyn 23 Julian Aleksander Antonina Kobylańska Józef Jaszczołt, Antoni Białkowski 740-2-402 108V 6 R 1889 RK
29 9 1902 Kowel Józef Łypko Kowel 40w Jan Magdalena Łubkowska Józefa Chudzik Kowel 35 Jan Marianna Bańko 963 45V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0047.htm
1 10 1902 Młynów Paweł Dzikowski Dobratyn 26 Aleksander Katarzyna Krzewicka Dominika Szyligowska Szeligowska Warszawa 23 Antoni Paulina Pelsik ona: Warszawa par. Św. Barbary, Cyryl Wysocki, Tomasz Szeremecki 740-2-407 121V 21 R 1683 RK
27 10 1902 Młynów Tomasz Szeremecki Bokujma par. Łysin 27 Józef Helena Sasicka Marianna Dzikowska Dobratyn 18 Aleksander Katarzyna Krzewicka Karol Kupiec, Józef Kajer 740-2-407 122R 24 R 1683 RK
2 2 1903 Włodzimierz Stanislaw Zaborny Kolonia Stawiecka, par. Przewały 27 Antoni Katarzyna Dzik Ewa Koleńska Adamówka 23 Marcin Marianna Getel 972 55R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0059.htm
18 2 1903 Tbilisi Maksymilian Tadeusz Idzikowski lubelska gub. 28 Bartłomiej Antoni Katarzyna Krasińska Maria Brzozowska pow. Góra Kalwaria 28 Antoni Maria Misińska P. Korsak, Aleksander Janowski 59 18 Tb
30 10 1905 Młynów Władysław Zaremba par. Ptycza 27 Feliks Konstancja Karasiewicz Petronela Dzikowska Grudzieńce 16 Aleksander Katarzyna Krzewicka Antoni Karasiewicz, Tomasz Szeremecki 740-2-411 151R 35 R 1453 RK
23 10 1907 Włodzimierz Piotr Holc Włodzimierz 31 Ludwik Antonina Dzikońska Marianna Chauzner Włodzimierz 17 Fryderyk Marianna Pawelska 1034 72V 53 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0079.htm
18 2 1907 Młynów Józef Dzikowski Grudziądz 25 Aleksander Katarzyna Krzewicka Adela Grabowska Bryszcze 23 Franciszek Stefania Grodzińska Franciszek Zaremba, Władysław Zaremba 740-2-414 92R 16 R 1552 RK 0
15 7 1907 Młynów Józef Paszkowski Dobratyn 24 Julian Aleksander Antonina Kobylańska Maria Paszkowska Dobratyn 19 Adam Balbina Romanowska Franciszek Dzikowski, Stanisław Jaszczołt 740-2-414 95R 28 R 1555 RK
7 11 1909 Brody Szymon Idzik Smólno *Taryczów (gr.k) 32 Andrzej