Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 204 wyników dla: Dzikowski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
8 8 1771 Szumsk Dzikowski 1,5 Waśkowce syn, rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 77V Ł RK
5 12 1818 Kuniów Piotr Idzikowski 67 Bołotkowce ur., żona Marta z d. Dąbrowska, synowie Stanisław, Maciej, Józef, Felicjan i Jan, córki Julianna, Wiktoria i Teresa 297-1-086 50R Ł
11 7 1827 Ostropol Edward Radzikowski 9 nieczytelne rodzice Daniel i Helena Radzikowscy, przyczyna zgonu: dyzenteria 178-3-93 431 55 Ż 223R KP2
5 11 1828 Szumbar Sabina Jankowska 1 Cecyniówka c.Józefa i Anny z Radzikowskich ze wsi Janówka par.bazylejskiej 199 289 18 564
14 9 1829 Wiszenki Antoni Kudzikowski 2 Rożyszcze N, poch. 14.09. 815 105a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0108.htm
9 4 1830 Lachowce Wincenty Dzikowski 2 Szuńki s. ur. panny Józefy Dzikowskiej 171-1-3 117R 22 R DM
17 8 1832 Kołki Franciszka Stachowska 3,5 Kołki c: Jana i Marianny z Dzikowskich; poch: 19.08. 818 56 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
18 8 1832 Kołki Jan Stachowski 40 Kołki poz. ż. Mariannę z Dzikowskich, s. Grzegorza, Faustyna, Władysława, Ignacego, c. Józefę; poch: 20.08. 818 56 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
29 2 1832 Wiszenki Jan Kudzikowski 100 Rożyszcze poz. s. Tomasza i Józefa, c. Rozalie i Teklę; poch: 03.03. 818 113 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0120.htm
24 10 1832 Wiszenki Tomasz Kudzikowski 45 Rożyszcze poz. ż. Annę z Prokopów, s. Franciszka, c. Teklę, Mariannę, Juliannę, Domicelę, Anastazję; poch: 26.10. 818 115 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0122.htm
25 5 1835 Wiszenki Wojciech Brodnicki 40 Kopaczówka poz. II ż. Mariannę Teklę z Kudzikowskich i c. Julianę; z I ż. Tekli z Rossowieckich poz. 2s. Leona i Karola, c. Brygidę; poch: 28.05. 821 62a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0063.htm
1 5 1836 Kołki Józefa Stachowska 16 Kołki r: Jan i Marianna z Dzikowskich; poch: 04.05. 822 66a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
8 4 1837 Wiszenki Piotr Brodnicki 2 Kopaczówka s. szl. Wojciecha i Tekli z Gwadzikowskich 764 27 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0015.htm
8 2 1838 Jałowicze Antoni Dzikowski 1 Pułhanów s. Jakuba i Anastazji Papierzanek 824 222 R 2 ZP 0
26 8 1838 Targowica Stefan Dzikowski 2 Bokujma s. Jana i Marianny Sawickiej 824 229 R 18 ZP 0
4 11 1838 Targowica Kazimierz Dzikowski 40 Bokujma wd. Marianna, s. Paweł, Józef, c. Patronela, Paulina, Rozalia, Anna, Julianna, 824 229 V - 230 R 23 ZP 0
5 4 1839 Targowica Rozalia Walicka 40 Babołoki z Dzikowskich wdowa po Ignacym, s. Antoni 825 265 R 10 ZP 0
14 6 1839 Targowica Jan Dzikowski 1 Bokujma s. Kazimierza i Marianny Michalewicz 825 266 R 19 ZP 0
21 11 1841 Młynów Władysław Dzikowski 2,5 Smordwa rodzice: ur. Karol i Tekla 827 178V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0182.htm
13 8 1841 Annopol Edward Szałacki 1i7/52 Annopol s. Grzegorza i Agnieszki z Rodzikowskich R 80 V 21 0
24 11 1841 Ołyka Józef Dzikowski 7/12 Borbin Jana i Marianny z Sawickich 827 166 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0169.htm
7 6 1842 Ołyka Apolonia Dzikowska 2 Malin córka Katarzyny Dzikowskiej 466 24 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0013.htm
15 2 1842 Krupiec Piotr Chyliński 80 Kozin ur., wdowiec po Mariannie z Gwozdzikowskich, syn Józef, córki Anna i Marianna 828 77R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0079.htm
22 2 1842 Wiszenki Leon Kudzikowski 36 Rożyszcze r: Józef i Praxeda z Supruniuków; poz. ż. Aleksandrę; poch: 25.02. 828 222V 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0226.htm
21 6 1843 Targowica Antonina Buszczyńska 6 Rudłów c. Łukasza i Rozalii Dzikowskiej 829 124 V 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0137.htm
1 4 1843 Deraźne Aleksander Trochaniewski 1/52 Ugliszcze s. Jana i Cecylii z Dzikowskich 882 189 R 8
21 1 1843 Jałowicze Jerzy Dzikowski 3 Nowostaw s. Jakuba i Anastazji Papierzanek 829 113 R 2 ZP 0
18 1 1843 Wiszenki Jan Wiszniewski 45 Rożyszcze poz. ż. Juliannę z Kudzikowskich; poch: 21.01. 829 206V 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0221.htm
6 4 1844 Ołyka Józef Dzikowski 4 Borbin Feliksa i Marianny z Rutkowskich 468 26 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0015.htm
29 7 1844 Ołyka Jan Franciszek Dzikowski 1,5 Borbin Feliksa i Marianny z Jaworskich 468 29 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0016.htm
10 8 1845 Wiszenki Andrzej Ziemba 4/52 Rudnia r: Wojciech i Marianna z Guzdzikowskich 771 29 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0016.htm
11 1 1845 Zwinogródka ur. Leon Radzikowski 69 Łotaszowa żona Tekla, dzieci: Mikołaj, Eliasz, Jan, Hipolit, Domicella, Marianna, Klara, z gorączki 685-2-1022 15r 1 Ch 27 KP2
29 7 1846 Wiszenki Ignacy Kudzikowski 2 Rożyszcze r: Tomasz i Emilia z Niemirowskich 772 22 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0013.htm
1 12 1847 Wiszenki Szymon Kudzikowski 2,5 Rożyszcze r: Franciszek i Helena z Labidowskich; poch: 03.12. 773 35 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0019.htm
5 8 1855 Korytnica Julianna Guminiuk 70 Bystraki z Radzikowskich, wdowa po Szymonie 227 25 61 0
19 12 1856 Krzemieniec Józefa Miednicka 20 Krzemieniec c. szl. Marcina i Marianny z Dzikowskich 0.1-28 65V 92 T
20 9 1857 Łabuń Barabra Żeromska 80 Moskalówka szl., z Radzikowskich, wdowa po Janie 178-3-73 373V 43 Ż DM
20 11 1859 Krzemieniec Antoni Widzikowski 25 Syczówka stanu wolnego 0.1-32 57V 63 T
16 9 1861 Wiszenki Andrzej Kudzikowski 4 Rożyszcze s. chł. Józefa i Marianny z Górskich 782 36 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0020.htm
15 2 1861 Łabuń Julia Hulanicka 48 Moskalówka szl., z Radzikowskich, mąż Antoni, bez potomna 178-03-76 361V 7 Ż DM
26 7 1863 Żytomierz Teofil Olszański 53 Żytomierz z reumatyzmu, urzędnik, zostawił żonę Anastazję z Godzikowskich, z 1. małżeństwa syna Adama i 3 córki: Adelę, Bronisławę i Petrilę ? z 2. małż. synów: Juliana, Mikołaja i Wiktora 178-3-54 136V 193 Ż DG
1 11 1867 Rzyszcz?w Grzegorz Radzikowski 66 Kani?w zostawil wdow? Juli?, syn?w Ksawerego, Eugeniusza i Januarego, c?rk? Pelagi? 312-1-92 228 38 m.K KM
16 8 1869 Ołyka Karol Wacław Dzikowski 60 Borbin żona Tekla ze Słowikowskich, córki Aniela za Karolem Witwińskim i Katarzyna za Ignacym Romanowskim 490 72 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0038.htm
12 8 1870 Katerburg Benedykt Dawidowicz 1,5 Matwiejowce s. Jana i Kamili z Radzikowskich 203 398 13
2 5 1872 Wiśniowiec Michał Buszyński 51 Wierzbowiec chłop, żona Marcelina z Dzikowskich, synowie Stanisław i Władyslaw, córki Michalina, Franciszka, Józefa, Anna i Antonina 1-56 25V 34 T
29 8 1873 Ołyka Tekla Romanowska 7/52 Ołyka c. NN i wdowy Katarzyny z Dzikowskich 494 55 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0030.htm
15 12 1876 Krzemieniec Eleonora Dawidowska 17 Krzemieniec c. W. Jana i Kamili z Radzikowskich 426-1-70 41R 60 T
3 5 1877 Krzemieniec Andrzej Widzikowski 56 Syczówka chłop, żona Maria, 1-71 33R 30 T
20 8 1877 Jałowicze Adolf Dzikowski 6 Nowostaw s. Gabruka i Marianny z Bileckich 151 27 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20151/pages/PL_1_436_151_0017.htm
27 1 1885 Jałowicze Antoni Dzikowski 4 Nowostaw s. Gabriela i Marianny z Bileckich 158 40 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20158/pages/PL_1_436_158_0022.htm
4 2 1885 Włodzimierz Mikołaj Dzikowski 75 Włodzimierz mieszcz., żona Anna z Osipowiczów 803 101 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0052.htm
12 9 1888 Młynów Antoni Dzikowski 2 Beregi rodzice: Aleksander i Katarzyna z d. Krzywicka 740-2-402 73R 22 R 1854 RK 0
5 1 1889 Kowel Antoni Finkowski 15 Kruhel s. chłopów płockiej guberni, rywińskiego powitu gminy Osiek Romana i Marianny z Dzikowskich 290 74 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0040.htm
21 1 1894 Jałowicze Gabriel Chmielewski vel Dzikowski 60 Nowostaw chłop, żona Marianna z Bileckich, synowie Michał i Józef, córki Brygida i Aniela 166 47 1 DW
11 1 1902 Kowel Bolesław Edmund Brodzikowski 1 Kowel od szkarlatyny, s. szl. Bolesława i Julii z Iwanickich 963 49V 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0051.htm
10 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Edward Idzikowski 1,5 Kijów Rodzice: Stanisław i Waleria Dąbrowska 312/1/129 129V 33 m.K. JM1
16 5 1920 Młynów Franciszek Dzikowski 6/12 Adamówka kol. syn Franciszka i Eweliny z Paszkowskich 740-6-321 66 58 R AK2
19 1 1922 Młynów Władyslawa Misarko 20 Malowana z tyfusu, z Dzikowskich 740-6-136 58V 13 R 28 DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
25 3 1627 Ostróg Wojciech Radzikowski IN Szczęsna data chrztu, s. nieślubny Szczęsnej "mazurki" t.8. 621 ks. WŻ DM
7 1 1767 Szumsk Piotr Dzikowski Liski Jakub Marianna Wojciech Niewiadomski, Magdalena Terlecka 297-1-180 137R Ł 4506 RK
3 1769 Szumsk Feliks Kazimierz Dzikowski Bajmaki Jakub Marianna Michał Kobierski, Helena Gąsiorowska, Michał Białohur, Marianna Kobierska 297-1-180 145V Ł RK 4526
23 1 1770 Szumsk Jakub Wincenty Dzikowski Bryków Jakub Marianna Michał Białokur, Marianna Kobierska 297-1-180 149V Ł RK 4535
11 1 1776 Szumsk Agnieszka Mazurek Mazur Waśkowce Hiacynt Marianna Wojciech Jadzikowski, Helena Jabłonska 297-1-181 14V Ł 15 RK
6 5 1777 Szumsk Jan Gudzikowski Gudkowski Waśkowce Wojciech Agata Józef Walczuk, Anastazja Głogowszczanka panna 297-1-181 20V Ł 21 RK
6 1 1779 Szumsk Antoni Dzikowski Rachmanów Jakub Marianna Stanisław Biernacki, Marianna Eklerowa, Jan Kuzminski, Brygida Chodorowiczowa 297-1-181 32R Ł 032a RK
3 7 1798 Białogródka Heliodor Tomaszewski Ledzianka Michał Anna g. Bazyli Kobylański i g. Katarzyna Wierzbicka, g. Leon Radzikowski i g. Lucja Bujalska 178-51-95 97V 31 Ż DM
5 4 1798 Białogródka Marianna Kobylańska Ledzianka Adam Anna g. Leon Radzikowski i g. Marianna Dębicka 178-51-95 95V 13 Ż DM
8 10 1799 Białogródka Łukasz Różycki Ledzianka Jan Magdalena Terpiłowska data chrz., Leon Radzikowski i Lucja Bujalska 178-51-95 111V 97 Ż DM
30 4 1801 Lubar Florian Radzikowski Lubar Szymon Rozalia łacina, data ur. i chrztu, Michał Marcinowski, Marcjanna Miller 178-51-174 31V Ż Mg
21 9 1802 Lubar Tekla Zielińska Lubar Marcin Anna łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Franciszka Witkiewicz 178-51-174 44V Ż Mg
9 10 1802 Lubar Ludwik Bernard Osiński Lubar Andrzej Justyna Bogucka łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Apolonia Wyhowska 178-51-174 45R Ż Mg
4 9 1803 Ostróg Rozalia Zielińska Pruski Kajetan Anna Józef Gwoździkowski, Anna Zagorska 297-1-136 35 Ł SK
7 8 1804 Lubar Dominik Hotyński Lubar Kazimierz Regina łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Anna Zielińska, ass. Franciszek Doryński?, Ewa Walentowa 178-51-174 62V Ż Mg
16 8 1804 Lubar Marianna Zofia Mytkowska Lubar Jakub Marianna Słomczyńska łacina, data chrztu, Piotr Górski, Marianna Marcinowska ass. Szymon Radzikowski, Apolonia Kobylańska, Jakub Dankowski, Marianna Gajewska 178-51-174 62V Ż Mg
10 12 1804 Lubar Marianna Jakubowicz Lubar Dymitr Zofia łacina, data chrztu, Michał Marcinowski, Julianna Kobylańska, ass. Szymon Radzikowski, Franciszka Szczerbatowska 178-51-174 66R Ż Mg
24 5 1804 Kulczyny Kalikst Polański herbu Stary Koń Kulczyny Franciszek Regina Huczyńska chrzest 24.05.1804 roku w kościele parafialnym w Kulczynach, chrzestni Nobilis Romuald Sędzikowski i Nobilis Anna Dobrowolska ( teczki wywodowe rodowitości szlacheckiej Polańskich ) 230-1-5053 Ch fotografi KP2
7 2 1805 Lubar Marianna Mielkowska Lubar Szymon Teresa łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Marianna Cyranowska, ass. Michał Wysoczański, Aleksandra Reczycowa 178-51-174 67V-68R Ż Mg
22 8 1805 Lubar Tekla Wiszniowska Lubar Mikołaj Marcjanna Gajewska łacina, data chrztu, Szymon Radzikowski, Apolonia Miałkowska, Albert Miałkowski, Agnieszka Myszkowska 178-51-174 73V Ż Mg 168
7 3 1806 Lubar Antonina Madeyska Lubar Michał Teresa łacina, data ur. i chrztu, Szymon Radzikowski, Honorata Lubrańska 178-51-174 79R 32 Ż Mg 186 0
25 4 1807 Lubar Piotr Radzikowski Lubar Szymon Apolonia Gurska łacina, data ur. i chrztu, Michał Marcinowski, Honorata Lubarska 178-51-174 91V Ż Mg 219
30 7 1827 Czartorysk Jan Paweł Dzikowski Hołuzja NN Maryanna Dzikowska As: Tomasz Podgórski, Regina Haczarowa dop. ch: 25.01.1828 814 131a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0135.htm
23 11 1827 Zasław św. Józefa Józef Gudzikowski Zasław - Majdan Jan Marianna Karkot 178-03-009 40 90 Ż MO 81
30 8 1828 Targowica Fabian Dzikowski Bokujma Jan Marianna Sawicka Ludwik Zdaniewicz, Marianna Małkowska 814 277 V 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0281.htm
17 2 1829 Targowica Teodor Kułakowski Bokujma Wawrzyniec Marianna Kazimierz Dzikowski, Anna Wiloska 815 310 R 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0315.htm
9 9 1829 Targowica Marianna, Wiktoria Tyszkiewicz Woynarowce Hipolit Anna Kasperska Kazimierz Dzikowski, Agnieszka Czyhurska ż. Klemensa dopełnienie 813 211 V 59 ZP 0
5 5 1829 Wiszenki Angelina Rybczyńska Rożyszcze Konrad Ahapia (Agata) Brodowicz ch: 06.05. Jan Lewicki, Marianna - ż. Jana Gwozdzikowskiego; as: Ignacy Podłuski 815 97 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0100.htm
25 9 1830 Zasław św. Jana Michał Ryszkowski Zasław Grzegorz Marianna Leopold Dzikowski i Tekla Urbańska wdowa 178-03-96 5R 30 Ż DM
18 1 1830 Żytomierz Marcelli Karczewsko Żytomierz Feliks Agata Grodzka Leopold Dzikowski Helena Kisielewska 178 3 3 R4 20 Ż MP
5 2 1830 Żytomierz Aleksander Kisielewski Żytomierz Franciszek Antonina Biniewska Leopold Dzikowski Tekla Dzikowska as:Feliks teleżyńśki Kamila Pacholewska 178 3 3 V6 36 Ż MP
13 6 1830 Żytomierz Paulina Ligocka Skomorochy Szymon Franciszka Zatwardnicka Jan Mandzikowski Anna Grabowska as:Andrzej Wachowski Anastazja Baranowska 178 3 3 R22 154 Ż MP
20 2 1830 Trojanów Julianna Gryniewicz Gwozdawiec Libor Józefa Blicharska Mikołąj Radzikowski Marianna Pawska 178 3 3 V211 17 Ż MP
19 10 1830 Cudnów Jan Dzikowski Cudnów Kajetan Apolonia Taraban Antoni Piątkowski, Marianna Areftej 178 3 3 R322 146 MP
9 11 1830 Cudnów Karolina Tomaszewska Futor Borejki Michał tekla Wyczałkowska Sylwester Bordzikowski, Brygida Piotrowska, as:Grzegorz Biliński, Johanna Wasilewska 178 3 3 V323 160 MP
26 8 1832 Targowica Jan Witkowski Bokujma Hipolit Justyna Słowikowska Jan Dzikowski, Domicela Wojciechowska 813 210 R 51 ZP 0
18 5 1834 Targowica Piotr, Celestyn Zdanowicz Bokujma Tomasz Anna Wojcicka Kazimierz Dzikowski, Katarzyna Kamińska ż. Ksawerego 820 247 R 92 ZP 0
5 5 1834 Targowica Paweł Dzikowski Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Jan Rożański, Domicela Wojcicka ż. Grzegorza 820 247 V 96 ZP 0
28 2 1834 Wiszenki Tomasz Kudzikowski Rożyszcze Franciszek Helena Lubiedowska Leon Samborski, Tekla Natkiewicz; as: Mateusz Romanowski, Agata Jabłonowska; ch: 820 40a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0040.htm
1 3 1835 Targowica Albin Kazimierz Kamiński Bokujma Ksawery Katarzyna Zdanowicz Jan Dzikowski, Apolonia Zdanowicz ż. Ignacego 821 266 R 11 ZP
8 3 1836 Targowica Franciszka Słowikowska Bokujma Tomasz Teresa Kułakowska Kazimierz Dzikowski, Agata Marcinkiewicz wdowa 140 11 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0008.htm
1 8 1836 Targowica Petronela Zdanowicz Bokujma Tomasz Anna Wojcicka Kazimierz Dzikowski, Barbara Bielska ż. Stanisława 140 16 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
3 8 1836 Targowica Stefan Dzikowski Bokujma Jan Marianna Sawicka Gabriel Pernet, Barbara Zdaniewicz ż. Ignacego 140 16 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
17 8 1836 Targowica Katarzyna Zarzycka Bokujma Ignacy Domicela Kosowska Kazimierz Dzikowski, Anna Zdanowicz wdowa 140 17 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
7 12 1836 Targowica Mikołaj Baranowski Bokujma Bartłomiej Julianna Witkowska Kazimierz Dzikowski, Apolonia Kułakowska ż. Ksawerego 140 19 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0012.htm
10 5 1837 Targowica Mikołaj Witkowski Bokujma Hipolit Justyna Słowikowska Kazimierz Dzikowski, Domicela Wojcicka ż. Grzegorza 823 303 V 9 ZP 0
11 1 1837 Jałowicze Antoni Dzikowski Pułhanów Jakub Anastazja Papierzanek Mikołaj Dzikowski, Katarzyna Zajczuk ż. Juliana 823 281 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0314.htm
15 4 1838 Targowica Józef Dzikowski Bokujma Kazimierz Marianna Michalewicz Karol Zdanowicz, Agata Szadurska ż. Grzegorza 824 223 V 4 ZP 0
27 3 1838 Jałowicze Gabriel Dzikowski Pułhanów Jakub Anastazja Papierzanek Erazm Zeluki, Tekla Jedowicz ż. Pawła 824 219 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0220.htm
6 2 1838 Wiszenki Agnieszka Ossoska Rudnia Tomasz Julianna Jankiewicz Leon Kudzikowski, Marianna Ossowska; ch: 06.02. 824 41a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0042.htm
10 3 1838 Młynów Antonina Buszyńska Smordwa Łukasz Rozalia Karol Dzikowski, Ewa Szydłowska 824 138V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0140.htm
9 10 1839 Targowica Marianna Kamińska Bokujma Ksawery Katarzyna Zdanowicz Jan Dzikowski, Justyna Witkwska ż. Hipolita 825 260 R 38 ZP 0
15 9 1839 Młynów Władysław Dzikowski Smordwa Karol Tekla Józef Szydłowski, Anna Szydłowska, Tomasz Słowikowski, Justyna Wiktowska 825 171V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0179.htm
19 4 1840 Jałowicze Jerzy Dzikowski Nowostaw Jakub Anastazja Papiernik Piotr Ostrowski, Elźbieta Bartosiewicz panna 826 270 R - 270 V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0272.htm
11 8 1840 Łuck Wawrzyniec Zenon Chociński Łuck Łukasz Julianna Makarewicz, 1v. Bydłowska Aleksander Mandzikowski, Marianna Łuczkowska 376 15 45 826 11V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0008.htm
15 5 1841 Ołyka Józef Dzikowski Borbin Jan Marianna Sawicka 827 156 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0159.htm
28 12 1842 Ołyka Jan Franciszek Dzikowski Borbin Feliks Marianna Jaworska 467 1 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0001.htm
25 2 1843 Ołyka Aleksander Dzikowski Borbin Jan Franciszka Mierzwińska 467 4 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0003.htm
8 5 1843 Młynów Stanisław Witkowski Smordwa NN Klementyna Karol Dzikowski, Helena Zacharzewska 829 37V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0038.htm
15 3 1844 Ołyka Józef Dzikowski Borbin Feliks Marianna Rutkowska 468 5 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0003.htm
3 2 1845 Jałowicze Ignacy Rudzikowski Połonka Tomasz Emilia Niewiarowska Paweł Szczurkiewicz, Petronela Boguszewska ż. Andrzeja 831 177 R - 177 V 2 ZP 0
24 3 1845 Wiszenki Szymon Kudzikowski Rożyszcze Franciszek Helena Libidowska Józef Eszch, Ulana Tomanowicz; as: Józef Kłaczkowski, Marianna Tomaszewicz; ch: 771 6 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0004.htm
3 4 1845 Białogródka Wanda Konstancja Gwinczewska Waśkowczyki Leontyn s. Piotra Antonina c. Józefa Kustowska Paweł Sędzikowski i Tekla Maliszewska ż. Floriana 178-3-113 88V 37 Ż DM
7 11 1845 Białogródka Katarzyna Wachniak Białogródka Wojciech s. Błażeja Marianna Kopczyńska Paweł Sędzikowski-Kapitan WR i Franciszka Łukaszewicz ż. Wincentego 178-3-113 98V 118 Ż DM
2 1 1847 Kodnia Florentyna Elżbieta Wnorowska Kodnia Antoni Feliksa Dzidowska Wlm Antoni Dzikowski i Konstancja Jurkiewicz wdowa, Michał Wnorowski i Marianna Toczyska panna 178-03-18 1R 1 Ż DM 0
6 4 1848 Ołyka Stanisław Mogilewski Długoszyje Wincenty Anna Cieślicka 1-dw. Jan Dzikowski, Marianna Zdanowicz panna 472 7 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0004.htm
22 9 1848 Młynów Jan Grodzki Karolinka Kazimierz Marianna Karol Dzikowski, Katarzyna Szemejko 834 246V/480 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
18 11 1848 Młynów Feliks Radziewicz Karolinka Szymon Karolina Karol Dzikowski, Tekla ż. Mikołaja Kordowska, Karol Sienkiewicz, Antonina Szumej 834 248V//484 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0251.htm
7 3 1848 Wiszenki Jan Kudzikowski Rożyszcze Józef Marianna Górska 834 164 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0091.htm
16 5 1863 Szumsk Adolf Oborski Hucisko Pikulskie Teodor Helena Czarnecka Kazimierz Dzikowski, Karolina Błażejewska ż. Jana 245-1-21 183V-184R 41 R RK
10 7 1864 Rzyszczów Maurycy Dzikowski Przeniczniki Wilhelm Zofia Turkiewicz August Janowski, Matylda Wojciechowska 312-1-86 193 27 m.K KM
7 4 1864 Tuczyn Józef Dzikowski Woskodawy Adam Katarzyna Ławińska Antoni Kulesza i Józefa Zalewska wdowa 1045-2-200 6V-7R 16 CDIAK 332 DM
21 8 1865 Rzyszczów Wiktoria Dzikowska Studzińce Henryk Franciszka Bogucka Leon Dzikowski, Augustyna Neweń 312-1-89 192 43 m.K KM
8 4 1866 Rzyszczów Apagon Władysław Dzikowski Troszczyk Wilhelm Zofia Turzewska Augustyn Janowski, Katarzyna Neweń 312-1-90 221 16 m.K KM
4 12 1885 Włodzimierz Euzebiusz Dzikowski Włodzimierz Edward Bronisława Huskowska 803 64-65 177 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0033.htm
20 1 1888 Kowel Ignacy Idzikowski Kruhel Józef Aniela Gryczewska Konstanty Chincz, Antonina Idzikowska ż. Franciszka 289 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0002.htm
19 5 1890 Młynów Piotr Biernadzki Biernacki Dobratyn Szymon Teofila Miłoszewska gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Czarna Wieś, Adolf Dzikowski, Ludwika Naruk ż. Mateusza 740-2-407 9V-10R 41 R 1583 RK
23 12 1893 Młynów Franciszka Bernadzka Dobratyn Szymon Teofila Miłoszewska Adolf Dzikowski, Rozalia Sosnowska z. Feliksa 740-7-94 26V-27R 151 R 140 DW
21 1 1894 Młynów Katarzyna Lubrzycka Beregi Antoni Anna Dzikowska Werda, Tomasz Dzikowski, Michalina Dzikowska panna 740-2-407 48V-49R 15 R 1614 RK
1 8 1895 Młynów Marianna Lubrzycka Beregi Antoni Anna Dzikowska Werda, Franciszek Dzikowski, Michalina Dzikowska panna 740-2-407 49V-50R 16 R 1615 RK
21 5 1898 Młynów Wincenty Dzikowski Beregi Tomasz Marianna Trochimowicz Tomasz Świetlicki, Michalina Dzikowska panna 740-2-409 12V-13R 59 R 1709 RK
24 10 1900 Młynów Rafał Dzikowski Pereweredów Piotr Marianna Sawicka Cyryl Wysocki, Karolina Dzikowska panna 740-2-402 79V-80R 25 R 1862 RK
31 12 1901 Młynów Sylwester Dzikowski Dobratyn Tomasz Marianna Trochimowicz Franciszek Dzikowski, Marianna Dzikowska panna 740-2-407 91V-92R 2 R 1653 RK
10 7 1903 Młynów Stanisława Dzikowska Dobratyn Paweł Dominika Szyligowska Tomasz Dzikowski, Michalina Paszkowska ż. Adama 740-2-411 16V-17R 80 R 1335 RK
15 2 1905 Młynów Józef Dzikowski Dobratyn Tomasz Marianna Trochimowicz Tomasz Szeremecki, Petronela Dzikowska panna 740-2-411 119V-120R 19 R 1422 RK
11 2 1907 Młynów Petronela Dzikowska Adamówka Tomasz Marianna Trochimowicz Franciszek Dzikowski, Petronela Zaremba ż. Władysława 740-2-414 56V-57R 15 R 1520 RK
24 12 1910 Młynów Józef Lubrzycki Adamówka Antoni Anna Dzikowska Werda, Franciszek Dzikowski, Petronela Zaremba ż. Władysława 740-4-447 66V-67R 7 R 680 RK
18 4 1910 Młynów Maria Dzikowska Szczęśliwa Franciszek Ewelina Paszkowska Paweł Dzikowski, Maria Martynowicz panna 740-4-447 40V-41R 56 R 654 RK
14 11 1910 Młynów Bolesław Dzikowski Adamówka Józef Adela Grabowska Antoni Grabowski, Paulina Grabowska ż. Fabiana 740-4-447 59V-60R 141 R 674 RK 0
8 8 1911 Młynów Józef Dzikowski Adamówka Tomasz Marianna Trochimowicz Paweł Dzikowski, Zofia Głębocka panna 740-4-447 94V-95R 117 R 710 RK
6 10 1913 Młynów Stanisław Hieronim Dzikowski Adamówka Paweł Dominika Szyligowska Wiktor Potapa, Teofila Gnidziejko panna 740-4-447 191V-192R 120 R 806 RK
10 12 1913 Młynów Antoni Gnidziejko Gniedziejko Szczęśliwa Konstanty Anna Zawadzka Zawacka gub. Grodzieńska, pow. Sokółka, Romanówka, Aleksander Dzikowski, Michalina Witkowska ż. Franciszka 740-4-447 198V-199R 146 R 814 RK
23 2 1915 Kijów Św. Aleksandra Janina Walentyna Piasecka Kijów Stanisław Jan Walentyna Wanda Bagieńska Mamert Radzikowski i Maria Piasecka, Józef Piasecki i Józefa Dobrowolska 312/1/129 12V-13R 46 m.K JM1
26 7 1917 Tbilisi Henryk Dzikowski Tbilisi Edmund s.Józefa Maria Awadkowa Stanisław Grybuszyński, Stefania Kejcz 174R 93 Tb
6 2 1920 Młynów Edward Peter Dobratyń Jan Franciszka Mazurkiewicz Michał Jankowski, Maria Moniek, asystowali Franciszek Dzikowski, Anna Rodziewicz żona Jana 740-6-321 4 24 R 9885 AK2

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
6 1761 Szumsk Sebastian Wronoski Wronowski Chodaki Zofia Francuz Chodaki Antoni Dzikowski, Anna Dzikowska 297-1-180 36R Ł RK
30 1 1827 Zasław św. Jana Jan Dzikowski Par. Białogrodecka 16 Paweł Teresa Aleksandra Wilczyńska Par. zasławska 22 Michał Rozalia 178-03-009 13 1 Ż MO 26
2 2 1830 Targowica Tomasz Zdanowicz Bokujma 26 Ludwik Anna Dzikowska Anna Wojcicka Bokujma 19 Józef Marianna Darzycka Kazimierz Dzikowski, Tomasz Słowikowski 816 223 V 3 ZP
11 5 1830 Targowica Karol Dzikowski Bokujma 20 Antoni Teresa Zdanowicz Tekla Słowikowska Bokujma 20 Bazyli Marianna Jasińska Tomasz Słowikowski, Ignacy Zdanowicz 816 224 R 6 ZP
26 5 1830 Ptycza Augustyn Bogacki Mykitycze 30 Jan Marianna Sawicka Anna Andrzejowska Mykitycze 24 Szymon Gertruda Piotr Bogacki brat starszy, Franciszek Prędecki, Kazimierz Dzikowski 816 202V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0208.htm
18 5 1830 Żytomierz Tomasz Tyszkiewicz Żytomierz 47w Stanisław Marianna Domańska Julianna Wyhowska zd.Piątkowska Żytomierz 32w Maciej Rozalia Makron Jan Mandzikowski , Andrzej Wachowski 178 3 3 57 35 Ż Ni
22 11 1831 Targowica Hipolit Witkowski Bokujma 50w Józef Katarzyna Burczyńska Justyna Wojcicka ze Słowikowskich wdowa Bokujma 33 Gabriel Pernet, Kazimierz Dzikowski 817 251 R -251 V 15 ZP
28 10 1832 Ptycza Jan Kincerzanek greko-unicka par. Milczańska 36 Jan Marianna Baszyńska Katarzyna Targoni-Szydłowska par. Ptycza 17 Baszyńska Kazimierz Dzikowski, Józef Szydłowski 818 298V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0306.htm
24 1 1832 Luboml Tomasz Panasowicz Luboml 26 Łukasz Ewa Julianna Katner Luboml 18 Henryk Barbara Karol Holstein, Stanisław Dzikowski 301 93 5 847 560 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0049.htm
28 2 1834 Targowica Ksawery Kamiński Bokujma 20 Łukasz Gertruda Dowhalska Katarzyna Banowicz Bokujma 18 Ludwik Anna Dzikowska Kazimierz Dzikowski, Jan Zalewski 820 249 V 24 ZP
17 2 1835 Targowica Tomasz Słowikowski Bokujma 24 Bazyli Marianna Jasińska Teresa Kułakowska Bokujma 18 Wawrzyniec Marianna Grabowska Kazimierz Dzikowski, Ignacy Zdanowicz 821 271 R 1 ZP
27 1 1835 Nieświcz Ignacy Zdaniewicz par. Targowica 23 Ludwik Anna Dzikowska Apolonia Szadurska par. Nieświcz 25 Ignacy Marianna Bogdaszewska Jan Dzikowski, piotr Wojcicki 430 17 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0010.htm
21 5 1836 Targowica Benedykt Jankowski wdowiec Bokujma 50 Franciszek Anna Izdebska Marianna Kułakowska z Grabowskich wdowa Bokujma 40 Józef Agnieszka Kozakiewicz Kazimierz Dzikowski, Dymitr Kotowski 140 22 4 ZP 0
25 10 1836 Targowica Grzegorz Szadurski Kubin (Hubin) ? Par. niedroickiej 28 Dominik Konstancja Bohdanowicz Agata Masiukiewicz z Wojcickich wdowa Bokujma 20 Józef Marianna Zarzycka Kazimierz Dzikowski, Paweł Myśliński 140 23 5 ZP 0
2 2 1837 Ołyka Feliks Dzikowski Borbin 30 Franciszek Marianna Dziwulska Marianna Jaworska Borbin 17 Wincenty Ewa Butkowska 823 142 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0150.htm
24 1 1837 Młynów Karol Domaradzki par. Młynów 26 Piotr Bogumiła Marianna Karpińska par. Młynów 19 Franciszek Julianna Kasper Zacharzewski, Kazimierz Dzikowski, Franciszek Augustynowicz 823 196R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0204.htm
22 1 1839 Targowica Fabian Konopka Sadowa par. Dubno 25 Jan Brygida Sawicka Florentyna Zdanowicz Bokujma 16 Ludwik Anna Dzikowska Jan Dzikowski, Leon Szczewoński 825 262 R 2 ZP
29 1 1839 Targowica Ludwik Zdanowicz Bokujma 25 Feliks Domicela Jaworska Petronela Dzikowska Bokujma 16 Kazimierz Marianna Michalewicz Jan Dzikowski, Franciszek Barszczewski 825 263 R 5 ZP
8 9 1839 Wiszenki Mateusz Łoś Bereźnica, par. Bereżnica 39 Jan Teresa Burzymska Jaryna Szyrma Wołodkowszczyzna 26 Felix Marianna Kobylańska Franciszek Nowicki, Grzegorz Kudzikowski, Józef Nowicki 825 59 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0061.htm
30 1 1844 Jałowicze Tomasz Kudzikowski Rożyszcze par. wiszeniecka 21 Józef Prakseda Jakubowska Emilia Niewierowska Połonka Kalikst Tekla Jankowska Franciszek Szczurkiewicz, Michał Niewierowski 830 267 R - 267 V 2 ZP
4 5 1847 Wiszenki Józef Kudzikowski par. Wiszenki 22 Franciszek Helena Marianna Gurska par. Wiszenki 23 Jakub Marianna Maliszewska Wojciech Ziemba, Julian Kłaczkowski, Maksymilian Jurkiewicz 773 19 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0011.htm
29 9 1854 Krzemieniec Adam Radzikowski Krzemieniec 30 Józef Tekla Garlicka Kamila Drużbacka Krzemieniec 18 Felicjan Domicela Siedliska 0.1-26 39V 13 T
28 1 1862 Wiszenki Jan Kudzikowski Rożyszcze 35 Józef Prakseda Supruniuk Aniela Paszkowska Rytów 21 Jan Maria Sawicka 783 38 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0021.htm
18 2 1862 Starokonstantynów Piotr Idzikowski Starokonstantynów 27 Feliks Rozalia Gogińska Leokadia Sokołowska Starokonstantynów 18 Grzegorz Emilia Wyszmirska Aleksander von Lewel, Franciszek Michałowski 178-3-131 36V 9 Ż DM
10 2 1863 Żytomierz Jan Makarewicz Żytomierz, par. Żytomierz 43 Jan Józefa Zaleska Oktawia Kozłowska Żytomierz, par. Żytomierz 23 Jakób Ewa Rychmiewska dw., wdowiec, Jasim Rutkowski, Aleksander Pandzikowski 178-3-54 94 R 12 Ż DG
1 3 1864 Rzyszczów Eliasz Czarkowski par. Rzyszczów 35 Wiktor Konstancja Sobolewska Felicja Olszamowska par. Rzyszczów 25 Antoni Józefa Doinowicz Ludwik Dzikowski, 312-1-86 200 1 m.K KM
2 9 1865 Rzyszczów Aleksander Turkiewicz 29 Michał Rozalia Szmigielska Petronela Wróblewska par. Rzyszczów 26 Szymon Józefa Siucińska Cezary Czyżewski, Aleksander Magier, Henryk Dzikowski 312-1-89 197 6 m.K KM
28 11 1868 Krzemieniec Tomasz Kościuszkiewicz Krzemieniec 43 Grzegorz Bogumiła Gostyńska Domicela Olizar z Siedliskich Krzemieniec 48w Adam Elżbieta Dobraczyńska podpułkownik Julian Jordan, cudzoziemiec Pio Newa, ziem. Adam Radzikowski 426-1-44 39R 21 T DW 806
23 8 1870 Jałowicze Gabruk Dzikowski wd. Nowostaw 30 Jakub Anastazja Górowska Marianna Bilecka Nowostaw 18 Karol Marianna Kulbakowska 144 15 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20144/pages/PL_1_436_144_0009.htm
26 1 1875 Krzemieniec Kazimierz Witlicki Krzemieniec 52w Aleksander Maria Mroczkowska Maria Buszyńska Krzemieniec 23 Michał Marcelina Idzikowska Anastazy Idzikowski, miesz. Sylwester Żukowski 426-1-69 24R-V 3 T
11 7 1882 Kowel Józef Idzikowski Kruhel 24 Franciszek Antonina Giżyńska Aniela Gryczewska Kruhel 18 Marian Franciszka Markowska 283 51 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20283/pages/PL_1_436_283_0028.htm
3 10 1893 Tbilisi Mikołaj Turkiewicz 29 Roman Maria Paulina Witman 21 Georgij Małgorzata Kinderknech Stanisław Dzikowski, Bazyli Makk 26 25 Tb
7 2 1893 Luboml Stanisław Finkowski Krugel par. Kowel 24 Roman Marianna Dzikowska Ewa Lewandowska Maszów 19 Józef Maria Szerowicz Władysław Gryczewski, Józef Dzikowski 336 99 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0051.htm
26 4 1898 Tbilisi Stanisław Dzikowski kaliska gub. 47 Józef Katarzyna Malinowska Leokadia Katarzyna Wyżykowska 21 Stanisław Ewa Ciborowska Stanisław Skrzyński, Lewan Minidze 100 11 Tb
3 2 1901 Młynów Franciszek Dzikowski Dobratyn 26 Aleksander Katarzyna Krzewicka Ewelina Paszkowska Dobratyn 23 Julian Aleksander Antonina Kobylańska Józef Jaszczołt, Antoni Białkowski 740-2-402 108V 6 R 1889 RK
1 10 1902 Młynów Paweł Dzikowski Dobratyn 26 Aleksander Katarzyna Krzewicka Dominika Szyligowska Szeligowska Warszawa 23 Antoni Paulina Pelsik ona: Warszawa par. Św. Barbary, Cyryl Wysocki, Tomasz Szeremecki 740-2-407 121V 21 R 1683 RK
18 2 1903 Tbilisi Maksymilian Tadeusz Idzikowski lubelska gub. 28 Bartłomiej Antoni Katarzyna Krasińska Maria Brzozowska pow. Góra Kalwaria 28 Antoni Maria Misińska P. Korsak, Aleksander Janowski 59 18 Tb
18 2 1907 Młynów Józef Dzikowski Grudziądz 25 Aleksander Katarzyna Krzewicka Adela Grabowska Bryszcze 23 Franciszek Stefania Grodzińska Franciszek Zaremba, Władysław Zaremba 740-2-414 92R 16 R 1552 RK 0
15 7 1907 Młynów Józef Paszkowski Dobratyn 24 Julian Aleksander Antonina Kobylańska Maria Paszkowska Dobratyn 19 Adam Balbina Romanowska Franciszek Dzikowski, Stanisław Jaszczołt 740-2-414 95R 28 R 1555 RK
22 5 1910 Młynów Stefan Rosiński Młynów 29 Jan Anna Gołębiowska Karolina Listowska Młynów 17 Antoni Maria Adaszyńska Józef Tynkowski, Józef Dzikowski 740-4-447 5R 16 R 618 RK
5 8 1910 Młynów Mikołaj Paszkowski Dobratyn 30 Julian Aleksander Antonina Kobylańska Maria Martynowicz z d. Zapolska Dobratyn 46w Stefan Teofila Romanowska Antoni Sztechmiler, Franciszek Dzikowski 740-4-447 8R 27 R 621 RK
11 6 1917 Tbilisi Edmund Dzikowski gm. Skarżyn, pow. turecki, kaliska gub. 31 Józef Maria Dymkowska Maria Awadkowa Biały Klucz, tbiliska gub. 21 Szymon Matrona Ponomarowa Stanisław Grabusiński, Józef Grajwoda 372 41 Tb
5 2 1920 Młynów Julian Lipski Wygoda (par. Jałowicze) 29 Adam Leonarda Chirzewska Elżbieta Dzikowska Szczęśliwa kol. 19 Franciszek Ewelina Paszkowska S.Cichocki, Józef Dzikowski 740-6-321 45 11 R 9928 AK2
19 11 1920 Młynów Stanisław Cybulski Adamówka kol. 26 Adam Maria Paszkowska Konstancja Zwierzchowska Adamówka kol. 24 Marcin Klementyna Jankowska Franciszek Dzikowski, Marian Dubiecki 740-6-321 48 30 R AK2, MO
14 5 1921 Radziwiłłów Kazimierz Cyronik Piotr Maria Stebelska Magdalena Stramska Augustyn Helena Koladyńska Mieczysław Stebelski, Borys Hwazdzikowski 1-119 24 V 7 0
1 7 1923 Młynów Marian Ostach Pańska Dolina 23 Andrzej Aniela Jaroszyńska Anna Hnidziejko z d. Zawadzka Szczęśliwa kol. 29w Szymon Maria Czubak Franciszek Dzikowski, Elżbieta Lipowska 740-6-321 54 32 R AK2
24 11 1923 Młynów Leonard Sawicki Młynów 28 Józef Bronisława Tyc Zofia Ratajewska Młynów 18 Adam Maria Szwarc Paweł Dzikowski, M.Szwarc 740-6-321 58 56 R AK2
28 11 1923 Młynów Antoni Godewicz Adamówka kol. 20 Józef Maria Witkowska Józefa Kaczyńska Adamówka kol. 19 Jan Zuzanna Mnich Feliks Dzikowski, Antoni Witkowski 740-6-321 58 60 R AK2
17 2 1924 Młynów Jan Witkowski Adamówka 26 Franciszek Michalina Karecka Elżbieta Potapa Adamówka 18 Wiktor Paulina Lewkowicz Józef Kaczyński, Feliks Dzikowski 740-4-446 39V 11 R 601 RK
10 2 1925 Młynów Alfred Rozmyslowicz Młynów 32 Maciej Teofija Średzieńska Helena Dzikowska Ledochówka, par. Targowica 18 Paweł Dominika Syligowska Józef Dzikowski, Leon Tchórzewski 79R 6 R DW 49
10 11 1935 Krzemieniec Eulogiusz Dzikowski Dubno 21 Euzebiusz Antonina Jarzębińska Maria Domska Dubno 29 Mirosław Józef Helena Michałowska 29 V 36 T

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
1 3. Ur. Wincenty Dzikowski 80 Tuczyn Korosciatyń 1862 CDIAK DM 1045-2-261
21 58 Dzikowski Aleksander 28 Młynów Murawica 1869 Równe RK 171-1-104
5 Dzikowski Ignacy Dubno Radów 1892 Łuck DW 1-22-297a
1 85 Dzikowski Franciszek 18 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 1-22-297a
5 16 Dzikowski Filip 61 Dubno Sady 1892 Łuck DW 1-22-297a
8 15 Dzikowski Piotr 41 Dubno Krzywucha 1892 Łuck DW 1-22-297a
3 3 Dzikowski Piotr 51 Łysin Rudlewo 1912 Żytomierz DM 178-49-49
14 36 żona Maria z Dzikowskich 28 Łysin Bokujma 1912 Żytomierz DM 178-49-49
61 114 Dzikowski Edward 64 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
61 115 Dzikowski Euzebiusz 29 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
61 117 Dzikowski Konstanty 22 Dubno Dubno 1912 Żytomierz DM 178-03-49
498 10 Dzikowski Tomasz 40 Młynów Adamówka 1912 Żytomierz RK 178-49-51
499 18 Dzikowski Józef 32 Młynów Adamówka 1912 Żytomierz RK 178-49-51
522 1 Dzikowski Aleksander 70 Młynów Grudzieńce 1912 Żytomierz RK 178-49-51
526 10 Dzikowski Paweł 35 Młynów Grudzieńce 1912 Żytomierz RK 178-49-51
531 10 Dzikowski Franciszek 36 Młynów Szczęśliwa 1912 Żytomierz RK 178-49-51


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl