Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 599 wyników dla: Grodzka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 4 1809 Kuniów Anna Grodzka 45 Zakrynicze szl. 297-1-086 19V Ł
5 4 1814 Krzemieniec Tadeusz Bobrowski 60 Podlisce wd. Joanna Zwinogrodzka 299 33 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0019.htm
13 10 1825 Kuniów Anna Grodzka 20 Radohoszcz Mała ur. 297-1-086 71R Ł
21 4 1827 Drużkopol Marianna Winogrodzka 2 Dołhe c. prac. Antoniego i Agnieszki z Cymbaluków 63 5 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
7 8 1828 Ołyka Wiktoria Przygrodzka 80 Romaszkowszczyzna wdowa po Ignacym Przygrodzkim, zostawiła syna Józefa Żurakowskiego z pierwszego zamęścia 814 160 27 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0164.htm
3 8 1829 Bazalia Agnieszka Zagrodzka 50 Wolica Polowa ur., mąż Piotr, synowie Mikołaj i Jan, córka Apolonia 178-3-95 240V 75 Ż DM
3 3 1829 Międzyrzec Apolonia Kamerogrodzka 90 Hoszcza wd.po Jędrzeju,s.Jakub,Wojciech,Jan i córki: Franciszka i Anna 171-1-2 282R 15 R AS
6 5 1830 Targowica Zofia Pilawska 55 Mstyszyn ur., z Załuskich, starościna nowogrodzka, wdowa po Felicjanie, c. Faustyna za W. Ludwikiem Podchorodeńskich, Amalia za W. Józefem O'Rourke 816 226 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0232.htm
2 6 1830 Krzywin Klara Sawicka 40 Łaszanówka Ur., zd. Zwinogrodzka, mąż Marcin, 3 synów Tomasz, Jan, Franciszek, 1córka Agata 171-1-3 46R 10 R Mg
15 11 1831 Międzyrzec Marianna Grodzka 40 Międzyrzec ż.Grzegorza,nie zostawiła potomstwa 171-1-4 290R 78 R AS
18 4 1832 Wiszenki Franciszka Grodzka 2 Kopaczówka r: Kajetan i Marianna z Michalowskich; poch: 19.04. 818 115a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0122.htm
20 10 1832 Kulczyny Teresa Grodzka 30 Krassówka z d. Junaczewska, wdowa od 4 lat po Franciszku, synowie Jan, Rafał i Piotr, córka Marianna 178-03-98 348V 49 Ż 660 DM 0
10 4 1833 Łuck Marianna Żmigrodzka 52 Łuck Z Krajewskich, wdowa po Antonim Żmigrodzkim szambelanie . Pozostawiła s. Stanisława, c. Wiktoria, Domicela, Katarzyna. 370 11 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0007.htm
9 4 1834 Ostropol Brygida Świacka 95 Samczyki z d. Zwinogrodzka, wdowa, od dawna potomstwa pozbawiona 178-03-100 250V 11 Ż 484 DM
28 8 1834 Zasław św. Jana Salomea Grodzka 3 Krzywołuka c. Gabriela i Zofii z Wachowskich 178-3-100 16V 31 Ż 34 DM
14 8 1835 Białogródka Anastazja Przegrodzka 60 Beleżyńce prac., z Paszkowskich, mąż Filip, synowie Szymon i Jan 178-03-101 142R 89 Ż DM
26 9 1835 Bazalia Franciszka Zagrodzka 1 Wolica Polowa c. ur. Jana i Krystyny 178-03-101 258V 131 Ż DM
5 3 1835 Korzec Paulina Nagrodzka 28 Derażnia z domu Kaniewska, mąż Stanisław, synowie Leon, Serafin, córka Konstancja 245-1-9 89 28 R PW
9 8 1835 Korzec Emilia Nagrodzka 7/12 Derażnia córka Stanisława i Pauliny z domu Kaniewska 245-1-9 93 55 R PW
22 9 1836 Bazalia Marianna Zagrodzka 2/52 Wolica Polowa c. ur. Mikołaja i Apolonii z Wojnowskich 178-03-106 294R 51 Ż DM
22 1 1837 Drużkopol Teresa Winogrodzka 50 Dołhe mąż Antoni, córka Antonina 852 292 5 75 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0154.htm
15 12 1839 Bazalia Ewa Winogrodzka 25 Bogdanówka w połogu, mąż Jan, syn Jakub i córka Joanna 178-03-112 242V 88 Ż 467 DM
3 6 1840 Targowica Maciej Burzyński 48 Krasne wd. Petronela Żmigrodzka, s. Kazimierz, c. Emilia, Brygida 826 283 V 14 ZP 0
19 12 1842 Kuniów Aleksandra Grodzka 78 Radohoszcza Mała z Galimskich, mąż Andrzej, synowie Michał i Jan 881 61 R 35
30 4 1846 Bazalia Aniela Winogrodzka 2/52 Bogdanówka c. Jakuba i Marianny 178-03-115 261V 40 Ż 513 DM
2 2 1847 Kisielin Magdalena Grodzka 40 Majdan Osmichowiecki poz. m. Franciszka, 4s. Piotra, Stanisława, Michała, Jana, 3c. Mariannę, Annę i Rozalię; poch: 04.02. 862 254 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0136.htm
20 9 1847 Horyńgród Bibiana Czetwertyńska 74w Horyńgród JOX., zd. Chmielowska, od ponad 20 lat wdowa po Marcinie, 2 synów Heliodor i Edmund, od 24 lat parafianka horyńgrodzka 171-1-13 192R 13 R Mg
3 2 1847 Zasław św. Jana Marianna Pańkowska 70 Luterka z d. Przegrodzka, wdowa, synowie Piotr, Józef i Leon, córka Tekla 178-3-116 12V 6 Ż 25 DM
20 7 1848 Radziwiłłów Dominika Tarnogrodzka 30 Radziwiłłów wdowa po Leonie, syn Grzegorz, córki: Róża, Helena 834 600 32 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0312.htm
25 5 1848 Zasław św. Jana Zofia Grodzka 50 Łopuszne z puchliny wodnej, z Opatowskich, 1-dw.,wdowa, syn Łukasz, córka Katarzyna 178-3-117 109V 36 Ż
5 9 1848 Białogródka Agnieszka Przegrodzka 38 Kropiwna e. cholery, prac., z Lewkowiczów, mąż Jan, syn Ignacy 178-3-117 175R 127 Ż DM
24 6 1851 Kowel Justyna Grodzka 70 Biełaszów 1.v. Necewicz, wlm., wdowa po Antonim, córki Helena i Wiktoria 254 41 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0022.htm
9 12 1851 Bazalia Magdalena Winogrodzka 40 Bogdanówka mąż Jan, syn Piotr i córka Paulina 178-03-120 145V 124 Ż DM
11 5 1851 Wiszenki Franciszek Igielski 64 Niezwir s. Gabriela i Teresy z Nagrockich (w Bazalii - Gabriel Jagielski i Teresa Nagrodzka - DM) 776 29 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20776/pages/PL_1_436_776_0016.htm
25 12 1851 Zasław św. Jana Antonina Grodzka 5/365 Bielczynka c. Łukasza i Agnieszki z Kamińskich 178-3-120 371V 41 Ż 728 DM
29 1 1852 Sielec Paulina Miłogrodzka 9/12 Męczyce c. chł. Mikołaja i Anny z Tomaszewskich 584 32 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0018.htm
15 12 1853 Bazalia Apolonia Zagrodska (Zagrodzka) 50 Wolica Polowa mąż Mikołaj, synowie Augustyn i Piotr 178-1-121 143V 159 Ż 285 DM
31 7 1855 Brody Eudoksja Hulajgrodzka 7 Suchowola 133 c. Onufrego i marii Molińskiej L 79R
31 7 1855 Brody Józefa Hulajgrodzka 2 Suchowola 133 c. Onufrego i marii Molińskiej L 79R
4 11 1855 Białogródka Jadwiga Nagrodzka 28 Jakimowce chł., mąż Józef, syn Władysław i córka Salomea 178-03-123 552V 145 Ż DM 0
23 8 1858 Białogródka Marianna Przegrodzka 3/12 Kropiwna c. chł., Jana i Julii 178-03-74 265V 51 Ż DM
29 12 1858 Bazalia Krystyna Zagrodzka 51 Wolica Polowa 1-dw., mąż Jan, synowie Wincenty i Jan, córki Marianna i Anna; (pochówek 2.01.1859) 178-03-129 51V 1 Ż DM
24 2 1859 Sielec Marianna Miłogrodzka 1 Maria Wola c. chł. Mikołaja i Anny 591 38 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0020.htm
14 1 1862 Międzyrzec Ludwika Grodzka 40 Międzyrzec chł., panna 887 318 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0174.htm
2 4 1862 Bazalia Elżbieta Zagrodzka 1 Wolica Polowa c. Jana i Marianny 178-03-131 126V 50 Ż DM
17 2 1864 Białogródka Anna Przegrodzka 4 Kropiwno c. Jana i Julii 1718-03-81 123R 14 Ż DM
20 8 1865 Brody Salomea Hulajgrodzka 2 Suchowola c. Józefa i Marii z Zielinowiczów L 21
23 12 1871 Brody Magdalena Hulajgrodzka 10/365 Suchowola 108 c. Jana i Marianny Bieleckiej L
2 1 1873 Białogródka Marianna Przegrodska [Przegrodzka 3 Białogródka c. chł. Jana i Józefy 178-03-84 425V 1 Ż DM
10 12 1876 Brody Maria Hulajgrodzka 36 Suchowola 133 z d. Kozodój, mąż Jan L 403V 8
7 12 1876 Brody Anna Hulajgrodzka 1/52 Suchowola 133 c. Jana i Marii Kozodój L 403V 7
26 3 1880 Brody Melania Molińska 21 Suchowola 161/106 z d. Hulajgrodzka, mąż Franciszek L
26 4 1880 Brody Maria Hulajgrodzka 7/12 Suchowola 87 c. Andrzeja i Magdaleny Kozodój L
6 10 1880 Brody Maria Kozodój 27 Suchowola 24 z d. Hulajgrodzka, mąż Grzegorz L
12 5 1883 Brody Magdalena Hulajgrodzka 29 Suchowola 87 mąż (od 4 lat) Andrzej L
18 9 1885 Kuniów Emilia Nowogrodzka 5 Antonówka c. Józefa i Anny z Gaudków 178-3-86 41V 31 Ż DM
9 1 1888 Brody Maria Jaśkiewicz 23 Suchowola 10 z d. Hulajgrodzka, mąż Daniel L 167
29 2 1888 Brody Maria Hulajgrodzka 1,75 Suchowola 11 c. Jana i Tekli z d. Boluszuk L 169
13 7 1888 Kuniów Emilia Nowogrodzka 4/12 Antonówka c. Józefa i Anny z Gaudków 178-3-86 173V 43 Ż DM
18 5 1889 Brody Eudoksja Jaśkiewicz 2,25 Suchowola 10 c. Daniela i Marii z d. Hulajgrodzka L 6
5 5 1890 Kuniów Anna Nowogrodzka 40 Antonówka wdowa, synowie Józef, Franciszek, Stanisław, Andrzej i Antoni, córki Marianna, Franciszka, Antonina, Katarzyna i Anna 178-3-86 352V 24 Ż DM
15 10 1891 Brody Maria Hulajgrodzka 6/52 Suchowola 133 c.Jana i Anny Bieleckiej L 2
12 1 1892 Brody Anna Rogocka 44 Suchowola 50 z d. Holajgrodzka, mąż Józef L 1
30 1 1892 Brody Anna Hulajgrodzka 23 Suchowola 25 z d. Bilecka, mąż Jan L 2
4 7 1894 Brody Eudoksja Hulajgrodzka 0,5 Suchowola 161 c. Pawła i Agaty Łozowej L 2
11 2 1895 Brody Marianna Olinek 81 Suchowola 133 fałszywie Hulajgrodzka, z d. Molińska, wdowa po Onufrym L 2
27 4 1903 Młynów Władysława Grocka Grodzka 2 Kosarewo rodzice: Franciszek i Karolina z d. Wojtaś 740-2-411 48R 22 R 1363 RK
26 2 1906 Dubno Petronela Wągrodzka 67 Dubno z d. Maszkowska córka Ignacego, wdowa po Maksymilianie, potomstwa po sobie nie pozostawiła 740-4-162 58V 14 R 48 DM
8 9 1907 Brody Tekla Hulajgrodzka 58 Suchowola 111 z d. Boloszczuk, mąż Jan L 9
5 11 1912 Ołyka Honorata Grodzka 70 Kotów z Bajerów, wdowa, zostawiła synów Leona, Jana, Bronisława, córki Teresę i Marię 1050 154 71 MO
11 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Wandalina Ostrzew-Zwinogrodzka 73 Kijów z domu Stetkiewicz, żona Adolfa Karola Matwiejewicza, dzieci: Teodor, Nina i Maria, ojciec: Jan 312/1/129 140R 94 m.K. JM1
14 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Emilia Nowogrodzka 25 Kijów ojciec: Mieczysław 312/1/129 163R 244 m.K. JM1
8 6 1920 Krzemieniec Stanisława Grodzka 52 Krzemieniec-Dubieńska rogatka 426-1-122 16V 63 T 387 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4X53?i=386&cat=300453

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
0 1 Łuck Dominika Teofila Żmigrodzka panna Tynne par. Równe Antoni Marianna Krajewska Dopełnienie: Michał Skirniewski prałat, Teofila Plater księżna Lubomska 368 67 98 814 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0034.htm
18 11 1706 Czartorysk Marianna Zagrodzka Stanisław Anna ur. Konstanty Janiszewski, W. Anna Wilczopolska, Paweł Zahorowski, Aniela Wilczopolska dziewczynka 297-1-185 13V Ł
28 7 1711 Czartorysk Anna Zagrodzka Telcze brak Anna Falibowska ur. Antoni Falibowski, Dorota Strzygocka panna 297-1-185 19V Ł
13 6 1716 Torczyn Anna Grodzka Kazimierz Marianna Marcin Konkowski, Franciszka Malicka panna 4 b/nr Ł EH
25 11 1725 Czartorysk Marcin Andrzej Głębocki Telcze Szymon Anna Strzyżowska szl. Franciszek Kazimirski, Dorota Zachorska, Szymon Lepiesowicki, Anna Zagrodzka, Antoni Staniszews 297-1-185 33V Ł
24 2 1729 Czartorysk Jerzy Aleksander Polkowski ?? Katarzyna Omiecińska ur. Michał Janczeński, W. Barbara Mołodecka podstolina nowogrodzka 297-1-185 37V Ł
1 4 1739 Czartorysk Katarzyna Sieneńska Dolanowska Kościuchnówka Antoni Konstancja JW Dominik Konopacki, Barbara Wągrodzka, Stanisław Aksak, Konstancja Hurko 297-1-185 49V Ł
9 9 1798 Lubar Anna Miałkowska Hryniowce Ignacy Apolonia łacina, data chrztu, Jakub Dankowski, Elżbieta Grodzka 178-49-3 611R Ż Mg
3 12 1798 Białogródka Franciszek Mądzelowski Kuźmińce Stanisław Maria chrz. 5.11, g. Jan Łaszcz i g. Agnieszka Zagrodzka, as. Szymon Makowski i g. Marianna Łaszcz 178-51-95 100V 65 Ż DM 0
22 8 1798 Białogródka Helena Podgórski Kuźmińce Kazimierz Anna g. Szymon Makowski i g. Agnieszka Zagrodzka, Piotr Zagrodzki i g. Katarzyna Kalińska 178-51-95 98R 40 Ż DM
7 3 1800 Lubar Joanna Grodzka Lubar Mikołaj Elżbieta Pruszyńska łacina, data chrztu, Tomasz Agatyn, Marcjanna Miller 178-51-174 22R Ż Mg
11 7 1801 Gródek Magdalena Słobodzian Podlesny Oleksiniec Szymon Regina Bałabachowa Grodzki Jakub, Grodzka Eleonora JZ
26 9 1803 Lubar Tekla Swirska Motowidłówka Jakub Magdalena łacina, chrzest 27.09.1803, Szymon Jankowski, Honorata Grodzka 178-51-174 54R Ż Mg
11 1 1804 Lubar Anna Przygrodzka Lubar Antoni Marianna łacina, chrzest 12.01.1804, Wojciech Kacperski, Julianna Dankowska 178-51-174 56V Ż Mg
8 6 1805 Ostróg Felicjan Antoni Kazimierz Ordowski Mizocz Kazimierz Małgorzata Nagrodzka Paweł Krzemiński, Teresa Kleinerowa 297-1-136 51 Ł SK
29 4 1806 Wiszenki Tadeusz Piotr Tomkowicz Czebenie Józef Łucja Zambrzycka wlm. Wincenty Rakuza, jaśnie wlm. Piotr Passek generał wojsk ros., wlm. Katarzyna Jurkowska chorązyna nowogrodzka, wlm. Mina Peaszewicz radny (?) powiatu łuckiego, Teresa Hulewiczówna, Józef Ożugalski, Salomea Szpędowska, Wojciech Okorski, Marianna W 297-1-12 38R AR
29 4 1806 Wiszenki Józef Maciej Tomkowicz Czebenie Józef Łucja Zambrzycka wlm. Wincenty Rakuza, jaśnie wlm. Piotr Passek generał wojsk ros., wlm. Katarzyna Jurkowska chorązyna nowogrodzka, wlm. Mina Peaszewicz radny (?) powiatu łuckiego, Teresa Hulewiczówna, Józef Ożugalski, Salomea Szpędowska, Wojciech Okorski, Marianna W 297-1-12 38R AR
13 3 1807 Lubar Franciszka Grodzka Lubar Andrzej Elżbieta łacina, chrzest 14.03.1807, Grzegorz Strutyński, Marianna Owsianicka 178-51-174 90R Ż Mg 215
11 7 1812 Torczyn Agnieszka Dorosz Torczynskie Budki Jan Marianna Łukasz Danilewicz, Rozalia Grodzka, asysta Franciszek Szczerski, Wincenta Dąbska 5 29 EH Ł
13 2 1814 Torczyn Brygida Grodzka Chorchorynskie Budki Jan Rosa Pawłowska chrzest 16.02.1814; Franciszek Szczerski, Marianna Kapuscinska, asysta: Michał Z 16 11 EH Ł
16 7 1826 Włodzimierz Eleonora Maryanna Grodzka Włodzimierz Jan Apolonia Gurowska dopełnienie 856 12 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0007.htm
10 9 1826 Lachowce Stefan Kadłubiski Semenów Daniel Joanna Kaniewska data chrztu; Ludwik Kaniewski i Anna Kadłubiska, asyst. Paweł Pruszyński i Paulina Nagrodzka, Jan Radzimiński i Teodora Żuromska, Piotr Żuromski i Paulina Radzimińska 178-51-266 29V Ż 60 DM
23 4 1827 Ołyka Aniela Ostrowska Dermanka Jakub Aleksandra Wysocka ur. Jan Wysocki, Magdalena Grodzka ż. Stanisława 813 150 16 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0150.htm
1 8 1827 Ołyka Piotr Rybczyński Dermanka Maciej Katarzyna Wysocka ur. Józef Wysocki, Magdalena Grodzka ż. Franciszka 813 152 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0154.htm
14 8 1827 Targowica Aniela Burzyńska Krasne Maciej Petronela Żmigrodzka Gabriel Ostrowski, Julia Kalinowska panna 813 289 13 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0264.htm
29 4 1827 Białogródka Piotr Strzemecki Polachówka Jan Anastazja Ślewińska Jan Bereżański i Justyna Zagrodzka ż. Franciszka 178-03-93 57R 33 Ż DM
19 6 1827 Teofilpol Julianna Niedzielska Teofilpol Paweł Katarzyna Grodzka Michał Ellaszewicz- nauczyciel j.francuskiego w szkole St.Konstantynów i Aniela Szemerdecka, as. Jędrzej Szemerdecki-nauczyciel j.niemieckiego i Józefa Ellaszewicz 178-3-93 331R 21 Ż DM
1 3 1827 Ostropol Helena Kozieradzka Józefówka Józef Teresa Winogrodzka Paweł Skompski, Anna Statkiewicz 178-3-93 199V 15 Ż 386 KP2, DM
5 9 1828 Ołyka Anna Grodzka Dermanka Franciszek Magdalena 814 150 46 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0154.htm
19 7 1828 Krzywin Magdalena Zmigrodzka Lisicze Józef Marianna Sokołowska chrz.19.07.1828, Ur. Jan Krauz, Ur. Agnieszka Terlecka ż. Andrzeja 171-1-1 34R 17 R Mg
31 3 1828 Białogródka Leon Kornel Szatkowski Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka Adam Gorodniewski i Anna Orzechowska panna 178-03-94 67V 24 Ż DM
28 10 1828 Białogródka Petronela Zaręba Szarłajówka Michał Marianna Grodzka Jędrzej Łukarzewski i Marianna z Latyńskich Jakubowska 178-03-94 75V 79 Ż DM
11 2 1828 Bazalia Ignacy Piasecki Bogdanówka Franciszek Marianna Brodecka ur. Jan Niwiński i Ewa Winogrodzka, ur. Michał Ostrmecki i Petronela Bujalska 178-3-94 221R 18 Ż DM
30 8 1828 Bazalia Róża Potras Swinna Ignacy Marianna Michał Zawadzki i Teodora Zwinogrodzka 178-3-94 226V 77 Ż DM
28 6 1828 Zasław św. Jana Leon Pańkowski Luterka ur. Tomasz Marianna Przygrodzka ur. Aleksander Sokołowski, Katarzyna Rudnicka 178-3-94 7R 25 Ż 11 KP2
13 9 1829 Czartorysk Franciszek Houbiński Czaplin Karol Marcjanna Samuel Dymidow, Franciszka Grodzka; ch: 14.09. 815 139 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0143.htm
4 4 1829 Radziwiłłów Franciszka Grodzka Radziwiłłów Aleksander Anna Maksymów 815 277 15 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0282.htm
15 9 1829 Białogródka Antoni Szymański Polachowa Józef Marianna Białokur Józef Grzybowski i Justyna Zagrodzka ż. Franciszka 178-03-95 74V 78 Ż DM
15 10 1829 Bazalia Łukasz Zaborowski Bogdanówka Piotr Apolonia Kulikowska ur. Michał Borewicz i Ewa Winogrodzka 178-3-95 216aR 84 Ż DM
9 11 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Marcin Stojanowski Michałowce ur. Józef Marianna Sieradzka ur. Piotr Kowalewski, Julia Białogrodzka 178-3-95 162V 111 Ż 314 KP2
3 8 1829 Ostropol Wiktoria Kozieracka Józefówka ur. Józef Teresa Winogrodzka ur. Tomasz Filipowicz, Anna Statkiewicz 178-3-95 196r 44 Ż 377 KP2
22 9 1829 Ostropol Władysław Łotocki Józefówka ur. Roch Justyna Winogrodzka ur. Jan Statkiewicz, Brygida Gorecka 178-3-95 197r 53 Ż 379 KP2
15 7 1830 Równe Stanisław Ksawery Pióro Równe Grzegorz Marianna Grodzka Wlm. Nahum Kossikow, Julianna Łuczyńska, Stefan Łuczyński, Anna z Janiszewskich Butrańcowa 171-1-3 157R 24 R 7629 DW
24 8 1830 Wiszenki Franciszka Grodzka Kopaczówka Kajetan Marianna Michałowska Tomasz Wąsowicz, Anna Leszczyńska; ch: 25.08. 816 49a 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0051.htm
17 2 1830 Białogródka Roman Konstanty Szatkowski Białogródka Ludwik Marianna Migrodzka chrz., z samej wody 23.02., Wlm Janicki i Wlm Aniela Grabowska ż. Franciszka- Assesora Pow. Zasławskiego 178-03-96 54R 12 Ż DM
23 6 1830 Zasław św. Jana Joanna Łukaszczuk Luterka Nicyfor Tekla Zagrodzka Tomasz Pańkowski i Motra Łukaszczuk 178-03-96 3V 19 Ż DM
14 3 1830 Kulczyny Józef Medurydowski Salicha mała Stefan Marianna Zagrodzka chrzest: 1830.03.15, Ur. Jan Zubirzewski, Ur. Honorata Bilicka 178-03-96 329R 24 Ż Mg
28 5 1830 Lubar Marianna Piórkowska Lubar Albin Anna Grodzka Bazyli Olechowski FranciszkaBojańska 178 3 3 R363 49 Ż MP
7 9 1830 Lubar Antoni Terhowicz Futor Lubarski Teodor Marianna Grodzka Stefan Piotrowski Dominika nencińska 178 3 3 R367 80 Ż MP
18 1 1830 Żytomierz Marcelli Karczewsko Żytomierz Feliks Agata Grodzka Leopold Dzikowski Helena Kisielewska 178 3 3 R4 20 Ż MP
18 5 1830 Żytomierz Piotr Duchnowski Waćków Łukasz Aleksandra Krawczuk Szymon Waldowski Agnieszka Węgrodzka as:Tadeusz Chaćkiewicz Agnieszka Zawadzka 178 3 3 R18 123 Ż MP
16 7 1830 Żytomierz Franciszka Bolesławska Żytomierz Jędrzej Katarzyna Olszewska Franciszek Wczelke Józefa Grodzka 178 3 3 V25 179 Ż MP
19 6 1830 Cudnów Joanna Kamińska Jasnogród Feliks Agnieszka Osińska Teodor Szponarski, Marianna Zagrodzka, as: Jan Zagrodzki, Franciszka Kamińska 178 3 3 R315 93 Ż MP
12 12 1831 Kuniów Adam Falkowski Górszczyzna Marcin Franciszka Grodzka R 64 V 48 0
17 2 1831 Białogródka Roman Szadkowski Białogródka Ludwik Marianna Migrodzka (Żmigrodzka) dopeł.chrztu 13.03.1831, Michał Kijowski kawaler i Anna Lübek ż. Antoniego 178-3-97 73R 19 Ż DM
23 4 1831 Białogródka Stanisław Szadkowski Białogródka Ludwik Marianna Migrodzka (Żmigrodzka) chrz. 23.04 z samej wody, Franciszek Swierczyński i Franciszka Maliszkiewicz wdowa 178-3-97 74R 27 Ż DM
23 4 1831 Białogródka Stanisław Szatkowski Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka dopł.chrz.7.08.1832, Wojciech Różycki i Elżbieta z Sołtanów Komarnicka ż. Józefa 178-03-98 47R 82 Ż DM
19 7 1831 Nowogród Magdalena Smolińska Tartak Kazimierz Anna Winogrodzka ur. Jan Kowalski, Ewa Bachurzyńska 245-1-5 12V 1158 R 502 DW
18 9 1831 Nowogród Magdalena Smolińska Tartak Kazimierz Anna Winogrodzka ur. Jan Kowalski, wolna Ewa Bachorzyńska mężatka 245-1-5 18R 1203 R 636 DW
1 2 1831 Międzyrzec Tomasz Czerniawski Daniczów Łukasz Marianna Wesgrodzka Jakub Prawosudowicz, Magdalena Czekowska 171-1-4 268R 2 R AS
22 11 1832 Kuniów Katarzyna Grodzka Radohoszcz Mała Franciszek Agnieszka Zakrzewska R 68 R-V 67 0
29 10 1832 Białogródka Wacław Michał Szadkowski Białogródka Ludwik Mariana Żmigrodzka Marcin Szadkowski i Eleonoa Hudnicka ż. Marcina 178-03-98 50R 106 Ż DM
29 12 1832 Białogródka Tomasz Karpiński Szarłajówka Karol Honorata Grodzka Michał Zaręba i Aleksandra Kozłowska ż. Antoniego 178-03-98 54V 148 Ż DM
12 5 1832 Zasław św. Jana Petronela Andruch Luterka Niczypor [Nicefor] Tekla Przegrodzka Wawrzyniec Pańkowski i Marta Łukaszuk 178-3-98 2V 16 Ż DM
22 9 1832 Kulczyny Tekla Medwedowska Salicha Mała Stefan Marianna Zagrodzka Szymon Czarnecki i Izabella Bilicka ż. Jana 178-03-98 334R 52 Ż 633 DM
1 3 1832 Ostropol Helena Łotocka Józefówka Rafał Justyna Zwinogrodzka Teodor Gorecki i Brygida Gorecka, asyst. Michał Krzyżanowski i Anna Kurowska zamężna 178-3-98 216V 10 Ż 411 DM
10 12 1832 Ostropol Marianna Kozieradzka Józefówka Józef Teresa Winogrodzka Roch Łotocki i Anna Statkiewicz 178-3-98 224V 60 Ż 427 DM
19 12 1832 Ostropol Krystyna Chmielowska Józefówka Teodor Aniela Winogrodzka Tomasz Filipowicz i Justyna Łotocka 178-3-98 225R 63 Ż 428 DM
30 12 1833 Kuniów Stefania Falkowska Górszczyzna Marcin Franciszka Grodzka R 69 R 2 0
9 6 1833 Radziwiłłów Antonina Tarnogrodzka Radziwiłłów Leon Dominika Strzelecka 819 242 31 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0250.htm
18 1 1833 Kisielin Antoni Tarnogrodzki Mokowicze, par. Swojczów Józef Eufrozyna Raciborowska As: Michał Jaworowski, Marianna NN, Jan Mszański, Anna Tarnogrodzka; ch: 17.02.d 848 269 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0154.htm
4 12 1833 Kulczyny Karolina Zagrodzka Zastawki Stefan Marianna Domańska Jan Zabierzewski i Justyna Czernecka ż. Szymona 178-03-99 323aR 84 Ż 615 DM
11 8 1834 Turzysk Hipolit Adam Martynowicz Dolsk Stefan Józefa Grodzka 709 78 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0040.htm
25 8 1834 Dąbrowica Aniela Grodzka Niweck Porfiry Marjanna Nierodkiewicz Wincenty Haynrych, Anna Budkiewicz; as: Jakub Maliszewski, Anna Nierodkiewiczówn 820 96 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0100.htm
15 4 1834 Kisielin Konrad Dionizy Hulewicz Nowy Dwór Florian Antonina Hulewicz Dyonizy Hulewicz, Chrystyna Nagrodzka; as: Jan Nagrodzki, Teofila Hulewicz - "p" 849 234 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0131.htm
26 10 1834 Białogródka Roman Florian Szadkowski Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka Tomasz Zastyrc i Aniela Grabowska ż Ilczyńskich Franciszka 178-03-100 85V 93 Ż DM
27 5 1834 Ostropol Jan Łotocki Józefówka Roch Justyna Nowogrodzka Jan Gorecki i Anna Statkiewicz, asyst. Jan Statkiewicz i Teresa Kozieradzka 178-3-100 238R 25 Ż 460 DM
17 10 1835 Targowica Adolf Burzyński Krasne Maciej Petronela Żmigrodzka Gabriel Ostrowiecki, Magdalena Kaźmowska wdowa 821 269 R 28 ZP 0
28 9 1835 Kołki Jan Ostrowski Majdan Mykowski Franciszek Marianna Krzaczkowska Marcin Ostrowski, Magdalena Grodzka - ż. Franciszka; ch; 30.09. 821 71 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0072.htm
17 2 1835 Łuck Julian Sabin Adam Rutkowski Hubin par. Nieświcz Józef Helena Gładyszewska Leopold Nagrodzki-Podkomorzyc, Marianna Nagrodzka 373 7 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0004.htm
26 6 1835 Łuck Aleksandra Hulewicz Kniahininek Joachim Józefa Mossakowska Eliasz Pocinicki, Krystyna Nagrodzka 373 25 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0013.htm
8 9 1835 Hołoby Róża Tarnogrodzka Byteń Ludwik Dominika Strzelecka Jan Tamogrodzki, Tekla Wielobycka, Stanisław Wielobycki, Anna Tarnogrodzka 850 253V/495 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0263.htm
22 2 1835 Ostropol Wiktoria Helena Chmielewska Józefówka Teodor Aniela Winogrodzka Józef Mańkowski, Justyna Łotocka 178-3-101 264R 8 Ż 491 SK
26 9 1835 Ostropol Władysław Kozieradzki Józefówka Józef Teresa Winogrodzka Ignacy Liniewicz, Brygida Górecka 178-3-101 269V 40 Ż 502 SK
19 12 1835 Kulczyny Teofila Medwedowska Salicha Mała Stefan Marianna Zagrodzka Szymon Czernecki, Helena Zabierzewska 178-3-101 356 80 Ż 665 SK
14 1 1835 Korzec Emilia Honorata Stanisława Nagrodzka Derażna Stanisław Paulina Kaniewska 245-1-9 54 4 R PW
14 1 1835 Korzec Emilia Nagrodzka Derażna Stanisław Paulina Kaniewska 245-1-9 63 58 R PW
1 1 1836 Bazalia Bazyli Bystrzycki Bogdanówka Ignacy Antonina Wojakowska Romuald Niwiński i Ewa Winogrodzka 178-03-106 262R 1 Ż DM 0
26 10 1836 Turzysk Kamila Martynowicz Turzysk Stefan Józefa Grodzka 712 10 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0006.htm
15 11 1836 Kisielin Filipina Koladluk Kisielin Jan Cecyli Czmer Sawa Woyciechów, Julia Garlicka; as: Woyciech Wirski, Karolina Tarnogrodzka; ch: 851 286 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0160.htm
2 11 1836 Bazalia Michał Korycki Czuchele Marcin Anna Wiszniowska Józef Gutkiewicz i Franciszka Winogrodzka, Franciszek Lachowski i Agnieszka Szyngier 178-03-106 270V 102 Ż DM
8 9 1836 Bazalia f. Tereszki Marianna Zagrodzka Wolica Polowa Mikołaj Apolonia Wojnowska Karol Godlewski I Antonina Rutkowska 178-03-106 277R 49 Ż DM
24 12 1836 Ostropol Szczepan Chmielowski Józefówka Teodor Aniela Winogrodzka Wincenty Lipiński i Katarzyna Lipińska panna, asyst. Józef Mańkowski i Helena Mańkowska ż. Antoniego 178-3-106 309V 55 Ż 597 DM
31 7 1836 Zasław św. Jana Marianna Łukaszczuk Luterka Nicefor Tekla Przygrodzka Tomasz Pańkowski i Marianna Mencińska/Męcińska 178-3-108 6R 30 Ż 13 DM
7 1 1837 Hołoby Seweryn NN Byteń NN NN Stanisław Gruzdz, Dominika Tarnogrodzka 852 195R/375 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0197.htm
17 10 1837 Białogródka Florentyna Szatkowska Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka Mikołaj Popławski i Marianna Żmigrodzka ż. Stanisława 178-03-108 157V 110 Ż DM
16 7 1837 Ostropol Aleks Łotocki Józefówka Roch Justyna Zwinogrodzka Józef Mańkowski i Marianna Zielińska, asyst. Feliks Krzysiński i Brygida Gorecka ż. Jana 178-3-108 322V 27 Ż 626 DM
15 7 1838 Kisielin Rozalia Grodzka Ośmihowicze Franciszek Magdalena Krupińska Jędrzey Wiszniewski, Franciszka Lewdowicz; as: Józef Zaleski, Katarzyna Żabowska 853 267 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0148.htm
6 7 1838 Kisielin Donanta Grodzka Majdan Ośmihowicze Woyciech Maryanna Lewkowicz Jędrzey Trzemecki, Józefa Zawadzka; as: Jan Smoktunowicz, Katarzyna Mikłaszewska 853 267 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0148.htm
24 12 1838 Kisielin Anastazya Anna Gajdemska Majdan Ośmihowicze (Osmiechowiecki) Antoni Tekla Sawicka Mikołay Zawadzki, Agnieszka Grodzka; ch: 25.12. 853 270 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0149.htm
2 1 1838 Bazalia Honorata Winogrodzka Czuchele Maciej Franciszka Lachowska ur. Paweł Miłaszewski i Marianna Kulesza 178-03-110 233R 1 Ż DM
23 7 1838 Bazalia Jakub Radwaniecka Zozulińce Małe Józef Julianna Szuszyńska pr. Piotr Zaborowski i ur. Ewa Winogrodzka 178-03-110 242V 60 Ż DM
30 7 1838 Bazalia Ignacy Gluzicki Bogdanówka Tomasz Aniela Piasecka ur. Piotr Zaborowski i ur. Ewa Winogrodzka 178-03-110 243R 63 Ż DM
17 7 1838 Ostropol Marianna Łotocka Józefówka Roch Justyna Winogrodzka Wiktor Ciecierski i Józefa Mańkowska 178-3-110 282R 42 Ż 554 DM
23 1 1839 Turzysk Marianna Martynowicz Turzysk Stefan Józefa Grodzka 715 2 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0002.htm
24 8 1839 Kisielin Augustyna Zalewska Maydan Ośmihowicki Michał Helena Sawkowicz Michał Brzozowski, Maryanna Jankiewicz; as: Jan Filipów, Maryanna Grodzka; ch: 2 854 322 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0187.htm
22 12 1839 Kisielin Ludwika Piotrowska Maydan Ośmihowicki Stefan Maryanna Kozłowska Woyciech Grodzki, Agnieszka Grodzka; ch: 26.12. 854 325 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0189.htm
21 6 1839 Białogródka Antonina Ludwika Szadkowska Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka ur. Józef Jachimowski i ur. Anna Olesińska ż. Józefa 178-3-112 122V 69 Ż DM
3 8 1839 Bazalia Joanna Winogrodzka Bogdanówka Jan Ewa Lubiniecka Kajetan Bujalski i Katarzyna Chojecka, asyst. Tomasz Pawłowicz i Marianna Chojecka 178-03-112 221V 82 Ż 431 DM
29 1 1839 Bazalia f. Terszki Apolonia Kuraszkiewicz Wolica Polowa Józef Petronela Śniatkowska Wincenty Sawicz i Krystyna Zagrodzka 178-3-112 227R 6 Ż 439 DM
9 6 1839 Bazalia f. Terszki Małgorzata Zagrodzka Wolica Polowa Mikołaj Apolonia Wojnowska Jan Królikowski i Krystyna Zagrodzka 178-3-112 229R 31 Ż 443 DM
7 8 1840 Radziwiłłów Marianna Matyaszczuk Radziwiłłów Piotr Anna Grodzka 826 241 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0242.htm
5 3 1840 Hołoby Helena Tarnogrodzka Byteń Leon Domicella Strzelecka Mikołaj Jakubowski młodzian, Delfina Harasymowicz panna, Michał Majewski wdowiec 855 203R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0209.htm
21 9 1840 Kisielin Rozalia Grodzka Osmihowicze Michał Aniela Piotrowska Franciszek Grodzki, Helena Grodzka; ch: 23.09. 855 160 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0166.htm
5 10 1840 Kisielin Rozalia Kunegunda Grodzka Majdan Osmichowicki Michał Agnieszka Piotrowska dop. ch: 27.07.1841. As: Franciszek Grodzki, Julianna Zaleska, Michał Zaleski, A 856 274 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
8 12 1841 Turzysk Anna Wincenta Martynowicz Turzysk Stefan Józefa Grodzka 717 12 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20717/pages/PL_1_436_717_0008.htm
22 1 1841 Łuck Franciszek Baczewski Józef Karolina Maciejewska Aleksander Wieczffinski, Krystyna Nagrodzka mężatka 377 10 25 (26) 827 5V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0006.htm
7 3 1841 Kisielin Jan Zawadzki Osmihowicze Michał Józefa Kadłubowska Jan Smoktunowicz, Agnieszka Grodzka; as: Stanisław Łasziawski, Katarzyna Żurawsk 856 270 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0146.htm
28 5 1841 Kisielin Wiktorya Grodzka Majdan Osmichowicki Woyciech Maryanna Lewkowicz Augustyn Dawidowicz, Agnieszka Grodzka; ch: 01.06. 856 273 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
16 7 1841 Kisielin Katarzyna Marcinkowska Majdan Osmichowicki Felix Joanna Kadłubowska Woyciech Grodzki, Agata Zaleska; as: Michał Zabski, Agnieszka Grodzka; ch: 25.07 856 273 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
12 7 1842 Korzec Jan z Dukli Grodzki Korzec NN Konstancja Grodzka 873 139 82 PW 0
18 1 1842 Kisielin Jan Grodzki Majdan Osmihowicki Franciszek Magdalena Kropińska Mikołaj Zawadzki, Agnieszka Grodzka; ch: 19.01. 857 282 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0153.htm
12 5 1842 Kisielin Joanna Zaleska Majdan Osmihowicki Michał Helena Lewkowicz Michał Junkiewicz, Marianna Grodzka; ch: 07.06. 857 286 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0155.htm
4 8 1842 Połonne Dominika Nagrodzka Derewicze Stanisław Teofila 873 319 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0165.htm
19 1 1843 Młynów Feliksa Antonowicz Karolinka Szymon Anastazja Feliks Antonowicz, Marianna Grodzka 829 35V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0036.htm
21 6 1843 Kisielin Aloiza Zalewska Majdan Osmiechowicki Marcin Agata Kuczyńska Michał Grodzki, Marianna Grodzka - ż. Woyciecha; as: Adam Grodzki - "k", Mariann 858 181 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0095.htm
2 7 1843 Kisielin Józef Kalasanty Kadłubowski Majdan Osmiechowicki Jacenty Marianna Bazylewicz Michał Zalewski, Marianna Grodzka - ż. Woyciecha; as: Marcin Zalewski, Magdalena 858 181 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0095.htm
10 9 1843 Kisielin Alexander Zalewski Majdan Osmiechowicki Michał Helena Lewkowicz Michał Grodzki, Marianna Grodzka - ż. Woyciecha; as: Marcin Zalewski, Marianna G 858 182 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0096.htm
26 2 1844 Turzysk Honorata Marianna Martynowicz Turzysk Stefan Józefa Grodzka 720 4 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0003.htm
13 12 1844 Katerburg Joanna Nuwogrodzka Ludwiszcze Marianna Ogrucka 199 13-14 11
3 10 1844 Wiszenki Marjanna Grodzka Kopaczówka Kajetan Marjanna Michałowska Łukasz Brodnicki, Paulina Tońska; as: Gasper Majewski, Domicella Wąsowicz - "p"; 770 33-34 59 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0017.htm
11 3 1844 Młynów Pelagia Korecka Karolinka Jakub Katarzyna Feliks Antonowicz, Marianna Grodzka, Józef Kordowski, Teresa Jeńczkiewicz 830 177V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0182.htm
15 3 1844 Młynów Leon Radziewicz Karolinka Kasper Antonina Jankowska Mikołaj Kordowski, Marianna Grodzka 830 177V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0182.htm
4 5 1844 Kisielin Florian Grodzki Majdan Osmihowicki Michał Agnieszka Piotrowska Andrzey Stolarski - "k", Agnieszka Grodzka - "p"; ch: 05.05. 859 170 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0089.htm
13 11 1844 Kisielin Adolf Gajdemski Majdan Osmichowiecki NN Anna Józef Piotrowski, Agnieszka Grodzka - "p"; ch: 14.11. 859 177 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0092.htm
12 12 1844 Kisielin Lucyna Zalewska Majdan Osmihowiecki Józef Marianna Grodzka Paweł Zalewski - "k", Agnieszka Grodzka - ż. Michała; ch: 26.12. 859 179 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0092.htm
27 1 1845 Wiszenki Franciszek Salezy Majewski Kopaczówka Gasper Ludwika Wąsowicz Jan Terpiłowski, Marianna Grodzka; ch: 29.01. 771 4 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0003.htm
15 5 1845 Młynów Stanisław Minkiewicz Karolinka Jan Karolina Korecka Feliks Antonowicz, Mariann Grodzka, Szymon Antonowicz, Teresa Kordawska 831 169V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0173.htm
30 5 1845 Młynów Petronella Mickiewicz Karolinka Józef Katarzyna Michał B...niuk, Tekla Kordawska, Wincenty Chilczuk, Marianna Grodzka 831 169V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0173.htm
7 7 1845 Kisielin Klaudiusz Marcinkowski Majdan Osmiechowicki Filon Joanna Kadłubowska Jan Smoktunowicz, Agnieszka Grodzka - ż. Michała; ch: 08.07. 860 322 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0170.htm
16 9 1845 Zasław św. Jana Mikołaj Siekierzyński Łopuszne Piotr Katarzyna Grodzka Ignacy Pikuliński i Antonina Siedlecka panna 178-3-113 73R 57 Ż DM
25 6 1845 Bazalia Marcelina Winogrodzka Bogdanówka Jan Magdalena Ostrowska Tomasz Pawłowicz i Marianna Chojecka 178-03-113 219V 72 Ż DM
10 8 1845 Bazalia Anna Łukasiewicz Czuchele Antoni Marianna Marcin Tymanowski i Franciszka Winogrodzka 178-03-113 220V 89 Ż DM
20 1 1845 Bazalia - filia Tereszki Agnieszka Królikowska Wolica Polowa Jan Wiktoria Wojciechowska Mikołaj Faliński i Krystyna Zagrodzka 178-03-113 224R 4 Ż DM
4 12 1845 Bazalia - filia Tereszki Hubert Zagrodzki Wolica Polowa Augustyn Julianna Ratowska Tomasz Kędzierski i Krystyna Zagrodzka 178-03-113 227R 44 Ż DM
16 7 1845 Cudnów Petronela Winogrodzka Słoboda Braczki Walenty s. Tomasza Ludwika Gołębiowska Leon Lelewicz i Petronela Lelewicz ż. Franciszka 178-3-12 192V 117 Ż DM
8 7 1845 Lubar Marianna Owsianicka Futor Lubarski Józef Katarzyna Golicka Jan Michalski i Józefa Grodzka ż. Grzegorza 178-3-12 164R 63 Ż 326 DM
14 7 1845 Uszomierz Marianna Grodzka Rudnia Haćkowska Jan Aniela Bilińska Szymon Żurawski i Teresa Żurawska panna 178-3-12 419V 66 Ż 820 DM
2 4 1846 Kisielin Tekla Grodzka Majdan Osmichowiecki Michał Agnieszka Piotrowska Franciszek Grodzki, Joanna Marcinkowska - ż. Filona; ch: 03.04. 861 183 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0097.htm
25 10 1846 Kisielin Kornelia Zalewska Majdan Osmichowiecki Piotr Agnieszka Grodzka Franciszek Budkowski - "k", Agata Zalewska - ż. Marcina; ch: 10.11. 861 187 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0099.htm
1 11 1846 Kisielin Karol Zalewski Majdan Osmichowiecki Józef Marianna Grodzka Michał Zalewski, Agnieszka Grodzka - ż. Michała; ch: 10.11. 861 187 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0099.htm
14 11 1846 Bazalia filia Tereszki Cecylia Zagrodzka Wolica Polowa Jan Marianna Skąpaska August Zagrodzki i Anna Śniatkowska 178-03-115 247R 51 Ż 487 DM
16 4 1846 Bazalia Aniela Winogrodzka Bogdanówka Jakub Marianna Bujalska Michała Bujalski i Katarzyna Chojecka 178-03-115 235V 53 Ż 464 DM 0
23 6 1846 Bazalia Antoni Szulc Bogdanówka Jan Marianna Wachowska Piotr Słupski i Magdalena Winogrodzka 178-03-115 237R 73 Ż 467 DM
28 11 1846 Bazalia Andrzej Prejzner Wolica Polowa Kazimierz Marcjanna Żabowska Jan Królikowski i Krystyna Zagrodzka 178-03-115 241V 124 Ż 476 DM
28 11 1846 Bazalia Katarzyna Prejzner Wolica Polowa Kazimierz Marcjanna Żabowska Jan Brzeziński i Helena Zagrodzka 178-03-115 241V 125 Ż 476 DM
19 3 1847 Maciejów Aleksandra Józefa Martynowicz Maciejów Stefan Józefa Grodzka 862 350 4 413 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0187.htm
10 3 1847 Motowidłówka Jan Oktawian Rulikowski Mała Sołtanówka JW. Konrad Antonina Abramowicz Edmund Rulikowski, Katarzyna Chojecka, wdowa,as.Edward Rulikowski, Katarzyna Żmigrodzka, panna, chrz 178-51-548 13R 15 Ż BS, EH 27
19 3 1847 Lubar Franciszka Winogrodzka Motowidłówka Jan Julianna Czerniej Michał Dylewski i Marcjanna Żółtowska ż. Marcelego 178-3-19 296V 25 Ż 587 DM
8 7 1847 Lubar Józef Kalasanty Radziejewski Futor Lubarski Jan Karolina Zielińska Aleksander Łukomski i Józefa Grodzka ż. Józefa 178-3-19 300R 63 Ż 594 DM
1 8 1847 Lubar Antonina Joanna Chmielewska Futor Lubarski Teodor Aniela Winogrodzka Franciszek Ciesielski i Marianna Hurkowska ż. Tomasza 178-3-19 301R 69 Ż 596 DM
25 11 1848 Równe Bazyli Leopold Żukowski Równe Bazyli Filipina Godlewska Ksawery Jodko Kapitan WR i Józefina Pawłowa Pułkownikowa wdowa, as. Stefan Łuczyński i Eufrozyna Tarnogrodzka 171-1-14 154R 25 R DM
2 10 1849 Gródek Józef Trzciński Podlesny Oleksiniec Wojciech Tekla Grodzka Gorecki Szymon, Szeleścińska Domicela, ż. Józefa 212 JZ
17 8 1849 Bazalia Benigna Winogrodzka Bogdanówka Jakub Marianna Bujalska 1-dw. Łukasz Krotewicz, Elżbieta Korycka 178-3-118 99V-100R 90 Ż DW 189
18 8 1849 Bazalia Sabina Franciszka Korycka Czuchele Marcin Anna Wiszniowska 1-dw. Piotr Wróblewski, Franciszka Winogrodzka 178-3-118 99V-100R 91 Ż DW 189
6 12 1849 Bazalia f. Tereszki Mikołaj Brzeziński Wolica Polowa. Jan Marianna Wojciechowska 1-dw.Jan Królikowski, Krystyna Zagrodzka 178-3-118 117V-119R 44 Ż DW 224
20 11 1849 Białogródka Piotr Zarzycki Białogródka Tomasz Helena Zagrodzka Grzegorz Szwajdecki i Marianna Kędzierska ż. Marcina 178-03-118 548V-549R 146 Ż DM
27 12 1849 Zasław św. Józefa Karolina Bogusławska Brykula Jan s.Bazylego Marianna c.Józefa Brewicka Augustyn Bobr s.Wincentego, Aniela Grodzka 178-3-118 470V-471R 103 Ż 862-863 RG
3 1 1849 Kuniów Stefan Krzywiński Radohoszcza Mała Jan Katarzyna Grodska (Grodzka) Michał Galiński i Lucyna Choina ż. Pawła 171-1-15 85V-86R 1 R 88 DM
25 2 1849 Zasław św. Jana Tekla Grodzka Łopuszne Łukasz Agafia Kamińska Michał Kamiński i Katarzyna Siekierzyńska ż. Piotra 178-3-118 396V-397R 11 Ż 736-737 DM
18 8 1850 Horochów Róża Czesława Szczęsna Nagrodzka Myśliny Leopold Joanna Zwolińska 88 18-19 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0010.htm
28 5 1850 Bazalia Lucjan Korycki Bogdanówka Antoni Elżbieta Korzeniowska 1-dw. Łukasz Krotewicz, Magdalena Winogrodzka 178-3-119 77V-78R 47 Ż 152 DW
5 6 1850 Bazalia Mikołaj Pasztelan Wolica Polowa Jan Marianna 1dw. Antoni Pasztalan, Krystyna Zagrodzka 178-3-119 78V-79R 51 Ż 154 DW
26 8 1850 Bazalia Marianna Majewska Bogdanówka Jakub Balbina Wolska szl. Józef Korycki, 1-dw. Magdalena Winogrodzka 178-3-119 85V-86R 78 Ż 168 DW
16 9 1851 Kisielin Eufemia Wąsowska Ośmichowicze Maciej Marianna Grodzka 893 152V-153R 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0155.htm
6 1 1851 Kisielin Dionizy Zalewski Ośmichowicze Karol Agnieszka Grodzka 893 148V-149R 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0151.htm
12 5 1851 Sielec Paulina Miłogrodzka Męczyce Mikołaj Anna Tomaszewska 583 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0004.htm
17 10 1851 Białogródka Łukasz Zarzycki Białogródka Tomasz Helena Zagrodzka Jan Malinowski i Rozalia Szwajdecka 178-03-120 461V-462R 118 Ż DM
22 11 1851 Berezdów Ignacy Adam Dobrowolski Korytyszcze Franciszek Konstancja Nagrodzka Wlm Michał Wroczyński były podsędek i Izabella Wroczyńska ż. Mikołaja 178-03-72 315V-316R 98 Ż DM
16 6 1851 Bazalia Adolf Żabowski Wolica Polowa Andrzej Julianna Sokołowska Stefan Zawadzki i Krystyna Zagrodzka 178-03-120 104V-105R 84 Ż DM
2 7 1851 Bazalia Piotr Czjkowski Wolica Polowa Michał Aleksandra Pasztelan Jan Królikowski i Krystyna Zagrodzka 178-03-120 105V-106R 90 Ż DM
26 2 1851 Korzec Marianna Sarnicka Korzec NN Petronela Sarnicka Jan Jakumowicz i Konstancja Grodzka 178/3/72 66v-67r 29 Ż Na
19 7 1851 Kotelnia Anna Grodzka Lasawka Szymon Teresa Koprowska Konstanty Jeleński i Marianna Didkowska ż. Klemensa 178-3-31 349V-350R 54 Ż 689-690 DM
19 6 1851 Ostropol Jakub Łotocki Józefówka Roch Justyna Winogrodzka Bernard Łotocki i Aleksandra Łukianowa 178-03-120 326V-327R 23 Ż 642-643 DM
17 12 1851 Zasław św. Jana Antonina Grodzka Bielczynka Łukasz Agnieszka Kamińska Michał Kamiński i Apolonia Kamińska ż. Nikodema 178-3-120 355V-356R 55 Ż 697-698 DM
12 3 1853 Sielec Leontyna Miłogrodzka Męczyce Mikołaj Anna Tomaszewska 585 8-9 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20585/pages/PL_1_436_585_0005.htm
13 8 1853 Białogródka Erazm Gałęski Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Teodor Kaliński i Salomea Niewirowicz ż. Jana 178-03-121 477V-478R 66 Ż DM
8 8 1854 Bazalia Marianna Metelska Wolica Polowa Antoni Marianna Małachowska Józef Siemiątkowski i Helena Zagrodzka 178-03-122 15V-16R 69 Ż DM
9 6 1854 Berezdów Felicjan Dobrowolski Korytyszcze Franciszek Konstancja Nagrodzka Feliks Wieczffiński i Dorota Wieczffińska panna, asyst. Serafin Nagrodzki i Celestyna Michałowska wdowa 17-1-20 11V-12R 43 Ch 23-24 DM
5 3 1855 Białogródka Józefa Gałęska Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Franciszek Beyzymski i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-3-123 490V-491R 15 Ż DM
24 9 1856 Brody Katarzyna Hulajgrodzka Suchowola 129 Jan Anna Molińska Wojciech Moliński, Helena Molińska L 13V
19 5 1856 Brody Mikołaj Pendyk Suchowola 103 Kazimierz Eudoksja Hulajgrodzka L 13R
23 4 1856 Torczyn Katarzyna Rudnicka Budki Usickie Bazyli Julia Grodzka Walery Grodzki, Katarzyna Pyszka ż. Franciszka 642 12-13 12 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20642/pages/PL_1_436_642_0007.htm
10 8 1856 Bazalia Zuzanna Winogrodzka Koszelówka Maciej Franciszka Lachowska Jakub Bezdecki i Felicjana Bujalska 178-03-124 79V-80R 81 Ż DM 0
7 10 1857 Horochów Anna Bukowska Nowosiółki Ludwik Maria Karol Nagrodzki, Joanna Nagrodzka 898 49V-50R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0053.htm
8 10 1857 Butowce Waleria Michaluk Pieńki Paweł Stefania Draczuk Aleksander Lubliński i Aniela Grodzka 178-3-73 300V-301R 28 Ż DM
17 3 1857 Sławuta Bolesław Ksawery Machnicki Sławuta Antoni Aniela Grodzka 178-3-73 429V-430R 11 Ż 808
17 8 1857 Białogródka Anna Gałęska Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Franciszek Beyzmyski i Antonina Hryniiewiecka ż. Pawła 178-3-73 156V-157R 75 Ż DM
21 12 1857 Lubar Ignacy Saganowski Motowidłowka Jan Cecylia Konarzewska Paweł Konarzewski, Felicjanna Winogrodzka, as: Jan Pawłowski, Wiktoria Panczyk 641-1-17 26 107 MP
25 5 1857 Toporyszcze Jan Rybczyński Tyrence Rudnia Daniel Marianna Winogrodzka Antoni Jachimowicz i Anna Skokowska panna 178-3-126 716V-717R 40 Ż DM
10 1 1858 Brody Melania Hulajgrodzka Suchowola Józef Walentyna Zielinowicz Onufry Czyż, Maria Hulajgrodzka L 103V
3 1 1858 Włodzimierz Aniela Nagrodzka Werba Jan Agnieszka Witkowska Grzegorz Uszyński, Antonina Strzelecka 794 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0002.htm
23 5 1858 Białogródka Marianna Przegrodzka Kropiwna Jan Julia Stanisław Mazur i Anna Bojarko wdowa 178-3-74 225V-226R 50 Ż DM
23 5 1858 Białogródka Anna Przegrodzka Kropiwna Jan Julia Andrzej Skulimowski i Anastazja Goliuk ż. Tomasza 178-3-74 225V-226R 51 Ż DM
23 9 1858 Bazalia Tekla Zdaniewicz Klitna Wielka Marian Honorata Winogrodzka Jakub Kulesza i Brygida Lachowska 178-03-127 21V-22R 108 Ż DM
15 11 1858 Bazalia Leopold Naramowski Bazalia Wiktor Michalina Zagrodzka Aleksander Bogacki i Ewelina Bogacka 178-03-127 25V-26R 127 Ż DM
19 12 1858 Butowce Piotr Zalubowski Bołkuny Grzegorz Anna Bogusławska Jakub Wierzbicki i Aniela Grodzka 178-3-74 279V-280R 44 Ż DM
25 5 1859 Brody Anna Molińska Suchowola 103 Wojciech Małgorzata Izinicka Paweł Moliński, Anna Hulajgrodzka L 23V
24 2 1859 Brody Kazimierz Pendyk Suchowola 103 Kazimierz Ewa Hulajgrodzka L 23R
26 1 1859 Włodzimierz Franciszek Wąsowski Ruda Maciej Marianna Grodzka Stefan Filiński, Marianna Matczewska ż.Jana 795 4-5 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0003.htm
6 5 1859 Torczyn Domicela Rudnicka Budki Horodyńskie Bazyli Julia Grodzka Alojzy Rudnicki, Karolina Szyszko ż. Franciszka 645 16-17 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0009.htm
29 8 1859 Torczyn Jan Swigost uroczyszcze na łąkach, karczma Wilhelm Katarzyna Siatecka Feliks Stański, Julia Grodzka panna 645 28-29 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0015.htm
16 12 1859 Bazalia Wiktoria Mateusz Czuchele Franciszek Magdalena Franciszek Franków i Kunegunda Winogrodzka 178-03-129 36V-37R 152 Ż DM
25 11 1859 Toporyszcze Grzegorz Rybczyński Tyrynce Buda Daniel Marianna Winogrodzka Wojciech Święcicki i Aniela Jachimowicz panna 178-03-50 716V-717R 111 Ż DM
22 9 1859 Lubar Marianna Grodzka Chutor Lubarski Dominik Rozalia Starżyńska Stanisław Terechowicz, Franciszka Skulska 641-1-19 23 85 Ż MP
16 12 1860 Białogródka Wiktoria Gałęska Sosnóweczka Tomasz Marianna Zakrocka [Zagrodzka] Tomasz Łoniewski i Salomea Niewirowicz ż. Jana 178-03-75 128V-129R 117 Ż DM
9 1 1860 Butowce Seweryn Zalubowski Bołkuny Grzegorz Anna Bogusławska Zachariasz Bogusławski i Aniela Grodzka 178-03-75 254V-255R 5 Ż 461-462 DM
10 1 1861 Torczyn Piotr Rudnicki Budki Horodyńskie Bazyli Julia Grodzka Tomasz Rudnicki, Marianna Krupińska ż. Józefa, as.: szl. Alojzy Rudnicki, Tekla R 647 4-5 7 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20647/pages/PL_1_436_647_0003.htm
7 8 1861 Połonne Emilia Woroniecka Lasy Ponińskie Franciszek Joanna Grodzka Seweryn Bagiński i Magdalena Pulkiewicz ż Kazimierza 178-03-76 32V-33R 124 Ż DM
8 11 1861 Lubar Michalina Grodzka Lubarski Chutor Dominik Rozalia Starzyńska Piotr Grodzki, Honorata Terechowicz 641-1-21 23 90 Ż MP
6 3 1861 Bazalia Franciszek Słomiński Wolica Polowa Antoni Anna Zagrodzka Augustyn Zagrodzki i Marianna Metelska 17-1-5 10V-11R 38 Ch 20-21 DM
13 5 1861 Bazalia Józefa Zdaniewicz Koszelówka Marian Honorata Winogrodzka Szymon Bujalski i Marianna Bezdecka 17-1-5 16V-17R 63 Ch 32-33 DM
7 7 1861 Bazalia Elżbieta Zagrodzka Wolica Polowa Jan Marianna Gałęzowska Józef Gałęzowski i Katarzyna Prejzner 17-1-5 21V-22R 82 Ch 42-43 DM
25 7 1861 Bazalia Anna Brodowska (Brodowicz) Czuchele Piotr Paulina Winogrodzka Wawrzyniec Bogucki i Julia Sakowska 17-1-5 24V-25R 93 Ch 48-49 DM
13 10 1861 Bazalia Rafał Fursa Czuchele Michał Anna Franciszek Fursa i Kunegunda Winogrodzka 17-1-5 35V-36R 139 Ch 70-71 DM
6 4 1862 Torczyn Wincenty Marcinkowski Piotr Konstancja Grodzka 648 12-13 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0007.htm
11 7 1862 Brody Paweł Pendyk Suchowola 103 Kazimierz Ewa Hulajgrodzka Andrzej Rogocki, Maria Hulajgrodzka L 40
12 3 1862 Brody Ewa Hulajgrodzka Suchowola 133 Jan Maria Kozodój L 39
21 4 1862 Brody Benedykt Małecki Suchowola 118 Józef Jadwiga Grodecka Józef Grodecki, Maria Hulajgrodzka L 40
13 1 1862 Brody Wincenty Moliński Suchowola Paweł Helena Okolita Andrzej Rogocki, Anna Hulajgrodzka L 39
21 4 1862 Białogródka Franciszek Gąsiński Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Jakub Oleński i Józefa Kozielska ż. Ignacego 178-03-77 109V-110R 34 Ż DM
2 1 1862 Bazalia Ewa Winogrodzka Wolica Wąsowicza Mikołaj Marianna Sniatkowska Andrzej Strzałkowski i Marianna Bezdecka 178-03-131 62V-63R 2 Ż DM
15 1 1862 Bazalia Paulina Kazimiruk Czuchele Piotr Julia Michał Koziurko i Kunegunda Winogrodzka 178-03-131 64V-65R 9 Ż DM
23 3 1862 Bazalia Franciszka Darmohraj Czuchele Mikołaj Ewa Jan Szelep i Kunegunda Winogrodzka 178-03-131 70V-71R 34 Ż DM
14 2 1862 Butowce Faustyna Sadłowska Bołkuny Leon Franciszka Myszkowska Jan Myszkowski i Aniela Grodzka 178-3-77 284V-285R 7 Ż 565-567 DM
21 2 1862 Butowce Grzegorz Zalubowski Bołkuny Grzegorz Anna Bogusławska Jan Zalubowski i Aniela Grodzka 178-3-77 284V-285R 8 Ż 565-568 DM
6 10 1862 Butowce Józefa Grodzka Czerniatyn Mały Piotr Tekla Więckowska Antoni Góralewicz i Agafia Ostaszewska 178-3-77 288V-289R 37 Ż 573-576 DM
7 1 1863 Łokacze Ferdynand Janiszewski Rohowicze Mikołaj Małgorzata Małogrodzka 366 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20366/pages/PL_1_436_366_0002.htm
11 7 1863 Żytomierz Józef Grabowski Żytomierz Jan Lucyna Zabawska syn dw./ Jan Janicki, Petronela Wongrodzka 178-3-61 26 Ż DG
22 5 1863 Bazalia Filip Sobków Popowce Piotr Aniela Józef Szewczuk i Kunegunda Winogrodzka 17-1-7 14V-15R 54 Ch 29-30 DM
1 10 1863 Bazalia Edward Korzeniowski Wolica Polowa IN Tekla Kazimierz Prejzner i Marianna Zagrodzka 17-1-7 29V-30R 116 Ch 59-60 DM
11 10 1863 Bazalia Łukasz Fursa Czuchele Michał Franciszka Franciszek Fursa i Kunegunda Winogrodzka 17-1-7 31V-32R 122 Ch 63-64 DM
25 11 1863 Bazalia Ambroży Zdaniewicz Koszelówka Marian Honorata Winogrodzka Łucjan Żuch i Balbina Garlińska 17-1-7 35V-36R 138 Ch 71-72 DM
14 8 1864 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 133 Jan Maria Kozodój L 39 DW
14 3 1864 Brody Salomeia Hulajgrodzka Suchowola 161 Józef Maria Zielonowicz L 38 DW
29 9 1864 Torczyn Michalina Rudnicka Bazyli Julia Grodzka 650 18-19 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0010.htm
7 4 1864 Horochów Józef Kazimierz Kaliszewski Nowosiółki Jan Józefa wlm. Dominik Wolański, Róża Nagrodzka 100 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20100/pages/PL_1_436_100_0004.htm
6 12 1864 Białogródka Aniela Gałęska Sosnoweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Kajetan Buderacki i Marcjanna Mirecka ż. Romana 178-03-81 94V-95R 116 Ż DM
12 10 1864 Bazalia Marianna Witr Czuchele Wawrzyniec Balbina Jan Darmograj i Kunegunda Winogrodzka 17-1-7 78V-79R 142 Ch 156-157 DM
21 10 1864 Butowce Franciszka Grodzka Czerniatynka Piotr Tekla Więckowska Antoni Góralewicz i Klara Sałacińska 178-3-82 18V-19R 26 Ż 37-38 DM
9 12 1865 Kuniów Anna Krzemińska Radohoszcz Jan Katarzyna Grodzka Mikołaj Święcicki i Emilia Trusiewicz 178-3-78 65V-66R 71 Ż DM
7 3 1866 Brody Grzegorz Zielinowicz Suchowola 44 Michał Tekla Kozodój Tomasz Gałędzowski, Maria Hulajgrodzka ż. Jana L 36
19 6 1866 Kuniów Joanna Dubkiewicz Zakoty Karol Aniela Wiszniewska Augustyn Żukowski i Antonina Grodzka 178-3-78 88V-89R 39 Ż DM
26 9 1866 Białogródka Rozalia Gałęska Sosnoweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Józef Jaskulski i Marcelina Mirecka ż. Romana 178-03-81 219V-220R 84 Ż DM
6 1 1866 Butowce Konstancja Wierzbicka Dracze Jan Helena Karczewska Jan Krupa i Aniela Grodzka 178-3-82 45V-46R 3 Ż 88-91 DM
12 7 1866 Bazalia Julianna Walczuk Czuchele Marcin Marianna Fursa Michał Koziurko i Kunegunda Winogrodzka 17-1-7 163V-164R 93 Ch 230-231 DM
8 9 1866 Bazalia Mikołaj Bujalski Korczówka Tomasz Michalina Zagrodzka Józef Bujalski i Katarzyna Bujalska 17-1-7 172V-173R 129 Ch 248-249 DM
19 10 1866 Bazalia Jan Zdaniewicz Mończyńce Marian Honorata Winogrodzka Mieczysław Judycki i Marianna Bezdecka 17-1-7 175V-176R 143 Ch 254-255 DM
18 9 1868 Brody Maria Molińska Suchowola 35 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L 88R
17 1 1869 Torczyn Józef Marcinkowski Budki Usickie Piotr Konstancja Grodzka 655 6-7 7 0
5 5 1869 Torczyn Joanna Orlińska Budki Horodyńskie Jan Wiktoria Grodzka 655 14-15 21 0
21 8 1869 Białogródka Jan Choina Puzyrki Wielkie Walerian Joanna Kuklińska Piotr Krotowicz i Antonina Wyżgrodzka ż. Ignacego 178-03-81 434V-435R 101 Ż DM
22 8 1869 Ostróg Maria Krzemińska Brodów Jan Katarzyna Grodzka Bernard łoś, Marcelina Kowalska żona Feliksa 654-1-56 14V 3 R MZ
30 12 1870 Brody Sylwester Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Aleksy Hulajgrodzki, Maria Zdril L 39 11
2 8 1870 Brody Dominik Moliński Suchowola 130 Tomasz Maria Hulajgrodzka L 39 6
18 6 1870 Białogródka Paulina Jaworska Sachnowce Jakub Aleksandra Olszewska Michał Baranowski i Marianna Zagrodzka ż. Piotra 178-3-84 23V-24R 80 Ż DM
25 8 1871 Torczyn Róża Orliński Budki Horodyńskie Leon Wiktoria Grodzka 657 22-23 30 0
8 12 1871 Brody Magdalena Hulogrodzka Suchowola 133 Jan Maria Kozodój Diomedes Hulogrodzki, Maria Paczto ż. Jakuba L 11
17 1 1872 Brody Anna Molińska Suchowola 130 Michał Maria Hulajgrodzka L
18 2 1872 Brody Ewa Hulajgrodzka Suchowola 161 Józef Maria Zielinowicz L
29 7 1872 Brody Józef Moliński Suchowola 86 Franciszek Maria Rogocka Mikołaj Rogocki, Anna Hulajgrodzka L
2 10 1872 Białogródka Marianna Przegrodzka Białogródka Piotr Józefa Witkowska Jan Witkowski i Franciszka Karpińska 178-3-84 233V-234R 116 Ż DM
7 10 1872 Białogródka Marianna Gałęska Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Józef Jaskulski i Franciszka Olędzka 178-3-84 234V-235R 119 Ż DM
9 10 1872 Białogródka Jan Jaworski Sachnowce Jakub Aleksandra Olszewska Szymon Bezdecki i Marianna Zagrodzka ż. Piotra 178-3-84 235V-236R 121 Ż DM
7 1 1872 Nowogród Adam Kuczyński Tartak Feliks Magdalena Winogrodzka Marcin Grywaczewski, Franciszka Gołębiowska 178-3-156 228V-229R 42 Ż 454 DW
5 1 1873 Brody Jan Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Franciszek Moliński, Anna Molińska L
29 4 1873 Brody Helena Malińska Suchowola 130 Mikołaj Maria Hulajgrodzka Dymitr Szust, Melania Malińska L
11 6 1874 Łanowce Antonina Węgrodzka Kuśkowce Wielkie Wincenty Marianna Rojek 426-1-68 126V-127R 12 T
11 6 1874 Łanowce Antonina Wengrodzka Kuśkowce Wielkie Wincenty Marianna Rojko z zaboru austriackiego, Antoni Pietroszyński i Gustawa Hinczer panna 1-68 126V-127R 12 T DM
19 3 1875 Brody Antonina Molińska Suchowola 130 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L
27 3 1875 Brody Wincenty Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Wojciech Moliński, maria Kozodój L
23 12 1875 Białogródka Aniela Gałęzka Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Kazimierz Kędzierski i Rozalia Olędzka ż. Marcina 178-03-133 34V-35R 180 Ż DM
28 1 1876 Torczyn Franciszka Grodzka Chorochoryń Jan Julia Daniecka 662 2-3 3 0
1 2 1876 Brody Ignacy Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L
12 6 1876 Brody Antoni Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Mikołaj Rogocki, Maria Molińska ż. Mikołaja L
28 10 1876 Brody Anna Hulajgrodzka Suchowola 133 Jan Maria Kozodój L
29 12 1876 Brody Maria Kozodój Suchowola 24 Grzegorz Maria Hulajgrodzka L
17 1 1876 Butowce Józef Czarnecki Medwedówka Mała Adolf Ludwika Jastrzemska Franciszek Lubikowski i Antonina Wyrzygrodcka (Wyszogrodzka) ż. Ignacego 17-1-28 3V-4R 9 Ch 7-8 DM
15 6 1877 Brody Jan Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L
7 8 1877 Brody Franciszka Molińska Suchowola 130 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L
9 9 1877 Brody Maria Molińska Suchowola 106 Franciszek Melania Hulajgrodzka L
10 11 1877 Brody Dominik Rogocki Suchowola 144 Łukasz Eudokia Kozodój jan Hulajgrodzki, Maria Hulajgrodzka ż. Jana L
29 4 1878 Torczyn Helena Terczyńska Chorochoryń Paweł Paulina Grodzka 664 10-11 17 0
6 9 1878 Brody Maria Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L
29 9 1878 Brody Tekla Boliszczuk Suchowola 187 Michał Anastazja Mazur Bazyli Boliszczuk, Tekla Hulajgrodzka L
21 9 1879 Dederkały Stefan Wandolin Krasoski Sadki Dionizy Emilia Czarnecka Wincenty Krasoski, Adela Nagrodzka ż. Leona 57 68-69 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0037.htm
14 5 1879 Brody Michał Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka Dionizy Hulajgrodzki, Tekla Zdril ż. Szymona L
18 5 1879 Brody Jan Moliński Suchowola 161 Franciszek Melania Hulajgrodzka L
4 7 1879 Brody Józef Moliński Suchowola 130 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L
17 8 1879 Brody Tekla Kozodój Suchowola 24 Grzegorz Maria Hulajgrodzka Jan Puszko, Anna Zdril ż. Jana L
15 9 1879 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 87 Andrzej Magdalena Kozodój L
6 5 1879 Horochów Karol Władysław Jan Falkowski Myśliny Michał Róża Nagrodzka 826 12-13 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0007.htm
2 4 1879 Kuniów Katarzyna Witeczko Antonówka Franciszek Maria Pinkas Franciszek Sejna i Anna Nowogrodzka ż. Józefa 178-3-78 543V-544R 28 Ż DM
24 7 1880 Brody Eliasz Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L
7 4 1880 Kuniów Emilia Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaud Józef Hejnowski i Katarzyna Struczek ż. Jana 178-3-78 589V-590R 27 Ż DM
24 1 1881 Brody Paweł Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Łukasz Bielecki, Maria Hulajgrodzka ż. Jana L 2
13 5 1881 Krzemieniec Jan Opiel Komnatka Józef Katarzyna Żmigrodzka Józef Tatarzyński, Tekla Oleksiewicz 426-1-75 8V-9R 29 T 17 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X474-Q?i=16&cat=834008
20 4 1882 Kuniów Klotylda Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaudk Jan Rychtażik i Maria Siruczek panna 178-3-78 670V-671R 26 Ż DM
24 6 1883 Torczyn Paulina Malnowska Chorochoryn Aleksander Bronisława Grodzka 669 14-15 21 0
23 3 1883 Brody Maria Rogocka Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L
17 10 1883 Brody Anna Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L
17 1 1884 Kuniów Franciszka Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaudko Wacław Marek i Franciszka Hejnowska ż. Jana 178-3-78 765V-766R 6 Ż DM
22 8 1885 Ołyka Marianna Konarzewska Palcze Piotr Dominika Grodzka 506 40 58 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0021.htm
6 5 1885 Brody Tekla Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L 6
30 7 1885 Brody Michał Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L 10
24 8 1885 Włodzimierz Agnieszka Dulion Marianówka Jan Maria Zwinogrodzka 803 42-43 110 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0022.htm
18 4 1885 Dederkały Michalina Serafina Apolonia Olszamowska Sadki Bronisław Ludwika Nagrodzka szl. Serafin Nagrodzki i Adela Nagrodzka ż. Leona 1-79 120V-121R 14 T 710 DM
3 6 1886 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 11 Jan Tekla Boluszuk L 10
26 3 1886 Kuniów Antonina Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaud Wacław Marek i Antonina Rychtażik ż. Jana 178-3-86 50V-51R 24 Ż DM
14 9 1886 Meżyrów Maria Biniewska Huta Czernielowiecka Jan Oktawia Lalicka Edward Czajkowski i Oktawia Nagrodzka żona Napoleona 904-6-8 146V-147R 7 W JS1
13 3 1887 Brody Anna Rogocka Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L 216
24 2 1887 Brody Eudoksja Jaśkiewicz Suchowola 10 Daniel Maria Hulajgrodzka L 217
24 1 1888 Torczyn Antoni Malinowski Chorochoryn Aleksander Bronisława Grodzka 674 4-5 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20674/pages/PL_1_436_674_0003.htm
12 10 1888 Ołyka Franciszek Konarzewski Palcze Piotr Dominika Grodzka 508 50 97 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0026.htm
4 3 1888 Brody Józef Zdril Suchowola 194 Szymon Tekla Hulajgrodzka L 209
7 9 1888 Brody Józef Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L 218
6 3 1888 Kuniów Katarzyna Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaud Jan Rychtarzik i Katarzyna Siruczek wdowa 178-3-86 129V-130R 21 Ż DM
6 8 1888 Kuniów Emilia Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaud Jan Rychtarzik i Franciszka Hejnowska ż. Franciszka 178-3-86 129V-130R 22 Ż DM
19 12 1889 Brody Tomasz Moliński Zalesie 103 Jan Paraskiewa Puszka Franciszek Janczyn, Aleksandra Hulajgrodzka ż. Pawła L
11 10 1889 Brody Stanisław Fiłyk Suchowola Józef Anastazja Lechkun Maksym Petryszyn, Tekla Hulajgrodzka ż. Jana L
6 3 1889 Brody Teodor Grodecki Suchowola 184 Marcin Ksenia Czyż Marcin Petryszyn, Tekla Hulajgrodzka ż. Jana L
20 12 1889 Kuniów Wilhelm Popek Meżelisk Antoni Anna Nowogrocka Franciszek Popek i Marianna Nowogrodzka panna 178-3-86 323V-324R 2 Ż DM
10 2 1890 Ołyka Aleksandra Konarzewska Palcze Piotr Dominika Grodzka 510 7 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0009.htm
1 9 1890 Brody Franciszka Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L 11
1 11 1893 Torczyn Adela Łaskarzewska Chmielnik Mikołaj Helena Szyszka Michał Szwajkowski, Antonina Grodzka ż. Stanisława 679 30-31 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0016.htm
5 3 1893 Brody Ewa Pendyk Suchowola 84 Paweł Elżbieta Puszka Maksym Petryszyn, Teodora Hulajgrodzka z. Michała L 3
9 3 1893 Brody Anna Julia Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L 5
14 8 1893 Brody Anna Hulajgrodzka Suchowola 158 Maksym Maria Mazur Grzegorz Czyż, Maria Jakimów ż. Łukasza L 12
24 2 1894 Szumbar Wiktor Kuczalski Siwki Wladysław Józefa Nagrodzka 627 57-58 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0035.htm
7 10 1894 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 158 Maksym Maria Mazur L 13
4 6 1895 Brody Józefa Anna Semczuk Suchowola 151 Maksym Ewa Hulajgrodzka Grzegorz Mowcan, Justyna Stepaniuk ż. Jana L 12
24 7 1895 Brody Józef Moliński Suchowola 247 Antoni Anna Hulajgrodzka L 14
12 3 1897 Kuniów Bogumił Popek Antonówka Antoni Anna Nowogrodzka Franciszek Paszek i Maria Dognał ż. Ferdynanda 178-3-86 654V-655R 32 Ż DM
6 2 1898 Brody Jan Mokrzycki Suchowola 135 Jan Anastazja Hulajgrodzka Józef Duma, Ksenia Janczyn ż. Andrzeja L 8
23 4 1898 Brody Jan Janczyn Suchowola 189 Franciszek Tekla Kłym Ludwik Janczyn, Aleksandra Hulajgrodzka ż. Dymitra L 11
23 5 1898 Brody Jan Janczyn Suchowola 122 Ludwik Maria Molińska Paweł Hulajgrodzki, Tekla Hulajgrodzka ż. Jana L 14
25 3 1899 Brody Maria Molińska Suchowola 111 Antoni Anna Hulajgrodzka Jakub Bilecki, Julia Hulajgrodzka ż. Pawła L 3
5 10 1899 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 158 Maksym Maria Mazur L 11
13 2 1900 Włodzimierz Emilian Kowalski Włodzimierz Józef Karolina Miłogrodzka 958 13V-14R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0012.htm
19 3 1901 Torczyn Józef Malinowski Chorochoryn Aleksander Bronisława Grodzka 955 10-11 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0006.htm
5 3 1901 Brody Mikołaj Podgórski Suchowola 161 Tomasz Tekla Zdril Michał Hulagrodzki, Maria Hulagrodzka ż. Jana L 5
12 3 1901 Brody Teodor Moliński Suchowola 86 Jan Tekla Hulajgrodzka L 6
14 10 1902 Brody Teodor Moliński Suchowola 111 Antoni Anna Hulagrodzka L 17
14 5 1902 Brody Antonina Hulajgrodzka Suchowola 41 Joachim Katarzyna Ochowicz L 11
30 12 1903 Brody Władysław Moliński Suchowola 86 Jan Tekla Hulajgrodzka L 21
7 9 1903 Żytomierz Regina Wągrodzka Żytomierz Julian Magdalena Sokołowska Izydor Szabelkowski, Stefania Jurewiczowa wdowa 178-3-171 159V-160R 353 Ż 315 DW 0
4 1 1904 Brody Maria Semczuk Suchowola 157 Maksymilian Ewa Hulajgrodzka L 1
16 2 1904 Brody Stanisław Mazur Suchowola 29 Franciszek Ksenia Hulajgrodzka L 6
25 2 1904 Brody Anna Hulajgrodzka Suchowola 48 Joachim Katarzyna Ochowicz L 7
21 7 1904 Brody Stanisław Mokrzycki Suchowola 135 Jan Anastazja Hulajgrodzka L 11
1 2 1905 Ołyka Władysław Krupiński Pyszny Bór Ludwik Teresa Grodzka Bronisław Grodzki, Katarzyna Porębska 985 7 23 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0007.htm
17 2 1905 Brody Mikołaj Rogocki Suchowola 50 Ignacy Fewronia Hulajgrodzka L 4
24 1 1906 Brody Paweł Janczyn Suchowola Teodor Anna Hulajgrodzka L 3
1 3 1906 Brody Anna Molińska Suchowola 111 Antoni Anna Hulajgrodzka L 4
22 10 1906 Brody Anna Czyż Suchowola 112 Bazyli Elżbieta Hulajgrodzka L 19
7 12 1906 Brody Andrzej Mokrzycki Suchowola 135 Jan Anastazja Hulajgrodzka L 21
28 3 1906 Ołyka Michalina Grodzka Zaścianki Jan Emilia Sawicka 1019 199 64 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0106.htm
10 9 1906 Ołyka Sabina Grodzka Majdan Leon Zofia Konefał 1019 245 156 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0129.htm
15 8 1907 Ołyka Helena Krupińska Palcze Ludwik Teresa Grodzka 1019 397 128 MO
26 2 1907 Brody Józef Rogocki Suchowola 50 Ignacy Fewronia Hulajgrodzka L 4
18 3 1907 Brody Tekla Molińska Suchowola 111 Antoni Anna Hulajgrodzka L 9
17 9 1908 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 41 Joachim Katarzyna Ochowicz L 10 DW
28 1 1909 Ołyka Antonina Sawicka Bogusławka Jan Maria Grodzka 1019 16 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0012.htm
23 10 1909 Ołyka Bronisław Krupiński Romaszkówka Ludwik Teresa Grodzka 1019 90 208 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0050.htm
8 7 1910 Gródek Stanisława Wysoczyńska Gródek Jan s. Antoniego Antonina Gaworska Luśniewski Wincenty, Żmigrodzka Zofia, panna 241 JZ
13 3 1910 Bazalia f. Tereszki Ludomir Ostrowski Salicha Mała par. Kulczyny Franciszek Aleksandra Tomaszewska Piotr Ostrowski i Domicela Zagrodzka ż. Antoniego, asyst. Michał Dmitrowicz i Maria Gutkowska ż. Franciszka 17-2-47 103R 17 Ch 207 DM
19 3 1910 Bazalia f. Tereszki Józefa Zagrodzka Wolica Polowa Jan Bronisława Boruchowska Franciszek Metelski i Karolina Pasztalian ż. Jana 17-2-47 103R 18 Ch 207 DM
25 4 1910 Bazalia f. Tereszki Jadwiga Kamińska Korczówka Jan Antonina Szmigielska Władysław Piątkowski i Petronela Zagrodzka wdowa 17-2-47 104V 31 Ch 210 DM 0
1 7 1910 Cudnów filia Romanów Stanisława Winogrodzka Futor Ożgi Jakub Cecylia Żołnowska Józef Garbowski i Karolina Lisowska panna 178-3-215 280V-281R 147 Ż 529-530 DM
24 8 1911 Ołyka Wacław Krupiński Reczyszcze Ludwik Teresa Grodzka 1063 41 163 MO
8 4 1911 Korzec f. Horodnica Rozalia Nitecka Krywalska Huta Jan Maria Załęska Stanisław Grabowski i Kamila Winogrodzka 178-3-181 9V-10R 49 Ż 19-20 DM 0
17 11 1911 Bazalia f. Tereszki Feliks Skąpski Tryski Franciszek Julia Zagrodzka Franciszek Lipski i Marcelina Kustowska ż. Stefana, asyst. Teodor Szpak i Sabina Tretiak (Trzeciak) ż. Filipa 17-2-47 115R 63 Ch 231 DM
10 3 1911 Romanów Cezaria Sawicka Hołubin Narcyz Józefa Winogrodzka Feliks Bagiński i Ludwika Marczewska wdowa 178-3-216 13V-14R 76 Ż 27-28 DM
5 11 1911 Romanów Petronela Winogrodzka Monastyrek Michał Anastazja Orczyńska Jan Rewucki i Antonina Kowalska ż. Jana 178-3-216 45V-46R 267 Ż 91-92 DM
5 6 1912 Gródek Bronisław Wysoczyński Gródek Jan s. Antoniego Antonina Gaworska Mirzwa Kacper, Żmigrodzka Stanisława, panna 170 JZ
11 3 1913 Ołyka Anastazja Kropińska (Krupińska) Reczyszcze Ludwik Teresa Grodzka 1063 99 40 MO
15 6 1913 Torczyn Matylda Grodzka Budki Horodyńskie Michał Maria Leczycka Władysław Grodzki, Antonina Lichtańska ż. Juliana 1051 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0011.htm
14 12 1914 Starokonstantynów Stanisława Grodzicka Eliaszówka par. Stara Sieniawa Dominik Anna Michalczuk chrzest 11.02.1917, Antoni Antochów i Aniela Grodzka panna 17-2-90 5V-6R 25 Ch 14-15 DM
3 4 1915 Ołyka Franciszek Krupiński Reczyszcze Ludwik Katarzyna Grodzka 1081 32 59 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0019.htm
20 11 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Stanisław Asiak Szepetówka IN Maria c. Pawła s. austriackiej poddanej, Zygmunt Krajewski i Jadwiga Żmigrodzka 17-2-47a 29V-30R 93 Ch 59-60 DM
16 4 1915 Starokonstantynów Kalikst Szymański Futor Stepek Paweł Kamila Grodzka Władysław Lubieniecki i Klementyna Ulanowska ż. Michała 17-2-90 13V-14R 53 Ch 28-29 DM
15 9 1916 Ołyka Józef Krupiński Reczyszcze Ludwik Teresa Grodzka 1081 131 79 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0073.htm
12 6 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Jan Zacharczowski Szepetówka Stanisław Józefa Nagrodzka Henryk Kleczyński i Antonina Lachowska 17-2-47a 71V-72R 51 Ch 141-142 DM
16 8 1919 Wiszenki Kazimiera Grodzka Bejnarówka Józef Zuzanna Martynowicz Nikodem Grodzki, Antonina Tuńska panna 35-9-1359 14V-15R 69 Ł 95832 RK
25 11 1921 Starokonstantynów Dioniza Pieńkowska Połowinniki Franciszek Maria Dembrowska Stanisław Pieńkowski i Aniela Grodzka panna 17-2-91 cz.2 241V-242R 168 Ch 86-87 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 1 1810 Kuniów Andrzej Galiński Siekierzyńce Julianna Grodzka Siekierzyńce 14V-15R 0
13 2 1811 Romanów Albin Markiewicz par. Romanów 23 Piotr Waleria Sobolewska Stanisława Kuczyńska par. Romanów 18 Kalikst Walentyna Winogrodzka Szymon Liśniewski, Marian Siestrzański 178-3-216 59V 9 Ż 114 DM
16 2 1819 Kuniów Jan Łukasiewicz Chiniówka Teresa Nagrodzka Chiniówka 32 R 0
29 10 1822 Kuniów Marcin Falkowski Górszczyzna Franciszka Grodzka Górszczyzna 42 R 0
24 4 1828 Krzemieniec Teodor Minkowski Ludwiszcze 20 Adam Marianna Grodzka Marianna Gierecka Ludwiszcze 20 Bazyli Marianna Korytska Jan Romaszewski, Jan Nepomucen Złotoliński, Konstanty Piotrowski 01-5 18R 15 T 747 DM
3 11 1829 Krzywin Jan Sawicki Łaszanówka 20 Marcin Klara Zwinogrodzka Tekla Grzegorska Łaszanówka 20 Bazyli Ewa Maciejewska Ur. Marcin Sawicki, Ur. Michał Grabowski, Ur. Franciszek Grabowski, Ur. Jan Lipski 171-1-2 33V 4 R Mg
24 2 1829 Bazalia Józef Marcinkowski Klitna 54w Izabela Jagielska Borszczówka 24 Gabriel Teresa Nagrodzka JW. Krzysztof Tąszewski, Sebastian Gładyszewski, Teodor Brodowicz, Tomasz Tąszewski 178-3-95 228V 22 Ż DM
10 2 1829 Zasław św. Jana prac. Niczypor Łukaszczuk (gr.-kat.) Luterka 25 prac. Andrzej Katarzyna Panasiuk ur. Tekla Przygrodzka Luterka 24 ur. Stefan Teresa brak prac. Jan Łukaszczuk, Semen Łukaszczuk 178-3-95 14V 6 Ż 25 KP2
20 10 1829 Międzyrzec Feliks Balicki Hoszcza 21 Sawa Anna Kamienogrodzka Agnieszka Szmejcha ? Hoszcza 20 Teodor Helena Kalka Paweł Sawicki,Józef Tomaszewski,Onyska Sukiennik 171-1-2 277V 10 R AS
2 2 1830 Zasław św. Józefa Michał Wołodkiewicz Zasław Majdan 24w Józef Helena Nagrodzka Stanisława Mikłaszewska Zasław Majdan 23 Józef Teodora Chełkowska Albin Białobrzeski, Michał Gadkowski, Antoni Turowski 178-03-96 31V 3 Ż 56 RG
15 11 1831 Ostropol Teodor Chmielowski Józefówka 26 Paweł Anastazja Jaskulska Aniela Winogrodzka Józefówka 20 Paweł Julianna Romanowska Ignacy Siniewicz, Jan Statkiewicz 178-03-97 271R-271V 18 Ż 508-509 DM
5 2 1833 Kuniów Mikołaj Galimski Hucisko Nowe 22 Andrzej Julianna Grodzka Honorata Rogowska Hucisko Nowe 20 Jan Agata Maksymczuk 171-1-6 69 V 4 R
14 5 1833 Turzysk Stefan Martynowicz Turzysk 25 Stefan Marianna Zatorska Józefa Grodzka Sielec Jędrzej Justyna Hornowska 710 31 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0017.htm
22 1 1833 Annopol Jan Nowicki Annopol 45w Jan Anna Koziogrodzka Tekla Neck (Necker) Annopol 25 Augustyn Małgorzata Dobrzańska Tomasz Janiszewski, Jakub Głowacki 171-1-6 108R 2 R 105 DM
8 11 1836 Krzywin Józef Sikorski Hubelce, par. Annopol 25 Bogusław Franciszka Nowosielska ? Agata Sawicka Łaszanówka 20 Marcin Klara Winogrodzka Ur. Jan Grzegorski, Ur. Jan Sawicki, Ur. Jakub Waśkowski 171-1-9 68V-69R 3 R Mg
5 2 1836 Korzec Kazimierz Łaskarzewski Derażnia Krajna 38 Franciszek Elżbieta Zagórska Waleria Nagrodzka Deraźnia Krajna 19 Józef Regina Sieniuta-Lachowiecka Leon Sieniuta - Lachowiecki, Kazimierz Sufczyński, Jakub Omieciński 245-1-10 90v 10 R Na
31 10 1837 Łuck Bazyli Kozakiewicz Poddębce 50w Jan Faustyna Rozalia z Kasinowiczów Daniesiewicz par. łucka 30 Michal Klara Tarnogrodzka Jan Zinkiewicz, Antoni Jakimczuk 374 62 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0036.htm
21 2 1837 Białogródka Franciszek Zaremba Polachowa 18 Michał Marianna Grodzka Marianna Niewodzińska Polachowa 19 Paweł Helena Mirecka Sylwester Łukarzewski, Szymon Korzeniowski 178-03-108 162V 7 Ż DM
14 2 1837 Kulczyny Mateusz Wysocki Bułajówka 28 Michał Wiktoria Zwinogrodzka Apolonia Wolska Czerniatyn Wielki par. Butowce 22 Stefan Anna Rebachowska Tadeusz Wysocki, Jan Gorecki 178-03-108 254V 11 Ż 497 DM
30 1 1838 Turzysk Hieronim Dąbrowski Zabłotce 23w Jan Józefa Choynowska Anna Grodzka par. Turzysk 18 Jędrzej Justyna Hornowska 714 11 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0007.htm
25 9 1838 Zasław św. Józefa Józef Mezer Zasław Stare Miasto par. św. Jana 34 Teodor Aniela Grodzka Klementyna Pawłowska Zasław 26 Franciszek Ksawery Róża Grabowska Dominik Popławski, Józef Turkiewicz, Piotr Stawiński sekretarz Sądu Zasławskiego 178-03-110 80R 19 Ż 156 DM
5 2 1839 Butowce Piotr Wysocki Czerniatyn Mały 26 Michał Wiktoria Winogrodzka Agnieszka Pawłowska Czerniatyn Mały 18 Antoni Agnieszka Walicka Adam Paszkiewicz, Antoni Tomaszewski 178-03-112 212R 5 Ż 412 DM
2 2 1841 Lachowce Antoni Jasiński Hulowce 19 Jan Katarzyna Kośmigrodzka Tekla Jaśkiewicz Hulowce 19 Jan Marianna Bereżecka Franciszek Starzyński, Piotr Majewski, Ignacy Pikulicki 178-49-17 17R-17V 5 Ż DM
4 10 1842 Lachowce Feliks Ordowski Lachowce 35 Kazimierz Małgorzata Nagrodzka Petronela Kuźmińska Lachowce 22 Teodor Aniela Kucharska 881 130 V 15
24 6 1842 Złoczówka Józef Raciborowski par. Zaturce 43 Antoni Wiktoria Borzęska Wiktoria Nagrodzka Złoczówka 32 Józef Regina Sieniuta Lachowiecka JW. Dominik Cieszkowski, Józef Czarnołowski, Franciszek Zwolski, Leon Sieniuta Lachowiecki, Lambert Jałowicki, Tytus Nagrodzki 828 62V 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0065.htm
30 1 1844 Kisielin Józef Zalewski Majdan Osmichowiecki 22 Franciszek Anna Pagórska Marianna Grodzka Majdan Osmichowiecki 20 Franciszek Magdalena Krupińska Michał Grodzki, Michał Kadłubowski 859 179 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0093.htm
25 11 1845 Kuniów Jan Sakowicz Kozin 23 Gabriel Petronela Leszcz Agnieszka Grodzka Radohoszcza 28 Andrzej Anna Podgruszecka 884 107 V 20
19 8 1845 Kisielin Paweł Zalewski Majdan Osmiechowicki 26 Franciszek Anna Podgórska Agnieszka Grodzka Majdan Osmiechowicki 20 Wojciech Marianna Sawicka Jan Smoktunowicz, Grzegorz Sawicki, Piotr Grodzki 860 327-328 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0173.htm
4 2 1845 Lubar Stanisław Terechowicz Lubar 24 Teodor Marianna Grodzka Honorata Gliwińska Lubar 18 Jędrzej Anna Wysocka Aleksander Łukomski, Feliks Ostrowski 178-3-12 171R 8 Ż 339 DM
25 2 1845 Lubar Franciszek Zajączkowski Futor Lubarski 20 Antoni Helena Jasnogrodzka Karolina Kaleńska Kowalenki Paweł Anastazja Lelawska Tomasz Chodorowski, Jędrzej Borkowski 178-3-12 171V 11 Ż 340 DM
15 10 1846 Korzec Franciszek Dobrowolski parafia Złoczówka 25 Tadeusz Ksawera Blizińska Konstancja Nagrodzka Derażnia Krajna 18 Stanisław Paulina Kaniewska 877 178 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0096.htm
10 2 1846 Białogródka Jan Zawadzki Wolica Mała par. Teofipol 21 Andrzej s. Pawła Julianna c. Jana Zagrodzka Marianna Iwerska Szarłajówka 18 Michał s. Pawła Aleksandra c. Wawrzyńca Dmóchowska Benedykt Zawadzki, Michał Czarnecki 178-03-115 143V 7 Ż DM
12 5 1846 Berezdów Mikołaj Nowicki Annopol par. Annopol 35w Jan Anna Winogrodzka Marianna Mieleniewska Maraczówka 27 Grzegorz Julianna Malinowska Jan Benderowski, Klemens Popiel 877 253 9 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0137.htm
13 4 1847 Ostropol Jan Mieleniewski Józefówka 24 Eliasz Marianna Podwysocka Helena Kozieradzka Józefówka 19 Józef Teresa Winogrodzka Antoni Mańkowski, Władysław Gorecki 178-3-116 278V-279R 3 Ż 549-550 DM
1 2 1848 Kuniów Jan Krzywiński Górszczyzna 23 Mikołaj Marianna Bartosiewicz Katarzyna Grodzka Kozin 17 Franciszek Agnieszka Zakrzewska R 78 R 2 0
14 11 1848 Ostropol Franciszek Kozieradzki Pyszki 32 Józef Teresa Winogrodzka Ludwika Mańkowska Pyszki 19 Jan Maria Demska Bernard Łotocki, Tomasz Sehen 178-3-117 361R 9 Ż 708 DM
31 7 1849 Żytomierz Józef Kobyliński 26 Józef Anna Ewa Dyrwiańska Filipina Grodzka zd. Polanowska 24w Walenty Katarzyna Kozierowska 178 3 76 40 Ż Ni
25 8 1849 Żytomierz Leopold Szatkowski 28 Ludwik Maria Żmigrodzka Hortensja Boniecka zd.Kurowska 25w Antoni Tekla Kurcewicz 178 3 77 44 Ż Ni
30 1 1849 Białogródka Tomasz Zarzycki Białogródka 33w Maciej Marianna Szwajdecka Helena Zagrodzka Białogródka 24 Jan Justyna Białokur Grzegorz Szwajdecki i Marcin Kędzierski 178-03-118 555R 4 Ż DM
30 1 1849 Ostropol Władysław Łotocki Józefówka 20 Roch Justyna Zwinogrodzka Marianna Liniewicz Józefówka 19 Piotr Józefa Skorodyńska Teodor Orzański, Wiktor Kisielewski 178-3-118 210R 2 Ż 386 DM
9 1 1850 Żytomierz Leopold Sinkiewicz 32 Kazimierz Aniela Apolonia Kulwicka Salomea Wągrodzka 16 Józef Katarzyna Maszkowska 178 3 2 65 2 Ż Ni
5 2 1850 Ostropol Karol Kozieradzki Józefówka 21 Józef Teresa Winogrodzka Marianna Berezowska Józefówka 17 Franciszek Agnieszka Strutyńska Teodor Orzyński, Jan Mieleniewski 178-3-119 254R 4 Ż 497 DM
18 2 1851 Bazalia Andrzej Zagrodzki Wolica Polowa 20 Ignacy Rozalia Brzezińska Julianna Sokołowska Wolica Polowa 20 Józef Antonina Staszewska Jan Królikowski, Jan Sniatkowski, Krystyna Zagrodzka 178-03-120 124R-V 7 Ż DM
8 11 1853 St. Wiśniowiec Kasper Światkowski Wiśniowiec 27 Jan Marianna Daszczuszok Teodora Grodzka Wiśniowiec 17 Józef Marianna Kwiatkowska 878 355 5
6 2 1855 Białogródka Grzegorz Zawadzki Waśkowczyki 29w Paweł Pelagia Winogrodzka Rozalia Dębicka Ledzianka 20 Andrzej Marianna Różycka Franciszek Wierzbicki, Jan Dębicki 178-03-123 519V 11 Ż DM Mg
9 1 1855 Bazalia Grzegorz Zaręba Wolica Polowa 22 Franciszek Teresa Królikowska Brygida Królikowska Wolica Polowa 21 Jan Wiktoria Wojciechowska Marcin Łukaszewicz, Stefan Zawadzki, Krystyna Zagrodzka 178-03-123 105V-106R 2 Ż DM
16 10 1855 Bazalia Tomasz Sikorski Wolica Polowa 22 Leon Agnieszka Zielińska Paulina Zawadzka Wolica Polowa 18 Stefan Domicela Witkowska Augustyn Zagrodzki, Wiktor Faliński, Helena Zagrodzka 178-03-123 110R-110V 15 Ż DM
21 11 1857 Krzemieniec Adolf Drużyłowski Krzemieniec 35 Józef Maria Mroczko Anna Niedzielska Tychoml, par. Jampol 20 Paweł Katarzyna Nagrodzka ziem. Stanisław Kozłowski, Stefan Wierzyński 426-1-44 39V 22 T DW 807
10 2 1857 Sławuta Henryk Petion Sławuta 36 Ludwik Karolina Smoleńska Antonina Szatkowska Sławuta 18 Ludwik Marianna Żmigrodzka Ksawery Szatkowski, Stanisław Żmigrodzski 178-03-73 446V 5 Ż DM
15 8 1857 Sławuta Ksawery Szadkowski [Szatkowski] Sławuta 33 Ludwik Marianna Żmigrodzka Jadwiga Nurowska Sławuta 23 Michał Maria Nadkamińska Michał Olczyk, Wacław Szulborski, Feliks Kaliński 178-03-73 448R 12 Ż DM
9 6 1857 Bazalia Marian Zdanowicz Czuchele 32 Franciszek Teresa Łukarzewska Honorata Winogrodzka Koszelówka 18 Maciej Franciszka Lachowska Szymon Zdanowicz, Julian Bezdecki, Franciszka Zdanowicz 178-03-125 47V-48R 20 Ż DM
3 11 1857 Bazalia Stanisław Borysławski Wolica Polowa 23 Piotr Marianna Borewicz Józefa Więckiewicz Łazuczynek Mały 19 Józef Zofia Piotrowska Wincenty Witkowski, Antoni Pasztelan, Helena Zagrodzka 178-03-125 53V-54R 38 Ż DM
26 2 1858 Kisielin Antoni Michniewicz Żurawica 44 Józef Anna Stefańska Franciszka Grodzka Majdan Osmichowicki 25 Michał Agnieszka Piotrowska Franciszek Ostrowski, Marcin Zalewski, Wincenty Ziółkowski 888 2 EH
8 11 1859 Bazalia Piotr Brodowicz Czuchele 23 Wojciech Agnieszka Pińkowska Paulina Winogrodzka Czuchele 17 Jan Magdalena Ostrowska Jan Brodowicz, Stanisław Rychlicki, Ludwik Krzemiński 178-03-129 47V 26 Ż DM
30 7 1859 Annopol Jan Rott Annopol 43 Jan Karolina Macińska Zofia Grodzka Annopol 19 Aleksander Anna Maksymów Tadeusz Uranowicz, Ewaryst Boski, Franciszek Turowicz, Jan Lejmant, Joachim Kisłowski 886 374 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0198.htm
15 5 1860 Bazalia Antoni Słomiński Ledzianka par. Białogródka 22 Andrzej Domicela Bobrzycka Anna Zagrodzka Wolica Polowa 19 Jan Krystyna Godlewska Franciszek Wierzbicki, Karol Słomiński, Franciszka Wachowska 178-03-130 41V-42R 14 Ż DM
13 11 1860 Ostropol Feliks Berezowski Józefówka 25 Franciszek Agnieszka Strutyńska Helena Łotocka Józefówka 20 Roch Justyna Winogrodzka Jan Miliniewski, Tomasz Mańkowski 178-3-75 288V 11 Ż 517 DM
5 2 1861 Białogródka Julian Słomiński Ledzianka 45w Andrzej Domicela Bobrzecka Marcelina Stawska Ledzianka 24 Mateusz Marianna Zagrodzka Franciszek Wierzbicki, Szymon Kozielski 178-03-76 149R 2 Ż DM
13 11 1864 Brody Bazyli Medwid Czernica 32 Jan Anna Buhaj Anna z Molińskich Hulajgrodzka Suchowola 34 Bartłomiej Julianna Kowalczuk Józef Hulajgrodzki, Mikołaj Sijry L 44V
31 5 1864 Dederkały Jan Magarewicz Zakoty par. Kuniów 40w Mikołaj Anna Soborowska Antonina ur. Malborska p.v. Safroniewicz Pototurów 40w Aleksander Katarzyna Winogrodzka Ludwik Górski i Stefan Demichowicz 1-168 5R-5V 5 T 363-364 DM
31 5 1864 Butowce Franciszek Roszczyna Mińkowce par. Zasław św. Józefa 19 Daniel Marianna Szymańska Marianna Grodzka Dracze 18 Rafał Aniela Mierzejewska Franciszek Roszczyna i Jan Baczyński 178-3-82 22R 4 Ż 43 DM
14 1 1865 Żytomierz Franciszek Kaizer Żytomierz 47 Andrzej Agata Grodzka Marianna z Gędzorowskich Jankiewicz Żytomierz 46w Kazimierz Antonina Gislanc (ob.i dw.) Adolf Zinkiewicz, Adam Nowicki, Józef Jasiński 178-3-61 110V 5 Ż 114 DG
24 10 1865 Nowogród Wołyński Stefan Marciszewski Chobot 28w Jan Anna Wałasz Petronela Winogrodzka Chobot 17 Walenty Ludwika Gołembiowska 178-3-152 60 52 Ż 119 MO
31 1 1865 Butowce Mikołaj Lubaszewski Czetyroboki par. Zasław św. Józefa 25 Józef Tekla Pieńkowska Antonina Grodzka Dracze 20 Rafał Aniela Marewska Jan Kłopotowski, Jan Krupski 178-3-82 38R 2 Ż 74 DM
24 11 1867 Brody Mikołaj Moliński Suchowola 22 Tomasz Konstancja Brańkowska Maria Hulagrodzka Suchowola 24 Onufry Maria Molińska Mikołaj Sir, Jan Hulagrodzki L 62R
28 8 1868 Horochów Jan Władysław Falkowski Stojanno, par. Dydnia 31 Michał Magdalena Sabcińska Adela Nagrodzka Myśliny 20 Leopold Joanna Zwolińska 104 27 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20104/pages/PL_1_436_104_0015.htm
8 11 1868 Brody Jan Puszko Suchowola 89 30 Roman Eudokia Hulajgrodzka Katarzyna Kozodój Suchowola 24 24 Piotr Ewa Bilecka L 102R
22 11 1868 Brody Maciej Kupczyński Suchowola 47 35w Andrzej Maria Hulajgrodzka Maria Molińska Suchowola 74 34 Jan Anna Podgórska L 102R
2 3 1869 Nowogród Wołyński Feliks Kuczyński Tartak 23 Bartłomiej Helena Rudnicka Magdalena Winogrodzka Tartak 20 Ignacy Agnieszka Grzywaczewska 178-3-152 142 11 Ż 281 MO
25 2 1869 Białogródka Tadeusz Kędzierski Sosnoweczka 54w Jan Apolonia Zagrodzka Domicela z d. Zagajewska Leszczyńska Bisówka 50w Kazimierz Marianna Kobierska Jan Czyż, Tomasz Zarzycki 178-03-81 459V 5 Ż DM
8 1 1870 Horochów Michał Falkowski par. Dydnia 35 Michał Magdalena Sicińska Rozalia Nagrodzka par. Horochów 20 Leopold Joanna Zwolińska Aleksander Dunin Łaskarzewski, Serafin Nagrodzki 106 33 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20106/pages/PL_1_436_106_0019.htm
8 11 1870 Białogródka Dionizy Kobylański Ledzianka 25 Wojciech Dorota Stawska Klara Gałęska Sosnoweczka 17 Tomasz Marianna Zagrodzka Józef Jaskulski, Marcin Olędzki 178-03-84 74R 46 Ż DM
20 2 1872 Torczyn Paweł Fereżyński Chorochoryń 20 Bazyli Katarzyna Demińska Pawlina Grodzka Chorochoryń 18 NN Anna Grodzka 658 41-42 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0022.htm
16 7 1872 Białogródka Piotr Zarzycki Białogródka 22 Tomasz Helena Rewera? [Zagrodzka] Maria Suchomel [z zab.austr. Czeszka] Białogródka 19 Marcin [Martin] Katarzyna [Kateřina] Michl Mikołaj Karpiński, Kajetan Jarzębski 178-03-84 277V 53 Ż DM
8 11 1874 Brody Józef Rogocki Suchowola 133 25 Antoni Anna Zdril Anna Hulajgrodzka Suchowola 50 28 Onufry Maria Molińska L 44
18 5 1875 Radziwiłłów Michał Jakowicki Radziwiłłów 28 Tomasz Aleksandra Przesmycka Anna Łuczycka Radziwiłłów 22 Grzegorz Salomea Szarogrodzka 1-69 71 R 4 T
12 11 1876 Brody Franciszek Moliński Suchowola 161 26 Michał Anna Greszczuk Melania Hulajgrodzka Suchowola 106 18 Józef Maria Zielinowska L
18 11 1877 Brody Michał Bakaj Czernica 25 Jan Ewa Medwid Katarzyna Hulajgrodzka Suchowola 129 21 Jan Anna Molińska Mikołaj Moliński, Mykieta Hulajgrodzki L
12 2 1878 Torczyn Aleksander Malinowski Okorsk Maly 26 Paweł Alojza Kor... Bronisława Grodzka Chorochoryń 18 Stanisław Emilia Okorska 664 30 2
4 6 1878 Torczyn Adam Mrozowski Ulaniki 46 Andrzej Marianna Cholkiewicz Klementyna Zalewska Chorochoryń 25 Józef Marianna Grodzka 664 35 7
25 4 1878 Dederkały Bronisław Olszamowski Suchowola, par. Złoczówka 40w Hubert Aleksandra Witwińska Ludwika Nagrodzka Sadki 18 Leon Adela Przebyszewska 57 121 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0070.htm
10 9 1878 Miropol Franciszek Mokrzycki Peczanówka 27 Józef Domicela Winogrodzka Barbara Krajbich Peczanówka 21 Jan Katarzyna em. feldfebel Józef Mazurkiewicz, miesz. Michał Ilnicki 178-3-257 170V 21 Ż
20 10 1879 Białogródka Antoni Podlewski par. Zasław św. Jana 22 Mikołaj Florentyna Józefa Gałęzka Sosnóweczka 20 Tomasz Marianna Zagrodzka Stanisław Konforowicz, Kajetan Buderadzki 178-03-133 245R 36 Ż 476 DM
6 2 1883 Brody Dymitr Żbawda Suchowola 15 23 Michał Anastazja Antoszków Ewa Hulagrodzka Suchowola 133 20 Jan Maria Kozodój Damian Hulagrodzki, Józef Rogocki L 1
8 5 1883 Brody Filaret Demczuk Ditkowce 44 39 Maciej Eudokia Anna Hulajgrodzka Gaje Ditkowskie 59 21 Józef Tekla Molińska wdowiec po Tacjannie Romaniuk L 1
26 6 1883 Butowce Franciszek Pużański Metce par. Kulczyny 21 Józef Julianna Wesołowska Józefa Grocka (Grodzka) Czerniatyn Mały 18 Piotr Tekla Więckowska Franciszek Wodziński , Michał Wysocki, Wiktor Wolski 17-1-28 69V 9 Ch 138 DM
28 5 1884 Białogródka Franciszek Gałęski Sosnóweczka 22 Tomasz Marianna Zagrodzka Rozalia Gostwicka Ledzianka 22 Szymon Marianna Marcin Olędzki, Franciszek Ziobrowski 178-03-133 551V 14 Ż 1070 DM
14 2 1886 Brody Daniel Jaśkiewicz Suchowola 23 Jakub Eudoksja Antoszków Maria Hulajgrodzka Suchowola 21 Jan Maria Kozodój Damian Hulajgrodzki, Milan Szewczun L
13 11 1887 Brody Paweł Pendyk Suchowola 103 25, Kazimierz Ewa Hulajgrodzka Sabina Puszko Suchowola 89 17 Jan Katarzyna Kozodój L 5
29 6 1887 Bazalia Erazm Kornatowski Bazalia 28 Michał Antonina Popławska Seweryna Jangrodzka Elizabetpol (dawna Świnna) 21 Antoni Honorata Prytyka Apolinary Szulc, Walerian Kornatowski 17-1-8 300R 24 Ch 587 DM
12 6 1888 Bazalia Piotr Bińkowski Kuźmińce par. Białogródka 19 Michał Klementyna Falińska Antonina Zagrodzka Wolica Polowa 19 Piotr Marianna Olszewska Filip Faliński, Leon Wolski 17-1-8 318R 51 Ch 623 DM
8 10 1889 Kuniów Antoni Popko Meżelisk 25 Franciszek Anna Gerżman Anna Nowogrodzka Antonówka 21 Józef Anna Gaudek Ignacy Galwa i Franciszek Buden 178-3-86 209R 15 Ż DM
12 2 1889 Bazalia Ksawery Kamiński Czuchele 29 Mikołaj Anna Zdaniewicz Konstancja Zagrodzka Wolica Polowa 25 Jan Marianna Gałęzowska Józef Kuraszkiewicz, Bazyli Jędrzejewski 17-1-8 329R 19 Ch 644 DM
15 11 1891 Brody Antoni Moliński Suchowola 107 29w Wojciech Małgorzata Izunicka Anna Hulagrodzka Suchowola 111 17 Jan Tekla Boliszczuk Tomasz Moliński, Bazyli Hulajgrodzki L 50
27 10 1891 Kuniów Karol Krzemiński Radohoszcz Mała 27 Karol Katarzyna Grocka (Grodzka) Marianna Rosińska Radohoszcz Mała 19 Antoni Katarzyna Świderska Anastazy Świderski i Antoni Boczkowski 178-3-68 389V 18 Ż DM
5 2 1892 Torczyn Stanisław Daszkiewicz Ulaniki 64w Ksawery Anzelmina Korzeniewska Michalina Rudnicka Budki Horodyńskie 30 Bazyli Julia Grodzka 678 40 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0021.htm
14 2 1892 Brody Maksym Semczuk Suchowola 152 23, Bazyli Anastazja Rudakiewicz Ewa Hulajgrodzka Suchowola 161 20 Józef Maria Zielinowicz Adam Zeitel, Grzegorz Semczuk L 3
12 2 1893 Brody Damian Szczyrba Nakwasza 25, Wawrzyniec Tatiana Stasińska Antonina Molińska Suchowola 130 18 Mikołaj Maria Hulajgrodzka Damian Hulajgrodzki, Jan Kozłowski L 1
12 11 1893 Brody Jan Czyż Suchowola 60 25w Teodor Ksenia Petryszyn Maria Molińska Suchowola 41 16 Franciszek Melania Hulajgrodzka Bazyli Semczuk, Antoni Trojan L 4
5 2 1895 Torczyn Jan Zalewski Perechody, par. Kisielin 23 Marcin Franciszka Grzewińska Helena Wereżyńska Chorochoryń 18 Paweł Paulina Grodzka 912 32 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20912/pages/PL_1_436_912_0024.htm
7 6 1897 Brody Bazyli Czyż Suchowola 114 25 Jan Prakseda Bilecka Elżbieta Hulajgrodzka Suchowola 133 24 Jan Maria Kozodój Aleksy Hulagrodzki, Maksym Petryszyn L 1
7 11 1897 Brody Grzegorz Litwin Suchowola 268 (*Gaje Starobrodzkie) 29 Jan Maria Fedyk Maria Kozodój Suchowola 24 21 Grzegorz Maria Hulajgrodzka Teodor Kruk, Józef Rogocki L 4
21 11 1897 Brody Sylwester Zdril Suchowola 23 27 Szymon Tekla Hulajgrodzka Michalina Molińska Suchowola 86 15 Franciszek Maria Rogocka L 5
24 5 1898 Włodzimierz Stanisław Szymański Załuże, par. Korytnica 23 Piotr Brygida Szymańska Marianna Miłogrodzka Oktawin, par. Sielec 27 Feliks Aniela Barańska 941 64 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20941/pages/PL_1_436_941_0061.htm
25 2 1900 Brody Błażej Tymków Suchowola 57 25 Teodor Eudoksja Gałędzowska Maria Zdril Suchowola 27 22 Szymon Tekla Hulajgrodzka Mikolaj Gałędzowski, Jan Gałędzowski L 1
30 1 1900 Torczyn Maciej Wereżyński Chorochoryn 25 Paweł Pawlina Grodzka Maria Okorska Chorochoryn 18 Jan Honorata Suszyńska 954 44 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0024.htm
28 1 1901 Starokonstantynów Antoni Krotewicz Świnna 32w Ludwik Franciszka Dubilewska Rozalia Winogrodzka Starokonstantynów 24 Piotr Aniela Czerniewska Feliks Krotewicz, Józef Krotewicz 17-1-505 41R 4 Ch 81 DM
10 2 1902 Kowel Józef Orliński Kowel 27 Jan Wiktoria Grodzka Adelajda Pudełko Kowel 28 Michał Antonina Wierzykowska 963 41R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0042.htm
3 2 1902 Brody Mikołaj Bojko Suchowola 27 Jan Anna Kłym Anna Molińska Suchowola 20 Mikołaj Maria Halogrodzka Roman Szymczuk, Wawrzyniec Szczyrba L 1
27 1 1902 Torczyn Aleksander Mroczkowski Bejnarówka, par. Wiszenki 30 Piotr Aniela Szejn Michalina z Rudnickich Daszkiewicz Ulaniki 35w Bazyli Julia Grodzka 967 38R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0026.htm
17 11 1903 Brody Teodor Stefaniuk Suchowola (G-K) 26 Teodor Tekla Semczuk Maria Rogocka Suchowola 20 Józef Anna Hulajgrodzka L 4
18 1 1904 Bazalia Eliasz Lipczyński Klitna Wielka 20 Bernard Leontyna Kalińska Tekla Winogrodzka Klitna Wielka 23 Józef Aniela Kozłowska Władysław Ostrowski, Józef Kalinowski 17-1-8 511V 6 Ch 996 DM
27 2 1905 Bazalia Łukasz Korycki Bogdanówka 55w Antoni Elżbieta Korzeniowska Konstancja z d. Zagrodzka Kamińska Wolica Polowa 38w Jan Maria Gałęzowska Dionizy Witkowski, Feliks Zbiński 17-1-8 526R 16 Ch 1025 DM
18 2 1906 Brody Asafat Butyński Nakwasza 26 Aleksander Pelagia Fałandyszyn Teodora Molińska Suchowola 130 26 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L 1
20 2 1906 Brody Eliasz Rogocki Suchowola 26 Józef Anna Hulajgrodzka Antonina Pendyk Suchowola 5 16 Paweł Sabina Puszka L 2
14 5 1906 Bazalia Władysław Ostrowski Klitna Wielka 30 Jan Aniela Werbachowska Aniela Winogrodzka Sorokoduby 22 Mikołaj Dorota Chmielnicka Jan ostrowski, Stanisław Kowalewski 17-1-8 537V 22 Ch 1048 DM
1 7 1907 Włodzimierz Andrzej Szwed Marianówka 23 Krzysztof Marianna Winogrodzka Katarzyna Maciejewska Stefanówka 21 Józef Franciszka Kot 1034 69R 39 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0075.htm
20 1 1908 Bazalia Wincenty Romaszewski Klitna Wielka 28 Piotr Anna Szatkowska Apolonia Winogrodzka Klitna Wielka 18 Józef Aniela Kozłowska Leon Kamiński, Tomasz Szatkowski 17-1-8 560R 4 Ch 1091 DM
9 5 1910 Cudnów filia Romanów Narcyz Sawicki par. Cudnów 27 IN Serafina Sawicka Józefa z d. Marcinowska Rudkowska par. Cudnów 35w Aleksander Maria Winogrodzka Feliks Bagiński, Józef Wierzchowiecki 178-3-215 310R 16 Ż 583 DM
12 11 1910 Cudnów filia Romanów Andrzej Czupryński par. Cudnów 27 Nikodem Joanna Piekarska Joanna Radzińska par. Cudnów 21 Wiktor Kamila Winogrodzka Stanisław Wierzbicki, Mikołaj Jaworski 178-3-215 321V 62 Ż 606 DM
13 11 1911 Brody Ilko Kozodój Suchowola 25 Jan Anna Żmur Anna Hulajgrodzka Suchowola 136 18 Maksym Maria Mazur L 1
13 2 1911 Torczyn Michał Malinowski Chorochoryn 26 Aleksander Bronisława Grodzka Konstancja Okorska Chorochoryn 20 Henryk Franciszka Kraszewska Piotr Jajkowski, Brunon Halkiewicz 1026 38R 4 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0023.htm
15 1 1912 Kowel Piotr Paweł Jeż Zielona 44w Tomasz Julianna Wyszogrodzka Anna z Sawickich Marianczuk Zielona 32 Franciszek Ewa Dochód 1040 64 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201040/pages/1_436_0_0_1040_0037.htm
22 2 1912 Bazalia Piotr Wojda Sorokoduby 20 Franciszek Olimpia Graniewska Maria Winogrodzka Klitna Wielka 20 Piotr Aniela Czerniawska Antoni Pawłowicz, Franciszek Lisowski 17-1-8 618V 17 Ch 1205 DM
20 1 1913 Torczyn Adam Jaworski Wiczynie, par. Kisielin 27 Antoni Antonina Łaskarzewska Stanislawa Malinowska Chorochoryn 17 Aleksander Bronisława Grodzka 1051 38 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0022.htm
2 2 1914 Wiśniowiec Jan Kindziera par. Wiśniowiec 22 Paweł Aniela Malicka Ludwika Kańska par. Wiśniowiec 19 Ignacy Joanna Grodzka Józef Tarnawski, Seweryn Kański 426-1-105 25V 5 T 307 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D39Y-W?i=306&cat=834014
8 11 1915 Torczyn Paweł Malinowski Chorochoryn 23 Aleksander Bronisława Grodzka Tekla Jajkowska Chorochoryn 18 Piotr Olga Hetman 1064 49 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201064/pages/1_436_0_0_1064_0029.htm
19 6 1931 Torczyn Andrzej Szyszko Budki Horodyńskie 27 Władysław Bronisława Kawarska Elżbieta Grodzka 986 16 V-17 R 79 dopisek
25 2 1936 Dederkały Michał Kuczalski Sadki 53 Władysław Józefa Nagrodzka Maria z Kurnatowskich Kuczalska Sadki 33 Hipolit Konstancja 33-1-718 5 R 2 Ł
13 4 1936 Torczyn Stanisław Lichtański Moszczanica 28 Klemens Maria Kawarska Matylda Grodzka 1019 542 95 MO
26 12 1937 Krzemieniec Tadeusz Modelski Gołonóg, pow. Będzin - Łuck 31 Witold Stefania Chrzanowska Zofia Jangrodzka Teofilpol, za kordonem - Łuck 37 Cyprian Kamila Regina Necka 39 R 57 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
113 119 Anna Grodzka - panna 17 Ostróg Sadki 1813 Ostróg par. DW
196 2 jego żona Salomea z d. Górska [Grodzka -DM] 30 Wiszenki Bejnarówka 1857 Łuck DM 1-35-62
5 12 siostra żony Teodory - Anna Grodzka 25 Stary Wiśniowiec Stary Wiśniowiec 1858 Tarnopol DM 426-2-224
45 8 Pracowita Anna z Obodowskich Grodzka wdowa 45 Stary Wiśniowiec Nowy Wiśniowiec 1858 Tarnopol DM 426-2-224
616 748 siostra Grodzka Sabina 21 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
810 2 Grodzka Honorata z Bajerów, wdowa 60 Ołyka Kotów 1912 Żytomierz DM 178-49-52


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl