Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 364 wyników dla: Grodzka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
24 4 1809 Kuniów Anna Grodzka 45 Zakrynicze szl. 297-1-086 19V Ł
5 4 1814 Krzemieniec Tadeusz Bobrowski 60 Podlisce wd. Joanna Zwinogrodzka 299 33 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0019.htm
13 10 1825 Kuniów Anna Grodzka 20 Radohoszcz Mała ur. 297-1-086 71R Ł
21 4 1827 Drużkopol Marianna Winogrodzka 2 Dołhe c. prac. Antoniego i Agnieszki z Cymbaluków 63 5 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
7 8 1828 Ołyka Wiktoria Przygrodzka 80 Romaszkowszczyzna wdowa po Ignacym Przygrodzkim, zostawiła syna Józefa Żurakowskiego z pierwszego zamęścia 814 160 27 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0164.htm
6 5 1830 Targowica Zofia Pilawska 55 Mstyszyn ur., z Załuskich, starościna nowogrodzka, wdowa po Felicjanie, c. Faustyna za W. Ludwikiem Podchorodeńskich, Amalia za W. Józefem O'Rourke 816 226 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0232.htm
2 6 1830 Krzywin Klara Sawicka 40 Łaszanówka Ur., zd. Zwinogrodzka, mąż Marcin, 3 synów Tomasz, Jan, Franciszek, 1córka Agata 171-1-3 46R 10 R Mg
18 4 1832 Wiszenki Franciszka Grodzka 2 Kopaczówka r: Kajetan i Marianna z Michalowskich; poch: 19.04. 818 115a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0122.htm
10 4 1833 Łuck Marianna Żmigrodzka 52 Łuck Z Krajewskich, wdowa po Antonim Żmigrodzkim szambelanie . Pozostawiła s. Stanisława, c. Wiktoria, Domicela, Katarzyna. 370 11 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0007.htm
14 8 1835 Białogródka Anastazja Przegrodzka 60 Beleżyńce prac., z Paszkowskich, mąż Filip, synowie Szymon i Jan 178-03-101 142R 89 Ż DM
22 1 1837 Drużkopol Teresa Winogrodzka 50 Dołhe mąż Antoni, córka Antonina 852 292 5 75 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0154.htm
3 6 1840 Targowica Maciej Burzyński 48 Krasne wd. Petronela Żmigrodzka, s. Kazimierz, c. Emilia, Brygida 826 283 V 14 ZP 0
14 3 1841 Kisielin Orzechowska 70 Twerdynie z Sobolewskich; "w" po Janie, poz. zamężną c. Katarzynę Tarnogrodzką; poch: 16.03. 856 285 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0154.htm
19 12 1842 Kuniów Aleksandra Grodzka 78 Radohoszcza Mała z Galimskich, mąż Andrzej, synowie Michał i Jan 881 61 R 35
2 2 1847 Kisielin Magdalena Grodzka 40 Majdan Osmichowiecki poz. m. Franciszka, 4s. Piotra, Stanisława, Michała, Jana, 3c. Mariannę, Annę i Rozalię; poch: 04.02. 862 254 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0136.htm
20 9 1847 Horyńgród Bibiana Czetwertyńska 74w Horyńgród JOX., zd. Chmielowska, od ponad 20 lat wdowa po Marcinie, 2 synów Heliodor i Edmund, od 24 lat parafianka horyńgrodzka 171-1-13 192R 13 R Mg
20 7 1848 Radziwiłłów Dominika Tarnogrodzka 30 Radziwiłłów wdowa po Leonie, syn Grzegorz, córki: Róża, Helena 834 600 32 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0312.htm
25 5 1848 Zasław św. Jana Zofia Grodzka 50 Łopuszne z puchliny wodnej, z Opatowskich, 1-dw.,wdowa, syn Łukasz, córka Katarzyna 178-3-117 109V 36 Ż
5 9 1848 Białogródka Agnieszka Przegrodzka 38 Kropiwna e. cholery, prac., z Lewkowiczów, mąż Jan, syn Ignacy 178-3-117 175R 127 Ż DM
24 6 1851 Kowel Justyna Grodzka 70 Biełaszów 1.v. Necewicz, wlm., wdowa po Antonim, córki Helena i Wiktoria 254 41 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0022.htm
29 1 1852 Sielec Paulina Miłogrodzka 9/12 Męczyce c. chł. Mikołaja i Anny z Tomaszewskich 584 32 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0018.htm
31 7 1855 Brody Eudoksja Hulajgrodzka 7 Suchowola 133 c. Onufrego i marii Molińskiej L 79R
31 7 1855 Brody Józefa Hulajgrodzka 2 Suchowola 133 c. Onufrego i marii Molińskiej L 79R
24 2 1859 Sielec Marianna Miłogrodzka 1 Maria Wola c. chł. Mikołaja i Anny 591 38 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0020.htm
14 1 1862 Międzyrzec Ludwika Grodzka 40 Międzyrzec chł., panna 887 318 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0174.htm
17 2 1864 Białogródka Anna Przegrodzka 4 Kropiwno c. Jana i Julii 1718-03-81 123R 14 Ż DM
20 8 1865 Brody Salomea Hulajgrodzka 2 Suchowola c. Józefa i Marii z Zielinowiczów L 21
23 12 1871 Brody Magdalena Hulajgrodzka 10/365 Suchowola 108 c. Jana i Marianny Bieleckiej L
10 12 1876 Brody Maria Hulajgrodzka 36 Suchowola 133 z d. Kozodój, mąż Jan L 403V 8
7 12 1876 Brody Anna Hulajgrodzka 1/52 Suchowola 133 c. Jana i Marii Kozodój L 403V 7
26 3 1880 Brody Melania Molińska 21 Suchowola 161/106 z d. Hulajgrodzka, mąż Franciszek L
26 4 1880 Brody Maria Hulajgrodzka 7/12 Suchowola 87 c. Andrzeja i Magdaleny Kozodój L
6 10 1880 Brody Maria Kozodój 27 Suchowola 24 z d. Hulajgrodzka, mąż Grzegorz L
12 5 1883 Brody Magdalena Hulajgrodzka 29 Suchowola 87 mąż (od 4 lat) Andrzej L
18 9 1885 Kuniów Emilia Nowogrodzka 5 Antonówka c. Józefa i Anny z Gaudków 178-3-86 41V 31 Ż DM
9 1 1888 Brody Maria Jaśkiewicz 23 Suchowola 10 z d. Hulajgrodzka, mąż Daniel L 167
29 2 1888 Brody Maria Hulajgrodzka 1,75 Suchowola 11 c. Jana i Tekli z d. Boluszuk L 169
13 7 1888 Kuniów Emilia Nowogrodzka 4/12 Antonówka c. Józefa i Anny z Gaudków 178-3-86 173V 43 Ż DM
18 5 1889 Brody Eudoksja Jaśkiewicz 2,25 Suchowola 10 c. Daniela i Marii z d. Hulajgrodzka L 6
5 5 1890 Kuniów Anna Nowogrodzka 40 Antonówka wdowa, synowie Józef, Franciszek, Stanisław, Andrzej i Antoni, córki Marianna, Franciszka, Antonina, Katarzyna i Anna 178-3-86 352V 24 Ż DM
15 10 1891 Brody Maria Hulajgrodzka 6/52 Suchowola 133 c.Jana i Anny Bieleckiej L 2
12 1 1892 Brody Anna Rogocka 44 Suchowola 50 z d. Holajgrodzka, mąż Józef L 1
30 1 1892 Brody Anna Hulajgrodzka 23 Suchowola 25 z d. Bilecka, mąż Jan L 2
4 7 1894 Brody Eudoksja Hulajgrodzka 0,5 Suchowola 161 c. Pawła i Agaty Łozowej L 2
11 2 1895 Brody Marianna Olinek 81 Suchowola 133 fałszywie Hulajgrodzka, z d. Molińska, wdowa po Onufrym L 2
8 9 1907 Brody Tekla Hulajgrodzka 58 Suchowola 111 z d. Boloszczuk, mąż Jan L 9
5 11 1912 Ołyka Honorata Grodzka 70 Kotów z Bajerów, wdowa, zostawiła synów Leona, Jana, Bronisława, córki Teresę i Marię 1050 154 71 MO
11 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Wandalina Ostrzew-Zwinogrodzka 73 Kijów z domu Stetkiewicz, żona Adolfa Karola Matwiejewicza, dzieci: Teodor, Nina i Maria, ojciec: Jan 312/1/129 140R 94 m.K. JM1
14 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Emilia Nowogrodzka 25 Kijów ojciec: Mieczysław 312/1/129 163R 244 m.K. JM1

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Łuck Dominika Teofila Żmigrodzka panna Tynne par. Równe Antoni Marianna Krajewska Dopełnienie: Michał Skirniewski prałat, Teofila Plater księżna Lubomska 368 67 98 814 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0034.htm
18 11 1706 Czartorysk Marianna Zagrodzka Stanisław Anna ur. Konstanty Janiszewski, W. Anna Wilczopolska, Paweł Zahorowski, Aniela Wilczopolska dziewczynka 297-1-185 13V Ł
28 7 1711 Czartorysk Anna Zagrodzka Telcze brak Anna Falibowska ur. Antoni Falibowski, Dorota Strzygocka panna 297-1-185 19V Ł
13 6 1716 Torczyn Anna Grodzka Kazimierz Marianna Marcin Konkowski, Franciszka Malicka panna 4 b/nr Ł EH
25 11 1725 Czartorysk Marcin Andrzej Głębocki Telcze Szymon Anna Strzyżowska szl. Franciszek Kazimirski, Dorota Zachorska, Szymon Lepiesowicki, Anna Zagrodzka, Antoni Staniszews 297-1-185 33V Ł
24 2 1729 Czartorysk Jerzy Aleksander Polkowski ?? Katarzyna Omiecińska ur. Michał Janczeński, W. Barbara Mołodecka podstolina nowogrodzka 297-1-185 37V Ł
1 4 1739 Czartorysk Katarzyna Sieneńska Dolanowska Kościuchnówka Antoni Konstancja JW Dominik Konopacki, Barbara Wągrodzka, Stanisław Aksak, Konstancja Hurko 297-1-185 49V Ł
11 7 1801 Gródek Magdalena Słobodzian Podlesny Oleksiniec Szymon Regina Bałabachowa Grodzki Jakub, Grodzka Eleonora JZ
8 6 1805 Ostróg Felicjan Antoni Kazimierz Ordowski Mizocz Kazimierz Małgorzata Nagrodzka Paweł Krzemiński, Teresa Kleinerowa 297-1-136 51 Ł SK
11 7 1812 Torczyn Agnieszka Dorosz Torczynskie Budki Jan Marianna Łukasz Danilewicz, Rozalia Grodzka, asysta Franciszek Szczerski, Wincenta Dąbska 5 29 EH Ł
13 2 1814 Torczyn Brygida Grodzka Chorchorynskie Budki Jan Rosa Pawłowska chrzest 16.02.1814; Franciszek Szczerski, Marianna Kapuscinska, asysta: Michał Z 16 11 EH Ł
16 7 1826 Włodzimierz Eleonora Maryanna Grodzka Włodzimierz Jan Apolonia Gurowska dopełnienie 856 12 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0007.htm
1 8 1827 Ołyka Piotr Rybczyński Dermanka Maciej Katarzyna Wysocka ur. Józef Wysocki, Magdalena Grodzka ż. Franciszka 813 152 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0154.htm
14 8 1827 Targowica Aniela Burzyńska Krasne Maciej Petronela Żmigrodzka Gabriel Ostrowski, Julia Kalinowska panna 813 289 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0264.htm
29 4 1827 Białogródka Piotr Strzemecki Polachówka Jan Anastazja Ślewińska Jan Bereżański i Justyna Zagrodzka ż. Franciszka 178-03-93 57R 33 Ż DM
5 9 1828 Ołyka Anna Grodzka Dermanka Franciszek Magdalena 814 150 46 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0154.htm
19 7 1828 Krzywin Magdalena Zmigrodzka Lisicze Józef Marianna Sokołowska chrz.19.07.1828, Ur. Jan Krauz, Ur. Agnieszka Terlecka ż. Andrzeja 171-1-1 34R 17 R Mg
31 3 1828 Białogródka Leon Kornel Szatkowski Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka Adam Gorodniewski i Anna Orzechowska panna 178-03-94 67V 24 Ż DM
28 10 1828 Białogródka Petronela Zaręba Szarłajówka Michał Marianna Grodzka Jędrzej Łukarzewski i Marianna z Latyńskich Jakubowska 178-03-94 75V 79 Ż DM
11 2 1828 Bazalia Ignacy Piasecki Bogdanówka Franciszek Marianna Brodecka ur. Jan Niwiński i Ewa Winogrodzka, ur. Michał Ostrmecki i Petronela Bujalska 178-3-94 221R 18 Ż DM
30 8 1828 Bazalia Róża Potras Swinna Ignacy Marianna Michał Zawadzki i Teodora Zwinogrodzka 178-3-94 226V 77 Ż DM
13 9 1829 Czartorysk Franciszek Houbiński Czaplin Karol Marcjanna Samuel Dymidow, Franciszka Grodzka; ch: 14.09. 815 139 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0143.htm
4 4 1829 Radziwiłłów Franciszka Grodzka Radziwiłłów Aleksander Anna Maksymów 815 277 15 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0282.htm
15 9 1829 Białogródka Antoni Szymański Polachowa Józef Marianna Białokur Józef Grzybowski i Justyna Zagrodzka ż. Franciszka 178-03-95 74V 78 Ż DM
24 8 1830 Wiszenki Franciszka Grodzka Kopaczówka Kajetan Marianna Michałowska Tomasz Wąsowicz, Anna Leszczyńska; ch: 25.08. 816 49a 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0051.htm
17 2 1830 Białogródka Roman Konstanty Szatkowski Białogródka Ludwik Marianna Migrodzka chrz., z samej wody 23.02., Wlm Janicki i Wlm Aniela Grabowska ż. Franciszka- Assesora Pow. Zasławskiego 178-03-96 54R 12 Ż DM
12 12 1831 Kuniów Adam Falkowski Górszczyzna Marcin Franciszka Grodzka R 64 V 48 0
17 2 1831 Białogródka Roman Szadkowski Białogródka Ludwik Marianna Migrodzka (Żmigrodzka) dopeł.chrztu 13.03.1831, Michał Kijowski kawaler i Anna Lübek ż. Antoniego 178-3-97 73R 19 Ż DM
23 4 1831 Białogródka Stanisław Szadkowski Białogródka Ludwik Marianna Migrodzka (Żmigrodzka) chrz. 23.04 z samej wody, Franciszek Swierczyński i Franciszka Maliszkiewicz wdowa 178-3-97 74R 27 Ż DM
23 4 1831 Białogródka Stanisław Szatkowski Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka dopł.chrz.7.08.1832, Wojciech Różycki i Elżbieta z Sołtanów Komarnicka ż. Józefa 178-03-98 47R 82 Ż DM
22 11 1832 Kuniów Katarzyna Grodzka Radohoszcz Mała Franciszek Agnieszka Zakrzewska R 68 R-V 67 0
29 10 1832 Białogródka Wacław Michał Szadkowski Białogródka Ludwik Mariana Żmigrodzka Marcin Szadkowski i Eleonoa Hudnicka ż. Marcina 178-03-98 50R 106 Ż DM
29 12 1832 Białogródka Tomasz Karpiński Szarłajówka Karol Honorata Grodzka Michał Zaręba i Aleksandra Kozłowska ż. Antoniego 178-03-98 54V 148 Ż DM
30 12 1833 Kuniów Stefania Falkowska Górszczyzna Marcin Franciszka Grodzka R 69 R 2 0
9 6 1833 Radziwiłłów Antonina Tarnogrodzka Radziwiłłów Leon Dominika Strzelecka 819 242 31 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0250.htm
18 1 1833 Kisielin Antoni Tarnogrodzki Mokowicze, par. Swojczów Józef Eufrozyna Raciborowska As: Michał Jaworowski, Marianna NN, Jan Mszański, Anna Tarnogrodzka; ch: 17.02.d 848 269 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0154.htm
11 8 1834 Turzysk Hipolit Adam Martynowicz Dolsk Stefan Józefa Grodzka 709 78 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0040.htm
25 8 1834 Dąbrowica Aniela Grodzka Niweck Porfiry Marjanna Nierodkiewicz Wincenty Haynrych, Anna Budkiewicz; as: Jakub Maliszewski, Anna Nierodkiewiczówn 820 96 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0100.htm
15 4 1834 Kisielin Konrad Dionizy Hulewicz Nowy Dwór Florian Antonina Hulewicz Dyonizy Hulewicz, Chrystyna Nagrodzka; as: Jan Nagrodzki, Teofila Hulewicz - "p" 849 234 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0131.htm
26 10 1834 Białogródka Roman Florian Szadkowski Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka Tomasz Zastyrc i Aniela Grabowska ż Ilczyńskich Franciszka 178-03-100 85V 93 Ż DM
17 10 1835 Targowica Adolf Burzyński Krasne Maciej Petronela Żmigrodzka Gabriel Ostrowiecki, Magdalena Kaźmowska wdowa 821 269 R 28 ZP 0
28 9 1835 Kołki Jan Ostrowski Majdan Mykowski Franciszek Marianna Krzaczkowska Marcin Ostrowski, Magdalena Grodzka - ż. Franciszka; ch; 30.09. 821 71 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0072.htm
17 2 1835 Łuck Julian Sabin Adam Rutkowski Hubin par. Nieświcz Józef Helena Gładyszewska Leopold Nagrodzki-Podkomorzyc, Marianna Nagrodzka 373 7 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0004.htm
26 6 1835 Łuck Aleksandra Hulewicz Kniahininek Joachim Józefa Mossakowska Eliasz Pocinicki, Krystyna Nagrodzka 373 25 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0013.htm
8 9 1835 Hołoby Róża Tarnogrodzka Byteń Ludwik Dominika Strzelecka Jan Tamogrodzki, Tekla Wielobycka, Stanisław Wielobycki, Anna Tarnogrodzka 850 253V/495 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0263.htm
26 10 1836 Turzysk Kamila Martynowicz Turzysk Stefan Józefa Grodzka 712 10 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0006.htm
15 11 1836 Kisielin Filipina Koladluk Kisielin Jan Cecyli Czmer Sawa Woyciechów, Julia Garlicka; as: Woyciech Wirski, Karolina Tarnogrodzka; ch: 851 286 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0160.htm
7 1 1837 Hołoby Seweryn NN Byteń NN NN Stanisław Gruzdz, Dominika Tarnogrodzka 852 195R/375 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0197.htm
17 10 1837 Białogródka Florentyna Szatkowska Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka Mikołaj Popławski i Marianna Żmigrodzka ż. Stanisława 178-03-108 157V 110 Ż DM
15 7 1838 Kisielin Rozalia Grodzka Ośmihowicze Franciszek Magdalena Krupińska Jędrzey Wiszniewski, Franciszka Lewdowicz; as: Józef Zaleski, Katarzyna Żabowska 853 267 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0148.htm
6 7 1838 Kisielin Donanta Grodzka Majdan Ośmihowicze Woyciech Maryanna Lewkowicz Jędrzey Trzemecki, Józefa Zawadzka; as: Jan Smoktunowicz, Katarzyna Mikłaszewska 853 267 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0148.htm
24 12 1838 Kisielin Anastazya Anna Gajdemska Majdan Ośmihowicze (Osmiechowiecki) Antoni Tekla Sawicka Mikołay Zawadzki, Agnieszka Grodzka; ch: 25.12. 853 270 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0149.htm
23 1 1839 Turzysk Marianna Martynowicz Turzysk Stefan Józefa Grodzka 715 2 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0002.htm
24 8 1839 Kisielin Augustyna Zalewska Maydan Ośmihowicki Michał Helena Sawkowicz Michał Brzozowski, Maryanna Jankiewicz; as: Jan Filipów, Maryanna Grodzka; ch: 2 854 322 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0187.htm
22 12 1839 Kisielin Ludwika Piotrowska Maydan Ośmihowicki Stefan Maryanna Kozłowska Woyciech Grodzki, Agnieszka Grodzka; ch: 26.12. 854 325 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0189.htm
21 6 1839 Białogródka Antonina Ludwika Szadkowska Białogródka Ludwik Marianna Żmigrodzka ur. Józef Jachimowski i ur. Anna Olesińska ż. Józefa 178-3-112 122V 69 Ż DM
7 8 1840 Radziwiłłów Marianna Matyaszczuk Radziwiłłów Piotr Anna Grodzka 826 241 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0242.htm
5 3 1840 Hołoby Helena Tarnogrodzka Byteń Leon Domicella Strzelecka Mikołaj Jakubowski młodzian, Delfina Harasymowicz panna, Michał Majewski wdowiec 855 203R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0209.htm
21 9 1840 Kisielin Rozalia Grodzka Osmihowicze Michał Aniela Piotrowska Franciszek Grodzki, Helena Grodzka; ch: 23.09. 855 160 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0166.htm
5 10 1840 Kisielin Rozalia Kunegunda Grodzka Majdan Osmichowicki Michał Agnieszka Piotrowska dop. ch: 27.07.1841. As: Franciszek Grodzki, Julianna Zaleska, Michał Zaleski, A 856 274 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
13 12 1841 Gródek Łucja Zagórska Księża Słobódka Franciszek Petronela Rogowska Sobkowicz Karol Gałka Mikołaj, Gródzka Zofia, z. Jana Gorczyca Agnieszka, ż. Ant 279 JZ
8 12 1841 Turzysk Anna Wincenta Martynowicz Turzysk Stefan Józefa Grodzka 717 12 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20717/pages/PL_1_436_717_0008.htm
22 1 1841 Łuck Franciszek Baczewski Józef Karolina Maciejewska Aleksander Wieczffinski, Krystyna Nagrodzka mężatka 377 10 25 (26) 827 5V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0006.htm
7 3 1841 Kisielin Jan Zawadzki Osmihowicze Michał Józefa Kadłubowska Jan Smoktunowicz, Agnieszka Grodzka; as: Stanisław Łasziawski, Katarzyna Żurawsk 856 270 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0146.htm
28 5 1841 Kisielin Wiktorya Grodzka Majdan Osmichowicki Woyciech Maryanna Lewkowicz Augustyn Dawidowicz, Agnieszka Grodzka; ch: 01.06. 856 273 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
16 7 1841 Kisielin Katarzyna Marcinkowska Majdan Osmichowicki Felix Joanna Kadłubowska Woyciech Grodzki, Agata Zaleska; as: Michał Zabski, Agnieszka Grodzka; ch: 25.07 856 273 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
12 7 1842 Korzec Jan z Dukli Grodzki Korzec NN Konstancja Grodzka 873 139 82 PW 0
18 1 1842 Kisielin Jan Grodzki Majdan Osmihowicki Franciszek Magdalena Kropińska Mikołaj Zawadzki, Agnieszka Grodzka; ch: 19.01. 857 282 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0153.htm
12 5 1842 Kisielin Joanna Zaleska Majdan Osmihowicki Michał Helena Lewkowicz Michał Junkiewicz, Marianna Grodzka; ch: 07.06. 857 286 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0155.htm
4 8 1842 Połonne Dominika Nagrodzka Derewicze Stanisław Teofila 873 319 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0165.htm
19 1 1843 Młynów Feliksa Antonowicz Karolinka Szymon Anastazja Feliks Antonowicz, Marianna Grodzka 829 35V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0036.htm
21 6 1843 Kisielin Aloiza Zalewska Majdan Osmiechowicki Marcin Agata Kuczyńska Michał Grodzki, Marianna Grodzka - ż. Woyciecha; as: Adam Grodzki - "k", Mariann 858 181 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0095.htm
2 7 1843 Kisielin Józef Kalasanty Kadłubowski Majdan Osmiechowicki Jacenty Marianna Bazylewicz Michał Zalewski, Marianna Grodzka - ż. Woyciecha; as: Marcin Zalewski, Magdalena 858 181 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0095.htm
10 9 1843 Kisielin Alexander Zalewski Majdan Osmiechowicki Michał Helena Lewkowicz Michał Grodzki, Marianna Grodzka - ż. Woyciecha; as: Marcin Zalewski, Marianna G 858 182 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0096.htm
26 2 1844 Turzysk Honorata Marianna Martynowicz Turzysk Stefan Józefa Grodzka 720 4 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0003.htm
13 12 1844 Katerburg Joanna Nuwogrodzka Ludwiszcze Marianna Ogrucka 199 13-14 11
3 10 1844 Wiszenki Marjanna Grodzka Kopaczówka Kajetan Marjanna Michałowska Łukasz Brodnicki, Paulina Tońska; as: Gasper Majewski, Domicella Wąsowicz - "p"; 770 33-34 59 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0017.htm
11 3 1844 Młynów Pelagia Korecka Karolinka Jakub Katarzyna Feliks Antonowicz, Marianna Grodzka, Józef Kordowski, Teresa Jeńczkiewicz 830 177V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0182.htm
15 3 1844 Młynów Leon Radziewicz Karolinka Kasper Antonina Jankowska Mikołaj Kordowski, Marianna Grodzka 830 177V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0182.htm
4 5 1844 Kisielin Florian Grodzki Majdan Osmihowicki Michał Agnieszka Piotrowska Andrzey Stolarski - "k", Agnieszka Grodzka - "p"; ch: 05.05. 859 170 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0089.htm
13 11 1844 Kisielin Adolf Gajdemski Majdan Osmichowiecki NN Anna Józef Piotrowski, Agnieszka Grodzka - "p"; ch: 14.11. 859 177 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0092.htm
12 12 1844 Kisielin Lucyna Zalewska Majdan Osmihowiecki Józef Marianna Grodzka Paweł Zalewski - "k", Agnieszka Grodzka - ż. Michała; ch: 26.12. 859 179 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0092.htm
27 1 1845 Wiszenki Franciszek Salezy Majewski Kopaczówka Gasper Ludwika Wąsowicz Jan Terpiłowski, Marianna Grodzka; ch: 29.01. 771 4 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0003.htm
15 5 1845 Młynów Stanisław Minkiewicz Karolinka Jan Karolina Korecka Feliks Antonowicz, Mariann Grodzka, Szymon Antonowicz, Teresa Kordawska 831 169V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0173.htm
30 5 1845 Młynów Petronella Mickiewicz Karolinka Józef Katarzyna Michał B...niuk, Tekla Kordawska, Wincenty Chilczuk, Marianna Grodzka 831 169V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0173.htm
7 7 1845 Kisielin Klaudiusz Marcinkowski Majdan Osmiechowicki Filon Joanna Kadłubowska Jan Smoktunowicz, Agnieszka Grodzka - ż. Michała; ch: 08.07. 860 322 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0170.htm
2 4 1846 Kisielin Tekla Grodzka Majdan Osmichowiecki Michał Agnieszka Piotrowska Franciszek Grodzki, Joanna Marcinkowska - ż. Filona; ch: 03.04. 861 183 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0097.htm
25 10 1846 Kisielin Kornelia Zalewska Majdan Osmichowiecki Piotr Agnieszka Grodzka Franciszek Budkowski - "k", Agata Zalewska - ż. Marcina; ch: 10.11. 861 187 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0099.htm
1 11 1846 Kisielin Karol Zalewski Majdan Osmichowiecki Józef Marianna Grodzka Michał Zalewski, Agnieszka Grodzka - ż. Michała; ch: 10.11. 861 187 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0099.htm
19 3 1847 Maciejów Aleksandra Józefa Martynowicz Maciejów Stefan Józefa Grodzka 862 350 4 413 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0187.htm
10 3 1847 Motowidłówka Jan Oktawian Rulikowski Mała Sołtanowka W. Konrad Antonina Abramowicz Edmund Rulikowski, Katarzyna Chojecka, wdowa,as.Edward Rulikowski, Katarzyna Żmigrodzka, panna, chrz 178-51-548 13R 15 Ż BS 27
2 10 1849 Gródek Józef Trzciński Podlesny Oleksiniec Wojciech Tekla Grodzka Gorecki Szymon, Szeleścińska Domicela, ż. Józefa 212 JZ
18 8 1850 Horochów Róża Czesława Szczęsna Nagrodzka Myśliny Leopold Joanna Zwolińska 88 18-19 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0010.htm
16 9 1851 Kisielin Eufemia Wąsowska Ośmichowicze Maciej Marianna Grodzka 893 152V-153R 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0155.htm
6 1 1851 Kisielin Dionizy Zalewski Ośmichowicze Karol Agnieszka Grodzka 893 148V-149R 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0151.htm
12 5 1851 Sielec Paulina Miłogrodzka Męczyce Mikołaj Anna Tomaszewska 583 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0004.htm
12 3 1853 Sielec Leontyna Miłogrodzka Męczyce Mikołaj Anna Tomaszewska 585 8-9 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20585/pages/PL_1_436_585_0005.htm
24 9 1856 Brody Katarzyna Hulajgrodzka Suchowola 129 Jan Anna Molińska Wojciech Moliński, Helena Molińska L 13V
19 5 1856 Brody Mikołaj Pendyk Suchowola 103 Kazimierz Eudoksja Hulajgrodzka L 13R
23 4 1856 Torczyn Katarzyna Rudnicka Budki Usickie Bazyli Julia Grodzka Walery Grodzki, Katarzyna Pyszka ż. Franciszka 642 12-13 12 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20642/pages/PL_1_436_642_0007.htm
7 10 1857 Horochów Anna Bukowska Nowosiółki Ludwik Maria Karol Nagrodzki, Joanna Nagrodzka 898 49V-50R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0053.htm
8 10 1857 Butowce Waleria Michaluk Pieńki Paweł Stefania Draczuk Aleksander Lubliński i Aniela Grodzka 178-3-73 300V-301R 28 Ż DM
17 3 1857 Sławuta Bolesław Ksawery Machnicki Sławuta Antoni Aniela Grodzka 178-3-73 429V-430R 11 Ż 808
10 1 1858 Brody Melania Hulajgrodzka Suchowola Józef Walentyna Zielinowicz Onufry Czyż, Maria Hulajgrodzka L 103V
3 1 1858 Włodzimierz Aniela Nagrodzka Werba Jan Agnieszka Witkowska Grzegorz Uszyński, Antonina Strzelecka 794 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0002.htm
25 5 1859 Brody Anna Molińska Suchowola 103 Wojciech Małgorzata Izinicka Paweł Moliński, Anna Hulajgrodzka L 23V
24 2 1859 Brody Kazimierz Pendyk Suchowola 103 Kazimierz Ewa Hulajgrodzka L 23R
26 1 1859 Włodzimierz Franciszek Wąsowski Ruda Maciej Marianna Grodzka Stefan Filiński, Marianna Matczewska ż.Jana 795 4-5 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0003.htm
6 5 1859 Torczyn Domicela Rudnicka Budki Horodyńskie Bazyli Julia Grodzka Alojzy Rudnicki, Karolina Szyszko ż. Franciszka 645 16-17 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0009.htm
29 8 1859 Torczyn Jan Swigost uroczyszcze na łąkach, karczma Wilhelm Katarzyna Siatecka Feliks Stański, Julia Grodzka panna 645 28-29 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0015.htm
10 1 1861 Torczyn Piotr Rudnicki Budki Horodyńskie Bazyli Julia Grodzka Tomasz Rudnicki, Marianna Krupińska ż. Józefa, as.: szl. Alojzy Rudnicki, Tekla R 647 4-5 7 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20647/pages/PL_1_436_647_0003.htm
6 4 1862 Torczyn Wincenty Marcinkowski Piotr Konstancja Grodzka 648 12-13 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0007.htm
11 7 1862 Brody Paweł Pendyk Suchowola 103 Kazimierz Ewa Hulajgrodzka Andrzej Rogocki, Maria Hulajgrodzka L 40
12 3 1862 Brody Ewa Hulajgrodzka Suchowola 133 Jan Maria Kozodój L 39
21 4 1862 Brody Benedykt Małecki Suchowola 118 Józef Jadwiga Grodecka Józef Grodecki, Maria Hulajgrodzka L 40
13 1 1862 Brody Wincenty Moliński Suchowola Paweł Helena Okolita Andrzej Rogocki, Anna Hulajgrodzka L 39
7 1 1863 Łokacze Ferdynand Janiszewski Rohowicze Mikołaj Małgorzata Małogrodzka 366 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20366/pages/PL_1_436_366_0002.htm
11 7 1863 Żytomierz Józef Grabowski Żytomierz Jan Lucyna Zabawska syn dw./ Jan Janicki, Petronela Wongrodzka 178-3-61 26 Ż DG
14 8 1864 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 133 Jan Maria Kozodój L 39
14 3 1864 Brody Salomeia Hulajgrodzka Suchowola 161 Józef Maria Zielonowicz L 38
29 9 1864 Torczyn Michalina Rudnicka Bazyli Julia Grodzka 650 18-19 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0010.htm
7 4 1864 Horochów Józef Kazimierz Kaliszewski Nowosiółki Jan Józefa wlm. Dominik Wolański, Róża Nagrodzka 100 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20100/pages/PL_1_436_100_0004.htm
6 12 1864 Białogródka Aniela Gałęska Sosnoweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Kajetan Buderacki i Marcjanna Mirecka ż. Romana 178-03-81 94V-95R 116 Ż DM
9 12 1865 Kuniów Anna Krzemińska Radohoszcz Jan Katarzyna Grodzka Mikołaj Święcicki i Emilia Trusiewicz 178-3-78 65V-66R 71 Ż DM
7 3 1866 Brody Grzegorz Zielinowicz Suchowola 44 Michał Tekla Kozodój Tomasz Gałędzowski, Maria Hulajgrodzka ż. Jana L 36
19 6 1866 Kuniów Joanna Dubkiewicz Zakoty Karol Aniela Wiszniewska Augustyn Żukowski i Antonina Grodzka 178-3-78 88V-89R 39 Ż DM
26 9 1866 Białogródka Rozalia Gałęska Sosnoweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Józef Jaskulski i Marcelina Mirecka ż. Romana 178-03-81 219V-220R 84 Ż DM
18 9 1868 Brody Maria Molińska Suchowola 35 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L 88R
17 1 1869 Torczyn Józef Marcinkowski Budki Usickie Piotr Konstancja Grodzka 655 6-7 7 0
5 5 1869 Torczyn Joanna Orlińska Budki Horodyńskie Jan Wiktoria Grodzka 655 14-15 21 0
21 8 1869 Białogródka Jan Choina Puzyrki Wielkie Walerian Joanna Kuklińska Piotr Krotowicz i Antonina Wyżgrodzka ż. Ignacego 178-03-81 434V-435R 101 Ż DM
30 12 1870 Brody Sylwester Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Aleksy Hulajgrodzki, Maria Zdril L 39 11
2 8 1870 Brody Dominik Moliński Suchowola 130 Tomasz Maria Hulajgrodzka L 39 6
25 8 1871 Torczyn Róża Orliński Budki Horodyńskie Leon Wiktoria Grodzka 657 22-23 30 0
8 12 1871 Brody Magdalena Hulogrodzka Suchowola 133 Jan Maria Kozodój Diomedes Hulogrodzki, Maria Paczto ż. Jakuba L 11
17 1 1872 Brody Anna Molińska Suchowola 130 Michał Maria Hulajgrodzka L
18 2 1872 Brody Ewa Hulajgrodzka Suchowola 161 Józef Maria Zielinowicz L
29 7 1872 Brody Józef Moliński Suchowola 86 Franciszek Maria Rogocka Mikołaj Rogocki, Anna Hulajgrodzka L
5 1 1873 Brody Jan Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Franciszek Moliński, Anna Molińska L
29 4 1873 Brody Helena Malińska Suchowola 130 Mikołaj Maria Hulajgrodzka Dymitr Szust, Melania Malińska L
11 6 1874 Łanowce Antonina Węgrodzka Kuśkowce Wielkie Wincenty Marianna Rojek 426-1-68 126V-127R 12 T
11 6 1874 Łanowce Antonina Wengrodzka Kuśkowce Wielkie Wincenty Marianna Rojko z zaboru austriackiego, Antoni Pietroszyński i Gustawa Hinczer panna 1-68 126V-127R 12 T DM
19 3 1875 Brody Antonina Molińska Suchowola 130 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L
27 3 1875 Brody Wincenty Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Wojciech Moliński, maria Kozodój L
28 1 1876 Torczyn Franciszka Grodzka Chorochoryń Jan Julia Daniecka 662 2-3 3 0
1 2 1876 Brody Ignacy Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L
12 6 1876 Brody Antoni Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Mikołaj Rogocki, Maria Molińska ż. Mikołaja L
28 10 1876 Brody Anna Hulajgrodzka Suchowola 133 Jan Maria Kozodój L
29 12 1876 Brody Maria Kozodój Suchowola 24 Grzegorz Maria Hulajgrodzka L
15 6 1877 Brody Jan Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L
7 8 1877 Brody Franciszka Molińska Suchowola 130 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L
9 9 1877 Brody Maria Molińska Suchowola 106 Franciszek Melania Hulajgrodzka L
10 11 1877 Brody Dominik Rogocki Suchowola 144 Łukasz Eudokia Kozodój jan Hulajgrodzki, Maria Hulajgrodzka ż. Jana L
29 4 1878 Torczyn Helena Terczyńska Chorochoryń Paweł Paulina Grodzka 664 10-11 17 0
6 9 1878 Brody Maria Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L
29 9 1878 Brody Tekla Boliszczuk Suchowola 187 Michał Anastazja Mazur Bazyli Boliszczuk, Tekla Hulajgrodzka L
21 9 1879 Dederkały Stefan Wandolin Krasoski Sadki Dionizy Emilia Czarnecka Wincenty Krasoski, Adela Nagrodzka ż. Leona 57 68-69 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0037.htm
14 5 1879 Brody Michał Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka Dionizy Hulajgrodzki, Tekla Zdril ż. Szymona L
18 5 1879 Brody Jan Moliński Suchowola 161 Franciszek Melania Hulajgrodzka L
4 7 1879 Brody Józef Moliński Suchowola 130 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L
17 8 1879 Brody Tekla Kozodój Suchowola 24 Grzegorz Maria Hulajgrodzka Jan Puszko, Anna Zdril ż. Jana L
15 9 1879 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 87 Andrzej Magdalena Kozodój L
6 5 1879 Horochów Karol Władysław Jan Falkowski Myśliny Michał Róża Nagrodzka 826 12-13 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0007.htm
2 4 1879 Kuniów Katarzyna Witeczko Antonówka Franciszek Maria Pinkas Franciszek Sejna i Anna Nowogrodzka ż. Józefa 178-3-78 543V-544R 28 Ż DM
24 7 1880 Brody Eliasz Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L
7 4 1880 Kuniów Emilia Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaud Józef Hejnowski i Katarzyna Struczek ż. Jana 178-3-78 589V-590R 27 Ż DM
24 1 1881 Brody Paweł Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka Łukasz Bielecki, Maria Hulajgrodzka ż. Jana L 2
20 4 1882 Kuniów Klotylda Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaudk Jan Rychtażik i Maria Siruczek panna 178-3-78 670V-671R 26 Ż DM
24 6 1883 Torczyn Paulina Malnowska Chorochoryn Aleksander Bronisława Grodzka 669 14-15 21 0
23 3 1883 Brody Maria Rogocka Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L
17 10 1883 Brody Anna Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L
17 1 1884 Kuniów Franciszka Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaudko Wacław Marek i Franciszka Hejnowska ż. Jana 178-3-78 765V-766R 6 Ż DM
22 8 1885 Ołyka Marianna Konarzewska Palcze Piotr Dominika Grodzka 506 40 58 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0021.htm
6 5 1885 Brody Tekla Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L 6
30 7 1885 Brody Michał Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L 10
24 8 1885 Włodzimierz Agnieszka Dulion Marianówka Jan Maria Zwinogrodzka 803 42-43 110 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0022.htm
18 4 1885 Dederkały Michalina Serafina Apolonia Olszamowska Sadki Bronisław Ludwika Nagrodzka szl. Serafin Nagrodzki i Adela Nagrodzka ż. Leona 1-79 120V-121R 14 T 710 DM
3 6 1886 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 11 Jan Tekla Boluszuk L 10
26 3 1886 Kuniów Antonina Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaud Wacław Marek i Antonina Rychtażik ż. Jana 178-3-86 50V-51R 24 Ż DM
13 3 1887 Brody Anna Rogocka Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L 216
24 2 1887 Brody Eudoksja Jaśkiewicz Suchowola 10 Daniel Maria Hulajgrodzka L 217
24 1 1888 Torczyn Antoni Malinowski Chorochoryn Aleksander Bronisława Grodzka 674 4-5 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20674/pages/PL_1_436_674_0003.htm
12 10 1888 Ołyka Franciszek Konarzewski Palcze Piotr Dominika Grodzka 508 50 97 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0026.htm
4 3 1888 Brody Józef Zdril Suchowola 194 Szymon Tekla Hulajgrodzka L 209
7 9 1888 Brody Józef Rogocki Suchowola 50 Józef Anna Hulajgrodzka L 218
6 3 1888 Kuniów Katarzyna Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaud Jan Rychtarzik i Katarzyna Siruczek wdowa 178-3-86 129V-130R 21 Ż DM
6 8 1888 Kuniów Emilia Nowogrodzka Antonówka Józef Anna Gaud Jan Rychtarzik i Franciszka Hejnowska ż. Franciszka 178-3-86 129V-130R 22 Ż DM
19 12 1889 Brody Tomasz Moliński Zalesie 103 Jan Paraskiewa Puszka Franciszek Janczyn, Aleksandra Hulajgrodzka ż. Pawła L
11 10 1889 Brody Stanisław Fiłyk Suchowola Józef Anastazja Lechkun Maksym Petryszyn, Tekla Hulajgrodzka ż. Jana L
6 3 1889 Brody Teodor Grodecki Suchowola 184 Marcin Ksenia Czyż Marcin Petryszyn, Tekla Hulajgrodzka ż. Jana L
20 12 1889 Kuniów Wilhelm Popek Meżelisk Antoni Anna Nowogrocka Franciszek Popek i Marianna Nowogrodzka panna 178-3-86 323V-324R 2 Ż DM
10 2 1890 Ołyka Aleksandra Konarzewska Palcze Piotr Dominika Grodzka 510 7 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0009.htm
1 9 1890 Brody Franciszka Zdril Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L 11
1 11 1893 Torczyn Adela Łaskarzewska Chmielnik Mikołaj Helena Szyszka Michał Szwajkowski, Antonina Grodzka ż. Stanisława 679 30-31 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0016.htm
5 3 1893 Brody Ewa Pendyk Suchowola 84 Paweł Elżbieta Puszka Maksym Petryszyn, Teodora Hulajgrodzka z. Michała L 3
9 3 1893 Brody Anna Julia Zdryl Suchowola 23 Szymon Tekla Hulajgrodzka L 5
14 8 1893 Brody Anna Hulajgrodzka Suchowola 158 Maksym Maria Mazur Grzegorz Czyż, Maria Jakimów ż. Łukasza L 12
24 2 1894 Szumbar Wiktor Kuczalski Siwki Wladysław Józefa Nagrodzka 627 57-58 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0035.htm
7 10 1894 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 158 Maksym Maria Mazur L 13
4 6 1895 Brody Józefa Anna Semczuk Suchowola 151 Maksym Ewa Hulajgrodzka Grzegorz Mowcan, Justyna Stepaniuk ż. Jana L 12
24 7 1895 Brody Józef Moliński Suchowola 247 Antoni Anna Hulajgrodzka L 14
12 3 1897 Kuniów Bogumił Popek Antonówka Antoni Anna Nowogrodzka Franciszek Paszek i Maria Dognał ż. Ferdynanda 178-3-86 654V-655R 32 Ż DM
6 2 1898 Brody Jan Mokrzycki Suchowola 135 Jan Anastazja Hulajgrodzka Józef Duma, Ksenia Janczyn ż. Andrzeja L 8
23 4 1898 Brody Jan Janczyn Suchowola 189 Franciszek Tekla Kłym Ludwik Janczyn, Aleksandra Hulajgrodzka ż. Dymitra L 11
23 5 1898 Brody Jan Janczyn Suchowola 122 Ludwik Maria Molińska Paweł Hulajgrodzki, Tekla Hulajgrodzka ż. Jana L 14
25 3 1899 Brody Maria Molińska Suchowola 111 Antoni Anna Hulajgrodzka Jakub Bilecki, Julia Hulajgrodzka ż. Pawła L 3
5 10 1899 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 158 Maksym Maria Mazur L 11
13 2 1900 Włodzimierz Emilian Kowalski Włodzimierz Józef Karolina Miłogrodzka 958 13V-14R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0012.htm
19 3 1901 Torczyn Józef Malinowski Chorochoryn Aleksander Bronisława Grodzka 955 10-11 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0006.htm
5 3 1901 Brody Mikołaj Podgórski Suchowola 161 Tomasz Tekla Zdril Michał Hulagrodzki, Maria Hulagrodzka ż. Jana L 5
12 3 1901 Brody Teodor Moliński Suchowola 86 Jan Tekla Hulajgrodzka L 6
14 10 1902 Brody Teodor Moliński Suchowola 111 Antoni Anna Hulagrodzka L 17
14 5 1902 Brody Antonina Hulajgrodzka Suchowola 41 Joachim Katarzyna Ochowicz L 11
30 12 1903 Brody Władysław Moliński Suchowola 86 Jan Tekla Hulajgrodzka L 21
4 1 1904 Brody Maria Semczuk Suchowola 157 Maksymilian Ewa Hulajgrodzka L 1
16 2 1904 Brody Stanisław Mazur Suchowola 29 Franciszek Ksenia Hulajgrodzka L 6
25 2 1904 Brody Anna Hulajgrodzka Suchowola 48 Joachim Katarzyna Ochowicz L 7
21 7 1904 Brody Stanisław Mokrzycki Suchowola 135 Jan Anastazja Hulajgrodzka L 11
1 2 1905 Ołyka Władysław Krupiński Pyszny Bór Ludwik Teresa Grodzka Bronisław Grodzki, Katarzyna Porębska 985 7 23 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0007.htm
17 2 1905 Brody Mikołaj Rogocki Suchowola 50 Ignacy Fewronia Hulajgrodzka L 4
24 1 1906 Brody Paweł Janczyn Suchowola Teodor Anna Hulajgrodzka L 3
1 3 1906 Brody Anna Molińska Suchowola 111 Antoni Anna Hulajgrodzka L 4
22 10 1906 Brody Anna Czyż Suchowola 112 Bazyli Elżbieta Hulajgrodzka L 19
7 12 1906 Brody Andrzej Mokrzycki Suchowola 135 Jan Anastazja Hulajgrodzka L 21
28 3 1906 Ołyka Michalina Grodzka Zaścianki Jan Emilia Sawicka 1019 199 64 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0106.htm
10 9 1906 Ołyka Sabina Grodzka Majdan Leon Zofia Konefał 1019 245 156 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0129.htm
15 8 1907 Ołyka Helena Krupińska Palcze Ludwik Teresa Grodzka 1019 397 128 MO
26 2 1907 Brody Józef Rogocki Suchowola 50 Ignacy Fewronia Hulajgrodzka L 4
18 3 1907 Brody Tekla Molińska Suchowola 111 Antoni Anna Hulajgrodzka L 9
17 9 1908 Brody Maria Hulajgrodzka Suchowola 41 Joachim Katarzyna Ochowicz L 10 DW
28 1 1909 Ołyka Antonina Sawicka Bogusławka Jan Maria Grodzka 1019 16 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0012.htm
23 10 1909 Ołyka Bronisław Krupiński Romaszkówka Ludwik Teresa Grodzka 1019 90 208 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0050.htm
8 7 1910 Gródek Stanisława Wysoczyńska Gródek Jan s. Antoniego Antonina Gaworska Luśniewski Wincenty, Żmigrodzka Zofia, panna 241 JZ
24 8 1911 Ołyka Wacław Krupiński Reczyszcze Ludwik Teresa Grodzka 1063 41 163 MO
5 6 1912 Gródek Bronisław Wysoczyński Gródek Jan s. Antoniego Antonina Gaworska Mirzwa Kacper, Żmigrodzka Stanisława, panna 170 JZ
11 3 1913 Ołyka Anastazja Kropińska (Krupińska) Reczyszcze Ludwik Teresa Grodzka 1063 99 40 MO
15 6 1913 Torczyn Matylda Grodzka Budki Horodyńskie Michał Maria Leczycka Władysław Grodzki, Antonina Lichtańska ż. Juliana 1051 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0011.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 1 1810 Kuniów Andrzej Galiński Siekierzyńce Julianna Grodzka Siekierzyńce 14V-15R 0
16 2 1819 Kuniów Jan Łukasiewicz Chiniówka Teresa Nagrodzka Chiniówka 32 R 0
29 10 1822 Kuniów Marcin Falkowski Górszczyzna Franciszka Grodzka Górszczyzna 42 R 0
24 4 1828 Krzemieniec Teodor Minkowski Ludwiszcze 20 Adam Marianna Grodzka Marianna Gierecka Ludwiszcze 20 Bazyli Marianna Korytska Jan Romaszewski, Jan Nepomucen Złotoliński, Konstanty Piotrowski 01-5 18R 15 T 747 DM
3 11 1829 Krzywin Jan Sawicki Łaszanówka 20 Marcin Klara Zwinogrodzka Tekla Grzegorska Łaszanówka 20 Bazyli Ewa Maciejewska Ur. Marcin Sawicki, Ur. Michał Grabowski, Ur. Franciszek Grabowski, Ur. Jan Lipski 171-1-2 33V 4 R Mg
5 2 1833 Kuniów Mikołaj Galimski Hucisko Nowe 22 Andrzej Julianna Grodzka Honorata Rogowska Hucisko Nowe 20 Jan Agata Maksymczuk 171-1-6 69 V 4 R
14 5 1833 Turzysk Stefan Martynowicz Turzysk 25 Stefan Marianna Zatorska Józefa Grodzka Sielec Jędrzej Justyna Hornowska 710 31 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0017.htm
8 11 1836 Krzywin Józef Sikorski Hubelce, par. Annopol 25 Bogusław Franciszka Nowosielska ? Agata Sawicka Łaszanówka 20 Marcin Klara Winogrodzka Ur. Jan Grzegorski, Ur. Jan Sawicki, Ur. Jakub Waśkowski 171-1-9 68V-69R 3 R Mg
31 10 1837 Łuck Bazyli Kozakiewicz Poddębce 50w Jan Faustyna Rozalia z Kasinowiczów Daniesiewicz par. łucka 30 Michal Klara Tarnogrodzka Jan Zinkiewicz, Antoni Jakimczuk 374 62 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0036.htm
21 2 1837 Białogródka Franciszek Zaremba Polachowa 18 Michał Marianna Grodzka Marianna Niewodzińska Polachowa 19 Paweł Helena Mirecka Sylwester Łukarzewski, Szymon Korzeniowski 178-03-108 162V 7 Ż DM
30 1 1838 Turzysk Hieronim Dąbrowski Zabłotce 23w Jan Józefa Choynowska Anna Grodzka par. Turzysk 18 Jędrzej Justyna Hornowska 714 11 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0007.htm
2 2 1841 Lachowce Antoni Jasiński Hulowce 19 Jan Katarzyna Kośmigrodzka Tekla Jaśkiewicz Hulowce 19 Jan Marianna Bereżecka Franciszek Starzyński, Piotr Majewski, Ignacy Pikulicki 178-49-17 17R-17V 5 Ż DM
4 10 1842 Lachowce Feliks Ordowski Lachowce 35 Kazimierz Małgorzata Nagrodzka Petronela Kuźmińska Lachowce 22 Teodor Aniela Kucharska 881 130 V 15
30 1 1844 Kisielin Józef Zalewski Majdan Osmichowiecki 22 Franciszek Anna Pagórska Marianna Grodzka Majdan Osmichowiecki 20 Franciszek Magdalena Krupińska Michał Grodzki, Michał Kadłubowski 859 179 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0093.htm
25 11 1845 Kuniów Jan Sakowicz Kozin 23 Gabriel Petronela Leszcz Agnieszka Grodzka Radohoszcza 28 Andrzej Anna Podgruszecka 884 107 V 20
19 8 1845 Kisielin Paweł Zalewski Majdan Osmiechowicki 26 Franciszek Anna Podgórska Agnieszka Grodzka Majdan Osmiechowicki 20 Wojciech Marianna Sawicka Jan Smoktunowicz, Grzegorz Sawicki, Piotr Grodzki 860 327-328 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0173.htm
15 10 1846 Korzec Franciszek Dobrowolski parafia Złoczówka 25 Tadeusz Ksawera Blizińska Konstancja Nagrodzka Derażnia Krajna 18 Stanisław Paulina Kaniewska 877 178 26 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0096.htm
10 2 1846 Białogródka Jan Zawadzki Wolica Mała par. Teofipol 21 Andrzej s. Pawła Julianna c. Jana Zagrodzka Marianna Iwerska Szarłajówka 18 Michał s. Pawła Aleksandra c. Wawrzyńca Dmóchowska Benedykt Zawadzki, Michał Czarnecki 178-03-115 143V 7 Ż DM
1 2 1848 Kuniów Jan Krzywiński Górszczyzna 23 Mikołaj Marianna Bartosiewicz Katarzyna Grodzka Kozin 17 Franciszek Agnieszka Zakrzewska R 78 R 2 0
31 7 1849 Żytomierz Józef Kobyliński 26 Józef Anna Ewa Dyrwiańska Filipina Grodzka zd. Polanowska 24w Walenty Katarzyna Kozierowska 178 3 76 40 Ż Ni
25 8 1849 Żytomierz Leopold Szatkowski 28 Ludwik Maria Żmigrodzka Hortensja Boniecka zd.Kurowska 25w Antoni Tekla Kurcewicz 178 3 77 44 Ż Ni
9 1 1850 Żytomierz Leopold Sinkiewicz 32 Kazimierz Aniela Apolonia Kulwicka Salomea Wągrodzka 16 Józef Katarzyna Maszkowska 178 3 2 65 2 Ż Ni
8 11 1853 St. Wiśniowiec Kasper Światkowski Wiśniowiec 27 Jan Marianna Daszczuszok Teodora Grodzka Wiśniowiec 17 Józef Marianna Kwiatkowska 878 355 5
21 11 1857 Krzemieniec Adolf Drużyłowski Krzemieniec 35 Józef Maria Mroczko Anna Niedzielska Tychoml, par. Jampol 20 Paweł Katarzyna Nagrodzka ziem. Stanisław Kozłowski, Stefan Wierzyński 426-1-44 39V 21 T DW 807
26 2 1858 Kisielin Antoni Michniewicz Żurawica 44 Józef Anna Stefańska Franciszka Grodzka Majdan Osmichowicki 25 Michał Agnieszka Piotrowska Franciszek Ostrowski, Marcin Zalewski, Wincenty Ziółkowski 888 2 EH
13 11 1864 Brody Bazyli Medwid Czernica 32 Jan Anna Buhaj Anna z Molińskich Hulajgrodzka Suchowola 34 Bartłomiej Julianna Kowalczuk Józef Hulajgrodzki, Mikołaj Sijry L 44V
31 5 1864 Dederkały Jan Magarewicz Zakoty par. Kuniów 40w Mikołaj Anna Soborowska Antonina ur. Malborska p.v. Safroniewicz Pototurów 40w Aleksander Katarzyna Winogrodzka Ludwik Górski i Stefan Demichowicz 1-168 5R-5V 5 T 363-364 DM
14 1 1865 Żytomierz Franciszek Kaizer Żytomierz 47 Andrzej Agata Grodzka Marianna z Gędzorowskich Jankiewicz Żytomierz 46w Kazimierz Antonina Gislanc (ob.i dw.) Adolf Zinkiewicz, Adam Nowicki, Józef Jasiński 178-3-61 110V 5 Ż 114 DG
24 10 1865 Nowogród Wołyński Stefan Marciszewski Chobot 28w Jan Anna Wałasz Petronela Winogrodzka Chobot 17 Walenty Ludwika Gołembiowska 178-3-152 60 52 Ż 119 MO
24 11 1867 Brody Mikołaj Moliński Suchowola 22 Tomasz Konstancja Brańkowska Maria Hulagrodzka Suchowola 24 Onufry Maria Molińska Mikołaj Sir, Jan Hulagrodzki L 62R
28 8 1868 Horochów Jan Władysław Falkowski Stojanno, par. Dydnia 31 Michał Magdalena Sabcińska Adela Nagrodzka Myśliny 20 Leopold Joanna Zwolińska 104 27 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20104/pages/PL_1_436_104_0015.htm
8 11 1868 Brody Jan Puszko Suchowola 89 30 Roman Eudokia Hulajgrodzka Katarzyna Kozodój Suchowola 24 24 Piotr Ewa Bilecka L 102R
22 11 1868 Brody Maciej Kupczyński Suchowola 47 35w Andrzej Maria Hulajgrodzka Maria Molińska Suchowola 74 34 Jan Anna Podgórska L 102R
2 3 1869 Nowogród Wołyński Feliks Kuczyński Tartak 23 Bartłomiej Helena Rudnicka Magdalena Winogrodzka Tartak 20 Ignacy Agnieszka Grzywaczewska 178-3-152 142 11 Ż 281 MO
25 2 1869 Białogródka Tadeusz Kędzierski Sosnoweczka 54w Jan Apolonia Zagrodzka Domicela z d. Zagajewska Leszczyńska Bisówka 50w Kazimierz Marianna Kobierska Jan Czyż, Tomasz Zarzycki 178-03-81 459V 5 Ż DM
8 1 1870 Horochów Michał Falkowski par. Dydnia 35 Michał Magdalena Sicińska Rozalia Nagrodzka par. Horochów 20 Leopold Joanna Zwolińska Aleksander Dunin Łaskarzewski, Serafin Nagrodzki 106 33 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20106/pages/PL_1_436_106_0019.htm
20 2 1872 Torczyn Paweł Fereżyński Chorochoryń 20 Bazyli Katarzyna Demińska Pawlina Grodzka Chorochoryń 18 NN Anna Grodzka 658 41-42 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0022.htm
8 11 1874 Brody Józef Rogocki Suchowola 133 25 Antoni Anna Zdril Anna Hulajgrodzka Suchowola 50 28 Onufry Maria Molińska L 44
18 5 1875 Radziwiłłów Michał Jakowicki Radziwiłłów 28 Tomasz Aleksandra Przesmycka Anna Łuczycka Radziwiłłów 22 Grzegorz Salomea Szarogrodzka 1-69 71 R 4 T
12 11 1876 Brody Franciszek Moliński Suchowola 161 26 Michał Anna Greszczuk Melania Hulajgrodzka Suchowola 106 18 Józef Maria Zielinowska L
18 11 1877 Brody Michał Bakaj Czernica 25 Jan Ewa Medwid Katarzyna Hulajgrodzka Suchowola 129 21 Jan Anna Molińska Mikołaj Moliński, Mykieta Hulajgrodzki L
12 2 1878 Torczyn Aleksander Malinowski Okorsk Maly 26 Paweł Alojza Kor... Bronisława Grodzka Chorochoryń 18 Stanisław Emilia Okorska 664 30 2
4 6 1878 Torczyn Adam Mrozowski Ulaniki 46 Andrzej Marianna Cholkiewicz Klementyna Zalewska Chorochoryń 25 Józef Marianna Grodzka 664 35 7
25 4 1878 Dederkały Bronisław Olszamowski Suchowola, par. Złoczówka 40w Hubert Aleksandra Witwińska Ludwika Nagrodzka Sadki 18 Leon Adela Przebyszewska 57 121 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0070.htm
10 9 1878 Miropol Franciszek Mokrzycki Peczanówka 27 Józef Domicela Winogrodzka Barbara Krajbich Peczanówka 21 Jan Katarzyna em. feldfebel Józef Mazurkiewicz, miesz. Michał Ilnicki 178-3-257 170V 21 Ż
6 2 1883 Brody Dymitr Żbawda Suchowola 15 23 Michał Anastazja Antoszków Ewa Hulagrodzka Suchowola 133 20 Jan Maria Kozodój Damian Hulagrodzki, Józef Rogocki L 1
8 5 1883 Brody Filaret Demczuk Ditkowce 44 39 Maciej Eudokia Anna Hulajgrodzka Gaje Ditkowskie 59 21 Józef Tekla Molińska wdowiec po Tacjannie Romaniuk L 1
14 2 1886 Brody Daniel Jaśkiewicz Suchowola 23 Jakub Eudoksja Antoszków Maria Hulajgrodzka Suchowola 21 Jan Maria Kozodój Damian Hulajgrodzki, Milan Szewczun L
13 11 1887 Brody Paweł Pendyk Suchowola 103 25, Kazimierz Ewa Hulajgrodzka Sabina Puszko Suchowola 89 17 Jan Katarzyna Kozodój L 5
8 10 1889 Kuniów Antoni Popko Meżelisk 25 Franciszek Anna Gerżman Anna Nowogrodzka Antonówka 21 Józef Anna Gaudek Ignacy Galwa i Franciszek Buden 178-3-86 209R 15 Ż DM
15 11 1891 Brody Antoni Moliński Suchowola 107 29w Wojciech Małgorzata Izunicka Anna Hulagrodzka Suchowola 111 17 Jan Tekla Boliszczuk Tomasz Moliński, Bazyli Hulajgrodzki L 50
27 10 1891 Kuniów Karol Krzemiński Radohoszcz Mała 27 Karol Katarzyna Grocka (Grodzka) Marianna Rosińska Radohoszcz Mała 19 Antoni Katarzyna Świderska Anastazy Świderski i Antoni Boczkowski 178-3-68 389V 18 Ż DM
5 2 1892 Torczyn Stanisław Daszkiewicz Ulaniki 64w Ksawery Anzelmina Korzeniewska Michalina Rudnicka Budki Horodyńskie 30 Bazyli Julia Grodzka 678 40 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0021.htm
14 2 1892 Brody Maksym Semczuk Suchowola 152 23, Bazyli Anastazja Rudakiewicz Ewa Hulajgrodzka Suchowola 161 20 Józef Maria Zielinowicz Adam Zeitel, Grzegorz Semczuk L 3
12 2 1893 Brody Damian Szczyrba Nakwasza 25, Wawrzyniec Tatiana Stasińska Antonina Molińska Suchowola 130 18 Mikołaj Maria Hulajgrodzka Damian Hulajgrodzki, Jan Kozłowski L 1
12 11 1893 Brody Jan Czyż Suchowola 60 25w Teodor Ksenia Petryszyn Maria Molińska Suchowola 41 16 Franciszek Melania Hulajgrodzka Bazyli Semczuk, Antoni Trojan L 4
5 2 1895 Torczyn Jan Zalewski Perechody, par. Kisielin 23 Marcin Franciszka Grzewińska Helena Wereżyńska Chorochoryń 18 Paweł Paulina Grodzka 912 32 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20912/pages/PL_1_436_912_0024.htm
7 6 1897 Brody Bazyli Czyż Suchowola 114 25 Jan Prakseda Bilecka Elżbieta Hulajgrodzka Suchowola 133 24 Jan Maria Kozodój Aleksy Hulagrodzki, Maksym Petryszyn L 1
7 11 1897 Brody Grzegorz Litwin Suchowola 268 (*Gaje Starobrodzkie) 29 Jan Maria Fedyk Maria Kozodój Suchowola 24 21 Grzegorz Maria Hulajgrodzka Teodor Kruk, Józef Rogocki L 4
21 11 1897 Brody Sylwester Zdril Suchowola 23 27 Szymon Tekla Hulajgrodzka Michalina Molińska Suchowola 86 15 Franciszek Maria Rogocka L 5
24 5 1898 Włodzimierz Stanisław Szymański Załuże, par. Korytnica 23 Piotr Brygida Szymańska Marianna Miłogrodzka Oktawin, par. Sielec 27 Feliks Aniela Barańska 941 64 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20941/pages/PL_1_436_941_0061.htm
25 2 1900 Brody Błażej Tymków Suchowola 57 25 Teodor Eudoksja Gałędzowska Maria Zdril Suchowola 27 22 Szymon Tekla Hulajgrodzka Mikolaj Gałędzowski, Jan Gałędzowski L 1
30 1 1900 Torczyn Maciej Wereżyński Chorochoryn 25 Paweł Pawlina Grodzka Maria Okorska Chorochoryn 18 Jan Honorata Suszyńska 954 44 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0024.htm
10 2 1902 Kowel Józef Orliński Kowel 27 Jan Wiktoria Grodzka Adelajda Pudełko Kowel 28 Michał Antonina Wierzykowska 963 41R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0042.htm
3 2 1902 Brody Mikołaj Bojko Suchowola 27 Jan Anna Kłym Anna Molińska Suchowola 20 Mikołaj Maria Halogrodzka Roman Szymczuk, Wawrzyniec Szczyrba L 1
27 1 1902 Torczyn Aleksander Mroczkowski Bejnarówka, par. Wiszenki 30 Piotr Aniela Szejn Michalina z Rudnickich Daszkiewicz Ulaniki 35w Bazyli Julia Grodzka 967 38R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0026.htm
17 11 1903 Brody Teodor Stefaniuk Suchowola (G-K) 26 Teodor Tekla Semczuk Maria Rogocka Suchowola 20 Józef Anna Hulajgrodzka L 4
18 2 1906 Brody Asafat Butyński Nakwasza 26 Aleksander Pelagia Fałandyszyn Teodora Molińska Suchowola 130 26 Mikołaj Maria Hulajgrodzka L 1
20 2 1906 Brody Eliasz Rogocki Suchowola 26 Józef Anna Hulajgrodzka Antonina Pendyk Suchowola 5 16 Paweł Sabina Puszka L 2
1 7 1907 Włodzimierz Andrzej Szwed Marianówka 23 Krzysztof Marianna Winogrodzka Katarzyna Maciejewska Stefanówka 21 Józef Franciszka Kot 1034 69R 39 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0075.htm
13 11 1911 Brody Ilko Kozodój Suchowola 25 Jan Anna Żmur Anna Hulajgrodzka Suchowola 136 18 Maksym Maria Mazur L 1
15 1 1912 Kowel Piotr Paweł Jeż Zielona 44w Tomasz Julianna Wyszogrodzka Anna z Sawickich Marianczuk Zielona 32 Franciszek Ewa Dochód 1040 64 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201040/pages/1_436_0_0_1040_0037.htm
20 1 1913 Torczyn Adam Jaworski Wiczynie, par. Kisielin 27 Antoni Antonina Łaskarzewska Stanislawa Malinowska Chorochoryn 17 Aleksander Bronisława Grodzka 1051 38 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0022.htm
8 11 1915 Torczyn Paweł Malinowski Chorochoryn 23 Aleksander Bronisława Grodzka Tekla Jajkowska Chorochoryn 18 Piotr Olga Hetman 1064 49 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201064/pages/1_436_0_0_1064_0029.htm
19 6 1931 Torczyn Andrzej Szyszko Budki Horodyńskie 27 Władysław Bronisława Kawarska Elżbieta Grodzka 986 16 V-17 R 79 dopisek
25 2 1936 Dederkały Michał Kuczalski Sadki 53 Władysław Józefa Nagrodzka Maria z Kurnatowskich Kuczalska Sadki 33 Hipolit Konstancja 33-1-718 5 R 2 Ł
13 4 1936 Torczyn Stanisław Lichtański Moszczanica 28 Klemens Maria Kawarska Matylda Grodzka 1019 542 95 MO
26 12 1937 Krzemieniec Tadeusz Modelski Gołonóg, pow. Będzin - Łuck 31 Witold Stefania Chrzanowska Zofia Jangrodzka Teofilpol, za kordonem - Łuck 37 Cyprian Kamila Regina Necka 39 R 57 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
113 119 Anna Grodzka - panna 17 Ostróg Sadki 1813 Ostróg par. DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl