Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 481 wyników dla: Mirowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 1725 Torczyn Marianna Mirowska 22 brak dnia, GD 55a b/n Ł EH
29 3 1744 Szumsk Anastazja Nimirowska Niemirowska 15 Bołożówka 297-1-184 5R Ł 13 RK
30 6 1757 Szumsk Brygida Mirowska 12 Hołybisy 297-1-184 28V Ł 64 RK
22 7 1757 Szumsk Franciszka Mirowska 1 297-1-184 28V Ł 64 RK
6 1 1811 Kuniów Teodora Mirowska 2 Zahorce c. szl. Macieja i Eufrozyny 297-1-086 24R Ł
25 5 1825 Krzemieniec Anastazja Mirowska 1 dzień Grabówka c. Feliksa i Anny (bliźniak) 299 215 77 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0113.htm
6 9 1826 Deraźne Anna Znamirowska 30 Znamirówka z d. Pawlikowska 61 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2061/pages/PL_1_436_61_0002.htm
4 10 1828 Deraźne Franciszka Znamirowska 1 Znamirówka c. Ur. Dominika i Katarzyny z Iwanowskich 171-1-1 204V 15 R Mg
30 4 1828 Starokonstantynów Dominikanie Ewa Dziemirowska 60 Karaimówka z d. Miniłowska, wdowa po prac. Józefie Dziemirowskim, dzieci: Hieronim, Franciszek, Rozalia, z puchliny 178-3-94 173V/174R 84 Ż 334/335 KP2
7 1 1830 Włodzimierz Katarzyna Mirowska 50 Ruda z Kitoszewskich, ur., wdowa po Józefie, córka Katarzyna 845 20R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0024.htm
13 2 1830 Korzec Magdalena Mirowska 50 Korzec z d. Jaglińska, mąż Jerzy, syn Rajmund 245-1-4 80R 12 R 158 DM
16 3 1831 Nowogród Wołyński. Zofia Niemirowska 68 Kulesze z suchot, ur., wdowa po Kajetanie, bezdzietna 245-1-5 37V 626 R 1432 DW
9 5 1832 Luboml Aniela Wydzga 7 Luboml r. Stanisław, Róża Niemirowska 847 585 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0316.htm
4 9 1832 Krzemieniec Julia Zamirowska 1 Krzemieniec c. ur., Pawła i Marianny z Derkaczewskich 426-1-7 128R 103 T 996 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HM-W?i=995&cat=300453
17 1 1833 Równe Franciszka Niemirowska 55 Równe wolnego stanu parafianka 171-1-6 126V 4 R 125 DM
1 2 1838 Łanowce Marianna Czaplińska 52 Łanowce z d. Mirowska, wdowa po Franciszku, syn Konstanty i córka Karolina 245-1-12 405R 5 R 400 DM
15 3 1842 Lachowce Katarzyna Nimirowska 3 Książęcin c. Jana i Maryanny z Winiarskich 881 104 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0112.htm
10 1 1843 Dederkały Tekla Mirowska 83 Dederkały Wielkie wdowa po Karolu, bez potomstwa 54 124 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0067.htm
13 4 1843 Lachowce Agnieszka Niemirowska 1 Książęcin c. Jana i Maryanny z Winiarskich 882 97 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0098.htm
9 7 1845 Lachowce Wincenta Niemirowska 3 Książęcin c. 1-dw. Franciszka i Marianny z Orłowskich 884 136 V 38 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0141.htm
24 3 1846 Krzywin Eufrozyna Mirowska 63 Nietykszyn/Nietyszyn wdowa po Mateuszu Mirowskim, syn Daniel 885 79 15 AGAD SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0080.htm
23 3 1846 Lachowce Marianna Niemirowska 45 Książęcin z d. Olszewska, wdowa po Franciszku, syn Jan 885 113R 18 AGAD 114 JZ, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0114.htm
7 1 1848 Lachowce Elżbieta Niemirowska 3 Książęcin c. 1-dw. Jana i Franciszki Leszczyńskiej 171-1-14 133R 1 R 138 DM 0
28 7 1849 Ostrówki Róża? Wydżga 54 Ostrówki ur. Niemirowska 559 50 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20559/pages/PL_1_436_559_0028.htm
16 11 1853 Lachowce Barbara Niemirowska 67 Książęcin z Zalewskich, m. Andrzej, s. Jan, c. Elżbieta 171-1-33 194V 56 R 193 BW
29 8 1855 Białogródka Marcelina Niemirowska 12 Dworzec c. 1-dw. Jana i Franciszki z Leszczyńskich 178-3-123 549R 125 Ż DM
27 9 1860 Dubno Katarzyna Temirowska 60 Dubno z Ilczenków, mieszcz., wdowa, bez potomstwa 841 72 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0039.htm
17 11 1862 Lachowce Paulina Niemirowska 6 Książecin c. Jana i Marianny z Winiarskich 171-1-75 100R 56 R 100 DM
24 8 1863 Lachowce Joanna Niemirowska 3 Książęcin c. 1-dw., Jana i Marianny Winiarskiej 178-3-146 36V 40 Ż DM
17 10 1863 Lachowce Petronela Niemirowska 1 Książęcin c. 1-dw., Jana i Marianny Winiarskiej 178-3-146 38R 51 Ż DM
10 6 1864 Krzemieniec Genowefa Znamirowska 0,5 Krzemieniec c. cudzoziemców Stanisława i Izabeli z Kozłowskich 1-38 61V 47 T 230
16 11 1864 Bazalia Karolina Niemirowska 39 Czuchele mąż Józef, córki Joanna i Teresa 17-1-9 29R 86 Ch 56 DM
7 12 1865 Turzysk Karolina Niemirowska 95 Tohaczyn z Turowiczów, ziemianka, wdowa po Mikołaju, s. Leopold 734 29 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0017.htm
14 9 1865 Lachowce Cecylia Niemirowska 60 Bisówka Wielka 1-dw., z Ziobrowskich, mąż Józef, syn Sebastian i córka Anna 178-3-146 120V 36 Ż DM
26 8 1866 Krzemieniec Anna Mirowska 68 Krzemieniec od zapalenia wnętrzności, z d. Gerburt, W., wdowa po Feliksie, syn Erazm, córka Teofila 426-1-39 41R-V 53 T 286 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-432N-1?i=285&cat=305376
9 12 1870 Krzemieniec Franciszka Znamirowska 2,5 Krzemieniec c. NN i cudzoziemki Izabeli wdowy 1-50 52V 90 T
25 2 1870 Białogródka Elżbieta Niemirowska 1,5 Książęcin c. 1-dw. Wincentego i Marianny Grzybowskiej 178-3-84 86V 32 Ż DM
8 11 1872 Białogródka Elżbieta Czaszyńska 65 Książęcin z d. Niemirowska, wdowa, potomstwa nie pozostawiła 178-3-84 325R 215 Ż DM
23 7 1875 Białogródka Aniela Niemirowska 1,5 Książęcin c. chł. Karola i Marianny Podgórskiej 178-3-133 67R 88 Ż DM
18 9 1875 Białogródka Helena Staniewska 76 Piłki ur., z d. Skalmirowska, mąż Antoni, syn Wincenty i córka Tekla 178-3-133 69R 111 Ż DM
22 10 1875 Białogródka Jadwiga Niemirowska 4 Książęcin c. chł. Karola i Marii Podhorodeckiej 178-3-133 70V 125 Ż DM
11 2 1877 Białogródka Marianna Niemirowska 60 Książęcin chł., z d. Winiarska, mąż Jan, synowie Wincenty i Karol i Franciszek, córka Petronela 178-3-133 153V 21 Ż DM
22 3 1883 Krzywin Karolina Linek 50 Sielce z d. Mirowska, mąż Jan, synowie Ludwik, Mateusz i Mikołaj, córki Józefa, Petronela, Adela i Franciszka 17-2-71 149V 6 Ch 187 DM
12 12 1888 Białogródka Anna Niemirowska 19 Bisówka z d. Niemirowicz, mąż Wincenty i córka Domicela 17-2-79 59R 94 Ch 116 DM
6 2 1903 Ostropol Paulina Kazimirowska 16 Żytyńce c. Franciszka i Konstancji z Góreckich 17-1-325 204R 4 Ch 389 DM
8 11 1907 Korzec Bronisława Niemirowska 6/12 Piszczów c. Wincentego i Wacławy z Kobylańskich 740-2-332 100R 115 R 105 DM
17 9 1908 Cudnów f. Romanów Janina Mirowska 3/12 Futor Zozuli c. Franciszka i Franciszki z Żylimskich ? 178-3-215 186R 91 Ż 355 DM
30 8 1908 Ostropol Józefa Kazimirowska 31 Żytyńce mąż Michał 17-1-325 239V 19 Ch 454 DM
7 2 1909 Tajkury Anna Niemirowska 4/12 Zdołbica c. Józefa i Heleny z Goreszewskich 10 R 0
28 1 1913 Tajkury Oktawia Niemirowska 6/52 Zdołbunów c. Józefa i Heleny z Boruchowskich 740-4-697 49R 14 R 45 BW
3 2 1913 Tajkury Konstancja Niemirowska 7/52 Zdołbunów c. Józefa i Heleny z Boruchowskich 740-4-697 49V 17 R 46 BW
5 6 1915 Kijów, św. Aleksandr Julia Gumięcka 84 Kijów z domu Juszkiewicz, I voto Znamirowska, wdowa po Feliksie, syn Faustyn z I małżeństwa, ojciec: Józef 312/1/129 147V 140 m.K. JM1
6 10 1918 Włodzimierz Antonina Mirowska 11 kol.Marcelówka c.Władysława i Maryanny z Szewczuków 1077 92-93 110 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0047.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
7 8 1740 Szumsk Węgliński Franciszek Franciszka Dwornicki, Agnieszka Szumowska, Sinkowski, Anna Żaracha, Jakub Szumowski, Marianna Nimirowska 297-1-180 6V Ł RK 14
8 1 1750 Szumsk Antonina Mirowska Żołobki Benedykt Katarzyna Andrzej Ostrowski, Teresa Kamienska 297-1-180 36V Ł RK 77
4 10 1755 Szumsk Franciszka Mirowska Hołybisy Benedykt Katarzyna Tadeusz Woyscuk, Magdalena Tylinska panna, Antoni Hencinski, Ma?dra Bariewska 297-1-180 62V Ł RK 157 0
6 10 1757 Szumsk Rozalia Mirowska Hołybisy Benedykt Katarzyna Ignacy Romanowicz, Antonina Pożarewska, Jerzy Rzepecki, Marianna Łebedynska, Antoni Powyrski, Zofia Ostrowska 297-1-180 73R Ł RK 189
3 2 1761 Szumsk Agata Miroska Mirowska Hołybisy Benedykt Katarzyna Mikołaj Kiersnioski, Katarzyna Spichalska 297-1-180 99R Ł 4426 RK
14 4 1764 Szumsk Wojciech Mazurek Mazur Potutorów Szymon Konstancja Jan Sabatoski, Marianna Rondloska, Andrzej Kreminski, Antonina Mirowska 297-1-180 120V Ł 4473 RK 0
30 8 1764 Szumsk Bartłomiej Ludwik Kuboski Kubowski Suraż Kasper Zofia Ostrowska Józef Czuchrinski, Brygida Grochowicka, Filip Wolski, Anastazja Mirowska 297-1-180 123R Ł 4478 RK
11 11 1764 Szumsk Marcin Rundlowski Potutorów Andrzej Marianna Józef Woyciechowski, Antonina Mirowska 297-1-180 123V Ł 4479 RK
5 5 1766 Szumsk Szymon Antoni Leszczeniewicz Leszczynowicz Kruholec Ignacy Angela Kozuchowski, Katarzyna Mirowska 297-1-180 131V Ł 4495 RK
5 5 1766 Szumsk Hiacynt Franciszek Leszczeniewicz Leszczynowicz Kruholec Michał Kunegunda Piotr Kozuchowski, Katarzyna Mirowska 297-1-180 131V Ł 4495 RK
6 12 1767 Szumsk Mikołaj Szumsk NN Katarzyna Józef Zielinski, Rozalia Rudolfowa, Tomasz Baykowski, Antonina Mirowska 297-1-180 141R Ł 4515 RK
13 12 1767 Szumsk Łucja Janiszewska Kąty Kasper Marta Józef Zielinski, Magdalena Buchowiecka, Franciszek Siemiatkowski, Antonina Mirowska 297-1-180 141R Ł 4515 RK
14 12 1767 Szumsk Piotr Jakuszewska Hucisko Horodyskie Andrzej Marianna Pikulska Wojciech Oborski, Magdalena Buchowiecka, Franciszek Siemiatkowski, Antonina Mirowska 297-1-180 141R Ł 4515 RK
2 1799 Ostróg Jan Starowiejski Międzyrzecz Jan Elżbieta Wojciech Białowolski, Anna Niemirowska 297-1-136 18 Ł SK
25 1 1801 Ostróg Paweł Dembski Hulcza Karol Barbara Ignacy Podhorodecki, Stanisław Egnes, Teresa Niemirowska 297-1-136 1 Ł SK
25 1 1801 Ostróg Paweł Dębski Mizocz Marceli Barbara dop. chrztu 15.9.1801, Ignacy Podhorodecki, Teresa Niemirowska 297-1-136 10 Ł SK
22 12 1801 Ostróg Hera Żarska Międzyrzecz Andrzej Katarzyna chrz. 26.12.1801, Antoni ?, Anna Niemirowska 297-1-136 13 Ł SK
13 7 1807 Ostróg Magdalena Judycka ? Karol Ewa Jan Jedliński, Anna Niemirowska 297-1-136 66 Ł SK
25 8 1807 Ostróg Ludwika Żarska Międzyrzecz Andrzej Katarzyna Chrzest 02.09.1807:Jakub Wiśniewski, An... ...mirowska 297-1-136 67 Ł SK
26 5 1813 Ostróg Urban Woźnicki Międzyrzecz Antoni Katarzyna Andrzej Bohdaszewski, Anna Niemirowska 297-1-136 196 Ł 914 SK
0 1813 Korzec Tomasz Chodakowski Bazyli s. Jana Marianna Kobylińska ks. Wawrzyniec Grotasiewicz i Teodozja Znamirowska, chrzest wpisany w 1851 r. 178/3/72 73v-74r 60 Ż Na
3 10 1819 Kołki Konstancja Marianna Żabotyn Haraimowka Jan Ludwika Zakrzewska Kaietan Zakrzewski, Katarzyna Znamirowska; as: Ignacy Zakrzewski, Wigdoforta Iw 827 82 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0084.htm
17 2 1820 Dederkały Konstanty Czapliński Dederkały Wielkie Franciszek Marianna Mirowska dopełnienie 54 10 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0006.htm
24 6 1821 Sokul Jan Mikołaj Dytkowski Horochów Jan Apoloni Agata Eismont 1.v. Rybakowska Teodor Symonowicz, Anna Zagórska, Jan Nowicki Organista, Paulina Znamirowska, On 813 78 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0078.htm
6 7 1824 Hulewicze Felicjanna Mirowska Majdan Lipieniecki Jan Katarzyna Orzechowska dopełnienie chrztu 1.01.1827, asyst. Mikołaj Kraszewski i Tekla Sowińska ż. Abramka 843 475 1 AGAD 263 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0263.htm
13 12 1824 Wiszenki Marianna Czylewska Czebenie Jan Teresa Osowska Klemens Czylewski, Antonina Znamirowska, Onufry Znamirowski, Marianna Staniszewska, chrzest 14.12.1824 297-1-12 93V Ł AR
6 5 1826 Lachowce Stanisław Kaliński Bisówka Marcin Anna Barszczewska data chrztu; Piotr Iżewski i Agnieszka Niemirowska 178-51-266 26R Ż 53 DM
7 8 1827 Turzysk Mikołaj Kajetan Szklennik Tahaczyn Antoni Wiktoria Niemirowska 709 5 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0003.htm
18 3 1827 Sokul Józef Bryza Nawoz Piotr Marianna Kolesnik Piotr Czyzewski, Antonina Znamirowska, Onufry Znamirowski, Agnieszka Rogalska 813 79a 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0079.htm
30 7 1828 Turzysk Adam Szklennik Tahaczyn Antoni Wiktoria Niemirowska 709 14 42 EW 0
23 7 1828 Krzemieniec Jakub Kobielski Andruha Wielka Józef Łucja Chmirowska Antoni Baczyński i Brygida Lewicka wdowa 426-1-3 56R 157 T 556 DM
23 2 1828 Lachowce Maciej Rojewski Bisówka Ignacy Elżbieta Winiarska 24.02.1828, Ur. Tadeusz Grzybowski, Ur. Petronella Niemirowska, ż. Józefa 171-1-1 106R 13 R Mg
13 7 1828 Równe Jan Krajewski Równe Józef Marianna Gołębiowska ch.15.07.1828, Ur. Benedykt Chorążyczewski kawaler, Ur. Helena Mirowska panna, Ur. Bazyli Husakowski 171-1-1 148R 19 R Mg
5 10 1828 Równe Joanna NN Równe NN Ludwika NN łac, .10.1828, W. Andrzej Butkiewicz, W. Helena Mirowska panna 171-1-1 149R 25 R Mg
9 2 1828 Białogródka Romuald Staniewski Piłki Antoni Aniela Skalmirowska Hipolit Skalmirowski i Elżbieta Skalmirowska ż. Tomasza 178-3-94 65R 9 Ż DM
24 9 1828 Łabuń Zuzanna Osowska Macewicze Małe ur. Mateusz Teresa Zalubowska ur. Teodor Wojnarowski, Apolonia Niemirowska 178-3-94 127R 50 Ż 248 KP2
12 5 1829 Sokul Józef Pankracy Sokul NN Magdalena Andrzej Mikołajewicz, Paulina Zamirowska 815 91R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0093.htm
28 3 1829 Włodzimierz Józef Szymkowicz Włodzimierz Jan Marcella Niemirowska 844 12 26 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0008.htm
6 8 1829 Szumsk Kajetan Świderski Szumsk Wawrzyniec Marianna Kowalewska ur. Roch Skrzypkowski, Honorata Godlewska panna, Feliks Dobrowolski, Tekla Mirowska 245-1-3 389R 273 R
1 6 1829 Równe Anna NN Równe NN Marianna NN ch. 2.06.1829, Mikołaj Kamiński i Franciszka Niemirowska, asystowali Cyryl Kozaczow i Domicela Meciejówna 171-1-2 135V 28 R RG
26 1 1829 Białogródka Katarzyna Staniewska Piłki Antoni Helena Skalmirowska Ksawery Mikoszewski i Wlm Felicjanna Staniewska panna 178-3-95 62V 12 Ż DM
19 1 1829 Lachowce Salomea Niemirowska Bisówka Józef Cecylia Ziobrowska Andrzej Niemirowski i Anna Medyńska ż. Michała 171-1-2 85R 3 R DM
24 7 1829 Lachowce Ignacy Gośliński Bisówka Mikołaj Agnieszka Szymańska Stefan Grzybowski i Petronela Niemirowska ż. Józefa 171-1-2 90V 46 R DM
17 10 1829 Horodyszcze Andrzej Adam Gadomski Rzeszniówka Kosa wielm. Erazm Krystyna Sławka wielm. Adam Sławka podkomorzy powm starokonst., wielm. Elżbieta Skolmirowska, ojciec Deputt. Gub. Wołyńskiej 178-3-95 109R 179 Ż 211 KP2
24 3 1829 Deraźne Julia Znamirowska Znamirówka Dominik Katarzyna Iwanowska Wlm Jan Tomasz Znamirowski i Wlm Marianna Porczyńska Podkomorzyna, Wlm Witalis Porczyński Marszałek Pow. Rówieńskiego i Wilgefora Iwanowska Chorążyna 171-1-2 195R 12 R DM
1 12 1829 Turzysk Karolina Rozalia Szklennik Tahaczyn Antoni Wiktoria Niemirowska 709 29 86 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0015.htm
4 3 1830 Sokul Kazimierz Kowalczuk Kordysz Nawoz Łukasz Anna Stachorska Iwan Mielnik, Paulina Zamirowska, Onufry Zamirowski, Anna Merczuk 816 39R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0041.htm
6 3 1830 Sokul Józefa Menk Sokul Grzegorz Katarzyna Głowacka Michał Dzegus, Paulina Zamirowska, Iwan Wołoszkiewicz, Warka Kokowska, Jakow Was 816 39V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0042.htm
6 2 1830 Lachowce Jan Konferowicz Bisówka Jacenty Marianna Wiąckowska Tadeusz Grzybowski i Petronela Niemirowska ż. Józefa 171-1-3 97R 9 R DM
20 9 1830 Kulczyny Marianna Sawicka Krasiłów Jan Julianna Dromirowska chrzest: 1830.11.10, Ur. Michał ...?, Ur. Teodora Rucińska 178-3-96 336R 79 Ż Mg
10 4 1830 Horodyszcze Waleria Konstancja Ładzińska Zielińce Maciej Julianna Mikłaszewska Tomasz Skalmirowski i Petronela Janiszewska wdowa, asyst. Michał Wołodkiewicz i Elżbieta Skalmirowska ż. Tomasza 178-3-96 91V 213 Ż 164 DM
1 1 1830 Łabuń Stefan Radecki Macewicze Małe Kajetan Antonina Iwanowska Ignacy Jabłoński wdowiec i Marianna Radecka ż. Jana, asyst. Antoni Świacki i Apolonia Niemirowska córka Pawła 178-3-96 109R 1 Ż 198 DM
23 6 1830 Łabuń Jan Wojnarowski Macewicze Małe Teodor Katarzyna Mikulska Franciszek Świadzki i Apolonia Niemirowska panna 178-3-96 111V 36 Ż 211 DM 0
8 12 1830 Łabuń Franciszka Zalubowska Macewicze Małe Piotr Magdalena Ignacy Wysocki i Apolonia Niemirowska 178-3-96 114R 69 Ż 216 DM
17 10 1831 Turzysk Teresa Szklennik Tahaczyn Antoni Wiktoria Niemirowska 709 47 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0024.htm
20 10 1831 Turzysk Teresa Szklennik Tahaczyn Antoni Wiktoria Niemirowska dopełnienie 709 68 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0034.htm
7 1 1831 Puliny Kacper Ostrowski Glinki Jan Marianna Borowska Feliński Tomasz, Mirowska Agnieszka panna 3 JZ 0 0
4 7 1831 Ptycza Piotr Krzyżanowski Werba Kazimierz Julianna Iszczuk Ignacy Słońkiewicz kowal, Teodora Zamirowska panna, Jan Sobkow, Marianna Reniewi 817 234V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0239.htm
23 3 1831 Szumsk Józef Sopiński Cyranka Szymon Rozalia Jasieńska Jasińska Stanisław Ciechnowski, Justyna Mirowska ż. Piotra 245-1-5 368V 16 R 1871 RK
27 8 1831 Kulczyny Wiktoria Ludwika Nikodema Bilczyńska Wolica Tatarska Nikodem Józefa Bielińska chrzest: 1831.12.27, Wlm. Hipolit Skalmirowski, Wlm. Elżbieta Skalmirowska, ż. Tomasza 178-3-97 388R 86 Ż Mg
1 5 1832 Szumsk Witalis Wereszczyński Szumsk Stanisław Marianna Trzeciak Wawrzyniec Świderski, Tekla Mirowska ż. Piotra, Piotr Mirowski, Marianna Zielińska ż. Piotra 245-1-6 391R 19 R 1799 RK
17 8 1832 Lachowce Wincenty Zdarzyński Bisówka Jan Marianna Kulmowska Jan Marcinkiewicz i Petronela Niemirowska ż. Józefa 171-1-5 97R 55 R DM
12 6 1833 Turzysk Antoni Onufry Szklennik Tahaczyn Antoni Wiktoria Niemirowska 709 69 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0034.htm
29 1 1833 Deraźne Karol Znamirowski Znamirówka Dominik Katarzyna Iwanowska Dionizy Mycielski i Teofila Znamirowska panna 171-1-6 191V 5 R DM
29 1 1833 Deraźne Karol Znamirowski Znamirówka Dominik Katarzyna Iwanowska dopeł.chrz.30.10.1834; Wm Ludwik Kropiński Generał Wojsk Pol., i Wm Julianna Pawlikowska, Wm Piotr Barcikowski i Wm Teofila Znamirowska 171-1-7 198V 34 R DM
30 3 1833 Kodnia Marianna Olszewska Kodnia Kazimierz Regina Niemirowska Klemens Sławecki i Magdalena Maszewska ż. Mateusza, asyst. Atanazy Rysicz i Julianna Karpińska ż. Jędrzeja 178-51-287 32R 12 Ż 35 DM
9 7 1833 Hulewicze Petronela Kozłowska Majdan Gabriel Marianna Nimirowska Bazyli Lewkowicz i Katarzyna Orzechowska ż. Mikołaja 848 336 20 AGAD 193 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0193.htm
29 8 1834 Lachowce Rozalia Czyż Bisówka Andrzej Marianna Ordyjewska Jan Mirecki i Ewa Niemirowska 171-1-7 95V 47 R DM
30 8 1834 Lachowce Rozalia Leszczyńska Książęcin Mikołaj Petronela Szumowska Stefan Rutkowski i Barbara Niemirowska zamężna 171-1-7 96R 49 R DM
20 1 1834 Łabuń Agnieszka Gałkowska Futor Łabuński Ksawery Rozalia Rogowska Kazimierz Babicki i Marianna Skamirowska, asyst. Józef Wyszyński i Marianna Chmielowska 178-3-100 102V 6 Ż 206 DM
9 8 1834 Łabuń Hipolit Chmielowski Futor Bracki Wojciech Marianna Kozłowska Grzegorz Wróblewski i Marianna Zubowicz, Józef Porembski i Marianna Skamirowska 178-3-100 107R 41 Ż 215 DM 0
10 8 1834 Hulewicze Mikołaj Kraszewski Majdan Lipieniecki Mikołaj Anna Ostrowska Leon Konopacki i Aniela Jastrzębska, asyst. Wojciech Michniewicz i Justyna Mirowska 849 318 29 AGAD 177 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0177.htm
14 1 1834 Hulewicze Korsyn Jankiewicz Majdan Lipieniecki Michał Marcjanna Kraszewska Jan Konopacki kawaler i Justyna Mirowska ż. Mikołaja, Franciszek Michniewicz kawaler i Domicela Kozłowska panna 849 310 2 AGAD 173 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0173.htm
19 7 1835 Turzysk Leopold Wincenty Szklennik Turzysk Antoni Wiktoria Niemirowska 711 6 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0004.htm
18 6 1835 Hulewicze Józefa Kozłowska Majdan Lipieniecki Gabriel Marcela Mirowska Marcin Smoktunowicz i Domicela Gajdemska ż. Jakuba, asyst. Jakub Jan Konopacki i Helena Lewkowicz panna 850 528 12 AGAD 281 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0281.htm
23 9 1835 Bazalia Stanisław Chodorowski Bazalia Mikołaj Ludwika Sawicka Wojciech Niemirowski i Agnieszka Topolnicka, Tomasz Topolnicki i Karolina Niemirowska 178-3-101 238R 84 Ż DM
9 3 1835 Łabuń Eufrozyna Babicka Futor Łabuński Kazimierz Helena Śledzińska Grzegorz Wróblewski, Marianna Skamirowska 178-3-101 147R 12 Ż 291 SK
23 6 1835 Starokonstantynów Marianna Zimirowska Karaimowce Franciszek Marianna Orłowska Onufry Hauryluk, Jawdocha ż. Iwana Suchenca 178-3-101 171R 76 Ż 332 CK
20 8 1835 Deraźne Ludwika Znamirowska Znamirówka Dominik Katarzyna Iwanowska JWm Witalis Porczyński i Tekla Krzewicka, Ludwik Krzewicki i Julianna Pawlikowska 171-1-8 188V 22 R DM
20 8 1835 Deraźne Stefania Znamirowska Znamirówka Dominik Katarzyna Iwanowska Wm Andrzej ...Major WR i Justyna Baranowska ... 171-1-8 188V 23 R DM
14 3 1836 Krzemieniec Bolesław Józef Michalski Krzemieniec Michał Marianna Tarkowska Jan Szczerbicki i Marianna Znamirowska 426-1-10 7V 28 T 44 DM
8 6 1836 Krzemieniec Małgorzata Strutyńska Krzemieniec Jan Pawlina Karpińska Antoni Lipiński i Marianna Znamirowska 426-1-10 12V 47 T 50 DM
14 8 1836 Krzemieniec Marianna Mirowska Krzemieniec Feliks Anna Pacewicz Jan Zacharczyk i Ewa Raczyńska 426-1-10 19R 74 T 58 DM
3 3 1836 Szumsk Kazimierz Jasiński Szumsk NN Marianna Jasińska Franciszek Gołębiowski, Tekla Mirowska ż. Piotra 245-1-10 449R 13 R 2205 RK
4 8 1836 Równe Franciszek Dominik Zbrożek Równe Bazyli Marta Piotr Rajewski i Helena Mirowska 171-1-9 122R-122V 17 R DM
4 9 1836 Hulewicze Marianna Mirowska Majdan Antoni Magdalena Ostrowska Gabriel Kozłowski i Barbara Kraszewska ż. Wawrzyńca 851 348 29 AGAD 194 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0194.htm
2 3 1837 Lachowce Marianna Niemirowska Bisówka Józef Cecylia Ziobrowska Maciej Borzemski, Franciszka Ulicka ż. Jana 171-1-10 101 V-102 R 11 R ZP
7 6 1837 Lachowce Antoni Malinowski Książęcin Jan Karolina Ejsmont Adam Zwiądzkowski i Barbara Niemirowska ż. Andrzeja 171-1-10 105V 32 R DM
3 9 1837 Równe Franciszka NN Równe IN IN c. niewiadomych rodziców, Jan Zawadzki i Helena Mirowska 171-1-10 138V 21 R DM
5 5 1837 Deraźne Stanisław Pius Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska Wm Tomasz Znamirowski i Katarzyna Znamirowska, Wm Michał Biernacki Sędzia Lubelski i Wm Wiktoria Znamirowska 171-1-10 204V 22 R DM
14 12 1838 Połonne Łucja Skumirowska Barbarówka Tomasz Marianna Wojciech Łuczycki żonaty, Rozalia Rebczyńska ż. Jana 245-1-12 126V 192 R DW 302
30 1 1838 Szumsk Franciszka Towarnicka Szumsk Dawid Marianna Jarmulińska Jan Bojarski, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa, Feliks Dobrowolski, Tekla Mirowska 245-1-12 275R 9 R 270 RK
27 5 1839 Katerburg Joanna Witwicka Katerburg Franciszek Magdalena Mirowska 200 145 15
4 1 1839 Deraźne Tekla Sredzińska Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska 879 181 R 9 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0183.htm
25 11 1840 Deraźne Zygmunt Władysław Sredziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska dopełnienie 881 237 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0248.htm
25 11 1840 Deraźne Zygmunt Władysław Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska chrzest z samej wody 27.02.1841; Wm Michał Uszczapowski i Wm Paulina Znamirowska panna 171-1-12 191V 9 R DM 0
12 1 1841 Lachowce Józefa Dłużniewska Bisówka Karol Emilia Sinkiewicz Józef Rowiński i Cecylia Niemirowska ż. Józefa 178-49-17 2R 3 Ż
6 3 1841 Lachowce Wiktoria Mirecka Bisówka Jan Dorota Więckowska Michał Niemirowski i Saloea Niemirowska ż Jakuba 178-49-17 5V 22 Ż
1 9 1841 Lachowce Karol Mysłowski Książęcin Mikołaj Justyna Niemirowska Jozef Galiński i Elżbieta Sarzycka ż. Jana 178-49-17 10R 51 Ż
4 12 1841 Lachowce Anna Nimirowska Bisówka Józef Cecylia Ziobrowska Bazyli Grzybowski i Agata Wiszniowska ż. Dominika 178-49-17 14V 78 Ż DM
14 12 1841 Lachowce Anna Nimirowska Bisówka Józef Cecylia Ziobrowska Bazyli Grzybowski i Teresa Jaskulska 178-49-17 15R 79 Ż DM
15 6 1841 Deraźne Joanna Chodorowska Znamirówka Józef Józefa Bielawska Roch Kulżyński i Wiktoria Znamirowska panna 171-1-12 194R 25 R DM 0
4 11 1842 Deraźne Henryk Karol Dominik Sredziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska Wiktor Czyżewski, Katarzyna Znamirowska 881 242 V 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0256.htm
4 11 1842 Deraźne Henryk Karol Dominik Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska (dopełnienie) Benedykt Orzesko, Ludwika Żabolin, Andrzej Brodnicki, Johanna Orze 883 174 V 37 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
27 5 1842 Lachowce Agnieszka Niemirowska Książęcin Jan Marianna Winiarska Józef Jakuszewski, Dorota Piotrowska ż. Franciszka 881 118 V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0127.htm
22 6 1842 Lachowce Jan Sobolewski Żemelińce Jakub Petronela Niemirowska 881 118 V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0127.htm
22 8 1843 Włodzimierz Marianna Mirowska Fedorowiec Stefan Domicela Piotrowska Kazimierz Zdzichowski, Ewa Stępkowska wdowa 858 18 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0011.htm
31 11 1843 Włodzimierz Ludwik Spisacki Chobułtów Paweł Marianna Mirowska 858 27 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0015.htm
3 7 1843 Lachowce Józefa Mysłowska Książęcin Mikołaj Justyna Niemirowska Antoni Zagajewski, Domicella Leszczyńska, ż. Adama 882 79 V 36 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0081.htm
29 2 1843 Starokonstantynów Roman Erazm Ignacy Skalmirowski Wolica Lachowiecka par. Lachowce Anastazy Teresa Borkowska dopełnienie chrztu 26.10.1847, asyst. Mikołaj Przyłuski i Wiktoria Łada ż. Hipolita, Jan Borkowski i Elżbieta Skalmirowska wdowa 178-3-116 173V 113 Ż 345 DM
6 4 1843 Zasław św. Jana Wincenty Woroniecki Wojtowce Feliks Tekla Niemirowska Jan Zagajewski, Dorota Kamińska, ż. Walentego Szymon Korcak Franciszka Hryniowiecka 178-51-510 3R 13 Ż 6 JZ, RG
11 5 1843 Hulewicze Emilia Kowalewska Majdan Hulewiczowski Ignacy Dominika Kraszewska Dionizy Złotkowski i Magdalena Mirowska ż. Antoniego, asyst. Wojciech Cieślikowski i Anna Kraszewska ż. Mikołaja 858 330 9 AGAD 175 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0175.htm
8 7 1843 Hulewicze Jan Kardaszewski Majdan Hulewiczowski Szymon Franciszka Wąsowska Kasper Lewkowicz i Salomea Orzechowska ż. Antoniego, asyst. Kazimierz Stolarczuk i Magdalena Mirowska ż. Antoniego, Franciszek Łowicki kawaler i Anna Orzechowska panna 858 332 13 AGAD 176 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0176.htm
28 10 1843 Hulewicze Brygida Lucyna Konopacka Majdan Hulewiczowski Jan Ewa Gajdemska Jakub Gajdemski i Wiktoria Jankiewicz panna, asyst. Gabriel Piotrowski i Justyna Mirowska ż. Mikołaja 858 336 21 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0178.htm
2 12 1844 Lachowce Jędrzej Olszewski Bisówka Jan Apolonia Niemirowska 883 95 R 77 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0098.htm
21 12 1844 Lachowce Marianna Niemirowska Książęcin Jan Franciszka Leszczyńska Franciszek Orłowski, Karolina Zagajewska, ż. Franciszka 883 95 V 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0099.htm
21 12 1844 Lachowce Elżbieta Niemirowska Książęcin Jan Franciszka Leszczyńska Antoni Medyński, Petrunella Zagajewska, ż. Antoniego 883 95 V 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0099.htm
25 6 1844 Deraźne Bolesław Ludwik Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska Stanisław Lechnicki, Katarzyna Znamirowska, As. Wiktor Czyżewski, Karolina Lechn 883 174 V 38 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
2 5 1844 Sielec Marianna Ratyńska Sielec NN Janina Ratyńska Ignacy Giergielewicz, Elżbieta Mirowska żona Józefa 576 3 9 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0002.htm
2 1 1844 Hulewicze Stefan Lewkowicz Majdan Hulewiczowski Bazyli Anastazja Orzechowska Gabriel Kozłowski i Dominika Kowalska ż. Ignacego, asyst. Grzegorz Wąsowski i Magdalena Mirowska ż. Antoniego 859 346 2 AGAD 182 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0182.htm
25 5 1844 Hulewicze Witalis Turowski Majdan Hulewiczowski Kazimierz Agata Gajdemska Wawrzyniec Kraszewski i Magdalena Mirowska ż. Antoniego 859 353 15 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0186.htm
17 2 1845 Teofilpol Konstancja Mosiewicz Kotiużyńce Andrzej Marianna Niemirowska Ludwik Musiewicz i Marianna Mosiewicz ż. Jana 178-3-113 395V 16 Ż DM
14 10 1845 Lachowce Marianna Żukowska Kaletyńce Wielkie Jan Tekla Nimirowska 884 122 R 57
25 4 1845 Berezne Adam Bronowicki Rudnia Potasznia Andrzej Aleksandra Semirowska Kazimierz Bronowicki kawaler i Salomea Bronowicka ż. Antoniego; asystowali Paweł Bronowicki kawaler i Agnieszka Bronowicka ż. Michała 884 238V 16 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0245.htm
25 4 1846 Lachowce Wojciech Grzybowski Książęcin Jan Marianna Gulińska 1-dw. Jan Niemirowski, Franciszka Niemirowska 885 99V 22 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
20 10 1846 Miropol Feliks Włodzimierz Zacharowicz Miropol Marcin Aniela Piątkowska Klemens Sokołowski i Justyna Siemirowska panna, asyst. Włodzimierz Siemiątkowski i Honorata Szydelska panna 877 315 69 AGAD 168 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0168.htm
8 9 1847 Krzywin Honorata Mirowska Nietyszyn Daniel Apolonia Gągała ch.7.10.1847, Marcin Samborski, Katarzyna Ziemba ż. Karola 171-1-13 52R 33 R Mg
3 12 1847 Lachowce Franciszek Bogusławski Książęcin Jan Agnieszka Rutkowska Michał Zawadzki i Franciszka Niemirowska ż. Jana 171-1-13 96R 61 R DM
13 12 1847 Lachowce Wiktoria Żukowska Kaletyńce Wielkie Jan Tekla Niemirowska Stefan Czechowski i Katarzyna Piotrowska ż. Ignacego 171-1-13 96V 64 R DM
21 1 1847 Deraźne Teofila Marianna Średzińska Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska Telesfor Iwanowski i Ludwika Zabotin 171-1-13 207R 7 R 213 BW
19 10 1847 Starokonstantynów Czesław Piotr Erazm Skalmirowski Kosteniec Anastazy Teresa Borkowska Mikołaj Przyłuski i Elżbieta Skalmirowska wdowa, Jan Borkowski i Wiktoria Łada ż. Hipolita 178-3-116 173R 112 Ż 344 DM
17 10 1847 Starokonstantynów Wincentyna Lucyna Gerszten Kosteniec Otton Anna Temberska Hipolit Łada i Elżbieta Skalmirowska wdowa, asyst. Mikołaj Przyłuski i Franciszka Borkowska wdowa 178-3-116 173V 114 Ż 345 DM
21 12 1848 Zasław św. Jana Tomasz Woroniecki Wojtowce Feliks s. Mikołaja Tekla Niemirowska 178-3-117 102R 56 Ż
1 8 1848 Białogródka Józef Mysłowski Polachowa Jan Marianna Niemirowska Szymon Kozielski i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-3-117 137R 73 Ż DM
26 5 1848 Lachowce Franciszek Strzelecki Bisówka Wojciech Franciszka Dziekanowska Adam Leszczyński i Cecylia Niemirowska ż. Józefa 171-1-14 117V 24 R DM
24 6 1848 Lachowce Jan Kułakowski Książęcin Marcin Anna Zajączkowska Adam Więckowski i Franciszka Niemirowska ż. Jana 171-1-14 118V 28 R DM
19 7 1848 Lachowce Magdalena Mysłowska Bisówka Józef Salomea Niemirowska Teodor Kosiński i Domicela Leszczyńska ż. Adama, Józef Rudkowski i Marianna Rudkowska 171-1-14 120R 33 R DM 0
16 8 1848 Bazalia Emilia Niemirowska Bogdanówka Antoni Anna Krzewińska Franciszek Lipski i Marianna Chojecka 178-3-117 302V 87 Ż 593 DM
6 2 1848 Deraźne Piotr Józef Szwengruber Podłużne Jan Józefa Jurkiewicz chrzest 14.04.1848, Michał Płotnicki i Katarzyna Znamirowska, asyst. Julian Michałowski, Józefa Zarzecka panna, Józef Zarzecki, Julia Znamirowska panna 171-1-14 245V 11 R 242 BW
12 2 1848 Deraźne Piotr Szwengruber Podłużne Jan Józefa Jurkiewicz chrzest 23.07.1848, Michał Płotnicki i Katarzyna Znamirowska wdowa, asyst. Józef Zarzycki i Józefa Zarzycka panna 171-1-14 247R 25 R 244 BW
15 5 1849 Lachowce Wincenty Medyński Książęcin Jakub Cecylia Zagajewska Adam Leszczyński i Marianna Niemirowska ż. Jana 171-1-15 141V-142R 20 R DM
19 2 1849 Lachowce Katarzyna Żukowska Kaletyńce Wielkie Jan Tekla Niemirowska Stefan Czechowski i Marianna Rutkowska ż. Sebastiana 171-1-15 137V-138Ra 7 R DM
10 11 1849 Łokacze Aleksander Spisocki Korm Wygadanka Tomasz Marianna Mirowska 353 17-20 23 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20353/pages/PL_1_436_353_0010.htm
16 5 1849 Deraźne Helena Znamirowska Znamirówka NN Aleksandra Znamirowska chrzest 21.05.1849, Michał Kopiej i Józefa Fedorowska mężatka 171-1-15 332 15 R 333 BW
6 7 1849 Aleksandria Domicela Czajkowska Berestowiec Stanisław Emilia Charkiewicz chrzest 11.08.1849, Stanisław Pieński i Julia Znamirowska panna 171-1-15 395V-396R 14 R 397 JJ, BW
2 2 1850 Lachowce Józef Olszewski Bisówka Franciszek Helena Niemirowska Stefan Mirecki i Aniela Mirecka ż. Stanisława 171-1-16 290V-291R 7 R DM
5 3 1850 Ostróg Wincenta Józefa Podhorodecka Hulcza Ignacy Waleria Niemirowska chrzest 9.04.1850, Jakub Łoziński i Kornelia Porczyńska ż. Witalisa 171-1-16 105V-106R 33 R 110 BW
21 11 1850 Aleksandria Klemens Znamirowski Józefówka IN Julia Znamirowska chrzest 24.11.1850, Aleksander Jakutowicz i Franciszka Sawicka zamężna 171-1-16 649V-650R 30 R 662 BW
27 1 1851 Bazalia Joanna Niemirowska Bogdanówka Antoni Antonina Więckiewicz Franciszek Lipski i Franciszka Korycka 178-3-120 89V-90R 10 Ż DM
11 4 1851 Kotelnia Waleria Romanowska Kotówka Piotr Tekla Koczmirowska Michał Nowicki i Józefa Turska ż. Leonarda, asyst. Piotr Horodyski i Helena Turska ż. Franciszka 178-3-31 3452V-343R 27 Ż 675-676 DM
8 1 1851 Lachowce Wincenty Zajączkowski Książęcin Piotr Marianna Więckowska Franciszek Zagajewski i Marianna Niemirowska ż. Jana 171-2-1 363V-364R 5 R 369 DM
27 1 1851 Lachowce Agnieszka Zawadzka Bisówka Michał Domicela Sławecka Franciszek Zagajewski i Marianna Niemirowska ż. Jana 171-2-1 364V-365R 8 R 370 DM
16 5 1851 Lachowce Jan Augustynowicz Książęcin IN Franciszka Franciszek Piotrowski i Franciszka Niemirowska ż. Jana 171-2-1 367V-368R 32 R 373 DM
8 12 1851 Lachowce Sebastian Żukowski Futor Lachowiecki Jan Tekla Niemirowska Ignacy Piotrowski i Marianna Rudkowska ż. Sebastiana 171-2-1 374V-375R 75 R 380 DM
12 10 1851 Deraźne Eustachy Borok [Borek] Podłużne Antoni Sabina Skoczyńska chrzest 15.10.1851, Józef Zarzycki i Ludwika Znamirowska panna 171-2-1 133V-134R 32 R 136 BW
3 6 1851 Ostróg Paulina Podhorodecka Hurby Ignacy Waleria Niemirowska chrzest 7.05.1851, Aleksander Wołosiewicz i Domicela Głowacka panna 171-2-1 251V-252R 57 R 252-256 BW
16 8 1852 Korytnica Maria Magdalenia Woroniewicz Mikulicze Antoni Anastazja Mirowska 224 10-11 23 0
11 7 1852 Włodzimierz Józefa Spiasecka Chobułtów Paweł Marianna Mirowska 788 18-19 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0010.htm
11 10 1852 Deraźne Franciszek Piotrowski Lubasza Wawrzyniec Marianna Pawłowska chrzest 27.11.1852, Józef Maleczyński i Anna Znamirowska ż. Tomasza, as. Jan Szweingruber i Felicja Brodowska panna 171-1-17 456V-457R 27 R 460 BW
22 6 1852 Lachowce Antonina Marcinkiewicz Bisówka Piotr Franciszka Kozłowska chrzest 23.06.1852, Karol Dłużniewski i Cecylia Niemirowska ż. Józefa 171-1-17 157V-158R 39 R 160 BW
2 1 1853 Białogródka Anna Rutkowska Sosnóweczka Jan Marianna Niemirowska Walenty Miemirowski i Salomea Mysłowska ż. Feliksa 178-3-121 461V-462R 1 Ż DM
8 1 1853 Ostróg Seweryn Antoni Podhorodecki Hulcza Ignacy Waleria Niemirowska chrzest 20.01.1853, Jan Tokarzewski i Emilia Trynkiewicz wdowa 171-1-33 2V-3R 4 R 5 BW
19 10 1853 Aleksandria Piotr Albin Kudyński Berestowiec Michał Antonina Kuchowska chrzest 28.10.1853, Hieronim Rzeszowski i Anna Znamirowska ż. Tomasza, as. Tomasz Znamirowski i Józefa Zarzycka ż. Józefa 171-1-33 490V-491R 35 R 482 BW
20 8 1853 Stepań Katarzyna Anna Pawłowicz Stepań Dominik Julia Znamirowska chrzest 25.08.1853, Wasilij Szynkarenko i Marianna Golińska ż. Adolfa 171-1-33 536V-537R 23 R 528 BW
13 12 1853 Jampol Lucyna Bronisława Trawińska Tychoml Antoni Teofila Mirowska 878 132-133 39 AGAD 72 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0072.htm
21 4 1854 Korytnica Wincenty Fereriusz Jabłoński Zabłocie Antoni Jadwiga Mirowska 226 6-7 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0004.htm
25 1 1854 Białogródka Paulina Mysłowska Sosnóweczka Feliks Salomea Niemirowska Ignacy Kozłowski i Domicela Beyzymska ż. Franciszka 178-3-122 399V-400R 6 Ż DM
1 10 1854 Kazimierka Aniela Gromadzka Kazimierka Józef Emilia Wilczyńska chrzest 2.10.1854, Józef Marcinkiewicz i Ludwika Znamirowska panna, as. Wiktor Makowski i Waleria Iliaszewicz panna 171-1-37 378V-379R 25 R 370 BW
8 4 1854 Lachowce Marcelina Niemirowska Książęcin Jan Franciszka Leszczyńska Jan Zajączkowski i Anna Mikulska ż.. Stanisława 171-1-37 613V-614R 20 R 601 DM
22 6 1854 Lachowce Aniela Żukowska Adamówka Jan Tekla Niemirowska Ludwik Piotrowski i Marianna Rudkowska ż. Sebastiana 171-1-37 615V-616R 28 R 603 DM
12 8 1854 Lachowce Wawrzyniec Olszewski Bisówka Franciszek Helena Niemirowska Jan Grzybowski i Domicela Leszczyńska ż. Adama 171-1-37 618V-619R 45 R 606 DM
18 12 1854 Aleksandria Maria Honorata Znamirowska Berestowiec Tomasz Anna Buszkiewicz chrzest 29.12.1854, Władysław Załęski i Antonina Brodowska wdowa, as. Józef Małaczyński i Teofila Seredzińska wdowa 171-1-37 327V-328R 24 R 324 BW
11 5 1855 Korytnica Katarzyna Woroniewicz Trościanka Antoni Anastazja Mirowska 227 4-5 8 0
3 5 1855 Kazimierka Władysław Gołębiowski Pogranicze Kosmaczowskie Kajetan Katarzyna Kowalewska chrzest 8.05.1855, Apolinary Makrocki i Stefania Znamirowska panna 171-1-51 418V-419R 10 R 419 BW
4 8 1855 Aleksandria Dominika Maria Więckowska Berestowiec Mikołaj Sabina Sydoruk chrzest 8.08.1855, Wawrzyniec Piotrowski i Anna Znamirowska ż. Tomasza 171-1-51 370V-371R 23 R 375 BW
20 10 1856 Białogródka Józefa Mysłowska Sosnóweczka Feliks Salomea Niemirowska Jan Mysłowski i Marianna Olędzka ż. Józefa 178-3-124 587V-588R 106 Ż DM
26 11 1856 Białogródka Katarzyna Mysłowska Kuźmińce Jan Marianna Niemirowska Paweł Walczuk i Teodozja Barch ż. Stanisława 178-3-124 590V-591R 120 Ż DM
23 9 1856 Lachowce Bolesław Żukowski Adamówka Jan Tekla Niemirowska Jan Stefański i Marianna Żukowska ż. Antoniego 171-1-67 584V-585R 40 R 567 DM
23 9 1856 Lachowce Tekla Żukowska Adamówka Jan Tekla Niemirowska Walenty Niemirowski i Franciszka Szeptycka ż. Jakuba 171-1-67 584V-585R 40 R 567 DM
6 8 1857 Białogródka Kajetan Mirecki Bisóweczka Wojciech Marianna Niemirowska Józef Rowiński i Antonina Falińska ż. Tomasza 178-3-73 155V-156R 70 Ż DM
2 5 1857 Teofilpol Marianna Jaworska Teofilpol Kasper Antonina Mazurkiewicz Karol Ostromęcki i Karolina Niemirowska 178-3-125 215V-216R 17 Ż 414-415 DM
18 11 1858 Łuck Katarzyna Salomea Szczurkiewicz Łuck Franciszek Apolonia Niemirowska Franciszek Tomaszewski, Emilia Sokarewicz 839 45-46 60 AGAD 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0024.htm
29 1 1858 Korytnica Jan Woroniewicz Trościanka Antoni Anastazja Mirowska 230 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0003.htm
13 6 1858 Korytnica Józefa Mirowska Stężarzyce Jan Aleksandra Pawłowska 230 10-11 33 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0006.htm
5 12 1858 Krasnopol Mikołaj Lebiedyński Bespieczna Antoni s. Mateusza Marianna Nimirowska 178-3-45 13V-14R 104 Ż 27 DW
25 11 1858 Białogródka Jan Niewirowicz Bisóweczka Józef Marianna Niemirowska Józef Rowiński i Marianna Mirecka ż. Wojciecha 178-3-74 239V-240R 107 Ż DM
13 12 1858 Białogródka Marianna Mysłowska Sosnóweczka Feliks Salomea Niemirowska Andrzej Bilicki i Salomea Niewirowicz ż. Jana 178-3-74 241V-242R 114 Ż DM
1 11 1858 Lubar Anna Magdalena Teresa Rudnicka Demkowce Hieronim Marianna Berezowska Mieczysław Borkowski, Teresa Anastazja Skalmirowska as: Franciszek Ostrowski, Szczęsna Michałowska - panna 641-1-18 18 73 Ż MP
17 3 1858 Aleksandria Wiktor Jankowski Berestowiec Mikołaj Sabina Sydorow chrzest 18.03.1858, Władysław Brodowski i Anna Znamirowska ż. Tomasza 650-1-1 451V-452R 11 R 493 BW
29 9 1858 Aleksandria Michalina Emilia Kudyńska Berestowiec Michał Antonina Kuchowska chrzest 10.11.1858, Józef Laskowski i Anna Znamirowska ż. Tomasza, as. Tomasz Znamirowski i Emilia Laskowska ż. Józefa 650-1-1 455V-456R 26 R 497 BW
1 7 1859 Włodzimierz Julian Pisecki Chobułtów Paweł Marianna Mirowska 795 20-21 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0011.htm
8 2 1859 Lachowce Cecylia Niemirowska Bisówka Wielka Walenty Anna Niewirowska 1-dw. Wojciech Mirecki, Elżbieta Czalińska, ż. Pawła 886 143-144 11 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0075.htm
30 4 1859 Lachowce Jadwiga Żukowska Adamówka Jan Tekla Niemirowska 1-dw. Antoni Żukowski, Józefa Stefanowska, ż. Józefa 886 155-156 33 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0081.htm
15 8 1859 Lachowce Paulina Dąbrowska Książęcin Ksawery Marianna Grzybowska Michał Zawadzki, Marianna Niemirowska 886 161-162 48 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0084.htm
15 2 1859 Krzywin Petronela Link Sielce Jan Karolina Mirowska Jan Majchrewicz i Rozalia Link ż. Jana 886 287-291 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0150.htm
15 4 1859 Bazalia Waleria Sławecka Łazuczynek Mały Jan Józefa Popławska Jan Zaleski i Franciszka Niemirowska 178-3-129 14V-15R 56 Ż DM
14 4 1859 Lubar Walerian Wojciech Świętosławski Kiriowka Włodzimierz Krystyna Krajewska Józefat Domoracki, Florentyna Krajewska, as: Apollon Domaracki, Józefa Skalmirowska - panna, Heronim Domaracki, Marianna Wołodkowska - panna 641-1-19 15 46 Ż MP
27 6 1860 Sokul Emilia Kozłowska Czebenie Antoni Ludwika Mirowska 841 670-671 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0369.htm
11 4 1860 Deraźne Leontyna Pawlikowska Lipne Stanisław Stefania Znamirowska chrzest 31.05.1860, Ferdynand Czyżewski i Teofila Średzińska wdowa, as. Zygmunt Średziński i Teofila Średzińska 171-3-24 237V-238R 20 R 326-327 BW
27 12 1860 Białogródka Stefan Niewirowicz Bisóweczka Józef Marianna Niemirowska Jan Niewirowicz i Marianna Mirecka ż. Wojciecha 178-3-75 129V-130R 121 Ż DM
7 3 1860 Ostropol Oktawia Mirowska Charkowce Rajmund Aleksandra Tomaszewska Ludwik Andruszewicz i Józefa Sawicka panna, asyst. Aleksander Iwanowski i Klementyna Mirowska panna 178-3-75 273V-274R 4 Ż 491-492 DM
10 10 1860 Ostropol Franciszek Gątkiewicz Charkowce Szymon Petronela Paprocka Franciszek Gątkiewicz i Klementyna Mirowska panna 178-3-75 278V-279R 22 Ż 501-504 DM
17 2 1861 Białogródka Władysław Wasilewski Kuczmanówka Gustaw Marcelina Waśkowska Józef Feliński i Franciszka Skalmirowska 178-3-76 117V-118R 14 Ż DM
3 8 1861 Białogródka Aniela Mirecka Bisówka Wojciech Marianna Niemirowska Józef Rowiński i Marianna Niewirowicz ż. Józefa 178-3-76 129V-130R 61 Ż DM
24 4 1861 Bazalia Wojciech Sławecki Świnna Paweł Domicela Niemirowska Aleksander Niemirowski i Marianna Maślukowa 17-1-5 15V-16R 57 Ch 30-31 DM
11 9 1861 Bazalia Franciszka Tomaszewska Łazuczynek Mały Paweł Tekla Szyngier Franciszek Olszewski i Franciszka Niemirowska 17-1-5 31V-32R 122 Ch 62-63 DM
14 4 1862 Hulewicze Walery Piotrowski Hołuzia, par. Włodzimierzec Marcin Teofila Mirowska 136 10-11 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0006.htm
1 8 1862 Krzywin Ludwik Link Sielce Jan Karolina Mirowska Aleksander Gągało i Agnieszka Link ż. Mikołaja 171-1-75 142V-143R 11 R 139 DM
14 2 1862 Lachowce Tymoteusz Żukowski Kaletyńce Wielkie Jan Tekla Niemirowska Antoni Żukowski i Katarzyna Piotrowska ż. Ignacego 171-1-75 63V-64R 6 R 65 DM
16 11 1862 Lachowce Petronela Niemirowska Książęcin Jan Marianna Winiarska Gabriel Hryniewiecki i Cecylia Medyńska ż. Jakuba 171-1-75 73V-74R 47 R 75 DM
21 11 1862 Lachowce Marianna Niemirowska Bisówka Wielka Walenty Anna Niemirewicz Jan Czyż i Kunegunda Zaręba wdowa 171-1-75 74V-75R 49 R 76 DM
11 9 1863 Krzemieniec Genowefa Znamirowska Krzemieniec Stanisław Izabela Kozłowska 426-1-36 23V-24R 65 T
19 5 1863 Deraźne Celestyn Pawlikowski Lipne Stanisław Stefania Znamirowska chrzest 27.06.1863, Stefan Jackowski i Teofila Średzińska panna, as. Henryk Średziński i Jadwiga Jackowska panna 650-1-2 234V-235R 28 R 304 BW
10 5 1863 Kuniów Paulina Podhorodecka Hucisko Wincenty Domicela Niemirowska Feliks Wolski i Marianna Podhorodecka ż. Feliksa 178-3-78 5V-6R 28 Ż DM
26 7 1863 Lachowce Franciszek Dąbrowski Książęcin Seweryn Marianna Grzybowska Michał Zawadzki i Marianna Niemirowska ż. Jana 178-3-146 7V-8R 26 Ż DM
11 7 1863 Białogródka Domicela Niewirowicz Bisóweczka Józef Marianna Niemirowska Mikołaj Niemirowicz i Marianna Mysłowska ż. Jana 178-3-81 17V-18R 66 Ż DM
2 8 1863 Białogródka Stefan Mirecki Bisóweczka Wojciech Marianna Niemirowska Stanisław Mirecki i Marianna Mysłowska ż. Jana 178-3-81 20V-21R 77 Ż DM
21 8 1864 Włodzimierz Franciszka Mirowska Owadno Jan Helena Pawłowska 799 30-31 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0016.htm
2 8 1864 Krzemieniec Maria Trawińska Krzemieniec Antoni Teofila Mirowska 1-38 22V-23R 64 T 190
3 1 1864 Lachowce Marianna Niemirowska Lachowce IN Karolina Dionizy Lipczyński i Marianna Sadowska ż. Michała 178-3-146 41V-42R 1 Ż DM
1 12 1864 Lachowce Jan Dłużniewski Bisówka Wielka Karol Emilia Liśnicka Roman Mirecki i Anna Niemirowska ż. Walentego 178-3-146 58V-59R 72 Ż DM
14 6 1864 Białogródka Antoni Mysłowski Sosnoweczka Feliks Salomea Niemirowska Andrzej Bilecki i Teresa Jaskulska wdowa 178-3-81 77V-78R 50 Ż DM
6 2 1864 Bazalia Piotr Sławecki Łazuczynek Mały Paweł Domicela Mirowska Jan Zaleski i Konstancja Kozłowska 17-1-7 46V-47R 23 Ch 92-93 DM
14 8 1864 Bazalia Dominika Krotewicz Bogdanówka Łukasz Julia Nemirowska Kazimierz Krotewicz i Elżbieta Korycka 17-1-7 69V-70R 116 Ch 138-139 DM
8 2 1864 Zasław św. Jana Antoni Olendzki [Olędzki] Wójtowce Jakub Antonina Dobrowolska Marcin Hryniewiecki i Katarzyna Niemirowska 685-6-6 29V-30R 7 Ch 59-60 DM
7 8 1864 Kazimierka Helena Brzezicka Kosmaczów Antoni Aniela Dworzańska chrzest 12.08.1864, Tomasz Znamirowski i Olimpia Pogonowska ż. Mikołaja, as. Mikołaj Pogonowski i Anna Znamirowska ż. Tomasza 171-1-83 288V-289R 24 R 324 BW
4 4 1865 Kuniów Joanna Podhorodecka Hucisko Wincenty Domicela Niemirowska Dominik Podhorodecki i Marianna Podhorodecka ż. Feliksa 178-3-78 58V-59R 26 Ż DM
15 3 1865 Lachowce Aniela Grzybowska Bisówka Wielka Mikołaj Józefa Żytniowska Mikołaj Niemirowski i Anna Niemirowska ż. Franciszka 178-3-146 88V-89R 17 Ż DM
12 8 1865 Lachowce Józefa Niemirowska Bisówka Wielka Wincenty Anna Niemirowicz Karol Dłużniewski i Helena Olszewska ż. Franciszka 178-3-146 97V-98R 44 Ż DM
8 10 1865 Białogródka Antoni Niewirowicz Bisóweczka Józef Marianna Niemirowska Wojciech Mirecki i Helena Niemirowska panna 178-3-81 154V-155R 87 Ż DM
4 9 1866 Białogródka Rozalia Mysłowska Sosnoweczka Feliks Salomea Niemirowska Wawrzyniec Medyński i Marianna Buderacka ż. Kajetana 178-3-81 218V-219R 77 Ż DM
3 8 1866 Bazalia Dominik Mosiewicz Bazalia Wincenty Zofia Motylewska Łukasz Sławecki i Franciszka Niemirowska 17-1-7 166V-167R 107 Ch 236-237 DM
1 2 1867 Lachowce Franciszka Żukowska Kaletyńce Wielkie Jan Tekla Niemirowska Antoni Żukowski i Helena Daszkiewicz ż. Mariana 178-3-146 164V-165R 7 Ż DM
17 12 1867 Kuniów Bronisław Podhorodecki Hurby Wincenty Dominika Niemirowska Kazimierz Sokołowski i Marianna Podhorodecka ż. Feliksa 178-3-78 120V-121R 66 Ż DM
28 6 1867 Lachowce Petronela Niemirowska Książęcin Jan Marianna Winiarska Piotr Zajączkowski i Domicela Medyńska ż. Jakuba 178-3-146 171V-172R 29 Ż DM
3 9 1867 Bazalia Bronisław Eufrozyna Motylewska Bazalia Jan Paulina Niemirowska Jan Hojdecki i Marianna Piechta wdowa 17-1-7 207V-208R 115 Ch 318-319 DM
19 11 1868 Lachowce Elżbieta Niemirowska Książęcin Wincenty Marianna Grzybowska Franciszek Medyński i Marianna Mirecka ż. Romana 178-3-146 224V-225R 62 Ż DM
3 1 1868 Białogródka Telesfor Bejzymski Beleżynce Leon Anna Niemirowska Tomasz Kamiński i Aniela Miłkowska panna 178-3-81 343V-344R 4 Ż DM
1 3 1868 Białogródka Franciszek Mirecki Bisóweczka Wojciech Marianna Niemirowska Ksawery Mirecki i Aniela Niemirowicz ż. Franciszka 178-3-81 347V-348R 20 Ż DM
29 1 1868 Krzemieniec Franciszka Znamirowska Krzemieniec NN Izabela Kozłowska mieszcz. tytus Lepieczenko, Katarzyna Kochalska wdowa 426-1-44 3V-4R 9 T 770 DW
10 11 1869 Białogródka Wincenty Niewirowicz Bisówka Józef Marianna Niemirowska Mikołaj Niewirowicz i Marianna Mysłowska ż. Jana 178-3-81 448V-449R 157 Ż DM
12 5 1870 Kuniów Marian Podhorodecki Hucisko Wincenty Domicela Niemirowska Szymon Podhorodecki i Marianna Podhorodecka 178-3-78 212V-213R 32 Ż DM
14 4 1871 Białogródka Adela Niewirowicz Bisóweczka Józef Marianna Niemirowska Jan Niewirowicz i Anna Wyrzykowska ż. Ignacego 178-3-84 115V-116R 56 Ż DM
22 5 1871 Białogródka Wincenty Grzybowski Bisówka Wielka Mikołaj Józefa Tadeusz Kędzierski i Joanna Niemirowska ż. Gabriela 178-3-84 117V-118R 66 Ż DM
5 7 1871 Białogródka Józefa Niemirowska Bisówka Wielka Sebastian Rozalia Paciorkowska Michał Zalewski i Marianna Mirecka wdowa 178-3-84 122V-123R 84 Ż DM
26 9 1871 Białogródka Teofila Niemirowska Bisówka Wielka Walenty Anna Niewirowicz Franciszek Olszewski i Emilia Dłużniewska ż. Karola 178-3-84 135V-136R 135 Ż DM
24 10 1871 Białogródka Jadwiga Niemirowska Książęcin Karol Marianna Podhorodecka Michał Trembecki i Marianna Niemirowska ż. Wincentego 178-3-84 141V-142R 156 Ż DM
27 2 1872 Białogródka Wincenty Mysłowski Sosnóweczka Feliks Salomea Niemirowska Kajetan Buderacki i Magdalena Mysłowska ż. Karola 178-3-84 203V-204R 25 Ż DM
8 7 1872 Białogródka Franciszka Niewirowicz Bisóweczka Józef Marianna Niemirowska Ignacy Wyrzykowski i Marianna Mysłowska ż. Jana 178-3-84 220V-221R 76 Ż DM
15 1 1873 Białogródka Paweł Olszewski Bisówka Wielka Dominik Aniela Mikulska Wojciech Grzybowski i Anna Niemirowska ż. Walentego 178-3-84 331V-332R 9 Ż DM
16 9 1873 Białogródka Aniela Niemirowska Książęcin Wincenty Marianna Grzybowska Jan Bogusławski i Aniela Piotrowska ż. Gabriela 178-3-84 377V-378R 145 Ż DM
3 10 1873 Białogródka Aniela Niemirowska Książęcin Karol Marianna Podhorodecka Michał Trembecki i Aniela Mosiewicz ż. Hipolita 178-3-84 381V-382R 159 Ż DM
2 7 1873 Zasław św. Jana Józef Kurzyński Wojtowce Wincenty Honorata Niemirowska Piotr Mysłowski, Honorata (?) Kalnicka ż. Michała 685-6-6 272V-273R 32 Ch RG
28 9 1874 Białogródka Michalina Ziobrowska Bisówka Wielka Jan Marianna Mondzelewska Tomasz Oryszewski i Anna Niemirowska ż. Walentego 178-3-84 469V-470R 121 Ż DM
16 5 1875 Kuniów Edward Podhorodecki Hucisko Stare Wincenty Anna Niemirowska Szymon Podhorodecki i Anna Kowalińska 178-3-78 372V-373R 45 Ż DM
10 3 1875 Białogródka Józefa Grzybowska Bisówka Jan Teofila Wolska Sebastian Niemirowski i Antonina Niemirowska ż. Grzegorza 178-3-133 9V-10R 39 Ż DM
30 8 1875 Białogródka Mikołaj Niemirowicz Bisówka Jan Marianna Niemirowska Walenty Niemirowski i Anna Bejzymska ż. Leona 178-3-133 25V-26R 124 Ż DM
28 9 1875 Białogródka Michalina Niemirowska Książęcin Karol Marianna Podhorodecka Wincenty Piotrowski i Anna Mosiewicz ż. Hipolita 178-3-133 27V-28R 141 Ż DM
11 12 1875 Białogródka Tekla Niemirowska Bisówka Sebastian Rozalia Paciorkowska Michał Zalewski i Marianna Niemirowicz ż. Jana 178-3-133 33V-34R 175 Ż DM
25 4 1877 Białogródka Marcelina Niemirowska Okopy Karol Marianna Podhorodecka Wincenty Piotrowski Katarzyna Niemirowska 178-3-133 125V-126R 50 Ż DM
29 7 1879 Białogródka Antonina Medyńska+F91 Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska Jan Zagajewski Marianna Niemirowska, ż. Wincentego 77 JZ 0 0
25 3 1879 Kuniów Marianna Podhorodecka Hucisko Wincenty Domicela Niemirowska Szymon Podhorodecki i Aleksandra Podhorodecka ż. Kazimierza 178-3-78 542V-543R 24 Ż DM
1 6 1881 Kuniów Feliks Podhorodecki Hucisko Szymon Teresa Niemirowska Mikołaj Adamowicz i Teresa Zabłocka ż. Wojciecha 178-3-78 632V-6333R 43 Ż DM
9 11 1881 Kuniów Natalia Podhorodecka Hucisko Wincenty Domicela Niemirowska Szymon Podhorodecki i Aleksandra Podhorodecka ż. Kazimierza 178-3-78 643V-644R 87 Ż DM
22 11 1882 Białogródka Cecylia Zalewska Bisówka Wielka Mikołaj Franciszka Bujalska Wojciech Grzybowski, Antonina Niemirowska ż. Grzegorza 17-2-77 30V-31R 145 Ch
9 3 1883 Kuniów Teofila Podhorodecka Hucisko Szymon Teresa Niemirowska Mikołaj Adamowicz i Teresa Zabłocka wdowa 178-3-78 720V-721R 31 Ż DM
29 10 1884 Meżyrów Marcelina Znamirowska Rów Henryk Anna Malicka 904-6-5 43 W JS1
23 2 1884 Humań Romana Choinowska Humań Adam Łucja Rzążewska szl. Franciszek Rzążewski, Ludwika Sudolska ż. Apollona, as. Apollon Sudolski, Kazimiera Olszewska wdowa, Antoni Stachurski, Maria Znamirowska ż. Bolesława 931-1-2438 2V-3R 7 Cz 87 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9G-W91P-T?i=86&cc=4133834&cat=999975
2 3 1885 Włodzimierz Jan Borkowski Stefanówka Jan Karolina Mirowska 803 10-11 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0006.htm
23 10 1888 Białogródka Michalina Niemirowska Okopy Karol Marianna Podhorodecka Wincenty Piotrowski, Marcelina Boguslawska z. Tomasza 17-2-79 25V-26R 131 Ch
7 3 1888 Kuniów Franciszek Podhorodecki Hucisko Szymon Teresa Niemirowska Mikołaj Adamowicz i Teresa Zabłocka wdowa 178-3-86 128V-129R 20 Ż DM
1 1 1891 Włodzimierz Szczepan Skorupa Marianówka Teofil Antonina Mirowska 809 2-3 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0002.htm
2 1 1891 Włodzimierz Stefan Borkowski Stefanówka Jan Karolina Mirowska 809 2-3 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0002.htm
2 1 1891 Włodzimierz Władysław Borkowski Stefanówka Jan Karolina Mirowska 809 2-3 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0002.htm
25 9 1892 Kuniów Karol Podhorodecki Hucisko Stare Szymon Teresa Niemirowska Mikołaj Adamowicz i Franciszka Jasińska ż. Leona 178-3-86 426V-427R 104 Ż DM
1 1 1893 Włodzimierz Anna Borkowska Marcelówka Jan Karolina Mirowska Piotr Piątek, Antonina Pulińska 811 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0002.htm
24 11 1894 Białogródka Franciszek Zagajewski Okopy Wincenty Franciszka Wyrzykowska Michał Zagajewski Katarzyna Niemirowska, ż. Franciszka 17-2-81 192 Ch JZ
14 1 1894 Turzysk Helena Mirowska Tuliczów Józef Józefa Olszak 762 4-5 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0003.htm
29 10 1894 Włodzimierz Józefa Borkowska Białozowszczyzna Jan Karolina Mirowska Franciszek Lipiński, Rozalia Woźnicka z. Franciszka 812 86-87 207 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0046.htm
2 1 1895 Włodzimierz Wołyński Józef Kata Marianówka Wojciech Franciszka Mirowska 921 2 V-3 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20921/pages/PL_1_436_921_0003.htm
11 3 1895 Białogródka Antonina Bejzymska Sosnóweczka Antoni Teresa Nahorna Franciszek Ziobrowski, Julia Niemirowska ż. Jana 17-2-82 11V-12R 51 Ch
20 6 1895 Kuniów Marianna Podhorodecka Hucisko Stare Szymon Teresa Niemirowska Mikołaj Adamowicz i Franciszka Jasińska ż. Leona 178-3-86 553V-554R 74 Ż DM
12 5 1896 Turzysk Stanisława Mirowska Tuliczów Józef Józefa Olszak 919 7V-8R 25 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0008.htm
7 4 1899 Horochów Stanisław Mikulski Borotczyce Gustaw Józefa Dobrzyńska Jan Bielawski, Aleksandra Mirowska panna 928 20-21 38 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0011.htm
28 10 1899 Horochów Aniela Kicowska Smyków Jan Maria Kowal Jan Kubica, Aleksandra Mirowska panna 928 42-43 81 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0022.htm
5 1 1900 Włodzimierz Antonina Lipińska Marianówka Antoni Marianna Mirowska 958 8V-9R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0007.htm
1 11 1900 Włodzimierz Andrzej (Apostoł) Skorupa Marianówka Teofil Antonina Mirowska 958 50V-51R 213 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0051.htm
4 3 1900 Włodzimierz Józefa Kata Marcelówka Wojciech Franciszka Mirowska 958 18V-19R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0019.htm
10 3 1900 Ostropol Franciszka Oszczapowska Charkowce Paweł Oktawia Mirowska Piotr Mińkowski i Agnieszka Kołodzińska 17-1-323 369V-370R 14 Ch 722-723 DM
19 11 1901 Ostropol Franciszek Oszczapowski Charkowce Paweł Oktawia Mirowska Antoni Oszczapowski i Maria Załuska 17-1-323 391V-392R 48 Ch 765-766 DM 0
21 8 1902 Horochów Ludwik Pecyna Zwiniacze Jan Józefa Mirowska 960 21 78 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0023.htm
1 4 1903 Włodzimierz Jan Kafel Marianówka Szczepan Agnieszka Nieradek Jan Magdziak, Franciszka Mirowska z. Michala 972 9V-10R 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0015.htm
19 7 1903 Włodzimierz Marianna Mirowska Marianówka Władyslaw Marianna Szewczuk Teofil Skorupski, Marianna Szewczuk ż. Adama 972 27V-28R 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0033.htm
17 7 1903 Włodzimierz Karolina Kata Marcelówka Wojciech Franciszka Mirowska 972 29V-30R 142 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0035.htm
10 5 1903 Żytomierz Felicja Gajewska Chutor Ajzyka Feliks Maria Czerniawska Jan Charczenko, Emilia Znamirowska panna 178-3-171 126V-127R 187 Ż 249 DW
21 5 1904 Ostropol Sabina Kumanowska Żytyńce Onufry Wincentyna Kazimirowska Szymon Grzebieniewski i Aniela Bas 17-1-323 431V-432R 23 Ch 842-843 DM
13 4 1905 Białogródka Anastazja Olenska Sosnóweczka Feliks Teofila Niemirowska chł. Apolinary Foin, Marianna Niemirowicz ż. Dionizego 17-2-84 129V-130R 60 Ch
31 7 1906 Ostropol Piotr Grubieniewski [Grzebieniewsk Żytyńce Szymon Anna Kazimirowska Ignacy Grubieniewski [Grzebieniewski] i Anastazja Tkaczukowa 17-1-323 469V-470R 30 Ch 916-917 DM
19 5 1907 Białogródka Leon Medyński Książęcin Wincenty Michalina Niemirowska Andrzej Zagajewski Klementyna Niemirowska, ż. Pawła 97 JZ 0 0
21 1 1907 Horochów Tadeusz Petcyna Chołoniów Jan Józefa Mirowska 993 4 11 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0007.htm
8 3 1907 Cudnów filia Romanów Janina Siomakiewicz Kozara Hieronim Klementyna Ilnicka Jan Ilnicki i Michalina Mirowska ż. Adama 178-3-215 72V-73R 76 Ż 141-142 DM
27 5 1907 Korzec Bronisława Niemirowska Piszczów Wincenty Wacława Dulańska Stanisław Marcinkowski i Helena Marcinkowska panna 740-2-332 34V-35R 167 R 37 DM
18 5 1909 Horochów Zygmunt Pucyn Chołoniów Jan Józefa Mirowska 995 11 48 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0016.htm
15 12 1909 Cudnów filia Romanów Wiktoria Mirowska Futor Zozuli Franciszek Franciszka Zielińska Wiktor Zieliński i Michalina Mirowska ż. Adama 178-3-215 238V-239R 275 Ż 452-453 DM
24 5 1911 Włodzimierz Władysław Lipiński Owadno Antoni Marianna Mirowska 1038 22V-23R 107 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0026.htm
13 9 1911 Horochów Józef Piecyn Chołoniów Jan Józefa Mirowska 997 22 81 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0025.htm
20 8 1911 Romanów Józef Zieliński Futor Zozuli Cezary Janina Jakuszewska Kalikst Lalewicz i Franciszka Mirowska ż. Franciszka 178-3-216 35V-36R 207 Ż 71-72 DM
6 5 1911 Ostropol Maria Kumanowska Żytyńce Onufry Wincentyna Kazimirowska Szymon Grzebieniewski i Aniela Bas 17-2-93 43V-44R 23 Ch 104-105 DM
30 9 1911 Cudnów Marian Skup Hodycha Aleksander Teofila Sokołowska Wiktor Podunaj i Maria Kazmirowska ż. Jana 178-3-231 421V-422R 181 Ż 835-836 DM
22 4 1912 Tbilisi Stanisław Kudzewicz Zurnabasz Jan Rafał s. Rafała Wiktoria Kaszmirowska Kazimierz Bańkowski, Anna Kazimirowska 31V-32R 43 Tb
19 12 1912 Tajkury Oktawia Niemirowska Zdołbunów Józef Helena Boruszewska Alfred Łatyszkiewicz i Marianna Stelmaszczuk ż. Rafała 740-4-696 24V-25R 96 R 26 DM
19 12 1912 Tajkury Konstancja Niemirowska Zdołbunów Józef Helena Boruszewska Jan Piechno i Katarzyna Maślanka ż. Józefa 740-4-696 25V-26R 97 R 27 DM 0
28 10 1913 Horochów Antoni Pecyna Chołoniów Jan Józefa Mirowska 1045 25 95 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0026.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 10 1827 Luboml Karol Wisłocki par. Frampol 22 Antoni Aniela Kiełczewska Leokadia Drohojewska Radziechów Jan Róża Niemirowska Leon Niemierowski, Franciszek Truszkowski, Stanisław Wydzga 301 21 39 843 334 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0013.htm
6 2 1827 Wyszogródek Bazyli Turzański Musurowce 28 Franciszek Wiktoria Mirowska Tekla Wiszniowska Musurowce 19 Ignacy Antonina Stępkowska Antoni Rajski, Tomasz Hulecki, Kazimierz Stawicki, Franciszek Medecki 245-1-1 339 2 R 640 DM1
2 6 1829 Białogródka Jędrzej Turbowski 45w Józef Anastazja Niemirowska Anna z d. Michałów (sierota) Krzyworudka 45w b/d b/d b/d Piotr Zatorski i Mateusz Pasiecznik 178-3-95 83R 14 Ż DM
26 5 1829 Lachowce Stefan Puzikowski Unijów 55w Feliks Marianna Mirowska Konstancja Jagnin Unijów 40w Jan Tekla Pultoracka Jakub Czechowski i Jakub Jakuszewski 171-1-2 99V 12 R DM
13 10 1829 Ostropol ur. Gabriel Karpiński Ostropol 22 Michał Agnieszka Kosińska ur. Rozalia Niedzielska Ostropol 24 Kazimierz Agnieszka Kaźmirowska ur. Franciszek Misiewicz, Adam Naborowski 178-3-95 204r 23 Ż 393 KP2
22 11 1831 Białogródka Wojciech Zaborowski Ledzianka 24 Józef Justyna Popławska Brygida Słomińska Ledzianka 18 Wawrzyniec Marianna Niemirowska Jan Bujalski, Jan Zaborowski, Szymon Zawadzki 178-3-97 89V 32 Ż DM
25 1 1831 Deraźne Filip Staszkiewicz par. Aleksandria 26 Aleksander Tekla Mirowska Anastazja Bortnowska par. Deraźne 22 Antoni Konstancja Wojciech Kłosowski, Józef Damowski 171-1-4 259R 2 R DM
21 6 1831 Równe Józef Czarnecki par. Równe 38w Antoni Apolonia Mirowska Anna Kernicka par. Równe 27 Tadeusz Agnieszka Szachmara Wojciech Czarnecki, Marcin Gutkowski 171-1-4 142R 1 R 149 DM 0
5 8 1834 Młynów Wincenty Bohuszewicz par. Młynów 40w Grzegorz Katarzyna Franciszka Niemirowska par. Młynów 28 Antoni Anastazja Franciszek Grabowski, Łukasz Biernacki 820 183V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0188.htm
11 11 1835 Lachowce Mikołaj Gałęzki Sosnoweczka par. Białogródka 20 Michał Marianna Ordyjewicz Elżbieta Niemirowska Książęcin 18 Jędrzej Barbara Zalewska Jan Łaniecki i Szymon Kozłowski 171-1-8 116V 8 R DM
24 11 1835 Bazalia f. Tereszki Jan Leżański Korczówka 25 Paweł Tekla Zaręba Marianna Popielska Korczówka 17 Paweł Ewa Mirowska Józef Datrowski, Michał Romanowski 178-3-101 251R 14 Ż DM 0
26 7 1836 Deraźne Ludwik Średziński Chołoniewicze 32w Antoni Józefa ....bińska Teofila Znamirowska Znamirówka 20 Dominik Anna ? Pawlikowska Ludwik Krzewicki, Michał Biernacki, Andrzej Brodnicki 171-1-9 198V 7 R DM
30 1 1838 Lachowce Jan Mysłowski Bisówka 24 Łukasz Marianna Czerniecka Marianna Niemirowska Książęcin 20 Andrzej Barbara Zalewska Jan Zawadzki, Jan Niemirowski 107 R - 107 V 2 ZP
20 9 1838 Turzysk Władysław Drohojowski Tahaczyn 30 Jan Róża Niemirowska Emilia Wolska Piórkowicze 23 Michał Franciszka Zaleska 714 14 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0009.htm
3 9 1839 Równe Feliks Stawski par. Szpanów 32 Jan Marianna Dziewiętkowska Julia Niemirowska par. Równe 19 Józef Klara Kosek 879 118 R 9 AGAD DW
16 7 1839 Dederkały Jan Kowalewski Dederkały Wielkie 45 Karol Prakseda Oczartowska Karolina z Czaplińskich Sawicka Dederkały Wielkie 25w Franciszek Marianna Mirowska Józef Sietrawski, Wojciech Jakubowski 54 163 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0087.htm
10 11 1840 Lachowce Mikołaj Mysłowski Książęcin 25 Jan Konstancja Iwińska Justyna Niemirowska Książęcin 19 Andrzej Barbara Rakowska 880 79 R 10 AGAD DW
27 5 1840 Puliny Wojciech Iwanicki Tetiurka 21 Jan Rozalia Gawrońska Anastazja Niemirowska Tetiurka 20 Jan Teresa Wiszniewska Grzegorz Niedzielski, Aleksander Borecki 178-3-9 342V 12 Ż 671 DM
19 5 1841 Cudnów Feliks Wasilewski Futor Suszczewicza 37w Ignacy Aniela Ładysz Dorota Mirowska Futor Suszczewicza 22 Józef Zuzanna Wysocka Grzegorz Biliński, Jan Poźniak 569-1-64 26V 16 Ż 53 DM
11 10 1842 Deraźne Wiktor Czyżewski Sofjanówka, par. Hulewiczów, pow. Kowel 38 Cyprian Tekla Mycielska Wiktoria Znamirowska Znamirówka 22 Dominik Katarzyna Iwanowska 881 248 R 12 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0262.htm
14 11 1843 Lachowce Jan Żukowski Kaletyńce Wielkie 25 Mikołaj Krystyna Klakowska Tekla Niemirowska Bisówka 18 Józef Cecylia Ziobrowska aweł Litostański Jan? Sierzycki Gabryel Rudkowski 882 92 V 20
4 10 1845 Radziwiłłów Erazm Wincenty Nasiłowski Leduchów 38 Jan Róża Mirowska Adela Ostrowska Leduchów 24 Wincenty Maria Chobrzyńska 831 244 8 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0250.htm
6 6 1846 Torczyn Jan Sulikowski Boratyn 62 Jan Ewa Niemirowska Anna Teodorowicz Torczyn 24 Sebastian Apolonia Jastrzembska 832 44R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0049.htm
17 2 1846 Równe Szczepan Nasiłowski par. Horochów 45w Jan Róża Mirowska Antonina Krajewska par. Równe 20 Józef Marianna Gołębiowska Bazyli Kowalski, Jan Sinicki 885 128V 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0131.htm
7 6 1847 Lachowce Feliks Mysłowski Sosnówka Mała par. Białogródka 20 Józef Wiktoria Paciorkowska Salomea Niemirowska Bisówka 17 Józef Cecylia Ziobrowska Marian Bejzymski, Jan Niemirowski, Stanisław Trojanowski 171-1-13 99V-100R 7 R DM
21 11 1848 Ostróg Ignacy Podhorodecki Hulcza 49 Andrzej Kunegunda Michalska Waleria Niemirowska Hulcza 20 Bolesław Franciszka Laskowska Wincenty Wyszatycki, Michał Podhorodecki 171-1-14 29V 26 R DM
7 11 1848 Korzec Stefan Bagiński Kamionka Suchodolska 60w Paweł Helena Czmirowska Agafia z d. Bilewicz Czarnecka Korzec 45w Bazyli Eudoksja Kopta Łukasz Karasiewicz, Stefan Korzeniowski 245-1-14 437R 19 R 844 DM
19 2 1850 Żytomierz Stefan Kurowski 20 Jan Anastazja Nemirowska Teresa Korbut 18 Aleksander Katarzyna Zalcznicka 178 3 2 69 18 Ż Ni
24 6 1851 Włodzimierz Teodor Czerniakiewicz Falenicze 38w Maciej Marianna Teodorowicz Elżbieta Mirowska Falenicze 30 Tymon Anna Potrasiewicz 787 53 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0028.htm
8 5 1851 Cudnów Stanisław Szponarski Futor Suszczewicza 58w Józef Rozalia Wesołowska Dorota z d. Mirowska Wasilewska Futor Suszczewicza 40w Józef Zuzanna Wysocka Mikołaj Grabiarz, Jan Osiński 569-1-75 67V 17 Ż 92 DM
19 5 1851 Cudnów Erazm Koźmiński Kruteńka [Kruteńka] 46w Kazimierz Marcjanna Mirowska Aniela Ortyńska Kruteńka 20 Wojciech Katarzyna Poradowska Franciszek Jabłoński, Franciszek Ojrzyński 569-1-75 67V 19 Ż 92 DM
20 5 1852 Cudnów Ignacy Sosnowski Cudnów 28 Grzegorz Katarzyna Mirowska Józefa Ruszlewska Cudnów 17 Walenty Marianna Piekarska Feliks Jankowski, Tadeusz Barański 569-1-76 61V 17 Ż 122 DM
1 3 1853 Dederkały Antoni Trawiński Tychoml, par. Jampol 33 Adam Anna Korzeniowska Teofila Mirowska Dederkały Wielkie 21 Feliks Anna Pacewicz 878 631 3 55 214 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0112.htm
22 2 1853 Kazimierka Dominik Józef Pawłowicz Stepań par. Stepań 37 Tadeusz Anna Duchnowska Julia Znamirowska Marianówka 22 Dominik Katarzyna Iwanowska Wiktor Grocholski, Józef Żarczyński 171-1-33 583R-583V 5 R 571-572 BW
13 9 1853 Krzywin Jan Lenkiewicz Sielce 23 Wojciech Marianna Wiazowska Karolina Mirowska Nietyszyn 18 Daniel Apolonia Gągało Jan Linek, Michał Kopczyński 171-1-33 118R 8 R 116 BW
29 6 1854 Korytnica Aleksander Ludwik Jan Drohojowski par. świerzawska 48 Jan Róża Niemirowska Emma Melania Prażmowska Gurowska Poromów 28 Józef Wincenty Tekla Prażmowska 226 20 7
16 5 1854 Szumsk Konstanty Czapliński Szumsk 35 Franciszek Marianna Mirowska Cecylia Woroszyło Szumsk 31 Paweł Elżbieta Leszczecka Bazyli Woroszyło, Paweł Blacharski, Adolf Rowiński 172-1-30 384R 3 R / FS 385 DM
8 7 1856 Bazalia Jakub Ruczyński Czerniawa par. Kupiel 56w Wincenty Tekla Zamojska Antonina z d. Więckiewicz Niemirowska Bogdanówka 30w Józef Tekla Niewiadomska Mikołaj Chodorowski, Nestor Popławski, Marianna Skwarczewska 178-3-124 106V 31 Ż DM
25 11 1856 Cudnów Feliks Tomaszewski Tewelówka 45w Bazyli Domicela Karpińska Antonina Sosnowska Drenniki 22 Grzegorz Katarzyna Mirowska Mateusz Bogusławski, Józef Truszkowski 569-1-80 73V 48 Ż 134 DM
3 11 1857 Sielec Tomasz Kaczorowski Biskupicze Ruskie 20 Jan Julia Burdzińska Marianna Mirowska Podhajce 18 Józef Elżbieta Tarasiewicz Jan Jurkowski, Mikołaj Sokołow 589 21-22 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20589/pages/PL_1_436_589_0013.htm
27 10 1857 Żytomierz Piotr Kurowski Dubowiec 20 Jan Anastazja Niemirowska Apolonia Barańska Dubowiec 20 Ignacy Paulina Malicka Michał Czerniawski, Franciszek Chodorowski, Antoni Węgłowski 178-3-44 109V 73 Ż 221 DM 0
20 4 1858 Bazalia Wawrzyniec Celiński Wójtowce par. Kupiel 43w Feliks Agnieszka Chwalińska Balbina Korzeniowska Bogdanówka Grzegorz Marianna Niemirowska Łukasz Krotewicz, Kazimierz Krotewicz, Aleksander Niwiński 178-3-127 35V-36R 17 Ż DM 0
22 11 1859 Sokul Antoni Kozłowski Czebenie 20 Karol Rozalia Rudnicka Ludwika Mirowska Czebenie 20 Antoni Magdalena Ostrowska 840 336-337 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0182.htm
21 6 1859 Deraźne Stanisław Pawlikowski Lipno 29 Kajetan Małgorzata Chorążyczewska Stefania Znamirowska Chołoniewicz 23 Dominik Katarzyna Iwanowska Andrzej Brodnicki, Ferdynand Czyżewski, Stanisław Średziński 171-1-73 419V 5 R 414 BW
24 1 1860 Sokul Aleksander Jastrzębski Swoboda Pożarecka 25 Jakub Anna Piotrowska Petronela Kozłowska Swoboda Pożarecka 23 Gabriel Marcela Mirowska 841 677 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0373.htm
16 10 1860 Sokul Kamil Kozłowski Swoboda Pożarecka 23 Gabriel Marcela Mirowska Agata Gągalska Swoboda Pożarecka 20 Jan Zofia Michalewska Aleksander Jastrzębski, Stanislaw Szutkiewicz 841 680 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0375.htm
13 5 1862 Białogródka Tomasz Słomiński Ledzianka 40w Wawrzyniec Marianna Niemiłowska [Niemirowska] Tekla z d. Domaszewska Zajączkowska par. Białogródka 36w Sebastian Katarzyna Witwicka Bazyli Słomiński, Antoni Pasztalan 178-3-77 137V 12 Ż DM 0
27 10 1863 Bazalia Łukasz Krotewicz Bogdanówka 49w Józef Anastazja Niwińska Julianna Niemirowska Bazalia 30 Wojciech Karolina Skibicka Grzegorz Ostromęcki, Jan Chwedorowski, Marianna Bujalska 17-1-8 11R 30 Ch 22 DM
14 2 1865 Cudnów Jan Morawski Gwoździarnia 23 Jan Aleksandra Mirowska Marianna Rudnicka Gwoździarnia Stanisław Teresa Bednarska Maciej Rokicki, Józef Truszkowski 178-3-58 36R 20 Ż 70 DM
23 1 1866 Lachowce Leon Berżymski Sosnówka par. Białogródka 35 Marian Marianna Oliańska Anna Niemirowska Bisówka Wielka 20 Józef Cecylia Ziobrowska Stefan Rutkowski, Mikołaj Zalewski, Gabriel Niemirowski 178-3-146 146V 3 Ż DM
8 5 1866 Ostropol Antoni Nosalski Charkowce 22 Zenon Walentyna Walarska Klementyna Mirowska Charkowce 23 Rajmund Aleksandra Tomaszewska Florian Wolski, Aleksander Kamiński 17-1-324 14V 3 Ch 27 DM
20 11 1866 Bazalia Jan Motylewski Bazalia 27 Antoni Marianna Rakowska Paulina Niemirowska Bazalia 19 Wojciech Karolina Skibicka Jan Chwedorowski, Stanisław Chwedorowski, Honorata Komarnicka 17-1-8 65V 43 Ch 131 DM
5 11 1867 Białogródka Józef Iwiński Hulowce par. Lachowce 24 Jan Prakseda Bartosiewicz Magdalena Mysłowska Sosnoweczka 18 Feliks Salomea Niemirowska Józef Ciecierski, Tomasz Zarzycki 178-3-81 321R 32 Ż DM
9 11 1869 Białogródka Feliks Piotrowski Adamówka 23 Kazimierz Aleksandra Wolska Marianna Żukowska Adamówka 20 Jan Tekla Niemirowska Marcin Piotrowski, Antoni Pietruszewski 178-3-81 470R 26 Ż DM
5 7 1871 Białogródka Adam Kołosowski Czułhuzów par. Teofilpol 22 Józef Helena Wiszniewska Joanna Niemirowska Bisówka Wielka 17 Walenty Anna Niewirowicz Ksawery Bujalski, Nikodem Wiszniewski 178-3-84 165V 29 Ż DM
6 2 1872 Białogródka Wincenty Zajączkowski Książęcin 22 Piotr Marianna Zwięckowska Paulina Mysłowska Sosnóweczka 17 Feliks Salomea Niemirowska Wincenty Piotrowski, Franciszek Niemirowski 178-3-84 254R 6 Ż DM
13 2 1872 Białogródka Jan Niewirowicz Bisóweczka 35 Jakub Salomea Konferowicz Marianna z d. Niemirowska Mirecka Bisóweczka 35w Józef Cecylia Ziobrowska Józef Rowiński, Ksawery Mirecki 178-3-84 260V 19 Ż DM
18 2 1873 Dederkały Aleksander Butkowski Warywodki, par. Jampol 28 Kwiryn Wincentyna ...pecka Aniela Pietruszewska Adamówka 18 Karol Katarzyna Mirowska 57 269 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0147.htm
18 11 1873 Białogródka Adam Mysłowski Sosnóweczka 23 Feliks Salomea Niemirowska Emilia Iwińska Hulowce 17 Jan Anna Józef Jaskulski, Mikołaj Kędzierski 178-3-84 421V 41 Ż DM
22 1 1878 Białogródka Franciszek Hilary Kamieński Warszawa 39 Franciszek Stanisław Wiktoria Kamińska Józefina Brygida Skalmirowska Kuczmanówka 24 Anastazy Teresa Borkowska Wacław Świętosławski, Stanisław Kamiński, Tadeusz Domaradzki 178-3-133 188V 1 Ż DM
11 6 1878 Białogródka Jan Grzybowski Bisówka 27 Kazimierz Marianna Piotrowska Kazimiera Niemirowska Bisówka 17 Walenty Anna Niemirowicz Wincenty Niemirowski, Wincenty Olszewski 178-3-133 193V 21 Ż DM
14 10 1879 Szumsk Adam Kokurowski Kąty 50w Paweł Tekla Kasiuba Katarzyna Mostyńska Iserna 50w Piotr Apolonia Żemirowska Franciszek Giżycki i Paweł Gabruk 426-1-226 166V 21 T 485 DM
17 2 1880 Bazalia Jan Paluchowski Bazalia 40w Ksawery Teresa Joanna Krotewicz z d. Niemirowska Bazalia 42w Wojciech Karolina Skibicka Leontyn Niemirowski, Feliks Ejsmont 17-1-8 224V 5 Ch 443 DM
23 11 1880 Cudnów Józef Wasilewski Sieniawka 23w Feliks Dorota Mirowska Julia Żukowska Futor Drennicki 17 Konstanty Marianna Szczypkowska Marcin Baliński, Władysław Lewandowski 178-3-58 289R 64 Ż 573 DM
15 11 1881 Białogródka Józef Dłużniewski Bisówka 26 Karol Emilia Sińkiewicz Marianna Niemirowska Bisówka 18 Walenty Anna Niemirowicz Michał Zalewski, Wincenty Olszewski 178-3-133 354V 34 Ż 686 DM
24 1 1882 Kuniów Feliks Zwiąckowski Okopy par. Białogródka 22 Antoni Marianna Bińkowska Konstancja Podhorodecka Hucisko 19 Wincenty Domicela Niemirowska Jan Bogusławski i Antoni Zwiąckowski 178-3-78 689V 2 Ż DM
2 2 1882 Białogródka Jan Niemirowicz Bisóweczka 24 Józef Marianna Niemirowska Karolina z d. Mierzejewska Mirecka Bisóweczka 30w Stefan Paulina Ostrowska Feliks Kozłowski, Mikołaj Niemirowicz 178-3-133 404R 15 Ż 782 DM
24 10 1882 Białogródka Józef Rowinkowski Kuźmińce 24 Wincenty Katarzyna Popławska Domicela Niemirowicz Bisóweczka 18 Józef Marianna Niemirowska Franciszek Makowski, Antoni Sinicki 178-3-133 409V 37 Ż 793 DM
7 2 1882 Bazalia Piotr Mosiewicz Kajetanówka par. Teofilpol 27 Andrzej Marianna Niemirowska Anna Zaleska Łazuczynek Mały 20 Jan Julia Sławecka Paweł Sławecki, Wincenty Sławecki 17-1-8 244R 14 Ch 479 DM
6 11 1883 Białogródka Joachim Jezierski Okopy 22 Paweł Petronela Zawadzka Józefa Niemirowska Bisówka 18 Klemens Anna Niemirowicz Jan Bogusławski, Wincenty Niemirowski 178-3-133 480V 34 Ż DW 929
27 2 1883 Bazalia Józef Sławecki Kajetanówka par. Teofilpol 27 Paweł Domicela Niemirowska Józefa Bezdecka Koszelówka 18 Julian Leokadia Łozińska Jan Więckiewicz, Wincenty Borewicz 17-1-8 257V 18 Ch 505 DM
19 6 1883 Bazalia Kasper Chrzanowski Słobódka Murowana par. Kupiel 25 Grzegorz Tekla Cichocka Domicela Krotowicz Bazalia 18 Łukasz Joanna Niemirowska Paweł Piasecki, Wincenty Cichocki 17-1-8 260R 27 Ch 510 DM
29 1 1884 Białogródka Kajetan Mirecki Bisówka 26 Wojciech Marianna Niemirowska Teresa Podgórska Okopy 18 Jan Teofila Zagajewska Adam Mysłowski, Sebastian Niemirowski 178-3-133 548V 2 Ż 1064 DM, JZ
13 10 1885 Białogródka Wincenty Boczkowski Romanów 19 Jan Aniela Konopacka Petronela Niemirowska Okopy 17 Jan Marianna Antoni Sinicki, Jan Nowakowski 178-3-133 630V 33 Ż 1225 DM
3 2 1885 Bazalia Wincenty Sławecki Żerebki Małe 27 Paweł Domicela Niemirowska Julia Lipska Żerebki Wielkie 20 Józef Lucyna Mikulska Jan Dębicki, Aleksander Lipski 17-1-8 278R 11 Ch 544 DM
25 1 1887 Kuniów Antoni Okowiński Hucisko Nowomalińskie par. Ostróg 23 Franciszek Honorata Krzemińska Joanna Podhorodecka Hucisko Stare 18 Bazyli Domicela Niemirowska Wiktor Gapecki i Adam Okowiński 178-3-86 106R 3 Ż DM
8 11 1887 Białogródka Julian Malicki Bisówka Wielka 20 Jakub Monika Wiercińska Józefa Niemirowska Bisówka Wielka 17 Sebastian Rozalia Paciorkowska Jan Niemirowski, Ambroży Rutkowski 17-2-78 58V 29 Ch 99 DM
27 10 1891 Kuniów Bronisław Podhorodecki Hucisko Stare 24 Wincenty Domicela Niemirowska Weronika Sokołowska Hucisko Stare 17 Włodzimierz Petronela Podhorodecka Henryk Podhorodecki i Karol Jakuszewski 178-3-68 389V 17 Ż DM
9 2 1892 Białogródka Feliks Oleński Sosnóweczka 24 Marcin Rozalia Gałęzka Teofila Niemirowska Bisówka 20 Walenty Anna Mirowicz [Niemirowicz] Wincenty Sławecki, Jan Grzybowski 17-2-87 36R 11 Ch 74 DM
27 9 1892 Białogródka Władysław Szyszkowski Białogródka 22 Józef Domicela Niemirowska Adela Maciejewska Hulowce 20 Fabian Honorata Szymańska Stefan Rutkowski, Jan Miedzianowski 17-2-87 42V 37 Ch 87 DM
8 11 1892 Białogródka Stefan Mirecki Okopy 28 Wojciech Marianna Niemirowska Józefa Huczyńska Okopy Julian Paulina Hryniewiecka Dominik Dąbrowski, Adam Mysłowski 17-2-87 43V 42 Ch 89 DM
9 2 1897 Kuniów Marian Podhorodecki Hucisko Stare 25 Wincenty Domicela Znamirowska [Niemirowska} Celestyna Paciorkowska Hucisko Stare 18 Józef Domicela Krynicka Piotr Podhorodecki, Stanisław Podhorodecki 178-3-86 677R 3 Ż DM
1 11 1898 Włodzimierz Antoni Lipiński Werba 22 Franciszek Katarzyna Wiszniewska Marianna Mirowska Marianówka 19 Jan Aleksandra Pawłowska Władysław Mirowski, Adam Stęporowski 941 69 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20941/pages/PL_1_436_941_0064.htm
23 7 1900 Kuniów Feliks Podhorodecki Hucisko Stare 20 Szymon Teresa Niemirowska Anastazja Świderska Hucisko Stare 16 Józef Oktawia Podlewska Stanisław Podhorodecki i Józef Nawrocki 178-3-86 853R 19 Ż DM
3 11 1902 Ostropol Stefan Caruk Sewerynówka par. Lubar 24 Stefan Paulina Kazimirowska Agnieszka Słowicka Ostropol 18 Franciszek Antonina Opatowska Rafa Jankowski, Michał Baczyński 17-1-324 135V 6 Ch 256 DM
23 10 1905 Bazalia Stefan Rakowski Bazalia 55w Wincenty Anna Pasławska Antonina z d. Gluzicka Niemirowska Bazalia 50w Jan Maria Ostromecka Paweł Żendecki, Józef Iskra 17-1-8 531R 35 Ch 1035 DM
10 7 1905 Ostropol Władysław Łukowski Ładyhy 22 Stefan Honorata Studzińska Maria Oszczapowska Ładyhy 20 Paweł Oktawia Mirowska Antoni Nosalski, Antoni Studziński 17-1-324 144R 3 Ch 270 DM
11 6 1906 Białogródka Wincenty Izierski Książęcin 22 Joachim Józefa Niemirowska Aniela z Mireckich Zwolińska Polachowa 26 Jan Karolina Niemirowska Jóżef Zajączkowski Franciszek Zagajewski 46 JZ 0
22 5 1906 Ostropol Józef Ksiądzyk Ostropol 18 Jan Antonina Wojtków Stefania Grzebieniewska Ostropol 18 Szymon Anna Kazimirowska Dominik Kumaniec, Tadeusz Szóstkowski 17-1-324 147R 7 Ch 276 DM
24 6 1912 Ostropol Antoni Partyka Żytyńce 20 Bazyli Maria Adasiewicz Bronisława Grzebieniewska Żytyńce 18 Szymon Anna Kazimirowska Edward Siedlarz, Franciszek Krzysztof 17-2-93 144R 12 Ch 243 DM
1 7 1912 Ostropol Kazimierz Kosowski Ostropol 30 Erazm Konstancja Gątkiewicz Maria Kumanowska Żytyńce 19 Onufry Wincentyna Kazimirowska Józef Wyszyński i Marcin Berezowski 17-2-93 144V 14 Ch 244 DM
8 4 1912 Romanów Witalis Bieliński par. Romanów 36 Grzegorz Karolina Gołębiowska Franciszka z d. Zielińska Mirowska par. Romanów 25w Antoni Marcelina Pulikowska Antoni Bieliński, Cezary Zieliński 178-3-216 152V 21 Ż 295 DM
5 5 1913 Włodzimierz Wincenty Kramczyński (Krępczyńsk Rozdzielna 26 Stanisław Bronisława Szewczyk Józefa Borkowska Owadno 19 Jan Karolina Mirowska Bazyli Broński, Feliks Kurek 1053 124 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201053/pages/1_436_0_0_1053_0063.htm
13 8 1917 Torczyn Józef Lipkowski Aleksandrówka 72w Jan Anna Klamrowska Karolina Tarnogórska z Kaczorowskich p. Torczyn 44w Tomasz Maria Mirowska 1082 25 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0026.htm
3 2 1918 Włodzimierz Jan Koziej w.Falemicze 22 Kazimierz Katarzyna Wlizła Bronisława Borkowska w.Falemicze 16 Jan Karolina Mirowska Józef Szabłowski Leon Kwiatkowski 1076 42-43 7 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0022.htm
20 7 1919 Włodzimierz Adam Malinowski m.Włodzimierz 26 Józef Paulina Ochrym Antonina Lipińska m.Włodzimierz 19 Antoni Marianna Mirowska Edward Drue Tadeusz Hildebrand Grzeszczuk Władysław Wojciechowski 1076 89-90 60 AGAD CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0047.htm
13 7 1919 Włodzimierz Jan Szewczuk w.Mohylno 27 Maryan Agnieszka Mroziuk Józefa Mirowska kol.Marcelówka 17 Michał Franciszka Szczepańska Adam Szewczuk, Piotr Chrzanowski 1076 87-88 56 AGAD CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0046.htm
29 4 1921 Łokacze Stanisław Malinowski Helena Mirowska Tuliczów 27 Józef Józefa Olszak 762 4-5 7 dopisek
29 4 1921 Łokacze Stanisław Malinowski Helena Mirowska Tuliczów 27 Józef Józefa Olszak 762 4-5 7 dopisek
30 7 1922 Włodzimierz Stanisław Oruba Karol Franciszka Kocleng Maria Borkowska Jan Karolina Mirowska nr aktu 71 t. V 709
8 11 1930 Włodzimierz Serca Jezusow Tadeusz Petcyna Chołoniów 23 Jan Józefa Mirowska Karolina Nowcikowska 993 4 11 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0007.htm
5 10 1930 Horochów Zygmunt Pucyn Chołoniów 21 Jan Józefa Mirowska Helena Stefanowicz 995 11 48 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0016.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
41 Eufrozyna Mirowska, wdowa 63 Ostróg Ostróg 1837 Równe Mg 654-1-8
27 Helena Mirowska 39 Równe Równe 1842 CDIAK DM 1045-2-230
19 Urodzona Anna Mirowska c. Józefa wdowa 61 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
1 4 żona Teofila z d. Mirowska 30 Włodzimierzec Hołuzja 1858 Łuck DM 22-1-308 123V 13
2 3 żona Marianna z d. Mirowska 61 Włodzimierzec Majdan Kunin 1858 Łuck DM 22-1-308 125R 14
6 15 Zofia Mirowska wdowa 76 Włodzimierzec Majdan Kunin 1858 Łuck DM 22-1-308 125V 15
6 16 Marianna Mirowska 53 Włodzimierzec Majdan Kunin 1858 Łuck DM 22-1-308 125V 15
31 Mirowska Marcelina, wdowa 64 Młynów Dorostaje Wielkie 1869 Równe RK 171-1-104
169 45 żona Oktawia z d. Mirowska 28 Ostropol Charkowce 1888 Żytomierz DM 178-49-23
1 287 Mirowska Honorata 35 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 22-1-279a
1 1 Mirowska Aleksandra 27 Horochów Horochów 1902 Łuck DM 193-1-161 1R 2
17 50 żona Józefa z d. Mirowska 26 Horochów Zwiniacze 1902 Łuck DM 193-1-161 10V 21
204 261 Mirowska Aleksandra c. Romana panna 26 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl