Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 951 wyników dla: Osowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
18 5 1821 Dubno Apolonia Kosowska 12/52 Surnicze c. Tomasza i Anny, pracowici 65 12 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0007.htm
27 4 1823 Krzemieniec Anastazja Osowska 70 Krzemieniec 299 156 51 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0084.htm
22 2 1827 Wiszenki Anastazja Osowska 45 Rudnia wdowiec Jędrzej, s. Bazyli, Łukasz, c. Marianna, Marianna, Anna 813 97 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0097.htm
6 12 1827 Krzemieniec Eufrozyna Klosowska 9/12 Krzemieniec c. ur. Eliasza i Elżbiety Rybińskiej 426-1-6 22V 173 T 891 DM
23 2 1827 Starokonstantynów Dominikanie Domicella Sokołowska 3/52 Motrunki ojciec Wincenty, matka Marianna Osowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 165V 29 Ż 320 KP2
15 5 1827 Korzec Rozalia Kosowska 18 Korzec panna 245-1-1 93R 44 R 182 DM
25 3 1828 Szumsk Apolonia Kłosowska 32 Kruholec mąż Kazimierz, dzieci: Teresa, Marianna, Barbara, Magdalena 245-1-2 406V 72 R RK
16 12 1828 Zasław św. Jana Marianna Kłosowska 2 Borysów rodzice ur. Jan Kłosowski i Helena Kalnicka, z kaszlu 178-3-94 24 58 Ż 45 KP2
2 9 1828 Ostropol Marianna Kosowska 6/12 Pyszki rodzice ur. Ludwik Kosowski, Joanna Dąbrowska, z gorączki i konwulsji 178-3-94 215V 79. Ż 413 KP2
17 2 1829 Ostropol Ludwika Kosowska 5 Pyszki rodzice ur. Ludwik i Joanna z Dąbrowskich Kosowscy, z ospy 178-3-95 206v 11 Ż 397 KP2
22 9 1829 Kazimierka Klara Kłosowska 1 Pępków c. Pawła i Anastazji z Kosobudzkich 171-1-2 254R 14 R 245 DM
28 1 1829 Dubno Wiktoria Kłosowska 85 Dubno wdowa po Błażeju, od dawna potomstwa pozbawiona 815 215R 10 AGAD 219 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0219.htm
24 1 1830 Łabuń Katarzyna Osowska 50 wdowa po Michale, syn Jan 178-3-96 117R 6 Ż 223 DM
18 2 1830 Łabuń Barbara Kłosowska 56 Futor Sananowiecki z d. Janicka, wdowa po Józefie, syn Dominik, corki Petronela i Eleonora, po I-mężu synowie Klemens i Tomasz 178-3-96 118R 12 Ż 224 DM
7 2 1830 Dubno Krystyna Kłosowska 76 Korabliszcze z d. Leszczyńska, mąż Bartłomiej, syn Marek, córki Kunegunda i Agnieszka 816 136R 21 AGAD 137 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0137.htm
4 7 1831 Ptycza Anna Czarnecka 40 Kamienica z d. Kłosowska, mąż Wincenty Czarnecki, była parafianka Kościoła Farnego Dubieńskiego 817 243R 33 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0250.htm
27 4 1831 Szumsk Helena Derman 15 Bryków rodz. Grzegorz i Tekla zd. Kłosowska 245-1-5 385V 54 R RK
19 11 1831 Korzec Józefa Kosowska, Kusowska 18 Józefin Korzec 245-1-5 96 129 R PW 0
24 7 1831 Białozórka Zofia Kołosowska 22 Wandżułów mąż Antoni, syn Piotr i córka Marianna 245-1-5 364V 39 R 673 DM
24 6 1832 Horodyszcze Wiktoria Kosowska 5 Horodyszcze c. Macieja i Marianny 178-3-98 110R 50 Ż 212 DM
5 3 1832 Równe Teofila Walczyńska 44 Gródek z d. Kłosowska, mąż Maciej, syn Antoni, córki Józefa i Rozalia 171-1-5 144V 6 R 154 DM
29 7 1832 Włodzimierzec Rozalia Karolc Osowska 3 par. Włodzimierzec c. Gabriela i Marianny z Szerszeniów 818 64V 11 AGAD 71 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0071.htm
28 6 1833 Ostróg Wincenty Kamiński 1 Ostróg z kaszlu, r. Ur. Wojciech, Elżbieta zd. Kołosowska 171-1-6 36V 53 R MZ 8423
25 4 1833 Berezdów Angela Łosowska 3 Jabłonówka c. Sebastiana i Anny z Łotaszewskich 245-1-7 137V 22 R 37 DM
8 2 1833 Sielec Helena Kołosowska 1 Bubnów c.Jana i Karoliny z d. Nernich 848 162 2 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0088.htm
10 3 1834 Zasław św. Jana Helena Kłosowska 40 Borysów mąż Jan, pozostawiła 3 synów i 1 córkę 178-3-100 14V 12 Ż 30 DM
25 1 1834 Horodyszcze Jadwiga Kosowska 22 Horodyszcze z d. Czyżyńska, mąż Bartłomiej, syn Sebastian 178-3-100 130R 5 Ż 260 DM
28 9 1834 Dubno Karolina Kołosowska 1 Dubno c. Franciszka i Franciszki z Chmielewskich 820 170V 72 AGAD 175 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0175.htm
8 8 1834 Włodzimierzec Franciszka Osowska 3 Włodzimierzec c. Gabriela i Marianny 820 83V 18 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0087.htm
8 8 1835 Sokul Agata Kłosowska 71 Mylsk wdowa, mąż ś.p. Grzegorz Kłosowski, dziecko: Agnieszka 821 45V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0047.htm
15 11 1835 Ostróg Marianna Kołosowska 58 Płużne ze starości, wdowa 171-1-8 44V 97 R
4 1 1835 Szumsk Magdalena Gutkowska 70 Waśkowce z d. Rosowska, mąż Józef, syn Jan, córki Katarzyna, Marcelina i Antonina 245-1-9 385R 1 R 750 DM
8 1 1836 Radziwiłłów Paweł Skibniewski 37 Radziwiłłów żona Franciszka Kosowska, syn Fabian 822 218 4 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0226.htm
14 7 1836 Berezne Apolonia Osowska 48 Chołopy z puchliny wodnej, mąż Karol, synowie Michał i Adam, córki Anna, Marianna, Franciszka i Katarzyna 171-1-9 232R 9 R Na
17 6 1836 Cudnów Anna Rudnicka 66 Kozara ur., z d. Kłosowska, wdowa po Janie, synowie Izydor, Jan i Paweł, córka Marianna 569-1-59 67R 51 Ż 125 DM
11 1 1837 Ołyka Franciszka Kłosowska 2,5 Tuszebin Józefa i Wiktorii z Zakrzewskich 823 148 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0156.htm
9 5 1837 Szumsk Tekla Derman 70 Bryków z konwulsji, pr., zd. Kołosowska, wdowa, mąż ś.p. Grzegorz, dziecko: Jędrzej 245-1-11 498R 51 R RK
4 11 1837 Szumsk Józef Gutkowski Guttkowski 65 Waśkowce z gorączki, sł., wdowiec, żona ś.p. Magdalena zd. Kosowska, nie zostawił po sobie żadnego potomstwa 245-1-11 502R 83 R RK
2 2 1837 Równe Józefa Gosowska 50 Równe sław., z Bartoszewskich, mąż Jan, potomstwa po sobie nie pozostawiła 171-1-10 143V 5 R DM
9 7 1837 Aleksandria Agata Osowska 1,5 Koźlin z gorączki, c. ur. Antoniego i Agaty z Kniażyńskich 171-1-10 192R 10 R 102 DW
23 3 1837 Kulczyny Agnieszka Szybińska 58 Dubiszcze z d. Osowska, wdowa po Stanisławie, syn Jan i córka Anna 178-3-108 267R 18 Ż 520 DM
20 2 1837 Ostropol Anna Kiliewicz 55 Ostropol z d. Osowska, mąż Konstanty 178-3-108 339R-339V 11 Ż 658 DM
25 12 1837 Zasław św. Jana Anna Kłosowska 6/12 Borysów c. Ignacego i Katarzyny z Niderowskich 178-3-108 23V 53 Ż 47 DM
9 2 1837 Sielec Katarzyna Municzewska 5 Sielec córka Jana i Reginy z d. Kołosowska 852 211 6 AGAD 110 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0110.htm
14 2 1837 Sielec Aleksandra Municzewska 1 6/12 Sielec córka Jana i Reginy z d. Kołosowska 852 211 7 AGAD 110 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0110.htm
11 6 1838 Kuniów Piotr Fidyk 30 Siekierzyńce wd. Marianna Kosowska R 90 R 12 ZP
28 11 1840 Horyńgród Balbina Kłosowska 60 Horbaków wdowa od lat 12 po Mikołaju, syn Adolf 880 135 R - 135 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0150.htm
10 1 1840 Ptycza Kalikst Chamiec 45 Turkowicze obywatelskiego stanu, żona Zuzanna z d. Prosowska, potomstwa żadnego, zmarł w wieku pięćdziesięciu czterech lat 826 266V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0269.htm
20 8 1840 Berezdów Pawlina Kosowska 20 Prawutyń Mały panna z par. Stary Konstatntynów 871 301 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0156.htm
17 3 1840 Kotelnia Marianna Osowska 1 Antopol c. Stefana i Barbary z Popielów 178-3-9 179V 16 Ż 356 DM
1 3 1840 Krasnopol Agnieszka Osowska 109 Mołoczki wdowa po Stanisławie, syn Jakub i córka Klara 178-3-09 212V 13 Ż 418 DM
24 2 1840 Dubno Anna Kosowska 25 Dubno z d. Herówna, wdowa po Tomaszu 826 158V 18 AGAD 160 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0160.htm
28 1 1842 Kowel Rozalia Kołosowska 5 Kowel c. wolnożyjących Jana i Karoliny z Gerlichów 245 15 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0011.htm
4 11 1842 Młynów Emilia Łosowska 3/12 Koryty rodzice: ur. Ignacy i Marianna 828 47R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0049.htm
22 8 1843 Białozórka Wiktoria Kłosowska 43 Białozórka z Pasławskich, sław., mąż Antoni, córki Anna i Joanna 874 1020 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0508.htm
17 4 1843 Zasław św. Jana Katarzyna Kłosowska 1,5 Borysów c. Wincentego i Zofii z d. Zielińskiej 178-51-510 19V 33 Ż 23 RG
4 5 1844 Szpanów Waleria Kosowska 63 Szpanów panna 883 167 V 4 B 0
12 7 1844 Miropol Katarzyna Ortyńska 58 Miropol z d. Kosowska, wdowa po Wojciechu, synowie Erazm, Karol i Jan, córki Konstancja, Anna i Aniela 875 379 30 AGAD 194 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0194.htm
13 2 1845 Radziwiłłów Józefa Joanna Osowska 3/12 Niemirówka córka Marcina i Agnieszki z d. Łozińska 831 248 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0254.htm
6 12 1845 Radziwiłłów Agnieszka Osowska 30 Lewiatyn z domu Łozińska, mąż Marcin 831 252 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0258.htm
13 3 1845 Ostróg Kazimierz Bińkowski 2 Rozważ z zapalenia mózgu, r. Wielmożny Karol-Kapitan, Maria zd Kosowska 884 45R 20 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0046.htm
26 10 1845 Ostróg Scholastyka Wojakowska 65 Rozważ Wielmożna, zd Kosowska, wdowa, s. Adam, c. Ewa 884 57V 95 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0060.htm
7 11 1845 Trojanów Marianna Kłosowska 80 Szumsk wdowa po Tadeuszu, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-12 320V 44 Ż 627 DM
4 12 1845 Trojanów Małgorzata Osowska 32 Trojanów z d. Rakowicz, mąż Piotr, córki Marianna i Emilia 178-3-12 321R 48 Ż 628 DM
21 4 1846 Berezne Antoni Mironowski 30 Chołopy z zapalenia mózgu, ż. Marianna z d. Osowska, córka Józefa 885 228V 7 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0239.htm
26 5 1847 Berezne Franciszek Zawadzki 31 Chołopy z gorączki, żona Anna Osowska, synowie Władysław i Paweł, córka Dominika 171-1-13 252V 12 R Na
2 1 1847 Lachowce Joanna Kłosowska 1 Czułhuzów c. 1-dw. Tomasza i Apolonii z Tyszkiewiczów 171-1-13 102R 2 R DM
26 12 1847 Lachowce Paulina Kłosowska 4 Czułhuzów c. 1-dw. Tomasza i Apolonii z Tyszkiewiczów 171-1-13 108V 57 R DM
17 1 1848 Młynów Alentyna Dębicka 2 Młynów rodzice: ur. Piotr i Tekla z d. Osowska 834 252V/492 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0255.htm
16 1 1848 Kazimierka Anastazja Kołosowska 46 Pępków z d. Kosobudzka, mąż Paweł, 4 synów i 2 córki zamężne 171-1-14 312R 2 R 309 DM
10 2 1849 Zasław św. Jana Antonina Kołosowska 2 Borysów c. Franciszka i Józefy 178-3-118 425V 5 Ż 779 DM
2 8 1849 Zasław św. Jana Katarzyna Łosowska 30 Zasław zmarła w szpitalu 178-3-118 429V 45 Ż 787 DM
19 4 1849 Ostróg Tekla Kłosowska 70 Wierzchów parafianka mająca około 70 lat 171-1-15 47V 54 R 50 DM
18 4 1849 Równe Elżbieta Kamińska 40 Równe mąż Wojciech, z d. Kłosowska, synowie Leon, Jan, Konstanty i Witalis 171-1-15 211V 20 R 214 DM
8 1 1849 Maciejów Józefa Kłosowska 2 Widuty c. nieślubna Marianny Kłossowskiej 415 30 2 AGAD 20 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20415/pages/PL_1_436_415_0020.htm
18 6 1850 Aleksandria Marianna Kołosowska 80 Józefówka z d. Czypryska, wdowa po Józefie, s. Wojciech, Aleksander 171-1-16 655V 9 R 668 BW
7 4 1850 Berezdów Józefa Rokosowska 32 Mirutyn z d. Rajecka, mąż Fortunat, synowie Bonifacy, Józef, Kalikst i Felicjan, córki Tekla i Fortunata 171-1-16 575R 24 R 587 DM
6 10 1850 Szumsk Marianna Kłosowska 72 Waśkowce z d. Kochanowska, wdowa po Janie, córka Domicela 426-1-239 134V 69 T 146 DM
1 1 1850 Białozórka Prakseda Kłosowska 85 Białozórka wdowa po Bazylim, dawno potomstwa pozbawiona 426-1-239 216R 1 T 227 DM
17 11 1851 Wiszenki Anastazja Osowska 3 Rudnia c. Tomasza i Heleny z Jankiewiczów 776 32 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20776/pages/PL_1_436_776_0018.htm
1 3 1851 Korzec Marianna Łosowska 6 Mocharów z ospy, córka Eliasza i Konstancji z d. Wysockiej 178-3-72 118v 25 Ż Na
4 5 1851 Starokonstantynów Tekla Kosowska 70 Ohyjowce od starości, wdowa po Kazimierzu 178-3-120 73V 67 Ż 143 DW
27 11 1851 Ostróg Marianna Kosowska 60 Ostróg z d. Jaroszyńska, wdowa po Tomaszu 171-2-1 291R 82 R 295 BW
7 11 1853 Wiszenki Anastazja Osowska 2 Rudnia c. Tomasza i Julianny z Pieńkowskich 22-1-120 161R 38 Ł DM 0
28 11 1853 Lachowce Franciszka Kłosowska 6 Czołhuzów c. Tomasza i Apolonii z Tyszkiewiczów 171-1-33 195R 60 R 193 BW
17 8 1854 Bazalia Anastazja Kosowska 60 Hrycyki 1-dw., mąż Wincenty, synowie Michał, Mikołaj i Tomasz, córki Antonina, Józefa i Apolonia 178-3-122 47R 86 Ż DM
1 5 1855 Łabuń Anna Osowska 70 Łotówka 1-dw., z Berezowskich, mąż Teodor, córka Domicela 178-3-123 725R 28 Ż DM
20 7 1855 Łabuń Rozalia Kosowska 60 Futor Łabuński 1-dw., z Dobrzańskich, wdowa po Andrzeju, synowie Roman i Jan, córki Franciszka i Teresa 178-3-123 726V 42 Ż DM
3 8 1856 Krzemieniec Marianna Osowska 1,5 Krzemieniec c. miesz. Marcina i Tekli z Bednarskich 426-1-28 60V 62 T 281 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4S-L?i=280&cat=300453
30 11 1857 Ołyka Stanisław Rębiszewski 78 Ołyka żona Barbara Dębczyńska, córki Emilia Łosowska, Julia, Marianna 481 71 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0038.htm
30 3 1857 Kazimierka Anastazja Osowska 82 Jasnober z Burzyńskich, wdowa po Stefanie 171-1-72 378V 15 R 525 BW
29 10 1858 Białogródka Balbina Kołosowska 18 Polachówka 1-dw., z Modzelowskich, mąż Florian 178-3-74 269R 70 Ż DM
23 1 1858 Iwnica Rozalia Osowska 17 Wolica c. Łukasza i Klary z Subturskich 178-3-128 738V 5 Ż 1410 DM
1 4 1858 Kodnia Ludwika Osowska 6/12 Kodnia c. Mateusza i Teodory z Kozłowskich 178-3-128 721V 8 Ż 1383 DM
29 10 1858 Zasław św. Jana Lucyna Rokosowska 42 Zasław mąż Jan, po I-mężu syn Teofil i córka Aleksandra 178-3-74 97V 35 Ż 188 DM
20 10 1858 Kazimierka Józefa Kłosowska 6/12 Pępków c. Jakuba i Justyny z Zabłockich 650-1-1 525R 14 R 593 BW
26 8 1860 Dubno Marianna Rokosowska 1 Curków c. ziemian Karola i Kamili ze Zwolskich 841 69 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0037.htm
20 1 1860 Zasław św. Jana Ludwika Bronowicka 60 Borysów z d. Kołosowska, mąż Józef, syn Władysław, córki Julia, Anna i Aleksandra 178-3-75 244V 4 Ż 444 DM
5 5 1862 Białogródka Faustyna Rokosowska 20 Białogródka ur., mąż Jan, syn Kazimierz 178-3-77 161V 52 Ż DM
11 4 1862 Deraźne Sabina Łosowska 16 Diuksyn c. Wincentego i Teresy Stachulskiej 887 168 10 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0091.htm
23 12 1862 Równe Agata Osowska 64 Równe z d. Kniażyńska, wdowa po Antonim, s. Adolf, Albin, c. Apolonia, Aleksandra, Agata 887 572 48 AGAD 313 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0313.htm
7 1 1862 Ostróg Józefa Kosowska 5 Ostróg s. Tomasza i Barbary z Siedleckich 171-1-75 48V 4 R 50 DM
1 6 1863 Kazimierka Elżbieta Kołosowska 26 Pępków m. Tomasz, s. Zygmunt 650-1-2 283R 9 R 365 BW
5 5 1863 Równe Adelajda Osowska 18 Równe c. Antoniego i Agaty z Kniażyńskich 650-1-2 114V 13 R 150 BW
13 2 1865 Ołyka Barbara Rembiszewska 75 Ołyka z Dębczyńskich, jednodworka, wdowa po Stanisławie, córki Emilia Łosowska mężatka i Julia panna 488 50-51 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0027.htm
20 1 1866 Żytomierz Karolina Nosowska 52 Żytomierz z d. Olanowska, z choroby wodnej, zostawiła męża Macieja, syna Adolfa i c.Pawlinę 178-3-63 115R 34 Ż DG 177
6 11 1866 Żytomierz Joanna Prosowska 69 Żytomierz z duru brzusznego, dw., panna 178-3-63 143V 349 Ż DG 233
21 3 1866 Białogródka Rafalina Rokosowska 6/12 Białogródka c. Jana i Eufrozyny 178-3-81 250V 21 Ż DM
12 3 1871 Ostróg Maciej Dobryk 40 Ostróg w szpitalu, wdowa Klementyna Kłosowska 654-1-56 90 L 5 R MZ
17 7 1871 Ostróg Ewa Domalewska 5 Choteń r. Julian, Małgorzata zd Kosowska 654-1-56 88 L 5 R MZ
13 9 1871 Jampol Antonina Sawicka 60 Jampol z d. Kołosowska, 1-dw., wdowa po Franciszku, syn Wincency, córki Ludwika i Agnieszka 426-1-55 102R 49 T/FS DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9Q8X-P?i=499&cat=834012
11 9 1872 Zasław św. Jana Marianna Kłosowska 31 Borysów pozost. wd. Franciszka i s. Mikołaja 685-6-6 263R 49 Ch RG
26 11 1872 Zasław św. Jana Eleonora Kłosowska 1 Borysów s. Jana i Urszuli z d. Krasowskiej 685-6-6 264R 59 Ch RG
28 4 1874 Turzysk Maria Kłosowska 1 Dolsk c. Oktawiana i Marii z Babołowiczów 742 21 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0012.htm
6 3 1878 Ołyka Emilia Łosowska 52 Ołyka z Rembiszewskich, mąż Teodor, dzieci Konstanty, Ludwik i Kamila 499 80 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0042.htm
30 5 1881 Krzemieniec Maria Osowska 3/12 Krzemieniec od gorączki, c. mieszcz. Józefa i Izabeli 426-1-75 35V 63 T 44 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X479-X?i=43&cat=834010
9 4 1881 Międzyrzec Korecki Marcelina Kosowska 35 Tudorów z d. Jaroszewicz, mąż Andrzej, syn Józef i córka Joanna 740-2-301 113V 12 R 67 DM
16 11 1885 Ołyka Maria Łosowska 5 Ołyka Ludwika i Fryderyki z Kernów 506 98 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0051.htm
2 6 1889 Ołyka Zofia Łosowska 20/356 Ołyka Ludwika i Fryderyki Kern 509 89 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0050.htm
8 4 1889 Sławuta Ludwika Kosowska 31 Sławuta z d. Wróblewska, mąż Stefan, nieślubne potomstwo Maciej Wróblewski i córka Ludwika Wróblewska 17-2-53 32R 14 Ch 43 DM
24 5 1890 Krzemieniec Maria Matwiejew 69 Onyszkowce z d. Kołosowska, wdowa po kapitanie Aleksandrze, syn Antoni, córka Natalia Berkman 0.1-81W 36R 28 T
19 12 1890 Meżyrów Julia Szymańska 66 Petranie od astmy, z d. Kołosowska, chł., wdowa, syn Ignacy, córki Józefa i Feliksa 904-6-11 166V 31 W JS1, D
20 9 1890 Krzemieniec Antonina Babuszkowa 43 Krzemieniec z d. Osowska, mąż Agij, 0.1-81W 38V 49 T
1 6 1890 Dederkały Celestyna Kołosowska 0,5 Dederkały c. chł. Wincentego i Zofii z Popławskich 0.1-81W 72R 11 T
21 6 1892 Krzemieniec Tekla Osowska 67 Krzemieniec z Bednarskich, miesz., wdowa, dzieci Józef, Justyna i Maria 0.1-81D 36V 40 T
1 1 1899 Szumsk Zuzanna Kołosowska 1 Kruholec c. Karola i Marii z Szymańskich 01-235 65V 1 T
28 1 1899 Młynów Katarzyna Kosowska 80 Dorohostaje z d. Zielińska, mąż Leon, dzieci z pierwszego małżeństwa: Sylwester, Kazimierz, z drugiego: Antoni, Franciszek, Teofila 740-2-407 88V 3 R 1650 RK
17 12 1899 Kowel Konstancja Osowska 32 Kowel z d. Sawicka, mieszcz. m. Warszawy, mąż Konrad 932 80 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0056.htm
12 1 1902 Młynów Anna Kłosowska 60 Młynów panna 740-2-407 129R 6 R 1686 RK
4 7 1904 Torczyn Józefa Włosowska 18 Oderady c. chł. Jana i Marii z Umańskich 986 49R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0028.htm
15 6 1908 Ostropol Paulina Łanucka 55 Korzówka z d. Kosowska, wdowa, synowie Tomasz, Michał i Marceli, córka Maria 17-1-325 239R 16 Ch 453 DM
4 8 1908 Międzyrzec Korecki Marcelina Kołosowska 10/12 Sapożyn c. Tomasza i Marceliny z Skibickich 740-4-360 33V 21 R 29 DM
24 9 1910 Ostropol Antonina Kosowska 72 Bieleckie mąż Roman, syn Eliasz i córka Kamila 17-2-93 173R 22 Ch 87 DM
5 7 1911 Horochów Michalina Baranowska 32 Strzelcze Kosowska, mąż Józef, dzieci: Stanisław, Julian, Edward, Kazimierz, Paulina 997 52 34 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0045.htm
30 8 1912 Starokonstantynów Julia Kosowska 3,5 Ihnatki c. Antoniego i Marii z Roskoszyńskich 17-2-89 70V 80 Ch 123 DM
27 8 1912 Starokonstantynów Petronela Kosowska 15/12 Nowosielica c. nieślubna Zofii Kosowskiej c. Wacława 17-2-89 70R 78 Ch 122 DM
15 8 1917 Starokonstantynów Łucja Osowska 70 Starokonstantynów zmarła w szpitalu, z d. Dębicka, wdowa, potomstwa nie pozostawiła 17-2-90 172V 85 Ch 318 DM
16 12 1920 Szumsk Antoni Białobrzycki 40 Kąty żona Rozalia z d. Kołosowska, dzieci: Marceli, Weronika, Konstanty, Józefa, Walenty, Leokadia 426-1-259 46V 202 T 83 RK
29 7 1924 Kostopol Agata Matuszyńska 75 Kol. Kostopolska z d. Kołosowska, mąż Adam, synowie Teofil i Dominik, córka Józefa 740-4-414 48R 20 R 54 DM
2 1 1930 Młynów Stanisława Kołosowska 1,5 Karolinka z zapalenia płuc. C.Klima i Józefy z Antonowiczów. Pochowana 03.01 740-6-322 328 1 R AK2
25 4 1972 Krzyżowniki Antoni Prokopowicz 89 Sadogóra ur.29.04.1883r.s.Telesfora i Stanisławy Marceliny z d. Osowska, żona Elżbieta z Ostrowskich, synowie Zygmunt i Karol, córki Antonina Wanda i Jarosława Irena pr. AP

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 1736 Czartorysk Franciszek Wiszgrdt Sobieszczyce Józef Joanna Paweł Kałuszewicz, Aleksandra Bosowska 297-1-185 46V Ł
8 5 1742 Szumsk Domicela Tyskowska Dederkały Wawrzyniec Marianna Józef Medyński, Katarzyna Kłosowska 297-1-180 12V Ł RK 26
26 10 1766 Szumsk Kryspina Misis Kirs? Zahajce Maciej Karolina Michał Błędowski, Katarzyna Kosowska wdowa, Wojciech Boniachowski 297-1-180 135R Ł 4502 RK
16 10 1768 Szumsk Teresa Kirs Zahajce Maciej Karolina Tomasz Kosowski, Helena Tarnawska, Wojciech Beruchowski, Barbara Kosowska panna, Tomasz Ostapczuk, Anna Pinkowiczowa 297-1-180 144R Ł 4521 RK
19 12 1768 Szumsk Wiktoria Kosowska Zahajce Tomasz Katarzyna Katarzyna Krasińska, Wojciech Borochowski, Barbara Kosowska, Onufry Ilnicki 297-1-180 146Ra Ł RK 4527
18 7 1769 Szumsk Magdalena Piotrowska Zahajce Justyn Krystyna chrzest 05.05.1771, Józef Tarnawski, Magdalena, Antoni Tokarzewski, Katarzyna Kosowska, Antoni Skroboński, Barbara Kosowska, Józef Starzynski, Regina Szpiltowa 297-1-180 154V Ł RK 4545
29 6 1770 Szumsk Alojzy Onufry Jan Boruchowski Zahajce Wojciech Agnieszka Piotr Haliczuk, Barbara Kosowska, Hiacynt Stolarz, Krystyna Piotrowska, Ignacy Slusarz, Pryska Stolarzowa 297-1-180 151V Ł RK 4539
1 7 1770 Szumsk Jan Karsz Kirs Zahajce Maciej Karolina Skroczynski, Joanna Kipinska, Antoni Raczewski, Barbara Kosowska panna 297-1-180 152R Ł RK 4540
5 5 1771 Szumsk Jakub Piotrowski Zahajce Justyn Krystyna Józef Tarnawski, Magdalena, Antoni Tokarzewski, Katarzyna Kosowska, Antoni Skroboński, Barbara Kosowska, Józef Starzynski, Regina Szpiltowa 297-1-180 154V Ł RK 4545
28 5 1772 Szumsk Feliks Ferdynand Kajetan Boruchowski Zahajce Wojciech Agnieszka Wojciech Dąbrowski, Zofia Olszańska, Jan Hełmiński, Katarzyna Kosowska, Antoni Olszański, Marianna Plisowska 297-1-180 160R Ł RK 4558
27 10 1776 Szumsk Ludwik Strzelec Strzelecki Zahajce Michał Franciszka dwutygodniowy, Wojciech Boruchowski, Katarzyna Kosowska 297-1-181 17V Ł 18 RK
8 6 1777 Szumsk Maciej Adamowski Zahajce Franciszek Katarzyna Walenty Wirzykowski, Anastazja Skibicka, Antoni Skibicki, Bogumiła Kosowska, Jakub Szystowski, Ziembicka 297-1-181 22R Ł 022a RK
16 7 1778 Szumsk Wojciech Komornicki Zahajce Felicjan Barbara Kazimierz Dobrzanski, Katarzyna Kosowska, Michał Kosowski, Katarzyna Dobrzanska 297-1-181 29R Ł 029a RK
16 7 1778 Szumsk Magdalena Paciukiewicz Zahajce Jakub Teofila Michał Kosowski, Katarzyna Kosowska 297-1-181 29R Ł 029a RK
24 1 1788 Torczyn Piotr Martyr Paweł Apostoł Jasiński Siedmiarki Michał Salomea Kosowska chrz. 28.01; Stefan Szkóratowski, Rozalia Tubielewiczowa, Kasper Tubielewicz, Marianna S 36 5 Ł EH
14 9 1791 Luboml Helena Osowska Bartłomiej Anna Lublin ASP https://www.szukajwarchiwach.gov.pl/skan/-/skan/e4e274a8a9f956c8a87e27c2f96cd86339d4109a250109cf07d9cdd01fff3187
3 11 1793 Wiszenki Teresa Osowska Rudnia Jan Teresa Karp Mielniczuk, Konstancja Pieńkowska 297-1-12 5R AR 0
5 3 1794 Szumsk Agneta Hosowska Szumsk Michał Marianna 16 V Ł 0
15 7 1799 Lubar Anna Kłosowska Chwilińce (Filińce) Antoni Wiktoria Kozuchowska łacina, Kazimierz Tonowski, Apolonia Wysoczańska, ass. Michał Wysoczanski, Julianna Dankowska, Franciszek Czarnecki, Marianna Wąchalska 178-51-174 11V Ż Mg
19 4 1799 Zaturce Petronela Prosowska Wólka Sadowska Szymon Marianna data chrztu, uczc. Andrzej Suchocki, Marianna Okorska 297-1-46 35V Ł 767 DW
6 12 1803 Zaturce Franciszek Kasianowski Serniczki Franciszek Wiktoria data chrztu, JW Michał Burzęcki i Wlm. Elżbieta Prosowska, Jan Prosowski i JW Cecylia Borzęcka 297-1-46 43R Ł 783 DW
21 8 1804 Smiła Hiacynt Laskowski Stepanki Ignacy Elżbieta Markowicz s. MD, chrz. 05.09, chrzestni: MD Cichocki, Aneta Veyzerowa, Ignacy Keyzer, Apolonia Kosowska 178-51-195 336 Ż EH
10 1 1807 Ostróg Julian Krzysztof ? Mizocz Jan Elżbieta Kłosowska Józef Wahowski, Rozalia Kozłowska 297-1-136 61 Ł 1090 SK
2 10 1807 Lubar Marianna Moczulska Mikołaj Apolonia Kosowska polski, chrzest 3.10.1807, Szymon Borucki, Wiktoria Ciesielska, Onufry Ciesielski, Eifrozyna Borucka, wszywka 2, po karcie nr 94 178-51-174 Ż Mg 228
7 11 1808 Ostróg Marcin Goltz Mizocz Jan Elżbieta Kłosowska Antoni Schmidt, Rozalia Kozłowska 297-1-136 89 Ł 1132 SK
27 4 1809 Wiszenki Bazyli Suprun (Supruniuk ?) Rudnia NN Zofia Jan Targiewicz, Teresa Osowska, imię ojca nie podane - prawdopodobnie chodzi o Andrzeja 297-1-12 45R AR
13 4 1810 Wiszenki Franciszek Supruniuk Rudnia Karp Anna Tomasz Goździkowski, Anastazja Osowska 297-1-12 51R AR
17 2 1811 Ostróg Faustyna Kosowska Międzyrzecz Kazimierz Prakseda Teodor Pawłowski, Julianna Kowalewska 297-1-136 142 Ł 855 SK
20 7 1812 Wiszenki Marianna Osowska Rudnia Teodor Anastazja Bazyli Tomaszewski, Julianna Rubińska 297-1-12 55V AR
10 5 1813 Wiszenki Marianna Stelmach Rożyszcze Stefan Julianna wlm. Jan Chrzanowski, wlm. Anna Osowska 297-1-12 57V AR
4 6 1814 Ostróg Petronela Kłosowska Marianówka NN Agnieszka Kłosowska Andrzej Nynczuk, Rozalia Hofmanowa 297-1-136 212 Ł SK
27 8 1814 Zasław św. Józefa Marianna Stępkowska Pryputnia Hipolit Anna Kłosowska [chrzest 6.09] Tomasz Krażewski i Apolonia Jankowska 178-51-232 10R Ż 12 DM
19 6 1814 Ostropol Eliasz Łabęcki Hubin Antoni Anna Sehen dopełenienie chrztu 12.09.1832, asyst. Piotr Lenkiewicz i Urszula Kosowska wdowa 178-3-98 221V 42 Ż 421 DM
6 7 1816 Ostróg Alojza Paulina ? Łosowska Chorów Stanisław Marianna Koniuszewska Karol Tyborowski, Franciszka Badecka 297-1-136 254 Ł SK
16 10 1816 Ostróg Wiktoria Kłosowska Płużne Antoni Marianna Szamburska Chrzest 19.10.1816: Michał Szamburski, Marianna Lepkowska 297-1-136 260 Ł SK
15 3 1817 Łanowce Marianna Domicela Kłosowska Żubowa [Grzybowa] Ignacy Marianna Biłecka dopełnienie chrztu 1.01.1833, Adrian Wierzbicki i Zofia Zaniewicz, asyst. Ks. Faustyn Kochański i Marianna Halicka 245-1-7 350R 2 R 357 DM
28 1 1819 Wiszenki Agnieszka Osowska Rożyszcze Dominik Teresa pr. Marcin Milawczyn, Marianna Kruczyńska 297-1-12 72R Ł AR
11 12 1821 Wiszenki Anna Osowska Rudnia Andrzej Anastazja Antoni Staniszewski, Ksawera Brodzińska 297-1-12 80V Ł AR
13 4 1824 Wiszenki Jan Piotrowski Bejnerówka Józef Rozalia Rogalska Jakub Piotrowski, Marianna Osowska, chrzest 14.4.1824 297-1-12 90V Ł AR
3 7 1824 Lachowce Józef Gajewski Hulowce Wojciech Marianna Lesicka chrzest 3.07.; Wojciech Kamiński i Konstancja Łosowska 178-51-266 4R Ż 9 DM
13 12 1824 Wiszenki Marianna Czylewska Czebenie Jan Teresa Osowska Klemens Czylewski, Antonina Znamirowska, Onufry Znamirowski, Marianna Staniszewska, chrzest 14.12.1824 297-1-12 93V Ł AR
20 9 1825 Lachowce Nikodem Kuźmiński Hulowce Teodor Angela (Aniela) Kucharska data chrztu; Michał Dobrowolski i Konstancja Kłosowska 178-51-266 18V Ż 38 DM 0
24 3 1825 Wiszenki Katarzyna Osowska Rudnia Andrzej Anastazja Antoni Staniszewski, Teodora Borodzińska, chrzest 25.3.1825 297-1-12 95R Ł AR
2 3 1827 Krzemieniec Izabela Kołosowska Krzemieniec Eliasz Elżbieta Rybińska c. szlachetnych ochrz. 2.03., szlach. Jan Zacharczyk Prezydent Krzemieńca i Joanna Siate 426-1-3 7R 46 T 507 DM
18 10 1827 Ostropol Teresa Obuchowicz Ostropol Józef Agnieszka Sieniawska Siekańska Jan Adamski, Urszula Kosowska 178-3-93 207V 71 Ż 402 KP2, DM
8 10 1827 Wołoczyska Barbara Senkowa Wołoczkowce Jan Marianna Kosowska Andrzej Sikora, Katarzyna Szymczyszyn 178-3-93 298V 96 Ż 574 KP2
24 1 1827 Zasław św. Jana Marianna Kłosowska Wojtowce Jan Helena Kalnicka 178-3-93 2 8 Ż 6 MO
1 5 1827 Krasnopol Filip Jakub Kleczkowski Krasnopol Franciszek Rozalia Witkowska Zachariasz Rześniowiecki i Małgorzata Kleczkowska zamężna, asyst. Tomasz Mańkowski i Aleksandra Kleczkowska zamężna, Stanisław Kleczkowski i Antonina Kłosowska 178-51-302 5R-5V 18 Ż 7-8 DM
14 1 1827 Dubno Antoni Bartnicki Korabliszcze Maciej Agnieszka Kłosowska Józef Zawadzki i Agata Kaczkowska wdowa 813 166R 8 AGAD 168 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0168.htm
2 4 1827 Dubno Franciszka Zawadzka Korabliszcze Józef Kunegunda Kłosowska Karol Porowski i Franciszka Witkowska ż. Stanisława 813 172V 46 AGAD 175 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0175.htm
27 2 1827 Jampol Franciszka Grocholska Pohorylce Jan Marianna ur. Kazimierz Tyszkiewicz i Marianna Kłosowska ż. Stanisława, asyst. Kazimierz Jurkowski i Anna Łozińska wdowa 245-1-1 233R 17 R 457 DM1
10 1 1827 Korzec Antoni Jagodzińska Balarka Lubtowa Szymon Małgorzata Łosowska Jan Jochimowicz i Anna Zabłocka zamężna 245-1-1 64R 9 R 126 DM
6 11 1827 Korzec Grzegorz Frankowski Balarka Lubtowa Franciszek Klara Orzechowska Piotr Orzechowski i Tekla Łosowska zamężna 245-1-1 77R 110 R 152 DM
14 2 1828 Dąbrowica Konstancya Kosowska Dąbrowica Franciszek Rozalia Pleskaczyńska Michał Górski, Agata Dyszkowska; ch: 15.02. 814 136 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0140.htm
1 4 1828 Ostróg Franciszek Lelawski Majdan Płużeński Michał Katarzyna Izdebska chrzest 3.04.1828, Zachariasz Żukowski, Marianna Kłosowska ż. Jana, asysta Stanisław Szymański, Ursz 171-1-1 8R 44 R Mg
19 5 1828 Ostróg Jan Michał Torczyński Płużne Szymon Konstancja Kłosowska chrzest 24.05.1828, Zachary Zubowski, Marianna Olszańska ż. Jana, 171-1-1 9R 51 R Mg
18 10 1828 Kuniów Łukasz Fidyk Siekierzyńce Cyryl Elżbieta Kosowska ch. 20.10.1828, Ur. Leon Torczyński młodzian, Ur. Marianna Zielenkiewicz panna 171-1-1 72V-73R 65 R Mg
14 2 1828 Równe Walenty Walczyński Grodek Maciej Bogumiła Kłosowska ch.15.02.1828, Ur. Paweł Wojciechowski, Ur. Ewa Malinowska 171-1-1 146R 4 R Mg
15 5 1828 Deraźne Jan Kamiński Deraźne Wojciech Elżbieta Kłosowska ch. z wody, 16.05.1828, Ur. Wojciech Kurowicki, Ur. Antonina Kamińska, panna 171-1-1 198R 12 R Mg
9 8 1828 Kazimierka Klara Szymanowska Kosmaczów Paweł Anastazja Kosobucka ch.10.08.1828, prac. Lewko Łajciuk, prac. Marianna Kłosowska ż. Jakuba 171-1-1 226R 18 R 7118 Mg
6 6 1828 Tuczyn Antoni Gurowski Tuczyn Bazyli Marianna Piąstwa ch. 6.06.1828, Ur. Jan Kamiński, Marianna Kłosowska, asys. Ur. Józef Dobrowolski, Tekla Judzińska, U 171-1-1 191V 11 R Mg 708
19 7 1828 Starokonstantynów Dominikanie Wincenty Stankiewicz Żerebki ur. Mikołaj Anna Ziembicka ur. Mateusz Wiszniowski, ur. Rozalia Osowska 178-3-94 158V 77 Ż 306 KP2
24 9 1828 Łabuń Zuzanna Osowska Macewicze Małe ur. Mateusz Teresa Zalubowska ur. Teodor Wojnarowski, Apolonia Niemirowska 178-3-94 127R 50 Ż 248 KP2
16 3 1828 Ostropol Katarzyna Grzeszczuk Wisznopol prac. Mikołaj Marianna Jaśków Jan Adamski, Urszula Kosowska 178-3-94 195R 17 Ż 373 KP2
28 3 1828 Ostropol Agata Tomaszewska Pyszki ur. Jan Marianna brak Jan Adamski, Urszula Kosowska 178-3-94 195R 18 Ż 373 KP2
8 4 1828 Ostropol Stanisław Głuszkowski Ostropol ur. Jan Apolonia Siekańska Jan Zozuliński, Urszula Kosowska 178-3-94 195V 23 Ż 374 KP2
5 8 1828 Ostropol Józef Tuszyński Ostropol ur. Jędrzej Rozalia Albert ur. Józef Zieliński, ur. Urszula Kosowska 178-3-94 197R 35 Ż 377 KP2 0
25 1 1828 Berezdów Paweł Jasiński Berezdów Kazimierz Joanna Osowska Jan Wiński i Teofila Sztejn ż. Szymona 245-1-2 64R 8 R 130 DM
3 7 1828 Berezdów Antoni Jędrzejewski Futor Mokreński Stefan Barbara Lewkowicz Maciej Lewkowicz i Anna Łosowska ż. Sebastiana 245-1-2 72R 65 R 146 DM
24 12 1828 Dubno Adam Bartnicki Korabliszcze Mateusz Agnieszka Kłosowska Jakub Mikuszewski i Julianna Kaczorowska , asyst. Jan Żyszkiewicz i Anna Kareniuk 814 179aV 77 AGAD 183 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0183.htm
1 4 1828 Stary Oleksiniec Franciszka Teodora Kornelia Podgórska Wolica Jan Marianna Sancewicz Marcin Dolanowski, Tekla Maliśkiewicz ż. Jana , asys. Jan Maliśkiewicz, Zofia Starm ż. Franciszka, Wiktor Sztarm, Joanna Prosowska panna 245-1-2 266 11 R 511 DM1
7 3 1829 Wiszenki Franciszka Marczuk Rudnia Jakub Marianna Osowska ch: 8.03. Jan Mysłowski, Apolonia Bratkowska 815 97a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0100.htm
28 11 1829 Wiszenki Katarzyna Czemiel Czebenie Jan Teresa Osowska ch: 04.12. Piotr Magierowski, Aniela Korzeniowska - ż. Wincentego 815 100 45 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0103.htm
14 3 1829 Równe Eleonora Redolata Równe Franciszek Antonina Jezierska ch. z wody 16.03.1829, Tomasz Marczyński deputat sądu głównego guberni podolskiej i Marianna Rokosowska 171-1-2 133V 15 R RG
25 12 1829 Równe Stefan Maiewski Równe Franciszek Anna Kosowska ch. 27.12.1829, Franciszek Ludyik doktor medycyny i Karolina Stepułkowska 171-1-2 139V 51 R RG
18 6 1829 Kulczyny Teofil Szmigielski Krasiłów Jakub Urszula Kłosowska chrzest: 1829.06.18, Wlm. Atanazy Puciata, doktor medycyny, Wlm. Izabella Witkowska, ż. Hipolita 178-3-95 350R 52 Ż Mg
29 1 1829 Łabuń Antoni Rodecki Maciewiczki ur. Jan Marianna Śnityńska ur. Franciszek Świacki, Teresa Osowska 178-3-95 128R 10 Ż 249 KP2
27 3 1829 Łabuń Magdalena Torczakowska Łabuń prac. Wincenty Agata Łosowska ur. Kazimierz Ryczyński, Anna Krzyżanowska 178-3-95 130V 23 Ż 254 KP2
31 3 1829 Ostropol Franciszek Obuchowicz Ostropol ur. Józef Agnieszka Siekańska ur. Maciej Klementowski, Urszula Kosowska 178-3-95 193v 19,1 Ż 372 KP2
3 8 1829 Kazimierka Stefania Kłosowska Pępków Jakub Marianna Jacenty Szymanowski i Tekla Horczaruk ż. Petra 171-1-2 246V 11 R 238 DM
5 6 1829 Sielec Justyna Waleria Antonowicz Czestny Krest Szymon Aniela Komarnicka Jan Miłoninow, Rozalia Osowska 844 167 15 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0094.htm
24 2 1829 Dederkały Eleonora Jurkowska Dederkały Wielkie Wawrzyniec Tekla Leśniewicz c. urodz., chrz. 25.02., urodz. Błażej Hermanowski i urodz. Petronela Kosowska ż. Mikołaja, asyt., urodz. Józef de Szmitt i urodz. Marianna Skrzyńska ż. Stanisława 426-1-4 7V 8 T/FS 705 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99C9-L?i=704&cat=305376
1 12 1829 Dubno Katarzyna Łosowska Dubno Jakub Marianna Czerniszewska Iwan Pankraten sołdat i Apolonia Rudakiewicz panna, asyst. Jakub Filipowicz i Katarzyna Ogińska zamężna 815 204V 118 AGAD 209 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0209.htm
29 10 1830 Białozórka Marianna Stawińska Sławińska Moskalówka Franciszek Łucja Roch Witwicki, Zofia Kłosowska ż. Antoniego 245-1-4 360V 22 R RK
20 3 1830 Kotelnia Aleksandra Zalewska Wołosów Jan teodora Suszycka Benedykt Jabłoński Antonina Buczyńska as:Mikołaj Bilski Klara Kłosowska 178 3 3 V188 29 Ż MP
7 11 1830 Kotelnia Teofila Feliksa Kołosowska Wołosów Bazyli Karolina Trypolska Adam Fereni Józefa jezierska as: Adam jezierski Feliksa trypolska 178-3-3 195V 85 Ż MP
2 2 1830 Trojanów Marianna Osowska Reja Zachariasz Anastazja Waśkowska Józef Rosołowski Wiktoria Tomkiewicz as: Józef Przesławski Tekla Czerkiewicz 178-3-3 211R 11 Ż 396 MP, DM
29 6 1830 Trojanów Piotr Paweł Cycyniowski Reja Bazyli Agata Możejko Jan Cecyniowski i Julia Filipowicz ż. Henryka, asyst. Jan Petrykowski i Anastazja Osowska ż. Zachariasza 178-3-3 214V 41 Ż MP
10 8 1830 Trojanów Adam Kulczycki Rej Jan Franciszka Osowska Jan Cycyniowski Klara Petrykowska as: Jan Petrykowski Aleksandra Ilkowa 178 3 3 V215 53 Ż MP
22 3 1830 Krasnopol Katarzyna Libert Mołoczki Ignacy Klara Osowska Grzegorz Prokopowicz, Marianna Pietrykowska, as: Mikołaj Malarewicz, Justyna Grzegorzewska 178 3 3 V237 21 Ż MP
1 3 1830 Berdyczów Helena Osowska Iwankowce Szymon Franciszka Rybińska Jakób Komar, Zuzanna Kowalska 178 3 3 R118 36 Ż MP
8 7 1830 Berdyczów Marianna Osowska Hryszkowce Józef Franciszka Tomasz Jaworski, Aleksandra Bilecka 178 3 3 V128 133 Ż MP
17 10 1830 Deraźne Bogumiła Korowicka Diuxyn Adrian Teresa Kalityńska Daniel Taranowski i Weronika Kłosowska, Henryk Dworzański i Helena Krzywicka 171-1-3 224R 30 R DM
2 9 1830 Zasław św. Józefa Michał Joachim Borzymski Sławuta Józef Anna Jaszczuk Józef Bogucki, Apolonia z Tymińskich Prosowska wdowa 178-3-96 24R 50 Ż 43 RG
16 1 1830 Ostropol Antoni Głuszkowski Ostropol Jan Apolonia Siekańska Paweł Niepokulczycki i Urszula Kosowska wdowa, asyst. Jan Żurawski i Antonina Krowicka panna 178-3-96 235V 5 Ż 436 DM
13 10 1830 Ostropol Kalikst Piotrowski Ostropol IN Julianna Jan Skarżyński i Urszula Kosowska wdowa, asyst. Stefan Korowicki i Marianna Zozulińska ż. Jana 178-3-96 241R 55 Ż 447 DM
21 2 1830 Narodycze Julian Legocki Kleszcze Hieronim Agata Prosowska Jan Lisowski organista, Apolonia Gerwatowska panna, Michał Czyżewski, Agata Lisowska żona organisty 178-3-3 437R 125 Ż 803 AB1
2 3 1830 Łabuń Mikołaj Krzysztof Dobre Łozy Michał Tekla Forcabej Jędrzej Chrzanowski i Marianna Jackiewicz, asyst. Maciej Krzyżanowski i Marianna Kosowska 178-3-96 110R 15 Ż 208 DM
14 9 1830 Łabuń Jan Kołodyński Dobre Łozy Wojciech Apolonia Rogowska Franciszek Ostrowski i Marianna Kosowska 178-3-96 112V 50 Ż 213 DM
10 10 1830 Berezdów Aniela Łosowska Jabłonówka Sebastian Anna Łotaszewska Antoni Jakubowski i Katarzyna Świerczyńska ż. Jana 245-1-4 97V 87 R 193 DM
23 10 1830 Berezdów Rozalia Jasińska Berezdów Kazimierz Joanna Osowska Szymon Sztejn i Ewa Rożkowska ż. Eliasza, asyst. Adam Kraczkowski Teofila Sztejn ż. Szymona 245-1-4 97V 90 R 193 DM
6 2 1830 Sielec Agata Kołosowska Kołodeżno par. Kowel Jan Karolina Nernich dop. Ch. 11. 4. 1833 r. Asyst. Jan Kwaszczyński, Tekla Krotkiewicz panna 848 154 9 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0083.htm
10 12 1830 Włodzimierzec Olimpia Dworzecka Hołuzja [Hałuzja] Jerzy Marianna Krzycka dopełnienie chrztu 27.04.1834, asyst. Jan Ostrowicz i Justyna Tyszkiewicz ż. Antoniego, Antoni Tyszkiewicz i Aniela Włosowska panna 819 82R 24 AGAD 84 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0084.htm
9 1 1830 Bazalia f. Tereszki Jan Białokur Rześniówka Antoni Agnieszka Popławska Karol Olszewski i Anastazja Kosowska 178-3-96 203R 1 Ż 377 DM 0
14 7 1831 Krzemieniec Marianna Turobińska Krzemieniec Łukasz Rozalia Osowska szl. Łukasz Podłużny i Marianna Złotolińska wdowa 426-1-3 158V 90 T 661 DM
3 5 1831 Ostróg Jan Jakub Jaworski Płużne Mikołaj Katarzyna Popławska Jan Polański, Marianna Kłosowska 171-1-4 6R 37 R MZ 778
14 3 1831 Zasław św. Jana Józefa Kłosińska Borysów Wojciech Marianna Jan Tomalewski i Helena Kłosowska 178-3-97 3R 15 Ż DM
27 4 1831 Międzyrzec Gustaw Franciszek Sierzputowski Mańków Konstanty Marianna Mosowska Metr.przysłana z Annopola, ch.w Annopolu 12.5.1831r. W.Kazimierz Dziakiewicz podsędek pow.Ostróg,W. Joanna Sierzputowska żona Franciszka.Asyst.Gracjan Sierzputowski,Zefiryna Bobińska ż. Józefa 171-1-4 272V 19 R AS
5 7 1831 Kotelnia Elżbieta Podhajecka Wołosów Wawrzyniec Klara Kłosowska Henryk Dubi[...] i Antonina Podhajecka 178-3-4 196V 16 Ż 389 DM
2 8 1832 Ostróg Tadeusz Bieńkowski Biełaszów Karol Marianna Kosowska Tadeusz Dzierzbicki, Anna Rudnicka, Ludwik Kosowski, Krystyna Bieńkowska 171-1-8 11R 61 R 900
18 7 1832 Horyńgród Aleksy Eliasz Klimkiewicz Horyńgród Onufry Ewa Tarnopolska ch.18.07.1832, Ur. Kajetan Markowski, W. Balbina Kłosowska ż. Eliasza, as. Wojciech Jazdziewski, zakrystian, Barbara Zarębina 171-1-5 158R 10 R Mg
21 5 1832 Nowogród Wołyński Julianna Kosowska Kamienny Bród Teodor Brygida Trobek ur. Jan Wasilewicz, Katarzyna Kosowska 245-1-6 10R 1297 R 832 DW
1 3 1832 Ostropol Paweł Adamski Ostropol Jan Aleksandra Michałowska Tomasz Dowhalski i Urszula Kosowska wdowa 178-3-98 216V 11 Ż 411 DM
9 11 1832 Kazimierka Marianna Kłosowska Pępków Paweł Anastazja Kosobudzka Zińko [...]riuk i Marianna Szymanowska ż. Antoniego 171-1-5 231V 16 R 248 DM
1 1 1832 Równe Marianna Róża Walczyńska Gródek Maciej Teofila Kłosowska Paweł Wojciechowski i Ewa Malinowska 171-1-5 136R 1 R 144 DM
23 6 1832 Klewań syn Antoni córka Bogumiła Antonina bliźnięta Piotrowski Piotrows Hruszwica Karol Otylia Kokosowska Stefan Lipski, Wilhelma Gajżewska.As.Józef Jałowicki, Rozalia Lipska, Leon Sokołowski,Franciszka Jałowicka 171-1-5 149V 12 R 159 AS
19 9 1832 Berezdów Anna Soroczyńska Jabłonówka NN Marianna Soroczyńska Dominik Przewłocki i Anna Łosowska ż. Sebastiana 245-1-6 113R 68 R 18 DM
22 10 1832 Jampol Urszula Sawicka Pohorylce Franciszek Antonina Kłosowska Jan Jurkowski i Salomea Rudnicka ż. Mikołaja, asyst. Józef Jurkowski i Anna Jurkowska ż. Bernarda 245-1-6 250V 47 R 252 DM
28 5 1833 Ostróg Wincenty Kamiński Ostróg Wojciech Elżbieta Kłosowska Wincenty Hybowicz, Józefa Nowicka-panna 171-1-6 9V 64 R MZ
9 5 1833 Zasław św. Jana Mikołaj Perłowski Borysów Maciej Apolonia Kłosińska Stanisław Zieliński i Helena Kłosowska 178-3-99 4V 25 Ż DM
12 1 1833 Ostropol Marianna Paprocka Ostropol Piotr Dorota Pogorzelska Konstanty Kiliewicz i Urszula Kosowska wdowa 178-3-99 214R 7 Ż 408 DM
27 3 1833 Ostropol Dionizy Biernacki Korzówka Teodor Katarzyna Kurowska Feliks Miełoszyński i Urszula Kosowska wdowa 178-3-99 216V 23 Ż 413 DM
11 4 1833 Ostropol Antonina Obuchowicz Ostropol IN Agnieszka Jakub Łozicki i Urszula Kosowska 178-3-99 217R 25 Ż 414 DM
11 2 1833 Kazimierka Emilia Kotecka Pogranicze Piaskowieckie Jan Apolonia Burzyńska Grzegorz Burzyński i Honorata Kłosowska 171-1-6 228R 1 R 228 DM
12 4 1833 Szpanów Julia Orlik Szpanów Franciszek Róża Mikołaj Łuczyński, Katarzyna Kosowska 171-1-6 184R 6 R AS
3 4 1833 Berezdów Franciszek Rabczyński Czarnokały par. Korzec Konstanty Józefa Perlewska Grzegorz Ilczuk i Tekla Łosowska ż. Kazimierza, asyst. Roman Rabczyński i Anna Ilczenko 245-1-7 121V 21 R 7 DM
2 10 1833 Berezdów Franciszek Osiński Jabłonówka Erazm Elżbietą Waśkowska Tadeusz Górański i Anna Łosowska ż. Sebastiana 245-1-7 126V 63 R 17 DM
5 8 1833 Łabuń Józef Ostach Futor Karmelitański Marcin Tekla Hnat Michał Ostrowski i Rozalia Kosowska 178-3-99 74V 48 Ż 149 DM
24 1 1834 Ostróg Eleonora Torczyńska Płużne Szymon Kapłan Unitski Konstancja Kłosowska Andrzej Sokołowski, Marcjanna Jankoowska 12 O 0
1 5 1834 Ostróg Teofila Tołpiszkiewicz Płużne Franciszek Marianna Korczyńska Antoni Dąbrowski, Marianna Kłosowska wdowa 49 O 0
11 6 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Franciszka Kłosowska Nowomalin Józef Wiktoria Górska Antoni Tomaszewski, Anna Fedorówna 57 O 0
29 8 1834 Ostróg Małgorzata Krajczyńska Choteń Antoni Katarzyna Chrolik Franciszek karpiński, Brygida Kosowska ż. Teodora 83 O 0
15 4 1834 Skurcze Witalis Kamiński Leniów Ignacy Wojciech Elżbieta Kłosowska 820 26R 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0026.htm
26 7 1834 Wiszenki Antonina Kozłowska Stanisławówka Feliks Marianna Osowska Antoni Lawiński (Litwiński),as: Karol Kozłowski, Anna Kułakowska; ch: 28.07. 820 45a 56 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0045.htm
30 12 1834 Wiszenki Antonina Firczuk Rudnia Jakub Marianna Osowska Andrzej Buiłek, Helena Dziczakowa; ch: 31.12. 820 48 78 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0048.htm
12 1 1834 Zasław św. Jana Marianna Kłosowska Borysów Jan Helena Kalnicka Stefan Bronowicki i Rozalia Bronowicka 178-3-100 3R 11 Ż 8 DM
11 9 1834 Korzec Petronella Kosowska Korzec Franciszek Rozalia Piaskowska Wojciech Czerkawski i Aniela Kowalińska panna 245-1-8 79v 101 R Na
28 2 1834 Stepań Antonina Lelawska Trosteniec Bazyli Justyna Borkowska W. Antoni Płotnicki komornik pograniczny i W. Marianna Łosowska wdowa, asyst. W. Michał Płotnicki i Marianna Grocholska ż. Teodora, Ignacy Gruszecki szambelan i Krystyna Wabiszczewicz panna 171-1-7 209R 11 R 216 DM
1 4 1834 Białozórka Antoni Sławiński Wandżułów Józef Łucja Kłosowska Stanisław Smoliński, Anna Smolińska panna 245-1-8 340R 13 R 3250 DW
29 3 1835 Wiszenki Marianna Brodnicka Kopaczówka Łukasz Katarzyna Kołosowska Stanisław Mysłowski, Wincentyna Zawisińska; ch: 14.07. 821 50 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0051.htm
3 7 1835 Ostróg Kamila NN Ostróg NN Elżbieta Klosowska Leon Liwiński Teodora Nowicka 171-1-8 10R 55 R 900
8 9 1835 Ostróg Marianna Kosowska Choteń Teodor Brygida Froła Andrzej Frolik Marianna Golańska 171-1-8 13V 69 R 900
29 11 1835 Połonne Waleria Franciszka Olszewska Konotopy Adam Domicela Łosowska Jozefat Wojciechowski żonaty, Honorata Szymańska ż. Józefa 245-1-9 156V 116 R DW
20 9 1835 Byszów Anna Piotrowska Buków Michał Małgorzata Kołosowska c. ur., ur. Bonawentura Ostrowski, Rozalia Słupnicka, chrz. 27.09.1835 178-51-372 12V 9 Ż BS,EH 27
29 10 1835 Łabuń Józef Radecki Maiewicze Małe Jan Marianna Fratyńska Franciszek Swiacki, Teresa Osowska 178-3-101 151R 47 Ż 299 SK
18 12 1835 Tuczyn Marianna Pawłowska Woronów Mikołaj Katarzyna Lech Karol W...owski i Paulina Łosowska [Łozowska], Franciszek Bolechowski i Kamila Wierzyńska 171-1-8 160R 26 R DM
13 4 1835 Korzec Magdalena Czerwińska Balarka Sapożynka Tomasz Anastazja Osowska 245-1-9 57 26 R PW
8 6 1835 Międzyrzec Ludwik Międzyrzec NN NN NN Jan Kąsiewicz, Konstancja wd. As. Jędrzej Bronikowski ? Magd. Osowska panna 171-1-8 226V 17 R AS
21 2 1835 Kazimierka Eleonora Kłosowska Pępków Paweł Anastazja Kosobudzka Zińko Łahiuk i Tekla Honczaruk ż. Piotra 171-1-8 217R-217V 3 R 223-224 DM
17 9 1835 Kazimierka Michał Kotecki Pogranicze Podłużeńskie Jan Apolonia Burzyńska chrzest 21.09.1835; Jan Kutasiewicz i Honorata Kłosowska panna 171-1-8 220R 20 R 226 DM
9 19 1835 Szpanów Paweł Danilecki Horodyszcze Jan Anastazja Jankowska Jan Grodecki, Katarzyna Kosowska wd. 171-1-8 180R 7 R AS
15 12 1835 Łanowce Honorata Ksawera Wierzbicka Oryszkowce Adrian Frementyna Przyłuska chrzest 1.01.1833, Ks. Faustyn Kochański i Zofia Zaniewicz, asyst. Bartłomiej Hordyński i Marianna Kłosowska wdowa 245-1-7 350R 1 R 357 DM
2 9 1835 Włodzimierzec Franciszka Tereszewska Ćminy Bonawentura Marianna Osowska Jan Kosiński i Teodora Walewska panna 821 89V 41 AGAD 91 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0091.htm
3 5 1836 Kuniów Zofia Antonina Torczyńska Płużne Szymon Konstancja Kłosowska 171-1-9 84 V 30 R DW
17 1 1836 Targowica Marianna Kosowska Bokujma Ludwik Julianna Buszyńska Ludwik Siewicji, Katarzyna Werusz 140 10 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0008.htm
17 8 1836 Targowica Katarzyna Zarzycka Bokujma Ignacy Domicela Kosowska Kazimierz Dzikowski, Anna Zdanowicz wdowa 140 17 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
24 9 1836 Ostróg Rozalia Mydlarska Choteń Grzegorz Marianna Chomicz Antoni Ejsmont i Katarzyna Kosowska 171-1-9 17R 97 R DM
22 4 1836 Bazalia f. Tereszki Wojciech Kłudnicki Wolica Polowa Maciej Marianna Kosowska Andrzej Szwaryczewski i Teresa Paszkowska 178-3-106 275R 26 Ż DM
3 6 1836 Korzec Tekla Nowicka Słoboda Dereżeńska Grzegorz Franciszka Głowacka Zachariasz Szymczuk i Anna Łosowska wdowa; asyst. Szymon Skubicki i Wiktoria Wąż ż. Franciszka 245-1-10 71r 56 R Na
18 9 1836 Korzec Józef Moch Horodnica Bazyli Zofia Hołomka Michał Myczkowski i Agnieszka Kosowska ż. Karola 245-1-10 79r 105 R Na
2 11 1836 Korzec Karolina Zofia Straszkiewcz Horodnica Wacław Anna Sokołowska Józef Fansek (?) i Anna Zwierchowska panna; asyst. Jan Grabowski i Agnieszka Kosowska ż. Karola 245-1-10 83v 131 R Na
14 2 1836 Aleksandria Apolonia Osowska Koźlin Antoni Agata Kniażyńska Jan Dubiński i Anastazja Tomaszewska ż. Jana 171-1-9 170V 4 R 184 DM
14 2 1836 Aleksandria Agata Osowska Koźlin Antoni Agata Kniażyńska Jan Dubiński i Anastazja Tomaszewska ż. Jana 171-1-9 170V 4a R 184 DM
26 2 1836 Zasław św. Jana Maciej Bronowicki Borysów Michał Anna Kłosowska Mateusz Krasowski i Julia Lebczyńska 178-3-106 2R 9 Ż 5 DM
12 4 1836 Zasław św. Jana Maciej Bronowicki Borysów Michał Anna Kłosowska Grzegorz Żurakowski i Anna Żurakowska 178-3-106 3V 18 Ż 8 DM
23 10 1836 Zasław św. Jana Teresa Jadwiga Czyż Wójtowce Jacek Franciszka Błońska Jan Dzwonkowski i Julia Kłosowska 178-3-106 9R 50 Ż 19 DM
13 12 1836 Zasław św. Jana Antoni Lepczyński Borysów Michał Julianna Bronowicka Aleksander Bronowicki i Julia Kłosowska 178-3-106 10R 57 Ż 21 DM
8 1 1836 Kotelnia Baltazar Lewkowski Antopol Jakub Salomea Kłosowska Mikołaj Sokołowski i Antonina Podhajecka ż. Łukasza 178-51-386 276R 4 Ż 279 DM
24 11 1836 Kotelnia Katarzyna Aniela Kołosowska Kotelnia Bazyli Karolina Trypolska Aleksy Konopacki i Petronela Konopacka panna 178-51-386 286R 81 Ż 289 DM
23 10 1836 Miropol Seweryn Karol Myczkowski Miropol Józef Kalasanty Barbara Bukowska Antoni Dorożyński i Tekla Wilkowska, asyst. Terenty Konstantynów Usków kapitan WR i Magdalena Rokosowska z Dorożyńskich 245-1-10 126R 66 R 130 DM 0
21 12 1837 Białozórka Wiktoria Tuczemska Białozórka Adam Ewa Derejko ur. Jan Koszkiewicz, Antonina Kłosowska ż. Bazylego 245-1-12 386R 1 R DW
28 6 1837 Ostróg Paweł Krajczyński Choteń Szymon Anastazja Jochymowicz Andrzej Frolik i Katarzyna Kosowska 171-1-10 12R 66 R DM
15 3 1837 Horyńgród Józefa Łukaszewicz Horyńgród Bazyli Marianna Grębecka ch.21.03.1837, Ur. Wincenty Wisznicki, Ur. Balbina Kłosowska, as. Ur. Jan Rzążewski, Ur. Pulcheria Mrówczyńska, Maciej Samborski, Karolina Gawłowska 171-1-10 162V 8 R Mg
18 6 1837 Zasław św. Jana Antoni Kozłowski Borysów Jan Dorota Mondzelewska Wincenty Kłosiński i Julia Kłosowska 178-3-108 5R 24 Ż 11 DM
25 8 1837 Zasław św. Jana Rozalia Bronowicka Borysów Michał Anna Kłosowska Paweł Żurakowski i bratowa Anna Żurakowska ż. Antoniego 178-3-108 6V 33 Ż 14 DM
23 4 1837 Miropol Wojciech Leonard Rokosowski Miropol Dionizy Magdalena Dorożyńska Ks. Wojciech Dunajewski proboszcz i Marianna Kulczycka, asyst. Bazyli Kulczycki i Zofia Szydelska, Franciszek Wilkowski i Franciszka Rokosowska 245-1-11 226R 34 R 224 DM
23 1 1837 Łabuń Jan Bawrowski Macewicze Małe Jan Magdalena Osowska Franciszek Mysłowski i Karolina Osowska 178-3-108 26R 8 Ż 52 DM
8 11 1837 Białozórka Rozalia Kosowska Halczyńce Jan Brygida Czarnecka Ignacy Cywiński i Tekla Karyszkowska ż. Tomasza 245-1-11 427V 23 R 426 DM 0
6 12 1837 Białozórka Marianna Stawińska Szuszkowce Józef Łucja Kłosowska Paweł Jędrzejewski i Marianna Kłosowska ż. Bazylego 245-1-11 428R 25 R 427 DM
3 6 1838 Kołki Maryanna Tereszewska Czartorysk Bonawentura Marianna Osowska Władysław Garlicki, Konstancja Dobrzańska - ż. Aleksandra; ch: 05.06. 824 62a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0063.htm
24 5 1838 Ostróg Rozalia Kosowska Choteń Jan Julianna Karpińska Andrzej Frolik i Ewa Karpińska 171-1-11 9R 48 R DM
12 2 1838 Lachowce Władysław Dwornicki Kaszczyńce Ignacy Domicela Kołosowska Sylwester Krynicki, Marianna Tokarska ż. Michała 171-1-11 96 R 12 R ZP 307
17 12 1838 Bazalia Honorata Zassowska Zozulińce Wielkie Zachariasz Marianna Cichocka ur. Jan Karwowski i ur. Dorota Kłosowska 170-3-110 249R 107 Ż DM
27 11 1838 Kotelnia Katarzyna Kulcewicz Kotelnia Mateusz Domicela Batorewicz Józef Komorski i Tekla Kołosowska ż. Franciszka, asyst. Karol Batorewicz i Karolina Kulewska panna 178-3-6 162R 83 Ż 312 DM
30 1 1838 Jampol Martyna Kłosowska Pohorylce Tomasz Apolonia Tyszkiewicz Paweł Szumański i Agnieszka Schabikowska, asyst. Kalikst Jurkowski i Zuzanna Dobrowolska 245-1-12 252R 3 R 251 DM
28 6 1838 Berezdów Paulina Wychowska Prawutyn Mały Józef Honorata Bołsunowska Kazimierz Styczyński i Paulina Kosowska panna, asyst. Eliasz Raszkiewicz i Apolonia Styczyńska 245-1-12 177V 46 R 178 DM
5 11 1839 Lachowce Karol Bojarski Żemelińce Stefan Marianna Kłosowska 879 73 R 57
14 2 1839 Puliny (Protowice) Helena Husakowska Popławka Józef Teresa Kolosowska Iwanicki Józef, Sławińska Agnieszka 33 JZ 0 0
27 3 1839 Wiszenki Wincenty Buczkowski Rudnia Stanisław Marianna Osowska Andrzej Buiłek, Helena Furn; as: Szymon Muszyński, Julianna Buiłek; ch: 28.03. 825 49-50a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0051.htm
12 1 1839 Nieświcz Honorata Sobocka Korszów Mikołaj Julia Kosowska 434 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0002.htm
29 12 1839 Korostyszew Sylwester Padlewski Kropiwna Stefan Agnieszka Łoszatecka Grzegorz Oliszacki, Magdalena Kołosowska, chrz. 1.01.1840 178-51-456 13R 2 Ż BS 36
9 3 1839 Bazalia Albin Próchnicki Zozulińce Wielkie Jan Joanna Kosowska Jan Moszyński i Marianna Piątkowska 178-3-112 218V 25 Ż 425 DM
24 12 1839 Bazalia Ewelina Michalina Kłosowska Halczyńce par. Białozórka Jan Brygida Czernecka Stanisław Przełuski i Rozalia Bezdecka 178-3-112 224V 138 Ż 437 DM
25 11 1839 Berdyczów Katarzyna Oszarska Semenówka Wincenty Barbara Michalewicz Józef Dubrawski i Franciszka Osowska ż. Tomasza 178-3-8 159V 230 Ż 300 DM
29 1 1839 Nowogród Wołyński Franciszka Suchodolska Kurczyce Piotr Marianna Turowska Gracjan Cielecki i Agnieszka Kosowska ż. Karola 178-3-72 7R 48 Ż 14 DM
26 3 1839 Nowogród Wołyński Aniela Kapuścińska Susły Hipolit Apolonia Kosowska Jan Abratowicz i Wiktoria Chmielowska ż. Stefana 178-3-72 8R 57 Ż 16 DM
24 12 1839 Zasław św. Józefa Wiktor Haczyński Bejzymy Stanisław Tekla Kukłowska Jan Piotrowski, Marianna Osowska 178-3-112 69R 139 Ż 134 RG
12 1 1840 Kołodno Feliksa Osowska Kołodno Stanisław Wiktoria Turowska 871 618 9 AGAD DW
3 12 1840 Lachowce Franciszka Kłosowska Czołhuzów Józef Helena Woźniakowska 880 74 V 70 0
13 2 1840 Berezne Władysław Michał Zawadzki Chołopy Franciszek Anna Osowska 880 192 R 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0210.htm
7 6 1840 Białozórka Antoni Pasławski Szczasnówka Aleksander Julianna Przyłuska ur. Jan Tywanowski, Wiktoria Kłosowska ż. Antoniego 871 659 13 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0350.htm
5 2 1840 Białozórka Antonina Sławińska Mołodków Józef Lucyna Kłosowska Kajetan Brant, Marianna Zdaniewicz ż. Józefa 871 658 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0350.htm
15 12 1840 Kazimierka Ireneusz Adam Lech Karaczun Stanisław Honorata Kłosowska 880 203 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0222.htm
14 10 1840 Korzec Seweryna Kaliksta Kłosowska Kamionka Berezdowska Franciszek Antonina Kamińska 871 138 120 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0073.htm
24 10 1840 Korzec Elżbieta Ciesielska Horodnica Michał Aleksandra Kosowska 871 139 121 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0074.htm
16 2 1840 Korostyszew Julianna Matusiewicz Wilejski futor Julian Marianna Cichocka Jan Raćkiewicz, Aleksandra Kołosowska, chrz. 17.02.1840 178-51-456 14R 9 Ż 38 BS
4 5 1840 Korostyszew Florian Modzelowski Wojtaszówka Leon Marianna Górecka Dionizy Kołosowski, Regina Kołosowska, chrz. 5.05.1840 178-51-456 15V 20 Ż BS 41
23 7 1840 Korostyszew Magdalena Goraj Wilejski futor Mikołaj Marianna Białowolska Jan Pradkiewicz, Aleksandra Kołosowska, chrz. 24.07.1840 178-51-456 16V 27 Ż 43 BS
26 10 1840 Korostyszew Anna Kołosowska Ewandorf NN Marianna Kołosowska Konrad Sobot, Anna Januszkiewicz, chrz. 27.10.1840 178-51-456 18V 42 Ż BS 47
30 1 1840 Brusiłów Marianna Julia Kłosowska Brusiłów Antoni Marianna Zawalnicka Wiel. Jan Koplewski, Dymisjonowny Porucznik Wojsk Rosyjskich, Wiel. Julia Borkowska, ż. Pawła, chrz. 11.02.1840 178-51-456 41V 10 Ż BS 95
14 12 1840 Owrucz Leokadia Adela Makarewicz Lityny Wincenty Teodora Łosowska 178-3-9 389R 27 Ż MW
12 3 1840 Cudnów Pelagia Osowska Bykówka Michał Agnieszka Zielonko Jan Pulikowski i Zofia Piekarska ż. Michała, asyst. Józef Sawicki i Agnieszka Kosobucka ż. Michała 569-1-63 5R 39 Ż DM
18 9 1840 Cudnów Józefa Kołosowska Kozara Ksawery Marianna Krasucka Józef Serafinowicz i Magdalena Korzowska ż. Wincentego, asyst. Anastazy Mileszko i Marcela Piątkowska panna 569-1-63 16V 153 Ż DM
12 2 1840 Kotelnia Apolonia Kulewska Kotelnia Antoni Urszula Zawadzka Mateusz Kulewicz i Tekla Kłosowska ż. Franciszka 178-3-9 164V 5 Ż 327 DM
11 3 1840 Kotelnia Józef Zińkiewicz Antopol Augustyn Urszula Kłosowska Leon Iwanowski i Julianna Stocka ż. Antoniego, asyst. Jan Sokołowski i Katarzyna Kłodnicka ż. Gabriela 178-3-9 165R 8 Ż 328 DM
19 3 1840 Kotelnia Józefa Iskrzycka Kotelnia Jacek Antonina Nawrocka Franciszek Kłosowski i Marianna Kobylińska ż. Feliksa, asyst. Daniel Bech i Tekla Kłosowska ż. Franciszka 178-3-9 165R 10 Ż 328 DM
2 3 1841 Krzemieniec Antonina Osowska Krzemieniec Wincenty Honorata Świadska 872 391 11
24 7 1841 Kowel Anna Kołosowska Kowel Jan Karolina Nerlicka Lambert Kłopotowski kollegski rejestrator, Aleksandra de Lacy panna 244 7 14
14 5 1841 Ołyka Helena Nepomucena Dembicka Ołyka Piotr Tekla Osowska 827 156 10 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0159.htm
8 1 1841 Łuck Seweryna Lucyna Marcelina Teleżyńska Biwaki Cyprian Benigna Rokosowska Aleksander Szemiot, Sabina Markmiller 377 4 12 827 3R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0003.htm
1 7 1841 Nowogród Wołyński Rozalia Kapuścińska Susły Hipolit Apolonia Kosowska ur. Wawrzyniec Zmijewski, Józefa Borewicz ż. Wincentego 872 32 121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0019.htm
8 9 1841 Lachowce Jan Bujarski Żemelińce Stefan Marianna Kłosowska Hieronim Wojciechowski i Anna Nowicka ż. Jana 178-49-17 10R 50 Ż DW
22 5 1841 Berezne Helena Kuriata Chołopy Grzegorz Marianna Bronowicka Antoni Mironowski? kawaler i Franciszka Osowska panna 171-1-12 230V 38 R Na
14 7 1842 Nieświcz Franciszka Kłosowska Gródek Józef Wiktoria Zalewska Franciszek Grocholski,Paulina Domher 437 5 19 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0003.htm
2 12 1842 Kazimierka Barbara Kłosowska Pępków Paweł Anastazja Kosobucka 881 220 V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
4 8 1842 Młynów Emilia Łosowska Koryty Ignacy Marianna Kajetan Sermik, Marianna Murnicka, Paweł Strupczewski, Agata Denesewicz 828 41R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0043.htm
27 1 1842 Kołodno Ludwika Kłosowska Rzeszniówka Bazyli Józefa Pawłowska sław. Mikołaj Sienkiewicz, ur. Marianna Podgórska 873 710-711 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0371.htm
4 8 1842 Berezne Dominika Zawadzka Chołopy Franciszek Anna Osowska 881 271 R 16 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0277.htm
5 4 1842 Szumsk Franciszka Dwornicka Klitna par. Lachowce [Bazalia] Ignacy Domicela Kłosowska dopełnienie chrztu 1.08.1860, Stanisław Dziwulski i Salomea Czerkawska panna, Jakub Krasicki i Józefa Filipczuk ż. Zińka 245-1-18 191V-192R 66 R 195 DM
11 8 1843 Korzec Zuzanna Ciesielska Horodnica Michał Aleksandra Kosowska 874 203 108 PW 0
25 2 1843 Nowogród Wołyński Klemens Kapuściński Susły Hipolit Apolonia Kosowska Adamowicz Mateusz, Borewicz Józefa, ż.Wincentego 874 12 35 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0008.htm
30 6 1843 Lachowce Paulina Kołosowska Czołhuzów Dominik Apolonia Tyszkiewicz 882 79 V 35 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0081.htm
23 7 1843 Lachowce Anna Bujalska Żemelińce Stefan Marcela Kłosowska 882 80 R 38 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0081.htm
8 8 1843 Lachowce Dominika Kłosowska Żemelińce Józef Julianna Malinowska 882 80 V 41 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0082.htm
12 8 1843 Zasław św. Jana Gertruda Antonina Dwornicka Krasuwa? Ignacy Daniela Kłosowska Józef Wybranowski, Teofila Lubarska 178-51-510 7V 42 Ż 11 RG
7 5 1843 Białozórka Stanisław Sławiński Białozórka Józef Łucja Kłosowska sł. Benedykt Brant z Praksedą ur. Józefa Iwanickiego małżonką 874 1009 15 AGAD 498 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0498.htm
22 8 1843 Białozórka Joanna Kłosowska Białozórka Antoni Wiktoria Pasławska sł. Alban Szorer z Agnieszką Arabską wdową 874 1010 25 AGAD 498 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0498.htm
8 11 1844 Tuczyn Teodor Kosowski Tuczyn NN Marianna Kosowska Kazimierz Kowalski, Natalia Panasiewiczowa 883 151R 43 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0154.htm
15 2 1844 Kazimierka Faustyna Kołosowska Pępków Jakub Faustyna Kalnicka [Zabłocka] Feliks Dobrowolski, Katarzyna Tchorzewska zamężna 883 218 V 6 AGAD 225 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0225.htm
22 7 1844 Kazimierka Magdalena Zarzycka Pępków Jan Marianna Romanowska Józef Kunicki, Marianna Kłosowska 883 219 V 15 AGAD 226 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0226.htm
1 9 1844 Kazimierka Hieronim Lech Kazimierka Stanisław Honorata Kołosowska Jan Burzyński, Franciszka Krukowska panna, asyst. Franciszek Burzyński i Brygida Słodkowska panna 883 220 R 19 AGAD 226 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0226.htm
16 10 1845 Korzec Łukasz Dejunowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska 876 165 119 AGAD PW
6 1 1845 Ołyka Stefania Józefa Łosowska Ołyka Teodor Emilia Rembiszewska 469 2 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0002.htm
20 12 1845 Szumbar Anna Dwornicka Borki Ignacy Domicella Kłosowska Ignacy Budzyński, Paulina Rudnicka ż. Augustyna 625 221 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0117.htm
19 7 1845 Miropol Aleksander Winogrodzki Bubnów Jan Ewa Kosowska 876 327 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0178.htm
2 5 1845 Jampol Agnieszka Sawicka Pohorylce Franciszek Antonina Kołosowska ur. Paweł Szymański, Agnieszka Schabicka, z. Michała 876 569 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0307.htm
16 9 1845 Łabuń Franciszek Radecki Maciewiczki Małe Piotr Antonina Konoplicka 1-dw. Tomasz Brzostowski i Marianna Osowska ż. Jana 178-3-113 127V 63 Ż DM
28 1 1845 Zasław św. Jana Paweł Dobrowolski Wojtowce Karol Aniela Kłosowska Hieronim Bułajewski i Anna Bronowicka ż. Michała 178-3-113 66V 6 Ż DM
6 4 1845 Berezne Józefa Mironowska Chołopy Antoni Marianna Osowska Józef Trzebuchowski i Józefa Walewska panna; asystowali Władysław Walewski kawaler i Zuzanna Kamińska panna 884 237V 11 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0244.htm
5 1 1845 Równe Kasper Jankowski Stawki Józef Antonina Morozowska Antoni Walczyński i Marianna Pełczyńska, asyst. Marcin Pełczyński i Aleksandra Osowska 884 140V 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0145.htm
2 10 1845 Trojanów Emilia Prachnicka Słobodyszcze Antoni Marianna Osowska Roman Aleksandrowicz i Aleksandra Świderska ż. Józefa 178-3-12 302R 44 Ż 591 DM
23 11 1845 Trojanów Emilia Osowska Trojanów Piotr Małgorzata Rakowicz Franciszek Domański i Rozalia Domańska panna 178-3-12 303V 58 Ż 594 DM
7 8 1845 Uszomierz Anna Białoszycka Białoszyce Antoni Marianna Kosowska Grzegorz Białoszycki i Anna Białoszycka ż. Bazylego 178-3-12 419V 67 Ż 820 DM
16 3 1845 Starokonstantynów Oktawian Pacanowski Kałamarynka NN Zofia Łukasz Kamiński i Rozalia Kosowska ż. Piotra 178-3-113 149R 33 Ż 298 DM 0
21 1 1845 Kotelnia Józef Zieniewicz Antopol Augustyn Urszula Kłosowska Józef Zieniewicz i Tekla Sokołowska ż. Pawła 178-3-12 258V 7 Ż 512 DM
21 1 1845 Kotelnia Antoni Zieniewicz Antopol Augustyn Urszula Kłosowska Paweł Sokołowski i Katarzyna Iwanowska ż. Leona 178-3-12 258V 7a Ż 512 DM
19 3 1845 Kotelnia Gabriel Podhajecki Lasawka Wawrzyniec Klara Kłosowska Karol Kałusowski i Magdalena Didkowska ż. Rocha 178-3-12 261V 26 Ż 518 DM
19 3 1845 Kotelnia Józefa Węgrowska Kotelnia Ignacy Petronela Łazowska Marcin Godlewski i Helena Kłosowska ż. Jana 178-3-12 261V 27 Ż 518 DM
16 4 1845 Kotelnia Magdalena Zajączkowska Kotelnia Jan Joanna Nanowska Marcin Godlewski i Tekla Kłosowska ż. Franciszka 178-3-12 262R 32 Ż 519 DM
5 8 1845 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Grzegorz Anna Kłosowska 884 72 V 22 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0075.htm
24 7 1846 Korzec Jakub Ciesielski Horodnica Michał Aleksandra Kosowska 877 146 71 AGAD PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0080.htm
15 8 1846 Korzec Marianna Łosowska Duplinki Eliasz Konstancja Wysocka 877 148 77 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0081.htm
10 10 1846 Wiszenki Teresa Osowska Rudnia Tomasz Julianna Jankiewicz Stanisław Boczkowski, Regina Skrypczuk; as: Wawrzyniec Borodyi, KatarzynaKrutiak 772 10 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0006.htm
7 9 1846 Lachowce Marceli Bojarski Żemelińce Stefan Marcela Kłosowska 1-dw. Józef Gałęzowski, 1-dw. Konstancja Wojciechowska, ż. Heronima 885 103R 49 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0104.htm
25 4 1846 Lachowce Joanna Kłosowska Czołhuzów Tomasz Apolonia Tyszkiewicz Grzegorz Gaławczyc (Hołowczyc?), Marianna Łaczuk, ż. Dimitra 885 99V 21 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
12 2 1846 Jampol Petronela Kłosowska Juźkowce Bazyli Józefa Pawłowska ur. Wincenty Leszczyński, ur. Domicela Kielders, ż. Józefa 877 749 6 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0387.htm
4 4 1846 Białozórka Józefa Sławińska Białozórka Józef Łucja Kłosowska sł. Gregorz Litwicki z Apolonią ur. Józefa Baczyńskiego małżonką 877 717 7 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0369.htm
11 9 1846 Berezne Mikołaj Sławiński Chołopy Jan Petronela Bronowicka Marcin Leontowicz kawaler i Marianna Osowska wdowa 885 222R 21 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0232.htm
19 2 1846 Stepań Adela Franciszka Jaworowska Stepań Adam Agnieszka Grabińska dopełnienie chrztu 29.12; chrzestni: Aleksander Poczobut i Barbara Malewicz panna, asyst.dopeł: Michał Płotnicki wdowiec i Marianna Łosowska wdowa, Aleksander Poczobut i Barbara Malewicz 885 209V 39 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0220.htm
7 1 1846 Zasław św. Jana Antonina Dobrowolska Wójtowce Karol Aniela Kołosowska Jędrzej Olszewski i Katarzyna Dobrowolska ż. Kazimierza 178-3-115 1V 5 Ż 4 DM
12 2 1846 Zasław św. Jana Leon Krasowski Wójtowce Jan Tekla Dobrowolska Aleksander Makowski i Anna Kłosowska ż. Mateusza 178-3-115 2R 11 Ż 5 DM
4 4 1846 Starokonstantynów Kazimierz Eugeniusz Marcinkowski Starokonstantynów Antoni Kamila Rutkowska Wlm Florian Brzozowski i Wlm Honorata Kosowska ż. Felicjana 178-3-114 8V 57 Ż 17 DM
30 10 1846 Łabuń Agnieszka Osowska Kustowce Andrzej Tekla Pawłowska Franciszek Lisiecki i Marianna Popiel ż. Baltazara 178-3-115 113R 72 Ż 223 DM
14 11 1846 Łabuń Marcin Wawrowski Macewiczki Małe Franciszek Marianna Proniewicz Piotr Zalubowski i Aleksandra Osowska panna 178-3-115 113V 76 Ż 224 DM
17 1 1847 Maciejów Józefa Kłosowska Widuty NN Helena 862 350 2 413 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0187.htm
1 5 1847 Korzec Karol Jakub Krzyżanowski Horodnica Jan Franciszka Osowska 245-1-13 70 V 44 R 0
12 10 1847 Korzec Piotr Dujunowicz Dujanowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska 38 105 PW R
20 5 1847 Berezdów Aleksander Czyżewski Jabłonówka Paweł Franciszka Kulczycka Jan Huczyński i Anna Łosowska ż. Franciszka 245-1-13 227V 30 R 451 DM
9 3 1847 Kołki Rozalia Tereszewska Cminie Bonawentura Maryanna Osowska Gaweł Kirpicki, Wiktoria Małaszczycka 833 163 9 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0092.htm
27 2 1847 Ostróg Franciszka Bednarska Choteń Stanisław Rozalia Jankowska Jan Chomicz i Brygida Kosowska ż. Teodora 171-1-13 5V 27 R DM
18 7 1847 Ostróg Jan Ratkowski [Rutkowski] Choteń Rafał Regina Mydlarska Bazyli Janicki i Brygida Kosowska ż. Teodora 171-1-13 13V 75 R 17 DM
28 10 1847 Ostróg Franciszka Kosowska Milatyn IN Kunegunda Ignacy Kozłowski i Antonina Śliwińska 171-1-13 19V 111 R DM
14 1 1847 Berezne Paweł Zawadzki Chołopy Franciszek Anna Osowska Feliks Imberg żonaty i Salomea Bazylowa ż. Bazylego, asystowali Karol Łoziński żonaty i Brygida Piotrowska panna 171-1-13 239R 1 R Na
20 11 1847 Kazimierka Feliksa Aniela Zarzycka Pępków Jan Marianna Romanowska Jan Burzyński i Marianna Kłosowska ż. Jakuba, asyst. Klemens Falkowski i Katarzyna Burzyńska panna 171-1-13 259R 23 R 267 DM
23 1 1847 Starokonstantynów Antoni Sowiński Kruhlik Adam Felicjana Judycka Karol Terlecki i Honorata Kosowska ż. Felicjana 178-3-116 161V 13 Ż 321 DM 0
31 5 1847 Starokonstantynów Jan Stadziuk Ihnatki Paweł Marianna Kosowska Jan Konopelka i Katarzyna Kossowska panna 178-3-116 166V 55 Ż 331 DM
22 6 1847 Starokonstantynów Marianna Kosowska lub Kopyłowska Ihnatki NN Urszula Wiszniewska c. z nieprawego łoża wdowy w teksie Kosowska, na pasku Kopyłowska, Józef Niewęgłowski i Antonina Setnik ż. Bazylego 178-3-116 167V 65 Ż 333 DM
7 1 1848 Zasław św. Jana Jan Dobrowolski Wojtowce Karol s. Kazimierza Aniela Kłosowska 178-3-117 95R 2 Ż
24 1 1848 Ostróg Karolina Frolik Balarka Choteńska Jędrzej Apolonia NN Teodor Kosowski i Helena Kosowska 171-1-14 2V 9 R DM
7 2 1848 Ostróg Aniela Bucin Biełotyń Teodor Karolina Kutyłowska Mikołaj Jakubowski i Zofia Kołosowska 171-1-14 4R 19 R DM
12 3 1848 Ostróg Karolina Chomicz Choteń Jan Tekla Karpińska Teodor Kosowski i Helena Kosowska ż. Jana 171-1-14 6R 32 R DM
27 7 1848 Ostróg Anna Bednarska Balarka Choteńska Stanisław Rozalia Jankowska Tadeusz Mydlarski i Brygida Kosowska ż. Teodora 171-1-14 14V 81 R DM
1 8 1848 Ostróg Jan Janicki Balarka Choteńska Bazyli Anna Brzesiuk Wincenty Jankowski i Brygida Kosowska ż. Teodora 171-1-14 15R 85 R DM
20 11 1848 Berezne Feliksa Imberg Berezne Aleksander Waleria Falkowska Feliks Imberg i Zenobia Rokosowska, asystowali Jan Zarębiński i Anastazja Rodziewicz ż. Piotra 171-1-14 293R 27 R Na
3 4 1848 Kazimierka Marianna Kozakiewicz Pępków Antoni Julia Szymanowska Wawrzyniec Kłosowski i Ewa Łozińska ż. Szymona, asyst. Alojzy Rudnicki i Anastazja Kłosowska ż. Tomasza 171-1-14 304V 3 R 302 DM
9 5 1848 Kazimierka Norbertyna Felicjana Rudnicka Karaczun Kazimierz Honorata Kłosowska Stanisław Burzyński i Ewa Łozińska ż. Szymona 171-1-14 306R 13 R 303 DM
4 7 1848 Berezdów Józef Sienkiewicz Berezdów Jan Marianna Kulczycka Ignacy Hreczyna i Petronela Kosowska wdowa, asyst. Józef Radakiewicz i Paulina Zawistowska ż. Andrzeja 17-1-19 9R 48 Ch 18 DM
3 9 1848 Niewirków Marcel Bagiński Jezierce Kasper Katarzyna Osowska Adam Osowski i Katarzyna Mikłaszewska panna 171-1-14 325R 49 R 322 DM
28 1 1848 Korzec Aniela Diupon Horodnica Walerian Marianna Wojciechowska Ignacy Romanowski i Agnieszka Kosowska ż. Karola 245-1-14 404V 27 R 782 DM 0
21 2 1848 Korzec Aniela Miładowska Duplinki Benedykt Elżbieta Łosowska Franciszek Miładowski i Marianna Skubicka ż. Eliasza 245-1-14 406V 40 R 786 DM
1 11 1848 Korzec Karol Ciesielski Horodnica Michał Aleksandra Kosowska Walerian Diupon i Franciszka Murawska ż. Grzegorza 245-1-14 421R 126 R 815 DM
27 3 1848 Białozórka Franciszka Sławińska Białozórka Józef Łucja Kłosowska Piotr Małaszczuk i Teresa Korzeniowska ż. Franciszka 245-1-14 174V 6 R 340 DM
3 12 1849 Ostróg Filomena Nowożyńska Płoska Franciszek Agnieszka Łosowska Książę Eustachy Czetwertyński i W. Izabela Issupoff Pułkownikowa 171-1-15 28V-29R 108 R 31 DM
20 1 1849 Zasław św. Jana Antonina Kołosowska Borysów Franciszek Antonina Pulkiewicz Grzegorz Bronowicki i Apolonia Kossowska ż. Wojciecha 178-3-118 395V-396R 5 Ż 734-735 DM
18 8 1849 Kazimierka Benigna Kłosowska Pępków Tomasz Anastazja Szymanowska Wawrzyniec Kłosowski i Marianna Zarzycka ż. Jana 171-1-15 266V-267R 21 R 269 DM
13 2 1849 Szumsk Apolonia Dwornicka Suraż Ignacy Domicela Kłosowska Antoni Serega i Paulina Kulczycka ż. Antoniego 245-1-15 201V-202R 9 R 282 DM
24 6 1849 Korzec Jan Czerniachowicz Huta Krywal Andrzej Joanna Łabędzka Grzegorz Murawski i Agnieszka Kosowska ż. Karola 245-1-15 438V-439R 71 R 591 DM
30 10 1849 Korzec Narcyz Ciesielski Horodnica Michał Aleksandra Kosowska Walerian Diupon i Franciszka Murawska ż. Grzegorza 245-1-15 448V-449R 110 R 601 DM
22 11 1849 Korzec Karol Krzyżanowski Derażna Wielka Jan Franciszka Osowska Łukasz Kobryk i Aleksandra Pietrucha 245-1-15 450V-451R 117 R 603 DM
18 12 1849 Korzec Tomasz Dujunowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska Józef Gruszecki i Paulina Kokulska panna 245-1-15 453V-454R 130 R 606 DM
25 11 1850 Owrucz Marcin Całko Mieczna Franciszek Helena Kołosowska 178-3-31 474V 1 Ż MW 0
19 9 1850 Wiszenki Franciszek Chodziński Rudnia Piotr Katarzyna Osowska 775 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0010.htm
30 5 1850 Nieświcz Helena Kosowska Korszów Feliks Maria Juniewicz w. z. Jan Nowozwański, Joanna Drozdowska ż. Kalasantego 445 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0007.htm
10 10 1850 Lachowce Marianna Kłosowska Czołhuzów Tomasz Apolonia Tyszkiewicz Dionizy Mirecki i Brygida Hołowczyc ż. Kazimierza 171-1-16 304V-305R 53 R DM
11 1 1850 Korzec Jan Miładowski Duplinki Benedykt Elżbieta Łosowska Franciszek Miładowski i Marianna Gumieniuk ż. Piusa (?) 171-1-16 392v-393r 8 R Na
24 7 1850 Kazimierka Kunegunda Zarzycka Pępków Jan Marianna Romanowska Feliks Dobrowolski i Marianna Kłosowska ż. Jakuba 171-1-16 723V-724R 16 R 736 DM
31 7 1850 Kazimierka Katarzyna Kozakiewicz Pępków Antoni Julia Szymańska Wawrzyniec Kłosowski i Anastazja Kłosowska 171-1-16 723V-724R 17 R 736 DM
4 12 1850 Kazimierka Franciszka Rudnicka Karaczun Kazimierz Honorata Kłosowska Zenon Proszyński i Franciszka Krukowska panna 171-1-16 726V-727R 27 R 739 DM
21 1 1850 Ostróg Wincenty Siedlicki Choteń Kazimierz Marianna Janicka chrzest 22.01.1850, Bazyli Janicki i Anna Kosowska ż. Aleksandra 171-1-16 100V-101R 7 R 105 BW
23 3 1850 Ostróg Franciszek Rutkowski Choteń Rafał Regina Mydlarska chrzest 25.03.1850, Aleksander Kosowski i Brygida Kosowska ż. Teodora 171-1-16 104V-105R 29 R 109 BW
28 12 1850 Ostróg Jakub Kokorski Choteń Jan Teresa Kosowska chrzest 31.12.1850, Franciszek Baszyński i Anna Grzesiuk ż. Antoniego 171-1-16 122V-123R 120 R 127 BW
26 12 1850 Kazimierka Katarzyna Bielawska Pogranicze Piaskowieckie Stanisław Teresa Prokopowicz chrzest 3.01.1851, Karol Prokopowicz i Julia Kłosowska ż. Wawrzyńca 171-2-1 162V-163R 3 R 164 BW
2 8 1851 Starokonstantynów Piotr Konoplicki Szkarawka Ignacy Józefa Janicka szl. Jan Lesiecki, 1-dw. Tekla Osowska ż. Andrzeja 178-3-120 46V-47R 107 Ż 90 DW
7 5 1851 Korzec Katarzyna Łosowska Duplinki Antoni Honorata Skiemont Michał Wysocki i Jualinna Wysocka ż. Gabriela 178/3/72 75v-76r 68 Ż Na
24 8 1851 Korzec Helena Łosowska Mocharów Eliasz Konstancja Wysocka Feliks Klempel i Tekla Iwanicka 178/3/72 84v-85r 102 Ż Na
15 10 1851 Wiszenki Franciszka Osowska Susk Tomasz Helena Laszuk Józef Dargiewicz i Katarzyna Chodzińska ż. Piotra 776 16-17 35 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20776/pages/PL_1_436_776_0009.htm
28 2 1851 Kotelnia Józef Lewkowski Antopol Jakub Salomea Kłosowska Augustyn Zieniewicz i Tekla Sokołowska ż. Pawła, asyst. Michał Rakowicz i Stefania Sokołowska ż. Teodora 178-3-31 339V-340R 13 Ż 669-670 DM
27 4 1851 Kotelnia Petronela Łońska Kotelnia Ignacy Franciszka Kołosowska Adam Podhajecki i Józefa Podhajecka panna, asyst. Paweł Podhajecki i Aniela Podhajecka panna 178-3-31 343V-344R 32 Ż 677-678 DM
22 5 1851 Równe Artur Domaszewski Stawki Seweryn Anna Osowska chrzest 3.06.1851, Józef Jurkowski i Marianna Ruker, as. Ferdynand Ruker i Aniela Osowska panna 171-2-1 9V-10R 24 R 13 BW 0
14 9 1851 Ostróg [...] Siedlecki Choteń Kazimierz Marianna Janicka chrzest 14.09.1851, Bazyli Janicki i Helena Kosowska panna 171-2-1 257V-258R 82 R 262 BW
26 1 1851 Niewirków Franciszek Bagiński Ozierce Kasper Katarzyna Osowska chrzest 29.01.1851, Maciej Bagiński i Katarzyna Mikłaszewska 171-2-1 91V-92R 15 R 94 BW
19 6 1852 Lachowce Marianna Bojarska Żemelińce Stefan Marianna Kłosowska chrzest 23.06.1852, Jakub Sobolewski i Anna Hołowczyc ż. Franciszka 171-1-17 157V-158R 40 R 160 BW
16 7 1852 Korzec Mikołaj Dujunowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska Józef Gruszecki i Paulina Kukulska 171-1-17 247V-248R 60 R 251 DM
3 9 1852 Korzec Rajmund Ciesielski Horodnica Michał Aleksandra Kosowska Walerian Diupon i Franciszka Murawska ż. Grzegorza 171-1-17 259V-260R 116 R 263 DM
21 12 1852 Korzec Ewa Zahorowska Balarka Lubtowska Grzegorz Aleksandra Bagińska Józef Pawłowski i Marianna Kosowska ż. Józefa 171-1-17 264V-265R 143 R 268 DM
8 10 1852 Szumsk Antoni Dwornicki Suraż Ignacy Domicela Kłosowska Wojciech Łopuszański i Paulina Kulczycka ż. Antoniego 426-1-241 118V-119R 83 T 122 DM
17 7 1853 Wiszenki Jan Chodziński Rudnia Piotr Katarzyna Osowska Łukasz Osowski i Anastazja Karolkowska ż. Antoniego, asyst. Jan Ziembowski i Anna Rozenkiewicz panna 22-1-120 148V-149R 21 Ł DM
8 4 1853 Bazalia Franciszka Gidewicz Wolica Wąsowicza Mikołaj Józefa Kosowska Wojciech Mogiński i Julia Kapustyńska 178-3-121 79V-80R 42 Ż 160-161 DM
23 1 1853 Berezne Marian Daczkowski Chołopy Józef Marianna Osowska Marceli Walewski i Suzanna Kalińśka panna 171-1-17 557V-558R 6 R AD1
24 3 1853 Ostróg Marcin Rutkowski Choteń Rafał Regina Mydlarska chrzest 25.03.1853, Jan Chowiec i Brygida Kosowska ż. Teodora 171-1-33 8V-9R 24 R 11 BW
5 4 1853 Ostróg Franciszek Domalewski Choteń Julian Małgorzata Klej chrzest 7.04.1853, Feliks Krajczyński i Konstancja Kosowska ż. Aleksandra 171-1-33 9V-10R 25 R 12 BW
10 4 1853 Ostróg Julianna Krajczyńska Choteń Eliasz Ewa Kosowska chrzest 11.04.1853, 171-1-33 9V-10R 26 R 12 BW
29 3 1853 Równe Aleksander Szlachcianowski Aresztów Hipolit Tekla Śliwińska chrzest 31.03.1853, Benedykt Chorążyczewski i Elżbieta Łosowska ż. Adalberta 171-1-33 391V-392R 7 R 386 BW
3 2 1853 Kazimierka Agata Kłosowska Pępków Wawrzyn Julia Bober chrzest 5.01.1853, Alojzy Kutasiewicz i Salomea Filiczkowska ż. Stanisława 171-1-33 574V-575R 5 R 564 BW
15 7 1853 Niewirków Aniela Bagińska Ozierce Kasper Katarzyna Osowska chrzest 17.07.1853, Maciej Bagiński i Katarzyna Kuczyńska ż. Jakuba 171-1-33 595V-596R 22 R 584 BW
20 6 1853 Korzec Paulina Kosowska Korzec Kazimierz Honorata Zawadzka Jan Łapiński i Konstancja Derenowicz 171-1-33 285V-286R 58 R 284 DM
23 8 1853 Korzec Franciszek Antoni Krzyżanowski Derażnia Wielka Jan Franciszka Osowska Józef Gruszecki i Kunegunda Zejtleban ż. Feliksa 171-1-33 293V-294R 82 R 292 DM
15 4 1853 Jampol Cezaryna Sidorowska Jampol Jan Katarzyna Kosowska 878 118-119 18 AGAD 65 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0065.htm
3 2 1854 Trojanów Franciszka Osowska Reja Wincenty Tekla Hryniewicz 1-dw. Aleksander Nowicki, Katarzyna Osowska z. Pawła 178-3-38 450V-451R 7 Ż
27 9 1854 Wiszenki Stanisław Osowski Rudnia Tymoteusz Julianna Jankiewicz Jan Ziembowski i Anna Osowska ż. Józefa 838 232-233 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0123.htm
10 5 1854 Kazimierka Zofia Rudnicka Karaczun Kazimierz Honorata Kłosowska chrzest 11.05.1854, Stanisław Burzyński i Joanna Burzyńska ż. Jana 171-1-37 375V-376R 13 R 367 BW
8 5 1855 Krzemieniec Maria Osowska Krzemieniec Marcin Tekla Bednarska mieszcz. Antoni Jaśkiewicz, Aleksandra Szeremeta ż. Filipa 426-1-27 8V-9R 24 T/FS 161 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ7L-7?i=160&cat=300453
25 12 1855 Białogródka Aleksandra Żytnicka Białogródka IN Konstancja c. wdowy, Andrzej Skulimowski i Karolina Kosowska panna 178-3-123 511V-512R 100 Ż DM
22 5 1855 Łabuń Stefan Radecki Macewicze Małe Bartłomiej Marianna Osowska Paweł Wojnarowski i Marianna Wojnarowska panna 178-3-123 706V-707R 44 Ż DM
1 9 1855 Łabuń Paulina Kosowska Futor Łabuński Jan Teresa Remiszewska Grzegorz Dymidiuk i Magdalena Glewińska 178-3-123 711V-712R 67 Ż DM
12 4 1855 Kazimierka Domicela Kłosowska Pępków Jakub Justyna Zabłocka chrzest 17.04.1855, Józef Zabłocki i Stefania Kłosowska panna 171-1-51 418V-419R 8 R 419 BW
11 12 1855 Kodnia Lucyna Kozłowska Kodnia Franciszek Magdalena Andruchowicz Wawrzyniec Osowski i Teodora Osowska ż. Macieja 178-3-40 7V-8R 25 Ż 15-16 DM
11 12 1855 Kodnia Lucyna Kozłowska Kodnia Franciszek Magdalena Andruchowicz Wawrzyniec Osowski i Teodora Osowska ż. Macieja 178-3-40 8V-9R 26 Ż 17-18 DM
16 5 1855 Korzec Maria Nepomucena Dujunowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska Albin Wieczorkowski i Agnieszka Grygoriewa 171-1-51 99V-100R 41 R 107 DM
23 11 1855 Korzec Katarzyna Ciesielska Horodnica Michał Aleksandra Kosowska Aleksander Kralkowski i Franciszka Murawska ż. Grzegorza 171-1-51 113V-114R 99 R 121 DM
11 4 1856 Białogródka Aniela Naszkierska Szelwów Maksymilian Aleksandra Piątkowska Jan Mysłowski i Anna Łosowska ż. Szymona 178-3-124 571V-572R 44 Ż DM
7 9 1856 Łabuń Marceli Szydłowski Futor Łabuński Jan Antonina Remiszewska Bazyli Rogowski i Teresa Osowska 178-3-124 663V-664R 58 Ż DM
23 9 1856 Kazimierka Władysław Zabłocki Rudnia Mikołaj Marcjanna Bilińska Jan Zawisza i Justyna Kłosowska ż. Jakuba 171-1-67 341V-342R 18 R 338 DM
23 1 1856 Kodnia Konstancja Kaplińska Halczyniec Jan Wiktoria Góralska Antoni Siedlecki i Katarzyna Osowska ż. Pawła 178-3-41 1V-2R 4 Ż 3-4 DM
28 12 1857 Łabuń Tekla Radecka Maciewiczki Małe Bartłomiej Marianna Osowska Paweł Wojnarowski i Eleonora Janowska 178-3-73 357V-358R 94 Ż DM
24 7 1857 Kazimierka Piotr Filiczkowski Jasnober Jan Anna Szelążek chrzest 28.07.1857, Tomasz Burzyński i Apolonia Kłosowska ż. Wawrzyńca 171-1-72 364V-365R 21 R 504 BW
21 10 1857 Kazimierka Urszula Zarzycka Płoteczno Grzegorz Marianna Kłosowska chrzest 24.10.1857, Karol Prokopowicz i Katarzyna Kłosowska panna 171-1-72 365V-366R 30 R 505 BW
3 3 1858 Krzemieniec Kazimiera Kłosowska Krzemieniec Karol Paulina Grudniewska 426-1-30 6V-7R 17 T
1 1 1858 Kazimierka Weronika Kłosowska Pępków Wawrzyniec Julia Bober chrzest 2.01.1858, Stefan Pałamarczuk i Konstancja Ostrowska ż. Kazimierza 650-1-1 511V-512R 2 R 577 BW
8 2 1858 Łabuń Feliks Berezowski Hryców Franciszek Cecylia Kosowska Grzegorz Siedlecki i Julia Bielecka 178-3-74 317V-318R 13 Ż DM
15 1 1858 Korzec Antoni Dugopowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska Franciszek Kukulski i Agnieszka Grigoriewa ż. Jana 650-1-1 4V-5R 12 R Na
17 3 1858 Korzec Wiktoria Ciesielska Horodnica Michał Aleksandra Kosowska Walerian Dupon i Franciszka Purowska ż. Grzegorza 650-1-1 11V-12R 41 R Na
17 7 1858 Iwnica Tekla Niedaszkowska Wolica Bazyli Karolina Kołosowska Jan Jakowicki i Helena Smolińska ż. Kajetana 178-3-128 729V-730R 22 Ż 1395-1396 DM
1 8 1858 Iwnica Józef Osowski Wolica Marcin Honorata Wasilewska Stefan Godlewski i Rozalia Osowska ż. Kazimierza 178-3-128 730V-731R 26 Ż 1397-1398 DM
19 1 1858 Kazimierka Antonina Kłosowska Pępków Tomasz Anastazja Szymanowska chrzest 20.01.1858, Stefan Pałamarczuk i Katarzyna Kłosowska panna 650-1-1 512V-513R 7 R 578 BW
2 3 1858 Kazimierka Roman Rudnicki Karaczun Kazimierz Honorata Kłosowska chrzest 3.03.1858, Bernard Burzyński i Stefania Kłosowska panna 650-1-1 513V-514R 15 R 579 BW
1 5 1858 Kazimierka Józefa Kłosowska Pępków Jakub Justyna Zabłocka chrzest 2.05.1858, Józef Zabłocki i Julia Kłosowska ż. Wawrzyńca 650-1-1 515V-516R 25 R 581 BW
18 3 1859 Kowel Zofia Ryszarda Kłosowska Różyn Józef Paulina Muranowicz 870 21-22 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0012.htm
14 1 1859 Ostróg Anna Bednarska Choteń Michał Teofila Kosowska Rafał Rutkowski i Julia Mydlarska ż. Pawła 886 6-7 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0004.htm
14 1 1859 Ostróg Marianna Domaniewska Choteń Julian Małgorzata Kosowska Feliks Krajczyński i Katarzyna Kosowska ż. Aleksandra 886 8-9 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0005.htm
9 9 1859 Ostróg Antonina Chomicz Choteń Antoni Marianna Frankowska Feliks Krajczyński i Tekla Kosowska ż. Bartłomieja 886 54-55 84 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0028.htm
1 2 1859 Kazimierka Ignacy Szymanowski Pępków Stanisław Petronela Greczuch chrzest 1.02.1859, Józef Zabłocki i Katarzyna Kłosowska panna 171-1-73 442V-443R 7 R 435 BW
10 8 1859 Kazimierka Paulina Zarzycka Płotyczno Grzegorz Marcelina Kołosowska chrzest 11.08.1859, Karol Prokopowicz i Katarzyna Zarzycka panna 171-1-73 447V-448R 26 R 440 BW
22 3 1859 Kodnia Józefa Osowska Kodnia Mateusz Teodora Kozłowska Jan Topolnicki i Petronela Kowba ż. Józefa, asyst. Hipolit Kozłowski i Aleksandra Dubiniecka panna 178-3-48 2V-3R 6 Ż 5-6 DM
18 6 1859 Kodnia Marianna Osowska Kodnia Wawrzyniec Antonina Wolska Franciszek Olszewski i Joanna Wyhowska ż. Gabriela, asyst. Jan Topolnicki i Anna Zieniewicz ż. Jana 178-3-48 5V-6R 13 Ż 11-12 DM
9 10 1859 Kodnia Franciszka Wojciechowska Żurbińce Paweł Tekla Laszkiewicz Paweł Osowski i Tekla Moszkowska ż. Kajetana, asyst, Aleksander Nehrebecki i Katarzyna Osowska ż. Pawła 178-3-48 6V-7R 17 Ż 13-14 DM
2 1 1860 Łabuń Aniela Domańska Maciewicze Małe Marcin Marianna Osowska Jan Bagiński i Marianna Wojnarowska 178-3-75 300V-301R 2 Ż DM
14 2 1860 Lubar Katarzyna Kwiatkowska Lubarski Futor Franciszek Marianna Osowska Józef Sjkorski, Anna Olińska 641-1-20 5 10 Ż MP
25 12 1860 Lubar Adam Gołyńska Lubarski Chutor Stanisław Joanna Osowska Jan Kozłowski, Waleria Kostkiewicz 641-1-20 14 61 Ż MP 0
9 4 1860 Kazimierka Aleksander Czetwertyński Pępków Jan Franciszka Bober chrzest 10.04.1860, Kazimierz Ostrowski i Katarzyna Kołosowska panna 171-3-24 275V-276R 18 R 386 BW
20 8 1860 Kazimierka Stefania Rudnicka Karaczun Kazimierz Honorata Kłosowska chrzest 21.08.1860, Stanisław Burzyński i Stefania Kłosowska panna 171-3-24 277V-278R 25 R 388 BW 0
23 9 1860 Kazimierka Kamila Kołosowska Pępków Jakub Justyna Zabłocka chrzest 25.09.1860, Jan Sawicki i Marianna Domalewska ż. Wojciecha 171-3-24 278V-279R 30 R 389 BW
3 1 1860 Łanowce Daniel Kazimierz Wyrzykowski Grzybowa Stanisław Marianna Osowska Erazm Lenczewski [Lenczowski] i Józefa Skąpska panna, asyst. Eustachy Lenczewski i Teofila Lenczewska ż. Erazma 245-1-18 318V-319R 3 R 323 DM
22 10 1861 Wiszenki Łukasz Sokołowski Rożyszcze Jan Agnieszka Osowska 782 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0007.htm
20 4 1861 Ostróg Karol Rudkowski Choteń Rafał Reina Mydlarska Jan Chomicz i Brygida Kosowska wdowa 654-1-36 1R 79 Rapt. R DM
6 8 1861 Ostróg Katarzyna Kosowska Choteń Bartłomiej Tekla Chomicz Paweł Mydlarski i Józefa Brzezicka wdowa 654-1-36 3R Rapt. R DM
23 7 1861 Ostróg Aniela Domalewska Choteń Julian Małgorzata Kosowska Feliks Krajczyński i Konstancja Kosowska ż. Aleksandra 654-1-36 4R Rapt. R DM
15 10 1861 Łabuń Wiktoria Berezowska Hryców Franciszek Celestyna Kosowska Klementyn Strychański i Julia Bielawska wdowa 178-3-76 345V-346R 70 Ż DM
5 3 1861 Lubar Franciszka Jatkiewicz Popławszczyzna Chutor Leon Marianna Wojnarowska Karol Baczyński, Helena Kosowska 641-1-21 6 17 Ż MP
13 8 1861 Lubar Emilia Danilewicz Awratin Benedykt Paulina Szaszkiewicz Szczęsny Kozubski, Antonina Osowska - panna 641-1-21 15 57 Ż MP
26 2 1861 Zasław św. Jana Jan Dobrowolski Wojtowce Karol Aniela Kłosowska Stanisław Kurżyński, Dorota Kalińska 17-1-119 3V-4R 11 Ch RG
16 11 1861 Zasław św. Jana Olimpia Kozłowska Borysów Wojciech [...] Malinowska Grzegorz Bronowicki, Marianna Kłosowska 17-1-119 15V-16R 73 Ch RG
14 8 1861 Kodnia Józefa Wyhowska Kodnia Tomasz Katarzyna Osowska Michał Zieniewicz i Franciszka Perehuda ż. Stefana, asyst. Jan Obuchowski i Katarzyna Ludkiewicz 178-3-53 5V-6R 13 Ż 11-12 DM
18 2 1862 Starokonstantynów Konstanty Zajączkowski Zapadyńce Justyn Julia Pruska Aleksander Dubrawski i Maria Kosowska panna 178-3-131 7V-8R 28 Ż 16-17 DM
1 3 1862 Kazimierka Helena Zarzycka Płatyczne Grzegorz Marianna Kołosowska Karol Prokopowicz i Karolina Kotecka ż. Michała 887 217-218 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0118.htm
30 1 1862 Korzec Petronela Kosowska Korzec Jan Marianna Łosiewicz Antoni Więckowski i Marianna ...łacka 887 329-330 9 AGAD DW, Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0182.htm
6 12 1862 Łabuń Anna Kosowska Łabuń IN Aniela Michał Zagajewski i Antonina Berezowska panna 178-3-77 335V-336R 75 Ż 664-665 DM
30 6 1862 Berezdów Paulina Czajhucka Pilawa Józef Anna Sołowiej Jan Czajhucki i Honorata Łosowska ż. Antoniego 17-1-25 10V-11R 40 Ch 21-22 DM
17 11 1862 Szumsk Marianna Lubecka Kąty Arseniusz Antonina Jasińska Stanisław Jasiński i Teresa Osowska ż. Kazimierza, asyst. Mikołaj Kucharski i Lucyna Jasińska ż. Stanisława 245-1-19 170V-171R 86 R 299-300 DM
27 11 1862 Szumsk Antoni Feliński Krupiec par. Krupiec Henryk Katarzyna Kornatowska Wincenty Stobnicki kapitan i Teresa Osowska ż. Kazimierza 245-1-19 172V-173R 96 R 303-304 DM
9 1 1862 Tajkury Marcjanna Olszewska Ujeźdźce Aleksander Marianna Łosowska Jakub Fedorowicz i Lucyna Trafińska panna 171-1-75 162V-163R 1 R 158 DM 0
25 4 1862 Ostróg Stanisław Mydlarski Choteń Paweł Helena Kosowska Aleksander Kosowski i Teofila Bednarska ż. Michała 171-1-75 11V-12R 49 R 14 DM 0
19 8 1863 Szumsk Wincenty Jasiński Kąty Józef Dorota Sikorska Mieczysław Kopaczewski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 245-1-21 190V-191R 72 R RK
6 11 1863 Zasław św. Jana Franciszka Dobrowolska Wójtowce Karol Aniela Kłosowska Stefan Kurzyński i Marianna Kłosowska 685-6-6 14V-15R 66 Ch 29-30 DM 0
30 12 1863 Zasław św. Jana Adela Kozłowska Borysów Jan Feliks Salomea Przedborska Stefan Zieliński i Marianna Kłosowska 685-6-6 15V-16R 75 Ch 31-32 DM
8 11 1863 Kazimierka Teofila Rudnicka Karaczun Kazimierz Honorata Kołosowska chrzest 10.11.1863, Stanisław Domalewski i Wiktoria Rudnicka ż. Józefa 650-1-2 271V-272R 35 R 351 BW
10 11 1863 Berezne Łucja Lech Komarnia Kazimierz Wiktoria chrzest 15.11.1863, Stefan Bronowicki i Magdalena Osowska 650-1-2 73V 41 R 99 BW
7 5 1863 Korzec Zofia Marianna Kosowska Korzec Jan Marcelina Biegoń chrzest 10.05.1863, Antoni Nickowski i Karolina Paradowska ż. Piotra 650-1-2 10V-11R 32 R 12 BW
8 6 1863 Korzec Józef Dejunowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska chrzest 16.06.1863, Piotr Kulpacewicz i Elżbieta Kokulska ż. Franciszka 650-1-2 12V-13R 40 R 14 BW
25 9 1864 Ołyka Henryka Kołosowska Długoszyje Konstantyn Felicja Sidorowicz 487 30 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0016.htm
12 3 1864 Bazalia Pelagia Kosowska Hrycyki Michał Antonina Werbachowska Teodor Duchniewicz i Honorata Lisowska 17-1-7 51V-52R 41 Ch 102-103 DM
2 2 1864 Zasław św. Jana Józefa Bułajewska Borysów Hieronim Franciszka Żukowska Józef Piekarski i Marianna Kłosowska 685-6-6 29V-30R 5 Ch 59-60 DM
26 6 1864 Zasław św. Jana Petronela Kozłowska Borysów Wojciech Apolonia Malinowska Tomasz Kozłowski i Marianna Kłosowska 685-6-6 33V-34R 24 Ch 67-68 DM
20 9 1864 Kazimierka Władysław Zarzycki Płatyczne Grzegorz Marcjanna Kołosowska chrzest 27.09.1864, Dominik Zabłocki i Aleksandra Zarzycka ż. Piotra 171-1-83 290V-291R 30 R 326 BW
7 1 1864 Berezdów Ludwika Łosowska Ryławka Antoni Honorata Skirmunt Józef Zakrzewski i Rozalia Wińska ż. Michała 178-3-169 27V-28R 1 Ż 56-57 DM
15 4 1864 Łanowce Antoni Wyrzykowski Ośniki Stanisław Marianna Osowska Marcin Święcicki i Honorata Jaworska ż. Antoniego 245-1-20 312V-313R 9 R 280 DM
10 2 1865 Maciejów Wanda Agata Kłosowska Widuty Oktawian Maria Bogałowicz 426 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20426/pages/PL_1_436_426_0003.htm
30 5 1865 Żytomierz Ferdynanda Szantir Żytomierz Antoni Joanna Sinkiewicz córka ur./ Witalis Wileżyński, Kamilla Osowska, asystowali: Mikołaj Wiszniewski, Pawlina Szantir, pa 178-3-61 25 147 Ż DG
25 12 1865 Żytomierz Franciszek Żurawski Futor Wasilewskiego Dominik Antonina Kłosowska syn mieszczan/ Józef Kłosowski, Anna Rybczyńska 178-3-61 49 325 Ż DG
4 6 1865 Ostróg Teofila Krajczyńska Choteń Eliasz Ewa Kosowska Feliks Krajczyński, Teofila Bednarska ż. Michała 654-1-36 40 6 R MZ
19 2 1866 Szumbar Leon Stachowski Borki Kacper Kornelia Kołosowska 626 215-216 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0112.htm
13 10 1866 Lachowce Florian Mondzelowski Czołhuzów Florian Domicela Kłosowska Ksawery Bujarski i Helena Bujarska wdowa 178-3-146 139V-140R 50 Ż DM
18 1 1866 Żytomierz Emilia Żytomierz NN Aleksandra Szczygielska [18.01.1866] nieślubna córka, Piot Sacharon i Teofila Kosowska 178-3-63 4 10 Ż 7 i 8 DG
25 3 1866 Żytomierz Maria-Celestyna Osowska Żytomierz Wincenty Kamilla Sinkiewicz [03.04.1866] córka asesora kol, Antoni Szantryn-radca nadworny i Pelagia Krzeczkow 178-3-63 23 88 Ż 43 i 44 DG
30 10 1866 Żytomierz Ludwik Twardowski Futor Wasilewskiego Konstanty Karolina Antoniewska [06.11.1866] syn mieszcz., Wojciech Twardowski i Aniela Kłosowska 178-3-63 56 272 Ż 109 i 110 DG
27 11 1866 Żytomierz Józefa Osowska Żytomierz Andrzej Maria Kozyrewicz [4.12.1866] córka 1-dw., Józef Kaczenko i Zofia Cichowska 178-3-63 61 293 Ż 119 i 120 DG
24 2 1866 Bazalia Elżbieta Lisowska Hrycyki Feliks Honorata Jakubowska Michał Michalewski i Katarzyna Kosowska 17-1-7 149V-150R 37 Ch 202-203 DM
15 5 1867 Kuniów Karolina Tuszecka Kozin Gracjan Paulina Chmiel Antoni i Petronela Płosowska 178-3-78 114V-115R 25 Ż DM
23 6 1867 Ostróg Mikołaj Marcinkowski Storonicze Stanisław Adela Jaóbowska Piotr Naumowicz, Klementyna łosowska ż. Władysława, Ass. Władysław Wereszczyński, Rozalia Leziewicz ż. Erazma 654-1-36 58V 4 R MZ
18 11 1867 Ostróg Stanisław Krajczyński Choteń Eliasz Ewa Kosowska Feliks Krajczyński, Teofila Bednarska ż. Michała, as. Bartłomiej Kosowski, Barbara Kosowska panna 654-1-36 63R 6 R MZ
29 6 1867 Zasław św. Jana Petronela Dobrowolska Wojtowce Karol Aniela Kłosowska Franciszek Feliński, Elżbieta Zielińska 685-6-6 117V-118R 37 Ch RG
3 11 1868 Szumbar Karol Stachowski Borki Kasper Karolina Kołosowska chł. Grzegorz Omelański, 1-dw. Julianna Pasławska z. Michała 626 175 7 1-41 T DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0090.htm
10 10 1868 Berezne Jan Leszczyński Tyszyca Marcin Domicela Osowska Stanisław Szlejf i Wiktoria Lech 487-1-28 1V-2R 3 R 4 DM
4 3 1869 Ostróg Krystyna Dobryk Ostróg Maciej Klementyna Kłosowska Michał Cereszko, Katarzyna Dimitrowicz żona Eliasza, Ass. Stefan Hryhosiewicz, Tatiana Nikifor panna 654-1-56 10R 4 R MZ
22 10 1869 Ostróg Antonina Mydlarska Choteń Tomasz Marianna Brzezicka Tadeusz Mydlarski, Konstancja Kosowska żona Aleksandra 654-1-56 16R 6 R MZ
12 1 1869 Zasław św. Jana Bronisław Marcinowski Borysów Józef Katarzyna Nawrocka Grzegorz Bronowicki, Marianna Kłosowska ż. Franciszka 685-6-6 164V-165R 5 Ch RG
15 2 1870 Krzemieniec Julianna Osowska Krzemieniec NN Anna 1-50 4V-5R 14 T
2 12 1870 Szumsk Mikołaj Głowacki Szumsk Franciszek Maria Wereszczyńska Jan Sikorski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-53 27V-28R 120 T RK
1 11 1870 Szumsk Teofila Mądzelewska Szumsk Antoni Apolonia Jarmolińska Cezary Falmiccher, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-53 24V-25R 105 T RK
2 18 1870 Ostróg Adolf Gawłocki Białotyń Józef ? Antonina Łazanowska Aleksander Krasiński, Klementyna Łosowska żona Władysława 654-1-56 22V 1 R MZ
1 3 1870 Białogródka Jan Słowicki Kuczmanówka Franciszek Józefa Kosowska Michał Rużkowski [Roszkowski] i Marianna Piotrowska 178-3-84 11V-12R 31 Ż DM
8 9 1870 Białogródka Jan Mysłowski Stanisław Feliksa Paweł Zieliński i Aleksandra Łosowska 178-3-84 32V-33R 115 Ż DM
9 3 1870 Torczyn Franciszka Pawluczyńska Szepel Piotr Franciszka Kosowska 656 10-11 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0006.htm
1 10 1871 Jampol Marianna Wyżykowka Wiązowiec Stanisław Marianna Osowska 1-55 82V-83R 48 T
5 3 1871 Ostróg Kazimierz Dobryk Ostróg ..iej Klementyna Kłosowska Józef Wędliński, Dorota Jankowska panna 654-1-56 35V 1 R 39 MZ
28 7 1871 Białogródka Maria Bujalska Polachowa Karol Petronela Grzybowska Michał Kuriański i Pwetronela Kłosowska ż. Michała 178-3-84 126V-127R 101 Ż DM
18 11 1871 Nowogród Wołyński Maria Kazimiera Ramoszyńska Jurkowszczyzna Wilhelm Aniela Rokosowska Antoni Szczepanowski, Maria Zawadzka panna, as. Ludwik Rokosowski, Jadwiga Mikulicz panna 178-3-156 251V-252R 147 Ż 500 DW
13 5 1872 Szumbar Antoni Stachowski Borki Kacper Kornelia Kłosowska 626 100-101 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0052.htm
16 1 1872 Ostróg Leon Beruk ? Bielmaż NN Klementyna Kłosowska Jakub Ryszkowski, Justyna żona Stefana Kazik... 654-1-56 46V 5 R MZ
12 8 1872 Białozórka Julianna Mądzelowska Mołotków Julian Domicela Kołosowska 426-1-64 3V-4R 12 T/FS 955 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QCY-N?i=954&cat=834007
17 7 1873 Turzysk Maria Kłosowska Dolsk Oktawian Maria Bobolowicz 741 6-7 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0004.htm
23 2 1873 Ostróg Kazimierz Krajczyński Choteń Eliasz Ewa Kosowska Feliks Krajczyński, Teofila Bednarska ż. Michała 654-1-56 59V 1 R MZ
18 4 1874 Ołyka Apolonia Felicja Głowacka Suchowce Adolf Marianna Osowska 495 20 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0011.htm
13 11 1874 Szumsk Adam Krajewski Kąty Józef Franciszka Jasińska chrz. 17.11 Tadeusz Centkiewicz, Teresa Osowska ż. Jana 1-227 28V-29R 112 T DM 533
1 12 1874 Białogródka Jan Jasiński Zielona Dominik Antonina Kosowska Wincenty Zieliński i Agnieszka Kobylańska 178-3-84 475V-476R 154 Ż DM
18 6 1875 Szumbar Jan Stachowski Borki Kacper Kornelia Kłosowska 626 56-57 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0030.htm
23 11 1876 Ołyka Jan Głowacki Suchowce Adolf Maria Osowska 497 44 73 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0023.htm
24 3 1876 Szumsk Jan Hornicki Litowiszcze Leon Tekla Kucharska chrz. 26.04 Leonard Oliwa, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-228 14V-15R 55 T DM 597
21 8 1877 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Jan Ewa Jasińska chrz. 28.08 Franciszek Tomaszewski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-229 22V-23R 88 T DM 668
8 11 1877 Szumsk Olimpia Bilewicz Litowiszcze Jan Anna Hornicka chrz. 13.11 Jan Kolder, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-229 32V-33R 125 T DM 678
15 3 1877 Rzyszczów Władysław Bielecki Rzyszczów Adam Cezaryna Wonikowska Kajetan Stawiński, Maria Osowska, ż Walerego, Kazimierz Bielecki, Maria Lenczycka 312-1-110 297 9 m.K KM
21 7 1879 Torczyn Julia Łosowska Oderady Jan Maria Omańska 665 16-17 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0009.htm
5 3 1879 Krzemieniec Jan Zacny Krzemieniec Kazimierz s.Jana Justyna Osowska 426-1-73 3V-4R 12 T
16 11 1879 Krzemieniec Maria Kowalska Krzemieniec Józef Maria Osowska 426-1-73 20V-21R 84 T
2 6 1879 Szumsk Karolina Trojanowska Huta Horodyska Grzegorz Tekla Łopuszańska Kajetan Jastrzębski i Tersa Osowska ż. Kazimierza 01-226 132V-133R 66 T 451 DM
6 12 1879 Rzyszczów Maria Radziecka Prucki Wielkie Wincenty Julia Lisiecka Adam Bielecki, Tekla Osowska, żona Michała 312-1-112 20 m.K KM
9 5 1880 Szumbar Antonina Stachowska Borki Kacper Kornelia Kłosowska 626 119-20 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0061.htm
6 1 1880 Rzyszczów Melchiora Anna Ciszewska Traktomir Joachim Kazimiera Lisiecka Władysław Sienkiewicz, Tekla osowska, ż. Michała 312-1-114 4 13 m.K KM 0
27 11 1880 Rzyszczów Antoni Tomasz Miszkowski Rzyszczów Seweryn Kamila Kłosowska Kajetan Stawiński, Cezaryna Bielecka, ż. Adama, Adam Bielecki, Julia Kłosowska 312-1-114 7 27 m.K KM
27 6 1880 Cudnów Petronela Czarnecka Futor Czarneckiego Paweł Pelagia Osowska Mateusz Popowski i Anastazja Jasińska ż. Pawła 178-3-67 508V-509R 156 Ż 1008-1009 DM
1 5 1881 Szumsk Teresa Lubecka Waśkowce Arsen Antonina Jasińska chrz. 17.05 Jan Kokurowski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 426-1-231 15V-16R 59 T DM 807
11 2 1881 Krzemieniec Maria Osowska Krzemieniec Józef Izabela Kozłowska Józef Kowalski, Stanisława Krzyżanowska ż. Jana 426-1-75 2V-3R 5 T 11 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47H-X?i=10&cat=834008
13 9 1881 Krzemieniec Jan Kowalski Krzemieniec Józef Maria Osowska Grzegorz Andrianow, Rozalia Fursiewicz 426-1-75 12V-13R 48 T 21 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9F8?i=20&cat=834008
31 3 1882 Berezdów Antonina Osińska Senihów Bazyli Katarzyna Łosowska Kasper Łosowski i Salomea Kapłańska ż. Jana 178-3-169 631V-632R 28 Ż DM
23 4 1882 Berezdów Petronela Łosowska Senihów Kasper Aneta Kosińska Walerian Osiński i Petronela Cielątkowska ż. Szymona 178-3-169 633V-634R 36 Ż DM 0
15 9 1882 Berezdów Marcelina Iwanicka Futor Kurczykowski IN Maria Antoni Halicki i Justyna Prosowska ż. Jana 178-3-169 648V-649R 96 Ż DM
22 12 1882 Międzyrzec Korecki Stanisław Iwanicki Tudorów Marcin Paulina Sokołowska Jan Jaroszewicz i Marianna Łosowska ż. Jana 740-2-301 140V-141R 38 R 84 DM
1 3 1883 Szumbar Celestyna Stachowska Borki Kasper Kornelia Kłosowska Szymon Leszczynowicz, Aniela Wojciechowska z. Józefa 627 175-176 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0103.htm
26 10 1884 Szumbar Adam Stachowski Borki Kasper Kornelia Klosowska 627 161-162 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0095.htm
1 1 1884 Międzyrzec Korecki Marianna Prosowska Hoszcza Paweł Magdalena Mafił Andrzej Mozdzial i Józefa Prejsar 740-2-302 45-46R 1 R 23 DM
1 12 1885 Katerburg Andrzej Kochański Piszczatyńce Leon Rozalia Łosowska 204 204-205 31
28 8 1885 Radziwiłłów Augustyna Monastyrska Sytno Kasper Marta Kosowska 426-1-79 52 V-53 R 24 T 0
8 10 1885 Szumsk Brygida Marianna Nowicka Kąty Bronisław Marianna Osowska Marceli Guzowski, Olga Sitnik ż. Konstantyna 426-1-232 190V-191R 132 T
27 5 1885 Torczyn Ludwik Jastrzębski Oderady Jan Rozalia Dymińska Kajetan Starczewski, Honorata Jastrzębska, as. Feliks Jastrzębski, Marianna Kołosowska 671 10-11 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20671/pages/PL_1_436_671_0006.htm
20 1 1886 Jałowicze Rozalia Kosowska Nadczyce Ludwik Anna Deki 159 2-3 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0002.htm
13 9 1887 Szumsk Gabriela Nowicka Kąty Bronisław Stanisława Osowska Paweł Biskupski i Julia Bilewicz ż. Władysława 426-1-232 112V-113R 151 DM 980 T
6 3 1888 Radziwiłłów Maria Monastyrska Sitno Kasper Marcelina Kosowska 426-1-81A 51V-52R 9 T
27 12 1888 Turzysk Jadwiga Kosowska Tuliczów Bronisław Karolina Gorska 757 2-3 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0002.htm
8 4 1888 Krzemieniec Aniela Kowalska Krzemieniec Józef Maria Osowska 01-81A 10V-11R 37 T
13 5 1889 Ołyka Zofia Łosowska Ołyka Ludwik Fryderyka Kern 509 24 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0013.htm
9 12 1889 Dederkały Lucyna Kołosowska Dederkały Wielkie Wincenty Zofia Popławska 58 63 33 1-81 B 86V87R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0033.htm
23 10 1889 Szumsk Jan Sikorski Kąty Wincenty Franciszka Śliwińska Stefan Jasiński i Teresa Osowska ż. Kazimierza 426-1-232 33V-34R 161 T 899 DM
1 1 1890 Radziwiłłów Leonard Manastyrski Sytno Kasper Marcelina Kosowska 0.1-81W 44 V-45 R 5 T
11 1 1890 Krzemieniec Karolina Zacna Krzemieniec Kazimierz Justyna Osowska 0.1-81W 2V-3R 5 T
21 5 1890 Krzemieniec Julia Kowalska Krzemieniec Józef Maria Osowska Józef Osowski, Julia Borkowska panna 0.1-81W 10V-11R 40 T
23 4 1891 Szumsk Witalis Nowicki Kąty Bronisław Stanisława Osowska 426-1-233 16V-17R 61 T
27 9 1891 Krzemieniec Franciszka Zacna Krzemieniec Kazimierz Justyna Osowska 426-1-81G 19V-20R 75 T
9 3 1892 Turzysk Marianna Kordolewska Klusk Aleksander Antonina Kłosowska 760 6-7 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0004.htm
15 6 1892 Krzemieniec Joanna Kowalska Krzemieniec Józef Maria Osowska 0.1-81D 9V-10R 36 T
8 3 1892 Ostróg Helena Chomicz Choteń Jan Anna Łosowska Piotr Krzemiński, karolina Górska 654-1-121 3V-4R 63 R 171419 DW
28 11 1893 Horochów Paulina Kołosowska Oszczów Andrzej Katarzyna Węgier Józef Kołosowski, Marianna Kuczyńska panna 129 44-45 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0023.htm
13 3 1893 Ostróg Marian Wierzbicki Hucisko Nowomalińskie Ignacy Ludwika Łosowska Marcin Ostaszewski, Kamila Dobrzańska 654-1-121 29V-30R 54 R 164619 DW
1 1 1894 Berezne Leonora Cybulska Zalesie Hipolit Domicela Kołosowska Karol Żarczyński i Ewa Rudnicka ż. Stanisława 740-2-7 16V-17R 101 R 21 AD1
14 9 1895 Turzysk Franciszek Babiński Radowicze Feliks Michalina Kłosowska 918 12 V-13 R 47 0
19 1 1895 Turzysk Jan Kordałowski Dierzby Aleksander Antonina Kłosowska 918 2 V-3 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0003.htm
26 11 1897 Turzysk Antoni Babiński Radowicze Feliks Michalina Kłosowska 920 15V-15aR 57 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0016.htm
11 4 1897 Ostróg Antoni Szwarc Choteń Jan Aleksandra Kosowska Franciszek Kosowski, Teofila Krajczyńska ż. Adolfa 654-1-121 68V-69R 62 R DW
13 6 1897 Lubar Adela Karbowska Futor Lubarski Józef Konstancja Osowska Wiktor Jadkiewicz i Anna Piotrowska 178-3-189 37V-38R 57 Ż 73-74 DM
27 9 1898 Ołyka Wincentyna Gudeczko Romaszkówka Feliks Wanda Osowska 1018 900 119 MO 0
20 5 1898 Szumsk Zuzanna Kołosowska Bołożówka Karol Marianna Szymańska 426-1-234 18V-19R 70 T
18 1 1899 Kuniów Antonina Kołosowska Podobanka Wincenty Anastazja Popławska Ignacy Zawadowski i Teofila Hryniowiecka ż. Teofila 178-3-86 760V-761R 22 Ż DM
11 12 1900 Kowel Jadwiga Kordalewska Kowel Aleksander Antonina Kłosowska Kazimierz Klimczak, Lucyna Rakowska z. Ignacego 948 2 V-4 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0003.htm
25 8 1900 Tuczyn Antoni Woźnicki Dorohobuż Stefan Antonina Fefer Antoni Zieliński, Maria Kosowska panna 956 34-35 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0018.htm
10 6 1900 Ostropol Anna Berezowska Józefówka Marcin Michalina Kosowska Kazimierz Kossowski i Antonina Strutyńska 17-1-323 372V-373R 26 Ch 728-729 DM
26 3 1901 Szumbar Helena Skibicka Piszczatyńce Władysław Anna Kosowska 106 V-107 R 3 0
25 9 1901 Ostróg Bronisława Kłosowska Storonicze Antoni Zofia Sabińska Paweł Cymbalski, Stefanida Prokopowicz ż. Ignacego 654-1-143 16R 171 R
17 9 1901 Starokonstantynów Antoni Bobrowski Małaszówka IN Maria Białoszewska s. nieślubny wdowy, Karol Krupczyński i Katarzyna Osowska wdowa 17-1-505 30V-31R 125 Ch 61-62 DM
1 12 1901 Starokonstantynów Barbara Hass Ignatki Piotr Maria Kosowska Teodor Wiszniewski i Helena Niewęgłowska ż. Andrzeja 17-1-505 35V-36R 150 Ch 71-72 DM 0
25 2 1902 Ostropol Feliks Berezowski Józefówka Marcin Michalina Kosowska Kazimierz Kosowski i Antonina Strutyńska 17-1-323 396V-397R 7 Ch 774-775 DM
8 5 1902 Ostropol Stanisław Wyszyński Ostropol Józef Rozalia Kosowska Kazimierz Kosowski i Michalina Kosowska 17-1-323 398V-399R 13 Ch 778-779 DM
29 4 1903 Szumbar Stanisław Skibicki Piszczatyńce Wladysław Anna Kosowska 197 V-198 R 10 0
17 11 1903 Niewirków Stanisława Bagińska Medwedówka Ludwik Antonina Osowska 966 46V-47R 184 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0049.htm
10 9 1903 Młynów Antonina Chilczuk Karolinka Jan Emilia Fedorowicz Stanisław Rodziewicz, Józefa Kołosowska ż. Szymona 740-2-411 21V-22R 102 R 1340 RK
7 5 1903 Żytomierz Małgorzata Dobrowińska Dubówka Piotr Bronisława Osowska Stanisław Dubrawski, Julia Omiecińska ż. Antoniego 178-3-171 125V-126R 184 Ż 247 DW 0
14 9 1904 Ostropol Seweryn Berezowski Józefówka Marcin Michalina Kosowska Józef Mińkowski i Antonina Strutyńska ż. Jana 17-1-323 437V-438R 42 Ch 854-855 DM
8 8 1905 Młynów Tekla Chilczuk Karolinka Jan Emilia Fedorowicz Stanisław Rodziewicz, Józefa Kołosowska ż. Szymona 740-2-411 132V-133R 83 R 1435 RK
20 3 1905 Ostropol Czesław Wyszyński Kalinówka Józef Rozalia Kosowska Kazimierz Kosowski i Zofia Dowhalska ż. Franciszka 17-1-323 448V-449R 18 Ch 875-876 DM
4 8 1906 Berezne Dominik Liwiński Kadłubiszcze ? (Kadobyszcze) Paweł Tekla Ostaszewska Marceli Foina i Teofila Kosowska ż. Antoniego 740-4-2 29V-30R 141 R 31 DM
8 9 1907 Szumsk Marcelina Białobrzycka Kąty Antoni Rozalia Kołosowska 426-1-236 31V-32R 153 T
24 7 1907 Ostropol Franciszek Wyszyński Wisznopol Józef Rozalia Kosowska Kazimierz Kosowski i Józefa Pieńkowska ż. Józefa 17-1-323 490V-491R 31 Ch 955-956 DM
17 10 1908 Ołyka Halina Dziengilewska Ołyka Stefan Wanda Łosowska 1019 66 149 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0038.htm
1 11 1908 Szumsk Weronika Białobrzycka Kąty Antoni Rozalia Kłosowska Adam Szymański, Joanna Kurorska ż. Antoniego 426-1-97 35V-36R 175 T RK 640 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-K?i=639&cat=834002
8 3 1908 Starokonstantynów Jadwiga Kosowska Nowosielica IN Zofia c. Wacława Kosowska Jakub Jasiński i Maria Kaźmiruk ż. Sylwestra 17-2-88 11V-12R 46 Ch 24-25 DM
8 8 1908 Starokonstantynów Helena Kubiuk Starokonstantynów Konstanty Anna Wereszczyńska Wawrzyniec Bliźniukiewicz i Maria Kosowska panna 17-2-88 23V-24R 96 Ch 48-49 DM
14 11 1908 Starokonstantynów Stanisława Kosowska Nowosielica Franciszek Paulina Cybulska Franciszek Zbitjuk i Seweryna Zbitjuk ż. Karola 17-2-88 36V-37R 147 Ch 74-75 DM
1 1 1908 Jałowicze Zygmunt Pozniakowski Nadczyce Dominik Ludwika Kłosowska 999 3 2 AGAD 4 MO, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20999/pages/1_436_0_0_999_0004.htm
20 9 1909 Ołyka Józef Skaza Romanow Piotr Katarzyna Głosowska Marcin Łukasik, Józefa Głosowska 1019 80 183 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0045.htm
10 6 1909 Krzemieniec Maria Skibicka Ludwiszcze Władysław Anna Kosowska Mieczysław Staniszewski, Olimpia Kosowska wdowa 426-1-99 14V-15R 56 T 840 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R371-N?i=839&cat=300453
20 10 1909 Cudnów filia Romanów Zofia Weselska Futor Ożgi Teofil Teofila Kosowska Józef Ganowski i Aniela Bilecka ż. Edwarda 178-3-215 231V-232R 233 Ż 438-439 DM
17 2 1910 Tajkury Helena Masson Zdołbunów Mieczysław Stanisława Balcerowska Leonard Izbiński, Jadwiga Łosowska ż. Lucjana, chrzest w Zdołbunowie 740-4-694 11 V-12 R 43 R 13 DW
12 12 1910 Nowy Zawod Stefania Murawska Huta Osiczna Edward Genowefa Kłosowska Narcyz Turowski, Józefa Murawska ż. Jana 178-3-196 22V-23R 108 Ż 46-47 DW
19 11 1910 Ostropol Marcelina Kosowska Bieleckie Eliasz Klementyna Ostrowska Aleksander Chworostowski i Agnieszka Kołodzińska ż. Karola 17-2-93 33V-34R 56 Ch 67-68 DM
18 3 1911 Korzec f. Horodnica Edward Aleksander Sobociński Ujście par. Korzec Robert Zofia Kosowska Franciszek Bronowicki i Janina Kozińska 178-3-181 11V-12R 61 Ż 23-24 DM
1 4 1911 Bazalia f. Tereszki Helena Wilińska Tryski Karol Michalina Bujak Bronisław Lipiński i Petronela Kołosowska ż. Michała 17-2-47 110V 16 Ch 222 DM
18 4 1911 Nowy Zawod Eugenia Kłosowska Dorogana Gwidon Oktawia Wąsowicz Edward Morawski, Maria Morawska ż. Stanisława 178-3-196 62V-63R 306 Ż 126 DW
14 5 1911 Nowy Zawod Dionizy Chiliński Ziatyniec Witalis Kamila Kosowska Paweł Kowalski, paulina Kosowska ż. Franciszka 178-3-196 73V-74R 362 Ż 148 DW
24 7 1911 Nowy Zawod Aleksander Kupczyński Olanówka, par. Trojanów Antoni Józefa Kłosowska Stanisław Turowski, Stanisława Kłosowska ż. Piotra 178-3-196 91V-92R 464 Ż 184 DW
25 9 1911 Nowy Zawod Bronisława Kozłowska Dorohań Feliks Filomena Kłosowska Longin Święcicki, Bronisława Kłosowska panna 178-3-196 106V-107R 555 Ż 214 DW
13 9 1911 Tajkury Wanda Paszkiewicz Zdołbunów Bolesław Karolina Krajewska chrzest 20.09.1911, August Wojke i Klementyna Rokosowska panna, as. Edward Świżewski i Józefa Rokosowska panna 740-4-695 23V-24R 92 R 25 BW
18 10 1911 Nowy Zawod Witalis Święcicki Dorohań Wacław Jadwiga Czernecka Witalis Rudziński, Agnieszka Kłosowska ż. Jana 178-3-196 114V-115R 602 Ż 230 DW
13 7 1912 Ołyka Janina Sawicki Łopatyń Klemens Franciszka Osowska 1050 54 103 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0029.htm
23 3 1912 Starokonstantynów Paweł Kosowski Ihnatki Antoni Maria Roskoszyńska Andrzej Niewęgłowski i Anna Kosowska panna 17-2-89 9V-10R 36 Ch 21-22 DM
22 6 1912 Starokonstantynów Paweł Roskoszyński Świnna IN Franciszka c. Feliksa Roskoszyńska Stanisław Krynicki i Maria Kosowska ż. Antoniego 17-2-89 18V-19R 69 Ch 39-40 DM
27 10 1912 Starokonstantynów Franciszek Monastyrski Ignatki Michał Maria Kopyłowska Franciszek Stankiewicz i Maria Kosowska ż. Franciszka 17-2-89 33V-34R 132 Ch 69-70 DM
26 2 1913 Korzec f. Horodnica Karolina Kołosowska Frankopol Antoni Józefa Zagorowska Piotr Michalski i Michalina Paszkowska panna 178-3-181 121V-122R 41 Ż 240-245 DM
22 2 1914 Torczyn Maria Sawicka Budki Horodyńskie Klemens Franciszka Osowska 1056 10-11 17
26 3 1914 Horodnica Rozalia Jaworska Myszakowa Piotr Paulina Kołosowska Tomasz Turowski Petronela Kuriata ż. Leona 178-3-181 179V-180R 71 Ż 353-354 DM
3 8 1914 Horodnica Tadeusz Bagiński Szopy IN Maria Bagińska Józef Łuczyński i Adela Kołosowska panna 178-3-181 191V-192R 145 Ż 377-378 DM
14 2 1914 Ostropol Roman Berezowski Józefówka Marcin Michalina Kosowska Kazimierz Kosowski i Antonina Strutyńska panna 17-2-93 93V-94R 10 Ch 157-158 DM
25 8 1915 Kijów Św. Aleksandra Tadeusz Ludwik Nowak Kijów Adam Wiktor Marian Bronisława Górecka Władysław Moczulski i Helena Łosowska 312/1/129 53V-54R 209 m.K JM1
10 7 1916 Starokonstantynów Stanisław Kosowski Ignatki Antoni Maria Roskoszyńska Teodor Wiszniewski i Anna Kosowska panna 17-2-90 69V-70R 70 Ch 138-140 DM
11 7 1916 Nowy Zawod Helena Baszyńska Olanówka, par. Trojanów Dominik Maria Kłosowska Jan Gołębiowski, Anna Białoszkiewicz 178-3-197 331V-332R 238 Ż 657 DW
28 9 1916 Nowy Zawod Gabriela Kłosowska Dorohań NN Emilia Turowska Wincenty Święcicki, Konstancja Święcicka ż. Adolfa 178-3-197 348V-349R 325 Ż 691 DW
9 10 1916 Nowy Zawod Mieczysław Kozłowski Dorohań Witalis Teresa Kłosowska Józef Dobrowolski, Justyna Domalewska ż. Michała 178-3-197 351V-352R 339 Ż 697 DW
27 5 1916 Horodnica Gracjan Jaworski Myszakowa Piotr Paulina Konohowska [Kołosowska] Jakub Chwoiński i Adela Jaworska ż. Ignacego 178-3-181 287V-288R 91 Ż 565-566 DM
19 8 1917 Tbilisi Józef Księżkiewicz Tbilisi Józef s.Józefa Joanna c.Ludwika Kosowska Jan Krajewski, Józef Kuryłowicz 173V 91 Tb
26 12 1917 Tbilisi Franciszka Osowska Tbilisi Bazyli s.Andrzeja Anna c.Antoniego Macedulska Jan Prazner, Helena Macedulska 188R 4 Tb
4 9 1917 Pokostówka Edward Murawski Osiczna Edward Genowefa Kłosowska Edward Tyszyński i Michalina Niedźwiedzka panna 178-3-211 11V-12R 64 Ż 25-26 DM
5 3 1917 Starokonstantynów Bronisław Ostaszewski Rasztówka Tadeusz Ludwika Kurowska Feliks Kurowski i Maria Osowska panna 17-2-90 114V-115R 16 Ch 218-219 DM
25 2 1917 Berezne Katarzyna Linkiewicz Nowa Natalia IN Marianna Linkiewicz c. panny; Franciszek Chodakowski i Kamila Łoś, asyst. Marcin Linkiewicz i Franciszka Kosowska 740-4-8 15V-16R 40 R 16 DM
4 6 1917 Szumsk Maria Magdalena Osowska Szumsk Jan Maria Porajska Ludwik Mrozowski, Paulina Bednarska ż. Jana 426-1-257 21R 79 T 23 RK
2 1 1919 Szumsk Leokadia Białobrzycka Kąty Antoni Rozalia Kołosowska Franciszek Białobrzycki, Agnieszka Listowska 426-1-258 2R 2 T 4 RK
5 4 1920 Starokonstantynów Kazimierz Szymański Stepek Marcin Helena Wołowińska Zygmunt Czuchajewski i Natalia Osowska ż. Franciszka 17-1-91 113V-114R 38 Ch 217-218 DM 0
24 11 1920 Starokonstantynów Cezaryna Osowska Stepek Świnnowski Franciszek Natalia Wałowińska chrzest 3.12.1920 w Ostropolu; Marcin Szymański i Anna Czuhajewska 17-2-91 cz.2 207V-208R 33 Ch 18-19 DM
10 2 1920 Berezne Jan Łoś Nowa Natalia Józef Kamila Kosowska Ezechiel Łoś,Janina Hermaszewska 740-4-11 89V 30 R AS
2 8 1920 Berezne Katarzyna Hałubecka Lipniki par.Kazimierka Antoni Helena Kłosowska Jan Murawski,Józefa Hołubowicz 740-4-11 99V 111 R AS
1 3 1920 Korzec Maria Romańska Stanisław Maria Kołosowska Adam Wysocki, Katarzyna Kołkowska 740-4-351 4 35 R PW
17 3 1921 Ostróg Janina Karpińska Choteń Stanisław Aniela Żytnikowska Franciszek Karpiński, Michalina Kosowska 53 70 O DW
24 4 1921 Ostróg Piotr Kosowski Choteń Feliks Maria Gongała Witold Kosowski, Petronela Kosowska 59 94 O DW
28 6 1921 Ostróg Eugenia Paszkiewicz Nowomalin Józef Stanislawa Orłowska Józef Szpilewski, Maria Osowska 75 159 O DW
13 9 1921 Ostróg Janina Chomicz Choteń Feliks Karolina Kosowska Marian Brzezicki, Filomena Chomicz 76 163 O DW
23 12 1921 Ostróg Amelia Szwarc Choteń Antoni Bronisława Kosowska Teofil Chomicz, Filomena Chomiczówna 90 218 O DW
1 2 1921 Starokonstantynów Józefa Osowska Ihnatowce par. Międzybóż, Podole Józef Maria Szafran Stanisław Zawadowski i Teresa Lipska panna 17-2-91 cz.2 208V-209R 38 Ch 20-21 DM
18 1 1922 Ostróg Jadwiga Zagajewska Ostróg Aleksander Olimpia Kosowska Jan Pioruński, Nadzieja Kuźmin 94 11 O DW
18 2 1922 Międzyrzec Zygmunt Żygadło Nowiny folwark Franciszek Rozalia Kołosowska Dominik Maligranda, Marcelina Żygadło. 740-4-363 57R 15 R AS
8 11 1923 Szumsk Janina Domańska Kamienna Góra Aleksander Franciszka Kosowska Aleksander Leszczewski, Konstancja Soczyńska ż. Andrzeja 426-1-260 32V 190 T 66 RK

Śluby

Dzień