Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 265 wyników dla: Osowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
18 5 1821 Dubno Apolonia Kosowska 12/52 Surnicze c. Tomasza i Anny, pracowici 65 12 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0007.htm
27 4 1823 Krzemieniec Anastazja Osowska 70 Krzemieniec 299 156 51 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0084.htm
22 2 1827 Wiszenki Anastazja Osowska 45 Rudnia wdowiec Jędrzej, s. Bazyli, Łukasz, c. Marianna, Marianna, Anna 813 97 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0097.htm
6 12 1827 Krzemieniec Eufrozyna Klosowska 9/12 Krzemieniec c. ur. Eliasza i Elżbiety Rybińskiej 01-6 22V 173 T 891 DM
25 3 1828 Szumsk Apolonia Kłosowska 32 Kruholec mąż Kazimierz, dzieci: Teresa, Marianna, Barbara, Magdalena 245-1-2 406V 72 R RK
4 7 1831 Ptycza Anna Czarnecka 40 Kamienica z d. Kłosowska, mąż Wincenty Czarnecki, była parafianka Kościoła Farnego Dubieńskiego 817 243R 33 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0250.htm
27 4 1831 Szumsk Helena Derman 15 Bryków rodz. Grzegorz i Tekla zd. Kłosowska 245-1-5 385V 54 R RK
8 8 1835 Sokul Agata Kłosowska 71 Mylsk wdowa, mąż ś.p. Grzegorz Kłosowski, dziecko: Agnieszka 821 45V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0047.htm
8 1 1836 Radziwiłłów Paweł Skibniewski 37 Radziwiłłów żona Franciszka Kosowska, syn Fabian 822 218 4 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0226.htm
11 1 1837 Ołyka Franciszka Kłosowska 2,5 Tuszebin Józefa i Wiktorii z Zakrzewskich 823 148 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0156.htm
9 5 1837 Szumsk Tekla Derman 70 Bryków z konwulsji, pr., zd. Kołosowska, wdowa, mąż ś.p. Grzegorz, dziecko: Jędrzej 245-1-11 498R 51 R RK
4 11 1837 Szumsk Józef Gutkowski Guttkowski 65 Waśkowce z gorączki, sł., wdowiec, żona ś.p. Magdalena zd. Kosowska, nie zostawił po sobie żadnego potomstwa 245-1-11 502R 83 R RK
11 6 1838 Kuniów Piotr Fidyk 30 Siekierzyńce wd. Marianna Kosowska R 90 R 12 ZP
28 11 1840 Horyńgród Balbina Kłosowska 60 Horbaków wdowa od lat 12 po Mikołaju, syn Adolf 880 135 R - 135 V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0150.htm
10 1 1840 Ptycza Kalikst Chamiec 45 Turkowicze obywatelskiego stanu, żona Zuzanna z d. Prosowska, potomstwa żadnego, zmarł w wieku pięćdziesięciu czterech lat 826 266V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0269.htm
20 8 1840 Berezdów Pawlina Kosowska 20 Prawutyń Mały panna z par. Stary Konstatntynów 871 301 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0156.htm
28 1 1842 Kowel Rozalia Kołosowska 5 Kowel c. wolnożyjących Jana i Karoliny z Gerlichów 245 15 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0011.htm
4 11 1842 Młynów Emilia Łosowska 3/12 Koryty rodzice: ur. Ignacy i Marianna 828 47R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0049.htm
22 8 1843 Białozórka Wiktoria Kłosowska 43 Białozórka z Pasławskich, sław., mąż Antoni, córki Anna i Joanna 874 1020 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0508.htm
4 5 1844 Szpanów Waleria Kosowska 63 Szpanów panna 883 167 V 4 B 0
13 2 1845 Radziwiłłów Józefa Joanna Osowska 3/12 Niemirówka córka Marcina i Agnieszki z d. Łozińska 831 248 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0254.htm
6 12 1845 Radziwiłłów Agnieszka Osowska 30 Lewiatyn z domu Łozińska, mąż Marcin 831 252 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0258.htm
17 1 1848 Młynów Alentyna Dębicka 2 Młynów rodzice: ur. Piotr i Tekla z d. Osowska 834 252V/492 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0255.htm
3 8 1856 Krzemieniec Marianna Osowska 1,5 Krzemieniec c. miesz. Marcina i Tekli z Bednarskich 0.1-28 60V 62 T
30 11 1857 Ołyka Stanisław Rębiszewski 78 Ołyka żona Barbara Dębczyńska, córki Emilia Łosowska, Julia, Marianna 481 71 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0038.htm
26 8 1860 Dubno Marianna Rokosowska 1 Curków c. ziemian Karola i Kamili ze Zwolskich 841 69 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0037.htm
13 2 1865 Ołyka Barbara Rembiszewska 75 Ołyka z Dębczyńskich, jednodworka, wdowa po Stanisławie, córki Emilia Łosowska mężatka i Julia panna 488 50-51 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0027.htm
13 9 1871 Jampol Antonina Sawicka 60 Jampol z d. Kołosowska, 1-dw., wdowa po Franciszku, syn Wincency, córki Ludwika i Agnieszka 1-55 102R 49 T
28 4 1874 Turzysk Maria Kłosowska 1 Dolsk c. Oktawiana i Marii z Babołowiczów 742 21 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0012.htm
6 3 1878 Ołyka Emilia Łosowska 52 Ołyka z Rembiszewskich, mąż Teodor, dzieci Konstanty, Ludwik i Kamila 499 80 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0042.htm
16 11 1885 Ołyka Maria Łosowska 5 Ołyka Ludwika i Fryderyki z Kernów 506 98 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0051.htm
2 6 1889 Ołyka Zofia Łosowska 20/356 Ołyka Ludwika i Fryderyki Kern 509 89 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0050.htm
24 5 1890 Krzemieniec Maria Matwiejew 69 Onyszkowce z d. Kołosowska, wdowa po kapitanie Aleksandrze, syn Antoni, córka Natalia Berkman 0.1-81W 36R 28 T
20 9 1890 Krzemieniec Antonina Babuszkowa 43 Krzemieniec z d. Osowska, mąż Agij, 0.1-81W 38V 49 T
1 6 1890 Dederkały Celestyna Kołosowska 0,5 Dederkały c. chł. Wincentego i Zofii z Popławskich 0.1-81W 72R 11 T
21 6 1892 Krzemieniec Tekla Osowska 67 Krzemieniec z Bednarskich, miesz., wdowa, dzieci Józef, Justyna i Maria 0.1-81D 36V 40 T
1 1 1899 Szumsk Zuzanna Kołosowska 1 Kruholec c. Karola i Marii z Szymańskich 01-235 65V 1 T
17 12 1899 Kowel Konstancja Osowska 32 Kowel z d. Sawicka, mieszcz. m. Warszawy, mąż Konrad 932 80 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0056.htm
4 7 1904 Torczyn Józefa Włosowska 18 Oderady c. chł. Jana i Marii z Umańskich 986 49R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0028.htm
5 7 1911 Horochów Michalina Baranowska 32 Strzelcze Kosowska, mąż Józef, dzieci: Stanisław, Julian, Edward, Kazimierz, Paulina 997 52 34 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0045.htm
25 4 1972 Krzyżowniki Antoni Prokopowicz 89 Sadogóra ur.29.04.1883r.s.Telesfora i Stanisławy Marceliny z d. Osowska, żona Elżbieta z Ostrowskich, synowie Zygmunt i Karol, córki Antonina Wanda i Jarosława Irena pr. AP

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
10 1736 Czartorysk Franciszek Wiszgrdt Sobieszczyce Józef Joanna Paweł Kałuszewicz, Aleksandra Bosowska 297-1-185 46V Ł
24 1 1788 Torczyn Piotr Martyr Paweł Apostoł Jasiński Siedmiarki Michał Salomea Kosowska chrz. 28.01; Stefan Szkóratowski, Rozalia Tubielewiczowa, Kasper Tubielewicz, Marianna S 36 5 Ł EH
5 3 1794 Szumsk Agneta Hosowska Szumsk Michał Marianna 16 V Ł 0
2 3 1827 Krzemieniec Izabela Kołosowska Krzemieniec Eliasz Elżbieta Rybińska c. szlachetnych ochrz. 2.03., szlach. Jan Zacharczyk Prezydent Krzemieńca i Joanna Siate 01-3 7R 46 T 507 DM
14 2 1828 Dąbrowica Konstancya Kosowska Dąbrowica Franciszek Rozalia Pleskaczyńska Michał Górski, Agata Dyszkowska; ch: 15.02. 814 136 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0140.htm
1 4 1828 Ostróg Franciszek Lelawski Majdan Płużeński Michał Katarzyna Izdebska chrzest 3.04.1828, Zachariasz Żukowski, Marianna Kłosowska ż. Jana, asysta Stanisław Szymański, Ursz 171-1-1 8R 44 R Mg
19 5 1828 Ostróg Jan Michał Torczyński Płużne Szymon Konstancja Kłosowska chrzest 24.05.1828, Zachary Zubowski, Marianna Olszańska ż. Jana, 171-1-1 9R 51 R Mg
7 3 1829 Wiszenki Franciszka Marczuk Rudnia Jakub Marianna Osowska ch: 8.03. Jan Mysłowski, Apolonia Bratkowska 815 97a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0100.htm
28 11 1829 Wiszenki Katarzyna Czemiel Czebenie Jan Teresa Osowska ch: 04.12. Piotr Magierowski, Aniela Korzeniowska - ż. Wincentego 815 100 45 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0103.htm
24 2 1829 Dederkały Eleonora Jurkowska Dederkały Wielkie Wawrzyniec Tekla Leśniewicz c. urodz., chrz. 25.02., urodz. Błażej Hermanowski i urodz. Petronela Kosowska ż. Mikoła 01-4 7V 8 T 705 DM
29 10 1830 Białozórka Marianna Stawińska Sławińska Moskalówka Franciszek Łucja Roch Witwicki, Zofia Kłosowska ż. Antoniego 245-1-4 360V 22 R RK
14 7 1831 Krzemieniec Marianna Turobińska Krzemieniec Łukasz Rozalia Osowska szl. Łukasz Podłużny i Marianna Złotolińska wdowa 01-3 158V 90 T 661 DM
24 1 1834 Ostróg Eleonora Torczyńska Płużne Szymon Kapłan Unitski Konstancja Kłosowska Andrzej Sokołowski, Marcjanna Jankoowska 12 O 0
1 5 1834 Ostróg Teofila Tołpiszkiewicz Płużne Franciszek Marianna Korczyńska Antoni Dąbrowski, Marianna Kłosowska wdowa 49 O 0
11 6 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Franciszka Kłosowska Nowomalin Józef Wiktoria Górska Antoni Tomaszewski, Anna Fedorówna 57 O 0
29 8 1834 Ostróg Małgorzata Krajczyńska Choteń Antoni Katarzyna Chrolik Franciszek karpiński, Brygida Kosowska ż. Teodora 83 O 0
15 4 1834 Skórcze Witalis Kamiński Leniów Ignacy Wojciech Elżbieta Kłosowska 820 26R 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0026.htm
26 7 1834 Wiszenki Antonina Kozłowska Stanisławówka Feliks Marianna Osowska Antoni Lawiński (Litwiński),as: Karol Kozłowski, Anna Kułakowska; ch: 28.07. 820 45a 56 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0045.htm
30 12 1834 Wiszenki Antonina Firczuk Rudnia Jakub Marianna Osowska Andrzej Buiłek, Helena Dziczakowa; ch: 31.12. 820 48 78 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0048.htm
29 3 1835 Wiszenki Marianna Brodnicka Kopaczówka Łukasz Katarzyna Kołosowska Stanisław Mysłowski, Wincentyna Zawisińska; ch: 14.07. 821 50 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0051.htm
3 5 1836 Kuniów Zofia Antonina Torczyńska Płużne Szymon Konstancja Kłosowska R 84 V 30 0
17 1 1836 Targowica Marianna Kosowska Bokujma Ludwik Julianna Buszyńska Ludwik Siewicji, Katarzyna Werusz 140 10 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0008.htm
17 8 1836 Targowica Katarzyna Zarzycka Bokujma Ignacy Domicela Kosowska Kazimierz Dzikowski, Anna Zdanowicz wdowa 140 17 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0011.htm
21 12 1837 Białozórka Wiktoria Tuczemska Białozórka Adam Ewa Derejko ur. Jan Koszkiewicz, Antonina Kłosowska ż. Bazylego 245-1-12 386R 1 R
12 2 1838 Lachowce Władysław Dwornicki Kaszczyńce Ignacy Domicela Kołosowska Sylwester Krynicki, Marianna Tokarska ż. Michała 96 R 12 ZP 0
3 6 1838 Kołki Maryanna Tereszewska Czartorysk Bonawentura Marianna Osowska Władysław Garlicki, Konstancja Dobrzańska - ż. Aleksandra; ch: 05.06. 824 62a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0063.htm
5 11 1839 Lachowce Karol Bojarski Żemelińce Stefan Marianna Kłosowska 879 73 R 57
14 2 1839 Puliny (Protowice) Helena Husakowska Popławka Józef Teresa Kolosowska Iwanicki Józef, Sławińska Agnieszka 33 JZ 0 0
27 3 1839 Wiszenki Wincenty Buczkowski Rudnia Stanisław Marianna Osowska Andrzej Buiłek, Helena Furn; as: Szymon Muszyński, Julianna Buiłek; ch: 28.03. 825 49-50a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0051.htm
12 1 1839 Nieświcz Honorata Sobocka Korszów Mikołaj Julia Kosowska 434 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0002.htm
12 1 1840 Kołodno Felixa Osowska Kołodno Stanisław Wiktoria Turowska 871 618 9
3 12 1840 Lachowce Franciszka Kłosowska Czołhuzów Józef Helena Woźniakowska 880 74 V 70 0
13 2 1840 Berezne Władysław Michał Zawadzki Chołopy Franciszek Anna Osowska 880 192 R 10 0
5 2 1840 Białozórka Antonina Sławińska Mołodków Józef Lucyna Kłosowska 871 658 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0350.htm
15 12 1840 Kazimierka Ireneusz Adam Lech Karaczun Stanisław Honorata Kłosowska 880 203 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0222.htm
14 10 1840 Korzec Seweryna Kaliksta Kłosowska Kamionka Berezdowska Franciszek Antonina Kamińska 871 138 120 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0073.htm
24 10 1840 Korzec Elżbieta Ciesielska Horodnica Michał Aleksandra Kosowska 871 139 121 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0074.htm
2 3 1841 Krzemieniec Antonina Osowska Krzemieniec Wincenty Honorata Świadska 872 391 11
24 7 1841 Kowel Anna Kołosowska Kowel Jan Karolina Nerlicka Lambert Kłopotowski kollegski rejestrator, Aleksandra de Lacy panna 244 7 14
14 5 1841 Ołyka Helena Nepomucena Dembicka Ołyka Piotr Tekla Osowska 827 156 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0159.htm
8 1 1841 Łuck Seweryna Lucyna Marcelina Teleżyńska Biwaki Cyprian Benigna Rokosowska Aleksander Szemiot, Sabina Markmiller 377 4 12 827 3R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0003.htm
1 7 1841 Nowogród Wołyński Rozalia Kapuścińska Susły Hipolit Apolonia Kosowska ur. Wawrzyniec Zmijewski, Józefa Borewicz ż. Wincentego 872 32 121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0019.htm
8 9 1841 Lachowce Jan Bujarski Żemelińce Stefan Marianna Kłosowska Hieronim Wojciechowski i Anna Nowicka ż. Jana 178-49-17 10R 50 Ż
4 8 1842 Berezne Dominika Zawadzka Chołopy Franciszek Anna Osowska 881 271 R 16 0
14 7 1842 Nieświcz Franciszka Kłosowska Gródek Józef Wiktoria Zalewska Franciszek Grocholski,Paulina Domher 437 5 19 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0003.htm
2 12 1842 Kazimierka Barbara Kłosowska Pępków Paweł Anastazja Kosobucka 881 220 V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0230.htm
4 8 1842 Młynów Emilia Łosowska Koryty Ignacy Marianna Kajetan Sermik, Marianna Murnicka, Paweł Strupczewski, Agata Denesewicz 828 41R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0043.htm
27 1 1842 Kołodno Ludwika Kłosowska Rzeszniówka Bazyli Józefa Pawłowska sław. Mikołaj Sienkiewicz, ur. Marianna Podgórska 873 710-711 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0371.htm
30 6 1843 Lachowce Paulina Kołosowska Czołhuzów Dominik Apolonia Tyszkiewicz 882 79 V 35 0
23 7 1843 Lachowce Anna Bujalska Żemelińce Stefan Marcela Kłosowska 882 80 R 38 0
8 8 1843 Lachowce Dominika Kłosowska Żemelińce Józef Julianna Malinowska 882 80 V 41 0
11 8 1843 Korzec Zuzanna Ciesielska Horodnica Michał Aleksandra Kosowska 874 203 108 PW 0
25 2 1843 Nowogród Wołyński Klemens Kapuściński Susły Hipolit Apolonia Kosowska Adamowicz Mateusz, Borewicz Józefa, ż.Wincentego 25 JZ 0
1 9 1844 Kazimirka Hieronim Lech Kazimierka Stanisław Honorata Kłosowska Jan Burzyński,.... 883 220 R 19 B 0
8 11 1844 Tuczyn Teodor Kosowski Tuczyn NN Marianna Kosowska Kazimierz Kowalski, Natalia Panasiewiczowa 883 151R 43 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0154.htm
5 8 1845 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Grzegorz Anna Kłosowska 884 72 V 22
16 10 1845 Korzec Łukasz Dejunowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska 876 165 119 PW
6 1 1845 Ołyka Stefania Józefa Łosowska Ołyka Teodor Emilia Rembiszewska 469 2 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0002.htm
20 12 1845 Szumbar Anna Dwornicka Borki Ignacy Domicella Kłosowska Ignacy Budzyński, Paulina Rudnicka ż. Augustyna 625 221 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0117.htm
19 7 1845 Miropol Aleksander Winogrodzki Bubnów Jan Ewa Kosowska 876 327 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0178.htm
2 5 1845 Jampol Agnieszka Sawicka Pohorylce Franciszek Antonina Kołosowska ur. Paweł Szymański, Agnieszka Schabicka, z. Michała 876 569 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0307.htm
16 9 1845 Łabuń Franciszek Radecki Maciewiczki Małe Piotr Antonina Konoplicka 1-dw. Tomasz Brzostowski i Marianna Osowska ż. Jana 178-3-113 127V 63 Ż DM
24 7 1846 Korzec Jakub Ciesielski Horodnica Michał Aleksandra Kosowska 877 146 71 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0080.htm
15 8 1846 Korzec Marianna Łosowska Duplinki Eliasz Konstancja Wysocka 877 148 77 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0081.htm
10 10 1846 Wiszenki Teresa Osowska Rudnia Tomasz Julianna Jankiewicz Stanisław Boczkowski, Regina Skrypczuk; as: Wawrzyniec Borodyi, KatarzynaKrutiak 772 10 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0006.htm
7 9 1846 Lachowce Marceli Bojarski Żemelińce Stefan Marcela Kłosowska 1-dw. Józef Gałęzowski, 1-dw. Konstancja Wojciechowska, ż. Heronima 885 103R 49 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0104.htm
25 4 1846 Lachowce Joanna Kłosowska Czołhuzów Tomasz Apolonia Tyszkiewicz Grzegorz Gaławczyc (Hołowczyc?), Marianna Łaczuk, ż. Dimitra 885 99V 21 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0101.htm
12 2 1846 Jampol Petronela Kłosowska Juźkowce Bazyli Józefa Pawłowska ur. Wincenty Leszczyński, ur. Domicela Kielders, ż. Józefa 877 749 6 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0387.htm
17 1 1847 Maciejów Józefa Kłosowska Widuty NN Helena 862 350 2 413 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0187.htm
1 5 1847 Korzec Karol Jakub Krzyżanowski Horodnica Jan Franciszka Osowska 245-1-13 70 V 44 R 0
12 10 1847 Korzec Piotr Dujunowicz Dujanowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska 38 105 PW R
9 3 1847 Kołki Rozalia Tereszewska Cminie Bonawentura Maryanna Osowska Gaweł Kirpicki, Wiktoria Małaszczycka 833 163 9 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0092.htm
7 1 1848 Zasław św. Jana Jan Dobrowolski Wojtowce Karol s. Kazimierza Aniela Kłosowska 178-3-117 95R 2 Ż
19 9 1850 Wiszenki Franciszek Chodziński Rudnia Piotr Katarzyna Osowska 775 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0010.htm
30 5 1850 Nieświcz Helena Kosowska Korszów Feliks Maria Juniewicz w. z. Jan Nowozwański, Joanna Drozdowska ż. Kalasantego 445 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0007.htm
15 4 1853 Jampol Cezaryna Sidorowska Jampol Jan Katarzyna Kosowska 878 118-119 18 0
3 2 1854 Trojanów Franciszka Osowska Reja Wincenty Tekla Hryniewicz 1-dw. Aleksander Nowicki, Katarzyna Osowska z. Pawła 178-3-38 450V-451R 7 Ż
8 5 1855 Krzemieniec Maria Osowska Krzemieniec Marcin Tekla Bednarska 0.1-27 8V-9R 24 T
28 12 1857 Łabuń Tekla Radecka Maciewiczki Małe Bartłomiej Marianna Osowska Paweł Wojnarowski i Eleonora Janowska 178-3-73 357V-358R 94 Ż DM
3 3 1858 Krzemieniec Kazimiera Kłosowska Krzemieniec Karol Paulina Grudniewska 0.1-30 6V-7R 17 T
18 3 1859 Kowel Zofia Ryszarda Kłosowska Różyn Józef Paulina Muranowicz 870 21-22 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0012.htm
22 10 1861 Wiszenki Łukasz Sokołowski Rożyszcze Jan Agnieszka Osowska 782 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0007.htm
30 1 1862 Korzec Petronela Kosowska Korzec Jan Marianna Łosiewicz 887 329-330 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0182.htm
19 8 1863 Szumsk Wincenty Jasiński Kąty Józef Dorota Sikorska Mieczysław Kopaczewski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 245-1-21 190V-191R 72 R RK
25 9 1864 Ołyka Henryka Kołosowska Długoszyje Konstantyn Felicja Sidorowicz 487 30 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0016.htm
10 2 1865 Maciejów Wanda Agata Kłosowska Widuty Oktawian Maria Bogałowicz 426 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20426/pages/PL_1_436_426_0003.htm
30 5 1865 Żytomierz Ferdynanda Szantir Żytomierz Antoni Joanna Sinkiewicz córka ur./ Witalis Wileżyński, Kamilla Osowska, asystowali: Mikołaj Wiszniewski, Pawlina Szantir, pa 178-3-61 25 147 Ż DG
25 12 1865 Żytomierz Franciszek Żurawski Futor Wasilewskiego Dominik Antonina Kłosowska syn mieszczan/ Józef Kłosowski, Anna Rybczyńska 178-3-61 49 325 Ż DG
19 2 1866 Szumbar Leon Stachowski Borki Kacper Kornelia Kołosowska 626 215-216 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0112.htm
13 10 1866 Lachowce Florian Mondzelowski Czołhuzów Florian Domicela Kłosowska Ksawery Bujarski i Helena Bujarska wdowa 178-3-146 139V-140R 50 Ż DM
15 5 1867 Kuniów Karolina Tuszecka Kozin Gracjan Paulina Chmiel Antoni i Petronela Płosowska 178-3-78 114V-115R 25 Ż DM
9 3 1870 Torczyn Franciszka Pawluczyńska Szepel Piotr Franciszka Kosowska 656 10-11 17 0
15 2 1870 Krzemieniec Julianna Osowska Krzemieniec NN Anna 1-50 4V-5R 14 T
2 12 1870 Szumsk Mikołaj Głowacki Szumsk Franciszek Maria Wereszczyńska Jan Sikorski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-53 27V-28R 120 T RK
1 11 1870 Szumsk Teofila Mądzelewska Szumsk Antoni Apolonia Jarmolińska Cezary Falmiccher, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-53 24V-25R 105 T RK
1 10 1871 Jampol Marianna Wyżykowka Wiązowiec Stanisław Marianna Osowska 1-55 82V-83R 48 T
13 5 1872 Szumbar Antoni Stachowski Borki Kacper Kornelia Kłosowska 626 100-101 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0052.htm
12 8 1872 Białozórka Julianna Mądzelowska Mołotków Julian Domicela Kołosowska 1-64 3V-4R 12 T 955
17 7 1873 Turzysk Maria Kłosowska Dolsk Oktawian Maria Bobolowicz 741 6-7 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0004.htm
18 4 1874 Ołyka Apolonia Felicja Głowacka Suchowce Adolf Marianna Osowska 495 20 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0011.htm
13 11 1874 Szumsk Adam Krajewski Kąty Józef Franciszka Jasińska chrz. 17.11 Tadeusz Centkiewicz, Teresa Osowska ż. Jana 1-227 28V-29R 112 T DM 533
18 6 1875 Szumbar Jan Stachowski Borki Kacper Kornelia Kłosowska 626 56-57 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0030.htm
23 11 1876 Ołyka Jan Głowacki Suchowce Adolf Maria Osowska 497 44 73 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0023.htm
24 3 1876 Szumsk Jan Hornicki Litowiszcze Leon Tekla Kucharska chrz. 26.04 Leonard Oliwa, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-228 14V-15R 55 T DM 597
21 8 1877 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Jan Ewa Jasińska chrz. 28.08 Franciszek Tomaszewski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-229 22V-23R 88 T DM 668
8 11 1877 Szumsk Olimpia Bilewicz Litowiszcze Jan Anna Hornicka chrz. 13.11 Jan Kolder, Teresa Osowska ż. Kazimierza 1-229 32V-33R 125 T DM 678
21 7 1879 Torczyn Julia Łosowska Oderady Jan Maria Omańska 665 16-17 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0009.htm
5 3 1879 Krzemieniec Jan Zacny Krzemieniec Kazimierz s.Jana Justyna Osowska 426-1-73 3V-4R 12 T
16 11 1879 Krzemieniec Maria Kowalska Krzemieniec Józef Maria Osowska 426-1-73 20V-21R 84 T
2 6 1879 Szumsk Karolina Trojanowska Huta Horodyska Grzegorz Tekla Łopuszańska Kajetan Jastrzębski i Tersa Osowska ż. Kazimierza 01-226 132V-133R 66 T 451 DM
9 5 1880 Szumbar Antonina Stachowska Borki Kacper Kornelia Kłosowska 626 119-20 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0061.htm
1 5 1881 Szumsk Teresa Lubecka Waśkowce Arsen Antonina Jasińska chrz. 17.05 Jan Kokurowski, Teresa Osowska ż. Kazimierza 01-231 15V-16R 59 T DM 807
1 3 1883 Szumbar Celestyna Stachowska Borki Kasper Kornelia Kłosowska Szymon Leszczynowicz, Aniela Wojciechowska z. Józefa 627 175-176 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0103.htm
26 10 1884 Szumbar Adam Stachowski Borki Kasper Kornelia Klosowska 627 161-162 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0095.htm
1 12 1885 Katerburg Andrzej Kochański Piszczatyńce Leon Rozalia Łosowska 204 204-205 31
28 8 1885 Radziwiłłów Augustyna Monastyrska Sytno Kasper Marta Kosowska 1-79 52 V-53 R 24 T 0
8 10 1885 Szumsk Brygida Marianna Nowicka Kąty Bronisław Marianna Osowska Marceli Guzowski, Olga Sitnik ż. Konstantyna 01-232 190V-191R 132 T
20 1 1886 Jałowicze Rozalia Kosowska Nadczyce Ludwik Anna Deki 159 2-3 1 0
13 9 1887 Szumsk Gabriela Nowicka Kąty Bronisław Stanisława Osowska Paweł Biskupski i Julia Bilewicz ż. Władysława 01-232 112V-113R 151 DM 980 T
6 3 1888 Radziwiłłów Maria Monastyrska Sitno Kasper Marcelina Kosowska 0.1-81A 51V-52R 9 T
27 12 1888 Turzysk Jadwiga Kosowska Tuliczów Bronisław Karolina Gorska 757 2-3 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0002.htm
8 4 1888 Krzemieniec Aniela Kowalska Krzemieniec Józef Maria Osowska 01-81A 10V-11R 37 T
13 5 1889 Ołyka Zofia Łosowska Ołyka Ludwik Fryderyka Kern 509 24 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0013.htm
9 12 1889 Dederkały Lucyna Kołosowska Dederkały Wielkie Wincenty Zofia Popławska 58 63 33 1-81 B 86V87R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0033.htm
23 10 1889 Szumsk Jan Sikorski Kąty Wincenty Franciszka Śliwińska Stefan Jasiński i Teresa Osowska ż. Kazimierza 01-232 33V-34R 161 T 899 DM
1 1 1890 Radziwiłłów Leonard Manastyrski Sytno Kasper Marcelina Kosowska 0.1-81W 44 V-45 R 5 T
11 1 1890 Krzemieniec Karolina Zacna Krzemieniec Kazimierz Justyna Osowska 0.1-81W 2V-3R 5 T
21 5 1890 Krzemieniec Julia Kowalska Krzemieniec Józef Maria Osowska Józef Osowski, Julia Borkowska panna 0.1-81W 10V-11R 40 T
23 4 1891 Szumsk Witalis Nowicki Kąty Bronisław Stanisława Osowska 01-233 16V-17R 61 T
27 9 1891 Krzemieniec Franciszka Zacna Krzemieniec Kazimierz Justyna Osowska 0.1-81G 19V-20R 75 T
9 3 1892 Turzysk Marianna Kordolewska Klusk Aleksander Antonina Kłosowska 760 6-7 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0004.htm
15 6 1892 Krzemieniec Joanna Kowalska Krzemieniec Józef Maria Osowska 0.1-81D 9V-10R 36 T
28 11 1893 Horochów Paulina Kołosowska Oszczów Andrzej Katarzyna Węgier Józef Kołosowski, Marianna Kuczyńska panna 129 44-45 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0023.htm
14 9 1895 Turzysk Franciszek Babiński Radowicze Feliks Michalina Kłosowska 918 12 V-13 R 47 0
19 1 1895 Turzysk Jan Kordałowski Dierzby Aleksander Antonina Kłosowska 918 2 V-3 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0003.htm
26 11 1897 Turzysk Antoni Babiński Radowicze Feliks Michalina Kłosowska 920 15V-15aR 57 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0016.htm
27 9 1898 Ołyka Wincentyna Gudeczko Romaszkówka Feliks Wanda Osowska 1018 900 119 MO 0
20 5 1898 Szumsk Zuzanna Kołosowska Bołożówka Karol Marianna Szymańska 01-234 18V-19R 70 T
11 12 1900 Kowel Jadwiga Kordalewska Kowel Aleksander Antonina Kłosowska Kazimierz Klimczak, Lucyna Rakowska z. Ignacego 948 2 V-4 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0003.htm
25 8 1900 Tuczyn Antoni Woźnicki Dorohobuż Stefan Antonina Fefer Antoni Zieliński, Maria Kosowska panna 956 34-35 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0018.htm
26 3 1901 Szumbar Helena Skibicka Piszczatyńce Władysław Anna Kosowska 106 V-107 R 3 0
25 9 1901 Ostróg Bronisława Kłosowska Storonicze Antoni Zofia Sabińska Paweł Cymbalski, Stefanida Prokopowicz ż. Ignacego 654-1-143 16R 171 R
29 4 1903 Szumbar Stanisław Skibicki Piszczatyńce Wladysław Anna Kosowska 197 V-198 R 10 0
17 11 1903 Niewirków Stanisława Bagińska Medwedówka Ludwik Antonina Osowska 966 46V-47R 184 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0049.htm
8 9 1907 Szumsk Marcelina Białobrzycka Kąty Antoni Rozalia Kołosowska 01-236 31V-32R 153 T
1 1 1908 Jałowicze Zygmunt Pozniakowski Nadczyce Dominik Ludwika Kłosowska 999 2 MO
17 10 1908 Ołyka Halina Dziengilewska Ołyka Stefan Wanda Łosowska 1019 66 149 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0038.htm
20 9 1909 Ołyka Józef Skaza Romanow Piotr Katarzyna Głosowska Marcin Łukasik, Józefa Głosowska 1019 80 183 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0045.htm
17 2 1910 Tajkury (Zdołbunów) Helena Masson Zdołbunów Mieczysław Stanisława Balcerowska Leonard Izbiński, Jadwiga Łosowska ż. Lucjana R-740-4-69 11 V-12 R 43 0
13 7 1912 Ołyka Janina Sawicki Łopatyń Klemens Franciszka Osowska 1050 54 103 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0029.htm
22 2 1914 Torczyn Maria Sawicka Budki Horodyńskie Klemens Franciszka Osowska 1056 10-11 17
25 8 1915 Kijów Św. Aleksandra Tadeusz Ludwik Nowak Kijów Adam Wiktor Marian Bronisława Górecka Władysław Moczulski i Helena Łosowska 312/1/129 53V-54R 209 m.K JM1
19 8 1917 Tbilisi Józef Księżkiewicz Tbilisi Józef s.Józefa Joanna c.Ludwika Kosowska Jan Krajewski, Józef Kuryłowicz 173V 91 Tb
26 12 1917 Tbilisi Franciszka Osowska Tbilisi Bazyli s.Andrzeja Anna c.Antoniego Macedulska Jan Prazner, Helena Macedulska 188R 4 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
5 11 1811 Kuniów Mikołaj Krzywiński Górszczyzna Apolonia Kłosowska Górszczyzna 17 V 0
27 8 1813 Szumsk Jan Wierzbicki par. Oleksiniec k Katarzyna Ososka Osowska Szumsk p Jan Rayski, Michał Podbilski 297-1-183 80R Ł RK
12 7 1814 Dubno Wincenty Czarnecki 23 Franciszek Marianna Anna Kłosowska Wolica 18 Felicjan Gumowski, Grzegorz Rolińsaki 64 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0020.htm
11 1826 Kuniów Szymon Torczyński Miakoty 24 Eliasz Eudoksja Konstancja Kłosowska Miakoty 16 54 R 0
30 1 1827 Wiszenki Jakub Firczuk (obrz. ruski) 23 Marek Anastazja Kozaczyk Marianna Osowska Rudnia 17 Jędrzej Anastazja Sowinka Jedrzej Białkowski, Mikita Firczuk, Tomasz Kataryczny, ks. Stefan Wyże 813 93a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0093.htm
3 11 1829 Nowogród Kacper Buczyński Susły 22 Aleksander Cecylia Rawicka Marianna Miaskowska Dermanka 17 Feliks Julianna Klosowska Mokrzecki Karol? Lewicki Piotr 108 JZ
23 8 1831 Dubno Jan Krawczyński Dubno 24w Maksymilian Gertruda Kostecka Marianna Kosowska Dubno 18 Tomasz Anna Cher 817 109R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0112.htm
8 1 1833 Szumbar Jan Marcinkiewicz Bisówka, par. Lachowce 67w Maciej Konstancja Bujalska Marianna Huczyńska zd. Ostaszewska Szumbar 56w Jan Anastazja Osowska Aleksander Zwierzchowski, Grzegorz Kurowski 245-1-7 406R 1 R RK
4 11 1834 Włodzimierzec Bonawentura Tereszewski Włodzimierzec 29 Stanisław Jozefata Marianna Osowska Włodzimierzec 18 Karol Teresa Owęcij 820 79 V-80 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0083.htm
27 5 1834 Krzemieniec Michał Szafrański par.Krzemieniec 44w Sebastian Teresa Pozińska Ludwika ur. Brojanowska p.v. Osowska Krzemieniec 47w Józef Anna Szlachecka Antoni Brojanowski i Grzegorz Morszczenko 01-5 100R-100V 14 T 829-830 DM
7 7 1835 Kuniów Piotr Fidyk Siekierzyńce 26 Tomasz Agnieszka Jakuszewska Marianna Kosowska Siekierzyńce 19 Jan Konstancja R 95 V 9
13 10 1835 Kuniów Wincenty Choina Chodaki, par. Szumsk 20 Wojciech Katarzyna Kosowska Agata Moszyńska Zakoty 19 Jan Tekla 171-1-8 96 V 14 R 0
10 2 1835 Wiszenki Józefat Romanowski par. Wiszenki 36 Benedykt Anna Rypczyńska Agnieszka Kołosowska par. Wiszenki 20 Franciszek Zofia Bernacka Jan Miliński, Jan Mysłowski, Karol Pawłucki 821 59a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0060.htm
27 5 1835 Wiszenki Józef Dargiewicz Rożyszcze 22 Stanisław Agrypina Podłuska Apolonia Staniszewska Rudnia 18 Antoni Marianna Osowska Kondrat Rybiński, Józef Dargiewicz, Onufry Tomaszewicz 821 60a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0061.htm
30 6 1835 Krzemieniec Grzegorz Strzelecki Krzemieniec 19 Stanisław Agnieszka Kołosowska Helena Paradowska Krzemieniec 18 Paweł Agata Zorzechowska Tomasz Ulaniewicz i Józef Tarnowski 01-8 37R 13 T 1069 DM
3 5 1836 Nieświcz Grzegorz Kędzierski Ławrów 47w Szymon Helena Borowska Justyna z Jasińskich Michalewska Ławrów 39 Michał Salomea Kosowska 822 24R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0025.htm
2 2 1836 Dubno Jan Zawadzki Korabliszcze 20 Józef Kunegunda Kołosowska Róża Nielipowicz par. Dubno 16 Stefan Maryanna Brunak 822 135 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0135.htm
25 6 1839 Ołyka Wincenty Makarowicz par. owrucka 20 Mikołaj Aleksandra Niemierzycka Elżbieta Łosowska par. Ołyka 18 Kazimierz Tekla Staniszewska 825 159 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0166.htm
19 3 1842 Kołodno Cezar Poniatowski 38 Józef Julia Grocholska Olga Swieykowska Kołodno 22 Adam Krystyna Kosowska 873 736 2
15 11 1842 Berezne Jan Krzyżanowski Tuczyn, par. Tuczyn 24 Joachim Rozalia Nowicka Franciszka Osowska Chołopy 20 Karol Apolonia Wiszniewska 881 274 V 3
10 1 1843 Lachowce Szymon Szymański Książęcin 22 Józef Agnieszka Kłosowska Marianna Dąbrowska Książęcin 18 Szymon Małgorzata Kalnicka 882 88 R 1
8 10 1844 Korzec Jan Dujanowicz Korzec 34 Mikołaj Agata Suchozahniet Konstancja Kosowska BD 17 Franciszek Rozalia Pleskowicz 875 208 18 PW
26 1 1847 Korzec Benedykt Miładowski Duplinki 30w Jan Domicela Honczewska Elżbieta Łosowska Duplinki 25 Sebastian Anna Łotaszewska 4 PW R
15 2 1848 Dubno Franciszek Bartnicki Korabliszcze 24 Maciej Agnieszka Kołosowska Teresa Suwarska Młodawa 18 Ignacy Anna Bogacka 834 352 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0183.htm
15 2 1848 Sokul Franciszek Słupski Budki Usickie par. Torczyn 20 Wojciech Franciszka Myslińska Apolonia Czmielewska Czebenie 18 Jan Teresa Osowska Wincenty Tubielewicz, Aleksander Siedlecki Konstanty Jasnogórski, Karo 834 78R/156 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0085.htm
5 6 1849 Starokonstantynów Jan Orzechowski Rasztówka 29 Michał Joanna Kłosowska Helena Radzicka Rasztówka 23 Grzegorz Anna Wierzbicka 178-3-118 32R 11 Ż
7 8 1849 Starokonstantynów Mikołaj Jankowski Karaimówka 45w Feliks Anna Kłosowska Albertyna von Ryman Starokonstantynów 24 Fryderyk Paulina Jezierska 178-3-118 33V 17 Ż
19 1 1850 Nabrzuska Piotr Szyrma Hradysko 26 Emilian Józefa Wołosowska Konstancja Mańkowska Hradysko 19 Antoni Julia Kordyszewska 863 770 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0410.htm
18 7 1854 Wiszenki Michał Tuński par. Wiszenki 43w Stefan Katarzyna Baczewska Zuzanna z Piotrowskich Kosowska par. Wiszenki 40 Jan Salomea Wąsowicz 838 238 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0126.htm
10 2 1857 Beresteczko Wawrzyniec Załuzski Korytno, par. Krupiec 28 Jan Wiktoria Krynicka Katarzyna Zarzycka Korytno, par. Krupiec 19 Wincenty Domicela Kosowska 19 17 1
9 11 1858 Korytnica Jan Dańczuk Horodło, par. Horodło 23 Walenty Malgorzata Kosowska Krystyna Wereszczyńska Uściług 17 Jakub Wiktoria 230 25 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0014.htm
8 2 1859 Kuniów Józef Galimski Radohoszcz 24 Mikołaj Marianna Kłosowska Aniela Podhorodecka Radohoszcz Mała 20 Józef Franciszka Piotrowska Dominik Podhorodecki, Jan Podhorodecki 886 256 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0134.htm
14 2 1860 Łysin Piotr Gardzijewski Rusinowe Beresteczko, par. Złoczówka 25 Maksymilian Helena Miaskowska Marianna Kosowska par. Łysin 22 Ludwik Helena Buszyńska 841 201 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0111.htm
20 10 1863 Nowogród Wołyński Jan Krukowski Nowogród Wołyński 25 Emil Paulina Staczewski Paulina Rokosowska Nowogród Wołyński 20 Fortunat Marianny Protasiewicz 178-3-152 10 34 Ż 19 MO
26 1 1864 Lachowce Jan Bujarski Żemielińce 29 Stefan Marianna Kłosowska Anna Muszyńska Żemielińce 27 Jan Brygida Zalewska Jakub Biskupski, Hilary Niwiński, Bazyli Piątkiewicz 178-3-146 63R 3 Ż DM
14 6 1864 Rzyszczów Maksymilian Jachnik poddany pruski 31 Jan Anna Lajer Malwina Podosowska 26 Józef Leandra Garnysz Ludwik Jankowski, Walenty Grabowski 312-1-86 201 5 m.K KM
30 5 1865 Lachowce Julian Modzelowski Mołotków par. Białozórka 23 Szymon Antonina Sleszyńska Domicela Kłosowska Czołhuzów 18 Józef Helena Wiszniewska Józef Baczyński, Jan Gorski, Antoni Sławecki 178-3-146 109R 9 Ż DM
16 10 1865 Nowogród Wołyński Wilhelm Ramoszyński Jurkowszczyzna 37 Franciszek Anna Hajko Aniela Rokosowska Jurkowszczyzna 27 Bolesław Tekla Surżycka 178-3-152 56 45 Ż 112 MO
30 1 1866 Nowogród Wołyński Walenty Rajkowski Jawne 25 Stefan Justyna Osowska Aniela Telicka Jawne 18 Feliks Brygida Zielińska 178-3-152 69 9 Ż 138 MO
17 2 1869 Jałowicze Henryk Teleżyński par. mielnicka 32 Cyprian Benigna Pakosowska Luminata Bońkowska par. Jałowicze 24 Józef Katarzyna Buszczyńska 143 10 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20143/pages/PL_1_436_143_0006.htm
25 1 1870 Szumsk Józef Kowalski Kąty 24 Łukasz Lucyna Osowska Petronela Świderska Szumsk 21 Jan Michalina Giżewska Józef Jakuszewski, Kasper Smoliński 1-53 34V-35R 6 T RK
31 10 1871 Krzemieniec Jan Izdebski Wesołówka 64w Franciszek Marianna Anna Osowska Krzemieniec 36 Wincenty Honorata Święcka 1-55 198V-199R 14 T
30 1 1872 Torczyn Marcin Jankiewicz Rajmiasto, par. Kisielin 25 Wincenty Tekla Łosowska Honorata Domańska Chorochoryń 20 Kasper Agnieszka Okorska 658 38 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0020.htm
12 11 1872 Krzemieniec Kazimierz Zacny Krzemieniec 21 Jan Ewa Komarewicz Justyna Osowska Krzemieniec 19 Marcin Tekla Bednarska mieszcz. Jan Bednarski, Jan Zacny 1-62 34R 18 T 989
9 7 1872 Szumsk Paweł Domański Kaletyńce 34 Bazyli Rozalia Świderska Apolonia Dwornicka Szumsk 20 Ignacy Dominika Kłosowska Stefan Jaszczuk, Paweł Krsicki 01-226 38V-39R 13 T DM 356
21 10 1873 Jałowicze Fabian Wegner Jarosławicze 30 Józef Aniela Kosowska Rozalia Kraińska Jarosławicze 30 Józef Wiktoria Mazurkiewicz 147 28 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20147/pages/PL_1_436_147_0016.htm
6 5 1873 Szumsk Jan Jakuszewski Cyranka 47w Stefan Magdalena Krasicka Franciszka Dwornicka Szumsk 26 Ignacy Domicela Kłosowska 1-dw Jan Świderski, Kajetan Giżycki 1-226 109R 12 T DM 427
30 10 1877 Szumsk Konstanty Gałaszyński Kurjanki 35w Franciszek Józefa Kołosowska Julia Jasińska Kurjanki 20 Jan Aleksandra Korczewska Eliasz Witkowski, Mikołaj Konopacki 1-229 46V 19 T DM 692
31 1 1882 Kuniów Jan Dobrowolski Wojtówce par. Zasław 21 Karol Aniela Kołosowska Teofila Kondrat Radohoszcz 19 Karol Marianna Kamińska Klemens Kacianowski i Jan Hryniewiecki 178-3-78 691V 8 Ż DM
1883 Kazimierka Anastazy Urbanowicz 35 Marceli Petronela Prokopowicz Hieronima Kołosowska MU 12
7 11 1887 Dederkały Aleksander Słowicki Tychoml par. Jampol 23 Franciszek Józefa Kosowska Aniela Centkiewicz Kaletyńce Wielkie 22 Walenty Barbara Antonowicz Antoni Słowicki i Konstanty Słowicki 1-81 87R 9 T 985 DM
28 11 1889 Kowel Stanisław Sokołowski Zmierzynka, par. Brahiłów 26 Nikodem Feliksa Kosowska Adela Paniczek par. Kowel 16 Jakub Tekla Mroczek Stanislaw Wilkoszewski, Adam Sawicki 290 71 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0038.htm
16 9 1890 Szumsk Aleksander Słowicki Tychoml, par. Jampol 27w Franciszek Józefa Osowska Emilia z Jankowskich Centkiewicz Szumsk 34 Józef Klara Jarmolińska 01-233 139V 10 T
8 1 1891 Krzemieniec Józef Żółkiewki Krzemieniec 27 Ignacy Emilia Bednarska Maria Wyrzykowska Krzemieniec 19 Stanisław Maria Osowska Feliks Żółkiewski, Michał Stankiewicz 0.1-81G 28V 1 T
10 2 1891 Krzemieniec Aleksander Molski Krzemieniec 29 Dymitr Ewelina Michalska Maria Zacna Krzemieniec 17 Kazimierz Justyna Osowska 0.1-81G 29R 4 T
29 4 1892 Tbilisi Piotr Staszek gub. kielecka 29 Stanislaw Maria Bronisława Niewińska Wysokie Litewskie 23 Feliks Emilia Grosowska Józef Banach, F. Zamłyński 5 10 Tb
4 6 1893 Turzysk Feliks Babiński Bobły 23 Maciej Rozalia Kuźmińska Michalina Kłosowska Zadyby 19 Jan Marianna Chałasiewicz 761 43 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0021.htm
15 8 1895 Szumbar Franciszek Wyżykowski Antonowce, par. szumsk 28 Stanislaw Marianna Osowska Aniela Berno Dederkały Wielkie 24 Klemes Józefa Wysz...ska 1020 149 9
7 11 1899 Szumbar Franciszek Łosiński Żołobki,par. Szumsk 29 Roch Anastazja Rudnicka Antonina Ostachowska Borki 17 Kazimierz Kornelia Kołosowska 1020 11 2 0
10 7 1900 Torczyn Piotr Stelmachowicz Oderady 60w Adam Rozalia Soroczyńska Karolina z Rudnickich Włosowska Oderady 45 NN Maria 954 50 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0027.htm
6 2 1900 Tuczyn Adam Żukowski Kudranka 28 Józef Teresa Kosowska Kamila Szczurowska Huta Siedliska 20 Łukasz Krystyna Zuktorowska Feliks Szczurowski, Kacper Wąsowaki 956 54 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0029.htm
7 2 1901 Szumsk Józef Zacny Krzemieniec 23 Kazimierz Justyna Osowska Stanisława Woroszyło Szumsk 17 Leon Michalina Piątkowska 0.1-236 393R 11 T
3 11 1902 Krzemieniec Feliks Tasinkiewicz Krzemieniec 28 Mikołaj Tekla Piotrowska Maria Kowalska Krzemieniec 22 Józef Maria Osowska 32 R 11
25 8 1905 Ołyka Stefan Dzięgielewski Łódź 28 Maksymilian Kazimiera Kantowska Zofia Wanda Łosowska Ołyka 21 Ludwik Fryderyka Kern 985 58 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0055.htm
29 6 1905 Tbilisi Jan Maliszewski kowieńska gub. 30 Antoni Anastazja Martynienos Petronela Gołosowska kowieńska gub. 21 Jan Emilia Maczulska Koźma Bonielis, Waczik Jankowski 113 34 Tb
9 10 1907 Szumsk Stanisław Spalik Andruha Wlk., par. Krzemieniec 27 Antoni Anna Krejcz Maria Nowicka Kąty 22 Bronislaw Stanisława Osowska 01-236 59V 49 T
26 8 1908 Ołyka Michał Baja Ołyka 39 Paweł Marianna Mużacz Adela Gudeczek Ołyka 33 Feliks Wanda Karolina Osowska 1019 640 38 MO
1914 Kazimierka Antoni Prokopowicz Płoteczno 31 Telesfor Stanisława Osowska Elżbieta Ostrowska Płoteczno 23 Adolf Anna Cybulska AP
21 1 1918 Tbilisi Piotr Bejnarowicz 27 Adolf Helena Gacewicz Walentyna Kołosowska Wilno 18 Władysław Julia Pepel Julian Kołosowski, Kazimierz Bałtuszko 410 12 Tb
20 7 1931 Kołki Ignacy Barwiński Maria Sawicka Budki Horodyńskie 17 Klemens Franciszka Osowska 1056 10-11 17 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
145 868 Joanna Osowska 21 Ostróg Biełaszów 1813 Ostróg par. DW
25 1 Agata Osowska 57 Równe Równe 1862 Równe DW
1 1 Ż.Teresa Osowska 47 Szumsk Kąty 1891 Łuck DW
5 14 Wyrzykowska Maria z d. Osowska 68 Szumbar Dederkały Wielkie 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl