Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 202 wyników dla: Szepelska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 8 1829 Starokonstantynów Dominikanie Jan Wolski 3 Swinna rodzice ur. Józef Wolski, Petronella Szepelska, z ospy 178-3-95 176r 86 Ż 339 KP2
6 9 1829 Starokonstantynów Dominikanie Karol Wolski 3 Swinna rodzice ur. Kazimierz Wolski, Anna Szepelska, z ospy 178-3-95 176v 92 Ż 340 KP2
8 2 1833 Kulczyny Magdalena Żukowska 30 Zastawki z d. Szepelska, mąż Wojciech, synowie Kasper, Józef i Jan, córka Marianna 178-3-99 332V 11 Ż 634 DM
6 4 1838 Kulczyny Julia Załuska 85 Zastawki z d. Szepelska, wdowa po Mikołaju, syn Antoni, córki Józefa i Tekla 178-3-110 406R 16 Ż 776 DM
8 9 1846 Kulczyny Antonina Szepelska 70 Zastawki z d. Skrzypkowska, wdowa, synowie Michał, Jan i Paweł, córki Anastazja i Tekla 178-3-115 376V 54 Ż 738 DM
20 1 1847 Kulczyny Tekla Szepelska 50 Zastawki z d. Bykalska, mąż Michał, syn Ignacy, córki Agata i Marianna 178-3-116 410V 8 Ż 806 DM
14 1 1848 Kulczyny Józefa Szepelska 1 Zastawki c. Szymona i Katarzyny z Werbachowskich 178-3-117 520R 9 Ż 1022 DM
24 9 1851 Starokonstantynów Justyna Szepelska 57 Werborodyńce od gorączki, szl., z d. Ostrowska, mąż Franciszek, synowie Andrzej, Piotr, Marcin i Stanisław, córki Wiktoria i Aleksandra 178-3-120 80V 126 Ż 157 DW
7 5 1853 Kulczyny Petronela Szepelska 4 Zastawki c. Jana i Anny z Tomaszewskich 178-3-121 219V 45 Ż 425 DM
18 4 1853 Kulczyny Barbara Szepelska 1 Zastawki c. Jan i Anny z Tomaszewskich 178-3-121 219R 36 Ż 424 DM
10 3 1853 Kulczyny Julianna Szepelska 36 Krasiłów z d. Forsiewicz, mąż Karol, synowie Franciszek, Józef i Mikołaj, córki Antonina i Marianna 178-3-121 216V 14 Ż 419 DM
7 12 1859 Kulczyny Marianna Szepelska 8 Mazepińce c. Antoniego i Teresy z Ordyńskich 178-3-129 150R 74 Ż 310 DM
13 8 1862 Butowce Albertyna Szepelska 6/365 Medwedówka c. Józefa i Marianny z Lipskich 178-3-77 296V 17 Ż 588 DM
14 9 1872 Białogródka Klementyna Szepelska 7 Puzyrki Małe c. 1-dw. Stefana i Agnieszki 178-3-84 320V 189 Ż DM
29 3 1874 Białogródka Franciszka Szepelska 2/12 Puzyrki Małe c. chł. Stefana i Agnieszki Ziembowskiej 178-3-84 510V 44 Ż DM
8 12 1874 Kulczyny Anna Szepelska 55 Zastawki z d. Tomaszewska, mąż Jan, synowie Fiodor i Grzegorz, córka Petronela 17-1-235 728V 88 Ch 1426 DM
26 3 1916 Starokonstantynów Antonina Szepelska 12 Futory c. Mateusza i Aleksandry z Morozowskich 17-2-90 95R 36 Ch 180 DM
8 4 1920 Starokonstantynów Władysława Szepelska 6 Popowce z ospy, c. nieślubna mieszczanki Janiny Szepelskiej c. Mateusza 17-2-91 182R 156 Ch DM
21 5 1920 Starokonstantynów Dioniza Szepelska 4 Werborodyńce z ospy, c. włościan Józefa i Stanisławy z Niewidalskich 17-2-91 186V 181 Ch 333 DM
5 10 1920 Starokonstantynów Aniela Lenartowicz 80 Starokonstantynów z starości, mieszczanka, wdowa, córka Marcelina Szepelska 17-2-91 194R 228 Ch 348 DM
20 3 1921 Starokonstantynów Honorata Zwolińska 76 Semerynki z starości, włościanka, z d. Szepelska, mąż Wincenty, syn Leon i córka Maria 17-2-91 cz.2 285R 34 Ch 163 DM
23 3 1921 Starokonstantynów Wiktoria Szepelska 58 Werborodyńce z bólu głowy, włościanka, z d. Warzecha, mąż Antoni, syn Józef, córki Marcelina i Anastazja 17-2-91 cz.2 285R 35 Ch 163 DM
27 4 1921 Starokonstantynów Kamila Szepelska 2 Werborodyńce z suchot, c. włościan Józefa i Stanisławy z Niewidalskich 17-2-91 cz.2 288R 52 Ch 169 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
0 0 1823 Starokonstantynów Franciszek Terechowicz Szymon Maksymilian Agnieszka Szepelska wpis wg ukazu 14.03.1860 r., nr 1123; Jakub Opatowicz adwokat i Józefa Puchalska 178-3-130 281V-282R 51 Ż 527-528 DM
21 3 1828 Kulczyny Marianna Wysocka Zastawki Leonard Julianna Łabuńska ch. 1828.03.22, Ur. Grzegorz Rudkowski, Zofia Szepelska, ż. Jakuba, ass. Paweł Werbachowski, Elżbieta Werbachowska, ż. Kacpra 178-3-94 317V 23 Ż Mg
17 3 1828 Kulczyny Józefa Nowicka Zastawki Ignacy Scholastyka Bogusławska ch. 1828.03.22, Ur. Jan Szepelski, Zofia Szepelska, ż. Jakuba, ass. Karol Werbachowski, Marianna Ganowska, ż. Fabiana 178-3-94 318R 24 Ż Mg
13 7 1828 Kulczyny Marianna Ostrowska Salicha Mała Stanisław Dorota Szepelska ch. 1828.07.15, Ur. Szymon Czarnecki, Ur. Teofila Dąbrowska, ż. Franciszka, ass. Ur. Józef Piotrowski, Marianna Piotrowska, ż. Wojciecha 178-3-94 321R 50 Ż Mg
12 7 1828 Kulczyny Jan Szepelski Zastawki Jan Agnieszka Bogusławska ch. 1828.07.15, Ur. Michał Lepiński, Marianna Ganowska, ż Fabiana, ass. Antoni Załuski, Tekla Szepelska, ż. Michała 178-3-94 321R 51 Ż Mg
26 8 1828 Kulczyny Marianna Żakowska Zastawki Wojciech Magdalena Szepelska ch. 1828.08.28, Ur. Cyprian Wolski, Agnieszka Lipska, ż. Wojciecha, ass. Ur. Antoni Szałucki, Marianna Janowska, ż. Fabiana 178-3-94 321V 55 Ż Mg
17 11 1829 Kulczyny Marianna Szepelska Zastawki Michał Teresa Behalska chrzest: 1829.11.17, Ur. Jan Szepelski, Ur. Józefa Czostkowska, ż. Michała 178-3-95 355R 81 Ż Mg
28 3 1829 Starokonstantynów Dominikanie Marianna Terechowicz Swinna ur. Szymon Agnieszka Szepelska ur. Kazimierz Kossowski, Józefa Puchalska 178-3-95 158R 45 Ż 303 KP2
17 7 1829 Starokonstantynów Dominikanie Henryk Wolski Swinna ur. Józef Petronella Szepelska ur. Józef Tomaszewski, Agnieszka Terchowicz 178-3-95 160R/160V 73 Ż 307/308 KP2
16 4 1830 Kulczyny Katarzyna Szepelska Maniowce Józef Marianna Zagurska chrzest: 1830.04.17, Ur. Paweł Turczyński, Ur. Anastazja Rudkowska, ż. Jakuba 178-3-96 330V 38 Ż Mg
7 10 1830 Kulczyny Mateusz Słupski Zastawki Franciszek Marianna Lipińska chrzest: 1830.10.07, Ur. Fabian Gonowski, Ur. Zofia Szepelska, ż. Jakuba 178-3-96 334R 66 Ż Mg
18 10 1830 Kulczyny Jan Krzyżanowski Zastawki Mikołaj Katarzyna Witwicka chrzest: 1830.10.19, Ur. Fabian Gonowski, Ur. Szepelska, ż. Jakuba 178-3-96 334V 68 Ż Mg
9 11 1830 Kulczyny Jan Żukowski Zastawki Wojciech Magdalena Szepelska chrzest: 1830.11.09, Antoni Załuski, Ur. Anastazja Stawińska, ż. Szymona 178-3-96 335V 76 Ż Mg
18 7 1831 Kulczyny Jan Kremiński (Krzemiński?) Zastawki Józef Petronella Mazur chrzest: 1831.07.19, Ur. Bazyli Hordyński, Ur. Szepelska, wdowa, w treści nazwisko: Kremiński, na paginie: Krzemiński 178-3-97 380V 41 Ż Mg
4 9 1831 Kulczyny Jan Ostrowski Salicha Mała Stanisław Dorota Szepelska chrzest: 1831.09.06, Ur. Szymon Czarnecki, Ur. Teofila Dąbrowska, mężatka, ass. Józef Piotrowski, Helena Zagrzewska, ż. Jana 178-3-97 384R 61 Ż Mg
17 2 1832 Kulczyny Konstanty Werbachowski Zastawki Marcin Agnieszka Szepelska Ignacy Nowicki i Marianna Ganowska ż. Fabiana 178-3-98 330V 15 Ż 626 DM
21 1 1833 Kulczyny Marianna Szepelska Zastawki Michał Tekla Bekalska Fabian Janowski i Katarzyna Zawadzka ż. Jana 178-3-99 316V 6 Ż 600 DM
21 10 1834 Kulczyny Marianna Werbachowska Zastawki Marcin Agnieszka Szepelska Kasper Ochrzymowski i Teresa Nowicka ż. Ignacego 178-3-100 343R 71 Ż 664 DM
9 7 1835 Starokonstantynów Mikołaj Terechowicz Swinna Maksymilian Agnieszka Szepelska Aleksander Centomiński, Anna Wolska 178-3-101 172R 84 Ż 334 CK
25 6 1835 Kulczyny Petronela Werbachowska Zastawki Paweł Anastazja Szepelska Ignacy Nowicki, Marianna Ganowska 178-3-101 350 38 Ż SK
17 11 1835 Kulczyny Elżbieta Szepelska Zastawki Józef Marianna Zagurska Piotr Bekalski, Marcjanna Zielińska panna 178-3-101 355 74 Ż SK
1 3 1836 Bazalia Kazimierz Krotewicz Łazuczynek Mały Piotr Józefa Szepelska Jan Żukowski i Katarzyna Sławecka, Tomasz Topolnicka i Anna Kaszkieiwcz, Jan Kaszkiewicz i Barbara Żukowska 178-3-106 263V 17 Ż DM
21 7 1836 Kulczyny Jakub Słupski Zastawki Franciszek Marianna Lipińska Kasper Ochrzymowski i Zofia Szepelska wdowa 178-3-106 238V 45 Ż 461 DM
28 12 1836 Kulczyny Franciszka Szepelska Rosołowce Franciszek Justyna Ostrowska Stanisław Ostrowski i Teresa Widort wdowa 178-3-106 245R 95 Ż 474 DM
16 2 1837 Starokonstantynów Aniela Bobrowska Hrehorówka Jędrzej Antonina Korczeska Franciszek Mołodecki i Agnieszka Szepelska ż. Jana, asyst. Mikołaj Korczeski i Małgorzata Mołodecka panna 178-3-108 181V 23 Ż 355 DM
26 9 1838 Bazalia Stanisław Krotewicz Łazuczynek Mały Piotr Józefa Szepelska ur. Józef Krotewicz i ur. Katarzyna Sławecka, Jakub Niwiński i Marianna Kozłowska 170-3-110 246R 85 Ż DM
1 4 1838 Kulczyny Marianna Szepelska Zastawki Jan Franciszka Zawadzka Kasper Ochrzymowski i Marianna Ganowska wdowa 170-3-110 387V 21 742 Ż DM
20 9 1838 Kulczyny Marianna Paulina Szepelska Zastawki Józef Marianna Zagórska Jan Zawadzki i Anastazja Werbachowska ż. Pawła 170-3-110 393R 58 753 Ż DM
5 2 1839 Kulczyny Andrzej Ostrowski Salicha Mała Stanisław Dorota Szepelska Ignacy Nowicki i Agnieszka Werbachowska ż. Marcina 178-3-112 345V 17 Ż 664 DM 0
17 8 1839 Kulczyny Józefa Słupska Zastawki Franciszek Marianna Lipińska Karol Gilewicz i Zofia Szepelska ż. Jakuba 178-3-112 355R 74 Ż 683 DM
26 12 1839 Kulczyny Jan Nowicki Zastawki Ignacy Tekla Szepelska Jan Taraszewski i Paulina Załuska ż. Antoniego 178-3-112 361V 114 Ż 696 DM
13 11 1845 Bazalia Feliks Rewer Świnna Sylwester Marianna Szepelska Tomasz Topolnicki i Petronela Makaruk 178-3-113 222V 126 Ż DM
7 1 1845 Starokonstantynów Kasper Ostrowski Werborodyńce Feliks Agnieszka Brzezińska Jacek Niewęgłowski i Marcjanna Szepelska ż. Piotra 178-3-113 145V 5 Ż 291 DM
11 1 1845 Starokonstantynów Honorata Szepelska Werborodyńce NN Wiktoria Wiktor Kosowski i Marcjanna Szepelska Piotra 178-3-113 146R 11 Ż 292 DM
21 10 1846 Bazalia filia Tereszki Urszula Radecka Czernelówka Wincenty Justyna Zarzycka Bartłomiej Kuczalski i Tekla Szepelska 178-3-115 247R 48 Ż 487 DM
16 3 1846 Kulczyny Józefa Bekalska Zastawki Piotr Marianna Bórkowska Paweł Werbachowski i Teodozja Szepelska ż. Ignacego 178-3-115 351R 33 Ż 688 DM
23 12 1846 Kulczyny Paulina Szepelska Zastawki Michał Marcela Zielińska Bartłomiej Lipski i Tekla Nowicka 178-3-115 364R 135 Ż 714 DM
12 3 1847 Kulczyny Józefa Szepelska Zastawki Szymon Katarzyna Werbachowska Jan Taraszewski i Tekla Nowicka wdowa 178-3-116 393V 20 Ż 773 DM
12 11 1847 Starokonstantynów Marcin Sawicki Werborodyńce Stanisław Dorota Niewęgłowska Ignacy Niewęgłowski i Marcjanna Szepelska ż. Piotra 178-3-116 174V 124 Ż 347 DM
16 7 1847 Kulczyny Julian Trembecki Zastawki Jan Katarzyna Stawińska Jan Taraszewski i Marianna Szepelska ż. Michała 178-3-116 397V 58 Ż 781 DM
10 11 1848 Starokonstantynów Jan Szepelski Werborodyńce NN Wiktoria 1-dw. Stanisław Niewentowski, Szl. Marianna Szepelska ż. Piotra 178-3-118 1V-2R 3 Ż
28 5 1848 Bazalia Antonina Rewera Czuchele Sylwester Marianna Szepelska Piotr Kulczycki i Marianna Błażejewska 178-3-117 299R 59 Ż 586 DM
17 4 1848 Kulczyny Jan Pawłowski Zastawki Stefan Rozalia Głuchowska Piotr Bykalski i Anna Szepelska 178-3-117 498V 34 Ż 979 DM
4 10 1848 Kulczyny Franciszek Stawiński Zastawki Julian Tekla Szepelska Bartłomiej Lipiński i Klara Bujalska 178-3-117 506R 78 Ż 994 DM
3 11 1848 Kulczyny Karol Werbachowski Peczyska Paweł Anastazja Szepelska Jan Taraszewski i Franciszka Szmigielska ż. Antoniego 178-3-117 508R 90 Ż 998 DM
31 1 1849 Kulczyny Petronela Szepelska Zastawki Jan Anna Tomaszewska Michał Czostkowski i Marianna Ganowska ż. Fabiana 178-3-118 161V-162R 15 Ż 305-306 DM
20 4 1849 Kulczyny Aniela Szepelska Zastawki Wojciech Tekla Zarzycka Michał Czostkowski i Marianna Ganowska 178-3-118 165V-166R 41 Ż 313-314 DM
28 5 1850 Starokonstantynów Franciszka Szepelska Werborodyńce Piotr Marcjanna Medyńska szl. Andrzej Szepelski, Katarzyna Bąkowska ż. Jana 178-3-119 13V-14R 57 Ż 26 DW
6 7 1850 Kulczyny Marianna Nowicka Zastawki Piotr Karolina Zielińska Piotr Lipski i Agnieszka Szepelska ż. Jana 178-3-119 193V-194R 77 Ż 378-379 DM
8 4 1851 Starokonstantynów Wincenta Zielińska Swinna Jan Wiktoria Szepelska 1-dw. Wojciech Centomirski, szl. Marcjanna Szepelska ż. Piotra 178-3-120 34V-35R 46 Ż 66 DW
9 7 1851 Starokonstantynów Marianna Szepelska Pohoryła Wyższa Karol Anna Gilewicz szl. Antoni Lipski, Antonina Wojnarowska panna 178-3-120 41V-42R 83 Ż 80 DW
19 7 1851 Starokonstantynów Emilia Tomaszewska Swinna Augustyn Scholastyka Lipińska szl. Franciszek Gilewicz, Justyna Szepelska ż. Franciszka 178-3-120 42V-43R 88 Ż 82 DW
15 1 1854 Kulczyny Teofila Szepelska Zastawski Antoni Teresa Ordyńska Ludwik Lubliński i Katarzyna Bogusławska, asyst. Mikołaj Ordyński i Marcelina Krynicka 178-3-122 91V-92R 3 Ż 175-176 DM
25 2 1854 Kulczyny Petronela Szepelska Zastawki Jan Anna Tomaszewska Stefan Zawadzki i Tekla Stawińska ż. Juliana 178-3-122 92V-93R 8 Ż 177-178 DM
13 11 1856 Białogródka Piotr Koźmiński Puzyrki Małe Jan Katarzyna Szepelska Mikołaj Liniewicz i Marianna Lityńska ż. Sylwestra 178-3-124 589V-590R 117 Ż DM
8 5 1856 Kulczyny Stanisław Stawiński Zastawki Julian Tekla Szepelska Jan Szepelski i Paulina Załuska ż. Antoniego 178-3-124 187V-188R 37 Ż 340-341 DM
12 7 1856 Kulczyny Julia Szepelska Mazepińce Antoni Teresa Ordyńska Antoni Krynicki i Stefania Górska ż. Antoniego 178-3-124 191V-192R 52 Ż 346-347 DM
27 8 1856 Kulczyny Róża Werbachowska Zastawki Paweł Anastazja Szepelska Piotr Beklaski i Paulina Załuska ż. Antoniego 178-3-124 194V-195R 68 Ż 352-353 DM
4 10 1856 Kulczyny Franciszek Krynicki Mazepińce Antoni Marianna Ordyńska Antoni Bogusławski i Teresa Szepelska ż. Antoniego 178-3-124 195V-196R 74 Ż 354-355 DM
1 10 1857 Sławuta Władysław Malinowski Sławuta Jakub Marianna Bordycka szl. Antoni Ordowski, Małgorzata Szepelska 178-3-73 438V-439R 45 Ż 826
1 12 1858 Białogródka Sabina Szepelska Puzyrki Małe Stefan Agnieszka Zalubowska Adam Niewirowicz i Józefa Białokur 178-3-74 239V-240R 108 Ż DM
19 4 1858 Kulczyny Agnieszka Szepelska Zastawki Szymon Katarzyna Werbachowska Wojciech Szepelski i Tekla Stawińska ż. Juliana 178-3-127 118V-119R 37 Ż 233-234 DM
1 6 1858 Kulczyny Marianna Pilawska Mazepińce Tomasz Marcelina Zieniewicz Augustyn Krynicki i Teresa Szepelska ż. Antoniego 178-3-127 121V-122R 52 Ż 239-240 DM
10 8 1858 Kulczyny Józefa Szepelska Zastawki Karol Marianna Zawacka Piotr Bekalski i Tekla Stawińska ż. Juliana 178-3-127 125V-126R 76 Ż 247-248 DM
26 8 1859 Kulczyny Jan Stawiński Dubiszcze Julian Tekla Szepelska Jan Szepelski i Agnieszka Werbachowska ż. Marcina 178-3-129 127V-128R 87 Ż 266-267 DM
13 1 1860 Starokonstantynów Paulina Szepelska Popowce Józef Marianna Lipska Mikołaj Gilewicz i Marianna Szepelska ż. Karola 178-3-130 272V-273R 8 Ż 509-510 DM
13 1 1860 Starokonstantynów Agnieszka Szepelska Werborodyńce Andrzej Marianna Bonkowska Jacek Niewęgłowski i Barbara Bonkowska ż. Franciszka 178-3-130 273V-274R 13 Ż 511-512 DM
21 11 1860 Starokonstantynów Marianna Zarzycka Nowiki Wincenty Emilia Jahołkowska Franciszek Krasuski i Agnieszka Szepelska wolnego stanu 178-3-130 298V-299R 139 Ż 561-562 DM
6 8 1861 Białogródka Marianna Szepelska Puzyrki Małe Stefan Agnieszka Zalubowska Karol Dąbrowski i Rozalia Lenartowicz ż. Juliana 178-3-76 130V-131R 65 Ż DM 0
1 1 1862 Starokonstantynów Stefan Pawłowski Werborodyńce Jan Karolina Taborowska Franciszek Bonkowski i Marianna Szepelska ż. Andrzeja 178-3-131 1V-2R 3 Ż 4-5 DM
16 3 1862 Starokonstantynów Józefa Bujnicka Kruhlik Jan Ewa Terlecka Józef Rusiecki i Adela Szepelska ż. Jana 178-3-131 10V-11R 38 Ż 22-23 DM
6 8 1862 Starokonstantynów Marianna Misiewicz Werborodyńce Jan Michalina Terechowicz Jan Święcicki i Julia Szepelska Marcina 178-3-131 23V-24R 97 Ż 48-49 DM
2 11 1862 Starokonstantynów Karol Bonkowski Werborodyńce Józef Teresa Niewęgłowska Andrzej Szepelski i Julia Szepelska 178-3-131 29V-30R 128 Ż 60-61 DM
7 8 1862 Butowce Albertyna Szepelska Medwedówka Józef Marianna Lipska Jan Janiszewski i Antonina Olszewska 178-3-77 287V-288R 29 Ż 571-574 DM
1 8 1862 Kulczyny Aniela Szepelska Zastawki Karol Marianna Zawadzka Jan Szepelski i Marianna Bykalska 178-3-131 165V-166R 94 Ż 318-319 DM
11 3 1863 Kulczyny Grzegorz Szepelski Zastawki Jan Anna Tomaszewska Karol Szepelski i Marianna Krzyżanowska, asyst. Piotr Bekalski i Marianna Szepelska 17-1-235 7V-8R 27 Ch 15-16 DM
14 9 1863 Kulczyny Karol Szymański Woskodawińce Michał Franciszka Lipska Szymon Szepelski i Anna Szepelska ż. Jana 17-1-235 21V-22R 81 Ch 43-44 DM
24 10 1863 Kulczyny Antonina Żółtomirska Krasiłów Jan Marianna Szepelska Franciszek Pilecki i Domicela Jadźwińska ż. Józefa 17-1-235 24V-25R 95 Ch 49-50 DM
24 1 1865 Kulczyny Paulina Wesołowska Zastawki Feliks Marianna Nowicka Wincenty Kalinowski i Marianna Szepelska ż. Karola 17-1-235 115V-116R 8 Ch 223-224 DM
28 1 1865 Kulczyny Marianna Szepelska Mazepińce Antoni Teresa Ordyńska Jan Krynicki i Katarzyna i Katarzyna Bogusławska ż. Antoniego 17-1-235 116V-117R 10 Ch 225-226 DM
4 2 1865 Kulczyny Andrzej Batowski Krasiłów Apollon Teresa Szepelska Stanisław Szaulski kawaler i Marianna Wierzbicka panna 17-1-235 117V-118R 15 Ch 227-228 DM
10 9 1866 Kulczyny Józef Żółtomirski Krasiłów Jan Marianna Szepelska Timofiej Tymanowski i Anastazja Niewińska 17-1-235 193V-195R 87 Ch 379-380 DM
10 12 1868 Białogródka Klementyna Szepelska Puzyrki Małe Stefan Agnieszka Zalubowska Józef Leniewicz i Józefa Białokur 178-3-81 409V-410R 1 Ż DM
22 4 1869 Białogródka Józef Kuźmiński Swerydy Jan Katarzyna Szepelska Dominik Junaszewski i Cecylia Kuźmińska ż. Franciszka 178-3-81 420V-421R 48 Ż DM
29 7 1870 Tuczyn Michalina Szepelska Ryświanka Józef Marianna Lipska Wiktor Papliński, Michalina Zacharzewska ż. Józefa 684 16, 20 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0011.htm
2 8 1871 Białogródka Jan Wolski Puzyrki Małe Józef Leontyna Szmigielska Fortunat Piotrowski i Marianna Lenertowicz, Karol Radziszewski i Agnieszka Szepelska 178-3-84 130V-131R 115 Ż DM
2 1 1874 Białogródka Franciszka Szepelska Puzyrki Małe Stefan Agnieszka Zalubowska Józef Wolski i Józefa Białokur 178-3-84 450V-451R 17 Ż DM
29 5 1874 Kulczyny Feliks Szepelski Zastawki Jan Antonina Szepelska Bronisław Załuski i Paulina Zalewska, asyst. Dominik Szepelski i Justyna Załuska 17-1-235 678V-679R 63 Ch 1327-1328 DM
7 4 1900 Ostropol Teresa Swaryczewska Czarna Wojciech Helena Szepelska Cyprian Swaryczewski i Emilia Anglikowska 17-1-323 369V-370R 15 Ch 722-723 DM
13 1 1901 Starokonstantynów Maria Szepelska Werborodyńce Roman Helena Sławińska Błażej Szepelski i Agnieszka Sawicka ż. Piotra 17-1-505 3V-4R 14 Ch 7-8 DM
12 3 1901 Starokonstantynów Malwina Miller Skowródki Fryderyk Julia Szepelska Błażej Szepelski i Józefa Sakiewicz ż. Ignacego 17-1-505 9V-10R 37 Ch 19-20 DM
12 4 1901 Starokonstantynów Julia Albert Szkarawka Mała Jan Józefa Gorecka Feliks Gorecki i Aleksandra Szepelska ż. Macieja 17-1-505 14V-15R 58 Ch 29-30 DM
13 5 1901 Starokonstantynów Maria Szepelska Michałowce Karol Julia Murawska Antoni Kusar-Dziaweruk i Emilia Studzińska ż. Konstantego 17-1-505 19V-20R 79 Ch 39-40 DM
14 5 1901 Starokonstantynów Maria Szepelska Michałowce IN Antonina Antoni Kusar-Dziaworus i Emilia Studzińska ż. Konstantego 17-1-505 19V-20R 80 Ch 39-40 DM
15 4 1902 Ostropol Janina Szepelska Rzeszniówka par. Starokonstantynów Michał Marcjanna Lenartowicz Mikołaj Rutkowski i Waleria Pruszyńska panna 17-1-323 399V-400R 16 Ch 780-781 DM
22 1 1905 Ostropol Henryka Szepelska Rześniówka par. Starokonstantynów Michał Marcjanna Lenartowicz Konstanty Wieprzewski i Waleria Pruszyńska panna 17-1-323 443V-444R 3 Ch 865-866 DM
16 1 1908 Starokonstantynów Marcelina Niewęgłowska Werborodyńce Marian Rozalia Sawicka Jan Bońkowski i Paulina Szepelska ż. Franciszka 17-2-88 3V-4R 13 Ch 8-9 DM
7 6 1908 Starokonstantynów Zygmund Centomirski Świnna Franciszek Jadwiga Szepelska Jan Pawłowski i Antonina Sawicka ż. Jana 17-2-88 19V-20R 77 Ch 40-41 DM
22 12 1908 Starokonstantynów Wiktoria Szepelska Rasztówka IN Maria c. Mateusza Szepelska Włodzimierz Radzicki i Agata Kudelska ż. Mariana 17-2-88 39R-40R 160 Ch 80-81 DM
24 12 1908 Ostropol Adam Różycki Folwark Naruszczak Marian Klementyna Oleńska Antoni Kwiatkowski i Teresa Szepelska panna 17-1-323 516V-517R 57 Ch 1008-1009 DM
29 5 1910 Szumbar Helena Rakowska Matwiejowce Jan Maria Kwiatkowska Ludwik Pożarko i Rozalia Szepelska panna 426-1-100 32V-33R 12 T DM
12 12 1910 Cudnów Emilia Widort Korowińce Grzegorz Serafina Dymetriewicz chrzest 13.01.1911, Zachariasz Bogatko i Michalina Szepelska ż. Franciszka 178-3-231 391V-392R 34 Ż 775-776 DM
18 8 1911 Torczyn Halina Oliwa Chorochoryn Jan Janina Rodziewicz Michał Szwajkowski, Amelia Szepelska wdowa 1026 15V-16R 60 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0018.htm
12 2 1911 Fastów Antonina Kamińska Bertniki Stanisław Maria Szepelska Jan Zieliński, Apolonia Grabowska 1268-1-50 339V-340R 10 CDIAK 346 DW
18 2 1912 Starokonstantynów Maria Majewska Ohijowce Marcin Aniela Domańska Adolf Szepelski i Joanna Szepelska panna 17-2-89 6V-7R 23 Ch 15-16 DM
5 10 1912 Starokonstantynów Feliks Stankiewicz Żerebki Stanisław Marcelina Szepelska Franciszek Kozieradzki i Agnieszka Ordynat prawosławna 17-2-89 32V-33R 125 Ch 67-68 DM
3 2 1913 Starokonstantynów Julia Centomirska Świnna Franciszek Elżbieta Szepelska Jan Sawicki i Julia Tomaszewska ż. Mikołaja 17-2-89 81V-82R 17 Ch 145-146 DM
20 6 1913 Starokonstantynów Jan Boniewicz Werborodyńce Bronisław Rozalia Szepelska Antoni Wolski i Marcelina Stankiewicz ż. Stanisława 17-2-89 97V-98R 81 Ch 177-178 DM
23 6 1913 Starokonstantynów Janina Niewęgłowska Werborodyńce Stanisław Antonina Szepelska Mateusz Żurawski i Paulina Szepelska ż. Franciszka 17-2-89 99V-100R 90 Ch 181-182 DM
27 11 1914 Tbilisi Albert Krupski Tbilisi Józef s. Franciszka Paulina c.Teofila Szepelska Jan Rozpędzki, Katarzyna Gryniewicz 98V 120 Tb
2 3 1915 Starokonstantynów Kazimierz Centomirski Świnna Franciszek Jadwiga Szepelska Stanisław Majewski i Karolina Beheba ż. Franciszka 17-2-90 9V-10R 40 Ch 20-21 DM
15 6 1915 Starokonstantynów Rozalia Szepelska Werborodyńce Franciszek Julia Tomaszewska Józef Taborowski i Maria Wróbel ż. Antoniego 17-2-90 17V-18R 71 Ch 36-37 DM
13 11 1915 Starokonstantynów s. Majewski Ohijowce Marcin Aniela Domańska Adam Szepelski i Anna Szepelska panna 17-2-90 34R 137 Ch 69 DM
9 10 1916 Starokonstantynów Dioniza Szepelska Werborodyńce Józef Stanisława Niewidalska Franciszek Bońkowski i Franciszka Orłowska ż. Stefana 17-2-90 75V-76R 93 Ch 150-152 DM
25 5 1917 Starokonstantynów Maria Szepelska Skoworódki Marceli Józefa Masarska Jan Lewicki i Leokadia Szlendak, Szlędak 17-2-90 123V-124R 52 Ch 236-237 DM
18 11 1917 Starokonstantynów Adam Ostrowski Żerebki Jan Antonina Franciszek Żółkiewski i Leontyna Szepelska ż. Michała 17-2-90 134V-135R 96 Ch 258-259 DM
24 11 1917 Szumsk Katarzyna Machnicka Żołobki Jan Teresa Szepelska Wacław Pruszyński, Waleria Rokitnicka ż. Mateusza 426-1-257 34R 131 T 36 RK 0
8 2 1920 Starokonstantynów Izydor Domański Werborodyńce Józef Agata Niewęgłowska Grzegorz Buszczyński i Józefa Szepelska ż. Józefa 17-1-91 108V-109R 19 Ch 207-208 DM
19 12 1920 Starokonstantynów Maria Taborowska Werborodyńce Józef Franciszka Niewęgłowska Edward Buszczyński i Józefa Szepelska 17-1-91 126R-127R 91 Ch 243-244 DM
21 11 1920 Starokonstantynów Stanisław Stańkiewicz Żerebki Stanisław Marcelina Szepelska Władysław Szepelski i Józefa Szepelska ż. Józefa 17-1-91 127V-128R 93 Ch 245-246 DM
27 8 1920 Szumsk Zofia Machnicka Żołobki Jan Teresa Szepelska Julian Rokitnicki, Zofia Graczyńska 426-1-259 11R 148 T 15 RK
13 1 1921 Starokonstantynów Roman Broniewicz Werborodyńce Bronisław Rozalia Szepelska Karol Bobrowski i Maria Szepelska panna 17-2-91 cz.2 205V-206R 24 Ch 14-15 DM
3 4 1921 Starokonstantynów Franciszek Skopowski Werborodyńce Stanisław Maria Buszczyńska Albin Niewęgłowski i Józefa Szepelska ż. Józefa 17-2-91 cz.2 214V-215R 60 Ch 32-33 DM
2 6 1921 Starokonstantynów Jan Pawłowski Werborodyńce Jan Anna Łabędzka Franciszek Radzicki i Jadwiga Szepelska ż. Władysława 17-2-91 cz.2 221V-222R 90 Ch 46-47 DM
15 7 1921 Starokonstantynów Henryka Szepelska Sachnowce Marceli Maria Terechowicz chrzest 31.12.1921; Adolf Kopecki i Emilia Szepelska ż. Andrzeja 17-2-91 cz.2 246V-247R 188 Ch 96-97 DM 0
19 1 1923 Szumsk Józefa Machnicka Żołobki Jan Teresa Szepelska Jan Wojda, Konstancja Wojda ż. Leona 426-1-260 2V 11 T 6 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 2 1831 Kulczyny Marcin Werbachowski Zastawki 20 Wojciech Zofia Wolańska Agnieszka Szepelska Zastawki 19 Jakub Zofia Dańska Urodzeni, świad: Ur. Józef Werbachowski, Jan Załuski 178-3-97 391V 11 Ż Mg
8 11 1831 Kulczyny Paweł Werbachowski Zastawki 28 Konstanty Konstancja Krzyżanowska Anastazja Szepelska Zastawki 19 Marcin Antonina Rutkowska Urodzeni, świad: Ur. Ignacy Nowicki, Jan Załuski 178-3-97 394V 23 Ż Mg
20 11 1832 Kulczyny Jan Załuski Zastawki 38 Stanisław Julianna Szepelska Marianna Suprunowska Woskodawińce 16 Tadeusz Zuzanna Stępkowska Szymon Roszkowski, Józef Suprunowski 178-3-98 342V 27 Ż 649 DM
20 11 1832 Kulczyny Leon Matuszewski par. Kulczyny 25 Józef Rozalia Dąbrowska Regina Szepelska Zastawki 30w Konstanty Konstancja Krzyżanowska Wojciech Żukowski, Jan Bogusławski 178-3-98 343R 29 Ż 650 DM
24 4 1838 Kulczyny Ignacy Nowicki Zastawki 32w Wojciech Agnieszka Kwiatkowska Tekla Szepelska Zastawki 18 Marcin Antonina Rutkowska Kasper Ochrzymowski, Kazimierz Werbachowski 178-3-110 399R 5 Ż 764 DM
13 6 1845 Kulczyny Piotr Piotrowski Salicha Mała 21 Józef Tekla Kopestyńska Marcjanna Ostrowska Salicha Mała 18 Stanisław Dorota Szepelska Mikołaj Czyż, Jakub Ostrowski 178-3-113 377V 11 Ż 728 DM
18 11 1845 Starokonstantynów Kazimierz Tomaszewski Świnna 27 Dymitr Brygida Gajewska Marianna Terechowicz Świnna 17 Szymon Agnieszka Szepelska Wojciech Centomirski, Błażej Tomaszewski 178-3-113 176V 43 Ż 353 DM
20 4 1847 Kulczyny Julian Sławiński Zastawki 30 Szymon Anastazja Żukowska Tekla z d. Szepelska Nowicka Zastawki 27w Marcin Antonina Rutkowska Franciszek Zieliński, Jan Taraszewski 178-3-116 405R-405V 5 Ż 795-796 DM
19 2 1850 Starokonstantynów Jan Zieliński Łażawa 21 Mikołaj Apolonia Bujalska Wiktoria Szepelska Werborodyńce 22 Franciszek Justyna Ostrowska 1-dw. Maciej Centomirski, Adam Świadzki 178-3-119 33V 6 Ż 66 DW
19 2 1850 Kulczyny Dominik Junaczewski Salicha Mała 20 Franciszek Izabella Różańska Karolina Ostrowska Salicha Mała 16 Stanisław Dorota Szepelska Andrzej Pawłowski, Szymon Czarnecki, Ludwik Zabierzewski 178-3-119 202R 9 Ż 396 DM
28 5 1851 Starokonstantynów Jan Kosmiński Fedorówka, par. Białogródka 26 Józef Wiktoria Sinicka Katarzyna Szepelska Kobylla 19 Józef Marianna Zagórska 1-dw. Stanisław Gęsicki, Hilary Lisowski 178-3-120 60R 12 Ż 116 DW
4 11 1851 Starokonstantynów Franciszek Terechowicz Swinna 23 Szymon Agnieszka Szepelska Julia Butyńska Starokonstantynów 17 Franciszek Klementyna Burtowska gub. Sekretarz Ignacy Sobolewski, 1-dw. Jan Burtowski 178-3-120 63V 26 Ż 123 DW
1 3 1853 Białogródka Paweł Zalubowski Puzyrki Małe 40w Michał Zofia Więckowska Marianna Szepelska Puzyrki Małe 40w Józef Salomea Mikołaj Studziński, Grzegorz Szwajdecki 178-3-121 498R 10 Ż DM
14 10 1856 Włodzimierz Grzegorz Bogdanowicz Złoczówka 29 Jan Aleksandra Kobrynowicz Franciszka Bogdanowicz Chobułtów 20 Michał Konstancja Szepelska Mikołaj Borkowski, Leon Szatrzycki 792 21V-22R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0031.htm
13 10 1857 Bazalia Władysław Szulc Halczyńce, par. Białozórka 22 Jan Marianna Wiszniowska Ludwika Rewera Czuchele 19 Sylwester Marcelina Szepelska Stefan Kulczycki, Paweł Żborowski, Paulina Bogucka 178-3-125 50V-51R 29 Ż DM
31 1 1860 Bazalia Kazimierz Krotewicz Łazuczynek Mały 23 Piotr Józefa Szepelska Antonina Górska Łazuczynek Mały 18 Józef Katarzyna Piotrowska Jan Krotewicz, Leon Sokołowski, Barbara Stupnicka 178-3-130 38V 4 Ż DM
5 6 1860 Kulczyny Jan Radziszewski Bisówka par. Białogródka 24 Wawryk [Wawrzyniec] Barbara Różańska Rozalia Ostrowska Salicha Mała 18 Stanisław Dorota Szepelska Franciszek Niemirowicz, Dominik Zalubowski 178-3-130 150V 21 Ż 286 DM
15 10 1862 Kulczyny Jan Żółtomirski Krasiłów 25 Józef Marianna Jaźwińska Marianna Szepelska Zastawki 22 Jan Franciszka Zawadzka Antoni Niwiński, Franciszek Niwiński 178-3-131 189R 26 Ż 362 DM
13 10 1863 Bazalia Antoni Jaguszewski Łazuczynek Mały 24 Stanisław Marianna Ruszkowska Ludwika Szulc z d. Rewera Łazuczynek Mały 22w Sylwester Marcelina Szepelska Antoni Żmudzki, Stanisław Krotewicz, Anna Jaguszewska 17-1-8 9R 24 Ch 18 DM
26 5 1863 Kulczyny Konstanty Zawadzki Kulczyny 25 Michał Franciszka Piotrowska Marianna Szepelska Kulczyny 25 Andrzej Rozalia Ziębicka Fabian Sadowski, Józef Krzeczkowski 17-1-235 39V 14 Ch 78 DM
7 6 1864 Kulczyny Józef Albertowicz Michałowce par. Starokonstantynów 32 Józef Apolonia Janiewicz Petronela Nowicka Dubiszcze 20 Ignacy Tekla Szepelska Józef Bogusławski, Klemens Andrzykiewicz 17-1-235 98V 7 Ch 192 DM
2 5 1865 Kulczyny Jan Żukowski Krasówka 33 Wojciech Magdalena Szepelska Urszula Krzaczkowska Krasówka 17 Jan Józefa Pawłowska Wincenty Turkiewicz, Józef Piotrowski 17-1-235 152R 12 Ch 296 DM
21 11 1865 Kulczyny Franciszek Bobrowski Krasiłów 47w Paweł Józefa Kochalska Marianna z d. Werbachowska Filipczuk Krasiłów 28w Marcin Agnieszka Szepelska Michał Rutkowski, Franciszek Krynicki 17-1-235 159V 33 Ch 311 DM
3 7 1866 Bazalia Stanisław Krotewicz Łazuczynek Mały 24 Piotr Józefa Szepelska Rozalia Pawłowska Łazuczynek Mały 18 Teodor Barbara Pasławska Antoni Żmudzki, Kazimierz Więckiewicz, Antonina Krotewicz 17-1-8 55V-56R 14 Ch 111-112 DM
6 11 1866 Kulczyny Jan Werbachowski Zastawki 23 Paweł Anastazja Szepelska Paulina Bykalska Zastawki 20 Piotr Marianna Bonkowska ? [Burkowska] Szymon Szepelski, Karol Horodelski 17-1-235 209R 21 Ch 410 DM
7 11 1871 Bazalia Franciszek Stawiński Tereszki 23 Julian Tekla Szepelska Agnieszka z d. Okarska Bezdecka Korczówka 20w Franciszek Justyna Goralska Józef Gorczyński, Józef Michałowski 17-1-8 121R 35 Ch 241 DM 0
18 11 1873 Bazalia Hubert Kulski Tereszki 24 Franciszek Balbina Makowiecka Józefa Stawińska Tereszki 20 Julian Tekla Szepelska Józef Gorczyński, Bazyli Orłowski 17-1-8 153R 44 Ch 303 DM
28 4 1874 Kulczyny Józef Gwoździkowski Krasiłów 35 Bonifacy Teresa Dąbrowska Domicela Werbachowska Krasiłów 18 Marcin Agnieszka Szepelska Jan Pałamarczuk, Grzegorz Kurdybanowski 17-1-235 711R 24 Ch 1389 DM
29 9 1874 Kulczyny Feliks Bekalski Kulczynki 22 Paweł Franciszka Tarkowska Marianna Szepelska Zastawki 18 Wojciech Tekla Zarzycka Jan Krasucki, Ignacy Szepelski 17-1-235 714R 32 Ch 1395 DM
8 5 1877 Białogródka Bolesław Staszewski Tryski par. Bazalia 27 Józef Katarzyna Królikowska Sabina Szepelska Puzyrki Małe 18 Stefan Agnieszka Zalubowska Walenty Bujalski, Józef Sławecki 178-3-133 147V 17 Ż DM 0
24 7 1883 Białogródka Szymon Paprocki Salicha, par. Kulczyny 40w Paweł Małgorzata Boczkowska Marianna Szepelska Puzyrki Małe 20 Stefan Agnieszka Zalubowska Dominik Zalubowski, Mikołaj Paprocki 178-3-133 478V 25 Ż DW 925
9 2 1886 Bazalia Jan Stawiński Tereszki 27 Julian Tekla Szepelska Franciszka Markiewicz Tereszki 21 Bazyli Józefa Medwedowska Józef Gorczyński, Franciszek Słotwiński 17-1-8 286V 5 Ch 561 DM
25 1 1887 Bazalia Józef Stachowski Peczyska par. Kulczyny 26 Stefan Domicela Krzewińska Anna Szepelska Hrycenki 17 Józef Julia Michalewska Hubert Makowiecki, Ignacy Bujalski 17-1-8 295V 5 Ch 578 DM
9 2 1892 Białogródka Wawrzyniec Olenski [Olędzki] Szczurowce par. Zasław św. Józefa 21 Jakub Michalina ? [Antonina] Radziszewska ? [Dobrowolska] Józefa Bykalska Sachnowce 18 Jan Petronela Szepelska Jan Kamiński, Adam Korycki 17-2-87 35V 9 Ch 73 DM
4 2 1901 Starokonstantynów Kazimierz Jastrzębski Ilaszówka 28 Teofil Paulina Szepelska Stefania Goryszewska Starokonstantynów 22 Józef Anna Ancut Hieronim Gorecki, Piotr Jastrzębski 17-1-505 42R 8 Ch 83 DM
11 11 1901 Starokonstantynów Antoni Niewidalski Werborodyńce 20 Józef Helena Kochal Maria Szepelska Werborodyńce 20 Jan Antonina Bańkowska Wincenty Niewęgłowski, Mikołaj Niewidalski 17-1-505 50V 34 Ch 100 DM
25 1 1904 Bazalia Kazimierz Wojciechowski Sewruki 18 Józef Aniela Szepelska Antonina Młodnicka Hrycyki 18 Aleksander Zofia Tyczyńska Semen Kosowski, Julian Mecherzyński 17-1-8 514R 16 Ch 1001 DM
30 1 1905 Starokonstantynów Jan Krzyżanowski Zapadyńce 40w Maciej Lucyna Ganowska Petronela z d. Wielichowska Szepelska Folwark Małaszycha 39w Paweł Oktawia Horodelska Michał Markiewicz, Grzegorz Turzański 178-52-28 374V 8 Ż 378 DM
3 7 1905 Starokonstantynów Piotr Pużański Mazepińce par. Kulczyny 22 Marcin Helena Ordyńska Józefa z d. Ziębicka Szepelska Wierzchniaki 20w Antoni Anna Janicka Franciszek Ordyński, Antoni Górski 178-52-28 379R 25 Ż 382 DM
15 11 1909 Starokonstantynów Stanisław Stankiewicz Żerebki 19 Adam Marcelina Kochal Marcelina Szepelska Werborodyńce 20 Antoni Wiktoria Warzecha Antoni Niewidalski, Jan Radzimiński 17-2-88 61V 33 Ch 123 DM 0
23 11 1910 Starokonstantynów Bolesław Makary Orłowski Stara Sieniawa par. Stara Sieniawa 21,5 Antoni Antonina Bajerska Marianna Szepelska Nowosielica 19,5 Karol Julia Morawska Marceli Szepelski, Piotr Motylewski 17-2-88 153V 53 Ch 306 DM
20 2 1911 Szumbar Władysław Myszkowski gmina Bazalia 31 Wiktor Maria Gadalska Rozalia Szepelska Matwiejowce 23 Karol Julia Morawska Ludwik Pożarko, Bolesław Strączyński 426-1-101 80R 4 T DM
22 2 1912 Bazalia Kazimierz Rydwaniecki Tereszki 25 Mikołaj Józefa Szepelska Aniela Stawińska Tereszki 16 Jan Franciszka Popławska Michał Kraup, Dominik Stawiński 17-1-8 619R 19 Ch 1206 DM
17 10 1920 Starokonstantynów Władysław Dubiniewicz Werborodyńce 20 Aleksander Józefa Szepelska Klementyna Mazur Jemce 20 Benedykt Julia Jezierska Jan Szczudło, Antoni Wróblewski 17-1-91 149R 38 Ch 269 DM
17 4 1921 Starokonstantynów Bazyli Szkabara Popowce 27w Mikołaj Katarzyna Janina Szepelska Popowce 23 Mateusz Aleksandra Morozowska Jan Skomski, Marcin Majewski 17-2-91 cz. 2 253V 16 Ch 106 DM
19 6 1921 Starokonstantynów Stanisław Lewkowski Żerebki 19 Wojciech Ludwika Maria Szepelska Werborodyńce 20 Roman Helena Sławińska Stanisław Stańkiewicz, Bronisław Buszczyński 17-2-91 cz. 2 262R 50 Ch 123 DM
26 6 1921 Starokonstantynów Franciszek Sawicki Werborodyńce 27 Piotr Agnieszka Szepelska Rozalia Werbachowska Skoworódki 23 Kazimierz Katarzyna Łozińska Kazimierz Niewęgłowski, Józef Szepelski 17-2-91 cz. 2 263R 54 Ch 125 DM
26 6 1921 Starokonstantynów Zenon Słotwiński Werborodyńce 28 Franciszek Emilia Niewęgłowska Józefa Szepelska Werborodyńce 18 Franciszek Paulina Buszczyńska Wincenty Niewęgłowski, Józef Słotwiński 17-2-91 cz. 2 263V 56 Ch 126 DM
3 9 1921 Starokonstantynów Roman Proczkowski Skoworódki 25 Jan Stanisława Bonicka Julia Szepelska Werborodyńce 25 Antoni Maria Suszyńska Józef Suszyński, Cyprian Stefański 17-2-91 cz. 2 268V 76 Ch 136 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
107 43 żona Helena z d. Szepelska 34 Ostropol Wisznopol/ Wiszniopol 1888 Żytomierz DM 178-49-23
164 8 Szepelska Katarzyna, wdowa 30 Starokonstantynów Werborodyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
240 5 Szepelska Honorata, panna 21 Starokonstantynów Żerebki 1888 Żytomierz DM 178-49-24
10 40 przyjezdna Amelia ur. Rudnicka Szepelska wd. 36 Torczyn Torczyn 1910 Łuck EH


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl