Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1321 wyników dla: Wolski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
29 5 1798 Lubar Marcel Antoni Dobrowolski 1 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 609V Ż Mg
29 5 1798 Lubar Franciszek Dobrowolski 2 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 609V Ż Mg
14 2 1800 Lubar Kacper Dobrowolski 4 Demkowce łacina, rodzice: Łukasz, Krystyna 178-49-3 650R Ż Mg
21 5 1800 Lubar Wincenty Wolski 19 Kołodeźna łacina, Łowczy Wołkomirski 178-49-3 657R-657V Ż Mg
28 11 1802 Kuniów Jan Dobrowolski 90 Teremne mieszcz. 297-1-086 3R Ł
2 1 1817 Kuniów Piotr Wolski 45 Hucisko Stare żonaty 297-1-086 45R Ł
20 9 1817 Kuniów Franciszek Wolski 2 Hucisko Nowe s. szl. Piotra i Tekli 297-1-086 47R Ł
28 11 1818 Krzemieniec Jan Dobrowolski 0,5 Bonówka s. Mateusza (Macieja) i Konstancji 299 84 87 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0046.htm
2 2 1819 Krzemieniec Michał Dobrowolski 40 Krzemieniec 299 89 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0049.htm
1 9 1819 Krzemieniec Ludwik Dobrowolski 10/365 Krzemieniec s. Jana i Petroneli 299 94 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
24 4 1821 Krzemieniec Adam Dobrowolski 20/52 Krzemieniec s. Jana i Katarzyny 299 113 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
31 3 1824 Krzemieniec Jan Dobrowolski 45 Krzemieniec 299 179 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0095.htm
21 10 1827 Łuck Józefa Starzycka 17 Folwark Karasowski Wolnego stanu, c. Bogusława i Anny Dobrowolskiej 813 39a 77 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0040.htm
29 9 1827 Białogródka Honorata Niewierowicz 1 Ledzianka c. ur. Jana i Marcjanny z Wolskich 178-03-93 74R 73 Ż DM
11 6 1827 Zasław św. Jana Paweł Dobrowolski 75 Zasław żona Zofia z Gaweńskich, córki Elżbieta, Antonina, Joanna 178-03-009 23 29 Ż MO 46
26 12 1827 Zasław św. Jana Zofia Murawska 1,5 Michla Adama i Konstancji z Wolskich 178-03-009 29 62 Ż MO 57
13 9 1827 Zasław, Św. Józefa Helena Maliszewska 1 Cwetocha Michała i Apolonii z Wolskich 178-3-93 51 73 Ż MO 101
14 9 1827 Zasław, Św. Józefa Michał Maliszewski 30 Cwetocha mąż Apolonii z Wolskich, syn Erazm, córka Tekla 178-3-93 51 74 Ż MO 101
15 8 1827 Bazalia Franciszka Danielewicz 1 Czuchele c. ur. Michała i Marianny z Wolskich 178-3-93 257V 92 Ż DM
4 2 1828 Łuck Domicela Ciechanowicka 1 Sapohów c. Jakuba i Ewy Dobrowolskiej 814 28a 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0032
24 7 1828 Radziwiłłów Józef Wolski 50 Radziwiłłów żona Ludwika Wolska, córki; Antonina, Tekla 814 265a 38 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0269.htm
30 11 1828 Łuck Jan Dobrowolski 45 Łuck Wdowa Petronela z książąt Hinglantów. s. Sabin, c. Antonina, Łucja 814 36 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0040.htm
10 3 1828 Lachowce Ignacy Wolski 48 Jurówka m. Aleksandry z Czapskich, zost. 2s. Floriana i Jana oraz c. Antoninę 171-1-1 125R 34 R Mg
18 10 1828 Tajkury Maciej Dobrowolski 73 Tajkury łac., wdowiec 171-1-1 50V R Mg
27 2 1828 Aleksandria Magdalena Wolska 52 Kustyń Ur, żona Józefa Wolskiego 171-1-1 182R 3 R Mg
4 11 1828 Międzyrzec Jan Dobrowolski 55w Hoszcza Prac., zost. syna Kazimierza żonatego z Katarzyną Wałuszewską 171-1-1 249V 50 R Mg 7143
30 11 1828 Międzyrzec Józef Kalasanty Dobrowolski 5/365 Międzyrzec s. Ur. Jana i Antoniny zd. Paszkowska 171-1-1 250R 53 R Mg 7143
12 12 1828 Niewirków Franciszek Roksywolski 6/12 Niewirków s. Prac. Marianny Roksywolskiej i nieznanego ojca 171-1-1 272V 52 R Mg 7168
7 3 1828 Białogródka Antoni Bobrowski 40 Puzyrki Małe ur., żona Zuzanna z Wolskich, córki Marianna, Zofia i Teresa 178-03-94 86R 33 Ż DM
18 5 1828 Białogródka Kajetan Krzemiński 2 Ledzianka s. ur. Mateusza i Agnieszki z Wolskich 178-03-94 90R 67 Ż DM
3 6 1829 Łuck Ludwika Karwacka 30 Łuck z Wolskich. Pozostawiła: wd. Alojzy, s. Piotr, Antoni 815 37 55 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
9 6 1829 Szumsk Jan Dobrowolski 3 Szumsk z robaków, s. ur. Feliksa i Marianny z Mikołajewskich 245-1-3 406R 169 R
19 4 1829 Białogródka Adam Niemirowicz 9/12 Bisówka s. ur. Jana i Marianny z Wolskich 178-03-95 92V 24 Ż DM
24 12 1829 Bazalia -fil.Tereszki Jan Wolski 65 Hrycyki ur., żona Marianna z Jurewiczów, córka Helena 178-3-95 248R 38 Ż DM
12 1 1830 Kuniów Marianna Galimska 8 Radohoszcz Mała c. Józefa i Pawliny z Wolskich R 84 R 2 0
12 2 1830 Kuniów Marianna Galimska 7 Radohoszcz Mała c. Józefa i Pawliny z Wolskich R 85 V-86 R 9
5 2 1830 Radziwiłłów Jan Wolski 2 Radziwiłłów s. Wincentego i Chrystyny Michałowskiej 816 193a 7 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0197.htm
14 10 1830 Krzemieniec Konstanty Hybner 3/12 Krzemieniec s. ur. Michała i Anny z Dobrowolskich 01-7 89V 708 T 958 DM
8 9 1830 Krzywin Franciszek Wyszyński 65 Krzywin Ur., wolnego stanu, z parafii dubieńskiej, syn Ur. Kazimierza i Zofii z Wolskich, zmarł w szpitalu 171-1-3 46V 16 R Mg
5 11 1830 Białogródka Maciej Wolski 70 Puzyrki Małe ur., żona Barbara z Ostrowskich, syn Jędrzej i 2 córki 178-03-96 84R 67 Ż DM
19 1 1830 Lachowce Łucja Sieniawska 80 Hulowce ur., z Wolskich, wdowa po Józefie, synowie Jan i Franciszek, córki Marianna, Katarzyna i Elżbieta 171-1-3 115R 3 R DM
2 7 1831 Kuniów Józef Dobrowolski 1 Teremne s. Szczepana i Marianny z Kupcewiczów R 79 V 53 0
16 11 1831 Kuniów Wincenty Wolski 80 Radohoszcz Mała żona Leonora z Jaworskich, synowie Józef - zonaty, Jan, Wojciech i Łukasz, córki Paulina i Teresa - zamężne i Franciszka - panna R 83 V 78 0
24 10 1831 Turzysk Władysław Wolski 61 Różyn ur. , żona Helena Żołtańska 846 243V 30 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0237.htm
17 2 1831 Krzemieniec Lucyna Micowska 12 Szpikołosy c. szl., Marka i Marianny Dobrowolskiej 01-7 95V 30 T 694 DM
21 6 1831 Krzemieniec Jan Dobrowolski 10 Krzemieniec s. sł., Jana i Petroneli 01-7 106R 134 T 974 DM
28 7 1831 Krzemieniec Jan Dobrowolski 70 Krzemieniec ur., żona Katarzyna z Piotrowskich, synowie Franciszek, Kazimierz, Ludwik i Aleksander, córka Tekla 01-7 108V 166 T 977 DM
9 8 1831 Krzemieniec Jan Dobrowolski 70 Folwarki Wielkie pr., żona Ewa ze Stasiuczków, syn Kasper, córki Katarzyna i Łucja 01-7 109V 178 T 978 DM
28 9 1831 Krzemieniec Jan Wasiutyński 2 Krzemieniec s. sł., Pawła i Marianny z Dobrowolskich 01-7 112R 201 T 980 DM
11 11 1831 Krzemieniec Agnieszka Dytyniewicz 1 Krzemieniec c. sł., Pawła i Anny z Dobrowolskich 01-7 113R 214 T 981 DM
11 7 1831 Krzywin Bartłomiej Dobrowolski 43 Ułaszanówka Ur., mąż Heleny z Kozłowskich, córka Rozalia 171-1-4 42R 33 R Mg
20 11 1831 Białogródka Władysław Feliks Dobrowolski 5 Ledzianka s. ur. Mateusza i Franciszki z Sabinowiczów 178-3-97 103V 102 Ż DM
22 4 1832 Targowica Tomasz Sosnowski 55 Targowica wdowiec po Helenie Wolskiej, c. Helena, Agata, Domicela,Tekla, s. Aleksander 818 217 V 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0225.htm
2 3 1832 Włodzimierz Anna Archypowicz 1 Włodzimierz c. żołnierza Michala i Elżbiety z Dobrowolskich 847 52 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0028.htm
1 2 1832 Kuniów Józef Galimski 40 Radohoszcz Mała żona Paulina z Wolskich, córki Agnieszka, Julianna i Apolonia 171-1-5 78 V 4 R
5 1 1832 Krzywin Michał Drowolski 80 Januszówka Ur., mąż Marianny z Laskowskich, 3s. Józef, Tomasz, Walerian oraz 5c. Franciszka Krukowska, Karolina Raczyńska, Julianna Wikszemska , Marianna i Antonina - panny 171-1-5 43R 1 R Mg
18 2 1832 Białogródka Feliks Brzeziński 40 Puzyrki Małe ur., żona Franciszka z Wolskich, synowie Jan, Augustyn i Mikołaj, córki Elżbieta i Teresa 178-03-98 66R 17 Ż DM
20 2 1832 Białogródka Tomasz Wolski 8 Jakimowce s. ur., Ignacego i Eleonory z Żytkiewiczów 178-03-98 66R 18 Ż DM
8 11 1833 Ołyka Olimpia Katarzyna Bzowska 6/12 Ołyka Mikołaja i Katarzyny Zwolskich 819 152 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0159.htm
4 1 1833 Dederkały Fabian Wolski 56 Potuturów z gorączki, urodzony, żona Agata Kamieńska 01-6 19V 1 T 856 DM
5 11 1833 Lachowce Wincenty Wolski 6 Bisówka s. ur. Macieja i Apolonii 171-1-6 97V 48 R DM
1 12 1834 Łuck Kajetan Wolski 44 Łuck Wd. Teresa Rubinowska, s. Karol, c.Józefa, Teresa 372 38 89 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0020.htm
14 3 1834 Białogródka Józef Niewirowicz 2/365 Bisóweczka s. ur. Jana i Marianny z Wolskich 171-1-100 95V 21 Ż DM
3 10 1834 Lachowce Jan Dobrowolski 69 Lachowce ur., żona Agata z Kosseckich, od dawna potomstwa pozbawiony 171-1-7 108R 33 R DM
21 9 1835 Zasław św. Jana Stefan Dobrowolski 2 Wojtowce Rodzice: Kazimierz i Katarzyna z Kornatowskich 178-3-101 19 48 Ż SK 37
1 9 1835 Ostróg Piotr Dobrowolski 47 Sujmy wdowa Antonina, syn Karol, Córka Franciszka 171-1-8 41V 79 R
14 1 1835 Białogródka Antoni Dobrowolski 1 Czyżówka s. ur. Mateusza i Franciszki z Serbinowskich 178-03-101 131V 7 Ż DM
23 3 1835 Lachowce Maciej Wolski 56 Bisówka ur., żona Apolonia z Niemirowiczów, syn Jacenty 171-1-8 120R 21 R DM
18 2 1836 Kołki Katarzyna Kamińska 70 Maydan Łyczkowski z Wolskich, "w" po Wojciechu, poz. 2s. Ignacego i Franciszka, 3c. Mariannę, Krystynę i Franciszkę; poch: 20.02. 822 66a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
2 1 1836 Radziwiłłów Wincenty Wolski 58 Radziwiłłów żona Krystyna Michałowska, córki; Magdalena, Tekla, Apolonia, Salomea 822 218 1 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0226.htm
31 12 1836 Krzemieniec Mateusz Dobrowolski 54 Bonówka pracowity, pozostawił synów Gabriela, Łukasza i Franciszka 01-10 67V 132 T 129 DM
5 4 1836 Ostróg Jakub Dobrowolski 46 Ostróg Wlm, kawaler, s. Błażeja i Marianny z Żukowskich (zmarł nagle) 171-1-9 32V 29 R DM
12 10 1836 Białogródka Gracjan Głowacki 6/12 Białogródka s. ur., Mikołaja i Apolonii z Wolskich 178-03-106 145R 59 Ż DM
7 12 1836 Białogródka Tekla Kozłowska 1,5 Szarłajówka c. ur. Antoniego i Aleksandry z Dobrowolskich 178-03-106 146V 71 Ż DM
22 12 1836 Lachowce Stefan Dobrowolski 56 Lachowce ur., żona Antonina, synowie Aleksander i Leon 171-1-9 118R 44 R DM
16 8 1837 Kołki Adolf Wolski 5/12 Czetwertnia r: Piotr i Julia z Bobrownickich; poch: 18.07. 823 86a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0091.htm
29 5 1837 Młynów Jan Nepomucen Zwolski 69 Dorohostaje Wielkie żona Izabela z Jukowskich, dzieci: Marianna, Cecylia 823 200V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0209.htm
28 1 1837 Hołoby Szymon Dobrowolski 7 Hołoby rodzice: pr. Karol i Oksenia Chwedorczuk 852 199R/382 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0201.htm
7 1 1837 Swojczów Franciszek Brzezowski 1,5 Ossa s. prac. Antoniego i Marianny z Dobrowolskich 599 30 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20599/pages/PL_1_436_599_0018.htm
9 2 1837 Lachowce Piotr Wolski 2 Bisówka s. urodz. Macieja i Apolonii z Niemirowiczów 171-1-10 124V 13 R DM
25 3 1837 Lachowce Franciszek Dobrowolski 1 Czołhuzów s. urodz. Marianny Dąbrowskiej z nieprawego łoża 171-1-10 126R 24 R DM
12 11 1838 Kuniów Piotr Wolski 50 Radohoszcz Mała wd. Marianna z Zakrzewskich, s. Paweł, c. Katarzyna, R 91 V 28 ZP 0
14 3 1838 Ołyka Stefania Bzowska 3 Ołyka Mikołaja i Karoliny z Wolskich 824 135 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0136.htm
4 9 1838 Kołki Kajetan Adolf Wolski 1/12 Czetwertnia r: Piotr i Julia z Borowskich; poch: 04.09. 824 70 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0071.htm
1 8 1838 Białogródka Marianna Jasińska 5 Polachówka c. ur. Jana i Agnieszki z Wolskich 178-3-110 162R 55 Ż DM
1 8 1839 Tajkury Bronisław Malinowski 1 Nowy Mylsk s. Franciszka i Eleonory z Wolskich 879 46 V 12
27 7 1839 Lachowce Benedykt Dobrowolski 57 Lachowce wolnego stanu, s. Błażeja Bazylego i Marianny z Żukowskich 879 87 R 35
16 4 1839 Ołyka Zofia Bzowska 5 Ołyka Mikołaja i Karoliny z Wolskich 825 162 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0169.htm
18 2 1839 Kuniów Franciszek Wolski 28 Nowomalin młodzian 879 60 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0062.htm
17 3 1839 Katerburg Dominik Dobrowolski 23 Rybcza żona Katarzyna z Sobolewskich, syn Józef 200 162 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0084.htm
23 4 1839 Katerburg Franciszek Dobrowolski 12 Rybcza s. ur. Jana i Barbary z Nowickich 200 165 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0086.htm
1 1 1840 Nowogród Wołyński Zygmunt Dobrowolski 2 Kulesze s.Adama i Cecylii z Lipskich 871 79 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0042.htm
20 7 1840 Kuniów Józef Wolski 2 Radohoszcza Mała s. Jana i Marianny z Nawrockich 880 59 V 24
26 9 1840 Niewirków Bazyli Roksywolski 45 Niewirków stolarz, żona Marianna z Boczarowskich, córka Augustyna 880 243 R 19
21 4 1840 Ostróg Ludwik Dobrowolski 26/52 Choteń s. Michała i Marianny z Piaseckich 880 19 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0021.htm
19 5 1840 Nowogród Wołyński Rozalia Gurska 23 Rudnia Talecka panna, c. Grzegorza i Tekli z Białowolskich 871 90 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0048.htm
7 6 1840 Nowogród Wołyński Serafina Tarnawska 2 Chutor Zwiahelski c. Mikołaja i Rozalii z Dobrowolskich 871 93 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0050.htm
7 10 1840 Nowogród Wołyński Zygmunt Żarnowiecki 1 Nowogród Wołyński s. Ignacego i Cecylii z Dobrowolskich 871 98 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0053.htm
12 3 1840 Korzec Maciej Zwolski 53 Kamionka Suchowolska żona Marianna z Kuriatów, synowie Wincenty, Kalikst, córki Marianna, Elżbieta, Agnieszka, Brygida 871 169 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
1 2 1841 Jampol Grzegorz Oportowski 90 Juśkowce wdowiec po Agnieszce z Dobrowolskich, synowie Franciszek, Wiktor i Antoni 872 513 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0271.htm
9 4 1841 Kuniów Jan Popławski 8 Hucisko Nowe s. Feliksa i Teresy z Wolskich R 49 V 10
23 11 1841 Kuniów Marcin Malinowski 80 Siekierzyńce żona Lucyna z Wolskich, syn Piotr, córka Tekla R 52 R 35 0
4 2 1841 Łysin Franciszek Dąmbski 56 Wołkowyje wlm., podsędek powiatu dubieńskiego, żona Marianna z Dobrowolskich, syn Antoni 827 188V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0192.htm
27 4 1841 Szumsk Stefan Gabruk 9/12 Iserna s.Karola i Urszuli z Wolskich 872 570 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0302.htm
3 8 1842 Międzyrzec Erazm Dobrowolski 1 Kurozwany s. ur. Adama i Konstacji z Sokołowskich 881 185 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0194.htm
18 11 1842 Turzysk Michał Wolski 73 Piórkowicze JW, żona Franciszka Zaleska, s. Wiktor, Seweryn, Antoni, c. Emilia, Anna 718 21 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0013.htm
22 4 1842 Kołki Emilia Skrzypkowska 22 Czartorysk z Dobrowolskich; poz. m. Stanisława; poch: 25.04. 828 235R 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0238.htm
19 2 1842 Wiszenki Tadeusz Łoziński 42 Rożyszcze r: Franciszek i Magdalena z Wolskich; poch: 22.02. 828 222V 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0226.htm
28 4 1842 Połonne Leon Krasnowolski 3 Połonne s. 1-dw. Piotra i Magdaleny 873 366 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0189.htm
22 5 1842 Połonne Jan Wolski 3 Połonne s. 1-dw. Teodora i Anny 873 369 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0190.htm
18 10 1842 Lachowce Antoni Dobrowolski 46 Lachowce żona Teodora z Grylickich, syn Jan, córki marianna, Anna, Anastazja, Tekla i Teresa 881 110 V 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0119.htm
6 2 1842 Klewań Aleksander Dobrowolski 2 Hruszwica s. Ignacego i Anieli z Witanowskich 881 157 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0166.htm
15 10 1842 Jampol Szymon Szymański 5 b.d. s. ur. Marianny z Dobrowolskich i Wawrzyńca 873 561 25 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0291.htm
10 3 1843 Katerburg Antonina Grządkowska 1 Rybcza c. Józefa i Magdaleny z Dobrowolskich 201 62 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0035.htm
28 9 1843 Targowica Ludwik Dobrowolski 9/12 Ostryjów s. Ferdynanda i Emilii Gutkowskiej 829 125 R 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0137.htm
13 12 1843 Kuniów Barbara Zabłocka 1 Gurszczyzna c. Dionizego i Katarzyny z Wolskich 882 72 V 34
27 10 1843 Swojczów Marcjanna Biernacka 69 Tumin z Krasnowolskich, w. z. mąż Onufry 605 25 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0015.htm
18 1 1843 Szumsk Marianna Gabruk 1/12 Iserna c. Karola i Marianny z Wolskich 874 761 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0386.htm
21 2 1843 Ołyka Konstanty Dobrowolski 2 Romanów Grzegorza i Agnieszki z Kopczyńskich 467 17 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0010.htm
31 3 1843 Ołyka Rafał Dobrowolski 4 Romanów Grzegorza i Agnieszki z Kopczyńskich 467 17 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0010.htm
2 1 1843 Berezdów Józef Tynicki 61 Krasula ze starości, ur., żona Aleksandra z Dobrowolskich, synowie Antoni, Jan, Karol i Stefan, córki Zofia, Franciszka i Elżbieta 874 325 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0166.htm
13 2 1844 Katerburg Karolina Grządkowska 2/12 Rybcza c.Józefa i Magdaleny z Dobrowolskich 199 334 2 381
1 5 1844 Kuniów Marianna Kozłowska 70 Martyń z Wolskich, wdowa, syn Feliks 883 81 V 20
1 6 1844 Kuniów Antoni Wolski 1 Radohoszcza Mała s. Jana i Marianny z Nawrockich 883 82 R 24
17 9 1844 Gródek Szczepan Płaziński 4 Stare Porzycze s. Andrzeja i Franciszki Wolskiej 116 JZ
5 4 1844 Jampol Józef Dobrowolski 3 Pohorylce s. 1-dw. Jana i Katarzyny z Szymańskich 875 638 19 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0335.htm
8 9 1844 Jampol Tomasz Dobrowolski 1,5 Pohorylce s. 1-dw. Jana i Katarzyny z Szymańskich 875 643 34 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0338.htm
27 10 1844 Jampol Ewa Mielnik 50 Moskalówka ur., z Dobrowolskich, mąż Leon, syn Szymon, córka Antonina, z reumatyzmu. 875 645 39 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0339.htm
26 9 1845 Kowel Honorata Tarnawska 46 Białaszów z Dobrowolskich, mąż Tomasz, synowie Michał, Jan i Kajetan, córki Ludwika i Apolonia 248 30 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0018.htm
13 10 1845 Białogródka Józef Wysoczyński 2 h Puzyrki Małe s. Jędrzeja s. Dominika i Zuzanny z Wolskich c. Wojciecha (dziecię żyło 2 godziny) 178-03-113 117V 77 Ż DM
20 12 1845 Białogródka Marianna Święcicka 24/52 Waśkowczyki c. 1-dw. Franciszka s. Kazimierza i Rozalii z Wolskich c. Adama 178-03-113 118V 90 Ż DM
25 12 1845 Białogródka Katarzyna Wolska 74 Piłki ur., z Mioduszewskich, wdowa po Marcinie Wolskim, córka Karolina 178-03-113 119R 93 Ż DM
13 5 1845 Butowce Szymon Dobrowolski 45 Święta Krynica prac., żona Marianna, synowie Leon i Teofil, córki Anna i Marianna 178-3-113 212R 24 Ż DM
14 10 1845 Butowce Feliks Dobrowolski 3 Święta Krynica s. prac. Szymona i Marianny z Kirykowskich 178-3-113 214R 41 Ż DM
15 10 1845 Butowce Alojzy Dobrowolski 47 Wierzbówka 1-dw., wdowiec 178-3-113 214R 42 Ż DM
25 3 1845 Zasław św. Jana Paweł Dobrowolski 8/52 Wojtowce s. 1-dw. Karola i Anieli z Kłosowskich 178-3-113 79R 14 Ż DM
3 7 1846 Szumsk Marianna Mikołajewska 30 Bajmaki z Dobrowolskich, jednodworka, mąż Jan, córki Anna i Apolonia 877 886 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0458.htm
5 7 1846 Szumsk Jan Mikołajewski 30 Bajmaki jednodworzec, wdowiec po Mariannie z Dobrowolskich, córki Anna i Apolonia 877 887 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0458.htm
29 7 1846 Jampol Apolonia Mikolajewicz 25/52 Olszanica c. 1-dw. Jana i Marianny z Dobrowolskich 877 774 21 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0400.htm
19 11 1846 Kuniów Jan Podgruszecki 80 Hucisko Stare żona Paulina z Wolskich, syn Marcin, córka Magdalena 885 96 41 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0097.htm
28 12 1847 Katerburg Franciszek Dobrowolski 10 Rybcza s.Piotra i Karoliny z Zawistowskich 199 64 16 471
28 2 1847 Jampol Mikołaj Dobrowolski 71 Pohorylce jednodworzec, żona Teresa z Sawickich, synowie Dionizy, Alojzy i Jan, córka Julianna 245-1-13 324 R 8 R 0
24 2 1847 Horochów Rozalia Korniecewicz 5 Horochów c. sław. Filipa i Magdaleny z Krasnowolskich 85 40 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0023.htm
20 12 1847 Horochów Apolonia Sokołowska 3 Chołoniów c. prac. Franciszka i Antoniny z Krasnowolskich 85 51 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0030.htm
11 3 1847 Skórcze Albin Krasnowolski 1 Mychlin s. 1-dw. Wojciecha i Marianny z Tobolewiczów 833 76 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0045.htm
28 12 1847 Katerburg Franciszek Dobrowolski 10 Rybcza s.Piotra i Karoliny z Zawistowskich 199 64 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0033.htm
10 10 1847 Krzywin Stanisław Zawolski 40 Krzywin zmarł w szpitalu, mieszkał w par. Zasław, Borysów 171-1-13 58R 30 R Mg
11 1 1847 Białogródka Edward Studziński 2 Puzyrki Małe s. ur. Floriana i Anieli z Wolskich 178-3-116 120R 4 Ż DM
1 2 1847 Białogródka Marianna Święcicka 1g Waśkowczyki żyła 1 godzinę, c. 1-dw. Franciszka i Rozalii z Wolskich 178-3-116 120V 8 Ż DM
16 3 1847 Białogródka Walenty Wolski 75 Futor wsi Polachowa ur.., s. Mikołaja, wdowiec po Annie z Koszelewskich, syn Marcin, córki Apolonia i Wiktoria 178-3-116 122V 23 Ż DM
7 8 1847 Białogródka Dominik Wysoczyński 1/52 Puzyrki Małe s. 1-dw. Jędrzeja i Zuzanny z Wolskich 178-3-116 126V 58 Ż DM
16 9 1847 Białogródka Roman Pasztelan 10 Puzyrki Małe s. 1-dw. Kaspra i Tekli z Wolskich 178-3-116 128R 71 Ż DM
26 8 1848 Katerburg Antoni Dobrowolski 1 Rybcza s.Piotra i Marianny z Boratyńskich 199 28 28 500
14 1 1848 Kuniów Łukasz Wolski 29 Radohoszcz Mała żona Joanna z Zielińskich, syn August 171-1-14 84 R 2 R DW
23 8 1848 Łokacze Adam Dobrowolski 1,5 Buszkowicze s. wolnych Jana i Aleksandry 352 15 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0010.htm
18 8 1848 Zasław św. Józefa Dominik Wolski 42 Sławuta od cholery, 1-dw. ze wsi Terenówki pow. winnickiego 178-3-117 73R 120 Ż
23 11 1848 Zasław św. Jana Augustyn Wolski 2 Borysów od epilepsji, s. W. Łukasza i Joanny z Zielińskich 178-3-117 117R 112 Ż
21 12 1848 Zasław św. Jana Anna Rogalińska 2/52 Kaletyńce od krwotoku, c. 1-dw. jana i Brygidy z Dobrowolskich 178-3-117 117V 118 Ż
19 1 1848 Ostróg Wincenty Wolski 60 Moszczanica ur., żona Zofia z Pruszyńskich, synowie Konstanty, Dymitr i Władysław, córki Ludwika i Zofia 171-1-14 32R 19 R DM
28 9 1848 Ostróg Karol Wikszemski 13 Ostróg uczeń 3 klasy, s. ur. Ludwika i Julianny z Drowolskich 171-1-14 45V 125 R DM
6 1 1848 Białogródka Magdalena Piotrowska 55 Teleżyńce 1-dw., z Dobrowolskich c. Marcina, mąż Jan, synowie Karol, Klemens i Leon, córki Teresa, Helena i Marianna 178-3-117 154R 2 Ż DM
30 5 1848 Białogródka Michalina Czarnecka 22 Puzyrki Wielkie ur., z Wolskich, mąż Kornel Czarnecki (inne zapisy: Czernecki), syn Jan 178-3-117 165R 67 Ż DM
17 6 1848 Białogródka Jan Czarnecki 4/12 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Kornela i Michaliny z Wolskich 178-3-117 166R 73 Ż DM
17 8 1848 Białogródka Apolonia Głowacka 41 Tarnawka e. cholery, ur., z Wolskich, mąż Mikołaj, córki Malwina, Hipolita, Roma i Róża, oraz z I-małżeństwa z Michałem Maliszewskim syn Erazm i córka Tekla 178-3-117 172V 114 Ż DM
24 8 1848 Białogródka Teresa Szymańska 60 Smorszczki e. cholery, 1-dw., z Dobrowolskich, mąż Józef, synowie Szymon, Ludwik i Andrzej 178-3-117 174R 122 Ż DM
25 10 1848 Białogródka Marian Wysoczyński 6/52 Puzyrki Małe s. 1-dw. Andrzeja i Zuzanny z Wolskich 178-3-117 182V 173 Ż DM
26 2 1848 Kuniów Rozalia Zabłocka 2 Górszczyzna c. Dionizego i Katarzyny z Wolskich 171-1-14 84 V 12 R DW
26 2 1848 Kuniów Andrzej Zabłocki 3/12 Górszczyzna s. Dionizego i Katarzyny z Wolskich 171-1-14 84 V 13 R DW
11 10 1848 Kuniów Katarzyna Markiewicz 3 Korytne c. Feliksa i Marianny z Wolskich 171-1-14 88 R 58 R DW 0
27 12 1848 Kuniów Teofila Markiewicz 1 Korytne c. Feliksa i Marianny z Wolskich 171-1-14 89 V 75 R DW
17 4 1849 Białogródka Jan Wolski 5/52 Zielona s. ur. Wojciecha i Anny z Jasińskich 178-03-118 571V 44 Ż DM
30 9 1849 Białogródka Jan Łabudziński 1,5 Białogródka s. ur. Mateusza i Krystyny z Dobrowolskich 178-03-118 577V 79 Ż DM
17 8 1850 Katerburg Antoni Dobrowolski 1,5 Rybcza s. Piotra i Karoliny z Zawistowskich 202 324 22
21 8 1850 Katerburg Karol Grządkowski 17/52 Rybcza s. Józefa i Magdaleny z Dobrowolskich 202 325 23
25 8 1850 Łokacze Ludwika Dobrowolska 1 Buszkowicze c. w.ż. Jana i Aleksandry z Dobrowolskich 354 21 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20354/pages/PL_1_436_354_0013.htm
17 9 1850 Białogródka Jan Studziński 7 Puzyrki Małe od ukąszenia żmii, s. ur. Floriana i Anielii z Wolskich 178-03-119 512R 55 Ż DM
19 8 1851 Katerburg Jan Józef Dobrowolski 6/52 Rybcza s. Piotra i Karoliny z Zawistowskich 202 281 12
8 10 1851 Swojczów Stefan Dobrowolski 26 Budy Ossowskie s.w.ż. Franciszka i Katarzyny z Samborskich 613 43 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0023.htm
8 7 1851 Białogródka Jan Wolski 1 Chrystówka s. ur. Juliana i Krystyny Glińskiej 178-03-120 484V 43 Ż DM
16 9 1851 Białogródka Honorata Kretowicz 15 Nowa Wieś c. Dominika Kajetana i Marianny Wolskiej 178-03-120 486R 56 Ż DM
1 11 1851 Białogródka Marianna Podgórska 70 Polachowa 1-dw., z Wolskich, wdowa po Szymonie, synowie Jan, Kajetan i Stanisław, córki Agnieszka i Teresa 178-03-120 487V 66 Ż DM
25 11 1851 Białogródka Jan Niewirowicz 60 Bisóweczka ur., żona Marianna z Wolskich, synowie Maciej, Stefan, Adam i Józef, córki Franciszka, Helena i Anna 178-03-120 488V 75 Ż DM
7 11 1852 Nieświcz Jan Wolski 24 Korszów kawaler, urzędnik 447 34 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0019.htm
12 2 1852 Katerburg Dominik Grządkowski 11/52 Rybcza s. 1-dw. Jana i Antoniny z Dobrowolskich 202 232 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0122.htm
6 6 1852 Katerburg Jan Dobrowolski 2/52 Rybcza s. Piotra i Marianny z Boratyńskich 202 238 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0125.htm
11 9 1852 Katerburg Antonina Czuwińska 5/52 Rybcza c. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 202 241 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0126.htm
3 1 1853 Dederkały Antoni Piotrowski 4 Sadki s. Wincentego i Tekli z Wolskich 878 637 1 55 248 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0129.htm
24 2 1853 Jampol Wawrzyniec Szumański 66 Pohorylce żona Marianna z Dobrowolskich, syn Adolf, córka Klara 878 150 11
1 4 1853 Wyszogródek Leon Kamiński 16/12 Płyska s. Leona i Heleny z Dobrowolskich 878 411 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0218.htm
16 3 1853 Krzemieniec Łukasz Dobrowolski 36 Bonówka żona Helena, syn Eliasz, córki Helena i Tekla 878 85 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0048.htm
13 11 1853 Opalin Jakub Dobrowolski 3 Opalin s. mieszczan Kajetana i Katarzyny 530 18 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20530/pages/PL_1_436_530_0011.htm
19 9 1853 Włodzimierz Marianna Glembicka 4 Włodzimierz c. miesz. Andrzeja i Klary z Dobrowolskich 789 84 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0044.htm
27 7 1853 Białogródka Helena Małachowska 6 Waśkowczyki c. ur. Feliksa i Anny Wolskiej 178-03-121 520V 69 Ż DM
21 11 1853 Białogródka Marianna Kretowicz 50 Dworzec ur., z Wolskich, mąż Kajetan, synowie Jan,Stanisław, córki Aniela, Ewa i Ludwika 178-03-121 526V 105 Ż DM
30 11 1854 Bucyń Józef Dobrowolski 60 Kaczyn wlm., kawaler 46 20 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2046/pages/PL_1_436_46_0012.htm
21 3 1854 Kowel Zachariasz Dobrowolski 61 Dubowa wdowiec od roku po Tekli, syn Mikołaj, córka Apolonia 256 31 11 866 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0018.htm
11 2 1854 Krzemieniec Marek Micowski 75 Szpikołosy szl., wdowiec po Mariannie z Dobrowolskich, synowie Tadeusz, Stefan, Kazimierz i Piotr, córki Justyna i Marianna 0.1-26 44V 7 T
15 4 1854 Białogródka Hieronim Studziński 40 Smorszczki ur., żona Aniela z Wolskich, syn Adam, córki Ewa i Józefa 178-03-122 440R 30 Ż DM
7 9 1854 Białogródka Adam Studziński 6/12 Smorszczki s. ur. Floriana i Anieli z Wolskich 178-03-122 443V 49 Ż DM
11 9 1854 Białogródka Dominika Wysokińska 1 Puzyrki Małe c. 1-dw. Andrzeja i Zuzanny z Wolskich [inne zapisy nazwiska - Wysoczyński/a 178-03-122 443V 50 Ż DM
1 10 1855 Szumbar Franciszek Malinowski 40 Cecyniówka żona Eliocera z Wolskich syn Adolf, córki Waleria, Karolina i Idalia 625 63 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0035.htm
17 4 1855 Białogródka Piotr Jastrzębski 6 Ledzianka s. 1-dw. Wawrzyńca i Domiceli z Wolskich 178-03-123 537R 53 Ż DM
5 2 1856 Hołoby Jan Kwapiszewski 22 Hołoby s. Mikołaja i Anny z Dobrowolskich 67 16 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2067/pages/PL_1_436_67_0011.htm
22 10 1856 Turzysk Mikołaj Buraczyński 4 Radowicze s. Leona i Anastazji z Dobrowolskich 728 15 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20728/pages/PL_1_436_728_0009.htm
19 12 1856 Białogródka Petronela Święcicka 3/12 Chwedorówka c. 1-dw. Franciszka i Rozalii z Wolskich 178-03-124 614R 65 Ż DM
26 1 1857 Katerburg Jan Hurbanowski 4 Tetylkowce s, Stefana i Katarzyny z Dobrowolskich 202 114 1
26 1 1857 Sławuta Aleksander Malinowski 10/12 Sławuta s. 1-dw. Jana i Franciszki z Dobrowolskich 178-3-73 451V 4 Ż DM
14 4 1857 Białogródka Marianna Falińska 18 Puzyrki Małe ur., z Wolskich, mąż Wiktor, bez potomna 178-03-73 193V 19 Ż DM
29 11 1858 Puliny Józef Husakowski 2 Nejmanowka s. Jana i Marianny z Wolskich 173 JZ 0
15 3 1858 Torczyn Aleksander Dobrowolski Usicze 1-dw. z Czartoryska, zostawił żonę i dzieci 644 81 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0027.htm
26 3 1859 Katerburg Jan Dobrowolski 0,5 Rybcza s. Piotra i Karoliny z Zawistowskich 202 36 6
6 9 1859 Opalin Kajetan Dobrowolski 58 Opalin mieszcz., żona Elżbieta z d. Stetniuk, córki Anna, Aleksandra i Maria 356 19 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20536/pages/PL_1_436_536_0012.htm
8 10 1859 Dederkały Józefa Piotrowska 2,5 Dederkały Wielkie c. Wincentego i Tekli z Wolskich 55 52 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0027.htm
1 8 1859 Krzemieniec Wincenty Dobrowolski 3 Baszkowce s. chł. Władysława i Julii z Paszkiewiczów 0.1-32 55R 46 T
10 9 1859 Kuniów Paweł Szpakowski 14 Peremorówka s. 1-dw. Marcina i Tekli Dobrowolskiej 886 282 34 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0147.htm
26 8 1860 Dubno Marianna Rokosowska 1 Curków c. ziemian Karola i Kamili ze Zwolskich 841 69 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0037.htm
9 12 1860 Dubno Antoni Rokosowski 4/12 Curków s. ziemian Karola i Kamili ze Zwolskich 841 77 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0041.htm
23 12 1860 Łuck Antoni Wolski 8 Troscianka s. sołdata Piotra i Marianny z Iwanickich 841 436 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0240.htm
18 3 1860 Hołoby Michał Kapuściński 60 Drozdnie z długich lat, chłop, s. Jana i Anny z Dobrowolskich, kawaler 889 143V 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0144.htm
7 7 1860 Białogródka Julian Święcicki 8 Chwedorówka s. 1-dw. Franciszka i Rozalii Wolskiej 178-03-75 150V 57 Ż DM
1 9 1860 Białogródka Jan Wolski 70 Białogródka 1-dw., żona Eleonora z Pasławskich 178-03-75 153R 74 Ż DM
12 5 1861 Szumsk Teofila Głowacka 1,5 Szumsk c. szl. Wojciecha i Teresy z Dobrowolskich 245-1-17 207V 26 R
1 4 1862 Białogródka Ludwik Wolski 53 Krzyworudka ur., żona Anna z Wilińskich, synowie Erazm, Tomasz i Józef, córki Marianna i Antonina 178-03-77 159R 37 Ż DM
11 12 1862 Białogródka Tomasz Wolski 4 Futor Dosin s. ur. Juliana i Krystyny Glińskiej 178-03-77 171V 113 Ż DM
16 3 1863 Lachowce Stefan Przebyszewski 10/52 Hulowce s. Wincentego i Cecylii Dobrowolskiej 178-3-146 33R 19 Ż DM
28 9 1863 Lachowce Szymon Łosiński 56 Żemielińce 1-dw., żona Antonina z Wolskich 178-3-146 37V 47 Ż DM
5 10 1863 Lachowce Aleksander Wolski 7 Kornica s. szl. Floriana i Heleny Turzańskiej 178-3-146 38R 49 Ż DM
12 1 1863 Białogródka Mikołaj Łabudziński 56 Białogródka żona Krystyna z Dobrowolskich, syn Dionizy i córka Władysława 178-03-81 50R 6 Ż DM
1 5 1864 Białogródka Henryk Wolski 1,5 Chwedorówka s. Romualda i Honoraty 1718-03-81 125R 25 Ż DM
8 10 1864 Białogródka Augustyn Dobrowolski 70 Czyżówka wdowiec, synowie Piotr i Florian, córki Marianna i Zofia 1718-03-81 128V 48 Ż DM
22 3 1865 Szumbar Jan Wolski 95 Cecyniówka wdowiec po Mariannie, syn Michał 626 232 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0120.htm
28 9 1865 Turzysk Michal Wolski 80 Cecylówka żona Ludwika Dylewska, bez dzieci 734 27 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0016.htm
23 4 1865 Horochów Jan Dobrowolski 57 Horochów wdowiec, syn Ludwik 101 33 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0019.htm
30 12 1865 Żytomierz Marianna Ludczyńska 21 Żytomierz z tyfusu, z Wolskich, zostawiła męża Mikołaja, bezdzietna 178-3-61 168R 424 Ż DG
1 4 1866 Żytomierz Adam Dobrowolski 24 Żytomierz dw., zmarł w szpitalu miejskim z szaleństwa 178-3-63 124R 129 Ż DG 195
9 4 1866 Żytomierz Erazm Dobrowolski 23 Żytomierz z ruptury, mieszczanin, kawaler 178-3-63 125V 147 Ż DG 198
21 10 1866 Żytomierz Franciszka Bałdyńska 3 Futor Kudrawcowa z ospy, córka Bazylego i Honoraty z Dobrowolskich 178-3-63 141V 328 Ż DG 229
5 8 1866 Białogródka Paweł Piotrowski 1 Puzyrki s. Fortunata i Emilii z Wolskich 178-03-81 255R 48 Ż DM
1 12 1866 Rzyszcz?w Grzegorz Dobrowolski 27 Pszeniczniki syn Laurentego i Petroneli 312-1-92 225 2 m.K KM
16 2 1867 Katerburg Leon Dobrowolski 4 Rybcza s. Antoniego i Marianny Grządkowskiej 1-41 87R 3 T 551 DM
27 2 1867 Katerburg Hieronim Dobrowolski 1,5 Rybcza s. Antoniego i Marianny Grządkowskiej 1-41 87V 4 T 552 DM
19 7 1867 Katerburg Józef Dobrowolski 70 Rybcza żona Wiktoria Piotrowska, synowie Piotr, Antoni, Karol i córka Helena 1-41 88V 12 T 553 DM
19 10 1867 Kuniów Feliksa Wolska 48 Radohoszcz mąż Jan Wolski, synowie Michał i Józef, córki Marianna i Wiktoria 178-3-78 139R 40 Ż DM
2 11 1867 Lachowce Anna Wolska 30 Dzwonki austriacka obywatelka, z Łukowiczów, mąż Bolesław Wolski, synowie Józef, Tytus i Stefan, córki Jadwiga i Maria 178-3-146 201R 30 Ż DM
31 3 1867 Białogródka Agata Korzeniowska 26 Sosnówka z Wolskich, mąż Jan, syn Franciszek i córka Marianna 178-03-81 330R 30 Ż DM
6 2 1867 Rzyszcz?w Aleksander Dobrowolski 17 Rzyszcz?w gor?czka, kawaler, pisarz 6tego p??batalionu saper?w 312-1-92 226 8 m.K KM
19 9 1869 Kuniów Erazm Rutkowski 1 Radohoszcz s. Wawrzyńca i Petroneli Wolskiej 178-3-78 203R 21 Ż DM
3 3 1869 Białogródka Adam Wolski 2/12 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Franciszka i Emilii Wilińskiej 178-03-81 476R 16 Ż DM
27 4 1869 Rzyszcz?w Micha? Dobrowolski 57 Rzyszcz?w ?o?nierz, zostawi? ?on? Regin? 312-1-96 238 14 m.K KM
13 4 1870 Katerburg Karol Czuwiński 13 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 203 396 7
28 5 1870 Katerburg Józef Czuwiński 16 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 203 396 9
28 1 1871 Torczyn Feliks Wolski 40 Ulaniki żona Tekla z Ejsmuntów, syn Aleksander Zygmunt Jan, córka Stanisława 657 53 5
6 8 1871 Jampol Józefa Zalewska 1,5 Pohorylce c. 1-dw. Stanisława i Franciszki z Dobrowolskich 1-55 99R 31 T
6 10 1871 Jampol Albin Skrzypkowski 7 Pohorylce s. szl. Józefa i Julianny z Dobrowolskich 1-55 102V 53 T
27 2 1871 Kuniów Anastazy Galimski 1 Hucisko s. Michała i Heleny Wolskiej 178-3-78 267R 8 Ż DM
17 6 1871 Kuniów Michał Wolski 3 Siekierzyńce s. Dominika i Antoniny Olszewskiej 178-3-78 268V 17 Ż DM
30 10 1871 Rzyszcz?w Jan Wolski 35 Rzyszcz?w kawaler 312-1-100 293 29 m.K KM 0
11 11 1872 Jampol Łukasz Skrzypkowski 4 Pohorylce s. szl. Józefa i Julii z Dobrowolskich 1-58 31R 54 T 737
13 12 1872 Jampol Piotr Zalewski 0,5 Pohorylce s. chł. Stanisława i Franciszki z Dobrowolskich 1-58 32V 65 T 739
9 12 1872 Krzemieniec Mikołaj Aleksandrowicz 5/365 Bonówka s. chł. Jana i Julii z Dobrowolskich 1-62 53R-V 121 T 919
13 2 1872 Kuniów Wojciech Wolski 60 Hucisko pozostawił po sobie synów Dominika, Hilarego, Michała, Stanisława i Szymona oraz córkę Petronelę 178-3-78 298R 5 Ż DM
27 10 1872 Katerburg Józef Dobrowolski 33 Rybcza żona Karolina z Popławskich, nie zostawił po sobie nikogo 203 278 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0149.htm
7 11 1872 Katerburg Helena Dubiecka 30 Rybcza z Dobrowolskich, mąż Wawrzyniec, córki Wiktoria, Aniela i Aleksandra 203 280 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0150.htm
16 1 1873 Katerburg Franciszek Dobrowolski 4/12 Rybcza s. Piotra i Antoniny z Korfów 203 232 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0124.htm
3 9 1873 Katerburg Jakub Domaracki 26 Rybcza 1-dw., żona Józefa z Dobrowolskich, syn Hilary, córki Aniela i Konstancja 203 238 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0127.htm
2 3 1873 Turzysk Ludwik Dobrowolski 0,5 Wierzbiczno s. Jana i Zofii z Konczyńskich 741 16 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0010.htm
1 2 1874 Ołyka Ludwik Dobrowolski 40 Prażnin żona Dorota z Czerneckich, s. Hieronim, córki Franciszka i Honorata 495 68 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0036.htm
1 9 1874 Krzemieniec Józef Aleksandrowicz 8/12 Bonówka s. chł. Jana i Julianny z Dobrowolskich 1-68 41V 78 T
4 2 1875 Kuniów Michał Wolski 30 Radohoszcz Mała żona Rozalia z Jasińskich, pozostawił syna Franciszka 178-3-78 396V 8 Ż DM
18 1 1875 Kuniów Franciszek Zabłocki 7 Górszczyzna z ospy, s. Hiacynta i Pauliny Wolskiej 178-3-78 396R 5 Ż DM
29 3 1875 Katerburg Eliasz Dobrowolski 8/12 Rybcza s. Antoniego i Marianny z Grządkowskich 203 153 9
12 12 1875 Szumbar Dominik Dobrowolski 35 Nowystaw żona Aleksandra z Matwiejczuków, syn Jan, córki Teresa i Anna 626 66 8 1-69 91V T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0035.htm
10 5 1875 Dederkały Leon Dobrowolski 66 Dederkały Wielkie 1-dw., żona Agnieszka, córka Małgorzata 57 216 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0120.htm
10 6 1876 Katerburg Wiktoria Dubiecka 12 Rybcza c. Wawrzyńca i Heleny z Dobrowolskich 202 126 11
25 9 1876 Krzemieniec Jan Dobrowolski 17 Krzemieniec s. miesz. Wincentego i Marianny z Zielińskich 426-1-70 39V 51 T
25 2 1876 Kuniów Jan Wolski 50 Dryżaki mieszczanin, żona Marianna z Rajportów, synowie Franciszek i Michał, córki Domicela, Faustyna i Joanna 178-3-78 442V 9 Ż DM
19 10 1876 Kuniów Jan Zabłocki 25 Gurszczyzna s. Dionizego i Katarzyny Wolskiej 178-3-78 446V 34 Ż DM
2 2 1877 Kuniów Aniela Galimska 1 Hucisko Stare c. Michała i Heleny z Wolskich 178-03-78 487V 8 Ż DM
24 2 1878 Horochów Stefan Krasnowolski 1,5 Porwańcze s. Józefa i Antoniny 114 80 19 0
2 12 1878 Krzemieniec Józef Dobrowolski-Wykrestowy 11/52 Bonówka s. Chł. Aleksandra i Apolonii z Rudnickich 1-72 32V 75 T
23 6 1878 Kuniów Helena Galimska 40 Hucisko z Wolskich, mąż Michał, synowie Karol, Anastazy i Jan, córki Józefa i Maria 178-3-78 534V 31 Ż DM
10 10 1878 Kuniów Jan Galimski 3/12 Hucisko s. Jana i Heleny z Wolskich 178-3-78 535V 38 Ż DM
4 12 1879 Katerburg Józef Dobrowolski 1 Rybcza s. Antoniego i Marii z Grządkowskich 203 38 25
13 8 1879 Turzysk Julia Sawicka 3/12 Milanowicze c. Kandydata Jana i Pauliny z Temnowolskich 747 23 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0014.htm
14 3 1879 Łanowce Marianna Kotewicz 30 Grzybowa c. chł. Augusta i Agnieszki z Wolskich, panna 1-73 110R 3 T
27 12 1880 Dederkały Franciszek Dobrowolski 2 Dederkały Wielkie s. Aleksandra i Marianny z Grędyszów 57 43 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0024.htm
23 3 1880 Kuniów Karolina Krynicka 28 Radohoszcz z Wolskich, mąż Erazm, córki Petronela i Ewelina 178-3-78 613V 21 Ż DM
7 8 1880 Kuniów Henryk Wolski 6/12 Gurszczyzna s. Stefana i Michaliny z Falkowskich 178-3-78 618R 48 Ż DM
25 12 1880 Kuniów Dominik Jasiński 3 Radohoszcz s. Kazimierza i Marianny z Wolskich 178-3-78 621R 66 Ż DM
25 7 1881 Horochów Paulina Tynczuk 34 Jezierce z Dobrowolskich, chł., mąż Jan, synowie Michał i Grzegorz, córki Marianna i Antonina 117 65 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0035.htm
6 2 1881 Katerburg Andrzej Dobrowolski 2/12 Rybcza s. Antoniego i Marianny z Grządkowskich 204 352 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0197.htm
11 6 1882 Katerburg Jan Janczyński 2 Rybcza s. Michała i Konstancji z Dobrowolskich 204 316 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0178.htm
17 10 1882 Katerburg Piotr Dobrowolski 63 Rybcza żona Józefa z Rokitnickich, syn Józef, córki Marianna, Pawlina i Antonina, po 1-ej żonie syn Wincenty, córki Józefa, Brygida i Ludwika 204 320 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0180.htm
13 4 1882 Jałowicze Konstanty Dobrowolski 50 Świszczów szl., żona Aniela z Górskich, synowie Mieczysław, Mikołaj, Wacław i Jan, córki Helena, Antonina, Mariana, Rozalia i Józefa 156 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20156/pages/PL_1_436_156_0018.htm
20 3 1882 Dederkały Marianna Dobrowolska 34 Dederkały Wielkie z Grędyszów, córki Franciszka i Józefa z I-mał., po Franciszku Czeremszuku, syn Stefan po II-mężu Aleksandrze Dobrowolskim 1-76 136V 8 T DM 307
1 8 1882 Kuniów Julian Wolski 3 Hucisko z szkarlatyny, s. Dominika i Antoniny Olszewskiej 178-3-78 707R 35 Ż DM
5 8 1882 Kuniów Łukasz Rutkowski 10/12 Radohoszcz s. Wawrzyńca i Petroneli Wolskiej 178-3-78 707R 36 Ż DM
26 1 1883 Kuniów Franciszek Wolski 1/12 Siekierzyńce s. żołnierza Antoniego i Karoliny z Nawrockich 178-3-78 755R 10 Ż DM
9 5 1883 Kuniów Jan Wolski 75 Radohoszcz żona Antonina z Malinowskich, synowie z I-małżeństwa Klemens i Józef 178-3-78 758R 30 Ż DM
20 11 1883 Kuniów Bronisław Wolski 3/12 Gurszczyzna s. Stefana i Michaliny z Falkowskich 178-3-78 762R 54 Ż DM
12 10 1884 Jałowicze Antoni Dobrowolski 1 Ostrożec s. szlachciców Mieczysława i Apolonii z Płotnickich 157 44 18 0
9 7 1884 Kuniów Jacenty Zabłocki 60 Gurszczyzna żona Paulina z Wolskich, synowie Mikołaj i Władysław, córki Joanna, Marianna i Celestyna 178-3-78 800R 22 Ż DM
16 11 1884 Kuniów Petronela Krynicka 10 Radohoszcz c. Erazma i Karoliny z Wolskich 178-3-78 802R 35 Ż DM
1 3 1885 Szumsk Walenty Zieliński 3 Piaseczna s. chł. Karola i Marceliny z Dobrowolskich 01-232 213R 16 T
15 2 1886 Kuniów Franciszek Wolski 17 Hucisko s. Feliksa i Teresy z Tańskich 178-3-86 76R 5 Ż DM
25 3 1887 Białogródka Michalina Szmigielska 14 Puzyrki Małe c. chł. Andrzeja i Julii z Wolskich 17-2-78 75R 33 Ch
29 11 1888 Krzemieniec Marcin Dobrowolski 10 Bonówka s. chł. Eliasza i Zuzanny 01-81A 49R 72 T
9 6 1888 Kuniów Jan Wolski 8 Zakrynicze s. Józefa i Domiceli z Osieckich 178-3-86 172V 38 Ż DM
18 12 1889 Katerburg Jan Dobrowolski 5/12 Rybcza s. Władysława i Krystyny 204 98 17
19 11 1889 Kuniów Paulina Sokołowska 30 Martyń z Wolskich, mąż Jan, synowie Franciszek, Józef, Antoni i Hipolit 178-3-86 321R 48 Ż DM
5 4 1890 Turzysk Stanisław Dobrowolski 2 Radowicze s. Piotra i Katarzyny z Babińskich 758 31 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0018.htm
12 1 1890 Kuniów Petronela Rutkowska 50 Radohoszcz z Wolskich, mąż Wawrzyniec, syn Jan, córki Teofila, Rozalia, Marcelina i Tekla 178-3-86 350V 1 Ż DM
24 6 1891 Katerburg Jakub Czuwiński 60 Rybcza żona Fruzyna z Dobrowolskich, dzieci: Antoni, Józef, Konstanty, Cyprian, Karolina, Paulina, Józefa i Kornelia 204 40 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
5 7 1891 Szumsk Aniela Zielińska 5/12 Nowa Piaseczna c. chł. Karola i Marceliny z Dobrowolskich 01-233 72V 45 T
16 12 1891 Krzemieniec Wincenty Dobrowolski 72 Krzemieniec wdowiec, syn Eliasz, córka Wiktoria Połumacek 0.1-81G 44R 54 T
30 10 1891 Katerburg Cyprian Czuwiński 14 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 204 41 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
14 11 1891 Katerburg Jakub Rakowski 50 Wilja żona Anna z Dobrowolskich, dzieci: Jan, Marcin i Antonina 204 41-42 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
19 11 1891 Katerburg Maria Rakowska 3 Wilja c. Jakuba i Anny z Dobrowolskich 204 42 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0027.htm
25 11 1891 Katerburg Jan Dobrowolski 4 Rybcza s. Antoniego i Karoliny z Wapów 204 42 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0027.htm
5 5 1891 Kuniów Jan Żukowski 2 Gurszczyzna s. Wawrzyńca i Franciszki z Wolskich 178-3-86 395V 17 Ż DM
5 1 1892 Katerburg Józef Czuwiński 20 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 204 12 1
8 1 1892 Katerburg Konstanty Czuwiński 1870 Rybcza s. Jakuba i Eufrozyny z Dobrowolskich 204 12 2
5 4 1892 Katerburg Kalikst Dobrowolski 16 Rybcza s.Antoniego i Marianny z Grządkowskich 204 13 8
8 3 1892 Krzemieniec Aleksander Dobrowolski 53 Krzemieniec wdowiec, dzieci Wincenty, Petronela, Marcin, Antonina, Maria, Szymon i Michalina 0.1-81D 33V 12 T
2 3 1893 Turzysk Ludwik Chorążak 2/52 Wierzbiczno s. Ludwika i Anieli z Dobrowolskich 761 51 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0026.htm
24 2 1893 Jałowicze Roman Dobrowolski 2 Pjanie s. chł. Michała i Marii z Paszyńskich 165 37 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0022.htm
25 5 1893 Ołyka Bronisław Dobrowolski 1,5 Charłupy Syn NN i Heleny Dobrowolskiej 1018 234 49 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0124.htm
28 1 1893 Kuniów Dominik Wolski 52 Hucisko Stare żona Antonina Olszewska, synowie Grzegorz, Franciszek i Julian, córki Karolina, Anna i Marcelina 178-3-86 498V 1 Ż DM
1 12 1894 Jałowicze Longin Dobrowolski 10 Zabołocie s. chłopów Józefa i Anny z d. Zucman 166 53 14 0
3 12 1894 Jałowicze Józef Dobrowolski 21/12 Zabołocie s. chłopów Józefa i Anny z d. Zucman 166 54 15
1 11 1894 Turzysk Bolesław Chorąży 4 Wierzbiczno s. Ludwika i Anieli z Dobrowolskich 762 54 29 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0028.htm
13 4 1894 Białogródka Feliks Wasilewski 1 Hulowce s. chł. Eliasza i Apolonii z Wolskich 17-2-81 35 Ch
22 9 1894 Kuniów Wilhelm Wolski 5/12 Radohoszcz Mała s. Józefa i Klementyny Pacewicz 178-3-86 535R 48 Ż DM
2 4 1895 Kuniów Antoni Wolski 3/12 Teremne s. Stanisława i Anieli z Jasińskich 178-3-86 586R 30 Ż DM
19 7 1895 Kuniów Marianna Żukowska 2 Gurszczyzna c. Waleriana i Franciszki Wolskiej 178-3-86 588R 45 Ż DM
7 10 1895 Kuniów Franciszek Wolski 49 Dryżaki mieszczanin, żona Maria z Łabędzkich, synowie Wawrzyniec, Grzegorz, Rafał, Maciej, Ludwik, Antoni i Michał, córki Katarzyna i Aniela 178-3-86 591V 74 Ż DM
4 10 1896 Turzysk Marcin Dobrowolski 1 Radowicze s. Piotra i Katarzyny z Babińskich 919 29R 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0025.htm
16 12 1896 Kuniów Szymon Szpakowski 30 Gurszczyzna żona Antonina z Wolskich, syn Mieczysław 178-3-86 645V 55 Ż DM
8 5 1897 Jałowicze Antoni Dobrowolski 3 Nadczyce s. Mieczysława i Apolonii z Płotnickich 905 47 R 14 0
16 7 1897 Kuniów Franciszka Podhorodecka 6/12 Hucisko Stare c. chł. Karola i Anny Wolskiej 178-3-86 689R 30 Ż DM
26 5 1898 Turzysk Leon Zygmunt Dobrowolski 73 Tuliczów żona Julia Czarnecka, s. Władysław, Kazimierz, Tadeusz, Józef, c. Teodozja 939 36 20 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0031.htm
10 8 1898 Kowel Kazimierz Dobrowolski 8/12 Biełaszów chł. Pow. Augustów, gm. Dębowa Franciszka i Feliksy z Jazwińskich 931 61 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0045.htm
16 1 1898 Szumsk Katarzyna Domańska 23 Kaletyńce Małe z Wolskich, mąż Wincenty 01-234 81V 8 T
27 8 1899 Kowel Aleksander Dobrowolski 4,3 Biełaszów s. chł. suwalskiej gub. pow. augustowskiego gm. Dębowa Franciszka i Feliksy z Jaźwińskich 932 72 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0052.htm
1 2 1900 Krzemieniec Antoni Dobrowolski 4 Rybcza s. chłopów Wladysława i Rozalii z Mysłowskich 32 R 8 0
19 8 1900 Krzemieniec Romuald Poroniecki 5 Ludwiszcze s. mieszczan Wincentego i Stanisławy z Dobrowolskich 36 R 38 0
5 3 1900 Kuniów Stanisław Wolski 3 Gurszczyzna s. mieszczan Stefana i Michaliny Falkowskich 178-3-86 860V 15 Ż DM
28 3 1900 Kuniów Feliks Wolski 70 Gurszczyzna s. mieszczan Stefana i Michaliny Falkowskich 178-3-86 861V 21 Ż DM
14 12 1900 Kuniów Marian Wolski 2/12 Hucisko s. Szymona i Marianny z Podhorodeckich 178-3-86 872V 85 Ż DM
16 12 1900 Kuniów Stanisław Wolski 44 Peremerówka żona Aniela z Jasińskich, synowie Łukasz, Józef i Franciszek 178-3-86 872V 87 Ż DM
26 8 1902 Radziwiłłów Antonina Mikuszewska 0,5 Radziwiłłów c. Romana i Antoniny z Dobrowolskich 23 R 22 0
13 12 1902 Horochów Teodora Kiliszewska 4 Brany c. Władysława i Marii z Krasnowolskich 960 53R 43 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0048.htm
14 2 1903 Krzemieniec Antonina Połumacek 8 Krzemieniec c. Antoniego i Wiktorii z Dobrowolskich 43 R 13 0
20 3 1903 Krzemieniec Karolina Jakubowska 25 Rybcza z Dobrowolskich, chłopka, mąż Wiktor 45 R 29 0
25 5 1903 Szumsk Paweł Wolski 105 Szumsk miesz., wdowiec, synowie Stanisław, Wincenty, Bazyli i Józef, córki Paulina, Maria i Franciszka 0.1-237 92R 48 T
1 4 1904 Krzemieniec Szymon Dobrowolski 7/52 Rybcza s. Chłopów Konstanstefo i Anastazji z Ulanickich 31 V 38 0
19 4 1905 Włodzimierz Wawrzyniec Dobrowolski 33 Włodzimierz s. Michała, miesz., kawaler 991 82V 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0081.htm
27 11 1906 Torczyn Stanisława Kowalska 9 Okorsk Duży c. chł. Franciszka i Tekli z Wolskich 1021 52R 29 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0033.htm
12 4 1907 Tbilisi Mikołaj Wolski 67 Tbilisi urzęnik tbiliskiej izdy kontroli, żona Natalia l. 47 42 Tb
9 7 1907 Tbilisi Stanisław Wolski 9/12 Tbilisi s. chłopa 72 Tb
23 9 1907 Horochów Marcelina Marcinówna 59 Horochów z Krasnowolskich,, syn Jan 993 43 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0054.htm
3 9 1911 Jałowicze Paulina Szymańska 76 Nowostaw z Dziwolskich, wdowa, zostawiła syna Dionizego i córkę Małgorzatę 1002 41 17 MO
15 8 1911 Tbilisi Antoni Wolski 24 Tbilisi strzelec 2 kaukaskiego batalionu strzelców 126 57 Tb
4 9 1911 Tbilisi Antoni Dobrowolski 22 Tbilisi szeregowy 18 sewrnego pułku dragonów z chłopów kowieńskiej gub. 127 62 Tb
19 11 1913 Ołyka Franciszek Barszczewski 47 Satyjów syn Adama, zostawił żonę Joannę z Dobrowolskich, dzieci: Elżbietę, Aleksandra, Hilarego,Józefę, Marię, Janinę, Annę 1063 152 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0160.htm
28 10 1914 Tbilisi Andrzej Wolski 48 Tbilisi s. Andrzeja, chłop suwalskiej gub., żona Adela z d. Sokołowska c. Antoniego 199 87 Tb
8 3 1914 Kowel Wojciech Wolski 67 Kowel s. Michała, chłop gm. Garczłów, pow. augustowski, suwalska gub., wdowiec 1055 87 10 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0047.htm
1 1 1914 Horochów Stanisław Prychodko 71 Horochów żona Apolonia z Krasnowolskich, dzieci: Andrzej, Antoni, Karolina, Aniela 1059 54 1 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0035.htm
21 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Piotr Dobrowolski 67 Kijów mąż Horpyny Dawidowny, córka Katarzyna, ojciec: Andrzej 312/1/129 131V 43 m.K. JM1
30 12 1915 Kijów, św. Aleksandr Gosław Wolski 14 Kijów Rodzice: Bolesław i Kazimiera Rawa? 312/1/129 183R 397 m.K. JM1
9 8 1916 Tbilisi Władyslaw Dobrowolski 2 Tbilisi s. Wiktora - sztabskapitana 258 114
12 11 1918 Włodzimierz Apolinary Gidziński 36 m.Włodzimierz s.Józefa, poz. wdową Heleny z Dobrowolskich mąż, zos. s.Witolda i Kazimierza c.Janinę i Lubomiłę 1077 100-101 130 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0051.htm
22 11 1918 Włodzimierz Józefa Dobrowolska 39 w.Bielin z Bronickich, poz. wdowcem Jana Dobrowolskiego żona, zos. s.Bronisława Leona i Karola 1077 104-105 143 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0053.htm
10 1 1934 Krzemieniec Władysław Zawalnicki 68 Krzemieniec rolnik, s. Adama i Julii z Wolskich, żona Czesława z d. Puchalska, dzieci: Władysław, Ludwika, Maria i Jadwiga 35 R 3 0
3 3 1934 Krzemieniec Ludwika Żurakowska 84 Krzemieniec z Dobrowolskich, c. Aleksandra i Konstancji z d. Doliwa, wdowa po Narcyzie, dzieci: Wacław i Stefania. 36 V 16 0
17 8 1934 Krzemieniec Kazimierz Kusznieruk 6 Bonówka s. Zachariasza i Marii z Dobrowolskich 41 R 49 0
20 8 1934 Krzemieniec Stefan Dobrowolski 2/12 Bonówka s. Jana i Feliksy z Paradowskich 41 R 51 0
5 12 1935 Krzemieniec Marcin Dobrowolski 68 Mordwa s. Aleksandra i Apolonii z Rudnickich, rolnik, żona Agafia z Obołończyków, dzieci: Aleksander i Eudokia 42 R 65 0
6 2 1936 Krzemieniec Semen Dobrowolski 64 Bonówka s. Aleksandra i Apolonii, żona Maria z d. Hordiejczuk, dzieci: Włodzimierz, Teodor, Wiara, Katarzyna, Nina i Luba. 5 0
26 8 1936 Krzemieniec Maria Hage 43 Krzemieniec z Dobrowolskich, c. Eliasza i Antoniny, dzieci: Bolesław, Józef, Feliksa i Janina 35 0
17 5 1936 Ostróg Karolina Szendrzekowska Ostróg ur. 26.04.1853, córka Ignacego i Teresy z Dobrowolskich, wdowa 654-1-183 99V 25 R Mg
7 12 1937 Krzemieniec Maria Kusznieruk 67 Bonówka z Dobrowolskich, c. Eliasza i Zofii z Kozłowskich, mąż Szymon, syn Stefan Świetłowicki, córki Eudokia i Anna Świetłowickie,, Katarzyna i Helena Kusznieruk 51 R 83 0
15 12 1938 Krzemieniec Florian Doliwa-Dobrowolski 63 Krzemieniec ur. 26.2.1875, s. Piotra i Zofii z Połtorackich, adwokat, żona Helena, dzieci: Florian, Rudolf Piotr i Małgorzata. 58 0
30 10 1939 Krzemieniec Ludwika Dobrowolska 3/52 Bonówka c. Mikołaja i Janiny z Dobrowolskich 75 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 18 Horyńgród Celestyna Klementyna Boczkowska Horbaków Wincenty Paulina Wigura dopełn. chrztu 23.11.1833, asys. W. Wincenty Wolski, W. Anna Wigura, W. Dymitr Wolski, W. Zofia Wolska 171-1-6 146V 5 R Mg
13 2 1702 Czartorysk Apolonia Wierzbicka Stanisław Tekla ur. Albert Wolski, Konstancja Dolanowska 297-1-185 11V-12R Ł
5 4 1709 Czartorysk Antoni Aleksander Zagrodzki Jan Anna ur. Albert Wolski, Marianna Falibowska 297-1-185 16R Ł
20 6 1721 Torczyn Jan Górski Józef Franciszka Konstanty de Wolskie Kaszowski, Barbara Olizarowa 10 b/nr Ł EH
14 11 1745 Szumsk Cecylia Szumsk Teofi Marianna Jan Dobrowolski, Marianna Paraszczukowna, Wojciech, Anastazja 297-1-180 23R Ł RK 48
18 1 1746 Szumsk Sebastian Ganczarz Gonciarz Borki Maciej Jadwiga Jan Dobrowolski, Anna Thomaszowa 297-1-180 23V Ł RK 49 0
11 3 1747 Szumsk Gabriel Stachirko Stacherko Huta Rachmanowska Marcin Katarzyna Jan Dobrowolski, Katarzyna Stacherzanka 297-1-180 27R Ł RK 56
16 2 1748 Szumsk Antoni Gołynski Gotynski Szumsk Łukasz Tekla Jan Dobrowolski, Marianna Medynska 297-1-180 30V Ł RK 63
27 3 1749 Czartorysk Aleksander Antoni Ryczywolski ? Czartorysk Mikołaj Marianna Swarzowska dop. chrztu 1758, Józef Wierciński, Anna ...wicka, Jan Ulewicz, Zofia Kamińska 297-1-185 75R Ł 9271 DW 0
29 6 1753 Szumsk Antoni Malicki Kąty Tomasz Marianna Ignacy Wolski, Anna Rudecka 297-1-180 52V Ł RK 125
12 1753 Szumsk Barbara Łasczeska Łaszczewska Bryków Wojciech Marianna Józef Szulborski, Marianna Rychlewska, Marian Wolski, Ewa Ropłaska 297-1-180 55R Ł RK 133
4 3 1754 Szumsk Franciszka Józefata Dobrzycka Szumsk Franciszek Anastazja Maciej Wolski, Marianna Soboleska 297-1-180 56R Ł RK 136
31 10 1756 Szumsk Marcin Podolski Szumsk Andrzej Agnieszka Wojciech Dobrowolski, Katarzyna Kuchcińska, Bazyli ?iowski, Helena Galecka 297-1-180 68V Ł RK 178
30 8 1764 Szumsk Bartłomiej Ludwik Kuboski Kubowski Suraż Kasper Zofia Ostrowska Józef Czuchrinski, Brygida Grochowicka, Filip Wolski, Anastazja Mirowska 297-1-180 123R Ł 4478 RK
5 12 1771 Szumsk Andrzej Bartoszewicz Szumsk Maciej Alojzy Anna Kobylanska Kobylańska Antoni Wolski, Anna Rutkowska 297-1-180 157R Ł RK 4550
20 11 1779 Torczyn Marianna Katarzyna Jukowska Torczyn Józef Marcianna Dobiecka chrz.: 23.11; Daniel Ryczywolski, Deograta (Bogumiła) Kaczkowska 7a b/nr Ł EH
8 3 1780 Szczurowice Jan Dobrowolski Romanówka Stanisław Katarzyna Jan Perkowski, Anastazja Laniszeska 1310L 29 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0017.htm
8 10 1780 Torczyn Franciszek Nowosielski Woderady Mateusz/ Maciej Ewa Winogrocka z wody; Józef Dobrowolski, Małgorzata 39a b/n Ł EH
25 3 1785 Torczyn Aleksander Erazm Kosciuszko Torczyn Stanisław Antonina Chrosciechowska chrz.: 03.04; Jan Rzerzyński, Ludwika Chorosciechowska, Daniel Ryczywolski, Tekla Gomoli 22a 6 Ł EH
10 1797 Gródek Rozalia Trzcińska Porzycze Stanisław Anna Chychłowska Dobrowolski Mikołaj Chychłowski Antoni, Trzcińska Zofia Żukowska Zofia JZ
9 4 1798 Białogródka Marianna Niemirowicz Bisóweczka Józef Apolonia g. Andrzej Wolski z Bisówki Wlk i Petronela Niemirowicz 178-51-95 96R 15 Ż DM
15 3 1798 Białogródka Marianna Szymańska Kuczmanówka Jakub Maria g. Antoni Wolski i g. Wiktoria Wodzińska 178-51-95 95V 11 Ż DM
25 12 1798 Białogródka Andrzej Franczuk Suchorzyńce Stefan Marianna Józef Szwolski i Katarzyna Klemensowa, Antoni Baranowski i Marianna Łysiowa 178-51-95 101R 74 Ż DM
2 1799 Ostróg Jan Starowiejski Międzyrzecz Jan Elżbieta Wojciech Białowolski, Anna Niemirowska 297-1-136 18 Ł SK
3 2 1799 Lubar Marianna Agata Baczyńska Awratyn Bazyli Marianna Rembecka łacina, data chrztu, Jan Wolski, Małgorzata Szadurska 178-51-174 3R Ż Mg
28 7 1799 Lubar Maria Magdalena Dobrowolska Lubar Jan Barbara łacina, data chrztu, Antoni Lalewicz, Marianna Hayndrych, ass. Jan Wolski, Marianna Cyranowska 178-51-174 12R Ż Mg
19 9 1799 Lubar Rozalia Tekla Omiecińska Motrunki Bonawentura Helena Leśniowska łacina, data chrztu, Antoni Biernacki, Teofila Dobrowolska, ass. Michał Dobrowolski, Barbara Gromowska 178-51-174 15R Ż Mg
3 2 1799 Białogródka Andrzej Moszczeński Puzyrki Małe Maciej Franciszka chrz. 4.02., g. Maciej Wolski i g. Salomea Kozłowska, as. g. Franciszka Wojciechowa 178-51-95 103R 15 Ż DM 0
12 2 1799 Białogródka Rozalia Krotewicz Puzyrki Małe Franciszek Jadwiga chrz. 13.02., g. Antoni Popławski i g. Barbara Wolska, as. G.Maciej Wolski i g. Franciszka Wolska 178-51-95 103R 18 Ż DM
5 1 1801 Lubar Baltazar Berezowski Awratyn Mateusz Tekla Abramowicz łacina, chrzest 6.01.1801, Michał Dobrowolski, Justyna Murzynowska 178-51-174 27V-28R Ż Mg
9 2 1801 Lubar Wincenty Wolski Lubar Jan Helena Baczyńska łacina, data ur. i chrztu, Józef Pawłowski, Anastazja Pruszyńska 178-51-174 29R Ż Mg
18 2 1801 Lubar Stanisław Walenty Lipiński Korostki Konstanty Marianna Switecka łacina, data chrztu, Władysław Wolski, Marianna Szostakowska 178-51-174 30R Ż Mg
9 4 1801 Lubar Maria Radlińska Hryniowce Michał Zofia Glińska łacina, chrzest 10.04.1801, Michał Dobrowolski, Waleria Perekładowska 178-51-174 31V Ż Mg
10 11 1801 Lubar Narcyz Marcin Dziakiewicz Demkowce Józef Felicjanna Tchórzewska łacina, data chrztu, Michał Dobrowolski, Anastazja Kisielowa, ass. Romuald Kozłowski, Brygida Wieczfińska 178-51-174 36R Ż Mg
21 12 1801 Lubar Teofil Cybulski Hryniowce Antoni Honorata Dobrowolska łacina, chrzest 7.01.1802, Michał Dobrowolski, Ludwika Bagińska 178-51-174 37R Ż Mg
29 9 1802 Ostróg Michał Wolski Płużne Wincenty Eleonora Jaworska Chrzest 04.07.1804, chrzestni: Mateusz Chocianowski, Jadwiga Budzińska 297-1-136 43 Ł SK
12 2 1802 Lubar Piotr Wolski Bratałów Jan Barbara łacina, data ur. i chrztu, Andrzej Bazylewicz, Krystyna Surynowa, z bliźniąt 178-51-174 38R Ż Mg
9 5 1802 Lubar Anna Paulina Kamińska Lipna Jakub Domicella łacina, chrzest 10.05.1802, Ignacy Wolski, Paulina Moniakiewicz 178-51-174 41R Ż Mg
1 9 1802 Lubar Jakub Nowalski Lipna Antoni Tekla Sadowska łacina, data chrztu, Ignacy Wolski, Katarzyna Kamieńska 178-51-174 43V-44R Ż Mg
6 6 1803 Lubar Antonina Cybulska Hryniowce Antoni Honorata Dobrowolska łacina, chrzest 7.06.1803, Michał Dobrowolski, Ludwika Bagińska, ass. Ignacy Cybulski, Barbara Bagińska 178-51-174 52R Ż Mg
19 7 1803 Lubar Helena Wojciechowska Lubar Jan Franciszka łacina, chrzest 20.07.1803, Jan Wolski, Teresa Gołębiowska 178-51-174 53R Ż Mg
4 11 1803 Machnówka Karol Wolski Rubanka Wojciech Aleksandra Sawicka s. ur., chrzestni: Jan Lachowicz, Marianna Sosnowska 178-51-195 169 b/n Ż EH
9 1 1804 Lubar Julianna Berezowska Awratyn Maciej Tekla Abramowicz łacina, dopeł. chrztu 3.05.1804, Michał Dobrowolski, Teresa Bardecka, ass. Andrzej Bardecki, Krystyna Wysocka 178-51-174 60R Ż Mg
9 8 1804 Lubar Kajetan Roman Wolski Lubar Jan Anna Baczyńska łacina, data chrztu, Jan Skalski, Anna Siekierzyńska, ass. Erazm Siekierzyński, Anna Skalska 178-51-174 62V Ż Mg
1 1 1805 Ostróg Bazyli Wolski Płużne Piotr Tekla Jan Galimski, Marianna Pogruszecka 297-1-136 48 Ł SK
19 3 1805 Ostróg Aleksander Wolski Płużne Wincenty Eleonora Jaworska Daniel Tomaszewski, Tekla Zieniewiczowa 297-1-136 50 Ł SK
13 10 1805 Lubar Anna Jadwiga Klinomejska Bratałów Gabriel Zofia Ciechońska łacina, data chrztu, Jan Wolski, Agnieszka Sienkiewicz 178-51-174 74V Ż Mg 173
15 8 1806 Ostróg Leon Jan Wolski Płużne Wincenty Eleonora Jaworska Krzysztof Jaworski, Tekla Zierniewiczowa 297-1-136 59 Ł SK
12 10 1806 Lubar Edward Kalikst Chryzant Przyłuski Motrunki Kajetan Antonina Woynarowska łacina, chrzest 13.10.1806, Michał Dobrowolski, Teresa Cielecka, ass. Józef Cielecki, Antonina Zelechowska 178-51-174 85R-85V 100 Ż Mg 204
27 2 1807 Ostróg Ignacy Andrzej Józef Zubczewski Buszcza Piotr Anastazja Janicka Michał Drowolski, Marianna Wasilewiczowa 297-1-136 63 Ł SK
1 8 1807 Ostróg Piotr ? Płużne Wawrzyniec Teresa Zaleska Patryk Wolski, Marcela Pogruszecka 297-1-136 67 Ł SK
9 2 1808 Ostróg Jan Baszyński Białotyn Piotr Elżbieta Józef Dobrowolski, Katarzyna Garbowska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
6 9 1808 Ostróg Ludwik Dobrowolski Nowomalin Jan Barbara Antoni Lachowicz, Dominika Korzeniowska 297-1-136 83 Ł 1125 SK
10 12 1808 Ostróg Ambroży Wolski Płużne Wincenty Honorata Jaworska Wojciech Wasylewski, Pelagia Zierniewiczowa 297-1-136 89 Ł 1132 SK
29 3 1809 Ostróg Marianna Malinowska Białotyn Grzegorz Wiktoria Józef Dobrowolski, Marianna Gotowiczowa 297-1-136 95 Ł 1143 SK
21 6 1809 Ostróg Antonina Polkiewicz Białotyn Jan Marianna Józef Dobrowolski, Anna Koszczewska 297-1-136 100 Ł 1148 SK
25 1 1811 Ostróg Agata Zakrzewska Płużne Andrzej Anna Piotr Wolski, Marianna Galimska 297-1-136 138 Ł 850 SK
20 11 1812 Torczyn Elżbieta Balinska Sadów Jan Katarzyna Maiewska Tadeusz Dobrowolski, Julianna Juskiewiczowa, asysta Stanisław Nowosielski, Barba 7a 44 EH Ł
18 8 1813 Torczyn Ludwik Grzegorz Juskiewicz Sadów Antoni Julianna Wincenty Dobrowolski, Marianna Wirzbicka, asysta Józef Dobrowolski, Katarzyna Fa 12 27 EH Ł
18 8 1813 Torczyn Ludwik Adolf Jaskiewicz Sadów Antoni Julianna ur. 25.08.1812; chrzest z wody 6.09.1812; Józef Dobrowolski, Katarzyna Faniszews 12a 28 EH Ł
1 7 1816 Torczyn Piotr Paweł Folfozynski Sadow Józef Apollonia Pawłowska Tadeusz Dobrowolski, Helena Kurowska 31 28 EH Ł
18 2 1817 Torczyn Konstanty Dębienski (Dębiński) Bojany Stanisław Łucja Wierzbicka chrzest 9.09.1817; asysta: Wincenty Dobrowolski, Tekla Dobrowolska, Józef Dobrow 39a b/nr EH
2 12 1817 Torczyn Barbara Petronella Folfosyńska Sadow Józef Apolonia Pawłoska chrzest 4.12.1817; Tomasz Dobrowolski, Antonina Stojanowska, asysta: Celestyn Łu 40a b/nr EH
18 6 1818 Łuck Adolf Władysław Wolski Dzwonki parafia lachowiecka Wincenty Zofia Pruszyńska Dopełnienie: Edward Janczarski, Marcela Żulińska panna 368 131 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0066.htm
18 12 1818 Torczyn Józefa Aleksandra Eleonora Dunin Helman Sadow Józef Małgorzata Przystałowska chrzest 31.01.1819; Tomasz Dobrowolski, Eleonora Dubiecka 47 b/nr EH
22 1 1820 Torczyn Kasper Siedlecki Woderady Franciszek Katarzyna Kazimirski Klemens Zwolski, Honorata Żulińska, Mathias Kazimirski, Justyna Wiszniowska 51a b/n Ł EH
25 1 1820 Torczyn Franciszek Salezy Paweł Zalewski Koszów Franciszek Balbina Taniszewska dop.2.05; Józef Wierzbicki, Tekla Dobrowolska, as. Józef Pocisk Dobrowolski, Antonina B 52a b/n Ł EH
19 8 1820 Dederkały Juliusz Dobrowolski Sorokoduby parafia Bracław Tomasz Aniela Spędowska dop. chrztu 19.08.1827,s. urodz., ojciec Komornik powiatu bracławskiego, chrzestni: Wlm 01-4 3R 24 T 700 DM
6 10 1824 Torczyn Ludwik Działyński Szepel Michał Daria Krawczuk Piotr Wolski, Izabela Podhorodinska panna, as. Ludwik Grocholski, Podhorodińska 67a b/n Ł EH
0 0 1824 Zasław św. Jana Albin Dobrowolski Jan Antonina Jarzembska dopeł.chrz. 7-letniego syna, as. JWlm Sergiej Wasylewicz Szeremetiew Major WR i Wlm Franciszka Bielenicka Kapitanowa WR, Antoni Borejsz Podpułkownik WR i Anna Dobrowolska panna 178-3-97 4V 27 Ż DM 0
17 10 1825 Torczyn Tekla Pióro Chorochoryn Szymon Marianna Onichimowska chrz. 18.10; Kajetan Dobrowolski, Marianna Halkiewiczowa 71a b/n Ł EH
17 3 1827 Opalin Jan Aleksander Dobrowolski Zabuże Józef Julianna Gilszman 511 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0002.htm
30 1 1827 Szumsk Anastazja Kozłowska Hucisko Horodyskie Bartłomiej Apolonia Feliks Dobrowolski, Katarzyna Kucharska, Ignacy Tomaszewski, Ewa Szewczukowa 245-1-1 375R 14 R RK
19 7 1827 Szumsk Marianna Blacharska Szumsk Paweł Konstancja Woruszyło Woroszyło Bartłomiej Skrzypkowski, Anna Łuczyńska ż. Marcina, Feliks Dobrowolski, Marianna Zielińska ż. Piotra 245-1-1 382R 56 R RK
4 8 1827 Szumsk Józef Dominik Wereszczyński Szumsk Stanisław Marianna Treciechowska Piotr Łoziński, Emilia Kowalewska ż. Jana, Feliks Dobrowolski, Marianna Trzeciak panna 245-1-1 382V 60 R RK
10 1 1827 Białogródka Honorata Podgórska Kuźmińce Antoni Konstancja Sławecka Wawrzyniec Dobrowolski i Anna Makowska ż. Stanisława, as. Jan Makowski i Honorata Dubowiczowa panna 178-03-93 54R 3 Ż DM
20 8 1827 Białogródka Władysław Dobrowolski Suchorzyńce Tadeusz Franciszka Janicka Piotr Płotnicki i Aniela Grabowska ż. Franciszka, as. Teodor Żu i Marianna Płotnicka panna, Stefan Waśkowski i Katarzyna Grabowska panna 178-03-93 59R 54 Ż DM
8 10 1827 Zasław św. Jana Józef Dobrowolski Zasław Wojciech Marianna Grzybowska 178-03-009 9 49 Ż MO 20
16 1 1827 Nieświcz Pawel Pustelnik Janowski Mychlin, par. Skórcze Michał Zuzanna Szpendowska Kazimierz Zwolski, Józefa Buderaska panna 427 2 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0002.htm
16 6 1827 Bazalia Antoni Niwiński Czuchele Józef Anna Piotr Wolski i Marianna Czerniawska 178-3-93 232V 55 Ż DM
21 6 1827 Teofilpol Jan Kancerski Wolica Jakub Wiktoria Popławska Jakub Dobrowolski i Teodora Segalas 178-3-93 332R 28 Ż DM
1 6 1828 Radziwiłłów Jan Ignacy Wolski Radziwiłłów Wincenty Krystyna Michałowska 814 250 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0254.htm
20 2 1828 Szumsk Maciej Rowiński Suraż Kazimierz Agnieszka Kraiewska Krajewska Feliks Dobrowolski, Honorata Godlewska panna, Józef Gurdzilowski, Domicela Gurdzilowska panna 245-1-2 388V 132 R RK
8 1 1828 Ostróg Kacper Stefan Grzybowski Mizocz Marcin Julianna Tuszyńska chrzest 15.01.1828, Piotr Dobrowolski, Joanna Czapiewska panna, asysta: Jan Lubicki i Apolonia ? ż. 171-1-1 2R 9 R Mg
2 8 1828 Ostróg Jan z Dukli Szewrański Mizocz Makary Agnieszka Porcionko data chrztu, Piotr Dobrowolski, Konstancja Sypniewska 171-1-1 12R R Mg
13 8 1828 Krzywin Wawrzyniec Owrucki Lisicze Józef Mateusz Telka Kulesza chrz.13.08.1828, Ur. Feliks Wolski, Marianna Trościńska panna, asyst. Ur. Józef Zmigrodzki, Marianna 171-1-1 34R 19 R Mg
18 6 1828 Tajkury Emilia Sowińska Nowo-Mylsk Maciej Apolonia Zależewska ch. 24.06.1828, Ur. Michał Rawa, Marianna Wojtuszkiewicz, asyst. Wojciech Wolski, Monika Ziółkowska 171-1-1 44V 35 R Mg
23 2 1828 Lachowce Konstancja Gurowska Futory Lachowieckie Piotr Karolina Rudkiewicz 24.02.1828, Ur. Benedykt Dobrowolski, Ur. Elżbieta Mędkowicz?, ż Jana, asyst. .... 171-1-1 106R 14 R Mg
8 4 1828 Lachowce Aleksander Goliszewski Unijów Stanisław Tekla Korfowa 19.04.1828, Ur. Jakub Dobrowolski, kawaler, Katarzyna Zawadzka, ż. Dominika 171-1-1 107V 22 R Mg
12 4 1828 Lachowce Wincenty Wolski Bisówka Maciej Apolonia Niemirowicz 13.04.1828, Ur. Jacek Konferewicz, Ur. Marianna Niemirowicz, ż. Józefa, asyst. Ur. Bazyli Grzybowski 171-1-1 108V 27 R Mg
2 12 1828 Lachowce Barbara Mirecka Lachowce Szymon Anna Kłodnicka 04.12.1828, Ur. Jan Dobrowolski, żonaty, Ur. Ewa Bagińska, ż. Wincentego 171-1-1 113V 58 R Mg
27 5 1828 Annopol Jan Nienadkiewicz Puzyrki Jan Barbara Dobrowolska ch. 29.05.1828, Ur. Józef Drowolski, Ur. Zofia Wnurowska ż. Hipolita 171-1-1 132V 19 R Mg
26 8 1828 Annopol Kamilla, Aniela Wikszemski Annopol Ludwik Julianna Drowolska ch. 26.08.1828, Ur. Cyprian Sukoski, Konstancja Grek ż. Rajmunda,asyst. Ur. Józef Drowolski, Ur. Ba 171-1-1 133R 27 R Mg
29 8 1828 Niewirków Rozalia Wolańska Lipki Daniel Marianna Chwedek ch. 30.08.1828, Ur. Paweł Dobrowolski, Ur. Justyna Zukowska ż. Stanisława 171-1-1 263R 94 R 7156 Mg
2 12 1828 Niewirków Katarzyna Morgowska Hubków Tomasz Rozalia ch. 2.12.1828, Ur. Paweł Dobrowolski, Ur. Honorata Tysiecka ż. Jana 171-1-1 266R 109 R 7159 Mg
6 6 1828 Tuczyn Antoni Gurowski Tuczyn Bazyli Marianna Piąstwa ch. 6.06.1828, Ur. Jan Kamiński, Marianna Kłosowska, asys. Ur. Józef Dobrowolski, Tekla Judzińska, U 171-1-1 191V 11 R Mg 708
12 11 1828 Tuczyn Karolina Szymańska Janin Franciszek Julianna Chomicka ch. 15.11.1828, Józef Dobrowolski, Joanna Jasińska panna, asys. Wojciech Thiery, Elżbieta Binkowska, 171-1-1 193R 20 R Mg 708
14 9 1828 Białogródka Michał Moszczyński Puzyrki Małe Piotr Franciszka Krotowicz Maciej Wolski i Justyna Sokołowska wdowa 178-03-94 74R 65 Ż DM
14 9 1828 Horyńgród Euzebiusz Boczkowski Tarasów, par. Muratowska, Powiat Jampolski Błażej Paulina Wigura dopeł. ch. 23.04.1834, asys. W. Jan Kanty Rynkiewicz, W. Magdalena Nyko, W. Konstanty Wolski, W. Józefa Nosarzewska 171-1-7 158V 5 R Mg
22 8 1829 Krzemieniec Mikołaj Malczewski Szpikołosy Franciszek Marcjanna Popławska ur. Jan Dobrowolski i Anna Nowicka ż. Jana 01-3 99R 130 T 599 DM
6 8 1829 Szumsk Kajetan Świderski Szumsk Wawrzyniec Marianna Kowalewska ur. Roch Skrzypkowski, Honorata Godlewska panna, Feliks Dobrowolski, Tekla Mirowska 245-1-3 389R 273 R
13 10 1829 Szumsk Edward Dobrowolski Szumsk Feliks Marianna Mikołajewska 245-1-3 391V 288 R
12 1 1829 Ostróg Karolina Paszkowska Dorohoszcza Jan Dorota Rogoszewska Kasper Dobrowolski, Petronela Wereszczyńska żona Jana 171-1-2 2R 5 R MZ 718
17 1 1829 Ostróg Marianna Żukowska Wincenty Helena Jan Michałowski, Piotr Dobrowolski 171-1-2 14V 109 R MZ 719
18 12 1829 Ostróg Adam Przewłocki Podobanka Michał Elżbieta Wysoczyńska Włodzimierz..., Marianna Kołotylina żona Piotra, Kazimierz Wolski, Aleksandra Adamowicz, 171-1-2 15R 113 R MZ 719
10 5 1829 Białogródka Feliks Muszyński Puzyrki Małe Józef Tekla Maniewicz Jędrzej Wolski i Tekla Rzepecka 178-03-95 70V 55 Ż DM
24 4 1829 Lachowce Marek Trocki Lachowce Jan Marta Lipecka Jan Dobrowolski i Tekla Piasecka ż. Macieja 171-1-2 88V 28 R DM
28 7 1829 Bazalia Jakub Grabarz Czuchele Andrzej Franciszka ur. Mateusz Wolski i Magdalena Marcinowska 178-3-95 216R 58 Ż DM 416
29 5 1830 Kuniów Feliks Dobrowolski Teremne Szczepan Marianna Kupcewicz 171-1-3 68 R 33 R
3 9 1830 Kuniów Feliks Wolski Hucisko Stare Józef Anastazja Jakuszewska 171-1-3 73 R 53 R DW
18 5 1830 Białogródka Szymon Wolski Nowa Wieś Adam Aleksandra Jasińska Jędrzej Wolski i Joanna Bujalska ż. Ludwika 178-03-96 57R 30 Ż DM
21 7 1830 Białogródka Magdalena Gutewicz Polachówka Jan Tekla Rużycka Antoni Panasewicz i Marianna z Wolskich Podgórska ż. Szymona 178-03-96 59V 45 Ż DM
24 9 1830 Białogródka Stanisław Baczyński Polachówka Wojciech Teresa Chwalkowska Łukasz Strzemecki i Anna z Wolskich Podgórska 178-03-96 61R 59 Ż DM
8 11 1830 Białogródka Salomea Konferowicz Bisóweczka Józef Marianna Rudkowska Maciej Wolski i Marianna Niemirowicz ż. Józefa 178-03-96 63R 73 Ż DM
9 1 1830 Ostróg Ewa Bohanowicz Mizoczyk NN Domicela majątek JW Hrabi Karwickiego, Piotr Dobrowolski, Rozalia Starżewska-panna 171-1-3 1R 2 R MZ
30 9 1830 Ostróg Karolina Przewlocka Podobanka Mikołaj Tekla Kazimierz Wolski, Józefa Korzeniowska, ass. Wincenty Terlecki, Zofia Korzeniowska panna 171-1-3 12R 90 R MZ
2 2 1830 Lachowce Jan Zawadzki fut. Lachowiecki Paweł Apolonia Sihur Jan Dobrowolski i Regina Rudkowska wdowa 171-1-3 96V 7 R DM
27 4 1830 Lachowce Józef Goliszewski Unijów Stanisław Tekla Mazurkiewicz Jakub Dobrowolski i Petronela Goliszewska ż. Rocha 171-1-3 99V 31 R DM
19 8 1830 Lachowce Jacek Dłużniewski Bisówka Teodor Karolina Kulczycka Maciej Wolski i Marianna Beyzymska ż. Marcina 171-1-3 104R 57 R DM
22 12 1830 Lachowce Stefan Zawadzki Unijów Dominik Katarzyna Różycka Grzegorz Dobrowolski i Marianna Piątkowska ż. Stefana 171-1-3 107R 81 R DM
1 5 1831 Turzysk Michał Józef Wolski Kleszew Wiktor Sabina Gliczyńska dopełnienie 709 55 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0028.htm
21 6 1831 Kołki Agata Hołowińska Kukły NN Agata Franciszek Dobrowolski, Lucyna Narolska - panna; ch: 28.07. 817 58 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0060.htm
5 12 1831 Krzemieniec Mikołaj Dobrowolski Krzemieniec Kajetan Antonina Józef Nowakowski i szl. Helena Kamińska ż. Antoniego 01-3 166R 132 T 668 DM
25 3 1831 Szumsk Marianna Bilińska Szumsk Marcin Marianna Podhorodecka Feliks Dobrowolski, Marianna Zielińska ż. Piotra 245-1-5 369R 18 R RK
29 7 1831 Szumsk Ignacy Rowiński Waśkowce Joachim Klara Hering Feliks Dobrowolski, Barbara Rowińska ż. Kazimierza 245-1-5 371R 36 R RK
24 2 1831 Ostróg Mikołaj Dobrowolski Ostróg NN Anna Piotr Prochrew, Eleonora Rutkowska 1-171-4 2V 11 R MZ 778
17 4 1831 Ostróg Zofia Białous Nowomalin Franciszek Marianna Jan Wolski, Marianna kołotolina 1-171-4 5R 30 R MZ 778
4 2 1831 Lachowce Agata Rajewska Bisówka Ignacy Elżbieta Winiarska Maciej Wolski i Marianna Grzybowska ż. Tadeusza 171-1-4 87V 7 R DM
27 7 1831 Zasław św. Jana Antoni Dobrowolski Soszne Kazimierz Marianna Kamińska Antoni Piekarski i Marianna Kurzńska zamężna 178-3-97 4V 30 Ż DM
3 12 1832 Bucyń Franciszek Andrzej Wolski Miżów Wiktor Sabina Zgliczyńska Andrzej Jaraszkiewicz,Franciszka Wolska,Piotr Niżyński 26 41 12 B
21 12 1832 Kuniów Tomasz Dobrowolski Teremne Szczepan Marianna Michał R 69 V 73 0
9 5 1832 Szumsk Stanisław Jarmoliński Cyranka Stefan Ludwika Towarnicka Feliks Dobrowolski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława 245-1-6 391V 21 R RK
7 8 1832 Szumsk Julian Łopuszański Waśkowce Łukasz Marcela Krasucka Wincenty Lesiecki, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa, Feliks Dobrowolski, Rozalia Bukowska ż. Ludwika 245-1-6 394R 42 R RK
23 11 1832 Szumsk Cecylia Rowińska Suraż Kazimierz Agnieszka Krajewska Feliks Dobrowolski, Helena Skrzypkowska ż. Tomasza 245-1-6 397R 67 R RK
1 2 1832 Białogródka Aniela Wolska Puzyrki Małe Jędrzej Joanna Turska Adam Wolski i Marianna Popławska 178-03-98 38V 15 Ż DM
1 3 1832 Białogródka Tomasz Strzemecki Czarne Łozy par. Zasław św. Józefa Łukasz Marianna Wiśniewska chrz. 19.03.1832 Białogródka, Maciej Wolski i Agnieszka Górska ż. Jana 178-03-98 41R 34 Ż DM
29 3 1832 Białogródka Józef Aleksander Dobrowolski Ledzianka Mateusz Franciszka Serbenowicz Kazimierz Białokur i Róża Wą... 178-03-98 41V 40 Ż DM
17 1 1832 Ostróg Antonina Agnieszka Magniszewska Buderaż Michał Tekla Staniszewska Ur. Piotr Dobrowolski z Anna Wolner, Ur. Michał Piasecki z Anna Siedlecka 171-1-5 2R 3 R MZ
24 1 1832 Lachowce Jan Korycki Książęcin Jan Anna Kosińska Jan Dobrwolski i Barbara Rudkowska ż. Stefana 171-1-5 88V 5 R DM
2 7 1832 Lachowce Feliks Czyż Bisówka Franciszek Katarzyna Popławska Maciej Wolski i Dorota Mirecka ż. Jana 171-1-5 95R 43 R DM
29 7 1832 Lachowce Aniela Szeptycka Jurówka Jan Józefa Lublińska Stefan Dobrowolski i Julia Leszczyńska wdowa 171-1-5 96V 51 R DM
22 12 1832 Lachowce Jacek Wolski Bisówka Maciej Apolonia Niemirowicz Bazyli Grzybowski i Salomea Niemirowicz ż. Jakuba 171-1-5 102V 88 R DM
17 10 1833 Bucyń Lucyna Serafina Pogonowska Borzowa Leon Wiktoria Ogilba Wiktor Wolski, Wiktoria Ogilebowa wdowa, as.: Jakub Za 26 46 5 EH 0
19 5 1833 Ostróg (Mizocz) Helena Kozieracka Stubło Jakub Józefa Muszyńska Piotr Dobrowolski, Marianna Górska 70 O 0
19 6 1833 Ostróg (Płuzne) Ludwik Sawicki Choteń Józef Marianna Wasikowska Michał Dobrowolski, Justyna Domalewska 80 O 0
4 9 1833 Koblin Stefania Wiktoryna Marianna Kisiel Peremiłówka Karol Józefa Wojnarowska Stefan Wojnarowski, Ludwika z Frankowskich Kisiel, Jan Zwolski, Teresa Wojnarows 819 205V 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0214.htm
18 2 1833 Szumsk Antoni Jarciński Szumsk Piotr Marianna Klemczyńska Feliks Dobrowolski, Marianna Szamborska ż. Antoniego 245-1-7 379R 6 R RK
13 6 1833 Szumsk Antonina Jarmolińska Cyranka Józef Katarzyna Zielińska Feliks Dobrowolski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława, Stanisław Ciechanowski, Marianna Dobrowolsk 245-1-7 383R 31 R RK
27 6 1833 Szumsk Paulina Świderska Szumsk Wawrzyniec Marianna Kowalewska Franciszek Gołembiowski, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa, Feliks Dobrowolski, Marianna Ciechanowska 245-1-7 383V 33 R RK
25 10 1833 Szumsk Piotr Blacharski Rachmanów Paweł Konstancja Woroszyło Antoni Dobrowolski, Teresa Dobrowolska panna, Stanisław Ciechanowski, Agnieszka Rowińska ż. Kazimier 245-1-7 385V 46 R RK
9 4 1833 Białogródka Leon Beyzymski Sosnoweczka Marcin Marianna Oleńska Maciej Wolski i Eleonora Oleńska ż. Antoniego 178-03-99 46V 39 Ż DM
18 4 1833 Białogródka Wincenty Pasztalan Puzyrki Małe Kasper Tekla Wolska Adam Wolski i Agnieszka Białokur ż. Antoniego 178-03-99 47V 50 Ż DM
24 3 1833 Lachowce Mateusz Lipczyński Lachowce Jan Antonina Pieniawska Jan Dobrowolski i Marianna Borodziczowa wdowa 171-1-6 79V 15 R DM
24 12 1833 Zasław św. Jana Szczepan Dobrowolski Wójtowce Kazimierz Katarzyna Kornatowska Karol Gliński i Marianna Popławska, as. Franciszek Makowski i Katarzyna Glińska 178-03-99 8R 64 Ż DM
30 3 1834 Zasław św. Józefa Józef Franciszek Leszczyński Barbarówka Ignacy Joanna Białokur Jan Wolski, Helena Taborowska 178-3-101 24 10 Ż SK
10 3 1834 Horyńgród Oktawian Antoni Nossarzewski Horbaków Dominik Józefa Wigura dopeł. ch. 25.06.1835, asys. W. Antoni Bańkowski, W. Wiktoria Wigura, Ur. Konstanty Wolski, Ur. Ewa Bosko, ch. z wody 10.03.1834 Ur. Feliks Wigura, Ur. Zofia Wolska 171-1-8 150V 9 R Mg
5 1 1834 Białogródka Antoni Pustelnik Telesfor Dobrowolski Czyżówka Mateusz Franciszka Serbinowicz Mikołaj Popławski -Ekonom i Konstancja Świerczyńska ż. Franciszka 178-03-100 74V 7 Ż DM
24 6 1834 Białogródka Józefa Wolska Puzyrki Małe Jędrzej Joanna Turska Ludwik Wolski i Domicela Słomińska ż. Jędrzeja 178-03-100 80V 53 Ż DM
28 12 1834 Białogródka Michalina Zaklicka Puzyrki Małe Antoni Justyna Jasińska Wojciech Wolski i Teresa Pasztalan ż. Franciszka 178-03-100 88R 117 Ż DM
1 1 1834 Lachowce Szczepan Czyż Bisówka Franciszek Katarzyna Popławska Maciej Wolski i Dorota Mirecka zamężna 171-1-7 88R 1 R DM
12 4 1834 Lachowce Marianna Wojciechowska Bereżyńce Wincenty Marianna Mirecka Stefan Dobrowolski i Marianna Bartosiewicz ż. Jana 171-1-7 90V 18 R DM
16 11 1834 Kijów Eleonora Sabina Ożegiewicz Kijów Andrzej Konstancja Wyżykowska Adam Dobrowolski, Komornik Sądu Włodzimierskiego, Ludwika Rudnicka, chrz. 20.01.1835 178-51-372 23V 3 Ż BS 49
23 8 1835 Radziwiłłów Wiktor Ludwik Antoni Wolski Radziwiłłów Franciszek Florentyna Schatkel dopełnienie 833 507 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0272.htm
17 5 1835 Katerburg Karol Dobrowolski Józef Wiktoria Jurkowska 199 181 15
8 4 1835 Wiszenki Marianna Piotrowska Susk Jan Zuzanna Markiewicz Sebastian Podembowski, Lucjana Podembowska; as: Sabin Dobrowolski, Katarzyna Głę 821 48 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0049.htm
10 4 1835 Klewań Konstantyn Ignacy Dobrowolski Romanów, par. Cudnów Ignacy Chryzanty Aniela Witanowska 879 132 R - 132 V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0133.htm
7 3 1835 Torczyn Kazimierz Wolski Ulaniki Piotr Julia Bobrownicka 821 2R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0003.htm
25 5 1835 Krzemieniec Antoni Dobrowolski Krzemieniec Ludwik Ewa Barańska Tomasz Bodiakiewicz i Brygida Skakalska 01-8 13V 55 T 1045 DM
8 9 1835 Zasław św. Jana Marian Dobrowolski Wójtowce NN Marianna Dobrowolska Tomasz Roszkowski, Franciszka Opatowska 178-3-101 7 41 Ż SK
9 2 1835 Ostróg Pawlina Antonina Pełczynska Nowomalin Marcin Marianna Denifelt Franciszek Wolski Marianna Kołyntyninowa 171-1-8 4R 18 R 899
16 8 1835 Ostróg Marianna Zawadzka Hutor Nowomaliński Michal Agnieszka Rakowska Michal Dobrowolski Wiktoria Bagińska 171-1-8 12V 63 R 900
13 9 1835 Ostróg Marianna Chorążewska Choteń Mikolaj Zofia Będnarska Jan Dąbrowolski Rozalia Chomicka 171-1-8 13V 70 R 900
21 8 1835 Połonne Hipolit Kołyński Połonne Onufry Klara Koszewicz Teodor Wolski żonaty, Marianna Unicka ż. Franciszka 245-1-9 150R 67 R DW
19 5 1835 Białogródka Aleksander Beyzymski Puzyrki Małe Tomasz Marianna Nawrocka Michał Wolski i Tekla Pasztalan ż. Kaspra 178-03-101 115V 38 Ż DM
9 3 1835 Białogródka Władysław Białokur Puzyrki Małe Antoni Agnieszka Popławska Wojciech Wolski i Justyna Liniewicz ż. Macieja 178-03-101 116R 41 Ż DM
2 1835 Lachowce Piotr Wolski Bisówka Maciej Apolonia Niemirowicz Bazyli Grzybowski i Saleomea Niemirowicz ż. Jakuba 171-1-8 108V 12 R DM 909
17 3 1835 Nieświcz Józefa Siatecka Szprachy Michał Marianna Trzcińska Adam Radziewicz żonaty, Julianna Jodłowska wdowa, as. Wojciech Krasnowolski żonaty, Wiktoria Grabowska mężatka, Antoni Wierzbicki młodzian, Domicella Olechowska panna 430 5 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0003.htm
20 1 1835 Rzyszczów Grzegorz Wolski Rzyszczów Feliks Natalia Wolska Aleksander Terlecki, Agata Wołoszyn, panna, chrz. 21.01.1835 178-51-372 54R 1 Ż BS 110
18 3 1835 Rzyszczów Gabriel Lebiedow Rzyszczów Wincenty Marianna Budzińska Antoni Dobrowolski, Adolfa Dąbrowska, ż. Wincentego, chrz. 24.03.1835. Dziadek dziecka- Jakub 178-51-372 55V 11 Ż BS 113
20 6 1835 Rzyszczów Pawlina Konopacka Mikołajówka Józef Barbara Hrehorowicz Andrzej Czerniawski, Teofila Strumińska, panna, as. Andrzej Dobrowolski, Antonina Mikłaszewska, panna, chrz. 3o.06.1835 178-51-372 56V 15 Ż BS 115
9 2 1835 Bazalia Aleksander Gawański Koszelówka Andrzej Tekla Saniewicz s. Księdza Unity; Wlm Jan Nepomucen Wolski Major WP i Urszula Dziegciowska, Wincenty Dziegciowski Deputat i Pelagia Mrówczyńska panna 178-03-101 233R 20 Ż DM
29 5 1835 Bazalia Marianna Wolska Czuchele Jan Julianna Andrzejowska Andrzej Wolski i Anna Krośnicka, Jan Krośnicki i Paloma Wolska 178-03-101 235V 50 Ż DM
3 6 1835 Bazalia Emilia Starzyńska Zozulińce Franciszek Teresa Grzegorzewska Konstanty Dąbrowski i Marianna Witwicka, Piotr Wolski i Domicela Jankowska, Michał Zassowski i Tekla Łabędzka 178-03-101 235V 51 Ż DM
2 1 1835 Bazalia f. Tereszki Tytus Sniatkowski Wolica Polowa Józef Anna Pasztalan Wojciech Wolski i Tekla Studzińska, Jan Królikowski i Rozalia Siestrzycka 178-03-101 240R 1 Ż DM
17 7 1835 Bazalia f. Tereszki Władysław Dobrowolski Tereszki Adam Cecylia Lipska Jan Moczulski i Barbara Zarucka, Adam Zaruski i Teofila Gałecka 178-03-101 242V 30 Ż DM
25 4 1836 Szumsk Fortunat Kulbiński Bołożówka Wojciech Marianna Klukowska Andrzej Hurkowski, Wiktoria Mysłowska, Franciszek Wolski, Helena Eysmont 245-1-10 451R 25 R RK
8 6 1836 Białozórka Feliks Zdanowicz Szybenna Wincenty Marianna ur. Józef Wolski, Honorata Rudnicka 245-1-10 412V 15 R
12 1 1836 Ostróg Honorata Frol Choteń Andrzej Apolonia Łagowska Jan Dobrowolski i Ewa Karpińska 171-1-9 1V 4 R DM
10 5 1836 Białogródka Stanisław Mikołaj Dobrowolski Czyżówka Mateusz Franciszka Serbinowicz Wincenty Czapliński Rotmistrz WR i Tekla Komarnicka ż. Ksawerego 178-03-106 119R 40 Ż DM
9 2 1836 Lachowce Oktawia Teofila Lipińska Mikłasze Paweł Antonina Eymand [Ejsmont] Jan Dobrowolski i Apolonia Lisikiewicz 171-1-9 99V 12 R DM
4 2 1836 Katerburg Marya Witwicka Katerburg Franciszek Magdalena Micowska ur. Jan Dobrowolski, Marianna z Lawatyńskich Trzaskowska ż. Ignacego, Bazyli czarnecki, Barbara z Nowickich Dobrowolska ż. Jana 199 69 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0036.htm
14 10 1836 Katerburg Jan Pilecki Rybcza Michał Tekla Jaroszewska ur. Jędrzej Pilecki, Barbara z Nowakowskich Dobrowolska ż. Jana, as. Józef Dobrowolski, Maria z Pileckich Jaroszewska 199 74 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0039.htm
27 10 1836 Katerburg Franciszek Janczyński Rybcza Ignacy Apolonia Barańska ur. Jędrzej Grządkowski, Magdalena Mytkowska ż. Ignacego, as. Józef Dobrowolski, Marianna Grządkowska ż. Dionizego 199 75 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0040.htm
27 10 1836 Katerburg Karol Janczyński Rybcza Ignacy Apolonia Barańska ur. Jędrzej Grządkowski, Magdalena Mytkowska ż. Ignacego, as. Józef Dobrowolski, Marianna Grządkowska ż. Dionizego 199 75 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0040.htm
20 2 1836 Równe Leontyna Julia Gorecka Równe Kazimierz Julia Seydel Wlm Aleksander Dobrowolski i Anna z Januszewskich Batrańcowa, as. Ignacy Ciołkowski i Faustyna Stypułkowska panna 171-1-9 119R 2 R DM
11 9 1836 Równe Regina Zofia Pogonowska Równe Antoni Barbara Hołtwińska Wlm Zygmunt Raduski i Wlm Tekla Dobrowolska Kapitanowa, as. Aleksander Dobrowolski i Anna Batrańcowa 171-1-9 122V-123R 19 R DM, EH
1 1 1836 Bazalia Franciszek Petruk Czuchele Józef Marianna Andrzej Wolski i Franciszka Walczuk, as. Mateusz Bułkotiuk i Katarzyna Eliaszowa 178-03-106 262R 2 Ż DM
21 2 1836 Bazalia Julianna Miłaszewska Bogdanówka Jan Joanna Gawłowicka Wlm Kazimierz Wolski i Tekla Miłaszewska wdowa, Wojciech Buszyński i Krystyna Wolska 178-03-106 263R 14 Ż DM
25 3 1836 Bazalia Jan Nepomucen Krośnicki Czuchele Ignacy Tekla Wolska Piotr Mikulski i Anna Krośnicka, Mikołaj Jakuszewski i Petronela Tymanowska, Piotr Wolski i Marianna Sielska 178-03-106 264R 25 Ż DM
25 3 1836 Bazalia Aleksander Siniawski Bogdanówka Kasper Justyna Wiszniowska Piotr Mikulski i Antonina Szulc, Piotr Wolski i Honorata Tymanowska 178-03-106 264R 27 Ż DM
27 5 1837 Kuniów Jan Lisowski Eliaszówka Cyryl Marianna Katafoni Michał Wolski,Helena Jezierska ż. Stefana 171-1-10 86 R 46 ZP R 0
23 9 1837 Kuniów Tekla Lisowska Eliaszówka NN Katarzyna Lisowska Michał Wolski, Anna Michałowska ż. Łukasza 171-1-10 87 V 59 ZP R 0
15 5 1837 Kołki Adolf Jan Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrowicka Gabryel Borudzki, Ludwika Harczyńska - ż. Stanisława; as: Stanisław Harczyński, 823 77 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0082.htm
3 6 1837 Krzemieniec Antoni Głowacki Krzemieniec Marcin Petronela Antonicka Ludwik Dobrowolski i Tekla Oczeretyńska 01-11 14V 60 T 151 DM
10 1 1837 Szumsk Ignacy Jarmoliński Cyranka Józef Katarzyna Zielińska Feliks Dobrowolski, Marianna Batlicka ż. Józefa 245-1-11 471V 4 R RK
8 3 1837 Szumsk Jan Gadomski Rachmanów Feliks Anna Myślińska Feliks Dobrowolski, Konstancja Blacharska ż. Pawła, Józef Skrzypkowski, Petronela Żukowska 245-1-11 474R 21 R RK
19 5 1837 Szumsk Celestyn Wereszczyński Szumsk Stanisław Marianna Trzeciak Antoni Ziubrzycki, Marianna Koszeniowska wdowa, Feliks Dobrowolski, Marianna Lochowicz 245-1-11 476V 35 R RK
28 12 1837 Ostróg Bazyli Dobrowolski Choteń Jan Zofia Wierzbicka Antoni Frankowski i Lucjanna Zielińska 171-1-10 20V 119 R DM
28 6 1838 Kuniów Petronela Wolska Hucisko Stare Wojciech Marianna Krynicka Jan Wolski, Honorata Galimska ż. Michała 79 V 39 ZP 0
24 11 1838 Swojczów Jan Dobrowolski Budki Ossowskie Józef Marianna Dąbrowska 600 10 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0006.htm
2 8 1838 Kołki Adolf Kajetan Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrowińska Michał Pułżewski, ż. Stanisława Ciefkowskiego; as: Stanisław Cieszkowski, ż. Stanisława 824 63a 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0064.htm
1 10 1838 Krzemieniec Franciszek Micowski Szpikołosy Tomasz Honorata Popławska ur. Józef Dobrowolski i ur. Marianna Malczewska 01-12 19R 87 T 232 DM
12 1 1838 Szumsk Paweł Kozłowski Hucisko Horodyskie Bartłomiej Apolonia Orłowska Feliks Dobrowolski, Katarzyna Kucharska ż. Sebastiana, Łukasz Głowacki, Agnieszka Lebrzucka 245-1-12 274V 4 R RK
30 1 1838 Szumsk Franciszka Towarnicka Szumsk Dawid Marianna Jarmulińska Jarmolińska Jan Bojarski, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa, Feliks Dobrowolski, Tekla Mirowska 245-1-12 275R 9 R RK
2 6 1838 Białozórka Gustaw Alojzy Pruszyński Jankowce Jan Aleksandra Skotnicka W. Franciszek Dobrowolski, Balbina Pruszyńska panna, Alojzy Pruszyński, Julia Janiszewska ż. Kazimie 245-1-12 387R 13 R
6 4 1838 Ostróg Ryszard Witold Wolski Moszczanica Konstanty Józefa Wołkowska Izydor Goliński i Katarzyna Sotowska 171-1-11 6V 35 R DM
11 5 1838 Ostróg Petronela Bilecka Choteń Wojciech Katarzyna Błaszek Jan Dobrowolski i Józefa Serwatowska 171-1-11 8R 42 R DM
25 1 1838 Połonne Dorota Sosnowa Nowosielica Józef Marianna Jan Dobrowolski żonaty, Agnieszka Dimczuk ż. Szymona 245-1-12 105V 23 R DW 297
16 12 1838 Połonne Jan Wolski Połonne Teodor Anna Franciszek Barański żonaty, Marianna Sidorska ż. Franciszka 245-1-12 127R 193 R DW 302
31 8 1839 Ostróg Ludwik Dobrowolski Balarka Choteńska Michał Marianna Piasecka 879 10 R 73 0
12 3 1839 Kuniów Józef Wolski Radohoszcza Mała Jan Julianna Nawrocka 879 50 V 14 0
14 1 1839 Białogródka Apolonia Karpińska Bisówka Jan Apolonia Kobierska ur. Jan Wolski i ur. Anna Szymańska ż. Jakuba 178-3-112 114V 5 Ż DM
18 3 1839 Katerburg Józef Dobrowolski Rybcza Dominik Katarzyna Sobolewska 200 141 7
26 6 1839 Kołki Cypryan Adam Czarnecki Czetwertnia Szymon Anastazja Stefańska Piotr Wolski, Aniela Harczyńska - ż. Stanisława; as: Stanisław Harczyński, Maria 826 92a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0093.htm
8 11 1839 Klewań Aleksander Dobrowolski Hruszwica Ignacy Aniela Witanowska 879 131 V 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0133.htm
30 3 1839 Krzemieniec Aleksander Dobrowolski Bonówka Gabriel Pelagia pr. Antoni Klimowski i pr. Helena Słobodeniuk 01-13 7V 35 T 283 DM
26 12 1839 Białogródka Tytus Sławecki Rublanka Grzegorz Honorata Lubecka chrz. Kaplica Tereszki fil. Par. Bazalia, ur. Ludwik Wolski i ur. Ewa Wolska ż. Adama 178-3-112 129V 124 Ż DM
21 5 1839 Białogródka Konstanty Białokur par. Białogródka Mikołaj Teresa Pawłowska chrz. 22.05.1839 Kaplica Antoniny fil. par. Kulczyny, ur. Wojciech Wolski i ur. Faustyna Wojnowska ż. Józefa 178-3-112 129V 125 Ż DM
6 5 1840 Nowogród Wołyński Jan Wolski Tartak Ostrożecki Michał Domicella Gągoł 871 25 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0014.htm
19 3 1840 Nowogród Wołyński Józef Dobrowolski Majdan Niepoznanicze Franciszek Maryanna Paszkowska 871 19 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0011.htm
7 6 1840 Katerburg Antoni Dobrowolski Rybcza Józef Wiktoria Górska 199 125 16 871 706
1 1 1840 Kołki Ludwik Władysław Wolski Czetwertnia Piotr Julia Bobrownicka Stanisław Kazimirski, Ludwika Harczyńska - ż. Stanisława; as: Gabryel Borecki, F 826 92a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0093.htm
8 7 1840 Jampol Piotr Dobrowolski Pohorylce Dionizy Anna Szumańska 871 445 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0233.htm
15 11 1840 Hołoby Leopold Klemens Gałęzowski Miasteczko Jakub Julia Sokulska Ferdynand Dobrowolski Rotmistrz od Huzarów młodzian, Zofia z domu Wielobycka żon 855 204V 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0211.htm
9 10 1840 Kisielin Dyonizy Zawolski Berezołupy Piotr Gertruda Wysocka Ambroży sawicki, Joanna Słodkowska; as: Adam Słodkowski, Aleksandra Sadlecka; ch 855 160 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0166.htm
27 6 1840 Nowogród Wołyński Piotr Wolski Huta Maryanówka Jan Marianna Zelazko 871 34 131 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0018.htm
21 6 1840 Korzec Jan Zwolski Kamionka Suchowolska Franciszek Teresa Barłaj 871 128 86 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0068.htm
12 11 1840 Brusiłów Marcin Piotrowski Romanówka Michał Marianna Kulikowska Piotr Dobrowolski, Rozalia Dobrowolska, panna, chrz. 13.11.1840 178-51-456 47R 42 Ż BS 106
10 1 1840 Czarnobyl Julia Baczkowska Teremce Paweł Tekla Ryszkowska Wincenty Obuchowicz, Józefa Herman, as. Józef Wolski, Aniela Zawadzka, chrz. 12.01.1840 178-51-456 36R 2 Ż BS 84
26 5 1841 Nowogród Wołyński Jan Wolski Maryanówka Paweł Ewa Kotwicka 872 25 93 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0015.htm
9 3 1841 Wiszenki Władysław Longin Harczyński Susk Stanisław Ludwika Wolańska Gracian Pikuliński, Julia Wolska; as: Piotr Wolski, Ludwika Moszyńska; ch: 09.03 827 66 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0068.htm
15 8 1841 Nowogród Wołyński Antoni Daniel Wolski Rudnia Talecka Konstanty Józefa Włodkowska 872 37 144 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0022.htm
2 6 1841 Lachowce Erazm Felicjan Dobrowolski Janowicze, par. Puliny Adam Konstancja Sobolewska Wlm. Mieczysław Feliński, ur. Emilia Izbińska z. Konstantego 881 115 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0123.htm
26 4 1841 Połonne Stanisław Dobrowolski Nowosielica Maciej Anna 872 128 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0069.htm
13 10 1841 Aleksandria Józef Targoni Berestowiec Sylwester Odiuszka Łazian Feliks Dobrowolski i Stefania Samorodiuk ż. Wiktora 171-1-12 176R 24 R JJ
29 12 1842 Targowica Ludwik, Tomasz, Stanisław, Adam Dobrowolski Ostryjów Ferdynand Emilia Gutkowska Janusz Ledóchowski, Teresa Zakrzewska ż. Piotra 829 116 R 1 ZP 0
2 5 1842 Szumsk Stanisław Jelenkowski Bryków Karol Agnieszka Rojewska Feliks Dobrowolski, Marianna Górska z. jana 873 572 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0297.htm
13 6 1842 Kazimierka Antoni Zarzycki Pępków Jan Marianna Romanowska Feliks Dobrowolski, Agnieszka Dobrowolska panna 881 218 V - 219 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0228.htm
26 2 1842 Łuck Aleksander Dobrowolski Łuck Seweryn Aniela Naruszewicz Bazyli Ładow sędzia, Salomea Tomaszewska podstolina 378 4 11 828 141V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0003.htm
9 5 1842 Hołoby Antonina Szpak Dementjanówka Stepan Eleonora Bażantarnik Antoni Dudkiewicz Anny z Dobrowolskich małżonek, Elżbieta Sawicka panna, Jan Cho 857 189V/359 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0194.htm
22 11 1842 Nowogród Wołyński Feliks Wolski Tartak Ostrożecki Michał Domicela Gągała 873 51 201 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0028.htm
2 8 1842 Jampol Johanna Łozińska Świętec Piotr Ewa Olszewska ur. Wojciech Dobrowolski, Marianna Zielińska, ż. Feliksa 873 545 30 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0283.htm
23 3 1842 Białozórka Joanna Franciszka Pruszyńska Jankowce wl. Jan Aleksandra Skotnicka w. Augustyn Stecki z Moniką w. Franciszka Dobrowolskiego małżonką, asystowali w. Alojzy Pruszyński z Balbiną w. Augustyna Steckiego małżonką, w. Gustaw Pruszyński z Heleną Dobrowolską panną 873 761 7 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0397.htm
12 6 1843 Kuniów Antoni Wolski Radohoszcza Mała Jan Marianna Nawrocka 882 62 R 52 0
9 2 1843 Korzec Edward Dobrowolski Czernica Adam Konstancja Sokołowska 874 176 27 PW 0
10 1 1843 Hołoby Seweryn Strzemień Hołoby Pweł Teodora Chycewicz Antoni Dudkiewicz Anny z Dobrowolskich małżonek, Franciszka Pilecka panna, Franc 858 207R/397 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0210.htm
9 3 1843 Ptycza Ludwik Krasucki Pełcza Wincenty Aleksandra Jankowska Jakub Dobrowolski, Zofia Prochowska 829 93R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0103.htm
8 5 1843 Ptycza Stanisław Mikołaj Dobrowolski Pełcza Mikołaj Sabina Nowakowska Klemens Żewuski, Julia Łotocka, Kazimierz Ziemiaczkowski, Paulina Żewuska 829 94V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0105.htm
3 8 1843 Ptycza Feliks Stanisław Zaręba Buderaż Kazimierz Honorata Antoszewska Wiktor Piątkowski, Anna Hołowińska, Mikołaj Dobrowolski, Nadzieja Słodkiewicz 829 95V 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0106.htm
22 3 1843 Swojczów Wojciech Dobrowolski Szczesnówka Józef Marianna Dombrowska 858 199 6 605 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0002.htm
1 9 1843 Jampol Dominik Dobrowolski Pohorylce Dionizy Anna Szumańska Leon Dobrowolski, Julianna Rudnicka, ż. Mikołaja 874 664 41 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0335.htm
25 11 1844 Kuniów Klemens Wolski Radohoszcza Mała Jan Marianna Nawrocka 883 74 R 70
15 2 1844 Kazimirka Faustyna Sokołowska Pępków Jakub Faustyna Kalnicka Feliks Dobrowolski, Katarzyna...etrolewicz 883 218 V 6 B 0
14 8 1844 Kazimirka Marianna Łukomska Pępków Karol Marianna Zabłocka Feliks Dobrowolski, Justyna Ko..owska żona Jakuba 883 220 R 18 B 0
17 6 1844 Korzec Dominik Zwolski Kamionka Suchowolska Franciszek Teresa Barłaj 875 155 85 PW 0
26 8 1844 Korzec Ludwik Wolski Korzec NN Franciszka Wolska 875 165 113 PW 0
18 1 1844 Zasław Św. Jana Franciszka Opatowska Wojtowce Gabryel s. Mateusza Anna Krasucka Kazimierz Dobrowolski Marianna Lezińska, ż. Stanisława Stanisław Zagajewski Fran 6 JZ 0
28 4 1844 Jampol Jakub Dobrowolski Pohorylce Jan Katarzyna Szymańska ur. Jan Jasiewski, Katarzyna Szymańska, ż. Pawła 875 603 24 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0317.htm
22 11 1844 Białozórka Anna Maria Lileyka Białozórka Tadeusz Maria Brodowska JW.Michał hrabia Brzostowski z Moniną Wl. Sowietnina Franciszka Dobrowolskiego małżonką 875 979 23 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0520.htm
21 2 1845 Kuniów Kazimierz Wolski Gurszczyzna Paweł Aniela Raybert 884 96 V 17
10 3 1845 Kuniów Dominik Wolski Hucisko Stare Wojciech Marianna Krynicka 884 97 R 22
13 10 1845 Korzec Michał Zwolski Kamionka Suchowolska NN Katarzyna Zwolska 876 165 117 PW
16 3 1845 Szumsk Józef Dobrowolski Szumsk Antoni Elżbieta Kubikowska Wojciech Głowacki, Julia Woroszyło ż. Bazylego 876 613 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0330.htm
22 8 1845 Dubno Jan Gaszyński Dubno Józef Franciszka Gawrońska Stefan Wolski, Antonina Raczkowska ż. Eliasza 831 119V 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0123.htm
23 2 1845 Jampol Maciej Łoziński Świętec Piotr Ewa Olszewska Wojciech Dobrowolski, Marianna Zielińska, ż. Ksawerego 876 566 13 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0305.htm
25 2 1845 Jampol Aleksander Dąbrowski Świętec Stanisław Rozalia Dobrowolska Wojciech Dobrowolski, Marianna Zielińska, ż. Ksawerego 876 566 14 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0305.htm
1 4 1845 Białogródka Franciszek Sławecki Rublanka Ludwik s. Augustyna Agnieszka c. Franciszka Sokołowska Józef Wolski i Marianna Wolska panna 178-3-113 88V 36 Ż DM
2 11 1845 Białogródka Antonina Słomińska Puzyrki Małe Julian s. Andrzeja Katarzyna c. Szymona Sławecka Ludwik Wolski i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-3-113 98V 116 Ż DM
28 1 1845 Zasław św. Jana Paweł Dobrowolski Wojtowce Karol Aniela Kłosowska Hieronim Bułajewski i Anna Bronowicka ż. Michała 178-3-113 66V 6 Ż DM
3 5 1845 Zasław św. Jana Florian Dobrowolski Kaletyńce Augustyn Anna Brzezińska Aleksander Jezierski i Franciszka Sokulska panna 178-3-113 69R 26 Ż DM
23 9 1845 Zasław św. Jana Jan Kamieńska Wojtowce Antoni Karolina Kucharska Karol Dobrowolski i Katarzyna Dobrowolska ż. Kazimierza 178-3-113 73R 59 Ż DM
19 3 1846 Targowica Celestyn Józef Adam Dobrowolski Ostryjów Antoni, Mikołaj Emilia Gutkowska Eufrazy Miączyński, Teresa Takrzewska ż. Piotra 832 197 R 3 ZP 0
19 11 1846 Nowogród Wołyński Konstanty Żurnowiecki Zwiahel Ignacy Cecylia Dobrowolska Dobrowolski Kajetan, Sawicka Katarzyna, ż.Ignacego, Siedleczyński Piotr, Enkieli 125 JZ
10 10 1846 Ołyka Franciszek Wolski Żorniszcze Piotr Julia Bobrownicka 470 21 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0011.htm
10 5 1846 Katerburg Piotr Dezyderiusz Dobrowolski Rybcza Antoni Nepomucena Kretowicz 200 88 7
1 11 1846 Hołoby Karol Ilnicki Tychotyń Antoni Antonina Ziemczkowska Anny z Dobrowolskich Dudkiewiczowej małżonek Antoni Dudkiewicz, Józefa Kuzmińska 861 555 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0242.htm
19 1 1846 Kuniów Agnieszka Falkowska Gurszczyzna Marcin Magdalena Popiel Paweł Wolski, Feliksa Zabłocka ż. Michała 885 81 2 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0082.htm
27 8 1846 Kuniów Augustyn Wolski Radohoszcz Mała Łukasz Joanna Zielińska Jan Krynicki, Julianna Olszewska 885 86 48 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0087.htm
2 10 1846 Kuniów Karol Galimski Radohoszcz Mała Jan Franciszka Wolska Łukasz Wolski, Dorota Popławska panna 885 87 57 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0088.htm
9 11 1846 Kuniów Michał Zabłocki Gurszczyzna Wojciech Joanna Porańska Paweł Wolski, Feliksa Zabłocka wdowa 885 88 68 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0089.htm
5 12 1846 Kuniów Mikołaj Jasiński Hucisko Stare Kazimierz Franciszka Sokołowska Wojciech Wolski, Aleksandra Grudniewska ż. Anastazego 885 88 72 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0089.htm
28 1 1846 Białogródka Antoni Aleksander Wyżyk Suchorzyńce Aleksander s. Józefa Ludwika c. Wincentego Wolska Dymitr Wolski i Marianna Dolanowska ż. Leona 178-03-115 128V 21 Ż DM
6 2 1846 Białogródka Wincenty Jan Dobrowolski Suchorzyńce Adolf s. Wincentego Józefa c. Józefa Podgorzelska Leon Dolanowski i Zofia Wolska ż. Wincentego 178-03-115 128V 22 Ż DM
3 9 1846 Ostróg Anna Wolska Moszczanica Dymitri Rozalia Gołąbska Ur. Konstanty Wolski, Waleria Gołębska żona Ur. Karola 885 16R 90 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0017.htm
4 10 1847 Katerburg Franciszek Dobrowolski Rybcza Piotr Karolina Zawistowska 199 51 32
27 6 1847 Katerburg Antoni Dezyderiusz Dobrowolski Rybcza Piotr Maryanna Bratyńska 199 46 18
27 12 1847 Zasław św. Jana Jan Franciszek Salezy Dobrowolski Mychla Jan s. Zachariasza Lucyna Pieńkowska 178-3-117 95V 7 Ż
12 1 1847 Ostróg Karolina Kamińska Biełotyń Stefan Tekla Pulkiewicz Łukasz Wolski i Antonina Gągało ż. Marcina 171-1-13 3R 14 R DM
30 10 1847 Horbulów Marcellina Runowska Słoboda Wystuńce Modest Tekla Ilnicka W. Stanisław Dobrowolski, Porucznik Wojsk Rosyjskich, Wiktoria Szapska, panna, chrz. 2.11.1847 178-51-548 107R 31 Ż BS 221
4 2 1847 Wiszewicze Andrzej Antoni Andrzejowski Radomyśl Wincenty Franciszka Alechowska Józef Nazarzewski, Ewa Kalinowska, as. Józef Dobrowolski, Franciszka Kostkietkiewiczchrz. 15.02.1847 178-51-548 95V 5 Ż BS 192
21 5 1847 Wiszewicze Julia Sielicka Radomyśl Mikołaj Wiktoryna Jastrzębska Antoni Jastrzębski, Salomea Sielicka, as. Narcyz Sielicki, Radca Horowy, Marianna Burhat, panna, Hezeryk Wolski, Marianna Jastrzębska, panna, chrz. 11.07.1847, ojciec Posędek Powiatu Radomyskiego 178-51-548 98R 19 Ż BS 197
9 8 1848 Kuniów Wawrzyniec Wolski Hucisko Stare Wojciech Marianna Krajewska R 74 R 45 0
25 12 1848 Kuniów Stefan Wolski Górszczyzna Paweł Anna Rajbert R 76 V 69 0
6 2 1848 Torczyn Wilhelm Mieczysław Wolski Ulaniki Piotr Julia Bobrowska 635 11 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0007.htm
23 8 1848 Zasław św. Józefa Filipina Kwiatkowska Barbarówka Wincenty s. Józefa Anna c. Karola Dynebir obcokr. Paweł Iwek s. Jana żonaty, szl. Joanna Wolska ż. Jana, as. Jan Wolski s. Piotra, Magdalena I 178-3-117 24R 93 Ż
7 1 1848 Zasław św. Jana Jan Dobrowolski Wojtowce Karol s. Kazimierza Aniela Kłosowska 178-3-117 95R 2 Ż
25 8 1848 Zasław św. Jana Karol Dobrowolski Wojtowce Kazimierz s. Jakuba Tekla Kamińska 178-3-117 99R 33 Ż
8 1 1848 Białogródka Seweryn Józef Sławecki Rublanka Ludwik Agnieszka Sokołowska Józef Wolski i Marianna Wolska ż. Wojciecha 178-3-117 126V 11 Ż DM
1 4 1848 Białogródka Franciszek Wolski Puzyrki Wielkie Adam Ewa Jastrzębska Julian Słomiński i Anna Wolska ż. Ludwika 178-3-117 129V 29 Ż DM
10 2 1849 Szumbar Józef Grzymajło Cecyniówka Piotr Maria Kuczewska Michał Wolski, Eleonora Malinowska ż. Franciszka 625 258-259 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0137.htm
3 3 1849 Dubno Włodzimierz Dobrowolski Dubno Kajetan Zofia Włodek 835 499-500 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0262.htm
18 4 1849 Starokonstantynów Marek Kołodyński Starokonstantynów NN Rozalia Sebestiańska szl. Fortunat Wolski, Karolina Czajkowska ż. żołn. Piotra 178-3-118 11V-12R 54 Ż
16 6 1849 Lachowce Antoni Piotrowski Kaszczyńce Wincenty Tekla Wolska Florian Wolski i Maria Dobrowolska ż. Nikifora 171-1-15 144V-145R 27 R DM
7 9 1849 Lachowce Józef Wolski Załuże Florian Helena Turzańska Tadeusz Rostkowski i Anastazja Skibicka panna 171-1-15 152V-153R 50 R DM
1 6 1849 Bazalia Jan Wolski Czuchele Paweł Wiktoria Kamińska szl. Piotr Mikulski, Wincentyna Mikulska 178-3-118 92V-93R 58 Ż DW 175
11 8 1849 Bazalia Zuzanna Antonina Nehrebecka Kołki Jan Marianna Witwicka szl. Erazm Dobrowolski, Agnieszka Okarska 178-3-118 98V-99R 88 Ż DW 187
26 11 1849 Bazalia Klemens Wolski Czuchele Piotr Ludwika Kubisz 1-dw. Michał Kamiński, Anna Krośnicka 178-3-118 106V-107R 125 Ż DW 203
24 1 1849 Białogródka Ludwika Leniewicz Zielona Daniel Konstancja Krotowicz Wojciech Wolski i Marianna Krotowicz ż. Kajetana 178-03-118 510V-511R 32 Ż DM
15 3 1849 Białogródka Jan Wolski Zielona Wojciech Anna Jasińska Tomasz Ostrowski i Justyna Zielińska wdowa 178-03-118 518V-519R 57 Ż DM
24 4 1849 Białogródka Witalis Wolski Puzyrki Małe Andrzej Józefa Majborska Jan Wojnowski i Justyna Studzińska ż. Mikołaja 178-03-118 526V-527R 79 Ż DM
30 6 1849 Białogródka Tekla Januszewska Trusiłówka Anna Jan Wolski i Krystyna Buderacka ż. Jakuba 178-03-118 532V-533R 98
4 7 1849 Białogródka Franciszek Sławecki Rublanka Andrzej Joanna Konoplicka Ludwik Wolski i Marianna Krotowicz ż. Kajetana 178-03-118 534V-535R 104 Ż DM
20 2 1850 Torczyn Eleonora Łaskarzewska Usicze Florian Joanna Michał Wolski, Marianna Peretiatkowicz 636 6-7 4 835 61-64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20636/pages/PL_1_436_636_0004.htm
1 3 1850 Łuck Franciszek Dobrowolski Worotniów Grzegorz Agnieszka Kopczyńska 835 11-12 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0007.htm
1 12 1850 Swojczów Andrzej Dobrowolski Budy Ossowskie Leon Urszula Buczniowska 612 26-27 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0014.htm
29 4 1850 Białogródka Julian Wolski Zielona Wojciech Anna Jasińska Mikołaj Zaklicki i Justyna Zielińska wdowa 178-03-119 481V-482R 44 Ż DM
9 8 1850 Białogródka Jan Wolski Chrystówka Julian Krystyna Glińska Grzegorz Noniewicz i Teresa Glińska ż. Bernarda 178-03-119 486V-487R 67 Ż DM
7 7 1851 Katerburg Jan Józef Dobrowolski Rybcza Piotr Karolina Zawistowska 202 253-254 16
12 12 1851 Łokacze Adam Dobrowolski Droginicze Jan Aleksandra Pawłowska Józef Jurkiewicz s. Damiana żonaty, Franciszka Pasikiewicz wdowa 355 16-17 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20355/pages/PL_1_436_355_0009.htm
13 1 1851 Białogródka Marianna Sławecka Swerydy Franciszek Aniela Kretowicz Adam Wolski i Katarzyna Słomińska ż. Juliana 178-03-120 436V-437R 19 Ż DM
14 1 1851 Białogródka Anna Dąbrowska Puzyrki Małe Karol Marianna Jakubowska Michał Wolski i Aniela Studzińska ż. Floriana 178-03-120 437V-438R 20 Ż DM
26 5 1852 Katerburg Jan Dobrowolski Rybcza Piotr Marianna Boratyńska 202 207-208 10
8 11 1853 Swojczów Emilia Remiszewska Budki Ossowskie Kazimierz Petronela Antoniewska Benedykt Dobrowolski, Antonina Jędrzejewska ż. Jerzego 615 18-19 25 0
15 3 1853 Łuck Antoni Wolski Krasne Piotr Marianna Janicka 389 12-13 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0007.htm
10 8 1853 Białogródka Franciszek Staszewski Puzyrki Małe Jan Agnieszka Boruchowska Adam Wolski i Tekla Słomińska ż. Ignacego 178-03-121 477V-478R 65 Ż DM
1 9 1853 Białogródka Dominika Wysoczyńska Puzyrki Małe Andrzej Joanna Wolska Michał Wolski i Rozalia Ignatowicz ż. Juliana 178-03-121 480V-481R 77 Ż DM
9 9 1853 Białogródka Aleksander Wolski Puzyrki Małe Andrzej Józefa Majborska Jan Wojnowski i Justyna Studzińska ż. Mikołaja 178-03-121 481V-482R 79 Ż DM
16 1 1854 Białogródka Józef Suchodolski Białogródka Józef Katarzyna Wyszyńska Mikołaj Dobrowolski i Karolina Wiszniowska ż. Modesta 178-03-122 398V-399R 1 Ż DM
14 2 1854 Białogródka Adam Studziński Smorszczki Florian Aniela Wolska Michał Wolski i Zuzanna Wysoczyńska ż. Andrzeja 178-03-122 400V-401R 10 Ż DM
4 7 1854 Białogródka Władysław Konstanty Dobrowolski Polachowa Mikołaj Aleksandra Jackiewicz Modest Wiszniowski i Kamila de Konti ż. Karola 178-03-122 409V-410R 47 Ż DM
29 1 1855 Sielec Karol Dobrowolski Sielec Jan Helena Pawłowska 587 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0002.htm
25 2 1855 Katerburg Aleksander Dobrowolski Rybcza Piotr Karolina Zawistowska Jan Jaroszewski, Antonina Grządkowska 201 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0003.htm
13 8 1855 Krzemieniec Jan Dobrowolski Bonówka Gabriel Pelagia 0.1-27 17V-18R 50 T
6 2 1855 Białogródka Klementyna Makadenowicz Zielona Antoni Barbara Jasińska Wojciech Wolski i Dioniza Roskoszyńska ż. Leona 178-03-123 488V-489R 9 Ż DM
21 8 1855 Białogródka Stefan Wolski Bisóweczka Wojciech Anna Jasińska Józef Rowiński i Anna Wolska ż. Jana 178-03-123 503V-504R 69 Ż DM
6 10 1855 Białogródka Marian Staszewski Puzyrki Małe Jan Agnieszka Boruchowska Adam Wolski i Tekla Słomińska ż. Ignacego 178-03-123 507V-508R 84 Ż DM
20 1 1856 Katerburg Wincenty Dobrowolski Rybcza Piotr Marianna Boratyńska 202 119-120 1
18 9 1856 Opalin Michał Dobrowolski Opalin Kajetan Agnieszka 533 6-7 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20533/pages/PL_1_436_533_0004.htm
1 4 1856 Białogródka Benigna Dąbrowska Puzyrki Małe Karol Marianna Jakubowska Michał Wolski i Agnieszka Staniszewska 178-03-124 571V-572R 42 Ż DM
10 9 1856 Białogródka Petronela Święcicka Chwedorówka Franciszek Rozalia Wolska Józef Wolski i Franciszka Gęsicka ż. Stanisława 178-03-124 583V-584R 91 Ż DM
1 11 1857 Sławuta Karol Wolski Sławuta Jan Rozalia Galicka chł. Jan Kotwicki, cudzoz. Marianna Traczer 178-3-73 439V-440R 52 Ż 828
16 8 1857 Sławuta Teofila Buniecka Cwietocha Karol Leonida Wybranowska szl. Franciszek Sorokowski, Joanna Wolska, as. Jan Wolski, Palmira Kluczkowska 178-3-73 440V-441R 54 Ż 830
13 3 1857 Białogródka Franciszka Dąbrowska Puzyrki Małe Karol Marianna Jakubowska Michał Wolski i Karolina Moszczyńska ż. Kazimierza 178-3-73 145V-146R 29 Ż DM
26 4 1857 Białogródka Antonina Boruchowska Puzyrki Małe Jan Julianna Taszewska Józef Wolski i Julia Wolska panna 178-3-73 150V-151R 50 Ż DM
21 3 1857 Białogródka Ksawera Róża Paszkowska Białogródka Józef Anna Dębicka Mikołaj Dobrowolski i Marianna Jakubowska ż. Franciszka 178-3-73 153V-154R 61 Ż DM
3 8 1857 Białogródka Anna Budziszewska Puzyrki Male Józef Lucyna Różycka Michał Wolski i Agnieszka Ostaszewska ż. Jana 178-3-73 155V-156R 69 Ż DM
5 12 1857 Białogródka Marianna Święcicka Chwedorówka Franciszek Rozalia Wolska szl. Józef Wolski i Helena Matuszewska ż. Józefa 178-3-73 167V-168R 117 Ż DW, DM 330
17 12 1857 Białogródka Sabina Borkowska Kuczmanówka Leon Antonina Wolska Józef Wolski i Klementyna Święcicka ż. Marcina 178-3-73 168V-169R 122 Ż DM
11 10 1858 Katerburg Jan Dobrowolski Rybcza Piotr Karolina Zawistowska 202 61-62 27
14 12 1858 Białogródka Tomasz Wolski Futor Dosin Julian Krystyna Glińska Franciszek Faliński i Aniela Sławecka ż. Franciszka 178-3-74 241V-242R 115 Ż DM
19 5 1859 Krzemieniec Jan Dobrowolski Krzemieniec Wincenty Marianna Zielińska 0.1-32 14V-15R 41 T
23 4 1859 Kuniów Wawrzyniec Samułowicz Hucisko Nowe Michał Agnieszka Gutowicz Paweł Wolski i Teresa Podhorodecka ż. Dominika 886 226-227 27 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0119.htm
2 3 1859 Kuniów Michalina Samułowicz Dryżaki IN Urszula Ignacy Wolski i Marianna Wolska ż. Jana 886 220-221 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0116.htm
9 2 1859 Lachowce Apolonia Minkiewicz Szuńki Antoni Rozalia Malinowska ur. Jan Wolski, Krystyna Dworakowska, ż. Teodora 886 143-144 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0075.htm
27 2 1859 Lachowce Karol Jakubowski Hulowce Piotr Anna Trojanowska Jacek Wolski, Teresa Baranicka, ż. Józefa 886 147-148 18 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0077.htm
27 6 1859 Lachowce Władysław Wolski Kornica Florian Helena Tuzańska Paweł Skąpski, Krystyna Wolska, ż. Jacentego 886 159-160 41 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0083.htm
29 9 1859 Ostróg Stefania Wrońska Ostróg Michał Józefa Wolska Dymitr Wolski i Franciszka Łogińska wdowa 886 60-64 91a DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0033.htm
23 10 1859 Ostróg Joachim Zygmunt Zdanowicz Hrymiacze Józef Aniela Jankowska Aleksander Dobrowolski i Ludwika Zwalińska 886 69-70 100 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0037.htm
28 1 1860 Katerburg Jan Dobrowolski Rybcza Antoni Marianna Grządkowska 202 4-5 4
27 4 1860 Turzysk Grzegorz Zygmunt Stanisław Dobrowolski Tuliczów Zygmunt Julia Czarnecka 732 10-11 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0006.htm
27 4 1860 Turzysk Zygmunt Dobrowolski Tuliczów Zygmunt Julia Czarnecka dopełnienie 735 6-7 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0004.htm
27 11 1860 Krzemieniec Józefa Maria Kopczewska Krzemieniec Mieczysław Maria Prezent Roman Dobrowolski, Kamila Puchalska ż. Józefa 0.1-34 1V-2R 1 T
31 3 1860 Białogródka Konstanty Dobrowolski Chrystówka Mikołaj Aleksandra Jackiewicz cudzoziemiec Wilhelm Kropaczek i cudzoziemka Petronela Damon ż. Antoniego, as. Antoni Damon i Marianna Jakubowska ż. Franciszka 178-03-75 112V-113R 36 Ż DM
13 10 1860 Białogródka Mikołaj Wolski Zielona Wojciech Anna Jasińska Wincenty Zieliński i Dioniza Zielińska ż. Mikołaja 178-03-75 124V-125R 97 Ż DM
10 6 1862 Dederkały Felicjan Dobrowolski Wołkowce Leon Agneta Dąbrowska 56 224-225 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0118.htm
3 8 1862 Swojczów Piotr Moroziuk Mohylno Roman Krystyna Naworoła Błażej Dobrowolski, Aleksandra Lipińska panna 623 16-17 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0009.htm
20 7 1862 Krzemieniec Eliasz Dobrowolski Krzemieniec Wincenty Marianna Zielińska 0.1-35 19V-20R 56 T
10 11 1862 Białogródka Henryk Wolski Chwedorówka Romuald Honorata Białokur Piotr Białokur i Olimpia Kalicka 178-03-81 3V-4R 9 Ż DM
4 5 1862 Białogródka Stefan Wolski Puzyrki Małe Józef Leonarda Szmigielska Józef Lisowski i Rozalia Lenartowicz panna 178-03-77 112V-113R 45 Ż DM
10 11 1862 Białogródka Andrzej Budziszewski Puzyrki Małe Józef Lucyna Michał Wolski i Marianna Żytkiewicz ż. Grzegorza 178-03-77 125V-126R 98 Ż DM
13 12 1862 Białogródka Jan Kwiatkowski Chrystówka Dominik Julia Karwatowska Mikołaj Dobrowolski i Konstancja Piotrowska ż. Ignacego 178-03-77 129V-130R 113 Ż DM
13 10 1863 Żytomierz Edward Dobrowolski Żytomierz Aleksander Józefa Kochler N Zawadzki, Julia Opoczyńska 178-3-54 79 282 Ż DG
10 5 1863 Kuniów Paulina Podhorodecka Hucisko Wincenty Domicela Niemirowska Feliks Wolski i Marianna Podhorodecka ż. Feliksa 178-3-78 5V-6R 28 Ż DM
18 12 1863 Kuniów Piotr Szpakowski Teremne Stefan Józefa Radzimińska Józef Dobrowolski i Barbara Kalbuszewska 178-3-78 12V-13R 71 Ż DM
30 9 1863 Lachowce Wincenty Nawrocki Hulowce Wincenty Franciszka Ulanicka szl. Wincenty Wolski i Małgorzata Unolt ż. Antoniego 178-3-146 12V-13R 45 Ż DM
4 1 1863 Szumsk Władysław Piątkowski Szumsk Jan Anna Wyszkowska Antoni Dobrowolski, Klara Jankowska ż. Józefa, Wojciech Głowacki, Adolfina Jarmolińska ż. Ignacego 245-1-21 174V-175R 3 R RK
1 10 1863 Białogródka Wiktor Wolski Puzyrki Małe Józef Julianna Paweł Zaręba i Rozalia Lenertowicz ż. Juliana