Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 794 wyników dla: Sobolewska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 9 1812 Kuniów Agnieszka Sobolewska 80 Willa szl. 297-1-086 32V Ł
15 7 1827 Hołoby Joachim Wielobycki 29 Byteń Podkomorzyc Kowelski, rodzice: wlm. Stanisław i Tekla z domu Sobolewska; Podkomorstwo Kowelskie 843 502 8 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
17 6 1827 Starokonstantynów Dominikanie Ludwik Stanisław Gralikowski 1 Starokonstantynów ojciec Feliks, matka Eutolia Sobolewska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 171R 74 Ż 331 KP2
25 7 1828 Starokonstantynów Kap Mieczysław Gralikowski 1 Popowce rodzice ur. Feliks Gralikowski, Marianna Sobolewska, na gorączkę 178-3-94 190R 60 Ż 364 KP2
31 1 1828 Stary Oleksiniec Barbara Sobolewska 69 Krutniów wdowa po Pawle, s. Mikołaj, Jan, c. Agnieszka 245-1-2 276 9 R 529 DM1
30 1 1828 Połonne Ewa Sobolewska 6 Adamów z gorączki, c. ur. Franciszka i Marianny z Łasiewiczów 245-1-2 107V 22 R 213 DW
27 8 1828 Połonne Maciej Zielonko 30 Adamów ur., żona Anna z d. Sobolewska 245-1-2 113R 90 R 224 DW 0
14 4 1829 Koblin Franciszek Sobolewski 48 Morawica żona Sobolewska, dzieci: Józef, Angela, Apolonia, Karolina 815 240R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0244.htm
3 3 1829 Korzec Agnieszka Sobolewska 82 Majdan Hłuszkowski z d. Boczkowska, wdowa po Józefie, od dawna potomstwa pozbawiona 245-1-3 96V 34 R 188 DM
15 5 1829 Korzec Elżbieta Sobolewska 1 Balarka Aleksandrowska c. Antoniego i Konstancji z Ziemkowskich 245-1-3 101V 65 R 198 DM
7 5 1832 Ostróg Wiktoria Sobolewska 5 Rozważ z kaszlu, Rodzice Ur. Grzegorz, Zofia zd Wojciechowska 171-1-5 29V 81 R MZ
19 1 1833 Krzywin Apolonia Lisiecka 45 Ułasznówka Ur., zd. Sobolewska, mąż Kazimierz, 3s. Jędrzej, Feliks, Kacper oraz córka Elżbieta 171-1-6 47R 2 R Mg
16 5 1833 Korzec Józefa Sobolewska 3 Hłużkowo córka Antoniego i Konstancji z domu Ziemblicka 245-1-7 108 47 R PW
3 4 1833 Ostropol Barbara Sobolewska 40 Jaremicze wdowa 178-3-99 233V 23 Ż 444 DM
6 3 1833 Annopol Marianna Sobolewska 16 Hubelce c. Kazimierza i Katarzyny z Zębowskich 171-1-6 111V 6 R 109 DM
15 3 1835 Tuczyn Marianna Sobolewska 1 Tuczyn c. sławetnego Jana i Joanny z Przyłuskich 171-1-8 166R 6 R DM
15 5 1836 Lachowce Marianna Sobolewska 35 Lachowce 1-dw., mąż Wojciech, synowie Faustyn i Józef, córki Agnieszka i Michalina 171-1-9 114V 16 R DM
9 12 1836 Lachowce Michalina Sobolewska 7 Lachowce c. 1-dw. Wojciecha i Marianny z Zalewskich 171-1-9 117R 37 R DM
1 11 1837 Ostróg Zofia Sobolewska 30 Rozważ mąż Grzegorz, synowie Józef i Władysław 171-1-10 44R 92 R DM
7 6 1837 Międzyrzec Cecylia Sobolewska 21 Samostrzaly c.Jędrzeja i Marianny z Deduszków Pomadowskich,mąż Józef Sobolewski,w połogu 171-1-10 276R 33 R AS 0
25 9 1837 Sielec Katarzyna Sobolewska 75 Sielec mąż Sebastian, syn Wawrzyniec 852 213- 214 21 AGAD 111 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0111.htm
6 12 1838 Tuczyn Marianna Sobolewska 40 Tuczyn sław., mąż Michał, syn Karol, córki Ewa, Anna i Karolina 171-1-11 184V 23 R DM
27 6 1838 Annopol Marianna Nowosielecka 28 Kurasz z d. Sobolewska, mąż Jan 171-1-11 135R 11 R 139 DM
15 6 1840 Hołoby Romuald Wrublewski 88 Trylisica żona ś.p. Wiktoria z domu Sobolewska, dzieci: Józef, Stanisław, Feliks, Marianna, Magdalena, Brygida, Julia 855 209R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0218.htm
11 2 1840 Annopol Antonina Sobolewska 6 Hubelce c. Kazimierza i Katarzyny z Ziębów 880 95 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0098.htm
23 3 1841 Ostróg Franciszka Sobolewska 65 Ostróg wdowa po Jakubie, dzieci nie zostawiła 171-1-12 22 V 30 R DW
1 8 1841 Targowica Jadwiga Sobolewska 58 Wełnicze wdowa, s. Jakub, Wincenty, Gabriel, Józef, 827 269 V 16 ZP 0
15 4 1842 Połonne Karolina Sobolewska 5/12 Burtyn c. ur. Szymona i Katarzyny 873 363 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0187.htm
24 11 1842 Korzec Franciszka Dziekońska 50 Balarka Sapożynka z domu Sobolewska, mąż Wojciech, synowie Kazimierz, Antoni, Mikołaj, Józef, Jan, Stanisław, córki Helena i Agnieszka 873 205 98 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0107.htm
23 4 1842 Annopol Zofia Sobolewska 24 Hubelce c. Kazimierza i Wiktorii z Szczawińskich 881 96 R 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0104.htm
3 9 1843 Nowogród Wołyński Józefa Dobrowolska 65 Nowogród Wołyński z domu Sobolewska, syn Roman, córki Cecylia, Oktawia, Józefa 874 158 92 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0082.htm
1 7 1844 Niewirków Katarzyna Sobolewska 20 Siwki c.Józefa i Agnieszki z Zabłockich 883 257V 6 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0258.htm
21 2 1846 Korzec Emilia Sobolewska 0,5 Huta Krywal córka Józefa i Agnieszki z Zabłockich 877 189 23 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0101.htm
19 3 1846 Kołki Maryanna Sobolewska 102 Haraimówka Synowie:Ignacy i Feliks, córki:Tekla i Marianna 832 91 9 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0097.htm
18 5 1847 Annopol Konstancja Sobolewska 12 Hubelce c. Kazimierza i Katarzyny z Ziębów 171-1-13 120V 13 R 125 DM
15 11 1848 Swojczów Antonina Sobolewska 50 Piński Most z Reglów, w.ż., mąż Ignacy, córka Anastazja 610 34 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20610/pages/PL_1_436_610_0019.htm
10 10 1848 Annopol Katarzyna Sobolewska 50 Hubelce od starości, z Ziębów, 1-dw., mąż Kazimierz, córki Agata i Marianna 171-1-14 109R 33 R 1205 DW
25 4 1849 Starokonstantynów Marianna Sobolewska 25 Starokonstantynów od gorączki, z d. Piasecka, mąż Ignacy - gubernialny sekretarz, córki Paulina i Adelajda 178-3-118 47V 68 Ż 90 DW
29 8 1849 Niewirków Aniela Sobolewska 2 Jakubówka c. Antoniego i Konstancji Ziembowskich 171-1-15 428R 14 R 429 DM 0
2 9 1850 Korzec Zofia Sobolewska 1 1/2 Krywal z biegunki; córka nieślubna Marianny Sobolewskiej 171-1-16 460v 69 R Na
14 6 1851 Swojczów Katarzyna Sobolewska 42 Piński Most z Brzezińskich, mąż Ignacy 896 182 V 9 613 40 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0185.htm
27 11 1851 Ołyka Magdalena Sobolewska 38 Tuszebin z d. Szander, mąż Antoni, syn Stanisław, córki Marianna i Helena i Karolina 475 45 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0025.htm
20 1 1852 Ołyka Tekla Sobolewska 56 Posników z Dobrzańskich, zostawiła męża Ignacego, synów Kazimierza - rotmistrza i Jana - porucznika oraz córki Mariannę, Teresę, Elżbietę 476 49 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0027.htm
3 8 1854 Tuczyn Urszula Sobolewska 1 Tuczyn c. Ignacego i Brygidy z Pawłowskich 171-1-37 294R 11 R 292 BW
20 8 1855 Niewirków Marianna Jaworska 30 Lewacze z d. Sobolewska, mąż Wojciech w rekrutach, córka Teresa 171-1-51 361R 30 R 365 DM
4 3 1857 Łuck Dominika Sobolewska 20 Łuck mąż Józef 393 75 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0039.htm
26 8 1858 Deraźne Antonina Sobolewska 67 Podłużne z d. Montrezor, wdowa po Jakubie 650-1-1 495R 15 R 557 BW
7 3 1859 Annopol Łucja Sobolewska 3/12 Żuków c. Marianny Sobolewskiej 886 381 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0203.htm
13 12 1863 Włodzimierz Katarzyna Sobolewska 2 Ochnówka c. NN i w.ż. Anny 798 76 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0040.htm
19 6 1864 Kulczyny Petronela Sobolewska 99 Peczyska z d. Strojnowska, wdowa 17-1-235 109V 41 Ch 212 DM
27 4 1865 Lachowce Karolina Sobolewska 4 Żemielińce c. 1-dw., Józefa i Honoraty 178-3-146 118R 21 Ż DM
4 12 1868 Tuczyn Salomea Sobolewska 40 Tuczyn mąż Karol, synowie Wojciech i Walenty, córki Aleksandra, Anna, Katarzyna i Teresa 682 28 24 0
5 8 1870 Ostróg Antonina Zięba 8 Mohilany r. Ignacy, Teresa zd Sobolewska 654-1-56 94 L 3 R MZ
14 3 1872 Białogródka Wincentyna Sobolewska 1 Książęcin c. 1-dw. Augustyna i Aleksandry 178-3-84 297R 48 Ż DM
19 2 1876 Jałowicze Benedykt Myśliński 75 Targowica żona Józefa Sobolewska, dzieci nie zostawił 150 35 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0020.htm
13 2 1881 Horochów Józefa Sobolewska 1 Zwiniacze c. chł. Romana i Aleksandry z Zielińskich 117 59 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0032.htm
18 2 1881 Horochów Michalina Sobolewska 5 Zwiniacze c. chł. Romana i Aleksandry z Zielińskich 117 61 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0033.htm
3 3 1882 Horochów Antonina Sobolewska 65 Porwańcze mieszcz., panna 118 66 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0037.htm
30 5 1883 Meżyrów Maria Dwornicka 1,5 Meżyrów Feliks Aleksandra Sobolewska 904-6-4 10 W JS1
25 4 1883 Meżyrów Florian Dwornicki 6 Meżyrów Feliks Aleksandra Sobolewska 904-6-4 9 W JS1
10 8 1884 Meżyrów Aleksandra Dwornicka 27 Meżyrów z d. Sobolewska, mąż Franciszek 904-6-5 18 W JS1
28 2 1887 Dederkały Franciszka Sobolewska 20 Dederkały Wielkie mąż Wawrzyniec, syn Józef 1-81 91R 5 T 989 DM
26 2 1891 Torczyn Marianna Sobolewska 25 Dudy c. Rajmunda i Katarzyny z Radzewiczów, panna 677 55 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0029.htm
20 9 1892 Szumbar Paulina Sobolewska 1/12 Dederkały Wielkie c. Wawrzyńca i Wiktorii z Sinickich 1020 225 13
15 7 1897 Radziwiłłów Anna Sobolewska 9/12 Drańcza c. Józefa i Marii z Mireckich 1-81 Ł 71 V 15 T 0
28 11 1901 Tuczyn Elżbieta Sobolewska 46 Tuczyn z Kotowskich, mąż Jan, dzieci: Dominbik, Teofila, Feliks, Antoni, Anna i Leontyna 957 50 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0039.htm
27 2 1903 Tuczyn Wiktoria Sobolewska 35 Tuczyn s. mieszczan Franciszka i Marianny z Kinakiewałów (?) 970 42 R 8 0
12 4 1907 Cudnów filia Romanów Cezaryna Sobolewska 3 Hołubin c. Franciszka i Kamili z Lisowskich 178-3-215 121R 39 Ż 233 DM
22 12 1908 Cudnów f. Romanów Celestyna Sobolewska 23 Marianówka z d. Misiuna, mąż Kamil 178-3-215 188R 118 Ż 359 DM
10 5 1912 Starokonstantynów Adelajda Balewska 70 Starokonstantynów z d. Sobolewska, wdowa, synowie Bernard i Tymofiej Cyriak, córka zamężna Jadwiga Hryniewiecka 17-2-89 65R 47 Ch 112 DM
15 10 1912 Romanów Agnieszka Sobolewska 80 Marianówka z d. Rajkowska, wdowa, synowie Franciszek, Adolf, Jan i Kamil, córki Maria, Celestyna, Paulina i Faustyna 178-3-216 175V 72 Ż 338 DM
27 6 1913 Radziwiłłów Maria Sobolewska 41 Drańcza z d. Mirecka, chłopka, mąż Józef, synowie Stanisław, Franciszek, Grzegorz i Lucjan, córki Antonina, Maria i Stanisława 21 R 17 0
14 12 1914 Radziwiłłów Natalia Sobolewska 76 Radziwiłłów mieszczanka lubelskiej guberni powiatu hrubieszowskiego, 1-105 124 V 32 T 0
26 2 1915 Horochów Anna Sobolewska 81 Kołbania wdowa, dzieci: Jan, Feliks, Rozalia, Paulina 1066 55 11 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0032.htm
28 4 1917 Torczyn Maria Sobolewska 32 p. Torczyn Jana i Emilii z Orzechowskich 1082 36 17 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0038.htm
19 7 1917 Pokostówka Teofila Guzowska 60 Sosnówka z d. Sobolewska, mąż Mikołaj, córki Kamila i Wiktoria 178-3-211 31R 23 Ż 62 DM
22 2 1921 Radziwiłłów Anastazja Sobolewska 13 Drańcza Polska c. Józefa i Marii z Mireckich 426-1-119 82 V 8 T DW
24 1 1927 Radziwiłłów Zofia Sobolewska 9/12 Drańcza Polska c. Franciszka i Anny z Hrycajów 1-119 156 V 1 T
1 4 1930 Radziwiłłów Antonina Sobolewska 3/12 Drańcza Polska c. Franciszka i Anny z Hrycajów 1-119 229 R 4 T 0
5 7 1932 Radziwiłłów Eleonora Sobolewska 67 Drańcza Polska z Tywoniuków, mąż Józef, synowie Antoni, Jan, Stanisław i Franciszek, córki Maria i Zofia 1-119 272 V 29 T 0
3 5 1935 Ostróg Anna Sobolewska Hrozowski Korczunek ur. 24.07.1862, zd. Hrynowiecka, córka Pawła i Antoniny, mąż Antoni 654-1-183 93R 16 R Mg
25 5 1940 Włodzimierz Wołyński NSJ Krystyna Sobolewska Włodzimierz 1089 29 60 AGAD 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0029.jpg
24 11 2005 Wołów Antonina Wanda Sobolewska 90 Wołów z d. Prokopowicz, c. Antoniego i Elżbiety z Ostrowskich, mąż Wincenty pr. AP

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 5 1754 Szumsk Katarzyna Zuzanna Michalecka Michałowska Huta Rachmanowska Maciej Zofia Tomasz Krajewski, Marianna Sobolewska 297-1-180 57R Ł RK 139
14 5 1755 Szumsk Stanisław Jadaszko? Iserna Bartłomiej Jadwiga Jan Czernicz, Anna Jadaszewiczowa, Marianna Sobolewska, Joanna Fieleszczuk 297-1-180 60V Ł RK 151
28 9 1755 Szumsk Wacław Michał Łaszczeski Łaszczewski Bryków Wojciech Marianna Szymon Wyszpolski, Anastazja Fedkiewiczowa, Jan Jałowicki, Barbara Twardowiczowna panna, Antoni Chmielecki, Marianna Sobolewska, Jan Smoczeski, Rozalia Lipinska 297-1-180 62V Ł RK 157
11 11 1755 Szumsk Marcin Stanisław Kostka Jezierski Szumsk Andrzej Helena Wojciech Janiszewski, Jadwiga Duszynska, Tomasz Lisowski, Rozalia Zaklewska, Jan Tyszkiewicz, Marianna Sobolewska 297-1-180 63R Ł RK 159
19 4 1756 Szumsk Marianna Niedzwiecki Niedźwiecki Huta Szumska Franciszek Marianna Marcin Stenkiewicz, Marianna Sobolewska, Mateusz Michalicki, Katarzyna Rogowska 297-1-180 65V Ł RK 167
7 5 1756 Szumsk Katarzyna Zawalska? Huta Surażska Jakub Anastazja Antoni Jakusiewicz, Marianna Sobolewska, Leon Jekler, Agnieszka Czyzewska 297-1-180 65V Ł RK 167 0
6 3 1757 Szumsk Franciszek Manach Monach Huta Dubieńska Piotr Agnieszka Michał ?winski, Wiktoria Nychawska, Tomasz Baykowski, Marianna Sobolewska 297-1-180 70V Ł RK 184
7 8 1757 Szumsk Michał Kondratowicz Kruholec Jan Ewa Tarczewski, Katarzyna Burzyńska, Tomasz Baykowski, Marianna Sobolewska 297-1-180 72V Ł RK 188
19 3 1758 Szumsk Marianna Zawalska Huta Dubieńska Jakub Anastazja Antoni Woynaszewski, Franciszka Jakusiowa, Józef Medynski, Marianna Sobolewska 297-1-180 77V Ł 198 RK
4 4 1758 Szumsk Marianna Zelaznicka Żeleźnicka Huta Rachmanowska Andrzej Barbara Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Stefan Brzyski, Marianna Sobolewska 297-1-180 78R Ł 199 RK 0
21 8 1759 Szumsk Ignacy Berens Załuże Antoni Barbara Mozyrska? Jakub Mikulski, Teresa Sobolewska 297-1-180 86V Ł RK 218
5 8 1788 Szumsk Marianna Klara Rozalia Sobolewska Borki Kazimierz Magdalena 91 R-V 0
26 10 1805 Czartorysk Marcelina Han Hołuzja Jan Elżbieta Kaszewska Wlm. Józef Połoński, Józefa Sobolewska panna 297-1-185 158R-V Ł 9428 DW
31 12 1813 Ostróg Sylwester Telicki Nowomalin Jan Marianna Ignacy Malinowski, Tekla Sobolewska 297-1-136 201 Ł 920 SK
29 3 1814 Zasław św. Józefa Erazm Obiedziński Rybki Wincenty Karolina Toczyńska [chrzest 7.04 tylko z wody] Franciszek Obiedziński i Anna Sobolewska 178-51-232 5R Ż 7 DM 0
28 8 1814 Zasław św. Józefa Rozalia Borzymska Siewki Bazyli Katarzyna [chrzest 31.08] Antoni Czarnobrodów i Honorata Sobolewska, asyst. Stanisław Majewski i Franciszka Nowicka 178-51-232 10R Ż 12 DM
18 1 1822 Teofilpol Bolesław Łoziński Bereżyńce wielm. Wincenty Konstancja Grzybińska chrzest z olejów 6.05.1829 r., ur. Romuald Pruszyński, wielm. Izabela Sobolewska 178-3-95 326r 17 Ż 632 KP2 0
11 11 1826 Lachowce Teodora Turzańska Bisówka Ignacy Cecylia Grodecka chrzest 19.11; Demetrus Leyszenko Major WR i Marianna Zarębina, Onufry Zaręba i Izabella Sobolewska 178-51-266 31R Ż 63 DM
21 10 1826 Poryck Marianna Józefa Wołoszyn Myszów Andrzej Katarzyna Tekla Wysocka dopełnienie chrztu 19.09.1827, asyst. Joachim Bohomolec major i Józefa Miłoninowa z Jełowickich, Jan Miłonin Major WR i Angela Sobolewska panna 843 67 21 AGAD 38 DM
4 6 1827 Koblin Karolina Sobolewska Koblin Franciszek Katarzyna Komarzeska Antoni Małachowski, Pelagia Zełatkowna Panna 813 212 10 AGAD MO, RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0214.htm
28 6 1827 Bazalia Paulina Sobolewska Lutarówka Jan Marianna Witkowska Mikołaj Piotrowski i Marianna Rakowska ż. Grzegorza 178-3-93 233R 59 Ż DM
10 4 1827 Łabuń Marianna Remizowska Łabuń Stefan Teresa Terkiewicz Bazyli Teodorowicz, Agnieszka Sobolewska 178-3-93 107R 22 Z 209 KP2
26 6 1827 Ostropol Aleksander Sobolewski Józefówka Tomasz Marianna Watkowska Józef Kozieracki, Zofia Sobolewska 178-3-93 201V 32 Ż 390 KP2
17 7 1827 Starokonstantynów Dominikanie Micesław Gralikowski Nowiki Feliks Ewtolia Sobolewska Józef Kormanowski, Domicella Charczewska 178-3-93 143V 67 Ż 276 KP2
8 3 1827 Korzec Katarzyna Wilczyńska Majdan Hłuszkowski Jan Anna Leśniewska Szymon Turowski i Tekla Sobolewska zamężna 245-1-1 66V 28 R 131 DM
2 4 1827 Korzec Apolonia Sobolewska Majdan Hłuszkowski Józef Agnieszka Zabłocka Szymon Turowski i Jaryna Semenicka, asyst. Gabriel Wilczyński i Tekla Sobolewska zamężna 245-1-1 68R 40 R 134 DM
11 9 1827 Korzec Justyna Bagińska Balarka Hłuszków [Głuszków] Leon Marianna Miszkiewicz Gabriel Wilczyński i Tekla Sobolewska zamężna 245-1-1 74R 87 R 146 DM
25 2 1827 Stary Oleksiniec Franciszka Eleonora Pepłowska Oleksiniec Hilary Julia Trzetrzewińska data dop. Chrztu, Franciszek Sobolewski, Honorata Woniszeszławska ż. Szczepana, Wincenty Atkiewicz doktor, Balbina Sobolewska ż. Franciszka, z wody Łukasz Podgórski, Franciszka Lisiecka ż. Anzelma 245-1-1 264 5 R 519 DM1
20 12 1827 Połonne Franciszka Sobolewska Adamów Stanisław Antonina Golczewska wpis 1828 r., ur. Tomasz Pikulski, Katarzyna Sobolewska 245-1-2 88R 4 R 2664 DW
7 3 1828 Łuck Edmund Józef Trzetrzewiński Łuck Ignacy Elźbieta Hurynowicz Piotr Werbachowski generał, Balbina z Winnickich Sobolewska 368 46 29 814 6a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0024.htm
19 2 1828 Koblin Franciszek Jaworski Kosarzów Wincenty Ewa Rudzińska Antoni Lityński, Katarzyna Sobolewska 814 208 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0212.htm
23 7 1828 Krzemieniec Marianna Magdalena Nowicka Krzemieniec Jan Anna Sobolewska Jan Kryński i Aniela Kotyńska ż. Michała 426-1-3 55R 153 T 555 DM
2 5 1828 Łabuń Antonina Marianna Kiełczewska Łabuń Stanisław Leonilda Sobolewska chrzest 13.05.1828, Franciszek Rudnicki i Rozalia Łobaczewska, asyst. Feliks Łobaczewski i Katarzyna Demińska (akt dopisany na podstawie ukazu z 12.07.1856) 178-3-94 130V Ż 255 KP2
26 2 1828 Ostropol Wiktoria Sobolewska Józefówka ur. Grzegorz Teodora brak ur. Teodor Garliński, ur. Julianna Szatkowska 178-3-94 194R 10 Ż 371 KP2
24 7 1828 Teofilpol Aleksander Łoziński Bereżyńce wielm. Wincenty Konstancja Grzybińska chrzest z olejów 6.05.1829 r., ur. Roman Pruszyński z ptu ostrogskiego, wielm. Izabela Sobolewska 178-3-95 326r 18 Ż 632 KP2
29 2 1828 Połonne Aleksander Rogowski Adamów Szymon Barbara Murawska ur. Paweł Murawski, Anna Sobolewska 245-1-2 90R 40 R 2669 DW
26 8 1828 Połonne Marianna Sobolewska Adamów Kajetan Rozalia Muszkiewicz ur. Benedykt Chomiński i Elżbieta Rogowska 245-1-2 95V 122 R 2680 DW
12 12 1828 Połonne Jan Bobrowski Adamów Szymon Elżbieta Zalewska ur. Stanisław Sobolewski i Anna Sobolewska ż. Mateusza 245-1-2 98R 158 R 2685 DW
13 10 1828 Połonne Maksymilian Sobolewski Burtyń Franciszek Marianna Lesiewicz ur. Leon Sahkiewicz i Wiktoria Sobolewska ż. Bartłomieja 245-1-2 98R 160 R 2685 DW
5 3 1829 Włodzimierzec Kazimierz Łękowski Włodzimierzec Józef Aleksandra Sobolewska 815 117R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0120.htm
18 7 1829 Łabuń Józefa Róża Kiełczewska Łabuń wielm. Stanisław Leonida Sobolewska wielm. Benedykt Kiełczewski, Aleksandra Kotlar kapitanowa wojsk ros. 178-3-95 134R 44 Ż 261 KP2
4 3 1829 Starokonstantynów Kapucyni Teofila Telesfora Gralikowska Popowce ur. Feliks Otylia Sobolewska ur. Antoni Świejkowski, Telesfora Sobolewska 178-3-95 182r 62 Ż 350 KP2
26 8 1829 Niewirków Bartłomiej Nadolski Niewirków Józef Helena Żukowska Stanisław Wojnarowski,Honorata Konczewska.Asyst. Tomasz Wrębicki, wd. Dorota Sobolewska 171-1-2 295 R 142 R AS
7 12 1829 Annopol Karolina Sobolewska Hubelce Kazimierz Katarzyna Zięba Karol Szczawiński i Katarzyna Szczawińska zamężna 171-1-2 121V 53 R 133 DM
6 5 1829 Korzec Stanisław Kulikowski Majdan Hłuszkowski NN Marianna Kulikowska s. panny, Leon Bagiński i Tekla Sobolewska zamężna 245-1-3 70R 50 R 137 DM
17 6 1829 Korzec Paulina Sobolewska Majdan Hłuszkowski Józef Agnieszka Zabłocka Wojciech Kulikowski i Tekla Sobolewska 245-1-3 72R 63 R 141 DM
8 12 1829 Poryck Marianna Balbina Kamila Sobolewska Lachów Ignacy Stanisław Marianna Honorata Iżewska Karol Pilchowski Kapitan i Marianna Pilchowska z Bromirskich, asyst. Jakub Łobaczewski i Angela Sobolewska panna 844 75 27 AGAD 44 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0044.htm
24 7 1829 Łabuń Józefa Róża Kiełczewska Łabuń Stanisław Leonida Sobolewska dopełnienie chrztu 26.07.1831, Benedykt Kiełczewski i Katarzyna Demińska 178-3-97 134V 31 Ż 256 DM
1 7 1830 Krzemieniec Piotr Rafałowski Krzemieniec Stanisław Marianna Sobolewska Romuald Tomaszewski i Zofia Zawadzka panna 426-1-3 130V-131R 120 T 632 DM
27 10 1830 Lachowce Tadeusz Nowicki Żemelińce Mikołaj Katarzyna Sobolewska Teodor Szkodlarski i Anna Nowicka ż. Jana 171-1-3 105V 71 R DM
1 11 1830 Cudnów Karolina Giżo Wróblówka Benedykt Anastazja Sobolewska Jakób (nazwisko nieczytelne), Marianna Wańkowska, as:Franciszek lachowski, Marianna Giżowna 178 3 3 V322 154 MP
7 12 1830 Krasnopol Marianna Szczygielska Januszpol Wincenty Pawlina Naczkowska Szymon Januszkiewicz, Anastazja Sobolewska, as:Andrzej Łapiński, Katarzyna Mierzejewska 178 3 3 V244 94 Ż MP
24 12 1830 Krasnopol Ludwika Łapińska Januszpol Jędrzej Helena Malszewska Tadeusz Rakiewicz, Anastazja Sobolewska, as: Szymon Januszkiewicz, Apolonia Rękiewiczowa 178 3 3 R245 100 Ż MP
1 5 1830 Niewirków Franciszek Boćkowski Majdan Siedliski Tadeusz Agnieszka Rudnicka Andrzej Zarzecki,Tekla Sobolewska panna 171-1-3 287 V 20 R AS
26 11 1830 Klewań Klemens Władysław Rosołowski Klewań Karol Tekla Sobolewska ur. Ignacy Żukowski, Teresa Czarnomska, as. Jan Krassowski, Teresa Żukowska 171-1-3 174V 20(2) R 7647 DW
9 5 1830 Annopol Teresa Sobolewska Kurasz Jan Marianna Laskowska Jan Sokulski i Apolonia Lesicka ż. Kazimierza 171-1-3 129R 19 R 134 DM
5 4 1830 Horodyszcze Sykstus Gralikowski Rzeszniówka Kosa Feliks Eutolia (Otylia) Sobolewska Erazm Gadomski i Petronela Janiszewska wdowa, asyst. Walenty Wołodkowski i Krystyna Gadomska ż. Erazma 178-3-96 91V 212 Ż 164 DM
22 7 1830 Łabuń August Dominik Kiełczewski Łabuń Stanisław Leonida Sobolewska Benedykt Kiełczewski i Rozalia Łobaczewska, asyst. Łukasz Demiński i Marianna Demińska 178-3-96 112R 42 Ż 212 DM
3 1 1830 Korzec Katarzyna Bagińska Majdan Hłuszkowski Leon Marianna Myszkiewicz Gabriel Wilczyński i Tekla Sobolewska panna 245-1-4 56R 3 R 110 DM
15 2 1830 Korzec Józef Łaszewicz Majdan Hłuszkowski Bazyli Dorota Szyput Jan Wilczyński i Tekla Sobolewska zamężna 245-1-4 59R 27 R 116 DM 0
10 3 1830 Korzec Józefa Sobolewska Balarka Aleksandrowska Antoni Konstancja Ziębicka Wawrzyniec Łasiewicz kawaler i Łasiewiczowa zamężna 245-1-4 60V 37 R 119 DM
14 5 1830 Korzec Jan Dziekoński Sapożyn Wojciech Franciszka Sobolewska Wincenty Konefał i Katarzyna Dąbrowska panna 245-1-4 64R 65 R 126 DM
29 8 1830 Korzec Tekla Uchańska Majdan Hłuszkowski Mikołaj Marianna Boczkowska Szymon Turowski i Tekla Sobolewska zamężna 245-1-4 68R 97 R 134 DM
2 12 1830 Korzec Katarzyna Konopacki Balarka Aleksandrowska Antoni Anna Ziębicka Wawrzyniec Łaszewicz kawaler i Konstancja Sobolewska ż. Antoniego 245-1-4 73V 141 R 145 DM
23 2 1830 Miropol Maciej Kuczyński Ulanówka Antoni Katarzyna Sobolewska Krzysztof Kotecki i Magdalena Witkowska 245-1-4 145R 15 R 281 DM
1 9 1831 Łuck Wanda Balbina Sobecka Łuck Włodzimierz Katarzyna Trzetrzewińska Ignacy Trzetrzewiński doktor, Balbina Sobolewska małżonka Franciszka 368 125 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0063.htm
1 9 1831 Łuck Wanda Balbina Antonina Sobecka Włodzimierz Katarzyna Trzetrzewińska (dopełnienie) Ignacy Trzetrzewiński, Balbina Sobolewska 377 13 10 827 2V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0007.htm
10 8 1831 Nowogród Wołyński Gustaw Michał Greczyński Nowogród Józef Anna Krystyńska JW. Bazyli Bieły, Marianna Sobolewska 245-1-5 15R 1178 R 539 DW
15 12 1831 Klewań Ludwika Euzebia Rosołowska Żuków Karol Tekla Sobolewska ur. Michał Parasiewicz, Maryanna Grodecka, Ludwik Grodecki, Teresa Zaborska 171-1-4 154R 19 R 7942 DW
15 12 1831 Klewań Ludwika Euzebia Sabina Rosołowska Żuków Karol Tekla Sobolewska dop.ch.Baltazar Dworzański, Teresa Czarnomska. Asyst. Teodozjusz Zauszkiewicz, Katarzyna Lewczeńkowa 171-1-6 134bV 18 R 133 AS
10 2 1831 Łabuń Florian Czyżewski Łabuń Marcin Helena Miedziszewska Jan Białoruski i Aniela Sobolewska 178-3-97 131R 4 Ż 249 DM
29 6 1832 Przewały Piotr Szurmacz Piotrówka Jakub Agnieszka Sobolewska 847 609 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0328.htm
7 1 1832 Krzywin Kacper Lisiecki Ułaszanówka Kazimierz Apolonia Sobolewska ch. 8.01.1832, Ur. Ignacy Kalinowski, Ur. Franciszka Sokołowska ż. Franciszka, asys. Ur. Maciej Kami 171-1-5 37R 1 R Mg
11 8 1832 Lachowce Jan Nowicki Żemelińce Michał Katarzyna Sobolewska Antoni Biskupski i Karolina Pieńkiewicz ż. Michała 171-1-5 96V 53 R DM
13 2 1832 Aleksandria Joanna Sawicka Serednia Jan Anastazja Sobolewska Mikołaj Krzemienowski i Katarzyna Chodorowska ż. Józefa 171-1-5 174R 2 R DM,JJ 826
3 11 1832 Annopol Marianna Sobolewska Hubelce Kazimierz Katarzyna Ziębicz ur. Karol Szczawiński, Antonina Soroczyńska ż. Tadeusza 171-1-5 125V 38 R 8215 DW
1 3 1832 Nowogród Wołyński Helena Lewandowska Huta Dziekunka Antoni Marianna Sobolewska ur. Jan Lewandowski, Rozalia Kowalkowska wdowa 245-1-6 6V 1271 R 658 DW
17 3 1832 Nowogród Wołyński Gabriel Osiński Balarka Prosicka Teodor Marianna Sobolewska ur. Wincenty Jurowski, Marianna Turowska ż. Józefa 245-1-6 7R 1276 R 703 DW
15 5 1832 Miropol Fabian Kuczyński Ludwikówka Antoni Katarzyna Sobolewska Gabriel Jankowski i Magdalena Witkowska zamężna, asyst. Ignacy Łaszcz i Julianna Szatkowska 245-1-6 168V 21 R 171 DM
4 2 1833 Ptycza Agata Gustowska Buderaż Tadeusz Franciszka Niwińska Michał Antoszewski, Teofila Sobolewska 819 258V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0268.htm
12 6 1833 Niewirków Bazyli Sobolewski Antonówka Antoni Konstancja Ziembowska chrzest 6.05.1834 r,Gabriel Wilczyński żonaty,Tekla Sobolewska ż.Władysława. Asyst.Piotr Boczkowski żon. Katarzyna Gilewska żona Franciszka 171-1-7 278 V 23 R AS
28 1 1833 Ostropol Paulina Ostrowska Lewkowce Karol Marianna Sobolewska Jan Naborowski i Genowefa ...., asyst. Stanisław Poraziński Józefa Naborowska zamężna 178-3-99 214V 12 Ż 409 DM
27 3 1833 Klewań Mikołaj Izydor Rosołowski Klewań Karol Tekla Sobolewska Baltazar Dworzański, Teresa Czarnomska. As. Teodozjusz Zauszkiewicz, Katarzyna Lewczeńkowa 171-1-6 134aR 17 R 132 AS
9 10 1833 Łabuń Franciszek Edward Czyżewski Łabuń Marcin Helena Mioduszewska Józef Majewski i Aniela Sobolewska, Jan Budrowski i Elżbieta Jastrzębska 178-3-99 74V 49 Ż 149 DM
28 5 1833 Miropol Lucjan Popławski Ludwikówka Eliasz Anna Sobolewska Paweł Witkowski i Marianna Guzowska 245-1-7 177R 26 R 183 DM
22 7 1834 Przewały Karolina Szurmacz Piotrówka Jakub Agnieszka Sobolewska 849 536 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0294.htm
19 8 1834 Korzec Anna Wilczyńska Majdan Głuszków Gabriel Agnieszka Sokołowska Franciszek Choiński i Tekla Sobolewska ż. Władysława 245-1-8 78r 93 R Na
12 1 1834 Niewirków Marcjanna Boczkowska Moczulanka Tadeusz Agnieszka Rudnicka Jan Wależyński żonaty,Tekla Sobolewska wdowa 171-1-7 274 R 5 R AS
22 3 1834 Niewirków Paulina i Balbina bliżnięta Boczkowska Huta Siedliska Piotr Barbara Reszczyńska Do ch.Paulinę trzymali: Stanisław Pulikowski żon. Tekla Sobolewska.Balbinę: Stanisław Leniewicz żonaty, Marianna Bagińska męż. 171-1-7 276 R 13 R AS
22 7 1834 Niewirków Paulina Boczkowska Huta Siedliska Piotr Barbara Reszczyńska Dopeł.chrztu 15.08,1834 r., z bliźniąt, Stanisław Pulikowski,Tekla Sobolewska Asyst.Józef Bagiński , Kunegunda Bagińska 171-1-7 282 V 40 R AS
21 11 1834 Annopol Katarzyna Sobolewska Kurasz Jan Marianna Laskowska Jan Skulski i Barbara Sorokin ż. Jakuba wyznania G-R 171-1-7 117R 44 R 122 DM
15 11 1834 Klewań Antoni Stanisław Rossołowski Oleszwa Karol Tekla Sobolewska Maciej ...minski, Marianna Grodecka 171-1-7 150V- 151R 39 R 156 AS
21 5 1834 Miropol Feliks Sobolewski Huta Żaborzycka Jan Apolonia Ożga Józef Boczkowski i Teresa Oczkowska panna, asyst. Franciszek Jabłoński i Anna Sobolewska zamężna 245-1-8 174V 36 R 180 DM
21 7 1834 Miropol Daniel Kuczyński Ludwikówka Antoni Katarzyna Sobolewska Paweł Witkowski i Marianna Guzowska 245-1-8 176R 47 R 181 DM
0 1834 Klewań Marcjanna Antonina Psarska Płoska Bonawentura Celestyna Sobolewska 880 121 V 15 AGAD 125 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0125.htm
15 1 1835 Horochów Grzegorz Mulik Dołhe Ludwik Anastazja Sobolewska 73 3 6 850 69 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2073/pages/PL_1_436_73_0001.htm
8 1 1835 Połonne Dominik Grochowski Adamów Józef Marianna Zalewska ur. Kajetan Sobolewski, Anna Sobolewska ż. Mateusza 245-1-9 142V 6 R DW
1 2 1835 Połonne Marianna Uruska Burtyn Paweł Tekla Bobrowska Franciszek Uruski żonaty, Anna Sobolewska z. Franciszka 245-1-9 143V 14 R DW
4 2 1835 Połonne Agata Sobolewska Adamów Kazimierz Marianna Kuzmińska ur. Szymon Stankiewicz, Elżbieta Chomicz ż. Benedykta 245-1-9 143V 16 R DW
25 1 1835 Połonne Marianna Sobolewska Adamów NN Aleksandra Filip Sawicki kawaler, Zofia Wróblewska ż. Karola 245-1-9 143V 18 R DW
29 5 1835 Połonne Petronela Sobolewska Burtyn Kajetan Rozalia Miszkiewicz Szymon Rogowski żonaty, Elżbieta Rogowska ż. Feliksa 245-1-9 147V 52 R DW
28 9 1835 Połonne Wacław Sobolewski Nowaki Tomasz Katarzyna Kużnińska Kazimierz Sobolewski żonaty, Antonina Sobolewska panna 245-1-9 153V 91 R DW
30 12 1835 Połonne Stefan Wasilewicz Józefówka Mikołaj Anna Sobolewska Michał Kuczyński żonaty, Teresa Ejmot ż. Leona 245-1-9 157V 120 R DW
29 7 1835 Motowidłówka Ignacy Szczepanowski Marinówka Antoni Marianna Sobolewska Ignacy Czołowski, Marianna Holewicz, chrz. 30.07.1835 178-51-372 44V 11 Ż BS 91
6 1 1835 Starokonstantynów Jan Ostrowski Kruhlik Karol Marianna Sobolewska Marcin Lipiński, Petronela Sobolewiczowna 178-3-101 163V 5 Ż 317 CK
18 2 1835 Annopol Konstancja Sobolewska Hubelce Kazimierz Katarzyna Ziembicka ur. Tomasz Dybkowski, Marianna Ostrowska panna 171-1-8 50R 8 R 9040 DW
15 6 1835 Bereźnica Julianna Kulmanowska Majdan Niemowicki Ignacy Agata Grębowska Romuald Pogorzelski i Petronela Sobolewska 821 114V 19 AGAD 116 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0116.htm
4 6 1836 Przewały Adam Szurmacz Piotrówka Jakub Agnieszka Sobolewska 851 626 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0343.htm
3 5 1836 Korzec Anna Sobolewska Huta Krywal Józef Małgorzata Skokowska Michał Łabędzki i Teresa Turowska ż. Stanisława 245-1-10 68r 37 R Na
21 2 1836 Miropol Leon Popławski Ludwikówka Eliasz Anna Sobolewska Antoni Kuczyński i Franciszka Markiewicz 245-1-10 117R 14 R 121 DM
1 3 1836 Miropol Albin Kuczyński Ludwikówka Antoni Katarzyna Sobolewska Gabriel Jankowski i Salomea Ostrowska 245-1-10 118R 19 R 122 DM
4 4 1836 Miropol Marianna Liniewska Huta Żaborzycka Paweł Katarzyna Kłodnicka chrzest 5.04.1836 z samej wody, Roman Niżyński wdowiec i Pulcheria Sobolewska ż. Jana 245-1-10 120R 32 R 124 DM
24 1 1836 Miropol Jan Żarczyński Huta Żaborzycka Wojciech Marianna Boćwińska Józef Boczkowski i Apolonia Sobolewska 245-1-10 122R 43 R 126 DM
22 4 1837 Lachowce Eleonora Sobolewska Żemielińce Jakub Petronela Iwińska Jan Rudkowski i Marianna Korycka ż. Jana 171-1-10 103 V 22 R DW DM
1 2 1837 Korzec Stanisław Dziekoński Sapożyn Wojciech Franciszka Sobolewska 245-1-11 82 72 R PW
23 9 1837 Klewań Karolina Rossołowska Oleszwa Karol Tekla Sobolewska Michał Parasiewicz, Marianna Madejska, Józef Malaczyński, Teofila Sokołowska 171-1-10 153R 18 R 155 AS
14 10 1837 Miropol Kalikst Kuczyński Polanki Antoni Katarzyna Sobolewska Paweł Witkowski i Franciszka Markiewicz 245-1-11 231R 72 R 229 DM
31 12 1837 Dubno Bazyli Sylwester Antoszewski Dubno Michał Marianna Don Levi chrzest 6.01.1837, Karol Omieciński marszałek i Halina Sobolewska, asyst. Ignacy Bernatowicz kaznaczej czyli skarbnik i Izabella Dubiska, Antoni Jeżewski i Karolina Florewska ż. Ignacego 823 156R 2 AGAD 164 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0164.htm
23 9 1837 Łabuń Emilia Czyżewska Łabuń Marcin Helena Mioduszewska Józef Czajkowski i Aniela Sobolewska 178-3-108 31V 55 Ż 63 DM
29 5 1838 Swojczów Magdalena Moroziuk Mohylno Maciej Urszula Sobolewska 600 6 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0004.htm
27 1 1838 Horochów Jan Szatkowski Zwiniacze Roman Julianna Sobolewska Teodor Wituszyński, Marianna Seredyńska z. Grzegorza 853 104 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0056.htm
7 1 1838 Połonne Paulina Sobolewska Burtyn Kazimierz Marianna Szymon Paszkiewicz żonaty, Elżbieta Chomicz ż. Benedykta 245-1-12 103V 6 R DW 297
14 1 1838 Połonne Paulina Bagińska Burtyn Jakub Marianna Szymon Bobrowski żonaty, Rozalia Sobolewska ż. Kajetana 245-1-12 104R 12 R DW 297
13 3 1838 Połonne Grzegorz Święcicki Burtyn Franciszek Marianna Franciszek Sobolewski kawaler, ? Sobolewska panna 245-1-12 108V 47 R DW 298
25 3 1838 Połonne Oktawian Uruski Burtyn Paweł Teresa Franciszek Uruski żonaty, Anna Sobolewska ż. Mateusza 245-1-12 109V 55 R DW 298
16 4 1838 Połonne Kalikst Dudkowski Burtyn Józef Petronela Józef Żurawski żonaty, Apolonia Sobolewska panna 245-1-12 111V 71 R DW 299
27 4 1838 Połonne Marianna Wierzbicka Konotopy Jan Apolonia Jan Zalewski, Katarzyna Sobolewska ż. Tomasza 245-1-12 112V 77 R DW 299
12 7 1838 Połonne Marianna Sieńkiewicz Burtyn Szymon Małgorzata Franciszek Zielunko żonaty, Katarzyna Sobolewska z. Szymona 245-1-12 116V 111 R DW 300
16 8 1838 Połonne Małgorzata Sankiewicz Burtyn Andrzej Karolina Franciszek Sawicki żonaty, Apolonia Sobolewska panna 245-1-12 119R 129 R DW 300
19 9 1838 Połonne Franciszka Sobolewska Burtyn Franciszek Marianna Benedykt Chomycz żonaty, Woktoria Sobolewska ż. Bartłomieja 245-1-12 121V 150 R DW 301
8 10 1838 Połonne Franciszka Sobolewska Burtyn Mateusz Anna Jan Borowski żonaty, Rozalia Sobolewska z. Kajetana 245-1-12 122V 160 R DW 301
30 8 1838 Tuczyn Joanna Bogucka Tuczyn Józef Kalasanty Marianna Czapska sław. Jan Korczyński i sław. Karolina Dąbrowska, Feliks Jelecki i Joanna Sobolewska 171-1-11 175R 22 R DM
4 6 1838 Deraźne Aleksandra Joanna Szwengruber [Szwangruber] Podłużne Jan Józefa Jurkiewicz Antoni Laskowski i Alojza Za..., Tomasz Za..broski i Antonina Sobolewska zamężna 171-1-11 208V 22 R DM
22 12 1838 Kotelnia Wiktoria Święcicka Smołówka Kazimierz Ewa Sobolewska Franciszek Żygadło i Marianna Święcicka ż. Tadeusza 178-3-6 163V 92 Ż 315 DM
31 1 1838 Klewań Adam Piotr Maleczyński Klewań Józef Sabina Krzywicka Adam Krzywicki podsędek, Marianna Sobolewska. As. Michał Parasiewicz, Elżbieta Hanpnuk, Petrykowski, Emilia Krzywicka 171-1-11 153V 10 R 158 AS
23 4 1838 Miropol Wojciech Popławski Polanki Eliasz Anna Sobolewska Kacper Czarnecki i Katarzyna Kuczyńska ż. Antoniego 245-1-12 152R 25 R 153 ES
20 7 1838 Żytomierz Czesław Sobolewski Żytomierz NN Apolonia Sobolewska s. panny, Stanisław Ostrowski i Agata Okrużka ż. Teodora 178-3-6 22R 210 Ż 45 DM
25 9 1839 Tuczyn Zofia Sobolewska Tuczyn Ignacy Brygida Pawłowska Franciszek Jemerski, Zofia Trochimowiczowa 879 155 R 37 AGAD 157 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0157.htm
13 3 1839 Puliny Eufrosinia Maszkowska par. Puliny Mikołaj Marianna Niełyksza Husakowski Józef, Sobolewska Anastazja, z. Jana 58 JZ 0 0
1 4 1839 Łuck Adam Masłowski Łuck NN Agnieszka Masłowska Maciej Czajkowski, Aniela Sobolewska 375 12 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0007.htm
18 3 1839 Katerburg Józef Dobrowolski Rybcza Dominik Katarzyna Sobolewska 200 141 7 AGAD 74 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0074.htm
5 2 1839 Lachowce Dorota Sobolewska Żemelińce Michał Zuzanna Unolt 879 65 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0066.htm
30 1 1839 Lachowce Grzegorz Nowicki Żemelińce Michał Katarzyna Sobolewska 879 65 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0066.htm
14 2 1839 Kijów Konstanty Klonowski Archangielsk Piotr Zofia Filipiew Jefim Passenko, Poczinspektor Rzeczywisty Radca Stanu, Zofia Sobolewska, Gubernatorowa, as. Ksiądz Tomasz Dobszewicz, Profesor Uniwersytetu Św. Włodzimierza, Beninga Montwił, dop. chrz. 14.12.1847, ojciec Kolegski Sowietnik, Inspektor Archangielskie 178-51-548 49V 75 Ż BS 100
14 3 1839 Berdyczów Grzegorz Czykanowski Hryszkowce Jerzy Franciszka Gałecka Aleksander Michalski i Apolonia Sobolewska ż. Aleksandra 178-3-8 137R 51 Ż 255 DM
18 9 1839 Berdyczów Anna Kosińska Nizgórce Jan Katarzyna Sobolewska Stefan Chmielnicki i Anna Tokarska ż. Jana 178-3-8 155V 196 Ż 292 DM
20 3 1839 Miropol Aleksandra Sobolewska Huta Zaborzycka Jan Apolonia Hoszek Wojciech Żarczyński i Anna Sobolewska ż. Wincentego 178-51-433 185V 28 Ż 196 DM
14 10 1839 Miropol Kalikst Sobolewski Huta Zaborzycka Wincenty Anna Lisowska Rajmund Niżyński i Apolonia Sobolewska ż. Jana 178-51-433 190V 67 Ż 201 DM
1 11 1839 Miropol Tekla Kuczyńska Polanki Antoni Katarzyna Sobolewska Paweł Witkowski i Franciszka Markiewicz ż. Jana 178-51-433 191R 72 Ż 201 DM
9 1 1839 Nowogród Wołyński Marcjanna Lewandowska Huta Dziekunka Antoni Marianna Sobolewska Franciszek Popławski i Rozalia Kowalkowska wdowa 178-3-72 2V 12 Ż 5 DM
18 8 1839 Korzec Julia Sobolewska Huta Krywal Józef Agnieszka Zalewska Michał Zalewski żonaty, Klara Soczyńska żona Kazimierza 178-51-433 73V 99 Ż 78
6 10 1839 Korzec Antoni Lisowski Słoboda Głuszków Karol Marianna Sobolewska Aleksy Stachurski żonaty, Agnieszka Wilczyńska żona Gabriela 178-51-433 77V 125 Ż 82
12 11 1839 Korzec Józef Turowski Majdan Głuszków Bazyli Magdalena Bagińska Michał Czerwiński żonaty, Tekla Sobolewska żona Władysława 178-51-433 79V 136 Ż 84
23 1 1840 Połonne Andrzej Łukowski Burtyn Antoni Katarzyna Stanisław Sobolewski, Wiktoria Sobolewska ż. Bartłomieja 871 192 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0100.htm
2 3 1840 Korzec Kazimierz Chwoiński Balarka Myszakowa Franciszek Elżbieta Zaworska Michał Wilczyński kawaler, Tekla Sobolewska ż. Władysława 871 118 47 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0063.htm
17 8 1840 St. Oleksiniec Anna Sobolewska Krutniów Michał Maryanna Jan Strzelbicki, Katarzyna Rawska ż. Józefa 871 523 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0276.htm
10 6 1840 Brusiłów Małgorzata Michalina Mieczkowska Pokryszów Cyprian Eleonora Iskrzycka Wiel. Andrzej Burżeński, Wiel. Wincenta Sobolewska, ż. Michała, as. Wiel. Mikołąj Jankowski, Wiel. Julia Sosnowska, Wiel. Jan Koplewski, Dymisjonowny Porucznik Wojsk Rosyjskich, Wiel. Waleria Jankowska, panna, chrz. 29.06.1840 178-51-456 44R 24 Ż BS 100
10 8 1840 Miropol Dominika Popławska Polanki Eliasz Anna Sobolewska Antoni Kuczyński i Justyna Czarnecka ż. Marcina 871 314 47 AGAD 162 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0162.htm
13 9 1840 Miropol Anna Żarczyńska Huta Zaborzyca Wojciech Marcjanna Bućwińska Paweł Sobolewski i Anna Sobolewska ż. Wincentego 871 318 65 AGAD 164 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0164.htm
9 2 1840 Żytomierz Jan Kobylański Żytomierz Antoni Marianna Łozowska Mikołaj Galli i Krystyna Bocwiachowa, asyst. Franciszek Kudrański i Franciszka Sobolewska, Jakub Kisielewski i Konstancja Statkiewicz 178-3-10 6V 40 Ż 13 DM
23 3 1840 Żytomierz Jan Sobolewski NN Apolonia Sobolewska s. panny, Anik Iwanów i Tatiana Siemienówna 178-3-10 24V 186 Ż 49 DM
26 3 1841 Miropol Wincenty Jabłoński Huta Zaborzycka Karol Marianna Łoś Paweł Sobolewski i Apolonia Sobolewska ż. Jana 872 362 30 AGAD 192 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0192.htm
14 2 1841 Miropol Walenty Sobolewski Huta Zaborzycka Jan Apolonia Ozga Wojciech Żarczyński i Anna Sobolewska ż. Wincentego 872 359 19 AGAD 190 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0190.htm
10 2 1841 Połonne Katarzyna Sobolewska Burtyn Mateusz Anna 872 120 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0065.htm
24 2 1841 Przewały Józef Surmacz Piotrówka Jakub Anna Sobolewska 856 491 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0269.htm
2 6 1841 Lachowce Erazm Felicjan Dobrowolski Janowicze, par. Puliny Adam Konstancja Sobolewska Wlm. Mieczysław Feliński, ur. Emilia Izbińska z. Konstantego 881 115 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0123.htm
4 7 1841 Połonne Franciszka Sankiewicz Burtyn Szczepan Małgorzata Franciszek Zielonko żonaty, Katarzyna Sobolewska z. Szymona 872 133 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0072.htm
13 11 1841 Połonne Karolina Sobolewska Burtyn Szymon Katarzyna 872 142a 153 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0077.htm
9 2 1841 Miropol Piotr Borzemski Huta Marianowska Tadeusz Ewa Domańska Teodor Bartnicki i Anna Sobolewska ż. Wincentego 872 358 14 AGAD 190 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0190.htm
21 7 1842 Tuczyn Anna Sobolewska Tuczyn Ignacy Brygida Pawłowska 881 192 V 29 0
17 3 1842 Korzec Franciszek Turowski Majdan Głuszków Bazyli Magdalena Bagińska Franciszek Wilczyński Tekla Sobolewska 873 125 40 PW 0
4 3 1842 Hołoby Kazimierz Tomasz Czyżewski Stary Mosor Marceli Zofia Wielobycka Stanisław Wielobycki b. Podkomorzy P-u Kowelskiego, Tekla z domu Sobolewska małż 857 189R/358 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0193.htm
9 1 1842 Połonne Marcjanna Sobolewska Burtyn Kajetan Rozalia 873 298 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0155.htm
10 3 1842 Miropol Józef Sobolewski Huta Żaborzycka Wincenty Anna Lisowska Paweł Sobolewski i Apolonia Sobolewska ż. Jana 873 383 12 AGAD 198 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0198.htm
18 4 1842 Miropol Józef Kuczyński Polanki Antoni Katarzyna Sobolewska Wojciech Domalewski i Anna Popławska ż. Eliasza 873 386 21 AGAD 199 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0199.htm
25 3 1843 Tuczyn Marianna Thiery Tuczyn Wojciech Ewa Sobolewska 882 150 V 12 0
4 9 1843 Tuczyn Antoni Józef Olizarowski Tuczyn Edward Anna Sobolewska 882 155R 31 AGAD DW
20 4 1843 Niewirków Pawlina Sobolewska Jakubówka Antoni Konstancja Ziembowska 882 247 R 39 0
24 10 1843 Korzec Jan Lisowski Balarka Myszakowa Karol Marianna Sobolewska 874 213 138 PW 0
25 8 1843 Nowogród Wołyński Ludwik Bober Huta Kuka Antoni Prakseda Sobolewska 874 48 142 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0026.htm
9 3 1843 Miropol Franciszka Liśniewska Huta Żaborzycka Michał Marianna Sosnowska Jan Liśniewski i Apolonia Sobolewska ż. Jana 874 351 19 AGAD 179 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0179.htm
17 6 1843 Miropol Antonina Popławska Polanki Eliasz Anna Sobolewska Stanisław Markiewicz i Krystyna Czarnecka ż. Marcina 874 362 54 AGAD 185 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0185.htm
16 2 1843 Miropol Julianna Liśniewska Huta Żaborzycka Paweł Katarzyna Chłodnicka Jan Sobolewski i Anna Sobolewska ż. Wincentego 874 364 58 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0186.htm
21 10 1843 Miropol Jakub Jabłonowski Huta Żaborzycka Karol Marianna Łoś Teodor Bartnicki i Apolonia Sobolewska ż. Jana 874 377 97 AGAD 192 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0192.htm
3 4 1844 Ostróg Teodozja Kitlińska Sadki Wincenty Urszula Hejno Jan Szczyglewski, Marianna Sobolewska ż. Tomasza 883 6 R 42 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0009.htm
29 9 1844 Lachowce Dominik Nowicki Żemelińce Michał Katarzyna Sobolewska 883 93 V 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0097.htm
18 3 1844 Deraźne Konstantyn Burzyński Podłużne Grzegorz Aniela Kulińska Łazarz Bichler, Antonina Sobolewska 883 170 V 17 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0181.htm
16 2 1844 Połonne Apolonia Sobolewska Nowaki Jan Ewa 875 391 30 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0200.htm
21 8 1844 Połonne Józefa Sobolewska Burtyn Feliks Marianna Stanislaw Sokorski, Domicela Murawska ż. Szymona 875 425 136 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0217.htm
25 8 1844 Połonne Jan Uruski Burtyn Paweł Anna Szymon Rogowski, Anna Sobolewska ż. Mateusza 875 426 138 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0217.htm
27 9 1844 Połonne Józefa Zalewska Burtyn Adam Marianna Franciszek Zielonka, Rozalia Sobolewska ż. Kajetana 875 429 148 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0219.htm
1 10 1844 Połonne Wacław Zaleski Lasy Łabuńskie Kajetan Apolonia Jan Tynicki kawaler, Jadwiga Sobolewska panna 875 430 150 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0219.htm
17 12 1844 Połonne Tomasz Zielonka Burtyn Franciszek Anna Jan Załęski żonaty, Rozalia Sobolewska ż. Kajetana 875 440 180 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0224.htm
12 3 1844 Miropol Franciszek Kuczyński Polanki Antoni Katarzyna Sobolewska Wojciech Domalewski i Markiewicz ż. Jana 875 326 10 AGAD 167 DW, DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0167.htm
28 3 1844 Miropol Katarzyna Żarczyńska Huta Żaborzycka Wojciech Marianna Bućwińska Jan Liśniewski i Anna Sobolewska ż. Wincentego 875 329 19 AGAD 168 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0168.htm
12 7 1844 Miropol Antoni Franciszek Sobolewski Huta Żaborzycka Paweł Anastazja Ozga Jan Sobolewski i Barbara Sobolewska panna 875 338 46 AGAD 173 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0173.htm
20 9 1844 Miropol Marianna Sobolewska Huta Żaborzycka Jan Apolonia Ożga Hubert Ożgo i Anastazja Sobolewska ż. Pawła 875 343 62 AGAD 175 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0175.htm
22 11 1844 Miropol Rozalia Sobolewska Huta Żaborzycka Wincenty Anna Ożga Franciszek Jabłoński i Apolonia Sobolewska ż. Jana 875 348 76 AGAD 178 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0178.htm
16 4 1845 Tuczyn Wiktoria Thiery Tuczyn Wojciech Ewa Sobolewska 884 174 R 20
30 8 1845 Korzec Emilia Sobolewska Huta Krywal Józef Agnieszka Zabłocka 876 157 95 PW 0
20 8 1845 Horochów Joanna Franciszka Szatkiewicz Zwiniacze Roman Julianna Sobolewska 83 16 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0009.htm
8 7 1845 Miropol Jan Sobolewski Huta Zaborzycka Paweł Anastazja Ożga 1-dw. Franciszek Jabłoński, ur. Anna Sobolewska z. Wincentego 876 327 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0178.htm
24 12 1845 Łabuń Adam Kossowski fut. Łabuński Jan Teresa Remiszewska 1-dw. Kazimierz Babicki i Aniela Sobolewska panna 178-3-113 129V 78 Ż DM
5 3 1845 Toporyszcze Wiktoria Nawrocka Słoboda Rosówka Jakub Anastazja Sobolewska Paweł Kruczyński i Dioniza Zabrodzka panna córka Michała 178-3-12 450R 33 Ż 877 DM
24 7 1845 Iwnica Anna Święcicka Smołówka Kazimierz Ewa Sobolewska Franciszek Żygadło i Tekla Kamińska ż. Jana 178-3-12 289V 15 Ż 568 DM
11 8 1846 Tuczyn Michał Olizarowski Tuczyn Edward Anna Sobolewska Jan Korczyński, Katarzyna Koszarska 885 167R 26 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0173.htm
13 9 1846 Lachowce Adolf Rudkowski Mikłasze NN Franciszka Rudkowska ur. Florian Lewandowski, ur. Paulina Sobolewska, ż. Piotra 885 103V 53 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0105.htm
9 6 1846 Deraźne Feliks Antoni Wdziekoński Biczal Franciszek Nepomucena Piotrowska Karol Lubieniecki / Antonina Sobolewska 885 191 V 17 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0198.htm
27 3 1846 Łanowce Marianna Chabluk Siniowce Antoni Józefa Sobolewska pr. Kasper Groziuk i pr. Katarzyna Banita z. Bartłomieja 877 733-734 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0379.htm
28 1 1846 Berezne Apolonia Maksymowicz Woronówka Piotr Apolonia Sobolewska Aleksander Imberg żonaty i Tekla Pikulska ż. Andrzeja 885 219V 5 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0230.htm
20 10 1846 Niewirków Dominik Kwiatkowski Sloboda Jakubówka Andrzej Katarzyna Sobolewska Karol Bronowicki,Paulina Boczkowska panna 885 237R 36 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0247.htm
3 4 1846 Annopol Aniela Oczeretowicz Hubelce Stanisław Agata Sobolewska Ludwik Szczawiński i Magdalena Szczawińska ż. Jana 885 59V 13 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0061.htm
21 2 1846 Miropol Magdalena Popławska Polanki Eliasz Anna Sobolewska Gaspar Czarnecki i Justyna Czarnecka ż. Marcina 877 299 19 AGAD 160 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0160.htm
9 4 1846 Miropol Marianna Kuczyńska Polanki Antoni Katarzyna Sobolewska Wojciech Domalewski i Magdalena Witkowska ż. Pawła 877 302 29 AGAD 162 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0162.htm
8 6 1847 Korzec Antoni Lisowski Majdan Głuszkowo Karol Marianna Sobolewska 22 61 PW R
14 2 1847 Malin Aniela Sobolewska Dermanka Słoboda Jan Justyna Guzowska Stefan Osiecki, Domicella Łojko, chrz. 1.05.1847 178-51-548 110R 20 Ż BS 227
31 7 1847 Berezne Aniela Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska Jan Pawłowski i Paulina Bagińska ż. Gabriela 171-1-13 243R 27 R Na
26 5 1847 Lachowce Antonina Sobolewska Żemelińce Jakub Petronela Lewińska Antoni Kamiński i Anna Bojarska ż. Stefana 171-1-13 90R 26 R DM
15 2 1847 Kotelnia Walenty Gliński Pawełki Stefan Marianna Konarska Paweł Podlewski i Joanna Hoćkowska ż. Apoloniego, asyst. Nikodem Czerkaski i Tekla Sobolewska panna 178-3-19 272V 12 Ż 540 DM
3 5 1848 Tuczyn Aleksandra Sobolewska Tuczyn Karol Salomea Leżańska Edward Olizarowski i Małgorzata Słodkowska panna 171-1-14 207R 24 R DM
3 7 1848 Tuczyn Jan Thiery Tuczyn Wojciech Ewa Sobolewska Feliks Bogucki i Aleksandra Korczyńska ż. Jana 171-1-14 207V 28 R DM
27 12 1848 Tuczyn Barbara Pawłowska Tuczyn IN Aniela Kazimierz Malczewski i Brygida Sobolewska ż. Ignacego 171-1-14 211V 43 R DM
1 1 1848 Annopol Stefan Sobolewski Las Kurasz Piotr Paulina Rosołowska 1-dw. Antoni Białobłocki, Teresa Sobolewska panna, as. W.ż. Andrzej Nowicki, Katarzyna Sokulska panna 171-1-14 90R 1 R 1185 DW
14 6 1848 Annopol Aniela Malinowska Las Lidawka Antoni Marianna Sobolewska Wlm. Franciszek Paszyński, Marianna Chodakowska ż. Piotra, Paweł Paszyński, 1-dw, Tekla Hejowa wdowa 171-1-14 94R 26 R 1189 DW
24 10 1848 Annopol Aniela Paszyńska Hubelce Paweł Karolina Sobolewska Wlm. Jakub Paszyński, Tekla Rybicka ż. Adama 171-1-14 96R 38 R 1191 DW
29 10 1848 Annopol Karol Oczeretowicz Annopol Stanisław Agnieszka Sobolewska 1-dw. Karol Gładkowski, chł. Katarzyna Gorbaczewska ż. Tychona 171-1-14 96V 41 R 1192 DW
5 4 1848 Łanowce Anna Chabluk Siniowce Antoni Józefa Sobolewska Grzegorz Błaszczuk i Justyna Kowalczuk ż. Jana 245-1-14 250V 7 R 480 DM
17 1 1848 Niewirków Aniela Sobolewska Jakubówka Antoni Konstancja Ziembowska Jan Chomicz i Agnieszka Boczkowska ż. Antoniego 171-1-14 319R 14 R 316 DM
15 6 1848 Niewirków Krystyna Kwiatkowska Jakubówka Andrzej Katarzyna Sobolewska Adam Stachurski i Paulina Kwiatkowska panna 171-1-14 323V 40 R 321 DM
2 1 1848 Korzec Grzegorz Jaworski Balarka Myszakowa Leon Anna Sobolewska Feliks Jaworski i Franciszka Kuriata panna 245-1-14 401R 7 R 775 DM
12 1 1849 Lachowce Wincenty Nowicki Żemelińce Mikołaj Agnieszka Sobolewska Faustyn Sobolewski i Kunegunda Rozwalska ż. Karola 171-1-15 137V-138Ra 5 R DM
20 8 1849 Lachowce Anna Sobolewska Żemelińce Jakub Petronela Korycka Stefan Bojarski i Marianna Unolt ż. Antoniego 171-1-15 150V-151R 45 R DM
4 7 1849 Deraźne Józef Piotrowski Podłużne Wawrzyniec Justynian Marianna Pawłowska chrzest 4.08.1849, Karol Warumzel i Antonina Sobolewska wdowa 171-1-15 335 27 R 336 BW
27 11 1849 Aleksandria Józef Olizarowski Józefówka Edward Anna Sobolewska chrzest 30.11.1849, Wojciech Thiery i Aleksandra Korczyńska mężatka 171-1-15 398V-399R 24 R 400 BW
8 4 1850 Łuck Dioniza Sobolewska Krupa Józef Le... Dmitrowska Stanisław Sawicki, Rozalia Jemerska 835 9-10 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0006.htm
4 1 1850 Horochów Maryna Korczyńska Zwiniacze Jan Anna Sobolewska 88 2-3 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0002.htm
17 11 1850 Swojczów Marcin Mojak Mohylno Bazyli Anastazja Sobolewska 612 20-23 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0011.htm
4 7 1850 Dubno Karol Józef Kalasanty Szawłowski Dubno Erazm Paulina Kucharska wlm. Piotr Radionow, Helena Sobolewska 835 503-504 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0264.htm
26 1 1850 Korzec Zofia Sobolewska Huta Krywal NN Marcjanna Sobolewska Michał Łabędzki i Marcjanna Miłakowska wdowa 171-1-16 394v-395r 15 R Na
14 4 1850 Ostróg Stanisław Dąbrowski Rozważ Nikodem Emilia Potocka chrzest 25.04.1850, Władysław Wołkowiński i Karolina Sobolewska ż. Grzegorza 171-1-16 108V-109R 46 R 113 BW
11 3 1850 Aleksandria Józefa Cecylia Thiery Józefówka Wojciech Ewa Sobolewska chrzest 12.03.1850, Jan Czapkis i Teodora Śnieżek zamężna, as. Hipolit Śnieżek i Wiktoria Thery panna 171-1-16 644V-645R 10 R 657 BW 0
18 11 1850 Aleksandria Elżbieta Emilia Jucewicz Kamienna Góra Karol Honorata Chodorowska chrzest 29.11.1850, Franciszek Dudziński i Katarzyna Jucewicz zamężna, as. Paweł Jucewicz i Karolina Sobolewska panna 171-1-16 649V-650R 31 R 662 BW
17 1 1850 Berezne Marianna Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska chrzest 17.01.1850, Stefan Pawłowski i Paulina Bagińska ż. Gabriela 171-1-16 468V-469R 10 R 480 BW
8 1 1850 Miropol Feliks Malawski Pliszczyn Benedykt Barbara Sobolewska Teodor Laskowski i Karolina Korejwa ż. Franciszka 171-1-16 228V-229R 2 R 236 DM
14 1 1850 Miropol Franciszka Łowińska Huta Żaborzycka Władysław Rozalia Sosnowska Paweł Sobolewski i Apolonia Sobolewska ż. Jana 171-1-16 229V-230R 5 R 237 DM
28 2 1850 Miropol Rozalia Borzymska Huta Żaborzycka Stefan Katarzyna Kozłowska Jan Sobolewski i Anastazja Sobolewska ż. Pawła 171-1-16 236V-237R 25 R 244 DM
4 3 1850 Miropol Aniela Kuczyńska Jałyszów Józef Balbina Sobolewska Robert Rajkowski i Anastazja Sobolewska ż. Pawła 171-1-16 237V-238R 29 R 245 DM
25 8 1851 Aleksandria Ludwik Czajkowski Berestowiec Stanisław Emilia Charkiewicz chrzest 25.08.1851, Mikołaj Gnoiński i Antonina Sobolewska wdowa 171-2-1 116V-117R 16 R 119 BW
25 11 1851 Berezne Jan Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska chrzest 26.11.1851, Grzegorz Kuriata i Paulina Bagińska ż. Gabriela 171-2-1 60V-61R 36 R 63 BW
24 1 1851 Annopol Stefan Paszyński Hubelce Paweł Katarzyna Sobolewska chrzest 25.01.1851, Jakub Paszyński i Rudnicka ż. Adama 171-2-1 342V-343R 11 R 347 BW
19 3 1851 Annopol Domicela Mieleniewska Hubelce Antoni Marianna Sobolewska chrzest 20.03.1850, Aleksander Ostrowski i Paulina Olszanowska ż. Onufrego 171-2-1 345V-346R 26 R 350 BW
25 5 1851 Miropol Magdalena Boczkowska Huta Żaborzycka Leon Zofia Liniewicz Feliks Liniewicz i Apolonia Sobolewska ż. Jana 178-3-72 261V-262R 37 Ż 515-516 DM
30 5 1851 Miropol Kalikst Sobolewski Huta Żaborzycka Paweł Anastazja Ożga Władysław Ławiński i Anna Sobolewska ż. Wincentego 178-3-72 261V-262R 38 Ż 515-516 DM 0
12 12 1851 Niewirków Marcjanna Kwiatkowska Jakubówka Andrzej Katarzyna Sobolewska chrzest 2.01.1852, Piotr Rewucki i Magdalena Żygadło ż. Jana 171-1-17 537V-538R 4 R 540 BW
29 11 1852 Tuczyn Anna Sobolewska Tuczyn Karol Salomea Leżańska chrzest 30.11.1852, Wojciech Thiery i Wiktoria Thiery ż. Aleksandra, as. Władysław Chołodecki i Karolina Zabołotko ż. Jana 171-1-17 414V-415R 30 R 418 BW
28 3 1852 Aleksandria Erazm Tcher Józefówka Wojciech Ewa Sobolewska chrzest 31.03.1852, Jan Jasiński i Teodora Śnieżek zamężna, as. Hipolit Śnieżek i Salomea Malikowska panna 171-1-17 425V-426R 11 R 429 BW
25 3 1852 Aleksandria Marianna Olizarowska Józefówka Edward Anna Sobolewska chrzest 31.03.1852, Józef Kajzer i Karolina Zabołotna zamężna, as. Jan Zabołotny i Apolonia Rajek zamężna 171-1-17 425V-426R 12 R 429 BW
25 8 1852 Lachowce Ludwika Nowicka Żemelińce Michał Agnieszka Sobolewska chrzest 25.08.1852, Józef Sobolewski i Joanna Sobolewska ż. Józefa 171-1-17 159V-160R 51 R 162 BW
7 11 1852 Korzec Teresa Jaworska Rudnia Klonowa Wojciech Marcjanna Sobolewska Feliks Rudnicki i Marianna Jaworska ż. Filipa 171-1-17 262V-263R 134 R 266 DM
22 10 1853 Tuczyn Urszula Sobolewska Tuczyn Ignacy Brygida Pawłowska chrzest 25.10.1853, Władysław Chołodecki i Wiktoria Thiery ż. Aleksandra 171-1-33 466V-467R 22 R 461 BW
21 3 1853 Ostróg Paulina Sobolewska Milatyn Franciszek Urszula Klej chrzest 23.03.1853, Stefan Waśkowski i Marianna Stolenkowska wdowa 171-1-33 8V-9R 22 R 11 BW
2 4 1853 Ostróg Albin Anzelm Staszkiewicz Ostróg Ludwik Anna Puchalska chrzest 24.04.1853, Ignacy Kozerski i Karolina Sobolewska, as. Julian Targoni i Tekla Konarzewska panna 171-1-33 11V-12R 33 R 14 BW
25 7 1853 Annopol Jakub Paszyński Rowki Karol [Paweł?] Karolina Sobolewska chrzest 25.07.1853, Jakub Szczawiński i Anna Lechmanowska 171-1-33 146V-147R 25 R 145 BW
20 9 1853 Korzec Jan Lisowski Majdan Głuszków Karol Marianna Sobolewska Piotr Turowski i Elżbieta Wilczyńska ż. Michała 171-1-33 296V-297R 92 R 295 DM
3 12 1854 Aleksandria Ksawera Karolina Olizarowska Józefówka Rudeńska Edward Anna Sobolewska chrzest 2.01.1855, Walerian Chodorowicz i Wiktoria Tcher ż. Aleksandra 171-1-51 364V-365R 1 R 369 BW
4 7 1854 Lachowce Paulina Sobolewska Żemelińce Jakub Petronela Iwańska Wojciech Niewiński i Agnieszka Nowicka 171-1-37 616V-617R 34 R 604 DM
16 12 1854 Lachowce Antoni Sobolewski Żemelińce Józef Honorata Kraśnicka Hilary Iwański i Agnieszka Sobolewska 171-1-37 624V-625R 71 R 612 DM
23 11 1854 Aleksandria Klemens Tcher [Thiery] Józefówka Rudeńska Wojciech Ewa Sobolewska chrzest 28.11.1854, Walerian Chodorowicz i Teodora Śnieżek ż. Hipolita 171-1-37 327V-328R 21 R 324 BW
16 2 1854 Berezne Julianna Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska chrzest 17.02.1854, Grzegorz Kuriata i Paulina Bagińska ż. Gabriela 171-1-37 148V-149R 3 R 153 BW
3 5 1854 Korzec Józefa Jaworska Balarka Myszakowa Leon Anna Sobolewska Jakub Falkowski i Katarzyna Jaworska 171-1-37 94V-95R 38 R 101 DM
25 11 1854 Korzec Karolina Sobolewska Didowicze Stefan Petronela Szatałowicz ojciec naczelnik poczty Didowiczach, Jan Wasiniewicz pocztylion i Marianna Lewicka 171-1-37 108V-109R 95 R 115 DM
24 9 1856 Swojczów Franciszek Świstowski Gnojno Jan Katarzyna Ginś w.ż. Tomasz Ginś, Katarzyna Sobolewska ż. Ignacego 617 14-15 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0008.htm
25 3 1856 Berezne Franciszka Maksymowicz Rudnia Potasznia Piotr Apolonia Sobolewska Władysław Hutnicki i Brygida Kuriata ż. Mikołaja 171-1-67 134V-135R 22 R 137 DM
29 7 1856 Klewań Martyna Klara Sobolewska Płoska Józef Julia Dubińska Eliasz Byczkowski i Józefa Kościuszkiewicz ż. Mikołaja, asyst. Mikołaj Kościuszkiewicz i Aniela Byczkowska ż. Eliasza, Wiktor Skwarecki i Julia Tomaszewska ż. Stanisława, Adam Dubiński i Józefa Dolanowska panna, Adam Byczkowski i Helena Seredyńska pa 171-1-67 180V-181R 14 R 182 DM
2 1 1856 Aleksandria Gracjan Thiery Józefówka Rudeńska Wojciech Ewa Sobolewska chrzest 5.01.1856, Michał Kwiatkowski i Teodora Śnieżek ż. Hipolita 171-1-67 288V-289R 1 R 287 BW
7 11 1856 Lachowce Karol Nowicki Żemelińce Michał Agnieszka Sobolewska Paweł Trawiński i Tekla Borzewska panna 171-1-67 587V-588R 55 R 570 DM
5 12 1856 Lachowce Anna Koszycka Żemelińce Jan Katarzyna Dobrzańska Andrzej Jaworski i Zuzanna Sobolewska ż. Faustyna 171-1-67 587V-588R 59 R 570 DM
15 11 1857 Horochów Maria Sobolewska Skobełka Onufry Helena 898 51V-52R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0055.htm
18 5 1857 Połonne Joanna Sobolewska Burtyn Maksymilian Franciszka Bagińska 1-dw. Mateusz Sobolewski, Stefania Stawińska 178-3-73 28V-29R 83 Ż DW
26 4 1857 Miropol Marcelina Malawska Pilipy Benedykt Barbara Sobolewska Adam Prokowski i Agnieszka Talko ż. Ignacego 178-3-73 386V-387R 30 Ż 724-725 DM
9 5 1857 Miropol Stanisław Boczkowski Huta Żaborzycka Leon Zofia Leśniewska Jan Leśniewski i Anastazja Sobolewska ż. Pawła 178-3-73 387V-388R 33 Ż 726-727 DM 0
26 7 1857 Miropol Norbert Kuczyński Jałyszów Józef Balbina Sobolewska Robert Rajkowski i Ludwika Rajkowska ż. Joachima 178-3-73 392V-393R 46 Ż 736-737 DM
1 8 1857 Tuczyn Katarzyna Sobolewska Tuczyn Karol Salomea Leżańska chrzest 4.08.1857, Wojciech Thiery i Karolina Zabołotna ż. Jana 171-1-72 267V-268R 22 R 363 BW
10 5 1858 Tuczyn Wiktoria Mosiewicz Tuczyn Jan Marianna Sobolewska chrzest 11.05.1858, Stanisław Dudek i Aleksandra Kowalska panna 650-1-1 389V-390R 13 R 404 BW
3 11 1859 Ostróg Paulina Zięba Milatyn Ignacy Teresa Sobolewska Izydor Wilczyński i Franciszka Kejn ż. Dawida 886 73-74 105 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0039.htm
3 12 1859 Toporyszcze Franciszka Barbara Olszewska Czerniachów Feliks Klementyna Rozenfeld Antoni Rozenfeld i Petronela Sobolewska ż. Stefana, Antoni Hicha i Karolina Radzikowska wdowa 178-3-50 717V-718R 118 Ż DM
11 2 1859 Tuczyn Scholastyka Malczewska Małatyń Kazimierz Marianna Pawłowska chrzest 11.02.1859, Wojciech Markowski i Brygida Sobolewska wdowa 171-1-73 332V-333R 6 R 328 BW
1 3 1859 Tuczyn Helena Sobolewska Tuczyn Franciszek Marianna Klimkiewicz chrzest 3.03.1859, Alojzy Bagiński i Karolina Zabołotna ż. Jana 171-1-73 332V-333R 8 R 328 BW 0
21 3 1859 Tuczyn Józef Żukowski Tuczyn Wojciech Zofia Sobolewska chrzest 25.03.1859, Alojzy Bagiński i Honorata Teodorowicz panna 171-1-73 333V-334R 11 R 329 BW
12 12 1859 Tuczyn Dionizy Mosiewicz Tuczyn Jan Marianna Sobolewska chrzest 13.12.1859, Stanisław Dudkiewicz i Tekla Kulman ż. Franciszka 171-1-73 339V-340R 35 R 335 BW
4 8 1860 Sokul Zuzanna Marianna Antonowicz Padałówka Aleksander Marianna Sobolewska Leopold Sawicki, Antonina Sobolewska 841 672-673 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0370.htm
28 8 1860 Nieświcz Stanisław Łoziński Ławrów Mikołaj Katarzyna Sobolewska 841 533-534 27 0
16 12 1860 Kodnia Józef Lubikowski Siomaki Andrzej Małgorzata Chmielewska Michał Zieniewicz i Anna Sienkiewicz wdowa, asyst. Jakub Kowalski i Małgorzata Sobolewska panna 178-3-51 4V-5R 15 Ż 9-10 DM
16 4 1861 Połonne Katarzyna Barnacka Lasy Łabuńskie Augustyn Marianna Sobolewska Wacław Sobolewski i Julianna Mucharska ż. Jana 178-3-76 17V-18R 64 Ż DM
28 5 1861 Połonne Emilia Sobolewska Nowaki Michał Wiktoria Bagińska Franciszek Zielonko i Rozalia Sokołowska ż. Kornela 178-3-76 23V-24R 91 Ż DM
1 6 1861 Połonne Piotr Sokołowski Nowaki Kajetan Marianna Sobolewska Kornel Sokołowski i Aleksandra Sobolewska ż. Wincentego 178-3-76 25V-26R 97 Ż DM 0
13 7 1861 Połonne Marian Sobolewski Burtyn Jan Marianna Sawicka Franciszek Zalewski i Anna Sobolewska ż. Tomasza 178-3-76 28V-29R 113 Ż DM 0
20 7 1861 Połonne Magdalena Frankowska Nowaki Hieronim Apolonia Kostiukowicz Gabriel Kuklinowski i Aleksandra Sobolewska ż. Wincentego 178-3-76 28V-29R 115 Ż DM
4 8 1861 Połonne Dominika Morawska Burtyn Erazm Petronela Zalewska Józef Wysocki i Franciszka Sobolewska ż. Tomasza 178-3-76 31V-32R 120 Ż DM
26 6 1861 Połonne Anna Rogowska Burtyn Feliks Marcelina Święcicka Mateusz Sobolewski i Anna Sobolewska ż. Tomasza 178-3-76 31V-32R 123 Ż DM
1 9 1861 Połonne Stefania Borkowska Józefówka Wincenty Rozalia Marcinowska Zachariasz Święcicki i Tekla Sobolewska ż. Dionizego 178-3-76 35V-36R 137 Ż DM
1 10 1861 Połonne Emilia Sobolewska Burtyn Franciszek Agnieszka Sokołowska Wawrzyniec Sankiewicz i Marianna Zielonko panna 178-3-76 38V-39R 149 Ż DM
9 10 1861 Połonne Marianna Sobolewska Smolki Feliks Zofia Chomicz Jan Załęski i Katarzyna Mogilnicka ż. Adama 178-3-76 40V-41R 157 Ż DM
28 10 1861 Połonne Jan Solewski Zahub Kasper Anastazja Możejko Mateusz Sobolewski i Anna Sobolewska ż. Tomasza 178-3-76 42V-43R 165 Ż DM
2 11 1861 Połonne Franciszek Sobolewski Burtyn Maksymilian Waleria Święcicka Maciej Stawiński i Marianna Sobolewska ż. Mateusza 178-3-76 44V-45R 174 Ż DM
7 11 1861 Połonne Adolf Święcicki Nowaki Hieronim Joanna Zielo.. Wacław Sobolewski i Aleksandra Sobolewska ż. Wincentego 178-3-76 45V-46R 179 Ż DM
15 11 1861 Połonne Michalina Święcicka Burtyn Franciszek Marianna Sobolewska Tomasz Sobolewski i Liberta Mokrzycka ż. Jana 178-3-76 47V-48R 186 Ż DM
30 11 1861 Połonne Andrzej Święcicki Burtyn Antoni Anastazja Sobolewska Jan Sobolewski i Marianna Sobolewska ż. Grzegorza 178-3-76 49V-50R 194 Ż DM
5 12 1861 Połonne Anna Kajdanowicz Poninka Wojciech Marianna Koncewicz Erazm Kajdanowicz i Marianna Sobolewska ż. Feliksa 178-3-76 51V-52R 201 Ż DM
2 12 1861 Połonne Bartłomiej Sokołowski Nowaki Kornel Rozalia Uruska Józef Uruski i Wiktoria Sobolewska ż. Michała 178-3-76 51V-52R 202 Ż DM
18 12 1861 Połonne Józef Sankiewicz Nowicze Leon Marianna Sobolewska Florian Woroniecki i Anna Burkowska ż. Stanisława 178-3-76 53V-54R 211 Ż DM
29 10 1862 Torczyn Marianna Sobolewska Koszów Rajmund Karolina Radziewicz 648 24-25 50 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0013.htm
28 1 1862 Tuczyn Karolina Kuczyńska Tuczyn Michał Marianna Ochota Karol Makowski i Karolina Sobolewska ż. Jana 887 6-7 9 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0004.htm
3 10 1862 Tuczyn Teresa Sobolewska Tuczyn Karol Salomea Leżańska Wojciech Thier i Domicela Wojciechowska ż. Wincentego 887 20-21 30 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0011.htm
18 10 1863 Stary Oleksiniec Marianna Sobolewska Krutniów Antoni Marianna Ruczyńska chł. Tomasz Sobodianiuk, Anastazja Moroziuk ż. Jana 245-1-21 234V-235R 25 R
25 5 1863 Ostróg Antonina Oziembicz Mohilany Ignacy Teresa Sobolewska J. Wilczyński, Franciszka ... 654-1-36 19 4 R MZ
27 12 1863 Tuczyn Wiktoria Sobolewska Tuczyn Franciszek Marianna Klimowicz chrzest 28.12.1863, Józef Walewski i Jadwiga Walewska panna 650-1-2 165V-166R 30 R 216 BW
15 12 1863 Korzec f. Horodnica Joanna Bobowska Huta Krywalska Franciszek Tekla Orlińska chrzest 17.12.1863, Józef Łabędzki i Julianna Sobolewska panna 650-1-2 37V-38R 57 R 39 BW
26 3 1864 Młynów Ludwika Sobolewska Dorohostaje Wielki Stanisław Honorata Komar 842 640 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0340.htm
_ 0 1864 Żytomierz Janina Sobolewska z Lubieńskich Fortunat Katarzyna Karpińska konwersja z luteranizmu 14.4.1903, as. Izydor Szabelkowski, Jan Charczenko 178-3-171 120V-121R 157 Ż 237 DW
24 1 1865 Miropol Adolf Bagiński Żaborzyca Wojciech Marianna Rajkowska szl. Nikodem Rogowski, Justyna Sobolewska ż. Ambrożego, 1-dw. Adam Murawski, Petronela Murawska ż. Tomasza 178-3-149 50V-51R 10 Ż 99 DW
10 2 1865 Miropol Piotr Malawski Pilipy Benedykt Barbara Sobolewska szl. Adam Wojciechowski, 1-dw. Agnieszka Talko ż. Ignacego 178-3-149 51V-52R 16 Ż 101 DW
16 5 1865 Miropol Celestyna Sobolewska Osowa Wacław Józefata Rajkowska szl. Piotr Rajkowski, Agnieszka Sobolewska ż. Kaliksta 178-3-149 56V-57R 47 Ż 111 DW
31 5 1865 Miropol Feliks Kuczyński Jałyszów Józef Balbina Sobolewska szl. Jan Sobolewski, Anastazja Sobolewska panna 178-3-149 57V-58R 51 Ż 113 DW
12 7 1865 Miropol Adolf Boczkowski Żaborzyca Leon Zofia Leśniewska w.ż. Jan Leśniewski, mieszcz. Justyna Sobolewska ż. Ambrożego 178-3-149 58V-59R 58 Ż 115 DW
5 1 1865 Wieledniki Franciszka Rostowska Putyłowicze Donat Helena Sobolewska 178-3-56 46V 12 Ż MW
0 1866 Łokacze Marianna Sobolewska NN Anna nr aktu 18 t. II 259
14 8 1866 Lachowce Paulina Sobolewska Żemielińce Faustyn Lucyna Tokarska Wojciech Nowicki i Honorata Nowicka ż. Tadeusza 178-3-146 135V-136R 38 Ż DM
31 3 1866 Ostróg Karolina Zięba Mohilany Jan Teresa Sobolewska Teodor Malszkiewicz, Franciszka Kiejsza ż. Dawida 654-1-36 49R 2 R MZ
14 6 1866 Ostróg Antonina Chmielewska Rozważ Nikodem Franciszka Nowicka ...Jasinski, Karolina Sobolewska ż. Grzegorza 654-1-36 50V 3 R MZ
17 1 1867 Horochów Wincenty Sawicki Haliczany Michał Cecylia Bacirkowska Józef Węgierski, Franciszka Sobolewska 103 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0002.htm
1 12 1867 Torczyn Franciszka Sobolewska Koszów Rajmund Karolina Radziewicz 653 32-33 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0017.htm
8 10 1867 Lachowce Antonina Sobolewska Żemielińce Władysław Joanna Brzezicka Benedykt Sobolewski i Anna Nowicka ż. Tadeusza 178-3-146 180V-181R 55 Ż DM
12 2 1867 Łuck Antoni Michalewicz Łuck NN Józefa Jan Kobyłecki, Marianna Sobolewska ż. Juliana 397 8-9 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20397/pages/PL_1_436_397_0005.htm
1 2 1868 Łuck Piotr Paszkowski Siekirycze Jan Maria Zaręba Józef Niszczewski, Maria Sobolewska 398 10-11 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0006.htm
14 5 1868 Lachowce Antoni Zalewski Żemielińce Paweł Joanna Iwińska Hilary Iwiński i Joanna Sobolewska ż. Władysława 178-3-146 213V-214R 29 Ż DM
5 12 1869 Łuck Cyprian Rosiński Hawczyce Rafał Katarzyna Paszkowska Michał Kopiej, Marianna Sobolewska 400 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20400/pages/PL_1_436_400_0003.htm
22 10 1869 Tuczyn Adam Żukowski Kryniczka Wojciech Zofia Sobolewska 683 20-21 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0011.htm
3 10 1869 Ostróg Antonina Sobolewska Ostróg NN Marianna Sobolewska Antoni Hrzelecki, Julia Szymańska panna 654-1-56 16V 2 R MZ
29 11 1870 Tuczyn Józefa Sobolewska Tuczyn Jan Elżbieta Kotowska 684 31-32 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0017.htm
18 8 1870 Białogródka Łukasz Miedziachowski Białogródka Marcin Marianna Zdarzyńska Tomasz Zarzycki i Agnieszka Sobolewska ż. Jana 178-3-84 31V-32R 110 Ż DM
5 3 1871 Jampol Józef Tomaszewski Żemelińce Leon Antonina Sobolewska 1-dw. Benedykt Sobolewski, Anna Bojarska ż. Jana 1-55 75V-76R 11 T
27 12 1871 Jampol Karolina Sobolewska Żemelińce Władysław Joanna Gluzicka 1-55 85V-86R 65 T
15 2 1871 Radziwiłłów Petronela Sobolewska Krutniów Antoni Maria Ryczycka 1-55 107 V-108 R 6 T
11 12 1871 Białogródka Łucja Sobolewska Książęcin Augustyn Aleksandra Rowinkowska Benedykt Sobolewski i Agnieszka Trawińska ż. Floriana 178-3-84 147V-148R 181 Ż DM
8 12 1871 Tuczyn Jan Bagiński Tuczyn Mikołaj Maria Tiery Wiktor Papliński i Józefa Tiery panna, asyst. Marcin Wabiszczewicz i Anna Sobolewska panna 685 28-29 56 AGAD 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0015.htm
23 12 1871 Tuczyn Antoni Żukowski Krynica Wojciech Zofia Sobolewska Józef Olizarowski i Olga Rajko panna 685 30-31 59 AGAD 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0016.htm
5 8 1872 Jampol Anna Sobolewska Żemelińce Faustyn Lucyna Domańska 426-1-58 11V-12R 52 T/FS 718 DW
27 10 1873 Szumsk Aleksander Przewłocki Hucisko Surażskie Piotr Petronela Sobolewska chrz. 28.10 Leon Wasilkowski, Józefa Zadernowska 1-226 95V-96R 109 T DM 414
6 6 1874 Radziwiłłów Antonina Sobolewska Krutniów Antoni Anna Ryczycka 1-68 77V-78R 20 T
15 7 1876 Radziwiłłów Magdalena Sobolewska Krutniów Antoni Maria Ryczycka 1-70 51 V-52 R 33 T 0
15 7 1876 Radziwiłłów Magdalena Sobolewska Krutniów Antoni Maria Ryczycka 1-70 51 V-52 R 33 T
24 8 1878 Połonne Celestyna Rajkowska Pohoryłe Ludwik Jadwiga Jandulska żołn. Erazm Jandulski, miesz. Marianna Sobolewska ż. Jana 178-3-64a 55V-56R 163 Ż
23 1 1878 Tuczyn Marcelina Żukowska Kryniczka Wojciech Zofia Sobolewska 692 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20692/pages/PL_1_436_692_0003.htm
13 2 1878 Tuczyn Marian Dudko Tuczyn NN Cecylia c. Stanisła Aleksander Dudko, Katarzyna Sobolewska panna 692 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20692/pages/PL_1_436_692_0004.htm
6 12 1880 Cudnów Ewelina Burawska Huta Marianówka Stefan Józefa Paszkowska Michał Paszkowski i Agnieszka Sobolewska ż. Kaliksta 178-3-67 536V-537R 298 Ż 1064-1065 DM
15 5 1881 Połonne Emilia Gilewska Burtyn Jakub Aleksandra Murawska Grzegorz Zalewski, Józefa Sobolewska 25V-26R 98 Ż
23 12 1882 Tuczyn Józef Dudek Szubków Aleksander Anna Sobolewska Edward Kosarzycki, Katarzyna Sobolewska panna 697 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20697/pages/PL_1_436_697_0002.htm
4 9 1882 Horochów Rozalia Sobolewska Zwiniacze Roman Aleksandra Zielińska 118 30-31 61 AGAD 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0017.htm
13 12 1886 Turzysk Łucja Ulenda Rowy Piotr Zuzanna Sobolewska 754 33-34 48 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0019.htm
3 9 1888 Turzysk Rozalia Sobolewska Dąbrowa Tomasz Tekla Maksymowicz 756 18-19 35 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0010.htm
1 10 1889 Dederkały Maria Sobolewska Dederkały Wielkie Wawrzyniec Wiktoria Sinicka 58 59-60 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0031.htm
11 10 1890 Radziwiłłów Rozalia Sobczuk Drańcza Piotr Petronela Sobolewska 0.1-81W 52 V-53 R 40 T
22 6 1890 Sławuta Witold Ditkowski Łaszanówka Stanisław Elżbieta Sobolewska Józef Paszkowski i Maria Rocińska [Rucińska] panna 17-2-53 43V-44R 29 Ch 65-66 DM
10 7 1891 Tuczyn Anna Sobolewska Tuczyn Jan Elżbieta Kotowska 705 22-23 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0012.htm
15 12 1892 Torczyn Michalina Rudkowska Dudy Marcin Marianna Sobolewska 678 34-35 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0018.htm
13 8 1892 Szumbar Paulina Sobolewska Dederkały Wielkie Wawrzyniec Wiktoria Sinicka 1020 207-208 18 0
22 1 1892 Torczyn Bronisława Fligert Zamogile Maciej Franciszka Sobolewska 678 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0003.htm
17 1 1892 Radziwiłłów Apolonia Kowalczuk Drańcza Michał Katarzyna Mirecka Jan Sobczuk, Maria Sobolewska 0.1-81D 44 V-45 R 5 T
19 9 1892 Radziwiłłów Marcin Mirecki Drańcza Piotr Petronela Sobolewska Jan Małecki, Maria Hrycaj 0.1-81D 53 V-54 R 41 T
8 8 1892 Dubno Marianna Chmiel Zbytyń Józef Marianna Wiewiórska Walenty Sobotowski i Walentyna Sobolewska 740-10-21 81V-82R 72 R 19 DM
25 8 1893 Radziwiłłów Antonina Sobolewska Drańcza Józef Maria Mirecka Paweł Orłowski, Anna Orłowska 1-81 Ż 52 V-53 R 26 T 0
1 11 1893 Kuniów Franciszek Jaworski Radohoszcz Wielka Józef Antonina Sobolewska Piotr Wierzechowski i Julia Wierzechowska ż. Józefa 178-3-86 484V-485R 146 Ż DM
26 6 1894 Radziwiłłów Józef Małecki Drańcza Piotr Konstancja Sobczuk Grzegorz Mielniczuk, Maria Sobolewska 1-81 Z 45 V-46 R 16 T 0
25 11 1894 Radziwiłłów Katarzyna Mirecka Drańcza Piotr Petronela Sobolewska Piotr Litwinczuk, Katarzyna Małecka 1-81 Z 51 V-52 R 38 T 0
10 10 1894 Włodzimierz Katarzyna Jamroz Liski Walenty Zofia Matysko Józef Lemiech, Anna Sobolewska ż. Andrzeja 812 78-79 189 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0042.htm
25 2 1894 Włodzimierz Antonina Sobolewska Cieszyn Andrzej Anna Kozak 812 21-22 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0012.htm
11 9 1894 Torczyn Jadwiga Rudkowska Chutor Dudy Marcin Maria Sobolewska Wincenty Osochocki, Aniela Fligert ż. Józefa 680 26-27 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0014.htm
10 9 1896 Radziwiłłów Anna Sobolewska Drańcza Józef Maria Mirecka Zachary Czuczmaj, Antonina Małecka 1-81 K 57 V-58 R 37 T 0
15 11 1896 Radziwiłłów Aniela Mirecka Drańcza Piotr Petronela Sobolewska Michał Kowalczuk, Magdalena Czuczmaj 1-81 K 59 V-60 R 45 T 0
29 7 1896 Meżyrów Paulina Sobolewska Petranie Karol Marianna Sokulska 904-6-16 166V-167R 38 W JS1
7 7 1897 Kuniów Rozalia Jaworska Radohoszcza Mała Józef Antonina Sobolewska Ksawery Wiarkowski i Karolina Świderska ż. Marcela 178-3-86 661V-662R 57 Ż DM
2 5 1898 Szumbar Antonina Sobolewska Dederkały Wielkie Wawrzyniec Wiktoria Sinicka ? 1020 23-24 9 0
23 8 1899 Radziwiłłów Maria Kowalczuk Drańcza Józef Anna Orłowska Tomasz Małecki, Maria Sobolewska 1-81 N 58 V-59 R 23 T 0
19 5 1900 Włodzimierz Wiktor Kozak Liski Jan Marianna Sobolewska 958 29V-30R 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0030.htm
25 3 1900 Torczyn Marian Rudkowski Chutor Dudy Marcin Maria Sobolewska Józef Fligert, Franciszka Ossochocka ż. Wincentego 954 10-11 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0006.htm
6 4 1900 Tuczyn Eliasz Wabiszczewicz Kolonia Krąglik Marcin Teresa Sobolewska 956 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0008.htm
6 5 1900 Tuczyn Helena Sobolewska Tuczyn Walenty Cecylia Łozowicka 956 26-27 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0014.htm
14 8 1900 Kuniów Marianna Jaworska Radohoszcza Wielka Józef Antonina Sobolewska Piotr Żukowski i Karolina Świderska 178-3-86 833V-834R 116 Ż DM
9 2 1901 Radziwiłłów Zofia Mirecka Drańcza Piotr Petronela Sobolewska 133 V-134 R 6 0
26 1 1901 Torczyn Maria Modżyńska Torczyn Piotr Ludwika Palak Władyslaw Jurkowski, Maria Sobolewska panna 955 12-13 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0007.htm
3 8 1902 Torczyn Ludwik Rudkowski Dudy Marcin Maria Sobolewska 967 13V-14R 63 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0014.htm
18 4 1902 Tuczyn Antonina Sobolewska Tuczyn Walenty Celestyna Łozowicka 969 9V-10R 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0012.htm
17 7 1902 Tuczyn Amelia Wabiszczewicz Urszulin Marcin Teresa Sobolewska 969 15V-16R 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0018.htm
13 2 1902 Szumsk Konstancja Sobolewska Dederkały Wawrzyniec Wiktoria Sinicka 426-1-236 234V-235R 36 T
11 12 1902 Młynów Kazimierz Ślusarz Smordwa Jan Teofila Sobolewska austriaccy poddani, Kazimierz Zwierzyna, Franciszka Marciniec ż. Wacława 740-2-407 113V-114R 113 R 1675 RK
20 9 1902 Fastów Janina Sobolewska Marianówka, par. Motowidłówka Florian Marcelina Myczkowska Marian Myrawicki, Anna żona Henryka Jurkowskiego 1268-1-50 160V-161R 39 CDIAK 169 KM, DW
6 3 1903 Radziwiłłów Marianna Sobolewska Drańcza Józef Maria Marecka 106 V-107 R 5 0
10 3 1903 Radziwiłłów Maria Mirecka Drańcza Piotr Petronela Sobolewska 106 V-107 R 6 0
7 7 1903 Niewirków Czesław Woźnicki Lipki Stefan Karolina Fefer Adam Mystkowski, Katarzyna Sobolewska panna 966 31V-32R 124 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0034.htm
11 10 1904 Fastów Anna Sobolewska Śniegurowka Wawrzyniec Marcelina Kowalska Florian Kobyliński, Józefa żona Floriana Leszczyńskiego 1268-1-50 184V-185R 51 CDIAK 193 KM, DW
6 12 1905 Niewirków Katarzyna Jaworska Zabar Ignacy Lucyna Drelich Witold Brzezicki, Katarzyna Sobolewska panna 983 52V-53R 204 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0053.htm
4 3 1905 Młynów Marianna Ślusarz Smordwa Jan Teofila Sobolewska austriaccy poddani, Jan Czarnecki, Franciszka Marcinec ż. Wacława 740-2-411 121V-122R 26 R 1424 RK
25 1 1906 Horochów Maria Sobolewska Kowbań Feliks Franciszka Chomicka 992 4 11 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0007.htm
7 7 1906 Nowogród Wołyński Piotr Suchodolski Karpiłówka Michał Ludwika Sobolewska Adam Dresler i Paulina Kotwicka 178-3-202 54V-55R 360 Ż 109 DW
17 3 1907 Luboml Irena Czarnocka Luboml Zygmunt Konstanty Kaliksta Jadwiga Mijakowska Franciszek Kapuszewicz, Władysława Sobolewska, Bronisław Czarnocki, Zofia Zajączkowska 1009 545 88 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0290.htm
2 11 1907 Młynów Helena Ślusarz Smordwa Jan Teofila Sobolewska austriaccy poddani, Wacław Marciniec, Helena Rączkiewicz ż. Antoniego 740-2-414 81V-82R 136 R 1547 RK
12 11 1907 Szumbar Stanisława Sobolewska Dederkały Małe IN Zofia Stefan Mazurek i Aniela Adamczuk ż. Piotra 426-1-95 44V-45R 26 T DM
5 12 1907 Szumbar Stanisław Sinicki Dederkały Wielkie Leon Teofila Kaczaniuk Józef Walczuk i Wiktoria Sobolewska ż. Wawrzyńca 426-1-95 45V-46R 30 T DM
6 1 1907 Cudnów filia Romanów Stanisława Sobolewska Hołubin Franciszek Kamila Lisowska Stanisław Szponarski i Adela Ostrowska ż. Gracjana 178-3-215 61V-62R 7 Ż 119-120 DM
7 2 1907 Cudnów filia Romanów Franciszek Ostrowski Hołubin Bronisław Romania Sobolewska Antoni Skulski i Feliksa Ostrowska panna 178-3-215 66V-67R 40 Ż 129-130 DM
21 2 1907 Cudnów filia Romanów Dominik Horbaczewski Tewelówka Albin Teofila Tymborowska Michał Horbaczewski i Maria Sobolewska ż. Adolfa 178-3-215 69V-70R 56 Ż 135-136 DM
2 2 1907 Cudnów filia Romanów Bronisław Domalewski Siaberka Kalikst Faustyna Sobolewska Franciszek Turowski i Maria Tymborowska ż. Stanisława 178-3-215 69V-70R 60 Ż 135-136 DM
2 3 1907 Cudnów filia Romanów Bronisław Turowski Marianówka Józef Maria Sobolewska Marcin Borawski i Balbina Jaworska ż. Feliksa 178-3-215 71V-72R 70 Ż 139-140 DM
2 3 1907 Cudnów filia Romanów Helena Raciborzyńska Romanów Józef Teofila Chmielowska Feliks Piaskowski i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-215 71V-72R 72 Ż 139-140 DM
19 7 1907 Cudnów filia Romanów Helena Sobolewska Marianówka Paweł Teofila Żytnicka Jan Sobolewski i Aniela Jaworska ż. Pawła 178-3-215 90V-91R 183 Ż 177-178 DM
1 10 1907 Cudnów filia Romanów Maria Sobolewska Siaberka Franciszek Helena Raciborzyńska Józef Raciborzyński i Maria Tymborowska ż. Stanisława 178-3-215 100V-101R 244 Ż 197-198 DM
16 11 1907 Cudnów filia Romanów Adam Kozłowski Siaberka Jan Franciszka Tymborowska Jan Pulikowski i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-215 105V-106R 276 Ż 207-208 DM
9 9 1907 Korzec Józefa Kuczyńska Kopytów Stanisław Małgorzata Woźniak Władysław Kubicz i Józefa Sobolewska ż. Ignacego 740-2-332 50V-51R 248 R 53 DM
16 9 1907 Korzec Bronisława Sobolewska Siwki par. Berezne Franciszek Paulina Wyszyńska Emeryk Kuriata i Filomena Niżyńska ż. Jana 740-2-332 53V-54R 264 R 56 DM
27 1 1909 Cudnów filia Romanów Stanisław Ostryński Marianówka Krystian Emilia Sobolewska Adolf Mużanowski i Agnieszka Ostryńska ż. Mikołaja 178-3-215 198V-199R 31 Ż 372-373 DM
8 2 1909 Cudnów filia Romanów Jan Jaworski Marianówka Feliks Paulina Sobolewska Kamil Sobolewski i Franciszka Turowska panna 178-3-215 200V-201R 46 Ż 376-377 DM
30 3 1909 Cudnów filia Romanów Józef Borawski Marianówka Marcin Cecylia Dudyńska Kamil Możanowski i Teofila Sobolewska ż. Pawła 178-3-215 207V-208R 87 Ż 390-391 DM
15 5 1909 Cudnów filia Romanów Cezary Żołnowski Majdan Czwarte Paweł Emilia Zapolska Modest Polański i Celestyna Sobolewska ż. Klemensa 178-3-215 212V-213R 118 Ż 400-401 DM
16 5 1909 Cudnów filia Romanów Longin Jaworski Marianówka Paweł Aniela Sikorska Konstanty Święcicki i Teofila Sobolewska ż. Pawła 178-3-215 213V-214R 125 Ż 402-403 DM
21 6 1909 Cudnów filia Romanów Jan Kuriata Futor Żerebiecki Aleksander Petronela Popławska Jan Kutuza i Eleonora Sobolewska ż. Adolfa 178-3-215 219V-220R 161 Ż 414-415 DM 0
18 12 1909 Cudnów filia Romanów Longin Paluszkiewicz Hołubin Adolf Stanisława Sobolewska Antoni Paluszkiewicz i Teofila Paluszkiewicz panna 178-3-215 238V-239R 272 Ż 452-453 DM
29 8 1910 Horochów Feliks Madura Kołbania Jan Paulina Sobolewska 996 21 98 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0023.htm
11 6 1910 Szumbar Antoni Sinicki Dederkały Wielkie Leon Teofila Kaczaniuk Józef Walczuk i Wiktoria Sobolewska ż. Wawrzyńca 426-1-100 33V-34R 13 T DM
3 2 1910 Cudnów filia Romanów Anastazy Tymborowski Siaberka Stanisław Maria Godziszewska Marcin Pulikowski i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-215 264V-265R 29 Ż 497-498 DM
24 3 1910 Cudnów filia Romanów Franciszka Szatkowska Marianówka Adolf Paulina Brodowska Kazimierz Misiuna i Marcelina Sobolewska ż. Kamila 178-3-215 267V-268R 52 Ż 503-504 DM
30 4 1910 Cudnów filia Romanów Cezary Domalewski Siaberka Kalikst Faustyna Sobolewska Franciszek Sobolewski i Maria Sobolewska ż. Adolfa 178-3-215 273V-274R 95 Ż 515-516 DM
28 5 1910 Cudnów filia Romanów Narcyz Możanowski Marianówka Witalis Lucyna Sobolewska Kryspin Ostryński i Kazimiera Lewandowska ż. Adolfa 178-3-215 276V-277R 115 Ż 521-522 DM
17 9 1910 Cudnów filia Romanów Ludwika Jaruszyńska Hołubin Józef Paulina Sobolewska Wiktor Lisowski i Stanisława Paluszkiewicz ż. Adolfa 178-3-215 288V-289R 199 Ż 545-546 DM
27 9 1910 Cudnów filia Romanów Wacław Raciborzyński Słoboda Niwna Józef Teofila Chmielowska Roman Kustra i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-215 291V-292R 222 Ż 551-552 DM
13 10 1910 Cudnów filia Romanów Józef Murawski Marianówka Filip Maria Żytnicka Adam Metelski i Teofila Sobolewska ż. Pawła 178-3-215 293V-294R 236 Ż 555-556 DM
17 12 1910 Cudnów filia Romanów Longin Sobolewska Hołubin Franciszek Karolina Lisowska Antoni Chmielowski i Karolina Jaroszyńska ż. Feliksa 178-3-215 301V-302R 289 Ż 571-572 DM 0
7 12 1910 Cudnów filia Romanów Józef Sawicki Słoboda Niwna Dionizy Adela Sobolewska Franciszek Sawicki i Lucyna Brodowska ż. Tomasza 178-3-215 302V-303R 298 Ż 573-574 DM
12 3 1910 Motowidłówka Stanisława Ostaszewska Marianówka Feliks Katarzyna Myczkowska Jan Wierzchowski, Marcelina Sobolewska 1268-1-50 324V-325R 12 CDIAK 322 DW
18 10 1910 Motowidłówka Wiktoria Sobolewska Marianówka Florian Marcelina Myczkowska Marian Murawski, Maria Górska 1268-1-50 328V-329R 27 CDIAK 326 DW
19 8 1911 Radziwiłłów Kazimierz Malecki Drańcza Antoni Anna Sobolewska Stanisław Sobolewski, Rozalia Borowa ż. Piotra 1-101 51 V-52 R 32 T 0
26 11 1911 Włodzimierz Leokadia Mizerska Marcelówka Maciej Józef Stefania Sobolewska 1038 49V-50R 241 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0056.htm
21 3 1911 Horochów Wiktoria Sobolewska Kołbania Feliks Franciszka Chomicka 997 8 27 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0010.htm
2 2 1911 Torczyn Władysław Sobolewski Kwasowica NN Józefa Klemens Fremch. Maria Sobolewska panna 1026 5V-6R 18 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0008.htm
28 7 1911 Torczyn Władysław Fukiet Ferma Sadowska Boleslaw Antonina Poznańska Franciszek Fligert, Kornelia Sobolewska ż. Piotra 1026 13V-14R 49 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0016.htm
11 12 1911 Torczyn Jan Andrzejewski Chutor Dudy NN Maria Stanisław Szkuratowski, Teofila Sobolewska ż. Antoniego 1026 17V-18R 68 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201026/pages/1_436_0_0_1026_0020.htm
5 1 1911 Romanów Józef Jaworski Marianówka Feliks Paulina Sobolewska Dominik Niesiołowski i Teofila Sobolewska ż. Pawła 178-3-216 1V-2R 5 Ż 3-4 DM
23 1 1911 Romanów Alojza Sobolewska Siaberka Adolf Eleonora Popławska Michał Gołębiowski i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-216 6V-7R 34 Ż 13-14 DM
17 2 1911 Romanów Maciej Kosowski Futor Ożgi Andrzej Paulina Sobolewska Józef Garbowski i Stefania Sobolewska panna 178-3-216 11V-12R 62 Ż 23-24 DM
28 3 1911 Romanów Longina Ostrowska Hołubin Bronisław Romana Sobolewska Florian Konik i Rozalia Ostrowska panna 178-3-216 16V-17R 96 Ż 33-34 DM
9 4 1911 Romanów Dionizy Paluszkiewicz Hołubin Adolf Stanisława Sobolewska Hilary Ostrowski i Franciszka Jaroszyńska panna 178-3-216 17V-18R 99 Ż 35-36 DM
7 5 1911 Romanów Kazimiera Ostryńska Marianówka Krystian Emilia Sobolewska Józef Niesiołowski i Petronela Turowska ż. Mikołaja 178-3-216 24V-25R 139 Ż 49-50 DM
18 6 1911 Romanów Kazimiera Sobolewska Marianówka Paweł Teofila Żytnicka Marcin Borawski i Paulina Zielińska panna 178-3-216 29V-30R 171 Ż 59-60 DM
18 6 1911 Romanów Adam Szarafin Siaberka Marcin Walentyna Raczkowska Marian Pulikowski i Helena Sobolewska ż. Franciszka 178-3-216 30V-31R 176 Ż 61-62 DM
27 10 1911 Nowy Zawod Longina Halicka Turowa Jan Adela Sobolewska Bronisław Talko, Marianna Karpińska 178-3-196 118V-119R 625 Ż 238 DW
2 2 1912 Torczyn Józef Rudkowski Dudy Marcin Maria Sobolewska Wacław Cepek, Franciszka Finger ż. Macieja 1042 6-7 12 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0006.htm
17 8 1912 Radziwiłłów Maria Mirecka Drańcza Piotr Petronela Sobolewska Marcin Małecki, Magdalena Czuczmaj ż. Zachara 1-102 25 V-26 R 32 T 0
21 11 1912 Tbilisi Apolonia Gaab Tbilisi Klemens s. Franciszka Antonina Sobolewska Tomasz Klocek, Józefa Girpis 47R-V 121 Tb
9 4 1912 Horochów Janina Madura Kowbań Jan Paulina Sobolewska 1039 10 31 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0013.htm
9 9 1913 Radziwiłłów Bronisława Malecka Drańcza Antoni Antonina Sobolewska Ignacy Małecki, Rozalia Kowalczuk ż. Jana 9 V-10 R 33 0
10 3 1913 Torczyn Franciszek Starczewski Okorsk Duży Józef Paulina Sobolewska 1051 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0007.htm
6 1 1913 Tajkury Leontyna Skałecka Zdołbunów Adam Józefa Majborska chrzest 12.01.1913, Stefan Strzelecki i Bonisława Sobolewska ż. Józefa 740-4-697 2V-3R 5 R 4 BW
1 12 1913 Krzywin Kazimierz Linek Sielce Stanisław Maria Sobolewska Kazimierz Sobolewski i Maria Pulkiewicz ż. Józefa 17-2-70 243V-244R 64 Ch 467-468 DM 0
30 4 1914 Torczyn Jadwiga Dąbrowska Pożarnica Leon Bronisława Sobolewska 1056 20-21 38
26 1 1914 Radziwiłłów Maria Sobolewska Drańcza Franciszek Katarzyna Orłowska 1-105 108 V-109 R 5
26 1 1914 Radziwiłłów Zofia Sobolewska Drańcza Franciszek Katarzyna Orłowska 1-105 108 V-109 R 6
1 1 1914 Włodzimierz Wołyński Tadeusz Kozłowski Kalinówka Ignacy Maria Sobolewska 1058 2 1 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0002.htm
4 1 1914 Włodzimierz Wołyński Edward Mizerski Marcelówka Maciej Józef Stefania Sobolewska 1058 3 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0003.htm
13 10 1914 Horochów Bolesław Madura Kołbania Jan Paulina Sobolewska 1059 19 72 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0022.htm
4 4 1914 Horodnica Ewelina Chorążewska Siwki par. Bereźne Michał Apolonia Boiczkowska ? [Boczkowska] Grzegorz Chorążewski i Paulina Sobolewska ż. Franciszka 178-3-181 181V-182R 83 Ż 357-358 DM
5 4 1914 Horodnica Rafalina Klepuszewska Siwki par. Bereźne Jan Antonina Rudnicka Franciszek Chorążewski i Paulina Sobolewska ż. Franciszka 178-3-181 181V-182R 87 Ż 357-358 DM
1 4 1915 Horodnica Bronisława Kuriata Siwki par. Berezne Adam Paulina Nieżyńska Adolf Wyszyński i Paulina Sobolewska ż. Franciszka 178-3-181 228V-229R 73 Ż 451-452 DM
17 4 1916 Nowy Zawod Antoni Kłosowicz Pokostówka Józef Józefa Ochman Antoni Goraj, Adela Sobolewska panna 178-3-197 312V-313R 145 Ż 619 DW 0
2 10 1916 Nowy Zawod Zygmunt Karpiński Dołbysz, par. Puliny Protazy Kamila Kowalska Józef Kowalski, Franciszka Sobolewska panna 178-3-197 349V-350R 328 Ż 693 DW
1 3 1916 Horodnica Wincentyna Chorążewska Siwki par. Berezne Michał Apolonia Boczkowska Franciszek Chorążewski i Paulina Sobolewska ż. Franciszka 178-3-181 278V-279R 46 Ż 547-548 DM
25 4 1916 Horodnica Teofila Nieżyńska Siwki par. Berezne Franciszek Paulina Kuriata Stanisław Nieżyński i Paulina Sobolewska ż. Franciszka 178-3-181 283V-284R 71 Ż 557-558 DM
2 2 1917 Torczyn Janina Starczewska Horodyńskie Budki Józef Paulina Sobolewska 1082 5 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0005.htm
20 9 1917 Berezne Adela Niżyńska Siwki Paweł Ewa Hanuszewicz Józef Niżyński i Paulina Sobolewska 740-4-8 38V-39R 109 R 39 DM
20 11 1917 Berezne Alfred Niżyński Siwki Jan Franciszka Kuriata Jan Chorążewski i Paulina Sobolewska 740-4-8 45V-46R 131 R 46 DM
20 7 1918 Wiszenki Jadwiga Ziarkowska Ożdżary par. Kisielin Wincenty Sabina Kamińska Władysław Ziarkowski, Teofila Sobolewska ż. Antoniego 35-9-769 14V-15R 67 Ł 4530-4531 RK
17 2 1919 Berezne Rozalia Sobolewska Siwki Franciszek Paulina Wyszyńska Faustyn Chorązewski, Filomena Niżyńska 740-4-11 14V 106 R AS
4 11 1919 Berezne Rozalia Nieżyńska Siwki Franciszek Paulina Kuriata Stanisław Wereszczyński,Paulina Sobolewska 740-4-11 21R 159 R AS
24 7 1921 Radziwiłłów Władysław Skowroniuk Budki Kazimierz Aniela Sobolewska 1-119 19 V 13 T 0
23 3 1922 Berezne Paweł Kuriata Koziarnik Grzegorz Apolonia Niżyńska Stanisław Niżyński,Paulina Sobolewska 740-4-11 164R 49 R AS
3 4 1926 Radziwiłłów Zofia Sobolewska Drańcza Polska Franciszek Anna Hrycaj 1-119 115 R 24 T 0
31 12 1929 Radziwiłłów Antonina Sobolewska Drańcza Polska Franciszek Anna Hrycaj Ludwik Kowalczuk, Anna Herzun ż. Andrzeja 1-119 212 V 6 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 11 1750 Szumsk Tomasz Świderski Suraż Agnieszka Sobolewska Suraż p Marcin Majewski, Katarzyna Lisicka, Antoni Smoczeński, Krystyna Wiśniowska 297-1-180 18R Ł RK
20 10 1807 Kuniów Kazimierz Milewski Willa Anna Sobolewska Willa
15 2 1811 Dubno Teodozy Łękowski Petronela Sobolewska Dubno Mikołaj Petrykowski, Mikołaj Strzębecki 64 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0002.htm
7 10 1823 Cudnów Teodor Wołochowicz Romanów 28 Szymon Antonina Jaworska Justyna Sobolewska Huta Zaborzycka 18 Michał Marianna Niedźwiecka Jan Łabędzki, Stanisław Maślukowski, Wincenty Sobolewski 569-1-56 18R 28 Ż DM 0
21 4 1825 Dubno Józef Fławicki k. G-K k Julia Sobolewska Dubno p Michał Dobronraw, Jan Zagórski 64 141-142 AGAD 74 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0074.htm
28 1 1828 Ostrówki Maciej Piasecki Ostrówki 60w Karol Marianna Sobolewska Katarzyna z Zawirowskich Rotmańska Ostrówki 53w Franciszek Cecylia Piotrowska Kacper Szołkowski, Jan Wasiuk, Piotr Kołtun 544 13 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20544/pages/PL_1_436_544_0007.htm
22 1 1828 Klewań Józef Czynkowski Klewań 50w Wacław Regina Kowacz Regina Budziuk z Zielińskich Klewań 30w Jan Marianna Sobolewska ? 171-1-1 163R 2 R 7054 Mg
15 1 1828 Kulczyny Jan Gątkowski Junaczki 28w Błażej Zofia Sobolewska Dorota Tkaczkowska Junaczki 18 Józef Marianna prac. Józef Gątkowski, Ostap Bezkorwaniuk, Michał Pawluk 178-3-94 326V 4 Ż Mg
29 1 1828 Jampol Gabriel Szczygielski Moskalówka 24 Kazimierz Marianna Chumulank Helena Sobolewska Dowhałówka 23 Antoni Jadwiga Adam Kozłowski, Franciszek Dąbrowski 245-1-1 244 6 R 466 DM1
6 10 1829 Tajkury Piotr Andruszewicz (G-R) 35 Michał Anna Anna Sobolewska par. Tajkury 20 Wawrzyniec Franciszka Wawrzyniec Sobolewski, Iwan syn Leśka Kowalczuka 171-1-2 42V 12 R 50 DM
28 9 1830 Korzec Onufry Janczewski Futor Korecki 28 Stanisław Katarzyna Sobolewska Anna Iwanicka Futor Korecki 20 Jan Marcjanna Teodorowicz Stanisław Szechowski, Franciszek Grabowski, Leon Janczewski 245-1-4 77V 16 R 153 DM
25 1 1831 Szpanów Franciszek Orlik par.Szpanów 30 Józef Rozalia Sobolewska Róża Nesterczuk par.Szpanów 26 Mikołaj Helena Wasilewska A.Malinowski, Stanisław Chrostowski 171-1-4 193V 2 R AS
31 1 1832 Swojczów Michał Szewczuk Mohylno 20 Antoni Agnieszka Sobolewska Marianna Kuczeruk Mohylno 18 Jan Rozalia Kasperska 847 152 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0083.htm
20 11 1833 Zasław św. Józefa Piotr Samborski Zasław Majdan 35 Antoni Ewa Krasnosielska Franciszka Trzemeska Rypki 20 Mikołaj Katarzyna Sobolewska Mikołaj Bykowski, Władysław Samborski, Maciej Samborski 178-3-99 36R 24 Ż 77 RG
4 2 1834 Korzec Maciej Bielecki Balarka Sapożynka 20 Tomasz Agnieszka Klepuszewicz Rozalia Dziekońska Balarka Sapożynka 20 Wojciech Franciszka Sobolewska Teodor Marcinkowski, Walery Dąbrowski i Tomasz Jaworski 245-1-8 84v 4 R Na
18 10 1834 Międzyrzec Piotr Butkiewicz Korzec 33 Stefan Helena Sobolewska Tekla Korba Międzyrzec 18 Franciszek Anna Sidor Paweł Lotkowski (?), Antoni S (?) 171-1-7 261V 10 R 270 AS
7 10 1834 Nowogród Wołyński Szymon Bóbr Niepoznanicze 25 Maciej Marianna Rudnicka Prakseda Sobolewska Niepoznanicze 18 Kazimierz Marcjanna Bąkowska Gabriel Żygadło, Jan Tarnopolski 245-1-8 43R 25 R 47 DM
2 6 1835 Radziwiłłów Florian Szmoniewski Radziwiłłów 30 Hipolit Katarzyna Sobolewska Eleonora Lissowska Radziwiłłów 18 Michał Franciszka Zdrozdowska 821 238a 4 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0240.htm
22 9 1835 Hołoby Marceli Czyżewski Byteń 30 Cyprian Tekla Mycielska Zofia Wielobycka Byteń 30 Stanisław Tekla Sobolewska Walenty Skorupski, Eustachy Wilga, Polidor Buczyński, Maciej Sumowski 850 254R/496 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0263.htm
3 11 1835 Połonne Jan Święcicki Burtyn 20 Jakub Marianna Jasienicka Katarzyna Sobolewska Burtyn 19 Bartłomiej Honorata Kajdanowicz Jan Borowski, Filip Murawski 245-1-9 167R 44 R DW 2831
19 5 1836 Nieświcz Karol Kleczyński Korszów 26 Antoni Józefa Byczkowska Marianna Majewska Korszów 32 Jan Eufrozyna Sobolewska 822 24R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0025.htm
15 11 1836 Cudnów Wincenty Zabuski Kniażyn 22 Ignacy Apolonia Dobrowolska Honorata Sobolewska Tytuniki 17 Bazyli Wiktoria Wojciech Szponarski, Fortunat Chołodecki 569-1-59 55R 73 Ż 110 DM
12 7 1836 Annopol Jan Nowosielecki Hubelce 20 Józef Barbara Szczawińska Marianna Sobolewska Hubelce 18 Jan Anna Kamińska Tomasz Dydkowski, Jan Rudnicki 171-1-9 51V 10 R 59 DM
8 11 1836 Annopol Jan Iżycki Korostek 35w Jan Marianna Przybyłowska Antonina z d. Grodzińska Arlet Korostek 34w Marcin Rozalia Sobolewska Paweł Styczyński, Józef Waśkowski 171-1-9 52V 14 R 60 DM
7 2 1837 Włodzimierzec Jan Wilczyński Majdan Stepangrodzki 28 Franciszek Marianna Sobolewska Barbara Walewska Majdan Stepangrodzki 20 Teodor Marianna Guzowska Franciszek Szostakowski, Aleksander Kunicki 823 99V-100R 6 AGAD 105 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0105.htm
17 10 1837 Katerburg Dominik Dobrowolski Rybcza 22 Jan Barbara Nowicka Katarzyna Sobolewska Rybcza 17 Jan Anna Benechowska ur. Karol Łatyński, Ma... Micowski i Jan Micowski 200 192 6 AGAD 100 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0100.htm
3 7 1838 Miropol Franciszek Jabłoński Huta Zaborzycka 25 Jan Oksena Ząb Marianna Leśniewska Huta Zaborzycka 19 Michał Małgorzata Rajkowska Kasper Czarnecki, Paweł Sobolewski, Franciszka z Leśniewskich Sobolewska 245-1-12 163R 10 R 163 DW
6 2 1838 Cudnów Jan Tylicki Huta Marianówka 20 Marcin Aleksandra Lachowiecka Balbina Indulska Huta Marianówka 18 Piotr Agnieszka Sobolewska Klemens Kuczyński, Jan Tylicki 569-1-61 32R 10 Ż 61 DM
23 10 1838 Łanowce Karol Marciniuk Siniowce 19 Wawrzyniec Helena Prokopisz Paulina Sobolewska Siniowce 18 Piotr Katarzyna Jakim Prociuk, Karp Banit 245-1-12 402V 3 R 398 DM
4 9 1838 Korzec Karol Lisowski par. Korzec 20 Józef Prakseda Niedzielska Marianna Sobolewska par. Korzec 17 Władysław Tekla Suchowiecka Bazyli Turowski, Michał Wilczyński 245-1-12 85R 21 R 86 DM
5 11 1839 Berdyczów Sylwester Gładyszewski Berdyczów 20 Marcin Anastazja Sobolewska Apolonia Sobocińska Berdyczów 25 Teodor Dorota Jan Gładyszewski, Mikołaj Lewkowski 178-3-8 169V 32 Ż 319 DM
5 11 1839 Cudnów Benedykt Laskowski Wróblówka 28 Paweł Anastazja Rozbicka Anna Giz (Giż) Wróblówka 19 Benedykt Anastazja Sobolewska Jędrzej Waśnikowski, Piotr Gumiński 569-1-62 34V 38 Ż 69 DM
8 10 1839 Nowogród Wołyński Atanazy Paszkowski Futor Olwachowski par. Puliny 20 Franciszek Agnieszka Podkawier Anna Lewandowska Huta Dziekunka 16 Antoni Marianna Sobolewska Kalikst Paszkowski, Łukasz Maszewski 178-3-72 39R 37 Ż 76 DM
11 2 1840 Żytomierz Bazyli Borysiewicz Żytomierz 36w Jan Barbara Budziłowska Aleksandra Trzcińska Żytomierz 18 Feliks Zofia Sobolewska Roman Czyżewski, Andrzej Kobryk 178-3-10 55R 10 Ż 103 Ni 0
4 2 1840 Kotelnia Jan Serdakowski Gardyszówka 19 Józef Barbara Sobolewska Paulina Chmielowska Gardyszówka 18 Benedykt Marianna Kobornicka Protazy Osiecki, Paweł Sobolewski, Teodor Osiecki 178-3-9 172R 2 Ż 342 DM
20 2 1840 Kotelnia Łukasz Łoziński Moszkowce 23 Józef Anna Sobolewska Ludwika Andrusiewicz Moszkowce 17 Jan Honorata Możarowska Fabian Morgulec, Jan Nagiński, Rafał Neyman 178-3-9 173R 6 Ż 344 DM
3 10 1840 Żytomierz Michał Szczepański Sokołowa Góra 50w Franciszek Marianna Sobolewska Anna z d. Burzymska Kozłowska Sokołowa Góra 30w Jan Anastazja Prawdzińska Bazyli Kowba, Józef Sokołowski 178-3-10 72V 53 Ż 131 Ni
2 2 1841 Połonne Paweł Uruski Burtyn 36 Wojciech Zofia Anna Sobolewska Burtyn 26 Stanisław Agnieszka Szymon Bobrowski i Maciej Sokołowski 872 148 7 AGAD 81 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0081.htm
12 10 1841 Połonne Franciszek Zalewski Burtyn 18 Maciej Marianna Anna Sobolewska Burtyn 17 Józef Tekla Wacław Załuski i Leon Murawski 872 152 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0083.htm
22 4 1841 Hołoby Teofil Wielobycki par. Hołoby 30 Stanisław Tekla Sobolewska Barbara Godlewska par. Hołoby 19 Antoni Anastazja Pulikowska Koleski Sekretarz i Kawaler Kuwiczyński, Koleski Regestrator Ignacy Sw 856 217R/405 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0222.htm
12 7 1841 Lachowce Wojciech Jaruszyński Żemielińce 30 Józef Marianna Lismiak Zuzanna Sobolewska z Unoltów par. Lachowce 23w Franciszek Tekla Iwińska Paweł Zaleski, Karol Ostromecki, Jan Lipczyński 178-49-17 21R 17 Ż DM
10 5 1842 Tuczyn Wojciech Thiery Tuczyn 35 Karol Marianna Cypryszewska Ewa Sobolewska Tuczyn Michał Marianna Kaszewska 881 199 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0207.htm
22 11 1842 Tuczyn Edward Olizarowski Tuczyn 25 Antoni Magdalena Fedorowska Anna Sobolewska Tuczyn 18 Michał Marianna Kaszewska 881 201 R 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0209.htm
30 6 1842 Zasław św. Józefa Karol Milewski Ożenin par. Tajkury 33 Kazimierz Anna Sobolewska Anna Lewicka Zasław Majdan 35 Jakub Tekla Małkowska Jan Urbanowski, Erazm Sznerłowski 178-51-485 55V-56R 12 Ż 58 RG
18 7 1843 Żytomierz Florian Paszkowski par. Puliny 20 Franciszek Agnieszka Sobolewska Anna Buczyńska Futor Buczyńskiego 18 Zachariasz Aleksandra Sokołowska Mikołaj Januszewicz, Teodor Turowski 178-51-501 32R 51 Ż 34 Ni
8 9 1843 Żytomierz Romuald Dobrowolski Żytomierz 29 Józef Józefa Sobolewska Maria Miłkowska Żytomierz 20 Piotr Petronela Stefańska Aleksander Świrczewski, Adolf Piotrowski 178-51-501 36R 58 Ż 38 Ni
16 5 1843 Jałowicze Aleksander Szemioth Kiwerce par. Łuck 41 Alojzy Marianna Traczewska Aniela Sobolewska Czekno 26 Michał Elźbieta Podhorodeńska Kajetan Bożydar Podhorodeński pułkownik, Andrzej Piotrowski kapitan 829 111 V 2 AGAD 122 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0122.htm
3 9 1844 Krzywin Jędrzej Lisiecki Szlachów 23 Kazimierz Marianna Sobolewska Marianna Leńkiewicz Szlachów 18 Wojciech Marcjanna Wozowska 883 38 V 8
6 2 1844 Cudnów Franciszek Moszyński Huta Marianówka 24 Józef Apolonia Zalewska Magdalena Jandulska Huta Marianówka 20 Piotr Agnieszka Sobolewska Franciszek Sieracki, Jędrzej Brodowski 569-1-67 29R 14 Ż 58 DM
18 6 1844 Miropol Mikołaj Mielnicki Tartak par. Nowogród Wołyński 30 Grzegorz Katarzyna Kamińska Paulina Kuczyńska Polanki 17 Antoni Katarzyna Sobolewska Grzegorz Czarnecki, Franciszek Rudzicki, Stanisław Mielnicki 875 363 12 AGAD 186 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0186.htm
11 2 1845 Niewirków Piotr Marynowicz Słoboda Chostyńska 24 Szymon Anna Leszczyńska Apolonia Sobolewska Słoboda Siwki 18 Józef Agnieszka Zabłodzka Jan Wasilewski i Michał Kuriata 884 282 6 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0289.htm
25 11 1845 Niewirków Andrzej Kwiatkowski Słoboda Jakubówka 25 Maciej Apolonia Kubiczan Katarzyna Sobolewska Słoboda Jakubówka 18 Antoni Konstancja Ziembowska Ignacy Zalewski i Józef Łopatowicz 884 284 14 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0291.htm
14 1 1845 Kotelnia Antoni Dobrowolski Kryłówka 32 Maciej Krystyna Borysiewicz Anna Korczewska Kryłówka 21 Jan Katarzyna Sobolewska Grzegorz Nanowski, Marianna Nanowska, Piotr Nanowski, Ambroży Dobrowolski 178-3-12 269R 1 Ż 532 DM
18 2 1845 Annopol Stanisław Oczeretowicz Annopol 20 Gabriel Helena Słoniewska Agata Sobolewska Hubelce 20 Kazimierz Katarzyna Ziemba 884 75 R 2 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0077.htm
10 2 1846 Żytomierz Kajetan Husakowski Żytomierz 30 Jan Katarzyna Gajewska Barbara Sokołowska Żytomierz 20 Antoni Tekla Sobolewska Konstanty Czaykowski , Józef Miziowski 178-3-14 58 21 Ż Ni
27 10 1846 Tajkury Franciszek Godlewski par. Ostróg 26 Marcin Anastazja Polkiewicz Julia Milewska par. Tajkury 25 Kazimierz Anna Sobolewska Jan Urbanowski, Feliks Seredyński, Ludwik Staszkiewicz 885 54R 5 AGAD 55 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0055.htm
25 1 1848 Horochów Feliks Szatkowski Zwiniacze 20 Roman Olena Sobolewska Joanna Sęczkowska Uhów 18 Józef Barbara Lewandowska Szymon Szatkowski, Jan Czajkowski 86 32 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2086/pages/PL_1_436_86_0018.htm
21 11 1848 Żytomierz Teodor Serdakowski 45w Józef Barbara Sobolewska Paulina Poliszczuk zd.Jablońska 30w Aleksander Helena Tomaszewska 178-3-23 69 64 Ż Ni
24 9 1848 Białogródka Ludwik Kessler Sławuta par. Sławuta 30 Józef Benigna Sobolewska Eugenia Białecka Sosnóweczka 18 Ignacy Henryka Chodkowska Franciszek Makowski, Antoni Karasiewicz 178-3-117 150V 24 Ż DM
17 10 1848 Lachowce Michał Nowicki Żemelińce 48w Andrzej Marianna Bujalska Agnieszka Sobolewska Żemelińce 25 Wojciech Marianna Zalewska Antoni Unolt, Antoni Milewski 171-1-14 131V 15 R DM
25 1 1848 Annopol Paweł Paszyński Dołżek 21 Ludwik Apolonia Zarębska Katarzyna Sobolewska Dołżek 18 Kazimierz Katarzyna Zięba Bartłomiej Rudnicki, Antoni Ostrowski, Gabriel Rudnicki 171-1-14 98V 2 R 103 DM 0
12 9 1848 Korzec Jakub Miszkiewicz Józefówka par. Nowogród Wołyński 55w Paweł Marianna Ptaszyńska Tekla z d. Suchowiecka Sobolewska Głuszków 50w Franciszek Anna Wysocka Franciszek Kokulski, Bartłomiej Makowski 245-1-14 434R 13 R 838 DM
12 6 1849 Żytomierz Józef Trącyński 27 Felicjan Zofia Sobolewska Marianna Borzyczko 19 Ignacy Honorata Ostrowska 178 3 73 27 Ż Ni
13 2 1849 Annopol Ignacy Zięba Nityszyn par. Krzywin 25 Jan Marianna Malinowska Teresa Sobolewska Kurasz 18 Jan Marianna Łukawska Piotr Paszyński, Jakub Gągało, Paweł Waśkowski 171-1-15 127V 8 R 130 DM
22 5 1849 Annopol Szymon Nowicki Kurasz 25w Jan Anna Barska Marianna z d. Jakubowska Sobolewska Kurasz 25w Józef Agnieszka Ignacy Łukowski, Mateusz Proszkowski, Józef Waśkowski 171-1-15 128R 9 R 130 DM
25 6 1850 Połonne Jan Ostrowski Lasy Łabuńskie 26w Wawrzyniec Marianna Filińska Joanna Sobolewska Bortyn [Burtyn] 20 Franciszek Marianna Łaszewicz Jan Piasecki, Grzegorz Szpaczyński 171-1-16 64R 30 R 68 DM
10 9 1850 Połonne Franciszek Indulski Pohoryła 25w Piotr Agnieszka Sobolewska Julianna Bagińska Pohoryła 20 Michał Marianna Święcicka Joachim Święcicki, Stanisław Teodorowicz 171-1-16 65V 34 R 70 DM
5 11 1850 Połonne Józef Gliwiński Połonne 18 Kasper Agnieszka Lisiecka Franciszka Sobolewska Bortyn [Burtyn] 18 Stanisław Antonina Golczewska Franciszek Sawicki, Paweł Gliwiński 171-1-16 69V 46 R 74 DM
13 5 1851 Cudnów Antoni Leszczyński Mieleńce 50w Jakub Anna Michałowska Rozalia Giża Wróblówka 35 Benedykt Anastazja Sobolewska Ignacy Kaczanowski, Łukasz Kociński 569-1-75 67V 18 Ż 92 DM
20 1 1852 Korzec Wojciech Jaworski Rudnia Klonowa 23 Franciszek Tekla Sosnowska Marcjanna Sobolewska Huta Krywal 25 Józef Agnieszka Zabłocka Tomasz Trojan [Trojanowski], Bartłomiej Borowski 171-1-17 269R 5 R 272 DM
31 10 1854 Berezdów Ignacy Solecki Romanów 20 Ignacy Marianna Kirkiewicz Marianna Krasnowska Romanów 18 Franciszek Aleksandra Sobolewska Józef Żygadło, Bazyli Obodziński 17-1-20 47R 13 Ch 69 DM 0
17 6 1856 Swojczów Jan Kornicki Mohylno 24 Eliasz Marianna Kozłowska Anna z Moroziuków Szularowska Mohylno 20 Maciej Urszula Sobolewska Jan Kozłowski, Adam Kozłowski 617 24 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0013.htm
14 10 1856 Łabuń Emilian Wieprzowski Hryców 34 Wawrzyniec Apolonia Kaniewska Paulina Ostrowska Hryców 24 Karol Maria Sobolewska Józef Jeżowski, Klementy Strycharski 178-3-124 676V 21 Ż DM
28 4 1857 Swojczów Wincenty Bogowiecki Mohylno 42w Tadeusz Elżbieta Sobolewska Teresa Gaczyńska Wólka Swojczowska 40 Jan Marianna Żelechowska 618 37 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20618/pages/PL_1_436_618_0020.htm
4 8 1857 Swojczów Bonawentura Lachowski Swiczów 30 Marcin Anna Leszczyńska Marianna Moroziuk Swiczów 25 Maciej Urszula Sobolewska Franciszek Suchodolski, Tomasz Gdyra 618 37 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20618/pages/PL_1_436_618_0020.htm
13 10 1857 Miropol Michał Czarnecki Tartak par. Nowogród Wołyński 26 Feliks Agnieszka Stelmach Tekla Kuczyńska Hołyszówka 17 Antoni Katarzyna Sobolewska Mikołaj Mielnicki, Andrzej Kuczyński 178-3-73 412V-413R 17 Ż 776-777 DM
17 2 1857 Tuczyn Wojciech Żukowski Majdan 23 Tomasz Agnieszka Arabska Zofia Sobolewska Tuczyn 18 Ignacy Brygida Pawłowska Jan Żukowski, Alojzy Bagiński, Wojciech Morgowski, Jan Makowski 171-1-72 274R 4 R 370 BW
29 6 1858 Bazalia Wacław Drelichowski Wolica Poniatowskiego 32 Feliks Eugenia? Sobolewska Amelia Lewicka Korczówka 21 Antoni Elżbieta Wincenty Pik/Pyk, Idalia Pyk 178-3-127 39V-40R 29 Ż DM
13 4 1858 Bereźnica Kazimierz Bułhajewski Majdan Dołhe 50w Stanisław Katarzyna Sobolewska Małgorzata Chorążyczewska z Anuszewskich Antonówka 40w Krzysztof Anna Metelska Grzegorz Łyszkiewicz, Józef Grejner, Edward Łyszkiewicz, Jan Korniewicz 839 363 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0191.htm
28 9 1858 Tuczyn Józef Mosiewicz Tuczyn 21 Jan Marianna Sobolewska Franciszka Bagińska Krynica 18 Michał Katarzyna Łukomska Ignacy Marcinkiewicz, Alojsy Bagiński, Sylwester Wabiszkiewicz, Kazimierz Kowalski 650-1-1 399R 7 R 414 BW
14 6 1859 Nieświcz Mikołaj Łoziński Ławrów 20 Mikołaj Anna Czajczyńska Katarzyna Sobolewska Ławrów 20 Adam Maria Krawczyńska 454 24 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20454/pages/PL_1_436_454_0013.htm
8 2 1859 Tuczyn Mikołaj Bagiński par. Tuczyn 24 Michał Katarzyna Łukomska Marianna Thiery Rudenka par. Aleksandria 18 Wojciech Ewa Sobolewska Ignacy Marcinkiewicz, Mikołaj Bogucki, Faustyn Kopiej, Alojzy Bagiński 171-1-73 342R 3 R 338 BW
1 5 1860 Przewały Piotr Surmacz Mokre 28 Jakub Agnieszka Sobolewska Tekla z Dwornickich Sawicka Stawki 26 Fiodor Teresa Sawicka 889 126V 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0128.htm
30 1 1860 Żytomierz Michał Wojciechowski Żytomierz 24 Wincenty Franciszka Tarnawska Marianna Baszyńska Żytomierz 23 Konstanty Lucjanna Sobolewska Dionizy Sokołowski, Antoni Wojciechowski, Antoni Dywiadyński 178-3-52 78R 7 Ż 159 DM
5 3 1861 Połonne Ignacy Pawłowski Józefówka 24 Jan Anastazja Morawska Franciszka Sobolewska Józefówka 30 Bartłomiej Wiktoria Burzyńska Dominik Dermanowski, Paweł Pawłowski 178-3-76 64R 14 Ż DM
13 8 1861 Połonne Michał Bucen Lasy Łabuńskie 56w Bazyli Józefa Dobrzańska Aleksandra Morawska Lasy Łabuńskie 25 Paweł Krystyna Sobolewska Bartłomiej Siedlecki, Wojciech Bobrowski 178-3-76 70R 26 Ż DM
29 10 1861 Połonne Antoni Chmielowski Baranówka 20 Aleksander Paulina Łukowska Agnieszka Zaleska Lasy Połońskie 18 Kajetan Apolonia Sobolewska Ignacy Łukowski, Wiktor Feliński 178-3-76 74V 35 Ż DM
12 11 1861 Połonne Stanisław Morawski Burtyn 25 Feliks Anastazja Kuklinowska Agnieszka Sobolewska Burtyn 24 Mateusz Anna Rogowska Szymon Rogowski, Erazm Kajdanowicz 178-3-76 81R 48 Ż DM
1 7 1862 Zasław św. Jana Dominik Brewicki Zasław 38 Józef Rozalia Falkowska Elżbieta Lisiecka Zasław 25 Kazimierz Anastazja Sobolewska Hieronim La[...]ski, Michał Wojtyński 178-3-77 270R 4 Ż 537 DM
19 8 1862 Zasław św. Jana Karol Kesler Denisze par. Trojanów 34 Józef Benigna Sobolewska Filomena Białecka Michla 18 Ignacy Henryka Chodkowska Franciszek Szmit, Leontyn Bratyński, Julian Wąsowicz 178-3-77 270V 6 Ż 538 DM
22 9 1863 Międzyrzec Gracjan Dzieczyński Daniczów 24 Józef Franciszka Kozłowska Dorota Sobolewska [Kitlińska] Daniczów 18 Wincenty Urszula Hej Aleksander Pawłowski, Ignacy Sławuszewski, Adam Malewicz 650-1-2 345V 1 R 432 BW
26 7 1863 Swojczów Remigiusz Józef Franciszek Radłowski Ossa 28 Franciszek Józefa Iwanicka Ewa Iwanicka Ossa 22 Ludwik Izabela Sobolewska 624 30 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0016.htm
6 8 1863 Krzemieniec Kajetan Rudnicki Krzemieniec 25 Franciszek Dorota Lasiewicz Filipina Statkiewicz Krzemieniec 23 Mamert Karolina Sobolewska 426-1-36 47R 4 T
6 10 1863 Miropol Wojciech Popławski Jałyszów 25 Eliasz Anna Sobolewska Joanna Żarczyńska Jałyszów 19 Michał Domicela Korejwa Maciej Kuczyński, Stanisław Markiewicz 178-3-257 4V 14 Ż
10 11 1863 Bazalia Teodor Duchniewicz Peczyska par. Kulczyny 23 Wincenty Marianna Sobolewska Antonina Krzywicka Hrycyki 17 Antoni Franciszka Sławecka Józef Lisowski, Józef Czernicki, Agnieszka Gilecka 17-1-8 12V-13R 35 Ch 25-26 DM
27 1 1863 Połonne Piotr Wasilewicz Smułka[Smółka] 22 Mikołaj Anna Sobolewska Tekla Suska Smułka 18 Michał Marianna Brzezicka Karol Jabłoński, Kazimierz Kuczyński 17-1-328 4V 7 Ch 9 DM
10 2 1863 Połonne Wojciech Łataszewski Burtyn 22 Antoni Anna Załęska Anna Sobolewska Burtyn 20 Bartłomiej Wiktoria Burzymska Franciszek Zielonka, Feliks Rogowski 17-1-328 10R 18 Ch 20 DM
27 10 1863 Połonne Grzegorz Święcicki Burtyn 25 Franciszek Marianna Sobolewska Anastazja Żurawska Burtyn 18 Jan Anna Wojciechowska Tadeusz Dudkowski, Feliks Rogowski 17-1-328 19R 36 Ch 38 DM
27 10 1863 Połonne Jakub Morawski Burtyn 22 Leon Marianna Sobolewska Michalina Sankiewicz Burtyn 18 Wawrzyniec Aniela Berezowska Andrzej Bobrowski, Wojciech Bobrowski 17-1-328 19V 37 Ch 39 DM
27 10 1863 Połonne Marcin Uruski Połonne 40w Franciszek Marianna Olewińska Honorata Sobolewska Burtyn 27 Franciszek Marianna Łaszewicz Wiktor Hołyński, Dionizy Uruski 17-1-328 20R 38 Ch 40 DM
17 11 1863 Połonne Tadeusz Eysymont [Eysmont] Nowaki 26 Leon Teresa Jaroszyńska Apolonia Sobolewska Nowaki 20 Jan Ewa Borkowska Kornel Sokołowski, Bartłomiej Sobolewski 17-1-328 21V 41 Ch 43 DM
1 11 1864 Lachowce Dominik Biskupski Lachowce 20 Roman Helena Sobolewska Rozalia Lipczyńska Lachowce 18 Michał Aleksandra Imin (Emin) Leon Koszycki, Benedykt Sobolewski, Stefan Rutkowski 178-3-146 71R 19 Ż DM
1 3 1864 Rzyszczów Eliasz Czarkowski par. Rzyszczów 35 Wiktor Konstancja Sobolewska Felicja Olszamowska par. Rzyszczów 25 Antoni Józefa Doinowicz Ludwik Dzikowski, 312-1-86 200 1 m.K KM
25 10 1864 Bazalia Marcin Rakowski Teofilpol par. Teofilpol 42 Grzegorz Marianna Sobolewska Antonina Baranowska Łazuczynek Mały 20 Józef Apolonia Krotewicz Kazimierz Przyłuski, Antoni Sokołowski, Agnieszka Hordyńska 17-1-8 22V 22 Ch 45 DM
18