Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1536 wyników dla: Han

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
5 2 1778 Szczurowice Józef von Hannechart 54 Szczurowice 9 J.Wlm. 1310L 47 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0030.htm
5 8 1784 Żelechów Michał Krehanowski 3/12 Żelechów Wielki nr domu 5 1573L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201573/pages/PL_1_301_1573_0001b.htm
8 8 1784 Kozowa Marcin Kochanowski 9/12 Uwsie 25 s. Kazimierza i Agaty 708L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20708/pages/PL_1_301_708_0001b.htm
11 8 1811 Krzemieniec Anna Kochańska 5 Krzemieniec c. Michała i Marianny 299 3 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0003.htm
29 12 1821 Dubno Anna Ciechanowska 80 Dubno szlachcianka 65 16 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0009.htm
22 3 1822 Dubno Piotr Kochanowski 6 Dubno s. Leona i Anny 65 20 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0011.htm
18 2 1827 Krzemieniec Marianna Buchaniewicz 20 Krzemieniec mąż Bazyli Buchanowicz unter oficer 01-6 3V 25 T 872 DM
26 6 1827 Krzemieniec Wincentyna Hann 7 Krzemieniec c. ur. Fryderyka i Emilii 01-6 9R 67 T 877 DM
26 12 1827 Teofilpol Klara Burbaniuk 6 Korowie c. prac. Łukasza i Handzi 178-3-93 345V 53 Ż DM 0
4 2 1828 Łuck Domicela Ciechanowicka 1 Sapohów c. Jakuba i Ewy Dobrowolskiej 814 28a 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0032
23 2 1828 Radziwiłłów Jan Jarczewski 42 Lewiatyn żona Agnieszka Jarczewska, syn Aleksander, córka Johanna 814 262a 13 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0266.htm
15 3 1828 Ostrówki Jakub Hańczur 60 Wola Ostrowiecka 545 15 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0008.htm
4 4 1828 Szumsk Franciszek Stechański 3 Huta Szumska rodz. Piotr i Agnieszka zd. Hornicka 245-1-2 407R 76 R RK
9 9 1828 Ostróg Marcjanna Jasińska 1 Chrymiacze łacina, rodz. Michał i Marianna zd. Kochanowska 171-1-1 30R R Mg
23 2 1828 Annopol Helena Kochanowska 3 Annopol c. Ur. Ignacego i Heleny z Kierczów 171-1-1 140R 14 R Mg
2 5 1828 Annopol Jan Kochanowski 1 Annopol s. Ur. Ignacego i Julianny z Kierszów 171-1-1 142R 30 R Mg
26 4 1828 Kazimierka Jan Roman Chorążyczewski 17 Zwierzyniec Hołubieński s. Ur. Kazimierza i Katarzyny z Hanuszewiczów, kawaler 171-1-1 230R 10 R Mg 7122
20 5 1828 Bazalia Tekla Kochanowska 4 Sorokoduby c. Wlm Aleksandra i Eufemii 178-3-94 239R 51 Ż DM
5 1 1829 Szumsk Honorata Stechańska 0,5 Huta Surażska z kaszlu, c. prac. Piotra i Agnieszki z Wereszczyńskich 245-1-3 401R 127 R
19 5 1829 Szumsk Antonina Stechańska 2 Huta Surażska z konwulski, c. pr. Piotra i Agnieszki z Hornickich 245-1-3 405V 164 R
7 2 1829 Ostróg Piotr Sochacki 8/12 syn Leona i Johany zd Malczewska 171-1-2 22V 7 R 7203 MZ
7 8 1829 Lachowce Wojciech Ciechanowski 30 Załuże szlachetnego stanu kawaler 171-1-2 109V 37 R DM
20 6 1829 Bazalia Wojciech Babian 30 Popowce prac., żona Hanka obrządku gr.-ros., syn Franciszek 178-3-95 240R 67 Ż DM
9 11 1830 Krzemieniec Józefa Hajewska 23 Krzemieniec c. ur. Emiliana i Marianny Kochańskiej 01-7 90V 716 T 959 DM
23 11 1830 Krzemieniec Emilian Hajewski 56 Krzemieniec ur., żona Marianna z Kochańskich, synowie Jan, Antoni, Stanisław i Wiktor 01-7 90V 720 T 959 DM
16 5 1830 Szumsk Elżbieta Stechańska 15/52 Huta Surażska rodz. Piotr i Agnieszka zd. Ornicka 245-1-4 392V 257 R RK
30 8 1830 Szumsk Piotr Stechański 45 Hucisko Surażskie żona Agnieszka zd. Hornicka 245-1-4 395V 282 R RK
2 6 1830 Ostróg Katarzyna Dyczakowska 12 Ostróg rodzice Jan i Johanna zd. Rublewska 171-1-3 29V 54 R MZ
27 9 1831 Kuniów Katarzyna Krajewska 37 Noworoczyce z Stochańskich, mąż Franciszek, syn Stanisław, córka Petronela R 81 V-82 R 67 0
26 3 1831 Ostróg Karolina Moszyńska 80 Ostróg zd Chamiec, wdowiec Franciszek, dzieci Tomasz, Ignacy, Regina, Helena, Magdalena, Johanna 1-171-4 23V 64 R MZ
1 4 1831 Ostróg Marianna Wolańska 56 Dermań zd Marchocka, wdowiec Józef, dzieci Franciszek, Rafał, Marianna, Johanna 1-171-4 24R 68 R MZ
15 5 1831 Ostróg Antoni Tarski 2 Nowomalin rodzice Augustyn i Apolonia Stahańska 1-171-4 27V 107 R MZ
12 7 1831 Ostróg Józef Baszyński 56 Dorohoszcza wdowa Anna zd Sadowa, dzieci Feliks, Bazyli, Johanna 1-171-4 29V 130 R MZ
28 2 1832 Turzysk Józef Krasuski 70 Turzysk fabrykant, żona Anastazja Ciechanowska, s.Adam, Wincenty, Ignacy, Jan, c.Marianna 847 650 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0349.htm
7 5 1832 Kisielin Józef Domaszewski 1/12 Marianówka s. ur. Jakuba i Tekli z Bołhanowskich 847 317 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0170.htm
20 12 1832 Kisielin Piotr Jaworski 3/52 Marianówka s. Kazimierza i Katarzyny z Bołhanowskich 847 320 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0171.htm
2 4 1832 Sokul Antoni Biernacki 5 Borowicze rodzice: ur. Kazimierz i Katarzyna z d. Handruk 818 47V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0054.htm
5 3 1832 Ostrówki Katarzyna Soroka 2 Wola Ostrowiecka r. Antoni, Franciszka Hańczur 545 57 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0029.htm
4 5 1832 Krzemieniec Joanna Kowalińska 3 Krzemieniec c. ur., Franciszka i Marianny z Kochańskich 01-7 123R 71 T 991 DM
26 2 1832 Szumsk Konstancja Emilia Ciechanowska 10 Szumsk z koru, ur., rodz. Stanisław i Marianna zd. Gołembiowska 245-1-6 411V 23 R RK
26 7 1832 Szumsk Józef Stechański 3 Huta Szumska z ospy, pr., rodz. Wojciech i Elżbieta zd. Lewandowska 245-1-6 417V 72 R RK
2 1 1832 Ostróg Jan Kijowski 70 Ostróg wdowiec po Elżbiecie zd Opockiej, s. Jan, Dionizy, c. Johanna 171-1-5 23R 1 R MZ 8109
3 3 1832 Ostróg Józef Wolański 60 Derewiańcze z suchot, Ur. wdowiec, s. Leon, Franciszek, Rafał, c. Marianna , Johanna 171-1-5 25V 35 R MZ
12 6 1833 Turzysk Pantalon Maksymiuk 40 Tuliczów żona Justyna Sachaniuk, c.Barbara, Teodora 848 617 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0351.htm
1 6 1833 Wiszenki Petronela Ciechanowicka 2 Jezioro r: Daniel i Aniela z Rybczyńskich; poch: 03.06. 819 66a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0067.htm
1 6 1833 Wiszenki Adam Ciechanowicki 7 Jezioro r: Daniel i Aniela z Rybczyńskich; poch: 03.06. 819 66a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0067.htm
19 7 1833 Wiszenki Józefa Ciechanowiecka 2 Jezioro r: Jakub i Katarzyna z Gadomskich; poch: 23.07. 819 67a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0068.htm
19 7 1833 Wiszenki Katarzyna Ciechanowiecka 0,5 Jezioro r: Jakub i Katarzyna z Gadomskich; poch: 23.07. 819 67a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0068.htm
23 8 1833 Łuck Edward Schanczenbach 12 Łuck s. Ksawerego i Julianny z Gersów ze wsi Rajmiasto, uczeń Gimnazjum 370 20 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0012.htm
10 11 1833 Łuck Marianna Cichańska 68 Łuck wdowa 370 26 86 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0015.htm
7 1 1833 Kisielin Felix Słodkowski 1/52 Marianówka r: Adam i Johanna z Lichtańskich; poch: 09.01. 848 282 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0161.htm
13 5 1833 Ostrówki Helena Soroka 73/265 Wola Ostrowiecka r. Antoni, Franciszka Chańczur 545 80 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0041.htm
4 1 1833 Ostróg Marianna Jasińska 3 Hrymiacze z suchot, r. Ur. Michał i Paulina zd Kochanowska 171-1-6 29R 1 R MZ 8415
27 12 1833 Ostróg Jan Kochański 60 Toczewiki wdowa Marianna, s. Ignacy, Franciszek, Paweł, c. Magdalena, Anna 171-1-6 40R 80 R MZ 8426
14 11 1834 Luboml A? Nasocka 3 Luboml r. Teodor, Teresa Kahaniuk 849 519 114 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0286.htm
25 7 1834 Łuck Rozalia Ciechanowiecka 12 Jezioro c. Daniela i Anieli Rybczyńskiej 372 18 46 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0010.htm
14 11 1835 Łuck Franciszek Ciechanowiecki 12 Jeziorko s. Jakuba i Ewy Dąbrowskiej 373 105 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0056.htm
5 10 1835 Kisielin Anastazja Słodkowska 7 Marianówka c. ur. Adama i Johanny z Lichtańskich 597 37 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0022.htm
18 7 1835 Nabrzuska Teodor Hołodiuk 73 Nabrzuska żona Hanna z Kuciów 850 550 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0294.htm
8 12 1835 Luboml Krystyna Szulhan 4 Luboml r. Szymon, Aniela Oksentyewicz 850 440 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0233.htm
16 4 1835 Krzemieniec Maciej Lityński 80 Wesołówka szlachcic, żona Rozalia, córki Hanna i Agata 01-8 55R 27 T 1087 DM
5 12 1835 Krzemieniec Apolonia Hryciuk 51 Dworzec pracowita, syn Eliasz i Jędrzej i córka Hanna 01-8 66R 110 T 1099 DM
6 6 1836 Swojczów Dorota Bobulczuk 14 Piński Most c. pracowitych Józefa i Wiktorii z Kochańskich 598 26 10 0
2 2 1836 Turzysk Mikołaj Haneluk 70 Tuliczów jak sie nazywała żona nie wiadomo, potomstwa nie zostawił 712 23 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0014.htm
24 9 1836 Luboml Salomea Szulhan 10/12 Luboml r. Szymon, Anna Oksentyewicz 851 573 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0315.htm
25 9 1836 Luboml Marcela Naszczocka 1 Luboml r. Teodor, Teresa Kahaniuk 851 574 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0315.htm
5 2 1836 Szumsk Aleksander Stechański 56 Iserna z kolki, sł., żona Katarzyna zd. Kucharska, dzieci: Wojciech, Jan, Franciszek, Małgorzata, Julianna 245-1-10 476V 10 R RK
27 2 1836 Ostróg Marianna Kochańska 70 Toczewiki wdowa, synowie Ignacy, Franciszek i Paweł, córki Magdalena i Anna 171-1-9 31V 19 R DM
25 6 1837 Turzysk Ignacy Krasuski 17 Turzysk s.Józefa i Anastazji z Chciechanowskich 713 19 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0012.htm
24 10 1837 Łuck Jan Bielski 59 Kniahininek Pozostała żona Marianna z Serwałowskich, synowie: Ignacy Jan, Pankaracy, córki: Franciszka i Johanna 374 97 105 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0054.htm
14 3 1837 Kisielin Jan Bułhanowski 0,5 Maryanówka r: Józef i Katarzyna z Malinowskich; poch: 17.03. 852 273 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0144.htm
1 2 1837 Luboml Kacper Kahaniuk 78 Luboml 852 583 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0306.htm
10 2 1837 Luboml Agnieszka Kotowicz 11 Luboml r. Jan, Franciszka Kahaniuk 852 584 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0306.htm
22 8 1837 Luboml Maciej Oleniuk 3,5 Kupracze r. Grzegorz, Ewa Szulhan 852 603 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0316.htm
3 9 1837 Luboml Marianna Kahaniuk 2 Luboml r. Jan, Katarzyna Kużel 852 603 72 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0316.htm
17 5 1837 Ostrówki Stanisław Lewek 13/365 Wola Ostrowiecka r. Wojciech, Marianna Chańczur 548 31 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20548/pages/PL_1_436_548_0018.htm
13 12 1838 Beresteczko Karol Johanowicz 22 Krasiłówka s. Józefa i Józefy z Ziubrzewskich 1 31 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0017.htm
5 2 1838 Luboml Katarzyna Kahaniuk 60 Luboml ur. Szydłowska 853 550 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0309.htm
23 7 1838 Luboml Elżbieta Kisz 7 Jagodzin r. Paweł, Franciszka Szulhan 853 570 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0319.htm
28 7 1838 Luboml Tomasz Oleniuk 4/12 Kupracze r. Jan, Ewa Szulhan 853 570 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0319.htm
12 1 1838 Ostrówki Marianna Bahaniewicz 47 Równo ur. Ślusarczuk 549 28 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20549/pages/PL_1_436_549_0017.htm
14 1 1838 Ostróg Ignacy Machan 60 Ostróg wdowiec, doktor medycyny wolno praktykujący 171-1-11 31R 15 R DM
5 1 1839 Stepań Marianna Johan 70 Zbuż wdowa po Fryderyku potomstwa pozbawiona 879 210 R 1
20 3 1839 Stepań Franciszek Szumski 40 Wyrka żona Maryanna z Janickich, synowie Stanisłąw, Karol i Maciej, córki Johanna, Anastazja, Aniela i Anna- wszystkie dzieci małoletnie 879 211 V 10
16 7 1839 Kuniów Jan Stachański 40 Kuniów żona Anastazja , synowie Piotr i Filip 879 62 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0063.htm
1 12 1839 Kuniów Tekla Hanczaruk 68 Radohoszcza mąż Franciszek, syn Maciej, córki Anna, Marcjanna i Marianna 879 63 V 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0065.htm
25 7 1840 Równe Anastazja Strzyżewska 42 Diatkiewicze mąż Kajetan, córki Marianna i Johanna 880 115 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0118.htm
9 8 1840 Ostróg Marianna Machan 4 z Zwiahla, c. Jana i Magdaleny z Pawlikowskich 880 21 V 62
1 1 1840 Korzec Salomea Hanuszkiewicz 50 Balarka Lubtowska z Bieńkowskich, mąż Wojciech, synowie Franciszek, Leon, córka Salomea 871 162 2 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0085.htm
5 6 1840 Międzyrzec Bolesław Boski 1 Paszuki s. Ewarysta i Johanny z Bohuszów 880 226 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0244.htm
25 5 1840 Międzyrzec Antoni Boski 3 Paszuki s. Ewarysta i Johanny z Bohuszów 880 225 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0243.htm
1 5 1840 Luboml Zofia Kahaniuk 30 Luboml sławetna, stanu wolnego 855 280R 49 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0291.htm
21 7 1840 Luboml Piotr Naszczocki 2 Luboml s. sławetnych Teodora i Teresy z Kahaniuków 855 281R 65 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0292.htm
10 8 1840 Luboml Marianna Kahaniuk 21 Luboml z Majłów, sławetna, mąż Franciszek, syn Jan 855 281R 68 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0292.htm
10 4 1840 Drużkopol Kajetan Maliszewski 59 Pułhany wlm., s. Felicjana i Marianny z Wasilewskich, dziedzic wsi Pułhany, kawaler 78 69 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0039.htm
24 3 1840 Łanowce Jadwiga Marciniuk 70 Grzybowa wdowa po Marcinie, synowie Kasper, Antoni i Wincenty, córki Antonina, Alexandra i Johanna 871 684 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0366.htm
17 11 1840 Międzyrzec Aleksander Ciechanowicz 30 Rusywel kawaler, s. Pawła i Teodory z Grzybkowskich 880 227 V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0246.htm
18 3 1840 Nowogród Wołyński Jan Hańba 6/52 Rudnia Czyżówka s. Grzegorza i Maryanny z Paziuków 871 87 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
2 8 1840 Nowogród Wołyński Jan Hańba 60 Rudnia Kropiwnia wdowiec, synowie Hipolit, Antoni i Piotr 871 96 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0052.htm
11 3 1840 Włodzimierz Jędrzej Babulski 13 Bilin s. wolnych Józefa i Wiktorii z Kochańskich 855 38V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0042.htm
6 8 1840 Włodzimierz Katarzyna Borusiewicz 3 Włodzimierz c. sław. Józefa i Johanny z Fedorów 855 48R 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0051.htm
13 8 1840 Włodzimierz Jan Borusiewicz 2 Włodzimierz s. sław. Józefa i Johanny z Fedorów 855 48R 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0051.htm
16 10 1841 Kołodno Anna Chancowa 8/52 Oryszkowce c.Marcina i Joanny 872 745 40
25 6 1841 Berezdów Józef Kochański 20 Berezdów kawaler 872 344 25
26 10 1841 Kuniów Marianna Ozimkowska 25 Radohoszcz Wielka z Hanczaruków, mąż Piotr R 51 V 31 0
21 3 1841 Targowica Erazm Ciechanowicki 5 Borzemiec s. Daniela i Anieli Rybczyńskiej 827 268 R 6 ZP 0
2 10 1841 Miropol Zachariasz Korżewski 1 Chutor Jałaszów s.Jana i Marianny z Hańbów 872 384 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0204.htm
5 8 1841 Horochów Marianna Korczyńska 1 Zwiniacze c. prac. Franciszka i Joanny z Kochanowskich 79 54 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0031.htm
29 6 1841 Kowel Marianna Popławska 5 Rudniki c. ur. Kazimierza i Reginy z Zachanowiczów 244 27 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0015.htm
20 8 1841 Ostrówki Paweł Bachaniewicz 5 Równo z krwawej dezynterii, r. prac. Jan, Marianna Tywoniuk 552 37 26 BK DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0023.htm
23 9 1841 Tuczyn Katarzyna Uchańska 2 Nowy Majdan c. nieślubna ur. Balbiny Uchańskiej 171-1-12 169V 20 Ż DM
14 11 1842 Krzywin Józefa Michałowska 55 Krzywin z Kasprzyckich, wdowa po Johanie, synowie Ksawery i Józef 881 84 V 18
30 10 1842 Deraźne Aleksander Konopacki 64 Dobryhrab żona Rozalia z Zakrzewskich, synowie Jan i Ludwik, córka Johanna 881 254 R 31
8 11 1842 Deraźne Antoni Trochaniewski 4 Ugliszcze s. Jana i Cecylii z Dańkowskich 881 254 R 32
17 5 1842 Tuczyn Marianna Uchańska 50 Nowy Majdan mąż Mikołaj, synowie Franciszek i Feliks, córki Balbina, Rozalia i Agata 881 203 V 15
19 4 1842 Torczyn Adam Strzałkowski 70 Sadów żona Urszula z Garczyńskich, synowie Jan i Marcin, córki Johanna, Katarzyna, Marianna i druga Marianna 629 26 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0015.htm
31 1 1842 Międzyrzec Barbara Ciechanowicz 16 Tudorów c. Pawła i Teodory 881 184 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0193.htm
5 12 1842 Aleksandria Zofia Cyhańczuk 65 Kostopol mąż Józef, synowie Archyp i Hordij, córka Paraska 881 216 V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0226.htm
27 6 1842 Nowogród Wołyński Katarzyna Karasiewicz 6 Iwanówka córka Franciszka i Agaty z Hańbów 873 103 124 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
21 12 1842 Nowogród Wołyński Franciszek Hańba 4 Czyżówka syn Jana i Anny z Hneteckich 873 109 162 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0059.htm
17 4 1842 Jampol Jakub Trawiński 80 Jampol ur., wdowiec po Mariannie z Różańskich, syn Marcin, córki: Elżbieta, Teresa, Johanna 873 560 15 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0291.htm
3 1 1842 Luboml Franciszka Czajkowska 54 Luboml ur. Han 857 549 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0293.htm
24 3 1842 Luboml Jacek Kahaniuk 80 Kupracze 857 560 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0299.htm
13 12 1842 Luboml Julia Naszczocka 3 Luboml r. Teodor, Teresa Kahaniuk 857 583 103 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0310.htm
29 1 1842 Korzec Jakub Hankewicz ok. 50 Duplinki z suchot, prac., wolnego stanu 873 175 8 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0092.htm
10 9 1843 Horyńgród Rozalia Johanoff Horyńgród wdowa po Tomaszu - pułkowniku wojsk rosyjskich i sowietniku, synowie Kasper, Mateusz, Paweł i Piotr, córka Karolina - panna 882 12
10 4 1843 Tuczyn Franciszek Uchański 16 Nowy Majdan młodzieniec 882 162 R 11
1 4 1843 Deraźne Aleksander Trochaniewski 1/52 Ugliszcze s. Jana i Cecylii z Dzikowskich 882 189 R 8
3 6 1843 Szumsk Kamilla Ciechanowska 6 Szumsk c. Stanislawa i Marianny z Gołębiowskich 874 768 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0390.htm
3 6 1843 Szumsk Anna Ciechanowska 3 Szumsk c. Stanislawa i Marianny z Gołębiowskich 874 768 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0390.htm
30 5 1843 Lachowce Jan Kochanowski 70 Daniłówka wdowiec po Katarzynie z Bruszkiewskich, córki Marianna, Anna i Anna 882 99 R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0100.htm
29 12 1843 Ostróg Marianna Jaworska 40 Nowomalin z Stechańskich, mąż Jerzy, córki Rozalia i Franciszka 882 32 R 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0033.htm
29 5 1843 Ostrówki Grzegorz Lewek 1/52 Wola Ostrowiecka r. Wojciech, Marianna Hańczur 554 37 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0021.htm
9 8 1843 Luboml Apolonia Naszczocka 1,5 Luboml r. Teodor, Teresa Kahaniuk 858 552 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0292.htm
27 1 1843 Nowogród Wołyński Magdalena Hańba 0,5 Czyżówka córka Jana i Anny z Hniteckich ? Hneteckich 874 137 11 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0071.htm
24 4 1844 Kuniów Ignacy Jasiński 45 Hucisko Nowe żona Halina ze Skalskich, synowie Józef i Dominik, córka Johanna 883 81 V 18
3 1 1844 Szumsk Franciszek Wereszczyński 2 Huta Szumska s. Dominika i Julii z Stechańskich 875 697 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0368.htm
25 1 1844 Szumsk Katarzyna Stechańska 60 Huta Szumska z Dembickich, wdowa po Aleksandrze, synowie Wojciech i Franciszek, córki Antonina i Marianna 875 699-700 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0370.htm
19 8 1844 Szumsk Marianna Sopińska 1,5 Huta Szumska c. Benedykta i Małgorzaty z Stehańskich 875 712 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0376.htm
12 5 1844 Dederkały Krystyna Przybyszewska 69 Sadki Z Hanickich, JW, wdowa po Ignacym lejtnant-generale wojsk rosyjskich, bez potomstwa 54 107 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0058.htm
16 2 1844 Tuczyn Bartłomiej Uchański 2 Nowy Majdan z konwulsji, nieślubny syn Balbiny 883 158V 4 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0162.htm
12 8 1844 Sielec Maryanna Ratyńska 3/12 Sielec c. NN i Johanny 576 19 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0011.htm
18 4 1844 Sokul Kazimierz Biernacki 59 Borowicze żona Katarzyna z domu Handzuk, syn Dionizy 830 74V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0076.htm
14 10 1844 Ostrówki Marianna Palec 6/12 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Aniela Hanczur 555 32 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0018.htm
23 8 1844 Luboml Agnieszka Kahaniuk 8 Luboml r. Wojciech, Helena Kraszczyńska 859 634 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0337.htm
9 1 1844 Wyszogródek Prakseda Kochańska 60 Wyszogródek z Koryznów, wdowa po Klemensie, syn Karol, córki Marianna, Julia i Paulina 875 864 1 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0459.htm
4 4 1845 Turzysk Anastazja Krasuska 67 Turzysk z Ciechanowskich, wdowa po Józefie, synowie Jan i Wincenty, córka Marianna 721 15 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0009.htm
28 11 1845 Kowel Kazimierz Popławski 53 Rudniki ur., żona Regina z Zachanowiczów, córki Karolina i Sotera 248 34 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0020.htm
1 5 1845 Hołoby Apolonia Cichanowska 2 Drozdnie rodzice: ur. Kazimierz i Teresa z d. Wasylewska 860 512 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0273.htm
19 12 1845 Łuck Katarzyna Rebczyńska 70 Sapohów z Koziewiczów, wdowa, synowie Tadeusz i Wincenty, córki Aniela Myślińska i Urszula Ciechanowiecka 381 46 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0025.htm
5 9 1845 Aleksandria Rozalia Łoś 24 Józefówka z Dziekońskich, mąż Stanisław, córka Johanna 884 192 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0199.htm
23 11 1845 Aleksandria Piotr Zaręba 47 Majdan Łażowski żona Katarzyna z Kamińskich, synowie Michał Jakub i Franciszek, córki Pawlina, Małgorzata, Johanna i Leonora 884 193 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0200.htm
20 4 1845 Luboml Jan Kahaniuk 45 Luboml 860 428 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0228.htm
1 3 1845 Ostropol Józef Popławski 50 Jaremicze 1-dw., wdowiec, córki Motra i Handzia wyznania prawosławnego 178-3-113 264V 6 Ż DM
9 5 1846 Starokonstantynów Jan Hanczruk 1 Starokonstantynów s. z nieprawego łoża prac. Justyny Hanczarukowej 178-3-114 45V 49 Ż DM
18 7 1846 Korzec Wojciech Hanuszkiewicz 60 Balarka Lubtowska żona Agnieszka z domu Romanowska, primo voto Hebdowska 877 197 55 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0105.htm
7 9 1846 Korzec Karol Skubicki 85 Duplinki wdowiec po Barbarze z Hankiewiczów, synowie Antoni, Szymon i Eliasz 877 200 66 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0107.htm
13 2 1846 Łuck Mateusz Mierzwiński 55 sławetny, z Ciechanowa gub. grodnieńskiej, żona Rozalia z Noskawiczów, synowie Michal i Ludwik, córki Teofila, Marianna i Zofia. 382 39 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0022.htm
20 2 1846 Łuck Ambroży Ciechański 26 Serniki mieszczanin Torczyna 382 57 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0032.htm
3 7 1846 Luboml Maciej Kahaniuk 76 Luboml 861 512 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0222.htm
18 10 1846 Luboml Jacenty Skotnicki 1 Luboml r. Józef, Marianna Kahaniuk 861 519 92 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0226.htm
24 2 1846 Ostróg Faustyna Bohusz 2 Hulcza z gorączki, Odnodworcy Leon, Karolina zd. Hańkiewicz 885 33R 24 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0034.htm
2 11 1846 Starokonstantynów Anna Korewicka 67 Michałowce ur., z Kochanowskich, wdowa po Janie, córki Petronela, Marianna, Wincenta i Tekla 178-3-114 52V 109 Ż DM
28 3 1846 Torczyn Jan Cichański 45 Szepel z choroby wewnętrznej, s. prac. Stanisława i Marianny ze Szczurkiewiczów 633 23 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0014.htm
13 8 1847 Jampol Grzegorz Malszewski 9 Jampol s. Johanny 245-1-13 327 V 29 R 0
1 4 1847 Sielec Magdalena Ratyńska 4 Sielec c. NN i Johanny 579 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20579/pages/PL_1_436_579_0011.htm
24 7 1847 Korzec Teodor Krajewski 70 Słoboda Usteńska żona Anna z Ciechanowskich, córki Rozalia i Helena 118 PW R
14 3 1847 Ptycza Anna Kiedys 1,5 Wielkie Zahorce rodzice: pr. Semen i Anastazja z d. Johan 833 498 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0268.htm
12 1 1847 Luboml Anna Lebediuk 5 Luboml r. Jan, Teresa Kahaniuk 862 408 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0218.htm
23 11 1847 Luboml Katarzyna Naszczocka 3/12 Luboml r. Teodor, Teresa Kahaniuk 862 426 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0227.htm
29 12 1848 Beresteczko Agnieszka Stepaniuk 60 Holatyn wdowa po Eliaszu, synowie Grzegorz i Jakub, córka Hanka (?) 10 34 44
13 7 1848 Radziwiłłów Józef Machan 48 Radziwiłłów żona Marianna Rzeszowska, synowie: Karol, Wacław, Edward, córki: Olimpia, Cecylia, Józefa 834 598 25 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0311.htm
25 3 1848 Torczyn Stanisław Ciechański 84 Szepel chłop, żona Marianna z d. Szczurkiewicz 635 30-31 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0017.htm
1 2 1849 Beresteczko Ewa Witkowska 67 Beresteczko z Cichanowskich, wdowa po Ignacym 11 30 7
7 11 1849 Beresteczko Julianna Konopniuk 48 Płaszowa wdowa po Janie, córki Hanka i Dorota 11 38 31
1 12 1849 Beresteczko Gabriel Żmudzki 69 Jeziorko wdowiec po Ludwice z Cichanowskich, synowie Andrzej, Jan i Józef, córki Aniela, marianna, Antonina i Anna 11 38-39 34
17 1 1849 Bucyń Jan Czepielewski 3 Siedliszcze s. 1-dw. Kacpra i Antoniny z Ciechanowskich 42 21 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2042/pages/PL_1_436_42_0014.htm
23 2 1849 Butowce Justyna Hanczaruk 2 Czerniatyn Ma?y od b?lu piersi, c. ch?. Paw?a i ?ucji z ?uciuk?w 178-3-118 76R 6 ? 146 DW
29 3 1851 Turzysk Marianna Białowieyska 61 Dolsk z d. Stochańska, wdowa po Tomaszu, dawno straciła potomstwo 724 28 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0017.htm
5 9 1851 Szumbar Kasper Średziński 60 Szumbar żona Anastazja, córki Marianna, Hanka i Chorytyna 625 145 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0077.htm
27 10 1851 Łuck Jan Kochanowski 1/12 Wólka Podłucka s. NN i Franciszki 387 107 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0058.htm
2 6 1853 Szumsk Emilia Baszota 2 Szumsk c. Mikołaja i Józefy z Ciechanowskich 878 259 38
23 3 1853 Nieświcz Anna Tomaszewska 63 Wigurzyce z Szumkowskich, wdowa po podkomorzym łuckim Danielu, ze wsi Pułhanowa jałowickiej par., syn Ignacy, córka Maria 448 28 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0017.htm
3 4 1853 Krzemieniec Tekla Kochańska 72 Krzemieniec wdowa po Bazylim, syn Antoni i córka Marianna, z 1. małżeństwa ze Stefanem Marynkiewiczem syn Ludwik 878 87 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0049.htm
5 8 1853 Krzemieniec Andrzej Łopuszański 60 Krzemieniec żona Rozalia z Kochańskich, córki Marianna i Tekla 878 95 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0053.htm
27 10 1853 Maciejów Marianna Zachanowicz 58 Maciejów wdowa, synowie Piotr i Jakub 417 24 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20417/pages/PL_1_436_417_0015.htm
18 9 1853 Luboml Aleksandra Kahaniuk 36 Luboml ur. Kryszczyńska 865 216 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0112.htm
27 3 1854 Hołoby Szczepan Ciechanowski 7 Drozdnie s. szlachciców Kazimierza i Teresy z Wasilewskich 866 286 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0155.htm
19 3 1854 Łuck Jakub Ciechanowski 70 Miłusze żona Katarzyna, syn Jakub, córki Domicela, Franciszka, Anna i Rozalia 838 63 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0034.htm
14 4 1854 Kowel Wawrzyniec Pogonowski 83 Kowel wielmozny, wdowiec od 10 lat po Magdalenie z Hanków, synowie Jan i Anastazy, córki Franciszka, Józefa, Katarzyna, Honorata, Dioniza 256 33 16 866 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0019.htm
26 9 1854 Krzemieniec Tekla Łopuszańska 4 Krzemieniec c. miesz. Andrzeja i Rozalii z Kochańskich 0.1-26 55V 72 T
28 2 1854 Kołki Łucja Śliwińska 80 Majdan Myczkowski z d. Kochanowska, 1-dw., wdowa po Janie, synowie Józef i Marcin, córki Józefa, Joanna i Antonina 838 212 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0112.htm
8 10 1855 Dederkały Apolonia Świerszczyńska 2 Miziurzyńce c. Marcina i Agnieszki z Stochanów 55 167 41 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0088.htm
6 11 1855 Sielec Wiktoria Brzezińska 56 Sielec z d. Kochańska, wdowa, synowie Jan i Antoni, córki Marianna, Emilia i Teresa 587 46-47 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0025.htm
2 6 1855 Kowel Honorata Zachanowicz 18 Lubitów c. wlm. Teodora i Anny z Pisańskich 257 131 204 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0070.htm
21 2 1857 Brody Ewa v. Eudoksja Dekaluk 5 Suchowola 33 c. Szymona i Anny z d. Moroz 2.v. Hanczaruk L 79V
30 6 1857 Szumbar Paulina Godlewska 31 Szumbar z Jabłońskich, wlm., mąż Wacław, córka Johanna, synowie Konrad i Paulin Czesław 625 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0013.htm
7 6 1857 Luboml Andrzej Weremko 2/12 Jagodzin r. Jan, Agnieszka Kahaniuk 869 196 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0101.htm
6 2 1857 Butowce Marianna Kochanowska 61 Bołkuny wdowa, pozostawiła syna Tomasza 178-3-73 311V 3 Ż DM
8 1 1858 Luboml Katarzyna Kahaniuk 40 Kupracze ur. Pawliczuk 888 77R 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0079.htm
3 3 1858 Luboml Teresa Lebediuk 85 Luboml ur. Kahaniuk 888 80V 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0083.htm
7 2 1860 Beresteczko Tekla Łazowska 70 Łobaczówka z Ciechanowskich, wdowa po Janie, syn Stanisław, córki Tekla i Katarzyna 22 29 3 841 135 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0075.htm
4 1 1860 Ołyka Aniela Ciechanowska 12 Pyszny Bór c. Juliana i Józefy z Kwiatkowskich 841 341 1 484 39 0
13 8 1860 Bereżnica Jan Brezowski 39 Korczyk szl., żona Johanna Michlewska, synowie Narcyz, Hieronim i Stanisław, córki 841 592 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0327.htm
26 5 1860 Luboml Franciszka Kahaniuk 13 Kąty r. Łukasz, Katarzyna Pawliczuk 304 132 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0068.htm
7 6 1860 Luboml Stefan Kahaniuk 0,5 Kąty r. Łukasz, Anastazja Pawliczuk 304 132 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0068.htm
28 1 1861 Kowel Maria Kazimiera Ciechanowska 1,5 Lubitów c. szl. Franciszka i Hieronimy z Strzeleckich 262 51 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20262/pages/PL_1_436_262_0027.htm
9 11 1861 Luboml Tekla Kahaniuk 10 Luboml r. Franciszek, Marianna Oksentowicz 305 166 102 890 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0087.htm
6 1 1862 Hołoby Helena Cichanowska 70 Drozdnie szl., mąż Karol, syn Kazimierz, córki Karolina, Paulina i Marcela 891 163V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0145.htm
16 3 1862 Luboml Agata Michan 46 Jagodzin z d. Pradun 306 132 39 891 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0069.htm
28 3 1863 Włodzimierz Cecylia Brońska 0,5 Dubniki c. chł.pańsz. Andrzeja z Kochańskich 798 64 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0034.htm
1 7 1863 Kowel Tomasz Juszkiewicz 45 Kowel kawaler, podoficer Archangielskiego Pułku Piechoty JW. Kniazia Włodzimierza Aleksandrowicza 264 52 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0028.htm
4 12 1863 Kowel Ewelina Ciechanowska 7 Lubitów c. wlm. Franciszka i Honoraty z Strzeleckich 264 61 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0034.htm
9 11 1863 Kuniów Jan Kochański 3 Chiniówka s. 1-dw. Karola i Karoliny Wierzbickiej 178-3-78 27R 34 Ż DM
23 7 1863 Żytomierz Mikołaj Tomas 2 Żytomierz z zapalenia kiszen ?, syn starszego mechanika oddziału żyt. Mikołaja i Aleksandry z Borowskich 178-3-54 136V 191 Ż DG
10 10 1863 Żytomierz Wiktoria Kochanowska 34 Żytomierz z suchot, panna 178-3-54 140R 242 Ż DG
28 4 1863 Luboml Józef Lebiediuk 18 Luboml r. Jan, Teresa Kahaniuk 307 132 35 892 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0069.htm
10 2 1863 Szumsk Józefa Stechańska 26 Hucisko Surażskie zd. Towarnicka, mąż Józef Stechański, nie zostawiła potomstwa 245-1-21 217V 8 R RK
16 10 1863 Szumsk Kazimierz Śliwiński 63 Suraż żona Julianna zd. Stechańska, dzieci: Antoni, Magdalena 245-1-21 224V 49 R RK
6 1 1864 Luboml Aniela Szulchanicka 77 Luboml wdowa 308 97 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0051.htm
20 10 1864 Wiszenki Teresa Fikier 42 Rożyszcze z d. Szubert, cudzoziemka, mąż Maciej, z 1-go małż. syn Dawid Gabrych, z 2-go syn Jan, córki Johana, Józefa i Augusta 784 53 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0028.htm
30 7 1864 Szumsk Mikołaj Aremba 2 Majdan Dubieński rodz. Jan i Marianna zd. Stechańska 245-1-21 204V 34 R RK
19 3 1865 Dederkały Lucyna Feliksa Jankowska 8/12 Dederkały Małe c. szl. Antoniego i Benigny z Kochanowskich 56 187 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0099.htm
20 11 1865 Żytomierz Jan 2 Żytomierz z suchot, nieślubny syn wdowy Karoliny Gańkowicz/Hankowicz ? 178-3-61 162R 353 Ż DG
1 9 1866 Krzemieniec Romuald Ekkelt 7 Stożek od cholery, s. cudzoziemców Jakuba i Tekli z Hankiewiczów 426-1-39 41V-42R 56 T 287
3 9 1866 Krzemieniec Kamila Ekkelt 17 Stożek od cholery, c. cudzoziemców Jakuba i Tekli z Hankiewiczów 426-1-39 42R 57 T 287
28 7 1867 Kowel Amelia Ciechanowska 5 Lubitów c. Szl. Franciszka i Hieronimy z Strzeleckich 268 38 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0020.htm
6 11 1867 Tuczyn Kazimierz Łukomski 37 Majdan wdowiec po Balbinie z Uchańskich, synowie Michał i Tomasz, córki marianna i Helena 681 47 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0025.htm
27 10 1867 Horochów Stanisława Michalina Wysocka 5/12 Cehów s. wlm. Alojzego i Teofili z Kochanowskich 103 70 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0038.htm
23 4 1867 Krzemieniec Antoni Hanin 3 Krzemieniec z krupu, s. podoficera Fabiana i Anny z Wareników 426-1-41 43R 36 T 505
6 10 1868 Brody Anna Hanczaruk 52 Suchowola 33 z d. Mowczan, mąż Jan L 113
18 3 1868 Luboml Katarzyna Haraszczuk 45 Luboml z d. Kahaniuk 311 98 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0053.htm
6 3 1869 Luboml Franciszka Kahaniuk 83 Luboml 312 98 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0054.htm
13 2 1870 Kuniów Marianna Kochańska 3 h c. Karola i Karoliny Wierzbickiej, żyła 3 godziny 178-3-78 234V 12 Ż DM
7 10 1871 Wyszogródek Seweryn Kochański 21 Ułaszczyńce kawaler, s. mieszcz. Stanisława i Marceliny z Lewandowskich 1-55 71V 23 T
14 8 1871 Luboml Petronela Kohotiuk 11/12 Rakowiec r. Tomasz, Marianna Kahaniuk 314 148 92 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0076.htm
12 2 1872 Torczyn Józefa Ptaszyńska 70 Torczyn z Ciechanowskich, wdowa po Leonie, syn Fabian - kawaler, córki Marianna i Franciszka - zamężne 658 49 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0026.htm
8 8 1872 Ołyka Józefa Lesiecka 33 Ołyka Ignacego i Marii z Kochanowskich 493 67 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0034.htm
24 1 1872 Szumsk Karol, s. Stanisława Ciechanowski 47 Szumsk żona Barbara Kosowicz, potomstwa nie zostawił 01-226 48V 14 T DM 366
16 12 1872 Luboml Teresa Naszczocka 40 Luboml ur. Kahaniuk 315 114 111 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0061.htm
21 11 1873 Torczyn Katherina Holz 30 Chorochoryn z d. Kunz, mąż Peter Holz. Dzieci: Carl, Adelheide, Michael, Johann, Rosalia Antonina. Pogrzeb 23.11.1873 55E 115 367 BZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/439/sygn.%2055/pages/PL_1_439_55_0115.htm
13 5 1873 Kowel Dionizy Ciechanowski 5 Lubitów s. szl. Franciszka i Honoraty z Strzeleckich 274 34 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20274/pages/PL_1_436_274_0019.htm
12 3 1873 Sidorów Wojciech Materniak 21 Sidorów 171 s. Wojciecha i Reginy z d. Hanus 1205L 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0041.htm
9 12 1873 Radziwiłłów Wacław Machan 35 Radziwiłłów pomocnik aptekarski, stanu wolnego 1-67 86 R 44 T
13 8 1873 Luboml Franciszek Kahaniuk 25 Rymacze 316 119 167 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0061.htm
22 3 1874 Brody Maria Hładiuk 2h Suchowola 33 c. Fedora i Marii Hanczaruk L 243
28 7 1874 Krzemieniec Antoni Dandi 7/12 Krzemieniec s. cudzoziemców Johana i Anny z Sobotków 1-68 40R 68 T
29 7 1874 Krzemieniec Jan Walent 14/12 Krzemieniec s. cudzoziemców Johana i Magdaleny z Szpijchałów 1-68 40V 70 T
14 9 1874 Szumsk Kasper Suchodolski 2 Stara Huta ospa, s. chł. Tomasza i Franciszki Stychańskiej 1-227 64V 74 T DM 570
25 2 1874 Kuniów Apolonia Jakuszewska 68 Hucisko wdowa, ze Tupnickich (Stupnickich), syn Jan i córka Hanna 178-3-78 355R 7 Ż DM
9 11 1874 Kuniów Hieronim Kochański 18 Noworoczyce s. Karola i Karoliny Wierzbickiej, kawaler 178-3-78 358V 34 Ż DM
3 3 1874 Luboml Marianna Kahaniuk 11 Luboml 317 86 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0047.htm
10 4 1874 Luboml Magdalena Kahaniuk 70 Luboml ur. Macehoniuk 317 90 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0049.htm
23 6 1874 Luboml Katarzyna Kahaniuk 70 Luboml ur. Kużel 317 96 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0052.htm
9 12 1875 Szumbar Marcelina Łazarska 45 Szumbar z Stefańskich, mąż Tomasz, zostawiła po pierwszym mężu Marcinie Michanickim synów Grzegorza i Feliksa i córkę Karolinę 626 66 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0035.htm
20 4 1875 Ołyka Maria Lesiecka 70 Ołyka z Kochanowskich, wdowa po Ignacym, bez potomstwa 496 70 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0036.htm
10 2 1875 Luboml Piotr Kahaniuk 39 Luboml 318 88 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0046.htm
19 8 1875 Kupiel Jan Szewczuk 2 Łąki rozjechany wozem, s. chł. Ignacego i Apolonii 178-3-80 162R 69 Ż 315 DW
9 2 1876 Kuniów Julia Malinowska 55 Iliaszówka mieszczanka, z Kochańskich, mąż Jan, syn Ksawery, córki Emilia i Aleksandra 178-3-78 442R 4 Ż DM
24 10 1877 Brody Maria Petryszyn 7/52 Suchowola 34 c. Łukasza i Zofii Dowhan L
26 5 1877 Szumsk Barbara Ciechanowska 60 Szumsk sałdatka, wdowa po Karolu, nikogo po sobie nie zostawiła 1-229 56V 31 T DM 703
14 4 1877 Kuniów Onufry Kochański 0,5 Noworoczyce s. Karola i Karoliny z Wierzbickich 178-03-78 490V 26 Ż DM
16 2 1878 Horochów Michal Hankiewicz 80 Chołoniów chłop, synowie Konstanty i Aleksander 114 80 15 0
23 5 1878 Szumsk Antoni Ciechanowski 45 Kaletyńce Małe z cholery, kawaler, s. 1-dw., Stanisława i Marianny Gołębiowskiej 1-230 62R 22 T DM 776
1 10 1878 Szumsk Stefania Jasińska 11 Antonowce c. Marcina i Teofilii Techańskiej 1-230 67R 61 T DM 781
18 9 1879 Kuniów Cezary Ostaszewski 1 Peremerówka s. chł. Jana i Petronelii z Kochańskich 178-3-78 580V 26 Ż DM
22 9 1880 Brody Maria Duczyńska 3 c. Macieja i Apolonii Hanczarek L
18 12 1880 Krzemieniec Józefa Kochańska 1 Krzemieniec c. em. żołn. Jana i Anny z Mazurkiewiczów, parafianka jampolska 1-74 46R 72 T
8 3 1880 Luboml Józefa Kahaniuk 2,5 Kupracze r. Piotr, Anna Jaszczuk 323 134 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0073.htm
29 12 1880 Luboml Franciszek Kahaniuk 53 Luboml 323 166 122 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0089.htm
4 6 1881 Szumsk Franciszek Stychański 60 Suraż chłop, kawaler 01-231 60V 68 T DM 852
25 10 1881 Luboml Marianna Skotnicka 70 Luboml ur. Kahaniuk 324 129 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0068.htm
28 3 1881 Katerburg Anna Jałokowska 75 Katerburg od starości, chł. wdowa, syn Saka (?), córki Barbara i Hanka 204 354 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0198.htm
2 5 1881 Katerburg Tekla Wierzbicka 40 Kudłajówka z Witwickich, chł., mąż Demet (?), synowie Tomasz i Tymoteusz, córki Hanna i Derefiejka 204 356 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0199.htm
13 2 1882 Ołyka Tekla Bojkowska 56 Pyszny Bór z Ciechanowskich, mąż Jan, potomstwa po sobie nie zostawiła 503 73 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0039.htm
27 11 1882 Szumsk Jan Głowacki 80 Majdan Dubieński chłop, żona Katarzyna z Krasickich, córki Marianna Szeremetowa, Aleksandra Góralowa, Katarzyna Stychańska i Marcja 1-232 377V 87 T
18 6 1882 Kuniów Maria Suchanek 49 Meżelisk austriacka poddana, z Mitków, mąż Ignacy, synowie Józef i Franciszek, córki Anna, Marianna i Franciszka 178-3-78 705R 22 Ż DM
4 7 1883 Brody Mikołaj Hanczarek 63 Berlin 59 żona Anna L
13 9 1883 Katerburg Piotr Kochański 35 Horynka żona Maria z Stawińskich, synowie Piotr, Anioł i Fortunat 204 281 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0159.htm
30 3 1883 Luboml Antoni Kahaniuk 10/12 Rymacze r. Andrzej, Agnieszka Pendel 326 121 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0068.htm
24 4 1883 Luboml Andrzej Stocki 2,5 Jagodzin r. Franciszek, Anna Kahaniuk 326 125 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0070.htm
13 1 1883 Kuniów Franciszek Suchanek 60 Meżelisk wdowiec po Annie Martinc, synowie Józef i Antoni, córka Maria i Franciszka 178-3-78 754R 4 Ż DM
28 8 1884 Szumbar Józef Kruszyna 0,5 Zahajce s. Józefa i Franciszki z Haniszów 627 172 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0101.htm
9 11 1884 Luboml Łukasz Kahaniuk 70 Kąty 327 122 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0064.htm
21 7 1884 Kuniów syn Malinowski 12 Peremorówka s. Grzegorza i Pauliny z Kochańskich 178-3-78 800R 23 Ż DM
8 1 1885 Radziwiłłów Maria Machan 85 Radziwiłłów z d. Rzeszowska, od dawna wdowa, syn Edward, córki Olimpia Łopuszańska i Cecylia Moczulska 1-79 63 V 1 T 0
30 9 1885 Brody Jan Hanczaryk 4 Ponikowica 65 s. Mikołaja i Ludwiki L 9
17 3 1885 Luboml Mikołaj Stocki 10 Jagodzin r. Franciszek, Anna Kahaniuk 328 106 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0055.htm
15 4 1886 Luboml Anna Kahaniuk 35 Kupracze ur. Jaszczuk 329 127 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0065.htm
25 7 1887 Brody Anna Bielecka 24/365 Suchowola 112 c. Józefa i Ewy Hanczarek L 240
3 5 1887 Luboml Wiktoria Kahaniuk 1,5 Rymacze r. Andrzej, Agnieszka Pendel 330 151 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0079.htm
10 11 1887 Luboml Jan Kohut 5/12 Rakowiec r. Tomasz, Marianna Kahaniuk 330 171 135 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0089.htm
12 11 1887 Luboml Agnieszka Kohut 10 Rakowiec r. Tomasz, Marianna Kahaniuk 330 172 137 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0089.htm
27 2 1888 Katerburg Julia Kochanska 11 Piszczatyńce c. Mikołaja i Julii z Kwaśniewskich 204 123 4
25 12 1888 Turzysk Ewa Babulska 60 Klusk c. Józefa i Wiktorii z Kochańskich 756 52 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0029.htm
23 5 1888 Luboml Wojciech Kahaniuk 75 Luboml 331 147 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0075.htm
3 2 1889 Luboml Marianna Kahaniuk 65 Luboml ur. Oksentiewicz 332 115 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0059.htm
16 2 1889 Luboml Józef Stocki 5 Jagodzin r. Franciszek, Anna Kahaniuk 332 117 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0060.htm
11 6 1889 Luboml Józef Kahaniuk 2,5 Kupracze r. Piotr, Marianna Kuwałek 332 131 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0067.htm
27 4 1889 Kuniów Karolina Kochańska 56 fut. Wesołówka z Wierzbickich, mąż Karol, córki Petronela, Marianna i Zuzanna 178-3-86 317R 23 Ż DM
12 4 1890 Tuczyn Zuzanna Doumini 80 Tuczyn wdowa po pruskim poddanym Johanie, dzieci nie zostawiła 704 52 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0028.htm
24 10 1890 Radziwiłłów Joanna Nowicka 79 Leduchów wdowa, synowie Bolesław i Gabriel, córki Aniela Wołosiewicz, Bronisława Stebelska i Izabela Kochanowska 0.1-81W 68R 28 T
16 10 1890 Luboml Franciszka Cieszkowska 60 Maszów ur. Zachanowicz 333 136 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0071.htm
23 10 1890 Kuniów Marcelina Przewłocka 1 Wesołówka s. Pawła i Zuzanny Kochańskiej 178-3-86 354V 46 Ż DM
14 8 1891 Brody Tekla Kudyba 1/52 c. Stanislawa i Katarzyny Hanczarek L 8
25 6 1891 Semenówka Barbara Szenfeld (Schönfeld) 59 Semenówka z przesiedleńców ze wsi Gniłuszki gub. Saratowskiej, mąż Jakub, dzieci Jakub, Andreas, Johannes i Anna Maria 47 15 Tb
12 7 1891 Semenówka Maria Anna Herlein (Herrlein) 3 Semenówka c. Johannesa i Elżbiety z d. Kriler (Krieller) 48 16 Tb
10 9 1891 Semenówka Anna Elżbieta Witman (Wittmann) 22 Semenówka przesiedl. z samarskiej gub., wsi Susły, mąż Johannes 51 32 Tb
19 9 1891 Semenówka Józef Geist 55 Semenówka chłop, żona Anna Maria z d. Frik (Frick), dzieci Johannes i Elżbieta 51 34 Tb
5 10 1891 Semenówka Johannes Herlein (Herrlein) 9/12 Semenówka s. chłopów Johannesa i Elżbiety z d. Kriger 52 38 Tb
6 11 1891 Semenówka Barbara Kloster 72 Semenówka syn Johannes i Juliana 53 44 Tb
25 11 1891 Semenówka Katarzyna Menges 15/12 Semenówka c. przesiedl. Z besarabskiej gub. Ze wsi Krasna Johannesa i marii Anny z d. Leinc (Leinz) 56 56 Tb
9 12 1891 Semenówka Katarzyna Belendar 5 Semenówka c. chł. Johannesa i Marii Ewy z d. Kloster 57 62 Tb
11 12 1891 Semenówka Józef Brec (Brez) 11 Semenówka s. przesiedl. ze wsi Karaulnego Bufaka Johannesa i Elżbiety z d. Kenig (König) 57 63 Tb
15 12 1891 Semenówka Lorenc Sommer 68 Semenówka przesiedl. ze wsi Gniłuszki, żona Anna Elżbieta, synowie Anton, Adam i Johannes, córki Magdalena i Maria Anna 58 69 Tb
18 12 1891 Semenówka Barbara Cimmer (Zimmer) 1/12 Semenówka c. przesiedl. ze wsi Kadyckiej samarskiej gub. Johannesa i Margarity z d. Werner 59 71 Tb
24 12 1891 Semenówka Elżbieta Sommer 20/12 Semenówka c. przesiedl. Ze wsi Gniłuszki saratowskiej gub. Johannesa i Anny Marii z d. Sztrak (Strack) 59 74 Tb
9 12 1892 Brody Antoni Bilecki 2,5 Suchowola 165 s. Józefa i Eudoksji Hanczarek L 11
30 12 1892 Kowel Zofia Hanke 1 Kowel c. Jerzego i Albertyny z d. Leszkowskiej 294 79 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20294/pages/PL_1_436_294_0041.htm
29 9 1892 Luboml Karol Kahaniuk 9/12 Rymacze r. Andrzej, Agnieszka Pendel 335 134 126 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0070.htm
3 1 1893 Monasterzyska Franciszek Hantszewski 1 Słobódka Górna s. Szymona i Katarzyny Zajączkowskiej 1676L 1 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201676/pages/PL_1_301_1676_0001.htm
30 1 1893 Luboml Marta Proncuk 65 Luboml z d. Kahaniuk, chł., mąż Piotr, dzieci z 1-go małż. Stefan i Aleksandra, z 2-go Józefa i Ludwika 336 125 19 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0065.htm
4 1894 Radziwiłłów Hankel 1-81 Z 58 R 9 T 0
23 7 1894 Jałowicze Franciszek Żegaczek 51 Targowica żona Johanna z d. Łagirowa, synowie Antoni, Franciszek i Karol, córki Maria i Elżbieta 166 50 7 0
26 8 1894 Szumbar Wiktor Jastrzębowski 8/12 Zahajce s. mieszcz, płockiej gub., pow. ciechanowskiego Szymona i Marianny z Staniszewskich 627 84 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0048.htm
14 3 1894 Szumsk Stefan Brączkowski 61 Stara Piaseczna chłop, żona Teresa z Cichańskich, synowie Stanisław, Jan, Franciszek i Antoni, córki Marianna, Karolina, Franciszka, Adela, Józefa, Emilia i Anastazja 01-233 339V 51 T
25 11 1894 Szumsk Maria Oręba 43 Majdan Dubieński z Tychańskich, chł., mąż Jan, synowie Antoni, Stanisław i Franciszek, córki Maria, Katarzyna, Zofia i Teofila 01-233 350V 128 T
6 6 1894 Luboml Stanisław Sawicki 2 Borki r. Paweł, Tekla Kahaniuk 337 128 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0066.htm
13 11 1894 Luboml Władysław Kahaniuk 4 Luboml r. Stanisław, Marianna Macehoniuk 337 142 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0074.htm
22 12 1894 Kuniów Karol Kochański 63 Wesołówka pozostawił żonę z 2-małż., oraz córki po I-żonie: Petronela, Marianna i Zuzanna 178-3-86 537V 75 Ż DM
28 5 1895 Brody Antonina Janczyn 11/12 Suchowola 51 c. Antoniego i Elżbiety Hanczarek L 9
28 1 1895 Luboml Anastazja Kahaniuk 66 Kąty ur. Czuń 909 79R 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0063.htm
16 7 1896 Radziwiłłów Adela Machan 61 Radziwiłłów z Oziembłowskich, mąż Edward, synowie Brunon, Feliks i Edward, córki Franciszka Machan i Zofia Warszewska 1-81 K 69 V 21 T 0
28 1 1897 Kowel Franciszek Bąkowski 61 Biełaszów chłop płockiej gub. pow. Ciechanów gm. Młock, żona Franciszka z d. Pasko, z 1-go małżeństwa synowie Antoni, Józef i Jan 908 48 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0040.htm
29 11 1897 Brody Marian Freidenberger 3/12 s. Kacpra - mechanika młynarskiego i Petroneli Maksymowicz L 22
21 9 1897 Luboml Tomasz Petruk 2 Jagodzin r. Paweł, Marianna Kahaniuk 911 88R 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0072.htm
28 9 1897 Luboml Józef Petruk 7 Jagodzin r. Paweł, Marianna Kahaniuk 911 89R 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0073.htm
5 12 1897 Luboml Franciszek Andruszczuk 1 Jankowce r. Jan, Franciszka Kahaniuk 911 97V 123 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0082.htm
7 12 1897 Luboml Stanisław Andruszczuk 2 Jankowce r. Jan, Franciszka Kahaniuk 911 98V 128 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0083.htm
12 8 1898 Luboml Filip Kahaniuk 2 Luboml r. Stanisław, Marianna Macehoniuk 933 100 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0078.htm
4 2 1898 Kuniów Hubert Suchanek 3/12 Meżaliska s. Franciszka i Rozalii z Watlachów 178-3-86 744R 11 Ż DM
30 1 1899 Tbilisi Stefan Chandanow 20 s. Sergieja, mieszczanin Tb
10 6 1899 Kowel Anastazja Piotrowska 6 Biełaszów c. chł. płockiej gub. pow. ciechanowskiego Jana i Julii z d. Anuszek 932 59 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0046.htm
15 6 1899 Luboml Marianna Kahaniuk 40 Kupracze ur. Kuwałek 934 86 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0072.htm
29 12 1900 Torczyn Anna Kulikowska 2/12 Chorochoryn z Zachanowiczów, mieszczanka Włodzimierza Wołyńskiego, wdowa, córka Aniela 954 65 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0035.htm
26 3 1901 Szumbar Franciszek Jacun 40 Dederkały Wielkie żona Jefrozyna, synowie Hanifat i Michaił, córki Daria i Jaryna wszyscy prawosławni 4 0
4 3 1901 Luboml Marianna Petruk 40 Jagodzin ur. Kahaniuk 950 138 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0072.htm
15 10 1901 Luboml Marianna Dejneka 6 Jagodzin r. Kazimierz, Anna Kahaniuk 950 159 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0082.htm
22 10 1901 Luboml Franciszek Błaszczuk 8 Kąty r. Józef, Tekla Kahaniuk 950 162 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0084.htm
30 11 1901 Luboml Wiktor Kahaniuk 1 Kupracze r. Władysław, Anna Pradun 950 172 127 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0089.htm
3 12 1902 Horochów Paulina Kochanowska 80 z Ceganowskich, wdowa 960 53R 41 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0048.htm
23 8 1903 Szumsk Józef Stychański 1,5 Zielony Dąb s. miesz. Antoniego i Anieli z Tylickich 0.1-237 99R 90 T
1 11 1903 Szumsk Helena Stychańska 8 Zielony Dąb c. miesz. Stanislawa i Wiktorii z Baranowskich 0.1-237 103V 116 T
25 11 1903 Szumsk Adam Kochański 1/12 Kąty s. chł. Franciszka i Józefy z Jasińskich 0.1-237 105V 128 T
14 7 1904 Luboml Agnieszka Kahaniuk 42 Rymacze ur. Pendel 1009 135 61 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0076.htm
14 8 1904 Luboml Tekla Błaszczuk 38 Kąty ur. Kahaniuk 1009 138 71 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0077.htm
14 8 1905 Włodzimierz Kazimiera Kesler 34/12 Ochnówka c. chł. łomżyńskiej gub. Piotra i Ludwiki z Kuchanowskich 991 88V 106 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0087.htm
1 8 1906 Ołyka Bogumił Niechanicki 1,5 Stanisławka Pawła i Filomeny Gala 1019 326 60 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0175.htm
21 1 1907 Tbilisi Stanisław Cechan 1 Tbilisi s.chłopa 9 Tb
14 4 1907 Tbilisi Katarzyna Choczaturowa 38 Tbilisi żona achankałakskiego mieszczanina 43 Tb
3 11 1907 Szumsk Maria Sińkowska 27 Mosty z Stychańskich, mąż Jan, synowie Filip, Stanisław i Bronisław, córki Klementyna, Filomena i Wiktoria 01-236 81V 68 T
5 11 1907 Szumsk Bronisław Sińkowski 2/52 Mosty s. chł. Jana i Marii z Stychańskich 01-236 82R 69 T
27 12 1907 Luboml Franciszka Andruszczuk 35 Jankowce ur. Kahaniuk 1009 675 88 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0357.htm
11 3 1908 Tbilisi Władysław Ciechan 1 Tbilisi s. Marcina - chłopa 37 27 Tb
23 10 1909 Brody Zofia Petryszyn Suchowola 256 z d. Dołhań, wdowa po Łukaszu L 3
14 2 1909 Luboml Marianna Kohut 59 Rakowiec ur. Kahaniuk 1009 810 27 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0428.htm
3 11 1910 Tbilisi Michał Switycz 49 Sadachlin mechanik zakładu montażowego, żona Antonina Nikanfowna 111 104 Tb
9 1 1910 Horochów Joanna Hańska 81 Kołbania Końska, dzieci: Wincenty, Paweł, Józefa 996 48 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0042.htm
14 9 1910 Luboml Błażej Kahaniuk 4 Kupracze r. Łukasz, Agnieszka Łysiak 1060 173 83 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0095.htm
19 11 1910 Luboml Anna Dejneka 48 Jagodzin ur. Kahaniuk 1060 183 114 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0100.htm
18 12 1910 Luboml Agnieszka Kahaniuk 6,5 Kupracze r. Władysław, Anna Pradun 1060 185 120 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0101.htm
21 1 1911 Tbilisi Adolf Gaag 8 Tbilisi s. osadników samarskiej gub, Jana (Johana) i Katarzyny z d. Dukart 116 9 Tb
10 1 1911 Luboml Zofia Kahaniuk 82 Jagodzin ur. Dudar 1060 347 1 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0186.htm
7 2 1911 Luboml Antoni Kahaniuk 67 Jagodzin 1060 350 10 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0187.htm
8 2 1912 Tbilisi Antoni Margajtis 44 Tbilisi s. Józefa, szl. suwalskiej gub., inspektor temir-chan-gmurskiej szkoły realnej, żona Helena z Miklaszewskich, dzieci: Witold l. 13, Olgierd l. 10 i Aldona l. 9 138 14 Tb
20 2 1912 Tbilisi Jan Chrzanowski 48 Tbilisi temir-chan-szurski architekt 140 24 Tb
15 9 1913 Jałowicze Karolina Niechanicka 45 Mstyszyn z Rozyckich, chł., wdowa po Piotrze, syn Jan, córki marianna i Karolina, parafianka złoczowiecka 1047 45 19
16 9 1913 Radziwiłłów Edward Edmund Machan 73 Radziwiłłów austriacki poddany, synowie Brunon, Feliks i Edward, córka Józefa 22 V 25 0
17 7 1913 Tbilisi Karolina Sułchanowa 40 Tbilisi c. Michała, żona szlachcica dziedzicznego 171 57 Tb
18 5 1913 Tbilisi Michał Juchanow 20 Tbilisi s. Tomasa, perski poddany 167 36 Tb
22 8 1914 Włodzimierz Andrzej Kossek Włodzimierz szeregowy 16 Nowoarchangielskiego Pułku Ułanów 1058 101 132 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0088.htm
6 8 1914 Horochów Marian Sulimski 17 Chołoniów syn Józefa i Marii Hańskiej 1059 56 18 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0037.htm
14 10 1914 Luboml Stanisław Kahaniuk 82 Luboml 1060 850 91 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0446.htm
16 1 1915 Luboml Helena Łoniuk 57 Luboml ur. Kahaniuk 1067 65 3 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0037.htm
14 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Kazimierz Marian Morawski 27 Kijów mąż Jadwigi Adamowny Machan, syn Stanisław, ojciec: Kazimierz 312/1/129 140V 97 m.K. JM1
11 10 1915 Kijów, św. Aleksandr Katarzyna Kosiecka 56 Kijów bieżenka z Ciechanowa ojciec: Antoni 312/1/129 169V 290 m.K. JM1
7 11 1916 Tbilisi Wojciech Ciechanowski 58 Tbilisi s. Wincentego, chłop piotrkowskiej gub., żona Maria z d. Dębowska c. Erazma, córki Helena l. 16, Zofia l. 15 i Adela l. 12 274 191
22 12 1916 Tbilisi Adolf Fanti 64 Tbilisi s. Ludwika, mieszkaniec Tbilisi, żona Maria z d. Hans c. Teodora 280 223
10 1 1917 Tbilisi Wilhelm Cwernikel 34 Lazaret 40 s Johana, z 1 Kaukaskiej Drużyny Inż.-Budowl. 290 43 Tb
31 3 1917 Tbilisi Jan Onikow 27 Lazaret 40 handlowiec 310 141 Tb
17 1 1917 Tbilisi Emmanuel Juchanas 35 Tbilisi perski poddany 355 370 Tb
28 11 1917 Tbilisi Anna Juchanajewa 37 Tbilisi żona perskiego poddanego 361 399 Tb
1 8 1917 Włodzimierz Władysław Harbuz 12 w.Goryczów s.Michała i Maryanny z Handynów 1077 48-49 57 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0025.htm
2 11 1918 Włodzimierz Kajetan Lakutowicz 65 m.Włodzimierz s.Jana, mechanik, poz. wdową Michaliny z Czernickich mąż, zos. z 1. żony Waleryi-Wandy z Czernickich s.Andrzeja-Edwarda 1077 106-107 147 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0054.htm
22 3 1922 Młynów Anna Barchan 10/12 Rudawa z odry, c. Jana i Małgorzaty z Bryłów 740-6-136 60V 33 R 30 DW
25 6 1922 Młynów Józef Petrusz 15 Stomorgi z zapalenia płuc, s. Rafała i Anny z Ciechanowieckich 740-6-136 63R 56 R 32 DW
4 7 1925 Radziwiłłów Rozalia Hanczaruk Drańcza Polska z Kowalczuków, mąż zaginął na wojnie 1-119 109 R 18 T 0
12 8 1925 Młynów Ignacy Pena 34 Władysławówka z choroby sercowej, s. Antoniego i Marianny z Hanczyków 131R 40 R 101 DW
28 4 1926 Radziwiłłów Kazimierz Sarnecki 43 Radziwiłłów s. Antoniego i Emilii z Ciechanowiczów, kawaler 1-119 132 V 12 T
20 11 1927 Radziwiłłów Katarzyna Jakubowska 58 Krupiec z Hansów, mąż Michał, synowie Maksymilian Jan, Antoni i Stanisław, córki Barbara, Pelagia, Helena, Stanisława i Zofia 1-119 159 R 23 T
25 8 1937 Krzemieniec Stanisław Głuchowski 54 Krzemieniec mechanik, mieszkaniec Krzemieńca, s. Feliksa i Doroty, ur. 26.5.1883 r. , żona Julia z Kowalskich, syn Cezary, córki Elżbieta i Regina. 47 R 51 0
9 1 1938 Krzemieniec Maria Zywult 50 Krzemieniec ur. 1888 z Żurakowskich - c. Wilhelma i Marii z Ławeckich, pracownica handlu 3
20 4 1938 Krzemieniec Dominik Słowiński 43 Krzemieniec ur.5.11.1895 s. Gwidona i Anieli, handlarz, żona Dominika z Lewandowskich 22 0
3 7 1943 Kąty ? Marian Stychański 39 Zielony Dąb s. Stanisława i Wiktorii z Baranowskich, spalony żywcem przez banderowców, miał żonę i dzieci IK http://wolyn.freehost.pl/miejsca-z/zielony_dab-11.html

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Tbilisi Maria Awetisow Aleksander (konwersja 1922) as. Foma Terdżijew, Aleksy Isachanow 252R 8 Tb
7 8 1633 Ostróg Wawrzyniec Hankowski Piotr Zuzanna data chrztu t.8. 617 ks. WŻ DM
3 5 1637 Ostróg Maryna Hankowska Jan Zofia data chrztu t.8. 617 ks. WŻ DM
7 3 1639 Ostróg Hieronim Jełowiecki Franciszek Barbara Czołhańska d.chrztu, chrzestni: J.Białobocki i Filonowa Jełowiecka t.8. 618 ks. WŻ DM
2 7 1641 Ostróg Stanisław Krzysztof Jełowiecki Daniel Barbara d.chrztu, chrzestni: Krzysztof Kruszelnicki i Zofia Kiewliczowa, chrzcił ks. Jan Czołhań t.8. 618 ks. WŻ DM
19 10 1691 Czartorysk Zofia Pepłowska Wawrzyniec Barbara Czołhańska ur. Albert Niemiarowski, Joanna Rajkowska 297-1-185 8R Ł
25 2 1715 Torczyn Kazimierz Kozłowski Torczyn Wawrzyniec Zofia Seweryn Kochanowski, Teresa Konkowska 3 b/nr Ł EH
1 3 1722 Torczyn Kazimierz Dubiecki Wawrzyniec Katarzyna Michał Staniszewski, Katarzyna Piątkowska, Antoni Rudskowski, Hanna Saraiewiczowa 11 b/nr Ł EH
30 5 1723 Torczyn Antoni Dubiecki Wawrzyniec Katarzyna Paweł Jaczminski, Hanna Tarasewiczowa 14 b/nr Ł EH
30 5 1723 Torczyn Dorota Gołuchowska Antoni Teresa Turowska Stanisław Czaplic, Izabella Ciechanowiczowa 14 b/nr Ł EH
10 8 1723 Torczyn Wawrzyniec Parczewski Władysław Barbara Antoni Piotrowski, Hanna Ostrowska 14a b/nr Ł EH
4 2 1735 Czartorysk Ignacy Skibicki Sobieszczyce Andrzej Helena Wielebny Wawrzyniec Boharewicz, W. Teresa Małyńska, JW Franciszek Cichanowicz, W. Joanna Bogdaszewsk 297-1-185 43R Ł
6 2 1785 Torczyn Dorota Chorochoryn Franciszek Marianna chrz.: 06.04; Antoni Faber, Ewa Uchanska 22a 7 Ł EH
21 6 1787 Torczyn Piotr Apostoł Paweł Apostol Puszkarski Torczyn Antoni Helena dop. 24.06; Franciszek Stelwowski, Herubina Stephaniuha, as.: Jakub, Helena Tiwoszuha Ma 32 b/n Ł EH
13 7 1801 Lubar Jakub Kołczyński Demkowce Józef Marianna łacina, chrzest 14.07.1801, Tomasz Kołczyński, Apolonia Bychanikowa 178-51-174 33V Ż Mg
15 9 1803 Ostróg Marianna Sawicka Brodów Józef Marcjanna ... Sachanowski, Franciszka Szpakowska 297-1-136 36 Ł SK
8 10 1805 Ostróg Franciszek Marciniewicz Ostróg Michał Marianna Grzegorz Lisowski, Franciszka Kochanowska 297-1-136 53 Ł SK
29 7 1808 Ostróg Magdalena Kochanowska Toczewiki Jan Marianna Łukasz Łapiński, Domicela Siedlecka 297-1-136 79 Ł 1120 SK
17 3 1810 Ostróg Józef Woyciechowski Toczewiki Kazimierz Anna Jan Kochanowski, Marianna Sangurska 297-1-136 116 Ł SK
3 4 1811 Ostróg Karolina Duszyńska Toczewiki NN Anna Duszyńska Wojciech Zadarnowski, Marianna Gochańska 297-1-136 146 Ł 860 SK
4 3 1813 Torczyn Kazimierz Lewicki Chorochoryn Grzegorz Katarzyna Terlecka Józef Tychanowiecki, Marianna Bogucka, asysta Michał Zulinski, Angela Herlikiewi 9 7 EH Ł
29 6 1814 Torczyn Paweł Kriniecki Budki Bereskie Jakub Tekla Jan Karpinski, Magdalena Czychanowiecka, asysta: Jakub Bełdowski, Agata Szczersk 18a 27 EH Ł
8 9 1814 Torczyn Marianna Pauluszynska Szepel Makary? Katarzyna Stanisław Ciechanski, Horpina Rymarska, asysta: Jan Nowosadski, Agata Grzegorzew 20 40 EH Ł
2 1 1821 Przewały Fabian Ptaszyński Przewały Leon Józefa Ciechanowska 860 488 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0260.htm
12 8 1821 Teofilpol Anna Julia Katarzyna Kochańska Łazuczyn par. Bazalia Jan Emilia Mathyas dopeł.chrz. 20.01.1827, JW. Jędrzej Łochowski Chorąży i JW. Salomea Mathyas 178-3-93 328V 5 Ż DM
10 12 1823 Torczyn Walerian Osiński Smohylow Paweł Antonina Zawadzka Franciszek Hann, Wiktoria Zmudzka 63a b/n Ł EH
20 9 1823 Torczyn Joachim Biliński Torczyn Stanisław Salomea Morawska dop. 27.01.1826; Franciszek Hann, Antonina Popławska, as. Jan Pleszkaczewski, Marianna W 72a b/n Ł EH
3 2 1824 Krzemieniec Grzegorz Borzym Łysków, par. Monastyrska Feliks Helena Kondradzka dopeł.chrz.18.05.1828, Jerzy Teodor Han i Wlm Antonina Jakubska panna 01-3 47V 115 T 548 DM
27 2 1825 Torczyn Dionizy Osiński Smohylów Paweł Antonina Zawadzka chrz. 03.03; Franciszek Hann, Salomea Bilińska 68a, 69 b/n Ł EH
6 12 1825 Torczyn Marianna Kulman Torczyn Józef Anna Błońska chrz. 8.12; Cyprian Hann,Anna Wolniańska,as. Józef Chocianowski, Tekla Jeroszewiczowna 71a b/n Ł EH
24 5 1825 Horyńgród Aleksander Hankiewicz Wiszewicze, par. Malin, powiat radomyski Jan Domicella Zawistowska dopeł. ch. 9.08.1837, as. Ur. Paweł Miller, Ur. Anna Pawłowska, ch.z wody w dniu urodz., Ur. Jan Cemerski, Ur. Tekla Butewicz 171-1-10 163V 14 R Mg
28 6 1826 Torczyn Jan Czyżewski Szepel Szymon Tekla chrz. 29.06; Wawrzyniec Kawecki, Marianna Cichańska 74a b/n Ł EH
14 8 1826 Torczyn Marianna Kozłowska Szepel Jan Tekla chrz. 26.08; Jan Kostkiewicz, Marianna Cichańska 75 b/n Ł EH
5 9 1827 Czartorysk Emilia Maniewicz Hołuzja Wincenty Apolonia Burdziałowska Antoni Połoński, Regina Hanczar; as: Erazm Woytkowski, Aniela Maniewiczówna - "p 813 136 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0135.htm
9 5 1827 Łuck Domicela Ciechanowiecka Sapohów Jakób Ewa Dąbrowska Stanisław Koblicki ekonom, Antonina Rybczyńska 368 10 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0006.htm
29 9 1827 Ołyka Katarzyna Marianna Toporowska Zaścianki Jan Teofila Parchanowicz 813 154 44 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0156.htm
10 9 1827 Jałowicze Mikołaj Laskowski Wierzbiajów Józef Franciszka Ciechanowska Bazyli Sorbieniewski kawaler, Joanna Piskorska 813 294 7 138 2-3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0269.htm
9 10 1827 Nowogród Jadwiga Kotwicka Czyżowka Mikołaj Tekla Borowa Hańba Jżóef, Bagińska Marianna 215 JZ
28 8 1827 Luboml Ludwika Szulhan Luboml Szymon Anna Wiszniewska 843 306 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0169.htm
23 12 1827 Luboml Tomasz Stachniuk Kupracze Antoni Anastazja Bil Jan Kahaniuk, Anna Sobczuk 843 313 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0172.htm
26 9 1827 Szumbar Brygida Piotrowska Zahajce Grzegorz Apolonia Szewczyk Piotr Grzymajło, Anna Kochanowska 200 44 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0024.htm
23 2 1827 Krzemieniec Helena Stachurska Krzemieniec Józef Marianna Jankowska c. ochrz. 24.02., urodz. Marcin Borkowski i urodz. Tekla Behann ż. Michała 01-3 6V 41 T 507 DM
8 3 1827 Krzemieniec Tomasz Hankiewicz Krzemieniec Mikołaj Marianna Haraziewicz s. sław., ochrz. 9.03., sław. Teodor Haraziewicz i Ewa Zacharewicz wdowa 01-3 7V 50 T 508 DM
16 6 1827 Krzemieniec Antoni Zgierski Krzemieniec Bazyli Anna Handiczuk s.sławetnych ochrz. 17.06., sław. Grzegorz Tomaszewski i Tacjanna Jarmosiewicz ż. Izydor 01-3 14R 98 T 514 DM
29 2 1827 Szumsk Łucja Wereszczyńska Iserna Jan Helena Simaszko Siemaszko Jan Orłowski, Julianna Wereszczyńska ż. Jana, Piotr Stechański, Marianna Szymaszewska 245-1-1 377R 26 R RK
17 3 1827 Szumsk Józef Mońkowski Hucisko Antonowieckie Jan Rozalia Krasicka Stanisław Ciechanowski, Marianna Szymaszewska wdowa 245-1-1 378R 31 R RK
26 7 1827 Szumsk Antoni Wereszczyński Huta Surażska Szymon Katarzyna Śliwińska Wojciech Stechański, Marianna Wereszczyńska ż. Piotra, Jan Kowalski, Wojciech Wereszczyński 245-1-1 382R 57 R RK
30 7 1827 Szumsk Ignacy Hornicki Mosty Wojciech Rozalia Pastrowicz Stanisław Ciechanowski, Elżbieta Chruszczewska ż. Stanisława, Wojciech Sinkowski, Łucja Jasińska mał 245-1-1 382V 59 R RK
8 2 1827 Horodyszcze Teresa Kochanowska Hryców Walenty Marianna Franciszek Kaleński, Teresa Cwitlińska 178-3-93 87 61 Ż MO 170
14 1 1827 Teofilpol Bogusława Felicja Kochańska Teofilpol Jan Emilia Mathyas Bogusław Mathyas-Doktor Powiatu Krzemienieckiego i JW. Anna Łochowska z Potrykowskich Chorążyna 178-3-93 328V 4 Ż DM
11 10 1827 Teofilpol Antoni Mularz Dmitrówka Bartłomiej Franciszka Czaplińska Józef Kondratiuk i Agnieszka Czaplińska, as. Trochim Wasyluków i Karolina Wierzchanowska 178-3-93 334V 44 Ż DM
18 9 1828 Łuck Józef Stanisław Ciechanowiecki Korma (Siekierzycka Swoboda) Daniel Angela Rybczyńska Franciszek Bojkowski, Agnieszka Paszkowska 368 61 78 814 14a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0031.htm
7 12 1828 Łuck Marianna Kowalewska Majdan Siekierzycki Błażej Teresa Jan Paszkowski, Aniela Ciechanowska małżonka Daniela 368 70 108 814 19a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0036.htm
9 2 1828 Szumsk Apolonia Kuchańska Kucharska Kąty Stanisław Tekla Domakalska Domagalska Eliasz Hoyczuk, Helena Hulewicz ż. Łukasza, Łukasz Hulewicz, Anna Kuryniowska ż. Sydora 245-1-2 387V 124 R RK
19 5 1828 Szumsk Józef Janiszewski Bryków Dominik Marianna Stanisław Ciechanowski, Joanna Hubelska ż. Stefana, Mikołaj Skalski, Karolina Ichnikowska 245-1-2 390R 150 R RK
26 6 1828 Szumsk Karolina Franciszka Błatżewski? Huta Szumska Wincenty Antonina Gorlińska Stanisław Ciechanowski, Rozalia Wereszczyńska ż. Macieja, Teodor Czerklewicz, Ewa Wereszczyńska ż. J 245-1-2 390V 161 R RK
25 11 1828 Szumsk Jan Szumbarski Litowiszcze Piotr Tekla Marcikiewicz Marcinkiewicz Stanisław Ciechanowski, Wiktoria Lisiecka ż. Wincentego, Honorata Borecka wdowa 245-1-2 395R 212 R RK
22 8 1828 Ostróg Józef Klinkowski Ostróg NN Katarzyna data chrztu, Jan Sochaniewicz, 171-1-1 12V R Mg
24 11 1828 Kuniów Katarzyna Mińkowska Zakoty Bazylego ..anna Kochanowicz ch. 25.11.1828, Ur. Kazimierz Siestrzyński, Ur. Magdalena Żuchowska ż. Wojciecha 171-1-1 74V-75R 72 R Mg
21 12 1828 Kuniów Adam Lewicki Radohoszcz Szymon Karolina Hanczaruk ch. 23.12.1828, Prac. Jan Jadaszyński, Prac. Katarzyna Ignaszczuk ż. Jana 171-1-1 75V-76R 74 R Mg
24 2 1828 Annopol Aleksander Brzezicki Annopol Stefan Marianna Narańska ch. 26.02.1828, Ur. Franciszek Machciński (Machański) ?, Ur. Anastazja Powalska ż. Wincentego, asyst 171-1-1 131R 9 R Mg
8 10 1828 Równe Grzegorz Czarnecki Równe Józef Apolonia łac, .10.1828, W. Jan Czołhański, Józefa Rylko panna 171-1-1 149R 26 R Mg
5 2 1828 Międzyrzec Józefa Nowicka Charucza Jan Aleksandra Jarkowska ? ch. 5.02.1828, Ur. Adam Tyszkiewicz, Ur. Tekla Marczewska, asys. Ur. Józef Kochanowski, Ur.Marianna 171-1-1 232R 7 R 7124 Mg
25 8 1828 Międzyrzec Ludwik Kochanowski Szczykiczyn Józef Teresa Gruszwicka ch. 2.09.1828, Ur. Józef Antonowicz, Ur. Marianna Hryniewiecka 171-1-1 236R 32 R 7128 Mg
3 1 1828 Białogródka Michalina Zahorska Krzyworudka Wacław Rozalia Pasławska dopeł.chrz.21.02.1832, as. Mikołaj Fongine-Porucznik Nowo Archanielskiego Pułku Uła., Marianna Piotrowska ż. Piotra, Paweł Sieżeniewski-Lekarz w/w Pułku 178-03-98 39V 22 Ż DM
22 5 1829 Radziwiłłów Antoni Ignacy Machan Stawiska Ignacy Magdalena Swonderska dopełnienie 831 239 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0245.htm
27 10 1829 Łuck Józefa Teresa Kerler Łuck Franciszek Ksawery Teresa Auine Karol Karwański, Emilia Tuchanowicz 368 88 59 815 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0045.htm
14 11 1829 Sokul Salomea Kuliszewska Borowicze Paweł Barbara Szymanowska Michał Umnicki, Marianna Nowicka, Michał Getner mechanik, Honorata Umnicka 815 91V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0094.htm
8 11 1829 Włodzimierz Barbara Kochanczuk Ostrówki Kondrat Marianna Muzyczuńko 844 30 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0018.htm
19 9 1829 Luboml Aleksander January Czajkowski Luboml Jan Franciszka Han Eufrazy Miączyński, Julia Skibicka 845 309R 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0302.htm
18 6 1829 Luboml Joanna Kotowicz Luboml Jan Franciszka Kahaniuk Jan Klekociuk, Agnieszka Mandryka ż. Grzegorza 844 536 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0292.htm
19 9 1829 Luboml Aleksander January Czajkowski Luboml Jan Franciszka Han Antoni Wąsowski, Helena Wysocka 844 546 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0297.htm
12 11 1829 Luboml Katarzyna Stuber Jagodzin Jan Marianna Szulhan Maciej Waluch, Jadwiga Urbanowa 844 549 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0299.htm
11 10 1829 Krzemieniec Aniela Franciszka Elżbieta Tkaczyńska Krzemieniec Andrzej Elżbieta Mirosławska dopeł.chrz.20.12.1829, Józef Machan i Katarzyna Lewandowska 01-3 109V 209 T 611 DM
25 5 1829 Szumsk Joanna Magdalena Spendowska Suraż Franciszek Katarzyna Biskupska W. Witalis Czarnocki, Marianna Offmanowiczówna, as. Jan Bohanowicz, Stefania Czarnocka panna 245-1-3 386R 255 R
9 6 1829 Szumsk Antoni Adolf Ciechanowski folw. Lebieszówka Stanisław Marianna Gołębiowska 245-1-3 386V 260 R
17 11 1829 Szumsk Elżbieta Stechańska Hucisko Surażskie Piotr Agnieszka Hornicka 245-1-3 393V 301 R
14 1 1829 Ostróg Narcyz NN Monastyrek Karolina Byczkowska Paweł i Johanna Matwiejowa malżonkowie 171-1-2 2R 6 R MZ 718
14 8 1829 Ostróg Karol Rusiecki Ostróg Antoni Teresa Chanicz ? 171-1-2 9V 72 R MZ 718
13 7 1829 Ostróg Felicjan Antoni Podhorecki Mizocz Ignacy Salomea Petrykowska Mikołaj Pietrykowski, Franciszka Korzeniowska, Walenty Korzeniowski, Johana Suchocka 171-1-2 10R 76 R MZ 718
27 10 1830 Szumbar Teodor Symuch Zahajce Jan Anna Nahaczewska prac. Piotr Symuch, Apolonia ż. Grzegorza Fratyny, Mateusz Kłyminek, Hanna Kłymin 200 61 20
24 1 1830 Sokul Wincenty Tymoteusz Rowicki Sokul Jakub Eufrozyna Mierzynska Jan Jełowicki, Katarzyna Chyżewska, Antoni Scijewski, Marianna Ciechanowska, Sem 816 38V 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0041.htm
1 10 1830 Kuniów Franciszek Krajewski Noworoczyce Franciszek Katarzyna Stochańska Tadeusz Gnoiński, Zuzanna Kwiatkowska ż. Feliksa 171-1-3 74 R 57 R
14 1 1830 Luboml Tekla Dwornicka Luboml Teodor Teresa Żmiejewska Filip Patyewicz, Aniela Szulhan ż. Szymona 845 305V 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0299.htm
28 2 1830 Luboml Kazimierz Oksentyewicz Luboml Mateusz Helena Drozdowicz Atanazy Drozdowicz, Aniela Szulhan ż. Szymona 845 306V 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0300.htm
1 4 1830 Luboml Anna Szczepaniuk Luboml Tomasz Elżbieta Sikorska Wojciech Skotnicki, Aniela Szulhan ż. Szymona 845 307V 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0301.htm
28 5 1830 Luboml Amelia Czajkowska Luboml Jan Franciszka Han Ignacy Sierakowski, Julianna Przesmycka 845 309R 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0302.htm
28 5 1830 Luboml Aniela Czajkowska Luboml Jan Franciszka Han Franciszek Skibicki, Tekla Sierakowska 845 309R 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0302.htm
5 5 1830 Krzemieniec Katarzyna Kaczkowska Wesołówka Antoni Tekla pr. Michal Kozakiewicz i Anna Hankiewicz ż. Wojciecha 01-3 123V 70 T 625 DM
15 4 1830 Szumsk Józef Stychański Huta Szumska Wojciech Elżbieta Lewandowska Józef Wierzbicki, Marianna Wereszczyńska ż. Józefa 245-1-4 372V 502 R RK
5 9 1830 Szumsk Wiktoria Franciszka Świderska Szumsk Wawrzyniec Marianna Kowalewska Bartłomiej Skrzypkowski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława 245-1-4 377R 806 R RK
1 12 1830 Szumsk Barbara Giżycka Waśkowce Piotr Ewa Szymańska Maciej Szymański, Dorota Hanczaruk ż. Szymona 245-1-4 380V 1015 R RK
9 1 1830 Ostróg Ewa Bohanowicz Mizoczyk NN Domicela majątek JW Hrabi Karwickiego, Piotr Dobrowolski, Rozalia Starżewska-panna 171-1-3 1R 2 R MZ
18 9 1830 Olewsk Mateusz Rudnicki Balarka Snowidowska Józef Józefa Anuszewicz Józef Boczkowski i Łucja Hanuszewiczówna 178-3-3 491V 29 Ż Na
2 1 1831 Kołki Jan Kowalewski Sitnica Antoni Aniela Rozwodowska Ignacy Kętrzyński, Julia Bachanowicz - wdowa; ch: 05.01. 817 57 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0059.htm
1 11 1831 Dąbrowica Adalia Salezya Więckowska Lubikowicze Antoni Rozalia Godlewska Józef Rubcewicz, Johanna Lewandowska; as: Grzegorz Pietraszkiewicz, Marjanna Kra 817 80a 99 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0084.htm
4 2 1831 Luboml Agata Szulhan Luboml Szymon Aniela Oksentyewicz Stanisław Gadzaliński, Anastazja Jarwińska wdowa 846 302R 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0296.htm
20 11 1831 Luboml Anna Gadzalińska Luboml Antoni Anastazja Starkiewicz Piotr Bekierej, Aniela Szulhan ż. Szymona 846 306R 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0300.htm
20 2 1831 Szumsk Romuald Łucki Iserna Michał Honorata Godlewska Ignacy Ruszkowski, Anna Wilczyńska ż. Augusta, Godlib Rokicki, Franciszka Bohanowicz panna 245-1-5 368R 11 R RK
5 5 1831 Szumsk Konstancja Emilia Ciechanowska Lepiszówka Stanisław Marianna Gołębiowska Bartłomiej Skrzypkowski, Teresa Cierkawska ż. Macieja, Maciej Czerkawski, Regina Tańsia ż. Mateusza 245-1-5 369V 22 R RK
15 6 1831 Szumsk Jan Lewandowski Hucisko Szumskie Antoni Franciszka Gabruk Grzegorz Bohanowicz, Franciszka Bekałowska 245-1-5 370V 29 R RK
17 11 1831 Szumsk Salomea Emilia Czerkawska Szumsk Maciej Teresa Nowakowska Stanisław Ciechanowski, Regina Jańska ż. Mateusza, Hieronim Krasowski, Teresa Asramowicz ż. Tadeusza 245-1-5 373R 52 R RK
5 3 1831 Lachowce Anna Kędziur Lachowce Grzegorz Zofia Dumaniuk Atanazy Strumiński i Marianna Johaniec ż. Semena 171-1-4 88V 15 R DM
20 1 1831 Olewsk Katarzyna Kochaniewicz Rudnia Choczyńska Wasyl Zofia Chomątowska Jan Chomątowski i Magdalena z Chomątowskich żona Jana Dworeckiego 178-3-4 446V 10 Ż Na 874
8 4 1832 Wiszenki Katarzyna Gadomska Czołnica Jakub Katarzyna Ciechanowiecka Roch Jankowski, Grażyna Zielińska; ch: 11.04. 818 49a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0106.htm
25 7 1832 Łuck Piotr Chłopecki Boholuby Jan Melania Hanrylub ? Jan Michalewicz, Salomea Krasilnik 368 140 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0071.htm
2 2 1832 Kowel Marianna Senik Ogrodniki Woleckie Paweł Tekla Wiktorska Jan Rychlewski, Johanna Pawłowska 847 321 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0172.htm
1 12 1832 Kisielin Piotr Jaworski Maryanówka Kazimierz Katarzyna Bułhanowska Tomasz Kawerski, Katarzyna Jaworska - "p"; ch: 01.12. 847 310 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0165.htm
24 1 1832 Luboml Agnieszka Majło Luboml Daniel Agnieszka Łobaczuk Szymon Kahaniuk, Teodora Drozdowiczowa 847 542 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0294.htm
3 5 1832 Luboml Stanisław Kahaniuk Luboml Jan Katarzyna Kużeluk Jędrzej Poenkiewicz, Dorota ? ż. Ignacego 847 545 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0296.htm
2 7 1832 Luboml Petronela Kotowicz Luboml Jan Franciszka Kahaniuk Michał Wołosiewicz, Agnieszka Mandryka ż. Grzegorza 847 548 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0297.htm
18 8 1832 Luboml Krystyna Szulhan Luboml Szymon Aniela Oksentyewicz Teodor Dwornicki, Agnieszka Mandryka ż. Grzegorza 847 551 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0299.htm
26 9 1832 Luboml Jan Oksentyewicz Luboml Paweł Anna Paczabo? Józef Oczeretiany, Aniela Szulhanowa 847 553 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0300.htm
16 11 1832 Luboml Karol Naszczocki Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Józef Ciukiewicz, Anastazja Sikorska 847 556 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0301.htm
17 1 1832 Ostrówki Antonina Woźniak Wola Ostrowiecka Michał Brygida Janarczuk Józef Dombrowa m. Franciszki, Marianna Chańczur wdowa 847 460 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0253.htm
10 8 1832 Ostrówki Jan Bachaniewicz Równo Maciej Marianna Zapolska Teodor Woźniak m. Apolonii, Anna Słonińska 847 478 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0262.htm
20 3 1832 Szumsk Paulina Oborska Balarnia Kasper Magdalena Hornicka Władysław Dobroczyński, Agnieszka Stechańska wdowa 245-1-6 390R 11 R RK
9 5 1832 Szumsk Stanisław Jarmoliński Cyranka Stefan Ludwika Towarnicka Feliks Dobrowolski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława 245-1-6 391V 21 R RK
15 6 1832 Szumsk Marianna Wereszczyńska Hucisko Surażskie Szymon Marianna Śliwińska Jan Stechański, Joanna Wereszczyńska ż. Józefa, Jan Wereszczyński, Klara Śliwińska wdowa 245-1-6 392R 28 R RK
29 1 1832 Białogródka Karol Franciszek Pasławski Krzyworudka Jan Józefa Łabudzińska chrz.29.01, z wody, dopeł.21.02.1832 as. Joachim Klupt- Major Nowo Archanielskiego Pułku Ułan., Franciszka Gurowska z Moczulskich -Komornikowa ż. Macieja, Piotr Piotrowski-Possesor Sieniutek i Teresa Łabudzińska panna 178-03-98 39V 21 Ż DM
4 5 1832 Ostróg Kamila Łachwicka Chorów Piotr Marianna Dmoszyńska JW Szymon Suchakiew, Magdalena Nykowa, Ass. Wincenty Chanewski, Wiktoria Dubińska 171-1-5 7R 36 R MZ
19 5 1832 Ostróg Konstantyn Szawroński Dermań Jan Klara Aleksander Fiedorowicz, Johanna Sochacka-panna 171-1-5 8R 46 R MZ
3 9 1832 Ostróg Józef Ludwik Hibowicz Ostróg Ignacy Kunegunda Grzeszczyńska Ur. Antoni Niczewski, Ur. Johanna Dyczakowska żona Jana, Ass. Marianna Dzieńkowna 171-1-5 11V 84 R MZ
19 10 1832 Lachowce Helena Puc Lachowce Grzegorz Zofia Duman Atanazy Strumiński i Marianna Juhan ż Szymona 171-1-5 100V 75 R DM
8 11 1832 Lachowce Michał Julian Konkowski Czołhuzów Adam Salomea Siemaszko Jan Kochański i Monika Dobrowolska ż. Franciszka 171-1-5 101R 80 R DM
4 11 1833 Kuniów Karol Kochański Noworoczyce Klemens Marianna Koryzma R 68 R 58 0
21 10 1833 Ostróg (Międzyrzecz) Franciszka Rozalia Jaworska Nowomalin Kamil Marianna Astachańska Józef Baszyński, Petronela Iwaniuk ż. Andrzeja 117 O 0
26 3 1833 Kołki Helena Anna Tekla Baczyzmalska Kołki NN Joanna Wierpsz Łukasz Machancow, Marianna Stachowska - wdowa; as: Seweryn Wierpsza, Józefa Stac 819 69 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0070.htm
5 6 1833 Dąbrowica Waleryan Kaleński Macłopuszcza Teodor Tekla Janiewicz Karol Ley..., Hanna Lewndowska; as: Jan Lewandowski, Leopoldyna Jani...czówna; c 819 100a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0102.htm
21 4 1833 Kisielin Katarzyna Kawarska Marianówka Tomasz Marianna Słodkowska Jan Jaworski, Johanna Słodkowska; as: Mateusz Lichtański, Klara Gągalska; ch: 15 848 275 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0157.htm
8 10 1833 Luboml Teresa Matyszczuk Rymacze Walenty Agnieszka Iwańczuk Łukasz Gutowski, Anna Szulhan ż. Szymona 848 517 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0295.htm
7 10 1833 Luboml Karol Naszczuk Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Karol Kownacki, Prakseda Wasylewicz ż. Andrzeja 848 517 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0295.htm
21 12 1833 Luboml Tomasz Szczepaniuk Luboml Tomasz Elżbieta Sikorska Teodor Dwornicki, Aniela Szulhan ż. Szymona 848 524 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0298.htm
2 3 1833 Ostrówki Helena Soroka Wola Ostrowiecka Antoni Franciszka Chańczur Piotr Tomeczek m.Marianny, Marianna Chańczur wdowa 848 442 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0253.htm
8 2 1833 Szumsk Apolonia Skalska Cyranka Stanisław Katarzyna Czerkawska Franciszek Gołębiowski, Józefa Ciechanowska panna 245-1-7 378V 3 R RK
13 6 1833 Szumsk Antonina Jarmolińska Cyranka Józef Katarzyna Zielińska Feliks Dobrowolski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława, Stanisław Ciechanowski, Marianna Dobrowolsk 245-1-7 383R 31 R RK
27 6 1833 Szumsk Paulina Świderska Szumsk Wawrzyniec Marianna Kowalewska Franciszek Gołembiowski, Marianna Dobrowolska ż. Feliksa, Feliks Dobrowolski, Marianna Ciechanowska 245-1-7 383V 33 R RK
25 10 1833 Szumsk Piotr Blacharski Rachmanów Paweł Konstancja Woroszyło Antoni Dobrowolski, Teresa Dobrowolska panna, Stanisław Ciechanowski, Agnieszka Rowińska ż. Kazimier 245-1-7 385V 46 R RK
22 4 1833 Ostróg Witalis Antoni Osiński Borszczówka Michał Bibiana Kochańska Lucjan Osiński, Adolfa Osińska 171-1-6 8R 53 R MZ
11 12 1834 Kołki Józef Łoziński Majdan Łyczkowski Antoni Marianna Śliwińska Grzegorz Kochanowicz, Urszula Śliwińska - ż. ; ch: 16.12. 820 63 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0065.htm
6 5 1834 Wiszenki Frydryka Emilia Sanier Rożyszcze Augustyn Katarzyna Hipel Walenty Murdrach, Marianna Johan..; ch: 06.05. 820 42a 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0042.htm
13 5 1834 Wiszenki Józef Ciechanowiecki Czołnica Daniel Angela Rybczyńska Mateusz Paszkowski, Marianna Buńkowska; ch: 20.05. 820 42 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0042.htm
18 11 1834 Wiszenki Anna Olbrych Katerynowka Johan Anna Krutuszyn? Wojciech Hom, Elżbieta Eufmanowa; as: Michał Glezer, Marianna Endlarowa, Johan 820 47a 71 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0047.htm
26 12 1834 Wiszenki Jan Kowarski Jezioro Błażej Teresa Pietruszewska Jakub Ciechanowski, Helena Duzakowa; ch: 27.12. 820 48a 77 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0048.htm
16 1 1834 Dederkały Agnieszka Adaszyńska Dederkały Wielkie Jakub Prakseda Jaworska c. sław., chrz. 16.01., urodz. Tomasz Rowieńkowski i sław. Johanna Szulakowska ż. Domini 01-4 23R 2 T DM 720
18 6 1834 Kisielin Lucyna Suchodolska Marianówka Marcin Honorata Lichtańska Sylwester Słodkowski, Johanna Słodkowska; ch: 18.11. 849 240 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0134.htm
23 3 1834 Ostrówki Józef Lewek Wola Ostrowiecka Wojciech Marianna Chańczur Andrzej Dziurian m. Franciszki, Agnieszka Bednarz ż. Tomasza 849 411 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0228.htm
17 12 1834 Szumsk Jan Rudzki Rachmanów Tomasz Tekla Kochańska Edward Cieciszowski, Magdalena Cieciszowska ż. Kazimierza, Kazimierz Cieciszowski rotmistrz wojsk po 245-1-8 376V 60 R RK
30 11 1834 Szumsk Adam Andrzej Dąbrowski Waśkowce Jan Zuzanna Porańska Antoni Ciechanowski, Anna Węg? Panna, Karol Jarmoliński, Tekla Porańska 245-1-8 376V 62 R RK
27 4 1834 Białogródka Marianna Kobylańska Piłki Feliks s. Jana Lucyna c. Marcina Chodecka Bazyli Zuch i Stefaniela Sochaniewiczówna 178-03-100 78V 37 Ż DM
1 12 1834 Kijów Ewelina Franciszka Koziarowska Kijów Antoni Salomea Krajewska Jw.Franciszek Hański, Prezes Sądu Głównego Kijowskiego i Kawaler, JW. Oktawia Ilińska, Grafinia Szambelanowa Jego Cesarskiej Mości, as. JW. Graff Janusz Hański, W. Ludwika Wolańska, W. Agnieszka Kracewska, panna, chrz. 25.03.1835 Rodzice dziecka- Dep 178-51-372 27R 18 Ż BS 56
26 1 1835 Kołki Marianna Kochańska Jaromel NN Tekla Kochańska Jakub Pozniak, Eufrozyna Brzozowska - ż. Jana; ch: 10.03. 821 68a-68 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0069.htm
27 2 1835 Przewały Michał Merczukiewicz Przewały Szymon Marianna Zachan 850 349 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0185.htm
21 2 1835 Sokul Feliks Łączyński Uhły Józef Lucyna Szydłowska Józef Jędrzejowski, Antonina Mirska panna, Wojciech Zawadzki, Emilia Tuhanowicz 821 42R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0043.htm
18 4 1835 Luboml Marcjanna Naszczocka Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Paweł Dybowski, Prakseda Wasylewicz ż. Andrzeja 850 368 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0196.htm
2 6 1835 Luboml Joanna Maliszewska Binduga Filip Franciszka Kahanczuk Jan Kowalczuk, Marianna Kitaszewska ż. Stanisława 850 371 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0197.htm
14 9 1835 Luboml Marianna Kahaniuk Luboml Jan Katarzyna Kużel Łukasz Adamczuk, Katarzyna Kapitańczuk ż. Omelana 850 380 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0202.htm
25 11 1835 Luboml Stanisław Kahaniuk Luboml Szymon Marta Olichwirowicz Ignacy Dąbrowski, Zofia Kahaniuk ż. Jana 850 390 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0207.htm
20 4 1835 Krzemieniec Józef Kochański Krzemieniec IN Brygida s.nieślubny, Szymon Podłużnik i Ewa Juszczuk 01-8 10R 41 T 1042 DM
3 4 1835 Biała Cerkiew Waleria Krzyczkowska Fastówka Jan Anna Stanisławska Franciszek Lipczyński, Domicella Bohdanowicz, ż. Walentego, as. Ignacy Kochanowski, Józefa Brodowska, ż. Adama, Wiktor Nowicki, Julia Lipczyńska, ż. Franciszka, chrz. 16.04.1835 178-51-372 3R 12 Ż BS 8
3 4 1835 Biała Cerkiew Ludwika Barbara Bilińska Pilipów Michał Leontyna Kazimierska Ignacy Kochanowski, Katarzyna Kozłowska, panna, as. Ludwik Helman, Amelia Jackowska, panna, Platon Tarkowski, Dorota Jackowska, panna, chrz. 9.05.1835 178-51-372 3V 16 Ż BS 9
8 4 1835 Biała Cerkiew Apoloniusz Kochanowski Olszanka Ignacy Tekla Norbert Dionizy Zdanowski, Katarzyna Kozłowska, panna, as. Jan Gryner, Teresa Zdanowska, ż. Dionizego, Michał Biliński, Julia Lipczyńska, ż. Franciszka, Piotr Jaszewicz, Amelia Jackowska, panna, chrz. 26.05.1835 178-51-372 4R 18 Ż BS 10
24 4 1835 Kijów Anna Ciechanowska Kijów Mikołaj Marcella Hałzowska Tychon Popow, Mełania Kaczerew, ż. Michała, chrz. 24.04.1835 178-51-372 28R 23 Ż BS 58
22 5 1835 Kijów Michał Aleksander Chanczewski Kijów Michał Dorota Nosińska Karol Palmir, 12 Klassy Czynownik, Eufrozyna Tereszczennow, panna, as. Leon Majewski, Kol. Registrator, Marianna Kucharska, Józefat Macewski, Anna Tabuzinow, panna, chrz. 2.06.1835. Ojciec dziecka- Kapitan Wojsk Rosyjskich i Kawaler. 178-51-372 29V 29 Ż BS 61
22 9 1835 Kijów Helena Łahocka Kijów Mikołaj Antonina Hańska Ksawery Pełraszniewicz, 9 Klassy, Katarzyna Siemienow, ż . Michała 9 Klassy, chrz. 3.11.1835. Rodzice- Czynownicy 9 Klassy. 178-51-372 33V 45 Ż BS 69
27 11 1835 Kijów Gracjan Konrad Homaliński Kijów Aleksander Marianna Gadomska Eustachij Kurhański, 13 Klassy, Katarzyna Stempkowska, panna, as. Anastazy Ropelewski, Kancelista, Joanna Niedzielska, wdowa, Jakub Stiahow, Kancelista, Aniela Borkowska, chrz. 8.12.1835 178-51-372 35V 52 Ż BS 73
11 1 1835 Rokitna Feliks Majewski Sucholisy Jan Katarzyna Bruchaniewicz Teodor Jarusiewicz, Aleksandra Osmulska, panna, chrz.12.01.1835 178-51-372 51R 2 Ż BS 104
17 12 1836 Sokul Teofila Lisiecka Kozin Ignacy Marianna Kochanowska Mikołaj Domanski, Leonilda Pławska 822 39R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0040.htm
19 2 1836 Kisielin Kazimierz Kowarski Marianowka Tomasz Marianna Słodkowska Adam Słodkowski, Tekla Jaworska; as: Andrzej Miklaszewski, Johanna Słodkowska - 851 282 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0158.htm
20 9 1836 Luboml Franciszka Kahaniuk Kupracze Kazimierz Katarzyna Nehoda Jan Nehoda, Anastazja Staniuk ż. Antoniego 851 505 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0278.htm
13 7 1836 Szumsk Jan Berezecki Stanisław Franciszka Florian Makowski, Feliksa Tchórzewska, Stanisław Naszkiewicz, Marianna Ciechanowska 245-1-10 453R 39 R RK
3 2 1836 Ostróg Marianna Kochańska Toczewiki Ignacy Rozalia Piasecka Jakub Zadernowski i Anna Grabowska 171-1-9 3R 14 R DM
24 2 1836 Ostróg Marianna Hanuszkiewicz Choteń Kazimierz Anna Wierzbicka Jakub Hanuszkiewicz i Marianna Wierzbicka 171-1-9 4V 22 R DM
14 4 1836 Ostróg Wacław Wojciech Walerian Machan Ostróg Józef Marianna Rzeszowska Wlm Wojciech Kozłowski i Wlm Marcjanna Wołkowińska 171-1-9 9V 51 R DM
30 3 1836 Butowce Jan Bobrowski Futor Wolicki Wincenty Anna ur. Bartłomiej Dembicki, Franciszka Kochanowska, as. Ignacy Paszkiewicz, Helena Majorska ż. Tomasza 178-3-106 220R 16 Ż 425 DW
9 1 1837 Targowica Marcela Ciechanowska Borzemiec Daniel Aniela Rybczyńska Grzedorz Pawłowski, Tekla Myślińska ż. Franciszka 823 302 R 1 ZP 0
29 10 1837 Radziwiłłów Narcyza Żulińska Radziwiłłów Józef Emilia Johanowicz 823 249 R 33 0
22 8 1837 Katerburg Jan Augustyn Mazurkiewicz Matwiejowce Józef Anna Hanisz 200 184 31
11 3 1837 Wiszenki Marianna Zielińska Majdan Jezierski NN Wiktoria Zielińska Jakub Ciechanowiecki, Marta Dmytrycha; ch: 21.03. 823 63a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0067.htm
13 9 1837 Wiszenki Otylia Teofila Eszch Topulno Józef Julianna Engelhert Jan Latopolski, Johanna Ferynos; as: Krystian Filgraf, Justyna Eszch - "p", Feli 823 67a 43 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0072.htm
22 4 1837 Przewały Julian Merczuk Przewały Szymon Marianna Zachanowicz 852 631 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0330.htm
10 1 1837 Łuck Aleksander Rudzki Iwańczyce Tomasz Tekla Kochańska Kazimierz Cieciszowski, Tekla Dąbrowska 374 2 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0002.htm
17 8 1837 Młynów Angela Górska Arszyczyn Antoni Apolonia Brażewska Jan Sochaniewicz, Apolonia Drewnowska, Cyriak Sarnecki, Eudochia Sochaniewicz, P 823 193V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0202.htm
27 1 1837 Luboml Piotr Matyszczuk Kupracze Maciej Anna Pradun Marcin Oleniuk, Katarzyna Kahaniuk ż. Kazimierza 852 506 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0267.htm
12 4 1837 Luboml Wincenty Oksentyjewicz Luboml Mateusz Helena Drozdowicz Teodor Dwornicki, Agnieszka Szulhan ż. Szymona 852 518 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0273.htm
18 5 1837 Luboml Piotr Bilak Roman Anastazja Maciejewicz Bazyli Mandryka, Teresa Kahaniuk ż. Kacpra 852 520 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0274.htm
3 7 1837 Luboml Józefa Kraszczyńska Luboml Michał Anastazja Czułyk Wojciech Kahaniuk, Agnieszka Mandryka ż. Grzegorza 852 524 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0276.htm
3 10 1837 Luboml Franciszka Stachniuk Kupracze Michał Marianna Kahaniuk Wojciech Oleniuk, Katarzyna Krawiec ż. Adama 852 531 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0280.htm
14 1 1837 Ostrówki Marianna Soroka Wola Ostrowiecka Antoni Franciszka Chańczur Antoni Dziurian m. Marianny, Marianna Kudan ż. Stanisława 852 430 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0227.htm
24 10 1837 Krzemieniec Piotr Krawczuk Kulików Józef Pelagia Matwiejczuk Jóżef Wróblewski i Apolonia Kochanowska 01-11 23R 108 T 161 DM
22 11 1837 Krzemieniec Marianna Krawczuk Krzemieniec IN Ewa Teodor Derewiński i Hanna Zagodziejowa 01-11 25R 116 T 163 DM
14 7 1837 Szumsk Bonawentura Uszatyński Husiatyński Iserna Stanisław Teresa Zielińska Maciej Kraiewski, Elżbieta Stechańska ż. Wojciecha 245-1-11 478R 45 R RK
4 8 1837 Szumsk Dominik Stechański Stefański Hucisko Piaseczne Józef Franciszka Sinkowska Wojciech Sińkowski, Anna Grzybowska ż. Ludwika 245-1-11 478V 48 R RK
26 8 1837 Szumsk Jan Wereszczyński Hucisko Surażskie Dominik Julianna Stachańska Stechańska Stefan Bączkowski, Elżbieta Stefańska ż. Wojciecha 245-1-11 479V 52 R RK
18 9 1837 Szumsk Józefa Woynaszewska Wojnaszewska Hucisko Piaseczne Ignacy Domicela Grzybowska Jędrzej Suprowicz, Brygida Pawłowska ż. Jana, Maciej Śliwiński, Marianna Ciechanowska 245-1-11 480V 60 R RK
24 10 1837 Szumsk Urszula Połoszczuk Kruholec NN Klara Stanisław Ciechanowski, Anna Kuczera ż. Tomasza 245-1-11 483V 78 R RK
25 9 1837 Ostróg Tekla Hanuszkiewicz Choteń Jakub Petronela Wierzbicka Aleksander Brzezicki i Lucjanna Zielińska 171-1-10 16R 90 R DM
16 12 1837 Ostróg Piotr Zajączkowski Ostróg IN Brygida Eliasz Hanuszkiewicz i Eudozja Prad... 171-1-10 19V 111 R DM
5 6 1837 Białogródka Edmund Walerian Czołhański Puzyrki Małe Antoni Teofila Wiszniewska dopeł.chrz. 5.06.1838, Piotr Piotrowski i Agnieszka Łukasiewicz ż. Antoniego 178-3-110 139R 67 Ż DM
24 3 1838 Swojczów Katarzyna Babulska Piński Most Józef Wiktoria Kochańska Józef Pikulski, Marianna Uleryk ż. Rocha 600 3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0002.htm
10 5 1838 Radziwiłłów Olimpia Machan Radziwiłłów Józef Marianna Rzeszowska 824 190 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0191.htm
6 11 1838 Swojczów Józef Uleryk Dominopol Roch Marianna Kochańska 600 10 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0006.htm
26 9 1838 Dąbrowica Szymon Przełuski Pracuki Karol Ludwika Petrykowska Piotr Czeszeyko, Katarzyna Czeszeyko - "p"; as: Paweł Hanski, Teofila Czeszeyko; 824 93 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0094.htm
25 10 1838 Nieświcz Stefan Ciechański Podberezie NN Teresa 433 12 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0007.htm
9 1 1838 Luboml Agnieszka Kahaniuk Luboml Wojciech Helena Kraszczyńska Jan Lebediuk, Franciszka Kotowicz ż. Jana 853 478 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0272.htm
16 1 1838 Luboml Piotr Naszczocki Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Teodor Dwornicki, Prakseda Dąbrowska ż. Pawła 853 479 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0273.htm
21 2 1838 Luboml Paulina Kowalownik Luboml Jan Joanna Kużel Józef Kużeluk, Helena Kahaniuk ż. Wojciecha 853 485 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0276.htm
12 6 1838 Luboml Antonina Oleniuk Rymacze Franciszek Marianna Teodor Naszczocki, Aniela Szulhan ż. Szymona 853 494 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0280.htm
23 7 1838 Luboml Małgorzata Gadzała Luboml Stanisław Katarzyna Kahaniuk Jan Lebedowicz, Teresa Kotowicz ż. Jana 853 497 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0282.htm
11 9 1838 Szumsk Mikołaj Blacharski Rachmanów Paweł Konstancja Woroszyło Leon Pasalski, Marianna Ciechanowska ż. Stanisława, Wojciech Głowacki, Krystyna Korzeniowska panna 245-1-12 282V 53 R RK
21 10 1838 Krzywin Urszula Teodorczuk Krzywin Józef Agnieszka Dobrowolska ch.22.10.1838, W. Andrzej Sokołowski, W. Józefa Czaplic ż. Juliana, asys. W. Jan Szepietowski, W. Róża Johann 171-1-11 53R 35 R Mg
13 11 1838 Ostróg Aniela Kochańska Toczewiki Ignacy Rozalia Piasecka Stefan Wakieluk i Zofia Okowińska 171-1-11 16V 95 R DM
21 1 1838 Olewsk Anastazy Lech Dołhosile Walenty Brygida Berezowska Paweł Boczkowski i Józefa ż. Macieja Hanuszkiewicza 178-3-6 451R 1 Ż Na
27 4 1838 Olewsk Witalis Kotwicki Balarka Radowelska Ludwik Agnieszka Hanuszkiewicz Andrzej Piekarski i Marianna ż. Grzegorza Rudnickiego 178-3-6 451V 7 Ż Na
19 5 1838 Olewsk Celestyn Boczkowski Balarka Snowidowska Paweł Agnieszka Osińska Józef Hanuszkiewicz i Katarzyna ż. Piotra Boczkowskiego 178-3-6 452R 13 Ż Na 878
19 5 1838 Olewsk Feliksa Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie Bazyli Marianna Garbowska Sebastian Boczkowski i Marianna ż. Grzegorza Tyszeckiego 178-3-6 452R 14 Ż Na 878
18 9 1838 Olewsk Józefa Hanuszkiewicz Budki Snowidowskie Michał Salomea Piekarska Joachim Chmielowski i Agnieszka ż. Pawła Boczkowskiego 178-3-6 452V 21 Ż Na 879
15 10 1838 Olewsk Kalikst Chmielowski Balarka Snowidowska Joachim Marcjanna Boczkowska Józef Hanuszkiewicz i Apolonia ż. Jana Boczkowskiego 178-3-6 453R 24 Ż Na
23 9 1838 Olewsk Tekla Garbowska Staryki Feliks Apolonia Hanuszkiewicz Gabriel Jasiński i Marianna ż. Jana Lecha 178-3-6 453V 31 Ż Na
8 6 1839 Deraźne Antoni Trochaniewski Ugliszcze Jan Cecylia Dajkowska 879 184 R 26 0
6 1 1839 Luboml Honorata Kahaniuk Luboml Michał Magdalena Macehoniuk Jan Lebediuk, Franciszka Kotowicz ż. Jana 303 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0002.htm
26 1 1839 Luboml Antoni Kahaniuk Luboml Jan Katarzyna Kurzel 303 5 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0003.htm
2 4 1839 Luboml Jan Kahaniuk Luboml Franciszek Marianna Malewska 303 13 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0007.htm
17 12 1839 Luboml Łucja Staniuk Kupracze Michał Marianna Kahaniuk 303 41 121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0021.htm
10 1 1839 Kołki Grzegorz Szargiej Kołki NN Anastazja Szargiej Ludwik Przybyszewski, Johanna Narolska - "p"; as: Antoni Kołodkiewicz, NN Lewick 825 69 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0071.htm
25 7 1839 Wiszenki Jakub Suchodolski Swoz Wojciech Wiktoria Chodorowska Romuald D..ski, Johanna Pikulińska; as: Gracjan Pikuliński, Serafina Butwiło; ch 825 53a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0055.htm
31 3 1839 Ostróg Józefa Godlewska Biełaszów Fryderyk Karolina Żołhańska Tomasz Kowalski, Rozalia Żorgacz panna 879 4 V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0006.htm
28 12 1839 Nowogród Wołyński Tomasz Hanuszkiewicz Aleksandrówka Mikołaj Agnieszka Rybczyńska 871 2 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0002.htm
17 3 1839 Hołoby Józefa Lisiecka Drozdnie Ignacy Marianna Kochanowska Paweł Biliński młodzian, Olimpia Naklicka panna 854 241R/413 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0237.htm
7 3 1839 Nieświcz Franciszka Ciechanowicka Ławrów Jakub Katarzyna Gadomska Rozalia Dąbrowska z. Jana 434 6 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0004.htm
14 2 1839 Kijów Konstanty Klonowski Archangielsk Piotr Zofia Filipiew Jefim Passenko, Poczinspektor Rzeczywisty Radca Stanu, Zofia Sobolewska, Gubernatorowa, as. Ksiądz Tomasz Dobszewicz, Profesor Uniwersytetu Św. Włodzimierza, Beninga Montwił, dop. chrz. 14.12.1847, ojciec Kolegski Sowietnik, Inspektor Archangielskie 178-51-548 49V 75 Ż BS 100
4 3 1839 Olewsk Kazimierz Garbowski Staryki Maciej Łucja Hanuszkiewicz Maciej Hanuszkiewicz i Marianna Hanuszkiewicz panna 178-3-8 496R 12 Ż Na
27 5 1839 Olewsk Joanna Garbowska Budki Radowel Andrzej Agata Dworak Józef Rudnicki i Anastazja ż. Andrzeja Hanuszkiewicza 178-3-8 496V 18 Ż Na
19 12 1839 Olewsk Wiktoria Hanuszkiewicz Balarka Snowidowska Maciej Józefa Piekarska Stanisław Hanuszkiewicz i Salomea ż. Michała Hanuszkiewicza 178-3-8 498R 34 Ż Na
19 3 1839 Białogródka Józef Czołhański Puzyrki Małe Antoni Teofila Wiszniowska ur. Franciszek Białokur i ur. Bogumiła Białokur panna 178-3-112 118V 37 Ż DM
7 12 1839 Białogródka Barbara Terlecka Beleżyńce Wojciech Franciszka Buzdygan ur. Stanisław Kornatowski i ur. Hanna Pilawska ż. Igncego 178-3-112 128R 115 Ż DM
15 10 1840 Szumsk Teresa Joanna Ciechanowska Szumsk Stanisław Maryanna Gołębiowska 871 487 78 0
12 9 1840 St. Oleksiniec Jakub Centkiewicz Skityk Mikołaj Maryanna Chanuk 871 525 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0277.htm
12 3 1840 Nowogród Wołyński Marianna Karasiewicz Huta Iwanówka Franciszek Agnieszka Hańba 871 16 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0009.htm
20 4 1840 Kuniów Emilia Wiktoria Malinowska Chiniówka Jan Julianna Kochańska 880 49 V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0052.htm
5 2 1840 Tuczyn Katarzyna Uchańska Nowy Majdan NN Balbina 880 138 R 7
13 7 1840 Kuniów Małgorzata Hanczuruk Radohoszcz Wielka Maciej Anna Wiszniowska 880 51 R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0053.htm
19 4 1840 Targowica Józef Ciechanowiecki Borzemiec Daniel Aniela Rebczyńska Piotr Brzezniakiewicz, Marianna Moszyńska panna 826 277 R 7 ZP 0
4 4 1840 Horochów Józefa Łozowska Cehów Mikołaj Antonina Grabowska Stanislaw Lisiecki, Johanna Lisiecka panna 78 6 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0004.htm
23 1 1840 Kołki Tekla Marianna Szemetnik Sobiatyn Semen Elżbieta Hanalkiewicz Jan Eysmont, Katarzyna Załęska - "w"; as: Jan Wankowski, Justyna Załęska - "p", 826 93a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0094.htm
21 3 1840 Łuck Michał Boryszub Boratynek Jan Zofia Michał Sawczuk, Hapka Sachan 376 8 24 826 6V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0005.htm
16 6 1840 Równe Erazm Kochanowski Diatkiewicze Antoni Katarzyna Żułtowska 880 102 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0106.htm
10 2 1840 Nowogród Wołyński Jan Hańba Rudnia Czyżówka Grzegorz Maryanna Paziuk 871 9 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0006.htm
14 8 1840 Nowogród Wołyński Bolesław Ludwik Hańkiewicz Czernica Szymon Karolina Sisicka ur. Karol Pilecki, Róża Pilecka ż. Jana 871 62 243 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0032.htm
9 9 1840 Korzec Antonina Sawicka Balarka Brzozówka Nikodem Franciszka Hanuszkiewicz 871 133 104 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0071.htm
18 2 1840 Luboml Julianna Naszczucka Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Michał Ciukiewicz, Rozalia Dudar ż. Oksentego? 855 264R 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0275.htm
10 3 1840 Luboml Franciszka Jaszczuk Kąty Łukasz Agnieszka Błaszczuk Wojciech Błaszczuk, Jadwiga Kahaniuk ż. Macieja 855 264V 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0276.htm
17 10 1840 Luboml Łukasz Kahaniuk Kupracze Kazimierz Katarzyna Nehoda Jan Nehoda, Melania Kahaniuk ż. Pawła 855 269R 90 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0280.htm
11 6 1840 Kijów Piotr Klonowski Archangielsk Piotr Zofia Filipiew Jefim Passenko, Pocztinspektor Rzeczywisty Radca Stanu, Elżbieta Raczyńska, as. Stanisław Bagieński, Nadworny Sowietnik, Magdalena Pilchowska, dop.chrz. 14.12.1847, ojciec Kolegski Sowietnik, Inspektor Archangielskiej Wraczebnej uprawy 178-51-548 49V 76 Ż BS 100
14 8 1840 Malin Klara Kaletyńska Berkówka Rudnia Walenty Anastazja Seroidow Stefan Chila, Hanna Wiszniewska, ż. Macieja, chrz. 15.08.1840 178-51-456 5V 6R 19 Ż BS 13-
30 11 1840 Brusiłów Julianna Hann Koczorów Erazm Marianna Romanowska Paweł Olszewski, Aniela Miedzwiedzka, ż. Antoniego, as. Ludwik Kurmanowicz, marianna Lewicka, panna, chrz. 30.11.1840 178-51-456 47R 43 Ż BS 106
22 6 1841 Szumsk Julian Sopiński Huta Szumska Benedykt Małgorzata Stochańska 872 539 41
31 5 1841 Miropol Karol Rosicki Kamień Maciej Marianna Bochaniewicz 872 365 48 DW
14 12 1841 Miropol Sebastian Bochaniewicz Pilipy NN Jadwiga Bochaniewicz 872 373 85 DW
28 12 1841 Miropol Jan Ewangelista Bochaniewicz Pliszczyn Jakub Elżbieta Korcywa 872 373 86 DW
2 4 1841 Nowogród Wołyński Marianna Chwedoreńko Czyżówka Grzegorz Anna Bagińska Ostrowski Jan, Hańba Anna, ż.Jana 872 19 68 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0012.htm
6 2 1841 Nowogród Wołyński Andrzej Hańba Ruda Czyżówka Grzegorz Marianna Puziuk 872 11 36 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0008.htm
14 5 1841 Korzec Antoni Hanuszkiewicz Balarka Lubtowska Wojciech Agnieszka Romanowska 872 195 50 0
7 1 1841 Berezdów Jakub Żukowski Romanów Maciej Julianna Ciechanowska 872 286 3
1 3 1841 Ostróg Aniela Komorowska Storonicze Wincenty Tekla Kochańska R 3 R 17 0
22 9 1841 Ostróg Tekla Kochańska Toczewiki Ignacy Rozalia Okowińska R 10 R 87 0
10 3 1841 Turzysk Tekla Brylewska Sołowicze Antoni Anastazja Ciechanowska 717 2 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20717/pages/PL_1_436_717_0002.htm
1 2 1841 Radziwiłłów Edward Edmund Machan Radziwiłłów Józef Marianna Rzeszowska 827 220 5 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0223.htm
23 10 1841 Katerburg Jan Kornicki Michał Tekla Dębicka ur. Grzegorz Hański, Benedykta Śliwińska ż. Ignacego 199 103 34 872 799
2 3 1841 Włodzimierz Kazimierz Babulski Bielin Józef Wiktoria Kochańska 856 8 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0005.htm
29 11 1841 Włodzimierz Katarzyna Kochańska Ostrówek Kondrat Marianna Muzyka 856 32 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0017.htm
7 10 1841 Wyszogródek Ludwika Osyta Kochańska Właszczyńce Stanisław Marianna Lewandowska 872 665 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0352.htm
1 9 1841 Łanowce Korneli Antoni Rudzki Łanowce Tomasz Tekla Kochańska Teodor Michałowicz, Julia Kreyca ż. Jędrzeja 872 769 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0405.htm
2 2 1841 Połonne Ignacy Ciechanowski Onaczkowce Jakub Rozalia 872 123 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0067.htm
26 1 1841 Nadwórna Józef Szaskowski Jan Rozalia Cichanowska 970L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20970/pages/PL_1_301_970_0002.htm
20 3 1841 Dąbrowica Franciszek Gliński Hranie NN Paulina Jan Bułhan, Teofila Chamiec - "p"; as: Franciszek Wyżykowski, Paulina Krukowska 827 118a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0121.htm
7 8 1841 Dąbrowica Sabina Charzewska Hranie NN Rozalia Józef Bałhan, Brygida Marhlewska; ch: 23.08. 827 119 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0122.htm
9 12 1841 Horyńgród Gracjan Kreciński Folwark Zasławski Adam Ludwika Sokołowska ch.14.12.1841, W. Wiktor Bogusławski, W. Felicjanna Muszyńska panna, as. Ur. Edward Kochanowski, W. Marcjanna Opatowicz panna, WJX. Jan Opatowicz, Kulikowa 171-1-12 150V 16 R Mg
16 12 1841 Tuczyn Adela Marianna Ekielt Drozdów Jakub Tekla Hankiewicz Jakub Mazurkiewicz i Eleonora Konarzewska, as. Faustyn Konarzewski i Teresa Miler 171-1-12 160R 39 Ż DM
23 5 1842 Kuniów Joanna Hanczaruk Radohoszcza Wielka Maciej Anna Wiszniowska 881 50 R 35 0
9 5 1842 Równe Marcelina Teofilla Kochanowska Diatkiewicze Antoni Katarzyna Żółtowska 881 135 R 11 0
19 8 1842 Tuczyn Bartłomiej Uchański Nowy Majdan NN Balbina 881 193 R 32 0
25 7 1842 Targowica Anna Cichanowiecka Borzemiec Jakub Katarzyna Gadomska Ignacy Górski, Aleksandra Stankiewicz panna 828 128 V 16 ZP 0
2 3 1842 Szumsk Franciszek Bagiński Huta Szumska Stanisław Julianna Mechańska 873 569 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0295.htm
15 9 1842 Szumsk Franciszka Stechańska Hucisko Surażskie Wojciech Elżbieta Lewandowska 873 581 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0301.htm
1 11 1842 Szumsk Antonina Popławska Huta Piasenna Jan Brygida Śliwińska Antoni Ciechanowski, petronela Szliwińska ż. Macieja 873 584 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0303.htm
4 11 1842 Deraźne Henryk Karol Dominik Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska (dopełnienie) Benedykt Orzesko, Ludwika Żabolin, Andrzej Brodnicki, Johanna Orze 883 174 V 37 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
26 11 1842 Klewań Ludwik Konrad Nowosz Nowosiółki Szymon Salomea Kochańska 882 134 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0135.htm
4 1 1842 Nowogród Wołyński Paweł Hańkiewicz Czernica Szymon Karolina Lisicka 873 4 15 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0004.htm
27 5 1842 Nowogród Wołyński Magdalena Hańba Czyzówka Jan Anna Huctecka 873 25 96 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0014.htm
29 6 1842 Nowogród Wołyński Paweł Boczkowski Nemylanka Ignacy Julianna Hańba 873 29 114 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0016.htm
31 1 1842 Łanowce Ignacy Kochański Grzybowa NN Brygitta 873 775 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0404.htm
11 1 1842 Luboml Antoni Matysko Kupracze Jan Franciszka Antonowicz Bartłomiej Antonowicz, Katarzyna Kahaniuk ż. Kazimierza 857 481 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0259.htm
11 2 1842 Luboml Apolonia Naszczocka Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Józef Patyiewicz, Rozalia Dudera ż. Oksentego 857 484 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0260.htm
18 5 1842 Luboml Anna Lebediuk Luboml Jan Teresa Kahaniuk Mateusz Oksentyiewicz, Anna Szalhaczowa 857 495 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0266.htm
31 7 1842 Luboml Agnieszka Kupracz Kąty Wojciech Anna Jaszczuk Sebastian Macehoniuk, Jadwiga Kahaniuk ż. Macieja 857 502 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0269.htm
17 8 1842 Luboml Wawrzyniec Kahaniuk Luboml Michał Magdalena Macehoniuk Szymon Szulhan, Tekla Kowalczuk ż. Leona 857 503 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0270.htm
9 10 1842 Luboml Franciszek Kahaniuk Luboml Wojciech Helena Kraszczyńska Jan Kurzeluk, Anastazja Kraszczyńska 857 510 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0273.htm
27 1 1843 Kuniów Franciszek Ksawery Malinowski Chiniówka Jan Julianna Kochańska 882 59 R 16 0
27 10 1843 Ostróg Michał Kochański Toczewiki Ignacy Rozalia Piasecka 882 14 R 105 0
25 3 1843 Deraźne Aleksander Trochaniewski Ugliszcze Jan Cecylia Dajkowska 882 179 R 11 0
18 1 1843 Korzec Aniela Sawicka Balarka Brzozówka Nikodem Franciszka Hanuszkiewicz 874 173 18 PW 0
1 12 1843 Targowica Marianna Ciechanowiecka Borzemiec Eliasz Józefa Kwiatkowska Piotr Kwiatkowski, Katarzyna Kwiatkowska ż.Konstantego 829 120 R 24 ZP 0
12 4 1843 Radziwiłłów Cecylia Machan Radziwiłłów Józef Marianna Rzeszowska 829 77 7 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0087.htm
2 12 1843 Szumsk Katarzyna Szlachetko Huta Szumska Kazimierz Antonina Stochańska Antoni Kukurowski, Franciszka Listowska ż. Michała 874 747 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0379.htm
8 6 1843 Włodzimierz Marianna Kochańska Budki Ryławickie Stefan Agata Kowalska Wincenty Nadworski, Marianna Radzichowska ż. Antoniego 858 13 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0008.htm
20 8 1843 Klewań Joanna Adalia Pisarska Adamków Jan Julia Kochańska ur. Franciszek Czerniakowski, Salomea Szymańska ż. Feliksa 882 137 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0138.htm
25 2 1843 Luboml Katarzyna Staniuk Kupracze Michał Marianna Kahaniuk Paweł Kohutowski, Melania Horodnik ż. Pawła 858 475 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0252.htm
11 4 1843 Luboml Katarzyna Kahaniuk Luboml Jan Katarzyna Kużel Jan Kużeluk, Magdalena Kahaniuk 858 480 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0256.htm
22 5 1843 Luboml Piotr Kahaniuk Radziechów Szymon Marta Olichwirowicz Łukasz Brodka, Marianna Adamczuk ż. Łukasza 858 483 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0257.htm
9 7 1843 Luboml Piotr Skotnicki Luboml Józef Marianna Kahaniuk Bazyli Kłuniuk, Marianna Majorczuk ż. Jacka 858 488 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0260.htm
30 10 1843 Luboml Joanna Naszczocka Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Michał Ciukiewicz, Tekla Kowalczuk ż. Leona 858 499 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0265.htm
27 11 1843 Luboml Agnieszka Pawliczuk Kąty Tomasz Magdalena Jaszczuk Łukasz Kahaniuk, Marianna Proncuk ż. Łukasza 858 504 112 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0268.htm
17 12 1843 Luboml Tomasz Kahaniuk Kupracze Łukasz Katarzyna Adam Krawczuk, Marianna Staniuk ż. Michała 858 506 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0269.htm
24 5 1843 Ostrówki Grzegorz Lewek Wola Ostrowiecka Wojciech Marianna Hańczur Maciej Palec, Marianna Pioterek 554 8 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0005.htm
20 7 1843 Jampol Joanna Malinowska Jakimowce Jan Elena Dorzanowska jw.. Lambert Jelowicki wdowiec, jw.. Johanna Pinińska wdowa 874 663 38 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0334.htm
10 9 1843 Wyszogródek Mikołaj Bolesław Kochański Właszczyńce Stanisław Marcella Lewandowska 874 933 26 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0472.htm
12 6 1843 Bucyń Julianna Czepełowska Siedliszcze Kasper Anna Ciechanowska ur. Tomasz Jakubowski komornik, Anna Moszyńska panna 36 5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2036/pages/PL_1_436_36_0003.htm
14 1 1843 Nowogród Wołyński Anna Nowakowska Zabara Dawidówka Wincenty Aleksandra Hanuszkiewicz Stefan Rudnicki, Franciszka Dąbrowska z. Wawrzyńca 874 4 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0004.htm
17 3 1843 Nowogród Wołyński Marcin Skokowski Wierszchnica , Rudnia Wierchnia Jan Teresa Hańba 874 17 50 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0010.htm
28 4 1843 Nowogród Wołyński Petronela Hańba Czyzówka Grzegorz Marcela Paziuk 874 26 75 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0015.htm
13 6 1843 Nowogród Wołyński Antoni Machan Nowogród Wołyński Jan Magdalena Pawlikowska 874 38 111 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0021.htm
5 12 1843 Nowogród Wołyński Barbara Hańba Czyżówka Jan Anna Hnetecka 874 73 217 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0038.htm
31 8 1844 Targowica Jan Mikołaj Kwiatkowski Borzemiec Piotr Apolonia Wiszniewska Eliasz Ciechanowicz, Rozalia Paszkowska ż. Mateusza. Asyst. Mikołaj Sawicki, Ant 830 189 R 13 ZP 0
30 4 1844 Korzec Krystyna Hanuszkiewicz Balarka Lubtowska Franciszek Agata Bielawska 875 150 70 PW 0
28 4 1844 Turzysk Tekla Brylewska Lityn Antoni Anastazja Ciechanowska 720 5 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0003.htm
26 3 1844 Szumsk Józef Jarmuliński Jurysdyka Cyranka Karol Katarzyna Hangaruk 875 660 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0346.htm
12 11 1844 Szumsk Marcin Lewandowski Hucisko Surażskie Antoni Aniela Krasicka Jan Lewandowski sołdat, Elżbieta Stechańska ż. Wojciecha 875 680 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0357.htm
12 5 1844 Zabłotce Wiktoria Ciechańska Iwanicze Wincenty Karolina Łaniewska 859 235 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0123.htm
10 2 1844 Hołoby Apolonia Cichanowska Drozdnie Kazimierz Teresa Wasylewska Polidor Pauliny z Kałusowskich Ruczyńskiej małżonek, Kazimiera Charłam wdowa, Te 859 196R/375 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0198.htm
5 2 1844 Deraźne Kazimierz Trochaniewski Ugliszcze Jan Cecylia Dackowska Antoni Kamiński, Marianna Zaleska wdowa 883 169 V 9 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0180.htm
10 7 1844 Deraźne Dominik Hanuszkiewicz Makarówka Piotr Katarzyna Sielikowska Jan Sawicki, Ludwika Tokarska 883 173 V 32 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0184.htm
14 11 1844 Luboml Andrzej Borowik Jagodzin Sebastian Agnieszka Hanczaruk Jan Kohut, Franciszka Weremko ż. Andrzeja 859 591 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0315.htm
18 8 1844 Ostrówki Marianna Palec Wola Ostrowiecka Tomasz Aniela Hanczur Wojciech Rossowiecki, Urszula Sienkiewicz 555 11 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0006.htm
7 9 1844 Ostrówki Łukasz Soroka Wola Ostrowiecka Antoni Franciszka Hanczuk Gabriel Juchnowicz, Anna Zołuka 555 12 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0007.htm
5 4 1844 Wyszogródek Franciszka Łukianowicz Wyszogródek Andrzej Marianna Kochańska Maciej Lewandowski, Marcela Kochańska ż. Stanisława 875 849 15 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0451.htm
29 9 1844 Wyszogródek Michał Franciszek Lewandowski Właszczyńce Ignacy Tekla Korzeniowska Aleksander Wierzbicki, Marianna Kochańska ż. Jana 875 854 29 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0453.htm
5 11 1844 Łanowce Agnieszka Horewicz Grzybowa Onufry Marianna Petko sław. Wawrzyniec Dworańców i ur. Brygida Kochańska wdowa 875 942 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0501.htm
20 3 1844 Kijów Matylda Czopowska Kijów Ksawery Cezaryna Pausz Walery Makowski, Chotinia Duchaninowa, Porucznikowa, chrz.29.08.1847, ojciec Kollegski Registrator 178-51-548 44R44V 46 Ż BS 89-
24 2 1845 Kuniów Karolina Hanczaruk Radohoszcza Wielka Maciej Anna Wiśniowska 884 96 V 19
25 8 1845 Kuniów Józef Malinowski Chiniówka Jan Julianna Kochańska 884 100 V 55
10 2 1845 Tuczyn Antonina Kitowska Nowy Majdan Grzegorz Rozalia Uchańska 884 170 V 5
16 9 1845 Tuczyn Michał Łukomski Sobówka Kazimierz Balbina Uchańska 884 176 V 35
15 9 1845 Ostróg Katarzyna Kochańska Toczewiki Paweł Anna Wierzbicka 884 20 V 114
2 2 1845 Horyńgród Maria Dobiecka Horyńgród Robert Karolina Johanoff 884 165 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0170.htm
12 9 1845 Targowica Aniela Ciechanowiecka Borzemiec Eliasz Józefa Kwiatkowska Piotr Grodziński, Rozalia Paszkowska ż. Mateusza 831 188 V - 189 R 16 ZP 0
27 2 1845 Korzec Aleksander Sawicki Balarka Brzozówka Nikodem Franciszka Hanuszkiewicz 876 139 41 PW 0
28 10 1845 Nowogród Wołyński Pawlina Zapałowska Talki Leon Michalina Mędecka Apunowicz Piotr, Hankiewicz Karolina, ż.Szymona 197 JZ 0
26 11 1845 Radziwiłłów Józefa Machan Radziwiłłów Józef Marianna Rzeszowska 831 241 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0247.htm
21 7 1845 Szumsk Magdalena Stechańska Hucisko Surażskie Wojciech Elżbieta Lewandowska Piotr Głowacki, Marianna Kowalska ż. Józefa 876 627 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0337.htm
11 8 1845 Szumsk Wawrzyniec Szliwiński Suraż Kazimierz Julianna Stechańska 876 629 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0338.htm
18 8 1845 Szumsk Euzebia Benigna Ciechanowska Szumsk Stanisław Marianna Gołębiowska Feliks Wojnarowski, Teresa Tornicka ż. Krystiana 876 630 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0338.htm
17 9 1845 Szumsk Józef Wereszczyński Hucisko Surażskie Jan Lucyna Smolińska Wojciech Stechański, Apolonia Wereszczyńska ż. Szymona 876 633-634