Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 202 wyników dla: Wabiszczewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
13 8 1843 Stepań Hipolit Wabiszczewicz 4 Trostaniec s. Sylwestra i Cecylii z Górowskich 882 207 V 17 AGAD DW
4 2 1845 Deraźne Kasper Wabiszczewicz 99 Złaźne synowie Mateusz, Eliasz, Stanisław i Jan, córki Franciszka, Katarzyna, Barbara i Małgorzata 884 216 V 3 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0223.htm
4 3 1845 Deraźne Cezary Wabiszczewicz 10 Czudwy s. Michała i Ewy z Żukowskich 884 216 V 4 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0223.htm
5 12 1846 Tuczyn Hipolit Wabiszczewicz Płotnicki 7/12 Tuczyn z ospy, s. Sylwestra i Cecyli z Gurowskich 885 177R 17 AGAD MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0183.htm
15 8 1848 Stepań Alojzy Rudzicki 9 Kryczylsk s. Dionizego i Krystyny z Wabiszczewiczów 171-1-14 284R 34 R 281 DM
26 1 1850 Deraźne Franciszek Kowalski 5 Podłużne s. Jana i Wiktorii z Wabiszczewiczów 171-1-16 686V 2 R 699 BW
10 12 1850 Deraźne Mateusz Wabiszczewicz 40 Złaźne kawaler 171-1-16 693V 42 R 706 BW
6 3 1850 Kazimierka Felicjan Wabiszczewicz 3 Kosmaczów s. Franciszka i Franciszki z Radzickich 171-1-16 732V 2 R 745 DM
15 9 1851 Deraźne Helena Wabiszczewicz 40 Złaźne z d. Kamińska, m. Eliasz, c. Adela 171-2-1 142R 16 R 144 BW
1 6 1852 Równe Marianna Wabiszczewicz 2 Równe c. Ignacego i Józefy z d. Brejer 171-1-17 369V 29 R 373 BW
27 8 1854 Aleksandria Dominik Kamiński 3/52 Józefówka s. Joachima i Franciszki z Wabiszczewiczów 171-1-37 334V 17 R 331 BW
18 10 1854 Aleksandria Daniel Elsner 65 Hołowin ż. Franciszka z Wabiszczewiczów, s. Dominik, c. Karolina 171-1-37 335R 23 R 331 BW
22 1 1854 Deraźne Jan Kowalski 53 Podłużne ż. Wiktoria z Wabiszczewiczów, s. Dominik, Walery, Henryk, Godfryd, c. Józefa 171-1-37 353V 5 R 349 BW
7 9 1854 Deraźne Adela Wabiszczewicz 9 Złaźne c. Eliasza i Heleny z Kamińskich 171-1-37 358V 18 R 352 BW
4 8 1868 Tuczyn Agata Wabiszczewicz 1 Tuczyn c. Marcina i Michaliny z Makowskich 682 27 18 0
23 2 1870 Tuczyn Paweł Korczakowski 14/12 Tuczyn s. 1-dw. Jana i Anny z Wabiszczewiczów 684 48 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0026.htm
21 4 1870 Tuczyn Waleria Wabiszczewicz 6 Tuczyn c. miesz. Marcina i Michaliny z Makowskich 684 52 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0029.htm
9 4 1872 Tuczyn Edward Wabiszczewicz 0,5 Tuczyn s. mieszczan Adama i Anny z Kulmanów 686 49 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0028.htm
23 4 1877 Tuczyn Cecylia Wabiszczewicz 59 z d. Górowska, miesz., mąż Sylwester, synowie Adam i Jan, córki Teresa, Paulina, Emilia, Wiktoria i Maria 691 51 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0027.htm
24 8 1884 Tuczyn Michalina Wabiszczewicz 39 Danczyn mieszcz., mąż Marcin, dzieci Władysław, Teodor, Piotr, Walery i Antonina 698 43 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0024.htm
1 9 1884 Tuczyn Franciszek Wabiszczewicz 8 Danczyn s. mieszcz. Marcina i Michaliny z Makowskich 698 43 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0024.htm
6 5 1895 Tuczyn Erazm Wabiszczewicz 25 Tuczyn s. miesz. Adama i Anny z Kulmanów 915 41R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0035.htm
30 1 1901 Tuczyn Franciszek Kulman 85 Tuczyn żona Pawlina z Wabiszczewiczów 957 42 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0035.htm
15 4 1901 Tuczyn Stefania Wabiszczewicz 19 Leonówka c. Filipa i Kunegundy z Chodorowskich 957 46 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0037.htm
27 7 1901 Tuczyn Feliks Wabiszczewicz 2/12 Krąglik s. Waleriana i Kamili z Więckowskich 957 48 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
3 11 1901 Tuczyn Filip Wabiszczewicz 49 Leonówka żona Kunegunda z Chodorowskich, dzieci: Safania (?), Józefa, Aniela i Marcelina 957 50 37 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0039.htm
12 7 1914 Tuczyn Władysław Wabiszczewicz 2 Buhryń s. Waleriana i kamili z Więckowskich 1057 74 35 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0040.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 10 1831 Stepań Michał Wabiszczewicz Trosteniec Karol Tekla Zielińska Ignacy Kaniuszewski i Marianna Łozowska wdowa, Michał Płotnicki i Bogumiła Danilecka panna 171-1-4 204R 38 R DM
25 3 1834 Deraźne Marianna Wabiszczewicz Stanisław Agnieszka Sawicka Mateusz Wabiszczewicz i Prakseda Jaszczuk ż. Kornela 171-1-7 194R 8 R DM
22 6 1834 Deraźne Karolina Elsner Podłużne Daniel Franciszka Wabiszczewicz Mateusz Wabiszczewicz i Prakseda Iwczak, Lubomir Michelson i Katarzyna Wabiszczewicz 171-1-7 196R 19 R DM
28 2 1834 Stepań Antonina Lelawska Trosteniec Bazyli Justyna Borkowska W. Antoni Płotnicki komornik pograniczny i W. Marianna Łosowska wdowa, asyst. W. Michał Płotnicki i Marianna Grocholska ż. Teodora, Ignacy Gruszecki szambelan i Krystyna Wabiszczewicz panna 171-1-7 209R 11 R 216 DM
2 6 1835 Horyńgród Antoni Wabiszczewicz Folwark Taerczyn (Babin) Grzegorz Eufrozyna ch.3.06.1835, Szl. Tomasz Słotwiński, Szl. Franciszka Harasymowicz, asys. Antoni Godulski, Katarzyna Chmielowska wdowa po Grzegorzu 171-1-8 150R 6 R Mg
17 2 1835 Deraźne Józef Kamiński Mały Las Jędrzej Tekla Myszakowska Stanisław Borecki i Elżbieta Wabiszczewicz 171-1-8 186R 6 R DM
19 1 1836 Deraźne Ludwik Płotnicki Podłużne Daniel Franciszka Wabiszczewicz Mateusz Wabiszczewicz i Emilia Charkiewicz panna 171-1-9 189R 2 R DM
25 4 1836 Deraźne Walerian Kowalewski Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz Jan Szwengruber i Rozalia Dukowska 171-1-9 191R 15 R DM
8 9 1836 Deraźne Anna Wabiszczewicz Diuksyn Franciszek Franciszka Radzicka Michał Biernacki i Magdalena Ziółkowska 171-1-9 193R 27 R DM
14 1 1838 Deraźne Honorata Kamińska Deraźne Antoni Helena Daćkowska Eliasz Wabiszczewicz i Magdalena Wojciechowska panna 171-1-11 205R 2 R DM
26 7 1838 Deraźne Hieronim Kowalewski Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz Jan Szwengruber i Florianna Szachowicz 171-1-11 209V 28 R DM
6 6 1838 Bereźnica Felicjana Wabiszczewicz Płotnicka Znosicze Franciszek Franciszka Kadzicka [Radzicka] chrzest 12.06.1838, Jan Domański wdowiec i Julia Ręczkowska panna (akt dopisany w grudniu 1838) 824 85R 27 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0087.htm
16 6 1839 Stepań Alojzy Radzicki Trostaniec Anastazy Krystyna Wabiszczewicz 879 198 V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0201.htm
29 9 1839 Stepań Hipolit Wabiszczewicz Trostaniec Sylwester Cecylia Gurowska Płotnicka ur. Jan Lichtański, Rozalia Kunicka ż. Wawrzyńca 879 202 V 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0205.htm
21 12 1840 Deraźne Henryk Kowalewski Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz 880 167 V 39 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0184.htm
1 11 1841 Stepań Adam Wabiszczewicz Płotnicki Trosteniec Sylwester Cecylia Gorowska Teodor Zawojski i Karolina Koncewicz wdowa, asyst. Michał Płotnicki i Anna Pląsakowska ż. Izydora 171-1-12 211R 39 R 214 DM
7 10 1843 Deraźne Franciszek Kowalewski Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz 882 182 R 31 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0183.htm
30 9 1844 Deraźne Adam Kamiński Diuksyn Jędrzej Tekla Miklaszewska Klemens Grochoński, Paulina Wabiszczewiczówna 883 175 V 42 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0186.htm
28 1 1845 Deraźne Emilia Przybyszewska Makarówka Piotr Karolina Wabiszczewicz 884 202 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0208.htm
21 2 1845 Deraźne Cezary Wabiszczewicz Czudwy Michał Ewa Żukowska ur. Stanisław Pulikowski, 1-dw. Paulina Wabiszczewicz panna 884 203 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0209.htm
11 10 1845 Deraźne Paweł Ostapowicz Zwiżdże Ksawery Eleonora Bojko 1-dw. Eliasz Wabiszczewicz, Effrozyna Orłowska wdowa 884 206 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0213.htm
1 7 1845 Klewań Kamila Artymowicz Peredyle par. Klewań Kasper Joanna Wabiszczewicz (Wabiszewicz) Józef Kozieracki, Honorata Djatołowicz panna 884 158V 11 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0163.htm
2 5 1846 Tuczyn Hipolit Wabiszczewicz Płotnicki Tuczyn Sylwester Cecylia Gurowska Henryk Sokołowski, Aleksandra Korczyńska 885 166V 21 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0173.htm
2 5 1846 Tuczyn Pawlina Wabiszczewicz Płotnicka Tuczyn Sylwester Cecylia Gurowska Jan Korczyński, Katarzyna Dworzańska 885 166V 22 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0173.htm
5 10 1846 Tuczyn Wiktoria c. nieprawego łoża Sołtys Tuczyn Marianna Sołtys Sylwester Wabiszczewicz Płotnicki, Karolina Kowalska ż. Kazimierza, asyst. Baz 885 169R 36 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0175.htm
19 5 1846 Kazimierka Julia Łozińska Płatyczne Franciszek Pawlina Prokopowicz Eliasz Wabiszczewicz żonaty, Zofia Dobrowolska, ż.Feliksa 885 250 11 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0260.htm
28 5 1846 Deraźne Franciszek Suchowiecki Czudwy Konstanty Paulina Elsner Apoloniusz Strzyżewski / Franciszka Wabiszczewicz 885 191 V 16 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0198.htm
12 7 1846 Deraźne Adelia Wabiszczewicz Złaźne Eliasz Helena Kamińska Stefan Elsner / Franciszka Wabiszczewicz 885 192 R 19 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0198.htm
1 10 1846 Deraźne Franciszka Dionizya Kowalewska Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz Teodor Lichtański / Balbina Zarzecka 885 192 V 23 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0199.htm
12 11 1846 Deraźne Karolina Złaźne NN Marcella Eliasz Wabiszczewicz / Teresa Dębołecka 885 194 R 31 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0204.htm
21 12 1846 Stepań Joanna Lelawska Trosteniec IN Honorata Franciszek Wabiszczewicz i Dorota Wabiszczewicz panna 885 209R 38 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0219.htm
6 7 1847 Równe Henryk Józef Wabiszczewicz Zwierzchowsk Ignacy Józefa Brejer Feliks Fiałkowski i Marianna z Jakubowskich Paplińska 171-1-13 131V 24 R DM
12 10 1847 Kazimierka Feliks Wiktor Wabiszczewicz Kosmaczów Franciszek Franciszka Radzicka dopeł.chrztu 8.09.1848; Wiktor Grocholski Marszałek Konstantynowski i JW. Franciszka Krukowska panna, Bolesław Żyłok i Katarzyna Romanowska 171-1-14 307V 20 R 305 DM
22 8 1847 Deraźne Joanna Przybyszewska Makarówka Piotr Karolina Wabiszczewicz Antoni Kamiński i Dorota Wabiszczewicz panna 171-1-13 211V 27 R 218 BW
23 9 1847 Deraźne Franciszek Burzyński Podłużne Szymon Krystyna Boraczyńska Eliasz Wabiszczewicz i Sabina Skoczyńska 171-1-13 211R 32 R 218 BW
26 12 1848 Tuczyn Aniela Wabiszczewicz Tuczyn Sylwester Cecylia Gurowska Andrzej Prochorowicz Podporucznik i Katarzyna Dworecka ż. Adama 171-1-14 211R 41 R DM
26 12 1848 Tuczyn Emilia Wabiszczewicz Tuczyn Sylwester Cecylia Gurowska Piotr Martynów i Aniela Białobłocka panna 171-1-14 211R 42 R DM
1 1 1849 Deraźne Godfryd Kowalewski Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz chrzest 13.01.1849, Wawrzyniec Piotrowski i Józefa Szwengruber mężatka 171-1-15 329 2 R 330 BW
2 10 1850 Deraźne Franciszek Przybyszewski Makarówka Piotr Karolina Wabiszczewicz chrzest 4.10.1850, Józef Ignatowicz i Dorota Wabiszczewicz panna 171-1-16 680V-681R 29 R 693 BW
1 5 1850 Kazimierka Filip Wabiszczewicz Kosmaczów Franciszek Franciszka Radzicka dopełnienie chrztu 15.08.1850, Ludwik Białucki i Józefa Sokołowska panna 171-1-16 724V-725R 20 R 737 DM
20 5 1850 Równe Marianna Zofia Wabiszczewicz Równe Ignacy Józefa Brejer chrzest 29.05.1850, Adam Wabinow i Eudokia Zajcew wdowa, as. Grigorij Miropołcow i Konstancja Kowalska panna 171-1-16 495V-496R 18 R 507 BW
27 8 1851 Kazimierka Ludwika Jarzębkowska Kosmaczów Wincenty Joanna Zawisza chrzest 2.09.1851, Jan Nikołajew i Teresa Wabiszczewicz panna 171-2-1 169V-170R 23 R 171 BW
10 10 1851 Tuczyn Wiktoria Wabiszkiewicz [Wabiszczewicz Tuczyn Sylwester Cecylia Gurowska chrzest 14.10.851, Feliks Malakowski i Franciszka Wabiszkiewicz [Wabiszczewicz] ż. Franciszka 171-2-1 74V-75R 29 R 77 BW
18 8 1852 Klewań Ludwik Kulpiński Płoska Józef Teresa Wabiszczewicz chrzest 25.08.1852, Stanisław Kamiński i Karolina Orzechowska ż. Jana 171-1-17 382V-383R 24 R 386 BW
29 10 1852 Aleksandria Karol Chodorowski Majdan Koźliński Stanisław Paulina Sewruk chrzest 2.11.1852, Jan Sewruk i Ewa Wabiszczewicz zamężna 171-1-17 429V-430R 27 R 433 BW
25 1 1853 Aleksandria Paulina Marianna Wabiszczewicz Koźlin Ignacy Józefa Bocyr [Brejer] chrzest 8.02.1853, Jan Wabiszczewicz i Katarzyna Jucewicz ż. Pawła 171-1-33 485V-486R 7 R 477 BW 0
15 2 1853 Deraźne Marianna Orłowska Złaźne NN Marcelina Orłowska c. nieślubna Marceliny, chrzest 18.02.1853, Eliasz Wabiszczewicz i Tekla Szewczuk ż. Fiodora 171-1-33 511V-512R 5 R 503 BW
19 3 1853 Deraźne Józefa Kowalewska Podłużne Jan Wiktoria Wabiszczewicz chrzest 28.04.1853, Stanisław Czajkowski i Ludwika Lisiecka ż. Antoniego, as. Antoni Lisiecki i Emilia Czajkowska ż. Stanisława 171-1-33 512V-513R 9 R 504 BW
18 3 1854 Kazimierka Józefa Jarzębkowska Kosmaczów Wincenty Joanna Zawisza chrzest 19.03.1854, Józef Michalski i Teresa Wabiszczewicz panna 171-1-37 374V-375R 8 R 366 BW
6 8 1854 Aleksandria Dominik Kamiński Józefówka Joachim Franciszka Wabiszczewicz chrzest 8.08.1854, Jan Gołcz i Paulina Krzeminowska ż. Tomasza 171-1-37 325V-326R 14 R 322 BW
5 10 1854 Aleksandria Michał Wabiszczewicz Józefówka Franciszek Paulina Chodorowska chrzest 7.10.1854, Józef Kobrynowicz i Anna Kobrynowicz ż. Andrzeja 171-1-37 326V-327R 17 R 323 BW
3 1 1854 Deraźne Adela Przybyszewska Makarówka Piotr Karolina Wabiszczewicz chrzest 7.01.1854, Władysław Przybyszewski i Dorota Wabiszczewicz panna 171-1-37 338V-339R 1 R 334 BW 0
16 5 1855 Aleksandria Jan Krzeminowski Józefówka Tomasz Paulina Wabiszczewicz chrzest 16.05.1855, Mikołak Kamiński i Karolina Łoś panna 171-1-51 369V-370R 16 R 374 BW
21 11 1855 Aleksandria Cecylia Kamińska Józefówka Joachim Franciszka Wabiszczewicz chrzest 22.11.1855, Mikołaj Kamiński i Petronela Wabiszczewicz ż. Pawła 171-1-51 371V-372R 27 R 376 BW
1 1 1855 Tuczyn Józef Dudek Tuczyn Stanisław Tekla Starzyńska chrzest 3.01.1855, Mikołaj Bogucki i Karolina Kowalska ż. Kazimierza, as. Antoni Jakutowicz i Cecylia Wabiszczewicz ż. Sylwestra 171-1-51 306V-307R 1 R 311 BW
24 8 1855 Tuczyn Bronisław Wabiszczewicz Płotnicki Tuczyn Franciszek Franciszka Radzicka chrzest 23.10.1855, Aleksander Tiery i Julia Dubin panna 171-1-51 312V-313R 21 R 317 BW
21 10 1855 Tuczyn Jan Kanty Wabiszczewicz Płotnicki Tuczyn Sylwester Cecylia Gurowska chrzest 23.10.1855, Grzegorz Stadnicki i Wiktoria Tiery ż. Aleksandra 171-1-51 313V-314R 22 R 318 BW
7 7 1856 Aleksandria Jan Łoś Majdan Hłażowski Antoni Konstancja Kobrynowicz chrzest 8.07.1856, Paweł Wabiszczewicz i Karolina Łoś panna 171-1-67 292V-293R 16 R 291 BW
14 2 1857 Deraźne Faustyn Wabiszczewicz Czudwy Franciszek Aniela Chodorowska chrzest 15.02.1857, Michał Pulikowski i Rozalia Pulikowska panna 171-1-72 332V-333R 2 R 455 BW
28 2 1858 Deraźne Adam Przybyszewski Makarówka Piotr Karolina Wabiszczewicz chrzest 6.02.1860, Józef Ihnatowicz i Tekla Dębołęcka panna 171-3-24 231V-232R 3 R 314-315 BW
26 2 1858 Aleksandria Aleksander Kamiński Józefówka Joachim Franciszka Wabiszczewicz chrzest 2.03.1858, Florian Michałowski i Agnieszka Szaławińska ż. Mikołaja 650-1-1 450V-451R 8 R 492 BW
20 12 1858 Aleksandria Marianna Kamińska Józefówka Franciszek Katarzyna Reszczyńska chrzest 21.12.1858, Mikołaj Kamiński i Aniela Reszczyńska panna, as. Paweł Wabiszczewicz i Aleksandra Łoś panna 650-1-1 457V-458R 33 R 499 BW
18 4 1859 Deraźne Ludwik Turowski Złaźne NN Anna Turowska s. nieślubny Anny, chrzest 19.04.1859, Eliasz Wabiszczewicz i Apolonia Hanuszkiewicz ż. Marcina 171-1-73 408V-409R 16 R 394 BW
21 5 1859 Aleksandria Joanna Urbanowicz Majdan Koźliński Jan Franciszka Kopij chrzest 24.05.1859, Jan Wabiszczewicz i Gabriela Grochowska panna 171-1-73 386V-387R 22 R 381 BW
2 6 1860 Deraźne Aleksander Stawski Japołot Feliks Józefa Nowosielecka chrzest 7.06.1860, Daniel Ostapowicz i Teresa Wabiszczewicz panna 171-3-24 237V-238R 21 R 326-327 BW
3 9 1860 Deraźne Jan Przybyszewski Makarówka Piotr Karolina Wabiszczewicz chrzest 4.09.1860, Michał Krasinkiewicz i Marianna Przybyszewska ż. Władysława 171-3-24 241V-242R 31 R 334-335 BW
13 12 1862 Aleksandria Antonina Kuczyńska Józefówka Andrzej Marianna Czerwińska Paweł Wabiszczewicz i Aleksandra Łoś ż. Gabriela 887 99-100 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0053.htm
11 7 1863 Aleksandria Cyprian Dziekoński Józefówka Tomasz Aleksandra Łoś chrzest 14.07.1863, Paweł Wabiszczewicz i Franciszka Kamińska ż. Joachima 650-1-2 207V-208R 19 R 271 BW
4 4 1864 Tuczyn Izydor Bronowicki Tuczyn IN Wiktoria Alojzy Bagiński i Franciszka Wabiszczewicz ż. Franciszka 1045-2-200 5V-6R 14 CDIAK 331 DM 0
15 10 1864 Tuczyn Nikodem Makowski Tuczyn Wiktor Joanna Bogucka Marcin Wabiszczewicz i Karolina Kowalska ż. Kazimierza 1045-2-200 12V-13R 35 CDIAK 338 DM
16 10 1864 Tuczyn Leopold Korczakowski Tuczyn Jan Anna Wabiszczewicz Dionizy Sokołowski - Tyt.Sowietnik i Franciszka Walczycka panna 1045-2-200 13V-14R 39 CDIAK 339 DM
2 1 1864 Deraźne Aniela Przybyszewska Makarówka Piotr Karolina Wabiszczewicz chrzest 11.02.1864, Józef Wojtkowski i Józefa Kopiej ż. Juliana 171-1-83 241V-242R 4 R 265 BW
25 12 1866 Tuczyn Maria Ewa Korczakowska Tuczyn Jan Anna Wabiszczewicz 681 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0002.htm
5 2 1867 Tuczyn Agata Dorota Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Marceli Kunicki, Anna Korczakowska ż. Jana 681 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0003.htm
28 6 1867 Tuczyn Eliasz Bagiński Tuczyn Alojzy Elżbieta Dudek Adam Wabiszczewicz, Maria Bagińska ż. Mikołaja 681 20-21 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0011.htm
16 1 1869 Tuczyn Władysław Paweł Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Stanisław Wdziekoński, Paulina Paplińska ż. Wiktora 683 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0002.htm
25 1 1869 Tuczyn Paweł Korczakowski Tuczyn Jan Anna Wabiszczewicz 683 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0005.htm
26 6 1869 Tuczyn Erazm Piotr Wabiszczewicz Tuczyn Adam Anna Kulman 683 14-15 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0008.htm
1 4 1871 Tuczyn Teodor Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Józef Zalewski i Maria Zahajdakowska panna, Wiktor Papliński i Katarzyna Makowska panna 685 10-11 15 AGAD 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0006.htm
20 9 1871 Tuczyn Feliksa Korczakowska Tuczyn Jan Anna Wabiszczewicz Wawrzyniec Sosnowski i Aniela Ławińska ż. Władysława, asyst. Władysław Ławiński i Joanna Osinkowska ż. Alojzego 685 22-23 41 AGAD 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0012.htm
13 10 1871 Tuczyn Edward Wabiszczewicz Tuczyn Adam Anna Kulman Michał Kwiatkowski i Emilia Kulman panna 685 24-25 47 AGAD 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0013.htm
8 12 1871 Tuczyn Jan Bagiński Tuczyn Mikołaj Maria Tiery Wiktor Papliński i Józefa Tiery panna, asyst. Marcin Wabiszczewicz i Anna Sobolewska panna 685 28-29 56 AGAD 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0015.htm
31 5 1872 Tuczyn Antoni Bagiński Tuczyn A... Elżbieta Dudek Mikołaj Bagiński, Michalina Wabiszczewicz ż. Marcina 686 10-11 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0006.htm
8 9 1874 Tuczyn Jan Kujał Tuczyn Jan Jadwiga Rudnicka Marcin Wabiszczewicz, Anna Wiliżyńska ż. Adama 688 20-21 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20688/pages/PL_1_436_688_0011.htm
9 3 1877 Tuczyn Franciszek Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska 691 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20691/pages/PL_1_436_691_0004.htm
6 1 1878 Tuczyn Maria Szpetkowska Tuczyn NN Barbara c. Stanisła Mikołaj Bagiński, Kunegunda Wabiszczewicz ż. Filipa 692 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20692/pages/PL_1_436_692_0003.htm
4 3 1879 Tuczyn Roman Wabiszczewicz Tuczyn Filip Kunegunda Chodorowska 693 8-9 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0005.htm
9 12 1879 Tuczyn Walery Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska 693 30-31 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20693/pages/PL_1_436_693_0016.htm
13 2 1884 Tuczyn Józefa Wabiszczewicz Leonówka Filip Kunegunda Chodorowska 698 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0003.htm
24 7 1884 Międzyrzec Korecki Jan Murawski Kołowerta Józef Maria Wabiszczewicz Józef Murawski i Hieronima Murawska panna 740-2-302 51V-52R 21 R 29 DM 0
13 1 1895 Tuczyn Teofil Żmudowski Tuczyn Władysław Antonina Kopiej Stanislaw Matusiewicz, Józefa Wabiszczewicz ż. Jana 915 3V-4R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0004.htm
28 3 1898 Tuczyn Leontyna Kosarzycka Urszulin Narcyz Marianna Kruszewska Jan Kuczyński, Teresa Wabiszczewicz ż. Marcina 937 4V-5R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0005.htm
21 5 1898 Tuczyn Franciszka Zelisko Sobówka Adolf Benedykta Bagińska Donat Bagiński, Franciszka Wabiszczewicz ż. Adama 937 9V-10R 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0010.htm
30 11 1898 Tuczyn Jadwiga Wabiszczewicz Tuczyn Władysław Julia Kryst Bronisław Kryst, Maria Winoslawska panna 937 18V-19R 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0019.htm
8 5 1898 Tuczyn Antoni Wabiszczewicz Filip Kunegunda Chodorowska chrzest w Międzyrzecu 937 19V,21R 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0021.htm
6 4 1900 Tuczyn Eliasz Wabiszczewicz Kolonia Krąglik Marcin Teresa Sobolewska 956 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0008.htm
26 11 1900 Tuczyn Leokadia Krasińska Urszulin Kazimierz Anastazja Wabiszczewicz 956 44-45 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0023.htm
16 2 1901 Tuczyn Stanisław Łukomski Tuczyn Antoni Józefa Dziekońska Jan Wabiszczewicz, Wiktoria Maliszkiewicz panna 957 8V-9R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0009.htm
25 5 1901 Tuczyn Feliks Wabiszczewicz Leonówka Walerian Kamila Więckowska 957 14V-15R 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0015.htm
10 7 1901 Tuczyn Józef Wabiszczewicz Leonówka Teodor Józefa Kirkiewicz 957 17V-18R 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0018.htm
1 1 1902 Tuczyn Adam Zelisko Sobówka Adolf Kornelia Wąsowska Adam Wąsowski, Franciszka Wabiszczewicz ż. Adama 969 1V-2R 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0002.htm
17 7 1902 Tuczyn Amelia Wabiszczewicz Urszulin Marcin Teresa Sobolewska 969 15V-16R 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0018.htm
14 10 1902 Tuczyn Kazimierz Wabiszczewicz Karczemka Walerian Kamila Więckowska 969 17V-18R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0020.htm
8 10 1902 Tuczyn Stanisław Krasiński Urszulin Stanisław Anastazja Wabiszczewicz 969 17V-18R 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0020.htm
6 8 1902 Tuczyn Kamila Bagińska Kudranka Czesław Franciszka Kuriata Adam Wabiszczewicz, Paulina Kulman wdowa 969 19V-20R 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0022.htm
6 6 1903 Żytomierz Maria Niewęgłowska Żytomierz Alfons Matylda Klar Jakub Gromadecki, Stanisława Wabiszczewicz-Płotnicka panna 178-3-171 150V-151R 308 Ż 297 DW
18 5 1904 Tuczyn Jadwiga Reszczyńska Urszulin Mikołaj Antonina Wabiszczewicz 989 11V-12R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20989/pages/PL_1_436_989_0012.htm
1 2 1905 Tuczyn Helena Wabiszczewicz Urszulin Teodor Michalina Kirkiewicz Maciej reszczyński, Urszula Bobowska 988 3V-4R 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0004.htm
8 2 1905 Tuczyn Michał Wabiszczewicz Majdan Buhryński Walerian Kamila Więckowska 988 3V-4R 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0004.htm
15 3 1908 Tuczyn Janina Wabiszczewicz Drozdów Władysław Julia Kryst Józef Kryst, Zuzanna Musyk 1029 12-13 26 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0009.htm
20 11 1908 Tuczyn Feliks Wabiszczewicz Urszulin Piotr Maria Marcinkowska 1029 38-39 92 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0023.htm
19 11 1964 Tuczyn Waleria Wabiszczewicz Tuczyn Marcin Michalina Makowska Dominik Bogucki i Franciszka Walczycka panna 1045-2-200 14V-15R 40 CDIAK 340 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 1 1830 Stepań Jan Kowalewski par. Deraźne 28 Grzegorz Magdalena Kulczycka Wiktoria Wabiszczewicz Trosteniec 20 Karol Marianna Dębowiecka Klemens Bo..., Jan Poźniakowski, Sylwester Wabiszczewicz 171-1-3 237R 1 R DM 0
28 10 1834 Bereźnica Franciszek Wabiszczewicz Płotnicki par. Bereźne 30 Karol Marianna Dębowska Franciszka Elżbieta Radzicka par. Bereźne 20 Michał Anastazja Zienkiewicz Antoni Urbanowski, Erazm Płotnicki, Serafin Lejman 820 90V 3 AGAD 95 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0095.htm
30 1 1838 Stepań Kasper Orłowski Złazne par. Deraźne 20 Eliasz Melania Łopusz Eufrozyna Rymałowska Pohulanka 18 Jan Justyna Soroczyńska Stanisław Gromadzki, Stanisław Lachowski, Sylwester Wabiszczewicz 171-1-11 228R 1 R 230 DM
6 2 1838 Stepań Sylwester Wabiszczewicz Trosteniec 33 Karol Marianna Dębołecka Cecylia Górowska Złotolin 18 Bazyli Marianna Propst Michał Radzicki, Stanisław Potapowski, Antoni Radzicki 171-1-11 228V 3 R 231 DM
15 1 1839 Stepań Antoni Radzicki Trostaniec 29 Michał Anastazja Zieńkiewicz Krystyna Wabiszczewicz Trostaniec 28 Karol Marianna Dębołecka Płotnicka 879 206 R 1
25 7 1843 Stepań Piotr Przybyszewski Makarówka, par. Deraźne 23 Jakub Anna Sulikowska Karolina Wabiszczewicz Trostaniec 18 Karol Tekla Zulińska 882 204V 7 AGAD DW
28 7 1846 Deraźne Kajetan Gołębiewski Podłużne 35 Jakub Julianna Katarzyna Kowalewska Podłużne 16 Jan Wiktoria Wabiszczewicz Wawrzyniec Piotrowski, Stanisław Treller, Antoni Kochanowski 885 197 R 3 AGAD 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0207.htm
28 7 1846 Równe Ignacy Wabiszczewicz par. Równe 30 Grzegorz Eufrozyna Hurkiewicz Józefa Brejer par. Równe 22 Józef Urszula Wasilewska Leopold Uteusz, Michał Straszewski 885 129R-129V 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0131.htm
23 7 1850 Kazimierka Wincenty Jarzębkowski Kosmaczów 20 Karol Maksyma Dżutruk Joanna Zawisza Rudnia 16 Kasper Dorota Zabłocka Franciszek Wabiszczewicz, Leontyn Jarzębkowski, Józef Michalski 171-1-16 730V 3 R 743 DM
11 5 1852 Klewań Józef Kulpiński Płoska 33 Adalbert [Wojciech] Marianna Klukowska Teresa Wabiszczewicz Płoska 20 Stanisław Agnieszka Sawicka Grzegorz Burzyński, Eliasz Stankiewicz, Franciszek Guzowski 171-1-17 389V 2 R 393 BW
23 11 1852 Aleksandria Franciszek Wabiszczewicz Józefówka 23 Cyryl Elżbieta Gromadzka Paulina Chodorowska Józefówka 21 Mikołaj Józefa Kobrynowicz Tomasz Krzeminowski, Joachim Kamiński 171-1-17 435R 12 R 438 BW
19 1 1853 Deraźne Eliasz Wabiszczewicz Złaźne 40w Gasper Marianna Dzikowska Antonina Saczkowska z d. Lwowicz Złaźne 25w Antoni Ludwika Górska Antoni Kamiński, Michał Wabiszczewicz, Konon Paszkowski 171-1-33 520R 1 R 511 BW 0
15 2 1853 Aleksandria Joachim Kamiński Józefówka 25 Józef Ewa Moroz [Mróz] Franciszka Wabiszczewicz Józefówka 20 Cyryl Elżbieta Gromadzka Andrzej Kuczyński, Tomasz Krzemiński 171-1-33 493V 2 R 485 BW
21 2 1854 Aleksandria Paweł Wabiszczewicz Józefówka 26 Cyryl Elżbieta Gromadzka Petronela Jasińska Józefówka 22 Stanisław Elżbieta Hryniewiecka Tomasz Krzeminowski, Jan Pulikowski 171-1-37 331R 3 R 327 BW
16 1 1855 Tuczyn Józef Bagiński Tuczyn 22 Michał Katarzyna Łukomska Anna Kowalska Tuczyn 18 Michał Katarzyna Dudek Mikołaj Bogucki, Karol Makowski, Antoni Jakutowicz, Sylwester Wabiszczewicz 171-1-51 318V 1 R 323 BW
26 1 1858 Deraźne Gabriel Przybyszewski Makarówka 25 Jakub Anna Sulikowska Anna Kopiej Balarka 20 Jan Katarzyna Kownacka Karol Sulikowski, Michał Wabiszczewicz, Franciszek Kopiej 650-1-1 484V 3 R 536 BW
27 4 1858 Aleksandria Tomasz Krzeminowski par. Aleksandria 35w Mikołaj Wiktoria Dziekońska Małgorzata Dębowska z d. Sawicka Majdan Hłażowski 35w Jan Anastazja Nesterska Stefan Łoś, Paweł Wabiszczewicz 650-1-1 461R 4 R 504 BW
10 6 1862 Aleksandria Hieronim Jasiński Józefówka 25 Stanisław Elżbieta Hryniewiecka Teresa Łoś Józefówka 18 Józef Magdalena Łukomska Franciszek Wabiszczewicz, Marceli Łoś 887 104 3 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0056.htm
9 2 1864 Tuczyn Marcin Wabiszczewicz 24 Franciszek Franciszka Radzicka Michalina Makowska 17 Karol Antonina Bogucka Jan Korczakowski, Rafał Walczycki, Mikołaj i Dominik Boguccy 1045-2-200 18R 2 CDIAK 343 DM
5 7 1864 Tuczyn Jan Bogucki Tuczyn 22 IN Katarzyna Aleksandra Kowalska Tuczyn 19 Jan Katarzyna Sołtyk Franciszek Wabiszczewicz, Karol Makowski, Alojzy Bagiński 1045-2-200 19V 5 CDIAK 345 DM
26 8 1864 Tuczyn Jan Jucewicz Tuczyn 38w Jan Agnieszka Nicewicz Zofia Siedlecka Tuczyn 28 Józef Konstancja Duczyńska Grzegorz Stadnicki, Jan Korczakowski, Franciszek Wabiszczewicz 1045-2-200 20R 6 CDIAK 345 DM
30 8 1864 Tuczyn Franciszek Szurowski par. Ostróg 28 Ambroży Marianna Prawosudowicz Marianna Kulman Tuczyn 20 Józef Anna Błońska Sylwester Wabiszczewicz, Adam Bonikowski, Jan Bogucki 1045-2-200 20V 7 CDIAK 346 DM
2 2 1868 Tuczyn Adam Wabiszczewicz Tuczyn 26 Sylwester Cecylia Zgóralska Anna Kulman Tuczyn 25 Józef Anna Błońska 682 19 1 0
20 6 1871 Tuczyn Wiktor Chodorowski Józefówka par. Aleksandria 25w Mikołaj Józefa Kobnorowicz [Kobrynowicz] Wiktoria Wabiszczewicz Tuczyn 20 Sylwester Cecylia Gurowska Mikołaj Kamiński, Marcin Wdziekoński, Aleksander Makowski 685 35-36 5 AGAD 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20685/pages/PL_1_436_685_0019.htm
16 1 1872 Tuczyn Karol Stanislawski par. Tuczyn w Wincenty Julia Piotrowska Emilia Gołębiowska par. Tuczyn Walenty Anna Buczyńska Ignacy Zagajewski, Sylwester Wabiszczewicz 686 31 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0017.htm
27 2 1872 Tuczyn Aleksander Makowski par. Tuczyn 23 Karol Antonina Bogucka Bibianna Stanisławska par. Tuczyn 17 NN Marcjanna Marcin Wabiszczewicz, Adam Bonikowski 686 34 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0018.htm
16 10 1877 Tuczyn Jan Malecki par. Tuczyn 61w Antoni Marianna Medyńska Waleria z Jasińskich Filipowicz par. Tuczyn 54w Michał Teresa Długoniewicz szl. Mikołaj Bogucki, miesz. Franciszek Wabiszczewicz 691 45 10
21 4 1885 Tuczyn Franciszek Kulman Tuczyn 62w Józef Anna Błońska Paulina Wabiszczewicz Tuczyn 36 Sylwester Cecylia Górowska 699 37 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0021.htm
28 4 1885 Tuczyn Marcin Wabiszczewicz Danczyn 43w Franciszek Franciszka Radzicka Teresa Sobolewska Tuczyn 22 Karol Salomea Leżańska 699 38 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0022.htm
15 9 1885 Tuczyn Adam Chodorowski Leonówka 27 Lucjan Cecylia Liniewicz Maria Korczakowska Tuczyn 18 Jan Anna Wabiszczewicz 699 40 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0023.htm
30 1 1900 Tuczyn Dionizy Chodorowski Horyńgród 28 Lucjan Cecylia Leniewicz Boleslawa Korczakowska Tuczyn 23 Jan Anna Wabiszczewicz 956 52 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0028.htm
30 1 1900 Tuczyn Walery Wabiszczewicz Leonówka 20 Marcin Michalina Makowska Kamila Więckowska Majdan Pustomycki 18 Antoni Aniela Reszczyńska 956 53 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0028.htm
4 2 1901 Tuczyn Mikołaj Reszczyński Urszulin 28 Piotr Julia Dąbrowska Antonina Wabiszczewicz Leonówka 18 Marcin Michalina Makowska 957 33 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0031.htm
1 9 1902 Tuczyn Stefan Łukomski Leonówka 26 Alojzy Elżbieta Ostrowska Marianna Morawska Tuczyn 16 Józef Maria Wabiszczewicz 969 31R 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0031.htm
3 2 1905 Tuczyn Franciszek Mosiewicz Leonówka 54w Józef Domicela Komnacka Kunegunda z Chodorowskich Wabiszczewicz Leonówka 44 Lucjan Celestyna Liniewicz Julian Bagiński, Feliks Mosiewicz 988 32 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0024.htm
13 2 1905 Tuczyn Ambroży Sawicki Józefówka, par. Aleksandria 26w Aleksander Antonina B...żyńska Aniela Wabiszczewicz Leonówka 18 Filip Kunegunda Chodorowska 988 32 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0025.htm
14 11 1922 Kazimierka Władysław Paweł Wabiszczewicz Tuczyn 53 Marcin Michalina Makowska Stanisława Słowińska 683 2-3 4 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0002.htm
9 11 1924 Niewirków Józef Wabiszczewicz Bronisława Żygadło Józefówka 20 Aleksander Paulina Misiewicz 982 29V-30R 114 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0030.htm
24 6 1925 Tuczyn Michał Kuczyński Janina Wabiszczewicz Drozdów 17 Władysław Julia Kryst 1029 12-13 26 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0009.htm
19 9 1937 Tuczyn Jan Zalewski Helena Wabiszczewicz 32 Teodor Michalina Kirkiewicz 988 3V-4R 10 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
1 Ignacy Wabiszczewicz - Ekonom 20 Równe Dworzec 1842 CDIAK DM 1045-2-230
1 Elżbieta Wabiszczewicz 50 Deraźne pod Żylżą 1844 CDIAK DM 1045-2-236
2 Franciszek Wabiszczewicz 40 Deraźne Diuksyn 1844 CDIAK DM 1045-2-236
3 Kasper Wabiszczewicz 85 Deraźne Wieś Złaźne 1844 CDIAK DM 1045-2-236
9 2 Marianna Wabiszczewicz 41 Równe Równe 1862 Równe DW
12 47 Jednodworzec Wabiszczewicz Sylwester 56 Tuczyn Tuczyn 1862 CDIAK DM 1045-2-261
32 94 Jednodworzec Wabiszczewicz Franciszek 57 Tuczyn Tuczyn 1862 CDIAK DM 1045-2-261
41 128 żona Anna z Wabiszczewiczów 25 Tuczyn Tuczyn 1862 CDIAK DM 1045-2-261
1 1 Żona Maria z Wabiszczewiczów 28 Międzyrzec Korecki Kołowerta 1885 R DW 597-1-1
2 5 Mieszcz. Marcin Wabiszczewicz 38 Tuczyn Chutor Danczyn 1885 Równe DW 597-1-1
2 5 Mieszcz. Filip Wabiszczewicz 36 Tuczyn Leonówka Wielka 1885 Równe DW 597-1-1
10 21 Mieszcz. Adam Wabiszczewicz 47 Tuczyn Tuczyn 1885 Równe DW 597-1-1 283V 6152
12 23 Żona Teresa z Wabiszczewiczów 42 Tuczyn Tuczyn 1885 Równe DW 597-1-1 283V 6152
13 25 Żona Paulina z Wabiszczewiczów 37 Tuczyn Tuczyn 1885 Równe DW 597-1-1 283V 6152
25 43 Rez. Jan Wabiszczewicz 28 Tuczyn Tuczyn 1885 Równe DW 597-1-1 284R 6153
33 66 Mieszcz. Franciszek Wabiszczewicz 81 Tuczyn Tuczyn 1885 Równe DW 597-1-1 284V 6154
36 593 Żona Dorota z Wabiszczewiczów 52 Aleksandria Józefówka (Balarka) 1885 Równe DW 597-1-1
171 577 Wiktoria z Wabiszczewiczów Kowalewska wdowa 74 Kazimierka Kosmaczowskie Pogranicze 1885 Równe DW 597-1-1
219 482 Wabiszczewicz Jan Chł. 43 Korzec Hołownica 1885 Równe DW
655 170 Wabiszczewicz Apolonia wdowa 60 Korzec Uście 1885 Równe DW 597-1-1
106 223 Michał Babiszczewicz [Wabiszczewicz] 58 Deraźne Złaźne 1888 CDIAK / FS BW 1045-2-709 10R 563
414 1 żona Franciszka z Wabiszczewiczów 65 Stepań Trosteniec 1889 CDIAK DM 1045-2-713
301 10 Wabiszczewicz Władysław 46 Ostróg Kurhany 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl